PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 20. Hafta l Trabzonspor 0 - 0 Göztepe l Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6

Timur Bey
28.01.2018, 21:23
Hadi bismillah. Derbi bitti, artık dönelim gerçeklere. Rıza hoca bakalım Göztepe karşısında nasıl bir savunma yapacak. Bu akşam gibi oynarsak çekirge bir kez daha zor sıçrar zira bu sefer kaybedeceği bir şey olmayan bir takım olacak karşımızda. Yine de hocaya rağmen Trabzonsporumuza başarılar.

Not: Pereira cezalı, Kamil yine on birde olacak.

Doğukan Uçan
28.01.2018, 21:25
Kupadan elendik, ilk 4 ile fark açıldı hedefimiz nedir? 50.yıl hayallerini 20.haftada çöpe attık

DeAgLeMaNyAq
28.01.2018, 21:26
İlk 2 treni kaçtı artık. Seri galibiyetler gelirse belki BJK ve FB'yi geçme şansımız olabilir. Son 3 maçı beraberlikte bitirdik. Mağlubiyeti pek düşünmüyorum ama bu maçta berabere biterse takımın motivasyonu iyice kaybolur. O yüzden öyle veya böyle kazanmak lazım...

Ozan Kara
28.01.2018, 21:34
Yenin kardeşim artık yeter.

Vkgz
28.01.2018, 21:45
rıza bey gene zihnindeki hezeyanlardan ötürü sosa'yı bilmem neyi oynatmaz bilmem kaçıncı beraberliğini alır sevinir.

a.fındıkoğlu
28.01.2018, 22:13
Berabere biter muhtemelen , ndoye izleriz haftaya

Doğukan Uçan
28.01.2018, 22:19
kucka ve olcay dan fena kazık yedik . onazi geri dönmeli takıma

artvints
28.01.2018, 22:24
hala daha devam edecek sebepler var, daha havlu atmadık. işler değişebilir. 5. bile olsak liderle 10 puandan fazla puan farkı ayıptır. zaten bu piskolojiden çıkmak lazım. kazandıkça bir iki mevki oturur en azından bir daha ki seneye birşey taşınır. misal kamil ahmet.

gurur6134
28.01.2018, 22:33
Hedef 5.lik bu saatden sonra is isden gecti transfere de gerek yok artik, rakiplerimizden biriyle oynayacagiz..

Mert Acar
28.01.2018, 22:35
Adam 3 maçı da eliyle verdi ya...Top oynayıp,şanssızlıkdan kaybedebilirsin ama bunun kabul edilebilir bir yanı yok. Kupadan da elendin. Ligden de havlu attın.
Bravo Rıza hoca..Bak 9 maçtır mı ne yenilmiyorsun müthiş istatistik gerçekten. Ligden havlu attık.. Hedefsiz kaldık yine.

cyberentalpi
28.01.2018, 22:41
Bunu yazmasam olmaz. Göztepe de oturuyorum. Hali ile ikinci takımımız.

Net söylüyorum göztepe yi zor yeneriz. Ama yenmek istiyorsak En son gs nasıl yendi baksak yeterli olur. Ama ustumuze çekersek adamlar iyi geliyor yenerler net soyluyorum.
oscar scarione nin etkisini ne kadar azaltırsak dengeli bir şekilde hucum edersek kazanırız.

Ha biz ne desek rıza beraberlik yada 1-0 olsun modu taşidigi icin yenemeyiz.

Arda'
28.01.2018, 22:41
1-3

Gurpas
28.01.2018, 22:48
Yeneceğiz başka yolu yok

Mesut
28.01.2018, 23:09
Sosa yine yedek kalır derki ben olsam oynatmazdim ben bunu Sosa'ya da söyledim hazır değil fln

a.fındıkoğlu
28.01.2018, 23:12
Dunya kadar transfer elimizde ligin en iyi hucum hatlarindan biri var ve 19.hafta Goztepeyle 5.lik icin yarisiyoruz tesekkurler usta

Varlıbaş61
28.01.2018, 23:15
sosa yine yedek kalır, damdoy prensi ilk 11 de yerini alır. ilk yarı rezil futbol olur, ikinci yarı karşılıklı gollerle maç berabere biter. burak 1 atar 3 kaçırır, 8 ofsayta düşer. rıza beceriksizi 88 den önce oyuncu değiştirmez !!

olcay_61
28.01.2018, 23:19
Hocayı tutabilirsek rahat kazanırız

Doğukan Uçan
28.01.2018, 23:29
alt biter 1-1 ve ya 1-0 yeneriz . kompak rıza hoca defansif oynatır

Ozan Yılmaz
28.01.2018, 23:39
bu maçta tribünler nasıl olur sizce?

Nazim Can
28.01.2018, 23:40
Göztepeyi zor yeneriz, Göztepe kötü takim degil.

PortoDeGalinhas
29.01.2018, 00:04
bu maçta tribünler nasıl olur sizce?

20 bin kişi giderse büyük sürpriz olur. her türlü giderim maça diye düşünen bir taraftar olarak göztepe maçına gitmeyi düşünmüyorum. Yeterince travma yaşadım bu takım yüzünden, bir yenisini eklemek istemiyorum buna. Bugün sahada oynanan futbolu tribünde izlemek için insanın akli dengesinin bozuk olması gerekir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Fatih Öztürk
29.01.2018, 00:41
Evimizde 2 maç üst üste puan kaybı Avrupa ligi hedefini çıkmaza sokar. Göztepe ligin en disiplinli takımlarından biri, gol buluruz fakat kolay kolay maçı koparabileceğimizi sanmıyorum.

taha küçük
29.01.2018, 00:55
onur
kamil hubo durica novak
okay onazi
abdüş sosa olcay(ne yazık ki)
burak
bu 11 ile çıkalım rahat yeneceğimizi düşüünüyorum.hoca engellemesin takımı yeter.takım hücumdayken abdüş ile sosa yan yana oynamalı.bu 11 ile devam edelim kalan 15 maçta değişik işler olabilir.karabük maçında sosa girdi az daha kazanıyorduk maçı.konya maçında sosa girdi son dakika saçma bir gol ile berabere kaldık bugün sosa girdi takım daha iyi oynadı duran toptan yedik.

odyseuys
29.01.2018, 01:30
rıza hocayı ve her hafta üzerine koyarak geliştirdiğimiz futbol rezaletini falan bir kenara bırakırsak poko-castro ikilisi çok tedirgin ediyor beni. hele ki yavaş ayaklı okay-kucka merkezini düşündüğümde rakibin temposuna nasıl karşılık vereceğiz hiç çözemiyorum. okay'ın yanına bero tercihi bence bu maç için ideal olur. sosa'nın 11 başlaması gerekiyor artık.

katre-i.matem
29.01.2018, 01:32
Su takimda Sosa oynasin Olcayi izlemeye doyamayiz

SM-G530F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gürkan Asma
29.01.2018, 01:33
Su takimda Sosa oynasin Olcayi izlemeye doyamayiz

Daha iyi olacağına eminim ama doyamayız nedir :D

katre-i.matem
29.01.2018, 01:37
Daha iyi olacağına eminim ama doyamayız nedir :DFutbol akli yuksek bir oyuncu Olcay. Demek ki farkli gozlerle izliyoruz. Benim icin o bolgede castillo dan da cok daha degerli. Gecen sene pereira-yusuf-olcay ucgenini ben izlemeye doyamiyordum ligin ilinci yarisinin ilk haftalarinda. Ta ki ersunun o 3 luyu koparana kadar

Gürkan Asma
29.01.2018, 01:49
Futbol akli yuksek bir oyuncu Olcay. Demek ki farkli gozlerle izliyoruz. Benim icin o bolgede castillo dan da cok daha degerli. Gecen sene pereira-yusuf-olcay ucgenini ben izlemeye doyamiyordum ligin ilinci yarisinin ilk haftalarinda. Ta ki ersunun o 3 luyu koparana kadar

Bu aralar aklını kullanma problemi var, vurduğu röveşata affedilemez. Kamil le iyi al-ver yaptılar o günleri hatırlattı biraz. Orda Olcay oynayacaksa diğer kanatta daha skorer bi oyuncu oynamalı, abdulkadir den skor anlamında bekleneni alamadık henüz. Olcay da skor üretmeyince yine Burak'a kalıyoruz.

hos_cocuk61
29.01.2018, 02:00
Ha! Ha! Ha! Seni şakacı seni... Görende Messi'yi, Ronaldinho'yu izliyoruz sanacak, Olcay'ın kanser ve kabız eden futbolu. Yahu şu takımın maçlarını zamanında Yattara oynuyor diye Trabzon taraftarı olmayan kaç kişi izlerdi ama Olcay'ın "doyumsuz futbolu" :) için Trabzon'un maçlarını izleyen birini hiç görmedim.

trbzonsporlu
29.01.2018, 02:10
bir başka yan topta cok tehlikeli takım göztepe. bizimde en zayif yerimiz. konsantremiz bugunki gibi olursa şansımız var, olamazsa maçın favorisi göztepedir.

kadrodada muhtemelen baya degisiklik olur. hubocan onazi ve iyilesirse novak döner. ndoyede oynayabilir.

aslinda sosa haric herkesin oynama şansi var çünkü hocamız demiş sosaya ben olsam seni 15 gün oynatmazdım. hazırda degilmis sosa, ha birde 1 gün kampa geç geldiği için takıma ve arkadaslarina ihanet etmiş.

Mehmet Fatih Silik
29.01.2018, 02:23
Futbol akli yuksek bir oyuncu Olcay. Demek ki farkli gozlerle izliyoruz. Benim icin o bolgede castillo dan da cok daha degerli. Gecen sene pereira-yusuf-olcay ucgenini ben izlemeye doyamiyordum ligin ilinci yarisinin ilk haftalarinda. Ta ki ersunun o 3 luyu koparana kadar

Katılıyorum. Nitekim 3'ünün birbirine yakın oynmaları performanslarını çok yukarı çekmişti. Örnek olacaksa Antep maçında ve Gs maçında ki golleri tekrar izleyip analiz etmekte fayda var.

Gürkan Asma
29.01.2018, 02:24
Öyle bi travma yaşadık ki, bu maça gitmem heralde.

Karmam
29.01.2018, 02:38
Onur
Kamil Hubocan Durica Novak
Okay Sosa
Abdülkadir Yusuf Rodallega
Burak

Şu 11'le çık. Yenilirsen de en azından demiş olursun ki taraftara, bakın benim de bir bildiğim vardı boşuna direnci yüksek adamlar oynatmıyorum. Kolay kolay teknik direktör eleştirmem ama herkesin görmek istediği 11 bu. Rıza hoca bunu yapmadığı sürece herkes bu takımın yanlış oynatıldığını düşünmeye devam edecek. Bu 11'le yenersen de yenilsen de kârdasın.

HOPA'LI TS'Lİ
29.01.2018, 07:54
Öyle bi travma yaşadık ki, bu maça gitmem heralde.

Bu maça gelmeyi düşünüyordum. Dün son dakikada gelen golle travma yaşıyorum.

Gelmem herhalde

TV'den izlerim, bu takım adamı öldürür stresten

Doğukan Uçan
29.01.2018, 08:50
skora göre taraftarlık olmaz beyler. ben gelmek istiyordum ama pazartesi olması çok kötü

HOPA'LI TS'Lİ
29.01.2018, 09:42
skora göre taraftarlık olmaz beyler. ben gelmek istiyordum ama pazartesi olması çok kötü

1 hafta izine çıkıyorum Cuma akşamı Trabzon'a gideceğim.

Skora göre değil TS aşkına maça gidebilirim.

matrixx61
29.01.2018, 10:04
---------------------Onur-----------------
Kamil------Hubocan----Durica-----Novak
------------------Okay--------------------
Abdüş-----Sosa-----Yusuf---------Rodalega
-----------------Buırak----------------------

artık 3 puan gelsin..Vizyonlu! usta, ersun yalan ve Rıza Ç'nin yüzünden yüz küsür milyon lira maliyeti olan takım lige havlu attı..bir yerlerine kına yaksınlar..bari 5.lig için, avrupa için kazanalım..

celaledtin
29.01.2018, 10:08
bu maçın artık hiç bir önemi yok. feneri yenemedikten sonra ne yapayım göztepe galibiyetini.

Enaldo61
29.01.2018, 10:20
Cezam bitmiş, tek şey söylicem bu yönetim de hoca da Burak Yılmaz'a dua etsin. Şu takıma Burak alınmasaydı şu an küme düşme hattındaydık, o kadar da eminim. Takımın başında hoca yok çünkü.

Karabük'ü yenemiyorsun, 3 maç Konya'yı yenemiyorsun, üstüne cidden kötü bir Fenerbahçe'yi yenemiyorsun ve bu maçların ilk yarılarında zerre futbol oynamıyorsun, sen kendine nasıl hoca diyorsun ayrıca sen nasıl Trabzonspor'un başına hoca oldun, üstelik bunu ve öncekini getiren yönetim de nasıl bir futbol özürlüsü.

Ben de sezonu Karabük maçında bitirdim, o maça alamayan takımın olacağını en iyi pozisyon 5.lik'ti, sezon başından beri de kupaya odaklanılmalı kupa alınmalı dedim ama zeka seviyesi düşük insanlar bunları düşünemiyor maalesef o yüzden ortada milyon eurolar harcanıp elde kalan koskocaman bir sıfır var. Teşekkürler Muharrem Usta. Nevzat Aydın senin hakkında ne dediyse haklıymış. Sen git hastanelerin yönet.

