PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Geçmiş Olsun Büyük Kaptan

Mehmet SELEN
17.04.2018, 00:31
Kapan Onur sanırım büyük bir sakatlık yaşadı.Belkide ameliyat olacak ve aylarca sahadan uzak kalacak.Sosyal medyada yazılanları görünce taraftarlarımızın yorumunu görünce ben utandım.Bu sakatlığa sevinen azımsanmayacak kadar taraftarımız var.Bu gerçekten çok üzücü.Kaptanın bu takıma yaptığı hizmeti yok saymak nankörlükten öte bir davranış.

Şike sürecinde Trabzonun efsane futbolcuları susarken O,çekinmeden haklarımızı savundu.Takım tel tel döküiürken O kalesinde devleşti.tek başına aldığı bir çok maç oldu.Her kalecinin yediği goller gibi O da hatalı goller yedi.Sakat sakat maçlara çıktı.Ameliyat olup yattığı yerden para kazanmasını O da bilirdi.Bu kadar özverili oyuncudan ,bu kadar nefret edilmesini çok masumane bulmuyorum. Bu ekonomik şartlar altında ondan daha iyi kaleciyi nereden ve nasıl bulacağınızı aklım almıyor.Bu taraftar modeli asla ve asla gerçek taraftar modeli değil.

Kulübün bu zor şartlarında armaya bu kadar aşık kaptana sahip çıkmalıyız.Tekrar geçmiş olsun Büyük Kaptan.Umarım çok kısa bir zamanda formana yeniden kavuşursun.

Gürkan Asma
17.04.2018, 00:45
O sevinenler insan olamaz.

SM-N9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

My
17.04.2018, 00:52
Umarım ciddi bir şeyi yoktur.

Orkun 61
17.04.2018, 00:57
Çok geçmiş olsun kaptan.En kısa zamanda aramızda görmek dileğiyle. Bizim camiamız kendi değerlerini tüketmesiyle meşhurdur. Bir nefeste onlarca isim örnek verilebilir bu duruma. Yazık. İnşaAllah çok ciddi değildir sakatlığı.

Mert Acar
17.04.2018, 01:11
Geçmiş olsun kaptan.İnşallah ciddi bir şeyin yoktur..Yerin ayrıdır her zaman.Artık bana güven vermesen de performansın düşse de benim için hep efsane Onur olarak kalacaksın.

Mustafa YILMAZ
17.04.2018, 01:56
2002-2003 - sistem değişti
2003-2009 - sistem değişti
2009-2011 - sistem değişti
2011-2013 - sistem değişti
2013-2016 - sistem değişti
2016- ...... - sistem değişti

eğitim sisteminde hep bir önceki çok kötü değiştiriyoruz denilip köklü değişiklikler yapıldı. önceden de iyi değildi ama bunu yap boz yaparsan böyle abuk subuk nesiller yetişir. sadece onur özelinden gitmeyip genele bakarsanız daha iyi anlaşılır gelinen nokta. elbette sosyal medyanın etkileri var ama o kadar çok değil.

kaptana acil şifalar inşallah kısa süreli bi sakatlık olur.

insan üstü kurtarışlar yapması bi kenara şike sürecindeki duruşu yeter kaptanın

Cagdas Topal
17.04.2018, 06:53
Geçmiş olsun kaptan, umarım böyle bitmez. Sezon sonuna kadar dinlen gelecek sezon ve sonrasında sana ihtiyacımız var böyle bırakıp gitmek olmaz.

O sevinenler gerçekten yavşak, karaktersiz insanlardan oluşuyor hepimizin çevresinde var eğitimsiz insanların yapacağı türde karalama yapılıyor. Bunu yapanlar hep aynı yaş aralığında ne diyelim Allah ıslah eylesin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sefaenes
17.04.2018, 08:03
Geçmiş olsun Kaptan

Faik Yılmaz
17.04.2018, 08:20
Geçmiş olsun Kaptan.....

Son dakikalarda sakat haliyle bile top kurtardı.....

Kendi oyuncusunun sakatlanmasına bile sevinen arkadaşlarım var ise beni engellesin lütfen......Böyle insanlar ile aynı sohbet ortamında bulunmak istemiyorum

Fatih Özkan
17.04.2018, 08:21
Çok geçmiş olsun.
O halde görünce içim cız etti.

İ. SARAL
17.04.2018, 08:33
Geçmiş olsun.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tayfun
17.04.2018, 09:06
Hafızayı tazeleyelim, biraz geriye gidelim.

Antalyaspor maçı 5-0 yenik durumdayız, kolunda kaptanlık pazubandı olan Mustaya Yumlu denen şahsiyet darbe bile almamasına rağmen sakat numarası yaparak sahadan kaçmıştır.

Son dönemlerdeki performansını beğenmesem de dün kolundaki kaptanlık pazubandının bir bez parçası olmadığını göstermiştir. Geçmiş olsun.

İlker Yazıcıoğlu
17.04.2018, 09:11
Geçmiş olsun kaptan...

7can61
17.04.2018, 09:11
Kendisi şimdiden Trabzonspor efsaneleri arasında yer almıştır. Onun ismi Dozer Cemilin, Şenol Güneşin, Hami Mandıralının, Fatih Tekkenin yanına yazılmıştır.

Haksız yere sırf egolarını tatmin için alçakça hakarete varan sözler edenlerin ismi de umumi tuvaletlerin fayanslarına yazılmıştır.

Keyifle okuyun.

selcuk
17.04.2018, 09:16
gecmis olsun kaptan

karabela
17.04.2018, 09:18
Geçmiş olsun. İnşallah kötü bir sakatlığı yoktur.
Kalecilerin en şansız tarafı kurtardıkları pozisyonlar hatırlanmaz yedikleri hatırlanır. Onun için Onur Trabzonspor’u en kötü maçlarda puan aldıran hatta haftalarca takımın en iyisi olan kişidir. Hayırlısı inşallah

Onur Akyüz
17.04.2018, 09:27
Geçmiş olsun kaptan.

Hala umudum var az da olsa inşallah 4-5 maçla atlatırsın.

Onur Kıvrak bir futbolcunun çok çok ötesidir.

Murat'
17.04.2018, 09:34
Ciddi bir sakatlığı yoktur inşallah. Aksi halde kulübeye doğru yol alır.

cewat
17.04.2018, 09:37
Sanki kendim sakatlanmış gibi üzüldüm. Allah acil şifalar versin ve fedakarlık edip son dakikalarda gemiyi kaptansız bırakmadığı için sağolsun..

Zugasi Berepe
17.04.2018, 09:51
Geçmiş Olsun KAPTAN

halilaziz61
17.04.2018, 10:29
Seni şu an yerden yere vuranlar Burak gibi Selçuk gibi bırakıp gitmediğinden, en değerli olarak TS yi gormenden dolayı bunu yapıyorlar.

Bir Trabzonlu olmayıp TS yi bu kadar sahiplenen birinin olmasını cekemiyorlar.

İnanılmaz kurtarışlar yapıp tırnaklarınla kazıyarak bu seviyeye geldin kaç senedir önünde savunma olmadan top oynuyorsun.

Umarım iyileşip ve güçlü bir şekilde geri dönersin ve senin sakatlanmandan medet uman karaktersizlere gereken cevabı sahada verirsin

alone_6161
17.04.2018, 10:29
İnşallah bağlarda kopma vs. yoktur. Büyük geçmiş olsun kaptan.

Mert M.
17.04.2018, 10:40
Geçmiş olsun kaptan. En yakın zamanda sakatlığını atlatıp as takıma geri dönmen dileğiyle...

adiloş bebe
17.04.2018, 11:07
Geçmiş olsun büyük kaptan umarım en kısa sürede sahalara dönersin.

C.Guleryuz
17.04.2018, 11:12
Aynı sakatlığı 2 kere yaşamış, benzer durumlarla karşılaşmış birisiyim.
Günlerce odamdan mutfağa bile gidemediğimi bilirim çünkü dizimi 1 mm yerinden kıpırdatsam acıdan ağlamaya başlıyordum.
Onur işte bu halde maça devam edip bir de top çıkarttı. Kusura bakmayın ama bu adamın Trabzonsporluluğunu tartışanlar tek kelimeyle haindirler.
Onur artık kendi sağlığın için futbolu bırakman gerekiyor. Futbolsuz bir hayat da mümkün. Hiçbir şey senden daha önemli değil.
Benim için her zaman bu takımın en büyüklerinden birisi olarak kalacaksın.
GEÇMİŞ OLSUN KAPTAN !

Gürkan Asma
17.04.2018, 13:56
2 3 hafta içerisinde dönüyormuş kaptan. Tekrar geçmiş olsun.

SM-N9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ozan Yılmaz
17.04.2018, 14:03
bu yıl maça çıkacağını sanmıyorum, gerek de yok zaten o dizleri zorlamaya devam edip kalıcı hasar bırakmasın,
tekrar tekrar geçmiş olsun...

tRaiNer
17.04.2018, 14:06
Allah şifanı en kısa sürede sağlığına kavuşup takıma katılmanı nasip etsin.

Dönüşüne kadar geçen sürede değerini anlarlar umarım diyeceğim ama...

Sefer A.
17.04.2018, 14:35
zâten kopma olsaydi oyuna devâm edemezdi, daha önce 2 kere oldugu gibi...
yine de o koltuk degnekleriyle yürümesi biraz korkuttu beni, dedim legia maçi sonrasi gibi mi olacak acep ?
o maç sonrasi da büyük ihtimal kopma yok denmsiti, ama maalesef kopma vardi...

ayrica çok çok geçmis olsun, bence ya herkese inat çok daha güçlü dönecek, hepimizi sasirtacak, ya da bu isi yavas yavas birakacak, fazla zorlamayacak kasmayacak... ya daha iyi olur, ya daha kötü, ortasi yok bence

TSelif
17.04.2018, 14:40
Geçmiş olsun kaptanların bi tanesi.. ALLAH beterinden saklasın ..

Badaloğlu
17.04.2018, 16:33
Son zamanlarda kalecimiz, kaptanımız Onur Recep Kıvrak ile ilgili hem sosyal medyada hem de, bazı arkadaşların yüz yüze Onur'un artık bu takımdan gitmesi gerektiği yazılır, söylenir oldu. Yahu sıra artık Onur'a mı geldi? Sonrasında kim var? Abdülkadir mi, Yusuf'mu?

Sırf gol yedi diye mi Onur gidecek? Onur'a sıra gelene kadar bu takımda gitmesi gereken çok adam var... Bu takım için aklınıza gelebilecek ne kadar çok fedakarlık varsa hepsini yaptı, Onur... Onur, hiçbir yere gitmez, gidemez. Onur, şanlı Trabzonspor forması altında jübilesini yapacak. Trabzonspor'lu efsane futbolcular gibi kulüp tarihindeki yerini alacaktır. O, kendisine yapılan bütün teklifleri elinin tersiyle iterek Trabzonspor'lu Onur olmayı tercih etmiştir. Bu size bir şey ifade etmiyor mu?

Onur, bu takımın temel direğidir.
Onur, bu takımın efsane ruhudur.
Onur, bu takımın şike sürecinde tertemiz geçmişidir.
Onur, bu takımın amatör düşüncesidir.
Onur, bu takımın fedakar düşüncesidir.
Onur, bu takımın kaptanıdır.
Ve kaptanlarda gemiyi en son terk edendir.
Tıpkı dün akşam olduğu gibi...

Onur gitsin, kim gelsin?
Taraftar akıllı ol, Onurunuza, Onurumuza sahip çıkın...
Hiç bir şey yapmayacaksanız da, sesinizi kesin...
Adam sansınlar...

Geçmiş olsun Onurum...
Geçmiş olsun adam gibi adam, büyük kaptan...
En kısa sürede iyileşmen dileğiyle, Allah'a emanet ol...

Oruç
17.04.2018, 16:42
Bir aralar “Onur kalacak, onur...lar gidecek” diye bir cümle vardı. Onur bu takımın tarihine çoktan adını yazdırmıştır. Nasılsa paramı alıyorum kafasında olsa dün kenara gelirdi. Ama yapmadı, yapmayacak. Onur bir futbolcudan ötedir. Trabzonspor’un ruhunu temsil eden nadir insanlardan biridir. Öyle de kalacaktır.

Yeni sezonda daha güçlü bir Onur’a ihtiyacımız var. Güçlen ve geri dön kaptan.

Yiğit Gayretli
17.04.2018, 16:56
Bir kitle var Onur'un gitmesini o kadar istiyor ki sakatlığından bile memnun oluyor... Neresinden baksan iğrençlik.

Aynı kitle Şenol Güneş bjk'ye gittiği için efsane apoletini sökmeye kalkıyor, aşağılıyor.

O kitle istiyor ki bizde olan en iyisi olsun ve hep öyle kalsın. Ayrıca daima bize ait kalsın. Ama onların hoşuna gitmeyen bir şey olursa derhal defolsun ama yine de bize ait kalsın.

Kalan git diyor, gidene kal demiyor ama giderse de ölümüne gömüyorlar. Öyle tuhaf bir ruh hastalığı yani.

