PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 27. Hafta | Galatasaray 2 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 [5]

Murat Keçeci
02.04.2018, 08:36
Avrupa bileti adına önemli bir üç puan olacaktı fakat ne yazık ki rakibe direnç gösteremedik.

Maçın en kötüsü rıza çalımbay idi.Rakibin bize baskı kuracağını biliyorduk diyip tecrübe eksikliği olan abdülkadirle başlaması hata idi.Yapması gereken olcay ve yusufla başlamak,gs nin rüzgarı dindiğinde oyuna Abdülkadiri almak olmalıydı.Sonraki hatası ise ikinci yarı rakibin direnci azaldığı dakikalarda kucka ve Okay ile oyuna ağırlık koymaya başladığımızda savunmadan hubocanı çıkarıp Okayı geriye çekerek hem savunma kurgusunu bozdu hemde orta sahayı düşürdü.Hubocanı kart görmesin diye çıkardım lafı ise yaptığı yanlışa bir kulp bulmaktan başka bişey değildi.1-0 giden maçta öyle risk alınmaz hoca o risk 2-3 farklı gerideyken alırsın 1-0 da maç ortada iken yapman gereken sosayı çıkartıp Yusufu onun yerine alıp kanat forvet olarak ndoye koymaktı.Maçı kaybetmemizin birinci sorumlusu hoca idi.Asıl üzücü nokta ise yaptığı açıklamalarda hiçbir hatayı kabullenmeyip sürekli bi bahane bulması idi.Özeleştiri yapmazsan kendini geliştiremezsin.

Maça gelirsek biz ne söylediysek gs kelime kelimesine aynısını uyguladı ilk 20 dakika sert geçecek demiştik temkinli şekilde takım savunmasını doğru yaparak o dakikaları atlatsaydık maç yavaş yavaş bize dönmeye başlıycaktı fakat yine basit hatalar yaptık ve maçı rakibe hediye ettik.

Farklı yenilgide alabilirdik maçı da kazanabilirdik çok dalgalı bir maç oldu rıza hocada rakibe çalışınca maçta ağır basan taraf gs oldu.

Onur ve savunma dörtlümüz bence iyi maç çıkardılar.İlk yarı yediğimiz baskı tamamen orta saha kaynaklı idi sosa,Kucka,Okay ve Burak rakibin presine pas yaparak cevap veremeyince bu durum ortaya çıktı.İkinci yarı Okay kucka orta sahaya ağırlık koymaya başlamıştı fakat bu kezde hoca izin vermedi.İkinci yarı fena değildik birşeyler yapmaya çabaladık yusuf abdülkadir ndoye kucka geriden perreira ikinci yarı bayağı çabalayan isimlerdi.

Rıza çalımbaydan sonra sahanın en kötüsü burak idi. Maç boyunca sadece önüne atılacak toplara odaklanmış şekilde gezindi durdu.Halbuki o sahadaki liderlerimizden biriydi takım baskı yerken artık birinci görevi gol atmak değil takım arkadaşlarına pas bağlantısında yardımcı olmak,performansı düşük olanları ateşlemek idi.O ise sadece izlemeyi tercih etti.Muslera akıllı bir kaleci olduğunu gösterdi maç boyunca sürekli öne çıktı sebebi buraka atılacak toplara ondan önce müdahale edebilmekti ve bunu da başardı tabi bu durumun birde dezavantajı vardı kuckanın attığı nefis gol buna güzel bir örnek oldu.

Sonuç olarak gsye karşı her maçı kazanacak değildik arada kayıplarda olacak kendini beğenmiş hocalarına ve taraftarına gereken dersi verememek gecenin bizim adımıza üzücü olan kısmıydı.Artık seneye kaldı.

erenslash
02.04.2018, 08:39
seneye gs ms hepsini gömeriz sahaya futbolumuzla ancak bu alioğlu ve yömnetim teknik ekiple olmaz klup satılmalı acilen ve baba oyuncu transferleir olmalı adam gibi hemde.

gs'a oyuncu verdik sadri beyle şampiyon oldular hehe teşekkür edeceğine havaya girmişler havaya girmişler...

yok abi bu gs fbden daha düşman bize hep derim bir numaralı gizli düşman gs gs en büyük yıkıcı düşman

fb ise fırsatçı düşman şampiyonluğa oynadığında şike yapan ama yaparken Trabzonsporun kendi saçma sapan hamlelerini değerlendiren bir takım şöyle ki :biz transfer eksiklerimizi stoper şuyumuzu buyumuzu eksik yaptığımızda bunu değerlendirirler yani iş bizde bitiyor önce bizim yönetimde fb gs kadar düşman değil yani gs gizli düşman daha beter

bjk ise fb ve gs olmasın biz olmuyorsak Trabzonspor şampiyon olsun kafasında gs ve fbye göre düşmanlık tavırları yüksek değil kazım koyuncuya sempatileri var tabi son yıllarda hep böyle ilerde bilemeyiz şenol hocanın bjkde olmasıyla aramızda bir samimi olmasa bile gs fb ye oranla aramız daha güvenilir.

anadolu tkaımlarını saymaya gerek belli başlı düşmanlar var ama en fazla güveneceğimiz iki takım var kayseri ve bursa derim diğerleri şüpheli

zaqua
02.04.2018, 08:42
Kucka her ne kadar tam yerinden kullanmasa da attığı gol şahaneydi. Top da ne güzel yön değiştirdi.
Burak sahada geziniyor.
Sosa haftaya oynamamak için kart görüyor.
Okay'ın yeri orta saha iken defansta oynatılıyor.
N'Doye ile maça başlamıyor.

Rıza gerçekten iyice saçmaladı dostlar

Ahmet AĞAOĞLU'nun Trabzonspor'a yakışır bir Hoca ile çalışmak istiyoruz lafının altından bakalım kim çıkacak?
İnşallah Türk hoca olmaz

erenslash
02.04.2018, 08:46
sen buna inanıyor musun? ağaoolğunun maddi gücü nedir bize ganster king illminati lobili adam lazım bunlar yapamaz hocayla bitmiyor iş teknik ekip transferler para güç var mı?klup satılmalı bana 8 as oyuncu alacak geri dörtlüyü babalar gibi yenileyecek zengin güçlü lobi başkan lazım ...lı olacak Türk olmayacak olursa da çok zengin olmalı kendi cebinden vermeli artık böyle sıkıldık bu hikayelerden teknik ekiple bitmiyor iş 8 as adam alsın da görelim böyle başkan lazım bize çözümü ben size söyleyeyim yabancı escobar gibi adam bulmak(yani gangster patron gibi) para kaynağı önemli değil veya iş adamı tarzında katarlı tipler vesaire çin olur israil de olur. böyle zengin başkan adamlar bulmak bu adamlar da işin içinde klubu bu adamlara vermek lazım başkanın yaptığı iş önemli değil zenginliği önemli
Kucka her ne kadar tam yerinden kullanmasa da attığı gol şahaneydi. Top da ne güzel yön değiştirdi.
Burak sahada geziniyor.
Sosa haftaya oynamamak için kart görüyor.
Okay'ın yeri orta saha iken defansta oynatılıyor.
N'Doye ile maça başlamıyor.

Rıza gerçekten iyice saçmaladı dostlar

Ahmet AĞAOĞLU'nun Trabzonspor'a yakışır bir Hoca ile çalışmak istiyoruz lafının altından bakalım kim çıkacak?

Yiğit Gayretli
02.04.2018, 08:52
Dün akşam Rıza Çalımbay ve ona eşlik eden birkaç ruhsuz futbolcu kardeşimiz, yetersiz galatasaray'a maçı buyur etmiştir. Uzun uzun analiz yapmak sadece bizi yorar çünkü Okay'dan sol stoper çıkarmaya çalışan bir aklın ürününü analiz etmek vakit kaybıdır.

Rıza Çalımbay çok iyi ve düzgün birisi olabilir ama katiyyen teknik direktör değildir.

oflubektas
02.04.2018, 09:14
İlk maçın taktiğiyle oynamalıyız. Fernando cezalı, Selçuk ve Tolga/Donk'a top ayaklarına gelmeden bas, geride açık alan verme. Geçen maç önüne alan açamayan Gomis'i ne hale getirdiysek defansta yine aynısını yapmalı. Bu kadar basit!

.... Zaten Onazi yok, tercihe göre Okay ön liberoya çekilip yanına Yusuf verilmesi daha mantıklı gibi. Zira Okay stoperde de çok iyi mücadele ediyor ama Gomis karşısında onun kadar hızlı dönemeyeceği için çok zor durumlara düşebilir.

Biz bunları 10 gün önce yazdık, geriyi sağlam tutup önde bassak, Okay da stopere çekilmese çok farklı şeyler olabilirdi.

C.Guleryuz
02.04.2018, 09:26
2010-2011 sezonu şampiyonu Fenerbahçe'dir diyen adamı teknik direktör diye takıma alacaksın ama rakip takımın bunu scoreboard'unda paylaştığında ortalığı birbirine katacaksın.
Önce kendimiz tutarlı olmalıyız. Sonra başkalarını eleştirme hakkımız doğabilir.