Erhan Sezer
29.01.2018, 11:16
Başakşehir maçına 2 maç var, fire vermeden geçersek bu iki haftayı yeniden hayal kurmaya başlarız belki de.

Her ne kadar dünden sonra isyan etmiş olsak da, ha gayret uşaklar... iç sahada taraftarın Göztepe'ye sahayı dar etmesi lazım, Gençlerbirliği deplasmanı bize emanet :)

İbrahim CİHAN
29.01.2018, 11:19
5te 5 yapmaktan başka çare kalmadı. Öyle bile yapsak puan farkını 6 7lere anca düşüreceğiz yine.

cebcare
29.01.2018, 11:26
Maalesef bu maçtan da puan kaybı bekliyorum bu korkak Rıza'dan Ndoye ve Bero hamlesini de bekliyorum.

selcuk
29.01.2018, 11:27
bu mac sikebahce macindan daha zor

UĞUR DURTAŞ
29.01.2018, 11:34
Dakika 9.
kucka nın üst düzey vuruşuyla 1-0 öne geçmiştik,
maç sonunda 3-2 yenilmiştik,ilk yarı çöküş bu maçla başlamıştı.

inşallah bu hafta göztepe maçıyla bu sefer çöküş olmaz,tırmanış olur.
göztepe gerçekten dolu dolu oynayan bir takım,
rıza hoca,
lütfen bu maçtan sonra;
tamer tuna ya şöyle bir açıklama yaptır,
trabzonspor maça çok istekli başladı,
önde bastı,pres yaptı,bizi sahamızdan çıkmamıza izin vermedi,
defansta basit hatalar yaptık,kanatları çok iyi değerlendirdiler vs vs
trabzonsporu tebrik ediyoruz.......

rıza hoca bu maçta yazıcıyı kesin yedek bekletmeli.
novak iyileşir düşüncesindeyim,
kucka bu formuyla oynamaz,

okay-onazi
abdülkadir-sosa
burak roda

rıza hoca korkma oynat şu altılıyı.

Uğur Ö.
29.01.2018, 11:42
Dakika 9.
kucka nın üst düzey vuruşuyla 1-0 öne geçmiştik,
maç sonunda 3-2 yenilmiştik,ilk yarı çöküş bu maçla başlamıştı.

inşallah bu hafta göztepe maçıyla bu sefer çöküş olmaz,tırmanış olur.
göztepe gerçekten dolu dolu oynayan bir takım,
rıza hoca,
lütfen bu maçtan sonra;
tamer tuna ya şöyle bir açıklama yaptır,
trabzonspor maça çok istekli başladı,
önde bastı,pres yaptı,bizi sahamızdan çıkmamıza izin vermedi,
defansta basit hatalar yaptık,kanatları çok iyi değerlendirdiler vs vs
trabzonsporu tebrik ediyoruz.......

rıza hoca bu maçta yazıcıyı kesin yedek bekletmeli.
novak iyileşir düşüncesindeyim,
kucka bu formuyla oynamaz,

okay-onazi
abdülkadir-sosa
burak roda

rıza hoca korkma oynat şu altılıyı.

Rıza hoca yalçın ayhana önlem alırız felan der bu kafayla. Resmen alay ediyor bizle yada çok büyük geldi bu görev

Tayfun
29.01.2018, 11:45
UEFA ligi için geri kalan haftalarda saçmalasak bari. Şampiyonluk ihtimali sıfır .

alper*
29.01.2018, 11:53
Avrupa için galibiyet şart.

Turgay Atalay
29.01.2018, 12:07
Tamer Tuna'nın Rıza Çalımbay'a teknik direktörlük dersi, Göztepe yönetiminin Trabzonspor yönetimine transfer nasıl yapılır dersi vereceği bir maç izleyeceğiz. Yatalım kalkalım Burak'a dua edelim, başka çaremiz kalmadı çünkü.

Yıldıray Emanet
29.01.2018, 12:20
Konya Karabük gibi leş maçları kazanmış olsaydın Fener maçının beraberliğinin bir anlamı olabilirdi. Artık bu maçları alıp seri yapsan ne yapmasan ne

olcay_61
29.01.2018, 12:29
5te 5 yapmaktan başka çare kalmadı. Öyle bile yapsak puan farkını 6 7lere anca düşüreceğiz yine.

rıza hocanın fantezileri ve 5te 5, çok inandırıcı değil. olsa da şansa olur

Mesut
29.01.2018, 12:31
Sanırım Burak bir iki hafta dinlendirilir

Faik Yılmaz
29.01.2018, 12:51
Maçla ilgili umut verebilecek bir haber.....

Süper Lig’de bir bomba daha patlamak üzere. Demba Ba ile her konuda anlaşanGöztepe’nin 14 gollü yıldızı Adis Jahovic elden kaçıyor. Sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Makedon forvetle iki kez görüşen İzmir ekibi 650 bin Euro’nun üstüne çıkmadığı 30 yaşındaki forveti Alanyaspor’a kaptırıyor.
LOVE GİDİNCE...
Beşiktaş ile anlaşan Vagner Love’ın yerine vakit kaybetmeden birini almak isteyen Akdeniz temsilcisi Jahovic’e menajeri aracılığıyla 3 yıllık sözleşme önerdi.
Yıllık da 1 milyon Euro ödemeyi kabul etti. Jahovic de bu şartları onaylayıp transferi gerçekleştirmeyi düşünüyor. Transfer iki kulüp arasındaki görüşmelere kaldı. Öte yandan Yatabare’nin sakatlanmasıyla şok yaşayan Konyaspor’un da Jahovic için devrede olduğu gelen haberler arasında. (Fanatik)

Ahmet Kara
29.01.2018, 12:54
Çok zor maç , ben kazanacagimizi düşünmüyorum. Sosa bu maçta ilk 11 çıkmazsa yazıklar olsun.

Timur Bey
29.01.2018, 13:03
Attığı golün yarısını penaltıdan atan vasat bir forvetten korkacak duruma geldik ya bizden tabii zirve yarışçısı olmaz. Jahovic denen tek yönlü ptt golcüsü Gs maçındaki penaltıyı saymazsak üstteki hangi takıma gol atmış? Bu zamana kadar neredeymiş de kalburüstü takımlar keşfedememiş? Bir iki yıl Antalya, Konya ve Osmanlı'nın kısa dönemlik ivmelerinin ardından çöküş yaşaması gib seneye düşüşe geçmesi muhtemel takıma karşı bizi tereddütte bırakan yönetimi de, medyayı da, menajerleri de alkışlamak lazım. Unutmadan kurtarıcı olarak başımıza getirdiğimiz Rıza Çalımbay'ın eski takımı da geçen sene bizden 3 yemişti. Bu da ne kadar acemice yönetildiğimizin ispatıdır.

selcuk
29.01.2018, 13:03
Maçla ilgili umut verebilecek bir haber.....

Süper Lig’de bir bomba daha patlamak üzere. Demba Ba ile her konuda anlaşanGöztepe’nin 14 gollü yıldızı Adis Jahovic elden kaçıyor. Sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Makedon forvetle iki kez görüşen İzmir ekibi 650 bin Euro’nun üstüne çıkmadığı 30 yaşındaki forveti Alanyaspor’a kaptırıyor.
LOVE GİDİNCE...
Beşiktaş ile anlaşan Vagner Love’ın yerine vakit kaybetmeden birini almak isteyen Akdeniz temsilcisi Jahovic’e menajeri aracılığıyla 3 yıllık sözleşme önerdi.
Yıllık da 1 milyon Euro ödemeyi kabul etti. Jahovic de bu şartları onaylayıp transferi gerçekleştirmeyi düşünüyor. Transfer iki kulüp arasındaki görüşmelere kaldı. Öte yandan Yatabare’nin sakatlanmasıyla şok yaşayan Konyaspor’un da Jahovic için devrede olduğu gelen haberler arasında. (Fanatik)

araya girip biz niye almayiz bu adami

seneye burak, rodallega ve jahoviclen en iyi forvet hattina sahip olurduk

ne güzel bonservissiz adam

Yiğit Gayretli
29.01.2018, 13:05
Rıza Çalımbay'ın beraberliği yeterli göreceği bir maç daha...

Faik Yılmaz
29.01.2018, 13:06

Oynatmadıktan sonra Rumenigeyi alsak ne olur Selçuk Hocam ;)

asilhamsi
29.01.2018, 13:07
sadece bir mac dahi olsa korkmadan kadro cıkartılmalı.

onur

joe---hubocan---novak---kamil

--sosa---okay---yazici---

abdul----burak----bero

olcay rezalet oynuyor.Bero gol vurusu fena olmayan bir oyncu.Ceza sahasına supriz kosularla gol arayabilir.

Oruç
29.01.2018, 13:08
Sıradan bir takım çalıştırdığını sanan ve deplasmanda Real Madrid'e konuk olduğunu sanan bir hocamızın "yine" rakibe önlem alacağı bir maç daha. Ligin duran toptan en çok gol atan takımı Göztepe. Duran toptan yine gol yiyeceğiz. Hocamız maçtan sonra "dikkat etmeliydik" vs diyip olay kapanacak.

selcuk
29.01.2018, 13:11
Oynatmadıktan sonra Rumenigeyi alsak ne olur Selçuk Hocam ;)

rekabet, rekabet her seyin anahtari

61_Hasan_69
29.01.2018, 13:11

Jahovic sıradan bir oyuncu bence Selçuk begenmene şaşırdım. Yukarıda bir arkadaş daha yazmış attığı golleri çoğu penaltıdan

taha küçük
29.01.2018, 13:12
Takım kalitesi gerçekten iyi bu takım kalan maçlarda iyi sonuçlar alabilir dünkü kötü oyuna rağmen söylüyorum çünkü çok yetenekli birkaç ayağımız var.Rıza engellemesin yeter bundna sonra sosa 11 çıkmalı.Fikstüre baktığım zaman zor maçların neredeyse hepsi evimizde bunları kazanabiliriz.Şunu da söylemeden geçemeyeceğim dün gs ya BJK ile oynasak o atmosfer ile yenerdik ancak fener maçında birşey oluyor takıma eli ayağı tutmuyor kimsenin.

selcuk
29.01.2018, 13:13
Jahovic sıradan bir oyuncu bence Selçuk begenmene şaşırdım. Yukarıda bir arkadaş daha yazmış attığı golleri çoğu penaltıdan

3. santrfor olarak yazdigimi kacirdiniz sanirim

61_Hasan_69
29.01.2018, 13:15
3. santrfor olarak yazdigimi kacirdiniz sanirim

3. forvetinde genç olması gerektiğini düşünüyorum. Jahovic te 30 yaş üstü.
Ramil'in durumu nasıl takip ediyormusun

olcay_61
29.01.2018, 13:20
tamer tuna maçtan 3 gün önce kadroyu fax çeksin rıza hocaya, anca önlem alır

İ. SARAL
29.01.2018, 13:46
Jahovic leş oğlu leş. Bu maç da büyük ihtimalle berabere biter. Hoca Okay'ın yanına ne zaman top yapabilen bir adam koyar veya taktiği değiştirir o zaman bu takım top oynar. Kabız, ite kaka futbolla ancak bu kadar oluyor. Paslaşma namına hiçbir şey yok takımda. Yusuf ve Sosa aynı anda sahada olmalı, artık buna bir çözüm üretmeli.

TSezgin61
29.01.2018, 13:49
tamer tuna maçtan 3 gün önce kadroyu fax çeksin rıza hocaya, anca önlem alır

"... kadroyu 3 gün önce aldik. Ona göre önlemimizi aldik. 3 oyuncularini ikinci yari degistirdiler. Hangilerini degistireceklerini bilseydik, ona göre hazirlanirdik... Olmadi..."

SALDIRAY
29.01.2018, 13:59
Takımımız artık çift forvet oynamak zorunda. Orta sahamızda saçma bir şişkinlik var.

Abdülkadir---Sosa--Onazi---Yusuf
------------Burak--Rodallega

Takım zaten becerip defans yapamıyor. En azından pas yapmayı bilen ortasaha ile 2 forvetle daha kolay gol buluruz.
Klasik 4-4-2

Ya da
-----------Onazi-Okay
Abdülkadir---Sosa----Yusuf
------------Burak--

olarak çıkacağız ama maç içinde 60'dan sonra falan tekrar üstteki sisteme dönmek gerekiyor.

Şuan ligde kalifiye olarak hatırı sayılır bir ayağı olan Rodallega son 10 dk oyuna sokmak hainliktir. İş bilmezliktir.

Jackdaniels
29.01.2018, 14:07
Öncelikle 1 haftaya yakın ne amaçla ne maksatla hangi yorumuma göre beni banlayan aklı evvel yönetici arkadaşımıza selam olsun diyerek söze başliyim daha sonra maç yorumu için rıza hocayla malesef hiçbir yere varılamaz diyerek sözlerimi tamamliyim.

artvints
29.01.2018, 14:23
bizim rodallega ve burak gibi bir çift forveti kaldıracak bir takımımız yok zaten gol atma problemimiz de yok. top oraya geldiği an gol oluyor zaten. bizim defansı çözmemiz lazım. bence durica'yı yedek bırakmak gerekiyor çünkü artık tamamen idare etmeye başladı. defans çizgisini geri atıyor. hubocan ve okay'dan defansı biraz daha önde kurmalarını istemeliyiz. bunu yapacak fizik güçleri var. onazi , kamil ve pereira ile hız problemini aşabiliriz.

