PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Muharrem Usta İstifa Etmeli Mi ?

Mustafa YILMAZ
18.02.2018, 17:59
bu kulübün takıma sahip çıkacak bir başkana ihtiyacı var hastanelerinin peşinde koşan bir iş adamına değil.

rezilliklerini sayıp konuyu uzatacak değilim şu saatten sonra istifa hariç hiç bir şey durumu düzeltmez.

edit: başlığın açılışı Yönetim İSTİFA ! dır daha sonra bmn yöneticileri değiştirmiştir.

My
18.02.2018, 18:03
Aaauuuu... Mustafa istifa değil kardeşim istifa etmeli mi diye soracaksın. Zaten bunu gibi bir dünya ancak sorabildiğin başlıkları da vardır birazdan oraya taşırlar.

Mustafa YILMAZ
18.02.2018, 18:08
Aaauuuu... Mustafa istifa değil kardeşim istifa etmeli mi diye soracaksın. Zaten bunu gibi bir dünya ancak sorabildiğin başlıkları da vardır birazdan oraya taşırlar.

artık soru faslı geçmiştir herhalde yok öyle yapılırsa vardır bi ortak noktaları

artık bunun tartışması bile yapılmamalı usta denen şahıs hastaneleri ile yaşasın artık uzak dursun bizden ayıptır günahtır. şike olayınıda nasıl sulandırdıklarını gördük yeter artık da

champions
18.02.2018, 18:09
2 yıl oldu, kaç tane transfer dönemi geçirdin, 50 tane transfer yaptın, hoca üstüne hoca getirdin, gelinen noktada ortada doğru düzgün bir kadro yok, oyun yok, başarı yok. Çapsız hocalarla, vasat oyunlarla Kayseri Göztepe ve Sivasla verilen bir 5.lik mücadelesi var. 2 yıldır avrupa'da yoksun, Türkiye kupasında bile ilerleyemiyorsun! Daha ne kadar düşeceksin? Bu kadar utanmazlık olur mu?

YETER USTA!!!

Numan Yerlikaya
18.02.2018, 18:13
Adamların anasına sövsen yarabbi şükür der. Öyle bi karakter yönetiminden oyuncusuna hocasına kadar

Arda'
18.02.2018, 18:17
Artık İstifa

alper*
18.02.2018, 18:17
İstifa.

Ahmet Faruk
18.02.2018, 18:18
Ben bugün geldiğimiz noktanın asıl müsebbinin hocalar olduğunu düşünüyorum.
Fakat bu kadar yanlış tercihlerde bulunan bir kadronun da daha fazla yönetme konusunda ısrar etmemesi lazım.

TS-Tiryaki
18.02.2018, 18:22
Yeter daaa yeter.. istifaaaaaa

Travelair
18.02.2018, 18:24
İhanet içindeler. Önce hesabını versinler, sonra istifa

a.fındıkoğlu
18.02.2018, 18:24
Biraz Trabzonsporlu olsa biraz utanma olsa çoktan giderdi.
Bu truva atı gitmez.

mete61bordomavi
18.02.2018, 18:28
Modern futbol oynatabilecek bir teknik adam ve bu oyun yapısına göre altyapı eğitimi almış ve iş ahlakı olan profesyonel futbolcular ve teknik adamlar olmadan yönetimin istifa etmesi çözüm olmayacaktır. Ha nedir? Yönetim net olarak başarısızdır bunu tartışmaya bile gerek yok.

Cemal Sağlam
18.02.2018, 18:30
En çok destekleyenlerden biriydim.

Yönetimde "bilgili ve tecrübeli" dediğimiz tüm kişiler gitti.

Geri kalanların da gitme vakti çoktan geçti.

Allah'ın adını veriyorum. Gidin ve bir daha geri gelmeyin...

gurur6134
18.02.2018, 18:36
Agzin 3 metre acik sirket toplarinda gormekden biktik seni icimiz kan aglarken, bu ne neşe yaziklar olsun kibir abidesi adam neymis efendim onun oldugu yerde basarisizlik olmazmis Allah boyle carpar adami boyle tukurdugunu yalatir!!! utanmasi olsa bu soylediklerinin ustune cokdan birakip gitmisdi ama suratinda kece var mubaregin..

BERBATOV61
18.02.2018, 18:37
İstia etmeliler ama asıl sorun bu değil sonraki başkanı Trabzonspor taratarı seçmeli birileri işaret etmemeli işaretle gelen böyle oluyor

tanjugunduz
18.02.2018, 18:39
Yönetim istifa etmelidir yeni gelecek kişilerin önünü açmalıdır bunu yapmiyorlarsa net haindirler.

Bu senede heba oldu.

Tuğrul
18.02.2018, 18:53
Devre arasında aldıkları Novak bile iyi çıkmadı.

Hani sol bekte aksıyor belki Tosic gibi stoperde endamlı bir performans verir dedim. Rıza'ya göre o pozisyonun da adamı değilmiş.

Neyse kadro mühendisliği-kadro kalitesi anlamında işi kotaracak akla ve anlayışa sahip olmadıkları görüldü.

Makam-mevki büyüsüne kapılmadan görevi terketmeleri icap eder. En azından güven tazelemek için Haziran'da kongre yapılmalı.

Mustafa YILMAZ
18.02.2018, 18:58
asıl nokta gelecek sezonuda bu kişilere teslim etmemek aksi halde bir kayıp yıl daha olacak bizim için.

iho ile başlayan erozyon usta ile tamamlanmak üzere kulüp kimliğini kaybediyor artık

pazarkapılı
18.02.2018, 19:16
yonetimin istifasıyla elde edilecek bir çözüm suan itibarıyla yok; cünkü yonetimlerden beklentileri ve istekleri yada ne yapması gerektigni yazan yazabilen bir fikir ortaya henüz sunulamadı otuz beş senedir....

Furkan
18.02.2018, 19:17
Sezon sonu kongre diyordum ama hızla erimeye devam ediyoruz. Yönetim kanadı ortalıkta gözükmüyor. Ne planlıyorlar ya da daha önemlisi bir planları var mi bilemiyoruz. Biran önce seçimli kongre kararı alıp aday olmak isteyenler için süreç başlamalı. Bu süreci ne kadar erken atlatabilirsek seneye dair umutlarimiz da o denli artar. Bu yönetimle bu başkanla geçen 2 yıl resmen heba oldu. Ne sportif ne de ekonomik olarak bir adım bile ilerleyemedik. Ustadan böyle bir başarısızlık beklemiyordum, yazık oldu...

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Travelair
18.02.2018, 19:21
yonetimin istifasıyla elde edilecek bir çözüm suan itibarıyla yok; cünkü yonetimlerden beklentileri ve istekleri yada ne yapması gerektigni yazan yazabilen bir fikir ortaya henüz sunulamadı otuz beş senedir....
Ben sunayım: Bilgili, dürüst, samimi, çalışkan, tek hedefi Trabzonspor'un başarısı olan

Mustafa YILMAZ
18.02.2018, 19:33
Levent Ustabaşı ����‏Onaylanmış hesap
@narvent
Takip et @narvent adlı kişiyi takip et
Daha fazla
Protokolde yaşanan hadise aynen şöyle oluyor;
Bir taraftar “ yahu bedava takıma yarayacak adamı almıyorsunuz gidip 5 milyon eurolar verip oyuncu alıyorsunuz “ diye seslendi.
Yönetici Coşkun Bülbül taraftara dönüp; “sana mı soracağız .ç” diyerek küfür etti!

Tayfun
18.02.2018, 19:34
Yıllardır değişmez;

Trabzonspor başarılı olamaz yönetim istifa eder, yeni yönetim gelir başarılı olur iyi kadro kurar zirveye oynar, sonra o kadroyu yönetim bir arada tutamaz takım orta sıralara oynar sonra o yönetim de istifa eder, başka bir yönetim gelir kaos ortamında üç beş maç kazanır takım yönetim kendine kredi sağlar bir süre tepkiler diner, sonra bu yönetim de gelip sıvar kongereye gidilir, başka bir yönetim gelir sabır lazım kulüp iyi durumda değil der kendine zaman kazandırır bir süre sonra takım yine sıvar yönetim istifa eder.

Trabzonspor budur 10 yıl başarısız olur 1yıl başarılı olur. Sonra o kadroyu da İstanbul takımları dağıtır.

OzcanHan61
18.02.2018, 19:49
Katılıyorum. İstifa şart. Daha kötü ne olabilir ki?

Fatih Çelik
18.02.2018, 20:07
Zamanı geldi.

nakzo
18.02.2018, 20:08
Sonuna kadar istifa.bu kadar para harcatip böyle rezil kepaze bir kadro çikarmak ...istifaaa

erenslash
18.02.2018, 20:17
nevzat aydından açıklama bekliyoruz adaylığını koy hocam al yanına adamlarını

Enaldo61
18.02.2018, 20:46
İstifa!

Manava61
18.02.2018, 20:51
Bmn olarak neden bir bildiri yayınlamıyoruz istifaya davet eden.Sadece forumdan konuşarak bir şeyler yapamayız

Manu61
18.02.2018, 20:52
Bmn olarak neden bir bildiri yayınlamıyoruz istifaya davet eden.Sadece forumdan konuşarak bir şeyler yapamayız

Belki bir hazırlık vardır bilemeyiz.

Fatih Çelik
18.02.2018, 21:10
Nevzat Aydın Matus Bero'dur bugün de dediğim gibi. Çok şey beklenen ama hiçbir şey veremeyen.

Nevzat Aydın: Janko, Ibanez,Suk,Onazi,Bero,Castillo... Bence yeterince açık.

Süper Golcü
18.02.2018, 21:13
Sadri Şener başkan , Nevzat Aydın ceo , Şenol Güneş teknik direktör

champions
18.02.2018, 21:14
Nevzat Aydın Matus Bero'dur bugün de dediğim gibi. Çok şey beklenen ama hiçbir şey veremeyen.

Nevzat Aydın: Janko, Ibanez,Suk,Onazi,Bero,Castillo... Bence yeterince açık.

Katılıyorum. Geldiğimiz noktada payı olan birini kurtarıcı olarak görmek hafıza sorunumuz olduğunu gösteriyor. Kahraman yaratmaya bayılıyoruz.

Mustafa YILMAZ
bmn yöneticilerden ricam konuyu silin yok yarınada böyle kalacaksa daha foruma girmeye gerek yok.

ben diyorum istifa siz diyorsunuz acaba istifa etse mi ya bilemedim şimdi aslında şimdi istifa daha bi 10-0 falan yenilsemiydik.

benim açtığım başlık kurallara uygun değilse silin yoksa başlığı değiştirmek size mi kalmış ?

tebrikler renktaş bmn'deki değişimin iyi farkına varmışsın.

Mert Acar
Soru eki fazla.
İstifa etmelidir.Kongreye gitmelidir.

My
18.02.2018, 21:16
Ya arkadaşlar, yönetici arkadaşlar :) Allahınızı severseniz üyeniz istifa talebinde bulunup başlık açıyo ve siz adamın talebine müdahale edip tepkiden soruya çeviriyorsunuz :) Bu inanılmaz bir müdahele. Ben bunu anlamıyorum :)

tanjugunduz
18.02.2018, 21:17
Başlığı sizden izinsiz mi değiştirdiler eğer başlıkta hakaret yoksa insanların özgür düşüncelerine ket vurulmamalidir aldık halde forumun ne önemi ne amacı kalır

Bu senede heba oldu.

My
18.02.2018, 21:18
bmn yöneticilerden ricam konuyu silin yok yarınada böyle kalacaksa daha foruma girmeye gerek yok.

ben diyorum istifa siz diyorsunuz acaba istifa etse mi ya bilemedim şimdi aslında şimdi istifa daha bi 10-0 falan yenilsemiydik.

benim açtığım başlık kurallara uygun değilse silin yoksa başlığı değiştirmek size mi kalmış ?

tebrikler renktaş bmn'deki değişimin iyi farkına varmışsın.Bu inanılmaz bir şey ya vallahi hayretler içerisindeyim :) BMN'ye ne oldu? :) :) :) :)

champions
18.02.2018, 21:20
Bu inanılmaz bir şey ya vallahi hayretler içerisindeyim :) BMN'ye ne oldu? :) :) :) :)
Usta yönetimine ayak uydurmaya çalışıyorlar sanırım. Bunun adı akıl tutulması!

Fatih Çelik
Burada anket açılıp düşünce yansitilacak. Hem herkese açık olun deniyor. Hem bir eke takılıyor insanlar. Forumun kuralı bu yıllardır. Bilmiyormuş gibi yatmayın. Bence BMN'nin çanak tutmayacağını biliyorsunuz. Çanağı yalayanlara bakın.

Berke6198
BMN, yapacağı açıklamayla gerekli cevabı yönetime ve çevresine vermiştir ve verecektir.

BMN, hiçbir yönetime "istifa" başlığını kullanmamışken, zamanında da bunlar konuşulmuşken tekrar suni gündem yaratmanın anlamı yok. Yıllardır BMN'nin içindesiniz, tanımıyor musunuz bu oluşumu ?

