PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hüseyin Çimşir

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67

admin
04.06.2004, 12:30
http://www.trabzonspor.org.tr/img/futbolcu/huseyin1.jpgHüseyin Çimşir ile ilgili tüm yorumlar bu başlıkta...

Punisher-61
07.06.2004, 11:59
Cayci Hüseyin...

yeni sezonda insallah basarili olur

Harun-61
07.06.2004, 12:10
ah be hüseyin azcik daha teknigini ve pas atama isini iyi yapsan var yaaaa...süper olacaksin...

ALLAH c.c yardimcin olsun...

trapezus61
08.06.2004, 17:00
Kimse laf soylemesin ona. butun yuregini, varini yogunu trabzonspor icin ortaya koyuyor.

YETMEZ MI???

AtalaY_BuğrA
09.06.2004, 12:36
YÜreginle oynuyorsun güzel de yüregini yaninda biraz da aklini oynuna soksan süper topçu olursun...

Azicik iyi pas azcik.. Bunu da yapsan Türkiyenin en iyisi olursun.

Bordomavi08
10.06.2004, 05:45
Günahini çok aldik bu sene Hüseyin'in. Zaman zaman kötü maçlar oynadi ama oynadigi bölgenin en iyilerinden.

Magnolia
10.06.2004, 10:29
Trabzon'u o kadar çok seviyor ki ; hiçbir kötü yorum yapamam hakkinda...

Bir konusmada "hocam oynatmay ki usak yildiz olsun "demissmileys/smiley17.gif
Bu kadar mi yürekten ve içten olur bir futbolcu...Bravo...

Insallah günden güne mükemmellesirsin...

tigin
10.06.2004, 10:33
Hüseyin bence takimin en amatör ruhlu oyuncusu.Takimina bir taraftar kadar bagli yüregiyle oynuyor.hemde en zor mevkide.

Berk Akçay
10.06.2004, 12:29
Hüseyin bence takimin en amatör ruhlu oyuncusu.Takimina bir taraftar kadar bagli yüregiyle oynuyor.hemde en zor mevkide.

hakkaten de öyle hüseyin her takima lagzim( ama batirmak için takimi :) ) oyyy gidi hüseyin sen bu kafayla daha fazla oynayamazsin

tigin
10.06.2004, 17:56
Ziya hocadan daha iyi anliyorsun galiba bu isten ktuTS o her maç hüseyini oynatiyorda.

ekin
17.06.2004, 22:12
Adam Öyle top kayiplari yapio hepside gol tehlikesei üst düzeyde bulunan toplar defans cok zorlanio hüseyinin kaptirdigi toplarda

İleli
18.06.2004, 01:27
arsenalde oynayan vierayi izlerken aklima hep bizim huseyin gelir boyu kosusu hareketleri hep ona benziyor ama bide dogru durust pas atsa topu oyunasokabilse viera gibi ne olur ama???

Muhalif
19.06.2004, 15:57
iyidir bizim mehteranbasismileys/smiley2.gifne deyim yahu.. adam yetersiz ama müthis özveriyle oynuyor.. agir ama sahada epey yer kapliyor.. ama profesyonelce bakarsak iyi bir kadroda yedek olmali...

hikmetbal
23.06.2004, 13:25
azicik top sokmayi becerse zaten real madridde oynuyor olurdu.herifler hemen kaparlardi...

Turgut Altun
05.07.2004, 11:53
bu isiyin iyi oynadigi zaman takimi tek basina saha kaldirabilir.bkz geçen yilki samsun trabzon maçi...

Harun-61
09.07.2004, 22:25
http://www.trabzonspor.org.tr/img/haberpic/0405almanya/71.jpg

My
11.07.2004, 00:51
Müthis özverili, müthis çaliskan,takimin gizli kahramani...

Guests
17.07.2004, 09:07
Arminia Bielefeld maçinda izledinizmi hüseyin 1 tane hatali pas atmadi artik kafasini kaldirarak oynuyor beyninide katti bu ise derinlemesine ayaga her türlü pasi atiyor eskisinden daha fazla kosup daha çok top kapiyor mükemmel oldun sen abi helal olsun

TORUN
17.07.2004, 12:14
Arminia Bielefeld maçinda izledinizmi hüseyin 1 tane hatali pas atmadi artik kafasini kaldirarak oynuyor beyninide katti bu ise derinlemesine ayaga her türlü pasi atiyor eskisinden daha fazla kosup daha çok top kapiyor mükemmel oldun sen abi helal olsun

Arkadas yazdiklarina katiliyorum dünkü Bielefed maçini izledim. Orta alanda ne yaptigini bilen tek o vardi. Geçen sezona göre daha iyi durumda insallah böyle devam eder. Geçen sezon Hüseyin aleyhinde tezahurat yapanlar bu sezon onu dikkatle takip ettsinler.

Çagman
17.07.2004, 21:12
Kardesim Bu Hüseyin (issin) Bu Cocuk Süper Ya Takimda En Sevdigim usakLaRIn BaSInda geLiyor aLLahina DuLanayIm bunun ben Süper cocuk vaLLa BasKa birsey Diyemiyorum Trabzonspor için CanInI verir aLLAHIma.

denizci61
18.07.2004, 12:28
Bu takimda oldugun için çok mutluyum. Senin ruhuna,forma ve Trabzon askina hayranim. Iyiki varsin.Basarilarinin devamini diliyorum

Muhalif
19.07.2004, 16:44
thijs i görünce sana haksizlik yaptigimi düsünüyorumsmileys/smiley2.gif

Erhan|TS
19.07.2004, 16:57
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>
<BLOCKQUOTE id=1c6347af>

thijs i görünce sana haksizlik yaptigimi düsünüyorumhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif

Katiliyorum..</BLOCKQUOTE>

ARAGORN01
19.07.2004, 17:27
Bu sene kendini çok gelistirmis görünüyor. Sonunda kafasini da kullanmaya baslamis. Zaten iyi olan fizigini ve enerjisini , akilli kullanirsa takimin degismezi olacak.

Thijs'in yaninda ferrari gibi kaliyor..

TS-Karadeniz
20.07.2004, 04:11
Huseyin hep boyle devam etsin gelsin canimizi alsin...

ula usagum bayan hakeme bari yapmayun ayuptir da!!!

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/img/haberpic/140704mac1.jpg

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Harun-61
20.07.2004, 10:00
bu sene büyük isler yapacak...

Harun-61
21.07.2004, 21:33
<CENTER>BENIM YÜREGIM YETER !</CENTER>

HEDEF KESIN VE NET
KAMPIN en çaliskan isimlerinden Hüseyin, maçlarda göze hos gelen bir futbol sergilemedigini fakat sahaya yüregini koyarak oynadigini söyledi. Alternatif fazlaliginin avantajini ifade eden Hüseyin, "Hedefimiz kesinlikle sampiyonluk" dedi. Geçen sezonun sonuna dogru özellikle kart sayisinin artmasiyla sorun yasadiklarini kaydeden Hüseyin, "Yine de Besiktas ve F. Bahçe'deki kadar seçenegimiz olmasa da kalite açisindan eksigimiz olmadigi gibi artimiz var" yorumunu yapti.

KIRGINLIK GERIDE KALDI
GEÇEN sezon taraftarla yasadigi sikintinin gelip geçici oldugunu savunan Hüseyin söyle konustu: "Hiçbir futbolcu taraftarindan ve camiasindan tepki görmeyi istemez. Bu ise emek veriyorsunuz, karsiliginda tepki görünce ister istemez kirginlik ve üzüntü oluyor. Benim kirginligim 1-2 hafta sürdü. Ondan sonra geçti. Trabzon?da çok mutluyum. Isimi yapmaya çalisiyorum. Oynatilirsam oynarim yoksa beklerim. Ama insanlar sundan emin olsun ki Trabzonspor için her zaman yüregimle varim"

DEGERI GIDINCE ANLASILIYOR
TRABZONLU futbolcuyu kent disinda oynamasinin olgunluklastirdigini ileri süren Hüseyin, "Aileniz yaninizda olmuyor. Gurbeti yasiyorsunuz. Zorluklari görünce Trabzonspor'a ve sehre özlem basliyor. Yuvaya döndükten sonra da bazi degerlerin farkina variyorsunuz. Fatih de, ben de bunu yasadik. Yani disari gidince Trabzonspor'un kiymeti daha iyi anlasiliyor" görüsünü savundu. Hüseyin basarida taraftar desteginin büyük payinin bulundugunu da sözlerine ekledi.

Özkan Erdem
22.07.2004, 11:48
Bu sene üzerine epey katmis hüseyin, topu oyuna sokma konusunda çok daha iyi bir hüseyin izleyecegiz

corleone
23.07.2004, 10:53
o nasil hakem öyle yawsmileys/smiley36.gif hüseysn günden güne kendini gelistiriyor geçen sene sonuna dogru topu da iyi kullanmaya baslamisti artik kimse tutamaz hüsoyu...

Adnan
25.07.2004, 12:17
Hüseyin takimin olmazsa olmazlarindan.Takimin omurgasi o.Her geçen gün daha iyi olacak.Çok yürekli ve samimi..

lazkaya
08.08.2004, 04:35
Eger Trabzonspor'un savunmasi harika ise bunu Hüzeyin'e borçludur...

Berk Akçay
08.08.2004, 15:11
hüseyin bilindigi gibi geçen sene defansda oynuyordu bu sene ortasahaya çekislince daha güzel seyler yapiyor yani beklennin üzerinde hüseyin kutluyorum kendisini gerçekten

Onur1967
08.08.2004, 16:37
Hüseyin'i elestirenler varya sinir oluyorum adam hareket yapacak bir mevkide oynamiyor ki. Adamin görevi top kesmek topu mümkün oldugunca iyi defanstan alip oyuna sokmak bunlari da fazlasiyla yapiyor bence.

Hüseyin'i elestirenlere : smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

tigin
11.08.2004, 09:51
dün aksamki maçtan sonra artik hüseini elestirmek insafsizlik olur.yüzünü kaleye döndügü zaman tolunay gibi gidiyor masallah.

ibrahim_yattara
11.08.2004, 15:31
hüseyinde bir ergün stili var sanki çok sakin sogukkanli biraz daha agresif olmasini isterdim hüseyinin ama böylede güzel helal olsun..

Onur1967
12.08.2004, 15:32
Akli basinda , olumlu , sogukkanli oynuyor.

Rahatlikla Türk milli takimina girebilecek bir futbolcu. Bence mükemmel oynuyor. Çok iyi top kesiyor uzun boylu dolayisi ile hava hakimiyeti yüksek ve en önemlisi her maçta grafigini daha da yükseltiyor.

