PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Desteklerinizi Bekliyoruz...!!! Noobstar Yarışması Barış "Oyunzadetv" Danış

Aydın Danış
11.05.2018, 20:01
Sayın Renkdaşlarım, Arkadaşlarım, Kardeşlerim, Abilerim :) bu Twitch alemini bilenler bilir oyun oynayıp yayın yapılan bir mecra bu yayıncılık işinin Türkiye'deki ayağında bir yarışma var birinci olan Türkiye'deki büyük yayıncıların arasına katılacak, yarışmanın ismi "NoobStar" diye bir nevi oyun yayıncılığının Survivor'ı gibi benim kardeşim de bu yarışmada döktü ve sizlerinde sayesinde son 3'e kaldı.

Size daha önce bahsedip yardımlarınızı rica etmiştim. Bu seferki durup biraz seferberlik gibi, düşünün bu oylama Şampiyonluk oylaması..

Bu yarışmadan birinci çıkması bizim için biraz önemli yardımlarınızı bekliyoruz.

Bu Cumartesi günü son eleme yani Şampiyonun belli olduğu oylama. Halk oylamasında birinci çıkan Şampiyon oluyor. Desteklerinize ihtiyacımız var aşağıdaki linkten Barış "Oyunzade" Danış'a oy kullanırsanız çok makbule geçer :)

http://jtg.com.tr/algida-boom-boom-noobstar-sampiyonluk-oylamasi/

Yiğit Gayretli
11.05.2018, 20:39
Başarılar diliyorum :)

Aydın Danış
30.05.2018, 17:00
Başarılar diliyorum :)
Yiğidim bu seferki seferberlik gibi bir durum son 3'e kaldı Şampiyonluk için oylarınızı bekliyoruz..

Yiğit Gayretli
30.05.2018, 21:32
Vaay. Şampiyonluk demek. Hadi bakalım :)

Aydın Danış
30.05.2018, 21:43
Vaay. Şampiyonluk demek. Hadi bakalım :)
Ayneeen Şampiyonluk herkesin destekleri ile İnşallah alırım birer tık herkesden :D

Bayraktaroğlu
30.05.2018, 22:06
Oyumuzu verdik.başarılar

Aydın Danış
30.05.2018, 22:08
Oyumuzu verdik.başarılar
Teşekkürler Sayın Bayraktaroğlu :)

Bayraktaroğlu
30.05.2018, 22:12
Teşekkürler Sayın Bayraktaroğlu :)Birden fazla oy veriliyorsa her gün girerim ben.

Aydın Danış
31.05.2018, 00:50
Birden fazla oy veriliyorsa her gün girerim ben.

Ayrı ayrı mecralarda oluyor telefondan oy veriyorsanız mesela iş yerindeki bilgisayardan ve evdeki bilgisayardan da oluyor ama her gün malesef