PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 33. Hafta l Bursaspor 1 - 3 Trabzonspor l Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2

Doğukan Uçan
05.05.2018, 21:28
Batalla'nın bursaspor seyircisi önündeki son maçı olacak gitmeden oda şovunu yapar bu defansa karşı.

Şuan bu takım uefa ya gitse bile sezonu erken açacak 2.turda videoton tarzı köy takımına elenip o moral bozukluğu ile 5.haftada lige havlu atar.

Bu oyuncu topluluğu ne yazık ki 5.olmayı haketmiyor, uefa hedefi olan takım sahasında sivas ve kasımpaşayı yenerdi.

DeAgLeMaNyAq
05.05.2018, 21:33
Bursa geçen hafta aldığı Konya galibiyetiyle büyük oranda rahatladıklarından ligi bıraktılar diyebiliriz zaten maddi sıkıntılar nedeniyle bu hafta doğru dürüst antrenman yapmamışlar. Muhtemelen yarın da FB çok rahat bir galibiyet alacaktır.

Gençlerbirliği Antalya'yı yenemezse, matematiksel açıdan da ligde kalmayı garantiliyorlar. Tüm bunlara rağmen deplasmanda Bursa'yı yenmek pek kolay değil. Son haftalarda dibe vursalarda savunmanın iki oyuncusunu kaybettik. Durica'nın yeri garanti ama partneri kim olacak soru işareti. Mustafa affedilmezse Hüseyin oynayabilir diğer türlü zaten savunmada iki solakla oynadığımızda en son Akhisar'dan 6 yemiştik.

Yine de 5.lik hâla elimizde. Sivas, Alanya ve BJK ile olan 2 maçını kazansa da, Göztepe de hem Malatya hem Konya'yı kayıpsız geçse de son maçta GS'yi yenebilmeleri pek mümkün gözüken bir şey değil. Dolayısıyla Karabük'ü çantada keklik görmemekle birlikte, Bursa'yı yenebildiğimiz takdirde ligi 5.bitiririz...

adiloş bebe
05.05.2018, 21:39
Ne heyecan kaldı ne istek. Bursaspor'a derman oluruz haftaya. Bu sene bir taraftar olarak tükendiğimi hissettim gerçektende. Okay yok, hubo yok e orta saha zaten yol geçen hanı gibi ne olacak halimiz bakalım

Ege Kum
05.05.2018, 23:44
Gerçekten uefa hedefimiz varsa Rıza hoca gönderilmeli kalan 2 maç için şehirden bir hoca dahi bulunsa yeterli zira bu kötü havanın değişimi şart.

Semih58
06.05.2018, 10:15
Tercümanımız daha aktif olmalı.Bununla ilgili bir başlıkta açtım. Acaba Tolunay Kafkas ile de çalışan Tercümanımız neler tercüme ediyor. İtham etmiyorum, ama buda araştırılmalı. Kendisin tanımıyorum lakin kafama takıldı.

Semih58
06.05.2018, 10:16
Futbolcularımızdan bazısı 5-6 aydır ücret alamıyormuş.

Timur Bey
06.05.2018, 12:38
Bizim yöneticilerimiz birbirine laf atacağına ya da futbolcuları gömeceğine önce federasyona bu rezalet maç saati için itirazda bulunsun. Ayıptır yahu Sivas'ın maçı 19'a alınırken bizim maç neden saat 16'da? Bu resmen tffnin bizi küçük görürken diğer Anadolu takımlarına da gaz verip bize koyduğu engelin ilanıdır. Bugün bu takım Sivas olur yarın Rize! İşin en kötü tarafı yöneticilerimizin saha içinden kopmuş ve siyasi direktiflere boyun eğmiş olmasıdır. Hangi büyük takım kalkıp da bir maç sonunda oluşan algı operasyonu için çiçek çikolata karşı takıma gider? Bizim yöneticiler siyasi hareket etmeyi, birbirlerine laf atmayı ve oyuncuları gömmeyi çok iyi öğrendi ama bir türlü saha içinde takımının haklarını müdafaa etmeyi öğrenemedi!

Oxychen
06.05.2018, 15:22
74-0 yeniliriz.

Oruç
06.05.2018, 16:21
Y32 hayatının maçını oynar, Rıza film izler. Yine yeniliriz. Olacağı bu.

Timur Bey
06.05.2018, 18:20
Bursa ligde kalmayı garantiledi. Titi yok. Evlere şenlik maç olacak iki taraf için de.

My
06.05.2018, 18:23
Bongonda harika bir gol daha atmış :)

Soner Albayrak
06.05.2018, 18:59
Bongonda harika bir gol daha atmış :)

Eldeki tek gerçek kanat oyuncusunu gönderdiler.

Sefer A.
06.05.2018, 19:01
Bongonda bizim topçularin çogundan da, teknik heyetten de, yöneticilerden de adam kere adamdir... en azindan ruhsuz degil...
en azinda, "avrupa'ya gitmesek de olur yyeeaa" diye düsünecek birisi degil...

Doğukan Uçan
06.05.2018, 19:07
son yılların en enteresan maçı olacak iki takımda vasat

Mehmet BAŞ
06.05.2018, 19:51
Bu dengesiz takımdan her türlü skoru beklerim.
Rıza Hoca, Okay'ın yokluğunda kimi stoper oynatacak? Adam derin derin düşünüyordur :o
Çocuğu stoper oynatarak performansının içine etti. Bu hafta kimin mevkisini değiştirip içine etmek isteyecek?
Hubocan da Okay da ikişer maç ceza alır sanırım. İki haftalık stoper lazım. Bakalım ne yapacak büyük hocamız?!

angraf
06.05.2018, 19:54
okayı satmışlar diyorlar seneye yerine kimi alacağız görecez 6.5 milyon euro 32 milyon TL yapıyor güzel bütçe olur.

gurur6134
06.05.2018, 21:13
En az 1 puan alamazsak avrupa yalan olur ordan gelecek parada gider..

Kemence_61
07.05.2018, 00:56
Sezon başında iple çektiğim Bursa maçı oldu gazoz maçı, Ne olursa olsun stadta olacağım.

zekeriyya
07.05.2018, 08:21
Sezon başında iple çektiğim Bursa maçı oldu gazoz maçı, Ne olursa olsun stadta olacağım.
dostum;
bir çılgınlık yapıp , senin ile gelmek çok isterdim
lakin
o gün çocuk şenliği var İstanbul'da
sana iyi seyirler , umarım gittiğine değer

ÇaGaTaY
07.05.2018, 09:03
Stoperde kim kaldı?

kopeli
07.05.2018, 09:17
konsantre olamıyorum ki, kafa halen kpasa macında, kendi evinde 5 yemek nedir yahu.

biz nasıl bu noktaya geldik. yani bu rezilliği örtmek cok zorda, en azından 2'de 2 yapılırsa (göztepe 3 macta min. 2 puan bırakmalı) 5'inci olup avrupaya kalınarak cok azda olsa bir teselli verilmis olunacak.

Bedri Sertkaya
07.05.2018, 09:48
Batalla'nın bursaspor seyircisi önündeki son maçı olacak gitmeden oda şovunu yapar bu defansa karşı.
Şuan bu takım uefa ya gitse bile sezonu erken açacak 2.turda videoton tarzı köy takımına elenip o moral bozukluğu ile 5.haftada lige havlu atar.

Bu oyuncu topluluğu ne yazık ki 5.olmayı haketmiyor, uefa hedefi olan takım sahasında sivas ve kasımpaşayı yenerdi.

Şayet bu takım 5. olamazsa bu sadece futbolcu grubunun bir başarısızlığı değildir. Bu transferleri yapan Pareira ile sözleşme uzatan Hubocan ve Novak'ı alan yönetim ve buna onay veren teknik kadronun hatasıdır. Haftaya 5 veya 6 yiyeceğimizi ya da yeneceğimizi bilemiyorum. Öyle berbat bir takımız ki tesadüfen galip gelebiliyor ya da tarihi fark yiyebiliyoruz...

UĞUR DURTAŞ
07.05.2018, 11:34
rıza hocam takıma niçin 2 gün izin veriyorsun.
nasıl olsa bir iddaamız yok. kaldı 2 maç
yeterince yoruldular futbolcular!!!
kişilikliklerini,şereflerini ortaya sonuna kadar koydular futbolcular!!!
siziz yerinizde olsam takıma perşembe gününe kadar izin verirdim!
çünkü hakediyorlar izni!
eknik heyet, futbolculara iki gün izin verdi. Bugünü de dinlenerek geçirecek olan bordo- mavililer, 33'üncü haftadaki Bursaspor maçının hazırlıklarına yarın başlayacak. Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri (https://www.fotomac.com.tr/index/mehmet-ali-yilmaz-tesisleri?id=091faf86-012f-4bff-a82c-7390ec68f4cd)'ndeki antrenmana sakat olan lar dışında tüm oyuncular katılacak.. (https://www.fotomac.com.tr/trabzonspor/2018/05/07/trabzonsporda-2-gunluk-izin-bugun-bitiyor)

Enaldo61
07.05.2018, 11:38
Takımın başına böyle hocaları getirirsen Bongonda'yı da oynatmaz işte.

derry61
07.05.2018, 18:50
Bongonda'nın çok değil 2 maçını izledim ve cidden kaliteli olduğunu anlamıştım. Hep de oynaması gerektiğini savundum. Castillo ilk geldiğinde fırtına gibiydi adamı söndürdük. İddia ediyorum Şenol Güneş'i son zamanlardan ötürü pek tutmam ama kendisi takımda olsaydı Castillo ve Bongonda'yı kanatta oynatırdı adamları baya parlatırdı. Ortada da maestro olarak Sosa'yı parlatırdı. Ama takımdaki vizyonsuz kişiler tarafından Sosa ve Castillo söndü. Bongonda'yı sepetlediler. Birçok oyuncuyu küstürdüler. Takımda şuan kanat oyuncusu falan kalmadı gel de sinir olma. Bizim kurtuluşumuzun tek reçetesi takımın başına vizyonlu birini getirmek olmalı. Ve o hocaya yeterli kadro kurulana kadar 2-3 yıl sabretmek olmalı. Düşündükçe sinir oluyorum o kadar adam varken bizi Olcay'a,Damdoy'a,Uğur Demirok'a muhtaç ettiler.

artvints
07.05.2018, 19:47
nasıl bir kadro çıkacak acaba, yeni birşeyler denemek zorunda kalacak. cafer'i kadroya alması gerekir.

DeAgLeMaNyAq
07.05.2018, 22:00
Allah önümüze bir fırsat daha çıkardı. Göztepe ile Sivas, Konya ve Alanya'dan 3 puan alsalar bile BJK ve GS'ye yenildikleri takdirde sadece Karabük maçında alınacak galibiyet dahi bizi 5.yapacak. Ama yine de buna kesinlikle güvenmemek lazım. İkili averajlarda geride olduğumuzdan her iki takımın son hafta GS ve BJK karşısında berabere kalma ihtimalini düşünmek gerekiyor. O yüzden Bursa maçında beraberlik de işimize gelecek...

