PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 28. Hafta l Trabzonspor 4 - 0 Kayserispor l Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2

Timur Bey
01.04.2018, 21:07
Artık yedi basamaklı son düzlükteyiz. Avrupa için hiçbir mazeret yok.

En kötü gün bugünse yine de sonuna kadar desteğe devam. Başarılar Trabzonsporum.

DeAgLeMaNyAq
01.04.2018, 21:32
Kalan 7 haftada 5.lik hedefinde içeride Kayseri ve Sivas ile 2 kritik maçımız var. Bu 2 maçta 6 puan alınırsa ligin sonuna kadar 5.lik hedefi devam eder. Olur da berabere dahi kalıp puan kaybı yaşarsak, 50.yılın züğürt tesellisi Avrupa hedefinden de bir anda kendimizi uzaklaşmış bulabiliriz, çünkü bu takım ligin ilk yarısında olduğu gibi son 7 maçta 5 galibiyet 2 beraberlik alacakmış gibi bir hava vermiyor...

alper*
01.04.2018, 21:53
Kayseri'yi yeneriz. Skor 3-3.

Nazim Can
01.04.2018, 22:05
Kayseri'yi yeneriz. Skor 3-3.

Moruk bence sen hemen uyusturucuya falan basla, saglam kafayla hic cekilmiyorsun.

memozcan
01.04.2018, 22:28
Kalan 7 haftada 5.lik hedefinde içeride Kayseri ve Sivas ile 2 kritik maçımız var. Bu 2 maçta 6 puan alınırsa ligin sonuna kadar 5.lik hedefi devam eder. Olur da berabere dahi kalıp puan kaybı yaşarsak, 50.yılın züğürt tesellisi Avrupa hedefinden de bir anda kendimizi uzaklaşmış bulabiliriz, çünkü bu takım ligin ilk yarısında olduğu gibi son 7 maçta 5 galibiyet 2 beraberlik alacakmış gibi bir hava vermiyor...
rıza hoca bir aydır bu iki maçı sayıklıyor zaten.. yarın kayseri maçını izlemeye gitmezse 3 puan bize dönük:)

adiloş bebe
01.04.2018, 22:35
Kazanıp yola devam etmemiz lazım. Bu akşam ki maçla büyük maç sezonunu kapattık. Kayseri düşüşte olan bir takım, yarın fb karşısında ciddi eksiklerle mücadele edecekler moral bulmamaları çok önemli. Başarılar FIRTINA

İ. SARAL
01.04.2018, 22:37
Sosa yok yenme ihtimalimiz yuksek

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oğuzhan Fidan
01.04.2018, 22:40
normalde kağıt üzerinde ezip geçeriz diyoruz ama iş sahada adamlar totosuna motor takmış gibi baskı kuracaklar.

Gurbetçi_TS
01.04.2018, 22:55
bu saat'den sonra yensek ne yazar yenilsek ne yazar. bundan sonraki maclarin spnucu hic umrumda bile degil

gurur6134
01.04.2018, 23:14
Kritik mac avrupa icin..

Mert Acar
01.04.2018, 23:39
Avrupa maçı.Kazanmamız lazım.

nakzo
02.04.2018, 00:03
İsterse bütün maçları kazansın saçma sapan bir takımız ezik bir futbol surekli taraftarını üzen sıkan bir takım lanet olsun.

My
02.04.2018, 01:13
Başımızda çok ciddi bir bela var.
Rıza Çalımbay.
Kayseri'den önce Rıza'yı yenmemiz gerekiyor.

HOPA'LI TS'Lİ
02.04.2018, 07:50
Sosa iyice salmış futbolu
Bu adama verilen paraya yazık
Avrupa hedefi için Kayseri ve Sivas'ı yenmeliyiz.

Semih58
02.04.2018, 09:27
Kayseri'de bizi yener, Sivas'ta yener. Bu futbolcular olduğu için. Her maç bir Gladyatör çıkıyor. Pareria, Selçuk'un ayağına neden basıyorsun.Okay neden tek top oynamıyorsun. Dandoy boş neden top atmıyorsunuz.Yusuf tamam bilek hareketlerin güzel ama İskender Günen bunu her zaman yapmaz, arada bir yapardı. Burak futbolda ofsayt diye bir kural var.Hele de Onazi affedilmemeli. Böyle bir maç öncesi, neden cezalı duruma düştün.Sosa top kendisine gelmeden kime atacağını biliyor. Güzel bir meziyet ama oynamak istemeyince Cezalı duruma düşüyor. Uğur Demirok omuz,el ne varsa rakibi itiyor.
Biz bu mantık ile 6 ve ya 7. oluruz.

ALLAH nasip ederse Osmanlıspor maçında buluşmak üzere.

Ozan Yılmaz
02.04.2018, 10:59
Rıza için beraberlik kovalama maçı!

Gürkan Asma
02.04.2018, 11:08
Trabzon da gündüz kayseri maçı, hayatta gitmem geçen sene tecrübe ettim.

SM-N9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fatih Çelik
02.04.2018, 11:38
JP-Uğur-Hubo-Novak
Kucka-Okay-Onazi
-----------A.Kadir-------
-Yusuf (N'Doye)-Burak--

JP-Uğur-Hubo-Novak
Onazi-Okay-A.Kadir
-----------Yusuf-------
------Roda-Burak-----

JP-Uğur-Hubo-Novak
Okay-Kucka-A.Kadir
-----------N-Doye-------
------Roda-Burak-----

artvints
02.04.2018, 11:52
gs maçında yürüyen takım bu maçta sahaya gelmez. sahada olmak isteyecek futbolcularla devam edelim.

champions
02.04.2018, 12:13
JP-Hubocan-Novak-Kamil
------Okay--Onazi--------
-Abdülkadir-Ndoye-Castillo
-------------Rodallega------

Ertan OKUMUŞ
02.04.2018, 12:25
Hügodan isyan performansı bekliyorum,inşallah burakın da kıl falan döner oynamaz ,sezon boyunca birkaç maçta güzel futbol ve mücadele sergiledik ve tesadüfen o maçlarda burak yoktu,inşallah bundan sonra da olmaz,çok sevdiği arkadaşlarının olduğu takımlara gider(alırlarsa tabii,her maçta gol atsa bile artık sevmiyorum ve sevemeyeceğim)

Hakan
02.04.2018, 14:19
Aynen son ilk 11 başladığında 150 dakika topa dokunamayan Rodallega oynasın.

angraf
02.04.2018, 14:43
yeneriz tahminimce artık zor maçımız kalmadı tüm maçları yeneriz fenerin durumuna göre 4. bile olabiliriz . Zaten 5. olursak büyük ihtimal avrupa kupalarına gideceğiz.

adiloş bebe
03.04.2018, 11:14
Vay canına Kayserispor kendi sahasında fenerbahçeden 5 gol yemiş. Maç sonu sumudica'nın yaptığı açıklamaları izledim. Haftaya takımının başında sahaya çıkarsa çok hırslandırır oyuncularını bana öyle geldi.

Murat Keçeci
03.04.2018, 11:39
Avrupa bileti açısından direk rakibimiz konumundaki bir takımla oynayacağız o nedenle gs maçından bile daha önemli bir maç olacak.

Bir çok kişi Avrupa ligini küçümsüyor olabilir ama ben buna katılmıyorum.Abdülkadir Yusuf gibi oyuncuları uluslararası arenada görmek istiyorum ve ayrıca ülkeleri ilgilendiren kulüp maçlarının hepsi büyük maçtır ve bu her maç hem kulüp için hemde futbolcularımız için reklamdır.

Maça geçersek geçen haftanın iki kaybeden takımı karşı karşıya gelecek saha ve taraftar avantajımızı kullanıp bu önemli maçı mutlaka kazanmalıyız.

Sosa cezalı dolayısıyla Yusufu onun yerine koyup kanatta Abdülkadirle başlamak en mantıklı olanı olur hemde bu durum Abdülkadir için güzel moral olur aslında gs yenilgisinde onun bi suçu yok doğru oyuncuyu doğru zamanda kullanmakta eksik olan rıza hocaydı.Örneğin bu maça sosa olsa bile direk Abdülkadirle başlasa kimse bişe diyemezdi çünkü hem iç saha maçı hemde rakip gs gibi üzerimizde baskı kuramaz.O yüzden doğru kadro doğru oyun anlayışı,doğru tercihler futbolda önemli bir nokta.

Bu kritik virajda başta buraka büyük sorumluluk düşüyor zaman zaman kötü oynasada takıma katkısı inkar edilemez.Örneğin gomisi mi burakı mı alırdın deseler ben yine burakı tercih ederdim emin olun gomis bizde 8-9 golden fazla atamazdı.Orta saha ve kanatlarımızın yeterli desteği verememesine rağmen Burakın 20 gol atması önemli bir başarı onunla ilgili tek çekincem kolay sakatlık yaşamaya müsait yapısı.

Onazinin dönecek olması sevindirici orta sahadan kafasını kaldırıp pas deneyen tek oyuncumuz.

Avrupa biletini aldıktan sonra beşincilik ile üçüncülük arasında bi fark yok ikisi de aynı arenaya çıkacak.Bir mucize olup beşinci gidemezse o ayrı konu tabi.

Taraftarımızda umarım benim gibi düşünüp stadı doldurur çünkü başta dediğim gibi gençlerimizi Avrupa maçlarında izlemek istiyorum gelişim aşamasındaki gençlerimiz için bu maçlar bize çok şey katacak seneye.

zaqua
03.04.2018, 11:42
İsterse bütün maçları kazansın saçma sapan bir takımız ezik bir futbol surekli taraftarını üzen sıkan bir takım lanet olsun.
En tiksindiren şey ezik futbol zaten

HOPA'LI TS'Lİ
03.04.2018, 12:17
KAYSERİ'DE BARİZ DÜŞÜŞ VAR.
Umarım bize patlamazlar.

Rıza Hoca bu maçı da en iyi şekilde bitirmek isteyecektir !?

Mehteroğlu
03.04.2018, 12:46
KAYSERİ'DE BARİZ DÜŞÜŞ VAR.
Umarım bize patlamazlar.