önde sosa'ya oyun kuruculuk yaptıralım. abdülkadir'i serbest bırakalım. geriye zaten bir oyuncu kalıyor ona da rakip takımın durumuna göre karar verilir. tabi ki öncelik yusuf'ta olmalı. her yerde oynayabilir.

...................onur
..pereira...hubocan....xxxxx......kamil
................onazi
............................okay
.......ömür.....sosa..........xxxx
......................burak

İ. SARAL
29.01.2018, 14:34
http://www.footballuser.com/formations/2018/01/1658889_Trabzonspor.jpg

selcuk
29.01.2018, 14:37
3. forvetinde genç olması gerektiğini düşünüyorum. Jahovic te 30 yaş üstü.
Ramil'in durumu nasıl takip ediyormusun

ramil olmayacak gibi

UĞUR DURTAŞ
29.01.2018, 14:39
Arkadaşlar merhaba;

Sizlerle paylaşmak isterim...

Cuma akşamı çok soğuk olmasına rağmen arkadaşlarımla

Gençler konya maçına gittim,gençleri desteklemeye,
1-1 den sonra gençler 10 kişi kalınca çok üzüldüm,
ama gençler üstünlük sayısını atıp,maçı böyle bitirmesine gerçekten çok sevindim.

konya'ya son zamanlarda çok gıcık olmuştum.

Ahmet Kara
29.01.2018, 14:44
kamil....hubo....durica......novak
.............okay.....onazi
abdus.......... sosa............Yusuf
.....................Burak

tristram
29.01.2018, 14:44
ust taraftan koptuktan sonra bu maci alsan ne yazar.bu dakikadan sonra bu takim icin en iyi derece 5.liktir.onun icin bu maci kazan,kaybet veya berabere kal farketmez.kac senedir ligin ortasinda havlu atiyoruz..onun icin bu mac acikcasi cok da onemli degil..karabuk,konya ve sikeciler..bu uc mcta 6 puan biraktik..bu maclari alsaydik yarisin tam ortasindaydik ve bu uc macada beraberlik icin ciktik..hani biraz kazanmak icin oynasaydik ona gore kadro cikarsaydik rahat kazanirdik..
ozellikle sikebahce maci.son yillarda bu kadar siradan sikebahce kadrosunu hic gormemistik ama riza hoca aykuttan daha ezik oldugunu kanitladi.

freedomforever
29.01.2018, 14:51
kamil....hubo....durica......novak
.............okay.....onazi
abdus.......... sosa............Yusuf
.....................BurakKesinlikle. Perreira geldiginde, Kamil sola, Novak Durica yerine gecer. Bir de boyle deneriz.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Giallorossi
29.01.2018, 14:58
Sosa - Rodallega
Yusuf yedek

HOPA'LI TS'Lİ
29.01.2018, 15:10
Sevgili kardeşlerim birkaç sorum olacak, yanıtlarsanız sevinirim.

1- Biletler ne zaman satışa çıkar? Passolig kartım var. Hiç maça gitmek nasip olmadı.
2- Yeni stadda en güzel bilet alınacak yer neresi? Stadı en iyi görme açısından soruyorum. Maraton tercihimdir her zaman.
3- Şehir merkezinden stada gidiş ve maç sonunda merkeze dönüş imkanı var mı? Merkezden en geç saat kaçta stada gitmeliyim?
4- Eski Avni Aker'in yukarısındaki Yeşiltepe mahallesinde evimiz var. Maç dönüşü şehir merkezine (molozda horon anıtının önünde insem ayakla YOLA, ORADAN da varsa MİNİBÜS/TAKSİ ile eve çıkabilirim) taşıyan araçlar oluyor mu?

Madde madde cevaplayacak bir arkadaş bekliyorum.

Sevgilerimle,

Muhammed Ayaz
29.01.2018, 15:14
Onur-Kamil-Uğur-Hubocan-Novak-Okay-Onazi-Yusuf-Sosa-Abdülkadir-Burak

Malasef Kucka dan ancak Okay a yedek olur .
Ayrıca keşke Kucka nın yerine ayakları top yapabilen 8 numara bir orta daha alsaydık.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HOPA'LI TS'Lİ
29.01.2018, 15:28

1- Biletler ne zaman satışa çıkar? Passolig kartım var. Hiç maça gitmek nasip olmadı.
2- Yeni stadda en güzel bilet alınacak yer neresi? Stadı en iyi görme açısından soruyorum. Maraton tercihimdir her zaman.
3- Şehir merkezinden stada gidiş ve maç sonunda merkeze dönüş imkanı var mı? Merkezden en geç saat kaçta stada gitmeliyim?
4- Eski Avni Aker'in yukarısındaki Yeşiltepe mahallesinde evimiz var. Maç dönüşü şehir merkezine (Ayasofya kavşağındaki horon anıtının önünde insem ayakla ANA YOLA, ORADAN da varsa MİNİBÜS/TAKSİ ile eve çıkabilirim) taşıyan araçlar oluyor mu?

Sevgilerimle,

Mehmet Fatih Silik
29.01.2018, 15:37
Sikebahce karsisinda aldigimiz 1 puanin önemli olmasi icin Göztepe'yi YEN-ME-MIZ lazim!

Bjk macina kadar en az 10 puan KA-ZAN-MA-MIZ lazim!

Lami cimi yok. Sosa ilk 11'e monte E-DIL-ME-LI-DIR!

AYYILDIZ
29.01.2018, 15:46
Sosa oynar yeneriz.

UĞUR DURTAŞ
29.01.2018, 16:13
103 -yüzüçgün oldu rıza hoca bize geleli.

sosa 90.dak.hazır değil diyor.

hocam adama sormazlar mı

ayağına top değmemiş adamı bile 103 gün boyunca hazır hale nasıl getiremiyorsun diye.
sosa ayağına top değmemiş oyuncu değil ki,sadece maç eksiği vardı,
rıza hocam hikaye anlatıyorsun,
*
21 ekimde malatya ile oynadık,bu tarihten 3 önce bize geldin,
bugün tarihi itibariyle tam 103 gün oldu
hala sosa hazır değil diyorsun,
sosa ya bahane uyduracağına birazcıkta iğneyi kendine batır hocam.
ayıp gerçekten.

Gürkan Asma
29.01.2018, 16:15
Sikebahce karsisinda aldigimiz 1 puanin önemli olmasi icin Göztepe'yi YEN-ME-MIZ lazim!

Bjk macina kadar en az 10 puan KA-ZAN-MA-MIZ lazim!

Lami cimi yok. Sosa ilk 11'e monte E-DIL-ME-LI-DIR!Kazanmamız değil de "iyi şekilde bitirmemiz" lazım :D

Gürkan Asma
29.01.2018, 16:17
103 -yüzüçgün oldu rıza hoca bize geleli.

sosa 90.dak.hazır değil diyor.

hocam adama sormazlar mı

ayağına top değmemiş adamı bile 103 gün boyunca hazır hale nasıl getiremiyorsun diye.
sosa ayağına top değmemiş oyuncu değil ki,sadece maç eksiği vardı,
rıza hocam hikaye anlatıyorsun,
*
21 ekimde malatya ile oynadık,bu tarihten 3 önce bize geldin,
bugün tarihi itibariyle tam 103 gün oldu
hala sosa hazır değil diyorsun,
sosa ya bahane uyduracağına birazcıkta iğneyi kendine batır hocam.
ayıp gerçekten."90 dk hazır değil" niye diyor anlamadınız mı ? Kendini kurtarıyor aklınca :)

Sosa yı oyuna taraftar aldırdı ve adam resital izletti sahada.

Dolayısıyla Rıza da bende biliyodum oynatmasını ama 90 dk hazır değil gibi saçma bi cümle ile "hocalığını" kurtardı :D

AYYILDIZ
29.01.2018, 16:34
Seneye Avrupaya gitmemiz şart. Hem mevcut kadro motivasyonu hem de transfer acısından çok önemli. Bu maçın telafisi yok.

katre-i.matem
29.01.2018, 16:34
Jahovic konyaya gidiyor. Muhtemelen demba ba nın da ilk maçı olur

artvints
29.01.2018, 16:36
nerede olduğumu şaşırdım, yorumda yanlış mı var, ben mi birşey kaçırdım?

Faruk BERBER
29.01.2018, 16:37
nerede olduğumu şaşırdım, yorumda yanlış mı var, ben mi birşey kaçırdım?

Konyaspor ve Göztepe'nin transferlerinden bahsedilmiş. Yanlış bir şey yok :)

Rakip Göztepe ya bu hafta, o yüzden belirtmiş anladığım kadarıyla. Yoksa Transfer Dosyası'nın mesajı bu.

TSemih61
29.01.2018, 16:37
Kamil___Hubocan___Kucka___Novak
Yazıcı____Okay___Onazi_____Abdül
___________Sosa______________
___________Burak_____________

Kucka stoperde iyi oynamıştı bir de orda deneyelim. Durica ve Uğur rezalet durumdalar risk açısından bir fark yok, Kucka bunlara nazaran ayağı daha düzgün olduğu için iyi çıkarız hücuma. Kafa toplarında Durica'dan iyidir. Durica maalesef fiziken bitmiş durumda.

Herhalde 10 kez yazmışımdır, Lucescu'nun oynattığı gibi Yusuf'u sağ kanada yakın ortasaha olarak oynatalım, savunma aksiyonlarına pek katılmasın, geriye fazla gelmesin. Boşta beklesin. Duruma göre Burak'ı desteklesin gol arasın orada. Sosa ortasahayı üçler. Rakiple yüz yüze oynayınca çok farklı bir oyuncuya evriliyor. Saha görüşü iyi, yerden etkili uzun paslar atıyor. Topu da sürebiliyor rakibi karşısına alınca. Pas oyununa da katılabiliyor, o yetenek var.

Bu takımın en net problemi ortasahada oyun kurucu ve libero eksikliği. Okay ve Onazi yarım futbolcular oldukları için tek başına orada yapamıyorlar. Birisi fazla o bölge için ama yapacak bir şey yok mecburen öyle çıkacağız. Seneye ikisini de iyi paraya satıp doğru düzgün oyuncu profili belirleyip almalıyız.

Yusuf'un daha geriye ve boşa çıkarak oynamasıyla pas yapan oyuncu opsiyonumuz artacak. Onazi de saçma sapan pas kayıplarını yapmaz, sağı solu top isteyen oyuncularla dolu olacak.

Göztepe deplasmanda geri bekleyip rakibin hatalarını kollayarak hızlı hücuma çıkıyor. Ya yazdığım kadro ile pas yaparak yenersin ya da çift forvet çıkar uzun oynarsın.

Burak suya sabuna dokunmadan oynuyor, biraz sırtı dönük top tutup takımı rahatlamalı. Takımın buna ihtiyacı var, diğer oyuncuların rahat pozisyon alması buna bağlı. Forveti besleyebilecek kalitede bir kadromuz olsa Burak gibi ceza sahasında bitirici oyuncuların oyuna dahil olmasına gerek yok, sadece takımın boyunu kısaltsın top rakipteyken yeter ama durum öyle değil. Oyuncuların hepsi ileride top tutacak adama ihtiyaç duyuyor.

artvints
29.01.2018, 16:51
.................onur
..kamil...uğur....hubocan...novak
................okay
..........ömür....sosa...bero
....yazıcı
..................burak

tutmayabilir ama onazi ve kucka'nın maçtan kopukluğu insanı sıkıyor.

...............onur
..kamil....uğur....hubocan....novak
..................onazi
.............okay
....yazıcı.....sosa.......ömür
..............burak

bu daha güvenli bir seçenek ama onazi'yi öne doğru oynattığı için bir fark olmuyor. ayrıca burak'a çok erken pas atmaktan vazgeçirecek bir sistem değil, sosa biraz top tutup oyun şeklini değiştirebilir.

İ. SARAL
29.01.2018, 17:13

İlk golü de bize atar diyorsun. :D

Murathan
29.01.2018, 17:16
ikinci yarıdaki oyunu görüp de abdüş sosa olcay burak 4lüsünü yazmamak ne bileyim ya..
hele olcay yerine yazıcıyı yazanları görünce cinnet geçiresim geliyor, kalede de olsa oynatacaksınız yani bu çocuğu. oynasın ki iyice silinsin, yok olsun gitsin yani

Mert Oğuzlu61
29.01.2018, 17:29
_______okay
____abdül__yusuf
_______sosa
____burak__roda

Çare 4-3-1-2. Hocanın tek bildiği Burak'a uzun top ve kaos futbolu, böyle olmaz. Mersin İdman Yurdu'nda olur ama burada olmaz, geçen sezon 20 milyonluk piyasa yapan çocuğun değeri düştü, düşmeye de devam edecek. Burak hariç değer kazanan 2. oyuncu yoksa saha içi bütün faturayı hocaya keserim. Şirket mantığıyla düşünün, sürekli değer kaybettiren birine sabrederler mi ? Direkt kapıya koyarlar.

Rıza hocanın sistemde kabak oyuncuların başına patlıyor, yakında yeniçeri isyanı çıkar. Bu maç Göztepe maçı olabilir, Göztepe'den 3-0 lık net hezimet bekliyorum, pazartesi akşamı olması da o hezimetin habercisidir. Durica, Kucka, Olcay gibi isimler futboldan emekli olmuşlar. Hedefsiz kalmış takımda ilk 11 de sahaya çıkarlarsa büyük zararlara yol açarlar, bunun sinyallerini zaten daha önce vermişlerdi.

