PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 23. Hafta l Aytemiz Alanyaspor 1 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 [2] 3 4

Fatih Öztürk
24.02.2018, 19:39
Orta saha uyumu sıfır. Abdülkadir'in bireysel çabalarıyla topu öne taşıyacaz da gol bulacaz.

odyseuys
rıza, yaptığın işe biraz saygın varsa devre arası son konuşmanı yaparsın oyuncularla, maç sonu defolup gidersin.

7can61
Hiç komik değil . Burak olmasa küme düşmemeye oynardı bu takım. Sevmiyorsanız bile gerçek bu.

Yok yahu yanlış anlaşılıyorum ben, burak olmasa kulüp kapanırdı o derece müthiş

Ogün YAZICI
24.02.2018, 19:40
Burak muhabbeti çok boş, neden mi, Burak atarken de takım kötüydü, şimdi Burak atamayınca suçlu Burak mı oldu. Komik yazdıklarınız.

Topun arkasına 10 kişi geçiyoruz
Topu bir kapıyoruz Burak ile takım arasında 50 metre
Yallah Burak'a uzun top
Geçerse kral
Geçmezse canin sağolsun
Ondan sonra da ağlamayın bu takım.top oynamıyor ya diye
Böyle bir planlama kalmadı dünyada

Çılgınhamsi61
Bayern münihte uzun boylu dostum ama bizimkilerde ekstra hantallık var.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bilal Karadeniz
Topu kanatlara sıkıştırmakdan başka bişe yapmıyoruz böyle bi taktik olamaz.

7can61
24.02.2018, 19:41
Orta saha uyumu sıfır. Abdülkadir'in bireysel çabalarıyla topu öne taşıyacaz da gol bulacaz.

Sosa var kucka var on milyonluk adam bunlar , olmasa küme düşerdik. Ama yusuf kenardan eliyle destek vermiyor ki...

Çılgınhamsi61
24.02.2018, 19:42
Onuda atamadı mal

7can61
Yallah Burak'a uzun top
Geçerse kral
Geçmezse canin sağolsun

At topu finke taktiği bu, herkes anlamaz bilmez bunu.

Numan Yerlikaya
Hahahaha salak onuda atamadı

Fatih Çelik
Yallah Burak'a uzun top
Geçerse kral
Geçmezse canin sağolsun

Rodallega varken Bayern topu oynuyorduk sanki vallahi boş muhabbet.

Enaldo61
Yallah Burak'a uzun top
Geçerse kral
Geçmezse canin sağolsun
Burak yokken de aynı topu oynuyor bu takım, Burak'ın olmadığı sezonlarda aynı böyle saçma sapan bir futbol oynanıyordu. Sorun Burak değil. Burak bu takımı çok kere kurtardı üstelik.

Ahmet Kara
Uğur her zaman ki gibi kötü. Olcay'ın oynadığından haberim yoktu , ta ki isimini duyana kadar. Takımın boyu bu kadar uzun olan takım top oynayamaz.

Ogün YAZICI
24.02.2018, 19:43
Hiç komik değil . Burak olmasa küme düşmemeye oynardı bu takım. Sevmiyorsanız bile gerçek bu.

Fatih bu takım tarihinde kaç kere düşmemeye oynamış ya
Sen takimim etini sütünü Burak'a yatırıyorsun defanstan uzun top orta sahadan uzun top..
Haftalarca köreliyorsun

Yani aklı başında bir insandan duyunca inanamiyorum şu cümlelere ya
Geçen sezondan daha kötü kadromu kurduk da Burak olmasa küme dusecektik

7can61
Hacı babam az önce söverek maçı terk etti. Adam bile bıktı yaş 65.

Fatih Çelik
Sosa var kucka var on milyonluk adam bunlar , olmasa küme düşerdik. Ama yusuf kenardan eliyle destek vermiyor ki...
Bir siz biliyorsunuz futbolu zaten. Burak gol atınca sessiz sessiz ağlıyorsunuzdur da siz.

Fatih Çelik
24.02.2018, 19:44
Fatih bu takım tarihinde kaç kere düşmemeye oynamış ya
Sen takimim etini sütünü Burak'a yatırıyorsun defanstan uzun top orta sahadan uzun top..
Haftalarca köreliyorsun

Yani aklı başında bir insandan duyunca inanamiyorum şu cümlelere ya
Geçen sezondan daha kötü kadromu kurduk da Burak olmasa küme dusecektik

Son sezonlarda 2 kere. Bu sene Burak olmasa 3 olacaktı.

Nihat Güneş
24.02.2018, 19:44
Burak Olcay pas hatasi yapinca aferin oglum Novak yapinca el kol...Ulan 50 gol atsan da senin kadar uyuz eyyamci ayrimci bir oyuncuyu hic sevemeyecegim.

Soner Albayrak
24.02.2018, 19:45
Penaltıyı da yedi şerefsiz hakem. Ballı kaymaklı oldu.

Giallorossi
Damdoy girecek
Dertler bitecek

Manava61
Burak pozisyon bilgisi olmayan bombos bir topcusur.Bi insan nasil pozisyon alacagini bilmez mi

TS-Tiryaki
Basın toplantısı is Coming...

Ertan OKUMUŞ
Klasik Trabzonspor taraftari. Futbol felan oynamadigimiz icin rakibe sövmeler baslamis.

İşine bak[emoji35]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bilal Karadeniz
Bu Abdülkadir neden kaleye vurmuyor

Enaldo61
24.02.2018, 19:46
Bir insana kafaya takarsan o insan ne yapsa gözüne batar. Hangi deplasmana gitsek futbolcumuza sahtekar, hırsız deniyor, forumdaki birçok kişi de takmış adama, ne farkınız var bunlardan...

İdmana çıkmayan adamı oynatanlara suç bulun.

My
Rıza hocamdan Dam Doy hamlesi bekliyoruz. Sol kanada. Bilmem kaç haftadır olduğu gibi.

86'da da Rode... haftalardır olduğu gibi.

olcay_61
yan hakem 2.yarı Alanyaya çalışır artık

Soner Albayrak
24.02.2018, 19:47
Biraz pas yapsal alırız bu maçı ama oyuncuların pas yapmaya niyeti yok.

tturkmen
Bu Abdülkadir neden kaleye vurmuyor

Burak abisinden fırça yememek için.

yorumsuz6117
Rezalet bi takımız rezalet , hangi takım olsa şu Alanya'ya 2 tane atmıştı..

tanjugunduz
ALLAH bizim bin belamizi vermiş bu takım iflah olmaz iki.pas yapamayan sahada başı kesilmiş tavuklar gibi dönüp duran adamlar oldukça bizden bir cacık olmaz .

