PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 22. Hafta l Trabzonspor 0 - 1 M. Başakşehir l Maç Sonucu

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6

sezer sami
16.02.2018, 12:48
foruma çok uzun zamandır girmiyordum.
en son bıraktığım konular hala konuşuluyor.
bir kulupte konusulacak hic pozitif bir konu olmaz mı arkadas? olmuyormus onu gordum.
yillardir kulupteki tek basari borsadaki hisselerin ara sira yukselmesi.
yazık.. milyonlarca taraftarı ve potansiyeli olan bir kulup basit, yalanci adamlarin eline verilmis bedava reklamlari yaptiriliyor.
su stad sponsorlugunun sozlesme detaylarinada bir bakmak lazim.. benden demesi.

Mert Acar
16.02.2018, 13:14
http://www.footballuser.com/formations/2018/02/1663231_Trabzonspor.jpg

David_LuiZ4
16.02.2018, 13:34
Başakşehir'in zaafı hücumda iyi olan iki bekinin savunmada tam tersine kötü olması kolay geçilmesi yerleşim hatası yapması ve stoperlerinin mücadele gücünün olmaması yumuşak olması...Bu iki açığı topla fazla oynayarak topu rakibe vermeyerek kapatabildikleri için savunmada fazla sıkıntı yaşamıyorlar...Geçen haftaki fener mağlubiyetinin fenerin önde basmasıyla iyi oynamasıyla alakası yok...Başakşehir'de Emre Mossoro yoktu biri stoperlerden top alıp dağıtıyor diğeri rakip sahada top saklıyor dağıtıyor ve pas oyununa inanilmaz katkıları var top kaybını önleyen adamlar özellikle Mossoro...Inler Mahmut İrfan Arda geçen hafta fenere top kayıplarıyla yardım ettiler ve ortaya tanınmaz bir Başakşehir çıktı takımın çarkları bozuldu...

Bu hafta Emre Mossoro Elia ve teknik stoper Epureanu oynarsa işimiz zor...İdeal 11'e dönecekler böyle olursa...

Rıza'dan kimse farklı bir şey beklemesin...Bu maçı kazanabilmemiz için Sosa Pereira Abdülkadir ve Castillo'nun performansları çok önemli...Pereira ve Abdülkadir Sosa desteğiyle Clichy'nin kanadını işlerler kapılan toplarda...Castillo oynatılır mı bilinmez ama o da Caicara'yı fena yapabilir geçen sezonki maçtaki gibi...Kişisel beceriyle alırız bu maçı alabileceksek açıkçası yoksa işimiz zor...

Faruk BERBER
16.02.2018, 13:41
Mert Acar O orta saha ve hücum Başakşehir'in pas oyunu karşısında yığılıp kalır diye düşünüyorum.

Okay hariç mücadele edecek oyuncu yok. O da fizik olarak kaldıramaz yalnızlığı.

Enaldo61
16.02.2018, 14:32
Beraberlik falan diyenler görüyorum da sürekli, kusura bakmayın da Başakşehir yener bizi.

Mert M.
16.02.2018, 14:56
Elimizde kalburüstü birçok adam var ama evimizde beraberliğe oynuyoruz. Hatta bir kısmımız bu maça çoktan mağlubiyet yazdılar bile. Haftalardır, "Elimizde bitiricilik namına bir adam yok" diyen adam, altyapıdan bir tane genç forvet çıkarıp da onu geliştireyim diye uğraşmıyor. Varsa yoksa Burak! Tamam Burak iyi de; bu senin hamuru işlemeni engellemiyor. Bunu, yönetimi savunmak için söylemiyorum. Onlar zaten kredilerini çoktan doldurdular hatta sınırları dahi aşıyorlar ancak hocada da iş olacak biraz diye düşünüyorum. Bilmiyorum yanılıyor muyum?

ANAOKULU TERK
16.02.2018, 15:21
rakipler yazıcı'yı çözdü .
dikkat ederseniz , artık kendisine top mop oynatmıyorlar .
kendisi de uzun zamandır bi farkındalık yaratamıyor zaten .
bizde kalıp , yerinde sayarsa (ki yerinde sayıyor) yok olup gitmesi yakındır .
yusuf kritik eşiği geçemedi ne yazık ki .
bence kısa sürede gitsin bu diyardan .
yoksa kendine de , yeteceğine de yazık edecek . mundar olacak trabzon'da .

şimdi çözülme sırası apo'da .
görün bakın , o da bir kaç maç sonra sıradanlaşacak .
tüketim toplumu apo'nun da icabına bakacak .
o da ilk çıktığı gibi değil . artık ne yapacağı biliniyor .
geçen maçta o da herkes gibi yokları oynadı .
üstüne bir şeyler koymazsa , korkarım ki apo'da bu yolun yolcusu olacak .

bu çocuklar trabzon'da gram gelişemezler .
yavaş yavaş bildiklerini de unuturlar , unutuyorlar .
ayrıca aşırı sevgi , ilgi , alaka v.s . bu çocukları dibe götürür , götürüyor .
farkında mısınız bilmiyorum ama , yüklediğiniz sorumluluk bu çocukları eziyor .

zaten alttan gelenler de (bu ikisi hariç ) sıradan tipler .
biri diğerinden farklı değil . sanki aynı tornadan çıkmış gibi .
mesela artaslan ... otuz yaşına geldi hala patlayacak .
veya üçüncü kalecimiz ... nerdeyse çoluk çocuğa karışacak , tık yok hala .

apo'yla , yazıcı'ya tavsiyem ,
az biraz kafanız çalışıyorsa , burada durmazsınız .

bu takım , bu şehir , sizin geleceğiniz değil , genç yaşta mezarınız olur .

Semih58
16.02.2018, 16:07
Basın toplantısı bence iyidir. İlk ağızdan duyarsın, daha sonra basında ilave ya da şişirme yazı olmaz. Olsa da Hoca, öyle dememişti diyebilirsin. Gençler maçında C trübün olarak ceza almışız, almasına da, zaten ,benim koltuk gittiğimde doluydu. Şimdi ben oturmadığım koltuktan dolayı ceza yedim ne olacak. (Pasolig) Gençler maçında futbolcularımız Castillonun girdiği 5 dakika hariç, çok şımarık ve isteksizdi. Başakşehir maçının sonucunu tahmin etmek gerçekten, zor.

UĞUR DURTAŞ
16.02.2018, 16:36
Şimdi sıra Yusuf’ta, Abdulkadir’de demekki…
Yıllar evvel bu oyunu Şenol Hoca için oynadılar
Yıllarımızı yediler
Şenol Güneş yerine Trabzon’u yönetenlere bakın
Bakın ve görün nerelere getirmişler takımımızı
Tepeye oynayan bir Anadolu takımını
Saçma sapan söylemler ve eleştiriler ile yok etmeye çalıştılar.
Vurdular hocayı yerden yere
Yerine Halilhodziçler, Brigeller, Kafkaslar…
Harcattıkları paralar cabası.
Doğruyu bulup tekrar Şenol Hoca’yı getirdik
Tekrar çıktık tepeye, yüzümüz güldü hatta denizin rengi bile değişti.
Fakat, son dönemeçte yine çaldılar kupamızı.
Israr etseydik tutsaydık hocamızı da başkasının yaptığı transfer paralarını
Ona verseydik nerelerde olurduk acaba?!

Tabi şimdi sırada Yusuf var,Abdulkadir var…
Onları çıkaralım içimizden yine rengimiz solsun değil mi?
Bırakın bu oyunları!!!
Kimse bu çocuklara ekstra bir sorumluluk yüklemiyor.
Sadece şerefsiz İstanbul basını durduk yere 20 M 30 M Euro gibi haberler yaratarak
Çocukların genç şımarıklığına kapılmalarına neden oluyor…

Elbetteki bu çocuklar her maç super oynamayacaklar
Yıllardır içimizden birileri çıksın diye çabalıyoruz.
Çıkan çocukları ise sizin bu ‘’ver kurtulcu’’ zihniyetinizle harcıyoruz!!!

Trabzonumun oyuncusu savaşçıdır, terstir, azimlidir…
Öğrenmeye de açıktır. Yeter ki onlara destek olalım.
Yuvalarında olduklarını hatırlatalım…

Taraftara tavsiyem, takımımıza hep ve tam destek
Apoya ve Yusufa tavsiyem, boş laflara itibar etmemeleri yönündedir.

Burada yazdıklarımı akılsızca bulan ve kendini akıllı sanan var ise
Ilk önce bizlere bu çocuklara yol gösterene kadar kendisi burada durmasın.
İstanbul takımları size bekler!!!

