PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 23. Hafta l Aytemiz Alanyaspor 1 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4

Doğukan Uçan
18.02.2018, 18:53
Gazozuna maçlara devam ediyoruz. Rakibe 3 puan lazım kötü gidiyorlar, bizim açımızdan 1 puan harika olur. Hedef yok, kafa rahat. Usta ve rıza olduğu her gün bizim için hüsran.

Hikmet Karaman geçen seneden bize karşı kin ve öfkeli olacak takımı ekstra motive edecektir.

DeAgLeMaNyAq
18.02.2018, 19:00
Alanya bize mutlaka gol atar diye tahmin ediyorum. O yüzden işimiz tamamen Burak'ın bitiriciliğine kalmış. 5 maçlık mağlubiyet serisini önlemek için araya mutlak taş koymak lazım. Karaman'ın da geçen sezon bizim için söyledikleri ortada. Bari ona fırsat vermeyin...

Mesut
18.02.2018, 19:01
Hikmet Karaman 'la kimse tokalaşmamalı gereken ders verilmelidir diyeceğim ama bunu yapacak adamlar yok ne yönetimde nede teknik ekipte

a.fındıkoğlu
18.02.2018, 19:01
Maçı en iyi şekilde bitireceğiz !

Faruk BERBER
18.02.2018, 19:04
Maksimum 1 puan alırız. Alanyaspor iç sahada ofansif oynamayı seven ve hücumda çok iyi çoğalabilen bir takım.

İnşallah Fenerbahçe maçındaki durumlarına bakılıp ümit pompalanmaz yalandan yere.

Timur Bey
18.02.2018, 19:24
Galibiyet dışındaki her sonuçta Hami'ye yapılan havaalanı eleştirisinin yapılması için iyi fırsat.

Şu bit gibi yapışkan adamı gönderemiyoruz ya bizde de güç kalmamış taraftar olarak. Madem adamın tazminat derdi yok. Gönderelim gitsin artık.

Manu61
18.02.2018, 20:24
Sadece rakip teknik direktör yüzünden heyecanım var. Umarım kazanır ve ağzına laf vermeyiz.

Fatih Öztürk
18.02.2018, 20:27
Normalde Hikmet'in çalıştırdığı hiç bir takım Trabzonspor'a diz çöktüremezde yine de takımına güvenemiyor insan.
Daha fazla rezalet yaşamama adına mutlak galip gelmemiz gereken maç ve Alanya lige çıktığından beri oynadığımız 3 maçtan da galip ayrılamadık.
Alanya'nın ihtiyacı olduğu için galip geleceğiz.

Kemence_61
18.02.2018, 20:32
0 dan 0 banko...

gurur6134
18.02.2018, 20:34
Favori alanya..

My
18.02.2018, 20:39
Umarım bu maçı baz alıp ta Rıza kadroyu bozmaz. Bozmaz derken yani Abdül'Ü sol da Ssosa'yı bilmem nerede felan saçmalıkları değil. Yusuf yerine Castillo, Kamil Ahmet'le de Novak arasında tercihini yansıtsın sahaya sonuç alırız diye düşünüyorum.

Tsli31
18.02.2018, 21:08
Ne diyeyim bilemedim umarım alırız demekten başka bir temennim yok

Doğukan Uçan
18.02.2018, 21:21
Yenilirsek küme düşme hattı ile fark 9 puana iniyor.

#VizyonUsta

5361
18.02.2018, 21:22
Varya basaksehir maçından önce okadar beraberlikten ikisini alsaydık bu maç farkli olurdu kaNezanırdık da. Bir anda liderliğe ortak olmak vardı.

Bu ligi daha böyle yakalayamayiz. Çok kolay şampiyon olurduk iyi bir hoca ve 2 transferle

Soner Albayrak
18.02.2018, 21:33
1-2

İbrahim CİHAN
18.02.2018, 21:43
Şu Hikmet Karaman 'ın takımını yenelim bari.

alper*
18.02.2018, 21:45
İster yensin ister yenilsin, bana ne.

Fethi kaleli
18.02.2018, 23:54
Gelişmekte olan bir takımız...

kuçko
19.02.2018, 00:16
kendi sahamızda 3-0 dan maçı verdiğimiz takımı deplasmanda yeneceğiz demek ,hayaller de olmasa yaşanmazmış derler doğruymuş valla.

My
19.02.2018, 00:30
Erdal HOŞ: "Trabzonspor kampının gündemi (devre arası), oyuncular arasında, Abdülkadir'in menejeri kim olacak. Ordan takım çıkmaz! Burak'ın özel garsonu var kampta. Ordan takım çıkmaz!"

Ozan Yılmaz
19.02.2018, 00:40
neyse ki bu kez susiç yok en azından

HOPA'LI TS'Lİ
19.02.2018, 08:02
Bu taraftar bu kadar üzüntü ve acıyı hak etmiyor.

İlk 4 içinde bile yer alamıyoruz, sıradanlaştık, bittik.

Bari 5. olalım. Artık rakiplerimiz ilk 4 içindekiler değil Kayseri, Sivas, Göztepe, Y. Malatya, Bursa

Hem 4-3'ün rövanşını alalım hem de geçen sezon son maçta bu şehir bunu unutmaz diyen Hikmet KARAMAN'ı kümeye iteleyelim.

angraf
19.02.2018, 09:11
yensek ne fayda yenilsek ne fayda.

Mehmet BAŞ
19.02.2018, 09:34
Trabzonspor'un ligde bir amacı kaldığını düşünmüyorum.
Başkanı amaçsız, yönetimi leş bir Trabzonspor'dan bir şeyler beklemek beyhude bir bekleyiş olacaktır.
Bundan sonraki maçlar formaliteden öteye geçmeyecektir. Bu takımı bu hale getirenlere yazıklar olsun.

Harun-61
19.02.2018, 11:01
Alanya kendi sahasinda iyi oynuyor.
zaten sansimiz tutmuyor, büyük ihtimal 2 farkli yeniliriz.

HOPA'LI TS'Lİ
19.02.2018, 11:08
Haydar da Beto gibi panter kesilir, sonraki hafta rakipten 3 yer.

Doğukan Uçan
19.02.2018, 11:09
alanyaspor kendi sahasinda cok iyi oynuyor. kaybettigi maclarda dahil 5 6 net pozisyona girebiliyor. bizi ise konusmaya gerek yok takimda gol atacak oyuncu yok.

HOPA'LI TS'Lİ
19.02.2018, 13:05
O kadar üzgün ve mutsuzum ki hafta sonlarım işkenceye döndü.

Uyku düzenim bozuldu.

Her pazartesi sabahı işe gitmek zul geliyor.

Artık bmn'ye girip yorum yapasım bile gelmiyor.

Maalesef bu sezon da bahara ermeden umutlar tükendi.

ANAOKULU TERK
19.02.2018, 15:35
biz tespitimizi yapalım . kenarda dursun .

- apo ve yazıcı , bu şehirde ve bu takımda kaldığı müddetçe , yok olup giderler . olan psikolojilerine ve kariyerlerine olur . akılları varsa bir dakika bile durmazlar . şunu şurasında adam gibi top oynayacakları topu topu 10 sene var . ama buralarda harcanıyorlar . yazık !

- onur'cuk bu şehri çok seviyormuş . bizden biri olmuş . hatta burası onun ikinci eviymiş . eeeee ? sonuç ne peki ? ben söyleyeyim . adam tezgahı iyi yere açmış . atmış oltayı . keriz silkeliyor . arada sırada da olsa , yetersizliği telaffuz edilince de gelsin 2011 , gitsin 2011 . güzel teknik ! ben tuttum bu olayı .

- fifa , şike olayı benim dışımda demiş . haklılar . herifler bu topa niye girsin ki ? (kendince ) kıytırık bi olay için , niye başını ağrıtacak bi karar alsın ki ? hem sen , mağdur olarak ne vaat ediyorsun ? fifa'nın bu işten kazancı ne ? kaz gelen yerden tavuğu esirgemedikten sonra , elin oğlu sana o kazı verir mi ? sonra alsan alsan o kupanın anca sapını alırsın deyince kızıyorsunuz .

- yönetim istifa diye bağırılıyor . farzet ki istifa ettiler . ne olacak ? ne değişecek ? kim gelirse gelsin , hiç bir şeyin değişmeyeceğini , bu devranın böyle gelip böyle gideceğini , görmeniz için acaba daha ne olması gerekiyor ? yahu sen loser bi takımsın . futbolcun loser . taraftarın loser .yöneticin zaten bırak klüp yönetmeyi , basit bir krizden bile nasıl çıkılacağını bilmiyor . (olası) yeni seçilecek başkandan da , yönetimden de bi şey olmayacağı gün gibi aşikarken , sen gelmişsin şampiyonluk gibi , kupa gibi , avrupa platformu gibi abidik gubidik hedefler için duyar kasıyorsun .gerçekten ilginç !

