PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : FIFA'dan Kulübümüze Transfer Yasağı | YASAK KALDIRILDI

Sayfa : [1] 2

Muhammet_61
08.03.2018, 16:03
Bir bu eksikti. Yönetim son kazığını da atmış oldu.

ÖZEL: FIFA'dan Trabzonspor'a bir dönem transfer yasağı

08.03.2018

SPORX ÖZEL:*Son dönemlerde maddi sıkıntılar yaşayan Trabzonspor'a FIFA'dan şok haber geldi.

FIFA, Matus Bero, Trencin ve Trabzonspor arasındaki hukuki süreçle ilgili nihai kararını verdi.

FIFA, Bero transferi için zamanında Trencin kulübüne yapılmayan ödemeden (250 bin euro) dolayı Trabzonspor'a bir dönem transfer yasağı verildiği kararını bildirdi.*Trabzonspor, 2018-2019 sezonunun yaz döneminde transfer yapamayacak.*Trabzonspor, FIFA'nın Bero için verdiği kararı CAS'a taşıyacak.

Trabzonspor, Matus Bero'yu 2016 yılında Slovak kulübü Trencin'den kadrosuna katmıştı.

Kaynak: Sporx.com

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

akin0834
08.03.2018, 16:05
sırf 250 bin euro luk ödeme yapılmadıgı için galiba .. sorun çözülür cas ta ..

Oğuzhan
08.03.2018, 16:06
Bero kulübe oynamadığı zaman bile zarar verebiliyor müthiş gerçekten.

tRaiNer
08.03.2018, 16:07
Bero falan hikaye dertleri başka...

Isko6161
Insallah çözülmez. Transfer yaptikca batiyoruz. Seneye sefa akgun, cafer tosun, Ebrar Cumur gibi isimlerde takima katilir onlari izleriz. En azindan hirsli, mucadele eden bi takim izlemis oluruz

nbay
bu haber doğru çıkarsa uğur ile mecbur uzatırlar artık sözleşmeyi, hubacanın da opsiyon kullanılabiliyor mu acaba transfer yasağı durumunda.

Cagdas Topal
250 bin euro düşülen duruma bak. Eminim cezayı yeyince böyle bir davanın olduğundan haberleri olmuştur. MaşaAllah FIFA ' ya bak 250 bin euro için transfer yasağı getiriyor futbol tarihinin en büyük şike davasına kayıtsız kalıyor hepinizin Allah belasını versin.

cem1990
Ona buna para savuran klüp 250 bin euro ödemekten aciz
Sıkı tutunun beyler batıyoruz.

Berke6198
08.03.2018, 16:09
Konu şike olmayınca nasıl da hızlı davranıyorlar ama...

Bu işler böyle.

Adem Erdoğan
08.03.2018, 16:09
CAS'a falan gerek yok, transfer kudurukluğu yaşamadığımız bir yaz sezonu geçirecez, bünye yeni Kuckaları kaldırmaz.

Menajerler başvurabilir ama cas'a, zira bizim gibi yolunacak tavuk az bulunur futbol camiasında.

Hayırlı uğurlu olsun bu ceza.

Fatih Çelik
08.03.2018, 16:12
Konu şike olmayınca nasıl da hızlı davranıyorlar ama...

Bu işler böyle.

Hiç bir karara halel geliyor mu acaba? Allah kahretsin bunları

Yiğit SARI
Gülsem mi ağlasam mı bilemedim. Malum Fifa da güvenilirliği sorgulanacak bir konumda ama gerçekten 250 bin ödeyemeceğimiz için transfer yasağı yediysek artık.

Hayırlısı.

Uğur Kalyoncu
Hubocani alma hakkımız varsa ben sıkıntı yapmıyorum..

Stoper de Hubocan Novak oynar..

Ne olacaksa da olsun artık..

falcon_61
Insallah çözülmez. Transfer yaptikca batiyoruz. Seneye sefa akgun, cafer tosun, Ebrar Cumur gibi isimlerde takima katilir onlari izleriz. En azindan hirsli, mucadele eden bi takim izlemis oluruzBir ara denedik kasimpasa ve Antalya'dan 6 ve 7 gol yedik. Kağıt üstündeki gibi olmuyor maalesef

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mmert
08.03.2018, 16:13
Akp döneminde yaşanmış, Muharrem Usta yönetiminde gerçekleşmiştir. 2 sezonda 20 maç oynamamıştır.

Fatih Çelik
08.03.2018, 16:14
Desene Damdoyla Uğur uzatıyor...

Mesut
08.03.2018, 16:15
Bunun sonu belliydi.
250.000 Euro ödemeye aciz olan yönetim Sosa Burak Kucka ve diğerlerinin yıllık ücretlerini nasıl ödeyecek.
Bence bu haber daha başlangıç inşallah ilerleyen günlerde futbolcular bonservislerini alıp tek tek gitmezler

Isko6161
08.03.2018, 16:16
Bir ara denedik kasimpasa ve Antalya'dan 6 ve 7 gol yedik. Kağıt üstündeki gibi olmuyor maalesef

O donemki genclere bak, birde simdi oynayacak olan gencelere bak. Ustelik Sosa, Castillo, Okay gibi isimleri kadroda tuttukmu 6-7 gol yemeyiz bence

Mert Oğuzlu61
08.03.2018, 16:16
Şikeye 7 yıldır ceza vermiyorlar ama saçma salak bir rakam için (250 bin euro) koskoca 1 dönem transfer yasağı veriyorlar öyle mi ? Parayı ödersek kaldırırlar mı, böyle bir saçmalık olamaz gelecek sezon daha şimdiden çöpe gidecek.

El Cordobes
08.03.2018, 16:18
Hoca elimizde kalmaz umarım.

Desenize ilk defa tüm transferler! kampa yetişecek.

zafercalikoglu
08.03.2018, 16:20
iyi oldu, usta cım bu işi biliyor,

İ. SARAL
250 bin euro düşülen duruma bak. Eminim cezayı yeyince böyle bir davanın olduğundan haberleri olmuştur. MaşaAllah FIFA ' ya bak 250 bin euro için transfer yasağı getiriyor futbol tarihinin en büyük şike davasına kayıtsız kalıyor hepinizin Allah belasını versin.

Aynen, tam komedi.

selcuk
Hubocani alma hakkımız varsa ben sıkıntı yapmıyorum..

Stoper de Hubocan Novak oynar..

Ne olacaksa da olsun artık..

normalde olmamali

buna sokak dilinde transfer yasagi deniliyor, gercek ismi tescil yasagi. yeni lisansi tescil edilmesi gerekir, buda bu yasak durdukca imkansiz

Yiğit SARI
Arkadaş nerden 50. yılımız olmuş hale bak. Beklentiyi tavan yapan transferini düşünüp yapacağına onu da tavan ücretlerle yaptı düşünmeden yaptı. Zaten parlak olmayan durumu tünelin ucunun gözükmediği yere de bi güzel getirdi. Çok durduk arkalarında olumsuzlukları bildik ama olumlu şeyleri görmeyi çalıştık telafi edilebilirdiler belki de diye ama onlar da çürüdü teker teker. Yazık oluyor.

7can61
08.03.2018, 16:22
Trabzonsporun avrupa şampiyonu olacağını gören fifa-uefa ihanet şebekesi önümüzü kesmek için böyle alçakça bir karar almıştır.

Bizim için yok hükmündedir.

Sayın başkanımızın arkasında altında sağında solunda her yerindeyiz, tek sorun başkanımız ortalarda yok. Sahi nerde bu herif yahu? Gören bilen var mı?

Doğukan Uçan
08.03.2018, 16:24
Hazin Geliyor :)

7can61
Allah razı olsun fifadan, seneye bu geri zekalılar yine borçlanıp bero gibi sap saman doldururdu takıma, şimdi transfer de yapamazlar.

Çok iyi oldu bu, kör kuşun yuvasını Allah yaparmış.

Şimdi transfer lobisi düşünsün :) Yandı gülüm keten helva. Menajerler yöneticiler avanta da yiyemez şimdi.

samway
Alayını göndersinler fırsat bu fırsat küçülelim alt yapıya dönelim bero ne yapmış da şikayet etmiş alayını atın dışarıya para edenleri satın bizim senelik bir adama milyon euro şar verecek durumumuz yok Özkan Sümer gelsin iyi bir sistem hocası ve alt yapı üzerine 3-5 yabancı transfer rusya ukrayna ya da balkan ülkelerinden 2 tanede yıldız oldu bitti bunu senelerdir yapamadık yahu nedir bu millete gebe durumu olcağı buydu işte hacıosmanoğlu ardından usta saçtılar da saçtılar 40 yasına merdiven dayamış topculara verdiler dünya para

Fatih Çelik
08.03.2018, 16:25
normalde olmamali

buna sokak dilinde transfer yasagi deniliyor, gercek ismi tescil yasagi. yeni lisansi tescil edilmesi gerekir, buda bu yasak durdukca imkansiz

Sözleşme de uzatamiyoruz yani iyi Uğurla Doye'dan kurtulduk o da olumlu

Cagdas Topal
08.03.2018, 16:26
Alayını göndersinler fırsat bu fırsat küçülelim alt yapıya dönelim bero ne yapmış da şikayet etmiş alayını atın dışarıya para edenleri satın bizim senelik bir adama milyon euro şar verecek durumumuz yok Özkan Sümer gelsin iyi bir sistem hocası ve alt yapı üzerine 3-5 yabancı transfer rusya ukrayna ya da balkan ülkelerinden 2 tanede yıldız oldu bitti bunu senelerdir yapamadık yahu nedir bu millete gebe durumu olcağı buydu işte hacıosmanoğlu ardından usta saçtılar da saçtılar 40 yasına merdiven dayamış topculara verdiler dünya para

Bero değil abi kulübü Trencin yapmış bonservis olarak belirlenen ücretin taksitlerinden biri yatırılmamış.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7can61
Gel kardeşim gel, olması gereken budur.

Faik Yılmaz
Trabzonspor Klübü İho zamanında bile bu kadar rezil ve aciz duruma düşmemişti.....

Sayın Usta Trabzospor Tarihinin en büyük balonu olma yolunda hızla ilerlemektedir.

ersn.alparslan
08.03.2018, 16:27
olan menajerlere oldu bu yazı boş geçirecekler

adiloş bebe
08.03.2018, 16:27
Deniz bitti. Örtülü ödenekten yemini alamayanlar battı. Trabzonspor 50 cente muhtaç hale geldi. Yazıklar olsun.

250 bin euro için transfer yapamayacak olan takım yıllık 3 milyon euro alacak oyuncuların yıllığını nasıl ödeyecek bakalım. Asıl sıkıntı bu oyuncuların alacağı gelince yaşanacak.

Timur Mikhail
08.03.2018, 16:28
Bu yaz transfer başlığı durgun geçecek desenize..

