PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 19. Hafta l Trabzonspor 1-1 fenerbahçe l Maç Sonucu

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8

falcon_61
24.01.2018, 00:32
Antalya maçında trabzondayim, kombine sahibi birçok kişi maça gelmedi. Dolmaz ise kombine sahiblerinden dır.Bunun herhangi bir istatistiği var mı acaba? Kombine alıp maçlara gelmeyen kaç kişi oluyordur?

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gürkan Asma
24.01.2018, 00:45
Antalya maçında trabzondayim, kombine sahibi birçok kişi maça gelmedi. Dolmaz ise kombine sahiblerinden dır.

Bizim meşhur "kulübe destek olan (!)" taraftarlarımız , bir çoğu almış kombineyi gurbetten, yılda 2 kez maça gelecekler diye. Gelmediği maçların çoğunda ne bilet aktarımı yapıyorlar ne bişey. Sorsan destek oluyor işte.

pReN@_61
24.01.2018, 01:16
Avni Aker'e gitmiştim.

Deplasmanlara üniversite zamanlarımda çok gittim.

Kendim ve hanım için biletleri aldım, Şimdi sıra yeni stadımızda :)

Allah izin verirse pazar günü yeni stadımızda ilk maçıma gidiyorum. Takımımıza başarılar !
:sevinç:

B.AKDEMİR
24.01.2018, 01:47
fb Göztepe maçında kendi sağ kanadını çok aktif kullandı.Öyle ki Aatıf bile soldan sağa sürekli top taşıdı.Bu maçta Novak ve önünde her kim olacaksa ona çok iş düşüyor. Bir diğer durumda Fernandao’nun defans arkasına koşuları.Nasıl tedbir alacak Rıza hoca bilmiyorum ama umarım bir hata yapıp maça beraberlik için çıkmaz.Yoksa mağlup oluruz.Eğer ki kadroyu kazanmak amacıyla oluşturursa bu maçı almamak için hiç bir sebep yok.Çünkü belli bir kadro kalitesine sahibiz. Onur-Kucka-Rodellega-Yusuf-Sosa-Abdülkadir-Burak.Bu maçta Abdülkadir ve Yusuf’a çok faul yapılacağını düşünüyorum.Frikikten gol bulabiliriz.

DeAgLeMaNyAq
24.01.2018, 07:50
Şüphesiz ki herkesin görüşü değerli, fakat daha maç başlamadan alınacak ters bir sonucu şimdiden yönetim veya hocaya bağlamak bana fazlasıyla negatiflik içeren sığ bir düşünce olarak geliyor. Son 15 yılda ne hocalar, yönetimler, oyuncular geldi geçti bir şey değişmedi. 33 maçta alınan 3 galibiyetin bu şekilde açıklanacak bir izahı yok. Hele ki şike sezonundaki travmanın ardından oynanan 16 maçın galibiyetsiz geçilmesi de ayrı bir utanç tablosu. Kadıköy maçlarına zaten hiç girmiyorum. Diğer şampiyon takımlar da bizden daha iyi durumda değiller ama onlar hiç değilse kendi evlerinde FB'yi öyle veya böyle yenebiliyorlar. Bugün liseyi bitirecek bir gencin hafızasında doğru dürüst FB galibiyeti yok. O yüzden bu durum sadece mevcut yönetim, hoca ve oyuncuların eseri olamaz. Bu maç, sezon performansından bağımsız değerlendirilmesi gereken travmatik bir müsabaka...

ucurum
24.01.2018, 08:13
Galatasaray maçı ın taktiği ile oynayacaktır rıza hoca yaslan şişir

bkandil
24.01.2018, 08:21
Bizim meşhur "kulübe destek olan (!)" taraftarlarımız , bir çoğu almış kombineyi gurbetten, yılda 2 kez maça gelecekler diye. Gelmediği maçların çoğunda ne bilet aktarımı yapıyorlar ne bişey. Sorsan destek oluyor işte.

Trabzon'daki taraftarların kombine almasını yasaklamıyor kulüp...

"Gurbetteki taraftar kombine aldı ve her maça gelemiyor" tezi ne kadar doğru ise, "gelmediği maçların çoğunda ne bilet aktarımı yapıyorlar ne de bir şey" cümlesi o kadar yanlış...

Bilet aktarımı yapılamayan maçların çoğu, Trabzon'daki taraftarların gitmeye tenezzül bile etmediği maçlardır.

selcuk
24.01.2018, 08:26

destek olmak icin ayni parayi ts clup veya üyeligede harciya bilirsin

destek olmak icin kombine almak gercekten sacma fikir

zaten ayni bu nedenden avrupa kulüpleri kombine alana maclarin bir kismina gelmesini mecbur kiliyor

İsa Gündoğdu
24.01.2018, 08:26
Uğur ve Olcay dan korkuyorum takımı yalnız bırakmazlar umarım

bkandil
24.01.2018, 08:35
destek olmak icin ayni parayi ts clup veya üyeligede harciya bilirsin

destek olmak icin kombine almak gercekten sacma fikir

zaten ayni bu nedenden avrupa kulüpleri kombine alana maclarin bir kismina gelmesini mecbur kiliyor

Destek olmak ayrı bir şey, sen Ts club'dan alışveriş yaparsın, başkası kombine alır. Bir başkası 61cell, Trabzonnet vs abonesi olur.

Kombine alan için bir sürü seçenek var, isterse bir başkasına ücretsiz aktarır, isterse kulübe devredip bileti satar. Stadın dolacağı bir maçta kimsenin koltuğunun boş kaldığını sanmıyorum...

selcuk
24.01.2018, 08:39
Destek olmak ayrı bir şey, sen Ts club'dan alışveriş yaparsın, başkası kombine alır. Bir başkası 61cell, Trabzonnet vs abonesi olur.

Kombine alan için bir sürü seçenek var, isterse bir başkasına ücretsiz aktarır, isterse kulübe devredip bileti satar. Stadın dolacağı bir maçta kimsenin koltuğunun boş kaldığını sanmıyorum...

bugüne kada en azindan 2 bin koltuk her mac bos kaldi bileti satilmis olmasina ragmen

bakacagiz bu kez bu sayi ne kadar olacak

Yiğit Gayretli
24.01.2018, 08:40
Avni Aker'e gitmiştim.

Deplasmanlara üniversite zamanlarımda çok gittim.

Kendim ve hanım için biletleri aldım, Şimdi sıra yeni stadımızda :)

Allah izin verirse pazar günü yeni stadımızda ilk maçıma gidiyorum. Takımımıza başarılar !
Ayağın uğurlu mudur?

Adem Öztürk
24.01.2018, 09:09
Tüm negatif havayı yok etmek yeniden canlanıp kaldığımız yerden devam etmek adına inanılmaz bir fırsat.Tarafta satılan bilet rakamlarına bakacak olursak herşey yolunda ilerlemektedir.Geriye kalan kısım samimi ve içten bir destek ile bu maçı kazanmak.
Eksiklerimiz var en hissedilen yokluk Hubocan olacaktır muhtemelen.Uğur un fazlasıyla dikkatli oynaması gerekiyor.Birçok durum ve koşul bizim lehimize kırılma anlarında soğuk kanlı davranırsak sonucu elde etmemek için en ufak bir aksilik yok.
Haydi çocuklar yeniden başlama vaktidir.

cebcare
24.01.2018, 09:41
Hala boş yerler var 6. kategoride bile 1 adet uygun yer var tavsiyem biletleri bilgisayardan alınız cep uygulaması verimli değil

oksoholu
24.01.2018, 10:09
Aynı dediğin gibi yapıyorum Galatasaray maçına geldim Fener maçına geleceğim ama diğer maçlarda kombinemi transfer ediyorum benim koltuk boş kalmaz

cakalkerem
24.01.2018, 10:25
zor valla...yenemeyeceğiz yine...

Cengiz Çubukcu
24.01.2018, 10:35
sakin kalıp sahaya odaklanalım...olacak bu iş...

yigits
24.01.2018, 10:35
Ankara’da maçı izleyebileceğim neresi var?

ccd6167
24.01.2018, 11:05
Bilet falan yok nasıl bilet var.. 1. Kategoride 5 tane var alamıyoruz...

gariplik var bu işte...

oksoholu
24.01.2018, 11:23
Sağlam fizik gücü yüksek bir kadro ile çıkmak lazım Burak takımda varsa Sosa oynaması lazım Burak la oynamak çok zordur hep limitlerde oynuyor onu görebilecek ne yapacağını sezebilecek topçu şart 2011 de en büyük şansı Selçuk'tu eğer biz Sosa ile Burak'ı aynı anda oynatıp uyumu sağlayabilirsek bizim gol sorunumuz kalmaz
Defans önünde iyi uyumları olmasa da Okay ve Kuckayı birbirine alıştırmak lazım Onazi orada olmaz fiziği güçlü topçulara karşı ezildiğini çok gördük eğer orta sahada Okay Kucka ve Yusuf'la fizik ağırlığı koyarsak fenerin şansı kalmaz ben son haftalarda sahada gezinen Yusuf'un Galatasaray maçında olduğu gibi oyuna ağırlığını koyacağını düşünüyorum bu üçlünün ağırlığını koyması Sosa ile Abdülkadir'i çok rahatlatacağını düşünüyorum ama hoca Galatasaray maçında olduğu gibi Ndoye ile defanslarını kilitleme sevdasına düşerse çok sıkıntı yaşarız Fener oyunu defanstan kurmuyor orta saha ağırlıklı oynuyor onları ortada boğmak lazım
Tek handikap defansımızın rahat çalım yemesi özellikle stoperler Atıfa dikkat etmek şart

cebcare
24.01.2018, 11:29
Bilet falan yok nasıl bilet var.. 1. Kategoride 5 tane var alamıyoruz...

gariplik var bu işte...
Sistemde boş görünüyor ama seçim yaptırmıyor enteresan sanırım seçimi yapıp henüz parayı yüklemeyenler olabilir rezerve yerler

İlyas Özdemir
24.01.2018, 11:40
maça gelemeyecek kombine sahipleri kombinelerini aktarma yapmalı genelde şeref tribününün olduğu taraf boş kalıyor

B.Yiğit
24.01.2018, 11:41
Varsa satan değerinde hemen bilet alınır.

oguzkoc
24.01.2018, 11:47
olcay ya da bero ikisinden biri mutlaka ilk 11 de başlatır hoca. Hatta Yusuf u yedeğe çekip hem Olcay hem Bero yaparsa da hayatta şaşırmam.

selcuk
24.01.2018, 12:20
Taraftarlarımıza önemli duyuru

Değerli taraftarlarımız, Fenerbahçe maçına göstermiş olduğunuz yoğun ilgiden dolayı öncelikle teşekkür ederiz. Biletlerimiz kısa sürede tükenmiş olup, devam eden talep nedeniyle bilet ve kombine devriyle ilgili bir çalışma başlatmış bulunmaktayız. Bilet veya kombinesi olup maça gelemeyecek taraftarlarımız koltuklarını kulübümüze devredebileceklerdir. Bu işlem için taraftarlarımızın, http://www.passolig.com.tr adresinden üyelik bilgilerini girdikten sonra kombinelerim sekmesinde yer alan alt menüdeki “kombine kulübe devir” sekmesini tıklamaları yeterlidir. Sahip oldukları koltuk bu şekilde yeniden satışa çıkmış olacaktır. İlgili koltuk bedelinin tamamı kulübümüze aktarılacaktır. Saygılarımızla…

celaledtin
24.01.2018, 12:39
pazartesi sabahı kabus yada neşe. hepsi bu maça bağlı.

Ozan Kara
24.01.2018, 12:44
Hocaya falan kalmaz bu maç. Oyuncular tribüne bakar o arzuyu görürse kazanırız zaten kadromuz net daha iyi.

alper*
24.01.2018, 12:45
Gol yiyeceğimiz garanti. Demek ki en az 2 tane atmamız lazım. O da imkânsız.

