PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 19. Hafta l Trabzonspor 1-1 fenerbahçe l Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8

ibrahim
21.01.2018, 15:44
Bismillah

Devirin şu şikecileri be vıjdansızlar!

Full HD
21.01.2018, 15:48
Bizi malesef yenecekler.Bir puan bile mucize!

Vkgz
21.01.2018, 15:49
Rıza Çalımbay, yusuf ve onur'la gene kalp krizi riskleri yaaşayacağımız bir maç

çalımbay gene sosa yı oynatmaz. yetenek düşmanı sanki adam

Arda'
21.01.2018, 15:50
Adamlar dün uzatma golüyle kazanıp moralli gelecek biz tam tersi uzatmada salak gibi yediğimiz golün moralsizliğiyle çıkıyoruz. Bugünkü maçı yensek çok değişik bi atmosferde oynanırdı ama bitti artık.

ibrahim
21.01.2018, 15:53
F harfinin küçük olmasına kızacak arkadaşlara şimdiden söyleyeyim; Telefonumun klavyesi böyle yazıyor şu İstanbul büzüklerini, istem dışı oldu.

DeAgLeMaNyAq
21.01.2018, 15:53
Konya maçını öyle veya böyle kazansaydık kötü oyuna rağmen bu taraftarların FB maçındaki enerjisini de etkileyecekti. Bu saatten sonra takımı toparlamak çok zor...

orhan42
21.01.2018, 15:54
Yıllardır aynı şey oluyor , yine aynı şey olacak..maçın başında saçma sapan bir gol yeyip 0-3 kaybedeceğiz..Şikeci itler top oynamadan maçı kazananacak..Hiç umudum yok..

AYYILDIZ
21.01.2018, 15:56
Yeneriz. Giuliano'nun olmaması avantaj.

Fatih Çelik
21.01.2018, 15:56
Ya ne desem boş. Kaybetmeyelim yeter zaten lige havlu attık.

İlyas Özdemir
21.01.2018, 15:57
galip geliriz yada maç berabere biter

lazminator61
21.01.2018, 15:58
Ya penaltindan yada bizim aptalliktan ilk gol gelicek ondan sonra zaten Sikeciler bizimle antreman maci yapip 0:3 ayrilip gidicekler

Edit: Pardon unutdum, bizim taraftarda küfür edip takim para cezasi yiyecek

acan61
21.01.2018, 15:59
Hubocan yok gerisini siz anladınız... Belki...

alper*
21.01.2018, 16:00
Yensek ne olur, şampiyon mu olacağız?

Full HD
21.01.2018, 16:01
F harfinin küçük olmasına kızacak arkadaşlara şimdiden söyleyeyim; Telefonumun klavyesi böyle yazıyor şu İstanbul büzüklerini, istem dışı oldu.

Hahahahahaha

hyasin61
21.01.2018, 16:03
Bu mac bitmez kolay kolay

B.AKDEMİR
21.01.2018, 16:05
Bu maç ile birlikte çıkışa geçmeliyiz diyeceğim ama Rıza hoca, Ndoye ve Matuş Berolar aklıma gelince umudum kırılıyor. Rodellega ve Sosa’nın ilk 11 de olduğu bir kadro hayal ediyorum bu maçta. Konyaspor gibi pislik bir takımla bu sezon başka bir maç oynamayacak oluşumuzda beni ayrıca mutlu ediyor şuan.Rıza hocaya birisi artık TRABZONSPOR’un hocası olduğunu hatırlatmalı.

ALDENİRO
21.01.2018, 16:10
Bu sezonda bitti yensek nolcak

M. Fatih ALEMDAR
21.01.2018, 16:18
Bu maci alacagiz. Orasi kesin benim gozumde de;
Bu maci aldiktan sonra maca sevinemeden,karabuk ve kongya maclarinda kaybettigimiz 4 puana nasil yanacagimizi dusunuyorum esas.

Skor tahminim: 2-0

Arda'
21.01.2018, 16:18
Hubocan da cezalı bu arada en önemli 3 adamdan biriydi bence.

Tahir61
21.01.2018, 16:19
oyun olarak 4. bir Trabzon-konya maçı gibi bir şey olacak

rakibin futbol olarak konyadan çok fazlası yok

istek olarak da tıpkı konya gibiler

0-0, 1-0 1-1

usta neyin var ne yok al git artık

Harvelli61
21.01.2018, 16:25
Zonguldaktan maça geliyorum Trabzondaki ilk maçım olucak gönül moralli gidelim isterdi ama kısmet artık yapıcak bişey yok, stada ilk gidişim olacağı için maraton düşünüyorum sizce alt katmı yoksa üst katmı daha iyi hangisini önerirsiniz giden arkadaşların tecrübelerinden yararlanmak isterim teşekkürler.

Mustafa YILMAZ
21.01.2018, 16:30
maça kadar rıza hoca'dan en az 10 basın toplantısı bekliyorum sonrası kolay.

gerçi damdoy cezalı sıkıntı orda. askerdeyken denetlemede 200 metre atışta başkasının yerinede ben atmıştım rıza hoca'da fizik olarak en yakın okay var damdoy'u beyaza boyayıp okay'ın yerine oyuna sürebilir.

bu maçı alırsa oyuncular kendi aralarında konuşup alır başkada bir şey olmaz.

champions
21.01.2018, 16:46
Son 10-15 yılın en kötü Feneri ile oynayacağız. Tıpkı Konya gibi savunmaya yatıp, kontradan vurmaya çalışacaklar. Bizde ne kanat var, ne forvet arkası, ne de duran toptan gol atabiliyoruz. Muhtemelen iyi oynayarak galibiyeti ya da beraberliği kaçırıp, berabere kaldığımız ya da yenildiğimiz bir maç olur. Bir stoperimiz vardı, o da yok sanırım, savunma da sorun olabilir. Diğer tarafta Sosa ve Burak'ın iyi oynaması lazım. 1-0, 0-0, 0-1 gibi skorlar bekliyorum.

Ben olsam şöyle çıkardım;

--Abdülkadir-Okay-Onazi-Sosa--
--------Burak--Rodallega-------

Full HD
21.01.2018, 17:03
sikecilere efendim tarihin en kötü sikebahcesi falan demek dogru degil.adamlar bizi her sene dövüyor ve ayagimiz titriyor!

Sakin olmamiz lazim ama nerdeeeeeeeeeee?

Enaldo61
21.01.2018, 17:08
Bu maçı alsaydık gidecektim ama hayallerimi yıktılar yine, hiç umrumda değil şu an.

Faruk BERBER
21.01.2018, 17:11
Rakip hava toplarında çok tehlikeli.

Taraftara çok büyük iş düşüyor. Gerginlikten faydalanıp 3 puan ile dönme ihtimalleri yine yüksek maalesef.

Acı ama gerçek, bu maçta Fenerbahçe'nin en büyük silahı bizler olacağız. Trabzonspor taraftarları.

Ahmet Kara
21.01.2018, 17:12
Kaybederiz. 0-3.

ilelebeTS
21.01.2018, 17:12
İki tane 1-0cı birbirini buldu. Maç sabaha kadar 0-0 gider. Sabah belki 1 gol olur.

artvints
21.01.2018, 17:13
devam etmekten başka çare yok. bu sezon çok başımıza geldi bu durum ama fener 36 biz 30 puandayız. beklentiler azaldığında oynamaya çalışan trabzonspor için ideal bir maç

fener de bu sezon son dakikalarda puan kaybetti, kötü oynadılar ama yine lige dört elle sarıldılar mücadele veriyorlar. bizim oyuncularımız da triplere giriyor. 10 kişi kalmış takıma karşı hala uyuşuk, korkan tavırlar. birileri tutuyor sanki.

Hakan
21.01.2018, 17:14
Umarım basket maçını sabote eden tayfa tatmin olmuştur da olay çıkmaz.

Enaldo61
21.01.2018, 17:17
devam etmekten başka çare yok. bu sezon çok başımıza geldi bu durum ama fener 36 biz 30 puandayız. beklentiler azaldığında oynamaya çalışan trabzonspor için ideal bir maç

fener de bu sezon son dakikalarda puan kaybetti, kötü oynadılar ama yine lige dört elle sarıldılar mücadele veriyorlar. bizim oyuncularımız da triplere giriyor. 10 kişi kalmış takıma karşı hala uyuşuk, korkan tavırlar. birileri tutuyor sanki.
Bu takım en fazla 5. olur. Bu kadar para harcanıp bu kadar başarısız olmak anca TS'de olur, hem baskette hem futbolda aynı şeyler yaşanıyor.

chener
21.01.2018, 17:17
Atmosfer bitti.Olan vira grubunun tribün hazırlıklarına oldu.

Mustafa ÖZDEMİR
21.01.2018, 17:27
Taraftarlarıda gelse yoksa sarmıyor

Hakan
21.01.2018, 17:27
Olcay Feneri sever.Yusuf'u kenardan getirelim bu maç.

odyseuys
21.01.2018, 17:32
-------onur
joao-uğur-durica-novak
-----okay-kucka
-a.kadir-sosa-olcay
------burak

kazansak da kaybetsek de uğur dışında (hubocan döndüğünde) bu kadroyla çıkmamız gerekiyor tüm maçlara. castillo iyileştiğinde olcay'dan formayı almalı. kadro istikrarını yakalamadan başarılı olamayız. yusuf yazıcı çok iyi bir alternatif olarak kulübeden müdahale şansını yükseltecektir. oyuncudan 34 maç üst düzey performans bekliyoruz alamadığımızda yerin dibine sokuyoruz. forma rekabeti yusuf'u da geliştecektir. Allah vergisi yetenek var çocukta, potansiyelinin çeyreğiyle verdiği katkı ortada.

kayseriliyiz
21.01.2018, 17:48
Yazarken utaniyorum ama fark yeriz.

Envoyé de mon Redmi 4X en utilisant Tapatalk

Ahmet Kara
21.01.2018, 18:19
Lütfen stoper alın. Uğur'u izlemeyelim bu maç.

Şerafettin Kara
21.01.2018, 18:20
Yüzde yüz mağlubiyet

odyseuys
21.01.2018, 19:11
rıza hocadan hocalık falan da beklemek abesle iştigal artık. devre arası kampı dedi, dönüşünde oynanan oyun ortada.

benim temennim en azından doğru kadroda istikrar sağlanması ve oyuncuların en azından birlikte oynaya oynaya belli bir oyun yapısı oturtabilmeleri.

her hafta farklı ortasahayla sahaya çıkıyoruz, hiç bir oyun felsefemiz çalışılmız tek organizasyonumuz yok üstelik.

en azından doğru kadroda istikrar sağlansa oyuncular birlikte oynama alışkanlığıyla çalışılmamış da olsa nihayete erdirebilecekleri bir takım hücum organizasyonları geliştirebilirler.

Murat'
21.01.2018, 19:26
Basketbol maçında yaşanan rezillik dilerim bu maçta yaşanmaz.

İ. SARAL
21.01.2018, 19:31
0-2

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

OFLU
21.01.2018, 19:36
0-3 hükmen

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Manava61
21.01.2018, 19:44
Klasik feneriyeninyeter maçı.Bu sefer inşallah yeneriz

My
21.01.2018, 19:52
En kötüsü Hubo'nun yokluğu.

Defansta saçmalamazsak berabere kalırız ya da yeniliriz gibi gözüküyor.

Hoca doğru bir kadro (ki imkansız Rıza'nı çapcazı yemez) çıkarsa her şey çok farklı bile olabilir.

Yalnız sahada olası bir rezalette ortalığın fena karışması da olası.

Sıkıntılı maç. En iyisi izlememek, takip etmemek.

İ. SARAL
21.01.2018, 19:53
Angut 1 atar defansa yatar.

Enes Başkaya60
21.01.2018, 19:55
Maçı alırız diye düşünüyorum 2-0 rıza hoca iyi motive ediyor büyük maçlarda çünkü küçük takım hocası...

Gurpas
21.01.2018, 20:54
işte siz bu kafada olduğunuz sürece Trabzon feneri yenemez. La biraz güvenin şu takıma pozitif enerji verin yeter da.

olcay_61
21.01.2018, 21:22
Rıza hocayı durdurabilirsek kazanırız

alper*
21.01.2018, 21:31
En kötüsü maçın bir anlamının olmaması.

Mehmet Cihan Kocaman
21.01.2018, 21:32
Maçtan sonra bilerek girmedim moralim daha fazla bozulmasın diye, şimdi girdim tüm başlıkları okudum tam insanları burda motive etmek için bişeyler yazacaktım ama yok. Bu forumdan ve taraftardan bıktım artık, başlıktaki ilk mesaja bakın “fark yeriz”.

İşin ilginç yanı geçen sene bu hafta 21 puanımız falan vardı. Biraz seri yapınca burda şampiyon olur muyuz diye konuşuyordu herkes. Şimdi elimizde Fenerle farkı 3’e indirme ve rakiplere yaklaşma şansı var, tüm zor maçları evimizde oynayacaz ama taraftar yediğimiz hatalı gol yüzünden yönetim istifa tagı açıp insanları demoralize etme peşinde. Gerçi zor maçları evimizde oynasak ne fark eder, Akyazıya giden taraftar da aynı kafada.

tonya55
21.01.2018, 21:35
fenerbahceyi yenecegiz.