Rıza Hoca bu maçı da en iyi şekilde bitirmek isteyecektir !?
selam,
kayseri düpedüz şok iki gol ile nakavt oldu. şans fenerin yanındaydı, baştaki baskıda kayseri gol bulsa ve fener bu kadar şanslı olmasa ( ilk iki şut gol oldu) kayseri kalesi düşmezdi.

bize gelirsek, bu kayseriyi yeneceksek azimli ve süratli olmamız lazım. baskı kurabilmeliyiz. ancak öyle olur. yoksa hızlı çıkışlarla onlar başımıza bela olabilir...

ilyskm
03.04.2018, 13:09
Sosa Mosa hikaye arık gençler ile çıkıp bu maçı almalıyız...

bkandil
03.04.2018, 13:25
Sosa Mosa hikaye arık gençler ile çıkıp bu maçı almalıyız...

Kimle çıkarsa çıksın ama bu maçı alsın, hem Avrupa için hem de çocukları bu maça götüreceğim için...

:D :D

Berke6198
03.04.2018, 13:44
Her maça 5 orta saha ile çıkan, böyle bir taktik uygulamasına rağmen orta saha varyasyonunda hiçbir ilerleme kaydedemeyen bir hoca müsveddesiyle karşı karşıyayız maalesef ki.

Bir sürü maçta Okay-Kucka'dan verim alamamasına rağmen halen o bölgede bu iki oyuncuya direten bir hocayla karşı karşıyayız. Bir insan hiç mi yaşadıklarından ders almaz yoksa Trabzonspor taraftarına özel olarak mı bu akıl tutulmamaları pek anlayabilmiş değilim.

Yahu, maçlara 5 orta saha ile çıkıyorsun. Asıl mevkiisi forvet arkası olan Yusuf'u sol kanada, asıl mevkiisi merkez orta saha olan Abdülkadir'i ise sağ kanada itiyorsun.

Kanatlarını böylelikle Novak-Yusuf ve Pereira-Abdülkadir yapmış oluyorsun. Sn.Çalımbay, böyle bir taktikte ya ileride Yusuf'tan vazgeçeceksiniz ya da geride Novak'tan. Bu kadar körü körüne bir taktik nasıl olabilir akıl sır erdirmekte çok fazla güçlük çekiyorum.

Kanat oyunların yok, neredeyse sıfır. Peki 5 orta saha ile yapabileceğin bir şey var, hadi onu inceleyelim. Nedir o ? Orta sahada kalabalık olup, sık paslaşmalarla ya Burak'a ara pası aktarmak ya da o bölgede gol tehdidi yaratabilecek şutlar çekmek.

Ama sen kalkıyorsun, kanat oyunundan vazgeçmişken Okay-Kucka'yı merkeze atıyorsun. Son derece atletizmden uzak ve pas dağıtıp oyun kurma yetenekleri en zayıf iki orta sahanla sen geriden pasla çıkmaya çalışıyorsun. Eh be adam!

En çok eleştirilen, ofsayta düşüyor diye yakınılan Burak'ın bu denli ofsaytta kalmasının sebebi budur. Canlı canlı izledik işte Galatasaray maçında, Burak devamlı olarak uygun pozisyonlarda defans arkasına koşular yapıyor. Ancak sen geriye saha görüşü ve pas aklı en kıt iki oyuncuyu hapsedip, kanattan da bindirme yapan hiçbir oyuncun bulunmamasına rağmen Burak'a suç buluyorsun.

Burak'ın yaptığı koşuların değerini Yusuf'un yakaladığı pozisyondan anlayabilirsiniz. Her defans arkası koşunun anlamı da "bana pas atın" demek değildir. O koşuların çoğu doğru bir takım düzeninde karşı defansın dengesini bozar, en az bir stoperi kendiyle birlikte sürüklemesini sağlar ve o bölgede boşluk yaratır ama bunları düşünecek bir insan varsa da o da kulübede değil maalesef ki.

Fatih Çelik
03.04.2018, 14:30
Her maça 5 orta saha ile çıkan, böyle bir taktik uygulamasına rağmen orta saha varyasyonunda hiçbir ilerleme kaydedemeyen bir hoca müsveddesiyle karşı karşıyayız maalesef ki.

Bir sürü maçta Okay-Kucka'dan verim alamamasına rağmen halen o bölgede bu iki oyuncuya direten bir hocayla karşı karşıyayız. Bir insan hiç mi yaşadıklarından ders almaz yoksa Trabzonspor taraftarına özel olarak mı bu akıl tutulmamaları pek anlayabilmiş değilim.

Yahu, maçlara 5 orta saha ile çıkıyorsun. Asıl mevkiisi forvet arkası olan Yusuf'u sol kanada, asıl mevkiisi merkez orta saha olan Abdülkadir'i ise sağ kanada itiyorsun.

Kanatlarını böylelikle Novak-Yusuf ve Pereira-Abdülkadir yapmış oluyorsun. Sn.Çalımbay, böyle bir taktikte ya ileride Yusuf'tan vazgeçeceksiniz ya da geride Novak'tan. Bu kadar körü körüne bir taktik nasıl olabilir akıl sır erdirmekte çok fazla güçlük çekiyorum.

Kanat oyunların yok, neredeyse sıfır. Peki 5 orta saha ile yapabileceğin bir şey var, hadi onu inceleyelim. Nedir o ? Orta sahada kalabalık olup, sık paslaşmalarla ya Burak'a ara pası aktarmak ya da o bölgede gol tehdidi yaratabilecek şutlar çekmek.

Ama sen kalkıyorsun, kanat oyunundan vazgeçmişken Okay-Kucka'yı merkeze atıyorsun. Son derece atletizmden uzak ve pas dağıtıp oyun kurma yetenekleri en zayıf iki orta sahanla sen geriden pasla çıkmaya çalışıyorsun. Eh be adam!

En çok eleştirilen, ofsayta düşüyor diye yakınılan Burak'ın bu denli ofsaytta kalmasının sebebi budur. Canlı canlı izledik işte Galatasaray maçında, Burak devamlı olarak uygun pozisyonlarda defans arkasına koşular yapıyor. Ancak sen geriye saha görüşü ve pas aklı en kıt iki oyuncuyu hapsedip, kanattan da bindirme yapan hiçbir oyuncun bulunmamasına rağmen Burak'a suç buluyorsun.

Burak'ın yaptığı koşuların değerini Yusuf'un yakaladığı pozisyondan anlayabilirsiniz. Her defans arkası koşunun anlamı da "bana pas atın" demek değildir. O koşuların çoğu doğru bir takım düzeninde karşı defansın dengesini bozar, en az bir stoperi kendiyle birlikte sürüklemesini sağlar ve o bölgede boşluk yaratır ama bunları düşünecek bir insan varsa da o da kulübede değil maalesef ki.

Ne demek Burak hainlik(!) etmedi? Let's begin the linç.

Sefer A.
03.04.2018, 15:13
Ne demek Burak hainlik(!) etmedi? Let's begin the linç.
Burak için basaksehir maçi sonrasi da bir seyler dendi iddia edildi, zerre katilmadim... ama gs maçinda normal degildi bu adam, kimse kusura bakmasin.... her maçta yaptigi bagirmalar çagirmalar neredeydi ?? gs taraftarlari daha fazla yuhâlar diye mi korktu nedir ?? ruh gibiydi yaa, pres yapip yapmasini geçtim hirs yoktu adamda, isyan yoktu bir sey yoktu... pas verilmediginde kiziyor, ama verilse yine ofsayt, bu nedir yaa ?

Suç onda degil, hocada, çikaracaksin oyundan, akli basina gelecek...

hocayi da savundum savundum ama yetti, savunulacak bir tarafi kalmadi...

UĞUR DURTAŞ
03.04.2018, 16:15
burak kendini beğenmiş,kendini takımın önünde gören
kaprisli bir oyuncu.

burak ın bize ikinci gelişi,ilk gidişini sadri başkan geçen perşembe(29.03.2018) bilmeyenler için trt spor da tekrar anlattı.
burak ı birazcık tanıyorsam,
kayseri maçında;
sakatım,moralim bozuk,kendimi iyi hissetmiyorum,ailevi sorunlarım vs vs
bahaneler uydurarak oynamayacaktır.

İskender YILMAZ
03.04.2018, 16:18
Burak için basaksehir maçi sonrasi da bir seyler dendi iddia edildi, zerre katilmadim... ama gs maçinda normal degildi bu adam, kimse kusura bakmasin.... her maçta yaptigi bagirmalar çagirmalar neredeydi ?? gs taraftarlari daha fazla yuhâlar diye mi korktu nedir ?? ruh gibiydi yaa, pres yapip yapmasini geçtim hirs yoktu adamda, isyan yoktu bir sey yoktu... pas verilmediginde kiziyor, ama verilse yine ofsayt, bu nedir yaa ?

Suç onda degil, hocada, çikaracaksin oyundan, akli basina gelecek...

hocayi da savundum savundum ama yetti, savunulacak bir tarafi kalmadi...
Maçı tribünde izledim, Burak belki de bu sezonki en iştahlı maçını oynadı. Sürekli koşu gösterdi, sağa/sola/dikine topsuz dripling attı.

