PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 24.Hafta l Trabzonspor 0-2 Beşiktaş | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7

selcuk
05.03.2018, 10:35
Görevdeyken bir şey demedi yani. Belki basına dememiştir, yüz yüzeyken demiyor anlamına mı geliyor bu. Şenol Güneş Sadri Şener benim arkadaşım filan değil demişti. Acaba neler yaşanıyordu aralarında bilemiyoruz.

s.s. salakmiydi bindigi dali kesecekti

basbakan o zaman yapilan futbol zirvesine s.g. alinmadigindan ortaligi ayaga kaldiranda sadri senerdi...

7can61
05.03.2018, 10:49
s.s. salakmiydi bindigi dali kesecekti

basbakan o zaman yapilan futbol zirvesine s.g. alinmadigindan ortaligi ayaga kaldiranda sadri senerdi...
Bir alaka kuramadım, demek istediğim ikisi de birbirinden haz etmezdi.

kopeli
05.03.2018, 10:52
Yalnız Şenol Hoca şehri iyi tanıyor,gündemi iyi değiştirdi bir anda..Maç konuşulmuyor bile.
Akşamda efsane olduğu takımdan alır 3 puanını keyfine bakar..Bazıları da övünür bjk puan aldı Şenol hocam be diye :))
senol bjk de çakallaştı. tıpkı fb gibi derbi maclarda ortamı cok iyi ayarlıyor.

ne ise bu aksam gaza gelmeyelim yeter. bjk fb yorgunu bu net olarak sahaya yansıcaktır, sakin kalırsak 3 puan alırız.

özellikle erken bir gol bulursak fark dahi gelir. paralo; sakin kalmak ve 90 dakika mücadele.

Mehmet BAŞ
05.03.2018, 11:11
Herkesin ağzında en son kovularak gönderildiği söyleniyor. Ne çabuk unutuyorsunuz yahu olayları adam takımı küme düşürecekti kaçarak gitti. Bu kadar balık hafızalı olmayın, ayıptır yahu.

Küme düşürecekti öyle mi?
O rezil kadro ile şampiyonluk mu bekliyordunuz?
Şike ile darmadağın edilmiş, taraftar dağılmış, yöneticiler dağılmış, kadro dağılmış ne bekliyordunuz?
Kusura bakmayın ama Şenol Güneş sihirbaz değil. Kaldı ki adam kaçarak falan da gitmedi.
Bu camia içerisindeki rezil insanlar ve taraftarlar yüzünden gitti, gönderildi. Gitmek zorunda bırakıldı.
Bence siz bazı şeyleri doğru hatırlamıyorsunuz.

ÖmürKaradeniz61
05.03.2018, 11:13
Yahu kimse istanbul basının yorumlarına bakıpta gelip ahkam kesmesin bizdeki takım tutma olayı farklı.Biz takıma şehre gönülden bağlı olduğumuz için şenol güneşin başka takımlarda olmasını sindiremiyoruz.Mesela sergen fenere gitse beşiktaşlı birşey hissetmez 3-4 gün sonra unutur gider keza fenerdede galatasaraydada öyledir.Ama bizde bugün yattara bile gidip fenerde hocalık yapsa yattaraya kinimiz artarak devam eder.Fatih tekke eğer beşiktaşa gittiğinde basın toplantısında ben Trabzonsporluyum demeseydi aynı sıkıntıları oda yaşayacaktı.Biz farklıyız 2-3 mağlubiyetde bjk tribüne getirecek 10bin kişiyi zor bulur ama biz bu kadar rezil sezonlara rağmen korkunç bir ortalamaya oynayabiliyoruz.25 bin ortalama Trabzon gibi bir şehir için mükemmel derecede bir ortalama.

Mehmet BAŞ
05.03.2018, 11:15
sadri sener o gittikden sonra o laflari dedi

Gittikten sonra bu lafları basına söyleyen Sadri Şener'in o dönem içerisinde bir şey yapmadığını mı söylüyorsun?
Belli ki Şenol Hoca ile anlaşamayacak hale geldiler. Belli ki artık bu ilişki yürümeyecek hale geldi.
Kaldı ki Sadri Şener'in transfer hakkında o dönem söylediği sözler malumun ilanı niteliğindeydi.
Her fırsatta Ş.Güneş'e laf çakmaya kalkanlara da okkalı bir tokattı. Tabi anlayana...

HOPA'LI TS'Lİ
05.03.2018, 11:16
Yorgun Kartal'ı TARAFTARIN DA BASKISI VE ISLIĞI katkısıyla erken golle sürklase edebiliriz.

Sakin ve sabırlı oynayalım, onlar telaşlansın, zaten gergin ve yorgunlar

Cagdas Topal
05.03.2018, 11:18
Küme düşürecekti öyle mi?
O rezil kadro ile şampiyonluk mu bekliyordunuz?
Şike ile darmadağın edilmiş, taraftar dağılmış, yöneticiler dağılmış, kadro dağılmış ne bekliyordunuz?
Kusura bakmayın ama Şenol Güneş sihirbaz değil. Kaldı ki adam kaçarak falan da gitmedi.
Bu camia içerisindeki rezil insanlar ve taraftarlar yüzünden gitti, gönderildi. Gitmek zorunda bırakıldı.
Bence siz bazı şeyleri doğru hatırlamıyorsunuz.
Ben gayet iyi hatırlıyorum merak etmeyin. Elazığ maçından sonra kaçarak gitti. 19 maçta 6 galibiyeti vardı düşme potasıyla arasında 3-4 puanlık bir fark vardı bıraktığında. Bizi öyle zor durumda bıraktıki Akhisar maçından sonraki 3 maçı kazanamasaydık belki de düşmenin en büyük adayıydık. Şenol kim yahu? Trabzonspor ' u bu kadar şiddetli savunmuyorsunuz.

Mehmet BAŞ
05.03.2018, 11:28
Ben gayet iyi hatırlıyorum merak etmeyin. Elazığ maçından sonra kaçarak gitti. 19 maçta 6 galibiyeti vardı düşme potasıyla arasında 3-4 puanlık bir fark vardı bıraktığında. Bizi öyle zor durumda bıraktıki Akhisar maçından sonraki 3 maçı kazanamasaydık belki de düşmenin en büyük adayıydık. Şenol kim yahu? Trabzonspor ' u bu kadar şiddetli savunmuyorsunuz.

Çağdağ Bey, topu taca atmayın. Trabzonspor'u bu kadar değil, daha fazla savunuyoruz. (Mesele bu değil)
Siz şunu anlamakta zorluk yaşıyorsunuz. Kaçarak gitti dediğiniz adamı taraftarın %95'i o dönem göndermek istedi.
Kulübün başındaki Sadri Şener göndermek istedi. Siz hala neyin kaçmasından veya gitmesinden bahsediyorsunuz.
Kusura bakmayın ama değil Şenol, ben bile öyle rezil bir ortamda bir dakika dahi durmak istemezdim.
Siz öylesi bir ortamda kalır mıydınız? Öyle dışarıdan konuşmak kolay. Buyurun yaşayın nasıl oluyor görün.

Her neyse zaten o dönem yaşanan travmalardan sonra ne yönetim kaldı ne hoca kaldı ne de futbolcu!
Önce futbolcuları kaybettik, sonra hocayı kaybettik sonra da yönetimi kaybettik.
Öyle ki Sadri Şener'i de küfürlerle gönderdik(!)

Ne güzel oldu değil mi?
Seni şampiyon yapan teknik direktörü, yönetimi küfürler ile uğurladık.
Bu durumu Trabzonspor'a yakıştıran varsa bir şey demiyorum. Herkes kendi vicdanı muhasebesini yapsın.
Bana göre o dönem yaşananlarda en günahsız isim Ş. Güneş'tir. Herkesin fikri kendine...

Mehmet BAŞ
05.03.2018, 11:30
Rıza Çalımbay'ın ''Korkak'' oyun anlayışı ile Trabzonspor'un maç kazanması olsa olsa tesadüf olur.
Bugün kazanırsak da futbol anlamında bir değer kazanacağımızı sanmıyorum. Giden ve harcanan zamana yazık!
Koskoca Trabzonspor'u ''Korkak'' bir teknik direktöre emanet ettik. Yazık...

Harun CAN
05.03.2018, 11:56
Stadda büyük boşluk var. 29.000 gözüküyor.!
BJK taraftarı alınırsa yine dolacaktır rakip takım tirbünü. Trabzonlu Gençler onları alkışlar falan. Onlar da bi güzel ses bombaları ve meşaleler atarlar. Geçen yılın tekrarı olur.!

emrahtuna
05.03.2018, 12:05
pepe ve quaresma nın olmaması avantajını kullanabilecek miyiz bilmiyorum..ben forvette rodallega yerine ndoye ile başlayacağını da düşünüyorum..

gurur6134
05.03.2018, 12:05
Eminim o sırada Şenola küfür edip neden istifa etmiyor, gitsın bıraksın artık diyen de sendin. Açın bakın diyorum arkadaş anlamıyor musunuz? Bütün maçlardan sonra Şenol istifa diyen sizdiniz, neden kaçıp gidiyor oluyor bu adam? Şunun cevabını versenize.

Senol gunese kufur ettigimi ispatlamazsan namertsin birde utanmadan eminim demissin azicik yasinin adami ol ergen agziyla yazma..

castillo61
05.03.2018, 12:09
Amma uzatıldı bu konu.

Şenol boşa çıkar anlaşırsak gözümüz teknik direktör görür aksi halde o yoluna biz yolumuza. bjk'deki 3. yılı neredeyse bjk efsanesi olacak yeni mi aklınıza geldi davayı sattığı. Bomboş işler.

Kupanı açıkça gaspedenler stadına geldi var mı tek bir çıt? Yok.
Tv'de şike konusunu açanları itin bir yerine sokan Ersin Düzen stadın açılışını sundu var mıydı hop birader senin ne işin var burada diyen? Yok.
Seçimlerde oylar havada uçuşuyor sorsan 'ideolojimi bir kupayla sınırlandıracak kadar sığ değilim' eee demekki Şenol da kariyerini bir kupayla sınırlandıracak kadar sığ değil. Bu kadar basit.
not: Şenol'u efsane olarak görmüyorum

7can61
05.03.2018, 12:17
Senol gunese kufur ettigimi ispatlamazsan namertsin birde utanmadan eminim demissin azicik yasinin adami ol ergen agziyla yazma..

Boş boş konuşma başlatma yaşına da adamına da. Ne demek istediğimi herkes anladı sen anlamadıysan senin sorunun.

Ahmet Kara
05.03.2018, 12:21
Beinsports'a göre 11'imiz :

.jp.....hubocan....durica.....novak
.........okay.........kuco
abdüş.........sosa...............yusuf
................n'doye

Yusuf'u kanatta oynatmak hata olur.

