PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 18. Hafta l A. Konyaspor 2-2 Trabzonspor l Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8

ilelebeTS
29.12.2017, 17:15
Maç yine bir gündüz maçı. İnşallah iyi bir başlangıç yaparız.

Maç 13:30'a alındı.

DeAgLeMaNyAq
29.12.2017, 18:16
Kupa maçını alırsak büyük ihtimalle bu maçı da alırız. Kupa maçını alamazsak bu maçı kazanmak pek mümkün gözükmüyor.

FB maçı öncesinde birçok oyuncumuz sınırda. Özellikle Hubocan, Pereira, Yusuf ve Burak dikkat etmeli. Keza Mas giderse Mustafa da aynı şekilde.

Ayrıca yönetim bütün deplasmanların gündüz 14'de oynatılmasına ne zaman ses çıkaracak. Yıllardır böyle bir muamele görülmedi...

Gürkan Asma
29.12.2017, 18:28
şikeciler göztepeyle, kayseri de 6s ile oynayacak, kazanırsak önümüz açık :)

Doğukan Uçan
29.12.2017, 18:47
fener maçı öncesi lige havlu atarız

trbzonsporlu
29.12.2017, 19:35
öğle vakti oynadığımız maçla kapattığımız ilk yarıyı yine öğle vakti oynayacağımız maçla açıyoruz. örnegin feneri iki hafta üst üste 14.00 de oynatsın tff de göreyim.

eksik kadroyla oynadıgımiz konya kupa maçı umitlendirdi beni. konya çok kötü bir takım

Oruç
29.12.2017, 22:57
Tff ve yayıncı kuruluşun gözünde küçük takımız resmen. Kaç haftadır 14:00’te oynuyoruz. Yeter artık.

cyberentalpi
29.12.2017, 23:26
Bu maçı zaten almalıyız da. Ki bence azcok duzgun oynasak alırız.
Eğer şampiyonluk için iddalı olalım diyorsa bu macı aldık diyorum yanında fb goztepe ve basaksehir maclarından 9 puanla çıkarmalıyız. değilse ilk 2 sansımız olmaz.
ha bu oyunlar bilmiyorum ama zor gorunuyor.

Fatih Özkan
30.12.2017, 09:08
Başlayacağım bunların belirlediği maç saatinden!

barisb
30.12.2017, 09:22
Bu maç saati konusunda bizim yöneticilerin çıkıp bişeyler demesi lazım artık.

tRaiNer
30.12.2017, 14:40
Kupadaki maç saati de Salı akşamı 18:00.
Buna karşılık 3 büyütülmüşlerin maç saatleri 20:30.
Yaptıkları resmen, alenen Sabotaj'dır!
Ama suç sadece onlarda değil.
Düzenin çifte standart uygulamalarına başkaldıramıyorsun, korkuyorsun anlıyorum...
Durumu değiştiremiyorsan, onların istediği düzende çıkıp aldığın galibiyetlerle cevabını vereceksin.
Ağlamakla karın doymuyor maalesef.

Ogün YAZICI
30.12.2017, 14:49
Mükemmel çıkış yakaladığımız ilk devreyi öyle iki sonuçla bitirdik ki ;
Ayın 16 ve 21'inde farklı kulvarlarda oynayacağımız iki karşılaşmada alacağımız her beraberlik bizi bir kulvarın dışına itecek
Malesef 28 ocak gecesi itibariyle Trabzonspor için bu sezon kupa ihtimali kalmayacak olabilir
O nedenle ilk yarı sonunda yaşanan gevşekliği sıkı bir girişle tolere etmek zorundasınız.

El Cordobes
30.12.2017, 16:33
Üst üste 5. deplasman maçımız olacak ögle saat ikide. Bunun adı skandaldır. Başka hiçbir büyüğe bu muamele yapılamaz. Hemen tepki gelir. Bizde ses seda yok.

Kupa maçının 6 da olması bile sabotaj. İş işten geçince bağırıp çağırmanın anlamı kalmaz.

gurur6134
01.01.2018, 12:57
Ilk yari toplam 8 mac oynamisiz gunduz sikebahce ise 0 ..yine gunduz maciyla basliyoruz yonetim uyuyor mu neden bu duruma ses cikarmiyor susdukca ayni sekilde devam etcekler..

Uğur Kalyoncu
01.01.2018, 13:46
2010-2011 sezonu ligin bitmesine 5 hafta var..

Ptesi Bursa maçını kazanıyoruz Cuma gününe liderin maçını koyuyorlar.

O hafta fener cuma ptsi ile 9 gün sonra oynarken biz 4 gün sonra Eskisehir ile oynuyoruz.

Liderin maçının 5 gün kala cumaya ve 4 gün sonraya koyulmasinin izahı da yok dünyada eşi benzeri yok.

Ulan gözgöre gözgöre kupamizi çaldılar bir şey diyemedik bu şekilde az yapıyorlar az..Siz koca şehir bütünleşip hakkınızı savunamadınız alın size sabah 9 maçı deseler yeridir.. Böyle adaletin .................. ben.

alper*
01.01.2018, 13:59
3-0.

Uğur Ö.
01.01.2018, 14:42

O hafta fener cuma ptsi ile 9 gün sonra oynarken biz 4 gün sonra Eskisehir ile oynuyoruz.

Liderin maçının 5 gün kala cumaya ve 4 gün sonraya koyulmasinin izahı da yok dünyada eşi benzeri yok.

Ulan gözgöre gözgöre kupamizi çaldılar bir şey diyemedik bu şekilde az yapıyorlar az..Siz koca şehir bütünleşip hakkınızı savunamadınız alın size sabah 9 maçı deseler yeridir.. Böyle adaletin .................. ben.
Sesimizi çıkarmaya çalışmıştık ama yetmedi. Belkide puan kaybı tek ihtimali olan maçımızdı. Olabilecek tüm herşey yapıldı. Nizami golleri saymadılar teşvik verdiler maçı dört gün sonraya koydular ve istediklerini aldılar.

Uğur Kalyoncu
01.01.2018, 16:34
Sesimizi çıkarmaya çalışmıştık ama yetmedi. Belkide puan kaybı tek ihtimali olan maçımızdı. Olabilecek tüm herşey yapıldı. Nizami golleri saymadılar teşvik verdiler maçı dört gün sonraya koydular ve istediklerini aldılar.

Evet çıkardık ama öyle ses çıkarılmaz..Gerekirse ortalığı karistiracaksin böyle edepsizlik mi olur.. Adi şerefsiz köpekler.

Harun CAN
01.01.2018, 17:10
Pazar günü 14.00 a koyduğun maç neyse de, hafta içi 18.00 a maç koymak resmen hainliktir. Buna ses çıkarmayan da gitsin Murgulspora yöneticilik yapsın.

Sefer A.
01.01.2018, 18:17

Aynen öyle...

OzcanHan61
02.01.2018, 10:02
Yine 14:00 öyle mi? Arkadas biz düsmemeye mi oynuyoruz? Niye hep erken oynuyoruz su maclari. Allahtan pazar gününe denk gelmiste bulundugum bölge saati 12de maca bakabilirim.

TSelif
02.01.2018, 11:49

Yanılmıyorsam o sezon maç günlerini belirlemek için bile şike yapılmış , tapelere yansımıştı..

Doğukan Uçan
02.01.2018, 13:25
sarı kart sınırında oyuncumuz varsa hepsi cezalı duruma düşer bakın görün. hüseyin göçek veya bülent yıldırımı verirler

Oğuz ZEYTİN
02.01.2018, 14:09
Kış mevsiminde Anadolu'daki deplasmanları gündüz oynamanın hava koşullarından ötürü avantajı olabilir.

El Cordobes
03.01.2018, 12:40
Tff belli ki forumu okuyup tepkilerimize kulak vermiş. Maç saatini 13:30 a çekmiş. Yetmez 11 de oynamak istiyoruz. Bi alt lig takımların maçlarıyla bizim maç çakışacak. Daha erken oynayalım.

matrixx61
03.01.2018, 13:05
Eyyamcı federasyon maçı 13:30'a almış..Yönetim uyuyor mu acaba?..hiç tepki gösterdiler mi..bu nasıl iş..bize sıradan anadolu takımı muamelemesi yapıyor şerefsizler..

Fatih Çelik
03.01.2018, 13:06
Konya karasal iklim bizim açımızdan iyi olur. Daha yumuşak olur hava. Hem rakibin taraftarı da olmaz fazla.

Ogün YAZICI
03.01.2018, 13:54
Hem kupadaki hem ligdeki geleceğimizin Konyaspor'la oynayacağımız iki maça kalmış olması beni geriyor
Bu maçların alternatifi yok koyup geçmek zorundasın
Sen bunu da kazan zaten 1 ay sonra mac saatlerini talep belirlemek zorunda kalacak

Mustafa YILMAZ
03.01.2018, 13:56
maç 13:30'da şaka gibi. 16:00 olsun.

HOPA'LI TS'Lİ
03.01.2018, 17:13
Tff bundan önceki son birkaç yılda bizim maçları en erken 16.00'da oynatıyordu.

Bu sezon 14.00'e kadar çektiler.

4 Büyükler içinde bize ayrım yapıyorlar. Sıkıysa diğer 3 Bizans takımına yapsalar ya, sadece GS bir kere 14.00'de oynadı, onda da kıyamet koptu.

gurur6134
03.01.2018, 20:11
Utanmasalar 11 e koyacak serefizler

tanjugunduz
05.01.2018, 10:55
dostlar bu macin biletleri ne zman cikat bu sefer maca gitmek istiyorum

tanjugunduz
05.01.2018, 10:57
birde istanbuldan hizli tren ile maca yetisebilirmiyim ? yada mac organizasyonu olacak mi ?

umitçebi
07.01.2018, 23:13
Artık lig tv ye gore 4.buyuk başakşehır ve 16 30 da maç oynama hakkı onun...Camıa olarak ne yapıp ne dıp bu sene şampıyon olmamız lazım..

O zaman herkes kımın gerçek buyuk oldugunu gorecek

Uğur Ö.
08.01.2018, 01:26
Sabah 11 de felan oynayalım en iyisi.

Numan Yerlikaya
08.01.2018, 01:51
Ligde deplasman da sadece 1 puan alabilmiş bir takım. Severiz böyle takımları gider bi puan daha hediye ederiz

HOPA'LI TS'Lİ
08.01.2018, 07:51
Artık lig tv ye gore 4.buyuk başakşehır ve 16 30 da maç oynama hakkı onun...Camıa olarak ne yapıp ne dıp bu sene şampıyon olmamız lazım..

O zaman herkes kımın gerçek buyuk oldugunu gorecek

4 büyükler sıralamasının dışında kaldığımızdan BEINSPORTS bize bu şekilde davranıyor.
Şampiyon olarak bu zihniyete cevap vermemiz lazım
TS şampiyonluk yarışının içinde olmalıdır her ne olursa olsun
BJK, GS ve FB ile ilk 4 içinde olmalıdır her daim

Yiğit Gayretli
08.01.2018, 08:50
birde istanbuldan hizli tren ile maca yetisebilirmiyim ? yada mac organizasyonu olacak mi ?

Bilet durumlarındaki belirsizlikler ortadan kalksa otobüs kaldıracağız ama kimse bilet alamıyor ki...

selcuk
08.01.2018, 19:03
Bilet durumlarındaki belirsizlikler ortadan kalksa otobüs kaldıracağız ama kimse bilet alamıyor ki...

konyada 2 bin kisilik tribün, bu kez herkese yeter diye düsünüyorum

HOPA'LI TS'Lİ
11.01.2018, 08:28
Kupadan elersek ligde de çakarız.
Bu yüzden önce kupayı geçmek şart

Timur Bey
12.01.2018, 01:48
Maçın erken olması ve halen yönetimin buna ses çıkarmaması ne şiş yansın ne kebap niyetiyle yönetildiğimizi göstermektedir. Hoş bu yönetimin geldi geleli Deniz Ateş Bitnel olayı hariç tepki koyduğu bir durum da olmadı. Bu resmen Trabzonspor taraftarının deplasman maçı izleme hakkını engellemektir. Sıkıyorsa İstanbul takımlarına yapsınlar bakalım.