Doğukan Uçan
07.05.2018, 22:05
Göztepe konya'yı yenemez.
Sivas alanya'yı yense bile son hafta beşiktaşa yenilir.

bu şartlarda da uefa gidemezsek artık ne diyelim :D

Sefer A.
07.05.2018, 22:17
Allah önümüze bir fırsat daha çıkardı. Göztepe ile Sivas, Konya ve Alanya'dan 3 puan alsalar bile BJK ve GS'ye yenildikleri takdirde sadece Karabük maçında alınacak galibiyet dahi bizi 5.yapacak. Ama yine de buna kesinlikle güvenmemek lazım. İkili averajlarda geride olduğumuzdan her iki takımın son hafta GS ve BJK karşısında berabere kalma ihtimalini düşünmek gerekiyor. O yüzden Bursa maçında beraberlik de işimize gelecek...
aynen âbi... ama bence haftaya berâbere kalsinlar, bilhassa Göztepe... yâni Konya son hafta fbye çelme takabilir, yine kaksinlar ortaligi fbliler... Konya haftaya yenemesin ama yenilmesin Gtepe'ye...
biz de artik haftaya yenilmeyelim, o sow serefsizinin de bacagini kiralim

katre-i.matem
07.05.2018, 22:44
Allah önümüze bir fırsat daha çıkardı. Göztepe ile Sivas, Konya ve Alanya'dan 3 puan alsalar bile BJK ve GS'ye yenildikleri takdirde sadece Karabük maçında alınacak galibiyet dahi bizi 5.yapacak. Ama yine de buna kesinlikle güvenmemek lazım. İkili averajlarda geride olduğumuzdan her iki takımın son hafta GS ve BJK karşısında berabere kalma ihtimalini düşünmek gerekiyor. O yüzden Bursa maçında beraberlik de işimize gelecek...Karabuk galibiyetinden eminsin yani :)

DeAgLeMaNyAq
07.05.2018, 22:58
Karabuk galibiyetinden eminsin yani :)

Hayır değilim. Karabük, Ünal Hoca'dan sonra farklı mağlubiyetler alsa da ilk golü yiyene kadar gayet iyi mücadele ediyorlar...

TSemih61
07.05.2018, 23:01
Ortasahada Batuhan oynar, stopere Kucka geçer. Batuhan-Onazi ikilisi, gerisi de aynı kalır.

Kucka cezalıydı galiba, Novak stoper oynar o zaman.

Bongonda'nın çok değil 2 maçını izledim ve cidden kaliteli olduğunu anlamıştım. Hep de oynaması gerektiğini savundum. Castillo ilk geldiğinde fırtına gibiydi adamı söndürdük. İddia ediyorum Şenol Güneş'i son zamanlardan ötürü pek tutmam ama kendisi takımda olsaydı Castillo ve Bongonda'yı kanatta oynatırdı adamları baya parlatırdı. Ortada da maestro olarak Sosa'yı parlatırdı. Ama takımdaki vizyonsuz kişiler tarafından Sosa ve Castillo söndü. Bongonda'yı sepetlediler. Birçok oyuncuyu küstürdüler. Takımda şuan kanat oyuncusu falan kalmadı gel de sinir olma. Bizim kurtuluşumuzun tek reçetesi takımın başına vizyonlu birini getirmek olmalı. Ve o hocaya yeterli kadro kurulana kadar 2-3 yıl sabretmek olmalı. Düşündükçe sinir oluyorum o kadar adam varken bizi Olcay'a,Damdoy'a,Uğur Demirok'a muhtaç ettiler.

Trabzonspor'un bugün bu durumlara düşmesinin en büyük sebebi çapsız, hain ve adaletten yoksun hocalar. Bu takımda çok fazla futbolcunun hakkı yendi. Taraftar da hep boş beleş tiplere sahip çıktı, Bongonda ve Castillo için bir kere ağzını açmadı müstehak şuanki durum bize.

Mert'
08.05.2018, 00:17
Artık şu şansı tepmeyelim. Beraberlik bile işimize geliyor.

selcuk
08.05.2018, 01:27
biz istemeyiz, 5.lik sizin olsun dedikce onlar teklifimizi geri ceviriyor

bu kez yeter artik demenin vakti geldi

malesef kadromuz cok ama cok eksilmis durumda

---------------------ugurcan

perreira-------durica----novak-------abdurrahim

----------------onazi-----olcay

abdülkadir----------sosa-------------yusuf

----------------------burak

gibi cikacaginimizi düsünüyorum

ben olsam böyle cikardim

----------------

----------------------ugurcan

perreira--------durica----novak-------abdurrahim

-----------------------onazi-----

--------abdülkadir---cafer-----yusuf-------------

----------------------ndoye

memmedaga
08.05.2018, 01:29

Rıza Hocamızla mümkün

Arda'
08.05.2018, 01:31
Akbaşa noldu yav oynasın işte stoperde

selcuk
08.05.2018, 01:32

kadro disi birakti calimbay beyefendi, elestirdigi icin

Yiğit Gayretli
08.05.2018, 08:29
Hallerimize bak. Delirmemek imkansız!

Şu takımı/kulübü bu hale getirenler yaptıklarının hesabını vermedikleri yetmiyormuş gibi bir de içeride kalan alacaklarını, borçlarını, alacaklarını hukuki veya gayri resmi yoldan talep edebiliyor. Böyle utanmazlık olmaz!

Buna imkan veren yasaları da Allah kahretsin.

kopeli
08.05.2018, 09:09

bu hafta bursa'yı yenip bitime 1 hafta kala garantileriz gibi.

5'incilik bu sezonun rezalet görüntüsünü bir nebze örter artık. son maçtada şaibeci karabük'e atabildigimiz kadar atarız.

Fatih Özkan
08.05.2018, 09:20
Heves bırakmadılar.

alone_6161
08.05.2018, 09:36

Kadroya girmesi için Burak hocanın gözüne girmeli!!!

Uğur Ö.
08.05.2018, 10:19
Sanırım ceza alacağız 5.olsak bile. Başkan 2-3 kere katıldığı programlarda ceza almaktan bahsediyor.

pReN@_61
08.05.2018, 10:28
5.liği kovdukça o bize geliyor. Fakat hiç heveslenmeyin topçular "ne gereği var?" diyor...

melihergun
08.05.2018, 10:55
biz istemeyiz, 5.lik sizin olsun dedikce onlar teklifimizi geri ceviriyor

bu kez yeter artik demenin vakti geldi

malesef kadromuz cok ama cok eksilmis durumda

---------------------ugurcan

perreira-------durica----novak-------abdurrahim

----------------onazi-----olcay

abdülkadir----------sosa-------------yusuf

gibi cikacaginimizi düsünüyorum

ben olsam böyle cikardim

----------------

----------------------ugurcan

perreira--------durica----novak-------abdurrahim

-----------------------onazi-----

--------abdülkadir---cafer-----yusuf-------------

----------------------ndoye

----------------------burakEn son ne zaman cift onliberosuz oynadik onazi de geride kucka da sosa bile orada oynadi bu adamlar onlibero bile degil
(Kucka haric o da orada cok pas hatasi yapiyor)

halil ibo
08.05.2018, 10:58
Bizden daha onurlu bir mücadele veren Akhisar Uefa'yı çok daha fazla hak ediyor.
Hakem denilen karakterden yoksun eyyamcılar kupayı şikecilere vermek için uğraşacaklardır
ama Akhisar futbol oynayarak inşallah kupaya uzanıp Avrupa'ya gider.

cakalkerem
08.05.2018, 11:34
Bursa bizi 5. yap

emrahtuna
08.05.2018, 11:39
bizimkilerin 5. olmaya niyeti yok. bence hakettikleri de yok. inşallah akhisar kupayı kazanır da onlar gider..hem şikecilerde kupadan olurlar..

Travelair
08.05.2018, 11:40
5. olursak tatiller ne kadar kısalacak?

Oruç
08.05.2018, 11:47
Bunca şeye rağmen 5. olmayacağımızı düşünüyorum. O kadar dengesiz bir takımız ki. Gider Bursa'yü deplasmanda yeneriz, evimizde Karabük'e yeniliriz. Hiçbir şeye şaşırmam.

Ozan Yılmaz
08.05.2018, 11:53
açık olan bir şey var ki rıza hoca şu ana kadar çok şanslı bir şekilde geldi,

yoksa bu takımın şu sonuçlarla 5.sırada kalabilmesi imkansız bir olasılıktı,

sonra da bunu kullanıp reklamını yapar, aman bizden uzak olsun da sonraki kariyerinde ne yaparsa yapsın.

umarım şansını daha fazla zorlamaz ve kalan 2 maçını mükkemmel bir şekilde tamamlayıp, kazanır ve daha sonrasında kendi yoluna bakar.

Semih58
08.05.2018, 12:20
Akbaş, deplasman maçında ısınmaya gitmemiş.

61_Hasan_69
08.05.2018, 12:43
Sanırım ceza alacağız 5.olsak bile. Başkan 2-3 kere katıldığı programlarda ceza almaktan bahsediyor.

En azından bu sene çekeriz cezayı

Murat Keçeci
08.05.2018, 18:29
Beşincilik yarışında takımların birbirlerine ikramı devam ettiği için yine sıralamada en avantajlı durumda olan biziz bursa maçından alacağımız üç puan birçok şeyi netleştirebilir.

Kadroda sakat ve cezalı sayısının fazla olması işimizi zorlaştıracak olsa da sahaya çıkan her oyuncu formanın hakkını vermek zorunda.

Kupa finalininde bursa maçından önce olması iyi oldu en azından beşinci olanın akıbetini bursa maçından önce öğrenmiş olacağız ona göre hafta sonu maçımıza daha iyi konsantre olabiliriz veya kupayı akhisar alırsa o zaman da iki hafta önceden hamlelere başlayabiliriz.

DeAgLeMaNyAq
08.05.2018, 18:32
5. olursak tatiller ne kadar kısalacak?

İlk eleme maçı 26 Temmuz'da. Bu da sezonu Haziran'ın son haftası açmak anlamına geliyor ki zaten Avrupa'ya katılmayan ya da doğrudan gruplardan başlayan takımlar da en kötü Temmuz başında sezonu açıyorlar. Yani 2 haftalık bir fark oluyor en fazla. Lâkin 2.ön elemeden Avrupa'ya katıldığınızda sezonu erken açmaktan ziyade, sezon başı hazırlıklarının sekteye uğrama gibi bir dezavantajı var. Hatırlarsanız 13-14 sezonunda bunu yaşamıştık. 6 eleme maçı oynadığımızdan yurtdışı kampı yapamamış ve doğru dürüst hazırlık maçı oynayamamıştık. İklim koşulları nedeniyle yurtdışı kampları önemli. Her hafta ön eleme maçı oynayınca, sadece maçlar için bir Trabzon'a sonra tekrar Avrupa'daki deplasmana akabinde yine Avrupa'daki kampa gitmek pek mümkün gözükmüyor. Yine de bunlar bahane değil. Hele ki artık lig 2.si bile 3 ön eleme oynayacağından sezonu erken açmak zorunda. Sezon boyunca şampiyonluğu kovalayacaksın, son hafta olamayınca da, ben şampiyonlar ligi ön elemesini istemiyorum diyip ligi 3. mü bitireceksin...