Yönetim istifa.

Ahmet Kara
Sosa ve Abdüş'ü izleyelim bari , yapacak bir şey yok.

derry61
24.02.2018, 19:48
Beyler takım takır takır paslaşıyor iyi geliyor. Abdulkadir ve Sosa pas akışını iyi yapıyor Burak Yılmaz'ın pozisyon bilgisinin eksik olması yüzünden sonuca gidemedik. Onur da sağolsun yine hatalı gol yedi.

Fatih Çelik
24.02.2018, 19:48
Takım savunması çok geride. Duran toptan atarsak anca atarız. Uğur yedek kalsın falan diyordum da yok abi. Yallah Akhisar'a.

Enaldo61
24.02.2018, 19:49
Uğur herhalde bu takıma gelmiş geçmiş en kötü stoperdir.

Cem Balcı
İkinci yarıya yetiştim.İlk yarı iyiki de izlememişim.

Başakşehirdeki beceriksizliğimiz devam ediyor anlaşılan.

Gürkan Asma
Burak 2 pozisyonda stoperle kaleye doğru değil de geride kalsan golü atacaksın. Kenardan geriye çeviriyor adamlar sen kale çizgisine top istiyorsun, üstelik el kol hareketi.

SM-N9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tansu Onur Erdoğan
Burak 2 gol atar 2 1 kazanırız. Sonra alayınız kral burak yazar.
iyi kötü hepinizi tanıyorum:)

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Muhammet_61
24.02.2018, 19:50
Geçen sezonun 2.devresinde oluşan kadro potansiyeli, hatalı transferler ve hoca tercihleriyle anca bu kadar iç edilebilirdi. Tebrikler Usta.

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

selcuk
kucka ve abdülkadirin oyununa 2 kisi daha eklense maci ceviririz

Cem Balcı

2 maçtır bakıldığında o iş olmayacak gibi (:

Onur
Bu maçtan sonra en üzüleceğim nokta karşı tarafın teknik heyetinin başındaki kişinin yapacağı konuşmalar. Duydukça sinir harbi geçireceğim.

Şöyle adamların ağzına sakız ettiniz bizi be.

Fatih Öztürk

Hiç sorma. Hele bir Olcay var Allah nazarlardan saklasın gözümüzün pasını alıyor. Böyle topçuları alanın Allah bin belasını versin.

DKaraduman
Burak'in pozisyon bilgisizligi nedeniyle yenik kapattik ilk yariyi.

Adamin tek bildigi arkadan gelen uzun topta araya kacmak.

Abdulkadir uzerindeki baskisi da cok net bir arkadasin soyledigi gibi, cocuk sut cekecek cesareti bulamiyor.

Ahmet Faruk

Burak ile alakası yok. Oyun sistemi ile alakası var.

Geçen sene ikinci yarının bu döneminde takım çok daha eksikti fakat 11-12 gol atmış, bir çok da pozisyona girmişti. 0-0 berabere biten Alanya maçında yakaladığımız pozisyonları daha 7 maçın toplamında yakalayamadık.

Hayatımda böyle bir şey görmedim. Duran toplar hariç, Burak dışında ceza sahasında oyuncumuz yok.

Sosa-Abdulkadir bazen Okay bir şeyler yapıyor ama onlar da orta sahanın orada oynuyorlar.

Artık her hoca Rıza Çalımbayı çözdü. Bir önüne, bir arkasına oyuncu veriyorlar. Bizim “At Burak’a” taktiğini kapatıyorlar.

Enaldo61
Dua edin haksız bir gol atmayalım sonra günlerce hikmet lavuğunu dinleriz.

esra61
24.02.2018, 19:51
Anladım ki bu takım bana eziyet ediyor!

odyseuys
adam ceza sahası içerisinde yalnızları oynuyor, ne bir ön direk koşusu geliyor ortasahadan ne kanatlardan içeriye koşu, hala burak yer almasını bilmiyor diyen futbol cahilleri var. yahu tamam adamı sevmezsiniz, karakteri hoşunuza gitmez anlarım da, şu maçı izleyip, takımın içinde bulunduğu aczi görüp burak yer almayı bilmiyor demek kadar saçma yorum mu olur Allah aşkına.

takımın sorunu teknik direktörü. çalışılmış hiç bir hücum organizasyonu yok. tüm hücum girişimleri oyuncuların o anki reflekslerine göre şekilleniyor. topa sahip olan oyuncu dışında kimse oyunun nereye akacağını bilmiyor. bu yüzden de rakip defans üzerinde eriyip gidiyor cılız girişimler. üstelik bu haftalardır böyle.

tekrar söylüyorum, rıza hoca; yaptığın mesleğe saygın varsa devre arası son konuşmanı yap, maç sonu istifanı açıkla, yoluna git... Trabzonspor sana 4-5 beden büyük. git gazla işleyen, beraberliğin başarı sayıldığı onlarca anadolu takımı var. herhangi birinde el üstünde tutulursun. yeter ki şu takımın yakasından düş.

Manava61

Istedigi kadar gol atsin burak hic bir zaman iyi bir futbolcu olmadi ve olamaycak da.Bir insan oyuna hic katki vermiyorsa gelen pozisyonlari da affetmeyecek ama son zamanlarda onu da yapmiyor

memmedaga
24.02.2018, 19:52
Burak varken oyun taktiğimiz yardımlaşması takım oyunu vs vasat oluyor eyvallah ama bu onu gömmeye yetmez ,kötü golcüdür balondur vs iması yapanlar net abartıyor,ha mesela bjk de başakşehirde nasıl oynardı bilemedim

Enaldo61
24.02.2018, 19:52
Rıza Çalımbay takımı gol yemesin diye çalıştırıyor (buna rağmen yiyor) o yüzden hücum organizasyonu yok, ama siz anlamamakta ısrar ediyorsunuz. Burak'ın yalnız kalması Burak'ın suçu değil.

Ogün YAZICI
24.02.2018, 19:53
Son sezonlarda 2 kere. Bu sene Burak olmasa 3 olacaktı.

