PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : STSL 1.Hafta | M.Başakşehir 2-0 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7

Oruç
11.08.2018, 20:10
Beraberlik iyidir.

Uğur KÜÇÜK
11.08.2018, 20:19
Trabzonspor her zaman kazanmak için oynar fakat yarınki maçtan ümidim yok denecek kadar az.
Adebayor da oynarsa, işimiz çok zor.
Yarin birkaç futbolcumuz beklenenin üstünde bir oyun ortaya koyamazsa, puan bile almamız çok zor.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ucurum
11.08.2018, 20:31
Trabzonspor yarınki maçı alabilmesi için, iyi bek savunması ve ortasaha kontrolüne ihtiyacı var.

Ortasaha'da kontrol için pas yapmayı bilen savunma oyuncularına ve dinç dinamik orta ikiliye ihtiyaç var.

Uzun uzun yazmak anlamsız, Başakşehir için biz, en kek takımız.

Soner Albayrak
11.08.2018, 22:10
Yusuf ile Abdülkadir şapkadan tavşan çıkaracak. Başka türlüsü zor.

selcuk
11.08.2018, 22:14
Yusuf ile Abdülkadir şapkadan tavşan çıkaracak. Başka türlüsü zor.

özellikli yusuf, kampta antrenmalardaki gibi oynarsa agzimiz acik kalir

Soner Albayrak
11.08.2018, 22:40

Aynen Selçuk abi. Bu sene de Yusuf ve Abdülkadir'in senesi olacak bence. Ben farklı bir şey beklemiyorum.

A. Aydın
11.08.2018, 23:22
Burak olmadigi icin yusuf bir tik yukarida oynayacaktir.
Burak her sutu ben cekeyim diye dusunuyor. Top kendine grlmezse sinirleniyor.
Bu da yusufta tedirginlik yaratiyor. Sut da cekse pas da atsa kafasi rahat olmadigi icin verim dusuyor.

Ozan Yılmaz
11.08.2018, 23:28
Burak olmadigi icin yusuf bir tik yukarida oynayacaktir.
Burak her sutu ben cekeyim diye dusunuyor. Top kendine grlmezse sinirleniyor.
Bu da yusufta tedirginlik yaratiyor. Sut da cekse pas da atsa kafasi rahat olmadigi icin verim dusuyor.Bu ezber laf, Burak geçen yıl Yusuf gol atsın diye kendini yırttı birçok maçta

A. Aydın
11.08.2018, 23:31
Bu ezber laf, Burak geçen yıl Yusuf gol atsın diye kendini yırttı birçok maçta
Burak biraz isin sovunda.
Suan en iyi forvetimiz burak, para ile de burakdan iyisini bulamayiz. Ama bu gercekleri degistirmez.

odyseuys
11.08.2018, 23:54
şu stoperleri 1 ay önce transfer edebilmiş olsaydık belki de bu maç için farklı ve daha ümitvar yorumlar yapılacaktı. hocanın seçeceği stoperler birbirleriyle, kaleciyle, ortasahayla ve nihayetinde beklerle asgari uyumu sağlayabilirse ben bu maçı kaybetmeyeceğimizi düşünüyorum.

11 zaten belli gibi. bunun haricinde her tercih sürpriz olacak.

--------- onur
joao-zargo-akbaş-ibanez
--------onazi
-----sosa---kucka
a.kadir--hugo--yusuf

inşallah kazanırız.

ekeser60
12.08.2018, 00:20
bence sosa yedeğe çekilip ibanez gibi yeteneksizin önünde olcay oynamalı bari viscayı serbest bırakmaz orayı yol geçen hanı yapamazlar yoksa durumumuz vahim varsın ordan gol yemeyelim geçtim atağı o yüzden olcay oynamalı

redbul
12.08.2018, 00:29
şuan sorsanız ligde ilk hafta kimle oynamak istemessiniz diye ilk tercihim başakşehir olurdu nedeni hocası kadrosu sistemi yıllardır oturmuş bir takım yarın beraberlik benim açımdan başarıdır trabzonspor her zaman kazanmaya oynamalıdır ama gerçek olan bişey varki kadro kalitesii olarak başakşehir bizden daha iyi beraberlik deplasmanda iyidir diye düşünüyorum.

Ogün'
12.08.2018, 00:49
Ibanez oynarsa Visca en kötü bir tane atar veya arttırır. Spartak Moskova maçında paspas olmuştu. Bu maçta da aynısı olur.

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

fadigaTS
12.08.2018, 00:54
Novak a ne oldu arkadaşlar? Adam antremanlara çıkıyor.Yoksa Ünal hocaya küfür mü etti? Bu adam İbanezden kesinlikle kötü değil.

fadigaTS
12.08.2018, 00:55
------------Onur------------
Joao--Hosseini--Toure--Novak
------------Onazi-------------
---------Sosa--Kucka------------
Abdülkadir---Roda------Yusuf

Emre Veli
12.08.2018, 01:01
bu tip takımlarla ilk haftalarda oynamak çok çok iyidir. ünal hoca'nın yapması gereken isimlere göre değil mevkideki yeterliliğe göre 11 çıkarmasıdır. evet sosa, yusuf, abdülkadir, Kucka, Onazi iyi isimler olabilir ama hepsinin aynı anda sahada olması bize sonucu getirmez ki hatırladığım kadarıyla da sonu hep kötü bitti.

----------------Onur-----------

JP------Toure------Akbaş------ İbanez

Olcay------Kucka------Abdülkadir----Novak

---------------------Yusuf------------------------

-------------------Rodallega--------------------

ben bu kadroyu öneriyorum. novak ve ibanezin tarzları iki yönlü bek oynamaya müsait. ikisininde hücum gücü yeterli ama defans yönünden zayıf. koşmayı seven tipler. novak ileri çıkışları çok iyi yapan bi bek hücum tarafını çok beğeniyorum ama psikolojik olarak bu maçta bu mevkide oynarsa geriye dönme refleksi de gösterecektir. yani ibanez ve novak birbirlerinin eksiklerini kapatacak tarzda oyuncular. olcay top kapma yüzdesi yüksek bi futbolcu. böylece kucka-abdülkadir ile kırgın gözüken orta saha kanattan gelecek desteklerle iyi direnç gösterebilecek hüviyete bürünüyor. keşke denese bunu hoca.

Adem Akyüz'
12.08.2018, 01:05
İbanez oynayacaksa önünde mutlaka Olcay oynamalı. Aksi halde Visca orayı otoban yapar.

fadigaTS
12.08.2018, 01:08
Olcayı oynatmanın bahanesi de hazır.Geride İbanez oynadığı için..... :) Şu Olcay ilk geldiği sezon gibi oynamadığı sürece küfür yemeye mahkum

Çağatay96
12.08.2018, 01:16
Solda oynayamıyor,sağda iyi oynuyor biraz daha dikkat edin bence..

Erkan A.
12.08.2018, 01:16
renktaslar transfer bölümünede yazmistim , cagliari macinda oynadigimiz ilk yaridaki oyunu 90 dakikaya yayarsak karsimizda süperligde kimse duramaz ..

ve bu kadromuza burak,morteza ve anthony katilacak ... basaksehirde adebayor oynamayacak diyorlar adebayorsuz basaksehir bize gol atabilecegine inanmiyorum ..

mac tahminim 0-2 ..(sosanin cikis maci olacak patlama bekliyorum kendisinden ) ayrica abdulkadir yusufumuz var ..rahat kazanacagiz

Çağatay96
12.08.2018, 01:20
Onur-Pereira-Toure-Mustafa-Ibanez-Kucka-Onazi-Sosa-Abdülkadir Ö.-Yusuf-Rodallega çıkacak galiba ünal hoca.

Çağatay96
12.08.2018, 01:23
Burak'a forvet demek bile insanı yoruyor. Ligin en kötü forveti diyebiliriz.

Kemal Öztel
12.08.2018, 01:36
Novak a ne oldu arkadaşlar? Adam antremanlara çıkıyor.Yoksa Ünal hocaya küfür mü etti? Bu adam İbanezden kesinlikle kötü değil.
Ibanez'den kötü değil değil, İbanez'den üç kat daha iyi. Novak 5 gol 5 asist yapar üstelik defansif katkısı İbanez'in çok çok üstünde. Ibanez adam savunamaz buna rağmen de 1 gol 3 asist anca yapar tüm sezon..

fadigaTS
12.08.2018, 01:44
Burak'a forvet demek bile insanı yoruyor. Ligin en kötü forveti diyebiliriz.

Forvetin işi gol atmaktır.Burak da 23 gol attığına göre ligin en iyi 2-3 forvetinden biridir.Fatih Tekke bir başkaydı.Burak fatihten sonra bizde oynayan en iyi santrafordur.Adam 25 maçta 23 gol 3 asistle oynamış ama forvet değil.Nankörlüğü bırakın bence.Biz augustine gol atacak diye aylarca beklemiş taraftarız :)

David_LuiZ4
12.08.2018, 03:13
Visca için Novak da farketmez İbanez de..Adam kaliteli topçu sprint attığı zaman önüne koşu yoluna pas gönderildiği zaman durdurulması zor...Visca'yı etkisizleştirmek istiyorsan Emre ve Adebayor ile pas bağlantısını keseceksin bu da çalışılmış baskıyla olur..Geriye sadece Visca'nın içe katedip kaleye vurduğu şutlar kalıyor orada da futbol şansı yanımızda olsun..

