PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ayman Abdelaziz

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6

Rıza ÇOLAK
07.12.2007, 11:32
Ha bu kasabı bilsem Mısır da hangi askerlik şubesi arayi vallahi kolundan tutar götürürüm oraya. Önce Namis borcunu ödesin diye ....Sevaptır:D

fatih28
07.12.2007, 12:52
bir futbol takımının tanka ihtiyacı olamayacağına göre, gönderilsin, benim şaşırdığım neden fm2008 de bu kadar iyi yapılmış.. :) scoutlar iyi çalışmıyor..zatn fm grubunun yaptigi büyük hatalardan birisi, bir futbolcuyu birkere izliyorlar ve 3-4 sezon iyi yapiyorlar. demek ki bunlar aymani antrenman maçinda falan izlemisler

Mert Zaman
08.12.2007, 10:42
ayman zaten cok sert top oynayan bir kisilige sahip adeta kemik gibi adam ama cok sert oynuo her macta sarı goruo nerdeyse

kivancpehlivan
08.12.2007, 10:55
kötü niyetli bir futbolcu olarak görüyorum. ne olur karşımdakine diye düşünmeden allah ne verdiyse giren bir oyuncu.

birde unutmadığım bi pozisyonu, topu ceza sahamızdan çıkarırken (yani atağa kalkacakken) adamı nedense çekip düşürmesiyle penaltı vermişti hakem. ve gol yemiştik :) garip yani. beğenmem kendisini...

Rıza ÇOLAK
10.12.2007, 13:54
Kasap idmandan kovulmuş, hareketleri isteksiz yapıyormuş, acaba Ziya babasınımı özledi....İnşallah tez zamanda Trabzondan da kovulursun...Ziyanın beslemesi

AYDIN KANTEKIN
11.12.2007, 12:18
daha iyisi varsa alinip göndrilsin ama unutmayalim transfer kolay yapilmiyor elimizdekinin kiymetini bilelim.

Cem Balcı
11.12.2007, 21:43
aymanın bu sezon gönderileceğini hiiiiiç mi hiç sanmıyorum.

Emirhan Makul
12.12.2007, 00:23
ayman kramponlarınıda al gitt allsen

Fatih
12.12.2007, 00:25
ayman gidecek sanırım çünkü o mevkide oyuncu fazlalığı var aynı özelliğe sahip 4 futbolcu nerdeyse

ÇAĞDAŞ AYDIN
12.12.2007, 01:16
gereksiz...

sevda_cicegi_61
12.12.2007, 03:18
yaaa iyi iyi diyorsunuz da bu zaman kadar o kadar da üst düzeyde bir performans göstermediki kendini asamadi bana göre tam anlamiyla.

gurkankyildiz
12.12.2007, 04:22
hadi bi gez gel ayman...

sevda_cicegi_61
12.12.2007, 04:38
hadi bi gez gel ayman...

:D:D:D yaa bi giderse bidaha gelmez :D:D:D

Egemen Yılmaz
12.12.2007, 17:16
as futbolcu değil ama zaman zaman işe yarıyor.

İleli
15.12.2007, 22:15
sende suc yok seni Trabzona getiren ziya'da suc!

Emirhan Makul
15.12.2007, 22:28
http://www.circassiancanada.com/tr/spor/oset_gures/baroev.jpg topuu kaybediyor ve sonra tipik kendine has ayman haraketini yapıyor 23 faul yaptık bunun yarısı aymanın yarısı hüseyinin

Vkgz
15.12.2007, 23:17
devam aymann

Cafer Bulur
15.12.2007, 23:25
ayman trabzonsporun centilmen futbolcu imajini iyice zedelemeye basladi.herkes ondan sikayet ediyor.cok iyi oynadigindan degil herhalde.kendisini teknik direktörün istedigi futbolcular alinmali görüsü cercevesinde destekledim sede devre arasinda talibi olmasi halinde gönderilmesi gerektigi düsüncesindeyim.bircok pozisyonda topa degil rakibe cok sert giriyor.kendisinin oyun tarzi bu ama cok da bize fayda saglamayacak bir durum.cünkü onun gibi ayni tipte bir önliberomuz daha var.

Nytre
15.12.2007, 23:58
ayman bu maçta yaptığı hareketlerde haklı değildi. ayman disiplinsiz ve ortalığı karıştırıcı davranışları ile takımımızı hakemler önünde önyargılı olmasını sağlıyor.

aymanın o pozisyonundan sonra hüseyinden azar yedi çünkü sus - git diyorlar hala konuşuyor.

Great White
16.12.2007, 00:46
Bir futbolcu hem bu kadar beceriksiz hem de bu denli antipatik özellikleri nasıl olur da bu denli zengin bir şekilde bünyesinde barındırır; anlamak mümkün değil..

Ekürisi Hüseyin ile birlikte ortasahada maç boyunca hem defansif hem de ofansif anlamda göze batacak olumlu tek bir hamle dahi yapamadılar..

İleriye oynamaya çalıştığı hemen her topu istisnasız bir şekilde auta, yana oynadığı topları da taça gönderdi..

İkili mücadelelerin hemen hepsinde faul yaptı ve takımı soğuttu..

Ortasahanın göbeğinde böylesi bir adamın hem de kendisi ile aynı beceriksizlikte bir başka adam ile beraber oynatılması başlı başına bir facia olsa gerek..

Sacit
16.12.2007, 01:07
Trabzonspor tarihinin en kötü transferlerinden biri..

devre arasında hemen kovulması lazım,bi adam bu kadar mı kötü oynar her maç yaa :mad:

topu kaptırdığı an direk tekmeliyo rakibi,bu kadar acizlik,çok yazık... :mad:

Erdem Keser
16.12.2007, 03:05
Her maç beni günaha sokmaktan bıkmıyosun..Suç sende değil seni başımıza musallat eden ziya diye tabir ettiğimiz mikroorganizma da..

DeAgLeMaNyAq
16.12.2007, 06:49
Ben böyle antipatik bir futbolcu görmedim. Materazzi bile daha sempatik. İnşallah FB maçında sağbekte Jabi oynarda Serkan orta sahaya çekilir Ayman'a da kulübe gözükür...

Harun
16.12.2007, 10:18
Bu takım aynı anda iki tane top kullanamyan ouyuncuyu kadrosunda barındıramaz.Ya Hüseyin ya Ayman.Bana kalsa ikiside oynamayacak ya o ayrı konu.

invisibleman
16.12.2007, 10:55
İstanbul Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Trabzonspor mağlubiyetinin ardından oyunun büyük kısmında dengeli bir futbol sergilediklerini belirterek 1-0 öne geçtikten sonra farkı daha da artırabileceklerini ancak bunu başaramadıklarını söyledi. Trabzonspor'u aldığı galibiyetten dolayı tebrik eden Avcı, "Trabzonspor'un 10 futbolcusunu Fair Play adına kutluyorum. Ancak Ayman hariç. Ayman gibi futbolculara prim vermememiz lazım" dedi.

Vkgz
16.12.2007, 12:29
Bülent gözlerimin önüne geldi dün...

Vkgz
16.12.2007, 12:30
yaaa iyi iyi diyorsunuz da bu zaman kadar o kadar da üst düzeyde bir performans göstermediki kendini asamadi bana göre tam anlamiyla.

kim kendini aştı bu takımda sormasını ayıptır gökdeniz dışında...

Vkgz
16.12.2007, 12:32
ayman trabzonsporun centilmen futbolcu imajini iyice zedelemeye basladi.herkes ondan sikayet ediyor.cok iyi oynadigindan degil herhalde.kendisini teknik direktörün istedigi futbolcular alinmali görüsü cercevesinde destekledim sede devre arasinda talibi olmasi halinde gönderilmesi gerektigi düsüncesindeyim.bircok pozisyonda topa degil rakibe cok sert giriyor.kendisinin oyun tarzi bu ama cok da bize fayda saglamayacak bir durum.cünkü onun gibi ayni tipte bir önliberomuz daha var.

Hiç öyle bi centilmen takım imajımız yok malesef Türkiye'de...

Vkgz
16.12.2007, 12:33
Bu takım aynı anda iki tane top kullanamyan ouyuncuyu kadrosunda barındıramaz.Ya Hüseyin ya Ayman.Bana kalsa ikiside oynamayacak ya o ayrı konu.

Bencede biri gönderilmeli ve ben olsam bu hüseyin olur.

Vkgz
16.12.2007, 12:38
Aymanı Eleştirenler Günümüz Futbolunun Ön Libero Kavramına Bir Türlü Isınamamış, Halı Sahada Sadece Gol Atanı Alkışlayan İnsanlar... 4-4lük Ön Liberolar Üst Düzey Takımdalar Zaten... Ayman Hırsı ve Futboluyla Takım İçin Önemli Oyunculardan Hücuma Katkısıda Diğer Ön Liberolara Göre -TR'de- Güzel... Takımda Olması Gereken Önemli İsimlerden...

Erdem Keser
16.12.2007, 12:49
Aymanı Eleştirenler Günümüz Futbolunun Ön Libero Kavramına Bir Türlü Isınamamış, Halı Sahada Sadece Gol Atanı Alkışlayan İnsanlar... 4-4lük Ön Liberolar Üst Düzey Takımdalar Zaten... Ayman Hırsı ve Futboluyla Takım İçin Önemli Oyunculardan Hücuma Katkısıda Diğer Ön Liberolara Göre -TR'de- Güzel... Takımda Olması Gereken Önemli İsimlerden...