Hangi 2 kere ?
Hacının devrildiği sezonu paf takımıyla bitirdik
O sezona başlayan kadro ile bitiren kadroya aç da bak
Federasyon
Paraların ödenmemesi
Mhk

O sezona başlayan kadro bu ligin üzerinde kadroydu
Beşiktaşı olimpiyat'ta dağıtan kadro

Boş muhabbet diyorsun
Geçen hafta beraber izledik bu adamı
Hava topuna zıplamaz
Rakip kovalamaz
Top saklamaz
Al ver yapamaz
Kafa topuna vuramaz

Takım ile topun arkasına geçmeye gücü yok
11 kişilik.is gücü 10 kişinin omuzlarına biniyor
Yahu bu sezon onun kaptırdığı toplardan onun sağlayamadığı toplardan yediğimiz kaçıncı pozisyonu yedik bu akşam
Gol oldu
Boş muhabbeti sizler yapıyorsunuz
Derdiniz kral yaratmak değil trabzonspor olsun

Semih58
24.02.2018, 19:53
Uğur topu ya kaleciye hızlı at,ya da taca at.Okau tek top oyna,kucka,topu tavana dikme.

tanjugunduz
24.02.2018, 19:54
Burak 2 pozisyonda stoperle kaleye doğru değil de geride kalsan golü atacaksın. Kenardan geriye çeviriyor adamlar sen kale çizgisine top istiyorsun, üstelik el kol hareketi.

SM-N9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiO pozisyonda gomis nasıl yer alıyor bir kiyaslayin Burak istiyorki yallah önüne top atsinalr deli gibi koşup sağ ayak içi plase vurayim bu kadar bir forvetin başka meziyeti olmaz mı ya.

Yönetim istifa.

Emrah KabuL
Yine saçma sapan bir gol yedik şimdi uğraş dur.. kısa pasları falan iyi yapıyoruz ama Burak ileride çok yalnız kalıyor.. Olcay'ın ne iş yaptığı da belli değil.. sürekli sağ kanattan atak yapmak zorunda kalıyoruz.

Kucka çöpü de ikili mücadeleleri kazanıyor,çalım falan atıyor,Olcay'ın ofsayt pozisyonunda ki pası falan ne yapıyor bu adam böyle..

Okay'da yine her zaman ki gibi ama şu topu ayağından biraz daha erken çıkarması lazım.. 1 yaptın 2 yaptın 3.hareketi zorlama be kardeşim.

İkinci yarı çıkın alın şu maçı beyler.. Hikmet Karaman'ı sevindirmeyin.

Soner Albayrak
Hiçbir şekilde Anadolu takımlarının atletizmine cevap veremiyoruz. Ne acı.

Fatih Çelik
24.02.2018, 19:55
Burak ile alakası yok. Oyun sistemi ile alakası var.

Geçen sene ikinci yarının bu döneminde takım çok daha eksikti fakat 11-12 gol atmış, bir çok da pozisyona girmişti. 0-0 berabere biten Alanya maçında yakaladığımız pozisyonları daha 7 maçın toplamında yakalayamadık.

Hayatımda böyle bir şey görmedim. Duran toplar hariç, Burak dışında ceza sahasında oyuncumuz yok.

Sosa-Abdulkadir bazen Okay bir şeyler yapıyor ama onlar da orta sahanın orada oynuyorlar.

Artık her hoca Rıza Çalımbayı çözdü. Bir önüne, bir arkasına oyuncu veriyorlar. Bizim “At Burak’a” taktiğini kapatıyorlar.

Burak olmasa Ersun daha erken gider Rıza daha erken gelirdi. Düşmemeye de oynardık. Sorunun hocada olduğunu söylüyorum zaten şu rezil oyunda Burak olmasa gol dahi atamayız. Burak olmasa sanki daha iyi bir oyun mu oynayacak takım? Ya da Rıza hoca müthiş bir sistem mi getirecekti.Bir de alakası yok diye çıkışıyorsunuz.

Enaldo61
O pozisyonda gomis nasıl yer alıyor bir kiyaslayin Burak istiyorki yallah önüne top atsinalr deli gibi koşup sağ ayak içi plase vurayim bu kadar bir forvetin başka meziyeti olmaz mı ya.

Yönetim istifa.

Çünkü adam 4 gün idmana çıkmamış, çünkü adamı idmana çıkmadan oynatıyorlar çünkü adamın fizik kondisyonu iyi değil...

Manava61
Burakin diger futbolcularda ceza alani icinde desteklenmemesinin en buyuk sebebi yine kendisidir.Her topu kendisine isteyip ve buna ragmen hatali yerlerde istemesi onu ilerde yalnizlastiriyor.Bu macta da novak ile burakin oldugu pozisyonda bile bunu gorebilirsiniz.Ynlis yer almasina ragmen novaka el kol yapmasi da cabasi

alptug_kd
Yahu ceza sahasına girin be kardeşim. Orta geliyor kimse yok. Taktik diye bir şey hala yok.

odyseuys
kısa paslaşmalar hakikaten efsane...

takribi 10 pasta toplam yer değiştirme azami 3 metre.

takım sadece 5e 2 çalıştığı için maç içerisinde de öteye gidemiyor, olur o kadar...

Allahım sen sabır ver.

Enaldo61
Burak'ı fizik eksikliğine ve sakatlığına rağmen oynatıyorlar çünkü gördük ki Rodallega sakat Burak kadar gol atamıcak.

gurur6134
24.02.2018, 19:56
Ugur durica olcay bunlar kafalarinda futbolu bitirmisler 2 senelik sezon bitmeden alan pereira da yatisa gecmis eski halinden eser yok..olcay cikacak damdoy girecek son 10 dakikada gol yemezsek yusuf roda hepsi iceri bu takim cift forvet oynamadikca gol atamaz ne kanatin yok cunku buraga atikcak tolparla da biryere kadardi herkes cozdu artik isi..hoca bu maci alamazsan artik sanada yol gorunur trabzonspor 7 hafta mac almadan duramaz paf takimla dahi oynasa..

tristram
insanlarin burak gudubetinin farkina varmasi guzel..macin yorumcusu bile burak ustunden trabzonspor'u ezikliyor, ki son derece hakli adam..koca takimin butun planlarini 33 yasinda top kontrolu nedir bilmeyen bir tane kazmaya gore yapiyor.basta buna milyon eurolari dokup getiren muharrem usta'ya sonra sahada duran hocamsi seye .bu yorumum bu macta uc gol atsada gecerlidir..hala israrla gelip burak'in avukatligini yapacaklara allah size de akil fikir versin.

Ogün YAZICI
Yedigimiz gol Burak-Ugur-Onur zinciri
Bir mesaj gibi sanki

ilelebeTS
24.02.2018, 19:58
Uğur-Olcay dışarı. Yusuf-Damdoyu alıp oyunu yığmamız lazım. Başkada dönmez bu maç.

Mustafa YILMAZ
yönetim istifa !

yazacak başka bir şey yok.

Enaldo61
Burak'ı savunmak istemiyorum ama öyle saçma yorumlar var ki mecbur kalıyorum. Çünkü anlamıyor ki Burak alınmasaydı küme düşmeye oynuyorduk.