Hiçbir yönetime de bu üslupla yaklaşmamış, forum düzenimizi buna göre belirlemişken bu yönetime daha sert bir uygulama yapmamızı gerektiren nedir ? Şurada BMN'ye yapıştırdığınız yaftaları gündemin sıcaklığına ve sinirinize veriyorum, aksi takdirde bu denli forumun içinde bulunan insanların böyle cümlelerle forum yönetimine saldırması çok ama çok üzücü bir durum.

Bireysel bir soru soracağım, BMN yönetimi geçen sezonda Trabzonspor hocasına tepki gösteren bir açıklamayı ana sayfasında paylaştığı ve kendine çeki düzen vermesi gerektiğini söyleyip "Ağam bizle eyleniy" başlıklı mesajıyla duruşunu belli ederken, burada eleştiri yağmuruna tutulup, haddimizi aştığımız söylenmedi mi ? Biz hiçbir zaman haddimizi aşmadık, müdahale etmemiz gereken zamanı da en azından iyi belirlemeye çalıştık. Bu konuda hala şüphesi varsa bu üzücü bir durumdur.

Timur Bey
18.02.2018, 21:22
Bir ultraslan gibi olamıyoruz. Anlamadığım bu site yönetimi de takım yönetimine itaatkar mı? Neden bir bildiri, hareket yok? Bu kadar mı sıradanlaştık taraftar olarak?

serdaracıl
18.02.2018, 21:23
İstifaaa

My
18.02.2018, 21:26
BMN ve istifa yazdığımda çıkan başlıklardan sadece bir kaçı :D

https://forum.bordomavi.net/showthread.php/5110-Y%C3%96net%C4%B0m-Ve-Z%C4%B0ya-Do%C4%9Ean-%C4%B0st%C4%B0fa-!!!

https://forum.bordomavi.net/showthread.php/40446-Mustafa-Ak%C3%A7ay-%C4%B0stifa-Etmelidir

https://forum.bordomavi.net/showthread.php/38470-%C5%9Eenol-G%C3%BCne%C5%9F-%C4%B0stifa

https://forum.bordomavi.net/showthread.php/1901-TRANSFER-KOMITESI-DERHAL-ISTIFA!!!!!!!!!!

https://forum.bordomavi.net/showthread.php/38465-Y%C3%B6netim-Acil-%C4%B0stifa-Ve-%C5%9Eenol-Hoca-Art%C4%B1k-B%C4%B1raklaml%C4%B1d%C4%B1r-!!!

https://forum.bordomavi.net/showthread.php/43581-%C4%B0brahim-Hac%C4%B1osmano%C4%9Flu-%C4%B0stifa-Etmelidir

https://forum.bordomavi.net/showthread.php/2433-Alkislar-B%C3%BCy%C3%BCk-Baskan-L%C3%BCtfen-Istifa!

https://forum.bordomavi.net/showthread.php/40376-Ba%C5%9Fkan-da-Y%C3%B6netim-de-%C4%B0stifa-Etmelidir!

Mustafa YILMAZ
18.02.2018, 21:29
BMN, yapacağı açıklamayla gerekli cevabı yönetime ve çevresine vermiştir ve verecektir.

BMN, hiçbir yönetime "istifa" başlığını kullanmamışken, zamanında da bunlar konuşulmuşken tekrar suni gündem yaratmanın anlamı yok. Yıllardır BMN'nin içindesiniz, tanımıyor musunuz bu oluşumu ?

Hiçbir yönetime de bu üslupla yaklaşmamış, forum düzenimizi buna göre belirlemişken bu yönetime daha sert bir uygulama yapmamızı gerektiren nedir ? Şurada BMN'ye yapıştırdığınız yaftaları gündemin sıcaklığına ve sinirinize veriyorum, aksi takdirde bu denli forumun içinde bulunan insanların böyle cümlelerle forum yönetimine saldırması çok ama çok üzücü bir durum.

Bireysel bir soru soracağım, BMN yönetimi geçen sezonda Trabzonspor hocasına tepki gösteren bir açıklamayı ana sayfasında paylaştığı ve kendine çeki düzen vermesi gerektiğini söyleyip "Ağam bizle eyleniy" başlıklı mesajıyla duruşunu belli ederken, burada eleştiri yağmuruna tutulup, haddimizi aştığımız söylenmedi mi ? Biz hiçbir zaman haddimizi aşmadık, müdahale etmemiz gereken zamanı da en azından iyi belirlemeye çalıştık. Bu konuda hala şüphesi varsa bu üzücü bir durumdur.

tatmin edici bir cevap değil burada herkes sizin mantığınızla mı hareket etmek zorunda ? siz yönetim olarak kendi bildirilerinizde hiç kimseyi istifaya davet etmeyin o sizin duruşunuz olsun ama benim açtığım başlığı değiştirmek benim fikirlerimi yok sayıp kendinize uydurmaya çalışmaktır. dalga mı geçiyorsunuz siz yahu ?

benim açtığım konu bmn yönetiminin tepkisi değil kendi düşüncem buna izin yok mu ?

Travelair
18.02.2018, 21:30
Burada anket açılıp düşünce yansitilacak. Hem herkese açık olun deniyor. Hem bir eke takılıyor insanlar. Forumun kuralı bu yıllardır. Bilmiyormuş gibi yatmayın. Bence BMN'nin çanak tutmayacağını biliyorsunuz. Çanağı yalayanlara bakın.
Bir zamanlar kullanıcıların anket açma hakkı da vardı.

My
18.02.2018, 21:32
Benim artık anladığım BMN yönetiminin Muharrem Usta'ya örtülü bir desteğinin olduğu. Çünkü bir önceki başkana dahi istifa diye başlık açılabiliyorken Muharrem Usta'ya açamamanın ben anlamını çözemiyorum.

https://forum.bordomavi.net/showthread.php/43581-%C4%B0brahim-Hac%C4%B1osmano%C4%9Flu-%C4%B0stifa-Etmelidir

Berke6198
18.02.2018, 21:32
tatmin edici bir cevap değil burada herkes sizin mantığınızla mı hareket etmek zorunda ? siz yönetim olarak kendi bildirilerinizde hiç kimseyi istifaya davet etmeyin o sizin duruşunuz olsun ama benim açtığım başlığı değiştirmek benim fikirlerimi yok sayıp kendinize uydurmaya çalışmaktır. dalga mı geçiyorsunuz siz yahu ?

benim açtığım konu bmn yönetiminin tepkisi değil kendi düşüncem buna izin yok mu ?
Hiç kimse bizim mantığımızla düşünmek zorunda falan değil. Mesajınızın içeriği aynen duruyor zaten. Bunun yanında istifa etmek gereği olmadığını düşünen varsa, bunları da belirtsinler diye bu konuyu kolektif hale getiriyoruz.

Bunun yanında sizin başlığınızı ana başlık haline getiriyoruz çünkü bunun üstüne bir daha aynı konulu başlık açmanın anlamı yok. Sizin fikrinizi merak eden başlık içeriğine girip aynı şekilde okuyabilir. Forumda birbirine yakın mantıktaki tüm başlıkları olabildiğince bir araya getirip düzenli tutma çabasındayız.

--------------------

Benim artık anladığım BMN yönetiminin Muharrem Usta'ya örtülü bir desteğinin olduğu. Çünkü bir önceki başkana dahi istifa diye başlık açılabiliyorken Muharrem Usta'ya açamamanın ben anlamını çözemiyorum.

Kusura bakmayın ama saçmalamanın da bu kadarı. Muharrem Usta'dan sizin ne kadar gizli/örtülü faydanız varsa bizim de o kadar var.

halilaziz61
18.02.2018, 21:34
Daha iyisi gelmiycekse istifa etmesin.

İho kapıda bekliyor
Tehlikenin farkında mısınız bilmem

Ama radikal bir değişiklik olmalı bunu yapacak birileri cikmali

Enaldo61
18.02.2018, 21:36
Daha iyisi gelmiycekse istifa etmesin.

İho kapıda bekliyor
Tehlikenin farkında mısınız bilmem

Ama radikal bir değişiklik olmalı bunu yapacak birileri cikmali

Kulüp dip yaptı zaten iho da gelse en fazla batarız kulübü kapatırız. Kurtuluruz artık yoksa hepimiz kanser olucaz.

Berke6198
18.02.2018, 21:37
"İbrahim Hacıosmanoğlu İstifa Etmeli" başlığını gerine gerine paylaşıp, geri kalan tüm durumlara gözlerini kapatarak algı yapanlar aynı uygulamanın yıllardır devam ettiğini de görebilirler.

Buyrun...

https://forum.bordomavi.net/showthread.php/44797-%C4%B0brahim-Hac%C4%B1osmano%C4%9Flu-%C4%B0stifa-Etmeli-Mi

https://forum.bordomavi.net/archive/index.php/t-44797.html

https://forum.bordomavi.net/showthread.php/2443-Senol-G%C3%BCnes-istifa-etmeli-mi/page7 (https://forum.bordomavi.net/showthread.php/2443-Senol-G%C3%BCnes-istifa-etmeli-mi/page7)

https://www.bordomavi.net/forum/archive/index.php/t-5800-p-11.html

https://forum.bordomavi.net/showthread.php/45179-Mustafa-Re%C5%9Fit-Ak%C3%A7ay-%C4%B0stifa-Etmeli-mi

alper*
18.02.2018, 21:37
İster istifa etsin ister etmesinler. Ben takımı takip etmiyorum zaten.

Mustafa YILMAZ
18.02.2018, 21:39
Hiç kimse bizim mantığımızla düşünmek zorunda falan değil. Mesajınızın içeriği aynen duruyor zaten. Bunun yanında istifa etmek gereği olmadığını düşünen varsa, bunları da belirtsinler diye bu konuyu kolektif hale getiriyoruz.

Bunun yanında sizin başlığınızı ana başlık haline getiriyoruz çünkü bunun üstüne bir daha aynı konulu başlık açmanın anlamı yok. Sizin fikrinizi merak eden başlık içeriğine girip aynı şekilde okuyabilir. Forumda birbirine yakın mantıktaki tüm başlıkları olabildiğince bir araya getirip düzenli tutma çabasındayız.

kolektif konular mevcut zaten forumda yönetime yönelik teşekkürler v.s diye aksi içinde mevcut tepkiler diye burada mevzu o değil zaten.

yukarda sizin söylediğinizin aksine bi çok istifa başlıkları mevcut şimdi direnmenizin anlamı ne ?

uzatmayacağım hiç ben anlamam gerekeni anladım konuyu silin sizde rahat edin.

tanjugunduz
18.02.2018, 21:40
Mustafa kardeş sana katılmakla birlikte birlik olmak adına konuyu toparlayalim baslik soruyor bizde hep bir ağzından haykiriyoruz. Bize bugunleri yaşatan yönetim derhal istifa etmelidir.

Bu senede heba oldu.

My
18.02.2018, 21:40
Benim yönetici arkadaşlara bir tavsiyem var. Muharrem Usta'ya ve ya yönetime istifa başlığı açanlar ve diretenleri forum kuralları ve düzenini bozmakta en ağır şekilde cezalandırın :) Ve hatta üyeliklerini askıya alın. Mustafa'yla başlayın benle devam edin mesela :) Çünkü sizin çizdiğiniz kalıba sığmıyoruz :) Aykırılık yapıyoruz :) BMN'nin çizgisinden çıkmış durumdayız şu an forum kurallarını ihlal ediyoruz :)

Ozan Yılmaz
18.02.2018, 21:43
Bugün olağanüstü seçimli kongre olsa Aralık ayında tekrar olağan seçimli kongre olmak zorunda.
1 yılda 2 seçimi üst üste kazanabilecek nitelikte başarılı ve uyumlu bir yönetim yapısı oluşup aday olarak çıkacaksa ortaya, mevcut olan istifa etsin tabii
Bizde gelen gideni aratmaya devam ediyor son zamanlarda
başarılı, istekli, bilgili, güçlü, bağımsız kimse talip olmuyor yönetime.

alper*
Bir de, başlık neden soru şeklinde?

Daha ne olması lazım, 6-0 7-0'lar mı gerekiyor?

Küme düşmek mi gerekiyor?

erenslash
Edebilir ancak kısa vadede çözüm olmaz bu.

Efendim Nevzat aydın gelebilir.

Herşeyden önce stratejik bir zeka lazım.

Sosayı eleştirenler var hala yok burak satmış kardeşim stratejik adam alan eksikleri kapatan bir transfer anlayış zekan ve teknik ekibin var mı?

kimse söylememiş bu çocuklardan antremanda teknik olarak çalıştırmasını doğru yapan bir stratejik zekan var mı?

Trabzonsporun stratejisi ve zekası yok sorun bu.

Bakış açısı.

Bize bakış açısı iyi olan bir yönetim hoca ve teknik ekip lazım. Ana sorunumuz bu. başka bir sorun yok.Nevzat aydın gelsin toplasın adamlarını.siyasi görüşmüş yok öyleymiş yok iç dinamiklermiş iho da gelmesin bize zeka lazım bir de presipli insanlar lazım.