Emin
12.08.2004, 18:08
Geçen sene tarafftarin kendisine gösterdigi ki bence son derece haksizdi tepkilere bayagi hirs yapmis ki bu sene kendini fazlasiyla asmis. Azcük daha teknigi olsa Sergeni aratmayacak. smileys/smiley36.gifIyiki bu takimda var. Trabzonsporun son dönemlerdeki basarisinda da büyük payi var. Üstelik Trabzonun çocugu. Yürü be Hüseyin taraftar arkanda.

kadirsa_2000
13.08.2004, 10:32
Bu takimin stratejik olarak en önemli adamlarindan biri belkide en önemlisi. Bulundugu mevki çok kritik bir mevki, o iyi oynadimi savunma yiklimiyor. Hep böyle devam eder insallah.

ARAGORN01
13.08.2004, 18:00
Öncelikle çok tesekkürler Hüseyin!!!

Bence kendini en fazla gelistiren ve bu sene en formda oyuncumuz. Kiev maçinda Patrick Viera'yi seyrettigimi sandim...

En önemli eksigi kaptigi topu rakibe verip , kontra yememize neden olmasiydi. Ancak bu sene bu zaafiyetini de asmis, harika top oynuyor...

ahmetturk
16.08.2004, 17:32
Mükemmelsin Hüseyin Allah nazardan saklasin.

akrep61
17.08.2004, 13:38
bu adam bence trabzonspor'un bel kemigi hele orta sahanin herseyi, kafa toplarinda ustun top calmada cok becerikli ikinci toplarda cogu zaman cok basarili ikili mucadelelerdede cok iyi kisaca huseyin cimsiri cok begeniyle izliyorum insallah hep boyle devam eder...

bordoberzah
17.08.2004, 22:52
Hüseyin bu yil çok düzeltmis kendini, top kazaniyordu da, oyuna sokamiyordu ya simdi onu da iyi yapiyor.Bu yil çok konusulacak göreceksiniz..

Harun-61
18.08.2004, 01:36
milli takimi cokdan haketti...!

OmeR.
18.08.2004, 17:01
Hüseyin geçen sene de iyiydi, ama bu sene süper basladi. Allah Kuvvet versin. Eskiden geriye çok oynardi, simdi hem çok iyi pas yapiyor, hemde ileriye oynuyor. Onu çok seviyoruz.

ozcan_asanoglu
18.08.2004, 17:15
hüseyin, aslanim, bu takimin belkemigi, omurgasi,görünmez ama anlayabilen için takimin çok seyi...ayagina,beline kuvvet...

geronimo_61
05.09.2004, 13:38
kardesim bu hüseyin türkiyenin her takiminda bastaci edilir valla,,

bu kadar özverili bir adam helal sana hüseyin aynen devam

TURHAN
05.09.2004, 15:15
Kendini gelistirdi, nerden nereye geldisans verilse milli takimin bankosu olur...

Onur1967
05.09.2004, 17:24
Ben her zaman söylüyorum bu adamda isvar diye iste gördük dün milli takima ilk adimini atti.

Insallah kalici olur milli takimda

Harikasin HÜSEYIN !

Faik Yılmaz
05.09.2004, 17:36
sen iki pas atmayi beceremezsin e tekniginde yok bu takimda ne ism var dersen takimda adam yokta ondan.yoksa orta sahada seni yedegin yedegi dahi yapmazlardi eger büyük hedefleri olan bir klüpsek hüseyin bu takimda oynamaz derim.çünkü orta sahadaki futbolcunun teknigi yüksek olmali pas dagitabilmeli sadece kosmakla olmaz.Ah Aurelio ah.özletin kendini be...

ts-saral-of
05.09.2004, 17:48
ama hüseyinden yattaranin yaptigini beklemeyelim hüseyin su anda

takimda rakibin oyununu bozan ender topculardan gizli kahraman

ibrahim_yattara
05.09.2004, 22:49
thijs yerine savasan batista gibi bi adamimiz olsaydi orta sahamizda hüseyinin yaninda gökdeniz ve ademle rakibi her maç hapsederdik

**Maxim**
06.09.2004, 14:48
Hüseyin ilk milli maçinda hiç de ilk maçi gibi oynamadi.Çok sogukkanliydi.Sanki yillardir oynuyor gibiydi.Simdi bir kat daha inancim artti.Her meaç banko oynamali milli takimda..

Ersundingili duy sesimi..........

gattuso
18.09.2004, 14:17
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/img/futbolcu/huseyin1.jpgHüseyin Çim?ir ile ilgili tüm yorumlar bu ba?lykta... bence mukemmel bir futbolcu takimin abisi

gattuso
18.09.2004, 14:18
bence mukemmel bir oyuncu takimin abisi

$FIRTINA61$
20.09.2004, 10:22
bu oyuncuda en cok hosuma gide kayibda topu calmazi bu süper yabiyo hüseyin bravo smileys/smiley32.gif

Badaloğlu
20.09.2004, 10:35
Hüseyin Antep maçinda rakibinin yüzünü siktigin için seni kiniyorum.Böyle centilmenlik olmaz...

ts-saral-of
22.09.2004, 02:12
Hüseyin önceden topu alir tekrar idare ederdi

simdi kendini gelistirmis mütis paslarda çikartiyo

HELAL SANA BE ALLAH NAZARDAN SAKLASIN

CAFER ÖZER
22.09.2004, 10:16
Hüseyin için 4 üzerinden ancak 3 yildiz verebilirim. ne zaman ne yapacagi belli olmayan,bazen gösterissiz futbolu ile takima katki yapan bazen sahada gezinip duran bir haftasi bir haftasina uymayan bir oyuncu, G.antep maçinda yaptigini amatör oyuncular bile yapmaz.

Harun-61
24.09.2004, 16:41
TARAFTAR ATESLERSE SAMPIYON OLURUZ...
<TABLE height=100 cellSpacing=4 cellPadding=4 width=609 bgColor=#ffffff>
<T>
<TR>
<TD vAlign=bottom width=1418>
http://www.karadenizgazete.com/gazete/2004/read/today/spor01.jpgHÜSEYIN: "20 yillik periyotta sampiyonluga en yakin durumdayiz. Oturmus bir kadromuz var. Taraftar da bize sahip çikar destek verirse, inaniyorum ki bu yil özlem bitecek"
HÜSEYIN: "Geçen yil günah keçisi olarak görüldügüm için gitmek istedim. Ancak arda arda gelen basarili sonuçlarla özgüvenimi sagladim. Simdi Hüseyin hata yapsa da alkislaniyor"
HÜSEYIN: "Ibrahim Ege büyük hata yapti. Ama Trabzonspor'da karar mercii futbolcular degil, yönetimdir. Ne Fatih ne benim ne de Gökdeniz'in bir yaptirimi olamaz"
Geçen yil taraftarin her maçta kendisine tepki göstermesi nedeniyle isyan etti ve "gitmek istiyorum" dedi. Ama Ziya Dogan O'na güven asiladi ve O'da sahada her geçen gün futboluyla büyümeye basladi. Simdi O Trabzonspor'un son dönemdeki basarisinin gizli kahramanlarindan biri. Hüseyin Çimsir'den sözediyoruz. Trabzon'un 2.Kaptani uzun süren suskunlugunu Karadeniz'e bozdu ve bir çok konuda çarpici açiklamalar yapti.

Simdi söz Hüseyin'de

"Geçen yil her maçta elestiriliyor, taraftarin protestosuna maruz kaliyordum. Basarisizligin tek sorumlusu ben gibiydim. Bu nedenle gitmek istedigimi söyledi. Ama ardindan galibiyetlerle birlikte Ziya hocamin 'Kötü oynasanda seni oynatacagim' sözleri bana müthis bir güven verdi. Kafamdan gitme düsüncesini sildim. Aslinda o zamandaki gibi simdi de hata yapiyorum ama artik herkes bana pozitif bakiyor. Hata yaptigim da tepki göstermiyor, elestiriyor"
"3 yildir birara oynayan oturmus bir kadromuz var. 20 yillik süreçte sampiyonluga en yakin durumdayiz. Müthis bir arkadaslik ortami da var takimda. Taraftar da inaniyorum ki bizi sonuna kadar ateslerse inaniyorum bu yil özlemi dindirip Trabzonspor'u sampiyonluga tasiyacagiz. Gaziantep maçinda taraftari lig sonuna kadar görmek istiyoruz"
"Nüfus kagidinda Trabzon yasiyorsa Trabzonspor'da sikinti yasarsin. Önceden Trabzon'a simdi ise yabanciya hayranlik var. Herkes bilsin ki Trabzonspor'un basarisi en çok biz istiyoruz. Bize güvensinler ve destek olsunlar. Suanda huzurlu bir ortama sahibiz. Ancak kazandigimiz Bilbao ve G.Antep maçi sonrasi bazi çevreler Trabzon'da kaos varmis gibi ortam yaratmaya çalisiyor. Demek ki huzurumuzdan birileri rahatsiz oluyor"
"Daha önce Thijs ile Hüseyin oynamaz sözleri yoktu. G.Antep beraberligi sonrasi çikti bunlar. Bu görüslere katilmiyorum. Thijs kaliteli bir futbolcu. Uyum sorunu yasmasi normal. Ben Türk oldugum halde Antalya'ya gittigim de uyum saglamam 2-3 ay sürdü. Bu nedenle O'na sabir gösterilmeli. Bu mevki de sadece biz yokuz, Adem, Hasan da var. Sonuçta karar hocamizin. Futbolu bilenlerin elestirisini alirim. Zaten kendimin en iyi elestirmeni de kendimim. Hüseyin'in kötü oynadigi maç olur ama mücadele etmedigi müsabaka olmaz. Insanlar bizim robot olmadigimizi bilmeli"
"Ibrahim Ege'yi Fatih, ben ve Gökdeniz istemedi diye affedilmedigi söyleniyor. Ibrahim'in yaptigi büyük yanlis ama Trabzon'da karar mercii futbolcular degil, yönetimdir. Gündemde olmayi sevmiyorum. Eger bir maç sonrasi formam için herseyimi yaptigim yönünde vicdanim rahatsa bu bana yeter. Milli formayi geç aldim, kolay birakmayacagim. Milli Takimin degismez ismi olmak istiyorum. Avrupa'yi düsünüyorum. Ülkemi temsil etmenin gururunu ben de yasamak istiyorum"</TD></TR></T></TABLE>

Aniketus
26.09.2004, 21:48
SAKARYA'da maç boyunca ortaya koydugu tüm mücadeleyi ve katkilarini benim gözümde tek bir hareketiyle sifirladi. Bize iki sari karta mal olan Petkoviçle dalasmasi tam bir esseklikti. Kaleciler, diger tüm oyunculari uyarabilirler ve hatta pozisyonun hararetine göre herkesi azarlayabilirler. Çünkü herkes mücadele ederken pozisyonu süzen en iyi 2.göz hakemden sonra kaleciye aittir. Çünkü bu onun isidir.
Petkoviç'in %100 hakli olarak bos birakilan adam için hüseyini uyarmasinin karsiligi olarak, olayi saha içinde itisip kakisma noktasina tasimak Hüseyin açisindan essekligin daniskadir. Ben olsam en az iki hafta kadro disi birakirdim.