- kayyum aslında kötü bir şey değil . aklı selim , ne yaptığını bilen , tasarrufa önem veren insanların kulübü çekip çevirmesi kadar güzel bir şey olamaz . karnı tok ama gözü aç olan insanlar , kayyumu sevmez ama olsun . kayyum candır , gerisi heyecandır !

Ogün YAZICI
19.02.2018, 15:57
Trabzonspor için bu sezon sona ermiştir.Bugun itibariyle basariya aç aynı zamanda otorite sorunu yasamayacak bir teknik adam ile onumuzdeki sezonun planlamasina baslanmalı ,Okay Abdülkadir Yusuf Kamil gibi oyuncuların gelişimini sekteye uğratmayacak bir oyun anlayışı ile yola devam etmek durumundayiz

Burak Onur Olcay Uğur gibi karakterleri egoları birikimleri klübe zarar verecek duruma gelmiş ,genç oyuncularımıza ve takimin gelişimine verdikleri zarar kattıkları şeylerden fazla duruma gelmiş uzuvlar kesilip atılmalıdır.

Abdülkadir gole daha yakın oynasın diyorsunuz
Abdülkadir ceza yayının çevresinde daha tehditkar oynasın diyorsunuz ;
Abdülkadir'e Yusuf'a istasyon olacak forvet ile mi oynuyoruz
Sırtı dönük top alınca topun üzerine oturan ortaları gol yapamayan pas istasyonu olamayan ,psikolojik olarak inanılmaz zararlar veren forvet oyuncusu ile bu çocuklar eriyip gidiyor.

Bırakın son vuruşu kötü olsun.Zaten skor tasanız kalmadı.Ndoye'nin pas istasyonu olacağı bir oyun yapısında Abdüş'ü Yusuf'u Okay'ı kazanalım artık

Ben artık Burak atsın puan gelsin felsefesiyle orta sahada her topu alanın savunma arkasına gözü kapalı top sızdırdığı sistemden bıktım

Göztepe maçındaki gibi oynayalım Gs maçındaki gibi oynayalım gol atamayalım sorun olmaz

Yahu 30 küsür yaş ortalamalı orta saha 25 yaş ortalamalı orta sahayı kusturdu sahada.
Neden çünkü adamlar sahaya aldığınız topu Burak'a uzun atın felsefesiyle çıkmıyor.
Topu koşturuyor forveti orta sahaya gelip sisteme katılıyor

asilhamsi
19.02.2018, 16:47
Trabzonspor için bu sezon sona ermiştir.Bugun itibariyle basariya aç aynı zamanda otorite sorunu yasamayacak bir teknik adam ile onumuzdeki sezonun planlamasina baslanmalı ,Okay Abdülkadir Yusuf Kamil gibi oyuncuların gelişimini sekteye uğratmayacak bir oyun anlayışı ile yola devam etmek durumundayiz

Burak Onur Olcay Uğur gibi karakterleri egoları birikimleri klübe zarar verecek duruma gelmiş ,genç oyuncularımıza ve takimin gelişimine verdikleri zarar kattıkları şeylerden fazla duruma gelmiş uzuvlar kesilip atılmalıdır.

Abdülkadir gole daha yakın oynasın diyorsunuz
Abdülkadir ceza yayının çevresinde daha tehditkar oynasın diyorsunuz ;
Abdülkadir'e Yusuf'a istasyon olacak forvet ile mi oynuyoruz
Sırtı dönük top alınca topun üzerine oturan ortaları gol yapamayan pas istasyonu olamayan ,psikolojik olarak inanılmaz zararlar veren forvet oyuncusu ile bu çocuklar eriyip gidiyor.

Bırakın son vuruşu kötü olsun.Zaten skor tasanız kalmadı.Ndoye'nin pas istasyonu olacağı bir oyun yapısında Abdüş'ü Yusuf'u Okay'ı kazanalım artık

Ben artık Burak atsın puan gelsin felsefesiyle orta sahada her topu alanın savunma arkasına gözü kapalı top sızdırdığı sistemden bıktım

Göztepe maçındaki gibi oynayalım Gs maçındaki gibi oynayalım gol atamayalım sorun olmaz

Yahu 30 küsür yaş ortalamalı orta saha 25 yaş ortalamalı orta sahayı kusturdu sahada.
Neden çünkü adamlar sahaya aldığınız topu Burak'a uzun atın felsefesiyle çıkmıyor.
Topu koşturuyor forveti orta sahaya gelip sisteme katılıyor

altına imza atacagım bir yazı.

Burak gelecegi zaman yapmayalım bu adam gruplaşmaya sebep olur diye yırttım kendimi.Sonuc ortada.

İş işten gecmeden egolu ve yuksek maliyetli isimlerle ayrılmak zorundayız.

Bu arada onumuzdeki sene 25 yas ustu en fazla 3 oyuncu olmalı.

Ve mutlaka yabancı bir teknik direktor.Tuchel,Preumed akla yatkın duruyor.

asilhamsi
19.02.2018, 16:50
bundan sonraki maclarda burak-ndoye cift forvet oynamalı.

onur
jp hubo durica novak
abdulkadir okay sosa castillo
burak ndoye

benim kadrom bu.Bıktık artık korkak kadrolardan.

Doğukan Uçan
19.02.2018, 17:52
abdulkadir ve yusuf seneye gitmeli yoksa baris memis gibi harcanip kaybolacaklar yazik oluyor cocuklara

Faruk BERBER
19.02.2018, 18:47
alanyaspor kendi sahasinda cok iyi oynuyor. kaybettigi maclarda dahil 5 6 net pozisyona girebiliyor. bizi ise konusmaya gerek yok takimda gol atacak oyuncu yok.

Aynen öyle. Birçok kişi düşme hattında diye küçümsüyordur şuan Alanyaspor'u.

Erkan A.
19.02.2018, 19:17
frikiklerden de uzun zaman oldu gol atamiyoruz frikikleri titrek ayak onazi kulansin artik belki yanlislikla top rakibe carpar ordan kalecinin kafasina vurarak doksana girer

bilgim yok suan ama en son gol atigimiz frikik ne zamandi bilgisi olan varmi

Oruç
19.02.2018, 22:09
Duran toptan gol yeriz. Hocamız maçtan sonra “duran toplara çok dikkat etmemiz gerektiğini arkadaşlara söyledik” der. Gol atamayız, “bulduğumuzu atamadığımız için, yenildik” der. Biz de sinir krizi geçirmeye devam ederiz. Şu Hikmet Karaman’ı yenemeyeceğiz ya en çok da ona üzülüyorum. Ne bitmez çilemiz varmış böyle.

Fethi kaleli
19.02.2018, 22:54
Kimsenin hiç bir beklentisi olmadığı herkesin hayattan soğuduğu ve artık maçları ve ligi umursamadığı için bu hafta trabzonspor yenicektir hep böyle oluyor...

6Şafak Aydın1
20.02.2018, 05:45
cok transfer takimi bozuyor. yine o lazim bu lazimlardaysak seneyede birsey olma sansi yok.

basaksehir macinda fena degildik sonlara dogru dagildik ama bir motivasyon sorunu vardi sanirim. kararlilik yoktu mesela. ayrica defans yine sorunluydu, cok kolay korner aldilar, orta yaptilar mesela. leblebi gibi korner dagittik diyebiliriz.

hoca,baskan istifa falan kim gelecek hikaye yeniden basliyacak. kulacoglunu secmiyorlar zaten. sonunda is yine ona kalacak belkide ama simdilik öyle durmuyor.

HOPA'LI TS'Lİ
20.02.2018, 07:52
Beklenti kalmadı.
Futboldan soğudum.
Hayattan soğudum.
En son ne zaman güldüğümü unuttum.

HOPA'LI TS'Lİ
20.02.2018, 08:37
1995-1996'daki FİŞEK GİBİ OLAN TAKIMI
2010-2011'DE HER MAÇ UMUT VEREN TAKIMI

çok özlüyorum.

Nereden nereye :(

Faruk BERBER
20.02.2018, 09:52
Kimsenin hiç bir beklentisi olmadığı herkesin hayattan soğuduğu ve artık maçları ve ligi umursamadığı için bu hafta trabzonspor yenicektir hep böyle oluyor...

Trabzonspor maç kazanamıyor diye hayattan soğuyan aynanın karşısına geçip uzunca süre kendisine bakmalıdır.

Bunu kendi iyiliğimiz için yapmalıyız.

İ. SARAL
20.02.2018, 10:34
Trabzonspor maç kazanamıyor diye hayattan soğuyan aynanın karşısına geçip uzunca süre kendisine bakmalıdır.

Bunu kendi iyiliğimiz için yapmalıyız.