Soner Albayrak
Elalem aldı başını gidiyor ligde. Şu düştüğümüz durumlara bak.

tanjugunduz
Çünkü adam 4 gün idmana çıkmamış, çünkü adamı idmana çıkmadan oynatıyorlar çünkü adamın fizik kondisyonu iyi değil...Kesinlikle doğru ancak zaten fazla kostugundan kaleye varıyor halbuki az duraksayio kendini stoperlerin arasından geri alsa top önünde kalacak neyse boşverin gitsin bu saatten sonra atsa ne olur atmada ne olur

Yönetim istifa.

Manava61
24.02.2018, 19:59
Burak'ı savunmak istemiyorum ama öyle saçma yorumlar var ki mecbur kalıyorum. Çünkü anlamıyor ki Burak alınmasaydı küme düşmeye oynuyorduk.
Kusura bakmayin ama oyuncuya bagli bu zihniyet yuzunden her sene subatta kapatiriz ligi.O olmasaydi bu olmasaydicilik bitmedikce Trabzonspor kalici basariyi yakalayamaz

gurur6134
24.02.2018, 20:00
yönetim istifa !

yazacak başka bir şey yok.

Trabzonspor tarihinin sadece en basarisiz yonetimi degil ayni zamanda en yuzsuz yonetimi ile de karsi karsiyayiz bosuna beklemeyelim..

Nazim Can
24.02.2018, 20:00
Kucka cöpü miy miy miy birde cok avur.

Enaldo61
24.02.2018, 20:01
Yukarıda beni alıntılayan şahsın yazdığına cevap vermeyeceğim, forum yönetiminin gereğini yapmasını rica ediyorum. Mesajı bildirdim zaten.

İ. SARAL
Hocanın sözleşmesinde "her şartta 4-2-3-1 oynatacaksin" falan mi yaziyor. Tutmuyorsa değiştir kardeşim şunu.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7can61
Burak reyiz 2. Yarı 2 tane çakacak, herkes susacak , hüngür hüngür ağlayacağız sonra, biz ettik sen etme reyiz diyeceğiz. Gözyaşları sel olacak...

odyseuys
Kusura bakmayin ama oyuncuya bagli bu zihniyet yuzunden her sene subatta kapatiriz ligi.O olmasaydi bu olmasaydicilik bitmedikce Trabzonspor kalici basariyi yakalayamaz

kusura bakmayın ama oyuncuya dayalı zihniyetin müsebbibi hoca bozuntularına bu camiadan ekmek yeme fırsatı verdiğimiz sürece her sene şubatta ligi kapatırız.

tespit doğru da neşter yanlış yere hocam. oyuncuya dayalı bir oyun oynanıyorsa bunda en son suçlanacak kişi oyuncunun kendisidir.

karabela
24.02.2018, 20:02
Bu takım içinde Burak dan daha fazla sıkıntılı bölge ve oyuncular var orta saha ne defans ile ne de hucüma uygun oynayamıyor kanatlar çalışmıyor herkes durarak oynuyor topu arkadaşına verdikten sonra boş alana giden oyuncu yok kanatlar kenardan verkaç ile beklerin arkasına koşu yapmıyor ve ceza sahasında bir futbolcu var çoğu zaman bu tür sorunlar sahada varken Burak vs tartışması bence anlamsız . Bu sorunları çözersek Burak’la ilgili konuşanlar ancak haklı olabilir bence

Ertan OKUMUŞ
24.02.2018, 20:03
Verilmeyen penaltıları,kötü hakemleri geçtim 2 yıldır oturmuş,hadi onuda geçtim oturtmaya çalıştığımız bir oyun sistemimiz yok en acısı da bu,tek yapmaya çalıştığımız (eğer bu sistemse) Burağa top at [emoji35][emoji35]

Enaldo61

Hocam takımında leblebi gibi gol atan bir adam varsa mecbur kalıyorsun çünkü diğer arkadaşlardan bir türlü katkı göremedik...

memmedaga
az önce yorumcu kim bilmiyorum ama çok doğru birşey söyledi

Burak tandanslı oyun dışında başka şeylerde denemeli

My
Rıza hocamdan Dam Doy hamlesi bekliyoruz. Sol kanada. Bilmem kaç haftadır olduğu gibi.

86'da da Rode... haftalardır olduğu gibi.:D

Şaka gibi ya.

Ahmet Faruk
Burak olmasa Ersun daha erken gider Rıza daha erken gelirdi. Düşmemeye de oynardık. Sorunun hocada olduğunu söylüyorum zaten şu rezil oyunda Burak olmasa gol dahi atamayız. Burak olmasa sanki daha iyi bir oyun mu oynayacak takım? Ya da Rıza hoca müthiş bir sistem mi getirecekti.Bir de alakası yok diye çıkışıyorsunuz.

:D

Yanlış oldu evet.

Rıza Hoca tepkime ver.

Adam “Burak’tan başkası gol atamıyor” diyor, ama beyfendi Burak dışında herkese ceza sahasına girmeyi yasaklamış.

Manava61
24.02.2018, 20:04
kusura bakmayın ama oyuncuya dayalı zihniyetin müsebbibi hoca bozuntularına bu camiadan ekmek yeme fırsatı verdiğimiz sürece her sene şubatta ligi kapatırız.

tespit doğru da neşter yanlış yere hocam. oyuncuya dayalı bir oyun oynanıyorsa bunda en son suçlanacak kişi oyuncunun kendisidir.

Oyuncuya hocaya kisilere bu firsati verenlerde zaten ilk sorun

Mustafa YILMAZ
damdoy'da giriyor oyuna iki 33'lük kral bizi uçuracak şimdi.

kral ve gerçek kral

odyseuys
Hocanın sözleşmesinde "her şartta 4-2-3-1 oynatacaksin" falan mi yaziyor. Tutmuyorsa değiştir kardeşim şunu.

keşke öyle bir şart olmuş olsa da oynananın hesabını sistem üzerinden sorabilsek. takım haftalardır rakamlarla formulize edilemeyecek kadar saçma bir oyun oynuyor.

7can61
Danduy geliyor, adam tam bir gol makinesi, futbolun mike tyson ı.

İ. SARAL
Damdoy un direkt oynamasi lazim bu takimda. Simdi gider yine sola koyar adami. 2 li forvet yapsa ölür.