Maç için tahminimi kupa maçından sonra yazacağım.

tanjugunduz
12.01.2018, 14:18
eğer organizasyon olursa lutfen burdan paylaşınız birdd biletler ne zaman satışa çıkar

castillo61
12.01.2018, 16:32
Saat konusuna takılmıyorum. PL'de çoğu maçın saat 5'de oynandığı hafta saat 2'ye haftanın en ses getiren maçını koyuyorlar misal. Mevzu oyuncuların konsantre olmamasıysa sorun oyunculardadır.

Tartışılması gereken konu neden maçları 4 güne yaydıkları. Cuma ve Pazartesi maçları kesinlikle bitmeli. Çalışan durumunu da göz önüne alıp Cumartesi akşama 2-3 maç koyarsın. Pazar öğlen 4-5 gibi kalan maçları oynatırsın. Pazar akşamına da 1 maç olabilir.

PL, Bundesliga, Serie A vs. örnek alınmalı. Maçların büyük bölümünün aynı anda olması kesinlikle daha keyifli.

cyberentalpi
13.01.2018, 14:47
Bir şampiyonluk bekliyorsak bu konya macınız zaten kazanmalıyızdA

Ustune içerdeki fb-göz göz-başakşehir-bjk maclarından 10 puan çıkarabilmeliyiz.
fb çok iyi bir takım degil. julyano ve hucumdaki jensen i marke et. valbune a adım attırma yenersin.
basaksehir zaten deplasmanlarsa helki karadenizde dokuluyor. kesin yenmeliyiz. ama çok zor mac.
goz goz ters takım. Ama Gs nasıl yendi ise analiz edip biz neden yenmeyelim
son olarak Bjk avrupa macerası sonrası oynayacak. Neden yenmeyelim

HOPA'LI TS'Lİ
15.01.2018, 13:23
Konya'yı kupada eler ve ligde de yenersek şampiyonluk umudumuz yüksek olur.

İ. SARAL
15.01.2018, 13:29
Maç sonucu 1-1.

SALDIRAY
15.01.2018, 15:21
Maç saati yine evlere şenlik.

Kazanırsak ilk yarıdaki son çıkışlarımızın devamı olur.

Doğukan Uçan
16.01.2018, 20:07
konya kupadan eler dedim elendik.
aynı konya ligde de çelme takar bize.
adamlar 1 ay içerisinde hem kupa hem lige havlu attıracak bize.
fener maçı formalite olur 2-3 tane yeriz lig biter fazla heveslenmeyin.

DeAgLeMaNyAq
16.01.2018, 20:09
Konya'yı yeni stadında zaten hiç yenemedik. Bu akşamki oyundan sonra Burak da yetişmezse galibiyet sürpriz olur...

HIZIR_IR
16.01.2018, 20:10
deplasmanda iyi oynayip gol atamadik. Burada geriye dusunce maci cevirmemizin zor oldugunu hepimiz biliyorduk. Buyutecek bir sey yok. Beklentilerden cok farkli bir sey yok. Takimimiza pozitif enerji vermeye bakalim. Surekli negatiflik senelerdir bize bir katki saglamadi. Selamlar, Hayirli aksamlar.

yorumsuz6117
16.01.2018, 20:13
Kazanamayız kazansakta Burak kazandırır , yani bi anlamı yok kazanmamızın.. , çok kötü bi takımız..

odyseuys
16.01.2018, 20:21
slovak tandeme birlikte oynama imkanı ve gerekli zamanı verene kadar böyle saçma goller yemeye devam edeceğiz sanırım. her maç kendi kalelerine gol atsalar dahi hubocan-durica ikilisinde ısrar etmeliyiz. takımdaki en iyi stoper ikilisi üstelik birlikte oynama alışkanlıkları da var. nedir bu yerli ısrarının sebebi? bir noktadan sonra bu yerli oyuncu seviciliği istemsiz de olsa takımın sabote edilmesinden başka anlam taşımıyor.

Oruç
16.01.2018, 20:36
Oyun planımızın olmadığını bir kere daha görmüş olduk. Bundan dolayı her topu Burak alıyor şu bu demenin bir anlamı yok. Burak olursa kazanırız. Yoksa geçmiş olsun.

Bu arada maçın saati 13:30 olarak değişirse iyi olur.

artvints
16.01.2018, 20:46
belki bu maça olumlu yansır, kupa falan boş iş zaten. ligde iş yapmak gerek. her maç sıfır sıfır başlıyor, dezavantaj yok. abuk sabuk hatalar yapıp gol yemeyelim yeter.

ilelebeTS
16.01.2018, 21:17
Yine gol yememeye oynayacağız. İlk golü yersek daha da dönmez maç, atarsak 1-0 kazanırız.

Kemal Öztel
16.01.2018, 21:18
Bu konyaya da koymak farz oldu

___________________Onur___________________
Pereira____Durica___________Hubocan_____Kamil
__________Okay_____________Kucka__________
Yusuf_______________Sosa__________Abdülkadir
___________________Burak__________________

bence doğru 11 bu

artvints
16.01.2018, 21:20
okay ile kucka'yı yan yana izlemeyelim artık.

Uğur Ö.
16.01.2018, 21:33
Hala diyorum Abdülkadir Modric gibi oynatılmalı. Bu çocuk takımı şaha kaldırır göbekte oynarsa. Çılgın seri ve teknik. Yusuf gibi otobüs yerine o olmalı göbekte.

champions
16.01.2018, 21:35
---------Okay----Onazi-------
--Olcay----Abdülkadir--Sosa-
---------------Burak----------

My
16.01.2018, 21:39
belki bu maça olumlu yansır, kupa falan boş iş zaten. ligde iş yapmak gerek. her maç sıfır sıfır başlıyor, dezavantaj yok. abuk sabuk hatalar yapıp gol yemeyelim yeter.Pırıl pırıl Muharrem Usta :) Dolusu ne size göre kardeşim, her rezilliğin ardına rezaleti küçümsemekle çözüyor musunuz yani meseleleri :) Nerede dur diceksiniz çok merak ediyorum valla :)

Fatih Çelik
16.01.2018, 21:44
Pırıl pırıl Muharrem Usta :) Dolusu ne size göre kardeşim, her rezilliğin ardına rezaleti küçümsemekle çözüyor musunuz yani meseleleri :) Nerede dur diceksiniz çok merak ediyorum valla :)

Umut olacak bir yönetim kadrosu ve başkan yok. Ne yapmamız bekleniyor?

Nazim Can
16.01.2018, 21:46
---------Okay----Onazi-------
--Olcay----Abdülkadir--Sosa-
---------------Burak----------

Bende fitim buna, denenmeli.

My
16.01.2018, 21:47
Umut olacak bir yönetim kadrosu ve başkan yok. Ne yapmamız bekleniyor?Size göre umut ne Fatih? Para babası, boyboy şirketler zinciri olacak, yumruğunu masaya vurdu mu dağıtacak zenginin biri mi :)

Nazim Can
16.01.2018, 21:48
Umut olacak bir yönetim kadrosu ve başkan yok. Ne yapmamız bekleniyor?

Keske söyle Baskanlik yapabilecek birisi ciksada onu desteklesek, hayir dün Hekimoglunun adami burdaydi; adamin 2 yildir sol bek portföyü Ugur Ciftciden ibaret.

Mert Oğuzlu61
16.01.2018, 21:48
_______okay
____sosa__yusuf
__abdül____castillo
_______roda

Konya'ya sağdan soldan merkezden saldıracaksın. Kucka, Olcay ile olacak iş değil 2 maç üst üste gördük devam ettirmenin anlamı yok. Sosa-Yusuf yan yana oynayamaz diye kural yok, oynayacaklar. Mecburuz. Bu takım 2 defansif özellikli orta sahayı ve hantal kanatları kaldıramıyor.

Kupa gitti, ligde nerede olacağımızı Sosa belirleyecek. Madem 3.5 milyon euro yu gömdük aldık sahaya çıkıp oynayacak.

Edit: Maç içinde Abdül ve Yusuf'un mevkileri de değişebilir, Yusuf'u kanada atıp Abdül'ü 8 numara yaparız.

Fatih Çelik
16.01.2018, 21:50
Size göre umut ne Fatih? Para babası, boyboy şirketler zinciri olacak, yumruğunu masaya vurdu mu dağıtacak zenginin biri mi :)

Eksik olmuş Katarli veya şeyh de olması lazım abi :) Ben takımın satılmasından yanayım o ayrı konu. İyi yönetici veya koltuğa talip bir topluluk yok. Çoğunluğu demagog. Usta gibi.

My
16.01.2018, 22:02
Eksik olmuş Katarli veya şeyh de olması lazım abi :) Ben takımın satılmasından yanayım o ayrı konu. İyi yönetici veya koltuğa talip bir topluluk yok. Çoğunluğu demagog. Usta gibi.Tam "öğrenilmiş çaresizlik" valla Fatih :) Bu kulüp o kadar da aciz değil.

TSemih61
16.01.2018, 22:05
Bu maç Rıza Hoca klasik taktiğine geri döner, Konya'nın da puana ihtiyacı olduğu için onlar saldıran taraftar olur bu sefer de. Deplasman takımı gibi oynayacağımız için en az 3 fark bekliyorum, Rıza Hoca şovunu yapacaktır. Bu maçı zorlanmadan alırız en nihayetinde. Konya gerçekten bu ligin en kötü kadrosuna sahip rezil bir futbol oynuyorlar.

Fatih Çelik
16.01.2018, 22:12
Tam "öğrenilmiş çaresizlik" valla Fatih :) Bu kulüp o kadar da aciz değil.

Öğrenilmiş çaresizlik değil fotoğraf bu. Öğrenilmiş çaresizlik olsa şike sürecinden sonra takimı bırakırdım.

My
16.01.2018, 22:23
Öğrenilmiş çaresizlik değil fotoğraf bu. Öğrenilmiş çaresizlik olsa şike sürecinden sonra takimı bırakırdım.Nasıl bağdaştırdın konuları? Birisinde teslimiyetçiliğe rağmen kabullenmeyip direnenlerin olduğu bir süreç diğerinde ise varsa Usta var gerisi yalan diyenlerin kendi çaresizliklerine teslimiyetçiliği. Yapma Fatih :)

Bu kulübün batması lazım. Ama böyle yarım yamalak değil. Adam akıllı batması lazım ki belki kendine gelebilir.

Fatih Çelik
16.01.2018, 22:24
Nasıl bağdaştırdın konuları? Birisinde teslimiyetçiliğe rağmen kabullenmeyip direnenlerin olduğu bir süreç diğerinde ise varsa Usta var gerisi yalan diyenlerin kendi çaresizliklerine teslimiyetçiliği. Yapma Fatih :)

Bu kulübün batması lazım. Ama böyle yarım yamalak değil. Adam akıllı batması lazım ki belki kendine gelebilir.

Abi kim koltuğa talip şu an onu söyle sen bana.

My
16.01.2018, 22:30
Abi kim koltuğa talip şu an onu söyle sen bana.Şu an (görünürde) kimse yok. İHO gayet hevesli.

Fatih Çelik
16.01.2018, 22:32
Şu an (görünürde) kimse yok. İHO gayet hevesli.

Eh abi bunu diyorum ben de. Biri çıkmayacaksa Usta'yı Iho'ya tercih ediyorum bu kadar.

nakzo
16.01.2018, 22:39
Hala diyorum Abdülkadir Modric gibi oynatılmalı. Bu çocuk takımı şaha kaldırır göbekte oynarsa. Çılgın seri ve teknik. Yusuf gibi otobüs yerine o olmalı göbekte.

Kesinlikleee

Uğur Ö.
16.01.2018, 22:39
Eh abi bunu diyorum ben de. Biri çıkmayacaksa Usta'yı Iho'ya tercih ediyorum bu kadar.