Burak'tansa köylü hocanı ve zavallı oyun anlayışını sorgulayacaksın. Yıl olmuş 2500, senin zır cahil hocanın top kendi takımının ayağındaykenki tek planı Burak'ı savunma arkasına sarkıtmak... Şeytanın aklına gelmeyecek bu taktiksel dehayla puan kaybı yaşamamız mucizeydi ve o mucize gerçekleşti tabii.

tristram
03.04.2018, 16:18
burak'in yaptigi kosulari degerliymis..pehhh.gorende mac basina en cok kosan oyuncu sanir.mal degnegi gibi ne sagina ne soluna bakan adam her mac 8530293409 tane ofsayta dusuyor ama bizim suursuz kitleler bir sekilde adami savunmaya calisiyor.lan sanki baska takimlarda hic ofsayta dusmuyordu.artik spiker burak deyince ofsayti biz soylemek zorunda kaliyoruz.isin omurga tarafini gectim,bu formayi bir daha giymesi zaten bu camianin en buyuk kepazeligidir ama futbol anlaminda bu adami savunan gitsin tenis falan izlesin.gol attigi maclar dahil oynadigi maclarin genelde en kotu 2-3 topcusundan biridir burak.bunun aksini dusunen futboldan zerre anlamiyordur.

hoca takimi ona gore kuruyorsa o ne yapsin diyecek olanlar icinde sunu soylemek istiyorum..bizim takimda burak-olcay-ugur-onur'un basini cektigi soytari yerli bir cete mevcut..bunlar gerek kadro secimlerinde gerek takim ici gruplasmalarda basrol oynar.cok iyi algi yapiyorlar.rodallega bir mac kotu oynasa taraftar bile adama demedigini birakmiyor,hoca cikiyor burak olmayinca gol atamiyoruz diye aciklama yapiyor..ayni seyi burak yapinca taraftar olacak bu suursuz menfaatci kitle bu adama tek laf edemiyor.hoca olacak capsiz zaten agzini acamiyor.konya karabuk fener..bu uc macta atmasi gereken golleri atsa bugun bu haldemi olurduk..yahu herseyi gectim olcay denen istanbul artigi mac sonunda genc topcular yuzunden bu hale geldik gibi bir aciklama yapiyor..lann dangoz bu sezon abdulkadir-yusuf-okay olmasa bu takim bugun ilk 10da bile olmazdi..koca sezon les oynayan kendisi ama bir hata yaptilar diye genclere salliyor..simdi hoca olacak zat bu aciklamadan sonra olcay'a cikip sana ne lan degisik deyip olcay'i kadro disi birakabilir mi?yer mi yani?tabii ki yemez..basaksehir ve cincon maclarini satan burak sahtekari icin tek kelime edebilir mi?kendisi celme takip penalti bekleyen adamdir burak ama bu maclarda nede sakin nede olgun davrandi degil mi?abuk subuk gerekcelerle oynayacagi maclari secen burak'in kendisi degil mi?bu tablodan mideniz bulanmiyor mu?bu adamlara daha ne minnet ediyorsunuz..

yeni gelecek olan yonetimin sene sonunda ilk isi burak-olcay-ugur hatta onur denen bu yerli cetesini paketlemek olmali..riza denen cibiliyetsiz hocaya hic girmiyorum, bu adami sene sonunda gondermeyen yonetim nazarimda fetocudur,pkklidir,isidcidir,el kaidecidir..

Harvelli61
03.04.2018, 16:22
Bütün suç Burakta yani adam defansın 3-4 metre gerisinden deparı atmaya başlıyor bi zahmet orta sahadaki adam ayarlasın pası atıcağı zamanı Burak ofsayta düşüyor eyvallah ama bunda orta sahada oynayan yada pası atanında zamanlama hatası var.

7can61
03.04.2018, 16:43
15368

Maşallah maşallah...

okunmuyorsa yazayım Burak bey 49 samdoria takım olarak 48 gibi gidiyor liste :)

Gökhan Balcı
03.04.2018, 16:50
Burak'ın aldığı şansı Hugo nun almaması bir tarafı aynı lakaytlığı aynı tavırları Hugo gösterse onun kadar ofsayta kalsa neler söylenirdi bilmiyorum. Hugo da castillo da bongonda da oynadıkları süre içerisinde elinden geleni yapmaya çalışan adamlardı ben buna üzülüyorum başka bir şeye değil. Olcayı Burakı uğuru pereira yı görmek istemiyorum artık. Kucka Okay onazi arasında tercih yapılabilir kuckanın iyi niyetli olduğunu düşünüyorum. Sahada elinden geleni yapan adam gibi futbolcu görmek istiyorum. Bu haftaki kadro beklentim :

Onur
Kamil hubo akbaş(durica) novak
Okay onazi (kucka)
Abdül yusuf castillo
Hugo

Şu adamlar biraz olsun değer görsünler istiyorum zira net olarak lobicilik olduğuna inanmaya başladım artık.

7can61
03.04.2018, 16:52

Sorun Burak'ın koşuları değil. Sorun Burak'ın rakip savunmanın 5 metre gerisinde kalması yani geri bile koşamaması ve oradan bile ofsayta düşmesi. Sorun Burak beyin zamanlama hataları yaparak en basit pozisyonda bile ofsayta düşebilmesi. Sorun Burak beyin duvar olamaması, topu kontrol edememesi aldığı topları çok kötü kullanması. Sorun her topu kendisine istemesi alamayınca oyundan düşmesi vs vs vs.

Üstte paylaştığım istatistiğe bakın yahu, böyle bir facia olabilir mi?

7can61
03.04.2018, 16:53
Burak'ın aldığı şansı Hugo nun almaması bir tarafı aynı lakaytlığı aynı tavırları Hugo gösterse onun kadar ofsayta kalsa neler söylenirdi bilmiyorum. Hugo da castillo da bongonda da oynadıkları süre içerisinde elinden geleni yapmaya çalışan adamlardı ben buna üzülüyorum başka bir şeye değil. Olcayı Burakı uğuru pereira yı görmek istemiyorum artık. Kucka Okay onazi arasında tercih yapılabilir kuckanın iyi niyetli olduğunu düşünüyorum. Sahada elinden geleni yapan adam gibi futbolcu görmek istiyorum. Bu haftaki kadro beklentim :

Onur
Kamil hubo akbaş(durica) novak
Okay onazi (kucka)
Abdül yusuf castillo
Hugo

Şu adamlar biraz olsun değer görsünler istiyorum zira net olarak lobicilik olduğuna inanmaya başladım artık.
Çok şey istiyorsun yeğen, burak kucka sosa bu adamlara 15 milyon kedinlerine de bir o kadar para bayıldılar. Yedek de tutarlar mı bu arkadaşları :)

Berke6198
03.04.2018, 16:56
Sorun Burak'ın koşuları değil. Sorun Burak'ın rakip savunmanın 5 metre gerisinde kalması yani geri bile koşamaması ve oradan bile ofsayta düşmesi. Sorun Burak beyin zamanlama hataları yaparak en basit pozisyonda bile ofsayta düşebilmesi. Sorun Burak beyin duvar olamaması, topu kontrol edememesi aldığı topları çok kötü kullanması. Sorun her topu kendisine istemesi alamayınca oyundan düşmesi vs vs vs.

Üstte paylaştığım istatistiğe bakın yahu, böyle bir facia olabilir mi?

Burak Yılmaz'ın düştüğü ofsayt 49, ligin şampiyonluk yarışı veren takımının forveti, 26 gollü Bafetimbi Gomis'in düştüğü ofsayt 44. Yani arada, bir oyuncunun düzgün kullanılması dışında pek bir fark yok.

Yani problem Burak'ın ofsayt farkındalığının zayıf olması değil. Onunla aynı kaderi paylaşan bir sürü başarılı forvet geçti Süper Lig'den. Siz başarıyı yakalayacak düzeni kurarsanız, 5 kere ofsayta düşse de 2 gol yakaladığı zaman gölgede kalır bunlar.

7can61
03.04.2018, 17:05
Burak Yılmaz'ın düştüğü ofsayt 49, ligin şampiyonluk yarışı veren takımının forveti, 26 gollü Bafetimbi Gomis'in düştüğü ofsayt 44. Yani arada, bir oyuncunun düzgün kullanılması dışında pek bir fark yok.

Yani problem Burak'ın ofsayt farkındalığının zayıf olması değil. Onunla aynı kaderi paylaşan bir sürü başarılı forvet geçti Süper Lig'den. Siz başarıyı yakalayacak düzeni kurarsanız, 5 kere ofsayta düşse de 2 gol yakaladığı zaman gölgede kalır bunlar.
1536915370

Birisi ortalama 2,3 diğeri 1,7. Bence fark büyük. Ayrıca tek sıkıntı ofsayat değil. Bütün takım Burağın gol atmasına oynuyor.

Berke6198
03.04.2018, 17:17
1536915370

Birisi ortalama 2,3 diğeri 1,7. Bence fark büyük. Ayrıca tek sıkıntı ofsayat değil. Bütün takım Burağın gol atmasına oynuyor.

Bir oyunu bir futbolcuya yönelik oynamak acizliktir. Sahadaki en az 5 oyuncunuz, muhtemel gol silahı olarak kabul edilmelidir zaten. Geriye kalan ekstralar (duran toplar, son dakika golleri) da dahil edilirse sahada muhtemel 6-7 skor yapma ihtimali oyuncu bulunur.

Siz gider de bunlardan sadece 1, en fazla 2'sine gol yükü bindirirseniz bu oyuncu bunu kaldıramaz.

Diyelim ki gol yükünüzü 1 veya en fazla 2 oyuncuya yüklediniz. O zaman da bu oyuncunuzun gol yükünü nerede sırtlayacağı belli olmalıdır. Belki diğer oyuncularınız gol yapma konusunda kötülerdir ancak siz topu kaleye taşıma konusunda skorer olmayan oyuncularınız üzerinden de oynamak durumundasınızdır.

Burak, Gomis veya herhangi bir santrafor, orta sahasından çıkamayan, kanatlarını etkin kullanamayan bir takımın içine düşerlerse muhtemelen orta saha civarlarına gelerek ceza sahasından uzaklaşacak, dolayısıyla etkinliklerini ve belli başlı yeteneklerini kullanamayacaklardır.

Bizdeki durum aynen budur. Her forvet oyuncusu aynı özellikleri taşımak zorunda değildir. Siz bir sistem oturur ve oyuncunun da bu sistemin bir parçası olduğuna kendisini ikna ederseniz gayet iyi verim alabilirsiniz.

