PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 2.Hafta | Trabzonspor 3-1 Sivasspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6

Ibrahim Gaygusuz
11.08.2018, 19:09
Ilk mac basligim olacak.

2010-2011 Gs macindan sonra ilk defa maca gitme sansim olacak Trabzon'da

Sans getirir umarim

Ufuk
11.08.2018, 20:36
Gideriz diyordum ama maalesef gidemeyeceğim günü çok ters geldi keşke pazar olsaydı.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ozan Yılmaz
11.08.2018, 20:43
Henüz bu haftaki maç tamamlanmadan sonraki haftanın aynı kulvarda olan müsabakasına başlık açmayalım karışıklıkların önüne geçmek adına,

1. Hafta maçımız tamamlana kadar kilitli kalsın bu başlık.

Hakan
12.08.2018, 21:52
Morteza alınıp Burak dönse yeter.Bu maçta puan kaybı lüksü yok.

DeAgLeMaNyAq
12.08.2018, 22:04
Kulüp tarihinde 2'de 0 yaparak başladığımız bir sezon yok. Umarım böyle acı bir sonuçla karşı karşıya kalmayız. Ne yazık ki kadroda çok fazla değişiklik yapabilme şansımız da bulunmuyor. Takım 4 günde toparlar mı o da pek mümkün değil. Ancak Sivas kötü oynarsa belki bir hareketlenme görebiliriz diğer türlü işimiz hiç kolay değil...

Bayraktaroğlu
12.08.2018, 22:06
Bugünkü oyunu ve hocayı görünce ümidim kalmadı. Futbolcular berbat hocada taktiksel anlamda oyunu çözebilecek öneriler yok. Trabzonspor Ünal Karaman a staj yaptırma yeri değildir.

Doğukan Uçan
12.08.2018, 22:09
Sivas maçın net favorisi en kötü beraberlik alırlar.

gurur6134
12.08.2018, 22:10
Isimiz cok zor bu macda da ruh yok ruh taktik desen hak getire seyirci ateslerse takimi belki vicdan yapar topcular..hic iyi isik vermedik bugun 5 gunde bu kadar kotu takim duzelir mi hep beraber gorucez..

ibrahim
12.08.2018, 22:12
Korkmayın rakip başkan tanıdık, bizim hoca kılıklı herifle yakın arkadaş bir de. Her halükarda bizim bu maç.

Ahmet Kara
12.08.2018, 22:23
Bu maça mutlaka Burak ve Nwakaeme'yi yetiştirmemiz lazım...

Oruç
12.08.2018, 23:09
Burak olmazsa muhtemelen yeniliriz.

gurur6134
12.08.2018, 23:13
Yavas oynuyoruz arkadas yavas bizim orta saha top alip verirken paslasirken ay geciyor uyuz uyuz sanki hali sahada oynuyorsun hizli top alip dikine gidecek oynayacak tek adam abdus onuda kanata hapsedip bitiriyoruz ilk once buna cozum bulmamiz hizlanmamiz lazim..

acan61
12.08.2018, 23:46
Receteyi veriyorum onur-jp-hossein-toure-novak-morteza-kucka-abdüş-yusuf-antony-burak Sivasa karşı aç karnına 3 kez

Aydın Tiryaki
13.08.2018, 00:48
Bu maçı kazanabiliriz. Büyük ihtimal de kazanırız. Peki bu maçta “ göze hoş gelen futbol oynayabiliriz “ diyen 1 kişi var mı forumda acaba? Merak ettim.

oguzkoc
13.08.2018, 01:01
morteza gelse bile hoca hazır değil deyip oynatmaz. ama o hazır olana kadar husseini-akbaş stoperde ve toure yi ise onazinin yerinde görmek istiyorum. en azından geriden süpürüp top dağtma işini çok daha iyi yapar onaziden

odyseuys
13.08.2018, 01:43
bir dene abi şunu ya kafana taş düşmez ya. hem titrek ayaklı onazi'den kurtar bizi, hem de prensin ibanez'i kesmemiş olursun. şu sistemde ısrar et en azından denerken yanıldı diyelim.
-----------onur
---huseyni-zargo-novak
-joao------kucka-----ibanez
------sosa-----a.kadir
-------yusuf-hugo

kadirgazioglu
13.08.2018, 10:36
geçen sezon ilk haftadan kayseriyi küme düşürmüştük sonrası malum
biz biziz kimseye benzemeyiz inşallah transferler hazır bir şekilde sivas maçı ile başlarız

alper*
13.08.2018, 10:40
2'de sıfır.

erenslash
13.08.2018, 10:52
maç sonucu umrumda değil soğudum hele ki Ünal hocayla ve bu kadroyla maçı alsak da umrumda değil... sıktı artık....

Çağatay96
13.08.2018, 12:15
Eninde sonunda başaracağız.Sonuçta ünal hoca başaracaktır.Bu maçta olmasa lig sonunda fena olmayan yerlerde olacağız inşallah.Güven tam. Biraz zaman.

Gurpas
13.08.2018, 12:29
geçen sene bizi Trabzon da rahat yenmişlerdi. Bu nedenle psikolojik olarak rahat olacaklar.

Mert Acar
13.08.2018, 12:32
Olası bir kayıp...Düşünmek istemiyorum.

alptug_kd
13.08.2018, 13:25
Bu maç seyircimiz karşısında oynayacağımız sezonun ilk maçı. Tam bayram öncesi, yaz ayları. Bu dönemde Trabzon dışından gelen çoktur. Cuma günü oynanması handikap olsa da stadın tamamına yakını dolar diye düşünüyorum. Bu futbolcuları motive edecektir. Başakşehir maçının 11'ne yapılacak bazı dokunuşlar ile ben kazanacağımızı düşünüyorum. İnş maçı alırız.

Adet üzere 11 yazayım :)

_____________Onur

Pereira____Toure____Akbaş_____Novak
_________Ömür_____Kucka_________
Olcay_________Yusuf__________Parmak
____________Roda________________

champions
13.08.2018, 13:51
Ünal hoca ekstra işler yapmazsa bu kadro ve son maçtaki takımla galibiyet oldukça zor.

İ. SARAL
13.08.2018, 14:28
-----------------Onur---------------------

Jp----------Toure--------Akbaş------Novak

------------Onazi---------Olcay-----------

------Abdül--------Yusuf--------------Parmak

-------------------Roda-----------------

matrixx61
13.08.2018, 16:46
------------------Onur-----------------
Jp--------Toure-------Hüseyni-------Akbaş

---------Kucka------Abülkadir---------

----Olcay------Yusuf-------------Novak(a.Parmak)

----------------Hugo----------------

biraz cesur olmak ve radikal kararlar almak lazım..

pReN@_61
13.08.2018, 16:47
Mübarek gün...
Şampiyonlar ligi saati.....
Selam Trabzon' uma yoguşu inişine..:cool:

matrixx61
13.08.2018, 16:48
ayrıyeten yusuf yazıcının sonunun barış memiş gibi olmasını istemiyorsak onun iyiliği içinde bizim iyiliğimiz için de satılması lazım..12-13 m € günümüzde çok çok iyi para..ayrıca para çarçur edilmeden bir defansif orta saha ve bir kanat alınabilir..

Hakan
13.08.2018, 17:11
Karabük'ten tanımana rağmen 1.sol bek olarak yola çıkıyorsan bu maçta da Ibanez oynayacak.
Oynatmıyorsan ne yaptığını bilmiyorsun demektir.

zafercalikoglu
13.08.2018, 17:22
neden novak ı oynatmadı bb macında anlmadım ,adam ibanezden daha iyi
bu senede kahır yılı boşuna heveslnemyelim bence ,3-4 hfta sonra da bu işin unal hoca ile olmayacağını anlayıp gönderirler,

Giallorossi
13.08.2018, 17:59
'Hatalarimizi gördük' diyen Ünal hoca hemen hemen ayni kadroyu sahaya sürer

HIZIR_IR
13.08.2018, 18:22
https://mobile.twitter.com/NortheLighTS/status/1028906155374989312

Adem Akyüz'
13.08.2018, 20:57
Bayram izni dolayısıyla gurbettekilerin Trabzon'a geleceği ve maça gitme planları yaptıkları bir haftada maçı bayram tatilinin henüz başlamadığı cuma gününe koyan TFF yine ne kadar yav.... olduğunu göstermiş oldu.

Maçı kazanırız muhtemelen. Umarım Abdülkadir ve Yusuf kanatlarda heba olmaz yine.

homosapiens
13.08.2018, 21:24
---------------Onur---------------
Pereira--Toure--Hüseyni--Novak
---------Mustafa--Kucka--------
----Abdülkadir--------Sosa------
-----------Yusuf--Burak----------

------------Onur--------------
---Toure--Hüseyni--Mustafa---
Pereira-------Sosa---------------
--------Abdülkadir-Kucka-Olcay
--------Yusuf-----Burak----------

Aydın Tiryaki
13.08.2018, 21:27
İçeride oynayacağımız maçlarda baklava 4-4-2 diğer deyişle 4-1-2-1-2 sistemiyle oynayabiliriz. Hatta bu sistem üzerinde durup zaman içerisinde oturtursak deplasmanlarda bile oynanabilir. Tabii ki kanatsız bir sistem gibi görülebilir en başta ancak değil. Sosa ve Abdülkadir'e bu sistem üzerinde bakarsak çok iş düşüyor. Hücüm ederken sistem 4-1-5 gibi olacak, savunma yaparken 4-3-1-2 gibi olacak. Yusuf ileride gizli forvet No 9.5 gibi oynayacak. Öncelik, topu ayağında tutabilmek bu sistemde. Ama dediğim gibi zaman isteyen ve Ünal hocadan görme ihtimalinin sıfıra yakın olduğu bir dizilim. Biraz hayalcilik ama yine de dursun.