Bu işi profesyonel yapan bir ekibe vermeden bu iş olmayacak. Ustanın vs futbola karışmaması lazım. Futbolla ilgili futbolu bilen birini koyacaksın o yapacak işi diyeceğimde aklıma fenerin italyan adamı getirip oda tek başına takılıp kovması aklıma geldi. Bu ülkede özellikle bu kulübün bu şekilde bitirilişi bitmeyecek ki bence böyle giderse 5 seneye antep gibi iflas bayrağını çekeriz gibi geliyor.

TolgaTopçu61
16.01.2018, 22:40
Yine yeniliriz..

Gürkan Asma
16.01.2018, 22:43
________Onur
Jp Durica Hubo Transfer(Sakıb, Novak)
___Okay Kucka
Abdulkadir Sosa Olcay (Transfer)
______ Burak

Bu kadro kazanır.

My
16.01.2018, 22:51
Eh abi bunu diyorum ben de. Biri çıkmayacaksa Usta'yı Iho'ya tercih ediyorum bu kadar.Güzel kardeşim ben de diyorum ki bir kısım taraftarımız için başka aday çıksa da Usta'dan gerisi yalan. Varsa yoksa Usta. Kupa hayat memat meselemizdi, elendik, bu sefer de kupa zaten boş iş ya deniyor :) Bir türlü kıyamama durumu var Usta'larına karşı :)

Seçimli kongre kararı alınır sezon sonu, o zaman da bu şekilde kalmaz zaten. Mevzu da bu değil zaten. Adam başarısızlık üzerine başarısızlık yaşarken hala çözümü onun üzerinden aramak öğrenilmiş çaresizlik değil de nedir.

Fatih Çelik
16.01.2018, 22:53
Güzel kardeşim ben de diyorum ki bir kısım taraftarımız için başka aday çıksa da Usta'dan gerisi yalan. Varsa yoksa Usta. Kupa hayat memat meselemizdi, elendik, bu sefer de kupa zaten boş iş ya deniyor :) Bir türlü kıyamama durumu var Usta'larına karşı :)

Seçimli kongre kararı alınır sezon sonu, o zaman da bu şekilde kalmaz zaten. Mevzu da bu değil zaten. Adam başarısızlık üzerine başarısızlık yaşarken hala çözümü onun üzerinden aramak öğrenilmiş çaresizlik değil de nedir.

Başka aday çıkarsa elbet desteklenir ama taraftarin bekledikleri ile örtüşen soylemleri olması lazım. Usta başarılıdır diyen zaten yanılıyordur.

My
16.01.2018, 23:00
Başka aday çıkarsa elbet desteklenir ama taraftarin bekledikleri ile örtüşen soylemleri olması lazım. Usta başarılıdır diyen zaten yanılıyordur.Taraftarın beklentilerine uygun konuşan Muharrem Usta işte. Hayyaler Paris ama gerçekler Eminönü.

Fatih Çelik
16.01.2018, 23:02
Taraftarın beklentilerine uygun konuşan Muharrem Usta işte. Hayyaler Paris ama gerçekler Eminönü.

Abi alt yapı öze dönüş falan deme gözünü seveyim .Başakşehir'in Clichy'i aldığı yerde yemez artık. Usta konuştu uygulayamadı. Bu kadar.

My
16.01.2018, 23:07
Abi alt yapı öze dönüş falan deme gözünü seveyim .Başakşehir'in Clichy'i aldığı yerde yemez artık. Usta konuştu uygulayamadı. Bu kadar.Sadece alt yapı değil, akıllı yönetim. Kurumsallaşma/Profesyonelleşme bu kulübün tek çaresi. Gerisi yalan. Hele hele bu sektöre yabancı kişilerin elinde hepten heder olur gideriz ki gidiyoruz işte.

Nazim Can
16.01.2018, 23:12
Sadece alt yapı değil, akıllı yönetim. Kurumsallaşma/Profesyonelleşme bu kulübün tek çaresi. Gerisi yalan. Hele hele bu sektöre yabancı kişilerin elinde hepten heder olur gideriz ki gidiyoruz işte.

Hem bunlari yapip ayni anda sportif basariyi yakalaman lazim ki ayakta kalabilesin ya mac kaybetmeye devsm edersen nolacsk ?

Hakan
16.01.2018, 23:22
Neyse ki Burak var.

My
16.01.2018, 23:29
Hem bunlari yapip ayni anda sportif basariyi yakalaman lazim ki ayakta kalabilesin ya mac kaybetmeye devsm edersen nolacsk ?Kaç yıldır bırak sportif başarıyı, rezil rüsva oluyoruz farkında mısın Nazım? Baştan aşağı doğru bir yapılanmadan sonra sportif başarı zaten yavaş yavaş kendi gelecektir. Yanlıştan doğru çıkmasını beklemek hayalcilik. Sürekli yanlış yönetilişin sonucu sportif fiyaskolar, dağ gibi borç, umutsuz gelecek. Ben sıkıldım artık bu döngüden.

Fatih Öztürk
16.01.2018, 23:34
Onur, Pereira, Hubocan, Uğur, Kamil, Okay, Onazi, Yusuf, Abdülkadir, Damdoy, Burak.
Hocanın çıkaracağı, bana göre olması gereken kadro.

Konya takımı ligde aşağılardan kurtarmak için kupa müsabakalarının aksine önde basacaktır bunu kullanacaz galip gelecez. Beraberlikte kötü olmaz gibi.

Enaldo61
17.01.2018, 01:01
Bu saatten sonra elimizde bir tek lig kaldı, kendine gelsin artık futbolcular.

erenslash
17.01.2018, 01:15
derbi maçlarını alalım eze eze alalım yeter :))

başarı beklentim: egomuzu beslemek

ilelebeTS
17.01.2018, 02:29
Bu maçta ezberleri bozmak lazım. Konya ile bu sezonki dördüncü maçımız olacak. 4-4-2 yapıp çift santrafor ile oynamalıyız bence.

Sefer A.
17.01.2018, 07:49
Akan oyunda Okay'in rakip cezâ sahasina girdigi her an gol olmustur sanirim, dün de öyle oldu....
Hoca moca dinleme, savunmada kal dese de git aga git gir rakp cezâ sahasina, sivas karsisinda aynisi oldu 1 kere girdi hop golü atti, baska da var unuttum, yap iste sunlari Okay hazir formdasin iyisin tartismasiz herkes seni begeniyor, yap bunu be koç yap bunu yaaa....

Okay acâyip oynuyor, böyle devâm ederse tutmamiz zor kendisini, avrupa takimlari kesin alir onu..

Ve ben onu bunu bilmem, hocaya güveniyorum ama bu karsilasmayi gâlibiyetle kapatmamizi saglayacak, lami cimi yok, topçular da hirs yapacak laylaylom nonos oynamayacak...

Kazan, sonra fbyi yen, havaya gir, yine içerdesin Göztepe'ye karsi, onu da geç, firtinayi al arkana git sampiyonluga

Yiğit Gayretli
17.01.2018, 08:30
Ne yazık ki psikolojik üstünlüğü verdik. Bu maçı ve peşinden fb maçını da kaybedeceğiz. Sonra hoca falan gider ya da gitmesi için 1-2 mağlubiyet daha beklenir...

Devre arasına girerken "acaba?" diyorduk yukarısı adına. Teknik kadro, yönetim, futbolcular el ele verip yine batırdılar. Tebrik ediyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
17.01.2018, 08:56
Konya bizden daha iyi takım
Maçı izleyip mide ve başağrısı çekmeyi düşünmüyorum.
Bu sezondan da birşey beklemeyin.
Menajerlere teslim edilmiş bir takımdan ne bekleyeyim
İlk kez bu sezon maçımızı canlı izlemeyeceğim
BAL ligindeki KDZ.EREĞLİ BELEDİYE-MKE KIRIKKALE liderlik maçına gideceğim.

Faik Yılmaz
17.01.2018, 08:58
Evire çevire rahatça yenmemiz gereken Konyaspor'u 3.maçtan sonra bile rahat rahat yeneriz diyemiyorsak bundan birilerinin utanması lazım......

Yöneim , Hoca , oyuncu filan yani.....

Sefa Murat Dokuz
17.01.2018, 09:38
Sosa,Burak,Onazi,Okay,Abdülkadir ilk 11'de olmalı.

İ. SARAL
17.01.2018, 09:40
Onur, Pereira, Hubocan, Uğur, Kamil, Okay, Onazi, Yusuf, Abdülkadir, Damdoy, Burak.
Hocanın çıkaracağı, bana göre olması gereken kadro.

Konya takımı ligde aşağılardan kurtarmak için kupa müsabakalarının aksine önde basacaktır bunu kullanacaz galip gelecez. Beraberlikte kötü olmaz gibi.

Abi Allah aşkına Uğur'u yazma şuraya.

İ. SARAL
17.01.2018, 09:43
http://www.footballuser.com/formations/2018/01/1655642_Trabzonspor.jpg

Uğur ve Kucka kesinlikle oynamamalı, Ndoye kesinlikle sahada olmalı, Sosa da adam gibi oynayacaksa olabilir.

Emrah KabuL
17.01.2018, 09:51
N'Doye o bölgede ne verdi de oynayacak ? Hadi evimizde neyse de deplasmanlar da tam bir işkence o adam.

Faruk BERBER
17.01.2018, 09:54
İsmail SARAL N'Doye'un yerinde Castillo oynar. Israrla oynatmalı hoca. 1 maç oynat 3 maç dinlendir, 2 maç oynat sonra kes 5 hafta oynatma bu şekilde oyuncu kazanamazsın.

Ek olarak Yazıcı da yedek kulübesine gelmeli artık. Yeter bu kadar tolerans.

Fatih Öztürk
17.01.2018, 09:59
Abi Allah aşkına Uğur'u yazma şuraya.

Valla kardeşim tandemiyle bu kadar çok oynayan takıma iyi bir ikili bulmakta zor. Uğur yetersiz fakat Durica bu yıl canlı bombaya bağladığı için hocanında tasarrufu Uğur yönünde olacaktır.

Fatih Öztürk
17.01.2018, 10:04
Damdoy keyfiyeten değil kanat bölgesine yapılan saçma transferlerin takım oyununa katkısı sıfır olduğu için oynatılıyor.

ÖmürKaradeniz61
17.01.2018, 10:06
Sosa-Onazi ortasahada oynasın daha üretken bir ortasaha olur.Beşiktaşta bu işi sadece atiba yapıyor bizde okay,kucka gibi birbirinin kopyası 2 tane oyuncuyu aynı anda oynatıyoruz bence gerek yok.

kadriviv
17.01.2018, 10:07
Ne yazık ki psikolojik üstünlüğü verdik. Bu maçı ve peşinden fb maçını da kaybedeceğiz. Sonra hoca falan gider ya da gitmesi için 1-2 mağlubiyet daha beklenir...

Devre arasına girerken "acaba?" diyorduk yukarısı adına. Teknik kadro, yönetim, futbolcular el ele verip yine batırdılar. Tebrik ediyorum.
Ya Yiğit, devre arasından sonra henüz lig maçı oynamamışken bu kadar karamsarlık sence de fazla değil mi?

olcay_61
17.01.2018, 10:12
maçtan çok Rıza Hocanın fantezisini merak ediyorum.

adamın eline 2 tane fırsat geçti; karabük ve konya kupa maçı 2sini de akıllara zarar şekilde harcadı

İ. SARAL
17.01.2018, 10:14
İsmail SARAL N'Doye'un yerinde Castillo oynar. Israrla oynatmalı hoca. 1 maç oynat 3 maç dinlendir, 2 maç oynat sonra kes 5 hafta oynatma bu şekilde oyuncu kazanamazsın.

Ek olarak Yazıcı da yedek kulübesine gelmeli artık. Yeter bu kadar tolerans.

Ndoye, takımdaki futbolu bilen adamlardan biri. Fizik olarak bitmiş olsa da top tutması, pasları, oyunu açması vs. gibi özellikleri nedeniyle sahada olmalı. Yusuf ise her halükarda oynar. Yerine kim oynayacak? Sosa mı? :D ilk maç küfür edersin.

cebcare
17.01.2018, 10:19
OLcay Burak Yusuf okay ve Ndoye oynar. Forma adaleti takım oyunu sıfır olur.

