PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor Türkiye'nin En Büyüğüdür !...

CeSS
10.01.2007, 09:22
Doğan: “Trabzonspor Türkiye’nin en büyüğüdür”

http://img413.imageshack.us/img413/7108/080107hocaqb5.jpg

Teknik Direktörümüz Ziya doğan, Trabzonspor’un Türkiye’nin en büyüğü olduğunu vurguladı. Antalya kampında çeşitli konularda açıklamalarda bulunan Doğan, “Trabzonspor’da başarının en büyüğünü yaşamak istiyorum” dedi.

“İkinci devre başarılı olacağız”
Takımın ikinci yarıda başarılı olacağına inandığını kaydeden Doğan, “Yönetimle aramda hiçbir sıkıntı bulunmuyor. Trabzonspor 7 maçtır kazanamayan bir teknik direktörü görevde tuttu. Bu istikrar arayışının en güzel örneğidir” diye konuştu.

“İstemeyenin peşinde koşmam”
Hiçbir zaman Trabzonspor formasını giymek istemeyen futbolcunun peşinde koşmayacağını kaydeden Doğan, şunları söyledi: “Türk insanı çok kompleksli bir toplum haline geldi. Özellikle sporda yabancılara olan hayranlığı anlayamıyorum. Ben Türk antrenörlerin Türk toplumunu, Türk psikolojisini çok iyi bildiği için yabancılardan daha faydalı olacaklarına inanıyorum”

“Zafer sarhoşu olmadım”
Büyük maçların kazanıldığı dönemlerde dahi zafer sarhoşu olmadığının altını çizen Ziya Doğan, “Ama maalesef bu skorlar çok büyütüldü. Yenildiğimiz maçların 3-4 tanesinde ezici üstünlüğümüz vardı. Basit hatalarla goller yedik, gol atamadık. Buna önlem alamadık. O kötü gidişatta bir galibiyet alsaydık, mutlaka düzelecektik. 3 Puanlık sistemde, ligin ikincisi ve üçüncüsüyle kıyaslarsanız arada uçurum gibi bir fark yok. Karamsar değiliz, ikinci yarıda eksik olan takım oyununu da sahaya yansıtarak, başarılı olacağımıza inanıyorum" ifadelerini kullandı.

“Taraftara karşı mahçubum”
Görev yaptığı hiçbir takımda hedefini farklı bir takım gitmek olarak belirlemediğini de seslendiren Doğan, “Benim hedefim bulunduğum takımda başarılı olmak. Şu an Türkiye'nin 4 büyük takımından birindeyim. Hatta iddia ediyorum, Trabzonspor Türkiye'nin en büyüğü. Kaç yıllık süre içerisinde kaç kere şampiyon olmuş ve 6 milyonluk taraftar kitlesine ulaşmış. Büyük bir takımdayım, hedefim bu takımda başarılı olmak. Hiçbir zaman hiçbir şeye talip olmadım. Ama talip olurlarsa ben varım. Trabzonspor'da mutluyum, taraftarına karşı ise mahçubum. Trabzonspor'da başarının en büyüğünü yakalamak istiyorum. İkinci yarıda onları coşturmak, başarıya götürmek hedefimiz" yorumunu yaptı.

Sevgili hocam , Yönetime ve Teknik Heyetinize karşı İstifa seslerinin yükseldiği şu günlerde , söylemiş olduğunuz cümleler gururumuzu okşadı. Biz senelerdir bu bilinçle yaşıyoruz. İnşallah söylemiş oldugunuz başarıları hep birlikte yaşayabiliriz. Unutmayınki hala size destek veren , hala size güvenen taraftarlarda var...

Bahtiyar
10.01.2007, 09:45
bende yedim....

