PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbul Cevahir Otel'de Trabzon Futbol Gecesi

Emorfo
11.01.2007, 01:46
17 Şubat 2007 İstanbul Cevahir Otel

http://www.trabzonspor.com/images/futbolgecesi.jpg (http://www.trabzonspor.com/futbolgecesi.asp)

Trabzon futbolu için çok önemli bir olay. Trabzonspor ve diğer takımların yöneticileri ve başkanları 3 haftadır sürekli davet ziyaretlerinde bulunuyorlar. Trabzon camiası ilk kez böyle kapsamlı bir gecede bir araya gelecek. Geceden elde edilecek gelir Trabzonspor hariç diğer Trabzon kulüplerine hediye edilecek. BMN olarak bu geceye desteğimizi vermemiz gerekiyor.

saglam
11.01.2007, 01:50
Gecenin tarihi yukarıda belirttiğinin aksine 17 Şubat. Yani aklınızda birşeyler yapmak geçiyorsa uygulamaya dökmek için yeterince zaman var;)

http://www.trabzonspor.com/futbolgecesi.asp

Emorfo
11.01.2007, 01:55
Bende Şubat diye hatırlıyordum onaylamak için resmi siteye bakayım dedim, 17 Ocak yazmışlar ana sayfaya :) Resmi site benden beter.

EmrahYalçınalp
11.01.2007, 07:45
Valla gidin de görün dünyanın kaç bucak olduğunu... Bakın ziyaretinizin altında BMN'nin başkana destek vermesinden yalakalık yapmaya kadar ne kadar "deriiiiin" bir anlamı olacak
:)

Mehdi
11.01.2007, 08:12
Emrah abiye katılıyorum.sakın atkıyla gitmeyin:D gidersenizde fotoğraf çektirmeyin.;)

Berk Eren
11.01.2007, 10:25
Valla gidin de görün dünyanın kaç bucak olduğunu... Bakın ziyaretinizin altında BMN'nin başkana destek vermesinden yalakalık yapmaya kadar ne kadar "deriiiiin" bir anlamı olacak

walla bu seferde bu bayram zıyaretı gıbı konu uzar ve sacmlasırsa,forumdan sogurum tamamen..

WERTHeR
11.01.2007, 11:11

Olayları çarpıtmayın. Size yöneltilen eleştiriler bu sıralarda bmn nin tepkili olacağına gidip yönetimle bayramlaşmasıdır. Mesela şu an bmn tepkisini göstermiştir. Bu tepki bayramdan önce belli olsaydı hiç kimse eleştirmezdi.

macka61
11.01.2007, 12:50
diğer kulüplere bırakılması iyi bir şey diğer trabzonlu kulüplere destek olmalıyız

Badaloğlu
11.01.2007, 13:15
Olayları çarpıtmayın. Size yöneltilen eleştiriler bu sıralarda bmn nin tepkili olacağına gidip yönetimle bayramlaşmasıdır. Mesela şu an bmn tepkisini göstermiştir. Bu tepki bayramdan önce belli olsaydı hiç kimse eleştirmezdi.

Hangi çarpıtmadan bahsediyorsun kardeşim?BMN olarak Trabzonspor yönetimine taaa ne zaman biz ilk tepkimizi koymuşuz?bir araştır ondan sonra konuşalım.Sanki daha önceleri bu yönetimi BMN olarak hiç eleştirmedik gibi konuşmanın alemi yok.
İsmi üstünde bayram...Ne demek ''yönetime tepki vereceğinize, oraya gidip bayramlaştınız'' Bayramda insanlar ne yapıyorsa, arkadaşlarımızda onu yapmıştır...

WERTHeR
11.01.2007, 13:23
Hangi çarpıtmadan bahsediyorsun kardeşim?BMN olarak Trabzonspor yönetimine taaa ne zaman biz ilk tepkimizi koymuşuz?bir araştır ondan sonra konuşalım.Sanki daha önceleri bu yönetimi BMN olarak hiç eleştirmedik gibi konuşmanın alemi yok.
İsmi üstünde bayram...Ne demek ''yönetime tepki vereceğinize, oraya gidip bayramlaştınız'' Bayramda insanlar ne yapıyorsa, arkadaşlarımızda onu yapmıştır...

Sözlerimi anlamamakta ısrar ediyorsunuz.

Badaloğlu
11.01.2007, 13:26
Sözlerimi anlamamakta ısrar ediyorsunuz.

Kardeşim, bir yanlış anşılma varsa, anlat'da doğrusunu bizde bilelim.Bu şekilde sözlerini yanlış anlamakta ısrar etmemiş oluruz.

Ozan Yazıcı
11.01.2007, 13:30
kimin nerede kiminle bayramlaştığı kimseyi ilgilendirmez..
ancak başkanla bayramlaşılıp bmn atkısıyla poz verilirse o poz herşeyin önüne geçer, o ana kadarki tüm ifadeler havada kalır, bmn yönetimin yanında olur çıkar..
ama forum yöneticileri ve bayramlaşmayı haklı gören kıdemli üyeler "hayır kardeşim, bu doğrudur" derse boynumuz kıldan ince..

tsmaniac
11.01.2007, 17:10
takımı çökerttiler Allahın izniyle, şimdide eğlence peşindeler! defolsunlar ist. b.bde eğlensinler

WERTHeR
11.01.2007, 17:38
Kardeşim, bir yanlış anşılma varsa, anlat'da doğrusunu bizde bilelim.Bu şekilde sözlerini yanlış anlamakta ısrar etmemiş oluruz.

benim söylemek istediğim şu. Bmn nin ana sayfasında şu anda haykırıyoruz başlığıyla yönetime tepki veriliyor. Bu tepki bayramdan önce verilseydi ve bmn olarak bayramlaşmaya gidilseydi problem yok. Bundan önce defalarca yönetimi eleştirmiş olabilirsiniz. Ama bunun anasayfadan mı yoksa forum sayfalarından mı olduğu hakkında bilgi sahibi değilim. Böyle karışık bir ortamda bmn oraya gider poz poz foto çektirrise bunu dışarıdan izleyen bizler bmn yönetimi acaba başkana destek mi çıkıyor diye algılarız. Problem bu. Kutsal bir görevi yerine getiren Albayrakla her taraftar bayramlaşabilir....

Emorfo
11.01.2007, 20:05
64 mesajı olan bir kullanıcı için fazla derinlere giriyorsun. Gerçek kimliğini merak ettim açıkcası.

Bu Trabzonspor gecesi değil Trabzon futbol gecesi konu dışında saçma sapan yazılarınızı yazmayın buraya.

demokles
11.01.2007, 20:29
ARKADAŞLAR bu futbol gecesi değil...para toplama gecesi çay partisi gibi yani...

Erdal
11.01.2007, 21:13
kimin nerede kiminle bayramlaştığı kimseyi ilgilendirmez..
ancak başkanla bayramlaşılıp bmn atkısıyla poz verilirse o poz herşeyin önüne geçer, o ana kadarki tüm ifadeler havada kalır, bmn yönetimin yanında olur çıkar..
ama forum yöneticileri ve bayramlaşmayı haklı gören kıdemli üyeler "hayır kardeşim, bu doğrudur" derse boynumuz kıldan ince..
EYVALLAH aynen katılıyorum
Bide pardon benmi yanlış anladım kimin mesajı fazlaysa onun mu konuşma hakkı var emorfo?

demokles
11.01.2007, 21:18
EYVALLAH aynen katılıyorum
Bide pardon benmi yanlış anladım kimin mesajı fazlaysa onun mu konuşma hakkı var emorfo?

yok dili sürçmüştür yada askerlikteki tertip olayını karıştırdı herhalde :D

Emorfo
12.01.2007, 00:14
Yaşınız ilerlemiş ama hala dedikodu yapıyorsunuz diğer başlıkta açıkladım durumu bakın okuyun.

Cem Yavuz
12.01.2007, 16:19
Bu geceleri çok iyi bilirim....
Bundan önce yapılan bir kaç tanesine ailemle katılma imkanım olmuştu...
Ordaki muhambetlerle dısarıya yansıyan o kadar farklı ki....
Emin olun bu gecelere katılsanız....
Göreceğiniz ikiyüzlülük ve yalakalıklar sevisesizlikler ve çapsızlıklardan mideniz bulanır....
Tek amacı var bu yemeklerin ....
Herkes kişisel çıkarını elde etmenin yolunu arıyor....

Yöneticiler siyasilere sırnasır...
destek ve adaylık için.....
Eski topçular ...Yöneticilkere
İş bulmak için....
Gazeteciler etrafı keser....
Yalan bir haber yazmak için....
Siyasilert herkese sırnasır oy için.....

Simdi diyeceksiniz ki...
Hiç mi TRABZONSPOR konusulmaz....
Toplasan 10 dakika ....
O da bbos konusmalarla geçer gider.....

Emorfo
12.01.2007, 21:01
Senin gittiğin geceleri bilmiyorum ama bu Trabzon futbol gecesi çok önemli. Trabzonspor değil bütün Trabzon camiası orda olacak. Bu geceden elde edilecek gelir 2. ve 3. liglerdeki takımlarımız için çok önemli ve çoğu şu anda iddialı konumda.

Yukarda öyle bir yazdın ki herkes kötü sen ne yapıyordun peki.

Şahinoğlu
12.01.2007, 21:09
Cevahir Oteli cazibe merkezi haline getirene kadar sayın İbrahim Cevahir otelini Trabzon ve Trabzonspor camiasına açmış lütfetmişler sakın kimse gitmesin Trabzonspor' a ben cebimden para vermem diyen koskoca Alışveriş merkezinden bi dükkan hediye etmeyen sayın İbrahim Cevahir'in otelinin reklamında yer almanın bi anlamı yok.

Emorfo
12.01.2007, 21:15
Yav herkes bir alem. Emre ne alakası var Cevahir'in reklamı ile adamın reklamamı ihtiyacı var. Ben ne düşünüyorum milletin derdi ne. Arsinspor yükselme grubunda ve bu gece adamlar için baya önemli diğer takımlar içinde öyle. Burdan gelecek bir kaç yüz milyar ile kadrolarını daha güçlendirebilecekler. Ama ne önemi var bunun milletin derdi başka.

