PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2018-2019 Sezon Öncesi Hazırlık Kampımız

Sayfa : [1] 2 3

selcuk
19.06.2018, 13:07
Trabzondaki kamp öncesi hazirliklara simdilik bu arkadaslar davet almis altyapidan

Cafer Tosun, Sefa Akgün, Ahmet Hakan Sevinç, Furkan Ödemiş, Murat Cem Akpınar, Ayberk Kardaş

hüseyin, abdurrahim, arda gibi fix kadroda olan isimleri tekrar yazmiyorum

Yiğit Gayretli
19.06.2018, 13:11
Trabzondaki kamp öncesi hazirliklara simdilik bu arkadaslar davet almis altyapidan

Cafer Tosun, Sefa Akgün, Ahmet Hakan Sevinç, Furkan Ödemiş, Murat Cem Akpınar, Ayberk Kardaş

Ebrar haricinde yetenekli başka genç var mı bilmiyorum ama sayı bence yeterli. Fazlası zarara yazar.

selcuk
19.06.2018, 13:14
Ebrar haricinde yetenekli başka genç var mı bilmiyorum ama sayı bence yeterli. Fazlası zarara yazar.

ayberk cagrilacagina mücaahit cakiri tercih ederdim

dünya kupasini alan kadrodan, arsinde cok iyi sezon gecirdi...

Samet Yildirim
19.06.2018, 17:14

Muhammet Besir de kampta olacakmis denilyior twitter da

selcuk
19.06.2018, 17:25
Muhammet Besir de kampta olacakmis denilyior twitter da

olabilir, ünal hoca istiyormus, özkan sümer yok demisti

ayrica dikkat edersen kamp öncesi hazirliklara yazdim

yazdigim oyuncular saglik kontrolu icin termini alinanlar, her zaman bu liste uzayabilir vs...

61_Hasan_69
20.06.2018, 03:46
olabilir, ünal hoca istiyormus, özkan sümer yok demisti

ayrica dikkat edersen kamp öncesi hazirliklara yazdim

yazdigim oyuncular saglik kontrolu icin termini alinanlar, her zaman bu liste uzayabilir vs...

Ünal hocanın Muhammeti isteyeceğini düşünmüyorum. Urfada iken cok olumlu seyler soylememisti onun icin

61_Hasan_69
20.06.2018, 03:47

Murat Cem icin cok sevindim gazetelerde hic ismi yoktu

cewat
25.06.2018, 17:54
Daha önce takımımızın 26 Haziran'da Trabzon'da toplanmaya başlayacağının açıklaması yapılmıştı. Son resmi açıklama ile kamp programı ve hazırlık maçları da belli oldu.

Takımımızın 1 Temmuz – 24 Temmuz tarihleri arasında Slovenya’da yapacağı kamp programı belli oldu.

Buna göre takımımız Triglav Kranj, Lokomotiva Zagreb ve Spartak Moskova olmak üzere üç ayrı hazırlık karşılaşması oynayacaktır.

Hazırlık maçlarımızın tarihleri şöyledir:

15 Temmuz 2018 - Triglav Kranj

17 Temmuz 2018 - Lokomotiva Zagreb

20 Temmuz 2018 - Spartak Moskova

İnşAllah hayırlı ve kazasız belasız bir kamp geçiririz.

UĞUR DURTAŞ
27.06.2018, 11:30
Yeni sezon hepimize hayırlı uğurlu olsun.
yeni sezonun ilk antremanı dün yapıldı.
38 gündür tatildelerdi futbolcular,
dün antremana gelmeyen 3 futbolcuvardı.
resmi sitemiz bununla ilgili bir haber yapmadı.
izin alarak mı gelmediler,yoksa izinsiz mi gelmediler.
ivedi açıkla yapılsın.
eğer izinsizce gelmediler se
başta sosa olmak üzere diğer roda ve estebana
çok ciddi ceza verilmesi taraftarıyım.
ulan bi kerede sorunsuz zamanında şu kampa gelin be.

merdeme
27.06.2018, 11:50
Sosa, Esteban ve Hugo için kampa katılmadıkları için tutanak tutulmuş. Muhtemelen birkaç gün içinde gelirler.

Şöyle de bir haber var:
Teknik Direktör Ünal Karaman yönetiminde gerçekleştirilen idmana Trabzonspor taraftarıda yoğun ilgi gösterdi. İdmana Milli takımlarda olduğu için izinli olan Onazi, Kucka, Yusuf Yazıcı, Novak’ın yanı sıra MR çekilen Kamil Ahmet ve izinli olan Burak Yılmaz, Aytaç katılmadı.

AYRINTILAR >>>https://www.61saat.com/futbol/trabzonspor-da-ilk-idmanda-3-isim-rotar-yapti-h553601.html

ivedi açıkla yapılsın.

selcuk
27.06.2018, 12:31
dün antrenmana katilanlar

- Onur Kıvrak
- Uğurcan Çakır
- Furkan Taş
- Joao Pereira
- Hüseyin Türkmen
- Mustafa Akbaş
- Luis İbanez
- Hasan Batuhan Artarslan
- Cafer Tosun
- Murat Cem Akpınar
- Matus Bero
- Yüksel Şişman
- Abdulkadir Parmak

- Abdülkadir Ömür
- Olcay Şahan
- Ali Han Tunçer
- Ahmet Hakan Sevinç
- Fabian Castillo
- Ramil Sheydaev
- Muhammet Beşir

alper*
27.06.2018, 12:34
Hayret, nasıl oldu da Spartak Moskova ile bir maç ayarlandı.

alone_6161
27.06.2018, 13:46
Esteban bile sallamıyor bizi. Güleriz ağlanacak halimize.

muratt
27.06.2018, 15:37
Sosa, Esteban ve Hugo için kampa katılmadıkları için tutanak tutulmuş. Muhtemelen birkaç gün içinde gelirler.

Şöyle de bir haber var:
Teknik Direktör Ünal Karaman yönetiminde gerçekleştirilen idmana Trabzonspor taraftarıda yoğun ilgi gösterdi. İdmana Milli takımlarda olduğu için izinli olan Onazi, Kucka, Yusuf Yazıcı, Novak’ın yanı sıra MR çekilen Kamil Ahmet ve izinli olan Burak Yılmaz, Aytaç katılmadı.

AYRINTILAR >>>https://www.61saat.com/futbol/trabzonspor-da-ilk-idmanda-3-isim-rotar-yapti-h553601.html

Bence bunun bir haber niteliği yok. Bu arkadaşlar kampa katılmış olsalardı eğer bu bir haber olabilirdi. Bu bakımdan, illa bir haber yapılacaksa bence Castillo'nun kampa katılmış olması haber yapılabilir. İlginç hakkatten, niye katılmış ki acaba. Yoksa acaba içinde hala bir istek var mı ? Merak ettim, eğer istekliyse kazanmaya değer bir oyuncu kendisi.

muratt
27.06.2018, 15:42
dün antrenmana katilanlar

- Onur Kıvrak
- Uğurcan Çakır
- Furkan Taş
- Joao Pereira
- Hüseyin Türkmen
- Mustafa Akbaş
- Luis İbanez
- Hasan Batuhan Artarslan
- Cafer Tosun
- Murat Cem Akpınar
- Matus Bero
- Yüksel Şişman
- Abdulkadir Parmak

- Abdülkadir Ömür
- Olcay Şahan
- Ali Han Tunçer
- Ahmet Hakan Sevinç
- Fabian Castillo
- Ramil Sheydaev
- Muhammet Beşir

Arkadaşlar kimse kendini kandırmasın, böyle bir kadronun katıldığı antremanla sezon açılmış olmaz. Bu ne ? Buradan Onur, Perreira, Castillo bir Abduş'u çıkart hiçbiri bilinmedik adamlar. Bunun ismi "Trabzonspor sezon hazırlıklarına başladı" olmaz. Kendimizi kandırmayalım. Bunun ismi olsa olsa "Trabzonspor'da sezon öncesi çalışma yapan genç oyunculara Onur ve Perreira'da katıldı" gibi birşey olur en fazla. Bu adamların hangisi yeni sezonda oynayacak ki bunu adı sezon öncesi hazırlığı olsun.

Yıllardır kamp kamp diye yırtınıyoruz, iyi bir kamp sezonun performansını yarı yarıya belirler diyoruz, hala transferler son gün gelir, kamp boyunca da teknik direktörler sezon içinde takıma giremeyecek adamlarla zaman kaybederleri Halilodzic 1 ay kamp yaptı sonra geldi 20 transfer olmuştu, ne anladım o kamptan ben şimdi. Geçen sene Kucka, Sosa ve Burak kampa katılsalar mesela böyle mi olurdu. Ama yok biz böyle genç arkadaşları antremana çağıralım, sonra da bunun adına sezon hazırlıklarına başladık diyelim. Ne güzel iş. Böyle böyle kendimizi kandırıyoruz, sonra lig başlayınca gerçek dünyayı görüp şaşırıyoruz. Ne bekliyorduk ki, bu FM mi senin son gün yaptığın transfer gelsin takır takır oynasın.

selcuk
27.06.2018, 16:22
http://www.tff.org/default.aspx?pageID=274&ftxtID=29537

eger yönetim abdülkadiri yollamiyorsa bu hareketinden dolayi tebrik ederim

UĞUR DURTAŞ
28.06.2018, 17:28
ivedi açıkla yapılsın.

Burak efendiye ne izni verildi kardeşim,adam tatilde niçin antremanlara katılmıyor
aytaç ta öyle niçin izinli sezon bitti tatile girdiler bunlar neyin izinleri anlamış değilim.
yetkililerin bizleri ciddiye alarak sağlıklı açıklama yapması lazım.
sonra sezon başlar yok efendim o ülkesinden geç döndü...
yok efendim onun şu sorunu vardı...
bunun şu sorunu vardı...
ben onu bunu bilmem sezon başı nasıl başlarsak öyle gider
yaşım 45
bir kerede kardeşim yaz tatili dönüşü belirlenen gün ve saatte şehirde olun.
ondan sonrada benden sosa ya roda ya estebana saygı,sabır ve destek istiyorlar
geçin bu işleri.

jairzinho
28.06.2018, 19:43
sosa esteban ve hügo uzun uçak yolculuğundan dolayı kendilerinde 2 gün fazla tatil yapma hakkı görmüş olabilirler.gerçi castillo da uzun yolculuk yaptı ama herhalde ceza yemeyeyim diye tatilinden feragat etmiş olabilir.güney amerika yolculuğu uzun saatler alıyor aga.yönetim bunu hesaplamalı idi.