B.Yiğit
24.01.2018, 12:45
Bilet buldum sonunda :)

Gürkan Asma
24.01.2018, 13:03
Aynı dediğin gibi yapıyorum Galatasaray maçına geldim Fener maçına geleceğim ama diğer maçlarda kombinemi transfer ediyorum benim koltuk boş kalmazKeşke herkes bu duyarlılıkta olsa.

Faik Yılmaz
24.01.2018, 13:06
Taraftarlarımıza önemli duyuru

Değerli taraftarlarımız, Fenerbahçe maçına göstermiş olduğunuz yoğun ilgiden dolayı öncelikle teşekkür ederiz. Biletlerimiz kısa sürede tükenmiş olup, devam eden talep nedeniyle bilet ve kombine devriyle ilgili bir çalışma başlatmış bulunmaktayız. Bilet veya kombinesi olup maça gelemeyecek taraftarlarımız koltuklarını kulübümüze devredebileceklerdir. Bu işlem için taraftarlarımızın, http://www.passolig.com.tr adresinden üyelik bilgilerini girdikten sonra kombinelerim sekmesinde yer alan alt menüdeki “kombine kulübe devir” sekmesini tıklamaları yeterlidir. Sahip oldukları koltuk bu şekilde yeniden satışa çıkmış olacaktır. İlgili koltuk bedelinin tamamı kulübümüze aktarılacaktır. Saygılarımızla…

Arkada kalmasın önemli......

Gürkan Asma
24.01.2018, 13:08

"Gurbetteki taraftar kombine aldı ve her maça gelemiyor" tezi ne kadar doğru ise, "gelmediği maçların çoğunda ne bilet aktarımı yapıyorlar ne de bir şey" cümlesi o kadar yanlış...

Bilet aktarımı yapılamayan maçların çoğu, Trabzon'daki taraftarların gitmeye tenezzül bile etmediği maçlardır.Son konya kupa maçı mesela , 30 bine yakın koltuk dolu görünürken, stadta 20 bin kişi vardı.

nuri45
24.01.2018, 13:10
Cok sükür dün biletimi aldim ve Cuma günü Berlinden geliyorum. En son 2011 de olympiattaki maca bmn ile gitmistim. Insallah ayagim ugurlu gelir.

Mehmet Fatih Silik
24.01.2018, 13:18
Vay be biletler tükenmiş

61_Hasan_69
24.01.2018, 13:29
Şu maça gidemiyor olmak içimde hep bir pişmanlık olarak kalacak diye düşünüyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
24.01.2018, 13:44
Sağlam fizik gücü yüksek bir kadro ile çıkmak lazım Burak takımda varsa Sosa oynaması lazım Burak la oynamak çok zordur hep limitlerde oynuyor onu görebilecek ne yapacağını sezebilecek topçu şart 2011 de en büyük şansı Selçuk'tu eğer biz Sosa ile Burak'ı aynı anda oynatıp uyumu sağlayabilirsek bizim gol sorunumuz kalmaz
Defans önünde iyi uyumları olmasa da Okay ve Kuckayı birbirine alıştırmak lazım Onazi orada olmaz fiziği güçlü topçulara karşı ezildiğini çok gördük eğer orta sahada Okay Kucka ve Yusuf'la fizik ağırlığı koyarsak fenerin şansı kalmaz ben son haftalarda sahada gezinen Yusuf'un Galatasaray maçında olduğu gibi oyuna ağırlığını koyacağını düşünüyorum bu üçlünün ağırlığını koyması Sosa ile Abdülkadir'i çok rahatlatacağını düşünüyorum ama hoca Galatasaray maçında olduğu gibi Ndoye ile defanslarını kilitleme sevdasına düşerse çok sıkıntı yaşarız Fener oyunu defanstan kurmuyor orta saha ağırlıklı oynuyor onları ortada boğmak lazım
Tek handikap defansımızın rahat çalım yemesi özellikle stoperler Atıfa dikkat etmek şart

Dün de bu kadroyu yazan kardeşlerimiz oldu.
Rıza Hoca'nın bunu denemesinde yarar görüyorum.
Umarım N'doye, Bero ve Olcay ile başlamaz.
GS maçındaki top rakipteyken ıslığıyla rakibi boğan ve hakemleri ürküten o 40.061 kişiyi görmek istiyorum
3.lük hedefi bu maçtan alınacak 3 puana bağlı, hatta 2.lik bile neden olmasın?

ilelebeTS
24.01.2018, 14:19
Sosa’nın ilk 11 çıkma ihtimalini imkansıza yakın görüyorum. Hocaya yönetimden baskı gelirse çok az ihtimalle oynar. Hocanın oyun görüşü belli, pres yaptıracak. Bero ve Olcay 11 oynarsa şaşırmam.

Mustafa ÖZDEMİR
24.01.2018, 14:37
Sosa’nın ilk 11 çıkma ihtimalini imkansıza yakın görüyorum. Hocaya yönetimden baskı gelirse çok az ihtimalle oynar. Hocanın oyun görüşü belli, pres yaptıracak. Bero ve Olcay 11 oynarsa şaşırmam.

Hocada zaten iş yok onun saçma sapan oyuncu tercihleri yüzünden konya maçında 2 puan verdik

Gürkan Asma
24.01.2018, 14:55
Sosa’nın ilk 11 çıkma ihtimalini imkansıza yakın görüyorum. Hocaya yönetimden baskı gelirse çok az ihtimalle oynar. Hocanın oyun görüşü belli, pres yaptıracak. Bero ve Olcay 11 oynarsa şaşırmam.Beinsports un bugün kü haberine göre, Yusuf u sola kaydırıp sosa yı 10 nr oynatacakmış, ama bende ihtimal vermiyorum.

Koray
24.01.2018, 15:21
Büyük maçların adamı Olcay oynamalı.

Karın ağrısı Damdoy'un yerine kim oynarsa oynasın sol kanatta daha faydalı olur.

HOPA'LI TS'Lİ
24.01.2018, 15:24
Beinsports un bugün kü haberine göre, Yusuf u sola kaydırıp sosa yı 10 nr oynatacakmış, ama bende ihtimal vermiyorum.

Bu maç Sosa, Yusuf, Abdüş, Burak ve Onur'un maçı olacak. Şikebahçeyi 7 yıl sonra Trabzon'a gömeriz inşallah
3.lük için kazanmak iyi olur

61_Hasan_69
24.01.2018, 15:30
Bu maç Sosa, Yusuf, Abdüş, Burak ve Onur'un maçı olacak. Şikebahçeyi 7 yıl sonra Trabzon'a gömeriz inşallah
3.lük için kazanmak iyi olur

Onur özellikle fb maçlarında aşırı strestenmi bilinmez maça konsantre olamıyor ve hatalı goller yiyor. Son Konya maçında yediği hatalı gol ve birde bu maçın stresi üstüne binince isimiz zor. Onura tutarsak maç bizim

ÖmürKaradeniz61
24.01.2018, 15:40
Sosa oynarsa sahanın yıldızı olur lakin rıza çalımbayın Sosa yerine koşup,mücadele edecek bero,olcay gibi adamları oynatacağı için kimse boş yere hayaller kurmasın.

61_Hasan_69
24.01.2018, 15:41
Hücum hattimiz
Abdus.......Sosa......Yusuf ve ilerde Burak olmalı bence

HOPA'LI TS'Lİ
24.01.2018, 15:45
Hücum hattimiz
Abdus.......Sosa......Yusuf ve ilerde Burak olmalı bence

Evet
VURUCU TİM

Murathan
24.01.2018, 15:49
Olcay değil de Yusuf oynarsa yazıklar olsun.

Mert Oğuzlu61
24.01.2018, 15:56
________okay
_____kuco__sosa
__abdül_______yusuf
________burak

Fonseca'nın Braga'sı gibi kanatta oyun kurma özellikli oyuncular, biri içeri sokulup vuracak diğeri pas istasyonu olup içeri ortalayacak, Kuco, Sosa, Burak ile gol arayacağız. Sosa'da merkezden delmeye çalışacak, frikik duran top kovalayacak.

Bero, Ndoye ile uğraşmaktan iyidir. Bunlar oynadığında da kazanamıyoruz, değişen bir şey yok bari inceldiği yerden kopsun. Elde malzeme var kullanalım, yıl oldu 2018 Bero'yu oynatacağım nedir yaw kirala gitsin Malatya'da Akhisar'da oynasın.

Paksoy
24.01.2018, 16:04
Biletlerimizi aldık , inşallah mutlu ayrılırız...

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

zekeriyya
24.01.2018, 16:10
BMN forum
bilet satmak yeri değildir.
bilet satmak için üye olan ve olacak arladaşlar
lütfen bizi uğraştırmasınlar
BMN forum bir kütüphanedir

zekeriyya
24.01.2018, 16:13
41 bin kişilik stad ta senede 3 maçta sıkıntı olacak diye dışarıdan kombine alınmasın mı

lütfen dostum yorumlarken enini , boyunu düşünelim

Paksoy
24.01.2018, 16:13
BMN forum
bilet satmak yeri değildir.
bilet satmak için üye olan ve olacak arladaşlar
lütfen bizi uğraştırmasınlar
BMN forum bir kütüphanedirBana mı söyledin ?

zekeriyya
24.01.2018, 16:17
Bana mı söyledin ?

hayır seni görmedim fırtınam1461 yeni üye bilet satmaya çalışıyor
sen de o vukaat yoktur herhalde dostum
sen niye gerildin anlamadım

Gürkan Asma
24.01.2018, 16:19
41 bin kişilik stad ta senede 3 maçta sıkıntı olacak diye dışarıdan kombine alınmasın mı

lütfen dostum yorumlarken enini , boyunu düşünelimSıkıntı olmayan maç sayısı 3 tür. Geri kalan maçlarda en az 2 3 bin kişi kombinesi olup gelmeyenlerden/aktarmayanlardan oluşuyor.

Paksoy
hayır seni görmedim fırtınam1461 yeni üye bilet satmaya çalışıyor
sen de o vukaat yoktur herhalde dostum
sen niye gerildin anlamadımYok gerilmedim gayet sakinim sorun yok ... Yukarda başka bilet muhabbeti yapan yoktu , heralde mesajları silinmiş .

ilelebeTS
Oyunu Sosa üzerinden kurarsak, onu Abdülkadir ve Yusuf ile desteklersek, Burak ile işi bitiririz. İyi futbol oynayarak kazanmanın yolu bu. Büyük takım dediğin, iç sahada böyle oynar. Üst tarafa oynayacağım diyorsan zaten, şu anki kadroda bu dörtlüyü oynatmak zorundasın.

zekeriyya
24.01.2018, 16:21
Yok gerilmedim gayet sakinim sorun yok ... Yukarda başka bilet muhabbeti yapan yoktu , heralde mesajları silinmiş .

ilgili mesajları sildim , geriye doğru okudum sen yoksun muhabbette
o yüzden gerildiğini düşündüm :)
dostum sana iyi seyirler inşallah mutlu döneriz
iyi forumlar

ffırtına
24.01.2018, 16:22
Hedefi kalmamış bir takım için biletlerin bu kadar erken tükenmesi ilginç ve sevindirici, keşke hedefe yöneldiğimiz zamanlarda da bu desteği görebilsek bizim taraftarımız da bir garip...

Mustafa YILMAZ
24.01.2018, 16:32
96'ın kadrosu şuan olsa her maç kapalı gişe oynar o stad.

yinede bu kadar çalkantılara rağmen seyirci ortalaması normalin üzerinde bi ara forumda modaydı vefasız Trabzonspor taraftarı demek.

bizde ki açlık kimsede yok

El Cordobes
24.01.2018, 16:32
Yusuf un bu maç kesinlikle iyi oynaması lazım. Yeni imajı ulusal basına bile düşmüş. Bu tür işler hoş karşılanmıyor bizde. 3. top kaybından sonra gelecek tepkileri az cok kestirebiliyoruz. Hatasıza yakın oynaması lazım.

riv riv riv
24.01.2018, 16:34
1-4 kaybederiz. Maalesef ligin son iki takımını yenemedik. Kimse mucize beklemesin. Futboldan soğuttu lanet adamlar bizi......