Fatih Çelik
Hangi 2 kere ?
Hacının devrildiği sezonu paf takımıyla bitirdik
O sezona başlayan kadro ile bitiren kadroya aç da bak
Federasyon
Paraların ödenmemesi
Mhk

O sezona başlayan kadro bu ligin üzerinde kadroydu
Beşiktaşı olimpiyat'ta dağıtan kadro

Boş muhabbet diyorsun
Geçen hafta beraber izledik bu adamı
Hava topuna zıplamaz
Rakip kovalamaz
Top saklamaz
Al ver yapamaz
Kafa topuna vuramaz

Takım ile topun arkasına geçmeye gücü yok
11 kişilik.is gücü 10 kişinin omuzlarına biniyor
Yahu bu sezon onun kaptırdığı toplardan onun sağlayamadığı toplardan yediğimiz kaçıncı pozisyonu yedik bu akşam
Gol oldu
Boş muhabbeti sizler yapıyorsunuz
Derdiniz kral yaratmak değil trabzonspor olsun
Süslü cümlelere bak derdimiz Trabzonspor falan güzel prim yapıyorsun. MHK falan anlamam ben diğer takımlara yok mu MHK? Paf takımla ben mi çıkın dedim takıma? Tolunay'ın geldiği sezon takım nerelerde geziyordu? Komple forvet olsa sen de mi oynar o vuruş kalitesiyle Burak. Şunu kafana sok Burak Yılmaz 17 maçta 17 gol attı hem de bir çoğunu da tek başına. İstediğin kadar kas . Savunduğun Damdoy'un dahi hali ortada. Takım oyununa değil gole puan veriyorlar futbolda. Hele ki bu kadar berbat bir sisteme sahip takımla bu noktalardaysan Burak gibi oyuncuya değil ağzını açmak yan bakamazsın. Burak gol atınca puanı Burak değil Trabzonspor alıyor. Senin derdin ben haklıyım diyebilmek senin derdin Trabzon taraftarının sürekli hain arayan kesimine meze yapacak adam bulmak.

memmedaga
sir Rıza müthiş sol açık Damdoyu oyuna alıyor

ne kadar got kfali bu adam yahu bu takımda en son sol açık/kanat oynacak adam bu

Harun
24.02.2018, 20:05
Benim her zaman bir felsefem vardır.Futbolcuyu oynatan hocadır.Başındaki adama güven ve sevgi yoksa dünyanın en iyi kadrosunu kur başarı yakalayamazsın.

Ozan Yılmaz
Hepsi TRABZONSPOR futbolcusu niye ayrım yapmaya çalışıyor herkes?

Kişiselleştirilecek makamlar hoca ve başkandır oyuncu oyuncu ayrım yapmaya gerek yok.

olcay_61
bir adamın başka hamlesi olmaz mı arkadaş, damdoy sola damdoy sola
11 başlayınca da damdoy dışarı :D

sasone
24.02.2018, 20:06
Yedigimiz gol Burak-Ugur-Onur zinciri
Bir mesaj gibi sanki
Mesaj güzel de,anlayacak adam lazım.Devre arasında bu adamların içine Olcay'ı da katıp,temizlik yapsaydık,o zaman bir şeyler olurdu.
Sezon sonu inşallah aklı başında bir sportif direktör ile yapılır gerekli temizlik.

sasone
24.02.2018, 20:07
Futboldan emekli olacak,halen daha ofsaytı öğrenemedi gitti.

7can61
24.02.2018, 20:08
Allah tan kendi yarı sahamızda ofsayt olmuyor, yoksa reyiz sayesinde çok frikik yerdik.

Giallorossi
24.02.2018, 20:09
Burak, mactan sonra yorumcu amcamizi dinlesin ne demis. Belki birseyler ögrenir

My
Pantalonu tutuştukça Yusuf'u alıp saha içinin anasını belliyordu herkesi bir yere çekerek :) Muhtemelen ikinci hamlesi de o olur.

Rodeyyegayı da 78' 80' 83' gibi sokar büyük deha Reza :)

Turgut Altun
Damdoy un direkt oynamasi lazim bu takimda. Simdi gider yine sola koyar adami. 2 li forvet yapsa ölür.

Topla ilk hareketi kırmızı kartlık, bu adamların durumu normal değil.

7can61
Hepsi TRABZONSPOR futbolcusu niye ayrım yapmaya çalışıyor herkes?

Kişiselleştirilecek makamlar hoca ve başkandır oyuncu oyuncu ayrım yapmaya gerek yok.

Geçen hafta yusufa dümdüz gidilirken yazdın mı bunu merakımdan sordum.

Ogün YAZICI
Süslü cümlelere bak derdimiz Trabzonspor falan güzel prim yapıyorsun. MHK falan anlamam ben diğer takımlara yok mu MHK? Paf takımla ben mi çıkın dedim takıma? Tolunay'ın geldiği sezon takım nerelerde geziyordu? Komple forvet olsa sen de mi oynar o vuruş kalitesiyle Burak. Şunu kafana sok Burak Yılmaz 17 maçta 17 gol attı hem de bir çoğunu da tek başına. İstediğin kadar kas . Savunduğun Damdoy'un dahi hali ortada. Takım oyununa değil gole puan veriyorlar futbolda. Hele ki bu kadar berbat bir sisteme sahip takımla bu noktalardaysan Burak gibi oyuncuya değil ağzını açmak yan bakamazsın. Burak gol atınca puanı Burak değil Trabzonspor alıyor. Senin derdin ben haklıyım diyebilmek senin derdin Trabzon taraftarının sürekli hain arayan kesimine meze yapacak adam bulmak.

Fatih kuzenin falan mı yazıyor
Şu cümleleri yüzüme söyleyebildiginde cevap veririm sana

Tansu Onur Erdoğan
24.02.2018, 20:11
Vizyon diyoruz zuhahaha

My
24.02.2018, 20:13
Daha şutumuz yok. Dakka 55.

ucurum
Türk antrenörlerin sadece tek bir taktiği olacak diye bir kural mı var

Mert Zaman
gram sevmiyorum şu barış başdaşı gebersin

7can61
Hoca damdoya serbest oyna demiş , bir nevi messi çünkü o. Abdülkadir? O kenardan orta kessin. Gol mol atar mazallah.

Fatih Çelik
Fatih kuzenin falan mı yazıyor
Şu cümleleri yüzüme söyleyebildiginde cevap veririm sana

Sen bana derdin Trabzonspor değil kral yaratmak de yüzüme ben bunların hepsini tek tek sayarım sana.

tturkmen
24.02.2018, 20:14
Damdoy forvete Burak sol açığa geçmesi lazım. İlerde top tutalım.

ESER
buyuk baskan muharrem ve lucescuvari hocasi riza gururla sunmaya devam ediyor.

Muhammet_61
Alanyaspor'a karşı 56.dakika itibariyle isabetli şutumuz yok.
Taktik dehamız, süper hocamız hücum varyasyonlarını çok iyi uyguluyor maşallah.

