PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şok Şok Şok Marcelinho Wolfsburg'da

Sayfa : [1] 2 3 4

Emorfo
11.01.2007, 14:37
Şok Şok Şok Marcelinho Wolfsburg'da
Ayrıtılar az sonra.

UğuR
11.01.2007, 14:39
Eğer doğruysa hiç üzülmedim.Haırlı uğurlu olsun.

ErayAkyüz
ne diosunnn yaaa sabırsızlıkla beklioz

ozcan_asanoglu
eğer doğruysa hayırlı olsun..yerine orta sahaya tam bir virtüöz alınmalı..bu beceriksiz yönetimden umudum yok ya.o da ayrı...

gerçekefsane
11.01.2007, 14:40
Ayman Risp'te gelir :(

Serap
11.01.2007, 14:41
noluyo yaa..:eek:

Şentürk
ayıp artık bee:mad: :mad:

ErayAkyüz
ya ben bu işin marce ne olursa olsun verilmemeli umarım dogru degildr

Emorfo
11.01.2007, 14:42
Lig Tv'ye bağlanan Can Karyağdı, Trabzonspor'un Wolfsburg'un teklifini kabul ettiğini söyledi. Marcelinho eşyalarını toplamış, Ziya Doğan hazırlık maçının kadrosundan çıkarmış kendisini. Yarın Almanya'ya gidiyormuş.

EmrahYalçınalp
Hoşgeldin Volkan!

Faik Yılmaz
bi bu eksikti.....

ErayAkyüz
Şok Şok Şok Marcelinho Wolfsburg'da
Ayrıtılar az sonra.

emorfo bekliyoruz senii kaynak nedir?

CeSS
11.01.2007, 14:43
Zurawski Topiği gibi bir anda ne kadar hit aldi başlık.

Doğruysa isabet olmuş , yolu açik olsun...

ErayAkyüz
11.01.2007, 14:43
Lig Tv'ye bağlanan Can Karyağdı, Trabzonspor'un Wolfsburg'un teklifini kabul ettiğini söyledi. Marcelinho eşyalarını toplamış, Ziya Doğan hazırlık maçının kadrosundan çıkarmış kendisini. Yarın Almanya'ya gidiyormuş.

yuhhhhhhh artık bee lanet olsun yaa bu işi gonul işinden cok para işine cevirdiler yazıklar olsun

volkanferhan
11.01.2007, 14:44
okadar spor sayfalarına bakıom sadece superspor.com da gördüm haberi.kaynakta kendiler ayrıca ..
ki geçenlerde yalanlama gelmişti bu haber için..

ErayAkyüz
11.01.2007, 14:45
Son dakika! Marcelinho gitti!
Marcelinho Trabzonspor'dan ayrıldı. Lig TV muhabiri Can Karyağdı'nın canlı telefon bağlantısıyla Futbol Gündemi programına katılarak verdiği habere göre Marcelinho artık Wolfsburg'lu.

Yıldız ismin önümüzdeki günlerde Almanya'ya gidip, resmi sözleşmeye imza atması bekleniyor. Dün gece tüm eşyalarını toplayarak kamptan ayrılan tecrübeli futbolcunun Wolfsburg'tan ne kadar alacağı ve transferi hakkında Alman ekibinin ne kadar bonservis bedeli ödeyeceği ise açıklanmadı.

Yabancılar bir bir terkediyor!
Trabzonspor'un yabancılarla yaşadığı problemler bitmiyor. Güney Amerika'da Internacional forması ile şampiyonluk yaşayan ve kampa katıldıktan sonra takımdan ayrılmak isteyen Eller, futbolu bıraktığını öne sürerek bir anda ortalıktan kaybolan Szymkowiak'tan sonra şimdi de Marcelinho takımdan ayrıldı.

Ayrıntılar birazdan...

super spor

Şentürk
biri bana bunun kötü bir şaka olduğunu söylesin lütfen:mad:

Emorfo
Bu sefer bu haber ciddi kesin gibi. Yönetimden bakalım ne açıklama gelecek.

a f s

Marcelinho Trabzonspor'dan ayrıldı. Lig TV muhabiri Can Karyağdı'nın canlı telefon bağlantısıyla Futbol Gündemi programına katılarak verdiği habere göre Marcelinho artık Wolfsburg'lu.

Yıldız ismin önümüzdeki günlerde Almanya'ya gidip, resmi sözleşmeye imza atması bekleniyor. Dün gece tüm eşyalarını toplayarak kamptan ayrılan tecrübeli futbolcunun Wolfsburg'tan ne kadar alacağı ve transferi hakkında Alman ekibinin ne kadar bonservis bedeli ödeyeceği ise açıklanmadı.

11.01.2007

Kaynak : SuperSpor.com

http://www.superspor.com/detail.php?Type=anaSayfa

Bakalım başka nasıl bir transfer komedisi daha bekliyor bizi. Wolfsburg sağlık kontrolünden geçirip vazgeçmeyeceğine göre biz Ronandinyoyu bile getirsek elimizde kimseyi tutamayacağız bu gidişle.

var mı başka kaçmak isteyen?

Altan 61
Kaynak Lig tv ,su an can karyagdi konusuyor
Malesef marce de gitti ,cok yazik oldu.

Erdinç Dilek
11.01.2007, 14:46

Yıldız ismin yarın Almanya'ya gidip, resmi sözleşmeye imza atması bekleniyor. Dün gece tüm eşyalarını toplayarak kamptan ayrılan tecrübeli futbolcunun Wolfsburg'tan ne kadar alacağı ve transferi hakkında Alman ekibinin ne kadar bonservis bedeli ödeyeceği ise açıklanmadı.

Trabzonspor'un yabancılarla yaşadığı problemler bitmiyor. Güney Amerika'da Internacional forması ile şampiyonluk yaşayan ve kampa katıldıktan sonra takımdan ayrılmak isteyen Eller, futbolu bıraktığını öne sürerek bir anda ortalıktan kaybolan Szymkowiak'tan sonra şimdi de Marcelinho takımdan ayrıldı.

irfanköse276
11.01.2007, 14:47
hayırlısı olsun.. ziyaya 1 beden büyük geliodu zaten.. sola volkan bekiroğlu ilaç gibi gelir

Lapina
Yonetimin bittigi andir.Kendi ipini kendisi ceker artik.Sevinen arkadaslar soruyorum !
Kim top oynayacak bu takimda.Kotunun iyisi Marcelinho..

TURHAN
Faruk, bugün çok bomba patlattın ya:p İyi olmuş şimdi murat ocağı sol açığa çeker, solbeke celalettine yer açılmış olur

Altan 61
11.01.2007, 14:48
Guya Eller gelip ,7 yabanci olacakti ,sikinti olacakti cok yabanci diye .
Al size sikinti kimse kalmadi yabanci,Yarin de musampa gider
Korkuyorum Yatara da gider....

Erdinç Dilek
11.01.2007, 14:48
elini kolunu sallaya sallaya mı oluyor bu işler, bizle görüşülmüşmü şimek gerektiği hareket etmedi eğer yanlış bir iş yaparsa cezasını çeker, eğer marcelinhoda gerektiği gibi davranmadıysa aynı yaptırım ona da uygulanır, giden gider kalan sağlar bizimdir

murathanerol
11.01.2007, 14:49
İyi oldu,Marcelinho olsaydı ne olacakti ki??Takim ilk beşe mi girebilecekti?Onun yerine genç isimleri umarım şans bulur..

ErayAkyüz
11.01.2007, 14:49
Guya Eller gelip ,7 yabanci olacakti ,sikinti olacakti cok yabanci diye .
Al size sikinti kimse kalmadi yabanci,Yarin de musampa gider
Korkuyorum Yatara da gider....

o biraz zor işte yattara bizim evladımız bi yere gitmez

Çetin
11.01.2007, 14:50
yakında 7 yabancı sorunun çözeceğiz sanırım.

ErayAkyüz
11.01.2007, 14:50
yakında 7 yabancı sorunun çözeceğiz sanırım.

yabancı kalırsa

Bakanay61
11.01.2007, 14:51
musampaya yer açıldı

Altan 61
11.01.2007, 14:51
o biraz zor işte yattara bizim evladımız bi yere gitmez

Szymeki de oyle sayiyorduk ....

Barış
11.01.2007, 14:53
musampaya yer açıldı

tam aksine celaleddine yer açıldı.

Serap
rezillik bu yahuu.. :( yeter daaa....

wien_ts
inanamiyorum yani..takim ligde 13. sirada ..takima takviye yapilmasi gerekiyoken swymkoviak ve marcelinho gidiyo..artik ayman ve risp alinir seneyede sampiyon oluruz..nasil olsa turkiyede basari cok kolay degilmi ziya dogan denilen futbol fukarasi insan...

The Londoner
11.01.2007, 14:54
Eger dogruysa (bu yonetimin transferler konusundaki gelgitleri ortada cunku) Marcelinho bir kez bile asil pozisyonunda oynamadan Trabzonspor`dan ayrilmis olacak. O da en cok buna uzuluyordur herhalde.

Diger yandan Ziya Dogan kendi felsefesini (yonetiminde destegiyle) adim adim uyguluyor gibi. Yerine buyuk bir surpriz olmazsa Risp gelecektir. Takimda yuksek kalibreli (Marcelinho`nun performansi tartisilsa bile), egosu ve liderlik vasiflari olan oyuncuya tahammulu yok gibi Ziya`nin. Szymek gitti zaten. Musampa`ya da bir talipli bulurlarsa gondereceklerdir. Yarin Yattara da oynamaya baslarsa o da problem olacaktir.

Ziya`nin tum hayali Gokdeniz`in etrafinda duz ve savasci (!) oyunculardan kurulu bir ekip olusturmak.

Bakanay61
11.01.2007, 14:55
bu teknik traktörde marcenin yerine celalettini oynatırsa ilk uçakla malatyaya postalamak lazım.

sismolog61
11.01.2007, 14:57
ana şakamı bu?

metehan
11.01.2007, 14:57
Hoşgeldin Volkan!

Emrah daha kötüsü geldi aklıma : Celaleddin

Barış
11.01.2007, 14:58
Haber doğruysa 11 imiz de belli artık, 3 ön libero + gökdeniz solda yattara sağda.. Ziya ne mutlu olmuştur şimdi.

sismolog61
11.01.2007, 14:58
stephanovuda yolladılarmı işlem tamamdır

Cem Yavuz
11.01.2007, 14:59
Acaba büyük baskan albayrak amı para verecek wolsburg....
Sözde maece nin bonsevisini o ödedi ya.....

OFFFFFFFF allahım
adam almıyolar...
szmek gitti.marce de gitti...
yarında yattara gider

artık ziya muradına erer..
11 önlibero oynar...

Şentürk
11.01.2007, 15:00
ağzım açık kaldı resmen,şoku atlatamıyorum şuan:(

Faik Yılmaz
11.01.2007, 15:01
arkadaşlar arık yeter resmi siteyi bombardumana tutmayı talep ediyorum......

ErayAkyüz
11.01.2007, 15:02
arkadaşlar arık yeter resmi siteyi bombardumana tutmayı talep ediyorum......

ne resmi sitesi yaaa yuruyus organizisyonu yapılsın yeter herkes katılsın

trapezus61
11.01.2007, 15:03
Nuri başkanın cebinden yaptığı transfer olarak lanse edilen MARCELİNHO da satıldı. Umarım bu birşeylerin hazırlığıdır. Hadi bakalım başkan al artık paranı geri de düş artık yakamızdan...

sismolog61
11.01.2007, 15:03
bukadarınada pes doğrusu ne yapmak istiyorlar amaçları ne bunların yeter artık yeter.........

trapezus61
11.01.2007, 15:05
Aaaaa niye böyle tepkiler veriyorsunuz arkadaşlar başkana güvenin... Bu kadar arkadaş boşuna mı güveniyor bu adama. Trabzonspor ikinci yarı yükselişe geçecek... Tabii Yükseliş kolejine.... Öğrencileri ziyaret edecekler...:(

Fatih
11.01.2007, 15:05

Yıldız ismin yarın Almanya'ya gidip, resmi sözleşmeye imza atması bekleniyor. Dün gece tüm eşyalarını toplayarak kamptan ayrılan tecrübeli futbolcunun Wolfsburg'tan ne kadar alacağı ve transferi hakkında Alman ekibinin ne kadar bonservis bedeli ödeyeceği ise açıklanmadı.

rezilliğin son perdesi

eys_61
11.01.2007, 15:06
Sırada ne var yönetim?