Erkan A.
29.06.2018, 22:32
renktaslar kamp neden slovenyada olacak?

trabzondan daha sicak olur slovenya benim bildigim , keske trabzon yaylalarinda bir yerde tessislerimiz olsaydi ne güzel olurdu

Ozan Yılmaz
29.06.2018, 23:00
Yeni sezon için ilgili başlık:

https://forum.bordomavi.net/showthread.php/55734-2018-2019-Sezon-%D6ncesi-Haz%FDrl%FDk-Kamp%FDm%FDz

Saint Castillo
30.06.2018, 00:45
http://www.trabzonspor.org.tr/tr/haberler/guncel-haberler/aksam-antrenmanimiz-tamamlandi-6-29-2018#

geceye güzel bir fotoğraf bırakmak istedim ama beceremedim sanırım

Sefer A.
30.06.2018, 04:04
ben de bir seyler denedim ama sanirim forum resmin boyutunu düsürüyor bilgisayardan yükleyince

jairzinho
30.06.2018, 16:24
sefa akgün neden kampa katılmadı acaba? 18 yaşında ve her yaş kategorisinde milli formayı giymiş.

https://www.transfermarkt.de/sefa-akgun/detaillierteleistungsdaten/spieler/321705

ayrıca mutlaka sözleşme uzatılmalı.net. 2019 da sözleşmesi bitiyor.

bu arada savaş çakır nerde aga.son iki sezonda gayet güzel istatistik yapmış

https://www.transfermarkt.de/savas-cakir/detaillierteleistungsdaten/spieler/400276

selcuk
01.07.2018, 14:05
Slovenya kampına katılacak futbolcularımızın listesi:Abdulkadir Ömür, Abdulkadir Parmak, Ahmet Hakan Sevinç, Alihan Tunçer, Bahadır Güngördü, Batuhan Artarslan, Burak Yılmaz, Cafer Tosun, Esteban Alvarado, Fabian Castillo, Filip Novak, Furkan Taş, Hugo Rodallega,Hüseyin Türkmen, Joao Pereira, Jose Sosa, Juraj Kucka, Kamil Ahmet Çörekçi, Luis Ibanez, Muhammet Beşir, Murat Cem Akpınar, Mustafa Akbaş, Olcay Şahan, Ogenyi Onazi, Onur Kıvrak, Uğurcan Çakır, Yusuf Yazıcı, Yüksel Şişman

28

artvints
01.07.2018, 14:08
Ibanez, Yüksel yerine 2, 3 daha genç götürülebilirdi.

61_Hasan_69
01.07.2018, 14:39
Ibanez, Yüksel yerine 2, 3 daha genç götürülebilirdi.

Bunlara ne kadar zamanında begesemde Abdulkadir Parmak ve yine yasi gençlikten çıkmış Ali Han'da eklenebilir

artvints
01.07.2018, 14:46
Bunlara ne kadar zamanında begesemde Abdulkadir Parmak ve yine yasi gençlikten çıkmış Ali Han'da eklenebilirOnları da yazacaktım da Abdülkadir'in belli bir yeteneği var, ali han'a da kanat bölgesindeki eksiklikten dolayı birşey demiyorum.

Arda, behlül, sefa, rahim, serkan, Furkan gelse daha iyi olurdu.

Sadece stoper mevkisi için yunus emre, mücahit gibi yaşı daha yüksek oyuncular çağrılabilirdi.

Ecthelion
01.07.2018, 15:17
Slovenya kampına katılacak futbolcularımızın listesi:Abdulkadir Ömür, Abdulkadir Parmak, Ahmet Hakan Sevinç, Alihan Tunçer, Bahadır Güngördü, Batuhan Artarslan, Burak Yılmaz, Cafer Tosun, Esteban Alvarado, Fabian Castillo, Filip Novak, Furkan Taş, Hugo Rodallega,Hüseyin Türkmen, Joao Pereira, Jose Sosa, Juraj Kucka, Kamil Ahmet Çörekçi, Luis Ibanez, Muhammet Beşir, Murat Cem Akpınar, Mustafa Akbaş, Olcay Şahan, Ogenyi Onazi, Onur Kıvrak, Uğurcan Çakır, Yusuf Yazıcı, Yüksel Şişman

28
Bero??

Ahmet Aksu
01.07.2018, 15:34
o kadar efsane bir kamp kadrosu ki :D
defansta estebanı oynatırlar lige hazırlık için :D
ayrıca beronun olmamasına sevindim çok düz bir oyuncu oynamak için bir fark yaratamadı. altyapıda sürüsüne aynı tip oyuncu var.
bero harici gitmesi gereken 3-4 yabancı daha var.

28

Sefa
01.07.2018, 19:24
Stopersiz kamp çok gülünç bir olay..

merdeme
02.07.2018, 17:42
Birinci kamp yerimiz:

Hotel Brdo
Kranj, Slovenya

https://www.google.com/maps/@46.2727795,14.3786541,683m/data=!3m1!1e3?hl=tr

Slovakya Samorin'deki tesis (X-Bionic) çok mu pahalı bilmiyorum ama orası buradan daha iyiydi.

selcuk
02.07.2018, 19:10
Birinci kamp yerimiz:

Hotel Brdo
Kranj, Slovenya

https://www.google.com/maps/@46.2727795,14.3786541,683m/data=!3m1!1e3?hl=tr

Slovakya Samorin'deki tesis (X-Bionic) çok mu pahalı bilmiyorum ama orası buradan daha iyiydi.

samorin slovakyanin rivasi, harika bir tesis ve bize yari fiyatinaydi ilk biz gittik diye. karsiliginda her platformda ismimizlen reklam yapiyorlar

malesef secim yüzünden vaktinde rezervasyon yapmadik, biz gec kalinca bizden orayi duyan senol hoca kapti, dün hakan gündogar dedi 2 yildir istedikleri tesiste sonunda kamp rezervasyonu buldular diye

gecen senede gs uefada erken elenince burada gec kamp yapmisti, sezona nasil girdikleri ortada...

ins. seneye samorin tekrar önceligi bize tanir

ilelebeTS
02.07.2018, 20:47
En fazla 2-3 transfer yapılacağı için, uzun zamandır ilk defa tam kadroya yakın olarak ilk kampa katılmamız güzel. 2 stoperi ilk kampa yetiştirirsek, bu sene ligin gizli zirve takımlarından olabiliriz.

Saint Castillo
02.07.2018, 23:43
https://www.youtube.com/watch?v=xmdRTkc_Y04

merdeme
03.07.2018, 09:59
samorin slovakyanin rivasi, harika bir tesis ve bize yari fiyatinaydi ilk biz gittik diye. karsiliginda her platformda ismimizlen reklam yapiyorlar

malesef secim yüzünden vaktinde rezervasyon yapmadik, biz gec kalinca bizden orayi duyan senol hoca kapti, dün hakan gündogar dedi 2 yildir istedikleri tesiste sonunda kamp rezervasyonu buldular diye

gecen senede gs uefada erken elenince burada gec kamp yapmisti, sezona nasil girdikleri ortada...

ins. seneye samorin tekrar önceligi bize tanir
İlk biz gittik diye öncelik hakkı tanırlar mı acaba? Ya çok önceden rezervasyon yapmak gerekiyordur ya da daha çok para vermek.

selcuk
03.07.2018, 19:51
İlk biz gittik diye öncelik hakkı tanırlar mı acaba? Ya çok önceden rezervasyon yapmak gerekiyordur ya da daha çok para vermek.

öncelik hakki sanmiyorumda bize her zaman ek indirim olacagina eminim

orda bizi gercekten sevdiler, halki bile bizim kaskolu vs görünce yüzü gülüyor vs...
gs li arkadaslarda öyle olmamis, sadece tribünlere vs. almislar
biz takimlan büfeye bile alinmisdik, ayni masada sohbet vs...
ndoye az daha kamptan kaciriyorduk nargile icmeye, o kadar yani...

merdeme
04.07.2018, 09:50
ndoye az daha kamptan kaciriyorduk nargile icmeye, o kadar yani...

Keşke kaçırıp uzak bi yere bıraksaydınız :(

:cool:

riv riv riv
04.07.2018, 10:07
Yıllar sonra beklentinin olmadığı bir sezon geçireceğiz.

Doğukan Uçan
04.07.2018, 10:16
bence 2 rus takımına da yeniliriz diğer takım da iyiye benziyor.

halilaziz61
04.07.2018, 10:59
Muhammed beşir den hala ümitli olanlar var başta da Ünal hoca

Süper, çok zekice, dahiyane

Doğukan Uçan
04.07.2018, 13:50
muhammet beşir samsunu küme düşürdü giresun maçında 1-0 öndeyken karşı karşıya %100 lük pozisyonu atamadı maçı 2-1 kaybettiler. çok boş bir oyuncu ts seviyesinde değil.

muratt
04.07.2018, 14:36
Muhammed beşir den hala ümitli olanlar var başta da Ünal hoca

Süper, çok zekice, dahiyane

muhammet beşir samsunu küme düşürdü giresun maçında 1-0 öndeyken karşı karşıya %100 lük pozisyonu atamadı maçı 2-1 kaybettiler. çok boş bir oyuncu ts seviyesinde değil.

Sadi Hoca varken bu çocuk iyi maçlar çıkartmıştı. Fiziği sürati gol vuruşu hırsı felan ümit veriyordu. Hepimiz heyecanlanmıştık. Geride kalan 2-3 senede ne yaptı bu arkadaş hep mi geriye gitti, çok enteresan. Hiç mi üzerine koyamamış, hiç mi gelişememiş ? Yani sizce de bir gariplik yok mu bu işte ?

Doğukan Uçan
04.07.2018, 23:15
Sadi Hoca varken bu çocuk iyi maçlar çıkartmıştı. Fiziği sürati gol vuruşu hırsı felan ümit veriyordu. Hepimiz heyecanlanmıştık. Geride kalan 2-3 senede ne yaptı bu arkadaş hep mi geriye gitti, çok enteresan. Hiç mi üzerine koyamamış, hiç mi gelişememiş ? Yani sizce de bir gariplik yok mu bu işte ?

kardesim bu cocuk gol atar ama trabzonspor'un forveti olabilecek bir kapasitede değil sadece anadolu takımlarında iş yapar. çok düz bir forvet pek bir özelliği yok. emin ol bunun gibi binlerce çocuk vardır trabzon amatör liglerinde

riv riv riv
05.07.2018, 13:32
Beşir'de futbolculuk mayası yok.
Esnek değil, çalım kabiliyeti yok, son vuruş tekniği yok.
Malesef...

ESER
05.07.2018, 15:11
samsun'u kume düsüren ayaklari dert görmesin. aferin Besir'e

selcuk
05.07.2018, 15:17
samsun'u kume düsüren ayaklari dert görmesin. aferin Besir'e

asliinda alakasi yok

5 forvetten en az oynatilmasina ragmen takimin en cok gol ataniydi besir

34 maclik maratonda 1 macta kacirdigin gollen küme düsmezsin

Özkan Şentürk
05.07.2018, 20:11
Yerlici tayfanın leş haberleri başladı medyada:)

Beşir ve Tosun çok göze batiyormus. Lan daha cift kale bile yapmadılar , açma germe yaparken mi göze batmislar.

Ozan Yılmaz
05.07.2018, 20:57
Dördüncü hazırlık maçımızı Al Duhail ile oynayacağız

https://t.co/e6UH9xMO5w

https://t.co/2DsXjemnLp

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında 15 Temmuz’da Triglav Kranj, 17 Temmuz’da Lokomotiva Zagreb ve 20 Temmuz’da Spartak Moskova’yla birer hazırlık maçı oynayacak olan takımımız, dördüncü maçında 23 Temmuz Pazartesi günü saat 18.00’da Katar Ligi Şampiyonu Al Duhail ile karşılaşacak.

Avusturya’nın Villach Stadyumu’ndaki karşılaşma YouTube kanalımızdan canlı olarak takip edilebilecek.

Faruk BERBER
05.07.2018, 20:59
Muhammet Beşir falan övülüyor. Kafayı yiyeceğim ya asjhdasjdhşkajsda

Allah akıl fikir versin.

Fatih Çelik
05.07.2018, 21:38
Muhammet Beşir falan övülüyor. Kafayı yiyeceğim ya asjhdasjdhşkajsda

Allah akıl fikir versin.

Kampın yıldızı haberi gelir 2-3 güne.

selcuk
05.07.2018, 21:40
jo jo testi yapmis bizimkiler

https://www.youtube.com/watch?v=y6anJmTDmtM

abdus ve yusuf disi gencler kalmis, ibanez lider bitirmis

ilyskm
05.07.2018, 22:26
İbanez??? Bir de top oynamayı bilse!!!