Gürkan Asma
21.01.2018, 21:39
Maçtan sonra bilerek girmedim moralim daha fazla bozulmasın diye, şimdi girdim tüm başlıkları okudum tam insanları burda motive etmek için bişeyler yazacaktım ama yok. Bu forumdan ve taraftardan bıktım artık, başlıktaki ilk mesaja bakın “fark yeriz”.

İşin ilginç yanı geçen sene bu hafta 21 puanımız falan vardı. Biraz seri yapınca burda şampiyon olur muyuz diye konuşuyordu herkes. Şimdi elimizde Fenerle farkı 3’e indirme ve rakiplere yaklaşma şansı var, tüm zor maçları evimizde oynayacaz ama taraftar yediğimiz hatalı gol yüzünden yönetim istifa tagı açıp insanları demoralize etme peşinde. Gerçi zor maçları evimizde oynasak ne fark eder, Akyazıya giden taraftar da aynı kafada.
Bu takımla mı yapacağız o işi, bu yönetim ve hocayla mı? Maçtan sonra iyi oynadık diyen bi hocamız var, son 4 maçtır ligin sonuncularını(Karabük, Konya) yenemiyoruz. İnsanlar nasıl umutla bakabilir fener maçına. O stad dolacak zaten, çok kızgınım ama gidecem maça biliyorum farklı seviyoruz biz bu takımı, ama gerçekleri görmemiz lazım eğer takımı seviyorsak. Bu hocayla ileriye oynayamazsın.

Hocaya Konya maçını soruyorlar, cevap "iyi şekilde bitirmemiz lazım" , ligi soruyorlar "iyi şekilde bitirmemiz lazım" , iyi şekil nedir kardeşim, bana hedef söyle, biz konya maçını kazanacağız, biz bu ligi ilk 3 içinde bitireceğiz. Bunları söylemekten aciz, korkan adamdan hoca moca olmaz.

Bu takımı bitiren şey "Hedefsizlik".

Semih AYDIN
21.01.2018, 21:41
Ümitsizlik var. Ama biz yeneceğiz.

ilyskm
21.01.2018, 21:42
Bero ve Damdoy ile fenevi kesin yeneriz...

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Mehmet Cihan Kocaman
21.01.2018, 21:45
Bu takımla mı yapacağız o işi, bu yönetim ve hocayla mı? Maçtan sonra iyi oynadık diyen bi hocamız var, son 4 maçtır ligin sonuncularını(Karabük, Konya) yenemiyoruz. İnsanlar nasıl umutla bakabilir fener maçına. O stad dolacak zaten, çok kızgınım ama gidecem maça biliyorum farklı seviyoruz biz bu takımı, ama gerçekleri görmemiz lazım eğer takımı seviyorsak. Bu hocayla ileriye oynayamazsın.

Hocaya Konya maçını soruyorlar, cevap "iyi şekilde bitirmemiz lazım" , ligi soruyorlar "iyi şekilde bitirmemiz lazım" , iyi şekil nedir kardeşim, bana hedef söyle, biz konya maçını kazanacağız, biz bu ligi ilk 3 içinde bitireceğiz. Bunları söylemekten aciz, korkan adamdan hoca moca olmaz.

Bu takımı bitiren şey "Hedefsizlik".

Haklısın ben de memnun değilim, ama şuan hoca değişikliği olmaz kabul edin. Rıza hoca sezon sonuna kadar takımı Avrupa potasında tutup ilk üç veya ilk dörtte bitirsin yeterli. Şu da bir gerçek, üstteki takımlardan ilk dört dışına atabileceğimiz tek takım fener ve bu hafta çok önemli. Bazı taraftarlar istemese de sezon sonu Şenol hocanın geleceğini düşünüyorum. Bence gelmeli de.

My
21.01.2018, 21:47
Yine aynı kadroyla çıkacaktır. Değişiklik olsa da işte o bildiklerimiz. Doy ve ya Olcay solda başlar. Onazi ve ya Kuco ortada olur. Sosa zaten yedek. Bu kadar. Bitti. Beyni bundan fazlasında eror veriyor.

cebcare
21.01.2018, 21:51
mac yarida kalir hukmen yenilir 5 mac ceza yeriz her sene ayni.

Gurbetçi_TS
21.01.2018, 21:54
şikecilerde top falan oynamiyor, büyük ihtimalle berabere, berabere bitmese bile biz kazaniriz

Full HD
21.01.2018, 22:03
şikecilerde top falan oynamiyor, büyük ihtimalle berabere, berabere bitmese bile biz kazaniriz

Hayal kurmak ne kadar güzel.Ama hüsran olacak!!!

jairzinho
21.01.2018, 22:09
konyayı yenseydik feneri rahat yenecektik.lakin takımın psikolojisi oldukça bozuldu konya maçlarıyla.yazık oldu giden sadece 2 puan değil.başka bişey.zirve yolculuğu başlıyordu resmen o golü yemesek.

ceday99
21.01.2018, 22:12
maç sportif anlamda her ihtimale açık.

taraftarımızın tepkisi ise sadece iki ihtimalli.
1. kale direkleri sökülür. (ironi içerir, içermeyebilir de)
2. şampiyonluğun en güçlü adayı oluruz.

Ogün YAZICI
21.01.2018, 22:17
Yasanan travma ile duygusal yorumlar var ancak
Şu fenerbahçe hiçbir şey üretemeyen bombos bir takim
Derbilerdeki oyun anlayışımızı ve Mp Arena faktörünü düşünürsek maç ortada
Tek korkum psikolojim üstünlükleri ve Aykut kocaman şansı

ilyskm
21.01.2018, 22:17
Rıza macera aramayıp; Onur, Pereira, Uğur, Durica, Novak, Okay, Onazi, Sosa, Yusuf, Abdülkadir ve Burak ile çıkarsa birşeyler yapabiliriz, yoksa???

derry61
21.01.2018, 22:22
Bence kazanacağız. Bu sefer yeneriz bunları.

memmedaga
21.01.2018, 22:42
Bero ve Damdoy ile fenevi kesin yeneriz...

Bende bunu düşünüyordum :)

müthiş taktisyen hocamız ile kesin yeneriz diye düşünüyordum

memmedaga
21.01.2018, 22:46
maç sportif anlamda her ihtimale açık.

taraftarımızın tepkisi ise sadece iki ihtimalli.
1. kale direkleri sökülür. (ironi içerir, içermeyebilir de)
2. şampiyonluğun en güçlü adayı oluruz.

(ironiyi gördüm arttırıyorum )
şampiyonluğun en güçlü adayı olmak için sağlam taktisyen bir hoca

iyi bir kanat/kanat forvete ihtiyaç var

şampiyonluğun en güçlü adayı olmamız imakansız gibi

riv riv riv

Özgür Öztürk
21.01.2018, 22:55
Şikebahçe ilk golü atarsa maç karakolda biter.
Tansiyon yüksek, duygusal beklenti yüksek ama reel beklenti? yerlerde...

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İ. SARAL
21.01.2018, 23:12
Esteban, Pereria, Uğur, Durica, Novak, Okay, Kucka, Yusuf, Sosa, Abdülkadir, Burak. Pas falan yapmiyoruz zaten Kucka bu tarz maclarda daha iyi oynayabilir.

adiloş bebe
21.01.2018, 23:19
Hubocan oynamayacak o yüzden umarım rıza hoca novak'ı stopere çekip sol beke kamil'i koyar. Damdoy kart cezalısı olduğu için onun yerine olcay oynayacaktır. fenerbahçe'de guilano sakatlığı sebebi ile yok. Son izlediğim göztepe maçında baskılı ama sıfır üretken bir fb vardı. Dirar, josef, skertel çok kötü oynadılar. Fernandao ve soldado dikkat edilmesi gereken isimler.

Yobaz ve gerici konya'ya yenildik bari burjuva sosyetesi fenerbahçe'yi yenelim. Başarılar Fırtına!!!!

Ogün YAZICI
21.01.2018, 23:40
Onur
Perreira-Uğur-Durica-Novak
Onazi-Okay
Abdülkadir-Sosa-Olcay
Burak

61_Hasan_69
21.01.2018, 23:53
Ya yeneriz ya yarıda kalır üçüncü bir ihtimal yok

DeAgLeMaNyAq
21.01.2018, 23:54
N'Doye cezalı değil. Oynar mı bilemeyiz ama Ersun Hoca FB maçlarını kaybetmemek için Bero'yu sürekli kullanıyordu. Aynı hamleyi Rıza Hoca da yapabilir. FB maçı olmasaydı muhtemelen Sosa ile başlardık ama bu riski alabileceğini pek sanmıyorum. Özellikle Hoca'nın geçen basın toplantısında kupa maçında Sosa'yı oynattım işte gördünüz tarzındaki ifadesi çok sıkıntılıydı. Sosa'yı Abdulkadir, Yusuf ve Burak'ın olduğu bir hücum hattında oynattında biz mi göremedik.

Ayrıca önceki sayfada söylenildiği gibi FB'nin özellikle duran top organizasyonları çok tehlikeli. Bilhassa kornerlerde bunu kullanıyorlar ki biz de aksine yan toplarda çok hata yapıyoruz. Hubocan'ın olmayışı bu anlamda önemli bir handikap. Durica zaten hava toplarında dengesiz. Fernandao ritmini bulmaya başladığından yine bize patlayabilir. Giuliano yerine Valbueana oynarsa da onlar adına çok bir şey fark etmez.

8 senedir galip gelinemeyen hatta 6 senedir içerde gol atamadığımız bir takım olduğunu unutmamak lazım. Son maçlardaki performansımızla FB maçını alabilmemizin mümkünatı yok. Ancak GS maçındaki gibi bambaşka bir direnç ortaya koyarsak bir şeyler olabilir...

ffırtına
21.01.2018, 23:57
Bu saatten sonra bu maçı kazansak ne olur kaybetsek ne olur... Formalite maçı artık kalan 16 maç..

Kemence_61
21.01.2018, 23:57
Kocaeli'den bu maç için Trabzon'a gidecektim, bugünki oyundan sonra kararımdan vazgeçtim.. 3 hafta içerisinde 3 kez oynadığımız Konya'yı analiz edemeyenler inşallah 1 hafta içerisinde Fenev'i analiz ederlerde ben yanılırım..

samway
22.01.2018, 00:03
Başlık düzeltilsin lütfen onların ismi şikebahçe

Semih58
22.01.2018, 00:17
Sonuç ne olursa olsun , lütfen sahaya taraftar müdahale etmesini,ceza almayalım.
Kadro iyi, futbolcularımız kaliteli diyoruz da,ben sonuca bakarım.Bu maç öncesi cezalı duruma düşen hubocan'a ceza verilmeli.

KARAGOZLUM
22.01.2018, 00:43
Ne zaman fenerbahce oldu bunlarin adi SIKEBAHCE

MacqAli
22.01.2018, 00:52
İlk 11. Onur
Periera ugur durica novak
Okay. Onazi
Bero Olcay
Burak
Dakka 60 kadar konyanın pis defans oyunu ileri buraga uzun ortalar. Dakka 60 dan sonra 3 oyuncu oyuna girer.
Yusuf. Sosa. Abdüş
Ve atak futbol başlar

Onur
Pereira ugur durica novak
Okay. Onazi
Yusuf. Sosa. Abdüş
Burak
Maç sonucu 1-0. 2-1 3-2
Ötesi yok bizimdir.

Harun-61
22.01.2018, 01:26
.... Burak ....

Yusuf....Sosa....Abdulkadir

Şunu bi denesek ????

Yiğit Gayretli
22.01.2018, 08:29
Konya maçı başlığından...

Ne yazık ki psikolojik üstünlüğü verdik. Bu maçı ve peşinden fb maçını da kaybedeceğiz. Sonra hoca falan gider ya da gitmesi için 1-2 mağlubiyet daha beklenir...

Devre arasına girerken "acaba?" diyorduk yukarısı adına. Teknik kadro, yönetim, futbolcular el ele verip yine batırdılar. Tebrik ediyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
22.01.2018, 08:48
Akyazı'daki ilk şikebahçe maçında yenelim
Ama sonuç ne olursa olsun sahaya nesne atmayalım
Geçmişte çok bedelini ödedik ve olan hep bize oldu
Ahlaksız Volkan itinin tahriklerine gelmeyelim

Fatih Özkan
22.01.2018, 08:56
Akyazı'daki ilk şikebahçe maçında yenelim
Ama sonuç ne olursa olsun sahaya nesne atmayalım
Geçmişte çok bedelini ödedik ve olan hep bize oldu
Ahlaksız Volkan itinin tahriklerine gelmeyelim

Yalnız Avni Aker'deki son maçta Volkan önümüzdeki kaleye geldiğinde yüzlerce nesne atıldı adama. Bir kere olsun tahrik edecek bir davranışta bulunmadı. Ters bir bakış bile atmadı adam. Millet yedi kendi kendini.

cakalkerem
22.01.2018, 09:01
yine yenemeyiz....
sonuç belli..
kendimizi kandırmayalım...