Ozan Yılmaz
24.01.2018, 16:56
Sıkıntı olmayan maç sayısı 3 tür. Geri kalan maçlarda en az 2 3 bin kişi kombinesi olup gelmeyenlerden/aktarmayanlardan oluşuyor.

Ne yani kombine hariç stat full dolu oluyor öyle mi, 3 maç hariç? :)

Gürkan Asma
24.01.2018, 17:02
Ne yani kombine hariç stat full dolu oluyor öyle mi, 3 maç hariç? :)

İlgisi yok :) , o 2-3 bin kişi biletlerini devretse, kaç kişi geliyorsa, kişi sayısına 2-3 bin daha eklenir.

Ozan Yılmaz
24.01.2018, 17:09
İlgisi yok :) , o 2-3 bin kişi biletlerini devretse, kaç kişi geliyorsa, kişi sayısına 2-3 bin daha eklenir.

Alakası yok bence, bunlar ufak ayrıntılardır tamam fakat gitmek isteyen gidiyor her türlü istemeyenler de kendince bahaneler üreterek gitmiyor işte, gerisi teferruat.

Kombine rakamı da bir prestijdir ve ayrıca sezon başı toplu bir girdi için önemli bir olgudur spor kulüpleri adına. Hatta yöneticilerin ve diğer kulüp çalışanların iştahını açar, sezon başı hedef başarı çıtasını yukarı koymayı tetikleyen ve bu doğrultuda çalışmalar yapmayı teşvik eden önemli detaylardır bunlar :)

Tahir61
24.01.2018, 17:13
Oyunu Sosa üzerinden kurarsak, onu Abdülkadir ve Yusuf ile desteklersek, Burak ile işi bitiririz. İyi futbol oynayarak kazanmanın yolu bu. Büyük takım dediğin, iç sahada böyle oynar. Üst tarafa oynayacağım diyorsan zaten, şu anki kadroda bu dörtlüyü oynatmak zorundasın.

Bu şekilde gol için bir tek Burak a kalırız gibi abdus ve yusuf un gölü düşünmeleri ceza sahasına çok girmeleri gerekir onu da yapmıyorlar özelikle Yusuf bu yönünü geliştirmeleri

Ogün YAZICI
24.01.2018, 17:31
Novak büyük ihtimalle oynayamayacak.Mr sonuçları kötü çıkmış

Burak Yılmaz da bu sezon bilmem kaçıncı kez antremanlara katılmayıp maça çıkartılacakmış.

Erdogan
24.01.2018, 18:35
İstatistiği benim.
Takım kötü gittiği zaman (5 galibiyet 2 beraberlikte kimisine göre kötü) kombine sahibi 10 kişiden yarısı gitmiyor maçlara. Neymiş takıma küsmüsler.

Var öyleleri, yok deyil.

Gürkan Asma
24.01.2018, 18:38
Alakası yok bence, bunlar ufak ayrıntılardır tamam fakat gitmek isteyen gidiyor her türlü istemeyenler de kendince bahaneler üreterek gitmiyor işte, gerisi teferruat.

Kombine rakamı da bir prestijdir ve ayrıca sezon başı toplu bir girdi için önemli bir olgudur spor kulüpleri adına. Hatta yöneticilerin ve diğer kulüp çalışanların iştahını açar, sezon başı hedef başarı çıtasını yukarı koymayı tetikleyen ve bu doğrultuda çalışmalar yapmayı teşvik eden önemli detaylardır bunlar :)İnan azımsanacak bi sayı değil. Ufak ayrıntı değil yani :). En az 2 3 bin kişinin yeri bu şekilde boş kalıyor derbiler hariç.

freedomforever
24.01.2018, 19:24
Yusuf un bu maç kesinlikle iyi oynaması lazım. Yeni imajı ulusal basına bile düşmüş. Bu tür işler hoş karşılanmıyor bizde. 3. top kaybından sonra gelecek tepkileri az cok kestirebiliyoruz. Hatasıza yakın oynaması lazım.Okay-Kucka
Abdulkadir-Sosa-Yusuf

Ya da

Okay-Abdulkadir
Yusuf-Sosa-Olcay

Oynamaliyiz.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fatih Çelik
24.01.2018, 19:24
Bu adam nasıl antrenman yaptırıyor kardeşim. Kaldık Kamil Ahmet'e.

Gürkan Asma
24.01.2018, 19:40
Evet kar da başladı :) 3 gün karlı görünüyor hayırlısı bakalım.

yorumsuz6117
24.01.2018, 19:52
Hubocan'ın yokluğunu Uğur arkadaş fazlasıyla aratır , Novak yoksa işimiz daha da yaş oynayacak adam yok orda bu iki oyuncunun yokluğu skora etki edecek eksikler bence.. Galip gelme şansımız çok düşük , yüksek ihtimal 1-1 gibi bir skorla berabere biter bu maç.. %60 beraberlik %30 fener kazanır %10 biz kazanırız diye düşünüyorum..

Vasat oğlu vasat , silik antrenör Rıza yine Damdoy'u oynatır Rodallega'yı yedek oturtur..

Trabzonspor korkak oynayarak hiçbir zaman başarılı olmamıştır , dik oynadığı zaman başarılı olmuştur.. Sen takıma 5 Milyonluk oyuncular alıp 3 kuruşluk antrenör getirirsen o takım olmaz..

BlackPanther
24.01.2018, 20:49
Bu adam nasıl antrenman yaptırıyor kardeşim. Kaldık Kamil Ahmet'e.

Bu adam futbolu bilmiyor Trabzonsporun hocası yaptılar. Daha çok saç baş yolacağız çapsız Rıza ile.

Ozan Yılmaz
24.01.2018, 21:31
İnan azımsanacak bi sayı değil. Ufak ayrıntı değil yani :). En az 2 3 bin kişinin yeri bu şekilde boş kalıyor derbiler hariç.
Ben de diyorum ki keşke sadece o kadar kalsa, stadın yarısı zaten boş kalıyor iddiasız maçlarda

tonya55
24.01.2018, 21:46
hubocan cok büyük eksik.

M. Fatih ALEMDAR
24.01.2018, 21:47
Bu macin yildizi bence Ugur olacak
Seviyor boyle maclari.

Mehmet Fatih Silik
24.01.2018, 22:51
Gecen sezon da derbilerde ki kareografiler bu sezon gs macinda yoktu.

Acaba sikeciler ile tekrar baslayacak mi? Harika iki kareografi idi gecen sezon.

Harvelli61
24.01.2018, 22:57

Acaba sikeciler ile tekrar baslayacak mi? Harika iki kareografi idi gecen sezon.

Olucak abi Vira yapıyor.

Gökhan Balcı
24.01.2018, 22:58
Oyuncular sakatlanınca mecburiyetten ideal oyuncu ortaya çıkıyor. Novak bek olarak mı daha iyi oynar sol stoper mi bilmiyorum ama kamilin performansı belirleyici olabilir

MehmeTS_ADANA
24.01.2018, 23:10
bu maçın kilit oyuncuları burak ve abdulkadir olacak

Nazim Can
24.01.2018, 23:28
Sosyal medya ne durumda? Sikeciler bizimle alay etmeye basladiysa ezer geceriz yok temkinliyseler dikkat etmek lazim.

B.AKDEMİR
24.01.2018, 23:36
Ortam gerilmezse eğer kazanabileceğimiz bir maç.Ayı volkan gibi bir kaç tanesi mutlaka gerginlik yaratıp bundan faydalanmak isteyecektir.Allah sabırla maç izlmeyi ve galip gelmeyi nasip etsin.

Ozan Yılmaz
24.01.2018, 23:45
Sosyal medya ne durumda? Sikeciler bizimle alay etmeye basladiysa ezer geceriz yok temkinliyseler dikkat etmek lazim.Gördüğüm kadarıyla şikeciler kendi takımlarından çok bizim taraftara güveniyor.

Mehmet Fatih Silik
25.01.2018, 00:03
Olucak abi Vira yapıyor.

Bu güzel işte...eyvallah dostum.

SensitiveLord61
25.01.2018, 00:32
hubocan cok büyük eksik.

Büyük eksik doğru ama ben buna farklı yönden bakıyorum. İyi bir profesyonel olsaydı konyasporluların gazına gelip sarıyı yemezdi.

SensitiveLord61
25.01.2018, 00:34
Damdoy cezalı. Sosa ile başlama ihtimali varmış hocanın . Yusufu kanat'a çekecekmiş.

Adem Akyüz'
25.01.2018, 00:50
Damdoy cezalı. Sosa ile başlama ihtimali varmış hocanın . Yusufu kanat'a çekecekmiş.Cezali değil.

Gökhan Balcı
25.01.2018, 01:41
Hocanın sosa ile başlama ihtimalini çok düşük görüyorum. Hoca açık şekilde bu tarz bir oyuncu tipine gıcık oluyor. Ben olsaydım oynatmazdım diyor ama asıl demek istediği ben olsaydım getirtmezdim. Hocanın sert oyun anlayışına uymayan biri sosa. Tabii hoca zarafetten anlamadığı için olayın sadece o boyutunu görüyor belki ama olsun sonuç olarak bu maç sosa nın da yusufun da uzaktan şutlarına ihtiyacımız olacak. Bu durumda hoca çok çok yüksek ihtimalle Abdülü oynatmaz. 4-4-2 yapacağını da hiç sanmıyorum. Muhtemelen

Pereria uğur durica kamil
Okay kucka
Yusuf sosa Olcay
Burak

11 ile çıkarız.

Gürkan Asma
25.01.2018, 02:16
Sosa konusunda fikirlerin değişmesi de hoşuma gitti :)

hyasin61
25.01.2018, 03:20
Hocanin antrenmanda denedigi 11 fazlasiyla is yapar sikecilere karsi

Cengiz Çubukcu
25.01.2018, 07:35
dışarıdan bir müdahale olmaz ise maçı 2-1 alacağımzı düşünüyorum....

HOPA'LI TS'Lİ
25.01.2018, 08:13
Pazar yağmur ve kar, 5 derece
Ertelenir mi acaba

HOPA'LI TS'Lİ
25.01.2018, 08:15
Damdoy cezalı. Sosa ile başlama ihtimali varmış hocanın . Yusufu kanat'a çekecekmiş.

Sevindirici haber
Sosa reis işi bitirir
Yusuf ve Abdüş de kanatlardan sallar şikecileri
Burak kralımız da ofsayta düşmezse çakar golleri

TSelif
25.01.2018, 08:16
Ertelenecek derecede yağmaz . Çok bulutlu 7-5 derece sıcaklık :)

TSelif
25.01.2018, 08:17
DamDoy cezalı Adem .

HOPA'LI TS'Lİ
25.01.2018, 08:18
Büyük eksik doğru ama ben buna farklı yönden bakıyorum. İyi bir profesyonel olsaydı konyasporluların gazına gelip sarıyı yemezdi.

Konyalılar kırmızı karttan sonra 18 yaşındaki Abdülkadir'e küfrettiler.
Yazıklar olsun bi de Mevlana şehrisiniz sözde
Siz insan olsanız, sizde merhamet olsa Ali TURAN'ın yaptığı insanlık dışı faulden dolayı ona tepki gösterirdiniz
Bu ülkenin çivisi baştan aşağa çıktığından artık hiçbir şey anormal gelmiyor bana

chener
25.01.2018, 08:28
Sosa'ya hiç güvenmedim.İnanmıyor.Umarım bu hafta beni utandırır,rezil rüsva eder.Valla çok sevinirim bu halime,o derece çaresizim.

Samet GÜVEN
25.01.2018, 08:33
Rahat olun. Ben ordayım. Sıkıntı yok.

Enes Başkaya60
25.01.2018, 08:54
Bingölden personel talep etmişler maça Sikebahce taraftarı felan gelmiyor dimi...

TSezgin61
25.01.2018, 09:01
her sene sikeciler mactan önce ortami germek icin ortaya ya sike konusunu yada baska seyler atardi, basarili olurdu. Trabzon taraftari gergin olunca bu futbolcularada yansiyor cünkü.