16067

Gelelim klasik dizilim olan 4-3-3 e. Şu anda daha gerçekçi, hemen hayata geçirilebilir ve kadro yapısına uygun olana. Klasik orta saha düzeni 6-8-10 veya 8-8-10 olarak dizayn edilmiş, iki kanat forvet ve bir santrafordan oluşan bir sistem. Bu sistemde de kilit adam Sosa oluyor. Biraz hamallık yapmalı takımda 1. bölgeden çıkarken gözlerin arayacağı ilk isim olmalı çünkü topla olan ilişkisi iyi. Ama Sosa buna ne kadar hazır veya yapar mı bu bir muamma. Yusuf'un bana göre mevkiisi 10 numara bile değil. Yukarıda verdiğim sistemdeki gizli forvet pozisyonu. Çünkü kaleye ne kadar yakın olursa o kadar etkinliği artıyor Yusuf'un. Kanat falan kesinlikle oynayamaz bunu artık denemekten fayda gelmiyor. Olcay soru işareti onun yerine de ilgilendiğimiz Anthony veya düzelince Amiri gelene kadar şu anlık oynayabilir.

Bakalım merak ediyorum ders çıkardık dedi Ünal hoca bu maçta ne yapacak umudum olmamakla birlikte inşallah sahaya düzgün bir 11 sürer. Sürmezse maçı bile izlemem. Dizilişi de şöyle bırakayım.

16069

alper*
13.08.2018, 21:33
Zeki 1 gol 1 asist.

Ahmet Aksu
13.08.2018, 21:46
lampard zeki gelir yusuf yazıcı gider..
tam bizlik transfer politikası.. :D

hayır yusufa iyi teklif varsa gitsin de neden zekii..

burak harici geçen sene ligde gol atan tek isim yusuf bu sene ilk maçta kötüde oynasa kaliteli bir oyuncumuz. umarım 15 m€ altına satılmaz.

cakalkerem
13.08.2018, 22:16
2 haftaya sakatlar yetişecek denmişti..
benim korkum forvet hattında..
yazıkkı burak hala ssakatlığı atlatamıyor bu sezon 15 maç forma giyemeyecek..
say ozaman neden tuttun ki acil forvet

nakzo
13.08.2018, 22:47
Burak eğer oynamazsa bu maçta mağlubiyet yaz oraya 0 puan rodadan hicbir halt olmaz.

Enes Başkaya60
13.08.2018, 22:47
0-2 biter...

Oruç
13.08.2018, 22:49
Favori Sivas. Maçtan sonra UK'nın "kaybederken kazanıyoruz, kuşlar uçuyor, Ibanez sıvıyor" tarzı yorumuna hazırım.

Burak oynarsa belki sonuç lehimize olur o ayrı. Yoksa aynı rezalete devam.

Cafer Bulur
13.08.2018, 23:39
Favori Sivas. Maçtan sonra UK'nın "kaybederken kazanıyoruz, kuşlar uçuyor, Ibanez sıvıyor" tarzı yorumuna hazırım.

Burak oynarsa belki sonuç lehimize olur o ayrı. Yoksa aynı rezalete devam.

Onur

Pereira Hosseini Toure Novak
Onazi Kucka
Olcay-Yusuf Abdülkadir
Burak

Bu kadro oynarsa kazanma sansimiz var

Ahmet Aksu
14.08.2018, 00:05
şimdi gözüme çarptı ligde sonuncu sırada bizim takımı gördüm. rezalet...
haftaya sivastan puan almak şart. :N

redbul
14.08.2018, 00:07
bu haftada alınacak bir malubiyet te bak sen curcunaya

Oruç
14.08.2018, 01:14
UK sayesinde son sırada maça çıkacağız.

Ogün YAZICI
14.08.2018, 01:57
Onur
Perreira Toure Akbaş Novak
Onazi Kucka
Olcay Abdülkadir Sosa
Rodallega

Yiğit Gayretli
14.08.2018, 08:52
Neden asimetrik dizilimler denemiyoruz? NEDEN?

UĞUR DURTAŞ
14.08.2018, 09:46
Ben kabullenemiyorum kardeşim,
ne demek daha ilk haftadan kişiliksiz oyun,
neden kaleyi bulan şutumuz yok,
dün akşam kayseri antalya maçıyla ilk hafta maçları bitti,
cuma,cumartesi,pazar ve pazartesi
dönüşümlü tüm maçlara bakma şansım oldu.
geçen yıl,hatta ondan önceki yıllarda olduğu gibi
çok acı ama gerçek
ligin en rezil,en kişiliksiz oyununu biz oynuyoruz.
neden kardeşim?
ömür bitiyor hala destek destek destek
bu takımın en kötü olduğu yıllarda bile havalimanında çiçeklerle karşılanmıyorlarmı?
omuzlarda taşınmıyorlar mı?
kendilerine ayrılan yerler doldurmuyorlar mı?
sorun ne kardeşim.
sorunun ne onazi,sorunun ne kucka sorunun ne sosa
sorunun kesinlikle hocadan kaynaklandığını düşünmüyorum
tek sorun sahadaki futbolcunun kendisini sahaya vermemesidir.
elini taşın altına sokmamasınıdır,
maçlara odaklanmamalrıdır,
maç öncesi ve esnasında konsantrasyon olmamalarıdır.
zaten yazdığım şeyleri yapsalar
onazi müsait durumda o kafa vuruşunu dışarı değil
boş kaleye gol yapardı.

başkana sesleniyorum ilk hafta filan dinlemeden takımla zaman kaybetmeden hemen
toplantı yap,gerekirse radikal kararlar al
mesela sosa denen adi herife ceza kes,kadro dışı bırak
dediğim gibi ilk hafta diye bu konuyu sallama başkan.
sonuçları daha ağır olabilir.
*
bugün basın bizim için yazdığı;(14.08.2018)
sıradanlaştı yazısını,
sahada ne yaptığını bilmeyen yazısını
en ağırı kafası kesik tavuklar gibiydi
yazılarının daha ağırını yazmadan başkan.
önlemi al.
sivas maçı öncesi.

artvints
14.08.2018, 10:29
Maçın tekrarını izledim durum düşündüğümüz kadar kötü değil aslında. Özellikle stoper ikilisi çok şikayet ettiğimiz savunma çizgisini öne çekme olayını halletmişler bu maç. Baya iyi toplar da kazanmışlar. Özellikle Akbaş bir iki ufak hata dişinda hayatının maçını oynamış.

Ama ciddi bir özgüven sorunu ve ne yapacağını bilememe durumu var. Kritik pozisyonlarda hep tercih hataları yapılmış. Pozisyonlar olgunlaşmadan bitmiş. Bazıları organizasyon eksikliği bazıları da futbolcuların genel oyun görüşü eksikliğinden kaynaklı. Mesela onazi'den çoğu zaman kritik pas doğru çıkmıyor ama mücadelesine birşey diyemem. Özellikle hızı işimize yarıyor. Kucka çıktığı anda onazi' deki yorgunluk da gözüktü kenara gelmesi gerekiyordu.

Yusuf çok kötü bir maç çıkarmış. Gereksiz şeylerle eleştiriliyor. Yok şımarık, yok umursamaz sahadaki sorunla alakası yok. Mücadele isteği var ama ne yapacağını bilemez halde enerjisini tüketmiş. Görev tanimi belirsiz. Bunu hoca halledecek.

Kollektif oyun kötü, hafif baskı geldiğinde işler zorlaştiğinda hemen hatayi yapıyoruz. İkinci yarıya 1-0 çikmamiza rağmen rakibi zorlayacak işler yapamadık. Bir yandan da eskisi gibi panik olup tamamen disiplinsiz bir hale dönmemişiz. Buradan iyi bir şey çıkar ama rakibi zorlamamiz gerekiyor. Bir iki dokunuş gerekiyor. Büyük takımlarda bu sorunlar oyuncuların kalitesiyle kısa zamanda halledilebilir. Bir iki tane reaksiyon veren özgüvenli oyuncunun takıma dahil edilmesi gerekiyor. Toplam kalite artsın yeniden değerlendirme yapalım.

omondoles
14.08.2018, 10:31
artvints, ilk yarı kötü değildik.

Yiğit SARI
14.08.2018, 10:53
Biletler çıkmış

pReN@_61
14.08.2018, 11:18
Zeki 1 gol 1 asist.
Reis yine güldürürken düşündürdün:eek:

kadirgazioglu
14.08.2018, 11:52
çare tek ön libero onazi ile birlikte bir şey olmuyor zaten
16072

artvints
14.08.2018, 12:03
Guardiola'nin bek kullanımıyla ilgili güzel analizler var. Adam ortasahadaki boşlukları beklerle dolduruyor. Bek illa gider orta keser demiyor.

Biz solbekteki sorunu işimize yarayacak şekilde çözemiyoruz. Sol taraftan klasik bek katkısı alamiyoruz. Bari ortasahadaki defansif zafiyete bir katkısı olsun.

Bunları yapmak için klişelerden kendini kurtaracak zihin özgürlüğü lazım. Sadece görülen konuşulanin ötesine geçmek, birşeyler icat etmek gerekiyor. Aynı tatsız tutsuz yemeği ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyorlar. Az biraz yaratıcılık görelim.

ilelebeTS
14.08.2018, 12:17
Toure-Akbaş ikilisi, önde basarsak iş yapacaklarını gösterdiler. Ama hava toplarında zayıflar. İç saha maçlarında oyunu ön tarafa yığarsak merkez savunmada çok sorun yaşamayız. Oyunu ön tarafa yığdıktan sonra da Kucka-Onazi ikilisine gerek kalmıyor, ikisinden biri oynayacak, yanında da top kullanabilecek biri oynaması lazım o zaman.

UĞUR DURTAŞ
14.08.2018, 12:26
UK sayesinde son sırada maça çıkacağız.
*
Oruç kardeşim;

bizim takımın hoca sorunu kesinlikle yok,kişiliksiz oyuncu topluluğu sorunu var.
geldiği günden bugüne kadar onazinin,kuckanın ve sosanın bir maça ağırlığını koyduğunu gördük mü?
kaç tane hoca değişti hala ellerini taşın altına sokmuyorlar.
ruhsuz ruhsuz oynuyorlar,

Oruç
14.08.2018, 12:33
Kucka-Onazi ikilisiyle olmaz, olmayacak.

emre6117
14.08.2018, 12:56
Kucka-Onazi ikilisiyle olmaz, olmayacak.

