PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ayman Abdelaziz

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6

champions
04.01.2007, 20:39
evet bu onur bana ait :D ayman başlığını açıyorum herkese hayırlı uğurlu olsun :) (yarın resimleride koyarız artık)
Ayman yarın imzalayacak!

Trabzonspor'un, Gençlerbirliği'nden renklerine bağladığı Ayman Abdelaziz'in, yarın İstanbul'da sağlık kontrolünden geçeceği bildirildi. Kulüp başkan yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, Ayman konusunda Gençlerbirliği Kulübü ile anlaştıklarını belirterek, ''Ayman, yarın İstanbul'da sağlık kontrolünden geçecek'' dedi.
Hacıosmanoğlu, Gençlerbirliği'nin diğer oyuncuları Risp ve Erkan'ın ise şu an için gündemlerinde bulunmadığını söyledi.
Sırasıyla Kocaelispor, Malatyaspor ve Gençlerbirliği'nde forma giyen Mısırlı oyuncunun, sağlık kontrolünde herhangi bir sorun çıkmaması durumunda Trabzonspor'un Antalya kampına katılacağı öğrenildi.
29 yaşındaki orta alan oyuncusu, teknik direktör Ziya Doğan ile Malatyaspor ve Gençlerbirliği'nde birlikte çalışmıştı.

04.01.2007 http://www.superspor.com/i/b.gif
Kaynak : AA

http://img515.imageshack.us/img515/5821/aymanud6.jpg

Özgür Öztürk
04.01.2007, 20:42
Hadi hayırlısı...

Ali Özcan
04.01.2007, 20:42
Risp olmadan olmazzzzzzz...Bu Hacıosmanoğlu neden Risp le ilgilenmiyormuş ya deli mi ne...Ayman hayırlı uğurlu olsun...Ziya takımda kaldığına göre yaptığı transferlere de satgı duymak gerekiyor...en azından yabancı değil...bu da güzelll...

Naim
04.01.2007, 20:49
hadi bi halt yediniz başkanlığa geldiniz
bi halt daha yiyip ziyayı alıp Transfer yapmasına izin verdiniz
Hadi yine bir halt daha yiyip 29 yaşındaki muzmin sakat aymanı aldınız
yahu bari 3.5yıl imza attırma haltını yemeseydiniz

Barış
04.01.2007, 21:01
Mantalite eksiği olmayan bi Afrikalı :) Kasabın önde gideni.. Büyük takımda oynuyorum, kolay kart yemem mantığıyla oynarsa hem rakibe acıyorum hem bize.

+TS1967+
04.01.2007, 21:52
evet bu onur bana ait :D ayman başlığını açıyorum herkese hayırlı uğurlu olsun :) (yarın resimleride koyarız artık)
Ayman yarın imzalayacak!

Trabzonspor'un, Gençlerbirliği'nden renklerine bağladığı Ayman Abdelaziz'in, yarın İstanbul'da sağlık kontrolünden geçeceği bildirildi. Kulüp başkan yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, Ayman konusunda Gençlerbirliği Kulübü ile anlaştıklarını belirterek, ''Ayman, yarın İstanbul'da sağlık kontrolünden geçecek'' dedi.
Hacıosmanoğlu, Gençlerbirliği'nin diğer oyuncuları Risp ve Erkan'ın ise şu an için gündemlerinde bulunmadığını söyledi.
Sırasıyla Kocaelispor, Malatyaspor ve Gençlerbirliği'nde forma giyen Mısırlı oyuncunun, sağlık kontrolünde herhangi bir sorun çıkmaması durumunda Trabzonspor'un Antalya kampına katılacağı öğrenildi.
29 yaşındaki orta alan oyuncusu, teknik direktör Ziya Doğan ile Malatyaspor ve Gençlerbirliği'nde birlikte çalışmıştı.

hadi hayirlisi bakalim!!!
risp fena olmazdi
ame en iyisi mehmet cakir almak olur

Göktuğ Altuntaş
04.01.2007, 21:54
hayrlısı olsun umarm iyi cıkar...

OKTAY YILMAZ
04.01.2007, 22:31
Çok gererği vardı ya, biz elimizdeki ön libero adındaki kasaplardan kurtulmaya çalışırken bir kasap daha aldık,
orta sahaya bakın
Ferhat-Hasan-Hüseyin-Ayman
Chelsea de yok böyle bir mükemmel orta saha, helal be ziya doğan, Lig TV de röportajını izledim ve 3 kelimesinden 2 tanesi mudafaa ve mantalite,
Ooooooyyyyyyyy Trabzonum Oyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

topalkaplan
04.01.2007, 22:57
inşallah takıma iyi gelir
ama bu adam trabzonda coşarda gündeme oturursa
yönetim ve zidoğan bu başarıyı hiç üslenmesin
çünkü bu binde bir gerçekleşen tesadüftür
çünkü bu sadece talihsiz trabzonsporumuzun devlet civcividir

Ayaz
04.01.2007, 23:16
Ayman yarın imzalayacak!

szymek gittiğine göre alternatif ve rekabet açısından iyi olacaktır.. hayırlısı olsun..

"yönetim bu sese kulak ver ...dinamo zagrebte eduardo da silva diye bi çocuk var kaçırmayalım bu çocuğu ne yapıp edip alalım çok büyük futbolcu olacak ..."

imzanda yazanlarla ilgili olarak ise; futbol mundial da izlemiştim ben bu adamı hırvatistan milli takımında da forma giyiyor aynı zamanda.. takip edilmesi gereken bir futbolcu bencede..

İleli
04.01.2007, 23:22
@champions
hocam topici 10 kez acacaktimda adminler imzalamadi diye kapatirlar dedim ondan acmadim :)..insallah elin ugurlu gelir :)

TameRHan
04.01.2007, 23:34
sizde güya adam beğenmiyorsunuz. Ayman başarılı bir futbolcu ve bizde de başarılı olacaktır inanıyorum

Naim
04.01.2007, 23:36
@champions
hocam topici 10 kez acacaktimda adminler imzalamadi diye kapatirlar dedim ondan acmadim :)..insallah elin ugurlu gelir :)de imzayı atmaz
diye bağlayayım mesajı

Parolinho
04.01.2007, 23:40
kusuruma bakmayın ama ben şimdiden defol diyebilirmiyim:D:D ilkyorumum olsun:D

Oğuuz
05.01.2007, 00:24
kusuruma bakmayın ama ben şimdiden defol diyebilirmiyim:D:D ilkyorumum olsun:D
bu gün duymamışsın ama inşallah, bu yazın için ilerde büyük utanç duyarsın,,
benim yorumum ise ''hayırlı olsun TRabzonsporuma''

Parolinho
05.01.2007, 00:37
sen ztn atlamasan şaşardım...sağol iyi yaaa

Oğuuz
05.01.2007, 00:48
şaşardım...
Trabzonsporuma yeni gelmiş, tek maç bile oynamamış, tek suçu Trabzonsporun transfer teklifini kabul etmek olan bir İNSANA bi hoş geldini çok görüp, hakaret eden birinin, beni anlamaması ve böyle bi cevap vermesi ne yalan söyleyim benide hiç şaşırtmadı...

atlantis
05.01.2007, 01:02
Hayırlı olur inşallah.. Herşeyede mualefet olmayın yaw.. belki başarılı olucak adam

Parolinho
05.01.2007, 01:10
Trabzonsporuma yeni gelmiş, tek maç bile oynamamış, tek suçu Trabzonsporun transfer teklifini kabul etmek olan bir İNSANA bi hoş geldini çok görüp, hakaret eden birinin, beni anlamaması ve böyle bi cevap vermesi ne yalan söyleyim benide hiç şaşırtmadı...ya sanane...

61mehmet61
05.01.2007, 01:24
Ziya hocanın ayman ısrarı gayet açıktır. bir insan hayatı boyunca Şahin veya Doğana binerse avrupa arabanın konforunu bilemez. zanneder ki dünyanın en iyi arabası Şahin veya doğandır. Ziya hocada aynen böyle. hayatı boyunca hep ikinci sınıf futbolcularla çalışmış. zannediyor ki onlar büyük futbolcu. Celaleddin nerede? Bu zamana kadar Trabzonspora ne kattı? yalnış hatırlamıyorsam Malatyada beraber oldukları için onu bu takıma getiren yine ziya hoca. bize büyük düşünen bir teknik direktör lazım. yerli teknik direktörlerin başarısız olmasının en büyük nedeni işte bu.

Jetaime
05.01.2007, 01:44
arkadaslar bu adam türk statüsündemi oynuyo nedir bugune kadar ne iş yapmıştır milli takımda kac kez oynamıştır kac golu vardır bu tip bilgileri olan biri varsa bizimle paylaşabilirmi en cok merak ettigim konu bunlar. yoksa acık konusmak gerekirse turkiye liginde izledigim kadarıyla futbolunu begenmiyorum. ama insallah basarılı olur ..

FANATIK61
05.01.2007, 01:52
Trabzonsporumuza insallah faydasi olur, hayirlisi olsun.

Barış
05.01.2007, 03:47
arkadaslar bu adam türk statüsündemi oynuyo nedir bugune kadar ne iş yapmıştır milli takımda kac kez oynamıştır kac golu vardır bu tip bilgileri olan biri varsa bizimle paylaşabilirmi en cok merak ettigim konu bunlar. yoksa acık konusmak gerekirse turkiye liginde izledigim kadarıyla futbolunu begenmiyorum. ama insallah basarılı olur ..

