PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 25.Hafta | T.M. Akhisarspor 1 - 3 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3

Tsli31
05.03.2018, 22:59
Evimizdeki maçlarda tribün olarak baskı kuramıyoruz vede oyun olarak tatmin edici değil?
Buna endeksli mi tribünler suskun oldu

Timur Bey
05.03.2018, 23:02
Okyanus bitti, kara görünmek üzere. Deplasmandaki gs maçını saymazsak bundan sonra takımın hiçbir bahanesi yok.

Başarılar, ilk yarıdaki maçta yaşanan rezilliği unutturun en azından.

OrkHun
05.03.2018, 23:03
3 yeriz. 3-1 yeniliriz muhtemelen. kimse bi şey yokmuş gibi pişkinliğe devam eder. şerefsiz haysiyetsizler..

Tsli31
05.03.2018, 23:05
Yine pazartesi ben anlamadım gitti bu işi

Doğukan Uçan
05.03.2018, 23:08
Akhisar sahasına geçti her maçı kapalı gişe oynuyorlar. Fenerbahçeyi yendiler bizi yenerlerse üstümüze çıkıcaklar. Hedefsiz, moralsiz, hocasız, taktiksiz trabzonspor karşısında ağır favori taraf ev sahibi ekip olacaktır. Bu maçların hiç bir önemi yok artık sezon bitti.

M. Fatih ALEMDAR
05.03.2018, 23:13
Aliriz

Fatih Öztürk
05.03.2018, 23:15
İlk defa bu kadar iddialıyım.
Tarihi fark yiyecez.
Gerçi tarihi dememek lazım alıştık fark yemeye normal skor olur fark yeriz diyelim.
Yumlu'nun kesin golü var.

DeAgLeMaNyAq
05.03.2018, 23:35
Ersun Hoca'lı dönemde 8 haftada 9 puanımız vardı. Onu 1 puanla geçmek için galibiyet lazım. İlk yarıdaki maçtan sonraki 12 maçını kazanamayan Akhisar yenip 5'te 5 yaparsa bizi yakalaıyor ve lig bittiğine de ikili averajdan önümüze geçiyor. Bu da ne halde olduğumuzun özetidir. Bu maçta gol yeme ihtimalimiz çok yüksek olduğundan, kazanmak için 3 gol atmak lazım. Her şey yine Burak'ın gününde olup olmamasına bağlı...

asilhamsi
06.03.2018, 01:04
abdulkadir ve yusuf bir sure dinlenmeli.Ya abilerini dinleyip barıs memiş olacaklar,yada hem trabzonsporu zirveye cıkartıp hemde kendileri cok buyuk oyuncu olacaklar.

onur
jp durica novak kamil
okay onazi kucka
sosa burak castillo

cyberentalpi
06.03.2018, 01:06
kazanırız diyorum. İnsallah rıza gaza gelip bu seferde saldırmaz. Akhisar ın en iyi yönü kontayı iyi oynaması. Bundan sonra çoğu maçı kazanırız ama kime ne fayda

Ertan OKUMUŞ
06.03.2018, 01:13
Burak’tan gelecek hayır Allahtan gelsin,zerre değeri yok gözümde ne galibiyetin ne gollerinin,kan değişikliği olmadıktan sonra artık o stad mümkün değil yarıyı bile bulmaz,merak ediyorum Akhisar galibiyeti taraftar olarak ne gibi bir mutluluk verecek size 5.olabilme umudumu o bile zor,artık bu saatten sonra beni yeni bir hoca ve yeni bir yapılanma motive edebilir çünkü en iyimser olanımızın içindeki umudun kırıntısı bile yok futbolcularda,hedefleri motivasyonları yok [emoji17]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

kartal61
06.03.2018, 03:36
Seleznov bizi çok zorlar.Adam çok hırslı biri.Bizim defansta malum.Cok ilginç olacak

Sefaenes
06.03.2018, 03:48
karabük den sonra ligin en kötü oynıyan takımıyız. Adam akıllı hoca olsa şampiyonluk yarışındaydık şimdi Babayı alma yarışındayız

katre-i.matem
06.03.2018, 10:06
Aynı maç için aktif ikinci başlık. O kadar heyecan duyacak bir durum da yok aslında.

HOPA'LI TS'Lİ
06.03.2018, 11:14
1-6 unutturun
UEFA bileti uçtu uçacak

Ozan Yılmaz
06.03.2018, 12:25
İçerde 6 ise dışarda 10'a falan bağlarız bu işi!

Berke6198
06.03.2018, 12:29
Sonucun ne olduğu gram umrumda değil.

Ahmet Kara
06.03.2018, 12:47
Akhisar maçlarından sonra istifa oluyor genelde. Bu sefer de öyle olur umarım. Yoksa bunların gideceği yok.

Bilâl ÇOBAN
06.03.2018, 13:24
Bize müstehak, beter olalım.

Gurpas
06.03.2018, 14:05
Ezikspor....

El Cordobes
06.03.2018, 14:36
Akhisar maçlarından sonra istifa oluyor genelde. Bu sefer de öyle olur umarım. Yoksa bunların gideceği yok.

Hakikaten öyle. Sadri Şener, Mra, Ersun Yanal. Ama bu hafta kombo olabilir. Hem yönetim hem hoca.

Erkan A.
06.03.2018, 15:16
sikecilerle oynadiklari maci 90 dk izledim akhisar büyük takimlara karsi daha iyi motive olan bir takim kücük takimlara karsida bu seviyeyle oynasalardi suan lider konumunda olurlardi ligimizin flash takimi kesinlikle kayserspordur akhisarspordur sivasspordur ..

akhisarda oynayan larson var mübarek adam savasiyor kosuyor yorulmuyor böyle oyuncu bizde yok kendi becerileri ile sonuca gidebilecek bir oyuncumuz yok malesef
akhisarsporda bir kac oyuncu daha var durmadan savasan böyle savasan takimlara karsi sansimiz malesef yoktur biz savasan kazanmak isteyen takimlara karsi yeniliriz bizim kadro kazanmak gibi düsüncesi olmadigi icin sezonu cogu oyuncularimiz bitirmisler kafadan her idaaya varim cogu oyuncularimiz sezon sonunda hemen yeni anlastiklari takimlarina gideceklerdir süprizlerde olacaktir ..ve cogu oyuncularimiz ailesiyle birlikte nerede izin yapalim diye düsüncelere girmislerdir bu yüzden motive olamiyorlar antromanlara nasil cikiyorlar bunu cözebilmis degilim yakin zamanda sakatliklarda baslar erkenden izine cikmak icin akhisar macindan sonra bu dediklerimi baslayacaktir ..
ilk defa hayatimda trabzonsporumuz icin kazanir yazamiyorum formamiz sadece 3 puan alir diyemiyorum böyle oluncada riza neden devam eder bunu da cözmedim büyük ihitmal tazminat olabilir ...servet cetinin antromanlara katilmasini istemiyorum bu istanbul takimlarina sevdalanmis adam bize ne gibi katki verebilir ?? genclere iyi oynayin benim gibi büyük takimlarda oynarsiniz bunumu diyor acaba aklimda soru isaretleri doldu tasti ..hocamiz büyük takima yenildik der gibi demecler veriyor kalbi gönlü besiktasda bize ne verebilir anca rizesporu alanyaspor motive ederler bunlar ...akhisarli oyuncular sezon sonunda büyük takimlarda oynamak isterler hedefleri var bu yüzden bize karsi inanilmaz derecede savasacaklardir ...hic kimse sasirmasin akhisara yenilirsek mehmet özdilegi getirmezler umarim kupadan bizi eledigi icin baskanimiz hayranlik duyuyordur ona ....
umarim sezon cabuk biter artik dayanilir gibi degil yeni sezonda insallah suanki cuval olan formalarimizdan kurtuluruz sanki formalar agir geliyor kosamiyor oyuncular bir yerde bisey olmali bisey aranmali ruhsuzluk neden ?? nerden kaynaklaniyor bunu cözecek hoca tüm kupalari trabzona getirir bu hoca nerde kimdir ne zaman gelir büyük soru isareti ..
eger hedefi olaydi yönetimin rizayi dün gece gönderirdi , kendileri istifa ederledi saygilari sevgileri olaydi , riza eger trabzonsporu büyük görseydi dün gece istifa ederdi , mustafa resit akcayi bunalima sokmustuk taraftar olarak baski yapilmisti adamcagiz dayanamadi birakmisti o kadarda basarisiz o zamanki kadroya göre hic degildi avrupada bile basariyla oynuyorduk o kadroyla yine begenmedik yine gönderdik trabzonlu oldugu icin cekemedik sanirim ... tolunay o zamanki kadroya göre basariliydi cekemedik trabzonsporluydu diye ..anlam veremiyorum son olarak bu takimin basariya götürecek teknik direktör kesinlikle yerlinin yerlisi olmali veya gönlünü trabzonspora vermis bir teknik direktör olmali saygilarimla

Mehmet Fatih Silik
06.03.2018, 15:45
-------------------------------Onur------------------------------
-------------------------------------------------------------------
------------------Ugur----------------------Okay----------------
--------------------------------------------------------------------
Perreira----------------------------------------------------Novak
-----------------Onazi--------------------Kucka-----------------
---------------------------------------------------------------------
-------------------------------Yusuf-------------------------------
------Abdülkadir------------------------------------Sosa---------
---------------------------------------------------------------------
------------------------------Burak--------------------------------

Faruk BERBER
06.03.2018, 16:16
Sezon bitti. Futbol adına zevk verecek şeyler denenmedikçe oynanan maçların önemi yok.