Koray
22.01.2018, 09:14
Adamlara zaten şansımız tutmuyor Konya'dan yediğimiz son saniye golü iyice bu maç öncesi moral olarak çökertti bizi.

Maçın nasıl geçeceği belli, tribünler gergin olur Aykut'un gıcık pas oyunu sistemiyle bu gerginlik had safhaya çıkar bir kaç tane atar giderler.

Hubocan da cezalı.

Uzun lafın kısası yeniliriz.

Bizim için tek olumlu şey Damdoy'un cezalı olması.

Faik Yılmaz
22.01.2018, 09:31
Cuma ve Cumartesi Günü Trabzon Meydan'da yer alan Passolig noktasında yoğun bir kuyruk vardı.....

Bu hafta maç yok..... Basketbol maçıda yok....

Ne içindi bu kuyruk acaba merak edip sordum.....

Trabzonsporlu Taraftarlar Passolig kartlarını yenilemeye ve yenilerini çıkartmaya gelmişler....

Ne için ?

1 hafta sonraki Fenerbahçe maçı için.... Hemde daha maça 1 haftadan çok var ve biletler daha çıkmamışken...

İşte taraftar böyle bir heyecanla takımını bekliyordu.....

Oysa aynı heyacan br kaç oyuncu dışında Trabzonsporlu oyuncularda yoktu.....

Yönetimde yoktu....

Teknik heyette yoktu.....

Onun içindir ki Konyaspor'u yenemediler.....

Bizi haftaya ve gelecek haftalara umutsuz taşıdılar....

Taraftardaki umutun , heyecanın ve azmin yarısı Başkanda , ynetimde, teknk heyette ve oyuncularda olsa ilk 3 için mücadele etmemiz işten bile değil....

Ama yok maalesef yok bu heyecan :(

HOPA'LI TS'Lİ
22.01.2018, 09:39
90+5'de moralmen çöktük bu kritik maç öncesi

cenks61
22.01.2018, 09:43
bitti artık bu sene. ilk 2 filan da hayal zaten de ilk 4 bir ihtimal işte. boşuna gerilmenin manası yok. gelecek senenin yapılanmasına bakalım. feneri yener yada yeniliriz bir anlamı yok.

matrixx61
22.01.2018, 09:46
Rıza'dan ümidim yok ama yine de derbi derbidir..umarım futbolcular kafa olarak iyi hazırlanırlar..yenersek sezon sonuna kadar 3.lüğü belki 2.liği kovalarız aksi sonuçta tek hedef 5.lik..

-------------Onur----------------
Joe----Uğur------Durica----Novak
-------------Okay------------------
Abdüş----Sosa-----Yusuf---Rodalega
--------------Burak----------------

cem1990
22.01.2018, 09:54
Rakiplerimiz olan Kayseri ve Göztepe bir adım önüne geçebilmek için önemli bir maç.
Skor berabere bitirip haftaya Göztepe yenmemiz durumunda 5.siraya sağlamlaştırıriz. Ligi de bu şekilde bitirmiş oluruz.Seneye de gelsin UEFA Avrupa ligi

Her sene olmamiz gereken tek turnuva Avrupa ligi. Bu hedefe bu yıl ve her yıl ulasmaliyiz.

İlk üç beklemeyin arkadaşlar uzun vadede belki. Lakin şampiyonluk hayal.

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Enaldo61
22.01.2018, 09:56
Fener maçına verilen önem diğer 30 küsür maça da verilse bizden bir cacık olurdu işte. Sonuç yine hüsran olur rahat olun.
Bizi resmen küçük takım yaptılar bu gelen giden yönetimler lanet olsun bunların hepsine canına okudular şu camianın.

Yiğit Gayretli
22.01.2018, 10:33
fb hızlı oyunu oynayamayan, hatta ön tarafta hızlı adamı olmayan ve deplasmanlarda silik kalan bir takım. Tek güvenceleri yüksek kalitede duran top kullanabilen ayakları ve hava hakimiyeti yüksek oyuncu sayısı.

Şu takımı bu hafta;

-----------------------------------Onur--------------------------------

---------------------------------Novak---------------------------------
-----------------Uğur--------------------------Durica-----------------

----Pereira--------------------------Okay-----------------------Olcay--

---------------------------------Kucka---------------------------------
------------------Abdül-------------------------Sosa------------------

--------------------------------Burak------------------------------------

Şeklinde kur. Yüksek tempoda top çevirelim. İlk 30 dk'da 3-0 olur...

Bunu yapabilecek cesaretin var mı? Tabi ki yok...

Tayfun
22.01.2018, 10:45
Ligde bu takımla oynayacağımız maçlara bilenip, diğer maçları salan zihniyetten bir şey olmaz. Klasik demeçler vardır mesela; " Bu maçı yenip kendimizi affettirmek istiyoruz". Günlük başarılar ile avunmaya devam edin. Maçın sonucuna gelince yazın oradan rakip takıma bir 3 puan

cebcare
22.01.2018, 10:48
Bu maç özelinde değil ama genel kadro bu olmalı bence
-----------------------ONUR---------------
JP----------KUCKA-----------HUBOCAN-----------NOVAK
SOSA---------ONAZİ(OKAY)-----YUSUF------------CASTİLLO (BONGONDA VEYA OLCAY)
---------------------------ABDULKADİR-------------------
------------------------------BURAK(RODAGELLA)-----------------

Eto'o
22.01.2018, 10:51
Ugur cezalimi ?

Envoyé de mon SM-G925F en utilisant Tapatalk

Mehmet Fatih Silik
22.01.2018, 11:19
Sikebahce'de orta saha yok resmen. Göztepe macinda bu cok acik sekilde görüldü.

Guliano da sakatmis. Ekici'yi oynatirsa gol atma ihtimali cok yüksek kendini yeniden kanitlamak icin.

Armut gibi frikikten gol yiyen de kalecimiz hazir var iken bunu degerlendirir Aykut Kocaman.

Kendi evinde ya 4-1-3-2 oynayacaksin ya da özel olarak Sikebahce'ye karsi 3-4-1-2.

Taktik varyasyonlari olmayan bir hocanin basimizda oldugunu da eklersek bu imkansiz tabi.

15123

15122

olcay_61
22.01.2018, 11:22
Sikebahce'de orta saha yok resmen. Göztepe macinda bu cok acik sekilde görüldü.

Guliano da sakatmis. Ekici'yi oynatirsa gol atma ihtimali cok yüksek kendini yeniden kanitlamak icin.

Armut gibi frikikten gol yiyen de kalecimiz hazir var iken bunu degerlendirir Aykut Kocaman.

Kendi evinde ya 4-1-3-2 oynayacaksin ya da özel olarak Sikebahce'ye karsi 3-4-1-2.

Taktik varyasyonlari olmayan bir hocanin basimizda oldugunu da eklersek bu imkansiz tabi.

15123

15122

herkesin istediği ilk kadro ama rıza hocada oyun okuma taktik geliştirme olmadığı için Bero mero kim varsa oynar

Ogün YAZICI
22.01.2018, 11:43
Uğur-Durica'nin geçen sezon Türk Telekom Arenada sergiledikleri defansif performansı bir kez olsun
sergilemelerine ihtiyacımız var

Uçana kaçana vurmalılar,duran toplarda her topu almaları lazım.

Burdan malzeme çıkmazsa ve sans yanımızda olursa ağır bir galibiyet alırız

Mert Acar
22.01.2018, 11:49
Rıza hoca skor teknik direktörü..Güzel oyunmuş,keyifli oyunmuş,taktiksel gelişimmiş..Bunlar hayal.Ancak tesadüfi 1-2 maç.
Böyle olmaz.Angut kocaman da onun muadili.O tayfadan.
O yüzden beraberlik bekliyorum.İkisi de razı olur.

Gurpas
22.01.2018, 12:02
Futbolcularımız gibi taraftarımızın bir kısmının da maalesef beyinsel sorunları var. Fener maçında göreceğiz yine yabancı maddeler ve yine ceza gelecek. Lehimize dediğimiz fikstürü aleyhimize çeviririz bu sebeple.

tsukru61
22.01.2018, 12:06
15123

Kesinlikle bu kadro oynamalı.

alper*
22.01.2018, 12:08
İddia ediyorum gol bile atamayız.

PortoDeGalinhas
22.01.2018, 12:25
Evet Rıza bu takımın büyüklüğünü kaldırabilecek bir hoca değil ama bu oyuncu grubu ile hiç birşey olmayacağı da bariz şekilde belli oldu. Bu takım şuan 30 puandaysa bunun çoğu da fikstür avantajındandır. şb-bjk- başakşehir ile avrupa dönüşü oynadık, ki normal şartlarda karşılaşsak rahat yenileceğimiz maçlardı bence. onun dışında anadolu klüpleri ile oynadığımız maçlarda da genelde rakiplerin en önemli oyuncuları cezalı durumda oldu. Rıza döneminde zaten Futbol oynadık dediğimiz tek bir maç bile olmadı. Şu konya maçı ile zaten bu oyuncu grubundan tamamen umudumu kestim. Rakip ligin 17. si ve 20. dakika da 10 kişi kalıyor. Teke tek karşılaştırdığında senden bir tane bile kaliteli futbolcusu yok. Ama sen bırak maçı kazanmayı, 70 dakika boyunca rakibe üstünlük kurmayı beceremiyorsun. Takımın başında kimse olmasa bile futbolcu grubunun gaza gelip maçı kıra kıra alması lazım. Ama bizimkiler 80. dakikaya kadar uyudu resmen.
Diğer taraftan şikecilerin göztepe maçının son 10 dakikasını izledim. o herkesin yerden yere vurduğu şikeciler son dakikalarda öyle bir yüklendiler ki hani golun geleceğini futbolu az çok takip eden biri rahatlıkla anlayabilir. zaten sonunda da golu attılar.

Sonuç olarak o yerden yere vurulan şikecilerin bile bizden takım oyunu olarak çok daha iyi olduğunu düşünüyorum. zaten şuanki moral bozukluğunun etkisi ile maça 1-0 yenik başlarız, üstüne bir de gol yersek, önümüzdeki 5 maçı boş tribünlerde oynar bu takım.

bosver61
22.01.2018, 12:36
Akyazı da ki maçlarda kapalı tribünler sürekli boş kalıyor.Buralara dönüşümlü olarak ortaokullardan liselerden öğrenciler ücretsiz olarak getirilip yerleştirilemez mi? hem doluluk oranı artar hem de gençlere Trabzonspor sevgisi aşılamış oluruz

Semih58
22.01.2018, 12:46
Oyun sistemimiz rakipler tarafından çözüldü.Sağdan, soldan doldur boşalt ve Burak'a pas at. Son şutu Burak atsın . Bu olmaz, olmaz,olmaz. Kale önüne gelmeden, şut atan topçumuz yok.Arkadaşlar , takım toparlanması için bencil olmamak lazım.

pReN@_61
22.01.2018, 12:47
Biletler satışa çıktı mı ?

Semih58
22.01.2018, 12:51
Ben rakip takımın hocası olsam, Burak'ı tut, diğer futbolcular zaten şut atmaz, Burak'ın surat asması yüzünden derim. Okay, Castillo, Rodellega, Abdülkerim,Yusuf Yazıcı şut atsın bak neler oluyor. Ceza alanının 3 metre ötesinden.

Erdogan
22.01.2018, 13:04
Yorumları okuyorum da yazıklar olsun.
Yok fener antrenman maçı yapacak bizimle, gol atmamız mucize, onların karşısında titriyomuÈ™uz bilmem ne bilmem ne...
Son 7 maç 5 galibiyet 2 beraberlik ne oluyor size. Bu kadar karamsar olmayın. Evet bazı eksiklikler göze batıyor ve elestirecegiz takımı tabiki ama Trabzonspor markasını bukadar yerlerde süründurmenin anlamı ne.

Bende galibiyet zor diyorum ama buna rağmen kalkıp almanyadan maça geliyorum.
Kazanacağız diye deyil olumsuzluklara rağmen her zaman alnım dik bir Trabzonsporlu olduğum icin maça geliyorum ve destekleyeceğim.

artvints
22.01.2018, 13:06
Maçı kazansin da ister üç önlibero ile çiksin. Hocanın takima pas yaptırmaya niyeti yok, dün gördüm ki oyuncuların da böyle bir niyeti yok, işlerine geliyor sorumluluk almamak.

Hoca da nasıl biliyorsa öyle yapsın. Sonuçta bir kere yenildi daha. Zor maçları kazanacaksa kabiz futbola da eyvallah deriz. Taraftara düşen her maçta galibiyet için gerekli enerjiyi sahaya yansıtmaktadır.

forma bunu hak ediyor, takımı büyük yapan da bu.

ilelebeTS
22.01.2018, 13:43
Futbol olarak ezilmeyeceğimiz kesin. Bunu daha önceki büyük maçlarda da gösterdik. Futbolcularımızın büyük maçlardaki motivasyonu çok farklı oluyor, forma ağırlığını gösteriyor. Bizim sorunumuz zaten diğer maçlar.

David_LuiZ4
22.01.2018, 13:44
İki modern futbol düşmanı hocanın savaşına sahne olacak maç...