TSelif
11.01.2007, 15:06
Bu adama ısınamamıştım bir türlü.Çokta üzülmedim ama bence de yönetimin bittiği andır ki inşallah Marce'den sonra Albayrak'ta giderde bi rahatlarım şöyle
Ha unutmadan bu transferden ne kadar milyon(cuk) euro aldınız sayın başkan :mad:

Emorfo
11.01.2007, 15:08
2.5 Avroya gitti.

Özge
aa bu ne yaa:(

Sevgi
birisi Ziya'ya zil yollasın.

UğuR
11.01.2007, 15:09
2.5 Avroya gitti.
kaça gelmişdi?

Şentürk
bu yönetime kim dur diyecek yaa:mad:
rezalette son perde:mad:

Sevgi
2.5 Avroya gitti.

bu 2.5 avro kulübemi gelecek yoksa Albayrakamı?malum parasını kendisinin ödediğini idda etmişti sayın başkan !

irfanköse276
11.01.2007, 15:10
kaça gelmişdi?

geldiği paraya gitmiş ozaman. Büyük başkan parasını kurtarmış

fincher
nedense hiç şaşıramıyorum.yönetimin rezilliklerini yavaş yavaş kanıksamaya başladım galiba...

champions
rezillik diye bişey yok başlamayalım yine benim tek üzüldüğüm şey gerçek marceyi göremeden gitmesidir yolu açık olsun trabzonspordan bi yıldız geçti

hamit de gsdeymiş yönetim uyuma transfer yap bu paraya hamiti alabiliriz her yönüyle güzel bi transfer olur

corleone
doğruysa harbi yeter artık, bu kadar da olmaz, o ziya o yönetim Trabzona nasıl gelecek???

Badaloğlu
[quote=eray61;600198]http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_10072_SonDakika001.jpg

» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.
» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Genel Kurallar)
» Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2344) kabul etmis sayilir.
» Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net

Arkadaşım, bir dahaki saygısızlığında ceza alacaksın.Trabzonspor'un başkanını sevmeyebilirsin, ya da icraatlarını beğenmeyebilirsin ama bu demek değildir ki; milyonlarca taraftarı olan bir kulübün başkanına bu şekilde hakaretler etme hakkını kendinde göremezsin.

Ali Özcan
11.01.2007, 15:11
reazlet...takım dibe doğru çekiliyor...saçma sapan...nefret ediyorum...herkesten...herşeyden...

Cabri61
11.01.2007, 15:12
sanırım zamanı geri almaya çalışıyoruz.

trapezus61
Arkadaş Trabzonsporu ticarethanesi gibi görüyor... Alıyor, satıyor... Oh ne ala... Ne karışan var ne hesap soran... Ne kadar kar yaptı acaba sayın albayrak bu alışverişten??? Dengeleri oturtabilmişizdir inşallah...

Yazıklar olsun bize... Bu kadar tepkisiz bir güruh haline nasıl geldik biz anlamıyorum. Gençliğimde böyle durumlarda Trabzonda taş üstünde taş baş üstünde baş kalmazdı...

Pardon medeni taraftar olmamız lazım di mi???? Böyle yorumlar BMN ye yakışmıyor. Neyse BMN yakışanı yapar. Yazarız bir bildiri daha olur biter... Belki o zaman Stepanovu daha çok paraya satarlar...

Bir çift lafımda Trabzondaki taraftar derneklerine... Aman haaa cumartesiyi iyi organize edin. Haluğu desteksiz bırakmayın sakın... Ne de olsa Haluk Başkan Trabzonum Şampiyon...

UğuR
reazlet...takım dibe doğru çekiliyor...saçma sapan...nefret ediyorum...herkesten...herşeyden...
Bendende nefret ediyormusun,hani bi suçım yok Trabzon Spor lu olmaktan başka.

Selman
11.01.2007, 15:13
Eee ne olmuş gittiyse? Trabzonspor bir tane Marce'yle mi kurtulacak?

Ali Özcan
11.01.2007, 15:13
acilen Zelenka,İbrahim Akın, Risp ve Martinez alınmalı...Lanet olsun ya...

sismolog61
11.01.2007, 15:14
marcenin yıllık alacağı ücreti sayın başkan karşılayacaktı herhalde ağır geldi !!! başkanda anladı son günlerinin olduğunu herhalde ne kadar az zarar edersem okadar iyi mantığını güdüyo bence !!!

rezillik diye bişey yok başlamayalım yine benim tek üzüldüğüm şey gerçek marceyi göremeden gitmesidir yolu açık olsun trabzonspordan bi yıldız geçti

hamit de gsdeymiş yönetim uyuma transfer yap

yapacak yapacak merak etme yine göz boyamak için !!!! zaten risp negüne duruyorki ??

Emorfo
11.01.2007, 15:16
marcenin yıllık alacağı ücreti sayın başkan karşılayacaktı herhalde ağır geldi !!! başkanda anladı son günlerinin olduğunu herhalde ne kadar az zarar edersem okadar iyi mantığını güdüyo bence !!!
yapacak yapacak merak etme yine göz boyamak için !!!! zaten risp negüne duruyorki ??

Öyle bir şey yok başkan sadece bonservisini karşılayacaktı ve karşıladı. Marcelinho'dan gelecek para da kulübün kasasına girecektir, başkanın cebine girecek hali yok.

sismolog61
11.01.2007, 15:17
Bir çift lafımda Trabzondaki taraftar derneklerine... Aman haaa cumartesiyi iyi organize edin. Haluğu desteksiz bırakmayın sakın... Ne de olsa Haluk Başkan Trabzonum Şampiyon...

Trabzondaki derneklerin birçoğu zaten yönetimin elinde arkadaşım o yüzden tepki verilmiyor zaten yönetime muhalefet olanlarıda yönetim bir şekilde görevlendirip sus payı veriyor en basit örneği öskan sümer bir başka örneği necmi perekli bunlar hep muhalefet teydiler ama şimdi!!!!!!

Burçak
Olay marcenin gitmiş olmasından çok gidiş şekli dir. herkes kaçmak istiyor sanki takımdan . Rezalet yaa.

ErayAkyüz
Edinho Trabzonspor yolunda iddiası

Ayman transferini bitiremeyen Trabzonspor'da transfer iddiaları bitmek bilmiyor. Brezilya basını ise Trabzonspor'un Brezilya'da ilgilendiği futbolcuları yazmaktan geri kalmıyor. Brezilya'dan Gazeta do Sul, Trabzonspor'dan ayrılmak isteyen Eller'e karşılık Trabzonspor'un Internacional'de forma giyen Edinho'yu transfer etmek istediğini iddia etti.

Trabzonspor'un Brezilya'daki işlerini halleden Jaider Moreira'nın da doğruladığı bu haberde Internacional'in bu transfer gerçekleşirse Trabzonspor'a 1 milyon dolar vereceği de aktarıldı.

Aynı haberi GloboEsporte de okuyucularına duyurdu...

(Ligtv.com.tr)

marcenin yeri doldu bile yapbozuz mubarek

trapezus61
11.01.2007, 15:18

Tabii canım haklısın Trabzon bir Marceyle kurtulmaz... Stepanovun Yattaranın, Gökdenizinde gitmesi lazım ki Trabzonspor kurtulsun...

Hey Allahım yaa. Taraftarın yaptığı yorumlara bak. Bu taraftara süper lig çok fazla..

Emorfo
11.01.2007, 15:18
- MARCELINHO WOLFSBURG YOLCUSU
- TRABZONSPOR KULÜBÜ ASBAŞKANI VE FUTBOL ŞUBE SORUMLUSU HAŞİM SAYİTOĞLU:
- "MARCELINHO'YU BÜYÜK İHTİMALLE WOLFSBURG'A VERECEĞİZ"
TRABZON - Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı ve Futbol Şube Sorumlusu Haşim Sayitoğlu, Brezilyalı oyuncu Marcelinho'yu büyük ihtimalle Almanya'nın Wolfsburg takımına vereceklerini söyledi.
Bordo-mavili ekibin sezon başında Almanya'nın Hertha Berlin takımından transfer ettiği Brezilyalı oyuncu Marcelinho, Bundesliga ekiplerinden Wolfsburg yolunda. Konu ile ilgili açıklamada bulunan Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, Wolfsburg Kulübü'nün teklifini doğrularken, "Bugün Marcelinho için saat 11.00'de Wolsburg'dan 2.5 milyon Euro'luk bir teklif aldık. Bu teklif bizim istediğimiz rakama yakın bir rakam. Alman kulübünden 3 milyon Euro istiyorduk. Bunun ortasını bulmaya çalışıyoruz. Bize oyuncunun maliyeti 2 milyon 300 bin Euro'ydu. Görüşmeler sürüyor. Marcelinho'yu büyük ihtimallle Wolsburg'a vereceğiz" dedi.

sismolog61
11.01.2007, 15:19
Öyle bir şey yok başkan sadece bonservisini karşılayacaktı ve karşıladı. Marcelinho'dan gelecek para da kulübün kasasına girecektir, başkanın cebine girecek hali yok.

orda yanılıyorsun işte bonservisi Kraldan gelen parayla karşılandı arkadaşım sadece alacağı 1 yıllık ücreti başkan karşılayacaktı oda ağır geldi herhalde!!!

Emorfo
11.01.2007, 15:20
orda yanılıyorsun işte bonservisi Kraldan gelen parayla karşılandı arkadaşım sadece alacağı 1 yıllık ücreti başkan karşılayacaktı oda ağır geldi herhalde!!!

Kaynağın nedir bilip bilmeden yalnış bilgi veriyorsun.

champions
Olay marcenin gitmiş olmasından çok gidiş şekli dir. herkes kaçmak istiyor sanki takımdan . Rezalet yaa.
allah aşkına neresi rezalet bunun kaçmadı adam transfer oldu 2.5 milyon euro (yaklaşık 4.5 trilyon )karşılığında benim merak ettiğim konu bu paranın nereye kullanılacağı inşaallah transfere gider yine

Şentürk
Sonundayönetim amacına ulaştı.
-Trabzonspor futbol ticareti merkezi-
(Futbolcu alım-satım,pazarlama,deneme her türlü futbol ihtiyacı karşılanabilir.)
emeği geçen herkese teşekkürler...

Nebiye
11.01.2007, 15:21
Ayy ne oluyoss yaaa.:mad:
Var mı böle bişi.Ligin ikinci yarısı başlayacak,biz adam yolluyoz.Henmde tamam açıldı,aha alıştı,ikinci yarı süper olacak bilmem ne dediğimiz adamı.
Ayyyyyy.İmkanım olsa bi çığlık atmak isterdimmm.:mad:
Allah herkesi bildiği gibi yapsınm.
Nerde benim takımımmmmm.:(

Burçak
@champions
allah aşkına neresi rezalet bunun kaçmadı adam transfer oldu 2.5 milyon euro (yaklaşık 4.5 trilyon )karşılığında benim merak ettiğim konu bu paranın nereye kullanılacağı inşaallah transfere gider yine

bi transfer beklerken adam gönderiyoruz rezalet olan kısım burası. madem göndereceklerdi ne diye kampa getirdiler. Alanlar çok övmüştü onu. şimdi ne olduda gönderdiler.?

Emorfo
Tekrar.....