Mert Zaman
24.02.2018, 20:15
burağın kaçıncı topla buluşması bu kaçıncı 10 kişi oynayışımız yeter artık yeter çıkmasın abi sakatsa oynamasın iğneyle oynadı falan istemiyoruz !

odyseuys
Damdoy forvete Burak sol açığa geçmesi lazım. İlerde top tutalım.

hocamızda burak'ı kanata gönderecek netice yok malesef.

Reha Demirbaş
Ya bu ne arkadaş hep ofsaytta bir etrafına bak ya.

Ogün YAZICI
24.02.2018, 20:16
Sen bana derdin Trabzonspor değil kral yaratmak de yüzüme ben bunların hepsini tek tek sayarım sana.

E yaptığın ne ?
Haftalardır Burakın şu takıma verdiği zararı göremeyecek birisi değilsin sen
Burak'a zaafın olduğunu da defalarca dile getirdin
Objektif yaklaşabiliyor musun sence
Şu yediğimiz goldeki hatasını kasımpaşa maçının 90 dakikasında yaptı Onur kurtardı puanı
Hep yapıyor
Niye konusmuyorsunux

Sefaenes
Buraka ofsayt ne olduğunu bilmiyor lanet olsun

yorumsuz6117
Burak bıktırdın be..

7can61
Reyizin kariyerini ofsayt bitirdi, osfayt kuralı olmayaydı reyiz şimdi realdeydi.

Ogün'
24.02.2018, 20:17
Her topu Burak'a atmayın arkadaş

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gürkan Asma
Devamlı Burak a şişirerek Burakı bitiriyor takım.

SM-N9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ozan Yılmaz
Geçen hafta yusufa dümdüz gidilirken yazdın mı bunu merakımdan sordum.

geçen hafta maç başlığında olamadım, organizasyon dolayısıyla

ayrıca Yusuf en suçsuzlardan şu takımda

Ahmet Faruk
Hay sizin Burak’a atacağınız toplara...
Yeter da yeter.

Sorun Burak’tan ziyade, her topu Burak’a atan sistemde. Sağda solda boş adamlar var ama bizimkiler programlanmış RÇ tarafından.

Sefaenes
24.02.2018, 20:18
Allahinizi seven her topu Buraka atmasin

Harun
Papağan gibi aynı şeyleri söylüyor bu yorumcuda

Muhammet_61
Bir daha Burak'a uzun top atan olursa pis söveceğim.
Yetti lan!

My
Pantalonu tutuştukça Yusuf'u alıp saha içinin anasını belliyordu herkesi bir yere çekerek :) Muhtemelen ikinci hamlesi de o olur.

Rodeyyegayı da 78' 80' 83' gibi sokar büyük deha Reza :)Heeeeh. Yusuf ta tamam :)

Sın hamle kaldı Rode.

Aslan hocam benim bee tam bşkanının hocası mübarek adam.

Fatih Öztürk
24.02.2018, 20:19
Şu rezilliğe bak Burak sahada ama çok beğenmediğim iyi oynayan Kucka dışarda. Yahu bir hocanın bu kadar boktan hamlesi nasıl olur.

Ozan Yılmaz
ofsayt olsa da olmasa da pozisyonda Burak varsa o bayrak hakemler tarafından psikolojik olarak direkt kalkıyor!

sasone
Abdülkadir'i niye yuhluyor bu saçmalar,18 yaşındaki çocuk.

Ogün YAZICI
24.02.2018, 20:20
Şu 58.dakikadaki pası Abdülkadir en iyi tercih olduğu için atmadı Burak'a diyeceklerim bu kadar

My
Şu an var ya Rıza'ya göre deli top oynuyoruz. Ama işte şansısız. Bir de hep Burak'a atmasınlarmış. Öyle diyor. Bize diyor :) Burak'a atmasınlar diye bize diyor :)

7can61
Reyize top atarak yormayın uşağı, sonra akşama dermanı kalmıyor ferrari pert ediyor.

Fatih Çelik
E yaptığın ne ?
Haftalardır Burakın şu takıma verdiği zararı göremeyecek birisi değilsin sen
Burak'a zaafın olduğunu da defalarca dile getirdin
Objektif yaklaşabiliyor musun sence
Şu yediğimiz goldeki hatasını kasımpaşa maçının 90 dakikasında yaptı Onur kurtardı puanı
Hep yapıyor
Niye konusmuyorsunux

Ben Burak Yılmaz'ı futbolcu olarak çok seviyorum doğru ama Trabzonspor adına oynadığı için seviyorum. Ya sen takıma top oynatmıyorsun Burak yırtınıp gol atıyor. Burada Burak'ın suçu ne? Her oyuncunun özelliği farklı sen burada oyun kurgulayamıyorsan bu adam ne yapıyorsun kaldı ki şu kısırlığa rağmen çıkmış 17 gol atmış.

Muhammet_61
24.02.2018, 20:21
Alanyaspor'a karşı 63.dakika itibariyle isabetli şutumuz yok.

odyseuys
24.02.2018, 20:22
yorumcunun laf arasında yaptığı analizi hocamız haftalardır yapamadı.

sasone
24.02.2018, 20:22
Şu rezilliğe bak Burak sahada ama çok beğenmediğim iyi oynayan Kucka dışarda. Yahu bir hocanın bu kadar boktan hamlesi nasıl olur.

Kucka sahada oyundan alınması en savunmasız adam,çok iyi oynadığı bir maçta bile rahatça oyundan alınabilir ama çete elemanlarına dokunamaz.

7can61
24.02.2018, 20:23
Laaaan yusuf koşsana lan, reyiz çiçek gibi top kesiyor ona bile vuramıyosun bitmiş çocuk.

Full HD
24.02.2018, 20:23
Ofsayt rekoru kiracak burak bey.

Reha Demirbaş
24.02.2018, 20:24
Burak'taki ciddiyetsizliğe bakar mısınız? Takım top kapıp kontraya çıkacak beyefendi sallana sallana geri geliyor. Ardından tabi ki ofsayt.

Fatih Öztürk
Kucka sahada oyundan alınması en savunmasız adam,çok iyi oynadığı bir maçta bile rahatça oyundan alınabilir ama çete elemanlarına dokunamaz.

Yani.
Rıza hoca açıkça şerbetçilik yapıyor.

Ahmet Faruk
Hakaret etmemek için kendimi zor tutuyorum.

Adam tıkanmış sistemde sadece oyuncuları değiştiriyor.

Forveti çifteleyeyim, Yusuf’u Sosanın yanına alayım falan yok.