Geçmiş olsun sevgili Kaptan.

adem73
uzun zamandır yazmıyordum.Büyük kaptana geçmiş olsun.Totti neyse ONUR bizim onurumuzdur.Trabzonsporumuzun ete kemiğe bürünmüş efsanesidir.

bkandil
Son zamanlarda kalecimiz, kaptanımız Onur Recep Kıvrak ile ilgili hem sosyal medyada hem de, bazı arkadaşların yüz yüze Onur'un artık bu takımdan gitmesi gerektiği yazılır, söylenir oldu. Yahu sıra artık Onur'a mı geldi? Sonrasında kim var? Abdülkadir mi, Yusuf'mu?

Sırf gol yedi diye mi Onur gidecek? Onur'a sıra gelene kadar bu takımda gitmesi gereken çok adam var... Bu takım için aklınıza gelebilecek ne kadar çok fedakarlık varsa hepsini yaptı, Onur... Onur, hiçbir yere gitmez, gidemez. Onur, şanlı Trabzonspor forması altında jübilesini yapacak. Trabzonspor'lu efsane futbolcular gibi kulüp tarihindeki yerini alacaktır. O, kendisine yapılan bütün teklifleri elinin tersiyle iterek Trabzonspor'lu Onur olmayı tercih etmiştir. Bu size bir şey ifade etmiyor mu?

Onur gitsin, kim gelsin?
Adam sansınlar...

Geçmiş olsun Onurum...

İmza...

kartal61
17.04.2018, 20:13
Geçmiş olsun büyük kaptan

A.Hilal Çakıroğlu
17.04.2018, 20:46
Geçmiş olsun. İnşallah kısa zamanda iyileşir.

batuhanTs
17.04.2018, 21:00
onur adam gibi adamdır

Semih58
17.04.2018, 21:49
Geçmiş olsun,acil şifalar

srmnlii
17.04.2018, 21:54
Geçmiş olsun kaptan.. Performansın tartışılabilir ama ihanet, bölücülük, çetecilik gibi şeyleri asla yapmayacağını biliyorum.. Seneye daha da sağlam olarak dönersin inşallah..

gurur6134
17.04.2018, 22:21
Bir kitle var Onur'un gitmesini o kadar istiyor ki sakatlığından bile memnun oluyor... Neresinden baksan iğrençlik.

Aynı kitle Şenol Güneş bjk'ye gittiği için efsane apoletini sökmeye kalkıyor, aşağılıyor.

O kitle istiyor ki bizde olan en iyisi olsun ve hep öyle kalsın. Ayrıca daima bize ait kalsın. Ama onların hoşuna gitmeyen bir şey olursa derhal defolsun ama yine de bize ait kalsın.

Kalan git diyor, gidene kal demiyor ama giderse de ölümüne gömüyorlar. Öyle tuhaf bir ruh hastalığı yani.

Onurla senol gunesi ayni kefeye koymak olmamis..uzun uzun yazmaya gerek yok senol gunes 8tasa gitdikden sonraki hal tavir soylemleri ortada ayni seyi onur yapmis olsa o da elestirilir..gecmis olsun kaptan performansin ne kadar kotu olursa olsun iyi niyetinden zerre suphem yok olmazda..

Arif Timurcioğlu
17.04.2018, 22:49
Geçmiş olsun Onurumuz!

Fatih Öztürk
17.04.2018, 23:08
Geçmiş olsun Kaptan.

Salih Kara
17.04.2018, 23:37
Şampiyonluk kupasının birgün senin elinde havalanmasını o kadar çok istiyorum ki anlatamam. İnşallah dönüşün daha iyi olur büyük kaptan

Oğuz B.
17.04.2018, 23:40
Hadi şikeciler nefret ediyor. Anlıyorum. Lakin Trabzonsporluyum diyip de Onur'dan nefret eden tipleri anlamak mümkün değil. En hafif tabirle hastalıklı bir hal bu.

Neymiş gol yiyormuş. Ligin en kötü stoper hattını kurarsan kusura bakma da bir zahmet gol ye.

Durica - Futbol onu bırakalı çok oluyor.
Akbaş- ?
Uğur- Kazma demeyen kaldı mı?
Hubocan - Son gün alındı. Aralık ayına dek stoper oynatılmadı.

Vay be. Kim planladıysa helal olsun.

**

Neymiş çok para alıyormuş. Sana bana göre çok. "Futbol" piyasasına göre normal. İndirim istedin de gitmedi mi?

**
Eleştiri başka bir olay; olumlu olumsuz noktaları belirtmek ayrı bir şey. Kin kusmak ayrı.

Kötüsünüz. Hem de çok kötü.

Neyse.

Geçmiş olsun kaptanım.

only ts
18.04.2018, 00:05
Onur yolun sonu gorundu kardesim...
hayatta sagliktan otesi yok.

sasone
18.04.2018, 00:15

Onur gitsin, kim gelsin?
Adam sansınlar...

Geçmiş olsun Onurum...

Öncelikle konu başlığı ile alakalı olarak Onur Kıvrak'a geçmiş olsun,inşallah en kısa sürede sağlığına kavuşur.

Yorumunuz,çok sloganvari,Onur zaten tavır ve konuşmalarından da anlaşılacağı gibi ergen zekalı bir tip.
Sakatlanmış,bu da futbolun bir parçası.İnsanlar yaptıkları işlerle ilgili olarak iş kazaları olabilir,bazıları ölüyor hem de asgari ücretle çalışırken.Sakatlandığında da dünyanın en pahalı hekimlerine gidecek şansı olmuyor.

O yüzden bu duygusallığa gerek yok.Bunlar insanları iyice Onur'dan soğutuyor.

Gelelim diğer konulara,Onur bu takıma kaptan olduktan sonra Trabzonspor'un hangi başarısı var?Hangi olayda bir sorumluluk almış?
Şota'nın Onur'un morali bozuk dediği açıklama?
Peki Servet'e dediği seni de seni buraya getiren Hocayı da iki dakikada kapıya koydurturum tehditi?

Son 7 yılda Trabzonspor adına en önemli 3 maçta ortadan toz olması?
Takımda onu zarlayacak ortalama bir yedek kaleciye göz açtırmaması.
Esteban'ın yavaş yavaş kaleye yürüdüğü bir sırada Alanya maçı devre arasında yaşananlar?

Siz bu duygusallıkla ancak senede 15 trilyon alan adamın takımı çiftlik yapmasına göz yumarsınız,Allah'tan Özkan Sümer gibi bir zeka o kulübe giriyor.
Yakında çok kelleler alınır,bunların başında Onur olur,şaşırmayın.

Mehmet Fatih Yavuz
18.04.2018, 08:19
Onur'a geçmiş olsun da...
Yani koca bir "da" var burada.

Onur performansını vasat kaleci düzeyine düşüreli çok zaman oldu. Zaten bazı vasıfları yoktu, olanları da artık büyük ölçüde kaybetti. Sakatlıkları da buna sebeptir muhakkak.

Bütün bunlar tahammül edilebilir şeyler. Ama şu okuduklarım ne kadar gerçek bilmiyorum, Şota döneminde yaşattıkları, Servet'e söylenenler falan.

Trabzonspor'u ne kadar seviyor orası ayrı bir konu. Asıl konu seviyorsa da sevmiyorsa da bu tavır tahammül edilemez bir tavır.

Alanya maçı devre arası bambaşka bir muamma.

Ama aslolan şu : Burak ve Onur takım içinde olmaması gereken bir erke sahipler. Bunlar okumamış cahil adamlar. Böyle bir güç ellerine geçtiğinde gücün altında ezilip saçmalamaya başlamışlar besbelli.
Umarım Özkan Sümer bu saçmalığın son bulmasını sağlar.

Burak ve Onur'un bu kadar etkin bir pozisyonda olduğu takımda hangi hoca otorite kurabilir?

Eğer kangren olduysa kesilmesi şart.

Yoksa belli bir maaş ile birlikte sadece vazifelerini yapacaklar.

Yeni yetme mafya gibi takıma "nizam" getiriyorlarsa kendi akıllarından, hocaların düzen kurmasına mani oluyorlarsa ve bundan da vazgeçmiyorlarsa, zaten performansları ortada.
Bana göre ikisinin de aldığı paralar da göz önünde bulundurulduğunda gönderilmeleri şart oğlu şart.

Anlamadım ki buna duygusal niye yaklaşılır!

zekeriyya
18.04.2018, 08:31
Onur , Kaptan Onur
son zamanlarda TS ye gelmiş en onurlu oyuncular arasında yerini almıştır.
şimdi gereksiz bir tartışmaya girmeden
şunu söylemek istiyorum
bizim değerlerimiz 2010-2011 sürecinde seslerini çıkaramaz iken Karşıyaka'lı Onur , söylemesi ne gerekiyorsa söyledi ve tepki gösterdi.
hayalim futbolu bizde bırakması ve kulüpte bir görev almasıdır.

zekeriyya
18.04.2018, 08:39
yorumları okuyorum da
ne taraftan bakarsam , nasıl okursam
anlayamıyorum.
hani trübünde kaostan beslenen bir kitle varya
hani olumsuz birşey olsada içimdeki canavarı çıkarsam diye pozisyon kollayan
ya arkadaşlar
hanginiz tüm yıl yaptığınız işlerden şirketinize/kurumunuza %100 katkı/verim sağlıyorsunuz
insan bu insan
dönem dönem iniş ve çıkışlar olacaktır , heleki futbol denen bu oyunda
sizler bir düşünce ve ruh taşıyormu ona bakın

Mehmet Fatih Yavuz
18.04.2018, 10:16
Performansında iniş ve çıkış eskiden oluyordu! Artık belli bir seviyeye indi ve orada kaldı.
Kimsenin de canavar beklediği falan yok. Geçen sene de yazdım, bu sene başında da yazdım. Onur yedeğe çekilmeli, yerine as kaleci gelmeli diye.
Onur'un şike sürecindeki doğru ve bizi onurlandıran duruşu buna engel değil.

Bir oyuncunun performansı ve yeterliliği tartışılırken ortaya duygusal konular niye atılır, asıl anlaşılmayan bu!
Bu bugün tartışılmaya başlanmadı!

Eğer illa soyut mevzular konuşulacak ise Burak ve Onur'un iddia edildiği gibi takım içinde nasıl olduğu belirsiz otoritelerini tartışın.
Beş tane başı olan bir yapı yönetilmez!

Badaloğlu
18.04.2018, 10:42
Öncelikle konu başlığı ile alakalı olarak Onur Kıvrak'a geçmiş olsun,inşallah en kısa sürede sağlığına kavuşur.

Yorumunuz,çok sloganvari,Onur zaten tavır ve konuşmalarından da anlaşılacağı gibi ergen zekalı bir tip.
Sakatlanmış,bu da futbolun bir parçası.İnsanlar yaptıkları işlerle ilgili olarak iş kazaları olabilir,bazıları ölüyor hem de asgari ücretle çalışırken.Sakatlandığında da dünyanın en pahalı hekimlerine gidecek şansı olmuyor.

O yüzden bu duygusallığa gerek yok.Bunlar insanları iyice Onur'dan soğutuyor.

Gelelim diğer konulara,Onur bu takıma kaptan olduktan sonra Trabzonspor'un hangi başarısı var?Hangi olayda bir sorumluluk almış?
Şota'nın Onur'un morali bozuk dediği açıklama?
Peki Servet'e dediği seni de seni buraya getiren Hocayı da iki dakikada kapıya koydurturum tehditi?

Son 7 yılda Trabzonspor adına en önemli 3 maçta ortadan toz olması?
Takımda onu zarlayacak ortalama bir yedek kaleciye göz açtırmaması.
Esteban'ın yavaş yavaş kaleye yürüdüğü bir sırada Alanya maçı devre arasında yaşananlar?

Siz bu duygusallıkla ancak senede 15 trilyon alan adamın takımı çiftlik yapmasına göz yumarsınız,Allah'tan Özkan Sümer gibi bir zeka o kulübe giriyor.
Yakında çok kelleler alınır,bunların başında Onur olur,şaşırmayın.

Taraftar ancak slogandan anlar!

Bu kadar bilimsel yazmana gerek yok!

15 trilyon alıp takımı çiftlik yapması Onur'un kabahati mi, yoksa hocanın ya da yöneticilerin mi?

Bu mantıkla Onur'a senede 15 trilyon değil 1 trilyon verelim, böylece takımı çiftlik olmaktan kurtaralım.

Onur kaptan olmadan öncede Trabzonspor'un ne başarısı vardı?

Derdimiz Onur'u kötülemek mi, karalamak mı? Bu ne şimdi?

Trabzonspor bu... Bu takım Barcelona değil...

Taraftarı her şeyden anladığı için yıllardır sürünüyoruz.

Bu sürünmenin faturasını Onur'a kesmek doğru değil.

Daha öncede aynıları Hami'ye yapılıyordu.

Takımda hizipçilik yapıyor diye...

Sonra elebaşı Ünal oldu.

Yetmedi Fatih, Gökdeniz'i kovaladık.

Sonra Hüseyin'de zaten ne işe yarardı?