Simdi sikecilerden ses cikmiyor, masallah bizim moderatör Ziya hocamiz yok tarihi mac, yok olaganüstü önemli mac, yok bilmem ne diye ortami geriyor... Yahu az sakin. Evet derbi maci tabiki önemli, ama biraz motivasyonlu konus... adamlari yillarca zaten bu gerginlikler yüzünden yenemedik.

Taraftar gese macinda oldugu gibi konsantre olup, futbolcular ayak uydurursa, kazanma ihtimalimiz olur... ama sakatliklardan dolayi cok zor gibi görünüyor.

burak89
25.01.2018, 09:06
sakin olalım sadece maç her türlü bizim

Faik Yılmaz
25.01.2018, 09:11
Siz insan olsanız, sizde merhamet olsa Ali TURAN'ın yaptığı insanlık dışı faulden dolayı ona tepki gösterirdiniz
Bu ülkenin çivisi baştan aşağa çıktığından artık hiçbir şey anormal gelmiyor bana

Trabzon'da bir maç izliyorum. Avni Aker maraton tribününde......

Stepanov diye cala başla oynayan sürekli alkış alan bir oyuncumuz vardı....Orta sahada rakibine hiç gereği yokken direkt dalıp sarı kartı görmüştü. Taraftar bende dahil yuh çektik Stepanov'a.. Yani kendi oyuncumuza.....Hiç gereği yoktu pozisyon yoktu yani..... Kaldıki gereği olsa bile sakatlayacak pozisyonlardan genel olarak pek hazetmem....

İşte Trabzonspor taraftarı ile Konyaspor taraftarının farkı budur....

Sonra Konya'da milli maç olduğunda Abdülkadir oynayıp gol attığında nasıl utanmadan alkışlayacaklar merak ediyorum

Doğukan Uçan
25.01.2018, 09:23
Eski trabzonspor taraftarı yok diyorum millet inanmıyor. Bu konyalılar bundan sonra trabzon il sınıra bile sokulmamalıdır. Adamlar her maç konya'da küfür ediyor.

Mustafa ÖZDEMİR
25.01.2018, 09:28

Maddi imkanlar elvermediği için gs maçında yapamamıştı vira.

UĞUR DURTAŞ
25.01.2018, 09:40
Pazar yağmur ve kar, 5 derece
Ertelenir mi acaba
*
yeni stadımızın ilk maçı geçen sezon gaziantep maçıyla açılmıştı.
trabzondaydım maç için..
o gün trabzon da çok ciddi anlamda kar vardı.
stad pırıl pırıl dı.zemin kar tutmuyor,sorun olmaz yani.

UĞUR DURTAŞ
25.01.2018, 10:09
Arkadaşlar fb maçında BİR tane cezalı oyuncumuz var.oda HUBUCAN

başka cezalı oyuncumuz yok.

aspor da yorumculuk yapan olcay çakır,
buradan bir kaç defa sitemleri ilettim,
bizi anlatacaksa,yorumlayacaksa
herşeyimizi ama herşeyimizi iyi bilecek,iyi takip edecek...
ona göre sağlıklı bilgiler verecek
detaya girmek istemiyorum ama
yanındaki spikerin,gsli, fbli, bjk li yorumcuların bizim hakkımızdaki bilgi akışının zaman zaman daha sağlıklı olduğu kanısındayım,

konya maçından sonra olcay çakır ve Haluk kulaçoğlu yorumları,
herhalde uğurda ndoye cezalı!yanlış hatırlamıyorsak,arkadaşlar bir bakarsa falan filan
lütfen arkadaşlar bizi böyle temsil etmeyin,
dersinize iyi çalışın,ekran karşısında net olun.

freedomforever
25.01.2018, 10:11
Muhtemelen boyle olacak:

Okay-Kucka
Abdulkadir-Sosa-Yusuf
Burak

Yusuf ile Abdulkadir'in yeri de degisebilir.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yiğit Gayretli
25.01.2018, 10:15
Bingölden personel talep etmişler maça Sikebahce taraftarı felan gelmiyor dimi...

fb yine Rize'de kalıp şehre gelecektir. Uzun bir koridor boyunca önlem almak gerekecek...

pReN@_61
25.01.2018, 10:32
Ayağın uğurlu mudur? Valla o da kadere :rolleyes:

Yiğit Gayretli
25.01.2018, 10:42
Valla o da kadere :rolleyes:
İşimiz kadere kaldıysa... :)

Uğur KÜÇÜK
25.01.2018, 10:45
Hocanın oyun tarzı bu tür maçlarda is yapar, yapmalı..
Ama karşısında da oynattığı kabız futbolun üstadı Aykut olacak.
Maalesef kaybederiz bu maçı. Hoca ve futbolcular bu maç ile beraber sezonu çöpe atar.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sefaenes
25.01.2018, 10:46
Bu maçta yönetim karaktersiz şerefsiz Volkan demireli sahaya ayak attiginda kamera ya cekmelı. Kamere olmadı yerde bu şerefsiz insanları kişkirtiyor

oksoholu
25.01.2018, 10:57
Muhtemelen kadromuz bu olacak yada böyle olmalı diye düşünüyorum kanatta Abülkadir yerine Olcayı düşünür mü Kuckanın yerine Onazi mi oynar bilemiyorum
Olcayın tecrübesinden yararlanmak isteyebilir ama son haftalarda formu yerlerde sürünüyor Abdülkadir ise son maçta ayakta kalan tek topçu
Onazi ile daha hızlı oynuyoruz kabul ama fizik olarak zayıf olunca adam kovalayamıyor burada Kuckanın defansif yönünden faydalanılabilir zaden Sosa oynayacaksa böyle bir adama ihtiyaç da vardır
Bildiğim bir şey var ne zaman bir kadro düşünsem hoca farklı bir kadro ile çıkıyor ve bizim hoca fazla sağlamcı muhtemelen Abülkadiri yanında oturtacak Sosa yerine Ndoyu düşünürse zaden bin km yi eşekçesine gitmiş olacağız Şenol hocayı günahım kadar sevmem ama adamda cesaret var asla sağlamı düşünmezdi

HOPA'LI TS'Lİ
25.01.2018, 11:12
Bu maç 3.lük hedefi yolunda ilk engel olduğundan kritik
Kazanırsak önümüzdeki maçlarda seriye bağlayabiliriz tekrar

oksoholu
25.01.2018, 11:28
41 bin taraftar bir formanın fiyatı 100 TL ne yapar 4.100.000 TL yani 1 milyon Euro kulübün kasasına ve ne federasyonun nede devletimizin yüksek makamlarının engelleyemeyeceği müthiş bir protesto
Bunlar niye kulübün aklına gelmez birde siyah olması dünyada bile yankı bulurdu

cebcare
25.01.2018, 12:30
Maçın hakemi Ali Palabıyık olmuş hepimize geeçmiş olsun.

ALDENİRO
25.01.2018, 12:31
bu maçı alabiliriz kanatindeyim. ama göz göz maçını alamayız.

Erkan A.
25.01.2018, 12:36
15135

trabzonsporumuzn macini pazar günü Ali Palabıyık yönetecekmis

https://www.ntv.com.tr/spor/son-dakika-haberi-trabzonspor-fenerbahce-macinin-hakemiali-palabiyik,er9nXpiw2UykEuY65IUE-A

Doğukan Uçan
25.01.2018, 12:47
ali palabıyık'ın vereceği yanlış sonucu etkileyen bir hatada maç kaosa sürüklenip yarıda kalabilir benden demesi. bu eleman hakem felan değil

Yiğit Gayretli
25.01.2018, 13:08
Ali Palabıyık baskıdan etkilenen bir hakem değil. Maksatlı da değil. Sadece yeteneksiz. Kötü hakem yani...

Sor şimdi, fbliler de şikayet eder maçın hakeminden.

Yektaa
25.01.2018, 13:12

hocam adamların ilk hafta ayagını kırdık kırmızı kart dahi görmedik . son maçta ofsayttan burak gol attı . yine son maçta adamın ayagını kıracak hareket yaptık eleman hastaneye gitti biz yine kırmızı görmedik . neyin duyarını kasiyorsun ? haklıya haklı haksıza haksız de . ülkenin çivisi çıkmış evet ama cuvaldızı kendinede batır bence.

HOPA'LI TS'Lİ
25.01.2018, 13:12
Hakem yetersiz
Ben Fırat veya H. Göçek bekliyordum.

jairzinho
25.01.2018, 13:13
bence ali palabıyık bu ligin en iyi hakemi. eyyamsız bir hakem.fenerli diyorlar.arkadaş en krtik maçta fenere 4 kırmızı kart çıkardı ibb maçında.ve hepside doğruydu.

misal cüneyt eyyamcının kralıdır.skora göre pozisyon yorumlar.rakipten birini attı mı diğer takımdan da atmaya çalışır.oyunu dengeler falan

HOPA'LI TS'Lİ
25.01.2018, 13:17
hocam adamların ilk hafta ayagını kırdık kırmızı kart dahi görmedik . son maçta ofsayttan burak gol attı . yine son maçta adamın ayagını kıracak hareket yaptık eleman hastaneye gitti biz yine kırmızı görmedik . neyin duyarını kasiyorsun ? haklıya haklı haksıza haksız de . ülkenin çivisi çıkmış evet ama cuvaldızı kendinede batır bence.

Yanlışa yanlışla karşılık verme
iLK DEVRE Durica'nın Traore'ye hareketi kırmızı ve kasti hareket dedim.
Bu hafta Burak'ın attığı gol tartışmasız ofsayt dedim.
Ancak Burak'a yapılan ve verilmeyen penaltı ile Abdüş'ün ofsayt ile kesilen pozisyonu da var dedim.
Ali Turan'ın Abdüş'e yaptığı hareket 2 kere kırmızı verilir dedim. Kasti dedim. Buna rağmen kalan 75 dak.da 18 yaşındaki çocuğa küfrettiler.
Biz 47 yaşındayız. Eğriye eğri doğruya deriz.
Bizi bilen bilir. Ben TS HAKSIZ (hakem hatalarıyla) kazansa da bunu dile getiren ve rahatsız olan biriyim.
Geçmişten beri beni burada takip etseydin hakkımda böyle yorum yazmadın.
Sizin gibiler yüzünden yorum yapasım hatta burada yazasım bile gelmiyor.

Travelair
25.01.2018, 13:19
4 kırmızı çıkarınca, ondan istenen ne olur? "Onlarla barış". Böyle böyle eyyamcı bir hakem haline dönüştürüyorlar, kendilerine bağlıyorlar. 3 ukalalara haklı ama istemedikleri düdükleri çalan hakemlere FIFA kokartı veriyor mu Tff? Kamuoyunu da arkalarına alıp linç kültürü yaratıp kamuoyu oluşturmuyor mu 3 ukalalar. Hepsi birbirine bağlı. Adına da marka değeri diyorlar

Yektaa
25.01.2018, 13:21
Yanlışa yanlışla karşılık verme
iLK DEVRE Durica'nın Traore'ye hareketi kırmızı ve kasti hareket dedim.
Bu hafta Burak'ın attığı gol tartışmasız ofsayt dedim.
Ancak Burak'a yapılan ve verilmeyen penaltı ile Abdüş'ün ofsayt ile kesilen pozisyonu da var dedim.
Ali Turan'ın Abdüş'e yaptığı hareket 2 kere kırmızı verilir dedim. Kasti dedim. Buna rağmen kalan 75 dak.da 18 yaşındaki çocuğa küfrettiler.
Biz 47 yaşındayız. Eğriye eğri doğruya deriz.
Bizi bilen bilir. Ben TS HAKSIZ (hakem hatalarıyla) kazansa da bunu dile getiren ve rahatsız olan biriyim.
Geçmişten beri beni burada takip etseydin hakkımda böyle yorum yazmadın.
Sizin gibiler yüzünden yorum yapasım hatta burada yazasım bile gelmiyor.

Hayır sen tüm şehri itham ediyorsun mevlana şehri yazıklar olsun falan . ne alaka yani ? neymiş duricaya kasti demişte buraga bilmem ne demişde . bukadar hata yapılırsa karşı taraf sanada küfür eder abdüsede küfür eder kardeşim . neyse uzatmicam dedigim gibi hatalarda şehri ve mevlanayı karıştırma hocam .