- MARCELINHO WOLFSBURG YOLCUSU
- TRABZONSPOR KULÜBÜ ASBAŞKANI VE FUTBOL ŞUBE SORUMLUSU HAŞİM SAYİTOĞLU:
- "MARCELINHO'YU BÜYÜK İHTİMALLE WOLFSBURG'A VERECEĞİZ"
TRABZON - Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı ve Futbol Şube Sorumlusu Haşim Sayitoğlu, Brezilyalı oyuncu Marcelinho'yu büyük ihtimalle Almanya'nın Wolfsburg takımına vereceklerini söyledi.
Bordo-mavili ekibin sezon başında Almanya'nın Hertha Berlin takımından transfer ettiği Brezilyalı oyuncu Marcelinho, Bundesliga ekiplerinden Wolfsburg yolunda. Konu ile ilgili açıklamada bulunan Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, Wolfsburg Kulübü'nün teklifini doğrularken, "Bugün Marcelinho için saat 11.00'de Wolsburg'dan 2.5 milyon Euro'luk bir teklif aldık. Bu teklif bizim istediğimiz rakama yakın bir rakam. Alman kulübünden 3 milyon Euro istiyorduk. Bunun ortasını bulmaya çalışıyoruz. Bize oyuncunun maliyeti 2 milyon 300 bin Euro'ydu. Görüşmeler sürüyor. Marcelinho'yu büyük ihtimallle Wolsburg'a vereceğiz" dedi.

fincher
yönetime helal olsun ama.özellikle başkana,ticari zekası gerçekten varmış.ama sadece kendi çıkarları için kullanıyor,Trabzonspora bir getirisi yok.
cebinden yıldız sözü verdi.fatihi satıp parasıyla marceyi ve diğer transferleri aldı.güzel bir manüpulasyonla çoklarını uyuttu yada uyuttuğunu sandı.şimdi marceyi satıyor gelen parayla bir transfer daha yapacak.sonuç;hala fatihten gelen parayla transfer çarkını döndürmeye çalışıyor,elini cebine atmaya hiç niyeti yok.üstelik de son derece pişkin,bu adam tehlikeli adam,bir an önce Trabzonspor camiasının bu adamdan kurtulması gerekiyor...

gerçekefsane
11.01.2007, 15:22
Marcelinho'un transfer parasıyla Risp, Ayman ve Zelenka'yı al :( Musampa gibi Ayman ıda Trabzon'a çağırırlar :(

Yönetim Ziya Doğan İstifa

ErayAkyüz
Sonundayönetim amacına ulaştı.
-Trabzonspor futbol ticareti merkezi-
(Futbolcu alım-satım,pazarlama,deneme her türlü futbol ihtiyacı karşılanabilir.)
emeği geçen herkese teşekkürler...

dikkat et badaloğlu kızıyor bize canımız kanımız yonetimi eleştrme

sismolog61
Tabii canım haklısın Trabzon bir Marceyle kurtulmaz... Stepanovun Yattaranın, Gökdenizinde gitmesi lazım ki Trabzonspor kurtulsun...

Hey Allahım yaa. Taraftarın yaptığı yorumlara bak. Bu taraftara süper lig çok fazla..

çok doğru diyorsun kardeş takımın durumu şuan ortada!!! ve halen daha yapılanlara bak suçluları zaklarda aramaya gerek yok ne tekke ne akyel ne simek nede marce tek suçlu her şeyi ticarethane gibi gören YÖNETİM

Erbay
Marcelinho giderse bu yönetimden bir halt beklemeyin.Niye aldın niye satıyorsun kardeşim?

Ayşe Aygün
Yapılan hatalardan hatalar yapılarak dönülüyo allah yardımcımız olsun.Acaba sayın başkan kendi şirketlerinide böylemi yönetiyo merak ediyorum.

Ali Özcan
yerine 4.5 trilyonluk transfer yapsınlar...gitsinler Zenit ten Fatih Tekke mizi 2 yıllığına kiralasınlar...

Selman
11.01.2007, 15:23

Okan abi, yönetimi senin kadar bende eleştirdim burdan.Bir de avatarıma bak istersen bana sallamadan önce.He birde imzama.

Yazdığım cümleyi anlayanlar anladı.Fazla açıklama yapma gereği duymuyorum.

ErayAkyüz
11.01.2007, 15:24
[QUOTE=ayse61;600261]Yapılan hatalardan hatalar yapılarak dönülüyo allah yardımcımız olsun.Acaba sayın başkan kendi şirketlerinide böylemi yönetiyo merak ediyorum.[/QUOT??????????????????

Ayşe Aygün
11.01.2007, 15:24
Wolsburg Marchelinho'ya talip
Bundesliga ekiplerinden Wolsburg Trabzonspor'lu Marchelinho'ya resmen talip oldu. Wolsburg'un bu transfer için teklif ettiği para 2,5 milyon EURO...

Almanya'nın Wolfsburg Kulübü'nün bordo-mavili takımın Brezilyalı oyuncusu Marcelinho'yu resmen istediği bildirildi. Alman kulübünün Brezilyalı futbolcu için bordo-mavili kulübe, bugün 2,5 milyon avroluk transfer teklifinde bulunduğu belirtildi. Trabzonspor'un ise Wolfsburg Kulübü'nden 3 milyon avro istediği ve görüşmelerin sürdüğü bildirildi. Kulüp Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Wolfsburg Kulübü'nden resmi teklif aldıklarını doğruladı. Sayitoğlu, şu anda transfere ilişkin netleşen bir şey olmadığını belirterek, ''Görüşmeler sürüyor. Şu an için olumlu veya olumsuz birşey söylemek doğru değil. Her an netleşebilir'' diye konuştu. Bordo-mavili kulüp, 31 yaşındaki oyuncuyu sezon başında Almanya'nın Hertha Berlin Kulübü'nden transfer etmişti.

sismolog61
11.01.2007, 15:26

tabi nedemezsin Kraldan gelen paranın kulup kasasına giripte borcun 20 trilyonu aştığı gibi değilmi? malesef pek inandırıcı gelmiyor bana

Barış
2 gün önce gitmek istemiyorum demedi mi bu adam? Ziya Gökdeniz-Yattara-Marcelinho dan en fazla 2 sini oynatacağı için alttan alttan kuyusunu kazdılar adamın.Yazık..

champions
@champions

bi transfer beklerken adam gönderiyoruz rezalet olan kısım burası. madem göndereceklerdi ne diye kampa getirdiler. Alanlar çok övmüştü onu. şimdi ne olduda gönderdiler.?
transferin zamanı konusunda haklısın daha önceden bitirilmeliydi bu konu ama gitmesinde bi sakınca yok yeterki gelecek para acilen doğru şekilde transfere aktarılsın gs hamiti aldıysa ben bişey diyemiyorum biz çok rahat alabilmeliydik

UğuR
Marcelinho nun Trabzon Spor daki performansından şahsen ben memnun değildim gerçi yerinde oynatılmadı ama genede bir varlık gösteremedi.Zarar da etmdeik.Şimdi önemli olan yerine kim gelecek.Daha doğrusu gelecek mi ? Ya da 5 li ön libero sistemi Ziya Hoca tarafından uygulanacak.Ya adam gibi 10 numarara alınacak mı?

AYYILDIZ
marcelinho satıldıysa arkadaşlar bütün teknik kapasitesi iyi olan adamlarımız kaybettik başkanımız hepimizi uyutmuş gibi gözüküyor.Marcelinho'yu Tekkeden gelen parayla aldılar şimdi aymanı almak için satıyolar bu gidiş nereye?

antagonist
11.01.2007, 15:27
Ziya prenslerini toplamaya devam etsin...Gelsin İbrahim Ege,Volkan Bekiroğlu,Emrah Eren...
Almanya'da yılın futbolcusunu bir sene boyunca sol açık(hatta sol bek) oynatan Ziya'yı tebrik eder,başarılarının devamını dilerim!!!

^^kaplan^^
Allahım ağlamak istiyorum yaaaaa. bu beceriksiz yönetimm ne yaptığını sanıyor... önce symek şimdide marcelinho yarında gözbebeğimiz yattara giderrse şaşırmamak lazımm.. ayrıca ziya şimdi zil takıp oynamıştırrr . aymanla rispi alır artıkkkkkk.

Emorfo
* Sismolog61
Bu konu sezon başında açıklığa kavuşmuştu. Trabzonspor'un bir takım ödemeleri için Nuri Albayrak göreve geldiği gibi kulübe 2.5 milyon dolar mı trilyon hatırlamıyorum böyle para vermişti. Marcelinho'nun transferine karşılık bu paralar hibe edildi. Bunu da Kuzey_Lee (Fatih) açıklamıştı. Tabi sonra geri istemezse :)

AYYILDIZ
11.01.2007, 15:28
ziya mutludur artık yattara ve gökdenizide sattılarmı 6 önlibero hayali gerçek olacak

Hasan Cubukcu
Bu adamlarin niyeti bozuk !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Artniyet var kesinlikle !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Eger Trabzondaki taraftar dernekleri yönetimin elindeyse tek sey diyorum o zaman " yaziklar olsun " hersey para degil .
nedir bu bozukluk anlayamiyorum nerde eski saglam insanlik

Şentürk
demek sırada musampa var!

Çetin
11.01.2007, 15:29
yaşasınnn bi tane yabancı ön libero alabiliriz artık!?

Burçak
Gelişmeler üzerine görüştüğümüz Wolsburg Basın Sözcüsü Kurt Rippholz, Marcelinho transferiyle ilgili yaptığı açıklamada, transferin henüz tamamlanmadığını ancak görüşmelerin devam ettiğini belirtti.
ajansspor ...

ozcan_asanoglu
hamit Türkiye'ye, hele gs.ye gelmekle hayatının hatasını yapıyor..burdakiler avrupa gidip kariyer yapmak istiyor, o gerisin geri..para desen..o zaten yok, kim parasını zamanında alıyor gs.de.

marce'nin tak başına maçları çevirmesi lazımdı, o niyetle alındı,tek kelimeyle fos çıktı.yarın patlar bügün patlar derken biz patladık.

satılması doğru ama yerine çok kaliteli bir transfer yapılması şartıyla..benim bu konuda şüphelerim var...

Cabri61
11.01.2007, 15:30
arkadaşlar bence bu ziyanın sisteminde ya musampa gidecekti ya da marcelinho.ikisini de aynı mevkide oynatıyordu.zaten kalsaydı bile ikisinden aynı anda fazla yararlanamayacaktık.
marcelinhoya iyi bir teklif gelince gönderildi sanırım olay bu

Altan 61
11.01.2007, 15:30
MARCELINHO GERÇEKLERİ !..

Trabzonspor Asbaşkanı ve Futbol Şube Sorumlusu Haşim Sayitoğlu, Bundesliga ekiplerinden Wolfsburg ile anlaştığı iddia edilen Marcelinho konusuna açıklık getirdi.. Brezilyalı yıldız için Alman ekibinden resmi aldıklarını doğruluyan Sayitoğlu, henüz bir anlaşmaya varılmadığını söyledi..

11 Ocak 2007, 15:11

Alman kulübünün Brezilyalı futbolcu için bordo-mavili kulübe, bugün 2,5 milyon euroluk transfer teklifinde bulunduğu belirtilirken, Trabzonspor'un ise Wolfsburg Kulübü'nden 3 milyon euro istediği ve görüşmelerin sürdüğü bildirildi.

Asbaşkan Haşim Sayitoğlu, Wolfsburg Kulübü'nden resmi teklif aldıklarını doğruladı.

Sayitoğlu, şu anda transfere ilişkin netleşen bir şey olmadığını belirterek, ''Görüşmeler sürüyor. Şu an için olumlu veya olumsuz birşey söylemek doğru değil. Her an netleşebilir'' diye konuştu.

Bordo-mavili kulüp, 31 yaşındaki oyuncuyu sezon başında Almanya'nın Hertha Berlin Kulübü'nden transfer etmişti.

Gelişmeler üzerine görüştüğümüz Wolsburg Basın Sözcüsü Kurt Rippholz, Marcelinho transferiyle ilgili yaptığı açıklamada, transferin henüz tamamlanmadığını ancak görüşmelerin devam ettiğini belirtti.

Faik Yılmaz
11.01.2007, 15:31
Hala Bu Rezİl YÖnetİmİ Savunanlar Var Ya Bİze Her Şey MÜstehak KardeŞİm.....

