PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 27. Hafta | Galatasaray 2 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 [4] 5

batuhanTs
01.04.2018, 21:03
Yav bırak şu işleri, Okay'ı bok mu var stopere çekiyorsun görmedin mi Okay stopere geçince orta saha folloş oldu bi tane orta sahada ikili mücadele kazanamadın hala goygoy yapıyorsun.

takımın çapı bu kadar kuckayı da çıkarsaydı aynı şey olacaktı ki kaç defa yaşandı. bu durum okay'ın iyi oyuncu olduğunu göstermiyor :)

Fatih Çelik
01.04.2018, 21:04
Burak Efendi, maç seçiyor. Keyfine gelince kendini yırtıyor keyfine gelmeyince salıyor.
Başakşehir'e de aynı böyle kasmamıştı. Bu sene 3-4 tane böyle maçı var. Ne diyelim, kral(!)
Yalnız bir Gomis'e bakıyorum bir de Burak'a bakıyorum. Arada kalite farkı var!
Gomis tartışmasız ligin en iyi forveti! Adam kendini takımına adıyor.

Gomis mi kalite? Enaramo ayarında maç çıkardı. Böyle baskılı oynayan takımda bir tane gol pozisyonu yok. Ahmaklığımızdan attı attığını da.

batuhanTs
Ergen gerisi seni bir gol üzerinden örneği veren sensin. Beynin gelişmemiş gelip yorum yapıyorsun burda. Ne yazdığından da haberin yok

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
susma vaktin geldi de geçiyor hadi senin gibi çapsız seviyesizlerle muhattap olmam ben

Semih58
Attığımız gol son saniye olsaydı,3 puan alsaydık ne muhteşem olurdu.

kopeli
oyuna bakılırsa az yememiz sevindirici. gs alt seviye anadolu takımları ile oynar gibi oynadı. bu kadar oyundan düsülmez.

Fatih Çelik
01.04.2018, 21:05
Kucka'nın attığı golde bile ofsaytta bekliyordu.

Bu adamın oyunu bu niye kabullenemiyorsunuz? Rodallega ile falan mı oynayalım. N'Doye?

yatmaztara
Burak'ın sempatisi olan takımlarla maçları bitirdik şükür.

gurur6134
Kendi hatalaramizdan maci verdik ..burak artik su ofsaytlara bir cozum bul ya..

odyseuys
o neydi yahu? hubocan mı çıktı cidden???

inanamıyorum.

iyi kötü oyun kuran bir okay vardı, gomis'le eşleşmesinde hiç dönme şansı vermeyen hubocan vardı. bir değişiklikle ikisini de ekarte etti dahi hocamız. hakkımızda hayırlısı...

kıt futbol bilgimle, futboldan stres, gerginlik dışında hiç birşey elde etmeyen ben ve değişiklik olduğu anda benzer mesajlar atan arkadaşlar gibi ortalama bir forum kullanıcısının gördüğünü göremeyen bir şahsiyet var takımın başında. haftalardır yaptığı saçma sapan işlere takımın büyüklüğüne yakışmayan açıklamalarıyla tüy dikiyor üstelik.

öyle bir camia haline geldik ki şu adama bas git arkadaş dalga mı geçiyorsun sen bizimle diyemiyoruz.

adamın hayatta övüneceği tek başarısı küçük şikeci takımı çalıştırmış olmak, biz al milyonluk takımı başarılı yap diyoruz...

erenslash
gs şampiyon olamayacak bu sene zaten :)) baya kinliler bize kim olduğu önemli değil biz olmadıktan sonra ama bu sene şampiyon ya bjk ya başak olur
Ya Beşiktaş Ya başakşehir şampiyon inşallah. Bunlar olmasın da

Fatih Öztürk
01.04.2018, 21:06
500 bin dolarlık adamlara 5'er milyon euro ödersen kendini birşey sanarsın. Aytaç'da dün harika bir gol attı nihayetinde 500 bin dolarlık adam ve götü büyük diye aynı kalibrede adama 5 katı maaş veriyoruz sonrada bla bla bla niye olmuyor.
Olacak olacak.

My
Daha önce M.Salah, Lukaku, Pogba falanla mi oynuyordun? Prokovatörlügün alemi yok bu takim 2 tane artniyetli futbol düsmani hocaya ragmen yine iyi puan topladi.Yok Nazım. Bence başkanımızın üzerinde oynanan bazı oyunlar var. Özellikle Londra kaynaklı bir manüpilasyon var. Gelişmemizi istemeyen bazı kesimleri rahatsız ettiğinden dolaymjdfnvçöçç....

Ulan wallaha billahs 6s hicbir bok oynamadi yahu bu maci resmen hediye ettik adamlara.Ayrıca 6s değil. Bu fenerli ağzı. Biliyorsunudr. 6 atmışlardı ya onlara, ordan şe'ediyorlar.

erenslash
hediye ettiğimiz maçlar kendi sahamızda oynadığımız başak ve fb maçları gs maçından önce oynadığımız bir kaç maç ve karabük maçı asıl orada batırdık herşeyi
Ulan wallaha billahs 6s hicbir bok oynamadi yahu bu maci resmen hediye ettik adamlara.

Nazim Can
Offf baydi wallaha su Okay muhabbeti her mac ayni tantana

Fatih Çelik
01.04.2018, 21:07
Burak bu macta Basaksehir mscindaki gibi bilerek mi oynamadi nedir daha 2 mac önce Akhisari tek basina darman duman etmisti.

Yahu adamlar hayvan gibi gömülü savunma yaptılar. Burak deneyebildiği kadar koşu denedi. Rakip Akhisar değil gs . Oyuncu yapısı olarak daha kaliteliler. Orta saha leş atmış adamlar Burak'a önlem almış yani ne bekliyonuz bu adamdan

kopeli
Gomis mi kalite? Enaramo ayarında maç çıkardı. Böyle baskılı oynayan takımda bir tane gol pozisyonu yok. Ahmaklığımızdan attı attığını da.

gomis hat-rick mi yapsaymıs bize karsı. bunu mu istiyordun?

Fatih Öztürk
takımın çapı bu kadar kuckayı da çıkarsaydı aynı şey olacaktı ki kaç defa yaşandı. bu durum okay'ın iyi oyuncu olduğunu göstermiyor :)

Okay'ın talibi, izleyeni çok herkes gıpta ile izliyor ama senin gibi 3-5 arkadaş maalesef hasedinden çekemiyor :)

Fatih Çelik
01.04.2018, 21:08
gomis hat-rick mi yapsaymıs bize karsı. bunu mu istiyordun?

Ne diyorsun ya git işine.

erenslash
yenilen iki golde de top kazanılıp atıyorlar presle savunma anlayışı hatası yok ki düzgün stoperin böyle yeniliriz işte

batuhanTs
500 bin dolarlık adamlara 5'er milyon euro ödersen kendini birşey sanarsın. Aytaç'da dün harika bir gol attı nihayetinde 500 bin dolarlık adam ve götü büyük diye aynı kalibrede adama 5 katı maaş veriyoruz sonrada bla bla bla niye olmuyor.
Olacak olacak.
birisi italya nın orta sıra takımından geldi birisi türkiye nin orta sıra takımından gitti sen mi daha iyi biliyorsun onlar mı :)

Oruç
Bizim hedef maçımız haftaya. Bu maçta kendi aptallığımızdan kaybettik. Takım stopersiz sezonu tamamlayacak. Şaka gibi vallahi.

OrkHun
01.04.2018, 21:09
bu kadar şuursuzlukla az bile yedik.
önde basma dışında herhangi bir taktik varyasyonu bile olmayan gs zorlanmadan yendi. öyle rezil bir oyun.

böyle çapsız bir hoca daha var mıdır dünya üzerinde bilmiyorum.
topçular gamsız, yeteneksiz...

yeni gelecek başkanın ıslak odunla girişmesi lazım bu takıma

kopeli
Ulan wallaha billahs 6s hicbir bok oynamadi yahu bu maci resmen hediye ettik adamlara.
6s nedir? akhisar'da bize 6 tane attı.

bu cocuk söylemlerini bırakın artık. ayrıca lise grubu fb ağzını bu foruma taşımayın.

Sefa Murat Dokuz
2.yarı başında gayet iyi oynarken, 1. stoperi çıkarıp fantezi yapan Rıza’ya takdirname lazım.
2 tane net pozisyon yakalamış takım, rakip şaşkın başlamış takımı sabote etti resmen. Kucka sıradışı bir gol atmış olabilir sahanın en kötülerinden biriydi, Burak ile birlikte.

Nazim Can
Yok Nazım. Bence başkanımızın üzerinde oynanan bazı oyunlar var. Özellikle Londra kaynaklı bir manüpilasyon var. Gelişmemizi istemeyen bazı kesimleri rahatsız ettiğinden dolaymjdfnvçöçç....

Ayrıca 6s değil. Bu fenerli ağzı. Biliyorsunudr. 6 atmışlardı ya onlara, ordan şe'ediyorlar.

My de ingiliz agzi ordan mi seettiydin ???

Manu61
Bu adamın oyunu bu niye kabullenemiyorsunuz? Rodallega ile falan mı oynayalım. N'Doye?

Ben kralı severim Fatih ama kötü hali gerçekten hiç çekilmiyor. Yataktan zorla kaldırılıp sahaya sürülmüş gibi takılıyor bazen. Muhtemelen haftaya kendisini parçalayıp Kayseri ağlarına 2 gol bırakacak. Ben isteksiz halini kabul edemiyorum.

Semih58
ayaktopunda, top bir kale yönünde hareket halindeyken, o kaleye akın yapan takımın oyuncularından birinin, kaleciyle arasında karşı takımdan herhangi bir oyuncu bulunmaması durumu.
BURAK BUNU sana göstermeyen ilk Hocan kazma

Fatih Öztürk
01.04.2018, 21:10
birisi italya nın orta sıra takımından geldi birisi türkiye nin orta sıra takımından gitti sen mi daha iyi biliyorsun onlar mı :)

Yav onu diyorum işte sikindirik bir Italyan takımının son 10 senedir zırtavoz transferlerinden birini bize kakaladılar sat satabilirsen şimdi :)

yorumsuz6117
Okay hiçbir zaman stoper oynamayı istemedi ve istemiyor..

-Samet
Keşke biraz olsun futbol oynasaydık.

Nazim Can
6s nedir? akhisar'da bize 6 tane attı.

bu cocuk söylemlerini bırakın artık. ayrıca lise grubu fb ağzını bu foruma taşımayın.

Sana mi soracsm neyi nasil yazacagimi ? O malum mactan beri hrp 6s derim derim zoruna mi gitti ?

kopeli
Ne diyorsun ya git işine.
boş yapma o zaman. su macın 2-1 bitmesi kötü bir sonuc degil. sevindirici tarafı fark yemedik, istanbul tayfasının ağzına sakız olmadık.

kopeli
01.04.2018, 21:11
Sana mi soracsm neyi nasil yazacagimi ? O malum mactan beri hrp 6s derim derim zoruna mi gitti ?
yok. koyu bir fenerlisinde ondan dedim. git şikeci takımının forumunda öt kuş kardeş.

Oruç
Bu takımın ikinci bir oyun planı yok, stoperi yok, hocası yok. Mehter takımı gibi devam eder dururuz.

Mehmet Sarigül
Olcay ne dedi?

nakzo

Kardeş okay çok kötü bir ortasaha bunu ilk alınındığından beri ısrarla söylüyorum.Ama kuçka verilen ve aldığı paraya barak Türkiyede mevkisindeki en kötü yabancı orta saha oyuncusudur.

erenslash
doğru tespit ancak atak güçleri iyi senin stoperin olmassa ve senin babel tarzı kjanat oyuncun talisca tarzın oyuncun olmassa yenilirsin yani bazıları diyor ki kadormu iyimiş kardeşim kadronun belli noktaları iyi ama zayıf halkaların var geridörtlüün komple yenilenmesi lazım ortasahaya iki oyuncu şart bunların cezasını çekiyoruz başak ve bjk bunlardan iyi takım tabi
Yemişim kuçkanın attığı golü. şu gs varya harbiden kötü bir takım bjk de çok kolay yenecek bunları başakşehirde ama bizdeki milyonlulk amatörler ordusu yüzünden rezilce yenildik yine .

falcon_61
01.04.2018, 21:12
Okay hiçbir zaman stoper oynamayı istemedi ve istemiyor..Adam 10 numaradan stopere kadar geldi. Bı kaleciligi kaldı

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fatih Çelik
Ben kralı severim Fatih ama kötü hali gerçekten hiç çekilmiyor. Yataktan zorla kaldırılıp sahaya sürülmüş gibi takılıyor bazen. Muhtemelen haftaya kendisini parçalayıp Kayseri ağlarına 2 gol bırakacak. Ben isteksiz halini kabul edemiyorum.

Ama dostum adam maç boyu binn tane yay çizdi koşu attı. Takım çıkamıyor yakalarsam atayım diye bekliyor. Yani yılların Burak'ı bu. Takım o kadar kötü başladı ki yadirgayamıyorum halini. Kendini yırtıyor dediğimiz maçlarda bir kaç defa yalandan pres yapıyor yani bu maçta da bir kere yaptı yani. Bence ofansif olarak cok berbattık Burak'la üretken olmak zaten zor olduğundan iyice göze battı

Sefa Murat Dokuz
Galatasaray hiçbir şey oynamadı ilk 20 dk hariç. 2-0 dan sonra zaten maç bitti. Maçın 20. ve 60. Dk ları arasında topla oynama, ikili mücadele kazanma dahil tüm istatisliklerde üstündük. İlk 20 dk ezildik onun dışında gayet dengede gidiyordu. Gs top oynasa zaten ilk yarı 2-3 olurdu, bir şey oynamadıkları için maç döner gibi de gözüküyordu taki Rıza’nın sabotajına kadar. Futbol cahili adam.

Tuğrul
01.04.2018, 21:13
Takım olarak top kaybına yatkın çok fazla oyuncumuz var.

Kendi sahamızda yapılacak baskıdan çıkmamız zor. Ekstra paslarla öne hızlı çıkacak, oyunu genişletecek anlayışımız yok.

Bilhassa Kucka-Uğur ve Hubocan vs... bunu yapmakta imkansız.

Defansif olarak da hücumdaki en iyi oyuncuları olan Rodriguez de Pereira'yı çiğ çiğ yer. Sağ bekte her zaman ilk tercihim Kamil Ahmet olurdu.

Hücum anlamında Castillo gibi spriter oyuncudan faydalanmamak büyük eksiklik. En azından biraz tehdit yaratırdık şimdi o da yok.

Açıkçası umduğumuz sonucu almak için çok şanslı olmamız lazım.

Ne yazık ki maç öncesi ifade ettiğim senaryolar birebir tuttu.

Gs sahanın her tarafında yaptığı bölgesel baskı ile bizi basit pas hatasına sürüklediği gibi oyunu bizim için cehenneme çevirdi.

Takım içindeki Onur, Hubocan, Novak, Uğur, Kucka ve Burak'ın.

Top saklama ve topla katetme özelliği olmaması.

Bizi otomatik olarak oynatmamaya, bozmaya çalışan takım anlayışına götürüyor.

Elbette bunu hazırlayıcısı Rıza embesili. Oysaki stoperde ayağa oynamaya çalışan Batuhan, Novak, Onazi'yi. Merkezde Abdülkadir, Sosa'yı tercih etseydi bunlar başımıza gelmezdi.