Mısır da askerliğini yapmadığı için uzun süre Mısır a gitmemiş,yakalansa askere alacaklar.Bundan dolayı Mısır Mili Takımına da alınmamış.Bu sorunu çözmek için Türk vatandaşlığına başvurmuş.(Türk vatandaşı olma sebebi Mısır da askere gitmemek)Kabul edilmiş ve sonra Mısır Milli Takımına çağrılmış nasıl olmuşsa.Sonra kadro geniş diye Mısır Milli Takımından çıkarılmış ve Türkiye'ye dönmeden enselemişler zat-ı muhteremi (Ne adam aldık ama).

Selçuk Baki
05.01.2007, 09:35
http://img518.imageshack.us/img518/6581/aymanxp5.jpg (http://imageshack.us)

kudu_61
05.01.2007, 10:13
toplam 134 maçta 126 maç oynamış adam tam bir istikrar abidesi oynadığı takımlardan sadece gençler takımı kalbur üstü bir takım ama bakkal hoca doğan hocadan iyi olduğuna göre ve gençler iyi müdafaa yaptığına göre kesilecek bir futbolcu değil Trabzon da yapabilir mi zaman gösterecek camiamıza hayırlı olsun yerli statüsünde oynaması avantaj ziya doğanın hüseyin in yanında bankolarından birisi olacağı kesin bu iki kesinin yanına ferhat ve hasan ikilisinden birisini monte ederse kesilecek futbolcuları düşünemiyorum bile kiki nin hiç şansı yok zaten yattaranın şansı kiki den daha fazla marse bir ihtimal gördüğü kartlar istatistiği çok da abartılacak bir durum değil orta sahaya faydası olabilir ama benim beğenmediğim tipte bir oyuncu (benim oyun stilim hücum) ziya hoca ile mantalitemiz uymuyor zaten...

OLCAY ÇAKIR
05.01.2007, 10:40
Baştan karartma,hiç yanıltmadılar...

Aynen devam..!

İnadına ziya,inadına destek.!

o yılki gibi.!

ek;
kötü futbolcu yoktur,uyumsuz futbolcu vardır.
çünkü bir futbolcunun profesyonelliğe geçişi okadar kolay bir süreç değildir..

yoksa herkes futbolcu olurdu.

taus61
05.01.2007, 10:42
İnşallah hayırlı olur diyeceğim de hiç zannetmiyorum.Ziya hoca sanki 2 puanlı sistemde kalmış gibi beraberliklerde işimize yara düşüncesinde hala ki defansı düşünen mantaliteyle devam ediyor.
Bu adam belki de Trabzonsporu çalıştırdığını unutuyor.Transfer etmek istediklerine bakıldığında ya Trabzonsporda sorun sadece defans kurgusunda ki bunları istiyor yada orta sıraları hedefleyen bir takımda olması gereken bir takımın orta sahası gibi bir takım kurmaya çalışıyor.
Ayman şayet hüso ile yanyana düşünülüyorsa vay halimize ki bu takımda hep mi atak kesecek adamlar olacak kim oyun kuracak acaba.Symek te yok kim organize edecek bu orta sahayı.
Yoksa ZD bütün maçlarda kontra atak mı oynamayı düşünüyor.
Bana kalırsa bu durumda Aymanın alınması pek doğru değildi.Yerine daha hücuma yönelik bir orta saha alınabilirdi.ayman alınmışsa bu takımda ya Hüso oynamamalı veya Ayman ama bizim ziya her ikisinide oynatır da bu takımdan Yattara yı bile defans yapmıyor diye yedek bırakır.
İnşallah hayırlı olur.

Erbay
05.01.2007, 10:42
Ayman bizde sarı kart görmeye devam etmez inşallah.Lig-kupa bakmamış her maç sarı kart görmüş.

frango
05.01.2007, 10:50
geldiğinde bu kadar eleştirilen ve istenmeyen başka bi topçu ben hatırlamıyorum.ama ben bu kadarda eleştirilmesine ve istenmemesine karşıyım.çoğu arkadaşımızda sırf eleştiri olsun diye eleştiriyo.

EmrahYalçınalp
05.01.2007, 11:10
Kadromuzdaki bir çok topçudan daha kötü değil. Ama artık Hasan_hüseyin-Ferhat-Ayman dörtlüsünü seyretme ihtimalimiz sinir bozucu işte. Hayırlısı...

champions
05.01.2007, 11:19
Kadromuzdaki bir çok topçudan daha kötü değil. Ama artık Hasan_hüseyin-Ferhat-Ayman dörtlüsünü seyretme ihtimalimiz sinir bozucu işte. Hayırlısı...
böyle bi ihtimal yok uçururlar adamı hüseyin ayman gerisi yalan...bu ikiside bize yeter ya neyse...

Mustafa Çolak
05.01.2007, 11:25
vatana millete hayırlı olsun

TSelif
05.01.2007, 11:42
Hoş geldin Ayman .Bu kadar ısrar edilerek alındığına göre umarım fırtınalar estirirsin .

Ali Özcan
05.01.2007, 12:12
Bizim kadroda ortasahanın ortasına yani forvet arkasında oynayacak olan adamın yerine bakıyorum da bomboş orası...Arkadaşlar Ayman transferiyle birlikte Musampa - Yattara - Marcelinho - Gökdeniz - Ersen - Umut altılısından 3 üne kesin kulübe yolu göründü...Yattara 15 dakikalık yıldız olmaya devam edecek gibi görünüyor...Beni Ayman transferi konusunda dü
şündüren tek nokta bu...

Ufukhan .................Step............Çağdaş........... ...Murat

.....................Hüseyin.............Ayman ..........................

Yeni transfer olmazsa şu diziliş her maç garanti...

Yattara.........................Marcelinho........ ..............Gökdeniz

desek (ki en hücumcu kadro bu olabilir Ziyanın kurabileceği) , Musampa ve Ersen Umut ikilisinden biri kesin yedek kalacak...Zaten Marcelinho yu solda oynatmaya devam edeceğini söyledi...Ben umutsuzum bu takımdan...Ya Marce forvet arkası oynar ya da bu takıma bir beyin lazım...(Türk bilşe olabilir...Yusuf ya da Ceyhun bile...Denize düşen yılana sarılır...)

keskinkilic_68
05.01.2007, 13:33
hakkımızda hayırlısı olsun ama yabancı hakkı bu şekilde kullanılmamalıydı yönetim bi de musayı satarsa fena olmaz

siz_61
05.01.2007, 13:47
Çok gererği vardı ya, biz elimizdeki ön libero adındaki kasaplardan kurtulmaya çalışırken bir kasap daha aldık,
orta sahaya bakın
Ferhat-Hasan-Hüseyin-Ayman
Chelsea de yok böyle bir mükemmel orta saha, helal be ziya doğan, Lig TV de röportajını izledim ve 3 kelimesinden 2 tanesi mudafaa ve mantalite,
Ooooooyyyyyyyy Trabzonum Oyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
aynen katılıyom kardes sana oyyyyyyyyyyyyyyyyyyy trabzonum oyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy yyyyyy

Analyzer
05.01.2007, 14:33
Bizim kadroda ortasahanın ortasına yani forvet arkasında oynayacak olan adamın yerine bakıyorum da bomboş orası...Arkadaşlar Ayman transferiyle birlikte Musampa - Yattara - Marcelinho - Gökdeniz - Ersen - Umut altılısından 3 üne kesin kulübe yolu göründü...Yattara 15 dakikalık yıldız olmaya devam edecek gibi görünüyor...Beni Ayman transferi konusunda dü
şündüren tek nokta bu...

Ufukhan .................Step............Çağdaş........... ...Murat

.....................Hüseyin.............Ayman ..........................

Yeni transfer olmazsa şu diziliş her maç garanti...

Yattara.........................Marcelinho........ ..............Gökdeniz

desek (ki en hücumcu kadro bu olabilir Ziyanın kurabileceği) , Musampa ve Ersen Umut ikilisinden biri kesin yedek kalacak...Zaten Marcelinho yu solda oynatmaya devam edeceğini söyledi...Ben umutsuzum bu takımdan...Ya Marce forvet arkası oynar ya da bu takıma bir beyin lazım...(Türk bilşe olabilir...Yusuf ya da Ceyhun bile...Denize düşen yılana sarılır...)

Gökdeniz solda oynamak istemez. Solda oynamak istemeyen Gökdeniz'i solda oynatmaya kel Ziya'nın gözü yemez. O yüzden mantalite ayağına Marce'yi solda izlemeye devam ederiz. Ufukhan, Çağdaş ve Murat Trabzonspor'da ilk 11 oynayacak adamlar değil. Kalemiz de boş zaten. Asıl oralara takviye lazımken Ayman'ı aldık. Bizden hiçbirşey olmaz.