Mehmet BAŞ
16.02.2018, 16:49

Mümkünse aklınızı kendi gelişiminiz için kullanın. Bu çocukların size ve sizin önerilerinize pek fazla ihtiyacı yok.

zekeriyya
16.02.2018, 16:49
foruma çok uzun zamandır girmiyordum.
en son bıraktığım konular hala konuşuluyor.
bir kulupte konusulacak hic pozitif bir konu olmaz mı arkadas? olmuyormus onu gordum.
yillardir kulupteki tek basari borsadaki hisselerin ara sira yukselmesi.
yazık.. milyonlarca taraftarı ve potansiyeli olan bir kulup basit, yalanci adamlarin eline verilmis bedava reklamlari yaptiriliyor.
su stad sponsorlugunun sozlesme detaylarinada bir bakmak lazim.. benden demesi.

yönetimde sorgulanması gereken konular çok fazla
ben bu yönetimin bir önceki yönetimi mali olarak ibra edilmesi ile başlanmasını istiyorum
sizin bahsettiğiniz konulara çok gerilerde , tabi sıra gelirse

Tsli31
16.02.2018, 16:57
Stadda olacağım gibi geliyorum Tunceli'den aksilik olmazsa :D

CaptanBarbosa
16.02.2018, 17:59
Rüyamda yendiğimizi ve kaçan puanlara bir kez daha üzüldüğümüzü gördüm.
Daha önce gs'yi yendiğimizi, hatta yusufun attığı golü bile görmüştüm.
Geçen hafta da trabzonspor formasıyla penaltı kaçırdığımı gördüm ve uğur penaltıyı kaçırmıştı.
Umarım rüyam yine tutar.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Enaldo61
16.02.2018, 18:10
Rüyamda yendiğimizi ve kaçan puanlara bir kez daha üzüldüğümüzü gördüm.
Daha önce gs'yi yendiğimizi, hatta yusufun attığı golü bile görmüştüm.
Geçen hafta da trabzonspor formasıyla penaltı kaçırdığımı gördüm ve uğur penaltıyı kaçırmıştı.
Umarım rüyam yine tutar.

Bu tutmaz bence :D

61_Hasan_69
16.02.2018, 18:13
Su anaokulu terk kullanıcı adlı arkadaşın halen daha bu forumda yazıyor olması çok tuhaf

Enaldo61
16.02.2018, 18:26
Bu arada bizim maç kazanmamız için Abdülkadir'in daha skor odaklı oynaması gerek. Çocuk ceza sahasından çok uzak kalıyor halbuki o civarda rahat gol bulur. 4-3-3 oynayıp Yazıcı-Burak-Abdülkadir üçlüsünü forvet hattında kullansak çok farklı olabilir. Ama bunu yapacak hoca yok.

serdaracıl
16.02.2018, 18:31

8 yıldır, belki de daha fazla şu forumdayım, gördüğüm en kötü yazı. Karşılıklı hakaretler küfürler falan da dahil

Erkan A.
16.02.2018, 18:42
renktaslar ne kadar karamsarsiniz anlam veremiyorum yok yenilecez yok beraberlik mucize gibi demecler ..

basaksehir ile istanbulda berabere kalmadikmi onlardan cok daha iyi oynamistik galibiyeti kacirmistik ..

basaksehir gelir medical park stadina oynar yenilir büyük takima yenildik der gider ...trabzonsporumuz tamam kazanamiyor son maclarda ama yenilmiyoruz buda bir basaridir
böyle bir ligde böyle hakemlerle trabzonsporumuza oynanan oyunlara bakarsak bence basaridir

basaksehir maciyla birlikte önümüzdeki maclarida kazanacagimizi düsünüyorum , son oynanan maclarda kacirdigimiz golleri artik basaksehire atariz yolumuza devam ederiz

cok zor olcak bende farkindayim fakat biz trabzonsporuz kadromuzda kaliteli taraftarimizda sahane hersey güzel olcak

batugol
16.02.2018, 18:54
Galibiyet beklentimiz yoksa yeneriz

CaptanBarbosa
16.02.2018, 18:59
Bu tutmaz bence :DBana da öyle geliyor [emoji23]

ANAOKULU TERK
16.02.2018, 19:10
eleştirilere yanıt.

-serdar açıl'ın gördüğü en kötü yazıymış . kime göre ? neye göre ? bu çocukların (bilhassa yazıcı'nın ) burada ileriye değil geriye gittiklerini , gelişimlerinin artık eski hızda olmadığını , görmüyor musun ?

-61hasan69'a ...evet .hala yazıyorum . yazarken sana mı soracağım ? sen yazarken bana soruyor musun ?
önce kendi evinin önünü süpür yiğidim !

-ve mehmet baş .... aylardır benimle uğraştığının farkındayım . (sana göre ) ben zihnen gelişememiş olabilirim . (yine sana göre ) çapım da yetersiz olabilir . dinime söven bari müslüman olsa ! . peki sen kendi kişisel gelişimini tamamladın mı birader ? bence sen de gelişimini tamamlayamamışsın . eğer tamamlamış olsaydın , (dediğin gibi ) benim seviyeme inmez , bana bırak cevap vermeyi, hakaret etmeye bile tenezzül etmezdin . yanına iki tane yancı , üç tane şakşakcı almayla otorite oldum diyorsan , yazık sana ! madem benim seviyeme indin , bana her laf sokuşunda cevabını alacaksın . bu işler böyle . etme bulma dünyası .

- burada ağzına geleni söyleyenlere ses çıkar(a)mayan dilsiz şeytanlar ! , ha böyle devam edin . size yakışan da bu zaten !

alperrr
16.02.2018, 19:55
eleştirilere yanıt.

-serdar açıl'ın gördüğü en kötü yazıymış . kime göre ? neye göre ? bu çocukların (bilhassa yazıcı'nın ) burada ileriye değil geriye gittiklerini , gelişimlerinin artık eski hızda olmadığını , görmüyor musun ?

-61hasan69'a ...evet .hala yazıyorum . yazarken sana mı soracağım ? sen yazarken bana soruyor musun ?
önce kendi evinin önünü süpür yiğidim !

-ve mehmet baş .... aylardır benimle uğraştığının farkındayım . (sana göre ) ben zihnen gelişememiş olabilirim . (yine sana göre ) çapım da yetersiz olabilir . dinime söven bari müslüman olsa ! . peki sen kendi kişisel gelişimini tamamladın mı birader ? bence sen de gelişimini tamamlayamamışsın . eğer tamamlamış olsaydın , (dediğin gibi ) benim seviyeme inmez , bana bırak cevap vermeyi, hakaret etmeye bile tenezzül etmezdin . yanına iki tane yancı , üç tane şakşakcı almayla otorite oldum diyorsan , yazık sana ! madem benim seviyeme indin , bana her laf sokuşunda cevabını alacaksın . bu işler böyle . etme bulma dünyası .

- burada ağzına geleni söyleyenlere ses çıkar(a)mayan dilsiz şeytanlar ! , ha böyle devam edin . size yakışan da bu zaten !

anaokuluterk kabul et ezik bir yazı olmuş..
bunu derin bir eleştiri olarak kabul et..yalnız sadece sana değil yanlış anlama ben burada onlarca defa bu çocuklar gitsin diyeni gördüm..
sürekli kaça satılsın tartışmalarını gördüm..

hepsinede bu söylediğimi söyledim..

gerçekten büyük bir taraftar kitlemize ezik olmak büyük düşünememek ve sürekli küçülmek düşüncesi yerleşmiş..

1.si sürekli borç güzellemesi yapanlar
2.si sürekli şunu satalım bunu satalım diyenler
3. sü kaliteli ama maaşı yüksek oyuncularımızı satalım diyenler

birde 4. sü bırak türkiyeyi dünyada (uefada) sürekli gelecek vadeden oyuncular arasına giren Yazıcı ve Abdülkadiri satma hevesi..

sömürülmüş yüzlerce ülkeyi bir düşün altın orda gümüş orda , kakao orda değerli maden veya bitkilere sahipsin ama elin avrupalısı sömürgecisi gelip hammadeni ucuza alıp kullanıyor..
işte bu ezikliktir..
işte bu salak olduğun için sömürülmektir..

tamuğ yamtar
16.02.2018, 20:49
...

El Cordobes
16.02.2018, 21:51
Korner ve frikik gibi duran toplardan golümüz yok sanırım. Eğer bu konuda bir istatistik varsa rekor kırmış olabiliriz.

21 maçta es kaza birine çarpıp da mı girmez top içeri? Yemeye gelince çatır çatır yiyoruz. Millet duran topa özgü çeşit çeşit taktik geliştiriyor, bizde tık yok. Kafayı taktım bu duran top işine. Çok saçma bi durum var ortada.

CEMEFKER
16.02.2018, 21:53
Şu takımın başındakiler olduğu müddetçe maç başlıklarında sistem, taktik, anlayış, şöyle yapalım, böyle durmamız lazım...vs. gibi futbolun doğal haline dayalı sözler iyi niyetli olabilir belki ki ama bana çok garip geliyor artık...

son 6-7 yıldır futbolun dışına çıkmış bir klubüz ve bu durum daha da ileri seviyelere gelmiş durumda...

Hacıosmanoğlu geldiğinde " mali yapı, 1461 iskeleti üzerine altyapı,fahiş transfer yasağı...." vs. dedi ve tam tersini yapıp geldi-çalıştı gitti....

Usta " mali yapı,lucescu (o dönemde türkiyede en üst teknik adamdı milli takım deneyiminden önce, şimdi adama alzheimer muamelesi yapar hale geldik, ayrı konu) , lucescu olmazsa müadili, 50. yıl şampiyonluğu" vs. dedi ve tam tersini yapıpgeldi-çalıştı-gidiyor...

bjk'nin feda sezonu, hiç olmazsa bu haftaki rakibimiz İBB'nin sabır ve mali noktada tedbir ve hamlelerinden ders alınsa bari ...( sözüm yönetime talip olacak yeni yiğitlere)

Bu haftaki konu İBB'nin bizlen rakip olur hale gelmesinin ana nedenleri, teknik adamının saha kenarındaki hamle, duruş, maç sonu açıklaması özelinde genel manası ile gümüşdağ başkanı göz önüne getirip (küfür edip siyasi boyuta işi getirmeden, neden çünkü son 2 dönemimizde siyasette hiç olmadığı kadar önde oldu bu klüp) örnek almak olmalı !