Önümüzdeki sezon başka bir hocamız olacak zaten.

Nazim Can
06.03.2018, 16:57
Riza hoca öyle yeni birsey deneyecek biri degil, kalsn 10 mactan 7-8 beraberlik 2-3 yenilgi alir belki Karabükü yener bu sezonu bitiririz, Ersun ve Riza yerine su takimi Durica ya falan deseydik al bu takimin hem oyunculugunu hem hocaligini yap diye bu durumdan daha kötü olmazdik.

BlackPanther
06.03.2018, 17:25
İnşallah Rızanın son maçı olur!!!

My
06.03.2018, 17:41
Rıza Çalımbay: "Takımı bundan kötü halde aldık belirli bir noktaya getirdik. Kaybedilmiş bir şey yok. Sivas buraya gelecek Kayseri buraya gelecek Akhisar'a gideceğiz.Kimsenin eleştirilerini kaale almıyorum."

Doğruysa az evvel bunu Lig Radyo'da demiş.

Tayfun
06.03.2018, 17:45
İlk maç gibi olmaz bu sefer 3 atar Akhisar.

batugol
06.03.2018, 17:47
Dengesiz takımız
4 ihtimalli maç
Kazanabiliriz
Kaybedebiliriz
Berabere bitebilir
Fark yiyebiliriz
Ama fark atamayız
Bence tabii ki

TSelif
06.03.2018, 17:49
Rıza Çalımbay: "Takımı bundan kötü halde aldık belirli bir noktaya getirdik. Kaybedilmiş bir şey yok. Sivas buraya gelecek Kayseri buraya gelecek Akhisar'a gideceğiz.Kimsenin eleştirilerini kaale almıyorum."

Başak buraya geldi, fener buraya geldi, bjk buraya geldi :rolleyes:

Travelair
06.03.2018, 17:56
"Kimsenin eleştirisini kaale almıyorum" mu? :O

Mehmet Fatih Silik
06.03.2018, 18:01

Haklisin tabi. Capi iki koyun güdemeyecek birine takim emanet edenlere bu cümleyi dürüp gönderiyorum.

Besiktas'in basinda olsaydin acaba böyle aciklamalar yapmana izin verilir miydi.

Süper Golcü
06.03.2018, 18:28
http://www.footballuser.com/formations/2018/03/1667723_Trabzonspor.jpg sakat cezalı olarak düşünmeyince şu an ki tek alternatif bu, kucka hayal kırıklığı, onazi çoğu zaman vasat, castillo çoğu zaman sakat veya dendiği gibi kulüple sorunlu, okay, yusuf, sosa, abdül, burak bunları uygun şekilde sahada tutmak tek seçenek, en başta ersun hocanın doğru tercihle okayın yanında oynattığı sosa o dönem ki formsuzluğu sebebiyle iyi katkı verememişti ki ona rağmen yine iyi işler yapıyordu, şimdi tekrar buna dönen teknik direktör kazanır kim gider gelirse gelsin

Arda'
06.03.2018, 19:31
Ben ümidimi kestim artık. 23 yaşındayım, çocukluğum Tekkeli, Gökdenizli, Yattaralı döneme denk geldi, şampiyonluk göremedim ama en azından bi duruşumuz vardı o zamanlar. Sınıftaki tek Trabzonsporlu olduğum için gururluydum çünkü farklıydım. Artık bu takımın şampiyon olacağına da inanmıyorum. Diğer takım taraftarları gibi şampiyonluk kutlayamayacağım bundan adım gibi eminim. Bundan 10 sene önce önümüzde yıllar var en azından bitane görürüz diyordum ama yok, yıllar geçiyor ve bu takım daha da geri gidiyor. İnsanlar alıştı artık yıllardır zaten kupa alamıyoruz. Yarın bi bakmışız yıl 2026 olmuş hala aynıyız şampiyonluk yok. İşin ilginç yanı 2026 yılı 2010 yılından daha yakın şu an.

Cafer Bulur
06.03.2018, 22:44
Dengesiz takımız
4 ihtimalli maç
Kazanabiliriz
Kaybedebiliriz
Berabere bitebilir
Fark yiyebiliriz
Ama fark atamayız
Bence tabii ki

Ersun yanal bir akhisar maciyla gitmisti riza calimbay dada aynisi olacak ve son maci olacak diye düsünüyorum.

Daha sonra ünal karaman gelir ve 5.ci bitiririz bence.

tristram
06.03.2018, 23:02

vayy kucuk esnaf rizaya bak sen..bunu hoca yerine koyup birde roportajmi yapmislar.kaybedilmis bir sey yok diyor bilmem ne yaptigimin adami.sanki rakiplerimiz kayseri,akhisar,sivas..bak bak kendi seviyesine nasil da cekti koca trabzonspor'u..eeee bee beyinden yoksun adam, zaten elestirilmenin nedeni artik rakiplerin bu takimlar olmasi..belirli bir noktaya getirmismis..arkadas bu koylu kurnazina kufuru serbest birakin belki okuyordur..bir rahatlayalim.kansiz utanmaz gudubet suratli herif.

İskender YILMAZ
07.03.2018, 00:51

Trabzonspor'a kıyısından köşesinden bulaşmış insanlar içerisinde -İHO dahil- daha fazla tiksindiğim bir insanoğlu olmayacak. Senin gibi marabayı hoca diye getirip karşımıza koyan tüm yetkililere bin kez yazıklar olsun Rıza.

kartal61
07.03.2018, 06:35
Bizim rakibimiz Sivas,Kayseri mi.
Bu konuşmaları gerçekten yaptiysa,onu hala takımın başında tutanlara yazıklar olsun.

anth
07.03.2018, 09:54

Lig radyo'da Şenol Güneş'i, Fatih Temin'i, Aykut'u dinleyebilir misiniz? Geldiğimiz duruma bak, yol geçen hanı gibi...

Fatih Özkan
07.03.2018, 09:58

Ulan ne çapsız adamların eline mahkum kaldık.

delfino
07.03.2018, 10:04
Rıza felan hikaye bize otoriter bir hoca lazım ağırlığı olacak hocanın bknz fatih terim geldi cenk ergün gitti adam her türlü işe hakim bizdeki anca boş boş konuşuyor rıza geldiği günden beri takım sadece kolay gol yemiyor belki ama galip gelinmesi gereken maçlarda oynattığı futbol hüsran gelecek sıfır eminimki bu futbolculara da yansıyor güven kaybı oluştu iyice .. rızanın yerine türkiye de gelecek hoca yok gibi eğer büyük takımsak bizi bu durumdan kurtaracak büyük hoca bulmamız lazım gerisi hikaye ..

Mehmet Fatih Yavuz
07.03.2018, 10:16

Kayseri kim anasını satayım arkadaş?
Sivas kim? Akhisar kim?

Akıl sağlığını bir inceletsin zat-ı muhterem.

Maç sonuçlarından daha dehşet şu verilen demeç.

halilaziz61
07.03.2018, 12:03
Rıza gitmek ya da gönderilmek için Akhisar maçını bekliyor
Tıpkı Ersun gibi

At fava bekle.
Bu maçın sonucu yeniliriz ve rıza gider

Sercan Keleş
07.03.2018, 12:19
---------- Burak
Olcay --- Sosa - Abdül
------ Okay- Kucka

Kesinlikle böyle olmalı kadro. Yusuf kenarda kalmalı.

halilaziz61
07.03.2018, 12:22

Valla tam bir loser

Seni kim bize layık gördüyse Allah onun bildiği gibi yapsın

emrahtuna
07.03.2018, 12:26
deplasmanda akhisardan puan alacağımızı düşünmüyorum..hoş alsak ne olacak..yazıklar olsun..