Özge
05.01.2007, 15:27
hayırlı olsun inşallah faydalı olur

umraniye34
05.01.2007, 15:30
inşallah beni en çok sevindiren ya hasanın yada ferhatın önü kesilmesi oldu biri mutlaka oynamıycak

61kraltekke61
05.01.2007, 15:40
insallah hayırlısı olur
ayman trabzonsporumuza faydalı olur.:tsbayrak:

Tansu Onur Erdoğan
05.01.2007, 16:04
hasan ücüncüye rakip geldi muhaha :D

+TS1967+
05.01.2007, 16:13
Gökdeniz solda oynamak istemez. Solda oynamak istemeyen Gökdeniz'i solda oynatmaya kel Ziya'nın gözü yemez. O yüzden mantalite ayağına Marce'yi solda izlemeye devam ederiz. Ufukhan, Çağdaş ve Murat Trabzonspor'da ilk 11 oynayacak adamlar değil. Kalemiz de boş zaten. Asıl oralara takviye lazımken Ayman'ı aldık. Bizden hiçbirşey olmaz.

cagsas kalsinda digerlerini cöpe at

murathanerol
05.01.2007, 16:20
---------------------tolga------------------------
ufufhan stepanov cagdas M.Ocak

Ayman Hüseyin

Yattara Marcelinho Gökdeniz
| | |
| Umut Bulut |

Bu takımdan cacık olmaz...elimizdeki en iyi kadro bu..

murathanerol
05.01.2007, 16:21
ufufhan--------- stepanov------- cagdas------ M.Ocak
-----------Ayman---------Hüseyin-----------------
Yattar-----------Marcelinho--------------Gökdeniz
-----------------Umut Bulut----------------------

+TS1967+
05.01.2007, 16:26
ufufhan--------- stepanov------- cagdas------ M.Ocak
-----------Ayman---------Hüseyin-----------------
Yattar-----------Marcelinho--------------Gökdeniz
-----------------Umut Bulut----------------------

hayata böyle oynatmaz ziya böyle ancak söyle oynatir:

---------------Jefferson----------------------

Musa(Ali Günes, gelirse)---Stepananov---Cagdas---Murat

----------------Hüseyin----------

Yattara----Gökdeniz----Marcelinho----Musampa

---------------Ersen-------Umut

Murat'
05.01.2007, 17:31
hadi hayırlısı bakalım...inşallah faydalı olur

Ali Özcan
05.01.2007, 17:47

sen ziyayı hiç tanıyamamışın kardeşim...:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

ziya hiçbir maça 12 kişi çıkmadı bugüne kadar...:)

+TS1967+
05.01.2007, 17:56
sen ziyayı hiç tanıyamamışın kardeşim...:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

bakalim benim aslinda hic umudum yok böyle oynatilcagindan ama ........neyse

jefferson61sefa
05.01.2007, 17:58
Risp olmadan olmazzzzzzz...Bu Hacıosmanoğlu neden Risp le ilgilenmiyormuş ya deli mi ne...Ayman hayırlı uğurlu olsun...Ziya takımda kaldığına göre yaptığı transferlere de satgı duymak gerekiyor...en azından yabancı değil...bu da güzelll...

ya risp kim ya trabzonsporu risp ve ayman mı sampiyon yapcak risp ağır ve çok geç kademelere giren bir oyuncu erkan ii tecrübeli gecen sezon cincon da ilgileniodu
hadi ayman da türkmüş neyse ama ya 3.5 yıl ne bu adam 29 yaşında at 2.5 senelik imza gitsin yönetim yok trabzonda her zaman söylüyom
risp ayman erkan trabzona çok mu süper katkı sağlıcak rispe hiiç güvenmiyorum
ayrıca bu işin için de bir iş var neden eller vestepanov varken risp alınıo 3 yabancı defansa harcanıo buna da akıl ermio
büyük ihtimalle stepanov veya eller gidio yoksa gene 7 yabancı olcak ayrıca bjk ile kleberson takası gündemdeydi bi ara szymek + 1 milyon euro ya klebersonu alıoduk musampa mı yolcu bu ne biçim yöneticilik

jefferson61sefa
05.01.2007, 17:59

keşke böyle oynatsa

Erdem Keser
05.01.2007, 18:04
en ufak bir umidim bile yok yazik trabzonumun paralarina takimimiz copluge donuyor ama kimsenin elinden bisey gelmiyor bilincsizce yapilan transferlere bir yenisini daha ekledik ama hala akillanmiyoruzz tek kelimeyle halimiz icler acisi

+TS1967+
05.01.2007, 18:09
en ufak bir umidim bile yok yazik trabzonumun paralarina takimimiz copluge donuyor ama kimsenin elinden bisey gelmiyor bilincsizce yapilan transferlere bir yenisini daha ekledik ama hala akillanmiyoruzz tek kelimeyle halimiz icler acisi

o kadar kara kara düsünme beee

Erdem Keser
05.01.2007, 18:30
o kadar kara kara düsünme beee
oyle deme kardesim eger bugune kadar yasadiklarimizdan ders cikarsaydik sence buzamanda boyle mantiksiz isler yapmis olurmuyduk bu sene ayman takima ne kazandiracak sadece gunu kurtarma dina yapilmis bir transferdir zaten trabzon 10 senedir gunu kurtarmak icin bu hallere dusmusturr yasadiklarmizdan ders cikaramamisizdir benim tepkim aymana degil hala degistirmedigimiz zihniyetimize bu sene zaten gecmis sen cikarsan paf takimdan 3 4 tane adam yavas yavas takima adapte edip monte etsen kotumu olurdu.. neden bizden bir arda emre cikmiyor neden altyapimiza gereken destegi vermiyoruz neden ellerinden tutmuyoruzz nerde alisenlerimiz nerde emre aygunlerimiz nerde selimlerimiz sizce biz onlara gereken destegi verdik mi ellerinden yeterince tutuk mu eger gerekli alakayi gosterseydik bizden ardalar emre ler cikmazmiydi elin feneri bile son uc senede altyapisindan 4 tane futbolcuya kadrosunda yer veriyorsave altyapiyla ovunenn trabzonun kadrosunda altyapidan cikan 2 den fazla topcu yoksa sen daha cok aymanlara musamp[alara kalirsin onlardan medet umarsin

halimiz her gecen gun kotuye gidiyo ve bizim elimizden bir sey gelmiyo kabul edemiyoruz ama efsane gozumuzun onunde yok oluyo

+TS1967+
05.01.2007, 18:39
oyle deme kardesim eger bugune kadar yasadiklarimizdan ders cikarsaydik sence buzamanda boyle mantiksiz isler yapmis olurmuyduk bu sene ayman takima ne kazandiracak sadece gunu kurtarma dina yapilmis bir transferdir zaten trabzon 10 senedir gunu kurtarmak icin bu hallere dusmusturr yasadiklarmizdan ders cikaramamisizdir benim tepkim aymana degil hala degistirmedigimiz zihniyetimize bu sene zaten gecmis sen cikarsan paf takimdan 3 4 tane adam yavas yavas takima adapte edip monte etsen kotumu olurdu.. neden bizden bir arda emre cikmiyor neden altyapimiza gereken destegi vermiyoruz neden ellerinden tutmuyoruzz nerde alisenlerimiz nerde emre aygunlerimiz nerde selimlerimiz sizce biz onlara gereken destegi verdik mi ellerinden yeterince tutuk mu eger gerekli alakayi gosterseydik bizden ardalar emre ler cikmazmiydi elin feneri bile son uc senede altyapisindan 4 tane futbolcuya kadrosunda yer veriyorsave altyapiyla ovunenn trabzonun kadrosunda altyapidan cikan 2 den fazla topcu yoksa sen daha cok aymanlara musamp[alara kalirsin onlardan medet umarsin

halimiz her gecen gun kotuye gidiyo ve bizim elimizden bir sey gelmiyo kabul edemiyoruz ama efsane gozumuzun onunde yok oluyo

ben yinede o kadar negativ düsüncelim degilim. elbette eski zamanlardaki gibi gencler önem vermiyoruz ama bunlar zamanla olacak seyler benim icin.
necmi perekli menejerimiz bu islerlen ilgilenir

frango
05.01.2007, 21:44
çoğu arkadaşın düşündüğü kadar olumsuz düşünmüyorum daha doğrusu düşünmek istemiyorum
ziya hocanın çift ön liberoya dönüp hüseyin ve aymanı yanyana oynatacağını düşünüyorum ki bu ıkılıninde ilk yarıdakı performanstan daha ıyı bı performans göstereceğini düşünüyorum

TheCrow
05.01.2007, 21:56

Bu kadro çok iyi ama sence 12 kişi oynamamıza federasyon bir şey demez mi?..

Jetaime
05.01.2007, 21:58
geldiğinde bu kadar eleştirilen ve istenmeyen başka bi topçu ben hatırlamıyorum.ama ben bu kadarda eleştirilmesine ve istenmemesine karşıyım.çoğu arkadaşımızda sırf eleştiri olsun diye eleştiriyo.

ben hatırlıyorum hemde tam gecen yıl yine bu zamanlar Fatih Akyel hatta bundan fazla tepki vardi ona . ve sonuc ortada.

Ayaz
05.01.2007, 22:08
neticede, türk statüsünde oynayacak bunuda göz önünde bulunduralım.. topla oyunu yönlendirmede hüseyinden iyi olabilir, ama defansif ve kesicilik anlamında hüseyinden iyi olamaz, hava toplarınıda buna katabiliriz.

Analyzer
06.01.2007, 02:30
Bu kadro çok iyi ama sence 12 kişi oynamamıza federasyon bir şey demez mi?..

Kadro kuranların yarısı 12 kişi kuruyo zati kadroyu:D Bu arada imza süper olmuş Kaan:D

Rasim YILMAZ
06.01.2007, 05:18
Ayman 25 yaşındayken ilgilenmeye başladık.. Kısmet bu seneyeymiş:):)
Türkiyeye ilk geldiğinde uzaktan golleri vardı hatırlıyorum..Çok kötü bi oyuncu değildi.. Ama bu son iki sezondur düşüşteydi takip ettiğim kadarı ile..
Valla adamın golü yok son 2 sezondur.. İşallah hayırlı olur ama,29 yaşında bir futbolcu için fazla para verilip alındı....

Gürkan
06.01.2007, 09:21
Adam ne kadar iyi olsada baştan büyük tepki alan transfer, pek fayda etmiyo. en ufak bir yanlış harekette sorun büyüdükçe büyüyo.

inşallah akyel olayı gibi olmaz,bunu sonu.