Barış BAKIRTAŞ
10.01.2007, 09:49
İki gündür futbolcularımız demeçleri çıkıyor teknik direktörü öven birde üzerine Ziya Doğanın açıklamaları. Madem en büyüktürde hocam neden ilk görev yaptığınız dönemde Bjk çok kolay aklınızı karıştırdı ve net bir şekilde gitmem demediniz. Beni Szymekin açıklamaları ilgilendiriyor ve doğruluğuna inanıyorum.

bordoylamavi
10.01.2007, 09:54
Sevgili hocam , Yönetime ve Teknik Heyetinize karşı İstifa seslerinin yükseldiği şu günlerde , söylemiş olduğunuz cümleler gururumuzu okşadı. Biz senelerdir bu bilinçle yaşıyoruz. İnşallah söylemiş oldugunuz başarıları hep birlikte yaşayabiliriz. Unutmayınki hala size destek veren , hala size güvenen taraftarlarda var...

tebrikler ziya doğanın açıklamasına güzel bir paragraf. ben de size katılıyorum ona şans verelim en azında ikinci yarı görelim ziya hocanın yapmak istediklerini

Telha TANYILDIZI
10.01.2007, 10:14
en büyük değil tek büyük neden bunu anlayamıyorlar

Uluhan
10.01.2007, 10:18
hocam gunaydin, akliniz basiniza yeni geldi galiba

chota
10.01.2007, 10:22
Yolcudur Abbas bağlasan durmaz!
Kaptaaan, kara göründüüü!
Ziya; ''İlmek boynumda, acaba sandalyeye ne zaman vuracaklar?Yalnız biraz daha zaman kazandığım kesin!''

Cem Yavuz
10.01.2007, 10:22
Madem sencede enbüyüğüz sayın hocam,
o zaman artık 3 önliberodan vazgeç te büyüklüğümüz kaybolmasın

SELIMMM1
10.01.2007, 10:27
ziya yalakalığa gerek yok.en kötü ihtimalle sene sonunda gidersin.büyük takım defansif oynamaz .gol yememeye değil gol atmak için oynar.

bıktım senden yeter artık bırak yakamızı.giiiiiiiiiiiiiittttttt defoooooollllll

Külünkoğlu
10.01.2007, 10:29
“Yönetimle aramda hiçbir sıkıntı bulunmuyor. Trabzonspor 7 maçtır kazanamayan bir teknik direktörü görevde tuttu. Bu istikrar arayışının en güzel örneğidir”

Bu kredi sayesinde 90 dakika boyunca 1 pozisyon üreten takım haline geldi Trabzonspor. Sende değil kabahat seni orda tutanda..Mevcut yönetimin sağlığında da ye iç yat. Seninle başladı bu ömrüm seninle biter'e dek devam böyle değil mi ? ne ala memleket.

"Trabzonspor'da başarının en büyüğünü yakalamak istiyorum"

Birileri sana Trabzonspor'un Başarılarını en büyüğünü yakaladığını söylemesi gerekiyor. Sen ne yapabilirsin ? en fazla 1 şampiyonluk alabilirsin. Bu da başarının en büyüğü olmaz. Başarılardan 1 tanesi olur.

ileri_libero
10.01.2007, 10:55
bu adam gittikçe adamlıktan çıkıyor...

ErayAkyüz
10.01.2007, 11:17
bu ziyayı yakında yönetici yaparsalar şaşmam:)

demokles
10.01.2007, 11:20
Bu gidişle büyüklük müyüklük kalmayacak merak etmesin ZİYA HOCA sayesinde tek forvetle yıkıcağız büyüklüğümüzü....

Emorfo
10.01.2007, 11:21
Ziya Doğan bazı saplantılarından kurtulması lazım. Allah utandırmasın Ziya Doğan. Umarım başarılı olursun, olmalısın, olmak zorundasın.

kuzey_lee
10.01.2007, 11:22
ben yemedim ziyaaa

champions
10.01.2007, 11:23
türkiyenin en büyük hocası sen misin ?

ozturk
10.01.2007, 11:33
lafla peynir gemisi yürümüyor! Önce önündeki basit anadolu takımlarını yen sonra konuş... Gençleri, konyayı, sakaryayı yenemedikten sonra büyüklük neye yarar, ilk yarıyı 13. tamalıyorsan istediğin kadar büyüklük naraları at insanlar kaale bile almıyorlar seni ve senin gibi sadece laf üretenleri...