Taktik, maktik sonraki işler...

selcuk
16.02.2018, 23:19
beto felan hikaye

böyle hirs lazim

https://pbs.twimg.com/media/DVd-1v1XcAAmRUq.jpg

Tsli31
16.02.2018, 23:32
Yenip 5.liğe çıkmak şart Kayseri Antalya deplasmanında onları yeneceğini sanmıyorum

Faruk BERBER
17.02.2018, 00:38
Arda geçtiğimiz hafta da yürüyerek oynuyordu. Pazar günü bizim maçta ilk 11 çıkarsa bizim lehimize bir hamle olur.

Kaybetmeyiz o durumda.

Arda'
17.02.2018, 00:41
Arda geçtiğimiz hafta da yürüyerek oynuyordu. Pazar günü bizim maçta ilk 11 çıkarsa bizim lehimize bir hamle olur.

Kaybetmeyiz o durumda.

O koca kafanın şansı genelde bize tutuyor gsdeyken her maç gol atıyodu ligde en çok gol attığı takım bizizdir heralde.

6Şafak Aydın1
17.02.2018, 01:14
hala ayni fikirdeyim bu mac bizim.

Rahmi Akkurt
17.02.2018, 01:15
En rahat maçımız 3-0 alırız :dansmuz:

selcuk
17.02.2018, 01:26

Kaybetmeyiz o durumda.

arda ardadir, her hafta üzerine koyacaktir

selcuk
17.02.2018, 01:30
O koca kafanın şansı genelde bize tutuyor gsdeyken her maç gol atıyodu ligde en çok gol attığı takım bizizdir heralde.

evet, malesef öyle

10 macinda 6 gol 3 asist

sadece sivasi daha cok seviyor

Onur Erçetin
17.02.2018, 07:32
Bu arada bizim maç kazanmamız için Abdülkadir'in daha skor odaklı oynaması gerek. Çocuk ceza sahasından çok uzak kalıyor halbuki o civarda rahat gol bulur. 4-3-3 oynayıp Yazıcı-Burak-Abdülkadir üçlüsünü forvet hattında kullansak çok farklı olabilir. Ama bunu yapacak hoca yok.
Abdülkadir Sosa ile birlikte oyun kurma konusunda çok önemli görevler üstleniyor defalarca söyledik bu takımın gol yükünü çekebilecek kaliteli bir sol kanat oyuncusuna ihtiyacı var diye ama bir türlü transfer yapılmadı.Bu saatten sonra her maç bizim için ızdırap olacak.

ANAOKULU TERK
17.02.2018, 09:46
alper isimli kullanıcıya da , bir cevap vermezsek olmaz .

kardeş !

sana göre ezik yazı , bana göre gerçegin ta kendisi .

iki sağlam elmanın , çürüklerle dolu kasada ne işi var ?

bizde diyoruz ki ,

çürük elmalarla aynı kasada uzun süre beklersen ,
senin de kaderin onlara benzer .
üstelik mal sahibi ürünle gerektiği kadar ilgilenmezken .

bunu söylemek eziklik mi şimdi ?

geliştir biraz kendini !

ucurum
17.02.2018, 10:27
Yine bir pazar akşamı boşu boşuna ekran başında 2 saat geçireceğim.

Son 5 maçı da galip getirebilirdik. +10 puan hadi üçünü galip getirseydik +6 puan

Bir hafta maç muhabbeti kadrolar heyecan dorukta olacaktı...

Şu an boş duvar boş masa boş kalem

HOPA'LI TS'Lİ
17.02.2018, 10:54
5 beraberlik yerine 3 galibiyet 2 yenilgi alsaydık daha iyi olacaktı

Bu maçı kazanıp BJK maçına kadar 6 puanlık seri yaparsak 4. olma şansımız neden olmasın?

3.lük şansımız bile var ama gel gör ki takıma güven noktasında bunalımdayız

Numan Yerlikaya
17.02.2018, 11:39
Yenilirsek bahane belli. Ligin en iyi top oynayan takımına yenildik

Burçak
17.02.2018, 11:52
Yenme ihtimalimiz çok zayıf.
Bunu derken Başakşehir'den dolayı değil.
Bizim çok beceriksiz olmamızdan dolayı söylüyorum.
Son maçlarımız ortada...

Mert Oğuzlu61
17.02.2018, 12:06
En rahat maçımız olur, Başak City bizden bitik durumda. Gelip bizi evimizde yenemezler, 3-0 gibi net skor bekliyorum ama ya sonra ? Gidip Alanya'yı o dandik patates tarlası statlarında yeneriz diyebilen var mı ?

Başakşehir'i rahat yeneriz, maçtan sonra yönetimi ikiye bölen, istifaların ve bu durumda olmamızın belkide en büyük sorumlusu Ali Rıza Egemen utanmadan ''kalpler temiz olsun, bize destek verin çok iyi olacağız ihihihi :)))'' diye twit atar cümle sonuna da bordo mavi ikonlar koyar. Bunun sonu yok o yüzden maça dair içimde en ufak heyecan yok çünkü ''sürdürülebilir'' bir ortam yok.

İşte tam olarak bu yüzden inceldiği yerden kopsun diyorum. Ben 10 haftada 5 beraberlik 2 galibiyetle mutlu olacak sıradan Anadolu takımı taraftarı değilim.

Mehmet
17.02.2018, 12:10
Sonucunun ne olacağı tahmin edilemeyen bir maç. İddia işleri beni kaygılandırıyor yine bir beraberlik mi olacak?

Burçak
17.02.2018, 12:12
İşte tam olarak bu yüzden inceldiği yerden kopsun diyorum. Ben 10 haftada 5 beraberlik 2 galibiyetle mutlu olacak sıradan Anadolu takımı taraftarı değilim.

Alışmamalıyız. Yoksa Konya'dan ondan bundan hiç bir farkımız kalmayacak.
Biz galip geldiğimiz maç sonlarında bile eleştirirdik neden daha farklı kazanamadık diye.
daha iyi top oynamadık diye.
şimdi ise beraberliklere sevinen hoca ve yöneticilerimiz var.
buna alışmayacağız.

Ogün YAZICI
17.02.2018, 12:13
Onur
Perreira Hubocan Novak Kamil
Okay Onazi
Abdülkadir Sosa Ndoye
Burak

Bu kadro fb maçında yediği baskıyı yemez
Stoperler öne çıkabilir
Dinamik oyunculardan kurulu
Ndoye tercihinin sebebi Uğur ve Kucka'nin cikmasi ile kisalan takım boyunu uzatmak ve o bölgede istikrarlı oyuncu bulamamamız

Enaldo61
17.02.2018, 13:04
En rahat maçımız olur, Başak City bizden bitik durumda. Gelip bizi evimizde yenemezler, 3-0 gibi net skor bekliyorum ama ya sonra ? Gidip Alanya'yı o dandik patates tarlası statlarında yeneriz diyebilen var mı ?

Başakşehir'i rahat yeneriz, maçtan sonra yönetimi ikiye bölen, istifaların ve bu durumda olmamızın belkide en büyük sorumlusu Ali Rıza Egemen utanmadan ''kalpler temiz olsun, bize destek verin çok iyi olacağız ihihihi :)))'' diye twit atar cümle sonuna da bordo mavi ikonlar koyar. Bunun sonu yok o yüzden maça dair içimde en ufak heyecan yok çünkü ''sürdürülebilir'' bir ortam yok.

Pazar saat 16'da 2 saat boyunca ızdıraba hazır ol dostum :)

Tsli31
17.02.2018, 13:16
Büyük maçlarada biz iyi hazırlanıyoruz bu sezon öyle oldu bakalım

CaptanBarbosa
17.02.2018, 14:15
İlk yarı bitmeden ya onlar ya biz 3-0 öne geçecek....

Hasan Yılmaz
17.02.2018, 17:11
Takımımız, İstanbul Başakşehir FK mücadelesi hazırlıklarını bugün gerçekleştirdiği antrenman ile tamamladı.

15229

Samet Berber
17.02.2018, 17:32
Çok iyi bir şekilde atlatmamız gerekiyor.

Emre İskender
17.02.2018, 17:37
Çok iyi bir şekilde atlatmamız gerekiyor.

0-0 iyi midir hocam :)

nakzo
17.02.2018, 18:18
sivassporda bizi geçti hayırlı uğurlu olsun aferim usta kurduğun müthiş takım göz kamaştırıyor.

Cihan_61
17.02.2018, 18:21
Rizanin son maci olabilir

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Fatih Çelik
17.02.2018, 18:22
Yenilirsek Rıza Çalımbay'ı mükemmel şekilde bitirebiliriz.

nakzo
17.02.2018, 18:42
Harbidn bero nedir ya bunu futbolcu diye kim aldı bir tane mal bunu aldı geldide bütün türkiyenin gördüğünü neden görmüyor ve herifi takımda tutup birde utanmadan oynatıyorsunuz.

nakzo
17.02.2018, 18:49
Sene sonu kim baskan olur kim hoca olur artık ilgilenmiyorum .Milyonluk kabiliyetsizleri satıp küçülmeye gitmeliyiz 900 milyon borç yaparak kurdugumuz takım daha ilk 4 geremiyor isimsiz ucuz adamlarlada en kötü 10. Felan oluruz bari takım kapanmaktan kurtulur.