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

selcuk
05.07.2018, 22:52
İbanez??? Bir de top oynamayı bilse!!!

adamda saglam ciger varmis

en zayiflar sirasiylan: yüksel, besir, rodallega

Ozan Yılmaz
05.07.2018, 23:41
adamda saglam ciger varmis

en zayiflar sirasiylan: yüksel, besir, rodallegaFinale kaldığı isim de novak olmuş :)

selcuk
06.07.2018, 03:32
Finale kaldığı isim de novak olmuş :)

kuzeylilerde bence bu son derece normal

Ozan Yılmaz
06.07.2018, 09:16
kuzeylilerde bence bu son derece normalBence kadrodaki iki sol bek olarak işi inada ve yarışa çevirmişlerdir, Ibanezin mücadeleyi bırakmaması güzel gelişme.

merdeme
06.07.2018, 09:30
http://www.trabzonspor.org.tr/download/images/33_9267134757.jpg

oguzkoc
06.07.2018, 09:36

bu çocukta bi ergin keleş görüyorum ben. Umudumuz var ama sonuç hüsran olacak

selcuk
06.07.2018, 10:24
Bence kadrodaki iki sol bek olarak işi inada ve yarışa çevirmişlerdir, Ibanezin mücadeleyi bırakmaması güzel gelişme.

jojo da nabzina göre eleniyorsun, inat felan yaptin mi daha önce elenirsin

yasinylmz
06.07.2018, 11:49
En çok Caferi merak ediyorum. Umarım elinden geleni yapıyordur. Ünal hoca'nın gözüne girmesi çok önemli.

alper*
06.07.2018, 12:34
Tam 1 kolej takımı havası var. Stoperler de gelse Türkiye Kupası'nda çeyrek final işten bile değil.

selcuk
06.07.2018, 13:28
barış yurdusevenâ€Verifizierter Account @barisssn (https://twitter.com/barisssn)<small class="time" style="font-size: 14px; color: rgb(101, 119, 134); margin-right: 5px; white-space: nowrap;"> 19 Min.Vor 19 Minuten (https://twitter.com/barisssn/status/1015176235394183168)</small><button class="ProfileTweet-actionButton u-textUserColorHover dropdown-toggle js-dropdown-toggle" type="button" aria-haspopup="true" style="color: rgb(101, 119, 134); font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; font-size: 16px; line-height: 1; font-family: inherit; margin: 0px; overflow: visible; cursor: pointer; background-image: initial; background-position: initial; background-size: initial; background-repeat: initial; background-attachment: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; border-width: 0px; border-style: initial; border-color: initial; padding: 2px 9px; transition: box-shadow 0.15s ease-in-out; position: relative;">Mehr
</button>

Özellikle Kucka Milan'da ki seviyesini dahi zorluyor.Burak Yılmaz: istekli daha da önemlisi samimi...Uğurcan: Her geçen gün büyük kaleci olmak yolunda daha da katediyor...Yusuf ve Abdülkadir : ikisi de çok iyi ve sahipleniyor...Ünal Karaman: Baba abi kardeş teknik direktör

yorumsuz6117
06.07.2018, 13:35
Yeni sezon yeni umutlar demek istiyorum ama Trabzonspor'da umut hep hüsrana dönüşmüştür.. Ünal Karaman ne kadar düzgün karakterli birisi olsa da teknik direktör olarak malesef son derece yetersiz bir isim , yine bir yanlış teknik direktör seçimi olarak görüyorum.. İnşallah haksız çıkartır bizi..

Arda'
06.07.2018, 13:37
barış yurduseven‏Verifizierter Account @barisssn (https://twitter.com/barisssn)<small class="time" style="font-size: 14px; color: rgb(101, 119, 134); margin-right: 5px; white-space: nowrap;"> 19 Min.Vor 19 Minuten (https://twitter.com/barisssn/status/1015176235394183168)</small><button class="ProfileTweet-actionButton u-textUserColorHover dropdown-toggle js-dropdown-toggle" type="button" aria-haspopup="true" style="color: rgb(101, 119, 134); font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; font-size: 16px; line-height: 1; font-family: inherit; margin: 0px; overflow: visible; cursor: pointer; background-image: initial; background-position: initial; background-size: initial; background-repeat: initial; background-attachment: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; border-width: 0px; border-style: initial; border-color: initial; padding: 2px 9px; transition: box-shadow 0.15s ease-in-out; position: relative;">Mehr
</button>

Özellikle Kucka Milan'da ki seviyesini dahi zorluyor.Burak Yılmaz: istekli daha da önemlisi samimi...Uğurcan: Her geçen gün büyük kaleci olmak yolunda daha da katediyor...Yusuf ve Abdülkadir : ikisi de çok iyi ve sahipleniyor...Ünal Karaman: Baba abi kardeş teknik direktör

Sonuç; 6. hafta 3 mağlubiyet 2 beraberlik, yönetim istifa, Onur kaleci değil, Şenol Güneş gelsin.

selcuk
06.07.2018, 15:01
https://pbs.twimg.com/media/Dha2IBqXcAAqRDR.jpg

Bera B.
06.07.2018, 16:10
barış yurduseven‏Verifizierter Account @barisssn (https://twitter.com/barisssn)<small class="time" style="font-size: 14px; color: rgb(101, 119, 134); margin-right: 5px; white-space: nowrap;"> 19 Min.Vor 19 Minuten (https://twitter.com/barisssn/status/1015176235394183168)</small><button class="ProfileTweet-actionButton u-textUserColorHover dropdown-toggle js-dropdown-toggle" type="button" aria-haspopup="true" style="color: rgb(101, 119, 134); font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; font-size: 16px; line-height: 1; font-family: inherit; margin: 0px; overflow: visible; cursor: pointer; background-image: initial; background-position: initial; background-size: initial; background-repeat: initial; background-attachment: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; border-width: 0px; border-style: initial; border-color: initial; padding: 2px 9px; transition: box-shadow 0.15s ease-in-out; position: relative;">Mehr
</button>

Klasik züğürt tesellisi. Benim karnım sezon öncesi kamp haberlerine tok.

yasinylmz
07.07.2018, 11:55
https://www.youtube.com/watch?v=pQGaUcptSK4
Cafer ve Hüseyin'in röportajı

yasinylmz
07.07.2018, 11:55
https://www.youtube.com/watch?v=YsZ70PvCA_0
Kuco'nun röportajı

ilelebeTS
07.07.2018, 15:10
Kondisyon harici sürekli pas çalışması yaptırıyor Ünal hoca. En iyi haber bu. Geçen sezon neydi öyle ileri top şişir, bam güm oyna.

Top sende kalacaksa evvela pas yapmayı bilmelisin. Bol pas yaparak oyunu biz yönlendirmeliyiz. Bunu yapabilirsek rakibe de çok az pozisyon veririz.

selcuk
07.07.2018, 15:31
https://www.youtube.com/watch?v=pQGaUcptSK4
Cafer ve Hüseyin'in röportajı

cafer 4 - 4 lük. konusuguda, oyunuda...
süper ligde kac oyuncu böyle serbest konusur

yasinylmz
07.07.2018, 16:00
cafer 4 - 4 lük. konusuguda, oyunuda...
süper ligde kac oyuncu böyle serbest konusur
Aynen benimde dikkatimi o çekti. Kendisini iyi yetiştirdiği belli. Türk futbolcuları genelde kendilerini ifade edemezler. Röportajlarda belli başlı kalıp sözcükler dışında ağızlarından bir şey çıkmaz.

Ali İhsan
07.07.2018, 16:05
https://pbs.twimg.com/media/Dha2IBqXcAAqRDR.jpg
Hoca elindeki tek stopere sarılmış, bırakmıyor

Vay arkadaş koca takım kampa tek stoper (o da en iyi ihtimalle 4. stoper olması gereken Akbaş) ile gidiyor

selcuk
07.07.2018, 17:03
Aynen benimde dikkatimi o çekti. Kendisini iyi yetiştirdiği belli. Türk futbolcuları genelde kendilerini ifade edemezler. Röportajlarda belli başlı kalıp sözcükler dışında ağızlarından bir şey çıkmaz.

abdülkadir, yusuf da öyle, kulübün basarisi bence

Uğur KÜÇÜK
07.07.2018, 17:26
Kucka'nın Ünal Karaman ile ilgili söylediği sözler çok hoşuma gitti.
Oyunculardan ne istediğini açık ve net şekilde anlatabiliyor demek ki.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Onur Erçetin
07.07.2018, 19:16
jo jo testi yapmis bizimkiler
abdus ve yusuf disi gencler kalmis, ibanez lider bitirmis

Murat Cem,Cafer Tosun,Ahmet Hakan Sevinç

Bu oyuncu arkadaşlarımız eğer bu testten kalmışlarsa maks. kaç dakika ortalamanın üzerinde bir performans gösterebilirler ?

Yetenekli arkadaşlarımızın mutlaka en az 45 dk oynayabilmeleri lazım.

Mesut
07.07.2018, 19:21
61 -Abdülkadir
Güzel oldu bir hamle daha olursa tadından yenmez
10-Yusuf Yazıcı

selcuk
07.07.2018, 20:25
Murat Cem,Cafer Tosun,Ahmet Hakan Sevinç

Bu oyuncu arkadaşlarımız eğer bu testten kalmışlarsa maks. kaç dakika ortalamanın üzerinde bir performans gösterebilirler ?

Yetenekli arkadaşlarımızın mutlaka en az 45 dk oynayabilmeleri lazım.
bu testin yarimi ceyregi yok, toplamda her seferde hizlanarak 8 dk da 2 km kat ediyorsun

45 dakika sorun etmez düsünüyorum

sanirim <!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --><!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> Fatih Çelik bu konuya daha hakimdir

Soner Albayrak
07.07.2018, 21:42
</button>

Barış Yurduseven twitini taslaklardan çıkarmış :)

Fatih Çelik
07.07.2018, 22:01
bu testin yarimi ceyregi yok, toplamda her seferde hizlanarak 8 dk da 2 km kat ediyorsun

45 dakika sorun etmez düsünüyorum

sanirim <!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --><!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> Fatih Çelik bu konuya daha hakimdir

Test ile ilgili direkt bir bilgim olmamakla beraber internette hızlıca bir araştırma yaptım:

http://www.tffhgdistanbul.org.tr/yeni-kondisyon-testi-yo-yo-nedir/

http://i.hizliresim.com/Q2Q4kG.png

Buradan bir fikre varılabilir test değerlerini bilmediğimiz için pek bir yorum yapamayacağım ama yoğun tempolu bir ligimiz ve oyunumuz yok genç oyuncularımızın 45 dkyı çıkarabileceğini düşünüyorum

Mesut
07.07.2018, 23:07
Burak Yılmaz'ın Muhammet Beşir ile ilgilenmesini paylaşım yapmasını önemsiyorum.İdolu olan oyuncu ile birlikte antraman yapmak vakit geçirmek kendisi için son derece önemli.Burak eğer tecrübelerini Beşir'e aktarır bize kazandırırsa değil 3.5 milyon 5 milyon Euro bile alsın

selcuk
07.07.2018, 23:58
sanki her gün biraz daha parliyor
https://resmim.net/f/t4PNB4.jpg?v=0720182301110200
masallah

Doğukan Uçan
08.07.2018, 00:32
bizim çocuklar turp gibi :D bol bol hamsi,lahana, mısır ekmekli yoğurt yedirin :D :D

yasinylmz
08.07.2018, 02:58
Burak Yılmaz'ın Muhammet Beşir ile ilgilenmesini paylaşım yapmasını önemsiyorum.İdolu olan oyuncu ile birlikte antraman yapmak vakit geçirmek kendisi için son derece önemli.Burak eğer tecrübelerini Beşir'e aktarır bize kazandırırsa değil 3.5 milyon 5 milyon Euro bile alsın

Muhammed Besir icin cok tembel deniliyordu. Burak'i burak yapan yetenekleri degil cok hirsli olmasiydi. Belli bir yastan sonra patlama yasamasi bunun en iyi ornegi 25 yasindan sonra bambaska bir oyuncuya evrildi. Muhammed' e bunu asilasa yeterli olur.

halilaziz61
08.07.2018, 08:51
Muhammed beşir topçu mopcu değil
Hatta Ramil in iki tık altı

Yani hayal kurmanın da bir mantığı olacak, kimse Yusuf Abdülkadir performansı beklemiyor ama adamda teknik yok şut yok çalım atma yeteneği yok, hız yok bir kalıp var onu da kullanamiyor, forvet olacak ha?