Damdoy Olcay nerde oynuyor ise tam olarak oraya, Yusuf Kucka’nın oynadığı yere.

Aman ha ceza sahasına falan girersiniz, çarpılırsınız Allah korusun. Mayınlı arazi orası.

yorumsuz6117
Sıçtın Burak sıçtın..

7can61
Reyizi çok koşturdunuz ofsayttan çıkamıyor adam, rodaya söyleyin de bir su versin reyize kendine gelsin.

Mert Zaman
her sene takımda bir bomba olmak zorunda mı

Enaldo61
24.02.2018, 20:25
Kral attı...

Ogün'
Helal lan Yusuf

sasone
Şükür,şansa bala attık.
Şans derken Burak'ı kastettim ama Yusuf'un hareketi birinci sınıf,Sosa'nın pası da.

Ama gol maalesef takımın en reziline yazılacak.

nuri45
24.02.2018, 20:26
gooool

Oğuzhan
Anne duasıyla gol attı resmen kral :)

Giallorossi
o nasil gol

odyseuys
goooooool

7can61
Hahahah ulan yusuf reyiz kurtardı seni yine hadi iyisin...

Mert Zaman
gol goldür yemin ederim sevinemiyorum bile

Sefaenes
Allah dan atti

Yiğit Gayretli
Yazıcı Çalımbay'ın ömrünü bir hafta daha uzatacak gibi...

Ahmet Faruk
24.02.2018, 20:27
İlk defa Yusuf-Burak-Damdoy ceza sahasına birlikte girdi, gol geldi.

Bu kadar basit ya.

Giallorossi
Damdoy girdi
Dertler bitti

Fatih Çelik
Yusuf bravo bravo... Damdoy'un boyu işe yaradı sonunda.

Fatih Öztürk
Gol attı diye seviniyor, bildiğin kendi kalesine attılar.

My
Kaleyi ilk bulan şutumuz itekleye dürte gol oldu. Rıza hocam muhteşemsin. Pöyuk hocasın.

Full HD
Cok sevinmeyelim Trabzondur bu her an yiyebiliriz.

memmedaga
bi insan atılan godle buruk bir sevinç yaşar mı

sir Rızadan kurtulamayacağız

Alah affetsin biliyorum

Ogün'
Şimdi aynı oyun olacak mı onu merak ediyorum. Beraberliğe oynacakmışız gibi geliyor

Fatih Çelik
Hahahah ulan yusuf reyiz kurtardı seni yine hadi iyisin...

Al sana selpak :)

Ogün YAZICI
Helal damdoy

7can61
Ağlıyoruz şu an, reyiz olmasa küme düşerdik Allah reyisimize zeval vermesin.

Şanlı SanMarino
Yusuf'un dönüşü bazı ahlaksız tipleri resmen ağlattı. Daha çok ağlayacaksınız.

safa77
24.02.2018, 20:28
Gol atınca tam sevincem diyorum ki yine rıza kalacak mı ? Sonra Bir kişi için neden içimde tutim ki diyorum ama her hafta aynı çileden de yoruldum diyorum. Sonra diyorum ki alayının .. yaşasın Trabzonum

Reha Demirbaş
Yusuf Rıza'ya can verdi.

Emre Veli
bi insan atılan godle buruk bir sevinç yaşar mı

sir Rızadan kurtulamayacağız

Alah affetsin biliyorum

sevdiğim oyuncuların atması dışında 2 yıldır hiçbir gole sevinmiyorum desem....

Fatih Çelik
Ağlıyoruz şu an, reyiz olmasa küme düşerdik Allah reyisimize zeval vermesin.
http://www.ofimix.com.tr/images/urunler/Selpak-Klasik-Mendil-Paket-10-Adet-resim-2359.jpg

7can61
Al sana selpak :)

Sen bu forumda yöneticilik yapmışmıydın hatırlayamadım da?

Reha Demirbaş
24.02.2018, 20:29
Uğur'dan ilk doğru hamle.

Ogün'
24.02.2018, 20:29
Emre Akbaba bomboş bu nasıl dağılım

Fatih Çelik
24.02.2018, 20:30
Sen bu forumda yöneticilik yapmışmıydın hatırlayamadım da?

Hayırdır nesi var destek oluyoruz işte.

Enaldo61
Hikmet hakeme saracak belli oldu.

İ. SARAL
Damdoy ve Yazıcı tek ayakla oynasalar yine 11 oynarlar bu takimda.

cyberentalpi
Kaleyi ilk bulan şutumuz itekleye dürte gol oldu. Rıza hocam muhteşemsin. Pöyuk hocasın.

en son şampiyon olduğumuz sene ve bir önceki sezon en fazla şut atan takımdık. Bazen sıkışan defansın tek çaresidir.

7can61
24.02.2018, 20:31
Hayırdır nesi var destek oluyoruz işte.

Yo cidden merak ettim yapmışmıydın önceden?

My
24.02.2018, 20:32
Rode dakkaları da yaklaştı hocam. Unutmayasın diye şe'ttiriyorum. Gerçi ezberin bozulmaz da...

Ogün YAZICI
Damdoy ve Yazıcı tek ayakla oynasalar yine 11 oynarlar bu takimda.

Mesela şu gol Yazıcı ya da Damdoy'a değil de Burak'a yazılacak iste
İstatistik bu kadar değersiz bir piç

Fatih Çelik
Yo cidden merak ettim yapmışmıydın önceden?

Evet

7can61
Rode dakkaları da yaklaştı hocam. Unutmayasın diye şe'ttiriyorum. Gerçi ezberin bozulmaz da...

89 da girer şu an erken

Turgut Altun
24.02.2018, 20:33
Burak için sezonun özeti;
Hafta içi, ağrılarım var antrenmana çıkamam. Cuma günü, hocam ağrılarım devam ediyor ama oynamak istiyorum. Hafta sonu, bütün toplar istisnasız bana, karşı karşıya yakalarsam, ofsayt değilse, kendimi yere atmadıysam, gol atma ihtimalim diğer alternatiflerimden çok daha yüksek.

Mert Zaman
kraldan zaral gelmez

İ. SARAL
Şu 11 i baştan koysa ne kaybeder?

odyseuys
hiç duygusallık yapmadan ortasahaya takviye yapmazsa alanya 2'yi bulur. ya saha içerisinden yusuf'u daha geriye çekmeli ya da kenardan merkeze oyuncu takviye etmeli.

diyoruz da, hoca olsa zaten takım bu halde olmazdı.

neyse...