Yasin Altuntas
05.03.2018, 12:22
Bu olaylardan sonra maci alma ihtimalimiz 0‘a yakin. Gereksiz yere ortami gerdigimiz her mac zaten puan kaybediyoruz. Üstüne bir de rakiplerin puan kaybettigi haftada maca almamiz imkansiz gibi....

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Yiğit SARI
05.03.2018, 12:23
Damdoy oynayacaksa Roda da sahada olsa belki daha iyi olabilirdi. Tek başına çok etkisiz.

Onur - Perreira - Hubocan - Durica - Novak - Okay - Kucka

Abduş..........Sosa............Damdoy
---------------Roda

Yusuf da iyi bir hamle oyuncusu olabilirdi gidişata göre. Abduş, Sosa ve Damdoy hareketli ve değişerek oynayabilirdi. Abduş zaman zaman kaleye yakın oynayabilirse iyi olur çok etkili.

celaledtin
05.03.2018, 12:31
Şenol Güneş in geri dönmesi için bjk nin kaybetmesi lazım. Şenol hocanın cefasını biz çektik sefasını bjk sürüyor.

Cagdas Topal
05.03.2018, 12:46
Beinsports'a göre 11'imiz :

.jp.....hubocan....durica.....novak
.........okay.........kuco
abdüş.........sosa...............yusuf
................n'doye

Yusuf'u kanatta oynatmak hata olur.
Roda yok yani?

serdaracıl
05.03.2018, 12:47
Yusuf solda iyi olur. oyunun son bölümüne kadar skoru tutmamız lazım. son bölümde kargalar oyundan düşer ve kuş gibi avlarız bunları. Bu şenol güneş muhabbeti baydı. maça odaklanmalıyız rakibin hocasına değil.

adiloş bebe
05.03.2018, 12:49
Queresma ve Pepe'nin oynamayacak olması maçtaki gerilimi düşürecektir. 90 dakika sakin kalıp kontrollü oynayan taraf olursak maçı kazanma şansımız var. Sivas yendi. Malatya ve akhisar bomba gibi geliyor alttan. Göztepe ve Kayseri hala avrupa yarışının içinde ne yapıp edip kazanmamız lazım. Kazanırsak hem 5. oluyoruz hem de fb ve bjk ile farkı 5 puana indiriyoruz. Avrupa yarışı içinde olan malatya, sivas, kayseri ile içeride oynayacağız bu da büyük bir avantaj bizim için.

Onur-Pereira,Durica,Hubo,Novak-Okay,Kucka,Sosa,Yusuf,Abdülkadir-Rodallega

Başarılar FIRTINA!!!!

edit: Castillo kadroda olacak mı?

El Cordobes
05.03.2018, 12:54
Günden güne eriyoruz, sıradanlaşıyoruz. Akşam derbi maçı var, maça da gideceğim ama içimde en ufak bir heyecan yok. Kulübün elle tutulur bir yanı hakikaten kalmamış.

88 doğumluyum. Trabzonlu ve Trabzonsporluyum. Trabzonspor un ne demek olduğunu sadece anlatılardan değil bir kısmı da olsa görerek büyüdüm. 96 kadrosunun ihtişamını ve istanbula kafa tuttuğu dönemi, Özkan Sümer in direnişini çocukluk aklıyla da olsa görebildim.

Şimdi düşünüyorum. 88 yılında atıyorum muğla da doğmuş olsaydım ve yine şimdiki dünya görüşünde olsaydım futbolu yine çok severdim, istanbul takımlarını kesinlikle tutmazdım, Trabzonspor a kesinlikle sempatim olurdu desteklerdim ancak bu kadar fanatik olur muydum bilemiyorum.

2000 yılında Trabzon da doğmuş olsaydım ve yine aynı dünya görüşünde olsaydım futbolu yine çok severdim, istanbul takımlarını tutmazdım, Trabzonspor u ise desteklerdim sırf babamın amcamın anlattıklarına binaen. Bu kadar fanatik olmazdım.

2000 yılında muğla da doğmuş olsaydım ve yine aynı dünya görüşünde olsaydım futbolu yine çok severdim ancak Türkiye de hiçbir takımı tutmazdım. Birbirlerinden hiçbir farkları olmadığı için.

Kulüp temellerini alt üst ettik, farklılığımızı özgünlüğümüzü kaybettik. Hani diyorlar ya yetişmiş değerlerimizi yok etmede üstümüze yok diye tam tersi değerlerimizi ayaklar altına alanları baş tacı etmede ve onları yüceltmede üstümüze yok maalesef. Birinin adı onursal başkan diye tesislerin başında, birinin adı kompleksin başında. Ne desek boş.

Manava61
05.03.2018, 13:04
Şenol güneş konusunun neden bu kadar uzatıldıgına anlam veremiyorum.Şenol güneş dedigimiz adam bursaspor ve beşiktaşa gitmedrn önce bizim efsane ve iyi futbolcumuz aynı zamanda profesyonel bir teknik direktörümüzdü.Bursaspor ve Beşiktaş gibi synı ligte bulunan farklı iki takıma gidince artık Trabzondpor tarihinde rol almıl iyi bir futbolcu ve teknik direktör olarak yoluna devam edicrk.Eger kulübümüz kişilerden üstündür diyorsak bu bakış açısıyla hareket etmeliyiz.Zamanı gelince fayda verecekse Şenol Hocanın etinden sütünden faydalanır işimiz bitince yollarız bu kadar basit.

Enaldo61
05.03.2018, 13:08
Umarım Rodallega bu akşam beni şaşırtır ve ihtiyacımız olduğu anda sahneye çıkar.

Yine de Sosa'nın ilk golünü atacağına eminim.

Nazim Can
05.03.2018, 13:19
Adam diyor ki Trabzonspor = Senol Günes o zaman bugün bjk nin galip gelsin aq ama bana göre
Trabzonspor > 1967×Senol Günes böyle de olmali.

Mehmet Fatih Silik
05.03.2018, 13:27
15300

Şahin Yılmaz
05.03.2018, 13:34
İsteyen sever isteyen sevmez Şenol Güneş i.

Her iki tarafında kendince haklı sebepleri var. Sabaha kadar tartışılsa her iki tarafta birbirini ikna edemez. Bu konuyu uzatmanın hiçbir anlamı yok.

Dönelim Maça.

Akşama 3-1 kazanırız.

Gökhan Balcı
05.03.2018, 13:41
Şöyle bir yanılgı var : Elbette ki kulüpler bir tarih barındırır ama kulüplere değer katan ona geçmişte ve bugün emek veren bir duruş kazandıranlardır. Kulüpler tek başlarına ne anlam ifade edebilir? Konu onur şeref olduğu zaman dozer cemilin adı anılıyor. Bu adam demek ki bu takımın simgesi olmuş. Bu simge de onurlu mücadeleye adalete dayanan bir şey. Bizim için dozer cemil başkası için metin Oktay bir başkası için baba hakkıdır. İyi futbolcu ile değer katan futbolcu ayrı şeydir. Şenol hoca da bence değer katan isimlerden biridir. Şenol hoca ben Trabzonsporun hocasıyım İstanbul takımlarında hocalık yapmam dese hoşuma giderdi hatta Avrupada hocalık yapabilse belki de çok daha kendini geliştirir bize tekrar öyle gelirdi ama yine de çok kızamıyorum. Şenol hoca her şeyin tek başına suçlusu olmadığı için belki de. Ve biz kendisine bu kadar kızarken kendisi gibi yahut kendisinden iyi bir hoca neden yetiştiremedik diye kendimize yahut şehrimize kızmamız gerekmez mi? Bu yapı bizi bir yere götürmüyor. Uzun vadede de götürecek gibi durmuyor. Maç için ise şunu düşünüyorum bence bu maçı kazanacağız. Şenol hocanın hiçbir zaman stresi iyi yönettiğini düşünmedim. Bugün şans yıldızı bizim yanımızda.

asilhamsi
05.03.2018, 13:43
muhtemelen olcay oynar ndoye oynar yusuf yedek baslar.Rıza bir puana yonelik bir kadro cikarir :mad:

https://i.hizliresim.com/Vrzq9j.jpg (https://hizliresim.com/Vrzq9j)

güzel kadro roda yerine ndoye diyorum

Mert Acar
05.03.2018, 13:43
Şenol Güneş herşeyini Trabzona ve Trabzonspora borçludur.Bugünlere gelmesinden oluşturduğu futbol kültürü ve aklına kadar herşeyi efsane Trabzonsporu yaratan büyüklerinden öğrenmiş ve esinlenmiştir.Başta Şamil Ekinci,Ahmet Suat Özyazıcı ve Özkan Sümer olmak üzere.
Özellikle İstanbul basını ve birçok Beşiktaşlı taraftar Trabzonsporu Şenol Güneş yaratmış gibi,onsuz Trabzonspor bir hiçmiş gibi bir algı yaratıyor.Bari siz bu algılara kanmayın.Şenol Güneş efsane Trabzonsporun sadece bir parçasıdır.Öğrendiği,edindiği bilgilerin,başarıların ve tecrübelerin hepsini efsane Trabzonspora borçludur.
Önce takımınıza sahip çıkın lütfen.Efsane olan sizler ve Trabzonspordur
Şenol hocanın da bize emekleri olmuş ve başarılı bir kariyerdir.Sadece bu kadar.
Konuyu da kapatalım artık,hadi eyvallah.

Doğukan Uçan
05.03.2018, 13:45
bu maçı kazanamazsak ligi 10 yada 12. bitiririz. Arkadan bursa,kasımpaşa,akhisar,malatya geldi. Şuan ligde rezalet durumdayız.

kopeli
05.03.2018, 13:55
akhisar yorgun fb yi buldu ve vurdu.

bjk fb'den daha yorgun cünkü deplasmana geldi. bjk yi su ortamda yenmemiz lazım. akhisar'dan örnek alın biraz.

gurur6134
05.03.2018, 14:00
Boş boş konuşma başlatma yaşına da adamına da. Ne demek istediğimi herkes anladı sen anlamadıysan senin sorunun.

Iftiraci eminsen ispatlarsin terbiyesiz adam muhatabim degilsin bundan sonra block..

TSezgin61
05.03.2018, 14:05
ya su Senol Günes tartismasini birakalimda macla ilgili yorum yapalim. Senol Günes bizim efsanemizdir, rakip takimin hocasidir. ilk defa tepki görmedi, son'da olmayacak. Bu böyle gider.

Maca gelecek olursak, sikecilerin yenildigi haftada kargalarida yenmemiz lazim. 6 Puanlik mac.

Timur Bey
05.03.2018, 14:05
Burak olsa psikolojik bir üstünlük olabilirdi fakat iş tamamen Rodallega'nın bugünkü şansına bağlı. Eski günlerini canlandırırsa yeneriz, vasat oynarsa geçmiş olsun.