Kötü futbolculardan iyi bir takım olan şu Konyaspor'u yenemiyorsak da Rıza hoca maçtan sonra hemen gönderilmeli. Bana kalsa şimdi yollanmalı neyse artık.

Yiğit Gayretli
17.01.2018, 10:20
Ya Yiğit, devre arasından sonra henüz lig maçı oynamamışken bu kadar karamsarlık sence de fazla değil mi?

Müthiş bir kaos var Anıl. Bu durumu daha önce tecrübe etmemiş olsaydık, söylediğine hak verebilirdim. Ama yaşadık! Yahu ben bu filmi izledim...

Faruk BERBER
17.01.2018, 10:20

Bence değil.

Takım Galatasaray maçı hariç, oynayarak, döve döve maç kazanmadı hiç.

Ligin en kötü takımından güç bela 1 puan aldık son haftada.

Hasan Yılmaz
17.01.2018, 10:25
Psikolojik üstünlük Konyaspor'da, en önemlisi de dün şans vermediği Sosa'yı bu maça motive ederek sahaya sürecek mi? Yoksa yine ruhsuz Olcay ile başlamayı düşünüp ligin ilk maçında puan kaybını göz göre göre yaşatacak mı? Devre arasını bekliyorum diyen Rıza hoca maalesef sınıfta kalmıştır.

melihergun
17.01.2018, 10:48
Ne umudum var ne hayalim.Tek tesellim boyle umutsuz maclarda galip gelmemiz ama oda okay ve kucka ile zor birinden biri oynamali bence oynayacak adam okay olmali

TSelif
17.01.2018, 10:48
ALLAH'ın hakkı 3'tür derler ya, 3. de yenersin artık Konya'yı, di mi hocam :)

kadriviv
17.01.2018, 10:51
Müthiş bir kaos var Anıl. Bu durumu daha önce tecrübe etmemiş olsaydık, söylediğine hak verebilirdim. Ama yaşadık! Yahu ben bu filmi izledim...

Bu filmi 100 kere de izlesek 101. sefer yine umutlu olmamız gerek! Biz bu değil miyiz zaten?

İyi düşün iyi olsun mantığı var bende... Konya maçını alalım, Fener maçında sezon + veya - netleşecek bence...

kadriviv
17.01.2018, 10:54
Bence değil.

Takım Galatasaray maçı hariç, oynayarak, döve döve maç kazanmadı hiç.

Ligin en kötü takımından güç bela 1 puan aldık son haftada.

Bursa maçında da iyi gibiydik... Ama mesele bu değil ki! Devre arasına umutlu girdiysek eğer, futboldan umutlu olarak girmedik, bir şekilde maç kazanabiliyorduk diyeydi... Bu umudun henüz ligde maç yapmadan kaybolmuş olmasını doğru bulmuyorum sadece... Konya maçını kazansak herkes yine ümidini tazelemeyecek mi fener maçı için mesela ?

Mehmet BAŞ
17.01.2018, 10:58
Kupa maçında söyledik. Yine tekrar edelim.

1. ONUR
2. PEREİRA
3. HUBOCAN
4. DURİCA
5. KAMİL AHMET
6. OKAY
7. ONAZİ (KUCKA FORMSUZ)
8. ABDÜLKADİR
9. YUSUF
10. SOSA
11. BURAK

Rıza hoca, şu kadroyu sahaya sür rahat rahat oynayalım. Olcay ve bir başkasını oynatıp bizi kabız etme!
J.Sosa orta sahada oynuyorsa sol kanatta da hayli hayli oynar. Kaldı ki bu adamın sağ kanat oynamışlığı var.
Daha da olmadı Yusuf'u sol forvet gibi oynat. Gayet de iyi oynar! Sosa'yı 10 Numaraya çekersin.
Daha çok alternatif üretilir! Ama sen Olcay'ı oynatırsan ne topu ayağında tutabilirsin ne de gol atabilirsin.
Konya'ya gidip geri yaslanıp kontra atak oynarsan da Allah'ından bul derim. J.Sosa'nın ahını bulasın derim.

Yiğit Gayretli
17.01.2018, 11:00
Bu filmi 100 kere de izlesek 101. sefer yine umutlu olmamız gerek! Biz bu değil miyiz zaten?

İyi düşün iyi olsun mantığı var bende... Konya maçını alalım, Fener maçında sezon + veya - netleşecek bence...

İnanmamama rağmen ümitvardım zaten. Ama şu tabloyu gördüğümde sebep bulamıyorum.

alone_6161
17.01.2018, 11:06
Konya, fener, Göztepe maçlarından 9 puan alma hayali kuruyoruz ama maalesef görünen bu maçlardan 4 puan bile hayal.

champions
17.01.2018, 11:14
Konya son derece vasat bir takım. Taktik dehamız Rıza bey saçmalamazsa kazanırız. Sonraki maç yine çok kötü bir takım olan Fb ile, bu 2 maçtan 6 puan gelmezse hocanın bileti kesilmeli.

Uğur Ö.
17.01.2018, 11:19
Okay ve Onazi oynamalı

Gurpas
17.01.2018, 11:21
çekirge bir sıçrar iki sıçrar...
Abdül, Sosa, Burak, Onazi, Okay. İlk on bir in değişmezleri olmalı...Arkana yaslan....

Yiğit Gayretli
17.01.2018, 11:29
Uygulanacağı yok da biz yine de son maçta gördüklerimizi söyleyelim.

- Hücum edip gol atmak zorunda olduğun ve rakibin kontradan gol arayacağı maça Hubocan-Uğur ikilisi ile ÇIKILMAZ! Bu maça en uygun ikili Hubocan-Mustafa'ydı. Mustafa'nın sakatlanması talihsizlik oldu. Rakip 2-3 kontra ile tehlike yaratınca stoperler refleks olarak iyice gömüldü. Bu da zaten özürlü olduğumuz oyun kurma konusunda bizi bir adım daha geriye götürdü.

- Aynı şekilde orta saha kurgusu da YANLIŞTI! Defansın önünde Onazi, onun önünde Okay veya Kucka olmalıydı... Daha atletik bir orta sahayla baskı kurmak mümkündü.

- Rakibin durdurulacak bir oyuncusu yoktu. Olcay ile başlamak HATAYDI! Oraya Castillo baştan monte edilmeliydi. Biz rakibin bekini tehdit edeceğimize, rakibin beki bizi tehdit etti maç boyunca.

- Kampa geç geldi diye Sosa'yı kenarda oturtup, kalede Esteban'a görev vermek DELİ SAÇMASIYDI! Onur, Esteban'ın yediği golü %90 ihtimalle çıkarırdı.

İkinci yarıdaki oyun da aldatmasın. Biz baskı kurmadık, Konya çok geriye yaslandı. Olumlu tek bir şey var; Konya geriye yaslanmayı beceremiyor. Oyun kurmayı ve alternatif hücum varyasyonlarını beceremiyor olmamıza rağmen özellikle 45-55 arası ve 70'den sonra çok pozisyon verdiler.

Hoca bunları kullanamayacaksa koltuğu işgal etmesinin de anlamı yok. İstifa meraklısı değiliz ama kendisine inanmamız ve güvenmemiz için yüksek iş ahlakından fazlası gerekiyor.

Enaldo61
17.01.2018, 11:29
Okay-Onazi-Yazıcı-Sosa-Abdülkadir orta sahasını bir sür bakalım sahaya ne yapacaklar. İzle o zaman bir pas trafiğini.

freedomforever
17.01.2018, 11:31
Okay-Onazi-Yazıcı-Sosa-Abdülkadir orta sahasını bir sür bakalım sahaya ne yapacaklar. İzle o zaman bir pas trafiğini.Icerdeki maclarda;
Okay-Abdus
Yusuf-Sosa-KanatFW
Burak

Denenmeli.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Faruk BERBER
17.01.2018, 11:37
Bursa maçında da iyi gibiydik... Ama mesele bu değil ki! Devre arasına umutlu girdiysek eğer, futboldan umutlu olarak girmedik, bir şekilde maç kazanabiliyorduk diyeydi... Bu umudun henüz ligde maç yapmadan kaybolmuş olmasını doğru bulmuyorum sadece... Konya maçını kazansak herkes yine ümidini tazelemeyecek mi fener maçı için mesela ?

Bir şekilde maç kazanıyoruz diye uzun vadede ümitlenmek de doğru değil.

Böyle devam etmeyeceği zaten aşikâr.

OrkHun
17.01.2018, 11:37
onazi oynayınca kucka'ya, kucka oynayınca onazi'ye seranad yapmaktan bıkmadı hâlâ taraftarımız.

ikisi de okay'la yan yana oynayamıyor, ya da hoca oynatamıyor, bilemiyorum ama olmuyor yani.
bireysel olarak iyi bile oynasalar, defansif olarak çok iyi de olsak, hücumda kısır kalıyoruz.

--x---x--
-x--x--x-

düzeninden bize hayır gelmiyor.

----x----
--x---x--
x-------x-
düzenine geçmeliyiz.

okay tek ön libero, önde sosa-abdülkadir
daha önde yusuf + transfer(castillo) şeklinde.
ancak böyle pas yapabiliriz.

yerden düzgün sert isabetli pas yapmayı bilmeyen, hayvan gibi geniş açı bulmadan (ince) pas atamayan ayağı yamuk adamları orta sahaya doldurup, sonra da pas niye yapamıyoruz diye ağlamanınanlamı yok ki..

trbzonsporlu
17.01.2018, 11:48
Sosa,Burak,Onazi,Okay,Abdülkadir ilk 11'de olmalı.

aynen katılıyorum.

trbzonsporlu
17.01.2018, 11:51
Muharem Usta tekrar tvlere döndükten sonra hala galibiyetimiz yok.

lazminator61
17.01.2018, 11:59
Bizde hic bir oyuncu top tutamiyor farkindaysaniz, bu yüzden takim daha yain birbirine oynamasi lazim, dün yine gördük, herkes bekliyor önde kimse kosmiyor, küfür edicem, eeh ne oluyor bekliyorsan top sana gelicek 3 saniye tutup geri pas vericen.... bu problemi cözmemiz lazimiz oyuncular kosarak bos alani bulmalari lazim.

Bahadır Şimşek
17.01.2018, 12:10
Muharem Usta tekrar tvlere döndükten sonra hala galibiyetimiz yok.
Aynen.

Tv'ye tekrar çıktığında içimden "artık galibiyet serimiz son bulabilir" diye geçirmiştim. Düşündüğümüz gibi de oldu malesef.

Şanlı SanMarino
17.01.2018, 12:11
Onur
Pereira-Hubocan-Durica-Kamil
Okay-Sosa
Abdülkadir-Yusuf-Rodallega
Burak

Akan oyunda sistem bu.

Hücumda;

Onur
Okay
Abdülkadir-Sosa-Yusuf
Burak-Rodallega

lazminator61
17.01.2018, 12:17
1:1 gibi bi skor yada süpriz bi sekilde 0:1 veya 0:2 kazaniriz. Onur ve Burak macin yildizi olur

Enaldo61
17.01.2018, 12:31
O değil de bu Kamil cidden iyiydi sol bekte. Ortalar falan kesti, hücuma olumlu katkısı oldu.

trbzonsporlu
17.01.2018, 12:42
O değil de bu Kamil cidden iyiydi sol bekte. Ortalar falan kesti, hücuma olumlu katkısı oldu.

aynen adam hücuma çıkıp isabetli orta yaptı uzun zamandır sol bekten görmediğimiz birşey, yalnız dün yaptığı hareket çok acemiceydi her hakem affetmez.

reisoğlu61
17.01.2018, 12:48
sag ayakli larin solbek oynamasindan irite olurum, ancak bu kamil aga dediginiz gibi iyi bindirmeler ve ortalar yapti...

