PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 19. Hafta l Trabzonspor 1-1 fenerbahçe l Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8

ANAOKULU TERK
26.01.2018, 15:18
- kamil ahmet ve önündeki sol koridor tam bir maden . yönetime saygılarımı sunuyorum .
şüphesiz ki alper ve dirar , (bizim salaklığımız yüzünden altın tepside sunulan ) bu ikramı ,
asla geri çevirmeyecektir . pazardan elek alsaydınız bari , o daha fazla yararlı olurdu .
novak diye bi canlı almışlar . piyasada yok . şimdi oynamayacaksa ne zaman oynayacak bu arkadaş ?
madem 2 kağıt bayıldın , nerde bu herif ? yumurta dayanmış malum yere , arkadaşı ara ki bulasın !
fener maçında oynatmamak , sol kanadı boşaltmak için mi verildi o kadar para ?
sakatmış ! bula bula bu maçı mı buldu ? adama 2 milyon okut , ama herif benimle beraber otursun çekirdek çitlesin ! kafayı yememek elde değil !

- önazi'nin (avni aker'deki ) en son fener maçında rezil rüsva olup , çimleri öpmesini ,
hala unutmamış biri olarak , yine aynı hatayı yine maçta da yaparsa (ki yine yapacaktır ) ,
hiç boşu boşuna sahaya çıkmamıza gerek yok . adam yerden kalkamadığı gibi ,
bir de hiç bir şey olmamış gibi nal topluyor . o maç saniye saniye aklımda .
ben böyle bir rezil oluş görmedim . herifin içinden geçip , rencide ettiler birde .
oynatmayın hacı . oynatmayın şunu . öbür bidon kucka ondan daha iyi kesicilik yapar .

- aykut'un olayı 65'den sonrasıdır . bunu ne şenol efendi , ne de diğerleri bir türlü çözemedi .
aykut'un elini kolunu bağlayacak , armut gibi bırakacak hiç bir hamleyi ,
hiç bir hoca bu zamana kadar başaramadı . bi geçen sene beşiktaş bunu beceriyor diyorduk ki ,
salaklar son saniyede kendi kalelerine gol attılar . rıza aykut'u (becerebilirse ) kendi silahı ile vurmalı .
peki becerebilir mi ? sizce ? demek ki aynı şeyleri düşünüyoruz .boşuna zihin cimnastiğine gerek yok o zaman !

- baroni'nin kertenkele dili , bamba'nın noturdam kamburu gibi sırtı , egemen'in 5 e 10 tahta kafası ,
ısparta'lının çizgi üzerinde lakayt kırmızı kartı derken , kaç yıl geçti arkadaş ? artık biraz oynasanız diyorum !
en son fener galibiyeti görenler , şimdi torun torba sahibi oldular . 2000 gündür fener galibiyeti alamamak nasıl bir ezikliğin , nasıl bir vizyonsuzluğun ürünüdür ?

biraz utanmanız varsa , çift motor takıp oynarsınız !

Uğur Ö.
26.01.2018, 15:20
Yan toplar ve duran toplar haricinde fenerden gol yemeyeceğimiz bariz belli. Stoperde adam tutamayan Uğur ve duran topta kalede durmayı hala öğrenemeyen Onur sayesinde en az bir gol bekliyorum o şekilde.

Oynanacak oyun okadar bariz belli ki. Bero'lu bir kadro sahada olacak. Rakibi bekleyen, klasik olarak ilk yarıyı uyku getiren bir futbol izlettirecek Rıza ki yüzde 99 da ilk yarı 1-0 geride kaparız.

Sonra ikinci yarı fenerin geri çekilmesiyle biraz baskılı bir futbol sergileriz ve takım hem defans hem ofans yapmayı bilmediği için defansta açıklar verir.

Maç ya Burak'ın golüyle 1-1 biter yada 2-0 yeniliriz. Rıza hoca ile bu senaryo artık sabit. Adamın tek bildiği bu başka hiçbirşey bilmiyor. Rakibi bekle bekle gol yersem bastır. Yani bulduğumuz pozisyonlarda 2de1 oran çıkaramazsak galibiyet yalan olur.

Gökhan Balcı
26.01.2018, 15:33
Her ne kadar Abdülün 8 numarada oynaması gerektiğini düşünsem de başına bir şey gelecek diye korkuyorum. Dolayısıyla Okay kucka yahut kucka Onazi yapılıp Okay stopere çekilecektir. Ama bu uğuru tamamen bitirmek anlamına geldiğinden hocanın tercih edeceğini sanmıyorum. Hocanın üç tane ofansif oyuncu ile oynayacağını düşünmediğimden üçlüden birinin kesilip Olcay ın oynatılacağını düşünmek saçma olmaz. Formunu yakalamaya başlayan sosa yı kesmek zor, büyük ve içerideki maçlardaki isteği ortada olan Yusufu kesmek de zor. Her maç belli bir ortalaması olan ve maçın en etkili ismi olan Abdülü kesmek ise en zoru. Hocanın işi zor karşısında kendisi gibi oyunu tutan bir tip var. Bu maç Yusuf un da sosa nın da kucka nın da uzaktan şutlarına ihtiyacımız var. Çok şanslıyız esasında bu konuda. Beşiktaşta bile bu anlamda talisca dışında adam yok bizde ise en az üç tane var. Bunu artık sistemin bir parçası haline getirmeliyiz. Yan top yok kanat organizasyonu yok içeri kat etme yok tek alternatif Burak'a atılan toplar. Oyunu çeşitlendirmek tek şansımız. Rakibe bu oyuncular bunu deniyor düşüncesini yerleştirirsek şut vurulacağı sırada defansın dengesi bozulabilir ve araya adam kaçırabiliriz. Hocam oyunculardan yapamayacakları şeyleri istemek zorunda değilsin dolayısıyla oyuncuların en iyi yapabilecekleri şeye odaklanman gerekir bence. Sosa varken Yusuf un sağda oynayıp içeri kat eden şut atan adam konumunda olması sanırım en mantıklısı olacak. Gerçi 8 de oynayabilir ama neyse o başka konu. Hocam bu maçı isteyin diğer oyuncular maça etki edemedikçe moralleri bozuluyor. Şehrin dinamikleri çok önemli. Özellikle kendi oyuncularımız çok eleştiriliyor. Herkes yerinde olsun ve sorumluluk alsın hak eden oyuncular sahada olsun kimse başka bir şey beklemiyor. Takımda sadece Burak ön plana çıkıyor. Adam nankatsu takımındaki Tsubasa ya döndü resmen. Bu yanlıştan dönmeli ve alternatif hücum varyasyonları oluşturmalıyız. Kanat oyuncusu yoksa eğer kanatsız sistem kur. Elinde bunu karşılayabilecek kadro var.

Arda'
26.01.2018, 15:43
Gs maçındaki atmosfer olursa kaybetmeyiz ondan eminim. Ayı Volkan yan toplarda iyi olsa da cepheden kötü kaleci sık sık uzaktan vurmamız lazım yukarda yazıldığı gibi Yusuf sağda, Sosa ortada, Abdül solda olabilir. Kucka da oynarsa sürekli denemeli.

Fatih Özkan
26.01.2018, 15:58
Fenerbahçe, Ordu-Giresun Havaalanı'nı kullanacak.

BlackPanther
26.01.2018, 16:10

Nerden biliyorsun?

Yiğit Gayretli
26.01.2018, 16:11
Nerden biliyorsun?

İşinden dolayı biliyor.

Fazla agresifsiniz. Biraz sakin olmanın faydası var.

BlackPanther
26.01.2018, 16:17
İşinden dolayı biliyor.

Fazla agresifsiniz. Biraz sakin olmanın faydası var.

Kusura bakma ama Konya maçlarını hala içime sindiremiyorum. Hele pısırık Rızanın maç sonu açıklamaları sonrası ona hep uyuz oldum.

Yiğit Gayretli
26.01.2018, 16:25
Kusura bakma ama Konya maçlarını hala içime sindiremiyorum. Hele pısırık Rızanın maç sonu açıklamaları sonrası ona hep uyuz oldum.
Ne olursa olsun Trabzonspor teknik direktörüdür. Alçaltıcı ifadeler kullanmaktan kaçınmak gerek...

artvints
26.01.2018, 16:47
konya maçında abdülkadir soldayken skubic atak yapamadı. defansif yönü güçlü diye oynatılan ndoye oraya geçince bol bol bindirdi. bu durum olaya nasıl bakılması gerektiğini anlatıyor.

demiradam57
26.01.2018, 16:49
Arkadaşlar ücreti karşılığında bilet devredecek olan varmı...

alper*
26.01.2018, 16:51
https://www.youtube.com/watch?v=qMDrbk5oZAQ

emrahtuna
26.01.2018, 17:00
sanki bu sefer kazanacakmışız gibi yahu..

7can61
26.01.2018, 17:19
https://www.youtube.com/watch?v=qMDrbk5oZAQ
Bir millet böyle mal mal dizileri izleyerek şimdi mafyacı oldu.

Küçüklü büyüklü, irili ufaklı her yer mafya.

En baştan en alta kadar.

alper*
26.01.2018, 17:28
Doğru söylüyorsunuz, belgesel izleyenler de antropolog, veteriner hekim vs.; tarih dizileri izleyenler tarihçi oldular.

Fatih Çelik
26.01.2018, 17:30
Doğru söylüyorsunuz, belgesel izleyenler de antropolog, veteriner hekim vs.; tarih dizileri izleyenler tarihçi oldular.

Hukukçular da troll oluyor diyorlar ne diyorsunuz :)

7can61
26.01.2018, 17:31
Yanlış anlama sana verdiğim bir tepki değil. Ben gördüğümü söylüyorum.

7can61
26.01.2018, 17:32
Hukukçular da troll oluyor diyorlar ne diyorsunuz :)
Şu sıralar en çok acıdığım meslek.

El Cordobes
26.01.2018, 17:33
konya maçında abdülkadir soldayken skubic atak yapamadı. defansif yönü güçlü diye oynatılan ndoye oraya geçince bol bol bindirdi. bu durum olaya nasıl bakılması gerektiğini anlatıyor.

Bek kovalayan açık oyuncusu diye bi tabir türettiler. Karşı takım bekine tehdit yaratıp onun çıkmasına engel olacak adam oynatmak bu hocalara nedense riskli geliyor. Bunlar hep önlem almaya çabalayan hocaların icatları. Oyun boyunu kısaltıp toplu hücum toplu defans yaptırarak o bek tehdidini bertaraf etmek yerine hamal oyuncuları tercih edip kendince az mücadele ettiğini düşündüğü yetenekli oyuncuları kenarda tutuyorlar. Diğerine ya kafası basmıyor ya da o oyunu oynatmaya çapı yetmiyor. Bunların rakip analizinden anladığı zaafları nedir ve bu zaaflara karşı nasıl bir kurgu kurmalıyımdam ziyade rakibin güçlü yönleri nedir ,bunlara nasıl önlem alırım , nasıl kilitlerim oluyor. Önce kafada büyük takım hocası olmak lazım. Öbür türlü büyük maçı alırsın, lig sonuncularına puan kaybedersin.

alper*
26.01.2018, 17:34
Fatih Çelik

Kim diyor?

Fatih Çelik
26.01.2018, 17:35
Şu sıralar en çok acıdığım meslek.

Türkiye de ölmeyen ve ölmeyecek tek meslek yancılık/komisyonculuk kahvehanesinden devlet kademesine kadar her yerde geçerli her dönem kazandırıyor :)

Fatih Çelik
26.01.2018, 17:35
Fatih Çelik

Kim diyor?