TRABZONSPOR u bu hale düşürenler utansın ve de YAZIKLAR OLSUN!

zafercalikoglu
10.01.2007, 11:50
sayende rezillleri oynuyoruz ,ziyaa,hocaa

İslam Sezer
10.01.2007, 12:02
Yıkama yağlama açıklamalar bunlar,sanki soran var kim büyük ne büyük.ne alaka bir konu bu,sırası mı şuan.sen işini yap yeter.tabi işin sadece koşmak,defans yapmak,bağırmak, çağırmak,ceza vermek,küstürmek,kaçırmak değil beyefendi.önce sevgi lazım,gülmek,güldürmek,sevmek ve sevindirmek lazım.disiplinsizliği kimse sevmez ama senin tedavi yönteminin tutmadığı apaçık ayan beyan ortada.ne disiplin mentaliten,ne de defans mentaliten,ne de taktik anlayışın bu takımı düzlüğe çıkartacak seviyede değil.futbolcuları o kadar afallatmışsın ki adamları antremanda ip gibi sıraya çekip çalımlıyorsun.düşün senin bu yaşta çalım manyağı yaptığın adamları elalem ne yapmaz...onurluca istifa et,sen değil kralın gelse bu takımın tek büyük olma gerçeğini değiştiremez...

macka61
10.01.2007, 12:43
yeni mi ankamış ziya o zaman ona göre davransaydı

Salih61
10.01.2007, 12:48
Ziya hocam hergün seni ve Aileni çok güzel bir şekilde anıyorum ona destek veren taraftar arkadasları da anlamıyorum ve anlamak istemiyorum hala başarı bekliyorlarsa lütfen bir zahmet gökyüzüne baksınlar

Adem Erdoğan
10.01.2007, 12:59
taraftarýz biz
çekeriz cefaa
ziya hoca bizi býrakmaaa

Ba®ış
10.01.2007, 13:01
rahat ol adem hem cefa çekiyoruz hemde ziya bırakmıyo bizi (yapıştı galiba):D

Hüseyin Çümen
10.01.2007, 13:11
ziya doğan kötü gidişi gördükçe taraftarın hoşuna gidecek işler yapıyor
fener maçından önce fatih i kadro dışı bırakması tamamen taraftarın istediği olsun diyedir taraftarın çoğu istemio kötü gidiş var hemde febe maçı öncesi onu gönderdi taraftar ın bi kısmının hoşuna gitti aklı sıra güven tazeledi
şimdide hazırlık maçları kötü gidio gol atamıyoruz bu açıklama geldi tuhaf biz bunu biliyoruz zaten ama ziya doğan bunu söylüyor malesef inanmıyor
buna inansa maçlara 7 defansla çıkmaz dı büyük takım böle bi oyun tarzı benimsemez nadem en büyüğüz büyük oynamalıyız oynattığın oyun en büyüğe yakışıyormu ve sen yakışıyormusun o en büyüğe?

Kaan Dilek
10.01.2007, 13:18
sayin td miz onun icinmi bu takima büyük takim gibi futbol oynatiyorsunuz,ha dogru biz unutmusuz,büyük takimlar sizin yaptiniz gibi basarili oluyorlar,defansa 7-8 kisi koyuyorlar 7 macta galib gelemiyorlar gol atamiyorlar evet onun icin cok basarili oluyorlar degilmi sayin td miz,sizin aklinizdan gecenleri ne yapmaya calistinizi bi anlayabilsek ama malesef anlayamiyoruz,hem birakin artik bos bos konusmayida icraat yapin sikildik artik sizin konusmalarinizdan takim eriyor günden güne rezil ediyorsunuz bizi ve asla ve asla unutmayinki TEK BÜYÜK TRABZONSPOR aklinizi basiniza alin ve ona göre davranin

pReN@_61
10.01.2007, 13:28
herşeyi zaman gösterecek...
z.Doğan:
"Türkiye'de başarı çok kolay.Herkez 2.yarıda Trabzonspor'un nasıl bir takım oldugunu görecek.İnanın ki Türkiye'de başarı çok kolay"
hep birlikte göreceğiz Türkiye'de başarı nasıl elde ediliyor ziya bey!