UĞUR DURTAŞ
07.03.2018, 12:53
sahamızda ilk yarı tarihi skor etti akhisar.
takım şuanda gerçek anlamda şokta.
bu şoku takım üzerinden atması şart.
radikal karar alacaksın.
geldiği günden bugüne kadar vurdum duymaz oynayan,hiç bir katkısı olmayan
aldığı her topu yana ve geriye oynayan
ayağındaki topları kaptıran kucka efendi.
ne umutlarla alındın,
karşılığı bumu kucka?
kuckayı kadro dışı bırakacaksın.
takım o zaman kendine gelir diye düşünüyorum.
*
öyle veya böyle
zamanında olmasa bile bütün paralarınızı alıyorsunuz
sorununuz ne sizin kardeşim.
asgari ücretin 1.500.Tl civarında olduğu bir ülkede tonlarca para kazanıyorsunuz
sonra sahada mücadele etmiyorsunuz.
sahada yüreğiyle oynayan bir tane oyuncumuz var.
tonlarca para kazanan oyuncular kurban olun siz abdülkadire.

HOPA'LI TS'Lİ
07.03.2018, 12:56

TS Hocasının açıklamalarına bakın hele
KAYBEDİLMİŞ ÇOK ŞEY VAR HOCA, sayayım mı
İtibar, UEFA, 50. yıl şampiyonluk hedefi, sıradan takım olma, kadro mühendisliğindeki istikrarsızlık, geleceğe dönük kaygılarımız, UEFA mali kriterleri vs.
Bitmez daha sayayım mı Rıza Hoca

nakzo
07.03.2018, 14:32
Hala diyorum rıza kötü bir hoca degil kadromuz harbiden cok kötü.Yarın rıza gitsin efsane filozof senol gelsin seneye 5.hafta istifa eder.Bu kadar para harcanarak kuralacak en kötü kadro.Sene bası kucksa yerine malatyadan ebizuuke,sosa yerine visca, bir sol forvet 2 de stoper alınsaydı.Simdi zirvedeydik.Bu kadro yapılanması iflah olmaz olmayacak ...

Kamil Çakmak
07.03.2018, 14:51
Umarım maç sonunda iyice küfürbaz olmam.

Semih58
07.03.2018, 21:56
Bu hafta Olcay,Sosa,dan performans beklemiyorum

special one
07.03.2018, 23:06
Bu maç için tek heyecanım Hüseyin Türkmen in forma giymesi olacaktır

Cafer Bulur
08.03.2018, 00:06
Bu hafta Olcay,Sosa,dan performans beklemiyorum

Onur
Pereira Ugur Novak Kamil Ahmet
Okay Onazi
Bero Abdülkadir Ndoye
Burak.

Bu kadroyu koy ve maci kazan.

cewat
08.03.2018, 08:47

Rıza Hoca buna cesaret edebilecek mi sizce? Bence yakınından bile geçmez.

alper*
08.03.2018, 09:03
Kazanırsak potaya gireriz.

İ. SARAL
08.03.2018, 09:14
Uğur yine şov yapacak, maç başlamadan bitecek. Hüseyin-Okay oynasın bari, şu adamı izlemek zorunda kalmayalım.

Mehmet BAŞ
08.03.2018, 09:18
Haftalar öncesinden planımı yapmıştım. Bu maça gidecektim.
Son yaşananlardan sonra maça gitmeyi düşünmüyorum. R.Çalımbay'ın kurduğu takımı izlemeye gitmem!
Adam rüküşlüğünü, vasatlığını ilan ediyor. Rezil oynuyorsun, rezil sonuçlar alıyorsun. Yaptığı açıklamalar ayrı bir skandal!
Bir sus arkadaş ya! Üç günde bir basın toplantısı yapıyordu. O bitti şimdi de radyoya bağlanmalar başladı.
Sus be Rıza sus artık! Sesini de saçma açıklamalarını da duymaktan gına geldi!

Kadro kuran arkadaşlara da bir sözüm olacak.
Trabzonspor'un ''Şampiyonluk'' hedefi kalmadı. Bu saatten sonra Yusuf ve Abdülkadir'in olmadığı kadrolar yazmamak lazım.
İkisi de oynayıp maç tecrübesi kazanması lazım. Bu vasat herif Yusuf'u kesip kaşarlanmış Olcay'ı oynatarak saçmalıyor.
Bari siz bu çocukların oynaması gerektiği yönünde baskı yapın. Bu saatten sonra Yusuf kesintisiz oynatılmalıdır.
İster forvet arkası oynatılsın ister kanat forvet! Ya da orta saha fark etmez. Bir şekilde oynatılsın yeter!

Son olarak bence bu Akhisarspor bizi çok rahat yener!
Evinde gayet iştahlı oynuyorlar. Ne oynadıkları belli. Çoşkulu oynuyorlar. Güzel futbol oynuyorlar.
İki takımı kıyasladığımda Akhisarspor ağır basıyor. Bu maçı kazanırsak sürpriz olur. Görünen köy kılavuz istemez!

Enaldo61
08.03.2018, 10:25
Basın toplantısı yapmış yine, bundan önce TS'den zor takımlarda çalıştım dedi.

Cihan_61
08.03.2018, 10:48
Basın toplantısı yapmış yine, bundan önce TS'den zor takımlarda çalıştım dedi.

Komedi [emoji23]

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Mert M.
08.03.2018, 10:56
Bence yürüyüp gidebilir o çalıştığı "zor" takımlara. Bana göre bir mahsuru yok.

Alp Yavuz 13
08.03.2018, 11:39
kesinlikle kaybedeceğiz...

UĞUR DURTAŞ
08.03.2018, 12:02
(H) ÜMİT ÖZTÜRK (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1091989)
(Y) UYGAR BEBEK (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19517)
(Y) ERKAN AKBULUT (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20283)
(D) ALİ ŞANSALAN (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=1141865)

Numan Yerlikaya
08.03.2018, 13:16
Çok zor maç kazanma ihtimalimiz Akhisar dan az bu bir gerçek

asilhamsi
08.03.2018, 13:45
hayatımda duydugum en salak acıklamalar.Geldiğimizde takım kotuydu diyor,su an takım yine aldıgı durumda.
Hadi istanbul takımlarını gectim kayseri,sivastan damı kotu kadromuz var?
İkinci yarı sanssızlık yasadık diyor,belkide ilk yarıdaki macları sans eseri aldın?

Velhasıl Ersun 8 mac sonra gonderildi.

Rızanın son sekiz hafta performansı Ersun ile aynı.Peki neden Rıza hala gorevinin basında?

Zirve takımında sekiz haftada sekiz puan sanssozlık ile acıklanacak bir durum değil.

Eger oyle ise Ersunu neden kovduk?

Travelair
08.03.2018, 13:49
Ersun Trabzonspor'u sahiplenmedi ama Rıza hoca konusundaki durum, yönetimin onu yem olarak kullanması. Saçmalıyor, ayrı mesele. Dolayısı ile hocayı es geçip direk yönetime yüklenmek bana daha mantıklı geliyor

Bedri Sertkaya
08.03.2018, 14:31
Bu maçı Pazartesi'ye koyanın aklı yoktur. Kabul eden kulüpte Federasyon'a bel bağlamıştır. Koskoca Trabzonspor Beşiktaş'a torpil geçip Pazartesi maçına itiraz edemiyor. Yetmiyor Akhisar maçıda anlamsız şekilde Pazartesi'ye bırakılıyor! Bu ligde Pazartesi maçı oldu mu deliriyorum. Cuma ve Cumartesi olan maçlara ses çıkarmam! Koskoca Trabzonspor iki hafta üstüste Pazartesi gibi saçmasapan bir günde maç yapacak! Bu nasıl bir saçmalıktır Anlam veremiyorum!

El Cordobes
08.03.2018, 14:39
hayatımda duydugum en salak acıklamalar.Geldiğimizde takım kotuydu diyor,su an takım yine aldıgı durumda.
Hadi istanbul takımlarını gectim kayseri,sivastan damı kotu kadromuz var?
İkinci yarı sanssızlık yasadık diyor,belkide ilk yarıdaki macları sans eseri aldın?

Velhasıl Ersun 8 mac sonra gonderildi.

Rızanın son sekiz hafta performansı Ersun ile aynı.Peki neden Rıza hala gorevinin basında?

Zirve takımında sekiz haftada sekiz puan sanssozlık ile acıklanacak bir durum değil.

Eger oyle ise Ersunu neden kovduk?

Hocam artık Rıza Hoca yı kaale alıp darlanmaya gerek yok. Bence o da sezon sonu burda olmayacağının farkında. Akhisar a yenilirsek o maç sonu bile gidebilir. Bence onun da farkında. Ona bu lafları ettiren yönetim asıl kabahatli.

Asıl önemlisi ise Ersun Hoca kalsaydı daha mı iyi daha mı kötü olurdu ayrı bir tartışması konusu. Ancak ayrılık süreci normal değil. Çünkü gitmesine sebep olan alanya ve akhisar maçları normal şekilde kaybedilmedi. İki maçı da canlı izledim. Hakikaten izahı yok. Orada ne yaşandı da süreç buraya geldi hala muamma. Şimdi kimsenin günahı almayayım ama o maçlarda bazı futbolcular yenilelim diye ekstra bi çaba içinde görüntüsü vermişlerdi. Hata 1 2 3 anlarsın ama maç boyunca bariz hatalar zinciri soru işareti maalesef.

