PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 27. Hafta | Galatasaray 2 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5

grandmaster
18.03.2018, 17:46
gs'a karşı son 3 maçta alınan 3 galibiyet var serinin devam etmesini umuyorum

Timur Bey
18.03.2018, 18:04
Onazi hariç eksik yok. Sakatlar da iyileşir bu milli arada. Kontrollü oynarsak kazanabiliriz.

halilaziz61
18.03.2018, 18:12
Gerçekçi olmak lazım
Yeniliriz bir Beşiktaş maçı gibi olur

Doğukan Uçan
18.03.2018, 18:20
şu kadro kesinlikle gs ye karşı arena da üstün oynar .

falcon_61
18.03.2018, 18:21
Ekstra motive olmazsak bence hiçbir şansımız yok. Rodriguez' i durduramayiz. Gomis'e de ceza alanı içinde top degdirmemeliyiz. Bir puan alırsak büyük başarı bence

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ogün YAZICI
18.03.2018, 18:23
Selçuk ve Donk ikilisi ile oynayan kenardan gelen kozu Yaşın ve Sinan olan ve yıllarca yenilmedigimiz bir takıma puan kaybetmeyi kabul etmiyorum

Yıllar önce ezik zihniyetteki gs sempatizanı kitlemiz nedeniyle psikolojik olarak geride olduğumuz gs'ye karşı o üstünlüğü kazandık

Allah'ın izniyle bugünlerde bjk sempatisi ile yeniden var olan o kitleyi defedip onlara karşı da en yakın zamanda dirileceğiz

erenslash
18.03.2018, 18:31
dikkat etmesseler bu defansla fark yeriz berbat bir defansımız var

toplu defans yapmak şart ve ezdirmeden son derbi maçından galibiyet parolasıyla dönmek şart tabi çok anlamı yok ama sezonun son derbi maçında galip gelmek iyi olurdu

gs saldıracak oldu ki gs ı şansa yendik şu bu bunları yenersek bjk fb maçlarında assılmadınız bize yeter gücünüz derler. sattınız bizi derler şaşırmam ya da berabere kalırsak.

maça odaklı motivasyonla süpriz sonuç olabilir ancak toplu defans ve pres yaparsak bu mümkün bu defansla işimiz zor

bjk gsdan daha kuvvetli bu yüzden umudum var ama bu tamamen oyuncuların motivasyonuna bağlı

defans yüzünden sıkıntı çekebiliriz galibiyetimiz tamamen tek maça odaklı motivasyona , defans hattına ve ortasahaya bağlı bu defansla normal şartlarda gs bizi 3-0 rahat yener

gomisi kitlemekle iş bitmiyor yan top serberst vuruş uzaktan şu ortasahadan gol atacak oyuncuları var bunları da kitlemen lazım bu kazma defansla mümkün görünmüyor bu çalıma dizerseler bizim stoeperleri şaşırmam

ilelebeTS
18.03.2018, 18:37
Motivasyonumuz farklı olacaktır. Gomis'i kitle işi bitir.

Fatih Öztürk
18.03.2018, 18:43
Rıza Babanın önceliği gol yememek üzerine olursa kusana kadar koştururlar oyuncularımızı yenilgi kaçınılmaz olur. 1 puan alalım yolumuza bakalım ama pek zannetmiyorum.

artvints
18.03.2018, 18:50
malesef onların motivasyonu daha yüksek şuanda. son dönemde yendiğimiz maçlarda biz daha istekliydik. bu maç oyuncuların, takımın saygı kazanması için önemli. oyuncuların kanına girmek mücadele etmelerini sağlamak gerekiyor. öyle maçı iyi bitirmemiz lazım, sağlam duralım diyerek olmaz. kazanmanın lafını bile ağzına almıyor hoca.

şampiyonluğa oynayan takımların puan ihtiyacından, stresinden faydalanıp evire çevire yenmemiz lazımdı. takımda o güç vardı ama hepsinde yürüdük.

champions
18.03.2018, 18:51
Gs'nin iç saha karnesi; 13 maç 12 g 1 b
Biz de 13 dep. maçında sadece 2 kez yenildik. Biri de 10 kişi kaldığımız Malatya maçı.
Normal şartlarda yeniliriz fakat kağıt üzerinde puan alma şansımız var.
1 puan iyidir, 3 puan Kayseri-fb maçının olduğu haftada süper olur.

Karmam
18.03.2018, 18:58
Gs'nin iç saha karnesi; 13 maç 12 g 1 b
Biz de 13 dep. maçında sadece 2 kez yenildik. Biri de 10 kişi kaldığımız Malatya maçı.
Normal şartlarda yeniliriz fakat kağıt üzerinde puan alma şansımız var.
1 puan iyidir, 3 puan Kayseri-fb maçının olduğu haftada süper olur.
ilk maçta da bize 8 galibiyet 1 beraberlikle gelmişlerdi

Karmam
18.03.2018, 19:00
gs maçlarının vazgeçilmezleri n'doye, uğur ve yusuf oynamalı.

onur
pereira uğur durica hubocan
okay sosa
abdüş yusuf n'doye
burak

yine de korkarım kucka okay oynayacak. ah onazi ah.

champions
18.03.2018, 19:05
ilk maçta da bize 8 galibiyet 1 beraberlikle gelmişlerdi

Deplasman performansları çok kötü ama. 37 iç saha puanına karşın sadece 17 deplasman puanı alabildiler.

yorumsuz6117
18.03.2018, 19:08
Tam Onazi'nin oynaması gereken maçtı yokluğu çok kötü oldu..

Karmam
18.03.2018, 19:10
Deplasman performansları çok kötü ama. 37 iç saha puanına karşın sadece 17 deplasman puanı alabildiler.
Fener dışında büyük maç oynamadılar içerde. Çok belirleyici bir istatistik değil bence. İyiler muhakkak da, yenilmez değiller. Fernando yok sanırım. N'diaye zaten gitti. N'dıiaye+Fernando'yla Selçuk+Donk çok farklı iki takım oluşturuyor.

alper*
18.03.2018, 19:33
1-2.

5361
18.03.2018, 19:50
13 puan daha toplar 5. Bitiririz..kazmaya gerek yok

Doğukan Uçan
18.03.2018, 20:06
hoca korkarak saha çıkmadığı sürece şu kadro gsyi her yerde yener

Uğur Ö.
18.03.2018, 20:07
Selçuk Donk ikilisi olan bir ortasahalı takımı tokatlamamız lazım normalde. Takımın özgüvenin içine ettiği için hoca muhtemelen geri çekiliriz ama Burak gibi bir koz muhakkak işe yarar ve en az beraberlik çıkarırız.

Hakan
18.03.2018, 20:09
Bu sefer olmayacak gibi hissediyorum.Geçen yıl çok motiveydik + şans da bizden yanaydı.
Bu sene o hava yok.

Mehmet Fatih Silik
18.03.2018, 20:37
Bir Fatih Terim gercegi var maalesef bu ülkede. Adam takimini motive etse yeter zaten. En son ona karsi ne zaman galibiyet alabildik? Ben hatirlayamadim.

Arda'
18.03.2018, 20:54
Fetöcülere yine yeniden saplayacağımız bir maç.

DeAgLeMaNyAq
18.03.2018, 20:59
GS içeride müthiş baskıyla başlıyor. Başakşehir'in de galip gelmesiyle maçın önemi daha da arttı. İlk yarı oyunu tutabilirsek puan alabiliriz diğer türlü hiç kolay değil...

Enaldo61
18.03.2018, 21:00
Maalesef bu maç umduğumuz gibi geçmicek, kötü bir skora hazırlıklı olalım.

Karmam
18.03.2018, 21:02
milli maç arasına girmişiz bu arada. maç 2 hafta sonraymış. yeni fark ettim ben de

Karmam
18.03.2018, 21:07
1. gs (d) - 0
6. kayseri - 1
15. osmanlı (d) - 3
8. sivas - 3
14. antalya (d) - 3
12. kasımpaşa - 3
11. bursa (d) - 0
18. karabük - 3

eder 42+16=58. 5. oluruz.

İ. SARAL
18.03.2018, 21:13
Yeniliriz. Şöyle çıksak belki top oynariz ama Sosa ya guvenemiyorum.

-------------------onur--------------------

Jp--------hubo--------durica----novak

-------------okay----------sosa-----------

Abdül----------Damdoy--------yazici

--------------------burak---------------

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Semih58
18.03.2018, 21:16
Yeniliriz Uğur Demirok,Kuçka,Onazi ( Cezalı)
Rodellega yatışta, Castillo?

Semih58
18.03.2018, 21:24
Trabzonspor'un BJK maçında Trabzonspor taraftarı na kızarak maçı tatil eden, Toroğlu BJK yenilince MOS MOR oldu.

Oruç
18.03.2018, 21:47
Anlamsız bir şekilde gs’ye karşı şansımız tutuyor. Beraberlik çok iyi sonuç olur. Bu arada başlıkta yazmasına rağmen maçın günü ve saati henüz belli değil.

erenslash
18.03.2018, 21:53
işimizin bittiği maçlar bir şey ifade ediyor mu? bu maç ? hayır rızayla bu kadar olur kritik maçlarda bakınız 8 maçta bir galibiyeti var adamın :)) şaka gibi

bundan sonra gs fikstüründen sonraki maçlar bu maçlara göre fikstürde kolay zaten :) rıza başarılı hoca hı hım baya başarılı 8 maçta bir galibiyeti var :))

<tbody>
Karabükspor
1
-
1
Trabzonspor
24 Aralık 2017 Pazar 14:00
17. Hafta

Konyaspor
2
-
2
Trabzonspor
21 Ocak Pazar 13:30
18. Hafta

Trabzonspor
1
-
1
Fenerbahçe
28 Ocak Pazar 19:00
19. Hafta

Trabzonspor
0
-
0
Göztepe
5 Şubat Pazartesi 20:00
20. Hafta

Gençlerbirliği
0
-
0
Trabzonspor
10 Şubat Cumartesi 16:00
21. Hafta

Trabzonspor
0
-
1
Başakşehir
18 Şubat Pazar 16:00
22. Hafta

Alanyaspor
1
-
2
Trabzonspor
24 Şubat Cumartesi 19:00
23. Hafta

Trabzonspor
0
-
2
Beşiktaş
5 Mart Pazartesi 20:00
24. Hafta

</tbody>

Fatih Çelik
18.03.2018, 21:55
GS içeride müthiş baskıyla başlıyor. Başakşehir'in de galip gelmesiyle maçın önemi daha da arttı. İlk yarı oyunu tutabilirsek puan alabiliriz diğer türlü hiç kolay değil...