Vallahi duyuyoruz işte eşten dosttan :)

7can61
26.01.2018, 17:36
Türkiye de ölmeyen ve ölmeyecek tek meslek yancılık/komisyonculuk kahvehanesinden devlet kademesine kadar her yerde geçerli her dönem kazandırıyor :)

Kazanıyor olabilir ama çok şey de kaybettikleri de kesin. Bence bayağı bir zarardalar. Allah yar ve yardımcıları olsun :)

Fatih Çelik
26.01.2018, 17:37
Kazanıyor olabilir ama çok şey de kaybettikleri de kesin. Bence bayağı bir zarardalar. Allah yar ve yardımcıları olsun :)

Kaybettiklerinin kendileri için bir kiymeti olmadığı için pek sorun ettiklerini sanmıyorum :)

alper*
26.01.2018, 17:38
Fatih Çelik

Benim çevremde bahsettiğiniz tarzda biri yok.

Fatih Çelik
26.01.2018, 17:39
Fatih Çelik

Benim çevremde bahsettiğiniz tarzda biri yok.

Neyse görürseniz söylersiniz :)

alper*
26.01.2018, 17:40
Ben laf taşımam, muhatabınızı bulursanız siz yüzüne söyleyin.

7can61
26.01.2018, 17:41
İşte bunlar çok dizi izlemenin yan etkileri.

İki kişinin bildiği sır değildir. uuuu...

Ozan Yılmaz
26.01.2018, 18:00
https://pbs.twimg.com/media/DUebpPkXkAERFZg.jpg
Kapalı gişe, şu blokeler de olmasaydı tam olacaktı.

ccd6167
26.01.2018, 18:12
Gerçekten kötü futbol ve orta sıralardaki bu halimize rağmen kapalı gişe muazzam oldu...

cidden çok büyük kulübüz...

Mehmet Fatih Silik
26.01.2018, 19:09
Skrtel de sakat. Bu iyi oldu. Burak tarumar etmeli orayı.

ilelebeTS
26.01.2018, 19:24
Şikecilerde takım sahaya çıkmadan kadro belli olmaz. Klasik sakatlık oyunlarını yapıyorlar şu an. Onlarda kimin oynacağı değil bizde kimin oynayacağı daha önemli.

tsukru61
26.01.2018, 20:00
Şikecilerde takım sahaya çıkmadan kadro belli olmaz. Klasik sakatlık oyunlarını yapıyorlar şu an. Onlarda kimin oynacağı değil bizde kimin oynayacağı daha önemli.

İsterlerse 10 kişi çıksınlar rızanın yapacağı/yatacağı belli... Bizim için beraberlikten ötesi olmaz.

yorumsuz6117
26.01.2018, 20:19
Rızayla galibiyet şansımız yok diye düşünüyorum..

Nazim Can
26.01.2018, 20:22
En iyi ihtimal tek farkli yenilgi bu mactan hic ümidim yok maalesef.

Enes Başkaya60
26.01.2018, 20:23
Bu maçı alacağız bence öyle hissediyorum...

ALDENİRO
26.01.2018, 20:27
bu arada bjk it gibi oynuyo. niye biz böyle baskı kuramıyoruz.

yorumsuz6117
26.01.2018, 20:30
bu arada bjk it gibi oynuyo. niye biz böyle baskı kuramıyoruz.
Beşiktaş'ın başında Şenol Güneş var TS'nin Rıza :D

ÖmürKaradeniz61
26.01.2018, 20:31
Beşiktaşın ilk 20 dakikada oynadığı oyunu biz ya geriye düşünce ya da son 15 dakika oynuyoruz niye acaba merak ettim.

erenslash
26.01.2018, 20:32
<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@ALDENİRO (https://forum.bordomavi.net/member.php?u=36473)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> bjk oynar tabi kadrosu ortada hocası ortada sadece hoca değil kadro var şaşırmamak lazım

Nevzat başkan gelirse :)) biz de bjk gibi olabiliriz belki daha da iyi olabiliriz

ayrıca o kadar par aolmasına rağmen yıldız bir forvetleri yok ki transfer konusunda bazı bölgelerinde eksikleri bile var bana göre .

yorumsuz6117
26.01.2018, 20:34
Şampiyonluk yarışı 4 takım arasında çok çetin olucak bu sezon.. Başakşehir , Gs , Bjk başa baş giderler geride kalmazlar , Fb ise yarışa dahil ama en çok puanı kaybedecek takım olarak görüyorum şampiyonluk yarışında..

erenslash
26.01.2018, 20:36
<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@yorumsuz6117 (https://forum.bordomavi.net/member.php?u=27190)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> fbden bir şey olmaz ama bizi yenerlerse cesaretlenirler hileye başvururlar bizden bir şey olmaz bu sezon bu yönetim ve hocayla çok zor

yedinci bitirirsek şaşırmam ki feneri yensek bile ilk dörde giremeyiz yani feneri yenmek ego tatmini olmalı

bu sezon büyük maçlarda egomuzu tatmin edelim yeter çünkü bizim heyetle olmaz bu iş

benim için beşincilik de aynı yedincilik de.fark görmüyorum

Fatih Özkan
26.01.2018, 20:37

Değişikliğe gittiler. Trabzon’a inecekler.

kopeli
26.01.2018, 20:46
küme düşmeye aday 10 kişi konyaya çok güzel saldırdık da fb ye saldıracaz...yedik mi biter attık mı alırız...bizim takım bu...rızayla siirtspora bile saldıramayız...

kardesim 4-5 yeriz denilen bir ortamda gs'yi duman etti bu takım rıza ile. fb kadro olarak o gs'den daha geride, ha şans tutmuyor o ayrı ama normal şartlarda yenecek gücümüz var.

adiloş bebe
26.01.2018, 21:16
Hay “çoban” rıza kadar başınıza.....
Arkadaş ayıptır ayıp. Trabzon insanı ve Trabzonspor taraftarının yıllar geçtikçe iğrenç bir şekilde evrilmesini midem kaldırmıyor artık.
Adama demediklerini bırakmadılar, bir rahat bırakın şu kulübü.
Çoban, Çomar, kapıcı gülü... sayayım mı daha ?

yorumsuz6117
26.01.2018, 21:21
Ligin ikinci yarısına kötü bir başlangıç yapıldığı yönündeki eleştirilere katılmadığını belirten Çalımbay, "Ligin ikinci yarısına kötü başlangıç dediğiniz zaman neyin kast edildiğini anlamıyorum. Kötü başlangıç dediğiniz zaman çok büyük mağlubiyet aldık ya da hezimet aldık gibi bir izlenim oluyor. Biz deplasmanda oynadık. Aldığımız puanla iki takımı aşağıda bırakıp üstlerine çıktık. Bu şekilde soruları da yadırgıyorum. ‘İyi başlamadık' deyin. Aldığımız puan size göre olmayabilir ama bana göre iyi bir puan. Lütfen bazı konularda biraz daha duyarlı olunursa daha iyi olur. Kötü başlangıç ifadesini kabul etmiyorum. Takımım gol bulması gerektiği zaman golünü buldu. Ama tabi ki orada hedefimiz galibiyetle ayrılmaktı. 2-1 mağlupken son golü biz atsaydık 2-2, galibiyet kadar önemli bir durum olacaktı. Onun için Trabzonspor olarak ligi sonuna kadar en iyi şekilde bitireceğiz. Bundan eminim ben. Ama bu takım sizlerin, siz hep buradasınız, onun için sizin sahip çıkmanız gerekiyor. Bu şekilde konuşulduğunda her şey bitmiş gibi olmaz. Daha 16 kritik maçımız var. Şu anda biz beşinci sıradayız, bizim aldığımız yer belli, geldiğimiz yer belli. Takım kötü söylemlerini kabul etmiyorum. Basın mensuplarının da bu takıma destek olması gerekiyor. Tabi ki mağlubiyet alsaydık, kötü şeyler yaşamış olsaydık eleştiriler doğru olurdu. Ancak alınan puan kötü bir puan değil. Karşınızdaki takım iyi ve can derdinde olan bir takım. Dışarıdan baktığınızda aldığımız bir puanı iyi de demiyoruz çok kötü de demiyoruz" şeklinde konuştu.

Bu açıklamaları yapan Trabzonspor teknik direktörü olamaz.. Olsa olsa çobandır.. :)

Mehmet Fatih Silik
26.01.2018, 21:41
Mac 2-1'e gelince nasil da her pozisyonda taraftarlar islikla hakemi baski altina aliyor.

Iste Pazar günü öncelikle hakemi isliklarimizla bogmamiz ve bizim lehimize karar vermesini saglamamiz lazim.

Cimcimelere karsi olusturulan o ambiyansi da gölgede birakmamiz lazim.

robinhood61
26.01.2018, 22:05
eee gençlerbirliği konya'yı yendi. nasıl oluyormuş rıza efendi? trabzonspora geldiğini unutma....son haftalarda resmen mahvettin takımı..bi de başarılıyım diyor...bu kafayla büyük oynanmaz...yollayın şu adamı sene sonu vizyon yok bi halt yok (feneri yense de fikirlerim değişmeyecek)

Yıldıray Emanet
26.01.2018, 22:07
Konya ve Karabük gibi leş defans takımlarına 3 forvetle çıkıcan zaten kabız gibiler oynamak istemiyolar amaçları 1 puan böyle korkaklıklarla 4 puana mal oldun

erenslash
26.01.2018, 22:08
peki Rıza hocam deplasman demişsin eyvallah konya maçını kendi sahamızda oynadık lig maçı olmayabilir ama yenemedik bakınız hocam turu geçmemizs önemli değil 2-1 olsun bizim olsun eee?

Trabzon taraftarı hissediyor kötü gidişi hezimet olmasa bile beraberlik arada galibiyet 5 6-7 sıralarda bitirebileceğimizi kestiriyoruz az çok :))

Rıza hoca kendince demiş ki hezimet olmadı tabi ki olmadı gidip 6-7 tane yemedik ama camian büyük olunca oynanan oyun kötü olunca sorun oluyor.

şöyle oyun olarak kötüyüz asıl sorun bu hocam yenilmemiz değil

Gürkan Asma
26.01.2018, 22:10
eee gençlerbirliği konya'yı yendi. nasıl oluyormuş rıza efendi? trabzonspora geldiğini unutma....son haftalarda resmen mahvettin takımı..bi de başarılıyım diyor...bu kafayla büyük oynanmaz...yollayın şu adamı sene sonu vizyon yok bi halt yok (feneri yense de fikirlerim değişmeyecek)

Üstelik gençler 40 dk 10 kişi oynadı maç berabereyken :)

champions
26.01.2018, 22:10
10 kişilik Gençler bile Konya'ya çaktı, "Konya çok iyi takım yaaa" 70 model hocamız 1 puana şükretsin.
Bakalım şu leş fb'ye karşı hangi saçmalıkları izleticek bize?

erenslash
26.01.2018, 22:11
fb maçı son şansı :) alırsa kahraman ilan edilir ama hoca bu maçı alsa bile tekrar ediyorum diğer maçlarda kesin saçma oyunlar oynarız gene uyuz oluruz ancak eğer fb maçını alırsak ya motivasyonla alırız ya da aykutun saçmalamasıyla . hocanın becerisiyle değil buna eminim

bugune kadar en çok hoşuma giden açıklaması hocanın fb maçını gs maçı gibi alacağız demesi güzel en azından motivasyonlu bir şey söylemiş

Doğukan Uçan
26.01.2018, 22:22
Beyler üzülerek söylüyorum bu maçı alamayız. Gençlerbirliği 50 dakika 10 kişi kaldığı maçta konya'yı ezerek 2-1 yendi. Biz 3 maçta konya'ya bırak galip gelmeyi beraberliği zor kurtardık.

Rıza ile bu iş olmaz kanıtlandı.

kayseriliyiz
26.01.2018, 22:25
Spor yorumculari bizi favori gösterdigine göre.
Net bir maglubiyet bizi bekliyor demektir.

Envoyé de mon Redmi 4X en utilisant Tapatalk

61_Hasan_69
26.01.2018, 22:30
Tamam Rıza hocayı bende fazla tutmuyorum ama yok Gençlerbirliği on kişi Konya yi ezdi biz beraberigi zor kurtardik diyip buradan yürümek sacma futbol böyle bir oyun değil.