Travelair
08.05.2018, 20:26
İlk eleme maçı 26 Temmuz'da. Bu da sezonu Haziran'ın son haftası açmak anlamına geliyor ki zaten Avrupa'ya katılmayan ya da doğrudan gruplardan başlayan takımlar da en kötü Temmuz başında sezonu açıyorlar. Yani 2 haftalık bir fark oluyor en fazla. Lâkin 2.ön elemeden Avrupa'ya katıldığınızda sezonu erken açmaktan ziyade, sezon başı hazırlıklarının sekteye uğrama gibi bir dezavantajı var. Hatırlarsanız 13-14 sezonunda bunu yaşamıştık. 6 eleme maçı oynadığımızdan yurtdışı kampı yapamamış ve doğru dürüst hazırlık maçı oynayamamıştık. İklim koşulları nedeniyle yurtdışı kampları önemli. Her hafta ön eleme maçı oynayınca, sadece maçlar için bir Trabzon'a sonra tekrar Avrupa'daki deplasmana akabinde yine Avrupa'daki kampa gitmek pek mümkün gözükmüyor. Yine de bunlar bahane değil. Hele ki artık lig 2.si bile 3 ön eleme oynayacağından sezonu erken açmak zorunda. Sezon boyunca şampiyonluğu kovalayacaksın, son hafta olamayınca da, ben şampiyonlar ligi ön elemesini istemiyorum diyip ligi 3. mü bitireceksin...
Şampiyonlar Ligi farklı tabi ama anladım cevap için teşekkürler

selcuk
09.05.2018, 12:21
her gün durum vahimlesiyor

Trabzonspor‘da Bursaspor maçında eksikler:• Onur• Kamil• Uğur• Hubocan• Okay• Kucka• Castillo• Burak• Rodallega

buna göre nasil oynariz

------------------------ugurcan

perreira--------durica-----novak-----abdurrahim

--------------------------onazi

abdülkadir------olcay---sosa------------yusuf

-------------------------ndoye

falcon_61
09.05.2018, 12:24

Trabzonspor‘da Bursaspor maçında eksikler:• Onur• Kamil• Uğur• Hubocan• Okay• Kucka• Castillo• Burak• RodallegaEksik olan isimler ilk 11 oyuncusu hepsi . Kader ağlarını örüyor galiba. Avrupa yalan mı olacak nedir

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artvints
09.05.2018, 12:30

Trabzonspor‘da Bursaspor maçında eksikler:• Onur• Kamil• Uğur• Hubocan• Okay• Kucka• Castillo• Burak• Rodallega

buna göre nasil oynariz

------------------------ugurcan

perreira--------durica-----novak-----abdurrahim

--------------------------onazi

abdülkadir------olcay---sosa------------yusuf

-------------------------ndoye
................uğurcan
.....................................
..............onazi...cafer
..ömür..........yazıcı..........bero
.................ndoye

defansı rıza hocaya bırakıyorum, ne yapsa olmayacak zaten.

selcuk
09.05.2018, 12:46
................uğurcan
.....................................
..............onazi...cafer
..ömür..........yazıcı..........bero
.................ndoye

defansı rıza hocaya bırakıyorum, ne yapsa olmayacak zaten.

ben olsam böyle cikarim

------------------------arda

perreira---------durica----akbas--------novak

------------------onazi------cafer

---------abdülkadir------------yusuf

------------------------ndoye

--------------------dogukan öksüz

önceki mesajda hocanin cikacagi düsündügüm kadro

katre-i.matem
09.05.2018, 12:58
Rodallega & Catillo bu kadar loser topçu mu olur arkadaş. Oynayıp kötü performans gösterseler şükredeceğiz artık. Hem oynamayıp hem de bunlar kadar sakatlanan yer yüzünde çok az oyuncu vardır.

gurur6134
09.05.2018, 13:02
Bir ingiliz atasoz derki : hicbir aksilik tek basina gelmez sezon basindan bu yana yasadiklarimiz buna en guzel ornek pesimizi birakmiyor aksilikler..

İ. SARAL
09.05.2018, 13:46
Cafer'i oynatacak kadar cesareti var mı Rıza'nın? Büyük ihtimalle şöyle çıkarız;

-------------------------------Uğurcan-------------------------------

Pereria--------Hüseyin/Akbaş--------------Durica--------------Novak

-----------------------Onazi-----------Olcay-------------------------

Abdülkadir-------------------Yılın Bidonu---------------------Yazıcı

---------------------------Ndoye---------------------------------

Ben olsam Ndoye ile Yazıcı'yı yakın oynatırdım.

artvints
09.05.2018, 14:06
Cafer'i oynatacak kadar cesareti var mı Rıza'nın? Büyük ihtimalle şöyle çıkarız;

-------------------------------Uğurcan-------------------------------

Pereria--------Hüseyin/Akbaş--------------Durica--------------Novak

-----------------------Onazi-----------Olcay-------------------------

Abdülkadir-------------------Yılın Bidonu---------------------Yazıcı

---------------------------Ndoye---------------------------------

Ben olsam Ndoye ile Yazıcı'yı yakın oynatırdım.
biraz daha ileri götürüp cafer sefa oynamalı diyorum. öncelik batuhan'da olsa da onu stopere atabiliriz. maçı izletmek için heyecan yaratılırsa o enerji sahaya yansır. en fazla beş yeriz ne olacak? yapmadığımız şey değil, gençlerle bir ilgisi olmayacak.

gurur6134
09.05.2018, 14:48
Sosa baslamasin 11 artik yeter katlanamiyorum kim oynarsa oynasin vurdumduymaz tavirlarindan gina geldi bu adamin hepden saldi..

İ. SARAL
09.05.2018, 14:53
biraz daha ileri götürüp cafer sefa oynamalı diyorum. öncelik batuhan'da olsa da onu stopere atabiliriz. maçı izletmek için heyecan yaratılırsa o enerji sahaya yansır. en fazla beş yeriz ne olacak? yapmadığımız şey değil, gençlerle bir ilgisi olmayacak.

Sana katılıyorum. Bu zaman oynamayacaklar da ne zaman oynayacak bu gençler. Sosa, Kucka gibi bidonlar oynayınca ne oluyor da bunları oynatmaktan korkuyoruz?

İ. SARAL
09.05.2018, 14:54
Sosa baslamasin 11 artik yeter katlanamiyorum kim oynarsa oynasin vurdumduymaz tavirlarindan gina geldi bu adamin hepden saldi..

"Bari bu maçı al" diyeceğimiz 30 küsürüncü maç olur. :D

Fatih Çelik
09.05.2018, 14:55
Kabus gibi bir hafta.

Gökhan Balcı
09.05.2018, 15:10
Akbaşı oynatacağını düşünmüyorum doğru da bulmuyorum. Yaptığın şeyin arkasında dur bari. Çıkacak kadro şudur uğurcan pereria durica novak kamil onazi Olcay abdül sosa yusuf ndoye

Faruk BERBER
09.05.2018, 15:18
1 puan büyük başarı olacaktır.

Rakiplerimizden Göztepe Konya deplasmanında, Sivas içerde Alanya ile oynuyor.

Sivas'ın son maçı Beşiktaş deplasmanı, Göztepe ise Galatasaray'ı ağırlayacak. Neyse ki her ikisinin de maçları kolay değil.

Bizim son hafta Karabükspor'u bile yenmemiz kesin değil gerçi.

Ligin oyun anlamında en karaktersiz 2-3 takımından biriyiz.

Ibrahim Gaygusuz
09.05.2018, 15:49
Son 2 macta 3 puan bizi uefa'ya goturur.

Bakalim basarabilecegizmi :)

İsmail Sezgin
09.05.2018, 16:49
Son 2 macta 3 puan bizi uefa'ya goturur.

Bakalim basarabilecegizmi :)Akhisar feneri yener gibi geliyor bana

İ. SARAL
09.05.2018, 16:53
Akbaşı oynatacağını düşünmüyorum doğru da bulmuyorum. Yaptığın şeyin arkasında dur bari. Çıkacak kadro şudur uğurcan pereria durica novak kamil onazi Olcay abdül sosa yusuf ndoye

Kamil sezonu kapattı.

Gökhan Balcı
09.05.2018, 17:18
Kamil sezonu kapattı.
doğru unutmuşum onu öyleyse novak kenarda hüseyin ortada oynar

Tsli31
09.05.2018, 18:23
İş için Bursa'da idim ama bugün itibari ile memlekete dönünce maçı izleme şansını kaybettim

memozcan
09.05.2018, 20:40
bursaspor ligde kalmayı garantiledi galiba.. onlar da salacaktır..

Oğuzhan Fidan
09.05.2018, 23:00
bursanın kazanmak için saldıracağı eksik kadroya göre bizimkilerin kontra oynayacağı bir maç olur. bursa bu maçtan puan çıkarırsa diğer sonuçlara bakmadan ligde kalır.mağlubiyette 40 puanla ligden düştükleri sezona benzeyebilir. bizimkilerin 5.lik için çabasına bağlı sonuç

DeAgLeMaNyAq
09.05.2018, 23:27
bursa bu maçtan puan çıkarırsa diğer sonuçlara bakmadan ligde kalır.

Bursa kalan 2 maçını kaybetse bile nasıl ligden düşüyor Osmanlı karşısında ikili ve olası üçlü, dörtlü averajlarda hep üstünler...

angraf
10.05.2018, 00:05
bursayı yenip , akhisarın fenere kupa finalinde kaybetmesini beklicez sonrasında avrupa liginde elemeleri gecip gruplara kalmalıyız.

lazminator61
10.05.2018, 01:14
insallah avrupaya gideriz, stadimizda Europe Leauge yazar, atmosfer prestij reklam Para, her yol avrupa kupasini gösteriyor.

Harvelli61
10.05.2018, 02:24
bursayı yenip , akhisarın fenere kupa finalinde kaybetmesini beklicez sonrasında avrupa liginde elemeleri gecip gruplara kalmalıyız.

Final daha önce hocam yani bu akşam oynanıcak, Akhisar kupayı alırsa Bursa maçının pek bi anlamı kalmaz :)

Ibrahim Gaygusuz
10.05.2018, 05:23
Fener hem Turkiye kupasi hem sampiyon olursa sasirmam.

Kupa 90% onlarda.

Biz Bursayi yenelim. Karabuk macina Sefa, Cafer ve digerlerinle cikalim.

Doğukan Uçan
10.05.2018, 08:59
bursa küme düşmüyor hiç bir iddaası felan yok

asilhamsi
10.05.2018, 09:46
madem tum planı bu cocukların uzerine yapacagız,o zaman tam zamanı

------------arda------------

jp--huseyin----novak----rahim

-----onazi-----cafer--------

abdulkadir----yazici-----kerem

----------ndoye----------------

Emre Veli
10.05.2018, 10:40
Farklı maglubiyet.