Ayman ve Önlibero...
Önliberodan kastınız nedir pek çözemedim...Yada sizce önl,beronun gereklilikleri sadece top kesmek midir..Bana Aymanın bir tane kazandığı topu dikine oynadığını ,oynadığı zaman kaptırmadığını,oyunu açtığını,yanında ki adama normal bir şiddette pas verdiğini gösterebilirmisin..Dün bir orta yapıyor akıllara zarar bir vuruş ,yanında ki yattaraya pas atıyor sanarsınız kaleye şut çekiyor..Futbolumuzun ve Trabzonsporumuzun böyle futbol fukarası ve çirkef oyunculardan kurtulması en büyük temennimiz..
Buarada önlibero pozisyonunda oynayan bir oyuncunun nasıl oynaması gerektiğini izlemek isterseniz Selçuk İnan'ı yada Aurelioyu izlemenizi tavsiye ederim..

ilhan
16.12.2007, 13:04
Buarada önlibero pozisyonunda oynayan bir oyuncunun nasıl oynaması gerektiğini izlemek isterseniz Selçuk İnan'ı yada Aurelioyu izlemenizi tavsiye ederim..

Ne Aurelio nede Selçuk İnan.

Galatasaray'da ki Linderoth. Bir önliberoda olması gerekenden fazla şey var o adamda.

Ayman için söylenecek hiç bir şey yok maçla ilgili.

Ama ilk golün asistini o yaptı :)

AYDIN KANTEKIN
16.12.2007, 14:08
kim kendini aştı bu takımda sormasını ayıptır gökdeniz dışında...

Dogru söze hacet yok,baba hele sükür su forumda Trabzonspor lu
futbolculari objektif degerlendiren birisi cikti.yau gökdeniz den harici ancak bizim stadyumda köfte ekmek satar.

Great White
16.12.2007, 20:18
Mesleki yaşamlarını muhtemelen köfte ekmek satarak kazandıkları için olsa gerek futbolcularımızın geneli hakkında devamlı bu hakareti kullanan bazı arkadaşların yorumları kendilerini bağlar tabii ki:)

Bu arada Ayman' dan bile daha ağır olan Linderoth' un tek olumlu farkı Ayman' a göre daha yakışıklı olmasıdır sanırım:rolleyes:

Bize Aurelio, Selçuk İnan ya da M. Topal tipinde tempolu bir önlibero lazım bana göre..

Great White
16.12.2007, 20:30
Ama ilk golün asistini o yaptı :)

Gökdeniz orada iki kişiyi ekarte edip 25 metreden jeneriklik gol attı yahu..

Böyle asist mi olur :)

ilhan
16.12.2007, 22:05
Gökdeniz orada iki kişiyi ekarte edip 25 metreden jeneriklik gol attı yahu..

Böyle asist mi olur :)

Top Gökdeniz'e gelmeden önce Ayman'ın kafasına çarpıyor :) Ya da Ayman indiriyor ne bileyim :)

Linderoth hakkındaki söylediklerine katılmıyorum. Başka takımın futbolcusunu aynı takımı tuttuğum birisiyle tartışmayacağım ama :)

Ayman , devre arasında gönderilirse makbule geçer diye düşünüyorum.

Great White
16.12.2007, 22:09
Top Gökdeniz'e gelmeden önce Ayman'ın kafasına çarpıyor :) Ya da Ayman indiriyor ne bileyim :)

Hatırladığım kadarıyla Ayman uzunca ve çapraz bir top gönderiyor Gökdeniz' in bulunduğu yere doğru..

Ama "Al da at" diye değil, "Yap işte birşeyler" diye:)

Erdem Keser
16.12.2007, 22:22
Hatırladığım kadarıyla Ayman uzunca ve çapraz bir top gönderiyor Gökdeniz' in bulunduğu yere doğru..

Ama "Al da at" diye değil, "Yap işte birşeyler" diye:)

Onu da yapsaydı zaten R.Madritde olurdu:)

Şaka bir yana hep beraber Aurelio ve Selçuk'u bir kez izlemeli ve önlibero pozisyonunda yani oyunun en kilit bölgesinde oynayan bir oyuncunun nasıl oynaması gerektiği yönünde feyzler almalıyız..

gurkankyildiz
17.12.2007, 00:14
sen de bu takımda futbolcusun ya ne diyim

Ahmet Karaman
17.12.2007, 00:28
ziya doğan denen hanzo yüzünden bonservisine 1 milyon euro verilip alındığın güne lanet olsun. seni her gördüğümde ziya doğanın kulaklarını çınlatıyorum..

Ömer TOPAL
18.12.2007, 15:00
Ayman ve Önlibero...
Önliberodan kastınız nedir pek çözemedim...Yada sizce önl,beronun gereklilikleri sadece top kesmek midir..Bana Aymanın bir tane kazandığı topu dikine oynadığını ,oynadığı zaman kaptırmadığını,oyunu açtığını,yanında ki adama normal bir şiddette pas verdiğini gösterebilirmisin..Dün bir orta yapıyor akıllara zarar bir vuruş ,yanında ki yattaraya pas atıyor sanarsınız kaleye şut çekiyor..Futbolumuzun ve Trabzonsporumuzun böyle futbol fukarası ve çirkef oyunculardan kurtulması en büyük temennimiz..

İBB macında 1-0 dan sonra adnan oyuna girdi ya o aralar güzel bir kac pas geldi 1-1 2-1 ken skor spiker ayman dedi alla alla adam karıstırı her halde dedim ama oymuş gerçekten....

AYDIN KANTEKIN
18.12.2007, 19:06
[quote=Great White;1051231]Mesleki yaşamlarını muhtemelen köfte ekmek satarak kazandıkları için olsa gerek futbolcularımızın geneli hakkında devamlı bu hakareti kullanan bazı arkadaşların yorumları kendilerini bağlar tabii ki:)

Arkadasim su yazdiklarina göre köfte ekmek satan insanlari kücümsüyor onlarin yapmis olduklari bu meslegi baska insana hakaret etme unsuru olarak görüyorsun.bense bunun aksine kadromuzdaki cogu futbolcunun trabzonspor segircisine ancak köfte ekmek satarak hizmet verebilecigini anlatmaya calisiyorum.ben bu düsüncemin dünde arkasindaydim yarinda bu kadro sampiyon olursa gene arkasinda olurum.trabzonspor un kadro yapisi basit isteksiz beceriksiz diyorsak bu trabzonspor oldugu icin böyle diyoruz.ben sampiyonluk ve sampiyonlar ligi istiyorsam nasil bu kadroya inanirim.

Great White
18.12.2007, 21:26
yau gökdeniz den harici ancak bizim stadyumda köfte ekmek satar.

Demek ki senin mantığına göre bir tek Gökdeniz, bu köfte ekmek hizmetinden taraftarı mağdur edermiş :D

Arkadaş; yazdıkların yukarıda duruyor..

Fazla uzatmaya gerek yok..

Köfteci olmak tabii ki ayıp değil ama kadrodaki futbolcuların tamamını kötülemek adına "Köfteci" damgasını yapıştırmak hem konumuzla alakası olmayan köftecilere, hem de takımımızdaki futbolcuların tamamına bir nevi hakaret etmek anlamına gelir..

Lütfen futbolcularımızın tamamı ile ilgili daha sportif ve mantıklı yorumlar yapmaya çalışalım..

Yapamıyorsak bile hiç değilse biraz daha insaflı olalım;)

Uğurtan
19.12.2007, 01:11
Kendisinin Trabzonspor'a layık bir futbolcu olduğuna, futbol stilinin bizim istediğimiz oyun şablonuna uygun olduğuna inanmıyorum.. Ve kesinlikle de değil... Bu devre arası yollanacağını sanmıyorum alternatif olarak 2. yarı değerlendirilecektir.. Sezon sonu takasta kullanılmalı..

Vkgz
20.12.2007, 17:48
Kendisinin Trabzonspor'a layık bir futbolcu olduğuna, futbol stilinin bizim istediğimiz oyun şablonuna uygun olduğuna inanmıyorum.. Ve kesinlikle de değil... Bu devre arası yollanacağını sanmıyorum alternatif olarak 2. yarı değerlendirilecektir.. Sezon sonu takasta kullanılmalı..

Sayın hocam Tarihte bir prensip vardır. Olaylar oldukları zamana göre yorumlanırlar. Buradan Yola çıkacak olursak Trabzonsporda formasının hakkını veren görevini layıkıyla yapan 3-4 oyuncudan biridir. Trabzonspor ve Türkiye şartlarında mevkisinde çok iyi bir oyuncudur kendisi.

Zira Ersun hocanın kontra atağa çıkan rakibi anında indirme planınada uygun bir isimdir.

Erdem Keser
20.12.2007, 19:30
Sayın hocam Tarihte bir prensip vardır. Olaylar oldukları zamana göre yorumlanırlar. Buradan Yola çıkacak olursak Trabzonsporda formasının hakkını veren görevini layıkıyla yapan 3-4 oyuncudan biridir. Trabzonspor ve Türkiye şartlarında mevkisinde çok iyi bir oyuncudur kendisi.

Zira Ersun hocanın kontra atağa çıkan rakibi anında indirme planınada uygun bir isimdir.