Hüseyin Çümen
10.01.2007, 13:34
herşeyi zaman gösterecek...
z.Doğan:
"Türkiye'de başarı çok kolay.Herkez 2.yarıda Trabzonspor'un nasıl bir takım oldugunu görecek.İnanın ki Türkiye'de başarı çok kolay"
hep birlikte göreceğiz Türkiye'de başarı nasıl elde ediliyor ziya bey!

başarı bukadar kolaysa başarısız olanı napmak lazım onuda söylesin ziya hoca madem

pReN@_61
10.01.2007, 13:36
başarı bukadar kolaysa başarısız olanı napmak lazım onuda söylesin ziya hoca madem

herşeyi biliyor ya aklınca....onu da söyler şüphesiz(!)

Salih61
10.01.2007, 13:53
sayin td miz onun icinmi bu takima büyük takim gibi futbol oynatiyorsunuz,ha dogru biz unutmusuz,büyük takimlar sizin yaptiniz gibi basarili oluyorlar,defansa 7-8 kisi koyuyorlar 7 macta galib gelemiyorlar gol atamiyorlar evet onun icin cok basarili oluyorlar degilmi sayin td miz,sizin aklinizdan gecenleri ne yapmaya calistinizi bi anlayabilsek ama malesef anlayamiyoruz,hem birakin artik bos bos konusmayida icraat yapin sikildik artik sizin konusmalarinizdan takim eriyor günden güne rezil ediyorsunuz bizi ve asla ve asla unutmayinki TEK BÜYÜK TRABZONSPOR aklinizi basiniza alin ve ona göre davraninZiya Dogan savunma yaparak Dünyanın en kötü futbolunu oynatıyor bize ama ersun yanal defans oyuncusu ile birlikte hucum oynatarak takımı 7-8 hafta lider götürüyor işte sana MANDALİTE FARKI!!!

Kaan Dilek
10.01.2007, 14:08
Ziya Dogan savunma yaparak Dünyanın en kötü futbolunu oynatıyor bize ama ersun yanal defans oyuncusu ile birlikte hucum oynatarak takımı 7-8 hafta lider götürüyor işte sana MANDALİTE FARKI!!!

evet kardesim dogruda ersunda pek hirli degil,zaten bizim td de mentalite olsa takim bu hallerde olmazdi,oynattigi sistemde basraili olamiyor cünkü beceremiyor.

Vehbi Sancak
10.01.2007, 14:19
ziya hoca iyi hoca görülebilirsin veya olabilirsin
kimsenin kişiliği veya karekteri ile sorunumuz olamaz

ama bırak be hoca
olmuyor seninle bu iş

emre sami
10.01.2007, 14:55
Marcelinyo oynadigi her takimda forvet arkasi oynamis bir adam. Ondaki solbek oynamayabilme kabiliyetini birtek zd. gormus. helal olsun buyuk hocaymis..

Külünkoğlu
10.01.2007, 15:11
işte sana MANDALİTE FARKI!!!

"Mandalite" de ne demek. :)

Ersun Yanal da 3 hafta da 12 gol yiyecek bir futbol oynatmasını bilir. Ziya hoca da eksik olsun ne oynattığı belli değildir ama istikrarını negatif yönde korumayı başarmıştır. Al birini vur ötekine bir tane teknik adam çıkmaz zannımca.

Mustafa AYDIN
10.01.2007, 15:18
Trabzonspor her zaman büyüktür,ama her nedense Trabzonspor da görev alan şahısler bir türlü büyüyemedi.

tamuğ yamtar
10.01.2007, 15:28
Kendisinin, söylediklerine inandığına inanmıyorum!!!