Falan, filan...

Evet Özkan Sümer akıllı adamdır.

Onur'dan nasıl istifade edileceğini bilecek kadar bu işlerden anlıyordur.

Takımda başıboşluk varsa bunun tek nedeni hoca ve yönetimdir.

Hoca raporunu yazar. Yönetimde oturur sorun neyse onu çözer. Gerekirse radikal kararlar, bu kararları uygular.

NOT: Alanya devre arasında yaşananları Burak Yılmaz'a sor...

Orkun 61
18.04.2018, 10:46
Neymiş takım içinde erk'e sahipmiş. Yumlu gibi öz evlat kontenjanından kadroda yer bulup, fark yenilen maçlarda sallama sakatlıklarla oyundan kaçacağına, o zor durumda pazu bandını takmaktan imtina edeceğine her daim yerinde sağlam duran Onur o erk'e sahip olsun tercihimdir.Ayrıca hangi kulüpte takımla ismi özdeşleşmiş bu tarz ağarlığa sahip futbolcular yok,varsa da genele göre bu takımların oranı kaç onu da bi zahmet açıklayıverin de öğrenelim.

Neymiş Şotanın açıklamalarıymış. Hadi ya ordan ! Süleyman abisiyle beraber kendisine bu kadar değer veren camiaya dönüp,ilk hamle olarak takımın kaptanının kellesini almaya kalkacaksın ,yerine gidip daha önce uzun yıllar futbol oynadığın, muhtemelen de bir dünya menajer tanıdığın ülkeden kaleci transfer edeceksin ondan sonra Onur'a sallayacaksın ! Yok öyle yağma !

Örnek verdiğiniz Şota ne katmış bu takıma ? Kendisine kal denilince işe yaramaz kardeşi içinde sözleşme istemesi ve bunda diretmesi, olmayınca da çekip gitmesi ne kadar etikmiş hele bi de bunları tartışında dinleyelim.

Bir laf'a bakarım laf mı diye bir de söyleyene bakarım adam mı diye ! (Şotanın gıyabında)

Transferlerden kulübü batıran yönetimler gelmiş geçmiş, öz evlat kontenjanından yıllarca para kazanan o kadar lüzumsuz oyuncular bu formayı giymiş, şimdi nerede olduğunu dahi bilmediğimiz sürüyle yabancı oyuncular yıllar sonra bile açtıkları davalarla kulübün sırtından zengin olmuş siz hala onur aşşağa Onur yukarı.

Hataları vardır muhakkak. Bu insanlar daha 30 yaşını görmeden milyon Eurolar kazanıyorlar. Burada Onur'u eleştirenlerin çoğu o yaşta o parayı kazansa apaçinin önde gideni olur gelip Onur'a sallıyor. Hatası varsa gider babacan bir tavırla sahip çıkar uyarır kulağını çekersin adamın üzerini hemen çizmezsin.

Özkan Sümer geldi Onur şimdi görür gibisinden yazanlar var. Siz de burdasınız biz de hep beraber görücez ne olacağını. Hiç de dediğiniz gibi olmayacak bu yazımda burda dursun.

Orkun 61
18.04.2018, 10:51

15 trilyon alıp takımı çiftlik yapması Onur'un kabahati mi, yoksa hocanın ya da yöneticilerin mi?

Bu mantıkla Onur'a senede 15 trilyon değil 1 trilyon verelim, böylece takımı çiftlik olmaktan kurtaralım.

Sonra elebaşı Ünal oldu.

Falan, filan...

Hoca raporunu yazar. Yönetimde oturur sorun neyse onu çözer. Gerekirse radikal kararlar, bu kararları uygular.

Bitmez abi bitmez. Bizim camianın bu kendi değerlerini değirmen gibi öğüten açlığı asla bitmez. Çok da güzel özetlemişsin Hami, Ünal, Fatih ve Gökdeniz örneğiyle.

Mehmet Fatih Yavuz
18.04.2018, 12:09
Gökdeniz bahis otları yemeseydi başına bunlar gelmezdi. Gökdeniz'in savunulacak neyi var da bu konuya muhattab?
Fatih'in gitmesini taraftar istemedi, yaşımız 20 değil ki o dönem ergenliğimize denk gelsin? Fatih gitmesin diye taraftar duaya kalkıyordu her gece.
Hami de Gs ye gideceğim diye tutturdu 97 de, oraya gideceğine schalke ye gitmesini yeğledik. Geri geldiğinde de herkes sevindi tekrardan!

Bu adamların hangisini taraftar göndertmiş? Bırakın Allah aşkına!

Yönetim ve hoca eksikliği zaten aşikâr...
Böyle bir vaziyet varsa da, uzayan başı budamayı ya da kesmeyi becerememişse bunca yönetim hepsinin canı cehenneme!

muratt
18.04.2018, 12:45
Bu başlıkta yazılanları hayretler içinde okudum. Gerçekten bazı yorumları anlamak çok zor. Ne garip bir taraftar grubu olduk böyle biz. Adam sakatlanmış, arkasından denilmeyen laf kalmamış. Bravo gerçekten. İşte futbolcusuna sahip çıkan, değer bilen taraftar.

TekfurÇayır 61
18.04.2018, 12:48
Futbolu bırakmak başka, sakatlanıp futbolu bırakmak başka; kıyaslanamaz.

Dilerim tez zamanda sağlığına kavuşup sahaya döner.

Allah şifâ versin.

sasone
18.04.2018, 12:52

Sonra elebaşı Ünal oldu.

Falan, filan...

Bakın yine çok duygusal bir yazı olmuş,belli ki çok seviyorsunuz Onur Kıvrak'ı,bunu anlayabilirim,ben önceleri nötrdüm ama sonradan çok ergen bir kişilik olduğunu,hatta çocuk gibi davrandığını görünce,hatta insanların duyguları ile oynamaya yönelik samimi olmayan davranışları sonrası,çok sevmediğim bir insan tipi olan başkalarını aptal yerine koyma alışkanlığına sahip olduğuna iyice kanaat getirdim.
Bu tabi ki beni bağlar,seven ve değer veren insanlara söyleyebileceğim şey aşırı sevgi objektif olarak değerlendirmenize engel oluyor ve Trabzonspor'un zarar ettiğini fark edemiyorsanız bence taraftarlık tanımına bir daha bakın.

Ben kalecilik performansı olarak bile daha konuya tam giremedim.Ne kadar kötü bir yan top kalecisi olduğunu,modern futbola darbe vuracak kadar berbat bir ayak tekniği olduğu gibi bir de kale çizgisini terk etmeye korktuğu için en ufak hatada gol pozisyonu verdiğimizi yazmadım bile.

Üç ana konu vardı,Trabzonspor,Onur'un kaptan olduğu süre içinde takım içinde huzur yok,yerli veya yabancı takım için oynayan bulamıyorsunuz.
İlk başta çok iyi niyetle başlayan kim varsa zamanla sanki bir duvara toslamış gibi duruyor.

Onur,takımın as kalecisi olduğu süre boyunca onunla rekabete girecek kimseyi takımda barındırmıyor.Esteban'ın kaleyi ele geçireceğini düşündüğü andan itibaren adamın da kaleye geçebildiği yok,en son Alanya maçında yaşananı Burak'a sorunuz diyorsunuz,benim için Burak veya Onur aynı şey,bir çetenin bireyleri,Onur da tepkileri üstüne almamak için Burak'ı aracı etmiştir,forette rekabet olsa Onur,Burak'ın işini halleder.

Ve bence en önemli olan konu ise Onur'a Trabzonspor tarihinde en çok ihtiyaç duyduğumuz,berbat bir kadro,kötü bir Hoca ve rezil bir Başkan ile küme düşme tehlikesi yaşadığımız aşağıdaki süreçte nereye tüydüğüdür.
http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=1382&hafta=23#macctl00_MPane_m_1382_9077_ctnr_m_1382_90 77

Aldığı parada gözümüz yok,Allah daha çok versin ama eğer bu kadar kazanıyor ve takım bir şey kazanmıyorsa sorun var.Hocalara posta koyuyorsanız karakter zaafı var,buna Hoca ve yönetimler yol açıyor demek,ortadaki karaktersizliği yok etmiyor.
Onur veya başka bir futbolcu elbette kaptanlığın,abiliğin ağırlığını yapabilir,bunda sorun yok,sorun bu ağırlığı takımı birlik içinde tutmak ve mücade etmek için kullanmıyor,takımı çiftliğe çevirmek,çeteleşmek için kullanıyor.

Özkan Sümer bu gerçeği anladığı anda o işin sebebi parmağı olsa,onu da keser atar.İzleyelim.

TekfurÇayır 61
18.04.2018, 12:56
Bakın yine çok duygusal bir yazı olmuş,belli ki çok seviyorsunuz Onur Kıvrak'ı,bunu anlayabilirim,ben önceleri nötrdüm ama sonradan çok ergen bir kişilik olduğunu,hatta çocuk gibi davrandığını görünce,hatta insanların duyguları ile oynamaya yönelik samimi olmayan davranışları sonrası,çok sevmediğim bir insan tipi olan başkalarını aptal yerine koyma alışkanlığına sahip olduğuna iyice kanaat getirdim.
Bu tabi ki beni bağlar,seven ve değer veren insanlara söyleyebileceğim şey aşırı sevgi objektif olarak değerlendirmenize engel oluyor ve Trabzonspor'un zarar ettiğini fark edemiyorsanız bence taraftarlık tanımına bir daha bakın.

Ben kalecilik performansı olarak bile daha konuya tam giremedim.Ne kadar kötü bir yan top kalecisi olduğunu,modern futbola darbe vuracak kadar berbat bir ayak tekniği olduğu gibi bir de kale çizgisini terk etmeye korktuğu için en ufak hatada gol pozisyonu verdiğimizi yazmadım bile.

Üç ana konu vardı,Trabzonspor,Onur'un kaptan olduğu süre içinde takım içinde huzur yok,yerli veya yabancı takım için oynayan bulamıyorsunuz.
İlk başta çok iyi niyetle başlayan kim varsa zamanla sanki bir duvara toslamış gibi duruyor.

Onur,takımın as kalecisi olduğu süre boyunca onunla rekabete girecek kimseyi takımda barındırmıyor.Esteban'ın kaleyi ele geçireceğini düşündüğü andan itibaren adamın da kaleye geçebildiği yok,en son Alanya maçında yaşananı Burak'a sorunuz diyorsunuz,benim için Burak veya Onur aynı şey,bir çetenin bireyleri,Onur da tepkileri üstüne almamak için Burak'ı aracı etmiştir,forette rekabet olsa Onur,Burak'ın işini halleder.

Ve bence en önemli olan konu ise Onur'a Trabzonspor tarihinde en çok ihtiyaç duyduğumuz,berbat bir kadro,kötü bir Hoca ve rezil bir Başkan ile küme düşme tehlikesi yaşadığımız aşağıdaki süreçte nereye tüydüğüdür.
http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=1382&hafta=23#macctl00_MPane_m_1382_9077_ctnr_m_1382_90 77

Aldığı parada gözümüz yok,Allah daha çok versin ama eğer bu kadar kazanıyor ve takım bir şey kazanmıyorsa sorun var.Hocalara posta koyuyorsanız karakter zaafı var,buna Hoca ve yönetimler yol açıyor demek,ortadaki karaktersizliği yok etmiyor.
Onur veya başka bir futbolcu elbette kaptanlığın,abiliğin ağırlığını yapabilir,bunda sorun yok,sorun bu ağırlığı takımı birlik içinde tutmak ve mücade etmek için kullanmıyor,takımı çiftliğe çevirmek,çeteleşmek için kullanıyor.

Özkan Sümer bu gerçeği anladığı anda o işin sebebi parmağı olsa,onu da keser atar.İzleyelim.

Bunları konuşmanın yeri geçmiş olsun başlığı olmamalı.

sasone
18.04.2018, 13:16
Bunları konuşmanın yeri geçmiş olsun başlığı olmamalı.

Haklısınız ama birileri de gelip,dünyanın en zevkli ve getirisi yüksek işlerinden birini icra eden kişiyi,olası bir iş kazasından dolayı sanki asgari ücretle çalışırken iş kazasına uğramış ve mağdur olmuş gibi duygu sömürüsü yapınca,ister istemez olaylar gelişiyor.

TekfurÇayır 61
18.04.2018, 13:27
Haklısınız ama birileri de gelip,dünyanın en zevkli ve getirisi yüksek işlerinden birini icra eden kişiyi,olası bir iş kazasından dolayı sanki asgari ücretle çalışırken iş kazasına uğramış ve mağdur olmuş gibi duygu sömürüsü yapınca,ister istemez olaylar gelişiyor.
Sevmek duygusal eylem, bu başlıkta sevenlerinin yazdıklarına lâf edilmemeli. Fren mekanizmamız olmalı. Bu başlıkta üzüntüye saygı, sağlığa saygı, sevgiye saygı.