Hamdi Karamahmutoğlu
02.04.2018, 09:33
Arkadaşlar,
Süper Ligde 21 kişilik kadroda en az 9 Milli olabilecek uyrukta (Yerli Statü) oyuncu bulundurulması gerekmiyor mu?
Galatasaray'da dün 8 kişi vardı.
Twitter'da timeline'ıma düştü.
Bilgisi olan aydınlatabilir mi?

katre-i.matem
02.04.2018, 09:38
Her kötü oyun sonucu kaybedilen maçtan sonra olduğu gibi bu maçtan sonra da bazı futbolcular gömülmüş burada. Kimisi kucka yı kimisi burak ı okay ı vs...

En beğendiğiniz futbolcuyu bu sisteme getirseniz, kendiniz istemenize rağmen 2 maç sonra onu da gömersiniz. Sene sonuna kadar 1 ileri 2 geri gideceğiz bu haftalardır belli.

Kulüpte yönetim yok YÖNETİM. Topçular bu başı boşlukta kendi yönetimlerini kurar takım içinde. Meydanı boş bırakanların büyük mebali var. Takımın başında bu duruma müdahale edebilecek bir hoca zaten yok zaten o da ayrı telden çalıyor. Hesap vereceği bir YÖNETİM yok. Rıza hoca nın varlığında hangi oyuncu kendini bir gram ilerletebildi? Abdülkadir sol kanat olcay 8 numara okay stoper oynuyor ya hu hoca sen napıyon diyebilecek bir YÖNETİM yok. 1 sene daha takımın başında kalsın sene sonu yusuf ile abdülkadir i akhisar muadili bir takıma kiralarız.

Burada şu maçı ve topçuları eleştirmek vakit kaybı. Kalan 7 haftada bu tür maçlar izleyeceğiz daha. Alışalım buna.

Trabzonspor 61
02.04.2018, 09:40
seneye gs ms hepsini gömeriz sahaya futbolumuzla ancak bu alioğlu ve yömnetim teknik ekiple olmaz klup satılmalı acilen ve baba oyuncu transferleir olmalı adam gibi hemde.

gs'a oyuncu verdik sadri beyle şampiyon oldular hehe teşekkür edeceğine havaya girmişler havaya girmişler...

yok abi bu gs fbden daha düşman bize hep derim bir numaralı gizli düşman gs gs en büyük yıkıcı düşman

fb ise fırsatçı düşman şampiyonluğa oynadığında şike yapan ama yaparken Trabzonsporun kendi saçma sapan hamlelerini değerlendiren bir takım şöyle ki :biz transfer eksiklerimizi stoper şuyumuzu buyumuzu eksik yaptığımızda bunu değerlendirirler yani iş bizde bitiyor önce bizim yönetimde fb gs kadar düşman değil yani gs gizli düşman daha beter

bjk ise fb ve gs olmasın biz olmuyorsak Trabzonspor şampiyon olsun kafasında gs ve fbye göre düşmanlık tavırları yüksek değil kazım koyuncuya sempatileri var tabi son yıllarda hep böyle ilerde bilemeyiz şenol hocanın bjkde olmasıyla aramızda bir samimi olmasa bile gs fb ye oranla aramız daha güvenilir.

anadolu tkaımlarını saymaya gerek belli başlı düşmanlar var ama en fazla güveneceğimiz iki takım var kayseri ve bursa derim diğerleri şüpheli
Bjknin de farkı yok diger ikisinden. Bırakın artık bazı istanbul takımlarına yanlamayı. Gururlu onurlu olun. Bir kac yıl sonra görürüz bjkyi trabzonsporla bi olayı oldugunda.

Ertan OKUMUŞ
02.04.2018, 09:40
bu sabah yorumlara bakarken birden düşündüm de,sizce ,yönetim-teknik heyet-futbolcular içinde Trabzonsporu kendine dert edinmiş 1 ( bir) kişi varmıdır acaba,hani yenilince uykuları kaçan,haftası berbat geçen,ne olacak bu takımın hali diye dertlenen 1 ( bir ) kişi?? belki de yaşadığımız bunca sıkıntının en büyük nedenlerinden biridir bu,aranızda Ogün'ün formasını yırttığı maçı hatırlayanınız var mı? o resmi internetten bulun bakın, o çocuk küfür yediğinden değil seyirci sahaya kıçını döndü diye delirmişti,şimdikiler saçlarının rengiyle jölesiyle uğraşmakla meşgul :mad::mad:

UĞUR DURTAŞ
02.04.2018, 09:41
Çeşitli nedenlerle İstanbul Takımlarına sempati duyan dostlarım var.....

"Trabzonspor Şampiyon olmazsa Gs olsun , Bjk olsun " diyen dostlarım var......Yazıkki var...

Umarım dün akşam İstanbul Takımlarından bize dost olmayacağını bir kez daha anlamışlardır......

Domuzdan post olmaz ,İstanbul Takımlarından dost olmaz...... ( Başkanı,futbolcusu , Tdsi kim olursa olsun )
*
Faik kardeşim;

bizim o kesim anlamazzz çok net.
*
belki ağır olacak ama her zaman söyleyip yazdığım gibi
istanbul takımlarının canı cehenneme.

signal
02.04.2018, 09:47
Maçın kaybedilmesideki etkenler , rıza hocanın okay-hubocan değişikliği ve Burak Yılmazın kasten ofsaytta kalıp takımın atak yapmasını engellemesi.

emrahtuna
02.04.2018, 09:49
bende senin gibi düşünüyorum renktaş..
Maçın kaybedilmesideki etkenler , rıza hocanın okay-hubocan değişikliği ve Burak Yılmazın kasten ofsaytta kalıp takımın atak yapmasını engellemesi.

Uğur Kalyoncu
02.04.2018, 09:50

Okay Hubocan yanlış evet ama Burak ofsaytta kasten kalmıyor ..Adam yeteneksiz ve futbolu bilmiyor.

seçuk
02.04.2018, 09:51
Okay Hubocan yanlış evet ama Burak ofsaytta kasten kalmıyor ..Adam yeteneksiz ve futbolu bilmiyor.Dünkü durum yeteneksizlikle açıklanamaz bence...

HTC Desire 828 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ertan OKUMUŞ
02.04.2018, 09:52
Her kötü oyun sonucu kaybedilen maçtan sonra olduğu gibi bu maçtan sonra da bazı futbolcular gömülmüş burada. Kimisi kucka yı kimisi burak ı okay ı vs...

En beğendiğiniz futbolcuyu bu sisteme getirseniz, kendiniz istemenize rağmen 2 maç sonra onu da gömersiniz. Sene sonuna kadar 1 ileri 2 geri gideceğiz bu haftalardır belli.

Kulüpte yönetim yok YÖNETİM. Topçular bu başı boşlukta kendi yönetimlerini kurar takım içinde. Meydanı boş bırakanların büyük mebali var. Takımın başında bu duruma müdahale edebilecek bir hoca zaten yok zaten o da ayrı telden çalıyor. Hesap vereceği bir YÖNETİM yok. Rıza hoca nın varlığında hangi oyuncu kendini bir gram ilerletebildi? Abdülkadir sol kanat olcay 8 numara okay stoper oynuyor ya hu hoca sen napıyon diyebilecek bir YÖNETİM yok. 1 sene daha takımın başında kalsın sene sonu yusuf ile abdülkadir i akhisar muadili bir takıma kiralarız.

Burada şu maçı ve topçuları eleştirmek vakit kaybı. Kalan 7 haftada bu tür maçlar izleyeceğiz daha. Alışalım buna.
Söylediklerinize katılıyorum, ayrıca kötü oynayabiliriz,hatta kötü oyunculardan da kurulmuş bir takım olabiliriz ama bunların hiçbiri sahada ruhsuzca mücadelenden uzak olmamızın gerekçesi olamaz,ben özellikle Yusuf'tan sahada kendini yeterince vermediği için şikayetçiyim bakın diğer futbolculardan bahsetmiyorum ,Yusuf bu takımın alt yapıdan gelmiş, örnek olması gereken ,takımın tabiri caizse hırs sembolü olması gerekirken son derece duygusuz,kaygısız sahada geziniyor ve 2 yıldır bu böyle,söyleyin son 2 sezondan Yusuf kaç maça damga vurmuş ( 2 maç demiyorum,2 sezon) Abdülkadir Yusuf'un çeyreği kadar şans bulmadı takımda ve mücadelesi ve hırsını görüyorsunuz

Mehteroğlu
02.04.2018, 09:54
merhaba,
dün saldıracağını çok bildiğimiz GS bizi şaşırtmadı, bekleri dahil geldiler. üstelik selçuk-donk orta sahası bizim için şans olabilirdi. yine de akıllı toplarla çıkamadık. bu takımın en büyük derdi ( stoper derdinden de büyük) topla doğru noktalara pas atamama. açılamıyoruz, gidemiyoruz, iki top yapamayıp başa dönüyoruz. karşı takımda bekler çizgiye inerken bizim ileri kanatlarımız - ucumuz ceza sahasına giremiyor. hal böyle olunca da hatalarla da olsa eninde sonunda golü yiyorsun.
seneye bu takımdan kanatları işleyen bir takım yaratırsak 180 derece değişeceğimize eminim. toplar kanada taşınınca iyi ayaklarımız orta alanda boşluk bulacak, araya toplarla rahatça pozisyon üretebileceğiz. kaliteli bekler ve kanatlar bulmak şart. benim özetim bu.