Nazim Can
Yahu adamlar hayvan gibi gömülü savunma yaptılar. Burak deneyebildiği kadar koşu denedi. Rakip Akhisar değil gs . Oyuncu yapısı olarak daha kaliteliler. Orta saha leş atmış adamlar Burak'a önlem almış yani ne bekliyonuz bu adamdan

Abi birak allahini ya ne bir istek ne bir arzu nerdeyse her hafta izliyorum maclarimizi Burak efendi cani istedigi zaman neler neler yapiyor bugün Maicon sag kanada inip orta kesiyordu bir ara, geride bir tehdit olmayinca oda hücuma destek verdi.

Fatih Çelik
boş yapma o zaman. su macın 2-1 bitmesi kötü bir sonuc degil. sevindirici tarafı fark yemedik, istanbul tayfasının ağzına sakız olmadık.

Arkadaşim problemin nedir? Şu an boş konuşan sensin.

batuhanTs
Kardeş okay çok kötü bir ortasaha bunu ilk alınındığından beri ısrarla söylüyorum.Ama kuçka verilen ve aldığı paraya barak Türkiyede mevkisindeki en kötü yabancı orta saha oyuncusudur.
okay'dan daha iyi oyuncu çok mu iyi değil ama okay dan iyi oldugu kesin

Semih58
Yusuf'un mevkii neresi,Bilen var mı ?

Karmam
01.04.2018, 21:14
Belki de en iyi iki oyuncumuzun yaptığı iki saçma sapan hatayla maç verdik. Bence top oynamadılar. Damdoy'u baştan oynatmalıydı, Galatasaray'a karşı hep yıldızlaştı.

Kucka belki de dünyada yılın golünü attı.

Nazim Can
01.04.2018, 21:14
yok. koyu bir fenerlisinde ondan dedim. git şikeci takımının forumunda öt kuş kardeş.

O zsman sende koyu 6s li mi oluyorsun senin igrenc mantigina göre ?

castillo61
01.04.2018, 21:15
Olcay Şahan 12'den vurmuş. Abdülkadir'den ve hatasından bağımsız bu kulüp kreş değil. 7-8 alt yapı oyuncusu hayal edenler u16'dan başlayarak genç takımları izlesin.

Rahmi Akkurt
01.04.2018, 21:15
Takımın hiçbir şey oynamadığını gördük.
Takım yoksa Burak da yok.
Kuckayı cok mu aradık bılmıyorum
Haftaiçinde Sadri Şeneri dinlemiştim,Sosa için "Zorla oynuyor bunu ben bile görüyorum" demişti.Doğru diyor adam.
Okay ise her zamanki gibi kendinden beklenen hatayı yaptı.Bu çocuk çoğu maçta rahat pozisyonlarda topu ayağından çıkarmayarak kritik pozisyonlara sebebiyet veriyor.Çevre kontrolü zayıf. Bu tarz hatalar yapması "yetenekle" örtülecek şeyler değil.

Ama ilginç bir şekilde "isim savunuculuğu" yapıyoruz.Herhalde belirli oyuncularla fazla duygusal bağlar kuruyoruz.Başka türlü anlam veremiyorum.

Ya da en kestirme yola gidersek bir halt olmayacak takımdan beklenti içindeyiz.

Sefa Murat Dokuz
01.04.2018, 21:16
okay'dan daha iyi oyuncu çok mu iyi değil ama okay dan iyi oldugu kesin

Kucka ligin en kötü yabancı orta saha oyuncusudur.(Nokta)

Salih Kara
01.04.2018, 21:16
Olcay ne dedi?

Gs taraftarı şikeci Trabzon diye bağırdı demek ki fenerbahçe ile aynı tarafta oluyor gibisinden birşeyler söyledi.

Fatih Çelik
01.04.2018, 21:17
Abi birak allahini ya ne bir istek ne bir arzu nerdeyse her hafta izliyorum maclarimizi Burak efendi cani istedigi zaman neler neler yapiyor bugün Maicon sag kanada inip orta kesiyordu bir ara, geride bir tehdit olmayinca oda hücuma destek verdi.

Adam zaten öne yıkmış oyunu bıraktı çıktı diyelim bir yakalasa zaten saplar Burak. Sene başından beri aynı topu oynuyor. Karakteri zayıf onu biz de biliyoruz da bu adam fbde de oynadı yani bize karşı da oynadı atmadı mı? Ya bin kere örnek verdim ama bir Lille maçı vardı Burak'ın şu maçla bire bir aynıdır.

Mehmet Sarigül
Yusuf'un mevkii neresi,Bilen var mı ?

Topsuz oyunda olmadiği müddetce, belki Bayanlar 1.Bundesliga'da forvet arkasi...

Ahmet Faruk
Maçı veren Hoca. Bundan önceki puan kayıplarının bir çoğunun sebebi olduğu gibi.

Şu takıma oynattığı topa bak. Yazık günah. Çocuklara, emeğine yazık. Taraftara yazık.

Kabiliyetsiz herif.

erenslash
Okay mevzusu şu:

param yok 4 tane geri dörtlü alamam

Okayı stoper de oynatıp fiyat performans almaya çalışayım bu kadar salaklar işte :))

sonra Okay saçma hata yapı bir de hubocanı oyundan alıp sakatlıktan yeni çıkmış oyuncuya defansı yükleyen Rıza beyimiz var

Semih58
01.04.2018, 21:18
Pareria Selçuk'un ayağını ezdi.Uğur el,omuz ne varsa kötü kullanıyor.

Tuğrul
01.04.2018, 21:19
Belki de en iyi iki oyuncumuzun yaptığı iki saçma sapan hatayla maç verdik. Bence top oynamadılar. Damdoy'u baştan oynatmalıydı, Galatasaray'a karşı hep yıldızlaştı.

Kucka belki de dünyada yılın golünü attı.
İlk yarı orta sahayı geçemedin, arka arkaya üç pasın yok.

Eh sonra bireysel hata olmasa şöyle olur de ? Halamın bıyığı olsa amcam olurdu misali.

Seni o hataya zorlayan da F.Terim'in yaptığı kollektif pres, baskı.

F.Terim takım halınde pas yapamayan bu mal sürüsünü gördüğü için de defansı orta çizgiye çekip, bütün dönen topları aldılar.

ilelebeTS
01.04.2018, 21:20
Defans mı yaptık? Hayır.
Hücum futbolu mu oynadık? Hayır.
Ulan hoca biz ne oynadık, taktik neydi? Allah aşkına bir anlatsana.

nakzo
01.04.2018, 21:21
Okay hiçbir zaman stoper oynamayı istemedi ve istemiyor..

Orta sahada da ne bok yaptı Trabzonspora geldigi gunden beri takım 4. Dahi olabildimi bir kere heralde .okay kimdir SATIN GİTSİN .2 METREYE PAS ATAMAZ SUT ATAMAZ CALIM ATAMAYA CALISIR HEP KRİTİK TOP KAPTIRIR.Milletin orta sahasına imreniyor insan. Bizimki kazma okay, kazma kuçka BALON YUSUF.Sonra niye bizim başka bir taktiğimiz yok .Ulan bu malların burağa uzun top atabildiğine bile şükredin.Elinde selcuk mu varda colman mı varda jaja mı varda hucumda oyun kuracaksın. Rızada bakıyor görüyor bu malllar ancak bu oyunu oynayabiliyor onu oynatıyor adam.

erenslash
01.04.2018, 21:22
çorba :))
Defans mı yaptık? Hayır.
Hücum futbolu mu oynadık? Hayır.
Ulan hoca biz ne oynadık, taktik neydi? Allah aşkına bir anlatsana.

Yıldıray Emanet
01.04.2018, 21:23
Gidecek hocanın neyini sorguluyorsunuz daha

nakzo
01.04.2018, 21:24
Ne emeği var bunların .ligin en kötü takımı sanki ilk yarı 3 pas yapabildiler de rıza bozdu bunları REZİLLER.

Sefa Murat Dokuz

Eh sonra bireysel hata olmasa şöyle olur de ? Halamın bıyığı olsa amcam olurdu misali.

F.Terim takım halınde pas yapamayan bu mal sürüsünü gördüğü için de defansı orta çizgiye çekip, bütün dönen topları aldılar.

İlk 20 dk Gs 100. Pası geçmiş biz 35 pastaydık daha. %75-25 idi. Topla oynama.
İlk yarı 160 pasa 129 pas, %55-45 bitti.
Yani ilk yarının son 25 dk’sı biz 100 pas yaparken onlar 55 pas felan yaptılar. Şöyle söyleyeyim. Galatasaray ilk yarının son 25 dk sında 1 dakikada ortalama 2 pas yapabildi.
İlk yarının son 25 dk’sı Gs nin ilk 20 dk ki üstünlüğü asla yoktu. Topu sürekli ileri diktile yada kenardan şişirdiler. Birşey üretemediler.
İkinci yarı başında ise şaşkın şaşkın kaldılar. İlk 10 dk gayet iyi başlamıştık. 2 pozisyona girdik. Hoca geldi içine etti. Maç bitti.

outlaws61
Takımdan gönderilmesi gerekenler.

İster kan değişikliği diyin ister kovuldular diyin ama gitmesi gereken oyuncular bana göre..

1- Hoca
2- Burak
3- Onur
4- Uğur
5- Kucka
6- Damdoy
7- Pereira
8- Durica
9- Novak
10- Olcay

Derhal yarın kurtulacaksın bu adamlar.

Alt yapıdan oyuncuları çıkartacaksın kalan maçlarla devam edeceksin.

Dediğim gibi ister kan değişikliği ister başka bir şey...

Adı her ne olursa olsun bu adamlardan kurtulmak şart.

alper*
Kucka Trabzon'dan gol atmış. Vay be!

castillo61
01.04.2018, 21:25
Kucka vasat Okay da abartıldığı kadar bir oyuncu değil. Orta sahanın lideri hiç değil. Ekici top hakimiyeti konusunda ligde tartışmasız bir numara. İkili mücadelelerde ezilmiyor ama diğer yetenekleri üst seviyeye çıkmasına engel. Mental olarak temposu düşük, oyunu anlık oynuyor bir sonraki hamleyi düşünemiyor.

Okay burada Gerrard muamelesi görüyor. Tekniği vasat. Topla seri değil. Oyuna hız katamıyor. Orta sahada yan rolü oynar fazlası değil.

zaqua
01.04.2018, 21:25

Adamların bir oyun karakteri var biz yıllardır geride kapan yakala hızlı çık oynuyoruz. Hangi hoca geldiyse böyle oynattı. Bu oyunla 5. 6. olursun işte. Kayseri, Bursa vs. olursun. Sıkıldım artık.

Yıldıray Emanet
01.04.2018, 21:27
Bir takımın hücum oyuncuları fişek. Diğer takımın hücum oyuncuları cenaze

zaqua
Burak maçı satmıştır açık ve net Burak savunanlar da haindir... bu takım Beşiktaş Başakşehir maçlarında da top oynamadı fiko usta Burak emre arda bugün de Burak Selçuk Burak gs Burak terim bir halt oynamadık Burak yerine alt yapıdaki forveti koysak alırdık maçı gs de bir halt yok... Beşiktaş alır götürür ligi... ama bu takıma ihanet edenler defolup gitmeli
Katılıyorum. Böyle saçma hevessizlik olmaz.

Onur Akyüz
Takım ikinci yarıya çok güzel başladı, Okay oyunu kuruyordu. Stattayız, bütün gs’liler ne zaman gol yiyeceğiz diye beklerken tuttu Okay’ı stopere çekti.

Başta Okay’ın morali bozuldu, tribünde bunu çok net gördük, arkadaşa da dedim Okay’ın morali bozuldu diye. Çünkü şahane oynuyordu. Takımın da morali bozuldu. Peşinden golü yedik ve takım maçı bıraktı.

Bakın bu teknik direktör bozuntusu buna bile engel olamadı. Takım havlu attı resmen.

Bela okumak istiyorum, böyle bi şey olmaz ya bjk maçını da Kucka’yı çıkararak vermişti.

Bu adam ne biçim bi şey ya!!

Mehmet Sarigül
Olcay Şahan 12'den vurmuş. Abdülkadir'den ve hatasından bağımsız bu kulüp kreş değil. 7-8 alt yapı oyuncusu hayal edenler u16'dan başlayarak genç takımları izlesin.

Burada Gençler D Liginde (U12) öğretilir çikarken çalim atilmayacağini...Okay ve Abdulkadir'in hatalar yaşla ilgili değil, daha çok oyun disipini ile ilgili...
Defalarca milli takim oynamis oyunculardan konuşuyoruz..

bilgehan83
01.04.2018, 21:28

İster kan değişikliği diyin ister kovuldular diyin ama gitmesi gereken oyuncular bana göre..

1- Hoca
2- Burak
3- Onur
4- Uğur
5- Kucka
6- Damdoy
7- Pereira
8- Durica
9- Novak
10- Olcay

Hepsi defolup gitsin alt yapı ile yenilelim ama maçta terinin gücünün son damlasına kadar oyuncu istiyorum ben Cafer tosun a takımdaki ibnelere çalım attı diye antremanlara alınmıyor çıkıp açıklasın puştlar da görelim hadi takım Dallas olmuş herkes dostuna geç diyor pislik herifler (Burak Olcay usta)

OFLU_79
01.04.2018, 21:29
Riza haftaya yolcudur.

Fatih Öztürk
01.04.2018, 21:30
Forumda Okay hazımsızlığı yasayan topu topu 7-8 kişi var. Aynı kişilerin bir bölümü Abdülkadir ve Yusuf'ada aynı mesafede.
Sorun değil bu takımın en değerli 3 oyuncusu bu çocuklar.
Hazmetmeselerde öyle.

Sefa Murat Dokuz
Takım ikinci yarıya çok güzel başladı, Okay oyunu kuruyordu. Stattayız, bütün gs’liler ne zaman gol yiyeceğiz diye beklerken tuttu Okay’ı stopere çekti.

Başta Okay’ın morali bozuldu, tribünde bunu çok net gördük, arkadaşa da dedim Okay’ın morali bozuldu diye. Çünkü şahane oynuyordu. Takımın da morali bozuldu. Peşinden golü yedik ve takım maçı bıraktı.

Bakın bu teknik direktör bozuntusu buna bile engel olamadı. Takım havlu attı resmen.

Bela okumak istiyorum, böyle bi şey olmaz ya bjk maçını da Kucka’yı çıkararak vermişti.

Ben Tv’den aynılarını, istatislikleri takip ederek gördüm. Siz staddan görmüşsünüz. Forumun geri kalanı göremesede çok umrumda değil. Tebrik ediyorum, insan oyunu okuyabilen görebilen Trabzonsporlu görünce mutlu oluyor. Rakibi abartıp, takımı gömen şurdaki işsiz tayfaya selam olsun. Yazdıklarınıza imza atıyorum.

erenslash
bu arada yusufun mental oılarak biraz daha gelişmesi lazım ikinci yarı kaçırdığı pozisyonda Burağa verse goldü 1-1 di maç işte premier ingiltere ligi kafa ve perspektif yapısı böyledir budur sizi kaliteli yapan oyuncular.

ayrıca cengiz ünder gibi şut çeken oyuncularımız yok bu da kötü eksi bir özellik takımımız açısından

bilgehan83

Adam değil öküz diyebiliriz ökzğlere hakaret olacak

outlaws61
Hepsi defolup gitsin alt yapı ile yenilelim ama maçta terinin gücünün son damlasına kadar oyuncu istiyorum ben Cafer tosun a takımdaki ibnelere çalım attı diye antremanlara alınmıyor çıkıp açıklasın puştlar da görelim hadi takım Dallas olmuş herkes dostuna geç diyor pislik herifler (Burak Olcay usta)

Aylardır yazıyorum.