İnşallah olmaz ama bu hafta da kötü oyun ve skor gelirse ne olmalı sizce. Bu hafta bnce çok kritik. Olumsuz bir sonuçta acilen hoca değişikliği ve acil tranaferler gerekir. Çok kritik bir hafta bnce. Umarım maça giden çok olur da gğzel futbol gelirse taraftarı da arkasına alır ama kötü futbol ve skorda da gelen traftar tepkisini gösterir birileri yeni kararlar almak zorunda kalır. Enaz 20.000 taraftar olmalı o statta.

fadigaTS
14.08.2018, 12:59
-------------Onur----------------
Joao--Toure--Hosseini--Novak
-------------Sosa--------------
--Abdülkadir--Kucka--Parmak
-------------Yusuf-------------
------------Burak-------------

emre6117
14.08.2018, 12:59
*
Oruç kardeşim;

bizim takımın hoca sorunu kesinlikle yok,kişiliksiz oyuncu topluluğu sorunu var.
geldiği günden bugüne kadar onazinin,kuckanın ve sosanın bir maça ağırlığını koyduğunu gördük mü?

Hoca sorunu yokmu. Viscanın karşısına ibanez tercihi.kuckanın oyundan çıkışı. Maça kanatsız başlamak. Sosa. A. Kadir. Yusufun aynı anda sahada oluşu.yedeğe neredeyse sıfır alternatif bırakmak. Rezil oyuna karşı ilk müdahelenşin 70.dklarda gelmesi. Duran toplarda adamlar arka arkaya tehlikeli gelirken hiçbir önlem alamadan adamların güle oynaya 1.golü atması. Daha sayayım mı. Hocalık açısından facia hatalar vardı geçen maçta.

Oruç
14.08.2018, 13:04
*
Oruç kardeşim;

Hoca hoca olsa Visca’nın karşısına İbanezi koymazdı mesela. Hoca hoca olsa ellerini taşın altına koymayan futbolcuların ellerini çoktan kırmış olurdu. Hoca hoca olsa Trabzonspor bir tane de olsa organize bir atakla maçı tamamlardı. Hoca hoca olsa Trabzonspor takımının bir kişiliği olurdu. Kampta koşturmaktan başka bir şey yaptırmadığı çok belli. Kimse kusura bakmasın.

emre6117
14.08.2018, 13:07
..... Onur....
Joe p... Toure... Akbaş... Novak...
Kucka...... Sosa
Olcay..... Yusuf..... A. Kadir.
..... Burak....
Amiri gelince olcayın yerine mutlak şart olan nijeryalı gelince a. Kadir yerine geçip a. Kadir ve yusufu değişmeli 10 no. kullanmak. Ve acilen rodalleganın satılıp hareketli ve hızlı bşr forvet alınması. Rodalleganın bu saatten sonra takıma anca zararı olur. Ergen tripleri olan bir topçu.

asilhamsi
14.08.2018, 13:08
Gumushaneden maça geleceğim.Donuste gumushaneye toplu taşıma aracı bulabilirmiyim?

Yada araba ile gumushaneden gelecek ve benimde götürebilecek kimse varmı?

UĞUR DURTAŞ
14.08.2018, 14:08
Hoca sorunu yokmu. Viscanın karşısına ibanez tercihi.kuckanın oyundan çıkışı. Maça kanatsız başlamak. Sosa. A. Kadir. Yusufun aynı anda sahada oluşu.yedeğe neredeyse sıfır alternatif bırakmak. Rezil oyuna karşı ilk müdahelenşin 70.dklarda gelmesi. Duran toplarda adamlar arka arkaya tehlikeli gelirken hiçbir önlem alamadan adamların güle oynaya 1.golü atması. Daha sayayım mı. Hocalık açısından facia hatalar vardı geçen maçta.
*
Geçen sezon visca nın karşısında mas ve novak oynadı sonuç?
hüsran.
pazar günkü sahnın en ruhsuz oynayanı kim derseniz kucka derim.
özet görüntüleri izleyin,izlerken belirgin boyalı saça dikkat edin.
yürüyerek oynayan birini görürsünüz.
yanlış anlaşılmasın,
ünal hoca çok donanımlı bir hoca demiyorum.
sadece ağırlıklı sorunun futbolcularda olduğunun altını çiziyorum.
ortada sosa gerçeği varken ana konunun hoca olması düşündürücü değil mi?

Aydın Tiryaki
14.08.2018, 14:49
Bu takımda Sosa ya 8 numara oynayacak ya da oynamayacak. Yusuf’u kazanmalıyız skor yapan adama ihtiyacımız var. Sosa’nın 8 numarada oynaması demek defanstan top çıkarırken sıkıntı yaşamamak anlamına geliyor.

Her şey bununla bitmiyor tabi. Yusuf’a gereken özgürlük verilmeli. Kaleye ne kadar yakın oynamak isriyorsa o kadar oynamalı. Bu adam ben skorerim diye bağırıyor biz kanatta bek kovalatıyoruz.

Bazı şeyleri 2-3 haftada değiştiremezsiniz. Ancak en azından kadroyu düzgün kurabilirsiniz. İlla en iyi kadroyu yapacağım diye futbolcuyu etkisiz olduğu bölgede oynatmak takımı eksik oynatmak demek bir anlamda. Cuma günü düzgün bir dizilim göremezsem kaybedip kaybetmeyeceğimz gram umrumda olmaz.

Tayfun
14.08.2018, 14:52
Ünal Karaman bence yanlış kadro kuruyor, bu maç düzgün kadroyu sahaya sürer umarım .

Aydın Tiryaki
14.08.2018, 14:55
*
hüsran.
yanlış anlaşılmasın,

Abicim biz Pazar günü kağıt üzerinde 4-3-3 gibi gözüksek de Abdül ve Yusuf içeriye yöneldiği için aslında 4-5-1 oynadık. Eğer 4-5-1 oynuyorsanız topa sahip olmanız gerekir. Topu koşturabilmeniz gerekir. Bu sistemde uzun top veya kontra atak oynayamazsınız. Peki biz pas oyunu yapabildik mi? Çok nadir.

Şimdi bu noktada kimi eleştirelim biz? Belli ki elindeki en iyi oyunculardan 11 oluşturmuş. Bunlar nasıl oynarlar ne yaparlar diye düşünmemiş. Hocanın eleştirilmesi bunları göz önünde bulundurursanız çok doğal. Umarım bu hatalarından hızlı bir şekilde döner. Gerçi, hiç umudum yok ya hadi hayırlısı...

61_Hasan_69
14.08.2018, 14:57
Gumushaneden maça geleceğim.Donuste gumushaneye toplu taşıma aracı bulabilirmiyim?

Bulursun özellikle metro turizm seferlerine bak

Faik Yılmaz
14.08.2018, 15:15
BİLET FİYATLARI :

Kategori 6 (Kale Arkaları)​ 20 TL​​

Kategori 5 (Doğu 3) 30 TL

Kategori 4 (Doğu 2) 35 TL

Kategori 3 (Doğu 1) 40 TL

Kategori 2 (Batı 2 ) 45 TL

Kategori 1 (Batı 1) 55 TL

VIP Silver 120 TL

VIP Gold 150 TL

Platinum A-C Blok 240 TL

Platinum B Blok 270 TL

Misafir Tribünü: 25 TL

Faik Yılmaz
14.08.2018, 15:19

Kanberoğlu 'nun gece 12'de......

Ulusoy'un gece 02:30 'da ( cumartesi ) seferleri var......

Biet fiyatları 45-50 tl arası.....

memozcan
14.08.2018, 15:37
*
hüsran.
yanlış anlaşılmasın,
şimdi iki dakikalığına şöyle düşünün: bu oyuncular şenol güneşin elinde olsaydı performansları nasıl olurdu?

Murat Keçeci
14.08.2018, 17:40
İç saha maçları çok önemli yarın karşımıza ligde nasıl bir durum çıkacak belli değil rahatça önümüzü görmek için özellikle iç saha da puanları toplamalıyız böylece önümüzü daha net görürürüz.

sivas maçı üç puan almamız gereken bir maç daha ligin başındayız üst gruptan sadece üç puan uzaktayız bu maçı alırsak yeniden başlarız herşeye.

Özellikle Yusuf,Abdülkadir gibi oyuncuların ön plana çıkmasına ihtiyacımız var kendilerinden daha iyi oyun bekliyorum.

Taktiksel birşeyler söylersek onazi,kucka ve sosa göbeği uzun zamandır kullandığımız bir şablon ve bir adım ileri gitmedik.Artık daha farklı şeyler denemeliyiz,daha dirençli,daha savaşcı oyuncuları denemeliyiz.

Pres gücümüzü daha yukarıya çıkarmalıyız.Daha sert oynamalı ve oyun sistemine bağlı kalmalıyız.

Duran topların önemini anlatmaya gerek yok İstanbul kulüpleri ilk hafta duran toplarda ön plana çıkarak işlerini kolaya çevirdiler.Bizim ne eksiğimiz var ki bizim iki üç senedir golümüz yok, azcık cesaretli inanarak çıkıp vurun şu toplara.

Ben olsam olcay ve Abdülkadir parmak gibi hareketli oyuncuları ilk onbirde denerdim.
Sosa,kuckanın yerine yusuf,parmak olcay ve ömürden ikisini yerleştirirdim diğer ikiside açık oynardı.

Forvete gelirsek oraya bi türlü çözüm bulamadım forvetsiz sahaya çıkmaktansa yine Hugoyu kullanmak daha mantıklı iyi oynasın diye dua edeceğiz artık.

ersn.alparslan
14.08.2018, 17:50
16073

Bu kadro is yapar mi ?

artvints
14.08.2018, 18:05
İnşallah Olcay hatasina düşmeyiz yeniden. Olcay ancak rakip bek güçlüyse birebir oynatılır, o da yokluktan. İlk hafta oynatilabilirdi, tercih edilmedi. bir daha aynı yere dönmeyelim.

olcay_61
14.08.2018, 18:50
Kucka Onazi Ibanez devam belki tutar...

MUSTAFA K.
14.08.2018, 18:59
16073

Bu kadro is yapar mi ?

kağıt ziyan olmuş be abi

İçin sızlamadı mı Olcay ı oraya yazıp Yusuf u yedeğe alırken..