ANAOKULU TERK
26.01.2018, 22:44
futbolcuların ekim ayından kalan alacakları hala ödenmemiş .
o zaman hadi geçmiş olsun !

ne kadar para , o kadar futbol !
aç ayı oynamaz .

bu işler böyle hacı !

futbolcuya yemini vermezsen , gün gelir seni kaba etinden ıstırıverir.

inşallah o gün , bugün değildir .

Ogün YAZICI
26.01.2018, 22:56
Tamam Rıza hocayı bende fazla tutmuyorum ama yok Gençlerbirliği on kişi Konya yi ezdi biz beraberigi zor kurtardik diyip buradan yürümek sacma futbol böyle bir oyun değil.

Kesinlikle

tonya55
26.01.2018, 23:01
insallah gs macındaki tarifeyi uygularız.

Doğukan Uçan
26.01.2018, 23:03
Hadi onu geçtim akhisar ligde en son galibiyetini ekim ayında trabzonda almış. Bu rezillik değil mi?

Alanyaspor ligde aldığı son 2 galibiyet gençlerbirliği ve trabzonspor maçları.

Ha bu maçı alır mıyız alamaz mıyız bilmem ama biz kötüyüz.

Şenol güneş olsaydi şuan ilk 2 de olurduk

Bu kadroyu Şenol hocaya versek şampiyon yapardı

Berke6198
26.01.2018, 23:18
Gençler'in Konyaspor galibiyetinden sonra Rıza Çalımbay'ın savı doğruluk kazanmış oldu.

Olmadı mı ? :)

titanic
26.01.2018, 23:30
Gençler'in Konyaspor galibiyetinden sonra Rıza Çalımbay'ın savı doğruluk kazanmış oldu.

Olmadı mı ? :)

10kişikalan takıma karşı oynamak bazen zordur,he hocam he :)

titanic
26.01.2018, 23:36
Trabzonun bu maçı almaması için otada hiçbir sebep yok, Büyü maçlarda alınan galibiyetlerin takıma ekstra bır motıvasyon kazandırdığı gerçeğini göz ardı etmemek gerek.iyi bir çıkış için atılacak son adım olabilecek düzeyde bir maç.üzülerek ifade etmeliyim ki bizimkiler henüz takım olma hüviyetine kavuşmabilmiş bi ekip değil, bunda rıza hocanın yanlış kadro oluşturması da bi etkendir forma adaletsizliği de etkendir. Ndoye nin bu takımın on birinde kendine yer edinebiliyor olması hocann ve hocaların forma adaletinin bir göstergesi olsa gerek. antenmanlarda çok ıyı demekki bu arkadas :)
öte yandan fenerbahce bizden kesinlikle ıyı bır takım değil gömlek farkımız en aşağı ikidir. Bu nedenle sakin bir oyun telaşssız bir sürec tamamlarsak maçı kazanırız.aybedersek de üzerinde fazla düşünülecek bir maç değil, oldukça basit takımlardan şok kayıplar yaşadık.Bu takımı da oldukca düşük kaliteli bir takım olarak değerllendirebiliriz.
Skor tahminim her şeye rağmen 3-1 kazanacağımız yönünde, Oynarsa Hugudan 2 olcaydan 1 bekliyorum

Berke6198
26.01.2018, 23:38
10kişikalan takıma karşı oynamak bazen zordur,he hocam he :)

Ben demiyorum. Rıza Çalımbay diyor :)

titanic
26.01.2018, 23:40
Ben demiyorum. Rıza Çalımbay diyor :)

renkdaşım ben de hocayı kasdettim :)

yazıkoldu
26.01.2018, 23:40
son üç maç: karabük 90. dakika direk olmasa galiptik.
konyada da 93 dakikada yemesek galiptik.
sol nek kim oynayacak bilen var mı.

yazıkoldu
26.01.2018, 23:42
futbolcuların parası ödenmiyorsa bu iş yürümez.

böyle iş olur mu?

parayı ödememek ne demek kardeşim dağ başımı burası.

doğruysa yazıklar olsun. sahtekarlık bu.

titanic
26.01.2018, 23:43
futbolcuların parası ödenmiyorsa bu iş yürümez.

böyle iş olur mu?

parayı ödememek ne demek kardeşim dağ başımı burası.

doğruysa yazıklar olsun. sahtekarlık bu.

her biri trilyonluk adamlar üç kuruşa performansları düşüyorsa kaybolsun gitsinler

Mehmet Fatih Silik
26.01.2018, 23:48
Ilk macta gol attiktan sonra Ersun Yanal N'Doye'u sokarak bizi 3 puandan etmisti. ALLAH'tan N'Doye cezali ve ikinci forvet olarak Rodallega var.

Kendi evinde cift forvet ile baslayip oyunun gidisatina göre tek forvete dönmek büyük takima yakisandir.

Burak ilk macta gol attiktan sonra cok arandi ve o devam etseydi eminim 2 gol daha atardi. O yüzden insallah bu macta ona cok görev düsüyor.

Sakatlanmadan hic olmazsa 70 dakika dayanabilirse cok büyük avantaj olacaktir bizim icin.

Riza Hoca gectigimiz maclarda alisagelmisin disinda oyuncu tercihleri yapti. Cogu renktas Sosa ilk 11'de oynar dese de bence yine yedek oturtacaktir.

Sol kanat Olcay ve sag kanat Abdülkadir ile cikar.

odyseuys
26.01.2018, 23:58
Ilk macta gol attiktan sonra Ersun Yanal N'Doye'u sokarak bizi 3 puandan etmisti. ALLAH'tan N'Doye cezali ve ikinci forvet olarak Rodallega var.

Kendi evinde cift forvet ile baslayip oyunun gidisatina göre tek forvete dönmek büyük takima yakisandir.

Burak ilk macta gol attiktan sonra cok arandi ve o devam etseydi eminim 2 gol daha atardi. O yüzden insallah bu macta ona cok görev düsüyor.

Sakatlanmadan hic olmazsa 70 dakika dayanabilirse cok büyük avantaj olacaktir bizim icin.

Riza Hoca gectigimiz maclarda alisagelmisin disinda oyuncu tercihleri yapti. Cogu renktas Sosa ilk 11'de oynar dese de bence yine yedek oturtacaktir.

Sol kanat Olcay ve sag kanat Abdülkadir ile cikar.

ndoye'un bu maç cezası yok sanırım.

Ogün YAZICI
27.01.2018, 00:25
Üzüldüğüm nokta ;
Trabzonspor adına maçın kilit isimleri Sosa, Burak, Yusuf, Okay, Abdülkadir değil de Uğur Durica ve Kamil Ahmet olması.

İstediğin kadar baskın oyna istediğin kadar coşkulu oyna Uğur o pas hatasını yaptı mı Durica o adamı kaçırdı mı Kamil o kademeye giremedi mı maç elinden kayıp gider

Sadettin_
27.01.2018, 00:44
10 kişilik Gençler bile Konya'ya çaktı, "Konya çok iyi takım yaaa" 70 model hocamız 1 puana şükretsin.
Bakalım şu leş fb'ye karşı hangi saçmalıkları izleticek bize?
konya bize farklı motivasyonla çıkıyo . ben buna inanıyorum .
hele o mehmet özdilek , antalyanın basındayken bize gol atınca kenarda takla atmadıgı kalırdı oyle sevınırdı

Uğur GEMİCİOĞLU
27.01.2018, 01:27
Digiturk Playden haftalık veya aylık paket alsam maç saati de laptoptan HDMİ ile televizyona bağlasam sıkıntı yaşar mıyım?

yatara
27.01.2018, 01:32
yillardir ilk kez bir maci zor bekliyorum, insAllah sonu güzel olur.

Soner Albayrak
27.01.2018, 01:34
Digiturk Playden haftalık veya aylık paket alsam maç saati de laptoptan HDMİ ile televizyona bağlasam sıkıntı yaşar mıyım?

İnternet hızın iyiyse sıkıntı yaşamazsın.

Uğur GEMİCİOĞLU
27.01.2018, 01:35
İnternet hızın iyiyse sıkıntı yaşamazsın.

Kötüyse ne olur peki :)

Soner Albayrak
27.01.2018, 01:37
Kötüyse ne olur peki :)
Görüntü ara ara donar ve tadı tuzu kalmaz maçın. Sonra verdiğin paraya pişman olur ve Bein'e küfredersin :)

Uğur GEMİCİOĞLU
27.01.2018, 01:38
Görüntü ara ara donar ve tadı tuzu kalmaz maçın. Sonra verdiğin paraya pişman olur ve Bein'e küfredersin :)

Teşekkür ettim işin rast gelsin :)

a f s
27.01.2018, 09:41
Tribünde taraftar sahada kazanma arzusunu görmek istiyor, istiyor ki o tribünler doldu, takım da bu isteğe cevap verir diye bekliyorum. Allah'ın izni ile maçı alacağız diye düşünüyorum, hakeme ve tahriklere rağmen herkes baştan buna hazır çünkü bu avantaj bizim için.

Muhammet_61
27.01.2018, 10:03
Digiturk Playden haftalık veya aylık paket alsam maç saati de laptoptan HDMİ ile televizyona bağlasam sıkıntı yaşar mıyım?Hatta televizyonun smart özellikli ise digiturkplay uygulamasını yukleyip laptopa gerek kalmadan da izleyebilirsin. Bende sezonluk var. Hız konusunda bir sorun yok fakat yayın 1 dk.kadar geç geliyor, çevrende gürültülü maç izleyen varsa gollerde spoiler yiyebilirsin [emoji4]

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Doğukan Uçan
27.01.2018, 10:22
Batı tribünü çok sessiz kalıyor

ANAOKULU TERK
27.01.2018, 10:59
- herkesin düşündüğünün aksine , yetersiz sağ bek pareira'nın tarafından golü yiyeceğimizi düşünüyorum . herkes çörekçi tarafına konsantre olmuşken , fener voleyi sağ taraftan vurabilir . köybaşı fuleli ama beyinsiz bir futbolcu . fulelerini kullanırsa , pareira'yı mutlaka geçer ve sıfıra iner . ama kafasını kullanma konusunda bir şey diyemem . çünkü herif doğuştan mal . ama bu pareria'nın ve kanadının yeterli olduğu anlamına gelmez . çörekçi'nin kanadından kroşe beklerken , pareria'nın kanadından aparkat yiyeceğiz gibime geliyor .

- köpek gibi sol ayaklı oyuncun var . ama gidiyon hala sol bek arıyon . novak madem müzmin sakat . ne demeye aldın ki ? sakatlığı nüksetmiş . demek ki kronik sakat herif . araştırmadan alırsan olacağı bu . üstüne bir de tosic isteniyormuş . kafayı mı yedin ey yönetim ? bu akıl tutulması değil de nedir ? sabrımızı mı zorluyorsunuz , nedir , anlamadım ? ayranı yok içmeye , alnımıza değdi bilmem neresi !

- artık yeni bir kaleci almanın zamanı gelmedi mi ? bu amigo kaleci furyasından gına geldi artık . yeter ulan yeter ! bir kaleci 10 yıldır yerinde sayar mı ? 3000 gündür degajını düzeltmez mi ? yıllardır yan top zafiyetine çalışmaz mı ? gram ilerleme sağlamaz mı ? tutturmuşlar bi 2011 , 2011 aşağı , 2011 yukarı . tiksindirdiniz yeminle ! Allah'ını Kitab'ını seviyorsan git artık onur kardeş ! tadında bırakıp vedalaşmak da bir erdemdir .

- futbolculara ödeme yapılmadı üç aydır . kredi çekemedin , futbolcu satamadın . utanmadan hala futbolcu mu istiyorsunuz ? önce sözünü tut kardeşim ! öyle kapıya levha asmayla büyük kulüp olunmuyor ! kaldıramayacağın yükün altına ne diye girersin ki ? 2 senede 600 lük borç , 1000 sınırına geliyorsa , birilerinin bir bedel ödemesi gerekmez mi ?

ALDENİRO
27.01.2018, 11:30
yarın istanbula gecicem. bakırköy bahcelievler şirinevler civarında maç izleyecekler var mı neraber izleyelim.