Aynen öyle düşünüyorum. Fernando yok büyük artı kanatlari çok iyi savunmamiz lazım. Gerisi gelir

Erkan A.
18.03.2018, 22:06
gs yi yeneriz fakat hakemi yenebilirmiyiz bilemem

gs yi yenme sansin var ilk macta oldugu onlari yendigimiz gibi oynamaliyiz bir oyuncumuz iki kisilik kosmali savasmali 90 dakika her yerde olmaliyiz

gs nin taraftarlari herseyi yapacaklar oyuncularimizi sasirtmak icin hazirlikli olmamiz gerekiyor

gs ye karsi korkak oynarsan farkli yenilirsin bu kesin ve net bunlara karsi hücüm oynamalisin kazanmak icin

mac tahminim ne olursa olsun 0-2 alacagiz gibime geliyor abdülkadire cok is düsecek yusufa ayri bir güvenim var

ilk yarim saat cok zorlanacagiz gibi sonradan rahat sekilde oyunu maci kendi alehyimize ceviririz ve maci kazaniriz ve lig yeniden baslar

gs yi yendikten sonra bu istanbul takimlari birbirilerini yerler medyalarda sahalarda bizde rahat sekilde yolumuza devam edersek ligde cok cok güzel bir yere gelebiliriz

erenslash
18.03.2018, 22:06
beşiktaş kaybetti gs berabere kaldı bu maçı almamız bjknin işine gelir bizde egomuzu tatmin ederiz alırsak yani derbi aldık deriz.gs bu maçı mutlak almak üzere çıkacak ama dediğim gibi bu maçta direniriz kaybetme ihtimalimiz yüksek şans mans futbol belli olmaz dersek o başka.

futbol olarak ezerler bizi ama stretsli olan taraf biz değiliz onlar.çünkü bizim hiç bir halt iddamız kalmadı rıza çapsızı yüzünden ve yönetim yüzünden

rıza derbi alamaz kapasitesi yok zaten hocadan kaybediyoruz başta :)

maçı alma şansımız yüzde 30 alırsak şans bala ve futbolcu motivasyonuyla alırız o kadar maça özel motivasyonla alırız hoca faktörüyle maç alamayız bunu biliyorum.

redbul
18.03.2018, 22:21
galatasaray kendi sahasında şuan itibari ile ligin en iyi takımı ve hiç yenilmemiş ve şöylede bir gerçek varki kendi sahasında maçı hiç bırakmıyorlar ve çok tempolu oynuyolar ben bu deplasmandan puan alacağımızı düşünmüyorum ama inşallah kazanan biz oluruz

zafer6161
18.03.2018, 23:00
Gomis ı çıkar gs çöp
takım oynarsa yeneriz.oynamazsa fark yeriz

falcon_61
18.03.2018, 23:08
Gomis ı çıkar gs çöp
takım oynarsa yeneriz.oynamazsa fark yerizGsnin durumu bence Gomis ile alakalı değil. Çoğu golünde çuval olsa çarpar gol olur. Kalecinin ağzının içinden atıyor golleri. Çok iyice top getiriyorlar ona. Ben Gomisten ziyade Rodriguez ve Feghouli den çekiniyorum.

İskender YILMAZ
18.03.2018, 23:10
Muslera
Mariano - Maicon - Serdar - Yuto
Donk - Selçuk
Feghouli - Belhanda - Garry
Gomis

Burak
Yazıcı - Sosa - Abdüş
Kucka - Okay
Novak - Hubo - Uğur - JP
Onur

Fernando'nun yokluğunda Gs orta sahasına üstünlük kurup maçı oyun ve skor olarak lehimize çevirmeliyiz. Savunmaları da oldukça sıkıntılı, Burak birçok fırsat yakalayacaktır bugünkü istekli oyununu tekrarlarsa.

artvints
18.03.2018, 23:14
aslında maçı berabere götürebilsek abdülkadir sonradan girip delirtir gs'yi ama o riski almak zor. bir yandan da rodrigues'in karşısına savunma yapmayı bilen olcay iyi olabilir.

Doğukan Uçan
18.03.2018, 23:28
rodrigues ve gomisi kitlersek %99 kazanırız

ilelebeTS
18.03.2018, 23:36
gs gs diyorlar da orta sahaları selçuk-donk-belhanda ek olarak tolga. Allah aşkına hangisini alır da bizim takıma koyarsınız.

gs takımı bizim Burak'a endeksli oluşumuz gibi Gomis olmasa gol bile atamayacak bir takım, hele büyük maçlarda hiç atamaz. Gomis'i kilitle Garry'e de ikili sıkıştırma yap gs kıpırdayamaz bile, kendi sahasında top çevirir durur.

gs sahasında başarılı tamam da kimle oynamış, hangi kadrolara karşı oynamış? Öyle bir anlatılıyor ki sanki Barca deplasmanına gidiyoruz.

Nazim Can
18.03.2018, 23:36
Rodriguez, Gomise karsi Burak ve Yazici, bakalim kim kimi yiyecek.

artvints
18.03.2018, 23:43
gs gs diyorlar da orta sahaları selçuk-donk-belhanda ek olarak tolga. Allah aşkına hangisini alır da bizim takıma koyarsınız.

gs takımı bizim Burak'a endeksli oluşumuz gibi Gomis olmasa gol bile atamayacak bir takım, hele büyük maçlarda hiç atamaz. Gomis'i kilitle Garry'e de ikili sıkıştırma yap gs kıpırdayamaz bile, kendi sahasında top çevirir durur.

gs sahasında başarılı tamam da kimle oynamış, hangi kadrolara karşı oynamış? Öyle bir anlatılıyor ki sanki Barca deplasmanına gidiyoruz.
çok çoşkulu oynuyorlar, her oyuncu çabalıyor. iyi taktik oluşturan, oyunculara güven aşılayan bir hoca olsa korkmam. bence burak'ın yapacakları daha önemli, o savaşırsa diğer oyuncular da eşlik eder ama top kaybı yapıp yürürse takım oynamaz.

Gökhan Balcı
18.03.2018, 23:59
Gs, bjk fener ya da başakşehir kadar derli toplu oynamıyor bence. Daha savurgan bir takım ve pozisyon da veriyorlar. Korkmadan oynarsak kazanabileceğimizi düşünüyorum. Yusufu bu hafta kullandığımız gibi kullanırsak ne olur bilemiyorum. Ama hoca yüksek ihtimal bu hafta başladığı gibi başlar ikinci yarı değişiklik ile sonuca gitmeye çalışır. Tek fark şu olur Okay kucka ile ortaya gelir Hubocan ile de Uğur oynar. Kanatların biri kesin Olcay olur. Kim kesik kestiremiyorum

falcon_61
19.03.2018, 00:03
Novak'in sakatlığı ciddi mi , bilen var mı.
Bir de Kamil yedeklerde yoktu. o da mı sakat nedir

artvints
19.03.2018, 00:06
hubocan yerleşik savunmada kötü, garip hatalar yapıyor. gömülü oynayacaksak durica uğur olabilir ama onlar da basit bir gol yedirebilir. iki haftada iyi hazırlanıp istekli olurlarsa birbirlerini bilen ikili iyi olur.

ilelebeTS
19.03.2018, 00:10
çok çoşkulu oynuyorlar, her oyuncu çabalıyor. iyi taktik oluşturan, oyunculara güven aşılayan bir hoca olsa korkmam. bence burak'ın yapacakları daha önemli, o savaşırsa diğer oyuncular da eşlik eder ama top kaybı yapıp yürürse takım oynamaz.
Etki tepki meselesi. Bazı takımları coşku ile sıkıştırırsın, yapabilecekleri sınırlıdır sana karşılık veremezler. Bizim kadromuz gsden aşağı bir kadro değil, bir yumruk yersek bir yumruk atarız. Ama tabi dediğin gibi uyuşuk oynarsak olmaz. Akhisar maçındaki gibi hareketli olmalıyız.

Lige verilen iki haftalık ara bence bizim için avantaj olacak.

erenslash
19.03.2018, 01:18
son performansları iyi hoca değişikliği yaşadılar bizdeki hoca rıza terime bayılmıyorumda bariz kadro kalite farkı var tamam şunu kabul ediyorum en iyi kadro beşiktaşta ancak gs şu anda lder ve kendi sahasında oynuyor bizim savunma anlayışımız son derece berbat bunlar bize yan toptan gol atar ordan atar burdan atar hatta ceza sahasına girer atar bunlar kazma defansımız penaltı yaptırır hertürlü atarlar o gün kazmalık olur sürekli kaçırırlar bu maçı şansa bala alırız hehe o derece bu maçıo alamayız bu salak defansımızla

Orkun 61
19.03.2018, 01:32
Yeneriz. Bu kadar net söylüyorum.

Neymiş defansımız kötüymüş. Galatasarayınki şahane zaten. El bombası Serdar Azizle arada eli ayağına dolaşan Maicon'u izliyoruz işte hep beraber.

Galatasaray evinde baskı kurar saldırırmış. Keşkee ! öyle bir hata yapsalar da Burak içinden geçse Galatasaray defansının.

Ortasahaları iyiymiş. Cevap bile vermiyorum. Fernandonun olmadığı Selçuk'un oynadığı ortasahaya karşılık Sosa,Yusuf,Okay oynayacak. Kucka az kımıldanmaya başladı ondan da umudum var.

Gomiz uçuyormuş kaçıyormuş. Derbi maçlarda ve diri takımlara karşı gördük. İstatistikleri de ortada zaten. Uğur pamuklara sarar sarmalar onu.

Defansımız yerleşik oynadığı zaman bu kadar pozisyon vermiyoruz yapmayın etmeyin.

Ah Onazzi diyorum sadece.

Duran toplardan deli gibi gol yiyorlar bizim de o toplara iyi kötü vuran adamlarımız var. Okay,Uğur,Ndoye hatta zaman zaman Burak. Biz daha büyük tehlikeyiz duran topta onlar için.

Selcuk'un hakkını yemeyelim iyi frikik kullanır bizim de kalecimizin bu konuda maalesef zaafı var.

Beni korkutan tek adamları Rodriguez.

Rıza hoca kendi gölgesinden korkmazsa, Hakem maçı katletmezse, Reis (Ndoye) geleneğini sürdürürse ibre bizden yana.

Bizim kaybedeceğimiz hiçbir şey yok onların kaybedeceklerinin yanında. Sakin oynayalım cesur oynayalım yeter.

A.Ali Karanis
19.03.2018, 03:07
Selçuk + Donk orta sahası ile çıkarlarsa beklentiye girebilirim.

Gomis & Rodriguez ikilisine çare bulamazsak işimiz zor. Başakşehir'in beşiktaş maçını kazanmasıyla daha motive çıkacaklardır.Defansımıza güvenemiyorum bir türlü,yoksa Gomis'e gölge gibi yapışan bir stoper ile sönmüş muma dönüyor adam.

CaptanBarbosa
19.03.2018, 03:43
Biz yeneriz, başakşehir berabere kalır puanlar eşitlenir. Klasik heyecan sürsün davası. Bakalım ne olur.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HOPA'LI TS'Lİ
19.03.2018, 08:18
Yenersek 4.lük şansımız artar (Kayseri-FB maçı var. FB yenilirse veya berabere kalırsa).
İlk hedef 5.liği garantiye almak olmalı

sezai
19.03.2018, 08:32
Hiç birini merak etmiyorum tek merak ettiğim burak gol atarsa bakalım sevinip el kol hareketi yapacak mı yoksa özür mü dileyecek.Eğer özür dilerse bizim günahımız neydi bize yapmadın.

Fatih Özkan
19.03.2018, 08:56
Yeniliriz.

selcuk
19.03.2018, 09:06
korkularim vardi, sagolsun hakem onaziye cezalik sarisini verdi

artik riza mecburen fantaziden uzak duracak

rakibin en zayif karni merkezi bizde tas gibi...

Doğukan Uçan
19.03.2018, 09:35
Geçen sene en ezik zamanımızda gidip 50 bin kişinin önünde yenmiştik. Forumda yine aynı yorumlar vardı açın okuyun :D

kopeli
19.03.2018, 09:49
korkularim vardi, sagolsun hakem onaziye cezalik sarisini verdi

artik riza mecburen fantaziden uzak duracak

rakibin en zayif karni merkezi bizde tas gibi...

fernando-selcuk-belhanda ile başlarlar muhtemelen. pek zayıf karın gibi gelmedi bana.

Faruk BERBER
19.03.2018, 09:49
Dünkü gibi oynarsak skor olarak olmasa da oyun olarak ezile ezile yeniliriz.

Öyle oynamayız umarım. Golü olabildiğince geciktirip arkaya sarkarak öne geçmeliyiz.

selcuk
19.03.2018, 10:27
fernando-selcuk-belhanda ile başlarlar muhtemelen. pek zayıf karın gibi gelmedi bana.

cezali fernando oynayamayacagina göre...

Dünkü gibi oynarsak skor olarak olmasa da oyun olarak ezile ezile yeniliriz.