UĞUR DURTAŞ
02.04.2018, 09:59
ınstagram....

dün devre arasında takımla ilgili bir şeyler yazacaktım,
açılmadı,dolayısıyla yazamadım,
ilk konum şu olacaktı;

burak efendi,ikinci yarıda böyle vurdum duymaz oynarsa
aklıma kötü kötü şeyler gelecek diye...
**
burak yılmaz
kral deniyor(ben demiyorum)
klas oyuncu deniyor(ben demiyorum)
takım oyuncusu deniyor(ben demiyorum)
vs vs vs
bize ilk gelişinde de 2 gol,3 gol attığı maçlarda bile inanılmaz
sert eleştirenlerden biriyim.
bir oyuncu bu kadar kendini takımdan büyük görebilir mi?
bir oyuncu günlerce,haftalarca,aylarca antreman yapmasın,
burak kadar sahada yürür.

be kardeşim sen kimsin?
gs defanstan topu sallana sallana çıkarıyor,
sen yürüyerek oynuyorsun,en ufak bir çaban yok.
gomis denen adam kendini yırtıyor,dak.90.hala pres yapıyor
sen ne utanmaz bir adamsın burak
her pozisyonda ofsayta kalıyorsun
beynin çalışmıyormu burak
insan birazcık dikkat eder.
ulan tarihe geçeceksin ofsayt konusunda.
ikinci yarının başında yazının net pozisyonunda
yazıcıya sitem ediyor,bana niye vermedin diye
kardeşim o pozisyonda bile ofsayttasın be

başımızda hoca yok ki,tırsıyor,çekiniyor buraktan
90.dak.laubali,vurdum duymaz,yürüyerek oynayan oyuncuyu sahada tuttu
sanada yazıklar olsun rıza hoca.

7can61
02.04.2018, 10:01
Şimdi Rıza Efendi,

Ligin lideriyle deplasmanda oynuyorsun, ilk yarı seni sahadan silmişler, şansına sadece 1 gol yiyerek devreyi kapatmışsın. Tek bir atağın bile yok.

İkinci yarıya stoperini çıkararak orta sahada pres yaparak top kazanabilen tek adamını stopere çekiyorsun. Neden diye soranlara defanstan top yaparak çıkacakmışsın.

Yahu sen hangi maçında top yaptın da bu maçta yapacaksın. Pas mı yapıyoruz biz? Rakipten kaptığının topları Burağa atalım, beyefendinin de gönlü yerindeyse bir de milyonda bir şans eseri ofsayta düşmezse bir gol atarız taktiğinden başka hangi taktiğin var?

Burak bey normal bir ülke ve normal insanların yaşadığı bir yerde top oynasa bu kadar ofsayta düşse oyundan ilk yarıda alınırdı. Ama kabul ne burası normal bir ülke ne de insanları normal. Bu sebeple her şey kabul.

7can61
02.04.2018, 10:04
Yorumları okumadım fazla ama Okaya laf eden ayıp eder en hafif tabirle.

Bir de Burakçılar var, Burak reisçiler. Bunlara sorsan hepsi futbol ordinaryusu.

Selpak görseli filan paylaşanları bile vardı.

Skora göre konuştukları için bunlar normal.

bordoylamavi
02.04.2018, 10:14
okay ve adülkadir hata yaptı evet ama ona gelene kadar çoook hata var. o hatalar olmasada yerdik biz golleri. asıl utanç verici bizim silik ezik oyunumuz. bu kadar ofansif bi kadroyla çıkıyorsun ama hiç ileri gitmiyorsun. madem savunma yapıcan bu nasıl bir kadro. rezillik başka bişi demiyorum. bu adaların en büyük zaafı yan toplar duran toplar bi tane bile orta yapılmadı hep karşıdan burakla oynandı. futbolculara bişi demiyorum çünkü kimse naptığın bilmiyordu. uğur ve onur iyiydi bi tek. kucka ve sosa tam birer balon. o golden 10 tane atsan ne yazar kucka

Uğur Kalyoncu
02.04.2018, 10:28
Dünkü durum yeteneksizlikle açıklanamaz bence...

HTC Desire 828 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu adam 10 senedir aynı hocam..Adam futbolu bilmiyor nerede duracağını bilmiyor..Tek yaptığı koşu başka bir numarası yok.

erenslash
02.04.2018, 10:32
olsun o zaman konuşuruz burada yazarız biz kendimize bakalım kendi içimizdeki sorunları çözelim önce nasıl verdi ama rıza hocamız maçı gs a :)))biz hala kim düşman kim dost diye konuşuyoruz asıl düşman yönetim neyse... biz önce gs ı geçtim fb başağı bjkyi kendi evimizde yenelim adam gibi öyle konuşalım evet maç dışındaki faktörleri de arada konuşuyoruz ancak acı gerçek takım babalara gelmiş başarımız yok
Bjknin de farkı yok diger ikisinden. Bırakın artık bazı istanbul takımlarına yanlamayı. Gururlu onurlu olun. Bir kac yıl sonra görürüz bjkyi trabzonsporla bi olayı oldugunda.

Faik Yılmaz
02.04.2018, 10:39

-Trabzona'a gelip palalarla kahvehane basıp garibanları tartaklamalarını ,dövmelerini sövmelerini unutanlar olabilir.....

-Daha geçen yıl bizim başkan yeni stadyumlarını gezmeye gittikten sonra başkanlarının kibir kokan sözlerini unutanlar olabilir.....

-O zaman bizim teknik direktörümüz olan Şenol Güneş'in kafasına ayakkabı kendisine en gaiz küfürleri atanları unutanlar olabilir....

-Sinan Engin'in Avni Aker'de 5-0 yenildiğimiz maçtan sonra dalga geçen açıklamalarını unutanlar olabilir

ama BEN UNUTMADIM....

Yazık vallahi sıf Şenol Güneş'ten dolayı Bjk'ye sempati duymakta nedir....

Domuzdan post İstanbul takımından dost olmaz..... Olamaz....

erenslash
02.04.2018, 10:44
<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@Faik Yılmaz (https://forum.bordomavi.net/member.php?u=1604)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> hocam bazen yorumlarını okuyorum güzel konuşuyorsun İstanbuldan dost olmaz ama biz önce kendimizle dost olalım şu gerçeği unutmayalım gs a maçı kendi elimizle verdik geçelim şimdi şenol güneş muhabbetini sen kendi sahanda önce başağı fbyi yen öyle konuş derler adama

evet sağolsun yönetim

7can61
02.04.2018, 10:45
Skorboarddaki yazı ve şikeci Trabzon diye bağırmalar filan bunlar rizeli Abdürrahim dangalağının işleridir. Yüzde yüz. Rizde kuyruk acısı var böyle çıkarmaya çalışıyor denyolar.

praximuns61
02.04.2018, 10:45
Benim anlamadığım herkes Burak a giydiriyor. Yahu adamın ne suçu var. Ada 90 dk yürüdü, uzun gelen hiçbir topta bırak kafa vurmayı rakibi bozmadı ziplamadi bile. Orta sahada bizim oyuncalarin top yapmasına izin vermedi. Her paslasmada mal gibi araya kaçmaya çalışıp atakları bitirdi. Duvar olmuyor orta sahaya çok lakayit oynadı.
Rıza denen insan bu adamı bu sezon oyundan çıkartmadı. Adam diyordur hoca beni çıkarmıyor demek ki oyunumdan memnun.
.
Bu takım Burak in oynadığı (gol attığı maçlar dahil) hiçbir maçta iyi oynamadı.

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ogün YAZICI
02.04.2018, 10:47
Çok şükür ki derdi sadece Trabzonspor olan ,birileriyle savaşırken birileriyle sevişme ihtiyacı duymayan bir kesim hale daha varligini koruyor
İyi ki varsınız

Dün akşam itibariyle çok büyük kazanclarimiz oldu ben işin burasındayım

balli_kuymak
02.04.2018, 10:49
Sosa ve Kucka gibi ruhsuz, takımı yenilince üzülmeyen, maçlara memur zihniyeti ile çıkıp aldığı paraya bakan futbolcular olduğu sürece böyle mağlubiyetleri daha çok yaşarız. Ayrıca takımdaki çoğu futbolcu ezbere pas atıyor birbiri ile çok iyi anlaşan iki tane futbolcumuz yok. Taktik olarak topu alan Burak'a uzun top atıp pozisyona sokmaya çalışıyor böyle çağ dışı taktik olur mu Allah aşkına ya. Kanatlarımız zaten yok, hal böyle olunca rezalet bir futbol ve taktik anlayış ile mağlup oluyoruz.

El Cordobes
02.04.2018, 10:52
Dünkü hatasına rağmen Okay ın stoper oynaması gerektiğini düşünenlerdenim. Bu bir futbol görüşüdür. Okay değerli bir oyuncu ve ben onun günümüz futbolunda bir takıma stoper olarak vereceği katkının ön libero olarak vereceği katkıdan daha fazla olduğunu düşünüyorum. Ancak bir futbolcunun bu türlü mevki değişikliklerinde verim alınabilmesi için önce oyuncunun o mevkiye ikna olması lazım, daha sonra da mevkisinin gereklilikleri ile ilgili hazırlanması lazım. Dün dikkat edin kaç tane pozisyonda Okay dışında savunma hattı çizgi halinde dururken gomis savunma arkasındayken Okay çizgiye uyup gomisi ofsaytta bırakmak yerine birebirde kaldı ve gomise top inmesini sağladı. Çünkü gomisi nasıl durduracağına dair bir bilgisi yok, hazırlıklı değil,anlatılmamış. Eğer hocanın böyle bir hamle düşüncesi varsa hafta içi antremanlarda olmadı en kötü devre arasında oyuncuna durumu izah edersin, yol gösterirsin.

