PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 26. Hafta | Trabzonspor 4 - 1 Evkur Yeni Malatyaspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3

Arda'
12.03.2018, 22:52
Üstteki 4lünün birbiriyle oynadığı hafta yukarı tırmanmak için önemli maç

Gs maçı öncesi Onur, Durica, Okay, Olcay, Onazi, Sosa ve Damdoy kart sınırında.

Ahmet Kara
12.03.2018, 22:53
bu kadro ile çıkmayan haindir :
.jp.......okay.....hubocan......novak
................onazi
.abdüş..sosa......kuco.........yusuf
................burak

Faruk BERBER
12.03.2018, 22:55
Ahmet Kara Yusuf yerine Castillo girsin. Yusuf çok etkisiz şu sıralar.

Kadronun geri kalanına tamamen okeyim.

Uğur Ö.
12.03.2018, 22:56
................onazi
................burak
Şuna benzer kadroyu tek bjk deplasmanında görmüştük e hakikatende iyi tutuyor bu kadro

Nazim Can
12.03.2018, 22:57
................onazi
................burak

Castillo sakat mi ?

Arda'
12.03.2018, 23:01
Gs maçı öncesi Onur, Durica, Okay, Olcay, Onazi ve Damdoy kart sınırında bu arada.

Edit: Sosa da sınırdaymış

DeAgLeMaNyAq
12.03.2018, 23:05
4. ile puan farkı 8 olsa da o fark kalan 9 haftada kapanmaz. Kaldı ki lider GS dışındaki 3 rakiple de maçımızı oynadık. Şu saatten sonra en gerçekçi hedef 5.liktir. Zaten Başakşehir'in yeni adıyla lige gelmesi ve yabancı sınırının kalkmasıyla, Trabzonspor'un forması en kötü 4.olur tezi çoktan ortadan kalktı. Ersun Yanal'lı ilk 8 haftada 9 puanımız vardı. Rıza Çalımbay'lı ikinci yarının ilk 8 haftasında ise 10 puanımız var. Yani aşağı yukarı çok bir fark yok. Rıza Çalımbay'ın oyun anlamında çok fazla bir şey katamadığı gerçek. Ama ilk yarıda olduğu gibi kalan 9 haftada 20 puan alınabilirsek, puan ortalaması açısından 10-11 sezonundan sonraki en başarılı sezonumuzu geçirmiş oluruz.

Açıkçası birçoğumuzun 0 puan yazdığı Alanya ve Akhisar deplasmanlarından 6 puan almamız şaşırtıcı oldu. Tabii bunun başarıya dönüşmesi için içerideki Malatya ve direkt rakibimiz olan Kayseri ve Sivas maçlarından 9 puan çıkarmak gerekiyor. 5.lik barajı bu sene 60 puana yaklaşacak gibi durduğundan Karabük dışında kalan 5 maçın (GS, Osmanlı, Antalya, Kasımpaşa, Bursa) 3'ünü de kazanmak lazım. Bursa ve Kasımpaşa maçları nispeten rahat geçebilir fakat Osmanlı ve Antalya'nın küme düşme sıkıntıları olduğundan pek kolay gözükmüyor. Gerçi Avrupa'ya gidelim desek de, Fifa'dan 250 bin euro için ceza alan bir takımın UEFA finansal fair play şartlarını sağlaması ne şartlarda olur bilemiyorum...

Faruk BERBER
12.03.2018, 23:09
Gs maçı öncesi Onur, Durica, Okay, Olcay, Onazi ve Damdoy kart sınırında bu arada.

Okay, N'Doye ve Onazi çok çok önemli.

Diğerlerinin eksikliğini hissetmeyiz. Bir de biraz Onur olabilir.

Fatih Çelik
12.03.2018, 23:11
Okay, N'Doye ve Onazi çok çok önemli.

Diğerlerinin eksikliğini hissetmeyiz. Bir de biraz Onur olabilir.

Allah'ım Okay dedi :D Vallahi dedi :)

Cafer Bulur
12.03.2018, 23:11

Onur okay onazi ve özellikle damdoy un cok dikkatli olmasi gerekiyor cezali duruma düsmemek icin.

Faruk BERBER
12.03.2018, 23:12
Allah'ım Okay dedi :D Vallahi dedi :)

Sezonun ikinci yarısında harika gidiyor. Bugün de maçın adamıydı Okay kardeşimiz :)

Oruç
12.03.2018, 23:12
Rakiplerimiz üstteki 4 takım değil. Kayseri, Göztepe ve Sivas. Malatya’ya yenilirsen bir de Malatya. Bunu yazmak bile acı verici ama gerçek bu. O yüzden mutlaka kazanmalıyız.

Fatih Çelik
12.03.2018, 23:13
Sezonun ikinci yarısında harika gidiyor. Bugün de maçın adamıydı Okay kardeşimiz :)

I don't believe my ears :D

Cafer Bulur
12.03.2018, 23:14
Rakiplerimiz üstteki 4 takım değil. Kayseri, Göztepe ve Sivas. Malatya’ya yenilirsen bir de Malatya. Bunu yazmak bile acı verici ama gerçek bu. O yüzden mutlaka kazanmalıyız.

Favorinin malatya oldugunu yazmama gerek yok sanirim.))

Nazim Can
12.03.2018, 23:15
I don't believe my ears :D

My eyes olmaliydi sanirim:)

Fatih Çelik
12.03.2018, 23:16
My eyes olmaliydi sanirim:)

Ben kulaklarıma inanmak istemiyorum. Tercih meselesi :)

DeAgLeMaNyAq
12.03.2018, 23:18
Kart sınırdaki en önemli üç isim Onur, Okay ve Sosa. Geri kalanların eksiklikleri bir şekilde kapatılır fakat bu üç ismin takımda alternatifleri yok...

Oruç
12.03.2018, 23:19
Favorinin malatya oldugunu yazmama gerek yok sanirim.))

İnşallah abi. :)

Numan Yerlikaya
12.03.2018, 23:19
Kayseri ve Göztepe'nin çok zor maçlarının olduğu hafta evimizde kazanmama lüksümüz yok

halilaziz61
12.03.2018, 23:34
Bu ayki iyi futbol kotamizi doldurduk
Forza beraberlik

Ogün'
12.03.2018, 23:37
Içerde 5 maç var hepsini kazanırsak 5. oluruz. Içerde puan kaybı olmamalı.

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

champions
12.03.2018, 23:54
3 rakibimiz de zorlu deplasmanlara gidiyor. Büyük ihtimalle en az 2'si puan kaybedecektir. Sonraki hafta Gs dep. olduğu düşünülürse kazanıp avantajı ele geçirmeliyiz. Gs dep. en fazla 1 puan alırız. Sınırdaki oyunculardan en az birkaçı kart görmeli.

Doğukan Uçan
13.03.2018, 00:22
Bu çakma malatyasporu çok rahat yeneriz. en az 15 20 bin kişi olur tribünde.

Ozan Kara
13.03.2018, 00:22
Sosa sarı kart görmese keşke.

Ibrahim Gaygusuz
13.03.2018, 00:24
Riza hoca kanatlari ters ayakli oynatmiyacakmis artik. En azindan baslarken. (ben konusmasindan oyle anladim)

artvints
13.03.2018, 00:54
kanatlardan şikayet ediyoruz, castillo ve abdülkadir'in aynı anda ilk 11 oynadığı maç yok. insan bir heves eder oynatır. bu maç geçiştirelim, şu maç sağlam duralım derken sezon bitti.

Tsli31
13.03.2018, 01:17
Kayseri'nin Fenerle oynadığı hafta bizde gs deplasmanında olacağız asıl maç bizim o zaman

Faruk BERBER
13.03.2018, 01:21
kanatlardan şikayet ediyoruz, castillo ve abdülkadir'in aynı anda ilk 11 oynadığı maç yok. insan bir heves eder oynatır. bu maç geçiştirelim, şu maç sağlam duralım derken sezon bitti.