Salih61
06.01.2007, 11:26
İmza atmadan futbolcunun buraya yazılması yanlış

TSelif
06.01.2007, 12:05
Çok kötü bi oyuncu değildi..
Niye çok kötü olmayan futbolcuları alıyoruz da çok iyi olanları al(a)mıyoruz acaba.:rolleyes:

geronimo_61
06.01.2007, 12:07
aslında kötü olmamasına rağmen iyi olmadığı bu kadar aşikar olan bir oyuncunun teknik direktörün kurtarıcısı pozisyonunda bulunması iyi bir futbolcu olduğunu göstermez mi_?

anladım göstermezz
neyse beni ziya bu hale getirdi. bizim mantaliteye uyuyormuşmuş bari. onu bi bilseydik yaa

magicyattara
06.01.2007, 12:11
Düz futbolcu.
Zor oynar.
Hedefimizde belli oldu,bu yıl düşmemeye oynayacağız.

Ertan 51
06.01.2007, 12:13
benim de hiç içime sinmedi fakat neyapalım geldi başımıza inşallah çok çok başarılı olurda bende dahil herkez mahçup olur çıkmadık candan umut kesilmez misali bi umut bekleyelim bakalım.

messiburhan
06.01.2007, 12:35
bizim yonetım yıne toplayacak 10 tane capulcu gecen sene yaptıgı gıbı belkı aralarından bı tane ıyı cıkacak bu yonetım gıtmedıkten sonra trabzonspor basarıya ulasamaz ofludan baskan olursa trabzonun dusecegı durum bu olur tabıkıde hanı fatıh tekkeden gelen para bı soylesenıze o parayla bırakın marce onun gıbı 10 tane futbolcu cıkar trabzon amatorunden en ıyısı bırakın gıdın yonetım

taus61
06.01.2007, 14:48
Takımda gol atamayanların oynamasına alışmışız ya nasılsa birde aymanımız olmuş çok mu.
Maçlara göre uygulanacak sistemlere göre oynayabilecek ama büyük takımıların yükünü kaldırabileceğine ianamadığım bir futbolcu.
Hüseyin ile aynı tipte fakat hüseyinde iyi bir yanı varsa topa düzgün vurmasını ve pas atmasını da becerebilen bir futbolcu.Şayet illada bu takımda bu tipte birisi oynamalı deniyorsa bu hüso yerine ayman olabilir tabiki Eller veya Ferhat yoksa derim.

Kadir
06.01.2007, 18:21
29 yaşındaki adamı almışlar bide 3.5 yıllık sözleşme gereksiz bi transfer daha genç bi futbolcu yokmu piyasada

Sönmez Özlü
06.01.2007, 18:24
Gereksiz bir transfer daha yapıldı. Ayman düz bir futbolcu. Hüseyin ya da Hasan Üçüncü'den hiçbir farkı yok. Yabancı kontenjanını böyle saçma sapan transferlerle doldurmak akıl kârı değil.

Berat
06.01.2007, 18:30
Gereksiz bir transfer daha yapıldı. Ayman düz bir futbolcu. Hüseyin ya da Hasan Üçüncü'den hiçbir farkı yok. Yabancı kontenjanını böyle saçma sapan transferlerle doldurmak akıl kârı değil.

Yabancı kontenjanını istesek te dolduramayız çünkü zaten dolu.. Ayman Türk statüsünde..

trap_zone_61
06.01.2007, 22:34
çok gereksiz bence çünkü ziya doğan tarafından harcanak bi futbolcu ah aymar ahh aymar ziya doğan seni yiyecek gibi beklior

Rasim YILMAZ
07.01.2007, 02:19
Niye çok kötü olmayan futbolcuları alıyoruz da çok iyi olanları al(a)mıyoruz acaba.:rolleyes:

Başkana sormak lazım kardeş:):)

Hüseyin RİZELİ
07.01.2007, 12:56
takıma hayırlı olmasını dılıyorum..

Salih61
07.01.2007, 13:04
Bu topicin kapatılmasını rica ediyorum çünkü futbolcu transfer edilmedi ve benim ki gibi birçok taraftarda bu transferi istemiyor

Oğuuz
07.01.2007, 14:20
almayı bırak çok iyi olanları satıyoruz..

erdal6167
07.01.2007, 15:03
hüseyinden daha iyi bence

Rasim İlham Kotancılar
07.01.2007, 17:26
ayman türk statüsünde deilmiydi kardeş

TheCrow
08.01.2007, 15:11
İmza atmadan inanmam diyenler yine haklı çıktı...
Yok başkan söylemiş,yok adam sağlık kontrolünden geçmiş,hepsi hikaye,İMZA ATMADAN ASLA!!!

saglam
08.01.2007, 15:42
İmza atmadan inanmam diyenler yine haklı çıktı...
Yok başkan söylemiş,yok adam sağlık kontrolünden geçmiş,hepsi hikaye,İMZA ATMADAN ASLA!!!

"Fbliler hala Roberto Carlos'u bekliyor" diye dalga geçerken ne hallere düştük. Belki onların beklediklerine değer de, gel gör ki Ayman'ı beklemenin ne heyecanı ne de bir esprisi yok...

Harun-61
08.01.2007, 17:07
:-))) güle güle ayman abi

Egemen Yılmaz
08.01.2007, 17:25
ayman güle güleeeeeee

dooğğğğru geldiğin yeree...

Salih61
08.01.2007, 17:47
bu topici lütfen kapatın artık aymanın bizle alakası yoktur

Gürkan
08.01.2007, 18:13
2.lig kasımpaşada bir sol kanat oyuncusu var onada bir efor testi yaptırsak mı.sevabına.

FANATIK61
08.01.2007, 18:56
Birkez daha örnek oldu iste bu olay. Imza atmadan Formayi giyip Avni Akere cikmadan inanmam...

Badaloğlu
08.01.2007, 19:05
Evet artık bu transfer olmadığına göre bu konuyu konuşmamızın alemi yok.Yönetimin yanlışlarını nasıl olsa her başlıkta dile getiriyorsunuz.

Badaloğlu
17.01.2007, 08:56
Evet artık bu transfer olmadığına göre bu konuyu konuşmamızın alemi yok.Yönetimin yanlışlarını nasıl olsa her başlıkta dile getiriyorsunuz.

Artık transfer olduğuna göre bu başlığı kapattığımız gibi açmakta boynumuzun bordu.Yoksa Champions bizi duman eder:D

Mehdi
17.01.2007, 09:14
evet artık hayırlı olsun diyebiliriz.Ziya Hocanın gözüaydın.umarım hakkını verir

maxim
17.01.2007, 09:22
Bu adam yabancı mı sayılıyor,Türk statüsünde mi?

Kesin bilgisi olan biri söyleyebilir mi?

Ertan 51
17.01.2007, 10:20
Bu adam yabancı mı sayılıyor,Türk statüsünde mi?

Kesin bilgisi olan biri söyleyebilir mi?

türk statüsünde oynuyor kesin olarak.

Erdem Keser
17.01.2007, 11:09
evet aymanimiz eksikti oda geldi tam oldu

champions
17.01.2007, 11:35
ziya doğanın ısrarı ve ziya doğana olan güvensizlik yüzünden aymanın gereğinden fazla eleştirildiğini düşünüyorum

Faik Yılmaz
17.01.2007, 11:39
dilerimki sana verilen 2 trilyondan fazla paraya layık bi futbol oynarsın aramıza hoşgeldin....

İleli
17.01.2007, 17:06
huseyinden cok daha iyidir...

BDiler61
17.01.2007, 17:57
valla adam hala imzalamadı

subay
18.01.2007, 12:49
Bu adam ön libero degilmi Hüseyin gibi? Öyleyse simdi ziya dogan 4 ön liberoyla mi cikacak maclara? 4 defans önüne Hasan, Hüseyin, Ferhat ve Ayman dörtlüsü. 3 liberoydu 4 oldu, hadi hayirli olsun.

Bilal 61
18.01.2007, 13:19
Bellimi olur belki bizde yüksek performans sergiler adam iyi olur bizim içinde:):)

Hüseyin Çümen
18.01.2007, 17:32
hayırlısını isteelim inşallah ii olur

keskinkilic_68
18.01.2007, 17:57
böle giderse ziya hoca forvete de çağdaşla stephanovu koyar bi takım düşünün oyun kurucusu yok ama 4-5 den fazla önliberosu var helal ziya hoca bakalım sezan içinde oyun kurucusu kim olacak

jefferson61sefa
18.01.2007, 18:04
şu ana kadar gidenler:marcelinho szymek
gelen ise ayman ve risp şaşıyorum iki hücümcu gitti iki defansa yönelik adam geldi trabzonspor bu kadroyla gol atamazzzzz

bordox
18.01.2007, 23:32
Ayman ortasahanın daha dirençli olmasını sağlar.Kalitesine her zaman inandığım bir futbolcu,uyum sorunu yaşamaz yıllarca Türkiye'de oynadı ligimizi tanıyor.

Hüseyin RİZELİ
18.01.2007, 23:50
ıns ortasahamızda ii işler yapar...

Erdem Keser
19.01.2007, 00:55
bıran once gıdersın ınsallah

topalkaplan
19.01.2007, 13:48
inşallah işe yarar hüseyine falan inşallah alternetif olur

Çetin
19.01.2007, 16:23
ziya doğan la akraba mı acaba bilen var mı?