Dün takımda iyi denecek kimse yoktu. Kenarda zaten hoca yok. Doğaçlama futbol oynuyoruz. Defansta kimin nereye yerleştiği belli değil, hücumda topu her ayağına alan kollarını yana açıyor, pas atacak adam yok. Çünkü kimse nereye yerleşeceğini bilmiyor. Bu kadar yetenekli adama 3 pas yaptıramamak da bir meziyet. Zaten Allah bu 4-2-3-1 in belasını versin. 3 forvete geçiyorsun 2 si kanat oynuyor. Ne hücuma katkı verebiliyorlar ne defansa bu sayede. Neyse o kadar anlatılacak yer var ki tez elden bu hocadan kurtulmak lazım. Yerine bunu da aratacak birini getirmemek kaydıyla.

Faik Yılmaz
02.04.2018, 10:53
<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@Faik Yılmaz (https://forum.bordomavi.net/member.php?u=1604)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> hocam bazen yorumlarını okuyorum güzel konuşuyorsun İstanbuldan dost olmaz ama biz önce kendimizle dost olalım şu gerçeği unutmayalım gs a maçı kendi elimizle verdik geçelim şimdi şenol güneş muhabbetini sen kendi sahanda önce başağı fbyi yen öyle konuş derler adama

evet sağolsun yönetim

Orası öyle dostumda ben genel bir rahatsızlığımı dile getirdim.....

Bazı dostlar diyorki : gs fenere düşman bizde gs ile dost olalım bizi severler....

Bazı dostlar diyorki : bjk fener ve gs kadar bize zarar vermedi , bize karşı şike yapmadı filan....

Bu anlayışların hepsini reddediyorum. İstanbul takımlarının hepsi bizim için aynıdır. rakibimizdir....

Eskilerin tabiri ile" hiçbirisi bize hırli rüya görmez...."

söylemek istediğim budur akşam bir kez daha tescillendi zaten

erenslash
02.04.2018, 11:03
Faik kardeş gsla fenerle de bjk ile de dost olmamız çok zor notr olalım en iyisi.tabi saha dışında böyle birbirine laf sokma oluyor ben bazen bunu bu rapçilerin birbirine magazin laf çakmaları vardır ya o hesap.aslında bütün dünyada oluyor bu.çocukça ergence şeyler işte.aslında bir nevi spor müzik dünyasında magazin laf çakma ergenliği vardır bilirsin.hepsi rakibimiz tabi.sadece İstanbul değil İstanbul dışı da rakibimiz.tabi gs ın özellikle altını çizdim adamlar bizim kadroyla şampiyon oldu.bjk ve fbden son yıllara göre daha çok zarar verdiler.yoksa zarar kıyaslaması olarak son yılları baz aldım.ama dediğin gibi günü gelir bjk de kazık atabilir bize şaşırmam
Orası öyle dostumda ben genel bir rahatsızlığımı dile getirdim.....

Bazı dostlar diyorki : gs fenere düşman bizde gs ile dost olalım bizi severler....

Bazı dostlar diyorki : bjk fener ve gs kadar bize zarar vermedi , bize karşı şike yapmadı filan....

Bu anlayışların hepsini reddediyorum. İstanbul takımlarının hepsi bizim için aynıdır. rakibimizdir....

Eskilerin tabiri ile" hiçbirisi bize hırli rüya görmez...."

söylemek istediğim budur akşam bir kez daha tescillendi zaten

Badaloğlu
02.04.2018, 11:37
.
.
Rıza hoca böyle istedi!

Ben bu maçta N'Doye ile başlayacağını, Abdülkadir'i maçın gidişatına göre alır diye düşünüyordum. Zira deplasmanda coskulu tribünler önünde diri bir Galatasaray ile oynuyoruz.

Belli ki Galatasaray bu maçta başta orta sahada Yusuf ve Abdülkadir'in ayağına top geldiğinde basan, oynatmayan bir taktik çalışmış. Bunda da başarılı oldular. Bırakın orta sahayı ilk yarı sahada yoktuk.

Diğer taraftan bunun nedenleri arasında Abdülkadir'in fiziği bu maçı kaldıramadı. İşin ilginç olan tarafı Rıza hocanın bu çocuğu bu kadar sahada ezdirmesini anlayamadım. Ayağında top tutamadı, pas yapamadı, ikili mücadeleri hep kaybetti.

Özellikle ilk yarıda hiç bir varlık gösteremedik. Burak Yilmaz sanki afyon yutmuş gibiydi. Sahada olmayan heyecanı, isteği tüm takıma yansımış gibiydi. İlk yarıda kazandığımız serbest vuruşta topun arkasına Burak'ın geçmesine Rıza hoca izin veriyorsa, zaten hoca değil demektir.

Bu takımda duran topları eğer sahadaysa ya Sosa, ya da Yusuf Yazıcı kullanır. Bırak fantazi yapacak diye bu toplar bu kadar rahat harcanmaz. Yusuf'a da, Sosa'ya da yazik yani...

Kaleci Onur, arzulu, istekli ve de maça odaklanmış bir oyun çıkardı. İkinci yarı biraz Yusuf, birazda Uğur ona eşlik etti.

Rıza hocanın 55.dakikada Hubocan'ı dışarı alıp, N'Doye'yi oyuna sokmasını anlayamadım. Eğer sarı kartı var diye aldıysa, daha sonra diğer stoper olan Uğur'u sarı kart gördü onuda alsaydı dışarı.

Hubocan'ı dışarı alınınca yerine Okay'ı stoper mevkiine çekmek tam bir kumardı. Sonuç itibariyle Rıza hoca kumar oynadı kaybetti.

Yetmedi Okay'ı da bitirdi. Adamı resmen kusturdu. Okay öyle bir hata yaptı ki, bunu futbol hayatı boyunca unutmaz herhalde.

Diğer taraftan Sosa gibi sözüm ona bir yıldızdan (!) bu takım bir an evvel kurtulmalı. Bunca para bu adama verilerek, sahada oynatarak alt yapıdaki çocukların geleceğini yok ediyoruz.

Rıza hoca maçta sanki yeni seçilecek yönetime adeta "benimle çalışmak için deli olmalısınız" mesajı verir gibiydi.

Kucka'ın attığı gol ise maçı belki kurtarmaya yetmedi ama kendi adına kariyer golü yaptı. Tabi Muslera'da torunlarına yediği bu golü anlatacaktır.

Sonuç itibariyle maçın başından itibaren Rıza hocanın yanlış kadro tercihleri, saha içinde ve saha dışından yaptığı hamlelerle bu maçın böyle bitmesini istemiştir...

alper*
02.04.2018, 11:59
Maç sonu Olcay kartal pençesi mi yapmış?

7can61
02.04.2018, 12:05
Kucka golü atarken sanki Olcay Burak'a verip de ofsayta düşeceğine şuna bir çakayım da ne olursa olsun diye vurmuş gibi.

Bir bana mı öyle geliyor :)

alone_6161
02.04.2018, 12:08
Maç sonu Olcay kartal pençesi mi yapmış?

Evet, kafasını kaşıma bahanesiyle yapmış. Twitter'da videolsu mevcut. Hayır niye şaşırıyoruz ki, bizim formamızla bjk'ye gol atınca sevinmeyi geçtim bjk tribünlerinden özür dileyen adam, kartal pençesi de yapar nedir yani...

7can61
02.04.2018, 12:08
.
.
Rıza hoca böyle istedi!

Ben bu maçta N'Doye ile başlayacağını, Abdülkadir'i maçın gidişatına göre alır diye düşünüyordum. Zira deplasmanda coskulu tribünler önünde diri bir Galatasaray ile oynuyoruz.

Belli ki Galatasaray bu maçta başta orta sahada Yusuf ve Abdülkadir'in ayağına top geldiğinde basan, oynatmayan bir taktik çalışmış. Bunda da başarılı oldular. Bırakın orta sahayı ilk yarı sahada yoktuk.

Diğer taraftan bunun nedenleri arasında Abdülkadir'in fiziği bu maçı kaldıramadı. İşin ilginç olan tarafı Rıza hocanın bu çocuğu bu kadar sahada ezdirmesini anlayamadım. Ayağında top tutamadı, pas yapamadı, ikili mücadeleri hep kaybetti.

Özellikle ilk yarıda hiç bir varlık gösteremedik. Burak Yilmaz sanki afyon yutmuş gibiydi. Sahada olmayan heyecanı, isteği tüm takıma yansımış gibiydi. İlk yarıda kazandığımız serbest vuruşta topun arkasına Burak'ın geçmesine Rıza hoca izin veriyorsa, zaten hoca değil demektir.

Bu takımda duran topları eğer sahadaysa ya Sosa, ya da Yusuf Yazıcı kullanır. Bırak fantazi yapacak diye bu toplar bu kadar rahat harcanmaz. Yusuf'a da, Sosa'ya da yazik yani...

Kaleci Onur, arzulu, istekli ve de maça odaklanmış bir oyun çıkardı. İkinci yarı biraz Yusuf, birazda Uğur ona eşlik etti.