Badaloğlu
10.01.2007, 15:35
Bu açıklamalar bence gündem değiştirmek için yapılmış sıradan açıklamalara benziyor.
Madem o kadar büyük bir camiadasın, bunun bilincindesin o zaman ne diye zamanında Konya'da maç sonunda istifa edip çekip gitmiştin? diye adama sorarlar...Hemde en formda olsuğumuz zamanlar...

Hüseyin Çümen
10.01.2007, 15:48
ziya hoca böle basit oyunlarla bizi kandırabileceğini düşünüo kendisine kızıyorum bizi saf zannediyor kandırmaya çalışıyor biryandanda acıyorum düştüğü hallere bakıp

Erdem Keser
10.01.2007, 16:20
ya hoca birak allah askina bizde biliyoz trabzonun turkiyenin en buyugu oldugunu sen bu buyuk camiaya yasattigin basarisizliklarn hesabini ver once

t-juba-n
10.01.2007, 16:36

Murat Altun
10.01.2007, 17:17
evet hocam bu takım en büyük ama dilinin söylediğine inanan birde beyin olması lazım çünkü inansan takımı büyük takım gibi oynatırsın tırsık tavuk gibi değil haa inanıyorsanda hala böyle oynatıyorsan ya hocalığın bukadar yada artniyetin var dimi ya :) jimnastik klubü mevzularına hiç girmicem bile

Muhalif
10.01.2007, 17:30
Reklam kokan hareketler bunlar..

bordolumavi61
10.01.2007, 17:37
bunlara gerenk yok ziya duygularımızla oynayıp gönlümüzü kazanmaya çalışma

TSelif
10.01.2007, 17:55
Hepsi aynı şeyi yapmıyo mu? Yöneticisinden futbolcusuna kadar herkes aynı şeyi söylüyor bozuk plak gibi.Yok biz büyük bir camiayız yok bugünleri de atlatırız. Yok kampta çok iyi hazırlandık da yok bilmem nee de:mad: Biz bunları zaten biliyoruz .Büyük hemde en büyük olduğumuzu ama siz hiç bir şey bilmiyorsunuz .....Bu kadar basit:mad:
Biz taraftarda saf saf bekliyoruz .23 yıl bekledik bakalım kaç yıl daha sürecek
İçimizde ki TRABZONSPOR sevgisi ile alay edenler birgün bunun hesabını verecek ...

Emre7
10.01.2007, 17:59

tükiyede başarı kolay da onu sağlayacak mantaliteye sahip insan nerde ?

bordoylamavi
10.01.2007, 18:15
bizi şampiyonluğa oynatan adamı 5 10 maçta işini bitirmek bu kadar kolay mı. acaba şimdi ziya doğanı yerenler o günlerde ne düşünüyordu. yoksa dün dündür bugün bugünmüdür. o kadar geri gitmeye gerek yok gs ve bjk yi yendiğimiz maçlarda ne düşünüyorlardı. yapmayın etmeyin ziya gitsin diyorsanız bu oyuncuları getirenlerde gitmeli bu oyuncular da gitmeli. dünyada bizim gibi teknik direktör harcayan yok. şenol güneşe de aynısı yapıldı.

Punisher-61
10.01.2007, 18:31
Ziya dogan ancak konusur konusur konusur..türkiyenin en büyügü Trabzons ise neden bu kadar korkak oynatiyorsun?? bu adamin taktikten anladigi yok--Trabzona ilk gelisinde onu ayakta tutan fatih tekkeyidi

Salih61
10.01.2007, 18:38
Ziya dogan ancak konusur konusur konusur..türkiyenin en büyügü Trabzons ise neden bu kadar korkak oynatiyorsun?? bu adamin taktikten anladigi yok--Trabzona ilk gelisinde onu ayakta tutan fatih tekkeyidiDogru söze ne hacet ALKIŞLIYORUM!!!!

hamsi bey
10.01.2007, 19:24
Trabzonspor türkiyenin en büyüğüdürde peki sayın ziyan doğan sayın yönetim acaba siz nesiniz?