Yiğit Gayretli
25.01.2018, 13:25
İç saha olayını bu kez avantaja çevirirsek, roller de değişir. Ali Palabıyık baskıdan etkilenmiyor ama fbli oyuncuların siniri bozulursa kartını esirgemez. Kart göstermeyi seven bir hakem. Bizimkilerin kafası çalışıyorsa kullanır bunu.

jairzinho
25.01.2018, 13:26
Hakem yetersiz
Ben Fırat veya H. Göçek bekliyordum.

hüseyin göçekle fener 23 maçta sadece 1 yenilgi almış.

https://www.transfermarkt.com.tr/huseyin-gocek/bilanz/schiedsrichter/964

bu ligde iki fenerli hakem bilirim aktif olan.biri göçek diğeri ulusoy

İsa Gündoğdu
25.01.2018, 13:27
..........................onur.................... ......

jao..............durica.............novak. (kamil ahmet)

................okay.......kucka..............

....abdus.....sosa.......yusuf........olcay

........................burak..................... .

şu dizilişle fener orta sahayı geçemez

Arda'
25.01.2018, 13:27
Rıza hocanın açıklamaları felaket. Adam bu maçı ölüm kalım maçı olarak görüyor biz ne zaman bu kafayla fb maçlarına çıksak yeniliyoruz. Bu maçın anahtarı maç boyu sakin kalmaktır bana göre. Taraftarın da maç boyunca top rakipteyken ıslıklayıp pozisyonlara ani tepkiler vermesi lazım öyle maç boyu şarkı falan söylemesinler bi işe yaramıyor o. Hakemin ve rakibin tartışmalı hareketlerine ani tepkiler ve rakip hata yaptığında alay edip moralinin içine etmek ve sinirini bozmak lazım.

Yusuf BALCI
25.01.2018, 13:28
maçın yıldızı palabıyık olur. izlemeyi düşünmüyorum.

jairzinho
25.01.2018, 13:29
4 kırmızı çıkarınca, ondan istenen ne olur? "Onlarla barış". Böyle böyle eyyamcı bir hakem haline dönüştürüyorlar, kendilerine bağlıyorlar. 3 ukalalara haklı ama istemedikleri düdükleri çalan hakemlere FIFA kokartı veriyor mu Tff? Kamuoyunu da arkalarına alıp linç kültürü yaratıp kamuoyu oluşturmuyor mu 3 ukalalar. Hepsi birbirine bağlı. Adına da marka değeri diyorlar

https://www.transfermarkt.com.tr/ali-palabiyik/bilanzdetail/schiedsrichter/5552/saison_id/0/heim_gast//verein_id/36/wettbewerb_id//funktion/1/plus/0

2-2 lik 4 kırmızı ibb maçından sonraki skorlara bak.barış falan yapmamış aga.

jairzinho
25.01.2018, 13:36
buda ulusoyun istatistikleri.göçekle ne kadar benzer ilerliyorlar.ulusoya notunu yıllar evvel fenerli oyuncu taca doğru giderken penaltı vermişti.hatırlayan hatırlar.orada notunu verdim.olaya nani bile şaşırmıştı.

http://tr.beinsports.com/lig/super-lig/goller/2015-2016/18/fenerbahce/fernandao-17226

https://www.transfermarkt.com.tr/alper-ulusoy/bilanz/schiedsrichter/6613

cebcare
25.01.2018, 13:38
Burak,Uğur ve oynarsa Olcay çok dikkatli olmalı yoksa takım Allah korusun bu herif hemen kartı gösterir

Ogün YAZICI
25.01.2018, 13:47
Rıza hocanın açıklamasına göre bugünki antremanda düz koşu yapan Novak %99 yokmuş;
Son 4 antremanda düz koşulara bile çıkmayan Burak %99 varmış.

Ben bu işten birşey anlamadım

Bu maçta forvet oynayacak adam 90 dakika savaşmalı stoperleri rahat bırakmamalı. Antrenmansız çıkılacak maç değil bunlar ya.Konya maçında yediğimiz golden önce gördük topu süremedi karşı karşıya

Travelair
25.01.2018, 13:49
https://www.transfermarkt.com.tr/ali-palabiyik/bilanzdetail/schiedsrichter/5552/saison_id/0/heim_gast//verein_id/36/wettbewerb_id//funktion/1/plus/0

2-2 lik 4 kırmızı ibb maçından sonraki skorlara bak.barış falan yapmamış aga.
Nasıl anladın onu?

yatmaztara
25.01.2018, 13:54
Futbol, genellikle Almanların kazandığı Uğur Demirok ve Mustafa Akbaş'ın beraber oynadığı defans hattına sahip takımların her daim kaybetmeye mahkum olacağı bir spordur.

jairzinho
25.01.2018, 13:54
Nasıl anladın onu?

sonraki 4 maçta fener 1 kez galip gelmiş.

sadece bu değil tabi. ben ali palayıbıkı uzun dönemdir izliyorum.gördüğünü çalan bi hakem.bu arada fenerin bizle oynadığı son 2 maç kadıköyde 2 beraberlik.kadıköyde ezerler genelde rakipleri hakemle birlikte.ama bu ali palabıyıka işlememiş.

Fatih Çelik
25.01.2018, 13:57
Yerel muhabirin biri basın toplantısında " Benim sorum yok fb maçı galibiyeti Trabzonsporlular için şampiyonluk değerindedir" dedi. Sonra Trabzonspor büyük takım falan diyor. Biz neden daha öteye gidemiyoruz çok net bi fotoğraf bizim için. Fenomen sosyal medya hesaplarımızin bir çoğu da bu konuda Allahlık zaten.

jairzinho
25.01.2018, 13:58
bu arada umarım bu kez rıza hoca damdoy ile başlamaz maça.bence gereksiz bir ısrar var damdoy da.

rıza hocanın geldiğinden beri tek hatası damdoy da ısrar etmesidir . yazıcı yı daha gole dönük ceza alanına yakın oynatmalı.illa sadece burak a mahkum olmak istemiyorsa gol yollarında.

misal geçen hafta okay onazi ikilisini keşfetti.doğru hamleydi.kucka nın yedek soyunması.

Travelair
25.01.2018, 14:02
sonraki 4 maçta fener 1 kez galip gelmiş.

sadece bu değil tabi. ben ali palayıbıkı uzun dönemdir izliyorum.gördüğünü çalan bi hakem.bu arada fenerin bizle oynadığı son 2 maç kadıköyde 2 beraberlik.kadıköyde ezerler genelde rakipleri hakemle birlikte.ama bu ali palabıyıka işlememiş.
İlk bizim kupa maçında rastladım. Herkes gömerken ben yükseleceğini görüyordum. Ben zaten eyyamcı olduğunu söylemiyorum, ama böyle bir düzenin olduğunu, bunun da zamanla şekillendiğini söylüyorum. Sonraki maçlarda galibiyetler ağırlıkta. Öteki sonuçlar da var. Ama sadece skorlara bakarak da bence anlaşılmaz, maçları analiz etmek gerek

İsa Gündoğdu
25.01.2018, 14:08
Burak 50 tanede golde atsa oyun olarak Trabzonspor a zarar veriyor.

20. dakikada sakatlanarak çıkması daha çok zarar verecek

hadi utandır beni pişman et Kral

Yektaa
25.01.2018, 14:23
aykut cahili valbuena yı yedek başlatacakmış . bence rıza hoca saçmalamazsa maç bizde

Yiğit Gayretli
25.01.2018, 14:25
aykut cahili valbuena yı yedek başlatacakmış . bence rıza hoca saçmalamazsa maç bizde

Sonradan oyuna girdiği maçlarda oyuna daha çok etki ediyor.

Valbuena dahil olana dek maçı koparmak lazım.

bkandil
25.01.2018, 14:25

Keşke hiç oyuna almasa Valbuena'yı...

Vkgz
25.01.2018, 14:28
gene ali palabıyık atanmış. bu muharrem usta ne iş yapar anlamak imkansız.

celaledtin
25.01.2018, 14:37
çok çok zevksiz bir maç bekliyorum. fener kapanır biz atak yaparız. sonra canı sıkılan taraftarlar sahaya girer ve olaylar gelişir.

celaledtin
25.01.2018, 14:39
aykutun bu mallığını çok seviyorum. adam harbiden iyi oynayan oyuncuya düşman kesiliyor. her rakibe böyle bi mal lazım.

Oruç
25.01.2018, 14:43
Yerel muhabirin biri basın toplantısında " Benim sorum yok fb maçı galibiyeti Trabzonsporlular için şampiyonluk değerindedir" dedi. Sonra Trabzonspor büyük takım falan diyor. Biz neden daha öteye gidemiyoruz çok net bi fotoğraf bizim için. Fenomen sosyal medya hesaplarımızin bir çoğu da bu konuda Allahlık zaten.

Klasik Anadolu takımı taraftarı zihniyeti. Şampiyonluk'tan daha değerliymiş bir galibiyet. Bu adamlarla aynı takımı tutmaktan utanıyorum. Neden başımızı bir türlü kaldıramadığımızın göstergesi aynı zamanda. Hoca bu maçı alsın ligi 5.bitirsin aynı zihniyet hocayı göndermek için demediğini bırakmaz.

HOPA'LI TS'Lİ
25.01.2018, 14:53

Valbueana oynamasın daha iyi :)
Guilianao ve o çok tehlikeli, iyi ki biri yok

Sefaenes
25.01.2018, 14:57
Suc TFF de degil suc haksizliklara karşi sesini acamiyan Yönetim. Kuzu gibi lanet olsun yönet dikleri gibi kendi şirketinde müdür olsalar, çoktan kovmuşlardı

HOPA'LI TS'Lİ
25.01.2018, 15:10
Hayır sen tüm şehri itham ediyorsun mevlana şehri yazıklar olsun falan . ne alaka yani ? neymiş duricaya kasti demişte buraga bilmem ne demişde . bukadar hata yapılırsa karşı taraf sanada küfür eder abdüsede küfür eder kardeşim . neyse uzatmicam dedigim gibi hatalarda şehri ve mevlanayı karıştırma hocam .

Sana yanıt vermeyeceğim.
Herkesin fikrine saygım var. Bunu bil yeter.

Arda'
25.01.2018, 15:22
Benim en çekindiğim adam Fernandao denen ayıoğlu ayı. Bu adamın şansı genelde bize tutuyor çok ters forvet öküz gibi bişey bizim stoperlerin bu adamı durdurması zor gibi geliyor Soldado oynar umarım.

Ogün YAZICI
25.01.2018, 15:23
2011 sezonundan itibaren avni Aker'de oynanan maçların özetlerine çıkan olaylara falan baktim avni aker cehennem falan değil.
Futbolcu kafasını kaldırıyor arkadaki binanın balkonunu görüyor, tribünler yama gibi,akustik falan zaten sıfır.

Muhtemelen bu maçta bugüne kadar bu statta oynanan 3 derbinin de çok üzerine çıkacak bir ambians olacak ki o derbilerdeki ambiansı anlatmaya gerek yok

Yani basında ve sosyal medyada ne ev sahibi avantajı kardeşim Trabzon en kolay deplasmanımız diyenlerin soluğunu keseceğiz.

Ogün YAZICI
25.01.2018, 15:30
Benim en çekindiğim adam Fernandao denen ayıoğlu ayı. Bu adamın şansı genelde bize tutuyor çok ters forvet öküz gibi bişey bizim stoperlerin bu adamı durdurması zor gibi geliyor Soldado oynar umarım.

Dün Serdar Ali Çelikler ve Mehmet Ayanı dinledim
Eskiden çok önyargılı idim ama medyada futbolu çok iyi bilen ve gerçekten herşeyi takip insanlar olduğunu görüyorum artık.
Dediler ki bu ligde iş yapacak santrafor ya Makukula Fernandao Gomis gibi stoperi de içeri sokacak kalıpta olacak ya da futbol bilgisi çok yüksek orta sahaya top almaya çıkacak dedi.
Mesela Trabzonspor-Basaksehir maçı çok sıkıntı olur ,Trabzonspor stoperleri orta sahaya top almaya çıkan forvetten nefret ediyorlar dediler.
Adebayor hem top almaya çıkar hem stoperi kaleye sokar.