Yusuf kanat oynar demiyorum bu arada..Yusuf bu takımda yedekse sahaya çıkmayın daha iyi..

ALDENİRO
14.08.2018, 19:06
Koy abdulu ortaya messi gibi oynasın. Ama nerde o zeka hocada

Gürkan Asma
14.08.2018, 19:19
-----------------------Onur-------------------------
JP --------Toure ----------------Akbaş-------Novak

----------------Kucka -------Sosa------------------

Olcay--------------Yusuf -------------------Abdulkadir

------------------Burak ------------------------------

Salih Kara
14.08.2018, 19:33

Hocam kanberoğlunun Samsun’dan gelip gece 12 de Trabzon terminalden kalkıp Kars’a giden seferi var. Eğer yazıhanesiyle görüşürsen saat 23.30 gibi beşirliden geçerken binebilirsin. Ama hem maçtan biraz erken çıkmak zorunda kalırsın hem de bayram üzeri bilet kalmamış olabilir.

MUSTAFA K.
14.08.2018, 19:40
---------------------Onur-------------------------

------------Toure----Kucka----Akbaş-------------

---JP-----------------Sosa-------------Olcay------

--------------Abdüş-------Yusuf-------------------

---------------Burak---------Roda-----------------

Bu diziliş ile Kanatlar Bolca hücuma çıkan tipte olduğu için kanatları efektif kullanabiliriz ve Yusuf-Abdüş kanat oynamaya çalışmaz dikine gitmeye çalışır. ve kanatlara koşu yoluna pas atar.
Acaba?

Ufuk
14.08.2018, 19:42
Başakşehir maçına bilet kalmadı bu maçta da günü bana uymuyor. Ne günah işledim kim bilir.

ersn.alparslan
14.08.2018, 19:49
kağıt ziyan olmuş be abi

İçin sızlamadı mı Olcay ı oraya yazıp Yusuf u yedeğe alırken..

Yusuf kanat oynar demiyorum bu arada..Yusuf bu takımda yedekse sahaya çıkmayın daha iyi..

Yusuf ya da abdulkadir ikisinden biri 2. Yari girmeli oyuna hem ikisi ayni anda takimi zayiflatiyor hem de mudahale sansi olur

Ahmet Kara
14.08.2018, 19:52
toure'nin ayağı iyi, ön libero olarak denenebilir. yanına da oyun kurucu olarak sosa'yı koyarız. kucka ve onazi'yi çekemem.

.pereira...........hosseini..........akbaş........ ...novak
......................toure..............sosa
.abdüş........................yusuf............... .......olcay
..................................burak

toure geride kalır, pereira'nın arkasını toplar. savunmayı novak ile dörtleriz. daha sağlıklı olur.

nakzo
14.08.2018, 20:52
Direk rakibimizle oynuyoruz burak oynarda insalah yenilmeyiz.

Enes Başkaya60
14.08.2018, 21:07
Direk rakibimizle oynuyoruz burak oynarda insalah yenilmeyiz.

Ne rakibi abi Allah aşkına Sivas bizi rahat yener buraksiz riske edilmez kral Sivas bizden çok daha iyi bir takım bizim rakiplerimiz bu sene Ankaragücü-Antalya-Erzurumspordur bu 3 nun içinden sıyrılabilirsek ligde kalabiliriz yoksa zor...

Courage
14.08.2018, 21:07
Her şeye rağmen kazanacağız diye düşünüyorum en azından ilk haftaki hataları yarıya indirsek işi bitiririz.

Abdülkadir Kılıç
14.08.2018, 22:16
Bu maçı kazanacağız ama bu önemli değil. Takımın vereceği ışık önemli. Sahaya nasıl yerleşeceğimiz bile gelecek adına önemli.

ilyskm
14.08.2018, 22:30
Çok zor maç, kazanmak için saldıracağımız ama ilk 10 dakika içinde gol yedikten sonra belkide fark yiyeceğimiz bir maç, geçen sezonun Trabzon’ da oynanan maçın kopyası olur diyorum.. Sivas’ı bu futbolcular ve teknik heyet ile yenmemiz çok zor..,

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

asilhamsi
14.08.2018, 23:31
Robinho,Emre kılıç,kone çok tehlikeli bir hücum hatti

Gürkan Asma
14.08.2018, 23:31
İlk günden 3 bin bilet satılmış, iyi rakam :)

selcuk
14.08.2018, 23:33
İlk günden 3 bin bilet satılmış, iyi rakam :)

gurbetciler sehirde

Gürkan Asma
14.08.2018, 23:50
gurbetciler sehirde

Kendi adıma Tek gitme sebebim var, Abdulkadir i canlı izlemek. Gurbetçiler tabi takıma hasret, normal.

Manava61
15.08.2018, 09:20
Findiga gelmistim maca da gidicem.Tek yenilgim Bmn Ankara ile gittigimiz Karabuk deplasmani 4-0.Staddaki bmnliler birbirleriyle haberlesmesin lutfen :):)

alper*
15.08.2018, 09:22
Ne rakibi abi Allah aşkına Sivas bizi rahat yener buraksiz riske edilmez kral Sivas bizden çok daha iyi bir takım bizim rakiplerimiz bu sene Ankaragücü-Antalya-Erzurumspordur bu 3 nun içinden sıyrılabilirsek ligde kalabiliriz yoksa zor...
Nöbeti Enes'e bıraktım :D

ersn.alparslan
15.08.2018, 09:53
Sivas gibi fizik gucu saglam kontraya iyi cikan bir takima karsi onazi,kucka,sosa,yusuf ayni anda kadroda olursa ellerini kollarini sallaya sallaya fark atip giderler

Mert Acar
15.08.2018, 11:55
Ünal hoca ders aldıysa İbanez ve Onaziyi oynatmaz.
Yusufu da kanat oynatmaz.
Bu 3 değişikliği merakla bekliyorum.

Enes Başkaya60
15.08.2018, 12:05
Ünal hoca ders aldıysa İbanez ve Onaziyi oynatmaz.
Yusufu da kanat oynatmaz.
Bu 3 değişikliği merakla bekliyorum.

Onur-Pereira-Toure-M.akbas(Hosseine)-Novak

Kucka-Sosa

Abdülkadir-Yusuf-Olcay

Burak

Bu ilk 11 ile çıkarsak rakibi zorlayabiliriz...

İ. SARAL
15.08.2018, 12:56
Findiga gelmistim maca da gidicem.Tek yenilgim Bmn Ankara ile gittigimiz Karabuk deplasmani 4-0.Staddaki bmnliler birbirleriyle haberlesmesin lutfen :):)
Faruk BERBER ile birlikte gittiğin içindi o.

Oğuz ZEYTİN
15.08.2018, 13:05
Trabzonspor'un saha dışı sorunu anti-profesyonelliktir. Onu geçiyorum. Saha içinde ise, son yıllarda başta teknik adam tercihi olmak üzere istikrarsızlıktır. Bu istikrarsızlığın en önemli yansıması, taraftarlarımızın doğru düzgün bir ilk 11 sayamamasıyla gözlemlenebilir. Burada da kilit nokta, el nihayet görülmeye başlayan orta saha kurgusudur.

Belli ki o bölgeye iyi bir kesici - karşılayıcı alınmayacak. O zaman eldeki kadro dahilinde, en uyumlu formasyon;

Olcay - Abdülkadir - Kucka - Sosa - (Novak'ın önünde olmak koşuluyla) Amiri* beşlisi olacak gibi görünüyor (Afilli çizim becerim yok. Kucka'yı biraz arkada düşünebilirsiniz).

Onazi ikinci yarıda orta sahayı kalabalıklaştırmak için kullanılacak bir taze kandan öteye gitmez. Yusuf meselesine hiç girmiyorum; herkes hayal kurmakta serbest.

* Amiri, kısa süreli seyrimiz paralelinde iyi niyet barındıran bir tahmin. Sakat olduğu süre içinde sol önde Ibanez kullanılabilir.

Takıma başarılar diliyorum.

fadigaTS
15.08.2018, 13:19
Biletlerimizi aldık.Medical Park Arenadaki ilk maçım olacak.Hüseyin Avni Aker`e de en son 2010-11 deki manisaya 3-1 yenildiğimiz maçta gitmiştim :) O sene iç sahada tek mağlubiyet benim gittiğim maçtı :) Toplamda da 2 mağlubiyetimiz vardı zaten.Ama o sene şampiyon olmuştuk

Avni Akerde ilk gittiğim maç şampiyonlar ligi ön eleme maçıydı.Anorthosis`i 1-0 yenmemize rağmen elenmiştik.2.golü bir türlü atamamıştık.Golü de fatih tekke atmıştı.Gökdenizin son dakikalarda karışı karşıya kaçırdığı pozisyon hala gözümün önündedir :)

fadigaTS
15.08.2018, 13:21
Kart yanımda yok.Passolig mobil uygulamasıyla giriliyormuş.Daha önce telefonla maça giren varsa bilgi verebilir mi? Bir de maça özel araçla gideceğiz.Stadın otoparkı hakkında bilgisi olan bilgilendirirse sevinirim

temel_yilmaz
15.08.2018, 13:31
Sivas karşısında haddimizi bilerek oynamalıyız,1 puan bizim için iyi netice olur gireceğimiz bir iki pozisyonda gol atarsak galibiyet neden olmasın.

OrkHun
15.08.2018, 14:43
kucka-onazi yan yana ve/veya 4-2-3-1'li görürsem maç başında takımı, kapatacağım maçı direkt.

fadigaTS
15.08.2018, 14:44
Mustafa Akbaş evlenmiş.Bence devre arasına kadar bir tatili hak etti.Onun yerine hosseini oynasın :)

https://twitter.com/hasantuncel61/status/1029454836742463490

Zeki Yavru da nikah şahidi olmuş.Zekiyi düğünde oynatmışlar mıdır? Ben olsam düğünümde bile oynatmam

Ozan Yılmaz
15.08.2018, 15:11
Kart yanımda yok.Passolig mobil uygulamasıyla giriliyormuş.Daha önce telefonla maça giren varsa bilgi verebilir mi? Bir de maça özel araçla gideceğiz.Stadın otoparkı hakkında bilgisi olan bilgilendirirse sevinirim

https://www.youtube.com/watch?v=9AikwjBlBxg

https://www.youtube.com/watch?v=7TWFEKjG6ss

Fatih Çelik
15.08.2018, 15:12
https://i.hizliresim.com/k67YZW.png

Hakan
15.08.2018, 15:18
Ibanez'den kanat yaratma çabası heralde Arjantinli oluşundan geliyor.
Ağır,fiziken bitik,oyun aklı olmayan bomboş topçu.