Malatya maçında Kucka-Onazi-Sosa-Abdülkadir-Castillo-Burak ile çıksak keşke.

artvints
13.03.2018, 01:22
okay stoper mi?

Faruk BERBER
13.03.2018, 01:22
okay stoper mi?

Evet. Okay-Hubocan.

Ahmet Kara
13.03.2018, 01:28
Rıza Çalımbye, bu maçta tekrar Kucka - Okay ikilisine dönerse futbolla ilişkisi kesilmeli.

Hakan
13.03.2018, 01:29
Abdülkadir'e yer açmak için kazanan kadro hayli hayli bozulur.

artvints
13.03.2018, 01:31
Evet. Okay-Hubocan.
bu kadroyu okay'ın stoper oynayıp eleştirildiği zamanlar yazıyordum. top bizde kalacaksa okay'ın stoperde oynaması avantaj oluyor. direk kaliteyi bir tık yükseltiyor. rakip oyuna ortaksa yerleşik savunmada hatalar yapabilir ama diğerleri de yapıyor zaten. en azından pres yediğimizde elimiz ayağımıza dolaşmaz. okay korkmuyor, al ver bile yapıyor. aşırı riskli de oynamıyor gerektiğinde vuruyor.

okay'ı stopere koyacaksın ama oyna diyeceksin, defans öne doğru çıkacak. takım top çevirmeye çalışacak. artık baskı da yok. iyi oyunun karşılığı gelir.

gs konya maçını izledim stoperler ortasaha çizgisini geçiyor, muslera ortasahaya kadar çıkıyor. bomboş sahaya iki atak yapamadı konya. gs'nin defansı da kötü, sadece özverili oynuyorlar.

Fatih Çelik
13.03.2018, 01:44
bu kadroyu okay'ın stoper oynayıp eleştirildiği zamanlar yazıyordum. top bizde kalacaksa okay'ın stoperde oynaması avantaj oluyor. direk kaliteyi bir tık yükseltiyor. rakip oyuna ortaksa yerleşik savunmada hatalar yapabilir ama diğerleri de yapıyor zaten. en azından pres yediğimizde elimiz ayağımıza dolaşmaz. okay korkmuyor, al ver bile yapıyor. aşırı riskli de oynamıyor gerektiğinde vuruyor.

okay'ı stopere koyacaksın ama oyna diyeceksin, defans öne doğru çıkacak. takım top çevirmeye çalışacak. artık baskı da yok. iyi oyunun karşılığı gelir.

gs konya maçını izledim stoperler ortasaha çizgisini geçiyor, muslera ortasahaya kadar çıkıyor. bomboş sahaya iki atak yapamadı konya. gs'nin defansı da kötü, sadece özverili oynuyorlar.

Anadolu maçlarında tamam da. Kaliteli takımlarla oynadığımız zaman çok sıkıntı yaşayabiliriz. Bilmiyorum pasor stoper bulmak çok mu zor şu dünyada? Bir atlet bir pasör. Futbolun temel yerleşim denklemi

artvints
13.03.2018, 02:06
Anadolu maçlarında tamam da. Kaliteli takımlarla oynadığımız zaman çok sıkıntı yaşayabiliriz. Bilmiyorum pasor stoper bulmak çok mu zor şu dünyada? Bir atlet bir pasör. Futbolun temel yerleşim denklemi

ilk yarı bjk başakşehir maçları var. özellikle bjk'ye karşı gerideyken alan daraltıp oyunu aldık, skoru eşitledik.genelde golü yediğimizde bırakıyoruz oyunu bjk maçlarında.

başakşehir maçında da topu rakibe çok fazla verdik. yerleşik savunmada hata yapması çok normal. çünkü öne çıkmaya meyilli. diğerleri iyi olsa tamam diyeceğim ama yok olmuyor. kukca okay temposuz kalıyorlar. okay onazi olunca hoca onazi'yi öne doğru oynatıyor okay önlibero oluyor, pek bir fark olmuyor, onazi rakip alanda çok fazla tercih hatası yapıyor. hoca çözemedi bunu bir türlü. ersun çözmüştü mesela.

okay stopere gelince onazi önlibero oluyor, kucka da rahatlıyor. başka bir çözüm yok. zaten savunmayı öne çıkarıp önde basabilsek, şuanda önlibero oynadığı bölgede, stoper olarak oynamış olacak. biraz daha az boşluk vererek oynamış olacağız. sosa ve burak'la başka türlü oynanmaz.

sürekli 50 metre geri koşup yorulan oyuncular, tatsız tutsuz bir oyun görmektense kontra yemeyi göze alırım. zaten iş işten geçti bari sosa abdülkadir yusuf'a göre bir oyun şablonu deneyelim.

Karmam
13.03.2018, 02:09
Okay-Kucka görmek istemiyorum. Kadrodan tek isteğim bu.

Bugün hücumda çok yaratıcıydık, 3 attık 10 kaçırdık. Çok kurcalamamak lazım. Belki Olcay yerine Abdülkadir diyeceğim ama Abdüş hamle oyuncusu olarak da çok etkili.

Nazim Can
13.03.2018, 02:49

Olcay bu mac iyiydi bence eski günlerini hatirlatti Abdüs illa ilk 11 oynamasi sart degil yedek klübesi de artik ilk 11 kadar degerli, bizim en byük problemimiz sol kanat transfer yasagi ihtimslini de düsünerek bu Castilloyu oraya monte etmeliyiz.

Nazim Can
13.03.2018, 02:53
Abdülkadir'e yer açmak için kazanan kadro hayli hayli bozulur.

Abi solda oynasin o zaman, su Olcay illa oynayacaksa sag kanattan baska bir yerde oynatmak Futbola ihanet gibi birsey olur.

HOPA'LI TS'Lİ
13.03.2018, 07:59
Kucka-Okay tandemi hataydı (bir daha oynatmamalı)
Kucka-Onazi tandemi harikaydı

Okay bu sezon performansını hayli yükseltti, sevindiğim taraf buydu bu sezona ait

5.likte rakiplerimizden biri ile oynayacağız.
GS maçı hariç zor maçımız kalmadı, hayden uşaklar tik oynayun bu maçi da koparun ula

Samet Berber
13.03.2018, 08:31
İçerde oynadığımız maçlarda Okay-Kucka ikilisine gerek yok Rıza hocanın bundan sonra böyle bir hataya düşmemesini umuyorum. Okay'ın stoper oynadığında geriden ne kadar iyi oyun kurarak çıktığımızı da görmüş olduk. Yusuf-Sosa-Abdülkadir üçlüsünü de bir şekilde oturtabilirsek kalan haftalarda bir çıkış yakalayabileceğimizi düşünüyorum. Bu sene ne yapıp edip Avrupa'ya katılma hakkı kazanmamız gerekiyor.

İ. SARAL
13.03.2018, 09:20

Castillo 25 maçlık sakatlık serüvenini tamamlasın önce. Yazıcı her türlü sahada olmalı.

alper*
13.03.2018, 10:00
Bu maçı en az 2 farklı kazanırız.

Enaldo61
13.03.2018, 10:06
İlginçtir, Okay-Onazi-Kucka-Sosa-Yazıcı orta sahasıyla oynayalım demiştim bir ara (aylar aylar önce)(Rıza Çalımbay yeni farketmiş), Okay'ı stoper için söylememiştim ama bu orta saha tuttu. Yazıcı etkisiz tabi.

Mehmet BAŞ
13.03.2018, 11:03
Bu maça Akhisarspor Maçı kadrosunda tek bir değişiklik yaparak çıkarım.
Eğer iyileşirse Yusuf'un yerine Abdülkadir'i koyarım. Abdülkadir'i de sol kanatta oynatırım.
Ne kadar eleştirsek de Olcay sağ kanatta oynayınca etkili oluyor. Pereira ile güzel bir uyumları var.
Zaten Ersun Yanal döneminden beri bu adamın iyi oynarken bir anda sağ kanattan kesilmesini hiç kimse anlayamamıştı!