:)Haklısınız:)

Cem Balcı
20.12.2007, 19:32
bacak yaralama ve atak öldürüp kart görmekte üstüne tanımam.olsun buda bir çabadır.:D

Remzi
20.12.2007, 19:34
haftasonu ona büyük iş düşüyor aurelio ve alexi hüseyinle birlikte keserseler biter bu iş:)sağdan Yattara Soldan Gökdeniz ortadan da Ceyhunla alırız febe maçını:)

Cem Balcı
20.12.2007, 19:40
alex i bi sakatlasa tamamdır.:D

Egemen Yılmaz
20.12.2007, 22:00
geldiğinden beri sevemedim şu adamı... benim gözümdeki Trabzonspor futbolcusu değil ama şu anki topçularımızla kıyaslarsak oynuyor işte..

ugrpnk
20.12.2007, 22:49
Alex'i nası bi vuruşla sakatlıcak acaba :D

Cem Balcı
20.12.2007, 22:58
Alex'i nası bi vuruşla sakatlıcak acaba :D

:D bende onu merak ediyorum.tek hamle.:D

Vkgz
23.12.2007, 00:07
helallll..............

Uğurtan
23.12.2007, 00:08
Alex'i sakatlayın diye yırtınmamı duyduğuna sevindim.. İnşallah ciddidir sevilla'ya oynayamaz.. Gerisi mi bildiğiniz Ayman işte..

Cem Balcı
23.12.2007, 00:24
ayman mümkünse bırak git işine.

Obi-Van
23.12.2007, 12:58
ayman mısırda yılan oynat sen

jefferson61sefa
23.12.2007, 13:37
alexi ayman sakatlamadı onu yapsa iyi bir iş yapcaktı ancak hüseyinin ilk yarıdaki sert müdahlesi ve golde ayağının çekmesi sonucunda oldu. ayman alexe değil de aurelio yu biçti dün akşam. gereksiz futbolcu hemen kovulsun

Cem Balcı
24.12.2007, 00:16
ayman inşallah ara transferde gidersin.

_SeRKaN_
25.12.2007, 12:29

:D:D:D esprinin hası ...

Hüdai Pervaneli
25.12.2007, 12:49
biz aymani yüklü paraya saticaz nede olsa afrika kupasina cagirmislar::D

Cem Balcı
25.12.2007, 12:53

evet ayman.galiba yapabileceğin en iyi iş bu galiba.

tslover
02.01.2008, 16:39
ayman denilen yaratık fedakarlık yapıp Mısır milli takımına gitmeyecekmiş. bu mu fedakarlık Ayman sen ne diyon ya!! asıl bi fedakarlık yap ta Mısıra gidip bi daha trabzona gelme ben ona fedakarlık derim işte !!!

6Şafak Aydın1
02.01.2008, 17:09
ayman denilen yaratık fedakarlık yapıp Mısır milli takımına gitmeyecekmiş. bu mu fedakarlık Ayman sen ne diyon ya!! asıl bi fedakarlık yap ta Mısıra gidip bi daha trabzona gelme ben ona fedakarlık derim işte !!!

gitseydi Allahìn kalasi da belki bir isteyeni cikip piyasa yapardi Allahìn ön liberosu. Her takima lazimmis güya . Her takimda bir Ayman olsa yeni hastaneler gerekirdi ...

Erdem Keser
03.01.2008, 11:06
Ayman'ın fedakarlığı
Trabzonspor'un Mısırlı oyuncusu Ayman Abdelaziz'in, milli takımdan affını isteyeceği öğrenildi.

Afrika Uluslar Kupası'na katılacak Mısır Milli Takımı'nın kadrosuna çağrılan Ayman'ın, milli takım teknik direktörüyle görüşeceği, izin alması halinde de milli takıma gitmeyeceği bildirildi.

Ayman, konuyla ilgili AA muhabirine yaptığı açıklamada, ''Trabzonspor'un önünde önemli maçlar var. İlk yarıyı istediğimiz yerde bitiremedik. İkinci yarıya kupa maçları ve Sivasspor maçıyla başlayacağız. Zorlu maçlar var. Onları düşündüğüm için milli takımımdan affımı isteyeceğim. İzin alırsam gitmeyeceğim'' dedi.

02.01.2008

Kaynak : AA

Hadi canım bizde yedik..

Cem Balcı
03.01.2008, 15:41
Ayman'ın fedakarlığı
Trabzonspor'un Mısırlı oyuncusu Ayman Abdelaziz'in, milli takımdan affını isteyeceği öğrenildi.

Afrika Uluslar Kupası'na katılacak Mısır Milli Takımı'nın kadrosuna çağrılan Ayman'ın, milli takım teknik direktörüyle görüşeceği, izin alması halinde de milli takıma gitmeyeceği bildirildi.

Ayman, konuyla ilgili AA muhabirine yaptığı açıklamada, ''Trabzonspor'un önünde önemli maçlar var. İlk yarıyı istediğimiz yerde bitiremedik. İkinci yarıya kupa maçları ve Sivasspor maçıyla başlayacağız. Zorlu maçlar var. Onları düşündüğüm için milli takımımdan affımı isteyeceğim. İzin alırsam gitmeyeceğim'' dedi.

02.01.2008

Kaynak : AA

Hadi canım bizde yedik..

bu haberi duyunca gözlerim yaşardı.:p

Koray
03.01.2008, 15:52
şu adamın yakasını bi rahat bırakın yaa...

Cem Balcı
03.01.2008, 16:07
şu adamın yakasını bi rahat bırakın yaa...

niye ki?:confused:

6Şafak Aydın1
03.01.2008, 16:29
Ayman Abdelaziz gibi futbolcular nadir degerlerimizden oldugundandir sanirim. Hastanelere kim kaynak yaratacak baska. Ülkemizin saglik sisteminde önemli role üstlenmis muhterem ön liberomuza laf yok ( ! )

Zira bir Aymani bulana spor salonunu adlandiriyorlar ..

sevda_cicegi_61
04.01.2008, 00:00
Ayman Abdelaziz gibi futbolcular nadir degerlerimizden oldugundandir sanirim. Hastanelere kim kaynak yaratacak baska. Ülkemizin saglik sisteminde önemli role üstlenmis muhterem ön liberomuza laf yok ( ! )

Zira bir Aymani bulana spor salonunu adlandiriyorlar ..

:D katiliyorum hemsom :)

Keleşoğlu
04.01.2008, 00:59
aymanın milli takım olayı jest değil askerlikle ilgili probleminden dolayı yemesinler bizi

Cem Balcı
04.01.2008, 17:46
aymanın milli takım olayı jest değil askerlikle ilgili probleminden dolayı yemesinler bizi

buda sağlam bir idda.:D

ofluu_ulas
04.01.2008, 20:49
ya kardeşim bu adamın futbol oynaması bi hata bırakın trabzonda oynamasını adam kasaplıktan başka bişey bilmiyo

İsmail Çavuşoğlu
04.01.2008, 20:56
omerıza gitti ALLAH razı olsun. birde bu ayman ulkesine gidip askere falan alsalar ne iyi olacak :)

Rıza ÇOLAK
04.01.2008, 21:54
habunu tutup kolundan mısır a mı götürsek...başka kurtulamayacağız bundan...Deport olmaz Türk vatandaşı...

Cafer Bulur
05.01.2008, 00:07
bizim takimda ancak gol atan,asist yapan veya taraftarin gözüne hos gelen hareketleri yapan futbolcular seviliyor.ayman bunlari yapamadigi icin taraftarin gözünde bir degeri yok.ama sagolsun yine de onun degerini bilen taraftar ve teknik direktörümüz mevcut.bu aksam sahada basmadik yer birakmayan ve hücüma bile destek veren bir futbolcunun daha ne yapmasi gerekiyor göze girmek icin?beyler biraz anlayisli olalim.sert oynamsi ise onun futbol yapisi.tamam bazen abartiyor ama böyle futbolcular da lazim .rakibin oyununu bozan ve ayni zamanda hücüma da katki yapan.bravo ayman.

Uğurtan
05.01.2008, 07:43
Ayman dün akşam iyi oynadı.. Bunu tüm samimiyetimle söylüyorum.. Ancak katılmadığım nokta değerinin bilinmediği falan.. Ayman'ın değeri ne kadarki biz okadarını vermiyoruz.. Unutmasın Trabzonspor forması giymekte bu ona verilen değerin en büyük göstergesi.. Ama hak ediyor mu sorusunun sevabı bence hala kocaman bir "hayır"'dır...

Sefa Murat Dokuz
09.01.2008, 20:54
allah ......... versin

Cem Balcı
09.01.2008, 20:59
allah ......... versin

ilk yarıyı izleyemedim galiba fazlasıyla batırmış.:D

Sefa Murat Dokuz
09.01.2008, 21:24
ilk yarıyı izleyemedim galiba fazlasıyla batırmış.:D
batırsa iyi diyeyim anladn sen onu

acil spor değişikliği güreşe yatay geçiş yap...

sbay
09.01.2008, 22:40
Umarım milli takımına seçilir de afrika kupasına gider...başka türlü kurtuluş yok.

unique
09.01.2008, 23:27
Ayman yanlış meslek seçmiş. Güreşçi, karateci filan olsa daha başarılı olurmuş.

özçelik61
09.01.2008, 23:33
ayman ah kahpe felek sen amerikan güreşi yapacakmışsın be abi sürünüyon fotbol sana gore değil...ama takımdaki onca yureksizin içinde fazla sırıtmıyorsun en azındn yüreğin var azcık helal

Ahmet Kuru
09.01.2008, 23:55
Mümkünse bir daha görüşmeyelim MISIR tarzanı

Terzioğlu
10.01.2008, 00:25
Kabahat sende degil seni futbolcu diye basimiza musallat edene. 1 milyon euro bu adamin neresine verdiniz Allah askina? Bu adama verilen her kurusa yazik be. Futbolcu degil. Bence Hüseyin+Ayman ikilisini bedavaya verelim bi takima. Bunlardan kurtulalimda nasil olursa olsun.