Öyle oynamayız umarım. Golü olabildiğince geciktirip arkaya sarkarak öne geçmeliyiz.
hoca jimnastik macindan 1 gram bisey ögrendiyse kucka- okay göbegini 90 dakika bozmaz

onlar orayi dövdükce rakibin gol atma sansi minimumda

katre-i.matem
19.03.2018, 11:33
Pozisyon bilgisi müthiş olan bence takımının en kilit oyuncusu fernando nun olmaması bizim için avantaj. gs kendi sahasında çok coşkulu oynuyor. Orta saha gobek ile defansın gobeği en zayıf yerleri. Okay ın orta sahaya dönecek olması çok iyi. Bence maçın oyuncusu Okay olabilir.

Erken gol yememeliyiz kesinlikle. En büyük artıları olan coşkularını söndürmeliyiz. Eğer gerekli sertliği gösterirsek geciken gol ile birlikte sinirleri bozulacaktır. Duran top zaaflarından en azından bir gol atabileceğimizi düşünüyorum. Kalabalık hücuma çıkan bir takım kontra şanslarını iyi değerlendirmeliyiz. Orta sahadan paslı çıkışlarda Okay ve Sosa, savunma arkası koşularda Abdüş ile Burak ne kadar başarılı olursa maçı kazanma ihtimalimiz o kadar yüksek olur.

Mehmet BAŞ
19.03.2018, 11:35
hoca jimnastik macindan 1 gram bisey ögrendiyse kucka- okay göbegini 90 dakika bozmaz
onlar orayi dövdükce rakibin gol atma sansi minimumda

Açıkçası Galatasaray'ın göbeği değil de kanatlarından çekiniyorum.
Rodrigez gerçekten çok etkili oynuyor. Feghouli de fazlasıyla etkili bir futbolcu.
Ve daha da önemlisi Gomis bizim stoperleri kolayca ekarte edebilecek bir forvet gibi görünüyor.
Açık konuşmak gerekirse evinde oynayan Galatasaray'dan puan veya puanlar alabileceğimizi düşünmüyorum.
Lakin onlara karşı şansımızın tuttuğu gerçeği de var. Kontra taktiğimiz tutar ve Burak da gününde olursa belki diyorum.
Fakat Kucka'nın oldukça kötü bir performans sergilediğini unutmamamız lazım. Keşke Onazi olsaydı demeden geçemeyeceğim.
Hayırlısı olsun. Umarım kazanırız.

adiloş bebe
19.03.2018, 11:39
-Burak hafta içi idmanlarda "sakatlanmazsa"
-Doğru savunma dizilimi ile çıkarsak. (Hubocan sol bek değil stoper olacak)
-Yusuf ve Sosa gününde olursa.
-Abdülkadir gs beklerine ezilmezse,
-Okay son haftalardaki müthiş performansını sürdürse,
-Rıza hoca ilk gs maçı gibi motive olursa.
-Damdoy sonradan girip etki yapabilecek kapasitede olursa,
sürpriz yapmamamız içiin bir sebep olduğunu düşünmüyorum.

Dip not: Olcay, kucka, uğur gibi isimlere değinmiyorum çünkü onlardan umudu keseli aylar oldu.

fincher
19.03.2018, 11:47
Şuan hoca olsam,maçtan önce beraberliği verseler kabul etmem.Maç sonucu da berabere biterse üzülürüm.Galatasaray hakem düzgün olursa maçı 11 kişi tamamlayamaz,Stoperleri Burak'ı tutamaz.Bence 3 puan alıp döneriz...

PortoDeGalinhas
19.03.2018, 12:53
Önceden puan kaybettiğimiz maçlara sürekli ah- vahlanırdım farkettim bjklisi de şbliside gsliside aynı bizim gibi. Bu takımlar zaten kendi aralarındaki maçlar hariç her maç rakiplerine üstünlük kuruyorlar ve tıpkı bizim gibi onlarda kaçırdıkları ve yedikleri saçma sapan goller yüzünden puan kaybı yaşıyorlar. Evet futbolda şans önemli bir faktör ama puan durumuna etkisi ancak yüzde 5 tir herhalde. Yani boşuna üzülmeye gerek yok eski maçlara arkadaşlar biz o maçlarda gol atsaydık diğer maçlarda gol atamayacaktık belki de. bu takımın bu teknik direktör ile alabileceği puan bundan 3 fazla ya da 3 eksik olurdu en fazla

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

memozcan
19.03.2018, 13:24
Önceden puan kaybettiğimiz maçlara sürekli ah- vahlanırdım farkettim bjklisi de şbliside gsliside aynı bizim gibi. Bu takımlar zaten kendi aralarındaki maçlar hariç her maç rakiplerine üstünlük kuruyorlar ve tıpkı bizim gibi onlarda kaçırdıkları ve yedikleri saçma sapan goller yüzünden puan kaybı yaşıyorlar. Evet futbolda şans önemli bir faktör ama puan durumuna etkisi ancak yüzde 5 tir herhalde. Yani boşuna üzülmeye gerek yok eski maçlara arkadaşlar biz o maçlarda gol atsaydık diğer maçlarda gol atamayacaktık belki de. bu takımın bu teknik direktör ile alabileceği puan bundan 3 fazla ya da 3 eksik olurdu en fazla

konya ve karabük maçlarındaki kaybın izahı yok.. gençler maçı ortadaydı zaten..

Cagdas Topal
19.03.2018, 13:40
Şimdi sıra geldi bu soysuzları şampiyonluktan etmeye :)

alone_6161
19.03.2018, 13:52
Maçla ilgili tek çekincem gomis-rodriguez ikilisine cevap verebilecek bir savunmamızın olmayışı. Savunmamıza güvenebilsem galibiyet garanti derdim. Kesinlikle savunmaya gömülmeden oynamalıyız. Sosa-Yusuf-Okay-Kucka-Abdülkadir beşlisi ile doğru pas organizasyonları, Burak'ın ofsayta takılmadığı hızlı kontrataklarla maçı çok rahat alabiliriz.

Tahir61
19.03.2018, 14:26
gs şu ana kadar bjk fb b.şehir ve bizimle oynadığı 5 maçın hiçbirini kazanamadı. attığı gol de sadece 2 (5-1, 2-1)

aynen devam ederler.

deniz ateş bitnel gibi biri denk gelirse anca kazanırlar.

Numan Yerlikaya
19.03.2018, 14:56
Son 3 maçtır yeniyoruz da bu Fatih terim hep ters geliyor. Fatih terimli maçlarımız nasıldı ?

Veysel
19.03.2018, 16:15
Şunlara basmanın tadı başka hiçbir şeyde yok

Fetoculara aynı tarifeye devam inşallah. Başımızda hoca olsa daha rahat olurduk

adiloş bebe
19.03.2018, 16:31
İnternet aleminde bazı gs'li taraftarların aptalca, faşistçe ve komik yorumlarını görünce bu maçı kazanmayı o kadar çok istiyorum ki. Umarım unutamayacakları bir çelme takarız onlara.

Cafer Bulur
19.03.2018, 16:53
Şuan hoca olsam,maçtan önce beraberliği verseler kabul etmem.Maç sonucu da berabere biterse üzülürüm.Galatasaray hakem düzgün olursa maçı 11 kişi tamamlayamaz,Stoperleri Burak'ı tutamaz.Bence 3 puan alıp döneriz...
Burak bu macta yüzde yüzüyle oynar mi?

Benim bu konuda süphelerim var burak in gs macerasi yasadigi sampuyonluklar selcukla olan arkadasligi kafami kurcaliyor.

Burak isterse bu macta cok etkili olur ama gercekten isterse...

A.Gökhan AKIN
19.03.2018, 17:28
Hiç birini merak etmiyorum tek merak ettiğim burak gol atarsa bakalım sevinip el kol hareketi yapacak mı yoksa özür mü dileyecek.Eğer özür dilerse bizim günahımız neydi bize yapmadın.

Burak hafta içi sakatlanır muhtemelen...

Gökhan Balcı
19.03.2018, 17:51
elbette gs ve ft kendi sahasında baskılı oynayacaktır ama bizim de bunu tersine çevirebilecek oyuncularımız var. bir kere orta saha ikilimiz çok sert böyle maçlarda çok önem taşıyor. fakat ileri dörtlü çok düşündürücü. okay sosa abdül olcay burak beşlisinden dördü ile başlayacaktır hoca ve büyük ihtimalle abdül kesilecektir. yusufun bu haftaki performasından sonra öyle düşünür diye düşünüyorum. gönül isterdi ki castillo topçu olsun da şöyle bir maçta sağlam kontra yakalayalım ama olmuyor maalesef. bu kadar açık oynayan gs ye karşı ekstra bir alternatifimiz olurdu. bu durumda en büyük iş ara pas oyuncularımızın burak'ı kaçırabilmelerine bakıyor. ben mümkün görüyorum galibiyeti inşallah da öyle olur

Ozan Kara
19.03.2018, 19:18
Ersun zamanı derbiler de iyiydik. Ama şu son Başakşehir ve Beşiktaş maçında çok kopuk kaldık takımca.

Uğur Ö.
19.03.2018, 19:52
Ersun zamanı derbiler de iyiydik. Ama şu son Başakşehir ve Beşiktaş maçında çok kopuk kaldık takımca.

Ersun korkmadan atak oynatıyordu. Zaten ileride yüksek presle oynadığın zaman çoğu maçı alırsın. Ersunun tek hatası bu ampute stoperleriydi.

Tsli31
19.03.2018, 20:08
o maçta olacağım

Berke6198
19.03.2018, 21:58
Galatasaray'a her zamanki tarifeden uygulamak şahane olur tabii ancak başımızda bir teknik direktör olmayışı beni umutsuzluğa itiyor.

İnşallah kazanırız, her İstanbul takımından yüksek derecede nefret ediyor olsam da kişisel hırslardan ziyade, Avrupa kupaları adına asla puan bırakılmaması gereken haftalar bunlar.

Onur Akyüz
19.03.2018, 22:31
Maçta olacağız inşallah.

Bakıyorum yine gs taraftarı aynı hikayeleri okumaya başlamış;

-muslera’nın intikamı(senelerdir bi alamadılar şu intikamı)
-2010-11 sezonu pankartı(pankart açıp bizi şampiyon ilan ettikleri için bunlara maçları vermeliyiz)
-tribünde gs forması yakmışız(ts-fb maçına gs forması giyip gidecek ve biz kırmızı halı sereceğiz bunlara)
-gs’ye oynadığımız gibi kimseye oynamıyormuşuz(ibfk bunlara 5 çekti, bjk 3 çekti ama biz nedense bu takımlara kaybedince yatmış oluyoruz, sen önce normal bi skorla mağlup olmayı başar)

Türk futbolunu bu istanbul takımları bitirdi. Resmen futbol terörünü icat ettiler ve milyonlarca futbol teröristi yetiştirdiler. Bunlar her maçı kazanacak, her pisliği yapacak, yiyecek, içecek, sıçacak, bol bol küfredip deşarj olacak, eğlenecek ve evine gidecek.

Başka yolu olmaz. Bunlar yenilirse ya hakem yüzünden yenilirler ya da karşısındaki takım bunlara ekstra oynayıp rakiplerine yatıyodur.

Toplumun büyük bir çoğunluğu bu bencil, küfürbaz, kibirli futbol teröristleriyle dolu.

Tayfun
20.03.2018, 08:48
Bunlara şampiyonluk yolunda bu maçta çelme takabileceğimizi sanmıyorum.