Şahinoğlu
12.01.2007, 21:26
Cevahir plazayla karıştırıyon Faruk , Cevahir Oteli çoğu insan bilmez nerde olduğunu sözde İstanbul'un en büyük kongre merkezi yapacaktı orayı Cevahirler tanıtım içinde Trabzon camiasını kullanıyo bence normalde yüzümüze bakmazlar Bjk ye daha yakındırlar cevahir tur arabalarının yanında bjk koleji amblemlerini görmek bile yeter benim için art niyetli olduklarını düşünmeme, neyse umarım katılanlar birlik olur dicem ama bizimkilerden birlik olmaz 1-2 trilyon toplarlar onlarda yol masraflarını karşılar .

Emorfo
12.01.2007, 21:35
Hayır Cevahir Plaza ile karıştırmıyorum, geçen ay Cevahir oteldeydim hemen hemen her hafta çeşitli şirketler çeşitli yemekler paneller forumlar düzenliyor. Sürekli aktif bir otel neyin reklamını yapacak Allah aşkına. Hep öyle derler BJK'ye yakındırlar felan geçen sene Aydoğan Cevahir Trabzonspor'da görev alamamaktan yakınıyordu bize bırakmıyorlar yapalım felan diyordu. İbrahim Cevahir çok pinti adamdır. Çocuklarına bile ayda 1, 2 milyar para verir, israfı sevmez, boşa para harcanmasını sevmez. Böyle bir adam İbrahim Cevahir. BJK lafı da söylentide ibaret. Ha ayrıca Mehmet Ali Yılmaz'ı, Nuri Albayrak'ı da Trabzonspor'un başına saran İbrahim Cevahir'dir :) BJK ajanı olabilir diyorsun :) :)

chota
12.01.2007, 21:59
faruk kardeşim siz hangi alemlerdesiniz ilk defa bu siteyi bu denli inceliyorumda çok dahıtmışsınız kulüp laz bakkala dönmüş . sürekli atkını alan abin aramızda kalsın

Emorfo
12.01.2007, 22:20
faruk kardeşim siz hangi alemlerdesiniz ilk defa bu siteyi bu denli inceliyorumda çok dahıtmışsınız kulüp laz bakkala dönmüş . sürekli atkını alan abin aramızda kalsın

yazdığından bi poh anlamadım. ne demek istiyorsun daha sade daha düzgün cümlelerle bir daha yazar mısın.

Şahinoğlu
12.01.2007, 22:38
Hayır Cevahir Plaza ile karıştırmıyorum, geçen ay Cevahir oteldeydim hemen hemen her hafta çeşitli şirketler çeşitli yemekler paneller forumlar düzenliyor. Sürekli aktif bir otel neyin reklamını yapacak Allah aşkına. Hep öyle derler BJK'ye yakındırlar felan geçen sene Aydoğan Cevahir Trabzonspor'da görev alamamaktan yakınıyordu bize bırakmıyorlar yapalım felan diyordu. İbrahim Cevahir çok pinti adamdır. Çocuklarına bile ayda 1, 2 milyar para verir, israfı sevmez, boşa para harcanmasını sevmez. Böyle bir adam İbrahim Cevahir. BJK lafı da söylentide ibaret. Ha ayrıca Mehmet Ali Yılmaz'ı, Nuri Albayrak'ı da Trabzonspor'un başına saran İbrahim Cevahir'dir :) BJK ajanı olabilir diyorsun :) :)

Orası senin görüşün bence bizden reklam için faydalanıyo neyse orayı geçtim. Aydoğan Cevahir Trabzonspor''da görev alamamaktan nasıl yakınır Özkan Sümer gibi bir adam bile başkan seçilmiş bu kulübe Cevahirler yönetici seçilemicek öylemi sende inandınmı ben inanmadım inanmamda ,2 tane yıldız alıcam desin kahvedeki adam bile başkan seçilir bize kasmaya gerek yok, ayrıca cevahirler bjk kongre üyesidir , nasıl Mehmet Ali Yılmaz zamanında fb kongre üyesisiyse Ergun Gürsoy gs'de kongre üyesiyse onlarda bjk de kongre üyesi olmuşlardır hatta Küçük Orhan'ı bjk bizden alırken cevahirler aracı olmuştur söylentiden ibaret değil bu olanlar ayrıca Aydoğan Cevahir'in değil İbrahim Cevahir'in bişeler yapması lazımdı bizim için ama dediğin gibi adam cimri :)

Cem Yavuz
12.01.2007, 22:53
Senin gittiğin geceleri bilmiyorum ama bu Trabzon futbol gecesi çok önemli. Trabzonspor değil bütün Trabzon camiası orda olacak. Bu geceden elde edilecek gelir 2. ve 3. liglerdeki takımlarımız için çok önemli ve çoğu şu anda iddialı konumda.

Yukarda öyle bir yazdın ki herkes kötü sen ne yapıyordun peki.

Ben seninle ilgili tek satır yazı yazmadım yazımda...
O geceleri anlattım...
Nelr yasandığını...
Sende fikrini yaz...
Ama sakın benle ilgil, yorum yapma....
Ben i işin içine karıştırma...
Yaz deki faydalı dır iyi dir sudur budur ama benle ilgili yazma...
fikirlerimi eleştir
ama ben i yazma
Ne haddine....
İstediğin gibi yazı yazma yetkisini sana kim verdi
Seviye yi düşürme
Polemiklerden besleniyorsun...

Emorfo
13.01.2007, 10:21
Emre bu gün Dışişleri Bakanı Abdullah Gül sivil toplum örgütleri ile Cevahir Otel'de buluşuyor, şimdi Cevahir reklam peşinde mi olacak. Böyle yaklaşmamak lazım. Cevahir Otel zaten kendini ispatlamış Trabzon Futbol Gecesi'nin orda yapılması gayet doğal. Nasıl ki biz toplantılarımızı bildiğimiz mekanlarda yapıyorsak. Mesela geçen kahvaltı organizasyonunu Nur Abla'nın yerinde Nur Abla'nın reklamını yapmak için mi yaptık. Bildiğimiz bize yakın insanların yerinde yapacağız tabiki organizasyonumuzu. Trabzon Kulüpleri'de bildikleri yerde yapacaklar tabiki. Cevahir BJK ilişkisini çok fazla bilmiyorum fakat İstanbul'da iş adamı olupta bu kulüplerle veya yöneticileri ile içli dışlı olmayan yoktur herhalde.

Cem Yavuz
Konuyu kişiselleştirmiyorum hani bu gecelere çok gidiyorsun ya herkesin derdi başkaya sen ne yapıyordun onu merak ettim. Polimik yok soru sordum bu kadar rahatsız olmana gerek yoktu. Bu gece senin bildiğin gecelerden olmayacak. Alakasız adamlar gelmeyecekler geceye. Trabzon'un siyaset, ticaret, devlet, ordu, bürokrat, belediye başkanları, iş adamları kısaca Trabzon'umuzun bütün ileri gelenleri toplanacak. Konu Trabzonspor değil Trabzon'un diğer kulüplerine katkı sağlamak. Akçaabat Sebatspor'un durumu ortada, Arsinspor'un iddiası ortada. Bunları konuşlaım yok efendim ben gittim de şöyle oldu böyle boş muhabbetlerini bırakalım.

Cem Yavuz
13.01.2007, 10:31
Trabzon'un siyaset, ticaret, devlet, ordu, bürokrat, belediye başkanları, iş adamları kısaca Trabzon'umuzun bütün ileri gelenleri toplanacak.

İşte Bende tam bunlardan söz ediyordum....
Boş muhabbetti yapan ben değil onlar...
İnsanları fazla gözünde büyütme bence...
Sundan eminimki o gece orda olacakların umrunda bile değildir
NE Trabzonspor umuz ne arsinimiz ne sebatımız...
Senin düşündüğünün 10 da biri kadar bunları düşünmezler....
Sen yazdığında samimisin ama onlar samimiyetsiz...

Emorfo
13.01.2007, 10:33
O zaman camiadan hiç sözetmeyelim. O zaman boş bir camiayız. Parayı versinlerde içerde istedikleri kadar boş muhabbet yapsınlar :)

FANATIK61
16.01.2007, 19:10
Birlik rüzgarı esmeye devam ediyor

“2006-07 Trabzon Futbol Gecesi” kapsamında yapılan ziyaretlere Onursal Başkanımız Mehmet Ali Yılmaz’la devam edildi.

Başkanımız Nuri Albayrak ile Başkan Yardımcımız İbrahim Hacıosmanoğlu’nun da bulunduğu heyette A.Sebatspor Başkan Yardımcısı Kaşif Ağaoğlu, Arsinspor Genel Sekreteri Derviş Köz, Araklıspor Başkanı Mustafa Danışmaz, Değirmenderespor Başkanı Serkan Kılıç, Ofspor Başkanı Ercan Saral, Sürmenespor Başkanı Hamza Üstün de yer aldılar.

Heyet Yılmaz’ı hem futbol gecesine davet etti hem de desteklerini istedi. Onursal Başkanımız Mehmet Ali Yılmaz bu tür organizasyonların Trabzon’un birlik ve bütünlüğünü güçlendirmesi açısından son derece önemli olduğunu belirterek, gereken katkıyı yapacağını dile getirdi.

Yılmaz, Trabzon’un sorunları aşmasının yolunun bütünlükten geçtiğinin de altını çizdi.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/160107yilmaz5.jpg

kudu_61
17.01.2007, 09:05
Güzel bir organizasyon olursa Tam bir gövde gösterisine dönüşür Türkiyede başka hangi şehrin bu kadar profesyonel takımı var ki hepsini kutluyorum...

Emorfo
18.01.2007, 11:35
Bu gece için bir şeyler yapalım diyorum ama sanırım biraz zor. Gecede 6 ve 12 kişilik masalar olacak, kişi başı 1 milyar.

bordo61
19.01.2007, 14:16
çok güzel bir uygulama amacına ulaşırsa tabi

TameRHan
19.01.2007, 15:21
herkes yakınır durur birlik olamıyoruz diye. herkes haklıdır da. ama şimdi konuya bi yukarıdan bakılacak olursa ; Trabzon şehrine ait profesyonel liglerde yarışan kulüpler bir araya geliyor ve birleşimden meydana gelecek gelir TRabzonspor haricinde dağıtılma kararı alınıyor

ama gel gelelim burada yazılan yorumlara.. kimse olumlu düşünmeyip herkes konunun özü haricinde yorum bildiriyor. yok cevahir reklam peşinde, yok bunlar siyasi amaçlı,yok menfaat ön planda, yok ot,yok çöp

ondan sonra yıllardır süregelen neden birleşemiyoruz sorusuna cevap arayıp duruyoruz.

