PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 29. Hafta l Osmanlıspor 3 - 3 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3

Timur Bey
07.04.2018, 18:13
Seriye devam.

Saldır fırtınam.

Fatih Çelik
07.04.2018, 18:15
Rızasız İNŞALLAH.

DeAgLeMaNyAq
07.04.2018, 18:15
Onazi'nin sakatlanmasının üstüne Okay'ın cezası iyi olmadı. Sosa takıma döneceğinden muhtemelen orta sahada Kucka ile ikisi olacak gibi duruyor fakat bu fazlasıyla yumuşak kalabilir.

Avrupa hedefi önünde 1.aşamayı geçtik 2.aşama 15 gün sonra Sivas'a karşı olacak. Osmanlı maçıyla birlikte onu da galibiyetle tamamlarsak kalan 4 haftada en kötü 2 galibiyet, büyük ihtimalle bizi 5.yapacak. Çünkü Sivas'ın FB, Başakşehir ve BJK ile, Kayseri'nin Başakşehir ve BJK ile, Göztepe'nin de BJK ve GS ile çok zor maçları var..

angraf
07.04.2018, 19:34
5.liği bu maçı alırsak bırakacağımızı düşünmüyorum, hatta fenere yaklaşıp geçebilirizde kayıp yaşarsa. ama bence bu seneyi 5. bitiririz. Avrupaya ön eleme oynamaya gideriz.

Doğukan Uçan
08.04.2018, 10:05
en zor maçımız budur

memozcan
08.04.2018, 11:41
Onazi'nin sakatlanmasının üstüne Okay'ın cezası iyi olmadı. Sosa takıma döneceğinden muhtemelen orta sahada Kucka ile ikisi olacak gibi duruyor fakat bu fazlasıyla yumuşak kalabilir.

Avrupa hedefi önünde 1.aşamayı geçtik 2.aşama 15 gün sonra Sivas'a karşı olacak. Osmanlı maçıyla birlikte onu da galibiyetle tamamlarsak kalan 4 haftada en kötü 2 galibiyet, büyük ihtimalle bizi 5.yapacak. Çünkü Sivas'ın FB, Başakşehir ve BJK ile, Kayseri'nin Başakşehir ve BJK ile, Göztepe'nin de BJK ve GS ile çok zor maçları var..
kayserispor ligi tamamen bırakmış.. hoca değişikliği yaşamadıktan sonra kıpırdanma beklemiyorum.. sivas ise çok daha motive durumda..

rıza hoca haftalar öncesinden kayseri ve sivas maçımız içerde diyordu.. tam onun dişine göre rakipler.. bu aşamadan sonra bırakmayız diye düşünüyrum..

selcuk
08.04.2018, 17:52
son 6 macida almamiz süpriz olmaz

rahat fikstürümüz var

ÖmürKaradeniz61
08.04.2018, 18:49
5. olan avrupa elemelerine gidemiyor ki yanlış mı biliyorum?

selcuk
08.04.2018, 18:50
5. olan avrupa elemelerine gidemiyor ki yanlış mı biliyorum?

akhisar kupayi alirsa haklisin

zafercalikoglu
08.04.2018, 19:33
yusuf ve apodan sonra ,defansa da genc ve iyi bir isim lazım,ugur bu takımda ancak iyi yedek olur, seneyede takımda yusuf ve apo ile birlikte 3 tane daha Trabzpnlu görmek istiyorum,
ebrar ve sefa gibi

Semih58
08.04.2018, 20:37
Maç bileti ne zaman satışa çıkar ?

adiloş bebe
08.04.2018, 20:59
Az önce fb-osmanlı maçını izledim osmanlı hiçbir şey oynamadı. Serdar’ı kitledinmi hiç birşey yapamazlar gibi.

Soner Albayrak
08.04.2018, 21:03
Çok kötü takım. Yenemezsek ayıp.

Gökhan Balcı
08.04.2018, 21:10
İlk yarı 0 ikinci yarı 2.

Berke6198
08.04.2018, 21:41

Kucka-Abdülkadir, önlerinde Yusuf şeklindeki bir kurgu orayı fazlasıyla kotaracaktır diye düşünüyorum ancak Sosa geri döndüğü için hocadan böyle bir hamle gelmez.

Doğukan Uçan
09.04.2018, 00:09
maçla ilgili zor demiştim ama dandik bir takım bunlar

Yiğit Gayretli
09.04.2018, 08:38

Abdülkadir'in gerçek mevkisi merkez orta saha olduğu için onu oraya çekmek mantıklı olabilir. Hem hırslı, hem çok koşuyor hem de son dönemlerde belden altı gerçekten çok kuvvetlenmiş ve dengesi iyi gözüktü.

Özellikle Kayseri maçında attığı golde vücudunu koyuş şekli ve sarsılmadan topu orada sökmesi çok zor bir iş. Aktif futbol oynamış kişiler ne demek istediğimi gayet iyi anlayacaktır.

Şu formasyon maçı bize getirir;

------------------Kucka----------------
----------Abdülkadir--------------------
Sosa-------------Yusuf----------Olcay/Castillo
---------------Burak---------------------

Ali İhsan
09.04.2018, 08:50
Osmanlı ve Bursa düşmeye en yakın takımlar

Geçen seneki gibi saçmalıklarla uğraşmak istemiyorsak ikisini de yenmeliyiz

Osmanlı Karabük ayarında bi takım

Bu saatten sonra geçen sene yaptığımız gibi Avrupaya gitmeyelim saçmalığı yapmazsak 5.lik banko bizde

Sivas Kayseri Göztepe üçü deligi bıraktı

ilelebeTS
09.04.2018, 13:43
Ne Abdülkadir ne de Sosa, Rıza varsa Bero oynar.

Mert M.
09.04.2018, 14:01
R. Çalımbay, bence, seneye de takımın başında kalmak istiyorsa mecburen Ağaoğlu'nun saha içi politikasını desteklemeye mecbur olacaktır ve bu nedenle ligin kalan zamanlarında Yazıcı ve Abdülkadir'in haricinde kadroda bulunan diğer gençlerimize de süre vermek zorunda kalacaktır.

Hakan
09.04.2018, 21:59
Kucka rakibi karşılayan bir adam değil.Abdülkadir merkezde oynayacaksa yanında arkasını toplayacak Okay olmalı.O da cezalı zaten.
Kuco'nun rakip ceza sahasından yaylana yaylana gelişini çokça görmüşüzdür :)

Arda'
09.04.2018, 22:55
Osmanlının son şansları artık düşmemek için puan kaybı muhtemel bu maçta bence.

Berke6198
09.04.2018, 23:05
Zor maç. Osmanlıspor düşme refleksiyle üstümüze gelecektir. Bizse Rıza Çalımbay'ın hastalıklı futbol mantalitesi ile topu rakibe verip geri çekileceğizdir muhakkak.

Bu maçta Abdülkadir-Kucka orta sahasını denemeliyiz. Hoca denemeyecektir ancak denemeliyiz. Sosa'yı yedeğe çekip forvet arkası olarak Yazıcı'ya şans vermeliyiz.

Elimde olsa Damdoy'a şans verir, Yusuf'un da gol atma ihtimalini artırmak isterdim ancak başımızdaki teknik direktörümsü insan tüm ipleri Burak'a vermiş durumda.

artvints
10.04.2018, 00:15
..................onur
.kamil...uğur.....hubocan....novak
................onazi
.......ömür.........sosa.......olcay
...........yazıcı......burak

hanzale
10.04.2018, 01:00
Bjk- Başakşehir- Gs maçlarından 9 puan çıkarsaydık neler olurdu neler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ahmet Kara
10.04.2018, 01:05
Bjk- Başakşehir- Gs maçlarından 9 puan çıkarsaydık neler olurdu neler

bşk 56 gs 54 fb 54 ts 54 bjk 53

böyle bir tablo olurdu. bu sene o kadar saçma puanlar kaybettik ki, üzülmemek elde değil.

erenslash
10.04.2018, 01:52
ne oldu ben ne dedim? geçen hafta gs babayı alır dedim
daha bugünden aldı ne şampiyonluğu hehe
gs şampiyon olamaz :D daha bizden sonraki ilk maçlarında puan kaybettiler
zırdavatlar fikstürleri devam ediyor bu sene şampiyon başak veya bjk olur
biz salaklığımıza doyamayalım kafayı kullansaydık transfer olsaydı ve rıza hoca olmasaydı bu takımın başında yabancı kaliteli bi hoca olsa ikinciliğimiz garanti olurdu

Şanlı SanMarino
10.04.2018, 03:28
Onur
Pereira-Hubocan-Novak-Kamil
Kucka-Onazi
Abdülkadir-Sosa-Yusuf
Burak

= 3 puan HO.

İ. SARAL
10.04.2018, 08:36
..................onur
.kamil...uğur.....hubocan....novak
................onazi
.......ömür.........sosa.......olcay
...........yazıcı......burak

Sosa; relax takılıp, sağa sola artistlik pas denemelerini bırakıp artık skora katkı yapar umarım.