Giuliano'nun olmaması bence bizim hayrımıza değil bu Aykut onun yokluğunda Valbuena'yı oynatmak zorunda kalabilir adam öyle gıcık top oynuyor ki ayağından topu alamıyorsun boydan boya sahayı geziyor dengeyi yerleşmeyi bozuyor savunmanın ortaları da canlı bomba hep tehlike...Dilerim onla başlamaz Hasan Ali yerine İsmail'i de oynatırsa Abdülkadir için ortam müsait olur...Özetle Aykut solu İsmail ve Valbuena'ya bırakırsa sıkıntı yaşasakta sıkıntı da yaşatacağız...

Duran toplarda da tam konsantre olmak zorundayız taktikleri var çünkü en ufak hata olmamalı...Volkan'in panzehiri Burak'dır belini kırıyor her maçta Avni Aker'de son Buraklı sezonun 1-1 biten fener maçında direk dibine topu bırakmıştı Volkan kıpırdayamadı o tarz bir gol bekliyorum...

Hakem yüksek ihtimal Ali Palabıyık olacaktır seyircimiz 90 dakika ıslık çalsın bırskın o kale arkasındaki tayfanın dandik sevgilim ciğerim edebiyatinı onlara uymayın hakemin üzerine oynayın...

İsmail Sezgin
22.01.2018, 14:00
Gol atamayız şans topu olmazsa. Tahmini 0-4

adiloş bebe
22.01.2018, 14:29
Bu takım alanya’ya kendi sahasında 3-0’dan maç verip sonra bjk deplasmanında 3 puanı son anda kaçırmadı mı?
bu takım akhisardan 6 yiyip, malatya karşısında sürünüp gs’yi ezmedi mi?
Ee o zaman niye yandık bittik edebiyatı. Az güvenin takımınıza.
karşımızdaki fb çok mu iyi oynuyor

UĞUR DURTAŞ
22.01.2018, 14:51
Kızgınız,eleştiriyoruz,aşalıyoruz..
hainliğimizden,düşmanlığımızdan çekememezliğimizden,
değil
trabzonsporumuz çok ama ok sevdiğimizden,değer verdiğimizden.
bizlerin takıma verdiği emeklerin yarısını yöneticiler,hocalar futbolcular verse
10 kişi kalmış takımdan 2 gol yiyerek berabere kalmazdık.
*
fb maçı büyük maç
bir gerçek var ki büyük maçlarda futbolcularımızın inanılmaz güzel motive oluyor.
ilk yarı bunu gördük,hiç yenilmedik
(fb,bjk ve başakşehirle 2-2,gs yi 2-1 yendik)
stad seyirci bakımından güzel olacak,
rıza hocada ndoye ve bero sevdasını bir kenara bırakır,
güzel bir kadro ile sahaya çıkarsa galip geliriz.
*
aklımda ki kadro;

onur
pereira-uğur(okay)durica novak
okay(kucka)onazi
abdülkadir-sosa-yazıcı
burak

cem1990
22.01.2018, 15:21
Eğer birileri direkleri sökmez oyunculara bir şey fırlatmazsa beraberlik ile bitecektir.
Galibiyet ışığı hiç alamıyorum.

erenslash
22.01.2018, 15:34
bu maçı alamassak Rıza hocanın fişi çekilir

kendisinden psikopat bir oyun bekliyorum motivasnlu maça özel hırs bekliyorum

taraftar hakemi topçuları baskı altına alsın çarşı gibi yani hiç susmasın korkutucu ve baskı dolu bir ambians olsun .

tabi sahaya bir şey atmak şu bu bunları sakın yapmayın çünkü kendi topçularımız maça konsantresi bozulur.baskıyı gümbür gümbü roynamak ve seyirciyle vermemiz lazım.

Alp Yavuz 13
22.01.2018, 15:35
Futbolcuların düşünce olarak da farklı çıkacaktır bu maça. Vura vura kazanacağız...

Fatih Çelik
22.01.2018, 16:00
Takıma güvenmiyorum. Kötü oynayıp kazanıyorduk ilk defa, o da geçti gitti. Fb karşımızda psikolojik olarak üstün bir takım. Yeni stadımızda onlara yenilmeyi istemem ancak bir heyecanım da kalmadı. Kazanmayı geçtim dediğim gibi yenilmeyelim yeter.

Yenilirsek büyük bir kaos ortaya çıkar. Eh o zaman da bakalım ne gibi adımlar olur merak ediyorum

HOPA'LI TS'Lİ
22.01.2018, 16:03
FB galibiyeti üzerimizdeki ölü toprağını ve Karabük maçından bu yana yaşadığımız travmayı bitirmesi açısından harika olur

zor ama imkansız değil

delfino
22.01.2018, 16:03
Takımda maalesef ruh yok herkeste bunun farkında bir tek futbolcular bunun farkında değil istek arzu sıfır bize saha içinde hırslı adam lazım ikili mücadelelere girecek ayağı pası becerebilsek herşey farklı olacak bunun içinde saha da yürümek değil pası verdikten sonrada koşmak cezası sahasına yakın yerlerden kısa paslarla verkaç yapmak bjk başakşehir bunları yapan ender takımlar bizimde kendimizi bu yonde gelişmemiz lazım biz sadece burağı defansın arkasına kaçırmaktan başka yaptığımız hiçbirşey yok bunların da çoğunda zaten burak ofsayta düşüyor ben rodallega ve burağın yanyana oynaması taraftarıyım ve inanıyorum ki bu şekilde farklı bir trabzonspor izleriz arkalarında sosa sosanında arkasında 3 lü okay,onazi,yusuf(abdüş) tadından yenmez diyenlerdenim...

Berke6198
22.01.2018, 16:07
Fenerbahçe, Giuliano'nun sakatlığından sonra, zaten merkezden yok denecek kadar az olan etkinliğini iyice kaybedecektir. Bu yüzden, onlara karşı dikkat etmemiz gereken en büyük husus kanat oyunları olacak. Aykut Kocaman Valbuena'yı bu maçta da kenarda oturtma riskini göze alamaz, ya merkezde ya da kanat olarak 11 başlatacaktır. Oyun planları topu kanatlara gönderip, oradan topla içeri girmek veya uzun boylarının avantajını kullanıp, yapılan ortayla sonuç almak üzerine. Fernandao ve Soldado, kafa topuna etkili vurabilen iki isim. Onlara bu şansı tanımamalıyız. Özellikle bir santraforlarının ön direğe girip kafa topunu arka direğe ya da penaltı noktasına indirmesi şeklinde buldukları gollere de dikkat edilmeli.

Rıza Çalımbay sonrası dönemde fizik mücadele anlamında yukarıya çıkmış olsak da hava toplarında müthiş bir zafiyet yaşıyoruz. Duran ve hareketli toplarda çok fazla kafa vuruşu imkanı veriyoruz rakibe. Eğer bu durum bu maçta da devam ederse çok gol yeriz, her şey apaçık ortada.

Öte yandan Hubocan'ın sarı kart görüp cezalı duruma düşmesi büyük bir handikapken, ikinci sarıyı görüp kartın kırmızıya dönmesi daha da kötü oldu. Kırmızı cezasını çektikten sonra ilk gördüğü sarı kartta yeniden cezalı duruma düşecek. Bu maç özelindeyse, Hubocan'ın yokluğu ne kadar handikap gibi görünürse görünsün, hava toplarının paylaşımı konusunda Durica-Uğur'dan daha fazla verim alma imkanımız var.

Bu bakımdan, elimizdeki oyunculardan en iyisini almak zorundayız. Bunu zorunluluk anlarında da fena gerçekleştirmedik sayılır.

Fenerbahçe'nin sert ve kapalı orta saha oyununa, aynı fiziksel sertlikle karşılık vermek isteyecektir Rıza Çalımbay. Bu bakımdan ilk 11'de Okay-Kucka ikilisini tercih edip, önlerinde de kilidi açacak oyuncu olarak Yazıcı'yı tercih edecektir diye düşünüyorum.

Rıza hoca Yazıcı'dan bu maçta da vazgeçmeyip, sol iç veya sağ iç oynatacaktır. Eğer ki Yazıcı'dan vazgeçerse, solda Olcay, sağda Abdülkadir'i izleyeceğiz gibi bir görüntü var.

En büyük kozlarımız hareketli toptan atılacak olan bir defans arkası top ve Burak-Skrtel eşleşmesi. Skrtel ligin en ağır stoperlerinden birisi, Burak'ın Skrtel'dan sıyrılması ve 1'e 1 kalması çok kolay olacaktır.

Umarım, yıllardır süregelen galibiyet hasretini sonlandırırız. Yıllardır kıramadığımız o talihsizlik zincirini kırar ve yeni bir galibiyet serisine yelken açarız.

cebcare
22.01.2018, 16:09
Fernandao da tam form tutacak zamanı buldu bize ters bir adam stoperlerimizin işi zor maalesef.

Gürkan Asma
22.01.2018, 16:10
Fernandao da tam form tutacak zamanı buldu bize ters bir adam stoperlerimizin işi zor maalesef.Fernandaoyu tutamaz ne yazık ki bizim savunma, bende aynı düşünüyorum :)

ANAOKULU TERK
22.01.2018, 16:30
trabzon maçları fenerin kek maçlarıdır .

fikstür çekilirken kadıköy'deki ve trabzon'daki maça kafadan üç puan yazarlar .
genellikle de 6 puanı fazla yorulmadan . fazla efor sarf etmeden alırlar .
bir kere gelip , atarlar . sonra ölümüne defans yapıp , hızlı hücumlarla ,
her defasında rencide edip , trabzonspor'un fişini çekerler .
yıllardır ama yıllardır aynı tuzak . hep düşeriz .yine düşeceğiz .

trabzonspor maçları her zaman fenerin çıkışa geçtiği ,
fener açısından , zirve yürüyüşünün başladığı maçlar olmuştur .

her fenerli futbolcu , trabzonspor karşılaşmasının önemini bilir ,
ve ona göre maça yüksek derecede konsantre olur ve çoğunlukla da ,
bu konsantrasyonun mükafatını deplasmanda rakibi ezerek yenmek suretiyle fazlasıyla alır . alper , baroni , egemen gibi zırtapozların maça asılacağım diye , nasıl kendilerini kaybettiklerini bilirsiniz .

trabzonspor galibiyetleri fener'e ayrı bir hava , ayrı bir özgüven verir , bu özgüven onları her sene ya zirvede , ya da zirveye yakın yerde tutar .

trabzonspor takımı aykut gereksizi için de biçilmiş kaftandır .
trabzonspor'u her defasında çok iyi analiz eder , oynatmaz , oynattırmaz .
özellikle trabzon'daki maçlarda , rakibe , rakibin hocasına , rakip taraftara meydan okur ve her defasında kazanır .

ayrıca aykut canlısı , trabzonspor efsanesi şenol güneş'i çoğunlukla ezmiştir . şenol güneş yıllardır aykut'u ne sahada , ne de oyun anlamında kendisine diş geçirememiştir . bu süreç hala da devam etmektedir .

aykut gereksizi , 1996 trabzon ve 2011 kadıköy maçlarıyla tabiri caizse yeniden doğmuştur . buna trabzonspor sebebiyet vermiştir . kendisini camiasında efsane pozisyonuna getiren bizzat trabzonspor'dur .

aykut efendi , yine bu mantaliteyle gelecek , önce kapanıp, durduracak , sonra da senden kalteli oyuncularıyla , baskın hücumlarla , fişini çekecektir . hafta içi trabzonspor analizini her zamanki gibi (yine) mükemmel yapacak , 90 dakikanın her saniyesini ilmek ilmek işleyecek , trabzonspor'a değil top , alan bile bırakmayacak , akabinde her sene olduğu gibi , üç puanı alacak ve fener'in şampiyonluk yürüyüşü başlayacaktır .

fener güzellemesi gibi oldu farkındayım ama ,
trabzonspor beni yıllardır yanıltmadı . yanıltacağını da sanmıyorum .

gerçekçi olmak lazım.
bu takımla, bu hocayla , bu oyunla , biz feneri falan yenemeyiz .

ama maç gecesi dünya tersten dönmeye başlar , ekvator çizgisi kutuplar seviyesine gelirse , bir de o günün sabahında güneş batıdan doğarsa , o zaman biz bu aykut denilen meymenetsizi de , fener denilen sümüklüböceği yener , fiyakalarını bozabiliriz .

yoksa geçmiş olsun birader !