Enes Ünal Kaya
20.03.2018, 09:52
İçerde bizi boğarlar tahminimce.
Beşiktaşa karşı istanbulda çok güzel oynamıştık. Rıza hoca ile bunu yapabilceğimizi sanmıyorum

UĞUR DURTAŞ
20.03.2018, 10:12
bir gerçek var ki bu sezon takım, büyük maçlarda büyük oynuyor.
takım içerisinde beklentinin fazla olduğu sosa,abdülkadir,yazıcı,kucka ağırlıklarını sahaya yansıtırsa,
neden olmasın.
gs nin orta sahası kim ne derse desin sorunlu,
yazdığım 4 isimde orta saha özelliği olan oyuncular.
rıza hoca dersini iyi çalışmalı,
alınacak bir galibiyet,
malatya maçındaki seyirci sayısını
kayseri maçında 10'a katlar.

oflubektas
20.03.2018, 10:22
İlk maçın taktiğiyle oynamalıyız. Fernando cezalı, Selçuk ve Tolga/Donk'a top ayaklarına gelmeden bas, geride açık alan verme. Geçen maç önüne alan açamayan Gomis'i ne hale getirdiysek defansta yine aynısını yapmalı. Bu kadar basit!

Bundesliga 2 seviyesindeki yedekleri Yasin ve Sinan Gümüş bazen girip çok değişik işler yapabiliyor. Buna da mani olursak maçı alırız diye düşünüyorum. Esasında gs fatihi Dam Doy'u merkeze koyup Burak sağ kanat forvet gibi de oynatılabilir ama bu durumda sağ bekte Perreira hem Nagatomo hem de Rodriguez'le yalnız baş edemez. O yüzden Dam Doy ikinci devre sokulursa daha iyi. Maicon iyi ama ağır, Serdar Aziz de her an hata yapacak saatli bomba, Burak'ın her sarkması kabus olacaktır gs'ye. Ayrıca Yusuf da asla kanatta oynamasın. Zaten Onazi yok, tercihe göre Okay ön liberoya çekilip yanına Yusuf verilmesi daha mantıklı gibi. Zira Okay stoperde de çok iyi mücadele ediyor ama Gomis karşısında onun kadar hızlı dönemeyeceği için çok zor durumlara düşebilir. Kucka aylardır "ne kokar ne bulaşır" oynuyor, hiç girmese daha iyi. Stoper ikilisi olarak da oyunu ileride kurmayacağımız için Uğur-Hubocan daha uygun.

Doğukan Uçan
20.03.2018, 10:43
2500 kişi arenayı başlarına yıkacaz geçen seneki gibi :D

Ertan OKUMUŞ
20.03.2018, 11:20
yenileceğimize pek ihtimal vermiyorum,çok büyük bir hatalar zinciri olmazsa şayet berabere biter gibi geliyor

Uğur KÜÇÜK
20.03.2018, 12:12
Riza geldiğinden beri Basaksehir, Sikebahce ve Beşiktaş maçında oynadığımız futbolumsu seyi düşününce içime sıkıntı oturuyor.
Fark yemezsek iyi.
Maç sonucu çok kötü seylere gebe olacak gibi hissediyorum.
Rizanin karsisinda kendisi gibi korkak Tudor yok bu sefer...

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Doğan Keskin
20.03.2018, 13:48
Sosa, Burak, Yusuf gibi kaliteli ayaklar varken çok da umutsuz olmaya gerek yok. İyi mücadele ederlerse kazanabiliriz.

Doğukan Uçan
20.03.2018, 17:44
Geçen seneki maç başlığını okudum herkes fark yeriz yazmış ama 1-0 kazanmışız :D

ilelebeTS
20.03.2018, 21:42
Sosyal medyadaki gs taraftarları bali çekip tiner variline düşmüş. Yok 5 atacaz, parçalıycaz vs. gülmekten öldüm. Uğur ile Olcay'a bileniyorlar :D

trbzonsporlu
20.03.2018, 22:21
kendi seyircisi önünde inanılmaz coşkulu oynuyorlar rodrigez feghouli filan hatta bekleri bile telekomda topu alınca bizim malatya maçindaki agır cekim oyunumuz gibi davranmiyorlar topu alan mermi gibi hızla hücuma çıkıyor. zaten 10 kişi kaldıkları fb maçı hariç tüm maçlarıni kazandilar. ilk yarısıni yenik kapattiklari bircok maçı seyirci destegiyle hakemide baskı altına alarak cevirdiler. en cekindigim oyuncuları rodrigez.

kendi sahalarında oynadikları hucum futbolu defanslarindada çok açık vermesine neden oluyor karşılıkli gollü bir maç bekliyorum umarım gsye karşı serimiz devam eder.

kayseriliyiz
20.03.2018, 22:41
Rahat bir sekilde yeniliriz.
Birde Burak'a bel baglamayin derim sakatligi olabilir her an.

Envoyé de mon Redmi 4X en utilisant Tapatalk

PortoDeGalinhas
20.03.2018, 23:05
Neden bilmiyorum ama Gs de en çekindiğim adam Sinan Gümüş şuan, tam bizim defansı yarıp gol atacak tip var çocukta. Gomis ten çekincem yok, çünkü büyük maçlarda defansın arasında eziliyor. Ben şuana kadar iyi oynadığı büyük maç hatırlamıyorum. Birde bizim şöyle bir sıkıntımız var. kanat oyuncularımız çok kötü olduğu için rakibin bekleri çok rahat oluyor, bekleri iyi bindirme yapan takımlara karşı çok sıkıntı yaşıyoruz.

Burak
20.03.2018, 23:13
Mimaroba - Seyrantepe - Mimaroba

Bu kadar saat yolun karşılığı olmalı sonuç anlamında. Sabah da 5'te kalkıp işe gideceğim. Allah'ım sen büyüksün.

cyberentalpi
21.03.2018, 00:43
Rıza nın bu seneki 2 Gs macında Gs ye oyun olarak ezilmedi ki yendigimiz maçta baya eze eze yendik.

Gs nin defansı araya toplarda çok açık veriyor. Bizim iyi yaptığımız işler. Artı bu ara yan toplarda iyiyiz ki bu konuda da zayiflar.
Onların guclu oldugu konuda da biz zayıfız.

Bizi hucum gucumuz nasıl Burak ustune ise Onlarda gomis ustunde
Eğer rıza korkak oynayıp defansa aşırı çekilirsek yeniliriz. Ama basa bas dise dis dersek bizim orta saha daha iyi. Ki maın yıldızı abdüş olabilir.

Yusuf ve Ndoye ise Gs yi seviyor.

Yani öyle kolayda yenilmeyiz. Hatta bence yeneriz

UĞUR DURTAŞ
21.03.2018, 10:14
rıza hocam 4 gün neyin izni?

gs ile ciddi bir sınavımız var,
durumumuz ortada,
milli takıma seçilenler,belli bir çıtanın üstünde oldukları için seçildiler.
3 gündür antreman yapıyorlar...
seçilemeyenler tatil yapıyor
gerçekten anlamakta zorluk çekiyor rıza hoca.

alperrr
21.03.2018, 12:29
Maçta olacağız inşallah.

Bakıyorum yine gs taraftarı aynı hikayeleri okumaya başlamış;

-muslera’nın intikamı(senelerdir bi alamadılar şu intikamı)
-2010-11 sezonu pankartı(pankart açıp bizi şampiyon ilan ettikleri için bunlara maçları vermeliyiz)
-tribünde gs forması yakmışız(ts-fb maçına gs forması giyip gidecek ve biz kırmızı halı sereceğiz bunlara)
-gs’ye oynadığımız gibi kimseye oynamıyormuşuz(ibfk bunlara 5 çekti, bjk 3 çekti ama biz nedense bu takımlara kaybedince yatmış oluyoruz, sen önce normal bi skorla mağlup olmayı başar)

Türk futbolunu bu istanbul takımları bitirdi. Resmen futbol terörünü icat ettiler ve milyonlarca futbol teröristi yetiştirdiler. Bunlar her maçı kazanacak, her pisliği yapacak, yiyecek, içecek, sıçacak, bol bol küfredip deşarj olacak, eğlenecek ve evine gidecek.

Başka yolu olmaz. Bunlar yenilirse ya hakem yüzünden yenilirler ya da karşısındaki takım bunlara ekstra oynayıp rakiplerine yatıyodur.

Toplumun büyük bir çoğunluğu bu bencil, küfürbaz, kibirli futbol teröristleriyle dolu.

her harfi doğru söylemler..

bu istanbul uşaklarına karşılık vermeyince tepene çıkıyorlar fitne fesat bitmiyor..

gs li arkadaşıma konya galibiyetlerinde ben aslında öyle düşünmesemde kaleci elini çekmiş öyle diyorlar dedim acayip bozuldu..
öyle böyle değil saatlerce açıklama zorunda hissetti..
sırf bize bjk başak maçlarında isteyerek oynamadınız dedi diye demiştim..
halbuki inanmıyorum maçta penaltı kurtaran kaleci niye elini çeksin..

bunların tarzı sizde şöyle yaptınız rakibiniz asılmadı falan atıyorum hakem rakibin penaltısını vermedi..böyle konuşacaksın..
yoksa laftan anlamıyorlar..

tanımlama müthiş..."Toplumun büyük bir çoğunluğu bu bencil, küfürbaz, kibirli futbol teröristleriyle dolu."

zafer6161
21.03.2018, 12:41
mac tarihi aciklanmadiki

gurur6134
21.03.2018, 13:13
Gayseye son yillarda en kotu zamanimizda bile sansimiz tutuyor parcaliyoruz niye olmasin birkez daha ..favori olmayabilirsin ama top yuvarlak..

emrahtuna
21.03.2018, 13:25
ndiaye li fernando lu ortasahası nın yerine selçuklu donklu orta saha olacak..bunu avantaja çevirip orta sahada üstünlüğü sağlayıp maçı koparmalıyız..

ilelebeTS
21.03.2018, 14:20
Hocanın taktik maktik bildiği yok zaten, bari maça kadar sürekli duran top çalıştırsın. gsye duran toptan gol bulmama şansımız yok.

Faruk BERBER
21.03.2018, 14:52
mac tarihi aciklanmadiki

1 Nisan olarak açıklandı.

zafer6161
21.03.2018, 14:58
1 Nisan olarak açıklandı.

şerefsizler bizim maçları hep cumartesi 16 ya almışlar

Ozan Yılmaz
21.03.2018, 16:25
mac tarihi aciklanmadiki

Tahmin ve analizle ulaşılan haklı sonuç diyelim :)

Yunus Danışmaz
21.03.2018, 17:50
Biletler ne zaman çıkar acaba? Ve ne kadar olur?

memozcan
21.03.2018, 19:54
Hocanın taktik maktik bildiği yok zaten, bari maça kadar sürekli duran top çalıştırsın. gsye duran toptan gol bulmama şansımız yok.
ligde duran toptan tek golümüz var.. o da uğurun üstün gayretleriyle:)

Soner Albayrak
21.03.2018, 20:52
Bu kez çok zor.

Fatih Özkan
22.03.2018, 09:07
İlk yarıda GS'ye karşı sergilediğimiz oyun ve staddaki ıslık geliyor aklıma...

Doğukan Uçan
22.03.2018, 12:49
Sosa bu maçta çok iş yapar. Beşiktaş'ın arena da galatasarayı 1-0 yendiği maçı izledim adam döktürmüş resmen.

Uğur Ö.
23.03.2018, 00:52
Yaslanarak oynayacaksak bu işin raconu Durica dır. Bu adam geriye çekildiğimiz maçlarda Nesta'ya bağlıyor.