Mehmet BAŞ
10.04.2018, 09:03
Kayserispor maçında Burak'ın oyuncu değişikliğine müdahale ettiği haberleri sizce doğru mu?
Yani Mustafa Akbaş girecekken Uğur'un oyuna alınmasını istediği doğru mu? Rıza bu kadar mı ezik?
Yani ne kadar eleştirsem de Rıza'nın Burak'ı işine karıştıracağını düşünemiyorum. Bu kadar da yapmaz sanırım.
Bir yerel gazetede haberi okudum fakat pek inanmak istemedim. Bu konuda net bir bilgisi olan var mı? Bu olayın aslı var mı?
Eğer ki bu olay gerçekse Trabzonspor adına vah vah diyorum. Zira çok sıkıntılı bir durum!

Mehmet BAŞ
10.04.2018, 09:07
Bence Rıza Çalımbay, Osmanlıspor maçına sakat ve cezalılar hariç aynı kadro ile çıkacaktır.
Savunmada Uğur mu olur yoksa Mustafa mı olur bilemedim. Ama bence Mustafa olmalı! Osmanlı'da hızlı oyuncular var.
Umarım kazanırız.

bkandil
10.04.2018, 09:16
Kayserispor maçında Burak'ın oyuncu değişikliğine müdahale ettiği haberleri sizce doğru mu?
Yani Mustafa Akbaş girecekken Uğur'un oyuna alınmasını istediği doğru mu? Rıza bu kadar mı ezik?
Yani ne kadar eleştirsem de Rıza'nın Burak'ı işine karıştıracağını düşünemiyorum. Bu kadar da yapmaz sanırım.
Bir yerel gazetede haberi okudum fakat pek inanmak istemedim. Bu konuda net bir bilgisi olan var mı? Bu olayın aslı var mı?
Eğer ki bu olay gerçekse Trabzonspor adına vah vah diyorum. Zira çok sıkıntılı bir durum!

Haberin doğruluğunu bilmiyorum fakat tribünde, Onazi için değişiklik yapılsın uyarısı verildiğinde Burak'ın yedek kulübesinin önüne gelerek Rıza Hoca ile bir şeyler konuşup, sonra ikilinin okeyleşip Burak'ın sahaya döndüğünü gördük. Muhtemelen haberler de bu konuşmadan dolayı çıkmıştır.

Faik Yılmaz
10.04.2018, 09:34

Burak klübeye geldiğinde Uğur zaten soyunmuştu oyuna girmeye hazırdı.....

Resmi bile var.....

Her habere inanamamak lazım dostum.....

Gökhan Balcı
10.04.2018, 09:41

Resmi bile var.....

Erdal hoş epey emin bir şekilde doğruluyordu sanki bunu? Gazetelerden değil de başka bir yerden başka bir şey öğrenmiş gibi. Hani kimse Burak böyle şey yapmaz demiyor bence bütün problem bu

Gökhan Balcı
10.04.2018, 09:41

Resmi bile var.....

Erdal hoş epey emin bir şekilde doğruluyordu sanki bunu? Gazetelerden değil de başka bir yerden başka bir şey öğrenmiş gibi. Hani kimse Burak böyle şey yapmaz demiyor bence bütün problem bu

Faik Yılmaz
10.04.2018, 09:48

Bilmem valla ben resmini gördüm Burak klübeye geldi evet ama geldiğinde Uğur eşofmanlarını çıkarmış forma ve şortuyla oyuna girmeye hazırdı......

Faik Yılmaz
10.04.2018, 09:49

Bilmem valla ben resmini gördüm Burak klübeye geldi evet ama geldiğinde Uğur eşofmanlarını çıkarmış forma ve şortuyla oyuna girmeye hazırdı......

Gökhan Balcı
10.04.2018, 10:21

Doğru olabilir abi bilemiyorum beni de ilgilendiren olayın olabilme ihtimali. Otorite boşluğu. Bir futbolcu hocasına saygı duymuyorsa bile başkanın bu hiyerarşik düzeni sağlaması gerekir.

Faik Yılmaz
10.04.2018, 10:43
Doğru olabilir abi bilemiyorum beni de ilgilendiren olayın olabilme ihtimali. Otorite boşluğu. Bir futbolcu hocasına saygı duymuyorsa bile başkanın bu hiyerarşik düzeni sağlaması gerekir.

Orası öyle.....

Anladığım kadarıyla Rıza Hoca şafak sayıyor.....

Onun içinde pek fazla takımla o anlamda ilgilenmiyor....

hanzale
10.04.2018, 11:01

öncesinde Mustafa soyunmuştu maçı izlerken çok iyi hatırlıyorum

Mehmet BAŞ
10.04.2018, 16:29

Resmi bile var.....

Teşekkürler Faik Hocam. Ben de Rıza Hocanın bu kadarına göz yumacağını sanmıyordum. Yummamıştır.

emrahtuna
10.04.2018, 18:36
kaç puanımız var. 45 şimdi kaçan puanlara bakalım..alanya faciası 3-4.. 3 puan...konya orta sahadan frikik..2 puan..göztepe beto devleşti..2 puan..gençlerbirliği uğurun penaltı 2 puan..fener maçını da saysak 2 puan.. geri kalanları hadi hakettik diyelim..topla abi 11 puan..koy 45 in üstüne 56...şimdi çok farklı şeyler konuşuyorduk.. ah ulan ahh..

Şanlı SanMarino
10.04.2018, 19:25
Alanya, Göztepe ve Malatya maçları yaşanmasa 54 puan ile şampiyonluk potasında olacaktık.

İnanılır gibi değil..

Şanlı SanMarino
10.04.2018, 19:27
Hoca da oyuncu değişikliğinden vazgeçmiş olabilir. Oyuncunun da anlık ağrısı veya iyi hissetmeme durumu olabilir.

Bu tarz saçma sapan şeylere inanmak için ahmak olmak gerekir. Ortada deneyimli bir hoca ve takımın lider oyuncusu var. Yendin mi? Yendin! Geçti gitti o gün. Yarına bak.

Bizim andavallar her seferinde takılacak bir halt buluyor.

lazminator61
11.04.2018, 11:18
Alanya, Göztepe ve Malatya maçları yaşanmasa 54 puan ile şampiyonluk potasında olacaktık.

İnanılır gibi değil..

ona bakarsan, son saniye karabükte sosanin frikiki gol olsa +2
konyaya karsi son saniyede gol yemesek +2
genclere karsi penaltiyi atsa ugur +2
burak 1:1 volkana karsi atsa skor 2:0 olucakti +2
göztepe kalecisi panther kesilmeseydi +2
sen düsün gerisini :D

lazminator61
11.04.2018, 11:20
artik geriye bakmak yok, kazan 5inci ol avrupaya git artik !! Euro oldu 5 tl inanilmaz para kayna Avrupa kupasi !!!! Arti oyuncu satmak icin cok iyi. Arti prestige kazanmak icin isim yapmak icin yapancilar yine trabzonu tamasi icin avrupaya gitmeliyiz !!!

Faik Yılmaz
11.04.2018, 11:28
Maddi durumumuz göz önünde bulundurulursa her maçımızın önemi bir kat daha fazla artmıştır.....

Bu yüzden canımızı dişimize takarak her maçımızı kazanmalıyız

Sezonunda Galibiyet primi 670.000 Dolar , Beraberlik primi 335.000 Dolar olarak belirlendi.

2017 2018 Yılı süper liğ şampiyonu olan takım tam 8 milyon 900 bin dolar ödenecek. 2018 yılında Süper liği 2. bitiren takım ise 7 Milyon 200 Bin dolar prim alacak. Üçüncü takım ise 5 Milyon 340 Bin dolar Dördüncü takım ise 3 Milyon 500 bin dolar beşinci olarak takım ise 1 milyon 700 bin dolar kasasına koyacak.

ÖmürKaradeniz61
11.04.2018, 12:42

Doğrudur inanılmayacak bir haber değil çünkü burası 3.sınıf futbol takımı Trabzonspor.Burda burak uğuru oyuna sokar,onur uğurun sözleşmesini uzattırır.Bunlar olabilecek doğal şeyler bizim gibi vasat takımlarda.

İsa Gündoğdu
11.04.2018, 13:01
şöyle bi hayalim var

...............................onur............... ...................