Fatih Çelik
15.08.2018, 15:20
Ibanez'den kanat yaratma çabası heralde Arjantinli oluşundan geliyor.
Ağır,fiziken bitik,oyun aklı olmayan bomboş topçu.

Adam yok yoksa düğünümde oynatmam. Amiri oynardı olsaydi

Hakan
15.08.2018, 15:21
Adam yok yoksa düğünümde oynatmam. Amiri oynardı olsaydi20 maçta bir skora etki eden Parmak reis bile daha olumlu bir tercih.

Fatih Çelik
15.08.2018, 15:22
20 maçta bir skora etki eden Parmak reis bile daha olumlu bir tercih.

Ben onun bizim kulüpte olduğunu bile unuttum. Hala Adam DS'da kiralık kafamda. O oynasın madem

falcon_61
15.08.2018, 15:34
Kart yanımda yok.Passolig mobil uygulamasıyla giriliyormuş.Daha önce telefonla maça giren varsa bilgi verebilir mi? Bir de maça özel araçla gideceğiz.Stadın otoparkı hakkında bilgisi olan bilgilendirirse sevinirimBen 3-4 kere gittim araçla. Gittiğin saat de önemli olmakla beraber otopark bölümünde hiç park edemedim ancak stadın önündeki yollarda köftecilerin bulunduğu bölümlerdeki kaldırımlara park ediliyor. Stada ne kadar uzakta olursan park yeri bulman o kadar kolaylaşıyor. Yakın olayım dersen biraz sıkıntı çekebilirsin. Ayrıca stada yakın park edersen yarım saat kadar trafik çekme sıkıntısı da kesin olacaktır. Ona göre hesabını yaparsın artık.

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Murat Keçeci
15.08.2018, 16:07
6 numara pozisyonunda kucka da sosa da oynayamaz ha oynar ama 20 dakika ondan sonraki 70 dakika bizim için zor geçer.O yüzden o mevki için ya Aytaç karayı tutacaktın ya da transfer yapacaktın o zaman onazile birlikte dönüşümlü işlerdi orası ama şuan onazinin tek alternatifi batuhan onunda seviyesi belli.

Sol stoper ihtiyacımızda var eğer sağ stoper toure olacaksa sol stoper hava toplarında etkili olmalı o zaman daha dengeli bir defans olur.Sol bek de ise novak daha iyi bir tercihdir tabii hocanın ibanez ısrarından dolayı novak mental olarak düşmediyse.

başakşehirin hocası ilk maç herşeyi özetliyor aslında" bu maçtan üçgün önce maç yapmamıza rağmen Trabzonspordan daha çok sprint attık daha çok koştuk." Burdan çıkan sonuç mücadele etmediğimizi gösteriyor.

İyi yaptığımız ne vardı diye olumlu birşeyler söylersek pas sayımız yeterli olmasada pas yüzdemiz geçen sezona göre daha yüksekti.

Forvette burak oynar mı sorusuna gelirsek ihtiyaç var ama hazır değilse zorlamaya gerek yok.

Bu maçtaki önemli olan şey orta saha kurgusu elimizde orjinal açık olmadığına göre mecburen yine parmak ve ömür gibi oyuncuları kanatlarda kullanacağız.Yusuf yazıcıya da sosanın mevkisine çekip rakibi daha fazla yıpratmasını istemeliyiz.Olcayıda bence sağ iç de kullanabiliriz çalımbayın son dönemlerinde zaman zaman orta saha oynadı hatta sosa kucka ve onaziden daha faydalı oynadı hemde.

Elimizde forvet olmadığına göre bu maç yine Hugo oynayacak.Orta sahanın bu kadar yardıma ihtiyacı olduğu bu dönemde Hugo gibi yardım etme anlayışı eksik bir oyuncu içime sinmesede yapacak bişey yok parmak,ömür,yazıcı,gibi oyuncular onun yerinede koşarsa sıkıntı olmaz.

pReN@_61
15.08.2018, 16:10
Stadyum dolacak gibi.

Enes Başkaya60
15.08.2018, 17:23
Stadyum dolacak gibi.

Yönetim İstifa seslerini şimdiden duyuyor gibiyim çok büyük sıkıntı...

61_Hasan_69
15.08.2018, 17:47

Şimdiden niye boyle birsey olsun ?

Enes Başkaya60
15.08.2018, 17:49
Şimdiden niye boyle birsey olsun ?

Sivas bizi yenecegi için ayrıca bizim taraftarı bilmiyor musun kral hemen başlarlar sabır yok zaten haklılar da şu an takım yok ortada...

pReN@_61
15.08.2018, 18:11
Belki de "En büyük taraftar futbolcular sahtekar"

61_Hasan_69
15.08.2018, 18:17
Sivas bizi yenecegi için ayrıca bizim taraftarı bilmiyor musun kral hemen başlarlar sabır yok zaten haklılar da şu an takım yok ortada...

Çok negatifsin Enes

MUSTAFA K.
15.08.2018, 18:17

Abartı

Enes Başkaya60
15.08.2018, 18:25
Çok negatifsin Enes

Hasan reis Pozitif olabilecegim birşey söyle o zaman olayım pozitif olabilecek bir durum yok ki ortada maalesef senelerdir bu böyle...

Yıldıray Emanet
15.08.2018, 18:39
Passolig kartımız TFF maç günü açılacakmış bize bilet alma hakkı :D Umarım düzgün bölgelerden yer kalır

alper*
15.08.2018, 18:42
Bu maçta 3 puan gelmezse 5. haftanın sonunda 0 puanla ligin dibinde oluruz.

MUSTAFA K.
15.08.2018, 18:55
Bu maçta 3 puan gelmezse 5. haftanın sonunda 0 puanla ligin dibinde oluruz.

3 puan gelecek..Sivas tam bir facia. Çok net söylüyorum 3-0,4-0 skor bekliyorum..

alper*
15.08.2018, 19:00
MUSTAFA K.

İnşallah , beklentimiz o ama Başakşehir'in yedeklerine tek şut atamamış bir hücum organizasyonundan bahsediyorum .

MUSTAFA K.
15.08.2018, 19:01
<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@MUSTAFA K. (https://forum.bordomavi.net/member.php?u=46756)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->

İnşallah , beklentimiz o ama Başakşehir'in yedeklerine tek şut atamamış bir hücum organizasyonundan bahsediyorum .

İlk maçın günahı olmaaazz...Önümüze bakacağız artık..Sivas maçında ortaya koyulacak güzel futbol ve skor ile bak gör nasıl şampiyonluk hesapları başlayacak forumda :)

alper*
15.08.2018, 19:02
İlk maçın günahı olmaaazz...Önümüze bakacağız artık..Sivas maçında ortaya koyulacak güzel futbol ve skor ile bak gör nasıl şampiyonluk hesapları başlayacak forumda :)
Şampiyonluk hesaplarının başlayacağı hususunda size katılıyorum :D

Manava61
15.08.2018, 19:23
Faruk BERBER ile birlikte gittiğin içindi o.

Bu daha mantikli geldi :):)

redbul
15.08.2018, 19:49
3 puan gelecek..Sivas tam bir facia. Çok net söylüyorum 3-0,4-0 skor bekliyorum..

kardeşim ne içiyorsan bizede söyle bizde içelim bu takım bu ligde hiç bir takıma 4 tane gol atamaz biraz gerçek dünyaya dön

olcay_61
15.08.2018, 20:46
kardeşim ne içiyorsan bizede söyle bizde içelim bu takım bu ligde hiç bir takıma 4 tane gol atamaz biraz gerçek dünyaya dön

Sen de vur deyince öldürüyorsun :)
Bu takım doğru taktik ve oyuncu kurgusu ile yönetilse eldeki kadroyla 3-5 de atar

munzevil
15.08.2018, 23:53
Ruyamda fark atiyorduk :)

Ibrahim Gaygusuz
15.08.2018, 23:58
Pasolig islemi ne kadar suruyor bugun kuyrukta 30 dk bekledik 2 kisinin islemini anca gorduler. Beklemedim ciktim gittim.

UĞUR DURTAŞ
16.08.2018, 09:24
http://trabzonspor.org.tr/Download/odemeler.jpg

reisoğlu61
16.08.2018, 09:55
Pasolig islemi ne kadar suruyor bugun kuyrukta 30 dk bekledik 2 kisinin islemini anca gorduler. Beklemedim ciktim gittim.

Evet maalesef öyle renktaş. Aynı sıkıntı yı bizde çektik. Güneşin altında meydan da. İşlem ler çok çok yavaş. Günüm Türkiye sine yakismayan görüntüler..

UĞUR DURTAŞ
16.08.2018, 10:21
(H) YAŞAR KEMAL UĞURLU (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20554)
(Y) ERDİNÇ SEZERTAM (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19633)
(Y) SERKAN ÇİMEN (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20161)
(D) BAHATTİN ŞİMŞEK (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1140355)

Faik Yılmaz
16.08.2018, 10:43

Evet maalesef öyle renktaş. Aynı sıkıntı yı bizde çektik. Güneşin altında meydan da. İşlem ler çok çok yavaş. Günüm Türkiye sine yakismayan görüntüler..

Sevgili Dostlar.....

Passolig kartları Ziyabey Sosyal Tesislerinden ve Sadri Şener Binasındanda alınabiliyor bildiğim kadarıyla........

Uğur Kalyoncu
16.08.2018, 10:49
Onur
Perreira Toure Akbaş Novak
Sosa Kucka
Abdulkadir Yazıcı Abdülkadir
Rodellega..

Geçen sene ki maç tek kale şeklinde geçmiş atamayınca yenilmiştik. Gol atmak istiyorsak önde oynamalıyız.