Orkun 61
18.04.2018, 13:45
Gökdeniz bahis otları yemeseydi başına bunlar gelmezdi. Gökdeniz'in savunulacak neyi var da bu konuya muhattab?
Fatih'in gitmesini taraftar istemedi, yaşımız 20 değil ki o dönem ergenliğimize denk gelsin? Fatih gitmesin diye taraftar duaya kalkıyordu her gece.
Hami de Gs ye gideceğim diye tutturdu 97 de, oraya gideceğine schalke ye gitmesini yeğledik. Geri geldiğinde de herkes sevindi tekrardan!

Bu adamların hangisini taraftar göndertmiş? Bırakın Allah aşkına!

Yönetim ve hoca eksikliği zaten aşikâr...
Böyle bir vaziyet varsa da, uzayan başı budamayı ya da kesmeyi becerememişse bunca yönetim hepsinin canı cehenneme!

Milletin gitmesinden gelmesinden bahsetmiyoruz zaten hocam .Taraftar göndermiş de demiyoruz. Değersizleştirilmesinden bahsediyoruz.

Bu ismi geçen insanlar hata yapmamıştır da demiyoruz. Her hata yapanı kulübe bu kadar emeği geçmesine rağmen sileceksek kulüple adı anılacak bir tane adam kalmaması lazım.

Milletin yerden yere vurduğu Gökdeniz kulübe oynadığı zaman hizmetini yeterince vermiş. Bizi 3'e 5'e satmadan da üstelik o zamana göre yüklüce bir bonservis kazandırarak da gitmiştir. Dar zamanda 300-500 ne kadarsa artık ettiği maddi yardımdan bahsetmiyoruz bile.

Dediğimiz şey, onun o su var bunun bu su var diye diye her değerimizi gömmemiz. Hataları mutlaka olmuştur o başka bir mevzu.

BERBATOV61
18.04.2018, 14:06

Onurun gitmesini istiyorum fakat sakatlansın diye dua edecek değiliz. Ayrıca onur ile şenol güneş gibi birini aynı kefeye koyman kusura bakma Onura haksızlık yiğidi öldürelim ama hakkını da verelim. Bu takım her şartta herkesi efsanesi yapanlarla büyük takım olamaz. Senin efsanen anasına avradına sövüp kafasına şeref tribününde ayakkabı attıkları şikeci bir takıma gitmek için onu var eden camianın kendisi de içindeyken uğradığı hırsızlığı yok gördü. Yetmedi bu şehri bu takımı bu taraftarı da her zaman aşalağıladı. Bir Onur gitsinci olarak Onuru bu iğrenç kıyaslamaya soktuğun için özür dilemen gerektiğini düşünüyorum

Oğuz B.
18.04.2018, 14:53
Diğer delile muhtaç iftiraların bir yana da şunu yazarken hiç mi utanmadın?

Verdiğin link 23. haftaya ait kalede Onur var. Ha son iki haftayı kast ediyorsan 33. haftaya küme düşme hattının 10 puan üzerinde girdik. Yedek beslediğimiz kaleci iki maçta 13 gol yiyince Onur tüymüş mü oluyor? O zaman biz bu yedek kaleciyi hiçbir iddiamızın kalmadığı son iki hafta oynatmayacağız da ne zaman oynatacağız?

Yine de Estabanın kaleciliğini beğenmesem de o son iki hafta stoperlerimiz M. Yumlu- S. Dursun & A. Demir -M. Yeşil

Bu hattın arkasında Buffon oynasa nafile.

Çamur at izi kalsın. Ne güzel memleket.

Mehmet Fatih Yavuz
18.04.2018, 15:32
Milletin gitmesinden gelmesinden bahsetmiyoruz zaten hocam .Taraftar göndermiş de demiyoruz. Değersizleştirilmesinden bahsediyoruz.

Bu ismi geçen insanlar hata yapmamıştır da demiyoruz. Her hata yapanı kulübe bu kadar emeği geçmesine rağmen sileceksek kulüple adı anılacak bir tane adam kalmaması lazım.

Milletin yerden yere vurduğu Gökdeniz kulübe oynadığı zaman hizmetini yeterince vermiş. Bizi 3'e 5'e satmadan da üstelik o zamana göre yüklüce bir bonservis kazandırarak da gitmiştir. Dar zamanda 300-500 ne kadarsa artık ettiği maddi yardımdan bahsetmiyoruz bile.

Dediğimiz şey, onun o su var bunun bu su var diye diye her değerimizi gömmemiz. Hataları mutlaka olmuştur o başka bir mevzu.
Zarar vermeye başladığında müdahale edip, zarar vermesine engel olunmazsa değersizleştirmenin önüne nasıl geçeceğiz?
2 yolu var, ya yollarsın, ya tedavi edersin.

Eğer müdahalesiz devam ederse zarar verdikçe değersizleşecek!

Bunlar eğitimsiz adamlar, eğer doğru yontulmazlarsa bu paralarla, bu güçle birlikte delirmelerine şaşırmayalım.

Ayrıca ben değersizleştirdiğimizi düşünmüyorum. Aksine, rakiplerimize bakarsanız fazla değer verdiğimizi düşünüyorum.

Badaloğlu
18.04.2018, 16:34

Evet Onur'u çok severim ama Trabzonspor'u, Onur'dan daha çok severim, belki bunu da anlayabilirsiniz!

Psikolog tasvirleri bırakın da, şunlara cevap verin...

Onur'dan daha iyisi varda, hoca mı oynatmıyor?

Onur bu takıma geldiğinde takımın kalecileri kimdi?

Bunların hangisi Onur'dan daha iyi kaleciydi?

O kalecilerin takımdan ayrılmasına neden Onur muydu?

Hadi onları Onur gönderdi, peki Esteban'ı takıma Onur mu aldırdı?

Yönetimin daha iyi bir kaleci almalarına Onur mu engel oldu?

Tolga, Beşiktaş'a neden gitti? Gitmek için bir taraflarını niye yırttı? Gitmesinde Tolga'nın özel hayatındaki sıkıntılarla ilgili olabilir mi? Trabzon'da birileriyle ters düşmüş olabilir mi? Annesinin sağlık sorunları bahane etmiş olabilir mi? Tolga, Beşiktaş'a giderken, Onur teklifleri geri niye çevirdi? En verimli olduğu dönemde bu takımda kalmayı neden tercih etti?

Bundan sonrası eğer Onur kulübü çiftliğe çevirmişse(sizin iddianız), gene söylüyorum hoca ve yöneticilerin sorunudur.

Esteban hangi maçta sakatlandı?

Onur sahada bunca zamandır iğneyle sakat sakat oynarken Esteban neredeymiş?

Ne zoru vardı? O da Esteban'nın yaptığı gibi (Alanya maçında) ''sakatım oynamıyorum, kaleyi kim korursa korusun'' diyemez miydi? Madem çiftlik burası, o da bu çiftliğin kahyası...

Bakın, velev ki, Onur dediğiniz gibi olsun... Şımarık olsun, Ergen olsun v.s. olsun. Yahu bu adam Trabzon'a kaç yaşında geldi? Hangimiz onun o yaşlarında neler yapmadık. Kaldı ki bu adamlar milyon dolarlara imza atıyorlar. Şımarıklık, kendini beğenme, ukalalık v.s. kimde olmaz. Doğrusu yanlışında değilim. Hepimizin zaman zaman çalıştığımız yerlerde buna benzer davranışlarımız olmuştur. Hem de asgari ücretle çalışmış olmamıza rağmen!

Önemli olan bu yaşlarda bu çocukları doğru kanala, hedefe yönlendirmektir. İnsan yönetmek kolay bir iş değildir. Her şeyi karşı taraftan beklemeyeceksiniz. Yöneticilik bunu gerektirir. Tabiat boşluk kabul etmez derler. Eğer sen boşluk bırakırsan birileri o boşlukları doldurur!!! Bunun adı Onur'da olsa bu böyledir.

Şenol Güneş'e bakın ne demek istediğimi anlarsınız. Beşiktaş'ta oyuncuların üç yıldır onca sıkıntılarıyla uğraşıyor. Ama hocalarının arkasında sağlam bir yönetici duruşuyla, hocanın da oyuncularına babacan bir tavırla yaklaşımı sonrası en olumsuz tavırları yapan Qerazmayı, Caner'i, Oğuzhan'ı oynatarak bu takımı iki senedir şampiyon yapıyor. Kovun gitsin yapmamış... kaldı ki bu adamların alternatifleri de vardı takımda.

Gene söylüyorum, Onur'dan daha iyisi varsa bu takımda hiç konuşmaya gerek yok. Ama Onur'un kaleciliğini de bir kalemde siliyorsanız ve üstüne Onur'un alternatifi Estebansa, konuşacak bir şeyimiz yok demektir...

Mustafa YILMAZ
18.04.2018, 17:26
osmanlı maçında bile net kurtarışlar yaptı bu sezon inişler çıkışlar olsa bile çok iyi kurtarışlar yaptı bir çok puanımıza direk katkısı var ama anlaşılan bazılarında sabitler fikirler yerleşmiş her yerde olduğu gibi bizim içimizde de parazitler var. yapacak bişey yok artık onlara.

tekrar geçmiş olsun kaptana.

jairzinho
18.04.2018, 18:08
geçmiş olsun.

başka konularda zaten yazıldı çizildi durumu.bu konuda bunları tekrardan yazmak doğru değil.

sasone
18.04.2018, 20:52
Diğer delile muhtaç iftiraların bir yana da şunu yazarken hiç mi utanmadın?

Verdiğin link 23. haftaya ait kalede Onur var. Ha son iki haftayı kast ediyorsan 33. haftaya küme düşme hattının 10 puan üzerinde girdik. Yedek beslediğimiz kaleci iki maçta 13 gol yiyince Onur tüymüş mü oluyor? O zaman biz bu yedek kaleciyi hiçbir iddiamızın kalmadığı son iki hafta oynatmayacağız da ne zaman oynatacağız?

Yine de Estabanın kaleciliğini beğenmesem de o son iki hafta stoperlerimiz M. Yumlu- S. Dursun & A. Demir -M. Yeşil

Bu hattın arkasında Buffon oynasa nafile.

Çamur at izi kalsın. Ne güzel memleket.
<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@TekfurÇayır 61 (https://forum.bordomavi.net/member.php?u=40575)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> uyarısını dikkate alıp,bu konuya bir mesaj atmayacaktım ama iftira dediğin için tekrar yazmak zorunda kalıyorum.

Onur sevginiz olaylara karşı sakince yaklaşıp ,objektif değerlendirme yapmanızı engellemekle kalmıyor,hazır verileri bile doğru bir şekilde değerlendiremiyorsunuz.
Verdiğim linkte Onur kıvrak maçta her hangi bir sakatlık yaşamadığı halde ortadan kayboluyor ve Trabzonspor ilk defa gerçek manada küme düşme tehlikesiyle burun buruna.Kadro sorunlu ve kavgalı,Hoca Hami Mandıralı,başkan İbrahim Hacıosmanoğlu,yani tam bir felaket senaryosu,Onur'a Trabzonspor tarihinde ilk defa bu kadar ihtiyaç varken,sorumluluk alması gereken ortamdan bir anda kayboluyor.
Sonraki 3 maçta ise Trabzonspor küme hattında olan rakipleri ile karşılaşıyor ve Esteban'ın harikalar yaratarak adeta tek başına direndiği maçları kazanıp,ligde kalması kesinleşiyor.
http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=1382&hafta=25#macctl00_MPane_m_1382_9077_ctnr_m_1382_90 77
http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=1382&hafta=26#macctl00_MPane_m_1382_9077_ctnr_m_1382_90 77
http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=1382&hafta=27#macctl00_MPane_m_1382_9077_ctnr_m_1382_90 77

Onur da tehlike geçtikten sonra bir vitrin maçında ortaya çıkıp,4 gol yiyerek görevini yerine getiriyor.
http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=29&macId=140237

Şota ve Servet olayları ise iftira değil gerçektir,tıpkı Esteban'ın Alanya maçında yaşadıkları gibi gerçek.

Evet Onur'u çok severim ama Trabzonspor'u, Onur'dan daha çok severim, belki bunu da anlayabilirsiniz!

Psikolog tasvirleri bırakın da, şunlara cevap verin...

Onur'dan daha iyisi varda, hoca mı oynatmıyor?

Onur bu takıma geldiğinde takımın kalecileri kimdi?

Bunların hangisi Onur'dan daha iyi kaleciydi?

O kalecilerin takımdan ayrılmasına neden Onur muydu?

Hadi onları Onur gönderdi, peki Esteban'ı takıma Onur mu aldırdı?

Yönetimin daha iyi bir kaleci almalarına Onur mu engel oldu?

Tolga, Beşiktaş'a neden gitti? Gitmek için bir taraflarını niye yırttı? Gitmesinde Tolga'nın özel hayatındaki sıkıntılarla ilgili olabilir mi? Trabzon'da birileriyle ters düşmüş olabilir mi? Annesinin sağlık sorunları bahane etmiş olabilir mi? Tolga, Beşiktaş'a giderken, Onur teklifleri geri niye çevirdi? En verimli olduğu dönemde bu takımda kalmayı neden tercih etti?