Yerli tayfadan bir an önce kurtulacaksın diye.

Midemi bulandırıyor bu tayfa.

Castillo, Rodallega ikilisine çok büyük kumpas yapılıyor bence takım içinde.

Ve bu yerli tayfa bu kumpası göz göre göre yapıyor.

Tayfun
01.04.2018, 21:31
Alt yapıyı şişirmeye devam. Olcay güzel konuşmuş böyle tecrübe gelir seni alt eder.

Onlar şampiyonluğa biz de alt yapıyla 5.liğe.

Müstehaktır.

Ahmetağaoğlu da ilk 11'e 5-6 oyuncu alacağım alt yapıdan demeye devam etsin o da şamar oğlanına döner yakında.

erenslash
01.04.2018, 21:31
Rıza yolcu olsun ama kaliteli bir yabancı teknik direktör bulmamız lazım bulamayacağımız için Şenol hocanın durumu belirsiz bence sezon sonunu beklemek lazım

OFLU_79
01.04.2018, 21:33
Ben Alman Hocadan YanayIm. Senol Hoca kurulmus takImI oynatIr. TakIm kuramaz.

Sefa Murat Dokuz
01.04.2018, 21:34
Forumda Okay hazımsızlığı yasayan topu topu 7-8 kişi var. Aynı kişilerin bir bölümü Abdülkadir ve Yusuf'ada aynı mesafede.
Hazmetmeselerde öyle.

Bu kişileri en güzeli hiç sallamamak. Ben kendilerinin yorumlarını dahi görmemek için engelleyeceğim. Futbolun F’sinden anlamayan adamlar gelmiş burda Okay’ı gömüyor. 2.yarı ilk 10 dk’sı Gomis’e kaptırdığı 1 top hariç kusursuz oynarken stopere çekildi, kör olmayan görür abi. Hiç savunma refleksine girme bence. O bir elin parmağını geçmeyecek kişileri engelle keyfine bak. Akıl sağlığı için tavsiyem. Saygılarımla.

champions
Jp ile hangi akılla 2 yıllık sözleşme uzatıldı? Novak hangi özellikleriyle bu takımda 11 oynayacak oyuncu? En iyi stoperimiz Hubocan bildiğin vasat topçu.
Pas özürlü ortasahalar, basıp gidemeyen kanatlar, topa bomba muamelesi yapan stoperler, casper modunda dolaşan forvetler.
Kadromuz baştan aşağı fiyasko.

Tuğrul
İlk 20 dk Gs 100. Pası geçmiş biz 35 pastaydık daha. %75-25 idi. Topla oynama.
İlk yarı 160 pasa 129 pas, %55-45 bitti.
Yani ilk yarının son 25 dk’sı biz 100 pas yaparken onlar 55 pas felan yaptılar. Şöyle söyleyeyim. Galatasaray ilk yarının son 25 dk sında 1 dakikada ortalama 2 pas yapabildi.
İlk yarının son 25 dk’sı Gs nin ilk 20 dk ki üstünlüğü asla yoktu. Topu sürekli ileri diktile yada kenardan şişirdiler. Birşey üretemediler.
İkinci yarı başında ise şaşkın şaşkın kaldılar. İlk 10 dk gayet iyi başlamıştık. 2 pozisyona girdik. Hoca geldi içine etti. Maç bitti.
Ayrıntılara fazla takılma.

Benim için pasın anlam kazanması için 3.bölgede ne yaptığın ? TS'nin yaptığı paslar 1.bölgede oldu.

GS öyle dominant oynadı ki sanırım ceza sahasına ortalarda 16-1 üstünlüğü vardı.

Hele ki atakları sonuçlandıracak pas ve şutları etkin kullansaydı ilk yarıda hezimet yaşayacaktık.

2.yarı ise gs istediği için biraz oynadın o da doğaçlama bir futboldu.

Sahaya iyi yayılma, ekstra paslarla ceza alanına girme vs.. yok. Hep istatistikçi Burak'ı kaçırma stratejisi vardı.

nakzo

1- Hoca
2- Burak
3- Onur
4- Uğur
5- Kucka
6- Damdoy
7- Pereira
8- Durica
9- Novak
10- Olcay

Okay ve yusufu bu listenin en başına yazıyorum gerisi aynen.

erenslash
01.04.2018, 21:35
olcayın konuşması burada merak edenler

http://tr.beinsports.com/haber/genc-oyuncularin-bedelini-odedik

nakzo
01.04.2018, 21:36
Rezaletttttttttttttttttttttttt.

Ertan OKUMUŞ
Frikik oluyor Sosa-Yusuf derken Sosa topun başına bile gelmiyor Burak kullanıyor,yediğimiz 2 golde de hatalar aşırı özgüvenden kaynaklanan hareketler,Okay veya Abdülkadir bu hatayı başka bir takımda yapamaz işte bunlar sezonun özeti aslında[emoji35]Basiretsiz bir yönetim,pasif bir hoca ve bunların ikisini de takmayan futbolcular🤬🤬🤬kel başa şimşir tarak misali ,böyle hoca ve yönetime böyle futbolcular🤬🤬

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

alper*
bilgehan83 Cafer Tosun ve A takım oyuncusuna çalım atması yüzünden idmana alınmaması iddianızı açar mısınız?

Fatih Öztürk
Bu kişileri en güzeli hiç sallamamak. Ben kendilerinin yorumlarını dahi görmemek için engelleyeceğim. Futbolun F’sinden anlamayan adamlar gelmiş burda Okay’ı gömüyor. 2.yarı ilk 10 dk’sı Gomis’e kaptırdığı 1 top hariç kusursuz oynarken stopere çekildi, kör olmayan görür abi. Hiç savunma refleksine girme bence. O bir elin parmağını geçmeyecek kişileri engelle keyfine bak. Akıl sağlığı için tavsiyem. Saygılarımla.

Aynen kardeşim bunlara ver yabancı hayranlığını başka bir şey istemezler.
Saygılar bizden.

memozcan

1- Hoca
2- Burak
3- Onur
4- Uğur
5- Kucka
6- Damdoy
7- Pereira
8- Durica
9- Novak
10- Olcay

kardeş iki sene önce bunu denemeye çalıştık gelenden gidenden 6-7 yedik.. o iş o kadar kolay değil.. takıma her sene altyapıdan maksimum 1-2 oyuncu koyabilirsin.. üstüne koyarak devam edersen 5-6 sene sonra altyapından gelme 5-6 oyuncu olur kadronda..

Fatih Çelik
01.04.2018, 21:37
Hainsever tayfa çıktı ortaya. Maç satma lafına sizin kadar meraklısı yoktur demek ki bir futbol takımınız olsa alayınız maç satıp maç alacaksınız.

halilaziz61
Maçta idim takımda tek bir mal vardı o da kenarda duruyordu

erenslash
Okay,Yusuf ve Abdülkadiri göndermeyeceksin iyi bir alman yabancı hoca alacaksın

iyi zengin bir başkana klubu satarsın oyuncu alırsın kadro kurarsın

serdaracıl
Bu takımın ikinci bir oyun planı yok, stoperi yok, hocası yok. Mehter takımı gibi devam eder dururuz.

Hocam kulüp huzurevi de değil

castillo61
01.04.2018, 21:38
Burada Gençler D Liginde (U12) öğretilir çikarken çalim atilmayacağini...Okay ve Abdulkadir'in hatalar yaşla ilgili değil, daha çok oyun disipini ile ilgili...
İşte orada öğretiliyor burada değil hocam ki dediğim gibi benim üzerinde durduğum konu bugünkü hatalar felan değil. Olcay tecrübe üzerinden eleştiri getirdi ama ben üstüne ekliyor ve tekrarlıyorum bu takım kreş değil. Abdülkadir gibi yetenekli başka oyuncular varsa çıksınlar hatta aynı hatayı yapsınlar ama son dönemde sıkça dillendirilen en az 5-6 Trabzonlu kadrolar dozajı aşıyor. Biz Altınordu değiliz sene de 75-76 değil.

bilgehan83
01.04.2018, 21:40
<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@bilgehan83 (https://forum.bordomavi.net/member.php?u=17416)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> Cafer Tosun ve A takım oyuncusuna çalım atması yüzünden idmana alınmaması iddianızı açar mısınız?
Neyini açayım Hocam Ersun yüzünden deniyordu bunu yalanlamak için Ersun gitti çocuk hala idmanlara alınmadı (artı bir de ersunun çetesi menajer olmak istedi o ayrı)... çocuk sözleşme uzattı yine alınmadı Burak uğur Onur ve Olcaya sormak lazım herhalde beroya çalım attı diye alınmıyordur

Hakan
N'Doye sol çizgide,Rodallega sağ çizgide pozisyon yaratmaya çalıştı.Yılın taktik hamlesi.
Hoca sağolsun puan çıkabilecek bir maçı hiç tehdit yaratamadan verdik,bireysel olarak kimseyi suçlamıyorum.

Sefa Murat Dokuz
Ayrıntılara fazla takılma.

Benim için pasın anlam kazanması için 3.bölgede ne yaptığın ? TS'nin yaptığı paslar 1.bölgede oldu.

GS öyle dominant oynadı ki sanırım ceza sahasına ortalarda 16-1 üstünlüğü vardı.

Hele ki atakları sonuçlandıracak pas ve şutları etkin kullansaydı ilk yarıda hezimet yaşayacaktık.

2.yarı ise gs istediği için biraz oynadın o da doğaçlama bir futboldu.

Sahaya iyi yayılma, ekstra paslarla ceza alanına girme vs.. yok. Hep istatistikçi Burak'ı kaçırma stratejisi vardı.

Gs istediği için oynadın? Vay be ne cömert rakip. Kalesine gelmemizi istiyor. Böyle rakip az bulunur. Evet 16-1 dir. Ama son 8 tanesi defanstan Nagatomo, Aziz, Maicon, Donk’un 60 metre diktiği toplar. Çünkü ilk yarının 2.bölümünde keriz gibi kendi alanımızda beklemedik az da olsa biraz önde basınca ya kaleciye döndüler ya diktiler. Gerek kenardan gerek defanstan tüm şişirme topları Uğur kesmişti.

Son olarak. Kimse kimseye oynasın diye bırakmaz. Dünyanın en komik futbol gerekçesi budur. Oynayan aciz bırakır. Bu kadar nettir. Sen Gs 2.yarıya özgüven ve rahavetle başlamışken 2-3 pasla dikine orta sahayı geçtiğin 2 pozisyondada tehlike ürettin. Her an gol yiyebilirlerdi. Yada kapanacaklardı. Ki o ara Gomis’e güvenip topu ileri dikmek dışında bir halt yedikleri de yoktu.

outlaws61
kardeş iki sene önce bunu denemeye çalıştık gelenden gidenden 6-7 yedik.. o iş o kadar kolay değil.. takıma her sene altyapıdan maksimum 1-2 oyuncu koyabilirsin.. üstüne koyarak devam edersen 5-6 sene sonra altyapından gelme 5-6 oyuncu olur kadronda..

Hocam hatırlar mısın 2010 yılında EGEMEN başta olmak üzere Song, Engin Baytar, Tony Sylva kadro dışı bırakılmıştı.

1 sene sonra şampiyon olduk.

Yani demem o ki radikal kararlar almazsan bu şekilde rezillik çekmeye devam ederiz.

serdaracıl
01.04.2018, 21:42

Hainsever tayfa çıktı ortaya. Maç satma lafına sizin kadar meraklısı yoktur demek ki bir futbol takımınız olsa alayınız maç satıp maç alacaksınız.

Aynen. Maç satma ifadesini trabzonspor için nasıl bu kadar rahat kullanabiliyorsunuz

Manu61
Bir şekilde Avrupa ligine kalalım sezon sonu zaten Rıza hoca falan kalmayacak. Abdülkadir, Okay, Yusuf hatta Cafer'in Avrupa liginde birlikte oynaması bizi 2-3 yıl içinde şampiyonluğa taşıyacak. Şu iskeleti kaybetmeyelim yeter.

yorumsuz6117
Gökhan Saralâ€Onaylanmış hesap @GokhanSaralTS (https://twitter.com/GokhanSaralTS)<small class="time" style="font-size: 14px; color: rgb(101, 119, 134); margin-right: 5px; white-space: nowrap;"> 12 dk.12 dakika önce (https://twitter.com/GokhanSaralTS/status/980513466829156354)</small><button class="ProfileTweet-actionButton u-textUserColorHover dropdown-toggle js-dropdown-toggle" type="button" aria-haspopup="true" style="color: rgb(101, 119, 134); font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; font-size: 16px; line-height: 1; font-family: inherit; margin: 0px; overflow: visible; cursor: pointer; background-image: initial; background-position: initial; background-size: initial; background-repeat: initial; background-attachment: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; border-width: 0px; border-style: initial; border-color: initial; padding: 2px 9px; transition: box-shadow 0.15s ease-in-out; position: relative;">Daha fazla
</button>

Ersun'u ve Rıza'yı hoca diye bize baskılayanlar,TS'u küçültme planı yapan eller,Şefaat istemez gölge etmeyin yeter!Diren Trabzonsporum

Nazim Can

Helal olsun Olcaya adamin dibisin.

bilgehan83

“hain içerde olunca kapı kilit tutma oğul” demiş eskiler varsın biz hain olalım hainleri ifşa ettiğimiz için ama kral artık çıplak ötesi.... kemikleri de görünüyor

OFLU_79
Muhammet Besir takIma geri dönmeli.

Mehmet Sarigül
01.04.2018, 21:43

Lig Tv yorumcularinin tepkilerini izleyin...KÖPEKLER GIBI HAVLIYORLAR!

champions
01.04.2018, 21:43
Olcay da saçmalamış, bu çocuklar 25 maçtır oynuyor, almadığımız rezil skor kalmadı, şimdiye kadar neyin bedelini ödemiştik? Onur, Burak, Jp, Durica hata yapınca sorun olmuyor da Abdülkadir ve Okay yapınca mı sorun oluyor?

nakzo
01.04.2018, 21:44
Okay,Yusuf ve Abdülkadiri göndermeyeceksin iyi bir alman yabancı hoca alacaksın

iyi zengin bir başkana klubu satarsın oyuncu alırsın kadro kurarsın

Acı ama gerçek 3 dende bir bok olmaz bu adamlarla olabilecegin zirve 4. Lük olurki anadolu takımlarında bunlardan daha iyi adamlar var bizim tek kuruluşumuz kulubün satılmasıdır.Kulup dernek stasüsünden çıkarılıp acilen satılmalıdır.

bilgehan83
01.04.2018, 21:44
Aynen. Maç satma ifadesini trabzonspor için nasıl bu kadar rahat kullanabiliyorsunuz
Ya hocam bu akşam takımda forvet olarak birini gördünüz mü çok merak ediyorum forvet tanımına uyan futbolcuyu alın izleyin haini görürsünüz hain az kalır da neyse

Erkan A.
01.04.2018, 21:45

Burada Gençler D Liginde (U12) öğretilir çikarken çalim atilmayacağini.. üstad ben bunu herzaman her yerde dile getiririm cok haklisin gercekten bunu bilmeyen oyuncular var malesef böyle ayrica vatanimizda nedendir bilmiyorum fakat sanki cok kolay profesionel olunuyor gibi avrupada futbolcu olmak kolay degil bunun kuralarini bilmen gerekiyor ..abdulkadire lafim yok cok genc ögrenecegi cok sey var bu yaptigi yanlis yüzünden uykusuz geceleri olacaktir bende futbol oynadim uzun yillar bilirim bu üzüntüleri olabilir tabiki yinede yorumun yanlis degil dogrudur ..okayin yaptigi yanlis hic olmaz cok amatörce olmus o kadar rahat topu durduruyorsun vaktin var ne yaptigini bende anlamadim .......yusuf yazici abdulkadir gencsiniz tamam eyvallah da böyle maclarda agirliginizi koymalisiniz artik .....agaoglu önümüzdeki sezon baskan olursa tavsiyem 30 gecmis bütün futbolculari yolcu etmelidir gelecek vaad eden futbolculari almamiz gerekiyor yapacak bisey yok bunlar süperligden olmali emre akbaba deniz türüc kerim frei böyle yetenekleri toplayacaksin bak nasil geliyor sampionluk gerisi bos ..........burak bügün dünyanin küfürünü yedi yumusadi hirs sifirdi buraki taniyamadim basaksehir macindada taniyamamistim .......yazacak cizecek cok seyler var da sinirimiz tepemizde .........