.......pareria..........akbaş.............novak... .............

yusuf.......abdulkadir......onazi.....okay........ ...olcay

............burak.................rodaega......... ...............

okay gerekirse defansı 4 ler deplasmanda son anlarda kapanırken
olcay giderse castillo tarzı bi adam iş yapar beyni olacak ve adam kovalayacak
burak giderse duvar olabilecek pres yapacak ve şut atabilecek bi forvet lazım olur
akbaş sakatlanırsa hubocan oynar

UĞUR DURTAŞ
11.04.2018, 14:23
her hafta aynı hikaye....
hafta içi yapılan ilk 2 veya 3 antremana burak nedense çıkamıyor!
geçen haftada aynı şeyleri yazmıştım,
sakatsa oynatmayacaksın.sağlamsa takımla birlikte çıkacak antremanlara.
resmi maçlarımızdan 1 veya 2 gün önce çıkıyor antremana
maçta direk 11'de sonra burak niçin yürüyerek top oynuyor.
ben hoca olayım,antreman kaçırmayan adamı oynatırım.
antremana çıkmayan,yürüyen oyuncuyu değil.
bugün günlerden çarşamba hala burak yok.

adiloş bebe
11.04.2018, 15:59
her hafta aynı hikaye....
hafta içi yapılan ilk 2 veya 3 antremana burak nedense çıkamıyor!
geçen haftada aynı şeyleri yazmıştım,
sakatsa oynatmayacaksın.sağlamsa takımla birlikte çıkacak antremanlara.
resmi maçlarımızdan 1 veya 2 gün önce çıkıyor antremana
maçta direk 11'de sonra burak niçin yürüyerek top oynuyor.
ben hoca olayım,antreman kaçırmayan adamı oynatırım.
antremana çıkmayan,yürüyen oyuncuyu değil.
bugün günlerden çarşamba hala burak yok.

eğer durum böyleyse rodallega kızmakta sonuna kadar haklı.

Bedri Sertkaya
11.04.2018, 16:04
Onazi sakat hacım.

Sosa; relax takılıp, sağa sola artistlik pas denemelerini bırakıp artık skora katkı yapar umarım.

tristram
11.04.2018, 16:04
sene basindan beri burak denen sahtekar ikiyuzlu istedigi gibi at kosturuyor..bu sene castillo ve roda gibi iki tane adamdan faydalanamamizin ana nedeni burak denen virustur.dogru duzgun idmana cikmaz,cikar yonetime ayar verir,teknik direktorun isine karisip kadroyu istedigi gibi olusturur vss...trabzonspor'u bir tane istanbul yalamasina oyuncak edenlerin allah bin belasini versin..muharrem usta,ersun yanal,riza calimbay..adam degilsiniz.

Bedri Sertkaya
11.04.2018, 16:06
Erdal Hoş pek hoş dememiş o zaman. Hoşlanmıyorum bu Erdal Hoş ağabeyin bazı boşlarından :) Burak'ı da pek sevmem.

Bedri Sertkaya
11.04.2018, 16:08
Tristram tanışalım hacım. BMN Ankara'da pek görmedim seni sanırım. Dediklerin doğru.Burak yine 3 büyük takıma satar bizi parasını alamadığı anda...

sene basindan beri burak denen sahtekar ikiyuzlu istedigi gibi at kosturuyor..bu sene castillo ve roda gibi iki tane adamdan faydalanamamizin ana nedeni burak denen virustur.dogru duzgun idmana cikmaz,cikar yonetime ayar verir,teknik direktorun isine karisip kadroyu istedigi gibi olusturur vss...trabzonspor'u bir tane istanbul yalamasina oyuncak edenlerin allah bin belasini versin..muharrem usta,ersun yanal,riza calimbay..adam degilsiniz.

gurur6134
11.04.2018, 16:09
Zor mac osmanlinin bu maci kaybetme luksu yok..okay onazi yok yerine koy batuhani oynasin kuckanin yaninda hoca oylede yok boylede..

Gökhan Balcı
11.04.2018, 16:19
Erdal Hoş pek hoş dememiş o zaman. Hoşlanmıyorum bu Erdal Hoş ağabeyin bazı boşlarından :) Burak'ı da pek sevmem.

durduk yere gerginlik çıkartacak veya boş yapacak bir adam gibi de durmuyor bence. dillendirilmesi belki tartışılabilir ama görüntüler ortadayken üzerini kapatmanın hayırlı bir şey olmadığını düşünmüş olabilir

Berkan
11.04.2018, 22:26
istanbuldan varmı organizasyon ?

Şanlı SanMarino
12.04.2018, 05:38
Onazi ve Okay yok. Batuhan da sakat.

Onur
Kamil-Uğur-Hubocan-Novak
Kucka-Sosa
Abdülkadir-Yusuf-Olcay
Burak

Bu kadro oynayacaktır.

Yiğit Gayretli
12.04.2018, 08:22
istanbuldan varmı organizasyon ?
Deplasman biletleri kaynama noktasına erişmiş sudan daha hızlı buharlaştığı için olamıyor.

Yapanlar nasıl yapıyor, merak konusu...

Gökhan Balcı
12.04.2018, 09:23
Onazi ve Okay yok. Batuhan da sakat.

Onur
Kamil-Uğur-Hubocan-Novak
Kucka-Sosa
Abdülkadir-Yusuf-Olcay
Burak

Bu kadro oynayacaktır.

Onazi yoksa oraya sosayı koymaz rıza hoca. Çok büyük ihtimalle Olcay oynar. Solda da bero oynar.

Berkan
12.04.2018, 11:14
Deplasman biletleri kaynama noktasına erişmiş sudan daha hızlı buharlaştığı için olamıyor.

Yapanlar nasıl yapıyor, merak konusu...

Takım bu haldeyken son güne kadar bilet bulunur diye düşünmüştüm :D

Yiğit Gayretli
12.04.2018, 11:25
Takım bu haldeyken son güne kadar bilet bulunur diye düşünmüştüm :D

Fark etmiyor kardeşim. Bu düzeni de değiştireceğiz ama merak etme.

hakankurt1967
12.04.2018, 11:32
Fark etmiyor kardeşim. Bu düzeni de değiştireceğiz ama merak etme.

Maç bildirileri tükendi mi?

İ. SARAL
12.04.2018, 12:00
---------------------------Onur-------------------------------

Kamil----------Uğur--------------Hubocan-----------Novak

---------------Olcay-------------Kucka--------------------

Abdülkadir----------Yazıcı---------------------Castillo

-------------------Burak------------------------

selcuk
12.04.2018, 12:11
---------------------------Onur-------------------------------

Kamil----------Uğur--------------Hubocan-----------Novak

---------------Olcay-------------Onazi--------------------

Abdülkadir----------Yazıcı---------------------Castillo

-------------------Burak------------------------

onazi sakat degil mi?

İ. SARAL
12.04.2018, 12:16
onazi sakat degil mi?

Kucka olacaktı. :)

adiloş bebe
12.04.2018, 12:17
Onazi ve sosa sakatlıklarından dolayI oynamayacak. Okay-bero- yusuf üçlüsünün oynayacağını düşünüyorum.

selcuk
12.04.2018, 13:07
Kucka olacaktı. :)

sasirttin, batuhan olmasin o

ilelebeTS
12.04.2018, 13:13
Orta saha Kucka-Bero olur. Bero oynamazsa ya Olcay ya da Kamil'i oynatır orada Rıza efendi.

Ozan Yılmaz
12.04.2018, 13:21
Süper Lig 29. hafta karşılaşmalarını yönetecek olan hakemler açıklandı. Buna göre takımımızın Osmanlıspor ile oynayacağı müsabakayı Halis Özkahya yönetecek.

Özkahya’nın yardımcılıklarını Mehmet Cem Hanoğlu ve Hakan Yemişken yapacak. Maçın 4. hakemi olarak ise Arda kardeşler görevlendirildi.

selcuk
12.04.2018, 13:45
son durum buymus

Trabzonspor | 12.04.2018
Esteban, Okay ve Burak sakatlıkları nedeniyle takımdan ayrı düz koşu yaptı.
Batuhan, Onazi ve Sosa sakatlıkları nedeniyle antrenmana katılmadı.
Ayak bileğine darbe alan Yusuf Yazıcı antrenmanı yarıda bıraktı. Durumu çekilecek MR sonrası belli olacak.

okayin cezasi ile beraber merkezde büyük sorunlar yasayabiliriz

burak in su durumda hastalanmasi büyük darbe, umarim yetisir

Yiğit Gayretli
12.04.2018, 13:53
Maç bildirileri tükendi mi?

Çıkıp çıkmadığını bile takip etmedim Hakan.

gurur6134
12.04.2018, 14:16
11 cikarmakda zorlaniyoruz balli osmanli firsat ayagina geldi..

Yiğit Gayretli
12.04.2018, 14:28
son durum buymus

Trabzonspor | 12.04.2018
Esteban, Okay ve Burak sakatlıkları nedeniyle takımdan ayrı düz koşu yaptı.
Batuhan, Onazi ve Sosa sakatlıkları nedeniyle antrenmana katılmadı.
Ayak bileğine darbe alan Yusuf Yazıcı antrenmanı yarıda bıraktı. Durumu çekilecek MR sonrası belli olacak.

okayin cezasi ile beraber merkezde büyük sorunlar yasayabiliriz

burak in su durumda hastalanmasi büyük darbe, umarim yetisir

Kucka-Abdüş
---Olcay---

selcuk
12.04.2018, 14:36
11 cikarmakda zorlaniyoruz balli osmanli firsat ayagina geldi..

su hastalik sorununu bir düzeltemediler

paf takim hafta sonu 10 oyuncu maca hazirdi, u 19 dan 2 ilk 11 olma üzeri 4 oyuncu destek aldilar mac icin
(enteresan olan u19dan gelen 2 cocukta gol atti)

simdi ugurdan sonra burak´a da bulasmis hastalik

saglik ekibi sorunu kontrol altina alamazsa mac saati enteresan hal alir kadro...

