PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 24.Hafta l Trabzonspor 0-2 Beşiktaş | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7

ibrahim
24.02.2018, 20:38
Haydi Bismillah!

Doğukan Uçan
24.02.2018, 20:59
Rodallega'nın maçı olur yazın bir kenara şu tinercilere darbeyi vurup şampiyonluk etmeliyiz geçen sene gs ye yaptığımız gibi

AYYILDIZ
24.02.2018, 21:01
Rodellega'nın oynaması daha iyi oldu. Yenilmeyiz.

Cem Balcı
24.02.2018, 21:02
Bu hatalarla,kaçırılan firsatlarla bizi harcarlar bu defa.Ofsayt kralı Burak da yok,bakalım neler olacak.

Vkgz
24.02.2018, 21:04
alanyaspor maçındaki rezil maça bakarsak 2 3-0 yeniliriz.

halilaziz61
24.02.2018, 21:05
maalesef yeniliriz.

Hoca değişirse belki

Fatih Öztürk
24.02.2018, 21:10
Damdoy'a sormuşlar tavuk mu yumurtadan çıkar yoksa yumurta mı tavuktan?
Damdoy demiş ki ; Onu bunu bilmem koyar geçerim.

artvints
24.02.2018, 21:36
Bu iki stoperle maça çıkarsak facia olur. Rakip ataklarda geri çekilmekten kaleye gol olacaklar haberleri yok. Okay bu ikisi yerine tek başına oynasa daha iyi olur. Böyle acizlik olmaz.

DeAgLeMaNyAq
24.02.2018, 21:37
Puan almak için 2 gol şart. Galibiyet istiyorsak da 3 gol atmamız lazım. Özellikle Alanya maçında ceza sahası çevresini aşırı boş bıraktık. BJK maçında böyle bir hataya düşersek Babel ve Talisca kolay kolay affetmez. Tabii bir de Vagner Love kabusumuz var ki onu durdurmak da ayrı sıkıntı...

İ. SARAL
24.02.2018, 21:39
Damdoy oynamalı.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gurur6134
24.02.2018, 21:50
Damdoy roda ayni anda sahada olmadikca kakeye gidemeyiz pozisyona giremeyiz..

Timur Bey
24.02.2018, 21:51
Caner, Medel, Adriano ve Tosic ceza sınırında. Bizim için en kötü durum uzaktan şutlarında isabeti yüksek Talisca'nın oynayacak olması. Bunun dışında onlar için Fb maçının zorluğunun ve stres seviyesinin yüksekliği gereği elbet kırmızı kart görecek ya da sarı kart görüp bize karşı oynamayacak oyuncuları onların da olacaktır.

Oyun anlamında Gs karşısındaki oyunumuzu oynayabilirsek galip geliriz. Bjk bu hafta çöküşün sürdürür peşi sıra.

Ozan Yılmaz
24.02.2018, 21:56
Burak yokken Hugo ve Damdoy çift çıkmalı zaten ikisini toplasak bir golcü etmiyor.

artvints
24.02.2018, 22:01
Hugo bjk maçlarinda gol atıyor bu tip şeylere inanırım sürekli tekrarlaniyor.

Ndoye oynarsa yusuf da iyi oynar. Hücum presi yapabilecek keyfi olursa oyuncularin en azından utanmayiz.

Ahmet Kara
24.02.2018, 22:03
N'Doye ve Hugo aynı anda sahada olmalı. Ama hocamız korkaklık yapıp ilk yarıyı çöpe atacaktır.

Ogün YAZICI
24.02.2018, 22:08
Damdoy
Arkasında Abdüş Sosa Castillo

Tsli31
24.02.2018, 22:11
Burak yok Rode var Stad dolmalı seri galibiyet için

selcuk
24.02.2018, 22:29
kompakt ve merkezi düvüp kontra ile rakibi vurmaliyiz

----------------------onur

pereira-------hubo------durica-----novak

----------kucka-----okay------onazi

abdülkadir-------------------------castillo

-------------------rodallega

ben bu maci alabilecek baska bir yol göremiyorum

ite kaka 90 dk. savasarak bir sansimiz olabilir

Gurpas
24.02.2018, 22:36
Rodellega genelde Beşiktaşa ters geliyor ve her maçta gol atıyor. Kader ağlarını örüyor arkadaşlar.

olcay_61
24.02.2018, 22:47
Aklıma bir anda Rodalleganın ortasahadan direkten dönen topu geldi be. Al be şunun intikamını :)

DeAgLeMaNyAq
24.02.2018, 22:49
kompakt ve merkezi düvüp kontra ile rakibi vurmaliyiz

----------------------onur

pereira-------hubo------durica-----novak

----------kucka-----okay------onazi

abdülkadir-------------------------castillo

-------------------rodallega

ben bu maci alabilecek baska bir yol göremiyorum

ite kaka 90 dk. savasarak bir sansimiz olabilir

Orta alanda rakibi bozan pres anlayışıyla başlayacaksak Kucka, Okay ve Onazi üçlüsü kulağa cazip geliyor ama sezon başından beri orta alanda bu üçlüyle hiç başlamadık. Sadece ilk yarıdaki BJK maçında Okay stopere çekildiğinden orta sahada Kucka ve Onazi yanyana oynamıştı. Bana kalırsa Hoca'nın hem Yusuf'u hem Sosa'yı kesme ihtimali yok. Yine sezon başından beri Abdulkadir'le aynı anda başlamayan Castillo'nun da 11'de çıkması büyük sürpriz olur...

Enaldo61
24.02.2018, 22:56
Çok net kaybederiz, hayalcilik biteli çok oldu.

selcuk
24.02.2018, 23:02
Orta alanda rakibi bozan pres anlayışıyla başlayacaksak Kucka, Okay ve Onazi üçlüsü kulağa cazip geliyor ama sezon başından beri orta alanda bu üçlüyle hiç başlamadık. Sadece ilk yarıdaki BJK maçında Okay stopere çekildiğinden orta sahada Kucka ve Onazi yanyana oynamıştı. Bana kalırsa Hoca'nın hem Yusuf'u hem Sosa'yı kesme ihtimali yok. Yine sezon başından beri Abdulkadir'le aynı anda başlamayan Castillo'nun da 11'de çıkması büyük sürpriz olur...

iste ondan

rakibi sasirtmis olursun ve sahaya sürebilecegin en savasci kadro olur

siradan bir kadro ile sansimiz olmayacagini dememe gerek yok sanirim, özellikle buraksiz

Timur Bey
24.02.2018, 23:07
Olcay ile başlayacağı hemen hemen kesin gibi görünüyor. Bu maçtan farklı olarak Rodellaga ileride olur ve iyileşirse Hubocan oynar. Castillo iyileşse de yedek oturacaktır.

B.AKDEMİR
24.02.2018, 23:53
Bu maç Rodellega-Sosa-Yazıcı ve Onur'un gününde olmalarının yanısıra Hubocan,Ndoye ve Okay'ında formda olmaları gerekiyor ki hepsi aynı anda bana zor geliyor. Yine de 3 ihtimali bir maç.Umarım kazanırız ve sezon sonu Şenol hoca geri gelir

Arda'
25.02.2018, 00:26
Rodallega saplar yine bjkye 1-1 biter. Kadrom da bu

- - - - - - - - - Onur - - - - - - - - - -
JP - - - Hubocan - - Durica - - - Novak
- - - - - Kucka - - - - Okay - - - - - - -
Abdül - - - - - - Sosa - - - - - Damdoy
- - - - - - - - - Rodallega - - - - - - - -

Gurbetçi_TS
25.02.2018, 00:43
aslında bizim nasıl oynayacagımız degil, önemli olan onlar nasil oynayacak, eger gününde olursalar biz istedigimiz kadar bir tarafimizi yirtalim, cok rahat yenerler, cünkü kadrolardaki kalite farki okadar büyükki. ama son haftalardaki isteksiz ve oyun disiplininden kopuk oynarlarsa belki bi süpriz yapabiliriz.

İskender YILMAZ
25.02.2018, 00:55
Onur
JP - Hubo - Durica - Novak
Kucka - Okay - Onazi
Abdüş - NDoye - Sosa

Uğurcan, Uğur, Kamil, Rahim, Batuhan, Bero, Olcay, Castillo, Yazıcı, Rodallega

Nazim Can
25.02.2018, 01:37
Beraberlik hayal, Galibiyet sansimiz Bayerne karsi olan sanslari kadar, 1-3 falan biter skor dua edelimde yarin ki macta bol kirmizi kartli olaylar olsun.

İbrahim CİHAN
25.02.2018, 01:42
Burak 'ın olmaması büyük avantaj. Ndoye ya da Roda gününde olursa pas organizasyonlarını yönlendirebilirse neden olmasın?

Şanlı SanMarino
25.02.2018, 02:28
Burak 'ın olmaması büyük avantaj. Ndoye ya da Roda gününde olursa pas organizasyonlarını yönlendirebilirse neden olmasın?
En son bunun denildiği haftaları gol atamayarak geçtik. Göztepe ve Gençlerbirliği maçları.

Karmam
25.02.2018, 02:51
yine bir derbi ve yine burak yok.

onur
jp hubocan durica novak
okay onazi
abdüş sosa bero
ndoye

benim 11im. hamle olarak yusuf-onazi, rodallega-bero olabilir. kadro yaparken bir remy eksikliği çekiyoruz gerçekten de.

Numan Yerlikaya
25.02.2018, 03:13
Maç pek umrumda değil bugün ki galibiyete de sevinemedim. Maç sonu görünen yönetime inşallah güzel bir protesto olur bu maç tek temennim o

Şanlı SanMarino
25.02.2018, 04:21
Derbi ve bayern sonrası bjk yaralı kuş gibi avucumuza düşebilir. Takım oyunu ile galibiyet alabiliriz. Yeter ki kafa olarak hazır olalım.

kartal61
25.02.2018, 08:59
Son yıllarda taraftarın belki de en isteksiz olduğu mac

Gökhan Balcı
25.02.2018, 09:43
Hocanın ilk düşüneceği şey quaresma olacaktır. Bu adamı bire birde durdurabilecek defans oyuncusu doğru düzgün yok zaten. Bir de üzerine novak ile başlarsak durdurma şansımız hiç olmaz. Kamil en iyi tercih olacaktır. Castillo olursa bence oynaması gerekir en azından bizim de bir cevabımız olur. Yok kamil bero ya da Olcay ile oynarsak eninde sonunda orası çözülür ve üzerine bir de kart yeriz. Castillo olmazsa Hugo nun solda başlaması mantıklı olabilir. En azından daha hızlı bir adam. Sosa bu takıma ilk yazılması gereken adam. Benim kadrom pereria hubo durica kamil Okay kucka abdül sosa Hugo damdoy şeklinde olurdu. Normalde Yusufun kucka nın yerinde olmasını isterim ama bu defans hattıyla çok zor görünüyor özellikle bu maçta. Rıza hocanın risk alacağını sanmıyorum hiç. Doğrusu çok doğru da bulmuyorum bu maç özelinde. Bjk isim isim bakıldığında üst düzey bir takım. Her mevkisinde sağlam adamlar var. Bazıları dünya yıldızı. Pepe Adriano Babel quaresma love korkunç adamlar. O günlük formları maçın skorunu belirleyecek bana kalırsa. Problem zaten o adamların yaşları. Zaten genç olsalar bayağı bayağı şampiyonlar ligi maçına çıkıyormuş gibi olurduk.

İbrahim CİHAN
25.02.2018, 12:05
En son bunun denildiği haftaları gol atamayarak geçtik. Göztepe ve Gençlerbirliği maçları.

Olduğu Başakşehir maçında da gol bulamadık. Bu maçta da zerre faydası olmadığı gibi kulliyen zarardı. Ben göztepe maçındaki futbolu da sezonun en iyi maçı olarak değerlendiriyorum ayrıca.

Timur Mikhail
25.02.2018, 12:09
Bjk yi yenmek başakşehirden daha kolay bir ihtiml bizim için. Hele şikecilere kaybederlerse ..

Ogün YAZICI
25.02.2018, 13:05
Beşiktaş'a önlem almaya çalışırsan kazanamazsın
Beşiktaşı sana önlem almaya it
Kanatlarda hafta boyunca iyi hazırlanmış Castillo ve Abdüş tüm dengelerini bozabilir
Sosa ve Ndoye'nin bu iki oyuncuya yapacağı servisler ve orta ikilide oynayacak iki oyuncunun kondisyon yardımlaşma fedakarlık alan bırakmama gibi görevleriyle durumu lehimize çevirebiliriz
Burakın olmaması büyük avantaj
Eksik oynatması nedeniyle başakşehir ve fb maclarinda yedigimiz baskılara bu sefer cevap verebiliriz

artvints
25.02.2018, 13:12
aldıkları topları taşıyarak beşiktaş'ı geri koşturabilecek castillo ve abdülkadir oyun olarak bizi rahatlatır. gerisi gol becerimize ve defansımızın durumuna kalmış.

batugol
25.02.2018, 13:12
Takım oyunu oynamadigimiz için futbolcularin bireysel olarak ıyi günlerinde olmalarını umuyorum

Ahmet Kara
25.02.2018, 13:29
rıza hoca bu kadroyu çıkarır adım gibi eminim. castillo'yu oynatmaz kesinlikle ama bu maçta oynaması lazım.