Fatih Öztürk
01.04.2018, 21:46
Gökhan Saralâ€Onaylanmış hesap @GokhanSaralTS (https://twitter.com/GokhanSaralTS)<small class="time" style="font-size: 14px; color: rgb(101, 119, 134); margin-right: 5px; white-space: nowrap;"> 12 dk.12 dakika önce (https://twitter.com/GokhanSaralTS/status/980513466829156354)</small><button class="ProfileTweet-actionButton u-textUserColorHover dropdown-toggle js-dropdown-toggle" type="button" aria-haspopup="true" style="color: rgb(101, 119, 134); font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; font-size: 16px; line-height: 1; font-family: inherit; margin: 0px; overflow: visible; cursor: pointer; background-image: initial; background-position: initial; background-size: initial; background-repeat: initial; background-attachment: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; border-width: 0px; border-style: initial; border-color: initial; padding: 2px 9px; transition: box-shadow 0.15s ease-in-out; position: relative;">Daha fazla
</button>

Ersun'u ve Rıza'yı hoca diye bize baskılayanlar,TS'u küçültme planı yapan eller,Şefaat istemez gölge etmeyin yeter!Diren Trabzonsporum

Mala bak ulan sanki taraftar getirdi Rıza'yı, hıyar ağası.

Onur Akyüz
Neyini açayım Hocam Ersun yüzünden deniyordu bunu yalanlamak için Ersun gitti çocuk hala idmanlara alınmadı (artı bir de ersunun çetesi menajer olmak istedi o ayrı)... çocuk sözleşme uzattı yine alınmadı Burak uğur Onur ve Olcaya sormak lazım herhalde beroya çalım attı diye alınmıyordur
Bu adamların hepsi 30 ve üstü olgun insanlar. 18 yaşında bi çocuğa bunu kimse yapmaz. Hatta böyle bi şey olduysa çalım yiyene gülüp geçilir.

Burak’ın genç çocuklara nasıl düşkün olduğunu görüyoruz. Kötü bi senaryo olmuş.

hofsaale
ilk önce bu takima kanat yerine novaki alirdiran hoca gitmeli...

Ogün YAZICI
Aylardır yazıyorum.

Yerli tayfadan bir an önce kurtulacaksın diye.

Midemi bulandırıyor bu tayfa.

Castillo, Rodallega ikilisine çok büyük kumpas yapılıyor bence takım içinde.

Ve bu yerli tayfa bu kumpası göz göre göre yapıyor.

Renktaş ekleme yapıyorum;

Yerli tayfa bu sezon ciddi yatırım yapılan bu kadronun ağzına sıçmıştır
5.haftadan başlayıp 1-2 ay öncesine kadar dilimde tüy bitti pes ettim

Alanya maçının devre arasında yaşananlar
Castillo Rodallega gibi oyuncuların takımdan koparılması
Aydınlatılamayan soru işaretleri

angraf
kötü oyun kötü teknik adam ve kötü hücum organizasyonları yaptık.
Galibiyet alamazdık en azından 1 puan alsak iyiydi.
Bu arada maçın sonunda stadda yayınlanan kupasız şampiyon olunmaz fotosu gs ile fb'nin kız kardeşler oldugunu göstermiştir.
Birisinin şikeciliği göz önünde iken diğeri ayak altı yapıyor tek fark bu.

memozcan
Hocam hatırlar mısın 2010 yılında EGEMEN başta olmak üzere Song, Engin Baytar, Tony Sylva kadro dışı bırakılmıştı.

Yani demem o ki radikal kararlar almazsan bu şekilde rezillik çekmeye devam ederiz.
iyi de iki hafta sonra şenol hoca gelip hepsini affetti :) ve bu oyuncularla çıkış sağladı.. paf takımıyla değil..sen eldeki oyunculardan maksimum performansı alabilirsen o zaman başarılı olursun..

bilgehan83
01.04.2018, 21:48
Bu adamların hepsi 30 ve üstü olgun insanlar. 18 yaşında bi çocuğa bunu kimse yapmaz. Hatta böyle bi şey olduysa çalım yiyene gülüp geçilir.

Burak’ın genç çocuklara nasıl düşkün olduğunu görüyoruz. Kötü bi senaryo olmuş.

Evet çok düşkün çok fatih tekkeye sormak lazım onu da ya da Yusuf’un babasına

memozcan
01.04.2018, 21:48
ilk önce bu takima kanat yerine novaki alirdiran hoca gitmeli...

yanlışını var.. hoca sürekli sol kanat istedi.. novak yerine de sakıbı istedi..

Fatih Öztürk
01.04.2018, 21:49
Acı ama gerçek 3 dende bir bok olmaz bu adamlarla olabilecegin zirve 4. Lük olurki anadolu takımlarında bunlardan daha iyi adamlar var bizim tek kuruluşumuz kulubün satılmasıdır.Kulup dernek stasüsünden çıkarılıp acilen satılmalıdır.

Dostum senin bir yol olmaz dediğin oyuncuların talibi var başka da diğer oyuncularına talip olan yok. Sen bu oyuncu grubu etrafına maliyeti uygun futbola, başarıya aç transferler yap yaslan arkana izle takımını.

alper*
01.04.2018, 21:50
:d :d :d

outlaws61
01.04.2018, 21:50
Renktaş ekleme yapıyorum;

Yerli tayfa bu sezon ciddi yatırım yapılan bu kadronun ağzına sıçmıştır
5.haftadan başlayıp 1-2 ay öncesine kadar dilimde tüy bitti pes ettim

Alanya maçının devre arasında yaşananlar
Castillo Rodallega gibi oyuncuların takımdan koparılması
Aydınlatılamayan soru işaretleri

Hocam yerli tayfa Rıza hocayı elinde oyuncak etmiş durumda.

Sosyal medya denen şey çıktıda bazı şeyleri görebiliyoruz.

Rodallega ve Castillo'nun paylaşımlarına bir bakın.

Takımdan hiç kimseyle nerdeyse muhattap olmuyorlar.

Onlara yapılan her neyse aynısını Bongonda'ya da yapıldı.

outlaws61
01.04.2018, 21:52
iyi de iki hafta sonra şenol hoca gelip hepsini affetti :) ve bu oyuncularla çıkış sağladı.. paf takımıyla değil..sen eldeki oyunculardan maksimum performansı alabilirsen o zaman başarılı olursun..
Hocam demek istediğim o değil ki.

Onur, Uğur, Burak , Olcay bu takımı babasının çiftliği gibi görüyor. Sen bunlara dur demezsen bunlar takımı durduruyor işte.

Gözdağını vereceksin bunlara.

Hadi kardeşim diyeceksin kimse Trabzonspor'dan büyük değil.

Geride kalanlar da aklını başına alacak.

OFLU_79
01.04.2018, 21:52
2010/2011 `de aynIsI Yattarya yapIlanlar!

Fatih Öztürk
01.04.2018, 21:53
Kimse Sosa'dan bahsetmiyor. Herif sahada yokları oynadığı gibi taraftarada kendini unutturmuş. Bu adamları alanların yatacak yeri yok.

tanjugunduz
01.04.2018, 21:54
Cok merak ediyorum simdi burak , olcay , riza sosa, mutlu mu ? Takimi elbirligi ile mahvettiler

Sadece bordo mavi .

HOPA'LI TS'Lİ
Devşirme stoper Okay'ın 2 hatası ve 2 gol
Kucka'nın, geçen sezon 3-4'lük maçta Rodellaga'nın yapamadığını yaparak süper lig tarihinin bence en spektaküler golüne imza atması gecenin en güzel olayıydı
Bu sezonun en pasif, en kötü ve en kısır pozisyonuna ait maçını oynadık (pardon futbol oynamadık)

Fatih Çelik

Sonra Egemen bize kazık atıp bonservis almadan gitmişti. Ardından bakakalmışık.

nakzo
Dostum senin bir yol olmaz dediğin oyuncuların talibi var başka da diğer oyuncularına talip olan yok. Sen bu oyuncu grubu etrafına maliyeti uygun futbola, başarıya aç transferler yap yaslan arkana izle takımını.

Fatih bunlarda büyük takım futbolcusu katakteri ve öz güveni yok tipik anadoluda sivrilip istanbula gidip kaybolan futbolcu tipi var avrupadan taliplisi varsa 3 de satılmalı isteyen takımlar uyanırsa bunlara 5 kuruş vermezler.

sezai
Hafta içi yazmıştım. Burak yılmaz acaba gol atarsa sevinir mi diye daha beterini yapmış mücadele bile etmemiş.
Tipik türk futbolcusu aklı orada
İyi ki izlemedim.

alper*
01.04.2018, 21:55
https://www.youtube.com/watch?v=HDIBU25z6X4

nakzo
01.04.2018, 21:56
Kimse Sosa'dan bahsetmiyor. Herif sahada yokları oynadığı gibi taraftarada kendini unutturmuş. Bu adamları alanların yatacak yeri yok.

Sosa ve kuckayı alının öbür dünyadada yatacak yeri yok.

batugol
Umut fakirin ekmeği
Yeni başkan
Yeni teknik direktor
Bu eziyeti çekmeyiz umarım önümüzdeki sene

İ. SARAL
Kucka'nın attığı golde bile ofsaytta bekliyordu."Oradan gol mü olur haaamımna... niye bana vermiyorsun" diye el kol yapıyor yine orada.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mesut
Gökhan Saral‏Onaylanmış hesap @GokhanSaralTS (https://twitter.com/GokhanSaralTS)<small class="time" style="font-size: 14px; color: rgb(101, 119, 134); margin-right: 5px; white-space: nowrap;"> 12 dk.12 dakika önce (https://twitter.com/GokhanSaralTS/status/980513466829156354)</small><button class="ProfileTweet-actionButton u-textUserColorHover dropdown-toggle js-dropdown-toggle" type="button" aria-haspopup="true" style="color: rgb(101, 119, 134); font-style: inherit; font-variant: inherit; font-weight: inherit; font-stretch: inherit; font-size: 16px; line-height: 1; font-family: inherit; margin: 0px; overflow: visible; cursor: pointer; background-image: initial; background-position: initial; background-size: initial; background-repeat: initial; background-attachment: initial; background-origin: initial; background-clip: initial; border-width: 0px; border-style: initial; border-color: initial; padding: 2px 9px; transition: box-shadow 0.15s ease-in-out; position: relative;">Daha fazla
</button>

Bunu diyen adam yönetici :D
Ağlanacak hale güler hâle geldik

Tayfun
01.04.2018, 21:57
Hafta içi yazmıştım. Burak yılmaz acaba gol atarsa sevinir mi diye daha beterini yapmış mücadele bile etmemiş.
Tipik türk futbolcusu aklı orada
İyi ki izlemedim.

Önce kankası Arda'nın gönlünü yaptı sahada gezerek, şimdi diğer kankası Selçuk'un gönlünü yaptı sahada gezerek.

Böylece iki tarafa da yaranmış olsu By Ofsayt

Ogün YAZICI
01.04.2018, 21:57
Hocam yerli tayfa Rıza hocayı elinde oyuncak etmiş durumda.

Sosyal medya denen şey çıktıda bazı şeyleri görebiliyoruz.

Rodallega ve Castillo'nun paylaşımlarına bir bakın.

Takımdan hiç kimseyle nerdeyse muhattap olmuyorlar.

Onlara yapılan her neyse aynısını Bongonda'ya da yapıldı.

Rodallega için konuşuyorum önünde yerli bir santrafor var adam aylarca hiçbir antremana katılmadığı haftalarin ardından maçlara 11 çıkıp sakat sakat 90 dakika oynadı

Castillo Osmanlı ve Sivas maçlarında formayı aldı Antalya maçında takıma uydurup kötü bir 45 dakika geçirdi devre arası hemen oyundan alındı bitirildi adam

Esteban'a Alanya maçında soyunma odasında ne yaşatıldı herkes başını kuma gömdü

Sosa'ya aylarca forma verilmedi
Hubocan zorunlu kalana kadar haftalarca oynatılmadı

Bir dönem maçlara Burak-Olcay-Abdulkadir-yusuf hücum hattiyla çıkıyorduk

Kimse bu klüpte haktan hukuktan adaletten bahsetmeyecek

Bu yüzden de bu klubün başı boktan çıkmayacak

Fatih Öztürk
01.04.2018, 22:01
Fatih bunlarda büyük takım futbolcusu katakteri ve öz güveni yok tipik anadoluda sivrilip istanbula gidip kaybolan futbolcu tipi var avrupadan taliplisi varsa 3 de satılmalı isteyen takımlar uyanırsa bunlara 5 kuruş vermezler.

Dostum yapma.
Fatih Tekke 20'li yaşların başlarında doğru düzgün forma şansı bulamaz, akıbeti belli değilken Antep'e verdik aldık herif iyi iskelet kurulunca harika işler çıkardı. Aynı şekilde Gökdeniz iyi bir iskelet kurulunca kendini aştı. Hüseyin Çimşir bile kısıtlı oyun görüşüyle önce bizde kesintisiz forma giydi sonra da ortalama iskeleti olan Bursa'da şampiyon oldu.
Şimdi bu bizim çocuklar yabancı çöplüğünde kendilerini bu kadar iyi gösterebiliyorsalar birde düşün etrafı iyi oyuncularla neler yapabilirler.
Futbol bu ya, tek başına Maradona olsan bir yere kadar.

sezai
01.04.2018, 22:01
Önce kankası Arda'nın gönlünü yaptı sahada gezerek, şimdi diğer kankası Selçuk'un gönlünü yaptı sahada gezerek.

O maçta da aynı dediğin gibi oldu. Kankalara yardım vay beee
Ben al pacino'nin "any given sunday" filmindeki gibi hoca ve futbolcu topluluğu istiyorum. Çok m zor ya
Savaşçı ,Aç,Yüreğini ortaya koyacak ,Cesur, Kazanmak onun alışkanlığı olacak. Neredeeeeeeeeee

nakzo
01.04.2018, 22:02
Yöneticiye baksen ulan ne kadar rezil bir takımız kurdugunuz mal kadroyu kim kurdu rıza kafanıza silah mı dayadı beni alın diye diren Tranzonsporummuş takımı mahfettiniz ucubelerle doldurdunuz Allah cezanızı versin.

Ertan OKUMUŞ

İlaveten 95.dakikada sarı kart görüp cezalı duruma düştü ve bjk maçında da oynamadı,sezon sonu bunlardan birine gider zaten görelim [emoji35]

Sefa Murat Dokuz

Kesinlikle. Hiçbir şey oynamıyor. Bir pozisyonda ekseni etrafında 3 kez döndü. İlk yarıda Bir atağı önü açıkken terse dönme inadıyla Burak’a atarken bitirdi. Ne savunmaya katkı yaptı, ne öne 1 metre top taşıdı. Sahada yürüdü. Yazık.