Murat Keçeci
12.04.2018, 15:22
İki takım içinde zor maç rakip ligde kalma derdinde o yüzden çok ciddi direnç gösteriyorlar geçen hafta bunu gösterdiler.

Eksik oyuncularımızın artması maçı iyice zora sokacak ama bizim içinde önemli bir maç çünkü geçen haftaki kazandığımız puanın anlam taşıması için deplasmanda da kazanmalıyız.

Özellikle orta saha göbeğinde kim oynayacak soru işareti Kuckanın yanında kim oynayacak belli değil ama şöyle bi durum var sahaya eksik çıkmıycaz sonuçta 11 kişi çıkacağız büyük takım isek böyle eksiklerin üstesinden gelebilmeliyiz.

Başkanın açıklamasından sonra Sosadan verim almak zor hale geldi artık hayırlısı diyelim.

Kalan şu 6 maça konsantre olup avrupa biletini alalım sonrasında gerekli mali ve sportif dokunuşları yaparız.

Arda'
12.04.2018, 15:31
Yusuf geçen günki antrenmanda sakatlanmıştı bugün yine sakatlanmış nasıl antrenman yapıyor bunlar anlamadım

DeAgLeMaNyAq
12.04.2018, 16:27
Okay ve Onazi zaten yok. Üstüne Sosa ve Yusuf da olmazsa takımda topu ileriye taşıyacak tek oyuncu Abdulkadir kalacak. Osmanlı açısından da maçın önemi ortadayken, puan kaybı yaşama ihtimalimiz iyice artıyor...

Yusuf geçen günki antrenmanda sakatlanmıştı bugün yine sakatlanmış nasıl antrenman yapıyor bunlar anlamadım

Koşarken sakatlanmadı nihayetinde ayağına darbe aldığınden idmanı yarım bıraktı. Adele, kas ve kemik yapısı hassastır bu kadar abartmamak lazım...

Berke6198
12.04.2018, 16:32
Kucka-Olcay-Abdülkadir orta sahası en kötü ihtimal olarak görünse bile bence işlerliği yüksek olacaktır.

Olcay'ın gayet zayıf olan atletik yapısı gün geçtikçe dibe vururken, onu orta sahaya evirebiliriz. Defansif katkısının hatrı sayılır derecede olmasından dolayı bu orta sahanın pek fazla zorlanacağını düşünmüyorum.

Kucka-Olcay

Abdülkadir

Rodallega -------- Castillo gibi bir oyun planı tercih edilebilir.

İ. SARAL
12.04.2018, 17:09
Kucka-Olcay-Abdülkadir orta sahası en kötü ihtimal olarak görünse bile bence işlerliği yüksek olacaktır.

Olcay'ın gayet zayıf olan atletik yapısı gün geçtikçe dibe vururken, onu orta sahaya evirebiliriz. Defansif katkısının hatrı sayılır derecede olmasından dolayı bu orta sahanın pek fazla zorlanacağını düşünmüyorum.

Kucka-Olcay

Abdülkadir

Rodallega -------- Castillo gibi bir oyun planı tercih edilebilir.

Olcay, o bölgede değerlendirilmeli bence de.

Semih58
12.04.2018, 18:32
Gençlerbirliği maçında tribün olarak, toplu ceza almıştık. Osmanlıspor maç biletleri satışa çıkmadı. Bu yüzden olabilir mi ?

Ozan Yılmaz
12.04.2018, 18:48
Gençlerbirliği maçında tribün olarak, toplu ceza almıştık. Osmanlıspor maç biletleri satışa çıkmadı. Bu yüzden olabilir mi ?

Olamaz, cezayı o maça gidenler yemiştir sadece

Semih58
13.04.2018, 12:29
Olamaz, cezayı o maça gidenler yemiştir sadece

Gençelerbirliği maçına ben de gitmiştim.

Ozan Yılmaz
13.04.2018, 13:01
Gençelerbirliği maçına ben de gitmiştim.

tüm deplasman tribünü ceza aldıysa ve siz de oradaysanız, siz de ceza almışsınız demektir doğal olarak :)

HT61
13.04.2018, 19:12
Kucka - Abdülkadir

Yusuf - Sosa - Castillo

Burak

Çok mu zor sunu görmek Olcay’ın olmadığı 12 kadro yazabilirim şuraya zaten her maçta tek kanatla oynuyoruz bu maçta sol kanatla oynayalım çok bişey kaybetmeyiz. Defansı çok dağınık Osmanlının Castillo çizgiye inip Dalak yılmaza gol attırabilir yada Sosa’nın ince paslarına kaldık savunmayı düşürecek Abdülkadir Sosa ile orta sahada paslarla rahat alan boşaltabilir

artvints
14.04.2018, 12:05
Maç zor olacak. Osmanlı'nın fikstürü çok zor. Bize yenildikleri anda kümeye giderler. Gevşek bir şekilde çıkarsak yeniliriz. Rakibin tedirginliğinden faydalanmak için hızlı hücumlar yapmamız lazım. Castillo ve abdülkadir'i ilk kez birlikte kullanabiliriz.

Berkan
14.04.2018, 14:25
Biletler çıkmış 82 tl den. Güler misin ağlar mısın :)

bkandil
14.04.2018, 14:28
Biletler çıkmış 82 tl den. Güler misin ağlar mısın :)

82 ??
82 puana gönderme mi yapıyorlar...

Travelair
14.04.2018, 14:31
Bizimkiler yaptı sandım edit

tRaiNer
14.04.2018, 14:35
bjk 54 tl- şb 70 tl... bize de 82 düzenin takımı Osmanlı'dan ilginç bir yaklaşım...

Semih58
14.04.2018, 15:19
Osmanlı spor,kümeye düşse de , 1 TL ya da bunun gibi komik fiyatlara giden ev sahibi taraftar avucunu yalasa.

My
14.04.2018, 17:42
Yapılan tetkiler sonucunda ayağında ödem oluşan Kolombiyalı Castillo Osmanlıspor ile oynanacak mücadelenin kadrosundan çıkartıldı.

61saat.com

Mert Oğuzlu61
14.04.2018, 17:52
Yapılan tetkiler sonucunda ayağında ödem oluşan Kolombiyalı Castillo Osmanlıspor ile oynanacak mücadelenin kadrosundan çıkartıldı.

61saat.com

Bu sezon sakatlıktan dolayı kaçırdığı 14. maç oldu yata yata ligi bitirdi, f/p olarak büyük hayal kırıklığı. Ligde sezon başından beri oynadığı maç sayısı 10... Çok kötü elimizde patladı.

Doğukan Uçan
14.04.2018, 20:41
castillo ile artık yollar ayrılmalı.

champions
14.04.2018, 21:02
Eksik meksik demeden vurup geçmemiz lazım. Mecbur üstümüze gelecekler, geride bekleyip kontradan işi bitirmeliyiz.
Sivas yenildi, haftaya bize geliyor, Kayseri'nin Gençler ve İbb deplasmanı var, 2 maçta da puan kaybı muhtemel.
2*3 yaparsak 4 hafta kala ligi büyük oranda bitirmiş oluruz. Hem ekstra genç oynatabiliriz, hem gideceklerle ilgili beklememiz gerekmez.
Saçmalamadan kazanalım şu maçı.

Berke6198
14.04.2018, 22:31
Castillo ile yollar ayrılmalı, buna katılıyorum ancak transfer cezamız var, onun muadili bir oyuncu da yok. Böyle bir durumda elden çıkaramayız.

Bir futbolcu kendine bu kadar mı bakmaz ? Kepazelik resmen.

angraf
15.04.2018, 13:11
castilloya 4-5 milyon euro civarı teklif varsa sezon sonu satılmalı eğer yok ise bize gerekli tarzda bir oyuncu

Fatih Çelik
15.04.2018, 13:28
Burak yok yarın.

Emre ÖZTÜRK
15.04.2018, 13:56
O yok bu yok.Yarın maça kim çıkacak acaba merak ediyorum

Mustafa YILMAZ
15.04.2018, 13:59
castillo'ya niye suç bulunuyor ki adam en iyi zamanlarında bile küfür eder gibi yedek bırakıldı. çok çabuk unutuyoruz bazı şeyleri.

burak'ta çıkarılmış kadrodan.

can havliyle oynayacak osmanlı sıkıntılı maç

Enaldo61
15.04.2018, 14:00
Ya Castillo geçen seneki Beşiktaş maçı harici top mu oynadı bırakın Allah aşkına, para israfıydı resmen o anca Amerika'da oynar.

Amerika'da yaşamış bir insan gelip Trabzon'da mutlu olabilir mi zaten dünyanın en mantıksız transferiydi bu aslında.

gurur6134
15.04.2018, 14:15
Cit kirildi muzmin sakat castilloyu onumuzdeki sene kadroda gormek istemiyorum bu ne ya ..

gurur6134
15.04.2018, 14:22
Roda ve damdoy ayni anda 11 baslamazsa rakip kaleye gidemeyiz..riza hoca muhtemelen roda bero baslayacakdir ikinci yari damdoyu alacakdir umarim yanilirim..