Senin gibi gizli gs li olsak haklısın.

Uğur KÜÇÜK
20.02.2018, 11:20
Defans hatti yenilensin.
Futbolcular verimli olduğu bölgelerde oynatilsin.
1 tane adam gibi kanat transferiyle bu takim ucar.
Tabii başına da hoca getirirlerse.
Maalesef defans tandemi olarak ligin en kötü hattina sahibiz..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

reisoğlu61
20.02.2018, 11:53
benim 11 yasindaki herif sogudu artik maalesef. 10 kisilik rakip (konya maciydi galiba) karsisinda kazanamadigimiz mactan beri artik benimle oturup maclarimizi izlemiyor.

OrkHun
20.02.2018, 12:57
yenileceksek yine şöyle temizinden 5-6 yiyelim de hoca-yönetim ne varsa kaysın ayağı

HOPA'LI TS'Lİ
20.02.2018, 13:00
Bir zamanlar (çocukken) babamla pazar günlerini iple çekerdik. Kahvaltı sonrası zaman geçmezdi.

Maçların tamamı pazardı ve öğlen 13.00-13.30 civarında TRT Radyo-1'deki ilginç bir saz melodisiyle yayın başlardı.

Hele ki merkezdeki spikerin mikrofonlarımız Trabzon'da anonsuyla kendimizden geçerdik.

Ne güzeldin sen o zamanlar Trabzonspor'um

Şiir gibiydi futbolun, her hafta pazar devamındaki 6 günün heyecanı ve hevesi tüm dokularımızı kaplardı

HOPA'LI TS'Lİ
20.02.2018, 13:03
benim 11 yasindaki herif sogudu artik maalesef. 10 kisilik rakip (konya maciydi galiba) karsisinda kazanamadigimiz mactan beri artik benimle oturup maclarimizi izlemiyor.

10 kişilik Konya karşısında yenik duruma düşüp galibiyeti son saniyede kaçırınca ümidimi kesmiştim 2. devre oynanacak 16 maçtan

Her hafta hüzün, her hafta mutsuzluk

Çok yorulduk çok

Ama bu sevda ruhumuza işlemiş bir kere kızsak da kahrolsak da seveceğiz, zaten insan sevdiğine kızarmış daha iyi olsun diye

Mehmet Fatih Silik
20.02.2018, 13:37
https://www.youtube.com/watch?v=r-vC7xp3HXE

alperrr
20.02.2018, 20:05
abdülkadir alternatif iken daha faydalıydı..
ya bırak millet savaşsın yorulsun sonra pırlanta gibi değerli olan bu çocuğu sahaya sür..
artık hocanın değişik bir kadro zamanı geldi..

kolombiyalılar sahada beraber bir oynasın görelim..

Tsli31
20.02.2018, 21:04
Beraberliğe sevinir hale geldik

Yıldıray Emanet
21.02.2018, 01:14
Ligden umudum olduğundan değil Hikmete koymayı seviyorum. Yenmeliyiz

6Şafak Aydın1
21.02.2018, 03:04
yani, hikmet karamana is verene kadar genc bir antrenör getirsenize. bu adamlar nasil is buluyor türkiyede hala varmi böyle bir dünya.

HOPA'LI TS'Lİ
21.02.2018, 08:05
Artık 3 puan sevinci yaşamanın zamanı geldi.

Rövanşı almalıyız, 3-4 unutulmuyor hafızalardan

ANAOKULU TERK
21.02.2018, 09:33
dükkanı kapatın dediğimde , olur mu öyle şey diyordunuz .

ama bak BMN'nin bile 1 trilyon borçtan gözü korkmuş olacak ki ,
testi kırılmadan yol göstermeye uğraşıyor .

ama merak etmeyin . az kaldı .
döndürelemeyen bu kadar borçla ,
paçalardan akan bu vizyonsuzlukla ,
nereye kadar gidebilirsin ki ?
er veya geç bu dükkana kilit vurulacak .
aynı samsun gibi , aynı antep gibi .
sadece süreci uzatıyorsunuz .

sen o kibirli burnunu daha çok yukarılarda tuttukça ,
olmaz olmaz dediğin her şey ,
elbet bir gün kapına dayanacaktır .

sponsor yok . forma reklamı yok . stat destekçisi desen hak getire .
yayın geliri alman için galip gelmen lazım . ama galipte gelemiyorsun .
futbolcun değersizleşmiş , günden güne teneke olmaya adım adım ilerliyor .
ortada süreci yönetecek akıl yok . var olan akıl da gününü dolduruyor .
a.ş. hisseleri desen zaten yerlerde geziyor .
futbolculara ödemelerin yaklaşmış . ödemesen olmaz .
değersiz gayrimenkullerin mezar hırsızlarının takibinde ,
ölü fiyata almak için portta bekliyor.

durum şu anda bu .

dört tane sivilceli ergenin alacağı iki tane atkı ,
meydandaki atarlı abilerin , alacağı üç tane formayla olacak işler değil bunlar .

şu şartlarda , şu mali yükün altında ,
en ufak bir umut kırıntısı bile gözükmezken ,
sen hala tünelin sonundaki ışığın derdindesin .

iyi de birader !

tünel yok ki ortalıkta , sen ışıktan bahsediyorsun .

Travelair
21.02.2018, 09:50
Başkalarına kibirli derken kendine de bir bakmak gerek. Bu şekilde olmaz, kusura bakmayın

OzcanHan61
21.02.2018, 10:39
Yenemedigimiz iki takimdan biri:

-Akhisar City
-Alanya United

Rakipte Müller yok galiba ama yine kaybederiz.

HOPA'LI TS'Lİ
21.02.2018, 11:18
Şu iki takımdan rövanşı almalıyız.
Tabi oyuncularımızda ilk maçın yarattığı itibar kaybı varsa

OzcanHan61
21.02.2018, 11:47
Şu iki takımdan rövanşı almalıyız.
Tabi oyuncularımızda ilk maçın yarattığı itibar kaybı varsa
Yok abi bizim oyuncularda o gurur nerde. Yine kaybederiz gör bak.

OzcanHan61
21.02.2018, 12:03
Bayern - Besiktas macindan sonra Robben'in röportajini dinledim. Ilk onbirde baslamadigin icin kizgin misin diye soruyorlar. Robben diyor ki: "Sizce? Duygularimi yansitirsam yarin kendimi baskanin önünde bulurum. Ben profesyonel bir oyuncuyum her gün elimden geldigi kadar calisirim."

Ve bunu 34 yasinda her basariyi yakalamis bir oyuncu söylüyor! Iste mentalite farki bu. Türk futboluna bakiyorum; göbekli Arda, cirkef Emre, göbekli Caner, cürümüs Gökhan Gönül, ben oldumcu Yusuf Yazici... Ve gelen yabancilarda bu sisteme uyuyorlar. Van Persie yatti yatti paralari götürdü simdi gitti Feyenoord adina kritik goller atiyor.

Bu mentalite degismeden Türk futbolundan bir halt olmaz. Anca Istanbul bizans biz temiziz diye kendimizi avuturuz. Alanya'yi cikar yeneriz diyen kac kisi var suan? Bozuk bir futbol kültürünün bozuk bir parcasiyiz. Bos yere para harcar futboldan baska her sebeple kendimizi kandiririz. Biz özeliz, biz temiziz, biz serefliyiz; iyide arkadas bu futbol, vatan millet meselesi degil ya. Hani sportif basarimiz ne? Tamam seviyoruz digerleri gibi degiliz ama sportif basarimiz ne?

reisoğlu61
21.02.2018, 13:15
artik bir alanya galibiyeti sart.
okay in yanina batuhan i alistirmaliyiz.
yusuf ve jp yedege, kamil sagbek

TSarıalioğlu
21.02.2018, 15:06
Alanya başında hikmet olmasından köpek gibi oynayacakları aşikar.

Faruk BERBER
21.02.2018, 15:13

Hikmet olduğundan değil de düşme hattında ve son 6 maçın 5'ini kaybettikleri için oynayacaklar.

Oynayacaklar tabi. Onları boş verelim, biz ne yapacağız ?

El Cordobes
21.02.2018, 15:47
Bu maçı alacağımızı düşünmüyorum. Beraberlik bile zor benim gözümde. Önümüzdeki hafta bjk maçını da alacağımızı düşünmüyorum. Eğer bu karamsar düşünceler gerçekleşirse " ne istifası, herkes aklını başına alsın" diyen yöneticinin halini düşünmek istemiyorum.

must61
21.02.2018, 18:48
Kazansan neee, kazanmasan ne.

Uzun bi aradan sonra maç izlemeyi dusunmuyorum.

Bizi bu ruh haline getirmekte emegi olan herkese lanet olsun.