Ibrahim Gaygusuz
16.08.2018, 11:26
Sevgili Dostlar.....

Passolig kartları Ziyabey Sosyal Tesislerinden ve Sadri Şener Binasındanda alınabiliyor bildiğim kadarıyla........

Ziyabey saat 6 da kapatti. Sistem kapali dedi. Yukarda outleta ciktik orda sistem acikti ama islemler cok yavas.

61_Hasan_69
16.08.2018, 11:29
Kendi sahamizda bir agirligimiz olmasi lazim insallah Sivas maçı başlangıç olur buna.

Çağatay96
16.08.2018, 12:29
kucka-onazi yan yana ve/veya 4-2-3-1'li görürsem maç başında takımı, kapatacağım maçı direkt.
Sen nasıl bir kadro kurardın?

ilelebeTS
16.08.2018, 13:08
Kapanan takımlara karşı zorlanıyoruz. Tamer Tuna açık futbol oynatıyor. Bu bizim için bir avantaj. Geçen sezon içerdeki Göztepe maçı buna bir örnek. Tek kale oynayıp bir çok pozisyonu değerlendirememiştik. Umarım bu sefer o kadar cömert olmayız.

fadigaTS
16.08.2018, 13:50
---------------Onur-----------
Joao--Toure--Mustafa--Novak
--------------Sosa-----------
--------Kucka----Yusuf--------
Abdülkadir-----Burak----Parmak

Manu61
16.08.2018, 13:53
Öncelikle iyi futbol istiyorum. Sahada ne yaptığını bilen bir takım izlemedikten sonra kazanıp kazanmamak bence çok önemli değil.

alper*
16.08.2018, 13:56
Şans eseri bir gol attık attık, yoksa gol mol, hele organize atak mümkün değil.

fadigaTS
16.08.2018, 15:00
An itibariyle kombinelerle birlikte satılan bilet sayısı 19 bine ulaştı

Numan Yerlikaya
16.08.2018, 18:03
16082

Yarın 30 bine yakın olabilir
Olası bir puan kaybında taraftar küser bu kadar da doldurmuşken

Gökhan Balcı
16.08.2018, 18:05
Şans eseri bir gol attık attık, yoksa gol mol, hele organize atak mümkün değil.

Yarın Yusufun uzaktan gol atma şansı yüksek ya da burak oynarsa bi penaltı falan atarız.

Ibrahim Gaygusuz
16.08.2018, 18:27
Gurbetciler isyanda. Herkes saatlerce kuyrukta bekleyip vazgeciyor

Ozan Yılmaz
16.08.2018, 18:40
Gurbetciler isyanda. Herkes saatlerce kuyrukta bekleyip vazgeciyor

niye internetin icadından haberleri yok mu?

MUSTAFA K.
16.08.2018, 19:30
niye internetin icadından haberleri yok mu?
Güvenmiyorlar internetten alınan bilete...

Eliyle verecek parayı

Adam karşısında tamam bilet aldınız diyecek..

Oxychen
16.08.2018, 19:45
Gurbetçi olarak takimi protesto ediyorum. Gider kahvede izlerim bosuna bilet parasi vermeye gerek yok. Transfer yoksa bilette yok.

Ozan Yılmaz
16.08.2018, 19:51
Güvenmiyorlar internetten alınan bilete...

Eliyle verecek parayı

Adam karşısında tamam bilet aldınız diyecek..
O zaman "sıra beklemeye" oyna devam

nakzo
16.08.2018, 22:21
Az yavaş ya 3 - 5 kime atıyorsun daha 3 pas yapamayan ligin en kötü orta asaha ikilisi ve en kötü sol bekine sahip takımız direk rakibimiz ile oynuyoruz beraberlik iyi sonuç.

Ogün YAZICI
16.08.2018, 23:07
Perreira Hosseini Akbaş Novak
Toure

Takım boyu için transfer gelene kadar bunu deneyecektir Ünal Karaman.
Kuvvetle muhtemel

artvints
16.08.2018, 23:12
Perreira Hosseini Akbaş Novak
Toure

Takım boyu için transfer gelene kadar bunu deneyecektir Ünal Karaman.
Kuvvetle muhtemelGereksiz bir geri adım olur. Üçlü oynayacaksa başka tabi. Stoperde iki maçtir iyi başlamış adamı bozmayalim. Zaten sorunlu mevki dikkatli olmak lazım.

Ogün YAZICI
16.08.2018, 23:17
Gereksiz bir geri adım olur. Üçlü oynayacaksa başka tabi. Stoperde iki maçtir iyi başlamış adamı bozmayalim. Zaten sorunlu mevki dikkatli olmak lazım.

Yapmak zorunda ama
Duran top konsantrasyonu 90 dakika boyunca yüksek kısmen uzun en az 4 oyuncun olmak zorunda

Bu nasıl bir planlamadır ki Başakşehir maçına ;

Toure
Akbaş
3.Kim? Kucka ? Duran top savunmasını aksatir
4.Kim? Hugo ? Duran top savunmasını aksatır

Önceki seneler 2 stoper + Okay + Mas hallediyorduk o işi
Bu işi çözmemiz lazım

selcuk
16.08.2018, 23:21
https://pbs.twimg.com/media/DkvVyveW0AAP8kI.jpg

bu gurbetcilerimiz biraz teknoloji özürlü sanirim, ceplerindeki son model smartphone lari oyuncak saniyorlar sanirim

Ibrahim Gaygusuz
16.08.2018, 23:27
Doluluk orani nedir ?

Mert Acar
16.08.2018, 23:28

bu gurbetcilerimiz biraz teknoloji özürlü sanirim, ceplerindeki son model smartphone lari oyuncak saniyorlar sanirim
Eski bir fotoğraf sanırım,Avni Akere benziyor..

adiloş bebe
16.08.2018, 23:35
Eski bir fotoğraf sanırım,Avni Akere benziyor..
Aynen ve nuhtemelen havaların soğuk olduğu bir dönem çekilmiş. :)

Çağatay96
16.08.2018, 23:39
*

freedomforever
17.08.2018, 00:10
Perreira-Toure-Akbaş-Novak
Sosa-Kuco
Olcay-Abdüş-A.Parmak

Ya da

Sosa-Kuco
Abdüş-Yusuf-Olcay

Bir de oyunun bir bölümünde şunun denenmesini isterim.

Sosa-Abdüş
Yusuf

Hiç elek olur demeyin. 2 tane basit düşüncem var:
1-Defans toplu yapılır.
2-Teoride topu kaybetmediğin sürece defans yapmana gerek yoktur. Kaybetmemek mümkün mü? Teoride evet, pratikte ise top kaybetmemek için oyuncularının teknik seviyesi yukarıda olacak ve hareketli ve birbirine yakın oynacak ki(bu da sistemin muazzam olması demek) top kaybını minimuma indirecektir.

MUSTAFA K.
17.08.2018, 00:18

Bu kadar boş bir yorum olamaz.İnsan bir bakar fotoğrafa yahu.Adamların üzerinde mont var hangi ruh hastası mont giyecek bu havada???

Fotoğraf güncel değil.

selcuk
17.08.2018, 00:24
Bu kadar boş bir yorum olamaz.İnsan bir bakar fotoğrafa yahu.Adamların üzerinde mont var hangi ruh hastası mont giyecek bu havada???

Fotoğraf güncel değil.

haklisin, ama durum baska degil, sadece yanlis resmi kopyalamisim

bende gurbetciyim ama passolig olali 1dk bilet sirasinda beklemedim

selcuk
17.08.2018, 00:29

Fotoğraf güncel değil.

güncel foto
https://pbs.twimg.com/media/DkvDyrDXsAEq_87.jpg

Full HD
17.08.2018, 00:29
Yenersek sasarim!

MUSTAFA K.
17.08.2018, 00:34
güncel foto
https://pbs.twimg.com/media/DkvDyrDXsAEq_87.jpg

Evet şimdi oldu :) Kusura bakmayın fotoğrafa bakmadan yorum yaptığınızı düşündüğüm için fazla tepki verdim.

artvints
17.08.2018, 00:58
Evet şimdi oldu :) Kusura bakmayın fotoğrafa bakmadan yorum yaptığınızı düşündüğüm için fazla tepki verdim.Fotoğraf geçen seneden bir kış günü ise eleştiri hala geçerli olur :) gurbetçileri içermez gerçi, sonbaharda falan hala kalan oluyor mu?

Çağatay96
17.08.2018, 01:12
Birisi adımın altindaki kirmizi çizgiyi açiklayabilir mi

MUSTAFA K.
17.08.2018, 05:57
İçiniz rahat olsun Trabzonum 3-0 net skor ile yollayacak sivası evine

Özgür KARADENİZ
17.08.2018, 07:45
Mac icin,iki gün erken ciktik bayram tatiline,su an otobusteyim osmanciktan kutsal topraklara dogru gidiyorum.
Yalniz mac 23.30 da bitiyor. Mac cikisi besikduzu eynesil tarafina nasil dönerim ya da mac bitiminde o tarafa gidecek birileri var mi burada,yardimsever bi renktas :) ?

ucurum
17.08.2018, 07:55
Başakşehire 2-0 kaybederiz demiştim

Bu maçta da 65-75 arası yediğimiz bir kontra golüyle 0-1 mağlup oluruz

Ünal da 89'da sitoperi ileri alır forveti çiftler

Ahmet Aksu
17.08.2018, 08:44
galiba gurbetçilerimizin de katkılarıyla doluya yakın bir maç olacak.
bunun avantajı ile ilk yarı bir gol atabilirsek ki zor 1-0 kazanırız. yada kötü ihtimal 1-1 biter.
ilk yarı gol olmazsa puan alacağımızı düşünmüyorum. çünkü takım 2. yarı yorulacak ve sivas bir şekilde golü atacaktır.
çünkü ben bu kadar hantal bir takım görmedim :) abduş hariç tüm takım ağır vasıta abduş da ayağında gereksiz topla dolaşınca farkı kalmıyor.kimse bu takıma dikine pas ile taktik falan vermiyor galiba seri oynama hızdan eser yok. bide çabuk yoruluyoruz..

iddiacılar için skorum 1-1 evi sat oyna :cool:

Yiğit Gayretli
17.08.2018, 08:50
Birisi adımın altindaki kirmizi çizgiyi açiklayabilir mi

Birisi ya da birileri, yazdığınız(beğenmediği) mesajları eksilemiş.

mmert
17.08.2018, 08:50
Oyun beklemiyorum. Sivas Ankaragücü 6 puan Gs beraberlik milli araya sağ salim girelim. Transferler de yetişmiş olur. Ondan sonra toparlarız.