Berke6198
18.02.2018, 21:44
Sürekli bir kalıba girmeye çalışanlar, bizim kalıbımıza giremediklerini iddia ediyorlar fakat ortada kalıp çizmeye çalışan bir BMN yok. Şükür, hiçbir yönetimden bu zamana kadar faydalanmadık. Ne bireysel ne de bu isim altında hiçbir fayda gütmedik. Trabzonspor ne zaman kötü amaçlara emel olmuşsa, Trabzonspor o yönetimle ters düşmüş ve doğru yolu o yönetime göstermeye çalışmıştır.

Bizim kendimize çizdiğimiz kalıp, Trabzonsporun menfaatleridir. Bunu klişe olsun diye söylemiyorum. Aksini iddia edebilecek ve kanıtlayabilecek birisi varsa burada bekliyorum.

Nazim Can
18.02.2018, 21:46
Muharrem Usta babamin oglu degil beceremiyorsa gitsin gitmesine de yerine kim gelecek az cok kestirebiliyorum :)

erenslash
18.02.2018, 21:48
Tekrar ediyorum: stratejik zekası iyi olan bir insan gelmeli kaynak yönetim ve hocayı teknik ekibi iyi bulabilecek stratejik zeka lazım

bir günde sihirli değnek gibi olmuyor bunlar bu sezon çöpe gitti biz sanıyoruz ki istifayla düzelecek bir kaç maç kurtarabilriiz yönetim ve stratejik zeka olmadığı sürece kim gelirse gelsin hangi hoca gelirs egelsin gene başarı gelmez

yani önce baştaki yönetim zeka üst akıl çıkmalı klupten ve yerine güçlü lobisi olan parası da olan ve strateji zekası iyi olan bir ekip gelmelidir çözüm budur ana kaynak önemli ana kaynağı halledersen hocan ve teknik ekibin de iyi olur bu da topçuna yansır nokta

şöyle replace the seed with a high conscious mind çekirdek önemli elmayı elma yapan çekirdeği içindeki atomdur bize o atom kaynak lazım.

Dikkat etmemiz gereken konu Muharrem Usta bizden aldığını almış ve üniversitesine ve iş hayatında parasını Trabzonsporu kullanarak kazanıyor. Hedefine ulaştı. Anladınız mı? Ağlayan taraftar var ama prensiplerine aykırı davranıp işini düşünen Trabzonsporun manevi anlamda ve maddi anlamda çıkarını düşünen yok sadece gelen kişi iş hayatında para kazanmaya odaklı.

Muharrrem başkana bereket versin... İho da aynı şekilde.

Kendi egolarını krallık kurarak beslemeye çalışıyorlar.

Kral dediğin hem kendini zengin eder hem de ettrafındakilerini ama bunlar sadece kendine çalışıyor.Prensip etik ve zeka strateji hepsi bir arada olan bir başkan olmalı bu takımın başında.aynıu şekilde ekip de.

Nevzat başkan ne yaptı yemek sepetinde etrafındakilere çalışanlarına para verdi bonus verdi paylaştı .
Bunu beraber yaptık, bu sizin hakkınız!” dediler 27 milyon doları, 114 çalışana paylaştırdılar

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/ayse-arman/bunu-beraber-yaptik-bu-sizin-hakkiniz-dediler-27-milyon-dolari-114-calisana-paylastirdilar-29643599
Bunlar ise yer paylaşmaz

Travelair
18.02.2018, 21:56
Takıma gönlümüzü koymuşuz. Başarılı olsun, şampiyon olsun istiyoruz. Sürekli birileri geliyor, batırıp batırıp gidiyorlar. Milyon €'lar havada uçuşuyor. Sonunda da bize diyorlarlar ki, taraftar çok sabırsız, en az 3 sene, 5 sene, 10 sene... Ulan siz pislettiniz, siz temizleyin. Sorumluluk alın, hesap verin. Hayallerimizin içine edenler, sırıtarak dolaşıyorlar. Bize de 10 sene sonrasına gün veriyorlar. Kim öle kim kala. Ama taraftar suçlu, sabırsız ha? Utanmaz arlanmazlar

DeAgLeMaNyAq
18.02.2018, 22:11
Hacıosmanoğlu yeniden gelirse tam trajikomik bir camiaya dönüşmüş olacağız...

My
18.02.2018, 22:19
Sürekli bir kalıba girmeye çalışanlar, bizim kalıbımıza giremediklerini iddia ediyorlar fakat ortada kalıp çizmeye çalışan bir BMN yok. Şükür, hiçbir yönetimden bu zamana kadar faydalanmadık. Ne bireysel ne de bu isim altında hiçbir fayda gütmedik. Trabzonspor ne zaman kötü amaçlara emel olmuşsa, Trabzonspor o yönetimle ters düşmüş ve doğru yolu o yönetime göstermeye çalışmıştır.

Bizim kendimize çizdiğimiz kalıp, Trabzonsporun menfaatleridir. Bunu klişe olsun diye söylemiyorum. Aksini iddia edebilecek ve kanıtlayabilecek birisi varsa burada bekliyorum.Berke kardeşim. Özellikle seninle tartışmamaya çalışıyorum çünkü söylediklerimden alınıyorsun ama şu durum hakikaten anti demokratikliğinden tut forum üyelerinin görüşlerine saygısızlığa kadar gidiyor.

BMN'nin bahsini ettiğin yol göstericiliğinin eskide kaldığını, olaylar karşısında eski hüviyetimize bürünmemiz gerektiğinin eleştirisini yapıyorken eskiye atıfta bulunup şimdiyi kurtarmaya çalışırsak hal iyice sıkıntılı bir hal almaya başlar.

Burdayım diyorsun. Ben de çok basit bir soru soruyorum. Üyeleri istifa diyor, BMN'nin. En azından bir kısmı. Siz diyebiliyor musunuz? Denmesine müsade ediyor musunuz? Üyelerinizin istifa başlığı altında tepkilerini dile getirmesine müsade ediyor musunuz? Bizlerin 2005'lerde dahi sahip olduğumuz bu ifade özgürlüğünü yıl olmuş 2018... sizler forum kuralları adı altında bizlere empoze etmeye çalıştığınız şu uygulanamanızda sıkıntı var.

Adam istifa demiş açmış başlığını. Sizler soruya çevirip etsin mi etmesin miye çevirmişsiniz? Sorunun sonu ne zaman bağlanacak peki? Cevabı ne olacak bunun? Adam zaten kendince soruyu sormuş cevabını da çözmüş başlığı da açmış. Sen israrla talebi yumuşatıp etsin diyenin başlığına müdahele edip etsin mi etmesin miye getirirsen bu işte sıkıntı var arkadaş. Benim aklım almıyor bu işe. Kusura bakmayın.

Sormak ayrı talep etmek ap ayrı bir şey. İstafa başlığının yanında sende "istifa etsin de ya sonra?" diye başlık açarsın olur biter.

selcuk
18.02.2018, 22:25
yok daha karpuz kesecektik

My
18.02.2018, 22:47
Gençağa Meriç: "Taraftarlar kadar bizler de üzüldük, tepkileri hoşgörüyle karşılamamız lazım. Takımımız en son 2010-2011'de şampiyon olmuş ve kupasını alamamıştı. Burada bu yüzden büyük bir gerginlik var."

:)

https://twitter.com/twitter/statuses/965260099349549056

Süper Golcü
18.02.2018, 22:53
muharrem usta döneminde şu ana kadar ne gelişme oldu , sportif olarak ekonomik olarak , çıkıp şunu diyebiliyorsa kupa kazanamadık ama ekonomiyi aldık burdan buraya getirdik, doğru düzgün transfer yapamadık ama şunu kiraladık bunu ucuza aldık bunu bonservissiz aldık yıldız ettik kadro iskeletini oluşturduk vesaire bunları diyebiliyorsa kalmalı diyemiyosa istifa etmeli, başka neye göre tartışıcaz etmeli mi etmemeli mi diye her şey ortada

şimdiye kadar ne verdi de bundan sonra ki kongreye kadar görev süresince verebilecek de başkanlık yapmaya devam edicek, kendi reklamını ve işlerini uzatmakdan başka bir şey yapmadığı anlamına gelir istifa etmemesi

A.Ali Karanis
18.02.2018, 22:54
Sondaki soru eki fazla olmuş.

Süper Golcü
18.02.2018, 22:58
kaldı ki feda döneminden başlayıp yıldırım demirören enkazı ve sinirden yıpranmış bir camiayı bir araya getirip başarıya ulaştıran bir fikret orman örneği de yanıbaşımızda, çok arayışa mucizeye de ihtiyacımız yok 2-3 hamle yapıp işleri yoluna koymak için, bu camianın tek sorunu zihniyeti temiz başarıya aç ve istekli kişisel egolarını 2. planda tutan insanlara sahip çıkamamak ve bu tür insanlara sorumluluk emanet edememek

beşiktaşın bu döneminde teknik direktörlerinin şenol güneş olması , kimseyi rahatsız etmiyor mu ulan bu adam bizim başımızda olması gerekirken neden orada diye, demek istediğim yanlışı görmek için daha ne kadar uzun süre her taşın altına bakmaya devam edicez merak ediyorum

Süper Golcü
18.02.2018, 23:04
devre arasında mas gönderilip yerine gelen yabancı oyuncu yerine ptt 1. ligden gelen ters ayaklı kamil ahmet 2 maç pozitif görüntü sergiledi diye oynarsa, 3 kere sol ayağıyla birini kaleciye 2 sini outa gönderir, oynamasının açıklaması da Kamil'e gelince, karşısında Visca oynuyor. Novak daha yeni ve henüz o kadar tanımıyor. Bize göre rakibin en iyi oyuncularından birisi Visca. Son haftalarda da iyi oynuyor Ahmet o nedenle oynayacak. bu ise hoca arkasına dönüp baksın ben bu teknik direktörlük hayatımda kendime ne katmışım diye şapkasını önüne koyup düşünsün ya da bu işe uygun olmadığına karar verip yorumculuğa başlasın, gerçekten dalga mı geçiliyor bu camia ile ?

Mert Acar
18.02.2018, 23:07
Taraftar baskı kurmassa istifa etmeyecek bunlar ve gelecek sezonu da çöpe atacağız.

My
18.02.2018, 23:11
https://pbs.twimg.com/media/DWU6ZpwW4AArBpY.jpg

a.fındıkoğlu
18.02.2018, 23:11
Başlığı açana soruyorum "etmemeli mi " ? Etmemeliyse neden etmemeli siz cevap verin biz okuyalım !

My
18.02.2018, 23:14
Başlığı açana soruyorum "etmemeli mi " ? Etmemeliyse neden etmemeli siz cevap verin biz okuyalım !Hadi buyur :D Cevap ver Mustafa

Başakşehir yenilgisi ve taraftarın büyük tepkisi üzerine Trabzonsporlu yöneticiler Başkan Muharrem Usta'yı arayarak tepkiler karşısında nasıl tavır alacaklarını ve yola devam edip etmeyeceklerini sordular. Usta'nın yöneticilerine başkaları gibi olmayacaklarını belirterek, "Sonuna kadar devam edeceğiz. Görev süremizi tamamlayacağız ve üzerimize düşeni yapacağız." (Fanatik)

Mert'
18.02.2018, 23:16
Hacıosmanoğlu yeniden gelirse tam trajikomik bir camiaya dönüşmüş olacağız...

Bu adamın isminin tekrar başkanlık ile anılması gerçek mi? Böyle bir ihtimal var mı? Biri bana şaka desin lütfen.
Böyle bir saçmalık olamaz, olmamalı! Abi inanamıyorum yahu. Eğer bu rezil şahıs tekrar başkan olursa yazıklar olsun, bu kulüp herşeyi hak ediyor demektir.

Thedoors
18.02.2018, 23:27
Yönetimsel anlamda bi revizasyon olmalı artık bu şart,çok özür dilerim burdaki herkesten ama mabadımızda ayı bağırıyor durumundayız.
Önceki sayfalarda bir arkadaşımın yazdığı''bundan daha kötüsü gelecekse istifa etmesin'' fikrine kısmen katılıyorum,gelen gideni aratacaksa istifa etmesinler,lakin şuanki yönetim kadrosuyla da bu iş yürümüyor,başkan'ın şapkayı önüne koyup düşünmesi gerek,bu işi yapmak istiyor mu istemiyor mu?
Devam etmek istenmiyorsa bırakmalıdır,devam etmek istiyorsa yönetimsel anlamda kan tazeleyerek yoluna daha akıllı ve emin adımlarla ilerlemesi için şimdiden bir planlama yapması gerekli.

tanjugunduz
18.02.2018, 23:27
Dostlar biz burada dertlenip bir çok soruyu ortaya söylüyoruz ancak muhataplarini buluyor mu çok merak ediyorum.

Bmn oluşumuna nacizane tavsiyem devir teknoloji devri iletişim çağı bugünkü panelde de gördük forumu aktif kullanmayan bir çok kişinin haber olmadı oysa bir SMS sistemi olsa aktif olan olamayan herkese SMS atilabilirdi .Biz okullarda velilerimizi bilgilendirmek için yapıyoruz bunu ve gayet olumlu dönüşleri oluyor.