Gamze
19.01.2007, 16:35
ay aman denizleri aş ta gel kurbanın olam
kurtar beni buralardan ne olur!

ay aman Ayman'a itafen akla ziyan tarafından söylenmiştir :D:D

TSKara61
19.01.2007, 21:32

Anlamiyorum ya Adam daha yeni gildi, daha iyimi kotumu anlamadik hemenden daha gitsin diyoruz. Biraz daha sabirli olalim lutfen.

Trabzonli_61
20.01.2007, 00:52

su dedigin seye bak simdi! sen bunu dedin diye simdi gidecek mi?? kardesim böyle bos seyler yazacagina takimimiza destek cikalim.

Sefaenes
20.01.2007, 02:39
gelmesini istemiyordum geldigine göre insallah faydali olur biz yaniliriz Hadi ayman kendini göster bize ah cektirme

Erdem Keser
20.01.2007, 13:10
su dedigin seye bak simdi! sen bunu dedin diye simdi gidecek mi?? kardesim böyle bos seyler yazacagina takimimiza destek cikalim.

ben bos konusuyorum sen cok degerli aymanina destek cik avniakere gittiginde tribune cagir vs..yada ne bilim git formanin arkasina ayman abdelaziz yazdir ama ben istemiyorum takimimda ve sahipte cikmiyorum var mi daha otesi

Burçak
20.01.2007, 13:13
Umarım faydalı olur. artık bizim doğru yada yanlış diye tartışmak yerine destek olmamız gerek. öyle yada böyle Trabzonsporlu oldu bu adamlar. Memnun kalmasakta yapaak birşey yok şuan.

Mustafa AYDIN
20.01.2007, 14:13
Ayman ortasahanın daha dirençli olmasını sağlar.Kalitesine her zaman inandığım bir futbolcu,uyum sorunu yaşamaz yıllarca Türkiye'de oynadı ligimizi tanıyor.

İnşAllah dediğin gibi olur.

Egemen Yılmaz
20.01.2007, 15:51
aymandan hiiiiiiç umudum yok.. ona verilen paraya yanıyorum.. ama alındı artık bir kere bundan sonra hayırlı olmasını dilemekten başka yapacak bir şey yok...

ahmetto
20.01.2007, 16:24
Ziya Doğanla Bir akrabalığının olduğunu düşünüyorum Nereye gitse bu adamıda getirtiyor.İnşallah yararlı olur ne deyim ama hiç umudum yok

umraniye34
20.01.2007, 17:29
hayırlısı olsun bizdeki ön liberolardan iyi olduğu düşüncesindeyim...

marcelinhos100
20.01.2007, 19:18
http://de.uefa.com/multimediafiles/photo/footballeurope/footballeurope/498336_bigportrait.jpg

ayman abdelaziz

liginefendisi
20.01.2007, 20:32
Selam

İzleyenler hatırlayacaktır o meşhur sahneyi;Şener Şen Halasının kayırdığına inandığı sütoğlanı sevmediğini belli etmek için sürekli suratına karşı "seni hiç sevmedim sütoğlan" diyordu o efsane filmlerinden birinde...
Ayman'da benim sütoğlanım olacak,ne yaparsa yapsın gözüme giremeyecek...Bunda onun hiçbir kabahati yok.Kabahat, hedefsiz kalınan bir sezonun ortasında, daha önce ön çapraz bağlarından sakatlık geçirmiş, vasat takımların sıradan oyuncusunu,sözleşmesinin bitmesine 6 ay kala para vererek transfer eden zihniyette.29 yaşına kadar ne yapmış da bir farketmemişiz bu adamı??
Ayman bu parayı haketmek için kendini yırtmalı...O,sadece o bölgenin altyapıdan adayları olan Ziya ve Enis'in hakkını yemekle kalmadı aynı zamanda kulübün parasının sokağa atılmasına vesile oldu...
Ayman sadece bir isimdir...Eleştirilerim onun şahsında yönetim ve hocaya.

Erkin
20.01.2007, 20:33
Ziya Doğanla Bir akrabalığının olduğunu düşünüyorum Nereye gitse bu adamıda getirtiyor.İnşallah yararlı olur ne deyim ama hiç umudum yok

Zaten manevi oğlu abi :D :meşale2:

Halit Aydın
20.01.2007, 20:40
yarın yeri garanti gibi. hiç değilse ferhattan kurtulacağız ayman geldiği için...

pReN@_61
20.01.2007, 21:31
hayırlısı olsun....bakalım neler değişecek.Hep birlikte GöReCeĞiZ

Trabzonli_61
20.01.2007, 23:41
ben bos konusuyorum sen cok degerli aymanina destek cik avniakere gittiginde tribune cagir vs..yada ne bilim git formanin arkasina ayman abdelaziz yazdir ama ben istemiyorum takimimda ve sahipte cikmiyorum var mi daha otesi

Zaten herkes senin gibi düsünse basari gelmez ki! sen git onu destekle bunu yuhala yok ona küfürü bas sonra basari bekle...bekle abi bekle cok beklersin ama bunu söylüyeyim

macka61
20.01.2007, 23:43
hayırlı olsun demekten başka bi şey yok şimdilik inşallah Trabzonsporumuz ve kendisi iyi işler yapar

Erdem Keser
21.01.2007, 00:33
Zaten herkes senin gibi düsünse basari gelmez ki! sen git onu destekle bunu yuhala yok ona küfürü bas sonra basari bekle...bekle abi bekle cok beklersin ama bunu söylüyeyim
23 senedir ne idugu belirsiz adamlari desteklediginiz icin cok basariliyiz zaten belli olmuyo mu halimizden

Trabzonli_61
21.01.2007, 01:03
23 senedir ne idugu belirsiz adamlari desteklediginiz icin cok basariliyiz zaten belli olmuyo mu halimizden

ne alaka? iki kere arka arkaya türkiye kupasini kim kazandi? iki sene önce türkiyenin en iyi futbolunu kim oynuyordu? cem papila olmasa sampiyon kim oluyordu?
ama sen bildigini yap kardes

Hüseyin Çümen
21.01.2007, 05:31
peşin hüküm ii bişe değildir

Hüseyin RİZELİ
21.01.2007, 15:16
çok sey degısır ıns orta sahamızda..

macka61
21.01.2007, 18:35
vallah bu maçta çok iyidi böyle devam ederse Trabzonspor için çok faydalı olur

pReN@_61
21.01.2007, 18:58
vallah bu maçta çok iyidi böyle devam ederse Trabzonspor için çok faydalı olur

katılıyorum...umarım daha da iyi oluR

marcelinhos100
21.01.2007, 19:01
sana helal olsun aranan kan bulundu süper oynadı

Erkan
21.01.2007, 19:39
gercekten guzel oynadin biraz daha duzeltirsen tam super olacak..

EyüpKILIÇ61
21.01.2007, 19:59
Açıkcası alındığında yerinde olmayan bir transfer diye düşünmüştüm ama bugün bu düşüncemi hayal kırıklığına uğrattı Ayman...İnşallah hep hayal kırıklığına uğratır beni...

Bülent Bayraktar
21.01.2007, 20:23
aymanı beğendim... hüseyinin bile iyi oynamasını sağladı

yaranozlu
21.01.2007, 20:36
ayman çok şaşırttı beni. Ben gereksiz bir transfer gözüyle bakıyodum, inş. beni şaşırtmaya devam eder....

DeAgLeMaNyAq
21.01.2007, 21:40
Aynen orta sahada diri bir oyuncuya ihtiyacımız vardı...

+1AhmeT
21.01.2007, 21:47
bence muhdeşem bir oyunçıkardı bize böyle oyuncularlazım kendisini tebrik ediyorum

Tansu Onur Erdoğan
21.01.2007, 22:18
djokaj da ilk macında süperdi bakalım sürekliliği sağlayabilecekmi

bordox
21.01.2007, 22:45
Ayman daha da iyi olur.3 günlük antremanla takımla bu kadar uyum sağladığı göz önüne alındığında bence daha çok katkı sağlayabilir.
Onun gelmesine en fazla Hüseyin sevinmiştir bence.Adam artık rahat rahat oynuyor.

Özge
21.01.2007, 22:47
bugün gerçekten iyiydi güzelde paslar attı inşallah ilerleyen haftalarda daha da iyi oynar

of82lu
22.01.2007, 01:33
2.bir tolunay bekliyorum senden hadi koçum üzme bizi ne olur

Hüseyin Çümen
22.01.2007, 04:19
bende gelmesine olumlu bakmıyordum ama okuduğum yazılara bakılırsa çok ii performans sergilemiş TRABZONSPOR um başarılı olacaksa ben herzman yanılmaya razıyım

Ertan 51
22.01.2007, 08:09
bende gelmesine olumlu bakmıyordum ama okuduğum yazılara bakılırsa çok ii performans sergilemiş TRABZONSPOR um başarılı olacaksa ben herzman yanılmaya razıyım

sadece sen değil genelde olumlu bakmadık bende dahil ama dediğin gibi biz yanılmaya razıyız yeterki dünkü oynadığı gibi oynasın başarılı olsun ve takım düzelsin.dün çok iyimiş Hüseyin le iyi anlaşmışlar inşallah daha da iyi olurlar.