Doğukan Uçan
17.01.2018, 12:58
sol kanatta istinyeli usta oynar geleceği parlak

İlker Yazıcıoğlu
17.01.2018, 13:06
Rüzgar tersine çevrilir, bir galibiyete bakar.

Şikecileri moralli ağırlamak açısından önemli...

Burak'ın performasnı belirleyecek skoru,oynarsa şayet...

erdo6
17.01.2018, 13:11
kalecimiz çok kötü kaleyi bulan tek şut gol oldu bence bizim en büyük sorunumuz kaleci bu adama neden tahammül ediyorlar anlamıyorum

Sadettin_
17.01.2018, 13:18
rahat kazanırız

matrixx61
17.01.2018, 13:19
----------------Onur----------------
Joe----Hubocan---Durica---Kamil
---------------OKay----------------
Abdüş-------Yusuf----Sosa--------
--------Burak(Ndoye)---Rodalega--------

Faruk BERBER
17.01.2018, 13:25
rahat kazanırız

Akıllanmıyoruz resmen ya :), bu takım rahat maç kazanamaz.

3-0 kazandığımız Kasımpaşa maçı dahil rahat kazanamadık.

selcuk
17.01.2018, 13:33
Akıllanmıyoruz resmen ya :), bu takım rahat maç kazanamaz.

3-0 kazandığımız Kasımpaşa maçı dahil rahat kazanamadık.

takim kazanirda, bu hoca ile imkansiz

toksoy61
17.01.2018, 13:34
bu sezon 3 maç yaptık konya ile hiçbirini kolay kazanamadık. 1 tane maç kazandık oda uzatmada. 1 beraberlik ve 1 yenilgimiz var. eğer burak oynamazsa yenemeyiz. hala daha oyun sistemimiz yok.

federer61
17.01.2018, 13:36
Devre arasındaki kampı takip eden gazetecilerin youtube kanallarından takip edebidiğimiz kadarıyla, topu kanata indirip gol yollarını zenginleştirme üzerine çalışmaları yapmıştı hoca.Şimdi sorular :

1-Elimizde kaç tane ortacı-bitirici kanat oyuncusu var ?

2-Madem kanat organizasyonları için çalışacaktık neden Bongonda gibi bir oyuncuyu kazanmaya çalışmadık, NEDEN ?

3-Dünkü mutlak kazanmamız gereken maçta dahi golü yiyene kadar kaç isabetli orta yapabildi takım ?

4-Golü yemenin etkisiyle bastırsaK da kaç isabetli orta yaptık,kaçına vurabildik,kaç tanesi kaleyi buldu ?

Anlayacağımız 2 haftalık devre arası kampında Hiçbir şey üzerine koyamamış bir takımla karşı karşıyayız.Neresinden tutsak elimizde kalıyor.Gereksiz kompleksler yüzünden Sosa dan yararlanamadığımız gibi,elimizde olan seçenekleri de bonkörce harcıyoruz.Pozitif olmak istiyorum ama olabilmeyi sağlayan hiçbir şey yok ortada maalesef. Mutlak doldurmamız gereken solbek ve stoper mevkiilerine yapılmayan transfer,oynanamayan güzel futbol vs. Karamsar olmak için o kadar sebep var ki ... 2010-2011 sezonunun 2.yarısında berabere kaldığımız Ankaragücü maçı ardından sonra paniklemiş Fenerbahçe ye de yenilmiştik.Şimdi de aynısı olacak .Sakatlıktan dönen Burak gününde olursa en iyi ihtimalle yine berabere kalacağız,aksi halde iç sahada oynamanın avantajıyla Konya galibiyete yakın,enseyi karartabiliriz ..

Onur
17.01.2018, 13:59
Puan kaybı, şampiyonluk yarışı filan değil de Ömer Ali Şahiner ve Ali Turan'ın olduğu takıma kaybetmek üzer. Bunlar ekrana gelince TV'ye bakmaktan tiksiniyorum.

İ. SARAL
17.01.2018, 14:30
Onur
Okay-Sosa
Abdülkadir-Yusuf-Rodallega
Burak

Akan oyunda sistem bu.

Hücumda;

Onur
Okay
Abdülkadir-Sosa-Yusuf
Burak-Rodallega

Rodallega, yanlış hatırlamıyorsam İngiltere'de kanatta da oynuyordu. Neden adamı o bölgede hiç kullanmıyor acaba?

Enaldo61
17.01.2018, 14:31
İster misiniz Kamil'den Lahm çıksın :)

artvints
17.01.2018, 14:38
bu maç deplasmanda karşılıklı geçecek. full hücum fırsatı kaçtı. dengeli oynanabilir ama hantal orta sahadan uzak duralım. okay onazi önüne birbiriyle anlaşabilecek bir dörtlü yapmak gerekiyor. sezonun gerisini de bu kurtarır. sol tarafa verimlilik katacak bir oyuncu bulsak takımı toparlayacağız ama bir türlü iyi bir isim bulunamıyor.

Ogün YAZICI
17.01.2018, 14:43
Kadro yapacak analiz kasacak enerjimiz gücümüz kalmadı.
Çıkın şu maçı alın.
Konyaspor Trabzonspor'u 3 maç üst üste alt edip tüm.kulvardan silecek bir camia olamaz,olmamalı.
Herkes Abdülkadir gibi Okay gibi Parreira gibi mücadelesinin yanına aklını koyarak oynamalı.
Bu işin şakası kalmadı
Güllük gülistanlık girdigimiz Ocak ayı 10 gün sonra Mp Stadında kabus ile bitmesin

ilelebeTS
17.01.2018, 14:49
Bu takımın iyi bir iskeleti var. Onur, Hubocan, Pereira, Okay, Abdülkadir, Yusuf, Burak.
Problem; A oyuncu defans yapmıyor B oyuncunun gözünün üstünde kaşı var diyerek, geri kalan 4 oyuncunun takıma monte edilememesi ve kör dövüşü oyun anlayışı.
Paslı organize bir oyun istiyorsak Sosa'yı kesin eklemek lazım buraya, artık nerede oynatılır bilemem.

Bu maç özelinde ben olsam ezber bozarım. Aşağıdaki iki kadrodan biriyle 4-4-2 yaparım.

Pereira_Hubocan_Durica_Kamil
_Ömür__Okay__Yazıcı__Sosa
_____Rodallega_Burak

_Ömür__Okay__Sosa__Yazıcı
_____Ndoye_Burak

artvints
17.01.2018, 15:10
...........okay...onazi
..............sosa.........ömür
.....yazıcı
...............burak

bunu deneyebiliriz, tutar diye çok iddaa etmiyorum. abdülkadir top getiren oyuncu, soldan da getirebilir. zaten topu sür sür içeri çek durumu bir yerden sonra tıkanıyor, oyuncunun süprizi kalmıyor. yusuf'u sola atsak tamamen kaybolur. orta atmaya uygun bir takım yapısı yok. sağ tarafta burak'ın yanında ikinci forvet olarak gezebilir.

biraz daha hareketli, ritimli bir takım olabilir. hantal yapıdan kurtulmak lazım. aslında okay'ı stopere atıp alanı daraltsak bambaşka takım oluruz ama üzerine çalışmak gerekiyor, ol deyince olmuyor. ufak dokunuşlarla gideceğiz.

artvints
17.01.2018, 15:17
Bu takımın iyi bir iskeleti var. Onur, Hubocan, Pereira, Okay, Abdülkadir, Yusuf, Burak.
Problem; A oyuncu defans yapmıyor B oyuncunun gözünün üstünde kaşı var diyerek, geri kalan 4 oyuncunun takıma monte edilememesi ve kör dövüşü oyun anlayışı.
Paslı organize bir oyun istiyorsak Sosa'yı kesin eklemek lazım buraya, artık nerede oynatılır bilemem.

Bu maç özelinde ben olsam ezber bozarım. Aşağıdaki iki kadrodan biriyle 4-4-2 yaparım.

_Ömür__Okay__Yazıcı__Sosa
_____Rodallega_Burak

_Ömür__Okay__Sosa__Yazıcı
_____Ndoye_Burak
mesela bu da olur. içeride iki forvet varken yusuf'a orta at dersin bir şekilde işler. abdülkadir'in getirdiği toplarda daha çok seçenek olur, orta sahanın parçası olduğu için merkeze kayması daha anlamlı olur.

ama defansın öne çıkıp alanı daraltması lazım ki takımın şekli bozulmasın, dağınıklık olmasın. biraz da merkezde ağırlık sorun, alan daraltarak oynamayı becerebilsek bu sorunu giderebiliriz.

Timur Bey
17.01.2018, 15:22
Ömer Ali Şahiner ve Ali Turan gibi İstanbul yalakası, sumo güreşçisi gibi top oynayan bu tenekelerin olduğu takıma karşı kendi oyuncusunu yeren bu hoca bozuntusunu biz halen kovmuyorsak alacağımız her sonuç bize mübahtır.

Maç için de yapılacak yorumum kalmadı. Bu korkak adam oldukça her olumsuz sonuç normal gibi yansıtılacak. Bir de utanmadan "Kadroyu ben kurmadım ki" diyor. Şu lafı çok sevdiği Jimmastik Kulübü'nde desin bakalım yürekliyse! Kendi kapasitesizliğine ve başarısızlığına şimdiden kılıf da hazır. Be hey adam el insaf madem yemiyor bir tarafın bizi idare etmeyi niye ilk fırsatta koşa koşa bu takımın kapısına yattın? Aslında suç sende de değil senin gibi fırsatçıyı hoca diye takımın başına getirende.

Tekke
17.01.2018, 15:27
maçlarımızı sürekli GÜNDÜZ oynatan fenerasyon olduğu sürece, biz kendimize gelemeyiz.

Suyun başında hala itler var biz aşağıda bekliyoruz...

yeter bu gündüz MAÇ OLAYI, HEP BİZE!!!

ilelebeTS
17.01.2018, 15:28
mesela bu da olur. içeride iki forvet varken yusuf'a orta at dersin bir şekilde işler. abdülkadir'in getirdiği toplarda daha çok seçenek olur, orta sahanın parçası olduğu için merkeze kayması daha anlamlı olur.

ama defansın öne çıkıp alanı daraltması lazım ki takımın şekli bozulmasın, dağınıklık olmasın. biraz da merkezde ağırlık sorun, alan daraltarak oynamayı becerebilsek bu sorunu giderebiliriz.
Konya bizi ezberledi. Biz yine aynı oyun yapısı ve kadrolarla çıkarsak yine kazanamayız. Sağı ve ortayı kapatıyorlar işi bitiriyorlar. Beklenmedik hamlelerle rakibi şaşırtmalıyız bu sefer. Bence konya tarzı takımlara ilerde iki santrafor daha etkili olur.

Enaldo61
17.01.2018, 15:31
Rodallega ilk 11 olmaz, tutmaz, tutmuyor. Bu takımın santraforu Burak, Hugo başka mevkide de oynayamaz.

Ya yedek kalmaya razı gelecek ya da gidecek.

Dün özellikle izledim Hugo'yu sürekli defansın arasında kayboldu. Defans arkasına kesinlikle bir koşu yapmadı. Burak neden bu kadar pozisyon buluyor işte bu yüzden.

Numan Yerlikaya
17.01.2018, 15:43
Durica'yı stopere çekip Hubocan'ı sol beke koyacakmış bu maçta

ilelebeTS
17.01.2018, 15:48
Rodallega ilk 11 olmaz, tutmaz, tutmuyor. Bu takımın santraforu Burak, Hugo başka mevkide de oynayamaz.