Can basten
10.01.2007, 19:25
BMN üyelerince yapılan yorumlar gayet güzel, mantıklı. Ziya Doğan bu tür şark kurnazlıklarıyla taraftarın gözünü daha fazla boyayabileceğini düşünüyorsa feci halde yanılıyor.

Ne de olsa Trabzonspor'un en büyük olduğu bizim zaten malumumuz, bu konuda bir şüphemiz ya da kompleksimiz yok. O nedenle bu tür ucuz numaraları da yemeyiz.

İlkokul mezunu olan Doğan görünümlü Şahin de başladı ya politika yapmaya ne diyeyim ya artık.:D

Hekimoğlu
10.01.2007, 19:55
türkiyenin en büyüğü dersin ondan sonra erciyes'e karşı kendi sahanda 3 ön libero tek forvetle çıkarsın.yemezler ziya çapsızsın korkaksın ziya.

mkmsas
10.01.2007, 20:05
ya bu adam Türkiye'nin en büyük takımını 3 ön libero ile oynatıyor. Acaba Malatya,Gençler kaç ön libero ile oynuyordu. Onlar küçük olduğuna göre en az 6 olması lazım. aşağısı kurtarmaz.

Çetin
10.01.2007, 20:08
Türkiye'nin en büyüğü diye birşey yok objektif bakmak gerekirse. Herkes kendine göre büyük. Ama tabi ki bana görede en büyük Trabzonumuz.

hamsi bey
10.01.2007, 20:18

oo evet Türkiyede başarı çok kolay zaten ziyan doğanda bu başlarılardan bıkmış olacakki 3 önlibero oynuyoruz

Emre7
10.01.2007, 20:19
sosyal msjlara gerek yok ziya senden laf değil icraat bekliyom....

Özgür Öztürk
10.01.2007, 20:26
Ziyanın Son Çırpınışları 2 (Sinemalarda)

FANATIK61
10.01.2007, 20:49
Yollar ayriliyor yakinda merak etmeyin, yoksa Ziya Hoca niye durup dururken böyle aciklamalar yapiyor.

Kasım Hilal
10.01.2007, 20:54
Laf kısmı tamam..
Şimdi sira peynir yüklü gemiyi taşımada!

bordolumavi61
10.01.2007, 20:54
Yollar ayriliyor yakinda merak etmeyin, yoksa Ziya Hoca niye durup dururken böyle aciklamalar yapiyor.
ya ziyadan önce yönetim gitmeli önce yönetim gitsin ziyada gider yönetim kendini göndermek için ziyayı gönderirse daha çok kötüye gider durumumuz değişecekse şuan için hem yönetim hem teknik kadro degısmeli yoksa bu sezon sonuna kadar böyle kalmalı daha fazla başarısızlık olmaması kaydıyla

bordolumavi61
10.01.2007, 20:57
bunu söylemek istemezdim ama şu ankara maçını 3-0 yenmeseydik ne yönetim kalırdı ne ziya keşke yenilseydikte demek istemiyorum

MahmutHSO
10.01.2007, 21:33

Sayın Külünkoğlu malesef imzanızda,anlatmaya çalıştığınız hatayı siz de yapıyorsunuz farkında olmadan.

Hiç kimse onun ........demişsiniz.

onun değil,O'nun....

hamsi bey
10.01.2007, 21:37
en büyük takımız diyorlar ama ulan yenilmediğimiz takım kaldımı acaba dünyada?

Gamze
10.01.2007, 22:00
yüzme bilmez ziya,düştü büyük kuyuya
büyüklüğü farketmiş,çırpınırmış çıkmaya!