Gökhan Balcı
03.04.2018, 17:22
Çok şey istiyorsun yeğen, burak kucka sosa bu adamlara 15 milyon kedinlerine de bir o kadar para bayıldılar. Yedek de tutarlar mı bu arkadaşları :)

sosa bu hafta cezalı o yüzden yazmadım. kucka konusunda da doğrusu çok şikayetim yok yalnızca okay ile ikisi birlikte olmuyor o kadar. seneye okay giderse kucka onazi şeklinde de gayet güzel bir ikili oluşturulabilir. sosa evet bekleneni veremedi ama ortada bir takım durumu da yok bence. söz gelimi kanatlardan aniden kaçabilen adamlar olsa sosanın pas opsiyonu da artacak. ama burak istediği kadar gol atsın kabul edemiyorum bu adamı. eğer sen takım içinde kaptan gibi davranıyorsan herkesten çok sorumluluk alman gerekmez mi ? bu adam öylece çizgisinde bekliyor. durumu değiştirecek bir şey yapmıyor. olurda fırsat olursa abdül yusuf damdoy sosa ani bir pas çıkaracak da beyimiz hiç etmezse pozisyonu gol atacak. dahası bu adamın çirkef halleri canı istediğinde oynamaması yalandan kendini yere atmaları kabul edilebilir şeyler değil. bir ara sol bek için caner lafları sol kanat için arda lafları dönüyordu olduğunu bir düşünsenize ? sol bek caner sol açık arda sağ açık olcay bir de volkan şen vardı ileride de burak tam bir ölüm ! bu adamlar bize hiçbir zaman uyamaz. ben efendi gibi topunu oynayacak adam istiyorum artist topçu değil.

oguzkoc
04.04.2018, 00:17
Kritik maçları kazanamayan bir takımız. Kayseri canla başla oynar ve maçı alır. Bizimkiler de Avrupa kupası heyecanı zerre kadar yok

asilhamsi
04.04.2018, 01:24
burak oldugu maclarda takım oyunundan cok uzagız.Roda veya ndoye santrafor oynamalı.Ve artık mutlaka castillo kadroda olmalı.

onur

jp hubocan hüseyin rahim

sosa onazi okay castillo

ndoye yazici

sosa sag kanatta oynamalı.Boylece bir tane orta yapabilen adamımız olur.

yazici ndoye un hemen arkasında,abdulkadir oldukca formsuz biraz dinlenmeli.

novak yerine rahim

ugur yerine huseyin elli kere tercih ederim.

alperrr
04.04.2018, 09:30
bende takını oynatan bir forvet istiyorum Burağın tarzı bana göre değil , her topu istemesi , sürekli ofsaytta beklemesi falan
ama aşağıdaki resimlerde gerçek......
fırsatçı hakemler sorun çıkmasın diye hepsine kaldırıyor..

https://i.hizliresim.com/3EGGOr.png (https://hizliresim.com/3EGGOr)

https://i.hizliresim.com/azrrgB.png (https://hizliresim.com/azrrgB)

https://i.hizliresim.com/Z9oonk.png (https://hizliresim.com/Z9oonk)

İ. SARAL
04.04.2018, 09:32
Rodallega falan hikaye, olmadığını gördük. Burak takımın içine etse de başka 11 oynayacak başka golcümüz yok.

------------------------------Onur--------------------------------------

Jp----------------Hubocan-------------Uğur-----------------Novak

-----------------Onazi/Olcay----------------Okay------------------------

Abdül-------------------Yusuf--------------------------Damdoy

----------------------Burak---------------------------------

UĞUR DURTAŞ
04.04.2018, 10:08
Takımımız ligin 28. haftasında oynayacağı Kayserispor maçı hazırlıklarına bugün 17.00’de yaptığı antrenmanla başladı.
Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay yönetiminde yapılan antrenmanda ısınmanın ardından pas çalışması, dayanıklılık koşusu ve dar alanda maç yapıldı
*
Dün kü antreman karelerinde burak görünmüyor.
resmi sitemizde açıklama yapmamış,bilgisi olan varmıdır?
*

HOPA'LI TS'Lİ
04.04.2018, 12:29
6 puanlık maç

gurur6134
04.04.2018, 12:36
Hic degilse su mac da cift forvet oynama cesareti gosterelim yoksa yine burak in ofsayta dusme performansini izleyecegimiz bir mac bizi bekler..

adiloş bebe
04.04.2018, 12:50
Castillo antremanlara başlıyacakmış bugün. Maç kadrosunda olur büyük ihtimal.

Ibrahim Gaygusuz
04.04.2018, 12:58
Burak cift forvet oynayabilir. Ozaman verimli olur. Obur turlu gelmis gecmis en cok ofsayt rekorunu eline alir.

UĞUR DURTAŞ
04.04.2018, 15:17
burak kendini beğenmiş,kendini takımın önünde gören
kaprisli bir oyuncu.

burak ın bize ikinci gelişi,ilk gidişini sadri başkan geçen perşembe(29.03.2018) bilmeyenler için trt spor da tekrar anlattı.
burak ı birazcık tanıyorsam,
kayseri maçında;
sakatım,moralim bozuk,kendimi iyi hissetmiyorum,ailevi sorunlarım vs vs
bahaneler uydurarak oynamayacaktır.
Arkadaşlar yukarıdaki yazıyı dün öğle saatlerinde yazdım.
dün akşam ki ve bu sabah ki antremanlarda burak yok.

resmi sitemiz bu konuyla ilgili bilgi vermiyor.

Ozan Yılmaz
05.04.2018, 12:02
Ali Palabıyık

atanmış

angraf
05.04.2018, 12:09
inşallah yeneriz yenersek baya rahatlarız.

UĞUR DURTAŞ
06.04.2018, 12:11
ONUR(GÜZEL)

PERİREA(YÜREKLİ),UĞUR(İYİ,KÖTÜ,ÇİRKİN),HUBOCAN(ORT A)NOVAK(HİKAYE)

OKAY(ÇOK İYİ),ONAZİ(YÜKSELİŞTE)
KUCKA(SAĞA,SOLA ,YANA.)
ABDÜLKADİR(CEVHER)YAZICI(ALTIN)
BURAK(KANI)
**
kayseri maçındaki rıza hocanın 11'i
*
ben olsam burak yerine rodayı oynatırım.
dikkat edin her hafta yapılan 5 antremanın üçüne katılmaz,ikisine katılır
ama direk 11'de başlar.çok ama çok yanlış.

gurur6134
06.04.2018, 12:29
En gicik gun ve mac saati c.tesi 4 nedir ya madem 4 de oynatacaksin neden pazar gunu degil..bu resmen gelen 1 avuc insana da gelme demektir..herkesin isi gucu var neden pazar 4 degilde c.tesi 4..

David_LuiZ4
06.04.2018, 15:00
Sivas Konya deplasmanında Göztepe de bjk deplasmanında iken Kayseri'yi yenersek altımızdaki 3 takımla arayı açıyoruz...Feneri yakalama şansımız var..

Armağan Dere
06.04.2018, 22:33
Sivas Konya deplasmanında Göztepe de bjk deplasmanında iken Kayseri'yi yenersek altımızdaki 3 takımla arayı açıyoruz...Feneri yakalama şansımız var..

hiçbir şekilde yok..
9 puan önde adamlar 7 hafta kalmış..
3 maç yenilecekler sen kazanacan anca..

HT61
07.04.2018, 00:48
Şu dünyada futbolcuyla duygusal bağ kurmayacaksın 30 sene çalışsak alamayacağın alamayacağım parayı bir senede alıyor adamlar köpek gibi koşup sahada gerekirse kusacaklar ve siz üçünüz Uğur-Burak-Olcay siz midemi çok bulandırıyorsunuz Uğur’a zaten bir şey demiyorum o futbolcu falan olamaz Trabzonspor taraftarı olabilir ama futboldan ekmek falan kazanmamalı bu adam. Olcay açıklamaları yapmayı biliyorsun gençlerle ilgili sen o kadar maça çıkmadın onu napıcaksın bu saydığım adamlara bu maç daha çok dikkat edicem .. geldik son adama Burak .. kardeşim sen 33 yaşındasın akranların Adebayor Gomis senden daha fazla koşuyor mücadele ediyor pres yapıyor senin ne özelliğin varda dalağını tutup 10 saat etkisinde kalıyorsun pozisyonların senin ne özelliğin varda Adebayor’un yaptığı o köpek gibi koşusunu sen yapamıyorsun takımı 10 kişi sahada prese zorluyorsun bu maçta aynısını yaparsan seni ne kaplan dövmesi ne instagram hikayen ne de attığın goller kurtarabilir 3.5 milyon euro kadar seni yerden yere vurucam bu burda dursun tavana duvara vura vura eleştircem seni.

Pereira-Hubocan-Novak-Kamil Ahmet
Okay-Onazi
Abdülkadir Bidon 97 Castillo
Dalak Yılmaz

Castillo oynamalı adamın üstüne üstüne gidip korkutacak kanat lazım bize Olcay bunağını görmek istemiyorum.

Son olarakta bu kadar kritik maçı alamadık bu sezon yine alamayız en kötü ihtimal diye bişey yok çünkü galibiyet dışında her şey en kötü ihtimal şuan..

Kardeş ayağına destek yapan her taraftara benden bedava pastırma gitsinler bu kadar kritik maçta stadın önünde denize bakarak kayserili kardeşleriyle pastırma yesinler adam kariyerinin en önemli eski takımına karşı gol atıyor deliriyor çıldırıyor biz balondan sarı kırmızı gösteri hazırlayalım tişört giyelim hayvanlardan bizi ayıran tek noktamız beyin onuda kullanalım.

Ahmet Kara
07.04.2018, 01:13
İçeride oynayacağımız Kayseri ve Sivas maçlarını kazanmamız lazım. Avrupa Lig'ine gidelim bari.

pereira.....okay......hubocan......kamil
..............onazi......kucka
.abdülkadir.....yusuf...............castillo
....................burak

champions
07.04.2018, 10:33
Solbekte Kamil, önünde Castillo oynamalı.
Muhakkak çift forvet oynamalıyız.
Uğur, Kucka ve Yusuf gibi isimlere bu takımda yer olmamalı.

7can61
07.04.2018, 10:48
Dün gece Lig TV de 2005 senesinden bu yana kayseriyle içerde oynadağımız maçın golleri vardı. İşe gidecek olmama rağmen oturdum izledim. Gayet keyifliydi.

Gökdeniz, Fatih Tekke, Yattara Şimek, tam bir canavarmış arkadaş. O takımda Celalettin bile gol atıyordu Kayseriye. Mustafa Keçelinin ceza sahası dışından kafasına çarpan top kaleye gidip gol oluyordu ama yine de yenebiliyorduk ...

Sonra Umut Bulut lu dönem, Umut da baya bir takmış Kayseriye yalnız takım tırt.

Ergin Keleş var forvette. Barış Memiş tam bir Gökdeniz olacak adammış, bu çocuk nasıl silindi nasıl bunu adam edemediler düşünmeleri gerek.