Mert M.
05.03.2018, 14:10
"Şenol Güneş dava sattı" demek için öncelikle senin davanı görmezden geleni %70 ile ödüllendirmemek gerekir. Buradan hareketle o yaftanın altında hiçbir mantık, muhakeme ve yorumlama yoktur; aksine cahillik vardır.
Şenol Güneş, milenyumla birlikte futbola nüfuz eden "Endüstriyel" anlayışa boyun eğmiştir. O da Lidyalı icadını seçerek, temsil ettiği şehrin umursamazlığını görmüş ve koyvermiştir. Parayı seviyormuş demek ki o da. Ancak, birine laf atmadan önce aynaya bakacaksın. Sen kimsin? Ne yapmışsın? Ne mücadele vermişsin? Geçiniz...

Tayfun
05.03.2018, 14:12
Formasını giymeyi unutmuş, hayret.

https://s9.postimg.org/3r5k3z03j/DM5_M9_FWX4_AA3_Bj_I.jpg

Her taşın altından bu adam çıkıyor. Bu asalağın tribünlerden uzaklaştırılması oluşturduğu idiot tayfanın da stadyuma sokulmaması lazım.

Bu akşam tribüne çağırıp iyice yalayın kestane hocanızı . İdiot oluşumları sizi .

7can61
05.03.2018, 14:19
Stadın adını Şenol Güneş koymuşlar ona tepki yok, gidip adama bağırıyorlar bizi sattın diye, gerçi Şenol Güneşin tepkisi de yersiz orası da ayrı bir olay.

Burada da sattın diyorlar, yahu siz ne yaptınız siz?

Numan Yerlikaya
05.03.2018, 14:19
N'doye sol oynar sağ oynar 10 numara oynar ancak forvet oynamaz

Timur Bey
05.03.2018, 14:29
Bu akşam sumo güreşçisi Tosic, kaçak karateci Tolgay, Talisca bakalım kırmızı görecek mi?

Heisenberg
05.03.2018, 14:31
"Şenol Güneş dava sattı" demek için öncelikle senin davanı görmezden geleni %70 ile ödüllendirmemek gerekir. Buradan hareketle o yaftanın altında hiçbir mantık, muhakeme ve yorumlama yoktur; aksine cahillik vardır.
Şenol Güneş, milenyumla birlikte futbola nüfuz eden "Endüstriyel" anlayışa boyun eğmiştir. O da Lidyalı icadını seçerek, temsil ettiği şehrin umursamazlığını görmüş ve koyvermiştir. Parayı seviyormuş demek ki o da. Ancak, birine laf atmadan önce aynaya bakacaksın. Sen kimsin? Ne yapmışsın? Ne mücadele vermişsin? Geçiniz...
Niye bu seçimlere takılanlar hep %70 diyor? Diğer partiler de aynı tutumu göstermedi mi? Niye tepki vermiş olmak için sadece iktidara oy vermemiş olmak gerekiyor? %70'den fazlası davayı görmezden geldi.

HIZIR_IR
05.03.2018, 14:40
güzel kadro roda yerine ndoye diyorum

Katılıyorum.

Mert M.
05.03.2018, 14:58
Niye bu seçimlere takılanlar hep %70 diyor? Diğer partiler de aynı tutumu göstermedi mi? Niye tepki vermiş olmak için sadece iktidara oy vermemiş olmak gerekiyor? %70'den fazlası davayı görmezden geldi.

Altını çizerek söylüyorum, ülkedeki insanlara öğretildiği şekliyle ancak bu şekilde tepki verebilirsiniz. Sizin dediğiniz gerçekten demokratik bir şekilde yönetilen ülkelerde olur. Türkiye gibi bir ülkede değil ne yazık ki.

Numan Yerlikaya
05.03.2018, 15:04
Aferin Castillo. Ne kadar karakteri bozuk topçu varsa bizde valla

Doğan BULAT
05.03.2018, 15:04
Yorgun Kartal'ı TARAFTARIN DA BASKISI VE ISLIĞI katkısıyla erken golle sürklase edebiliriz.

Sakin ve sabırlı oynayalım, onlar telaşlansın, zaten gergin ve yorgunlar

Taraftarın baskısı mı? :D :D :D

Cidden inanıyor musunuz buna?

Ya da şöyle sorayım Trabzon'da taraftar var mıdır? Yoksa seyirciden mi ibaret?

Takımı sattı deyip rakibin hocasına sataşana kadar, üsteki resimde gördüğünüz üzere rakip forması giymiş türübün liderimiz (!) de bir sorgulansın bence :D

Ha bir de yorgun olan hiç bir takımı yendiğimizi hatırlamıyorum.. Tam tersi her derde deva gelen bir takımız maşallah..

Gol atamaya ilk golünü bize atar, kadroda oynamayan ilk maçını bize oynar, galip gelemeyen takım 3 puanı bizden alır kalecileri haftanın kalecisi olur..

Heves te kalmadı inançta artık..

nedüüü belirsiz işte..

tonya55
05.03.2018, 15:06
yaslanmadan saldırmalıyız geriye yaslanırsak fark yeriz.

odyseuys
05.03.2018, 15:09
sporx castillo'nun menejarlerinin 6 aylık alacaklarını tahsil edemedikleri sebebiyle kulübe haciz gönderdiği haberini geçti.

arsinli_akrep61
05.03.2018, 15:13
Yorgun ve eksik Beşiktaş'a fark atacağımızı düşünüyorum. MS 5-0 veya 6-0 olabilir.

Berke6198
05.03.2018, 15:18
Beşiktaş iyi bir iç saha takımı olabilir ancak kesinlikle iyi bir dış saha takımı değiller. Bazı kritik futbolcularının özellikle dış saha maçlarında oyundan silindiğini çok kez gördük.

Buna rağmen savunma yapmayı tercih eder ve pres uygulamazsak, Fenerbahçe ve Galatasaray'ın yaşadığı kaderle aynısını yaşarız ve maçın 5-6 olmaması için dua ederiz. Hem fiziksel hem de mental yorgunluk yaşayacak olan Beşiktaş'a yüksek tempolu pres uygularsak kolay çıkamayacaklardır bu presten. Erkenden 1-2 gol bulmamız durumdaysa tam tersi kaosu biz Beşiktaş'a yaşatabiliriz.

Timur Bey
05.03.2018, 15:18
Şenol Güneş yanlısı renktaşların sürekli seçimleri dile getirip topu taraftara atması da ayrı bir ironi. Kesinlikle Akp taraftarı biri değilim. Hiçbir partiyle de ilgim yok. Seçimlerde başka bir parti kazansa hemen ertesi gün kupa mı gelecek? Sanki Akp, Mhp ve Chp'nin şike konusunda nasıl ittifak kurduğu bilinmiyor gibi "Ama siz hala %70 verin" demekle çözülmüyor bu sorunlar. %1 bile oy olsa Akp seni yönetenler futbolu bilmezse daha çok hüsrana uğrarsın.

Ha madem öyle o halde Şenol Güneş stad açılışına seyirci almayan sözde halkın takımında (!) ve bilhassa Akp yalakası bir kulüpte neden hocalık yapıyor? O zaman gitsin Göztepe'ye. Bu korelasyonlar ile bir yere varamayız.

ilelebeTS
05.03.2018, 15:24
Futbolcunun alacağı olsa fifa'ya gider hem sözleşmesini alır hem de tüm parasını. Adı geçen borçlar, menajere ödenecek ücretler olabilir. O da Castillo'yu bağlamaz.

oksoholu
05.03.2018, 15:30
Bu akşam BJK maçı var ne olur bilmiyorum
Ama asla biz olmazsak onlar olsun veya Şenol Güneş şampiyon olsun bizim zaden olamayacağımız kesin gibi saçma saban cümleler kurmuyorum ben Trabzonsporluyum benim tuttuğum takımın her şartta galip gelmesini isterim bu Rize düşerken de öyleydi Bursa şampiyon olurken de gerisi teferruattır
Şenolu bu takım efsane yaptı bir değerdir ama Trabzonsporumuzla kıyasladığımda bir hiçtir umurumda bile değildir çok şükür hiç bir maçta bu maçı kaybedelim onlar bizim dostumuz komşumuz gibi düşünce oluşmadı biz yarışta yokuz ben yarışta olanlardan şunu tutuyorum gibi bir düşüncem yok olmazda ben istanbuldaki rakiplerimizin birbirleri ile oynarken bile o yensin bu yensin diye düşünmem kavga çıksın ikisi de yenilsin isterim
benim için siyaset bu takımın asla üstünde olmadı umurumda olmaz bu siyasiler yüzünden bir kupamız gitti ciğerlerinden gelir inşallah kim olursa olsun katkısı oranında

Trabzonsporluluk duruşum budur ben bunu bilir bunu söylerim

TSLIEMRE
05.03.2018, 15:33
Bu haber gerçek mi?
https://www.haberler.com/trabzonspor-a-besiktas-oncesi-haciz-soku-10625646-haberi/

kopeli
05.03.2018, 15:50
bjk soğuk duşu yaşamalı.

korkacak birşey yok. pepe-quresma yok. bjk ağır yorgun, galibiyet icin cok cok iyi bir ortam. hatta biraz daha öteye gideyim, fark atmak icinde cok müsait bir ortam. yeter ki stres yapmayalım ve rakipten cekinmeyelim.

oflubektas
05.03.2018, 15:52
Bu Şenol Güneş'e laf atma işi olmasa ne güzel yorgun ve eksik beşiktaş'ı nasıl yeneceğimizi konuşacaktık. Şimdi yine şahıs tartışmasına döndük. 3 kişi takımın eski hocası ve futbolcusuna laf atmış, hadi onlar densiz. Yaşı 65'e dayanmış koskoca Şenol Güneş de onları gözaltına aldırıyor, "bunlar ayarlanmış adamlar, bunlar fenerli" diye saçma sapan beyanlarda bulunuyor. Bu adam takımın eski hocası, kaptanı, kalecisi olabilir. Yalnız kendisi ŞU AN rakip takımın teknik direktörü. Bu sıfatı taşıdığı müddetçe bizim karşımızdadır. O sıfatıyla abuk subuk beyanlarda bulunmuş olsa da bırakır bjk hocalığını, yine biz de günahıyla sevabıyla, hatırlamak istediğimiz gibi hatırlarız kendisini. Daha geçen ay BMN paneline davet edilen Özkan Sümer de vaktiyle gs'yi çalıştırdı. Ali Kemal fener'de oynadı, kardeşi Osman bir sene sonra bize geleceği ilan edildiği halde fener formasıyla bize gol atıp şampiyonluktan etmişti. Serdar Bali de zamanın rekor transferiyle beşiktaş'a gitmişti. Yakın jenerasyondan Ogün fener'de kaptanlık yaptı, istese de İstanbul'a gidemeyen Hami ve Gökdeniz örnekleri de mevcut. Ancak biz bunların hepsini Trabzonsporlu olarak tanıyoruz, seviyoruz. Şenol Güneş için de -büyük ihtimal- aynısı olacak, ancak o nasıl profesyonelliğini gönül bağının önüne koyuyor (her şey para değil, kendince haklı sebepleri olabilir) ve şu an tuttuğu takımdan ayrıysa bu takıma gönül verenler de onunla olan gönül bağını bir süre dondursun bi zahmet. Biz de bjk'li hocamızla Trabzonsporlu hocanın başında olduğu beşiktaş'ı yenmek istiyoruz, bu kadar basit !!! Bjk'nin başında John Benjamin Toshack olsa yine aynısını isteyecektik :)