Doğukan Uçan
08.03.2018, 23:58
Rıza çalımbay geçen hafta bu takımı ben kurmadım dedi. Ben trabzonspor'da futbolcu olsam bu açıklamalardan sonra futbol oynamam.

Baktığım kadarıyla futbolcular rızayı iplemiyor. Bu saatten sonra alacağımız 1 puana bile şükretmeliyiz.

DeAgLeMaNyAq
09.03.2018, 00:20
Akhisar'la olan ilişkimiz de artık paranormal duruma dönüştü. Gelen giden oyunculardaki ilişkimiz bir tarafa Akhisar maçları sonrasında Sadri Şener, Mustafa Reşit Akçay, Vahid Halilhodzic ve Ersun Yanal'ın ayrılmasıyla ilginç bir tesadüfler silsilesi yaşamıştık. Mevcut yönetim bu sefer maç sonunu beklemedi ama olsun yine de Akhisar'ı bundan böyle kerteriz kabul ediyoruz...

HOPA'LI TS'Lİ
09.03.2018, 08:53
Rıza Hoca bu maçı da en iyi şekilde (?!) bitirmek istiyordur kesin :)

Tsli31
09.03.2018, 13:36
Hiç bir taraftarımız ümitli değil.Trabzonspor ruhu bitmiş desene

selcuk
09.03.2018, 22:37
Esteban - sakat
Hubocan - cezalı
Durica - sakat
Mustafa - sakat
Bero - sakat
Castillo - sakat

enteresan defans izleyecegiz

Nazim Can
09.03.2018, 22:40
Esteban - sakat
Hubocan - cezalı
Durica - sakat
Mustafa - sakat
Bero - sakat
Castillo - sakat

enteresan defans izleyecegiz

Okay veya Kucka dan biri stoperde oynamali.

selcuk
09.03.2018, 22:42
Okay veya Kucka dan biri stoperde oynamali.

antrenmanda nowak denendi

Nazim Can
09.03.2018, 22:48
antrenmanda nowak denendi

Hoca adam olsa
Jp Okay Novak Kamil dörtlüsünü dener ama o yine Ugurunu oynatir.

special one
09.03.2018, 23:03
Rıza Hoca buna cesaret edebilecek mi sizce? Bence yakınından bile geçmez.
Bu adamda bu kapasite yok haklısınız, 20 yılda Türk futboluna sunduğu oyuncu sayısı bir elin beş parmağı kadar yoktur

Burada adam deniyormuş korkak

Ozan Yılmaz
10.03.2018, 21:42
Maç kimsenin umrunda değil galiba buraya uğrayan yok :)

50. Yılda... Tamamlayın sayın Usta!

adiloş bebe
10.03.2018, 22:00
UEFA'dan transfer yasağı geldi.

Kulüp seçimli olağanüstü genel kurul kararı aldı.

Parasını alamayan futbolcular kulübe ihtar çektiler.

Böyle bir atmosferde ligin son haftalardaki en flaş takımını yenebileceğimizi zannediyorsak yanılıyoruz.

Semih58
10.03.2018, 23:15
Burak'ın, oynamaması gerek.Ukela futbolcu.Profesyonel değil bu Adam

Fatih Çelik
11.03.2018, 12:48
Vakit kaybı.

Yiğit SARI
11.03.2018, 13:24
Abdulkadir Akhisar maçında yok diye son dakika girildi.

Her taraftan patır patır dökülüyoruz. Yaklaşık 8 sakatımız var sanırım

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ozan Yılmaz
11.03.2018, 13:27
Bu sabah yapılan antrenmanda ayağında ağrı hisseden Abdülkadir Ömür idmanı tamamlayamadı.

Abdülkadir’in sağlık durumunun yapılacak kontrollerin ardından belli olacağı belirtilirken, Akhisar maçı kadrosunda olmamasına kesin gözüyle bakıldığı öğrenildi.

(Trabzonhaber)

Enaldo61
11.03.2018, 13:41
Vay be hala maç konuşanlar varmış, lig bitmedi mi daha :D

Erkan A.
11.03.2018, 13:55
Abdulkadir Ömür sakatlığı nedeniyle kadrodan çıkartılarak Akhisarspor deplasmanına getirilmedi. Arka adalesinde sakatlığı bulunan oyuncunun ağırlarının artması üzerine kadrodan çıkartıldığı belirtildi. Omuzundan sakatlanan Kamil Ahmet Çörekçi’de Akhisarspor kadrosundan çıkartıldı. Bu oyuncularla birlikte sakatlıkları devam eden Durica, Bero, Castillo, Mustafa Akbaş ve Esteban’nın yanı sıra sarı kart cezalısı Hubocan’da kadroda yer almadı. Teknik Direktör Rıza Çalımbay, U21 takımında forma giyen Sami Can’ı kadroya dahil etti.

AYRINTILAR >>>https://www.61saat.com/futbol/trabzonspor-da-sakatlik-soku-2-h521315.html

61SAAT.COM

Ozan Yılmaz
11.03.2018, 13:58
Takımın sponsoru hastane olunca oyuncularının hepsi hasta olmuş doğal olarak.

gurur6134
11.03.2018, 14:03
Apoda yok artik kazanma ihtimalimiz kalmadi kaleye gidemeyiz

Ahmet Kara
11.03.2018, 15:07
Şu maçı atlayalım , hiç oynamayalım bence.

Karmam
11.03.2018, 15:51
onur
pereira uğur okay novak
onazi kucka
yusuf sosa olcay
burak

gibi bir şey olacak sanırım. bakalım stoperde okay mı oynayacak hüseyin mi

Faruk BERBER
11.03.2018, 15:56
Bence en az 2 gol yeriz yarın. Gollü ve yenilgimiz ile sonuçlanacak bir maç bekliyorum.

Umarım yanılırım.

Semih58
11.03.2018, 20:02
Altyapı futbolcularımızdan oynatalım. Paragözler gitsin.

Numan Yerlikaya
11.03.2018, 20:59
Pozisyon dahi bulamayabiliriz

Soner Albayrak
11.03.2018, 21:33
0-1

Burak atar.

yorumsuz6117
11.03.2018, 21:39
%80 mağlubiyet..

Faruk BERBER
11.03.2018, 21:42
0-1

Burak atar.

Gol yemememiz imkansız bence ya :), net yeriz. Yukarda da yazmıştım en az 2 yeriz hatta.

Soner Albayrak
11.03.2018, 21:59
Gol yemememiz imkansız bence ya :), net yeriz. Yukarda da yazmıştım en az 2 yeriz hatta.
Tahmin yapıyorum sadece Faruk Hoca. Öyle içimden geçiyor. Genelde tutturuyorum :) Yoksa ben de biliyorum takımın durumunu.

batuhanTs
11.03.2018, 22:32
Bu mac için gözleri yormaya değmez

DeAgLeMaNyAq
11.03.2018, 22:36
Altyapı futbolcularımızdan oynatalım. Paragözler gitsin.

Niyetiniz güzel ama o kumarı 2 sene önce oynadık ve önce Antalya'dan 7 sonra Kasımpaşa'dan 6 yedik. Ha as kadromuz da Akhisar'dan nasıl olsa 6 yiyiyor derseniz de haklısınız...

umitçebi
11.03.2018, 22:41
Futbolcularımız kalitesini sahaya yansıtır,Rıza da takımı korkak oynatmazsa,defansda okay ın oyun kuruculuğu orta saha da kucka onazının enerjsıı ıle onde oluruz..Ilerde sosa ysuuf ve olcay ın da Burak a servıslerı ıle kolay bır maç beklıyorum.

Akhısar bızım ayarımız olan bır takım değil..Rıza ya soven arkadaşların çoğuda Rıza kafasnda maşallah,yenılırız,ıkı den fazla yerız.Şoyle oluruz boylee oluruz.

Rıza takıım ıadam gıbı yonet lutfen aşağıdakı takımla çık ve takım saldırsın..Sonra d agor bak neler oluyor..

onur

jp okay ugur nvak
kucka onazı
yusuf sosa olcay
burak

halilaziz61
11.03.2018, 22:41
Rızanın gideceği maçtır ...

Aydın Tiryaki
11.03.2018, 22:57
Saçma sapan bir maç. 5. olsan ne olmasan ne...

Hakan
11.03.2018, 22:58
Hedef kalmadı,gençler oynasın vs. diyenler lütfen 5.lik + Avrupa ile gelecek 6-7 milyon euroyu arasında toplasın.

batuhanTs
11.03.2018, 23:05
5. Olsan ne olacak gidip muhammet demir gibi çöp yerlilere yedirecekler bu kulübün tek kurtuluşu dibi gormesidir. Dip ise 1 2 alt lige düşerek gerçekleşir

arsinli_akrep61
12.03.2018, 00:44
Yenileceğiz.