Erkan A.
15.04.2018, 16:34
castilloyu es gecelim olmayisina alistik nasilsa olsada varlik gösteremiyordu cogu taraftarimiz ya castillonun oynadigi bir kac macini izlemeden yorum yapiyor yada castillonun adi güzel diye seviliyor bunu cözemedim castillo gelmis gecmis en büyük balon transferidir ......rodalega konusunda gelince burak sakatlandigi bir zamanlarda iki mac üst üste oynatmisti hocamiz 90 dakika sahada kalmisti isteksiz hareketleriyle yeteneksiz durusuyla cogu taraftarimiz o zamanlarda bundan bisey olmaz diyordu suan yine gündeme gelmis abartili sekilde övülüyor .... onaziye gelince ben lakabini titrek ayak koymusum ve üstüne basa basa yaziyorum onazi futbolcu degildir bana katilan katilir katilmayana da saygim vardir ...burak benim gördügüm izlemledigim kadariyla ya istanbulda kaliyor yada antromanlara sadece üc gün katiliyor geri kalan kisminda salonda duruyor üc gün antroman edincede sakatlaniyor ..burak madem sakatlandi o zaman trabzonda durmali rehabilation icin calismalarini sürdürmeli fakat burak benim bildigim kadariyla kadrodan cikarildigi ilk gün kendini istanbula atacaktir gezmelere gidecektir .......suan kadromuzun cogu oyunculari gidecekleri takimlarla anlasma detaylarini konusuyorlardir ..son olarak castillo istese gercekten büyük yetenek ama görülen köy kilavuz istemez castillonun aklini almislar suan kadro disi kalsa galatsaray hemen alir ac kurtlar gibi

ÇaGaTaY
15.04.2018, 16:44
Burak sakatmışşş

Şaşırdık mı? Hayırrr

Tebrikler Ağaoğlu gelir gelmez etkini gösterdin

DeAgLeMaNyAq
15.04.2018, 17:52
Hem Kayseri hem Göztepe'nin kazanmasıyla maçın önemi daha da arttı. Osmanlı adına maçın çok kritik olması, karşılaşmanın Ankara'da oynanacak olması ve Burak'ın olmadığı 6 lig maçında sadece 1 galibiyet almış olmamız ister istemez ibrenin Osmanlı'dan yana olduğunu gösteriyor. Yine de maç içi değişkenleri sonucu belirleyecek...

alper*
15.04.2018, 18:19
Bu maç 4-2 biter.

Tam 4-2 bitmelik maç.

Ama kim alır bilemem.

Oğuzhan Fidan
15.04.2018, 18:28
çok sıkıntılı bir süreç burak neden kadrodan çıkarıldı acaba ?

selcuk
15.04.2018, 18:38
actigimiz fark eridi, mecburen farki korumak icin kazanmaliyiz

abdülkadir ve yusufun formda olmasi insani ümitlendiriyor

toksoy61
15.04.2018, 19:32
osmanlı kazanır. puana ihtiyaçları var. Burak yok, gol atma şansımızda yok gibi

Gökhan Balcı
15.04.2018, 19:58
kucka sosa yapar mı acaba ? hazır işlerken yusufu ortadan almamak iyi olur. solda da kim oynarsa oynasın oranın işlediğini ömrümde görmedim zaten

yorumsuz6117
15.04.2018, 19:59
Onazi , Burak , Okay'ın yokluklarından dolayı maçı kazanamama ihtimalimiz çok yüksek..

selcuk
15.04.2018, 20:03
------------------------onur

perreira------hubocan---durica-----novak

-----------------------kucka

abdülkadir-----yazici-----sosa(bero)--olcay

---------------------rodallega

Doğukan Uçan
15.04.2018, 21:47
onazi okay burak yok mağlubiyet hayırlı olsun çok net yeniliriz

Tayfun
15.04.2018, 22:29
Sıkıntılı maç ( hangi maçımız değil ki).

Yazın Osmanlıspor'a 3 puan.

ÖmürKaradeniz61
16.04.2018, 00:06
Kesin birinin doğum günü,düğünü,partisi felan vardır burak oraya gitmiştir.Yazık yemin ediyorum.

selcuk
16.04.2018, 00:09
Kesin birinin doğum günü,düğünü,partisi felan vardır burak oraya gitmiştir.Yazık yemin ediyorum.

mister camur at izi kalsin ortama tesrif etmistir

su yazdigin iddialardan birini bir gün belgeleye bilecen mi?

Berke6198
16.04.2018, 01:05
Türk taraftarların Arda ve Burak'la kafayı bozduğu kesin. "Ak dedi, guk dedi, oturdu, kalktı".

arsinli_akrep61
16.04.2018, 01:45
mister camur at izi kalsin ortama tesrif etmistir

su yazdigin iddialardan birini bir gün belgeleye bilecen mi?Direkt engel abi basit çözüm [emoji23]

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ucurum
16.04.2018, 08:05
Benim tanıdığım Rıza Ahmet Kamil Çörekçi'yi önlibero oynatır

E deliiii

Gökhan Balcı
16.04.2018, 08:30
Onazi Okay ve Burak'ın olmayışı Osmanlıyı yenmemize engel olmamalı.

Semih58
16.04.2018, 09:11
Osmanlıspor kümeye, sonsuza dek Süper lige bir daha yükselme. Orada 82 TL değil, istersen 182 TL 'ye bilet sat. TFF 'da bu konuda hatalı.

Yunus Danışmaz
16.04.2018, 09:32
Dün Mahmutbey gişelerin orda BY plakalı lüks bi araç gördüm, dedim Burak değildir herhalde, yanaşayım bakayım dedim tabi neree yanaşıyorsun, uçtu gitti :) Tam plakayı paylaşmayayım doğru olmaz ama öyle bir plakaydı ki kesin Burak'ın bu araç dedim.

Uğur Ö.
16.04.2018, 10:01
İddaa oynayacaklara banko olasılık: İY 0

alper*
16.04.2018, 10:07
4-2 bitecek. Ya da 2-4.

Kamil Çakmak
16.04.2018, 10:46
Osmanlının düşme hattında olması maçı bir hayli zora sokacaktır. Ama Osmanlıspor'u yenmeliyiz. Onların bu ligde yeri yok.

Travelair
16.04.2018, 11:00
Burak sakat bile olsa stadyuma gelip maçı tribünden seyredecek değil mi?

emrahtuna
16.04.2018, 11:46
kayseri ve göztepenin kazandığı hafta muhakkak kazanmamız gerek avrupa için..osmanlı da biz yenersek giderleriigitsinler zaten itici bi takım..

hay1699
16.04.2018, 11:54
Osmanspor ve kasımpaşa düşmeli... Paşa bu senelik yırttı. Umarım bi iyilik yapmayız bunlara.

gurur6134
16.04.2018, 11:56

Kesin diye konusmussun ispati var mi? Yoksa buyuk kul hakki..

Doğukan Uçan
16.04.2018, 12:48
osmanlının elinde harika fırsat var bu maçı alırlarsa ligde kalma şansları çok yüksek. yukarda yazdığım gibi uefa için en zor maçımızı oynayacağız.

Fatih Çelik
16.04.2018, 12:58
Türk taraftarların Arda ve Burak'la kafayı bozduğu kesin. "Ak dedi, guk dedi, oturdu, kalktı".

Arda pek sevimli bir insan değil ama ona olan kini hala anlayabilmiş değilim.

Travelair
16.04.2018, 13:04
Fatih Terim'le yaşanan güç savaşı ve 2 tarafın arkasındakiler olduğunu düşünüyorum

Bedri Sertkaya
16.04.2018, 13:07
Şımarık adam tepki çeker kin değil insanların tepkisi bu herifler samimi değil. Olay bu. Burak'da o da.

Bedri Sertkaya
16.04.2018, 13:07
Başakşehir hocası Arda'yı sahada tutarak maçı satmıştır.

Fatih Terim'le yaşanan güç savaşı ve 2 tarafın arkasındakiler olduğunu düşünüyorum

Bedri Sertkaya
16.04.2018, 13:08
osmanlının elinde harika fırsat var bu maçı alırlarsa ligde kalma şansları çok yüksek. yukarda yazdığım gibi uefa için en zor maçımızı oynayacağız.

Osmanlı ligden düşmesi gereken bir takım. Akhisar ile birlikte. Bizim için büyük bir fırsat bu. Yen Osmanlı'yı git Avrupa'ya.

Fatih Çelik
16.04.2018, 13:09
Şımarık adam tepki çeker kin değil insanların tepkisi bu herifler samimi değil. Olay bu. Burak'da o da.

O kadar basit değil bence. Hadi Burak bu ligde attı tuttu kendini. Arda dışarıda oynuyordu.

Bedri Sertkaya
16.04.2018, 13:09
Burak sakat bile olsa stadyuma gelip maçı tribünden seyredecek değil mi?,
Hayır muhtemelen İstanbul'da kankalarıyla buluşacak.