Travelair
08.03.2018, 16:29
İyi kapatıp açma parası almıyorlar

adiloş bebe
Biz Burak'ın taksitini yıllarca gs'den alamadık ama bir 250 bin euro için transfer yasağı yedik cidden şaka gibi bir kulübüz. Bu konularda ciddi bilgisi olan biri yazarsa sevinirim. Transfer yasağının kalkması mümkün mü? Tabi 250 bin euroluk borç ödendikten sonra.

Yiğit Gayretli
Durumun vehametini anlamak için güzel bir olay.

Fatih Çelik
Kulüp satılacak anlaşılan. Böyle komik bir ücretle ceza almayi aklım almıyor.

7can61
Deniz bitti. Örtülü ödenekten yemini alamayanlar battı. Trabzonspor 50 cente muhtaç hale geldi. Yazıklar olsun.

250 bin euro için transfer yapamayacak olan takım yıllık 3 milyon euro alacak oyuncuların yıllığını nasıl ödeyecek bakalım. Asıl sıkıntı bu oyuncuların alacağı gelince yaşanacak.

Su akar yatağını bulur. Yapılan bunca yanlış ve ona çanak tutanlar nedeniyle bu kulüp batacak dedik battı. Şimdi suya düştük, bütün kurtlar, parazitler boğulacak, sonra nefes almak için yüzeye çıkacağız. Temizlenmiş olarak ve yolumuza devam edeceğiz. En büyük ders olarak da bu parazit itlerini bir daha taşımamak olacak...

falcon_61
08.03.2018, 16:30

250 bin euro için transfer yapamayacak olan takım yıllık 3 milyon euro alacak oyuncuların yıllığını nasıl ödeyecek bakalım. Asıl sıkıntı bu oyuncuların alacağı gelince yaşanacak.Onazi ve Castillo en kısa sürede vinnn. Sonra bakalım kimler kaçar

Oğuz ZEYTİN
08.03.2018, 16:31
"Transfer olmazsa forma almam", "Yıldız oyuncu gelmezse Akyazı'ya gitmem" diyen azımsanmayacak transfer manyaklarının biraz yüzü kızarmış mıdır?

7can61
Onazi ve Castillo en kısa sürede vinnn. Sonra bakalım kimler kaçar

Tutan mı var gitsinler, battı balık yan gider.

sasone
Tam Mustafa Reşit Akçay'lık ortam oluştu,inşallah bir dönem değil bir yıllık yasak gelmiştir.CAS'a falan itiraza da gitmesinler,kullanın işte bu fırsatı,çağırın yüksek maaş alan Onur,Burak,Olcay,Sosa ve diğerlerini durumumuz bu,lütfen ya indirim kabul edin(en fazla 800 bin Avro) ya da kulübün geleceği için ödediğimiz bonservis bedelini getirip,gidin.

Umarım bu fırsatı heba etmeyiz,Rabbim yine yüzümüze baktı.
Bizim transferle,yıldız topçuyla bir 5 yıl işimiz olmamalı.Ayağımızı yorgana göre seve seve uzatacağız.

"Transfer olmazsa forma almam", "Yıldız oyuncu gelmezse Akyazı'ya gitmem" diyen azımsanmayacak transfer manyaklarının biraz yüzü kızarmış mıdır?

Valla iyi hatırlattın,bu transfer manyaklarını da uzun süre etrafta görmezsek anlayın ki kulüp,doğru yola girmiş,bir sistem takımı olmaya evriliyor.

bahadır2561
Sizin yönettiğiniz kulübün
250.000 euro ya paraya bak.

İstinye üniversitesi ya da Medical Park’ta da mı para bitmiş.

Haram zıkkım olsun

ersn.alparslan
geçenlerde twitterde fanatik Trabzonsporlu bir kızın paylaştğı twite rastladım trabzonsporda asgari ücretle çalışan babası işten kovulduğu için ya da uzun zamandır maaşı ödenmediği için muharreme bela okuyodu. bu alçak ve yanındaki paralı köpekler koskoca trabzonsporu öyle bir hale getirdiler ki küme düşmenin bile kurtuluşu var ama bu durumun yok.

Sefaenes
08.03.2018, 16:32
en azından 1 sene manager bozuntulara para veremeyecek, serefsizler hala istifa etmez. Allah belâlarını versin bizi bu durma dusurenleri

7can61

Hangi yüz?

Mert Oğuzlu61
Parayı yatırırsak yasak kalkmaz mı, 250 bin euro için şak diye nasıl ceza veriyorlar ?

falcon_61
Tutan mı var gitsinler, battı balık yan gider.Bir işe yaradıkları yok zaten de 3-5 kuruş alsak fena olmazdı

Yiğit SARI
08.03.2018, 16:33
Parayı yatırırsak yasak kalkmaz mı, 250 bin euro için şak diye nasıl ceza veriyorlar ?

Bunu ben de anlamadım. İhtar da mı gelmemiş yani 250bin nedir?

7can61
08.03.2018, 16:34
geçenlerde twitterde fanatik Trabzonsporlu bir kızın paylaştğı twite rastladım trabzonsporda asgari ücretle çalışan babası işten kovulduğu için ya da uzun zamandır maaşı ödenmediği için muharreme bela okuyodu. bu alçak ve yanındaki paralı köpekler koskoca trabzonsporu öyle bir hale getirdiler ki küme düşmenin bile kurtuluşu var ama bu durumun yok.

Sadece Trabzonsporda mı atılıyor insanlar sanıyorsunuz? Sadece Trabzonsporun parası bitmedi, dikkatiniz çekerim, memlekette para bitti. Zaten sorun da burada. Yoksa ordan buradan yine borç harç alırlardı. Ama şimdi onu alacak yer de kalmadı. Deniz bitti ya hakkaten bitti.

Cagdas Topal
Bence yatırınca kalkacaktır, bu yüzden şak diye ceza verilmiştir.

fanatikdevri
Seneye ilk 10 u zorlarız artık

Ibrahim Gaygusuz
08.03.2018, 16:35
Hic uzulmedim :)

Zaten yapamiyorduk.

Yapsakta sancili oluyordu.

Gelende yararli olmuyordu.

Aman bosver.

Kaya
Bir bu eksikti...

Teşekkürler Ustaaa! Ne diyorsun bu hususta!

7can61
Bir bu eksikti...

Teşekkürler Ustaaa! Ne diyorsun bu hususta!
İyi oldu iyi, ustanın ustalık eseri :)

adiloş bebe
08.03.2018, 16:36
Bu saaten sonra Muharrem Usta'nın istifasını istemek ona en büyük hediye olacaktır. Yarın istifa ederse ne olacak? ondan sonra gelecek başkan eski yönetim kurulunu ibra edecek. E sonra ne olacak? Bu kulübe inanılmaz zararlar veren iho gibi kabuğuna çekilip siyaset yapmaya devam edecek. Ya hesap verip gidecekler ya da yaptıkları bu pislikleri düzeltecekler. Koskoca Trabzonspor kulübü, son iki yönetimin ondan nemalanmaya çalışan hükümet yandaşlarının basamakları değildir.

ersn.alparslan
08.03.2018, 16:37
Sadece Trabzonsporda mı atılıyor insanlar sanıyorsunuz? Sadece Trabzonsporun parası bitmedi, dikkatiniz çekerim, memlekette para bitti. Zaten sorun da burada. Yoksa ordan buradan yine borç harç alırlardı. Ama şimdi onu alacak yer de kalmadı. Deniz bitti ya hakkaten bitti.

memlekette para bitmedi muharrem ve bunun gidiler yine ceplerini doldurdu zenginleşti olan bizim gibilere oldu

Faik Yılmaz
08.03.2018, 16:38
Trabzonspor Başkanı Sayın Muharrem Usta bize bir tek küme düşme rezilliğini yaşatmadı.....

Devam ederse onuda yapar....

danger00
itibar açısından sıkıntılı olsa da bizim gerçeklerimizi düşündüğümde hiç üzülmedim.

Ozan Yılmaz
Menajerler yasta,

Duyumla geçinen ve popülarite kasanlar şokta,

Transferden nemalananlar ağlıyor,

Transferle koltuğunu koruyan, şovmen yöneticiler hüzün içerisinde,

İtibarını, sallama transfer haberi paylaşarak kazanan fenomenler üzgün,

Yalan haberlerle geçinen 'fan page'ler, evet onlar da ağlıyordu :(

selcuk
08.03.2018, 16:39

eminmisin

uzatmak icin lisans tescil edilmez, zaten bizim oyuncumuz. sadece lisans uzatilacak...

7can61
08.03.2018, 16:39
memlekette para bitmedi muharrem ve bunun gidiler yine ceplerini doldurdu zenginleşti olan bizim gibilere oldu

Onlar hep paralıydı ha şimdi daha paralı oldular, tabi ki olan bizim gibilere oldu fakat buradaki nüans biz ne olduğunu biliyorduk bazıları ise bilmiyordu. Şimdi öğrenmiş oldular, ve acımak yok. Dibine kadar.

bordoylamavi
08.03.2018, 16:40
katarlılara satış artk zorunlu gibi 250 bini veremeyen futbolcu maaşlarını da ödeyemez. sonra niye bu kadar isteksiz bu oyuncular

BERBATOV61
08.03.2018, 16:41
Ceza kalkana kadar bu cezanın gelmesine sebep olanlar için başlıkta küfür,sinkaflı küfür,hakaret vb serbest olmalı. Öyle sosyal medyadan bana sövüyor taraftar diye taraftara sallayan adamlara az bile.

Bu taraftar daha ne yapsın sövmekten başka yapabileceği ne var ? sizi getirende gönderende taraftar değil ama bu takımın çilesini çeken taraftar ama onlarda sövmesin önlerine ne konursa razı olsun.

Belki sosyal medyayı kapatırsınız burda yazılanları okumazsınız vs bilemem ama benim öğrendiğim insan bir iş yapıyorsa önce kendisine sövdürmeyecek ahlaka sahip olmalı ve ona göre iş yapmalı.

Mesut
Sözleşme uzatmada sorun yok hatırlayın Eskişehirspor da yasak gelmişti Kâmil Ahmet'i geri istemişlerdi .

Yasağı ben fazla kafama takmıyorum cidden iyi oldu
Ama elde ki oyuncular yıllık ücretlerini alamadığı zaman kaçarsalar işte o zaman battık

İskender Çakmak
Bu yönetimin transfer yapmaması yapmasından daha hayırlı olacağı düşüncesindeyim.

O yüzden üzülmedim.

nbay

uğura sarılacaz şimdi mecburen ,yoksa stoper olmayacak seneye takımda .

Mucahid Erdogan
08.03.2018, 16:42
niye bu kadar üzüldünüz anlamadım bir dönem az 3-4 sene yasak yesek trabzonspor biraz sıkıntı çeker ama sonunda durumunu hem maddi hem manevi olarak toparlardı.

ben şuan bu habere sevinmiş durumdayım :D

batuhanTs
Dunya spor tarihinin en kötü baskani oldugunu bizlere kanitlamaktan bıkmadı sayin usta

Fatih Çelik
eminmisin

uzatmak icin lisans tescil edilmez, zaten bizim oyuncumuz. sadece lisans uzatilacak...