Numan Yerlikaya
17.02.2018, 18:50
Robinho'yu biz alsak yatıyodu şuan bizde

alptug_kd
17.02.2018, 18:56
Robinho bizde olsa oynamazdı. Çünkü Sir Rıza Çalımbay koşmuyor diye yedek bırakırdı.

My
17.02.2018, 18:56
Sanıyorum büyük bir çoğunluğumuzun psikolojisi bozuldu. Artık Trabzonspor sevgisi yavaş yavaş nefrete evriliyor. Yani kendi kendimizi bitiriyoruz.

Ben herkesin aksine bu maçtan en az beraberlikle ayrılacağımızı düşünüyorum. Rıza'yı zorlayacak en önemli şey Sosa'yı oynatacak olması. Yoksa tam Rıza'lık maç. Kendince büyük bir takıma karşı en iyi bildiği işi yapacak.

asilhamsi
17.02.2018, 19:02
onur
jp hubocan novak kamil
abdulkadir sosa okay yazıcı castillo
burak

selcuk
17.02.2018, 19:03
Robinho bizde olsa oynamazdı. Çünkü Sir Rıza Çalımbay koşmuyor diye yedek bırakırdı.

yav kadina tecavüzden yargilanan bir cani nasil Trabzonspora transfer olur

tezi bile insani ürpertiyor

böyle bir serefsizlen basarili olacagima zeki yavru ile bal da takilirim

iyice istanbul kopyasi oldunuz, basaridan önce degerleri önemlidir Ts ´nin

robinho ya gipta ile bakan bu camianin parcasi olacak karektere sahip degildir

nakzo
17.02.2018, 19:05
Robinho,bizde oynamaz diye birsey yok 96 daki kadro niye oynuyordu,2004 teki kadro niye oynuyordu 2005 teki kadro niye oynuyordu 2011 deki kadro niye oynuyordu.Dogru adamları alırsan her takım oynar sivas bile az sıksa 2009 da sampiyon olacaktı.Biz nerede ipsiz sapsız ve özellikle düz kazma adamları bulup alıyoruz hemde bunu bizzat göz göre göre yapıyoruz ondan sonra niye olmuyor kazmaları topladığın sürece OLMAYACAKKKKKK.

nakzo
17.02.2018, 19:07
yav kadina tecavüzden yargilanan bir cani nasil Trabzonspora transfer olur

tezi bile insani ürpertiyor

böyle bir serefsizlen basarili olacagima zeki yavru ile bal da takilirim

iyice istanbul kopyasi oldunuz, basaridan önce degerleri önemlidir Ts ´nin

robinho ya gipta ile bakan bu camianin parcasi olacak karektere sahip degildir

Jajada alkolikti, engin pisikopattı.bero ,onazi kucka camiden çıkmıyor yetenekten gözlerim kamaşyor sahaya bakamıyorum.

nakzo
17.02.2018, 19:14
Birde demiyorlarmı tarihin en iyi kadrosu diye bero,kucka onazi ,ugur akbaş damdoy,sol bekin ikinci ligden gelmis zoraki ćörekçi forvetin burak sakatlandımı yoooooook.Stoperin hubocan sakatlanırsa yokkkkk.Tarihin en iyi kadrosuna bak bak sen REZALET.

Ahmet Kara
17.02.2018, 19:30
Maçı izleyemeyeceğim. İşkenceye 1 hafta ara veriyorum.

Hasan Habip Özbay
17.02.2018, 19:41
istanbuldaki maça gitmiştim maça giderken stada girerken stadda maç esnasında küçük taraftarlarımıza yapılanlar maçtan sonra ses ve çıkış rezaletleri.hiçbirini unutmadım.siyasi tüm baskı ve çirkeflik bu siyasetşehirsporda var.kendi fikrim bu siyasi proje şampiyon olmasın hatta daha ileri gideyim.şikebahçe geyse veya 8taş olsun skor maleseef lehimize olma ihtimali çok ama çok az.

My
17.02.2018, 20:14
Jajada alkolikti, engin pisikopattı.bero ,onazi kucka camiden çıkmıyor yetenekten gözlerim kamaşyor sahaya bakamıyorum.Sanıyorum mevzuyu tam bilmiyoruz. Adam 9 yıl tecavüzden hüküm giymiş. Yani alkolden psikoluktan felan değil, 22 yaşındaki bir kadına tecavüzden hükümlü. Adamın transferine burada yeterince tecavüzcü var diye tepki bile gösterildiydi. Bizden uzak dursun.

nakzo
17.02.2018, 20:31
Sanıyorum mevzuyu tam bilmiyoruz. Adam 9 yıl tecavüzden hüküm giymiş. Yani alkolden psikoluktan felan değil, 22 yaşındaki bir kadına tecavüzden hükümlü. Adamın transferine burada yeterince tecavüzcü var diye tepki bile gösterildiydi. Bizden uzak dursun.

Mevuz o degil engin gibi jaja gibi adamları yaftalayarak senol efendi önderliginde bu kafa yapısı kovdu takımdan o engini fatih terim havada kaptı 2 sene banko oynattı şampiyonda oldu. Şimdi halimiz ortada ben yetenekli adam seyretmek istiyorum burası bir futbol takımı.Hakimin savcının kararı kesinlesir döner kodese gersi beni alakadar etmez.

Tsli31
17.02.2018, 20:37
Yarın yeneceğiz ben ümitliyim Akbilspor sonrasında düşüşe geçecek

kayseriliyiz
17.02.2018, 22:08
Yensek ne olacak ki artik gazozuna oynuyoruz

Envoyé de mon Redmi 4X en utilisant Tapatalk

Timur Bey
17.02.2018, 22:19
Metrobüsspor'un sakatları bize karşı sahada olacak. Hakem faciası da eklenirse buna galibiyet şansımız zor görünüyor.

Oruç
17.02.2018, 22:25
Bizim takım Başakşehir’i yener haftaya Alanya’ya yenilir. Olursa da şaşırmam. Öyle bir potansiyelimiz var maalesef.

Enaldo61
17.02.2018, 22:52
Akbilspor denmiş Metrobüsspor denmiş ben de bir şey bulayım dedim bulamadım ya :D

3. köprüspor olur mu :D

cambaz_ts
17.02.2018, 23:17
visca karşısında novak ve muhtemel caicara karşısında Yusuf düşüncesi sıkıntı yaratır bize çabukluk olarak...bence sol kanatı kamil-castillo yapıp abdüş ü yerinden oynatmamak gerek solda çok etkin değil sağdaki gibi...ayrıva castillo geçen sene caicara yı madara etmişti...

Arda'
17.02.2018, 23:24
Onur
JP - Hubocan - Durica - Kamil
Okay - Onazi
Abdül - Sosa - Olcay
Burak

Thedoors
17.02.2018, 23:28
Teknik direktörün işine son verilmesinin tetikleyici sebebi olarak maçın kaybedilmesini ummak çok yakışıksız bir bakış açışı,arkadaşlar yapmayın,hepimiz hatta kendisi de biliyordur muhtemelen,seneye bu takımın başında olmayacak,herhangi bir maç ve her ne olursa olsun yenmeliyiz,yenmemiz gerek,kişilere bağlı olmamalı bu.

Yıldıray Emanet
17.02.2018, 23:38
Bu maçı muhtemelen kaybetmeyiz. Gelene gidene vurduran Hikmet sonraki hafta bizim maçta patlıcan gibi morarana kadar yırtar kendini.

Ozan Kara
18.02.2018, 00:26
Akbilspor falan o olaya hiç girmiyorum. Dakika 30 da 3 gol görürüz kalemizde.

erenslash
18.02.2018, 00:46
fenerfde bir şey yok ama işte hakemler kollar falan şampiyonluk iddası tamamen duygusal anlayan anladı tamamen ayar çekiş bizim iddamız yok ama diğer takımlara nazaran adamların fişini Trabzonda çekemeyen Rızanın suçu bu bu işleri geçelim bizimle berabere kalınca cesaretlendiler

fenere gelince hiç bir takım top oynamıyor başakşehir en kötü topunu oynadı ballı fener eksikleri de vardı başağın

ayrıca alanyaspor bize yırtar kendini arkadaşların dediği gibi

beklediğim şu şenol hocanın fenere ağır bir darbe vurmasını bekliyorum

signal
18.02.2018, 00:47
Beraberlik olmasın

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

ts_ezer
18.02.2018, 01:11
Ben onu bunu bilmem. Yarin Abdülkadiri izleyecegim.

Varlıbaş61
18.02.2018, 01:17
bu maçta tribünler ful çekecekti ne güzel. ben de kesin maçta olurdum. Allah sizi bildiği gibi yapsın çapsız rıza ve yalancı muharrem !

Full HD
18.02.2018, 04:01
Izlemek icin hic bir sebep yok artik.Sikenin serbest olan bir ülkede bu tiyatroyu izelek sacmalik olur.Allah belalarini versin!

Ibrahim Gaygusuz
18.02.2018, 08:29
Kamp donemi sonrasi hersey iyi olacakti :)

Hic birsey degismedi.

Riza Calimbay bir yolunu bulup Yusuf ve Sosayi ayni takima koymaliydi. Bunun uzerine yogunlasmaliydi.

Ya yusuf ya sosa oynar sacmalik.

Sosa donanimli futbolcu, Yusufta daha genc baska bir pozisyonda oynamayi ogrenebilir.