Temel Küçükhüseyin
22.01.2007, 08:58
Herkes yanılmaya razı. Ama milletin sıkıntısı Ayman'ın kalitesinden ziyade yaş-yarım sezon sonra serbest kalması-verilen para. Ama yinede sonuç olarak ilk maçın gazı değilse cuk oturmuş transfer. Hatta sanki Risp Ayman'ın bonus'u gibiydi:)))))))))) Risp'te oturursa iyi olacak inşallah.

champions
22.01.2007, 09:01
ilk maçında gayet iyi oynadı ona burun kıvıranları utandırdı

topalkaplan
22.01.2007, 10:26
bu adam süpermiş yahu neden daha önce gelmedi
adam kesinlikle takımın bel kemiği oldu çıktı
artık hüseyin aymanın tozunu yutar
defansın önünden top alıp oyun kurması
ortadaki oyunu boş kanatlara dağitması
top sıkışınca hemen müdahele edip oyun açması
kalemizin önünde birebir mücadeleyle yaptığı defans
bütün bunlar hemde ilk maçta
bu adam
çanavar çanavar

Erdinç Dilek
22.01.2007, 10:33
evet Ayman ın gelişi en çok Hüseyine yaramış gibi gözüküyor, gerçekten dün Hüseyin çok rahattı ve uzun zamandan sonra pozitif futbol oynadı... BU daha ilk maç uyum sorunun uçabuk atlacağından bahsetmiştim Ayman ın çünkü aynı ligin futbolcusu ben iyanıltmadı inşallah böyle devam eder...

ErayAkyüz
22.01.2007, 11:01
nolduu sizeee degerli arkadaslar adamı yerden yeere vurdunuz daha gormeden etmeden yazıp cızdınız ziyanın askı bilmem ne die ziya hocanın getirdigi oyunculardan tolga adem hangisi kotuydu ayman da rispte kotu degil gorceksniz

Murat'
22.01.2007, 12:23
bence iyi oynadı...ilerki maçlardada iyi oynayacağa benziyor......

61viya
22.01.2007, 12:28
Çok iyiydi dün akşam...Hüseyin abimizin yükü hafifledi en azından...Uyum sorunu diye bir problem görmedim açıkçası..Demek ki biz kendimize ne kadar yakın bulduysak onu yıllardır bizde oynayacak diye,o da kendimni yakın bulmuş takıma :D:D Adam uyum sürecini imzaya kadara tlatmış çok şükür :D:D Hoşgeldin aYMAN :)

diskus
22.01.2007, 12:51
dün gibi oynarsa bu takimda her zaman yeri var.yalniz djokaj da ilk macinda süper oynamisti ama sonuc malum.

TSelif
22.01.2007, 12:59
Ayman ve Risp'i almak için Marce'yi sattık ya. Hani bizde çoook tepki verdik...İyi olmuş valla :D
Gençler'de nasıl oynuyıdun pek bilmiyodum açıkcası ama dün ilk kez çıktığın Avni Aker'de ben kendi adıma beğendim seni Ayman.Attığın her top yerini buldu.Daha doğrusu nereye atacağını iyi biliyodun. Gökdeniz'i kaç kere gördün boşken. Defansa da yardımın oldu. Umarım bu devam eder bu şekilde ayman. Bizim isme değil başarıya ihtiyacım var.

mustafa08
22.01.2007, 13:08
Biz Risp ile Ayman almak icin Marcelinho yu satmadik.. Teklif geldi Wolfsburg, ve satildi. Bu Trasnferin Risp ile Ayman la ilgisi yok..Ikisinin gelecegi zaten belliydi..
Yalniz bende Ayman i begendim, zaten Genclerbirliginde takip ediyordum. Sadece bence biraz fazla agressiv bence, her macta sari kart yiyecege benziyor....

TSelif
22.01.2007, 13:31
Ben de tam aksini düşünüyorum........

Miraç Atalay Çiftçi
22.01.2007, 13:54
İlk yarı durgundu ama ikinci yarı acıldı.Sanırım 3 ön libero ile oynamaya alışmadıgı için zor oldu.Hüseyin ferhat ve ayman alan paylaşmada sorun yaşadılar.Ferhat çıkınca alan açıldı ve etkili oldu.Bu ara son zamanların en pozitif futbolunu oynayan bir hüseyin gördüm gördügümede inanamadım zaten :)

kudu_61
22.01.2007, 17:21
İyi top oynadı topları olumlu kullanmaya çalıştı ileriye dönük başarılı idi tebrikler ayman böyle devam et.

Egemen Yılmaz
22.01.2007, 17:41
beklediğimden çok daha iyi çıktı... hücuma destek oldu orta sahada top kesti iyi işler yaptı. beni utandırdı gerçekten... başarılarının devamını diliyorum

Özgür Öztürk
22.01.2007, 17:44
Bir maça bakarak yorum yapmak istemiyorum. Önümüzde uzun bir maraton var. Her şeyi zaman gösterecek.

Mert67
22.01.2007, 18:49
ayman ilk maçında iyi bir görüntü sergiledi inşallah devamını getirir.

Erdem Keser
23.01.2007, 00:14
insallah seni begenen bu taraftar iki mac sonra sulalene sovmez gercekler acidir ne yazikki sana da aynisini yapacaklar once muthissin bitansein kralsin deriz sonra ne sen kalirsin nede ......
ornekler fatih akyeller celalettinler emrahlar volkanlar

bide parantez meger ne buyuk topcuymussunda haberimiz yokmus

KUTADGU
23.01.2007, 00:38
ilk maçı olması itibari ile ve bu kadar büyük bir taraftarın karşısında deplasman oyuncusu olarak oynamadığı için çok aşırı çaba sarfetti. çok topa koştu ve çok topa bastı.

topu çok iyi kullanamasa da mevcut önlibero kadrosu içerisinde topu en iyi kullanacağını gösteren futbolcu oldu.

transferinin önünde ve arkasında konuşmalr çok oldu. bunlara söylenecek laf da yok kanımca. ancak onurlu formamızı gayretiyle taşıdığı sürece olumlu eleştiri de alacaktır olumsuz eleştiri de.

cnc6161
23.01.2007, 00:43
ayman çok daha iyi olacak ve hüseyininde performansı dahada artacak güzel olacak çok güzel olacak

Ali Özcan
23.01.2007, 21:46
En büyük artısı Hüseyin in yükünü hafifletmesi oldu...

Alptuğ
24.01.2007, 19:52
belkı huseyını de oynatmazlar artık transfer yaptık ya onun mevkısıne

subay
24.01.2007, 20:09
belkı huseyını de oynatmazlar artık transfer yaptık ya onun mevkısıne

Ziya Dogan olduktan sonra Hüseyini kesecek oyuncu dünyaya daha gelmemis gibi görünüm veriyor.

messiburhan
24.01.2007, 20:53
insallah seni begenen bu taraftar iki mac sonra sulalene sovmez gercekler acidir ne yazikki sana da aynisini yapacaklar once muthissin bitansein kralsin deriz sonra ne sen kalirsin nede ......
ornekler fatih akyeller celalettinler emrahlar volkanlar

bide parantez meger ne buyuk topcuymussunda haberimiz yokmus

bırsey dıyemeden gecemeyecem ya ne kadar negatıf bı taraftarsın kusura bakma ama soolemeden gecemedım

Erdem Keser
24.01.2007, 21:36
bırsey dıyemeden gecemeyecem ya ne kadar negatıf bı taraftarsın kusura bakma ama soolemeden gecemedım
suan hersey cok guzel gidiyo takimda mukemmel bir hava var sampiyonluk yonunde adimlari birer birer asiyoruz ve ben bu durmda
negatif bir durus sergiliyorum dimi alin umutlariniz sizin olsun 23 yildir oldugu gibi devam edin ama merak ediyorum nezaman gercekleri goreceksiniz nezaman altyapimizdaki vasat adamlarin bile aymanlardan ferhatlardan iyi olduklarini goreceksiniz oyuzden devam edin

cendelsahinov
26.01.2007, 00:34
yalnız dikkatinizi çekerim yattara olmasa gol falan atamazdık
ayman hüseyin ve ferhat zaten aynı mevkinin üç adamı
üçü bir adam etmiyorsa yazık
arkalarındada kaleciyle dört adam vardı

ayıptır yazıktır günahtır
trabzonspor defans yapmamalı saldırmalı

poetricus
26.01.2007, 09:49
Ayman, Hasan Üçüncü'nün saçsız versiyonu.

Semih Öztürk
26.01.2007, 09:54
Meydanda dün iki kere gördüm seni..HAyırdır Ayman..!!:)

agahozlu
28.01.2007, 18:17
bence şimdiye kadar faydalı bir oyuncu.sadece topla bazen fazla oynuyor onu da yapmasa şu kadroda ilk 11 e rahat girer

Özkan Erdem
28.01.2007, 18:18
kayseri maçının en iyisiydi bence..

Gürkan
28.01.2007, 18:18
aynı mevkide oynayanlar onun kadar topla bulusmuyo neden acaba.

jefferson61sefa
28.01.2007, 19:09
iii koşuo ama vasat pas hatası oynadığıu bölgeye göre çooooooook

champions
28.01.2007, 19:10
evet genel olarak iyiydi ama basit oynamalı bazen olmadık paslar deniyor

antagonist
28.01.2007, 19:13
Hasan Üçüncü'yle arasında pek bi fark yok gibi.Pardon ya unutmuşum;bu da keldi di mi?

İleli
28.01.2007, 22:43
siz baska adam izliyorsunuz herhalde ya neyse..takimin en iyisiydi00

Erdinç Barutçu
28.01.2007, 23:31
Transfer edildiğinde "Acaba yine mi yalnış yapıldı" dedim ama ilk maçında çok beğendim.Topu tutup yönverebilecek birisi.Umarım böle devam eder.Kırk yıllık Trabzonsporlu gibi oynadı.Biraz daha sakin olsa çok daha iyi olur. Zamanla takıma uyum sağlayacak...

zanoylu
28.01.2007, 23:50
Orta sahada millet pas atabilecek bi adam buldu artık.Millet kafasını kafasını kaldırdığında Hüseyini görüp pas atacak ikinci bir alternatif aramasına gerek kalmayacak gibi.2-3 maç sonrasına bence daha iyi olur.