HOPA'LI TS'Lİ
22.02.2018, 08:39
Ruh halimiz çok kötü
Spor haberleri izleyemiyorum
Nereyi açsam 3 Bizans takımı saatlerce
İşlerine geliyor bizim yarışta olmamamız
Saatlerce şikebahçeyi pohpohlamak varken biz neyiz ki onların gözünde

Mert Acar
22.02.2018, 09:04
Olası mağlubiyet sonrası baya karışır ortalık..

İ. SARAL
22.02.2018, 09:16
Büyük ihtimalle berabere bitecek.

Yiğit Gayretli
22.02.2018, 10:35
Muharrem Usta ve Rıza Çalımbay konuşmadı bu hafta. Kazanabiliriz...

Uğur KÜÇÜK
22.02.2018, 10:36
Bu maçı kazanmaktan baska care yok ama kazanabilecegimize inanan 1 kisi kalmadı.
Alanya can derdinde, olasi bir maglubiyet ilk yönetimi cok ciddi sallar..

Mert M.
22.02.2018, 10:47
Kulüp yönetimi bazında ve hemen akabinde teknik ekip düzeyinde bir değişim kararı alınmadığı müddetçe, Trabzonspor'un kuruluş ilkelerine dönülmediği sürece bu maçtan veya ondan sonraki maçlardan alınacak sonuçlar hiçbir şekilde taraftarı memnun etmeyecek. En azından beni etmeyecek. Kaldi ki rakibin durumu da ortada. Karşımızdaki rakibin hocasını da geçen seneden bize karşı hırslı bırakmışız zaten. Puan kaybı için harika bir ortam. Sahi, deplasmanda en son ne zaman kazandık? Pardon, şöyle sormalıydım; en son ne zaman galip geldik?

Manava61
22.02.2018, 11:09
Kazansak bir şey olmayacak kaybetsek ortalık karışacak.Aman tadımız kaçmasın Rıza bey maçı olabilir yine

UĞUR DURTAŞ
22.02.2018, 11:36
<tbody>
A.Ş. (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=28&kulupID=3596)
(H) SERKAN ÇINAR (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19713)
(Y) KEMAL YILMAZ (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19402)
(Y) SÜLEYMAN ÖZAY (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19811)
(D) KORAY GENÇERLER (http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=18913)

</tbody>

gurur6134
22.02.2018, 11:41
Burak yine oynayacak mi oynamayacak mi belli degil son mac da oynadigi gibi oynayacaksa kalsin adami disarida cikartamiyor hoca ne kadar kotu olursa olsun..damdoy roda ayni anda oynarsa belki birsey olur aksi takdirde gol atmamiz cok zor favori zaten alanya her turlu golu atar bize yeniliriz..

Mehmet BAŞ
22.02.2018, 11:42
artik bir alanya galibiyeti sart.
okay in yanina batuhan i alistirmaliyiz.
yusuf ve jp yedege, kamil sagbek

Pereira'yı yedeğe çekeriz, vasat ve altı Novak'ı oynatırız.
Allah aşkına Novak'ın neyini beğeniyorsunuz da ilk 11 oynaması için yol açıyorsunuz? Adam vasat ya...

HOPA'LI TS'Lİ
22.02.2018, 12:11
Hoca Uğur, Novak ve Kucka'yı bu hafta oynatmaya karar vermiş.

HOPA'LI TS'Lİ
22.02.2018, 12:11
Burak yine oynayacak mi oynamayacak mi belli degil son mac da oynadigi gibi oynayacaksa kalsin adami disarida cikartamiyor hoca ne kadar kotu olursa olsun..damdoy roda ayni anda oynarsa belki birsey olur aksi takdirde gol atmamiz cok zor favori zaten alanya her turlu golu atar bize yeniliriz..

Belli değilmiş. Salonda çalışıyormuş.

1 maç var 2 maç yok. Takımın da onunda tadı yok

Rodellagaya kaldık yine

reisoğlu61
22.02.2018, 12:32
Pereira'yı yedeğe çekeriz, vasat ve altı Novak'ı oynatırız.
Allah aşkına Novak'ın neyini beğeniyorsunuz da ilk 11 oynaması için yol açıyorsunuz? Adam vasat ya...
eger takimda bir solbekin varsa o oynar, ne kadar vasat olsada. bir sagbekten solbek yapmak dünya futbol kurallarina ters. Kamil kesinlikle sagbek oynamali, hem milli takim icinde kazanc olur.

HOPA'LI TS'Lİ
22.02.2018, 12:55
eger takimda bir solbekin varsa o oynar, ne kadar vasat olsada. bir sagbekten solbek yapmak dünya futbol kurallarina ters. Kamil kesinlikle sagbek oynamali, hem milli takim icinde kazanc olur.

Kesinlikle doğru

Devşirme bekler hep ziyan oluyor

ANAOKULU TERK
22.02.2018, 14:36
sorular sorular ...

1- alanya girişindeki alanya şehir tabelasına , (geçen senelerde olduğu gibi ) bizimkiler yine (tabiri caizse ) fıs fıslı boyalarla tecavüz edip , sonunda da tabelanın boynuna bordo mavi atkı sarıp , pis pis sırıtarak selfie çektirecek mi ?

2- bu gibi rezil olayları , toplu haldeyken değil de , tek başlarına iken yapabilecek kudretteler mi ? onlarda öyle yürek var mı ? tek başlarına kalınca façaları yer mi ? yoksa tek başlarına olunca , iyi aile çocuğu kılığına mı bürünüyorlar ?

3- bazı taraftar grupları , açlıktan nefesi kokup , meteliğe kurşun atarken , nasıl oluyor da dışarıdaki maçlarda full mahalle tribünde olabiliyor ? o deplasman biletleri , nasıl oluyor da bir anda (iki dal sigarayı arkadaşından otlanan ) bu hint fakirlerinin cebinde arzı endam ediyor ?

4- deplasman maçına giren güruhun , misafir taraftar stat tuvaletlerine bırak hacet gidermeyi , Allah ne verdiyse girişerek ortamın anasını bellemesinin altındaki psikolojik tahribatın asıl nedeni nedir ? yoksa bunun sebebi mutsuz bir aile ortamı , mutsuz bir çocukluk , belli bir yaşa gelip te bi baltaya sap olamamak gibi nedenler midir ?

5- kendi paçoz haline bakmadan , alınan yenilgiler sonrası stattan çıkana kadar , devamlı bi isyan , devamlı bir hönkürme , devamlı bir hoşnutsuzluk göstergesi hareketler sergilemek , nasıl bir bir acizliğin ürünüdür ? bu güruh , oradan bağırınca herşey yoluna mı giriyor ?

forum bunları da açıklasın .

Berke6198
22.02.2018, 15:57
sorular sorular ...

1- alanya girişindeki alanya şehir tabelasına , (geçen senelerde olduğu gibi ) bizimkiler yine (tabiri caizse ) fıs fıslı boyalarla tecavüz edip , sonunda da tabelanın boynuna bordo mavi atkı sarıp , pis pis sırıtarak selfie çektirecek mi ?

2- bu gibi rezil olayları , toplu haldeyken değil de , tek başlarına iken yapabilecek kudretteler mi ? onlarda öyle yürek var mı ? tek başlarına kalınca façaları yer mi ? yoksa tek başlarına olunca , iyi aile çocuğu kılığına mı bürünüyorlar ?

3- bazı taraftar grupları , açlıktan nefesi kokup , meteliğe kurşun atarken , nasıl oluyor da dışarıdaki maçlarda full mahalle tribünde olabiliyor ? o deplasman biletleri , nasıl oluyor da bir anda (iki dal sigarayı arkadaşından otlanan ) bu hint fakirlerinin cebinde arzı endam ediyor ?

4- deplasman maçına giren güruhun , misafir taraftar stat tuvaletlerine bırak hacet gidermeyi , Allah ne verdiyse girişerek ortamın anasını bellemesinin altındaki psikolojik tahribatın asıl nedeni nedir ? yoksa bunun sebebi mutsuz bir aile ortamı , mutsuz bir çocukluk , belli bir yaşa gelip te bi baltaya sap olamamak gibi nedenler midir ?

5- kendi paçoz haline bakmadan , alınan yenilgiler sonrası stattan çıkana kadar , devamlı bi isyan , devamlı bir hönkürme , devamlı bir hoşnutsuzluk göstergesi hareketler sergilemek , nasıl bir bir acizliğin ürünüdür ? bu güruh , oradan bağırınca herşey yoluna mı giriyor ?

forum bunları da açıklasın .

Bu durumu ne kendileri ne de kulüp gizlemiyor zaten. Bedava bilet dağıtımını açık açık yapıyorlar ve bunu dile getiriyorlar.

BMN olarak bir organizasyon düzenlemek istiyoruz, maç günü geliyor ama biletler halen satışta değil veya satışa çıktıktan 10 saniye sonra bitmiş(!).