Vkgz
geldiği paraya gidecekse gidebilir tabi. dikiş tutturamadı takımda . zarar etmeyelimde

champions
Hala Bu Rezİl YÖnetİmİ Savunanlar Var Ya Bİze Her Şey MÜstehak KardeŞİm.....
kim bunlar:mad: :confused:

AYYILDIZ
11.01.2007, 15:33
kim bunlar:mad: :confused:

Bu yönetimi savunan olacağını zannetmiyorum Trabzonsporumuz şu an ne durumda olduğu ortada gün geçtikçe kan kaybediyoruz

caykarali_erdal
11.01.2007, 15:34
ALDIMIZ TEK FUTBOLCU YOK, AMA SATDIGIMIZ HEB FUTBOLCU

Halimize ne Guluyorum Ne'de Agliyorum Aciz Bir Durumda'yiz Allah Yardimcimiz OLsun.

Semih Kırsüleymanoğlu
11.01.2007, 15:34
Marcelinho arapsaçı!

Sıcak gelişmeler! Trabzonspor'dan ilginç bir açıklama geldi. Daha önce. Lig TV muhabiri Can Karyağdı'nın canlı telefon bağlantısıyla Futbol Gündemi programına katılarak verdiği habere göre Marcelinho artık Wolfsburg'lu olduğu belirtilmişti.

Bu açıklamalara cevap Trabzonspor başkan yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu'ndan geldi.

Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, Marcelinho' nun Almanya'nın Wolfsburg takımına transfer olduğu şeklindeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Marcelinho'nun bugünkü hazırlık maçında olmaması ve Almanya'ya gitmesinin nedenini açıklayan Hacıosmanoğlu "Marcelinho takımımızın oyuncusudur. Ondan son derece memnunuz. Kendisini hiçbir yere bırakmaya niyetli değiliz. Tüm futbolculara kamp biter bitmez 2 gün izin vereceğiz. Marcelinho ise izine 1 gün önceden çıkmak istedi. Dönecek ve Trabzon'da takıma katılacaktır" dedi.

Almanya 'Wolfsburg'lu' diyor!

Almanya'dan gelen haberlere göre yıldız ismin yarın Almanya'ya gidip, resmi sözleşmeye imza atması bekleniyor. Dün gece tüm eşyalarını toplayarak kamptan ayrılan tecrübeli futbolcunun Wolfsburg'tan ne kadar alacağı ve transferi hakkında Alman ekibinin ne kadar bonservis bedeli ödeyeceği ise açıklanmadı.

Trabzonspor'un yabancılarla yaşadığı problemler bitmiyor. Güney Amerika'da Internacional forması ile şampiyonluk yaşayan ve kampa katıldıktan sonra takımdan ayrılmak isteyen Eller, futbolu bıraktığını öne sürerek bir anda ortalıktan kaybolan Szymkowiak'tan sonra şimdi de Marcelinho takımdan ayrılacağı iddia edildi.

poetricus
11.01.2007, 15:35
Birisi Ziya'ya zil yollasın.
Zil'i yollayacak belliyse beni arasın koliye bir kilo da kına ilave edelim.
Hacıosmanoğlu'nun açıklamalarından benim anladığım şu:
Aslında Ziya da biz de çoktan ipini çekeceğiz ama pazarlık yapıyoruz! Hem taraftarı da yavaş yavaş hazırlayalım. Böyle haberler birden bire pat diye verilmez.

Şentürk
11.01.2007, 15:36
Bu yönetim senaristlere komedi türünde tüyo veriyor:eek:

Badaloğlu
11.01.2007, 15:37
Yazıklar olsun bize... Bu kadar tepkisiz bir güruh haline nasıl geldik biz anlamıyorum. Gençliğimde böyle durumlarda Trabzonda taş üstünde taş baş üstünde baş kalmazdı...

Pardon medeni taraftar olmamız lazım di mi???? Böyle yorumlar BMN ye yakışmıyor. Neyse BMN yakışanı yapar. Yazarız bir bildiri daha olur biter... Belki o zaman Stepanovu daha çok paraya satarlar...

Değerli arkadaşım, çaktırmadan BMN'ye lafı sokuşturmuşsun ama sana şunu söylemek zorundayım.BMN ilk kurulduğu günden itibaren olası bir olumsuzlukta dahi ne taş üstünde taşlarla, ne de baş üstünde başlarla ilgilenmiştir.BMN'nin misyonu bunlar değildir.Kol kırılır, yen içinde kalır.BMN'nin icraatlarını beğenmiyorsan bu sitedeki insanları sokağa dökülmelerine teşvik edeceğine kulübe üye olmaları için telkinde bulunursan daha iyi bir şey yapmış olursun.

selokal61
11.01.2007, 15:38
inşallah gitmiştir...ilk yarı takımı bu hale döüşmesinde e çok katkısı ola oyucularda biriydi..

Kul
Yönetim şaşırtmaya devam ediyor Marcel'in gidişine açıkçası hiç şaşırmadım. Fatih Tekke'yi satan bir zihniyet Marcel'i satmış hiç şaşırmamak gerekir. Devre arasında eksiklerimizi göreceğiz diyip bizi kandıranlar, artılarımız vardı sattık kurtulduk diye açıklama yaparsa da şaşırmamak gerekir. Bunlar HAYKIRIŞIMIZI duymazdan gelebilecek kadar basit bir yönetim anlayışına sahip insanlardır. Yeter artık eriyoruz, eritiliyoruz..

Ertan 51
ben en çok marce nin o muhteşem oyununu seyredemediğime üzülürüm yoksa böyle birşey bekleniyordu.sırada step var seneye onuda tutmak mümkün olmaz.

yanlız yapılan bu yanlış yönetimlerden ve transfer politikalarından sonra bmn yönetimi olsun Trabzondaki dernekler hakkında olsun yapılan yorumlar sonderece gereksiz birbirimize düşmenin kimseye yararı olmaz zaman birlik zamanıdır.herkez kendi hür fikrini söyleyecek fakat eğer beni temsil etmiyor bu taraftar topluluğu diyorsak kendimizi temsil eden yerlere gidilecek.hem yönetimin yandaşı olmakla suçlanıp hem bu forumda kalmak pek mantıklı değil.sonuç olarak hedef takımı kötü yönetenler olmalı kendi kendimiz değil.

Vkgz
11.01.2007, 15:39
ikinci yarıda yepyeni bir takım olacak anlasılan

AYYILDIZ
11.01.2007, 15:40
acaba stephanov-yattara-gökdeniz üçlüsünü ne zaman satacaklar?

Vkgz
11.01.2007, 15:42
aöa arkadaşlar birşeyi kabul etmek lazım şu an giden iki oyuncu ilk yarıda berbat oynayan iki oyuncu

Emorfo
11.01.2007, 15:45
aöa arkadaşlar birşeyi kabul etmek lazım şu an giden iki oyuncu ilk yarıda berbat oynayan iki oyuncu

Bu yoruma katılıyorum. Ayrıca Marcelinho aradığımız futbolcu değildi Trabzonspor ataklarının el freniydi. Ha iyi oyuncuydu o ayrı.

poetricus
11.01.2007, 15:45
Ben en çok Marce'nin o muhteşem oyununu seyredemediğime üzülürüm yoksa böyle bir şey bekleniyordu.
Üzüntümüz müşterek ama merak etmeyin Wolfsburg formasıyla yakında fırtına gibi esmeye başlar. Bundesliga'yı takip edelim izleriz.

Sırada Step var. Seneye onu da tutmak mümkün olmaz.
Seneye kadar tutabileceğimizden emin misiniz?
Artık Ziya Efendi, hâmilerinin de desteğiyle eski efsane kadrosunu tekrar bir araya getirir. Bu arada mentalite için en tehlikeli isim olan Yattara'dan da bir an önce kurtulmamız lazım ki Emrah'a da yer açılsın.

Vakfikebirli
11.01.2007, 15:46
Anlasilan kimsede sabir kalmamis...yönetimde bile sabir kalmamis...anlamakta güclü cekiyorum...istikrarin i´si bile yok...futbolcu alirsin satarsin, sorun degil...ama...devre arasi ikibucuk milyon avro´ya bir yildiz satiyorsun yahu...bu rakamin üstüne koymadan asla yildiz alamazsin! Acilen bomba transfer bekliyorum...hemde 10 numara bir transfer!!! Hayirlisi...

BDiler61
11.01.2007, 15:46
satsınlar yattarayı musampayı gökdnizi stepanovu hepsini satsınlar bu nasıl saçma bir olaydır ya

Fatih
11.01.2007, 15:47
bu olay sadece marcelinho olayı deildir bu yönetimin nasıl takımı yönetemz haline geldiğinin göstergesidir.

OfluMo
11.01.2007, 15:48
Bakalim ne is olcak. Marce gercekten yollanicaksa ozaman herhalde Risp ve Ayman gelir.
Bu zamana kadar bu yönetimi devamli destekledim. Detsekledigim icinde simdi utanc icindeyim.
Bu kadar olmaz.
Neydik ne olduk ???

caykarali_erdal
11.01.2007, 15:50
cevabini yazmisdim laf atayim ttekne dolsuna benzedi senin yazdigin biz futbolcu satiyoruz almiyoruz hangi kisilerlle yep yeni bir takimla diyorsun anlamis degilim yoksa laymi geciyorsun aklin sira. dusunce isaret,

ikinci yarıda yepyeni bir takım olacak anlasılan

ALDIMIZ TEK FUTBOLCU YOK, AMA SATDIGIMIZ HEB FUTBOLCU

[QUOTE=A-LeeCool;600302]Yönetim şaşırtmaya devam ediyor Marcel'in gidişine açıkçası hiç şaşırmadım. Fatih Tekke'yi satan bir zihniyet Marcel'i satmış hiç şaşırmamak gerekir. Devre arasında eksiklerimizi göreceğiz diyip bizi kandıranlar, artılarımız vardı sattık kurtulduk diye açıklama yaparsa da şaşırmamak gerekir. Bunlar HAYKIRIŞIMIZI duymazdan gelebilecek kadar basit bir yönetim anlayışına sahip insanlardır. Yeter artık eriyoruz, eritiliyoruz..

ALI ula hani net yokdu sana ne ariyorsun buralarda bak gelirim simdi giresuna :)

Hem ali boyle giderse galiba turbunden oyuncu secimi yapacaklar sata sata futbolcu kalmiyacak takimda, evet stad spikeri macdan 30 dakka once takimi sececek kolduk no 345 sira 2 ve sayre ve sayre lotto totto gibi ve o gun bakarsin sende sansli olanlardan cikarsin ve ilk 11 girersin. :)
yuru ali seni kim tutar aslanim ye oni ye. :)

Şentürk
11.01.2007, 15:50
Bu yoruma katılıyorum. Ayrıca Marcelinho aradığımız futbolcu değildi Trabzonspor ataklarının el freniydi. Ha iyi oyuncuydu o ayrı.

katılmıyorum,marcelinho oyun kurucu olarak almıştık,ondan yattara veya gökdeniz gibi açık alanda depar atmasını bekleyemeyiz,özellikleri tipik bir play-maker idi.
En çok üzüldüğüm şey daha o görevde oynamadan gitii:(

Ayaz
11.01.2007, 15:51
bütün sitede aktif olanlar şuan bu başlılta buda güzel.. :)
ama böyle birşeyin olmayacağı kesin, yönetimimiz buna cesaret edemez, aklından bile geçiremez.. zaten kredileri kalmamış, haneye bir eksi daha yazdırırlarmı..
hadi gönderildi diyelim kimi alacağız? devre arasında kimi alacağız?

KuĞu
11.01.2007, 15:51
ne tuaf bu sene şok..şok...şok şeklinde ne çok haber verildi kimse ne olacağını kestiremiyor. Garip bir umut var içimde her an bir süpriz olacakmış gibi :)

mhayri
11.01.2007, 15:52
marcelinho gidiyor evet ama üzülmeyin asıl bomba başka... ordan gelen parayla fatih tekkeyi geri alacaklar...Merak etmeyin arkadaşlar .... Kaynak internetspor tekke roportajı...