HOPA'LI TS'Lİ
23.03.2018, 08:24
Taktik maktik yok
Bam Bam Bam

4. LÜK VEYA 5. LİK İÇİN BİR DAHA VURALIM ASLANI

cakalkerem
23.03.2018, 09:42
zor maç yenemeyeceğiz büyük ihtimal...
gs yi yensek bile hakemi yenemeyiz..

cakalkerem
23.03.2018, 09:43
taraftar baskısına dayanamayacağız..
arenada kolay kolay maç vermezler

UĞUR DURTAŞ
23.03.2018, 09:44
rıza hocayı anlamakta gerçekten zorluk çekiyorum!
takıma 4 gün izin vermiş bugünkü antremanda akşam olacağını düşünürsek
5 güne yakın izin.

ya hocam bu çocuklar canla başla mücadele ediyorlar,
sezon başından beri!!
3 kulvarda koşturuyorlar!!
ligte şampiyonluğa koşturuyorlar!
Ziraat Türkiye kupasında yarı finaldeler!
avrupa kupalarında ilk 16'a kaldılar!

be insaf be rıza hoca bu takıma milli maç arasında
4-5 gün izin verilirmi,
futbolcular biraz dinlensin,
bence daha fazla izni hakettiler
mesela gs maçından 3 gün öncesine kadar takıma izin verilebilirdi!!
sana yakışmadı rıza hoca.
Süper Lig (https://www.fotomac.com.tr/index/super-lig)'de son 2 haftayı galibiyetle kapatan Trabzonspor (https://www.fotomac.com.tr/index/trabzonspor), 4 günlük iznin ardından 1 Nisan Pazar günü Galatasaray (https://www.fotomac.com.tr/index/galatasaray) ile deplasmanda yapacağı maçın hazırlıklarına bugün başlayacak. Karadeniz (https://www.fotomac.com.tr/index/karadeniz) ekibi, milli maç arasında pazar günü 21 yaş altı takımı ile hazırlık maçı oynayacak. Çalımbay burada yedeklerin de durumunu görecek.. (https://www.fotomac.com.tr/trabzonspor/2018/03/23/tatil-bitti-idman-vakti)

cakalkerem
23.03.2018, 09:47
:)

İlker Yazıcıoğlu
23.03.2018, 09:56
Defans hattımız korkutuyor beni...

Salakça bir gol yersek toparlayamayız...

Ama yeneceğimizi düşünüyorum bunları...

fenerden 10 yemek koymaz bana ama şu heriflere 1-0 yenilmek gücüme gider...

Umarım bir aksilik çıkmaz...

Doğukan Uçan
23.03.2018, 10:38
riza bjk macindaki gibi korkaklik yapmazsa icinden geceriz bu gsnin

lazminator61
23.03.2018, 11:10
rıza hocayı anlamakta gerçekten zorluk çekiyorum!
takıma 4 gün izin vermiş bugünkü antremanda akşam olacağını düşünürsek
5 güne yakın izin.

ya hocam bu çocuklar canla başla mücadele ediyorlar,
sezon başından beri!!
3 kulvarda koşturuyorlar!!
ligte şampiyonluğa koşturuyorlar!
Ziraat Türkiye kupasında yarı finaldeler!
avrupa kupalarında ilk 16'a kaldılar!

be insaf be rıza hoca bu takıma milli maç arasında
4-5 gün izin verilirmi,
futbolcular biraz dinlensin,
bence daha fazla izni hakettiler
mesela gs maçından 3 gün öncesine kadar takıma izin verilebilirdi!!
sana yakışmadı rıza hoca.
Süper Lig (https://www.fotomac.com.tr/index/super-lig)'de son 2 haftayı galibiyetle kapatan Trabzonspor (https://www.fotomac.com.tr/index/trabzonspor), 4 günlük iznin ardından 1 Nisan Pazar günü Galatasaray (https://www.fotomac.com.tr/index/galatasaray) ile deplasmanda yapacağı maçın hazırlıklarına bugün başlayacak. Karadeniz (https://www.fotomac.com.tr/index/karadeniz) ekibi, milli maç arasında pazar günü 21 yaş altı takımı ile hazırlık maçı oynayacak. Çalımbay burada yedeklerin de durumunu görecek.. (https://www.fotomac.com.tr/trabzonspor/2018/03/23/tatil-bitti-idman-vakti)

karsi takim allahtan cinconun ikinci takimi yoksa riza efendi coktan baslardi antremana

lazminator61
23.03.2018, 11:11
Yaslanarak oynayacaksak bu işin raconu Durica dır. Bu adam geriye çekildiğimiz maçlarda Nesta'ya bağlıyor.
aynen öyle kardes, aslinda öne gectimiz maclarda taktik anlaminda durica maca girmesi lazim

My
23.03.2018, 11:14
Rıza Çalımbay: "Çok önemli işler yapan Başakşehir, berabere kalırken normal karşılanıyor ama Trabzon berabere kaldığında kent yıkılıyor."

https://pbs.twimg.com/media/DY6nHjcU8AEOJ3r.jpg

lazminator61
23.03.2018, 11:21
abdü yine 70 den sonra maca girmesi lazim, biliyorum cok yetenekli ama abdü maca girdinde yada direct oynarsa takim cok sacma oyniyor, ne yazik ki demem lazim olcay sag tarafta perreiradan beraber baslasin :ok

Ozan Yılmaz
23.03.2018, 13:23
Rıza Çalımbay: "Çok önemli işler yapan Başakşehir, berabere kalırken normal karşılanıyor ama Trabzon berabere kaldığında kent yıkılıyor."

Kovulmak için elinden geleni yapıyor

alper*
23.03.2018, 13:55
... burası Trabzon çünkü. Başında olduğunuz takım da Trabzonspor.

My
23.03.2018, 13:56
Kovulmak için elinden geleni yapıyorEeeee at sahibine göre kişner :)

El Cordobes
23.03.2018, 22:08
Serdar Aziz hakikaten tam bir kazma. Çok dengesiz ve çok daha sakarlaşmış. Maicon-Serdar ikilisini Sosa ve Yusuf un salacağı zehirlerle Burak zor durumlara düşürebilir. Düşürmeli de.

Bu arada milli takımda Okay oyunuyla öne çıktı. Nazar değmesin.

Gurpas
23.03.2018, 22:50
Abdülkadir bu milli takımda oynayamaz mı yani.

Fatih Çelik
24.03.2018, 13:09
Başkan konuştuğuna göre mağlubiyet yazabiliriz. :)

Semih GÜL
25.03.2018, 09:54
Bu sezonun bizim için kapanış maçı, kimse kusura bakmasın cincon sevindiğini görmek kesinlkle istemiyorum. Allah ım da yardımı ile umarım yenerriz.....

Murat Keçeci
25.03.2018, 11:08
Son zamanlarda şansımızın tuttuğu bir takım ama bu kez bizi daha zorlu bir maç bekliyor hem geçmiş yıllara göre daha güçlüler hemde terimli gsye karşı iyi sonuçlarımız pek yok bu sebeble herkes iki kişilik oynamak zorunda.

Maç kadrosuyla çok oynamaya gerek yok son maçlardaki kadroyu zorunlu değişiklik olan onazi dışında değiştirmemek lazım.Stoperde uğur -hubocanı oynatıp Okayı kuckayla orta sahada değerlendirmek en mantıklı tercih olur sol bek novak sağbek perreira devam etmeli,sağ açıkta olcay iki maçtır skora katkı veriyor ben olsam yine onla başlardım.Sol açık biraz karışık konu o mevkide ihtiyaçları tam olarak karşılayacak bir oyuncu şuan kadroda yok o yüzden hoca kimi tercih ederse saygı duymalıyız.

Burak ve sosa kilit oyuncular ikisininde diri güçlü tempolu oynaması gerekiyor özellikle sosanın pas dağıtımında büyük görev düşüyor maçı bize kazandıracak olan nokta basit top kaybı yapmamak bunun içinde başta sosa olmak üzere herkesin hareketli olup markajdan çıkıp pas bağlantısına katılması gerekiyor özellikle sosanın topla buluşma sayısı ve isabet yüzdesi çok yüksek olması gereken bir maç.

Burakın da maicon ve serdar azizin üstüne oynaması lazım ikiside hataya müsait oyuncular maicon hem ağır hemde yerini çok kaybediyor serdar ise tek hamleli ve çok sert oynuyor bu madeni doğru işlemek lazım.

Orta saha da kucka ve Okaya büyük görev düşüyor hem ikili mücadelelerde öne çıkmaları hemde basit top kaybı yapmamaları gerekiyor.

Stoperde uğur hubocan rakibi ve alanı doğru paylaşmalı uğur hava toplarını almalı hubocanda gomisle oynamalı gölge gibi sürekli yanında olmalı çünkü gomis ceza sahası içinde çok net bitirici o yüzden yakın oynanmalı sürekli markaj altında tutulmalı.

Ceza sahasına yakın yerlerde gereksiz faul yapılmamalı,feghouli,rodriguez gibi birebirde etkili oyuncuları yardımlaşarak alanı iyi kapatarak savunmalıyız.Sonradan oyuna girme ihtimali olan sinan gümüş ve eren gibi oyuncuları da unutmamalıyız.

Kendi sahasında kolay puan kaybetmeyen bir takımla oynayacağız ayrıca hocalarıda futbolcu motivasyonu konusunda başarılı bir hoca o yüzden bizi zor bir maç bekliyor dolayısıyla potansiyeli yüksek gençlerimizden ekstra performanslar bekliyorum daha doğrusu istiyorum.

Duran toplarda rakibin eksikliğini yine kullanmalıyız korner atışlarında rakibe üstünlük kurmalıyız.Rakibin kornerlerinde de gözümüzü dört açmalıyız.

Fatih terimin taktiği her zaman aynıdır maça yüksek tempoyla başlayıp maçı erkenden koparmaya çalışır dolayısıyla maçın ilk 20 dakikası ve ikinci yarının ilk 20 dakikasına ekstra dikkat etmeliyiz.

Son zamanlarda gsye karşı güzel galibiyetler aldığımız için taraftar olarak da bize karşı daha ciddi bilenecekler oynayacağımız futbolla bizimle alay etmek isteyen,futbolcumuzu aşağılayıcı hareketler yapmak için pusuda bekleyen bu kitleye yine gereken cevabı vermeliyiz.

Sefer A.
26.03.2018, 00:17
onu bunu bilmem de, iyi alt yapimiz var zirzirini bir daha duymak istemiyorum arkadas.... geçen kokona fb çocuklarina, simdi de cincon usaklarina u17'de 5-0 , u19'da 3-1 yenildik... yeter lan

falcon_61
26.03.2018, 01:00
onu bunu bilmem de, iyi alt yapimiz var zirzirini bir daha duymak istemiyorum arkadas.... geçen kokona fb çocuklarina, simdi de cincon usaklarina u17'de 5-0 , u19'da 3-1 yenildik... yeter lanKadrolarda doğru düzgün oyuncu kalmadı ki. Ya as takımda ya milli takimdalar. Sonuçlar normal bence. Gs Fb olan malzemeyle oynuyor. Bizim kadroların yarısı sağda solda

Doğukan Uçan
26.03.2018, 10:57
fatih terimin olduğu bütün maçları kaybetmişiz neredeyse anasını satıyım adamın şansa inanılmaz tutuyor bize ya

İsa Gündoğdu
26.03.2018, 11:12
kulağımda i... galatasaray sesleri çınlıyor geçen seneden beri :)

burak paratora mesajı çakar

Emre Veli
26.03.2018, 13:03
Yaslanarak oynayacaksak bu işin raconu Durica dır. Bu adam geriye çekildiğimiz maçlarda Nesta'ya bağlıyor.Kesinlikle.

artvints
26.03.2018, 13:06
................onur
pereira...uğur....hubocan....novak
.................okay
...yazıcı..ömür....sosa....olcay
................burak

geride alan daraltıp hızlı çıkmak için uygun kadro, özellikle selçuk'tan kolayca sıyrılabilecek abdülkadir gs'nin baskısını kırar, pozisyon hazırlar. kucka'nın pas hataları rakibi havaya sokar. üç tane dikine isabetli pas olsa burak karşı karşıya zaten.

ilelebeTS
26.03.2018, 14:05
................onur
pereira...uğur....hubocan....novak
.................okay
...yazıcı..ömür....sosa....olcay
................burak

geride alan daraltıp hızlı çıkmak için uygun kadro, özellikle selçuk'tan kolayca sıyrılabilecek abdülkadir gs'nin baskısını kırar, pozisyon hazırlar. kucka'nın pas hataları rakibi havaya sokar. üç tane dikine isabetli pas olsa burak karşı karşıya zaten.
Hocada bunu uygulayacak (taktik) zeka yok maalesef. Orta sahada Okay-Kucka'yı bozmaz. Kesinlikle oynaması gereken Abdülkadir yedek kalırsa da şaşırmam. Bu maçta tahtaya yazılacak ilk iki isim Burak ve Abdülkadir'dir.