Sırf bu yüzden yapmayı planladığımız kaç tane organizasyona cesaret bile edemedik. Sen o kadar otobüs ayarla, binbir tane hazırlık yap, senin biletlerin bazı taraftar gruplarına bedavaya dağıtılsın. Güzel iş.

Ozan Gözaçan
22.02.2018, 16:04
kimse celallenmesin ama umarım bir 6-1 lik maç daha olur ... Yönetimden hocadan camiadan okadar soğudum ve nefret eder oldum ki . Bunların gitmesi için hezimetlere gerek olduğunun farkındayım . Bu nedenlede önümüzdeki 3 maçda da fark yiyerek yenilmemizi istiyorum . Ozaman belki herkes durumun vehametinin farkına varırda bağıra çağıra istifa ettiririz bu adamları ...

skor tahmin ( Dilek) 6-0

Cafer Bulur
22.02.2018, 23:11
kimse celallenmesin ama umarım bir 6-1 lik maç daha olur ... Yönetimden hocadan camiadan okadar soğudum ve nefret eder oldum ki . Bunların gitmesi için hezimetlere gerek olduğunun farkındayım . Bu nedenlede önümüzdeki 3 maçda da fark yiyerek yenilmemizi istiyorum . Ozaman belki herkes durumun vehametinin farkına varırda bağıra çağıra istifa ettiririz bu adamları ...

skor tahmin ( Dilek) 6-0

Kusura bakmayinda böyle sacma ve anormal bir dilek olamaz.

Bir Trabzonspor taraftari ucunda sampiyonlar ligi sampiyonlugu bile olsa 6 gol yemeyi isteyemez.

Bu suna benzer.Cocugum olmuyor ama bana tecavüz edilsin belki ondan sonra cocugum olur.

Böyle bir istek normal olabilir mi karari sen ver?

HOPA'LI TS'Lİ
23.02.2018, 08:33
Bu maçı alıp artık çıkışa geçelim lütfen

HOPA'LI TS'Lİ
23.02.2018, 08:35
TS bu maçı kazanacaktır.
Oyuncularımız 3-0 öndeyken verdikleri maçın acısını çıkaracaklardır.

tonya55
23.02.2018, 08:56
galibiyete cok ihtiyacımız var.

celaledtin
23.02.2018, 09:23
beraberlik harika sonuç olur.

HOPA'LI TS'Lİ
23.02.2018, 11:00
beraberlik harika sonuç olur.

Sen gerçekten TS taraftarı mısın?

Zaten psikolojimiz bozuk

Yorumların çok tuhaf

Emre EFENDİOGLU
23.02.2018, 11:09
Bu maçı alamaz isek sonu kötü. Artık bunu da alsınlar. Çift forvet çıkmamız şart gibi.

celaledtin
23.02.2018, 11:46
Gibisi fazla.

HOPA'LI TS'Lİ
23.02.2018, 12:30
Değerli BMN Forum Yöneticileri,

Forumdaki hesabımı siliniz. (Ben beceremedim)

Hepiniz hakkınızı helal ediniz.

Benden bu kadar.

adiloş bebe
23.02.2018, 13:03
Bugün Östersunds FK bile avrupada Trabzonspor'dan daha fazla tanınıyorsa bana kimse avrupa kupalarının önemsizliğinden bahsedemez. Artık son virajın bir adım gerisindeyiz. Hatasız bir şekilde ligi bitirip seneye Uefa gruplarına tekrar kalmalıyız.

B.AKDEMİR
23.02.2018, 13:26
Ne olursa olsun maç günü yaklaştıkça arabada ya da ofiste Vira Bayrağısın alın terinin ya da Apolas Lermi 50. yıl marşını son ses açıp iki dakikada maç moduna girmek inanılmaz bir duygu. Durumumuz kötü ancak avrupa kupaları için zorlamalıyız. Zaten Rıza ile 1 yıllıktı sözleşme. Sene sonunda gider. Ama aldığımız her mağlubiyet ya da beraberlik bizi inanılmaz yaralıyor. Eminim futbolcularda yıpranıyor. Tek tek ele alındığında iyi bir kadromuz var. Tek ihtiyacımız olan iyi bir teknik direktör.

Bu maçı Love faktörü artık olmadığına göre 2-1 3-1 gibi skorlarla alacağımızı düşünüyorum.

ALDENİRO
23.02.2018, 14:34
hayaller ve gerçekler

İsmail Sezgin
23.02.2018, 15:06
Uzmanlar 1-5 yada 0-4 diyor

Ozan Gözaçan
23.02.2018, 15:59
Kusura bakmayinda böyle sacma ve anormal bir dilek olamaz.

Bir Trabzonspor taraftari ucunda sampiyonlar ligi sampiyonlugu bile olsa 6 gol yemeyi isteyemez.

Bu suna benzer.Cocugum olmuyor ama bana tecavüz edilsin belki ondan sonra cocugum olur.

Böyle bir istek normal olabilir mi karari sen ver?

Tabiki normal bir durum değil . Tabiki bunu istemem bende ama anlatmak istediğim olay başka . Bu yönetim ve hocanın gitmesini istiyoruz ama onların bu konudaki fikirleri ortada . Evet şampiyonlar ligi şampiyonluğu için böyle bir istekde bulunmam ama Trabzonsporumun geleceği gidiyorsa böyle bir istekde bulunmam normal bence.

Semih58
23.02.2018, 20:37
Yenelim uşaklar, artık yenelim.Bitsin bu çile.Haftaya da Bjk'yi yenelim.

Semih58
23.02.2018, 20:38
Takımı sabote eden futbolcu istemiyoruz.

Bilal Karadeniz
23.02.2018, 22:21
Akhisar bile üst üste maç kazanıyor. Sahi kaç maç oldu galibiyet almayali? Su hoca isinde bi kere bile yüzümüz gülmedi.

Tayfun
23.02.2018, 22:21
Yensen ne olur yenilsen ne olur ? Kulüp naneyi yemiş zaten.

Doğukan Uçan
23.02.2018, 22:36
akhisar konya yı sahadan sildi. bursa kaybetti. yarın alanya ölümüne saldırır.

Gurpas
23.02.2018, 22:40
Alanya rahat kazanır

Onur Akyüz
23.02.2018, 23:34
Yine kahır dolu bir akşam bizi bekliyor.

Bu takım bu haliyle ve bu hocayla bu maçı kazanamaz.

Muhammed Ayaz
23.02.2018, 23:45
Oyuncularda azıcık haysiyet ve şeref varsa yarın 4 tane atarlar . Tabi varsa diyorum !

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ogün YAZICI
23.02.2018, 23:52
Büyük takımlara karşı bile çok adamla saldırıp geniş alanlar veren Alanya'ya karşı ndoye,olcay ile kanatta başlamak israf olur
Sosa-Abdülkadir-Yusuf üçlüsü doğru bir üçlü değil.Aralara koşu yapacak forveti tamamlayacak bir oyuncu yok aralarında.Bu üçlü hiçbir maç için ideal değil
Tam castillo'nun maçı ve sakat
İdeal kadroyu kuramıyouz şu maç özelinde

Ozan Yılmaz
24.02.2018, 00:45
Hikonun unutamayacağı bir maç daha olsa ne güzel olur.

Tsli31
24.02.2018, 01:11
Bu maçta çift forvet deneyelim

yorumsuz6117
24.02.2018, 01:20
Ya kazansan nolur kazanmasan nolur Trabzonspor'lu olmak kahırdan başka bişey değildir..

arsinli_akrep61
24.02.2018, 01:37
Burak Yılmaz'ın maçı olur.

memmedaga
24.02.2018, 03:27

Kesinlikle doğru

Devşirme bekler hep ziyan oluyor

genel olarak bu fikre katılıyorum ama Novakı görünce Kamil solbekte sırıtmadı derim,
Novak'a sabredeceğime Kamile sabrederim daha iyi adapte olur diyorum

burada videolardan izleyen Mastan falan iyidir diyenler vardı halbuki Mas 8 aydır gitmek istediğinden mutsuz ve formsuz idi.

Novak henüz alışmamış olabilir vs ama mesela iyi bir oyuncunun en azından bir özelliği göze batar formsuz olsa dahi , bu elaman bana bildiğin düz topçu gibi geldi(inşallah yanılırım)

Akbaştan artısı ona göre hata yapma potansiyeli az ama örneğin Akbaştan daha yavaş hatta hantal

Ibrahim Gaygusuz
24.02.2018, 07:54
Burak bu mac atar. Gomisin cok gerisine dusmemek icin

Cengiz Çubukcu
24.02.2018, 08:37
Burak atar ama berabere biter....