O nedenle Uğur-Durica ikilisi zaten defoları olan ikili.Ama Allah'tan karşımızda stoperi orta sahaya çekmeyi seven gelip top almayı seven bir santrafor olmayacak.
Dövüşebilirsen Fernandao ile ve ceza alanında uçama kaçana vurursan başarılı olursun

jairzinho
25.01.2018, 15:40
bu arada türkiyedeki stadların tamamına kırılmayan cam bariyer konulmalı 1,5 metrelik.

kupa finallerinde görüyoruz.patır patır sahaya giriyorlar.sıfır önlem var.

koy abi 1,5 metrelik kırılmayan cam bariyer onunda dibine güvenlik görevlisi koy 3 metrede 1 adet.camdan atlayanı alsınlar hemen.

bu maç oldukça riskli aga.

Arda'
25.01.2018, 15:51
Dün Serdar Ali Çelikler ve Mehmet Ayanı dinledim
Eskiden çok önyargılı idim ama medyada futbolu çok iyi bilen ve gerçekten herşeyi takip insanlar olduğunu görüyorum artık.
Dediler ki bu ligde iş yapacak santrafor ya Makukula Fernandao Gomis gibi stoperi de içeri sokacak kalıpta olacak ya da futbol bilgisi çok yüksek orta sahaya top almaya çıkacak dedi.
Mesela Trabzonspor-Basaksehir maçı çok sıkıntı olur ,Trabzonspor stoperleri orta sahaya top almaya çıkan forvetten nefret ediyorlar dediler.
Adebayor hem top almaya çıkar hem stoperi kaleye sokar.

O nedenle Uğur-Durica ikilisi zaten defoları olan ikili.Ama Allah'tan karşımızda stoperi orta sahaya çekmeyi seven gelip top almayı seven bir santrafor olmayacak.
Dövüşebilirsen Fernandao ile ve ceza alanında uçama kaçana vurursan başarılı olursun

Dövüşebilirsen vurursun da Uğur ile Durica tam bomba özellikle Uğur. Fb ligin en çok orta yapan takımlarından biri özellikle Dirar sürekli orta kesiyor sağdan maç başına 8 falan sanırım. Bizim kalecinin yan top zaafı, stoperler ve rakip forvetin hayvanlığı düşünülünce tırsıyorum. Ne Uğur ne Durica Fernandao ile boğuşamaz bence. Duran toplara girmiyorum bile ligin en çok duran toptan gol atan takımı her hafta kornerden gol atıyor adamlar ne yapacağız valla bilmiyorum.

ilelebeTS
25.01.2018, 16:08
Futbolcu kalitemize güveniyorum. Doğru 11 ile kazanırız. Yanlış 11, doğru zamanda doğru hamlelerle yine kazanırız. Top tamamen hocada.

Doğukan Uçan
25.01.2018, 16:33
bu alipalabiyik rizeye yenildiğimiz deplasmandaki maçta 3 penaltımızı vermemişti

Arda'
25.01.2018, 16:48
Benim korkum basket maçındaki tayfanın yine aynı şeyleri yapması o maçta öndeyken bitirdiler bizi, bu maçta eğer ilk golü yersek maç tamamlanmaz gibi geliyor umarım yanılırım.

İsa Gündoğdu
25.01.2018, 16:53
çiçeklerle karşılamalıyız
şok olsun ibibikler :))
ıslığa boğmalıyız
top onlardayken

maç sonu gelince
para para para
şike şike şike
......
,.....

ÖmürKaradeniz61
25.01.2018, 16:56
Hertürlü algı operasyonları yapılıp hakem baskı altına alınmalı.2-3 metre ofsayttan veya haksız saçmasapan bir penaltıyla maçı kazanırız inşallah.Sadece bu maça özel hakederek kazanmak istemiyorum.

Ozan Yılmaz
25.01.2018, 17:27
SON DAKİKA: aziz yıldırım, Trabzonspor - şikebahçe maçı için takım kafilesiyle birlikte Trabzon'a gidecek.

bu doğru mu?

Ogün YAZICI
25.01.2018, 17:38
SON DAKİKA: aziz yıldırım, Trabzonspor - şikebahçe maçı için takım kafilesiyle birlikte Trabzon'a gidecek.

bu doğru mu?

ahahahaha vallahi istemsiz kahkaha attım görür görmez :D

Arda'
25.01.2018, 17:46

bu doğru mu?

Doğruysa eğer geçmiş olsun. Çevre illerden gelen polisler, geniş güvenlik önlemleri, aziz itinin maça gelmesi, Ali Palabıyığın verilmesi, basket maçındaki olaylar. Aklıma 13-14 sezonundaki maç geliyor direkt.

AYYILDIZ
25.01.2018, 17:48
Aziz maça gelmez Rize'ye geçer. Maçta en ufak gerilim olmamalı. Sadece takımımız desteklenmeli.

Mustafa YILMAZ
25.01.2018, 17:55
şikecilerin kadrolu hakemi ali palabıyık verilmiş maça şaşırmamak lazım tabi. eğer erken bir gol yemezsek taraftarın nefretini hissedeceklerdir ilk yarı 0-0 bitsin razıyım sonlarada doğru baskıyı kurarız zaten ama erken gol taraftarında canını sıkar bu maçta eksikliklerimiz, hoca ve yönetimden dolayı en büyük gücümüz taraftar olacak o yüzden o baskıyı son düdüğe kadar sürdürmek şart.

2011 sezonundan itibaren avni Aker'de oynanan maçların özetlerine çıkan olaylara falan baktim avni aker cehennem falan değil.
Futbolcu kafasını kaldırıyor arkadaki binanın balkonunu görüyor, tribünler yama gibi,akustik falan zaten sıfır.

Muhtemelen bu maçta bugüne kadar bu statta oynanan 3 derbinin de çok üzerine çıkacak bir ambians olacak ki o derbilerdeki ambiansı anlatmaya gerek yok

Yani basında ve sosyal medyada ne ev sahibi avantajı kardeşim Trabzon en kolay deplasmanımız diyenlerin soluğunu keseceğiz.

bir zamanlar stadın yetersizliğine rağmen cehennemin dibiydi orası. 2003'te bjk yenilgisiz gelmişti bize şampiyon oldukları yıl fatih'le 1-0 öne geçmiştik uzatmalarda atmıştı bjk o maçta yorumcunun adını hatırlamıyorum ama bjk'li idi öyle bir ses vardı ki o bile dayanamamıştı daha fazla övmek zorunda kalmıştı. eskiden olaylara anlık tepkiler verilirdi maçı yaşardı taraftar rakipte deplasmanda olduğunu iliklerine kadar hissederdi. son dönemleri öyle değildi tabi o ayrı.

kim ne derse desin en agresif ve gürültü çıkaracak taraftar bizde. çarşı,texas v.s tek +'ları tek ses olmaları biz onuda yapsak zaten rakipsiz oluruz çünkü ülkede ki tek şehir takımı biziz mesela üç ist. takımı bu duyguyu hiç bir zaman tadamayacak.

Mustafa YILMAZ
25.01.2018, 17:59
aziz'de maça geliyormuş herhalde gerginliği tırmandırmak için kıçlarını yırtıyorlar bu maçtan en büyük beklentileri maçın yarım kalması hatta araya adam bile sokmuştur bunlar.

Trabzon'daki arkadaşlar değerli eşyalarını saklasınlar şehre hırsızlar ve ele başları geliyor

Gürkan Asma
25.01.2018, 18:02
Taraftarın sabrı sınanacak belli. Bu kez inanıyorum tribünlerde taşkınlık olmayacak. Son maçta hiçbişey olmamıştı 3 0 yenilmemize rağmen. Akıllanıyoruz bence :)

Eğer gol atarsak sahaya kartonlar yağabilir ama, o konuda güvenmiyorum bizim taraftara hahahah :)

Enes Başkaya60
25.01.2018, 18:02
Aziz Yıldırım maça geldiği için baya bir ilden takviye istemişler bende onu yazacaktım...

Tayfun
25.01.2018, 18:14
Maçın hakeminin tasması şikecilerin elinde, kulüplerinin başındaki lavuk da maça gelecek.

Bu maç bitmez yine.

Gürkan Asma
25.01.2018, 18:14
Aziz gelmez, o iş hikaye. Sakinliğimizi koruyalım. Tahriğe kapılan fenerli olsun ! hadi bakalım :)

Ozan Yılmaz
25.01.2018, 18:21
ismi lazım değil bu elebaşı bu kente girmemeli!

Fatih Çelik
25.01.2018, 18:23
Aziz Trabzon'a gelir bir sıkıntı olmadan bir otele geçer. Sonra da ordan def olup gider bize ne? Stada giremeyeceğini kendi de biliyor.

Arda'
25.01.2018, 18:26
Adamlar o kadar tırsıyor ki bu maçtan her yolu deniyorlar, yıllardır Trabzona gelmeyen Aziz iti bile geliyorsa g*tleri fena tutuşmuş demektir. Sahada kazanamayacaklarının farkındalar demek ki. Bizim taraftara maalesef güvenmiyorum, basket maçında takım öndeyken olay çıkaran hıyar ordusu bu maçta da görevini yapar. Umarım ben yanılırım da maç tamamlanır ama sanmıyorum.

Gürkan Asma
25.01.2018, 18:30
Aziz o stada giremez , ortamı germenin bizi düşürdüğünü biliyor gavatlar, birlik beraberlik içinde sakin kalmalıyız :)

Doğukan Uçan
25.01.2018, 18:58
aziz otele felan da gelemez trabzon da hangi otele sokarlar?

Şuan sosyal medya da fenerbahçe hesapları ağır tahrik ediyor bizimkileri yalan yanlış şeyler paylaşıyorlar. Emniyet bu elemanlar hakkında niye işlem yapmiyor.

ilelebeTS
25.01.2018, 19:40
Bu maç için kadrom şöyle olurdu:

Joao-Okay-Durica-Kamil
---------Onazi----------
Yusuf--Kucka--Abdülkadir
--------Sosa-----------
-------Burak-----------

Fernandao ağır adam, Okay'ı orda kullanır topla çıkarım.
Sağda Yusuf'a içe katederek oyna, Joao'nun önünü aç, boşluk bulursan şut at derim.
Sola Abdülkadir'i koyarak rakibin muhtemel atak yeri için bir tehdit oluştururum, ayrıca Abdülkadir'in adamını kovalamasından da faydalanırım.
Ortada Kucka ve Sosa'ya, Burak'a destek verin, kaleyi görürseniz vurun derim.

memozcan
25.01.2018, 19:42
aziz stada gelirse yanına İHO'yu oturtsunlar:)

Mert Acar
Provokasyona gelmeyelim yeter renktaşlar..
Bilerek tahrik ediyorlar.Aldırmamız lazım,cevabı sahada vermeliyiz.

Veysel
Futbol hariç her konuyu konuşuyor şehir maşallah

Gürkan Asma
25.01.2018, 19:45
aziz stada gelirse yanına İHO'yu oturtsunlar:)O olur işte :D

Ogün YAZICI
25.01.2018, 19:52
Skrtel 3 gündür antremana çıkmıyor
Oynayamazsa fenerbahcenin rotasyonu ;
Josef-Neustader stoper
Topal-Oğuz orta saha

Ne yapar eder oynatırlar.Oynasa bile antremansız Skrtel karşısında güçlü bir forvet oynamalı.

Doğukan Uçan
25.01.2018, 20:17
Vip tribünü hiç dolmuyor. bu kombineyi alan arkadaşlar hangi maça gelecek çok merak ediyorum. televizyon gösterdiği zaman çok kötü gözüküyor galatasarayın aynı tribünü ne zaman görsem hep dolu oluyor

tonya55
25.01.2018, 20:28
fenerbahcede bizdede eksik çok ilginç bir maç olacak.

Adem Akyüz'
25.01.2018, 20:39
Herkeste bi sakin olma çabası var. Umarım bu çaba fazla sıkışıp maç anında hakemin bi ters kararıyla patlamaz. ☺

Harun CAN
25.01.2018, 20:41
38000 satilan bilet gozukuyo. Rakip takim tribunu satisa acildi mi?
38000 e dahilmi yani?