( bu arada en son fener galibiyeti gören çocuk , neredeyse ergenliğe girecek ! bunu da hatırlatmış olayım !)

muratt
22.01.2018, 16:35
Sorun kadroda veya dizilişte değil, sorun oyun anlayışında ve yani Rıza Hocada. Taktik olarak, üretkenlik olarak, saha içi hareketlilik ve pozisyon geçişleri olarak ortaya hiçbirşey koyamayan bir Trabzonspor var. Kompakt ve sert futbol dışında takıma verdiği hiçbirşey yok Rıza Hoca'nın kimse kendisini kandırmasın ve bu mantalite ile, dünyanın en iyi oyuncularını getirseniz de sonuç alamazsınız. Kadromuz gayet iyi, önemli olan takım olarak top oyanayabilmek, modern futbolun gereklerini yerine getirmek. Konya maçında güzel olan tek şey Abdulkadir-Sosa paslaşmalarıydı, insanı gülümseten tek hareket bunlardı. O zaman hocanın bu tip oyunculara imkan verecek sistemi inşa etmesi önemli. Sosa-Yusuf-Abdulkadir gibi isimleri ayn anda sahaya sürüp onlardan verim almaktır maharet. Şenol Hoca CL deplasmanında Babel, Quaresma, Oğuzhan, Talisca vs. çıkıyor yeri geldiğinde, hocalık dediğin budur işte. Yoksa her topa adam-adama bas, her topa faul yap, ortada ne tempo var ne taktik, bu tekndik direktörlük değildir. Ya da en azından bugün değil, belki Rıza Hoca'nın oynadığı 80'lerde böyle idi ama bugün değil artık.

delfino
22.01.2018, 16:36
Öyle bir sezon yaşıyoruz ki isim isim bakıldığında son yılların en iyi kadrosu diyebiliriz forvetinden ortasahasına kalecisine kısmen defansına ama ne yazık ki kafaya oynayamıyoruz birşeyler eksik bu eksiklik nedir arkadaş yönetim mi ? eğer yönetimse bu kadroyu onlar kurdu ki kötü kadro değil hoca mı nispeten türkiye nin iyi hocalarından ersun geldi şimdi rıza ne yani şenol güneş mi lazım illa ya da fatih terim ne lazım arkadaş taraftar mı problem yoksa aklımda deli sorular ..

Gürkan Asma
22.01.2018, 16:46
İki senaryo var, iyi ve kötü.

Takım iyi olursa kazanırız, taşkınlık olmaz göztepe maçına odaklanırız.

Takım kötü olursa kaybederiz, kabız futbol ve gerilen taraftar neticesinde gelecek tribün cezaları.

İyi olursa çok iyi olacağı gibi, kötü olursa da çok kötü olacak malesef.

Harvelli61
22.01.2018, 16:46
Zonguldaktan maça geliyorum Trabzondaki ilk maçım olucak gönül moralli gidelim isterdi ama kısmet artık yapıcak bişey yok, stada ilk gidişim olacağı için maraton düşünüyorum sizce alt katmı yoksa üst katmı daha iyi hangisini önerirsiniz giden arkadaşların tecrübelerinden yararlanmak isterim teşekkürler.

Ek olarak BMN tribünde nerede oluyor ?

Adem Akyüz'
22.01.2018, 16:47
Biletler neden satışa çıkmadı acaba?

Gürkan Asma
22.01.2018, 16:48
Alt katın üst sıraları ve üst katın ön sıraları en ideal yerler, bmn grup olarak bi yerde bulunuyor mu bilmiyorum :)

Harvelli61
22.01.2018, 17:00
Alt katın üst sıraları ve üst katın ön sıraları en ideal yerler, bmn grup olarak bi yerde bulunuyor mu bilmiyorum :)

Teşekkür ederim hocam. :)

Yiğit Gayretli
22.01.2018, 17:05

Bu sezon bir organizasyon yapmadık ama hemen hemen tüm arkadaşlarımız Güney Kale Arkası G1-G2-G3 bloklardalar.

erenslash
22.01.2018, 17:13
ilk önce burak her zamanki gibi fenere böyle tak tak https://www.youtube.com/watch?v=cZiPUt_pc80

bu maçımn iki önemi var

aykutu yere sermemiz lazım

hiç bir iddamız yok

fenerin liderle arasındaki puan farkı belli

eğer bizi yenerlerse hatta beraberlik bile onların işine gelir ve şampiyonluk için havaya girer lige ayar çekip şike yapmaya bile kalkar bunlar

bunun önüne geçip hiç olmassa fener maçında motivasyonla hayvan gibi maça asılıp feneri sahaya gömmemiz şart onu bunu bilmem rıza hoca bize yetersiz ama hiç olmassa fb maçını alsın.

ersun bile Trabzonda maç oynansa bu maçı alırdı diye düşünüyorum yoksa bize faydası olmazdı ayrı konu ama bu maçı alırdı ersun

hadi rıza hocam bu hafta çok demeç verme takımı iyi fişekle iyi hazırla

normal şartlarda fb bizi yenebilir ama motivasyonla maça özel feneri yenebiliriz.

ek bir bilgi daha : sol açık fener maçına yetişirse tadından yenmez.bu konuda bir bilgim yok.haftaiçi transfer bitebilir bu haftaiçi olursa güzel olur.

fbyi sahaya gömersek büyük darbe yemiş olur bizden bu açıdan önemli

maçın kaderini belirlememiz ortasahaya bağlı ilk önce. yönetime de bir lafım var : olm konya maçına yetiştiremediniz sol açığı bari buna yetiştirin.defansta hubocan cezalı almadınız bir stoper fb maçına dandik stoperle çıkacağız.yedeği bile haketmeyecek stoperle oynamaya bizi mahkum ettiniz.

zafercalikoglu
22.01.2018, 17:15
aklım hala konya macında son dk yediğimiz saçma sapan golde ,bi kere o baraj 3 kişi olmaz adamın zaten orta yapmayacagı kaleye vuracağını çocuk bile biliyor, ve o gol yeniyor tmaamen kaleci hatası , FB maçında atan ve tutan iyi olursa maç bizim, daha çok tutanın güven vermesi lazım, hadi hayrılısı kıralım şu şanszlığı artık ,

erenslash
22.01.2018, 17:59
zafercalikoglu yantoplar,frikik ve kornerlerden bu beceriksiz stoper ve kaleci hataları yüzünden saçma sapan gol yiyebiliriz hoca buna dikkat etsin çok kolay goller yiyoruz ve fenerin atacağı goller kolay olur bu kafayla gidersek

freedomforever
22.01.2018, 18:08
Rahat kazancaz.

oflubektas
22.01.2018, 18:12
Hani sen köpekten korkar kaçarsın, köpek de senden korkar başka yana kaçar ya, bu hocalarla ilk yarı bu şekilde geçer büyük ihtimal. İlk devre 0-0 biterse eteğindeki ilk taşları döken Aykut olur, Rıza da karşı hamle yapmaya kalkar. Bizde defans güvenliği ön planda olacağı için stoper eksikliği pek göze çarpmaz gibi. Kanatlar da çift dikiş (bekte Perreira-Novak/ açıkta Olcay-Abdülkadir) kapatılacaktır. Esas sıkıntımız göbekte. Fener Joseph-Topal orta sahası ve Valbuena-Dirar kanatlarıyla oynayacağından, ayağında iyi top tutan Valbuena hariç eforlu ve sert oynayan Joseph, Topal ve Dirar'a aynı sertlikle mukabele edilmeli. Okay zaten son haftalardaki formuyla banko. Yanına bence daha iyi top yapan Kucka olmalı, Yusuf da bol bol yardıma gelmeli. Bu durum ilk devre oyununu çok kontrollü ve seyir zevki açısından çekilmez kılar. İşte burada bir duran top veya çıkarken presle kapılacak bir top skor tabelasını değiştirebilir. İnşallah bu şekilde golü bulan biz oluruz. İkili mücadele ve adam karşılamada Fernandao ve Valbuena'ya dikkat. Özellikle Valbuena topu ayağına aldığında en az 1 kişi yapışmalı, 1 kişi de kademede beklemeli. Dediğim gibi, ilk devre uyuz futbolla 0-0 biterse tanıdığım Rıza Hoca asla riske girmez ve ilk hamleyi Aykut'tan bekler. Aykut da bizimkileri hem fiziksel hem de psikolojik hırpalayarak sonuç almak isteyecektir. İşte futbolcu ve taraftar buna asla prim vermemeli. Ayrıca bizim göbekte temel sıkıntımız atak yaparken kimsenin boşa kaçmaması, sadece Burak ofsayt çizgisi ile milimler hesaplayarak deplase olmaya çalışıyor. Burak'a top şişirmek dışında atak yaparken yardımlaşmakmış, içeri çalım/kısa pasla dalıp sonuç almakmış (Abdülkadir hariç) hak getire. Topu biraz eveleyip geveledikten sonra saçma bir pas hatası ile rakibe veriyor ve oyundan düşüyoruz. Bunu bilen Konya golü atana kadar bize karşı 10 kişi kalmasına rağmen çok rahat oynadı. Bu durumda kısa ve hızlı toplarla sonuç alabilirsek amenna, alamazsak da ailece hücuma çıkmaya gerek yok, beceremiyoruz çünkü. Bir de Aykut bizim takımı yıpranmamış ve taraftarı olay çıkarmamış görürse beraberliğe kurban kestirir. Bu durumda Rıza hoca işi çözecek bir risk almalı. Forveti Rodellega ile ikilerse fenerin stoperleri hata yapmaya çok müsait. Orta sahada da sürpriz çözümler çıkarabilir, kadro buna çok müsait ama galibiyeti "iştahla" istemek lazım.

Malum 2010-11 sezonundan beri feneri yenemiyoruz. Bunu sadece saha içiyle açıklayamayız. Özellikle Trabzon'daki maçlarda hem takım hem taraftar, yenilmek için ne gerekiyorsa yaptık. Geçen devre Kadıköy'deki maçta bundan çok daha kötü bir fener vardı ama Ersun'un ve oyuncuların saçma hataları galibiyete engel oldu. Bu kez fener hücum açısından yine kabız ama oyun disiplini açısından daha oturaklı. Taraftar sadece saha içinde kalırsa emin olun fener bocalar. Örneğin bekler ve stoperlere yapılacak prese taraftar da katılsın ama biz pas yapamadığımızda aynı ses yükselmeleri ve yuhalamalar bizim takıma yapılmasın. Volkan ayısı mutlaka taraftarı tahrik edecek bir şeyler arayacak, ona da talep ettiği bozuk para çakmak ve telefonlar yerine sadece yuhalasak orayı da boşa çıkarırız. Hakemler de her ikili mücadelede zart faul, zırt sarı kart gitmesin ve direncimizi kırmasın, yukarıda saydıklarım faktörler lehimize işlerse maçı almak atla deve değil.

Erkan A.
22.01.2018, 18:40
sikecileri 3-0 yenecegiz

bu macin adami yeni gökdeniz , abdulkadir olacaktir

sikecileri yenerek karabulutlari üzerimizden atariz artik ve lige tekrar merhaba deriz

TSemih61
22.01.2018, 19:04
Taraftardan tek bir ricam var, GS maçındaki gibi takımı desteklesin, Fener'i hocasız da yener bu oyuncular. Taraftar daha etkilidir oyuncu üzerinde bu çok net.

Rıza Hoca da eğer gerçekten bu işi biliyorsa Burak & Damdoy ikilisi ile çift forvet çıkar. Kendi sahamızda bekleyip gerek uzun toplarla gerek de pas yaparak hızlı hücuma çıkmalıyız. Savunma dengesini bozup bir gol yedik mi takım anında moral kaybı yaşar.

Pereira___Okay___Hubocan___Novak
Abdül_____Onazi___Kucka_____Sosa
_________Damdoy__Burak________

BJk maçını hatırlarsak eğer, Abdül daha geriden topu aldığında hem daha iyi dribbling yapıyor hem de rakibin arasında kalmadığı için pas opsiyonları fazla oluyordu. Ben o kadar umutsuz değilim ama bakalım hocada bitiyor tamamen iş. Öyle ezileceğimiz filan da yok rakip o kadar iyi değil.

Damdoy ve Hubocan cezalı imiş. Yerlerine Durica ve Rodellega o zaman.

Soner Albayrak
22.01.2018, 19:22
Yine geldik bölüm sonu canavarına.

Mesut
22.01.2018, 19:43
Olmak yada olmamak işte bütün mesele bu maçı

Mesut
22.01.2018, 19:46
Büyük maçlar büyük oyuncular ile kazanılır.

------------------Onur--------------------
Pereria---Uğur----Durica----Novak
--------------Okay---Onazi-------------
Abdülkadir----Sosa---------Olcay
-------------------Burak-----------------

Faruk BERBER
22.01.2018, 19:47
Rahat kazancaz.

Fenerbahçe'ye karşı mı :)

Mollasalihoğlu
22.01.2018, 23:04
Bu maça giden herkesin gs maçını hatırlamasını, o maça gitmeyenlerin gidenlerle konuşmasını rica ediyorum.

Bize maçı kazandıracak olan taraftarın o günkü tavrıdır.

Top rakipteyken inanılmaz bir ıslık, hakem kararlarına anında tepki; durmaksızın.

Ortamı germeye gerek yok.

Uzun süre sonra ilk kez kadro kalitemiz çoğu alanda onlardan iyi, kötü olanları da taraftar kapatacak...

Mollasalihoğlu
22.01.2018, 23:04
Taraftardan tek bir ricam var, GS maçındaki gibi takımı desteklesin, Fener'i hocasız da yener bu oyuncular. Taraftar daha etkilidir oyuncu üzerinde bu çok net.

Rıza Hoca da eğer gerçekten bu işi biliyorsa Burak & Damdoy ikilisi ile çift forvet çıkar. Kendi sahamızda bekleyip gerek uzun toplarla gerek de pas yaparak hızlı hücuma çıkmalıyız. Savunma dengesini bozup bir gol yedik mi takım anında moral kaybı yaşar.