Mesut
24.02.2018, 10:54
Alanya için çok önemli bir maç kaybederse Karabük den sonra en büyük küme düşme adayı olur

Gulzar
24.02.2018, 11:07
Bu maçı ve Bjk maçını alırsak yine hesaplar başlar )) anka kuşu misali...
Ben Trabzonspor'umun hiçbir maçını kaybetmesini kabul edemem, ne yönetim ne de td için.
Oylarınızı seçimde verin, sesinizi protesto ederek duyurun( medyada,meydanda) maç esnasında kendi takımımızı yuhalayarak değil!

gurur6134
24.02.2018, 11:28
Muzmin sakat cit kirildi hali saha topcusu castillo yine sakatlanmis yok macda sasirdik mi ? hayir..

gurur6134
24.02.2018, 11:31
Değerli BMN Forum Yöneticileri,

Forumdaki hesabımı siliniz. (Ben beceremedim)

Hepiniz hakkınızı helal ediniz.

Benden bu kadar.

Yine kime kizdin abi en son gidip geri gelmisdin , bence acele karar verme..

Tsli31
24.02.2018, 11:50
En iyisi maçı izlemek olacak teori kurmadan

Furkan
24.02.2018, 12:15
Bu maçı ve Bjk maçını alırsak yine hesaplar başlar )) anka kuşu misali...
Ben Trabzonspor'umun hiçbir maçını kaybetmesini kabul edemem, ne yönetim ne de td için.
Oylarınızı seçimde verin, sesinizi protesto ederek duyurun( medyada,meydanda) maç esnasında kendi takımımızı yuhalayarak değil!Her maçı kazanmak istediğimiz doğru. Birileri gitsin diye takımın kaybetmesini istesek bile sonunda üzülen yine biz oluyoruz. Ama yönetimin maçlarda protesto edilmesi gayet doğal, tabi ortada hala protesto edebilecek bir yönetim varsa. O kısım ayrıca tartışılır [emoji4]

pReN@_61
24.02.2018, 12:58
Alanya rahat kazanırAbi sen de mi ?

HOPA'LI TS'Lİ
24.02.2018, 13:16
Yine kime kizdin abi en son gidip geri gelmisdin , bence acele karar verme..

CELALEDTİN'e

HOPA'LI TS'Lİ
24.02.2018, 13:18
Bugün Trabzon'umuzun kurtuluş günü
6 maç sonra galip gelerek çifte bayram yaşayalım artık
4-3'ün rövanşını alarak Hikmet'i kümeye uğurlayalım
Geçen sezon Bursa'ya maç sattığımızı ima etmişti adi (kendi başarısızlığını örtme adına)

Ahmet Kara
24.02.2018, 13:45
İddaa da bizim galibiyetimize bayağı oynanmış. Kesin kaybettik.

İlyas Özdemir
24.02.2018, 14:00
anlamsız bir şekilde galip geleceğimizi düşünüyorum muhtemelen saçma sapan bir golle galip geleceğiz

Ozan Yılmaz
24.02.2018, 14:28
https://pbs.twimg.com/media/DWy-rmEW0AAiiiM.jpg

Via TrabzonDergi

Sonraki maçımız bjk olduğu için bir budama gelebilir...

Soner Albayrak
24.02.2018, 14:48
Kazanırız.

Kamil Çakmak
24.02.2018, 15:04
Her hafta hüsran üzüntü ve berbat bir hafta sonu geçiriyoruz. Ama nafile. Bu akşamda yine ekran başındayız. Yeni bir umut yeni bir teselli.

Ama duramıyoruz işte. Renkleri görelim hasret giderelim mevzusu.

Kötü bir sonuç ta olsa evlat sevgisi gibi birşey atsaan atılmıyor satsan satılmıyor.

Oruç
24.02.2018, 16:15
Maç bir yana akşamın en güzel yanı Hamdi Aslan'ın sesini duymuyor olacağımız. :D

Fatih Özkan
24.02.2018, 16:17
Maç bir yana akşamın en güzel yanı Hamdi Aslan'ın sesini duymuyor olacağımız. :D

Bu doğru mu ?

Oruç
24.02.2018, 16:21
Bu doğru mu ?

Şu an Kayseri maçında saçma cümleler kurmakla meşgul. Maçtan sonra Antalya'ya (hızlaşarak) ışınlanmazsa doğru. :)

Mert Oğuzlu61
24.02.2018, 16:32
Tam fark atıp taraftarın gazını almalık maç. Fark atarız, maçtan sonra Ali Rıza Egemen gülücüklü twit atar destek olun ligi en iyi yerde bitireceğiz der.

__pere__hubo__durica__novak
________okay__yusuf
_____abdül__sosa___olcay
___________burak

Takımda kanat yok, bari merkezde 2 defansif orta saha işine son verelim. Alanya'ya karşı da topu bırakıp oynamayalım o kadar da değil artık.

Enaldo61
24.02.2018, 16:33
Yenemeyiz.

must61
24.02.2018, 16:41

Bu adami hicbir yetkili dinlemiyor mu acaba. Oznesi yuklemi belli olmayan, nerde baslayip nerde bittigi kestirilemeyen sacma sapan cumleler. Ne dediginin kendi dahi farkinda degil. Yorumculuk yapabilecegi son meslek belki adamin ama zorla dinletiyorlar bize.

ucurum
24.02.2018, 16:52
İlk maçta gol atamadığımız için 3 farklı galip gelmemiz gerek

Beşiktaş'ın da hafta içi -5 averaj yapması ikili avarajda bizim lehimize

La yensek neee yenilsek ne

Mal gibi izleyeceğiz işte

Berke6198
24.02.2018, 17:07
Kale önüne ve ceza sahası içine girme planımız sadece ve sadece B.Yılmaz'ın önüne uzun ve isabetli toplar atmaktan geçtiği için kazanma şansımız çok düşük. Burak'ın geçen haftaki gibi formsuzluğunun devam etmesi durumunda başka bir oyun planımız kalmadığı için felaket derecedeki alan ve adam savunmamızı Alanyaspor takımı geçecektir.

Başakşehir maçında görülen iç sahada bile felaket düşük tempomuzun getirdiği defansif açıklıklar, dış sahada başımızı çok ağrıtacak.

Vites artırabilen kontrollü bir takım değiliz. Bu ligdeki en büyük sorun bu. Eğer temponuzu yeri geldiğinde artırıp yeri geldiğinde düşürebilecek donanıma sahip değilseniz ya çok yorgun düşüyorsunuz ya da rakibin baskılı oyununa boyun eğiyorsunuz.

Defansif anlamda geçen hafta gördüğüm rezaleti kelimelerle açıklayamıyorum. 18'in orda yapmaya çalıştığımız aciz
defansif hamleler çok gülünç ve utanç vericiydi açıkçası. Maalesef hiç umudum yok.

Tolga Han
24.02.2018, 17:21
Boşuna izleyip kendinizi üzmeyin çıkın dolaşın sevdiklerinize vakit ayırın bu takım artık iflah olmaz.

Enaldo61
24.02.2018, 17:49
Burak haftaiçi 4 gün idmana çıkmamış yahu kardeşim bu adam sakatsa neden iyileşmesini beklemiyorsunuz bu kulübün doktoru yok mu bu nasıl bir saçmalık abi, idmansız topçu oynar mı pes. Mahalle takımına dönmüş kulüp hala satılmasın diyenler var.

Doğukan Uçan
24.02.2018, 17:51
kayserispor yendi uefa da yalan oluyor. bu akşam kazanamazsak şenlenir buralar

odyseuys
24.02.2018, 17:52
hubocan sakat mı?

hofsaale
24.02.2018, 17:53
Bu kadro ne ya.....cile bu takimi izlemek....

rüyamda 3-4 gol atip yenmistik....

Harun
24.02.2018, 17:53
Maçı Rıza hocanın sahaya süreceği kadro ve diziliş belli edecektir.Benim tercihim bu şekildedir.

Vkgz
24.02.2018, 17:56
rıza ile olmaz

Numan Yerlikaya
24.02.2018, 17:58
https://pbs.twimg.com/media/DWzwtOYX0AY_yBs.jpg

Oruç
24.02.2018, 18:01
Rıza Çalımbay'ın hocalıkla bir ilgisi yok. Egosunu tatmin ediyor. Geçen hafta Kamil için "hakederek formayı" aldı diyordu. Sağbekten solbek yapıyordu. Şimdiyse yedek. Her hafta saçma sapan şeyler görüp duyuyoruz maalesef.

61_Hasan_69
24.02.2018, 18:01
be rıza kamil oynayacaksa novak niye alındı. nasıl bir adamsın sen. satın katarlılara bu bizdeki yönetimlerle birşey ıkacapı yok

Novak oynuyor zaten

İ. SARAL
24.02.2018, 18:02
Hubocan nerede? Her maç farklı takımla çıkıyoruz ya.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Enaldo61
24.02.2018, 18:04
hubocan kadroda yok sakat herhalde.