Muhalif
Yine Sayitoğlu ayrı, Hacıosmanoğlu ayrı telden çalıyorlar.. Yarın yönetim stad yaptırmaktan vazgeçip stadı sattı diye haber çıksa hiç şaşırmam.. istikrarsızlıkta iyi bir istikrar yakaladık sonunda.. Marce eğer gittiyse pek üzüldüğümü söyleyemem.. ama Kel Ziya ve yönetim bu takımın başındayken Marce gidiyorsa, Şimek futbolu bıraktım diyorsa durum vahim..
Daha Djokaj var, Eller var, Jun var.. Marce'ye gelene kadar bu sorunlar çözüleydi hele.. Neyse büyükler daha iyi bilir.. Hacıosman ve Sayit at oynatsın, başkan izlesin, kel Ziya alacağı önliberoların listesini versin biz de öylece olan bitenlere hayret etmeye devam edelim.. yapacak bir şey yok..

KuĞu
garip bir umut var içimde :)

Şentürk
11.01.2007, 15:53
ne tuaf bu sene şok..şok...şok şeklinde ne çok haber verildi kimse ne olacağını kestiremiyor. Garip bir umut var içimde her an bir süpriz olacakmış gibi :)

bu şoklar bir kerede içinden çıkmak istemediğimiz halde karşımıza çıksa ne olur:(
çok mu şey istiyoruz:(

gurkankyildiz
eve yeni geldim.Açtım neti bir umut olmaz da hani bi ihtimal bi transfer falan olmuştur ama nerdeeeee.Bi de Marcelinho gitmiş.Bu da soğuk duş etkisi yaptı.
Şimdi soruyorum adam almanyada forvet arkası oynarken yılın futbolcusu seçilmiş üstün yetenekli bir topçu.Sen gel adamı sol açık hatta bek oynat.Yanına da koy futbol özürlü hüseyin hasan ve ferhat'ı.Adam napsın?
Ziya'ya da gün doğdu Risp'i de alır.Tamamen defansif oynatır artık
Tabi ne gerek var hücuma yemesek yeter.Gol atmadan nasıl kazanacaksak

Diyecekler ki zarar etmedik.Ok kabul ama karımız ne oldu?Siz tüccar mısınız yoksa yönetici misiniz?Bu ne utanmazlık,bu nasıl bi yüzsüzlüük bırakın artık bu takımın yakasını.Yettiniz ama defolun gidin arkanıza bile bakmayın...

Vkgz
caykaralı kardes daha transfer donemi bitmedi farkındaysan.
tamam yonetim biraz radikal işler yaptı şaşırtmaya devam ediyor ama hangi
yabanclar gitsin diye sorulsaydı en başta yer alan isimler szymek ve marce olurdu. yanlışmıyım.

Emorfo
11.01.2007, 15:55
marcelinho gidiyor evet ama üzülmeyin asıl bomba başka... ordan gelen parayla fatih tekkeyi geri alacaklar...Merak etmeyin arkadaşlar .... Kaynak internetspor tekke roportajı...

Aklımdan geçiyordu gün boyu ama pek ihtimal vermiyorum.

Vkgz

internetspor yalan haberciliğin önde giden kaynağıdır hocam bosver o haberi. zenitin bırakacagını sanmam ayrıca fatihin gelmeyip kendini ispat etmesini isterim

Ayaz
Marcelinho arapsaçı!
Sıcak gelişmeler! Futbolseverlerin kafası karıştı! Daha önce Lig TV muhabiri Can Karyağdı'nın canlı telefon bağlantısıyla Futbol Gündemi programına katılarak verdiği habere göre Marcelinho artık Wolfsburg'lu olduğu belirtilmişti. Bu açıklamalara cevap Trabzonspor başkan yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu ve Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı ve Futbol Şube Sorumlusu Haşim Sayitoğlu'ndan geldi. Fakat bu iki ismin yaptığı açıklamalar ise tam anlamıyla kafaları karıştırdı.

İşte DHA kaynaklı açıklama:

"Marcelinho kalacak"

Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, Marcelinho' nun Almanya'nın Wolfsburg takımına transfer olduğu şeklindeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Marcelinho'nun bugünkü hazırlık maçında olmaması ve Almanya'ya gitmesinin nedenini açıklayan Hacıosmanoğlu "Marcelinho takımımızın oyuncusudur. Ondan son derece memnunuz. Kendisini hiçbir yere bırakmaya niyetli değiliz. Tüm futbolculara kamp biter bitmez 2 gün izin vereceğiz. Marcelinho ise izine 1 gün önceden çıkmak istedi. Dönecek ve Trabzon'da takıma katılacaktır" dedi.

İşte İHA kaynaklı haber:

"Wolfsburg'a vereceğiz"

Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı ve Futbol Şube Sorumlusu Haşim Sayitoğlu, Brezilyalı oyuncu Marcelinho'yu büyük ihtimalle Almanya'nın Wolfsburg takımına vereceklerini söyledi.

Almanya ise 'Wolfsburg'lu' diyor!

Almanya'dan gelen haberlere göre yıldız ismin yarın Almanya'ya gidip, resmi sözleşmeye imza atması bekleniyor. Dün gece tüm eşyalarını toplayarak kamptan ayrılan tecrübeli futbolcunun Wolfsburg'tan ne kadar alacağı ve transferi hakkında Alman ekibinin ne kadar bonservis bedeli ödeyeceği ise açıklanmadı.

Trabzonspor'un yabancılarla yaşadığı problemler bitmiyor. Güney Amerika'da Internacional forması ile şampiyonluk yaşayan ve kampa katıldıktan sonra takımdan ayrılmak isteyen Eller, futbolu bıraktığını öne sürerek bir anda ortalıktan kaybolan Szymkowiak'tan sonra şimdi de Marcelinho takımdan ayrılacağı iddia edildi.

Her kafadan bir ses!

Trabzonspor yönetiminin önemli iki isminin eş zamanlı farklı açıklamaları ise Marcelinho konusunda kafaları karıştırırken, bordo - mavili yönetimin iletişim konusunda problemler yaşadığını tekrar ortaya çıkardı.

Gelişmeler an be an burada olacak...

Kaynak: Superspor.com ve DHA - İHA

champions
11.01.2007, 15:56
allah allah... yönetim bilir işini verdikleri gibi almasınıda bilirler demek isterdim diyemiyorum inşaallah vardır bi bildikleri:mad: şu hamiti bi alabilsek çok mutlu olucam ama nerdeeee kıçı kırık gs alırsa hiç iyi olmaz

hacıosman:mad: sayitoğlu:mad: gidin başka yerde kavga edin

antagonist
11.01.2007, 15:57
Sayitoğlu&Hacıosmanoğlu tiyatrosu devam ediyor,biz de izlemeye devam edelim...

Şentürk
11.01.2007, 15:57
Marcelinho arapsaçı!
Sıcak gelişmeler! Futbolseverlerin kafası karıştı! Daha önce Lig TV muhabiri Can Karyağdı'nın canlı telefon bağlantısıyla Futbol Gündemi programına katılarak verdiği habere göre Marcelinho artık Wolfsburg'lu olduğu belirtilmişti. Bu açıklamalara cevap Trabzonspor başkan yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu ve Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı ve Futbol Şube Sorumlusu Haşim Sayitoğlu'ndan geldi. Fakat bu iki ismin yaptığı açıklamalar ise tam anlamıyla kafaları karıştırdı.

İşte DHA kaynaklı açıklama:

"Marcelinho kalacak"

İşte İHA kaynaklı haber:

"Wolfsburg'a vereceğiz"

Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı ve Futbol Şube Sorumlusu Haşim Sayitoğlu, Brezilyalı oyuncu Marcelinho'yu büyük ihtimalle Almanya'nın Wolfsburg takımına vereceklerini söyledi.

Almanya ise 'Wolfsburg'lu' diyor!

Her kafadan bir ses!

Trabzonspor yönetiminin önemli iki isminin eş zamanlı farklı açıklamaları ise Marcelinho konusunda kafaları karıştırırken, bordo - mavili yönetimin iletişim konusunda problemler yaşadığını tekrar ortaya çıkardı.

Gelişmeler an be an burada olacak...

Kaynak: Superspor.com ve DHA - İHA

kaç yıllık haber ajanslarını bile ne hale düşürdü yönetim:) :eek:
tuaf bir dönemden geçiyor Trabzonspor.:mad:

Fatih
11.01.2007, 15:58
tekkenin dönmesi şuan için mümkün gözükmüyo bence

OfluMo
11.01.2007, 15:59
Henüz marcelinho satilamis. Teklif gelmis. 2,5 Mio Euro veriyorlar bizim Nur 3 istiyor.
Ama gidicidir. Almanlar öyle 5oo.ooo Euro´lari takmaz.
Wolfburg gibi ikinci sinif takimi bile bizden oyuncu aliyor - biz ise TR´deki ikinci sinif oyunculari alamiyoruz.
Ne olcak bu Trabzonspor ???

http://www.internetspor.com/v3/futbol/haber.php?haberID=41650

AYYILDIZ
Sayitoğlu&Hacıosmanoğlu tiyatrosu devam ediyor,izlemeye devam edelim...

Bu tiyatroyu hergün izliyoruz

Salih61
Arkadaslar biraz yavas bu yönetim için sadece intihardır herhalde bu kadar düşüncesi degildirler yoksa öyle miler????

Ali Özcan
her zamanki gibi...

dev maç...

HACIOSMANOĞLU vs SAYİTOĞLU....

bAhisLER aÇılMıştIr...

kimin dediği olacak...

kimin borusu ötecek...

Hacıosmanoğlu..... 1 e 8.50

Sayitoğlu............1 e 10.00

Rezalette son perde...

Sevgi

neee Umut'uda mı satıyorlarrr :eek:

A.Alper
11.01.2007, 16:00
rezil rüsva olduk cümle aleme bu adamlarla ne moral bırakıyolar ne bişe adam yıldız alacam dedi aldı hani söz verdi ya tuttu olay kapandı şimdi giden paracıklarını geri getirmeye çalışıyor arkadaşlar olay bu o da biliyor o koltukta fazla kalamayacak bari şu adamı satıp paramı ziyan etmeyeyim!!!

BDiler61
Allah hepimize sabır versin

OfluMo
Fatih Tekke kesinlikle geri alinamaz, hem isterseler bile, o parayi Nuri vermez.

champions
11.01.2007, 16:01
3.5 milyon euro istiyorlar

Almanya'nın Wolfsburg Kulübü'nün bordo-mavili takımın Brezilyalı oyuncusu Marcelinho'yu resmen Trabzonspor'dan istedi.
Alman kulübünün Brezilyalı yıldız için Trabzonspor'a, bugün 2,5 milyon Euroluk transfer teklifinde bulunduğu belirtildi. Trabzonspor'un ise Wolfsburg Kulübü'nden 3,5 milyon Euro istediği ve görüşmelerin sürdüğü bildirildi. Trabzonspor, sezon başında Herta Berlin'den 3 milyon Euro'ya Marcelinho'yu Wolfburg'a aldığı fiyattan fazlasına satmaya çalışıyor. Bu yüzden Bordo - mavili kulüp alman kulübüne 3,5 milyon Euro'luk teklif sundu. Wolfsburg Kulübü yönecileri ise Marcelinho'yu sağlık kontrolünden geçiririz bir sakatlığı çıkmazsa 2,5 milyon Euro'ya alırız teklifini sundu.
İki kulüp Marcelinho transfer hakkında görüşmelerini sürdürdüğü ancak henüz net bir kararın çıkmadığı öğrenildi.

hazırlık maçında skor 1-1 miş

Erdinç Dilek
11.01.2007, 16:02
bu siteler geçmişteki hacıosmanoğlu sayitoğlu sürtüşmesini koz olarak kullanarak yine birbirin etezat beyanatlar vermiş gibi nabza göre şerbet vermeye devam ediyorlar, aynı anda hep tezat demeçler vermeleri ne kadar da garip öyle değilmi?

emre sami
11.01.2007, 16:02
Bu bunye bukadar soku daha fazla kaldirmaz. Sampiyonluk goremeden gocup gidecez su fani alemden.

highlaz_61
11.01.2007, 16:03
Ben Hic bise anlamiyorum bu yönetimin yaptiklarindan...
Marcelinho `nun gitmesi eger yarine daha kaliteli bi adam alinirsa iyi olmus olacak...
Ama ne yazikki ben bu yönetimden hic bise bekelmiyorum...
Trabzonspor ´un bu kadar beceriksiz yöneticilerle yönetildigini hic görmemistim aciz durumdayiz hic bir ilerleme yok....
Allah bizi bu yönetimden kurtarsin...
Amin diyin usaklar baska caremiz yok...
Yoksa Ikinci yari biz sinirden kafayi üsütürüz bu gidisle...