Mert Zaman
12.08.2018, 03:47
Forvetin işi gol atmaktır.Burak da 23 gol attığına göre ligin en iyi 2-3 forvetinden biridir.Fatih Tekke bir başkaydı.Burak fatihten sonra bizde oynayan en iyi santrafordur.Adam 25 maçta 23 gol 3 asistle oynamış ama forvet değil.Nankörlüğü bırakın bence.Biz augustine gol atacak diye aylarca beklemiş taraftarız :)
Tomas Junlar, Brozekler, Hyun Jun Suklar, Marc Jankolar daha neler neler.. troll için hesap açmış sadece

Mehmet
12.08.2018, 07:44
2018 / 2019 sezonuna hayırlı başlayış maçımız olsun.
Trabzonspor her sezona şampiyonluk her maça kazanmak için çıkar.
Tarafatarlarımızın söylemlerine bakıyorumda endişelerimiz acabalarımız çok fazla.
Kazanırmıyız kanamazmıyız diye fazla endişe duymuyorum. Geçen hafta Olimpiyat stadında 4 Ağustos 2018 günü
Caglıari maçında gördüğüm Trabzonspor için fazla karamsar değilim ve ümitlendim açıkçası. Bu takım iyi bir Hocanın elinde
çok iyi işler çıkarır. Biraz endişem sadece hocadan yanadır. Samimiyetine kişiliğine Trabzonsporluluğuna çok fazla güveniyorum
Ünal Karaman hocamıza ama hocalık performansını merak ediyorum böyle şampiyonluk hedefi olan bir takımda.
Olimpiyat stadında seyirci olmak kadar futbol oynamak da zor bir yer. Futbolcu fazla yorulmaktadır. Bu şartlara göre ben Trabzonsporu
maç boyu fazla gayret içinde gördüm. Yalnız altını çizerek yazmak gereken bu konuya dikkat edilmesi gereken husus bazı futbolcuların
topu fazla ayağında tutma sürükleme gayretinde olduğundan yorulup topu rakibe kaptırması. Böyle oyun futbolun tadını kaçırıyor.
takımında futbolunu bozuyor. Hele kendi kale sahası bölgesinde topu fazla evelemek gevelemek tamamen risk ve sinir bozucu bir durum.
Ayağa sağlam paslarla top hızlı bir şekilde adrese yollanmalı ve sürekli rakip kale civarında oynamaya gayret edilmeli. Şişirme ileri top göndermeler
Riskli geri paslar son yıllarda Trabzonspor da gördüğüm bu hareketler beni kaygılandırıyor. Ünal Hoca bu durumlara inceden ince neşteri vurmalı.
Anlatmaya çalıştığım hususlarda Hoca cin olacak. Oyuncuları iyi dinlendirecek, iyi antrenman yaptıracak, iyi taktikler ile iyi motive edecek, sorun çözecek
takımı tam bir uyumlu ekip yapacak, artık bu taraftar bunu görmek istiyor, çok mu zor bunlar sanki,. İnşallah isteklerimizin gerçekleştiği bir sezon yaşarız.

nbay
12.08.2018, 09:14
Abdülkadir neyse de yusufun kanatlarda oynatılması bize hiç fayda vermiyor. Sosa iyi oynasa neyse de onda da bir cacık yok. Gereksiz yere yusufun verimini düşürüyoruz

Uğur Kalyoncu
12.08.2018, 09:25
Kucka Sosa
Abdul Yazıcı Olcay
Rodellega..

Sol tarafta Olcay koştursun dursun..Onlar da Abdulkadire nasıl önlem alacağız onu düşünsünler..

Kucka Sosa olmaz ama diğer şekilde Sosa veya Yazıcıdan biri yedek kalacak ikisini de küstürmek istemem..

Dün ki Badji biz de olsa Sosayı bu şekilde kullanırdık işte..

ucurum
12.08.2018, 09:29
Ünal Karaman'ın nasıl bir hoca olduğunu anlamak için bu akşamki kadroyu yorumlamak yeterli.

Oldu ki, Ibanez ile başlarsa ve Visca sol tarafımızı otoban yaparsa ki beklentim bu, herkesin korktuğu olmuş demektir.

Oldu ki, Ibanez ile başlar, önünde Olcay'dan medet umarsa, Visca sol tarafımızı otoban yaparsa ki ikinci beklentim bu, herkesin çekindiği olmuş demektir.

Oldu ki, yok yok Ibanez olmaz deyip, sola Akbaş'ı koyarsa, Visca sol tarafımızı şehirlerarası terminal haline getirirse, öz övlat korkusu gelmiş demektir.

Ha olur da Novak oynar, önünde Cagliari maçındaki gibi hücum pres özellikli oyuncularla baskı kurulursa ve Visca gene bizim sol tarafı otoban yaparsa, umut ışığı var demektir.

Olur da Ibanez oynar, sol tarafımız işler ve Visca etkisiz kalır biz de iyi top oynarsak, vizyonu beni çoooooooooktan aşmış başarılı bir hoca ile birlikteyiz demektir.

melihergun
12.08.2018, 09:36
Büyük gün geldi.Akşam Trabzonspor gibi oynamalı ve hızlı paslar ile ibb yi parçalamalıyız diyorum.Ama bu adamlara güvenmekte zorlanıyorum.(özellikle ibanez)

nakzo
12.08.2018, 10:18
Burak bu ligin en iyi yerli forvetidir nokta......

Uğur Kalyoncu
12.08.2018, 10:31
Ünal Karaman'ın nasıl bir hoca olduğunu anlamak için bu akşamki kadroyu yorumlamak yeterli.

Oldu ki, Ibanez ile başlarsa ve Visca sol tarafımızı otoban yaparsa ki beklentim bu, herkesin korktuğu olmuş demektir.

Oldu ki, Ibanez ile başlar, önünde Olcay'dan medet umarsa, Visca sol tarafımızı otoban yaparsa ki ikinci beklentim bu, herkesin çekindiği olmuş demektir.

Oldu ki, yok yok Ibanez olmaz deyip, sola Akbaş'ı koyarsa, Visca sol tarafımızı şehirlerarası terminal haline getirirse, öz övlat korkusu gelmiş demektir.

Ha olur da Novak oynar, önünde Cagliari maçındaki gibi hücum pres özellikli oyuncularla baskı kurulursa ve Visca gene bizim sol tarafı otoban yaparsa, umut ışığı var demektir.

Olur da Ibanez oynar, sol tarafımız işler ve Visca etkisiz kalır biz de iyi top oynarsak, vizyonu beni çoooooooooktan aşmış başarılı bir hoca ile birlikteyiz demektir.

Aynen öyle başakşehirin hücum silahı bu kadar belli iken hocanın alacağı önlem bize hocalığı konusundaki net fikri verecek..

Sağ tarafı kitle Emre'ye top yaptırma bakalım hoca ne yapacak..

artvints
12.08.2018, 10:42
Emre'ye akıllı baskıları yapacak adam sosa olabilir, inşallah hazırlık maçında gördüğümüz bitik adam çıkmaz sahaya.

Oruç
12.08.2018, 10:49
Bu İbabnez denen arkadaşın Trabzonspor kadrosunda olması bile kabul edilemez.

Sefaenes
12.08.2018, 10:54
Pendik de mac baka bir mekan varmi

selcuk
12.08.2018, 10:57
gaza geldik sanirim
https://pbs.twimg.com/media/DkYi57oXgAAgNtY.jpg

selcuk
12.08.2018, 11:01
bilet arayanlar icin ek kontenjan satisa cikacakmis birazdan

duyduuk duymadik demeyin sonra

muratt
12.08.2018, 11:19
NBA takip edenler bilmem hatırlat mı Detroit'in Mehmet Okur'lu NBA şampiyonluğunu.

O seneki Detroit'ten kimse şampiyonluk beklemiyordu. Genelde problemli oyunculardan oluşan toplama bir kadroları vardı. Oyuncuların çoğu potansiyelliydi ama ya yaşları geçmişti ya da problemlerinden dolayı potansiyellerini ortaya koyamamış adamlardı. Arada Mehmet Okur gibi gelecek vaad eden gençler de vardı.

Ama o zamanki deyimle bu kötü çocuklar nasıl olduysa takım olmayı başardılar ve NBA tarihindeki en efsanevi şampiyonluklardan birini kazandılar.
Bizim şu anki durumumuz da buna benziyor aslında.

Yani baktığınız zaman takımdaki oyuncuların çoğu şampiyonluk yaşamış yıldız isimler. Ya biraz yaşlanmışlar ya da motivasyonlarını kaybetmişler ya da başka problemler. Yani teorik olarak şampiyon olabilecek bir kadro.

Tecrübeli isimler var, yıldız isimler var, genç yetenekler var.

Acaba bu isimlerden bir motivasyon, bir uyum, bir takım ruhu ortaya çıkabilir mi ?

Avrupa kupasında da olmayacağımız bu sezonda lig maçlarına motive bu kadro her maçta ortaya kazanma ruhunu koyabilirse, bu oyuncuların hepsi bu savaşa ortak olabilirse, neden başarı gelmesin.

Olmayacak şey değil.

Ünal Hoca'ya büyük rol düşüyor. Belki takımda bu kimyayı oluşturabilir.

Böyle bir sezon yaşamak bu oyuncuların hepsini çok heyecanlandırabilir. Yani başlangıcı iyi yapabilirsek bu belli bir motivasyon verecektir. Leichester City şampiyonluğu gibi biraz da, bir yerden sonra çok farklı bir motivasyon söz konusu olabilir.

Belki başka liglerde önemli başarılar kazanmış olabilirler Sosa Kucka Rodagella vs, Şampiyonlar Liginde önemli heyecanlar yaşamış da olabilirler Burak gibi ama olası bir Trabzonspor'un zirve yürüyüşü, ileride torunlarına anlatabilecekleri gerçek bir efsane sezon olabilir.

İlk maç niyetine diyelim, böyle olumlu birşey yazmak istedim.

Hayırlısı bakalım.