Trabzon gecesi inşallah faydalı olmuştur her şeye ve her türlü dedikoduya rağmen

ozturk
20.01.2007, 00:24
hayırlara vesile olur inşallah...

Fatih Sağır
20.01.2007, 20:21
peki bu toplanan paralar ne olacak bilgisi olan var mı??

Emorfo
26.01.2007, 11:33
Bu gecede toplanan paralar, gelen haberlere göre 3 trilyona yakın bir para toplanacakmış, bu paralar Trabzonspor hariç diğer Trabzon takımlarına eşit şekilde dağıtılacak.

Son günlerde yaşanan olaylardan sonra bu gece sadece Trabzon futbol gecesi olmayacak, Trabzon'un gücünü, büyüklüğünü göstermek açısından çok büyük önem kazandı.

Burçak
26.01.2007, 11:54
para önemli ama , Birlik beraberlik adına bi araya gelmiş olmak çok daha önemli olacak ve gereken yerelere mesaj gönderilmiş olacak. en güzel yanı bu.

Nebiye
26.01.2007, 11:56
İnşaallah bu fırsatı güzel değerlendirirler.Bizimkiler bu tür şeylerden pek anlamıyo ama hayırlısı artık.:yattara:

sarman61
01.02.2007, 16:59
Bu konuya bakıyorumda fazla ziyaret yok. Ama bu konu bence çok önemli. Bu gecede Trabzonumuz önde gelen isimleri bir araya gelecek. Birçok konuda fikir alışverişi yapılacak. Trabzonumuz hakkında yeni projeler üretilecek. Bildiğim kadarı ile Devlet protokolü de katılacak. Bu bu gecenin önemini daha da attırıyour. Başbakan, bakanlar, milletvekilleri, Trabzonsporumuzun eski başkanları ve yönetim kurulu üyeleri. Bu gece gerçekten çok güzel olacak. Ama benim en büyük çekincem. Medyanın bu konuya ilgisiz kalması olur. Trabzonumuzun bir futbol şehri olduğu tekrardan herkez tarafından hatırlanmış olacak tır.
Vede @emerfo nun dediği gibi son zamanlarda yaşanan bu kötü olayların üzerine bu tarz bir gecenin yapılacak olması iyi olur. İyi değerlendirmeyi Allah nasip etsin.

İnşallah bu gece Trabzonumuz için hayırlı olur. Allah yar ve yardımcımız olsun.

Tahir
01.02.2007, 17:14
tam katılımla gövde gösterisi yapılmalı.trabzonumuz için bu gerekli herkesi duyarlı olmaya davet ediyorum.bu sevgiyi içinde taşıyan herkes kırgınlıkları dargınlıkları bir kenara bırakarak sarılmalı birbirine buna trabzonun her zamankinden çok ihtiyaçı var.

sarman61
01.02.2007, 17:18
Evet herkez duyarlı olmalı bu konuda. Yani bu olayın reklamı da iyi yapılmalı. Kyıtırıktan türk sinema filmlerine bile öyle reklam yapılıyor ki. Bu geceki Trabzon Futbol Gecesi Tüm Türkiye ye hitap ediyor. Çok gösterişli olmalı. Herkezin dikkati ni çekmeli. İnşallah bunu başarabilirler.

Emorfo
02.02.2007, 13:31
İnşallah orda olacağım...

Naim
02.02.2007, 14:22
İnşallah orda olacağım...

MAY bir ton bilet almıştır şimdi :rolleyes:

Emorfo
02.02.2007, 14:51
Alan aldı bir sürü bilet, bilemeyecem artık. Kendi imkanları ile de alanlar var.

sarman61
02.02.2007, 22:51
Naim abi almalıda sadece MAY ın alması yetmiyor taraftarın sevgilisi konumundaki Ahmet Ağaoğlu ve diğer eski başkanlar ve iş adamları hepsinin bu geceye büyük destek olması gerekiyor.

Emorfo
03.02.2007, 10:55
Ağaoğlu da aldı. Öyle sanıyorum ki bu gece Türkiye'de eşi benzeri olmayan çok muazzam bir gece olacak, Belkide uzun yıllardan sonra Mehmet Ali Yılmaz, Ahmet Ağaoğlu, Ali Kemal Aktürk, Bahri Köse, Atay Aktuğ, İbrahim Cezahir ve daha bir çok eski başkan ve yöneticiyi birarada göreceğiz. Birlik beraberlik açısından çok iyi olacak.

sarman61
03.02.2007, 10:59
Ağaoğlu da aldı. Öyle sanıyorum ki bu gece Türkiye'de eşi benzeri olmayan çok muazzam bir gece olacak, Belkide uzun yıllardan sonra Mehmet Ali Yılmaz, Ahmet Ağaoğlu, Ali Kemal Aktürk, Bahri Köse, Atay Aktuğ, İbrahim Cezahir ve daha bir çok eski başkan ve yöneticiyi birarada göreceğiz. Birlik beraberlik açısından çok iyi olacak.

Evet haklısın birde bu talihsiz olayın üstüne düzenlenmesi ayrı bir güzellik katıyor. Geceye

tsanimer
03.02.2007, 23:13
en çok bilet alan en iyi trabzonsporludur diyorsanız ağaoğlu nu kimse geçemez

onda para gani

milliyetin yılın spor adamı ödülünü kendisine vermesi için her gün 5-10 milyarlık milliyet gazetesi alma sözünü veren ben değilim

heeeey gidi abdi ipekçi nin milliyeti sana yakıştıramadım doğrusu

ama beni en çok şaşırtan

may ın başkan albayrakı eski hırkası ile karşılaması oldu

şaşırmadım doğrusu

dergi için röportaja giden elemanı da don gömlk pijama ile karşılamıştı
o nedenle resim çekilemedi de
o röportajda may ın farklı zamanlarda çekilmiş fotoları kullanılmak zorunda kalınmıştı

vah benim büyük kulübüm vah
onursal başkan muhabiri pijamayla
başkanı ise eski püskü bir hırkayla karşılıyor

olur
olur
dah neler görür bu gözler

du bakali

Emorfo
04.02.2007, 10:36
ee sonuç olarak konu ile ne alakası var yazdığının. ne saçmalıyorsun ?

tsanimer
04.02.2007, 22:13
bende yalan yok
hilaf ta yok
bir daha oku dostum
alakasını anlarsın

Cem Yavuz
05.02.2007, 11:25
en çok bilet alan en iyi trabzonsporludur diyorsanız ağaoğlu nu kimse geçemez

onda para gani

milliyetin yılın spor adamı ödülünü kendisine vermesi için her gün 5-10 milyarlık milliyet gazetesi alma sözünü veren ben değilim

heeeey gidi abdi ipekçi nin milliyeti sana yakıştıramadım doğrusu

ama beni en çok şaşırtan

may ın başkan albayrakı eski hırkası ile karşılaması oldu

şaşırmadım doğrusu

dergi için röportaja giden elemanı da don gömlk pijama ile karşılamıştı
o nedenle resim çekilemedi de
o röportajda may ın farklı zamanlarda çekilmiş fotoları kullanılmak zorunda kalınmıştı

vah benim büyük kulübüm vah
onursal başkan muhabiri pijamayla
başkanı ise eski püskü bir hırkayla karşılıyor

olur
olur
dah neler görür bu gözler

du bakali

:alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:
MAY zihniyeti ancak bu kadar güzel anlatılırdı....
Bravo...

bordo61
05.02.2007, 13:48
Yine tekrarlıyorum çok önemli bir organizasyon inşlah gerektiği gibi yapılır bunuda eline yüzüne bulaştırmasalar çook iyi olacak

sarman61
08.02.2007, 12:17
Önemli konu diyoruz ama kimsenin dikkat ettiği yok. İlgisiziz anlaşılan bu tarz organizasyonlara.

farazi
08.02.2007, 12:25
Ben bu seneye kadfar Trabzon u destekledim ama
artık yıldım
ben deistim Trabzon deismedi
Bi toparlıyo
2. oluyo
parasızlıktan kadroyla hiç oynamadan
bi 4 sene devam ediyo iiii
sonra para görüyo isin içine ediyo
20 senedir bu dönüp duruyo
artık bıkmadılar mı aynı senaryodan
ama ben bıktım

Emorfo
10.02.2007, 11:31
Bir terslik olmaz ise bu geceyi kare kare buraya taşıyacağım inşallah.

Emorfo
17.02.2007, 10:58
Gece bu akşam 7'de Cevahir Otel'de.
Konuk sanatçılar Volkan Konak ve Sibel Can
Geceye Başbakan'ın da katılması bekleniyor.
Gece canlı yayınlanacak. Çay Tv, Kaçkar Tv, Karadeniz Tv, Mavi Karadeniz Tv gibi bir çok kanaldan takip edebilirsiniz...

Mehmet Fatih Yavuz
17.02.2007, 11:05
bıktık herkesin kendini düşünerek cepheleşmesinden... trabzon kanadı - istanbul kanadı-ankara kanadı.. yeter bi ortak payda bulunsun artık...
inşallah bu gece ile güzel bi yere gelir birliktelik...
katılan herkesten allah razı olsun..

macka61
17.02.2007, 11:39
bıktık herkesin kendini düşünerek cepheleşmesinden... trabzon kanadı - istanbul kanadı-ankara kanadı.. yeter bi ortak payda bulunsun artık...
inşallah bu gece ile güzel bi yere gelir birliktelik...
katılan herkesten allah razı olsun..

aynen kardeşim sana yürekten katılıyorum zaman birlik olma zamanı

macka61
17.02.2007, 11:39
bu arada sibel can ve volkan konak konser verecek diye fanatikte yazıyordu

Mehmet Fatih Yavuz
17.02.2007, 11:41
evet izleyelim. güzel gece olacak...