Bu kadroya dair tek düşüncem, Okay gibi formda ve etkili bir orta saha oyuncusunu stopere hapsetmek doğru olur mu?
Akhisarspor maçı performansına bakınca stoper oynatmak mantıksız görünmüyor. Ciddi katkı sağladı! Maçın en iyisiydi.
Lakin benim tanıdığım Rıza Efendi, Hubocan & Uğur ikilisi ile maça çıkar diyorum. Yapar mı yapar :o
Rıza'dan her şey beklenir.

Her şey bir kenara ben olsam orta sahayı Okay(CM) - Onazi(DM) - Sosa(AM) üçlüsü ile kurardım.
Sağ kanatta Olcay, sol kanatta da Abdülkadir ile oyuna başlardım. Maçın gidişatına göre N'Doye, Yusuf ve Rodellega'yı alırdım.
Fazla da bir şey yapmaya gerek yok. Bu düzen ile devam etmek en mantıklı seçenek gibi duruyor.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
13.03.2018, 11:27
Rıza Hoca maçlara hiç karışmasa sanki daha başarılı olacak kulüp.

gurur6134
13.03.2018, 11:59
Kadro ayni cikmali yusuf yerine apo degisikligi yeter..

Mehmet Fatih Silik
13.03.2018, 13:19
Ersun Yanal Okay'i stoper oynattiginda ben dahil adami yerden yere vurmustuk oyunculari kendi yerlerinde oynatmiyor diye.

Simdi ise zorunluluktan stoper oynayinca cok büyük katki sagliyor.

Futbol cok tuhaf Joe.

artvints
13.03.2018, 13:37
Bu maça Akhisarspor Maçı kadrosunda tek bir değişiklik yaparak çıkarım.
Eğer iyileşirse Yusuf'un yerine Abdülkadir'i koyarım. Abdülkadir'i de sol kanatta oynatırım.
Ne kadar eleştirsek de Olcay sağ kanatta oynayınca etkili oluyor. Pereira ile güzel bir uyumları var.
Zaten Ersun Yanal döneminden beri bu adamın iyi oynarken bir anda sağ kanattan kesilmesini hiç kimse anlayamamıştı!

Bu kadroya dair tek düşüncem, Okay gibi formda ve etkili bir orta saha oyuncusunu stopere hapsetmek doğru olur mu?
Akhisarspor maçı performansına bakınca stoper oynatmak mantıksız görünmüyor. Ciddi katkı sağladı! Maçın en iyisiydi.
Lakin benim tanıdığım Rıza Efendi, Hubocan & Uğur ikilisi ile maça çıkar diyorum. Yapar mı yapar :o
Rıza'dan her şey beklenir.

Her şey bir kenara ben olsam orta sahayı Okay(CM) - Onazi(DM) - Sosa(AM) üçlüsü ile kurardım.
Sağ kanatta Olcay, sol kanatta da Abdülkadir ile oyuna başlardım. Maçın gidişatına göre N'Doye, Yusuf ve Rodellega'yı alırdım.
Fazla da bir şey yapmaya gerek yok. Bu düzen ile devam etmek en mantıklı seçenek gibi duruyor.
stopere hapsetmeyeceksin işte, bütün oyunuclar oyuna katılacak. defans geride dursun şeklinde bir oyunla başarılı olunmaz. ligde takım boyunu en uzun tutan biziz. okay ortasahada oynadığında da önliberoya hapsediliyor. stoperler ve kucka ile birlikte 4 tane hareketsiz oyuncu oluyor. takım bölünüyor, pas yapmıyor.

.........okay....hubocan
.............onazi
.......ömür.......sosa

daha hareketli oyuncularla mesafeleri kısa tutup iyi pas yaparsak okay daha çok keyif alır bu oyundan. hareketli oyuncuların arasına kucka'yı fizik gücü için yerleştirmek çok daha kolay olur.

Doğukan Uçan
13.03.2018, 15:01
okay onur sosa kart görürse toki arena da 3-4 tane yeriz.

redbul
13.03.2018, 15:13
malatya spor ligde dar alanda oynayan takımlar arasında ilk sıradaymış yani bunun anlamı adamlar köpek gibi defans yapıyor bizimde ilk yarıları çöpe attığımızı varsayarsak ve zor gol attığımızı da düşünürsek ve buna rıza çalımbayın da korkaklığını eklersek ben bu maçtan 0-0 lık beraberlik bekliyorum.

adiloş bebe
13.03.2018, 15:20
malatya spor ligde dar alanda oynayan takımlar arasında ilk sıradaymış yani bunun anlamı adamlar köpek gibi defans yapıyor bizimde ilk yarıları çöpe attığımızı varsayarsak ve zor gol attığımızı da düşünürsek ve buna rıza çalımbayın da korkaklığını eklersek ben bu maçtan 0-0 lık beraberlik bekliyorum.

fb maçında gördüğüm malatya kolay gol yiyen bir takım görüntüsündeydi. Tabi o maçı içeride oynamalarının etkisi ile önde basarak başladılar maça ve arkada boşluk verdiler. Erol Bulut akıllı bir teknik adam bu maça aynı düşüncede çıkacağını zannetmiyorum. Ne yapıp edip savunmalarını delmek şart.

emrahtuna
13.03.2018, 15:29
evimizde kaç maçtır kazanamıyoruz..malatya dan 3 puan almak şart..akhisar maçındaki görüntü iyidi devamı gelir inşallah..

Gökhan Balcı
13.03.2018, 16:44
Maçtaki kadro iyiydi. Olcay bile solda olduğu kadar kötü değildi. Abdül oynayabilir mi bilmiyorum sakatlığı ne durumda ama hoca belki yine Olcay ile başlar. Oyuncuların çok dikkatli olması lazım saçma sapan kartlar yiyip gs maçında eksik kalmamalıyız. Özellikle Okay çok çok önemli.

Hoca bu maça bence
Onur
Joao Hubocan Okay novak
Kucka onazi
Olcay sosa Yusuf
Burak ile çıkacak.

Castillo nun sakatlığı çok kötü en azından bir tane hızlı adam olsa adam geçebilen biri olsa bir tehdit unsuru olacak bu şekilde çok zor oluyor. Hugo solda Burak ileride olsa nasıl olur onu da merak ediyorum. Takip eden arkadaşlar vardır alt yapıda hızlı kanat oyuncumuz yok mu mesela? Denenemez mi? Bu yoklukta bir şans verilebilir diye düşünüyorum. En azından castillo dönene kadar ara ara da olsa denenmeli diye düşünüyorum.

Gurpas
13.03.2018, 17:21
Sakın şu 11 i bozayım deme Rıza. Uğur un yerine Hubocan i koy o ayrı.

Nazim Can
13.03.2018, 17:27
Sakın şu 11 i bozayım deme Rıza. Uğur un yerine Hubocan i koy o ayrı.

+1967

Nazim Can
13.03.2018, 17:28
Ugurun yerine Hubocan, Yazicinin yerine de Abdüsü koy bu ilk 11 sezon sonuna kadar devam etsin.

Semih58
13.03.2018, 18:46
Uğur yerine Hubocan,Kuçka yerine Abdülkadir ve Yusuf banko oynasın.