Rıza hocanın 55.dakikada Hubocan'ı dışarı alıp, N'Doye'yi oyuna sokmasını anlayamadım. Eğer sarı kartı var diye aldıysa, daha sonra diğer stoper olan Uğur'u sarı kart gördü onuda alsaydı dışarı.

Hubocan'ı dışarı alınınca yerine Okay'ı stoper mevkiine çekmek tam bir kumardı. Sonuç itibariyle Rıza hoca kumar oynadı kaybetti.

Yetmedi Okay'ı da bitirdi. Adamı resmen kusturdu. Okay öyle bir hata yaptı ki, bunu futbol hayatı boyunca unutmaz herhalde.

Diğer taraftan Sosa gibi sözüm ona bir yıldızdan (!) bu takım bir an evvel kurtulmalı. Bunca para bu adama verilerek, sahada oynatarak alt yapıdaki çocukların geleceğini yok ediyoruz.

Rıza hoca maçta sanki yeni seçilecek yönetime adeta "benimle çalışmak için deli olmalısınız" mesajı verir gibiydi.

Kucka'ın attığı gol ise maçı belki kurtarmaya yetmedi ama kendi adına kariyer golü yaptı. Tabi Muslera'da torunlarına yediği bu golü anlatacaktır.

Sonuç itibariyle maçın başından itibaren Rıza hocanın yanlış kadro tercihleri, saha içinde ve saha dışından yaptığı hamlelerle bu maçın böyle bitmesini istemiştir...

Çok güzel özetlemişsiniz tek katılmadığım nokta Rıza hoca kumar filan oynayamaz, kumar da bir risk faktörü var. Rıza hoca risk almaz, bilmediğinden böyle bir hata yaptı bence. Çakozlamıyor:)

Trabzonspor 61
02.04.2018, 12:35
Bu olcay denen adama bi ceza gelecek mi? Bjk ye gol atar sevinmez, gsye kartal oencesi yapar. Üstündeki forma kutsal Trabzonspor forması ama.

Kesin bakalım 100 bin euro ceza bi daha yapabiliyo mu? Hayır biz bjk yancısı mı olduk anlayamadım biz bjkden kücük müyüz?

Enaldo61
02.04.2018, 12:46
şu gs fb bjk'nin kısacası tüm bizansın bizim karşımızda olduğunu anlamayanlar artık öğrensin!

Enaldo61
02.04.2018, 12:47
Evet, kafasını kaşıma bahanesiyle yapmış. Twitter'da videolsu mevcut. Hayır niye şaşırıyoruz ki, bizim formamızla bjk'ye gol atınca sevinmeyi geçtim bjk tribünlerinden özür dileyen adam, kartal pençesi de yapar nedir yani...

Olcay denen karaktersiz Trabzonspor formasının değerini anlayamamış bunları bu kulübe alan yönetimin...

mkmoglu
02.04.2018, 12:50
Skorboarddaki yazı ve şikeci Trabzon diye bağırmalar filan bunlar rizeli Abdürrahim dangalağının işleridir. Yüzde yüz. Rizde kuyruk acısı var böyle çıkarmaya çalışıyor denyolar.
bütün şehirler kötü bir tek bizim şehir iyi bu kafayla bu kadar..önce dost kazanacaksın başka şehirdeki insanlarla könuşuyorum biziseven (spor ) kimse yok..bu ne kibirlilik böyle alışalım artık bizim yerimiz orta sıralar..

Enaldo61
02.04.2018, 12:56
bütün şehirler kötü bir tek bizim şehir iyi bu kafayla bu kadar..önce dost kazanacaksın başka şehirdeki insanlarla könuşuyorum biziseven (spor ) kimse yok..bu ne kibirlilik böyle alışalım artık bizim yerimiz orta sıralar..

Sana bir haksızlık yapıldıysa ve sen azınlık kaldıysan sonrasında da hakkını almak için bağırıp çağırmana rağmen güce yenik düştüysen, insanlar o gücün tarafına döner ve seni sürekli kavga çıkarın olarak görürler, işte tam olarak bizi o yüzden sevmiyorlar. Zerre de umrumda değil. Haklıyım çünkü.

Başkalarına şirin gözükmek istiyorsan boyun eğeceksin.

Mustafa YILMAZ
02.04.2018, 13:10
en çok güvendiğim iki oyuncunun bireysel hatasıyla aynı tarz gol yedik üzdü harbiden. ama olur arada böyle.

tek taktiği burak'a top şişirmek olan takımdan fazlasını beklememek lazım. elimizde şahane bir iskelet var ama yönetim yok

Berke6198
02.04.2018, 13:31
Bugün değinmek istediğim tek konu Galatasaray yönetiminin maç öncesi bizlere yaşattıkları.

Hiçbir kulübe öyle holiganlık seviyesinde düşman değilimdir. İstanbul ve şikeci Anadolu takımlarından elbette nefret ederim ancak hiçbiriyle salt bir uğraş içinde değilimdir.

Birçok kez birçok farklı stada gittim, İstanbul'da yaşamamdan dolayı ağırlıkla hep deplasman tribünlerine bulundum tabii. Ancak Galatasaray, dün yaşattıklarından sonra resmen bir düşman kazandı. İçimde büyük düşmanlıklar besliyorum onlara karşı.

Dün, Galatasaray yönetimi, Trabzonspor taraftarına adeta "ölün" dedi. 2 bin tane Trabzonspor taraftarına 3 turnikeden alım yapıldı. İnsanlar dakikalarca izdihamın tam ortasında kaldılar. Baygınlık geçiren, tansiyonu düşen birkaç kişi olmuş. Açıkçası ben de sonlara doğru bi' daralmadım desem yalan olur, nefes alamıyor gibi hissettiğim anlar oldu o kalabalıkta.

Futbol seyretmek, deplasman tribününü kullanmak bir hak mıdır ? Haktır. İnsanların hafızaları var. Sahada yaşanan çatışmalar elbet bir gün unutulur. Söz konusu futbolcular başka takımlara transfer olurlar vs. bu çatışmalar geride kalabilir. Ancak beni stada almak için sanki 65 TL'sini çatır çatır almamış da ben onun stadına rica minnet gitmişim, bana futbol izletmeyi, takımımın yanında olmayı kendisi bir hediye olarak görürmüş gibi insanlara koyun(ki o hayvanlara bile böyle muamele yapılmaz, sağlıkları gözetilir)muamelesi yaptılar.

Turnikelerden bir şekilde geçmeyi başardıktan sonra, ayakkabı çıkarmaya kadar arama yaptılar. Bunun sonrasında tam ayakkabılarımı yarım yamalak giymiş, tribüne doğru yol alıyorken hiçbir sebep bulunmayan bir anda polisten fiziksel müdahale gördüm. Neden ve niye böyle bir müdahale yaptığını anlayamadım polisin, polis olduğu için de bir karşılık veremedim ve gücüme de gitti açıkçası.

Benim o stattan içeri girişim, orada bir saniye bile bulunuşumdan Galatasaray kulübü mesuldür.

Ben onların statlarına 1(bir) kuruşluk bile zarar ettirmezken, onlar stada girmemizden, tribünlere geçiş aşamasına kadar binlerce eziyet ettiler.

Bunları unutmayacağım, benim gibi yüzlerce Trabzonspor taraftarı da unutmayacak çünkü insanların hafızalarından ancak böyle olayları silemezsiniz. Madem bize bugün düşmanlık yaptılar, elbet karşılığını alacaklar. Kısasa kısas. Maç sonundaki hareketleriyle de ne denli iğrenç, omurgasız, kepaze bir camia olduklarını kendi ağızlarıyla pekiştirdiler.

Maçı değerlendirmeyi düşünmüyorum çünkü değerlendirmeye alacak hiçbir şey yok. Eleştirdiğim satılara değmez başımızdaki teknik direktör vasıflı kişininin hamleleri.

Maruzatım bu kadardır. İyi forumlar.

erenslash
02.04.2018, 13:43
seneye almıyoruz bunları stada Trabzona giremezler hatta başkan yönetimlerinden kimse gelmesin bence. zaten o şike tablo muhabbetinden sonra bokunu çıkardılar.bu kadar basit .kavgaya gerek yok ancak stada almayız bir taraftar bile konu kapanır hocam.ayrıca baya kinliler sosyal medyada küfürler ve olcaya küfürler bize küfürler gırla olcay kartal pençesi yapmış yok bilmem ne.sanki şampiyonluk mcadeleleri bizimle şenol hoca bunlara iyi bir geçirsin istiyorum. geçen maçta girdiği pozisyondan kinliler futbolda sahada it dalaşı olur topçular arasında unutulur ama bize kinliler bunlar şampiyon olamaz bu kazmalar olamaz buna eminim kalan maçlarına bakmadan şampiyon ilan ettile rkendilerini bjk başak geçirir bunlara belasını bulurlar bunlar şampiyon olamazlar yaz bir yere dandik oynamamıza rağmen kuckanın golünden sonra 10 dakika vaktimiz olsa yüreği ağızlarına gelirdi ki o golden sonra az dakka kalmasına rağmen stadlarında buz kesti ayrıca rızaya dua etsinler bizi yakan hoca oldu zaten yediğimiz goller cabası ama 1-1 iken beraberlik umudum vardı ta ki rızaya kadar ikinci yarı için konuşuyorum sağolsun maçı verdi. adımız yeter bu maçı unutamadılar iyi geçirdik lan size gslılar http://tr.beinsports.com/lig/spor-toto-super-lig/ozet/2016-2017/25/trabzonspor-2-0-galatasaray-mac-ozeti
Bugün değinmek istediğim tek konu Galatasaray yönetiminin maç öncesi bizlere yaşattıkları.