Ahmet Aksu
17.08.2018, 08:51
yahu bu novak ile husseini sakatmı geçen hafta oynamadı? yoksa hoca tercihimiydi?

Ahmet Aksu
17.08.2018, 08:55
...................onur..................
per.......huss.....toure.....novak
............kucka....abduş...........
abduş2.......yusuf.............sosa
................burak....................

hoca bugün bu kadroyla çıkarmı acaba.. herkes ne güzel kendi yerinde oynar.. ah birde amiri olaydı sosa yerine..
insan korkuyor yusufla sosa birlikte oynayınca ama maalesef kadroda başka oynayacak yok.(belki sosa ile abduşun yerini değiştirip oynatır ki büyük ihtimal)
inşallah şu onaziyi bugün izlemeyiz gerçi sosa yı istemiyorum.

takımda kanat orjinli sadece olcay ve amiri var ki olcayı sayma artık. sadece amiri bize acil kanat lazım.. birde forvet. hatta onazi ve sosa yı yollayıp iyi bir ortasaha

karayamayman
17.08.2018, 09:11
Ankara'da topluca maç seyredilen bir yer var mı?

Yiğit Gayretli
17.08.2018, 09:24

Nerede? :)

karayamayman
17.08.2018, 09:36
Nerede? :)

Ankara'da :)

Yiğit Gayretli
17.08.2018, 09:37
Ankara'da :)

Sanırım hayır :) Ama ilerleyen haftalar için bu düşünülebilir.

Fatih ÖZDEMİR
17.08.2018, 10:05
<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@ MURAT ENGİN AKYÜZ GÖREVE

gurur6134
17.08.2018, 10:34
https://mobile.twitter.com/TSerdarSx/status/1030328177921613825

Sunu yapip ibanezin yerine novaki koymak bu kadar zor olmasa gerem yok unal hocanin notu ve gelecegi bu macda cikaracagi 11 ve saha dizilisyle belli olur..hatalarinda israr ederse zaman kaybina gerek yok kacinilmaz son yakindir..

cem1990
17.08.2018, 10:35
3-6-1

---------------Onur-----------
-------Joao--Toure--Hossein-----
----------Onazi---Kucka-------------
-----Abduş----Sosa---Yusuf---Parmak-----
---------------Burak--------------

exelans_25
17.08.2018, 10:37
..........................onur.................... .................
Jp..............toure.........hosseini............ .novak
....................kucka.......onazi............. ...........
Abdulkadir............yazici.....................o lcay
..............................rodallega........... .............

only ts
17.08.2018, 10:43
Hala daha forumda barinabilmen bile bir mucize..
yakinda komple kirmizilayip seni oyunun disina alacaz hayirlisiyla.

Enes Başkaya60
17.08.2018, 10:43
Ünal Hocam yine tutup Ibanezi oynatirsa hiç sasirmam ama kanatsız çıkmayacaktır umarım...

Tayfun
17.08.2018, 10:46
Ünal hocam Allah aşkına bu akşam sol bekte İbanez'i, stoperde Akbaş'ı oynatma .

falcon_61
17.08.2018, 10:48
Doluluk orani nedir ?1 saat önceki halihttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20180817/fa63b37ea6bb11cb15b99cea6c613e02.jpg

champions
17.08.2018, 10:53
Yönetim Sivas'a puan vermek için elinden geleni yaptı, hoca da geçen hafta olduğu gibi saçmalarsa geçmiş olsun.
Yeni bir şeyler denemek lazım, YENİ.

Özgür KARADENİZ
17.08.2018, 11:13
Mac icin,iki gün erken ciktik bayram tatiline,su an otobusteyim osmanciktan kutsal topraklara dogru gidiyorum.
Yalniz mac 23.30 da bitiyor. Mac cikisi besikduzu eynesil tarafina nasil dönerim ya da mac bitiminde o tarafa gidecek birileri var mi burada,yardimsever bi renktas :) ?

Yok mu bi müslüman :)

alptug_kd
17.08.2018, 11:52
Ünal hoca hatalarının farkına varır ve kadroda değişiklik yaparsa maçı rahat alırız. Yok eğer değişiklik yapmaz aynı adamlarla çıkarsa bence yine bir şekilde kazanırız ama çok zor olur.

Sonuçta galibiyete inanıyorum ancak bu galibiyet umarım iyi bir oyunla gelir.

Numan Yerlikaya
17.08.2018, 11:59
Fatih Terim en kral topçularını cezalandırıyor. Td dediğin zaten budur. Bakalım Ünal hoca ne yapacak

delfino
17.08.2018, 12:04
İnşallah bu kadar giden taraftara güzel maç izlettirirler .. herşeyin başı hırs isimler oynamıyor maalesef şu takımda azıcık karadenizin inatcılığı olsa şu istanbul takımlarına karşı çok gerideyiz 2010-2011 den sonra hiç yakalayamadık bu teknik direktör denmi kaynaklı bilmiyorum bildiğim tek şey takımda hırs inatcılık mücadele yok bunların yerine hep ego var umarım değişirler ..

1 saat önceki halihttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20180817/fa63b37ea6bb11cb15b99cea6c613e02.jpg

ysngmz
17.08.2018, 12:26
Trabzonspor un maçı olunca insanda ayrı heyecan oluyor programıni ona göre yapıyorsun galibiyet alırsan yorumları okumak ve dinlemek ayrı bir zevk . Yenilmeyin çok pis kızarım.

GM 6 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emre6117
17.08.2018, 12:28
Maç saatine kadar 30.000e yaklaşır. Güzel rakam. Ya geçen hafta yapılamayan sezona başlangıç yapılacak yada sezon başlamadan bitecek. Maç sonu traftar ya takımda ışık görürse bağrına basacak yada istifaya çağıracak. Bıçak sırtı bir maç. İnşallah burak oynar yoksa buraksız gol atmamız zor.

Berk Ç.
17.08.2018, 12:40
Onur
Pereira
Toure
Akbaş(Hossein)
Novak
Kucak
Ömür
Sosa
Olcay
Parmak
Rodallega

matrixx61
17.08.2018, 12:44
Yönetim Sivas'a puan vermek için elinden geleni yaptı, hoca da geçen hafta olduğu gibi saçmalarsa geçmiş olsun.
Yeni bir şeyler denemek lazım, YENİ.

Buyrun Yeni Şeyler; hatta olması gereken..

-------------------Onur-----------------
Jp---------Toure-------Hüseyni-------Novak

------------Kucka------Abülkadir---------

----Olcay----------Yusuf-------------Parmak

--------------------Hugo----------------

hala orta sahada kucaka-onazi yazıyorlar..ya sabır..

AlperenAltun
17.08.2018, 12:51
Kaybetmek için güzel bir gün nedense takıma olan inancım 0

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artvints
17.08.2018, 13:03
Hocaya 5 ortasaha ile oynuyor diye kızdık ama takımda kanat yok gerçekten. Olcay merkez orjinali, kanat özellikleri çoktan kayboldu. Ancak bek savunur. Parmak da 10 numara özellikli net kanat sayılmaz. diziliş değiştirmesi lazım.

Yiğit Gayretli
17.08.2018, 13:11
Hocaya 5 ortasaha ile oynuyor diye kızdık ama takımda kanat yok gerçekten. Olcay merkez orjinali, kanat özellikleri çoktan kayboldu. Ancak bek savunur. Parmak da 10 numara özellikli net kanat sayılmaz. diziliş değiştirmesi lazım.

Takımdaki kanat özellikli adamlar; bekler.

3'lü savunmaya dönüp bu arkadaşları wingback olarak kullanmaktan başka çaremiz yok şu an.

Numan Yerlikaya
17.08.2018, 13:40
30 bin ve üzeri oynadığımız herhangi bir maçı kaybettik mi Medical Parkta

artvints
17.08.2018, 13:47
Takımdaki kanat özellikli adamlar; bekler.

3'lü savunmaya dönüp bu arkadaşları wingback olarak kullanmaktan başka çaremiz yok şu an.Yorumcular üçlü için süper stoperler gerekiyor diye başlar hemen, dörtlüde süperlik kendiliğinden halloluyor çünkü.

TSunami_69
17.08.2018, 13:53

3-4 bjk 2016 2017 sezonu

Adem Akyüz'
17.08.2018, 13:54
Onur

Perreira - Toure - Hosseini - Novak

Kucka - Abdülkadir

Olcay - Sosa(Yusuf) - A.Parmak

Burak

Böyle başlamak lazım bence.

Adem Akyüz'
17.08.2018, 13:58
Yok mu bi müslüman :)Muhtemelen maç çıkışı Beşikdüzü dolmuşu olacaktır stat dışında. Bundan önceki maçlarda oluyordu hep.

ucurum
17.08.2018, 13:58

16/17
25. Hafta: TS:2 GS:0 33.801
27. Hafta: TS:3 BJK:4 35.513

17/18
1. Hafta: TS:2 Konya:1 31.152
10. Hafta: TS:2 GS:1 35.000
16. Hafta: TS:1 Bursa:0 31.043
19. Hafta: TS:1 FB:1 41.461

4G 1B 1M

fadigaTS
17.08.2018, 13:59
------------Onur-------------
Joao--Hosseini--Toure--Novak
------------Sosa---------------
-------Kucka--Yusuf----------
Abdülkadir----Burak-----Parmak

Bu kadro çıkarsa en az 2 farkla alırız

Numan Yerlikaya
17.08.2018, 14:02
Sosa önlibero olarak oynamalı geçen sene orada daha faydalıydı

61_Hasan_69
17.08.2018, 14:30
Yok mu bi müslüman :)

Yol tarafına gecersen sen bulamasan da onlar seni bulur havada kapiyorlar yolculari :)
Bütün ilçelerin dolmuslari oluyor o tarafta

Manu61
17.08.2018, 14:33
Burak Yılmaz oynayacak mı?