Dün özellikle izledim Hugo'yu sürekli defansın arasında kayboldu. Defans arkasına kesinlikle bir koşu yapmadı. Burak neden bu kadar pozisyon buluyor işte bu yüzden.
Nereye koşu yapacak rakibin defans hattı ceza sahasının dibinde duruyor, arkayı boşaltmadılar hiç. Yoksa normalde Rodallega bir Burak değil ama o koşuları yapar. İçerde çoğalamıyorsan bu golcünün suçu değil. Burak da yalnız kalıyor mesela ama golünü atıyor bir şekilde. Rodallega da golünü attı sonuçta. Ha, Burak varken Rodallega oynamaz elbette ama bazen ikisi yan yana denenebilir.

gurur6134
17.01.2018, 16:16
Isimiz zor hemde cok..

artvints
17.01.2018, 16:17

rodallega burak'tan kalan artıklarla beslenebilir, araya sızma ikinci toplara koşma işini iyi yapıyor. ama ortasahayı nasıl dizayn edeceğiz orası önemli. yarım saat beraber oynatabiliriz hiç yoktan.

gurur6134
17.01.2018, 16:22
Simdi sol bek hubucan mi oynayacak kamil mi bence cok kritik bu tercih..olcay ve kuco ayni anda 11 baslarsa en iyi ihtimal beraberlik olur 2 tane tank gibi adamla yurumez bu is..okay onazi sosa mutlaka 11 baslamali sahada top tutacak saklayacak adam damdoy icimize sinmesede bu tarz maclarda 11 baslamali o da kimse castillo demesin resmen 10 kisiyiz onunla hele ki bek sikintimiz var ki castillonun kanat otobana doner..

Ogün YAZICI
17.01.2018, 16:25
Perreira Okay Durica Hubocan
Onazi-Kucka

Tahmin ediyorum bunu düşünüyor.
1 hamle 3 yanlış.
İnşallah yapmaz.

Erkan A.
17.01.2018, 16:50
mehmet özdilek türkiye süperlig degil dünya üzerinde en nefret etigim hocadir futbol oynadigi zaman da sevmezdim

malesef bu adamin calistirdigi takimlari yenemiyoruz veya cok zorlaniyoruz kupada bize karsi cok akili oynadilar bunu inkar edemeyiz ilk mac da ikinci mactada cok iyi taktikle oynadilar sen yapamiyorsan rakibin yapiyor kupada güzel futbol degil skor önemli ..

konyasporla lig macina cikacagiz simdi , burak oynarsa yeneriz burak yoksa yeniliriz diyoruz burak uzun zamandir yok ne hazirlik maclarinda nede iki kupa macinda yoktu simdik gelecek konyayi tek basina yikacak öylemi??

buraktan baska gol tehlikesi yaratacak oyuncumuz yok arada bir hugo atiyorsada ...baskanimiz nerede ?? hocamiz bagiriyor oyuncu gerekli diye baskan istirahata cekilmis durumda .......süperlig maclari baslamadan havluyu atmis durumdayiz aslinda büyük firsat vardi yazik oldu .......

mehmet özdilek suan ellerini ovusturuyordur siritarak konyayi pazar günü yenersek sampion olmus gibi sevinecegim

TSemih61
17.01.2018, 16:56
Herkes sistem arayışında ve oyunculardan şikayet halindeyse demek ki hocada bir problem var. Kazanmak zorunda olduğumuz maçları kazanamadık, çünkü farklı bir futbol oynamak zorundaydık o maçlarda. Karabük ve Konya maçları mesela. Daha cesur çıkmamız gereken maçlardı bunlar. Şans da yanımızda olmayınca kötü sonuç kaçınılmaz oldu. Beklenti içinde olduğumuz hiçbir futbolcudan da verim alamadığımız aşikar.

Rıza Hoca'nın kafasındaki oyun planı Kasımpaşa ve Antalya maçlarında oynattığı futbol. Ama bu yetmez. Fikstür başa döndü. En kolay maçımız Konya maçı bence, ondan sonraki 7-8 hafta her maç zor. Hatta alt ve üstte çekişmeler olursa hiçbir maç kolay olmaz, açıkcası Rıza Hoca kolay maçlar oynadı GS maçı hariç o şans ikinci yarı olmaz. Kesinlikle farklı bir şeyler denemesi lazım hocanın, bunun transferle şunla bunla alakası yok, hoca önce sistem kuramadı transfer gelse ne yazar.

Konya'yı üst üste iki maç izledik, hiçbir olayı yok, hiç direnç gösteremiyorlar, savunma anlayışları yok, hücum planları hiç yok zaten. Biz ise bu 2 maçta topu 3. bölgeye rahat bir şekilde getirdiğimiz halde yeterince çalışmadığımız için etkin ve efektif olamıyoruz, önce bu problemi aşmak lazım. Bu yüzden Onazi ve Sosa ilk 11'e dönmeli. Onazi-Sosa-Abdül üçlüsü denenmeli ortasahada veya Onazi yerine Okay. Yazıcı sağ kanada yakın oynasın ama çizgiye yapışmadan.

_____________Onur_____________
Pereira___Hubocan__Durica__Kamil(Transfer)

_____Okay(Onazi)_____Abdül_______
Yazıcı(Olcay)____Sosa_____Castillo veya _____Kucka______Sosa
________Rodallega veya Burak_____

Oyunculara farklı roller vererek oynatmak lazım. Abdül'ü ortasahaya koymak oyun kalitemizde çok fark yaratacak bence. Belki Sosa daha geriden oynar oyunu kurar, topla ilk o buluşur. Bu biraz da tecrübe işi Abdül zorlanabilir ilk başta.

Kucka 10 numara bölgesinde oynarsa belki sırtı dönük top tutma ve servis kabiliyetinden yararlanırız. Bunları hoca antrenmanlarda deneyip görecek, oyuncularla konuşacak kim hangi mevkide kendini rahat hissediyor diye. Emek vermeden olmuyor bu işler, taktiğe de iyi çalışacaksın. Gerekirse maça kadar her gün ortasaha 3lüsüne pas yaptıracaksın.

Enaldo61
17.01.2018, 16:56
Nereye koşu yapacak rakibin defans hattı ceza sahasının dibinde duruyor, arkayı boşaltmadılar hiç. Yoksa normalde Rodallega bir Burak değil ama o koşuları yapar. İçerde çoğalamıyorsan bu golcünün suçu değil. Burak da yalnız kalıyor mesela ama golünü atıyor bir şekilde. Rodallega da golünü attı sonuçta. Ha, Burak varken Rodallega oynamaz elbette ama bazen ikisi yan yana denenebilir.
Boşalttılar hocam birkaç pozisyon vardı bu şekilde top bizdeyken ceza sahası yayının gerisindeydiler, ama koşmadı.

Öyle pozisyonlarda ileriye doğru top isteyerek atılması lazım forvetin.

Ki zaten çoğu zaman golü de bu pozisyonlarda atarsın ve tek tük denk gelir maç içinde.

İ. SARAL
17.01.2018, 16:57
Durica'yı stopere çekip Hubocan'ı sol beke koyacakmış bu maçta

Tam saçmalar o zaman. Hele Uğur 11 oynarsa mağlubiyet kesin.

Timur Bey
17.01.2018, 16:58
Başlığı düzeltelim. Konyaspor - Rıza Hoca ve Dame N'doyespor olması lazım.

İ. SARAL
17.01.2018, 16:58
Perreira Okay Durica Hubocan
Onazi-Kucka

Tahmin ediyorum bunu düşünüyor.
1 hamle 3 yanlış.
İnşallah yapmaz.

Bence böyle düşünse yine iyi. Gidip şöyle bir şey yaparsa yandık;

Pereria-------Uğur------Durica--------Hubocan

--------------Okay-----Kucka---------------

artvints
17.01.2018, 17:00
Bence böyle düşünse yine iyi. Gidip şöyle bir şey yaparsa yandık;

Pereria-------Uğur------Durica--------Hubocan

--------------Okay-----Kucka---------------
duran top çalıştırsın, 2-0 temiz maçı alalım. tabi korner almak için kanatlara hızlı adam koyması lazım. herşeyin çaresi var ama ortaya karışık taktik olmuyor.

Faruk BERBER
17.01.2018, 17:01
Kupa maçı bizim için ne kadar önemliydiyse, bu maç da onlar için yaklaşık o derece önemli.

Düşme hattındalar.

Bakalım sahadaki roller değişecek mi. Ben bizim takımdan yine son derece pasif ve etkisiz bir oyun bekliyorum.

İlk yarıdaki maçlarımıza benzer şekilde.

Koray
17.01.2018, 17:02
Dün akşam Kamil Ahmet sol bekte gayet iyiydi şimdi niye Hubocan yazılıyor o bölgeye.

Enaldo61
17.01.2018, 17:04
Uğur mu ne Uğur'u yahu? Sol bek Kamil olur ayrıca.

İ. SARAL
17.01.2018, 17:04
Dün akşam Kamil Ahmet sol bekte gayet iyiydi şimdi niye Hubocan yazılıyor o bölgeye.

Hubocan-Durica tandemi ile ligi bitirmeliyiz.

Enaldo61
17.01.2018, 17:06
Hubocan-Durica tandemi ile ligi bitirmeliyiz.
Oyuncu gelip hocaya hocam biz 2 Slovak iyi ikili oluruz demez, hocanın bunu düşünüp 11 başlatması lazımdı ama işte ne diyim. Bir daha Uğur'la başlarsa silerim o hocayı.

İ. SARAL
17.01.2018, 17:07
Oyuncu gelip hocaya hocam biz 2 Slovak iyi ikili oluruz demez, hocanın bunu düşünüp 11 başlatması lazımdı ama işte ne diyim. Bir daha Uğur'la başlarsa silerim o hocayı.

Uğur gerçekten rezalet bir stoper. Bu seviyelerde futbol oynayabildiği için her gün 2 rekat şükür namazı kılmalı.

Ogün YAZICI
17.01.2018, 17:07
Üzerinde durulmayan bir tehlike var ;
Dün Kamil'in yaptığı faul üzerinden yaygara koparan bir Konya camiası ile avukat ve tercümanlığını yapan bir fb camiası var.
Sınırdaki oyuncularımız Hubocan Perreira Burak vs.

Yani kriz yönetimini gram bilmeyen bir teknik ekip ve yönetimimiz var
Şu Perreira Bursa maçında temizlemeliydi şu kartı
Bu adam takımda alternatifi olmayan 1 numaralı isim.
Fenerin şubesi Konya karşısına Fofana'yı kesin koyar.
Emri de verir.

UĞUR DURTAŞ
17.01.2018, 17:48
ilk yarı tutuktuk..
nedenide konya nın kapanması imiş.
rıza hoca söylüyor.

hocam;
pazar günü sende kapan,sana niye kapanıyorsun diyen yok.
kapanıyormusun,açılıyormusun orasını bilmem
fb maçı öncesi,ikinci yarıya iyi başlangıç yapma adına
bu maçı kazan.

düzgün bir kadro ile çık rıza hoca,
olcayla başlama mesela,dış sahada yazıcıyla başlama mesela,
*
usta başkan;
ması gönderdin,pazar günü lig başlıyor
kupadan olduk
nerde sol bekimiz yok
bugün veya yarin bir canlı yayına çıkta görelim boyunu posunu,
yokkk sen çıkmassın,
ne zaman çıkarsın biliyormusun,
iki üç galibiyet alalım peş peşe o zaman güle güle çıkarsın canlı yayınlara.
işte o zaman takımın iyi giden havası bozarsın,iyi becerirsin sen bunları...

defalarca buradan sizlerle paylaştım,
karabük ve konya maçı öncesi yazdım,
usta canlı yayına çıktı,lig sonuncuları olmalarına rağmen karabük ve konya maçlarından kötü skorlarla ayrılacağımızı belirttim.
çok basit gibi durur bunlar ama çok önemli ayrıntıdır.
sayın usta başkan.

Mustafa YILMAZ
17.01.2018, 17:54
rıza hoca yine maça kısır taktiği ile başlayacaktır saçma sapan bir maç izleriz gol yiyene kadar sonra kaos futboluna döneriz bekleriz abdüş pozisyon yaratsın, yusuf sol ayak içi gol atsın.

Arda'
17.01.2018, 18:04
Konya leş bi takım. Kupadan elenmemiz fikrimi değiştirmedi. 2 maçta da bi halt oynamadan eledi adamlar bizi. İlk maçta salak salak goller kaçtı 2 tane net penaltı verilmedi, dünkü maç yine Uğur ve Estebanın hediye golüyle bitti zaten. Biraz akıllı bi kadroyla ezeriz bunları.