Gökhan Ünal balonu da fena goller atmamış, tabi ki Colman reise ayrı bir paragraf açmak gerek. Adam mükemmel bir topçuydu ve her güney amerikalı gibi o da kafadan kontaktı.

Colman harika bir topuk pası bırakıyor Gökhana, ceza sahası dışından şut, direkten seken top kalecinin sırtına çarpıyor tekrara kaleye yöneliyor ve gol :)

Ve geliyoruz Jajaya. Colman yine bırakıyor jaja mükemmel bir vücüt çalımı ve gol. Gelmiş geçmiş en klas topçulardan biri Trabzona. Ve tabi ki o da arıza...

Gabriçi hatırlarsınız selamı varı onunda. İyi topçuydu keşke kaza yapmasaydı.

Hugo Bross hoca, ilk yarıda 1-0 gerideyiz Kayseri kötü geliyor. Makakula yine atıyor. Hoca 27 . dakikada sayko Engin ve Yattarayı kenara alıyor. Girenler Selçuk ve Umut. Maçı çeviriyoruz.

Burak kullanıyor frikiği, top üst direkten kale içine düşüyor ama hakem bu harika golü vermiyor. Gözüne girsin o top hakem. Ama Burak klasik gollerinden bir kaç adet sallıyor Kayseriye.

Mierjievski, ismini sevdiğim güzel golleri var onunda. Tek eksiği kara lahana yememesiydi. Yeseydi güçlü bir topçu olabilirdi. Henriqe bildiğiniz gibi, golü yok, güreşçi olacakken topçu olmuş kazayla.

Marko Marin, 5 metre ofsayttan güzel bir gol atıyor Kayseriye :). Janko da boş geçmiyor boş kaleye. Bossingwa reisin de selamı var.

Geliyoruz geçen seneye. Ulan o kadar yıl hiç maç kaybetmediğimiz Kayseriye 3-2 yeniliyoruz. Hepsi de acayip saçma goller. Eski takımlara bakıyorum eski stada bakıyorum. Evet belki stat eski kadrolar çok güçlü değildi, ama eski maçlarda bir ruh var. O ruhu hissedebiliyorsunuz. Avni Akeri hissedebiliyorsunuz. Tarafatarı hissedebiliyorsununuz.

Ama geçen seneki maçı izleyince bunca eski maçın üstüne, evet stat belki güzel, kadro da geçmişe göre çok da kötü değil. Ama çok yavan, çok ruhsuz.

Ne taraftar o eski taraftar, ne takım o eski takım, ne stat o eski stat.

Belki de 40 yıl sonra yenilmemizin nedeni buydu Kayseriye. Kim bilir?...

Mert Oğuzlu61
07.04.2018, 11:05
Novak ve Kucka ilk 11 çıkmazsa kazanırız.

______okay__abdül
___olcay___sosa___castillo
__________burak

Merkeze ayakları düzgün maestro koymadıkça bu takım top oynamayacak. Rıza yine 2 defansif orta saha, sol kanatta Yusuf ve klasik taktik anlayışıyla sahaya çıkar.

ÇaGaTaY
07.04.2018, 11:24
Novak ve Kucka ilk 11 çıkmazsa kazanırız.

______okay__abdül
___olcay___sosa___castillo
__________burak

Merkeze ayakları düzgün maestro koymadıkça bu takım top oynamayacak. Rıza yine 2 defansif orta saha, sol kanatta Yusuf ve klasik taktik anlayışıyla sahaya çıkar.

Sosa cezalı.
Maç günü kimse maçla ilgili konuşmuyor. Bu demek ki stad da bugün boş olacak. Herkesin dikkati kongrede. Kongre bizi kurtaracakmış gibi..
güzel bi mağlubiyet bekliyorum şahsen.

cewat
07.04.2018, 11:26
Sosa cezalı.
Maç günü kimse maçla ilgili konuşmuyor. Bu demek ki stad da bugün boş olacak. Herkesin dikkati kongrede. Kongre bizi kurtaracakmış gibi..
güzel bi mağlubiyet bekliyorum şahsen.

Hocam kimsenin dikkati maçta değil ise muhakkak kazanırız bence :)

emrahtuna
07.04.2018, 13:11
maça da foruma da ilgi çok düşük..her sene bizi sezon ortası futboldan soğutan ne kadar sorumlu varsa Allah cezasını versin..

BlackPanther
07.04.2018, 13:22
Sumudica Rıza yı bugün şutlayacak

BlackPanther
07.04.2018, 13:23
maça da foruma da ilgi çok düşük..her sene bizi sezon ortası futboldan soğutan ne kadar sorumlu varsa Allah cezasını versin..

Yani çapsız Rıza nın

ÖmürKaradeniz61
07.04.2018, 13:56
Ne yapacaksın bu havada maçı,ailenle sevdiklerinle vakit geçir pikniğe git sahilde yürü ama maça gitme değmez.Kayseriyi yensen ne olur yenilsen ne olur.

Soner Albayrak
07.04.2018, 13:58
1-2 ya da 2-3.

Tolga Han
07.04.2018, 14:05
boşuna izleyip moralinizi bozmayın arkadaşlar üzülerek söylüyorum.
Kayseri vurur geçer.

Yiğit Gayretli
07.04.2018, 14:27
Yazık şu halimize. Maç olduğunu az önce öğrendim...

Fatih Çelik
07.04.2018, 15:01
Okay stoper dağılabiliriz.

champions
07.04.2018, 15:05
Yine leş bir kadro çıkarmış Allah'ın çapsızı. Umarım Ağaoğlu en azından ibret için sezon sonunu beklemeden şunu kovar da daha fazla saçmalık izlemeyiz.

Ibrahim Gaygusuz
07.04.2018, 15:06
Ugur ya sabir cekmis instada

Oda Riza reisten bikmis :)

61_Hasan_69
07.04.2018, 15:08
Bence neredeyse ilk defa guzel bir kadro cikarmis

odyseuys
07.04.2018, 15:09
pereira'yı niye kesti rıza?

ben söyleyeyim. hafta içi tüm spor programlarında oyuncu hakkında ciddi karalama kampanyası yapıldı. oyuncunun yaptığını masumlaştırmak istemiyorum ama hakemin görmediği pozisyonda hakimlik görevini medya gördü hafta boyunca. güya sosyal medyayı takip etmeyen, medyayı takmayan hocamız (!) da cezayı kesti...

sözüm kamil ahmet tercihine değil, inşallah oynar başarılı olur ama bu seçimin altında yatan sebep baştan sona çapsızlık, eyyamcılık, birilerine yaranma hevesinden başka birşey değil.

şu adamı şu kadar haftadır Trabzonspor teknik direktörlüğünü layık gören yönetim... size de yazıklar olsun.

Berke6198
07.04.2018, 15:16
Pereira, yaptığı kasıtlı faullerden bağımsız olarak faydasız bir futbolcu. Olcay-Yusuf ile bir bağlantı oluşturmuşken yine pas oyununa bir nebze katkısı vardı ancak bir kanat bekin tek işi hücuma hızlı top çıkarmak olamaz.

Kanat oyunlarında çoğu pozisyonda yaptığı koşuların zamanlamaları hatalı, aldığı pozisyonlar yanlış. En basit geri dönülen pasta bile aldığı kötü yer neticesinde geriye 10 metrelik koşular atmak zorunda kalıyor. Topu ayağındayken kullanışı yine inanılmaz faydasız, peşinden atlı kovalar gibi davranıyor topa.

Bana kalsa çok daha önce eklerdim K.Ahmet'i kadroya.

Semih58
07.04.2018, 15:20
Geçen hafta Kayseri'nin kalecisi cezalı ve en iyi 3 oyuncuları cezalıydı. Bu hafta tam kadroya yakınlar.

Ozan Yılmaz
07.04.2018, 15:21
Geçen hafta stopere geçip büyük hatalara imza atan okay yine stoper başlatılıyor hocalık bu mu şimdi? Olcay oynuyor vay be!

tristram
07.04.2018, 15:23
gecen hafta abuk subuk aciklamalar yapan olcay 11de..riza burak ve olcay sana sovse 11den kesemezsin..burak yilmaz neden kac haftadir les oynamasina ragmen 11de..gecmiste trabzonspor'u iyi satti diye mi bu dokunulmazligi..bu macta 10 gol atsa fikrim degismez..sene basindan beri iyi oynadigi uc tane mac yok.
bu topcumsu seyi bir kesin arkadas artik..burak zamaninda yonetime giydirmisti olcay gecen hafta hocaya giydirdi..ikiside bir turlu kesik yemiyor..eeyyy riza denen ayak takimi, sen nasil bir korkaksinki sovseler sesini cikaramiyorsun..hubocan bir kart dordu diye ayar vermeye calis sen.digerleri suratina tukurse yarabbi sukur diyeceksin.

Fatih Çelik
07.04.2018, 15:23
https://i.hizliresim.com/Yg7p4Z.png

11 Castillo*/Doye*

Çok mu zor?

ilelebeTS
07.04.2018, 15:28
Sezon bitse de bu ızdıraptan kurtulsak.

Tayfun
07.04.2018, 15:33
Stadyumda kayserispor marşı çalıyor. Tamam iyi güzel dostluk da , bokunu çıkarmayın

Mert Oğuzlu61
07.04.2018, 15:34
Uefa için en kritik maç, kazanmak için dötlerini yırtmazlarsa sezon sonu nereye giderlerse gitsin umrumda olmaz. Fenerin 5 attığı Kayseri'yi bi zahmet bizimkiler de dağıtsın.

Gökhan Balcı
07.04.2018, 15:35
Olcay o kadroya giriyorsa yazıklar olsun. Kamil tercihi doğru. Sonuna kadar destekçisiyim. Pereria Kamilden daha iyi olabilir ama böyle riskle maça çıkılmaz dahası futbolun içinde böyle şeyleri sindiremiyorum. Ama bütün bunlardan cezayı yalnızca joao nun çekmesi adil değil. Burak ve Olcay yedek kalmalıydı. Umarım castillo yu görürüz bu hafta

Tayfun
07.04.2018, 15:36
Manisa Tarzanı " Gooolll istiyorum goooll" ve " Aga aga Hugo Rodallega " ile tanıdığımız dayı maça gelmiş, Rodallega tribüne gidip sarıldı ona, hoş görüntüydü.