Pereira___Okay___Hubocan___Novak
Abdül_____Onazi___Kucka_____Sosa
_________Damdoy__Burak________

BJk maçını hatırlarsak eğer, Abdül daha geriden topu aldığında hem daha iyi dribbling yapıyor hem de rakibin arasında kalmadığı için pas opsiyonları fazla oluyordu. Ben o kadar umutsuz değilim ama bakalım hocada bitiyor tamamen iş. Öyle ezileceğimiz filan da yok rakip o kadar iyi değil.

damdoy cezalı sanırım.

ilelebeTS
22.01.2018, 23:23
5 maçlık galibiyet serisinin kaymağını yiyeceğimiz son iki maçta berabere kaldık. Telafisi var mı? Var, ama takımda ışık yok. Bu maçtan başlayarak 4-5 maçlık bir seri daha yapmamız lazım. Çok zor ama başka da çıkar yolumuz yok.

TSemih61
23.01.2018, 00:06
damdoy cezalı sanırım.
Eğer öyleyse kötü olmuş, tam bu maçlık oyuncuydu. Sırtı dönük top tutacak ve servis yapabilecek birine ihtiyaç var bu maç. Yerine Rodellega'yı koyalım o zaman. Aslında bu ihtiyacı Burak da karşılayabilir ama eski fitliği yok, aşırı mücadeleye girerse gol yollarında etkisiz kalıyor bu sefer.

Yalnız Hubocan da cezalıydı onu unuttuk kadroya yazdık. 2 eksik de çok kötü oldu. Durica ve Uğur zerre güven vermiyor bana.

oguzkoc
23.01.2018, 00:09
Uğur bu maçta cezalı mı değil mi ben hala bilmiyorum

omondoles
23.01.2018, 00:17
Kağıt üzerinde şansımızın az olması beni umutlandırıyor.

Hürgün Aygün
23.01.2018, 02:51
Bu maç kart cezalısı olan tek isim Hubocan.

ts61gogo
23.01.2018, 03:43
_____________Onur______________
Pereira____Ugur____Durica____Novak
________Onazi____Kucka__________
Abdulkadir______Sosa_________Yusuf
______________Burak_____________

Ama bizim hoca kompleksli oldugu icin olmaz

Özgür KARADENİZ
23.01.2018, 06:46
Forvet arkasinda;
N Doye _ Bero_Olcay 3lüsüne hazirlikli olun.
Kadro ve skor beklentesini minimum da tutmak lazim bu macta.
Olasi iyi bir sonucta,hep beraber bayram ederiz ona süphe yok.
Genel olarak bakildiginda
Riza hocayla beraber
vodafone arenada 40 dakika baski kuran takimdan,
10 kisilik konyaya hükmedemeyen bir futbol anlayisina döndük .

HOPA'LI TS'Lİ
23.01.2018, 07:32

Bu kadroyu denemekte fayda var.

İş yapar

Yiğit Gayretli
23.01.2018, 08:31
Forvet arkasinda;
Riza hocayla beraber
N'Doye cezalı.

Ahmet Erbaş
23.01.2018, 08:55
Haaaa! Ben bu maçı ilk yarıdaki maçtan beri bekliyorum! Sezonun bizim için güzel maçlarından biri olacak! Harika! Trabzonspor 5 - fener 0

oksoholu
23.01.2018, 10:07

Maraton üst kat iyidir alt katta sahanın orta kısmı vira grubunun yeri orada yer bulmanız biraz zor olur maçı da seyredemezsiniz

HOPA'LI TS'Lİ
23.01.2018, 10:10
Eze eze kopar bu maçı Trabzon'um
Şikeci hırsızları yenelim artık
Akyazı'da onlarla ilk maçımız
Sakin olalım, sadece takımı desteklemeye odaklanalım
Çekirdek çitleme yeri değil orası, TS'yi sonuna kadar avazı çıktığı kadar destekleme yeridir

Hürgün Aygün
23.01.2018, 10:12
Biletler satışa çıktı. Galatasaray maçının bilet fiyatlarıyla aynı. Aldık biletlerimizi, umarım galip gelerek döneriz.

Yiğit Gayretli
23.01.2018, 10:13
Biletler satışa çıktı. Galatasaray maçının bilet fiyatlarıyla aynı. Aldık biletlerimizi, umarım galip gelerek döneriz.

Hakkındaki iddiları sonsuza dek tarihe gömeceğin maç bu olabilir Hürgün. Fırsatı tepme, teptirme...

oksoholu
23.01.2018, 10:14
Forvet arkasinda;
Riza hocayla beraber

Muhtemelen Ndoye ve Bero oynar gibi çünkü ilerde top tutmak isteyecek onun için Ndoye ihtiyacı var ve Beronun fizik gücünden yararlanmak isteyecektir

onur
perera durica uğur novak
okay kucka
Bero Yusuf Abdülkadir
burak

muhtemelen kadrosu bu olur keşke Bero yerine Sosa ile başlayabilecek kadar cesareti olsa

Hürgün Aygün
23.01.2018, 10:15
Hakkındaki iddiları sonsuza dek tarihe gömeceğin maç bu olabilir Hürgün. Fırsatı tepme, teptirme...

Yeni stadda 3'te 3 olacak inşallah abi...

Yiğit Gayretli
23.01.2018, 10:21
Yeni stadda 3'te 3 olacak inşallah abi...

Haydi bismillah.

Faik Yılmaz
23.01.2018, 10:44
ALINTI-RESMİ SİTE

Takımımızın ligin 19. haftasında Fenerbahçe ile oynayacağı maçın biletleri satışa sunuldu.

Taraftarlarımızı aynı coşku ve heyecanla tribünlerimizi doldurmaya, yanımızda olmaya davet ediyoruz.

28 Ocak 2018 Pazar günü saat 19.00’da oynanacak karşılaşmanın bilet fiyatları şöyle:

BİLET FİYATLARI

Kategori 6 (Kale Arkaları) 40 TL
Kategori 5 (Doğu 3) 60 TL
Kategori 4 (Doğu 2) 70 TL
Kategori 3 (Doğu 1) 80 TL
Kategori 2 (Batı 2 ) 100 TL
Kategori 1 (Batı 1) 110 TL
VIP Silver 250 TL
VIP Gold 300 TL
Platinum A-C Blok 400 TL
Platinum B Blok 425 TL

Veysel
23.01.2018, 10:48
Bu maçı alamazsak bu yönetim gidene kadar takımı takip etmeme kararı alacağım

Yiğit Gayretli
23.01.2018, 11:23
burak89 hele destur!

Trabzonspor'un futbolcusundan bahsediyorsak, kelimelerimizi seçerek cümle kurmamız gerekir. Burası Trabzonspor forumu, unutmayalım...

TSezgin61
23.01.2018, 11:33
Karabük ve Konyaya puan kaybetmeseydik simdi neler konusuyorduk... her yil birseyler eksik olmasa ölürüz. ya kadro yetersiz olur, ya hoca yetersiz olur, ya yönetim... yada hepsi...

TSezgin61
23.01.2018, 11:46

Bende bu kadroyla cikilmasi taraftariyim. Yanliz suanda Okay cok iyi. Onazinin yerine oynatirdim.

__________Okay____Kucka__________
___Abdulkadir___Sosa_____Yusuf_____

Murat Keçeci
23.01.2018, 12:00
Zorluk derecesi yüksek maçlarımız yaklaştı.6 puanlık bir maça çıkacağız o bakımdan bu önemli fırsatı kullanmalıyız.

İç sahada taraftarıyla ve futbolcusuyla kenetlenip bu maçı kazanmalıyız.Özellikle taraftarımıza büyük iş düşüyor tahriklere,oyunlara gelmemeliyiz.Öfke kontrolünü iyi yapmalıyız skor ne olursa olsun baskıdan uzak durmalıyız ceza alacak olaylara izin vermemeliyiz çünkü bu maçtan sonrada yine önemli maçlarımız olacak.Rakiplerimizi sevindirmemeliyiz.

Rakibi analiz edersek dengeli futbol oynayarak bireysel oyuncularıyla sonuca gitmeye çalışan oyun şekli biraz bize benzeyen ama kısmen bize göre bunu daha iyi uygulayan bir ekiple oynayacağız.

Duran toplarda fernandao,topal,de souza ve stoperlerine dikkat etmeliyiz.Valbuenayı iyi marke etmeliyiz özellikle uğur Demirokla teke tek bırakmamalıyız.Orta saha da sert pres yapmalı ve bu şekilde rakibi sindirmeliyiz.

fernandao ya kullanacak alan vermemeliyiz,soldado oynarsa oda tecrübesiyle birşeyler yapabilir ona da imkan vermemeliyiz.Oyun tarzı bize ters gelen Alper potuku da unutmamalıyız.

Herkes alanını çok iyi kapatmalı,disiplinli bir oyun ortaya koymalıyız.Abdülkadiri ceza sahasına daha çok sokmalıyız,stoperleri hamle hatası yapmaya müsait üstlerine oynamalıyız.

Burak yılmaz ofsaytlara dikkat etmeli,son maçlarda hata yapan, Onur ve Uğur demirok bu maça çok iyi hazırlanmalı kendilerini affettirmek adına önemli bir fırsat maçı.

Son maçlarda çok fazla ön plana çıkamayan Yusuf yazıcı dan da ekstra performans bekliyorum.

Sertlik derecesi yüksek bir maç olacak o nedenle başta burak olmak üzere tüm oyuncularımız dikkatli olmalı.

Son olarak basit gol yeme hastalığımızın önüne geçmeliyiz.Tekrar söylüyorum taraftarımız uyanık olmalı,tuzağa düşmemeliyiz.

El Cordobes
23.01.2018, 12:17
Biletlere beklediğimden fazla ilgi var. Maratonda bile orta bloklar neredeyse tükenmiş şimdiden. Takım bi kıvılcım çaksa yakacağız ortalığı ama nerde işte.

Şikeciler böyle gerilimli maçları iyi oynuyorlar. Sakin kalabiliyorlar. Biz ise gerilimi paniğe çeviriyoruz. Tribünden bahsetmiyorum. Maçın adı otomatik olarak tansiyonu yükseltiyor futbolcular nezdinde. Onların da keyifsiz kabız bir futbolları var. En korktuğum şey ortada giden bir maçta doğru düzgün pozisyon bile yokken saçma sapan bi golle yenilmek. Yaşamadık değil.

Mert Oğuzlu61
23.01.2018, 12:23
Burak'ın bacağında yırtık varmış. Kulübede Rodallega var ama hocanın tek taktiği Burak'a uzun top olduğu için diğer ihtimalleri düşünmüyor, düşünmek istemiyor. Konya'ya karşı Burak'ı oynatmak anlamsızdı, zorlayıp sakatlanacağı belliydi.

Bacakta yırtıkla fener maçında da oynatır mı ? Oynatır ama maçın 5. dakikasında yere yatıp değişiklik işareti yaparsa büyük mevzu çıkar.

Travelair
23.01.2018, 12:32
Rıza hoca, Burak'a sakatlanırsın dedim ama ısrar etti diyorsa ve Burak sakatlanıyorsa, başkan olsam ilk işim ikisinden de kurtulmak olurdu

Ogün YAZICI
23.01.2018, 12:37
Yahu bu nedir ?
2 saatte 10 binin üzerinde bilet satılmış biraz daha gevşek davransak maçı kaçırıyorduk
İşini erteleyenler acele etsin bu akşam vıp dışında bilet kalmaz.
Vıp de meçhul

Harvelli61
23.01.2018, 12:58
Maraton üst kat iyidir alt katta sahanın orta kısmı vira grubunun yeri orada yer bulmanız biraz zor olur maçı da seyredemezsiniz

Üst kat E bloktan aldım biletimi hayırlısıyla ilk maçımda galibiyet görmek nasip olur inşallah.

Harun-61
23.01.2018, 12:59
umarim ilk golü fenev atmaz.

Fatih Çelik
23.01.2018, 13:03
Tüm planlarımı şu maç için yapmıştım . Sağ olsunlar içine etti güzide takım.Beni de yol parasindan kurtardılar ama haklarını yemiyeyim

Harvelli61
23.01.2018, 13:04
Bu maçı alıcak olan taraftar yani biziz, maç sırasında top rakipteyken ıslık kendi oyuncularımıza alkış bu kadar basit gidip maç berabere veya yenik durumda balina sesi çıkaran saçma sapan tezahürat yapan insanlar nasıl bi kafa yaşıyor anlayamıyorum umarım bu maç gs maçındaki gibi bi hava yansıtabiliriz.

Ogün YAZICI
23.01.2018, 13:06
Gs maçındaki taktik bu maçın anahtarı olur.

gurur6134
23.01.2018, 13:14
Ben olsam burak roda cift forvet baslarim sikecilerin defansi da bizim gibi kotu ya herro ya merro derim klasik 4 4 2 dizilimi hem rakibi dumur eder hem de seyirci destegiyle coskulu futbola zemin hazirlar..ugur durica tandeminin gol yememe ihtimali yok gibi hic degilse rakibi baskilayip rahat cikmalarina engel olalim yedigimizden fazlasini atip koparalim maci..ama dedigim gibi bu olmaz yine kabiz bir futbol ile buragi defans arkasina kacirmaya calisir dururuz macin kilit adami apo olacak bence yusufun yerine sosa baslasin 2.yari girer yusuf gidisata gore..

abdllh.29
23.01.2018, 13:15
Bileti aldık İstanbul dan geliyoruz doğu H blok görüş açısı nasıl bilgisi olan var mı ?