.jp......hubocan.....durica.....novak
..........okay..........kucka
.abdüş.........sosa.................yusuf
..................n'doye

champions
25.02.2018, 13:37
Galibiyet çok düşük ihtimal, Bjk kötü gününde olursa, biz de saçmalamazsak 1 puan alabiliriz. Kazanamıyorsak yenilmemizden yanayım.

Abdülkadir-Okay-Onazi-Sosa
---------Roda--Ndoye--------

Bu şekilde çıkarsak şansımızı biraz daha yukarı taşırız. Solbekte Kamil, ilerleyen bölümde de Castillo düşünülmeli.

Enaldo61
25.02.2018, 14:26
Ben olsam Damdoy'u santrafor oynatırım, Hugo yedek kalsın.

Mehmet Fatih Silik
25.02.2018, 14:35
-----------------------Onur------------------------
-----------------------------------------------------
Pereira------Hubocan-------Durica---------Novak
-----------------------------------------------------
-----------------------Okay------------------------
----------------------------------------------------
Abdülkadir-----Sosa--------Yusuf---------Castillo
----------------------------------------------------
---------------------Rodallega--------------------

Fatih Çelik
25.02.2018, 14:58
JP-Hubo-Durica-Novak
-----Sosa-Okay-Kuco----
-----------Ömür--------------
-------Yazıcı-Damdoy-----

erenslash
25.02.2018, 15:00
bugün şenol aykutu tokatlasın sahada başka bi rşey istemiyorum.

bizim maça gelince iddamız yok alsak da olur almasak da.tek istediğim iyi futbol oynamak.zevkli bir maç olur .ligi zaten dördüncü bitremeyeceğiz benim için önemli değil artık

kendi sahamızda feneri ve başağı yenemedik espirisi kalmadı o yüzden yani şunu demek istiyorum başakşehir ve feneri yenemediğimiz için dördüncülük iddamızdan uzaklaştık bu maç önemini kaybetti bu yüzden.

feneri yenme,başağı yenme bjkyi yen önemli değil artık

feneri biz cesaretlendirdik rıza sayesinde o yüzden evet bjknin bugün feneri yenmesini istiyorum fener olmasın şampiyon darbe yesinler

artvints
25.02.2018, 15:15
...................uğurcan
..........okay.....hubocan...novak
..pereira.........onazi
.........ömür..........sosa.......castillo(kamil)
..................yazıcı
.........................ndoye

El Cordobes
25.02.2018, 16:16
Takım boyunu kısaltamadığın müddetçe 3 ön liberoyla oynasan fazla defansif, tek liberoyla oynasan fazla ofansif sadece kağıt üzerinde görünürsün. Defoların yine benzer olacaktır. Herhangi bir sistemin işleyebilmesi için önce temel gereklilikleri yerine getirmen lazım. Sahada kompakt durabilmek de bunlardan biri. Hocanın bu konuya kafa yorduğuna veya çözüm aradığına dair bir ışık göremedik. Sahaya çok ama çok dağınık yerleşiyoruz.

gurur6134
25.02.2018, 16:22
P.tesi ha iyiymis..

odyseuys
25.02.2018, 16:31
--------onur
joao-hubo-durica-novak
---------okay
--a.kadir------kucka-
---------sosa
-----roda----ndyoe

Tsli31
25.02.2018, 16:32
Hocamızın bugün bejeke yi iyi izlemesi gerekir

Doğukan Uçan
25.02.2018, 17:04
Lens türkiye de sadece trabzonspor maçlarında oynuyor hem fenerde hem beşiktaşta bize karşı gol attı.

Timur Bey
25.02.2018, 17:12
Oğuzhan rahatsızlanmış, kadrodan çıkmış! Hadi ordan, desenize şuna "Aman gaza gelip kırmızı yemesin, Trabzonspor'a karşı 300 milyon euroluk oynar."

My
25.02.2018, 17:26
Nereye paylaşayım bilmedim. EN güncel yerde paylaşayım dedim ben de :)

Ortak değerimiz Kâzım Koyuncu’nun olmasından gurur duyduğumuz Trabzon’un düşman işgalinden kurtuluşunun 100. Yıl dönümü kutlu olsun. A.HOPASPOR YÖNETİM KURULU

https://pbs.twimg.com/media/DWzctL_X4AI6l-O.jpg

asilhamsi
25.02.2018, 17:47
...................uğurcan
..........okay.....hubocan...novak
..pereira.........onazi
.........ömür..........sosa.......castillo(kamil)
..................yazıcı
.........................ndoye

Okay siz ortasaha coker.Onur kart cezalisi mi?

asilhamsi
25.02.2018, 17:48
Onur
Jp hubocan durica novak
Okay
Abdulkadir sosa yazıcı castillo
Ndoye

artvints
25.02.2018, 17:53
Okay siz ortasaha coker.Onur kart cezalisi mi?
ben öyle genel yazmıştım kadroyu, değişik birşeyler denensin, özellikle defans ikilisinin kalecinin önünde oynamasını engelleyecek birşeyler üretilsin diye. transfer başlığına yazsam daha iyi olurdu.

memozcan
25.02.2018, 19:34
Hocamızın bugün bejeke yi iyi izlemesi gerekir

aman allah korusun .. onun izlediği hiç bir maçı kazanamıyoruz:)

trbzonsporlu
25.02.2018, 19:48
dikkat ediyorum fbliler hücum presi yaparken 6 oyuncuyla yapiyor geri dörtlüsj hariç bütün oyuncular prese katiliyor biz güya hucum presi yapiyoruz sosa ve abdulkadir basıyor burak yüruyor digerleri zaten destek vermiyor garibim pres yapan iki oyuncu bir kaleciye bir defansa koşup duruyorlar ya cok adamla yap şu presi ya hiç yapma

bide bu geceki maçta kupa macina sirayet etmeden direk bizim maçı etkileyecek sekilde direk kırmızı kartlar bekliyorum

Emrah KabuL
25.02.2018, 19:52
fener kazansın bir darbe de biz vuralım SG ve talebelerine ve aramızda ki puan farkını 2'ye indirelim.

Ahmet Faruk
25.02.2018, 20:37
Yaklaşıyor yaklaşmakta olan Rıza Çalımbay.
Allah Trabzonspor’un ve taraftarın yardımcısı olsun.

batugol
25.02.2018, 20:37
Top yuvarlaktır diyim
Bu seyrettiğim bjk bizi yener

selcuk
25.02.2018, 20:42
Top yuvarlaktır diyim
Bu seyrettiğim bjk bizi yener

onu dün konustuk zaten

tek sansimiz bozup kontradan vurmak

bunun icinde sikecilerden daha iyi silahlarimiz var

okay, kucka ve onazi bir macta beraber oynayacaksa bu o mactir

Doğukan Uçan
25.02.2018, 20:45
3 tane atsak 4 tane yeriz, 2 tane atsak 3 tane yeriz. Bu defans ile beşiktaşı yenmemiz imkansız

balaban
25.02.2018, 20:50
Oğuzhan rahatsızlanmış, kadrodan çıkmış! Hadi ordan, desenize şuna "Aman gaza gelip kırmızı yemesin, Trabzonspor'a karşı 300 milyon euroluk oynar."
Fenere karşı oynatmayıp bize mi saklayacaklar :)

Numan Yerlikaya
25.02.2018, 20:55
Haftaya patates etmezler inşallah. Yattara dan sonra ki tüm kanatları topla Queresma'nın sol bacağı etmez

Ogün'
25.02.2018, 20:59
Bizim de Abdüş'ümüz var :-) Sıkıntı yok

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

batugol
25.02.2018, 21:00
Bu sene ilk defa trabzonumunbmaci hariç bir maç seyrettim
Beşiktaşı beğendik
Şu takım oyunununu biz ne zaman oynayacağız
Imrendim

Fatih Çelik
25.02.2018, 21:01
Bu sene ilk defa trabzonumunbmaci hariç bir maç seyrettim
Beşiktaşı beğendik
Şu takım oyunununu biz ne zaman oynayacağız
Imrendim

Acı ama Şenol Güneş geldiğinde...

erenslash
25.02.2018, 21:02
evet şenol aykutu sağlam morarttı evet demek ki bizde de böyle bjk gibi kadro olursa böyle kalkıp uğur gibi adamlarla defans değilde adam gibi vida pepe gibi adamlar alırsak Türkiye liginde güzel işler yaparız uğurlarla olmaz bu iş

Fatih Öztürk
25.02.2018, 21:02
Onların quaresma'sı varsa bizim de Abdülkadir'imiz var.

AYYILDIZ
25.02.2018, 21:04
Korkak oynarsak 3/4 yeriz.

erenslash
25.02.2018, 21:06
güzel söylemişssin hocamda sorun şu bu iş saadece quresmayla abdülkadirle bitmiyor defans hattımız berbat Türkiye ligi için yetersiz bir defans hattmız var onların pepesi vidası var bizim defansta berbat oyuncularımız var üstelik babel gibi kanadın da yok.bir abdülkadirle bitmiyor iş malesef kadromuz Türkiye liginde bjk gibi olsa abdülkadir çok daha iş yapar.bizim mis gibi uğurumuz var defansımız berbat bile değil berbat ötesi
Onların quaresma'sı varsa bizim de Abdülkadir'imiz var.

Tsli31
25.02.2018, 21:07
2.yarıdaki Bejeke çok fena

Yıldıray Emanet
25.02.2018, 21:08
Bjk deplasmanlarda tam bir cacık ev sahibi avantajıyla en azından 1 puan alırız korkmaya değer bir durum yok

erenslash
25.02.2018, 21:09
sen feneri başakşehiri yenemiyorsun bjk yi yenince çok espirisi yok bjkye karşı iyi mücadele edelim ama ben bu mücadeleyi fenere ve başakşehrie görmek isterdim yani bu yüzden bu maçın çok anlamı yok aptal saptal puanlar verdik hem başağa hem de fenere trabzonda feneri parçalamamız lazımdı bu maçı alamayız zaten yeniliriz beraberlik bizim için iyi sonuç

Fatih Öztürk
25.02.2018, 21:11
güzel söylemişssin hocamda sorun şu bu iş saadece quresmayla abdülkadirle bitmiyor defans hattımız berbat Türkiye ligi için yetersiz bir defans hattmız var onların pepesi vidası var bizim defansta berbat oyuncularımız var üstelik babel gibi kanadın da yok.bir abdülkadirle bitmiyor iş malesef kadromuz Türkiye liginde bjk gibi olsa abdülkadir çok daha iş yapar.bizim mis gibi uğurumuz var defansımız berbat bile değil berbat ötesi

Hemfikiriz üstad bjk takım gibi takım fakat bizde büyük maçlarda farklı oynuyoruz.
Abdülkadir ve Yusuf maça damgasını vuracaktır, muhakkak gol ya da goller yiyecez fakat yediğimizin fazlasını atacağımızı düşünüyorum.

artvints
25.02.2018, 21:14
biz de dev derbi yaptığımız alanya maçını çevirdik ve var yani.

erenslash
25.02.2018, 21:14
eyvallah bro bana sorarsan başak ve feneri yenseydik lig sıralamamızda farklı bir iddalı konumda olurduk bu hocayla bu defansla zor iyi oynasak da bjk bizi yener beraberlik alırsak iyi sonuç fener ve başak maçında varlık gösteremedik rıza büyük maçların adamı değil herkesin kolay yendiği alanyayı biz zor yendik bizden bir cacık olmaz bu sene kendi sahamızda feneri ve başağı yenmeliydik o yüzden bu maç beni heyecanlandırmıyor bjk feneri yendiği süper oldu aykut ve fenerin önü kesilmiş oldu havaya girmişlerdi bala mala gidiyorlardı bugün balları yanında yoktu bjk gibi olmamız için geri dörtlü defans hattımız komple yenilenmesi lazım en başta.ve bu klubu zengin biri satın alırsa bize güzel bir defans hattı kurabilir seneye
Hemfikiriz üstad bjk takım gibi takım fakat bizde büyük maçlarda farklı oynuyoruz.
Abdülkadir ve Yusuf maça damgasını vuracaktır, muhakkak gol ya da goller yiyecez fakat yediğimizin fazlasını atacağımızı düşünüyorum.