Daha fazla küçülmesen be hocam,daha fazla küçülmesen gözümüzde bu manevralarla.Olmadı hocam olmadı.Olmaz,olmayacak,olamayacak.Ne seninle,ne seni sahiplenen sözümona istikrarseverinle!

ts_fan
10.01.2007, 22:08
He Ziya hoca he, aynı o dediğinden!:mad:
Hoca!, böyle albenili mesajlar verdiğine göre kazanı kaynamaya başlamış, suyun sıcaklığınıda iyiden iyiye hissetmeye başlamış demektir!Şimdi sıra geldi tam tam dansına, yönetim dansa!:mad:

TSelif
10.01.2007, 22:10
yönetim dansa!:mad:
Amiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnn :mad:

maskeli61
10.01.2007, 22:14
En BÜyÜk Trabzonsporum DÜnyada Barca TÜrkİyede Trabzonsporum

Renklerİmİz

Bordoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooo..............

Enes Berfin
10.01.2007, 22:16
MAviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii....

Gamze
10.01.2007, 22:17
Ziya:en büyüüük Trabzoooonnnn...

Geçiniz sayın Doğan!

maskeli61
10.01.2007, 22:18
en büyükkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk kkkkkkkkkkkkk

Enes Berfin
10.01.2007, 22:18
Ziya:en büyüüük Trabzoooonnnn...

Geçiniz sayın Doğan!

Tek Büyük :)

Gamze
10.01.2007, 22:27
Büyüklük nedir sayın Doğan?Kime göre?Neye göre?Siz büyüklüğü nasıl değerlendirmektesiniz bilmem ama küçük hesaplarla büyük olunmuyor!Daracık zihniyetlerle,1900bilmem kaç futbol mantığıyla büyüklük olmuyor!Mantalite,istikrar vs. kelime oyunlarıyla büyüklük olmuyor!İcraat olmadan olmuyor Ziya!Büyüklük nedir bir daha sorgula!Ya da büyüklüğü boşver dürüstlüğü bir irdele!

Haklısın ama.TS sana çok büyük!TS sana extra large hocam! (Sadece Türkçe tamam ama bu şarkı ''cuk'' diye oturdu sanki ;))

tsmaniac
10.01.2007, 22:30
sayın ziyan doğan ve saygıdeğer möhterem böyük başkan nöri albayrak sayesinde Türkiyenin en büyüğü TS hakkın rahmetine kavuşmuştur

Hüseyin Çümen
10.01.2007, 22:41
sayın ziyan doğan ve saygıdeğer möhterem böyük başkan nöri albayrak sayesinde Türkiyenin en büyüğü TS hakkın rahmetine kavuşmuştur

o dediğini rüyanda görürsün TRABZON kötü günler geçirebilir ama onu herzman biz ayakta tutarız sen üzme canını hakkın rahmetine kavuşturmak öle kolay deil

Mehmet
10.01.2007, 22:43
1970 ve 1980'lerin büyüğüydük.
Şimdi o günlerimizi arıyoruz.
Hey gidi hey. Hey gidi Ziya Hoca Hey gidi Nuri albayrak!

Gamze
10.01.2007, 22:46
Hakk'ın rahmetine kavuşabilmek için fani hayatta yerine getirilmesi gereken ödevler var doğrudur.Rahmete kavuşmak kolay değil de ''rahmetlilik'' sıfatına ulaşmak kolaydır.He bu insanoğlu için geçerlidir de insanoğlunun elinden çıkanlar için geçersiz midir?Şüphesiz hayır.Futbol kulüpleri de insan elinden çıkmıştır neticede ;) Ama dersen ki Trabzonspor bizim için ''futbol kulübü''nden öte şeyler ifade etmektedir-ki öyle-ben de derim ki eyvallah haklısın ;)

Şimdi ben bunu niye yazdım?Neden yazdım?Amacım ne :) Sanırım Doğan'dan çok etkilendim,gereği olmayan açıklamalarda bulunmaya başlamışım!

Şöyle bir yorumlayayım dedim arkadaşlar ;)

Doğan'dan devam...