Manava61
27.01.2018, 12:32
Abiler maça biletini devretmek isteyen var mı ona göre akşam yola çıkacagım ankaradan

gurur6134
27.01.2018, 12:34
2.kategoride 21 adet bilet var su anda satisa acilan almak isteyenlere duyurulur..

Manava61
27.01.2018, 12:36
2.kategoride 21 adet bilet var su anda satisa acilan almak isteyenlere duyurulur..

neden göremiyorum abi

gurur6134
27.01.2018, 12:45
neden göremiyorum abi

https://mobile.twitter.com/MPArenaDoluluk

Bilmem satilmis olabilirler ara ara aciliyor satisa..

Ozan Yılmaz
27.01.2018, 12:47
Digiturk Playden haftalık veya aylık paket alsam maç saati de laptoptan HDMİ ile televizyona bağlasam sıkıntı yaşar mıyım?Yüksek kalite satın alırsan ve internetin iyi ise sorun yaşamazsın.

Muhammet_61
27.01.2018, 13:27
Medyada tuhaf bir hava var. Hiçbir zaman görülmemiş bir şekilde net favori gösteriliyoruz. İddaa risk yönetimi de bizi bir adım önde görerek galibiyete 2.20 oran verirken mağlubiyetin 2.40 kazandıracağını açıklamış.

Defalarca ifade edildiği gibi geçmiş iç saha fenerbahçe maçlarında yaşanan tribün gerginliği takımımıza olumsuz etki ederken rakibin ekstra motive olmasına neden oluyordu. Halk arasında "Fener balı" olarak nitelenen şans faktörü de her karşılaşmamızda devreye girince mağlubiyet kaçınılmaz oluyordu.

Tribün gerginliğinin, az da olsa taraftarımızın bilinçlenmesinin yanında yeni stadyumun akustik ve atmosferi ile birlikte aşılacağı, tribün desteğinin olması gerektiği gibi takımımızın arkasında yer alması bekleniyor sanırım.

Teknik açıdan bakarsak iki takım bazı yönlerden birbirine benziyor. Hızlı hücum oyuncuları, ağır stoper tandemleri, kontrollü oyunu seven teknik adamları... Kağıt üzerinde pozisyonların ağırlıklı olarak ani çıkışlarda kaptırılacak toplar sonucu gelişen kontra ataklarla ve duran toplarla gelişeceği görülüyor. Bu da kısır bir futbolun ardından gol atananın kazanacağı bir maça işaret ediyor.

Rıza hoca umarım takımın psikolojisini maçın önemi ve atmosferine uygun hale getirebilir.

Ozan Yılmaz
27.01.2018, 13:29
Kamuoyuna Önemli Duyuru!

Fenerbahçe Passolig kartını iptal ederek Trabzonspor Passolig kartı aldığı ve yarın oynanacak karşılaşmaya bilet yüklediği tespit edilen 32 kişinin biletleri Trabzon İl Güvenlik Kurulu’nun kararıyla iptal edilmiştir. Bilgilerinize sunarız.

İçerdeki irlandalilara dikkat!

Ogün YAZICI
27.01.2018, 13:38
Kamuoyuna Önemli Duyuru!

Fenerbahçe Passolig kartını iptal ederek Trabzonspor Passolig kartı aldığı ve yarın oynanacak karşılaşmaya bilet yüklediği tespit edilen 32 kişinin biletleri Trabzon İl Güvenlik Kurulu’nun kararıyla iptal edilmiştir. Bilgilerinize sunarız.

Vay anam vay
Klüpten bu kişilerin blgilerini yayınlamasını bekliyoruz :)

gurur6134
27.01.2018, 14:06
Kamuoyuna Önemli Duyuru!

Azizin kopekleri is basinda provakasyona dikkat..

TSelif
27.01.2018, 14:08
Herşeyi yaptılar ortamı germek için ama başaramadılar. İnşallah takımımız da sakin kalıp sonuca varırız :)

Manava61
27.01.2018, 14:11
Hayatimda ilk defa bir Trabzon fener macina gidecegim insallah ugurlu gelirim.Tek maglubiyetim gecen sene Bmn ankara ile gittigimiz karabuk deplasmani :) O da o kadroyla normal :)

celaledtin
27.01.2018, 14:12
Bu maç yine karakolda biter. En az üç kırmızı altı sarı kart çıkar. Herkesinde artık farkına vardığı gibi taraftarın hırçınlığı feneri ekstra motive ediyor. Oysaki fener takımı uyuşuk oynamayı sever. Bu kırk yıldır böyle. Rakip koşarsa onlarda koşar yoksa yürüyerek oynarlar. Neyse köküne kibrit suyu.

İlyas Özdemir
27.01.2018, 14:16
o 32 bileti ts li olduğu bilinen kişilere vermeliler

A.Gökhan AKIN
27.01.2018, 14:45
Konya ya da herhangi bir anadolu takımı Acaba Bizimle oynadığında Gençlerle Oynadığı gibi mi oynuyor. Yorumları yaparken birz daha bu minvalde yapmak lazım... Bize akhisar 6 attı şimdi bizden bilmem kaç puan geride Bunlar mıdır Karşılaştırma ölçütleri el insaf yahu.. Yalnız yanlış anlaşılmasın Rıza hocayı Savumuyorum kesinlikle ve Son Konya maçını Yaptığı saçama sapan değişikliklere Rağmen son saniyede aldık-verdik maçı ama karşılaştırma ölçütleri doğru ve gerçekçi değil..

ilelebeTS
27.01.2018, 15:05
Uzun zamandır ilk defa kadro kalitesi olarak fbden geride değiliz, hatta daha öndeyiz bana göre. Çoğu kişi tarafından maçın favorisi olarak gösterilmemizin nedeni de bu.

TSelif
27.01.2018, 15:06
Bu maç yine karakolda biter. En az üç kırmızı altı sarı kart çıkar. Herkesinde artık farkına vardığı gibi taraftarın hırçınlığı feneri ekstra motive ediyor. Oysaki fener takımı uyuşuk oynamayı sever. Bu kırk yıldır böyle. Rakip koşarsa onlarda koşar yoksa yürüyerek oynarlar. Neyse köküne kibrit suyu.

Herkesin beklediği bu ortam olmayacak merak etme. Taraftar gayet bilinçli.

Fatih Özkan
27.01.2018, 15:07
Yarın maçta, Trabzonlu seyirciden çok, dışarıdan gelecek olan taraftara güveniyorum. Bu sebeple içim rahat. Olay çıkmayacak İnşallah.

Mert Acar
27.01.2018, 15:12
Ya taraftar gerilir maç berbat olur..
Ya da ilk dakikalar bi kırmızı,penaltı filan yeriz..
Hep aynı senaryo.
Herkesin bizi favori göstermesi de tetikliyor bunu.

Ogün YAZICI
27.01.2018, 15:26
Skrtel kadroya alınmadı.
Artık iş Rıza hocada.

Ya Josef ya Isla stoper oynayacak
Ekici ya da Oğuz Kaan'ı oynatmak durumundalar

Şu maçta Allah korusun geriye düşsek bile Hugo-Burak ikilisine dönüp risk alacağımız dakikalarda maçı çevirebiliriz

Özgür KARADENİZ
27.01.2018, 15:26
Bu sefer olcak gibi
2-0/3-1 iy-ms

Abdülün golü var.

Fatih Çelik
27.01.2018, 15:27
Skrtel kadroya alınmadı.
Artık iş Rıza hocada.

Ya Josef ya Isla stoper oynayacak
Ekici ya da Oğuz Kaan'ı oynatmak durumundalar

Oğuz Kaan oynayacak muhtemel on birlerde öyle. Ntv Spor'da gördüm kesin diyebiliriz

Vkgz
27.01.2018, 15:28
rıza çalımbay'a güvenim yok ama sosa burak falan yetenekleriyle ön plana çıkabilir fener defans yapacak çünkü, adamların forveti bile yok

Ahmet Kara
27.01.2018, 15:29
En büyük rakibimiz Rıza Çalımbay. 2. ise Onur. Ekici oynarsa atar frikikten buna.

Skrtel yoksa Burak'ın en az 2 golü var.

Ogün YAZICI
27.01.2018, 15:33
Oğuz Kaan oynayacak muhtemel on birlerde öyle. Ntv Spor'da gördüm kesin diyebiliriz

Fatih son antremanda

Dırar ısla neu ismail
Mehmet josef

'de denemiş.
Hatta Hasan Ali ve İsmaili önlü arkalı kullanabileceğini de söylüyorlar.

Ben Oğuz Kaan'ı o atmosfere salabilecegini hiç sanmıyorum
Okay Kucka Onazi falan yerler onu

Fatih Çelik
27.01.2018, 15:35
Fatih son antremanda

Dırar ısla neu ismail
Mehmet josef

'de denemiş.
Hatta Hasan Ali ve İsmaili önlü arkalı kullanabileceğini de söylüyorlar.

Ben Oğuz Kaan'ı o atmosfere salabilecegini hiç sanmıyorum
Okay Kucka Onazi falan yerler onu

Olabilir. Yani inşallah oynar ümidim o yönde.

Ogün YAZICI
27.01.2018, 15:39
Olabilir. Yani inşallah oynar ümidim o yönde.

İnşallah.

An itibariyle kesinlikle şu kadroyla çıkardım ;

Okay-Onazi-Kucka-Sosa-Burak-Rodallega
4-3-3 şeklinde

Şu kadro nefes aldırmayacaktır ne stoperlerine ne orta sahalarına.Bu kadar sıkıntıları varken

Skora göre de Abdüş'ü sok bitmek üzere olan nefeslerini kessin

emrahtuna
27.01.2018, 15:49
bu maçı şu seyirci aldıracak ya..bana öyle geliyor..

Ozan Yılmaz
27.01.2018, 15:58
Topal'ı defansa çekerler.

TSemih61
27.01.2018, 15:58
Onazi ve Damdoy hiçbir kadroya yazılmıyor. Tam bu maçın adamları. Onazi beğenmediğim bir isim ama ortasahada dinamizmine ihtiyaç var, sezgileri çok güçlü, rakibi bozma ve top kapma konusunda çok iyi. Top kullanma konusunda Kucka'dan geri olduğunu düşünmüyorum. Kucka konsantrasyonu çok zayıf bir isim, bu yüzden çok fazla pas hatası yapıyor hantallıkta eklenince çekilmez oluyor. Kucka-Okay gibi bir ortasaha ile çıkmak bu maç için çok büyük yanlış olur, rakip gerektiğinde hızlı hücuma çıkabilecek oyunculara sahip, iki tane tank gibi ağır adam ile ortasaha ikilisi kurmak rezalet bir hocalık gerektirir. Ben sanmıyorum böyle çıkacağını.

Sosa ve Abdül'ü iç iç kanat olarak oynatabiliriz 4-4-2'de.

Pereira___Uğur___Durica___Kamil
Abdül___Okay___Onazi_____Sosa
________Damdoy__Burak______

Okay ve Onazi statik oynayabilir bu sistemde, bekler daha hücumcu takılır. Hocanın Olcay'ı oynatacağına eminim ama. Adam ne savunmada ne hücumda var ama ilginç bir şekilde forma şansı bulabiliyor. Bongonda gibi takım savunmasına sadık bir oyuncuyu ise savunması kötü diye oynatmaz. Bu kadar rezalet bir hoca Rıza Çalımbay, bu maç en büyük handikabımız.

champions
27.01.2018, 15:59
Karşımızda oldukça sıradan bir takım olacak, üzerlerine gidersek kazanırız, aman yenilmeyelim dersek yeniliriz.
Bizim en büyük dezavantajımız çok vasat bir hocamızın olması, Ndoyedan sol kanat yapan, Yusuf'u ısrarla oynatan, Olcay'a solda şans veren, Castillo'dan sağ kanat yaratmaya çalışan, Bero'dan medet uman, Abdülkadir'i ortaya çekmeyi düşünmeyen, Sosa'dan faydalanamayan, Roda'yı son 30 dk bile düşünemeyen, Kucka-Okay gibi 2 ağır adamla oynayıp takımın içine eden bir hoca.
Son 4 maçtan ders çıkarıp farklı bir şey dener mi, emin değilim.
Elimizde doğru düzgün ne sol ne de sağ kanat var.
Bu durumda kanatlardan vazgeçip, ortasaha ve forvet ağırlıklı bir oyun oynayabiliriz.