HOPA'LI TS'Lİ
23.01.2018, 13:19
Bu maçı -sakin ve sabırlı kalabilirse- GS maçındaki gibi o müthiş taraftarımız alacak.

castillo61
23.01.2018, 13:21
Bu maçı taraftar ve futbolcu alacak, Rıza doğru 11'i çıkarsın oyuncu değişikliklerinde geç kalmasın yeter. Stad tıklım tıklım dolacak oyuncu sahaya adımını attığı an havaya girer zaten.

Sorgusuz sualsiz Onazi yerine Kucka -hoş Onazi'nin gs maçındaki gibi dehşet bir performans gösterme ihtimali de var ama garanti olanı seçmeliyiz-
Durica geniş alanlar bırakmayacağımızı düşünürsek geçen sene deplasmandaki, bu sene içerdeki gs maçlarındaki gibi ceza sahasında kuş uçurtmaz.

Tek ikilem sol açıkta. Olcay mı Castillo mu? İkisi de aşırı formsuz ama herkesin bildiği gibi bu maçın havası farklı. Olcay bjk'den beri fener maçlarını seviyor Castillo ise maç içinde ritim yakaladı mı ekstra silahımız olur. İki tercihe de okeyim.

Onur saçma sapan bir topu içeri almazsa fener'in ilk golü atma ihtimali yok.

Fatih Özkan
23.01.2018, 13:25
Gs maçındaki taktik bu maçın anahtarı olur.

Bu kadar basit aslında.
Önde basarak başladığımız her maçı alırız. Ama ne hikmetse o maçtan sonra hiç bir maça öyle başlamadık.

Oğuz ZEYTİN
23.01.2018, 13:28
Bu maçı taraftar ve futbolcu alacak, Rıza doğru 11'i çıkarsın oyuncu değişikliklerinde geç kalmasın yeter. Stad tıklım tıklım dolacak oyuncu sahaya adımını attığı an havaya girer zaten.

Sorgusuz sualsiz Onazi yerine Kucka -hoş Onazi'nin gs maçındaki gibi dehşet bir performans gösterme ihtimali de var ama garanti olanı seçmeliyiz-
Durica geniş alanlar bırakmayacağımızı düşünürsek geçen sene deplasmandaki, bu sene içerdeki gs maçlarındaki gibi ceza sahasında kuş uçurtmaz.

Tek ikilem sol açıkta. Olcay mı Castillo mu? İkisi de aşırı formsuz ama herkesin bildiği gibi bu maçın havası farklı. Olcay bjk'den beri fener maçlarını seviyor Castillo ise maç içinde ritim yakaladı mı ekstra silahımız olur. İki tercihe de okeyim.

Onur saçma sapan bir topu içeri almazsa fener'in ilk golü atma ihtimali yok.

Castillo sakat değil mi?

cebcare
23.01.2018, 13:34
GS'yi yendiğimiz de hocası Tudordu şimdi rakiP aykut yani amaca giden her yol mubahtır anlayışını benimseyen biri. Kısaca provokasyonlardan ve gerilimden uzak durabilir sabırlı kalabilirsek RIza hocamız da iyi bir kadroyla saha çıkarsa şansımız var yoksa maalesef maç yine yarıda kalır.

castillo61
23.01.2018, 13:35
Castillo sakat değil mi?

Bilgim yok hocam ciddi bir sakatlık haberi okumadığım için yetişir diye varsaydım.

alper*
23.01.2018, 13:44
Ay bayılazaaam

oksoholu
23.01.2018, 13:44
Bileti aldık İstanbul dan geliyoruz doğu H blok görüş açısı nasıl bilgisi olan var mı ?

Sanırım ilk defa geliyorsun stada bu yeni statta görüş açısı diye bir şey yok avni akerin direkleri sendromu bitti her yerden güzel gözüküyor

Ozan Yılmaz
23.01.2018, 13:51
Bilgim yok hocam ciddi bir sakatlık haberi okumadığım için yetişir diye varsaydım.

Yetişmez 2-3 hafta daha yok en az.

miro0361
23.01.2018, 13:56
Maca almanyadan geliyorum. Biletimi aldim. Ilk kez Trabzona gelecegim. Mac günü atmosferi yasamak icin sehirin neresini gitmemi tavsiye edersiniz?

nbay
23.01.2018, 14:07
fener seyircisi gelmeyecek . görünen o ki biletlerin tamamı tükenecek.inşallah deplasman tribününü açarlar. ilk yarıdaki maçta fb kendi seyircisine açmıştı.

Fatih Çelik
23.01.2018, 14:12
Az önce kupadaki V.Şen Castillo işbirliğini gördüm acaba dedim. Neyse işte insanın aklına neler geliyor.

ibrahim
23.01.2018, 14:13
Kafayı bozdum, parayı basıp maçı yedek kulübesinin üstünde izleyip oyuncu değişikleri için akıl vermek istiyorum hocaya futbolculara. Şansım varsa hemen ordan alacam, ne dersiniz? :D

kopeli
23.01.2018, 14:21
1/2-0 geriyede düssek moral bozmaya gerek yok, kendi evimizde oynuyoruz kardesim, saldıracagız rakibi panik ettirecegiz. geçen senelerde oldugu gibi ilk golü yedikten sonra macı bırakmayalım artık.

abdllh.29
23.01.2018, 14:23
Sanırım ilk defa geliyorsun stada bu yeni statta görüş açısı diye bir şey yok avni akerin direkleri sendromu bitti her yerden güzel gözüküyor

sadece stada değil Trabzona da ilk defa geliyorum bilgi için teşekkür ederim.

YasinCorona17
23.01.2018, 14:27
bu oyuncuların bu tdnin bu maçı kaldıracak kapasiteleri yok ersun yanal bile fenerbahçe maçlarına abondane oluyordu

cebcare
23.01.2018, 14:38
Bu hafat Ndoye yerine Bero'yu oynatır :)

HOPA'LI TS'Lİ
23.01.2018, 14:39
Maca almanyadan geliyorum. Biletimi aldim. Ilk kez Trabzona gelecegim. Mac günü atmosferi yasamak icin sehirin neresini gitmemi tavsiye edersiniz?

Uzun sokak ve oradaki Çardak Pide Salonu
Ganita
Boztepe'de şehri kuşbakışı izleyip çay iç
Meydan park
Atapark

miro0361
23.01.2018, 14:40
sagolasin kardesim

Uzun sokak ve oradaki Çardak Pide Salonu
Ganita
Boztepe'de şehri kuşbakışı izleyip çay iç
Meydan park
Atapark

HOPA'LI TS'Lİ
23.01.2018, 14:42
Şike sürecinden bu yana yenemediğimiz şu takımı artık yenelim
En çok süreyi şikebahçeye ayıran Bizans medyasının maskesinin düşmesini görmek istiyorum maç sonunda
Büyüklüğünü göster Trabzon'um
Sahayı fenere dar et, önde bas, presle boğ, basmadık yer bırakma
TS aşkına herkes ayağa

Bordo gol gol gol
Mavi gol gol gol

HOPA'LI TS'Lİ
23.01.2018, 14:44
sagolasin kardesim

Ayağına sağlık gurbetçim
TS aşkına maça geliyorsun
Bu maçı alırsak şikecilerle aramızda 3 puan kalıyor
BJK ile de 3 puan farkımız var
Neden 3.veya 4.olmayalım
Yeter ki şu maçı alalım
Bu maçı alırsak yine içerideki Göztepe maçını da alırız diye düşünüyorum
GS hariç üstümüzdeki tüm takımlar bize gelecek
Neden bunu avantaja çevirmeyelim
İnanalım destekleyelim hep birlikte sevinelim

HOPA'LI TS'Lİ
23.01.2018, 14:47
ÇAY TV'de her pazartesi akşamı yayınlanan spor programında sürekli camizamıza sarkastik yaklaşımlar sergiliyorlar
TS-Bursa maçında bilerek Rize'yi düşürdüğümüzü ima edip laf sokuyorlar satır aralarında

TSezgin61
23.01.2018, 14:56
tipik sikecilerle yaptigimiz maclar gibi olmaz insallah. Maca baskili baslayip, ilk veya ikinci atakta sacma sapan bir gol yiyip, macin son dakikasina kadar beraberlik arayip, son dakikada bir sacma gol daha yiyip malum olmayiz umarim.

erenslash
23.01.2018, 15:01
Çay tv kro kanalı Trabzonun bu kanallara işi olmaması lazım
ÇAY TV'de her pazartesi akşamı yayınlanan spor programında sürekli camizamıza sarkastik yaklaşımlar sergiliyorlar
TS-Bursa maçında bilerek Rize'yi düşürdüğümüzü ima edip laf sokuyorlar satır aralarında

Gürkan Asma
23.01.2018, 15:04
4 bin civarı bilet kaldı :)

https://pbs.twimg.com/media/DUOVrfHW4AIiNOq.jpg:large

Hakan
23.01.2018, 15:09
Damdoy sınıra geldi,Bein "gelecek hafta cezalı" diye gösterip trolledi bizi.

Ogün YAZICI
23.01.2018, 15:09
Maçın hasılatı loca gelirleri dışında 1.9 milyon tl yapıyor kabataslak
Yine bir yönetim problemi 5 saatte 20 bin bilet satılma pottansiyeli olan maça
kale arkası 60
maraton 100-120 vs yap
kazandığın para 3 milyon tl'ye çıksın

Şu fiyatlara da kapışılırdı daha fazlasına da kapışılırdı

Umarım maç günü şehri çok iyi kullanırlar ürün vs diyeceğim ama nerde
Stadın orada para kazanacakları restoran büfe vs.işletmeleri bile yok
Köfte ekmekçi abiler dönecek köşeyi

TSemih61
23.01.2018, 15:13
Cezalı mı değil mi bir karar verilse iyi olacak. :D Eğer cezalı değilse gazeticiler bile trollendi, kadrolara yazmıyor bence kadroda olacak.

cebcare
23.01.2018, 15:15

Cezalı değil mi hay şansımıza tüküreyim.

Tahir61
23.01.2018, 15:17
Bilet satışları herkesi heyecanlandırdı
hocanın da ustanın da
bu maçı yine taraftar alacak

Faik Yılmaz
23.01.2018, 15:18
Satılan bilet 33 bin civarı.....

Meydanda büyük bir kuyruk var.....

Yarına kalmaz diye düşünüyorum 1-2 yer dışında....

Rakip takım taraftarı maça gelmeyeceği için onların biletleride satışa sunulmalı......

Koray
23.01.2018, 15:19
Tek şansımız Damdoy'un ceza oluşu demiştim cezalı değilmiş.

Hiç boşuna sinir stres yapmayın maçın sonucu belli.

danger00
23.01.2018, 15:22
---------onur
jp--uğur--durica--novak
----okay---onazi
abdüş---sosa----olcay(yusuf-bero)
---------burak

Ogün YAZICI
23.01.2018, 15:25
Ortam Gs maçı öncesine benzemeye başladı güzel.

Trabzonspor taraftarının kabusumuz dediği şey her zaman tek şansımız olmuştur !

Trabzonspor taraftarının yanlış dediği şey çoğu zaman doğrumuz olmuştur

Mustafa ÖZDEMİR
23.01.2018, 15:27
3 saatte 7500 bilet satılmış

Mustafa YILMAZ
23.01.2018, 15:37
kapalı gişe olacak bu maç.

umarım oyuncular kendilerini iyi motive ederler.

yönetim ve hoca kısmından pek ümidim yok

Harvelli61
23.01.2018, 15:49
Seyirci rekoru geliyor ilk günden biticek biletler. :)

Berke6198
23.01.2018, 15:50
Fenerbahçe'nin neleri yapabileceği, maçı kazanmak için hangi oyun planını tercih edeceği çok açık ve net!

Üzmeyin bu taraftarı!

brnclhn
23.01.2018, 15:56
1/2-0 geriyede düssek moral bozmaya gerek yok, kendi evimizde oynuyoruz kardesim, saldıracagız rakibi panik ettirecegiz. geçen senelerde oldugu gibi ilk golü yedikten sonra macı bırakmayalım artık.

küme düşmeye aday 10 kişi konyaya çok güzel saldırdık da fb ye saldıracaz...yedik mi biter attık mı alırız...bizim takım bu...rızayla siirtspora bile saldıramayız...

Gökhan Balcı
23.01.2018, 16:06
Yusuf un müthiş oynayıp fark yaratacağını düşünüyorum. Sosa ile başlamayacağımız yüzde yüz. Bero büyük ihtimalle maçta olur. 4-4-2 herkesin hayali ama sanmıyorum. Bu maç için şansımız takımda trabzonsporlu oyuncuların ekstra performansı klasik Burak ve taraftar. Onların ise genel bir şansı var inşallah bu sefer tutmaz

Edit : düşünmüyorum yazmışım düşünüyorum tam tersi. Yusuf as şu ayıyı.