Benim merak ettiğim kongrede takriben kaç kişi oy kullanabiliyor ?

Bunun kaçı bmn forumunun üyesi ?

Yine ay içinde şekilde forum üyeleri çevresindeki kaç üyeye ulaşabiliyor ?

Bunlari neden soruyorum eğer birlikte hareket edersek yeni oluşacak yönetimi hem doğru seçmiş oluruz ortak akılla hem de TRABZONSPOR umuzun doğru yönetilmesine katkı vermiş oluruz.

BMN yönetiminin bu konulara yoğunlaşmasını arzu ediyorum çünkü sadece bir forum olmaktan çok daha fazla anlam yüklüyorum bu oluşuma başta da söylediğim gibi devir iletişim çağı ve en güzel organize olunabilecek mecra forum ve sosyal medya araçları olduğunu düşünüyorum.

Yönetim istifa.

Berke6198
18.02.2018, 23:33
Berke kardeşim. Özellikle seninle tartışmamaya çalışıyorum çünkü söylediklerimden alınıyorsun ama şu durum hakikaten anti demokratikliğinden tut forum üyelerinin görüşlerine saygısızlığa kadar gidiyor.

BMN'nin bahsini ettiğin yol göstericiliğinin eskide kaldığını, olaylar karşısında eski hüviyetimize bürünmemiz gerektiğinin eleştirisini yapıyorken eskiye atıfta bulunup şimdiyi kurtarmaya çalışırsak hal iyice sıkıntılı bir hal almaya başlar.

Burdayım diyorsun. Ben de çok basit bir soru soruyorum. Üyeleri istifa diyor, BMN'nin. En azından bir kısmı. Siz diyebiliyor musunuz? Denmesine müsade ediyor musunuz? Üyelerinizin istifa başlığı altında tepkilerini dile getirmesine müsade ediyor musunuz? Bizlerin 2005'lerde dahi sahip olduğumuz bu ifade özgürlüğünü yıl olmuş 2018... sizler forum kuralları adı altında bizlere empoze etmeye çalıştığınız şu uygulanamanızda sıkıntı var.

Adam istifa demiş açmış başlığını. Sizler soruya çevirip etsin mi etmesin miye çevirmişsiniz? Sorunun sonu ne zaman bağlanacak peki? Cevabı ne olacak bunun? Adam zaten kendince soruyu sormuş cevabını da çözmüş başlığı da açmış. Sen israrla talebi yumuşatıp etsin diyenin başlığına müdahele edip etsin mi etmesin miye getirirsen bu işte sıkıntı var arkadaş. Benim aklım almıyor bu işe. Kusura bakmayın.

Sormak ayrı talep etmek ap ayrı bir şey. İstafa başlığının yanında sende "istifa etsin de ya sonra?" diye başlık açarsın olur biter.

Kritik noktayı anlamamakta hala ısrar ediyorsunuz. Diyorum ki BMN gerekli cevabı zaten verecek ve bu bir başlık olarak açılacak. Bu cepte kalsın.

Başlığı "İstifa edin" olarak bırakmıyoruz çünkü bunun duyursunu BMN olarak yapacağız. Yani bu başlığı üyelerin ortak fikirlerini paylaşmaları ve tartışmaları için ana başlık haline getiriyoruz. Gündemi temsil eden başlık.

Kimse kusura bakmasın, ben de isterdim herkesin gönlü hoş olsun diye ancak burada %100 memnuniyet garantisi veremiyoruz hiçbir üyeye. Ben de size soruyorum; Genel'de açılmış 5 farklı "istifa" başlığına müdahale ederek, bazı üyeleri üzmezsek bu forumun zaptını nasıl sağlayabiliriz ?" Buyrun, çıkar yol gösterin lütfen.

My
18.02.2018, 23:50
İstifa başlığı açılacağından kimse bahsetmedi.

Ayrıca FİFA'yla iligili forum üyelerinin bilgilendirdiği bir yazıya da ben rastlamadım. Münferid yazışmalar hariç. İki kere okudum ben Yiğit'in mesajlarından o da ne zaman felan belli değil, "zamanı gelince"? Zamanı geçmedi mi?

Ayrıca çok ta basit. Usta ve yönetim hakkında 5 tane istifa başlığı açılırsa arkadaşlar konu bütünlüğü için dersin başlıkları birleştirirsin. Bu kadar M.berke Gayretli. Lütfen. mevzu da bu değil zaten. Mevzu istifa başlığı açtırmayıp açanlara müdahele etmeniz. Sizler buna "kural kardeşim uyacaksınız" diyorsunuz bizler de "kuralsa kural, ayet değil ya" deyip kuralın "değiştirilmesini" talep ediyoruz.

Kızmaca yok.

OrkHun
19.02.2018, 08:27
çok yanlış bir başlık.
ne demek istifa etmeli mi?

bu şu anda sorulacak soru değildir.

doğru soru şu: "muharrem usta'yı nasıl koltuğundan uzaklaştırabiliriz?"

belli ki görev süresinin sonuna kadar bu rezilliği çektirmekte kararlı ve istifa etme niyetinde değil, bu halde taraftarın da daha radikal tepkilerle görevden ayrılmaya mecbur bırakması lazım. bunun yöntemleri tartışılmalı.

Fatih Özkan
19.02.2018, 08:33
En kısa zamanda.

Mustafa YILMAZ
19.02.2018, 10:01
usta sonuna kadar devam edecekmiş sonra gereğini yapacakmış. gelecek seneyide yok sayın. bu arada gereği derken şike sürecini kapatmak ve takımı iyice borç batağına saplamak falandır herhalde.

Başlığı açana soruyorum "etmemeli mi " ? Etmemeliyse neden etmemeli siz cevap verin biz okuyalım !

başlığı açana değil değiştirene sormalısın zira ben -yönetim istifa- şeklinde açmıştım ama iki defa değişmiş ismi. canı sıkılan forum yöneticisi başlığı değiştriyor herhalde bu sayede konu özünden kopuyor. bmn yönetimini bu konu için tebrik etmek lazım

Hadi buyur :D Cevap ver Mustafa

yalan yok abi bende bu başlığı okusam tepki verirdim

bahadır2561
19.02.2018, 11:29
İstifa başlığı açılacağından kimse bahsetmedi.

Ayrıca FİFA'yla iligili forum üyelerinin bilgilendirdiği bir yazıya da ben rastlamadım. Münferid yazışmalar hariç. İki kere okudum ben Yiğit'in mesajlarından o da ne zaman felan belli değil, "zamanı gelince"? Zamanı geçmedi mi?

Ayrıca çok ta basit. Usta ve yönetim hakkında 5 tane istifa başlığı açılırsa arkadaşlar konu bütünlüğü için dersin başlıkları birleştirirsin. Bu kadar M.berke Gayretli. Lütfen. mevzu da bu değil zaten. Mevzu istifa başlığı açtırmayıp açanlara müdahele etmeniz. Sizler buna "kural kardeşim uyacaksınız" diyorsunuz bizler de "kuralsa kural, ayet değil ya" deyip kuralın "değiştirilmesini" talep ediyoruz.

Kızmaca yok.

Ersun Yanal (son gelişi için değil) ya da başka bir teknik direktör tam hatırlayamadım istifa başlığı vardı zamanında orada yazılıp çiziliyordu.

Sonra gel zaman git zaman Şenol Güneş istifa başlığı açmıştı bi üye başlık istifa etmeli mi diye değiştirilmişti.

Hâla aynı zihniyet.

Sonra da Bmn için çözüm önerileri diye başlık altında üyelerden öneri bekleniyor.

gurur6134
19.02.2018, 11:41
Siyaset tarafindan kendisine verilen gorevi daha bitmedi hele bir bitirsin sonlasin şike davasi inanin 1 gun durmaz basar gider birdaha da trabzona adimini atmaz siz neden bahsediyorsunuz adamin zaten trabzonla uzakdan yakindan alakasi yoktu.. resmen atandi gorevini yapti karsiligini fazlasiyla aldi alan razi veren razi ceketini alip gidecek biraktigi enkaz yine bize kalacak..

Şahin Yılmaz
19.02.2018, 13:39
Herşeyi bir kenara bıraktım, transfer ve Teknik direktör seçimleri berbattı. Bu adam iyi niyetli olabilir ama futboldan hiç ama hiç anlamıyor.

İstifa konusuna gelince Profesyonel bir ekip kurup onlardan yardım almayacaksa istifası yerinde olur zira, bu futbol bilgisiyle bizi batırır.

Çağatay_
19.02.2018, 13:44
Saat 13.45

Mümkünse 14.00 olmadan istifa etmesi hepimizin faydasına olacaktır.

ALDENİRO
19.02.2018, 16:01
şimdi istifa etmeyeceklerse küme düşünce mi istifa edecekler

s.ayaz
20.02.2018, 03:41
Ersun yanal'da olduğu gibi fahiş bir rezillik daha yaşatmadan burada bir hareketlilik beklemiyorum. "Ne olmuş ki 5. Kayseri ile arada 2 puan var, Avrupa şansımız hala yüksek" şeklinde düşünecek insanlar şuan yönetimde. Her durumda yüzündeki gülümseme eksik olmayan yöneticiler var.

Gidişat iyi değil. Rıza çalımbay çok yalnız ve kendinde değil şuanda belli etmemeye çalışsa da. Ersun Yanal'dakine benzer bir süreçten geçiyor bu hiç iyi değil. Daha kötü sonuçlar kapıda, daha doğrusu yeni rezillikler. Oyuncu grubunda başta okay olmak üzere yaptıkları mücadelenin karşılığını alamamaktan dolayi gerginlik başladı özellikle son maçta bunu gördüm. İnşallah bu dediklerimde yanilirim. Yanılmak istememin sebebi şu: takimdaki genç oyuncularımızın motivasyon ve özgüven sıkıntısı yaşadıklarını görmek istemiyorum.yoksa ne yönetim umrumda, ne de artık rıza çalımbay.

BlackPanther
20.02.2018, 16:28
Başkan, Rıza vizyon kokuyor...

celaledtin
21.02.2018, 12:00
Bu adam kolay kolay gitmez.

OzcanHan61
21.02.2018, 12:12
Evet. Nokta.

Mert Acar
21.02.2018, 12:43
Adam 4-5 maç kazanınca hemen ortaya çıkıyor... Zaten ondan sonra takım tepetaklak gidiyor. Yusufun performansını bile etkiledi son konuşmaları...
Takım kötü halde,taraftar hesap soracak birini arıyor ama kafalar kumda.
Yönetimindeki arkadaşlar da taraftarlara hakaretler ediyor... Çık adam gibi konuş. Azıcık Trabzonsporu da düşünüyorsan sezon sonu kongreye git. Aday olacaksan yine ol, ama o bakkal yönetiminle değil.

My
21.02.2018, 13:50
Trabzonspor'un Efsane Başkanı Şamil Ekinci : "Trabzonspor ne deneme tahtası ne de ağlama duvarıdır. Profesyonel futbolun temel kuralı, başarısız olan gider”

My
21.02.2018, 20:45
Trabzonspor'un kasasına bir lira girmiyor!

"Trabzonspor Genel Sekreteri Gençağa Meriç’ten acı itiraf"
Trabzonspor'da ekonomik olarak da müthiş gayret sarf ettiklerini söyleyen Genel Sekreter Gençağa Meriç, “Her yıl 200 milyon liraya yakın para çıkıyor ama kulübün kasanına 1 lira girmiyor” dedi. Meriç, Bu kaynağı bulmak zorundasınız. Bütün gelirler temlikte. Bir forma satılıyor, bankaya gidiyor. Trabzonspor, ekonomik olarak en zor dönemini yaşıyor. Bu dönemi de aşıp Trabzonspor'u ekonomik olarak sürdürülebilir seviyeye getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz, projeler üretiyoruz. Bunu da başaracağımıza inanıyoruz" ifadelerini kullandı.

ARALIK’A KADAR DEVAM
Gündemlerinde Genel Kurulun olmadığını da dile getiren Meriç, “Bu yönetim aralık ayına kadar seçildi. Aralık ayında genel kurulumuz var. Bu aya kadar yapabileceğimizin maksimumunu yapmaya çalışacağız. Daha sonra da kongre sürecinde delegeler diyeceklerini diyecekler. Hepimizin ortak amacı Trabzonspor'un başarısı olması. Mayısta yapılacak 6 aylık genel kurul Trabzonspor'a fayda sağlamaz” diye konuştu.

karadenizdesonnokta

My
21.02.2018, 22:20
Çağrı;

Geçen hafta gerçekleştirdiğimiz,

Trabzonspor başkanlık divanı seciminde müthiş çalışan,günlerce etkisiz ve yetkisiz kabul ettikleri bu makam için uğraşan,

Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde yaşayan renktaşlarımızın katılması için olağanüstü gayret gösteren, insanları hasta yatağından kaldıran,

aşağıda isimlerini sayacağım büyüklerimden zor günler geçiren kulubümüz için de bir araya gelerek taşın altına ellerini koyup yeni yönetimi oluşturmalarını bekliyoruz...