Bundan sonrası eğer Onur kulübü çiftliğe çevirmişse(sizin iddianız), gene söylüyorum hoca ve yöneticilerin sorunudur.

Esteban hangi maçta sakatlandı?

Onur sahada bunca zamandır iğneyle sakat sakat oynarken Esteban neredeymiş?

Ne zoru vardı? O da Esteban'nın yaptığı gibi (Alanya maçında) ''sakatım oynamıyorum, kaleyi kim korursa korusun'' diyemez miydi? Madem çiftlik burası, o da bu çiftliğin kahyası...

Bakın, velev ki, Onur dediğiniz gibi olsun... Şımarık olsun, Ergen olsun v.s. olsun. Yahu bu adam Trabzon'a kaç yaşında geldi? Hangimiz onun o yaşlarında neler yapmadık. Kaldı ki bu adamlar milyon dolarlara imza atıyorlar. Şımarıklık, kendini beğenme, ukalalık v.s. kimde olmaz. Doğrusu yanlışında değilim. Hepimizin zaman zaman çalıştığımız yerlerde buna benzer davranışlarımız olmuştur. Hem de asgari ücretle çalışmış olmamıza rağmen!

Önemli olan bu yaşlarda bu çocukları doğru kanala, hedefe yönlendirmektir. İnsan yönetmek kolay bir iş değildir. Her şeyi karşı taraftan beklemeyeceksiniz. Yöneticilik bunu gerektirir. Tabiat boşluk kabul etmez derler. Eğer sen boşluk bırakırsan birileri o boşlukları doldurur!!! Bunun adı Onur'da olsa bu böyledir.

Şenol Güneş'e bakın ne demek istediğimi anlarsınız. Beşiktaş'ta oyuncuların üç yıldır onca sıkıntılarıyla uğraşıyor. Ama hocalarının arkasında sağlam bir yönetici duruşuyla, hocanın da oyuncularına babacan bir tavırla yaklaşımı sonrası en olumsuz tavırları yapan Qerazmayı, Caner'i, Oğuzhan'ı oynatarak bu takımı iki senedir şampiyon yapıyor. Kovun gitsin yapmamış... kaldı ki bu adamların alternatifleri de vardı takımda.

Gene söylüyorum, Onur'dan daha iyisi varsa bu takımda hiç konuşmaya gerek yok. Ama Onur'un kaleciliğini de bir kalemde siliyorsanız ve üstüne Onur'un alternatifi Estebansa, konuşacak bir şeyimiz yok demektir...
Siz de olayı yine yanlış değerlendiriyorsunuz,Onur'un iyi kaleci olup,olmaması tartışılır,bana göre Esteban daha iyi bir kaleci.
Ama Onur ona en çok ihtiyaç duyulan anlarda ortadan kaybolurken Esteban aslanlar gibi ortaya çıkıp Trabzonspor'u ligde tutmuştur.

http://tr.beinsports.com/lig/spor-toto-super-lig/ozet/2015-2016/25/trabzonspor-1-0-mersin-idman-yurdu-mac-ozeti
http://tr.beinsports.com/lig/spor-toto-super-lig/ozet/2015-2016/26/trabzonspor-1-0-sivasspor-mac-ozeti
http://tr.beinsports.com/lig/spor-toto-super-lig/ozet/2015-2016/27/gaziantepspor-0-1-trabzonspor-mac-ozeti

Sorun bu gerçeği görmek ile Onur sevgisi yüzünden onun sorunlu bir ortamda ihtiyaç varken yok olması,diğer zamanlarda ise çetecilik oynamasını görememektir.

Bu konuda son mesajım olacak,devam etmek isterseniz Onur başlığına yazarsınız.

Veysel
18.04.2018, 21:06
Seninle daha kupa kaldıracağız, çabuk iyileş kaptan :)

Oğuz B.
18.04.2018, 21:56
https://i.hizliresim.com/nOBDna.png

https://www.cnnturk.com/spor/futbol/onur-kivrak-ameliyat-oldu

Bunun adı yalan konuşmaktır. Bizlerin gözü Onur sevgisinden kör olmadı. Sizin fesatlığınız bulduğunuz ilk fırsatta kusmuk kıvamında taşıyor. Olay bu.

Onur ile ilgili konuşmamanız daha sağlıklı olacaktır. Zira kaynağınız oturma organınız olduğu sürece bir yere varamayız.

Onur sevginiz olaylara karşı sakince yaklaşıp ,objektif değerlendirme yapmanızı engellemekle kalmıyor,hazır verileri bile doğru bir şekilde değerlendiremiyorsunuz.
Verdiğim linkte Onur kıvrak maçta her hangi bir sakatlık yaşamadığı halde ortadan kayboluyor ve Trabzonspor ilk defa gerçek manada küme düşme tehlikesiyle burun buruna.Kadro sorunlu ve kavgalı,Hoca Hami Mandıralı,başkan İbrahim Hacıosmanoğlu,yani tam bir felaket senaryosu,Onur'a Trabzonspor tarihinde ilk defa bu kadar ihtiyaç varken,sorumluluk alması gereken ortamdan bir anda kayboluyor.
Sonraki 3 maçta ise Trabzonspor küme hattında olan rakipleri ile karşılaşıyor ve Esteban'ın harikalar yaratarak adeta tek başına direndiği maçları kazanıp,ligde kalması kesinleşiyor.
http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=1382&hafta=25#macctl00_MPane_m_1382_9077_ctnr_m_1382_90 77
http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=1382&hafta=26#macctl00_MPane_m_1382_9077_ctnr_m_1382_90 77
http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=1382&hafta=27#macctl00_MPane_m_1382_9077_ctnr_m_1382_90 77

Onur da tehlike geçtikten sonra bir vitrin maçında ortaya çıkıp,4 gol yiyerek görevini yerine getiriyor.
http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=29&macId=140237

Şota ve Servet olayları ise iftira değil gerçektir,tıpkı Esteban'ın Alanya maçında yaşadıkları gibi gerçek.

selcuk
18.04.2018, 22:00

Bunun adı yalan konuşmaktır. Bizlerin gözü Onur sevgisinden kör olmadı Sizin fesatlığınız bulduğunuz ilk fırsatta kusmuk kıvamında taşıyor. Olay bu.

Onur ile ilgili konuşmamanız daha sağlıklı olacaktır. Zira kaynağınız oturma organınız olduğu sürece bir yere varamayız.

bunlar standart

burakin servetle yasadigi tartismayida onura yaziyorlar

sasirmiyorum

My
18.04.2018, 22:31
Çok ayıp ya Onur hakkında konuşulan. Formsuz de yetersiz de yine bir yere kadar tartışılabilir de şu adamı hain ilan etmek...

Giallorossi
18.04.2018, 23:45
Gecmis olsun Kaptan

TURHAN
19.04.2018, 00:52
Geçmiş olsun Kaptan..

Bizim düşmanımız kendi içimizde... Hiçbir takım zarar vermedi bu takıma ve değerlerine kendi taraftarı kadar...

Allah ıslah etsin..

ibrahim
19.04.2018, 01:01
Geçmiş olsun yiğidim.

Koca camiada 3 Temmuz 2011'den beri dik duran ender kişilerden olduğun için benim nazarımda hakiki efsane sensin.

Yemişim futbolu, bu kaypak düzende dik durabilen adam lazım bana. Yıkacağız bu namussuz futbol düzenini. İyi günümüzde ortaya çıkacak sırtlanlara yedirmeyeceğiz seni!

Uluhan
19.04.2018, 04:55
sasone

2010-2011 ve 2012-2013 sezonlarında hiç maç izlemediniz sanırım.

Mehmet BAŞ
19.04.2018, 09:03
Sakatlanmış,bu da futbolun bir parçası.İnsanlar yaptıkları işlerle ilgili olarak iş kazaları olabilir,bazıları ölüyor hem de asgari ücretle çalışırken.Sakatlandığında da dünyanın en pahalı hekimlerine gidecek şansı olmuyor.O yüzden bu duygusallığa gerek yok.Bunlar insanları iyice Onur'dan soğutuyor.
Şota'nın Onur'un morali bozuk dediği açıklama?Peki Servet'e dediği seni de seni buraya getiren Hocayı da iki dakikada kapıya koydurturum tehditi?Son 7 yılda Trabzonspor adına en önemli 3 maçta ortadan toz olması?Takımda onu zarlayacak ortalama bir yedek kaleciye göz açtırmaması.Esteban'ın yavaş yavaş kaleye yürüdüğü bir sırada Alanya maçı devre arasında yaşananlar?Siz bu duygusallıkla ancak senede 15 trilyon alan adamın takımı çiftlik yapmasına göz yumarsınız,Allah'tan Özkan Sümer gibi bir zeka o kulübe giriyor.Yakında çok kelleler alınır,bunların başında Onur olur,şaşırmayın.

Yazdıklarını hayretle okudum! Ve pes dedim. Pes!
Takımda doğru düzgün cümle kuran ender isimlerden biri olan Onur'a ''Ergen'' diyecek tek kişi sizsiniz sanırım.
Bırakın ergenliği gayet akıcı ve mantıklı cümlelerle kendini ifade eden bir insan Onur Kıvrak! (Psikolog olarak görüşümdür)
Bence eleğinizi gözden geçirin veya ön yargılarınızdan arınıp objektif şekilde değerlendirme yapın. Zira objektif değilsiniz!

Asgari ücretle çalışan da sakatlanıyor o zaman duygusallığa gerek yok mantığınız tek kelime ile ''SAÇMA'' dır.
Zira burada Onur'un sakatlığına üzülmemiz ona olan sevgimizdendir. Sevgimizden! Anlayabiliyor musunuz?
Bizim Onur'a olan sevgimizden size ne? Bizim sevgimiz sizi Onur'dan nasıl soğutuyor? O nasıl bir mantıktır? :o
Dediğim gibi siz ön yargılı konuşuyorsunuz. Kurduğunuz cümlelerden çok net anlaşılıyor. Kurtulun bunlardan, kurtulun.

Bir takımın başarılı olmasında kaleci tek başına bir faktör değildir. Sahada 11 kişi var. Bunların ortak başarısı söz konusudur.
Burada bile Onur'a olan suçlayıcı tavırlarınız devam ediyor. Mantıksızlık silsilesi ile her türlü sorunu Onur'a bağlıyorsunuz. Pes!
Kaldı ki Onur bu takıma geldikten sonra performansı ile bir ''ONUR'' markası yaratmış, gönüllerde taht kurmuştur.
Bunca sevgiyi Esteban gibi bir kova olduğu için kazanmadı öyle değil mi? :o Başarılı olduğu için seviliyor. Ve de dürüstlüğünden...

Hacıosmanoğlu ve Hurma denen tuhaf insanların Onur'u bu takımdan göndermek için yaptıklarını siz unuttunuz.
10 yıldır takımda tek bir sorun çıkarmayan Onur, nedense bu iki değişik insanla sorun yaşadı! Neden acaba? Neden?
Siz önce bunu idrak edin. Sonra kalkıp Onur'a laf söyleyin. Şota'nın açıklamaları da fiyaskodur. Bir önemi yoktur.
Zira Hurma ve Hacıosmanoğlu takımın içine etmişken, kaptanın altı oyulurken Onur zil takıp oynayamazdı. Dimi?
Kaldı ki Hacıosmanoğlu'nun ''Başkan kalsaydım Onur'u gönderecektim'' açıklaması yaptığı rezilliğin özetidir.
Kalkıp da bu durumda Onur'a kabahat bulmak kusura bakmayın ama acizliktir, kepazeliktir.

Onur'a maçtan kaçtı ithamlarınız ise tek kelime ile komiktir.
Zira bir arkadaşımız sakatlık raporunu yukarıya attı. Ama sizin bu yaptığınız ayıptır.
Onur gibi karakterli bir adamı böyle ucuz şeylerle suçlamanız size yakışmadı. Hiç hoş bir şey yapmadınız.
Esteban denen ayarsız herifi savunmanıza ise hiç girmeyeceğim. Bunu Onur'a nasıl bağladığınızı dinlemek dahi istemiyorum.
Zira aslı astarı olmayan hemen her meseleden Onur'a kabahat buluyorsunuz. Üstelik elinizde bir delil de yok.
İnsanları suçlamak bu kadarr basit değil. İftira atmak bu kadar ucuz olmamalı. Ayıp(!)

Son söz, bu kulübü çiftlik yapan Onur değil. Aciz yönetimler ve teknik direktörlerdir.
Sadri Başkan döneminde ip gibi olan takım neden böyle oldu? Sorguladınız mı? Ama gerek yok. Onur'u suçla gitsin.
Kusura bakmayın ama duygusal olmayın diyorsunuz ama asıl siz duygusal hareket edip objektiflikten kopuyorsunuz.
Aslı astarı olmadan suçlamalar, delilsiz suçlamalar, anlamsız maçtan kaçtı iddiaları vb.
Bu kadar kendinizi doldurmayı nasıl başardınız anlamış değilim. Pes vallahi pes diyorum.