Ozan Yılmaz
24.02.2018, 18:05
kayseri bile farkı açmaya başladı

Fatih Çelik
24.02.2018, 18:08
Hubocan'ın başına bi iş geldi herhalde.

Jackdaniels
24.02.2018, 18:10
Kaç haftadır takımın başındasın olumlu yönde en ufak bir gelişme olmadığı gibi her hafta farklı kadro görüyoruz Rıza Çalımbaydan pes valla bu sene ilk kez maç izlemicem zerrede heyecan yok yazık.

Fatih Çelik
24.02.2018, 18:12
Hubo ısınırken sakatlanmış

İ. SARAL
24.02.2018, 18:15
Hubo ısınırken sakatlanmışUğur bombası şov yapmaz inşallah.

fatihaltun08
24.02.2018, 18:17
Anlamadığım konu şu nasıl bir kadro istiyorsunuz? Castillo diyorsunuz da iki haftadır gördük kendisine oynuyor defans için diyorsunuz hubocan cezalı tamam kamil ahmet kesilmemeli ama novak bi oynasın nr nedir diye bu arada olcaya kızıyorsunuz da kaç haftadır oynamıyor kim katkı sağladı boş boş konuşuluyor. Okaya kızanları görüyorum

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fatih Çelik
24.02.2018, 18:23
Uğur bombası şov yapmaz inşallah.

İnşallah.

Numan Yerlikaya
24.02.2018, 18:24
Stopere Ramos kanat'a Neymar ileriye Messi'yi koy yine birşey oynamaz bu takım. Bu hoca ile 5. lik başarıdır vallaha

selcuk
24.02.2018, 18:25
troller kendini belli ediyor

4 gündür sakat olan castilloyu kadroda arayan baska ne olabilir

Emrah KabuL
24.02.2018, 18:28
Hubocan nerede yaeaggghh.
Castillo niye oynamıyor yaeaaghhh.
İnsan bir maç kadrosuna bakar ya.

Yusuf'un kesilmesi doğru olmuş,kadro da gayet iyi.

ensarusta
24.02.2018, 18:33
eldeki malzeme bu. lakin haftalardır galip gelemiyoruz rıza aynı oyun şablonundan vazgeçmiyor. hucümda etkili olamıyoruz. çift forvet v.s riske girmesini isterdim.

hofsaale
24.02.2018, 18:34
troller kendini belli ediyor

4 gündür sakat olan castilloyu kadroda arayan baska ne olabilirburak cok fit heralde....

adaletsizlik var...

artvints
24.02.2018, 18:35
diğer arkadaşların gol atması lazım da takım burak'a yaklaşmadan topu şişirirsek nasıl pozisyona girecekler? kaç maçtır galibiyet yok aslında kötü değiliz diyor hoca. maçları zor bela kazansak niye kolay kazanamıyoruz diye kafaya takacak hoca lazım.

Ahmet Kara
24.02.2018, 18:40
Hoca kötü değiliz diyor , dağılabiliriz beyler. Takım git gide sıradanlaşıyor.

Harun
24.02.2018, 18:42
Olcay bu maçta mecbur oynamalı.Yusuf oynadığında otomatik olarak Abdülkadir ters kanata koyuyor ve etkisiz kalıyor.Ben olsam riske girer Yusuf'u orta ikilide denerdim.

selcuk
24.02.2018, 18:45
burak cok fit heralde....

adaletsizlik var...

adaletsizlik degil calimbay var

alptug_kd
24.02.2018, 18:46
hocaya göre diğer maçlarda şanssızmışız. Yoksa yenerdik yani anlayacağınız.

Ne günlere kaldık ya:(

yorumsuz6117
Rıza insan bile değilsin..

Mustafa YILMAZ
hubocan'ın olmaması kötü oldu stoper bölgesi saatli bombaydı zaten şimdi hepten öyle.

nbay
24.02.2018, 18:50
Burağı gereksiz yere risk ediyoruz, adam hiç idmana çıkmamış, zaten oyun diye bişey yok, hepten sinir harbine girecez

Tsli31
24.02.2018, 18:53
15254https://i.hizliresim.com/Z9X030.png (https://hizliresim.com/Z9X030)

Şanlı SanMarino
24.02.2018, 18:57
hocaya göre diğer maçlarda şanssızmışız. Yoksa yenerdik yani anlayacağınız.

Ne günlere kaldık ya:(

Trabzonspor hocası değil öyle bir antipatisi var ve kapasitesi düşük. Bu konu tartışılmaz bir gerçek.

Fakat..

Geri dönün bakın. Karabük maçında direkten dönen top içeri dönse, Konya'da 90+'da yemesek, fb maçında 5 dakika daha dayansak, göztepe maçında sayısız pozisyondan gol çıkarsak, gençler maçında penaltı kaçırmasak ve ibb maçında girdiğimiz pozisyonları değerlendirsek durum çok farklı olurdu. Bunların çoğu galibiyete dönebilecek ortada maçlardı.

Ogün YAZICI
24.02.2018, 18:57
Burak bu sezon 10.kez falan hafta boyunca hiçbir antremana çıkmadan maça çıkıyor
Hava topuna çıkmadan, rakip kovalamadan ,ayakta duramadan,istasyon olamadan tamamlayacağı bilmem kaçıncı maç olacak
Ama bulur da atarsa kral
Ondan sonra bu takım top oynamıyor yav Rıza hocam

Vkgz
24.02.2018, 19:02
hakem golü yedi.

Harun
24.02.2018, 19:04
Yine savunma arkasına Burak'ı kaçırma taktikleri.

Sefaenes
24.02.2018, 19:05
Yine rezil başladık hoca kılıklı memnun ama

Ogün'
24.02.2018, 19:06
Ahahahaha saçmalığa bak ya iyi iş rakip pozisyona girince top at sahaya al işte dönüşü gol oldu

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Enaldo61
Uğur yine şova başladı :)

Ogün YAZICI
Burak Yılmaz ve Uğur Demirok a.ş

Fatih Çelik
Ne denir ki ya tamam kötüsün de kardeşim. Bu ne ya.

Sefaenes
24.02.2018, 19:07
Uğur suç sende değil seni oynatan da geri pas yaptıran da

nuri45
allah seni bildigi gibi yapsin ugur

Numan Yerlikaya
Oy dağlar oyy

Gürkan Asma
24.02.2018, 19:08
Burak sıçtı Uğur sıvadı

SM-N9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ozan Yılmaz
Rıza: şansız bir şekilde golü yedik, yoksa yenerdik!!!!!!!!

Bilal Karadeniz
Ya sen nasil bi hocasin ya her takimdan baskı yiyoruz

Soner Albayrak
Uğur :)

[KAPLAN]
24.02.2018, 19:09
"Malatya maçında eğer 10 kişi kalmasaydık ..."

Reha Demirbaş
Rıza'dan kurtulmamız yenilmemiz şart.

Oğuzhan Fidan
valla ne yalan söyliyim satılsın şu kulüp 11 tane futbolcu alınsın heralde ancak düzeliriz. inanılır gibi değil yediğimiz gol evlere şenlik yine. yazık ya

Vkgz
rıza gidiyor süper haber

Tsli31
24.02.2018, 19:10
şimdiden sinirden şişiyoruz
bari maç sonu gülsek

Oğuzhan Fidan
24.02.2018, 19:11
bu maçı kazanacağımızı zannetmiyorum kara bulutlar çöktü yine.

Ogün'
En az 3 olur

olcay_61
her maç Rıza ile beraber biri çıkıp içine ediyor

Gümüshane
24.02.2018, 19:12
Küçük futbolculr.. şu alanyanında anasını avradını

Ertan OKUMUŞ
Hikmet neyse de ,biz bu Alanyalıların yedi sülalelerine tecavüz falanmı ettik,yada etmedik diyemi bunların şerefsizliği🤬🤬🤬🤬

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çılgınhamsi61
Onurda her topa çıkar niye bekledi bu topu a lamadım

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nihat Güneş
Burak bu sezon 10.kez falan hafta boyunca hiçbir antremana çıkmadan maça çıkıyor
Hava topuna çıkmadan, rakip kovalamadan ,ayakta duramadan,istasyon olamadan tamamlayacağı bilmem kaçıncı maç olacak
Ama bulur da atarsa kral
Ondan sonra bu takım top oynamıyor yav Rıza hocamKralcilar kelleni alir simdi senin...

Sefaenes
24.02.2018, 19:13
Başarı olmak için sistemimiz olmalı o sisteme uyan oyuncular alınmalı. Hoca değişse bile sistem degişmemeli. Altyapı dao sisteme göre oynamalı.