Doğukan Uçan
10.05.2018, 11:43
https://twitter.com/futbolarena/status/994480327702786048

rıza'nın acıklamalarına bakılırsa şuan takımın ligde 5.olması mucize.

oyuncuarın çoğu gidecekmiş sene sonu, fifa ya şikayet edenler varmış.

batmışız resmen

C.Guleryuz
10.05.2018, 12:10
Bursaspor zayıf rakibi karşısında zorlanmaz.

gurur6134
10.05.2018, 12:34
Bir mucize olsun gayseyin uefadan cezasi bugun aciklansin gonul rahatligiyla akhisari destekleyelim..

selcuk
10.05.2018, 12:46
Bir mucize olsun gayseyin uefadan cezasi bugun aciklansin gonul rahatligiyla akhisari destekleyelim..

bugün bayram (isa´nin yukari cikis günü) bisey aciklanmaz, bosuna bekleme

tristram
10.05.2018, 13:06
insallah akhisar kupayi alirda avrupa stresi biter.olurda sikeciler kupayi alirsa ve biz 5.olamazsak cok cok yazik olacak.bugun osmanli,sivas veya pasa macini almis olsaydik kupa garantiydi..bu maclardaki kayiplara ragmen halen daha sansimizin deva etmesi rakiplerin malligi..aciklamalara bakilirsa bizim topcular ligi coktan bitirmis..adamlarda hakli, bilmem kac aydir kimseye kurus verme sonra ondan performans bekle..basimizda tirsacaklari bir hoca da yokki maclara asilsinlar.

Mert Oğuzlu61
10.05.2018, 13:07

Bence bizim Avrupa'dan men cezası yeme ihtimalimiz, kedilerin ceza yeme ihtimalinden daha fazla. Avrupa kupalarına katılamazsak biteriz, oradan gelecek paraya da heyecana da çok ihtiyacımız var. Akşam fener yensin, Bursa maçını da biz yenelim, sonra oyuncular nereye gidiyorlarsa gitsinler. Bursa maçında Kasımpaşa maçı gibi darbe girişiminde bulunurlarsa yanarız. Takım Avrupa'ya gitmesin diye ellerinden geleni yapıyorlar ama neyse ki arkadan gelen takımlar da kazanamıyor.

Bu maça özel risk almak lazım, yakacaksa bizim çocuklar yaksın en azından ihanet etmeden oynayacaklarını bilirim daha az sinirlenirim. Hüseyin ve Cafer sahada olmalı.

selcuk
10.05.2018, 13:17
Bence bizim Avrupa'dan men cezası yeme ihtimalimiz, kedilerin ceza yeme ihtimalinden daha fazla. Avrupa kupalarına katılamazsak biteriz, oradan gelecek paraya da heyecana da çok ihtiyacımız var. Akşam fener yensin, Bursa maçını da biz yenelim, sonra oyuncular nereye gidiyorlarsa gitsinler. Bursa maçında Kasımpaşa maçı gibi darbe girişiminde bulunurlarsa yanarız. Takım Avrupa'ya gitmesin diye ellerinden geleni yapıyorlar ama neyse ki arkadan gelen takımlar da kazanamıyor.

Bu maça özel risk almak lazım, yakacaksa bizim çocuklar yaksın en azından ihanet etmeden oynayacaklarını bilirim daha az sinirlenirim. Hüseyin ve Cafer sahada olmalı.

hüseyini oynatmak bir risk degil, intihardir

geldigi nokta tamamen sans eseri geldi, ne potansiyel ne de bu seviyede bulunacak yetenek görüyorum kendisinde

hami mehmet yesil`i hazir olmadan oynatti ve bitirdi. o nun gidisinde acilan kontenjana hüseyin girdi...

Mert Oğuzlu61
10.05.2018, 13:30
hüseyini oynatmak bir risk degil, intihardir

geldigi nokta tamamen sans eseri geldi, ne potansiyel ne de bu seviyede bulunacak yetenek görüyorum kendisinde

hami mehmet yesil`i hazir olmadan oynatti ve bitirdi. o nun gidisinde acilan kontenjana hüseyin girdi...

Başka adam yok ki, o kadar mı kötü stoper ? Mecbur onu oynatır ya da Durica ve Novak yapar sol bekte Rahim'i oynatır ama iki sol ayaklı stoper de tehlikeli. Bilemiyorum Altan.

selcuk
10.05.2018, 13:41
Başka adam yok ki, o kadar mı kötü stoper ? Mecbur onu oynatır ya da Durica ve Novak yapar sol bekte Rahim'i oynatır ama iki sol ayaklı stoper de tehlikeli. Bilemiyorum Altan.

yillarca iki stoperimizde sag ayakliydi, bir sorun oldumu

ben kötü stoper diyemem, süper lig seviyesinde bir potansiyel göremedim kendisinde

acayip sansli biri, mücaahit kirada, mehmeti hami bitirdi, bora daha cok gencken aradan siyrilip as kadroya girdi...

balli biri iste

gurur6134
10.05.2018, 13:43

Durica akbas oynar stoperde..caferin sahada olmasindan yanayim bende en az 45 dakika..

selcuk
10.05.2018, 13:57
sinirden gülüyorum artik

https://pbs.twimg.com/media/Dc1EAlDXcAEm2_J.jpg

Mert Oğuzlu61
10.05.2018, 14:08
yillarca iki stoperimizde sag ayakliydi, bir sorun oldumu

ben kötü stoper diyemem, süper lig seviyesinde bir potansiyel göremedim kendisinde

acayip sansli biri, mücaahit kirada, mehmeti hami bitirdi, bora daha cok gencken aradan siyrilip as kadroya girdi...

balli biri iste

Sağ ayaklı biri sol ayağını da kullanabilir ama solaklarda sağ ayak güçsüz oluyor, Durica'nın topu sola çekeceğim diye yedirdiği goller var :D Bize Song-Egemen ikilisi gibi birer tane stoper lazım. Bunlar gitti gideli defansımızda Glowacki hariç stopere benzer bir şey görmedim. Zaten bu plansızlık yüzünden 8 senedir müzeye kupa sokamıyoruz final maçlarını hep kaybediyoruz.

selcuk
10.05.2018, 14:14
biz kan kaybederken rakip gücleniyor...

Bursaspor'da sakatlığı süren Jires Kembo'nun tedavisine devam edilirken, tedavileri tamamlanan Moussa Sow, Pablo Batalla ve Ertuğrul Ersoy takımla birlikte çalıştı

C.Guleryuz
10.05.2018, 16:53
ben böyle insanlari anlayamiyorum

sözde Trabzonsporlu ama tuttugu takimi alcaltiyor, eminim yaptiginlan gurur duyuyordur birde

taraftarin bu denli karektersizse sende bu kadar olursun

bu yaklasim cogalmasi cok aci
Trabzonsporluyum diye Trabzonspor'u eleştiremeyecek miyim?
Benim oradaki yorumumda aslında bir sitem var ama görüyorum ki sende bunu anlayabilecek kapasite yok.
Sürekli alıntı yapıp laf sokma peşinde koşma lütfen. Fikrin varsa söyle geç.
Karaktersiz lafını da üstüme alınmıyorum, sadece senin terbiyesizliğine veriyorum.
Umarım bu konuşmanın da devamı gelmez. Anlayışla karşılayacağını ümit ediyorum.

selcuk
10.05.2018, 17:36
Trabzonsporluyum diye Trabzonspor'u eleştiremeyecek miyim?
Benim oradaki yorumumda aslında bir sitem var ama görüyorum ki sende bunu anlayabilecek kapasite yok.
Sürekli alıntı yapıp laf sokma peşinde koşma lütfen. Fikrin varsa söyle geç.
Karaktersiz lafını da üstüme alınmıyorum, sadece senin terbiyesizliğine veriyorum.
Umarım bu konuşmanın da devamı gelmez. Anlayışla karşılayacağını ümit ediyorum.

elestirmis!!!

neyi elestirmis??? belirsiz

nasil elestirmis??? asagliyarak

kime karsi asagaladi??? sözde tuttugu takimdan her sey de geri olan bir rakibine karsi kücük düsürerek

düsman basina böyle taraftar, düsman basina

bu tip insanlarin bulundugu camianin ayakta kalmasi mucize

icimizden bunlar bizi kemiriyor

artvints
10.05.2018, 17:44
bu sene en iyi oynadığımız maç, gs maçıydı.

....................onur
..pereira....uğur...durica..akbaş
.............okay..onazi
...bero........yazıcı.......olcay
................ndoye.

maçın kadrosu buydu. yani geçen sene ikinci yarıda kurulan birbiriyle uyumu iyi, enerjisi yüksek şekli, ne oynadığı belli kadro. bu kadroyu transferle bozmayı başardık. gelişime açık, top oynama isteği olan takımın içine ettik. pahalı transferler yerine, uygun oyuncularla takviye yapsaydık bu durumda olmazdık. hep aynı yanlışları yapıyoruz.

bu maça da benzer bir kadroyla çıkacağız. klüpte takımın gelişimini bilen biri olsaydı daha erken sorunları tespit edip en azından takımın şeklini düzeltirdi.

DeAgLeMaNyAq
10.05.2018, 19:14
Hubocan hakaretten sevk edilmişti PFDK hakemin raporunu dinlemeyip bunu harekete dönüştürmüş. Hakaret olsa sezonu kapatmıştı. Keza Arda'yı da saldırıdan sevk etmemişlerdi, sonradan birileri devreye girmiş olacak ki + 10 maç ekletmek için saldırıdan ceza verdiler...

El Cordobes
10.05.2018, 20:48
Avrupa ya gitmemizi can-ı gönülden istiyorum ancak bu kadar dalavereden ve çirkeflikten sonra şu şikecilerin kupa kaldırmasını hiç istemiyorum. Zaten öyle bir noktaya gelinmiş ki kupa finali boş stada oynanıyor.

tanjugunduz
10.05.2018, 22:05
Akhisar kupayi alıp düşerse uefa ya katılmama ihtimali var mi ?

Sadece bordo mavi .

Fatih Çelik
10.05.2018, 22:05

Sadece bordo mavi .

Ne yazık ki :)

artvints
10.05.2018, 22:06

Sadece bordo mavi .

kahkaha attım :)

gurur6134
10.05.2018, 22:07
Helal olsun akhisar 3 oldu..beter ol şikebahce.

tanjugunduz
Varsın katılsın ser .efsizler katılmasında varsın onlar katılsın zerre üzülmem

Sadece bordo mavi .

tanjugunduz
Tam yazarken urfa daki skor oluştu

Sadece bordo mavi .

Fatih Çelik
Puhahaha bu ne ya :) Ulan fbyi bile al aşağı ettik nasıl bir looserız arkadaş

Rahmi Akkurt
10.05.2018, 22:09
ohh be bizim çocuklar artık maça daha rahat çıkacak :)

Furkan
10.05.2018, 22:10
Demekki her futbolcuya çöp muamelesi yapmamak lazım. Gönderdiğimiz futbolculardan kurulu akhisar yanlarına doğru yabancıları serpistirip ustunede haddini bilen bir oyunla bugün kupayı alıyor...

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Doğukan Uçan
10.05.2018, 22:11
futbolcular utanıyor mudur acaba şuan?

artvints
10.05.2018, 22:18
..