Oğuz ZEYTİN
17.08.2018, 14:35
Yorumcular üçlü için süper stoperler gerekiyor diye başlar hemen, dörtlüde süperlik kendiliğinden halloluyor çünkü.

Macit'le, Güngör'le üçlü oynadık. Superliğe gerek yok.

Yalnız şunu farkettim: O zamanlar üçlü savunma demode olarak görülüyor, dörtlü oynamak lazım deniyordu. Şimdi tam tersi... Yani içinde bulunulan döneme ve o dönemin şartlarına göre trend değişiyor.

ÖmürKaradeniz61
17.08.2018, 14:42
Böyle rezil bir takıma 30 bin kişi fazla bile.Türkiyede takımına en bağlı olan camia biziz.

Burçak
17.08.2018, 14:44
Lig başlamadan önce kafalar rahattı ne güzel :)

Ogün'
17.08.2018, 14:58
5 merkez orta saha ve ligin en kötü beki Ibanez ile çıkıp kaybederiz.

selcuk
17.08.2018, 15:04
son durum

https://pbs.twimg.com/media/DkzNL0aXoAAwLMD.jpg

su an saatte 1100 civari bilet satiliyor

yani 35 bin civarinda olacak mac

Enes Başkaya60
17.08.2018, 15:07
Ula su seyirci için bari şu maçı alın ve hiç ümidim yok ama...

ziyaretci
17.08.2018, 15:31
16088

bu takım bu sistemde ve oyuncuların bu konumunda oldugu kararlı ve sureklilikte maçlar oynamasını nasip et Allah'ım

ziyaretci
17.08.2018, 15:36
16089 Sosa forvet arkası kanat forvet oynar. Abdülkadir oyun kurar. Yusuf ve Sosa değişmeli oynar. sistem sabitlenir. takım kimyası geliştikçe sonuç gelmeye başlar.

not: kucka 90 dk kaldıramaz. Onazi son 30 dk mutlaka kuckayı yedeklemeli..

maçlarda son bölüm ortasahada mucadeleden cok hıza dayanır ve burada onazinin dinamikliği yorgun kuckadan daha cok işe yarar

ziyaretci
17.08.2018, 15:44
bu sisteme sadık kalarak oyuncuların sakatlık durumunu goze alarak

bu aksam

Rodellaga-sosa-Olcay-Parmak-kucka-abdulkadir ---- novak hossein toure ve perreria 11 i ile baslamak ümidi ile

evonon
17.08.2018, 15:45
Yeni aldıkları adam 15:00te Trabzonda diyorlar bence o oynasın Burak yoksa hatta varsa da o oynasın

Ogün YAZICI
17.08.2018, 15:49
Jose Sosa bugün bu takımın en kaliteli futbolcusu olduğunu cümle aleme gösterecek

selcuk
17.08.2018, 15:49
Jose Sosa bugün bu takımın en kaliteli futbolcusu olduğunu cümle aleme gösterecek

enteresan

Muhammed Ayaz
17.08.2018, 15:52
.................................Onur............. ....................................
...Jp...............Toure................Hosseini. .............Novak............
..................................Kucka........... .....................................
.....................Abdülkadir.............Sosa(Y usuf).............................
........Olcay.....................Burak........... ..........A.Parmak................

İ. SARAL
17.08.2018, 15:52

Ön libero oynarsa belki.

61_Hasan_69
17.08.2018, 16:06
Yeni aldıkları adam 15:00te Trabzonda diyorlar bence o oynasın Burak yoksa hatta varsa da o oynasın

Adam dün Uefa maçı oynadı

UĞUR DURTAŞ
17.08.2018, 16:07
Sosa önlibero olarak oynamalı geçen sene orada daha faydalıydı
*
Numan kardeş,

Sosa bize geldiği günden bugüne kadar bir tane faydalı oynadığı maçı hatırlamıyorum.
oynadığı mevkilerde de faydasını hiç görmedim ben.
sosa yı bjk de tek başına maç kazandıran adam olarak bilirdik.
bizde daha verimli bir tane maçı yok.
*
inşallah bugün sivas maçında arzulanan oyunu nu oynar ve kazanırız.

selcuk
17.08.2018, 16:10

mactan 24 saat önce lisansi cikmali oynayabilmesi icin

ayrica adam kanat, santrfor degil

ucurum
17.08.2018, 16:52
Sosa'nın şu an bırak kalitesini göstermesini beklemeyi zorla nefes alıyor gibi bir hali var.

Sosa ısrarının yersiz olduğunu düşünüyorum

Olmadı olmayacak.

Numan Yerlikaya
17.08.2018, 16:56
Satılan bilet 30 bin ve maça 4 saatten fazla var
16091

İ. SARAL
17.08.2018, 16:58
----------------------Onur------------------------

Jp---------Zargo----------Hosseini/Akbaş----Novak

------------Olcay/Onazi---------Sosa------------------

-----Abdül---------Yazıcı-------------Parmak

-------------------Burak/Roda-----------

selcuk
17.08.2018, 17:00
Satılan bilet 30 bin ve maça 4 saatten fazla var
16091

akyazi giseleri acilmasiylan satis 2 katina cikmis, böyle devam ederse stadyum full ceker

MUSTAFA K.
17.08.2018, 17:00
Sosa çok net maça ağırlığını koyacak ve herkese sesinizi kesin bu sene benim senem diyecek.

selcuk
17.08.2018, 17:07
Sosa çok net maça ağırlığını koyacak ve herkese sesinizi kesin bu sene benim senem diyecek.

hadi ins. ...

Mert Acar
17.08.2018, 17:07
Helal olsun taraftara...Çaya gelen fındığa gelen takımı da boş geçmemiş.Trabzon hep böyle olsa keşke :)

6Şafak Aydın1
17.08.2018, 17:10
hadi negatif olmayalim 2-0 aliyoruz

ilelebeTS
17.08.2018, 17:11
Bu kadar taraftarın önünde oynamayan futbolcu gitsin artık kumda oynasın. Motive olmak için ne gerekiyorsa şu an mevcut.

L.Burrows
17.08.2018, 17:15
Renkdaşlar maç saatine yakın stadyumdan passoligimize yükleyip maça girebilirmiyiz bilgisi olan varmı

gurur6134
17.08.2018, 17:21
akyazi giseleri acilmasiylan satis 2 katina cikmis, böyle devam ederse stadyum full ceker

Trabzonda ligin ilk macinda full cekmeyen mac hatirlamiyorum ben dolacaktir yine..

Mehmet Fatih Silik
17.08.2018, 17:28
16092

Bir Cuma maçı için sayı mükemmel. Özlem de var tabi...bu tabloya farklı galibiyet yakışır!

Mert Acar
17.08.2018, 17:28
Renkdaşlar maç saatine yakın stadyumdan passoligimize yükleyip maça girebilirmiyiz bilgisi olan varmı

Biletler hızlı tükeniyor,kalmayabilir abi.Stadyum gişesinde yoğunluk olur.Passoligin varsa passo.com.tr den üyelik açarak biletini alabilirsin hızlıca.

Ibrahim Gaygusuz
17.08.2018, 17:31

Ozaman formaya Sosa yazdirip maca gidiyorum.

ilyskm
17.08.2018, 17:40
Maça gitmek isteyene bilet aktarabilirim TC?

ersn.alparslan
17.08.2018, 17:42
Sosa bugune kadar oynadigi hic bir macta hucum organizasyonlarinda kendini gostermedi.butun yuk yusuf ve abdulde. Bu ikili ne kadar yetenekli olsalarda bir takimi tasiyacak, maci cevirecek gucte degiller. Roda zaten ilerde tek basina en yakininda ki adam 20 30 metre uzaginda. Kucka onazi desen zaten Allaha emanet. Tek silahimiz arada bir sagdan bindirme yapan pererianin yapacagi ortalardan seken toplar. Bu anlayisla 50 bin seyircinin onunde oynasakta gecen haftadan farkli olacagini sanmiyorum

Numan Yerlikaya
17.08.2018, 17:47
Beyler biraz totem lütfen geçen hafta kaleye şut atamadık.
Sivas 2 farkla kazanır. Goller Kone ve Hakan Arslan

ilyskm
17.08.2018, 17:48
Yok mu maça gitmek isteyen?

Tsikopat61
17.08.2018, 17:52
Bu maça passolige hiç bulaşmadan, yabancı bir arkadaşımızı ve 8, 10, 11 yaşlarında 3 çocuğu götürebilir miyiz? Eski usul bilet var mı? Teşekkürler

Sent from my HTC One using Tapatalk

Murat Engin Akyüz
17.08.2018, 17:55
Bu maça passolige hiç bulaşmadan, yabancı bir arkadaşımızı ve 8, 10, 11 yaşlarında 3 çocuğu götürebilir miyiz? Eski usul bilet var mı? Teşekkürler

7 yaş sınırı var passolig'de. Genç arkadaşlara almanız gerekiyor passolig.

Yabancı uyruklu arkadaşınız pasaport bilgileriyle alabiliyor passolig. Ona da almanız gerekiyor malesef.

Eski usul kağıt bilet durumu lig maçları için uygulanmıyor.

selcuk
17.08.2018, 17:55

cocuklari bir türlü sokarsinda sen passoligsiz loca kismi disi girmen imkansiza yakin
en kötü baskasinin kartini ödünc al, Trabzonda o konuya pek dikkat yok

Tsikopat61
17.08.2018, 17:58
7 yaş sınırı var passolig'de. Genç arkadaşlara almanız gerekiyor passolig.

Yabancı uyruklu arkadaşınız pasaport bilgileriyle alabiliyor passolig. Ona da almanız gerekiyor malesef.

Eski usul kağıt bilet durumu lig maçları için uygulanmıyor.Teşekkürler açıklama için, iyi akşamlar.

selcuk
17.08.2018, 17:58
https://pbs.twimg.com/media/Dkz2ZaOWwAAIgiR.jpg

ucuz biletler bitince bilet satisida durdu sayilir