--Kucka--Okay--Onazi
----------Sosa--------
----Burak----Roda-----

Bu kadro denenebilir, hem 3 ortasaha ile savunma zaafı minimuma iner, hem de Sosa ve Roda ile Burak yalnız kalmaz ve etkinliği artar.
Kucka ve Onazi'nin çok güvenilir olmasa da topu öne taşıma ve ara pası özellikleri var.
Duruma göre, Abdülkadir, Olcay ya da Ndoye düşünülebilir.
Aynı dizilişte devam edeceksek;

------Okay---Onazi----
--Olcay-Abdülkadir-Sosa
----------Burak---------

Deplasmandaki maçta Ersun engeline takılmıştık, umarım Rıza bey kazanmamıza izin verir!

Harvelli61
27.01.2018, 16:01
Bu akşam Zonguldaktan geliyorum ilk maçım olucak Trabzonda, maçı biz taraftarlar alacağız rahat olun. :)

merdeme
27.01.2018, 16:08
Hiç umudum yok ama yalandan bir heves geliyor ya. Bizim bu adamları parçalamamız lazım. Onlar Kadıköy'deki maçlarda nasıl ortamı geriyorsa aynısını yapmamız lazım. Sahaya çıkan her şikecinin tutuşması lazım.

Samet Berber
27.01.2018, 16:12
Bu yeteneksizler ordusu şikecileri yenemezsek yazık olacak gerçekten.

Fatih Özkan
27.01.2018, 16:15
Adamlar dünyanın eksiği ile geliyorlar. Yenmemek için en ufak bir sebep dahi yok. Ama Rıza Hoca ne yapar bilemiyorum.

Ege Kum
27.01.2018, 16:31
Bu şerefsizleri şikayet edecek bir yer yokmu?https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180127/554db6ae0714bdd44881633d5e33d342.jpg

SM-J530F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

batuhanTs
27.01.2018, 16:31
rıza hoca beraberliğe sevinir çapı o kadar

Arda'
27.01.2018, 16:38
Bu maçın oranlarıyla Göztepe-Kayseri maçının bütün oranları aynı. O maçta ne olursa bilin ki bu maçta da o olur, şu an kayseri deplasmanda önde.

Harun-61
27.01.2018, 16:46
Fenev'u su hali ile yenemiyorsak birakalim zaten ligi.

Enes Başkaya60
27.01.2018, 17:02
Bu maçın oranlarıyla Göztepe-Kayseri maçının bütün oranları aynı. O maçta ne olursa bilin ki bu maçta da o olur, şu an kayseri deplasmanda önde.

İddaa şirketleri olaya el atmıştır aynen öyle...

Gürkan Asma
27.01.2018, 17:29
Bjk ye 5 0 yenildiğimiz maçın rövanşı vardı Trabzon da. Kazanacağımızdan öyle emindik ki kaç tane atarız diye tartışıyorduk, bir de şimdiki ruha bak.

Arda'
27.01.2018, 17:55

Göztepe - Kayseri 1-1 bitti. Bütün malını servetini bas beraberliğe zatne tek maç :)

Ogün YAZICI
27.01.2018, 17:57
Bjk ye 5 0 yenildiğimiz maçın rövanşı vardı Trabzon da. Kazanacağımızdan öyle emindik ki kaç tane atarız diye tartışıyorduk, bir de şimdiki ruha bak.

10 yaşındaydım hamama gitmiştik babamla maç saatinde
Hamamdan çıkıp sodamı yudumlarken maçın 3-0 bittiğini öğrenince yüzümüz düşmüştü.Yeterli gelmemişti
Öyle bir güç ve inanç vardı o maç öncesi

Şu şike olaylarından sonra o güç ve inanca sahip olamadan şu maçlara çıkmamız çok üzücü

bordo61
27.01.2018, 18:47
Maç Öncesi stres atmak için ;
Fenere attığımız 5 güzel gol

https://youtu.be/fUQKhZ2Fb8Y

https://youtu.be/fUQKhZ2Fb8Y

Ozan Yılmaz
27.01.2018, 18:51
bordo61 mesaj boş görünüyor, düzeltip link ekleyebilirsiniz.

bordo61
27.01.2018, 19:02
bordo61 mesaj boş görünüyor, düzeltip link ekleyebilirsiniz.

Tarayıcı engelliyor sanırım ben ön izleme olarak görebiliyorum.

15142

Ozan Yılmaz
27.01.2018, 19:05
Tarayıcı engelliyor sanırım ben ön izleme olarak görebiliyorum.

15141
yt kodu şeklinde değil de video ekle butonundan çıkan bara linki yapıştırmayı deneyebilirsiniz.

bordo61
27.01.2018, 19:08
yt kodu şeklinde değil de video ekle butonundan çıkan bara linki yapıştırmayı deneyebilirsiniz.

Şimdi oldu iyi seyirler

Teşekkürler

Soner Albayrak
27.01.2018, 19:55
Sivasspor'u 6-0 yendiğimiz Türkiye kupası maçında Sivas'ın hocası Rıza imiş. Bu bilgi hoşuma gitmedi hiç.

My
27.01.2018, 20:01
Aziz hakatende Trabzon'a gelmiş. Kabak gibi sırıtıyorsu sağa sola belli ki stresli. Bu adam durduk yere neden böyle saçma bir şey yapsın ki şimdi?

Tayfun
27.01.2018, 20:03
Ali Palabıyık nasıl maç katledilip rakip takıma 3 puan hediye edilir dersi verecek yarın. O yüzden Skertel sakatmış Mehmet stopere geçecekmiş, Valbuena yedek başlayacakmış sıkıntısına girmeyin. En iyi adamları sahada olacak.

ilelebeTS
27.01.2018, 20:05
Aziz hakatende Trabzon'a gelmiş. Kabak gibi sırıtıyorsu sağa sola belli ki stresli. Bu adam durduk yere neden böyle saçma bir şey yapsın ki şimdi?
Daha önce de takımla birlikte geliyordu ama maça gelmiyordu. Takımdan ayrı dönüyordu maç günü.
Kim gelirse gelsin vurup geçeceğiz.

Ozan Yılmaz
27.01.2018, 20:05
Bir şehrin hayallerini, emeklerini, umutlarını, ... çalan (!) o şehre gelebilmiş geçmiş olsun!

Gökhan Balcı
27.01.2018, 20:10
Şu an kayseriden daha güçlü olmayan bir takım ile oynayacağız. Biraz aklı başında top oynanırsa pekala alabileceğimiz bir maç. Hakem konusunu ciddiye bile almıyorum ben. Adam gibi futbol oyna hakem hakkını yerse eyvallah ama sen kaç maçtır gol atamamışsın evinde bunun neyini hakemle açıklayacaksın. Güçlü olacaksın ki haklı olasın. Trabzonspor sahada futbol oynamıyor. Saha içinde ezildiği için dışında da eziliyor zaten aksi bir durum olsa bile savunacak idari bir kadro yok. Rıza hoca kendisine koyduğu kalıpları aşar bu maçı nasıl kazanırımın hesabını yaparsa kazanır bu kadar basit. Bu kadar sene bu takıma gol atamamak tek kelimeyle rezalettir bunu görmeden hakemi görmek yanlış bir avuntu biçimidir.

fatihdurumbm
27.01.2018, 20:10
Herkese merhaba,
Güney kale arkası A blok da kombinem var.
Maça gidemeyeceğim için bilet gidebilecek bir arkadaşa vermek istiyorum.
Fakat bir şartım var.Lösev e 100tl bağışta bulunacak ve özelden bana bağışta bulunduğuna dair screen shot gönderen arkadaşa bileti devredeceğim.

Gürkan Asma
27.01.2018, 20:19
Aziz buraya gelmişse bunlar hakkaten çaresiz :) . Tek kozları kalmış :)

Mert Oğuzlu61
27.01.2018, 20:26
Terim orta sahada Tolga yı, önde Rodriguez, Yasin, Fegholi, Belhanda, Eren i oynatiyor. Biz Yusuf-Sosa ayni anda ilk 11 olur mu olmaz mi konusunu tartisiyoruz.

Goruyorum ve artiriyorum, Yusuf ve Sosa yetmez bu kadroda Rodallega ve Burak da yan yana bal gibi de oynar.

------------Okay----Abdul
-------Yusuf--------------Sosa
----------------Kral---Roda

Oyun kurucu kanatli 4-4-2.

Mehmet Fatih Silik
27.01.2018, 20:29
O şerefsizin gelmesi hayra alamet değil. Belli ki provokasyon amaçlı. Aman dostlar oyuna gelmeyin. Ali Koç bugün ağzına burnuna etti fazla gitmez başkanlığını kaybeder. Belasını yine kendi içindekilerden bulsun.

Ogün YAZICI
27.01.2018, 20:30
Terim orta sahada Tolga yı, önde Rodriguez, Yasin, Fegholi, Belhanda, Eren i oynatiyor. Biz Yusuf-Sosa ayni anda ilk 11 olur mu olmaz mi konusunu tartisiyoruz.

Goruyorum ve artiriyorum, Yusuf ve Sosa yetmez bu kadroda Rodallega ve Burak da yan yana bal gibi de oynar.

Renktaş oynatıyor da ne oluyor ?
Bu sezon iç sahadaki en kötü gs
Osmanlı atakları kullansa kevgire cevirirdi

Mesut
27.01.2018, 20:50

Şikeciler kötü maçı sahada değil masada kazanmak istiyorlar hassas olunduğu biliniyor i yarayı kaşımak istiyorlar

Gökhan Balcı
27.01.2018, 20:57

Abdül için o bölgeyi erken görsem de benim de bu takıma en uygun gördüğüm sistem bu. Hatta Yusuf ile Abdülün yer değişmesini Yusufun biraz dinlenmesi gerektiğini düşünüyorum. Madem sistemimiz içeri şişirilen yahut araya adam kaçırmalı pozisyonlar üzerine çift forvet oynayalım da ceza sahası karışsın bari.

Mert Oğuzlu61
27.01.2018, 21:31
Renktaş oynatıyor da ne oluyor ?
Bu sezon iç sahadaki en kötü gs
Osmanlı atakları kullansa kevgire cevirirdi

Osmanlı puan ya da puanlar alabilirdi bize gelince bitiricilik 99 oluyor adamlarda, Messi Ronaldo golleri yiyoruz ama kediler de çok kaçırdı.

Bence ufak dokunuşlarla Okay, Abdül, Yusuf, Sosa, Roda ve Burak'ı aynı anda ilk 11 de kullanabiliriz. Maç içinde 4-4-2 olur, Roda kanat forvete geçer 4-2-3-1 olur. Evet riskli ama tutarsa sürdürülebilir bir şey ortaya çıkarabiliriz.

________okay
_____kuco__sosa
__abdül_______yusuf
________burak

Şu da olabilir, yarın için beklediğim kadro budur bence denemek lazım. Duruma göre 2. yarı başında Rodallega'yı sokup kanat forvete atarız. Fenerin defans Kemal Sunal tiplemeleriyle dolu, ben beraberlik falan istemiyorum yarın eze eze kazanmalıyız. Yıllardır patlayacağımız Fener maçı bekliyorum şunlara patlayalım artık adamların kadro cidden çöp.