Bilmiyorum abi sen öyle deyince. Eğer dediğin gibi ise Uğur Damdoy elimizde kalır. Bence yasak kalkar gibi geliyor.

Mustafa ÖZDEMİR
Muharrem geliri 190 milyona çıkarttık diye nutuk atıyordu sağda solda .hep yalan

Uğur Kalyoncu
08.03.2018, 16:43
Aklıselim 1 tane stoperimiz olsa gram üzülmezdim ama bu stoperler aklıma gelince yemin ederim tansiyonum yükseliyor..

Durica Uğur Akbaş toplasan 1 adam etmezler..

Dönüp dolaşıp aynı yere geliyorum..Ne olacaksa olsun artık sabrımız kalmadı..

Hafta sonu Ahmet Çubukçu ile karşılaştım..Bursa'dan geldik maça giremeden döneceğiz niye itiraz etmediniz dedim..Sonrasında da bizim yüzümüz ne zaman gülecek dedim elini çaresizce açıyor suratinda umutsuz anlamsız bir ifade ile istikrar şart diyor..Allah sonumuzu hayretsin vallahi.

Fatih Çelik
08.03.2018, 16:43

Yenileme yapiyorsak bittik zaten Uğur'a 1.350 yi verdik bile. Damdoy zaten keyif nargilesi yakmıştır şimdiden

İ. SARAL
08.03.2018, 16:44
Yeni bir film çekeceğim, ismi de; "50. yılda, 50 rezillik". Başrol oyuncusu MUHO, yardımcı erkek oyuncu İHO.

DeAgLeMaNyAq
08.03.2018, 16:44
Hacıosmanoğlu zamanında da oyuncu bonservislerini ödemediğimiz için davalık olduğumuz kulüpler vardı. Bence bu işin arkasında başka bir şey var ya da Fifa yeter artık sürekli şikayet geliyor aklınızı başınıza alın dedi...

Travelair
08.03.2018, 16:45
Menejerlerden fırsat kalmadı herhalde 250 bin € ödemeye

batugol
08.03.2018, 16:46
Iyi bence
Olmayan paramızla transfer yapıp rezil olmaktan iyidir

Mucahid Erdogan

ne mecburiyetimiz var ki

çıkart alt yapıdan bi çömez en kötü gol yer maç kaybederiz.

sanki şuanda çok farklıyız.

falcon_61
Sözleşme uzatmada sorun yok hatırlayın Eskişehirspor da yasak gelmişti Kâmil Ahmet'i geri istemişlerdi .

Yasağı ben fazla kafama takmıyorum cidden iyi oldu
Ama elde ki oyuncular yıllık ücretlerini alamadığı zaman kaçarsalar işte o zaman battıkAsıl sorun bu. Kucka Sosa Castillo Onazi vs dünya para verildi. Bir kuruş alamadan giderlerse .... tam yeriz

alper*
08.03.2018, 16:48
O zaman eski transfer başlığı ile idare ederiz.

zafer6161
hoca da transfer demeyecekmiyiz şimdi,,,

Adem Erdoğan
O zaman eski transfer başlığı ile idare ederiz.

Altyapı başlıkları daha uygun olur. :)

alper*
Bari paraları baskete aktarsak.

Doğukan Uçan
08.03.2018, 16:49
Yabancılar hepsi takımdan kaçar hiç birinden para kazanma olayı felan olmaz onu unutun.

Mert M.
08.03.2018, 16:50
Peşine radikal değişiklikler de gelecekse, ben de bu cezayı hayra yoruyorum.

ersn.alparslan
08.03.2018, 16:50
bir gerçek var ki muharrem çok akıllı, çalışkan, konuşmasını iyi bilen ve arkası çok sağlam bir adam. ama böyle bir adam Trabzonspor gibi bir kulübü nasıl oluyor da hacıdan bile beter rezil bir duruma düşürebiliyor ?

Mert Oğuzlu61
08.03.2018, 16:51
Oyuncular teker teker serbest kalırsa ne yapacağız, yönetim maaşları da ödemiyor orasından artık şüphem yok. Burak, Onur falan yapmaz ama Sosa, Kucka, Onazi, Castillo başta olmak üzere bonservisimi aldım gidiyorum deyip bizi mahkemelerle uğraştıracak çok oyuncu var, tek kuruş bonservis kazanmadan uçup giderlerse işte o zaman şakası yok hükümet ve İstanbullular başta olmak üzere yok olmamızı isteyen çevreler çok, başımızda da Fb li başkan var bu adam TS li falan değil fırsat bu fırsat deyip bizi küme düşürürler.

Özet: Oyuncular yeniçeri isyanı çıkarırsa yandık bittik.

Berke6198
08.03.2018, 16:52
bir gerçek var ki muharrem çok akıllı, çalışkan, konuşmasını iyi bilen ve arkası çok sağlam bir adam. ama böyle bir adam Trabzonspor gibi bir kulübü nasıl oluyor da hacıdan bile beter rezil bir duruma düşürebiliyor ?

Demek ki böyle bir gerçek yok.

alper*
08.03.2018, 16:54
Başımızda Aziz Yıldırım olsa bu ceza gelmezdi.

semiko61
08.03.2018, 16:57
Valla üzülmedim :D Transfere gerek yok hatta hatta. Çok maliyetli oyunculardan da kurtulmamız lazım.

alone_6161
08.03.2018, 16:57
özkan doğan bunu beğenmedi :)

İyi oldu iyi. Hem de çok iyi oldu. Usta'nın da ettiği vizyon laflarının da içinin nasıl boş olduğunu anladık.

Şike davasına nasıl dört elle sarılmamız gerektiğini de anladık. 7 yıldır şikeyle ilgili nihai kararı çıkartmayanlar nasıl da 250 bin avro için yapıştırdılar cezayı gördünüz mü?

zafer6161
08.03.2018, 16:59
300 bin verelim FİTT olalım

TSemih61
08.03.2018, 16:59
Neee Özkan Doğan rızıksız mı kalacak, ey Fifa sen Allah'tan da mı korkmuyorsun :D

Şaka bir yana bu ceza kaldırılır parası ödenince.

ANAOKULU TERK
08.03.2018, 17:02
1- o para bilerek yatırılmadı . çünkü kasada (bir sonraki seneye transfere yatırılacak ) tek kuruş para yok . bu iş acemice bir hata değil , inceden inceye planlanmış bir iş . böylelikle hem transfer baskısından kurtulmuş olacaklar , hem de "altyapıdan geleceğimizi çıkarma zamanı geldi " ayağına yatacaklardır . 50 yıl hiç bir zaman adamların umrunda olmadı . bu finansal tabloyla , olamazdı da .

2- ayrıca bu karardan sonra mutlaka gidecekler olacaktır . gideceklerle de masaya oturulacak , üç aşağı beş yukarı anlaşılacak , sonra da bankalardan çekilecek , (verilirse tabi ) alınacak kredi ile de gideceklerin ödemeleri yapılacaktır . neden ? çünkü kasa tam takır , kuru bakır . ha bu arada onur efendiden de (müritlerinin gazını alacak şekilde ) bol ağlamalı , bol sümkürmeli , bir birlik ve destek olma mesajı bekliyorum .

3- çekilecek kredi en fazla 2 dönemlik futbolcu ödemelerini karşılayacağı için , elde (varsa ) gayrimenkullerin bir kısmı da kısa sürede ölü fiyatına elden çıkarılacak . geri kalan borçlar (başka bir cebe girmezse tabi ) ödenecek , ama kulüp bilançosundaki 1 katrilyon borç olduğu gibi , bir sonraki seneye devredecektir .( aynı at hırsızı dursun özbek'in galatasaray'da uyguladığı teknik .)

4- bu operasyon hem transfer döneminde para harcamak istememekten , hem de takım içinde bulunan ağababalarından kurtulmak için yapılmıştır . kalburüstü bir futbolcu , hedefsiz bir takımda asla durmak istemez . hele de yönetim " biz senin paranı veremeyeceğiz . bize bi kolaylık yap " dedikten sonra . tabi ayrılacaklar 2 sene önceki çöpler gibi "a....na koyayım kariyerin . paramı verin lan i.neler " demezlerse .

5- bu kararla birlikte apo ve yazıcı , veya ikisinden biri yuvadan uçar . hem sevr anlaşması imzalıyorsun , hem de istanbul'u vermem diyorsun . nerde öyle üç kuruşa beş köfte . eşşek gibi vereceksin .

6- önümüzdeki sezon için şimdiden hami , giray , sadi üçlüsünden birini seçin . zira futbolculara ödenmeyen paralar yüzünden kulübe açılan diğer davalarda da kararlar kısa sürede olumsuz manada sonuca bağlanacak , kulüp armut gibi ortada kalacak , kimse bu takımı sahiplenmek istemeyecektir . şimdiden seçin yani . ben tercihimi sadi'den yana kullanıyorum .

trabzonspor için game over is loading ...%61

erolizmts
08.03.2018, 17:05
Cezanın sebebinin 250.000 Euro'nun ödenmemesinden ziyade, paranın zamanında yatırılmaması diye okudum bazı yerlerde. Yani para ödenmiş.

Ibrahim Gaygusuz
08.03.2018, 17:05
Bir daha dusundum bir kere daha hosuma gitti bu karar.

Bu yonetim transfer yapmasin zaten

Enaldo61
08.03.2018, 17:07
Bu kadar ucuz bir şeyden böyle bir ceza gelmesi acaba şike davasıyla alakalı olabilir mi?

Bu arada üzülmedim ben bu karara, transfer yapılmaması daha hayırlı şu 3 milyon euro'luk egolar yollanırsa daha hayırlı olur bizim için. Gençler şans bulur.

Özellikle Sosa ve Kucka gönderilmeli.

Şahinoğlu
Muharrem Usta hepimizi hasta etti hastanelerine bekliyor haydeee.Ne diyelim tez zamanda başımızdan defolursun inşallah pısırık adam.

anth
Madem öyle Sosa'nın bınservisi neden alındı? Sosa'yı severim ama bu kadar sıkıntıda değmezdi...

anth
08.03.2018, 17:08
Bu kadar ucuz bir şeyden böyle bir ceza gelmesi acaba şike davasıyla alakalı olabilir mi?

Bence de bu işin içinde şike meselesi var...

anth
08.03.2018, 17:09
Bilen varsa; bonservissiz topçu alabilir miyiz?

Arda Yavuz
08.03.2018, 17:10
Mehmet Ekici'nin kadro dışı kalmasının nasıl Yusuf Yazıcı'nın çıkmasında etkisi varsa bu transfer yasağında altyapıdan bir çok yetenekli gencin çıkmasında payı olacaktır.

Umarım yasak kalkmaz , taraftar zor durumdayız taşın altına elimizi sokalım diyerek takımın yanında olur da gelecek iyi günlerin temellerini atmış oluruz.