WERTHeR
17.02.2007, 11:45
Ben bu seneye kadfar Trabzon u destekledim ama
artık yıldım
ben deistim Trabzon deismedi
Bi toparlıyo
2. oluyo
parasızlıktan kadroyla hiç oynamadan
bi 4 sene devam ediyo iiii
sonra para görüyo isin içine ediyo
20 senedir bu dönüp duruyo
artık bıkmadılar mı aynı senaryodan
ama ben bıktım

Arkadaşım yaşın daha genç bu nasıl bıkmak. Düşün ki bizler şampiyonluk görmedik nasıl bir şeydir bilmiyoruz. Ya o tadı alanları bir düşün. Kaç yıldır o taddan mahrumlar...

Badaloğlu
17.02.2007, 11:48
Lale devri çocuklarını, Sibel Can'dan canlı dinleyelim bakalım, nasıl oluyormuş?

sarman61
17.02.2007, 14:53
Bu gece önemli bakalım neler olacak. Kimler gelecek kimler gelmeyecek. İnşallah Trabzonumuz için hayırlı bir gece olur. Trabzonumuz un farklı bir konu ile gündeme taşımız olurlar. Böylece Trabzonumuzun özünü kavramış olurlar.

eren_61
17.02.2007, 22:59
şuan karadeniz tv de canlı olarak yayınlanıyor

Lapina
18.02.2007, 08:13
http://www.kalearkasi.net/index.php?subaction=showfull&id=1171753220&archive=&start_from=&ucat=1&

Cafer KILIÇSOY
18.02.2007, 08:34
Bir terslik olmaz ise bu geceyi kare kare buraya taşıyacağım inşallah.
Kolay gelsin. Bekliyoruz

AtalaY_BuğrA
18.02.2007, 08:52
Karadeniz Tv'de gördüğüm kadarı ile bir ara İbrahim Abi'yi Hami Mandıralı ile konuşurken gördüm. BAkındım başka tanıdık var mı diye ama başka gözüme çarpan olmadı. Gecede konuşmacılar bol miktarda gaz verdi işte :)

Mehmet ALi Şahin Konuşmak için kürsüye geldiğinde Haluk BAşkan diye bağırılması ayrıca bir dip not.

stichus
18.02.2007, 15:24
oradaydım.
gayet güzel bir gece oldu.
bir kaç kendini bilmez ulusoy fanatiği geceye gelmeyen ulusoyu balıkesirden koşarak gelen m.ali şahine tercih ettiler. bağırdılar çağırdılar. ulusoy başkan diye konuşmasını geciktirmek istediler ayakalrına gelip gençlik olimpiyatları ve amatör branşlarda güzel haberler veren başbakan yardımcısının..
o kadar mutlu oldum ki..
geceye beraberimde götürdüğüm trabzonlu olmayan arkadaşlarıma gösterdim manzarayı. bakın kulübün içerisinde böyle düşünenler olduğundan dolayı başkan yoruluyor dedim.
bu adamlarla uğraşmak için evliya gibi sabırlı olmak lazım.
emorfo kare kare aktaracağı için detay vermeyeyim ama bir kaç başlık:
* klip fena değildi. haminin gözlerinin içine bakarak dev ekrandan lyona attığı golü izleyebileceğime ihtimal vermezdim. klip fena değildi ama biraz daha zenginleştirilebilirdi. aston villaya attığımız golde çatalımı yere atarak onu almak için eğilebildim ve gözlerimi sildim.
* lemi de puro içiyormuş. tolunay ve alikemal denizci ile birlikte neşeli kahkahalar eşliğinde geceye damgalarını vurdular diyebiliriz..
* volkan konak insanı yoruyor. mesaj kaygısız beyin fırtınası idi yanılmıyorsam cem yılmazın ilk stand-up gösterisinin adı. volkan konak yazar şair oyuncu senarist ve solaçık havalarında şarkı söylemeye çalışınca pek olmadı. doya doya tek bie parça dinleyemedik ustadan! vazgeçse bu büyük ve komik laflardan güzel olacak. mesaj kaygısız müzik olmaz mı?
* protokol fena değildi. ben volkan canalioğlunu tanımıyordum ilk kez dinleme fırsatı buldum açıkçası bana zayıf bir hatip gibi geldi. hitabetiniz güçlü olmayabilir bunda utanacak bir şey yok. ancak böyleyken bağırmakta ısrar ederseniz, utanabilirsiniz. :)
* mehmet ağar geceye katılmakla çok şık bir jestte bulunmuş oldu.
* sibel can tam bir fecaat. hayatımda ilk kez dinledim. gerek liseli müeddep kız havalarındaki samimiyetsizlik gerekse sesini hiç bir türlü oturtamaması tüm şarkılara ağlamamıza yol açtı. lale devri çocukları olarak orkestraya acıdık. cevahir cevahir olalı böyle zulüm görmedi denilebilir fıkradan apartma ile!
* gecenin sunucusu levent bey bir fıkra anlattı. benim en korktuğum şey fıkraların birine ithaf edilmesidir. zira genelde fıkradan anlamayanlar fıkra biriktirir ve mutlaka komik olduğuna inanırlar. bmw ile onun çekmekte olduğu bozuk murat 124 ün otobanda bir mercedesle karşılaşmalarını havadan takip eden helikopterin bmw ile murat 124 arasındaki haberleşme tekniğini bilmemesinden dolayı yanlış yorumladığı ve murat 124 onlardan yol istiyorşeklinde verdikleri mesaja kahkaha bekledi. yine çatalımı yere attım. bu fıkrayı anlatmasına mı yanmalı, başkana ithaf etmesine mi bozuk ve başkası tarafından çekilen 124 ü trabzona benzeterek bir çuval inciri berbat etmesi mi! off.. öyleymiş gibi davranmamak lazım. kimseyi zorla trabzonsporlu yapmayalım. bizden yana görünmeye ve şirin olmaya çalışırlarken çamlar devriliyor..
* gazetelerde genelde mali şahine protesto ve garsonların programdan hemen önce kavga etmeleri haber olmuş. gazeteler işte!
* ben programı genel hatlarıyla beğendim. istanbulda böyle güzel bir programla gündemi belirleyebilmesine sevindim kulübümün.
umarım altı güzide takımımızın faydasına olur. trabzonumun faydasına olur.
bu arada unutmadan, gecede aldığımız en şaşırtıcı haber antepin galatasarayı yenmesi haberiydi. hani şu düzenli ve sistemli biçimde son ongündür sürekli yenegeldiğimiz antepin..
ah be!
seri galibiyetler olmayacak şey değil vallahi!
dün gece bir kısmıyla oturduğum camiaya en iyisine layık da o bakımdan!

tsanimer
18.02.2007, 16:47
gece bir rezaletti
bir bilete 2 milyar veremeyecek bir sürü adamın doldurduğu salonda akıllarda kalan tek şey kılık kıyafetine boynuna taktığı kravata bakıp adam yerine koyacağınız şahsiyetsizlerin bedeva dağıtılan formalardan almak için bir birlerinin üzerlerine çıkmaları ve dağıtım işini yapan görevlilere yaptığı hakaretler idi

Cem Yavuz
18.02.2007, 18:45
Bu gece hakkındaki fikirlerimi daha doğrusu bu tarz geceler hakkındaki fikirlerimi daha önce yazmıştım...
Tekrarlayacak değilim...
De,
Bazıları müzik leştirmenliğine de başlamış...
O coğrafyadan çıkan ve akademik anlamda eğitim görüp evrensel müzik yapan sevgili Volkan Konak ı slaçık diye nitelendirme basitliğine kaçıyor...
Ben Burada Volkan Abi nin kesinlikle avukatlığını yaparak onu tartışmaya açaçak değilim...
O kendini millete yeteri kadar anlattı...
Kimin ne olduğunu herkes biliyor...
Bazılatrı orada Volkan Konak ı değil sarı ince bıyıklı üçgen kafalıları görmek istiyorsa onada diyecek bir seyim yok...

Emorfo
18.02.2007, 18:48
Geceyi kare kare foruma koyacam dedim ancak beklenmedik şeyler olduğu için iş ile ilgilenmek zorunda kaldım, bir kaç resim dışında pek resim çekemedim. Kaya'da da foğraf makinası vardı çekti mi bilmiyorum. Gece genel hatları ile güzeldi. Forumdan Metin abi, Kaya, Fatih, İbrahim abi vardı. Ayrıca ve Turan Reis'de gecedeydi. Salonda olduğum dakikalarda Mehmet Ali Şahin'in kürsüye çıktığı anda Alaaddin Hatayoğlu'nun provakötürlüğü ile Ulusoy Başkan tezahüratı salonun sol tarafından yükselmeye başladı. Hiç gerek yoktu buna. Gece ile ilgili aklımda pek bir şey kalmadı güzel hostesler dışında :)

Trabzon Kulüpleri için iyi bir katkı oldu, Trabzonspor için güzel bir görüntü sergilendi. Gecede sergilenen Trabzon ve Trabzonspor nostalji resimlerinden oluşan sergi çok iyiydi. Trabzonspor camiasında birlik havası vermek gerçekten çok zor. Ahmet Ağaoğlu, Mehmet Ali Yılmaz, Atay Aktuğ, Haluk Ulusoy ve daha bir çok isim işleri olmadığı halde geceye katılmadı. Bu camia nasıl birlik olacak bilemiyorum. Gece için bilet alıp bunu millete dağıtmakla olmuyor birlik. Bu adamlar biraya gelmeden birlik havası vermek çok zor.
gece ile ilgili resim yok ben Hami ve resim sergisi :)

http://img261.imageshack.us/img261/8866/66061418zj8.jpg

http://img115.imageshack.us/img115/3117/74524194wn6.jpg

http://img238.imageshack.us/img238/787/63963974yx9.jpg

http://img46.imageshack.us/img46/3751/27139212kb6.jpg

http://img46.imageshack.us/img46/2916/97457031ht6.jpg

shipbroker61
18.02.2007, 19:08
Geceye katilma sansini sahip olanlardan bir tanesi de bendim. Iyi mi gecti kotu mu gecti katilanin beklentisine gore degisik cevaplar bulabilir ama kendi adima soylemem gerekirse bekledigim heyecani bulamadim. Kisisel olarak benim icin tek olumlu sey Hami ile tanisip muhabbet etmem ve gece sonunda Hami'yi evine kadar birakmam , bir de buna ilave olarak Volkan Konak'tan dinledigim guzel sarkilar oldu. Aslinda daha uzun bir program yapsa hem ben hem de oradakiler icin daha leziz bir gece olabilirdi.