Okay Yusuf
Abdul Sosa Castillo

Boyle birsey denese sasirtsa bizi

Oruç
18.02.2018, 10:21
Biletler ne durumda ?

Mert Acar
18.02.2018, 11:16
Rızanın son maçı olabilir..

Yiğit SARI
18.02.2018, 11:21
Vaziyet şuna döndü kime çelme taksak da kimi şampiyon etsek kim kaka kim iyi kim kötü kim daha kötü... Hedefsiz olmak çok kötü gerçekten.

Maçın pek parlak geçmeyeceği aşikar. Yusuf ve Sosa beraber oynayacak deniliyor bir bakalım nasıl bir şey çıkacak ortaya. Dizilim değişmeden biri kanata gömülürse yine çok şey değişeceğini sanmıyorum zaten durumumuz belli orta sahada oyunumuzu hareketlendirecek varyasyonları denemesinde zarar görmüyorum hocanın da kendisi pek cesur birisi değil.

Genelde ilişkili her konuda yazmayı çalışıyorum umarım seneyenin çalışmaları şimdiden başlamıştır. Hoca ve transferler anlamında.

selcuk
18.02.2018, 11:58
son taktik calismada as kadro

-----------------------kaptan

cörekci-------hubocan----durica------novak

-----------------okay-------kucka

yusuf-----------------sosa-------------abdülkadir

-----------------------burak

Ahmet Kara
18.02.2018, 12:01
son taktik calismada as kadro

-----------------------kaptan

cörekci-------hubocan----durica------novak

-----------------okay-------kucka

yusuf-----------------sosa-------------abdülkadir

-----------------------burak
Pereira oynamalı.

Yusuf kanatta oynayamaz.

selcuk
18.02.2018, 12:12
Pereira oynamalı.

Yusuf kanatta oynayamaz.

sanirim hedef daha cok ibb nin presini pas oyunu kuvvetli oyuncularlan kirmak

ibb nin zaten defansinin en zayif noktasi yerden göbekten dikine ataklar, yani kral icin bicilmis kaftan rakip

presi kirarsak galibiyet mümkün

bahadır2561
18.02.2018, 12:14
JP oynamalı

selcuk
18.02.2018, 12:19
JP oynamalı

kesinlikle

Armağan Dere
18.02.2018, 12:22
uğur demirok-adebayor mücadelesini düşünemiyorum:)...
bir penaltı daha kaçır lan UĞUR bak ne oluyor:)..

Uğur KÜÇÜK
18.02.2018, 12:27
JP oynamalı
kesinlikleDemek ki Perreira'nin sözleşmesi basında cikan haberlere göre eski Watford hocasinin talimatiyla uzatildi.
Sir Rıza da seneye bu takımın basında olmayacağı için kafasına göre kesik verdi adama.
Bugun Perreira oynamaz ve kaybedersek Usta'dan önce Rızaya bir güzel sevgilerini sunar maça gelen taraftarlar.
2 buçuk saat sonra görücez kadroyu..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Soner Albayrak
18.02.2018, 12:33
Muhtemelen 0-0 veya 0-1 biter bu maç.

selcuk
18.02.2018, 12:34
Demek ki Perreira'nin sözleşmesi basında cikan haberlere göre eski Watford hocasinin talimatiyla uzatildi.
Sir Rıza da seneye bu takımın basında olmayacağı için kafasına göre kesik verdi adama.
Bugun Perreira oynamaz ve kaybedersek Usta'dan önce Rızaya bir güzel sevgilerini sunar maça gelen taraftarlar.
2 buçuk saat sonra görücez kadroyu..

kim o teknik direktör

Muhtemelen 0-0 veya 0-1 biter bu maç.
yenilsek bile en azindan bir gol atariz

shagrath61
18.02.2018, 12:35
Pereira ve şu kanatsızlıkta castillo' yu kadroya yazmayan insanda art niyet ararım.

Geçtiğimiz maçta castillo girene kadar adam akıllı kanattan alıp gittiğimiz top yok. Adam 10 top alıp 5 ini kaybedip 5 ini kullanabiliyor.

Elinde başka kanat oyuncun yoksa, koyarsın oynar bu kadar basit.

Futbol çok karışık bir oyun gibi durabilir ancak kurgu olarak basit .

Bir motorun çalışabilmesi için tüm dişlileri doğru yerlere koymalısınız. Alıp x bir parçayı y parçasının yerine koyarsanız çalıştıramazsınız.

çıkaracağı kadro çok basit. Kimsenin üstünde tartışacağını da düşünmüyorum açıkçası;

Onur

Pereira--- hubo---durica--- novak

Okay---Onazi

Abdülkadir---- Sosa---- Castillo

Burak.

Zaten elindeki malzemeden de en iyi bu kadro ile yararlanırsın.

olcay_61
18.02.2018, 12:36
beni tek heyecanlandıran Abdülkadiri izleyecek olmam, gerisi fasa fiso...

Oğuzhan Fidan
18.02.2018, 12:41
bu maçta tribünler ful çekecekti ne güzel. ben de kesin maçta olurdum. Allah sizi bildiği gibi yapsın çapsız rıza ve yalancı muharrem !

gelen başkan cebini doldurup kariyer yapıyor herif ününe ün kattı napsın transfer olmuş hoca gelmiş gitmiş çokta umurlarında halka açtı şirketlerini..

pReN@_61
18.02.2018, 12:43
Abdül golü çoktan haketti

Uğur KÜÇÜK
18.02.2018, 12:46
kim o teknik direktör

Unuttum adini. Stoke City'i filan çalıştırmış geçtiğimiz senelerde. Kümede tutamamış, düşmüşler ama oynattığı futbol göze hoş geliyormuş cikan haberlere göre. Perreira da eski öğrencisiymiş, ona seneye geleceği için yardimci olmasini istemiş ve sözleşmesinin uzatılmasını söylemiş yönetime. Tabii cikan habere göre hatırladığım kadariyla konusuyorum. Yerel basinda çıkmıştı haberi sözleşme uzatıldığı zaman.
Riza Calimbay yaşlı diye veto etmiş sözde sözleşme uzatılmasını.
Arattim da nette bulamadım haberi.
Bakalim Perreira'ya kafayı takıp oynatmazsa anlaşılır durum.

selcuk
18.02.2018, 12:50
Unuttum adini. Stoke City'i filan çalıştırmış geçtiğimiz senelerde. Kümede tutamamış, düşmüşler ama oynattığı futbol göze hoş geliyormuş cikan haberlere göre. Perreira da eski öğrencisiymiş, ona seneye geleceği için yardimci olmasini istemiş ve sözleşmesinin uzatılmasını söylemiş yönetime. Tabii cikan habere göre hatırladığım kadariyla konusuyorum. Yerel basinda çıkmıştı haberi sözleşme uzatıldığı zaman.
Riza Calimbay yaşlı diye veto etmiş sözde sözleşme uzatılmasını.
Arattim da nette bulamadım haberi.
Bakalim Perreira'ya kafayı takıp oynatmazsa anlaşılır durum.

stoke ve watford gecmisi olan yok

hull city ise marco silva dir

Uğur KÜÇÜK
18.02.2018, 12:52
stoke ve watford gecmisi olan yok

hull city ise marco silva dirOlabilir hatırlayamadım takimi zaten.

Tsli31
18.02.2018, 13:02
sabırsızlıkla beklemedeyim yenelim şu zincirimizi kıralım

Emre Veli
18.02.2018, 13:21
Pereira ve Castillo oynamazsa ve Yusuf kanat başlarsa izlemeye pek lüzum yok. Basaksehirin pas oyununu bozabilecek oyunu oynamazsak zaten ilk yarıda maç kopar. Visca, Adebayor tehlikeli. Arda yürüyerek geçiyor bazen, her zaman maç kazandirabilecek biri.

Numan Yerlikaya
18.02.2018, 13:24
Onazi oynasın vallahi o kadar kötü değil

İ. SARAL
18.02.2018, 13:39
Pereria nin oynamaması tam komedi olur. Kucka umarım pişman etmez.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gürkan Asma
18.02.2018, 13:44
Belediyeyle maçımız dev maç diye haber yapılıyor, vay arkadaş.

SM-N9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Enes Başkaya60
18.02.2018, 13:51
Rıza hocanın son maçı bakalım burak kurtarabilecek mi Rıza hocayı şimdiden Elveda hocam...

Samet Berber
18.02.2018, 13:53
Bugün günlerden beraberlik.

Numan Yerlikaya
18.02.2018, 14:03
Maç saatinin 4 olması ve bu konuda hiç birşey yapamamamız acı verici. 3 maç dışında akşam maç oynayamıyoruz yazık

Tahir61
18.02.2018, 14:04
gerçekten iyi bir futbol ve hoca performansıyla bu maçı kazanırsak neler olur?

Enaldo61
18.02.2018, 14:08

Haftaya yine kötü bir maç çıkaracağımız için hiçbir şey değişmez.

Oruç
18.02.2018, 14:10
Maç saatinin 4 olması ve bu konuda hiç birşey yapamamamız acı verici. 3 maç dışında akşam maç oynayamıyoruz yazık

13.30'da, 14.00'da oynamaktan iyidir. Hedefsiz bir takım haline gelirsen yayıncı kuruluş da seni takmaz haliyle. Bizi bu hallere düşürenler utansın.

ucurum
18.02.2018, 14:12
Ah ah bi yensek var ya

Bi yensek var ya...