Trabzonspor’u kurtarmak adına bu girişimi destekleyeceğimi buradan ilan ediyorum...

Evet;

Sayın Hayretin Hacısalihoğlu,Cafer Hazaroğlu,Süleyman Atal,Bekir Bülbüloğlu,Necmettin Aytekin,Erol Tuna,Muhittin Öztürk,Erdal Atalay,Bülent Akyazıcı,Serdar Bali,Cahit Erdem,Mehmet Ongan,Taylan Ünver,Yusuf Bahadır ve ismini sayamadığım diğer duayenlerimizi göreve davet ediyorum...

Buyrun Beyler;

İlk kongrede başkaları ile pazarlık yapıp eş,dost ve damadlarınızı listelere koydurmayın.!

Kendi adayınızı çıkarın ve Trabzonspor’u düştüğü bu çıkmazdan kurtarın...

Şükrü Kuleyn

Veysel
21.02.2018, 22:47
Neden ?

Küme mi düştük!

Travelair
22.02.2018, 13:54

Trabzonspor'da ekonomik olarak da müthiş gayret sarf ettiklerini söyleyen Genel Sekreter Gençağa Meriç, “Her yıl 200 milyon liraya yakın para çıkıyor ama kulübün kasanına 1 lira girmiyor” dedi. Meriç, Bu kaynağı bulmak zorundasınız. Bütün gelirler temlikte. Bir forma satılıyor, bankaya gidiyor. Trabzonspor, ekonomik olarak en zor dönemini yaşıyor. Bu dönemi de aşıp Trabzonspor'u ekonomik olarak sürdürülebilir seviyeye getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz, projeler üretiyoruz. Bunu da başaracağımıza inanıyoruz" ifadelerini kullandı.

ARALIK’A KADAR DEVAM
Gündemlerinde Genel Kurulun olmadığını da dile getiren Meriç, “Bu yönetim aralık ayına kadar seçildi. Aralık ayında genel kurulumuz var. Bu aya kadar yapabileceğimizin maksimumunu yapmaya çalışacağız. Daha sonra da kongre sürecinde delegeler diyeceklerini diyecekler. Hepimizin ortak amacı Trabzonspor'un başarısı olması. Mayısta yapılacak 6 aylık genel kurul Trabzonspor'a fayda sağlamaz” diye konuştu.

karadenizdesonnokta
Projeler üretiyorlarmış. Ne projeleri onlar merak ettim? Şimdiye kadar ne proje ürettiniz?

Muhtemelen projeler dedikleri şunlar: Kulüpte para yok. Bankalar para vermiyor, ne yapalım? Stadyumun ve antrenman sahalarının üst kullanım hakkını bir an önce alalım. Takımı oraya taşıyalım. Kartal'ın kalan arsasını, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'ni ve HES haklarını satalım. Satamazsak, bunları ipotek gösterip bankadan para çekelim, bankalara borçları ödeyip kredi alma hakkını tekrar açıp bir kredi daha çekelim...

Proje dedikleri bunlardır başka ne olacak? Futbolculara, menejerlere verdikleri fahiş ücretler proje değildir herhalde?

Mustafa YILMAZ
22.02.2018, 14:42

ARALIK’A KADAR DEVAM

karadenizdesonnokta

ekonomik olarak bu kadar kötü olan takım gidip sosa,burak,kucka gibi oyuncuların maliyetine girmez, giriyorsa ya aptaldır ya da başka bir şey.

devam etme konusunda ısrarcı olmaları büyük hata bir daha ki kongrede seçilemiyeceklerini biliyorlar o yüzden hiç bir proje yapamazlar zaten yaza doğru bitsede gitsek havasına gireceklerdir bir sezon daha çöp olacak. olmadı işte kardeşim yapamadınız bu saatten sonra hiç bir hayrını dokunmaz bu takıma hemen şimdi gidin.

celaledtin
22.02.2018, 15:26
Ömür biter bu borç bitmez. Bir kere bankaya krediye bulaştınmı artık tek çare define bulmak.

Bilâl ÇOBAN
22.02.2018, 15:42
Duayen diye saydığımız isimlere bak :o

Harun
22.02.2018, 18:48
İstifa bazen çözümdür.Fakat Trabzonspora ben bildim bileli zarar getirmiştir.Ve hep gelen gideni aratmıştır.İHO varken yapılan yorumlar zihnimde hâlâ.Ne vizyonsuzluğu kalmıştı ne mafyalılığı,ne sokak ağızlığı.Bugün aynı olmasa farklı eleştirilere Muharrem Usta'ya yapılıyor.
Keza teknik adam konusunda da aynı sorun vardı.Yanal'ı yerden yere vurduk Rıza'yı göndermenin yollarını arıyoruz.Şota gururumuz dedik,Tolunay'ı eleştirdik.Çözüm bulamadık.Bugün yönetim istifa etse aynı sorunları yaşamaya devam edeceğiz.Ta ki gelen yönetim şampiyonluk sözü vermeden önce sağlam bir kadro ve teknik ekip ile sıfırdan başlayarak yol çizerse ancak başarının geleceğini düşünüyorum.

My
22.02.2018, 19:29
Kuleyn'in yazısından sitem ettiğini bir ben mi çıkardım :) Özellikle siyaset cephesinin Kuleyn karşısında adeta seferber olmasına çok içerlediğini düşünüyorum.

Tsli31
22.02.2018, 22:03
Adaykende Usta Usta diyordu taraftarlarımız bir mucize bekler gibi

Berkedogan
22.02.2018, 22:07
Bu memlekette koltuga oturanın poposu yapışıyor oraya. Bundan sonra insallah benim istemedigim aday kazanir.

Mehmet Fatih Yavuz
22.02.2018, 23:04
Katar emiri ailesinin, kulübün %45 i için 450 milyon dolarlık teklifi varmış.
Bu parayı, Muharrem Usta gibi bir futbol özürlüsünün harcaması çok yazık olur!!!

Veysel
23.02.2018, 00:40
Bu parayı, Muharrem Usta gibi bir futbol özürlüsünün harcaması çok yazık olur!!!

Pardon da bu nasıl oluyor?

Bu adam ben oy vermediğim sürece benim başkanım olamaz

Bu parayı nereye verecek borsaya mı verecek ?

selcuk
23.02.2018, 01:00

o teklif kabul edildigi an genel kurulun %6 payi kalir kulüpte, yani 0 hükmü

para borclara gider, kalaninida satin alanin atadigi ceo harcar

++++ bu teklif gelirse bunun kararini yönetim kurulu veremiyor, genel kurulda yanlis bilmiyorsam %70 oylan kabul görmeli
önce bilgi sonra yargi

ayrica rakam sadece 250 milyon dolarmis, yani ancak borcu kapatmaya yatar, + kücük bir transfer bütcesi kalir...

erenslash
23.02.2018, 02:45
istifa etmesinden önce taşları yerine koyacak üst bir akıl lazım yani yerine geçecek sistemi gerçekten planlı olan biri lazım daha kötüsü gelecekse yıkım kötü olur.

şöyle diyelim: her başlangıç bir sondur bir son da başlangıçtır

düzen, düzensizlik ve kaostan doğmuştur yaratılış da böyledir.felsefi olarak da düşünürsek istifası çözüm olur düzen anlamında. ancak yerine geçecek kişiler de çok önemli.bu anlamda istifasını verirken zamanlaması çok önemli çözüm getirecek bir istifa olmalı ki yerine geçen kişi de daha iyisi olsun.kökten çözüm kolay değil.köke ulaşmak için bizi köke ulaştıracak stratejist bir başkan ve yönetim şart çnce bunları bulmalı klup sonrası kolay.

Faik Yılmaz
23.02.2018, 08:08
30 Kasım 2017 tarihi itibarıyle.....

Kısa Vadelli borçlar : 455 milyon.....

Uzun Vadeli borçlar : 581 milyon.....

Toplam borçlar : 1 milyar 36 milyon tl.......

Ne istifası....

Yazıklar olsun diyorum..........

r9emre
23.02.2018, 08:38
Ibrahim Haciosmanoglu bile bunun yaninda melekmis. Onun icin en azindan egitim seviyesi yeterli degil diye bu hatalari yapiyor diyebiliyorduk, yalan Usta'sinin tam bir Irlandali olduguna inaniyorum. Aksini iddia eden de sadece Akp'ye yakin diye hosuna gidenlerdir. :)

Geri kalan tum lig maclarini alsak dahi ISTIFA! Bu sorunun sorulup acildigi baslik bile ihanettir bu takima. Daha ne yapsin istiyorsunuz? Sene sonu kilit vurulacak bu borcla kulube.

HOPA'LI TS'Lİ
23.02.2018, 08:41
USTA istifa
Beceremedin
Kongreye git
Kulübün önünü aç

Mustafa YILMAZ
25.02.2018, 14:56
VİRA

haydevira
18 sa.18 saat önce
Daha fazla

Bu büyük kulübü sıradanlaştırmanıza, küçültmenize izin vermeyeceğiz.

Geleceğe dönük en ufak umudun kalmadığı şu ortamda günlük sonuçlarla Trabzonspor taraftarını oyalayabileceğinizi, avutabileceğinizi düşünmeyin.

Herkes aklını başına alsın!

#TrabzonsporKongreye

erenslash
25.02.2018, 14:58
devre arası iki tane üst düzey stoper almamanın ve rızayla anlaşmanın cezazını çektirdi bize başkan

My
25.02.2018, 15:29
2023'e kadar devam başkanım. Bakma sen bu vizyonsuz çapsızlara. Bugün sana küfredenler yarın iki üç galibiyetle zaten seni yine omuzlara alacaklardır. Göreve devam başkanım durmak yok...

BERBATOV61
26.02.2018, 09:24
Bu muharem ustanında verebileceği bir karar değil, sonuçta atama yapılan fakat emir gelmeden istifa edilemeyecek bir makamda bulunuyor.

Mustafa YILMAZ
26.02.2018, 13:43
Trabzonspor 30 Kasım 2017 tarihi itibarıyla uzun vadeli dört kredisine ait taksitleri vade tarihine kadar ödemediğinden, uzun vadeli kredilerin 321.829.229 TL'lik kısmı temerrüde düşmüş.

adım adım iflasa

alone_6161
26.02.2018, 15:28
50. yılda şampiyonluğa gideyim derken 51.yılda iflasa giden yönetim.

My
26.02.2018, 18:07
Başkanımın bir yöneticisi nihayet tvit atmış. Susuyorlar diyenlere kapak olsun.

Gökhan Saralâ€Onaylanmış hesap @GokhanSaralTS (https://twitter.com/GokhanSaralTS) <small class="time"> 6 sa.6 saat önce (https://twitter.com/GokhanSaralTS/status/968053915920093184) </small>
Bugün susmak zuldür. Cümle alem bilsin: Durduğumuz yer tam da burasıdır! <s>#</s>SüleymanSoyluKırmızıÇizgimizdir (https://twitter.com/hashtag/S%C3%BCleymanSoyluK%C4%B1rm%C4%B1z%C4%B1%C3%87izgi mizdir?src=hash)

https://pbs.twimg.com/media/DW835b-XkAA-XOz.jpg

Mustafa YILMAZ
26.02.2018, 19:07
üstteki fotoğrafla birlikte bu da burada kalsın hala istifa etmeli mi diye düşünen varsa daha düşünmesin beynini bi kavanozun içine koysun zira boşa ağırlık yapıyordur.

Trabzonspor Kulübü'nün 22/02/2018 tarihinde KAP'a bildirmiş olduğu Finansal rapor ile alakalı ''Bağımsız Denetim'' firmasının vermiş olduğu rapor.

15260

Bağımsız Denetim firması Trabzonspor'un mevcut durumunun bataklık seviyesinde olduğu ve bunlarla alakalı yönetimin tedbir alması gerektiğini iletmiş.

15261

Trabzonspor Kulübü yönetimi de bu bataklığın aşağıda ki gelirlerin olması ''ŞARTIYLA'' giderilebileceğinden bahsetmiş.

15262

Bu ''tahmini gelirler'' oluşursa eğer otomatik olarak giderlerinden de düşeceğinden bahsedilmiş. Burada en çok dikkat çeken kur farkı giderleri. Nakit akış olursa kapanacak yoksa daha da artacak gibi duruyor.

15263

Trabzonspor'un ticari olarak alacaklı olduğu tek kurum İstinye Üniversiteyle yapılan anlaşmaya dayanıyor.

15264

Trabzonspor'un kasasında bulunan nakit para sadece 4 Milyon TL

15265

Trabzonspor son 6 ay içerisinde Kucka,Sosa ve Burak Yılmaz için ödemiş olduğu bedeller.

15266

Trabzonspor'un 6 ay içerisinde borcu yaklaşık 120 Milyon TL arttı.

15267

Trabzonspor Kulübü'nün 1 sene içerisinde futbol takımıyla alakalı olan giderleri %120 oranında artış gösterdi. 1 sene önce 55 Milyon TL olan giderler 136 Milyon TL seviyesine çıktı.