Fatih
10.01.2008, 01:10
ayağıyla kolaylıkla vurabileceği topa kafayla vurmayı deniyerek kendisini sakatlayan nadide insan

Abdullah Altıntaş
10.01.2008, 01:29
kasap futbolcu olmuş fazla kızmamak lazım

Serdær
10.01.2008, 01:31
Ayağıyla vurulacak topa Kafayla vuran ve daha sonra hastanelik olan topçu sadece TRABZONSPOR.

Yani bizde vardır..

CAFER ÖZER
10.01.2008, 09:51
Ta Fizana kadar yolun var.
Yerden 20 cm Yükseklikte Topa kafa uzatıp kendini sakatlayan Başka bir adam uğandada Yoktur.
Defol Ziya babanın yanına

Keleşoğlu
11.01.2008, 21:25
sakatlandıgı pozisyondan bile futbolla ilgisi olmadıgı acık yerde top ne kafa uzatırsın bide ortasaha yani kale onude degil

Ömer TOPAL
12.01.2008, 19:07
basın one egilmesin aldırma AYMAN aldırma....yap sen kareteni...Senin sucun yok ki TRABZONSPOR umuzu bu noktaya getirenlerin bir tuglasısın sen sadece...Yaradılanı severim Yaradandan ötürü misali senide sever bu gönül...ama bordo mavi ruhu taşıyamazssın sen...

Cem Balcı
12.01.2008, 19:11
ayman sendede hiç umut yok gibi.sende gönderilecekler arasına girmelisin.

umraniye34
12.01.2008, 21:41
ziyanın topçu su artık sende git hakettiğin formayı giy..

Rıza ÇOLAK
12.01.2008, 22:05
Yavaş Yavaş bi şeyler hissediyonmu Ay(a)man?

Egemen
12.01.2008, 22:32
ısındı suyun.. seninde yolun açık olsun şimdiden.. bence mısıra git mısır falan ek ne bilim tarla sür.. gücünü kuvvetini boşa harcıyosun.. bilmiyosun gencliğinin kıymetini ;)

Barış
12.01.2008, 22:36
ısındı suyun.. seninde yolun açık olsun şimdiden.. bence mısıra git mısır falan ek ne bilim tarla sür.. gücünü kuvvetini boşa harcıyosun.. bilmiyosun gencliğinin kıymetini ;)

Amerika da olabilir Egemen :D NFL için biçilmiş kaftan bu adam :D

Fatih Ay
12.01.2008, 22:45
Amerika da olabilir Egemen :D NFL için biçilmiş kaptan bu adam :D

:D:D:D:D:D

Cafer Bulur
12.01.2008, 23:43
yarinki macta aymana cok ihtiyacimiz olacak.hüseyinin yoklugunda ona büyük görevler düsüyor.aymanin bahsedildigi kadar kötü bir futbolcu olmadigini düsünüyorum.her ne sekilde olursa olsun bir futbolcumuzun kafasini rakip futbolcunun ayagindaki topa müdahele ederken sakatlanisini elestirenlerede anlam veremiyorum.adamin yetenekleri sinirli olsada takimimizin basarisi icin herseyini ortaya koyuyor.biraz da yaptigi isin hakkini verelim.onu göndermek su anki asamada mümkün degildir.daha iyisi alinmadigi müddetce.

Egemen
13.01.2008, 00:31
yarinki macta aymana cok ihtiyacimiz olacak.hüseyinin yoklugunda ona büyük görevler düsüyor.aymanin bahsedildigi kadar kötü bir futbolcu olmadigini düsünüyorum.her ne sekilde olursa olsun bir futbolcumuzun kafasini rakip futbolcunun ayagindaki topa müdahele ederken sakatlanisini elestirenlerede anlam veremiyorum.adamin yetenekleri sinirli olsada takimimizin basarisi icin herseyini ortaya koyuyor.biraz da yaptigi isin hakkini verelim.onu göndermek su anki asamada mümkün degildir.daha iyisi alinmadigi müddetce.

abi herhangi bir menejerlik oyununu aç..
Trabzonsporun denginde bir takım sec..
isminin önünde DMF yada DM yazan herhangi birini getir inan aymandan kötü değildir :)

tslover
13.01.2008, 18:24
sivas maçında sadece bu adama yogunlaştım ya bir insan bu akdar mı rakibe yardımcı olur aldığı her topu istisnasız her topu rakibe verir utanmadan az kalsın birde sivasspora asist yapıyordu sana kazma diyecem ama kazmaya hakaret olacak onuhn için demiyorum kazma bile bi işe yarıyo çünkü

tslover
13.01.2008, 18:25
sivas maçında sadece bu adama yogunlaştım ya bir insan bu akdar mı rakibe yardımcı olur aldığı her topu istisnasız her topu rakibe verir utanmadan az kalsın birde sivasspora asist yapıyordu sana kazma diyecem ama kazmaya hakaret olacak onun için demiyorum kazma bile bi işe yarıyo çünkü

Cem Balcı
13.01.2008, 19:02
yav adam 2 m önündeki adama top indirmiyoda,taaa topu karşı sivas tribünlerine abanıyo.buda ilginç...

Sefa Murat Dokuz
13.01.2008, 19:03
anası onu havyan olsun diye doğurmuş

Ahmet Kuru
13.01.2008, 19:06
ya sana buraya ne yazsam ne söylesem ki?içimden geçenleri söylesem yasaklanırım biliyorum.ama tahmin edin artık.önündeki adama pas atamayacak kadar aciz bir birisin.Baq aciz futbolcusun demiyorum.sen futbolcu falan değilsin.Mısır kasabı.

Cafer Bulur
13.01.2008, 20:00
ayman seni cok savundum ama bugünki mactan sonra savunulacak bir tarafin kalmadi.özellikle tolgaya verdigi pas futbol anlaminda tam bir cinayetti.devre arasinda olmasa bile gelecek sezondan itibaren takimda düsünülmeyecek olanlarin arasinda geliyor.bende onun yerine transfer yapilmasina karsi degildim.sadece daha iyisi alindigi zaman gönderilmeli düsüncesindeydim.

Cem Balcı
13.01.2008, 20:06
bu adamdan çok şey bekliyodum ama artık bişe beklemenin bi anlamı olmadığını anladım.

mimozam
13.01.2008, 21:46
saol(h)ayman bugun yine bütün rezilligin ortadaydı eksik olma ya insan 90 dakka top oynarda tek bir gercekten birtek olumlu hareketi olmadı keske gitseydin mısır milli takımınada kurtulsaydık ama senin napsınki mısırlaılar:)))))

unique
13.01.2008, 23:13
Adam resmen futbol fukarası ve futbol düşmanı. Koskoca Trabzonspor'un orta sahası Hüseyin ve Ayman'a emanet, ne kadar acı. Bu adamlarla futbol oynayamazsın ki, adamlar iki metreye pas atamıyor.

Arif Timurcioğlu
13.01.2008, 23:37
Hüseyin bugün yoktun ama üzülme ayman yokluğunu aratmadı. Rakibe verdiğin o ince pasları bugünde ayman verdi. Güzel birde asist yaptı ama mehmet yıldız becerip atamadı.

Ahmet Karaman
13.01.2008, 23:46
seni bu takıma transfer ettirene de sana yazıklar olsun. kazmanın en önde gidenisin sen ayman. defolup gidecek ve bir daha hatırlanmayacksın bile odun .

sbay
14.01.2008, 00:39
aymanında takımla ömrü kısadır..yakında yolcudur.

UĞUR DURTAŞ
14.01.2008, 11:18
ayman çok hırslı oynuyorsun canla başla oynuyorsun bal yapmayan arı gibisin,akıllanmadınmı sen hüseyin fb maçında etrafında 6 oyuncumuz varken pas vermedi,kornere atabilirdi atmadı,taça atabilirdi atmadı ama büyük kaptanımız kaleciye geri pas verdi.....dün kü maçta ayman aynı hatayı yaptı hüseyin den daha uygun pozisyonda olmasına rağmen... anladım sizin kafanız bazı şeylere basmıyor
çok yazık..........

İsmail Çavuşoğlu
14.01.2008, 12:03
ayman sen kendını futbolcu falanmı zannediyorsun eğer oyleyse yazık valla sen başka birşeysin söylerdim ama neyse...