Gelelim maça; "yorgun ve eksik beşiktaş" diyoruz ya, bizimkiler 75'ten sonra dili dışarıda uyuşuk uyuşuk dolaşır, bjk vites arttırıp maçı çevirirse de şaşırmam doğrusu. Tam olarak kondisyon eksiği diyemeyiz ama son iki aydır maç içinde oyucuların çoğunda yılgınlık, boşvermişlik seziyorum. Belki büyük takıma karşı oynamak bizimkileri daha canlı tutabilir. Bunun dışında santrafor tercihi de taktiğe göre belirlenmeli. Eğer maç başında yaslanıp kontra oynayacaksak ileride top tutan, pas dağıtan ve santrafor çıktığı maçlarda çok gol kaçırsa da, rakip stoperleri taşıyarak tandem merkezini dağıtan Dame Doy oynatılabilir. Rıza kontraatak futbolunu tercih ederse kızmam, yeter ki o taktiğin gereklerine göre oynayalım. Yok eğer baskılı ve kalabalık şekilde rakip ceza sahasına inmeyi ve bjk'yi yoğun tempoyla yıldırımayı planlıyorsak, oynayacak adam Rodellega'dır. Kaldı ki Rode'nin de ciddi bir bjk sevgisi var, kolay kolay boş geçmiyor :)) Kanatta da Olcay ile başlayıp ikinci devre Castillo'yu almak daha mantıklı duruyor, tabi Olcay son aylardaki gibi uyuşuk ve "aman ben mi kurtaracam Trabzonspor'u" mottosuyla oynarsa çimlere bile ayak basmasın. Göbekte Yusuf-Sosa ve arkalarında Okay, veya Okay yanı Yusuf oynatılabilir. Bu maçta Yusuf belki kendini kasar da skor-asist üretemeyebilir ama çok koşmalı, rakip orta sahayı her an rahatsız etmeli ve kolay kolay top kaptırmamalı. 2-1'lik gs maçındaki Yusuf'u çok özledim. Defansta ise en korktuğum adam Babel, çok zeki ve tehlikeli bir herif. Talisca'yı akıllı ve sert savunmayla durdursan bazen kayboluyor, Babel ise istediğinde sazı alıp maç çevirecek bir herif, Lens'i de Novak fazla ileri çıkmadan durdursun bi zahmet, gayet formsuz adamı tekrar canlandırmasın.

Maçı kazanmak atla deve değil, kadromuz onlardan kaliteli değil ama maçı kazanamayacak kadar kötü değil, son iki yılın şampiyonunu böyle yakalamışken affetmemeliyiz. Her oyuncu onlardan çok koşar ve dikkatli olursak bu maç bizimdir.

special one
05.03.2018, 15:58
Şenol Muş, Fikretmis, kargaymis, tavukmus, yumurtaymis

Banane bunlardan

Ben olaya 'horoz' gibi bakarım.

El Cordobes
05.03.2018, 16:09
Kader yine ağlarını alıştığımız şekilde örerse korkarım ki bugün lens in bize golü var. Bjk ye gittiğinden beri rezilleri oynayan vagner love un da diriliş maçı olabilir.

Timur Bey
05.03.2018, 16:15
N'Doye ile başlanacağı söyleniyor.

Mert Oğuzlu61
05.03.2018, 16:19
Rıza hocanın maç öncesi açıklamalarından anladığım kadarıyla bu maçta 1 puanı başarı olarak görecek. Yenilgiyi de ''ligin en iyi takımına yenildik'' diyerek açıklayacak, yönetim zaten polyanna modunda. Yenersek 1-2 yönetici gülücüklü twitler atar, diğerleri uzatılan mikrofonlara goygoy yapar. Yenilirsek ''halimize şükredelim ilk 10'a giremeyen takımlar da var'' düşüncesiyle konuyu kapatır işlerinin başına dönerler. Hatta abartıp şampiyonluk yolunda Bjk yi güzelleyen mesajlar da verebilirler, yapmadıkları şey değil.

Adettendir kadro yapayım;

___pere__hubo__durica___novak
___________okay
_______kucka___sosa
____abdül_________ndoye
___________hugo

Yusuf ve Castillo 2. yarı başında duruma göre değerlendirilebilir.

Pshycologist41
05.03.2018, 16:22
Maca cok hizli basliyorduk. Sagli sollu ataklar boguyoruz ve cok guzel bir gol atiyor Yusuf Stad yikiliyor yok boyle bir sevinc derken saha karisiyor.Hakem Cuneyt Cakir'mis hakemi goruyorum yuzu kan olmus.Gol sevinci yasarken biz, tribunden bir madde atilmis hakeme bizimkiler tarafindan kafa delinmis.Hakemler kosarak soyunma odasina gidiyorlar anons yapiyorlar mac tatil oldu diye.Ben o maddeyi kim attiysa diye acayip kufur ediyordum uyandim.Hayirdir insAllah.

Timur Bey
05.03.2018, 16:27
Şöyle bir istastistik var. Jimnastik kulübü Kasım ayından beri deplasmanda kazanamıyor. Gelip yenerlerse hakikaten hüsran olur.

ilelebeTS
05.03.2018, 16:29
Gol atıp sevinmeyecek adam oynamasın. Gol atsın, üstünü başını yırtsın.

Faruk BERBER
05.03.2018, 16:31
Neden bilmiyorum ama Sosa gol atacakmış hissi var bende.

Enes Ünal Kaya
05.03.2018, 16:32
Maca cok hizli basliyorduk. Sagli sollu ataklar boguyoruz ve cok guzel bir gol atiyor Yusuf Stad yikiliyor yok boyle bir sevinc derken saha karisiyor.Hakem Cuneyt Cakir'mis hakemi goruyorum yuzu kan olmus.Gol sevinci yasarken biz, tribunden bir madde atilmis hakeme bizimkiler tarafindan kafa delinmis.Hakemler kosarak soyunma odasina gidiyorlar anons yapiyorlar mac tatil oldu diye.Ben o maddeyi kim attiysa diye acayip kufur ediyordum uyandim.Hayirdir insAllah.

Abi neler düşünerek uyuyorsunda görüyorsun bu rüyaları :D takım ne hale getirdi bizi

celaledtin
05.03.2018, 16:37
Gol atıp sevinmeyecek adam oynamasın. Gol atsın, üstünü başını yırtsın.
Olcay dan sevinmesini bekleme. Beşiktaşlılar asla beşiktaşa gol atınca sevinmez. Bunlarda bir gelenek bu.

Mehmet Fatih Silik
05.03.2018, 16:43
Bu Şenol Güneş'e laf atma işi olmasa ne güzel yorgun ve eksik beşiktaş'ı nasıl yeneceğimizi konuşacaktık. Şimdi yine şahıs tartışmasına döndük. 3 kişi takımın eski hocası ve futbolcusuna laf atmış, hadi onlar densiz. Yaşı 65'e dayanmış koskoca Şenol Güneş de onları gözaltına aldırıyor, "bunlar ayarlanmış adamlar, bunlar fenerli" diye saçma sapan beyanlarda bulunuyor. Bu adam takımın eski hocası, kaptanı, kalecisi olabilir. Yalnız kendisi ŞU AN rakip takımın teknik direktörü. Bu sıfatı taşıdığı müddetçe bizim karşımızdadır. O sıfatıyla abuk subuk beyanlarda bulunmuş olsa da bırakır bjk hocalığını, yine biz de günahıyla sevabıyla, hatırlamak istediğimiz gibi hatırlarız kendisini. Daha geçen ay BMN paneline davet edilen Özkan Sümer de vaktiyle gs'yi çalıştırdı. Ali Kemal fener'de oynadı, kardeşi Osman bir sene sonra bize geleceği ilan edildiği halde fener formasıyla bize gol atıp şampiyonluktan etmişti. Serdar Bali de zamanın rekor transferiyle beşiktaş'a gitmişti. Yakın jenerasyondan Ogün fener'de kaptanlık yaptı, istese de İstanbul'a gidemeyen Hami ve Gökdeniz örnekleri de mevcut. Ancak biz bunların hepsini Trabzonsporlu olarak tanıyoruz, seviyoruz. Şenol Güneş için de -büyük ihtimal- aynısı olacak, ancak o nasıl profesyonelliğini gönül bağının önüne koyuyor (her şey para değil, kendince haklı sebepleri olabilir) ve şu an tuttuğu takımdan ayrıysa bu takıma gönül verenler de onunla olan gönül bağını bir süre dondursun bi zahmet. Biz de bjk'li hocamızla Trabzonsporlu hocanın başında olduğu beşiktaş'ı yenmek istiyoruz, bu kadar basit !!! Bjk'nin başında John Benjamin Toshack olsa yine aynısını isteyecektik :)

Gelelim maça; "yorgun ve eksik beşiktaş" diyoruz ya, bizimkiler 75'ten sonra dili dışarıda uyuşuk uyuşuk dolaşır, bjk vites arttırıp maçı çevirirse de şaşırmam doğrusu. Tam olarak kondisyon eksiği diyemeyiz ama son iki aydır maç içinde oyucuların çoğunda yılgınlık, boşvermişlik seziyorum. Belki büyük takıma karşı oynamak bizimkileri daha canlı tutabilir. Bunun dışında santrafor tercihi de taktiğe göre belirlenmeli. Eğer maç başında yaslanıp kontra oynayacaksak ileride top tutan, pas dağıtan ve santrafor çıktığı maçlarda çok gol kaçırsa da, rakip stoperleri taşıyarak tandem merkezini dağıtan Dame Doy oynatılabilir. Rıza kontraatak futbolunu tercih ederse kızmam, yeter ki o taktiğin gereklerine göre oynayalım. Yok eğer baskılı ve kalabalık şekilde rakip ceza sahasına inmeyi ve bjk'yi yoğun tempoyla yıldırımayı planlıyorsak, oynayacak adam Rodellega'dır. Kaldı ki Rode'nin de ciddi bir bjk sevgisi var, kolay kolay boş geçmiyor :)) Kanatta da Olcay ile başlayıp ikinci devre Castillo'yu almak daha mantıklı duruyor, tabi Olcay son aylardaki gibi uyuşuk ve "aman ben mi kurtaracam Trabzonspor'u" mottosuyla oynarsa çimlere bile ayak basmasın. Göbekte Yusuf-Sosa ve arkalarında Okay, veya Okay yanı Yusuf oynatılabilir. Bu maçta Yusuf belki kendini kasar da skor-asist üretemeyebilir ama çok koşmalı, rakip orta sahayı her an rahatsız etmeli ve kolay kolay top kaptırmamalı. 2-1'lik gs maçındaki Yusuf'u çok özledim. Defansta ise en korktuğum adam Babel, çok zeki ve tehlikeli bir herif. Talisca'yı akıllı ve sert savunmayla durdursan bazen kayboluyor, Babel ise istediğinde sazı alıp maç çevirecek bir herif, Lens'i de Novak fazla ileri çıkmadan durdursun bi zahmet, gayet formsuz adamı tekrar canlandırmasın.