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tonya55
25.01.2018, 20:44
bizi galeyana getirmeye calısanlar var sakin olmalıyız.

alper*
25.01.2018, 21:08
Bu maç kaybedilecek.

memmedaga
25.01.2018, 21:39
Vip tribünü hiç dolmuyor. bu kombineyi alan arkadaşlar hangi maça gelecek çok merak ediyorum. televizyon gösterdiği zaman çok kötü gözüküyor galatasarayın aynı tribünü ne zaman görsem hep dolu oluyor

bu sefer doldu

tonya55
25.01.2018, 21:41
Bu maç kaybedilecek.
mangala devam :D

memmedaga
25.01.2018, 21:41
38000 e dahilmi yani?

loca ve engelli hariç 38.762

memmedaga
25.01.2018, 21:44
şu işi aşmamız lazım artık azizi gelmiş gelmemiş yeter artık

Emrah KabuL
25.01.2018, 21:45
Bu maç kaybedilecek.

Şu forumda bulunma nedenini anlayabilmiş değiliz.. ne güzel geçenlerde forumdan üyeliğimizi sildirebiliyor muyuz diye sormuştun.. ay hadi inş. falan dedim ama olmadı malesef.

Tayfun
25.01.2018, 21:54
Bu maç kaybedilecek.

Katılıyorum

Tahir61
25.01.2018, 21:55
İlk onbiri düşünüyorum düşünüyorum yok çıkamıyorum işin içinden cezalı ve sakatlar belli bölgede yığılmalar yapılmamış transferler çok zor tek güvendiğim tribünler ve sahada savasacagini düşündüğüm topçular

Enes Ünal Kaya
25.01.2018, 22:06
Aziz stada gelirse maç sonu her türlü zorluk çıkartılmalı aynı İHO ya olanlar gibi

alper*
25.01.2018, 22:13
Şu forumda bulunma nedenini anlayabilmiş değiliz.. ne güzel geçenlerde forumdan üyeliğimizi sildirebiliyor muyuz diye sormuştun.. ay hadi inş. falan dedim ama olmadı malesef.

Fikrimi nasıl dile getireceğimi sana soracak değilim.

tsukru61
25.01.2018, 22:24
Berabere biter.

brnclhn
25.01.2018, 22:45
ne zamanki fener maçlarını gs veya bjk maçları gibi görürüz,işte o zaman kazanırız...görüyorum ki hala öyle değil...nedir ya bu stres,sinir harbi? sonra aksi durumda götürüsü de çok oluyor...

gurur6134
25.01.2018, 23:42

bu doğru mu?

Son 5 senedir geldigi gibi mi her sene ayni haberler gelmeyelim artik oltaya..

fincher
26.01.2018, 00:03
1 puan başarı mı Rıza Hocam?Bugünkü toplantıda olsam bunu sorardım.10 kişilik Konya deplasmanında 1 puanı başarı olarak gören bir hocanın Fenerbahçe maçı için başarı kıstası nedir acaba?Beraberlik mi,yoksa tek farklı mağlubiyet de başarı sayılır mı Rıza Hocaya göre?

Full HD
26.01.2018, 00:03
38000 e dahilmi yani?

Rakip mi? Sikecilere acik mi?

esra61
26.01.2018, 00:04
Rıza hoca ve fener maçı ???

Cafer Bulur
26.01.2018, 00:05
Bu maç için kadrom şöyle olurdu:

Joao-Okay-Durica-Kamil
---------Onazi----------
Yusuf--Kucka--Abdülkadir
--------Sosa-----------
-------Burak-----------

Fernandao ağır adam, Okay'ı orda kullanır topla çıkarım.
Sağda Yusuf'a içe katederek oyna, Joao'nun önünü aç, boşluk bulursan şut at derim.
Sola Abdülkadir'i koyarak rakibin muhtemel atak yeri için bir tehdit oluştururum, ayrıca Abdülkadir'in adamını kovalamasından da faydalanırım.
Ortada Kucka ve Sosa'ya, Burak'a destek verin, kaleyi görürseniz vurun derim.

Onur

Pereira ugur durica novak(kamil)

Okay onazi

Olcay Sosa Abdülkadir

Burak.

Benim kadrom bu olurdu.

Berke6198
26.01.2018, 00:08
Rıza Çalımbay'ın Fenerbahçe'ye karşı son 2 maçta 2 galibiyet gibi bir karnesi var. Umarım bu durumu bu maçta da devam ettirebilir.

Cafer Bulur
26.01.2018, 00:08
Yusuf yazici bu macta yedek kalmali bu kadar israra gerek yok.
Sosa ya güvenilmeli ve büyük maclarin topcusu oldugu ona hatirlatilmalidir.

Ama bence sosa yi yine yedek birakacak ve yusuf la baslayacak..

Sag kanatta da olcay in yeribe ndoye oynayabilir yine.

Yıldıray Emanet
26.01.2018, 00:10
Bero banko oynar bu maç kilitleyebildiği kadar kilitleyecek oyunu hoca :)

Cafer Bulur
26.01.2018, 00:21
Bero banko oynar bu maç kilitleyebildiği kadar kilitleyecek oyunu hoca :)

Bero bu macta ilk 11 oynayamaz buna cesaret edemez Riza hoca.

ucurum
26.01.2018, 08:06
Benim bildiğim Rıza hoca geriye yaslanır kontra ile dambur dumbur gol aramaya çalışır

Bak yazıyorum kadroyu sonra kızma

Onur

Pereira Uğur Durica Ahmet Kamil

Onazi Okay

Damdoy Yazıcı Bero

Burak (ama unutmayın en ufak ağrısı varsa bile ben pardon rıza hoca burakı oynatmaz) (en ufak ağrı diyorum ya)

Kenan Berber
26.01.2018, 08:38
Benim bildiğim Rıza hoca geriye yaslanır kontra ile dambur dumbur gol aramaya çalışır

Bak yazıyorum kadroyu sonra kızma

Onur

Pereira Uğur Durica Ahmet Kamil

Onazi Okay

Damdoy Yazıcı Bero

Burak (ama unutmayın en ufak ağrısı varsa bile ben pardon rıza hoca burakı oynatmaz) (en ufak ağrı diyorum ya)

Damdoy cezalı

Doğukan Uçan
26.01.2018, 08:47

TSelif
26.01.2018, 09:24
Rakip mi? Sikecilere acik mi?

Misafir tribünü, taraftara ( TRABZON) satışa açıldı ve anında bitti :)

Ertan OKUMUŞ
26.01.2018, 09:34
2-1 kazanırız diye düşünüyorum, ama gsaray maçındaki kadar da iyi futbol ve mücadele beklemiyorum

TSelif
26.01.2018, 09:38
Uğur cezalı mı? Kulübede sarı yemişti Konya maçında.

Ozan Yılmaz
26.01.2018, 09:52
Tek cezalı oyuncumuz Hubocan,

Akbaş ve Castillo sakat,

Novak şüpheli,

Başka bir eksik yok şu an için.

MustafaTuran16
26.01.2018, 10:10
başarılar Trabzonspor.. eğer tribünde sakin kalırsanız bu maçı yenmemeniz için hiç bir neden yok. tamamen tahrik için gelecekler. tamamen pislik yapmak için ellerinden geleni yapacaklar. sakin olup en azından yenilmemek gerekir ki fenere çelme takılsın.. Bursadan sevgilerle..

Yiğit Gayretli
26.01.2018, 10:32
Bu hafta sarı kart cezalımız yok ama haftaya 3-4 oyuncu birden cezalı olabilir.

Sakatlıkların da etkisiyle Göztepe maçına hayli eksik bir kadroyla çıkmak zorunda kalma ihtimalimiz var.

UĞUR DURTAŞ
26.01.2018, 10:56
[QUOTE=Cafer Bulur;1920883868]Yusuf yazici bu macta yedek kalmali bu kadar israra gerek yok.
Sosa ya güvenilmeli ve büyük maclarin topcusu oldugu ona hatirlatilmalidir.
*
Cafer kardeşim;

Yazıcı iç saha maçlarında özellikle büyük takımlara karşı daha farklı,çok verimli oynuyor.
dış saha maçlarında kendisini gösteremiyor,hemen hemen çoğu maçlarda takımı eksik oynatıyor.
benim düşüncemde yazıcının pazar günü oynaması yönünde.
*
klas ayaklar büyük maçlarda kendilerini göstermeliler,
özellikle fb karşısındaki alınacak galibiyet çok ama çok şey ifade ediyor.
özellikle kucka ve sosa gösterin kendinizi.

onur
pereira-uğur-durica-ahmet(novak)
kucka-okay
abdülkadir-sosa-yazıcı
burak

ucurum
26.01.2018, 11:01
Damdoy cezalı

Doğru unutmuşum abdülü kesemeyecek demek ki

UĞUR DURTAŞ
26.01.2018, 11:02
Tek cezalı oyuncumuz Hubocan,

Akbaş ve Castillo sakat,

Novak şüpheli,

Başka bir eksik yok şu an için.
*
Ozan Yılmaz bey;

fb maçı geldi çattı,hala uğur cezalımı?ndoye cezalımı?hubucan cezalımı?
gibi sorular soruluyor,
gerçi bizi tv de yorumlayan Olcay Çakır bile uğur cezalı ndoye cezalı dediği yerde bizlerinde bu soruları sorması gayet normal!

TSelif
26.01.2018, 11:08
Uğur'ın cezalı olmadığını biliyordum. Sabah bir arkadaş hayır cezalı , kulübede kart gördü diyince, teyid amaçlı sordum.
N'oldu, dünyanın sonu mu geldi sorduk da ?

Ozan Yılmaz
26.01.2018, 11:11
UĞUR DURTAŞ bey;

ben de bilmeyenlerin öğrenebilmesi için paylaştım bu bilgiyi, bana niye kızdınız anlayamadım :)

Arif Timurcioğlu
26.01.2018, 11:26
Sosa atletiko zamanında kanat oynamıyormuydu? Neden sol tarafta ndoye gibi alakasız adamlarda ısrar edilirken denenmiyor?

Faruk BERBER
26.01.2018, 11:27
Sosa atletiko zamanında kanat oynamıyormuydu? Neden sol tarafta ndoye gibi alakasız adamlarda ısrar edilirken denenmiyor?

Sosa'nın o zamanki temposu yok şuan. Ha N'Doye'da da yok o tempo. Ama yanlışı yanlışla düzeltemeyiz.

selcuk
26.01.2018, 11:38
Sosa'nın o zamanki temposu yok şuan. Ha N'Doye'da da yok o tempo. Ama yanlışı yanlışla düzeltemeyiz.

sosa ne zaman tempo ile oyndi ki kariyerinde

genel kariyerinde sag kanatta daha basarili oldugunu istatistikleri gösteriyor

https://i.hizliresim.com/NZWPWQ.jpg

burak a bu hafta attigi asistide sag kanata kaydigi an atti

emrahtuna
26.01.2018, 11:39
bende şöyle bi kadroyla sahada olacağımızı düşünüyorum..
onur
pererira uğur durica k.ahmet
okay kucka
olcay sosa a.kadir
burak

Doğan BULAT
26.01.2018, 11:47
https://www.youtube.com/watch?v=cV8PooHGl6E

Şu videoyu izleyin. Ünallı Hami Abdullah Tolunay zamanlarını görmeyen genç taraftarlamız bi baksın. Duygulandım yeminle.. Yeri değil belki ama zamanında böyler bir takımdık. En azıından yeneriz diyobiliyorduk. Şimdi ikinci lig takımlarını bile yenebilirmiyiz diye tedirgin oluyoruz

UĞUR DURTAŞ
26.01.2018, 11:53
<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@UĞUR DURTAŞ (https://forum.bordomavi.net/member.php?u=21043)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> bey;

ben de bilmeyenlerin öğrenebilmesi için paylaştım bu bilgiyi, bana niye kızdınız anlayamadım :)
*
Ozan Yılmaz kardeşim olurmu öyle şey,ne hattime kızmak.üzülürüm.
benim aslında sitemim Olcay çakır beye,
dünde bu konuyla ilgili bir şey yazmıştım.
bilmem takip ediyormusunuz
zaten bizden birinin canlı, tv'de bizi yorumlaması çok nadirdir.
çıkanında hakkını vererek sağlıklı bir şekilde bizi bilgilendirmesi çok önemli.
ben bunu olcay çakır da göremiyorum.
tekrar ediyorum dersini iyi çalışarak çıkmadığı kanısındayım.