Guests
27.09.2004, 08:22
çok dogru. bende bunlari yazmistim diger baslikta. hatta bu takimin 2. kaptani olan hüseyinin bunlari yapmamasi lazim. ayrica öyle tansiyonu yüksek bir maçta degildi. kimse sinirlerine hakim olamadi falanda demesin. çok rahat bir maçti.

ZEKAI
27.09.2004, 12:28
bende size katiliyorum petkovic kendisini uyarmasina ragmen arkayi cok bos birakti.bu da yetmezmis gibi hic yoktan bi penalti yapti.daha sonrada sahayi sinirli sinirli terk etti.

bi takimin 2. kaptaninin boyle bi hata yapmaya hakki yoktur.

Murat BAYRAKTAR
28.09.2004, 21:22
hiç yere sari kart gördüler... gelecek haftalarda bu sari kart basimizi çok agirtacak. Sen bide hiç yere penalti yaptiriyor ve devaminda sinirili bir sekilde sahayi terkediyorsun. Allahtan maç sonunda tatliya baglandi.. Ikisinede ayni ceza verilmesi lazim...

Guests
04.10.2004, 08:25
sakarya macindan bejeke macina kadar cok kotu oynadi aynen cok gereksiz kart görüyor ankara macinda cezali sanirim. eger cezaliysa maci tv den izlesin ve takim icin önemini bir kez daha görsün. kendini toparla hüseyin.

Harun-61
04.10.2004, 22:37
evet coook gereksiz kartlar gördü ve ankara macinda yok ...

TheRapZoNe
04.10.2004, 23:02
bence takimda %50 ile oynuyor

uzun boyuyla toplari keserek defansin yükünü hafifletiyor ama takimin pas hatasinin yarisinin ona ait olmasi bence üzüntü verici

Onur1967
11.10.2004, 18:00
danimarka maçinda is düser ama büyük ihtimalle oynatmayacak. Aslinda bize o maçta top kesecek adam lazim ama neyse o da bu yasta A milli takimda oynuyor ya o da yeter..

Çebi
11.10.2004, 18:25
bu yasta milli takimda oynuyor dedigin adam 26 yasinda normal tabi oynamasi....Milli taklimda Hüseyin tipinde kesici özelligi olan bi oyuncu yok...Bence Danimarka maçinda da oynamasi gerekiyo..Çogu kisi gürcistan maçinda sirf maç Trabzonda oynandigi için forma sansi buldugu görüsündeydi ama böyle olmadigini ispatladi..her maçta milli oldu....basarilarinin devamini diliyoruz...hemsom ne de olsa..smileys/smiley2.gif

umraniye
11.10.2004, 20:13
yaa abi kimse bana alinmasin ama bence hüseyin trabzon spor formasini haketmiyor yaa arkadaslar çok iyi top aliyor rakipten ama topu alip rakibe geri veriyo bence this oynamasi lazim onun yerine saygilarimla

Onur1967
13.10.2004, 17:37
Iyi ya çok kötü degil hatta bence kötü degil orta kararda bir futbolcu olsun idare eder...

Harun-61
13.10.2004, 23:58
hüseyin forma hakketmiyormus...beyler sizmi benmi futboldan anlamiyorum ???? milli takimin en iyi oyuncusu idi bugün...tek eksigi=teknigi...smileys/smiley5.gif

Muhalif
14.10.2004, 00:18
yok ya teknigini de epey gelistirmis.. yani en azindan topu alip en müsait adama atabiliyor.. bazi dostlar this in bu özelligini göklere çikariyorlar! hüseyin 10 thijs eder... daha önce bundan futbolcu olmaz diyordum.. böyle olacagini hiç kestiremedim ne yalan söyleyeyim.. ona kocaman bir özür borçluyum adima.. Allah nazardan saklasin.. hep böyle ol hüseyin... seni seviyoruz...

murat
14.10.2004, 10:38
vay be, dun neydi bu Huseyin okadar rahat her girdigi mucadeleyi kazanan ve hic top kaybetmiyen bir Huseyin. Valla ben Trabzonsporda boyle Huseyine cok az rastladim belki kendine guven geri geldi gecen sene Huseyini kaybediyorduk bu yuzden zaten. Artik bence milli takimin banko oyuncusu!

ahmetturk
14.10.2004, 11:04
Bir maçta kötü demememiz gerektigi gibi iyide dememeliyiz. Ama bir gerçek varki dün aksam Hüseyin mükemmeldi. Bizde olmasa bu topçuyu alalim isterdim. Hüseyin Trabzonsporda da çok faydali bir futbolcu üstelik Trabzonlu. Böyle devam Hüseyin.

Murat BAYRAKTAR
14.10.2004, 11:04
hüseyin...hüseyin..hüseyin... bu adam baska. beklenmedik anda rakipten topu kapip atagi baslatiyor. gereksiz hareketler de yapmiyor. helal olsun. sanada bu yakisir...

Emin
14.10.2004, 12:15
Danimarka maçinda oynadigi futbol ile Trabzonsporda ve milli takimda vazgeçilmez olmasinin nedenini bir kez daha göstermistir. Kisilik sahibi ahlakli bir futbolcu olarak Trabzonsporun gururu olmaya devam ediyor. Taraftarlarin ona biraz daha ilgi göstermesi gerekiyor....

Harun-61
14.10.2004, 14:43
Danimarka maçinda oynadigi futbol ile Trabzonsporda ve milli takimda vazgeçilmez olmasinin nedenini bir kez daha göstermistir. Kisilik sahibi ahlakli bir futbolcu olarak Trabzonsporun gururu olmaya devam ediyor. Taraftarlarin ona biraz daha ilgi göstermesi gerekiyor....

smileys/smiley32.gif

$FIRTINA61$
14.10.2004, 15:42
süper oynadi dün bravo

Harun
14.10.2004, 16:40
Helal olsun Hüseyin oda artik milli takimin degisilmezleri arasinda mükemmel oynadi tek kelimeyle mükemmel

Çebi
14.10.2004, 19:11
yaa abi kimse bana alinmasin ama bence hüseyin trabzon spor formasini haketmiyor yaa arkadaslar çok iyi top aliyor rakipten ama topu alip rakibe geri veriyo bence this oynamasi lazim onun yerine saygilarimla

arkadisim iyi misin?

Hüseyin daha ne yapsin....Milli maçlari izlediysen bu görüsün bi nebze olsun degismis heralde...Ikincisi futbol sadece hücum oyunu degildir,birilerinin savunma yapmasi gerekirki hücumcular topla bulussun...Bunu da suan Türkiye'de en iyi yapan göbek oyuncusu Hüseyin..zaten bu nedenleMilli takimda sürekli oynuyo...Bundan sonra da bu sekilde devam edecektir..Hüsyinden yattara gibi çalim atmasini beklemeyim...Onunda bi görevi var ve en iyi sekilde yapiyo bunu...Thjis ile Hüseyin'i kiyaslamissin bi de o oynamasi gerekir demissin...Thjis sokagi attigimiz 1 trilyondan baska bisey degildir..Türkiye'de o tipte çok fazla futbolcu var...

My
14.10.2004, 23:04
Görünmeyen kahramanimiz artik görünen kahramanimiz oldu smileys/smiley1.gifErsun hoca onu aldi defansa koydu yine oynadi Hüseyin yine oynadi smileys/smiley32.gifMüthis bir futbolcu. Olduu yerde pineklemedi her geçen gün kendini gelistirdi. Düz, sade ama saglam oynayan bi o kadarda kisilikli, agirbasli. Hüseyin' imiz bize çok yakisiyor çoook smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

frango
15.10.2004, 16:54
ne yapsin benim zidane elinden geleni yapiyo ama sen bazilarina gelde anlat

sanatik
15.10.2004, 22:26
http://www.turkiyegazetesi.com/public/images/as/logo.gif

Milli Takim?in yeni yildizi !
25 yasindaki genç oyuncu Hüseyin Cimsir Milli Takim?in yeni yildizi olmaya aday?

Trabzon?un Arakli ilçesinde 26 Mayis 1979?da dünyaya gelen 25 yasindaki Hüseyin Cimsir, üst üste iki maçta 90?ar dakika giydigi Milli Takim formasiyla hakettigi alkisi topladi. 1.87 boyuyla ve yüksek fizik gücüyle dikkat çeken Hüseyin, oynadigi futbolla Tugay?in ardindan Milli Takim?in aradigi ideal ön libero oldugunu ispat etti.

<DIV style="MARGIN-TOP: 10px; MARGIN-BOTTOM: 5px">
<DIV =subject>En yenisi, en iyisi</DIV>
15 Ekim 2004 Cuma</DIV>
<DIV =>Bir giydi, pir giydi
Trabzonspor?un ikinci kaptani Hüseyin Cimsir, ilk kez 11?de forma giydigi A Milli Takim?daki performansiyla ?en çok alkisi? alan futbolcu oldu... Teknik direktör Ersun Yanal tarafindan sürpriz bir sekilde olk onbirde görev verilen bordo-mavili futbolcu, hem Kazakistan hem de Danimarka karsilasmalarinda millilerin ?en yenisi? olurken, ayni zamanda ?en iyisi? olma basarisini da gösterdi. Özellikle Danimarka maçinda rakibin en etkili silahi Gravesen?i sahadan silen Hüseyin, takimin degismez futbolcusu olacagi sinyali verdi. Bugüne kadar 5 kez A milli olan Hüseyin, ?Hocam Ersun Yanal?in güvenini bosa çikartmadigim için mutluyum? dedi.

?Hedefim kalici olmak?
Danimarka maçi ile heyecani üzerinden attigini belirten Hüseyin, kendisine forma veren hocasi Ersun Yanal?i utandirmamak için herseyi yaptigini söyledi. Orta sahada zor bir görevle oynadigini ve bunun da üstesinden geldigini inandigini kaydeden genç oyuncu, ?Kazakistan maçiyla birlikte hocam bir sans verdi. Bu sansi iyi kullandigima inaniyorum. A Milli Takim formasi altinda kalici olmak istiyorum. Henüz bu isin basindayim. Amacim Bülent, Hakan, Rüstü ve Tugay agabeyler gibi uzun yillar Milli Takim formasina hizmet etmek. Bunun için de çok çalisip bu formayi sürekli haketmek istiyorum? dedi.
Gökmen Sahin - Trabzon (IHA)
</DIV>
<DIV =></DIV>
<DIV =>BRAVO HÜSEYIN - smileys/smiley32.gif</DIV>

Lazio61
15.10.2004, 23:13
gerçekten onun gibisi zor bulunur...maçlari izlerken bütün fdutbolculara isimleriyle veya baska biseyle hitep ederken hüsoya HAMAL diye hitap ediyorum..iste diyorum HAMAL atagi kesti falan iste....kendiside diyor zaten ben takimin hamaliyim diye..adam geçemem...hareket çizemem falan diyor...ama terinin son damlasina kadar bastan sona bu takimda hakki var..hakki ödenmiyecek topçular arasinda.smileys/smiley32.gif

Ozan
16.10.2004, 11:58
hüseyin bu sezona iyi basladi,milli takima seçildi,http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifinsallah böyle devam edersmileys/smiley4.gif

Onur1967
16.10.2004, 12:35
Insallah böyle devam eder bütün istanbul basini bile Hüseyin'i çok begendi bravo hüseyin hep böyle devam ...smileys/smiley32.gif

tigin
30.10.2004, 14:21
Öylesine müthis bir çaba içindeydi ki.. Bir ön liberonun yapmasi gerekenlerin çok ötesine gitmisti.