Özet: Kangren olmuş yerleri kesmeyip takımda tutan yönetim düşünsün, ben TS yüzünden mazoşist oldum acıya alıştım, koltuğu gidecek olanlar düşünsün.

Arda'
29.01.2018, 17:34
Demba Ba'nın bjkde attığı gol geldi aklıma Aykut Demirin müthiş savunmasına rağmen gol yemiştik. MS 1-3 biter Demba Ba 2 gol 1 asistle şov yapar.

Sefer A.
29.01.2018, 18:06
ikinci yarıdaki oyunu görüp de abdüş sosa olcay burak 4lüsünü yazmamak ne bileyim ya..
hele olcay yerine yazıcıyı yazanları görünce cinnet geçiresim geliyor, kalede de olsa oynatacaksınız yani bu çocuğu. oynasın ki iyice silinsin, yok olsun gitsin yani
Ya Olcay ne yapiyor ki yaa ? savunmasi desen tamam dün o konuda iyiydi de, hücumda tam bir Mas, paslari biraz daha iyi ama o kadar... hiz yok sut yok varsa da berbat, dün o vurdugu neydi sert de vurmuyor hizli da vurmuyor ama neredeyse taca atiyor topu, acayip acayip seyler...

Demba Ba'nın bjkde attığı gol geldi aklıma Aykut Demirin müthiş savunmasına rağmen gol yemiştik. MS 1-3 biter Demba Ba 2 gol 1 asistle şov yapar.
yyiioookk,, fuski yapar... 2-0 kazaniriz... Beto kötü kalecillik yapar bu kez...

Sefer A.
29.01.2018, 18:06
Jahoviç konyaspor'a gitmis... 1,5m€ deniyor

asilhamsi
29.01.2018, 18:09
Onur
Kamil hubocan durica novak
Yazıcı okay
Abdul sosa bero
Burak

Bu kadroda israrliyim.

asilhamsi
29.01.2018, 18:10
Bero sürekli ceza sahasına supriz girişler ile gol arayacak

Ozan Yılmaz
29.01.2018, 18:10
demba ba 'dan değil, belalımız ömer şişmanoğlu'ndan çekinilmeli, bize karşı boşu var mı hatırlamıyorum.

katre-i.matem
29.01.2018, 18:14
Biraz hizli gecis yapmisim evet.jahovic goztepeden konyaya gitti. Goztepe de onun yerine demba bayi aliyor. Bize karsi goztepenin forveti demba ba olacak.

katre-i.matem
29.01.2018, 18:16
İlk golü de bize atar diyorsun. :DValla ona dilim varmadi iste. Severiz biz boyle ani birakmayi ama insallah bu sefer oyle olmaz

Nazim Can
29.01.2018, 18:19
bizim rodallega ve burak gibi bir çift forveti kaldıracak bir takımımız yok zaten gol atma problemimiz de yok. top oraya geldiği an gol oluyor zaten. bizim defansı çözmemiz lazım. bence durica'yı yedek bırakmak gerekiyor çünkü artık tamamen idare etmeye başladı. defans çizgisini geri atıyor. hubocan ve okay'dan defansı biraz daha önde kurmalarını istemeliyiz. bunu yapacak fizik güçleri var. onazi , kamil ve pereira ile hız problemini aşabiliriz.

önde sosa'ya oyun kuruculuk yaptıralım. abdülkadir'i serbest bırakalım. geriye zaten bir oyuncu kalıyor ona da rakip takımın durumuna göre karar verilir. tabi ki öncelik yusuf'ta olmalı. her yerde oynayabilir.

...................onur
..pereira...hubocan....xxxxx......kamil
................onazi
............................okay
.......ömür.....sosa..........xxxx
......................burak

Sol tarafa iyi biri gelecektir, zaten stoper eksigimiz var, birde sol kanatsiz takim iyice hücumda deforme oluyor zaten en iyi savunma hücum degilmi ? Dün 2. golü atmis olsak mac farka giderdi.

Timur Bey
29.01.2018, 18:45
İddaa 1.55 ile favori gösteriyor bizi. Sürpriz çıkması için gayet uygun bir durum.

Enaldo61
29.01.2018, 19:01
Passolig için koyduğum hedef gerçekleşti 202.000 olmuş tebrikler taraftarımıza.

Mustafa YILMAZ
29.01.2018, 19:19
iki bitmiş adamı (olcay ve damdoy) oynatmak yerine yusuf ve abdüş'ü kanatlarda oynatsak maç içersinde değiştirirlerde yerlerini sürekli.

[KAPLAN]
29.01.2018, 20:25
Başakşehir Karabüksporu delik deşik ediyor şu an. Çok rezil futbol oynuyoruz gerçekten

Varlıbaş61
29.01.2018, 20:26
kimler maça geliyor? hayden maça ..

bilgehan83
29.01.2018, 20:37
;1920886678']Başakşehir Karabüksporu delik deşik ediyor şu an. Çok rezil futbol oynuyoruz gerçekten

Çünkü bizim bir teknik direktörümüz ve ekibimiz yok Abdullah Avcı’ya ver şu kadroyu sistemini iki hafta da kurar.. Ersun iki yıldır takımı oturtamadı Rıza devre arası dedi takım oyununda bir gram gelişme Yok... güm pat çat oynuyoruz.. top tutma paslı oyun hücum çeşitliliği kanatlar üzerinde herhangi bir şey yapamıyoruz.. kabız bir döngü boşa geçen ilk 45 dakikalar yumurta kapıya dayanınca zorlama hücumlar Rıza defolup gitmeli takımı klas bir hoca çalıştırsın artık sistemi olsun sistemi

cebcare
29.01.2018, 20:47
Basaksehir'in oynadıgı futbola bak bir de bizim kabız futbola.

hos_cocuk61
29.01.2018, 20:57
Bu maçta Rıza'dan Okay, Kucka ,Olcay, Bero, Ndoye'li bir orta saha bekliyorum, Burak'ta tek forvet.

Karmam
29.01.2018, 21:00
ölüm kalım maçı. kazanamazsak felakete sürükleniriz.

abdüş sosa rodallega
burak

olmalı

hadi biraz risk be rıza hoca..

Gurpas
29.01.2018, 21:02
Abdül, okay, sosa, onazi, yusuf ortasaha olsun.

homosapiens
29.01.2018, 21:43
Bizim bu maçı en iyi şekilde bitirmemiz gerekiyor

BlackPanther
29.01.2018, 21:46
Üzülerek söylüyorum ama...

bu maçı alamayız. Büyük ihtimal mağlub oluruz

Semih58
29.01.2018, 22:36
Seyircisi olmayan Başakşehir ( İstanbul Büyükşehir Belediye eski adı,) başa oynuyor?

Doğukan Uçan
29.01.2018, 22:37
Karabükspor tek puanını trabzonspor'dan almış.

Konyaspor 1 ay içinde trabzonspor ile 3 maç yapıp hepsinde üstün futbol oynadı ve yenildi. ( Türkiye kupasından elendik + lig beraberliği )

Fenerbahçe, trabzona tarihinin en ezik kadrosu ile gelip tek kale futbol oynayarak galibiyeti kaçırdı.

ligin yarısı bile olmadan lider ile 11 puan fark var. Türkiye kupasından elendik.

Usta trabzonspor tarihinin en kötü başkanıdır.

İbrahim hacıosmanoğlu zamanında uefa da oynuyorduk.

Semih58
29.01.2018, 22:39
Burak'a dayalı futbol ile zorlanmaya devam ederiz.Olcay bile şut atıyor, Burak'tan özür diliyor

Semih58
29.01.2018, 22:44
Burak varsa futbolu unutun, takım oyunu olmalı.

CİVELEK.61
29.01.2018, 23:25
........................Onur...................... ....

Kamil...... hubo........ Durica......Novak

...................... Okay............................

Abdülkadir.......Sosa..............Olcay

............ Hugo...................................

.............................. Burak................

Cafer Bulur
30.01.2018, 00:06
........................Onur...................... ....

Kamil...... hubo........ Durica......Novak

...................... Okay............................

Abdülkadir.......Sosa..............Olcay

............ Hugo...................................

.............................. Burak................

Onur

Okay onazi

Rodallega Sosa Abdülkadir

Burak.

Bence bu kadro sahada olmali.

Oruç
30.01.2018, 00:59
Onur

Okay onazi

Burak.

Maçın favorisi Göztepe.

CİVELEK.61
30.01.2018, 01:01
Onur

Okay onazi

Burak.

Olcay'ı bende tercih etmiyorum ama takımda kanat oyuncusu kalmadığı için ve sonuca gidemesede oyunu ters ayakla çizgiden ziyade kale önüne taşıyabilmesinden dolayı tercih etmek zorunda kaldım azda olsa abdulkadirin yaptığını yapabilmesi açısından ve de oyunun set oyununa dönmemesi için topun kale alanı önlerinde ceza sahası civarında olabilmesi için düşündüm.
buralarda oluşturabilecek karambollere ve düşen seken toplara vurabilecek bir Hugo yu klasik forvet arkası gibi değilde serbest oyuncu ikinci forvet gibi düşündüm
Ne sosa ne Yusuf kaleye yakın oynamıyor yusufta merkez orta sahada çok yumuşak kalıyor o halde klasik on numaradan ziyade o bolgede oyun kurmaktan ziyade hareket getirmesi ve fırsatçılığından dolayı Hugo tercih ettim ayrıca sosa ve hugonun bu bölgede olması burağın takım üzerinde kurduğu "her topu bana atın" baskısını da kırar.
Sosa oyun kurma görevini daha geride yapsın madem kaleye yaklasmiyor
zaten goztepeyle ilk oynadığımız maçta olduğu gibi olacağinı düşünüyorum
Orta sahada 5 ön liberoylada oynasak maç tenis maçı gibi olur orta alan hakimiyetinin koşup basarak alınabileceği bir oyun olacağını düşünmüyorum bundan dolayı sosanın ayağında top tutması ve oyunu geriden yönlendirmesi ve hugo-burak ikilisine dikine kritik toplar atabileceğini düşünüyorum.

kayseriliyiz
30.01.2018, 02:13
Sabri'ye felan gol attirmasinlar kafi.
Nerde saçma san adam varsa ondan gol yiyoruz.
Maça gelince.
Riza hocanin dedigi hazirlik kampindan sonra takimi gerçektende gördük.
Her maç üstüne koyarak gidiyoruz.
Kötü bile denemeyecek bi oyun var sahada.
fb maçi ilk yarisinda uykum geldi resmen.
Kreatif oyuncu eksikligi bariz bir sekilde ortada.
Kamil Ahmet'e özel bir parantez açim bu çocuk olur.

Envoyé de mon Redmi 4X en utilisant Tapatalk

HOPA'LI TS'Lİ
30.01.2018, 07:38
Bizim bu maçı en iyi şekilde bitirmemiz gerekiyor

Yahu Çalımbay'ın bu cümlesine fena taktım.
Kazanmamız gerekiyor desene, en iyi şekilde bitirmek kazanmaktır, ucu açık ifadelerle niye konuşuyorsun

Faruk BERBER
30.01.2018, 09:40
Göztepe ; Beto, Tanju, Kadu, Kosanovic, Traore, Selçuk, Castro, Goufran, Halil, Tayfur, Ba (Ghilas)

Jahovic takımdan ayrıldı, Ba geldi. Bir de stopere Reis geldi Brezilya'dan. Yeni katılanlar ne durumda, maça çıkarlar mı bilmiyorum ama muhtemel kadrosu yukardaki gibi olacaktır Göztepe'nin.

Poko kart cezalısı diye biliyorum bu hafta.

UĞUR DURTAŞ
30.01.2018, 09:44
Allahım bizlerede gösterecekmi acaba başakşehirin oynadığı topun yarısını oynamamıza.
adamlar şiir gibi top oynuyor,büyük takımmış,küçük takımmış farketmiyor,
toplu hucum,toplu defans,devamlı ayağa pas,yardımlaşma üst düzey...
güzel yönetiliyor,borçsuzlar,kısaca adamlar dünyanın en büyük takımından transfer yapıyorlar.
*
dün kü bu maça baktım,birde bizim fb karşısındaki ilk yarıdaki oyunumuza
olmuyor olmuyor olmuyor
*
lig sonunda karabük takımının en son puan aldığı takım kim olacak acaba?
inşallah biz olmayız rıza hoca.
*
Hafta içi antremanlarımız var;
koşu yapılıyor,ısınma hareketleri,beşe iki top kapma,antreman sonunda 2 oyuncumuz göstermelik şut atıyor.....
rıza hoca bütün takımlar bizi ezmerledi,maç içerisindeki burak üzerine kurduğun taktiği değiştir artık,
kanatlara yönel,duran top çalışması yaptır deliler gibi
korner çalıştır,bir tane kornerden golümüz yok
çok belli ediyorsunuz bu konulara çalışmadığınızı
kuckanın,uğurun,durikanın vurduğu kafa toplarından belli oluyor..
hızlı geleşen bir atağımızda defans önü oynayan oyuncularımızın onazi,kucka,okay ın ceza sahasında olduğunu göremiyoruz.
değil bunların sağ açık,sol açık 10 numara pozisyonunda oyuncularımızı göremiyoruz
sadece ve sadece burak var
böyle olmaz rıza hoca,
bir haftada oynayacağımız rakibi takıma ezberlet,rakibi kilitle,iyi analiz et
rahat bir oyunla rahat bir galibiyet alalım

tonya55
30.01.2018, 09:50
göztepeyi yeneriz.