Maçı kazanmak atla deve değil, kadromuz onlardan kaliteli değil ama maçı kazanamayacak kadar kötü değil, son iki yılın şampiyonunu böyle yakalamışken affetmemeliyiz. Her oyuncu onlardan çok koşar ve dikkatli olursak bu maç bizimdir.

+1967 :alkış:

Heisenberg
05.03.2018, 16:44
Altını çizerek söylüyorum, ülkedeki insanlara öğretildiği şekliyle ancak bu şekilde tepki verebilirsiniz. Sizin dediğiniz gerçekten demokratik bir şekilde yönetilen ülkelerde olur. Türkiye gibi bir ülkede değil ne yazık ki.

Demokratiklikle ne alakası var? Ben diyorum ki tamam iktidarın ne yaptığını biliyoruz, oy verenlere sitem etmekle de haklısınız ama niye sadece %70 deyip geçiyorsunuz? CHP, MHP falan farklı mıydı? Bu seçim sonuçlarından bahsedilirken niye sadece %70 deyip geçiliyor? Niye geri kalanlar dahil edilmiyor?

sason
05.03.2018, 17:03
Bu yazıya karşılık veren kimseye cevap yazmayacağım.

Şimdi Şenol Hocaya tepki verenlerin gurupları var.Hepsine ayrı ayrı yazacağım.

-Kötü Td diyenlere, şampiyonluk kaçırdı diyenlere tek söyleyeceğim.İki kere 82 ouan toplamak 70 puanlı şampiyonluktan değerlidir, daha da büyük başarıdır.Hele bizim takım için extra deli başarıdır.Karşılığında kupa verilmiştir verilmemiştir ama Şenol Hoca dışında kimseyle yakalanamayacak başarıdır.Yok şampiyonluk kaçırdı, beceremedi, yok sonunu getiremiyor diyenlerin futbola bakış açısı saçmadır.O zaman o sezon değil gelecek sezon yapıp şampiyon olsa aynı oyun aynı puanla başarılı mı olacak.Zamanında bunu çok anlatmaya çalıştım ama basmadı işte.Bunlara kızmıyorum, ama futbol hakkındaki düşünceleri çok komik geliyor.Yani akıl, mantık yok.Takımı değerlendirme yok, rakibe bakma yok.Bu zaten sadece Türkiye'de olur.10 yaşında çocukğun oyuncağı için ağlamasına benzetiyorum.Ha bunların çoğu yeni anladı bazı şeyleri ama geçmiş olsun.

-Hem zamanında gitmesini isteyip, şimdi davasını sattı diyenler beni kızdıranlar.Adamı göndermişsin, istediği yere gider.Onlarca kez yazdım Şenol Güneş'e vurmak için davasını sattın rezilce bir durum.Sen adamın bir davası olduğunu duydunmu ki?Benim ağzından duyduğum tek dava iyi futbol oynamak.Ben duymadım.Her gittiği yerdede bunu söyledi.Bazen durum tespiti yapmıştır.Paraya karşı emeğin savaşı verdik gibi ama bunlar dava değildir, tespittir..Sen bir kere zamanında gitmesini istemişsin, ne hakkın var adamla uğraşmaya.Gittiği yere karışmaya.Gitmesini istedin gitti , bitti.Hala adama vurmak için niye fırsat kolluyorsun.Bunu da Trabzonspor için yapıyormuş algısı kasıyorlar.Yahu adam Trabzonspor'da değil ki, sana ne.

-En çok saygı duyduklarım, katılmadığım ama anlayabildiğim.Bjk de başarı olduğu için kıskananlar.Özellikle zamanında ayrılmasını istemeyip, sonra ki gelişmelerden kızanlar.Bizimde bulunduğumuz durumdan dolayı tabiki.Ben bunlara da dahil değilim, çünkü bu taraftar profili ile hak ettiğimizi düşünüyorum.Çünkü zamanında durum tespiti yapmadan, harcadık gitti elimizdeki fırsatları.Ben bizim hatamız olarak görüyorum.Bjk tarihi boyunca bizden büyük kulüp olmadı İstanbul'da olmasına rağmen.Onların yerine bizde olabilirdik, pekiala.2 kere 82 puan aldık sırf şikeli sezonlara denk gelip şampiyon yapılmadık ama biz devam etmek yerine, pes ettik.Doğrulardan şaştık.

Ayrıca sırf Şenol Güneş yüzünden Bjk nefretinide gereksiz buluyorum.Ne Şenol Güneş, ne Bjk camiamıza zarar veremez.Zararı başarısızlıklar verir.Şenol Hocadan önce Bjk nin durumu belli, kaç yıldır Fb nin durumuda belli.Yani camiada bir şeyler ters gidiyorsa, o başarısızlıklara sebep olan taraftar ve onların aynası yönetimler verir.Hala futbol aklı koyamayan, sırf isim için , ego tatmini için yapılan transferler, harcanan milyonlar, ne istediğini bilemeyip sabah akşam istifa diyenler verir.Önce ne yapıda bir kulüp olduğuna, sonra nasıl futbol oynayacağına karar vermek, ona göre yatırımlar gerekir.

Ayrıca taraftarlıktan önce mantığımı kullanan bir insan olarak, şikecilere gitti gibi belaltı vurmaları da komik buluyorum.Bir camianın şikeci olması için şikeye sahip çıkması lazımdır.Mesela eskişehir bence tertemiz camiadır.Çokta severim.Sırf başındakiler şike yaptığı için komple şikeci camia denilmez.Şikeye, şikecilere sahip çıkarlarsa olurlar.Tıpkı Fb gibi.Yoksa şike gibi bir td, bir başkan veya bir oyuncuya bile bakabilecek bir olayda komple camialara şikeci yaftalaması biraz acizce duruyor.Mesela Eskişehir'dense Gaziantep daha şikecidir.Çünkü Bülent Uygun'a sahip çıkmışlardır.Aklını kullanan bunları düşünür.Şimdi başımızdaki Td bizden habersiz şike yapsa, biz komple caia olarak şikeci mi olacağız?sağlıklı düşünce şike yapanlara ve o şikeyle gelen başarılara ceza kesilir.O adamlar utançla uzaklaştırılır.Camialar şikecileri bilerek bünyesinde bulundurmazsa şikeci yaftası belaltı vurmaktır.Yarın bize de biri onu yapabilir.Bütün bünyemizdekileri komple izleyemeyeceğimize göre düşünerek konuşmak lazım.

Son olarakta camialara karşı nefretde bize hiç bir şey kazandırmaz.Bunun cezasını yıllaca Fb maçlarında çektik.(hoş onlarla dostluk kurma imkanı asla olamaz)Sen akıllı olursan dostluklardan çokça yarar sağlarsın.Her şeyden önce sempati kazanırsın, taraftar kazanırsın.Daha iyi ücretlere transferler yapabilirsin.Ceza kurullarında çoğunluk sağlarsın.Daha çok saygı görürsün.Hatta şampiyonluk yolunda bile iddasız maçlarda çok kasmazlar sana karşı.Bu realitedir.İster kabul et, ister etme.Bu nefret dilini Fb yıllardır kullanıyor, adamlara herkese düşman.Hakemlere atarlar, başka kulüplere atarlar herzamn ters teper.Daha da teperdi de şansları kulüplerde çokça fenerli başkanlar oldu.

Yok Olcay yüzünden Bjk yalakalığı yaptığını söylemiş yönetiminin.Yönetime Sosa transferinden sonra karşı olan biri olarak hiç katılmıyorum.Olcay,Atıf gibi bir tarnsfer yapmaya kalkarken, bir futbolcu arkandan iş çeviriyorsa burada duruş sergilediler.zararda pek etmedik.Olcay değer olarak zatan ona yakın bir ücretti.Asıl Bjk bedavaya vererek zarar etti.Yani akıllı geçinen Fiko'dan daha akıllı davrandılar.Olcay eski formunda olsa zaten deli bir transfer olurdu.Ama ilişkiler sayesinde hem futbolculara istersem sizi bitiririm mesajı verdi hemde zarar etmedi.Fb komple zarar etti bonservis yerine imza parası verdiler, Bjk komple zarar etti, biz iyi kötü Olcay'ı aldık.Bu işler akıllı davranmakla olur.Tutar, tutmaz ama işte kağıt üstünde iyi bir stratejidir.Ben Gs yi de sevmememe rağmen iyi olmak taraftarıyım.Sen aklını kullanıp, iyi paraya elindekini satarsan Gs maden zaten.Asıl kötü olursan el altından işini görmeye çalışır.

Bir eylem yaparken akıl kullanmayanlara çok kızarım.Şimdi gidip orada Şenol Hoca'ya saydıranlar Trabzonspor'a ne fayda sağladı acaba.Şenol Hoca'yı aşağı çeksen sana ne yarar sağlayacak acaba.Zararı var mı, var.Ona olduğu kadar, bizede var.Başarısızlıklarımızdan dolayı sağa sola saldıran ergen gibi görünüyoruz.Vefasız görünüyoruz.%1 katkısı olmayan bir eylem.Hadi kızgınsın, gidip ayıp ettin hocam dersin, tatlı dil kullanırsın.O zaman en azından bir saygınlığın olur.

Sonra aklını kullanmayan kişilerin cezasını biz çekiyoruz.Ergen taraftar mantığı ileri götürmez.

Bu yazdıklarıma Bjk seviciliği, yok bilmem ne seviciliği diyeceklere peşinen cevap olarak , okuduğunu anlama kapasitesi diliyorum.Oraya buraya saptıracaklara da siz beni nasıl görüyorsanız bende sizi öyle görüyorum diyerek bitireyim.

My
05.03.2018, 17:05
https://pbs.twimg.com/media/DXhxqIbW4AE5VwJ.jpg:large

7can61
05.03.2018, 17:09
https://pbs.twimg.com/media/DXhxqIbW4AE5VwJ.jpg:large
Adama sahtekara bakar gibi bakış atmış :)

Arda'
05.03.2018, 17:23
O değil bjk ile ligde 89 maçta 32 galibiyet, 35 mağlubiyet var. Son yıllarda geçmiş adamlar bizi yenerek mirastan yemeye devam.