Hüseyin Cimsir, bir sezon önce, sahayi terk etmesini isteyenlerin; ayakta alkislari arasinda, basi dimdik Avni Aker'in ortasindaydi.

Böylesine insan üstü çaba bir de gol getirmese, top hüngür hüngür aglardi. Hüseyin golü atti, topu aglatmadi.

MERIÇ ENERCANEdited by: tigin

Guests
30.10.2004, 15:13
dün mükemmeldin helal olsun. febe maçindada gol bekliyorum senden abi

Harun-61
30.10.2004, 15:46
dün ciktiktan sonra onun yoklugu coook berli oldu...

kesinlikle ligin en iyi oyuncularindan...smileys/smiley32.gif

SHENOLA
30.10.2004, 18:43
Man of the match HÜSEYIN &amp; YATTARA smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

kadirsa_2000
30.10.2004, 19:46
Iyi oldugu, vazgeçilmez oldugu herkesin bildigi bir gerçek. Dün aksam gol atmasina çok sevindim çünkü dün aksam bir eksigi goldü, onu da atti. Her zaman böyle insallah, Allah nazardan saklasin.

furkanca
31.10.2004, 01:56
Hüseyin için ne yazilsa azdir.Ama bizim taraftarimizin çogu onu hep elestiriyordular.

MaHMuT_61
31.10.2004, 03:43
ADAM sahaya çikariyor ölene kadar kosuyor mu?1 milyon dolar 600 bin dolar diye konusuyor mu?Ne zaman iyi oynadigindan kimden hesap sordu?Tüm haksizlara ragmen trabzona geri dönüp ölürcesine kosuor üstüne üstlük top kesiyor her ilk topu karsiliyor adam markaja aliyor,pas atmayada basladi e bu hafta gol de atti daha fazlasini bekleyen arkadaslar hüseyinin yatak odasinasmileys/smiley7.gif

Aferin sana hüseyin 20 milyon dolarlik topcumuz yok ama 20 milyon yürege sahip hüseyinimiz var Seni seviyoruz Hüseyinsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

HÜSEYIN&gt; zidane o kadar...smileys/smiley2.gif

sanatik
31.10.2004, 03:55
Iyi oldugu, vazgeçilmez oldugu herkesin bildigi bir gerçek. Dün aksam gol atmasina çok sevindim çünkü dün aksam bir eksigi goldü, onu da atti. Her zaman böyle insallah, Allah nazardan saklasin.

maasallah - nazar degmesin smileys/smiley2.gif

$FIRTINA61$
31.10.2004, 23:10
adam atmadi atmadi sonunda golün en bobasini atdi

Muhalif
31.10.2004, 23:23
hüseyin önceden böyle degildi.. emrah da.. erdinç de.. v.b.. tüm bunlarda en büyük katki ziya hocanindirdiye düsünüyorum.. demek ki teknik olarak mükemmel olmaya da gerek yok.. basit oynama felsefesini kaptin mi tamamdir.. hüseyin top kapiyor ve en yakininda müsait arkadasina veriyor topu.. iste budur.. ve hüseyin konusuna her yazisimda bir özür daha beyan etmek zorunda kaliyorum.. bu adamin ts de yeri yok derdim hep.. Allah a çok sükür ki ben utandim ve hüseyin basarili oldu..

TheCrow
01.11.2004, 01:13
Danimarka maçindan sonra bir arkadasima "Bizim Hüseyin ayni Patrick Vieira gibibir adam oldu" demistim.

Bugün yorumlari tekrar okurken daha önce Laz_Isko ve Aragorn01'in de Hüseyin'i Vieira'ya benzettiklerini gördüm.

Bu kadar kisa sürede bu kadar kendini gelistiren baska adam tanimiyorum.Raul Fatih'ten sonra simdi de Vieira Hüseyin...Dur bakalim daha kimleri yetistirecegiz.Helal olsun Hüseyin'e,helal olsun...Edited by: TheCrow

Guests
01.11.2004, 07:43
erdinç tolda ferdinand campbell

helal hüseyin fener maçindada gol bekliyoruzzzzzz

Erkin
01.11.2004, 11:38
Form düsüklügüne bile girmedin,orta sahanin dinamosu olarak durmadan çalistin,sahada basmadik yer birakmadin helal olsun baska ne denir ki.. Bence de Fener e gol atarsan harika olur!!!

$FIRTINA61$
05.11.2004, 10:15
isalah sansi yaver gider de bu hafta gene gol atarsmileys/smiley32.gif

frango
13.11.2004, 21:37
HÜSEYIN TEK KELIMEYLE MÜTHIS UMARIM ONU DUNE KADAR ELESTIRENLER ARTIK GERCEGI GÖRMÜSLERDIR CAN BARTU DIYOKI TURKIYENIN EN IYI ORTA SAHA OYUNCUSU AMA BIZDE HALA HUSEYINI TARTUSANLAR VAR

Çagman
18.12.2004, 14:59
Hüseyin bir Tane Ona Sadece Saygi duyulur ve Onunde egiLir.smileys/smiley32.gif

61viya
30.12.2004, 01:50
sessiz sedasiz da çok güzel isler yapilabilecegini sen ögrettin bana..yüregim seninle,sizinle....

TheRapZoNe
08.01.2005, 23:13
Hüseyin orta sahada iyi top kesiyor ama birde daha isabetli pas verse daha güzel olur. hem Trabzonspor hem de kendisi için

secil_ts
10.02.2005, 20:55
valla oynadi mi gerçekten orta sahanin beyni oluyor, iste birde yalniz kalmasa, umarim yeni transfer Smok yükünü hafifletir.

frango
10.02.2005, 22:28
evet yeni transfer yukunu azaltacaktir ama gercekten cok iyi mucadele ediyo defansif yonu cok iyi ofansif yonude yeni transfer halleder hersey duzelir insallah

61viya
11.02.2005, 17:13
bence de smokla müthisbi uyum yakalicaklar insallah...

osman__61
12.02.2005, 12:57
bence artik hüseyinin yerine pas atabilen bir oyuncu oynatilmali. çok çalisiyor diyoruz ama su da bir gerçek ki eger pas atabilse her maç 3 ten asaga gol atmayiz.

secil_ts
12.02.2005, 14:22
Bence Hüseyin Trabzonspor orta sahasinda olumlu pas atamamanin disinda herseyi yapiyor.olumsuz palarida hem o kadar fazla degil.

Mollasalihoğlu
12.02.2005, 15:20
hüseyin olmazsa o hep istediginiz 4 forvetin yükünü kim çekecek??

crazyboy
12.02.2005, 16:23
huseyin takimin degisilmez ismi mukelmel bir defansif ortasaha onun gibisi yok her macta yuergini sahaya koyuyo taraftarimiz onu bagrina basmali

61trabzonomer
17.03.2005, 20:50
HÜSEYIN BU TAKIMIN DIREGI ONA KIMSE LAF ETMESIN TOLUNAY KAFKAS VERSIYONU MÜKEMMEL ZAMANINDA ÇOK YÜKLENILDI ADAMIN ÜZERINE AMA SIMDI TAKIMIN DEGISMEZ ISMI HÜSEYIN TÜRKIYENIN EN IYI ORTA SAHA DEFANSIF OYUNCUSU smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

HÜSYIN BU TAKIMIN GÖRÜNMEZ KAHRAMANI...

Mollasalihoğlu
18.03.2005, 00:40
hüseyin'e arzular selale.

antep maçinda degeri çikti zaten ortaya.

Taner Gündoğdu
18.03.2005, 14:32
gerçekten antep maçinda eksikligi çok hissedildi. bu takimda en çok elestiri alan o ama formayi en çok hakedenlerin basinda da o

antagonist
26.03.2005, 23:21
Maçlarin görünmez kahramani...

Trapzone
26.03.2005, 23:29
Kendini bu denli gelistiren bi futbolcu oldugu için kutluyorum Hüseyini takimimizda inanilmaz isler yapiyo takimin gizli kahramanida diyebiliriz. Bence Türkiyede top çalma isini en iyi yapan futbolcu HELAL SANA HÜSEYIN smileys/smiley32.gif

Özkan Erdem
27.03.2005, 00:16
Mükemmel top kesiyor, top çaliyor, pozisyon bozuyor.. Iyi bir profesyonel oldu, ama kaptigi topu rakibe geri atiyor.. Su paslarini biraz düzeltse essiz olacak..

Harun
31.03.2005, 13:15
Kendini çok gelistirdi çoook.Dün milli maçta sonradan oyuna girmesine ragmen hiç siritmadi aksine gayet basariliydi.hep böyle ol Hüseyinsmileys/smiley32.gif

Sevgi
31.03.2005, 13:35
pas bile atabiliyor artik smileys/smiley4.gif

Berat
31.03.2005, 18:39
oooooooooooooooooooooo zidane hüseyinsmileys/smiley36.gif

Sevgi madem pas da atabiliyo böyle bagirsin Trabzon'daki arkadaslar.. Pas yüzdesi düsük oldugu için elestirildiginde "ben zidane miyim? " diyodu çünkü.. Pas atmayi ögrendigine göre böyle bagirilabilir;

oooooooooooooooooooooo zidane hüseyinsmileys/smiley36.gifEdited by: Berat Tekke

Harun
31.03.2005, 21:35
Dalga geçme olum alla alla.ciddi ciddi adam gelistirdi kendini.bir kere daha helal olsun diyorumsmileys/smiley32.gif

Berat
31.03.2005, 21:39
Yav yemin ederim dalga geçmek için söylemedim.. Ben hep diyorum; bu takimda Fatih Tekke'den sonra yeri en zor doldurulacak adam Hüseyin'dir..