15268

Trabzonspor Kulübü'nün yönetim giderleri de 1 sene içerisinde %30 seviyesinde artış gösterdi.

15269

Trabzonspor Kulübü'nün ''esas faaliyetlerinden dolayı'' kur farkından dolayı 1 sene içerisinde yaklaşık olarak 50 Milyon TL zarar etti.

15270

Trabzonspor Kulübü tarafından finansal tablo da belirtilmeyen fakat futbolculara ödenecek toplam ücret 6 ay içerisinde 80 Milyon TL artış gösterdi.Toplam ücret 292 Milyon TL

15271

Trabzonspor Kulübüne gelmesi ''Beklenen'' tüm alacaklar temlik altına alınmış bulunmaktadır. Bu tutarda 382,5 Milyon TL.

15272

cakalkerem
01.03.2018, 14:50
istifa derken?

Varlıbaş61
05.03.2018, 17:28
Muharrem Usta İstifa Etmeli Mi ? cümlesindeki "Mi" kadar gereksiz bir kelimeye (eke) rastlamadım daha önce !!

Mustafa YILMAZ
05.03.2018, 21:46
başlığın adını değiştiren bmn şu kulübü seviyorsanız eğer bi tepkiniz olsun başlığı orjinal haline getirin yeniden.

YÖNETİM İF-Tİ-FA!!!

bu ........................... lerine sustuğunuz her gün bu kulübe ihanettir.

My
05.03.2018, 21:56
başlığın adını değiştiren bmn şu kulübü seviyorsanız eğer bi tepkiniz olsun başlığı orjinal haline getirin yeniden.

YÖNETİM İF-Tİ-FA!!!

bu ........................... lerine sustuğunuz her gün bu kulübe ihanettir.Yönetici arkadaşları bu mesaja müdahale etmeye çağırıyorum!

İstifa diyor arkadaş.

İstifa etmeli mi diye ancak sorabilir.

Değiştirin lütfen.

Yönetim göreve!

Yıldıray Emanet
05.03.2018, 22:05
İstifa etmemeli s... olup gitmeli

Tuğrul
05.03.2018, 22:11
Haziran ayında ivedi kongre yapılmalı.

Bu kulüp serseri ve çapulcu anlayışı ile yönetilmeyi haketmiyor.

Vizyoner bir yönetim oluşturulmalı

ferdeco128
05.03.2018, 22:14
Kulübümüz maddi açıdan zayıfladığında, borçlarımız arttığında istanbuldaki maddi açından en güçlü kulübün etki alanına giriyoruz. şu anda sistemde bjk güçlü. o yüzden de rıza gibi isimleri bize dayattılar.

muharrem başkan'da bjk lobisinin esiri olmuş gördüğüm kadarıyla. yaptığı her hamle kulübü bjk etkisi altına daha çok alıyor.

ersun gibi şikebahçelilerden, rıza gibi bjk'lilerden bu kulübün uzak durması lazımdı. ama dayattılar bize. şimdide çok mutlular. bugün demirören gülüyor, fiko gülüyor, rıza'da gülüyordur. tıpkı şikecilere gol attığımız aman sevinemeyen ersun gibi.

bu kulübü kurtarmanın yolu bjk'den de gs'den de, şikecilerden de uzak durmaktan geçiyor. ama anlayan yok. yukarıdan ele geçirmişler kulübü. bjk lobisi ne derse kulüp onu yapıyor şimdi. yazıklar olsun hepsine.

Tuğrul
05.03.2018, 22:25
Kulübümüz maddi açıdan zayıfladığında, borçlarımız arttığında istanbuldaki maddi açından en güçlü kulübün etki alanına giriyoruz. şu anda sistemde bjk güçlü. o yüzden de rıza gibi isimleri bize dayattılar.

muharrem başkan'da bjk lobisinin esiri olmuş gördüğüm kadarıyla. yaptığı her hamle kulübü bjk etkisi altına daha çok alıyor.

ersun gibi şikebahçelilerden, rıza gibi bjk'lilerden bu kulübün uzak durması lazımdı. ama dayattılar bize. şimdide çok mutlular. bugün demirören gülüyor, fiko gülüyor, rıza'da gülüyordur. tıpkı şikecilere gol attığımız aman sevinemeyen ersun gibi.

bu kulübü kurtarmanın yolu bjk'den de gs'den de, şikecilerden de uzak durmaktan geçiyor. ama anlayan yok. yukarıdan ele geçirmişler kulübü. bjk lobisi ne derse kulüp onu yapıyor şimdi. yazıklar olsun hepsine.

Bu kulübün sorunu Muharrem'in plan ve programı olmaması.

İstanbul ile dost-düşman gibi abuk subuk önermeler, görüşler getirmeyin.

Balık baştan kokar Muharrem ve yöneticileri vizyonsuz ve ehliyetsiz öncelikle bunu şu kafanıza sokun.

Kulübün finansal ve sportif alanda büyümesi için doğru transfer mühendisliği ve doğru hoca getirmesi lazım.

Muharrem ve avanelerinde bu ikisi de yok.

Saçmasapan argümanlarla Muharrem'e kredi kazandırmayın. Bu futbol ortamı için bilgisiz ve cahil biri.

My
06.03.2018, 00:30
ÖZEL- Trabzonspor başkan adayı Temel Eyüpoğlu açıkladı! 50 milyon...

Tarih: 05.03.2018 23:52

2. Lig takımlarından B.Çekmece Tepecikspor’un yönetim kurulu başkanı ünlü iş adamı Temel Eyüboğlu, Trabzonspor’a başkan adayı olduğunu açıkladı.

Temel Eyüpoğlu konuyla ilgili Ajansspor editörü Salim Manav'a özel açıklamalarda bulundu.

İşte detaylar...

Trabzonspor için canımızı vermeye hazırız

http://ajssarimg.mediatriple.net/866934.jpg

Trabzonspor - Beşiktaş maçını izledim. Canım çok sıkıldı ve moralim çok bozuldu. Yakın zamanda yaşananlar beni aday olma kararına itti. Geçtiğimiz seçimde Trabzonspor'un menfaati için adaylıktan çekildim. Trabzonspor için canımızı vermeye hazırız.

Hacıosmanoğlu ve Hekimoğlu yakın dostlarımız
Trabzonspor için seçimlerde geri adım attık. İbrahim Hacıosmanoğlu ve Celil Hekimoğlu yakın dostlarımız onlarla da konuşup bu kararı aldık. Bu sefer artık taşın altına elimizi koymanın zamanı geldi.

Sıcak paramız var! 50 milyon...
Tepecikspor A.Ş bizim kendi kulübümüz. Fakat biz Trabzonluyuz. Trabzonspor'a vefa borcumuz var. Başkan olursak sıcak paramız da var. Konuşulan 50 milyon TL de doğru. Yönetim listemizde şu an gündemde olan isimler var.

http://ajssarimg.mediatriple.net/866933.jpg

Sayın Bakanımız Süleyman Soylu ile başkan adaylığımız konusunda görüşeceğiz. Fakat futbol siyaset içermez tamamen seyir zevkidir. Futbolda siyaset amacımız yok, bütün partilere eşit mesafedeyiz. Siyaset odaklı değil, futbol odaklı Trabzonspor sevgimiz"

AJANSSPOR -

Daha çekecek çilemiz var. Şu kafalardan kurtulmadıkça burnumuz pislikten çıkmayacak.

Fatih Çelik
06.03.2018, 00:31

2. Lig takımlarından B.Çekmece Tepecikspor’un yönetim kurulu başkanı ünlü iş adamı Temel Eyüboğlu, Trabzonspor’a başkan adayı olduğunu açıkladı.

Temel Eyüpoğlu konuyla ilgili Ajansspor editörü Salim Manav'a özel açıklamalarda bulundu.

İşte detaylar...

Trabzonspor - Beşiktaş maçını izledim. Canım çok sıkıldı ve moralim çok bozuldu. Yakın zamanda yaşananlar beni aday olma kararına itti. Geçtiğimiz seçimde Trabzonspor'un menfaati için adaylıktan çekildim. Trabzonspor için canımızı vermeye hazırız.

Trabzonspor için seçimlerde geri adım attık. İbrahim Hacıosmanoğlu ve Celil Hekimoğlu yakın dostlarımız onlarla da konuşup bu kararı aldık. Bu sefer artık taşın altına elimizi koymanın zamanı geldi.

Tepecikspor A.Ş bizim kendi kulübümüz. Fakat biz Trabzonluyuz. Trabzonspor'a vefa borcumuz var. Başkan olursak sıcak paramız da var. Konuşulan 50 milyon TL de doğru. Yönetim listemizde şu an gündemde olan isimler var.

Sayın Bakanımız Süleyman Soylu ile başkan adaylığımız konusunda görüşeceğiz. Fakat futbol siyaset içermez tamamen seyir zevkidir. Futbolda siyaset amacımız yok, bütün partilere eşit mesafedeyiz. Siyaset odaklı değil, futbol odaklı Trabzonspor sevgimiz"

AJANSSPOR -

Daha çekecek çilemiz var. Şu kafalardan kurtulmadıkça burnumuz pislikten çıkmayacak.

Kayyum atansın artık.

My
06.03.2018, 02:13
Şimdi yeni farkettim. BMN feyste ve twitterda Trabzonspor Kongreye demiş :) Yapılan paylaşımın altına yazdığımı burada da paylaşayım o zaman.

Sevgili admin kardeşlerim. "Trabzonspor Kongreye" değil "Trabzonspor Kongreye Gitmeli mi" olmayacak mıydı? Olmayacaksa forumunuzda bu başlığın açılmasına neden müsade etmiyorsunuz peki? :) Bu ne yaman çelişki.

TUNCAY HİÇYILMAZ
06.03.2018, 08:36
Haziran ayında ivedi kongre yapılmalı.

Bu kulüp serseri ve çapulcu anlayışı ile yönetilmeyi haketmiyor.

Vizyoner bir yönetim oluşturulmalı
Haziran çok geç en geç mayısta kongre yapılmalı.

Ahmet Faruk
06.03.2018, 08:51
Anlaşılan artık boş verdiler. Dert edinen adam bu hocamsıyı takımım başında tutmazdı.
İstifa etmeye niyetleri de yok belli.
Son kongreye katılma hakkı eden kişi sayısının beşte biri kadar üye imzası ile olağanüstü seçime gidilebiliyor. Son kongreye kaç kişi katılma hakkı elde etmiş bakmak lazım.

asilhamsi
06.03.2018, 08:59
atama ile gelen bir adam nasıl olacakta istifa edecek?

asilhamsi
06.03.2018, 09:00
bunca yöneticinin istifa ettigi bir yonetim afedersiniz sidik zoruyla görevinde kalmaya calısıyorsa,istifa etmemeli tekme tokat gönderilmeli.

alone_6161
06.03.2018, 09:17
Acilen istifa etmeli. Sezon bitmeden kongereye gidilip yeni yönetim, yeni hocayla, yeni planlamayla göreve gelmelidir. Klübün borcunu arttıracak, plansız, programsız kimse de göreve gelmemeli. İHO, Usta sırasıyla elele verip klübün ocağına incir ağacı diktiniz. Tarih sizi affetmez.

Kaya
06.03.2018, 09:27
Yönetim istifa etmeli ve hatta bu yönetim içinde yer alan tüm şahısların üyeliği de iptal edilmeli.

Bu herifler hakkaniyet nedir bilmeden kulübü yönetmeye kalktılar!

Cagdas Topal
06.03.2018, 09:29
Muharrem Usta ' nın bir amaç uğruna geldiğini artık biliyorum. Şikeyi sildi tarihten onay geldiğinde istifa edip bu şehre bir daha gelmeyecektir. Biz kimlere kaldık yahu, Allah yardımcımız olsun. Çok sevdiğimiz Trabzonspor ' umuzu kaybetme noktasındayız çocuklarımıza miras bırakamayacağız böyle giderse bu sevgiyi :(

katre-i.matem
06.03.2018, 09:36

İşte detaylar...

AJANSSPOR -

Vah benim güzel kulübüm. Sıradanlaşmanın da ötesine geçtik.

OrkHun
06.03.2018, 09:42
etmeli de mevzu o değil.

bu kulüplerin denetimizliği ve başkanların sorumsuzluğu en temel sorunumuz. evet uefa'nın ffp kriterleri var, allahtan var ama yeterli değil. başkanların icraatlarından hem legalite açısından hem de başarı/başarısızlık açısından sorumlu olması lazım. bunun altyapısı olmadıkça mesih bekleyen evanjelistler gibi düzgün başkan gelir mi bir gün diye bekler dururuz.

ibra mekanizması tamamen işlevsiz. kulüplerin en az yılda iki defa big4 denilen denetim firmalarından biri tarafından denetlenmesi lazım ve bu firmanın ücreti kulüp tarafından değil federasyonun kulüplerin gelirlerinden kesinti yaparak oluşturduğu bir havuzdan karşılanmalı. bu denetimler sadece basit mali tablo uygunluk denetimi değil, yönetimsel başarının da yorumlandığı bir denetim olmalı.

ayrıca başkanların kendi dönemlerinde kulübe yaptırdıkları faaliyet kârı/zararından da pay alması sağlanmalı, bu nedenle başkanlık için ciddi bir teminat vermesi gerekmeli ki olası zarardan ödeyeceği pay buradan karşılansın.

ha bunların yasal altyapısını kim kuracak bu ülkede? öyle şeffaflık ve denge/denetim arzulayan bir devlet mi var? kleptokrasinin hüküm sürdüğü bir yerde ben ne saçmalıyorum? bilmiyorum. bir mucize olur da normale dönersek belki tartışılır bunlar..

alone_6161
06.03.2018, 11:31
Temel Eyüpoğlu'nu tanımam, belki çok iyi bir yöneticidir, çok iyi bir insandır ama bildiğim birşey var 50 milyon TL kaynak klüp kasasına girdikten sonra en fazla yarım saate biter:).