BERBATOV61
19.04.2018, 09:09
Ne uzattınız arkadaş Onur geçmişin parlak şuanın vasat bir kalecisi. Geçmiş olsun kendisine ama artık bu maaş ile bu performansı bu takım için lüks kusura bakmasın gitmem diyorsa o maaştan bayaaa bir fedakarlık yapması lazım.

selcuk
19.04.2018, 10:29
Ne uzattınız arkadaş Onur geçmişin parlak şuanın vasat bir kalecisi. Geçmiş olsun kendisine ama artık bu maaş ile bu performansı bu takım için lüks kusura bakmasın gitmem diyorsa o maaştan bayaaa bir fedakarlık yapması lazım.

daha yeni basliyoruz

odyseuys
19.04.2018, 10:38
umarım kısa sürede iyileşip sahalara döner, formana kavuşursun kaptan. Allah acil şifalar versin.

My
19.04.2018, 12:21
Ne uzattınız arkadaş Onur geçmişin parlak şuanın vasat bir kalecisi. Geçmiş olsun kendisine ama artık bu maaş ile bu performansı bu takım için lüks kusura bakmasın gitmem diyorsa o maaştan bayaaa bir fedakarlık yapması lazım.Arkadaşım mevzu zaten performansı ve ya maaşı değil. Bunlar tartışılabilir de adamı hain ilan etmek yakışmıyor. Bu kadar da yıkıcı olunmaz. Üstelik başlık ta Onur'a geçmiş olsun başlığı. Buna elbette bir tepki olacak.

Onur Kıvrak Trabzonsporlu taraftarlar için neyi ifade ediyor?

Trabzonsporlu taraftarlar Onur Kıvrak'ı yorumladı

61SAAT.COM

https://youtu.be/82DBOZ7dMe0

redbul
19.04.2018, 12:51
onur recep kıvrak a geçmiş olsun diyorum şahsi fikrimdir katılıanlarda olur katılmayanlarda onur bence trabzonsporda miyadını doldurmuştur hem kendisi hem takım için ayrılması en doğru seçenek gibi duruyor son zamanlarda kendiside çok yıprandı her şeyin bir sonu olduğu gibi onurun da trabzon spor için sonunun geldiğini düşünüyorum.

BERBATOV61
19.04.2018, 12:56
Arkadaşım mevzu zaten performansı ve ya maaşı değil. Bunlar tartışılabilir de adamı hain ilan etmek yakışmıyor. Bu kadar da yıkıcı olunmaz. Üstelik başlık ta Onur'a geçmiş olsun başlığı. Buna elbette bir tepki olacak.

Onur Kıvrak Trabzonsporlu taraftarlar için neyi ifade ediyor?

Trabzonsporlu taraftarlar Onur Kıvrak'ı yorumladı

61SAAT.COM

https://youtu.be/82DBOZ7dMe0
Hainliğini bilmemde o formayı yere bıraktıktan sonra benim nazarımda sıradan bir kalecidir. Elimde olan bir şey olsa o formayı ona tekrar giydirmezdim ama öyle bir gücüm yok malesef

daha yeni basliyoruz

seversin böyle işleri tutan yok seni devam et

pReN@_61
19.04.2018, 15:09
Geçmiş olsun keptın

Oğuzhan Fidan
19.04.2018, 15:35
sezonu kapattı sadece esneme var bağlarında. güçlüdür onur yeni sezona hazır olacak inşallah. geçmiş olsun. büyük kulüp olmak futbolcusunu efsaneleri arasına girecek bir oyuncusunu sırtından vurmaz. gitmek istese en parlak zamanında basıp giderdi. 3 istanbul yavşağı az peşinden koşmadı karakterli oyuncuların sonuna kadar arkasında durmalyız

sasone
19.04.2018, 16:34

Bunun adı yalan konuşmaktır. Bizlerin gözü Onur sevgisinden kör olmadı. Sizin fesatlığınız bulduğunuz ilk fırsatta kusmuk kıvamında taşıyor. Olay bu.

Önce forum yöneticisi arkadaşlardan bu konuda benim yazdığım mesajları Onur Kıvrak konusuna taşımalarını rica edeceğim,çünkü bu başlıkta kullanılan terbiyesizce ithamlara cevap vermek zorunda kalıyorum ve bu da konu başlığına uymuyor.
Umarım isteğim yerine getirilir.

Beni yalancılıkla itham ediyorsun ya ben sana diyorum ki aşağıdaki maçta Onur Kıvrak sakatlanmadan maçı tamamlamış,hatta iki oyuncu değişikliği hakkı ile maçı tamamlamışız,yani geçen hafta yaşanan durum gibi oyuncu değişikliği hakkı kalmadığı için oyuna devam etmiş gibi bir şey söz konusu değil.

http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=29&macId=140181

Maçta zaten Onur Kıvrak'ın sakatlık geçirdiği yok,peki ben nasıl yalancı oluyorum?Söylediğim şey Onur'un bu maçta sakatlanıp da daha önceden operasyon geçirdiği yerlere bir hasar gelmemiş.

Senin haber linkini verdiğin CNN'de de yazdığı gibi Onur aniden operasyon istiyor,tıpkı Şota zamanında aniden moralinin bozulması gibi bir durum her halde?Bilemiyoruz.Antremanda sakatlık geçirdiğini de yazmıyor,Onur'un bu ani operasyon isteğini sorgulayacak taraftara haber köpürtülüyor,şöyle olmuş böyle olmuş ama ani bir operasyon.

Onur,şunu yapsa emin olun en ufak laf etmezdim,benim ayağım artık oynamama engel,Esteban oynasın ben yedekte bekleyeyim ve eğer mecbur kalırsam oynarım,iğne ile maça çıkıyor ama yedek kaleci olarak en azından takımın bu zor günlerinde takıma moral vermek için takımla birlikte bile olmuyor.

Bir soru soracağım Yavuz Aygün kim?İnternete bakmadan buna cevap verebilir misin?Eğer veriyorsan gerçekten helal olsun derim ama ben gerçekten Yavuz Aygün'ün kim olduğun internete bakarak buldum.

Peki kim bu Yavuz Aygün,bizim son yıllarda en kritik üç maçta 17 yaşında görev verilen yedek kalecimizmiş.

Yani eğer Esteban kümede kalma mücadelesi vereceğimiz üç maçlık süreçin başında sakatlansa,kırmızı kart görse onun yerine 17 yaşında ve benim gibi bir Trabzonsporlunun zamanında bizim yedek kalecimiz olduğunu internetten araştırarak bulduğu birine, hiç tecrübesi olmayan Alanya maçındaki Uğurcan gibi tecrübesiz bir çocuğa kalacağız.

Peki 24. haftada operasyon geçiren Onur Kıvrak 1 ay sonra 30. haftada nasıl tekrar hem de bir vitrin maçında oynayabiliyor?
6 ay sahalardan uzak kalmamış,acil bir durum değil,Mart'ta operasyon geçirmiş,Nisan'da kaleye geçmiş.

En fanatik Onur sevicisi bile der bu nasıl iş,o kadar da acil bir durum değil gibi görünüyor,demez mi?
Onur'dan çok Trabzonspor'u düşünüyorsa demez mi?

bunlar standart

burakin servetle yasadigi tartismayida onura yaziyorlar

sasirmiyorum
Sana da soruyorum Selçuk Mart'ta çok ciddi bir operasyon geçirip,bizi tarihimizin en kritik üç maçında 17 yaşındaki bir çocuğun yedekliğine terk eden kaptan,nasıl Nisan içinde maça çıkıyor?

Servet ile tartışan Burak,ona hayır diyen mi var?Peki Servet'i ve onu getiren Hocayı iki dakikada kapı önüne koyarım diyen kim ?

Yazdıklarını hayretle okudum! Ve pes dedim. Pes!
Takımda doğru düzgün cümle kuran ender isimlerden biri olan Onur'a ''Ergen'' diyecek tek kişi sizsiniz sanırım.
Bırakın ergenliği gayet akıcı ve mantıklı cümlelerle kendini ifade eden bir insan Onur Kıvrak! (Psikolog olarak görüşümdür)
Bence eleğinizi gözden geçirin veya ön yargılarınızdan arınıp objektif şekilde değerlendirme yapın. Zira objektif değilsiniz!

Asgari ücretle çalışan da sakatlanıyor o zaman duygusallığa gerek yok mantığınız tek kelime ile ''SAÇMA'' dır.
Zira burada Onur'un sakatlığına üzülmemiz ona olan sevgimizdendir. Sevgimizden! Anlayabiliyor musunuz?
Bizim Onur'a olan sevgimizden size ne? Bizim sevgimiz sizi Onur'dan nasıl soğutuyor? O nasıl bir mantıktır? :o
Dediğim gibi siz ön yargılı konuşuyorsunuz. Kurduğunuz cümlelerden çok net anlaşılıyor. Kurtulun bunlardan, kurtulun.

Bir takımın başarılı olmasında kaleci tek başına bir faktör değildir. Sahada 11 kişi var. Bunların ortak başarısı söz konusudur.
Burada bile Onur'a olan suçlayıcı tavırlarınız devam ediyor. Mantıksızlık silsilesi ile her türlü sorunu Onur'a bağlıyorsunuz. Pes!
Kaldı ki Onur bu takıma geldikten sonra performansı ile bir ''ONUR'' markası yaratmış, gönüllerde taht kurmuştur.
Bunca sevgiyi Esteban gibi bir kova olduğu için kazanmadı öyle değil mi? :o Başarılı olduğu için seviliyor. Ve de dürüstlüğünden...

Hacıosmanoğlu ve Hurma denen tuhaf insanların Onur'u bu takımdan göndermek için yaptıklarını siz unuttunuz.
10 yıldır takımda tek bir sorun çıkarmayan Onur, nedense bu iki değişik insanla sorun yaşadı! Neden acaba? Neden?
Siz önce bunu idrak edin. Sonra kalkıp Onur'a laf söyleyin. Şota'nın açıklamaları da fiyaskodur. Bir önemi yoktur.
Zira Hurma ve Hacıosmanoğlu takımın içine etmişken, kaptanın altı oyulurken Onur zil takıp oynayamazdı. Dimi?
Kaldı ki Hacıosmanoğlu'nun ''Başkan kalsaydım Onur'u gönderecektim'' açıklaması yaptığı rezilliğin özetidir.
Kalkıp da bu durumda Onur'a kabahat bulmak kusura bakmayın ama acizliktir, kepazeliktir.

Onur'a maçtan kaçtı ithamlarınız ise tek kelime ile komiktir.
Zira bir arkadaşımız sakatlık raporunu yukarıya attı. Ama sizin bu yaptığınız ayıptır.
Onur gibi karakterli bir adamı böyle ucuz şeylerle suçlamanız size yakışmadı. Hiç hoş bir şey yapmadınız.
Esteban denen ayarsız herifi savunmanıza ise hiç girmeyeceğim. Bunu Onur'a nasıl bağladığınızı dinlemek dahi istemiyorum.
Zira aslı astarı olmayan hemen her meseleden Onur'a kabahat buluyorsunuz. Üstelik elinizde bir delil de yok.
İnsanları suçlamak bu kadarr basit değil. İftira atmak bu kadar ucuz olmamalı. Ayıp(!)

Son söz, bu kulübü çiftlik yapan Onur değil. Aciz yönetimler ve teknik direktörlerdir.
Sadri Başkan döneminde ip gibi olan takım neden böyle oldu? Sorguladınız mı? Ama gerek yok. Onur'u suçla gitsin.
Kusura bakmayın ama duygusal olmayın diyorsunuz ama asıl siz duygusal hareket edip objektiflikten kopuyorsunuz.
Aslı astarı olmadan suçlamalar, delilsiz suçlamalar, anlamsız maçtan kaçtı iddiaları vb.
Bu kadar kendinizi doldurmayı nasıl başardınız anlamış değilim. Pes vallahi pes diyorum.

En son soruna cevap vereyim,Onur'un takım içinde hakimiyetini kurmaya başladığı dönemden itibaren sürekli olarak huzursuz bir takım var,sahada takım için oynayan oyuncu kalmıyor,itaat etmeyenin ayağı kayıyor ve Onur Kıvrak'ın kazandığı ama Trabzonspor'un kaybettiği bir 7 yıl var.
Bu kadar para alıp da bu kadar başarısız bir takımın kaptanı olan kişinin ağırlığını kendi çıkarı için kullanması zoruma gidiyor.
Yönetimler,Hocalar aciz olabilir ama Trabzonspor kaptanı bu boşluğu toparlar.

TURHAN
19.04.2018, 17:27
Ağzı olan konuşuyor. Birazda kabarık yazınca içi dolu zannediliyor değil mi ? Ama sadece içi hamaset dolu.. nefret dolu...

Beni yalancılıkla itham ediyorsun ya ben sana diyorum ki aşağıdaki maçta Onur Kıvrak sakatlanmadan maçı tamamlamış,hatta iki oyuncu değişikliği hakkı ile maçı tamamlamışız,yani geçen hafta yaşanan durum gibi oyuncu değişikliği hakkı kalmadığı için oyuna devam etmiş gibi bir şey söz konusu değil.

http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=29&macId=140181

Maçta zaten Onur Kıvrak'ın sakatlık geçirdiği yok,peki ben nasıl yalancı oluyorum?Söylediğim şey Onur'un bu maçta sakatlanıp da daha önceden operasyon geçirdiği yerlere bir hasar gelmemiş.