Ya güldürmeyin adamı sonra burda çok soversiniz Beşir e.

Hakkaten futbol bu kadar zor bir şey değil.
Futbolcu olan kendini belli ediyor zaten.
Ama biz ne hikmetse bakırı altına çevirebileceğimizi düşünüyoruz

Mesut
08.07.2018, 09:57
Sövmekse Fatih Tekke'ye bile sövuldu burada Beşir yetenekli bir futbolcu alt yapıda maclarina bakabilirsiniz. PTT ligde azımsanmayacak bir performans gösterdi genç futbolcuyu bu kadar gömmeye gerek yok.

halilaziz61
08.07.2018, 12:11
Sövmekse Fatih Tekke'ye bile sövuldu burada Beşir yetenekli bir futbolcu alt yapıda maclarina bakabilirsiniz. PTT ligde azımsanmayacak bir performans gösterdi genç futbolcuyu bu kadar gömmeye gerek yok.

Yetenekli filan değil
Ben canlı izledim maçlarını tam bir overrated.
Yetenek Abdülkadir yusuftur.

Beşir tayfun cora düzeyinde bir topçudur.
Ha bu bizde iş yapar derseniz buyrun kullanın

bahadır2561
08.07.2018, 12:14

Beşir’in akrabası filan mısın? Savunuyorsun da.

Geçenlerde Sefa için olumlu görüşlerde bulunanlara bunu demiştin de o yüzden sordum.

Mesut
08.07.2018, 12:19
Beşir’in akrabası filan mısın? Savunuyorsun da.

Geçenlerde Sefa için olumlu görüşlerde bulunanlara bunu demiştin de o yüzden sordum.

:) Ben savunmuyorum sadece Burak idolü tecrubesini aktarırsa forvet kazanırız onu diyorum.
Beşir ile herhangi bir bağım yoktur :)

bahadır2561
08.07.2018, 12:39
:) Ben savunmuyorum sadece Burak idolü tecrubesini aktarırsa forvet kazanırız onu diyorum.
Beşir ile herhangi bir bağım yoktur :)

Demek ki Sefa için bir şeyler söyleyenler de fikirlerini beyan ediyorlarmış :)

Nazim Can
08.07.2018, 13:07
sanki her gün biraz daha parliyor
https://resmim.net/f/t4PNB4.jpg?v=0720182301110200
masallah

Insallah dedigin gibi tutar.

Mesut
08.07.2018, 13:29
Demek ki Sefa için bir şeyler söyleyenler de fikirlerini beyan ediyorlarmış :)

Sefa ile M.Beşir'in alakası ne anlamadım biri kulübün futbolcusu diğerin Erzurumsporun oyuncusu kıyas dahi edilmez :)

bahadır2561
08.07.2018, 14:30
Sefa ile M.Beşir'in alakası ne anlamadım biri kulübün futbolcusu diğerin Erzurumsporun oyuncusu kıyas dahi edilmez :)

Ee o zaman niye yazıyordun konuyla ilgili :)

Mesut
08.07.2018, 15:39
Ee o zaman niye yazıyordun konuyla ilgili :)

Hocam iyi misin konuyla ilgili düşüncelerimi yazarken sana mı soracağım.Sefa konusunda kulüp haklı bunu herkes kabul ederken Beşir ile ilgili yorumlarım seni niye rahatsız etti.Takım bir forvet oyuncusu kazansa zoruna mı gidecek onu anlamadım.Sefa gitmiş bitmiş takım da kalsa onun içinde söylerdim kazanılsa diye neyin peşindesin anlamadım.

bahadır2561
08.07.2018, 18:28
Hocam iyi misin konuyla ilgili düşüncelerimi yazarken sana mı soracağım.Sefa konusunda kulüp haklı bunu herkes kabul ederken Beşir ile ilgili yorumlarım seni niye rahatsız etti.Takım bir forvet oyuncusu kazansa zoruna mı gidecek onu anlamadım.Sefa gitmiş bitmiş takım da kalsa onun içinde söylerdim kazanılsa diye neyin peşindesin anlamadım.

Ya birader asıl sen iyi misin? Mevuzyu anlayamadın mı

Sefa olayı ile ilgili Sefa lehine yazanlar için bunlar kesin akrabasıdır minvalinde yazı yazdın mı, yazdın.

Diyorum ki herkes farklı düşünebilir. Şimdi de sen Beşir’i övüyorsun. Beşir’i övdüğün için akrabası dostu yaftası yemek yakışır mı?

Birileri bir şey yazdığı zaman karşı düşünceni yaz geç yaftalamayı bırak.

Daha da anlamadıysan yapacak bir şey yok.

Mesut
08.07.2018, 20:13
Ya birader asıl sen iyi misin? Mevuzyu anlayamadın mı

Sefa olayı ile ilgili Sefa lehine yazanlar için bunlar kesin akrabasıdır minvalinde yazı yazdın mı, yazdın.

Diyorum ki herkes farklı düşünebilir. Şimdi de sen Beşir’i övüyorsun. Beşir’i övdüğün için akrabası dostu yaftası yemek yakışır mı?

Birileri bir şey yazdığı zaman karşı düşünceni yaz geç yaftalamayı bırak.

Daha da anlamadıysan yapacak bir şey yok.

Yav amma uzattın kardeşim.Sefa olayında yanlışı körü körüne savunuluyorsa bu taraf tutmaktır . Doğruysa doğrudur yanlışsa yanlıştır bana göre doğru sana göre yanlış olmaz .Kimse sevdiğine laf dokundurmaz .Sen konuyu nereden nereye getirdin neyse bu son olsun .

Dip.Ing.Mag.
08.07.2018, 20:47
15 temmuz cumartesi günü olan ilk hazırlık maçı saat kaçta bilgisi olan var mı? Avusturya’dan toplanıp maça gitmeyi düşünüyoruz.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

bahadır2561
08.07.2018, 22:19
Yav amma uzattın kardeşim.Sefa olayında yanlışı körü körüne savunuluyorsa bu taraf tutmaktır . Doğruysa doğrudur yanlışsa yanlıştır bana göre doğru sana göre yanlış olmaz .Kimse sevdiğine laf dokundurmaz .Sen konuyu nereden nereye getirdin neyse bu son olsun .

Neyse bir şey demiyorum. Kal sağlıcakla

Saint Castillo
12.07.2018, 01:46
https://www.youtube.com/watch?v=v-Yh2RZqbKo

1,57'de Cafer

Yüzde havlu olan çalışmada oyuncular birbirleriyle saha içindeki dizilimde gerekecek şekilde eşleştirilmişler.

A. hakan burakla eşleşmiş miesela. M. cem de hüseyinle eşleşmiş.
Muratı sağbeke hazırlamaya çalışıyo olabilirler.

Ozan Yılmaz
12.07.2018, 10:36
Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren takımımızın Slovenya ve Avusturya’da oynayacağı hazırlık maçlarındaki rakipleri ve programı belli oldu.

Program ve rakipler şöyle:

15.07.2018 Pazar saat 13.00 Trabzonspor - NK Triglav Kranj (Stadyum: Kranj - Slovenya)

17.07.2018 Salı saat 18.00 Trabzonspor - NK Lokomotiva Zagreb (Stadyum: Kranj - Slovenya)

20.07.2018 Cuma saat 18.00 Trabzonspor - Spartak Moskova (Stadyum: Villach - Avusturya)

23.07.2018 Pazartesi saat 18.00 Trabzonspor - Al Duhail (Stadyum: Villach - Avusturya)

Tüm müsabakalar YouTube kanalımızdan canlı olarak takip edilebilecektir.

selcuk
12.07.2018, 11:10
Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren takımımızın Slovenya ve Avusturya’da oynayacağı hazırlık maçlarındaki rakipleri ve programı belli oldu.

Program ve rakipler şöyle:

15.07.2018 Pazar saat 13.00 Trabzonspor - NK Triglav Kranj (Stadyum: Kranj - Slovenya)

17.07.2018 Salı saat 18.00 Trabzonspor - NK Lokomotiva Zagreb (Stadyum: Kranj - Slovenya)

20.07.2018 Cuma saat 18.00 Trabzonspor - Spartak Moskova (Stadyum: Villach - Avusturya)

23.07.2018 Pazartesi saat 18.00 Trabzonspor - Al Duhail (Stadyum: Villach - Avusturya)

Tüm müsabakalar YouTube kanalımızdan canlı olarak takip edilebilecektir.

yav daha villach a niye giderler, giciklik pesindeler baska bisey degil
kampa o kadar uzak yerde mac yapmak normal degil

El Cordobes
15.07.2018, 02:12
Kampı takip eden gazeteciler Hüseyin ve Cafer in gençler içinde biraz daha öne çıktıklarından bahsediyorlardı. Şu hazırlık maçlarında bir ışık görsek de kafalar biraz rahatlasa. Eğer bu genç arkadaşlardan da bu sene için oynayabileceklerine dair bir emare göremezsek karamsarlık iyice artar. Zaten bazı mevkilerde niteliği geçtim sayısal eksiklik var, tutunabileceğimiz dallardan biri bu çocuklar. Umarım iyi olur her şey.

Saint Castillo
15.07.2018, 13:03
maçı youtube mu verecek ?

ilelebeTS
15.07.2018, 13:06
Maç 13:00'de dediler ama nerenin saatiyle 13:00.

Ünal hoca galiba yeni sezonda 4-4-2 veya 4-3-3 deneyecek. Antrenmanlarda olduğu gibi sahaya çıkacak kadro da o yönde.

Trabzonspor Kulübü‏Onaylanmış hesap @Trabzonspor (https://twitter.com/Trabzonspor)<small class="time" style="font-size: 14px; color: rgb(101, 119, 134); margin-right: 5px; white-space: nowrap;"> 13 dk.13 dakika önce (https://twitter.com/Trabzonspor/status/1018435818489167874)</small><button class="ProfileTweet-actionButton u-textUserColorHover dropdown-toggle js-dropdown-toggle" type="button" aria-haspopup="true" style="color: rgb(101, 119, 134); font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; font-size: 16px; line-height: 1; font-family: inherit; margin: 0px; overflow: visible; cursor: pointer; background-image: initial; background-position: initial; background-size: initial; background-repeat: initial; background-attachment: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; border-width: 0px; border-style: initial; border-color: initial; padding: 2px 9px; transition: box-shadow 0.15s ease-in-out; position: relative;">Daha fazla
</button>
NK Triglav Kranj Maçı #Kadromuz (https://twitter.com/hashtag/Kadromuz?src=hash);Uğurcan, Pereira, Hüseyin, M.Akbaş, Ibanez, Cafer, Yüksel, Ali Han, M Beşir, A.Parmak, Hugo

Yedekler;Bahadır, Novak, Murat Cem, Ahmet, Ramil, Olcay, Kucka, Yusuf, Onazi

falcon_61
15.07.2018, 13:10
Maçkolik uygulamasında saat 14.00 olarak görülüyor

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

special one
15.07.2018, 13:10
Kranj maçı defans için çok kolay bir maç olur, zira kalemize gelebilecekler mi acaba

rakibe 4 handikap veriyorum, en az 5 atmalıyız...