Mehmet Sarigül
01.04.2018, 22:03
İşte orada öğretiliyor burada değil hocam ki dediğim gibi benim üzerinde durduğum konu bugünkü hatalar felan değil. Olcay tecrübe üzerinden eleştiri getirdi ama ben üstüne ekliyor ve tekrarlıyorum bu takım kreş değil. Abdülkadir gibi yetenekli başka oyuncular varsa çıksınlar hatta aynı hatayı yapsınlar ama son dönemde sıkça dillendirilen en az 5-6 Trabzonlu kadrolar dozajı aşıyor. Biz Altınordu değiliz sene de 75-76 değil.

Okay, Yusuf ve Abdulkadir yetenekliler...ama örneğin, Yusuf...ne kadar yetenekli olursa olsun, topa karşi oyunda çok ciliz kaliyor, belli ki bunu bilmiyor, hiç öğretilmemiş!

outlaws61
01.04.2018, 22:04
Rodallega için konuşuyorum önünde yerli bir santrafor var adam aylarca hiçbir antremana katılmadığı haftalarin ardından maçlara 11 çıkıp sakat sakat 90 dakika oynadı

Castillo Osmanlı ve Sivas maçlarında formayı aldı Antalya maçında takıma uydurup kötü bir 45 dakika geçirdi devre arası hemen oyundan alındı bitirildi adam

Esteban'a Alanya maçında soyunma odasında ne yaşatıldı herkes başını kuma gömdü

Sosa'ya aylarca forma verilmedi
Hubocan zorunlu kalana kadar haftalarca oynatılmadı

Bir dönem maçlara Burak-Olcay-Abdulkadir-yusuf hücum hattiyla çıkıyorduk

Kimse bu klüpte haktan hukuktan adaletten bahsetmeyecek

Bu yüzden de bu klubün başı boktan çıkmayacak

Ben 2000'den öncesini hatırlamam yaşım dolayısıyla.

Benim için bu takımın efsaneleri ve en iyi oyuncuları.

Fatih, Gökdeniz, Yattara, Szymkowiak ve Colman'dır.

Onur'u çok ama çok severim bu takımın efsanelerinden biridir bana göre.

Yukarda saydığım isimlerden belkide daha çok seviyorum kendisini.

Şota ve Hacıosmanoğlu ile yaşanan olaylardan sonra bitti kendisi.

Burada kalması hem ona hem takıma zarar veriyor.

Ya gitmeli ya da futbolu bırakmalı.

Burak ve tayfasını hiç demiyorum zaten.

Gençlere ve yabancı futbolculara (maçası yetenlere tabi) yapmadığını bırakmıyor bence bu adam.

Kulübün içinde neler dönüyorsa artık. Biz bunları bilmiyoruz ne yazık ki.

Ek olarak 2011de Yattaraya ne yapıldıysa aynısı şuan Castillo, Rodallega, Bongondaya yapıldı yapılıyor.

Sefa Murat Dokuz
01.04.2018, 22:04
Okay bugün Bjk’de olsa, Atiba’nın yerine monte ederler 10 sene ağzımız açık izleriz. Boş yapmayın.

Ogün YAZICI
01.04.2018, 22:05
İlaveten 95.dakikada sarı kart görüp cezalı duruma düştü ve bjk maçında da oynamadı,sezon sonu bunlardan birine gider zaten görelim [emoji35]

Hadi bir ilave de benden
Ligin ilk yarısında haftalarca sakat oynayan adam Gs maçı öncesi çıktı mikrofonlara sakatlandım 1-2 hafta yokum dedim

Fatih Öztürk
Kesinlikle. Hiçbir şey oynamıyor. Bir pozisyonda ekseni etrafında 3 kez döndü. İlk yarıda Bir atağı önü açıkken terse dönme inadıyla Burak’a atarken bitirdi. Ne savunmaya katkı yaptı, ne öne 1 metre top taşıdı. Sahada yürüdü. Yazık.

Şut yok, asist yok, araya tehlike yaratacak top bırakmak yok. Al gülüm ver gülüm 3.5 milyon euro

artvints
O maçta da aynı dediğin gibi oldu. Kankalara yardım vay beee
Ben al pacino'nin "any given sunday" filmindeki gibi hoca ve futbolcu topluluğu istiyorum. Çok m zor ya
Savaşçı ,Aç,Yüreğini ortaya koyacak ,Cesur, Kazanmak onun alışkanlığı olacak. Neredeeeeeeeeee
öyle bir enerji yok demek ki trabzon'da artık.

İ. SARAL
01.04.2018, 22:06
Bjk ve bu maçta iyi giden takımı hoca resmen sabote etti. Hadi sacmalayip takimi bozdun ve hayatin boyunca yapmadığın bir çılgınlık yapip stoper çıkarıp santrafor aldin. Ya Allah aşkına Uğur varken hangi aklı başında adam gidip Hubocani çıkarır?

atlantis
01.04.2018, 22:06
Okayi defansa cekmek nedir ya neyin kafasi bu...Riza hoca degilsin..insallah yabanci teknik adam gelir hakedene verir formayi

Yıldıray Emanet
01.04.2018, 22:08
Olcay genç oyuncularımız fazla böyle maçlarda iyi bir şey değil demeye getiriyor lafı. Senin her yerin tecrübede ne oluyor demezler mi adama

Sefa Murat Dokuz
01.04.2018, 22:08
Bjk ve bu maçta iyi giden takımı hoca resmen sabote etti. Hadi sacmalayip takimi bozdun ve hayatin boyunca yapmadığın bir çılgınlık yapip stoper çıkarıp santrafor aldin. Ya Allah aşkına Uğur varken hangi aklı başında adam gidip Hubocani çıkarır?

Onu sırf Uğur ilk yarıda daha çok hava topu kesti, ön direkten kafayla felan daha çok top uzaklaştırdı aktif göründü diye yaptı. Bence seçimden vahimi göbeği bozup takımı paramparça etmesi.

A. Aydın
01.04.2018, 22:09
Ben riza calimbayda az suc bulanlardanim.
Kadromuz yetersiz.
Orta sahamiz cok ama cok yetersiz.

Orta sahamizin yetersiz olmasi stoper ve ofansif oyuncularimizi kotu gosteriyor.

Abdulkadir kanat degil. Mc pozisyonunda oynar.

Sosa gol atamaz. Defansa da yardim edemez. Sadece istasyon oyuncu. Istasyon oyuncu olacaksan ya defansa yardim edeceksin, yada hucuma yardim edip gol atacaksin. Sosa da ikisi de yok.

Kucka yorum yapmaya bile gerek yok. Keske medeli alabilseydik.

Orta saha da butun yuk okayda.

Sosa ve kucka en buyuk transfer yanlislarimiz.

Yusuf da ikinci forvet gibi oynamali ama burak sadece kendi gol atar duvar olamaz. Buda yaninda ki oyuncularin performansini dusurur.

Onazi kesinlikle okayla beraber her macta oynamali.

Sosa abdulkadir ve yusuf 3 lusundende biri oynamali. Yusuf forvete yakin oynayacaksa 2 si.

ilelebeTS
01.04.2018, 22:10
Yusuf, Sosa, Abdülkadir'i sahaya sürüyorsan topa basacaksın. En az rakip kadar topa sahip olacaksın. Hoca denen zat, üçüyle kontra atak oynamaya çalıyor. Ulan barcelona kontra atak oynar mı, takımın özelliği top yapmak. Kontra atak oynayacaksan Rodallega'yı sal sahaya, bas 4-4-2'yi, kapan. Kaptığın toplarla Burak-Roda'yı koştur, zaten rakibin iki sakar stoperi var.

batuhanTs
01.04.2018, 22:11
Kucka ligin en kötü yabancı orta saha oyuncusudur.(Nokta)

senin titrin ne ki buna karar veriyorsun ?

nakzo
01.04.2018, 22:12
Okay bugün Bjk’de olsa, Atiba’nın yerine monte ederler 10 sene ağzımız açık izleriz. Boş yapmayın.

Atibayla okay mukayese bile edilmez okay bjk ye gitsin devre arası akhisara kiralanır.

batuhanTs
01.04.2018, 22:12

senden ala boş adam var mı ? tipe bak havalara bak konuşma tarzına bak

Uğur Kalyoncu
01.04.2018, 22:13
Kuckayi alıp getirenleri.

Olcay ile 1.7 milyon euro dan 3.5 yıl sözleşme imzalayanlari.

Bu Uguru topçu diye bize izleyenleri.

Çakma Krala kulübün tapusunu verip sahada yürümesine müsadee edenleri..

Allah'a havale ediyorum..Başka diyecek bir sözüm yok..Bu dünyaya eziyet çekmeye mi geldik ulan..

İ. SARAL
01.04.2018, 22:13
Okay bugün Bjk’de olsa, Atiba’nın yerine monte ederler 10 sene ağzımız açık izleriz. Boş yapmayın.Aynen.

Mehmet Sarigül
01.04.2018, 22:15
Okay her yerde oynar! Ve bu sezon takimin açik ara en iyi (faydali) oyuncusu...ayrica bu akşam o hatayi yapmasina bir yerde çok sevindim, çünkü hocasinin ne boş bir hoca olduğunu tüm Türkiye'ye göstermiş oldu!

İ. SARAL
Onu sırf Uğur ilk yarıda daha çok hava topu kesti, ön direkten kafayla felan daha çok top uzaklaştırdı aktif göründü diye yaptı. Bence seçimden vahimi göbeği bozup takımı paramparça etmesi.Orada sacmaladi zaten bjk macinda oldugu gibi. Ayrıca tek yaptığı iş yana ve geriye pas vermek olan yeni baş belamiz Sosa'ya da bu kadar dayanmasi da enteresan.

batuhanTs
Hazmetmeselerde öyle.
git sat madem bahsedilen rakamlara takımın borcunun 10 da birinden fazlasını ödüyorsun böyle teklifler var da satmıyorsan bu takıma ihanet ediyorsun demektir

Fatih Öztürk
01.04.2018, 22:17
Atibayla okay mukayese bile edilmez okay bjk ye gitsin devre arası akhisara kiralanır.

Atiba'nın kariyeri son derece vasat, bjk'de de bişekilde tuttu.
Okay Atiba'dan 180 yaş küçük, du bakalım kariyerini büyük ihtimalle avrupada devam ettirecek.
Tüm otoritelerin gözdesi, herkesin ağzının suyu aktığı oyuncuyu bu kadar gömmenin alemi yok.

halilaziz61
01.04.2018, 22:17
Ben riza calimbayda az suc bulanlardanim.
Kadromuz yetersiz.
Orta sahamiz cok ama cok yetersiz.

Orta sahamizin yetersiz olmasi stoper ve ofansif oyuncularimizi kotu gosteriyor.

Abdulkadir kanat degil. Mc pozisyonunda oynar.

Sosa gol atamaz. Defansa da yardim edemez. Sadece istasyon oyuncu. Istasyon oyuncu olacaksan ya defansa yardim edeceksin, yada hucuma yardim edip gol atacaksin. Sosa da ikisi de yok.

Kucka yorum yapmaya bile gerek yok. Keske medeli alabilseydik.

Orta saha da butun yuk okayda.

Sosa ve kucka en buyuk transfer yanlislarimiz.

Yusuf da ikinci forvet gibi oynamali ama burak sadece kendi gol atar duvar olamaz. Buda yaninda ki oyuncularin performansini dusurur.

Onazi kesinlikle okayla beraber her macta oynamali.

Sosa abdulkadir ve yusuf 3 lusundende biri oynamali. Yusuf forvete yakin oynayacaksa 2 si.

Tek suç Rıza'dadir
Her maç oyuncu değişikliği yapmak için 78. dakikayı bekleyen bozuk plak bugün ne hikmetse 50. dakkada kumar oynamayı düşünmüş ve stoper tandemini ki o ana kadar gayet iyi oynuyordu- bozup yine iyi oynayan bir orta saha oyuncusunu orya çekip kurtarıcı diye damdoyu aldı.

Maçı izleyen herkes bunun intihar olduğunu anladı ama bizim kenardaki çöp bidonu kafalı anlamadı

Fatih Öztürk
01.04.2018, 22:18
git sat madem bahsedilen rakamlara takımın borcunun 10 da birinden fazlasını ödüyorsun böyle teklifler var da satmıyorsan bu takıma ihanet ediyorsun demektir

Satılacak zaten. Trabzonspor tarihinin en yüksek transfer ücreti bedeliyle hemde.
Sende çatla patla :)

Doğan BULAT
01.04.2018, 22:18
Kim nederse desin oyuncular tek tek bakıldığında kötü değil.

Şöyle bir gerçek var gs tudorla nasıl top oynuyordu Terim geldi nasıl top oynuyor?

Hoca farkı diye birşey var sen bu takıma Rıza hocayı getirirsen Mercedesi duvara vurursun. Bunun gibi bişey

TSLIEMRE
01.04.2018, 22:19
Okay'a yakışmayan bir hata oldu.

Yıldıray Emanet
01.04.2018, 22:21
Kucka Sosa Ndoye Olcay

Güzel bir maaş yükü temizliği lazım. Bizden öncekiler eşşeklik etmiş sizi almış ama bu maaşları bizim ödememiz mümkün değil deyip yolları ayırmalı

nakzo
01.04.2018, 22:21

La okaya kim verir o parayı avrupalı futbolu bizden 10 kat iyi biliyor izliyor ve izlettiriyor.2 metreye pas veremeyen bir orta saha oyuncu bu adam her maç kaptıracağını bile bile hucuma çıkarken calım atıp top kaptıran bir adam ,alan kontrolu yok ,harbiden diyorum Bu okay denen kabiliyetsize 10 milyon veren mal varsa pazarlık yapmayın.SATIIIIINNNNNNNNNNNNNN.ALANADA BİR HAFTA HEDIYE OLARAKAK YAYLADA TATİL VERİN

C.Guleryuz
01.04.2018, 22:23

Kesinlikle katılıyorum.

nakzo
01.04.2018, 22:25

Şöyle bir gerçek var gs tudorla nasıl top oynuyordu Terim geldi nasıl top oynuyor?

Hoca farkı diye birşey var sen bu takıma Rıza hocayı getirirsen Mercedesi duvara vurursun. Bunun gibi bişey

Tek tek bakıldıgında da kötü oyuncular ust üste koyuldugundada kötü oyuncular.Elimizde bir takım yok çok kötü kurulmuş bir kadro var ersun gitti rıza geldi değişen bir şey yok rıza gitse şenol gelse bu takım ederi lig 6. lığıdır.

batuhanTs
01.04.2018, 22:26
La okaya kim verir o parayı avrupalı futbolu bizden 10 kat iyi biliyor izliyor ve izlettiriyor.2 metreye pas veremeyen bir orta saha oyuncu bu adam her maç kaptıracağını bile bile hucuma çıkarken calım atıp top kaptıran bir adam ,alan kontrolu yok ,harbiden diyorum Bu okay denen kabiliyetsize 10 milyon veren mal varsa pazarlık yapmayın.SATIIIIINNNNNNNNNNNNNN.ALANADA BİR HAFTA HEDIYE OLARAKAK YAYLADA TATİL VERİN

:) yıllardır görünen bir şey 2 metreye pas atamayan topla ne kadar fazla haşır neşir olursa hata yapma olasılığı bir o kadar artan bir adama bir de takımın en yeteneklisi diyenler var

Mert Oğuzlu61
01.04.2018, 22:27
Gökhan Saral: Ersun'u ve Rıza'yı hoca diye bize baskılayanlar, TS'u küçültme planı yapan eller. Şefaat istemez gölge etmeyin yeter! Diren Trabzonsporum.