Erkan A.
14.03.2018, 02:42
okay malatya macinda tekrar stoper oynatilirsa ve akhisar macindaki gibi basarili olursa milli takimin stoperi olur büyük ihitmal

forumdaki cogu renktaslarin yorumladigi kucka degil onazinin yerine abdulkadir kadroya girmeli olcayin yerinde castillo varsa castillo oynar baska degisiklik yapmaya gerek yok

ugura gelince ugur bence akhisar macinda basarili oynadi okay ugur bu iki stoperimiz degismemeli

her mac kazaniriz yazardim akhisar macini yeniliriz dedim kazandik , malatyaya yeniliriz yazayim da kazanalim mac kor tahminim bu macta kendi sahamizda akhisar galibiyeti ile cosacagiz tahminim : 6 - 0 .

sinex52
14.03.2018, 13:22
Ben kulaklarıma inanmak istemiyorum. Tercih meselesi :)

Gözlerinle okuduğun birşey'e kulaklarının inanmaması normal :)

bilgehan83
14.03.2018, 16:41
onur

pereira okay hubocan novak

kucka onazi

abdülkadir yazıcı sosa

burak

bu şablonda ısrar etmeliyiz... castillo dönünce yazıcı yedek sosa on numara oynayabilir.. sosa kucka değişikliği de olabilir.. onbirimizi bulsaydık ersun gitmeden (gerçi ersun iki yıldır 11 i bulamadı) ilk üçe girerdik ama salak hocalarla bir yere kadar... lige başlamadan alaves ile oynadığımız hazırlık maçı onbirimizi burak ve sosayla uyumlu hale getirseydik o bile olurdu şimdi milletin arkasından bakıyoruz 39 puanla çok acı..

(Onur , Pereira Uğur Durica Mas Okay Kucka Olcay Yusuf Yazıcı Bongonda Rodellaga) alaves onbiri bu takıma burak, sosa, onazi, hubocan, abdülkadir katıldı... o kadar kötü yönetilmişiz ki kendi sahamızda klas oynadığımız ligin ilk maçı hazırlık da olsa üzerine bir gram koyamadan bugünlere geldik kulüp de battı.. sağolsun ersun rıza ve usta...

Fatih Çelik
14.03.2018, 21:20
Gözlerinle okuduğun birşey'e kulaklarının inanmaması normal :)

Olsun :)

Arda Yavuz
14.03.2018, 21:54
Olcay sezon başından beri neredeyse ilk defa sağda oynadı en iyi performanslarından birini sergiledi.

Geçen hafta Yusuf solda pek parlak sayılmazdı.

Abdüş'e yer açmak için Yusuf ya da Olcay kesilip diğeri solda oynayacak.Bu ikiliden kim sola geçse kötü gözükecek.

Castillo'yu oynatmaz zaten.Olcay da Yusuf da solda yapamıyo.Gönlümün prensi Damdoy oynasın bari iç sahada biri solda da olsa çift santraforla çıkmaz çok da mantıksız değil bence.

artvints
15.03.2018, 00:03
..................onur
..pereira...okay..hubocan...novak
..................onazi
...olcay...ömür.....sosa....yazıcı
...................burak

M. Fatih ALEMDAR
15.03.2018, 11:38
Haber61 - Spor Servisi - Trabzonspor'un Malatyaspor ile evinde oynayacağı karşılaşmayı Yaşar Kemal Uğurlu yönetecek.

Uğurlu'nun yardımcılıklarını Erdinç Sezertam, Serkan Çimen yapacak. Müsabakanın 4. hakemi ise Mustafa Öğretmenoğlu olacak.

UĞUR DURTAŞ
15.03.2018, 14:40
H) YAŞAR KEMAL UĞURLU (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20554)
(Y) ERDİNÇ SEZERTAM (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19633)
(Y) SERKAN ÇİMEN (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20161)
(D) MUSTAFA ÖĞRETMENOĞLU (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19372)

angraf
15.03.2018, 15:51
galibiyet dışında birşey düşünemiyorum. Galibiyet haricindeki herşey başarısızdır. Bu dakikadan sonra gs maçı dısında puan kaybedemeyiz.

selcuk
15.03.2018, 16:28
öyle gözüküyorki seneye 8jk da, gs de avrupada cezali olacak

8 puan farkimiz var 4. siraya ve cok iyi bir fikstürümüz

4. sira bu durumda sampiyonlar ligi elemeleri anlamina gelebilir ve yeni sl kurallarina göre 4 zirve liginden kimse elemelerden gecmeyecek...

cakalkerem
16.03.2018, 09:02
basıp geçeriz

Doğukan Uçan
16.03.2018, 11:20
bu maçta hakeme dikkat toki arena öncesi sosa okay onura ilk fırsatta kart göstermeye calisacaktır

Mert M.
16.03.2018, 14:31
bu maçta hakeme dikkat toki arena öncesi sosa okay onura ilk fırsatta kart göstermeye calisacaktır

Doğukan renktaşım,
Yazılarını zevkle okuyor, takip ediyorum. Bunu sana bizzat da söyledim zaten ama yanlış anlama da bizim arena da o "toki arena"dan farksız politik ölçüde. Gerçi sen de farkındasındır da yazayım dedim işte.

tonya55
16.03.2018, 14:37
rahat galip geliriz

Mehmet Fatih Silik
16.03.2018, 15:18
öyle gözüküyorki seneye 8jk da, gs de avrupada cezali olacak

8 puan farkimiz var 4. siraya ve cok iyi bir fikstürümüz

4. sira bu durumda sampiyonlar ligi elemeleri anlamina gelebilir ve yeni sl kurallarina göre 4 zirve liginden kimse elemelerden gecmeyecek...

Takip edemedim Selcuk. Besiktas neden ceza aliyormus?

memmedaga
16.03.2018, 16:49
yine başladık neye göre rahat galip geliriz bi anlatın

selcuk
16.03.2018, 17:06
Takip edemedim Selcuk. Besiktas neden ceza aliyormus?

lyon macindan aldigi + ceza yüzünden

uefa disiplin kuruluna sevk etti merdiven bosluklari yüzünden, ceza alirsa lyon macindan aldiklari + men cezasi yürürlüge girer

Tsli31
16.03.2018, 17:30
Taraftarlarımızın yüzü gülmeli bu maçta

Mehmet Fatih Silik
16.03.2018, 17:53

uefa disiplin kuruluna sevk etti merdiven bosluklari yüzünden, ceza alirsa lyon macindan aldiklari + men cezasi yürürlüge girer

Ha tamam gecen sezondan kalan. Eyvallah!

Sefer A.
16.03.2018, 23:47

o durumda firsatçilik yapasim olur fiko hiyarina inat ama, bir yandan da sinir olurum..., , disiplin kurullarina edeyim... ... bize verdikleri cezâ da serefsizlikten baska bir sey degil...

memmedaga
17.03.2018, 00:28
Uğur yerine Hubocan,Kuçka yerine Abdülkadir ve Yusuf banko oynasın.

çok isterdim ama bu hocada o cesaret yok

jairzinho
17.03.2018, 17:25
az önce şunu farkettim ki iyi bir santraforla oynamak oynanan oyuna çok etki ediyor.ilk 11 de kilit mevkilerden biri kanımca.

sivasspor da kone göztepe de demba ba akhisarda seleznov misal

forvet arkasında oynayan üç oyuncuyuda direkt etkiliyor.

bizde maalesef forvet burak olduğu için forvet arkasında oldukça yetenekli oyuncularımız olmasına rağmen akan oyunda arızalar oluyor.yazıcı ömür sosa gibi oyuncuların varsa forvetin kalitesini yükseltmek lazım .rıza hoca diğer oyuncularında gole katkıda bulunması istiyor lakin bu burak la olacak iş değil.

sivasspor gayet güzel akan bir oyun oynuyor.bunda kone nin payı oldukça yüksek.misal

Soner Albayrak
17.03.2018, 17:26
0-0

Gökhan Balcı
17.03.2018, 17:55
Hubocan kesik yiyecek sanırım da sebebi ney onu anlamadım. Sakatlığı atlattı diye biliyorum. Uğurun geçen haftaki performansı mı sebep? Eğer öyleyse sürekli iyi oynayan Hubocan olmalı. Adalet bunu gerektirir.

yorumsuz6117
17.03.2018, 18:28
Stad boş olucak ki normal..