Ozan Yılmaz
26.03.2018, 14:41
Hocada bunu uygulayacak (taktik) zeka yok maalesef. Orta sahada Okay-Kucka'yı bozmaz. Kesinlikle oynaması gereken Abdülkadir yedek kalırsa da şaşırmam. Bu maçta tahtaya yazılacak ilk iki isim Burak ve Abdülkadir'dir.

bjk maçında bozunca ne olduğunu da gördük

derry61
26.03.2018, 14:45
Rıza hoca maçı kırılma maçı görüyormuş katılıyorum maç biz taraftarlar için çok önemli 7 kişi kaldığımız maçta oley çekmelerini unutmadım. Lakin ''Benim en büyük şampiyonluk adayım Beşiktaş'' diye demeç vermeye ne gerek var sinirimi bozdu. Şampiyonluk yarışı beni ilgilendirmiyor diyemiyor musun yeter artık diğer takımlardan bize ne ?

yatmaztara
26.03.2018, 14:49
Heyecana gerek yok maç berabere biter.

İsa Gündoğdu
26.03.2018, 14:52
ilk 20 dk 3-0 geri düşmezsek
dk 75 den sonra atarız 1-0 alırız

alone_6161
26.03.2018, 14:53
fatih terimin olduğu bütün maçları kaybetmişiz neredeyse anasını satıyım adamın şansa inanılmaz tutuyor bize ya

Şaşırmıyorum. Her maç hakeme abartılı itirazlarla hakemi etkisi altına alan kendisi, itiraz ederken bırakın kendine ayrılan alandan dışarı çıkmayı sahanın içine kadar giren kendisi, bu hareketleri karşılığı bir kez bile tribüne gönderilmeyen kendisi. Bu durumda bizim eyyamcı ve toy hakemlerimiz de sistemin kurbanı mı, sistemin tetikçisi mi ne derseniz deyin etki altında kalıp, maça müdahil olmaya başlıyor ve olaylar gelişiyor...Sneijder'in Mustafa Yumlu'yu formasından çekip düşürüp, Yumlu'ya sarı kart verdirttiği pozisyon bir klasiktir Türk hakemliği adına.

Faruk BERBER
26.03.2018, 15:25
Heyecana gerek yok maç berabere biter.

Mevcut koşullarda fena sayılmaz.

ilelebeTS
26.03.2018, 16:42
bjk maçında bozunca ne olduğunu da gördük
Her rakibe aynı taktik işleyecek diye bir şey yok. bjk takım halinde ezbere bol pas yapan bir takım. gsnin özellikle orta sahası şampiyonluk kovalayan bir takım için vasat. Belhanda-Selçuk-Donk-Tolga dörtlüsünün üçüyle kurulacak orta sahayı yakaladın mı ayağa pas ile duman edeceksin.

Eymen
26.03.2018, 23:25
Deplasman tribün biletleri ne zaman çıkacağı hakkında bilgisi olan varmı acaba?

Fatih Öztürk
27.03.2018, 00:11
Öne geçecek sadece 1 gol gelsin paniğe kapılacaktır galtaksaray. Avrupa aşkına lütfen galibiyet ya da beraberlik.

ibrahim
27.03.2018, 09:54
kulağımda i... galatasaray sesleri çınlıyor geçen seneden beri :)

burak paratora mesajı çakar

Paratorun gsye geleceğini bilseydi bize uğramazdı bile Burak efendi. Başakşehir'e çektiği kıyağı gsli kankalarına çekmez inşallah...

selcuk
27.03.2018, 10:27
Paratorun gsye geleceğini bilseydi bize uğramazdı bile Burak efendi. Başakşehir'e çektiği kıyağı gsli kankalarına çekmez inşallah...

Na ja, terimin milli takimda nedensiz burak´in primlerini ödetmedigini biliyormusun?

bu sorun yüzünden arda - terim savaslari baslamisti...

Eymen
27.03.2018, 11:07
Deplasman tribün biletleri satışı ve fiyatları hakkında bilgisi olan var ise tekrar yazmak istedim

İsa Gündoğdu
27.03.2018, 12:56
Deplasman tribün biletleri satışı ve fiyatları hakkında bilgisi olan var ise tekrar yazmak istedim

her an çıkabilir
80 120 tl arası olur büyük ihtimal

İsa Gündoğdu
27.03.2018, 12:57

milli takıma sakatlanirim diye gitmedi gs ye bileniyordur
İnşallah.

Ozan Yılmaz
27.03.2018, 13:27
Buraları okuyup okuyup kendi çöplüklerinde öten ğsliler fazla afkurmayın,

korkmayın bu kadar çok acıtmıycaz

Cagdas Topal
27.03.2018, 16:19
Maç bileti 65 TL olacak. 29 Mart Perşembe günü saat 11 ' de biletler satışa çıkacak diyorlar (emin değilim bilginin doğruluğundan).

Yunus Danışmaz
27.03.2018, 16:37
İnşallah bilet bulabiliriz, 65 tl kesin. Gs resmi sitesi yayınladı. ama bizim tarafa ne zaman çıkacak belli değil.

iyattara
27.03.2018, 16:38
Maç bileti 65 TL olacak. 29 Mart Perşembe günü saat 11 ' de biletler satışa çıkacak diyorlar (emin değilim bilginin doğruluğundan).65 tl kesin gs siteden açıklama yaptı. Rakip takimin biletleri ne zaman cikiyor yazmamis ayriyetten elemanlar. 29 mart 11 de genel satis başlıyor muhtemelen bizimkilerde o tarihte çıkabilir.

Soner Albayrak
27.03.2018, 20:27
Sosyal medyada orada burada makara yapıp dalga geçiliyor ama net yenileceğiz. :)

Mert Oğuzlu61
27.03.2018, 20:56
Zor olan maç Malatya maçıydı ve geçtik. Yine sezonun stresini bu garibanlara karşı atarız, yapacak bir şey yok diğer ikisi elimizden kaçıyor şansımız da tutmuyor ama Gs öyle bir takım ki, maç başlar başlamaz 3-0 yenik duruma düşsek 5-3 kazanırmışız gibi oluyor neden bilmiyorum TS için Gs tam stres atmalık takım.

Ndoye ve Yusuf ilk 11 çıksınlar yeter... Gs maçlarında bug var, bizim bazı oyuncular alev alıyorlar mesela Ndoye ve Yusuf'un güçleri 99 oluyor. Defansları leş zaten, Rıza specialini kullanıp takıma loser power yüklemezse fazla kasmadan 2-0, 3-1 falan kazanırız.

______sosa__okay
___abdül__yusuf__QaraBela14
_________burak

cyberentalpi
28.03.2018, 00:29
Neden bilmiyorum ama yenilmeyecegiz ve ligi karıştıracağız gibi geliyor.

OrkHun
28.03.2018, 08:55
okay sakatlanmış dün, okay ve onazi olmadan kazanmamız çok mümkün görünmüyor.
damdoy'u oynatalım bari defansın önünde :D

Cagdas Topal
28.03.2018, 09:07
Okay maçta oynar. Darbeye bağlı sakatlık ciddi birşey olduğunu sanmıyorum. Tek antrenman yaparak da maça çıkacaktır.

İ. SARAL
28.03.2018, 10:08

Kucka'dan iyi oynayacağına adım gibi eminim. :D

Enaldo61
28.03.2018, 10:11
Bence de kaybederiz hatta 3-0 falan olacak diye korkuyorum. Umarım şaşırtırlar beni.

Gurpas
28.03.2018, 11:03
Kadromuz daha iyi kazanacağız...

David_LuiZ4
28.03.2018, 11:07
Hiç çekineceğimiz bir maç değil aslında fakat bizde sakarlık yapacak basit top kaybı yapacak bol miktarda topçu var...Uğur ve Hubo her an bir sakarlık yapabilir bunlara çıkarken ya da top bizdeyken Novak Burak Yusuf Kucka da dahil...Mümkün olduğunca topu Sosa'yla buluşturabilirsek baskı yemeyiz...Rakibin göbeğindeki iki adamın ofansif yetenekleri vasat her şey Feghouli Rodrigues Gomis'in ne yapacağına bağlı...1 puan yüksek ihtimal galibiyet için ise yapılması gerekenler...

1-Az top kaybının önemine futbolcuların dikkatini çekmek.

2-Amaçsız gelişigüzel top uzaklaştırma yerine Sosa'yı sürekli bulmak her oyuncunun görevi.

3-Burak'ın stoperlerin kucağında değil sürekli taç çizgisinde bekleyip savunma arkasına sarkması.

4-Yusuf yerine Abdülkadir oynarsa Burakla ikisi Serdar'ı Maicon'u rahat geçer kenarlardan gelerek.

5-Abdülkadir oynamalı ki Nagatomo onunla uğraşsın yoksa baya bi bindiriyor adam.

6-Maicon her duran topta sıkı markaja alınmalı.

7-Rodrigues için Pereira'ya stoper desteği alan kapama Gomis'i ceza sahası dışına itmek.

Görev sende Sir Rıza.

Gs'nin iç saha oyunu tamamen Tudor'un oyunu Fatih'in ekstra kattığı bir şey yok bu gslilerin her yere Fatih geldi öyle olacak böyle olacak Fatih varsa şöyle olur böyle olur Fatih fırçaladı Fatih kükredi artık Fatihimiz var gibi görmemişlik ve kibir kokan lafları her yerde görmekten usandım...Tamam Fatih'in oyuncu iletişimi iyidir de bunlarınki ilahlaştırmaya kaçıyor.

Galibiyet için yapılması gerekenlerin dışında psikolojik olarak avantajlıyız...Gergin ve bize karşı aşırı hırslılar öne geçersek bozulurlar iç sahada oynadıkları vasat takımlardan değiliz.

Numan Yerlikaya
28.03.2018, 11:12
İğne ile falan oynar Okay

Fatih Çelik
28.03.2018, 11:44
Burayı okuyan gsli arkadaşlar için yazıyorum. Bize neden bileniyorsunuz diye merak ediyorsanız özel bir nedeni yok. İstanbul takımı olmanız bunun sebebi.

Geçmişte karşılıklı centilmence olaylar da yakışıksız olaylar da yaşanmıştır. Ama her iki takimda gazozuna maç dahi olsa kazanmak ister. 50 yıllık ömrü İstanbul kulüpleriyle şampiyonluk mücadelesi vermekle geçmiş bir takımın taraftarının size bilenmemesi saçma olurdu. Diğer istanbul kulüpleri için de bu geçerli.

Son olarak Arenaya en güzel en yeni en temiz formalarınızı giyip gelin çünkü KOCANIZ ADAMdoy izine geliyor. :D

UĞUR DURTAŞ
28.03.2018, 12:11
gs liler;bizlerin onlara sempati duyduğumuzu düşünüyorlar herhalde.
aynı şekilde bjk lilerde düşünüyor gibi...
benim daha doğrusu bizlerin gözünde,
gs,fb bjk nin bir birlerinden bir gr farkı yok,
hepsinin canı cehenneme.

emrahtuna
28.03.2018, 12:45
inşallah kulüp biletlere el koyupta gruplara vermez..senede 2-3 maç izleme şansımız var onuda elimizden almasınlar..

Gürkan Asma
28.03.2018, 12:47
Taner Karamanlı mıdır nedir ne şerefsiz bi yorumcudur bu.

SM-N9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artvints
28.03.2018, 12:49
burayı okuyan gs'liler, size açıklama yapmaya gerek yok, defolun.