OFLU
10.01.2007, 22:47
sallaamaaa ziyaaaaaaaaa!!!

HALİT KARAKAŞ
10.01.2007, 23:24
Ziya hocam büyük TRABZONSPOR,u bu sezon oyun olarak küçülttün.yerden kaldır artık zamanı geldi geçiyor ,,,,, hadi kolları sıva artık,,,,,

WERTHeR
11.01.2007, 00:24
Kimse ziya doğana suç bulmasın. Takımın defansında stepanovdan başka güvenilir futbolcu yok. Defansın sağı ve solu problemli. Orta sahada oyun kurucu yok. Forvetimiz etkisiz. Bunlara birde yönetimin parasızlık yüzünden takasla ancak transfer yapacakları açıklamasını eklerseniz her şey ortaya çıkar. Ayrıca bir takımın defansif futbol oynaması küçüklük büyüklük meselesi değildir. Bir sistemdir bu. Yunanistan nasıl avrupa şampiyon oldu bir hatırlayın. Şampiyonluk yarışına girdiğimizde ziya hoca aynı futbol anlayışına sahipti. Kişilik olarakta son derece mütevazi bir insan. Yerine birisi gelse kim olacak sanıyorsunuz. 3 ay hoca aradılar lazaroniyi getirebildiler. Eldekinin kıymetini bilelim...

Gamze
11.01.2007, 00:34
Elindekiyle yetinme,olanı kabullenme,başeğme huyumuz olsaydı TS efsanesinden söz edemezdik sanırım.Her neyse...

Selman
11.01.2007, 01:09
Bizim camiada ne kadar çok boş konuşan insan var.Taraftara mahçupmuş.Sakın göz boyamaya çalışıyor olmayasın Ziya?

Seni Demirören'in zarfına geldiğinde silmiştim daha ama, gel görki acemi yönetim seni tekrar oraya getirdi.

Trabzonspor ön liberolarıyla Türkiye'nin en büyüğü olmadı.Savunmayla en büyüğü olmadı Ziya efendi.

WERTHeR
11.01.2007, 01:35
Elindekiyle yetinme,olanı kabullenme,başeğme huyumuz olsaydı TS efsanesinden söz edemezdik sanırım.Her neyse...

Gönül ister capello yu getirelim takımın başına ama bu mümkün değil. Getireceğimiz hoca ziya doğandan üstün olmayacak...:tsbayrak:

tonyali_61
11.01.2007, 04:16
bu adam ne anlatıyo ya bize laf değil icraat lazım.

A.Alper
11.01.2007, 15:56
takımımızı diğer tüm takım taraftarlarından çok seviyor olabiliriz öyle de zaten trabzonsporlu olmak bir başkadır ama büyüklük konusunda söyleyecek pek fazla şeyimiz yok ne yazık ki pek çok açıdan istanbul takımlarının -özellikle fenerbahçe- gerisinde kaldık ziya doğan bu gibi demçleriyle milleti afyonla uyutma oyunu oynuyor bence...

murathanerol
11.01.2007, 18:13
Kolpacı Kel Ziya...

Hüseyin Çümen
11.01.2007, 23:22
laf deil icraat lütfen bıktık biz laflardan artık

celilmuhcu
11.01.2007, 23:33
ZİYA HOCAM TARTIŞILMAZ Bİ KONUYU AÇIYOSUN SEN HANGİ ÜLKEDE YAŞIYOSUN UYAN UYAN ARTIK.BIRAK BU ÇOK BİLMİŞLİK AYAKLARINI.TAKIMI NE HALE GETİRDİN ŞİMDİ ÇIKMIŞ NE SÖYLÜYON .BİR DAHA KAÇIP GİDEMEZSİN BURASI TRABZON:trabzonspor:

My
12.01.2007, 04:51
:D Ah Ziya Hocam ahh! Sen bırak bizim büyüklüğümüzü de şu takıma korkmadan, bu büyüklüğe yakışacak futbol oynat. Gerisini biz hallediyoruz zaten ;)