Fatih Öztürk
25.02.2018, 21:19
eyvallah bro bana sorarsan başak ve feneri yenseydik lig sıralamamızda farklı bir iddalı konumda olurduk bu hocayla bu defansla zor iyi oynasak da bjk bizi yener beraberlik alırsak iyi sonuç fener ve başak maçında varlık gösteremedik rıza büyük maçların adamı değil herkesin kolay yendiği alanyayı biz zor yendik bizden bir cacık olmaz bu sene kendi sahamızda feneri ve başağı yenmeliydik o yüzden bu maç beni heyecanlandırmıyor bjk feneri yendiği süper oldu aykut ve fenerin önü kesilmiş oldu havaya girmişlerdi bala mala gidiyorlardı bugün balları yanında yoktu bjk gibi olmamız için geri dörtlü defans hattımız komple yenilenmesi lazım en başta.ve bu klubu zengin biri satın alırsa bize güzel bir defans hattı kurabilir seneye

Aynen hocam çok yol almamız lazım, şampiyonluk yolculuğu çok farklı bir kulvar silbaştan yapmadan başarı gelmeyecek.

artvints
25.02.2018, 21:31
Oynatmamak çare olmuyor, adamlar alışkın. topu alınca ne yapacağımız önemli.

Gurpas
25.02.2018, 21:40
Her maçın farklı bir havası vardır. Yok şu takımı yenemiyorsan, şu takımla berabere kalıyorsan Beşiktaş ı yenmek imkansız gibi laflar söylememek gerek. Dandik Bursa elinden kaçırdı beşiktaşı biliyorsunuz. Ben ümitliyim kazanabiliriz.

castillo61
25.02.2018, 21:42
Abdülkadir yap şovunu kral Şenol hocamı geri getireceğiz :d

pReN@_61
25.02.2018, 21:47
Herifler feneri bildiğin ezdi.

artvints
25.02.2018, 21:54
.....................onur
..pereira....okay...hubocan....kamil
.....................onazi
...............yazıcı......sosa
...ömür..........ndoye...........castillo

oyunun sahamıza yıkılmasını engellemek gerekiyor. bekleyip yenilmektense oynayıp yenilmek iyidir. bu takımın ucuna burak olmaz mesela ama ndoye artı defans oyuncusu sayılır. yusuf da önde pres yapınca daha dirençli olur orası. ndoye'un vücuduna oynayıp ikinci topları almak ve bjk'yi geri koşturmak gerek. ama rıza hoca bu taktiğin tutması için gereken oyun anlayışına sahip değil, o antremanları yaptırmıyor.

özellikle abdülkadir sürekli merkeze gelerek eşleşmeleri bozar ve topu alıp çıkabilir. ama bunun için castillo'nun çizgide tehdit olarak beklemesi lazım, yusuf ve sosa'nın top istemesi lazım. alternatifler artınca abdülkadir'e yoğunlaşma olmaz rahatlatır. çocuk tek pas alternatifiyken topu alıp dönüyor hücum başlatıyor, ayıp yani.

memmedaga
25.02.2018, 21:59
bjkde hoca ve takım konsantre olurlarsa fark yeriz bu kadar basit

ilelebeTS
25.02.2018, 22:05
Rızanın klasik taktiğinin iş yapacağı 1-2 maçtan biri.

TSemih61
25.02.2018, 22:17
Şimdi doğruya doğru BJK topu çok hızlı çeviriyor, alayı teknik adamlardan kurulu bir takım ama Fener ikinci yarı rezalet savunma yaptı. Kanatları kapatamadı, 30 metreye sıkıştı. İlk yarı çok iyi hücum presi yaptılar, BJK'ye top oynatmadılar ama ikinci yarı ne olduysa adamlara bıraktılar izlediler top yapmasını Beşiktaş'ın. Bence fenerli oyuncular bu kadar savunmayı yapmayı kabullenmedi ve saldı. Full konsantre, Atletico Madrid gibi savunma yapacaksın arkadaş. Bunu beceremeyecek ne var?

Her şeye rağmen Beşiktaş bek ve kanatlarının pas yapmasını engellemek mümkün. Beşiktaş'a en iyi savunmayı Akhisar yapmıştı. Şuan ligde iyi savunma yapabilen bir tek Konya'yı gördüm. Başakşehir'i, Fener'i ve Beşiktaş'ı iyi kitlediler. Büyük takımlara karşı kendi evinde iyi oynuyorlar. Malatya'yı da ekleyim, Beşiktaş'a karşı çok doğru oynamışlardı.

Bir de her BJK maçı öncesi eziliriz, Quaresma şöyle yapar böyle yapar deniyor ama hiç de öyle bir durum olmadı daha önce. Bizim oyuncular GS ve BJK maçlarına iyi konsantre oluyorlar, küçük takım refleksi gösteriyorlar biraz da. Ben bu maçı kazanabileceğimizi düşünüyorum, hocanın oyuncu tercihi önemli. Okay, Onazi, Sosa, Abdül, Castillo ve Damdoy'u oynatması lazım.

Nazim Can
25.02.2018, 23:13
..pereira....okay...hubocan....kamil
.....................onazi
...............yazıcı......sosa
...ömür..........ndoye...........castillo

oyunun sahamıza yıkılmasını engellemek gerekiyor. bekleyip yenilmektense oynayıp yenilmek iyidir. bu takımın ucuna burak olmaz mesela ama ndoye artı defans oyuncusu sayılır. yusuf da önde pres yapınca daha dirençli olur orası. ndoye'un vücuduna oynayıp ikinci topları almak ve bjk'yi geri koşturmak gerek. ama rıza hoca bu taktiğin tutması için gereken oyun anlayışına sahip değil, o antremanları yaptırmıyor.

özellikle abdülkadir sürekli merkeze gelerek eşleşmeleri bozar ve topu alıp çıkabilir. ama bunun için castillo'nun çizgide tehdit olarak beklemesi lazım, yusuf ve sosa'nın top istemesi lazım. alternatifler artınca abdülkadir'e yoğunlaşma olmaz rahatlatır. çocuk tek pas alternatifiyken topu alıp dönüyor hücum başlatıyor, ayıp yani.

Bu kadrodan sunu anladim ben, elinde ne var ne yok sahaya sürmüssün, hicbir sekilde kenarda hamle oyuncusu kalmamis Kuckayi Yazici yerine tercih ederim en azindan Rode-Yazici gibi iki hamle oyuncusu bulundururduk.

adiloş bebe
25.02.2018, 23:14
queresma'nın net kırmızısı es geçilmiş.

Nazim Can
25.02.2018, 23:18
queresma'nın net kırmızısı es geçilmiş.

Bizim macta oynasin diye cücü bilerek vermedi bence.

batugol
25.02.2018, 23:23
Daha önceki mesajımda da yazdım
Bu sene ilk kez trabzonum maçı dışında bir maç seyrettim
Nedeni ise soyadı kocaman ama kendisi küçük olan zatin maçtan önce şenol güneş ile 2011 yılına ait polemiginden bahsetmesiydi
Böyle maçlarda kimin kimin yendiği umurumda değildir
Ama bu maçta şenol güneşin kocamanı daha da ufaltmasini istedim
Öyle de oldu ıyi oldu hadsize
Bizim maça gelince
Bireysel olarak sosa yazıcı abdülkadir ve rodegella bir şey yapmazsa işimiz zor gözüküyor ama artık sahaya kimliğimizi yansıtacak iki maç kaldı
Bjk ve gs maçı
Bunları almamız en adından yenilmemiz lazım
Hadi hayırlısı

artvints
25.02.2018, 23:23
Bu kadrodan sunu anladim ben, elinde ne var ne yok sahaya sürmüssün, hicbir sekilde kenarda hamle oyuncusu kalmamis Kuckayi Yazici yerine tercih ederim en azindan Rode-Yazici gibi iki hamle oyuncusu bulundururduk.

maç özelinde o tip planlar yapılabilir ama genel olarak yorum yapıyorum. takımın boyu çok uzun. takıma şekil veren oyuncular sosa abdülkadir. o zaman bu oyunculara göre bir oyun planı lazım. iki kişiyle pas yapmaya çalışmak, top rakibe geçince gevşek kalmak olmuyor. yarısı başka yarısı başka oynuyor takımın. ya tüm takımla pas yapacaksın ya da adam gibi topun arkasına geçeceksin. yarım yarım olmuyor.

ayrıca golü atıp kucka hamlesi yapılabilir. geriye düşersek de rodallega hamlesi var. daha fazlası çıkmıyor zaten. özellikle stoperlerden çok rahatsızım. birebirde üstünlük sağlayacak hız korkusu olmayan defans oyuncularına geçmek lazım, en azından oyun düzelir.
kucka'nın tembel paslarına katlanamıyorum. top ayağındayken zorluyor ama ne pas trafiğine katkısı düzgün ne de enerjik bir savunma yapıyor. öyle dolanıyor arada da kafasına göre birşeyler yapıyor.

Ahmet Kara
25.02.2018, 23:37
stoper de uğur ve durica ikilisi varsa bizim için kötü bir gece olur. okay, o bölgede ikisinden de iyi oynar. lakin rıza hoca böyle bir hamle yapmaz. hubocan'ın durumu da şimdilik bilinmiyor. umarım maçta olur. bir diğer endişem ise yusuf'u kanatta oynatması olur. sırf yer açmak için çocuğa zarar vermemek lazım. ya orta saha da oynat ya da hamle oyuncusu yap.

son olarak sol bekte novak oynarsa querasma içinden geçer , kamil tercihi daha doğru olur.

B.AKDEMİR
26.02.2018, 00:00
Bu akşam gördük ki Bjk şb yi resmen ezdi ve 0-1 den oyun çevirdi.Trabzonspor olarak ileride Sosa-Ndoye-Yazıcı Üçlüsünün organizasyonları ile Rode ve Abdülkadir'i pozisyona sokmalıyız.Hücumda yetersiz kalırsak bu stoperlerle muhtemelen gol yeriz ve mağlup oluruz. Rıza hocanın saçma açıklamaları ve oyun anlayışı yüzünden takımın sahaya amaçsız çıkmasından korkuyorum.

odyseuys
26.02.2018, 01:23
bizim takımla küçük şikeceler arasındaki kalite farkı büyük şikecilerle küçük şikeciler arasındaki kalite farkı kadar açık değil. hele ki ev sahibi olduğumuz maçta aradaki kalite farkının da hükmü kalmıyor.

küçük şikecilerin bize göre en büyük üstünlüğü saha içi yerleşimlerinin bize göre çok daha düzgün olması, takım oyunu anlamında da fersah fersah ilerimizdeler. bu nedenle hücum opsiyonları daha çeşitli savunma refleksleri daha iyi bize göre.

bizim ise fark olarak henüz maça karakter koyacak olgunlukta olmasalar da ekstra performansla sürpriz yaratabilecek abdülkadir gibi yusuf gibi hatta castillo gibi yetenekli oyuncularımızın olması.

merkezi sağlam tutmalıyız, burası çok önemli. şikeciler kanat organizasyonlarını da oyunun merkezinden şekillendiriyorlar. hemen hemen tüm olgun ataklarında top sahadalarsa tolgay ya da oğuzhan'ın ayağına değiyor. bu bağlantıları kesmeliyiz bir şekilde. gerekirse sertliğin dozajını standardın üstünde tutarak ortasahada tahükküm kurmalarını engellememiz gerekiyor.

maç trafiğini de göz önünde bulundurursak maçı 60-70'e skor ve moral olarak içinde kalacağımız şekilde taşıyabilirsek sonuca ulaşabiliriz. oyun üstünlüğünü maçın başından verirsek ya da erken geri düşersek mevcut kırılganlıklarımız ortaya çıkacağından bizim açımızdan seyri keyifsiz bir maç olur.

memmedaga
26.02.2018, 02:47
Şimdi doğruya doğru BJK topu çok hızlı çeviriyor, alayı teknik adamlardan kurulu bir takım ama Fener ikinci yarı rezalet savunma yaptı. Kanatları kapatamadı, 30 metreye sıkıştı. İlk yarı çok iyi hücum presi yaptılar, BJK'ye top oynatmadılar ama ikinci yarı ne olduysa adamlara bıraktılar izlediler top yapmasını Beşiktaş'ın. Bence fenerli oyuncular bu kadar savunmayı yapmayı kabullenmedi ve saldı. Full konsantre, Atletico Madrid gibi savunma yapacaksın arkadaş. Bunu beceremeyecek ne var?

Her şeye rağmen Beşiktaş bek ve kanatlarının pas yapmasını engellemek mümkün. Beşiktaş'a en iyi savunmayı Akhisar yapmıştı. Şuan ligde iyi savunma yapabilen bir tek Konya'yı gördüm. Başakşehir'i, Fener'i ve Beşiktaş'ı iyi kitlediler. Büyük takımlara karşı kendi evinde iyi oynuyorlar. Malatya'yı da ekleyim, Beşiktaş'a karşı çok doğru oynamışlardı.