Ozan Yılmaz
15.07.2018, 13:55
https://youtu.be/tPKayDZlFBU

selcuk
15.07.2018, 14:02
yayin sizdede berbat mi?

yatmaztara
15.07.2018, 14:03
Ben de 1 fps şu an :) Düzeldi hele şükür

61_Hasan_69
15.07.2018, 14:03
Kapattim yayını

Nihat Güneş
15.07.2018, 14:04
Sanki bu agir cekim kesintili youtube yayini sezon oncesi fragman gibi :( Her anlamda geriye gidiyoruz ... Bi Cafer e bakalim dedik o da olmadi.

cihayan
Yayin simdi duzeldi :))

Ugur Kurucelik
Periscope Dan izleyin arkadaşlar, youtube kasıyor

Gesendet von meinem MI 5s mit Tapatalk

cihayan
15.07.2018, 14:05
Yayin duzeldi de daha biz bi topa dokunamadik.))

autkusoytas
15.07.2018, 14:09
70 numara kim?

Isko6161
15.07.2018, 14:11
70 numara kim?

Yuksel Sisman galiba

Nihat Güneş
15.07.2018, 14:12
70 numara Yuksel Sisman galiba , amator liglerde yasca buyuk kendini salmis kilo fazlasi dedeler olur ya aynisi :)

Özkan Şentürk
15.07.2018, 14:13
Eğer bizi biraz taniyorsam bu kamp akbaş sakatlanir.

alptug_kd
15.07.2018, 14:21
18 Numara kim bilmiyorum ama inanılmaz hatalar yapıyor.

Isko6161
15.07.2018, 14:23
Caferi cikarin kadrolarinizdan. Bu haliyle 1 saniye bile sure alamaz ligde

Ahmet Kara
15.07.2018, 14:26
sahaya çıkan kadronun kötü futbol oynaması normal. beşir, parmak, tunçer, yüksel bu oyuncular bizim takıma oynayamaz zaten. sadece cafer için izliyorum, çünkü burada çok fazla övüldü.

memozcan
15.07.2018, 14:27
yüksel şişman soyadının hakkını veriyor:)

alptug_kd
15.07.2018, 14:28
Rodallega!!!

Ahmet Kara
15.07.2018, 14:28
roda harika attı.

selcuk
15.07.2018, 14:29
ali han asist hugo gol

asilhamsi
Caferi cikarin kadrolarinizdan. Bu haliyle 1 saniye bile sure alamaz ligde

bu kafayla abdulkadir ve yazıcıyı da yerdik.Allah tan klupte goreviniz yok.

oguzkoc
Soldaki 94 numara ve sağdaki asist yapan oyuncularımız kim?

Bayraktaroğlu
Orta güzel gol muhteşem

Isko6161
15.07.2018, 14:31
bu kafayla abdulkadir ve yazıcıyı da yerdik.Allah tan klupte goreviniz yok.

Okuman yazman varmi senin kardes? "Bu haliyle" diyoruz.

bingolts
15.07.2018, 14:31
Hugo bu işte

Uğur KÜÇÜK
15.07.2018, 14:32
Cafer oyunu baslatacak beyin olabilir.
Ben beğendim, ayaklarına hakim.
Ama güçsüz sahada ve hazırlık maçı da olsa heyecanli gibi.
Ama diğer genclerle olacak is değil gibi.

artvints
15.07.2018, 14:34
Cafer'in üzerinde ağırlık var, okay'in yaşadığı gelişimin aynısı lazım. Tabi bu atmosferde yardırmak da zor. 30, 40 maç yüksek seviye maç oynamadan gelişmez oyuncu. Tekniğine, oyun zekasina güveniyorum.

Beşir'de de aynı sorun vardı ama biraz gelişme var gibi mücadele ediyor.

Murat Engin Akyüz
Soldaki 94 numara ve sağdaki asist yapan oyuncularımız kim?

94 Abdülkadir Parmak diğeri Alihan Tunçer

Isko6161
Cafer'in üzerinde ağırlık var, okay'in yaşadığı gelişimin aynısı lazım. Tabi bu atmosferde yardırmak da zor. 30, 40 maç yüksek seviye maç oynamadan gelişmez oyuncu. Tekniğine, oyun zekasina güveniyorum.

Beşir'de de aynı sorun vardı ama biraz gelişme var gibi mücadele ediyor.

Aynen, besir bekledigimden olumlu su an

yasinylmz
15.07.2018, 14:36
Cafer'i bir iki pozisyonda cok begendim. Oyunu beklemeden sikismasina musade etmeden hemen aciyor. Ama fizik olarak zayif sanirim bazen top kendi bolgesinde olmasina ragmen kaciyor toptan

Ertan1982
15.07.2018, 14:36
su 70 numara sismanoglu mu?

oguzkoc
15.07.2018, 14:37
94 Abdülkadir Parmak diğeri Alihan Tunçer
Teşekkür ederim ben asist yapan a.parmak zannediyordum :)

bingolts
15.07.2018, 14:37
Yüksel fos

Nihat Güneş
15.07.2018, 14:38
Ben Besir'i hic begenmedim sahada kendi halinde takiliyor gibi . Cafer sag sol her iki ayagina da hakim belli , Okay in aksine topu eveleyip gevelemiyor defastan cikarken , bir an once ileri etkili yere oynamaya calisiyor...Fizik var boy pos yerinde, guclenir mac temposunu yakalarsa olabilir ama tabii Okay daki sertlik mucadele gucu hic bir zaman olmaz gibi , tarzi farkli.

Giallorossi
15.07.2018, 14:39
Yüksel Sisman soyadini bedeninde yasatiyor resmen. Boyuyla eni bir. Zaten sözlesmesi bitti, kamptan gönderilmeli

Serdar A
15.07.2018, 14:40
Cafer çok iyi. Çift ayaklı pasör , aramakla bulamayacağımız savunma önü.
Temmuz 15 'deyiz. Futbolcuyu eleştirdiğiniz konuların çoğu sezon başı antreman programı ile ilgili.

selcuk
15.07.2018, 14:40
cafer ckti murat cem girdi dogru görüyorsam

Şahinoğlu
15.07.2018, 14:41
Cafer ve Abdülkadir Parmak yetenekli çocuklar ama gelişmeleri lazım doğal olarak

artvints
15.07.2018, 14:42
Niye çıktı Cafer?

Özkan Şentürk
cafer ckti murat cem girdi dogru görüyorsam

Murat cem 14 no mu?

asilhamsi
cafer in yerine giren murat cem mi?

selcuk
15.07.2018, 14:43
Murat cem 14 no mu?

evet

cafer durmadan sag karin bölgesini tutuyordu, sanirim sakatlandi

Ahmet Kara
15.07.2018, 14:43
ben cafer'i beğendim. bileklerine hakim, topu hemen ayağından çıkarıyor, fazla oyalanmıyor, tabi fizik olarak güçlenmesi lazım. yazıcı gibi. o da ilk zamanlarda fiziksel olarak çok iyi değildi.

Isko6161
15.07.2018, 14:44
Caferin top teknigine, oyun zekasina laf edecek degiliz zaten. Benim elestirdigim konu defansif yonu. Hele bi kac pozisyon var ki 1 metre onunden gecen adami izlemekle yetindi. Tabi ki su an yorum yapmak icin daha cok cok erken ama oyle "Okayin yerine gozu kapali yazalim kadrolara" gibi yorumlar okuyunca benin beklentim baya farkliydi. Fizigi, ozellikle defansif yonunu gelistirmesi sart

Özkan Şentürk
15.07.2018, 14:44
5 dakika oynadı ama biraz biliyorsam bu işi, murat Cem den olur.

Cafer de iyi ama temposunu 2 tık yukarı çıkarması gerek. Gerçek bir 6 no olmadığı için alanını da kaybetti birkaç sefer.

TSemih61
15.07.2018, 14:45
14 NO Murat Cem Akpınar girdi. İlk defa izliyorum kendisini ama iyi bir intiba bıraktı sol köşede topu iyi sakladı, ayaklarına hakim top tekniği iyi birine benziyor. Twitter'da biri çok övüyordu gerçekten iyi bir futbolcuya benziyor. Zaten 1461'de oynayıp acemiliği üzerinden attığı belli Cafer gibi panik değil sahada.

Cafer'i defansın önünde oynattı ama orada yapamadı Cafer top alışverişine giremedi fazla. Atakları da kesemeyince yedeğe aldı. Ayrıca Cafer'den defans önü olmaz, 6 oynayamaz.

bingolts
Ben alihan ile akadir parmak i beğendim

asilhamsi
cafer neden cıktı acaba?
abdulkadir parmak bildigimiz bir oyuncu idi.Eger kendini gösterebilirse kalır.
Cafer biraz gelişime ihtiyacı var.Benzetme cok dogru,okayın ilk zamanları gibi.Ancak top teknigi,oyun zekası üst duzey.
huseyin zaten el mahkum kadroda kalacak.
Murat cem ikinci yarı dikkatli izleyecegim.

BySeHzAdE
15.07.2018, 14:46
Cafer iyiydi oyun görüşü oyunu okuması topu ayağında çok tutmadan oyun kurması çok iyi. İnşallah fizik olarak da güçlenirse daha da iyi olacak.

oguzkoc
Caferden Bi Okay beklersek yanılırız ama iyi bir önlibero ile 8 numara pozisyonunda oynayabilecek potansiyele sahip izlenimi verdi bana. İlk 11 i zorlayacak kaliteli bir yedek olur Cafer.

asilhamsi
Caferin top teknigine, oyun zekasina laf edecek degiliz zaten. Benim elestirdigim konu defansif yonu. Hele bi kac pozisyon var ki 1 metre onunden gecen adami izlemekle yetindi. Tabi ki su an yorum yapmak icin daha cok cok erken ama oyle "Okayin yerine gozu kapali yazalim kadrolara" gibi yorumlar okuyunca benin beklentim baya farkliydi. Fizigi, ozellikle defansif yonunu gelistirmesi sart

okayın ilk geldigi zamanları hatırlıyormusun?
Cafer en az onun ilk zamanları kadar iyi.Bu sene bin dakika kadar oynamalı.
Zaten o bolgede onazi,kucka,sosa var.

Uğur KÜÇÜK
Caferin top teknigine, oyun zekasina laf edecek degiliz zaten. Benim elestirdigim konu defansif yonu. Hele bi kac pozisyon var ki 1 metre onunden gecen adami izlemekle yetindi. Tabi ki su an yorum yapmak icin daha cok cok erken ama oyle "Okayin yerine gozu kapali yazalim kadrolara" gibi yorumlar okuyunca benin beklentim baya farkliydi. Fizigi, ozellikle defansif yonunu gelistirmesi sartAynen öyle. Zaten Okay ile bambaska tarzda futbolcular. Bu sene rotasyonda sans bulurlar ama diğer gençler de ışık namına hiçbirşey göremedim daha.

champions
15.07.2018, 14:47
Alihan, Yüksel ve Beşir PTT topçusu.
Savunma hattını bir kenara koyuyorum, çünkü rakip köy takımı.
Cafer'in ayağı iyi görünüyor fakat defansif yeteneği soru işareti.
Abdülkadir'de bir şeyler var gibi, daha iyi kadrolarla görmek lazım.
Bir de Ahmet Hakan'ı görsek.