Nihat Günay
27.01.2018, 21:41
Aslında şehrimin toprağını kirletmesinden hoşlanmıyorum ama gelmesi sanki iyi oldu. Gerginliği üzerine alacak. Sahaya sportif baskıyı yansıtırız...

samway
27.01.2018, 21:52
Çok rahat olun bu maçı cok rahat alacağız su azizeyi de sallamayın gaza gelincek bir durum yok adam bunu istiyor zaten aman herkes sakin olsun 90 dk susmayın

samway
27.01.2018, 21:53
Maç için başka şehirlerden yola çıkan arkadaşlar aman dikkat Allah kazasız belasız gidip gelmek nasip etsin herkese ... yolunuz açık olsun bu maç bizimdir

adiloş bebe
27.01.2018, 21:58
Twitterdaki taraftar sayfalarını yönetenlerde gram akıl varsa ben başka bir şey bilmiyorum. Adamlar resmen taraftarı kışkırtıyor, sonrada aman sakin olalım edebiyatı. Bu kadar terbiyesizlik olmaz.

Fatih Çelik
27.01.2018, 22:00
Twitterdaki taraftar sayfalarını yönetenlerde gram akıl varsa ben başka bir şey bilmiyorum. Adamlar resmen taraftarı kışkırtıyor, sonrada aman sakin olalım edebiyatı. Bu kadar terbiyesizlik olmaz.

Eğitim şart.

Hakan
27.01.2018, 22:02
Okay Kucka
Abdulkadir Sosa Olcay
Burak.

Sosa'nın gevşekliği insanı rahatlatıyor :D

odyseuys
27.01.2018, 22:08
takım oyun olarak güven de umut da vermiyor belki ama böyle maçlarda oyuncuların sahaya karakter ve ekstra özveri koyacaklarını düşününce yerli oyuncu ağırlıklı ve bu nedenle duygusal etkileşimleri daha yüksek olan kadromuzla ben bu maçtan umutluyum.

benim asıl korkum bu duygusal etkileşimin saha içerisinde strese dönüşmesi ve nispeten genç ve tecrübesiz oyunculardan kurulu takımımızın bu stresten tempo yerine kırılganlık çıkarabilecek olması. yine de bu oyunculara güvenmek gerektiğini düşünüyorum. doğrusu; ne yaptığını bilen, elindeki kadroyu optimum kullanabilen bir teknik direktörümüz olsaydı bu maçı çok rahat kazanabilir, şikeci takımı sürklase edebilirdik. maalesef öyle bir teknik direktöre sahip değiliz. benim en büyük temennim hocanın kardo seçimi ve oyuncu değişiklikleriyle maçın önüne geçecek hatalar gerçekleştirmemesi. sahaya doğru 11 çıkarıldığı takdirde her türlü eksiğimize rağmen şikeci takımdan hem daha iyi hem de daha opsiyonlu bir kadroya sahip olduğumuzu düşünüyorum.

Samet Berber
27.01.2018, 22:09
Sol bekte Kamil Ahmet oynayacağına göre hoca önünde defansif yönü de olan bir oyuncu tercih etmek isteyecektir muhtemelen bu isim de Olcay olur. Sağ açık için yine Abdülkadir'i tercih edeceğini düşünürsek 10 numara pozisyonunda da normal şartlarda Sosa'yı oynatması gerekiyor ama ben yine işi inada bindirip Yusuf'u oynatacağını düşünüyorum.

Gürkan Asma
27.01.2018, 22:18
Olcay ın takımı 10 kişi bırakma ihtimali nedir peki ? :)

DeAgLeMaNyAq
27.01.2018, 22:24
Yerel basın gereksiz yere maçın tansiyonunu yükseltmeye çalışıyor. Yok sahaya atlayacaklarmış, yok bilmem ne. Sen önce adam gibi topunu oyna, gollerini at. Geçmiş yıllardaki FB maçlarındaki seyirci direncimiz hep erken gelen ilk gollerin ardından çöküyordu. Buna izin vermesinler yeter...

Gökhan Balcı
27.01.2018, 22:42
Aykut da rıza hoca da ofansif oyuncuları yedek soyundurursa mide bulantısından kesin kusarız. En azından biri öyle başlamasa da tepki verse diğeri.

TSezgin61
27.01.2018, 22:54
Bu sefer sanki herzamankinin aksine gergin olan taraftar degil, hoca ve futbolcular... enteresan bir rahatlik var herkeste. Insallah devam eder. Bu yüzdende Aziz stada gidecektir. Cünkü Trabzona gelmesi sandigi gibi infial yaratmadi. Baska seyler deniyecek...

Akyaziya gecmemizle derbilerde özellikle taraftarla rakip takim üzerinde baski kurabiliyorduk. Avni akerdeki gibi kendi futbolcularimizda degil. Insallah devam ederde, sikecileri akyazidan karadenize gömeriz...

PortoDeGalinhas
27.01.2018, 22:55
Arkadaşlar kuzenlerim ilk defa Trabzonda maç izlemeye gelecek. Onlara şehrin atmosferini yaşayabilecekleri nasıl bir program yapayım, stada gitmeden nerede yiyelim?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

fadigaTS
27.01.2018, 23:38
Erzurumlu Kemal Yiğit Abimizin Maç Yorumu
https://www.youtube.com/watch?v=uMrS_qcLimU

cyberentalpi
28.01.2018, 00:03
Olcay ın takımı 10 kişi bırakma ihtimali nedir peki ? :)

Gs macındaki gibi olursa olur. yani piyon verip vezir kale felan alırsa:)

Doğukan Uçan
28.01.2018, 00:17
haydi rıza hoca bu maçı al geriye kalan maçlar umrumda değil

cyberentalpi
28.01.2018, 00:24
şikecilerde Giuliano jensen skirtel gibi 3 as adam yok. şener ozan filan gibi yan parçalarda yok

Şimdi aslında iki adama dikkat edecez. Birisi valbunea ki zaten en tehlikeli adamları. 2. fernandao ya kornerlerde yan toplarda dikkat. Bunun yanında özellikle Yusuf ve abdus basta olmak uzere olcay kucka olursa kucka olursa sosa bir de okay duzgun sutlara dayanacagız.
İçimden Yusufun bir golu olacak diyor.

Defansımız zayıf. Ozellikle valbunea tarzı adamlara. Bu adamı gerek abdus gerekse perraıra durdurur. Ugur da fernandaoyu tutsa yeter. Skirtel olmadıgı icin göbekten gitme sansımız fazla.Aykut mhtemelen gol yiyene kadar oynamayacak.

Doğukan Uçan
28.01.2018, 00:31
Bu yaşıma kadar gördüğüm trabzona gelen en dandik fenerbahçe kadrosu budur. bugün şunların içinden geçemezsek yazıklar olsun. Beraberlik bile rezil sonuç olur. En az 10 yıl daha bekleriz yenmek için feneri böyle yakalamak imkansız.

cyberentalpi
28.01.2018, 00:33
Bu yaşıma kadar gördüğüm trabzona gelen en dandik fenerbahçe kadrosu budur. bugün şunların içinden geçemezsek yazıklar olsun. Beraberlik bile rezil sonuç olur. En az 10 yıl daha bekleriz yenmek için feneri böyle yakalamak imkansız.

valbunea oynar ama oynasada aynı fikirdeyim

Samet Yildirim
28.01.2018, 00:37
---------------Onur-------------
Joa-------Ugur----Durica----Ahmet
-----------Kucka-Okay----------
----Yusuf-----Sosa----Abdülkadir
-------------Kral-----------

Gökhan Balcı
28.01.2018, 00:52
Trabzonspor trabzonspor gibi oynarsa yarın bu feneri ezer geçer. Ciddi anlamda ezer geçer. Şu takımı yenmeyi bırak üzerinde baskı kuramayacağını düşündüğüm zaman içim sıkışıyor. Maç bizim evimizde ve bizim istediğimiz gibi oynanmalı. Oyunu kabul ettirmeliyiz. Zaten Burak tek başına büyük tehdit bir de hugo oynayıp defansı oyalarsa katliam olur. Maç elbette kağıt üzerinde kazanılmıyor ama bu takımın bunu yapacak gücü var bunu bilsin hoca.

61_Hasan_69
28.01.2018, 01:00
Bugune kadar Akyazi da fb ye hiç puan kaybetmedik gelenek bozulmaz :)

Enes Başkaya60
28.01.2018, 01:20
4-0 alacağız gibi bir his var içimde bilmiyorum :D

Oğuzhan
28.01.2018, 01:26
Eğer Trabzonspor hislerimize tercüman bir şekilde oynar, Onur da katliam çıkarmazsa galibiyetle ayrılırız. Fenerbahçe'nin şu kadrosu Yeni Malatya'yı bile yenemez. Bizi şu kadroyla yenerlerse 30 sene daha yenemeyiz demektir.

Berke6198
28.01.2018, 01:30
Heyecandan bacaklarımı sallamaya, oraya buraya tıklatarak garip melodiler çıkarmaya ve düşünmeye adadım kendimi. Acayip heyecanlıyım, bu maçı almamız imkansız geliyor ancak bir şekilde kazanırsak çok büyük rüzgar alacağız arkamıza.

ÖmürKaradeniz61
28.01.2018, 01:31
Normalde saat 10-11 arası uyuyan ben şu saat oldu heyecandan uyuyamıyorum yapmayın gözünüzü seveyim alın şu maçı senenin içine etmeyin,şimdiden söylüyorum maçı kaybetmemize sebep olabilecek hoca,taraftar,futbolcu kim varsa Allah kahretsin onu şimdiden Allah bildiği gibi yapsın diğer türlü zaten Allah razı olsun.

Şahinoğlu
28.01.2018, 01:51
Hadi ulan be bu sefer olsun şampiyonlukta mühim değil.

irfanb
28.01.2018, 01:58
http://up.picr.de/31653747tc.jpg

RİZE
Trabzon ile Rize
Komşu Karadenize
Bursa maçı yüzünden
Düştük birbirimize

Son on senede Rize
Yenildin hep Aziz'e
Işık oldun Fener'e
Aziz oldu avize

Küme düştün sen Rize
Attın tüm suçu bize
Yatmasaydın Fener'e
Çıkardın belki düze

Yenin hep eze eze
Bu da ders olsun size
Kaybedersin finalde
Kazanamazsan vize

Oldun Fener'e meze
Vurursun şimdi dize
Layık değildin Rize
Hikmet gibi acize

Gayret etsen bir nebze
Girerdin belki göze
Kes kendi göbeğini
Bekleme hiç mucize

Kupayla dolu müze
Çok uzak şike bize
Fener'e çıkmaz sesin
Trabzon'a çok geveze

Bilirim acın taze
Ağlar dayı ve teyze
Seneye görüşelim
Rize lazımsın bize

İrfan Bayazıtoğlu

Fatih Çelik
28.01.2018, 02:02
Heyecandan bacaklarımı sallamaya, oraya buraya tıklatarak garip melodiler çıkarmaya ve düşünmeye adadım kendimi. Acayip heyecanlıyım, bu maçı almamız imkansız geliyor ancak bir şekilde kazanırsak çok büyük rüzgar alacağız arkamıza.

Yatabilmirem.

Berke6198
28.01.2018, 02:16
Yatabilmirem.

Maçı kafamda oynuyorum, Burak tam 5 kere defans arkasına sarkıyor ancak Kamil Ahmet'in defansif zafiyetinden yaralanan Alper'i durduramıyoruz.

Fatih Çelik
28.01.2018, 02:47
Maçı kafamda oynuyorum, Burak tam 5 kere defans arkasına sarkıyor ancak Kamil Ahmet'in defansif zafiyetinden yaralanan Alper'i durduramıyoruz.

Kucka pas hatası yapıyor kafamda sürekli. Paso çıkarken kaptıriyoruz. Dirar da cok boş adam ve fenerde kim boş ise bize goller ondan geliyor.

Arda'
28.01.2018, 03:06
Kafamda korner oluyor Onur boşa çıkıyor Durica ve Uğurun bakışları arasında Josef kafayla golü atıyor.