Hiçbir kulübe öyle holiganlık seviyesinde düşman değilimdir. İstanbul ve şikeci Anadolu takımlarından elbette nefret ederim ancak hiçbiriyle salt bir uğraş içinde değilimdir.

Birçok kez birçok farklı stada gittim, İstanbul'da yaşamamdan dolayı ağırlıkla hep deplasman tribünlerine bulundum tabii. Ancak Galatasaray, dün yaşattıklarından sonra resmen bir düşman kazandı. İçimde büyük düşmanlıklar besliyorum onlara karşı.

Dün, Galatasaray yönetimi, Trabzonspor taraftarına adeta "ölün" dedi. 2 bin tane Trabzonspor taraftarına 3 turnikeden alım yapıldı. İnsanlar dakikalarca izdihamın tam ortasında kaldılar. Baygınlık geçiren, tansiyonu düşen birkaç kişi olmuş. Açıkçası ben de sonlara doğru bi' daralmadım desem yalan olur, nefes alamıyor gibi hissettiğim anlar oldu o kalabalıkta.

Futbol seyretmek, deplasman tribününü kullanmak bir hak mıdır ? Haktır. İnsanların hafızaları var. Sahada yaşanan çatışmalar elbet bir gün unutulur. Söz konusu futbolcular başka takımlara transfer olurlar vs. bu çatışmalar geride kalabilir. Ancak beni stada almak için sanki 65 TL'sini çatır çatır almamış da ben onun stadına rica minnet gitmişim, bana futbol izletmeyi, takımımın yanında olmayı kendisi bir hediye olarak görürmüş gibi insanlara koyun(ki o hayvanlara bile böyle muamele yapılmaz, sağlıkları gözetilir)muamelesi yaptılar.

Turnikelerden bir şekilde geçmeyi başardıktan sonra, ayakkabı çıkarmaya kadar arama yaptılar. Bunun sonrasında tam ayakkabılarımı yarım yamalak giymiş, tribüne doğru yol alıyorken hiçbir sebep bulunmayan bir anda polisten fiziksel müdahale gördüm. Neden ve niye böyle bir müdahale yaptığını anlayamadım polisin, polis olduğu için de bir karşılık veremedim ve gücüme de gitti açıkçası.

Benim o stattan içeri girişim, orada bir saniye bile bulunuşumdan Galatasaray kulübü mesuldür.

Ben onların statlarına 1(bir) kuruşluk bile zarar ettirmezken, onlar stada girmemizden, tribünlere geçiş aşamasına kadar binlerce eziyet ettiler.

Bunları unutmayacağım, benim gibi yüzlerce Trabzonspor taraftarı da unutmayacak çünkü insanların hafızalarından ancak böyle olayları silemezsiniz. Madem bize bugün düşmanlık yaptılar, elbet karşılığını alacaklar. Kısasa kısas. Maç sonundaki hareketleriyle de ne denli iğrenç, omurgasız, kepaze bir camia olduklarını kendi ağızlarıyla pekiştirdiler.

Maçı değerlendirmeyi düşünmüyorum çünkü değerlendirmeye alacak hiçbir şey yok. Eleştirdiğim satılara değmez başımızdaki teknik direktör vasıflı kişininin hamleleri.

61_Hasan_69
02.04.2018, 13:52
Seneye bunlara güzel bir karşılık vermek lazim

erenslash
02.04.2018, 13:54
Bu beyinsizler bu fikstüre bakmadan şampiyon olacaklarını zannediyorlar .... yesinler newyorkta bronxta olsalardı ghettodaki bazı arkadaşlarım iyi paralardı bunları

beyinsizler fikstüre bakmadan şampiyon diyorlar ulan kaç küme takımı var burada gslılar burayı okuyordur newyorka gelin ananızla tanışalım gslılar

tayfamız linkte brooklyne,bronx bekliyorum gslıları küfür neymiş öğretiriz onlara
gslılara gelsin bu klip ve şarkı gelin buraya bakalım olcaya o hareketi newyorkta yapsanız veya taraftara sağlam çıkamazdınız o kadar diyim size

https://www.youtube.com/watch?v=LJjsm6CVsG8
bu tayfa ne Türklere ne ünlü Türk mafyalarına benzer ne de Trabzonlulara size böyle taaraftar lazım gslılar they mean serious business

Trabzona gelemezsiniz artık

Berke6198
02.04.2018, 14:04
seneye almıyoruz bunları stada Trabzona giremezler hatta başkan yönetimlerinden kimse gelmesin bence. zaten o şike tablo muhabbetinden sonra bokunu çıkardılar.bu kadar basit .kavgaya gerek yok ancak stada almayız bir taraftar bile konu kapanır hocam.ayrıca baya kinliler sosyal medyada küfürler ve olcaya küfürler bize küfürler gırla olcay kartal pençesi yapmış yok bilmem ne.sanki şampiyonluk mcadeleleri bizimle şenol hoca bunlara iyi bir geçirsin istiyorum. geçen maçta girdiği pozisyondan kinliler futbolda sahada it dalaşı olur topçular arasında unutulur ama bize kinliler bunlar şampiyon olamaz bu kazmalar olamaz buna eminim kalan maçlarına bakmadan şampiyon ilan ettile rkendilerini bjk başak geçirir bunlara belasını bulurlar bunlar şampiyon olamazlar yaz bir yere dandik oynamamıza rağmen kuckanın golünden sonra 10 dakika vaktimiz olsa yüreği ağızlarına gelirdi ki o golden sonra az dakka kalmasına rağmen stadlarında buz kesti ayrıca rızaya dua etsinler bizi yakan hoca oldu zaten yediğimiz goller cabası ama 1-1 iken beraberlik umudum vardı ta ki rızaya kadar ikinci yarı için konuşuyorum sağolsun maçı verdi. adımız yeter bu maçı unutamadılar iyi geçirdik lan size gslılar http://tr.beinsports.com/lig/spor-toto-super-lig/ozet/2016-2017/25/trabzonspor-2-0-galatasaray-mac-ozeti

Bu işin öyle ya da böyle yaptırımsız kalmaması gerekir. Bu kadar insanın yaşadığı şeye nasıl bir karşılık verirsek en güzel cevap olacaktır, onu yeni gelen yönetim düşünsün ama asla onların sorunsuz şekilde gelip stadımıza girip maç izlemesini istemiyorum.

erenslash
02.04.2018, 14:06
zaten olmaması gerekir yasak gelmeli gangster şekli yapmalı.yani giriş yasak.şöyle atarlı giderli diss atmak lazım bunlara sağlamından maç öncesinden sağlamından böyle maç öncesi seneye bunu çalmak lazım https://www.youtube.com/watch?v=LJjsm6CVsG8 mesajı alır onlar şimdi sen o skorboardu yapmışın sonra ben yapmadım yemezler bunları bundan sonragangster şarkılarıyla karşılamak şart oldu hocam bunların anladığı dil farklı madem öyleler bence yenilik olsun seneye bazı maçlarda diss sert ve önerdiğim tarzda şarkılar çalmak lazım stadda maç öncesi mesajlı böyle ingilizce de olsa farketmez hatta daha iyi olur
Bu işin öyle ya da böyle yaptırımsız kalmaması gerekir. Bu kadar insanın yaşadığı şeye nasıl bir karşılık verirsek en güzel cevap olacaktır, onu yeni gelen yönetim düşünsün ama asla onların sorunsuz şekilde gelip stadımıza girip maç izlemesini istemiyorum.

asilhamsi
02.04.2018, 14:15
malesef takımın basında hoca olmadıgı icin futbolculara cok kızmıyorum.

Ama merak ettiğim bir konu var.

Sosa,kucka,burak transferi yerine

ust duzey bir stoper ve bir kanat oyuncusu alınsa

rodallega birinci santrafor olarak dusunulse takım dahamı kotu olurdu?

Burak baksan 20 gol atmıs ama malesef takım oyunu tamamen ona endeksli.

Ve onun oyun katkısı sıfır.

7can61
02.04.2018, 14:53
Ne alaka arkadaşım dost filan? Dost arayan kim? Futbol oynuyoruz dosta düşmana da ihtiyacımız yok. Bizim adam gibi rakibe ihtiyacımız var. Onu bulmak zor bak o konuda haklısın. Belki rizeli olabilirsin bu şekilde kırıldıysan kusura bakma. Genelleme yapmıyorum, Rizenin geçen seneden dolayı bize karşı garezi ortada, buraya dikkat çekmek istedim. Haa Rizenin garezi haklı mı haksız mı? Oturup kendileri düşünsünler...

7can61
02.04.2018, 14:56
Forum genelinin Burak'ın oyuna katkısı olmadığında görüş birliğine varması güzel.

Sosa Kucka Burak gibi saçma sapan ve gereksiz maliyetli oyunculara karşı olması da artık güzel.

Sonunda bazı şeylerde taraftarın uyandığının ve aynı yanlışlar düşmeyeceğine inanıyorum.