---------------Onur------------
JP----Hubocan--Durica----Kamil
---------Okay----Onazi----------
Bero---------Abdül---------Yusuf
--------------Burak---------------

Orta sahadan oyun kurma işini Abdülkadir yapmalı. Yusuf 10 numarada beceremiyor oyun kurmayı forvet gibi oynuyor. Sağda Bero'yu ilk maçta beğendim ben birçok fırsat yarattık oradan ama atamadık.

Emrah KabuL
17.01.2018, 18:53
Maç 13:30 da değil mi ? Konu başlığının düzeltilmesi gerekiyor.

Maça gelirsek kesinlikle kazanmak için sahaya çıkmalıyız..Karabük maçında ki atmosfere benzememeli.

Ayrıca bu hafta rakiplerimizin kendi aralarında maçları var.Ayrıca Bjk ve Başakşehir'de zorlu maçlara çıkacaklar.

Fener-Göztepe
Antalya- Bjk
Kayseri-Gs
Bursa-Başak

alperrr
17.01.2018, 21:50

Yiğit bey geriye falan dönmem aslında ama hatırlatmam lazım size..

(siz buranın etkili bir mensubusunuz iki durumda yanlış bence)(hangi iki durum deyince karabük maçı öncesi aşırı beklenti ..daha herşey bitmemişken şimdiki umutsuz hal)

asıl niyetim de hata bulmak falan değil..

forumun genel tavrının değişmesi..
maçlardan önceki çok iddialı demeçlerin..
yerine özgüvenli ama rakibe saygılı..
ezeriz 3 atarız 5 atarız yerine akılcılığın önde olması ama zor..

yapacak bişey yok çok sayıda insan bu şekilde davranıyor ve hiç kimse değişmiyor..

neyse karabük maçından önce maçın yıldızı forumunu kim açacak dediğinizde bu kadar iddialı olmayın demiştim..
umutlu olmak gerekir demiştiniz..üzerine daha lig maçı oynamadık..bütün umutları bitirmişsiniz..
............

aslında iyi oynamıyoruz.. ama kazanırkende oynamıyorduk..
genel itibariyle bizim takımdan bu sene bişey olmaz ama yukarıdan kopmadan gidersek 6-7 puan dahi bişey değil bence..
matematiksel olarak şansımız olduğu sürece takım ve yönetim işi bırakmasın..
son 6 veya 7 hafta kaldığında tek haneli birfarkla geride olsak dahi korku verebiliriz..
hatta sonuçta alabiliriz..ben etrafımda fb li gslilerden biliyorum özellikle gsliler bizim maçları takip etmeye başladılar ve karabükte puan kaybedince baya sevindiler..

hofsaale
17.01.2018, 23:20
Pereira---Hubo---Novak--Kamil
-------------Okay-----Onazi-------------
Abdu-----------Sosa----------Ndoye
---------------------Burak------------------

Aydın Tiryaki
17.01.2018, 23:50
Takımın şu anki görüntüsünden ne yazık ki umudum yok. Normalde hep pozitif olmaya çalışırım ama top oynamıyoruz, bu çok açık. Rakip kapanınca oynuyormuş gibi görünüyoruz. Akıl dolu bir pas organizasyonu veya ne bileyim rakibi baskı altına almak bunların hiçbirisi yok şu anda. Beklentiyi yine diplere çekmiş durumdayım kendi adıma.

Maça gelecek olursak kazanırız kazanmayız bilemem ama ben bu maçta Yusuf'u yedekte görmek istiyorum. Yeter artık takımına 3 gol gerekirken no-look pas atmalar, gereksiz topuk pasları, ciddiyetsizlik benim canımı sıkmaya başladı. Bunun neticesinde orta saha kurgusunun Okay - Onazi önlerinde Sosa olması gerektiği kanaatindeyim.

Maç kadrom: Onur; JP, Hubocan, Durica, Kamil(Mecbur); Okay, Onazi, Sosa; Abdül, Olcay(Mecbur), Burak. 4-3-3 .

kadriviv
18.01.2018, 00:51
Bir şekilde maç kazanıyoruz diye uzun vadede ümitlenmek de doğru değil.

Böyle devam etmeyeceği zaten aşikâr.

Takımda hangi anlamda olumlu bir şey gördüğümüzde ümitlenmeliyiz mesela ?

kadriviv
18.01.2018, 00:57
İnanmamama rağmen ümitvardım zaten. Ama şu tabloyu gördüğümde sebep bulamıyorum.
Kolay kolay maç sonucu tahmininde bulunmam ama bu maçı 2-3 farkla alacağımıza inancım tam ;) (rıza hoca heyecan aramasın yeter)

erenslash
18.01.2018, 01:26
bu maçı alırsak da şaşırmam yenilsek de

Hakan
18.01.2018, 02:31
Onur
Pereira Okay Hubo Novak
Kucka Onazi
Abdülkadir Sosa Rodallega
Burak

hos_cocuk61
18.01.2018, 03:56
Abdülkadir kupa maçında neler yaptı öyle. Bir an Messi'yi izliyorum sandım. Özgüveni de yerine gelmiş, şutta deniyor

Ekleme: Ulan bu Olcay denen yeteneksizi sahada ne zaman görsem takımdan soğuyorum. Eğer Olcay denen herifi bu maçta da sahada görürsem maçı izlemeyeceğim.

Özgür KARADENİZ
18.01.2018, 07:51
Onur
Novak
Durica
Tomas
Pereira
Okay
Onazi
N'doye
Sosa
Ömür
Burak...

Bu takim üretir ,ayni zamanda disedis mücadele de eder.
Ama hocanin tandem de 4 yabanci.ilk 11 de 7 yabanciyla,baslama ihtimali yok bence...
Yoksa şu kadronun ; iyi oynayip oynarken keyif alip skor üretememesi
Mümkün değil...

celaledtin
18.01.2018, 08:26
Takımın performansı sinüs grafiği gibi. En dibi görünce yükselmeye başlıyor , en tepeyide görünce yeter daa deyip düşmeye başlıyor.

Yiğit Gayretli
18.01.2018, 08:29
Yiğit bey geriye falan dönmem aslında ama hatırlatmam lazım size..

(siz buranın etkili bir mensubusunuz iki durumda yanlış bence)(hangi iki durum deyince karabük maçı öncesi aşırı beklenti ..daha herşey bitmemişken şimdiki umutsuz hal)

asıl niyetim de hata bulmak falan değil..

forumun genel tavrının değişmesi..
maçlardan önceki çok iddialı demeçlerin..
yerine özgüvenli ama rakibe saygılı..
ezeriz 3 atarız 5 atarız yerine akılcılığın önde olması ama zor..

yapacak bişey yok çok sayıda insan bu şekilde davranıyor ve hiç kimse değişmiyor..

neyse karabük maçından önce maçın yıldızı forumunu kim açacak dediğinizde bu kadar iddialı olmayın demiştim..
umutlu olmak gerekir demiştiniz..üzerine daha lig maçı oynamadık..bütün umutları bitirmişsiniz..
............

aslında iyi oynamıyoruz.. ama kazanırkende oynamıyorduk..
genel itibariyle bizim takımdan bu sene bişey olmaz ama yukarıdan kopmadan gidersek 6-7 puan dahi bişey değil bence..
matematiksel olarak şansımız olduğu sürece takım ve yönetim işi bırakmasın..
son 6 veya 7 hafta kaldığında tek haneli birfarkla geride olsak dahi korku verebiliriz..
hatta sonuçta alabiliriz..ben etrafımda fb li gslilerden biliyorum özellikle gsliler bizim maçları takip etmeye başladılar ve karabükte puan kaybedince baya sevindiler..

Geçmişte sıkıntı yok aslında. Akılcılığı hiç terk etmedik şükür...

Galibiyetler güzel. Kazanan da haklıdır... Yalnız bu kurgu, bu oyun, bu kadro senin de ömrünü kısa kılar.

En iyi ihtimalle sözleşmeni tamamlarsın Rıza bey. Trabzonspor senin için de fırsat. Üstüne koydun koydun...

Şu mesajı yazalı 1,5 ay olmuş aşağı yukarı. Camia olarak beklentilerimizi ve hedeflerimizi hep duygularımızla belirliyoruz. Bu da bize zarar veriyor...

TSelif
18.01.2018, 08:35
3. maçta da rakibini çözemeyip yenileceksen yenil madem , ne diyim :rolleyes:

Faruk BERBER
18.01.2018, 09:03
Takımda hangi anlamda olumlu bir şey gördüğümüzde ümitlenmeliyiz mesela ?

Rakibi boğan, ısıran, sahaya iyi bir oyun yansıtan takım gördüğümüzde ümitlenebiliriz.

tsukru61
18.01.2018, 09:42
İnşallah güzel bir galibiyet ile ikinci yarıya fırtına gibi gireriz.

BlackPanther
18.01.2018, 09:48
Rıza Çalımatamayanbay bu maçıda alamaz. Adam top oynatamıyor. Olmuyor işte. Yönetim ne iş yapar? Zorlamı olacak?

Kadro tercihim

Onur
Perreira, Hubocan, Durica, Kamil
Okay, Onazi
Abdülkadir, Sosa, Castillo
Burak

trbzonsporlu
18.01.2018, 10:08
hubocanı sol beke koyup defansıda bozmaz umarım. hubocan sol bekte caner performansı gösterse tamam diyecem stoperleri bozduk ama soldan maç boyu akıp giden sol bekimiz olacak.
kamil ahmetin sol bek performansı fena değildi. Rıza hoca maç sonu yenilgi sebeplerinden birini sol bek transferine bağladı ama kamil ilk maçında yaptığı acemice sert faul dışında mas ı aratmadı hatta daha fazlada bindirme yapıp isabetli orta bile yaptı.

sosayı ise forvet arkası pozisyonda oynatacağını düşünmüyorum oynatsa oynatsa yine defansın önüne koyar sosayı.

abdllh.29
18.01.2018, 10:30
Dün aksam beşktaşla oynadığımız maça denk geldim tamamını izledim bir pozisyonda bjk baskı yaparken bizim takımın o baskıdan kale önünden pas yaparak çıkışı ersun yanalın takıma büyük takım oyununu oynatmaya çalıştığını gösteriyo neden başarılı olmadık orasını bilmiyorum sadece o ayağa pasla çıkışı rıza hocayla görmemiz imkansız gibi geliyor.

cebcare
18.01.2018, 10:47
Konyasporla peş peşe oynamamız dezavantaj olacak maalesef. Abdulkadir'e özel önlem alırlar kilitlerler oyunu maçı da kaybederiz maalesef.

Alp Yavuz 13
18.01.2018, 10:55
Bu maçı rahat kazanacağımızı düşünüyorum.

Harun-61
18.01.2018, 11:01
Rakibi boğan, ısıran, sahaya iyi bir oyun yansıtan takım gördüğümüzde ümitlenebiliriz.
En son 2010/11'de izledik böyle bir Trabzonsporu. Yazik ki ne yazik !

Bu arada Konyaspor taraftarlari bayaa bi simarmis.

YasinCorona17
18.01.2018, 11:02
konya kazanır

pReN@_61
18.01.2018, 11:07
Saat 13:30
Sanki Pursak Büyükşehir Bld-Çanakkale Dardanel maçı

Efso:)

cem1990
18.01.2018, 11:08
Herkes karalar bağladığına göre bu maç bizimdir
2-0 net bir skor ile alırız.

kadriviv
18.01.2018, 11:14
Bu söylediğin bir takım karakteridir bence; ve 2010 - 2011'de bile "evet biz sahaya çok iyi bir oyun koyduk, ısırdık, rakibi sahasına hapsettik" diyemeyiz. Trabzonspor olarak kulüp kültüründe sanırım en son 96'da böyle bir görüntü ortaya koydu... En azından benim izlediğim ve hatırladığım kısımda yok böyle bir hüviyet...