Varlıbaş61
05.03.2018, 17:26
bu ortamda bile heyecan kalmamış. derbi maçına 2.5 saat kalmış sayfa sayısı 23 olmuş ancak. Her geçen gün eski günleri daha çok arıyoruz maalesef !

Oğuz ZEYTİN
05.03.2018, 17:30
Rakip takım teknik direktörüne "2011 Süper Kupa maçı neden oynanmadı?" diye sormak isterdim. "Sen Fenerbahçelisin" der mi bana?

Koca adam, ne hâle düştü... Onu, ondan çok düşünen ben, şimdi nefret ediyorum.

Tsli31
05.03.2018, 17:40
Yinede heyecanla bekleyen bir ben mi varım

Doğukan Uçan
05.03.2018, 17:54
son 3-4 senedir beşiktaşa karşı beraberliğimiz bile yok rezillik resmen. İçerde dışarda yenilmişiz.

Kamil Çakmak
05.03.2018, 17:56
Şenol güneş dava satmaz. Davayı atkıcılar satmıştır. bu kadar basit. Maça gelince galibiyet uzak ihtimal. Beraberlik muhtemel.

emrahtuna
05.03.2018, 18:00
bu akşam trabzonspor beşiktaşı yenip bize üst sıraların hesaplarını yaptırıp haftaya akhisara yenilir :)

erenslash
05.03.2018, 18:04
Tabi gönül ister ki maçı alalım tabi bu durumun fb ve aykuta yarayacağını da biliyoruz malesef.

berabere biter veya yeniliriz

peki yensek bi rşey değişir mi? değişmez çünkü bizim takım gene puan kaybeder o yüzden heyecan vermiyor ve beşinci veya altıncı oluruz

ve uyuz olduğum konu sen kendi sahanda fb ve başağı yenemedin defans ve Rıza yüzünden özellikle ilk beş haftadaki şansımızı teptik ve rakiplerle puan farkımız çok. acayip aramız açıldı

ve daha da uyuz olduğum konu tepkilerin aykuta dğeil şenol hocaya gösterilmesi :)) en azından bizim adımıza sayılabilecek bir şey şenol aykuttan öcünü almıştır çatır çatır lig maçı için konuşuyorum aykutun hakemler diye ağlamasına rağmen darmadağan etti aykutu

keşke rıza da bunu yapsaydı

special one
05.03.2018, 18:09
15300

15307

memmedaga
05.03.2018, 18:09
Bu haber gerçek mi?
https://www.haberler.com/trabzonspor-a-besiktas-oncesi-haciz-soku-10625646-haberi/

haciz olayını bilemem de alacakların tamamın yakın temlikli

Gulzar
05.03.2018, 18:11
Sayfaları okudum, böyle bir sonuca vardım: yanlış başlık, Ş.G. maçtan daha önemli, hem seveni, hem döveni var.
acaba yeni bir maç başlığı mı açılsa?

Emre Veli
05.03.2018, 18:14
Herkes mağlubiyet bekliyor, istisnasız. Tuhaf...

Bilal Karadeniz
05.03.2018, 18:15
Olcay oynamazsa yeneriz

My
05.03.2018, 18:18
Çok uzadı mevzu ama demeden de geçemicem.

Şenol Güneş bizim davamızı satmamıştır.

Kendi kendine ihanet etmiştir.

Bazı abuk sabuk söylemlerine de (mesela şampiyon olmadım, mesela bjk şike yapmadı, mesela bazı kibirli laf çakmaları vs. vs. vs...) cevap vermek zorunda kalmışızdır. Yoksa bize ne bjk'nin hocasında. Bunca yıldır hangi bjk td'siyle polemikler yaşadık.

Gulzar
05.03.2018, 18:20
Cumartesi basket maçını seyrederken içimden(saçma bir bağlantı biliyorum) dedim ki bu maçı alırsak futbolu da kazanırız...
Ne bileyim bir şekilde umut besliyorum

abdllh.29
05.03.2018, 18:26
Ne kadar kötü olursak olalım bjk fb gs bu maçlarda yenilmeyelim kötü olabilirsin ama bu takımın bi kimliği var bunu herkese kabullendirmesi gerekiyo.
biz bu akşam yenelim de kim ne hesap yaparsa yapsın

en büyük bordo mavi.

munzevil
05.03.2018, 18:28
içimize ziya doğan mı kaçtı demeyelim maça kucka-onazi-kucka üçlüsüyle çıkalım

altmışıncı dakikaya kadar gol yemeyelim,sonra şansa bir gol atarsak belki galip geliriz...

İsmail Sezgin
05.03.2018, 18:39
içimize ziya doğan mı kaçtı demeyelim maça kucka-onazi-kucka üçlüsüyle çıkalım

altmışıncı dakikaya kadar gol yemeyelim,sonra şansa bir gol atarsak belki galip geliriz...Yazım hatana hafif tebessüm ettim. Bu kadro yapısı teoride iyi ama uygulamada sıkıntı yaratabiliyor.

Oğuz B.
05.03.2018, 18:46
TRABZONSPOR: Onur, Pereira, Hubocan, Durica, Novak, Okay, Kucka, Abdülkadir, Sosa, Olcay, N'Doye
TEKNİK DİREKTÖR: Rıza Çalımbay

BEŞİKTAŞ: Fabri, Gökhan Gönül, Tosic, Medel, Adriano, Atiba, Tolgay, Lens, Talisca, Babel, Love
TEKNİK DİREKTÖR: Şenol Güneş

ilelebeTS
05.03.2018, 18:48
Rakip kısa oyuncularla çıkmış. Duran topları değerlendirmek lazım.

Samet Berber
05.03.2018, 18:49
Kazanacağız bir aksilik olmazsa.

AYYILDIZ
05.03.2018, 18:49
Rodellega ve Castillo mutlaka oynamalıydı.Rıza yine korkmuş.

Isko6161
05.03.2018, 18:50
Rodellega ve Castillo mutlaka oynamalıydı.Rıza yine korkmuş.
Castillo firarda kardes, ortalikta yok

Sefaenes
05.03.2018, 18:52
Ndoye ve Rodelga asla tek forvet oynayamıyor

Ahmet Kara
Takımın boyu uzun olduğu için Olcay zorlanıyor. Olcay, alan daraltan bir takımda, yanına pas oyununu oynayabilecek oyuncular koyarsan başarılı olur. Rıza'nın oynattığı oyunda kaybolur gider. Yanlış tercih olmuş.

Doğukan Uçan
olcay nedir abi ya

Hakan
05.03.2018, 18:53
Forvetin ne savunma arkasına kaçar,ne ceza sahası içinde etkilidir,ne de şut atar.N'Doye hiç bir şeydir.
İlerde N'Doye ile maça çıkan takım galibiyet istiyoruz diyemez.

DeAgLeMaNyAq
Vuruş becerisi ve rakibi tehdit anlamında Rodallega oynamalıydı ama hücum savunması ve sırtı dönük oynama konusunda N'Doye tercihinin çok da hocalık bir durumu yok. Ersun Yanal da FB maçında Rodallega yerine N'Doye'u tercih etmişti. Sonuç olarak N'Doye eski günlerinden esintiler sunmazsa, gol pozisyonuna kolay kolay girmesini beklememek lazım. Lâkin haftalardır formsuz olan Olcay da ısrar etmek sırf eski takımına karşı oynamasından mı kaynaklanıyor bilemiyorum...

Fatih Çelik
Yok abi yok Trabzonspor yetmiyordu bir de Rıza Hoca ile sınıyor Allah bizi.

special one
05.03.2018, 18:56
Rakip kısa oyuncularla çıkmış. Duran topları değerlendirmek lazım.
Bu konuda çok büyük problemlerimiz var

Hiç duran top çalışıyormuyuz anlamadım.

Timur Bey
Rodallega ile başlamalık hatta tam Burak'lık maçtı. bjk stoperleri tam bomba kıvamda ama N'Doye bu bombaları patlatır mı soru işareti.

Fatih Çelik
Castillo kadroda yok.

Oğuz B.
05.03.2018, 18:57
https://pbs.twimg.com/media/DXiQZndWsAIC1Cf.jpg

selcuk
05.03.2018, 18:58
benim gözümde hoca bu maci vermistir

ndoye, olcay ihanet derecesinde yanlis secim

ucurum
05.03.2018, 18:58
Olcay gol atarsa özür dileyip hakemden golün iptalini isteyecekmiş...

Gökhan Balcı
05.03.2018, 19:02
hoca beklediğim kadroyu çıkarmış. onaziyi bekliyordum kuckanın yerine. olcaya hiç güvenim yok bero ile başlasa daha mantıklı bulurdum. elbette en güzeli solda hugo ileride ndoye olurdu ama sağlık olsun. vurduğun gol olsun !

champions
05.03.2018, 19:02
Bu ortasaha ve Olcay-Ndoyelu hücum hattıyla 1 puan iyi sonuç olur.
Yenileceksek 3-0 falan yenilelim, kulüple dalga geçen 2. lig hocasından kurtuluruz belki.

Oğuzhan Fidan
05.03.2018, 19:03
Olcay gol atarsa özür dileyip hakemden golün iptalini isteyecekmiş...

aynen .. terbiyesiz bjk maçında bu adamın oynatılması saçmalık. kulübe aidiyet duygusu gelişmemiş birisi.

Fatih Çelik
05.03.2018, 19:04
0-0 kadrosu resmen.

sasone
05.03.2018, 19:06
Olcay'ı kadroda görünce kendime küfredilmiş gibi hissediyorum,Rıza Çalımbay bu sezon seninle nasıl bitecek?

Ibrahim Gaygusuz
05.03.2018, 19:07
Castilloyu Cine satma vakti geldi heralde

Varlıbaş61
Olcay gol atarsa yine özür diler mi taraftardan ?

Yanlış tercih ..

special one
Takım otobüsü karşılama görüntüsü güzeldi

Gökhan Balcı
hocanın amacı gol yemeden 50-60 dk geçirmek gibi duruyor. sonra hugo ve yusuf ile gol bulmaya çalışacak. yalnız o kadar süre baskı yersek işimiz çok zor.

selcuk
05.03.2018, 19:08
Castilloyu Cine satma vakti geldi heralde

gec, transfer dönemi kapandi cinde

My
05.03.2018, 19:10
Yine aynı kadro :D

Deli bu adam ya. Koskoca Trabzonspor bir deliye emanet.

Einstein: “Delilik, aynı şeyi tekrar tekrar yapıp farklı sonuçlar beklemektir."

Oğuzhan Fidan
05.03.2018, 19:11
şu atıfı felan dosdoğru parayla alsaydık bari şu kabız olcayı 220 bin euroya iteledi adamlar resmen ! hay senin başkan diye ben sıfatına ! ekiciyi parayla satıp atıfı alacaktık üzerine bide para alacaktık git o parayla ortasahaya birini al. nerde fikoyla işbirliği yapıyolar fikonu s...