Furkan
10.05.2018, 22:21
futbolcular utanıyor mudur acaba şuan?Suan klüp aramakla mesguller, Sir Rıza oyle söyledi bugün [emoji3]

nakzo
10.05.2018, 22:23
Akhisar bile becerip kupa alabiliyor ....Bu kadar para harca hala bak neticeye bak kadrodaki kepazeler.....

falcon_61
10.05.2018, 22:25
Arda
Pereria. Hüseyin. Durica Rahim
Cafer. Sefa
Abdülkadir. Yusuf. Ahmet Hakan
Ndoye

bingolts
Bitti tüm umutlar

CEMEFKER
Günün fotosu renkdaşlar... https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180510/67c6296251f46523c1ff7891022d0d86.jpg

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

redbul
iyi oldu kupayı hakeden akhisar kupayı aldı zaten şikecilerin sayesinde avrupaya gideceksek hiç gitmeyelim

Sefer A.
10.05.2018, 22:26
aferin Akhisar...
neyse, bizim yöneticiler emînim üzülmemistir bile, yol masrafindan kurtuldular, turlari geçip gruplara kalacagimiza zerre inanmiyorlardi...
kina yaksinlar, bu zihniyette olanlar... yapilanmanizla bas basa kalin simdi

Sefer A.
10.05.2018, 22:27
ahahah senol günes :D yau gerçi o finalde olsaydi yenilirdi, hayri dokunmazdi bize yine... ama o "testten" de kurtarmis oldu... sivas belediyeyi yenemeyip 1461'i kupa disina iten de senol günes idi, unutanlar unutmasiiinnn

Yıldıray Emanet
10.05.2018, 22:28
Bu takım 5. Olabilcek mi sanıyosunuz siz hala :D kalan 2 macta 0 puan alır bu takım evet yanlış duymadınız Karabükle maçımız olduğunu biliyorum

CEMEFKER
Takımdan adeta kovduğumuz 5 eski TS li ile (Yumlu, Caner, Kadir, Soner, Fatih, yedek Henrige) kupa aldılar biz hala "gadromuz yetersiz" diyelim..

Hep dedik, demeye de devam etcez..
Bu takım "karakter" ile ayağa kalkar, "isim" ile değil.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Numan Yerlikaya
Kim ne derse dersin iş hoca da bitiyor Rıza 20 yıllık Okan ise 4 yıllık td ve Okan 4 yılda Rızayı geçti. Bu iş akılda bitiyor. Amatör takım kursam başına geçirmeyeceğim adam Ts'nin başında o yüzden her zaman Usta'nın sülalesini anarım iyi anarım hemde

El Cordobes
10.05.2018, 22:29
Demekki her futbolcuya çöp muamelesi yapmamak lazım. Gönderdiğimiz futbolculardan kurulu akhisar yanlarına doğru yabancıları serpistirip ustunede haddini bilen bir oyunla bugün kupayı alıyor...

Hafta sonu da küme düşmemek adına hayati bir maça çıkacaklar.

DeAgLeMaNyAq
10.05.2018, 22:29
Ödenmeyen bonservislerden dolayı Avrupa'ya katılım cezası almamız büyük ihtimaldi ama hiç değilse 5.likten Avrupa'ya gitme hakkı kazanıp o cezayı çekme şansımız vardı. Yine de kalan 2 maçı boş vermemek lazım. 2 galibiyet + sıralama primiyle 15 milyon lira getirisi var. FB kupayı kaybederek son maçta olası Göztepe'nin de direncini de kırdı. Geçen sene devlerle mücadele eden BJK de, yaz boyunca adı duyulmamış takımlarla Avrupa Ligi eleme maçları oynayacak...

tanjugunduz
10.05.2018, 22:30
Yanlış yönetim tercihleri taraftarin kulubune sahip cikmamasi bizi bu hallere getirdi iho çapsız cikar , muho mitomani cikar yeni baskan ise etliye sütlüye karismayip öze donecegiz diye bir terane tutturur . Biz lanetlenmişiz başka açıklaması yok

Sadece bordo mavi .

Sefer A.
10.05.2018, 22:30
hee ayrica geçen seneki gibi 3-5 karsilasma fazla kazanacakken 8'de0 mi ne yapan takim, öyle oturur asagiya iste... hele geçen sene var ya 8'de 4 gâlibiyet alsaydi büyük ihtimal 4. bole olurdu gsyi geçerdik,, ama yok biz ille "kupayi ? kazanirsa biz gideriz" heyecânini yasamayi seviyoruz, hiiihh iyi oldu...
böyle "looser"ca, böyle aptalca yönetilen bir câmia olamaz, görülmedi

gurur6134
10.05.2018, 22:31
Gaysey ceza almazsa avrupa da yalan oldu ordan gelecek para ilac olurdu ..icine ettin klubun usta elle tutulur tek basarin olmadan defolup gitdin sayende avrupa nedir onuda unuttuk..tekrar helalolsun akhisar once gayseyi sonra şikecilrri yendin cop muamelesi gosterdigimiz adamlarla ilce takimi avrupada boy gosterecek biz gumda oynamaya devam.

Aker
10.05.2018, 22:32
Helal olsun Akhisar'a. Avrupa'yı kaybettik ama anadolu kazandı o da iyidir.

nakzo
10.05.2018, 22:34
Utanmadan birde para istiyorlar harcanan paraya eş Trabzonsporun en rezil oyuncu topluluğu tüh sizin sıfatınıza.

Timur Bey
10.05.2018, 22:34
Gazozuna maça döndü.

kopeli
10.05.2018, 22:35
Akhisar büyük iş başardı. Helal olsun size, anadolu'nun böyle delikanlı takımlara ihtiyacı var.

artvints
10.05.2018, 22:36
....................uğurcan
Pereira.....batuhan....Akbaş. ...Rahim
.................Cafer. ...sefa
....ömür............Yazıcı...........Furkan
.......................ndoye

Sefer A.
10.05.2018, 22:36
Ödenmeyen bonservislerden dolayı Avrupa'ya katılım cezası almamız büyük ihtimaldi ama hiç değilse 5.likten Avrupa'ya gitme hakkı kazanıp o cezayı çekme şansımız vardı. Yine de kalan 2 maçı boş vermemek lazım. 2 galibiyet + sıralama primiyle 15 milyon lira getirisi var. FB kupayı kaybederek son maçta olası Göztepe'nin de direncini de kırdı. Geçen sene devlerle mücadele eden BJK de, yaz boyunca adı duyulmamış takımlarla Avrupa Ligi eleme maçları oynayacak...
çakal fb, Göztepe olayi kötü oldu... herifler bilerek gsye verir fbnin inadina....

nakzo
10.05.2018, 22:37
Bizim oyuncu degil karakter satın almamız lazım karakter yoksa kurdugun bütün hayaller rezilliğe döner.

Fatih Çelik

Ölüm gibi bir şey bu.

Sefer A.
Akhisar büyük iş başardı. Helal olsun size, anadolu'nun böyle delikanlı takımlara ihtiyacı var.
katiliyorum diyecem de, bu teliganlilar bir kere bir sekilde gsden de puan alsa daa

artvints
10.05.2018, 22:38
Ölüm gibi bir şey bu.Bu gece senin gecen değil :)

selcuk
10.05.2018, 22:39
dogukanin günahi ne?

Ölüm gibi bir şey bu.

en fazla 6-7 yer, yeni bisey olmaz

Oruç
10.05.2018, 22:39
Gazozuna maça döndü.

İşin ekonomisi öyle değil. Ne yapıp edip 2 maçta maksimum puanları toplayıp 5. olmak şart.

nakzo
10.05.2018, 22:40
akhisarın sol ve sağ beki çok iyi becerip şöyle adamlar alamadık.

Timur Bey
10.05.2018, 22:41
İşin ekonomisi öyle değil. Ne yapıp edip 2 maçta maksimum puanları toplayıp 5. olmak şart.
Bizim oyuncu toplululuğunda ve yönetimde bu boşvermişlik varken kesin galip geliriz demek zor.

Bu arada Hubocan ve Okay'ın tek maç ceza almaları iyi. En azından son maçta galip gelme ihtimalimiz yüksek.

artvints
10.05.2018, 22:41
Dogukan'i antremana aldı mı bilmiyorum.

Fatih Çelik
10.05.2018, 22:43
Onur
JP-Durica-Akbas-Novak
Cafer-Abdülkadir
Sosa-Yazıcı-Olcay
Bero.

Sosa aksarsa ki aksar Damdoy-Bero 4-4-2 yaparız

kopeli
katiliyorum diyecem de, bu teliganlilar bir kere bir sekilde gsden de puan alsa daa

yarı finalde gs'yi elediler.

selcuk
Dogukan'i antremana aldı mı bilmiyorum.

almadida ne fark eder, zaten paf takimi dizmissin, dogukan bu oyuncu grubunu ndoyedan iyi taniyor

Fatih Çelik
10.05.2018, 22:44
Bu gece senin gecen değil :)

Sorma sorma Yumlu kupa kaldırıyor ben evde Eti Cin yiyorum hayat. :D

nakzo
10.05.2018, 22:44
Bu yönetimde boş işlerle ugraşıyor akhisar ,göztepe iyi yabancıları senin 10 da bir maliyetle getiriyor.Bizim bu ise yogunlasmamız lazım bizim sezon biter bitmez listemizin hazır olması lazım yine bom boş bir laf salatasıyla karşı karşıyayız.

Fatih Çelik
10.05.2018, 22:46
dogukanin günahi ne?

en fazla 6-7 yer, yeni bisey olmaz

Bir de sabırsız derler bize. Böyle diye diye tepki bile veremiyoruz. Kimyası bozuldu camianın.

asilhamsi
10.05.2018, 22:47

Budur.Bu saatten sonra sahada bir tane artist görmek istemiyorum.burak gitsin arda ya destek olsun.

Berkan
10.05.2018, 22:47
Bu yönetimde boş işlerle ugraşıyor akhisar ,göztepe iyi yabancıları senin 10 da bir maliyetle getiriyor.Bizim bu ise yogunlasmamız lazım bizim sezon biter bitmez listemizin hazır olması lazım yine bom boş bir laf salatasıyla karşı karşıyayız.
Bizim transfer listemiz hocam :D
15503

Hakan
10.05.2018, 22:48
.......................ndoyeYusuf Erdoğan hattrick kadrosu.

Fatih Çelik
10.05.2018, 22:50
Yusuf Erdoğan hattrick kadrosu.

Artvints Yusuf'un menajeri kardeşim ne uyandırıyorsun ya milleti :)

Hakan
10.05.2018, 22:51
Artvints Yusuf'un menajeri kardeşim ne uyandırıyorsun ya milleti :)Mavi eşofmanlı o avatar efsanedir :)

Fatih Çelik
10.05.2018, 22:54
Mavi eşofmanlı o avatar efsanedir :)

Biz artvints dostumuzu o avatarla tanıdık sevdik. Buradan bir öze dönüş mü yapsak :) Ben boğaya sen de Colman'a dönersin. Hazır yerel tayfa dönmüsken bir sinerji yaratalım :D

nakzo
10.05.2018, 22:54
Öze dönüş denen içi boş işten tiksiniyorum.Ulan öze dönüş diye Mustafa yumluyla caneri getirecekseniz hic bizi günaha sokmadan basın gidin.Abdusun var yusuf var caferi de getirirsin belki bide cumhuru başka yok yetenekli olan bu çocuklar başka yok... Alt yapıdan çıkarıtdığın adamlar en az 1 sezon bu çocuklar sonradan oyuna girerek ucuz ve top oynamayı bilen en az 5 yabancı bulup kadrondaki yabancı leşlere gönderecen ki imana gelsin bu takım.