Bedri Sertkaya
16.04.2018, 13:10
O kadar basit değil bence. Hadi Burak bu ligde attı tuttu kendini. Arda dışarıda oynuyordu.
Arda'nın balon olduğu ispanya'da tutunamamasından belli oldu. Arda benim gözümde yıldızda değil. Üstelik baş düşmanımın topçusu. Arda bizim konumuzda değil aslında. Sadece çok sahte bir adam.

Bedri Sertkaya
16.04.2018, 13:16
4-2 bitecek. Ya da 2-4.
Senle aynı kafadanız üstad. Bence de 3-0 ya da 2-3 bitecek.

ilelebeTS
16.04.2018, 13:27
Normal şartlarda tokatlar geçeriz. Ama hocaya güvenim yok, ne yapacağı belli olmaz. İki maçta 6 puana 5. sırayı aşağı yukarı garantiye alırız, futbolcuların bunun bilincinde olup motivasyonlarını yüksek tutması lazım.

Faruk BERBER
16.04.2018, 13:33
Senle aynı kafadanız üstad. Bence de 3-0 ya da 2-3 bitecek.

3-0 ya da 2-3 bitsin Erzurum'dan yürümeye başlıyorum yarın sabah.

Yiğit Gayretli
16.04.2018, 13:38

"Atla gel Hoca" :)

Bedri Sertkaya
16.04.2018, 13:39
Malatya maçında az kalsın yürüyordun :) 4-1 bitti. 5-2 demiştim :)

Faruk BERBER
16.04.2018, 13:46
Malatya maçında az kalsın yürüyordun :) 4-1 bitti. 5-2 demiştim :)

Baya az kalmış :)

Gökhan Balcı
16.04.2018, 13:48
Beinsportsdaki kadroyu görmeyiz umarım

Bedri Sertkaya
16.04.2018, 14:00
Sosa ne akla hizmet hala yedek. Cezalı durumdaydı zaten geçen hafta.

Beinsportsdaki kadroyu görmeyiz umarım

Bedri Sertkaya
16.04.2018, 14:05
Sen dalganı geç Osmanlı bugün ya 3-0 yener. Ya da 2-3 yenilir.Beraberlik iki takımada yaramaz.

Baya az kalmış :)

OrkHun
16.04.2018, 14:12

milli takımdaki prim mevzusu, "benim gibisi 100 yılda bir gelir" tarzı kibirli zırva demeçleri, yaşlı başlı gazeteciye uçakta saldırması, referandum sürecindeki siyasi demeçleri vs.

arda-burak-rıdvan-acun-emre b bunların türk futboluna musallat olmuş bir çete görünümünde olması da ayrıca bir etken.

Gökhan Balcı
16.04.2018, 14:16

Bana pek mantıklı gelmedi ama hocanın kucka bero ikilisiyle başlaması ihtimal dışı gelmiyor ne yazık ki. Hatta yusufu sola çekip sosayı ortaya da koyabilir.

İ. SARAL
16.04.2018, 14:22
Sosa kim ya? Tabi ki yedek oturacak. Aldığı paraların 1/10'unun hakkını versin önce.

Oruç
16.04.2018, 14:27
Biraz Ömer Üründül tarzı olacak ama gol atabilirsek kazanırız. Malum Burak olmayınca takım oyunu oynamaktan, tiki takalardan topu kale direklerinden geçirmeyi pek beceremiyoruz.

angraf
16.04.2018, 14:28
Adrian'ın trabzonspor performansı bonservis fiyatlarıda aynı ikiside 5 milyon euroya alınmış.

sosa ilk sezununu oynuyor sadece 3 asisti var kendisinin aldırdığı maç sayısı 0

adrian
Trabzonspor istatisliklerini yazıyorum
11-12 sezonu : 0 gol 8 asist
12-13 sezonu : 13 gol 7 asist
13-14 sezonu : 7 gol 14 asist

Kısaca Sosa'nın ilk sezon performansı çok düşük adrianında ilk sezon golü yoktu ikinci sezon cosmuştu benzeri olabilir mi ? evet ama adrian hatırladığım kadarıyla 1.5 milyon euro alıyordu sosa onun 2 katını alıyor gönderilip daha genç bir süperstar alınmalı

Oruç
16.04.2018, 14:28
Kesin diye konusmussun ispati var mi? Yoksa buyuk kul hakki..

Bu vatandaşın öyle bir derdi yok. Senelerdir Onur için türlü şeyler söyledi. Sıra Burak'ta. Klavye'nin kemiği yok. Yaz, dur.

cakalkerem
16.04.2018, 14:37
Geçen hafta şikecilere yapılan hakem kıyakları umarım bu hafta bizeim aleyhimize sonuçlanmaz...

Eğer Ankara takımlarını ligde tutmak isterlerse bu maço Osmanlı'ya kazandırılar...

cakalkerem
16.04.2018, 14:39
Burak yine mi sakatlandı...
ne o yürürken mi sakatlanıyor bu adam..
Tamam millete para dağıtmış, adamları tutmuş, yabancılara kol kanat germiş ama hangi önemli maçta oynamış ta gol atmış...

Seneye BJK istiyorsa satalım para kazanalım...

Ertan 51
16.04.2018, 14:41
4-2 bitecek. Ya da 2-4.

Hocam 4-2 olmaz,
2 farklı galip geleceğiz ama 2-4 te olmaz,
1-3 veya 0-2 :cool:

angraf
16.04.2018, 14:45
osmanlısporu yeneceğimizi düşünüyorum bu dakikadan sonra maç kaybetmeyiz gibi geliyor bana ligi 5. bitirir avrupaya gideriz Özledim Uefa kura heyecanını

Fatih Çelik
16.04.2018, 15:01
milli takımdaki prim mevzusu, "benim gibisi 100 yılda bir gelir" tarzı kibirli zırva demeçleri, yaşlı başlı gazeteciye uçakta saldırması, referandum sürecindeki siyasi demeçleri vs.

arda-burak-rıdvan-acun-emre b bunların türk futboluna musallat olmuş bir çete görünümünde olması da ayrıca bir etken.
Diğer şeyleri bilemem ama doğru Bilal Meşe mevzusu iğrenç bir olaydı ve arkadaşlık ettiği kişiler de etkili.

UĞUR DURTAŞ
16.04.2018, 15:02
Burak sakat bile olsa stadyuma gelip maçı tribünden seyredecek değil mi?
*
Ben başkan olacam,
ben yönetici olacam,
ben teknik heyetin başında olacam,
kadroya giremeyen,
cezalı,
hafif sakatlığından dolayı kadroda olmayanlar
şehrimizde veya deplasmanda stada gelmeyecek.
gelip te yan yana oturup maçı izlemeyecekler.
çok samimi söylüyorum alınlarını karışlarım.
*
siz hiç şehrimizde kadroya giremeyen,sakat oyuncularımızın yan yana maç izlediğini gördünüzmü?
ben görmedim.
görsem dahi ayrı ayrı oturmalar,
evinden veya otelinden stada gelmeyenler...
bunları yapmayan oyuncular deplasmana gider mi?
*
başarı buralardan gelir,
adam olan oyuncu zaten kendine gel demeden
kendiliğinden iç veya dış saha demeden gelen oyuncudur.

gurur6134
16.04.2018, 15:06

H.ici sakatlik durumu vardi oynayip oynamayacagi belli degildi bu yuzden olabilir..

derry61
16.04.2018, 15:06
Hiç umudum yok. Yine izlerken işkence çekeceğiz. Osmanlı'ya can simidi oluruz.

İskender Çakmak
16.04.2018, 15:07
yenmeliyiz başka yolu yok.

İskender Çakmak
16.04.2018, 15:09
Tamam millete para dağıtmış, adamları tutmuş, yabancılara kol kanat germiş ama hangi önemli maçta oynamış ta gol atmış...

yeni haber Başakşehir'le. Arda Burak ile aynı takımda oynamak istiyormuş.
Burak'ı razı etmeye çalışıyormuş diye.

UĞUR DURTAŞ
16.04.2018, 15:23
Geçen yıl ve ondan önceki yıllar biletler çıktığında anında bitmişti.
bilet fiyatlarının 82.tl olmasından dolayı bize ayrılan yerlerin yarısı boş duruyor.
Ankara'daki arkadaşlar imkanı olanlar gelirse iyi olur.
akşam görüşmek üzere.

emrahtuna
16.04.2018, 15:31
bu maçın yükü abdülkadir ve yusufun üstünde olacak..kaldırabileceklerini düşünüyorum..inşallah yanıltmazlar..