Çılgınhamsi61
6ya3 yakalandık

Ogün'
24.02.2018, 20:34
Yürüyerek geliyorlar

sasone
24.02.2018, 20:35
Aferim Abdüllllll

Çılgınhamsi61
Yenicez valla

Reha Demirbaş
Bu gol Hikmet'e gelsin.

trbzonsporlu
iki golde damdoyun

castillo61
ciddi ciddi Burak tüm topların kendisine atılmasını istediği için böyle oynadığımıza inanlar var

nuri45
24.02.2018, 20:36
gooooooooooooooooooollllllllllll
abdussssssssssssssssssssssssssssssss

melihergun
Goool

Giallorossi
Abdüüüüüüüüüüülkadiiiiiiiiiiiiiiiiiirrrrrrrrrrr

odyseuys
abdüüüüşşşşşşşşşşşşşşş

aslan aslaaannn

Mert Zaman
abdüş helal olsun sana

Ahmet Faruk
Siz yine de hocayı gönderin.

Çılgınhamsi61
Iyi kontrol edemedi ama iyi vurdu

Ogün YAZICI
Damdoooooooooy
Bir kez daha adamsın ulan
Futbolcu

Enaldo61
Alanya şehri bunu unutmaz der mi?

Fatih Öztürk
Damdoy Yusuf maçı alıyor.

odyseuys
hiç haz etmediğim ndoye'a da büyük tebrikler. ayağın sağlık damdoy bey.

7can61
24.02.2018, 20:37
İki gol iki kendi yetenğimiz. Geçen hafta yusufa yaptıklarınız için kendinize ayıplayın. Bunlar bu takımın geleceğidir. Burak sosa mosa bunlar hikayedir.

safa77
Damdoya bak hele ya (:
Rıza sen git damdoy kalsın

İ. SARAL
Yusuf ve Damdoy u izliyor musunuz ) 2.golde Yusuf u izleyin defansı nasil çekiyor.

memmedaga
Siz yine de hocayı gönderin.

aynen öyle

Çılgınhamsi61
Bu damdoyda ilk 11deyken mal gibi oynuyo sonradan girince süper oynuyo

Giallorossi
24.02.2018, 20:38
Ne demistik.

Damdoy girecek
Dertler bitecek

Ne oldu?

Damdoy girdi
Dertler bitti

Emre Veli
yeriz diyorum.

Yiğit SARI
Rıza hoca geldiğinde maç kazanabildiyse adamdoy sayesinde kazandı. Tamam golcü yetenekleri sorgulanır genel olarak yetenekleri sorgulanır ama oynatıyor bu takımı etkisi aşikar.

7can61
Yusuf ve Damdoy u izliyor musunuz ) 2.golde Yusuf u izleyin defansı nasil çekiyor.

Bitmiş adam canım, şımarık velet, ilk golü de burak attı zaten yersen.

Enaldo61
Damdoy'un keyfi yerindeyse canı istiyorsa iyi oynuyor çok ilginç bir adam.

sasone
Şu takımın sorunları ve çözümleri o kadar basit ki,görmek isteyen gözler için o kadar yeterli ki.

Ogün'
Hadi yemeden bitirelim şu maçı galibiyete hasret kaldık

ibrahim
Hikmete girsin bu goller.

Giallorossi
24.02.2018, 20:39
Yanliz Pereira bu macta cok iyi oynuyor

Ogün YAZICI
Yemin ediyorum rüyamda geriden gelip 2-1 öne geleceğimizi ve son dakikada 2-2 olduğunu gördüm
Hicbir tahrik içermez endişemi dile getirdim

Full HD
Alanya daha yatmiyor niye acaba? Artik biz yatalim.

İ. SARAL
Rıza hoca geldiğinde maç kazanabildiyse adamdoy sayesinde kazandı. Tamam golcü yetenekleri sorgulanır genel olarak yetenekleri sorgulanır ama oynatıyor bu takımı etkisi aşikar.Kesinlikle katılıyorum. Boş beleş taraftar lafına bakıp adami kesti.

odyseuys
ortasahaya takviye yapmalı hoca. yusuf'la falan olacak iş değil. bero olur, onazi olur. kesinlikle oraya takviye yapmalı. bir avuç incir berbat olacak yoksa.

My
Ulan yemeyin bari de haftamız rezil rüsva olmasın. Sakın yemeyin.

Reha Demirbaş
24.02.2018, 20:40
Onur karşıdan ne gelse kurtardı. En iyi olduğu yönü.

Çılgınhamsi61
Ulan yemeyin kırdırmayın şu televizyonu

odyseuys
rıza, ortasahaya oyuncu al ! maç sonu da istifa et (lütfen).

Enaldo61
24.02.2018, 20:41
köşeye gitse çıkaramazdı onu.

Ozan Yılmaz
24.02.2018, 20:41
oyuncu değiştir orta saha armut topluyor HOCAAAAA

memmedaga
24.02.2018, 20:42
yalnız bu yorum Hamdi ye on basar :)

tturkmen
24.02.2018, 20:42
Yalnız Onazi girmezse yiyeceğiz.

Giallorossi
24.02.2018, 20:43
Ortaya Bero girmeli bence. En iyi yaptigi sey pres yapmak ve top kapmak. Rakibi rahat birakmaz ortasaha da

Bilal Karadeniz
24.02.2018, 20:43
Sosa adamsın seni bu zamana kadar oynamayan hocaya yazıklar olsun

sasone
24.02.2018, 20:44
Yalnız Onazi girmezse yiyeceğiz.

Sosa da ikinci sarıdan atılacak eğer çıkarmazsa Hoca.

Vkgz
yusufun klasik saçma faulleri

Ogün YAZICI
Burak çıkar Onazi sok
Hadi hemen hemen
Gitmesin maç

Full HD
Evet acaba ne olur simdi?

sasone
Barajı geçmese bari.

yorumsuz6117
24.02.2018, 20:45
Yusuf :D

safa77
Frikikse ! Aman

Full HD
Onur akilli ol.

Ozan Yılmaz
Onur yeme lütfen şu firikiği

tturkmen
Orda faul yapılacak yer mi

Çılgınhamsi61
Abooovvvv

My
Artık bizi bırak yorumcu bile hocaya yalvarıyor ortaya hamle yap ulan Rıza diye. Gol yemeyiz inşallah.

Mert Zaman
kaleyi tutarsa sıkıntı

Estragon
Reha Kapsal valla daha iyi Riza’dan

Full HD
24.02.2018, 20:46
Kontraya bak hahhaa

sasone
Burak olmasa gol,ya sen ne rezil bir futbolcusun.

7can61
Reyiz yine süper pas attı ama ufaklıkta iş yok.

Giallorossi
Burak, kendine kizsana? O nasil pas?