Yensek ne olacak ki?

champions
18.02.2018, 14:14
Ya kazanalım ya da kaybedelim.
Beraberliğe HAYIR!
Rıza Çalımbay'a HAYIR!

Enaldo61
18.02.2018, 14:14
13.30'da, 14.00'da oynamaktan iyidir. Hedefsiz bir takım haline gelirsen yayıncı kuruluş da seni takmaz haliyle. Bizi bu hallere düşürenler utansın.
Aynen öyle.

Oruç
18.02.2018, 14:16
Ah ah bi yensek var ya

Bi yensek var ya...

Yensek ne olacak ki?

Haftaya gider Alanya'ya yeniliriz. Cesur hocamız sağolsun.

Enes Başkaya60
18.02.2018, 14:17

Olmayacağı için birsey demeye gerek yok sadece hayal olarak kalır...

Bu maçta yönetim istifa sesleri de baya olacaktır zaten...

lazminator61
18.02.2018, 14:31
karabükte son sahniyede top girseydi +2
Konyaya karso son saniye gol yemesedik +2
Fenere karsi Burak 1:1 gol atsaydi +2
Göztepenin kalecisi panter olmaysaydi +2
Ugur gecen hafta penaltiyi atsa +2
toplam 10 puan elden gitti, sampiyon olmak icinde biraz sans lazim ....

asilhamsi
18.02.2018, 14:34
Jajada alkolikti, engin pisikopattı.bero ,onazi kucka camiden çıkmıyor yetenekten gözlerim kamaşyor sahaya bakamıyorum.

Alkolik,psikopat bunlar çok başka şeyler.

Tecavüzden yargılanan adam değil transfer olmak,o kapıdan içeri girse daha Trabzonspor gibi bir takımın adını ağzıma bile almam.

asilhamsi
18.02.2018, 14:36
Onur
Jp hubocan novak kamil
Sosa okay yazıcı
Abdulkadir Burak castillo

Uğur Ö.
18.02.2018, 14:37

Böyle bir hesaplama bence doğru değil. Çünkü bala aldığımız maçlarda çok ozaman onlar içinde öyle yazmak lazım. Yani aralarında bir Göztepe maçını yenmeyi hakettik karabük, konya, fener, gençler maçları inanılmaz silik ve ezik bir oyunla geçmişti. Özellikle Konya maçın Rıza hocanın rezil olduğu bir maçtı.

Tahir61
18.02.2018, 14:37
sadece ikisi olsa konya'dan son dakikada o golü yemesen ve gençlere o penaltıyı atsan bu sezon için yine müthiş olurdu

ama bu hoca ve yönetim yine bir şekilde hiç ederdi bu seneyi

gerçi Uğur'un dediği de doğru. mesela ilk yarı konya'yı son dakikada yenmiştik.

homosapiens
18.02.2018, 14:45
Burak varsa en az 1 gol atariz. 2 tane yiyecegimizi de sanmiyorum. Dolayisiyla en azindan yenilmeyiz diye tahmin ediyorum ama beraberlik de galibiyetten agır basiyor.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Enaldo61
18.02.2018, 14:53

Orası öyle de, şampiyonluğa oynayacak bir takım yok sahada, birkaç maç harici. O seviyede olsak zaten bunların çoğu olmuştu.

Numan Yerlikaya
18.02.2018, 14:56
Onur, Tomas, Durica, Pereira, K.Ahmet, Okay, Sosa, Onazi, Yusuf, A.Ömür, Burak

Valla belki de son 7 senedir en iyi kadroyla çıktığımız maç

Mert Acar
18.02.2018, 14:57
Kadro iyi.Şaşırdım.

Ahmet Kara
18.02.2018, 14:59
Yusuf'u ortaya çekip , Castillo'yu kanada atabilirdi. Onun dışında iyi kadro. Beklemiyordum bunu.

hofsaale
18.02.2018, 15:00
abdu insallah sol kanata hapsedilmez....

Ozan Kara
18.02.2018, 15:00
Abdülkadir sol kanatta o kadar etkili olamıyor bence de.

Enaldo61
18.02.2018, 15:01
Onur, Tomas, Durica, Pereira, K.Ahmet, Okay, Sosa, Onazi, Yusuf, A.Ömür, Burak

Valla belki de son 7 senedir en iyi kadroyla çıktığımız maç
Bu orta saha ile oynamamız gerektiğini söylemiştim daha önce :)

Hoca söylediğim gibi oynatmayı planlıyorsa farklı bir oyun bekliyorum. Şaşırdım doğrusu bu kadroya.

Oruç
18.02.2018, 15:01
Kadro iyi. İlk yarıyı heba etmeden oynarsak maçı alırız. Yoksa geçmiş olsun.

Mert Acar
18.02.2018, 15:02
Geçen hafta oynamayan Epreanu,Emre,Mossoro ilk 11.Şaka gibi bi lig yine.

Ahmet Kara
Aslında tam Castillo'luk maçtı. Caiçara'yı zorlayabilirdi. Orta saha da Okay - Yusuf - Sosa olmalıydı.

Arda'
Yusuf solda Abdül sağda oynayacaksa iyi kadro

CaptanBarbosa
Kadro şaşırttı beni .

Oruç
18.02.2018, 15:03
Geçen hafta oynamayan Epreanu,Emre,Mossoro ilk 11.Şaka gibi bi lig yine.

EB ve Mossoro cezalı diğer vatandaş ise sakattı.

Mustafa YILMAZ
18.02.2018, 15:04
durica yerine novak olsaydı stoperde daha iyi iş çıkarırdı gibi.

neyse yusuf,abdüş,sosa üçlüsünü birlikte izleyelim bakalım nasıl olacak.

yusuf ve abdüş önde baskıyı rahatlıkla yapar.

Enaldo61
18.02.2018, 15:05
Rıza Çalımbay'ın bu kadroyu oynatmak için bu kadar hafta beklemesi, futbolcuları tanımadığını gösteriyor.

TSemih61
18.02.2018, 15:06
Bu takımda Onazi ve Okay'dan biri fazla. O da Okay. Eğer hücumda etkin olmak istiyorsak Okay'ın ortasahada olmaması lazım. Böylece Castillo'ya da yer açılacak, hücum etkinliğimiz artacak. Okay stoperden başka bir yerde oynamayaz.

Bir de şaşıyorum, kadro nasıl iyi oluyor? Rakibin en zayıf yeri defansı. Çaiçara çok kötü savunması olan bir bek. Karşısına Castillo'yu koymayı akıl edemeyen hoca bu işi bıraksın.

İki tane hücuma katkısı sıfır ortasaha ile oynarsan diğer oyuncuların da ahengi bozulur takım 2 pas yapamaz. Ortasahasında Okay oynayan bir takım hiçbir zaman da başarılı olamaz. Son haftalarda yine biraz iyi ama hala yeterli değl, geçen maç yine rezildi. Sosa, Abdül, Yaızcı gibi oyuncuların performansı bu yüzden düşüyor. Zaten forvette etliye sütlüye dokunmayan bir arkadaş oynuyor. Bu takım nasıl güzel futbol oynasın şimdi? Baştaki hoca hoca değil, yöneticiler yönetici değil... Azıcık akıl izan göremeyeceğiz bu takımda galiba.

Neyse TS oyun parkında işler tıkırında yine... Ne zaman gün yüzü göreceğiz bilemiyorum.

Oruç
18.02.2018, 15:06
Maçı kazanmanın yolu rakibin pas yapmasını engellemekten geçiyor. Bu da takım halinde baskıyı gerektiriyor. 1 kişi baskı yaparken kalan 10 kişinin izlemesiyle olacak iş değil çünkü. Onur ve Burak dışındaki herkesin enerjisini iyi kullanmasına ihtiyacımız var.

Erkan SÜNGER
18.02.2018, 15:07
stada araklının köyünden giden adam akşam 9 da nasıl dönecek toprağam :)
azıcıkda bizi düşün

Of un köyüne nasıl döndüysek öyle:D

CaptanBarbosa
18.02.2018, 15:07
Şaşırtıcı bir şekilde güzel futbol ve ardından peşpeşe goller gelecek. 3-0'a ulaşılacak. Buraktan 2 gol bekliyorum.

Ahmet T.
18.02.2018, 15:08
Bu diziliste Yusuf'un çok mücadele edip , defansa yardıma gelmesi gerekir. İki bekimizde hücumu seven bekler.

PLK-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Travelair
Yusuf'tan iyi futbol bekliyorum bu sefer

Gökhan Baymak
Kadro çok iyi... Bu kadar güzel kadroya bir de yenilirsek.. Taraftar bişey diyemez. Taraftar kadrosu olmuş bildiğin.. :)

Enaldo61
18.02.2018, 15:09
Castillo mu? Umutsuz vaka beyler o, bırakın artık Castillo demeyi.

Murat BAYRAKTAR
18.02.2018, 15:09
Uzun zamandır hep kendi çizdiğimiz kadromuz bu kez sahaya yansıdı. Bakalım ne olacak. Ancak yeni transfer Novak, kadroya giremiyorsa biz bu futbolcuyu neden aldık. Madem bir transfer yapmamız gerekiyordu da neden Novak oldu.. Ahh Usta ahh..

Uğur Demircioğlu
18.02.2018, 15:13
2-1 alırız.