Sevgili Stichus'un aksine, ben Volkan Konak'in Trabzon'la ilgili soyledigi seyleri daha heyecan verici ve samimi buldum. Dogru bazi yerlerde abartili tanimlamalar yapmadi degil ama insan hissetmedigi, duygusunu yasamadigi birseyi de o kadar yapmacik yapmaz diye dusunuyorum. Bana enteresan gelen sey aslinda Baskan'in yaptigi konusma idi. Trabzon tarihinde belki de ilk sayilabilecek bir gecede, bu organizasyonun mimari olan klubun baskaninin, geceye ve Trabzon'a dair yaptigi konusmayi yazili bir metne dokmesi ve yazili metni bile dogru duzgun okuyamamasi ve hicbir heyecan yasamadigi gibi, hic kimseyi de heyecanlandirmamasini yadirgadim ben. Bu anlamda sevgili Stichus'un Volkan Canalioglu icin yaptigi yorumlara katildigimi soyleyemem pek.

Her nekadar aksakliklar da olsa, fazla heyecan uyandirmamis da olsa (bu biraz goreceli oldugundan yaniliyor olabilirim), en nihayetinde boyle bir organizasyon yapilmasi guzel birsey. Belli ki bir emek harcanmis, birseyler yapilmaya calisilmis ve bir sekilde sonuca ulasilmis. Onun icin emegi gecen herkesi kutlamak lazim, umarim surekli olur ve gecenin amacina ulasilmis olur.

Yalniz boyle bir gecede atlanilan cok onemli seyler olmus bence. Yeni nesil futbolcularimizdan bazilar gecede yerlerini almislardi ama ben boyle bir gecede, bize sampiyonlugu yasatan kahramanlari da gormek isterdim. Yani sampiyon olmus kadronun futbolcularini, yoneticilerini, teknik adamlarini ozel olarak "Efsaneyi yaratanlar" olarak sahneye davet etmemiz ve onlara kucuk de olsa gecenin anisina bir plaket verilmeliydi diye dusunuyorum. Boyle bir sey icin klube soru sorsam, eminim davet ettik gelmediler diye bir cevap verirler ama davetten ote, bu kisilerin ulasim ve konaklama organizasyonunu klup olarak ustlenip, orada sahneye cikarmak cok daha şık bir hareket olacakti.

Garsonlarin kavgasi ben gelmeden once olmus onunla ilgili bir sey soyleyemeyecegim ama Ulusoy icin tezahurat yapan gereksiz adamlarin geceye golge dusuren en onemli olaydi bence. Trabzon icin bir araya gelinmis bir gecede, Trabzon disindaki bir olaya alkis tutmanin veya tezahurat etmenin hic geregi yoktu. Aslina bakarsaniz boyle bir gece olmasa bile ben Haluk Ulusoyu desteklememiz veya onun hamisi olmamiz icin bir sebep gormuyorum. Sebep gormuyorum cunku hakettigine de inanmiyorum.

Hasili Volkan Konak'in dedigi gibi umarim Trabzon ve Trabzonspor icin tarihi bir gece olur ve biz de o geceye katilan insanlardan biri olarak bunun gururunu yasariz......

P.S. Kimsenin dikkatini cekti mi veya gazetelerde cikti mi bilmiyorum ama sigara icmek icin disari ciktigimda Kurtlar Vadisi oyunculari kilik kiyafetinde bir grup, kalabaligi yararak resimlerin oldugu bolume geldiler. Daha sonra tekrar disari ciktigimda bu 1 nolu salonun onunde iki tane bodyguard nobet tutuyorlardi. Tam iceri girecekken kapi acildi, Baskan ve beline sarilmis birkisi disari ciktilar. Baskan'da en ufak bir tepki veya mimik yoktu ama beline sarilan kisi "Baskan'im fazla birsey istemiyoruz, sudur mudur" diye beline sarila sarila ana salona girdiler. Daha sonra 1 nolu salona birileri girdi, bazi girmek isteyenleri sokmadilar falan ama orada neler oldugunu merak etmedim desem yalan olur......

tsanimer
18.02.2007, 20:15
geceyi aç kurt sürüleri bastı

trabzon futbolu adına son derece güzel düşünülmüş bu organizasyona zeka kültür ve adamlık sınavına tabii tutulan insanları davet etmek gerekirdi
yerler süpürülene kadar son konuk gidene kadar oradaydım. işte benim gözüme takılanlar

geceden bir dialog

şahsen de tanıdığım için başkanun davetlisi olduğunu bildiğim iki kişi arasındaki dialog.

-habu masanun ustindeki bordo mavi topi sizin masadan mi çaldun
-heee
-baa da bi tane çal ordan da ellerum dolidur.forma aldum 5 tane gene sıraya gireceğum. ben da saa havurdan forma alayim
-ben çalamam utanurum. ben forma sirasina girerum sen git kendune bi tane çal. hiç kalmiyacak sora
-ula ne diyisun. dur gidiyim haman

haa bi de ulusoy a destek veren diller kırılsın
istanbul uşşağı m.ali şahin ordaki tepkiden daha fazlasını hakediyordu ama yeri orası değidi

biz misafirini ana avrat sövmeyen gelenekten geliyoruz

HALİT KARAKAŞ
18.02.2007, 21:59
İnşallah külüplerimiz için hayırlısı olsun

Cem Yavuz
19.02.2007, 09:29
Bu gecelerden defalarca yaşamış biri olarak bu topic açıldığında yazmıştım...
Bu gecelerden hiç bir sey olmaz....
Merak edenler 1 ve 2 sayfalardan takip edebişir...
O zaman bazı arkadaslar beni eleştirmişti..
Bu gün keske ben haklı çıkmasaydım da Trabzon UN SANINA YAKIŞIR BİR GECE YASANSAYDI...

Külünkoğlu
19.02.2007, 09:34
Heyecan açısından sınıfta kalınan bir geceydi. Volkan üstadın (Konak) eledim eledim türküsünün ortasında bakana söylediği laf kavgada söylenmeyecek cinstendi. :) Güzel tanımlamaları gecenin tek anlamlı konuşmasıydı bana göre. M.Ali Şahin'e verilen tepki her ne kadar doğru ise (kendisi "fb şampiyon olursa iyi olur" diyen adamdır) ulusoy başkan tezahüratları o kadar yanlıştı. Keza o tezahüratları yapanların üzerine adam göndermenin de yanlış olduğu gibi..
Sibel Can milli felaketine 2. şarkıya kadar dayanabildim. Allah'dan resepsiyon yerinde güzelim Trabzon fotografları vardı da tek tek inceledim bu sayede vesile olan Sibel Can hanımefendiye teşekkür ediyorum.
Organizasyon olarak iyi bir geceydi ama şu verilen cd'nin yetersizliği ve kalitesizliği ciğerime oturdu. Kime nasıl hazırlatmışlar bilemiyorum.
Bir güzellik Mustafa Günaydın'ı görmek çirkinlik ise fıldır fıldır gözleri dönenlerin birilerinin peşinde oraya buraya savrulmaları idi.

Yine de yılmamak lazım doğruları sürekli ve inatla söylersek bu güruh dağılacaktır. Trabzonspor asıl o zaman istesenizde tutulmayacak önüne taş koyulmayacak camia olacaktır.

WERTHeR
19.02.2007, 10:58
Bu gecelerden defalarca yaşamış biri olarak bu topic açıldığında yazmıştım...
Bu gecelerden hiç bir sey olmaz....
Merak edenler 1 ve 2 sayfalardan takip edebişir...
O zaman bazı arkadaslar beni eleştirmişti..
Bu gün keske ben haklı çıkmasaydım da Trabzon UN SANINA YAKIŞIR BİR GECE YASANSAYDI...

Geceye katılanların yorumlarını okuduğumda haksız olmadığını düşünüyorum...

WERTHeR
19.02.2007, 11:04
gece bir rezaletti
bir bilete 2 milyar veremeyecek bir sürü adamın doldurduğu salonda akıllarda kalan tek şey kılık kıyafetine boynuna taktığı kravata bakıp adam yerine koyacağınız şahsiyetsizlerin bedeva dağıtılan formalardan almak için bir birlerinin üzerlerine çıkmaları ve dağıtım işini yapan görevlilere yaptığı hakaretler idi

Bu olay eğer olmuşsa bu gecenin ne faydası var. Leş kargaları üşüşmüşler beleşten bir şeyler kapmak için. benim gariban taraftarım ekmek parasından kessin bilet alsın takımı desteklesin bu züppeler bir forma için birbirlerini ezsin.

Badaloğlu
19.02.2007, 11:35
Aslina bakarsaniz boyle bir gece olmasa bile ben Haluk Ulusoyu desteklememiz veya onun hamisi olmamiz icin bir sebep gormuyorum. Sebep gormuyorum cunku hakettigine de inanmiyorum.

Haluk Ulusoy, bu gece için 150 tane bilet için 300 milyar vermiştir.Bu görüntüyü Tv'lerde bütün kanallarda bizde saf saf seyretmiştik.Bu şakşakçılar bunun için o gecede vardılar.Bunda şaşılacak bir şey yok!Adamların kanında şakşakçılık var.Peki geceye katılmayan Haluk Ulusoy,bu aldığı biletleri ne yaptı dersiniz?

tsanimer'in yazdığından anladığımız kadarı ile biletlerin; bedavacı tayfasına gittiği belli oluyor.Bu adamlardan Trabzonspor kurtulamadığı sürece bu takım şampiyon olamaz.Bu adamlardan Trabzonspor'a zerre kadarda faydası olmaz.Bırak zerre kadar yararı hep zararları olur.Cem Yılmaz'ın reklamda dediği gibi: ''biz yiyiciyiz''

WERTHeR
19.02.2007, 11:38
Haluk Ulusoy, bu gece için 150 tane bilet için 300 milyar vermiştir.Bu görüntüyü Tv'lerde bütün kanallarda bizde saf saf seyretmiştik.Bu şakşakçılar bunun için o gecede vardılar.Bunda şaşılacak bir şey yok!Adamların kanında şakşakçılık var.Peki geceye katılmayan Haluk Ulusoy,bu aldığı biletleri ne yaptı dersiniz?

tsanimer'in yazdığından anladığımız kadarı ile biletlerin; bedavacı tayfasına gittiği belli oluyor.Bu adamlardan Trabzonspor kurtulamadığı sürece bu takım şampiyon olamaz.Bu adamlardan Trabzonspor'a zerre kadarda faydası olmaz.Bırak zerre kadar yararı hep zararları olur.Cem Yılmaz'ın reklamda dediği gibi: ''biz yiyiciyiz''

Olan benim saf taraftarıma oluyor. Sırf gönül bağlılığından imkanlarını zorluyorlar. Sonra başarı yok bir şey yok. Hep şakşakçı hep yiyici hep yalakalar revaçta. Ya bunun bir çözümü yok mu? Ben şampiyonluk görmek istiyorum artık. O duyguyu tatmak istiyorum...