Herkesin de dediği gibi menajerlere para yedirmeyeceğiz en azından , bu yasak aynı zamanda Usta'nın son kez takıma zarar verme ihtimallerini de ortadan kaldırır.

Numan Yerlikaya
08.03.2018, 17:14
Durum bu kadar kötüyse açın bi hesap yardım edelim. Şeref yoksunu namussuzlar

Hasan ZAİMOĞLU
08.03.2018, 17:16
Fifa'dan Trabzonspor'a futbolcu iteleyen menajerlere büyük şok başlığında verilmesi gereken acı ama gerçek olan haber. Emeği geçenlere sonsuz teşekkürler(!)

selcuk
08.03.2018, 17:26
Bilen varsa; bonservissiz topçu alabilir miyiz?

hayir, lisans tescili olacak hic bir islem yapamazsin.

bir oyuncu serbest olsada lisansi eski kulübünde kalir, eski kulübü sadece elinde kontrat olmadigindan bir yaptirim hakkina sahip degildir

bugün bizimle lisansi olmayan kimseyi alamayiz, ama bu karar sadece para icinse cas´da kalkar
lakin para ödenmisse ve ceza bonservislerin genellikle gec ödendiginde ceza verilmisse burdan dönüs olmaz

selcuk
08.03.2018, 17:29
Başımızda Aziz Yıldırım olsa bu ceza gelmezdi.

sonra Trabzonsporlu degilsin denilince kiziyorsun

böyle bir serefsizi sadece düsünmek bile bir anormallik belirtisidir

okadar o serefsizi benimsediyseniz eminim antu size kollarini acar

Uluhan
08.03.2018, 17:29
hayir, lisans tescili olacak hic bir islem yapamazsin.

bir oyuncu serbest olsada lisansi eski kulübünde kalir, eski kulübü sadece elinde kontrat olmadigindan bir yaptirim hakkina sahip degildir

bugün bizimle lisansi olmayan kimseyi alamayiz, ama bu karar sadece para icinse cas´da kalkar
lakin para ödenmisse ve ceza bonservislerin genellikle gec ödendiginde ceza verilmisse burdan dönüs olmaz

Hubocan"in bonservisini alabiliriz en azindan. Belki Ugur ile de sozlesme imzalanabilir.

selcuk
08.03.2018, 17:30
Hubocan"in bonservisini alabiliriz en azindan. Belki Ugur ile de sozlesme imzalanabilir.

alamazsin, adamin lisansini kiraladin, sende degil

ha alirsin, aralikdan itibaren oynar

Doğukan Uçan
08.03.2018, 17:30
cezanin kalkma ihtimali felan yok cas haberleri felan traş.

aynı cezayı avrupa da alan bir çok takım oldu hiç birinin ki kaldırılmadı.

serkanholep
08.03.2018, 17:32
iyi oldu aslında

ndoye 500 bin euroya uzzatırsa 1 sene daha kalır

uğur da öyle

ramil gelir aytaç gelir

alttan sol bekimiz var. sağa kamil var

hubo alınabilirse olur. olmazsa alt yapıdan idare edilir

ortasaha kalabalık zaten

yusuf sosa abdül ve castillo kanatları idare eder

olduda bitti maşallah

Travelair
08.03.2018, 17:32
Zaten bu Infantino hep böyle diye bir açıklama yapmadık mı hala?

falcon_61
08.03.2018, 17:33
iyi oldu aslında

ndoye 500 bin euroya uzzatırsa 1 sene daha kalır

uğur da öyle

ramil gelir aytaç gelir

alttan sol bekimiz var. sağa kamil var

hubo alınabilirse olur. olmazsa alt yapıdan idare edilir

ortasaha kalabalık zaten

yusuf sosa abdül ve castillo kanatları idare eder

olduda bitti maşallahTabi eldekiler bonservislerini alıp gitmezlerse. Maaşlar nasıl ödenecek de futbolcular elde tutulacak

Estragon
08.03.2018, 17:35
Şaka gibi, neredeyse 2 saat oldu haberler cıkalı ama hiç bir açıklama yok kulupten.

eraytaskin61
08.03.2018, 17:37
iyi oldu onca transfer yaptın da noldu sanki.abduş-yusuf kalsın sefa falan alttan birkaç kişi daha geldimi mis

Sefa Murat Dokuz
08.03.2018, 17:38
Fifa bize çok büyük bir güzellik yaptı. Burda sadece fırsatçı oyunculara imkan tanımadan, zorla benle imzalayacak tavan ücret alayım durumuna düşmeden 1'er yıl kontrat uzatabilirsek çok karlı çıkarız. Yeni transflerlere en az 50 milyon TL harcayacaktık. Elden çıkaramayacağımız yine yığınla çöp ve kontratları. Alttan yeni Abdülkadir yeni Yusuflar gelir. Şuanda yapılması gereken tek şey Rıza'nın kovulması.

asilhamsi
08.03.2018, 17:41
Sahane.Butun kan emicilerden kurtulmanın tam sırası.

Basta yonetim tabi.

Numan Yerlikaya
Usta İhoyu bile geçti ya gerçek dram bu.

7can61
cezanin kalkma ihtimali felan yok cas haberleri felan traş.

aynı cezayı avrupa da alan bir çok takım oldu hiç birinin ki kaldırılmadı.
Haha tahkim kurulu mu bu baş vurunca kaldırsın adamlar cezayı. Bir ceza veriyorlarsa nedeni var. Bizde ki gibi guguk değil adamlarda hukuk.

special one
08.03.2018, 17:44
Işte bunlar hep kur farkindan ,

bitirdin bizi usta

Acikcasi bir yandan sevindim bir yandan üzüldüm

Sevincim elimizdeki gençleri belirli bir seviyeye getirmek ve yeni bir yapılanma olacak

Üzüntüm uğur ve Doye ile uzatılması olur

selcuk
08.03.2018, 17:44
kulüpten gelen aciklamaya göre bu karar bozulur

FIFA tarafından bugün kulübümüze gönderilen yazıda, sıradaki ilk transfer döneminde uygulanmak üzere transfer yasağı getirildiği tarafımıza bildirilmiştir.
İlgili yazıya konu olan borç ödenmiş olup, karşı tarafın ödemeyi FIFA’ya bildirmemesinden kaynaklı ortaya çıkan bu durumun düzeltilmesi için gerekli girişimler başlatılmıştır.

asilhamsi
08.03.2018, 17:46
arda,huseyin,batuhan,rahim,cafer,sefa,murat cem,abdulkadir,yazici bu adamların hepsi A takımda olmalı.

okay,abdulkadir,yazici asla satılmamalı.

onazi,esteban,ndoye,ugur her ne olursa olsun gitmeli.

sosa,kucka,burak,castillo,rodallega mecburen bir sene daha takımda kalmalı.

Bu arada akıllı bir yonetim sozlesmesi elinde olan adamlarla sozlesme imzalar.Bildigim kadarı ile imzalayabilyorsun.

7can61
08.03.2018, 17:46

FIFA tarafından bugün kulübümüze gönderilen yazıda, sıradaki ilk transfer döneminde uygulanmak üzere transfer yasağı getirildiği tarafımıza bildirilmiştir.
İlgili yazıya konu olan borç ödenmiş olup, karşı tarafın ödemeyi FIFA’ya bildirmemesinden kaynaklı ortaya çıkan bu durumun düzeltilmesi için gerekli girişimler başlatılmıştır.
Bir kere kaza yapmıştım, bana vuran adamın sigortası yatmamıştı, kazadan sonraki gün yatırdı ama yemedi. Bazen zorlamamak gerekli.

Ogün'
08.03.2018, 17:47
Doğruysa karar bozulur da bu yönetime güvenmiyorum yalan konusunda master yapmış durumdalar

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

selcuk
08.03.2018, 17:48
Bir kere kaza yapmıştım, bana vuran adamın sigortası yatmamıştı, kazadan sonraki gün yatırdı ama yemedi. Bazen zorlamamak gerekli.

kulüp okadar salak degildir artik

önceden ödendiki böyle bir aciklama var

7can61
08.03.2018, 17:49

Emin misin?

selcuk
08.03.2018, 17:52
Emin misin?

eminim

Cagdas Topal
08.03.2018, 17:53
Emin olan arkadaşa Guiliano meselesinde yapılan resmi açıklamalarını hatırlatmak isterim. Sahi o dava ne oldu [emoji23]

special one
08.03.2018, 17:56

bizimkiler ödeme makbuzu almamışlar mi , :)

Elden mi teslim ettiler acaba :)

Hayır davalı olan bizimkilerse iletmesi gereken bizim yönetim değil mi

jairzinho
08.03.2018, 17:57
güzel haber aslında.tabi yönetim değişirse.daha fazla alt yapıdan oyuncu gelir.yüksek maaşlı oyuncuların gönderilmesi ilk icraatı olmalı yeni yönetimin

zafer6161
08.03.2018, 17:58
karşı kulubun salaklığı.demekki sadece bizde aptal yönetimler yokmuş

selcuk
08.03.2018, 17:59
bizimkiler ödeme makbuzu almamışlar mi , :)

Elden mi teslim ettiler acaba :)

Hayır davalı olan bizimkilerse iletmesi gereken bizim yönetim değil mi

bizimkiler iletse ne yazar, davaci bunu bildirmese

neyse, artik bu bildirim kanunsal baglayici

https://pbs.twimg.com/media/DXxilhgW4AAmR80.jpg

Doğukan Uçan
08.03.2018, 18:00
Haha tahkim kurulu mu bu baş vurunca kaldırsın adamlar cezayı. Bir ceza veriyorlarsa nedeni var. Bizde ki gibi guguk değil adamlarda hukuk.

Bizde en iyi yalakalığı kim yaparsa ödüllendirilir :D

DeAgLeMaNyAq
08.03.2018, 18:00
Emin olan arkadaşa Guiliano meselesinde yapılan resmi açıklamalarını hatırlatmak isterim. Sahi o dava ne oldu [emoji23]

Bu tip açıklamalar tamamen ortam gazını almak için yapılıyor. Tıpkı Hacıosmanoğlu döneminde Medjani ve Constant'ın sözleşmelerini fesh etmesinin ardından Fifa'ya başvuracağımızı deklare ettiğimiz gibi. Yönetimler değişiyor ama zihniyet değişmiyor. Eski yönetim zamanında yabancı oyuncularla baya davalarımız olmuştu. Yeni yönetim de Aykut Demir ve Özer Hurmacı gibi yerlilerle aynı süreci devam ettirdi...

Cagdas Topal
08.03.2018, 18:01
Bu tip açıklamalar tamamen ortam gazını almak için yapılıyor. Tıpkı Hacıosmanoğlu döneminde Medjani ve Constant'ın sözleşmelerini fesh etmesinin ardından Fifa'ya başvuracağımızı deklare ettiğimiz gibi. Yönetimler değişiyor ama zihniyet değişmiyor. Eski yönetim zamanında yabancı oyuncularla baya davalarımız olmuştu. Yeni yönetim de Aykut Demir ve Özer Hurmacı gibi yerlilerle aynı süreci devam ettirdi...