Bir de her BJK maçı öncesi eziliriz, Quaresma şöyle yapar böyle yapar deniyor ama hiç de öyle bir durum olmadı daha önce. Bizim oyuncular GS ve BJK maçlarına iyi konsantre oluyorlar, küçük takım refleksi gösteriyorlar biraz da. Ben bu maçı kazanabileceğimizi düşünüyorum, hocanın oyuncu tercihi önemli. Okay, Onazi, Sosa, Abdül, Castillo ve Damdoy'u oynatması lazım.

Rıza hoca hayatta hücum presi yaptırmaz

memmedaga
26.02.2018, 02:50
Onur
Jp hubocan durica novak
Okay
Abdulkadir sosa yazıcı castillo
Ndoye

bu kadar cesur çıkmayacağını hepimiz biliyoruz

HOPA'LI TS'Lİ
26.02.2018, 08:30
5.lik yolunda almamız gereken bir maç

Doğukan Uçan
26.02.2018, 08:49
biz bu fenerbahçe yi trabzon da nasıl yenememişiz yazık olmuş harbiden

İ. SARAL
26.02.2018, 09:02
Yeneriz diyordum ama adamlar harbiden iyi. Adamların başında hoca var bir kere. Adam baktı sıkıntı var hemen taktik değişikliği yaptı, yetmedi 3'lü savunmaya geçti, işi bitirdi. Bizim hoca, 5-0 önde de olsak 5-0 geride de olsak 4-2-3-1'den vazgeçmiyor. :) Forvet soksa bile gidip kanada falan koyuyor. Berabere biterse iyi skor bence. Kucka vasıfsızı bu maçta işe yarayabilir.

Çağatay_
26.02.2018, 09:36
Rıza hoca hayatta hücum presi yaptırmaz

gs maçında yaptırdı.

Fatih Öztürk
26.02.2018, 09:55
Yeneriz diyordum ama adamlar harbiden iyi. Adamların başında hoca var bir kere. Adam baktı sıkıntı var hemen taktik değişikliği yaptı, yetmedi 3'lü savunmaya geçti, işi bitirdi. Bizim hoca, 5-0 önde de olsak 5-0 geride de olsak 4-2-3-1'den vazgeçmiyor. :) Forvet soksa bile gidip kanada falan koyuyor. Berabere biterse iyi skor bence. Kucka vasıfsızı bu maçta işe yarayabilir.

Çok gördük bize gelene kadar ortalığı dağıtanı.
En kötü zamanımızda bile sorumluluk bilincinde olan karakterli oyuncularımızın olağanüstü gayretleriyle çok kez madara ettik böylelerini.
Gelsinler hele o tüylerini nasıl yolup tıpa edecez onlara şaşırıp kalacaklar.
Abdülkadir'in resitalini ağzı açık izleyecek herkes.

Yiğit Gayretli
26.02.2018, 10:02
Oyunu, temel düşünceyi, hücum planlarını falan geçtim...

Dün akşam bjk-fb maçının sadece son 40 dakikasını falan seyrettim. O kadar istekli ve iştahlı oynadılar ki gözüm korktu açıkçası. Ben uzun zamandır Trabzonspor'u o kadar iştahlı izlemedim. Hele Alanya maçında Emre Akbaba'ya 18 üstü ve civarında bıraktığımız boşlukları ve umursamaz tavırlarımızı göz önüne alınca, bütünden bir umutsuzluk hali kaplıyor beni.

Bizim takım sezonu kafasında bitirmiş ne yazık...

Yine de adettendir bir kadro yapayım;

--------------------------Onur-------------------------

Joao---------Hubo-------------Durica------------Novak

--------------Okay----------------Kuco-----------------

---------Abdül------------Sosa---------------Yusuf------

-------------------------N'Doye----------------------------

Bu maçta topu bjk'ye bırakırsak perişan oluruz. Koşmayı beceremeyen bir takımız. O yüzden topu ön tarafta oyalayabilmemiz lazım. Bunun da tek yolu N'Doye'dan geçiyor! Bu maça N'Doye değil de Rodallega ile başlarsa Rıza beyin lisansının iptali için TFF'ye dilekçe vereceğim.

Murat Keçeci
26.02.2018, 10:04
Kaliteli bir takımla maç yapacağız favori olsalarda,o günün şartlarına göre herşey değişebilir,her zaman doğru oynayan kazanır,biz kendi doğrularımızı yansıtırsak biz kazanırız.

Rakibimiz son maçını kazanarak ciddi bir özgüven kazandı zaten lig istatiklerine bakıldığında en çok topla oynayan,en çok şut çeken,en çok orta kesen,en çok pas yapan bir iki takımdan biri bu onların maçlarda baskın olduğunu ama bunu skora yansıtamadığını gösterir.Normalde gs den daha fazla puanları olması gerekirdi avrupanın getirdiği konsantrasyon kaybı sebebiyle fazla puan kaybettiler.

Ellerinde kaliteli bir kadro var örneğin forma şansı bulamayan lens bizim kurtarıcı gördüğümüz castillodan daha kaliteli bir adam.

Forvet olarak da bize ters gelen vagner Love aldılar.Talisca zaten ligimizdeki gole en yakın adam.Kazanmak için tüm gücümüzü sahaya yansıtmalıyız.

Duran toplarda tosic,vida,pepe,atiba,talisca ve oynarsa negredo ya dikkat etmeliyiz.

Bekleri ve açıkları ligin üstünde ofansif güce sahip yani kanatları iyi kapatmak zorundayız.Oyunu orta sahaya sıkıştırıp,mücadele gücümüzle rakibi bozmalıyız.Taliscayı sürekli kontrol etmeliyiz.vagner Love ayakları çabuk özellikle uğur Demirok çok dikkat etmeli.

Başakşehıre oynadığımız gibi oynarsak yine kayıp yaşarız.önde pres yapmak için oyuncu yapımız uygun değil ndoye,sosa, olcay,rodellaga ve kucka nın o işlere nefesi yetmez kontrollü oynayarak,ikili mücadelelerden galip ayrılarak,pas hatasını en aza indirerek,rakibi orta sahada bozarak kazanabiliriz.

Forvet olarak ndoye kullanırsak daha akıllı bir iş yaparız topun o bölgede kalmasını sağlarsa arkadan onu destekleyecek abdülkadir,yusuf,sosa,olcay,castillo kucka gibi oyuncular ile pozisyon bulabiliriz.

En çok atanın kazanacağı gibi bir şekle dönerse maç bjk her zaman kazanır çünkü kadrosu ofansif oyunculardan kurulu bizim kazanabileceğimiz tek formül sağlam oynayarak rakibe fiziksel olarak üstünlük kurarak ve taraftar desteğini arkamıza alarak kazanabiliriz.

Takım savunmasını çok ciddi yapmalıyız.rakibi kalemizden uzak tutmalıyız defans yapma işini orta sahada yapmalıyız kendi ceza sahamızda defans yapmaya çalışırsak şansımız olmaz.Son olarak topun kıymetini bilerek oynamalıyız topu ayağına alan her oyuncumuz ya doğru pası vermeli ya da vücudunu kullanıp faul kazandırmalı.

katre-i.matem
26.02.2018, 10:16
Hiçbir hücum planı olmayan bir takımız. Ataklarımız tamamen doğaçlama gelişiyor. Hücum aksiyonlarımız, top Sosa ya da Abdulkadir'in ayağına geldiğinde bu oyuncuların rakibin pozisyonuna göre vereceği anlık kararlara dayalı.

Takım savunmamız bir kaç haftadır berbat. Rakiplere oldukça fazla pozisyon veriyoruz. Rakiplerden daha az koşuyoruz. Hiçbir tutunacak dalımız yok maalesef. Bütün bunlara rağmen kazanabiliriz de fakat futbolun doğrularını yapmayan bir takım olarak sadece tesadüfi bir galibiyet olur.

Hoş kazansak dahi kulüp batıyor berbat yönetilen bir kulüpten yönetilmeyip kendi haline bırakılan bir kulübe dönüştük. Maalesef kulüp şu an buz dağına çarpan Titanic durumunda. Futbolculardan tek beklentimiz ise Titanic de ki orkestra misali son anlarımızı mutlu geçirmemizi sağlamaları.

Travelair
26.02.2018, 10:18
Defansımız kötü. İşi defansa bırakırsak fark yeriz muhtemelen. İşi orta sahada bitirmeliyiz

Eto'o
26.02.2018, 10:34
Herşey hafta ici belli olur
Riza hoca basin toplantisi yaparsa yeniliriz en fazla 1 puan aliriz

Envoyé de mon SM-G925F en utilisant Tapatalk

nbay
26.02.2018, 10:44
kucka ve okaylı hiçbir maçta verim aldığımızı hatırlamıyorum . En zayıf halkamız kanımca kucka . sıfır katkıyla oynuyor takıma. onazi de farklı değil gerçi ama bir tık daha önündedir kuckanın .
hocanın ne yapıp edip yusuf-okay'lı bir düzen geliştirmesi gerekiyor. iç sahada daha olası duruyor bu ikili.

Oruç
26.02.2018, 10:49
Beraberlik iyidir.

HOPA'LI TS'Lİ
26.02.2018, 11:01

Burak karşı karşıya 2.golü atsa dağılırlardı
Karabük, Konya, FB, G.Birliği maçlarında son dakikalarda kaptırdık puanları acemice
Göztepe maçında 9-0 bitecek maç Beton'na takıldı
Başakşehir maçında en kötü berabere kalabilirdik
Herşeye rağmen son 11 haftaya şampiyonluk potası içinde girip yıllar sonra heyecan yaşayabilirdik
Artık hatalardan ders çıkarıp geleceğimize yön verme zamanıdır

ts61gogo
26.02.2018, 11:51
Artık hatalardan ders çıkarıp geleceğimize yön verme zamanıdır

Cok soyledik bu sozleri...

Bu takima kaliteli bir hoca (Senol Hoca!) gelmedigi surece, hicbirsey degismez. En son ne zaman eze eze futbol oynadik, buyuklugumuzu gosterdik, hatirlayamiyorum

HOPA'LI TS'Lİ
26.02.2018, 11:57
Cok soyledik bu sozleri...

Bu takima kaliteli bir hoca (Senol Hoca!) gelmedigi surece, hicbirsey degismez. En son ne zaman eze eze futbol oynadik, buyuklugumuzu gosterdik, hatirlayamiyorum

Şenol GÜNEŞ DÜN 3 EKSİĞİNE RAĞMEN yaptığı değişiklerle feneri ezdi. Büyük TD olduğunu gösterdi.

Bize bir daha gelir ve çalışır mı bilemiyorum.

Ogün YAZICI
26.02.2018, 12:06
Yahu Şenol Güneş Vida'yı çıkarıp Negredo'yu alarak oyunu kontrol eden alan bırakmayan takıma fren yaptırdı
10 dakika sonra hatasından dönüp Love'yi çıkarıp Caner'i oyuna alarak tekrar üstünlüğü ele geçirdi
Bu kadar abartmayın
Bjk'nin Alman zehiriyle dün bir reaksiyon ortaya koyacağı belliydi
Analizleri de ne kadar günün koşullarıyla saplantıya uğrayan bir topluluk olduk yahu
Bjk'nin leş Bursaya karşı performansı da ortada
İyi bir antreman ve taktik ile ortada bu maç

Fatih Çelik
26.02.2018, 12:23
Fizik temelli bir oyun oynamalıyız ve bunu alan bırakmadan yapmalıyız. Bayern'in hücum varyasyonları bir yana o kadar fiziki üstünlük kurdular ki oyuncular kayaya çarpmışa döndü.

Şenol Hoca Atiba tercihini sürdürür diye umut ediyorum.

adiloş bebe
26.02.2018, 12:44

Fenerbahçe bizim maçta daha derli toplu oynadı. Aslında oynayana değil oynatana bakmak lazım ama...

Cafer Bulur
26.02.2018, 12:49
Oyunu, temel düşünceyi, hücum planlarını falan geçtim...

Dün akşam bjk-fb maçının sadece son 40 dakikasını falan seyrettim. O kadar istekli ve iştahlı oynadılar ki gözüm korktu açıkçası. Ben uzun zamandır Trabzonspor'u o kadar iştahlı izlemedim. Hele Alanya maçında Emre Akbaba'ya 18 üstü ve civarında bıraktığımız boşlukları ve umursamaz tavırlarımızı göz önüne alınca, bütünden bir umutsuzluk hali kaplıyor beni.

Bizim takım sezonu kafasında bitirmiş ne yazık...