Sefaenes
07.04.2018, 15:36
okay dan stoper olmaz 1 maç iyi oynadı diye stoper olmaz tıpkı milli stoper!!! topal gibi. okay kaleci kırmızı alsa kaleye geçse bi capsizlar iyi oynadı diye kaleci oynatır. Olcay da alsın defolup git çapsız Riza

Fatih Çelik
07.04.2018, 15:38
Manisa Tarzanı " Gooolll istiyorum goooll" ve " Aga aga Hugo Rodallega " ile tanıdığımız dayı maça gelmiş, Rodallega tribüne gidip sarıldı ona, hoş görüntüydü.

Aklı Akhisar'daysa gidebilir. Ne demek başka takım taraftarına sarılıyor(!)

jairzinho
07.04.2018, 15:43
kadroya bakınca olcayın (en ileride oynar en fazla) kucka nın burak yılmazın (takım oyuncusu değil + takımı 10 kişi oynatır) sıkıntılı olduğunu görüyorum.

keyifli oyun ve birlikte oynayabilmek için birlikte hareket etmek ve yetenek gerekiyor.burak yılmazda yetenek ve birlikte hareket etme yok

olcay şahan birlikte hareket eder sol açıkta oynayacak yetenek yok.(onunçün en ilerde oynamalı pres yapan forvet rolünde)

kucka oturmuş uyumlu okay onazi ikilisini bozan bir transfer oldu. artı bozduğu yetmiyormuş gibi bide maddi kayba neden oldu.

harika bir 8 numara olan formunun zirvesine ulaşmış bir okay stopere döndü.akıl alır gibi değil.

perera nın kulübeye çekilmesini doğru buldum.şu ana kadar 4-5 kırmızı kartlık bilinçli hareketler yaptı.ona bir uyarı verilmesi gerekiyordu.

hasılı sezon sonu yaşlı ve yüksek maaşlı oyunculara veda edilmeli.zaten bu yaşlı ve yüksek maaşlı oyunculardan sadece sosa yetenekli.diğerleri hem yeteneksiz hemde yüksek maaşlı.

Gökhan Balcı
07.04.2018, 15:52
Okay geçen hafta tarifsiz bir hata yaptı. Kesilir kesilmez ayrı mesele ama bu adamı ısrarla burada oynatmak oyuncuyu köreltmekten başka bir işe yaramıyor. Kucka milyon yılda bir atılabilek bir gol sayesinde kadrodan alınamadı. Onazinin de önceki maçta ne kadar fayda sağladığını görünce böyle bir duruma geldi iş. Halbuki hiç sevmediğim uğur geçen hafta iyi oynamıştı. Neden kesildi bu adam? Hubocana ceza veriyorsun tamam jp ye de tamam peki bu Olcay ı neden kesmiyorsun? Olcay ın elinde nasıl bir kaset var biri söylesin. Burak koca maç hiçbir şey yapmıyor. Neden Hugo denenmiyor. Hugo nun da mı kaseti var? Oynadığı her maçta bi nane yapmadığından oyundan çıkan Olcay oynuyor her oynadığı maçta takımı muhakkak pozisyona sokan castillo asla şans bulmuyor. Zaten bu sistemde ilk yarı gol bulmak mucize resmen. İkinci yarı damdoy giriyor. Gol oldu oldu olmadı diğer değişiklikleri tutturamıyor hoca. Oyuncular tuhaf tuhaf yerlerde oynuyor.

My
07.04.2018, 15:55
Bu kardeşlik muhabbeti ne zaman patlayacak bakalım çok merak ediyorum. Rakibe saygı ayrı işin b.kunu çıkarmak ayrı.

ilelebeTS
07.04.2018, 15:59
Burak'a atıp tutalım da, bugün Burak olmazsa kazanma ihtimalimiz nedir? Sorun Burak'ta mı, yoksa tek bir oyuncuya endeksli oyun yapımızda mı?

alper*
07.04.2018, 16:01
Kayseri'deki maçta da Trabzonspor marşı çalınmıştı. Etrafımda da bir tane itiraz eden, laf eden duymamıştım.

Sefaenes
07.04.2018, 16:14
maçın sonucu ne olursa olsun yeni gelecek Yeni Başkan şu çapsızi kovmalı yeni sezonda gelecek hocayı şimdiden bulmalı ki takımı yeni sezona kadar tanısın

Gürkan Asma
Topu 2 adım süren kaleye vuruyor bu nasıl bencilliktir.

nbay
Topa hakimiz, kendi evimizde oynuyoruz ama rakibi tabiri caizse ısıramıyoruz, hucüm zenginliği sıfır, kim ne yapmaya çalışıyor belli değil.

HT61
07.04.2018, 16:15
Uefa için en kritik maç değilmiş gibi hiçbirisinde gayret falan yok o maç havası yok saçma sapan bir maç derbilerden daha önemli maç bizim için ama gel gör ki gene yürüyor Burak gene yürüyor gene yürüyor Yusuf gene aynı

Sefaenes
07.04.2018, 16:17
Burak pas düşünüşe daha iyi pos yakalardık ama egoistlik tavan yaptığı için vermez nasıl olsa her top Buraka 10 pos 1 gol ayrımı kötü oynadığı maçlar unutuluyor. damdoy , rodi, burak tek forvet oynuyacak oyuncular degil

carantinas
07.04.2018, 16:18
çok kritik maç. Top ayağımızda ama daha iyisini yapmalıyız.

My
07.04.2018, 16:20
Mustafa Reşit Akçay boşta sanırım. Ağaoğlu yönetiminin aklındaki hoca olabilir mi ?

Yiğit Gayretli
07.04.2018, 16:21
Burak'tığı yerden devam... :)

odyseuys
07.04.2018, 16:23
onazi'de problem var gibi. o pozisyonda bırakması normal değil, umarım ciddi bir sorunu yoktur. deniyor ama çok umutlu değilim ben vücut dili iyi değil.

alihan_61
07.04.2018, 16:24
bizim tribunlerden kocaman sari kirmizili bayrak sallanio .yuh ya.. dostluk baska bisey bu nedir ya

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nbay
Kucka geldiğinden ne oyun kurabiliyor ne de yönlendirebiliyor. Sadece rakibi bozmaya çalışıyor. Hücumda etkin olabilmemiz için üretken olması da şart ama bunu yapamıyor ne yazıkki.

odyseuys
bıraktı.

geçmiş olsun.

odyseuys
07.04.2018, 16:26
uğur da sabrının karşılığını aldı :)

ne tuhaf bir takımız anlamıyorum...

Giallorossi
07.04.2018, 16:26
Ligdeki diger 17 takimda o pozisyon gol olurdu ama bizde top kaleye girmez

Ahmet Kara
07.04.2018, 16:28
Uğur'dan bir türlü kurtulamadık.

ilelebeTS
07.04.2018, 16:29
Bu değişiklikle beraber oyun daha da kısırlaştı. Abdülkadir'i ortaya çekip bir hücumcu alabilirdi.

karabela
07.04.2018, 16:29
Uğur Rıza ya kızıyor ama geçen hafta feghuli arkasından gelip topa vurdu iyi oybasa orada vurdurmaması lazımdı. Herkes kendini iyi sanıyor

odyseuys
07.04.2018, 16:30
yine 70-80 metreye kadar uzadı oyunun boyu, kayseri takımını oyuna ortak ettik. kaza bela bir gol bulmazsak sıkıntı yaşayacağız.

Ahmet Kara
07.04.2018, 16:31
Hocamız olsaydı Abdüş'ü ortaya , Castillo'yu kanada atardı. Uğur girdi kesin kaybedeceğiz.

Ahmet Faruk
07.04.2018, 16:32
Top bizde ama, bir pozisyona dönüşmüyor. Çünkü hoca yok.

nbay
07.04.2018, 16:33
Şu abdulkadire her maç yazık ediyoruz köreltiyoruz kanatta oynatıp, adam topu orta saha da alınca estiriyor resmen, faul yaptırır kart aldırır, pozisyon yaratır. Ama hocamız malesef buna cesaret edemiyor. Adama ısrarla oynayamayacağı bir mevki bulmaya çalışıyor

Arda'
07.04.2018, 16:34
Novak denen çöpü çok aramışlar mı merak ediyorum 2 milyon € verdik bide bu adama

Ahmet Kara
07.04.2018, 16:35
Olcay sırf golü Burak atsın diye kaleye vurmadı.

Onur Akyüz
07.04.2018, 16:37
Burak ya :D

champions
Olcay ve Yusuf denen kazmalar çıkmalı. Kocakarı futbolu oynuyoruz, 35 dk topa sahipsin doğru düzgün şutun yok.
Castillo ve Roda girerse belki bir şeyler olur.
Kucka futbolcu değil.

Varlıbaş61
olcay ile burak hala oynuyor öyle mi? hey gidi Trabzon !!

sasone
Ya işte böyle Burak,arkadaşını satarsın bir dakika geçmeden rezil eder Allah.

artvints
kucka zengin çocuğu gibi geziyor ortada, herkes toptan çakmadığını biliyor ama kimse birşey demiyor.

burak da millete küfretmeyi biliyor, bomboş topu kontrol edemiyor.

Gürkan Asma
07.04.2018, 16:38
Ben böyle tiksinç bi kardeşlik görmedim

Uğur Ö.
07.04.2018, 16:38
Dümdüz top süremiyor arkadaş

Ogün'
07.04.2018, 16:39
Yine bir ilk yarı boşa gitti

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahmet Faruk
Top bizde ama pozisyonları Kayserispor buluyor.

Mükemmel bir taktik. Sağol RÇ.

HT61
Lung sapunaruyla verkaç yaptı Burağın yanından şaka değil twittera düşer akşam videosu

serdaracıl
07.04.2018, 16:40
Mustafa Reşit Akçay boşta sanırım. Ağaoğlu yönetiminin aklındaki hoca olabilir mi ?

Umarım olmaz

Sefaenes
kucma ve olcay hangi performansa göre 11 de oynuyor

Ahmet Kara
Şu an stad da rezillik var. Böyle taraftar olmaz olsun.

Arda'
07.04.2018, 16:41
Burak maçın anasını ağlattı

Soner Albayrak
07.04.2018, 16:42
Bu kadar ağır adamın olduğu takım insanın canını sıkıyor.