Gerçi artık deniz okyanus göl dere hepsi bitti, istese de istemese de olamayacak böyle transfer rezaletleri artık.

Arda'
02.04.2018, 14:58
Ben bu gs denen omurgasız camia ile yaşananları kronolojik sıraya göre yazmak istiyorum.

2012-13 sezonu son hafta gs ile TS oynuyor gs şampiyonluğu garantilemiş formalite maçı yani bizim de herhangi bir iddaamız yok. gs taraftarı çok mutlu tabi rakiplerinin en iyi oyuncularını alıp başarıdan başarıya koşuyorlar CL çeyrek finalleri üst üste 2 yıl şampiyonluk falan. Statta 2011 şampiyonu TS pankartı açılıyor. Maçı gs kazanıyor 2-0.

13-14 sezonuna girmiyorum 2 maçı da gs aldı istanbuldaki maçta Drogbanın itliklerini hatırlıyorum.

14-15 sezonu istanbuldaki maçta 3-0 biz kazanıyoruz 2011den sonraki ilk galibiyet. Gs taraftarı 3-0 olunca bizi alkışlamış onlara göre. (bana göre kendi takımlarını ve prandelliyi protesto ettiler)

Ve gelelim dananın koptuğu maça. 14-15 sezonu 19 nisan günü gs şampiyonluğa oynuyor Trabzonda 2-1 kazanıyoruz maçın sonlarına doğru kargaşa çıkıyor sahada Muslera orta sahaya gelip ortamı geriyor. Bu maçı kaybedince gs taraftarı sağa sola nefret kusarak 2011 şampiyonu fb gibi laflar ediyor sosyal medyada.

15-16 sezonu şubat ayında gs hakemin de yardımıyla bizi 2-1 yeniyor. 7 kişi kalan rakibine karşı gs taraftarı oley çekiyor. (daha forma yakma olayı yok)

Ve gelelim forma yakma mevzusuna. 15-16 sezonu nisan ayı Trabzonspor-fb ile oynuyor ts tribününe gs formasıyla biri giriyor. Adamın forması çıkarılıp yakılıyor.(O stada gelirken ne düşünüyordu çok merak ediyorum 2 ay önce 7 kişilik rakibine oley çeken adamlar elini kolunu sallayarak Avni Akere gireceğini mi düşünüyordu acaba)

Sonraki sezon 2 maçı da biz kazanıyoruz. Keza bu sezon ilk maçta da yeniyoruz gsyi intikamımızı da gayet güzel alıyoruz.
Ama bu omurgasız arkadaşlar dün yine omurgasızlıklarını kanıtlıyor ve haksızlık ve emek hırsızlığına uğrayan rakibinin mağduriyetiyle dalga geçtiğini sanıyor. (taraftar da şikeci Trabzon diye bağırıyor bu arada.)

Kısaca bu adamlar bizi yenip en iyi oyuncularımızı alırken 2011 şampiyonu TS diyip (ki o zamanki destekleri de sahteydi sadece rakip fb olduğu için destek oldular) Trabzonspor kendilerini yenince ağlıyor ve omurgasızlıklarını gösteriyor.

Doğukan Uçan
02.04.2018, 14:58
seneye trabzon da şölen var. bundan sonra gs maçları çok güzel olacak artık

ccd6167
02.04.2018, 15:07
Bundan sonra olcay şahan bu takımda forma giyerse Allah şahidim olsun daha maç falan izlemem..

Enaldo61
02.04.2018, 15:27
Forum genelinin Burak'ın oyuna katkısı olmadığında görüş birliğine varması güzel.

Sosa Kucka Burak gibi saçma sapan ve gereksiz maliyetli oyunculara karşı olması da artık güzel.

Sonunda bazı şeylerde taraftarın uyandığının ve aynı yanlışlar düşmeyeceğine inanıyorum.

Gerçi artık deniz okyanus göl dere hepsi bitti, istese de istemese de olamayacak böyle transfer rezaletleri artık.

Hep bir umut hep bir umut beklentiye girdik ama artık yeter. Bu transferler bir daha olmasın. TS bir oyuncuyu 2 milyon eurodan fazla maaş vermemeli. Hatta Ağaoğlu'nun dediği gibi 1 milyon eurolar olsun daha iyi.

Enaldo61
02.04.2018, 15:29

Geçmiş olsun, bu dediklerin yaşanabiliyor, bilerek zorluk çıkartılmış, kötü muamele yaptırılmış belli ki.

Bunlardan bağımsız olarak ben hala deplasman yasağından tarafım.

erenslash
02.04.2018, 15:32
bence oynamalı neden mi? gslılar gıcık oluyor diye gaza gelecek değiliz. bjkye gol attığında gole sevinmedi tamam bir tarihi vardır yaşanmışlığı vardır pençe yapmış gslı taraftara şenol hoca alır intikamımızı demeye getirmiş diye düşünüyorum gs ın gazına gelmemek lazım gslılar kafayı yemiş zaten iyice kinliler ben inadına oynatırım olcayı gs kim ki iş içlerimize karışacak asıl ırkçı emre oynamasın o zaman? olcaya gelene kadar kimler var ne isimler var? gsın olcaya gıcık olma sebebi şu bunlara geçirdik trabzonda ilk yarı ve orada olcayla https://www.youtube.com/watch?v=SNh6XoQfaGw ayrıca gs babayı şampiyon olacak hiç bir şey olamazlar fikstür avantajları yok rüya görüyorlar anadolu klubu bunlardan puan alır maçları çok zor küme düşen takımlarla maç oynayacaklar kolay değil ve başak ve bjk maçları var olcayın .... girsin hepsine
Bundan sonra olcay şahan bu takımda forma giyerse Allah şahidim olsun daha maç falan izlemem..

gslılar bunu da yaptı bize unutmayın aferin uğura koçum benim hatırlarsınız bu açıklamasını

https://www.youtube.com/watch?v=bZLo62fSdRk

çıldırın lan rara rara sgsakız saray köpekleri sizi

olcaya da sahip çıkarım bu anlamda uğura da dandik oyuncu olabilir gslılar bu adamlara uyuz diye oynatmayacak değiliz kimler oynatıldı bu memkelette hala oynuyor en aşağılık ırkçılar oynadı

emre efendi Amerikada los angelşas liginde vey abrezilya güney amerikada n ile başlayan kelimeyi kullansaydı iki gün sonra sokakta ölü bulunurdu farkında değil meydanı boş buldular Türkiyede

ingiltere de aynı haltı yapmıştı ki biz bu oyuncuyu oynatmaya devam ediyoruz ligimizde olcay mı oynamıyacakmış hadiyin lan bazı gs taraftarı yavşaklar...

halilaziz61
02.04.2018, 16:04
Çok güzel özetlemişsiniz tek katılmadığım nokta Rıza hoca kumar filan oynayamaz, kumar da bir risk faktörü var. Rıza hoca risk almaz, bilmediğinden böyle bir hata yaptı bence. Çakozlamıyor:)

Kalibrasyon sorunu
Yok kalibre

Koyunun olmadığı yerde keçiye Abdurrahman Çelebi derlermiş

Bu adama Almanya'da amatör küme takımını emanet etmezler

7can61
02.04.2018, 16:10
Kalibrasyon sorunu
Yok kalibre

Koyunun olmadığı yerde keçiye Abdurrahman Çelebi derlermiş

Bu adama Almanya'da amatör küme takımını emanet etmezler
Türkiye'de on t.direktör vardır, biri iner biri biner. Rıza sene sonunda gider sivasa filan. Böyle bu işler ülkede. Yahu bunu denedik olmadı diye bir şey yoktur. Avrupada böyle bir şey yok. Bir hoca başarılı olamazsa bir daha takım vermiyorlar kolay kolay.

Doğukan Uçan
02.04.2018, 17:30
olcay şahanı bir daha oynatan şerefsizdir. trabzonspor çoluk çocuk yuvasını dönmüş. ulan bir tane yönetici yok mu şu takımda bu eleman halen daha forma giyerse rezillik!

UĞUR DURTAŞ
02.04.2018, 17:32
malesef takımın basında hoca olmadıgı icin futbolculara cok kızmıyorum.

Ama merak ettiğim bir konu var.

Sosa,kucka,burak transferi yerine

ust duzey bir stoper ve bir kanat oyuncusu alınsa

rodallega birinci santrafor olarak dusunulse takım dahamı kotu olurdu?

Burak baksan 20 gol atmıs ama malesef takım oyunu tamamen ona endeksli.

Ve onun oyun katkısı sıfır.
*
Ciddi anamda aklıma geldikçe geriliyorum.
gomis denen adam gibi 10 metre depar atarak rakibine pres yap demiyorum.
kardeşim burak ın önünden, yarım metre sağından, solundan rakipler geçiyor
en ufak bir tepki vermiyor
adam yürüyor bildiğin.
bu sabah buradan yazdım,burak dünkü maçı sabote etmiştir.