Sosyal medyada yayılmış, doğru mu bu gerçekten bunları mı söyledi ? Doğruysa büyük rezillik. Rıza'nın yerinde olsam atar gider yapıp istifa eder giderdim. Moralim bozukken şunu gördüm önce güldüm sonra toparladım duygusal müzikler dinleyip ağlamaya devam ediyorum.

adiloş bebe
01.04.2018, 22:28
Galatasaray skorboardında gösterilen yazı "Şampiyonların kupaları müzelerinde olur."

Trabzonspor 2010-2011 yılından bu yana gerek saha içinde gerek saha dışında binlerce kez hakkı yenmiş, sadece futbolda değil sporun her branşında sindirilmeye çalışılmış olan bir kulüptür. Malesef taraftar ve yönetici profilimizin bu saldırılara dayanma ve karşı koyma isteği, hırsı, yeteneği yoktur. 8 senedir verilen mücadele her geçen gün azalmış ve artık yok olma aşamasına gelmiştir. Ülkenin tüm çarkları Trabzonspora karşı dönüyorken, DEVRİMCİ TRABZONSPOR'UN her platformda gerici kafalarca evrimleştirilmesi, bu mücadelenin artık geri dönüşü olmayan bir yola girdiğinin en net göstergesidir. Bugün sahada görülen acizlik ve omurgasızlık yarın tüm şehre yayıldığında herkes geri dönüş için çok geç olduğunu anlayacak. Tek temennim derin bir uykuda olan Trabzon şehrinin, takımının, yönetiminin kısacası taşından toprağına herşeyin en kısa zamanda bu kabustan uyanmasıdır. Saygılarımla...

Karmam
01.04.2018, 22:29
Gökhan Saral: Ersun'u ve Rıza'yı hoca diye bize baskılayanlar, TS'u küçültme planı yapan eller. Şefaat istemez gölge etmeyin yeter! Diren Trabzonsporum.

Sosyal medyada yayılmış, doğru mu bu gerçekten bunları mı söyledi ? Doğruysa büyük rezillik. Rıza'nın yerinde olsam atar gider yapıp istifa eder giderdim. Moralim bozukken şunu gördüm önce güldüm sonra toparladım duygusal müzikler dinleyip ağlamaya devam ediyorum.
Doğru mu yanlış mı bilmem ama doğru olabileceği gerçeği bile üzücü.

Mehmet Sarigül
01.04.2018, 22:31

Terim ve Tudor arasinda tek fark var; Gaz!

Asıl fark Yanal ve Çalimbay arasinda, en az üç gömlek!

Hatirlayin Yanal'la ilk üç Istanbul maçlarimizi (takimin oynadiği oyunu), karşilaştirin şimdi son Ibb, Bştaş, Fb ve bu aksamki maç ile...

Bu arada Ersun Yanal'ci değilim...

Ertan OKUMUŞ
01.04.2018, 22:32
Futbolculara çok fazla yüklenmenin anlamı yok,at sahibine göre kişner,bir an düşünün ,seversiniz sevmezsiniz terim bizim hocamız olsaydı bugün şikayet ettiğimiz durumlar olurmuydu?? Frikikçi belli olurmuydu, aynı hatayı futbolcular 2 defa yaparmıydı maçta??
(ayrıca bu hatalar ikisine de nazar boncuğu olsun çünkü bu berbat sezonda tek avunduğum unsur bu çocukların performansı☹️)

edimurphy_61
01.04.2018, 22:34
Gökhan Saral denen adam çok boş ve gereksiz biri. Kaale alınmamalı. Kendisi Bjk ve Fikret Ormana kızıp serzenişte bulunup sonrasında fotograf çekilip sayfasına koyucak kadar iki yüzlü biri

memozcan
01.04.2018, 22:34
gökhan saral halen aktif yönetici.. rıza hoca da halen aktif hocamız.. bence bu akşam bu twitten sonra bu ikisinden birinin istifa etmesi lazım..

tabii bunun için önce yüz lazım..

Harun CAN
01.04.2018, 22:35
Fatih Terim Türkiyedeki milli maçta Selçuk'u oynatır ama dışardaki ve de bu maçtan 5 gün önceki maçta oynatmaz ve sakat diye kadrodan çıkarttırır.
Bizim Rıza ne yapar ? Her zamanki gibi seyreder.
Sonuç?
Onazi'nin de olmadığı bir haftada Okay'ın performansı çok çok önemli iken Okay sahada gezinir, 50 cm öninden geçen toplara bile yetişemez ve yetmez üstüne bir de asist yapar Gomis'e..

Akıl akıldan üstündür demişler...

David_LuiZ4
01.04.2018, 22:36
Kafası çalışan oyuncularımız

1-Abdülkadir
2-Sosa
3-Okay
4-Pereira

Kafası çalışmayan oyuncularımız

Geri kalan 7 kişi...

Şimdi sen 4 tane kafası çalışan adamı 7 tane kafası çalışmayan adamla oynatıp başına da kafası çalışmayan bir hoca koyarsan bu tür maçları alamazsın vasat takımları yenersin ona lafım yok...

Senin maçta girdiğin en net ve tek pozisyonun yaratıcısı Sosa...Herif haftalardır al da at pası veriyor gol olmuyor..Şu adamı oyundan alıp gerçekte 10 8 no olan Okay'ı aptalca stopere çekip top çevirecek adamları silerek oyunu rakibe veriyorsun Burak'ın ofsayt hastalığının ortasaha adamlarına uzak oynamasının giden topun duvara çarpıp sana atak olarak döndüğünü göremezsen hem takım yorulur hem oyun üstünlüğünü eline alamazsın...Bu körlüğün sebebi kenardaki tabi...Sonuç önemli değil önemli olan oyun üstünlüğü kafası çalışmayanları güdebilme becerisi yoksa sonuç bir şekilde gelir...

Detaylara gelirsek...

Abdülkadir sahanın her bölgesinde kendine has yeteneğini konuşturuyor o pozisyondaki hatası çalıma girmesi değil topu kenara açarak çalımlamaması...Çalım çeşidindeki tercih hatası...Orada top ayağa yapıştırılmaz açılır koşulur hem adamı geçersin hem geniş alan bulur rakibi oyundan düşürürsün...Onun için bu bir tecrübe üzülmesin koçum...Ve oyundan da çıkmamalıydı.

Yusuf denen adam gene hiçbir işe yaramadığı zerre oyuna faydası olmadığı bir maç çıkardı...Bu adamı şu haliyle öven birisini ciddiye almayın bu tipler halısahada defansta çakılı oynayan kır saçlı amcalar gibidir..Yusuf'u öveni görürseniz direkt kahkahayı basın.

Sosa'nın haleti ruhiyesini çok iyi anlıyorum çünkü adama 3 kişinin arasındayken top atmaları yetmezmiş gibi adam topu aldığında oyunu kurmak için boş hareketli adam arıyor Burak'a pas atacak ofsaytta ya da topa koşusu yok sabit...Böyle türlü rezillik yazarım uzatmaya gerek yok...Makine gibi takımda Sosa çok iş yapar koy gsye bjkya öldürür adamı...Bu yazdığımı futbolu gerçekten oynamış bilen biri idrak edebilir.

Siz Rıza'ya gidin sorun bakalım bir maçta 4-2-3-1 den 4-4-2 veya 3lü savunmaya takımı döndürebilir mi...Sen top ezen Burakı alıp veya almayıp savunmadan Hubocanı çıkarıp ikinci forveti sokarak savunmayı üçlü oynatabilirsin...Bunun için orya göbeği boşaltmana Olcay hamlesine gerek yokki..Ama bunun için çap lazım zekâ lazım..Daha yazacak çok şey var da neyse.

Fatih Öztürk
01.04.2018, 22:40
Fatih Terim Türkiyedeki milli maçta Selçuk'u oynatır ama dışardaki ve de bu maçtan 5 gün önceki maçta oynatmaz ve sakat diye kadrodan çıkarttırır.
Bizim Rıza ne yapar ? Her zamanki gibi seyreder.
Sonuç?
Onazi'nin de olmadığı bir haftada Okay'ın performansı çok çok önemli iken Okay sahada gezinir, 50 cm öninden geçen toplara bile yetişemez ve yetmez üstüne bir de asist yapar Gomis'e..

Akıl akıldan üstündür demişler...

Peki milli takımda neden başarılı ve devamlı forma giyiyor?
Hani Onazi Türk milli takımında oynamıyor not düşelim.

Ertan OKUMUŞ
01.04.2018, 22:46

1-Abdülkadir
2-Sosa
3-Okay
4-Pereira

Geri kalan 7 kişi...

Şimdi sen 4 tane kafası çalışan adamı 7 tane kafası çalışmayan adamla oynatıp başına da kafası çalışmayan bir hoca koyarsan bu tür maçları alamazsın vasat takımları yenersin ona lafım yok...

Senin maçta girdiğin en net ve tek pozisyonun yaratıcısı Sosa...Herif haftalardır al da at pası veriyor gol olmuyor..Şu adamı oyundan alıp gerçekte 10 8 no olan Okay'ı aptalca stopere çekip top çevirecek adamları silerek oyunu rakibe veriyorsun Burak'ın ofsayt hastalığının ortasaha adamlarına uzak oynamasının giden topun duvara çarpıp sana atak olarak döndüğünü göremezsen hem takım yorulur hem oyun üstünlüğünü eline alamazsın...Bu körlüğün sebebi kenardaki tabi...Sonuç önemli değil önemli olan oyun üstünlüğü kafası çalışmayanları güdebilme becerisi yoksa sonuç bir şekilde gelir...

Detaylara gelirsek...

Abdülkadir sahanın her bölgesinde kendine has yeteneğini konuşturuyor o pozisyondaki hatası çalıma girmesi değil topu kenara açarak çalımlamaması...Çalım çeşidindeki tercih hatası...Orada top ayağa yapıştırılmaz açılır koşulur hem adamı geçersin hem geniş alan bulur rakibi oyundan düşürürsün...Onun için bu bir tecrübe üzülmesin koçum...Ve oyundan da çıkmamalıydı.

Yusuf denen adam gene hiçbir işe yaramadığı zerre oyuna faydası olmadığı bir maç çıkardı...Bu adamı şu haliyle öven birisini ciddiye almayın bu tipler halısahada defansta çakılı oynayan kır saçlı amcalar gibidir..Yusuf'u öveni görürseniz direkt kahkahayı basın.

Sosa'nın haleti ruhiyesini çok iyi anlıyorum çünkü adama 3 kişinin arasındayken top atmaları yetmezmiş gibi adam topu aldığında oyunu kurmak için boş hareketli adam arıyor Burak'a pas atacak ofsaytta ya da topa koşusu yok sabit...Böyle türlü rezillik yazarım uzatmaya gerek yok...Makine gibi takımda Sosa çok iş yapar koy gsye bjkya öldürür adamı...Bu yazdığımı futbolu gerçekten oynamış bilen biri idrak edebilir.

Siz Rıza'ya gidin sorun bakalım bir maçta 4-2-3-1 den 4-4-2 veya 3lü savunmaya takımı döndürebilir mi...Sen top ezen Burakı alıp veya almayıp savunmadan Hubocanı çıkarıp ikinci forveti sokarak savunmayı üçlü oynatabilirsin...Bunun için orya göbeği boşaltmana Olcay hamlesine gerek yokki..Ama bunun için çap lazım zekâ lazım..Daha yazacak çok şey var da neyse.

Tebrik ederim vallahi de billahi de Sosa her maç içinden küfür ediyordur nerden düştüm diye bunların arasına☹️ maçtaki en net pozisyonumuzda verdiği pas müthişti,ama bizdeki hoca müsvettesinin elinde tüm değerlerimiz ve enerjimiz heba olup gidiyor ☹️

BlackPanther
01.04.2018, 22:52
Kucka çöpün kralı be. Bu Kucka'yı bu Sosa'yı bu takıma alanlar bu takıma ihanet etti.

İyi bir teknik direktörün elinde bunlar parlar. Soruyorum. Rıza hangi futbolcuyu parlattı? Kimseyi!!!

Trabzonspor 61
01.04.2018, 22:52
Bu gs li ayilar niye bu kadar kinlenmis bize? Cok mu koyduk naptik?

erenslash
01.04.2018, 22:55
Olcay adamın dibi mi bilemem ama gereksiz bir açıklama yapmış şöyle gereksiz maçın kaybedilme nedeni sadece tecrübe değil asıl kaybeidlme nedenine değinmemiş bu söyleidkleri abdülkadir gibi oyuncunun değerini düşürür mesele tecrübe değil kadro kalitesinin genel durumu ve hoca tabi ki en öenmlisi geri dörtlü
Helal olsun Olcaya adamin dibisin.

havlasınlar gs şampiyon olamayacak :))
Lig Tv yorumcularinin tepkilerini izleyin...KÖPEKLER GIBI HAVLIYORLAR!

bir şey olur ama bu hoca yönetim teknik ekiple olmaz yusuf abdül ve düzgün kadroyla adam gibi olur bu teknik heyetle zor mentor sıkıntısı ve yönetim yüzünden böyle yusufla abdül başakşehirin elind eolsaydı çok farklı olurdu veya bjkde.bizde sosa var sosayı kullanabilecek hocan yok ve teknik ekibin yok tabi ki bu geridörtlünün dandikliğini görmezden gelelim demek olmuyor eksiklerimiz kalitesi belli oyuncuları ve potansiyalşi olan oyuncuların genel kalitesini düşürüyor futbolda uyum ve genel yetenekj kalitesinin enerji olarak uyumu önemli çakralar dengesiz çalışınca dege olmuyor takımdakesinlikle klubup satılmalı ağaoğlu da bir şey yapamaz.aynı olur herşey katılıyorum acil satılmalıyız

My
01.04.2018, 22:57
Olcay Şahan: "Trabzonspor'un çok genç oyuncuları var. Bunun bedelini de bugün ödedik. Bu oyuncularımız tecrübe kazandı. Böyle büyük maçlarda takımda çok genç olursa sıkıntı yaşayabiliyorsunuz."

Size diyor Yusuf, Abdül ve Rıza :)

Takıma bak.

erenslash
01.04.2018, 22:57
Trabzonspor yedi çakra gibi düşünün bilen bilir çakralar vardır enerji bölgeleri işte denge solar bölgesindedir bu denge neden yok? çünkü çakralarda denge enerji uyum sorunu var

ne demek bu? enerji sorunu futbolcu kalitesi gibi düşünün her futbolcun belli kalitede olması lazım olmayınca ne olur? kaliteli sonuçlar alamassın.denge olmaz.

altçakra ve üst çakra enerji boyutu tam çalışmıyor.

şöyle düşünün yedinci çakra rıza hoca

üst çakralar atak

alt çakralar defans

denge solar bölgesi

heh çakralar arası kalite enerji olmaz ise oyun olmaz bu örneği de verdim ki soruna farklı bakış açısından anlayan bazıları olur diye :))

Mehmet Sarigül
01.04.2018, 22:58

1-Abdülkadir
2-Sosa
3-Okay
4-Pereira

Geri kalan 7 kişi...

Detaylara gelirsek...

Detaylara girersek...Abdulkadir'in orada iki seçeneği var; 1. Pas vermek...2. Vücudunu kullanarak topu bir müddet tutmak ve pas vermek. Asla çalim atmak değil, ki çalim atmayi düşündüğünü de sanmiyorum. Bence baskıya gelen Gs'li çok geç fark ediyor.

hofsaale
01.04.2018, 22:59
yanlışını var.. hoca sürekli sol kanat istedi.. novak yerine de sakıbı istedi..yanlisim yok...her röportajinda ilk solbek dedi...hepsini dinledim...bir Transfer hakkin varsa kanat aldirtmaliydi

yorumsuz6117
01.04.2018, 23:02
Gökhan Saral adlı boş adam asporda zırvalıyor..