Doğan BULAT
12.03.2018, 01:37
Avrupada ön elemeyi geç sen önce de

Semih58
12.03.2018, 07:24
Altyapı futbolcusu hiç değilse dilini biliyor,tepkiyi anlar

alper*
12.03.2018, 08:12
En az iki farklı kazanırız.

Yiğit Gayretli
12.03.2018, 08:43
Trabzonspor 16. ise ve kazanınca 15. olacaksa 15. olmayı hedefler, bırak Avrupa'ya gitmemeyi...

Yanlış şeyleri tartışıyoruz.

cakalkerem
12.03.2018, 10:09
akhisarın form durumuna göre yenilmemiz kaçınılmaz...
Ama sanki yeneceğiz diye içime doğuyor

cakalkerem
12.03.2018, 10:11
ne hallere düştük...
Dahada koötüsü olmaz herhalde

UĞUR DURTAŞ
12.03.2018, 10:17
kendi evimizde en ağır yenilgiyi aldığımız akhisar...
1-6
bu skoru tarih yazar,unutturmaz.
kasyeri nin 41 puanı,göztepe nin 39 sivasın 38
bu takımların 1 maç fazlası var.
bu 3 takımda sıfırdan kuruldu,hocaları yeni olmalarına rağmen,
üstümüzdeler.
gerçekten bu durum çok acı verici.
onuru olan,şerefi olan,kişiliği olan
futbolcu ,akşam çıkar oynar.

Orkun 61
12.03.2018, 10:30
Abartmaya gerek yok. Bazıları durumdan vazife çıkartıyor.

Kim olduğumuzu unutanlar var aramızda. Bu camia ilk 11 çıkartabildiği müddetçe sahaya kazanmaya çıkar. O kadar ! Aksini düşünen gitsin Çemişkezekspor'u tutsun.

Hoca adam olsa kafaya oynayacak takım için felaket senaryosu yazmaya gerek yok .

Kazanırız. Bu da burada dursun.

AnAKiN
12.03.2018, 10:39
Renkdaşlar maça gidemeyecek olup devretmek isteyen varsa ücreti karşılığı devredebilirse talibim. Not: iki adet bilet olursa süper olur.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mehmets61
12.03.2018, 10:44
Akhisar idaaya göre favori bu durum bile bazı şeyleri gösteriyor. Sonra Rıza efendi anlatır kadrom şöyle böyle Akhisar dan da kötü di mi kadron. Bu takımın en büyük sıkıntısı hocadır bana göre.

cakalkerem
12.03.2018, 10:55
Ndoye ile başlasın Rıza Hoca....

Rodellegayı da turşusunu kursun....Yanında salamuraya yatırmış....anlaşıldı

Kamil Çakmak
12.03.2018, 11:06
Savunmada daha fazla kalabalık olmalıyız. Kontradan gol aramamız lazımki en azından berabere falan kalabilelim.

HOPA'LI TS'Lİ
12.03.2018, 11:30
1-6'yı unutturmak için oynamalı o şanlı şerefli formayı giyenler
Bari 5. bitirin de çok üzülmeyelim

Mert Acar
12.03.2018, 12:04
Avrupaya gitmek şartoğlu şart... Şuan kulübün gelecek 1 TL ye bile ihtiyacı var.
Kaldı ki futbolcularımızın piyasa yapması da önemli. Yusufa 15 veren adam varsa 3-4 gol atsın Uefa gruplarında o zaman 20 verir.. Bir ust tura çıksın takım orda atsın o zaman 25 verir..

+ olarak her galibiyet 2.2 milyon TL. + ilk 5 e girme primleri falan filan da var..

+ Uefa da gruplara kalırsan 2.5 milyon euro,galibiyet başı 400 bin euro.

Diye uzar gider... Yani anlacayacağınız kulübün geleceği için kalan 10 maç önemli.

champions
12.03.2018, 12:09
2 yıldır avrupa'da olmadığımız düşünülürse 5.lik çok önemli. Zaten avrupa puanımız yeterince yara aldı ve bu sebeple gruplara kalmamız bile birkaç yıl önceye göre ciddi oranda zorlaşacak. Kura şansına ihtimacımız olacak. Hele transfer yasağı kaldırılmazsa ligde iyi ihtimalle yine 5.liğe oynayacağımızdan avrupa maçlarına daha da fazla ihtiyaç duyacağız. Ligde hedefi olmayan bir takım için grup maçları heyecanın ölmesini engelleyecektir.
Bütün bu sebeplerle bu akşam ne yapıp edip kazanmalıyız.

İskender Çakmak
12.03.2018, 12:37
Trabzonspor maç başlığının en az sayfalı başlığıdır herhalde.

61_Hasan_69
12.03.2018, 12:39
Neye gore yensen ne olacak deniliyor anlamadım. 5. olup kesinlikle Avrupa'ya gitmeliyiz

gurur6134
12.03.2018, 13:09
Onur
Jp ugur novak kamil
okay
Olcay onazi damdoy
Sosa
Burak
Eksikler goz onune alindiginda is yapabilecek 11 bence bu..hoca cikarir mi sanmam..

Aydın Tiryaki
12.03.2018, 13:11
Neye gore yensen ne olacak deniliyor anlamadım. 5. olup kesinlikle Avrupa'ya gitmeliyiz

Her sezona şampiyonluk parolasıyla başlayıp ligin ortasında hedeften kopan bir takımdan bahsediyoruz. 5-6 senedir hep aynı terane. Ben sıkıldım. Sizi 5.lik mutlu ediyorsa ne ala.

Ancak benim gözümde 5. olmakla 10. olmak arasında pek de bir fark yok. Avrupa'dan gelecek para falan umrumda da değil. Bu muhabbetten de sıkıldım. Para gelecek de çok güzel kullanılacak değil mi ?

5. liğe sevinmekle bu takımı küçültmekten başka bir şey yapmazsınız.

HOPA'LI TS'Lİ
12.03.2018, 13:59
TS 7 kez İstanbul dükalığını yıkmış efsane bir takımdır.
Tiryaki kardeşime katılıyorum.
7 yıldır şampiyonluk ve kupaya hasret kaldık.
7 yıldır bahar gelmeden ümitlerimizi tüketenleri (başkan ve yönetim başta) Allah'a havale ediyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
12.03.2018, 14:01
Kamil, Okay, Abdülkadir ve Yusuf bu sezonun bize kazandırdıklarıdır.

Alt yapıdan da çok cevherler olduğunu duyuyoruz.

Gelecek alt yapıda

İ. SARAL
12.03.2018, 14:24
------------------------Onur----------------------------

Jp-------------Uğur-----------Okay---------------Novak

--------------Onazi-----------Kucka--------------------

Yusuf----------------Sosa----------------------Damdoy

-------------------Burak-------------------------------

Arda'
12.03.2018, 15:14
Transfer yasağı olan bi takımın Avrupa’ya gitmek isteyeceğini düşünmüyorum, ha gitmek istesek de bu maçı kazanabileceğimiz meçhul.

Full HD
12.03.2018, 15:19
Belki transfer yasagi daha hayirli.Milyonlari car cur edip daha cok borc batagina batmayiz.

Timur Bey
12.03.2018, 15:49
Bu kriz ortamı ve teknik direktör ile yönetim yanlışları olmasa su maç topu ayağımızda tuttuğumuz müddetçe en rahat maçlardan biri olabilir. Fakat sürekli bir acele içinde olması takımın ekstrem hataları da beraberinde getiriyor. Tam anlamıyla MRA futbolu oynayan bir rakiple karşılaşacağız. Rıza eğer bjk maçındaki gibi tek liberoya dönmezse ve savunma merkezli oynarsak yine kısır olur ama Akhisar'ın öyle ezme geçmesi gibi bir durum olamaz. Bu laflar Kasımpaşa ve Antalya için de kullanıldı. Sonra her iki takımı da devamlı yendik. Bu kadar hakir görmeyelim kendimizi karşı taraf zirve takımı değil.

evonon
12.03.2018, 15:50
Her maçta oynadığımız her topu Burak'a atmaya dayalı, herkesin durarak oynadığı uyuz futbolla yeniliriz. Böyle şeyler söylemeyi sevmem ama gerçekten çok çapsız bir hocamız var. Bir de üstüne ekonomik belirsizlikler takımı iyice futboldan uzaklaştırıyor. Takımlardan bağımsız maçları bir seyredin bizimki kadar yavaş ve hantal bir oyun var mı ?