Nazim Can
02.04.2018, 17:33
Sosa ve Kucka gibi ruhsuz, takımı yenilince üzülmeyen, maçlara memur zihniyeti ile çıkıp aldığı paraya bakan futbolcular olduğu sürece böyle mağlubiyetleri daha çok yaşarız. Ayrıca takımdaki çoğu futbolcu ezbere pas atıyor birbiri ile çok iyi anlaşan iki tane futbolcumuz yok. Taktik olarak topu alan Burak'a uzun top atıp pozisyona sokmaya çalışıyor böyle çağ dışı taktik olur mu Allah aşkına ya. Kanatlarımız zaten yok, hal böyle olunca rezalet bir futbol ve taktik anlayış ile mağlup oluyoruz.

Yüzde yüz haklisin da Sosa, Kucka ruhsuz da, Okay, Burak, Abdül, Yazici hatta kaptan cok mu ruhlu oynadi ?

esra61
02.04.2018, 19:24
Umudum ardına bakmadan gidiyor takıma dair. Olcayın kartal pençesinden mi burakın ofsaytından mı yoksa Rızanın çapsızlığından mı dem vuralım.Tam olarak tükendim!

alperrr
02.04.2018, 19:29
Belki de en iyi iki oyuncumuzun yaptığı iki saçma sapan hatayla maç verdik. Bence top oynamadılar. Damdoy'u baştan oynatmalıydı, Galatasaray'a karşı hep yıldızlaştı.

Kucka belki de dünyada yılın golünü attı.

Kucka'da Trabzonspor şansızlığı var heralde attığı 3 golü hatırlıyorum

3'üde mükemmel 3 maçıda kaybettik))

seneye böyle olmaz inşallah..yalnız bence kalite olarak gs dende fb dende iyiiyiz bence , teknik yönetim kötü belki bir-iki mevkimiz kötü..

doğaçlama oynuyoruz - pas oyunu hiç oynamıyoruz - dikey ve yatay alan daraltma yok - yardımlaşma az..
(bu söylediklerim antrenmanda çalışma ile olur)
bazı forum üyeleri oyunculara sallıyor bunu bırakın bence..yanlış yaparsınız..bu takım yukarda yazdıklarımı ezberlemeli..

yalnız Şenol Güneş (muadili bir hocada bulsak olur) bu oyunculara ve takıma sınıf atlatır resmen ve bu gsyi fbyi ezeriz..

Uğur Ö.
02.04.2018, 20:04
*
adam yürüyor bildiğin.
İlk yarıda bir pozisyonda kaleci stoperlerine pas attı stoper topu tam kontrol edemedi Burak yanından geçerken rahatsız edeceğine yürüye yürüye geriye koştu.

Arkadaş bu adamı ilk kez seyretmiyoruz. Bukadar .. oynadığını bir Başak maçında birde bu maçta gördüm. Kulüpte kimse yokmu şu adama dersini verecek. Kafasına göre açıklama yapar canımı veriyorum der. Ulan bir ton para alıyorsun yaptığı nazlara bak.

Tuğrul
02.04.2018, 20:14
TS'a ön alanda ısrarla pres yapan takım etkili olacaktır.

Keza kalecimiz ve savunma oyuncularımız 1.bölgeden 3.bölgeye pas ve driplingle çıkacak kalibrede değiller.

Kucka-Burak'da topu saklayarak, topla ilerleyerek iki-üç pas opsiyonu oluşturacak oyuncu olmayınca rezil edilerek yenilmemiz kaçınılmazdır.

Elbette bu handikapı eritecek, teknik futbolcuları savunmada oynatacak TD yoksunluğu da aşikar.

Kısaca alan paylaşımı/tempo ekseriyetine sahip değiliz.

Bunun için sadece iyi oyuncu yetmez doğru anlayışı da kanalize etmemiz, pratiğe yormamız gerekir.

Sefer A.
03.04.2018, 01:52
*
adam yürüyor bildiğin.
Yusuf ondan beter, rakip pas atiyor top Yusuf'un 1 metre yaninda geçiyor, zahmet edip ayak uzatip top kapayim demiyor...
Yaptiginda da tehlike oluyor da iste, binde bir yapiyor bunu...
Yusuf'a bir de akilli topçu diyoruz, akilli topçu Damdoy gibi bir tanka ara pasi vermez, verse de 10 metre önüne vermez...

İlyas Özdemir
03.04.2018, 11:00
stadyuma girerken polis şiddetinden çok şikayetçi olan var e hani Trabzonlu iç işleri bakanımız vardı ?? ayrıca maçı kaybetmemize rağmen bu kadar hakaret ettiler ya puan yada puanlar alabilseydik demediklerini bırakmayacaklardı

alperrr
03.04.2018, 11:21
Okay bugün Bjk’de olsa, Atiba’nın yerine monte ederler 10 sene ağzımız açık izleriz. Boş yapmayın.

Okay her yerde oynar! Ve bu sezon takimin açik ara en iyi (faydali) oyuncusu...ayrica bu akşam o hatayi yapmasina bir yerde çok sevindim, çünkü hocasinin ne boş bir hoca olduğunu tüm Türkiye'ye göstermiş oldu!

Okay asistini yaptı yan hakem serkan ok engelledi

https://i.hizliresim.com/gOMrN3.png (https://hizliresim.com/gOMrN3)

https://i.hizliresim.com/lO5qoJ.png (https://hizliresim.com/lO5qoJ)

https://i.hizliresim.com/BL7O9M.png (https://hizliresim.com/BL7O9M)

alperrr
03.04.2018, 11:27
skora ve zamana dikkat edin........

penaltı olur.. gol olur.. kırmızı kart penaltı olur.. asist OKAY ..(sürekli ofsaytta dediğimiz Burak kaleci ile karşı karşıya

eğer bu pozisyonu biz gs ye verseydik ortalık yangın yeriydi..

twitterı olanlar bu resimleri istediğiniz gibi kullanabilirsiniz..ne olacak maç geçmiş demeyin bu pozisyon gol olsa maçı 2-2 say..

https://i.hizliresim.com/gOMPz5.png (https://hizliresim.com/gOMPz5)

https://i.hizliresim.com/dOgLjX.png (https://hizliresim.com/dOgLjX)

HOPA'LI TS'Lİ
03.04.2018, 12:20
Bu hakem müsveddeleri her yıl kritik yanlışlarla canımızı yakıyorlar.

Uğur Ö.
03.04.2018, 12:46
Bir kanat oyucumuz olsa birde Colman olsaydı herhalde ince paslarla delik deşik ederdik. En büyük sorunumuz takımda çizgiden alıp gidecek adam olmaması. Castillo ve Bongonda vardı yediler herifleri. Volkan bile iş yapardı dün. Oyun göbeğe sıkıştıkça baskı yedik.

Gümüshane
03.04.2018, 19:05
Bu gslilerin yaptigini unutmayin ey trabzonlular! Bunlar trabzona gelecek! Aynisini yapin!!

Mehmet BAŞ
04.04.2018, 09:23
Bırakın maçı falan...
Maç sonunda Olcay Şahan'ın ''Kartal Pençesi'' hareketini konuşmamız lazım.
Trabzonspor'un futbolcusu hele ki üzerinde Trabzonspor forması varken böyle bir hareket yapamaz!
Böyle bir rezilliği görmezden gelen yönetim ise yönetim değildir. Şimdi bu Olcay'a bir ceza verilmeyecek mi?
Bu yaptığı iğrenç hareket cezasız mı kalacak? Yazıklar olsun.

Gümüshane
04.04.2018, 09:29
Bırakın maçı falan...
Maç sonunda Olcay Şahan'ın ''Kartal Pençesi'' hareketini konuşmamız lazım.
Trabzonspor'un futbolcusu hele ki üzerinde Trabzonspor forması varken böyle bir hareket yapamaz!
Böyle bir rezilliği görmezden gelen yönetim ise yönetim değildir. Şimdi bu Olcay'a bir ceza verilmeyecek mi?
Bu yaptığı iğrenç hareket cezasız mı kalacak? Yazıklar olsun.

Ya birak arkadas, herkes bilir senol günesin trabzonsporlu oldugunu veya olcay sahanin bjkli oldugunu zaten. Fatih tekkede zamaninda bjk ye transfer oldugunda ben trabzonsporluyum demisti. Bu mu önemli simdi?

Mehmet BAŞ
04.04.2018, 14:19
Ya birak arkadas, herkes bilir senol günesin trabzonsporlu oldugunu veya olcay sahanin bjkli oldugunu zaten. Fatih tekkede zamaninda bjk ye transfer oldugunda ben trabzonsporluyum demisti. Bu mu önemli simdi?

Burada mesele hangi takımlı olduğunun bilinmesi değil. Trabzonspor forması ile bu hareketi yapması...
Kusura bakmayın ama ne Fatih Tekke ne de Şenol Güneş forma üzerindeyken böyle bir terbiyesizlik yapmadı.
Kaldı ki bu hareketin savunulacak bir tarafı da yoktur. Benim midem o kadar geniş değil. Siz normal görmeye devam edebilirsiniz.

Doğukan Uçan
10.04.2018, 10:00
dün akşam gözüktü ki biz bu maçta hiç bir şey oynamamışız.

alperrr
10.04.2018, 11:27
dün akşam gözüktü ki biz bu maçta hiç bir şey oynamamışız.

malum takım(gs) daha beter olsa keşke..bize duydukları kin ve nefretin karşılığını bulsunlar..oleyler kursaklarında kalsın..

......
insan gibi yenin işte adilik niye yapıyorsunuz..
biz 7 kişi kalınca bile onlara suç bulmadık , hakeme suç bulduk onlar oley peşindeydi..