Yine de adettendir bir kadro yapayım;

--------------------------Onur-------------------------

Joao---------Hubo-------------Durica------------Novak

--------------Okay----------------Kuco-----------------

---------Abdül------------Sosa---------------Yusuf------

-------------------------N'Doye----------------------------

Bu maçta topu bjk'ye bırakırsak perişan oluruz. Koşmayı beceremeyen bir takımız. O yüzden topu ön tarafta oyalayabilmemiz lazım. Bunun da tek yolu N'Doye'dan geçiyor! Bu maça N'Doye değil de Rodallega ile başlarsa Rıza beyin lisansının iptali için TFF'ye dilekçe vereceğim.

Onur

Pereira Novak Hubocan Kamil

Okay Onazi

Abdülkadir Sosa Castillo

Ndoye

Bu kadro bjk yi yener.

Manava61
26.02.2018, 13:09
Kuckanin umursamaz tavirlari yuzunsen artik kadroya girememesi lazim o yuzden benim kadrom:

——————Onur——————
pereira—hubo——durica——novak
——————Okay——————-
———-abdul—yusuf—sosa———-
—————Rodallega—damdoy——
kanat olmayan takima kanatsiz oyun oynatilmaz.Tek forvet damdoy ya da tek forvet rodallega isimizi gormez .Damdoy tutsun rodallega vursun

UĞUR DURTAŞ
26.02.2018, 13:09
Pazartesi bjk ile ciddi bir maçımız var.
bu maç kazanılırsa ileri haftalar için ciddi anlamda moral olacak.
burak değil 18 gol 38 gol atsa sahadaki vurdum duymaz,yürüyerek oynamasına karşıyım.
kendisinden daha yaşlı,daha kilolu futbolcular sahada daha fazla mücadele ediyorlar.
özel hocası varmış,yerinde olsam bir hoca daha tutarım kendisine ofsayta düşmemeyi öğretmesi için...
futbolcu ofsayta düşer düşerde be kardeşim senin gibi düşmez
bizlerle dalga geçer gibi her pozisyonda ofsayttasın,ayıp ya biraz dikkat et.
yediğim golde burakın ciddi hatası var,uğur çıkmış hata bende diyor
niçin çekiniyorsun kardeşim,burak yanlış,dengesiz geri pası verdi zar zor yetiştim desene..
niçin çekiniyorsun,
sadece o mu çekiniyor takımın başındaki rıza hoca bile çekiniyor.
alanya maçında öne geçmişiz,
iyi bir hoca aynı dakikada okayın yanına onaziyi alarak sahada yürüyen burakı dışarı alırdı.
alamadı,sorulan soruya ise şöele cevap verdi,buraka sorduk iyiyim oynarım demiş
rıza hoca komik olma lütfen burak sahada kaldığı sürece galipken
2 veya 3 gol yiyebilirdik,yalçın çetin ve maçı yorumlayan reha hoca bile
okayın tek başına kaldığını mutlaka yanına onaziyi alması gerektiğini söyledi,sen
onaziyi 90 artılarda aldın,
rıza hoca buraktan çekinme adam gibi oyuncu değişikliklerini yap,
alanya maçı berabere veya yenilseydik şehre giremezdin,derdini anlatamazdın.
burak cezalı hiç ama hiç üzülmedim.
perşembe günü fb ile kupa maçında zorlu bir maça çıkacaklar,
3 gün sonra bize gelecekler,bunu iyi değerlendirmeliyiz.
bjk ligin en iyi topunu oynasada
rıza hocanın çekinmeden cesaretli bir kadro çıkarması taraftarıyım.

Timur Bey
26.02.2018, 13:22
Şu hareketi yapan takıma karşı sırf hocası gereği sempati besliyorsak biz büyük takım olma özelliğimizi kaybetmişiz demektir. Bu hareketi fenerli futbolcular yapsa ortalık ayağa kalkardı. Fakat Şenol Güneş faktörü jimnastik kulübünün terbiyesizliklerini gözardı ettiriyor. Haftaya Abdülkadir'i de biçerse bu görgüsüz sözde efendiler o zaman görürürüz dostluklarını!

15259

zaqua
26.02.2018, 13:26
Kuckanin umursamaz tavirlari yuzunsen artik kadroya girememesi lazim o yuzden benim kadrom:

——————Onur——————
pereira—hubo——durica——novak
——————Okay——————-
———-abdul—yusuf—sosa———-
—————Rodallega—damdoy——
kanat olmayan takima kanatsiz oyun oynatilmaz.Tek forvet damdoy ya da tek forvet rodallega isimizi gormez .Damdoy tutsun rodallega vursun
Hep aklımdaki kadro. Bence başarı bu dizilişte ve kadro çok uygun.

HOPA'LI TS'Lİ
26.02.2018, 13:29
Yen şu Şenol GÜNEŞ'in havalı takımını efsanem

Maçın hafta içi olması seyirci sayısını etkiler mi acaba

Tsli31
26.02.2018, 13:30
Bilet fiyatları açıklandı

BİLET FİYATLARI
Kategori 6 (Kale Arkaları)​ 40 TL​​
Kategori 5 (Doğu 3) 60 TL
Kategori 4 (Doğu 2) 70 TL
Kategori 3 (Doğu 1) 80 TL
Kategori 2 (Batı 2 ) 100 TL
Kategori 1 (Batı 1) 110 TL
VIP Silver 250 TL
VIP Gold 300 TL
Platinum A-C Blok ​400 TL
Platinum B Blok 425 TL

Berke6198
26.02.2018, 13:58
Yerim Şenol Güneş'in takımını, sahada babamı tanımam :)

Hakan
26.02.2018, 13:59
Şenol Güneş'in Vagner Love'u kesip son maçta 2 asist yapan Negredo'yu oynatması lazım.Adalet bunu gerektirir.

Emrah KabuL
26.02.2018, 14:12
Şu hareketi yapan takıma karşı sırf hocası gereği sempati besliyorsak biz büyük takım olma özelliğimizi kaybetmişiz demektir. Bu hareketi fenerli futbolcular yapsa ortalık ayağa kalkardı. Fakat Şenol Güneş faktörü jimnastik kulübünün terbiyesizliklerini gözardı ettiriyor. Haftaya Abdülkadir'i de biçerse bu görgüsüz sözde efendiler o zaman görürürüz dostluklarını!

15259

Kime ne anlatıyorsun ki ? Dün de yazıldı buralarda.. bjk fener'e karşı kaybetse üzülecek olan insanlar vardı.

Mustafa YILMAZ
26.02.2018, 14:29
kaç haftadır değişmez olanı yaşayacağız yine hoca aynı mantıkla kısır bir taktikle çıkacak gol yiyip geri düşünce kaos futboluna döneceğiz sonrası Allah kerim

Çağatay_
26.02.2018, 14:59
Stoperlere basmayıp kaderimize razı beklersek kaybetmek kaçınılmaz olacaktır.

gs maçındaki taktiğin bjk için uyarlanmış halini oynamalı, agresif olmalıyız.

Timur Bey
26.02.2018, 15:10
Kime ne anlatıyorsun ki ? Dün de yazıldı buralarda.. bjk fener'e karşı kaybetse üzülecek olan insanlar vardı.

bjk'nın yenilmesine üzülecek olanların o halde bu forumda ne işi var? Hangi bjk taraftarı bizi adam yerinde görüyor ki?

Emrah KabuL
26.02.2018, 15:14
Olur mu söz konusu ŞG olunca adamlar sempati duyuyor bjk'ye.
Biz olamıyorsak onlar şampiyon olsun diyorlar.. nasılsa bizim iddaamız yok o yüzden haftaya yenilmemizi de isterler.

nbay
26.02.2018, 15:35
kupa maçında bjk 2-3 oyuncusunu kaybetse güzel olur diyecem ama biz ki feneri o kadar eksiği ile yenememişiz bjk ye karşı ne şansımız olabilir diye de düşünmeden edemiyorum.
olursa sosanın oyunu bize maç kazandırabilir. bu maça ayrı hırs ile hazırlanacaktır muhtemelen .

artvints
26.02.2018, 15:58
kayseri 10 kişi ile çok iyi savunma yapmıştı üç stoper ve beklerle çok iyi kapatmıştı merkezi. sol tarafı şu ana kadar sadece kamil kullanabildi, üstelik zor maçlarda oynadı.

....................onur
......hubocan...okay....novak
.pereira.........onazi............kamil
...........ömür............sosa
.............yazıcı....ndoye

bir plan yapması lazım hocanın. üçlü savunma riskli tabi, okay'ı öne çıkartarak dörtlüye geçiş kolay olabilir sorun olursa. ama rıza hoca yine aynı şeyleri yapacak, maçı geçiştirmeye çalışacak. artık bir beklenti de yok. top oynamamız rakibin puan kazanma zorunluluğundan faydalanmamız lazım.

topu aldığımızda ekstra pas yapıp beşiktaş'ı toptan uzak tutmaya çalışsak mesela oyundan düşerler. ama biliyorum ki sosa abdülkadir pas yaparken onazi kafasına göre uzun oynayacak, oyun akışını bozacak. ne oynadığımız belli değil, ortaya karışık.

yorumsuz6117
26.02.2018, 16:38
Bizim defansımız çok vasat Quaresma , Babel , Talisca , Love bizim defans oyuncularını perişan ederler , 0 puan yazarım direk bu maça..

abdllh.29
26.02.2018, 17:15
Olur mu söz konusu ŞG olunca adamlar sempati duyuyor bjk'ye.
Biz olamıyorsak onlar şampiyon olsun diyorlar.. nasılsa bizim iddaamız yok o yüzden haftaya yenilmemizi de isterler.
böyle bir zihniyet olamaz olmamalı fb maçında atmosfer neyse bu maçta da aynısı olmalı hiç hedefimiz olmasa da birilerine yarar düşüncesiyle maç kaybetmeyi beklemek Trabzonspor taraftarına yakışmaz zaten o düşünceli insanlar Trabzonspor taraftarı da değildir. fb neyse bjk gs de ayni benim gözümde

HOPA'LI TS'Lİ
26.02.2018, 17:18
Ts rakip kim olursa olsun yenmek için sahaya çikar. Nokta

Sefaenes
26.02.2018, 17:18
Su maçı pazartesi oynasan federasyon acaba 3 şeytan birbirine oynarken Pazartesi ne alabilir miydi. Pazartesi ney Allah aşkına ligin şamar olaniyiz yıllarca. Kupa maçı çarşamba oymatila bilirdi. Pazar da bizim kaç dünya da bu böyle.

HOPA'LI TS'Lİ
26.02.2018, 17:21
Su maçı pazartesi oynasan federasyon acaba 3 şeytan birbirine oynarken Pazartesi ne alabilir miydi. Pazartesi ney Allah aşkına ligin şamar olaniyiz yıllarca. Kupa maçı çarşamba oymatila bilirdi. Pazar da bizim kaç dünya da bu böyle.

tff için biz hep üvey evlat konumundayız

Erkan A.
26.02.2018, 18:00
sikeciler birlikte kupa macina cikacaklar persembe günü bu macta olasi sari kartlar veya kirmizi kartlar süperligdede gecerlimi renktaslar

Mesut
26.02.2018, 18:22
Novak Querasma'yi tutamaz.
Talisca Babel tutariz ama sol bek bizim sorunlu yerimiz Novak kesinlikle bizde oynayacak kalitede değil Querasma o kanadı etkili kullanır.Olcay oynaması gerek Novak Olcay ile belki o kanadın hızını keseriz

Mesut
26.02.2018, 18:44
Şenol Güneş'e saygısızlık yapılmasına bende karşıyım rakip olabilir ama Şenol hoca hakkında atıp tutmak bence tarihimize atıp tutmakla aynı .Zira bu adamın şanlı tarihimiz de hemen her alanda emeği var .

Ogün YAZICI
26.02.2018, 20:02
sason
Mesajlar Şenol Güneş başlığına taşınmıştır
Terbiyesizlik olarak nitelendirdiğin yorumu zaten rapor etmişsin ayrıca danışmada da ifade edebilirsin kendini

alper*
26.02.2018, 20:36
Beraberlik dahi mucizedir.

cyberentalpi
26.02.2018, 21:49
her şey lehimize
Bjk bir zorlu bayern iki zorlu şikeciler maçından sonra bize deplasmana gelecek. Almanya istanbul Trabzon ve dört mac. 4. maç senin

her sey aleyhimize,
Bjk nin oyun tarzı rıza hoca nın oyunununa en ters gelen tarz. kanat akınlarına kafalar ve yan topla. bol şut. love gibi sızan talisca gibi etkili bir adam

sonuc. roda ve abdüş ve okay etkili olur. muhtemelen bu tarz bize gollu bir malubiyet getirir. Şöyle 2-3 yada 3-4 gibi.
Rıza hadi değişirde
orta sahayı önce sosa ve abdüş ile kontrol ederse. akabinde yusuf la ve ndoye ile desteklerse roda da gol yada goller atar. okay ve rodallega gol atarlar.