Ayaz
11.01.2007, 16:03
Trabzonspor Asbaşkanı ve Futbol Şube Sorumlusu Haşim Sayitoğlu, Bundesliga ekiplerinden Wolfsburg ile anlaştığı iddia edilen Marcelinho konusuna açıklık getirdi.. Brezilyalı yıldız için Alman ekibinden resmi aldıklarını doğruluyan Sayitoğlu, henüz bir anlaşmaya varılmadığını söyledi..
11 Ocak 2007, 15:11
Advertisement

Alman kulübünün Brezilyalı futbolcu için bordo-mavili kulübe, bugün 2,5 milyon euroluk transfer teklifinde bulunduğu belirtilirken, Trabzonspor'un ise Wolfsburg Kulübü'nden 3 milyon euro istediği ve görüşmelerin sürdüğü bildirildi.

Asbaşkan Haşim Sayitoğlu, Wolfsburg Kulübü'nden resmi teklif aldıklarını doğruladı.

Sayitoğlu, şu anda transfere ilişkin netleşen bir şey olmadığını belirterek, ''Görüşmeler sürüyor. Şu an için olumlu veya olumsuz birşey söylemek doğru değil. Her an netleşebilir'' diye konuştu.

Bordo-mavili kulüp, 31 yaşındaki oyuncuyu sezon başında Almanya'nın Hertha Berlin Kulübü'nden transfer etmişti.

haber: ajansspor.com'dan

poetricus
11.01.2007, 16:04
Böylece Ziya Doğan'ın Szymkowiak'tan sonra kazanacağı ilk yabancı furbolcunun kim olduğu da ortaya çıktı.
Yeni bir anket daha düzenleyebiliriz. Sıra kimde?

serseerii
bence yönetim marcelinho yu sattı ve yerine yeni birini aldı ama aynı fatih tekke olayı gibi saklıyorlar marcelinho gittigi gün yeni aldıkları adam gelecekk tabi işin bide su yönü var fatih tekkeden marcelinhoya düşen yönedim marcelinhodan kime kadar düşer onu allah bilirr yani ikinci yarı daha başlamadan bence lig artık bizim için bitti

Mustafa AYDIN
Yönetimden iki kişinin aynı şeyleri söylediğini duyarsam bıyıklarımı kesecem,ama bunlara değermi bilmiyorum,bir yönetimde bu kadarmı çatlak sesler olur yaa,her kafadan ayrı bir ses,bunlar acaba farklı dünyalardamı yaşıyolar.

A.Alper
Fatih Tekke kesinlikle geri alinamaz, hem isterseler bile, o parayi Nuri vermez.

fatih gelmesin zaten gidip gidip gelen kim olursa olsun basarılı olamıyor tas yerinde ağırdır ve fatihin yeri artık avrupa arenasıdır

Faik Yılmaz

takımda iyi oynayan bi oyuncu yoktuki.... o zaman herkes gönderilmeli... takımda sonucu değiştirebilecek 3 adamımız vardı 2 sini sattık.....

ozcan_asanoglu
yeter artık bitsin bu kakafoni..iyice suyu çıktı bu işin..gene haşim verdik diyor, hacıosman vermedik diyor...ayman'da da haşim almadık diyordu, hacıosman aldık..

sürekli birbirlerine gol atma yarışındalar..olan koca camiaya oluyor.başkan olan ama bir türlü iktidar olamayan nuri albayrak halâ neyi bekliyor orasını da anlamadım.

Salih61
11.01.2007, 16:05
Arkadaslar burdan şu çıkıyor bunlar yabancı transferi yapacaklar yer açmaya çalışıyorlar ayrıca elleri de takımda tutacaklar yani şark kurnazlıgı yapıyorlar karda yürü izini belli etme

Ayaz
11.01.2007, 16:05
MARCELİNHO İÇİN TRABZONSPOR'A RESMİ TEKLİF
Almanya'nın Wolfsburg Kulübü'nün bordo-mavili takımın Brezilyalı oyuncusu Marcelinho'yu resmen istediği bildirildi.
11.01.2007 - 15:51:00 arkadaşıma gönder

anadolu ajansı.

champions
11.01.2007, 16:06
takımda iyi oynayan bi oyuncu yoktuki.... o zaman herkes gönderilmeli... takımda sonucu değiştirebilecek 3 adamımız vardı 2 sini sattık.....

vardı umut gökdeniz stepanov musampa bu arkadaşlar kaç kere skoru değiştrimişler

Murat'
11.01.2007, 16:08
valla şaştım kaldımk bu işe herhalde nuri parasını kurtarmak istedi.......

A.Alper
11.01.2007, 16:08

aynen öyle tebrik ediyorum abimi :)
sen marce gibi adamları satamazsın tamam mı satacaksan alma burası tükan değil ticarethane hiç değil!böyle bir adamın var niye satıyosun atacağı bir pas cekeceği bir sut maçın kaderini değiştirebilir yetenekli oynatamıyosan adam ne yapsın bi kalede oynamadığı kaldı eğer böyle yıldızların kadrodaysa oynatmama lüksün yoktur şimdi marcenin yerine kim oynayacak!!!

guci 29
11.01.2007, 16:09
yazıklaar olsun başka bişey denemez yaa!
bu nedir bu yönetim mi şimdi haa! yaw bunlara yemin ediyorum ne söylesek azdır vallahi billahi yaa! şaşırttılar mııı sapıttılar mııı belli değil! ya biz hep ağlamk zorunda mıyız yaaaa! yeter ama!
BAŞKA NE OLACAKTI SANKİ? ADAMLAR AKILLI! TAKIMI REZİL RÜSVA EDENLERLE BİRARADA KALINIRDA, TOP MU OYNANIR!
BIKTIM EVDE... TRİBÜNLERDE AĞLAMAYAA!!
TAKIMI BMN NİN GÜVENLİ ELLERİNE BIRAKIN YÖNETİMM!
SİZDEN ARTIK BU SAATTEN SONRA BİŞEY OLMAZ! BMN Yİ DİNLESENİZ ŞAMPİYONDUK BEEE!!

OfluMo
11.01.2007, 16:10
Internetspor´un sitesine bir tiklayin ...

Saat 16.00 - Marcelinho satiliyor
Saat 16.00 - Macerlinho satilmiyor

:D

Bu kadar olmaz be ... bir karar verin artik.

Barış
Arkadaslar burdan şu çıkıyor bunlar yabancı transferi yapacaklar yer açmaya çalışıyorlar ayrıca elleri de takımda tutacaklar yani şark kurnazlıgı yapıyorlar karda yürü izini belli etme

Eller i oynatmaz o adam,bakıp görecez demesine bakma.

Cengiz Çubukcu
yapmayın arkadaşlar, hepimiz dua edelim bu adamı 2,5 milyon avroya satalım diye...yoksa elimizde kalacak ve bir işe yaramayacak...

Faik Yılmaz
arkadaşlar TRABZONSPOR OTOBÜSÜNE 150 BİN EURO vermişler onuda satıyorlarmış......

satılacak başka ne kaldı.....

ONURUMUZMU......

Bartuğ13
gidecekse gitsin umrumda değil ama verilen paranın 3te birine mi gidecek

Fatih
11.01.2007, 16:11
mantıklı düşünelim marcelinho satılabilir uyum sağlayamdı ama bu adamı satarken yerine bi adam almış en azından anlaşmış olmanız gerekiyodu ikise yok rezillik!

UğuR
11.01.2007, 16:11
fatih gelmesin zaten gidip gidip gelen kim olursa olsun basarılı olamıyor tas yerinde ağırdır ve fatihin yeri artık avrupa arenasıdır
Ya ben mi yanlış hatırlıyorum Fatih Tekke de gidip gelmemişmiydi:eek:

keles76
11.01.2007, 16:12
marce gerçek bir yıldızdı (geçmişiile) fakat bizde uyum sıkıntısı yaşadı şimdi takıma adapte oldu ama gitmek istiyorsa 3 milyon iyi para o mevkide zaten kendisinden verimde alamayız ben empati kurarak ziya hoca kalacaksa marce gibi yıldız trabzonsporumuzda harcanır diyorum hatta yattara ve musampa ilede aynı düşüncelerim var bu hocayla başarı isteniyorsa kazmalardan kurulu çok koşan bir takımın olacak yenilmeyeceksin iki orta ersene geirse gol olursa ne mutlu bize.

Salih61
Acaba istifa edeceklerde parasını geri mi almak mı istiyor ne dersiniz?

Ali Özcan
Burada asıl tepki Marcelinho nun satılmasına değil...Çünkü Marcelinho zaten bekleneni verememişti...Ve Marce nin sayfasına bakarsanız zaten yorumların yarıdan fazlası gitmesini istemiş...Ama bu kadar tepki verilmesinin sebebi yönetimin YILDIZ ları birer birer takımdan uzaklaştırıp daha kötü (!) Ayman a bile imza attıracak basireti gösterememesi...Tepki Marce nin gidişine değil de bu yönetimle karanlık görünen geleceğe...

OfluMo
11.01.2007, 16:13
Internetspor´un sitesine bir tiklayin ...

Saat 16.00 - Marcelinho satiliyor
Saat 16.00 - Macerlinho satilmiyor

:D

Bu kadar olmaz be ... bir karar verin artik.

Simdi degistirdiler ...

Murat'
haber inşallah yalandır çünkü biçok oyuncumuz gitti ve onların yerini dolduracak transferleri yaopacak bi yönetim yokkkk

A.Alper
Ya ben mi yanlış hatırlıyorum Fatih Tekke de gidip gelmemişmiydi:eek:

ama onun durumu farklı onun zaten bu kulübe minnet borcu vardı ayağı kırık adama milyarları töken de bizdik

Muhalif
champions :D :D :D
Abi talan ettin beni:) ortalık yangın yeri marce konusunda millet birbirine girmiş sen aradan Hamit Altıntop'u gs den nasıl kaparızın derdindesin:D
Konudaki 60-95 ve 144 nolu mesajlarında Hamit'in transferine vermişsin kendini:) senden süper koordinatör olur yahu.. Marce gitti, herkes şokta sen gelen parayla Hamit'i alalım diyorsun:D
Bmn'de başlık : Şok Şok Şok Musampa öldü!!
champions: Dinamo Zagreb'te Eduardo Da Silva diye bir oyuncu var yerine onu alalım hemen
aynen böyle olur ha:D

poetricus
11.01.2007, 16:14
Neee!... Umut'uda mı satıyorlar?
Şu durumda bile beni güldürebildin ya Sevgi senden korkulur.

Sevgi
ONURUMUZMU......

onur mu ? hangi onur ?
Haluk Ulusoy için düzenlenecek yürüyüşün onurumu ?
Görüldüki söz konusu para oldumu yapılmayacak rezillik yok :mad:

demokles
yönetime EL koyalım........

a f s
Almanya'nın Wolfsburg Kulübü'nün bordo-mavili takımın Brezilyalı oyuncusu Marcelinho'yu resmen istediği bildirildi.
Alman kulübünün Brezilyalı futbolcu için bordo-mavili kulübe, bugün 2,5 milyon avroluk transfer teklifinde bulunduğu belirtildi. Trabzonspor'un ise Wolfsburg Kulübü'nden 3 milyon avro istediği ve görüşmelerin sürdüğü bildirildi.
Kulüp Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Wolfsburg Kulübü'nden resmi teklif aldıklarını doğruladı.