Jackdaniels
05.03.2018, 19:14
Olcaymı ? Sen nasıl bi hocasın ya yazıklar olsun sana korkak pısırık hef.

Soner Albayrak
05.03.2018, 19:15
Temiz 0-3 yenileceğiz gibi bir his var içimde.

serdaracıl
05.03.2018, 19:16
Yeneceğiz.

Oğuzhan Fidan
05.03.2018, 19:16
https://www.youtube.com/watch?v=EhGgO2Gqq9E

şenol güneş iyi hocadır yalnız tepkiler manidar.. geçen seneki maçta ilk bjk gollerinde sevinmedi sonra TS öne geçince baktı pabuç pahalı en sonki golde çıldırıyodu kenarda. ikiyüzlülüğünde bu kadarı rol yapma bari. sevineceksen sevin bu kulübün efsanesi olacak bide neyse

gurur6134
05.03.2018, 19:18
Olcayin yerine damdoy damdoyun yerine roda ile baslamaliydik..yine kucka okay ikilisini izlicez eziyet bizi bekliyor gerci o bolgede onazide olmuyor don dolas ayni yere cikiyor..

Soner Albayrak
05.03.2018, 19:19
Takım boyu bu kadar uzunken, Olcay ters kanatta ters ayakla hiçbir halt yapamaz kardeşim.

Nazim Can
05.03.2018, 19:20
Olcay sol kanatta 0 sag kanatta idare eder ama bu macin adami degil Castillo nerde ?

serdaracıl
05.03.2018, 19:21
Burası şg başlığı değil. Maça yarım saat kala şg konuşan taraftara allah akıl izan versin

Doğukan Uçan
05.03.2018, 19:22
Olcayin kanadi e-5 otobanina döner

serdaracıl
05.03.2018, 19:23
İkinci yarının ortalarına kadar maçtan kopmazsak maçı alır gideriz

bilgehan83
05.03.2018, 19:25
a spora tahammül edemiyorum başta olcay çakır mıy mıyı olmak üzere.... bir ara sunucu serkan genç oyuncularımızı aşağılıyor olcay sünepesi bir çift laf edemiyor... serkan efendi bizim genç oyuncuları (batuhan, uğurcan, arda, kamil ahmet) hiç tanımıyormuş öyle aşağılıkça konuştu ki midem bulandı bir aydır bu şerefsizler yüzünden asporu izlemeyi bırakmıştım işte yine takımımız maç havası deyince izliyor insan.. sıra bjk oyuncularına geldi serkan efendi utku yuvakuranları, fatih aksoyları öve öve bitiremedi görseniz yılın çıkış yapan oyuncuları sanırsınız alp ve olcay efendi de pespaye bir şekilde sunucuyu yaladılar.. not: rıza hoca falan değildir.. olcaylardan nefret ediyorum...

İ. SARAL
Rodallega-Ndoye yapsa iyi olurdu. Bu takım zor gol atar. Ndoye tek oynatacaksan da bari iyi ikili olan Ndoye-Yusuf yap.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

selcuk
oyuncularin suratina bakin

onlarda bile ümit göremiyorum

special one
05.03.2018, 19:27
a spora tahammül edemiyorum başta olcay çakır mıy mıyı olmak üzere.... bir ara sunucu serkan genç oyuncularımızı aşağılıyor olcay sünepesi bir çift laf edemiyor... serkan efendi bizim genç oyuncuları (batuhan, uğurcan, arda, kamil ahmet) hiç tanımıyormuş öyle aşağılıkça konuştu ki midem bulandı bir aydır bu şerefsizler yüzünden asporu izlemeyi bırakmıştım işte yine takımımız maç havası deyince izliyor insan.. sıra bjk oyuncularına geldi serkan efendi utku yuvakuranları, fatih aksoyları öve öve bitiremedi görseniz yılın çıkış yapan oyuncuları sanırsınız alp ve olcay efendi de pespaye bir şekilde sunucuyu yaladılar.. not: rıza hoca falan değildir.. olcaylardan nefret ediyorum...
Izledim çapsiz serkan geçen sene yusuf ve abdulkadir ide tanımıyordu :)

Yakinda tanır takma

yatmaztara
05.03.2018, 19:29
Gs maçı öncesi en önemli provamız. İnşallah sakat felan vermeyiz.

munzevil
05.03.2018, 19:30
oyuncularin suratina bakin

onlarda bile ümit göremiyorum

zaten sorun futbocuların oynama isteğinde yoksa kadromuz iyi şahsi kanaatim...

bir kaç eksik hariç

Mert Acar
05.03.2018, 19:31
Olcay ve Damdoy ..Söyleyecek söz yok. Rıza hoca ile galibiyet hayal.Zaten artık stadımızdafa psikolojik üstünlüğümüz yok.Gelen geçen yeniyor...
Umutlanmayın renktaşlar..Yine üzülen biz oluyoruz.

Gökhan Balcı
05.03.2018, 19:34
castillo hafta içinden beri sakat görünüyor. herkes sormuş öyle değil mi yoksa ?

Ibrahim Gaygusuz
05.03.2018, 19:34
Olcay yerine Damdoy

Onde Roda olmaliydi.

Riza hoca maci tutmaya calisacak. Sonra birseyler denicek tutarsa.

Yine ihtimaller ihtimaller

selcuk
05.03.2018, 19:36
zaten sorun futbocuların oynama isteğinde yoksa kadromuz iyi şahsi kanaatim...

bir kaç eksik hariç

oyunculari motive edecek hocadir

bence hocanin oyun planina inanmiyorlar...

sezai
05.03.2018, 19:37
Aç kapıyı rıza efendi bjk geliyor. yazık yenilmek için elinden gelen yapan hoca birde bu takımın başına gelecek hoca ne fb bjk ne de gs olmasın. tuttuğu takımlarını büyük takım deyip ts aşalamalarından bıktım çok istiyorsanız gidin oraya unala şans vermezler rızaya verirler sanki ıza'nın başarısı varmış gibi,Fatih tekkeye dayanırım bunlara dayanmam.En azından fatihin yüreğini biliyoruz. adam yetiştireceksek onu yetiştirelim.

Sercan Keleş
05.03.2018, 19:38
Çok güzel bir kadro bence. Yusuf Yazıcı yerine Sosa'nın önde oynaması maçı çevirecektir. Benim çok fazla umudum arttı.

Tsli31
05.03.2018, 19:39
ilk 11 gayet iyi İstanbul takımlarına yenilmemezliğimiz devam etsin

adiloş bebe
05.03.2018, 19:39
Kadro beni mutlu etmedi. Olcay denen futbol katili nasıl hala 11 başlayabiliyor anlamış değilim. Damdoy ileride tek oynadığı zaman çok top eziyor hocanın bunu anlamış olması lazımdı en azından yusufla beraber çıkarabilirdi. Oynamak değil oynatmamak üzerine kurulu bir kadro var sahada.

Sercan Keleş
05.03.2018, 19:41
Bu arada askerden döndük bir hoşgeldin diyen bile olmadı. Yazdım bunu bir kenara maçtan sonra ilgileneceğim :D

DeAgLeMaNyAq
05.03.2018, 19:41
Pereira, Novak, Kucka ve Abdulkadir dışındaki 11'deki 7 oyuncu kart sınırında. Akhisar maçı öncesi ciddi tehlike...

Nazim Can
05.03.2018, 19:42
Bu arada askerden döndük bir hoşgeldin diyen bile olmadı. Yazdım bunu bir kenara maçtan sonra ilgileneceğim :D

Hg

My
05.03.2018, 19:42
Olcay ve Sol açık

N'Doye santrafor

Okay - Kuco ikilisi

Hazır olun sinir harbine :)

İ. SARAL
05.03.2018, 19:43
Çok güzel bir kadro bence. Yusuf Yazıcı yerine Sosa'nın önde oynaması maçı çevirecektir. Benim çok fazla umudum arttı.Sercan bırak bu işleri. :) Sosa geride, Yusuf önde oynamalı.

My
Bu arada askerden döndük bir hoşgeldin diyen bile olmadı. Yazdım bunu bir kenara maçtan sonra ilgileneceğim :DHoş geldin Sercan :)

İ. SARAL
Bu arada askerden döndük bir hoşgeldin diyen bile olmadı. Yazdım bunu bir kenara maçtan sonra ilgileneceğim :DHoşgeldin.

İ. SARAL
05.03.2018, 19:44
Olcay ve Sol açık

N'Doye santrafor

Okay - Kuco ikilisi

Hazır olun sinir harbine :)Tarihin en ağır kadrosu olabilir. Durica ve Novak da var. :)

selcuk
05.03.2018, 19:44

döndüm yazdigin mesaja rep attik ya ondan

cyberentalpi
05.03.2018, 19:46

Olcay ın Ts li yorumcular içinde en kalite adamlardandır. Ve sonucta BNM den çıkmadır. Serkan salagıu kamil ahmet i bilmiyorsa serfsizligden bilmiyordur

My
Tarihin en ağır kadrosu olabilir. Durica ve Novak da var. :)

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiHakaten bir de bu kısmı da var :)

Fatih Çelik
Sercan sen askere mi gitmiştin ya :D :D

Hoş geldin. Özlettin kendini :)

İ. SARAL
05.03.2018, 19:47
Hakaten bir de bu kısmı da var :)Çok enteresan bir kadro seçimi bence. Duran top harici gol atma şansımız çok az.

cyberentalpi
05.03.2018, 19:47
Rıza Hocam yine beraberlige razı bir kadro anlayışı ile Şenol Hoca ise direk hucum kadrosu ile çıktı.
ilk golu yeriz. Hoca yusuf u alır. sonra roda yı. 1-2 2-3 3-4 gibi iyi oynadık super mac tı valla felan ama yenildik oluruz.

selcuk
05.03.2018, 19:48
https://pbs.twimg.com/media/DXihPnJXkAEo3LW.jpg

Fatih Çelik
05.03.2018, 19:48
Yarın da benim doğum günüm inşallah çok moral bozucu geçmez maç :)

yatmaztara
05.03.2018, 19:49
Maç öncesi iddialı olamamamın sebebi yine defans hattımız. Bir insanın 20 senede kendi takımında gördüğü en iyi stoper egemen olurmu yaw. Lanet olsun.

selcuk
05.03.2018, 19:49
Rıza Hocam yine beraberlige razı bir kadro anlayışı ile Şenol Hoca ise direk hucum kadrosu ile çıktı.
ilk golu yeriz. Hoca yusuf u alır. sonra roda yı. 1-2 2-3 3-4 gibi iyi oynadık super mac tı valla felan ama yenildik oluruz.

beraberlik icin ciksa olcay ve sosa yerine bero, onazi cikardi

hedefsiz sacmasapan bir kadro ile cikti

İ. SARAL
05.03.2018, 19:51
Bu kadronun mantığını cozebilen var mi? Neyi amaçlıyor hoca? :) Nasıl gol atar bu takım, duran top harici ihtimal yok bence.