Sefer A.
10.05.2018, 22:55
yarı finalde gs'yi elediler.
ligde diyorum ben :p kupada elediler gittiler gsnin son 3 haftada en puan kaybedebilecegi karsilasmada yenildiler, gs oldu sampi...

Sefer A.
10.05.2018, 22:57
Biz artvints dostumuzu o avatarla tanıdık sevdik. Buradan bir öze dönüş mü yapsak :) Ben boğaya sen de Colman'a dönersin. Hazır yerel tayfa dönmüsken bir sinerji yaratalım :D
ahahahhaha burnumu sokmus gibi oldum ama, iyi olur usaklar :D

Fatih Çelik
10.05.2018, 22:58
ahahahhaha burnumu sokmus gibi oldum ama, iyi olur usaklar :D

Sefer senden de kahküllü Onur'un arkasındaki fotonu bekliyorum :D

Isko6161
10.05.2018, 23:01
Artik hic bir iddaamizin kalmadigina gore salsin gencleri gorelim. Rahim, Cafer, Huseyin turkmen, Arda Akbulut. 2 sene once aynisini yaptik fark yedik demeyin sakin, as kadroyla kendi evimizde 5 yedik 6 yedik..

Sefer A.
10.05.2018, 23:03
Sefer senden de kahküllü Onur'un arkasındaki fotonu bekliyorum :D
kahkül nedu yaaa :) ??

Hakan
10.05.2018, 23:11
Biz artvints dostumuzu o avatarla tanıdık sevdik. Buradan bir öze dönüş mü yapsak :) Ben boğaya sen de Colman'a dönersin. Hazır yerel tayfa dönmüsken bir sinerji yaratalım :DGüzel bir avatar yaparsan olur :) https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180510/bbd4fb977d4de1aefe0cfdb5ee41a41f.jpg

Fatih Çelik
10.05.2018, 23:13
Güzel bir avatar yaparsan olur :) [IMG]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180510/bbd4fb977d4de1aefe0cfdb5ee41a

O kolay iş. Boş zamanımda hallederim :)

Tayfun
10.05.2018, 23:40
Akhisar'ın kupayı almasından sonra gazozuna maç sınıfına girdi.

Onur Erçetin
11.05.2018, 07:41
Bu maçta kısmen,Karabükspor maçında ise yetenekli genç oyuncuların tamamı oynamalı.

asilhamsi
11.05.2018, 08:00
genclerin oynadıgı ve 7 gol yedigimiz macta oynayan isimler muhtemelen bir daha Trabzonspor forması giyemeyecek isimlerdi.semih karadeniz,melih,stoper cocuk,savas vesair.

Su an durum cok farlı.Elde cok kıymetli oyuncular var.

sefa,cafer,abdulkadir,yazici,kerem,rahim,huseyin.

Bunların tamamı surekli en azından 18 de yer alabilecek yetenekte oyuncular.

Bence bu macta hepsi 11 oynamalı.

HOPA'LI TS'Lİ
11.05.2018, 08:05
Akhisar'ın kupayı almasından sonra gazozuna maç sınıfına girdi.

Son 2 maçı izlemeye gerek kalmadı.

Emek hırsızlarının elenmesini büyük keyifle izledim.

İlahi adalet

İlk kez bir ilçe takımı kupa kazandı ve UEFA'ya gidecek.

Bu beni çok mutlu etti.

Biz ön elemelerde gümlerdik.

Ayrıca yarı finalde BJK'ye yapılan siyasi amaçlı haksızlığın bedelini de ödemiş oldular.

Her bakımdan güzel bir akşamdı.

Tebrikler ve alkışlar size akigolar

ÇaGaTaY
11.05.2018, 08:53
Fenerin elenmesine sevinsek de darboğazdaki takımımız için uefa maddi girdi olarak ilaç gibi gelecekti. Gruplara kalsaydık daha da güzel olurdu. Abdülkadir yusuf okay ın kendilerini gösterebileceği bi alan olurdu. Ben yine de uefa bileti kaçtığı için üzgünüm

İ. SARAL
11.05.2018, 08:58
Ölüm gibi bir şey bu.

Bu takım da 5.-6. olur. Yalandan patinaj yapıyoruz yıllardır.

İ. SARAL
11.05.2018, 09:01
Yusuf Erdoğan hattrick kadrosu.

Artvints Yusuf'un menajeri kardeşim ne uyandırıyorsun ya milleti :)

Şu an kadroda olsaydı, Castillo ve Bero vasıfsızlarından daha iyi iş görürdü.

Yiğit Gayretli
11.05.2018, 09:09
Şu an kadroda olsaydı, Castillo ve Bero vasıfsızlarından daha iyi iş görürdü.

Yusuf düz top sürmeyi unuttu. Bursa'dan daha kötü bir takıma yapacak sonraki transferini...

İ. SARAL
11.05.2018, 09:18
Yusuf düz top sürmeyi unuttu. Bursa'dan daha kötü bir takıma yapacak sonraki transferini...

Bu hali bile o ikiliden iyidir. Ne kadar rezil bir transfer politikamız olduğu bir kez daha anlaşılıyor. Her sene takımı yeniliyoruz ama her sene sonunda da söverek gönderdiğimiz adamları arıyoruz.

Murat Keçeci
11.05.2018, 11:14
Dün akşamdan itibaren avrupa hayallerimiz suya düşse de biz yine de Bursa maçına yüksek konsantrasyon ile çıkmalıyız.İster hazırlık maçı olsun ister formalite maçı olsun bu formanın hakkını vermeli herkes.

Akhisarı tebrik ederim üst üstte iki büyük kulübü yenerek kupayı aldılar ve avrupaya gittiler dolayısıyla orada olmayı beşincilik yarışı yapan kulüplerden çok daha fazla hakettiler.

Bundan sonra bize düşen geleceğe bakmaktır.Özkan hoca ve yönetim artık sesli düşünmeye başlayabilir.

Transfer politikamız yıldız oyuncu değil,yıldız adayı orta yaş grubu oyuncular olmalı.Açıklarda çok zayıfız çalım yeteneği olan sprinter açıklar bulmalıyız,Burak giderse de forvet ihtiyaçı kesin olur.Hugo gol vuruşları iyi olsada takımı her maç bir kişi eksik oynatıyor pres yok,hava topuna çıkmak yok,pas bağlantısına girmek yok bu forma bu kadar ucuz değil.Ndoye de gol vuruşları tatmin edici değil.

Orta sahadaki maliyetli oyunculardan kurtulduktan sonra bir tane pasör oyun görüşü yüksek adam bulmak gerekiyor.Son olarak da bir stoper kesin almalıyız yani 4-5 transfer yapmamız gerek, gideceklerin yerini sadece alt yapı oyuncularıyla dolduramayız bu şekilde üzerlerine çok yük bineceğinden hem o gençler kaybolur hemde kulüp ağır yenilgiler alır ve kaos ortamı oluşur.Bu takımın forması ilk dörde oynar lafı eski bir anıdan ibaret eğer gerçekten öyle olsaydı kasımpaşa,aksihar gibi takımlardan 5-6 gol yemezdik.Bizim yapmamız gereken anılardan uzaklaşıp günümüzün gerçekleriyle,kulüp kaynaklarını birleştirip büyük Trabzonsporu yeniden ortaya çıkarmak.

Genç oyunculardan kemik bir kadro kurmak yanlış olur önce orta yaş grubundaki oyunculardan ilkonbire kemik bir kadro oluşturmalıyız.Genç oyuncularıda tamamlayıcı oyuncu olarak sahaya atmalıyız zaman içinde kemik kadronun parçaları olmalılar şimdiden onlara büyük sorumluluk verirsek altında ezilirler.

Alt yapıda yusuf,abdülkadir gibi yetenekler her zaman vardı dünde vardı bugünde var yarında olacak ama yetenek tek başına bir anlam ifade etmiyor o yeteneğin karakter ile birleşmesi gerekiyor.Örneğin barış memiş Abdülkadir kadar hızlı yusuf kadar teknik bir oyuncuydu ama şimdi nerde kimse bilmiyor o yüzden genç oyuncuların gelişiminde kişilik çok önemli birçok genç yeteneğin kaybolma sebebi profesyonel olduktan sonra çocukluktan çıkıp olgunluk çağına geçememeleri.Son dönemde işte bunu başarabilen yaşlarına göre daha olgun bir futbolculuk profili çizen iki oyuncumuz Abdülkadir ve Yusuf oldu cafer sefa gibi alt yapıda yine yetenekli oyuncular var ama onların neler yapabileceklerini sahadaki duruşları belirleyecek rol model olarak yusuf abdülkadir gibi oyuncuları örnek almalılar.Eğer alişen,barış gibi oyuncuları örnek alırlarsa o zaman işte yandı gülüm keten helva...

gurur6134
11.05.2018, 11:51
Gaysey uefaya verdigi 2 taahutun anlasmanin ardindan 3.anlasmadaki sartlara da uymamis ceza almasi kesin gibi birsey diyor karakullukcu buyuk ihtimalle de men olacak bu sefer diyor..

selcuk
11.05.2018, 11:55
Gaysey uefaya verdigi 2 taahutun anlasmanin ardindan 3.anlasmadaki sartlara da uymamis ceza almasi kesin gibi birsey diyor karakullukcu buyuk ihtimalle de men olacak bu sefer diyor..

hangi kanalda, bizde izleyelim

HOPA'LI TS'Lİ
11.05.2018, 13:30

Biz 5. olursak yine UEFA yolu açılabilir anlamına geliyor mu?

falcon_61
11.05.2018, 14:36
Biz 5. olursak yine UEFA yolu açılabilir anlamına geliyor mu?Aynen öyle ama bunun için bizim de ceza almamamiz lazım tabi. Benim içim hiç rahat değil

gurur6134
11.05.2018, 14:57
Biz 5. olursak yine UEFA yolu açılabilir anlamına geliyor mu?

Dogrudur

Sercan Keleş
11.05.2018, 15:00
Göztepe, Galatasaray maçına asılsın diye uydurulan bir şey olduğunu düşünüyorum.

katre-i.matem
11.05.2018, 16:34
hangi kanalda, bizde izleyelim

Başkanları açıkladı avrupaya gidecekler men cezası almamışlar

gurur6134
11.05.2018, 16:35
Baskanlari acikladi simdi men yok diye avrupa defteri tamamen kapandi gruplara kalinsa gelecek 10milyon avronun ustune 1 bardak soguk su icelim ..
Cengiz ayrıca, “Önümüzdeki günlerce Cenevre’ye gidip taahhüt sözleşmesi imzalayacağız. UEFA birtakım taleplerde bulunacak. Ama önümüzde bir engel yok. Biz Galatasaray’ın mali açıdan kurtulması için mücadele ediyoruz. Hem UEFA hem TFF destek verdi” ifadelerini kullandı.

Sefaenes
11.05.2018, 16:55
gazosuna maçı bile alamaz bu çapsız bari gençlere şans versin nasıl olsa as takımla 5 yiyoruz bari gençlerle yiyelim en azından olcay gormeyiz

Mert Oğuzlu61
11.05.2018, 18:14
Bu maçta Cafer ve Sefa'yı ilk 11 de başlatmayan Fetöcüdür.