Gürkan Asma
18.02.2018, 15:14
Kadroyu beğendim, kamil tercihi ve yusuf tercihi iyi.

homosapiens
Novaktan daha seri oldugundan Kamil tercihi olumlu Viscaya karsi. Kucka ise Emreye karsi sertlik gosterebilirdi, hata olmus. Onazi, Adebayor'un geriden top almasina ne yerden ne havadan mani olabilir. Sosa yusuf ve ömürün alanı nasil paylasacagi net degil. Zor gececek mac beraberlik gibi

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

odyseuys
hoca yine ideal kanat oyuncularını tercih etmediği bu kadroya 4-2-3-1 oynatmaya çalışacağı için isim bazında iyi görünen bu kadrodan iyi oyun beklentim yok. umarım skor olarak maç sonuna kadar puana ortak kalabiliriz.

PortoDeGalinhas
18.02.2018, 15:16
Castillo mu? Umutsuz vaka beyler o, bırakın artık Castillo demeyi.

Altına imzamı atarım, adam fiyasko, boşuna umutlanmayın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yıldıray Emanet
18.02.2018, 15:17
Herkes kadroyu beğendiğine göre 5 tane yiyebiliriz

Oruç
18.02.2018, 15:20
Altına imzamı atarım, adam fiyasko, boşuna umutlanmayın

Bizim taraftarın psikolojisi farklı çalışıyor. Bir oyuncu sürekli oynadı mi yerin dibine sokarız. Oynamadı mı kahraman muamelesi yaparız. Bkz: Rodellega, Castillo.

Uğur Ö.
18.02.2018, 15:20
Solbek diye ağlayıp onun yerine sağbek orjinli oyuncu oynatmak :)

champions
18.02.2018, 15:24
Yusuf yerine Castillo olmalıydı, onun dışında ilk kez en iyi kadromuzla çıkıyoruz. Rıza 15 hafta sonra iyi bir kadro çıkarmayı becerebildi.
Yusuf bari solda oynasa da Sosa ve Abdülkadir'i bozmasa.
Şimdi gider yeniliriz haftaya yine kazmaları doldurur kadroya.
Burak iyi oynasın, Sosa ve Abdül gol atsın, kazanalım.

Sadettin_
18.02.2018, 15:25
Solbek diye ağlayıp onun yerine sağbek orjinli oyuncu oynatmak :)
kamil ahmet formayı söke söke aldı.
rıza hocanın bir entrikası yok yanı .

PortoDeGalinhas
18.02.2018, 15:27
Bizim taraftarın psikolojisi farklı çalışıyor. Bir oyuncu sürekli oynadı mi yerin dibine sokarız. Oynamadı mı kahraman muamelesi yaparız. Bkz: Rodellega, Castillo.

Aynen öyle,2 hafta önceye kadar Rodellegga nın Burak ın yerine 11 de oynaması gerektiğini savunanlar bile vardı

Şanlı SanMarino
18.02.2018, 15:30
Olan Trabzonspor'un Novak için ödediği (bonservis ve maaş toplamı) 18 MİLYON TL parasına oldu.

Sağbekin yedeğinin kestiği bir sol beke milyonlar harcayan adamın/adamların bu camiada işi ne?

Mustafa YILMAZ
18.02.2018, 15:32
abdüş ve yusuf sürekli hareket halinde olacaktır yer değiştirecektir ayrıca önde baskı içinde doğru seçim önemli olan orta sahadan ne kadar destek gelecek yani sosa,onazi ve okay ne kadar ilerde basacak.

castillo'nun bu maçta yedek kalmasını anlarım zira önde basmaz maçın skoruna göre oyuna girer ama bu takımın kanat oyuncusu kesinlikle o olmalı.

ayrıca işleyen bir takımda castillo her rakibi kevgire çevirir. babel mabel quaresma v.s onlarla top diye oynar. bu adamın tek sorunu topa yapışması ve pas seçenekleri yerine bazen adam geçme işini abartması. bunu düzeltmekte hocanın işi.

Uğur Ö.
18.02.2018, 15:33
kamil ahmet formayı söke söke aldı.
rıza hocanın bir entrikası yok yanı .
İyide bu çocuk Novaktan sonra mı oynamaya başladı. Sene başından beri bizde. Ben herşeye bahane sıkan Rıza hocayı söylemek istedim. Forvet diye ağlıyor kralını getirsen önlibero diye konuşacak. Sürekli bir bahanesi var ama gerçek olan kendi becereksizliğini hiçbir zaman söylemiyor.

Tsli31
Burak oynamalı adı bile yetiyor izlememiz için

pReN@_61
Onur
Kamil,Durica,Hubo,Jp
Okay,Onazi,Sosa
Abdül,Yusuf,Burak

Haydi bakalım inşallah güzel bir oyunla galibiyeti alırız.

Başarılar dilerim.

My
18.02.2018, 15:37
Castillo olsa daha iyiydi Yusuf'un yerine. Yine de eskisine nazaran Abdül Sosa Yusuf üçlüsü daha başarılı olacaktır. Benim tercihim kesinlikle Castillo olurdu.

Sol bekte Kamil Ahmet'i görmek beni şaşırttı :) Enteresan.

Okay Onazi ikilisi de doğru tercih. Tutmazsa farklı aksiyonlara gireriz hiç değilse.

Olan Trabzonspor'un Novak için ödediği (bonservis ve maaş toplamı) 18 MİLYON TL parasına oldu.

Sağbekin yedeğinin kestiği bir sol beke milyonlar harcayan adamın/adamların bu camiada işi ne? Ne kadar acı. Bu mudur koskoca Trabzonspor'un transfer politikası. Seneye bir de bu adamdan kurtulmak için uğraşırız.

ilelebeTS
18.02.2018, 15:38
Kaç haftadır olması gereken kadro şimdi çıkıyor. Son barutunu atıyor hoca, mecbur kaldı artık. Önde paylaşımlı oynarsak, takımın çoğundan performans alırız.

bahadır2561
18.02.2018, 15:39
Onazi yerine Kucka olmalıydı.

Orta sahadaki sertlik ve takım boyu için.

hofsaale
18.02.2018, 15:42
Onazi yerine Kucka olmalıydı.

Orta sahadaki sertlik ve takım boyu için.

okay kucka olmuyor...önlerinde sosa da olunca cok yavas kalioruz...bugun sosa baya rahat oynayacak..onazinin dinamikligi bize lazim yeteneksiz olsa bile

safa77
18.02.2018, 15:44
Okay emreyle başa çıkarsa kafa kafaya gideriz. Onazi emrenin totosuna çarpsa yere düşer

Gökhan Balcı
18.02.2018, 15:46
Abdülkadir sosa Yusuf üçlüsünün aynı anda sahada olması umut verici ama yerleri konusunda aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Ne onazi ne kucka ilaç olamıyor o bölgeye. Fiziği mücadelesi ve tekniğini düşününce o bölgeye en uygun isim Yusuf olarak duruyor. Dolayısıyla pereria hubo durica kamil Okay Yusuf Abdülkadir sosa castillo Burak kadrosuyla sahaya çıkmak çok daha mantıklı geliyor bana. Yine de görelim inşallah biz yanılırız da Trabzonspor Trabzonspor gibi oynar. Bir de bu kadronun şöyle bir dezavantajı var. Olur da çok başarısız olursa bakın dediğinizi de yaptım gibi bir savunması olacak hocanın. Umarım öyle olmaz.

My
18.02.2018, 15:46
İyide bu çocuk Novaktan sonra mı oynamaya başladı. Sene başından beri bizde. Ben herşeye bahane sıkan Rıza hocayı söylemek istedim. Forvet diye ağlıyor kralını getirsen önlibero diye konuşacak. Sürekli bir bahanesi var ama gerçek olan kendi becereksizliğini hiçbir zaman söylemiyor.Hubo'da olduğu gibi Kamil Ahmet'in de kadroda yer buluş şekli hocanın çözüm arayışındaki yetersizliklerini gösteriyor. Taraftar hocaların önünde gidiyor maalesef. Zorlaya zorlaya, baskı kura kura hocayı doğruyu yaptırtmaya çalışıyoruz. Düştüğümüz duruma bakın :)

adiloş bebe
18.02.2018, 15:47
Başakşehir'de geçen hafta oynayamayan emre, epureanu ve mossoro bugün ilk 11'de başlayacak.

Trabzonspor'umuza başarılar.

Bilâl ÇOBAN
18.02.2018, 15:48
Fena stresliyim.

Vkgz
18.02.2018, 15:48
kamil ahmet geçen hafta çok vasattı ne yaptıdda novakı kesti

Numan Yerlikaya
18.02.2018, 15:49
20 bin olmaz bile stadta

gurur6134
18.02.2018, 15:49
Kadroya soylecek birsey yok savundugumuz ideale en yakin kadro 2.yari yusuf cikar castillo girer olur biter..bundan iyi 11 cikamazdi gerisi oyuncu performanslarina kalmis..

Enes Başkaya60
18.02.2018, 15:50
Başakşehir'de geçen hafta oynayamayan emre, epureanu ve mossoro bugün ilk 11'de başlayacak.

Trabzonspor'umuza başarılar.

Gecen hafta oynasalardı zaten sikebahce ile en kötü berabere kalırlardı bizim maçta oynuyorlar maalesef bizi yenerler...

yorumsuz6117
18.02.2018, 15:51
Çapsız Rıza sonunda doğru kadroyu çıkarmayı başarmış.. Maçla ilgili yorumum Başakşehir makina gibi takım kazanmamız uzak ihtimal iyi ihtimal berabere biter bu maçta..