Ozan Kara
18.03.2018, 01:20
4 sayfa ne cidden ya :D

Sefer A.
18.03.2018, 01:47
bugün kazan, aradan sonra git gsyi yen, gs ile farki 9'a indir, sampiyonluk ya da olmadi 2.lik hesaplari yap... o kadar basit (olsa keske ah be ah)

arsinli_akrep61
18.03.2018, 02:10
Yenileceğiz.

kartal61
18.03.2018, 07:09
Kazanmamiz lazım.En kötü 4.olalim bari.
Sonraki maçta gsyi yenersek farklı hesaplar yaparız.
Şu kadroyu düzgün bir hocaya veremedikya tarihimizin en unutulmayan senesi olacak

Cengiz Çubukcu
18.03.2018, 07:33
Kral atar galip geliriz... bu maçı alırsak haftaya deplasmanda gs'yi yeneriz

Oruç
18.03.2018, 08:43
bugün kazan, aradan sonra git gsyi yen, gs ile farki 9'a indir, sampiyonluk ya da olmadi 2.lik hesaplari yap... o kadar basit (olsa keske ah be ah)

Bunu yazmayacaktın işte. Plan, program işleri bize göre değil Sefer. Yenilirsek senden bilirim. :)

Samet Berber
18.03.2018, 10:28
2-1 kazanırız.

HOPA'LI TS'Lİ
18.03.2018, 11:26
Yenersek şikebahçe ile 6 puan kalıyor
GS maçı hariç zor deplasmanımız kalmadı
2 yıldır yendiğimiz Cimbomu neden yine yenmeyelim

castillo61
18.03.2018, 11:32
Önümüzdeki fikstür ile Avrupa ligine katılırız artık. Avrupa ligine katılmayı çok da büyük bir başarı olarak görmüyorum başarı istikrarlı şekilde katılıp gruplardan sonra 1-2 eleme oynamak. Yapacağımız ilk iş 3-4 yıl bu hedefi tutturmak olmalı.

Uğur KÜÇÜK
18.03.2018, 11:50
Puan kaybederiz bugün.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

falcon_61
18.03.2018, 11:53
80. dakikalara kadar 0-0 gider. Sonra risk! alıyormuş gibi yapar ve kontradan golü yeriz. Benim senaryo da bu

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Emrah KabuL
18.03.2018, 12:25
İş işten geçti artık ama kazanacağız.

Ömrüm Can SEZER
18.03.2018, 12:34
Aylar sonra başlığa yazıyorum. Askerde yüzümüz güler inşallah.

Ahmet Kara
18.03.2018, 12:57
Biz bu maçı kaybeder , gider Gs'yi yeneriz. Değişik bir takımız.

cyberentalpi
18.03.2018, 13:40
az önce şunu farkettim ki iyi bir santraforla oynamak oynanan oyuna çok etki ediyor.ilk 11 de kilit mevkilerden biri kanımca.

sivasspor da kone göztepe de demba ba akhisarda seleznov misal

forvet arkasında oynayan üç oyuncuyuda direkt etkiliyor.

bizde maalesef forvet burak olduğu için forvet arkasında oldukça yetenekli oyuncularımız olmasına rağmen akan oyunda arızalar oluyor.yazıcı ömür sosa gibi oyuncuların varsa forvetin kalitesini yükseltmek lazım .rıza hoca diğer oyuncularında gole katkıda bulunması istiyor lakin bu burak la olacak iş değil.

sivasspor gayet güzel akan bir oyun oynuyor.bunda kone nin payı oldukça yüksek.misal

Burak kaliteli bir forvettir. Hatta bence kone seleznov ve Ba kadar kaliteli bir forvettir.
Sorun Burak ın kalitesi degil. Yusuf Sosa ömür gibi kaliteli ve vuruccu gucu yuksek orta sahaların varken Burak tan baskası yok gibi davranmak. Her topu Burak a vereyimde o bir şeyler yapsın diye oynamak. Oysa Burak ı her zaman degil gerektigi zaman topla bulusturmak gerekiyor.

cyberentalpi
18.03.2018, 13:42
Okay , Sosa ve Onur. Bu adamlar eger mac içinde baktık iyi gidiyor her sey mutlaka çıkmalı ve Gs macında oynamalı

nbay
18.03.2018, 13:42
çubuklu forma altına beyaz şort bu maçta ,hangi dağta kurt öldü acaba

ilelebeTS
18.03.2018, 14:00
Geçen haftaki oyun kurgusu + Hubocan ve Abdülkadir de 11'de olursa güzel bir galibiyet bekliyorum.

ucurum
18.03.2018, 14:06
Tamam da galibiyet gelse ne olacak?

Beşiktaş ceza yiyecek, Galatasaray çökecek, Başakşehir belediye başkan adayı olacak Fenerbahçe şike sürecinden yargılanacak diğer 7 klübün 25 puanı silinecek de biz de Göztepe ile şampiyonluk savaşı mı yapacağız?

Yiğit Gayretli
18.03.2018, 14:19
Yensek ne olacak?

Vallahi bilmiyorum.

Bu kulüp böyle hedefsiz kalmayı hakediyor mu?

balaban
18.03.2018, 14:20
Maçın başlamasına 1.5 saat kalmış ve başlık daha 5.sayfada.Klübün geldiği noktayı uzun uzun açıklamaya hiç gerek yok

61_Hasan_69
18.03.2018, 14:21
Yensek ne olacak?

Vallahi bilmiyorum.

Bu kulüp böyle hedefsiz kalmayı hakediyor mu?

En kotu galibiyet parası alır kulüp Yiğit.

halilaziz61
18.03.2018, 14:30
Çok değil normal bir hoca ile sezona başlasak şu an en kötü 3. İdik.

Sebep olanlar utanır mı?

ilelebeTS
18.03.2018, 14:33
Hedef belli, Uefa Avrupa Ligi. Futbolcuları vitrine çıkarmak açısından da bu hedef olmazsa olmazdır. Ne olursa olsun Avrupa kupalarına katılmalıyız.

Ayrıca ligde her galibiyet para demek. Bu mali durumdayken kalan maçların maksimumunu kazanıp kasaya girdi sağlamak da kulüp için olması gereken bir hedeftir.

Yiğit Gayretli
18.03.2018, 14:37
En kotu galibiyet parası alır kulüp Yiğit.

Şuna bile sevinir duruma geldiysek vah ki ne vah!

Sefer A.
18.03.2018, 14:42
Bunu yazmayacaktın işte. Plan, program işleri bize göre değil Sefer. Yenilirsek senden bilirim. :)
Herkes öyle diyor, hattâ "sen küme düser miyiz diye düsün, belki bir seyler olur, hesap isine girme" diyen oldu :D

Oğuz B.
18.03.2018, 14:47
https://pbs.twimg.com/media/DYkHhFwWsAAHFZV.jpg

61_Hasan_69
18.03.2018, 14:52
Şuna bile sevinir duruma geldiysek vah ki ne vah!

Yapacak bir sey yok kulübe 1 tl bile girse sevineceğiz bu durumda.

Ozan Yılmaz
18.03.2018, 14:52
Galatasaray maçı öncesi sarı kart sınırında bulunan oyuncular
Onur
Okay
Onazi
Olcay
Sosa

https://pbs.twimg.com/media/DYkZmhtXkAAJ_BB.jpg

Numan Yerlikaya
18.03.2018, 14:57
Abdülkadir kesik yemiş hahahahah

Ahmet Kara
18.03.2018, 14:59
Kazanan kadro bozulmaz futbolda ki en saçma şey.

artvints
18.03.2018, 14:59
kucka yerine abdülkadir oynayabilirdi.

must61
18.03.2018, 15:01
Hubocan kesilmisken Ugurun ilk 11 olmasi..