Ercan DEMİR
14.01.2008, 12:23
Sana hiç bir şey söylemiyorum seni başımıza bela eden ziyanın kulakları çınlasın.

oktay_61
14.01.2008, 12:38
slm ,ben bugün yeni üye oldum insallah illeride beni danirsiniz,ben almanya Dortmundan Oktay Ayar.
ben aymana suc bulmuyorum,suc bizim yönetimde ve trabzona,trabzon kani tasiyan Futbolcu lazim.
Yönetimde nerde kalmis futbolcu varsa onu kadroya aliyor neden diger takimlar gibi ligler baslamadan süper futbolcular almiyor ???Uzun süredir ayni sorunlarla karis karsiyayiz,her sene futbolsu alma sorunu var ,NEDEN ??? Cünkü yönetim para bastirib da almiyor ucuza kaciyorlar. ben cok merak etiyorum ne zaman Trabzonspor 5-7 milyon dolara futbolcu alacak.
NEyse cok konusdum artik diger günlere bakalim.SLM lar almanya dan

Erbay
14.01.2008, 16:06
Ayman'a niye kızıyorsunuz ki?Onu bu takıma alan kimse ona kızalım.Önce Ziya Doğan'a sonra yönetime.Sanki bizden önce çok iyi futbolcuydu.Aldığı topa abanmıyor mu bitiyorum orda.Utanmadan kalaye şut çekiyor bazen.Arapasını da es geçmemek gerekir.

atlantis
15.01.2008, 01:09
Acilen gitmelisin nere istersen git..bizden uzak ol yeter

Cem Balcı
15.01.2008, 18:33
ayman gazetelerde gidebileceğin yazıyor.gerçekten gitmelisin.hiç güven vermiyosun hiiç...

Berat
15.01.2008, 18:36
Bence şu aşamada kesinlikle takımda kalması lazım.. Rakibi "ısıran" tek oyuncumuz..

Harun-61
15.01.2008, 19:27
Bence şu aşamada kesinlikle takımda kalması lazım.. Rakibi "ısıran" tek oyuncumuz..

:D:D:alkış:

Ercan DEMİR
15.01.2008, 19:48
Senin futbolcu olduğuna inanmıyorum ayman.

blademre
16.01.2008, 00:17
ben diyorumki bu adam futbolu bıraksın bunlar ziya doğanla beraber malatyayı küme düşürmedilermi?
allahtan ziyo dağandan kurtulduk ama ayman kaldı yine basımıza. futbolu bıraksında kimsenin basına bela olmasın bence. şimdi bunu satsan gidecek başka takıma otakımın taraftarına yazık ondan diyom. yaw bide gidiyo renkli krabpon giyiyo adamın gözüne carpıyo paso bende her seferinde sövüyom valla.

hamucera
16.01.2008, 00:23
bencede çok doğru tespit

Emirhan Makul
16.01.2008, 00:40
hadi sana güle güle

Ahmet Kuru
16.01.2008, 01:56
Bir Futbolcuyu hiç bir taraftar sevmez deselerdi inanmazdım.Ayman Sağol inandırdın beni:)

ÖmerFarukYılmaz
18.01.2008, 23:58
Bir Futbolcuyu hiç bir taraftar sevmez deselerdi inanmazdım.Ayman Sağol inandırdın beni:)

:-D:D:D:D:D:D:D

Emirhan Makul
19.01.2008, 04:02
ya bu ayman birde zeani gibi hiç bi yerde kurtulamıyoruz baksana bizim efsane topçu hans somersin sitesindeki trabzonspor bölümünde bile ayman çıktı karşıma

http://img259.imageshack.us/img259/8761/aymanabakyakf7.jpg (http://imageshack.us)

Erbay
19.01.2008, 17:44
Biri Ayman'a top kapmayı öğretsin.Ya adamın önünde kaleci gibi bekliyor ya da faul yapıyor.Bir kere doğru düzgün top al adamın ayağından.Hücum yok,defans yok nasıl futbolcudur anlamıyorum.

Emirhan Makul
19.01.2008, 17:56
futbolcu bozuntusu defol gittt bu adaam trabzon il sınırları içerisinde nasıl duruyor defol git ayman nefret ediyoruz senden defol gitttttttttttt

unique
19.01.2008, 18:09
Süper Lig'in en kötü oyuncusu, yeri; üçüncü lig.

Tanju
19.01.2008, 18:12
sommers'le olan fotoya çok güldüm ya
harbiden bu aymanı hiç sevmiyom görünce ziya aklıma geliyo zaten tav oluyom aynı ona benziyo

tslover
19.01.2008, 21:40
Süper Lig'in en kötü oyuncusu, yeri; üçüncü lig.
kardeşim 3.lige hakaret etmişsin yemin ediyorum varya ayman denilen bu adamı amatörde oynatırsam bu dünyadaki en adi şerefsiz benim

61_Lazzzo_11
20.01.2008, 02:25
bir tek ilk macinda iyi oynadi. simdi berbat!!!!!!! itiraz etmekden baska bise bilmiyor

Cem Balcı
20.01.2008, 20:20
ya bu ayman birde zeani gibi hiç bi yerde kurtulamıyoruz baksana bizim efsane topçu hans somersin sitesindeki trabzonspor bölümünde bile ayman çıktı karşıma

http://img259.imageshack.us/img259/8761/aymanabakyakf7.jpg (http://imageshack.us)

bune yaaa.:Dbizimki yine iş başında.:D

agahozlu
20.01.2008, 23:53
Son maçta dikkat ettiyseniz top en çok Ayman'a geldi.Burdan çıkan net bir sonuç var:
--"Maç boyunca topla en çok oynayan oyuncunuz Ayman olunca sonuç bellidir".--
Geçen hafta sivas maçında orta sahadan kaleciye geri pas attı saha kaygandı m.yıldız giremedi araya.Bu haftada aynısını yaptı.Çekirge bir sıçrar,iki sıçrar.....rize maçında umarım bir terslik yapmaz,ondan önce kupa maçı var ama Ayman bu belli olmaz.

MusTanG
21.01.2008, 01:48
yaw satsak acaba para edermi?

Emirhan Makul
21.01.2008, 02:40
onu kim alır ki?

tslover
23.01.2008, 20:34
bu adam benim sinirlerimi bozuyor görür görmez ilk aklıma ''senin de seni bu takıma getirenin de sana formayı verip oynatın da '' diye devam eden bi tekerleme geliyor ama sonra neremiz düzgün ki deyip vazgeçiyorum zaman zaman

Cem Balcı
23.01.2008, 22:59
kardeşim 3.lige hakaret etmişsin yemin ediyorum varya ayman denilen bu adamı amatörde oynatırsam bu dünyadaki en adi şerefsiz benim

1. amatörde oynayan biri olarak sana hak veriyorum.:D

UmutBaykan
24.01.2008, 12:06

kasap ayman..:D

Cem Balcı
24.01.2008, 16:30
yaw satsak acaba para edermi?

:D:D

hiç sanmıyorum.:p

Emirhan Makul
24.01.2008, 18:10
bir futbolcunun lisansı iptal olursa top oynayamaz dimi peki bir futbolcunun lisansının iptal olması için ne yapmak lazım

Misina
25.01.2008, 19:17

galiba Kocaelispordayken:D

Tansu Onur Erdoğan
25.01.2008, 19:27
Bu Adamin Bİzde GolÜ Warmi Acaba HİÇ Hatirlamiorm :d

tslover
25.01.2008, 22:01

hakkıya hakkını vermek lazım tşkr csmts
ayrıca futbol hayatında başarılar ayman oynuyosa bu takımda eminim ki sen haydi haydi oynarsın :D

Cem Balcı
25.01.2008, 22:58
hakkıya hakkını vermek lazım tşkr csmts
ayrıca futbol hayatında başarılar ayman oynuyosa bu takımda eminim ki sen haydi haydi oynarsın :D

aymanla aynı karede karşılaştırıldığım için bunu kendime bir hakaret olarak algılıyorum.:D

Âkil Âdem
25.01.2008, 22:59
Ne Türkiye ne de takip ettiğim avrupa liglerinde;

Ayman kadar kolay çalım yiyen bir ön liberoya rastlamadım.
Ayman kadar topa neresiyle vuracağını karıştıran bir ön liberoya rastlamadım.
Ayman kadar hava toplarına ayakla çıkan bir ön liberoya rastlamadım.
Ayman kadar faul yapan bir ön liberoya rastlamadım.
Ayman kadar hocasının göz bebeği bir ön liberoya rastlamadım.

Hasan Ayvenli
28.01.2008, 22:02
şaşırdımmm
ilk kaçırdığında az daha gol atıyodu noluyoz dedim :D
azim işte 2.ye attı

Ömer SEVİNÇ
28.01.2008, 22:08
Gol attı hemen satalım. Para eder şimdi:D:D

Cem Balcı
28.01.2008, 22:17
vaay beee ayman.sende gol attın hee.:D

bugün çok ilginç şeyler yaşıyorum Tanrım.:)

Cem Balcı
28.01.2008, 22:18
Gol attı hemen satalım. Para eder şimdi:D:D

çççççç

dimiiii....:D

yns61
28.01.2008, 22:19
ya walla golü şansa attı bu arkadaş.. ayagına carptı top :)

Âkil Âdem
28.01.2008, 22:22
Hep rakibe attığı uçan tekmeyi ömründe bir defa topa atınca enfes bir gol oldu. İnşallah bu gol onun başımıza kalmasına sebep olmaz. Bugün hat trick de yapsaydı hakkındaki kanaatlerim değişmezdi; nitekim değişmedi de.
Allah bu takımı onun gibilerden korusun!

tslover
28.01.2008, 22:47
Hep rakibe attığı uçan tekmeyi ömründe bir defa topa atınca enfes bir gol oldu. İnşallah bu gol onun başımıza kalmasına sebep olmaz. Bugün hat trick de yapsaydı hakkındaki kanaatlerim değişmezdi; nitekim değişmedi de.
Allah bu takımı onun gibilerden korusun!
amiiiiiiiiiiiiiiin

Samet Yildirim
28.01.2008, 23:15
herkesin kötü dedigi kadar olmadigini bir kez daha gösterdi....