Gürkan Asma
28.01.2018, 03:07
Kafamda korner oluyor Onur boşa çıkıyor Durica ve Uğurun bakışları arasında Josef kafayla golü atıyor.En gerçekçisi buydu :D

Murathan
28.01.2018, 03:09
Şu an herhalde herkes Onur'dan dolayı geceden rahatsız ahahah

Fatih Çelik
28.01.2018, 03:10
En gerçekçisi buydu :D
Soldan orta geliyor savunma uzaklaştiramıyor, Dirar dönen topa cılız vuruyor Uğur'dan seken top yön değiştiriyor Onur'un bakışları arasında gol oluyor. :D Yazarken sövdüm

Gürkan Asma
28.01.2018, 03:13
Soldan orta geliyor savunma uzaklaştiramıyor, Dirar dönen topa cılız vuruyor Uğur'dan seken top yön değiştiriyor Onur'un bakışları arasında gol oluyor. :D Yazarken sövdümEn olağanı bu işte, işin tuhafı nasıl atarız diye bi senaryo gelmiyor aklıma :D niyeyse Burak kaçıracakmış gibi geliyor. Allah korusun.

Fatih Çelik
28.01.2018, 03:14
En olağanı bu işte, işin tuhafı nasıl atarız diye bi senaryo gelmiyor aklıma :D niyeyse Burak kaçıracakmış gibi geliyor. Allah korusun.

Tek ümidim yogi reis :D

Gürkan Asma
28.01.2018, 03:15
Tek ümidim yogi reis :DHahahaha :D uyku tutmuyor ya.

Fatih Çelik
28.01.2018, 03:16
Hahahaha :D uyku tutmuyor ya.

Yarın sabah yol gidicem bir de Bursa'ya :D

Gürkan Asma
28.01.2018, 03:23
Yarın sabah yol gidicem bir de Bursa'ya :DGüldür yüzümüzü Trabzonspor diyecem ama bişey tutuyo beni :)

Fatih Çelik
28.01.2018, 03:24
Güldür yüzümüzü Trabzonspor diyecem ama bişey tutuyo beni :)

Ne olduğunu bilmiyorum ama o şey Onur değil o kesin :D

Gürkan Asma
28.01.2018, 03:26
Ne olduğunu bilmiyorum ama o şey Onur değil o kesin :DHahahahaha :D

s.krdmr
28.01.2018, 03:26
:tsbayrak:uyku haram . kafalarda deli sorular . yenilirsek daha maç izlemem diye kendimize verdiğimiz ve asla tutamadığımız sözler . sanırım TRABZONSPORluluk böyle birşey. ne olursa olsun asla VAZGEÇMİYECEZ .

Fatih Çelik
28.01.2018, 03:28
Hahahahaha :D

Kaptana kırgınım I miss you Tol gea :) En azindan bu tip golleri yiyince olağan geliyordu :D

Gürkan Asma
28.01.2018, 03:34
Kaptana kırgınım I miss you Tol gea :) En azindan bu tip golleri yiyince olağan geliyordu :DAynen öyle, şu sakatım ama oynuyorum durumu da baydı beni. Performans düşüklüğünün sebebi o mu değil mi bişey anlamadık. Tolga da tuhaftı ya bi form tutturunca gidiyodu çok iyi de, tutturana kadar da biz tutuyoduk :)

selcuk
28.01.2018, 03:34
VİRA†@haydevira (https://twitter.com/haydevira)<small class="time" style="font-size: 14px; color: rgb(101, 119, 134); margin-right: 5px; white-space: nowrap;"> </small>
Devam ediyoruz yazamadık; yarın 14:30’da Fodik’teyiz.

https://pbs.twimg.com/media/DUlf6NPX4AAv-33.jpg

helal olsun

Fatih Çelik
28.01.2018, 03:36
VİRA‏ @haydevira (https://twitter.com/haydevira)<small class="time" style="font-size: 14px; color: rgb(101, 119, 134); margin-right: 5px; white-space: nowrap;"> </small>

helal olsun

Bakalim nasıl olacak bu sefer

Fatih Çelik
28.01.2018, 03:37
Aynen öyle, şu sakatım ama oynuyorum durumu da baydı beni. Performans düşüklüğünün sebebi o mu değil mi bişey anlamadık. Tolga da tuhaftı ya bi form tutturunca gidiyodu çok iyi de, tutturana kadar da biz tutuyoduk :)

Onur da abisini örnek alıyor :D

Gürkan Asma
28.01.2018, 03:38
VİRAâ€� @haydevira (https://twitter.com/haydevira)<small class="time" style="font-size: 14px; color: rgb(101, 119, 134); margin-right: 5px; white-space: nowrap;"> </small>

helal olsun

Sadece doğu tribünü olacak gibi duruyor, güzel iş çıkacağından şüphem yok :) . File işini halletmişlerdir zaten ama hava yine rüzgarlı o sıkıntı çıkarabilir yine.

Murathan
28.01.2018, 04:01
Ne olduğunu bilmiyorum ama o şey Onur değil o kesin :D

ahahahahaha.
çok iyiydi.

Mehmet Fatih Silik
28.01.2018, 04:19
Benim de korkum Ekici frikikten atıp maçı almaları.

Mehmet Fatih Silik
28.01.2018, 05:46
Beyaz Futbol'da Sezgin Gelmez Azize'nin stada gelmeyeceğini ilk ağızdan öğrendiğini aktardı :)

Enes Başkaya60
28.01.2018, 07:44
15144

Haydi Fırtınam...!!!

Önder28
28.01.2018, 08:03
O gün bu gün arkadaşlarım. Rahat olun, günün keyfini çıkarın. Bu sefer bizde uşaklar... 90. Dk.da bütün stad ve TV başındakiler ".....aalalaylalay lalay KOYDUK MU?" ya hazırlanın. Trabzonsporu ve sizi seviyorum.

Doğukan Uçan
28.01.2018, 08:51
burak vuruyor 5 oluyor tarihi bir maç izliyoruz tarihi :D :D

Ogün'
28.01.2018, 10:03
Uyuyamadım heyecandan bu sefer farklı olsun inşallah

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mustafa ÖZDEMİR
28.01.2018, 10:14
Sadece doğu tribünü olacak gibi duruyor, güzel iş çıkacağından şüphem yok :) . File işini halletmişlerdir zaten ama hava yine rüzgarlı o sıkıntı çıkarabilir yine.

Sadece doğuda olacak

Onur Erçetin
28.01.2018, 10:49
İyi bir Sol Kanat oyuncusu olmadan kolay kolay maç kazanamayız.Heyecanlanacak bir durum yok.Maçı Okay,Yazıcı ve Abdülkadirin sergileyecekleri performansı merak ettiğim için izlicem.

Mesut
28.01.2018, 10:49
Yalnız Rizespor başkanı harbi karatersiz biri.şikeciler konusunda ne kadar hassas olduğumuzu biliyorlar adam yüzüne baka baka Rizelilerin çoğu fenerbahçelidir bundan her zaman onur duydum diyor alkışlıyorlar ama bize gelince Yusuf Yazıcı'yı bedava verseler gene almayız diyor :D la sen anca Yusuf Yazıcı'nın imzalı formasını alabilirsin onuda verir miyiz bilmiyorum :)
Ateşle oynuyorsun Rizespor..

ucurum
28.01.2018, 10:52
Aziz Trabzon'a gelmiş neden? Çünkü takım için inanılmaz maç destek vermesi gerek. Bizim de Aziz'in canını yakmamız gerek.

Ekici denen adam gitti, öcünü almamız gerek.

Aykut şike döneminde takımın başındaydı öcünü almamız gerek.

Ama ne oluyor Trabzonspor bu.

İki basit hata, daha 15. dakika maç bitiyor.

Bütün hırs bütün heyecan ilk saniyelerde yok oluyor.

Bizim kaderimiz acı çekmek anasını satayım.

Kazansak bile kupa kazanamadığımız bir ülkede kendi kendimize çırpınıyoruz.

nbay
28.01.2018, 10:57
Çok fazla umudum yoktu bu maçtan ama fener o kadar eksikki insan acaba demeden edemiyor. Defanslarını bu kadar eksik bulamayız herhalde bir daha, velbuenayı da oynatmazsa korkulacak bir yanları kalmıyor.
Stoperlerimizin fermandao ya nefes aldırmaması, bizi seviyor adam

melihergun
28.01.2018, 10:58
Sahsi dusuncem bu maci alamazsak bu sene zirve yarisi zor ama eger olur da alirsak bu gazla en az 3 mac daha garanti galibiz
Ben baskili oyunu tercih ediyorum ozellikle fernandao bize gol atmayi sever fakat kucka bugun olurda oynarsa veya okay orta sahamiz onde olacagi icin fernandao geriye gelmek zorunda kalacak bu bakimdan fernandao yu bitirdik mi bugun biraz daha rahat bir mac izleyebiliriz
Volkan a ayri bir parantez acayim bugun en az 3 gol yiyecek

Allah in izni ile hayirlisi olsun diyelim yenecegiz diyince yeniliyoruz sonra

Fatih Özkan
28.01.2018, 11:00
Çok fazla umudum yoktu bu maçtan ama fener o kadar eksikki insan acaba demeden edemiyor. Defanslarını bu kadar eksik bulamayız herhalde bir daha, velbuenayı da oynatmazsa korkulacak bir yanları kalmıyor.
Stoperlerimizin fermandao ya nefes aldırmaması, bizi seviyor adam

Bende de durum bu şekilde.

ccd6167
28.01.2018, 11:08
Joao----uğur--durica----mustafa

-------------okay

-------kucka----yusuf

----sosa------------kadir

------------burak

fenerin akşamki en etkili yeri sağ taraf isla - dirar..bizimde en kötü..

böyle çıksa fena olmaz..

fakat ben olsam olcayla fenerin en etkili yerini kilitlerim.. sağdan yusuf kadir sosa 3 lüsü ile feneri avlarım

Murat'
28.01.2018, 11:26
Şu maçta ne olur en ufak olay bile çıkmasın ve kazanan biz olalım. Takım taraftar kadar hevesli olursa bu maçı kazanmamamız için hiçbir sebep yok.

Hüseyin Çümen
28.01.2018, 11:32
Hayatımda ilk defa bir maç öncesi rüya gördüm. Klasik havamızdan geçilmiyordu taraftar full inanılmaz destek aşırı etkisiz bir Trabzonspor vardı sahada. 80 e kadar gol olmadı maçta fakat febe eziyordu.

Muhammet_61
28.01.2018, 11:55
-------------Kucka--Okay-----------

-----Yusuf-----Sosa----Abdülkadir

-------------------Burak----------------

Orta saha ve hücum hattımız böyle olmalı.
Kucka ve Okay orta sahasının önceki maçlarda yaratıcılık açısından yetersiz kaldığı doğru fakat o maçlardaki rakipler kontra atak oynayan Anadolu takımlarıydı. Fb ise sert ve dikine oynama kabiliyeti sınırlı bir orta ikiliye sahip. (Topal-Josef)
Onazi fiziki mücadelelerde yetersiz kalabiliyor. Geçen sezon Lens'in attığı golde nasıl yere düştüğünü hatırlayın. Kucka tank görevi ile sert Fb orta sahasını etkisiz hale getirebilir.

Yusuf'u kanatta oynatmak fikri ise ilk bakışta sıcak gelmese de o bölgedeki alternatiflerin form düşüklüğü mevcut. Olcay ve Damdoy'dan kötü oynamayacağı kesin. Fakat buradaki önemli husus Yusuf'un sağ kanatta oynatılması gerekliliği. Sprinter özelliği olmaması dolayısıyla ters ayağıyla içeriye kat etmesi daha iyi olacaktır. Sağ kanattan topu soluna alarak attığı goller mevcut.

Muhammet_61
28.01.2018, 12:11
Aziz Trabzon'a gelmiş neden? Çünkü takım için inanılmaz maç destek vermesi gerek. Bizim de Aziz'in canını yakmamız gerek.

Ekici denen adam gitti, öcünü almamız gerek.

Aykut şike döneminde takımın başındaydı öcünü almamız gerek.

Ama ne oluyor Trabzonspor bu.

İki basit hata, daha 15. dakika maç bitiyor.

Bütün hırs bütün heyecan ilk saniyelerde yok oluyor.

Bizim kaderimiz acı çekmek anasını satayım.