Bu sebeple ben cezanın kalkacağını düşünmüyorum.

Ahmet Kara
08.03.2018, 18:05
Bizim için iyi karar olmuş.

special one
08.03.2018, 18:07
bizimkiler iletse ne yazar, davaci bunu bildirmese

neyse, artik bu bildirim kanunsal baglayici

https://pbs.twimg.com/media/DXxilhgW4AAmR80.jpg
Çok anladigimdan değilde selcuk saçma gibi geldi

Davalı isen ödediğini bildirirsin , davayı açan bunu neden düşünsün ki ?

Ama bizimkiler ödedik diyip sorumsuzluk yapmışlardır

Nasıl olsa ödedik aman falan mı dediler acaba

Baştan sona sorumsuzluk kokuyor

...

Birde bilmediğimden soruyorum forumdan bilen varsa cevaplarsa sevinirim

Bu tarz şeylerde karşı tarafa itibar davası falan olur mu ?

selcuk
08.03.2018, 18:11
Çok anladigimdan değilde selcuk saçma gibi geldi

Davalı isen ödediğini bildirirsin , davayı açan bunu neden düşünsün ki ?

Ama bizimkiler ödedik diyip sorumsuzluk yapmışlardır

Nasıl olsa ödedik aman falan mı dediler acaba

Baştan sona sorumsuzluk kokuyor

...

Birde bilmediğimden soruyorum forumdan bilen varsa cevaplarsa sevinirim

Bu tarz şeylerde karşı tarafa itibar davası falan olur mu ?

sen bildir, karsi onaylamali

neyin itibari, bu dava zaten geciktigin icin acildi, her yönden suclusun

alper*
08.03.2018, 18:12
selcuk

Benim mesajlarımı alıntılama, bana herhangi bir yerde cevap verme, sana soru sorduğumu düşünme, yokmuşum gibi davran.

Beni engellersen çok sevinirim.

special one
08.03.2018, 18:16
sen bildir, karsi onaylamali

neyin itibari, bu dava zaten geciktigin icin acildi, her yönden suclusun
Neyin onayı

banka dekontunu gönderirsin olur biter

Daha büyük onay mi var

selcuk
08.03.2018, 18:27
Neyin onayı

banka dekontunu gönderirsin olur biter

Daha büyük onay mi var

bence dekontun hic bir baglayiciligi yok, parayi geri cekersen o dekont halen elinde.

dekont sadece bir bilgilendirme diye biliyorum

EmreBngll
08.03.2018, 18:28
Bence çok güzel oldu. Gönderin yüksek maliyetli futbolcuları gitsin. Zaten bu takım sürekli yeniliyor. Alt yapıdan gelenler eminim en az bunlar kadar oynar.

Sefa Murat Dokuz
08.03.2018, 18:31
bence dekontun hic bir baglayiciligi yok, parayi geri cekersen o dekont halen elinde.

dekont sadece bir bilgilendirme diye biliyorum

Parayı nasıl geri çekiyorsun. Transfer, processing'deyken mümkün ama karşı tarafa giriş olduğu anda kimse hesaba müdahele edemez. Swift'i Transfer kodunu bilgileri gönderse yeter zaten dekonta da gerek yok.

asilhamsi
08.03.2018, 18:32
----------onur-----------

jp----huseyin----novak----rahim

----sosa----okay-----yazici----

abdulkadir------burak--------castillo

----------arda------------

kamil-----batuhan----furkan-----*****

-----cafer------aytac/sefa------kucka/bero-------

murat cem------rodallega------furkan

transfer falan gerekmiyor zaten.Mesele iyi bir teknik ekiple anlaşmakta.

Timur Bey
08.03.2018, 18:39
Hem Uefa ve hem Fifa başkanı da paranın kölesi kuklalar iken siyaseti devreye sokar yönetim yasağı kaldırır en kötü ihtimalde. Yoksa seçimin falan pek anlamı yok ve kimse de bu riske girmez İho hariç.

ccd6167
08.03.2018, 18:44
Demirören dönemi bejeke gibi olduk.. ne eksiği ne fazlası..

bu haber çok iyi haber aslında.. ama kıymetini bilene.. Hala daha transferle futbolda başarılı olunacağını sanan zihniyet var..

bir de birşey olmaz diyen kafacılar vardır bol bol ödemelere... o kafa nasıl bir kafa ya

Mehmet Fatih Silik
08.03.2018, 18:45
Valla ben cok sevindim bu cezaya. Keşke ülke futbolu da 5 sene Avrupa'dan men yese de rahatlasak.

ccd6167
08.03.2018, 18:46
Bence bu gerizekalılar cezanın geleceğini biliyordu.. yoksa dünyanın en aptal yaratığı demirören bile pereiara ile imzalamazdı

alptug_kd
08.03.2018, 18:48
Yönetime güvensizliğimiz o kadar fazla ki şu açıklama bile bizi tatmin etmiyor. İnandırıcılıklarını yitirdiler. Çünkü bize defalarca yalan söylediler.

Bu da bir başka yalan bana kalırsa.

Transfer yasağı ise, bence de iyi oldu. Kulübü daha fazla borçlandırmaya gerek yok. Zaten transfer işini beceremiyorlar.

turgut kasap
08.03.2018, 18:55
Bunlar bu cezayı bilerek yemesine sakın taraftara bak cezamız var ne yapalım biz transfer yapmak istedik FIFA engel oldu bu kadar msl değil bunlar bu işin altında bi çapanoğlu var gibime geliyor

selcuk
08.03.2018, 19:01
Bunlar bu cezayı bilerek yemesine sakın taraftara bak cezamız var ne yapalım biz transfer yapmak istedik FIFA engel oldu bu kadar msl değil bunlar bu işin altında bi çapanoğlu var gibime geliyor

en gec aralikda secim olacak

secilmenin tek yolu ligde acik ara liderlik, bu kadro yapisi ile ne kadar mümkün bu? özellikle defans!

CEMEFKER
08.03.2018, 19:05
İşte bu iyi....

Bizim yapamadığımızı gelir elin oğlu yapar.

Şükredeceğimize küfredenlerimiz var...4-5 sene olmalı ki düzlüğe çıksın kulüp...
Menfat grupları değil hizmet ekipleri gelir yönetime böylece... Zira transfer yapamayacak olan bir yönetim "reklam" da yapamaz.

tonya55
08.03.2018, 19:06
sezon sonu bedava sakat serbest kalacak adamı ezeli rakibine iteleyecekken. 6 ay besle parasını öde birde gelen kimi diyor 2,5 gecende biri 3 demis kabul etme fiko istedi diye deniyor baska söylentilerde var burdaki kaynakcılar tolgay sezon sonu bize gelecekti deniyordu falan filan borc onun hatrı bunun hatrı olur 1 milyar onuda asmaya baslamıs biz bitmisiz yazıklar olsun.

Veysel
08.03.2018, 19:07
Küme düşme kaldı bir tek

Hadi vizyonlu başkanım benim, sen başarırsın bunu da

Ozan Yılmaz
08.03.2018, 19:20
https://pbs.twimg.com/media/DXxtxwNWkAAP1Fw.jpg

Ahmet Taşçı
08.03.2018, 19:21
Bu karara sevinen bir tek ben değilmişim sevindim. Sat Sosa'yı, Kucka yı, Al at yapıdan Caferi, Sefayı.Bu gençlerin kriz dışında oynayacak onlara forma verecek bir yönetim ve futbol ortamı yok bizde. Eğer mecbur kalmasak Yusuf ve Abdulkadir De hala kulübede veya Tribünde izlemekten öte gidemiceklerdi.

memozcan
08.03.2018, 19:26
bu haberi uğur-durica beğendi:)

erenslash
08.03.2018, 19:33
acil klup satılmalı ve yenilenmeye başlanmalıyız yeni başlangıçlar lazım

Yıldıray Emanet
08.03.2018, 19:36
Son zamanlarda duyduğum en güzel haber. Yeni berolar yeni onaziler yeni kuckalar yeni ndoyeler yeni novaklar yeni castillolar gelmesin diye 3 yıl verselerdi daha umutlu olabilirdim

sason
08.03.2018, 19:39
Yıllardır söylediğim şey adım adım yaklaşmakta.Buraya defalarca yazmdım.insan gibi anlatmama rağmen hakaret edenler sayesinde artık vaz geçtim.İstanbul kulüplerini birileri kurtarır, ama bizi kimse iplemez.

Biz şöyle büyüğüz, böyle büyüğüz diye diye bir kaç yıl içerisinde Antep gibi yok olup gideceğiz.Siz hala zengin biri alacak hayelleri kurun.Kim niye alsın bizi, akıl var, mantık var.

İşin komik tarafı hala sadece Usta'ya bütün suçu bulmaları.Akıllarınca vizyonlu geçinenler Yazıcı yerine Sosa transferinde buralarda zıpladılar.Yumlu'yu, Erdoğan'ı göndermek için hakaret ettiler, alay ettiler.

Hala suçu sadece Rıza'da bulanlar bile var.Bak güzel kardeşlim parasını almayan futbolcu oynamazda söz de dinlemez.İster adı Rıza olsun, ister Klop.Elindeki ucuzları gönderip, dünya yüklere girdik.Şimdi oturun iflas bayrağı çekene kadar ağlaşın.

Çünkü hak ediyorsunuz.Vizyoncular sizi.Yakında takım kalırsa, hepsi altyapı olacağı için bolca küfür edebilirsiniz sabah akşam.Önemli olan Trabzonspor değil sizin tatmininiz çünkü.

Nasıl bir aymazlıksa hala başkaları suçlanıyor.Akılını kullanmayan insanlara acınmaz.

4 kere kovduğunuz Şenol Güneş'i de ararsınız, yakında kovduğunuz özevlatlarıda yarın başlığında ukalalık kesilen Yazıcı'yı da.