YÖNETİM İKİYE BÖLÜNDÜ

Trabzonspor?da Marcelinho?nun Wolfsburg?a transferi yönetimi ikiye böldü. Bordo mavili kulübün Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, Marcelinho?nun kesinlikle takımda kalacağı yönünde açıklama yaparken, Başkan Nuri Albayrak ile Asbaşkan ve Futbol Şube Sorumlusu Haşim Sayitoğlu, transfer görüşmelerini doğruladı.
Trabzonspor Asbaşkanı ve Futbol Şube Sorumlusu Haşim Sayitoğlu, Bundesliga ekibinden trasfer teklifi aldıklarını doğruladı. Sayitoğlu, ?Wolfsburg?dan bize bir teklif geldi. Bizde onlara kendi teklifimizi sunduk. Şimdi onlardan cevap bekliyoruz. Büyük ihtimalle konu bugün yarın sonuca ulaşır'' diye konuştu.
Wolsburg kulübünün bu transfer için 2.5 milyon euro teklif ettiği, bordo mavili kulübün ise 3 milyon euro istediği belirtilirken, Wolsburg kulübünün, ?Sizde de tam randımanla oynamadı. Gönderin sağlık kontrolünü yapalım, sonra anlaşırız'' dedikleri, bunun üzerine Marcelinho?ya izin verildiği öğrenildi.

Brezilya dizisi gibi bir takım olduk. Her gün saçma sapan bir senaryo önümüzde. Korkum bütün bu saçmalıkların artık bizim normallerimize dönüşmesi. O kadar çoğaldılar ki

Ali Özcan
11.01.2007, 16:17
Alman kulübünün Brezilyalı futbolcu için bordo-mavili kulübe, bugün 2,5 milyon avroluk transfer teklifinde bulunduğu belirtildi. Trabzonspor'un ise Wolfsburg Kulübü'nden 3 milyon avro istediği ve görüşmelerin sürdüğü bildirildi.
Kulüp Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Wolfsburg Kulübü'nden resmi teklif aldıklarını doğruladı.

YÖNETİM İKİYE BÖLÜNDÜ

Trabzonspor?da Marcelinho?nun Wolfsburg?a transferi yönetimi ikiye böldü. Bordo mavili kulübün Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, Marcelinho?nun kesinlikle takımda kalacağı yönünde açıklama yaparken, Başkan Nuri Albayrak ile Asbaşkan ve Futbol Şube Sorumlusu Haşim Sayitoğlu, transfer görüşmelerini doğruladı.
Trabzonspor Asbaşkanı ve Futbol Şube Sorumlusu Haşim Sayitoğlu, Bundesliga ekibinden trasfer teklifi aldıklarını doğruladı. Sayitoğlu, ?Wolfsburg?dan bize bir teklif geldi. Bizde onlara kendi teklifimizi sunduk. Şimdi onlardan cevap bekliyoruz. Büyük ihtimalle konu bugün yarın sonuca ulaşır'' diye konuştu.
Wolsburg kulübünün bu transfer için 2.5 milyon euro teklif ettiği, bordo mavili kulübün ise 3 milyon euro istediği belirtilirken, Wolsburg kulübünün, ?Sizde de tam randımanla oynamadı. Gönderin sağlık kontrolünü yapalım, sonra anlaşırız'' dedikleri, bunun üzerine Marcelinho?ya izin verildiği öğrenildi.

Brezilya dizisi gibi bir takım olduk. Her gün saçma sapan bir senaryo önümüzde. Korkum bütün bu saçmalıkların artık bizim normallerimize dönüşmesi. O kadar çoğaldılar ki

ya şu yönetim bi kere de tek parça kalsın...bi kere de 2 ye bölünmesinler parası neyse verelim...

OfluMo
11.01.2007, 16:18
Brezilya dizisi gibi bir takım olduk.

Bu lafa deyileck bisey yok iste. Tam bir Brezilya dizisi.

metehan
11.01.2007, 16:18
Bu yönetim içi kavga nedeni ile artık ne oyuncu alabiliyoruz ne de satabiliyoruz, garip bir hale geldik :-)

Salih61
11.01.2007, 16:19
yönetime EL koyalım........Bence de derhal

A.Alper
vücutlarında kan yerine idrar dolaşan insanlar musallat oldukları varlıkları yok etmeden onun yakasını bırakmazlar!!

stadı satın yaw akçaabat fatih de oynarız.

selçukabi
İbrahim Hacıosmanoğlu ile Haşim Sayitoğlu'nu kafa kafaya tokuşturmayı öneriyorum.

poetricus
11.01.2007, 16:20
marcelinho Bundesliga'daki performansının yarısını bile göterememiştir. Amenna gözle gördük, kulakla duyduk kalple tasdik eyledin!
Tamam da şunu da ilave etsek nasıl olur?
Marcelinho Trabzon'a geldiğinden beri bir tek maçta dahi gerçek mevkiinde oynamamıştır.
Eylem ve söylemlerini gördükten sonra Ziya Doğan'ı savunanları anlamaya çalışıyorum ama henüz başarılı olamadım.
Bunca resil rüsva icraattan sonra Doğan'ı eleştiriken, onu oraya getiren ve hala orada tutan yönetimi masum görenleri de uzun süre anlamaya çalıştım ama onda da yönetimi transferdeki başarısı kadar başarılı olabildim.

Salih61
11.01.2007, 16:20
Bu lafa deyileck bisey yok iste. Tam bir Brezilya dizisi.

İsmi Ziya ve Nuri ya da BEKLENMEYEN İHTİRASLAR :)

Temel Küçükhüseyin
11.01.2007, 16:21
Ziya Doğan kara kara düşünüyordu zaten Yattara gelince hangi hücum oyuncusunu keserim diye. Ona bir fırsat işte. Hemen ondan gelen parayla 2 defans oyuncusu almak lazım. Allah muhafaza istikrarı bozup 1'den fazla gol yemeyelim.:))) Bu arada Marcelinho adına sevindim. Yazıktı adam geldiğinden beri sol bek ile ortanın solu arasında cebelleşip duruyordu. Hayatında kaleye bu kadar uzak hiç oynamamıştı. Bu yönetimden artık hiç şüphem kalmadı bu kadar kötü yönetilmemiz için kasıt aramaktan başka çaremiz yok. Unutmayalım ki bozuk saat bile günde 2 defa doğruyu gösterir bunlarda o da yok.

poetricus
11.01.2007, 16:22
İbrahim Hacıosmanoğlu ile Haşim Sayitoğlu'nu kafa kafaya tokuşturmayı öneriyorum.

Aynı cisimden yapılan varlıkların çarpışmasında ikisi de zarar görür.
Basit bir fizik kuralı. Önemli olan araya şoku emici başka bir varlığın girmemesi. Şu ana kadar zaten tokuşuyorlardı ama arada Trabzonspor vardı.

Murat'
11.01.2007, 16:23
Ben birşeyi çok merak ediyorum acaba değerli başkanımız eğer parayı kendii verdiyse(ki ben bundan şüpheliyim) transfer parasını kendi mi alacak

OfluMo
Hasimoglu vs. Haciosmanoglu Box macini öneriyorum. Kazanan ne olcagini söylesin. Nuri bunlarin arasinda kukla.

Cabri61
Allahım ya bi olayda da hacıosmanoğlu ile sayitoğlu açıklama yapmasın.medya önünde ters açıklama yapmasınlar.hatta mümkünse bundan sonra medyaya açıklama yapmasınalr.istemiyoruz basın toplantısı.rezil oluyoruz.

Erdogdu61
11.01.2007, 16:24
bencede gitsin....

selçukabi
11.01.2007, 16:24
Marcelinhonun gerçek yerinde oynamadığı falan doğru değil beyler, Marcelinho bu takımda yanlızca son 5-6 maçta sol kanat oynadı.Ondan önce ortada da oynadı.Bırakın bu işleri. Yönetim transferi yanlış yaptı şimdi yap-boz oynuyor.Real Madridte de 11 çok iyi oyuncu var ama takım olmıyorlar.Takım olmak öyle basit değil birbirini çok iyi tamamlayan oyuncuları bulmak gerekiyor.Marcelinho ne Gökdenizi ne Yattarayı ne de Ersen Martini tamamlayacak bir hucum oyuncusu değil veya diğerleri onu tamamlayamazlar.Bizim yaptığımız en büyük hatalar kılpayı kaçan şampiyonlukların ardından takım revizyonunu tepetaklak yapmamız.Bu da ancak iş bilen yönetimlerle olur bunlarla değil.

TSerdar_61
11.01.2007, 16:26
marce gıderse gıtsın ne faydası oldukı bıze versınler parasını gıtsın gıderken yanında haşim sayıtoglunuda goturse cok guzel olur

Ali Özcan
11.01.2007, 16:26
Ya gitmesine gitsin de Transfer yapılsın acilen...Zelenka yı al işte...oynat 10 numarada...uyum sorunu da yaşamaz...açıkçası başta çok sinirlendim ama 31 yaşında, Ziya nın TD olduğu bir takımda oynayan bir adamı da 3 mil E dan daha fazlasına mümkün değil satamazsın...Bu paraya Risp + Zelenka + Martinez + Ali Bilgin alınır mı ? Bence F.Akyel le Keçeli yi de takas edersek alınır...Tadından da yenmez...

Salih61
11.01.2007, 16:27
Eninde sonunda bunlar vurduracak kendilerini gidişat öyle ne yazık ki bu böyle gitmez bizim insanımız asabidir biri çıkacak ya ziyaya ya da nuriye saydıracak Allah korusun!!!!!

Şentürk
Marcelinhonun gerçek yerinde oynamadığı falan doğru değil beyler, Marcelinho bu takımda yanlızca son 5-6 maçta sol kanat oynadı.Ondan önce ortada da oynadı.Bırakın bu işleri. Yönetim transferi yanlış yaptı şimdi yap-boz oynuyor.Real Madridte de 11 çok iyi oyuncu var ama takım olmıyorlar.Takım olmak öyle basit değil birbirini çok iyi tamamlayan oyuncuları bulmak gerekiyor.Marcelinho ne Gökdenizi ne Yattarayı ne de Ersen Martini tamamlayacak bir hucum oyuncusu değil veya diğerleri onu tamamlayamazlar.Bizim yaptığımız en büyük hatalar kılpayı kaçan şampiyonlukların ardından takım revizyonunu tepetaklak yapmamız.Bu da ancak iş bilen yönetimlerle olur bunlarla değil.
ilk yarı da ki kayseri maçı hariç, denizli maçında santrofor(meşhur forvetsiz oynadığımız maç), diğer tüm maçlarda sol kanatta oynadı.

irfanb
Durun bakalim belki de Wolfsburg Saglik kontrolünden sonra vazgecer Marcelinyo yu almaktan.

guci 29
yaw ziya _nuri kardeşler!!
kendi kendinize alıp satmayın be!!!!!!
bir de şu taraftara değer versen de gelip bize bir sorsan.. kimi satıp satmayacağımızı BMN senden daha iyi biliyor!!
HELAL OLSUUUNN! Bİ KENDİNİZİ SATMADINIZ!

» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.
» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Uygunsuz hareket/Yazim Kurallari)
» Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2344) kabul etmis sayilir.
» Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net

sefa_61
11.01.2007, 16:28
pes yani bi teklif verdiler diye hemen sattınız adamı helal olsun...

Murat'
11.01.2007, 16:31
bu yönetim adam olmaz hemen bırakıp gitsinler......eğer transfer yapabileceklerini bilsem tamam gitsin ama bunlar onuda yapamaz

Egemen Yılmaz
nuri albayrak "size 2 yıldız alıp şampiyonluk yarışına sokacağım" diyordu..... bunu nasıl açıklayacak acaba..