Emorfo
19.02.2007, 15:27
tsmaniar

Kusura bakma ama yaptığın koca karılar gibi dedikodu yapmak. Bunlar yalnış şeyler bu şekilde konuşulacak şeyler değil. Onlarda bizim taraftarımız ne yapalım yani, iki kitap okuyup kendini entel dantel sanıp sağa sola çaka satan tipleri de biliriz biz. Ayıp şeyler bunlar. Eşi dostu istemiştir almıştır. İsteyen 10 tane aldı isteyen almadı gitti. Bu bile eleştiri konusu oluyorsa gerçekten dedikoducu bir milletiz.

Böyle bir gece ilk defa düzenleniyor, genel hatları ile güzeldi, yararlıydı. 2006-2007 Trabzon Futbol Gecesi bir ilk amaçları öyle sanıyorum ki bu geceyi geleneksel hale getirip. İstanbul'da Trabzon ve Trabzonspor sıfatları ile caka satan, alıp başını yürüyenlerin. Trabzon'a borçlarını ödeme gecesi. her sene bu gece düzenlenmeli Trabzonluyum diye geçinenler memleketlerinin takımlarına yardımlarını yapmalılar. Biraz olayın olumlu tarafından bakın. Bırakın bu ayakları, 'ben demiştim iyi geçmez, ben bu geceleri iyi bilirim bilmem ne bla bla bla... Netten sallamakla olmuyor bazı şeyler iyi değilse iyi olması için çaba harcayın sürekli papağan gibi aynı şeyleri söyleyerek bir şey değişmiyor, yapıcı olun biraz....

atabaş
19.02.2007, 16:03
bütün ts liler icin hayırlı olur

Cem Yavuz
19.02.2007, 16:14
Bırakın bu ayakları, 'ben demiştim iyi geçmez, ben bu geceleri iyi bilirim bilmem ne bla bla bla... Netten sallamakla olmuyor bazı şeyler iyi değilse iyi olması için çaba harcayın sürekli papağan gibi aynı şeyleri söyleyerek bir şey değişmiyor, yapıcı olun biraz....

Bak sevgili arkadasım...
Eger seviyeyi tutturma gibi bir problemin varsa benim yazılarıma cevap yazma...
Çünkü Uslubun tahmin edemeyeceğin kadar sinirimi bozuyor....
Yok bla bla,Yok papagan, yuok sallama,...
Nerde forumun yöneticileri...
Nedir kardesim bu uslup...
Gittin izledin beğendin beğenmedin...
Bana ne...
Ben sana niye gittin diye hesap soruyor muyum....
Ben fikrimi yazıyorum...
Ayrıca benim Trabzon veya Trabzonspor için neler yaptığımı sorgulamak emin ol senin hiç haddine değil....
Hemde hiç değil...
Beni tanıyan bilir...
Ne ve Kim Olduğumu....
Hepsi bu.....

stichus
19.02.2007, 16:19
ilk defa düzenlenen bir gece için sadece daha iyilerine de ihtiyacımız var denilmeli bence.
ayrıca kapıda poşetli adamlar gördüm ama ne dağıtıldığını bilmiyordum. forma mı dağıtılmış?
keşke alsaydık o zaman be!

Ozan Yazıcı
19.02.2007, 16:30
para toplamak amacıyla yapılan bir gecede bedava forma niye dağıtılıyor, ben onu anlamadım.. biraz olayın mantığıyla çelişmiyor mu..

stichus sen kimsin, yoksa tsanimerın bahsettiği top çalanlardan biri misin..?

stichus
19.02.2007, 16:55
şaka yaptığını düşünüyorum.
top çalsam bunu söyler miyim?

Külünkoğlu
19.02.2007, 17:09
La havle, yav adamlar 2000 Ytl vermiş geceye gelmiş gecenin hatrına arkasında sırasıyla Trabzonda faal olan futbol kulüplerinin isminin olduğu forma hediye edilmiş. Abartmayın bu kadar arkadaşlar.

Ozan Yazıcı
19.02.2007, 17:17
bilmem, söyler misin..

sahi kimsin sen stichus..?
başkana kulak tozundan yakın, bize uzak mı uzak..

metin kardeşimizi de kızdırmayalım..

stichus
19.02.2007, 17:45
sana neden uzak olayım?
senin gibi trabzonluyum senin gibi taraftarım senin gibi istanbulda yaşıyorum.
geceye de katıldım ve yazdım düşüncelerimi. ben beğendim geceyi. güzeldi. altı profesyonel kulübün faydasına odaklanmıştık ama pek başarılı olunamadı herhalde.
harcanan parayı ve geleni bilen bir kardeşiniz olarak pek üzüldüm.
ama ziyanı yok. başkana neden bu parayı harcadınız diyecek halim yok. bizler neden sözlerimizi tutmadık denilebilir. kulüp başkanlarından bir tanesiyle ayaküstü sohbet imkanımız oldu. bir görmeliydiniz heyecanını.
güzel şeyler bunlar!
ha volkan konak konusuna dönersek, hiç konuşmasın demiyorum ben.. az konuşsun diyorum.
barış manço da böyleydi. deyimler sözlüğü gibi arka arkaya elli sayfa anlamı olan cümleleri hızlı hızlı söylersen ezberden söylediğin hissetmediğin anlaşılır diyorum ben. ayrıca orada biryerlerde üstad da demişimdir. sıkıntıya mahal yok yani.. ha ben fuat saka isterdim ama o ayrı.
bu arada doçent doktor hakan kulaçoğlu arkadaşımızın bir mailinden anladığımız kadarıyla da yirmibir yirmidört günlerinde bir faaliyet varmış trabzonda. fuat saka konsderi de var, kulaçoğlu önderliğinde memleketin önemli şahsiyetlerinin katılımıyla gerçekleşecek panel de..
ben trabzona günübirlik gitmeyi düşünüyorum.
trabzondaki arkadaşlara duyurmuş olalım!

littlebighorn
19.02.2007, 18:16

O yiyici takımından hiç olmasa daha iyi ama İstanbul takımlarında bizden kat be kat fazlasıyla var. Yani bu açıdan fırsatlar eşit hatta bizim lehimizde diyebiliriz.

tsanimer
19.02.2007, 20:29
emorfo

ismimi düzgün yazmanızı istirham ediyorum önce

sonra da bana hakaret etmekten men ederim sizi

ahlak veya terbiye
ailenizden birini alıp büyüseydiniz keşke...

forum yöneticileri olna zevatlar
bu terbiye yosunu ile bizim bilmediğimiz bir fikri zikri veya başka bir bağlantınız yok ise kendisini uyarınız

kocakarı kelimesini kendisine iade ediyorum

kuzey_lee
20.02.2007, 07:19
yahu haminin gözünün içine bakmış,leminin purosunu kesmiş adam.acaba aynı masada mı oturuyorduk :( :(

ps:gece hakkındaki detayları (aklımda kaldığı kadarıyla) inşallah akşam aktarırım..

Çakır
20.02.2007, 07:48
bu arada doçent doktor hakan kulaçoğlu arkadaşımızın bir mailinden anladığımız kadarıyla da yirmibir yirmidört günlerinde bir faaliyet varmış trabzonda. fuat saka konsderi de var, kulaçoğlu önderliğinde memleketin önemli şahsiyetlerinin katılımıyla gerçekleşecek panel de..
ben trabzona günübirlik gitmeyi düşünüyorum.
trabzondaki arkadaşlara duyurmuş olalım!

Sevgili Stichus, etkinlikler Trabzon'da değil Ankara'da gerçekleşecek. Günübirlik uçak biletinizi ayırmadan önce uyarmak istedim, boş yere Trabzon'daki arkadaşlarınıza duyuru yapmakla zaman kaybetmeyin :) Sanırım okumamışsınız size gönderilen e-maili :)

Fuzuli61
20.02.2007, 10:51
M.Ali yılmaz ve cevahirin geceye katılmamasını kınıyorum. Ayrıca gecede 2 milyon ytl toplanmış 600 bin ytl si giderlereymiş. Aceba cevahir salaonuda paraylamı tahsis etti çok merak ediyorum. Ne gideri kardeşim ya gece düzenleniyo gider diz boyu böle iş mi olur. Bizim bu zengin milletin kibirinden dolayı hiç bişey olmaz. Kendilerini dünyayı yaratmış gibi görüyolar. Düşmez kalmaz bir Allah.