Rıza zaten hoca olsa Burak ın cezasını çoktan bitirirdi. neyse dedigim gibi gollu bir malubiyet alırız. Tek farklı maglup oluruz. yani iyi oynar kaybederiz.

Erayz
26.02.2018, 22:03
Yenme ihtimalimiz yok.
Direk sonraki haftaya geçelim.

samway
26.02.2018, 22:58
Maç ptesiye alınmış kimsenin çıtı cıkmıyor yönetim uyuyor herzamanki gibi uçak biletimi almıştım 4 kişi ailece gidecektik ve her geldiğimizde en pahalı yerden almaya çalışırız takımımız kazansın diye 1000 tl maç bileti ts club e de 500 desen 1.500 ama ptesi istanbuldan kim gelecek ya da ankara izmir bursa cevre illerden ? Gidin bjk yi yalayın onlarda size olcayı verir bedavaya !!!

Mert Acar
26.02.2018, 23:52
Fenere oynadıkları gibi oynarlarsa bizim defansı delik deşik ederler..Şansımız yok.Bizi yener şampiyonluğa giderler.

Doğukan Uçan
26.02.2018, 23:57
beşiktaşı kaç senedir yenemiyoruz? ikinci fener vakası olma yolunda gidiyoruz.

Berke6198
27.02.2018, 01:04
beşiktaşı kaç senedir yenemiyoruz? ikinci fener vakası olma yolunda gidiyoruz.
En son galibiyetimizi 2015'te aldık. 3 sene oldu.

HOPA'LI TS'Lİ
27.02.2018, 07:53
Q7'nin rahat hareket etmesine izin vermemeliyiz. O bölgeyi iyi kapatmalıyız (Novak ile bu olmaz).

Talisca da dikkat edilmesi gereken 2.kritik oyuncu

oguzkoc
27.02.2018, 08:48
2-0 öne geçsek bile 2-3 bitme korkusunu yaşayacağım maç

tonya55
27.02.2018, 09:34
bu macı mutlaka almalıyız fb zaten hep nefretimiz bjk gs farketmez hepsi aynı seviyede olmalı bazı romantikler var forumda bjk gs sevici Trabzonspor her macı kazanmak için çıkar derbiyi kazanıp üst sıralara cıkmalıyız.

Faik Yılmaz
27.02.2018, 10:10
Malum şahıstan ötürü sırf laf sokabilmek için Trabzonspor'un yenilmesini bekleyen ve isteyen Trabzonsporlular(!!!!) olduğunu düşünüyorum.... ( maalesef burada bile )

"Ah bir yenilsek , fark yesekte yeniden malum şahsın reklamını yapsak " diye kenarda bekliyorlar.....

İnternette mesela Quresma güzellemeleri yapıyor bazı Trabzonsporlu Dostlar.....

Quresma denilince Benim aklıma Yusuf Erdoğan'a yaptığı insanlık dışı faul geliyor , hakkı direkt kırmızı iken ve en az 5 maç ceza alması gerekirken zorla çıkartılan sarı kart geliyor...

Şimdi o insanlık dışı faulu bile savunmaya çalışanlar olur bile diye düşünüyorum....

İstanbul takımının hiç birsi bize dost değildir , olmamıştır..... Biri ne ise diğeri odur benim için....

Kimseye sempati duymam, ne ligde ne avrupada galibiyetlerine zerre sevinmem kardeşim....

vetheksenol
27.02.2018, 10:23
Malum şahıstan ötürü sırf laf sokabilmek için Trabzonspor'un yenilmesini bekleyen ve isteyen Trabzonsporlular(!!!!) olduğunu düşünüyorum.... ( maalesef burada bile )

"Ah bir yenilsek , fark yesekte yeniden malum şahsın reklamını yapsak " diye kenarda bekliyorlar.....

Quresma denilince Benim aklıma Yusuf Erdoğan'a yaptığı insanlık dışı faul geliyor , hakkı direkt kırmızı iken ve en az 5 maç ceza alması gerekirken zorla çıkartılan sarı kart geliyor...

Şimdi o insanlık dışı faulu bile savunmaya çalışanlar olur bile diye düşünüyorum....

İstanbul takımının hiç birsi bize dost değildir , olmamıştır..... Biri ne ise diğeri odur benim için....

Kimseye sempati duymam, ne ligde ne avrupada galibiyetlerine zerre sevinmem kardeşim....
Aynen İstanbul takımları için bende öyle düşünüyorum.Hepsi benim düşmanım ama Şenol Güneş in bende ayrı bir yeri var.Saygıyı hakediyor.Beşiktaş yerin dibine girsin umrumda olmaz.

Gurpas
27.02.2018, 10:26
Yenebilirsek, tekrar şampiyonluk potasına gireceğimizi düşünüyorum

Enaldo61
27.02.2018, 10:28
İnşallah yeneriz de Şenol Güneş'in şampiyonluk umutları son bulur.

tonya55
27.02.2018, 10:30

yüregine saglık iste tüm olayı özetlemişsin.ilelebet Trabzonspor.

Enaldo61
27.02.2018, 10:38
Şunu da söyliyim; Talisca ve Quaresma bizi tek başına yener. Boşuna da heveslenmesin kimse.

Enaldo61
27.02.2018, 10:42
Şenol Güneş'in, yurtdışında yaşayıp o ülke için çalışan ama sürekli burayla ilgili siyaset yapan, Türkiye'nin analizini yapan insanlardan farkı yok :)

Bu açıdan bakarsak Şenol Güneş kötü bir şey yapmıyor ama söz konusu Trabzonspor olunca durum farklı.

UĞUR DURTAŞ
27.02.2018, 10:56

*
Faik kardeş merhaba;

Genel olarak şöyle bir düşünce hakim,
fb düşmanımız(Eyvallah) bu takıma oranla gs ve bjk daha iyiler düşüncesi vardır.
yanlış.
kendimi bildim bileli,bu 3 takımı benim gözümde birbirinden ayıran 1 gram fark yoktur.
altını çizdiğiniz gibi bu takımlara karşı en ufak bir sempatim söz konusu değildir.
yurt dışındaki maçlarını da kapsar düşüncem.
belki ağır olacak ama hepsinin canı cehenneme.

Uğur Kalyoncu
27.02.2018, 11:02

Abicim şu saatten sonra bizim o potaya görme şansımız hiç yok.. Karabük Konya Göztepe maçlarını kazansaydik o ihtimali konusabilirdik ama o tren kacti maalesef..

Faik Yılmaz
27.02.2018, 11:16
*
Faik kardeş merhaba;

Genel olarak şöyle bir düşünce hakim,
fb düşmanımız(Eyvallah) bu takıma oranla gs ve bjk daha iyiler düşüncesi vardır.
yanlış.
kendimi bildim bileli,bu 3 takımı benim gözümde birbirinden ayıran 1 gram fark yoktur.
altını çizdiğiniz gibi bu takımlara karşı en ufak bir sempatim söz konusu değildir.
yurt dışındaki maçlarını da kapsar düşüncem.
belki ağır olacak ama hepsinin canı cehenneme.

Abi Fenerbahçe rakibimiz bizi hiç sevmez. bizde onları.... ama en azından biliyoruz karşımızdalar.....

Gs mesela fener ile şampiyonlukta yarışırken Olimpiyakos'tan 3 yeyip rezil olduktan sonra bizim maça ölümüne asılıp 4 tane gol atmışlardı.. Elimizdeki oyuncuları bnbir oyunla kapıp kadromuzu dağıtttılar selçuk,burak, engin,ceyhun..... liste böyle gider.....

Bjkya gelince avniakerde 5-0 yenildiğimiz maçtan sonra sinana enginin laflarını unutmadım. Ayrıca Trabzonspor Başkanı Muharrem Bey İnönü Stadına nezaket ziyareti ettikten sonra Beşiktaş Başkanının da enaniyet kokan , bizi aşağılayan sözlerinide unutmadım....

Bazı arkadaşlar meseleye nostaljik , iyimser bir açıdan bakabilirler ama ben herhangi bir İstanbul Takımına herhangi bir nedenle sempati duymam duyamam.

Enaldo61
27.02.2018, 11:49
Trabzonspor'u ve Türkiye'deki düzeni kavrayan insanlar zaten o 3 takımın da bizim karşımızda olduğunu bilirler.

O 3 takımı tutmakla, Trabzonspor'u tutma davranışı zaten ayırıyor birbirinden. 3 takımı tutan kişilerin destekleme sebebi olarak bir farklılıkları yok.

Oruç
27.02.2018, 12:04

Her şey bir yana sırf potaya girmemek için bile yenemeyiz. Öyle bir takımız çünkü. 2011'den sonra Trabzonspor maalesef loser bir takım oldu.

reisoğlu61
27.02.2018, 12:07
onazi ile talisca yi, kamilahmet ilede quaresmayi kontrol ettikmi gol yemeyiz.

Tsli31
27.02.2018, 12:38
Bu sene İstanbul takımlarına karşı iyiyiz bu hafta ben yeneriz diyorum Bejeke'yi

Mehmet Fatih Silik
27.02.2018, 12:43
Ceza sahasi önünde sacma sapan fauller yapmamamiz lazim. Gecen sene ki Talisca frikigini tekrar izlemek istemiyorum.

Ugur umarim oynamaz. Oynarsa maca bakmaya hic gerek kalmaz.

UĞUR DURTAŞ
27.02.2018, 12:43
sırt numarası 10 numara.
hakkını vermek lazım,bu numaranın
özel numaradır,futbolcu sezon öncesi bu numarayı istiyorsa,
kendine güveniyordur.
sezon içi oynadığı futbolla,kazandırdığı puanlarla hakkını vermelidir.
ben yıldız oyuncuyum der,
ben kurtarıcıyım der,
herkes kendisini parmakla gösteriyor der,
ben takımın beyniyim der,
vs vs
bunları kendilerine dedirt tenler arasında hatırladıklarım;
messi,robbon,figo,baggio,rivaldo,neymar,totti,mara dona,hazard,zidane,matthaous,ibrahimoviç,platini,r onaldinhoo........
bizim 10 numara
yerlerde sürünüyor,yaptığı sadece trübünlere oynamak.
geldiğin takıma karşı pazartesi günü şans bulursan demiyorum.
o şansı bu hafta içi göstereceğin performansla alman gerekir.
sahaya çık bu onurlu formanın ve sırt numaranın hakkını ver.
olcay efendi.

Berke6198
27.02.2018, 15:08
2015'te Beşiktaş'a deplasmanda 4-3-3 şeklinde hayli ofansif bir kadroyla çıkmıştı Rıza Çalımbay, gayet net hatırlıyorum. 3-3 bitmişti. Eğer birazcık cesareti varsa şu maça ofansif kadroyla çıkar.

---------------------------

onazi ile talisca yi, kamilahmet ilede quaresmayi kontrol ettikmi gol yemeyiz.

İki eşleşme de çok yanlış. Talisca sahayı uzun adımlayan, hava toplarında etkili bir orta saha oyuncusu. Onazi ile eşleşmesi durumunda ilk maçtaki gibi ona her bakımdan üstünlük sağlar. Q7 de K.Ahmet ile değil, Novak ile tutulabilir ancak. Hızlı bir bek oyuncusuna değil, temkinli-dengeli bir bek oyuncusuna ihtiyacımız var.

sasone
27.02.2018, 15:17
Aynen İstanbul takımları için bende öyle düşünüyorum.Hepsi benim düşmanım ama Şenol Güneş in bende ayrı bir yeri var.Saygıyı hakediyor.Beşiktaş yerin dibine girsin umrumda olmaz.

Yanlış anlamazsan bir şey soracağım,çok sevdiğin ve saygı duyduğun birisi senin değerlerine ters nefret ettiğin bir yere hizmet ediyorsa burada bir çelişki ve ahlaki sorun yok mu?

Bununla nasıl başa çıkabiliyorsun,bir de o değer verdiğin kişi hizmet verdiği yerin ağzıyla konuşmaya,öyle davranmaya başlamışsa?

Timur Bey
27.02.2018, 15:51
Cümle alem de biliyor ki Şenol hoca bjkya sırf kendisine büyük takım hocasıyım dedirtmek için gitti. Çünkü resmî olarak şampiyonluğu yoktu ve ülke basını tarafından küçük görülüyordu. Halbuki onun böyle bir işe girişmesine hiç gerek yoktu. Çünkü Trabzonspor'da çalınsa da bir şampiyonluğu vardı, 96'da yine şampiyonluğa oynatmıştı. Trabzonspor taraftarı için zaten büyük bir hocaydı. Çoğu kişi de bu yüzden ona kırgın ve haklı da. Yani Trabzonspor sevdasını geri plana alıp ironik bir şekilde şikeci bir klübe gitti. Bunun yerine Bursaspor ile şampiyon olsa daha anlamlı olurdu. Kısacası maç içinde istatistik kasmak isteyen bir futbolcunun hareketini sergiledi.