Nazim Can
05.03.2018, 19:51
Durica Hubocan Kucka ayni anda oynadiginda hic mac kazandik mi ?

special one
05.03.2018, 19:52
Geçmiş olsun, hosgeldin

My
05.03.2018, 19:53
Değişiklik dakikaları, kimlerin gireceği bile belli :)

selcuk
05.03.2018, 19:57
tg halen saygi durusunu bile beceremiyor...

Yiğit Gayretli
05.03.2018, 19:58
3 puan alabilmek için şanstan öte bir şeyler olması gerek.

Umarım her şey iyi olur bizim için.

selcuk
05.03.2018, 19:59
son kez akhisar macinda böyle ümitsizdim

Full HD
05.03.2018, 20:00
Büyük konusan bu ülkede bozguna ugramadi.Onun icin en az dört tane sallariz kargalara.

kayseriliyiz
05.03.2018, 20:01
Farkli biter malesef

Envoyé de mon Redmi 4X en utilisant Tapatalk

derry61
05.03.2018, 20:04
Beşiktaşlıların sesi geliyor hep kazanırız bence.

Cagdas Topal
05.03.2018, 20:05
Ah be novak.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Giallorossi
05.03.2018, 20:06
Novak naptin sen

Nihat Güneş
05.03.2018, 20:08
Bu Kucka nasi bi yeteneksiz cikti ya...Sanirsin top oynamayi yeni ogreniyor adam.

My
05.03.2018, 20:09
bjk'de mi bi enayilik var biz mi fena değiliz?

Yani mücadele anlamında.

Reha Demirbaş
05.03.2018, 20:11
Ne maç ama.

Full HD
Öne top tasiyamiyoruz.

Enaldo61
Bizim taraftarın bir feneri yuhalamasına bak bir de bunları pes ya bu taraftara vallaha pes.

Cagdas Topal
05.03.2018, 20:14
Taraftara bak resmen maçı kazanmak istemiyor :)

Full HD
Bizim taraftarın bir feneri yuhalamasına bak bir de bunları pes ya bu taraftara vallaha pes.

Ama bizim stadin doluluk orani daha yüksek! Ts taraftari 1:0 sike taraftari :)

samway
Dam doyyyyyyyyy

Enaldo61
05.03.2018, 20:15
Şenolsporlular, gerçi tribün lideri beşiktaşlı ne bekliyoruz ki...

My
05.03.2018, 20:15
bjk'de bi acayiplik atarsak var ya :)

kopeli
05.03.2018, 20:16
bjk takır takır topunu oynuyor. biz 2 pas yapmakta zorlanıyoruz. sahanda bu kadar da ezilmemen lazım. rıza istifa artık..

Varlıbaş61
05.03.2018, 20:17
olcay yine rezalet !!!

safa77
05.03.2018, 20:18
Rode oynayınca niye oynuyor diyorum oynamayınca rode niye yok diyorum yokluk başa bela

Cagdas Topal
05.03.2018, 20:19
Bu kuconun olumlu bir hareketi yok geldiğinden beri.

Nihat Güneş
Onur zaman geciriyor saka gibi :)

Reha Demirbaş
Yav şu kucka ne için neye göre sahada faydalı bir hareketi yok.

serdaracıl
Rode oynayınca niye oynuyor diyorum oynamayınca rode niye yok diyorum yokluk başa bela

Aynen

Enaldo61
Kucka yine çöp olduğunu kanıtlama peşinde.

kopeli
05.03.2018, 20:20
onazi nin ayagı mı koptu ne oldu, neden yok. kucka bu takımı her derbi macta 10 kisi oynatıyor.

nbay
05.03.2018, 20:21
Kuckadan medet ummak!!

Cagdas Topal
Penaltıyı yedi ya

kopeli
lens ayagına scym. her mac kazmalıgı tutar kestiği topa bak.

Cagdas Topal
Ulan yine verilmedi penaltımız Allah belanı versin

kopeli
05.03.2018, 20:23
kucka ne kazma adamsın. su takıma tek faydan yok. seni bize sapladılar resmen.

Enaldo61
pozisyonu göremedim tam da halis zaten TS düşmanı olduğu için şaşırmamak lazım.

yorumsuz6117
Kucka devesi seni bu takıma aldırtanın ....

Cagdas Topal
05.03.2018, 20:24
pozisyonu göremedim tam da halis zaten TS düşmanı olduğu için şaşırmamak lazım.

Net penaltıydı eliyle kesiyor topu Talisca

Gurpas
Şu Kucka mıdır nedir tam bir mal yaaa

bilgehan83
Abdülkadir kendine gel ikidir top kaptırıyorsun

Nihat Güneş
Bu Kucka saka mi ya.

kopeli
05.03.2018, 20:25
bjk nin topcuları süper lige oranla cok klas. ummadıgın anda posizyona giriyorlar. love dokunsa 1-0. bjk bize hersekil 2 tane atar.

Enaldo61
Hakemin verdiği faule bak oruşto çocuğu.

Reha Demirbaş
Kucka yeteneksizine müdahale edebilecek hoca yok ki takımın başında

İ. SARAL
Kucka stopere geç ne olursun.

kopeli
ulan al su kucka yı bütün atakların icine etti. tam bir çam yarması, hareket edemiyor.

safa77
05.03.2018, 20:26
Ancak abdüş bişiler yaparsa gol atabiliriz başka kimsede o ışık yok

Doğukan Uçan
bizde taraftar var mı? Bu ne ya ölü gibi resmen

falcon_61
Kardeşim ilk yarı oyuncu değişmek günah mı. Kucka niye hala oyunda

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Reha Demirbaş
Verdiği faule bak bide kart[emoji3]

yorumsuz6117
05.03.2018, 20:27
Hubocan'ın bugün sıvama günü galiba..

Cagdas Topal
05.03.2018, 20:28
Hakeme bak burada oyunu devam ettiriyordu ya Allah senin belanı versin

Enaldo61
05.03.2018, 20:28
Satılmış eyyamcı pislik

Cagdas Topal
05.03.2018, 20:29
Damdoy kontrol et şunu be kardeşim

yorumsuz6117
05.03.2018, 20:30
Rıza adam olsa Kucka'yı hemen çıkarıp Onazi'yi oyunu alırdı ama zaten adam olsa Onaziyle başlardı :D

Reha Demirbaş
Bu bir şaka olmalı.

İ. SARAL
Kucka yi begenmiyorum diye yemedigim laf kalmadı. Hayatimda gördüğüm en boş oyuncu açık ara hem de.

nakzo
Orta sahamız çok zayıf onun yuzunden oyun kuramıyoruz.Hele hele kucka tam bir felaket berbat bir adam bizi bırakta bunu milana kim aldırdı.

Numan Yerlikaya
Şu salağı savunanlar da varya

Giallorossi
Roda olsaydi goldü.

Cagdas Topal
05.03.2018, 20:31
Abdüş de çok kötü başladı

kopeli
kaçan gole bak. yok arkadas bastan asagı patates bu takım bastan asagı.

Nihat Güneş
Kontrol etse nolcak ki kendini toparlayana kadar defans yetisirdi.

Fatih Çelik
Ya kontrol et atma ya da hiç gitme N'Doye ya.

kopeli
05.03.2018, 20:32
Kontrol etse nolcak ki kendini toparlayana kadar defans yetisirdi.
güzel bir bakış açısı. ndoye sonucta.

kopeli
05.03.2018, 20:34
bu kadar kötü orta-şut olmaz arkadas. acıklaması yok yani.

Cagdas Topal
05.03.2018, 20:34
Sosa ve okay dışında iyi olan yok gibi. İşin kötü tarafı rakip de 0. Biraz iyi olsak gol ve goller bulacağız.

Gurpas
05.03.2018, 20:35
Abdulkadir de futbolu unutmuş

Ozan Yılmaz
Olcay, dame, kuco dışarı
Yazıcı, hugo, onazi içeri

Nihat Güneş
Abdulkadir hic risk almiyor...Hep pas olmaz.

Buyuk ihtimal Riza Hoca boyle istiyordur.

Cagdas Topal
05.03.2018, 20:36
Damdoy da Burak ‘ a benzedi :)

ensarusta
haftalardır bu taktik bu dizilişle ceza sahasından çoğalamıyoruz. pozisyona giremiyoruz. hoca denen şahıs hala aynı düzen devam ediyor.

yatmaztara
Beğenilmeyen şikebahçe bizden hızlı oynuyor.

serdaracıl
05.03.2018, 20:37
Abdulkadir de futbolu unutmuş

Yanında futbolcu yok

Cagdas Topal
Bu tip pozisyonlarda Onur hep çömelerek duruyor. Genelde gol yiyor yine aynısı oluyordu da auta gitti neyseki :)

erenslash
tek bildiğimiz şu kronik geri dörtlü komple yenilenmeli baştan itibaren yeni transfer geri dörtlü olmalı bir de rıza hoca sorunumuz var zaten gidecek abdülkadirin ve sosanın ve bazı futbolcularımızın emeklerine yazık oluyor tek söyleyebileceğim bu

Gurpas
05.03.2018, 20:38
Bu kadar rzil bir takım yok aga bunlarda azıcık şeref haysiyet yok

Reha Demirbaş
05.03.2018, 20:38
Sahada takımın ne oynadığı belli değil yine. Kurgulanan bir atak yok. Paslaşma yok.

Cagdas Topal
05.03.2018, 20:39
Sosa Damdoyu Burak zannetti sanırım.

Nihat Güneş
Okay haric hepsi tutuk.

My
Rıza gol yemediğimiz müddetçe 75'e kadar adam değiştirmez.

safa77
Ne varsa okay da var yine

batugol
Rıza hocam riski sevmez
Ben de sevmem
Ama kaybedecek bir şey yok ha 1 puan ha 0 puan
Kucka yerine Yazıcıyı alırdım ben olsaydım

Giallorossi
Sosanin her pasi kaleciye

kopeli
Sosa ve okay dışında iyi olan yok gibi. İşin kötü tarafı rakip de 0. Biraz iyi olsak gol ve goller bulacağız.

sosa nasıl iyi ya. berbat pas ve ortalar yaptı su ana kadar.

yorumsuz6117
05.03.2018, 20:40
Sosa çok kötüsün..

samway
05.03.2018, 20:40
Dam doyyyyy

kopeli
05.03.2018, 20:41
bi tane atsak bjk net paniklicek ama nerde. bjk yi rahatlatmak icin elimizden geleni yapıyoruz.

yorumsuz6117
05.03.2018, 20:41
Okay mükemmel Abdulkadir'i Rıza köreltiyor..