Hakan
18.03.2018, 15:01
Olcay son maçta kötü değildi ama Doria karşısına Abdülkadir'in koyulmaması açıklanamaz.

fadigaTS
18.03.2018, 15:02
Abdülkadir sakatlıktan daha yeni çıktı.Sakin beyler :)

fadigaTS
18.03.2018, 15:03
Hubocan yerine Uğur niye var? Bunun herhangi bir izahı var mı?

nbay
bu hocaların tutan 11 takıntısını anlamak mümkün değil , elinde stoper varken okayın stoperde oynatılması çok büyük yanlış .

Hakan
Hubocan da Beşiktaş maçındaki dengesizliklerinin cezasını çeksin.
Sanki bana David Luiz,yedekse yedek işte.

ilelebeTS
18.03.2018, 15:04
İç sahada, ağır Uğur yerine daha çabuk olan Hubocan tercihi daha doğru olurdu. Okay daha rahat ederdi.

Uğur Kalyoncu
18.03.2018, 15:04
Uğur kadar başına taş düşsün Rıza...Uguru topçu seni hoca yapanın Allah belasını versin ..

champions
18.03.2018, 15:05
Yusuf ve Uğur bu takımda oynayacak adam değiller. Hele Yusuf'un kanat oynatılması tam facia. Yusuf yerine Sosa, Sosa yerine Abdül olmalıydı.
Stoperde Hubocan>Uğur, Kamil sakat mı? En azından iç sahada Novak'tan daha iyi bir tercih olurdu.

AYYILDIZ
18.03.2018, 15:05
Mutlaka galip gelmemiz gerekiyor. Seneye Avrupa’da olmamız şart.

Nazim Can
18.03.2018, 15:09
Hubocan da Beşiktaş maçındaki dengesizliklerinin cezasını çeksin.
Sanki bana David Luiz,yedekse yedek işte.

Yerine Ugur mu oynasin yani ?

Numan Yerlikaya
18.03.2018, 15:10
Forum da sarhoş yazık

Sadettin_
18.03.2018, 15:10
okay defansta tutmadı tutmayacak .
aynı hataya daha öncede düştük

Mehmet Fatih Silik
18.03.2018, 15:12
Uzun zaman sonra beyaz şort giyeceğiz. Şu kombini bozmasınlar artık.

HOPA'LI TS'Lİ
18.03.2018, 15:13
Uğur Demirok
Okay
Abdülkadir
Yusuf

Milli kadroya girmiş.

jairzinho
18.03.2018, 15:14
kaybedilen sezonda neden ömür yedek anlamak güç rıza hoca.

HOPA'LI TS'Lİ
18.03.2018, 15:17
Galatasaray maçı öncesi sarı kart sınırında bulunan oyuncular
Onur
Okay
Onazi
Olcay
Sosa

https://pbs.twimg.com/media/DYkZmhtXkAAJ_BB.jpg

GS maçı öncesi sınırda çok oyuncu olması handikap
Hubocan varken Uğur nedir ula, ah Rıza ah
Kucka sezon başından beri hiç katkı sağlamadı
Novak beni tatmin etmeyen gereksiz bir stoper
Okay stoperde olmaz

HOPA'LI TS'Lİ
18.03.2018, 15:18
kaybedilen sezonda neden ömür yedek anlamak güç rıza hoca.

Rıza kafayı yedi herhalde
Çok kısa sürede milli kadroya bile girmeyi başarabilen bir oyuncuyu neden almazsın

jairzinho
18.03.2018, 15:19
ben olsam olcayı en ileri forvete koyardım.burakı kızağa çekerdim.sağda ömür solda yazıcı.

bunu ersun sezon başı bir hazırlık maçında yaptı.olcay ileride prese başladı ve oyun planı buydu.sonra kapılan bir topla gole gidildi.iki pasla

burak ne pres yapıyor ne de pas oyununa dahil oluyor.adeta takım hücum ederken vede savunma yaparken 10 kişi oynuyor

TSemih61
18.03.2018, 15:20
Kamil ve Bero'yu kadroya almamış sakatlar mı acaba? Gelmiş geçmiş en alternatifli ve en iyi kadroya bak sen. Altyapıdan oyuncu kaynıyor :D

Soner Albayrak
18.03.2018, 15:20
Sosa goller buluşsun artık diyeceğim de bu takım yine gol atamaz gibi duruyor. Malatya takımının defansı ligin iyi defanslarından.

HOPA'LI TS'Lİ
18.03.2018, 15:22
Kayseri 10 kişi, kalecisi kırmızı gördü. Konya 2-0
Göztepe de en kötü berabere biterse harika olacak.
5.liği görüp iyice yukarı yanaşalım Fenere

Gökhan Balcı
18.03.2018, 15:23
bu kadro da maçı alır yeter ki oynamak kazanmak istesinler. ilk yarıda üstünlük kurmayı başarabilirsek sarı kart riski olanları kenara almak iyi olur özellikle okay ve sosa.

Ozan Yılmaz
18.03.2018, 15:24
kazanan kadro bozulmaz saçmalığına uymuş gözüküyor Sir Riza Ç.

Doğukan Uçan
18.03.2018, 15:26
Kazanırsak 5.oluyoruz. İnanılmaz bir hafta oldu, bütün rakipler puan kaybetti

fadigaTS
18.03.2018, 15:26
kayseri yenildi.Göztepe berabere bitti.Bakalım biz ne yapacağız.Kazanırsak 5. olacağız

HOPA'LI TS'Lİ
18.03.2018, 15:27
Alanya-Göztepe 1-1
Haydi Fırtına, kazanmalısın

kazanan kadro çok saçma bir kuraldır Futbolda, kabul etmiyorum

Oruç
Kayseri ve Göztepe puan kaybettiğine göre maç daha tehlikeli hale geldi. Bu kez kazanalım artık.

HOPA'LI TS'Lİ
Alanya-Göztepe 1-1
Haydi Fırtına, kazanmalısın

kazanan kadro bozulmaz ok saçma bir kuraldır Futbolda, kabul etmiyorum

champions
18.03.2018, 15:28
Beklendiği üzere 3 rakibimiz de puan kaybetti, maçtan sonra ara var, dönüşte Gs deplasmanı ve seçim curcunası, Malatya iyi takım vb. demeden 3 puanı alıp işimize bakmamız lazım. Burak iyi oynasın, Sosa da gol atsın artık.

odyseuys
18.03.2018, 15:28
kazanan kadro bozulmaz mottosu en fazla bu kadar yanlış yorumlanabilirdi.

kazanan kadro dediğimiz kadro zorunluluk kadrosuydu.

takımda stopere benzeyen tek oyuncu hubocan'ın, seyircinin sahada en çok görmek istediği a.kadir'in 11'e alınmaması geçen hafta zorunluluktu...

peki ya bu hafta? hoca tasarrufu...

böyle hocalık olmaz.

takıma başarılar. inşallah kazanırız.

Sefaenes
18.03.2018, 15:29
sırf torpillesi oynatmak için Trabzonsporu 10 kişi oynatiyor. Olcay hangi maçı iyi oynatida hala 11 de. yusuf sol oynatılmaya çalışması komedi çek yusufi sağ ozaman oynat damdoyu. Rodelga oyuna 80 da girer yine. Burak gol atana kadar bizi deli eder gol artımdan sonra berbat oyunu unutulur

ucurum
Kazanıp 5. olsak ne

Ne çabuk unuttunuz

Biz 3-0dan 3-4 maç veren

1-6 plakasını Akhisar gibi yarısı kovduğumuz oynculardan alan bir takımız

Yensen ne yenilsen ne

Mert Oğuzlu61
Yusuf, Olcay, Sosa ve Kucka nin artik skora katki yapmalari lazim. Bu 4 oyuncu skor uretemiyor, cok ciddi problem.