Ayrıca bjknin başında bizdeki problemlerini anlatması kabul edilemez. Bu terbiyesizliktir. Hoş bjkya gidip de düzene uymaması beklenemezdi. Aynı şekilde Rıza Çalımbay bizim başımızda bjkdeki buhranlarını anlatsa çok mu doğru olur? Ki böyle bir şey olsa bjk onu da bizi de topa tutar. Fakat bizde yönetim olmadığından ve yavaş yavaş ister gelirim ister gelmem havasına girip Trabzonspor'u tapulu malı gibi gören Şenol hoca istediği gibi atıp tutabilir. Keşke bizdeki sorunlarını boşta iken deseydi. Gerçi o zaman gündem olmayacağını o da biliyordu. Ne diyelim Şenol hocanın şampiyonluk tabelasındaki öğrenilmiş çaresizliği onu bu karara itti.

Travelair
27.02.2018, 15:59
Şenol hoca Trabzonspor'u sevseydi, Trabzonspor'u incitecek davranışlardan kaçınırdı. Elbette seviyor ama o derece sevdiğini düşünmüyorum. Bir nevi sevgi zehirlenmesi belki de
En son demeci bile ofsayt. Trabzonspor'dan bahsediyor, "Bu nasıl iştir ki jandarma antrenmana geliyor, güvenliğimiz için. Böyle kulüp olur mu, kapatın öyle kulübü"
20-30 sene öncesinden bahsediyor. O zamanlarda bizim hakkımızı yediler, Ali Şen'in telkiniyle ordu polis çevre illerden aktı Trabzon'a, feybe maçı için. O baskıyla maç oynadık. Onu demiyor ama bunu diyor. Sonra bana istediğiniz kadar deyin Şenol hoca şöyle iyi böyle iyi diye...

ÖmürKaradeniz61
27.02.2018, 16:59
Şenol güneş başlığının ve kendisinin avukatları biraz müsade etsinde bizde düşüncelerimizi söyleyelim.Şenol güneş beşiktaşı geçtim o dönemde bursaspora giderekten Trabzonspor efsaneliğinin üstüne süngeri çekmiştir.Gün içinde yahu bizde hedef zaten yok bizim şenol yensin işte nolacak gibi zavallıca düşünen hainleri gördükçe sinir katsayım giderek artmakta.Trabzonsporda yapmadığı sahiplenmeyi 40 yıllık beşiktaşlı gibi yapan şenol güneşe hiçbir saygım ve hoşgörüm kalmadı umarım Trabzonsporlularda öyledir.Bu hafta beşiktaşın kazanması için hertürlü düzenbazlığı yapan 60 yaş üstü bunaklar varya he işte onlar hakkın rahmetine kavuşmadan üzerlerine toprak atılmadan bu göz bebeğimiz Trabzonsporumuz bir arpa boyu yol gidemeyecek.

Enaldo61
27.02.2018, 17:00
Kim ne derse desin bu maçı alırsak hocaya oh olsun derim :D
İstediği kadar TS efsanesi olsun, o artık Beşiktaşlı oldu.

Arda'
27.02.2018, 17:05
Castillo sakat değilse mutlaka oynamalı son 2 maçta G.Gönülü maymun etmişti

Tsli31
27.02.2018, 17:28
İnancım tam güvenim sonsuz

Fatih Çelik
27.02.2018, 17:30
Ersin Düzen :"Hocam geleceğe dair hayaliniz ne ? "
Şenol Güneş: "Hayalim Trabzonspor'un uluslararası düzeyde başarılı olması.Hayalim Trabzon'u futbol endustrisi ile ayağa kaldırmak."

-22 Mayıs 2016 Stadyum Programı/TRT Spor

Şenol Güneş Hoca'ya çok kırgınım genç bir taraftar olarak ama sadece şunu yazmak istedim. Diğer örnekleri atmanıza gerek yok. Hepsinden haberdarım bana göre herkes kendince haklı. Amacım polemik yaratmak değil.

Mehmet Fatih Silik
27.02.2018, 18:31
https://youtu.be/OAGKDdEJiZI

*küfürlü*

Travelair
27.02.2018, 18:36
Günahımı aldığından emin ol. Madem eminsin öteki tarafta görüşürüz. Daha uzatmaya gerek yok

Özgür KARADENİZ
27.02.2018, 20:30
3 2 aliriz

İbrahim CİHAN
27.02.2018, 20:33
Maçtan sonra 23.05 uçağına yetisebilme ihtimali nedir? Daha önce bu şekilde giden oldu mu ve uçağa yetişebildi mi ?

tRaiNer
27.02.2018, 20:40
Maçtan sonra 23.05 uçağına yetisebilme ihtimali nedir? Daha önce bu şekilde giden oldu mu ve uçağa yetişebildi mi ?
İmkansız gibi bir şey. 23:00' da ancak stadyumun otoparkından anayola çıkarsın:)

Şaka bir yana risk alma derim.

İbrahim CİHAN
27.02.2018, 20:42
İmkansız gibi bir şey. 23:00' da ancak stadyumun otoparkından anayola çıkarsın:)

Şaka bir yana risk alma derim.

Artık çok geç. 23.55 gibi gördüm bileti alırken sonradan fark ettim :) şansımızı deneyeceğiz artık.

Fatih Çelik
27.02.2018, 20:45
Artık çok geç. 23.55 gibi gördüm bileti alırken sonradan fark ettim :) şansımızı deneyeceğiz artık.

Ya zaten 70 e kadar maçı vermiş oluruz yetişirsin :D

tonya55
27.02.2018, 20:47
morale ihtiyacımız var bu maçı almalıyız üst sıraları zorlamalıyız avrupa sansımız var.

tRaiNer
27.02.2018, 20:47

Biraz erken çıkarsın, sakın 90dk yı bekleme.

Daha önce geldin mi bilmiyorum ama inanılmaz bir eziyet ve izdiham oluyor trafik.

Havaalanına bırakacak yakının varsa arabayı otoparka değil yola karşı yola havaalanı tarafına yakın park etsin.

Semih58
27.02.2018, 20:49
Ye ni li riz, fark yer mi yiz, onu bilemem.

İbrahim CİHAN
27.02.2018, 20:55
Ya zaten 70 e kadar maçı vermiş oluruz yetişirsin :D

Macı vermeyelim de biz yine geç kalalım uçağa :D

ucurum
27.02.2018, 21:19
Şenol Güneş'i bir konuda taktir ediyorum

Otuz yıllık işkenceden kendini kurtarıp sağlıklı bir yaşam biçimi olan üç büyükleri tutmayı başarabildi

Bizim için işkence devam ediyor

El Cordobes
27.02.2018, 21:29

Hocam araban varsa stada gelmeden beşirlide sağlı sollu cepler var arabayı park edebileceğin. Havaalanına gidiş yönüne koysan stad çıkış trafiğine yakalanmazsın. Stada yürüme mesafen 10-15 dakikayı bulur. Yarım saat içinde de havaalanına varmış olursun. Işin açığı çok riskli, araban yoksa imkansız. Her halükarda maçtan erken çıkman lazım.

serdaracıl
27.02.2018, 22:08
Abdülkadir'i olan takım yenilmez

Tsli31
27.02.2018, 22:26
2-0 dan 3-2 aldığımız maç birde Mustafa Yumlu'nun kafa golüyle aldığımız maçlar birden aklıma geldi

ilelebeTS
27.02.2018, 22:34
Sol tarafta yine Novak-Olcay oynar. İlk yarı yine kısır futbolla ve şanslıysak 0-0 ile devreye gireriz. İkinci yarı da kör dövüşü şeklinde geçecek maçı atan kazanır. Rıza hocanın taktiği budur.

Haa. İçerden Sosa-Abdülkadir gibi yiğitler çıkıp olaya el atarsa taraftarın da desteğiyle maç enteresan yerlere gidebilir.

Uğur KÜÇÜK
27.02.2018, 22:41
En son Sotayla birlikte 2015 senesinde, Erkan Zengin'in 2 fuzesiyle Senol Güneş'i Inonu'de 2-1 tokatlamistik.
O tarihten itibaren kargalara sansimiz tutmuyor.
Ama bu maçı alacağız ve karga taraftari da Rizaya sovecek maç sonu.
Gariptir ama bu Rıza denen sözde hoca kargalara cok celme takiyor.
Bu maçta basaracak bunu.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahmet Kara
27.02.2018, 23:04
Castillo'dan bu maç yararlanmak lazım. Aklı olan hoca bu maça hem fiziksel hem de mental açıdan hazırlar bu adamı. Gökhan çok zorlanır Castillo'ya karşı. Ama Rıza hoca gidip kanada ya N'Doye'u , ya da Yusuf'u koyacak. Bir de Olcay çıkabilir şapkadan.

Yiğit Gayretli
27.02.2018, 23:06
Arkadaşlar, yaşanan tartışmayı daha fazla uzatmayalım.

Yönetim Kurulu'ndaki yönetici arkadaşlar gerekli değerlendirmeyi yapacaklar. Maç başlığını sabote etmeyelim lütfen. İyi forumlar.

sason
27.02.2018, 23:07
Bu da iyiymiş, forumda hayalete döndük.yazdıklarımın tamamı silinmiş.E pek bir şey de yazmaya gerek yok o zaman.

Başarılar Trabzonsporum

Doğukan Uçan
27.02.2018, 23:21
usta ve rıza varken uefa da hayal

Onur Akyüz
28.02.2018, 00:42
Hemen herkes Castillo’nun oynaması konusunda hemfikir.

Bakalım hoca ne yapacak.

Orta sahayı olabildiğine sert ve dirençli tutarsak(sosa gidişata göre 2.yarı girebilir) kanatlarda Castillo ve Abdülkadir’le sonuca gidebiliriz. Başka türlü bir kazanma ihtimali görmüyorum.

kartal61
28.02.2018, 06:33
Beşiktaşin çok iyi savunması var.Ozelliklede savunma yapmak için çıktığı maçlarda çok iyiler.Son haftalarda gol problemi yaşıyoruz.Ustelik Burakta yok.Duran topların önemi daha çok artacak.
Beşiktaş hızlı kontratak yapabilen bir takım.Okay ve yanında oynayacak kişi 2 kişilik oynamalı.
Bjk defansini açmak için Castillo çok önemli.Gomulu defansta pek etkili olabileceğini sanmıyorum ama bjk atağa çıkarken kapacagimiz toplarda Castillo sayesinde etkili olabiliriz

HOPA'LI TS'Lİ
28.02.2018, 08:43
Yen şu takımı
4-3'ün rövanşını al
5.olma yolunda kritik viraj
Seri yakalarsak 4.lük neden olmasın?

munzevil
28.02.2018, 10:27
castillo iyileşirse
................................onur.............. .................

pereira.............durica..........novak......... ....kamil

......................okay.............onazi...... ...............

..............................sosa................ .................

abdulkadir........................................ .......castillo

..............................yusuf............... ...................

Uğur Kalyoncu
28.02.2018, 10:48
Çok özür diliyorum ama basket takımının biletini internetten alabiliyor muyuz baktım ama bulamadım...Bu maça giremeyeceğiz bari basket maçına girelim.

Mehmet Fatih Silik
28.02.2018, 11:11
15277

30 bin oluruz Pazartesi günü :)

Avni Aker'de olsak stad doluydu.

ALDENİRO
28.02.2018, 13:39
fazla beklenti olmasın 1-0 alırız

Tayfun
28.02.2018, 14:00
Rakip için çok zor bir maç olacağını sanmıyorum. 3 puan ile İstanbul'a geri dönerler, biz yine Rıza Çalımbay'ı, Muharrem Usta'yı,takım kadrosunun yetersizliği tartışmaya devam ederiz .

memmedaga
28.02.2018, 14:09
fazla beklenti olmasın 1-0 alırız

bence beklenti olmasın 2 fark yeriz

Gökhan Balcı
28.02.2018, 17:50
Quaresma yı durdurmak çok mümkün değil. Kamile kıyasla daha defansif diyebileceğimiz ama daha yavaş olan novakın oynama ihtimali kuvvetli. Ama solda castillo değil de ndoye veya Olcay ile başlarsak asıl o zaman delerler bizi. Çünkü sol tarafta bir tehdit unsuru olmayacak böyle olunca Gökhan da ileri rahatlıkla çıkabilecek. Quaresma tehditine misilleme yapmak bana daha mantıklı geliyor. Ama hoca yüksek ihtimal 60-70 te falan sokar. Onun dışında joao durica Hubocan novak Okay onazi abdül sosa ndoye Hugo ile çıkacağını düşünüyorum. Solda castillo ileride ndoye ile oynamak ise bence daha makul

emrahtuna
28.02.2018, 18:10
bende beklediğim kadroyu yazıyorum..

onur

pereira hubocan durica novak

okay

yusuf sosa

castillo abdülkadir

rodallega

Nazim Can
28.02.2018, 18:33
1-3 veya 1-2 yeniliriz komik bir kadro bekliyorum yine Love bize yine atar affetmez.