Sakatlık sadece maçtamı geçiriliyor ? Antreman veyahut geçmiş maçlarda yüklenme sonucu sonradan oluşan sakatlıklar sakatlıktan sayılmıyor mu ? Hadi canım sende...

Senin haber linkini verdiğin CNN'de de yazdığı gibi Onur aniden operasyon istiyor,tıpkı Şota zamanında aniden moralinin bozulması gibi bir durum her halde?Bilemiyoruz.Antremanda sakatlık geçirdiğini de yazmıyor,Onur'un bu ani operasyon isteğini sorgulayacak taraftara haber köpürtülüyor,şöyle olmuş böyle olmuş ama ani bir operasyon.

Hadi canım, Onur mu istemiş ameliyat olmayı ? Onura vahiy indi yani öyle mi ? Hadi canım sende...

Onur,şunu yapsa emin olun en ufak laf etmezdim,benim ayağım artık oynamama engel,Esteban oynasın ben yedekte bekleyeyim ve eğer mecbur kalırsam oynarım,iğne ile maça çıkıyor ama yedek kaleci olarak en azından takımın bu zor günlerinde takıma moral vermek için takımla birlikte bile olmuyor.

Sen milleti iyice gerizekalı yerine koymaya başladın !!!

Bir soru soracağım Yavuz Aygün kim?İnternete bakmadan buna cevap verebilir misin?Eğer veriyorsan gerçekten helal olsun derim ama ben gerçekten Yavuz Aygün'ün kim olduğun internete bakarak buldum.

Peki kim bu Yavuz Aygün,bizim son yıllarda en kritik üç maçta 17 yaşında görev verilen yedek kalecimizmiş.

Yani eğer Esteban kümede kalma mücadelesi vereceğimiz üç maçlık süreçin başında sakatlansa,kırmızı kart görse onun yerine 17 yaşında ve benim gibi bir Trabzonsporlunun zamanında bizim yedek kalecimiz olduğunu internetten araştırarak bulduğu birine, hiç tecrübesi olmayan Alanya maçındaki Uğurcan gibi tecrübesiz bir çocuğa kalacağız.

Kadro planlamasınıda Onur yapmış !!! Tez kafası kesile !!

Peki 24. haftada operasyon geçiren Onur Kıvrak 1 ay sonra 30. haftada nasıl tekrar hem de bir vitrin maçında oynayabiliyor?
6 ay sahalardan uzak kalmamış,acil bir durum değil,Mart'ta operasyon geçirmiş,Nisan'da kaleye geçmiş.

Burada da Spor hekimliğine inceden giriş yapmışsın. Sen neymişsin be... İhtasısını merak ettim açıkcası..

Arkadaşım kusura bakma senin niyetin bozuk, seni kaale alıp yazmamak lazım ama bu seferde ben ve benim gibilerin canı sıkılıyor senin gibi yalancıların meydanda at koşturmasından dolayı.

selcuk
19.04.2018, 17:43
1. Sana da soruyorum Selçuk Mart'ta çok ciddi bir operasyon geçirip,bizi tarihimizin en kritik üç maçında 17 yaşındaki bir çocuğun yedekliğine terk eden kaptan,nasıl Nisan içinde maça çıkıyor?

2. Servet ile tartışan Burak,ona hayır diyen mi var?Peki Servet'i ve onu getiren Hocayı iki dakikada kapı önüne koyarım diyen kim ?

.

1 bu iste onurun fedakarligi, eli ayagi biraz tuttumu hemen sorumluluk alip geciyor kaleye

2. böyle bisey yok, hic bir zaman öyle bir tehdit olmadi, tam tersi burak ile serveti baristiran onur

baska bir bilgin varsa belgele bizde ögrenelim

Oğuz B.
19.04.2018, 18:53
Kıvamda ve kaynakta bir değişiklik yok. Terbiyesizlik iftira atmaktır.

Bu saatten sonra alıntı yapmaya da cevap vermeye de değmez.

Mert Oğuzlu61
19.04.2018, 19:26
sasone

Onur ''ani operasyon'' geçirmedi ki, önceki maçlara da hırsı yüzünden iğneyle zorlanarak çıkıyordu hep o dönem konuştuğumuz şeyler, ameliyatı erteleyip duruyordu. En sonunda sakatlık büyümesin kısa sürede halledilsin diye hastaneye yolladılar kaleyi Esteban'a bıraktılar. Haftalar öncesinden biliyorduk. Adam 10 yıldır kalede, kaçmak için eline çok fırsat geçti ama kaçmadı, 3-5 maç yüzünden mi kaçacaktı ? As kaleci sakatlandı doktorlar ameliyat dedi gitti hastanede yattı düzeldi geldi. Bu sürede kaleyi yedek kaleci korudu.

Şimdi as kaleci yine sakat, yine yedek kaleci eldiven giyecek. Yedek oyuncu niye var ? Maçtan kaçtı yerine ''yedek kaleci varken, ligde de hedefsiz kalmışken niye iğneyle zorlanarak çıkıyor daha büyük sorunlar çıkacak, performansını da etkiliyor'' desen tamam da maçtan kaçtı, kulüp yönetiyor, 7 yıldır başarısızlığın sorumlusu vs.. çok abartılı senaryolar. Kulüpte yıllardır yönetim ve futboldan anlayan başkan yoktu, sorun en tepedeyken Onur, Burak gibi sıradan maaşlı işçilere kafayı takmaya gerek yok. Bunlar kulübün maaşlı işçisi yaw, işçi adam kim kulüp yönetmek kim...

Soner Albayrak
19.04.2018, 20:16
Metalist takımını 3-1 yendiğimiz bir maç vardı. Kalede Onur yoktu o maç. Maç içersinde kamera bir an tribündeki Onur'u gösterdi ve maçı izleyen herkes ayağa kalkıp alkışlarla ''heeeeeeeeyyyy'' diye bağırdı. Bir oyuncu oradaki insanların gözlerinin içlerini parlatabiliyordu. Bu ve benzeri olaylar basit gelebilir ama taraftarın gözünde böyle bir yere sahip olmak hiç basit bir şey değildir.

Oruç
19.04.2018, 21:27
Bugün Onur'a atfedilen şeylerin aynısı Fatih Tekke için de yazıldı bu sayfalarda. Tarih hakikaten tekerrürden ibaret. Oyuncular değişse de zihniyet, algı hep aynı.

El Cordobes
19.04.2018, 22:04
Metalist takımını 3-1 yendiğimiz bir maç vardı. Kalede Onur yoktu o maç. Maç içersinde kamera bir an tribündeki Onur'u gösterdi ve maçı izleyen herkes ayağa kalkıp alkışlarla ''heeeeeeeeyyyy'' diye bağırdı. Bir oyuncu oradaki insanların gözlerinin içlerini parlatabiliyordu. Bu ve benzeri olaylar basit gelebilir ama taraftarın gözünde böyle bir yere sahip olmak hiç basit bir şey değildir.

Hocam yarıda kalan fb maçından sonra stad dışında polisin dağıtamadığı kalabalığı kurduğu cümlelerle ikna edip dağıtan bir adamdan bahsediyoruz. Bu adamın itibarını trabzon basınındaki tetikçilerin ortaya attığı dedikodu ve iftiralara kanıp boş boş sallayanlar aşağı çekemez. Emin ol...

sasone
20.04.2018, 00:06
TURHAN ve baki sizi muhatap alıp daha fazla seviyeyi düşürmeye gerek yok,benim için taraftar,futbolcudan daha önce gelir,sizlere gerekli bilgileri delilleri ile vererek görevimi yaptım,gerisi sizin vicdanınıza kalmış,insanlara hakaret ederek bir yere varamazsınız.

1 bu iste onurun fedakarligi, eli ayagi biraz tuttumu hemen sorumluluk alip geciyor kaleye

2. böyle bisey yok, hic bir zaman öyle bir tehdit olmadi, tam tersi burak ile serveti baristiran onur

baska bir bilgin varsa belgele bizde ögrenelim

Senin artık iyi bir eyyamcı olduğun konusunda en ufak şüphem yok,daha önce senin verdiğin bilgileri doğru kabul edip,ona göre yazardım ama sen tam bir eyyamcısın benim için,sevdiğin futbolcuları Trabzonspor'a zarar verse bile koruyorsun,en tehlikeli taraftar tipi.

Onur sağlam olursa oynarmış,peki aşağıdaki olay ne?

https://www.youtube.com/watch?v=FVpUUDjvF_Y

Onur ile Servet zaten kavgalı,konuşmuyorlar,nasıl oluyor da Burak ile Servet'i barıştırıyor?

http://www.milliyet.com.tr/trabzonspor-idmaninda-onur-kivrak-trabzonspor-2587643-skorerhaber/

@sasone (https://forum.bordomavi.net/member.php?u=38107)

Onur ''ani operasyon'' geçirmedi ki, önceki maçlara da hırsı yüzünden iğneyle zorlanarak çıkıyordu hep o dönem konuştuğumuz şeyler, ameliyatı erteleyip duruyordu. En sonunda sakatlık büyümesin kısa sürede halledilsin diye hastaneye yolladılar kaleyi Esteban'a bıraktılar. Haftalar öncesinden biliyorduk. Adam 10 yıldır kalede, kaçmak için eline çok fırsat geçti ama kaçmadı, 3-5 maç yüzünden mi kaçacaktı ? As kaleci sakatlandı doktorlar ameliyat dedi gitti hastanede yattı düzeldi geldi. Bu sürede kaleyi yedek kaleci korudu.

Şimdi as kaleci yine sakat, yine yedek kaleci eldiven giyecek. Yedek oyuncu niye var ? Maçtan kaçtı yerine ''yedek kaleci varken, ligde de hedefsiz kalmışken niye iğneyle zorlanarak çıkıyor daha büyük sorunlar çıkacak, performansını da etkiliyor'' desen tamam da maçtan kaçtı, kulüp yönetiyor, 7 yıldır başarısızlığın sorumlusu vs.. çok abartılı senaryolar. Kulüpte yıllardır yönetim ve futboldan anlayan başkan yoktu, sorun en tepedeyken Onur, Burak gibi sıradan maaşlı işçilere kafayı takmaya gerek yok. Bunlar kulübün maaşlı işçisi yaw, işçi adam kim kulüp yönetmek kim...
Mert,

Bak Onur istediği zaman istediği gibi davranabiliyor,çapraz bağları kopuk olduğu zaman bile oynamaya devam ediyormuş,kendisi diyor.

https://twitter.com/yakupgunes61/status/985982467814449152

Peki söyler misin,Trabzonspor tarihinin en kritik üç maçı öncesinde her hangi ciddi bir sakatlığı olduğu bilinmezken bir anda nasıl operasyon geçirmeye karar veriyor,yedekte 17 yaşında acemi bir çocuk bırakarak.
Oynamasın,yedekte otursun bu süreçte takımı toparlasın diye bekliyoruz ama adam 5 hafta sonra oynayabileceği basit bir operasyon için takımı bırakıp,gidiyor.

İşin tuhafı da biz bu gerçekleri yazdığımız için suçluyuz,bu bilgileri insanlara anlattığımız için Onur düşmanı oluyoruz ama morali bozuk Onur oynamıyor,o kadar para alıyor küme düşme tehlikesi olan süreçte ortada yok.

Biz bunları neden yazıyoruz?
Son 7 yılda neden sahada takım ruhu yok,neden kaptan Onur olduktan sonra ne Hocalar ne de diğer yüksek profil futbolcular kalamıyor bu takımda?
3.5 milyon Avro alıyordu,sonra 2.5milyona düşürüldü ama sabit olan kur serbest bırakılarak.

Burak,Onur ve bir kaç kişi şu anda kulübü çiftliğe çeviriyor,buna dur denilsin,kulüp ortamı bu karakterdeki futbolculara bırakılırsa huzur kalmaz,diğer futbolcular bunu söylemez ama performans da alamazsın.
Bazı futbolcular oynatılmıyor,buna Onur ve tayfası karar veriyor.
Yabancılar da dertli.
Bunlar gerçek,kulübün içini bilenler anlatsın.Servet Çetin ayrıldıktan sonra inanıyorum ki çok şey anlatır.

TURHAN
20.04.2018, 00:15
sasone

Senin ihtisasın ne kardeşim ?

Hayır eğitimin yoksa bir nebze kabul edilebilir bu yazıların, eğitimsiz cahil der geçeriz.

Ha varsa bir ihtisasın o zaman iş vahimleşir. Demek ki eğitilemez bir durumdasın.

Hala milletin hafızası ile dalga geçer gibi kanıt ! olarak doğruluğu ispatlanmamış ve sonrasını bilmediğin gazete haberleri ile algı yürütüyorsun.

Burası senin algı yürüteceğin yer değil kardeşim.

Hadi başka kapıya!