Uefa icin kazanmaktan baska care yok.

HOPA'LI TS'Lİ
18.03.2018, 15:33
Rıza Hoca Abdülkadirin sakatlığı tamamen geçmediği için riske etmedik dedi, belki 45 dak.kullanabiliriz dedi.

Full HD
18.03.2018, 15:34
Kayseri yenildi,Göztepe berabere tamam ozaman yenmek bizim icin imkansiz oldu.Gecmis olsun!

Erkan A.
18.03.2018, 15:34
sosanin maci olacak insAllah farkli kazanacagiz insAllah

HOPA'LI TS'Lİ
18.03.2018, 15:37
Kayseri yenildi,Göztepe berabere tamam ozaman yenmek bizim icin imkansiz oldu.Gecmis olsun!

Değiştirelim artık şu geleneği bu akşam :)

ÇaGaTaY
18.03.2018, 15:37
Rızaya ilk defa bu kadar kızdım
Kazanan kadro bozulmaz ne demek? Takımda seni ileri götüren en büyük gücü geçen hafta zorunluluktan oynatamadın. Bu hafta neden yok? Yok sakatmış da bilmem ne. Kadroda ne işi var o zaman. Belki de en kritik maçımız.
Bu yapılan bir batıl inançtır.
Şu hareketinden sonra rızaya inancım kalmadı.

Ozan Yılmaz
18.03.2018, 15:42
https://pbs.twimg.com/media/DYkbiqdWAAEAlvn.jpg

Fanatik34
Böyle aRiza Hocalari takima musallat edin, sonra cile babam cile..

Yusuf-Damdoy..Burak-Abdul..bu ikilileri bulmayi basaramayanlar hala daha Para kazaniyorlar ya!

emrahtuna
rakiplerin kaybettiği hafta muhakkak kazanmamız gerek..ben iyi oyunla kazanacağımızı düşünüyorum..utandırmazlar inşallah..

champions
18.03.2018, 15:43
Dk 46 Yusuf çıkar, Abdül girer, Sosa sola geçer,
Dk 60 Olcay çıkar Ndoye/Roda girer, Abdül sağa geçer,
Gol gelmezse 75-80 gibi Kucka-Ndoye/Roda değişikliği

yorumsuz6117
18.03.2018, 15:48
Okay cezalı duruma düşmesin yoksa gs bizi ezer..

yorumsuz6117
18.03.2018, 15:53
Karşımızda gol yemeyen bi takım var bizde gol atma özürlüyüz inşallah erken bi gol buluruz yoksa işimiz zor..

akin0834
18.03.2018, 15:55
abdülkadir sonradan girdiği maçlarda daha etkili gözüktü .. son yarım saat girsin en iyi şekilde yararlanalım kendisinden .. hem sakatlıkdan yeni çıktı .. fazla yormamak lazım

M. Fatih ALEMDAR
18.03.2018, 15:55
Aliriz rahat bu maci. Tum olumsuzluklarin ust uste geldigi bu sezon avrupa da oynayacak puani toplarsak en azindan onumuzdeki yila bir umut olur icimizde.
Hayirlisi bakalim

Yiğit SARI
18.03.2018, 15:56
2 farklı galibiyet bekliyorum.

Cemzirih
18.03.2018, 15:59
O degil de bizim takimin yabanci yedeklerine ne oldu ? Durica bero castillo vs vb ??

mkmoglu
18.03.2018, 15:59
iyi taraftar maça gider..maça gitmeden başarı bekleniyor..skor taraftarları sizi...

Ibrahim Gaygusuz
18.03.2018, 16:00
Cubuklu ve beyaz sort kombini size neler hatirlatiyor

special one
18.03.2018, 16:01
Müthiş stoper Uğur yine 11

etrafınızdaki kesici aletleri maç başlamadan görünmeyen bir yere kaldırınız

ersn.alparslan
18.03.2018, 16:01
uğur demirok şov başlasın:)

Semih58
18.03.2018, 16:03
Haydi uşaklar

Numan Yerlikaya
18.03.2018, 16:06
Uzaktan en iyi sen şut çekiyosun aynen

Sefaenes
18.03.2018, 16:10
Müthiş stoper Uğur yine 11

etrafınızdaki kesici aletleri maç başlamadan görünmeyen bir yere kaldırınız

hadi biz mecburiyet den katlanıyoruz, sözde bunamış milli hoca ne girdidemilli takıma seçti onu anlamadim

champions
18.03.2018, 16:13
Kanatlar çok iyi di mi Rıza? Bu oyunla nasıl gol atacağımızı çok merak ediyorum.
Böyle devam ederse 2. yarıya Abdül ve Ndoye/Roda ile başlanmalı.

Ogün'
18.03.2018, 16:16
Uzun topunuza başlayacam yeter artık

Umut Kanber
18.03.2018, 16:19
NovAk cok kotu bu dakikaya kadar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hakan
18.03.2018, 16:20
Onazi berbatsın.

CaptanBarbosa
18.03.2018, 16:20
Novak'ın güzel kademeleri var, sol bek değil de sol stoper oynamalı.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artvints
18.03.2018, 16:21
kucka'nın iğrenç pası faydalı oldu.

nbay
Arkadaş milletin sağ beki sol beki sağlı sollu çıkar ortalar kesrr bizimkiler daha top süremiyor, bu nasıl bir kaderdir

Nihat Güneş
Hizli cikislarda surekli Burak a 30 metreye top atiliyor bunaldim vallahi.

odyseuys
18.03.2018, 16:22
gooooollll

batuhanTs
kucka'nın iğrenç pası faydalı oldu.

Bu kadar kötü niyetli olma bence takimin en iyi oynayan adami ve verdigi tek pasla penalti oldu

Numan Yerlikaya
Doria her maç penaltı yapıyor :D

Mert Zaman
Allahım sen bize avrupaya gitmeyi nasip eyle

Hakan
18.03.2018, 16:23
Aytaç sağolsun g.tünü kaldıramadığı için atağı başlattı.
Geri gelsin diyenler iyi izlesin.

fadigaTS
Kucka iyi pas ve penaltı

CaptanBarbosa
kucka'nın iğrenç pası faydalı oldu.İğrenç mi? O tek top pası takımda atabilecek fazla kişi yok..

falcon_61
Bu kadar kötü niyetli olma bence takimin en iyi oynayan adami ve verdigi tek pasla penalti olduLa bi sus troll musun nesin. O kadar kolay pozisyonda verdiği pasa bak

yorumsuz6117
18.03.2018, 16:24
Sosa çok iyi düşündü ve penaltı geldi..

champions
Penaltı ilaç gibi geldi, 2'yi 3'ü bulup rahatlamamız lazım.

batuhanTs
La bi sus troll musun nesin. O kadar kolay pozisyonda verdiği pasa bak

Kudur ne diyim sen yusuf yaziyi yi görmüyorsun galiba

Mehmet Fatih Silik
18.03.2018, 16:26
Şu çimlere artık bir çare bulsunlar. Her maç aynı tantana. Yalın ayak oynuyorlar sanki.

Ogün'
18.03.2018, 16:26
Net kırmızı ne çarpışması

fadigaTS
18.03.2018, 16:27
Onazi gayet iyi.Adamın görevi zaten pres yapmak ve top kazanmak.Ama kucka ona daha yakın oynayıp sorumluluk almalı.Yoksa onazinin yaptığı olumlu hareketler boşa gidiyor

Hakan
Istemsiz yapınca faul olmuyor heralde.Hakem saçmaladi.

falcon_61
Kudur ne diyim sen yusuf yaziyi yi görmüyorsun galibaYusuf da kötü Kucka da. Sen onaziyi modric yapan, okaya cimsir muamelesi yapan birisin. Normalde cevap yazmayacaktim aşırı trollsun ama dayanamadım.

artvints
İğrenç mi? O tek top pası takımda atabilecek fazla kişi yok..

düşünce iyi de yine seke seke gitti top olcay kontrol edemedi adam da penaltı yaptı.