CeSS
29.01.2007, 00:12
Ziya hocaya aklına geleni söyleyenler , Ayman'ıda Ziya Hoca getirdiği için Ayman'ada aynı mantalite ile bakıyorlar. Yiğidi öldürün ama hakkını verin. Tekmeye kafa uzatan bu adamdaki hirsi görmüyormusunuz ? İlk yarı neredeyse hatasız oynadı. Takımın en iyisiydi. Keşke takımdaki herkes Ayman kadar hirsli olabilse.

Ayman ve Risp ; İlk yaridaki formsuz Simek ve Gol Makinası (!) Marce'den çok iyi durumda...

h@msi61
29.01.2007, 01:14
gerçek bir hamal. bugün belki de takımın en iyisiydi. helal olsun...

keskinkilic_68
29.01.2007, 01:25
ayman fena değil ama pas atarken biraz daha tek pas oynamalı bugunun en iyilerindendi

Erbay
29.01.2007, 14:34
Bugüne kadar ne yaptı ki şimdi ne yapsın?Sıradan bir futbolcu.Hasan'dan hiçbir fazlası yok.Her maç sarı kart görüyor.Al adamını da git Ziya Doğan.

macka61
29.01.2007, 15:46
ayman çok güçlü bir futbolcu gözlediğim kadarıyla bi de istekli bir futbolcu benim fikrimce hasandan kat kat daha iyi bir futbolcu

Şuayip Aydın
29.01.2007, 16:37
aynen ts icin varını yogunu ortaya koyo yoksa o macta hasan olsa yokcatan gol yemiştik ayman sahada gezmedigi yer kalmadı cok iyi bi futbolcu..

Erman
29.01.2007, 18:05
Bence de deli gibi sağa sola koşuyor, saldırıyor, top kapmaya çalışıyor.. E iyi de bunları bizdeki tü kaka dediğimiz Hasan da Hüseyin de yapıyor sayılır. Ne anladık bu işten? Zaten Hasan'dan Hüseyin'den farkı olsaydı bugün Ceyhun, Yusuf muhabbetleri dönmezdi sanırım.

Ayman'ı Ankara canlı olarak Gençler'in maçlarında onlarca defa izledim, zaten anca bu kadar oynuyordu. E o zaman biz bu adamı niye aldık? Hırslı mırslı diyoruz; bundaki hırs da Hasan'daki tırıs mı? Niye bu kadar para döktük?

Bendeki de salaklık gerçi. Trabzonspor'un transfer politikasında mantık arıyorum. Suç bende.

spotreis
30.01.2007, 00:48
arkadaslar ben bu transfere karsıydım evet hemde kımsenın olmadıgı kadar bu kadar sıradan bır futbolcu almamalıyız dıyordum ve macada gıttım ve ınanın sızı bılmem ayman olmasaydı bız kayserıden bı dort daha yerdık ben begenıyorum huseyın den kat kat ıyı bır futbolcu tartısmam kesınlıkle ama hasn baska belkı ondanda ıyı olabılır ama hasan trabzonsporun muhtarıdır :) ayman ıyı ısler yapacak bundan emın olun

attagümüshane
30.01.2007, 00:52
Orta sahada millet pas atabilecek bi adam buldu artık.Millet kafasını kafasını kaldırdığında Hüseyini görüp pas atacak ikinci bir alternatif aramasına gerek kalmayacak gibi.2-3 maç sonrasına bence daha iyi olur.

işin özeti kanımca budur..eveeeeeeeeet diye haykırıyorum..

Thedoors
30.01.2007, 16:06
Bugüne kadar ne yaptı ki şimdi ne yapsın?Sıradan bir futbolcu.Hasan'dan hiçbir fazlası yok.Her maç sarı kart görüyor.Al adamını da git Ziya Doğan.

hasan bugüne kadar ne yaptı ki?..üstelik hasandan daha iyi olduğu su götürmez bi gerçek..sırf trabzonun çocuğu die bu kadar sahiplenmeyin şu adamı nolur..ortasahada nasıl mücadele ettiğinin ,bastıgını görmemek için kör olmak gerekiyo sanırım..üstelik hasandan daha iyi bi pas alışverişi var..

Fatih
30.01.2007, 16:08
ayman iyi güzel nereye kadar !!!!

Erdem Keser
30.01.2007, 16:33
on tane aymani hasana degismem elin aymani oynayacagina hasanim oynasin ne artisi var merak ediyorum bu adamin hasandan bekleyip gorecez

Nebiye
30.01.2007, 16:55
Aaaa yeter amaaaaa

AKSOY_61
31.01.2007, 19:11
ayman artık bu takımın banko oyuncusudur
ayrıca senden özür diliyorum ayman
oynamadan hakkında kötü yorum yaptığım için

Uğurtan
31.01.2007, 19:13
Tebrik ederiz iyi savaşçı oyununun devamını diliyorum..

Özge
31.01.2007, 19:15
Ayman da iyi oynadı Hüseyinle iyi ikili oldular

MarceloTS
31.01.2007, 19:15
tebrikler ayman helal olsun

jefferson61sefa
31.01.2007, 19:17
ayman vasatın üstündeydi

pReN@_61
31.01.2007, 21:31
daha iyi olmalı....

attagümüshane
31.01.2007, 21:36
yavaşşşşşşş..aymanı hüso ile hasan ın durumuyla kıyaslayanları ilginç buluyorum..
ayman ziyadesiyle işlevsel bi futbolcu..çok işimizze yarıyo valla..iki maçı da izledim tv den. kayseri maçında bizdeki en iyi isimdi ve 40 yıllık trabzonlu gibi oyandı adam..bugün de o kara rağmen parçaladı valla adam..tebrikler ayman.

melih61
31.01.2007, 22:15
aymana laf atan arkadaşlar futboldan anlamıolar bence,
ayman =emerson

Ali Özcan
31.01.2007, 22:22
süpersin Ayman be...seviyoruz seni...hep böyle dikine,hep böyle savaşçı...

Zurawski
31.01.2007, 22:43
Hasanın biraz daha soğukkanlısı .başka da bir farkı yok.Burdan çıkan ders :Özgüven denilen şey çok önemli futbolda

Erdem Keser
31.01.2007, 22:46
aymana laf atan arkadaşlar futboldan anlamıolar bence,
ayman =emerson
evet ben anlamiyorum aymani begenmemek futboldan anlamamakla esdeger yazdigin benzetme cok guzeldi

bordox
31.01.2007, 23:12
Ayman her takımda olması gereken bir oyuncu ve Trabzonspor'un orta sahasının direncini bariz bir şekilde artırdı.Kaliteli ve profosyonel.

Egemen Yılmaz
31.01.2007, 23:36
antep maçında sonlara doğru etkisiz kaldı.. ama gerçekten yararlı oluyor..

corleone
31.01.2007, 23:59
alındığında tepki gösterdim ama şimdi- maçtan sonra balinin de dediği gibi- koşmasıyla mücadelesiyle hüseyine çok faydalı oldu, hüseyinin üzerindeki yük kalktı ve gerçek hüseyini biraz olsun seyrettik maçta, demek ki neymiş, ön yargılı olmayacakmışsın, ayrıca hüseyin de kazmanın teki değilmiş...

TSKara61
01.02.2007, 00:02
arkadaşlar Aymanın büyük ve önden çekilmiş suratının resmi varmı kimsede??

attagümüshane
01.02.2007, 00:27
Hasanın biraz daha soğukkanlısı .başka da bir farkı yok.Burdan çıkan ders :Özgüven denilen şey çok önemli futbolda

vay be hasan neymiş de kıymetini bilememiş biz o zaman:-)

İleli
01.02.2007, 01:31
3 mactir yaptiklari ortada onu ilk basta elestirenler ah ah

Çetin
01.02.2007, 01:32
hasan ve hüseyine göre daha yetenekli burası gerçek

sismolog61
01.02.2007, 08:06
Aymanın şuan için takıma katkısı tartışılmaz

Ertan 51
01.02.2007, 09:00
SÜPER,SÜPER.
ilk gündeme geldiğinde hep şüpheyle baktık burun kıvırdık ama Ayman oynadığı futbolla gönüllerimizi kazanmaya başladı bile teşekkürler Ayman.
kapı gibi derlerye aynen öyle çok top kesip çok oyun bozuyor Hüseyin in performansınıda artırdığını düşünüyorum.hep böyle devam et başarıların daim olsun.

champions
01.02.2007, 09:33
önyargılar kırılsın ne diyelim

Burçak
01.02.2007, 13:08
yeni katıldığın bi takıma çıktığı 2 3 maçta oynanabilecek iyi futbolu oynadın. senin her geçen hafta dahada iyi olacağına inanıyoruz. ve takımın bankolarından olacağını düşünüyorum.

Salih61
01.02.2007, 13:31
Ayman için söylediklerimi teker teker geri alıyorum umarım bir gün karşıma çıkar ve kendisinden özür dilerim hep böyle devam eder inş.

Fatih
01.02.2007, 13:50
aymanın alınmasını hepimiz eleştirdik niçin bu takımın gol yollarındaki sıkınıtısını gidereck bir oyuncu değil ayman alınsın fakat ortasahaya veya forvete de bir oyuncu alınsın dedik
ayman iki üç maçtır çok iyi oynıyo fakat bu takımın hala gol yollarında sıkıntısı var bu takım pozisyon üretemiyo iki pas üst üste yapamıyo belki antepe karşı yaptık ama onalr da açık oynadı kabul edelim

champions
01.02.2007, 14:04
griffin
herkes değil az da olsa önyargılı olmayanlar vardı haksızlık etmeyelim

Fatih
01.02.2007, 14:18
griffin
herkes değil az da olsa önyargılı olmayanlar vardı haksızlık etmeyelim

etmeyelim dimi haklısn :D

attagümüshane
02.02.2007, 23:51
toparlayıcı..hırslı..sanki 40 yıllık TS' li..hayde!!