Enaldo61
12.08.2018, 11:21
Rodallega bugün bir kez daha olmayacağını kanıtlar.

champions
12.08.2018, 11:21
Kamp döneminin en parlak 2-3 oyuncusundan biri olan Abdülkadir, Amiri'nin yokluğunda bakalım şans bulabilecek mi? Ondan daha iyi sol oyuncusu yok.
İbanez mi, Novak mı? İbanez tercihi şu ana kadar hocanın en büyük eksisi.
Sosa mı, Yusuf mu? İkisinin sahada olduğu ideal bir düzen bence mümkün değil.
Savunma ve ortada ciddi sıkıntı yaşayabiliriz.
Hücum da soru işareti.
Bu şartlarda 1 puan iyi, 3 puan süper olur.

castillo61
12.08.2018, 11:26
Defans hattı çok sıkıntılı, aklım hiç ihtimal vermiyor diğer yandan kazanırsak 3'te 3'ü yakalayıp Akyazı'da şölen havasında gs maçı oynarız. Hayırlısı.

Bera B.
12.08.2018, 11:28
Gol yememize kesin gözüyle bakıyorum, atabileceğimiz konusunda da büyük şüphelerim var.

ilelebeTS
12.08.2018, 11:32
Gazetelerde "X futbolcu: Başakşehir'i bana bırakın" manşetleri atılmadı mı halen :)

selcuk
12.08.2018, 11:35
bugün yeni bisey denesek

herkes olumlu yazsin, düsünsün

olumlu bir sinerji yaratalim

cok mu sey dilemis oldum?

Numan Yerlikaya
12.08.2018, 11:41
Allah için kazanalım çok şey istemiyoruz

Özkan Şentürk
12.08.2018, 11:42
En kötü halimizle en iyi takıma karşı da oynasak her maç sabahı, büyük takım olma refleksi ile gelen yeneceğiz hissi.

Vuracağız inşallah.

Ahmet Kara
12.08.2018, 11:48
başakşehir'i yenmenin formülü; pres, pres, pres. adamlar ne olursa olsun pas oyunundan vazgeçmiyor. önde basarak hataya zorlamak lazım. kaptığımız toplarla golü de buluruz.

B61
12.08.2018, 11:49
Herkese günaydın! Bugün günlerden galibiyet diyoruz ve kenetleniyoruz!

Sosyal medya kullanan dostlar, RT, FAV unutmayalım :)

https://twitter.com/bordomavinet/status/1028562860270645249

Travelair
12.08.2018, 11:52
Yan pas fazla yapıyorlar. Eğer uyanık olursak kapacağımız toplarla etkili olabiliriz

fadigaTS
12.08.2018, 11:57
Defans hattı çok sıkıntılı, aklım hiç ihtimal vermiyor diğer yandan kazanırsak 3'te 3'ü yakalayıp Akyazı'da şölen havasında gs maçı oynarız. Hayırlısı.
Bu maçı kazanırsak haftaya sivas maçı en az 30 bin seyirci olur.

B61
12.08.2018, 11:57
Fenerbahçe'nin Başakşehir'e geçen sezon deplasmanda uyguladığı oyun stili belki de 4-5 sezondur onlara karşı oynanan en akıllı oyundu. Sürekli olarak adam ve alan presi yaptılar, pas kanallarını ciddi manada kapattılar ve Başakşehir boşluk bulamadı. Belirli birkaç ayakları var ve defansta yan-geri olmak üzere ciddi risk içeren paslaşmalar yapıyorlar.

Bu alanda Başakşehir'e ardı ardına şok presler uygulayıp nefes aldırmamak lazım. Özellikle bunu maç başında gerçekleştirmeli ki topu ayaklarına alıp bizi uyutacak derecede pas temposu yakalayamasınlar.

fadigaTS
12.08.2018, 11:59
Yan pas fazla yapıyorlar. Eğer uyanık olursak kapacağımız toplarla etkili olabiliriz

Onazinin oynadığı oyunu beğenmesem de pas arası konusunda iyi işler çıkartabiliyor.Onazi ve Kucka iyi pas arası yapabilen bir ikili.Bu maçı kazanacağız

ysngmz
12.08.2018, 12:01
Bu İbabnez denen arkadaşın Trabzonspor kadrosunda olması bile kabul edilemez.Herkesin aksine Ibanez oynacaksa sol açık oynasın derim

GM 6 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Adem Akyüz'
12.08.2018, 12:01
Abdülkadir ve Yusuf'un kanatlara hapsolmadığı, Sosa'nın vurdumduymaz takılmadığı, Onur'un hatalı gol yemediği, hakemlerin adaletli yönettiği ve sonunda bizim güldüğümüz bir maç olur umarım.

fadigaTS
12.08.2018, 12:02
Yeni sezon, yeni heyecan https://www.youtube.com/watch?v=wu45eVn4W_Q

Mert Oğuzlu61
12.08.2018, 12:05
Sosa ve Yusuf ayni anda sahada olur ama sahada 4-3-1-2 vb. bir sistem olacak. Kanatsiz ve 8 numarasiz takimla sahaya 4-2-3-1 dizilimiyle cikarsan, kanatlara Yusuf u atip Sosa yi 6 ve 10 no arasinda kosturursan, Olcay a kanat forvet ol, Hugo ya tek basina duvar ol dersen 3-4 tane yer oturursun asagi.

Uğur KÜÇÜK
12.08.2018, 12:24
https://twitter.com/beINSPORTS_TR/status/1028572929850785792?s=19
Cümlemize geçmiş olsun.
Öz evlattan baska 2 kelimeyi bir araya getiremeyen Olcay Çakır.
Beinsports filan da izlenmez artık maçlarimiz dışında.

Emirhan Çorumlu
12.08.2018, 12:26
Inanmak sart... Alacagiz beyler... 3 Puan yola çikti...

Hakan
12.08.2018, 12:26
Hamdi Aslan'ı aratacak bir yorumcu bulmak da yetenek işi.
Bu çocuklara haksızlık yapılıyor yea.

Enes Başkaya60
12.08.2018, 12:39
İbanezin maçı olacaktır tüm ön yargıları yıkacaktir inşallah...

muratt
12.08.2018, 12:41
Yani düşününce 38 yaşındaki Emre ile yılların kazması Mahmut Tekdemir'in oynadığı bir ortasahayı sindirmek çok da zor olmamalı.
O orta saha bir şekilde pasifize edilir pas yolları tıkanırsa bizim defansif zaafiyetler çok sorun olmaz.
Sonuçta Visca ve Bajic dışında aslında başka bir tehditleri de yok.
Adebayor yok, diğer yaratıcı oyuncu dedikleri de iştşe bizim zorla gönderdiğimiz Soner ve Gençlerden geçen sen ealdıkları İrfan Can. Mevlüt felan saymıyorum bile ahı gitmiş vahı kalmış adamlar. ,
Başakşehir'i taşıyan bir sistemi var, o da bu sene patlar zaten ben söyliyim, kadro çok yaşlı ve dengesiz.
Dediğim gibi orta sahadaki pas trafiğini kilitlersek, ve yapacakları hücum presi de kırabilirsek teknik oyuncularımızla, 3 puan almamak için bir sebep yok.

Soner Albayrak
12.08.2018, 12:42
Olcay reyiz şimdi maç boyunca yerli oyuncu övecek. Off düşündüm de hiç çekilmez ya.

Spikersiz link bulmak lazım.

ersn.alparslan
12.08.2018, 12:42
Sosa ve olcay oynarsa maca cikmamiza gerek yok

Oruç
12.08.2018, 12:43
https://twitter.com/beINSPORTS_TR/status/1028572929850785792?s=19 (https://twitter.com/beINSPORTS_TR/status/1028572929850785792?s=19)
Cümlemize geçmiş olsun.
Öz evlattan baska 2 kelimeyi bir araya getiremeyen Olcay Çakır.
Beinsports filan da izlenmez artık maçlarimiz dışında.

Hamdi daha iyiydi. Nasıl bir kariyeri var da maç yorumluyor anlamadım. Koca camiadan bir tane düzgün yorumcu çıkaramadık ya. O da bizim kabahatimiz. Paramızla rezil olmaya son sürat devam. Yıl 2018 ama spikersiz maç izletmiyorlar bize.

Uğur KÜÇÜK
12.08.2018, 13:04
Basaksehir ic sahada 39 maçtır tek bir mağlubiyet aldi.
O da geçen sezon Aykutlu sikebahceye karşı.
Bu aksam maçı bizim adimiza olumlu sonuclandiracak bir durum var ise, o da gecen yil sikecilerin önde yaptığı inanılmaz presi bizimde uygulayıp, rakibin istediği gibi top kullanmasına izin vermememizdir.

Bunu da kac dakika boyunca uygulayabiliriz sezon basında, futbolcular ağır antremanlardan çıkmışken, fizik olarak tam anlamiyla hazir değil iken, büyük soru işareti.

kamer
12.08.2018, 13:11
ezip geçeceğiz ...

Mustafa YILMAZ
12.08.2018, 13:20
belediye takımını yenmek için illa şikecileri örnek göstermenin ne manası var yahu bizde geçen sezon deplasmanda ilk yarıda eze eze oynamıştık ki önde baskı ve pres yaparak zor kurtulmuştu o zaman belediye takımı. tek bildikleri pas oyunu onuda üst seviye yapacak bi 38'lik beleşoğlu var presle çil yavrusu gibi dağıtırsın.

belediyenin hiç bulunduğu konumu hakedecek bir kadrosu olmadı. gerçi tepeden tırnağa hakettikleri bir şey yok ya.