______cafer__sefa
___abdül_______olcay
______yusuf_ndoye

Defansta kim oynarsa oynasın... Şu merkez ikiliyi görmek istiyorum, videolarda birisi Colman'a diğeri Emre pisliğine benziyor kalan 2 maçta wonderkid özevlatları görelim belki Yusuf, Abdül gibi birisi daha parlar durduk yere merkez orta sahaya da genç ve ucuz oyuncu yerleşmiş olur. Avrupa gitmiş zaten ha diğerleriyle 5 yemişiz ya bunlarla 5 yemişiz aynı şey. Maçı izlemek için sebep olsun.

ucurum
11.05.2018, 19:42

______cafer__sefa
___abdül_______olcay
______yusuf_ndoye

Defansta kim oynarsa oynasın... Şu merkez ikiliyi görmek istiyorum, videolarda birisi Colman'a diğeri Emre pisliğine benziyor kalan 2 maçta wonderkid özevlatları görelim belki Yusuf, Abdül gibi birisi daha parlar durduk yere merkez orta sahaya da genç ve ucuz oyuncu yerleşmiş olur. Avrupa gitmiş zaten ha diğerleriyle 5 yemişiz ya bunlarla 5 yemişiz aynı şey. Maçı izlemek için sebep olsun.

Hocam Fetöcü demek çok ağır bir tabir sakınmanı rica ederim.

Mert Oğuzlu61
11.05.2018, 19:54
Hocam Fetöcü demek çok ağır bir tabir sakınmanı rica ederim.

O zaman şöyle söyleyeyim,

Bu maçta Cafer ve Sefa'yı ilk 11 de başlatmayan kumpasçıdır, dıjj güjlerin piyonudur.

artvints
11.05.2018, 21:45

______cafer__sefa
___abdül_______olcay
______yusuf_ndoye

Defansta kim oynarsa oynasın... Şu merkez ikiliyi görmek istiyorum, videolarda birisi Colman'a diğeri Emre pisliğine benziyor kalan 2 maçta wonderkid özevlatları görelim belki Yusuf, Abdül gibi birisi daha parlar durduk yere merkez orta sahaya da genç ve ucuz oyuncu yerleşmiş olur. Avrupa gitmiş zaten ha diğerleriyle 5 yemişiz ya bunlarla 5 yemişiz aynı şey. Maçı izlemek için sebep olsun.İkisinin de ayağı iyi, top tutuyorlar ama tempolari düşük, hızlı değiller. Erken yol almaları iyi olur. Ortasahada Olcay onazi bero veya sosa'nin oynamasi birşey ifade etmeyecek. Bir hafta önce 5 yememiş olsak işi ciddi tutalım diyeceğim ama yok. Sahaya çıkan oyuncuda önce istek ciddiyet olacak yoksa çekilmiyor.

Aslında ilk denememiz gereken kanat oyuncusu. Bir tek Furkan var zannediyorum. Bir 10, 15 dakika bakabiliriz.

Savunmaya durica Akbaş yaziliyor. Direk Akhisar maçı geliyor aklıma. O takıma 6 yedirmeyi başarmişlardi.

Soner Albayrak
11.05.2018, 21:52
Çok sıkıcı maç olur. Abdülkadir dışında kendini zorlayan oyuncumuz yok. Bursa öylesine atar 2-3 tane gol.

Berkan
11.05.2018, 22:15
Net olarak yeniliriz bir mucize olursa berabere biter.

angraf
11.05.2018, 23:37
avrupa hayal olduguna göre artık hiçbir maçın önemi kalmamıstır. Keşke bu hafta son hafta olaydı.

Harun CAN
12.05.2018, 09:12
Olcay Sosa Hubo Pereira gibileri oynatırsa Rıza'nın ve de yönetimin ne kadar ruhsuz olduğunun bir kanıtı daha olacak.
Cafer Samican Hüseyin Batuhan Sefa vs oynamalı..

Oğuz ZEYTİN
12.05.2018, 09:45
Kazan ve gelir elde et. Bu kadro su yakmıyor.

t.gokce
12.05.2018, 09:45
Evet yani iddaası olmayan 2 takım..En azından gençlerin durumunu görebiliriz.

selcuk
12.05.2018, 09:57
Kazan ve gelir elde et. Bu kadro su takmıyor.

kesinlikle

hedetsiz denilen 2 maci almak toplamda sadece yayin haklarindan 4milyon€ gelir anlamina geliyor

HOPA'LI TS'Lİ
12.05.2018, 10:11
avrupa hayal olduguna göre artık hiçbir maçın önemi kalmamıstır. Keşke bu hafta son hafta olaydı.

Al benden de o kadar azizim

HOPA'LI TS'Lİ
12.05.2018, 11:18
Haftalardır nasıl 5.oluruz diye debelendik durduk
Perşembe akşamı bu umut Diyarbakır'da tükendi.
Demek ki neymiş,
Türkiye kupası ciddiye alınmalıymış, başka takımlardan medet umarak bu işler olmazmış.

t.gokce
12.05.2018, 11:56
Kazan ve gelir elde et. Bu kadro su yakmıyor.
Bu mantıkla gidersek bu gün Abdulkadir ve Yusuf gibi oyuncuları sahada göremez olurduk..

Fatih Çelik
12.05.2018, 12:10
Bu mantıkla gidersek bu gün Abdulkadir ve Yusuf gibi oyuncuları sahada göremez olurduk..

Bu mantıkla gittik zaten. Onlar Türkiye kupasında oynadı genelde. Ya da takımın içine ara sıra kondu. Rize-Antalya-Kasımpaşa maçları umut değil aksine tümünün yok olmasına neden oldu.

artvints
12.05.2018, 12:41
Bu mantıkla gittik zaten. Onlar Türkiye kupasında oynadı genelde. Ya da takımın içine ara sıra kondu. Rize-Antalya-Kasımpaşa maçları umut değil aksine tümünün yok olması na neden oldu.

iyi işte senin işine gelir :)

Fatih Çelik
12.05.2018, 15:57
iyi işte senin işine gelir :)

Biz öz evlada değil onlara yapılan içi boş, mikro milliyetçi pozitif ayrımcılığa karşıyız :)

artvints
12.05.2018, 15:58
...............uğurcan
pereira...batuhan...durica....novak
..................onazi
..olcay.....ömür.....cafer.....bero
................yazıcı

kanatları kapatıp böyle birşey deneyebiliriz. en yetenekli şut atabilen üç oyuncumuz merkezde kaleye yakın olurlar, dönerek oynarlar. üçü de sahte 9 oynayabilir. yeteneklerini daha rahat sergileme şansları olur. rakipte batalla ve furkan var zaten. fazla bir fiziksel mücadele olmaz. bero ve olcay hamallık yapsınlar, kanatları kapatsınlar. kaç haftadır delik deşik oldu.

Fatih Çelik
12.05.2018, 16:02
...............uğurcan
..................onazi
................yazıcı

kanatları kapatıp böyle birşey deneyebiliriz. en yetenekli şut atabilen üç oyuncumuz merkezde kaleye yakın olurlar, dönerek oynarlar. üçü de sahte 9 oynayabilir. yeteneklerini daha rahat sergileme şansları olur. rakipte batalla ve furkan var zaten. fazla bir fiziksel mücadele olmaz. bero ve olcay hamallık yapsınlar, kanatları kapatsınlar. kaç haftadır delik deşik oldu.

Bana bunlarla gel :) Akbaş affedilirse o oynasın kesinlikle. Onur da çalışmalara başlamış kovaçeviçe lüzum yok.

Soner Albayrak
12.05.2018, 16:13
...............uğurcan
..................onazi
................yazıcı

Hoca senin kadar kafa yoruyor mudur buna sence? Hiç sanmıyorum.

Hakan
13.05.2018, 00:29
Uğurcan hakkını kaybetti artık,geçelim.

Gökhan Balcı
13.05.2018, 00:51
Uğurcan hakkını kaybetti artık,geçelim.

uğurcan iki maç önce çok güzel maç çıkardı adamda kumaş var niye bu kadar çabuk vazgeçelim adamdan. takımda sene başından beri hakkı hiç olmadığı halde sürekli oynayan tipler dolu neden uğurcan ? tecrübesiz deyin oynayabileceği bir yere kiralansın deyin anlarım resmen hedefsiz kaldığımız böyle bir zamanda şansı olmayacak da ne zaman olacak

Hakan
13.05.2018, 01:09
uğurcan iki maç önce çok güzel maç çıkardı adamda kumaş var niye bu kadar çabuk vazgeçelim adamdan. takımda sene başından beri hakkı hiç olmadığı halde sürekli oynayan tipler dolu neden uğurcan ? tecrübesiz deyin oynayabileceği bir yere kiralansın deyin anlarım resmen hedefsiz kaldığımız böyle bir zamanda şansı olmayacak da ne zaman olacak

Üstüne gelen topları iki hamlede kontrol ederek çok güzel maç çıkardı aynen.

22 yaşından sonra pozisyon almayı öğrenmesini bekleyeceğiz heralde.

selcuk
13.05.2018, 01:17
bursaya giden as takim kadrosu var mi bir yerde?

Gökhan Balcı
13.05.2018, 01:22
Üstüne gelen topları iki hamlede kontrol ederek çok güzel maç çıkardı aynen.

22 yaşından sonra pozisyon almayı öğrenmesini bekleyeceğiz heralde.
anlatamadım sanırım. devamlı kalecimiz olsun demedim ben ya da hazır olduğunu söylemedim. pekala sezon sonunda başka bir takıma kiralanabilir diyorum. şurada iki maç kaldı zaten bırakalım oynasın. pozisyonlarda fazlasıyla tedirgin davrandığını ben de görebiliyorum ama bana tuhaf gelen de 22 yaşında bir oyuncunun böyle olması. yani bu adam bu yaşına kadar böyle olsaydı herhalde gelecek vaad eden konumda olmazdı eğer arada ciddi bir torpil gibi bir şey yoksa. bütün bu durumlar psikolojik olabilir. stresi daha az yaşayacağı bir yerde bir iki sene oynayabilir kendini hazır hale getirebilir. daha sonra uygun olmazsa zaten bir daha alınmaz. ha derseniz ki madem hedefimiz yok iki maçta arda oynasın ona da şans tanınsın ona eyvallah derim

Ozan Yılmaz
13.05.2018, 01:24
Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu'nda saat 16.00'da başlayacak karşılaşmayı hakem Yaşar Kemal Uğurlu, yönetecek.

9 eksik var

Trabzonspor'da Bursaspor maçı öncesi 9 eksik bulunuyor.

Kart cezalısı Kucka, Hubocan ve Okay Yokuşlu'nun yanı sıra sakatlıkları süren Onur Recep Kıvrak, Kamil Ahmet Çörekçi, Castillo, Uğur Demirok, Burak Yılmaz ve Rodallega bu maçta forma giyemeyecek.

Teknik direktör Rıza Çalımbay, Bursaspor karşısında kadroda zorunlu değişiklikler yapacak.

Karadeniz ekibinin Bursaspor karşısına Uğurcan Çakır, Pereira, Mustafa Akbaş, Durica, Novak, Onazi, Hasan Batuhan Artarslan, Abdülkadir Ömür, Sosa, Yusuf Yazıcı ve N'Doye 11'i ile çıkması bekleniyor.