Nihat Güneş
15.07.2018, 14:47
Cafer sakatliktan dolayi cikti 1 2 pozisyonda Selcuk un dedigi gibi karin bolgesini tuttu. Yedege alma durumu yok...

CaptanBarbosa
15.07.2018, 14:48
Caferin defansif yönünü geliştirmesinin şart olduğu belli ama bildiğim kadarıyla defans önünde oynamasından ziyade oyunu çift yönlü oynamasında fayda var diye düşünüyorum..
Topu alışı verişi dağıtması güzeldi çünkü..
He dersiniz ki cafer-abduş-yusuf orta sahası yapalım hayır demem ama kırılgan olacakları görülüyor fakat çokça da topa hakim olacakları da görülüyor..

SM-A730F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

selcuk
15.07.2018, 14:50

cafer defansin önünde zaten oynayamaz

adam oyun kurucu

tabii normalde defansida bu kadar zayif degil ama belliki sakatlandi

61_Hasan_69
Ali Han çok vasıfsız

diskus
Yüksel Sisman Trabzonspor da oynayamaz arkadas kendini gelistirme yerine geriliyor.14 numara Murat Cem 5 dakikada onun oynadigindan cok daha olumlu idi.

Gökhan Uzun
Önyargılı olmak istemiyorum ama Yüksel ve beşiri beğenmedim.

Nazim Can
15.07.2018, 14:52
Abdülkadir Parmakin esas mevkisi ne ?

bilgehan83
15.07.2018, 14:52
Cafer için yorum yapacaktım ama onun yerine bir adam girdi 14 numara Selçuk İnan’ın bizdeki olgun halini yansıttı topçu dediğin böyle olur dedirtti. Yanılmayız umarım.. Cafer iyi ama asla defansif orta saha değil bu çocuk 8/11/10/9 oynar ama asla ön libero oynayamaz bu çocuğu forvet arkasına veya 8 no ya koymazsak kaybederiz bağırıyor adam ben pasörüm diye ince pasların adamıyım diyor ama çok ümitliyim kendisinden.. Hüseyin Akbaştan iki gömlek üstü ama daha yolu var.. parmak ise belki tutulabilir... alihan,Beşir,Yüksel,alihan, ibanez kadroda tutulmaması gereken oyuncular

Isko6161
15.07.2018, 14:53
okayın ilk geldigi zamanları hatırlıyormusun?
Cafer en az onun ilk zamanları kadar iyi.Bu sene bin dakika kadar oynamalı.
Zaten o bolgede onazi,kucka,sosa var.

Okayin ilk geldigi donemi cok net hatirliyorum evet. Sirf onu izlemek icin burdaki hazirlik macina gitmistim zaten. Mbia ile oynadigi donem gayet basariliydi. O günki okay ile su an ki Caferi kiyaslicak olursak:
Defansif acidan Okay>Cafer
Top teknigi Cafer>Okay.

Yineliyorum: bu gunki cafer icin dedim sadece. Insallah kisa zamanda fizigini toparlar da sure bulur takimda, ne diyim. Ama baya gelismesi lazim eger Okayin alternatifi olmak istiyosa

61_Hasan_69
15.07.2018, 14:56

Forvet arkası ancak son senelerde hep kanatlarda tercih ediliyor

TSemih61
Beşir o kadar da kötü gözükmüyor, sırtı dönük iyi. Yalnız o top kontrolü rezalet, ayağına çarpan top 1 metre açılıyor Allahtan fiziği var da toparlıyor hemen top kaybı yapmıyor.

Murat Cem Akpınar'ı dikkatli izleyeceğim bakalım, kesinlikle ışık var. Azıcık toptan anlıyorsam bu sene formaya en yakın isimlerden biri olabilir.

Abdülkadir Parmak sonuca giden kontra atak takımlarında iş yapar.

Yüksel Şişman'da teknik var ama çok baştan savma oynuyor.

Pereira yine yazıyorum, takıma ayak uydurması lazım kendi başına oradan zorladı mı yüzde yüz top kaybı oluyor, bu takım akışkan tempolu oynayamaz İbanez gibi takılmalı.

Hüseyin Türkmen'i bu haliyle Süper Lig'de sırtında taşıyıp gol atar forvetler. Fiziğini güçlendirmesi ve savunma algısını iyileştirmesi şart. Tekniğine vs. bir şey demiyorum ama zaten kısa boylu hava topu handikapı var, çok iyi bir kesici olması lazım.

Bu arada Murat Cem Torreira'ya benziyor sanki oyun stili olarak.

special one
Bu oyun anlayışını hiç beğenmedim, rakibi orta alanda bekliyoruz önde baskı yapmıyoruz

selcuk
15.07.2018, 14:57

kanat forvet, ikisinde de oynar

Isko6161
15.07.2018, 14:57
cafer defansin önünde zaten oynayamaz

adam oyun kurucu

tabii normalde defansida bu kadar zayif degil ama belliki sakatlandi

Haa, eger sakat sakat oynadiysa bisey demem zaten

Ozan Yılmaz
15.07.2018, 15:01
Bu maç hiçbir şekilde ölçü olmaz.

Serdar A
15.07.2018, 15:02
Burada oyunu yorumlamada fark var. Oyun kurucu savunmanın önünde oynar. Stoperlere yaklaşı top alır , merkez orta alanda kazanılan toplar onun ayağına gider. Fakat biz savunma önü dediğimizde , aklımızda ön stoper canlanıyor.

Nihat Güneş
15.07.2018, 15:04
Akbas in az once yaptigini gordunuz mu :) ?

bingolts
15.07.2018, 15:05
Akbas in az once yaptigini gordunuz mu :) ?

Aynen

selcuk
15.07.2018, 15:08
sanirim besir cikti batuhan girdi

bingolts
15.07.2018, 15:09
Beşir oynuyor

selcuk
15.07.2018, 15:10
sanirim besir cikti batuhan girdi

yanlis görmüsüm

My
15.07.2018, 15:12
Ne güzel formalarımız var ya :)

Uğur KÜÇÜK
15.07.2018, 15:12
Besir Ptt liginde bile oynayamaz.
Iyi ki Ramil gitmemiş.
3. forvet bile olamaz bizim takimda maalesef.

danger00
15.07.2018, 15:14
yüksel 3-4 yıl önce 14 numara (m.cem) gibiydi. sakatlıklar ile hantallaşmış, kalınlaşmış epey. kadroda kalması sürpriz olur.

m.cem ise şuan en çok şey beklediğim isim. biraz daha kuvvetlensin ve çabukluğunu da kaybetmesin mutlaka şans bulacaktır.

Ahmet Kara
15.07.2018, 15:17
roda çıktı onazi girdi.

Nihat Güneş
15.07.2018, 15:20
14 numarayi begendim kumas iyi.

Berke6198
15.07.2018, 15:21
Onazi şurda bile omuz yiyip yıkılıyor. Hakikaten çok kötü bir futbolcu yahu. Elden çıkarılması gerekiyor.

94 umut vaat ediyor.

Özkan Şentürk
15.07.2018, 15:21
Murat cem ve 94 no sanırım Abdülkadir parmak, baya iyi oynadı

ilelebeTS
15.07.2018, 15:22
İkinci yarı Abdülkadir tek başına oynuyor.

bingolts
15.07.2018, 15:22
Parmak ve tuncer yazıyım bir yere

bingolts
15.07.2018, 15:24
Akbaş işine son verilsin

artvints
Cafer defansın önünde oynayamazsa hiç oynayamaz. O defansif değil, bu defansif değil ee kim top kapacak o zaman? Eşşek gibi koşacak ikili mücadeleye girecek top kazanacak, alan kapatacak. Başka türlüsü olmaz. Forvet bile böyle olmalı bırak ortasahayi.

İki yönlü oynayamayan oyuncu elenir çok net. Cafer'in temposu düşük biraz rahat tavırlarını biliyorum. Ama gelişeceğine dair umudum var. Tam olarak iki yönlü bir oyuncu olmak zorunda, yoksa oynatmak zor. Merkez ortasaha oynayacak adamın takımın yükünü çekmesi lazım.

selcuk
Onazi şurda bile omuz yiyip yıkılıyor. Hakikaten çok kötü bir futbolcu yahu. Elden çıkarılması gerekiyor.

94 umut vaat ediyor.

94 23 yasinda, vaadden fazlasi gerek

Giallorossi
15.07.2018, 15:26
Onazi'yi bir ara ne güzel Birmingham City'e satiyorduk. Ingilizlerin sacma calisma izni yüzünden suya düstü transfer. Birde bu adami savunup Kucka'ya laf atanlar var :D

asilhamsi
15.07.2018, 15:27
Adamım giriyor

selcuk
15.07.2018, 15:27
ahmet hakan oyunda

TSemih61
15.07.2018, 15:28
Ahmet Hakan girdi bakalım denildiği kadar var mı..

Berke6198
15.07.2018, 15:28
94 23 yasinda, vaadden fazlasi gerek

Bu denli kanat yokluğunda kesinlikle bu sene as takımda yedek olmalı. 21 kişilik kadroda ihtiyaç olduğunda iş yapacaktır.

Serdar A
15.07.2018, 15:29
Coutinho oyuna girdi. :)

bilgehan83
15.07.2018, 15:30
Cafer defansın önünde oynayamazsa hiç oynayamaz. O defansif değil, bu defansif değil ee kim top kapacak o zaman? Eşşek gibi koşacak ikili mücadeleye girecek top kazanacak, alan kapatacak. Başka türlüsü olmaz. Forvet bile böyle olmalı bırak ortasahayi.

İki yönlü oynayamayan oyuncu elenir çok net. Cafer'in temposu düşük biraz rahat tavırlarını biliyorum. Ama gelişeceğine dair umudum var. Tam olarak iki yönlü bir oyuncu olmak zorunda, yoksa oynatmak zor. Merkez ortasaha oynayacak adamın takımın yükünü çekmesi lazım.

o işi sefa yapacaktı ama o kadar ümit beslediğimiz adam kuş gibi uçup gitti/götürüldü/gönderildi elimizden anılarında öğreniriz 20 yıl sonra..

Oxychen
15.07.2018, 15:30
Bu 70 kim?

autkusoytas
15.07.2018, 15:32
Yuksel Şişman’ın görevi sanırım sadece faul yapmak.

selcuk
15.07.2018, 15:33
Bu 70 kim?

yüksel sisman

Oxychen
15.07.2018, 15:35
yüksel sisman
Fena topçu değil sanki.

Uğur KÜÇÜK
15.07.2018, 15:38
Yüksel Şişman yetenekli ama harbi şişman.
Yaşı gencse kilo verdirilmeli cabucak. Onaziden filan daha yetenekli.

Bayraktaroğlu
15.07.2018, 15:40
Onazi dünya kupasında neden oynamadı belli oluyor

Berke6198
15.07.2018, 15:41
Yüksel Şişman'da top tekniği, oyunu okuma falan iyi denilebilecek düzeyde fakat hareketlerine estetik katamayacak, kendini ani frenleyemeyecek kadar kilosu var. Fit hale gelmesi lâzım.

artvints
15.07.2018, 15:47
Hüseyin'i mental yönden beğendim. Baya top oynuyor klasik stoperler gibi geride beklemiyor. Sürekli hareket halinde. Kadroda kalıp azar azar oynaması lazım. 3, 5 seneye fizigini, geniş alandaki hızını, pozisyon bilgisini falan iyice geliştirip direk oynayacak seviyeye gelir inşallah. Biraz daha boyu uzun olsaydı keşke. Duran toplar sorun olur.

ilelebeTS
15.07.2018, 15:50
Yüksel'i döner bıçağı ile inceltmek lazım.