El Cordobes
Şu güzel havada eş dost mangala gitsek vaktimiz zayi olmazdı en azından. Böyle bir rezillik yok. Kenar ayrı rezil, sahadaki ayrı rezil. Bugün kazansak da fikrim değişmeyecek. Bu kadar silik top oynamaya ve oynatmaya kimsenin hakkı yok.

BlackPanther
Amann amannn. Ünal Karamana görev verilsin. Eskilerin artık işi bitti. Genç teknik adamlar lazım. İkinci bir Rıza Çalımbay dönemi istemiyoruz.

falcon_61
Burak her maç gol atar ve tüm maçları kazanirsak katlanılır. Onun dışında bir b.ka yaramaz.

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BlackPanther
07.04.2018, 16:44
Şu an stad da rezillik var. Böyle taraftar olmaz olsun.

Rıza yı istifaya davet etmeyen seyirciden ne olacak ki? At çöpe gitsin. Futbolun F sinden anlamıyorlar. Anlasalar bu futbolun ruhsuzluğun baş mimarı Rızanın olduğunu anlayacaklar.

Gürkan Asma
07.04.2018, 16:45
Takım deiil çiftlik resmen.

Murat'
07.04.2018, 16:45
Kucka da iyi ki bir gol attı. Artık her yerden vuruyor.

Uğur Ö.
07.04.2018, 16:46
Hoca yok hoca...

yasinylmz
07.04.2018, 16:47
Uğur'u oyuna alıp okay ı ortasahaya çekince efektif oyunda kayboldu. Takımın boyu uzadı. Okay kucka ikilisi zaten hak getire... Hoca olsa takımın başında castilloyu oyuna alıp abduşu merkeze çekerdi. Uğur yüzünden geriden oyunda kuramıyoruz okay gömüldükçe gömülüyor savunmaya

ilelebeTS
07.04.2018, 16:47
Hocanın fırsat ayağına geldi değerlendiremedi. Top kontrolü zaten sende, rakip kapanıyor. Bir değişiklikle oyunun içine etti.

yasinylmz
07.04.2018, 16:49
Sir Rıza Ferguson geldiği günden bu yana yaptığı her değişiklik aleyhimize işliyor ve ayrıca yine yeniden ilk yarıyı çöpe attı..

Gökhan Balcı
07.04.2018, 16:51
uğur nasıl ah ettiyse tam ihtiyacı olan adam oyundan çıktı helal olsun nefesi kuvvetliymiş

Tayfun
07.04.2018, 16:51
Bu Burak kendini bu kulübün hem teknik direktörü hem oyuncusu filan mı sanıyor. Hatalı pas atıyor Novak'a el kol hareketi, yine hatalı pas başkasına el kol hareketi. Hayırdır birader ?

Ahmet Kara
07.04.2018, 16:52
Topa sahibiz ama takım ne yapacağını bilmiyor. Takımda hoca yok. Ahmet Bey'in ilk işi teknik direktör bulmak.

alptug_kd
07.04.2018, 16:52
Yok arkadaş olmaz böyle bir şey ya. Hiçbir şey yok takımda. Rıza bırak artık. İyi kötü top çevirirken 1 değişiklik ile oyunu berbat etti.

Okay yerinde kalmalı. Castillo girmeliydi. Abduş merkezde denenebilirdi. Sanki ne kaybedeceğiz bu saatten sonra. Kendi mevkisinde bu çocuğu denemek için tam zamanıydı.

Fatih Çelik
07.04.2018, 16:53
Bence kötü oynamıyoruz. Sadece her zamanki gibi hücum planımız yok.

Mert Oğuzlu61
Bu takıma 35-40 milyon euro maaş bütçesi vermeye gerek yok 10 milyon euro maaş bütçesiyle de en kötü ihtimal aynı futbolu izleriz. Emekli halı saha takımı gibi el belde ilk yarıyı bitirdiler. Yeni başkanlar yöneticiler tribünde, futbolcular bunu bile bile oynamıyorsa sıkıntı sandığımızdan büyük demektir. Çünkü iyi oynamak var kötü oynamak var, bunlar kötü oynamıyor çünkü hiç oynamıyorlar. Kulübe darbe girişimi yapan futbolcular var.

Atletik oyuncu yok Rıza sakat makat sür şu Castillo'yu sahaya belki adam geçer aksiyon yaratır yoksa gol atmayı bırak yiyecekmişiz gibi her zamanki klasik oyuncumuzla devam ediyoruz hiçbir değişim yok.

HT61
Onazi önemli oyuncuymuş takdir ettim orta sahayı toparlayan top çeviren boş alan yaratıp kendini topa göre boşa çıkaran oymuş rahatlatıyormuş Uğur girdiği için maç artık şansa bala bir gole kaldı Abdülkadir sahada yok zaten sakatlığı atlatamadı yada mental açıdan hala gecen haftada Yusuf desen allaha emanet 10 numara dışında her yerde oynuyor. Castillo girmeli bu Kayseriyi çarpar Castillo. Novakla Olcay bunağının ikili oyun yapıp ceza sahasına indiği yerde Castillo resital yapar.

angraf
castillo gibi adamımız var ama olcay oynuyor.
Sinirlerim bozuluyor.
Kadromuzun bu ligde ilk 3 te olması gerekirdi.

Şerafettin Kara
07.04.2018, 16:54
Çift ön libero oynamak kadar saçma bir şey olamaz

Gökhan Balcı
07.04.2018, 16:55
Bence kötü oynamıyoruz. Sadece her zamanki gibi hücum planımız yok.

planımız yokken iyi olma ihtimalimiz yok ki. kötü oynamıyorsak bu rakibin beceriksizliğinden olur en fazla

DeAgLeMaNyAq
Seyirci nasıl takımı yalnız bıraktıysa, bu başlık nasıl bu kadar sessiz kaldıysa takım da aynı oranda kendisini otomatik olarak hazırlık maçı oynuyor havasına sokmuş. Takım hedefsiz kalsa anlayacağım fakat önünde önemli bir Avrupa hedefi varken bu kadar vurdumduymaz oyunu kabullenemiyorum. Takımdaki sıkıntının ve ruhsuzluğun temel noktası da hücumda çoğalamamak. Yoksa savunma oyuncuları öyle veya böyle gereğini yapıyor. Özellikle Abdulkadir ve Yusuf'un daha fazla sorumluluk alması lazım diğerlerinden zaten pek bir şey beklemiyoruz. Ve Burak özelinde görüldüğü üzere sorununun Başakşehir ve GS maçları olmadığını bir kez daha görmüş olduk. Bilerek oynamadı şeklindeki ithamlara saygı duysam da asla inanmadığımı dile getirmiştim. Burak ne yazık ki hem takımla bağını koparmış, hem de mental açıdan koordinasyonunu kaybetmiş. Yoksa bu kadar kötü pas atan ve önündeki topları kontrol edemeyen bir oyuncu değildi. Maçı kazanmak istiyorsak hareket lazım ve o hareketi getirecek tek isim de Castillo. Ama hazır olmadığı için Rodallega da tercih edilebilir. Rodallega girerse de mutlaka çift forvet olarak oynamak gerekiyor, yoksa kanada koyup bir şey beklemenin pek bir anlamı yok...

Ahmet Kara
Twitter'da söylenene göre Rıza, oyuna Akbaş'ı alacakmış, Burak gelip Uğur'u oyuna aldırmış.

Olur mu olur ?

Şerafettin Kara
Yusuf kenara Abdül ortaya Castillo kanada Kuco kenara Roda forvete

BlackPanther
07.04.2018, 16:56
Rıza nın Teknik Direktörlük lisansının Son Kullanım Tarihi geçmiş.

61_Hasan_69
Saçma sapan kardeşlik tezahüratları , kale arkasında sallanan sacma sapan sarı kırmızı bayrak , her pozisyonda takım arkadaşlarını fırcalayan ama kendi hiç bir sey yapmayan Burak , kankisine gol attırmak için pozisyonu hiç eden Olcay , suratini bile görmeye dayanamadigim Uğur ve Capsiz Rıza...

David_LuiZ4
Kayseri'nin taktik anlayışı topun bizde kalmasını sağlıyor bizden kaynaklanmıyor...Top bizdeyken neden adamakıllı pozisyona giremiyoruz çünkü Sosa yok...En kötü Sosa bile bu takımın en iyi topçusudur...

Sosa'ya oyuncu-antrenör lisansı verilsin hem oyun zekası hem oyunuyla bu takıma seviye atlatır...Yani meselemiz hoca meselesi hoca...

champions
07.04.2018, 16:57
Topu kontrol etmekten aciz forvete 3.5 milyon euro veriyoruz.
Hüseyin Çimşir'den fazlası olmayan adama 2 küsür milyon euro veriyoruz.
Hayatımda Onazi kadar zayıf bir Afrikalı görmedim.
Olcayla Yusufla falan futbol oynayamazsın. Bu kadro ve maliyetler ahmaklık alameti.
Hocadan başlayarak, bu kadro paramparça edilmeli. Ağaoğlu bu açıdan bir şans fakat onun yapacağı seçimler de soru işareti.

tristram
07.04.2018, 16:57
burak denen cakma qralinizin marifetidir bu trabzonspor..kenarda duran cobani allaha havale ediyorum...riza olcay burak..bu ucu icin kufursuz bir cumle kuramiyorum...ama burak kansizina iki cift laf etmek gerekiyor..dayi misin oglum sen nesin ya?takimda topla en kotu adam olmasina ragmen hem her topu istiyor hemde alinca o topu pic ediyor..novak'a sovuyor 1 dk sonrasinda bombos pozisyonda topu suremiyor.trabzonspor'da bir tane delikanli yok mu bu kitapsiza haddini bildirecek..
kulup ve dergi uyesiyim ayni zamanda bu sezon bir suru forma aldim..sayet benim paramdan tek kurus bu adamin bogazindan geciyorsa haram ediyorum..bunu buraya getiren mharrem usta basta olmak uzere bunu tepemize cikaran ersun ve riza'ninda allah cezasini versin..yeter lan her mac ayni hikaye..