Şeref
01.04.2018, 23:02
arkadaşlar nacizane düsüncem, bu hocada coskulu futbol oynama mantalitesi yok. buda göze hos gelen futbolu ızlettirmiyor. bu oyun yapısı ile oyuncuların yıldız olması çok zor. sadece mücadele eden bir takım var. şu kadro şenol hocada olsa şampiyon olamasak bile şu anda ligde en çok gol atan ve en az gol yiyen takımdık.
dolayısıyla mucadele edecek bır takım için burak kucka sosa oakay abdulkadir ve yusufa ihtiyac yok. değeri varsa yollasınlar. cunku bu gidişle bir değerleri olmayacak zaten. mucadele ıcın bero tipi oyuncular bize yeter 500 600 bin euroluk oyuncular bize yeter

sbay
01.04.2018, 23:03
Çok mal yöneticilerimiz var.

erenslash
01.04.2018, 23:03
David_LuiZ4 defansa da bir el ataydın geri dörtlü evlere şenlik bro. söyleidklerine katılıyorum ancak şu Pereira selçuğun ayağına basması psilik yapması ayıp gereksiz bir risk ve sürekli rakip oyuncu sakatlama pislik peşinde bu adam kırmızı kart için alarm veriyor resmen yani tehlikeli oyuncuyu sakatlamaya yönelik işinden etmeye yönelik hamleleri var yoksa yüreğini koyarak oynaması güzel bir şey demiyorum o anlamda

memozcan
01.04.2018, 23:04
Olcay Şahan: "Trabzonspor'un çok genç oyuncuları var. Bunun bedelini de bugün ödedik. Bu oyuncularımız tecrübe kazandı. Böyle büyük maçlarda takımda çok genç olursa sıkıntı yaşayabiliyorsunuz."

Takıma bak.

olcayın haddini aşan bir açıklama olmuş ama maalesef bence haklı..

Oğuzhan Fidan
01.04.2018, 23:06
önce yalakalık yaptılar şimdide sıvıyolar. ulan sizin skorbordda o yazıyı kaale alan kim angutlar herif 50 metreden çaktı yine golü rezil oldu sinyor terim gülüyodu sonra somurttu :D bunlar ne kadar yavşak ya fark atacaklarmış bide

Muhammed Ayaz
01.04.2018, 23:07
Takım ne hallerde yönetim boş şeylerle uğraşmakta. Sistem yok birşey yok herkes farklı telden çalıyor ne zaman gülecek bizim yüzümüz bilemiyorum.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nakzo
01.04.2018, 23:07
Takım başındaki yönetici rıza hocayı bize baskıyla aldırdılar diyor.Kuculmeye çalışıyorlar takımı diyor ulan sizin kurdugunuz kuçücuk takımdan daha kötü bir hale gelemeyiz biz.Tam bir trajedi yaşanıyor camiada.

edimurphy_61
01.04.2018, 23:08
Biri şu gökhan saralı sustursun ya ne gereksiz adam

Gurbetçi_TS
01.04.2018, 23:09
Galatasaray skorboardında gösterilen yazı "Şampiyonların kupaları müzelerinde olur."

Trabzonspor 2010-2011 yılından bu yana gerek saha içinde gerek saha dışında binlerce kez hakkı yenmiş, sadece futbolda değil sporun her branşında sindirilmeye çalışılmış olan bir kulüptür. Malesef taraftar ve yönetici profilimizin bu saldırılara dayanma ve karşı koyma isteği, hırsı, yeteneği yoktur. 8 senedir verilen mücadele her geçen gün azalmış ve artık yok olma aşamasına gelmiştir. Ülkenin tüm çarkları Trabzonspora karşı dönüyorken, DEVRİMCİ TRABZONSPOR'UN her platformda gerici kafalarca evrimleştirilmesi, bu mücadelenin artık geri dönüşü olmayan bir yola girdiğinin en net göstergesidir. Bugün sahada görülen acizlik ve omurgasızlık yarın tüm şehre yayıldığında herkes geri dönüş için çok geç olduğunu anlayacak. Tek temennim derin bir uykuda olan Trabzon şehrinin, takımının, yönetiminin kısacası taşından toprağına herşeyin en kısa zamanda bu kabustan uyanmasıdır. Saygılarımla...

fransız bozuntuları, bide şikeci Trabzon diye bagirdilar.

erenslash
01.04.2018, 23:10
Kuckanın golü Fifa tarafından dünya futbolunda 2018 en iyi ve en ilginç liste golleri arasına girer kesin

David_LuiZ4
01.04.2018, 23:10
Detaylara girersek...Abdulkadir'in orada iki seçeneği var; 1. Pas vermek...2. Vücudunu kullanarak topu bir müddet tutmak ve pas vermek. Asla çalim atmak değil, ki çalim atmayi düşündüğünü de sanmiyorum. Bence baskıya gelen Gs'li çok geç fark ediyor.

Niyeti Mariano'yu geçmekti sırtı dönük halde olduğu için Mariano'nun zamanlamasıni kestiremedi topu ayağına yapıştırıp geçmek istedi geç kaldı...Top ayağına gelir gelmez topu taç çizgisine doğru dikine veya falsolu açsaydı hem topla hem vücutla geçer giderdi ki Abdülkadir bunu yapabilecek yetenekte...Pozisyon yüz yüze olsaydı zaten bunu yapacaktı...O bölgede pas vermesi için kale çizgisine bizden birinin çıkması lazımdı bulamadığı için olmadı..Abdülkadir hızlı düşünen bir topçu..

Fatih Öztürk
01.04.2018, 23:14
Berabere bitseydide şu domuzlar lider olmasaydı.

My
01.04.2018, 23:14
https://pbs.twimg.com/media/DZuTCouX0AUsXV8.jpg

https://pbs.twimg.com/media/DZuTCoxX4AA__B2.jpg

alone_6161
01.04.2018, 23:17

Takıma bak.

Senin kadar tecrübeli değiller Olcay efendi. Yıllık 1 milyon 750 bin avro almadıkları içindir. İnsan aldığı paraya bakar, performansını düşünür ondan sonra konuşur. İnsanda biraz utanma olur utanma.

erenslash
01.04.2018, 23:18
gs gereksiz şampiyonluk havasına girdi başak ve bjk ile maçları var :)) gs puan kaybeder rahat olun brolar

terimde havaya girdi bu dandik oyunuyla :))

bu sene şampiyuon bjk veya başak olur biz de beş veya altı oluruz dört zor :))

~UniCef~
01.04.2018, 23:22
Ikinci yari Hubocan cikana kadar cok iyi oynadik. TD iyi olmasi gerekiyor.

~UniCef~
01.04.2018, 23:25
Kucka baski yapan bir takimda en önemli unsur olur. Tabi burada futbol taktiklerini anlatacak ne vaktim ne de sabrim var. Okay cöp,Kucka cöp,Burak cöp,Yusuf cöp,Hubocan cöp,Onur cöp. Bos elestirenler muhtesem..

gurur6134
01.04.2018, 23:27
Bu pereira yakacak birgun bizi olmicak bir yerde yaptiklari profesyonellige sigmiyor ayip artik ..

Mehmet Sarigül
01.04.2018, 23:27
Niyeti Mariano'yu geçmekti sırtı dönük halde olduğu için Mariano'nun zamanlamasıni kestiremedi topu ayağına yapıştırıp geçmek istedi geç kaldı...Top ayağına gelir gelmez topu taç çizgisine doğru dikine veya falsolu açsaydı hem topla hem vücutla geçer giderdi ki Abdülkadir bunu yapabilecek yetenekte...Pozisyon yüz yüze olsaydı zaten bunu yapacaktı...O bölgede pas vermesi için kale çizgisine bizden birinin çıkması lazımdı bulamadığı için olmadı..Abdülkadir hızlı düşünen bir topçu..

Bilirsin ki, top ayağina geldiğinde hareketsizsen ve o an sana baski gelirse yanarsin...söylediğini yapmamasi, yani topu acmamasi bence Gs'li oyuncuyu geç fark etmesinden...Abdulkadir temasli oyunda çok daha güçlü olmak zorunda, hele futboldan başka herşeye benzeyen ligimizde.

Fatih Çelik
01.04.2018, 23:28

Takıma bak.
Biri kulübü çiftliğe çevirir biri 3 sene bir şey beklemeyin der. Of of of.

yatmaztara
01.04.2018, 23:30
Ben şimdi anlamadım. 2010-2011 sezonu şampiyonluğumuz Fifa'da da tescillendiğinde şikebahçe'lilerden çok cincon'lular mı hoplayacakmış?

David_LuiZ4
01.04.2018, 23:30
Burayı okuyan gsli ezikler ve kibir abideleri Trabzonspor olmasa Fenerbahçe'nin artı 5 şampiyonluğu daha olacağını 4. yıldızı sizden önce takacaklarını ve onları geçebilmek için kıçınızı yırtmak zorunda kalacağınızı dolayısıyla fenere karşı ezikliğinizin kat kat artacağını unutuyorsunuz herhalde...

Bunu skorboarddan verebilirsiniz...Aspirin gibi gelir size sonra iyiki varsın Trabzon diye yalamalığa başlamayın da hiç çekilmez yalakalığınız biz sizi iyi biliriz :D

Fatih Öztürk
01.04.2018, 23:34
Kazandığımız ya da iyi oynadığımız maçların tümünde topu önde tuttuk.
Galtaksaray'ın evinde baskılı oynayacağını hesap edemiyorsan hocalığından şüphe ederim. Sosa, Yusuf, Abdülkadir ve Burak dörtlüsü topu önde tutup rakibin presini kıracak dörtlü değil. Olcay'ı genel özellikleri itibariyle beğenmem ama topu tutma özelliği üst düzeyde keza Damdoy'da öyle.
Yıllarca topun peşinde koşup hocalık mazbatası alıyorsun iş icraata gelince amatör hocaların yapmayacağı sistem hataları yapıyorsun. İlk yarı rezil olmuşuz özellikle ilk yarım saat adamlar presle dayak atmışlar bize senin yapman gereken risk alıp 2. yarıya Damdoy ve Olcay hamleleri yapıp rakibi yarı sahasına itmek ama hala defans arkasına top atıp işi şansa bırakıyorsun.
Arkadaş Damdoy'un bu ibnelere bişekilde şansı tutuyorken neden oyunun kopma zamanlarında sahaya sürüyorsun sana o diplomayı veren kurumun...

My
01.04.2018, 23:35
Ya bir de öyle bir mesaj vermişler ki skorborttan demek ki kupa müzeye girsin de isterse namussuzca, şerefsizce girsin demişler. Herkes kızıyor ediyor ama büyük bir gaf kendileri açısından. Ben şahsem kulübüme yakıştıramam böyle bir mesajı.

My
01.04.2018, 23:39
Abdürrahim Albayrak: "Yazıyı yazan kişinin işine son verilecek."

Galatasaray SK: "Trabzonspor ya da herhangi bir değerli rakibimiz hedef alınarak yapılmamıştır."

GS Yöneticisi Cenk Soyer: "Gönderme, Trabzonspor'a değil; Fenerbahçe'ye idi."

Fatih Öztürk
01.04.2018, 23:40
Düşünüp düşünüp gülüyorum risk aldığın yere bak Okay'ı stopere çek, defans hattının en iyisi Hubocan'ı kenara al, Damdoy'u kanada hapset.
Bu herifin diploması sahte olabilir.

Enaldo61
01.04.2018, 23:43
Hoca falan değil bu ya, bu adamları bu kulübe getiren vizyonsuzların ben...

Doğukan Uçan
01.04.2018, 23:43
bu kekolara seneye ders vermezsek yazıklar olsun

Harun CAN
01.04.2018, 23:44
Peki milli takımda neden başarılı ve devamlı forma giyiyor?
Hani Onazi Türk milli takımında oynamıyor not düşelim.

Okay'ın banko oynadığı milli takımı da gördük işte.
Yanında Okay'ın bütün eksiklerini kapatan bir yıldız olmadıkça Okay sürekli yapar bunları. Çok da şaşırmadık daha önce de bir sürü bu tip hataları var.
Bugünki hatalarında hata Okay'dan çok onu bu kadar yorgun halde kadroya alan hocada.

zafer6161
01.04.2018, 23:45
Dürüst olmak gerekirse, benim naçizane görüşüm, tabii ki benim bakış açısından farklı düşünen kimseyi rencide etmeden, ama aynı zamanda bu konuyu farklı bir bakış açısı ile değinmeye çalışarak ve benim gibi her birinizin geçerli fikrini göz önüne alarak gerçekten ne söylemek istediğimi unuttuğumu düşünüyorum....çok kötü oynadik

Mehmet Sarigül
01.04.2018, 23:46
Kucka baski yapan bir takimda en önemli unsur olur. Tabi burada futbol taktiklerini anlatacak ne vaktim ne de sabrim var. Okay cöp,Kucka cöp,Burak cöp,Yusuf cöp,Hubocan cöp,Onur cöp. Bos elestirenler muhtesem..

Bende buna üzülüyorum, Kucka tam bir takim oyuncusu...ama ortada bir takim yok!

Stoperlerimiz rakip forvetin gölgesini gördüklerinde ödleri kopuyor...arkaya kalemize kaçmaya başliyorlar.
Diğer tarafta Burak, Sosa ve Yusuf gibi top rakibindeyken hiç oyunda olmayan adamlarla nasil baski yapacaksin ki?...
Bunlarin bir takim olmasi cok zor, Riza Ç.ile olmalari imkansiz!

Fatih Öztürk
01.04.2018, 23:56
Yanında Okay'ın bütün eksiklerini kapatan bir yıldız olmadıkça Okay sürekli yapar bunları. Çok da şaşırmadık daha önce de bir sürü bu tip hataları var.
Bugünki hatalarında hata Okay'dan çok onu bu kadar yorgun halde kadroya alan hocada.

Neyini gördün gayet iyi gençlerden oluşan iyi bir milli takım geleceği var Okay'da mihenk taşlarından.
Okay geldiğinden beri yanında sağı solunda arkasında belkide 10 tane partneri değişti çocuk her hafta üzerine koyarak bu noktaya geldi hataları olabilir bugün Barca'da busgets, Real'de Casemiro bile oynadığı bölge itibariyle tonlarca hata yapıyor ama genel özellikleriyle ustalıkla işin üstesinden gelebiliyorlar. Bugün Okay farzı misal yorgun olsa bile stopere çekilene kadar bizim adımıza sahanın aklı başında en iyisiydi yıllardır yaptığı gibi takımın orta saha yüküne tek başına omuz veriyor.
Trabzonspor tarihi öyle süper sonik çok oyun kurucu görmedi. 25 yıldan fazla takımı ilmik ilmik takip ediyorum Okay'ı anımsatan bir tek Ünal Karaman görüyorum diğerleri olsada olur olmasada olur kıvamında.
Şu kulüp 10-15 yılda bir zar zor yıldız oyuncu yetiştirip piyasaya sürüyor taraftarın çok akıllı bir kesimide aklı sıra değişik fikir sunuyorum ayağına çöp muamelesi yapıyor.

Sefa Murat Dokuz
02.04.2018, 00:02
senden ala boş adam var mı ? tipe bak havalara bak konuşma tarzına bak

Farklı olunca özel olmuyorsun. Herkes sana gülüyor efendi.