OFLU
16.04.2018, 15:47
herkes sakat bu nasıl iş arkadaş ya.

cakalkerem
16.04.2018, 15:52
zor yeneriz

Travelair
16.04.2018, 16:00
*
Ben başkan olacam,
ben yönetici olacam,
ben teknik heyetin başında olacam,
kadroya giremeyen,
cezalı,
hafif sakatlığından dolayı kadroda olmayanlar
şehrimizde veya deplasmanda stada gelmeyecek.
gelip te yan yana oturup maçı izlemeyecekler.
çok samimi söylüyorum alınlarını karışlarım.
*
siz hiç şehrimizde kadroya giremeyen,sakat oyuncularımızın yan yana maç izlediğini gördünüzmü?
ben görmedim.
görsem dahi ayrı ayrı oturmalar,
evinden veya otelinden stada gelmeyenler...
bunları yapmayan oyuncular deplasmana gider mi?
*
başarı buralardan gelir,
adam olan oyuncu zaten kendine gel demeden
kendiliğinden iç veya dış saha demeden gelen oyuncudur.
Burak gs'ye gittikten sonra, başka bir kulübe transferi yeniden gündeme gelmişti. Medya toplantısında dedi ki "Trabzonspor'daki sözleşmemde bonservis fesih bedelim vardı yani ipler benim elimdeydi ama gs sözleşmemde böyle bir madde yok, ipler bende değil"

Gördüğünüz gibi futbolcunun olaya yaklaşımı bu. Eğer stadyuma gitmiyor da gezmeye gidiyorsa gerçekten (Acil hayat-memak işler müstesna), o halde önceki davranışından da tecrübeyle muhtemelen şöyle düşünüyor: Ben bu takımı toparlıyorum, zaten paramı alamıyorum, başka futbolcuları da para vererek ben tutuyorum, o halde ipler benim elimde ya da böyle davranabilirim

Yiğit Gayretli
16.04.2018, 16:11

İki fb maçında da gol attı. Başakşehir'e attı.

Sivas maçında olmayan pozisyondan gol çıkardı.

Burak'ı savunmak için yazmıyorum ama "hangi önemli maçta gol atmış?" demek ağır olmuş biraz.

Semih58
16.04.2018, 17:06
Trabzonspor'umuz için bu fiyata bu bileti aldık. Fakat bu bilet gelirleri Osmanlıspor'a gideceği için üzgünüm. İnşallah 8 gollü galibiyet alırız da 82,- TL bilet fiyatını ömürlerince unutamazlar. A Blok'ta olacağım. Bize ayırdıkları A-B blok sahanın en küçük bölgesi.Yazıklar olsun size Osmanlı'spor.Futbol federasyonu buna çözüm bulmalı. Kıytırıktan takımlar artık ligden düşmeli.Futbolumuza kalite gelmeli. Osmanlıspor maç gelirleri nelerdir, nereden kazanç elde ederler. Merak ediyorum.

Mert Oğuzlu61
16.04.2018, 18:21
Belkide sezonun en kritik maçı, yenersek %90 Avrupa'dayız. Haftaya 2 önemli eksikle Sivas bize geliyor, Kayseri Başakşehir'e gidiyor. Onazi, Okay, Burak yok ama önemli değil, kanatlar hariç kadro sıkıntımız yok. Burak zaten formsuzdu, oynamasa da olur. Ayrıca rakibin en tehlikeli silahları, açık alan topçusu Serdar ve odun ayak Umar. Orta sahaları zayıf.

Top görse bomba diye karakola götürecek takıma karşı topu verip yine ilk 45 dk defans yaparsak ve kazara rakip 1-0 öne geçerse yazık olur. Hem bize hem Rıza'ya. Jack Torrance gibi elimde baltayla tesisleri basabilirim.

redbul
16.04.2018, 18:42
iddaa oranlarına baktım osmanlı 2.10 trabzonspor 2.50 yeminle utandım sözün bittiği yerdeyiz ve bu sezon 104 korner ile ligin en az korner atan takımıymışız bir kez daha utandım

Tayfun
16.04.2018, 19:01
herkes sakat bu nasıl iş arkadaş ya.

Bazıları "işine gelmediği" için sakat, bazıları "gerçekten" sakat.

ilelebeTS
https://pbs.twimg.com/media/Da6oelaXUAEFyXd.jpg

Numan Yerlikaya
Duygusal davrandık 2/2 verdik
Olcay ortada daha iyi oynayacaktır

Ogün YAZICI
16.04.2018, 19:02
Kadro heyecan verici,maçı izlemek için bir sebep
Bu maça 1 ay öncesinden 0 puan yazdım orası ayrı

Ozan Yılmaz
16.04.2018, 19:05
Değişik bir kadro, stat zemini nasıl acaba, oynamaya müsait mi

falcon_61
16.04.2018, 19:09
Kadro tam istediğim gibi . inşallah sosa 8 no oynar. Yusuf kanatta olmuyor. Forvet arkası oynaması sart

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

adiloş bebe
16.04.2018, 19:09
Okaysız ve onazisiz orta saha gücümüz olmayacaktır. Umarım kamil ve novak iyi oynarlar, oyun açılırsa kanatlardan açılır.

Sefer A.
16.04.2018, 19:22
dizilise bakmayin yaa, Olcay solda oynar Yusuf merkezde, kesin böyle olur

ucurum
16.04.2018, 19:23
Rıza Olcay'ı ortada Yusuf'u kenarda oynatır

TSemih61
16.04.2018, 19:30
dizilise bakmayin yaa, Olcay solda oynar Yusuf merkezde, kesin böyle olur
GS maçında merkezde oynamıştı Olcay'ı. Bence iyi de kotarmıştı. Zaten atletikliği kaybolmuş bir oyuncuyu kanat oynatmak anlamsız. Olcay boşuna merkeze yönelmiyor oynadığı maçlarda. Dar bölgede baskı altında oynamaya gücü yetmiyor artık.

Yusuf 4-4-2'nin forveti gibi oynasın Sosa sol kanada yakın takılsın. Keşke arkasında iyi bindiren bek olsaydı çok faydasını görürdük ama Novak acayip boş topçu. Kamil Ahmet'i orada oynatıp Pereira'yı niye yedeğe çeker anlamam. Rıza Çalımbay'ın kafa yapısını çözemedim ben zaten. Dua etsin futbolcular az da olsa oyuna konsantre, maçı sallamasalar sallamazlar yani. Beni de şaşırtan bu. Hocanın etkisi olduğu muhakkak bu konuda.

Maç özelinde özellikle dikkat edeceğim şey ise Kucka'nın libero performansı. Beyefendi koşmak pres yapmak istemiyor, şimdi arkadaki boş topları toplasın pas bağlantısını sağlasın yeter.

Sefer A.
16.04.2018, 19:35
GS maçında merkezde oynamıştı Olcay'ı. Bence iyi de kotarmıştı. Zaten atletikliği kaybolmuş bir oyuncuyu kanat oynatmak anlamsız. Olcay boşuna merkeze yönelmiyor oynadığı maçlarda. Dar bölgede baskı altında oynamaya gücü yetmiyor artık.

Yusuf 4-4-2'nin forveti gibi oynasın Sosa sol kanada yakın takılsın. Keşke arkasında iyi bindiren bek olsaydı çok faydasını görürdük ama Novak acayip boş topçu. Kamil Ahmet'i orada oynatıp Pereira'yı niye yedeğe çeker anlamam. Rıza Çalımbay'ın kafa yapısını çözemedim ben zaten. Dua etsin futbolcular az da olsa oyuna konsantre, maçı sallamasalar sallamazlar yani. Beni de şaşırtan bu. Hocanın etkisi olduğu muhakkak bu konuda.

Maç özelinde özellikle dikkat edeceğim şey ise Kucka'nın libero performansı. Beyefendi koşmak pres yapmak istemiyor, şimdi arkadaki boş topları toplasın pas bağlantısını sağlasın yeter.
Olcay'in merkezde olmasi daha iyi belki ama Yusuf'un soldaki hâli pek umut vermiyor, en azindan simdilik...
Kamil oynasin skinti yok, Pereira'dan çok asagi kalir yani yok açikçasi, Pereira arada dinlenmeli, sürekli ayni verimlilik yok onda artik...

Novak her türlü Mas'tan iyi onun için çok da bir sey demiyorum Novak için :) ama ben bindiren bek olarak bosuna Sakib diye tutturmuyordum buralarda :D

TSemih61
16.04.2018, 19:40
Olcay'in merkezde olmasi daha iyi belki ama Yusuf'un soldaki hâli pek umut vermiyor, en azindan simdilik...
Kamil oynasin skinti yok, Pereira'dan çok asagi kalir yani yok açikçasi, Pereira arada dinlenmeli, sürekli ayni verimlilik yok onda artik...

Novak her türlü Mas'tan iyi onun için çok da bir sey demiyorum Novak için :) ama ben bindiren bek olarak bosuna Sakib diye tutturmuyordum buralarda :D
Novak hakkında hiç iyi şeyler düşünmüyorum. :D Halısahaya adam eksikliğinden çağrılmış toptan anlamayan arkadaş gibi. İdarelik takılıyor orada. Bu adamın transferinde söz sahibi kim varsa bir daha bu kulüpten içeri adımını atmamalı.