7can61
26.01.2018, 12:02
Abdülkadirin güce denge getireceği bir maç olması dileğiyle...

artvints
26.01.2018, 12:12
önde baskı yapacağız. abdülkadir ve burak'ı önde bırakarak fenerbahçe'yi iyice geriye itebiliriz. takım olarak öne çıkıp bek ve kanatlarla pozisyona giriyorlar. tam saha baskıdan kurtulamadıkça kendi oyunlarını oynayamazlar. bizim kanatlarımız sorunlu, kimi koysak sorun olacak.

abdülkadir'in kalasların arsında süzülüşünü izlemek isterim. bu sene belki erken ama seneye forvet arkası civarında dolaşabileceği bir sistem inşa etmemiz gerekiyor. kanatta git gel oyunu çok tek düze abdülkadir için. oyunun merkezinde olmalı.

ilelebeTS
26.01.2018, 12:15
Rıza hoca fbyi gs ile karıştırırsa hata eder. gsye karşı bozarak oynarsan kazanırsın çünkü yumuşak bir takım. fb ise daha sert bir takım. Yani aynı taktik bu kez işlemez.

Travelair
26.01.2018, 12:18
Biz ne futbol olarak ne de mental olarak sert bir takımız. Bu da sonuçlara yansıyor

ÖmürKaradeniz61
26.01.2018, 12:50
Abdülkadir inşallah oynar,feneri çözebilecek 2 tane yetenekli oyuncumuz var,biri Abdülkadir diğeri Sosa.Bu oyunculardan hem yetenek olarak hemde zeka olarak fener takımında bulunmuyor.

Ogün YAZICI
26.01.2018, 12:53
Ligde oyuncular arası mesafeyi sahada en kısa tutan takım Fenerbahçe
En uzun tutan takım ise Trabzonspor.

Fenerbahçe sahasında oynadığı alt sıra takımına bile o geniş mesafeleri vermiyor Trabzonspor ise geniş boşluklar veriyor;

Bu şartlarda fb'yi 11 kişi savunmaya yaslayıp aşamamak ve dönen toplarda ağır stoperlerimiz ile eksik yakalanmak kabusumuz olur.

Keşfe Guiliano oynasaydı Alper şu maçın özelinde bizim için daha büyük tehdit.

Valbuena'yı oynatmayacağına eminim

Uğur KÜÇÜK
26.01.2018, 12:54
Biz ne futbol olarak ne de mental olarak sert bir takımız. Bu da sonuçlara yansıyorHocanın düşüncesi önemli. Bu ligde her takıma, yediğimizden fazla gol atacak ortasaha ve ileri uç elemanlarını barındırıyoruz kadromuzda belki de ilk kez tarihimiz boyunca.
2011 senesinde bile bu kadar alternatifli ofans gücü olan kadromuz yoktu.
Ama yonetilemedigimiz icin ( maalesef ne hoca , ne de yönetim tarafindan ) bu hallere düştük.
Fener maçını kaybedecegimizi düşünüyorum ama olur da kazanirsak bu rüzgarla beraber ligi çok iyi yerlerde bitiririz bütün bu saydığım olumsuzluklara rağmen.

Travelair
26.01.2018, 13:04
Hocanın düşüncesi önemli. Bu ligde her takıma, yediğimizden fazla gol atacak ortasaha ve ileri uç elemanlarını barındırıyoruz kadromuzda belki de ilk kez tarihimiz boyunca.
2011 senesinde bile bu kadar alternatifli ofans gücü olan kadromuz yoktu.
Ama yonetilemedigimiz icin ( maalesef ne hoca , ne de yönetim tarafindan ) bu hallere düştük.
Fener maçını kaybedecegimizi düşünüyorum ama olur da kazanirsak bu rüzgarla beraber ligi çok iyi yerlerde bitiririz bütün bu saydığım olumsuzluklara rağmen.

Bireysel olarak iyi futbolcularımız olabilir ama takım uyumları kötü. Bu sadece hocaya bağlanamaz. Mesela Sosa. Adam teknik bir oyuncu ama sert değil. Sertlik görünce yılıyor. Bu da onun takım faydasını azaltıyor ve takım ahengini bozuyor. Keza Okay. Sert bir oyuncu gibi görünüyor, ama o kadar değil, boyundan dolayı yeterli çevikliğe sahip değil, hareketli tempolu değil, böyle olunca, takımın pas organizasyonlarındaki etkisi azalıyor. Biz bir ara oyunkurucular üzerine eğilmiştik. Yanılmıyorsam biri Natcho idi, öteki de öyle bir oyuncu idi, o ikisini alsak, Colman-Selçuk alışkanlığını devam ettirebilirdik. Benzer şekilde kanatlar. Biri ver kaç oyununa alışık, diğeri çalımlıyarak gitmeye. Orda mücadele ederkenki alan görüşleri de iyi değil ki verdikleri paslar isabetsiz oluyor ve kontra yiyoruz. Pas olmadan futbol kesinlikle olmaz. İniesta, Fabregas, Xavi, Thiago gibi futbolcularla, yani hem teknik hem yeterince dayanıklı, hem oyuna ağırlığını koyan futbolcular olmadan, yarım futbolcularla hedefimize ulaşamayacağız

Yiğit Gayretli
26.01.2018, 13:19
Haber ne kadar doğru bilemiyorum ama çift kalede yedek kadroda oluşuna sinirlenen Valbuena idmanı terk etmiş...

oguzkoc
26.01.2018, 13:38
Haber ne kadar doğru bilemiyorum ama çift kalede yedek kadroda oluşuna sinirlenen Valbuena idmanı terk etmiş...

bizim için daha kötü. Alper çıkar oynar kabus olur bize gene

Yiğit Gayretli
26.01.2018, 13:44
bizim için daha kötü. Alper çıkar oynar kabus olur bize gene

fb'de şu an için görünen eksikler:

-Skirtel
-Neto
-Janssen
-Guiliano
-Valbuena

Bence en efektif oyuncuları Valbuena. Özellikle ikinci yarılarda kenardan geldikten sonra müthiş tempo ve akıl katıyor oyuna. Olmaması bizim için büyük avantaj olur.

Berke6198
26.01.2018, 13:51
Duran toplardan gerçekten korkuyorum. Fenerbahçe'nin akan oyunda orta kesemediği anlarda kilidi açabilecek başka bir hücum varyasyonu bulunmuyor. Şu an sol bekimizde tek alternatif Kamil Ahmet. Kamil'in de bu maçta savunma anlamında çok şey vermesi gerekir aslında ancak onun da savunması kötü ve ters ayaklı. Elinden gelenin 3-4 katı fazlasını vermek zorunda. Ayrıca sol kanatta kim oynayacaksa, Kamil'e müthiş bir defansif katkı vermesi gerekiyor.

Rakip, bu sezon köşe vuruşlarından 8 gol bulmuş, önemli bir rakam. Tabir-i caizse, uçana kaçana kafa vurmak zorundayız çünkü rakibin defans arkasına sarkıtabileceği bir santraforu yok elinde. Sağ kanat ağırlıklı bir yüklenme yapacaklar. Ayrıca çok fazla geriye çekilip, pas sayılarını artırıp maçın temposunu felaket öldürebilen bir takım fenerbahçe. Rıza Hoca'nın oyun anlayışı genelde topu rakibe verip onları karşılamakken, bu maçta bu oyun planını tercih etmemeli.

Tempoyu biz ayarlamalı, maçın yığılacağı noktayı iyi seçmeliyiz. 40 bin seyircinin önünde baskısız oynanılan 1 dakika bile kabul edilemez, yoğun pres uygulamak zorundayız. Fenerbahçe, 5 büyük Avrupa Ligi'nde bireysel hatadan en fazla gol yiyen 5 takımdan 3. İlgili istatistik, baskıyı bir an bile bırakmamamız gerektiğini gösteriyor.

Parametreler çok bariz hocam, yap şu derbi şovunu!

Ogün YAZICI
26.01.2018, 13:54

-Skirtel
-Neto
-Janssen
-Guiliano
-Valbuena

Bence en efektif oyuncuları Valbuena. Özellikle ikinci yarılarda kenardan geldikten sonra müthiş tempo ve akıl katıyor oyuna. Olmaması bizim için büyük avantaj olur.

Fb muhabirine göre bugünki antremana valbuena ve skrtel katılacakmış

Yiğit Gayretli
26.01.2018, 14:00
Fb muhabirine göre bugünki antremana valbuena ve skrtel katılacakmış

İkisi de katılmamış diye biliyorum.

Tahir61
26.01.2018, 14:02

-Skirtel
-Neto
-Janssen
-Guiliano
-Valbuena

Her sene fb maci öncesi aynı haberler yapılıyor. o eksik bu eksik geliyorlar tam takım domuz gibi oynuyorlar. bilerek yapıldığı çok belli bu haberlerin. rakibin motivasyonunu etkilemek için. bir de aziz de Trabzon'a gelecek palvrsi. her sene istisnasız tekrarlanır

Yiğit Gayretli
26.01.2018, 14:07
Her sene fb maci öncesi aynı haberler yapılıyor. o eksik bu eksik geliyorlar tam takım domuz gibi oynuyorlar. bilerek yapıldığı çok belli bu haberlerin. rakibin motivasyonunu etkilemek için. bir de aziz de Trabzon'a gelecek palvrsi. her sene istisnasız tekrarlanır
Janssen'in bacağı koptu yahu :)

Ogün YAZICI
26.01.2018, 14:14
İkisi de katılmamış diye biliyorum.

Bugün saat 3teki antremana ikisi de katılacakmış
Skrtel Burak gibi dinlendirilmiş
Bakalım

Yiğit Gayretli
26.01.2018, 14:22
Valbuena da yalanlamış idmanı terk etme mevzusunu...

artvints
26.01.2018, 14:32
Bugün saat 3teki antremana ikisi de katılacakmış
Skrtel Burak gibi dinlendirilmiş
Bakalım
hep aynı numara.

7can61
26.01.2018, 15:13
Bu maçta volkan ayısı tribünlere el kol hareketi bile çekse, sineye çekilmeli ve sabırlı olunmalıdır. Bunlara bir koyup gönderirsek o zaman ana avrat güz gideriz... Ne horon vurulur bunlara var ya off.

PortoDeGalinhas
26.01.2018, 15:14
https://www.youtube.com/watch?v=cV8PooHGl6E

Şu videoyu izleyin. Ünallı Hami Abdullah Tolunay zamanlarını görmeyen genç taraftarlamız bi baksın. Duygulandım yeminle.. Yeri değil belki ama zamanında böyler bir takımdık. En azıından yeneriz diyobiliyorduk. Şimdi ikinci lig takımlarını bile yenebilirmiyiz diye tedirgin oluyoruz

O zamanlardan bu kadar geniş bir maç özeti izlemek gerçekten çok güzeldi. Ama oyun kalitesi olarak bence şimdiye kıyasla çok daha kötü bir futbol varmış. neredeyse peşpeşe 4-5 pas yapamamışız. ki rakip o sene premier league i 16. sırada bitirmiş bir takım. Hani şuan premier league 16.sı karşısında rövanşta şöyle bir futbol oynasak taraftar maç boyunca takıma küfür ederdi sanırım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arda'
26.01.2018, 15:16
Yusuf her ne kadar formsuz da olsa büyük maçlarda farklı oynuyor özellikle iç sahada. Bu maçta banko 11 olmalı. Rakip fb olduğundan ekstra motivasyonla oynayacaktır hem Yusuf hem Abdülkadir. Yusuf - Sosa - Abdülkadir 3lüsüne güvenim tam.