Saint Castillo
15.07.2018, 15:54
cafer ve murat ilk 18e. abdül parmak da fena değil ama no 32ye dönüşme ihtimali var.

selcuk
15.07.2018, 16:02
herkesi begenende, kötüleyende var

nerdeyse hic bir oyuncuda birlesme yok

ugurcan, rodallega ve abdülkadir öne cikanlar

El Cordobes
15.07.2018, 16:04
Uğurcan çok daha özgüvenli gözüktü.
Hüseyin iyiydi.
Abdülkadir geniş kadroda kalır. Hiç oyundan düşmedi, çok çalıştı.
Alihan ı tam çözemedim. Golün asistini ve penaltıyı yaptıran o. Ancak çok fazla tercih hatası yaptı. bir şeyler var bu çocukta belli, gitgide daha iyi olacağını umuyorum.
Beşir beklediğimden daha iyiydi. Bir arkadaş ptt de bile oynayamaz demiş ama bence Ramil den önde. Biraz daha izlemek lazım.
Murat Cem tedirgin gözüktü. Normaldir. İnsiyatif alamadı, sürekli geriye oynamayı düşündü. Aşılır bunlar, kadroda Bero duracağına Murat Cem dursun.
Yüksel hiç ışık vermedi. Fiziği bir enteresan zaten.
Açıkçası genel olarak net bir fikre sahip olamadım.Gençler açısından iyimser veya kötümser olmak için henüz çok erken.

muratt
15.07.2018, 16:07
Szmek'i bitiren Ziya Doğan'dan sonra Rodagella'yı bitiren de Rıza ve Ersun Hocalar olarak aklıma geldikçe sinirleniyorum. Rodagella'nın varlığı bu sene ne kadar önemli olacak umarım bugünkü golü biraz fikir vermiştir satılsın diyenlere, çok para alıyor diyenlere.

Uğur KÜÇÜK
15.07.2018, 16:11
Ben Beşiri beğenmedim.
Ilk top kontrolu cok zayıf.
Zaten pozisyonunu kendi hazirlayan bir tip değil, hazırlanmış pozisyonlarda da ne Burak, ne Rodallega kadar yüzdeli gol atabilecek becerisi olan bir arkadaş da değil.
Ramil de çok iyi bir oyuncu değil benim gözümde ama 3. Forvet için şuan cok daha iyi bir tercih. En azından ayağına gelen ilk paslara bomba muamelesi yapıp, topu 10 metre açmıyor sağa sola. ( Ironi yapiyorum, bazı arkadaşlar saldırırsa filan, top kontrolünün ne kadar zayıf olduğunu imalı bir dille belirtiyorum ☺ )
Besirden olmadı, olmayacak.
Zaten kamp sonu 1461'e yollanır.
1.ligde de as forvet olamaz. Çünkü 1.lig forvetleri genelde topu önde tutmayı bilen adamlardir. Cift forvet olayi da genel olarak silindiği icin Türk liglerinden, ancak 1461'de as forvet oynar.
Maalesef ümidi olan arkadaşlara zerre katilmiyorum.

special one
15.07.2018, 16:59
Ben açıkcası oyun anlayışımızı pek beğenmedim

*Takım önde basmıyor sürekli orta alanda rakip karşılamak bize göre değil
*Sahada ki oyuncuların bir çoğu rakibi ısırmadı,zaten bu yüzden ilk yarı rakip topla rahat bir şekilde oynadı, mücadele ve top kazanma anlamında çok eksiğimiz var, ilk yarıda Cafer ve Beşir bu konuda çok çabaladı
*Takımda duran top organizasyonu sıfır (0) , birinde ofsayt a kaldık, diğerinde roda dağlara vurdu fantezi peşinde , kornerler desen yine aynı kornerlerde Hüseyin,roda,Akbaş kafa topuna çıktı sonuç alamadık

Daha oyuncular açısından değerlendirme yapmak erken ama ufak bir değerlendirme yaparsak

*6 Cafer ve 14 Murat Cem beğenilen ve zamana ihtiyacı olan isimler, çok yeniler ilerleme kaydedeceklerdir.

*4 Hüseyin günden güne iyiye gidiyor, pozisyon alma zamanlama konusunda biraz eksikleri var, tecrübesiz olmasına bağlıyorum ama bu sezon 1000-1500 dk oynarsa yükselişi devam edecektir (hava hakimiyeti konusunu pek önemsemiyorum çok çok iyi olmasını beklemiyorum yerden iyi olsun yeter) ışık veriyor bu çocuk

*15 Beşir , ilerleme göstermiş rakiple mücadele etti, zaman zaman pasör görevi yaptı, yerden oynanan oyunda bence iyi , hava toplarını da indirme konusunda kendini biraz daha geliştirirse aşama kaydedecektir. Çaprazdan vurduğu şut inanılmaz etkiliydi ayağı çok güçlü...En önde oynamalı arkada, sağda solda değil, ön tarafta daha etkili olacaktır. Ben beğendim Beşir i

*18 Ali han , açıkcası birşey beklemediğim bir oyuncuydu ama bu maçta ön plana çıktı , boş alan buldu mu inanılmaz değerlendiriyor , oynadığı kanadı çok zorladı.
- Beşir in attığı füzenin pasını verdi
-94 e alda at dercesine bir orta yaptı süper bir ortaydı
-Rodallega ya güzel bir asist yaptı
-Penaltı kazandı (öncesinde topu gidip kaptığını göz ardı etmeyelim)

*70 Yüksel, ilginç bir fiziği var çabaladı belki ama hiç ilerleme göstermemiş yıllardır, hatta önceki yıllarda daha iyiydi gibi geldi bana . Biraz daha izlemek lazım

*94 Abdülkadir , ilk yarı sahada resmen gezdi hiç sevmedim ilk yarıdaki performansını , Ali han ın ortasında bomboş pozisyonda kafa vuruşu berbattı , sadece duran top kullanarak olmaz. Belki çabası vardı ama topla
4-5 dripling yaptı hep harcadı finali yapamıyor , ayağı iyi ama orta açmıyor , topu çekip şut denemesi yok sürekli çizgiye inme çabasında
Önceki yıllarda da böyleydi 1461-Adana Demir finalleri yapamıyordu ,

*9 Ahmet Hakan , fazla oynamadı zaten çocuk heyecanını atsın onuda asarız :)

Cafer, Ahmet Hakan ve Murat Cem yeniler zaman gerekli bu çocuklara

• Genel anlamda oyun anlayışımızı beğenmedim

Tayfun
15.07.2018, 17:20
Hazırlık maçları hikaye.

Mevcut kadro yine 5. sırayı yukarı geçemez.

artvints
15.07.2018, 17:28
Kadro sağlam olsa, 1461de ptt' de olsa Beşir, Cafer, Hüseyin'i gönderirdik Şampiyonluk hedefiyle düzgün bir zeminde oynamalarini sağladık. 3, 5 sene öncesine kadar böyle bir yapı mümkündü. Aşırı saçmaliklar yaşandı.

Soner Albayrak
15.07.2018, 17:35
Hazırlık maçları hiçbir şeyi ölçemez, sezonun nasıl geçeceği hakkında fikir vermez.

Rüştünü ispat edene kadar genç oyuncuların hiçbirisine güvenim yok.

alper*
15.07.2018, 17:36
Ilk hazırlık maçında içimizden gerçekten 11 oyuncusu diyebileceğimiz kaç oyuncu vardı?

muratt
16.07.2018, 08:16
Kadro sağlam olsa, 1461de ptt' de olsa Beşir, Cafer, Hüseyin'i gönderirdik Şampiyonluk hedefiyle düzgün bir zeminde oynamalarini sağladık. 3, 5 sene öncesine kadar böyle bir yapı mümkündü. Aşırı saçmaliklar yaşandı.

1461 son 20 yılda Trabzonspor yönetimlerinin ortaya koyduğu belki en önemli projeydi. İyi de başlamıştı. Çok şeyler yapılabilirdi, çok faydalanılabilirdi. Yeri geldi çok fayda da gördük. Yeri geldi futbolcu sattı para da kazandı. Ama anlamak mümkün değil, özellikle İHO ve Usta yönetimleri hiç umursamadı, bu şekilde yakında kapanır gider. Trabzonspor'un genç oyuncuları anladığım kadarıyla oraya gitmek bile istemiyor. Bir ara torpilliler oynuyordu onun bunun akrabaları 30 yaşında adamlar, hala öyle mi bilmiyorum. Oysa ne gençler orada kazanılabilirdi. Scout ekibinin Afrika'dan felan bulduğu gençler orada denenebilir, ne bileyim Trabzonspor'un sistemi ile oynayıp gençler hazırlanabilirdi. Bakın bugün kampa götürcek stoper bulamıyoruz, en kötü oradan iki stoper arkadaş çağırırdık kampta denemiş olurduk hem de kamptaki antreman maçlarında kalecimiz stoperlik yapmazdı. Trabzonspor'un kurtuluşu 1461 gibi projeler. Hatta bir ara Belçika'da mı Hollanda'da mı pilot takım satın almışık. Bu projeleri doğru kullansak çok şeyler kazanacağız da işte emek ve sabır gerekiyor. Emek ve sabır vermek yerine paraları saçmak daha işimize geldi hep. Yönetim olarak da taraftar olarak da.

Murat Keçeci
16.07.2018, 09:49
Rakibin gücüne göre genç oyuncu ağırlıklı bir kadro ile oynadığımız bu maçta gençler fena görüntü vermedi.

Uğurcan geçen sezonun sonlarında edindiği tecrübeyle kalede özgüveni daha yüksek bir görüntü verdi.Defans oyuncularına fazla iş düşmedi o yüzden Hüseyin Türkmen hakkında net birşey söylemek için erken.

Orta sahada caferin tekniği hemen belli oldu tek top oynaması, yaptığı ince dokunuşlar futbolcuyum diyor fakat fiziksel açıdan çok eksik.İkili mücadelelerde kötü bir performans gösterdi.Henüz 6 numara pozisyonu için yeterli olmadığını gösterdi.İkili mücadele açısından biraz daha az yıpranacağı 8 numarada tercih edilmesi hem onun için hemde takım için daha iyi olur.Yükselden bahsedersek biraz fazla enine doğru genişlemiş,vücut yapısı dengeli değil daha fit hale gelmeli.

Açıklarda Alihan ve Abdülkadirden bahsedersek Abdülkadir oyun içi etkili son hareketlerde eksik,Alihan ise oyun içi etkisiz son hareketlerde etkili bir görüntü verdi.

Muhammed Beşir farklı mevkilerde oynamasına rağmen fena görünmedi.ilk golde çok güzel iş yaptı.İkinci yarıdada kanattan içeri girip ofsaytta kalmadan kafa vuruşu yaptı ama gol olmadı gol vuruşlarına daha fazla çalışması lazım birde fizik kondisyon açısından daha güçlü hale gelmeli ellerini dizlerine çok fazla koydu maçta.