Yusuf solda oynamayacak zaten 4-4-2 oynayacağız hocam.Yani ben öyle oynatırdım. :D Boşuna demiyorum Kamil Pereira kanatlarda oynasın diye. Sosa, Abdül, Olcay ve Kucka 4'lü ortasaha gibi takılacak. Abdül daha bir hücumcu. Yusuf-Rodellega forvet. Bu kadronun ideali budur ama Sir Rıza Çalımbay'ın bir bildiği vardır diyor ve kenara çekiliyorum. :D

Sefer A.
16.04.2018, 19:42
Novak hakkında hiç iyi şeyler düşünmüyorum. :D Halısahaya adam eksikliğinden çağrılmış toptan anlamayan arkadaş gibi. İdarelik takılıyor orada. Bu adamın transferinde söz sahibi kim varsa bir daha bu kulüpten içeri adımını atmamalı.

Yusuf solda oynamayacak zaten 4-4-2 oynayacağız hocam.Yani ben öyle oynatırdım. :D Boşuna demiyorum Kamil Pereira kanatlarda oynasın diye. Sosa, Abdül, Olcay ve Kucka 4'lü ortasaha gibi takılacak. Abdül daha bir hücumcu. Yusuf-Rodellega forvet. Bu kadronun ideali budur ama Sir Rıza Çalımbay'ın bir bildiği vardır diyor ve kenara çekiliyorum. :D
4-4-2 zor yaa bizim oyuncularla... ama ben de Kamil'i sola Pereira'yi sag tarafa koyabilirdim dogru...
Novak Mas'tan iyi degil mi ne eksigi var ondan, haydi iyi degil, ama ondan kötü de degil :)

David_LuiZ4
16.04.2018, 19:45
Osmanlı'nın sol bekinin defansif zaafı var Abdülkadir o bölgeyi işler yalnız Pereira'yı oynatmamak yanlış tercih..

My
16.04.2018, 19:45
Bugün maç mı vardı ya :) İzleyelim bari.

Soner Albayrak
16.04.2018, 19:57
Mağlubiyet hissi geldi anlık.

emrahtuna
16.04.2018, 19:58
başarılar fırtınam vurduğun gol olsun..

Ekrem D.
16.04.2018, 20:00
Su maci farkli alalim da moralimiz yerine gelsin.

Faruk BERBER
16.04.2018, 20:00
Tribünler çok boş, en büyük avantajımız bu.

Numan Yerlikaya
16.04.2018, 20:01
Osmanlı düşecek Ankaragücü çıkacak. Sezon başında siyaset içinde konuşulan buydu. Osmanlı düşecek öyle yada böyle

carantinas
16.04.2018, 20:12
takımımıza başarılar. Alttaki takımlar puanları aldılar bizim için 3 puan çok önemli.

Hakan
16.04.2018, 20:13
Novak adamdır.

falcon_61
İlk yarı gol attık.cok enteresan

melihergun
Guzel kafa vurusu guzel gol

nuri45
gooooooooooooooooooolllllllllllllll

novaaaaaaaaaaaaaaaak

Enaldo61
Novak attı koçum benim.

Giallorossi
Novakkk

My
Tam arkadaşıma Novak için bak bu adamı yeni aldık, 5'e 10 kalas dedim lafı ağzıma tıkadı Novak :D

Enaldo61
16.04.2018, 20:14
Gooolll süper gol

Sefer A.
Mas bunu kesin yapardi evet, keesssiiiiinnn :D ahahahahahah emmanuel maaallll

artvints
Kucka savunma önünde oynayamadiği için Olcay merkezde oynuyor.

falcon_61
Ahahahaha işte bu be.

Ozan Yılmaz
Alın size NOVAK :D

Mas hiç hayatında oraya gidip kafaya yükseldi mi?

My
:D

melihergun
Guzell [emoji6]

M. Fatih ALEMDAR
Guzeeeel gooolll :)

Hakan
Kuco ikinci kapağı da taktı.

nuri45
gggggggggggoooooooooooooooooooooooooooolllllllll

yusuuuuuuuuuuuuuuuuuuufffffffffffffffffffffffff

Enaldo61
16.04.2018, 20:15
Kucka şova başladı pes ya.

Giallorossi
Goooollll 2

Ozan Yılmaz
2 Kucka+YY

yasinylmz
Kuco iki tane nefis asist yapti. Muhtesem

odyseuys
kuckaya yeni saçları yaramış :)

Gürkan Asma
O nasıl pas be

SM-N9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ibrahim Gaygusuz
Kuco asisti cok iyidi.

Sira simdi Sosada

Numan Yerlikaya
Kucka ciğer söküyor

carantinas
Bu Kucka iyi galiba :D

batuhanTs
Kucka cidden cok yetenekli adam

BlackPanther
Bu goller Kuckayı istemeyenlere gelsin. Başkan dahil

M. Fatih ALEMDAR
Bir guzeeeel gooool daha;)

Ahmet Kara
Kucka coştu.

Ozan Yılmaz
Pasın kalitesi, alın size KUCKA :)

Ahmet Faruk
16.04.2018, 20:16
Sosa, Kucka çok pahalı ya. Bence bu arkadaşları gönderip seneye süper ligdeki 61 numaralı arkadaşlardan faydalanmalıyız.

Karmam
son son tadını çıkarın 2 seneye küme düşüyoruz

BlackPanther
Kucka cidden cok yetenekli adam

Onu oynatacak onun futboluna uygun bir teknik adam lazım.

lazminator61
Tam yazicaktim, kuckaya les diyenler baksin asite ve yine bi asist yapti, adam daha ne yapsin, hem gol atiyor hem gol atirtiyor.

batuhanTs

Bos konustugunu ne zaman kabul edeceksin merakla bekliyorum

Sefer A.
böyle iyi aga, rakip zayif gibi belki ama olsun

Soner Albayrak
16.04.2018, 20:17
Kucka senden ayrılacak olmak çok kötü.

Numan Yerlikaya
Yusuf'un gol atabilmesine daha çok şaşırdım. Kucka bunları çok deniyor zaten

BlackPanther
Sosa, Kucka çok pahalı ya. Bence bu arkadaşları gönderip seneye süper ligdeki 61 numaralı arkadaşlardan faydalanmalıyız.

Evet. Bencede öyle. Kucka futbolcumu. Ara pası atıyor. 61 numaralı futbolcular daha iyi oynarlar.

Enaldo61
Leş dedim hiç pişman değilim :) 10 maç sahada yok, 1 maç oynasa kaç yazar? Lig bitmiş zaten. Komik olmayın bence.

Aldığı 2.5 milyonun 100 binini haketti.

Ahmet Faruk

İyi yanından bakalım. En azından sene sonu giderken prim yapmış olurlar.

lazminator61
16.04.2018, 20:18
Seneye sosa kucka filan giderseler düseriz, biz öyle alt yapidan oyuculardan oynarsak ancak 1461 Trabzondan onyariz !!! Umarim baskan aptallik eglemez !!

Oğuzhan Fidan
16.04.2018, 20:18
kadro kaliteli bir kaç eksik var sadece . şu kadroyu bozma ahmet bey

Oğuzhan Fidan
16.04.2018, 20:20
Yusuf'un gol atabilmesine daha çok şaşırdım. Kucka bunları çok deniyor zaten

adam kaliteli nesine şaşırıyosunuz. ayıp ediyosun kendi futbolcuna.yusuf dahada iyi olacaktır

falcon_61
16.04.2018, 20:20
Leş dedim hiç pişman değilim :) 10 maç sahada yok, 1 maç oynasa kaç yazar? Lig bitmiş zaten. Komik olmayın bence.

Aldığı 2.5 milyonun 100 binini haketti.Bugün attığı paslarin süper olması, bugüne kadar batirdigini değiştirmez. Aynen katılıyorum sana.

yasinylmz
16.04.2018, 20:21
Yusuf'un hareketleri top kayiplari cok sinirimi bozuyor

lazminator61
Lig 2015/2016 takim full 61 lerden dolu, mustafa zeki filan, uefa ön eleme turu, mahale takimi bizi eledi üstelik 10 kisi oynadilar bizim statta. Unutmayin !!! Seneye avrupda oynarsak saglam futbolcular lazim

-Samet
Geri yaslanırsak çok kolay gol yeriz.Gole kadarki olan baskıya devam etmemiz lazım en azından 60'a kadar.

Ertan OKUMUŞ
16.04.2018, 20:22
Burağa isyan gibi [emoji3]

Ahmet Faruk
16.04.2018, 20:22
Şu takımın başında iyiyi geçtim, kötü olmayan bir hoca olsaydı çok daha başka şeyler konuşurduk.

Vardır her şeyde bir hayır.

Ahmet Kara
16.04.2018, 20:23
Topun çoğunlukla bizde olması lazım. O zaman takım kalitesini gösteriyor.

BlackPanther
16.04.2018, 20:23
Kucka çoştu... :)

odyseuys
16.04.2018, 20:24
böyle saçma sapan oynayıp skor ürettiğimiz maçlarda aklıma alanya maçı geliyor. inşallah rakibe moral verecek saçma hatalar yapıp mental olarak iyi durumda çıkmamız gereken şu maçtan tersi kırılganlıklarla çıkmayız.

BlackPanther
16.04.2018, 20:24
Topun çoğunlukla bizde olması lazım. O zaman takım kalitesini gösteriyor.
Çapsız Rıza nın futboluna ama aykırı. Örnek Konyaspor maçları