61_Hasan_69
12.03.2018, 16:00
Her sezona şampiyonluk parolasıyla başlayıp ligin ortasında hedeften kopan bir takımdan bahsediyoruz. 5-6 senedir hep aynı terane. Ben sıkıldım. Sizi 5.lik mutlu ediyorsa ne ala.

Ancak benim gözümde 5. olmakla 10. olmak arasında pek de bir fark yok. Avrupa'dan gelecek para falan umrumda da değil. Bu muhabbetten de sıkıldım. Para gelecek de çok güzel kullanılacak değil mi ?

5. liğe sevinmekle bu takımı küçültmekten başka bir şey yapmazsınız.

Tamam şampiyon olamiyorsak küme düşelim o zaman

HOPA'LI TS'Lİ
12.03.2018, 16:11
Bu akşamki maçı izlemeye hiç hevesim, heyecanım ve ümidim yok.

Hey gidi koca çınar,i büyük efsane
Düşürdüler utanmazlar seni bu hale

Yine de bordo mavi aşkına izleyeceğim
BU SEVDA MEZARDA BİTER

Yektaa
12.03.2018, 16:13
Uefayi biz neden istiyoruz ? hala anlamış degilim . 2 3 hatta 4 senedir uefaya rotasyon kadroyla çıkıyoruz resmen . ya şampiyon olalım yada hiç

AhmetG.
12.03.2018, 16:28
Yeneriz sonuçta 5.lik hariç hedefimiz kalmadı

Maranov
12.03.2018, 16:48
onur
pereria uğur kucka novak
okay onazi
Yusuf sosa ndoye
burak

Maranov
12.03.2018, 16:53
m.ali yılmaz
nuri Albayrak volkab Canalioğlu özkan sümer faruk özak
nevzat aydın İbrahim h.osmanoğlu
celil Hekimoğlu İbrahim usta m. yiğit alp
muharrem usta

Mert Oğuzlu61
12.03.2018, 17:08
Uefayi biz neden istiyoruz ? hala anlamış degilim . 2 3 hatta 4 senedir uefaya rotasyon kadroyla çıkıyoruz resmen . ya şampiyon olalım yada hiç

24 yaşındayım MRA dönemi hariç doğru düzgün Avrupa gördüğümüzü hatırlamıyorum, gidip gidip ilk turda elenip geliyorduk. En son MRA döneminde Avrupa'da mücadele ettik. Sonraki maceramızda İho'nun maçtan önce ''Avrupa boş iş, biz şampiyon olacağız'' açıklaması yapıp kümeye oynattığı sezon başındaki Rabotnicki rezaleti var, kendi sahamızda 2. yarı ve uzatmaları 10 kişi oynayan Makedon takımına elendik. O zamandan beri Avrupa'ya katılamıyoruz 3 sene oldu. Ne ara gittik de rotasyon yaptık ?

Avrupa kupası ayrı bir heyecandır. Gelir kapısı olmanın yanında sürdürülebilir imaj için bulunmaz nimettir. Ayrıca Fifa'ya gönderme yapmak için en uygun yerdir. Mesela grubumuza İsviçre takımı düşse, statta Cas kararlarını açıklayan koreografi yapılsa ve bizim takım adalet pankartıyla çıksa, PR şirketiyle sosyal medya çalışması yapılsa direkt Avrupa medyasında gündem oluruz.

alptug_kd
12.03.2018, 17:09
5.liğin önemli olmadığı düşüncesine katılmıyorum. Çünkü finansal durumumuz iyi değil. Avrupa'ya gidersek futbolcularımızı daha iyi pazarlayabiliriz arkadaşlar. Aslında bunu daha önce de yaptık. MRA döneminde UEFA'da gol ve asistler yapan futbolcularımızı satmayı başardık.

Adrian - 3.5 Milyon Euro
Henrique - 4 Milyon Euro

Bu iki futbolcu çoğumuzun eleştirdiği futbolculardı. Hadi Adrian bir nebze, Henrique her maç bize saç baş yoldurtuyordu. Fakat UEFA performansları iyiydi ve böylece çok iyi fiyatlara elimizden çıkarttık.

Şimdi ise elimizde bunlardan daha kaliteli ve genç isimler var. Yusuf, Okay ve Abdülkadir bunların başında. Performansları ile fiyatlarını katlarlar. Bunların dışında verim alamadığımız Castillo, Onazi ve Bero var. Her şey birkaç maçlık performansa bakar.

Maça gelirsek; Ben de umutsuzum. Lig bir an önce bitse de kurtulsak diyorum. Herkes gibi kongreye odaklanmış durumdayım. Ama öyle veya böyle bu takım 5. olup Avrupa'ya gitmeli. Rıza hocaya rağmen bunu yapmalı.

Son olarak: üstümüzdeki bazı takımların Avrupa'ya gitme yasağı alacağını düşünüyorum. Bence GS bu konuda kesin. 1 tanesi yasak aldığında Avrupa'da tur açısından geç başlamış oluruz. Evet, maalesef bizi böyle küçük hesaplar peşinde koşar duruma getirdiler. Ne diyelim, Allah sonumuzu hayretsin.

tristram
12.03.2018, 17:54
insanlarda heyecan birakmadi arsizlar.aslinda avrupa bizim icin en dogru hedef ama dogru duzgun bir yonetim gelmedigi surece 5.olmaninda bir anlami kalmiyor.cunku genelde ilk turdan patliyoruz.cunku ozellikle gelen gecen yonetimlerin avrupa icin ya cl yada hic dusuncesine fena ayar oluyorum..lan arkadas tarihimizde bir kez cl'ye katilmisiz,her sene sezon ortasinda havlu atiyoruz herifler avrupa begenmiyor.artik realiteye donmek lazim.mevcut zihniyetteki trabzonspor icin avrupa kupalarina katilmak en onemli hedeftir.son 20 senede 2-3 sezon haricinde hicbir zaman sampiyonluk yarisinda olmadik zaten.birak sampiyonlugu ligin 15.haftasindan sonra ligden kopuyoruz.bazen daha erken haftalarda koptugumuz oluyor.

isin trajik tarafi biz ilk 5e girmek icin 1milyara yakin borc yapiyoruz elin takimlari bizim 10da 1 butcemizle ayni isleri yapiyor..istanbul ucuzlerine bakiyorum heriflerde mali acidan kotu yonetiliyor ama en azindan 2-3 senede bir sampiyon oluyorlar.bizim maas butcemiz 30 milyon euro bizim 5.lik icin yaristigimiz takimlarin maas butceleri bunun ucte biri bile degildir..iste o zaman insanin bu yonetimlerin gelmisine gecmisine sovesi geliyor.bir kez olsa neyse kac senedir ayni muhabbet yeter bir rahat verin..tamam hersey para degil ama en azindan biraz fark olur.
bugun takimda 2 milyon euroyu hakeden bir tane topcumuz yok.insallah sezon sonunda transfer yasagi devam eder..yuksek maasli kamillerin hepsini gondersinler..abdulkadir-castillo-okay-yusuf disindaki topcularin alayi gonderilebilir.herife senede 10 milyon liraya yakin maas veriyorsun sana uc kurusluk is yapmiyor.basinada uc koyun gudemeyecek adamlari hoca diye dikiyorlar al sana takim.

Oğuzhan Fidan
12.03.2018, 17:54
takım boyu maç içersinde en uzun takımmışız. nasıl başarı bekliyosak ? al topu at burağa akarsa yazar. çok saçma bir taktikle oynuyoruz

DeAgLeMaNyAq
12.03.2018, 18:58
İlk 11: Onur, Pereira, Okay, Uğur, Novak, Onazi, Kucka, Olcay, Sosa, Yusuf, Burak

Yedekler: Uğurcan, Arda, Hüseyin, Abdurrahim, Sami, Hasan, N'Doye, Rodallega

Kulübe ateş ediyor...

Numan Yerlikaya
12.03.2018, 18:59
Mesela Olcay'ın yerine Hugo veya N'doye olamaz mı. Bu arada yedekler hep genç

Ozan Yılmaz
12.03.2018, 19:00
https://pbs.twimg.com/media/DYGZDKAXkAAc9xr.jpg

Samet Berber
12.03.2018, 19:01
İlk 11: Onur, Pereira, Okay, Uğur, Novak, Onazi, Kucka, Olcay, Sosa, Yusuf, Burak

Yedekler: Uğurcan, Arda, Hüseyin, Abdurrahim, Sami, Hasan, N'Doye, Rodallega

Kulübe ateş ediyor...
Durica, Hubocan, Abdülkadir, Castillo her ne kadar yetenek fakiri de olsa Bero yokken böyle bir yedek kulübesi normal bence.

Samet Berber
12.03.2018, 19:02
Bu 4-2-3-1 sistemi Türk Futbolunun katilidir.