Mehmet
08.03.2018, 19:47
Bir varmış, bir yokmuş. Bir zamanlar, sevimli, küçücük bir köyde yoksul bir köylü yaşarmış. Bu köylünün bir tavuğu varmış. Köylü bu tavuğu çok severmiş. Tavuk da ona her gün bir yumurta yaparmış. Ama bu yumurtaların ilginç bir özelliği varmış. Yumurtalar altındanmış. Köylü her gün kümesten aldığı altın yumurtayı şehre götürür, kuyumcuda satarmış.
Yoksul köylü giderek zenginleşmeye başlamış. Zenginleştikçe huyu değişiyormuş. Artık para kazanmak için çalışmak zorunda kalmıyormuş. Çalışmadan, yorulmadan para geldiği içinde paranın değerini bilmiyormuş. Gereksiz yere para harcamaya, ihtiyacı olmayan şeyler almaya başlamış. Lüks içinde yaşamaya alıştığından bir süre sonra para yetersiz gelmeye başlamış.
<center style="outline: none; color: rgb(163, 89, 0); font-family: Verdana; font-size: 16px; white-space: normal; background-color: rgb(252, 245, 213);">
</center>Artık daha fazla parası olsun istiyormuş. Kümese gittiğinde, tavuğu eskisi kadar sevip okşamıyor, ona verdiği altın yumurtalar için minnet duymuyormuş. Zamanla tavuğun karnında bir hazine sakladığına inanmaya başlamış. Eğer tavuğun karnını keserse bu hazineye ulaşacağını, ömrü boyunca krallar gibi yaşayacağını düşünüyormuş.
Aç gözlü köylü, bir sabah elinde bıçakla kümese girmiş.Tavuk köylünün kötü niyetini anlayıp kaçmaya başlamış. Ama köylü hazineye ulaşmayı kafasına koymuş. Yakaladığı gibi kesmiş tavuğu. Acele ile karnını açmış, merakla içine bakmış, bir de ne görsün? Tavuğun karnında ne altın var, ne de hazine. Aç gözlülük yaptığı ancak o zaman aklına gelmiş. Ama artık iş işten geçmiş. ( Alıntı )

sason
08.03.2018, 19:54
Bir varmış, bir yokmuş. Bir zamanlar, sevimli, küçücük bir köyde yoksul bir köylü yaşarmış. Bu köylünün bir tavuğu varmış. Köylü bu tavuğu çok severmiş. Tavuk da ona her gün bir yumurta yaparmış. Ama bu yumurtaların ilginç bir özelliği varmış. Yumurtalar altındanmış. Köylü her gün kümesten aldığı altın yumurtayı şehre götürür, kuyumcuda satarmış.
Yoksul köylü giderek zenginleşmeye başlamış. Zenginleştikçe huyu değişiyormuş. Artık para kazanmak için çalışmak zorunda kalmıyormuş. Çalışmadan, yorulmadan para geldiği içinde paranın değerini bilmiyormuş. Gereksiz yere para harcamaya, ihtiyacı olmayan şeyler almaya başlamış. Lüks içinde yaşamaya alıştığından bir süre sonra para yetersiz gelmeye başlamış.
<center style="outline: none; color: rgb(163, 89, 0); font-family: Verdana; font-size: 16px; white-space: normal; background-color: rgb(252, 245, 213);">
</center>Artık daha fazla parası olsun istiyormuş. Kümese gittiğinde, tavuğu eskisi kadar sevip okşamıyor, ona verdiği altın yumurtalar için minnet duymuyormuş. Zamanla tavuğun karnında bir hazine sakladığına inanmaya başlamış. Eğer tavuğun karnını keserse bu hazineye ulaşacağını, ömrü boyunca krallar gibi yaşayacağını düşünüyormuş.
Aç gözlü köylü, bir sabah elinde bıçakla kümese girmiş.Tavuk köylünün kötü niyetini anlayıp kaçmaya başlamış. Ama köylü hazineye ulaşmayı kafasına koymuş. Yakaladığı gibi kesmiş tavuğu. Acele ile karnını açmış, merakla içine bakmış, bir de ne görsün? Tavuğun karnında ne altın var, ne de hazine. Aç gözlülük yaptığı ancak o zaman aklına gelmiş. Ama artık iş işten geçmiş. ( Alıntı )

O köylü biziz de , kıyamadığımız için kasaba kestirdik diyelim.O kasaplarda bu işeri yapan başkanlar.

Tam tamına hikaye aynen bu.

ibrahim
08.03.2018, 19:54
Metin Korkmaz namussuzu parasız kalır şimdi. Komidinin üstüne üç beş bırakmak lazım. Açlıktan ağzı falan kokar.

Numan Yerlikaya
08.03.2018, 20:03
Ersundan 1.3 de onanmış maşallah

evranosbey61
08.03.2018, 20:04
Hala daha eldeki futbolcularla kadro kurmaya çalışan arkadaşlara şunu diyeyim bu karar başlangıç.ersun Yanal tazminatı ortada duruyor.mevcut futbolcuların ödemeleri ne durumda bilen yok.birçoğu satılmak Zorunda kalınabilir.tabi maaşlarını bırakıp gitmek isterlerse.aslında bu iyi seçenek eğer gitmek istemezlerse ve maaşları da ödenemezse puan silme cezası ile başlarsak sezona şaşırmayın.
bu arada seneye ki hoca da artık mra gibi.beğenilmeyen rıza bile durmaz bu takımın başında

serkanholep
08.03.2018, 20:10
bu mali durumda sosa transferi kadar aptlca başka transfer yapılamazdı

selcuk
08.03.2018, 20:17
bu mali durumda sosa transferi kadar aptlca başka transfer yapılamazdı

keske bunu yazin bu transferler yapilmasin diye herkesi tepkiye davet ettigimizde görseydiniz...

My
08.03.2018, 20:36
İHO zamanında transfer sarhoşu olan arkadaşlara batıcaz dediğimizde muhasebeci misiniz nesiniz kardeşim zevk almaya bakın deniyordu.

Usta zamanı da böyle dengesiz, bilinçsiz, saçma sapan kendi kendiyle çelişen transfer politikası olmaz dediğimizde de son 30 yılın en iyi kadrosunu kurdu deyip şampiyonluk hesapları yapılıyordu.

Şu geldiğimiz konumun sorumlusu sadece başkanlar ve yönetimler mi yani şimdi?

Mustafa YILMAZ
08.03.2018, 20:39
tüh bu sezonda 30 yaş üstü ultra yıldız oyuncular bekliyordum taraftarın alkışları ile yazık oldu.

Ahmet Kara
08.03.2018, 20:46
Yönetimin yaptığı açıklama büyük ihtimal yalan. Hiç inanmıyorum bunlara...

katre-i.matem
08.03.2018, 20:48
bu mali durumda sosa transferi kadar aptlca başka transfer yapılamazdıKucka transferi yapildi ya

SM-G530F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mehmet Sarigül
08.03.2018, 20:50
:alkış::alkış::alkış: Türk futbolunun (TRABZONSPOR) marka değerini yükselten M. USTA ve arkadaşları, tebrikler beyler!!!:alkış::alkış::alkış:

İ. SARAL
08.03.2018, 20:53
https://pbs.twimg.com/media/DXxtxwNWkAAP1Fw.jpgZafer Çağlayan style. :)

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mert'
08.03.2018, 20:54
Hacıosmanoğlu ve Usta gurur duysunlar eserleriyle.

İ. SARAL
08.03.2018, 20:54
Yıllardır söylediğim şey adım adım yaklaşmakta.Buraya defalarca yazmdım.insan gibi anlatmama rağmen hakaret edenler sayesinde artık vaz geçtim.İstanbul kulüplerini birileri kurtarır, ama bizi kimse iplemez.

Biz şöyle büyüğüz, böyle büyüğüz diye diye bir kaç yıl içerisinde Antep gibi yok olup gideceğiz.Siz hala zengin biri alacak hayelleri kurun.Kim niye alsın bizi, akıl var, mantık var.

İşin komik tarafı hala sadece Usta'ya bütün suçu bulmaları.Akıllarınca vizyonlu geçinenler Yazıcı yerine Sosa transferinde buralarda zıpladılar.Yumlu'yu, Erdoğan'ı göndermek için hakaret ettiler, alay ettiler.

Hala suçu sadece Rıza'da bulanlar bile var.Bak güzel kardeşlim parasını almayan futbolcu oynamazda söz de dinlemez.İster adı Rıza olsun, ister Klop.Elindeki ucuzları gönderip, dünya yüklere girdik.Şimdi oturun iflas bayrağı çekene kadar ağlaşın.

Çünkü hak ediyorsunuz.Vizyoncular sizi.Yakında takım kalırsa, hepsi altyapı olacağı için bolca küfür edebilirsiniz sabah akşam.Önemli olan Trabzonspor değil sizin tatmininiz çünkü.

Nasıl bir aymazlıksa hala başkaları suçlanıyor.Akılını kullanmayan insanlara acınmaz.

4 kere kovduğunuz Şenol Güneş'i de ararsınız, yakında kovduğunuz özevlatlarıda yarın başlığında ukalalık kesilen Yazıcı'yı da.+61

İ. SARAL
08.03.2018, 20:55
İHO zamanında transfer sarhoşu olan arkadaşlara batıcaz dediğimizde muhasebeci misiniz nesiniz kardeşim zevk almaya bakın deniyordu.

Usta zamanı da böyle dengesiz, bilinçsiz, saçma sapan kendi kendiyle çelişen transfer politikası olmaz dediğimizde de son 30 yılın en iyi kadrosunu kurdu deyip şampiyonluk hesapları yapılıyordu.

Şu geldiğimiz konumun sorumlusu sadece başkanlar ve yönetimler mi yani şimdi?+61. En acı olan da bu taraftarın akillanmayacak olması.

tonya55
08.03.2018, 21:05
baskan cok sevdigin bjk ya yönetici ol.

DeAgLeMaNyAq
08.03.2018, 21:27
Sözde Trabzonspor'lu olduğunu iddia eden Tahir Kum da bu haberi ilk biz duyurduk tarzında saat başı tweet atıyor. Gören de trencin kulübü seninle temasa geçti öyle haberin oldu sanacak. Şike sürecindeki tüm gelişmelerde olduğu gibi, Fifa'dan CC olarak TFF'ye gelen her şey zaten köstebekler sayesinde elinize düşüyor. Daha kime neyin havasını atıyorsunuz...

Cagdas Topal
08.03.2018, 21:34
Bir kötü haber de tahkim kurulundan gelmiş 1.3 milyon euro ödeyecekmişiz Ersun piçine

Tayfun
08.03.2018, 21:50
Transfer yasağına neden olan futbolcu da paytak paytak koşan Bero, dişe dokunur bir futbolcu olsa gam yemeyeceğim .

Enaldo61
08.03.2018, 21:55
Borç batağında bırakıp gidecek bizi.

tonya55
08.03.2018, 22:00
borc 1 milyar dedigimde yok borc 500 yok 700 diyenler online mı.

Fatih Çelik
08.03.2018, 22:04
Bu is bizim yerlicilere yaradı. Şimdi görün bakalım ne oluyor kulübe. Melih Kabasakal kurtarsın sizi. Allah'tan şansınıza jenerasyon iyi yoksa buraya Yusuf Erdoğan Yumlu falan yazanlar var sinir krizi nedeni.

tonya55
08.03.2018, 22:05
mertcan çam olayı ersun yanal bero olayı bu kadar amatör kulup yönetilmez.

gurur6134
08.03.2018, 22:06
Bir kötü haber de tahkim kurulundan gelmiş 1.3 milyon euro ödeyecekmişiz Ersun piçine

Cebinden odesin getirip sozlesme imzalayan sonrada anlasmadan tek tarafli fesih yapan adam

Murat61
08.03.2018, 22:08
Bu adamın kayıtsız şartsız peşinde olanlar nerde kardeşim? Hesabı onlarda verecek hata yapmak başka bin tane hata yapıldı hepsi görüldü hala peşindeydiniz şimdi nerdesiniz?

gurur6134
08.03.2018, 22:10
Iyi oldu bir bakima zaten transfer yapmayi bilmiyorlar hic degilse transfer yapip daha fazla zarara sokup menejerlerin cebini doldurmazlar..