Ahmet Hakan fazla şans bulmadı bulduğu dakikalarda da oyundan düşmeler vardı fazla topla buluşamadı yeteneklerini daha iyi gösterebilmesi için topun olduğu yere daha fazla yaklaşması, daha hareketli olması lazım ve Abdülkadir gibi topu doğru zamanda ayağından çıkarmalı.

nbay
16.07.2018, 09:55

2. lig'de bile olsa yeterdi şu aşamada . 3. lig 'de olmaları hiç iyi değil .

alper*
16.07.2018, 11:16
https://s8.postimg.cc/rw6nbb21h/Di_JVAPx_Xk_AME9su.jpg

Ligi beşinci bitirebilecek takımın ilk 11'inde olabilecek bir tek Rodallega var.

melihergun
16.07.2018, 11:59
Ben murat cem i cok begendim cok basit hizli ve etkili oynadi.
Cafer de fena degildi ama sakatti belliki. Besirden hala emin degilim fizigi gayet iyi ayagi da guclu gozuktu biraz daha mucadeleci davrandi emin olamiyorum.
Yukselden olmaz sanirim.
Pereira yine sari aldi bosu bosuna
Parmak ikinci yari bir iki pozisyonda iyi idi. Ali han no 32 den kat be kat iyi idi en azindan orta acabildi fakat ben hala besir ile alakali bisi diyemiyorum.

Ogün YAZICI
16.07.2018, 15:10
Herkesin hemfikir olduğu tek isim şu anlık Muhammet Beşir
Umarım takımdaki lider oyuncu gruplarına sığınıyor diye takımda yer edinmez

yasinylmz
17.07.2018, 10:40
https://www.youtube.com/watch?v=caUy6nzCawc
Pozitif görüntülerde bugün :)

alptug_kd
17.07.2018, 13:08
Taktik çalışması yapmışız. İşte beni umutlandıran bir görüntü. Bunları sıklıkla denemeliyiz. Akan oyunda yapılacaklar konusunda yapmalıyız. Ayrıca duran toplarda da çeşitli varyasyonlar denemeliyiz. Önceki hocalar döneminde boş boş 5 vs 5 dar alanda maç yapıyorduk eğlencesine. Verimli olmuyordu.

Kondisyon yüklemesi, koşu mesafesi vs. her şey değil. En önemli şey taktik çalışması bana kalırsa. Umarım meyvelerini alırız.

https://www.youtube.com/watch?v=b1VK-dggYQQ

Emrah KabuL
17.07.2018, 13:17
Güzel görüntüler bunlar.. hadi be kara boğa.. hadi be hocam şu küme düşeriz diyenlere inat yüzümüzü güldürürsün inşallah.

alper*
17.07.2018, 13:33
Beşinci hafta istifa etmesin de...

61_Hasan_69
17.07.2018, 18:13
Murat Cem 11 başlıyor

Enes Başkaya60
17.07.2018, 18:17
İlk 11 belli oldu mu ??

TrabzonVictory
17.07.2018, 18:18
Şu sakatlıklara dikkat edilmeli ona göre program çalışma yapılmalı..

Onur Erçetin
17.07.2018, 18:19
İlk 11 belli oldu mu ??
https://twitter.com/Trabzonspor/status/1019236313562861568

champions
17.07.2018, 18:32
İlk maçın en parlak ismi Abdülkadir sahada, dökülen adamlar kenara gelmiş. Güzel. Abdülkadir ve Murat'ın performanslarını merakla bekliyorum.

Uğur KÜÇÜK
17.07.2018, 18:49
Kadırga Tv maçı canli verecekmiş. Netten izleyemeyecek olanlara duyurulur.

TSemih61
17.07.2018, 19:22
Novak'ın yediği çalımı gördünüz mü? Önce köşede arkası dönük adama basmıyor dönmesini izin veriyor, sonra da laubali şekilde karşısına dikiliyor. Adamlar çok rahat geliyor oradan.

Bu adam beni aşırı rahatsız ediyor ya TS adına oynaması utanç verici Reza'nın aldırdığı adamdan ne beklenir ki. Sahada avare gibi takılıyor, PTT için bile fazla kötü adam.

Bu arada Kucka o müthiş basıcılığan presinden örnekler sunuyor. :D Önce dikine saçma sapan pas atıp hata yapıyor, pozisyon alarak geri çekilmesi gerektiği halde umursamaz bir şekilde rakibe basıp alanı boşaltıyor ve kalemizde gol tehlikesi.. Ulan şu adam nasıl övülüyor aklım almıyor inanılmaz bir durum. İstanbul takımlarında olsa şimdiden Sabri muamelesi görmüştü.

Evet şu dakika itibariyle de maçı kapatıyorum bu takıma katlanmak çok zor. Kucka ile Olcay ile Novak ile Yusuf ile mutluluklar taraftara. :D

muratt
17.07.2018, 19:30
bireysel olarak da çok kötü taktik ve takım oyun sistemi olarak da çok kötü. Tamam şu aşamadaki bir hazırlık maçından çok birşey beklemiyoruz ama bu şekilde olacaksa da boşuna maç yapmaya gerek yok bence.

Veysel
17.07.2018, 19:33
Kusmamak için kendimi zor tutuyorum

Mustafa Akbaş sana yorum bile yapmıyorum

ilyskm
17.07.2018, 19:35
14 numara çok kötü kim o çocuk?

muratt
17.07.2018, 19:35
Novak'ın yediği çalımı gördünüz mü? Önce köşede arkası dönük adama basmıyor dönmesini izin veriyor, sonra da laubali şekilde karşısına dikiliyor. Adamlar çok rahat geliyor oradan.

Bu adam beni aşırı rahatsız ediyor ya TS adına oynaması utanç verici Reza'nın aldırdığı adamdan ne beklenir ki. Sahada avare gibi takılıyor, PTT için bile fazla kötü adam.

Bu arada Kucka o müthiş basıcılığan presinden örnekler sunuyor. :D Önce dikine saçma sapan pas atıp hata yapıyor, pozisyon alarak geri çekilmesi gerektiği halde umursamaz bir şekilde rakibe basıp alanı boşaltıyor ve kalemizde gol tehlikesi.. Ulan şu adam nasıl övülüyor aklım almıyor inanılmaz bir durum. İstanbul takımlarında olsa şimdiden Sabri muamelesi görmüştü.

Evet şu dakika itibariyle de maçı kapatıyorum bu takıma katlanmak çok zor. Kucka ile Olcay ile Novak ile Yusuf ile mutluluklar taraftara. :D

biz bu takımda hasan-ferhat-ayman orta sahası izlerken de mutluyduk. Ama heyecanın bu kadar düşük olduğu bir dönem pek hatırlamııyorum açıkcası..

Berke6198
17.07.2018, 19:41
Sanırım maçın yapıldığı zemin suni çim. Oyuncular iki taraftan da ayakta durmakta çok zorlanıyorlar ve bu çok tehlikeli bir konu. Umarım ciddi sakatlık yaratacak bir durum olmaz.

Gökhan Uzun
17.07.2018, 19:42
olcay iyi göründü bence

Gökhan Uzun
17.07.2018, 19:43
Sanırım maçın yapıldığı zemin suni çim. Oyuncular iki taraftan da ayakta durmakta çok zorlanıyorlar ve bu çok tehlikeli bir konu. Umarım ciddi sakatlık yaratacak bir durum olmaz.
Benim de dikkatimi çekti, pas atarken top epey sekiyor.

alptug_kd
17.07.2018, 19:43
olcay iyi göründü bence

Bence de. Sorumluluk almaya çalıştı. Ligde bazen yaptığı gibi saklanmadı.

tturkmen
17.07.2018, 19:44
Maçın başı Olcay Kucka iyi gibi. Diğerlerinde pek birşey yok şimdilik. Rakip kanatlardan bizden daha iyi geliyor.

Gökhan Uzun
17.07.2018, 19:45
İlginç şekilde topu defanstan alıp en iyi dağıtan adam Olcay. Sosa da iyi yapıyor o işi hakkını yemeyelim

Sefaenes
yayında rezil malesef

alptug_kd
arada abdus'u izleyelim :)

https://www.youtube.com/watch?v=wOHC5JW441Y

muratt
Sosyal bir deney/ hikaye vardır mutlulukla ilgili, belki duymuşsunuzdur. Kalabalık bir grup insana balon verip herkesten balonların üzerine isimlerini yazmalarını istiyorlar. Sonra balonları ortaya atıyorlar bir odaya karışık, sonra da herkesten kendi isminin yazılı olan balonu bulması isteniyor. Kimse bulamıyor tabi bir kargaşa oluyor felan. Sonra, herkesten bir balon alıp balonun üzerindeki isme götürmelerini istiyorlar, böylece çok kısa sürede herkes balonuna kavuşmuş oluyor. Bu hikayeyi mutlulukla ilişkilendirirler (bencillik değil de vermekle ilgili), biraz da iş yaşamı (ekip ruhu, yardımlaşma vs.) ama bence tam bu bizim hazırlık maçına uygun bir hikaye.

Özellikle gençler, kendilerini göstermek için bencil oynayacaklarına, yardımlaşıp tek pas oynasalar takımın oyunu çok farkedecek, böylece herkes kendini daha rahat ve iyi gösterecek. Ama yok. Çok anlamsız bireysel zorlamalar, anlamsız halı saha vari taktik anlayışı içinde oynuyorlar. Burada Ünal Hoca da böyle mi düşünüyor bilemiyoruz, diklemesine 2'e 1'ler dışında bir taktik göremedik sahada. Çok kısa anlar tek paslı böyle seri oyun gördük birkaç defa ama o kadar. Bilinçli bir şekilde yok gibi. Gençler kendini gösterme çabasında, tecrübeliller bitse de gitsek havasında. Gerçekten bence gerek yok maç yapmaya. Ersun yaptırmıyordu hazırlık maçı, iyiki yaptırmıyormuş. Veya dişli takımla yapmak lazım belki de. O zaman havası başka olur belki.

champions
17.07.2018, 19:48
Kucka ve Onazi kovulmalı. Bunları kadroda tuttuğumuz her an zarardayız.
Olcay ve Yusuf kanser sebebi.
Murat ve Abdülkadir fena değildiler.
Hüseyin ancak 5. stoper falan olur.

Murathan
17.07.2018, 19:49

Olcay saklanacak bir adam değil mevkiler arası mesafe 500 metre olduğu için kötü görünüyordu.

TSemih61
17.07.2018, 19:52
biz bu takımda hasan-ferhat-ayman orta sahası izlerken de mutluyduk. Ama heyecanın bu kadar düşük olduğu bir dönem pek hatırlamııyorum açıkcası..
Gamsız, karaktersiz, aldığı paranın hakkını vermeyen, profesyonel bir şekilde sezona hazırlanmayan futbolculardan kurulu bir takımız. Bir çoğu taraftarın tepkisizliğinden dolayı kendilerini salmış, Katar'da daha fazla baskı altında olurlardı herhalde. :D Mesela Kucka denen vasıfsız her maçta yuhalanması gerektiği halde sosyal medyadan sevgi gösterilerine maruz kaldığı için dünya şeyinde değil. 10 kilo fazlayla takılır takımı da zerre iplemez.

Taraftarın kafa yapısı sıkıntılı önce bunun değişmesi lazım. Kucka Sosa ve Burak gibi transferlere alkış tuttu sonra niye takım transfer yapamıyor veya sahada yürekten oynamıyor. :D Çok beklersin iyi futbolu bu kafayla.

memozcan
17.07.2018, 19:55
olcay'ın sağ kanatta oynayıp kötü oynadığı maç hatırlamıyorum.. ama sol kanatta oynayıp iyi oynadığı maç sanırım hiç yok.. ya da benim hafızamda yer etmedi..