Onur Erçetin
12.08.2018, 13:25
Yani düşününce 38 yaşındaki Emre ile yılların kazması Mahmut Tekdemir'in oynadığı bir ortasahayı sindirmek çok da zor olmamalı.
O orta saha bir şekilde pasifize edilir pas yolları tıkanırsa bizim defansif zaafiyetler çok sorun olmaz.
Sonuçta Visca ve Bajic dışında aslında başka bir tehditleri de yok.
Adebayor yok, diğer yaratıcı oyuncu dedikleri de iştşe bizim zorla gönderdiğimiz Soner ve Gençlerden geçen sen ealdıkları İrfan Can. Mevlüt felan saymıyorum bile ahı gitmiş vahı kalmış adamlar. ,
Başakşehir'i taşıyan bir sistemi var, o da bu sene patlar zaten ben söyliyim, kadro çok yaşlı ve dengesiz.
Dediğim gibi orta sahadaki pas trafiğini kilitlersek, ve yapacakları hücum presi de kırabilirsek teknik oyuncularımızla, 3 puan almamak için bir sebep yok.

Çok koşarak pas yollarını tıkayabiliriz ama geriden oyun kurarken çok top kaybı yaptığımız için bunun da çok fazla bir anlamı kalmıyor.Kaptığımız toplarda da yeterince etkili ve hızlı hücumlar yapamıyoruz.Maç boyunca hep sağ kanadı kullanıyoruz,sol kanadı yeterince etkin kullanamadığımızı bilen rakip takımlar Abdülkadir ve Pereiranın olduğu kanada çok ciddi önlemler alıyor.Bu nedenle oyun bir yerden sonra sıkışıyor ve pozisyon bulmakta zorlanıyoruz.Bizim için oldukça zor bir maç olacak.Beraberlik kötü sonuç olmaz.

Uğur KÜÇÜK
12.08.2018, 13:33
belediye takımını yenmek için illa şikecileri örnek göstermenin ne manası var yahu bizde geçen sezon deplasmanda ilk yarıda eze eze oynamıştık ki önde baskı ve pres yaparak zor kurtulmuştu o zaman belediye takımı. tek bildikleri pas oyunu onuda üst seviye yapacak bi 38'lik beleşoğlu var presle çil yavrusu gibi dağıtırsın.

belediyenin hiç bulunduğu konumu hakedecek bir kadrosu olmadı. gerçi tepeden tırnağa hakettikleri bir şey yok ya.Istatistiki bilgi.
Adamlari ic sahada çökerten sistemi örnek veriyorum.
Sen gecen yil Ersun ile 35 dakika baski altina aldin Basaksehiri.
Kalan 55 dakika adamlar seni orada da ezdi.
Ki galibiyeti de onlar kaçırdı.

Bosa alınganlık yapmaya yer ariyor taraftar.

Sadettin_
12.08.2018, 13:37
iy 0

oguzkoc
12.08.2018, 13:38
onların adebayoru varsa bizim de Allahımız var

ekeser60
12.08.2018, 13:42
Novak ve Ünal arasındaki sorunu bilen varsa bizi aydinlatabilir mi yoksa novak varken Ibanez israrinin mantıklı bir açıklaması yok

cerebrum
12.08.2018, 13:42
Didimde maçı nerede izlemeliyim. Tavsiyesi olan var mı

ucurum
12.08.2018, 13:43
Aklıma Başakşehir deyince plaka yazılı skorların geldiği günler geliyor...

Bir de bugün şansımızın azlığı...

fadigaTS
12.08.2018, 13:46
Aklıma Başakşehir deyince plaka yazılı skorların geldiği günler geliyor...

Bir de bugün şansımızın azlığı...

Deplasmanda 6-1 yenmiştik.Egemen hat trick yapmıştı :) Yıl 2009

emrahtuna
12.08.2018, 14:02
bende yeni sezon kadromu yazayım
onur
pereira-hüseyni-zargo-novak
onazi-kucka
sosa
yusuf-abdülkadir
rodallega

fadigaTS
12.08.2018, 14:03
Türkiye`de VAR sistemi https://twitter.com/hasantuncel61/status/1028408642960322561 :)

atomantcum
12.08.2018, 14:06
Hamdi Aslan'ı aratacak bir yorumcu bulmak da yetenek işi.
Bu çocuklara haksızlık yapılıyor yea.

Hamdi de boş konuşuyordu ama en azından hal ve hareketleri sempatikti. Şimdi maç izlemek bir işkence olacak.

murat3861
12.08.2018, 14:07
Çok güzel bir yazı olmuş , inşallah diyelim.
NBA takip edenler bilmem hatırlat mı Detroit'in Mehmet Okur'lu NBA şampiyonluğunu.

O seneki Detroit'ten kimse şampiyonluk beklemiyordu. Genelde problemli oyunculardan oluşan toplama bir kadroları vardı. Oyuncuların çoğu potansiyelliydi ama ya yaşları geçmişti ya da problemlerinden dolayı potansiyellerini ortaya koyamamış adamlardı. Arada Mehmet Okur gibi gelecek vaad eden gençler de vardı.

Ama o zamanki deyimle bu kötü çocuklar nasıl olduysa takım olmayı başardılar ve NBA tarihindeki en efsanevi şampiyonluklardan birini kazandılar.
Bizim şu anki durumumuz da buna benziyor aslında.

Yani baktığınız zaman takımdaki oyuncuların çoğu şampiyonluk yaşamış yıldız isimler. Ya biraz yaşlanmışlar ya da motivasyonlarını kaybetmişler ya da başka problemler. Yani teorik olarak şampiyon olabilecek bir kadro.

Tecrübeli isimler var, yıldız isimler var, genç yetenekler var.

Acaba bu isimlerden bir motivasyon, bir uyum, bir takım ruhu ortaya çıkabilir mi ?

Avrupa kupasında da olmayacağımız bu sezonda lig maçlarına motive bu kadro her maçta ortaya kazanma ruhunu koyabilirse, bu oyuncuların hepsi bu savaşa ortak olabilirse, neden başarı gelmesin.

Olmayacak şey değil.

Ünal Hoca'ya büyük rol düşüyor. Belki takımda bu kimyayı oluşturabilir.

Böyle bir sezon yaşamak bu oyuncuların hepsini çok heyecanlandırabilir. Yani başlangıcı iyi yapabilirsek bu belli bir motivasyon verecektir. Leichester City şampiyonluğu gibi biraz da, bir yerden sonra çok farklı bir motivasyon söz konusu olabilir.

Belki başka liglerde önemli başarılar kazanmış olabilirler Sosa Kucka Rodagella vs, Şampiyonlar Liginde önemli heyecanlar yaşamış da olabilirler Burak gibi ama olası bir Trabzonspor'un zirve yürüyüşü, ileride torunlarına anlatabilecekleri gerçek bir efsane sezon olabilir.

İlk maç niyetine diyelim, böyle olumlu birşey yazmak istedim.

Hayırlısı bakalım.

SM-N7500Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MUSTAFA K.
12.08.2018, 14:09
Rahat olun...Yorgun Başakşehir in elimizden çekeceği var..İkinci yarı tel tel dökülecekler...

Muhammed Ayaz
Allah aşkına şu takıma destek olalım her ne olursa olsun.Olumsuz düşüncelerimizi bir kenara bırakıp sonuna kadar takımımızın arkasında olalım .

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aydınTonyalı
Deplasman Üst tribüne bilet alabilmiş olan var mı?
Aldıysanız hangi tarihte alabildiniz?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yiğit Gayretli
12.08.2018, 14:10
Bu yol şampiyonluk yoludur...

Haydi uşaklar. Haydi "Kara Çocuk"!

Bayraktaroğlu
12.08.2018, 14:23
Her şeye rağmen umutluyum güzel bir başlangıç taraftarı canlandırır Ünal Hoca kadro üzerinde marjinal değişiklik yapmaması önemli

Özkan Şentürk
12.08.2018, 14:25
Vuracağız beyler. İnanıyorum.

olcay_61
12.08.2018, 14:42
İnanmayan meşgul etmesin :)

bekirguner
12.08.2018, 14:45
Macron forma sponsoru olan iki takım mücadelesi Trabzonsporumuz iddaa oranı 3,60 ilk maçlarda başarılı sonuçlar alıyoruz yine aynısı olacak 2-1 yenecegiz

GM 5 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fatih Öztürk
12.08.2018, 14:47
Tek farkla galip geleceğiz. Bir kaç tane maliyetli yabancı çöplerden yavaş yavaş kurtulduğumuzda yeni transferlerin katılımıyla birlikte coşkulu sezon geçireceğiz.

Ozan Yılmaz
12.08.2018, 14:47
Sosyal medyadan Trabzonspor taraftarının büyük bir kısmını engellemiş bay ego mu bizi temsil edip yorum yapacakmış güldürmeyin!

voldamirin
12.08.2018, 14:58
İzmitten yola 61 aşkına çıktık. Hayırlısıyla dönmek nasip olur inş.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Harvelli61
12.08.2018, 15:02
2-0 yada 2-1 kazanacağız inşallah.

muratt
12.08.2018, 15:02
Bir de hastayim su Belediye destekli diye Basaksehire laf sokmasina bizim taraftarin.
Adama sorarlar, yillardir Sadri Sener - Gokhan Unal transferinden itibaren siyasetten kac para destek aldin diye ???
Siyaseti kulübe sokup, kac para örtülü ödenekten yardim aldin diye.
Basaksehir Akbilspor ise, senin Trabzonsporunun da ondan aşağı kalir yani yok ( Siyasetten maddi destek alma yönünden )

Adamlar 3 yildir oyle ya da böyle zirve mücadelesi veriyor.
Senin kolundan tutan mi var, sen de başar.

Sevmeyebilirsiniz ama rakiplere saygi duymayi öğreneceksiniz.. Her alanda...

Gökhan Ünal ve benzeri transferlere milyonları savurduk sonuçta işte milyar borcumuz var. Madem destek aldık o zaman neden borcumuz var ? Örtülü ödenekten nasıl yardım almışız burası bakkal dükkanı mı giren çıkan paranın hesabı olur.