Sefaenes
18.03.2018, 16:28
bu çarpışma da hakemliği bıraksın

Ozan Kara
Adam kafa attı şaka gibi

fadigaTS
Yusuf ne oynuyor.Yusuf yerine Ömür oyuna girmeli

odyseuys
hakemin yorumu çok yanlış. bariz faul ve kırmızı kart pozisyon. ortadaki topa iki oyuncunun müdahalesi sonucu oluşan bir durum yok. burak net vücut çalımını atıyor sadık kontrolsüzce burak'ı biçiyor.

special one
hadi biz mecburiyet den katlanıyoruz, sözde bunamış milli hoca ne girdidemilli takıma seçti onu anlamadim
Aynı adam biliyorsun Hollanda’dan adını bilmediğimiz stoper çağırmıştı

batuhanTs
Yusuf da kötü Kucka da. Sen onaziyi modric yapan, okaya cimsir muamelesi yapan birisin. Normalde cevap yazmayacaktim aşırı trollsun ama dayanamadım.

Karakterinin yavanligindan sonra kepaze bir futbol sever oldugunu bizlere gosterdigin icin sahsim adina tesekkur ederim

CaptanBarbosa
18.03.2018, 16:29
düşünce iyi de yine seke seke gitti top olcay kontrol edemedi adam da penaltı yaptı.Sonuca bakın, topun sekmesine değil. Transfer yasağımız var ve elimizdeki kadro bu. Destek olmalıyız.

Mehmet Fatih Silik
18.03.2018, 16:30
Neyi var Novak'ın?

Sefaenes
Aynı adam biliyorsun Hollanda’dan adını bilmediğimiz stoper çağırmıştı

onu biliyorum ama bir renktaş hollanda aldığı için normal diyordu adam kendi yakınında bile yedekti

RoyalEvil61
malatyali oyuncunun yaptigi net faul ve sari kart, hakem neyin kafasini yasiyo?

fadigaTS
Onlar yapınca çarpma ama biz yapsak hemen kart.Karaktersizler

champions
Eyvah zorunlu değişiklik, 80'e kadar hücumcu da sokmaz Rıza bey!

Yiğit Gayretli
Şu pozisyon bariz şekilde faul ve net bir kırmızı kart!

jairzinho
18.03.2018, 16:31
Şu çimlere artık bir çare bulsunlar. Her maç aynı tantana. Yalın ayak oynuyorlar sanki.

zeminin alt yapısının değişmesi gerekiyor.işi ehline vermeleri gerekiyordu yaparken.bu iklim şartlarında dünyanın en harika çimleri olması lazımdı.

Mesut
18.03.2018, 16:32
Bu forma kombinasyonu çok hoşuma gidiyor bordo maviye beyaz çok yakışıyor

odyseuys
18.03.2018, 16:32
onazinin pas tercihlerinde falan problem var, tempo anlamında da eksiği var ama yararlı oynuyor adam. takımda eksik olan bir şeyi tamamlıyor en azından.

Numan Yerlikaya
18.03.2018, 16:33
Onazi adam ya

special one
18.03.2018, 16:34
Kadroda 2 sol bek var Hubocan oyunda :)

Rıza hoca küfür etsen daha iyi bu çocuklara

korkak Rıza

artvints
Sonuca bakın, topun sekmesine değil. Transfer yasağımız var ve elimizdeki kadro bu. Destek olmalıyız.

ben de yararlı oldu dedim zaten, olcay'a tek vuruşluk pas indirse atamazdı kesin.

odyseuys
şu golü de bizden başka yiyecek takım yok sanırım.

hofsaale
18.03.2018, 16:35
defol git riza hoca....

kamil varken nasil hubo oynuyor sol bek
huba varken ugur nasil oynar

Cagdas Topal
Ne şanssız bir takımız yahu ya yediğimiz gole bak

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ogün'
Burak yapacağın işin zar zor attık zaten. Uğur sen de bir kere işe yara be

nbay
Burak varlığın da yokluğun da ayrı dert

Mehmet Fatih Silik
Aferin Burak

tturkmen
Trene bakar gibi bakıyor.

Ozan Yılmaz
18.03.2018, 16:36
hızlı başlat aferin!!!

yorumsuz6117
Burak pas vermedi gol geldi ..

artvints
yedik golü, uğur yine kaleye doğru döndü şut atılırken, ivmeyi verdi topa. o kadar uyuşuk oynuyoruz ki ceza olsun diye geliyor bu goller.

fadigaTS
Şansımıza tüküreyim.Yediğimiz gole bak.

hofsaale
görünen köy kilavuz istemez...riza hoca la olacak is degil bu...

Tsli31
Şanssız bir gol yedik

odyseuys
yine dosta korku rakibe özgüven veren futbolumuza dönüş sinyalleri başladı.

halilaziz61
Burak yediğimiz gol sırf senin hatan farkinda misin

CaptanBarbosa
18.03.2018, 16:37
Onur seken toplarda neden duraksayıp izliyor hep anlamıyorum.
Hayır hızlı kalecisin, hızlılığından kazanıyorsun diyoruz ama ayağını da düzeltti hareketlendi fakat durdu uzanmadı topa.

Full HD
Yenemeyecegiz dedim pek sarsilmadim yani.Tipik Trabzonspor malesef.

Numan Yerlikaya
Böyle golleri severiz ama

tturkmen
Top bizim oyuncuya cezasahası dışında çarpıyor ne yazık ki kale boş olduğu için gol oldu.

Fatih Öztürk
18.03.2018, 16:38
Aytaç'ın götüyle oynadığı topu Kucka iki bacağıyla oynayamaz.

Vkgz
18.03.2018, 16:38
onur'a biri seyirci değil kaleci olduğunu hatırlatmalı...

Bilal Karadeniz
18.03.2018, 16:39
Top nerde çarpıyor kaleciye bizim kaleci bomboş bırakmış uzaktan aticaklari sutlar hep tehlike yaratir

zaqua
Top bizim oyuncuya cezasahası dışında çarpıyor ne yazık ki kale boş olduğu için gol oldu.

Gol tamamen Burak’ın hatası Onur’a neden giydiriyoruz?

alper*
Klasik Trabzonspor. İzlemeye değmez.

Bilal Karadeniz

Evet oyüzden dakika 35 oyundan cikti

batuhanTs

Seneye oynar bol bol izlerdin doya doya

nbay
Maçı sanki slow motion da izliyorum, bu kadar yavaş bir oyun oynanır mı yaa

Ogün'
Millet içerde vura kıra top oynuyor biz de uyku modunda oynuyoruz

Full HD
18.03.2018, 16:40
Dortmund:Hannvoer macini izleyin.Tavsiye ederim!

Enaldo61
Kucka şov.

Varlıbaş61
Çalım atma veya top sürme kapasiten yok senin Burak efendi? Sürekli aynı hatayı yapıyor ama başımızda hoca yok ki uyarsın !!

Numan Yerlikaya
18.03.2018, 16:41
Yusuf kötü bile değil

memmedaga
yusuf kenarda oynayamıyor bu kadar net

abdülkadirde oynamamalı ama o en azından idare ediyor

odyseuys
yusuf forvet oyuncusu gibi rakibin arkasına saklanmayı bırakıp ortasaha oyununa sol çizgiden katkı vermeli.

tturkmen

Tamam topu Burak kaptırdı ama top Uğura cezasahası dışında çarpıyor hemen önünde çarpsa eyvallah ama böyle gol yenmez.

halilaziz61
18.03.2018, 16:42

Onur a saldırmak için bekleyenler var olacak o kadar