Ozan Yılmaz
06.03.2018, 11:38
Şu dünkü rezalet son noktaydı!!!

Bu hainleri takımda tutan yönetim onlardan 10 kat daha haindir!!!

Defolun gidin YETER!!!

Ligin "MAZLUM"u olmuşuz gelen vuruyor giden vuruyor!

Yönetimden - Başkandan tek bir çatlak bir ses bile çıkmıyor! Niye çıksın ki herkes durumdan memnun anlaşılan!

YUH!!!

AYYILDIZ
06.03.2018, 11:42
Yönetim acilen istifa etmeli.

champions
06.03.2018, 11:46
Trabzonspor son 10 maçta 1 kez kazanırken suratsız 2. lig hocası dalga geçmeye, başkanı dilini yutmaya devam ediyor.
Taraftarı olmasak güzel kulüp aslında.

My
06.03.2018, 12:48
Muharrem Usta ' nın bir amaç uğruna geldiğini artık biliyorum. Şikeyi sildi tarihten onay geldiğinde istifa edip bu şehre bir daha gelmeyecektir. Biz kimlere kaldık yahu, Allah yardımcımız olsun. Çok sevdiğimiz Trabzonspor ' umuzu kaybetme noktasındayız çocuklarımıza miras bırakamayacağız böyle giderse bu sevgiyi :(Valla bende bundan korkmaya başladım. Bu sessizlik bu israr niye. Millet galeyan içinde bunlar tek kelime etmeden devam ediyor. Muhattap bulamıyoruz karşımızda.

celaledtin
06.03.2018, 12:50
Etmesine edecekte yedek bekleyenlerin ne farkı var. Onlarda çoktan ayartılmış beyinleri yıkanmıştır.

Travelair
06.03.2018, 12:58
Trabzonspor'a yapılanlar bir insana yapılsaydı, yapanların en ağır cezayı alması için çalışılır, televizyonlarda bunu kınayan, lanetleyen nice insan söz alır, mecliste türlü kanunlar çıkartılırdı

TekfurÇayır 61
06.03.2018, 12:59
Valla bende bundan korkmaya başladım. Bu sessizlik bu israr niye. Millet galeyan içinde bunlar tek kelime etmeden devam ediyor. Muhattap bulamıyoruz karşımızda.
Keşke iş alıntıladığın yazıdaki kadar basit ve kolay olsa. Diyelim ki FIFA başvurumuzdan sonuç alamadık ve Usta görevini yerine getirmiş olarak çekti gitti.

İş bitiyor mu? Rahat mıyız? Kurtulduk mu?

Yok, kurtulmadık.

En az 9-10 yıl boyunca yine görevli yönetimlerin iş başına gelmesi gerekiyor ki; Trabzonspor'a gerçekten sâhip çıkarak şike mücâdelesini yeniden başlatıp bu kez sonuca ulaşacak bir yerli ve millî yönetim gelmesin.

Çünkü şike konusunda elimiz o kadar güçlü ki şike konusunun kapanmasının mümkünâtı yok. Tek çıkar yolları yandaş yönetimlerle işi zamana yayıp unutturmak. 15 yıl sonra bu konuyu yeniden açıp gündeme getiren yönetim çıkar mı bilmiyorum. 15 Yıl sonra Trabzonspor ne durumda olur onu da bilmiyorum.

Özetle çile Usta'nın gitmesiyle bitmiyor.

Karantinada tutulmamız daha uzun süre devâm edecek.

Belki intihar ederiz ! karantina odasında. Yazık öldü gitti derler.

Sonra:

Nasıl bilirdiniz kulübü?

İyi bilirdik.

Tamam, gömün gitsin!

İş sağlama bağlanır.

"Marka değeri tanrısı"nın memnûniyeti için adâlet gibi bir kavramı boğazlayıp yoluna kurban etmedik mi... Yüce Tanrının yoluna bir kulüp kurban edilse ne çıkar.

Yiğit Gayretli
06.03.2018, 13:12
Şimdi yeni farkettim. BMN feyste ve twitterda Trabzonspor Kongreye demiş :) Yapılan paylaşımın altına yazdığımı burada da paylaşayım o zaman.

Sevgili admin kardeşlerim. "Trabzonspor Kongreye" değil "Trabzonspor Kongreye Gitmeli mi" olmayacak mıydı? Olmayacaksa forumunuzda bu başlığın açılmasına neden müsade etmiyorsunuz peki? :) Bu ne yaman çelişki.
Biz "istifa" başlığına izin vermedik.

Arada çok büyük fark var...

Murathan
06.03.2018, 13:13
Muharrem usta neden istifa etmiyor diye düzeltebilir miyiz başlığın ismini

Travelair
06.03.2018, 13:19
Trabzonspor yönetimlerinin halleri şuna benziyor:

- Baba, evde bir adam yakaladım, ne yapayım?
- Getir gelsin
- Gelmiyor
- Bırak gitsin o zaman
- Gitmiyor
- Tamam sen gel bari
- Bırakmıyor
-:O

jairzinho
06.03.2018, 13:22
kongre zamanı haziran ayı başında olmalı ve bu değişmemeli.devre arası kongre olması saçmalık.

haliyle tüzük değişikliği ile bu sağlanmalı.zaten normalde 2018 aralıkta kongre var.bu 2018 haziran şeklinde olmalı ve seçilen 3 yıl görev yapmalı.

zaten 3 tam sezonda bir yönetimin başarılı olup olmadığı net anlaşılabilir.

devre arası kongre olduğunda zaten o yarım sezon gidiyor arada kaynıyor.3 yıl sonra gene devre arası kongre olduğu için bu kez sezonun ilk yarısı kaynıyor.1 sezon uçuyor haliyle.planlama açısından sıkıntılı bir durum bu

jairzinho
06.03.2018, 13:26
ikincisi.

5 yıl kombine alan bir taraftar otomatik olarak kongre üyesi olmalı.zaten maddi manevi desteklemiş demektir 5 sezon kombine aldığına göre.

yeni stadla bu uygulanabilir.haliyle kulübü taraftarlar yönetmiş olur.

Yiğit Gayretli
06.03.2018, 13:35
ikincisi.

5 yıl kombine alan bir taraftar otomatik olarak kongre üyesi olmalı.zaten maddi manevi desteklemiş demektir 5 sezon kombine aldığına göre.

yeni stadla bu uygulanabilir.haliyle kulübü taraftarlar yönetmiş olur.

Başkan olmak isteyen adamlar toplu olarak belli kitlelere kombine alıyor her sene... Seyreyle cümbüşü...

jairzinho
06.03.2018, 13:43
Başkan olmak isteyen adamlar toplu olarak belli kitlelere kombine alıyor her sene... Seyreyle cümbüşü...
40 binlik stad olduğu için etki etme oranı çok düşük kalır.yani gerçek taraftar her zaman bu küçük kitlenin etkisini azaltır

diğer türlü olduğunda yani paralı üyelik hem manevi açıdan sıkıntı yaratır.maça gidip gitmediği belli değil.3000 oyla başkan seçiliyor.bu sıkıntılı bir durum.

Yiğit Gayretli
06.03.2018, 13:49
40 binlik stad olduğu için etki etme oranı çok düşük kalır.yani gerçek taraftar her zaman bu küçük kitlenin etkisini azaltır

diğer türlü olduğunda yani paralı üyelik hem manevi açıdan sıkıntı yaratır.maça gidip gitmediği belli değil.3000 oyla başkan seçiliyor.bu sıkıntılı bir durum.
O zaman stadın tamamında toplu alımlar olur. O bahsettiğin sistem manipüle edilmeye bire bir.

special one
06.03.2018, 13:56
15309

jairzinho
06.03.2018, 14:13
O zaman stadın tamamında toplu alımlar olur. O bahsettiğin sistem manipüle edilmeye bire bir.

manipüle edilmesi çok zor hocam.hemen belli eder kendini.kombine geliri oldukça yüksek oluyor bu kapasitedeki stadlarda.

kaldıki bu 5 yıllık uzun bir süre kulüp üyeliği olmak için.hemen 1 yılda üye yapıp sonraki seçimde oy kullandıramıyorsun.zaten seçim süresi 3 yıl.

bence en ideal sistem bu.biraz barça sistemine benziyor.barça başkanını camp nou yu dolduranlar seçiyor.aynı taraftar başkanı yollayabiliyor.onunçün barca başkanlığı öyle uzun süreler kalamıyor doğru yönetmezse.

Travelair
06.03.2018, 14:21
Ben size işin aslını söyleyeyim; delikli demir icat oldu, mertlik bozuldu. İşin içine para girdi, Trabzonspor devrimi bitti

jairzinho
06.03.2018, 14:22
ortalama 1 kombine 1000 lira olsa 5 yıl da 5000 lira eder. yada düşüğünden hesaplayalım.1 kombine 500 lira.5 yıl 2500 lira

1000 kişi yi böyle yapsan 2500000 lira yapıyor.2 milyon 500 bin lira. sadece 1000 kişi.bide 5 yıl süre var.

bu sistemde kongre üyesi zamanla en az 50 bin olacak.

BlackPanther
06.03.2018, 15:11
Sen ne utanmaz arlanmaz bir adammışsın? Hala neyi bekliyorsun? Kov şu Rıza denen densizi!!!

Yıldıray Emanet
06.03.2018, 15:15
Hala istifa etmedi mi bunlar

jairzinho
06.03.2018, 15:40
anket şöyle düzenlenmeli.haziran ayının ilk haftası seçimli kongre olsun mu?

çünkü 2018 aralık kongresi gelecek sezonuda kaybettirebilir.hem yeni gelecek başkan içinde sıkıntılı bir tarih.şimdiki başkan ise 6 ay sonra ne olacağını bilmeden günü kurtarma projelerine sarılacak.

My
06.03.2018, 17:18
https://s14.postimg.org/juobzvefl/image.jpg https://s14.postimg.org/6drdh0btt/image.jpg

My
06.03.2018, 17:44
Şu an Hacısalihoğlu Mercan Fm'de konuşuyor. Hafta içi yapılan toplantıda Usta'ya güven bunalımı var bir an önce kongreye gidilip ya güven tazelenmeli ya da gelecek olanın yolu açılmalı demelerine karşılık Usta'nın buna katılmadığını söyledi.

Hayırlı işler gençler. Ölene kadar mokoko. Herkes işine baksın demişlerdi zaten taraftarsanız taraftarlığınızı bilin işlerine de karışmayın.

My
06.03.2018, 17:55
Trabzonspor Yönetimine;
Dün gece dönüş yolunda iki yönetici arkadaşa söylediklerimi tekrarlıyorum...
Bu kulübe bu saatten sonra çözüm adına vereceğiniz hiç bir şey kalmadı...
En kısa zamanda tüzük tadilat kongresini toplayarak kongrelerin Mayıs ayına alınmasının önünü açın..
Zorlamanın ve inatlaşmanın kulübe çok büyük zararı olur..
Hem ekonomik hemde sportif açıdan çok zor günler yaşıyoruz...
En acısıda camia olarak hızla “Trabzonspor kimliğinden” uzaklaşıyoruz..
Burda o suçlu bu suçlu diyerek işin polimik tarafına girmeyeceğim...
Aslına hepimiz suçluyuz sadece suç oranımız değişik...!
Bana göre ise çözüm;
En kısa zamanda yapılacak kongrede yıllardır tahribata uğramış yapıyı düzeltecek yeni bir oluşumla onarmamız gerekmektedir...
Ekonomik olarak küçülme ama kimlik inanç ve onun getireceği pozitif enerji ile sportif büyüme...
Ortak hedefe kilitlenmiş;
İyi günde kötü günde birbirine destek olan,
Dengeli,proje geliştiren,uyumlu,inançlı,yönetim,teknik heyet,futbolcular ve taraftarla bütünleşecek bir yapı..
Adamına göre değil her şartta her zeminde Trabzonsporluluk...
Artık birbirimiz suçlamak yerine birbirimizi dinleme ve anlama zamanı gelmedimi?
Kısacası ortak akıl ile,
Yiğit düştüğü yerden kalkar..
Trabzonporlu olmak ayrıcalıktır...