Siyasetten aldığımız tek destek vergilerin affı/ ertelenmesi olabilir, bu da her kulübe yapılıyor zaten. Bir de bankalardan kredi kolaylığı olabilir bunun için de çok desteğe gerek yok yüksek faizle kredi vermeye bankaların hepsi göbek atıyor. Geriye ne kaldı ? Belki QNB reklamı olabilir, onun da ne kadar olduğu belli abartmaya minnettar olmaya gerek yok.

O yüzden siyaset destek verdi felan geçelim o işleri.

İlla siyasetin verdiği bir destek arıyorsak 2011 şampiyonluğumuz konusuna bakabiliriz, bu konuda hakkımızı çok iyi korudular, o konuda teşekkür edebiliriz. Sağolsunlar.

Mesut
12.08.2018, 15:06
Başakşehir'in kanatları güçlü.
Göbekten Sosa Yazıcı yada Ömür hangisi artık orayı zorlarsa etkili oluruz
38lik Emre'yi zorlamamız gerek illa ki zorlanacaktır

Numan Yerlikaya
12.08.2018, 15:21
Çoğunluk vuracağız diyorsa olmaz o iş. Forum ne derse tam tersi oluyor bi öğrenemediniz. Totem yapın az

fadigaTS
12.08.2018, 15:24
Çoğunluk vuracağız diyorsa olmaz o iş. Forum ne derse tam tersi oluyor bi öğrenemediniz. Totem yapın az
O zaman vuracağız değil de içlerinden geçicez dersek olur mu ?

Gökhan Balcı
12.08.2018, 15:24
bazen burası tumblra dönüyor. öyle bir olumsuz hava

61_Hasan_69
12.08.2018, 15:56
Vallahi çok özledim Trabzonspor maçı izlemeyi :)

ALDENİRO
12.08.2018, 16:03
Bu kadro ile basaksehiri yenemeyiz. Beraberlik super sonuç olur.

Sadettin_
12.08.2018, 16:04
İlk yari berabere biter.
İkinci yari kazaniriz

ilelebeTS
12.08.2018, 16:06
Visca'ya ikili sıkıştırma yapıp bücürün pas bağlantısını kesersen başakşehir'i teslim alırsın.

DeAgLeMaNyAq
12.08.2018, 16:07
Olcay reyiz şimdi maç boyunca yerli oyuncu övecek. Off düşündüm de hiç çekilmez ya.

Spikersiz link bulmak lazım.

Olcay abinin Aksal abinin yerine geldiği söyleniyor yani maçlarda yorumculuk yapacağını düşünmüyorum. Muhtemelen stüdyo programlarında olur. Kendisi için hayırlı olsun nihayetinde BMN içerisinden çıkmış birisi. Lâkin yorumları bir tarafa, yıllarca eleştirdiği yayıncı kuruluşa gitmesini hoş karşılamadım. Lig TV, Bein olunca çok mu bir şey değişti? Pek sanmıyorum...

Edit: Hami Aslan'ı da göndermişler sanırım ya da bizim maçta yer almıyor...

ysngmz
12.08.2018, 16:37
Zor maç olacak ilk yarı kontrollü oynarsak 2.yari maci koparma şansımız var

GM 6 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Özgür KARADENİZ
12.08.2018, 16:43
Bu aksam yardimlasmali oynayan,ön alanda pres yapan,
kazandigi topun değerini bilen ve sosanin ön plana cıktığı
Bir Trabzonspor izleyebiliriz.
Puansız döneceğimizi düşünmüyorum,rodallega nin perofrmansina göre iki farkli galibiyetle dönebiliriz.
Özlenen,ddik oynayan bazi anlar da bizi duygulandiran bir takim bekliyorum sahada .

YasinCorona17
12.08.2018, 16:44
kazanırsak moralli başlarız ama başakşehir boş takım değil

YasinCorona17
12.08.2018, 16:45
olcay çakırın trabzonspora ne faydası var arkadaşlar yorumculuğuda hiç trabzonlu gibi değil

Enes Başkaya60
12.08.2018, 16:53
Abdülkadir Parmağı oynatıp Sosayi yedek bırakabilir belki Ünal hoca...

Oruç
12.08.2018, 16:54
olcay çakırın trabzonspora ne faydası var arkadaşlar yorumculuğuda hiç trabzonlu gibi değil

Kardeş senin profil niye kırmızı şerit olmuş :)

alper*
12.08.2018, 16:55
Digiturk Play'den maçı izlemek ne kadar acaba bilgisi olan var mı?

Oruç
12.08.2018, 16:56
Digiturk Play'den maçı izlemek ne kadar acaba bilgisi olan var mı?

Ne acıdır ki tek maç seçeneği yok. Haftalık, aylık ve sezonluk paketler var.

https://www.digiturkplay.com.tr/superlig

fadigaTS
12.08.2018, 16:57

Adam safkan bir troll ama burada barınabildiği için olabilir :)

Oruç
12.08.2018, 16:59
Adam safkan bir troll ama burada barınabildiği için olabilir :)

Onu bilmiyordum. O zaman seri eksiye devam.

"Kardeşim seri eksi getir."

:D

cihayan
12.08.2018, 17:01
Birsey soracagim. San Sebastian`daki basin bugun Y.Yazici transferi hemen hemen gerceklesmis, sadece kucuk puruzler giderilmeye calisiyor diye yaziyor. Hatta Yusuf'u La Liga baslamdan buraya getireceklerini belirtiyor. Hakikaten durum bu derecede kesin mi?

karaozgur
12.08.2018, 17:02

Bende onu diyorum ya, nooolmuş?, :)

Sefer A.
12.08.2018, 17:05

yurt disindan varmis, bakayim dedim, 15€... belki alirim yaa

fadigaTS
12.08.2018, 17:07
yurt disindan varmis, bakayim dedim, 15€... belki alirim yaa
Her türlü acıyı hafifleten ilacım var.Şu an gerekli değil :)

edimurphy_61
12.08.2018, 17:09
Vicdansız Liverpool biz şimdi Trabzonspor maçını nasıl izleyelim

alper*
12.08.2018, 17:11

Teşekkür ederim, eskiden haftalık vardı kaldırmışlar onu da sanırım.

Emre Veli
12.08.2018, 17:11
Vicdansız Liverpool biz şimdi Trabzonspor maçını nasıl izleyelim

ben de tam bunu düşünüyordum:D atmosfere, oyuna, ciddiyete, isteğe, tutkuya, akan tere,, mücadeleye bak !

4 oldu bu arada:d

Murat KARAKURT
12.08.2018, 17:12
VİRA
VİRA haydevira
Başakşehir maçında @GGencler1980 ‘in, Gökhan Kılıç’ımız için yapmak istediği koreografiye “kartonun yasaklı madde” olduğu gerekçesiyle Spor Şube tarafından izin verilmiyor. Bu anlaşılmaz engellemeden dönülmesi için kulübümüzün gerekli girişimleri yapmasını bekliyoruz.

Ulan kartonun nasıl sakıncası varmış....

fadigaTS
12.08.2018, 17:13
Gazı veriyorum.Havaya girelim https://www.youtube.com/watch?v=XwGbU5ZLO58

Emre Veli
12.08.2018, 17:14
VİRA
VİRA <!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@hayde (https://forum.bordomavi.net/member.php?u=27682)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->vira
Başakşehir maçında @GGencler1980 ‘in, Gökhan Kılıç’ımız için yapmak istediği koreografiye “kartonun yasaklı madde” olduğu gerekçesiyle Spor Şube tarafından izin verilmiyor. Bu anlaşılmaz engellemeden dönülmesi için kulübümüzün gerekli girişimleri yapmasını bekliyoruz.

Ulan kartonun nasıl sakıncası varmış....

su şişesini almıyorlardı olimpiyattaki maçta, 32 derece sıcakta bi şişe suyu bi çırpıda içmemize sebep oldular.

Hüdai Pervaneli
12.08.2018, 17:16
Oturmus Bir Basaksegir ve Sezonu Erken Acmis Takim Olan Basaksehir En iyi Ihtimalle 2 Tane yeriz Beklentiyi Ufak tutup Sonra Büyük hayal kirikigina Gerek Yok

Bende Burdan Umut dagitabilirim 3 aticaz 5 aticaz diye Pek Mümkün degil Suanki Durumlarda

edimurphy_61
12.08.2018, 17:17
ben de tam bunu düşünüyordum:D atmosfere, oyuna, ciddiyete, isteğe, tutkuya, akan tere,, mücadeleye bak !

4 oldu bu arada:d
Hadi onları geçtim
Keita yerine 2 saat sonra Onazi'yi izleyince oluşacak psikolojik sarsıntının sorumlusu kim olacak :)

Sefer A.
12.08.2018, 17:21
Her türlü acıyı hafifleten ilacım var.Şu an gerekli değil :)
alirim bi dal :D özelden ya da yorum begenerek açiklama kismindan da olur =))

Harvelli61
12.08.2018, 17:23
https://twitter.com/beinsports_tr/status/1028234571966365697?s=12

Daha önce play üyeliğiniz yoksa anketi doldurup ilk hafta maçlarını ücretsiz izleyebilirsiniz benim daha önce olduğu için kardeşimin TC'si üzerinden anketi doldurup üyeliği aldım 2 dakkalık iş doldurup sizde alın.