Emorfo
20.02.2007, 13:33
İşten güçten bakma fırsatım olmadı foruma,
Cem Yavuz;

Üslubum rahatsız eder evet bazen çok fazla rahatsız eder. Gelmediğin gece hakkında nasıl böyle bir yorumda bulunuyorsun. Türkiye'yi batıran zihniyetlerden bir tanesi de birilerinin iyi niyetle bir şeyler yapmasını yine birileri hiç bir şey yapmadan eleştirip durmasıdır. Bu kafadaki adamlar otururlar köşelerinde herşeyi eleştirirler ama hiç bir şey yapmazlar. Taş üstüne taş koymazlar ama en çok onların sesi çıkar. Senin veya başkasının Trabzonsporluluğunu sorgulamak haddime değil tabi ki. Benim seninle kişisel bir problemim yok, ancak yazdıkların bana çok saçma geliyor kusura bakma. Uslübümda bu yüzden sert olabilir yine kusura bakma...

tsanimer

Kusura bakma kullanıcı adını yanlış yazmışım, size hakaret etmiyorum beni men etmenize gerek yok, ancak ortada bir vaka var. Konuşulmaması gereken şeleri yazıyorsunuz. Bunlar gerçekten ayıp şeyler ve dedikodu yapmaya girer. Şimdi bu durumda sizin işiniz gücünüz yokta çevre masaları mı kesiyorsunuz kulak kabartıyorsunuz kimene sizene milletten. Şimdi sen bunları o kişilere söyleyebildin mi söyleyemedin o zaman gelip bize de söyleme, yazma, o kişilere söylesen onlarda sana, sanane rötgenci misin de ordan bizim masayı takip ediyorsun derler. Ortada ahlak ve başka bir sorun varsa emin olun sizden kaynaklanıyor. Benim ahlak veya terviyeli ile aram gayet iyi, bu konuda bir rahatsızlığıum yok darısı başınıza... Uzun lafın kısası, burası Trabzonspor forumu kimi kiminle nerede, ne zaman ne yaptı, kaç forma aldı, ona dedi, ne yaptı forumu değil, Bazı şeyler yanlış olsada bu tip konular her yerde konuşulmaz ayıptır, dedikodu yapmaya girer. Benim ailemden aldığım terbiye ve ahlak böyle konuşmamı ve davranmamı gerektiriyor, siz de kusura bakmayın...

stichus
20.02.2007, 13:39
hakikaten maili düzgün okumamışım.. hatırlatma ve düzeltme için teşekkürler çakır!
her halükarda trabzona gitmem lazımmış demek ki!
yukarıdaki bir arkadaş leminin purosundan hareketle aynı masada olup olmadığımızı sorgulamış..
hayır aynı masada değildik..
rahat ol!

Cem Yavuz
20.02.2007, 13:51
Beni rahatsız edemezsin....
Öyle bir hakkın yok...
Burası herkese açık bir forum...
Herkes yazar...
Her köyün bir delisi vardır...Deli kelimesini deyim anlamıyla kullanıyorum...
Herkes onu idare eder...Misali eger düşüncen ben yazarım kimseyi takmam ise... diğerlerini bilmem ama ben katlanmam idare de etmem...
Senin yazdıklarında bana saçma geliyor ama sana saçmalama demiyorum....
Bu nezaketi göstermelisin....
Ayrıca dediğin doğru hiç bir sey yapmadan konusup duran bir sürü adam var...
Ben de en az senin kadar şikayetçiyim..
Ama ben onlardan değilim...
Gerek Trabzon için gerekse Trabzonspor için bu yasıma kadar her anlamda üretken oldum...
Ama ailemizden aldığımız terbiye gereği bunları burda söyle yaptım böyle yaptım diye yazmak basitliğine kaçmıyorum...
Beni bilen biler..
Bu anlamda çok ta rahatım...
Yani anlayacagın sadece eleştiren adam olmadım....
Bak bugün bana haber ver gel Trabzon veya Trabzonspor için sunu yapacaz de...
Eger inandığım bir seyse senle bile aynı yola çıkarım....
Çıkmayan gönül koyan namerttir....

sarman61
20.02.2007, 14:50
İlk kez düzenlenen bir gece için iyi geçti diyebilirz herhalde dimi. Okuduklarımdan bu anlaşılıyor. İnşallah sürekli düzenlenen bir aktivite haline gelir. Eleştiriler ağır kaçmış gibi. İlk defa yapılmış bir organizasyon için mazur görülmelidir. Emeği geçen herkeze teşekkür ederim. Trabzonumuzu medyada güzel bir konu ile gündeme gelmiş oldu.

osman salih
20.02.2007, 15:04
cevahirlern ulusoyların derdi para ne trabzonspor nede diğerleri.

Allah BİldİĞİ Gİbİ Yapsin Onlari

ağaoğlu gitti gs ye sponsor oldu

ondan sonra çık televizyona biz trabzonluyuz karadenizliyiz desinler .

arkadaşlar kusura bakmayın sinirleniyorum da kendimi tutamıyorum

bir tarabzonlunun galatasaraya yardım etmesini kabullenemiyorum.

Emorfo
20.02.2007, 15:11
Cem Yavuz

Köyün delisi tabiri hoş olmamış sonuçta adminleri her ne kadar yakından tanısam da çoğu defa bende ceza almışımdır. Hatta bazı adminlerimiz beni cezalandırıp güç gösterisinde de bulunmak istemişlerdir :) Komik şeyler bunlar. Burada kelimelere duygu veremiyoruz. Bu konuda ince bir çizgi var. Akla mantığa uygun bir yazı yazarsın içeriğine katılmam fakat saygı duyarım. Ancak alakasız bir şey yazarsan kendi adıma tepkimi koyarım sonra da köyün delisi ben olmuş olurum o da güzel :) Yazılarını okuduğum kadariyle her şeye olumsuz tarafından bakan eleştirmek için kılı kırık yaran bir yapın var. Bu gece konusu değil sadece daha bir çok konuda bu böyle. Geceye indirgersek ilk kez gerçekleştirilen ve buna rağmen fena olmayan bir gece için katılmadığın halde kötü bir gece oldu, ben demiştim felan filan demen gerçekten garip geliyor. Burada söylenmesi gereken şey, olsun bu ilk oldu daha iyi olacak daha yapıcı daha olumlu eleştirilerdir. Üstelik ortada olumsuz bir şey yok, garson kavgası, Şahin'in sayıları çok az olan bir grup tarafından protesto edilmesi ve birilerini rahatsız eden forma alma olayı :) Koskoca bir gece bu üç neden ötürü berbat oldu öyle mi. Yani olay şu sırf olumsuz eleştirmek için eleştirmemek lazım. Bir yerde doğru varsa doğru yanlış varsa yanlış demek lazım. Yönetimin başarısızlığı ve takımın ligdeki durumdan dolayı sevmediğimiz beğenmediğim yönetim kurulundan ötürü geceyi de bu ön yargı ile mahkum etmemek lazım.

kuzey_lee
20.02.2007, 16:33
hakikaten maili düzgün okumamışım.. hatırlatma ve düzeltme için teşekkürler çakır!
her halükarda trabzona gitmem lazımmış demek ki!
yukarıdaki bir arkadaş leminin purosundan hareketle aynı masada olup olmadığımızı sorgulamış..
hayır aynı masada değildik..
rahat ol!

aynı masada olmadığımızı biliyorum..espri yaptık biraz o kadar :) ama kim olduğunu az çok tahmin ettim artık.gizli kişiyim devrin son buldu gibi bişey benden söylemesi...

cevahirin geceye katılmamasını eleştirmiş bir arkadaş.kendisi cumartesi günü rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı..pazar günü de anjiyo olacağı söyleniyordu..

ayrıca gece için 60 bin ytl alıp üstüne üstlük odasına meyve sepeti ve bir şişe viski isteyen sibel can'ı kınıyorum :) :)

stichus
20.02.2007, 16:37
'acayip bir adamım.. her tarafım gizem.. beni kimse çözemez!' diye bir iddiam olmadı ama..
madem sana öyle gelmiş.. gizemliyim o zaman!

Külünkoğlu
20.02.2007, 16:45
Ben hem sibel can'ın aldığı parayı hem de viski şişesi ile meyve sepetini ona götüreni kınıyorum...:cool:

Badaloğlu
20.02.2007, 16:45
Arkadaşlar, fikirlerimizi saygı ve sevgi çerçevesinde BMN forumlarında yazmanızı sizlere hatırlatmama gerek yok sanırım.Burada bazı yanlış anlaşılmaların önüne geçmek için bu uyarıyı yapıyorum.Kimse üzerine alınmasın.Sadece olayları kişiselleştirmeden, hakaret etmeden forum kuralları çerçevesinde özgürce yazabilirsiniz hatırlatmasını yapmak istedim.

Gürkan
20.02.2007, 16:49
Desenize Gecenin en karlısı Sibel Can oldu.

tsanimer
20.02.2007, 19:24
emorfo bey

yanında yani neredeyse kulğının dibinde
büyük harman yaylasındaymış gibi bağırarak konuşulunca mecburen duyuyorsun
bunun için kapı dinlmene gerek yok. gerçi o da bir yöntem ama yakışan yapsın tabii

sibel can ı niy kınıyorsunuz o ahlak noksanı şahsiyeti kocası sürmeneli diye çağıranlar utansın esas

bu gceyi ömrüm oldukça unutmayacağım
çoluk çocuğuma da anlatacağım onlar da unutmasın

kuzey_lee
20.02.2007, 22:44
emorfo bey

yanında yani neredeyse kulğının dibinde
büyük harman yaylasındaymış gibi bağırarak konuşulunca mecburen duyuyorsun
bunun için kapı dinlmene gerek yok. gerçi o da bir yöntem ama yakışan yapsın tabii

sibel can ı niy kınıyorsunuz o ahlak noksanı şahsiyeti kocası sürmeneli diye çağıranlar utansın esas

bu gceyi ömrüm oldukça unutmayacağım
çoluk çocuğuma da anlatacağım onlar da unutmasın

bu kadar da abartmaya gerek yok..büyük harman yaylasından çıkıp gelen adam da trabzonsporlu..

daha önceki sayfaların birinde bilete 2 milyar para veremeyecek adamlar diye bir laf etmişsin.ne bilete 2 milyar para verenler trabzon futbolunun sahibi ne de bilete para vermeyenler hiçbişey..

o geceye katılanların çoğunun bilete para vermediği doğrudur,ama o gecenin organizasyonunda biletlerin tek tek satılıp para kazanması hedeflenmiyordu zaten..

misal bir örnek vereyim,geçen sezon başında bursa şehrindeki belediyeler bursaspor kombinesi aldılar parayla..belediye çalışanlarını maça göndermek için yapmadı bunu,bursaspora yardım amaçlı yaptı ve o kombinelere başkalarına dağıtıldı..trabzon futbol gecesinde de aynı mantıkla hareket edildi.

büyük harman yaylasından gelmiş diyerek de bu camianın gerçek sahiplerini küçümsemek,dalga geçmek hiç de hoş bir davranış değil..hani daha önceden 2 kelam etmişliğimiz olsa daha da ağır konuşurdum ama neyse..

tsanimer
21.02.2007, 02:35
büyük harmandan gelen demedim
büyük harman yaylasındaymış gibi dedim

az dilbilgisi bu işi çözer sanırım
boşuna polemik yaratacak mecraya çekmeyin sözlerimi

neden
çünkü ben de dağlıyım
yayla çoçuğuyum
ama cevahir otelde yayladaki gibi davranmam
misal bir çalının dibine işemediğim gibi
bağıra bağıra da konuşmam

hadi yattım ben

My
21.02.2007, 03:50
Gazetede ilk okuduğumda Cevahir'i bende yadırgamıştım. Gelmedikleri için eleştirildi diye bir şeyler yazıyordu. Meğer adam rahatsızlanmış birde hastanedeymiş. Her şey göründüğü gibi olmuyor demekki. Bilgi için teşekkürler kuzey_lee. Yalnız diğerlerinin katılmamasını yadırgadım. Çok önemli bir geceydi ama Atay Başkan olsun YILMAZ Onursal Başkan olsun diğerleri olsun böyle bir tablonun içinde gözükselerdi gece çok daha anlamlı olurdu. Bardağa boş tarafından bakmaktansa dolu tarafından bakmak daha sağlıklı olur düşüncesindeyim. Devamı gelir de bir gün bizde katılabiliriz inşallah.

kuzey_lee
21.02.2007, 09:34
yine abarttığınızı görüyorum..örnek verirken ''çalının dibine işemek'' demek olayı baya abartmak manasına geliyor bence..

tıpkı ''çocuklarıma da anlatacağım bu geceyi'' demek gibi..