İ. SARAL
30.01.2018, 10:25
Göztepe ; Beto, Tanju, Kadu, Kosanovic, Traore, Selçuk, Castro, Goufran, Halil, Tayfur, Ba (Ghilas)

Jahovic takımdan ayrıldı, Ba geldi. Bir de stopere Reis geldi Brezilya'dan. Yeni katılanlar ne durumda, maça çıkarlar mı bilmiyorum ama muhtemel kadrosu yukardaki gibi olacaktır Göztepe'nin.

Poko kart cezalısı diye biliyorum bu hafta.

Tayfur tehlikeli.

katre-i.matem
30.01.2018, 10:26
Göztepe de cezalı oyuncu yok. Faruk BERBER

katre-i.matem
30.01.2018, 10:28
İlk maçta bir golu vardı ve bizi baya bir zor durumda bırakmıştı. İsmail SARAL

Faruk BERBER
30.01.2018, 10:28
Göztepe de cezalı oyuncu yok.

Poko'nun 8 sarısı olmadı mı ? Ben o cezalıdır diyordum.

Enaldo61
30.01.2018, 10:32
Bu takımdan hala umudu olanlar görüyorum, hayal kırıklığına uğramaktan yorulmadınız mı arkadaşlar? Bu hocayla bu yönetimle bu takımdan bir cacık olmaz.

olcay_61
30.01.2018, 10:49
ideal kadroyla çıkarsak yeneriz

katre-i.matem
30.01.2018, 10:58
Poko'nun 8 sarısı olmadı mı ? Ben o cezalıdır diyordum.

Maalesef toplamda 7 tane oldu. TFF nin sitesinde de cezalı oyuncu gozukmuyor.

Gurpas
30.01.2018, 11:01
Ya yeneceksin ya da yeneceksin. Büyük ve iddaalı bir takım olduğunu söylüyorsan yeneceksin nokta.

OzcanHan61
30.01.2018, 11:07
Bu Göztepe ciddi ciddi Jahovic'i 1,5 milyon €'ya konyaya satti öyle mi? Vay anasini sayin seyirciler. (negatif anlamda)

Faruk BERBER
30.01.2018, 11:09
Bu Göztepe ciddi ciddi Jahovic'i 1,5 milyon €'ya konyaya satti öyle mi? Vay anasini sayin seyirciler. (negatif anlamda)

Sezon sonu bedavaya gidecekti. Bence olumsuz bir şey değil para kazandırarak takımdan ayrılması. Maaşında %50 zam istedi. Yönetim kabul etmedi.

Bedava gideceğine para kazanalım dediler. Bizim Ekici'de yapmadığımızı yaptılar.

Alkışlanacak hareket.

OzcanHan61
30.01.2018, 11:14
Sezon sonu bedavaya gidecekti. Bence olumsuz bir şey değil para kazandırarak takımdan ayrılması. Maaşında %50 zam istedi. Yönetim kabul etmedi.

Bedava gideceğine para kazanalım dediler. Bizim Ekici'de yapmadığımızı yaptılar.

Alkışlanacak hareket.

Eyvallah abi bilmiyordum kontratinin sezon sonu bitecegini. Vay be 18 macta 14 gol atan adamdan oldular.

Cafer Bulur
30.01.2018, 11:37

Alkışlanacak hareket.

Saka yapiyorsun herhalde.

Ekiciyi satmamak usta yönetiminin en dogru islerinden biriydi sen biz yapamadik diyorsun.

Yeri gelince büyük kulübüz diyorsunuz iste büyük kulüp oyuncu satmakla degil prensip sahibi olmakla olunur.

selcuk
30.01.2018, 11:42
Saka yapiyorsun herhalde.

Ekiciyi satmamak usta yönetiminin en dogru islerinden biriydi sen biz yapamadik diyorsun.

Yeri gelince büyük kulübüz diyorsunuz iste büyük kulüp oyuncu satmakla degil prensip sahibi olmakla olunur.

bir hüküm koymadiki yazida, sadece bizim yapmadigimizi yaptilar yazdi

İ. SARAL
30.01.2018, 11:58
İlk maçta bir golu vardı ve bizi baya bir zor durumda bırakmıştı. İsmail SARAL

Evet hareketli ve savunulması zor bir oyuncu.

Onur Akyüz
30.01.2018, 12:09
Bu maçı alabileceğimizi hiç sanmıyorum.

Yine boşa harcayacağımız bir 45 dk olur. Duran toptan veya basit bir savunma hatasından gol yemezsek ikinci yarıda şansa filan gol atma şansımız olabilir.

Ya aklıma rıza ç.’nin elleri cebinde hareketsiz maç izlemesi geliyor. Adama Sosa’yı zorla oyuna aldırdık yoksa şb maçını da veriyorduk.

Maalesef çok yetersiz ve taktik bilgisi olmayan bir hocamız var, yine sinir krizleri geçireceğiz. Biz bu göztepe’yi yenersek süpriz olur net.

OFLU
30.01.2018, 12:21
Boşuna ilk yarıyı izlemeyin.
Her maç aynı senaryo. Kaleyi bulan şut 0 ila 1 arası bişey olur. Korner 0 olur. İkinci yarı bakarız, Rıza takımı salarsa bi iki pozisyonda gol ararız. Artık Göztepe nin kabiliyetine kalmış maç skoru.

Koray
30.01.2018, 12:50
Jahovic'i 1,5 milyona satan Göztepe bakalım yeni bir Jahovic bulmak için kaç milyon euro harcayacak.

Şampiyonluğa oynayan takımlara satsalar futbolcu gitmek istedi sattı diyeceğim.

Avrupa Ligi için mücadele eden takım düşmemeye oynayan takıma en iyi topçusunu satıyor, mali olarak da kötü durumda değiller.

Son yılların en saçma transferi.

300-400 bin euro fazla ver sözleşme uzat, şimdi yerine alacağın adamın bonservisiydi yıllık ücretiydi aynı hesaba gelecek Jahoviç gibi katkı sağlayacağı da meçhul, ki Demba Ba'yı kiralıyorlarmış maliyeti az mı Ba'nın.

Harun-61
30.01.2018, 13:12
Simdi Nabil Ghilas gelir minimum 2 gol atar :(

Doğukan Uçan
30.01.2018, 13:16
ghilasi çok beğeniyorum adam hakettiği değeri görmüyor.

Koray
30.01.2018, 13:20
ghilasi çok beğeniyorum adam hakettiği değeri görmüyor.
O sarsağın neyini beğeniyorsun, hızlı atletik falan ama herif tam bir top düşmanı.

Topla güreşen adamdan hayır gelmez, Göztepe göndermek istiyor zaten.

İskender YILMAZ
30.01.2018, 13:22
Onur
Kamil - Hubo - Durica - Novak
Okay - Onazi
Abdüş - Sosa - Yazıcı
Burak

Esteban, Uğur, Hüseyin, Rahim, Batuhan, Kucka, Bero, Olcay, NDoye, Roda

adiloş bebe
30.01.2018, 13:32
Jahovic’in olmaması olumlu. Demba ba fizik olarak yeterli değil ghilas veya şişmanoğlu ikilisnden birini oynatır 11’de ikisi de etkili oyuncular değil. Göztepenin en dikkat etmemiz gereken kısmı orta sahaları scarione, castro, goufran, poko gibi oyunculara sahipler tayfur’da etkili bir isim. Kazanmak için baskı kurmak şart göztepe yenilmeyecek bir takım değil evimizde üst üste 2 maç oynamak avantajını kullanmamaız içğn çok önemli bir maç
başarılar FIRTINA!!

Doğukan Uçan
30.01.2018, 13:33
O sarsağın neyini beğeniyorsun, hızlı atletik falan ama herif tam bir top düşmanı.

Topla güreşen adamdan hayır gelmez, Göztepe göndermek istiyor zaten.

aynen renktaş dediklerin doğru ama tam anadolu takımı topçusu, büyüklerde iş yapmaz

ilelebeTS
30.01.2018, 13:35
Son maçta izlediğim Göztepe'de Castro'yu kitlersen işi bitirirsin. Takımın beyni Castro.

Yiğit Gayretli
30.01.2018, 13:39
Bu arada Hubo hala kart sınırında. Bence kartı görmesi gerek bu maçta. İbfk maçında cezalı olması çok sıkıntıya sokar bizi.

Cafer Bulur
30.01.2018, 13:43
Bu arada Hubo hala kart sınırında. Bence kartı görmesi gerek bu maçta. İbfk maçında cezalı olması çok sıkıntıya sokar bizi.

Önümüzdeki mac en önemli mactir bu mactada gbirligine karsi da kart görmesin dikkatli olsun yeter.

Faruk BERBER
30.01.2018, 13:48
Nabil Ghilas'ı da Yeni Malatyaspor'a yazıyorlar. O da gider bakarsınız.

Elde Scarione ve Ömer Şişmanoğlu kalıyor. Onlar da bizi sever :)

Cafer Bulur
30.01.2018, 14:12
Nabil Ghilas'ı da Yeni Malatyaspor'a yazıyorlar. O da gider bakarsınız.

Elde Scarione ve Ömer Şişmanoğlu kalıyor. Onlar da bizi sever :)

Böyle olumsuz yazilar yazmak cok mu hosunuza gidiyor?

Bu oyuncular cikip gol atinca biz kaybedince oh hakli ciktim mi diyorsunuz?

Trabzonspor taraftarinin psikolojisini anlamiyorum anlamakta güclük cekiyorum.

Faruk BERBER
30.01.2018, 14:16
Böyle olumsuz yazilar yazmak cok mu hosunuza gidiyor?

Bu oyuncular cikip gol atinca biz kaybedince oh hakli ciktim mi diyorsunuz?

Trabzonspor taraftarinin psikolojisini anlamiyorum anlamakta güclük cekiyorum.

Öyle bir kitlenin varlığına ben de şahidim abi, ama ben onlardan değilim.

Takım harika giderken kendim bir şeyler icat ederek yazmıyorum. Görünen köy kılavuz istemez misali.

Organizasyon adına takımda hiçbir şey yok. Böyle olunca da olumsuzlukları yazmak için çok fazla inceleme&araştırma yapmaya gerek kalmıyor.

Keşke 4*4'lük bir takım olsak da başka şeyler yazabilsek.

UĞUR DURTAŞ
30.01.2018, 14:21
Rıza hoca takıma 2 gün izin verdi diyorlar...
ersun da takıma devamlı bol keseden izin verirdi.
kötü sonuçlardan sonra özellikle.
yanlış bir karar,onaylamıyorum,
kötü sonuç alan takım,iyi oynamayan takım,2 pas yapamayan takıma
izin verilmez rıza hoca....
gün içerisinde takımı sabahtan akşama kadar kampa alırsın,
toplantı yaparsın,son oynanan fb maçını izletirsin,göztepenin maçlarını izletirsin
takımın eksik yönleri çok fazla değilmi rıza hocaaaaa
bu kadar izin neyin nesi rıza hoca

Cafer Bulur
30.01.2018, 14:21
Öyle bir kitlenin varlığına ben de şahidim abi, ama ben onlardan değilim.

Takım harika giderken kendim bir şeyler icat ederek yazmıyorum. Görünen köy kılavuz istemez misali.

Organizasyon adına takımda hiçbir şey yok. Böyle olunca da olumsuzlukları yazmak için çok fazla inceleme&araştırma yapmaya gerek kalmıyor.

Keşke 4*4'lük bir takım olsak da başka şeyler yazabilsek.

Her ne olursa olsun Trabzonspor taraftari göztepeyi yeneriz diyebilmeli demeli.

Cok iyi bir takim degiliz takir takirda da top oynamiyoruz ama göztepe yi yenecek gücteyiz.

O bize gol atar bu bizi sever söylemleri de gereksiz ve negatif hava olusturuyor o adam bize gol atacaksa atar ama bunu dillendirmeye gerek yok.

Gol kralimiz burak var yine golünü atar diyin mesela rakibe odaklanmayalim.

Koray
30.01.2018, 14:52
Sosa'nın maçı olacak.

Rıza bey bu sefer de 11'de oynatmasın da görelim boyunun ölçüsünü.

ANAOKULU TERK
30.01.2018, 15:04
hayır.
göztepe'yi yensen ne olacak ?
ne değişecek ?

günün sonunda ( en iyi ) ya 5 nci olacaksın , ya da 6 ncı .
bu kadar kasmanın bi anlamı var mı ?

her yönden yetersiz , vasat bi takım , evinde 3 puan alacak diye ,
şimdi burada göztepe analizi yapmanın ne anlamı var ?

sikaryoneyi , pokoyu , tayfur'u yazınca ne olacak ?
veya bizimkilerin ( olmayan ) takım düzenini tartışınca ne olacak ?

ne geçecek elimize ? ne değişecek ?

artık sen ,
1 trilyon borcu olup ödeyemeyen ,
üstüne hala ama hala hurda ve çöp almaya devam eden ,
kapısında her an haciz ve kayyum tehdidi ile yaşayan ,
geliri falan olmayan , gelecek için bir planı dahi olmayan ,
sıradan bir takım , sıradan bir anadolu kulübüsün .
geçmiş başarılarıyla övünen , vasıfsız , kişiliksiz bir takımsın .

sokaktan geçen ( işi bilmeyen ) adamları ,
kulübe başkan diye oturtursanız , olacağı bu işte .

yoksa yemişim göztepe maçını .

ama size müstehak !

toplumlar layık oldukları gibi yönetilirler . ve siz bunu hak ediyorsunuz .