Mehmet BAŞ
18.02.2018, 15:52
Bence en ideal kadrolardan biri ile çıktı.
Durica doğru tercih, Kamil Ahmet doğru tercih, Onazi doğru tercih, Yusuf/Sosa/Abdülkadir üçlüsü doğru tercih.
Kısacası Rıza Hocaya laf söyleyemeyiz. Gidişata göre Castillo girebilir. Rodellega, N'Doye da sonradan girip etkili olabilir.
Dua edelim. Şans yanımızda olsun.

Oğuzhan
Berabere bitmez diyorum kazanırız yada kaybederiz.

Numan Yerlikaya
Mahmut Tekdemir: Ön alanda baskı yapıp defansın arkasına top atmaya çalışacaklar. Bunu engellersek maç bizim için rahat geçecektir.

Bu bile konuşuyor ya ne diyeyim

ilelebeTS
18.02.2018, 15:53
Rakibin orta saha yaşlı, bizim genç. Bunu kullanmak gerek.

odyseuys
18.02.2018, 15:53
evimizde oynamamıza rağmen bu sezon benim şahsen skor anlamında en umutsuz olduğum maç olacak.

inşallah kazanırız diyeceğim ama iki takım, birlikte oynama alışkanlıkları, saha içi disiplin, tecrübe vb. faktörleri göz önünde bulundurduğumda pek öyle düşünemiyorum.

yine de takımımıza başarılar.

rıza hoca'nin hafta içi basın toplantısında yüzüne karşı korkak dendiği için böyle bir kadro seçtiğini düşünüyorum bu arada. hayırlısı.

Mehmet BAŞ
18.02.2018, 15:54
kamil ahmet geçen hafta çok vasattı ne yaptıdda novakı kestimetaktayım.

Ciddi değilsiniz herhalde? Ya şaka ya da ironi herhalde?
Kamil Ahmet üç haftadır takımın en formda futbolcu. Gayet de başarılı oynuyor.

İ. SARAL
18.02.2018, 15:54
Kadro iyi gibi, insallah yeneriz.

srmnlii
18.02.2018, 15:56
haydi fırtınam.. güldür yüzümüzü..

artvints
18.02.2018, 15:57
kamil visca'nın hızına cevap vermek için oynuyor, bence doğru karar.

İ. SARAL
18.02.2018, 15:57
Arda leşi bize coşmasa bari.

Reha Demirbaş
18.02.2018, 15:58
Bu maçı kazansan ne kazanmasan ne bu saatten sonra boşa geçen haftalara bakınca bir anlamı yok.

Reha Demirbaş
18.02.2018, 16:00
Saniye 40 ilk orta geldi. :)

CaptanBarbosa
18.02.2018, 16:01
Vira bismillah..
Saldır Trabzonum.

artvints
18.02.2018, 16:01
sosa atamadı.

Numan Yerlikaya
18.02.2018, 16:02
Sosa yapma gol diye bağırdım

Reha Demirbaş
18.02.2018, 16:03
Böyle başlangıçta görmedik uzun zamandır.

Semih AYDIN
18.02.2018, 16:03
Burak bomboştu

My
18.02.2018, 16:06
Umduğumdan çok daha iyiyiz şu an :)

Veysel
18.02.2018, 16:12
Vır vır vur aıhhhhhhğğhh

kayseriliyiz
Su maç çok önemli bir maç olabilirdi ama gel gör ki haddfsiz bir takim olduk çiktik.

Envoyé de mon Redmi 4X en utilisant Tapatalk

Giallorossi
Ilk 15 dakika rakibi eziyoruz resmen

My
18.02.2018, 16:14
Onur'a çok dönüyoruz. Başımıza iş açmasak bari.

safa77
Sosa havadaki topları bile olumlu indiriyor ve bizde haftalarca yedek çıktı.

Arda'
Onura 72 tane geri pas atıldı şu ana kadar

İ. SARAL
18.02.2018, 16:16
Yan toplarda adam tutmayi bilmiyir bizimkiler.

Yusuf BALCI
18.02.2018, 16:16
bu oyun mantığı ile kazanmamız çok zor. onur oyun kurabilen bir kaleci değil bu kadar top kaleciye dönmek bizim için anlamsız

Full HD
18.02.2018, 16:18
Bence temiz gol.

Ogün'
Hiç bir şey yok tertemiz gol. Pereira gereksiz yere kornere attı

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Giallorossi
Bence net gol

gtem
faul yok gol nizami

Rahmi Akkurt
yedi tertemiz golü

cellchook
18.02.2018, 16:19
Tertemiz gol

Reha Demirbaş
Kucka'dan sonra Onazi ilaç gibi geldi mübarek.

My
6 numaraları bariz elle havaya çıkan futbolcumuzu ittirip dengesini bozuyor. Kötü yayından görebildiğim bu kesik kesik izledim.

Enes Başkaya60
Atamayana atarlar dedim attılar ama hakem saymadı...

Sefaenes
Da itekliyor ne temizi Allah askina

cellchook
18.02.2018, 16:20
Kontrolu kaybettik,saman aleviymis.

ÇaGaTaY
Yine duran top golünü yedik yani ama hakem saymadı

Arda'
Tertemiz gol diyenler emin misiniz, Durica havadayken adam itiyor arkadan net faul. Aynısını Jahovic yaptı konya-bjk maçında iptal ettiler.

İ. SARAL
Çok net bizim kadro daha iyi ama arada 11 puan fark var gercekten rezalet.

Reha Demirbaş
Onur'dan yine hatalı çıkış basit basit hataları çıldırtıyor adamı.

safa77
Başakşehir topladı çük kdr ardaya kafa vurdurup duruyoruz

Ogün'
Arda kafa vuruyor çıldırıcam

Vkgz
Bence en ideal kadrolardan biri ile çıktı.
Durica doğru tercih, Kamil Ahmet doğru tercih, Onazi doğru tercih, Yusuf/Sosa/Abdülkadir üçlüsü doğru tercih.
Kısacası Rıza Hocaya laf söyleyemeyiz. Gidişata göre Castillo girebilir. Rodellega, N'Doye da sonradan girip etkili olabilir.
Dua edelim. Şans yanımızda olsun.

sen ve kaml doğru diyen herkes saçmalıyor. kamil kim yahu?

rıza'nın yeni saçmalığı
yol geçen hanı oldu o taraf

İ. SARAL
Burak sahanin en kötüsü.

Numan Yerlikaya
Yan toplarda bu kadar salak takım olabilir mi

Giallorossi
18.02.2018, 16:21
Her duran top tehlike yaratiyor

İ. SARAL
Gol falan degil faul var.

Cagdas Topal
Duran toplarda takım savunması 0

Sefaenes
Duran toplarda rezaletiz bizimkiler sie kornere atiyor

Cagdas Topal
18.02.2018, 16:22
Yediğimiz gole temiz diyenler gözlük taksın abartmayın artık yahu adam göstere göstere itiyor.

Reha Demirbaş
18.02.2018, 16:22
Kalecimiz ne yazık ki yan toplarda çok pasif. Yan toptan gol yiyeceğimiz belli oldu.

Vkgz
18.02.2018, 16:23
onur ve kamil beratşu an. az sonra patlarlar

safa77
Baskı yemeye başladık

Ogün'
20 tane korner attı adamlar

vuralkara
onur kornerlerde kalesinde çakılı kalmaya yemin mi etti acaba.
çıksa her topu uzaklaştırabilirdi ama hepsi tehlike oldu. bu gidişle kornerden gol yememiz yakındır

Full HD
18.02.2018, 16:24
Sikenin serbest oldugu bir ülkede yensek ne olur yenilsek ne olur? Tiyatro!

Emre Veli
Yan top olunca onurun bakışları aahahhahahah

İ. SARAL
Durica tedirgin oynuyor. Ayaga pas yapan adam her topu onur a veriyor.

[KAPLAN]
18.02.2018, 16:25
Gerçekten kaleci ihtiyacımız var. Biraz daha oyunun içinde olması gerekiyor Onur’un. Degajlarını hala düzeltememesi zaten bambaşka bir komedi

nbay
18.02.2018, 16:26
Boş boş paslaşıyoruz, al ver

Full HD
18.02.2018, 16:26
Adam bastiriyor.

Numan Yerlikaya
18.02.2018, 16:28
Burak napıyon evladım sen sarhoşmusun ?

Samet Berber
Burak sağolsun 10 kişi oynuyoruz, iyi direndik.

Reha Demirbaş
Göstere göstere geldi adamlar. Komedi.

Ogün'
Burak-Kamil çok kötü

Vkgz
18.02.2018, 16:29
rıza viscayı durdurmak iç,n kamili aldım dedi ama visca uctu gidiyor :)

rıza enteresan adam

Full HD
Kamil

CaptanBarbosa
Burak biraz ayağında top tutabilsen first class forvetsin de işte tutamıyosun.

Giallorossi
18.02.2018, 16:30
Novak olsaydi goldü bence :D

Yusuf BALCI
18.02.2018, 16:30
şu dakika kamil ahmeti çıkartırdım. sol ayak sıfır sol bek oynuyor. hadi visca'yı tutabilse neyse..

Reha Demirbaş
18.02.2018, 16:31
Kamil Burak'ı görüyor ama ters ayağı yetmiyor topu ona atmaya.

Bilal Karadeniz
18.02.2018, 16:31
Ulan al castillo top ilerde kalsın yusufu oynatacan diye abdulkadiri solda oynatiyosun