Şükrü Kuleyn

TekfurÇayır 61
07.03.2018, 14:31
Gelecek hakkında en isâbetli tahminler istikrarlı dönemlerde yapılır. Kulüp başarısızlıkta, kupasından vazgeçmede o kadar istikrarlı ki rahatlıkla tahminde bulunabiliyoruz: Gelecek yönetim bu yönetimi aratacak!

Evet, evet, yanlışlık yok!

Muharrem Usta yönetiminden sonra gelecek yönetim Muharrem Usta’yı aratacak.

nakzo
07.03.2018, 14:34
Kulupten EL ÇEKTİRİLMELİDİR.ACİLEN...

alper*
07.03.2018, 14:38
İyi tarafından bakalım, batarsak da bu stres bitecek.

El Cordobes
07.03.2018, 14:45
Taraftar grupları (tg hariç) akyazı da toplanıp yönetimi istifaya davet edeceklermiş. Yarın.

alone_6161
07.03.2018, 14:52
Şu an Hacısalihoğlu Mercan Fm'de konuşuyor. Hafta içi yapılan toplantıda Usta'ya güven bunalımı var bir an önce kongreye gidilip ya güven tazelenmeli ya da gelecek olanın yolu açılmalı demelerine karşılık Usta'nın buna katılmadığını söyledi.

Hayırlı işler gençler. Ölene kadar mokoko. Herkes işine baksın demişlerdi zaten taraftarsanız taraftarlığınızı bilin işlerine de karışmayın.

O zaman Usta eski yöneticileri toplayıp mali durum çok kötü deyip gözlerini korkutup aday olma niyetleri varsa vazgeçmeleri için mi yapıyor bu toplantıyı? Klübün borcu arttıkça mantık da azalmaya başladı. Allah sonumuzu hayır etsin.

mete61bordomavi
07.03.2018, 17:39
Ben size işin aslını söyleyeyim; delikli demir icat oldu, mertlik bozuldu. İşin içine para girdi, Trabzonspor devrimi bitti

İşin içine paranın girip de bozulmadan kalan hiçbir şey görmedim! Futbol kulübünden tut, arkadaşlıklara, kardeşlere, aşklara, vs ne varsa bozulmuştur! Elbette para tek suçlu değildir! Paraya, üzerinde yazan değerden daha fazla değer veren biz suçluyuz.

Mehmet Fatih Silik
07.03.2018, 17:56
Secimler ne zaman? Yine Aralik'ta mi ?

Ozan Yılmaz
07.03.2018, 18:16
Secimler ne zaman? Yine Aralik'ta mi ?

olağan kongre var aralıkta, yani bugün olağanüstü kongre kararı alınsa ve yönetim değişse aralıkta tekrar yeniden bir seçim daha olmak zorunda.

Mehmet Fatih Silik
07.03.2018, 18:59
olağan kongre var aralıkta, yani bugün olağanüstü kongre kararı alınsa ve yönetim değişse aralıkta tekrar yeniden bir seçim daha olmak zorunda.

Eyvallah Dostum. Nevzat Şakar 5 aylık zaman kaldı dedi de.

selcuk
07.03.2018, 19:48
Taraftar grupları (tg hariç) akyazı da toplanıp yönetimi istifaya davet edeceklermiş. Yarın.

tg haric olduguna sasiran varmi?

mamalandiklari ortada

My
07.03.2018, 21:21
Hasan Tüncel‏Onaylanmış hesap @hasantuncel61 (https://twitter.com/hasantuncel61) <small class="time"> 6 sa.6 saat önce (https://twitter.com/hasantuncel61/status/971350670782681089) </small>
1' Mevcut yönetim iyice yoruldu. Muharrem Usta yönetiminin can damarı olan Asbaşkan Ahmet Çubukçu ve Başkan Yardımcısı Ali Rıza Egemen oluşulabilecek herhangi bir yönetimde yer almayacak.

Hasan Tüncel‏Onaylanmış hesap @hasantuncel61 (https://twitter.com/hasantuncel61)
2. Ankara’ya giden Muharrem Usta, bakanlara ve Cumhurbaşkanı’na “Bırakabilirim” mesajını verip yeni bir başkan adayı bulunmasını isteyecek. Bir başka iddia ise siyasilerden 40 milyon TL'lik acil ödeme için kaynak bulmalarını isteyecek.

Hasan Tüncel‏Onaylanmış hesap @hasantuncel61 (https://twitter.com/hasantuncel61) <small class="time"> 6 sa.6 saat önce (https://twitter.com/hasantuncel61/status/971358146299138049) </small>
3. Başkanlık kulisleri iyice hareketlendi. Mehmet Yiğit Alp, Eyüp Aşık ve Muammer Saka’nın ismi Trabzonspor kulislerinde şimdiden konuşulmaya başlandı. Hacıosmanoğlu ise hazır kıta.

Hasan Tüncel‏Onaylanmış hesap @hasantuncel61 (https://twitter.com/hasantuncel61) <small class="time"> 5 sa.5 saat önce (https://twitter.com/hasantuncel61/status/971374289202139136) </small>
4. 4. Yönetim kurulu toplantısında Çalımbay’ın gönderilmesi gündeme geldi. Başkan ve ekibi bu düşüncenin doğru olmadığını ifade etti.

Bu inanılır gibi değil. Şu kırmızıyla işaretlediğim yer. Trabzonspor kulübünün ve ya her hangi bir kulübün başkanlık seçimiyle bir partinin ve ya ülkenin cumhur reyisinin, bakanlarının felan ne ilgisi olabilir arkadaş böyle bir şey olabilir mi? Ya bu başlı başlına skandal bir şey. Ben bırakıcam yerime başkanı bul diye Ankara'ya gitmek. E o zaman biz boşuna seçim yapıyoruz. Kimse ben delegeyim bilmemneyim felan demesin.

İnşallah doğru değildir bu dicem ama...

werneke
07.03.2018, 21:44
yok böyle bir şey olmamıştır diyebilecek 1 adet akp li varmıdır acaba ?
işte tam olarak düşünceleri bu ve bunları normal görüyorlar

gün geçtikçe trabzonsporun haline sevinmeye başlayacağım gibi geliyor
çünkü sadece belli bir kesimin takımı olma yolunda koşar adım ilerliyor
belki bizim için daha iyi olur

bakın gaziantepspor ne halde

Timur Bey
07.03.2018, 22:47
Takımı batırmak için uğraşıyorlar hala. İlla ki -güya- seçimde Akp Trabzonspor Başkanı mı seçilmeli? Şu memlekette siyaseti umursamayan bir Trabzonspor sevdalısı yok mu?

sasone
07.03.2018, 23:01
Hasan Tüncel‏Onaylanmış hesap @hasantuncel61 (https://twitter.com/hasantuncel61) <small class="time"> 6 sa.6 saat önce (https://twitter.com/hasantuncel61/status/971350670782681089) </small>
1' Mevcut yönetim iyice yoruldu. Muharrem Usta yönetiminin can damarı olan Asbaşkan Ahmet Çubukçu ve Başkan Yardımcısı Ali Rıza Egemen oluşulabilecek herhangi bir yönetimde yer almayacak.

Hasan Tüncel‏Onaylanmış hesap @hasantuncel61 (https://twitter.com/hasantuncel61)
2. Ankara’ya giden Muharrem Usta, bakanlara ve Cumhurbaşkanı’na “Bırakabilirim” mesajını verip yeni bir başkan adayı bulunmasını isteyecek. Bir başka iddia ise siyasilerden 40 milyon TL'lik acil ödeme için kaynak bulmalarını isteyecek.

Hasan Tüncel‏Onaylanmış hesap @hasantuncel61 (https://twitter.com/hasantuncel61) <small class="time"> 6 sa.6 saat önce (https://twitter.com/hasantuncel61/status/971358146299138049) </small>
3. Başkanlık kulisleri iyice hareketlendi. Mehmet Yiğit Alp, Eyüp Aşık ve Muammer Saka’nın ismi Trabzonspor kulislerinde şimdiden konuşulmaya başlandı. Hacıosmanoğlu ise hazır kıta.

Hasan Tüncel‏Onaylanmış hesap @hasantuncel61 (https://twitter.com/hasantuncel61) <small class="time"> 5 sa.5 saat önce (https://twitter.com/hasantuncel61/status/971374289202139136) </small>
4. 4. Yönetim kurulu toplantısında Çalımbay’ın gönderilmesi gündeme geldi. Başkan ve ekibi bu düşüncenin doğru olmadığını ifade etti.

Bu inanılır gibi değil. Şu kırmızıyla işaretlediğim yer. Trabzonspor kulübünün ve ya her hangi bir kulübün başkanlık seçimiyle bir partinin ve ya ülkenin cumhur reyisinin, bakanlarının felan ne ilgisi olabilir arkadaş böyle bir şey olabilir mi? Ya bu başlı başlına skandal bir şey. Ben bırakıcam yerime başkanı bul diye Ankara'ya gitmek. E o zaman biz boşuna seçim yapıyoruz. Kimse ben delegeyim bilmemneyim felan demesin.

İnşallah doğru değildir bu dicem ama...

Banka kredisinin taksitleridir o 40 milyon TL,normal ödemeler futbolcu veya personelle alakası yoktur.
Banka kredilerine gelince bütün yönetimler öncekilerin pisliğini ben niye çekiyorum diye diye gelinen nokta bu,benim kucağıma bomba koyuyorsunuz,sonra suçlu ben oluyorum diyorlar,siyasilere gitme sebebi de bankaların ancak bu şekilde dizginlenebilmesi.

werneke
07.03.2018, 23:04
Banka kredisinin taksitleridir o 40 milyon TL,normal ödemeler futbolcu veya personelle alakası yoktur.
Banka kredilerine gelince bütün yönetimler öncekilerin pisliğini ben niye çekiyorum diye diye gelinen nokta bu,benim kucağıma bomba koyuyorsunuz,sonra suçlu ben oluyorum diyorlar,siyasilere gitme sebebi de bankaların ancak bu şekilde dizginlenebilmesi.

tabi ya
bu nasıl bizim aklımıza gelmedi
ne dedim ? çıkıp bunu da savunurlar
savunurlar

sasone
07.03.2018, 23:08
tabi ya
bu nasıl bizim aklımıza gelmedi
ne dedim ? çıkıp bunu da savunurlar
savunurlar

Var olan durumu açıklamamdan neden rahatsız oldun?Ne yapalım şimdi futbolcu ödemeleri ve diğer personel giderlerini zora sokmamak için adamlar çare arıyorlar,bir tekmede biz mi vuralım senin gibi gamlı baykuşlar misali?
Fitne fesat için bu forumu kullanma,fikrin varsa yaz.

My
08.03.2018, 01:41
ÇAĞRIMDIR; SAKIN HA

1) TS yönetimini burada çok eleştiren hatta yönetici ile tabiri caizse münakaşa eden bir taraftar, Genelkurul üyesi olarak taraftara ve yönetime ÇAĞRIMDIR;

1- SAKIN İSTİFA ETMEYİNİZ! trabzonspor

2- TARAFTARLAR bir kaç ay daha sabrediniz!

Şike sürecinde son dakikalar oynanıyor

2) Bazı taraftarlarımızın haklı iddiaları; seneyi kaybetmek istemiyoruz diye. Şike sürecini kazanmak için bırakın seneyi 10 seneyi kaybetmeye razıyım. Burada paylaşamayacağım olumlu gelişmeler var. Trabzon’dayım isteyenle ikiden ikiye görüşebilirim.SAKIN AYAĞIMIZA SIKMAYALIM!

3) Bu paylaşımı size bu mücadelede kendi ve ailesinin ihtiyaçlarından tasarruf ederek 100.000 km üzerinde adalet ve Trabzonspor ’un çıkarları için yol kat eden 50 yaşından sonra el bildirisi dağıtan,Avrupa’da çeşitli gazetelerde haber yaptıran, şike filminde rol alan biri olarak yapıyorum.

4) AMAN DİKKAT! Duygularımızla değil akıl ve mantığımızla hareket etme durumundayız. Şike mücadelesi konusunda şu aşamada yönetimsel bir boşluk bizim için ölümcül olur diye inanıyorum.

5) Eleştirmek istenirsen çok eleştirilecek yönleri oldu yönetimin. Fakat belirttiğim gibi şimdi zamanı değil.

Hepinize selamlar. Amaç üzüm yeme olmalı.

İbrahim ERTÜRK

Enaldo61
08.03.2018, 10:46
Mehmet Yiğit Alp iyi başkan olur mu?

alone_6161
08.03.2018, 11:06
Başkan ortalarda yok. Ne gazete, ne tv, ne sosyal medya. Ne yapsak Bimer'e, Cimer'e mi yazsak? Vallahi daha etkili olabilir:).

İbrahim Ertürk'le tanışıklığım yok ama bugüne kadar yaptıkları, emekleri ışığında sözüne güvenirim. Olumlu gelişmeler olacak bekleyin diyorsa ben sonraki yılı da gözden çıkmaya razıyım. Yeter ki kupamız, şampiyonluk gelirlerimiz gelsin, şike yapan klüpler de küme düşsün.

Enaldo61
08.03.2018, 11:21
Başkan 2011 kupasını getirsin bütün hatalarını affederim.