DeAgLeMaNyAq
08.03.2018, 22:30
mertcan çam olayı ersun yanal bero olayı bu kadar amatör kulup yönetilmez.

Ersun Yanal olayı bu yönetime ya da sadece Trabzonspor'a has bir durum değil. Gönderilen teknik adamlar camianın içinden kişiler değilse, bütün kulüplerde kalan alacaklarını bir şekilde alıyorlar. Sadri Şener Broos'u, Hacıosmanoğlu Halilhodzic'i gönderirken de o sezonki kalan alacaklarını ödedik. Asıl skandal göreve gelir gelmez, gelecek sene seninle çalışmayı düşünmüyoruz Tolunay Hocam demek varken hocayla konuşmadan kameraların önünde kulübün mevcut teknik direktörünün görevine son verdik diyerek davalık olmak...

Oruç
08.03.2018, 22:40
Ceza almamıza sebep olan da Bero gibi çapsız, beceriksiz bir oyuncu. Aldığın yeteneksiz Bero’ya mı yanacaksın yoksa cezaya mı ? Maalesef batırıyorlar bu kulübü.

alperrr
08.03.2018, 22:42
Ersun Yanal olayı bu yönetime ya da sadece Trabzonspor'a has bir durum değil. Gönderilen teknik adamlar camianın içinden kişiler değilse, bütün kulüplerde kalan alacaklarını bir şekilde alıyorlar. Sadri Şener Broos'u, Hacıosmanoğlu Halilhodzic'i gönderirken de o sezonki kalan alacaklarını ödedik. Asıl skandal göreve gelir gelmez, gelecek sene seninle çalışmayı düşünmüyoruz Tolunay Hocam demek varken hocayla konuşmadan kameraların önünde kulübün mevcut teknik direktörünün görevine son verdik diyerek davalık olmak...

Ersun yanal ile pazarlık yapılıyordu..
yerel basın , başkan veya yönetim ağzıyla ......sözleşmesinde madde var çalıştığı kadar alacak diye..
pazarlığı kestiler yani 500-600 civarı bişeyle pazarlıkla iş bitecekken resti çektik şimdi tamamı..
bu durumu anlayan varmı gerçekten akıl tutulması gibi..
yada tahkim kurulu 4/3 bizden olayı devam ediyor..
özer davasındada bize cezayı verdiler her durumda veriyorlar..

ekşisözlükte bjkliler hukuk kurulunu ifşa etmiş..

https://eksisozluk.com/tahkim-kurulunun-fanatik-fenerli-uyeleri--5588101?a=popular

https://twitter.com/tribunbesiktas/status/896046827610550272

El Cordobes
08.03.2018, 22:47
Futboldan gram anlamayan siyasilerin veya siyasilerin kucağına oturmuş kişilerin eline düşme, pahalı ve şova dönük transferler, yönetenlerin ve yanında yöresindeki bilimum kişilerin zenginleşip kulübün borçlanması, işler batınca kulübü duruma getirenlerin hiçbir hesap vermeden çekip gitmesi, transfer yasağı, kadronun dağılması, altyapı oyuncularıyla yola devam edilmesi, vefakar özevlat bir hocaya takımın emanet edilmesi ve alt liglere düşme. Türkiye de benzeri çokça yaşanan tanıdık bir senaryo. Bu senaryonun başlangıç kısmını yaşadık. Devamından Allah esirgesin.

Soner Albayrak
08.03.2018, 22:53
Galiba geri dönülemez süreçlere giriyoruz camia olarak. Genel kitle bizden hazetmiyor ve yok olsak çok sevinecek insan var dünyada. Allah sonumuzu hayretsin.

7can61
08.03.2018, 23:16
https://pbs.twimg.com/media/DXxtxwNWkAAP1Fw.jpg

Hahaha bunu selçuğa verin inanır buna da .

memmedaga
08.03.2018, 23:36

hahhaha

selcuk
08.03.2018, 23:39

kendiniz ancak bunlara inanirsiniz

fake haberleri paylasmaylan ünlülere bak

7can61
09.03.2018, 00:49
kendiniz ancak bunlara inanirsiniz

fake haberleri paylasmaylan ünlülere bak

Emin misin?

eminim

Ben demiyorum arkadaşım buna inanan sensin...

Sefaenes
09.03.2018, 00:57
borc 1 milyar dedigimde yok borc 500 yok 700 diyenler online mı.

hadi ronaldo messi alsan bu borç yaptım desek anlarım ya ne aldık da bukadar borç yaptım. Bu borçla şampiyon ligini alırsın biz ise kaç sene uefa bile gidemeyeceğiz

mete61bordomavi
09.03.2018, 01:05
Yav hani Fifa'dan şikeyle ilgili olumlu bir haber gelecekti? Hani biraz daha sabır etmemiz lazımdı?
Ne oldu? Gele gele transfer yasağı geldi!
Hoş! Gerçi, zaten para da kalmamıştı ki?!

selcuk
09.03.2018, 01:35
Ben demiyorum arkadaşım buna inanan sensin...

ben kap aciklamasina inaniyorum sizin gibi cevat kol haberleri buraya tasimiyorum

tabi siz bunun farkini kavrayamazsiniz

Süper Golcü
09.03.2018, 03:54
aklımda çok ciddi trabzonun mümkün olduğunca değerinin düşürülerek katarlı birine satılacağı yönünde şüphelerim var, bununla ilgili de çok ciddi tespitlerim olduğunu düşünüyorum

trabzonsporun taraftarın, halkın trabzonun takımı kalması ve başkalarının çıkarı doğrultusunda ticari kaygılarla yönetilmemesi için, trabzonspor taraftarının birlik olarak kulübü sahiplenmesi için son şansı, artık son kapıya geldik. bundan sonra ne olur başakşehir gibi proje takımı olur, başarı gelir taraftar mutlu olur ama her zaman kulübün sahiplerinin çıkarı doğrultusunda hareket edilir, şampiyonluk hedefinden 10 sene vazgeçseler, kimse sesini çıkarıp kolay kolay değişikliğe zorlayamaz

Emre ÖZTÜRK
09.03.2018, 07:10
Bitirdiler kulübü malesef. Umarım alt yapida iyi stoperlerimiz vardir

TSKara61
09.03.2018, 08:36

Şu geldiğimiz konumun sorumlusu sadece başkanlar ve yönetimler mi yani şimdi?

Burda cuzi miktara kaliteli topcu almaya calismaliyiz derken, PAOK takiminin transferlerinden ornek verirken, "Git PAOK'u tut o zaman" diye burda dalga gecenleri unutmayacagim.

Sosa, Mbia, Kucka iyi topcu olabilir. Ama bu kulubun bu sacma transfer politikalarini kaldiramayacagini ancak cahiller gormezden geliyordu.

Aklima "Trabzon gibi kulup kuculme politikasi izleyemez, her zaman sampiyonlugu kovalamali" diyen boskonusan Istanbul muhabirleri aklima geldikce, sinirlenmeden edemiyorum. Sanki para sacmadan bir transfer politikasi izlemek, illa kuculmek manasina geliyormus gibi.

Bu takim bence bu noktadan sonra donmez. Hele siyasete bu kadar peskes cekilmisken, insana artik neyin ne manasi kaldi demeden edemiyorum. Kulup kapatilsa neyimiz eksilir acaba? Trabzonspor'un isminden ote pek bir sey kalmamis gibi hissetmemek gercekten zor.

HOPA'LI TS'Lİ
09.03.2018, 08:52
Satılmış FIFA

Şike yapanlara da cezayı kes de göreyim senin adalet anlayışını

Enes Ünal Kaya
09.03.2018, 09:56
Yönetim zaten eksik kişi ile yönetiyor . belki de yaptıkları açıklama doğrudur ve durum düzelir

ancak durum düzelse bile bu zaten yönetemediklerinin kanıtı niteliğinde

katre-i.matem
09.03.2018, 10:06
Krizi fırsata çevirmek lazım.

Kucka OUT

Aytaç Kara İN :)

selcuk
09.03.2018, 10:12
Krizi fırsata çevirmek lazım.

Kucka OUT

Aytaç Kara İN :)

ironi bu degil mi?

Ceyhan61
09.03.2018, 10:18
Yıllardır Cas davası kupa mupa beklerken bir bu eksikti!! ama ben hayret ediyorum bu Trabzondakilere yav kardeşim daha ne bekliyorsunuz? böyle şeylere karşı kitlesel ayaklanma olmayacak mı?

Şu PAOK taraftarına helal olsun adamlar yunan munan ama haklarını arıyorlar ya ben ona bakarım.
http://www.sporx.com/paok-taraftarlari-televizyon-kanalini-basip-aciklama-yayinladi-SXHBQ692299SXQ

İşte bize de böyle TARAFtar lazım bu nedenle Trabzon bu takımı haketmiyor.

katre-i.matem
09.03.2018, 10:18
ironi bu degil mi?

Bugün için ironi ama yarın gerçek olma ihtimali hiç de az değil. Yavaş yavaş hazırlanalım bu duruma.

selcuk
09.03.2018, 10:46
Bugün için ironi ama yarın gerçek olma ihtimali hiç de az değil. Yavaş yavaş hazırlanalım bu duruma.

okay ve onaziyi satsak yine aytaca sira gelmez

HOPA'LI TS'Lİ
09.03.2018, 10:53
Yıllardır Cas davası kupa mupa beklerken bir bu eksikti!! ama ben hayret ediyorum bu Trabzondakilere yav kardeşim daha ne bekliyorsunuz? böyle şeylere karşı kitlesel ayaklanma olmayacak mı?

Şu PAOK taraftarına helal olsun adamlar yunan munan ama haklarını arıyorlar ya ben ona bakarım.
http://www.sporx.com/paok-taraftarlari-televizyon-kanalini-basip-aciklama-yayinladi-SXHBQ692299SXQ

İşte bize de böyle TARAFtar lazım bu nedenle Trabzon bu takımı haketmiyor.

FIFA binası önünde İngilizce 2011 şike davası ilgili cezaları neden hala vermiyorsunuz pankartları hazırlayıp tepki gösterme zamanı geldi.