öyle bagirsala bence kendinin de hosuna gider, güzel bi espri olabilir..çünkü kendi lafi

ooooooooooooooooooooooo, Zidane Hüseyinsmileys/smiley36.gifEdited by: Berat Tekke

Beytullah
31.03.2005, 23:35
smileys/smiley36.gifya hüseyin gerçekten topladi kendini eskiden bu kadar iyi deyildi adamin simdi yeri zor doluyor be

vega
31.03.2005, 23:58
Gerçekten yüregiyle oynuyor,biraz kaleye iyi sut çekmeyi becerebilse muhtesem olacak

objek
01.04.2005, 01:14
Huseyine ozel olarak ekstra pas ve sut calismasi yaptirilmasi lazim korayin sadece pas yuzdesi fazla oldugu icin huseyin yedek kaldi bu acigini kapatirsa yeri banko olur

Taner Gündoğdu
01.04.2005, 16:46
bence koray besiktasa geldigi için kadroya girdi. koray 3 maçta mi degisti? niye rizedeyken almadi adami? sahada 4 trabzonlu olunca milli takim tam takima benzedismileys/smiley36.gif

61trabzonomer
04.04.2005, 19:18
ula adami ingiltereden istiyolarmis dogru mudur?

oyun kalitesi olarak her ligde oynarda tahmin etmiyorum istediklerinide zaten hüseyin bize lazim tolunay vERsiyonu orta sahanin en iyilerinden kenfdinide gelistirdi süper süper..

Beytullah
10.04.2005, 21:42
ya hüseyin bugun sende süperdin helal olsun sana beee smileys/smiley32.gif

zinos_zon
11.04.2005, 13:56
2002 yili temmuz ayi olabilir, vatan gazetesi adina trabzon'a gittim. yabanci futbolcularla ilgili bir dosya hazirliyoruz. özkan sümer'le de bir görüsmem oldu.

özkan sümer'e; basta selahattin kinali (akrabamdir) olmak üzere, fatih ve hüseyin'i ne zaman geri çagiriyoruz dedim, elbette gazeteci kimligimle degil. sayin sümer; fatih'in seneye dönecegini, ama hüseyin ve selahattin için ( o yil antalya da idi ikisi de) bir girisimleri olmadigini söyledi. ben daha önceden akrabam selahattin ile görüsmüs ama hüseyin'le ilgili bir girisimim olmamisti. ama ben, hüseyin'le de konusmus gibi, "baskanim selo benim amca oglum, hüseyin'le de görüstüm, her ikisi de kosulsuz dönmek istiyor, lütfen ilgi gösterin" dedim. sayin sümer'de; "su siralar önceki yönetimden kalan borçlarin temizlenmesiyle ugrasiyoruz sayin kinali, ama bu konuyu zaten düsünüyorduk, hemen harekete geçiyoruz" dedi. ve geçti:))

bunu neden yazdigimi anladiniz elbette, yaa ben olmasan dün cimbomu yenemezdik:)smileys/smiley36.gif

hersey bir yana, hüseyin'in içindeki trabzon askini kimse bilemez..

Tansu Onur Erdoğan
11.04.2005, 17:33
hüseyin tabiki çok çok üst düzey bi futbolcu degil ama mevkisinde su an türkiyede en iyisi o ama onun disinda bence en önemli olan icindeki trabzonsporluluk ruhu...zaten macta izlediginizde o elektrigi o iyi niyeti belli oluyo seni seviyoruz hüseyin çimsir

61trabzonomer
11.04.2005, 18:16
Bu hüseyin kendini acayip gelistidi.helal olsun milli takimin da degismezi olmali..Nerde görmezler ki...

61trabzonomer
16.04.2005, 18:25
Her maç süper allah nazardan saklasin..

Trapzone
26.04.2005, 12:43
Kim ne derse desin bu takimin gizli kahramani kesinlikle hüseyindir...Rakip kontralarinda topu kesebilen tek futbolcumuz onun yeri çok zor dolar kiymetini bilelim.

İleli
26.04.2005, 15:39
zamaninda az elestirmedik ama o olmadimi orta saha resmen YOK takim sahada HIC YOK!

Burhan61
26.04.2005, 15:46
bi ben begenemedim hüseyin'i...

izmirdenayhan
30.04.2005, 11:01
Gerçekten çok faydali,rakip orta sahasina ve hücumcularina ilk darbeyi vuran ön liberomuz...Kazandigi toplari olumlu kulllanma yüzedesi de arttigi maçlarda TRABZONUMUZ çok hizli ve etkili çikiyor hücuma hava topu hakimiyeti de defansimiza yarimci olmasini sagliyor(bjk maçi hariç son dakkada yedigimiz korner golünde hüseyin ciddi bir pozisyon hatasi yapti)

Sut atabilme:pek tamam degil

Adam geçebilme:pek tamam degil

Defansif yönüde oynama: tamamdir

hava topu: tamamdir

mücadeleyi birakmama,inatçilik:tamamdir

oyun zekasi: tamamdir

çabuk düsünme:biraz daha iyi olmaliydi(bu özellik çalisarak gelismez belli yastan sonra)

fizigini kullanma:tamamdir

iki ayagini da kulllanma:sol ayak yok gibi

eeeeee daha ne olsun?..:))))

kelkitli29
30.04.2005, 11:33
Hüseyinsiz Trabzonspor bence Fatih siz Trabzonspordan beter olur. Sen bizim herseyimizsin Adasim.

61viya
30.04.2005, 12:21
seni seviyorum kocaman yüreklim..seni sonsuz seviyorum.......

sametaydin
30.04.2005, 12:58
ben hüseyin i cok sevmeme ragmen sahada pek de begendigimi söyleyemem .bi kere cok agir. daha hizli olmasi gerek. bunu yani sira daha cok kosmasi gerekiyor.adam markaji ve pres konularinda kendini daha da gelistirmeli. ve de isabetli pas yapmali

yakup midi
02.05.2005, 21:24
basi sagolsun.....çok cefakar insan hüseyin cimsir....adam acisini bile yasayamadi.....yaziktir.

61viya
03.05.2005, 01:45
Canim....Öldügüm zaman ne isterim biliyor musun? Senin gibi bir torunum olsun....Herseyimsin...Ve yürekler ayni bedende....

LazAnisT
04.05.2005, 10:56
sana helal olsun nolur digerlerinede örnek ol..http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

delihamsi
08.05.2005, 16:34
Gerçekten de çok iyi bir futbolcu ve INSAN...

Barış
08.05.2005, 17:03
Tek kelimeyle "mükemmel"...

SDanışmaz
08.05.2005, 18:02
Trabzonsporda ve miLLi takimda orta sahanin dinamosu...

Mollasalihoğlu
08.05.2005, 18:27
nam-i diger ''zidane'' hüseyin

iyi ki varsin be hüseyin.

imported_erdogdulu61
08.05.2005, 19:33
bana göre son haftalarin en iyi orta saha oyuncusu helal olsun tam futbolcu oldu

laz_dikeni_61
08.05.2005, 22:03
en iyi orta saha oyuncusu bence huseyindirsmileys/smiley4.gif

Crazy_OfLu61_
09.05.2005, 18:58
Trabzonsporda ve milli takimda neler yaptigini herkes gördü. Mükemmel bence.

61trabzonomer
10.05.2005, 09:22
hüseyin trabzon tarihinde orta sahadaki en iyi oyuncular siralamasinda herhalde ilk 10 girer kesin gibi süper allah nazardan saklasin...

sanatik
14.05.2005, 02:36
EFSANE OLANA KADAR!

http://img256.echo.cx/img256/8887/spor015fk.jpg

BIZ DE HATALIYIZ
Trabzonspor'un sahadaki gizli kahramanlarindan Hüseyin, uzun süren suskunlugunu Karadeniz'e bozdu ve bir çok konuda çarpici açiklamalar yapti. Bu yil istedikleri basarilari yakalayamadiklarini ifade eden Hüseyin, "Hakem hatalarinin bunda payi önemli ama suçu sadece onlara yüklememeliyiz. Hatayi biraz da kendimiz de aramaliyiz. Mesela bir G.Antep ve Ankaraspor maçlarini kazanmaliydik. Artik 2.'lik sansini kovaliyoruz. G.Saray'a G.Birligi'ne takilirsa bu yönde sansimiz artar" dedi.

HAKEMI DE YENMELIYIZ
Saha disi faktörlerin Trabzonspor'un çogu zaman karsisina çiktigini belirten Hüseyin, "Ama biz güçlü olup, hakemi de yenmeliyiz. 1996'dan sonra çok iyi bir kadro yakaladik. Bu kadro kesinlikle bozulmamali. Sampiyon olarak bu kadro bunun meyvesini yemeli. Biz de Ali Kemaller, Serdarlar gibi efsane olup, yillar geçsede unutulmamak istiyoruz. Bu kadro bunu hakediyor bana göre. Trabzonlu futbolcu olarak Trabzonspor'da sampiyonluk yasamak ne Avrupa ne de baska bir basari ile ölçülebilir. Tarif edilmez bir mutluluk olur" dedi.

KÖTÜ GÜNDE BIRLESTIK
Tecrübeli oyuncu, "Türkiye'de çogu zaman iyi günlerde kenetlenilirken, biz kötü günde tek vücut olduk. Binlerce insanin sokaga dökülmüs görüntülerini görünce tüylerim diken diken oldu. Bu bizim için büyük bir olay. Çünkü kötü günde herkes bir tarafa kaçar. Bana göre 6 Mayis Trabzonspor için bir milat olmali. Bu birliktelik geçici degil, kalici olmali ki karsiligini alalim. Çünkü saha gibi saha disinda da güçlü olmamiz çok önemli" dedi.

YATTARA GIBI SEVIN
Trabzon insaninin kendi degerlerinin kiymetini kaybettikten sonra anladigini belirten Hüseyin, "Degerlerimize burada sahip çikmaliyiz. Hangi takimda ayni kentten olup o takimin formasini giyip banko oynayan 5-6 oyuncu var. Demek ki alt yapi basarili. Bu takimda oynayan her oyuncuya Yattara gibi sevgi ve güven verilmeli. Böyle olursa her oyuncu kendi performansinin üzerine çikar. Disarda tepki bizi hirslandiriyor ama sahamizda bu olunca performansi olumsuz etkiliyor" dedi.

HERHALDE AÇ KALIRDIM
Yabanci oyuncularin bir F.Bahçe veya G.Saray gibi takima katki yapamadigini ifade eden Hüseyin, "Ancak biz basariyi veya basarisizligi yerli-yabanci diye ayirmiyoruz. Basari gibi basarisizlikta hepimizin" dedi. Trabzonspor'da oynamasanin kendisi için hayallerinin ötesinde bir olay oldugunu ifade eden tecrübeli oyuncu, "Futbolda sans çok önemli. Öyle yetenekli oyuncular bu isi basaramazken, ben bu noktalara gelebildim. Futbol oynamasam herhalde aç kalirdim!" dedi.