Samet Yildirim
30.01.2018, 15:24
Riza Calimbay`a ragmen 3 Puan alacagimiza inaniyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
30.01.2018, 15:36

4- Eski Avni Aker'in yukarısındaki Yeşiltepe mahallesinde evimiz var. Maç dönüşü şehir merkezine (Ayasofya kavşağındaki horon anıtının önünde insem ayakla ANA YOLA, ORADAN da varsa MİNİBÜS/TAKSİ ile eve çıkabilirim) taşıyan araçlar oluyor mu?

Sevgilerimle,

My
30.01.2018, 15:43
Sanıyorum Rıza artık Sosa inadında diretemeyecek. Çünkü işin b.kunu çıkardı kendisi de bunu hissetmiştir. İnşallah hissetmiştir. Hissetsin artık ya hu.

Bu sefer de diğer yerler için kabız olmaya devam.

Yusuf BALCI
30.01.2018, 15:50
sosa oynasa da bu maçta özverili oynamaz. takılır yine kafasına göre. insiyatif almaz.

My
30.01.2018, 16:04
Sosa ve hatta maalesef Bongonda, Castillo gibi adamlarda kötü de oynasa diretcektik arkadaş. Biraz adamlara sabır gösterip olup olmadığına bakacaktık ama maalesef Bongonda'yı hiç düşünmedik bile, Castillo'yu kaybettik. Sosa'yı da kaybetmek için uğraşıp duruyoruz. Aynı Yusuf'u kaybetmeye çalıştığımız gibi. Gör artık hoca bunları Allah aşkına gör ya hu birazcık olsun şu ezberini boz farklı bir şey dene o kadar çok şey var ki deneyebileceğin.

artvints
30.01.2018, 16:11
harbi kanatlar tamam olur bongonda'ya şans vermezsin de olcay ndoye oynadı. bu kadar kasmaya gerek yoktu. iki maç sabrederdin. üçüncü maç otururdu zaten. oynadığı maçlarda da defansına yardım etti. sol kanatta sol ayaklı hızlı gidip orta kesen bir oyuncun olurdu. ama kiralık genç yabancı olunca yediler adamı.

selcuk
30.01.2018, 16:12
Sanıyorum Rıza artık Sosa inadında diretemeyecek. Çünkü işin b.kunu çıkardı kendisi de bunu hissetmiştir. İnşallah hissetmiştir. Hissetsin artık ya hu.

Bu sefer de diğer yerler için kabız olmaya devam.

sosayi oynatacakda, bu kez diger pozisyonlarda sivayacak

bu takimin ideal 11i budur

------------------onur

perreira--hubocan-durica--novak

------------------okay

sosa-------yazici---kuco---abdülkadir

-----------------burak

bu kadro ciksin riza calimbaya ragmen bu takim ilk 3e girer

ÖmürKaradeniz61
30.01.2018, 16:43
Yahu göztepeyi yensen nolacak,bir altımızdaki takımı yendik diye ulan şunu şunuda yenersek şuda bunu yenerse şampiyonuzcular yine türeyecek mi onu merak ediyorum.Rıza çalımbayla hiçbir şekilde bu takımın başarılı olma şansı yok,ersun yanalı gönderip takımın başına farozdan birini getirseydik bile bu takım ersundan sonra aynı performansı gösterirdi.Yeni sezonda ismi tartışılamayacak ve tartışmaya cesaret edilemeyecek,Burak Onur Olcay gibi takımda sorun çıkarmaya yatkın buranın ağası benim havasında olan futbolcuların sesini kesicek kurt,kafa koparan bir yabancı antrenör getirmek lazım halilhodzic gibi değil.

Sefa Toyer
30.01.2018, 16:52
...........................Onur................... ...........
..............Tomas...............Durica.......... .......
Joao.............Okay.......Onazi..............Nov ak
..........Yusuf.........Ömür........Sosa.......... ....
..........................Burak................... ..........

Abdülkadir merkezden delsin, Burak'ı beslesin, dripling yapıp frikik alsın. Yusuf ve Sosa'da kanatlarda ters ayakla kaleyi ve kale önünü dövsün, Burak'ı beslesin.

My
30.01.2018, 17:09
Adam her türlü sıkıntı. Şimdi Sosa'yı oynatır da Allah vere bir kötü oynar; bir dahaki maça yedek çıkartıp bir de yine Göztepe maçında oynattım da n'olduya getirirse al yine başına bela. Sezon başlarken hiç değilse kanatlar vardı ama hocaların yüzünden kanatları da kaybettik. Bizim bu sorunları çoktan aşmış olmamız gerekiyordu. Biz artık kadroyu oturtmuş üzerine koymaya çalışıyor olmalıydık.

artvints
30.01.2018, 17:12
sosa kanatlara gitmeyi seviyor. abdülkadir boşalan alanı kullanır yavaştan on numaraya da ısınır. burak verkaçta topu önüne atsa fener maçını almıştı. şu işleri doğru yapamıyoruz.

Enaldo61
30.01.2018, 17:20
Adamı en önemli 4 maçta oynatmıyorsun ve bu 4 maçı da kazanamıyoruz, ya bunları sayıyla mı gönderiyorlar başımıza. Sosa ne yapsın bu saatten sonra, lig de kupa da çöp oldu be.

Ulan hadi Sosa'yı tanımıyorsun, Sosa'yı kanatta oynatmıyorsun gir transfermarkt'a bak bakalım kanatta oynuyor mu oynamıyor mu bu kadar mı cahilsin hoca?

8 haftadır formsuz Yazıcı'ya tahammül ettirdin bizi takımın anasını bellettin hoca!

Tam bu hafta ilk 11 başlatacak dedik gittin adamı yine yedek bıraktın ulan hatalarından ders al Ersun'dan hiç farkın yokmuş be hoca!

2 senedir 50. yıl diyip durdunuz milyon euroları havaya savurdunuz, takımı da kulübü de hedefsiz bıraktınız sonunda ulan dallama yönetim! Üstelik tarihinin en yüksek seyircilerine oynayan bu takımı!

ulan defolun gidin!

trbzonsporlu
30.01.2018, 18:39
sosayı yine defansın önünde oynatmaz umarım sosa varsa sosa oynar ve forvet arkasinda oynar. forvet arkasinda oynadigindada takimida orkestra şefi gibi yonetir. yeterki 2 mac ust uste orda oynayip güvenini kazansın.

daha once transfer basliginda sosanin oynadigi maclarla oynamadigi maclardaki pas, isabetli pas topla oynama yuzdesi gibi istatistiklerdeki büyük farkı paylaşmistim nitekim fener macindada aynisi oldu

Tahir61
30.01.2018, 19:13
...........................Onur................... ...........
..............Tomas...............Durica.......... .......
Joao.............Okay.......Onazi..............Nov ak
..........Yusuf.........Ömür........Sosa.......... ....
..........................Burak................... ..........

Abdülkadir merkezden delsin, Burak'ı beslesin, dripling yapıp frikik alsın. Yusuf ve Sosa'da kanatlarda ters ayakla kaleyi ve kale önünü dövsün, Burak'ı beslesin.
Güzel kadro ama pererya cezalı kamil oynar. Formda bakalım sağ bek performansı nasıl olacak belki pererya nin arkasından sağ bek ihtiyacımız kalmayacak

Gökhan Balcı
30.01.2018, 19:49
Herkesin kendine göre ideal bir kadrosu var elbette ama sosayı sol kanatta yalnızca görse dahi kalpten gider rıza hoca.

Ogün YAZICI
30.01.2018, 20:20
Tribünlerdeki 10-15 bin kişilik boşluğu
Mesai çıkışı yorgunluğunun tribüne yansımasını
İlk 20 dakikada yediğimiz golü

Ve her zaman olduğu gibi rakibinden 1 kişi eksik mücadele etmek zorunda kalan oyuncularımızın enerjilerini açık kapatmak için harcamasını görür gibiyim

Mustafa YILMAZ
30.01.2018, 20:46
burak 2 hafta yokmuş.

şimdi damdoy zamanı rıza hoca yenik duruma düşürsek acele etmez 88. dakikada hugo'yu alırsın oyuna.

Hakan
30.01.2018, 20:49
Oh be Burak yok tiki taka futboluna dönüş vakti.

Sefa Toyer
30.01.2018, 20:53
Şimdi Burağın bozduğu takım oyununu izleme vakti...

Numan Yerlikaya
30.01.2018, 21:10
Burak yoksa N'doye oynar beyler heveslenmeyelim

homosapiens
30.01.2018, 21:16
Dışarda bir puana razıyız belli de içerde bari bir oyun karakterimiz olsun, biraz baskılı oyunumuz olsun ya da topa sahip olalım. İçerdeki Başakşehir ve Beşiktaş maçları öncesindeki son prova bu aynı zamanda. Bu yüzden de Sosa'yı hazırlamak lazım artık, bu maçlarda onun topa sahip oluşuna ve oyunu yönlendirmesine ihtiyacımız var. Daha fazla sorumluluk almasını, top kullanmasını sağlamalı hoca.
2-----18----4----77
-------20---5------
---19----------8---
------28----21-----

oguzkoc
30.01.2018, 22:39
Şimdi Burağın bozduğu takım oyununu izleme vakti...

Burak ın oynamayıp takım oyunu oynadığımız bir maç hatırlamıyorum bu sezon. Nasıl sahip olduk bu algıya ?

Kemal Öztel
30.01.2018, 23:02
Ne oluyo ya Burak nasıl olmaz KRAL'a ne oldu ?

Edit: Ah be ! Neyse Rodarugaya da güveniyorum

Berke6198
30.01.2018, 23:05
İnsanlar ortada Burak'ın bozduğu bir takım oyunu olduğuna çok inanmış. Burak'ın bozduğu bir oyun planımız yok, Burak'ın yokluğunun bozduğu bir oyun planımız var.

Ozan Yılmaz
30.01.2018, 23:09
Ne tesadüf ki ilk yarıdaki maçta da Burak yoktu sonuç malum, bari sonu benzemesin şu maçın.

İ. SARAL
30.01.2018, 23:19
Rodallega'nin 11 oynamamasi gerektigini gorecegimiz bir maç daha.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DeAgLeMaNyAq
30.01.2018, 23:23
Burak olunca takım oyunu oynayamıyoruz ya. Burak'ın yokluğunda nasıl takır takır oynadığımızı (!) göreceğiz...

nakzo
30.01.2018, 23:29
İnsanlar ortada Burak'ın bozduğu bir takım oyunu olduğuna çok inanmış. Burak'ın bozduğu bir oyun planımız yok, Burak'ın yokluğunun bozduğu bir oyun planımız var.

Harbiden gülüyorum.Burak haricinde elle tutulur tek adam yok..Hala burağın olmadığına sevinenler var.

castillo61
30.01.2018, 23:31
Damdoy'un futbol oynamaması gerektiğini göreceğimiz bir maç daha.

Adem Akyüz'
30.01.2018, 23:37
Burak yokmuş. İyi bari, takımın oyununu bozacak(!) biri kalmadı. Şimdi insallah gol atacak birini bulabiliriz [emoji57]

Oruç
31.01.2018, 00:03
Rıza hocanın Damdoy seçimiyle çatır çatır oynama vakti. Burak izin vermiyodu malum.

Mesut
31.01.2018, 00:16
Sanırım Burak bir iki hafta dinlendirilir

Belliydi şikeciler maçı sonrası dediğim gibi en az iki hafta dinlendirilir sakat sakat oynadığı belliydi normal Burak karşı karşıya kaldığı pozisyonu atardı

Sefa Toyer
31.01.2018, 00:17
Burak ın oynamayıp takım oyunu oynadığımız bir maç hatırlamıyorum bu sezon. Nasıl sahip olduk bu algıya ?

İroni yaptım :)

Mesut
31.01.2018, 00:19
Bizim oyun planımız Burak Yılmaz'a dayalı bu adam nasıl sistemi bozuyormuş :))

Turgay Atalay
31.01.2018, 00:54
Simdi 2 hafta boyunca Barcelona miyiz?

Timur Bey
31.01.2018, 01:59
Dame N'doye geliyor, vaziyet alın.

Nazim Can
31.01.2018, 03:35
Orta sahadan rakip kale cizgisine kadar kisa paslar verkaclar artik uzun paslaela oyunun yönünü birden degistitip rakibi dumura ugratmalar say say bitmez sonunda Barca-Bayern-City-Psg karisimi oyun düzenimize dönebiliriz.

cakalkerem
31.01.2018, 10:11
zor maç olur yine

ve yine yenemeyiz

OzcanHan61
31.01.2018, 10:15
Al iste yine sakatlanmis. Gol bile atamayiz bu mac. Yersek kaybederiz aksi takdirde 0-0a oynariz.