Hüseyin Çümen
03.02.2007, 17:29
inşallah güzel oyununu vestel e karşı da sergiler ve onu ilk izlediğimmaçta bende olumlu düşünceler bırakır

TSezgin61
03.02.2007, 17:33
eger ceyhunda orta sahaya ayak uydurursa, ayman ve hüseyin daha cok ön plana cikacaktir

jefferson61sefa
03.02.2007, 21:10
ya ayman adam mı ya o şut neydi tribünlere bile deymeden üstten gitti(yeşil duvar kağıdına) ayrıca yattara ya atması gereken kaç pas vardı ya geç attı yada hiç atmadı geriye dönüo ileri bam güm vuruo bu adam trabzonspor formasını haketmio

Şenol YİĞİT
03.02.2007, 21:36
Aymanda ayman başımızın etini yedi...Sonuç:doldur-boşalt başka bildiği bişi yok.Hey Allahım kimlere kaldık yaw

jefferson61sefa
03.02.2007, 21:53
evet ben anlamiyorum aymani begenmemek futboldan anlamamakla esdeger yazdigin benzetme cok guzeldi

bugunkü maçı ileyince aymana laf atan futboldan anlamıo demeniz demekki sizin futboldan anlamadığınızı gösterdi

AKSOY_61
03.02.2007, 21:56
ayman bu gün çoğu futbolcu gibi etkisizdi

Özsu
05.02.2007, 14:14
Ayman maçlarında iyi top oynuyor umarım dahada iyi olur..

Özsu
05.02.2007, 15:03
dostum o arkadaş arka sayfada aymana laf eden futboldan anlamaz diyen bi arkadasin yazisina ironi yapmisti ..

surmeneli_keles
05.02.2007, 22:04
ayman iyi bır oyuncu ama yıldız deıl ama yınde trabzonspora faydalı olcak gıbı gozukuo ve suanda ole bundan daha ii sinıde bekledıgımı solemelıyım

yattara83
06.02.2007, 00:19
ayman bize yararlı olcaktır.

Adem Erdoğan
06.02.2007, 00:22
ayman geldikten sonra hüseyindeki değişmeyi gördüyseniz ne kadar yerinnde bir transfer olduğu daha ii anlaşılur.

Uğur Topçu
06.02.2007, 12:05
Ayman ne yapacağı belli olmayan bir oyuncu. Takımı 90 dk boyunca ayakta tutacak kadar da oynar; 90 dakika boyunca toparlanamayacak hale getirecek hatalar da yapar. İşte bu yüzden Ayman Abdelaziz yıldız bir oyuncu değildir.

Ancak şu an Trabzonsporda yıldız sayılabilecek futbolcuların arasındaki koordinasyon bozukluğunu gidermek, etkili hücum gerçekleştirebilmek adına Ayman yararlı olabilir.

Hatta Gençlerbirliği'nin çoğu maçını izlemiş biri olarak şunu net olarak söyleyebilirim ki; her ne kadar Gençlerbirliği'nde çok iyi orta saha oyuncuları olmasına rağmen Ayman'ın yerini dolduracak kadar kaliteli, güçlü ve hırslı bir adam göremiyorum.

Uğur Topçu
06.02.2007, 12:28
arkadaşlar Aymanın büyük ve önden çekilmiş suratının resmi varmı kimsede??

Yeterince büyüktür işallah.

http://img.blogcu.com/uploads/bizimmahal_ayman.jpg

Sefa Murat Dokuz
11.02.2007, 18:35
ayman ilk kez ii oynadı

Mustafa AYDIN
11.02.2007, 19:07
Fiziğine bakan bu adam ebedi koşamaz der ama MaşaAllah sahada en fazla koşan futbolculardan,çok koşuyo iyi mücadele ediyo,İnşAllah hep böyle devam eder.

h@msi61
11.02.2007, 19:30
ben Aymanı çok beğeniyorum, 3kişilik koşuyor, top nerde Ayman orda. gollerden sonraki sevinci de ne kadar içten olduğunu gösteriyor. hep böyle devam inşallah...

tsmusampa61
11.02.2007, 19:34
Ayman helal sana o ne ciğer o ne kuvvet yaw. Maşallah maşallah. Maçın yıldızı sensin bence.

Özge
11.02.2007, 20:03
iyi oynadı çok koşuyor top nereye giderse Ayman oraya gidiyor

frango
11.02.2007, 21:27
evet bugun sahada elinden gelen müsadeleyı fazlası ıle gosterdı ama dıkat etmesı gereken bıkaç konu var bırıncısı hakemler onu kafalarına yazdılar ve dolayısı ıle her pozısyonda ona faul çalıyolar ve bundan sonrakı maçlarda bıraz daha sakın oynaması gerekıyo çunku bole gıderse çok kart gorur ıkıncısıde ara paslarını verırken bıraz daha dıkkatlı olması gerekiyo...

liginefendisi
11.02.2007, 21:48
Selam

Hasan'dan bir farkını göremedim hala...Biraz daha esmer, yere biraz daha sağlam basıyor o kadar...Koşmak mı?Hasan onun kralını yapıyor işte!!!

Erkin
11.02.2007, 23:47
Ayman bugün her yerdeydi valla, maçta olduğum bölgeden bakıyorum bir önümüzde bir bizim kalenin önünde top kovalıyor. Hüseyine gerçekten büyük yardımı dokunuyor. Çok mücadeleci gerçekten de. Hüseyin'in daha yüksek isabetli pas oranına ulaşmasına ve pozitif oyun oynamasına katkıda bulunuyor. Hep böyle devam inşallah.

trbznspr
12.02.2007, 00:28
Selam

Hasan'dan bir farkını göremedim hala...Biraz daha esmer, yere biraz daha sağlam basıyor o kadar...Koşmak mı?Hasan onun kralını yapıyor işte!!!

bu kadar basit işte hasanın sucu Doğum Yeri : SÜRMENE !
bu adam yıllardır türkiye süper liginde futbol oynuyor wallahi yazık.. :S

nesta61
12.02.2007, 00:31
aymani biri uyarsin havadan gelen toplari rast gele vurmasin oyana buyana cok top kaybeddiyoruz kafasini az kaldirsin gercekten huseyinle iyi oynuyorlar :)

corleone
12.02.2007, 23:16
ilk geldiğinde eleştirmiştim ama haksızmışım, müthiş bir uyum yakaladılar hüseyin ile, defansın arkasına pas bile atabiliyor :) birkaç eksiği var paslarda ama bir zamanlar hüseyinde olduğu gibi o kadar savaşan futbolcunun hata yapması normaldir...

Hüseyin Çümen
13.02.2007, 00:14
inanılmaz bi ciğeri var gerçektende helal olsun mücadele gücü müthiş takım 2 kişi eksik olsa bile (Allah korusun) o bunu hisettirmez orta sahada basmadığı yer yok

tsmusampa61
13.02.2007, 06:39
Selam

Hasandan farkını nasıl göremiyosun, söliyim
1. daha fazla koşuyo
2.top çalabiliyo boş boş koşmuyo hasan gibi
3.daha kuvvetli gelen atakları rakibi ezerek durduruyo.
4.daha teknik hasana göre attığı paslar olumlu
5.atağa katkısı fazla 1. golde topu takip etti ve kafaya çıkıp topu umuta düşürdü.

dahası bence hasana göre 4 gömlek daha iyi

Murat'
13.02.2007, 13:01
bence hasandan daha iyi bir oyuncu üstteki arkadaşımızn dediği gibi pasları çok daha olumlu.....

Kapılıkaya
14.02.2007, 14:00
Ayman Hasan'dan da Hüseyin'den de daha iyi futbolcu ama bence yinede Trabzonspor için tam anlamıyla iyi bir futbolcu denemez.
Ön liberoda defansif oynaması gereken kişi de o olmalı ve diğer ön libero ise daha çok hücuma yönelik olmalı bence.

Bu arada gazetelere de çok demeç veriyor,hemen hemen hergün bir yazısı çıkıyor gazetelerde.

tsmusampa61
14.02.2007, 17:04
Bırakında büyük takımda oynamanın tadını çıkarsın. Bence bunlar onların performasını artırır.

attagümüshane
14.02.2007, 17:47
hüso ve hasan ve başkaları da var tabi..kat kat bunlardan iyi olduğu kesin..işimizi de görür..bu takımda kim var ki ayman beğenilmiyor?

My
18.02.2007, 05:43
Ziya DOĞAN'ın takıma gelmesinden sonra Ayman gelir muhakkak diye tutturmuştum. Açıkçası Ayman'a çok soğuk bakıyordum ama ne yalan söyleyeyim oyununu gördükten sonra vay be dedim :) Eksikleri yok mu tabii ki var ama gerçekten iyi mücadele ediyor ve sanırım 3 5 ciğerle oynuyor. Ayman bu kadar iyi olunca Hüseyin'in yüküde hafifledi, verimi arttı. Son iki maçta adam geçiyor, ince çalım yapıyor, dikine pas :D atabiliyor!

Özge
18.02.2007, 19:31
Aymanda bugün pek iyi değildi

yns61
18.02.2007, 19:32
ilk yarı berbarttı