HAYALIM AVRUPA
A.Aker'de fazla puan kaybetmelerinin nedenini bir türlü çözemedigini ifade eden Hüseyin, "Üzerimizde öyle inanilmaz baski da yok. Ama neden böyle oldu, bilemiyorum. Bir F.Bahçe maçindaki gibi atmosfer benim için daha iyi. Inanilmaz hirslaniyor ve performansim artiyor. Tabiki Avrupa'da oynamak isterim. Böyle bir firsat elime geçerse bunu mutlaka degerlendirmeyi düsünüyorum. Ama suanki kadro sampiyonluk yasamadan buradan kimse ayrilmamali" dedi.

zafercalikoglu
14.05.2005, 13:15
hÜSEYIN SENIN O KOCAMAN YÜREGINE VE CIGERLERINE SAGLIK

2 SENEDEDEN BERI SÜPERSIN ALLAH BOZMASIN

ufuk turguts
14.05.2005, 18:38
huseyin ben ankaradan ufuk.trabzonsporun gorunmez kahramanisin sen.sen kesinlikle trabzonspordan ayrilmayi dusunme.cunku trabzonsporlularin gonlunde taht kurdun.ufak tefek tepki verenlere bakma sen kalbimizdesin degerlisin cunku...hep boyle dewam et

61trabzonomer
15.05.2005, 12:40
allah bozmasin..... koçum benim...bee yürü sampiyonluga..

turan
15.05.2005, 13:32
Her zaman trabzonsporun gizli silahi olmustur ve olmaya da devam edecektir. Burdan ona sesleniyorum sende diger ts li futbolcular gibi bizim herseyimizsin...........

Sacit
15.05.2005, 17:08
huso mu :smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

ioriyagami
17.05.2005, 23:57
Trabzonum un puan kaybettigi bütün maçlarda hüseyin kötü oldugu için puan kaybetmistir. Bir futbolcu her zaman iyi oynayacak diye bisey yoktur. Müthis özveri ile oynuyor takimdaki diger oyuncular onun yarisi kadar özverili oynasa önümüzde rakip duramaz. Ben onun uzun yillar daha takimda olmasini istiyorum insAllah da öyle olur

61viya
20.05.2005, 11:12
"Türkiye'de çogu zaman iyi günlerde kenetlenilirken, biz kötü günde tek vücut olduk. Binlerce insanin sokaga dökülmüs görüntülerini görünce tüylerim diken diken oldu. Bu bizim için büyük bir olay. Çünkü kötü günde herkes bir tarafa kaçar. Bana göre 6 Mayis Trabzonspor için bir milat olmali. Bu birliktelik geçici degil, kalici olmali ki karsiligini alalim. Çünkü saha gibi saha disinda da güçlü olmamiz çok önemli" dedi.

Her zaman,her kosulda yaninizdayim...O görüntüleri gördügüm zaman,ben diken diken olmusken,aklima hep su soru geldi: "Acaba futbocularimiz nelerhissettiler?" Öyle güzel açiklamissin ki hislerini...Seni çok seviyorum........

osman__61
24.05.2005, 18:10
en çok kizdigimiz oyuncuydu. simdi en iyilerinden oldu isallah nazar degmez sana. samsun maçinda dehsetti.

61viya
26.05.2005, 22:26
Bitanem,Hüseyin Çimsirim...Dinamom...Seni çok seviyorum...Trabzonspor formasi altinda birlikte nice yillra,basarilara...IYI KI DOGDUN HÜSEYINIM...

Sevgi
26.05.2005, 23:28
Sizi sevenler , ancak bu sayede varliginizin ne kadar degerli oldugunu anlayabildi.Bugüne kadar kimbilir kaç kisinin hayati , küçük bir dokunusunuzla birden degisti.Gittiginiz her yer sizin varliginizla biraz daha anlam kazandi.Sevdiginiz sarkilarin filmlerin kitaplarin degeri,sizin sevginiz sayesinde biraz daha çogaldi.Iyiki dogdun HÜSEYIN CIMSIR yoksa dünya bir parça eksik kalirdi...

61viya
27.05.2005, 02:10
<TABLE =metin cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Mutlu Yillar Hüseyin
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/270505huseyin.jpgOrtasaha oyuncumuz Hüseyin Çimsir dün 26 yasina girdi. Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri?nde ki aksam yemeginde teknik heyet ve sporcular 26 yasina giren Hüseyin'in dogum gününü pasta keserek kutladilar. Dogum günü partisinde, basarili futbolcumuz pastasinin ilk dilimini Teknik Direktörümüz Senol Günes?e ikram etti.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>

<CENTER>
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/270505huseyin1.jpg
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/270505huseyin2.jpg

</CENTER>

<DIV align=right>27.05.2005 01:48:00</DIV></TD></TR></T></TABLE>
<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>
<DIV align=center></DIV>

Utku061
27.05.2005, 02:17
Iyi ki dogdun be Hüseyin..Yoksa sendeki bu cevheri alçakgönüllülügü nerede görecektik..

61trabzonomer
27.05.2005, 19:57
su resimlere bak be süper yav kardes gbiyiz iyi ki dogdum dev adam..

sanatik
28.05.2005, 02:15
süperstar hüseyin - dogum günün kutlu olsun.

Oruç
28.05.2005, 13:44
dogum günün kutlu olsun hüseyinim!

FATIH SULTAN TEKKE !

FANATIK52
28.05.2005, 16:33
DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN INSALLAH DAHA COK PASTANI BERABER KESERIZ

61viya
29.05.2005, 22:09
O mumlri üflerken tuttugun dilegin,sampiyonlar ligine gitmek oldugunu biliyorum Hüseyinim...Öyle temiz bir kalbin var ki...Seni seviyorummm.....

ftunsal
30.05.2005, 00:56
DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN</font>

BU MILLETI ORTA DIREK AYAKTA TUTUYOR.
HÜSEYIN DE BIZIM TAKIMIN ORTA DIREGI. BU BÖYE BILINE.

SIMDI MILLI TAKIMIN ORTA DIREGI OLMA YOLUNDA .
YOLUN AÇIK OLSUN. TAKIMIN ASLANIEdited by: ftunsal

Utku061
30.05.2005, 05:26
Hüseyin bu senenin gizli kahramanlarindan bazilarimiz begenmesede ''özellikle sezon baslarinda'' o gerçek bir görev adami ve düsünebiliyormusunuz ki Hüso'suz bir orta sahamiz ne olurdu.

My
30.05.2005, 06:11
Düsünmek bile istemiyorum Utku61. Iiki doomussun Hüseyin smileys/smiley32.gif

TameRHan
30.05.2005, 07:25
yildan yila performansini arttirsin Hüseyin Çimsir

Milli takima yükseldin ve inaniyoruz ki uzun yillar milli takimda ve Trabzonsporda basariyla oynayacaksinsmileys/smiley32.gif

bordoomavii
01.06.2005, 12:33
takimi sirtlayan isimlerin basinda geliyor hüseyin.insallah böyle devam eder.gerçekten futbolu göze hos gelmeyebilir ama mevkiisinde onun gibisi yok.

aytac61
03.06.2005, 21:21
DOGUM GUNUN KUTLU OLSUN

Vallah bu sezon Hüseyini çok begendim milli takimla veya Trabzonspor ile süper oynadi insallah Basarilarin devam eder.

Hasan Ayvenli
03.06.2005, 22:21
orta sahamizdaki en önemli adamlardan birisi hüseyin kiymetini bilelim

Burçak
04.06.2005, 11:36
hüseyin görünmez kahramanimizdi bu sene. geçen sene neredeyse küstürdük yolluyorduk onu. aldigi toplari olumlu kullanamiyor felan diye. oda demistiki o denilenleri yapsam zaten avrupada top oynardim. smileys/smiley1.gifaslinda hakli o istediklerimizin hepsini yapsa zaten avrupada olurdu. ama hüseyin müthis bi patlama yapti bence. ve dedigi gibi avrupada oynayyacak artik. çünkü trabznsporumuz buseneden itibaren avrupa arenasinda olacak. HELAL OLSUN SANA HÜSEYIN

Beytullah
10.06.2005, 23:21
ya buseneki performansi manyakti ama insallah nazar degmez.cünkü gerçekten takima cok katkisi oldu

worldmaster
11.06.2005, 10:58
Teknik yönden kendini biraz daha gelistirirse çok daha iyi olacak

k_o_m_a_n_d_o
17.06.2005, 22:27
De?erlidava arkada?lar?m bu benim sitedeki ilk yorumum ilk yorumumuda bana üyeli?i almamda ikinci neden olan *hüseyin Ç?M??R* hakk?nda yapmay? do?ru buldum.(bu arada ilk neden de TS A?KI).benim hüseyinde olumsuz buldu?um yönleri topla olumlu bir hareketi olmamas?,ben futboloynayan biri olarak futbolcuda olmas? gereken en büyük özellik topu olumlu kullanabilmesidir. ben hüseyini kötü adam ilan etmiyorum.Ama zaman zaman kritik maçlarda yapt??? kritik hatalarla bize saç ba? yoldurmu?tur.bize çok maç kaybettirdi demiyorum.Ama kazand???m?z bir maçta da onun büyük katk?s? oldu?unu dü?ünmüyorum.Benim bu dü?üncelerimi k?nayan arkada?larda olacak onlarada sayg? duyuyorum.Ama bunlar? hüseyinin kendisinede söylemek için elimden geleni yapar?m.Ben y?llard?r özlemini çekti?im ?ampiyonlu?u istiyorum art?k bu yüzden sizlerle bunlar? payla?mak istedim.?ampiyonlar liginde tak?m?m?z? yaln?z b?rakmayal?m çünkü ona laz?m olacak tek ?ey bizim deste?imizdir.

tunganyan
02.07.2005, 13:12
eyyy çimsirogun iseyinnnnn....seni tarife kelimeler yetmezzzz....hirss+azim+mücadele+yürek ve daha birçok sifati hakediyosunnn....iyi ki varssinnnnnn.....futbol hayatinda basarilarrrrrrrr........

halil ibo
02.07.2005, 15:54
HIRS+MÜCADELE+ÇALISMA+KENDINI GELISTIRME+ISTIKRAR ABIDESI=HÜSEYIN CIMSIR.SENI SEVIYORUZ BASKALARI GIBI BIZI BIRAKMA...

zanoylu
02.07.2005, 16:08
yok ya hüseyin yapmaz.

sametaydin
09.07.2005, 19:53
ya hüseyin hazirlik maci diye mi böyle berbat oynadi? hazir olmadigi için mi? genelde de hüseyin in futbolunu pek begenmem. tabi bazen çok iyi oynuyo. istikrar bekliyoruz hüseyin den.

ayrica daha güzel futbol daha hizli olmasini bekliyoruz.

tigin
27.07.2005, 10:00
Yaa Hüseyin efendi demekki neymis öyle 1.8 trilyon para istemekle iyi futbolcu olunmuyormus..

Guests
27.07.2005, 10:03
hüseyin 1.8 trilyonluk adam degil dedigimizde karsi çikanlar nerde? evet hüseyin önemli bir oyuncu olabilir ama asla ve asla 1 trilyondan fazla alamaz. dün ibrahim ege daha iyi oynardi bence.

Özkan Erdem
27.07.2005, 11:14
ibrahim ege ve ya adem.. ya da ufukhan.. dün gece hüseyinden daha iyi olabilirdi.. ortasahanin kontrolü hüseyinin agirligi sebebiyle rakibe kaldi.. Masallah para istemeye geldi mi hepsi zidane, beckham bizim topçularin.. Saha çikinca da yoldan geçen adam..