2000 kişinin katıldığı bir gecede 10 kişinin yaptığı hareketi örnek gösterip olayı karalamaya gerek yok..

''2000 ytl veremeyecek çok adam vardı orada'' lafı da (ya da ona benzer) olaya hangi açıdan baktığınızın göstergesi..

ps:evet ben de 2000 ytl vermedim

Külünkoğlu
21.02.2007, 09:43
Hah şunu söylesene baştan. :)
Bu zamana kadar Trabzon'da İstanbul'da katmadeğer üreten işadamlarımız Trabzonspor Kulübünü paraya boğdukları için gecede 2 Milyon TL toplanması zorumuza mı gitti ? yoksa bizim bilmediğimiz bu tarz gecelerde kulüplere 40-50 milyon TL para mı toplanır da bizim mi haberimiz yok ? kendisini Türkiyenin en büyük camiasından biri olarak nitelendiren asbaşkana mensup kulübün, "kulübü kurtarmak" evet yanlış duymadınız "kulübü kurtarmak" adına toplayacağını vaadettiği para ile topladığı para arasındaki fark gülüşmelere neden olmuştu.

Gece için düşüncelerim daha öncede söylediğim gibi daha hareketli ve canlı olabilirdi. Ama sırf bu yönetim yaptı diye Trabzon ilinin onlarca takımın üst düzey yöneticilerinin ki aralarında son derece değerli insanlar var, katıldığı geceye laf sokmak niyetinde hiç değilim. İstanbul'un orta yerinde üst düzey sayılan bir mekanda Bordo mavi olan bir ortamda Trabzonspor'a anlam yükleyenlerle bir arada olmak bile yeter aslında tabi anlayabilene..

Biraz empati yapalım, yapılmak istenenin özünde kalalım.

Murat Aydın
21.02.2007, 13:02
trabzonspora yakısmayan bır gece oldu bence yonetıme kızanların kazandıgı bır gece bu trabzonspor bır tane arkadaslar bır ıkıncısı yok lutfen sahıp cıkalım takımımıza

tsanimer
21.02.2007, 22:50
masraf 600 milyar mış

öyle dediler

sibel can a 60 milyar
volkana 30 milyar
salona abartalım hadi 200 milyar verilsin
(ki cevahir katkı sağlamıştır)
ziyaret ikramları konaklama ve uçak maliytleri 50 milyar
sahne, matbaa baskı, cd prodüksiyon ve diğer her şeye de 200 milyar versen
gene 600 milyar etmez

nereye harcadınız bu paraları
yetim fukara
öksüz gureba nın paralarını neettiniz bakiiiim

yoksam zaten amaç paraya konmaktı da bunu anlayan ekabir geceye onun için mi gelmedi

yok bişi demeye çalışmıyom ama yüksek sesle düşünüyorum

kuzey_lee
21.02.2007, 22:55
hoş geldiniz....................

tsmusampa61
21.02.2007, 23:11
Ya bu nasıl masraf ya, ya kardeşim sibelcanıda dinlemeyi verin yaw. çıkartın genç yetenekler şarkı söylesin. ayrıca volkan konak para almışsa kınıyorum kendisini. Formalar niye parasız satılır onuda anlamam. resmen çok israf var. iyi düşünülmemiş bir organizasyon bence. Ayrıca geceye gelmeyen bazı zenginlerimizide kınıyorum.

tsanimer
22.02.2007, 20:10
trabzon gecesi veya gündüzü yapmak isteyenler bu iş nasıl yapılır öğrenmek isterseniz ankaradaki trabzon vakfının her yönü ile trabzon etkinliklerini örnek alınız

ahhh ben de ankaraya gidebilseydim keşkem
bakan faruk özakla horon yapabilseydim

ha bu arada faruk özak şimdiye değin trabzon için en çok çaba sarfeden bakan olarak hafızamda yer edecek

kuzey_lee
22.02.2007, 20:19
trabzon gecesi veya gündüzü yapmak isteyenler bu iş nasıl yapılır öğrenmek isterseniz ankaradaki trabzon vakfının her yönü ile trabzon etkinliklerini örnek alınız

ahhh ben de ankaraya gidebilseydim keşkem
bakan faruk özakla horon yapabilseydim

ha bu arada faruk özak şimdiye değin trabzon için en çok çaba sarfeden bakan olarak hafızamda yer edecek

kendisi japonyada resmi temaslarda bulunduğundan geceye katılamadığını biliyormuydunuz?

kutoz
22.02.2007, 20:53
Bu geceyle ilgili yapılan duyurularda; yanılmıyorusma "Futbol Gecesi" tabiri kullanıldı. Açıkcası, gece sona erene kadar da, Trabzon şehrinin futbolunun kurtuluş reçetesinin açıklanacağını tahmin ediyordum.

Sanırım gecenin en karlı yanı, toplanan 2 Milyon YTL. Bu Trabzon futbolunun kurtuluş reçetesi mi? Hayır... Trabzonspor'u kurtarmadı ki para(lı)lar, diğer takımlarımızı kurtarsın. İnşallah, bir dertlerine merhem olurda en azından yaşamlarını idame ettirirler.

tsanimer
22.02.2007, 21:58
adam bakan
japonyaya gitmesin mi yaw

kuzey_lee
22.02.2007, 23:19
adam bakan
japonyaya gitmesin mi yawöyle bişey mi dedim :) :)

My
29.03.2007, 12:06
"‘SÖZLER’ SÖZDE Mİ "
İstanbul’da 17 Şubat 2007 tarihinde tam 2 aylık bir organizasyon döneminden sonra gerçekleştirilen, ‘Trabzon Futbol Gecesi’nde büyük bir zarara uğrandığı dile getirildi. Gece için birçok kişinin önemli sözler verdiği ama bunları henüz yerine getirmedikleri ifade edildi. Geceye 2 binin üzerinde insanın katılmasına karşın, gelirin 250 bin YTL’de kaldığı, oysa toplam masrafın 550 bin YTL’yi bulduğu vurgulanırken, Orman Bakanı Osman Pepe’den, Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy’a ve Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak’a kadar birçok önemli isim geceden sonra taahhüt ettikleri rakamları henüz vermedikleri kaydedildi.

Kulübün Kapısını Çaldılar
Cevahir Otel’de düzenlenen ‘Trabzon Futbol Gecesi’nde zarar edilmesi halinde bunu karşılayacağına dair söz verdiği iddia edilen Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak’ın şimdi telefonlara bile çıkmadığı belirtildi.i. Organizasyon Komitesi’nden bazı üyelerin, geçtiğimiz günlerde Trabzonspor kulübünün kapısını çalarak, ‘Zarar edilmesi halinde, Nuri Bey’in bize bunu karşılama sözü vardı. Tam 300 bin YTL zarara uğradık. Bunun karşılanmasını istiyoruz” dedikleri belirtildi. Trabzonspor Yöneticilerinin buna karşılık olarak ise, “Kulüp olarak böyle bir sözümüz yok. Bu konuyu Sayın Başkan ile görüşmeniz gerekiyor” diye yanıt verdikleri belirtildi.

Başkan Telefona Çıkmıyor mu?
Organizasyon Üyelerinin ise buna karşılık olarak, “Sayın Nuri Albayrak 15 gündür telefonlarımıza çıkmıyor” dedikleri dile getirildi. Trabzonlu Orman Bakanı Osman Pepe’nin 100 bin YTL taahhütte bulunmasına rağmen, henüz bunu yerine getirmediği, 150 davetiye alıp, 300 bin YTL söz veren Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy’un ise, “Milli maçlardan sonra görüşelim” dediği de iddialar arasında yer alıyor. Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Özak’ın katkısının kısmi olduğu belirtilirken, Trabzonspor Onursal Başkanı Mehmet Ali Yılmaz’ın her hangi bir para taahhüdünde bulunmadığı, zaten geceye de gelmediği ve tavrını ortaya koyduğu kaydedildi.

Ayıp Olmuyor mu Beyler?
İstanbul’daki geceye giden yiyip, içip eğlenen birçok ismin de henüz davetiyeler için gerekli parayı vermediğine dikkat çekildi. Organizasyon’un tüm masraflarının 550 bin YTL’ye ulaştığı ancak toplanan paranın ise 250 bin YTL civarında kaldığı vurgulandı. Oysa kulüplerin bu geceden beklediği gelir 2,5 milyon YTL olarak açıklanmıştı. Aslında geceye katılanlar, tanesi 2 bin YTL olan davetiyelerin parasını vermesi halinde bile beklenen rakama ulaşılabileceği belirtildi. Şimdi söz verenlerin, bunları yerine getirmesini bekleyen komite üyeleri, “Kulüplerimize katkı yapmayı bırakın, bari gecenin masraflarını çıkarabilsek” diyerek dert yandılar. ( Günebakış) (http://www.gunebakis.com.tr/allspor.asp?id=8304)

Rutubet
31.03.2007, 22:40
Her zaman söylemişimdir Trabzonlu olupda Trabzonspor'a günahını vermeyecek adam doludur. parasına kıyacak adamda bir elin parmakları kadar yoktur.