Uğur KÜÇÜK
12.03.2018, 19:07
Haftalar sonra maç izleyeceğim. Kazanacağız. Sosa da bu aksam ilk golünü atacak.
Mac sonucu da en az 2 fark olacak.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nazim Can
12.03.2018, 19:09
Olcay sagda Okay stoper Onazi Kucka Orta sahasi herhalde kazaniriz artik.

Sefaenes
12.03.2018, 19:18
olcay hangi maci iyi oynuyorda 11 de oynuyot olayı yanal stoper oynatma aşkı için kaç puan kaybettirdi Altyapıda hicmi stoper yok

Harun
12.03.2018, 19:20
Rıza Hocanın kendi inisiyatifi dışında kurulan ilk onbir bugün başarılı olabilir.

adiloş bebe
12.03.2018, 19:21
savunma büyük sıkıntı pereira dışındakiler traktör hızında. Muğdat ve larson bekleri yer her türlü.

Harun
12.03.2018, 19:22
Takım o kadar formsuz ki bir hafta iyi oynayan diğer hafta kötü oynayabiliyor.Dolayısı ile oyuncuları eleştirmek boşuna.Herkesin ısrarla oynatılmasını istediği Sosa, oynatılmaya başladıktan sonra kazanamadık.Tam tersi kimsesin beğenmediği Ndoye'un kanat başladığı maçları kazandık.O yüzden oyuncuyu değil sistemi eleştirin derim.

AnAKiN
12.03.2018, 19:27
Normal şartlar altında şu kadronun bu akhisara fark atması lazım aslında. Ama şartların ne kadar normal olduğu tartışılır. Izleyip görelim.

Ibrahim Gaygusuz
12.03.2018, 19:33
Yumlunun bize golu var.

Mert Oğuzlu61
12.03.2018, 19:44
Neden her maç kulübede 2 kaleci oturtuyoruz, kanatta oynayabilen biri yok mu ? Mesela Savaş Çakır vardı, yetenekli ve hızlı kanat oyuncusuydu. Kulübede 2 tane kaleci oturtacağına genç bir hücumcuyu al koy oraya, Rodallega dışında oyuna sokmalık adam yok.

special one
12.03.2018, 19:48

Burada bazı arkadaşlar durumu yanlış anladı sanırım

Gençlerin oynamasını isteyenlerden biriside benim , mesela Hüseyin oynamalı bence bu maçta

yok 5.lik Avrupa hedefimiz var deniliyor da Hüseyin oynayınca yenilecekmişiz gibi konuşuluyor

ne alaka anlayamadım

şimdi oynamayacak ne zaman oynayacak ?

...

hayır yani Uğur a tahammül ediyorum ben ya Uğur a

special one
12.03.2018, 19:50
Neden her maç kulübede 2 kaleci oturtuyoruz, kanatta oynayabilen biri yok mu ? Mesela Savaş Çakır vardı, yetenekli ve hızlı kanat oyuncusuydu. Kulübede 2 tane kaleci oturtacağına genç bir hücumcuyu al koy oraya, Rodallega dışında oyuna sokmalık adam yok.

Bu benimde çok dikkatimi çekiyor, aynen katılıyorum

DeAgLeMaNyAq
12.03.2018, 19:52

Kulübeler 10'a çıkınca başta BJK ve FB olmak birçok kulüp yedeklerde 2 kaleci oturtturuyor ama onlar biraz da altyapıdan oyuncu bulundurma zorunluluğundan bunu tercih ediyorlar. Bizim bu anlamda çok fazla sıkıntımız yok. Kaldı ki bu maç özeline bakarsak 3.kalecinin olması diğer altyapıdan oyuncuların kadroya girmesine engel değil. Tabii kadroya girecek oyuncunun profesyonel olma şartı var. Bizim profesyonel kadromuzda yer alıp bu maçta olmayan oyuncular da U21 maçına çıktı. Bu arada Savaş 1461'de...

tanjugunduz
12.03.2018, 19:55
Bazen diyorum ki bu takım bizi mazoşist yaptı yine maçı açtım izleyeceğim galiba ama.zerre heyecan bırakmadılar bizi bu hallere düşürenler ne diyeyim ALLAH tan bulsunlar

Sadece bordo mavi .

M. Fatih ALEMDAR
12.03.2018, 19:58
İzleyelim bakalim ne olacak.

Tsli31
12.03.2018, 19:59
haydi başladık umarım kazanırız

Numan Yerlikaya
12.03.2018, 19:59
Seleznov ve Muğdat'a dikkat. Miguel Lopes olamamsı sevindirici.

Harun
12.03.2018, 20:02
Adamlar kutu gibi stad yapmış.

Cagdas Topal
12.03.2018, 20:04
Bu kaçar mı Burak ya?

Doğukan Uçan
12.03.2018, 20:06
ulan burak

Varlıbaş61
12.03.2018, 20:07
Bu Burak ile ne yapacağız biz yahu? Bu kadar basit pozisyon kaçar mı??

Harun
12.03.2018, 20:07
Bal yapmayan arı gibiyiz.

odyseuys
12.03.2018, 20:11
bu takımın teknik direktörü yok.

irfanb
12.03.2018, 20:11
Nereden izliyorduk?
:)

Varlıbaş61
12.03.2018, 20:12
Burak yine çok lakayıt oynuyor. Pozisyonları bitiriyor !!

CaptanBarbosa
12.03.2018, 20:12
İlk defa Onura atılan bir geri pası şişirmediğini gördüm

Soner Albayrak
12.03.2018, 20:14
Burak sezonu kapatmış. Anlaşıldı.

Enaldo61
12.03.2018, 20:15
futbolcu müsveddesi yine sahada.

Semih58
12.03.2018, 20:15
Oğlum,pas atarken bir bakın ya!

Numan Yerlikaya
12.03.2018, 20:16
2 kanka yine bomboşları oynuyorlar

bilgehan83
Olcay bilerek oynamıyor çok net belli

Soner Albayrak
Futbolcuların kafa sahada değil.

Ahmet Kara
12.03.2018, 20:17
Uğur defol git.

Ahmet Faruk
Takımı atağa çıkaran tek oyuncu Okay. O da defansta darlanıp ileriye çıktığı zaman :)

Soner Albayrak
Şu Uğur'un iyi oynadığı bir tane maç yok.

odyseuys
16. dakikadan bir enstantane: Bizim yarısahanın takribi 25. metresi. Top onazi'de. üzerinde baskı var. topu istemesi gereken 4 oyuncu eliyle birbirini gösteriyor.

takımın özeti bu pozisyondur. işte bu yüzden bu takımı teknik direktörü yok. bu kadar puanı da sadece ve sadece kadro kalitesiyle elde ettik.

Sefaenes
12.03.2018, 20:18
2 forvetle oynamama yasağı var liglerde

bilgehan83
12.03.2018, 20:18
Rıza oyna oyna diye olcaya kzıyor bu adam Trabzon’a getirilmemeli ihanet ediyor ihanet

Cagdas Topal
12.03.2018, 20:19
Burak tam zarar yahu ne biçim paslar atıyor kaptırılan toplar kalemize ciddi atak olarak dönüyor.

Varlıbaş61
Burak bir pozisyonu daha bitirdi !

Olcay ile birlikte Akhisar 12 kişi oynuyor

doktor
Burak isteksiz oynayınca hiç çekilmiyor Allah sabır versin bizlere

Gürkan Asma
Onazi ne boş adamsın ya.

SM-N9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Harun
12.03.2018, 20:20
Ne oynadığımızı anlayan oldu mu?

Emre Veli
12.03.2018, 20:20
Burak isteksiz falan değil, adam bildiğin pas atamiyor yahu, Inanilmaz.

Ahmet Faruk
12.03.2018, 20:21
Yusuf en oynayamayacağı yerde debelenip duruyor. Acaba bizim beklentimiz mi farklı? Yoksa bunlar antrenmanda çok mu iyiler sahadaki bölgelerinde ki RÇ böyle bir dizilimle çıkıyor.

Bilal Karadeniz
Burakin derdi ne bütün topları ezdi. Eli belinde geziyor

Cagdas Topal
Olcayın ceza sahası içinde attığı pası görüyorsunuz değil mi?

tanjugunduz
Bu kuckayi nasıl begeniyorsunuz ben mi birşey göremiyorum rakip elini kolunu sallayarak geçiyor ortasahayi bu kadar yumuşak ortasaha olur mu bilemiyorum.

Sadece bordo mavi .

Numan Yerlikaya
12.03.2018, 20:22
Olcay iyi futbolcu olmuş

Isko6161
Yedekteki Sami Can'in mevkisi ne?

Ahmet Kara
Olcay=idiot

yorumsuz6117
Olcay tam tam Pereira'da felaket , Kucka boş gezenin koş kalfası , Burak bütün pasları kötü..