Cafer Bulur
28.01.2008, 23:18
herkesin kötü dedigi kadar olmadigini bir kez daha gösterdi....
katiliyorum.özellikle vatandasinin gelecek olmasi nedeniyle oldukca gözüktü.ne dersiniz arkadaslar acaba ersun yanal seneye de aymanla calismayi düsünüyor mu acaba?bence bugünkü futbolunu bütün sezona yayarsa evet.

Emre B.
28.01.2008, 23:38
Sende gol attınya hatta faul yapmadınya :alkış::D

UmutBaykan
28.01.2008, 23:54
bugün gol attı ve kart görmedi...başımıza daş yağcak :D

Great White
29.01.2008, 01:07
Rize' ye karşı inanılmaz bir performans gösterdi..

Beni şaşırttı, hatta utandırdı:o

Maçı neredeyse tek başına forse etti..

İki golün asistini yaptığı yetmiyormuş gibi son derece şık bir de gol attı..

Sahadaki duruşu ile bana Aurelio' yu hatırlattı..

Her maç bu tempo ile oynayabilir mi bilinmez ama bir maçta da olsa böyle oynayabiliyorsa o potansiyele de sahiptir demektir..

Bu akşam tartışmasız bir şekilde sahanın yıldız idi bana göre:alkış:

Özge
29.01.2008, 01:23
Trabzonspor'a geldiğinden beri en iyi oyununu oynadı herhalde.Sen neymişsin Ayman.:)Yaptığı 2 asistinin yanında bir de gol attı.Umarım bu maç senin için bir başlangıç olur.:)

ilhan
29.01.2008, 01:36
1 gol , 2 asist ve Ayman..

Maçtan önce birisi bana gelip bu 3 terimi söylese ona saatlerce gülerdim. Maçta çok diriydi. Ortasahada topu ayağına aldığında boşta olan Gökdeniz ve Yattara'yı görse daha iyi olacak. Yinede ikili mücadelelerde çok sert giriyor. Bir gün direkt kırmızı kart yer ama ne zaman.

Bugün senin günündü Ayman.. Tebrikler :)

Özkan Erdem
29.01.2008, 01:57
Ayman'ın içine Gerard kaçmış sanıyorum. Sürekli dikine oynadı, top kaptı, asist yaptı gol attı.. Tabi özünden o kadar da kopmadı, formadan çekti, sert girdi ama oyunu yönlendirdi elinden geldiğince. Serkan ve Hüseyin'den çok daha faydalıydı. Adnan girdikten sonra birlikte güzel işler yaptılar.

Tebrik ediyorum ne diyeyim.. Şaşkınım :)

Tansu Onur Erdoğan
29.01.2008, 02:25
ayman boks'u bıraktı futbola geri döndü

Ahmet Kuru
29.01.2008, 02:54
Yiğidi öldür hakkını ver.gerçekten GüzeL bir oyun çıkardı.Ama önemli olan devamının gelmesi

Dursun Kaplan
29.01.2008, 03:52
Hey gidi Ayman sendemi goL atcaktın..:D

Adem Erdoğan
29.01.2008, 03:55
golden sonra gaza geldi bide şutta çekti.hemde kaleyi tuttu.:D

macka61
29.01.2008, 03:55
aymanda gol atmayı biliyormuydu vay be

Emirhan Makul
29.01.2008, 09:04
ayman ve gol iki ayrı kutupp aymanın kankasını aldık ayman gol attıı bide ön liberoya mısırlı alsak hüeyinin yerine hatttirick yapar artık kaldı elimizde daha gitmez bu adam

_SeRKaN_
29.01.2008, 09:58
Topa bir zıplayışı vardı golde iki ayağıyla zıplayıp vurmak istedi aslında kung-fu yapar gibiydi havada çekirge misali :D

Cem Balcı
29.01.2008, 12:18
aymanda gol atmayı biliyormuydu vay be

Hey gidi Ayman sendemi goL atcaktın..:D

ayman boks'u bıraktı futbola geri döndü

bugün gol attı ve kart görmedi...başımıza daş yağcak :D

Sende gol attınya hatta faul yapmadınya :alkış::D

negüzel yorumlar.:D:D:D

herkes şokta.:D:D

tslover
29.01.2008, 12:20

Her maç bu tempo ile oynayabilir mi bilinmez ama bir maçta da olsa böyle oynayabiliyorsa o potansiyele de sahiptir demektir..

vay anasını be daha neler sanki biz izlemedik maçı tabela yorumculuğuna gerek yok verilerle konuşalım bence şunu demek istiyorum aymanı madem ki bu kadar beğeniyorsun ve senin gibi beğenenler var bu adamın ayağına gelen topların yüzde kaçını bizimkilere yüzde kaçını da rakibe verdiğini bundan sonraki maçlarda özellikle takip edelim var mısınız?

tslover
29.01.2008, 12:23
ayman bozuk saat kadar bile değildir 24 saatte 2 kere bile doğruyu gösteremez (34 maçta 2 maç iyi oynayamaz)bunu da buraya yazıyorum aksini idda edenlere hodri meydan diyorum Bursa maçında özellikle bu adamı takip edelim sonra konuşalım diyorum

ugrpnk
29.01.2008, 15:33

+1967 + 61 :D

Great White
29.01.2008, 15:52
vay anasını be daha neler sanki biz izlemedik maçı tabela yorumculuğuna gerek yok verilerle konuşalım bence şunu demek istiyorum aymanı madem ki bu kadar beğeniyorsun ve senin gibi beğenenler var bu adamın ayağına gelen topların yüzde kaçını bizimkilere yüzde kaçını da rakibe verdiğini bundan sonraki maçlarda özellikle takip edelim var mısınız?

Ayman' ı da beğenmek laf mı bee..

İdolümdür o benim..

Odam onun posterleri ile, bilgisayarım ise ona ait klipler ile dolu zaten:D

Ben de tabela yorumculuğu yapan bir fanatik Ayman fanıyım işte ne yapalım:p

Elimizden geldiğince Türkçe yazmaya, düzgün yazmaya çalışıyoruz ama anlamayan gene anlamıyor maalesef:o

Muhammed KOÇ
29.01.2008, 16:03
Topa bir zıplayışı vardı golde iki ayağıyla zıplayıp vurmak istedi aslında kung-fu yapar gibiydi havada çekirge misali :D
o kadar da kötülemeyin ya adamı o da sonuçta futbolcu.bilerek uzattı araya ayağını eminim..:D

tslover
29.01.2008, 16:15
Ayman' ı da beğenmek laf mı bee..

İdolümdür o benim..

Odam onun posterleri ile, bilgisayarım ise ona ait klipler ile dolu zaten:D

Ben de tabela yorumculuğu yapan bir fanatik Ayman fanıyım işte ne yapalım:p

Elimizden geldiğince Türkçe yazmaya, düzgün yazmaya çalışıyoruz ama anlamayan gene anlamıyor maalesef:o

devam et kardeşim ben sana ne diyim Allah yolunu açık etsin istersen bir TS maçı izlerken ayman hakkında sölediklerimi de kaydedip sana yollim arşivine koyarsın zira bu adamın yüzünden her hafta yeni küfürler icat ediyorum :D

Cem Balcı
29.01.2008, 16:40
umarım çok daha iyi olursun ayman....

LazAnisT
29.01.2008, 17:29
Sezon sonu Aymandan kurtaracağımı umud ederken hemşehrisini Trabzona getirdi.Dumur vaziyetteyim şuan:)

Berat
29.01.2008, 17:36
Sezon sonu Aymandan kurtaracağımı umud ederken hemşehrisini Trabzona getirdi.Dumur vaziyetteyim şuan:)

Abi Ayman'a gelene kadar bu takımdan gidecek en az 10-12 oyuncu sayarım sana.. Ayman'dan süper yedek olur, bence kesinlikle gönderilmemeli..

Alibeyoglu
29.01.2008, 17:40
aymanda tahil trabzonsporun formasinin agirligini tasiyamayan oyuncularin sayisi fazla

Samet Yildirim
29.01.2008, 17:52
siz aymani cok sert felan diyorsunuz dogru ama gidin MILANLI GATTUSO`YU bi izleyin bakalim adam daha da beter fauler yapyior be....eski den BAYERN MÜNIH de JEREMIES diye bi oyuncu vardi oda öyle gattuso gibi...okadar abartmaya gerek yok...ayman aman aman iyi degil ama okadar da kötü degil yani...normal bi oyuncu bence...haa cok faul yapiyor mu yapyior orasi dogru...

tslover
29.01.2008, 20:44
siz aymani cok sert felan diyorsunuz dogru ama gidin MILANLI GATTUSO`YU bi izleyin bakalim adam daha da beter fauler yapyior be....eski den BAYERN MÜNIH de JEREMIES diye bi oyuncu vardi oda öyle gattuso gibi...okadar abartmaya gerek yok...ayman aman aman iyi degil ama okadar da kötü degil yani...normal bi oyuncu bence...haa cok faul yapiyor mu yapyior orasi dogru...
hemşerin problem sadece faul yapması değil ki onun için eleştirmiyoruz sadece meselenin en büyük kısmı şunlar:

1-gol atma becerisi =0
2-pres gücü =0
3-etkili pas =0
4-adam geçme =0
5-hava topu =0
6-hız =0
7-markaj =0
8-iki ayak kullabilme =0

daha da saymıyorum gerçi daha ne sayıyım ??