Sefer A.
12.08.2018, 17:29
Fadiga reyiz, çalismiyor simdilik ama sonra tekrar bakarim, tarayicidan dolayi da olabilir

fadigaTS
12.08.2018, 17:30
Fadiga reyiz, çalismiyor simdilik ama sonra tekrar bakarim, tarayicidan dolayi da olabilir
Sıkıntı yok üstad.Bizzat kendi kullandığım mal :) Maç saati denersin.

alper*
12.08.2018, 17:35
:D:D

fadigaTS
12.08.2018, 17:47
Maç sonucu umarım bu şarkıdaki gibi olmaz :) https://www.youtube.com/watch?v=cX-8MHKuQ5I

Takıma ve ünal hocaya güveniyorum

ucurum
12.08.2018, 17:53
Dürüstlüğümü cezalandırmayın

Heyecan bastı

Yeni sezon yeni hayaller

Ama içimdeki ses 15. dakika maç bitecek diyor neden buna alıştırdın bizi fırtına

tturkmen
12.08.2018, 17:57
Ben açıkçası yan toplardan korkuyorum. Geçen sene Okay vardı tüm kafa toplarını topluyordu. Hele bugün Adebayor da oynarsa durumumuz iyi değil. Üstüne bir de Novak yerine ibanez oynarsa sıfır hava topu.

tturkmen
12.08.2018, 18:00
https://albaniaiptv.com/turkish-free-iptv-links-and-channels-iptv-list-11-08-2018/
2 güne bir iptv yenileniyor. m3u dosyasını indirip vlc ile açarsanız dizi Vs izlersiniz.

Ogün YAZICI
12.08.2018, 18:01
Şuraya gelecekten bir mesaj bırakayım
"Olcay'ın golünde ofsayt yok "

Uğur KÜÇÜK
12.08.2018, 18:05
Yeni sezon Trabzonsporuma hayirli olsun.
Bu maçtan ümidim olmasa da, alinacak bir 3 puan ( en kötü 1 puan ) ve haftaiçi de olası Morteza ve Nwakaeme transferleri ile bambaska bir lig serüveni baslar bizim için.

Vurduğun gol, yediğin ofsayt olsun Trabzonsporum..

Ogün YAZICI
12.08.2018, 18:05
Ben açıkçası yan toplardan korkuyorum. Geçen sene Okay vardı tüm kafa toplarını topluyordu. Hele bugün Adebayor da oynarsa durumumuz iyi değil. Üstüne bir de Novak yerine ibanez oynarsa sıfır hava topu.

Çok iyi tespit

Duran toplarda 4 tane uzun adamın olmalı karşılamada
-Toure
-Akbaş
-Kucka?
-Hugo ?

Soru işareti koyduğum adamlar 60.dakikadan sonra görevini aksatır

Perreira
Ibanez
Abdüş
Onazi

Çok kısa takım

Işte Novak bu konuda da Ibanez'in önünde. Mutlaka oynamalı

seydisehir1
12.08.2018, 18:13
bence efsane kaptanimiz... bu maca iki Abdulkadir ile kanatlarda baslayip Sosa yi kesip ikinci yari duruma gore oynaticak...cok rahat alicaz bu maci...

Uğur KÜÇÜK
12.08.2018, 18:13
https://twitter.com/ibfk2014/status/1028661271422488576?s=19
Avci maçı siz alin demiş.
Çıkardığı kadroya bak ☺☺☺

Adem Akyüz'
12.08.2018, 18:17
https://twitter.com/beinsports_tr/status/1028234571966365697?s=12

Daha önce play üyeliğiniz yoksa anketi doldurup ilk hafta maçlarını ücretsiz izleyebilirsiniz benim daha önce olduğu için kardeşimin TC'si üzerinden anketi doldurup üyeliği aldım 2 dakkalık iş doldurup sizde alın.Teşekkürler. Nasıl izleyeceğim diye düşünüp duruyordum :)

cubido
12.08.2018, 18:18
Başakşehirin şu ortasahasına üstünlük kuramazsak yazık bizim ortasayaya.

champions
12.08.2018, 18:18
Elia-Visca kanatlarını kapatır, oyunu ortaya sıkıştırabilirsek puan alırız.

ilelebeTS
12.08.2018, 18:19
Avcı orta sahada rotasyon yapmış

61_Hasan_69
12.08.2018, 18:19
https://twitter.com/ibfk2014/status/1028661271422488576?s=19
Avci maçı siz alin demiş.
Çıkardığı kadroya bak ☺☺☺

Bir Emre bir de Attamah yok

Harvelli61
12.08.2018, 18:20
Medipol Başakşehir'in 11'i: Mert, Caiçara, Da Costa, Epureanu, Clichy, Soner, Gökhan İnler, Visca, Jojic, Elia, Bajic

Şu orta sahayı tokatlayamıyorsak kapatalım dükkanı beraberlikte fena değildir diyordum ama kadroyu görünce 3 puandan aşağısı kayıp olur saldır FIRTINAM.

Uğur KÜÇÜK
12.08.2018, 18:20
Prenses Sonere karşı da ortasahada bir zahmet üstünlük kuralim.
Elia da formsuz daha.
Visca'yi kitle.
3 puani cebe koy.

Harvelli61
12.08.2018, 18:21
Teşekkürler. Nasıl izleyeceğim diye düşünüp duruyordum :)

Ne demek ne kadar taraftar o kadar sinerji bu maçı alıcaz başka yolu yok. :)

Ogün YAZICI
Rotasyon yapmış gibi görünseler de hücum ve defans hattı korunmuş
Tek yumuşak noktaları Soner gözüküyor ki bize patlayacak potansiyeli var

Avcı zeki adam
Trabzonspor'un 60.dakikadan sonra düşeceğini biliyor
Salacak Emre ve Adebayor'u

Uğur KÜÇÜK
Bir Emre bir de Attamah yokMahmut yok, 10 numarada Irfancan yok, Emre yok, Adebayor yok.

Daha ne olsun..

Arda'
emre, mahmut, adebayor yedek

ucurum
12.08.2018, 18:23
Soner ve Gökhan mı?

Soner ve Gökhan mı?

Ogün YAZICI
Mahmut yok, 10 numarada Irfancan yok, Emre yok, Adebayor yok.

Daha ne olsun..

Keşke İrfancan olsaydi da Jojic olmasaydi

61_Hasan_69
Mahmut yok, 10 numarada Irfancan yok, Emre yok, Adebayor yok.

Daha ne olsun..

Adebayor sakatliktan yeni cikti zaten. Tek önemli eksiklikleri Emre. Irfan falan eksiklik sayilmaz

emrahtuna
12.08.2018, 18:24
bizim kadro nerde abi önemli olan o

Uğur KÜÇÜK
12.08.2018, 18:25
Keşke İrfancan olsaydi da Jovic olmasaydiDaha alismadi takima.
Bir bakima lig başı karsilasmak iyi oldu gibi Basaksehir ile.
Elia da formsuz daha.
Izledim hazirlik maclarini.
Su kadroda tek tehdit Caiceare ve Visca kanadi.
Orayi kapatirsak gol yemeyiz.
Yoksa tabii ki Jojic > Irfancan.

Hakan
12.08.2018, 18:27
Ibanez :(https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180812/4faebffe10b7b99e698f17ce01e3299d.jpg

Gökhan Balcı
12.08.2018, 18:28
Onur, M.Akbaş, Toure, Pereira, Ibanez, Kucka, Sosa, Onazi, Yusuf, A.Ömür, Hugo

kadro buymuş

Uğur KÜÇÜK
Beklenen 11https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180812/70ef36ab9eff6722eac8f304bb91c4f2.jpg

Ogün'
Ibanez var geçmiş olsun. Bize gelen hocanın saçma bir takıntısı olacak yoksa olmuyor

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ozan Yılmaz
İbanez vs. Visca !

champions
12.08.2018, 18:29
Kötü kadro, Sosa, Abdül, Roda ekstra işler yapmazsa yeniliriz muhtemelen.

Enaldo61
Hoca belli ki Novak'ı beğenmiyor.

61_Hasan_69
Kadroda dokuz tane altyapimizdan yetişmiş oyuncu var rekor olabilir mi ?

Aydın Danış
12.08.2018, 18:30
Ünal hocam şu ibanez de bizim görmediğimiz ne gördün acaba merak ediyorum :)

Adem Akyüz'
Maalesef kötü kadro. Yusuf ve Abdülkadir kanatta yeterince üretken olamıyor. Bunlara Rodallega'nın da eklenmesiyle kısır maçlar oynuyoruz. Yine farklı olmayacaktır.

AnAKiN
renkdaşlar ilaç kullanmak isteyen özelden reçete isteyebilir.

fadigaTS
Novak ın Ünal hocaya sövmüş olması lazım

Numan Yerlikaya
12.08.2018, 18:31
Karşı kadro kusura bakmayın leşş. Yenemezsek yazıklar olsun

Mesut
Novak sakattı yeni iyileşti nasıl direk 11 oynasın.Novak bu takımın 1. Sol bekidir

Harvelli61
Bu Novak ne yapmış olabilir anlamıyorum yada İbanez'in yaptığı ekstra şey nedir, en azından bu maç için savunması daha iyi olan Novak tercih edilmeliydi.Maç sonu İbaneze küfür etmeyiz inşallah burda.

emrahtuna
novak varken ibanez ne alaka yahu..

şenolköz
Maca 1 saat kalmasina ragmen ilgi maalesef dusuk duzeyde

champions
12.08.2018, 18:32
Bari şöyle dizilsek;

--Onazi-Kucka-Sosa
------Abdülkadir
----Roda--Yusuf

ucurum
12.08.2018, 18:33
Neden iki tane yedek kaleci?

Uğur Kalyoncu
Ünal hocam sınıfta kaldı..Visca Caicara gibi kanadı nakış gibi işleyen adamların karşısında Ibanez ile başlamak için hoca olmamak lazım..Anlamadığım şey korkmuyorum ben Trabzonsporum hissiyatımı vermeye çalışıyor bilemiyorum.. İnşallah haklı çıkar da 3 yemeyiz.