Emorfo
Tam tüccar mantığı al 2.3 milyon avroya sat 3 milyon avroya :)

champions
..................................................

haksız mıyım :cool: tamam küstüm oynamıyorum :D kıçı kırık gsnin hamiti alması zoruma gidiyor anla beni :( adamların hiçbişeyi yok gidip hamiti alırlar bizde marce var onu verip(ki bence gitmesi iyi bi iş olur ) almaya çalıştığımız adam ayman son olarak hamiti istiyorum:D sende zurawskiyi istiyodun yanılıyormuyum:cool:

Enes Berfin
11.01.2007, 16:32
Hayret birsey ya, nedir bu gelen gidiyor bu takimdan, kafayi yicem, hayirli olsun:(

Emorfo
11.01.2007, 16:33
Ya gitmesine gitsin de Transfer yapılsın acilen...Zelenka yı al işte...oynat 10 numarada...uyum sorunu da yaşamaz...açıkçası başta çok sinirlendim ama 31 yaşında, Ziya nın TD olduğu bir takımda oynayan bir adamı da 3 mil E dan daha fazlasına mümkün değil satamazsın...Bu paraya Risp + Zelenka + Martinez + Ali Bilgin alınır mı ? Bence F.Akyel le Keçeli yi de takas edersek alınır...Tadından da yenmez...

Hani öyle bir şey yapabilseler, Risp Ayman garanti de onları bilmiyorum artık.

Erdem Keser
11.01.2007, 16:33
ulan bi iki saat yatalim dedik ortalik karismis hemen satmislar adamimi

Salih61
11.01.2007, 16:34
Düştügümüz hallere bak yazıklar olsun ben artık kulube tek başıma mail atıcam arkadaslar sizde destek verin

Doğan BULAT
:mad: Yaa yeter be rezil oğlu reziller.. Bu takıma takviye lazım dedikçe bunlar adam satıyor..ee kimi alacaksınız..sizin yüzünüzden sokağa çıkamıyoruz artık..
Nerdesin ey büyük Trabzon taraftarı nerdesin? Bu yönetime sadece yazmak yetmiyor.. Artık ne yapılacaksa yapılsın yeter yaa bu kadar rezillik olmaz.. :mad: :mad: :mad: :mad:

poetricus
Hayret bir şey ya! Nedir bu? Gelen gidiyor bu takimdan?...

Gidenler gitmesini istediklerimiz olsa gam yemeyeceğim ama...

geronimo_61
11.01.2007, 16:35
şimdi bir soru soracağım ama sanırım cevabı çok zorrr

yahu bu marcelinho gittti mi?
gitmedi mi?

nedir ne değildir
gerçi can karyağdı işin içindeyse doğruluk payı da çok yüksek ama

emre1inci
bizim ihtiyacımız olan futbolcu ricardinho gibi bir futbolcuydu ama biz ne yaptık daha fazla para verip marcelinho yu aldık oda faydalı değil..bence aldıkları parayı veren varsa hemen versinler gitsin..bu arada yönetim toplucu istafa etmiyosa şu 2 adamda biri istifa etsin artık ya,tek kelimeyle rezillik!!!!

immortal_TS
ilk yarı da ki kayseri maçı hariç, denizli maçında santrofor(meşhur forvetsiz oynadığımız maç), diğer tüm maçlarda sol kanatta oynadı.

Aynen bu şekilde oynadı, yönetimin ne yapmaya çalıştığını kestiremiyorum al-sat-kaçır kulüp olmaktan çıktık nerdeyse ya.

Çebi

Verdiğini geri alır, arada kalan 700.000 avro için de; bakın Trabzonspor'a 700.000 avro kazandırdım der :)

İyi güzel hoş diyoruz Marce'nin bonservisini başkan karşıladı da mali genel kurulda açıklanan bütçede başkana olan borçlar neyin nesiydi...Sinan abi epey bi saydı Tv den yanlış duymadıysam başkanımıza olan borçları :)

TSerdar_61

ama guzel olmaz mı Marcelinho dan hiç katkı gormedı takım satmak en ii hamle olmaz mı

a f s
11.01.2007, 16:36
Durun bakalim belki de Wolfsburg Saglik kontrolünden sonra vazgecer Marcelinyo yu almaktan.

Aşk olsun! Trabzonspor mu onlar. Sağlık kontrolünden geçirip futbolcu almayan tek takım biz olmalıyız.

Ycandan
Adama faul yapıldığını göremeden gitti.Artık Almanyada görürüz.

metehan
marcelinho Bundesliga'daki performansının yarısını bile göterememiştir. Amenna gözle gördük, kulakla duyduk kalple tasdik eyledin!
Tamam da şunu da ilave etsek nasıl olur?
Marcelinho Trabzon'a geldiğinden beri bir tek maçta dahi gerçek mevkiinde oynamamıştır.
Eylem ve söylemlerini gördükten sonra Ziya Doğan'ı savunanları anlamaya çalışıyorum ama henüz başarılı olamadım.
Bunca resil rüsva icraattan sonra Doğan'ı eleştiriken, onu oraya getiren ve hala orada tutan yönetimi masum görenleri de uzun süre anlamaya çalıştım ama onda da yönetimi transferdeki başarısı kadar başarılı olabildim.

Bu haber ilk çıktığında, Wolfsburg'un oyun kurucu aradığı yazılmıştı. Yani adamlar MArcelinho'yu oyun kurucu olarak düşünüyorlar. Ama senin de belirttiğin gibi biz O'nu gerçek yerinde hiç oynatmadık. Hoş oynasa da eski Marcelinho'yu göreceğimizi sanmıyordum ama yine de bir şans vermek lazımdı.

Bu arada kampı izleme imkanımız olmadı ama gazetecilerin yorumlarından anladığım kadarıyla Marcelinho'nun kamp performansı beğeni toplamış. Bu açıdan ikinci yarıdan biraz umutluydum ama şimdi böyle bir durum ortaya çıktı. Bence kalsa iyi olurdu. Eğer Marcelinho'ya da gerçekten giderse, artık TS'un yıldız oyuncu almak gibi bir hedefi olmamalı. Özkan Sümer haklı çıktı, "Yıldız isteyenler gökyüzüne baksın".

Ali Özcan
11.01.2007, 16:38
Keçeli - Musa - Ferhat - Ömer Rıza - Jefferson - Celaleddin - Hasan - Fatih A.

Şu yukarda saydığımız 8 adamı göndersek kulüp yılda 8 TRİLYON KAR eder...O paraya da süper adamlar alınır...Durum bu kadar basitken neler yapıyoruz anlamıyorum...

TSerdar_61
sahi Özkan sumer neler yapıyoo hala bıze 3 lıglerden oyuncu bulmadımı
gercı onun buldugu futbolcular hepsınden ii cıkmıstı

Salih61
ya birşeyler yapalım ya lütfen kulube mail atalım burdan yazmakla birşeyi degiştiremeyiz hepimiz burdan boşa konuşuyoruz eger yazdıklarımız etkili olsa şimdi bu hallere düşmekdik biz her zaman bu takımın yanında degilmiyiz? her zaman biz olmuyacakmıyız? Biraz da biz sorumluluk alalım şakayı bir kenara bırakalım ve bu takımın asıl sahibi oldugumuzu unutmayalım haydi BMN LTÜFEN!!!!

emre1inci
11.01.2007, 16:39
cevaplasınlar lütfen fatih tekkeden alınan o kadar para nereye gitti ya?kimi aldınız?nereye harcıyosunuz?yoksa yiyor musunuz?bir aymanı bile alamıyosanız bırakın bu işi siz ya

Erdem Keser
11.01.2007, 16:39
elin volsburugu neden acaba 31 yasinda gelmis bizde cok iyi bir performans gosterememis futbolunun son demlerini yasayan ve bizim taraftarimiza kendini birturlu begendiremeyen marcelinhoda ne bulduda 3 milyon euro teklif yapti taraftarimizin goremedigi seyi wolsvurg nasil gordu bu wolsburgta topcudan anlamiyo yaa marcede topcumu allahini seversen

vatandas61
11.01.2007, 16:40
insanin spor haberlerine bakasi gelmiyor. Hergün "Iste Trabzonsporun Bombasi" isimli basligi görmek icin spor haberlerine bakiyorum. Gördügüm tek sey Baskanin hersey düzelecek, Trabzonspor büyük bir Camia dedigini görüyorum. Futbolcularin ayrilmasi da cabasi. Hey gidi Trabzon, bu durumlarada mi düsecektin. Dogdugumdan beri bukadar kötü bir sezon görmedim ts icin.

Cabri61
11.01.2007, 16:41
elin volsburugu neden acaba 31 yasinda gelmis bizde cok iyi bir performans gosterememis futbolunun son demlerini yasayan ve bizim taraftarimiza kendini birturlu begendiremeyen marcelinhoda ne bulduda 3 milyon euro teklif yapti taraftarimizin goremedigi seyi wolsvurg nasil gordu bu wolsburgta topcudan anlamiyo yaa marcede topcumu allahini seversen
onlar bizden daha iyi tanıyorlar marce yi almanya da o kadar yılın futbolcusu seçilmiş.

Salih61
Arkadaslar birşeyler yapalım ya burda kös kös yazıyoruz hiçbir etkisi oluyor mu?

Murat'
acaba biz ne kadar vermiştik marcelinhoya.......

Erdinç Dilek
11.01.2007, 16:43
ve size söyliyeyim bu maçta oynadığı gibi hiçbir maçtada oynamamıştı hele hele ilk yarı mükemmeldi

OfluMo
Alman teletext´lerine göre transfer tamamdir. Ama onlarda LigTV´ye dayanarak bunu söylüyorlar.
Bence gitmistir. Havadan neden iki gün izin verilsinki cocuga?

Ali Özcan
Biz 2.3 mil E bonservisine verdik...yıllık da 1.25 mil E alacaktı...Yarım sezon oynadığına göre 625.000 E almış olmalı...

Mehmet Fırat
11.01.2007, 16:44
2 milyon 300 dolara aldık.wolfsburg 2.5 önerdi.biz de 3 istiyoruz.artık hayırlısı olsun, ne diim..elimizden bir yabancı daha gidiyor(ki bence bu güzel bi olay)...

Ömer SEVİNÇ
11.01.2007, 16:45
Defolun artık defolun ne olur!!!

Bu benim tuttuğum takım mı yav? Aklım almıyor. Daha sene başında aldığın oyuncuyu 500 bin dolar için satmak. O 500 bin doları da kendisine verdik zaten. Yani sıfıra sıfır elde var sıfır.

O kadar sinirliyim ki söyleyecek söz bulamıyorum..

Ne olur defolun be!!!

Murat'
of of bu yönetimden bişey çıkmaz..tamam iyi güel sattını bakalım yerine kimi alacaksınız aymanıfalan alırsınız artık takıma

Ali Özcan
ayrıca başlığın Marcelinho Wolfsburg'da mı ??? olarak değiştirilmesi gerekiyor.Ayman işi nasıl yattıtsa bu iş de her an yatabilir bence....Hacıosman sattırmaz onu görürsünüz...

Emre7
sevgili yönetim ilk maçım kayseri ile olacak 2007 yılında sesim tükenene kadar senin aleyine tezahurat yapmazsam görürsünüz yıldız alın ya satmayın bu adam tam form tutturmuşken nereye gidiyo yeter da defolun defolun

UğuR
11.01.2007, 16:46
hazırlık maçında 3-1 yenmişiz goller umut

Enes Berfin
11.01.2007, 16:47

Kaynak: http://www.ajansspor.com/haber/165189

tsmaniac
yönetimi tebrik ediyorum çok akıllı bir iş yaptı yine her zaman olduğu gibi, marceyi sattınızda yerine kimi alacaksınız ey işbilir yönetim? yerine ronaldinhoyu alsalar yine ziyan doğan sayesinde sahada eli kolu bağlı oynatıldıktan sonra ne fayda edecek?

champions
Trabzonsporun eski futbolcusu marcelinho transfer olduğu wolfsburg takımıyla çıktığı ilk maçta harikalar yarattı 90 dakika sahada kalan marcelinho takımının herta berlini 3-2 yendiği maçta 3 gole imza atarak hat-trick yaptı

hazırlık maçını 3-1 kazanmışız hepsini umut atmış yaşasın