Hüdai Pervaneli
29.01.2008, 20:57
bence ayman gattusso iki gibi görüyorum

Samet Yildirim
29.01.2008, 22:30
hemşerin problem sadece faul yapması değil ki onun için eleştirmiyoruz sadece meselenin en büyük kısmı şunlar:

1-gol atma becerisi =0
2-pres gücü =0
3-etkili pas =0
4-adam geçme =0
5-hava topu =0
6-hız =0
7-markaj =0
8-iki ayak kullabilme =0

daha da saymıyorum gerçi daha ne sayıyım ??

1-gol beceresi hüseyine göre fazla
2-pres gücü fazla hüseyine göre
3-etkili pas kat kat daha iyi
4-hava topu ayni
6-hiz konusunda az da olsa ayman daha iyi
7-markaj hüseyin daha ii
8-iki ayak konuunda ayni

önce hüseyine gönder ondan sonra ayman gider ben ayman süper demedim normal bi oyuncu...ama ilk önce o bölgenin yedekleri gitmeli ondan sonra sira hüseyin-aymana felan gelir

Cem Balcı
30.01.2008, 01:13

...KAAÇ:D:D

özçelik61
30.01.2008, 17:36
ayman abdelaziz yaw ismi hoşuma gidiyor terminator gibi ismi var abdelaziz:D:D..adam takımı seviyor yetenekleri sınırlı bi oyuncu ama ondan once gonderilmesi gereken çok adam var bence kalmalı ii bir yedek olur

atlantis
30.01.2008, 17:38
Bu hafta gözümüze girdi..Formanın hakkını verin yeter sizden başka birşey istemiyoruz.

Misina
31.01.2008, 15:17
Gol Sevincine Koptum uzun Süre Sevindi :D

MarceloTS
31.01.2008, 15:24
Ayman ve Gattuso mu?Saçmalamayın..

Uğurtan
01.02.2008, 01:15
ilk 11'imiz için yetersiz buluyor olsamda, futbol anlayışını pek sevmesemde yinede kadroda tutulması gereken biri kısa vadede...İlerde gönderilebilir..

Cafer Bulur
02.02.2008, 13:36
sayed moawadin transferinden sonra sanki ayman bir sezon daha takimda kalacagi izlenimi uyandirdi bence.bilmem katilirmisiniz aymanin en azindan alternatif olarak kadroda tutulmasi olacaklar dahilinde gözüküyor.

Kadir
02.02.2008, 14:05

gattuso değilde emerson'a benziyo :D yani beziyo gibi :) belkide benzemiyordur :D

http://www.goal.com/resultsimg/5842.jpg
http://image.haber7.com/haber/73622.jpg

Çağatay_
02.02.2008, 14:13
zuahaha futbolu da benzese :D şuanda lazım bize ileride gönderilebilir daha sağlam bir eleman bulunduğunda

Jackdaniels
02.02.2008, 18:19
Gol attın ama hala futbolcu değilsin...

Cem Balcı
02.02.2008, 19:03
gattuso değilde emerson'a benziyo :D yani beziyo gibi :) belkide benzemiyordur :D

http://www.goal.com/resultsimg/5842.jpg
http://image.haber7.com/haber/73622.jpg

yahu suratı benzeyeceğine futbolu benzese yokmu...:)

asilhamsi
02.02.2008, 19:54
ayman sınırlı yetenekleri olan mucadeleci tabiri caizse bal yapmayan arı...Su an kötünün iyisi olduguna katılıyorum..Ama hepsi o...Onümüzdeki sene dusunulmeli...Ama nasıl gonderilebileceği dusunulmeli...

asilhamsi
02.02.2008, 19:57
bu arada gattuso ile aymanı aynı cümle icinde kullanmak futbola ihanettir..Gattuso kim ne derse desin kendi mevkisinin en iyilerinden biri..Öyle olmasa pek yakısıklı bir adamda olmadıgına göre milan gibi dünya markası bir takımda banko 11 de oynaması kara kaşı ve kara gözü ile acıklanamaz....

***NiLLYyY***
02.02.2008, 20:50
Trabzonspor'da oynayabilecek kalitede bir futbolcu değil..

Cafer Bulur
02.02.2008, 21:54

bunu nasil anladin.veya dayanagin nedir?trabzonsporda oynayacak kalitede olmayan ve yillardir bu takimda olan futbolcular varsa birakin ayman gibi sahada herseyini ortaya koyan ayman gibi futbolcularda birkac sene ekmek yesin.hem de oynayarak yesin.senelerdir oynadigi mac sayisi bir elin parmaklarini gecmeyen ve halen daha bu takimda barinabilenler varsa...

Tansu Onur Erdoğan
02.02.2008, 22:00
Bence tam tersi trabzonda oynayabilecek kalitede oyuncu neden mi Hüseyin tayfun ferhat keçeli hasan ücüncü ergin keleş ahmet şahin gibi 3 ligde bile oysanalar taraftarlarca kazmaaaa diye adlandırılacak oyuncular war hala bu takımda

Cem Balcı
02.02.2008, 22:27
_____________....senelerdir oynadigi mac sayisi bir elin parmaklarini gecmeyen ve halen daha bu takimda barinabilenler varsa...

ozaman onlarla birlikte aymanda gitsin.;)

Cafer Bulur
02.02.2008, 22:31
ozaman onlarla birlikte aymanda gitsin.;)
her zaman söylüyoruz.daha iyisi gelirse mutlaka gidebilir.gelmedigi sürece en azindan alternatif olarak takimda tutulmali.

Cem Balcı
02.02.2008, 23:14
her zaman söylüyoruz.daha iyisi gelirse mutlaka gidebilir.gelmedigi sürece en azindan alternatif olarak takimda tutulmali.

ki bu yönetimlede daha iyisi gelmeyeceğine göre;daha aymanla çok yolumuz var demektir.:rolleyes::o

ilhan
02.02.2008, 23:20
Ne yalan söylüyeyim kendisini pek sevmem ama son maçlarda sanki iyi oynuyor. Ya da bana öyle geliyor.

Cem Balcı
03.02.2008, 01:14
Ne yalan söylüyeyim kendisini pek sevmem ama son maçlarda sanki iyi oynuyor. Ya da bana öyle geliyor.

ee malum;transfer sezonundayız.takımda çoğu kişinin koltuğu sallanıyor.ki bunlardan biri aymanda olabilirdi.

göze girmek için elinden geleni yapıyor.:D

Vkgz
03.02.2008, 02:27
NE MANKENİM! NE DE ŞOVMEN!

. Hocam memnunsa, gerisi hikaye” dedi

Ayman, “Ziya hocanın adamı olsam, Ersun hoca beni keserdi. Şov isteyenler, başkalarına baksınlar. Benim işim futbol” dedi

R.MADRİD NİYE VAZGEÇTİ?
Ayman Abdülaziz..Trabzonspor’a geldiği günden beri hep futbol tarzı eleştirilen Mısırlı oyuncu, Karadeniz’e konuşarak, “İnsanlar ne söylüyor bilmiyorum ama futbolcunun sahada şov yapmasını isteyenler, beni bırakıp başkalarına baksın” dedi. Futbolda sadece şov ve teknik yönüyle başarının gelmesi durumunda R.Madrid’in hep ‘1 numara’ olması gerektiğini belirten Ayman, “Ancak son yıllarda şov tarzı onlara pahalıya malolunca, takımda değişime gittiler. Futbol sadece şov değildir, ben de ne şovmenin ne de manken zaten” dedi.
UMRUMDA DEĞİL
Ayman, sahada takımı adına elinden geleni yaptığını ifade ederek, “Benim tarzım güce dayalı. Farkında olanlar, artık özellikle orta alanda bu tarz oyunculardan kurulu sistemlerin son dönemde başarılı takımların vazgeçilmezi olduğunu görür. Aslında bunları kafama takmıyorum, ne konuşulduğunu bilmiyorum. Gazete ve tv izlemiyorum. Bazen düşünüyorum, yerli oyuncular bu kadar gereksiz tartışmalar nedeniyle boşuna geriliyor. Takımın hocası, herhalde bu işi konuşanlardan daha iyi biliyor. O memnunsa, sorun yok” dedi.

O’nun adamı olsaydım!

Ayman, kendisi gibi Ziya hocanın da hep karşısına “Ayman onun adamı” sözleri çıkartıldığını hatırlatarak, “Eğer Ziya hocanın adamı olsaydım, Ersun hoca beni keserdi. O da oynattığına göre, demek ki sorun yok. Benim içinde zaten başımdaki insanların benle ilgili düşünceleri önemli. Onlar memnun olduğuna göre sorun yok. Özellikle taraftarlarımız bizlere saldırmak yerine destek olsunlar. Yerli oyuncular bunlardan daha çok etkileniyor, bu da bizim için önemli dezavantaj. Bazen kötü sonuçta alkış bile en büyük tepkidir” diye konuştu.

Son durakta değilim

Ayman, Trabzonspor’un kendisi için son durak olmayacağını hedefinin buradan ilk olarak Avrupa’ya gitmek olduğunu ifade ederek, “Belki Türkiye’de başka takıma gidebilirim. Yarın ne olacağını kimse bilemez, bugün buradayım Trabzonspor’da karşılıklı memnuniyet olduğu sürece de gitmem. Ben mütevazi yaşantım olduğu için Trabzon’da olmaktan mutluyum. Eşim ve çocuğum yanımda olduğunda daha mutlu oluyorum. Sayed’in gelişi, sahada ve saha dışı için benim adıma güzel” diye konuştu.