El Cordobes
23.01.2018, 16:19
Vay be uzun bir aradan sonra 1 günde maç biletlerini tükettiğimiz günleri de gördük. Farklı bir heyecan var. Kareografi filan atmosfer müthiş olur. Umarım hevesimiz kursağımızda kalmaz.

HOPA'LI TS'Lİ
23.01.2018, 16:38
Yine büyüklüğünü gösterdin vefakar cefakar fedakar TS taraftarı
Biletleri çok kısa sürede tükettin
İşte budur TS sevdası
Yenilse de yense de sevdasına sahip çıkmaktır, onu sarıp sarmalamaktır

7 yıl sonra yeneceğuk şikecileri inşallah
Sinsi Aykut'u puansız göndereceğuk

artvints
23.01.2018, 16:55
rıza hoca bu tip maçları önde baskıyla oynatır. rakip takım komple ağır oyunculardan oluşuyor. gs maçındaki gibi dikkatli oynarsak istediğimizi yaparız.

Ozan Yılmaz
23.01.2018, 17:00
https://www.youtube.com/watch?v=sXKObFxvHWo

Haydi kapalı gişe ile bir galibiyet gelsin inşallah!

abdllh.29
23.01.2018, 17:33
misafir tribününü açmışlar almak isteyen alabilir.

Ahmet Kara
23.01.2018, 17:38
Ben biletlerin bu kadar çabuk biteceğini beklemiyordum. Neyse ki erkenden aldım. Taraftarda ki istek arzu futbolcular da olsa keşke.

Ogün YAZICI
23.01.2018, 17:51
Ben biletlerin bu kadar çabuk biteceğini beklemiyordum. Neyse ki erkenden aldım. Taraftarda ki istek arzu futbolcular da olsa keşke.

Futbolcularda böyle bir ortamda istek arzu olmaması mümkün mü ?
Aksine yıllardır taraftar ve futbolcular olarak bu istek ve arzuyu genele yayamamaktan dolayı kaybediyoruz.
Hem bu maçtaki duygu yoğunluğu bacaklara ve beyinlere olumsuz yansıyor hem de sonraki haftalarda motivasyon kaybına yol açıyor

Bu maça ilgi gösteren taraftar özellikle Trabzon'daki taraftar bir sonraki Göztepe maçına da aynı ilgiyi göstermek zorundadır.
Yoksa olası motivasyon kaybının ilk suçlusu taraftar olur.

Gürkan Asma
23.01.2018, 17:57
Deplasman tribünü açılmış görünüyor, almak isteyen kaçırmasın :)

https://pbs.twimg.com/media/DUO-43JWAAAkNfI.jpg:large

Ogün'
23.01.2018, 18:06
Böyle bir bilet satışını ancak bir dahaki fener maçında görebiliriz. Bunlara duyduğumuz nefret cidden başka bir seviyede umarım bu sefer kazanırız da Göztepe maçına da en azından 30 bin üstü seyirci gelir.

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fatih Çelik
23.01.2018, 18:08
Deplasman tribünü açılmış görünüyor, almak isteyen kaçırmasın :)

https://pbs.twimg.com/media/DUO-43JWAAAkNfI.jpg:large

Vip yine boş kalacak. Usandim vallahi

Yunus Danışmaz
23.01.2018, 18:12
Vip yine boş kalacak. Usandim vallahi

Tv den görünmüyor hocam sıkıntı yok :D

Aydın Tiryaki
23.01.2018, 18:30
------------ Onur ------------

Jp ---- Uğur --- Durica --- Novak

--------- Okay ---- Onazi---------

Abdül ------- Sosa ------- Yusuf

------------- Burak --------------

Şunu bir görsek çok mu zor ?

selcuk
23.01.2018, 18:37

yusuf kanatlarda pek iyi degil
sosa sag kanatta kariyerinin en skorrer istatistigine sahip, abdülkadirde her yerde oynar

yani

sosa---yusuf---abdülkadir daha olagan

Berke6198
23.01.2018, 18:40

Onazi'nin ne toplu ne de topsuz oyuna hiçbir katkısı yokken, fiziksel olarak sert bir orta sahaya sahip olan fenerbahçe'ye karşı sahada olması büyük katliam olacaktır. Okay-Kucka bu maçın tartışmasız ikilisi olmalılar, Topal, Josef ve Valbuena'ya nefes aldırmamak zorundayız.

hyasin61
23.01.2018, 18:41
Gerek sıkecılerın eksıklerı gerek angut kocamanın oyun anlayışına ek olarak oyuncularımızın bu maca bakış acısı ve taraftarımızın destegı ıle galıp gelecegımızı dusunuyorum

Mithridates
23.01.2018, 18:45
Sosa ve Onazi ilk 11 de olmamalı.
Bu maçta bize koşacak pres yapacak adam lazım.
Sosa ile olmaz o iş Onazi'de pozisyonunu kaybettiğinde telafisi olmaz.
Okay Kucka önlerine Yusuf solda Abdülkadir sağda Olcay en iyi tercih gibi duruyor.

Gürkan Asma
23.01.2018, 18:49
İlk yarıda elimizden kaçırmıştık bu sefer alalım artık.

Tayfun
23.01.2018, 18:58
Son yıllarda değişmeyen senaryo;

- Şikeciler ile olan maçtan önce biletlere akın edilir
- Takıma özgüven aşılanır
- İki üç poziyondan sonra tribünden " bu takımdan bi cacık" olmaz lafları yükselir
- Şikeciler rahat bir galibet alıp gider
- Savaş baltaları teknik direktör ve yönetim için çıkarılır

Sonuç belli gayet rahatım o yüzden.

David_LuiZ4
23.01.2018, 19:17

Dostum şöyle anlatayım...Avni Aker olsa atmosfer yaşama konusunda işin kolaydı meydandan Avni Aker'e bir elinde dürüm bir elinde ayran formalı kalabalıkla yürürdün Avni Aker'e vardığında kokusu yeterdi...Yeni stadımız biraz ıssız fakat içini ısıtacak önerilerimi yazayım :D

Madem ilk kez geliyorsun hem de almancısın uçaktan iner inmez dolmuş molmuş uğraşma atla taksiye meydana geç açsan Uzun Sokak'ın arasında Sürmene pidecisi var büyük peynirliyi orada götür aç değilsen meydanda otur çayını kahveni iç ortamı gözlemle akşam üzeri formalı bağıran gençler muhakkak toplanır oraya canın sıkılmaz...Maça 2 3 saat kala tavuk dürümünü alıp yine taksiyle yola koyul taksici seni Beşirli biter bitmez bıraksın oradan yürüyerek sahilden maça giden kalabalığın arasına karış ve staddasın...

Bu arada meydan ve uzun sokak arasındaki bir de Avni Aker'in yol tarafındaki bütün tavuk dürümcülere selamlarımı saygılarımı yolluyorum 50 tane şehirde dürüm yedim yok kardeşim lezzet mezzet bizimkiler Türkiye'de tek...Tırnaklı pidemiz bile bambaşka...Çift pide sardırıp ikişer tane alır birini maçtan önce birini devre arası götürürdüm...Selam olsun Kral dönercilerimize aslansınız aslan..

Aydın Tiryaki
23.01.2018, 21:05
yusuf kanatlarda pek iyi degil
sosa sag kanatta kariyerinin en skorrer istatistigine sahip, abdülkadirde her yerde oynar

yani

sosa---yusuf---abdülkadir daha olagan

Bu da olabilir. Önemli olan bu üçünün bir arada oynaması. Maç içerisinde pozisyon da değiştirirler kendi aralarında.

Onazi'nin ne toplu ne de topsuz oyuna hiçbir katkısı yokken, fiziksel olarak sert bir orta sahaya sahip olan fenerbahçe'ye karşı sahada olması büyük katliam olacaktır. Okay-Kucka bu maçın tartışmasız ikilisi olmalılar, Topal, Josef ve Valbuena'ya nefes aldırmamak zorundayız.

Okay ve Kucka'yı aynı anda sahada görünce midem bulanıyor Berke :) . Önyargılı da değilim birbirlerini tamamlayamıyorlar.

Erkan A.
23.01.2018, 21:31
ONUR - PEREIRA - OKAY - DURICA - NOVAK - ONAZI - SOSA - KUCKA - YUSUF - ABDULKADIR - BURAK

renktaslar böyle bir onbirle oynarsak hem okay oynamis olur hemde onazi kucka sosa yusuf bir arada oynamis olur?

okayin stoperde basarili maclarida vardi

kartal61
23.01.2018, 21:52
Mac için söylenebilecek bir şey yok. Her şeyin olabileceği bir mac
Kucka ve Sosanin ilk 11 oynaması lazım. Sosadan umudumu kesmiştim ama fikrim degisti
Kazanırsak güzel olur ama eğer kaybedersek sadece 3puan kaybetmiş olalım. Ağır bir fatura cikmasin

Cafer Bulur
23.01.2018, 21:53
Bu macta galibiyeti cok istemek cok sartlanmak dogru degil renkdaslar sakin kalmaliyiz takimi germemeliyiz.

Yillardir sb maclarina cok sartlandigimiz icin galip gelemiyoruz buna defalarca sahit olduk.

Gs yillardir sb yi cok yenmek istedigi icin yenemiyor bir baski olusuyor ve sb ye yariyor.

Son yillarda sb ye karsi kendi sahamizda taraftarimizin gerginligi yüzünden sb ye yenildik hatta travmalar yasadik.

Bu macta sakin kalmaliyiz takimi germemeliyiz takimimizi galibiyet baskisi altina almamaliyiz.

Bir isi asiri istersen olmaz cünkü o zaman mantik devre disi kaliyor ve olan bize oluyor.

Bu maci kagit üstünde kazanmak zorundayiz bir galibiyet bize ilac gibi gelecektir ama buna asiri odaklanmak hata olacaktir.

Bu macta kim oynarsa oynasin görevini yapacaktir zaten büyük maclari iyi oynuyoruz bundan zerre süphem yok.

Lütfen ama lütfen sakin kalalim ve takimimizi degil rakibi baski altina alalim ve mactan sonra hep beraber sevinelim..

3 ihtimalli bir mac hersey cikabilir bu mactan ama sakin kalirsak ve erken gol yemezsek kazanacagimizi düsünüyorum.

Adem Akyüz'
23.01.2018, 22:13
Taraftarın da camianın da normal bir maç havasında olması lazım. Aksi taktirde galibiyet zor.

Hakan
23.01.2018, 22:18
Ayı avcısına güven tam.https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180123/a7c6436e53dfba121a57b830dc757eb0.jpg

Gökhan Balcı
23.01.2018, 22:24
Bu kadar imkansızlıklar içinde bu taraftar ilk günden biletleri bitiriyor taraftarın hakkı ödenmez gerçekten de. Senelerdir böyle ne başarı var ne bir şey yine geliyor yine geliyor. İnşallah dik oynanır onurlu bir oyun ortaya konulur. Yerlisi yabancısı herkesin her şeyini ortaya koyması lazım. Rıza hocadan bir beklentim yok kazansa da olmayacak bu tarz maçlarda oyuncu ekstra performans sergilediği ölçüde maçı değiştirebiliyor. Hiçbir şekilde baskı altında ezilmeyen Burak Yılmaz faktörü ve yusuf ile Abdülkadir gibi giydiği formadan gurur duyan oyuncularımız var. Bu maç yalnızca üç puan içermiyor. İstediğimiz kadar profesyonel bakmaya çalışalım şehrin bir algısı var bunu değiştiremeyiz. Yapmamız gereken tek şey maç boyu destek olmak ve top rakibe geçtiğinde sessizliğe gömülmemek ve gerisini takıma bırakmak. Kuru kalabalık olmamalı. Madem kazanmak istiyoruz bu kadar herkes üstüne düşeni yapmalı.

Tsli31
23.01.2018, 22:26
Geldi güzel hafta yenelim şikecileri

Mesut
23.01.2018, 23:09
Ayı avcısına güven tam.https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180123/a7c6436e53dfba121a57b830dc757eb0.jpg

15127
Kral maça hazırlanıyor Instagram hesabından paylaştığı fotoğraf :)

selcuk
23.01.2018, 23:25
yaklasik 1500 bilet kaldi

https://pbs.twimg.com/media/DUP9XaRXUAExFcW.jpg

1000 vip, 500 normal

bu kadar satabilecegimizi hayal bile etmemistim

localar ile gercekten 40 bin kisiyi gecmemiz mümkün

Erdogan
23.01.2018, 23:49
Antalya maçında trabzondayim, kombine sahibi birçok kişi maça gelmedi. Dolmaz ise kombine sahiblerinden dır.

Onur Akyüz
24.01.2018, 00:00
Şikebahçe Terör Örgütünü sahaya gömmeliyiz!

Geliyoruz!!

Mithridates
24.01.2018, 00:04
Fenerbahçe'yi bir yenebilsek hem taraftar hem takım psikolojik olarak çok önemli bir eşiği aşacağız.
İlk yarıdaki maçta çok yaklaşmıştık ama olmamıştı umarım bu sefer olur.