Bilal Karadeniz
Kendi kalesine doğru topu uzaklastiriyor

Ogün'
Hikmet neyse de ,biz bu Alanyalıların yedi sülalelerine tecavüz falanmı ettik,yada etmedik diyemi bunların şerefsizliği🤬🤬🤬🤬

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildiAdamlar küme düşüyor çok iyi destekliyor adamlar

Giallorossi
Klasik Trabzonspor taraftari. Futbol felan oynamadigimiz icin rakibe sövmeler baslamis.

7can61
24.02.2018, 19:14
Golde onurun büyük hatası var, çıkıp o topu almalıydı. O kadar para alıyorsun o topu alacaksın arkadaş, Burağında maşallahı var, kaç etti 18 mi 19 mu biraz daha uğraşırsak burak reisi gol kralı yaparız. Bu seneki başarımız da bu olur ne yapalım yani.

Çılgınhamsi61
24.02.2018, 19:15
Herkes ugur diyo ama hayanin yarisi onurun

odyseuys
24.02.2018, 19:15
bravo valla rıza hocaya. inanılmaz hazırlamış takımı maça. tıkır tıkır işliyor hocamızın sistemi.

kızıyoruz olmuyor, sövüyoruz olmuyor arkadaş. bu hocayla başarı bekleyen kaldı mı artık? takımın sahadaki dizilişi, çaresizliği, savrukluğu... bunlar hoca zaafiyetidir, kadro problemi değil. şu maçı hasbel kader kazansak ne değişecek?

Ahmet Faruk
24.02.2018, 19:16
Takımı böyle çapsız bir hocamsıya emanet ederseniz olacağı budur.

Adam ortada ne takım bıraktı, ne takımdaşlık ne de oyun.

Yazıklar olsun ya.

Tayfun
24.02.2018, 19:16
Arma edebiyatı yapan Uğur ve geçen hafta Arda kankasına ve Emre abisine maçı veren Burak.

7can61
24.02.2018, 19:17
Herkes ugur diyo ama hayanin yarisi onurun

Tabii canım, işte geldi parlak zeka, bende nerde diyordum.

Çılgınhamsi61
Vermedi penaltiyi

Ogün YAZICI
Kralcilar kelleni alir simdi senin...

Kralcılarla çok iyi anlaşırız biz :)
Onlar da farkında herşeyin
Gol de Uğur kadar Burak'ın yeteneksizliği var 2 kişi lafını etti
Böyle bir oluşum bunlar

Sefaenes
24.02.2018, 19:18
Ligin en kötü oynıyan takımıyız bu futbolla küme bile düşer

Vkgz
hakem çok kötü yalnız

Giallorossi
Net penalti

Fatih Çelik
yedi penaltıyı.

memmedaga
neyse dert etmeyin bir mağlubiyet istifasına sebep olur en azindan

Gürkan Asma
Allah belanı versin hakem

SM-N9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çılgınhamsi61
24.02.2018, 19:19
Hakeme sovmeye başlasakmı dakka 20 daha ama

Vkgz
24.02.2018, 19:19
rıza kötü ama hakem katletme modunda resmen

7can61
24.02.2018, 19:20
Burak gol kralı olsun istersek küme düşelim.

memmedaga
24.02.2018, 19:20
Klasik Trabzonspor taraftari. Futbol felan oynamadigimiz icin rakibe sövmeler baslamis.gerçeklerle yüzleşememe gibi bir sorunumuz var :)

Bilal Karadeniz
24.02.2018, 19:21
Penaltıyi vermedi hakem bozuntusu

My
24.02.2018, 19:21
Sosa çok iyi yalnız.

Full HD
24.02.2018, 19:22
Evet gene hüsran.

Mert Zaman
24.02.2018, 19:23
Novak stopere geçseydi bekte kamil oynadaydı da şu uğuru izlemeseydik nasıl olurdu ?

tturkmen
24.02.2018, 19:23
Rize halkı bunu unutmaz. Adam kaç maçtır yeniliyor. Bizi yenerse kafayı yiyeceğim.

Çılgınhamsi61
24.02.2018, 19:25
Abdulkadir canavar koçum benim

Enaldo61
24.02.2018, 19:26
Bütün takımı 30 yaş üstü kaşarlanmışlarla doldurursan olcağı bu demek ki.

Tsli31
24.02.2018, 19:27
Emre Akbaba'yı tutmak lazım

KARAGOZLUM
24.02.2018, 19:27
Yandi uzum ketan helva

usta rizayi da al defol git kulube de 50m euro birak adamsan sahtekar herif

Sefaenes
24.02.2018, 19:28
Neden çift forvet oynamayı denemiyoruz değişiklik için 2 yarıyı beklemeye gerek yok

Ogün'
24.02.2018, 19:28
Olcay oyundaymış şuan farkettim

Numan Yerlikaya
24.02.2018, 19:29
Olcay allah aşkına git ya amatör ya

7can61
24.02.2018, 19:29
Olcay be koçum benim ne çekti beee, yusuf çok kötü topçu olmaz bundan, satın gitsin bunu...

Giallorossi
24.02.2018, 19:30
Burak bir döndü bakti kim sut cekti diye. Olcayi görünce kizamadi geri cevirdi kafasini :)

Murat'
24.02.2018, 19:31
Bu rezalet ne zaman bitecek?

Ogün YAZICI
24.02.2018, 19:31
Burak bir döndü bakti kim sut cekti diye. Olcayi görünce kizamadi geri cevirdi kafasini :)

Ah orda bir Castillo Bero elin yabancısı olacaktı...

Enaldo61
24.02.2018, 19:32
2011'den beri futbolcular değişti hocalar değişti yönetimler değişti ama oynanan futbol hiç değişmedi. Neden?

yorumsuz6117
24.02.2018, 19:32
Kucka faydasız element Olcay futbolu bırakmış..

Çılgınhamsi61
24.02.2018, 19:33
Olcaya ahanda top geldi

7can61
Olcay sosa varken bero varken yusuf yazıcı oynar mı yahu... müthiş adamlar bunlar geleceğimizler.
Az kaldı abdülkadir sana da soracaz hesabını, iki maç oynadın diye havalandın ama süpper trabzon tarafatarı ( ki kendisi yer yüzünün futboldan anlayan en büyük taraftarıdır) seni de gömecek oğlum. Az kaldı geliyorlar...

Ogün YAZICI
Uğur Kucka Burak Olcay sahada tank gibi
Top bu adamların ayağına gelince geriliyorum
Bu adamlarla planlama yapılamaz

ANAOKULU TERK
24.02.2018, 19:34
kapatın lan şu kulübü !

siz de kurtulun , biz de ....

Çılgınhamsi61
24.02.2018, 19:35
Bi umut bu hafta düzelir diyorum.yine aynı halt

7can61
24.02.2018, 19:35
Uğur Kucka Burak Olcay sahada tank gibi
Top bu adamların ayağına gelince geriliyorum
Bu adamlarla planlama yapılamaz

Sen krala laf mı ettin şimdi? O olmaz ise kim gol atacak? Adam atıyor? Hem de attırıyor, bugün asistte yaptı ne istiyosunuz kraldan...

Enaldo61
24.02.2018, 19:37
Burak muhabbeti çok boş, neden mi, Burak atarken de takım kötüydü, şimdi Burak atamayınca suçlu Burak mı oldu. Komik yazdıklarınız.

10-61
6 hafta beraberlikten sonra bi 6 hafta da mağlubiyet serisi fena olmaz he....bugün 2.geliyor haftaya beceke ile 3 olur ondan sonrasına Allah kerim.

Çılgınhamsi61
Okayda bozuk bugün.oda modaya uydu

memmedaga
24.02.2018, 19:38
2011'den beri futbolcular değişti hocalar değişti yönetimler değişti ama oynanan futbol hiç değişmedi. Neden?

harbiden bunu düşünüyordum

Fatih Çelik
Sen krala laf mı ettin şimdi? O olmaz ise kim gol atacak? Adam atıyor? Hem de attırıyor, bugün asistte yaptı ne istiyosunuz kraldan...

Hiç komik değil . Burak olmasa küme düşmemeye oynardı bu takım. Sevmiyorsanız bile gerçek bu.

7can61
Burak muhabbeti çok boş, neden mi, Burak atarken de takım kötüydü, şimdi Burak atamayınca suçlu Burak mı oldu. Komik yazdıklarınız.

Kim diyor onu yahu, suçlu onur onur. Bir de yusuf yazıcı kenardan takıma moral vermiyor kafasında bitirmiş takımı.

Ahmet T.
Rıza köyüne geri dön lütfen.

PLK-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Vkgz
şeyhim kurtar bizi

My
Darmadağınız. Bloklar arası kopukluk, takımın boyu vs... her hafta tekrarladığımız şeyler.

Manava61
24.02.2018, 19:39
Bugun kazansak ne olacak ki bu duzen boyle devam ettikce