Mesut
Neden iki tane yedek kaleci?

Çünkü başka yedek yok Semih Karadeniz bile kadroda
Birde yedek oyuncu sayısı fazla alternatif olarak koyuluyor dün şikeciler de çift yedek kaleci vardı

ilelebeTS
12.08.2018, 18:34
Ligin ilk maçı takımı sahada bir görmek lazım peşin konuşmayalım.

Gökhan Balcı
12.08.2018, 18:34
ibanezi görüp endişeye kapılmak elbette doğal ama asıl mesele ünal hocanın sahada ne oynatmak istediği. eğer oynatmak istediği bir şey varsa ve burada ibanez gerekli bir parçaysa saygı duyacağım. inşallah novak'a karşı kuru bir inat yoktur.

alper*
12.08.2018, 18:35
Beklenen 11https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180812/70ef36ab9eff6722eac8f304bb91c4f2.jpg

Sol taraf?

seydisehir1
iki abdush kanatlarda daha iyi olurdu

fadigaTS
ibanezi görüp endişeye kapılmak elbette doğal ama asıl mesele ünal hocanın sahada ne oynatmak istediği. eğer oynatmak istediği bir şey varsa ve burada ibanez gerekli bir parçaysa saygı duyacağım. inşallah novak'a karşı kuru bir inat yoktur.
Umudumuz o yönde.İnşallah iyi oynar

Uğur KÜÇÜK
12.08.2018, 18:37
Kadro beğenilmediyse bugün puan aliriz.
Ne Novak'i ne de Ibanez'i beğenen biri değilim ama.
Bu maçta Novak gibi sakatliktan yeni çıkmış, ağır vasita bir bek oynatmak asıl intihar olurdu.
Duran toplara dikkat.
Defans elemanlari hepsine vurabilecek kapasitede.
Epreuna ve Da Costa.

Harvelli61
12.08.2018, 18:37
Bu kadro kanattan oynamaz Yusuf etkin değil kanatta çocuğu hiç etmeye gerek yok

.......................Onur
JP..........Toure...........Akbaş........İbanez
...Abdüş.............Onazi..........Kuco
.......................Sosa
.................Yusuf........Hugo

Mehmet BAŞ
12.08.2018, 18:38
Novak sakat mı yoksa başka bir durum mu var bilemiyorum.
Fakat geçen yıl izlediğimiz Novak, bu İbanez'den çok daha iyi bir sol bek oyuncusu gibi duruyor.
Sanırım sakatlık söz konusu. Yoksa İbanez'in oynatılması açıklanabilir bir durum değil.

Ozan Yılmaz
Link vs. Paylaşmak yasak.

Enes Başkaya60
Ibanezi gömmenin hiç bir anlamı yok çıksın bir oynasın bakalim Ünal hocanın vardır bir bildiği Beki iyi olmasa da ayakları çok iyi olan iyi orta kesen nadir topçularımızdan...

Gokhlayeh
........................ Onur.....................

Pereira.......Toure.......Hosseini....Akbaş

................ Kucka ....... Onazi ..............

Abdulkadir ...... Yusuf ........ Abdulkadir

........................ Hugo ...................

Böyle olabilirdi

Arda'
12.08.2018, 18:39
ibanez 11 oynuyor izlemeyi düşünmüyorum yüreğim kaldırmaz visca eşleşmesini. karabük seviyesinde bile olmayan bi adam maalesef ünal hocayı bitirecek geçmiş olsun.

Ozan Yılmaz
Novak sakattı yeni iyileşti nasıl direk 11 oynasın.Novak bu takımın 1. Sol bekidirHazırlık boyunca hiç öyle hissedilmedi

Hüdai Pervaneli
Israrla Abdüs ile Yusuf Kanat Oynamanin mantigi Nedir abi Yilarca Denedik Cok yandik yine yanacagiz

Emre Veli
maç oynanmadan yorum yapmayacağım ama bu kadro -eğer bir evrim geçirmediyse oyuncular kendi içlerinde- ne oynayacağı belli bir kadro. ibanez ise korkutucu.

seydisehir1
kesinlikle...

Enaldo61
Ibanez 1 gol 1 asist :D

seydisehir1
12.08.2018, 18:40
........................ Onur.....................

Pereira.......Toure.......Hosseini....Akbaş

................ Kucka ....... Onazi ..............

Abdulkadir ...... Yusuf ........ Abdulkadir

........................ Hugo ...................

Böyle olabilirdi

kesinlikle

fadigaTS
12.08.2018, 18:40
Olcay Çakır maçı yorumlayacakmış.Allahım sen bize sabır ver

fadigaTS
12.08.2018, 18:41
Ibanez 1 gol 1 asist :D

Hangi kaleye :) Şaka bir yana inşallah iyi oynar

Enes Başkaya60
12.08.2018, 18:44
Hangi kaleye :) Şaka bir yana inşallah iyi oynar

Yaa neden kötü oynasın kral negatif neden düşünüyoruz belki çok iyi oynayacak....

Yıldıray Emanet
Kucka Onazi Sosa 65 yaşında adam oynasa bu orta sahayı ham yapar. Şuraya bi direnç katamadık

DeAgLeMaNyAq
Beklenen kadroyla çıkıyoruz tek soru işareti Visca'yı nasıl durduracağımız. Başakşehir'in orta bölgede yaptığı rotasyon sürpriz değil keza Adebayor da henüz tam hazır olmadığından yedek fakat Mert'in Volkan'dan kaleyi alması enteresan...

Mehmet Sarigül
12.08.2018, 18:45
Sorun Ibanez değil, sorun Ibanez'in kademesine kimin geleceği! Belli ki, Ibanez'in defansif yönü yetersiz...
Novak'in tek özelliği sert oynamasi , çok faul yapmasi...
Bu onu Ibanez'den iyi bir oyuncu yapmiyor!

artvints
Sol taraf aksayacak, defans yapıyor diye ömür oraya geçecek, adam kovalamaktan top oynayamayacak. Gerek yok bunlara.

Enes Başkaya60
Bu arada yedeklerimiz tam bir felaket oyuna girip etki edecek bir tane topcumuz bile yok ama ibb'nin yedeklerinin hepsi gayet oyuna girip maçı cevirebilecek düzeyde...

Arda'
12.08.2018, 18:46
sosa ve ibanezin oynadığı kadrodan herhangi bi beklentim yok. bu ikisinin acil kesilmesi lazım takımdan.

Süper Golcü
12.08.2018, 18:47
3 puan istiyoruzzzzzzz, bugün sosa nın golü var

MUSTAFA K.
12.08.2018, 18:48
Arkadaşlar Başakşehir güçlüymüş,tecrübeliymiş,cartmış curtmuş ben anlamam!İnter'i deviren kadroyu hatırlayın!!!!Şuan ki kadromuz kat be kat iyi!Kendinize gelin ve hangi takımdan bahsettiğinizin farkına varın!

Trabzonspor ulan!

16064

Uğur KÜÇÜK
Sorun Ibanez değil, sorun Ibanez'in kademesine kimin geleceği! Belli ki, Ibanez'in defansif yönü yetersiz...
Novak'in tek özelliği sert oynamasi , çok faul yapmasi...
Bu onu Ibanez'den iyi bir oyuncu yapmiyor!Benle aynı düşünen bir kişi daha.

Enes Başkaya60
Transfer etmeyi düşündüğümüz futbolcular tribünde yerini almış mı var mı bir Bilgi???

Soner Albayrak
12.08.2018, 18:49
Bu İbanez bomboş topçu yav. Ulan bir oyuncunun bir tane mi özelliği olmaz. Yok anasını satayım.

Sefer A.
12.08.2018, 18:51
Novak daha iyidir ama neyse...

mesele Ibanez degil sâdece yau, Abdülkadir oradayken kaysara maysara istedigi gibi ileri mi gidecek ? gitsin bakalim visça ile, kaptirdiklari toplarda bosluklari degerlendirip cezâlandiralim, görsünler hanyayi konyayi

bahadır2561
12.08.2018, 18:51
Şu 11’e 3 tane atmamız lazım ilk yarıdan

Serdar A
12.08.2018, 18:52
2-1 Trabzonspor.

Haydi uşaklar...

A. Aydın
12.08.2018, 18:52
Basaksehirin kadrosu cok kotu.
Mahmut ve emre basaksehirin kilit oyunculari.
Yeni aldiklari jojic pas kalitesi on libero icin yetersiz.
Soner cok kirilgan.
Bizim orta sahamiz daha ustun.
Ilk yari isi bitirmeliyiz.

Harvelli61
12.08.2018, 18:53
https://twitter.com/shtyn_hsyn/status/1028669837151809536

Bu şerefsiz haysiyet yoksunları ne sanıyor kendilerini iyice boku çıktı artık kim bunlar ya vallahi ceza yememek için zor tutuyorum kendimi

bilgehan83
12.08.2018, 18:54
Digitürk Play’e üye olduk ama maç ekranı açılmıyor hata veriyor ne yapmamız gerekiyor (belirtilen uygulamalar yüklü ayrıca)

Süper Golcü
12.08.2018, 18:54
kucka ve hatta onazi kendini gösterip fark yaratıcaksa bu sezonun ilk devresi son şansları, ya ligin en iyi orta sahalarından olabilirler, ya da aylak aylak gezerler ortalarıda yok

fadigaTS
12.08.2018, 18:55
Kamera ısınmalarda sürekli Ibanezi gösteriyor :)

Enes Başkaya60
12.08.2018, 18:56
Kamera ısınmalarda sürekli Ibanezi gösteriyor :)

Maçın yıldızı olacağını şimdiden görmüşler demek :D

gurur6134
12.08.2018, 18:57
Her hocanin bir prensi vardir unal hocaninki de ibanez anlasilan..otobana donmez insallah o kanat..

bahadır2561
12.08.2018, 18:58

Bu şerefsiz haysiyet yoksunları ne sanıyor kendilerini iyice boku çıktı artık kim bunlar ya vallahi ceza yememek için zor tutuyorum kendimi

Oç’larına bak hele.