Nazim Can
28.03.2018, 12:52
Burayi okuyan gs liler, moruk siz sampiyon olmayin da sikeciler olsun tercih ederim.

emrahtuna
28.03.2018, 13:13
kim ya burayı okuyan gs liler nerden görüyorsunuz okuduklarını :)

Yiğit Gayretli
28.03.2018, 13:55
kim ya burayı okuyan gs liler nerden görüyorsunuz okuduklarını :)

Görmüyoruz, biliyoruz :)

Yunus Danışmaz
28.03.2018, 14:18
Görmüyoruz, biliyoruz :)

Misafir olarak okuyanları diyorsanız eğer ben genelde misafir olarak giriyorum :) Görüldüğü gibi gs li de değilim :)

Yiğit Gayretli
28.03.2018, 14:21
Misafir olarak okuyanları diyorsanız eğer ben genelde misafir olarak giriyorum :) Görüldüğü gibi gs li de değilim :)

Her misafir de senin gibi değil ama Yunus :)

artvints
28.03.2018, 14:23
burak ve abdülkadir'in saçlarından 3 puan mesajını aldım. yetenekli oyuncu saçı 3 numara yapmışsa makine gibi çalışacak demektir.

İlker Yazıcıoğlu
28.03.2018, 14:27
Maçın sonucunu belirleyecek olan tamamen bizim üstün zekalı defans hattımızdır...

Gereksiz hatalar ve beceriksizlikler yapmazlarsa maçı alırız, aksi halde geçmiş olsun...

Hakan
28.03.2018, 14:47
Garry Rodrigues'i 25 milyona satma hayali kuran arkadaşlar burayı okumaya devam etsin belki faydamız dokunur.
Gs taraftarı haftadan haftaya 180 derece farklı yorumlar yapabilen,rüzgara göre hareket eden bir topluluktur.

Doğan BULAT
28.03.2018, 15:03
Acaba bu G.S liler ;

Bizim futbolcuları resmi yolla istemek yerine gizliden gizliye ayarttıklarını, futbocularımızın kafasını karıştırdıklarını, neredeyse tüm futbolcularımıza talip olduklarını hatta biz şampiyonluğa gittiğimiz sene hiç bir iddaları yokken sanki şampiyon olacakmış gibi totoloraını yırttıp bize çembe taktıklarınıı bilmiyorlar mı? Herşeyi geçtim sahada haksız yere 7 kişi kalmış bir takıma oley çekecek kadar haysiyetsiz bir takım olduğunuzu da mı bilmiyorlar mı yoksa? Hatta Trabzonspor tarihinde "ilişkileri dondurdurduğumuz" külüp olduklarını da ?

Kısaca içten pazarlıklı bir takım olduğunuz için sizi bu yüzden sevmiyor olabilir miyiz?

artvints
28.03.2018, 15:08
bize karşı son dönemde kazandıkları 3 maç hatırlıyorum. birinde fırat aydınus drogba, selçuk, melo ile kol kola girip maç yönetti. selçuk ile gülüşürken bizim oyuncularımıza uzaktan kart gösteriyordu. bir diğerinde cüneyt çakır imzası var, sonuncusu da malum bitnel faciası.

isabetli şu atamadıkları maçta hakem diye ağladılar ilk yarı. muslera'ya saldırmışız falan filan.

Fatih Çelik
28.03.2018, 15:15
burayı okuyan gs'liler, size açıklama yapmaya gerek yok, defolun.

Onlar bulaşmasa yazmazdım :)

Fatih Çelik
28.03.2018, 15:21
Garry Rodrigues'i 25 milyona satma hayali kuran arkadaşlar burayı okumaya devam etsin belki faydamız dokunur.
Gs taraftarı haftadan haftaya 180 derece farklı yorumlar yapabilen,rüzgara göre hareket eden bir topluluktur.
Ben de maç haftaları ilgiyle takip ediyorum kendilerini. Maç sırasında kapatıyorlar yenilince bi süre açmıyorlar. Açtıktan sonra maçtan önce sallayanların kuduruşlarını okumak zevkli oluyor :)

danger00
28.03.2018, 15:37
okay oynayamazsa kuckanın yanın abdüş oynar umarım. rıza hoca farkında mıdır adamın asıl mevkisinin orası olduğunun onu bilmiyorum.

A. Aydın
28.03.2018, 16:10
okay oynayamazsa kuckanın yanın abdüş oynar umarım. rıza hoca farkında mıdır adamın asıl mevkisinin orası olduğunun onu bilmiyorum.

Abdulkadir orta sahada oynadığında sanıldığından da büyük oyuncu olduğu ortaya çıkacak.

Fizik gücü yetersiz bulunduğundan oynatılmıyor sanırım. Bir kaç yıl içinde gerçek mevkisine geçecektir.
Gelişimini tamamlarsa modric seviyesine gelir.

ilelebeTS
28.03.2018, 16:14
En önemli faktör hakem. Maçın hakemi açıklansın işin rengi belli olur. Bizim maçlarda hakemlerin gözüne perde iniyor, futbol maçı oluyor voleybol maçı. Satılmış biri atanırsa ne yapar eder maçı verir. Adil yönetecek bir hakemle maç ortadadır, sonucu günlük performanslar belirler.

erenslash
28.03.2018, 17:42
gslıların bize ve beşiktaşa kini var hatta biz bjkye yatmışız hehe öyle diyorlar biz bu maça bjk gibi yatarsak gs alırmış. salak salak boş muhabbetler işte.

kimsede demiyor? her maçın atmosferi farklı olur.hatta kimse şunu demiyor bir maça göre değişen motivasyon faktörünü atlıyorlar.

hatta kimse şunu da demiyor: Trabzonsporun defansı berbat. bjk karşısında fbnin aykutunun yaptığı gibi berbat defansımız var diye full defans oynasak evet bjkyi yenerdik

bunun dışında zaten takım halinde savunma kademe anlayışımız zayıf başımızda rıza var bunu da geçtim rıza faktörünn dışında berbat defansımız bvar geri dörtlünün komple yenilenmemesi gerekirken yenilenmemesi meselesi.

evet gslılar maça bilenecekler seyircisiyle baskı altına alacaklar bjkye yatmışız diyerek hadi bize palazlanırsınız kafasını yaşıyorlar

ne kadar salak muhabbetler bunlar

çıkıp en iyi şekilde oynayacağız heyecan vermeyen bir Trabzonspor olsa da bu defansla yapabileceklerimiz kısıtlı.

atağa odaklanmamız lazım pres önemli atak anlayışımız önemli agresif atak oynamak lazım

bir maçla Trabzonspor kurtulmuyor bunu da farkındayız taraftar salak değil görüyor defansın berbat olduğunu ne kadar transfer olması gerektiğini ve başkanın almadığı adamlar yüzünden ve rıza faktörü yüzünden başarımızın gölgelendiğini çoğu taraftar farkında artık

ikinci olarka hakem faktörü de çok önemli tabi ama ilk faktörler daha önemli.

Arda'
28.03.2018, 17:50
Çok rahatım sezonun en rahat maçları açık ara bunlarla yaptığımız maçlar kendi kendilerine debeleniyolar sonra saplayıp geçiyoruz en zevkli yanı da maçtan sonraki ağlamalarını dinlemek hahah. Gsliler burayı okuyosaniz bekleyin olm N’doye geliyor 4 aydir gs görmedi delleniyo oğlan :D

Ogün YAZICI
28.03.2018, 19:27
Herkeste aynı endişe herkesin aklında aynı soru işaretleri ;

Acaba bu maç hangi Trabzonspor'u izleyeceğiz ?

İstanbuldaki Bjk ve Trabzon'daki Gs maçlarındaki Trabzonspor'u mu izleyeceğiz yoksa Trabzondaki bjk ve başakşehir maçlarındaki Trabzonspor'u mu izleyeceğiz ?

Mimli bazı oyuncular hangi psikolojide çıkacak maça.Maçın anlam ve öneminden iseyirci baskısından etkilenip 10.dakikada sakatlık yaşayıp kenara gelecek oyuncu olur mu olmaz mı ?

Malesef bu sorular Trabzonspor'un bu sezonki inişli çıkışlı istikrarszı ve başarısız performansının sebebini de ortaya koyan sorular.
Ve bu yüzden maç saati yaklaştıkça galibiyete dair olan inancım azaldı

Serdar ve Selçuk özel talimatla milli takımda oynatılmazken Okay'ın sakatlanıp dönmesine ilaveten 2 maçta istanbul leşçilerinin ağzının suyunu akıtacak derecede mücadele ortaya koyması ve gündem olması son derece rahatsızlık verici.

Son olarak 10 yıl önce de bunu yazıyordum 5 yıl önce de bugün de ;
Trabzonspor'un en büyük düşmanı galatasaraydır
Saolsunlar her fırsatta bunu gözümüze soka soka kendilerine sempati besleyen o ezik kesimi de gerçeği görmeye ittiler.
Bu nedenle her galatasray maçının hedefsiz de olsak benim için özel önemi vardır

Şu an sosyal medyada bizimle ilgili ağıza aldıkları sözler de şike süreci gibi top bir süreçte fb taraftarının bizim için ağza aldıkları sözlerden hafif değildir

Üstelik 7 kişilik takıma "oley" çekme terbiyesizliğini gösterip "herşeyin hesabını soracağız" modunda hareket edecek kadar da pişkin ve sarhoş bir topluluk bunlar

TSLIEMRE
28.03.2018, 23:19
Umudum yok ama kazanırsan mükemmel olur..Kazanırsak o havayla ligi fenerin önünde bile bitirebiliriz.

Erkan A.
28.03.2018, 23:47
bügün yarin yeni baskan adayligini aciklar plan misyonunu anlatir oyuncularimiza yeni bir heves gelir gs macini savasarak cok kosarak kazaniriz

gs macindan önce yeni gelecek yönetim baskan adayligini aciklamali artik maca gercekten ayri bir motivasyonla cikar oyuncularimiz

riza elinden gelen herseyi yapiyor fakat yeni baskan adayiyla birlikte riza hocada ayri bir motiv olmus olur kesinlikle yeni bir heycan gelmis olur takima kadroya hocaya ..

gs maci abdülkadir icin de ayri bir mac olacaktir milli takimdan U19 milli takimina gönderilis sekli hic yakisik degildi benim yerim a milli takimi demek icin canla basla oynayacaktir artik ......gs macini kayipsiz gecersek gercekten son haftalarda cok seyler yasanacaktir bizim icin olumlu sekilde gececektir bu kesin .......Herseyin hayirlisiyla su cinconlulari bir yensek bayram edecegim bayram

Erkan A.
28.03.2018, 23:52
bügün yarin yeni baskan adayligini aciklamali artik yazdim baktim aciklamis deniliyor agaoglu baskanlik icin adayligini aciklamis resmen :) hayirlisi diyelim

Tansu Onur Erdoğan
29.03.2018, 01:22
Cinconu yenersek usta adaylığını açıklar. Burda dursun demisti dersiniz

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HOPA'LI TS'Lİ
29.03.2018, 08:56
Avrupa için arena'yi bir daha fethet trabzon'um

okay'in anlamsiz bir hazirlik maçinda sakatlanmasi üzücü

tam da istim üğzerindeyken

Berke6198
29.03.2018, 10:58
Biletimizi aldık, geliyoruz!

15362

Onur Akyüz
29.03.2018, 11:04
Oh bee! Biletimizi aldık!

Geliyoruz istanbul çocukları..:)

Cagdas Topal
29.03.2018, 11:08
Biletler 5 dk da tükendi. 2 tane de ben aldım :)

İlyas Özdemir
29.03.2018, 11:10
şunlara bi çelme takabilsek

dumanpub
29.03.2018, 11:13
alamadim bilet tukendi diyor

gidemeyecek varsa alabilirim

Berke6198
29.03.2018, 11:15
alamadim bilet tukendi diyor

gidemeyecek varsa alabilirim

Hemen ümidinizi tüketmeyin, rezervasyon kısmında işlemini bırakıp satın alma yapmayan kişilerin biletleri de sisteme düşecektir muhakkak. Sürekli kontrol etmeye devam edin. Özellikle gece sisteme çok bilet düşüyor, o sırada da satın alabilirsiniz.