Tip mi? :) Hayırdır ? Damat mı arıyorsun ? ne alaka. Seviyeye gel.

Sefa Murat Dokuz
02.04.2018, 00:04
senin titrin ne ki buna karar veriyorsun ?

Engeli yersin trollüğünün bedelini ödersin.

Sefa Murat Dokuz
02.04.2018, 00:08

Hocam yapma Atiba çok düştü son 1 yılda. Okay'ı 1 pozisyonla linç ediyorsunuz. Stadda izleyin, yakın zamanda bir kaç kez stadda izledim. Okay ligde pozisyonunun en iyi yerlisi en iyi 3 oyuncusundan birisi. Kucka kadar vasat ve tek vasfı bizim forma rengine sahip en yakın oyuncuya topu atmaya çalışmak olan bir adamla oynuyor. Sosa ise 0. Böyle bir orta sahada bile gayet iyi oynuyor. Adam mı diyor beni stopere çekin diye. Olmıcak duaya amin deyip adamı linç ediyoruz. Okay düşmanlığını anlamıyorum. Cümlemi tekrarlıyorum. Bjk'de olsa 10 sene ağzımız açık salyalar akarak izleriz.

Mehmet Sarigül
02.04.2018, 00:13

Zaman zaman dalgalanmalari olsada, Okay bu takimin en değerli futbolcusu...ama Okay hep basit oynamak zorunda, topu fazla tutmamali...ona hep Cruyff'in sözünü hatirlatmali!
"Futbol basit bir oyun ama basit futbol oynamak cok zor"

~UniCef~
02.04.2018, 00:15
Bende buna üzülüyorum, Kucka tam bir takim oyuncusu...ama ortada bir takim yok!

Stoperlerimiz rakip forvetin gölgesini gördüklerinde ödleri kopuyor...arkaya kalemize kaçmaya başliyorlar.
Diğer tarafta Burak, Sosa ve Yusuf gibi top rakibindeyken hiç oyunda olmayan adamlarla nasil baski yapacaksin ki?...
Bunlarin bir takim olmasi cok zor, Riza Ç.ile olmalari imkansiz!

Size katiliyorum, ama iyi bir TD ile cok iyi bir takim olabilecek bir kadroya sahip oldugumuzu düsünüyorum. Stoperle orta saha arasinda 20, orta saha ve santrafor arasinda da 20 Metre var. Yani böyle bir takim ile nasil baski kurulur ki?

trbzonsporlu
02.04.2018, 00:15

1-Abdülkadir
2-Sosa
3-Okay
4-Pereira

Geri kalan 7 kişi...

Detaylara gelirsek...

güzel bir analiz olmuş.

trbzonsporlu
02.04.2018, 00:23

Takıma bak.

olcay önce alanya ve akhisar maclarindaki duricayı pereirayı bir izlesin hatta yine bu aksam direk rakibin ayagina basan yine pereirayı izlesin. ilk gs macinda hiç yoktan takımı 10 kişi bırakanda kendisi degilmiydi Allahtan rakiptende kendisi gibi biri ciktida bir kişi eksik kalmadik ilk yaridan.

Arda'
02.04.2018, 00:31
Bu Rıza denen adam aynı şeyi bjk maçında da yaptı, takım fena oynamıyorken 2 değişiklikle maçı verdi bjkye. Bugün de takım gayet iyiyken Hubocanı çıkarıp Okayı stopere çekti gol yedik sonra.

Mehmet BAŞ
02.04.2018, 00:31

Fatih Bey, ben ne diyorum siz ne diyorsunuz.
Ben diyorum ki; Gomis ligin en iyi forvetidir. Ve evet, Gomis kalite(!)
Attığı gollere bakınca siz Enaramo görüyor olabilirsiniz. Ben aynı şeyi görmüyorum.

Fatih Çelik
02.04.2018, 00:36
Fatih Bey, ben ne diyorum siz ne diyorsunuz.
Ben diyorum ki; Gomis ligin en iyi forvetidir. Ve evet, Gomis kalite(!)
Attığı gollere bakınca siz Enaramo görüyor olabilirsiniz. Ben aynı şeyi görmüyorum.

Ben de sizin gördüğünüzü görmüyorum işte.

Mehmet BAŞ
02.04.2018, 00:42
Mevcut kadroya bakınca en büyük sıkıntının ''Rıza Çalımbay'' olduğunu düşünüyorum.
Eksik gedik bir kadro olabilir fakat sahip olduğumuz oyuncu grubunun belli bir kalitesi var.
Siz bu kadroyu belli bir şablona göre dizip belli bir oyunu oynatamıyorsanız bu işi bırakacaksınız.
Tek tek hangi hataları yaptığını yazmaya lüzum yok. Yusuf ve Abdülkadir'in pozisyonlarına bakmak yeterli...
Kısacası Rıza Çalımbay gitsin başka diyarlarda bu işi yapsın.

Sefa Murat Dokuz
02.04.2018, 00:42
Gomis, Türk stoperlere karşı başarılı olur. Fransa ve üzeri kalitede bir ligde böyle havadan gelen bombeli topa 2 stoper varken gidip alsında göreyim Gomis'i. Adamı orda biri basketboldaki box out tabiri ile bloke ederken diğeri top yere hiç düşmeden ya taca atar, yada geldiği yere geri yollar. Bizde bir stoper geri geri kaçarken diğeri top yere düşsede pozisyon alsak tadında koşturuyordu. Çoğu pozisyonda top direk cepheden geldi ve topa nerdeyse çoğu pozisyonda yüzü dönük pozisyon almış şekilde duramadı stoperler. Topun peşine Gomis ile birlikte koşup ortada bir top oldu. Gomis'de güçsüz stoperlerimize omzu koyup topu genelde aldı. Bunu Sol Bamba bile yaptırmaz.

Jackdaniels
02.04.2018, 00:46
Orta saha merkezi donk ve selçuk gibi ligin belkide en kötülerinden biri olan defasta nagatomo serdar maiconmu ne gibi vasat futbolcularla dolu olan hücum hattı yine ilk 5 e giremeyecek takım medya ve lobi baskısıyla ligde lider ama td sayesinde en azından mücadele edip koşuyorlar , bize bakıyorsun kenarda Ts tarihinin abartısız en vasıfsız tdsi ve sahada sanki hepsi birer yıldız gibi rahat davranan mücadeleden uzak futbolcu görünümlü şahıslar... Sonuç ? Kayseriyle göztepeyle ilk 5 mücadelesi. Pes diyorum hangi ara bu kadar küçüldük biz.

cyberentalpi
02.04.2018, 00:48
Bir kkez kötü oynadık hemde çok kötü
Yalnız tam kıpırdanırken Rıza öyle bir hamle yaptı ki zaten yeni almaya başladığımız orta sahayı rakibe verdi. Üstekik zaten defans ta yapan okay ı defansın göbegine çekip asıl işi top çıkarmak olan olan okayda onu yapıyordu. Eğer okay normal yerinde olsa daha önde top verecekti Gomiste Onur ile karşı karşıya kalmazdı.

Dahası ilk Gs maçı topu tutarak kazanmıssın. Tüm basın herkes Gs oyuna baskılı baslayacak derken hiç önlemin olmaz mı ? Olcay tamda bu stresi kaldıracak adamdı. abdüş e de defans yaptırıp bir gol de oyle yedik.

Bu arada Rıza Hoca ile birlikte tum oyuncuların azcık yukselen performansı dustu. Tamam çalışkan adam efendi adam felan ama o kadar.
OKay a saldıranlar yazımınn ustunu okuyabilir. Okay bu takımın abartmıyorum su an piyasası en iyi ve en degerli oyuncusu.
Kucka dan verim almak için sizin öne baskı yapmanız gerek. Kucka nın en iyi yaptığı şey top kapmak.
Transfer yasagı sezonunda en azından kadromuzu korursak seneye iyi bir hoca iyi bir mental yapı ile basarılı olabiliriz.

Trabzonspor 61
02.04.2018, 00:57
Yalnız gomis de begenilmiyosa kimi begenilir ki bu ligde? Bir üstü levandowski, aguero falan zaten.

Fatih Öztürk
02.04.2018, 00:59
Rıza hoca bu kafa yapısı ile giderse hiç bir zaman Ziya ve Samet hoca ayarına gelemeyecek. Bu hocalar ne kadar yetersiz olsalar bile cesaretlerini yeri ve zamanında göstererek başarılı oldular.

Mesut
02.04.2018, 01:05
Gomis, Türk stoperlere karşı başarılı olur. Fransa ve üzeri kalitede bir ligde böyle havadan gelen bombeli topa 2 stoper varken gidip alsında göreyim Gomis'i. Adamı orda biri basketboldaki box out tabiri ile bloke ederken diğeri top yere hiç düşmeden ya taca atar, yada geldiği yere geri yollar. Bizde bir stoper geri geri kaçarken diğeri top yere düşsede pozisyon alsak tadında koşturuyordu. Çoğu pozisyonda top direk cepheden geldi ve topa nerdeyse çoğu pozisyonda yüzü dönük pozisyon almış şekilde duramadı stoperler. Topun peşine Gomis ile birlikte koşup ortada bir top oldu. Gomis'de güçsüz stoperlerimize omzu koyup topu genelde aldı. Bunu Sol Bamba bile yaptırmaz.

Gomis geçen yıl Marsilya'da 20 gol attı

My
02.04.2018, 01:05
Mevcut kadroya bakınca en büyük sıkıntının ''Rıza Çalımbay'' olduğunu düşünüyorum.
Eksik gedik bir kadro olabilir fakat sahip olduğumuz oyuncu grubunun belli bir kalitesi var.
Siz bu kadroyu belli bir şablona göre dizip belli bir oyunu oynatamıyorsanız bu işi bırakacaksınız.
Tek tek hangi hataları yaptığını yazmaya lüzum yok. Yusuf ve Abdülkadir'in pozisyonlarına bakmak yeterli...
Kısacası Rıza Çalımbay gitsin başka diyarlarda bu işi yapsın.En büyük sıkıntı Rıza zaten. Adam elindeki kanatları da gönderdi akıl alacak iş değil. Ort saha futbolcularını kanata evirmeye, stopere evirmeye çalışıp duruyor. Hubo'yu da tesadüfen keşfetti. Yoksa elindeki stoperin de farkında değildi. Saçma sapan bir adam. Hem takımın başını yaktı hem Usta'nın ipini çekti.

Mesut
02.04.2018, 01:13
Rıza hoca için buralar başarıdır.
Hayal edemeyeceği bir takımda teknik direktör olarak çalışıyor.
Kapasite belli Rıza hoca küme düşmeme takımların Morinho'su olabilir ama bizim gibi hedefleri olan bir takım için yetersizdir.
Umarım sene sonu beklenmez hocasız çıksa en kötü bu kadar oynar zaten

Sefa Murat Dokuz
02.04.2018, 01:28
Gomis geçen yıl Marsilya'da 20 gol attı
Hocam sanırım çok net ifade edemedim. Fransa ve üzeri bir ligde diyorum. (İngiltere, Almanya, İspanya belki İtalya) burda. Kastım. Gomis Kariyetinin %90'ını Fransa'da oynamış bir oyuncu. Aksi halde yazdığım zaten saçma sapan bir cümle olur. :) Adam 1 kez üst düzey liglere gitti çuvalladı döndü. Abartılacak bir oyuncu değil. Böyle 60-70 metreden gelen topu 2 metrelik santrafora vermez bu tarz liglerde stoperler. Belçika Fransa Türkiye ayarında liglerde zaten 2-3 takım var kalanları vasat. Ama saydığım liglerin 6. 7.si bile Gs Fb gibi takımları tokatlar geçer. Hele İngiltere de kümeye oynayan takımların burda contender olabileceğini düşünüyorum.

Sefa Murat Dokuz
02.04.2018, 01:32
Yalnız gomis de begenilmiyosa kimi begenilir ki bu ligde? Bir üstü levandowski, aguero falan zaten.

Beğenilmemek değil. Fb maçında izledik Fb stoperleri böyle 70 metre ileri dikilen topları Gomis'e gösterdi mi? Yumuşak stoperleri harcıyor olması çok iyi olduğunu gollerinin %50 si boş kaleye olması da kötü olduğunu göstermez. Sadece abartmayalım. Bu lige göre elbet üst düzey. Ama İngiltere'de Cenk'in 2 ayda yaptığı kadar etki yapamadı.

batuhanTs
02.04.2018, 06:52
Farklı olunca özel olmuyorsun. Herkes sana gülüyor efendi.

Tip mi? :) Hayırdır ? Damat mı arıyorsun ? ne alaka. Seviyeye gel.

Engeli yersin trollüğünün bedelini ödersin.

:)

asilhamsi
02.04.2018, 07:36
Bu maçta kim ne derse desin burcakla baslamazdim.
Ndoye santrafor oynatirdim.maci katleden adam bir kez dahi çevre kontrolu yapamayıp her pozisyonu başlamadan bitiren Burak.
En uçta ndoye ve hemen arkasında yazıcı olsa idi cincon top goremezdi.
Abdulkadir bu maç 11 baslamazdi.Cunku fizik olarak edileceği çok belli idi.

Orta sahayı

Sosa okay kucka olcay

Önlerinde ndoye ve yazıcı ile kurabilirdi.

HOPA'LI TS'Lİ
02.04.2018, 07:54
Kucka her ne kadar tam yerinden kullanmasa da attığı gol şahaneydi. Top da ne güzel yön değiştirdi.
Burak sahada geziniyor.
Sosa haftaya oynamamak için kart görüyor.
Okay'ın yeri orta saha iken defansta oynatılıyor.
N'Doye ile maça başlamıyor.

Rıza gerçekten iyice saçmaladı dostlar

Ahmet AĞAOĞLU'nun Trabzonspor'a yakışır bir Hoca ile çalışmak istiyoruz lafının altından bakalım kim çıkacak?

Faik Yılmaz
02.04.2018, 08:17
Çeşitli nedenlerle İstanbul Takımlarına sempati duyan dostlarım var.....

"Trabzonspor Şampiyon olmazsa Gs olsun , Bjk olsun " diyen dostlarım var......Yazıkki var...

Umarım dün akşam İstanbul Takımlarından bize dost olmayacağını bir kez daha anlamışlardır......

Domuzdan post olmaz ,İstanbul Takımlarından dost olmaz...... ( Başkanı,futbolcusu , Tdsi kim olursa olsun )

Ertan 51
02.04.2018, 08:28
Öyle garip bir ülke futbolumuz var ki şu ğs şampiyonluğun en büyük adaylarından,
harcadığı paraya bakıyorsun,oynadığı futbola bakıyorsun,
hakemler tarafından kollanmasını görüyorsun,
tüm bunlara rağmen ellerinden şampiyonluğu almak çocuğun elinden simit almak kadar kolay aslında.Gel gör ki biz de hep iş bilmezlerin elinde parçalandığımız için olmuyor işte.
Bizim harcadığımız para ve bizdeki taraftar potansiyeli aklı başında yöneticilerin elinde olsa TS bam başka yerlerde olurdu. Ama biz ne yapıyoruz? Kuckalara,NDoylara,Onazilere,Sosa alçağına trilyonları gömüyoruz,sistemi olmayan hocalara güvenip takım teslim ediyoruz,sonra gelsin hüzün,gelsin kahır :(

Faik Yılmaz
02.04.2018, 08:32
Bu arada Kuçka,Sosa , Burak 'a verilen astronomik paraları yazdım diye uluorta konuşan bazı arkadaşlar vardı....

Ne demek istediğimi dün biraz anlamışlardır sanırım , ya da umarım....