Sadettin_
28.02.2018, 18:40
vay be ...
11 de 11 yapsak bile anca 69 puan edio ve o bile şampiyon yapmaz bizi .

yazık ...
şurda şu golu atsaydık, şurda şunu yemeseydık , şurda ayagımız kaymasaydı , şurda saçımız bozulmasaydı derken lige havlu atmışız çoktan .

neyse ilk 3 te bitirelim bari

Sefer A.
28.02.2018, 19:15
solda novak he ?
"dengeli bek" yazisini da gördüm ya tamamdir :D
hay dengenize de sizin... denge he denge,,, gel de sövme arkadas....
Sakib'i ararsiniz Novak'i gördükçe hey gidi hey... KâmilAhmet de çok daha iyi Novak'tan falan... ama ismini begenmeyip burun kiviranlar olabilir Kâmil'e :)

Ozan Yılmaz
28.02.2018, 19:59
Sırf Trabzonspor'u bazı isimlerin arkasında görenlere inat kazanmalıyız şu maçı, ne kadar hocaya inanç kalmasa da.

Tuğrul
28.02.2018, 20:21
Rıza Çalımbay'ın kadro tercihinden ötürü.

fener-başakşehir maçlarına göre daha vahim ve aciz durumlara düşebiliriz.

Maçı kafamda canlandırıyorum da. Bol pas hatasından dolayı bütün dönen topları bjk'nin aldığı, sol yumruklarla bizi perişan edeceği maç bekliyorum.

Bunun aksinin yaşanması için top hakimiyeti iyi, topla katedebilen ve oyun bilgisi yüksek kadro çıkmalı.

___________________Onur______________________

K.Ahmet_____Onazi_______Batuhan_________Novak

___________Abdülkadir______Okay_______________

Yusuf______________Sosa________________Castillo

_________________Rodallega_____________________

GencTurk6161
01.03.2018, 00:32

Maçı kafamda canlandırıyorum da. Bol pas hatasından dolayı bütün dönen topları bjk'nin aldığı, sol yumruklarla bizi perişan edeceği maç bekliyorum.

Bunun aksinin yaşanması için top hakimiyeti iyi, topla katedebilen ve oyun bilgisi yüksek kadro çıkmalı.

Fantazi yapmışsın. Olmamış...

Ibrahim Gaygusuz
01.03.2018, 07:05
Riza hoca mactan once cildirsa

Onur
JP Hubo Durica Novak
OKAY
Abdulkadir Sosa
Castillo Roda N'Doye

Ile maca ciksa

HOPA'LI TS'Lİ
01.03.2018, 08:13
BJK bu akşam yorulur ve yıpranır inşallah

Rıza hoca artık şu, ucu açık "bu maçı en iyi şekilde bitirmek istiyoruz" ifaden yerine bu maçı kazanmak istiyoruz, kazanmalıyız, kazanacağız de.

zekeriyya
01.03.2018, 08:16
Çok özür diliyorum ama basket takımının biletini internetten alabiliyor muyuz baktım ama bulamadım...Bu maça giremeyeceğiz bari basket maçına girelim.

dostum ;
bilet sıkıntısı çekeceğine inanmıyorum

Yiğit Gayretli
01.03.2018, 08:38
Rıza Çalımbay'a rağmen kazanmak zorundayız.

Ama hocamız yenilgiyi normal, beraberliği iyi sonuç görecektir. Yönetim de onun bu tavrına çanak tutup, bunu bize ve Trabzonspor'a reva görecektir.

Yunus Danışmaz
01.03.2018, 09:02
Beşiktaş geçen seneki gibi değil, Rıza Hoca korkak oynatmassa yenebileceğimizi bile düşünüyorum. İş Sosa'da bitecek gibi duruyor.

bkandil
01.03.2018, 09:05
Kupa maçında bjkye 2 kırmızı kart bekliyorum :D:D:D

Onur Akyüz
01.03.2018, 09:27

15281

Anlatmaya gerek yok, mikemmel bir manzara mikemmel.

Uğur Kalyoncu
01.03.2018, 11:32
dostum ;
bilet sıkıntısı çekeceğine inanmıyorum

Abicim ben de inanmıyorum da maç saati geleceğiz aksilik falan olur diye sorayım dedim. Sagolasin.

Ozan Yılmaz
01.03.2018, 11:35
Halis Özkahya atanmış.

Numan Yerlikaya
01.03.2018, 12:14
Halis Bursa maçının hakemi değilmiydi penaltıları vermemişti

Timur Bey
01.03.2018, 12:25
Her ne olursa olsun Özkahya maçlarında galip geliyoruz. Allah'tan Kalkavan ya da Palabıyık atanmadı. Sevmiyoruz ama fb tepki göstermese jimnastik kulübü Kalkavan ile güle oynaya maç kazanacaktı peşi sıra. Asıl tepkiyi geçen sene bizim vermemiz gerekirken başkanımız farklı telden çalıyordu. Bu bile kendisinin show ve reklam için başkan olduğunu göstermektedir.

Mehmet Fatih Silik
01.03.2018, 12:28
15285

Ozan Yılmaz
01.03.2018, 13:09
https://pbs.twimg.com/media/DXMfR3gX0AA-hkG.jpg

Trabzonspor-Beşiktaş maçı için 20 bilet şanslı taraftarlarını arıyor!
1-4 Mart tarihleri arasında her 50 TL'lik alışveriş bir yeni çekiliş hakkı!
Sadece http://www.trabzonspor.com.tr 'de
#RengimizBordoMavi

Tsli31
01.03.2018, 13:15
Ben gayet rahatım alacağız bu maçı hemide 3 puan

adiloş bebe
01.03.2018, 13:27
Burak Yılmaz kart cezalısı olduğu için mi yoksa sakat olduğu için mi antremanlara katılmıyor? Ben birşey anlamadım bu işten

UĞUR DURTAŞ
01.03.2018, 14:28
(H) SERKAN ÇINAR (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19713)
(Y) KEMAL YILMAZ (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19402)
(Y) SÜLEYMAN ÖZAY (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19811)
(D) KORAY GENÇERLER (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=18913)

Yukarıdaki hakem dörtlüsü alanya maçını yönettiler.
*
Bu dörtlüde pazartesi bjk ile oynuyacağımız maçı yönetecek.

H) HALİS ÖZKAHYA (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19146)
(Y) MUSTAFA EMRE EYİSOY (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19344)
(D) SUAT ARSLANBOĞA (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19445)

bir isim peş peşe maçımıza veriliyor.
alanya maçında sosa nın % 100 penaltı olan pozisyonunda serkan çınar dan pozisyona çok yakın olan yan hakem Kemal Yılmaz.
*
kesinlikle yönetimin bu duruma itiraz etmesi gerekiyor.
bu hakem stada girerken sosa nın pozisyonu bir şekilde hatırlatılması şart.
bu konular basit gibi durur ama çok ama çok hassas konulardır.

cakalkerem
01.03.2018, 14:49
zor maç olacak..
lakin Burak'ın gördüğü ilginç kartla forvet sıkıntısı olacağı kesin....

İ. SARAL
01.03.2018, 14:55
(H) SERKAN ÇINAR (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19713)
(Y) SÜLEYMAN ÖZAY (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19811)
(D) KORAY GENÇERLER (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=18913)

Yukarıdaki hakem dörtlüsü alanya maçını yönettiler.
*
Bu dörtlüde pazartesi bjk ile oynuyacağımız maçı yönetecek.

H) HALİS ÖZKAHYA (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19146)
(Y) MUSTAFA EMRE EYİSOY (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19344)
(D) SUAT ARSLANBOĞA (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19445)

bir isim peş peşe maçımıza veriliyor.
alanya maçında sosa nın % 100 penaltı olan pozisyonunda serkan çınar dan pozisyona çok yakın olan yan hakem Kemal Yılmaz.
*
kesinlikle yönetimin bu duruma itiraz etmesi gerekiyor.
bu hakem stada girerken sosa nın pozisyonu bir şekilde hatırlatılması şart.
bu konular basit gibi durur ama çok ama çok hassas konulardır.

Kemal Yılmaz'da büyük sıkıntı var.

Numan Yerlikaya
01.03.2018, 17:42
Son 16 17 derbi maçımız da Başakşehiri saymadım 4 galibiyetimiz falan var zaten. Beraberlik yüksel ihtimal. Kazanırız diyenler neye dayanarak diyor

Varlıbaş61
01.03.2018, 21:28
bu beşiktaşa 2-3 gol atarız da kaç gol yeriz bilmem. inşallah vida bizim maçta oynar.

bu sitenin yöneticileri ceza verip durmayın kardeşim. sizin yüzünüzden herkes kaçıp gitti. niye ceza verildiği de belli değil üstelik. ego tatmini !!

Tsli31
01.03.2018, 21:29
Bejeke'nin kanatları iyi normalde Lens hariç

Arda'
01.03.2018, 21:45
Quaresma direkt kırmızı yedi kupa maçında, Lens oynayacak. Açıkçası Quaresmanın oynamasını isterdim ben deplasmanlarda zaten yok adam içerde taraftarın önünde coşuyor. Lens denen ayı da genelde bizim maçlarda coşuyor hep.

Uğur Kalyoncu
01.03.2018, 21:47
Quaresma yok, Talisca da keşke kaşla göz arasında görse de maç ortaya gelse..

Hadi Pepe oğlum yapabilirsin.

adiloş bebe
01.03.2018, 21:54
Bjk'yi tutmak istiyorsan kanatları tıkayacaksın. Lens'in bu yıl iyi oynadığı tek maç ilk yarıda oynanan maçtı ki o maçtada karşı karşıya atsa kaybedecektik. Bence Şenol hoca adriano, babel ikilsini oynatır p.tesi.

Rıza hoca yine ilk yarı rakibi tutacak bir oyun oynatacak ve muhtemelen olcay ile başlayacaktır.

Gurpas
01.03.2018, 22:02
Bu beşiktaşı yenmeliyiz.

castillo61
01.03.2018, 22:32
Caner Gökhan Tolgay kayışları koparttı. Rakip yorgun biraz da Abdülkadir Castillo ile koştursak maçı her türlü alırız. Ayrıca bjk savunması kolay adam kaçırıyor Burak'ın sarı kartı hiç olmadı.

Fatih Çelik
Beraberlik h.o

Varlıbaş61
rıza salakça hamleler yapmaz ise bjk maçı bizimdir. bjk bitik 3 günde toparlayamaz !!

yorumsuz6117
01.03.2018, 22:36
Quaresma'nın olmaması avantaj değil bence , bu Lens arkadaş bizim maçlarda top oynuyor zaten..

adiloş bebe
01.03.2018, 22:36
bjk hoşafa döndü yalnız son dakikada artık yürüyecek mecali kalmadı bazo oyuncuların.

Love'ı tutarsak şansımız artar.

selcuk
01.03.2018, 22:41
rakibimiz ligin en yasli kulüplerinden biri, birde en az kosanlardan

son 10 günde 3 mac oynadi, ikisini 10 kisi, 3üde güclü rakiplere can siperane maclar

en büyük starlari yok...

riza hoca futboldan anliyorsa böyle cikar

-------------------onur

perreira-----hubo----durica----novak

--------kucka----okay----onazi

abdülkadir---------------------castillo

-----------------rodallega

60 dakika böyle döve- savasa onlarin yorgunlugktan bitirecen

sonra

-------------------onur

perreira-----hubo----durica----novak

------------------okay----

-------------------sosa
abdülkadir---------------------castillo
------------------yusuf
-----------------rodallega

taraftarlan beraber eze eze akyaziya gömecen onlari

Enaldo61
01.03.2018, 22:41
Lens de bizim maçları seviyor, Vagner Love da... Talisca zaten büyük tehlike, kazanamayız biz.

artvints
01.03.2018, 22:43
castillo yoksa

sosa yusuf ve abdülkadir'i rahatlatmak gerek, sadece hücum yapsınlar.

........hubocan...okay...novak
..pereira.........onazi.........kamil
..........ömür.............sosa
..............yazıcı...roda

Veysel
01.03.2018, 22:50
https://www.bordomavi.net/index.php?page=ayrinti&hid=7612

Bu ne Allah aşkına

Alın sonra kulübü satmayın diyorlar

trbzonsporlu
01.03.2018, 22:50
tolgaydan ve hirçınligindan dolayı medelle pepedende kirmizi kart gormesini beklerdim.

sol taraftan cok acik verdiler ama bizim macta muhtemelen adriano oynar orda.

bu maç pazar günü olsa idi çok avantajlı olurduk. ama yinede kazanacagimizi düşünüyorum son yarım saat bu oyuncuların yürüyecek hali kalmaması lazım normalde