Erdem Keser
03.02.2008, 02:53
Türkiyenin en yeteneksiz,topu oyuna sokma becerisi olmayan ortasaha! oyuncusu..
30 yaşında,tipik bir güreşçi havası var ama biz 1 milyon dolar bonservis ödedik..
Ziya Doğanın Trabzonspor'a attığı kazıklardan bir tanesi..İnşallah bunların acısı çıkar bir yerinden..

Fatih Öztürk
03.02.2008, 03:23
takımımızda en cok rakibe basan top kazanan adam ayman.
ilk onbirde yokluktan mecbur oynatılıyor.
iyi bir 10 numara gelene kadar ayman bu takımda oynamalı.
zaten top oynamak isteyen takımdan cok rakibin oyununu bozan takım hüviyetindeyiz.
e haliyle ayman bize reva.

Muhammed KOÇ
03.02.2008, 11:05
takımımızda en cok rakibe basan top kazanan adam ayman.
ilk onbirde yokluktan mecbur oynatılıyor.
iyi bir 10 numara gelene kadar ayman bu takımda oynamalı.
zaten top oynamak isteyen takımdan cok rakibin oyununu bozan takım hüviyetindeyiz.
e haliyle ayman bize reva.
Aynen çok doğru.şu anki durumu tam böyle.ama yerine bi adam geldiği zaman kesinlikle yedek bekler,ya da gider..

AYDIN KANTEKIN
04.02.2008, 18:37
ayman kesinlikle kötü bir futbolcu degil ben onun tipinde eskiden tolunay veya kemalettini hatirliyorum rakibin oyununu ve moralini bozan ve takimi ataga kaldiran.suanki ayman herseyi en iyi sekilde yaptigina tam emin deyilim kesinlikle performansini gözden gecirmeli ancak iki yildir hucum futbolunu unutmus kendi oyununu rakibe kabul ettiremeyen ve buna baglantili olarak rakibe göre top oyanamaya calisan trabzonspor ´un topcusundan fazla birseyler beklemeyelim.egerki trabzonspor futbol oynamya baslar ve ayman ikinci bir symek olmadigini bize gösterirse kadroda tutulmasindan yana degilim.

İsmail Çavuşoğlu
04.02.2008, 18:46
Trabzonsporun şu an daki durumundan ve alternatifsizlikten dolayı mecbur oynuyor takımda haa bana kalsa ben şu anda bile oynatmam onu. benim için ayman ağzıyla kuş tutsa boş nafile..

TolgaTopçu61
07.02.2008, 12:37
rize macinda cok begendim aymani hüseyini kenara cekip cift forvet oynayip ve önlibero da da ayman oynasin bence

Cem Balcı
07.02.2008, 13:23
Trabzonsporun şu an daki durumundan ve alternatifsizlikten dolayı mecbur oynuyor takımda haa bana kalsa ben şu anda bile oynatmam onu. benim için ayman ağzıyla kuş tutsa boş nafile..

serkan,jabi,hasan...bence gayet iyi birer alternatifler.:rolleyes:

Cem Balcı
07.02.2008, 13:25

serkan,jabi,hasan...bence gayet iyi birer alternatifler.:rolleyes:

Cem Balcı
07.02.2008, 13:27

bence jabi,serkan,hasan...o mevki için gayet iyi birer alternatif...:rolleyes:

Vkgz
08.02.2008, 13:20
adamımsın ayman, beceriksiz serkanıda sana alternatif gosteriyorlar ya olsun canları sağolsun... Sen 11desin seneyede oyle olacaksın

ilteriş
08.02.2008, 15:56
Bu adamın onbirde çıktığı her maçı on kişi tamamlama riskimiz var.Adam bodoslama dalıyor rakiplerine.

Muhammed KOÇ
11.02.2008, 17:55
http://img264.imageshack.us/img264/4271/adszth3.png

Uğurtan
11.02.2008, 18:02
Dünkü maçta sırıtmadı fena değildi ama çok fazla faul yaptığını yine söyleyebiliriz..

surmeneli_keles
11.02.2008, 19:02
standart bı topcu ..kalsada kalmasada pek bısey degısmezz yanııı

Cem Balcı
11.02.2008, 21:48
standart bı topcu ..kalsada kalmasada pek bısey degısmezz yanııı

kısa ve öz...:alkış:

lazooo28
17.02.2008, 00:33
hemseriside geldi..nesesi tikirdir :D

macka61
17.02.2008, 01:26
hemşerisinide kendisine benzetmesinde

ilhan
17.02.2008, 10:15
Ayman'dan gol bekliyorum :) Gol atma potansiyeli var. Rize maçında gösterdi :D

Cem Balcı
17.02.2008, 10:56
hadi be ayman be at bi golde bugün.

tabi maç oynanırsa:)

UmutBaykan
17.02.2008, 12:59
Ayman :D gol atacak :D hadi bakalm

Âkil Âdem
17.02.2008, 14:16
Riza maçında attığı golden sonra Ziya Doğan kendisini evlatlıktan reddetmiş.
Zaten o yüzden büyük bir pişmanlıkla secdeye kapanıp tövbe istiğfar etmişti.

yns61
17.02.2008, 14:23
kankasıyla oynayacak :D

Şuayip Aydın
17.02.2008, 14:30
ben ayman dan gol beklıyommmmm

i-çing
17.02.2008, 16:28
neler oluyor Ayman???!!!=)=)=)

Great White
17.02.2008, 16:38
ben ayman dan gol beklıyommmmm

Seni utandırmadı ama malum önliberomuzu savunmak pahasına "Önliberonun asıl görevi gol atmak ya da atağa destek vermek değildir" diyenleri oldukça utandırmıştır sanırım:)

i-çing
17.02.2008, 16:51
Riza maçında attığı golden sonra Ziya Doğan kendisini evlatlıktan reddetmiş.
Zaten o yüzden büyük bir pişmanlıkla secdeye kapanıp tövbe istiğfar etmişti.
:D:D:D:D:D

Hasan Ayvenli
17.02.2008, 17:04
ersun yanal geldikten sonra bişeyler öğrendi sanki
topla beraber koşuyor, çalım atmayı deniyor, daha da önemlisi gol atmayı deniyor
darısı hüseyinin de başına :D

ilhan
17.02.2008, 17:08
Ayman'dan gol bekliyorum :) Gol atma potansiyeli var. Rize maçında gösterdi :D

:cool::cool::cool:

yns61
17.02.2008, 17:11
golü attı ve çalıp atıp sıfıra iniyor orta açmaya falan calısıyor... gelişme war..

Faik Yılmaz
17.02.2008, 17:12
Maça kısa kolla çıktığında bir şeylerden şüphelenmiştim ama jeneriklik gol atacağı hiç aklıma gelmemişti :)

bu maçın en iyilerindendi...tebrikler başarılarının devamını dileriz....

yns61
17.02.2008, 17:13
golden sonra iyi bi dayak yedi yattaradan :D :D :D

Adem Erdoğan
17.02.2008, 17:14
Aymaaan gol kralimi olacasun laaa:D

ilhan
17.02.2008, 17:16
İlk yarıda Ankaragücü'nün kontratağında Ayman'ın geriye bir dönüşü vardı. Süperdi , o nasıl kademe alıştır öyle :)

Fazla uzatmaya gerek yok, maçın yıldızı :)

UmutBaykan
17.02.2008, 17:20
Ayman :D gol atacak :D hadi bakalm

sözlerimden utanıyorum..:D :D:D aymanı tebrik ediyor..başarılarının devamını diliyorum ççç

Uğurtan
17.02.2008, 17:22
Harika bir goldü:) Yalnız ne o Ayman golcülüğe mi soyundun hayırdır :D

bordox
17.02.2008, 17:24
Gerçekten jeneriklik bir gol attı Ayman,helal olsun.

canim TS
17.02.2008, 17:25
evet güzel bir gol atti, cok kosuyor, mücadele ediyor. Kutlarim, ve insallah daha iyi olur.

Dursun Kaplan
17.02.2008, 17:36
Afferim uLa.. :D Yeni geLen arkaşınada örnek oLdun Ayman.. :D

Özge
17.02.2008, 17:40
Çok iyi gol attı.Gol olunca şaşırdım yani.Golden sonra daha da iyi oynadı.Maçın yıldızıydı.Adnan'ın da dediği gibi Ayman'a yakışan bir gol.:D

unique
17.02.2008, 17:42
Bu aralar şaşırtıyor beni, Ersun Yanal'la beraber futbol anlayışı bayağı bir değişti ve gelişti. Artık sadece izim yarı sahamızda kalıp savunma yapmıyor, takımımızın hücüm gücüne de ciddi anlamda katkı sağlamaya başladı.

Şuayip Aydın
17.02.2008, 17:47
Seni utandırmadı ama malum önliberomuzu savunmak pahasına "Önliberonun asıl görevi gol atmak ya da atağa destek vermek değildir" diyenleri oldukça utandırmıştır sanırım:) ayman benım adamım haftaya gene gol beklıyom ayman dan o benim takoz aymanım hatırlasınız bır zamanlar takoz recep benzıyo

lazooo28
17.02.2008, 18:11
ayman ne yaptin yau :D...iyi ki sol ayaginla vurdun o topa :D

İdris Toksoy
17.02.2008, 18:12
Aslanım ayman beeea.Hemşehriside gelmişki.way yavrum way.artık kimse tutamaz bunları :)

Harun-61
17.02.2008, 18:13
tüh tüh tühhh, yüzbinkere MasaAllah :)

Kaptancı
17.02.2008, 18:38
Aymaninho :D