Başkan demirörenle sırıtarak poz verir anca

Uğur Kalyoncu
12.08.2018, 18:59
Novak ı da çok beğenmediğimden bazen İbanez oynasın diyebilirdim ama bu maç o maç değil..

Ben Abdülkadirin sahada tehditkar olmasını isterim rakip kovalamasını değil .

Hoca illa cesur davranacaklarını Kucka Sosa yapıp solda sıfır Olcayı oynatsaydı...Bu şekilde hem Olcay İbaneze daha çok yardımcı olurdu hem de Abdulkadir daha özgür olurdu..

Neyse inşallah geriye düşmeyiz..

fadigaTS
12.08.2018, 18:59
Başakşehir stadına 2010-2011 şampiyonu Trabzonspor yazılı formalı taraftarı almamışlar.Ayrıca Gökhan Kılıç için oyna pankartı da sokulmamış.Rezillik.

El Cordobes
12.08.2018, 19:01
Cagliari maçında oynanmaya çalışılan oyuna bakarsak Yusuf ve Abdülkadir kanata hapsolmaz. Özellikle hücumda o boşluğu Pereira ve Ibanez doldurmaya çalışır ki Ibanez in hücum yönü dolayısıyla tercih edildiğini düşünüyorum. Oluşacak defansif boşlukları da Akbaş Toure ve Onazi üçlüsüyle kapatmaya çalışacak. Tek tek isimden ziyade takım olarak ne yaptığımız önemli. İyi olur inşallah...

Arda'
Her hocanin bir prensi vardir unal hocaninki de ibanez anlasilan..otobana donmez insallah o kanat..

o prensinde ısrar etmeye devam ederse 6. haftayı göremez gibi

Harvelli61
Digitürk Play’e üye olduk ama maç ekranı açılmıyor hata veriyor ne yapmamız gerekiyor (belirtilen uygulamalar yüklü ayrıca)

Hocam ben dün üye oldum fener-bursa maçını izledim sorunsuz bir şekilde hem bilgisayardan hemde smart tvden bi sıkıntı olmadı.

emrahtuna
12.08.2018, 19:02
rodallega sende iki senedir top oynayacaksın ha..elinde fırsat oyna işte

AnAKiN
12.08.2018, 19:06
maçı izleyerek sohbet etmek isteyen arkadaşlar özelden tınlatabilir renkdaşlar.

special one
12.08.2018, 19:06

Geçen yıl gördüğümüz muameleden sonra bu stada bir daha gitmeme kararı almıştım

Aynı düzen devam ediyor o.ç ları

hyasin61
12.08.2018, 19:09
Kazanan taraf olacagız insallah.Yusuf-Abdulkadır kaldığı yerden devam eder bunlara birde Sosa eklenir

Sefer A.
12.08.2018, 19:10

yau bizimkiler de bunlarin ne oldugunu biliyor, giy üzerine gerekirse 2 kisa kol ya da uzun kol, o kadarina bakmayacaklar ya... içeri girince çikarin hepsini, skiysa staddan disari çikarsinlar o kadar kisinin arasindan... hem basina daha fazla yansir olay, baskan maskan da görür,,, yok illa gözlerine sokacaz tisörtü, ondan sonra almayler, hayir sanki yeni düsmanlar bize bunlar, geçen seneyi de hatirliyoruz, akillanmayiz biz arkadas....
ayni bâzilarinin "yau abd bize düsmanlik ediy" diyenler gibi, he yok bilmiyorduk anasini satayim düsman olduklarini....

pankart olayi ayri, o tamâmen rezillik, onu gizleme ya da kamufle etmek mümkün degil tabi

My
12.08.2018, 19:10
Kardeşim, bu formayı çıkarırken bunu çıkaranı çıktığı yere geri kalan kendine taraftar diyenler sokamıyorsa yuh olsun. Başkan ve yöneticiler ne yapıyor? Hasan Tuncel felan başkana yönetiye haber etti. Bakalım ne aksiyon alacaklar? Toz kaldırmadan bu ya.şakların suyundan mı gidecekler yoksa taraftarlarının arkasında mı duracaklar.

https://s15.postimg.cc/4xicfu3x7/Screenshot_2018-08-12_H_seyin_Sahtiyan_on_Twitter.png

olcay_61
12.08.2018, 19:11
Başakşehir stadına 2010-2011 şampiyonu Trabzonspor yazılı formalı taraftarı almamışlar.Ayrıca Gökhan Kılıç için oyna pankartı da sokulmamış.Rezillik.

Nasıl almıyorlarmış o formayı, Öyle birşey olması imkansız. Ne giydiğine kim ne karışır yasal değil. Oyüzden inanmak istemiyorum bu olaya

odyseuys
12.08.2018, 19:13
yine acayip heyecan bastı arkadaş isterse takım u-19 takımıyla çıksın, öyle bir forma ki kazanmaya her daim aday...

rakip güçlü, rakip formda, rakip son derece organize ama rakip açısından bakınca karşındaki Trabzonspor arkadaş.

inşallah güzel bir başlangıç yapacağız sezona.

takımımıza başarılar...

Ufuk
12.08.2018, 19:14
Ya tribünler bomboş şu maçı evden izlemek nasıl zoruma gidiyor var ya.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

E. Okan Bülbül
Nasıl almıyorlarmış o formayı, Öyle birşey olması imkansız. Ne giydiğine kim ne karışır yasal değil. Oyüzden inanmak istemiyorum bu olaya

Yasa mı kaldı abi ülkede

Aydın Danış
Bizi hep germek bunların artık alışagelmiş hareketleri... Şu düzeni artık değiştirmeliyiz...

artvints
12.08.2018, 19:15
Aslında sağ içe Yusuf'u sol içe sosa'yi alıp abdülkadir'i merkeze çekebiliriz. Başakşehir'in orada hız zafiyeti var, Abdülkadir dengelerini bozar. bek kovalatmayalim adama.

Aydın Danış
12.08.2018, 19:16
Şu boşluk olan yerleri biz talep edip alamıyormuyduk ki acaba

special one
12.08.2018, 19:17
Hayde çocuklar , şunları delik deşik edin.

Yiğit Gayretli
12.08.2018, 19:19
Bu şeref yoksunlarını delik deşik etmemiz lazım bugün.

Hem saha içinde hem saha dışında fitil fitil getirmemiz lazım burunlarından.

alptug_kd
12.08.2018, 19:20
Arkadaşlar başım ağrıyor. İlaç varsa özelden verir misiniz? Bende bir tane vardı işe yaramıyor :(

sasone
12.08.2018, 19:21
Sırf Trabzonspor maçını izlemek için gidip Başakşehir kombinesi alan taraftarımıza da ayrı bir kıl oluyorum,şu Başakşehir'in 50 bin pasosunun yarısı Trabzonsporludur.
Kendi taraftarımız bile bu kadar duyarsız.

fadigaTS
Trabzonsporun kim olduğunu bu adilere hatırlatma zamanı.İnşallah kazanacağız.Beraberlik bile beni kesmez

Aydın Danış
Olcay Çakır beinsports da dimi sesini duyunca garipsedim :)

My
Arkadaş statda sanırım :)

https://s15.postimg.cc/q9ufr9sor/Screenshot_2018-08-12_3_Twitter.png

Hiç heyecanlı felan değildim durduk yere beni deli ettiler şu şerefsizleri yenmezsek içime oturur valla.

Numan Yerlikaya
12.08.2018, 19:22
Ünal hocam şu maçı eze eze al ki arkanda duralım bizde

Enaldo61
Lige bu maçı kazanarak başlarsak çok olumlu etki yapar.

Onun dışında berabere de kalsak, yenilsek de kötü geçer sezon.

gurur6134
Kardeşim, bu formayı çıkarırken bunu çıkaranı çıktığı yere geri kalan kendine taraftar diyenler sokamıyorsa yuh olsun. Başkan ve yöneticiler ne yapıyor? Hasan Tuncel felan başkana yönetiye haber etti. Bakalım ne aksiyon alacaklar? Toz kaldırmadan bu ya.şakların suyundan mı gidecekler yoksa taraftarlarının arkasında mı duracaklar.

https://s15.postimg.cc/4xicfu3x7/Screenshot_2018-08-12_H_seyin_Sahtiyan_on_Twitter.png

Cikmayalim maca klubun lisansli urunu sonucda almama gibi bir yetkileri yok olamaz birkez olsun dik duralim

olcay_61
12.08.2018, 19:23
Yasa mı kaldı abi ülkede

İyi ozaman herkes kendi kurallarını uygulasın, yolda giderken üzerindekini çıkar bunla burdan geçemezsin desin.

adiloş bebe
12.08.2018, 19:24
emre belezoğlu
Adebayor
Kerim frei
Napeoloini
mevlüt erdinç

Çok kuvvetli bir yedek kulubeleri var. Bizde ise Abdülkadir Parmak dışında maça etki edebilecek bir yedek oyuncu yok.

olcay_61
12.08.2018, 19:25
Arkadaş statda sanırım :)

https://s15.postimg.cc/q9ufr9sor/Screenshot_2018-08-12_3_Twitter.png

Hiç heyecanlı felan değildim durduk yere beni deli ettiler şu şerefsizleri yenmezsek içime oturur valla.

Kapıdaki lavuğun işgüzarlığıdır, yoksa öyle bi hakkı yok şikayet etsen dava açsan oturur aşağı lavuk

Nihat Güneş
12.08.2018, 19:26
Haydi bismillah ...