Kaynak: beinsports

Enes Başkaya60
13.05.2018, 11:11
Cafer Tosunun maçı olacaktır...

selcuk
13.05.2018, 12:40
dogru anladiysam cocuklar sirtinda annelerinin ismiylen sahaya cikacak

https://www.youtube.com/watch?v=IswtPZ7ilWI

İ. SARAL
13.05.2018, 13:02
dogru anladiysam cocuklar sirtinda annelerinin ismiylen sahaya cikacak

https://www.youtube.com/watch?v=IswtPZ7ilWITff izin vermemiş galiba.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sercan Keleş
13.05.2018, 13:04
Sosa'nın maçı olur bu maç.

selcuk
13.05.2018, 13:04
Tff izin vermemiş galiba.

onlardan bu beklenir

ben baskan olsam simdi gicikligina cikardirtim takimi annelerinin isimi ile

Sosa'nın maçı olur bu maç.

güzel saka

selcuk
13.05.2018, 13:16
bs tv niye paf macini vermiyor?

Yıldıray Emanet
13.05.2018, 14:06
4-1 yada 5-1 kaybederiz

2 tane sow 1 tane yusuf atar en az

İ. SARAL
13.05.2018, 14:30
Sosa'nın maçı olur bu maç.30 maçtır bunu diyoruz. :) Bu tarz adamlardan katkı alamadık, hiçbir zaman da alamayacagiz.

karabela
13.05.2018, 14:38
Beklentimiz kalmadı ya belki de rahat kazanırlar. Hep beklenilenin tersini yaptıklarından olabilir

selcuk
13.05.2018, 14:42
ilk 11imiz

------------------Uğurcan -

Pereira ---Mustafa ----Durica ---Novak -

----------Onazi --Olcay --Bero

Abdülkadir---------------------------Yusuf -

-----------------N‘Doye

rakip
Harun Tekin
Emre Taşdemir
Ekong
Ertuğrul Ersoy
Aziz Behich
Shehu
Furkan Soyalp
Onur Atasayar
Yusuf Erdoğan
Moussa Sow
Pablo Martin Batalla

YEDEKLER: Muhammed, Faty, Rüştü, Burak, Mikel Agu, John Bostock, Çağatay Yılmaz, Dzon Delarge, Alper Ademoğlu, Sinan Bakış.

artvints
13.05.2018, 14:51
olcay ve bero'yu kanatlara atsın abdülkadir ve yusuf yerinde oynasın.

selcuk
13.05.2018, 14:53
pafda 2-0 yeniliyoruz, bir de penalti cikardi kalecimiz

Gökhan Balcı
13.05.2018, 14:57
İki takımın da iddiasının kalmadığı şöyle bir maçta neden Olcay ve bero ile başlıyoruz anlamıyorum kaybedecek neyin var arkadaş

İ. SARAL
13.05.2018, 14:58
Sosa vasıfsızını geç de olsa kesti son zamanlarda. Seneye San Lorenzo'da falan rahat rahat takılır.

TolgaTopçu61
13.05.2018, 14:59
pafda 2-0 yeniliyoruz, bir de penalti cikardi kalecimizYeniyoruz olacakti heralde :)

Ahmet Kara
13.05.2018, 15:01
Bero'yu oynayacağına Cafer'i oynat daha iyi.

El Cordobes
13.05.2018, 15:01
Hocayı aslında takdir ediyorum. Bu kadar istikrarlı olabilmek de bir meziyet. Kim oynamazsa oynamasın, elindeki kadro ne olursa olsun, mevkisi dışında oynayan verim vermese dahi 4-2-3-1 den taviz vermiyor. İsterse 8 maç üst üste kazanamasın yine değişiklik aklına gelmiyor. 3 santrafora dönüyor 2 sini kanatlara atıyor sonra da napalım her türlü riski aldık diyor. Neyse söylenecek çok şey var da şu lanet sezon bi bitse.

Sefaenes
13.05.2018, 15:02
şu formsuz torpilli olcayi daha neden oynadiyor. Zaten gazosuna oynuyoruz böylede öyle fark yiyoruz bu karektersiz torpilli yerine Altyapıdan oyuncu oynasın. Bjk olsa çoktan kovulmuştu sözde efendi rıza defol git ya parazit seni

C.Guleryuz
13.05.2018, 15:03
Olcay yine ilk 11 :)

falcon_61
13.05.2018, 15:07
Yedek kalmamış takımda. Paftan kanat , forvet koy bari . Oynatmiyorsun anladık da yedekte 2 kaleci 3 defans var. Bu nedir yahu

Hakan
13.05.2018, 15:08
Batalla veda ederken N'Doye da aradan çıksa güzel olur.
Iki alkış patlatın yeter.

ucurum
13.05.2018, 15:13
https://pbs.twimg.com/media/DdE0AsuW4AI9UlB.jpg

artvints
13.05.2018, 15:17
sadece cafer'i koysa hafiften bir heyecan olur daha dikkatli izlenirdi maç. çok düz hoca hesaplayamıyor böyle şeyleri. olcay 30 maç oynadı zaten,bir sonuç çıkmadı. bir maç daha oynamasına gerek yok.

Yıldıray Emanet
13.05.2018, 15:19
4 5 demiştimde bu orta sahayı 4 5 kesmez 7 lere kadar yolu var maçın

ÖmürKaradeniz61
13.05.2018, 15:20
Çünkü bir şekilde onuru kaleye koydurtmak için.Uğurcan iyi veya kötü performans göstermiş önemli değil yeterki onuru postalayacak bir kaleci çıkmasın onların düşünceleri.Hatta benim çevremde onurun yerine geçen adam iyi oynarda onur formayı kaybeder gibi saçmasapan endişelerle dolu insanlar var eminim burdada çokca vardır.

ucurum
13.05.2018, 15:23
Bunu söylemek istemezdim ama bu maç N'Doye'un bu takım için en uygun forvet olduğunu göreceksiniz...

Yıldıray Emanet
13.05.2018, 15:24
Öyle bir takım ki Novak hariç bütün yabancılar gitmeli . Yusuf Okay Abdulkadir hariç bütün Türkler gitmeli . :)

(Novak yeni geldi diye göndermedim)

Yiğit Gayretli
13.05.2018, 15:27
Maçı Abdüş ve Yusuf'un iyi oynaması ve ikinci yarı Cafer'in de onlara eklenmesi umuduyla izleyeceğim.

falcon_61
13.05.2018, 15:28
Çünkü bir şekilde onuru kaleye koydurtmak için.Uğurcan iyi veya kötü performans göstermiş önemli değil yeterki onuru postalayacak bir kaleci çıkmasın onların düşünceleri.Hatta benim çevremde onurun yerine geçen adam iyi oynarda onur formayı kaybeder gibi saçmasapan endişelerle dolu insanlar var eminim burdada çokca vardır.Esteban sen misin? Yedek kulübesinden mi yazıyorsun

Hakan
13.05.2018, 15:35
Çünkü bir şekilde onuru kaleye koydurtmak için.Uğurcan iyi veya kötü performans göstermiş önemli değil yeterki onuru postalayacak bir kaleci çıkmasın onların düşünceleri.Hatta benim çevremde onurun yerine geçen adam iyi oynarda onur formayı kaybeder gibi saçmasapan endişelerle dolu insanlar var eminim burdada çokca vardır.

Sherlock'un veliahtı,helal olsun.

selcuk
13.05.2018, 15:39
Yeniyoruz olacakti heralde :)

skoru karistirmisim

Emre Veli
13.05.2018, 15:42
bu orta saha... korkunç şeyler olacak.
yusufun bize yüzde yüz golü var.
savunmada tek güvencem akbaş.

Mert Oğuzlu61
13.05.2018, 15:48
Akbaş Durica ikilisiyle en son Akhisar'dan 6 yemiştik. Hayırlısı diyelim. Fark atarsak belki son 5-10 dakika Cafer'i oyuna sürer o da belki. Başka türlü oynatmaz. İlk geldiği zamanlar Abdülkadir'i elinden gelse paf takıma yollayacak antrenörden bahsediyoruz, böyle gelmiş böyle gider klasik vasat gelişime uzak ama nereye gitse iş bulan Türk ligi antrenörü. Bunun oynatacağı adamlar Olcay olur, Deniz Kadah olur, Burhan Eşer olur. Fazlasını kaldıramıyor.

Gökhan Balcı
13.05.2018, 15:48

O şekilde bir şey olduğunu düşünmüyorum açıkçası :D bu şekilde düşünen birinin onurdan menfaati olmasını beklerim ben doğrusu. Oysa bizim insanlarımızın durumu daha naif. Onur öyle veya böyle bu takımda çok maç kurtarmış bir adam eksikleri yanlışları olsa bile elinden geleni yapıyor. Yerine gelenin onları yapamadığını görünce kızıyor insanlar. Bir de genel olarak tezcanlılık var ama bu tezcanlılık her zaman gülümsenilecek bir şey değil ne yazık ki. Özellikle genç kardeşlerimizin buraları okuma ihtimalini düşünerek yazmak gerekiyor diye düşünüyorum. Eksiklerini yanlışlarını söyleyelim ama faal olarak takımda oynayan birini özellikle böyle psikolojik olarak tedirgin olan bir kardeşimizi eleştirirken ayarlı olmak gerekir diye düşünüyorum

Hakan
13.05.2018, 15:50
Dünya Kupası'nın başlamasına 1 ay kalmışken,Onazi geçen hafta olduğu gibi sıfır dirençle orta sahayı otobana çevirecektir.

akin0834
13.05.2018, 15:52
şu son 2 maça gelecek vaadeden gençleride ekleseydi 11 e ne olıurdu .. bukadarda cezalı ve sakat varken .. ne kaybederdin rıza ...

Berke6198
13.05.2018, 15:54
Avrupa iddiası kalmamış Trabzonspor teknik direktörü, gençlerine 11 şansı vermeyip 31 yaşındaki hedefsiz ve ilkesiz oyuncusuna 11 şansı veriyor. Ver çocuklara formayı da izlemek için bir sebebimiz olsun bari.

Mert Oğuzlu61
13.05.2018, 15:54
Mehmet Atalay: Akhisarspor’un, Türkiye Kupası’nı kazanması, Anadolu’nun ayağa kalkması, köleliğe isyanı, figüranlığı reddedişi, üvertürlükten assolistliğe sıçraması, kupayı şaibeden kurtarmasıdır. Hatta sürünen Trabzonspor’un, beğenmeyip gönderdiği gençlerin haysiyet mücadelesi ve başarısıdır.

Bu başlığa koymak istedim. Bülent Uygun'un nikah şahitliğini yapmış kişi söylüyor şunları ve ekliyor; Trabzon'un beğenmeyip gönderdiği GENÇLER... :))) Allah'ım Akhisar küme düşse ne diyecekler çok merak ediyorum... Sanki gönderdiklerimiz Pique, Marcelo, Modric falandı...

Şuna başkan olsun diyenler vardı...

El Cordobes
13.05.2018, 15:57
Şöyle bir haftada nerdeyse gazozuna bir maçta deplasman tribününü dolduran taraftarlarımız... Trabzon dan kalkıp o kadar yolu gidenleri de biliyorum. İşte bunun tarifi yok.

artvints
13.05.2018, 16:05
kral ndoye

Hakan
13.05.2018, 16:06
1 yıllık mukavele is coming.