Ozan Yılmaz
29.03.2018, 11:16
Fırat Aydınus yönetecek

dumanpub
29.03.2018, 11:18
tesekkurler deniyorum ama kismet artik

Fatih Çelik
29.03.2018, 11:20
tesekkurler deniyorum ama kismet artik

Gomis bulur sana bileti :D

UĞUR DURTAŞ
29.03.2018, 11:22
(H) FIRAT AYDINUS (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=18620)
(Y) SERKAN OK (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19740)
(Y) ALEKS TAŞCIOĞLU (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19399)
(D) ÖZGÜR YANKAYA (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19972)

Fatih Çelik
29.03.2018, 11:22
(H) FIRAT AYDINUS (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=18620)
(Y) SERKAN OK (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19740)
(Y) ALEKS TAŞCIOĞLU (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19399)
(D) ÖZGÜR YANKAYA (http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19972)

Aleks Taşçıoğlu bakalım kime çalışacak

edimurphy_61
29.03.2018, 11:30
Fazladan bilet alan varsa bişey talibim özelden ulaşabilirsiniz

artvints
29.03.2018, 11:31
hakeme bak, bunun tt arena'da yönettiği bir maç vardı, üvey evlat gibi kalmıştık.

Faruk BERBER
29.03.2018, 11:31
İlgi çok fazla, inşallah güldürürler yüzümüzü.

Maça gidenlerin de boğazına kuvvet şimdiden :)

seçuk
29.03.2018, 11:35
Okay Kesin oynamıyor mu???

HTC Desire 828 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emrahtuna
29.03.2018, 11:37
ulan yine bilet alamadık ne şans ya

carrier61
29.03.2018, 11:52
Arkadaslar maca gidemeyecek olan renkdaşimiz varsa eğer biletlerini alabilirim.

Ozan Yılmaz
29.03.2018, 11:54
Biletler yine mi peşkeş çekilmiş?

Cagdas Topal
29.03.2018, 11:55
Biletler yine mi peşkeş çekilmiş?
Zannetmiyorum ben sisteme giriş yaptıgımda her taraf yeşildi.

Ozan Yılmaz
29.03.2018, 11:59
Zannetmiyorum ben sisteme giriş yaptıgımda her taraf yeşildi.

toplu satış var mıydı? Bir kişi kaç bilet alabiliyordu en fazla?

Cagdas Topal
29.03.2018, 12:01
toplu satış var mıydı? Bir kişi kaç bilet alabiliyordu en fazla?
2 bilet alınabiliyordu en fazla.

Ozan Yılmaz
29.03.2018, 12:04
2 bilet alınabiliyordu en fazla.

bu kadar ilgi vardı yani ilginç geldi, neyse gidenler bizim yerimize de bağırsın, geçen yıl iyi bastırmıştık orada onları.

bu yılda umarım mutlu ayrılır giden taraftarlarımız oradan.

Laundros61
29.03.2018, 12:07
Gebze den maça geliyoruz aldık biletleri Allah ın izniyle alışa gelmiş yapıp döneceğiz.

Ozan Yılmaz
29.03.2018, 12:12
https://pbs.twimg.com/media/DZcb0_vXUAE9_T8.jpg

824 koltuk satışa kapalı gözüküyor, bunları da satışa açtırmak gerekiyor!

Yönetim uyuma taraftarın dışarda!

Doğukan Uçan
29.03.2018, 13:05
biletler saniyede bitti :D :D

Bmn_61
29.03.2018, 13:44
Selamınaleyküm renktaşlar.Uşak'tan gideceğim inşallah sevdama...

Numan Yerlikaya
29.03.2018, 13:58
Fırat ve Alexs Galatasaray'ı lime lime doğrar inşallah

alone_6161
29.03.2018, 14:14
aleks 2010-2011 sezonu son sivas-fener maçında 10 metre geriden çıkan sivaslı Erman'a ofsayt kaldırmış bir isim. Herşeyden beklenir bundan.

abdllh.29
29.03.2018, 17:06
bi yerde gs formunu okudum bunlar bize taşıdığı kini kimseye taşımıyolar özellikle uğura olcaya ne yapıp edip bu yüksekten bakan topluluğun takımına yenilmemiz gerekiyor

autkusoytas
29.03.2018, 21:23
Okayin son durumu nedir arkadaslar bilen var mi

Berke6198
29.03.2018, 21:28
Okayin son durumu nedir arkadaslar bilen var mi

İğne takviyeleri ile sahada olabileceği haberini geçti bugün BeIN Sports.

Ayrıca salonda çalışmalarına da devam ediyor Okay. Sahada olacak.

autkusoytas
29.03.2018, 21:30
İğne takviyeleri ile sahada olabileceği haberini geçti bugün BeIN Sports.

Ayrıca salonda çalışmalarına da devam ediyor Okay. Sahada olacak.

Super hocam. Eyvallah

Tuğrul
29.03.2018, 21:34
Takım olarak top kaybına yatkın çok fazla oyuncumuz var.

Kendi sahamızda yapılacak baskıdan çıkmamız zor. Ekstra paslarla öne hızlı çıkacak, oyunu genişletecek anlayışımız yok.

Bilhassa Kucka-Uğur ve Hubocan vs... bunu yapmakta imkansız.

Defansif olarak da hücumdaki en iyi oyuncuları olan Rodriguez de Pereira'yı çiğ çiğ yer. Sağ bekte her zaman ilk tercihim Kamil Ahmet olurdu.

Hücum anlamında Castillo gibi spriter oyuncudan faydalanmamak büyük eksiklik. En azından biraz tehdit yaratırdık şimdi o da yok.

Açıkçası umduğumuz sonucu almak için çok şanslı olmamız lazım.

tsukru61
29.03.2018, 23:38
Bu maçtan puan alacağız gibi...

asilhamsi
30.03.2018, 03:37
onur
jp okay hubo novak

kucka sosa

abdul yazici ndoye

burak

ben olsam boyle cıkardım

HOPA'LI TS'Lİ
30.03.2018, 07:45
Cimbom'un belalısı N'Doye gol veya asistlerine devam eder :)

cakalkerem
30.03.2018, 08:26
yenilir geliriz

edimurphy_61
30.03.2018, 08:30
Maça gidemiyorum bileti aldığım fiyata isteyen olursa satabilirim msj atabilirsiniz

Yiğit Gayretli
30.03.2018, 08:34
Bu tip maçlarda önce psikolojik üstünlüğü almak lazım.

Bu yüzden Damdoy ve Uğur sahada olmak zorunda.

dumanpub
30.03.2018, 11:42
Maça gidemiyorum bileti aldığım fiyata isteyen olursa satabilirim msj atabilirsiniz

ozel mesaj attim cevap bekliyorum

tesekkurler

Yiğit Gayretli
30.03.2018, 11:43
ozel mesaj attim cevap bekliyorum

tesekkurler
Hahhahahahahhaha GOMİS AYAĞINIZA GELDİ! :D

adiloş bebe
30.03.2018, 11:55
Ligde ilk dört sıradaki takımlar için her meç final havasında olacak. Galatasaray puan anlamında avantajlı nispeten ve kendi sahalarında bu avantajı geri tepmek istemyeceklerdir. Gomis'in iç saha performansı beni korkutmuyor desem yalan olur. Her ne kadar günahım kadar sevmesemde fatih terim tam böyle zamanların hocası 2 haftadır gaz şırıngasını basıyordur takımına. 50 Bin seyici önünde işimiz çok ama çok zor evet son 3 maçtır şansımız tutuyor ama bu sefer bence tutmayacak o şans.

Galatasaray'ın bizi yenmesi benim için sürpriz olmaz. Eğer arenada 50 bin taraftarın önünde galatasaray'a çelme takarsak işte o zaman tadından yenmez o hafta. Özel önlem alınması gereken isimler rodrigues ve gomis. Bizde ise okay umarım maça yetişir.

A.Gökhan AKIN
30.03.2018, 14:51
Hahhahahahahhaha GOMİS AYAĞINIZA GELDİ! :D

Vay arkadaş efsane geri döndü :)))))))

A.Gökhan AKIN
30.03.2018, 14:55
İlk 20 dakika gol yemezsek maçı alma ihtimalimiz var...

Enes Ünal Kaya
30.03.2018, 15:56
Rahat olsun :)

Keşke hep galatasaray ile oynasakta şampiyon olsak :))

İsa Gündoğdu
30.03.2018, 16:58
İlk 20 dakika gol yemezsek maçı alma ihtimalimiz var...

aynı fikirdeyim
hatta
20. dakkada 3-0 olmazsa

70 den sonra 0-1 alırız

yatmaztara
30.03.2018, 20:58
Trabzonspor Galatasaray ile nisan ayında karşılaştığı son 20 maçın 17'sinde galip geldi... Kaynak yok ama kesin böyledir :)

Eymen
30.03.2018, 22:29
Kalan 800 civarı deplasman tribün bileti satışa çılacak mı arkadaşlar. Yoksa çıktımbiz kaçırdık mı?

Ozan Yılmaz
30.03.2018, 22:44
Kalan 800 civarı deplasman tribün bileti satışa çılacak mı arkadaşlar. Yoksa çıktımbiz kaçırdık mı?Çıkmadı yüksek ihtimal de çıkmaz.

Berke6198
31.03.2018, 00:15
Biletler tekrar satışa çıktı. Değerlendirmek isteyenler ellerini çabuk tutsunlar.

artvints
31.03.2018, 00:42
2-0 alırız, goller duran toptan. kornerden okay, penaltı burak.

Ozan Yılmaz
31.03.2018, 00:59
2-0 alırız, goller duran toptan. kornerden okay, penaltı burak.Bize o statta lehimize penaltı çalmaz Fırat :)

arsinli_akrep61
31.03.2018, 02:32
Yenileceğiz.

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ucurum
31.03.2018, 08:06
Yav inanılır gibi değil nasıl bir gaz varsa alacaz alacaz alacaz...

Ben de diyorum gideyim foruma bakayım olumsuz bir hava olursa belki bir şaşırtma olur da maçtan iyi bir sonuç çıkar...

Bugünden belli, bırak yenmeyi, fark bile yeriz.

erenslash
31.03.2018, 09:04
Rızanın derbi ve büyük maçlarda sınıfta kaldığını görüyoruz yüzde yetmiş kaybederiz- yüzde elli galibiyet- yüzde elli beraberlik derim

yüzde yetmiş galibiyet demiyorum olursa ki bala mala rakibin ultra beceriksizliği ile kazanırız

kopeli
31.03.2018, 10:38
galiba anadolu deplasmanına gidiyoruz, herkes cok rahat alacaz diyor. bunu gs yi son yıllarda yenmemize istinaden diyoruz sanırım.

fazla rahatlık iyi değil. içerde bu sezon en sağlam topu oynayan takımla oynucaz, dikkatli olmak lazım.

Onur Akyüz
31.03.2018, 10:59
Gs içerde sadece 1 beraberlik almış. Hücumda çok hızlı çoğalıyorlar. Atak yaptıklarında ceza sahasında 5 kişi oluyor. Çok baskılı ve coşkulu oynayacaklar.

Bu tip maçları tutabilecek bi kadromuz var ben gs baskılı olacağı için güveniyorum takıma.

Kontradan duran toptan filan atarız bence.

adiloş bebe
31.03.2018, 11:31
Son haftalarda kaç tane adam gibi kontraya çıkmışız ki galatasaray'a kontradan gol atacağız. Gerçekçi olmak lazım çok çok zor maç