Ozan Yılmaz
31.01.2018, 11:06
https://pbs.twimg.com/media/DU2ktLWXUAAMP5w.jpg

Aykırı_adam
31.01.2018, 11:36
Abilerim kardeşlerim renktaşlar uzun zamandır gerek askerlik gerek iş yüzünden ve forumdaki bazı sert tartışmalar yüzünden ayrı kalmıştım.Fakat bir konuya açıklık getirmek oyuncu özellikleri, kadro mühendisliği hakkında bir şeyler söylemek istiyorum inşallah demek istediğimi yada beni bir nebze anlayabilecek birileri çıkar.
Kalecimizin formsuz, stoperlerimizin vasat olduğu ,sol kanatta eldeki adamlar gönderildikten sonra sıkıntı olduğunda zaten çoğumuz hemfikir.Ama ben gerçekten ortasahamızın şampiyon olabilecek kapasite ve kalitede olduğunu düşünüyorum.Ve bir takımın ne oynayacağını veya nasıl oynayacağını çoğunlukla omurgadaki üçlü yada 4 lütfen belirler.Bunu zaten çoğumuz bilir.Ben sıkıntının çoğunun hatta tamamının omurgadaki 3 lünün yanlış dizilmesinden kaynaklandığını düşünüyorum.
Şöyle ki kucka yı Genova da orda yaşayan Türk arkadaşlardan daha sonra Milanda kendim izlerken şunu öğrendim ve gördüm.Kucka kariyerinin çok büyük çoğunluğu kesinlikle oyun kurucu yada defanstan top çıkarırken ilk yada ikinci buluşan adam olarak oynamadı.Bu adamın topa ilk teması,ilk dokunuşu ilk kontrolü çok zayıf.Ama top sürmesi temposu geçiş oyununu oynaması dayanıklılığı üst düzeyde bu adam iyi şut çeker etrafında iyi pasörler olursa onlara uyum sağlar en önemlisi ileri geri temposu çok iyidir.Gol atamayacak kadar kalas değildir tekniği fena sayılmaz.Aynı şeyler yer yer Okay içinde geçerli.Ben eğer defansın önünde Sosa hemen onların önlerinde 2 li okay kucka .Yani fener maçındaki dizilişi tersten oynatarak başarılı olacağımıza gerçekten inanıyorum.Bazı arkadaşlar bu ne ya saçma falan diyebilir saygı duyarım.Evet çok basit gibi görünüyor, aynı adamlar ama çok farklı oyun çıkar ortaya.Yeterki şu defanstan çıkarken sağlam , düzgün,ayağa , çabuk oynayarak çıkalım.Okay ve kucka ile değil.

HOPA'LI TS'Lİ
31.01.2018, 12:07
1000 km öteden Karadeniz Ereğli'den bordo mavi aşkına maça geliyorum.

1 hafta izinliyim. Gitmişken maça gitmemek olmazdı.

Skora göre değil renk aşkına arma aşkına geliyorum

Manava61
31.01.2018, 12:17
Sosa abdulkadir yusuf 4231 in uclusu olsun .Bekler kanat gibi oynasin ataklarda ve takim genisligini artirsin.2 nin biri geriye kayip 3 stoper.Digeri de onde3 lunun arkasinda donen toplari toplayici.Onde kim oynarsa oynasin her turlu gol atariz o zaman

Enes Başkaya60
31.01.2018, 12:37
Rodellega gol atar...

Enaldo61
31.01.2018, 12:55
Rodellega gol atar...

Atamaz.

Gürkan Asma
Biletlere niye zam geldi acaba

Doğukan Uçan
bu maçta nasıl gol atacaz bal yapmayan arı gibi takımımız :D

Gürkan Asma
31.01.2018, 12:56
bu maçta nasıl gol atacaz bal yapmayan arı gibi takımımız :DBalı geçtim arı da yok.

gurur6134
31.01.2018, 12:57
Roda ndoye ayni anda 11 baslar buragin yoklugunda oyle dusunuyorum yoksa kaleye gidebilmemiz zor hugoyu besleyemeyiz , burak gibi defans arasina sarkmasi kacmasi da zor baska bir oyun planimiz stratejimiz de yok.. sosa 11 baslasin en azindan duran toplari kullanma firsatimiz olur belki yoksa isimiz yas , bakalim ne olacak..

HOPA'LI TS'Lİ
31.01.2018, 13:04
Bu maçtan itibaren maestro Sosa ilk 11'de görev almalı

El Cordobes
31.01.2018, 13:21
4 3 1 2 yi denesek fena olmaz sanki.

Onur

Jp. Hubo. Durica. Kamil

Okay

Abdülkadir. Yusuf/Kuco/Onazi

Sosa

Roda. Ndoye

Sadettin_
31.01.2018, 13:42
pazartesine yıl var .

tristram
31.01.2018, 14:13
bu takimin kurtulusu sosa,rodallega ve castillo'yu kazanmakla olur..herkes burak yok diye karalari baglamis sanirsin oynadigi her maci kazandik,her mac super oynadi.burak yerine roda oynarsa burak'i hic aratmaz merak etmeyin.hatta gununde olursa fazlasini verir.ligin sonundaki iki takima puan kaybederken,pozisyonlari kaciran sanki baskasiydi.gozunuzde ne buyuttunuz adami..gecen sene ikinci yari seri yakalandiginda burak mi vardi.veyahut bu burak herseye bedelde neden basaksehirin 11 galatasaray'in 10 puan gerisindeyiz.o kadar abarti yorumlar var ki sanirsin burak disinda topcumuz yok..hayir ligde burak olmasaydi 10. mu olacaktik nedir bu korku?zaten hali hazirda oralara daha yakiniz..burak sapkinligi yuzunden koca trabzonspor o kadar asagilaniyor ki insanin delirmemesi imkansiz..bu takim trabzonspor bunu kafaniza sokun..damdoy kutuguyle cincona nefes bile aldirmamistik..
herkes tiye almis ama evet burak takimi bozuyor.bunun nedeni geri kalanlarin super oynamasi degil hoca denen koylu kurnazinin burak oynadiginda butun oyun planini ona gore yapmasindan kaynaklaniyor..topu alan herkesin ona pas atmaya calismasindan kaynaklaniyor.burak'da atamayinca konya maci gibi sikebahce maci gibi puanlar gelmiyor oyun tikaniyor.bunu nasil goremiyorsunuz hayret ediyorum.
hem yoklugunda belki burak'i arkaya kacirip gol atma disinda farkli bir seyler cikar ortaya..riza denen kucuk esnaf kalkip yine damdoyla baslar gibi duruyor ama hadi hayirlisi..

pReN@_61
31.01.2018, 15:11
1000 km öteden Karadeniz Ereğli'den bordo mavi aşkına maça geliyorum.

1 hafta izinliyim. Gitmişken maça gitmemek olmazdı.

Skora göre değil renk aşkına arma aşkına geliyorum

Allah galibiyetle dönmeyi nasip etsin.
Uzun yolları aşıp gidip o atmosferi tatmak gerçekten çok keyifli, ağız tadıyla maç izleyip takıma destek vermek nasip olsun.
Gazanız mübarek olsun abi
:alkış::alkış::dvl:

Enaldo61
31.01.2018, 15:16
Sosa'yı oynatmayan kişi hoca olmuş takım yönetiyor, hem de Trabzonspor'u, keşke ben de alsaydım bir lisans, Sosa'yı oynatırdım en azından.

HOPA'LI TS'Lİ
31.01.2018, 15:33
Allah galibiyetle dönmeyi nasip etsin.
Uzun yolları aşıp gidip o atmosferi tatmak gerçekten çok keyifli, ağız tadıyla maç izleyip takıma destek vermek nasip olsun.
Gazanız mübarek olsun abi
:alkış::alkış::dvl:

Eyvallah kardeşim
Hem hava değişikliği ve kafa dinleme, hem de takımı destekleme ve yeni stada siftah yapma amacıyla gidiyorum
3 maç sonra kazanalım artık
3.lük hedefi hala yakın bize, yeter ki Rıza kadro kurmakta saçmalamasın

Ogün YAZICI
31.01.2018, 15:44
Maça 5 gün olmasına rağmen bugün meydandaki gişenin önünde iki farklı zamanda 10-15 kişilik kuyruk gördüm
Haftasonu gelecek olan sıcak ve güneşli hava ile birlikte 30 bini devirebiliriz.

Okay-Onazi-Sosa-Abdülkadir-Ndoye-Rodallega

Göztepe'nin savunma hattı çok kötü
Kadu kendisini iyi kamufle etti bugüne kadar
Rakip alanda basıp oynamamız gereken bir maç

İlk maçta Abdüş ve Ndoye oyuna girdikten sonra oynanan oyundan alınması gerekenler var

cebcare
31.01.2018, 15:51
Ömer Şişmanoğlu da bize hasta inşaAllah bize karşı etkisiz olur.

pReN@_61
31.01.2018, 15:52
Eyvallah kardeşim
Hem hava değişikliği ve kafa dinleme, hem de takımı destekleme ve yeni stada siftah yapma amacıyla gidiyorum
3 maç sonra kazanalım artık
3.lük hedefi hala yakın bize, yeter ki Rıza kadro kurmakta saçmalamasın
Bize siftahta 3 puan nasip olmadı size olur inşallah :)

ilelebeTS
31.01.2018, 15:53
Burak'ın yokluğunda bu hoca ile 1-0'a duacıyız.

artvints
31.01.2018, 16:35
burak'ın yokluğu takım boyunu kısaltmak ve top oynamaya çalışmak için fırsattır. eğer 2 hafta boyunca sahada bunu gösterebilirsek burak gelir takıma uyar. hiçbirşey yapamazsak, burak insiyatif alır, almalı da zaten.

fener maçında abdülkadir'le girmediği verkaç dışında beğendim. geriye gelip kamil'e attığı ara pas iyiydi. birkaç kez daha bu şekilde takımla ilişki kurup doğru pası yaptı. yani seviye yükselince ona göre dikkati artıyor. demek ki klüp ve teknik ekip sürekli seviyeyi yüksek tutmak zorunda. gündüz maçı, kötü zemin, boş tribün, kolay maç görmeyiversin futbolcular, anında koy verirler.

belki de fatih terim'in farkı budur. hava getiriyor denilen durum bu. ortamı geriyor, neşelendiriyor safları sıklaştırıyor, dikkati artırıyor.

UĞUR DURTAŞ
31.01.2018, 17:43
takıma fazla izin verilince,takım oyuncularımız bir sonraki maça daha fazla mı motive oluyor?çok merak ediyorum.
pazartesi 1,salı 2,çarşamba 2 antreman koysay rıza hoca,
bu antremanlarda boyu standart'ların üzerinde olupta köşe vuruşları esnasında güzel kafa vuramayan oyunculara,
(uğur,durica,hubucan,okay,burak,ndoye,roda,k ahmet)
1'er saat duran top çalışma yapılsa zararı olurdu rıza hoca.
göztepe maçında göreceğiz duran toplarımızı....

Timur Bey
31.01.2018, 18:42
Komedi gibi İddaa oranımızı düşürüyor. Acaba takımın sessizliğe gömüldüğü bir yerde neye dayanarak favori gösteriliyoruz? Ev avantajı desen doğru dürüst kullanamıyoruz, eğer bunu Jahovic'in gidişine bağlıyorsa İddaa yine milletin parasını da cebe indirecek.

hos_cocuk61
31.01.2018, 18:58
Ah Rızaaaaaaaaaaaaa ah... Şimdi çıkıp Göztepe şöyle iyi takım böyle süper takım der durur. Ulan herkes iyiyse biz kimi yeneceğiz? Düşünsenize San Marino deplasmanından 1 puanla ayrılırsak Rıza'nın açıklamaları şöyle olur. "Bu maçın çok zor olacağını biliyorduk, çok iyi hazırlandık, zor bir deplasman." :)

Numan Yerlikaya
31.01.2018, 19:11
Ben yine beraberlik istemiyorum. Kalsak hoca memnun olur vallaha

hos_cocuk61
31.01.2018, 20:35
2. Lig takımı Giresun Fener'e önde basıp pres yapıyor, koskoca Trabzon kendi sahasında 40 bin kişi önünde oyunu geride kabul ediyor.

halilaziz61
31.01.2018, 20:36
Tipik beraberlik maçı
Hele hoca olarak rıza bin olduğu bir takımdan başarı beklemek zor

Tuğrul
31.01.2018, 21:16
______________Onur________________

K.Ahmet___Onazi____Hubocan______Novak

_________Okay_____Olcay___________

Yusuf________Abdülkadir_________Sosa

______________Rodallega____________

Sahaiçi dizilimi, oyuncuları nerede kullanacağımız çok önemli.

Onazi kontrol-dripling-pas bileşenleri sahip olduğundan tandemde.

Olcay da Kuco'ya göre top tekniği, oyun görüşü iyi olduğundan merkezde oynamalı. Sol forvet ona göre değil. Hazırlık maçında da orada fena oynamadı.

Yusuf(sağ) ve Sosa da(sol) içe katederek, etkili olacağından ters tarafta oynamalı. Fakat Rıza'yı tanıyorsam böyle yapmaz.

Abdülkadir de hafiften 10 numara bölgesine geçmeli. Zaman geçtikçe Modrid gibi 8 numaraya kaydırılır.

hos_cocuk61
31.01.2018, 21:40
______________Onur________________

K.Ahmet___Onazi____Hubocan______Novak

_________Okay_____Olcay___________

Yusuf________Abdülkadir_________Sosa

______________Rodallega____________

Sahaiçi dizilimi, oyuncuları nerede kullanacağımız çok önemli.

Onazi kontrol-dripling-pas bileşenleri sahip olduğundan tandemde.

Olcay da Kuco'ya göre top tekniği, oyun görüşü iyi olduğundan merkezde oynamalı. Sol forvet ona göre değil. Hazırlık maçında da orada fena oynamadı.