Mert Oğuzlu61
20.04.2018, 00:50
Mert,

Bak Onur istediği zaman istediği gibi davranabiliyor,çapraz bağları kopuk olduğu zaman bile oynamaya devam ediyormuş,kendisi diyor.

https://twitter.com/yakupgunes61/status/985982467814449152

Peki söyler misin,Trabzonspor tarihinin en kritik üç maçı öncesinde her hangi ciddi bir sakatlığı olduğu bilinmezken bir anda nasıl operasyon geçirmeye karar veriyor,yedekte 17 yaşında acemi bir çocuk bırakarak.

Sakat sakat oynuyor diye o dönem çok eleştiri alıyordu, ameliyat olsun dönsün yorumları yapılıyordu bizim için lig zaten bitmişti. Tıbbi konular bunlar bilgim yok ama Onur ameliyat olmadan sahaya çıktığı her maç kumar oynuyordu, ağrısı sızısı yüzünden de hal hareketlerinden de anlaşılıyordu.

Tamam oynamadı, Esteban'ın da başına bir iş gelme olasılığına karşı sezon sonuna kadar kulübede bekledi ve sezon sonunda ameliyat oldu diyelim... Bunu yapabilir miydi işin teknik kısımlarını bilmiyorum, adam o halde antrenmana çıkabilir miydi, doğru düzgün çalışabilir miydi, sağlık problemleri başına iyice dert olur muydu ? Bilmediğim için bir şey diyemiyorum. Sonuçta kaleyi 17 yaşında genç kaleciye de bırakmadı Esteban'a bıraktı. Aslında kısa bir süreçten bahsediyoruz, 5-6 hafta uzak kaldı tekrar döndü. Sen ya Esteban'a da bir şey olsaydı o zaman ne olacaktı diye kızıyorsun ona bir şey diyemem, evet Esteban da sakatlansa sıkıntı olabilirdi.

selcuk
20.04.2018, 02:16
<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->
Onur sağlam olursa oynarmış,peki aşağıdaki olay ne?

https://www.youtube.com/watch?v=FVpUUDjvF_Y

Onur ile Servet zaten kavgalı,konuşmuyorlar,nasıl oluyor da Burak ile Servet'i barıştırıyor?

http://www.milliyet.com.tr/trabzonspor-idmaninda-onur-kivrak-trabzonspor-2587643-skorerhaber/

verdigin haberde bile ufak tartismanin sonrasi hemen barisildigi yaziliyor, sana kalsa konusmuyorlar

ama bu iddialara bir belge sunmuyorsun

sota zamanindaki durumda ortada, onurun belki o zaman fiziksel bir engeli yoktu ama ona iho ve hurmanin onu zorlan satmaya calismasi yüzünden psikolojik ne durumda oldugunu hepimiz biliyoruz

istedigin kadar olaylarin icinden cimbizla isine gelenleri ayikla, sonucta burda herkesin bütün resmi gördügü ortada

ben sevdigim oyunculari savunuyorum demek, yeri geldiginde estebani bile savundum
hepsinide belgelerim, yazdiklarimiz silinmiyor

bu beni sucladigin monoton eyyamcilik senin uzmanlik alanin, istedigin kadar dön gercek ortada

ben her zaman sadece haklinin yanindayim

Courage
20.04.2018, 23:43
Geçmiş olsun Kaptan.

Gören göz , işiten kulak senin değerini biliyor gerisini sallamaman lazım tez zamanda aramızda olabilmen ümidiyle ....

sasone
21.04.2018, 00:09
verdigin haberde bile ufak tartismanin sonrasi hemen barisildigi yaziliyor, sana kalsa konusmuyorlar

ama bu iddialara bir belge sunmuyorsun

sota zamanindaki durumda ortada, onurun belki o zaman fiziksel bir engeli yoktu ama ona iho ve hurmanin onu zorlan satmaya calismasi yüzünden psikolojik ne durumda oldugunu hepimiz biliyoruz

istedigin kadar olaylarin icinden cimbizla isine gelenleri ayikla, sonucta burda herkesin bütün resmi gördügü ortada

ben sevdigim oyunculari savunuyorum demek, yeri geldiginde estebani bile savundum
hepsinide belgelerim, yazdiklarimiz silinmiyor

bu beni sucladigin monoton eyyamcilik senin uzmanlik alanin, istedigin kadar dön gercek ortada

ben her zaman sadece haklinin yanindayim

Ne haklısından yanasın?

Onur,çapraz bağları koptuğu biliyor ve geçen yıl amaçsız bir ligde ameliyat olmuyor ama küme düşme ile karşı karşıya olduğumuz bir süreçte 5 hafta içinde iyi olacak kadar basit bir operasyon için kayboluyor ortadan.
Bana Onur daha ne zaman lazım olur ki?Benim en kritik dönemimde sorumluluk almaktan kaçan bir korkak değil mi şimdi?
Trabzonspor tarihinin belkide gerçek manada en hayati süreçlerinden birinde ortadan kaybolan birini sorgulamaktan bile korkan insanlar haktan,hukuktan ne anlar?

Yedekte 17 yaşında toy bir çocuğu bırak,kaç sonra ben bu takım için her türlü fedakarlığı yaptım duygusallığı ile ne kadar ergen varsa peşinde sürükle.
Ve bu kafalarla Trabzonspor kurtulacak öyle mi?Ya siz daha yaşanan sürecin ciddiyetinde bile olmayan kişilersiniz,al o maçın linkini veriyorum bir oku istersen.

https://forum.bordomavi.net/showthread.php/52420-STSL-25-Hafta-Trabzonspor-1-0-Mersin-İdman-Yurdu-l-Maç-Sonucu

Boşuna demiyorlar kurt kışı geçirir ama yediği ayazı unutmaz diye,benim için Trabzonspor maçlarını izlediğim en stresli üç maç belki de,çünkü ortada ne takım,ne Hoca ne de başkan vardı.
Bu süreçte takımı toparlaması gereken kişi ise maç ve antremanda sakatlık geçirmeden bir anda acil operasyon olası geliyor.

Ya kardeşim Allah aşkına düşün şu takımın yakasından,ortalama eğitimi olan biri şu Onur'un konuşma,hal ve hareketlerinden nasıl bir ergen olduğunu,tam bir üç kağıtçı olduğunu,taraftara oynadığını anlar,Burak ile kanka olan biri işte,kafasına göre Burak'a kaptanlık teklif eden,Fb maçında formayı yere bırakıp,giden bir ergeni başımıza kral yaptılar.

Servet ile de barışmışlar diye savunuyorsun bir de,demiyorsun ki ya bu Onur neden her Hoca veya yardımcısı ile takışıyor,neden o kaptan olduktan sonra takım ruhu yok,sorunlar bitmiyor?

Bir de kalkmış haktan hukuktan bahsediyor.

selcuk
21.04.2018, 00:22
Ne haklısından yanasın?

Onur,çapraz bağları koptuğu biliyor ve geçen yıl amaçsız bir ligde ameliyat olmuyor ama küme düşme ile karşı karşıya olduğumuz bir süreçte 5 hafta içinde iyi olacak kadar basit bir operasyon için kayboluyor ortadan.
Bana Onur daha ne zaman lazım olur ki?Benim en kritik dönemimde sorumluluk almaktan kaçan bir korkak değil mi şimdi?
Trabzonspor tarihinin belkide gerçek manada en hayati süreçlerinden birinde ortadan kaybolan birini sorgulamaktan bile korkan insanlar haktan,hukuktan ne anlar?

Yedekte 17 yaşında toy bir çocuğu bırak,kaç sonra ben bu takım için her türlü fedakarlığı yaptım duygusallığı ile ne kadar ergen varsa peşinde sürükle.
Ve bu kafalarla Trabzonspor kurtulacak öyle mi?Ya siz daha yaşanan sürecin ciddiyetinde bile olmayan kişilersiniz,al o maçın linkini veriyorum bir oku istersen.

https://forum.bordomavi.net/showthread.php/52420-STSL-25-Hafta-Trabzonspor-1-0-Mersin-İdman-Yurdu-l-Maç-Sonucu

Boşuna demiyorlar kurt kışı geçirir ama yediği ayazı unutmaz diye,benim için Trabzonspor maçlarını izlediğim en stresli üç maç belki de,çünkü ortada ne takım,ne Hoca ne de başkan vardı.
Bu süreçte takımı toparlaması gereken kişi ise maç ve antremanda sakatlık geçirmeden bir anda acil operasyon olası geliyor.

Ya kardeşim Allah aşkına düşün şu takımın yakasından,ortalama eğitimi olan biri şu Onur'un konuşma,hal ve hareketlerinden nasıl bir ergen olduğunu,tam bir üç kağıtçı olduğunu,taraftara oynadığını anlar,Burak ile kanka olan biri işte,kafasına göre Burak'a kaptanlık teklif eden,Fb maçında formayı yere bırakıp,giden bir ergeni başımıza kral yaptılar.

Servet ile de barışmışlar diye savunuyorsun bir de,demiyorsun ki ya bu Onur neden her Hoca veya yardımcısı ile takışıyor,neden o kaptan olduktan sonra takım ruhu yok,sorunlar bitmiyor?

artik pes diyorum

kafana göre olaylari kurgula

En azından şunu de,bu konuda haklı olabileceğin kadar elinde veri var,takımımız için doğru olması gereken neyse o yapılsın.
Hala kurgu diyorsun,kardeşim en azından 'acaba' diyebilmeniz için ne yapabilirim?

Onur varken bu takımda birlik,bütünlük ve hedefe yürüme var mı?Onur takımda gücü eline aldığı günden beri bu takım en olmadık anlarda bir anda sorunlar yaşamıyor mu?
Biz adeta ergen bir çocuğun gönlünü yapmak,onu nazlamak zorunda kalmıyor muyuz?
Hocaların otoritesini Onur sarsmıyor mu?Yönetimleri zora sokmuyor mu?

Tamam ben yine kurgulayıcı olayım da siz de en azından bir gariplik var deyin yani,el insaf.

sana kurgu kitap yazari olmayi tavsiye ederim

cok basarili olacaginiza tamamen inaniyorum

sasone
21.04.2018, 00:28
artik pes diyorum

kafana göre olaylari kurgula
En azından şunu de,bu konuda haklı olabileceğin kadar elinde veri var,takımımız için doğru olması gereken neyse o yapılsın.
Hala kurgu diyorsun,kardeşim en azından 'acaba' diyebilmeniz için ne yapabilirim?

Onur varken bu takımda birlik,bütünlük ve hedefe yürüme var mı?Onur takımda gücü eline aldığı günden beri bu takım en olmadık anlarda bir anda sorunlar yaşamıyor mu?

Tamam ben yine kurgulayıcı olayım da siz de en azından bir gariplik var deyin yani,el insaf.

Mustafa YILMAZ
21.04.2018, 14:20

bu rüyayı ne zaman gördün ?

şu başlığı bari kirletmeyin ONUR başlığı var zaten oraya yeterince kustunuz ama burası geçmiş olsun kaptan yeri

HOPA'LI TS'Lİ
21.04.2018, 23:46
Hala çok üzücü o anları unutamıyorum
Sensiz olmaz çabuk dön, geçmiş olsun Onur

muratt
22.04.2018, 13:45
Ne haklısından yanasın?

Tamamen kulaktan dolma yalan-yanlış dedikodu vari bilgilerle bir takımın kaptanına bu kadar haksızlık yapılır herhalde. Eskiden köydeki kahvedeki cahil muhabbetten kaçmak için buraya gelir iki mantıklı yorum okurdum, şimdi artık mantıklı yorumlar için köydeki kahveye dönsem daha iyi olacak. BMN'e eskiden girdiğimde uzun süre kalır yazar eder tartışırdım, şimdi en fazla 3-5 yorum okuyabiliyorum.

Onur'a geçmiş olsun bu arada. Keşke takımdaki tüm futolcular onun gibi olsa.

muratt
22.04.2018, 13:50
Onur hatalı gol yiyebilir, bu yüzden eleştirilebilir. Bence eleştirilmeli de, son iki sezondur Trabzonspor'daki en kötü dönemini yaşıyor. İyi bir kalecinin 40 yaşlarına kadar oynayabilme potansiyeli olduğunu düşünürsek benim Onur'dan hala beklentim büyük. Kendisine iyi bakıp toparlayabilir. Yine de eleştirileri haksız yapmaz bu durum, Onur son iki sezonda kötü.

Bu olayın realitesi. Bu tartışılır, doğru bulursunuz yanlış bulursunuz. Saygı duyarım.

Ama Onur'un karakterine, iyi niyetine laf edildiği zaman kimse saygı beklemesin kusura bakmayın. Göz göre göre Trabzonspor'un kaptanına, şu anki kadro içindeki en Trabzonspor ile özdeşleşmiş futbolcusuna kimsenin bu şekilde hakaret etmesine sessiz kalamayız.

Hakareti (ima dahi olsa) de hoş görüp eleştiri ile aynı yere koyan BMN yönetimi de bu konuyu biraz düşünmeli artık. Trabzonspor futbolcusuna hakaret her geçen gün daha kolay ve daha moda oluyuor burada.