Sevgi
27.07.2005, 11:54
Hüseyin efendi galiba kendisini tek görüyor alternatifsiz bulunmaz hint kumasi kalkmis bir yerleri Senol Günes hocaysa oturtsun .............

halil ibo
27.07.2005, 12:33
Kendini en kisa zamanda toparlaman dilegiyle,bu takiminda milli takiminda iyi bir Hüseyin'e ihtiyaci var.

sametaydin
27.07.2005, 13:49
walla kimse kizmasin ben bu hüseyinin en kisa zamanda defolup gitmesini cok istiyorum. 2 trilyona yakin parayi bu futbolu için mi istiyrmus.

sametaydin
27.07.2005, 13:50
ha unutmadan hüseyin bu takimin abisi ayaklarini da biraksin artik. o birakin bu takimin abisi, küçük kiz kardesi bile olamaz.

uygar_trb
28.07.2005, 21:43
iyiki adamlar bir kere kötü oynadi bu taraftarin zaten hüseyine ayri bir garezi var bu maçi bu laflar için önemsemeyin arkadaslar gökdenizde symek te kötüydü niye hep hüseyin yaa

hüseyin burdaki arkadaslarin yüzünü kizartacagina inaniyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

sametaydin
29.07.2005, 14:41
iyiki adamlar bir kere kötü oynadi bu taraftarin zaten hüseyine ayri bir garezi var bu maçi bu laflar için önemsemeyin arkadaslar gökdenizde symek te kötüydü niye hep hüseyin yaa

hüseyin burdaki arkadaslarin yüzünü kizartacagina inaniyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

ya farkli futbolculari mi izliyoruz arkadasim? adamin oynadigi maclarin yarisindan fazlasinda kötü performans sergiledi. bir kere kötü oynamadi. genelde kötüydü zaten.

zanoylu
29.07.2005, 15:02
Olumsuz görüslerin hiç birine katilmiyorum...! Hüseyin bu takimin en çok kosani ve pres yapani. Bir takimda herkez general olmaz arada böyle is yapan askerlerede ihtiyaç vardir.Hüseyin sadece topu oyuna sokma konusunda biraz daha çalismasi lazim hepsi o.Yoksa bu takimin ona ihtiyaci var......!

sametaydin
29.07.2005, 15:07
Olumsuz görüslerin hiç birine katilmiyorum...! Hüseyin bu takimin en çok kosani ve pres yapani. Bir takimda herkez general olmaz arada böyle is yapan askerlerede ihtiyaç vardir.Hüseyin sadece topu oyuna sokma konusunda biraz daha çalismasi lazim hepsi o.Yoksa bu takimin ona ihtiyaci var......!

peh... en çok kosup pres yapani mi?

neyse uzatmamak lazim.

Keleşoğlu
29.07.2005, 15:44
carsamba gunu kendini affettirir insallah butun takim gibi!!

zanoylu
29.07.2005, 15:47
.................................................. .........

Oruç
29.07.2005, 16:50

Hirs,mücadele arti top kaybi!!!

Rövans maçinda Hüseyin oynayacak diye bir kural yok senin dediklerini yapabilecek Adem abimiz var mesela hem de daha teknik!

FATIH SULTAN TEKKE

zanoylu
29.07.2005, 16:57
Buda senin kendince yorumundur saygi duyarim....

Oruç
29.07.2005, 17:02
Evet abi bu benim yorumum!

Hüseyin'in veya baska bir futbolcunun formasi garanti degildir onun için alternatif isimlerin de sans bulmasi lazim diye düsünüyorum!

Demek istedigim su Adem abimin Hüseyin abimden bir eksiginin bulunmadigidir.

FATIH SULTAN TEKKE

MrbLack
29.07.2005, 22:04
bisey diycem bu adam 2 trilyon istemisti dimi...acaba ön eleme maçinda kaç kurusluk top oynadin hüseyin efendi sana sesleniyorum.elini vicdanina koy sen söyle...
ha egerki para verirseniz oynarim anlayisi içersinde isen çik açik açik konus....

uygar_trb
29.07.2005, 23:00
Demek istedigim su Adem abimin Hüseyin abimden bir eksiginin bulunmadigidir.

adem abinin hüseyin olmasi için çok zamana ihtiyaci var

haydi hüseyin futboldan anlayann adamlar senin degerini bilir herkesden yattaranin hareketleri beklenmez tabiiiii

Oruç
30.07.2005, 13:57
Niye ki Hüseyin'in Adem abimizden tek fazlasi(!),O'ndan daha çok top kaybetmesidir ne yazik ki!!!

Özkan Erdem
30.07.2005, 18:30
Hüseyin'in en büyük faydasi top rakipteyken kademesi ve müdaheleleridir, zaman zaman ilerde kalan stoper'in yerini dolduran, ofanstan çok defansa katki yapan bir oyuncudur. Bir kisim taraftarimizin sadece ofansif futbolu iyi saydigi ortada ancak hüseyinin futbolunu yorumlamak için uzman olmak gerekli degil. Rakipden öylesine zor bir pozisyonda ayakta alkislanacak toplar kapiyor, ve sonrasina o topu rakibe atiyor, kaptigi top sayisi çok yüksek ancak kaptirdigi da. Zaman zaman takim çikarken öylesine toplar veriyor ki rakibe saç bas yolduruyor. Geçen sezon harika bir form yakaladi ve bu hatalarini en aza indirdi, ancak famagusta maçi bana 3 sene önceki halini hatirlatti. Umarimalacagi ücretkonusundaki hirsini sahayada yansitir ve tekrar takiminin en faydali oyuncularindan biri konumuna gelir.

jackal61
01.08.2005, 03:20
Bence son iki senedir takimimizin en faydali oyuncusu Huseyin...Son Anorthosis macinda kendinden beklenmeyen bi performans sergiledi..Her oyuncunun formunun dusuk oldugu zamanlar olabilir..Bence Huseyin toparlanip o eski ozledigimiz formunu yakalayacaktir..Bundan eminim..smileys/smiley36.gif

vizarian
01.08.2005, 03:27
INSALLAH :kardes smileys/smiley32.gif

worldmaster
01.08.2005, 13:56
Adem ve I.Ege in Hüseyin out

sametaydin
01.08.2005, 14:01

aynen katiliyorum

61trabzonomer
01.08.2005, 15:33

aynen katiliyorum smileys/smiley11.gifolmadi .......

worldmaster
01.08.2005, 15:41
Oldu oldu

lazkaya
01.08.2005, 15:44
I. ege niye in anlayamadim.Sahada ne yaptigini bilen biri varsa bana haber etsinsmileys/smiley1.gif

worldmaster
01.08.2005, 15:47
Oynasin da gör.En azindan hüseyinden çok daha hizli,teknik hem arkasindan geleni bile hissedebiliyor Edited by: worldmaster

61trabzonomer
01.08.2005, 17:14
Oldu oldu smileys/smiley4.gif

biizim hiçbirisine lafimiz yokta iste hüseyin daha iyi gibi simdi ilk maç oynayamadi ama bu maçta gerekli...ha bakarlar ilk yarida kötüyse tabiyki ibrahim ege yi sokariz oyuna....

Analyzer
04.08.2005, 01:34
Hüseyin,

Yillik 1 trilyon 800 milyar istemissin Trabzonspor'dan. Ayip degil mi? Anorthosis maçlarinda ne yaptin? FB maçinda olmadik yere Anelka'ya çift dalip penalti yaptiran sen degil miydin? En ufak elestiri alinca Istanbul gazetelerineTrabzonspor'u birakabilirim açiklamalarini yapan sen degil misin? Biraksana hadi bu takimi. Defol git be. Cin olmadan Trabzonspor çarpmak ne demek senin için? Bi de dünyanin parasini iste tabi Trabzonspor'dan. Edep yahu!

Eddy
04.08.2005, 02:12
yaziklar olsun hüseyin...

lazkaya
04.08.2005, 02:27
Oynasin da gör.En azindan hüseyinden çok daha
hizli,teknik hem arkasindan geleni bile hissedebiliyor

Ben Trabzonspor'un bütün hazirlik maçlarini izledim.Yani an I. Ege yi de.

Hüseyin'in en büyük ve tek faydasi havadan geleb toplari iyi
karsilamasidir.Baskada bi özelligi yoktur.Bunu 1 senedir
söylüyorum.Hala Hüseyin'in kendini gelistirecegini inananlar var mi?

Oruç
04.08.2005, 13:15
BIZ DEDIK BU ADAM OYMASIN DIYE AMA YOK HERKES -HÜSEYIN IYIDIR-DEDI!smileys/smiley7.gif

GÖRDÜK HÜSEYIN AGAYI!smileys/smiley7.gif

TAKIMDA KALMAN IÇIN HIÇ BIR NEDEN GÖREMIYORUM!smileys/smiley7.gif

SEN GIT ANTALYASPORDA OYNA!smileys/smiley7.gif

worldmaster
04.08.2005, 13:19
Utanmadan bide 2 trilyon istiyor

Keleşoğlu
04.08.2005, 18:57
balta sana 2 milyar bile fazlasmileys/smiley7.gif

The Legend
05.08.2005, 15:26
HÜSEYIN ÇIMSIRIN SAHADA YAPTIKLARI ;

1-ALDIGI PASI ALDIGI KISIYEATMAK.

2-SAGINDAKI EMRAHA YATAY&amp;YERDEN PAS ATMAK.

3-SOLUNDAKI CELALEDDINE YATAY&amp;YERDEN PAS ATMAK.

4-DEFANSIN ORTASINDA OYNAYAN 2 OYUNCUYA DIKEY&amp;GERIYE%YERDEN PAS ATMAK.

5-KAFA TOPLARINA AYAGI YERDE IKEN ÇIKMAK VE HALIYLE ONDAN KISALARDAN BILE KAFA TOPU ALAMAMAK.