Yusuf(sağ) ve Sosa da(sol) içe katederek, etkili olacağından ters tarafta oynamalı. Fakat Rıza'yı tanıyorsam böyle yapmaz.

Abdülkadir de hafiften 10 numara bölgesine geçmeli. Zaman geçtikçe Modrid gibi 8 numaraya kaydırılır.

Pep Guardiola olsa tamam derimde (özellikle Onazi hamlesi için) bu Rıza kardeşim Rıza Rıza. Pep Guardiola'ya az malzeme ver sana o az malzemeden çok farklı imkansız şekiller çıkarabilir. Rıza'ya en iyi malzemeyi ver eline yüzüne gözüne bulaştırır. Yani Rıza'dan bunarı yapabilmesini mi bekliyorsun? Adam ligin en dandik takımlarını bile yere göğe sığdıramıyor. Çoğu takıma karşı kendi evimizde bile oyunu ilk yarıları kendi sahamızda kabul ediyoruz.

Semih58
31.01.2018, 21:47
Tahminim ; başkan Rıza Hoca'ya bize masraf çıkarma dedi,Rıza Hoca da ,ne yapsın,3 futbolcu alacağız diyordu,alamadı, Rıza Hocayı geldiği günden beri %30 seven varsa,%70 de sevmeyen var.Futbolcuların ilk Konya maçında tatil havasın da oynadığını unutmayın.Rıza Hoca dünden buydu,şimdide bu.Mucize beklemek yersiz.

Sefer A.
01.02.2018, 01:44
Benim sinirimi bozan, hocanin bizde korkaklasmasi... arkadas bu adam geçen sene 4-2-4 ile oynuyordu resmen yaa... çikisi öyle yakaladi... yalan mi ?
Ne oluyor da bize gelince bu kadar tirsiyor, Eto'o yok diye mi ? aldirsaydi onu o zaman, adam kosa kosa gelirdi yaa

oguzkoc
01.02.2018, 08:06
İroni yaptım :)

pardon renktaş :)

UĞUR DURTAŞ
01.02.2018, 08:57
Allahım bizlerede gösterecekmi acaba başakşehirin oynadığı topun yarısını oynamamıza.
adamlar şiir gibi top oynuyor,büyük takımmış,küçük takımmış farketmiyor,
toplu hucum,toplu defans,devamlı ayağa pas,yardımlaşma üst düzey...
güzel yönetiliyor,borçsuzlar,kısaca adamlar dünyanın en büyük takımından transfer yapıyorlar.
*
dün kü bu maça baktım,birde bizim fb karşısındaki ilk yarıdaki oyunumuza
olmuyor olmuyor olmuyor
*
lig sonunda karabük takımının en son puan aldığı takım kim olacak acaba?
inşallah biz olmayız rıza hoca.
*
Hafta içi antremanlarımız var;
koşu yapılıyor,ısınma hareketleri,beşe iki top kapma,antreman sonunda 2 oyuncumuz göstermelik şut atıyor.....
rıza hoca bütün takımlar bizi ezmerledi,maç içerisindeki burak üzerine kurduğun taktiği değiştir artık,
kanatlara yönel,duran top çalışması yaptır deliler gibi
korner çalıştır,bir tane kornerden golümüz yok
çok belli ediyorsunuz bu konulara çalışmadığınızı
kuckanın,uğurun,durikanın vurduğu kafa toplarından belli oluyor..
hızlı geleşen bir atağımızda defans önü oynayan oyuncularımızın onazi,kucka,okay ın ceza sahasında olduğunu göremiyoruz.
değil bunların sağ açık,sol açık 10 numara pozisyonunda oyuncularımızı göremiyoruz
sadece ve sadece burak var
böyle olmaz rıza hoca,
bir haftada oynayacağımız rakibi takıma ezberlet,rakibi kilitle,iyi analiz et
rahat bir oyunla rahat bir galibiyet alalım
**
Dünkü antreman notları resmi siteden...
Takımımız ligin 20. haftasında oynayacağı Göztepe maçı hazırlıklarına bugün 18.00’de yaptığı antrenmanla başladı.
Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay yönetiminde yapılan antrenmanda ısınmanın ardından beşe iki top çalışması ve koşu yapıldı. Son bölümde ise gruplar halinde turnuva düzenlendi.

Enaldo61
01.02.2018, 09:26
02 verin bu maça bu takım maç falan kazanamaz artık bu hocayla.

ANAOKULU TERK
01.02.2018, 09:28
tayfun aydın isimli arkadaş !

geçen yaz transfer forumunda "ndiaye geldiğinin en az iki katına satılır " dediğimde ,
(yancılarınla beraber ) bana sallayıp duruyordun .
yok o kadar etmezmiş , yok biz algı peşindeymişiz ! yok boş konuşuyormuşuz !

ne oldu hacı ?
gördün mü kaç paraya gitti herif !
öyle sallamayla , bana algı operasyonu çekmeyle ,
olmuyormuş demek ki bu işler !

bu da sana kapak olsun !

haydi hayırlı traşlar !

Doğukan Uçan
01.02.2018, 10:23
beyler gidin işinize gücünüze bakın bu takım göztepeye yense sonraki hafta gençlerbirliğine puan kaybeder. boş yere üzülmenize gerek yok.

Faruk BERBER
01.02.2018, 10:27
beyler gidin işinize gücünüze bakın bu takım göztepeye yense sonraki hafta gençlerbirliğine puan kaybeder. boş yere üzülmenize gerek yok.

Kardeşim yanlış anlamanı istemem, lakin ben bu kafayı anlamıyorum.

Takımı takip etmek, maçlarını izlemek için geleni geçeni yenmek, her hafta kazanmak, şampiyonluklar yaşamak vs. mi gerekiyor ?

Yenelim, sonra yenilelim, tekrar kazanalım böyle gitsin ne var yani ? Zaten hayat kısa, eğlence olarak bakalım. Maç anında üzünelim, dövünelim.

Özetle ; takımı yakından takip etmemiz için sürekli kazanmamız gerekmesin.

Sadettin_
01.02.2018, 11:18
zamanında trabzonspor sevgisini çok önde tutardım .
yenildiğimizde o gün yemek dahi yemezdim .
lige havlu atınca 1 hafta yüzüm gülmezdi .
sonraları çok dua ettim allahım keske futbolla alakam olmasaydı . ofsayttı bile anlayamasaydım
trabzonspor ezile ezile küme düşse o bile umrumda olmasaydı,
futbola ilgim, türkiyede sıradan bir vatandaşın golf sporuna olan ilgisi kadar olsaydı keşke diye derdim .
Bahsettiğim seyler olmadı . ama anlayışım biraz değişti .
çile çeke çeke mezhebim mi genişledi yoksa alman taraftar kültürü bünyeme mi yerlesti bilemiyorum .
skora oyuna bakmaksızın her hafta zevkle açıyorum tv yi .
yok efendım akhisarda plaka yedik falan umrumda degıl . her hafta ustelık 90 dakika izliyorum maclarımızı .
şimdide hevesle göztepe maçını beklıyorum .
eski zamanlarımdan daha zevkli gibi gelio bana

ÖmürKaradeniz61
01.02.2018, 11:50
zamanında trabzonspor sevgisini çok önde tutardım .
yenildiğimizde o gün yemek dahi yemezdim .
lige havlu atınca 1 hafta yüzüm gülmezdi .
sonraları çok dua ettim allahım keske futbolla alakam olmasaydı . ofsayttı bile anlayamasaydım
trabzonspor ezile ezile küme düşse o bile umrumda olmasaydı,
futbola ilgim, türkiyede sıradan bir vatandaşın golf sporuna olan ilgisi kadar olsaydı keşke diye derdim .
Bahsettiğim seyler olmadı . ama anlayışım biraz değişti .
çile çeke çeke mezhebim mi genişledi yoksa alman taraftar kültürü bünyeme mi yerlesti bilemiyorum .
skora oyuna bakmaksızın her hafta zevkle açıyorum tv yi .
yok efendım akhisarda plaka yedik falan umrumda degıl . her hafta ustelık 90 dakika izliyorum maclarımızı .
şimdide hevesle göztepe maçını beklıyorum .
eski zamanlarımdan daha zevkli gibi gelio bana

Aynen öyle bende,eskiden olsa birdahaki maça kadar tvlere bile bakmazdım ama şimdi umrumda değil o kadar,ben barcelona-real maçında nasıl hissediyorsam bizim maçlardada aynı şeyleri hissediyorum.

61_Hasan_69
01.02.2018, 11:58
tayfun aydın isimli arkadaş !

geçen yaz transfer forumunda "ndiaye geldiğinin en az iki katına satılır " dediğimde ,
(yancılarınla beraber ) bana sallayıp duruyordun .
yok o kadar etmezmiş , yok biz algı peşindeymişiz ! yok boş konuşuyormuşuz !

ne oldu hacı ?
gördün mü kaç paraya gitti herif !
öyle sallamayla , bana algı operasyonu çekmeyle ,
olmuyormuş demek ki bu işler !

bu da sana kapak olsun !

haydi hayırlı traşlar !

Ndiaye yi biz alsaydık eğer kıçına teneke bağlamıştık

mehmets61
01.02.2018, 12:19
Sorun her hafta kazanmak kaybetmekte değil,bu takım bundan fazlasını verebilir bunu sağlayacak olanda hoca. Takım lig sonuncusuna baskı kuramıyor ,bir oyun yok Burak atarsa şansımız yaver giderse vs. Rıza hocanın oynatmaya çalıştığı(her ne kadar anlamamış olsam da ne oynattığını) keyif vermiyor,umut vermiyor. İç sahada baskılı oyun yok dış sahada bir puan iyi bu anlayış benim Trabzonspor için hayal ettirim anlayış değil.

halilaziz61
01.02.2018, 13:17
Milandan sosa ile kucka yi alıyorsun
Başlarına rıza yi koyuyorsun

Adamlar futbol hayatları boyunca böyle bir niteliksizle çalışmamışlardir ki
Ne yapsın onlar da

selcuk
01.02.2018, 13:23
Ndiaye yi biz alsaydık eğer kıçına teneke bağlamıştık

bizde daha degerlenirdi

cünkü biz takim boyu uzun oynuyoruz, bundan merkezde malesef büyük alanlar aciyoruz
ondan merkezimizde n´diaye gibi gezgin, atletik ve hizli bir oyuncu cok daha basarili olurdu

ndiaye tam aradigimiz adamdi bizim futbolumuza, bunu yillarca anlattikda

cafer tosunuda ondan tekrar tekrar yaziyorum, tek eksigi hiz ama onu pas yeteneginle yok edecektir...

Ozan Yılmaz
01.02.2018, 13:35
hüseyin göçek atanmış

Yiğit Gayretli
01.02.2018, 13:46
Hüseyin Göçek atanmış maça.

OzcanHan61
01.02.2018, 13:47
Hüseyin Göcek mi? Arkadas bu memlekette adam gibi hakem yok mu? Her mac baska bir ariza.

UĞUR DURTAŞ
01.02.2018, 14:06
Hüseyin Göcek mi? Arkadas bu memlekette adam gibi hakem yok mu? Her mac baska bir ariza.
*
Özcanhan kardeşim;

niçin Hüseyin Göçek i istemiyorsun çok merak ettim açıklarmısın?
*
bu sezon 2 defa maçımızı yönetti
sezonun ilk maçı konya maçında görev aldı.2-1 yenmştik(pereira ve durica ya kırmızı vermedi)
ikinci yönettiği maçımız kasımpaşa ile bu maçıda deplasmanda 3-0 yendik

Murat Keçeci
01.02.2018, 14:26
Zor maç olacak fakat ilk yarıdaki maçın rövanşını almamız lazım,saha avantajını kullanıp uzun süre hasret kaldığımız galibiyete ulaşmalıyız.

Forvette Burakın olmaması önemli dezavantaj,orta saha oyuncularının daha fazla sorumluluk alması gereken bir maç çünkü forvette ilk onbir başladığı zaman rodellaga kopuk kopuk oynuyor,ndoye oynarsa onun takım oyununa katkısı daha iyi fakat onunda gol vuruşu düşük.

Pas oyununda iyi değiliz,kanatlarımızda yeterli değil ayrıca kolay gol yemeye devam ediyoruz bu sıkıntıları çözmeden başarılı olma ihtimalimiz yok.

Son maçta sosanın performansı iyidi,ilk onbire girecek gibi
görünüyor,pas kalitesi en yüksek oyuncumuz,orta sahaya canlılık kazandırırsa bir adım öne geçeriz.Orta göbekte değişimli kullandığımız üç oyuncudan pas konusunda kötünün iyisi onazi onuda tercih etmek daha mantıklı,abdülkadirde iyi pasör,ndoye da bu konuda iyi bu tip oyuncuları tercih edersek daha güzel futbol ortaya çıkarabiliriz.Orta sahanın en skorer oyuncusu Yusufa da ihtiyaç olacak.Kamil ahmet novak ve hubocanda ayağa pas yapararak orta sahayı rahatlatmalı.

Kısacası rıza hoca oyuncu istatiklerini eline alıp mevkisine göre isabetli pas yüzdesi en yüksek olanlardan bir takım çıkarmalı,transfersiz olabilecek en iyi çözüm bu,biraz da disiplinli futbol oynatmayı başarırsa 3.lük yarışı yapabiliriz.

Oruç
01.02.2018, 15:20
Hüseyin Göcek'i Premier Lig'e bir maça ata adamlar ülkede futbolu yasaklar.