Sefaenes
12.03.2018, 20:23
olcay senin verdiğin pası ne diyeyim torpillenoyniyan kazma

carantinas
12.03.2018, 20:23
Yine uzun topa oynuyoruz. Kanatta pas alışverişi yapan iki kanat var ortada sosa var ama topu atıyoruz iler şansa artık.

Enaldo61
12.03.2018, 20:24
yok abi bu topçuların maaşlarını ödemiyor bunlar aylardır sahada yürüyorlar aynı iho döneminde olduğu gibi.

odyseuys
iyi oyunculardan kuruluysanız ve futbolcular günündeyse maç kazanırsınız.

futbolcular gününde değilse devreye girmesi gereken şeydir "sistem".

e bizde de o yok.

inşallah bugün bir ya da birkaç oyuncu gününde olur... işimiz dualara kalmış durumda kısacası.

bu arada akhisar takımı bizden çok daha organize bir takım. oyuncu kalitesi çerçevesinde maksimum verimle oynuyorlar, takdir etmemek elde değil.

Arda'
Burakın pas atamamasının isteklilikle alakası yok adam pas atamıyor zaten istekli olsa da. Burak çok iyi bir golcü ama çok iyi bir futbolcu değil.

Ahmet Kara
Takımın hocası yok. Futbolcular ne yapacağını bilmiyor.

DeAgLeMaNyAq
12.03.2018, 20:25
Hücum dörtlüsünden iyi olan kimse var mı? Olcay, Yusuf ve Sosa iyi de sadece Burak mı kötü? Burak yerine N'Doye ve Rodallega varken değişen bir şey olmadığına göre, sorun Burak dersek kendimizi kandırmış oluruz...

melihergun
Soner vay be

artvints
tek hamleli açık oyuncusu mu olur allah aşkına?

Harun
6 yediğimiz maçta daha iyiydik.

Ahmet Faruk
12.03.2018, 20:26
Şu maçın devre arasında yapılacak tek değişiklik ile maçı alabiliriz. Hoca. Hocayı değiştirme imkanı olsa ve ikinci yarıya başka bir hoca ile çıkabilsek çok daha farklı olurdu.

Adam şu takıma uzun top oynatıyor. Şaka gibi.

odyseuys
12.03.2018, 20:26
olcay'ın o kadar kötü oynadığını da düşünmüyorum ayrıca. kapasitesi bu oyuncunun.

sistemi olan takımlarda iyi bir dişli olabilir, bizim gibi sistemsiz hatta hocasız, oyuncuların sahaya fayansa dökülen boncuk gibi dağıldığı takımlarda başı kesik tavuk gibi koşmaktan başka bir işlev görmesi tesadüf olur.

Varlıbaş61
12.03.2018, 20:27
Allah seni ... versin Burak

Giallorossi
Önce Olcay, sonra Sosa. Nasil pas bunlar?

Cagdas Topal
Kafayı yere vuracağına havaya vuruyor :)

Enaldo61
Sorun para beyler başka açıklaması yok, para için Trabzon'a gelmiş adamların parasını ödemezsen olacağı bu.

odyseuys
12.03.2018, 20:28
sosa bu hocaya fazla... üzülüyorum oyuncu için.

odyseuys
12.03.2018, 20:29
hocanın maç sonu açıklaması: maçı alacak pozisyonları da bulduk aslında. net pozisyonlarımı var ama burak olmayınca olmuaouae????

doktor
12.03.2018, 20:30
Burakda acayip konsantrasyon eksikliği var

Varlıbaş61
3 tane pozisyonu harcadı Burak efendi !!

Enaldo61
Bir de tabi takımın hocası basın toplantısında dediği gibi oyunculara da bu maçı iyi bir şekilde bitirin diyorsa zaten bir cacık olmaz :D

Giallorossi
Burak kendine sövsene. Herkese kiziyorusn, kendine kizsana

Ibrahim Gaygusuz
12.03.2018, 20:31
Sosa'nin dusunduklerini hocanin dusunup herkesin oyununa etki etmesi lazim

Varlıbaş61
3 tane pozisyonu harcadı Burak efendi !!

4. Pozisyon da gitti !

Enaldo61
Ne taktınız Burak'a arkadaş.

Arda'
Yusuf Buraka pas atacağım diye atağın içine etti

Ahmet Kara
12.03.2018, 20:32
Lan niye herkes topu Burak'a atıyor ? Kafanız mı güzel olum sizin. Bomboş adam var gidip Burak'a atıyorlar çıldırıcam.

yorumsuz6117
12.03.2018, 20:33
2 tane adam bomboş ısrarla Burak'a atıyosun , kendi kendini bitirdin Yusuf..

Sefaenes
Bırak berbat oynuyor yine bir gol attimi herşey unutuluyor oynat çift forvet çok mu zor. Burak maçın içine ediyor

Enaldo61
Burak en olmadık pozisyonda atar birazdan.

odyseuys
12.03.2018, 20:34
akhisar yarısahasındaki yan hakemin talimatlı olduğunu düşünüyorum.

sadece burak'ın içeriden çevirdiği pozisyon için söylemiyorum, maçın başında yumlu'nun olcay'a yaptığı faul gözünün önünde bayrak kaldırmadı. benzer pozisyonda akhisarlı oyuncu için boncuk bulmuş gibi heyecanlı salladı bayrağını.

Ahmet Kara
Yusuf içeride bomboş, Sosa topu Burak'a atıyor. Olcay bomboş , Yusuf topu Burak'a atıyor. Çıldırmamak elde değil.

jairzinho
burak tan nasıl kurtulacağımız bundan sonraki önemli meselelerden biri olacak.

Numan Yerlikaya
En iyi Sosa oda kötünün iyisi. Yusuf gerçekten oyunda olmasa sırıtmaz

yorumsuz6117
12.03.2018, 20:35
Bişeyler yapan bi Onazi var diğerleri çöp , Kucka tam bir rezil..

odyseuys
sosa'nın rıza'dan taktik almak zorunda olduğu takımdır Trabzonsporumuz...

sasone
Yedekteki Sami Can'in mevkisi ne?
Solbek,yeni profesyonel sözleşme imzalandı.

jairzinho
göztepe demba ba yı alabiliyor.maliyeti düşük şekilde.biz ise buraka yatırım yapıyoruz.yeteneksiz burak

sasone
12.03.2018, 20:37
burak tan nasıl kurtulacağımız bundan sonraki önemli meselelerden biri olacak.
Arda ile Başakşehir'de buluşurlar inşallah,giderken Onur,Uğur ve Olcay'ı da alıp giderse kendine büyük minnet duyarım bundan sonra adını kötü anmam.

carantinas
12.03.2018, 20:37
Yusuf ortaya geldi herhalde bu şekilde daha iyi top yapmaya başladık.

Enaldo61
12.03.2018, 20:39
Şu maçta Onazi olmasın bu kadar topa sahip olamayız adım gibi eminim.

Ibrahim Gaygusuz
Bu Akigolara Burak ne koymusta her seferinde yuhluyorlar

Giallorossi
Oyuncular yönetimin gitmesini beklemis resmen. Son 10 macin en iyi futbolunu oynuyoruz

Enaldo61
12.03.2018, 20:40
Burak sinir problemi için bir psikoloğa görünmeli.

Hem formu hem ruh sağlığı bozuk görünüyor.

sasone
12.03.2018, 20:40
Burak bırak bu işleri ya,git Yeşilçam'a eğer bunu yapacaksan,arkadaşlarını yem etmeye çalışma.

Cagdas Topal
12.03.2018, 20:41
Burak yine ıska geçti.

tanjugunduz
Koca bir ilk yarı yine hiç oldu RIZA defol git lütfen

Sadece bordo mavi .

Varlıbaş61
Burak 5. pozisyonu da yedi. Allah ... seni !!

Ahmet Faruk
Devre arasında Burak’ı bir yıkayın soyunma odasında bence.

odyseuys
Şu maçta Onazi olmasın bu kadar topa sahip olamayız adım gibi eminim.

hocam onun da topla münasebeti cidden çok problemli. uçan balon yumuşaklığında 40-50 metrelik uzun topları yere inene kadar rakip takım oyuncu bile değiştirebilir, o kadar kötü pas kalitesi...

mücadelesine tamam ama o pasları atması gereken kişi onazi değil. takımda teknik direktör olsa o topları onazi atmaz kesinlikle.

doktor
Adam Ardanın düğününe katılamadı diye morali mi bozuk acaba?

Emre Veli
Burak mental problem yasiyor, kesinlikle istekli ama istedigi hic ama hic bir seyi yapamiyor.

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

jairzinho
12.03.2018, 20:42
buraka bak .oyun bilgisi sıfır ofsayta düşmemeyi bilmiyor yetenekleri kısıtlı ama arkadaşlarına talimat veriyor.böyle bir takımdan çok şey beklememek lazım

yorumsuz6117
Burak dökülüyor..

Ahmet Kara
Burak?