EEE DAHA NE OLSUN HER HAREKET 100 MILYARDAN 100*5=500 MILYAR TRANSFER ÜCRETINI HAK EDIYOR SEVGILI KARDESIMIZ HÜSEYIN ÇIMSIR.smileys/smiley36.gif

worldmaster
05.08.2005, 15:30
Oha be bana her hareket için 1 milyar verseler canim pahasina oynarim.Yzik o aldigin paralara

Visitor
05.08.2005, 15:56
Bu ne agirlik hantallik ne olacak bu hüseyinin hali

bizimkoylu61
05.08.2005, 16:11
saglam bi orta saha

sametaydin
05.08.2005, 20:07
ya adam gibi oynasin ya da gitsin derim ben.

corleone
07.08.2005, 14:48
gökdenize bu kadar sallayacagimiza takimi 3 haftadir yalniz birakan 1.6 trilyon rakamla 1.600.000.000.000 isteyen bu arkadasimizi niye kimse birsey demiyor? sahip oldugu herseyi Trabzonspor dan elde eden insana bakin siz... yaziklar olsun....

hamucera
07.08.2005, 22:05
bu adama para verilmedikçe oynamayacak galiba

te4cher
08.08.2005, 00:46
bencede para yüzünden oynamiyor...

ya da kapasitesi o kadar...

zafercalikoglu
08.08.2005, 13:19

o zaman gitsin,

sametaydin
08.08.2005, 15:01

emin ol kapasitesi o kadar

Hünkar
08.08.2005, 15:10
gecen sene onun olmadigi maclarda defansif olarak zorlandik ama bu sadece onun olmamasindan kaynaklanmiyo gorusundeyim defansimiz zaten d haene gibi muthis bi topcuya sahip oludgundan kaynaklaniyo du.hucum etkinligi bence cok alt duzeyde takimin hixzini kesmek konusunda bi uzman bi de su topu yana oynama huyu var ya benbi hasta ediyo yana oynamasi problem diil bi de oyle paslar atiyoki pas attigi adamin da basini derde sokuyo ama bazende bise oluyo cok super oynuyo ama o bazenler icin de klupten bence cok para istiyo ona o kadar para verilirse yattaraya baya bi gunah olur

U.Sadıkoğlu
08.08.2005, 15:57
ANORTHOSIS MACINDA ÇOK KOTUYDU INSALLAH IYI OLACAK

perfectstorm
08.08.2005, 17:49
ne defans yapabiliyor,ne hücuma katilabiliyor,ne pas vermesini biliyor. tek artisi cepheden ayagi uzun oldugu için topu çeldi,çeldi çelemediyse adamin arkasindan gidecek güç bile yok.sampiyon olmak istiyorsak böyle futbolcun varsa,ki en kritik yerlerden biri. böyle topçulrla olmaz.bunu göremeyenler biraz sabretsin eline kagit kalem alip kaç maçta takimi yaktigini not alsin...

Nytre
08.08.2005, 18:27
gecen yil trabzonsporun bence bel kemigi oldu.. çünkü huseyinsiz maçlari almakta çok zorlandik...

huseyinin maddi olarak sikinti yasior olabilir ya da hocayla bi problemi veyada huseyin formunda deil..

huseyin kötü degil oynayinca takimi sirtlior...

hamucera
09.08.2005, 00:32
orta sahada tam bir hamal gibi ugrasiyo ama adami da memnun etmek lazim ondan daha alt kapasitedekiler ondan çok para aliyor. nede olsa ekmek parasi

FANATIK52
09.08.2005, 12:08
HUSEYINI ALTERNETIFI HEMEN HAZIR

ADEM KOCAK

IBRAHIM EGE HARBIDEN ISBRAHIM EGE NERDE BILEN VARMI YOKSA BIZIM TASKIM ONUDA MI HARCADIIII

Sefaenes
11.08.2005, 02:30
Hüseyinin yerine paf dan 16 yasinda bir genc futbolcu sahaya koy
huseyinden daha ii oynar ama ne yazik ki bizim teknik direktorumuz
görmuyor

Lazrail_76
12.08.2005, 21:28
Arkadaslar, Senol hoca dünya takimindan bahsediyordu dimi!! Size
soruyorum öyleyse bir dünya takiminda mesela bir barcelonada sizce
hasanlar, ademler, lee ler Mehmet Yilmazlar Volkanlar, cellaleddinler
ve HUYEYINLER sizce birakin ilk 11 i, ilk 30 da bile yerleri varmidir?
soruyorum size varmidir???

Hasan Ayvenli
12.08.2005, 21:39
ne alakasi var ki simdi barcelonanin bütçesi belli bizim ki belli

Lazrail_76
13.08.2005, 03:00
Alakasi cok, o zaman dunya takimindan bahsetmesin senol hoca!!
Aslinda hic de icten degil dunya takimi olmak, Trabzonsporun potansiyal
gucu var. 3 4 milyon taraftari olan bir takimin Barcelonanin
butcesini asmasi icten bile degil. En basit örnek 1 milyon
taraftar senede 100 dolar ürün alsa eder sana 100 milyon dolar.
Alin iste size dunya takimi. Ama bu potansiyeli uyandirmak ve
isletmek yönetimlerin isidir. o zamanlar HUSEYINLER TAKIMIN ILK
30 UNA GIREMEZ

U.Sadıkoğlu
13.08.2005, 10:23
HUSEYIN YETENEGINI KULLANINCA ÇOK SUPER BIR TOPCU..

Hasan Ayvenli
13.08.2005, 21:56
yetenek yok ki kullansin

hamucera
13.08.2005, 23:47
bu kadar da küçümsemeyelim kötü olsa zaten takimda yer bulamaz madem digerleri daha iyi neden onlar onun gibi top kesemiyo

mkmsas
17.08.2005, 01:22
Arkadaslar hemen hemen hepinizin yazisini okudum.Kimisi basarili kimisi basarisiz diyor. Ben sadece bir kaç örnek vermek istiyorum.

1. Geçen sene Aureliodan sonra en çok top kapan oyuncuymus.Peki top kaybetme istatistiklerini gördünüzmü bu adamin.Kazandigindan daha fazla.

2. Yüregiyle oynuyormus. Ya bu adam yüregiyle oynuyorda bizmi görmüyoruz. Bu takimda yüregiyle gerçekten amatör ruhla oynayan, herseyini takim için veren bi Hasan Üçüncüyü bilirim. Gerisi yalan.

3. Sahada bos bos dolasiyor.DMC dedigin gelen ataklari ilk karsilayacak olan adamdir. Örnek Ayman(Bknz. Gençlerbirligi-Fenerbahçe), Örnek Sadio(Galatasaray-Konyaspor) Besiktastan Okani saymiyorum. Adam o yasina ragmen saga sola daliyo aralara derelere giriyo birsürü top kapiyo.Bizimki neyapiyo bekliyo top ona çarpsinda alayim. Zaten araya girmeye çalisincada faul yapio.

4. Oyunu izliyor. Ya adamlar ortasahayi geçmi.2 metre ötende Eller adamla bogusuyo, buyanda beklio. Çiplak gözle izlenmesi gereken bir olay.

5. Dikine bir tane pas attigini gördnüzmü? (Ben gördüm.hepsi rakibe.)Trabzonumuzu 1 kademe üst siraya çikaracak bir mevki varsa oda Hüseyin in oynadigi yerdir.

6. Kaç tane kafa golü atti bu adam. Tamam görevi degil ama her ortada ceza sahasina giriyosun e bi tanesine vur.

7. 1.600.000 YTL istiyormus senelik. Aurelio ya 50.000 dolari fazla görenler, o senesi sampiyonlugu Fenere hediye edenler ne olur öyle bi hatayida Hüseyin için yapsalarda adam gitse.

8. Geçen sene Trabzonsporun eger gerçeklesseydi en büyük transferi Hüseyinin Vestel Manisaya gitmesi olacakti.

9. Hasan Üçüncü&gt;Hüseyin. Bize Trabzon kani damarlarini çatlatan adamlar lazim. Birak teknik olmasin.

10. Rumlara kaybettigimiz turun 1 numarali suçlusu 80 dakkada soguk bir defans oyuncusunu oyuna alan Senol Günes 2 numarali adamida Hüseyindir. Bu ne kardesim insanlar kendlerini birsey zannediyorlar. Kosmaktan acizler ya.

61trabzonomer
17.08.2005, 11:26
bence hüseyin iyi oyuncu AMA su aralar dinlenmeli bir iki maç dinlensin birsey olmaz ytahu iyi oynamiyo belli biraz otursun birsey olmaz...

EmrahYalçınalp
17.08.2005, 12:06
1. Geçen sene Aureliodan sonra en çok top kapan oyuncuymus.Peki top kaybetme istatistiklerini gördünüzmü bu adamin.Kazandigindan daha fazla.

Ben Hüseyin'i genel anlamda kötü bulmuyorum aslinda. Ama su top çalmahakkinda söylenenleri de biraz"komik" bulmuyor degilim. 4-4-2'de sistem geregi demarke olan tek pozisyon bu ön libero diye uydurulmus yer. Karsidan gelen top elbette o adama gelecek, baska herkesin bir yeri ve yaninda rakibi var. Niye diger takimlarin o pozisyonda oynayan oyuncularina göre daha fazla derseniz de, bizim ve febe'nin genel anlamda daha karsi sahaya yikilmis bir oyun düzeni olusturmamiz, dolayisiyla rakibin daha çok "dan-dun"a basvurmak zorunda kalmasi derim... O yüzden bu istatistiki veri beni çok sasirtmiyor ve fazla da birsey ifade etmiyor. Hüseyin'i degerlendirirken top kapma degil topu kullanma degerleri dikkate alinmali, ki bu durumu onun açisindan biraz daha kritik hale getiriyor... Hüseyin'in top kapmak için yaptigi tek sey zaten altindan geçmekte olan topun üzerine basarak durdurmak...

Ama pas yüzdesi yüksek oldugu zaman oyundan düsmemesi ve sürekliligini maç sonuna kadar sürdürmesi sebebiyle bence iyi adam. Form grafigi yükselirse ortasaha çok rahatlar, ki bu da hem defanstaki uyumsuzlugu, hem de Szymek basta olmak üzere diger oyuncularin ofansif katkilarini etkiler.Edited by: perhaps

TheRapZoNe
17.08.2005, 12:51
Biraz yedek kalmasi lazim. Son maçlarda sahada yürümeyi moda haline getirmis durumda

hamucera
17.08.2005, 12:52
hüseyini bu kadar yerden yere vurarak ne yaplimaya çalisildigini anlamis degilim. herkes top kaybedebilir normal bir durum. ama unutmayalim ki ara sira hata yaptigi için gönderilenleri sonradan almak için ne kadar ugrastik. her ne kadar yorum yapsak ta bu oyunu yönetenler mutlak bizden daha iyi biliyor. onlar ki bu oyuncudan vazgeçemedi demekki o kadar kötümsenecek biri deil. oynamadigi maçlarda orta sahanin halini de unutmamak gerekir.

Burçak
17.08.2005, 13:18
kendine güveni yoook. bunu en son konya maçinda göçrdük. uygun pozisyonda pas verdi hemen yanindaki adama . daha dogrusu vewrmedi kaptirdi. pozisyonda kaçlti. korkuyo sorumluluk almaya.

zanoylu
17.08.2005, 16:51
Onun yerine yapilabilecek iyi bir transferle bu sezon sampiyonluk yarisinda çok rahatlardik

t-mac
17.08.2005, 17:51
rakibe kizdigi için serbest atisi nereye attigina bakmadan direk rakibe kullanabilecek (bkz konya maçi)kadar profesyonellikten uzak, son donemde rakibe faul yapmaktan baska icraati olmayan bir süre kenarda oturtulmasi gereken futbolcu arkadasimiz...

bordoomavii
17.08.2005, 22:15
hayret yaa hüseyin böyle oynamazdi.eskiden biraz kazmalik yapardi da hiç olmazsa savasirdi.simdi yürüyo sahada