Fatih Çelik
07.04.2018, 16:58
planımız yokken iyi olma ihtimalimiz yok ki. kötü oynamıyorsak bu rakibin beceriksizliğinden olur en fazla

Öcenki dörtlü ararlarında varyasyon oluşturmayı beceremiyor. Gerideki altılıda bir problem görmüyorum. Kamil de oyuna etki etti aylar sonra bek ortası gördü gözlerim. Novak hep doğru yerde ama hem şanssız hem beceriksiz. Kayseri bireysel hata hariç kaleye yaklaşamadı.

BlackPanther
castillo gibi adamımız var ama olcay oynuyor.
Sinirlerim bozuluyor.
Kadromuzun bu ligde ilk 3 te olması gerekirdi.

Porsche yi Yaşlı moruğun eline verirsen sonuç ancak bu olur.

[KAPLAN]
Mazoşişt renkdaşlara selamlar. Çin işkencesi gibi.

Veysel
07.04.2018, 16:59
Maç mı varmış bugün

Oruç
07.04.2018, 17:00
İzlemek işkence gibi.

Mesut
07.04.2018, 17:00
Burak Yılmaz gittikçe antipatik oluyorsun verdiğin pas hızlı ve adamın gerisine düşmesine rağmen Novak'a el kol yapıyorsun bağırıyorsun sen karşı karşıya kaldın topu sürmekten acizsin sana ne yapmamız gerekiyor

angraf
07.04.2018, 17:02
Takım güzel oynuyor gibi geliyor size ama güzel oynamıyor rakip kendi sahasında kabul ediyor bizi sadece hepsi bu

BlackPanther
07.04.2018, 17:02
Moruk Rıza nın futbol anlayışı. İlk yarı uyu ikinci yarı 90 dakikada yapacağını 45 dakikaya sığdırmaya çalış.

Yiğit Gayretli
07.04.2018, 17:03
Bu oyunla anca şansa bir gol atarız.

El Cordobes
07.04.2018, 17:03
Twitter'da söylenene göre Rıza, oyuna Akbaş'ı alacakmış, Burak gelip Uğur'u oyuna aldırmış.

Olur mu olur ?

Bizim de uzaktan gördüğümüz oydu. Akbaş formayı giydi, Burak geldi biseler söyledi sonra Uğur girdi. Arada neler döndü bilemiyorum.

Gökhan Balcı
07.04.2018, 17:04
Öcenki dörtlü ararlarında varyasyon oluşturmayı beceremiyor. Gerideki altılıda bir problem görmüyorum. Kamil de oyuna etki etti aylar sonra bek ortası gördü gözlerim. Novak hep doğru yerde ama hem şanssız hem beceriksiz. Kayseri bireysel hata hariç kaleye yaklaşamadı.

takım psikolojik olarak da yerlerde. kalıntılar üzerine sistem kuramayız. zararlı canlılardan kurtulmak lazım önce

Enaldo61
07.04.2018, 17:05

Olur mu olur ?

Böyle bir şey varsa, dicek söz kalmadı artık...

nbay
07.04.2018, 17:05
Castillo bu bezginlikle oyuna girerse oyunun iyice içine eder, adam ısınmaya modu düşük gidiyor.

Enaldo61
07.04.2018, 17:07
Burak normalde attığı golleri bile atamıyor artık.

Ogün'
07.04.2018, 17:07
Ulan ilk defa ofsayta düşmedin at şunu ya

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nbay
07.04.2018, 17:08
Idman yapmayan adam bu kadar oynar, salonda çalışarak nereye kadar.

halilaziz61
Böyyük golcü burak

halilaziz61
Mahvetti kucka nin pasını

Ahmet Kara
07.04.2018, 17:09
Kucka harika pas ,Burak atamadı.

BlackPanther
Böyle bir şey varsa, dicek söz kalmadı artık...

Kaldı. Rıza derhal kovulmalı.

CaptanBarbosa
Onu da atamıcaksan napıcaz biz senle burak olmadı bu..

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sasone
Taraftar sabırsız,taraftar tahammülsüz,şu takım ve Hoca eski taraftarın önünde böyle lakayt top oynayacak,adamın aklını alırdılar.
Şimdi her şey

Kadir beee

edimurphy_61
07.04.2018, 17:10
Messi...

artvints
allah'tan küçük messi'miz var.

Gürkan Asma
İçimin yağları eridi , helal abduş.

falcon_61
Şükür

DeAgLeMaNyAq
İşte bunu bekliyoruz senden Abdulkadir...

odyseuys
aslan aslan. ayağına sağlık abdülkadir.

Enaldo61
Obaaaaa

David_LuiZ4
Koçum aslanım attı direk dibi.

Giallorossi
Abdülkadirrrrrrrrrrrrrr

BlackPanther
Abdülkadirden harika bir gol

nuri45
Messiii Abdüsssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss

yatmaztara
İşte böyle ya ne öle hep pas hep pas :) Sürekli pas yapan paspas olur.

My
Aboo Abdül nasıl gol attı öyle ya :)

artvints
bu arada okay iki hafta da ben dinleneyim dedi. hiç tarzı değil o şekilde rakibe girmek.

Yıldıray Emanet
Sen varya seeeeenn :D

CaptanBarbosa
Aslanım benim be küçük messi :)

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yiğit Gayretli
Messsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Sefaenes
07.04.2018, 17:11
oh be pas atmadı Burak a ve gol geldi

Enes Başkaya60
Messi...

karabela
Helal be Abdülkadir

Ahmet Kara
07.04.2018, 17:12
Abdülkadir gol atınca bir başka seviniyorum.

artvints
ilk defa topu boşluğa atıp vücudunu da öne atarak araya girdi dribling yaptı. biraz da pozisyon öyle gelişti yoksa bunu yapmaktan çok çekiniyor, daha fazla denmesi gerekiyor.

outlaws61
bu arada okay iki hafta da ben dinleneyim dedi. hiç tarzı değil o şekilde rakibe girmek.

Hareketi yaptığı an aynı şeyi düşündüm acaba sınırda mıydı diye.

Yorumunu görünce sınırda olduğunu anladim.

Neyse dinlensin ne diyelim hakediyor dinlenmeyi.

El Cordobes
07.04.2018, 17:13
Harbiden messi golü attı. Gözlerimizin pasını sildi. Şu çocuk gol atınca ayrı seviniyorum.

nbay
07.04.2018, 17:13
Abdulkadiri Yusufun yerine alması şart, yusuf da okayın yanına, bu şekilde üretkenlik artacaktır

DeAgLeMaNyAq
07.04.2018, 17:14

İnşallah Onazi de sadece çekme vardır yoksa sadece Kucka ile çıkarsak sıkıntı yaşarız...

carantinas
07.04.2018, 17:14
o neydi gız :D aboowww

My
07.04.2018, 17:15
Olcay - Castillo değişikliği dicem de Rıza'nın tansiyonu düşer heralde :)

Yiğit Gayretli
07.04.2018, 17:15
Castillo'lu al farka git.

Bunun için hoca olmaya gerek yok. Bakkal, manav falan da yapar bunu.

Sefaenes
07.04.2018, 17:16
Allahini seven şu Burak a pas vermesin hepsi onu arayıp atağın içine ediyorlar

sasone
07.04.2018, 17:17
Hoca değiştir al,genç çocukları.Bizi kurtaracaksa,futbol oynanacaksa bunu kaşarlar yapmıyor.
Adam ol,formayı hak edene var Rıza.

BlackPanther
07.04.2018, 17:17
Rıza Çapsızbye bye bye

artvints
07.04.2018, 17:18
çocuklar bitirdi maçı.

DeAgLeMaNyAq
İşte bu kadar...

outlaws61
Abdus...

yatmaztara
07.04.2018, 17:19
Harika yaaaa

Enaldo61
Müthiş gol.

sasone
Helal size bbbbbbbbbbbbbeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee geleceğimizsiniz.

falcon_61
İşte bu kadar

nuri45
yusuuuuuuuuuuuuuuuffffffffffffffffffffffffffff

odyseuys
a. kadir maçı kopardı. helal olsun kardeşim.

Sefaenes
afferim gençlere

Yıldıray Emanet
Abdül +10 milyon euro daha ekleyin bonservisine

serdaracıl
Abdülkadirrrrrrrrrrrrr

Giallorossi
07.04.2018, 17:20
Cok güzel bir gol

Yiğit Gayretli
Messi ve Özil A.Ş.

My
:)

melihergun
Topcumusunuz be

Mert Zaman
Özil & Messi :)

Fatih Çelik
Messi merhamet etmiyor. Demin çocuğa vermemiştin Yusuf efendi neyse güzel gol.

Ahmet Kara
Abdüş 200 milyon euro diyebilir miyiz ?

sasone
07.04.2018, 17:21
Hoca al Batuhan'ı Hoca,al Rahim'i al,bekleme artık.

Bu arada Kucka gerçekten büyük kalite,her anlamıyla futbolcu.

nbay
Burak yaa ne kadar alakasız yerlerde topla buluşuyosun, iyice rezil ediyosun oyunu.

Mert Zaman
Okayın pasını da görmezden gelmek olmaz ama

Fatih Çelik
Abdüş 200 milyon euro diyebilir miyiz ?
Diyemeyiz çünkü 223 milyon yuro.

falcon_61
Okay-Abdus-Yusuf
3 pas gol

Sefaenes
geçen maçta Abdülkadir laf atan çapsız vardı bu gol ve asist o çapsız a gelsin ismini hatırlamıyorum ama o kendisini bilir

artvints
abdülkadir için yan pas olayı bitmiştir, bundan sonra aldığı her topla yardırsın, koparsın zincirleri.

BlackPanther
07.04.2018, 17:22
Burak bugün çok kötü. Birde başkalarına kızıyor.

falcon_61
07.04.2018, 17:23
Napıyorsunuz böyle kendinize gelin [emoji3]

Giallorossi
Olcay - Castillo
Burak - Roda

degişiklikleri şart

BlackPanther
Burak bugün çok kötü. Birde başkalarına kızıyor.

Kötü yazdım. Golünü attı.

yatmaztara
Yusuf adına bir asist daha yazmanızı rica ediyorum ;)

sasone
Yazıcı'ya helal olsun,ölüye bile gol attırıyor,büyük futbolcu olacak gerçekten.Allah bozmasın.

Isko6161
07.04.2018, 17:24
Our Future....