Kazansak bile kupa kazanamadığımız bir ülkede kendi kendimize çırpınıyoruz.Öc, intikam, hesaplaşma...
İşte yıllardır bu hırs yüzünden maçlar gergin geçiyor ve bu da stresi yönetebilen fb'ye yarıyor.
Ne zaman ki fb maçlarına sıradan bir müsabaka gibi bakabiliriz, o zaman yıllara yayılan bir galibiyet serisi elde edebiliriz.

Gürkan Asma
28.01.2018, 12:25
Novak oynayacak heralde ya, instagramda ki paylaşımlarından çıkardım :).https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180128/89e20ccb022f728cddb3ac354a603b2d.jpg

Muhammed Ayaz
28.01.2018, 12:34
Koreografide sağlam bir şike mesajı bekliyoruz .
Sonra da sahada şikecilere ağzının payını veren bir takım.
Sonrası muhteşem huzur dolu bir hafta inşallah.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ogün YAZICI
28.01.2018, 12:37
Novak bu sabah kendisini denemek için tek başına antremana çıkmış.
Topa vurduğu sırada ve bazı pozisyonlarda acı duymuş
Oynayamaz muhtemelen

Ama kas sakatlığı yaşamış ve yeni gelmiş oyuncu bu kadar zorluyorsa kendisini bu futbolcular bu maçı alır

Berke6198
28.01.2018, 12:55
Tünaydın. Bu sefer olacak İnşallah.

Gulzar
28.01.2018, 13:01
Olur mu? Olsun artık! Sinerji enerji verelim

Oruç
28.01.2018, 13:03
Artık olmalı.

Harvelli61
28.01.2018, 13:04
Meydandayım şuan şehir gayet sakin, inşaallah akşam 3 puanı alacağız.

castillo61
28.01.2018, 13:06
Burak'ın bugün 2'den aşağı atma ihtimali yok. Gerisi Onur ve Uğur'a kalmış.

Manava61
28.01.2018, 13:07
Güney kale arkasında hangi taraftar grupları var?

Gökhan Balcı
28.01.2018, 13:08
Novak bu sabah kendisini denemek için tek başına antremana çıkmış.
Topa vurduğu sırada ve bazı pozisyonlarda acı duymuş
Oynayamaz muhtemelen

Ama kas sakatlığı yaşamış ve yeni gelmiş oyuncu bu kadar zorluyorsa kendisini bu futbolcular bu maçı alır

Zavallıya kim bilir neler söylediler de şartlandırdı kendini :D

munzevil
28.01.2018, 13:10
Novakın oynaması kuvvetli ihtimalmış.

61_Hasan_69
28.01.2018, 13:15
Güney kale arkasında hangi taraftar grupları var?

En az on tane sayarım :) Ama en kalabalık olan Vakfikebirliler

Arda'
28.01.2018, 13:17
Bu şike anıtını açacak başka zaman bulamadık mi acaba yine milletin sinirleri hoplayacak gibi geliyor.

Manava61
28.01.2018, 13:20
En az on tane sayarım :) Ama en kalabalık olan Vakfikebirliler

Tezahürat yapan tayfa olsun da önemli degil :)

Timur Mikhail
28.01.2018, 13:23
öyle bir futbol oyamalıyızki parçalamak deyimi gerçek olmalı, şikeci taraftarlar maçı izlerken kahırdan verem olmalı travma geçirmeliler hatta ntvsporu maç sonrası açtığımda radyasyon yemişcesine kızarmış suratlar görmek istiyorum. ama ... işte o amalar hep var.

Manava61
28.01.2018, 13:23
Çok tuhaf şeyler olcak bu akşam hissediyorum :)

61_Hasan_69
28.01.2018, 13:24
Tezahürat yapan tayfa olsun da önemli degil :)

Yani oyle çok fazla bir beklentin olmasında onlardan :)

Mert Acar
28.01.2018, 13:25
Sosa yine muhtemel 11de görünmüyor...Sonrada Sosa oynamıyor yeaaağ,kendini vermiyor.
Ulan adamı kazanmaya çalışmıyosun ki davar. 3 milyon euro alan bir futbolcuyu küstürme lüksümüz yok.
Umarım muhtemel 11ler yanlıştır,ne diyelim.

Fatih Çelik
28.01.2018, 13:26
Şikecileri çılgınca ıslıklamalıyız. Maç sonu statta herkes işitme zorluğu çekmeli. Maç sonu 41 bin vertigo istiyorum :D

nbay
28.01.2018, 13:28
novakın kendini zorlamasına gerek yok bence.ilerleyen haftalarda daha çok ihtiyacımız olacak . bu maç ile birlikte önümüzde 2-3 haftayı heba etmeye gerek yok .
hafta boyunca idmana da çıkmadı ,hem kendi adına hemde takım adına bir risk

Mustafa Umut
28.01.2018, 13:35
Hakemin performansı iyi olursa (işini gerektiği gibi yaparsa) ve bununla beraber taraftarın performansı iyi olup, skor ne olursa olsun ıslıkları kesmezse ve rakibe göre daha üstün olduğumuz orta sahada bir mucize olmayıp kağıt üstünde olduğu gibi maç içinde de üstün kalırsak tek farklı galibiyetimizi bekliyorum.

Tersi durumda hakemin yanlış kararları, hata ile yenen bir gol bir sezonumuza mal olabilir. Olmayan şey değil...

Takım ve taraftar olarak sabırlı olmamız gereken maç, biliyorum çok zor ama olmalıyız.

Hasan Yılmaz
28.01.2018, 13:41
Maça baskılı başlamalıyız, kesinlikle oyunu kendi sahamızda kabul edip topu rakibe vermememiz gerekir. İlk kez şehir bu kadar sağ duyulu ve kazanmayı isterken muhteşem hava yakalamışken saha içerisinde bunca insana eziyet eden bir oyun olmamalı. Umuyorum ki herkes bu maçın önemi anlar, benim tek korkum Olcay'ın şov yapıp Galatasaray maçında olduğu gibi takımı eksik bırakmaması umarım bu olmaz..

evonon
28.01.2018, 13:43
Saçma bi şekilde ilk yarıda 10 dk da 2 gol yiyip başlamassak maça kazanbiliriz. Ama böyle maçları iyi oynamıyoruz maalesef

eksikbirşey
28.01.2018, 13:47
Duran toptan yemezsek mağlup olmayız.

HT61
28.01.2018, 13:47
Maç havası öyle bir noktaya geldi ki ya yenilelim ya yenelim ortası yok ve dahası ortasını da kimse istemiyor istek hırs güven optimum seviyede..

Allah vahiy yollasa dese ki bu maçı rahat Trabzonspor yenecek yine maçı rahat izleyemem alışkanlık veya hastalık heralde..

Bugün 90 dakikada 3 kez kalbiniz durup yer değiştirebilir saniyede 700 küfür edebilir 17 kere ayağa kalkabilirsiniz bu durumlar Trabzon gol atınca daha da artar 2 gol yerse bu durumlardan eser kalmaz..

Ne kadar takıma güvensem de bu hakemle zor ancak 2-3 farklı öne geçmen lazım doğramamaları için

El Cordobes
28.01.2018, 13:59
novakın kendini zorlamasına gerek yok bence.ilerleyen haftalarda daha çok ihtiyacımız olacak . bu maç ile birlikte önümüzde 2-3 haftayı heba etmeye gerek yok .
hafta boyunca idmana da çıkmadı ,hem kendi adına hemde takım adına bir risk

Bu şikecilerle ilgili adama ne anlattılarsa artık kendini oynamak zorunda hissediyor heralde. O da gaza gelmiş anlaşılan:)

Oruç
28.01.2018, 14:02
Maçın kilit isimleri Volkan, hakem ve taraftar. Bu 3'ü normal şekilde davranırsa kazanırız. Aksi takdirde yarın gazetelerin ilk sayfalarında kötü anılarla yerimizi alırız.

Soner Albayrak
28.01.2018, 14:04
Çok kişi bana kızacak ama bu anıt işi bana çok boş geliyor. Harcanan emeğe saygı duyarım ama bir şeyler değişmediği için havada kalıyor bu yapılanlar hep.

artvints
28.01.2018, 14:07
şu tahrik olma işini anlamıyorum. sürekli tahrik olmak için aranırsan, mutlaka bir şeyler bulursun. rakip tabi ki bunları kullanacak. bir futbolcu taraftarı tahrik ederse, karşılığında sahaya inilmez. sesini yükseltirsin, hakemi etkilemeye çalışırsın, kart aldırırsın. her maç için durum bu.

tahrik olmayın, akıllı olun.

ÖmürKaradeniz61
28.01.2018, 14:07
Şike anıtını bugünlük kınadığımı söylemek istiyorum.Yahu zaten millet gergin sinir küpü bunu görüp maça girecek olan herkes dişlerini sıkıp ağzından sular akarak girecek ne gerek vardı.

ÖmürKaradeniz61
28.01.2018, 14:09
Hakem konusunda bence herkes rahat olmalı,o atmosferdeki bir stadda aleyhimize hakem atası gerçekten çok zor.

bilgehan83
28.01.2018, 14:18
Maça yarım futbolcular (sakatlıkları geçmeyen) Burak, novak yerine sağlıklı roda ve kamil ahmet ile başlasak daha mantıklı olmaz mı.. Burak duruma göre dahil edilsin ikinci yarı.. oyunu koparırsak zaten riske etmeyiz... beni Maçla ilgili korkutan tek şey yarı sakat oyuncularla çıkıp erken değişiklikler yapmak... ilk maçta Burak bu şekilde devam edememişti.. akıllı bir teknik ekip buna dikkat ederdi.. onur/Pereira/uğur/durica/ahmet/okay/kucka/sosa/yazıcı/abdülkadir/roda onbiri bence daha diri duruyor... bero,onazi,olcay yedekten katkı yapar....

Fatih Çelik
28.01.2018, 14:24
Çok kişi bana kızacak ama bu anıt işi bana çok boş geliyor. Harcanan emeğe saygı duyarım ama bir şeyler değişmediği için havada kalıyor bu yapılanlar hep.

Böyle bir şeye ihtiyaç vardı bence çok güzel görünüyor. Bu davaya sahip çıkıldığını gösteren bir hareket. Beklediğimden çok iyi oldu. Yapanların eline sağlık. Bir çocuğa veya bir yabancıya bu nedir diye sordurabilmesi bile yeterli benim gözümde.

Sadettin_
28.01.2018, 14:26
onur sebebiyle berabere kalacağımız bir maç daha ...

Soner Albayrak
28.01.2018, 14:29
Böyle bir şeye ihtiyaç vardı bence çok güzel görünüyor. Bu davaya sahip çıkıldığını gösteren bir hareket. Beklediğimden çok iyi oldu. Yapanların eline sağlık. Bir çocuğa veya bir yabancıya bu nedir diye sordurabilmesi bile yeterli benim gözümde.
Davaya sahip çıkıldığını düşünümüyorum da neyse... Diğer düşündüklerinde haklısın.

YasinCorona17
28.01.2018, 14:32
fenerbahçenin eksiği çok fazla yalnız dirar kamil ahmeti çörek yapar o kanatta demedi demeyin

ilelebeTS
28.01.2018, 14:33
Hoca, Allah'ını seversen ilk 45 dakikayı çöpe atma yine. Maç ne kadar berabere giderse şikecilerin o kadar işine gelir. Taktikleri bu zaten, uyutma taktiği.

El Cordobes
28.01.2018, 14:33
Bugün en çok Abdülkadir ve Yusuf un gol atmasını isterim. Sevinçleri ve gururları ellerinden çalındığı zaman çocuk olan bu kardeşlerimiz en güzel cevabı sahada verme imkanına sahip. Düşünsenize babanızın, abinizin, amcanızın, halanızın, mahalledeki komşularınızın kahrolduğu günlere şahit olmuşsunuz ve bugün o hırsızlarla yüzleşme şansınız var. Çok manalı olur. Benim elimde öyle bir imlan olsaydı bu hafta uyuyabilir miydim bilmiyorum.