Yeter artık, bu kadar sahipsiz miyiz yahu

Yönetim neden bu kadar kayıtsız kalıyor bu rencide edici davranışlara

Şike yapanı düşür ulan ey FIFA, DAHA NE KADAR GÖRMEZDEN GELECEKSİN

oflubektas
09.03.2018, 11:02
Sözde Trabzonspor'lu olduğunu iddia eden Tahir Kum da bu haberi ilk biz duyurduk tarzında saat başı tweet atıyor. Gören de trencin kulübü seninle temasa geçti öyle haberin oldu sanacak. Şike sürecindeki tüm gelişmelerde olduğu gibi, Fifa'dan CC olarak TFF'ye gelen her şey zaten köstebekler sayesinde elinize düşüyor. Daha kime neyin havasını atıyorsunuz...

Hocam o herifin aziz'in paralı askeri olduğunu, Şekip'le "disiplinde 4-3, tahkimde 6-1 galibiz" konuşmalarını, ta İha-Tgrt zamanları Trabzon muhabirliğinden azize yalakalıkla nerelere geldiğini illa ki biliyorsunuzdur.

jairzinho
09.03.2018, 11:43
ekonomi kötü deyip geldi usta lakin bonservise maaşlara verilen paraların haddi hesabı yok.

özetle bize kulübü soymayan bir başkan gerekiyor.net

Erkut Ay
09.03.2018, 13:15
Bu ceza nın kalkma veya erteleme ihtimali var mı.

Timur Bey
09.03.2018, 13:26

Eğer Kap açıklaması doğru ise var. Zaten İho transfer ihtimali olmasa aday da olmazdı herhalde. Önce hocayı ardından Onur'u gönderip sonra 10-15 tane transfer yapıp işte farkımız demek isteyecektir. Sonumuz yakın.

Adem CAKIR
09.03.2018, 15:53
İmaj açısından hoş olmasa da çokta kötü, yandık bittik vs bir haber değil. Bu kafa yapısı ile transfer yapmaktan sa yapmamak daha hayırlıdır. Adamlar bize iyilik yapmış.

Ozan Yılmaz
09.03.2018, 18:56
https://pbs.twimg.com/media/DX23NaFWsAAODMJ.jpg

Ahmet Kara
09.03.2018, 18:59
Bu bildiğin amatörlük.

Bilal Karadeniz
09.03.2018, 19:04
Her seyiniz yalan varya yalan. Bide artislik olsun diye ödedik diye açıklama yapıyorsunuz

Ahmet Kara
09.03.2018, 19:08
Yönetimin yaptığı açıklama büyük ihtimal yalan. Hiç inanmıyorum bunlara...
Tahmin etmiştim zaten yalan olduğunu açıklamanın. Adamlar yalan makinesi.

Bilal Karadeniz
09.03.2018, 19:11
Eğer bilerek yenmediyse bu ceza tam bir amatörluk

Sefaenes
09.03.2018, 19:23
fifa 30 gün mühlet verip bizimkiler bilerek ödemedilerse resmen Trabzonspora bilerek ihanet etmişler. yönetimde hepsi satılmış serefsizler bunlardan hesap sorulmalı yaptıkları yanlarında yar kalmamali

yorumsuz6117
09.03.2018, 19:24
http://www.fanatik.com.tr/2018/03/09/fifa-dan-trabzonspor-aciklamasi-1356478

Hayatın yalan Muharrem , çoluğundan çocuğundan çıksın..

Doğukan Uçan
09.03.2018, 19:27
yalancı şerefsiz 30 günde parayı ödememişler. bunlar harbi ajan.

selcuk
09.03.2018, 19:32
kulüp ödedik trencin bildirmedi diyor

fifa ödenmedi diyor, trencin bildirmediyse ödendi demesi zaten komik olurdu

yine tezcanli bosuna bir ton günaha giriyorsunuz

hemen sövüp sayacaginiza 1 hafta bekleyip sonuca dogru hareket etseniz?

shootems
09.03.2018, 19:33
İHO yönetimi dinamiti yerleştirmişti, USTA ve aveneleri de fitili ateşledi. Sonumuz hayrolsun

Ertan OKUMUŞ
09.03.2018, 19:42
Ya 2 gündür bu ödemeyle ilgili bir dekont belge vs konulamaz mı ortaya🤬🤬🤬

CEMEFKER
09.03.2018, 19:43
İşte bu iyi....

Bizim yapamadığımızı gelir elin oğlu yapar.

Şükredeceğimize küfredenlerimiz var...4-5 sene olmalı ki düzlüğe çıksın kulüp...
Menfat grupları değil hizmet ekipleri gelir yönetime böylece... Zira transfer yapamayacak olan bir yönetim "reklam" da yapamaz.

Reklam dedim ya yönetim... Olağanüstü seçim...
"Eee bize de gitmek kalır... Madem öküz öldü..."

Beni yanıltmadı ve teyit etti yazdıklarımı yönetim...

Transfer reklamdır...
Ranttır...
Transfer yoksa kimse babasının hayrına kalmaz, gelmez...

2*2=4

memmedaga
09.03.2018, 19:47
bana kalırsa bu transfer yasağı bizim için hayırlı oldu,elbette bu rezaleti örtmez,iho'dan daha büyük bir hayınlık yaptırlar ayrı mesele

Mesut
09.03.2018, 19:48
FIFA neden ceza verdiğini açıklamış 30 gün zaman da vermiş bunun izahı yok

batuhanTs
09.03.2018, 19:55
Bu kararla seneye ilk 8 icerisinde olamayagiz.

memmedaga
09.03.2018, 19:56

Fifa'nın son açıklaması doğru ise mümkün değil, para taahüt edilen(istenen) süre içinde ödenmediyse ...

castillo61
09.03.2018, 20:08
İdealleri olan meslektaşlarına oranla genç bir yabancı hoca en büyük transferimiz olur. 2-3 nokta atışıyla kadro başka seviyeye gelirdi ama mevcut kadro da iyi futbol oynamak için yeterli.

My
09.03.2018, 20:27
FİFA 30 gün de süre verdim ama ödemediniz diyor; kulüp ödedim ama sana bildirmemişler diyor. Buyrun cenaze namazına. Bakalım naaşı kim kaldıracak. Biz taraftara namazı kılıp gömmesi düşmez inşallah.

Hakan
09.03.2018, 20:31
Böyle cacık bir sebepten ceza gelmez,hakkımızda 500 tane dava olunca yeter artık demişlerdir.
Barcelona'nın cezası kalkmadı ki bizi kim sallar.Aytaç Kara Fan Club'a gün doğdu.

İ. SARAL
09.03.2018, 20:40
Makbuzu niye göstermiyor ustacığım?

Giallorossi
09.03.2018, 20:50
https://nos.nl/artikel/2221434-fifa-straft-trabzonspor-geen-aankopen.html

Hollanda devlet kanali bile haber girdi :D

Aykırı_adam
09.03.2018, 20:55
Arkadaşlar Rıza hoca ile sezon sonu sözleşme bitiyor diyelim hoca gitti acaba hoca transferi için özel bir durum varmı yoksa altyapıdan yada içerden birisini gelecek

champions
09.03.2018, 20:55
Mevcut kadroyla transfer yasağı tam anlamıyla felaket demek. Usta gidiyorsa Burak, Kucka ve Sosa transferleriyle birlikte bedelini ödemeli.

selcuk
09.03.2018, 20:57
Arkadaşlar Rıza hoca ile sezon sonu sözleşme bitiyor diyelim hoca gitti acaba hoca transferi için özel bir durum varmı yoksa altyapıdan yada içerden birisini gelecek

hayir yok, teknik personel istedigin gibi degisebilirsin, ceza sadece prof. futbolcular icin gecerli

Giallorossi
09.03.2018, 20:57
Transfer yasagi CAS basvurusundan sonra büyük bir ihtimalle ortadan kalkar fakat yasagin devam etmesi halinde takimin basina MRA gelmeli. Bosuna hoca macerasina gerek kalmaz. Altyapidan Cafer, Ahmet Hakan, Abdurrahim, Hüseyin gibi oyunculari en iyi MRA takima monte eder.

TSemih61
09.03.2018, 20:59
Ben bunu pek önemsemedim ama eğer ceza kalkmazsa bizim için çok kötü olur. Hızlı atletik yetenekli oyuncu lazım bize, eldeki kadro yetersizin de yetersizi. Yüksek ücretli tüm oyuncuları göndermemiz lazım, seneye çok daha kötü durumda olur bu kadro.

Bazıları bilerek ceza alındı diyor ama ben ihtimal vermiyorum. Buna sevinenleri de gördüm bir de. İki dakika düşünüp hesap yapmıyorlar galiba. Sportif başarı şart oğlu şart iken seneye bu oyuncu kadrosu ilk 10'a bile zor girer.

angraf
09.03.2018, 21:00
klübü satacaklar altyapı yapıyorlar.

toksoy61
09.03.2018, 21:34
SOSA-KUCKA vb alındığı zaman büyük başkan diye bağıranlar, sevinenler şimdi küfür ediyorlar. ama asıl hata bu gibilerin ağzına bakıp transfer yapanlarda idi. bence son 2 başkan bilerek ve isteyerek kulübü batırdı. kulübü resmen kurtarılması için birilerinin eline mahrum ettiler. kendilerine verilen görevi çok iyi yaptılar. ama bunu anlayabilecek kapasitede TS delegesi olduğunu sanmıyorum

bkandil
09.03.2018, 21:51
Transfer yasagi CAS basvurusundan sonra büyük bir ihtimalle ortadan kalkar fakat yasagin devam etmesi halinde takimin basina MRA gelmeli. Bosuna hoca macerasina gerek kalmaz. Altyapidan Cafer, Ahmet Hakan, Abdurrahim, Hüseyin gibi oyunculari en iyi MRA takima monte eder.

Fifa'nın bugün yaptığı açıklamaya bakılırsa ceza kalkmaz diye düşünüyorum. Adamlar 30 gün önce uyarmışlar, sonra ceza vermişler. Bu süre zarfında ödeme yapıldıysa ilgili kuruma bilgi verilmemiş olması ayrı bir gaflet...

tonya55
09.03.2018, 21:55
hadi ronaldo messi alsan bu borç yaptım desek anlarım ya ne aldık da bukadar borç yaptım. Bu borçla şampiyon ligini alırsın biz ise kaç sene uefa bile gidemeyeceğiz
hic sorma agbi resmen batmısız bu saatten sonrada işimiz cok zor gelir gider dengesi yok seneye durum dahada vahim menejerler indiriyor paraları yaslı fubolculardan.

tonya55
09.03.2018, 21:58
bu kadar kötü yönetilmez adamlara birde emeklilik ikramiyesi ödüyoruz yazıklar olsun.

Doğukan Uçan
09.03.2018, 22:01
klübü satacaklar altyapı yapıyorlar.

aynen öyle

yazıkoldu
bu takım bu politikalarla batar biz milandan futbolcu alamayız dediğimde herkes üstüme saldırdı.
bu taraftarda yönetimde al birini vur ötekine.
atay aktuğ vardı hiçbiriniz sevmediniz niye peki, çünkü adam gibi adamdı, özü sözü birdi.

special one
Bu yasak bizim kurtuluşumuz olabilir

her şerde bir hayır vardır