Rıza hocanın oyun mantığına baktığımızda da, "gol yemeyelim bir şekilde atarız" var. Son yıllarda yaşadığımız durumlara baktığımızda da, "evet bu bir oyun anlayışı, bizi tatmin etmiyor ama yine de puan olarak yukarıya yakınız ve ligde herkes herkesi yenebilecek durumda" ve bu durum beni ümitlendiriyor ve iştahlandırıyor.

katre-i.matem
18.01.2018, 11:28
Once yenildik. Sonra berabere kaldik. Simdi ise galibiyet zamani.

ALDENİRO
18.01.2018, 11:29
ben anlamam taraftar artık bahanelerden sıkıldı. konya ya yenilirsen şike bahçeyi de yenemezsin. o yüzden ne yapıp bu iki maçı KAZANMALI. bahane yok artık. YENİLİRSEN Bİ ZAHMET İSTİFA....

tRaiNer
18.01.2018, 11:45
İşe yarayan tek bir şey var o da kazanılan 3 puan. O 3 puanı almak için herşeyi yapın!

Nasıl oynadığımızın hiçbir önemi yok. Galip gelelim yeter. Bundan sonraki 16 hafta içinde aynı şey geçerli.

Şanlı SanMarino
18.01.2018, 12:07
Son 3 resmi maçta da kazanamayın takım.

Tuhaf ki 3'ü de ligin son 3 sırası. Biri sonuncu.

Bu maçta beraberlik bile büyük iş olur.

Yıldıray Emanet
18.01.2018, 12:35
Konyanın top oynayamadığını 2 maçta görmüştür hocamız umarım. Gidip gene defansif çıkmasın cesur bir orta sahayla çıksın

Harun-61
18.01.2018, 12:39
Hakem: Mete Kalkavan

Koray
18.01.2018, 12:49
Mehdi Bourabia'nın olmaması bizim için iyi oldu.

Ogün YAZICI
18.01.2018, 13:16
Burak Yılmaz
•Yusuf Yazıcı
•Hubocan
•Onazi
•Pereria
•Mustafa Akbaş
•Matus Bero
•Olcay Şahan

Sınırdaki oyuncular
Hakem; Mete Kalkavan

Hayırlı işler

adiloş bebe
18.01.2018, 13:16
konya, fnerbahçe, göztepe üçlüsü içinde nispeten diğerlerine göre zayıf bir takımla oynayacağız. Bu maçı kazanırsak evimizde oynayacağımız iki maça moralli çıkıp bu virajdan 9 puanla çıkarsak muhteşem olur. Hadi minimum 7 olsun.

adiloş bebe
18.01.2018, 13:17
Burak Yılmaz
•Yusuf Yazıcı
•Hubocan
•Onazi
•Pereria
•Mustafa Akbaş
•Matus Bero
•Olcay Şahan

Sınırdaki oyuncular
Hakem; Mete Kalkavan

Hayırlı işler
eyvah, hubocan ve pereira inşallah kart görmez.

Koray
18.01.2018, 13:18
Burak Yılmaz
•Yusuf Yazıcı
•Hubocan
•Onazi
•Pereria
•Mustafa Akbaş
•Matus Bero
•Olcay Şahan

Sınırdaki oyuncular
Hakem; Mete Kalkavan

Hayırlı işler

Bu listede kart görmesini istemediğim öncelik sıram:

Hubocan
Pereira
Burak

ilelebeTS
18.01.2018, 13:22
Kalkavanı vermişler sonunda. Bakalım yine şark kurnazlığı mı yapacak yoksa tırsıp bize yaranmaya mı çalışacak.

Yeni transferler genelde ilk maçlarında çok iyi oynarlar. Biz de Novak'ın ilk maç motivasyonundan yararlanmalıyız. Çünkü puan kaybetme gibi bir lüksümüz yok.

İskender YILMAZ
18.01.2018, 13:52
Onur
Joao - Hubo - Durica - Kamil
Okay - Onazi
Abdüş - Sosa - Yazıcı
Burak

Esteban, Uğur, Novak, Batuhan, Kucka, Bero, Olcay, Castillo, Damdoy, Roda

oflubektas
18.01.2018, 14:12
Karlı olup olamayacağını bilemem ama soğuk ve sert zeminde oynanacak bu maçta -genel kanının aksine- Kucka yine Okay yanında 11 başlamalı. Bol bol kaleye şut çekmeli. Serkan gibi kısa kaleciler havadan sert ve şandelli toplarda çok gol yer. Ayrıca Serkan köşeye giden toplarda ters eliyle uçuyor, dışa dolu falso alan şutlar da bu tip kalecilerin dezavantajı. Konya'nın ne oynayacağı belli, biz de ilk yarı ölü toprağı altında uyuz bir oyunla maça başlayıp ikinci devre toparlanma huyumuzu bırakalım artık. 90 dakika boyu hiçbir takım tempo yapamıyor ama en azından top tutmayı, topu hızlı ve doğru kullanmayı bilmeliyiz. Mevcut kadro en azından bunun için "yederli". Fizik mücadelenin çok olacağı bu maçta skor/oyun durumuna göre Bero da iş yapabilir. Artık rakiplerin ezberlediği sağ tarafta Perreira-Yusuf-Abdül paslaşmaları yine Yusuf'un rol alacağı şekilde solda da denenmeli. Bu tür maçlarda defansta yeni adam oynatmak risktir. Hubo-Uğur ikilisiyle idare ederiz artık.

Yiğit Gayretli
18.01.2018, 14:17
Onur
Joao - Hubo - Durica - Kamil
Okay - Onazi
Abdüş - Sosa - Yazıcı
Burak

Esteban, Uğur, Novak, Batuhan, Kucka, Bero, Olcay, Castillo, Damdoy, Roda

Sezon başından beri şunu istiyorum. Gezgin, mevkisiz ve değişken 3 forvet arkası... Hiçbir rakip, hiçbir önlem alamaz! ALAMAZ!

kaanarda
18.01.2018, 15:09
pereira kesin görürde diğerleride hakemin olmayan insafına kalmış

odyseuys
18.01.2018, 15:55
--------onur
joao-hubo-durica-novak
-------okay-kucka
a.kadir---sosa---castillo
-------burak

UĞUR DURTAŞ
18.01.2018, 15:57
şaka değil,
bana sorsalar bu maçın hakemi kim olsun diye
aylardır,yılardır bizim maçlara verilmeyen mete derdim,cüneyt derdim.

ama bizimkiler yani futbolcular bu güzel avantajı kullanamazlar.
karabük maçında halil umut meleri kullanamadıkları gibi...
(malatya maçı sosanın haksız kırmızısı)

mete baskı altında,bizden şuanda çekiniyor
niçin? Q7 yusuf erdoğanın ayağını kıracaktı kırmızı vermedi,sarı verdiya ordan kalma mete..
o günden sonra ilk defa maçımıza veriliyor.
ondan yürek yok.

futbolcularımıza bunu birilerinin ciddi ciddi anlatması şart.
konya ceza sahası içinde ve dışında çok oynayacaksın,
bu demek değil ki uyduruk penaltı alacam diye kendini yere bırakasın
yani arkadaşlar takdir haklarının tamamını lehimize çalacaktır.
*
kolay kolay yanılmam.

UĞUR DURTAŞ
18.01.2018, 16:00
bu maçta rıza hocanın yerinde olsam;
uğuru
olcayı
ve
yazıyı yedek bekletirim.
**
onur
pereria-okay-durica-hubucan
onazi-kucka
abülkadir-sosa-castillo
burak

trbzonsporlu
18.01.2018, 16:17
şaka değil,

niçin? Q7 yusuf erdoğanın ayağını kıracaktı kırmızı vermedi,sarı verdiya ordan kalma mete..
ondan yürek yok.

*
kolay kolay yanılmam.

geçen birgün lig radyoda eski hakem deniz çoban hakemleri yorumluyordu o da halil umut meleri değerlendirirken sosanın malatyadaki haksız kırmızısına değinmişti.

mete kalkavana gelince hiç hazetmediğim bir hakem, maçı adaletli yönetsin yeter bana, umarım sarı kart sınırındakilerden burak, pereira ve hubocan kart görmezler.

My
18.01.2018, 16:26
Adamın çapı belli. Rıza bu. Adamın kafa Anadolu takımı. Adam Konya'dan öyle korkmuş ki basın toplantısında ne kadar tehlikeli ne kadar iyi olduğunu anlatıp durdu.

Yine Yusuf'u oynatacaksa bari solda oynatsa. Abdül'ü sağa koyacaksa Sosa'yı ortaya koysun dicem ama adam Sosa'yı ilk maçta oynattık ta ne olduya getirdi. Bir de hepinizin yüzü asık, çok olumsuzsunuz, gülün neşelenin diyor :) :) :)

Kimse boşuna kadro felan yazmasın kadro bu işte belli adam seçimlerinde hiç bir hata görmüyor.

Ogün YAZICI
18.01.2018, 16:33
UĞUR DURTAŞ
Mete Kalkavan Konya'da bjk'ye 3-0 yenildiğimiz maçta bizi katlettikten bir süre sonra Avni Aker'de Salih Dursun'u alakasız bir pozisyonda oyundan atarak Türkiye Kupasından elendirmiş bir hakem
Hangi maç olduğunu hatırlamıyorum.

Yani yüzüne tükürsen yarabbi şükür der.
Diyet ödemeye falan değil bildiğin fırsattan istifade etmeye vermişler bu adamı.

Faik Yılmaz
18.01.2018, 16:57
Trabzonsporumuzun halihazırda bir Tdsi var iken bir kısım Trabzonsporlu Dostlar hemen başlamışlar çalışmaya......

Rıza Çalımbay'ın altını oyalım ,

Her türlü köstek olalım.....

Başarısdız olması için tüm şartları sağlayalım.....

Yetmez başarısız olması içinde dua edelim.....

E tabi bu kadar olumsuz şartlarda başarısız olunca da kovalım.....

Yerine 6.kez , 7.kez x şahsi getirelim....

Ha takım batmış , bitmiş kimin umurunda yeter ki x gelsin.....

Böylede arkadaşlarımız var...... Maalesef var......

Yazık vallahi, hem vallahi hem billahi.....

artvints
18.01.2018, 17:06
<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@UĞUR DURTAŞ (https://forum.bordomavi.net/member.php?u=21043)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->
Mete Kalkavan Konya'da bjk'ye 3-0 yenildiğimiz maçta bizi katlettikten bir süre sonra Avni Aker'de Salih Dursun'u alakasız bir pozisyonda oyundan atarak Türkiye Kupasından elendirmiş bir hakem
Hangi maç olduğunu hatırlamıyorum.

Yani yüzüne tükürsen yarabbi şükür der.
Diyet ödemeye falan değil bildiğin fırsattan istifade etmeye vermişler bu adamı.
sivas maçı.

Uğur Kalyoncu
18.01.2018, 22:04
şaka değil,

ondan yürek yok.

*
kolay kolay yanılmam.

Abicim bunun içinde kurnaz olacaksin.

Konya'da ki kupa maçında Kucka topu çekti rakip kaydı ben penaltı dedim bizimki müdahaleyi gostermeyip ayakta kaldı..Bir çok topçu o pozisyonda penaltıyı alırdı.

alperrr
18.01.2018, 22:54
Herkes karalar bağladığına göre bu maç bizimdir
2-0 net bir skor ile alırız.

herkes karalar bağlıyorsa..niye bunu dillendirip totemi bozuyorsunuz..))

Erdogan
18.01.2018, 22:56
Hayırlı akşamlar. Fener maçı biletleri ne zaman satışa çıkar ve talep çok varmi sizce?

selcuk
18.01.2018, 23:24
Hayırlı akşamlar. Fener maçı biletleri ne zaman satışa çıkar ve talep çok varmi sizce?

mac haftasi pazartesi

tabiiki yüksek talep olacak ama biletler tükenmez, öyle bir korkunuz olmasin, akyazida daha hic kapali gise oynamadik

tek sorun mac öncesi son 2 gün giselerde asiri sira oluyor

yani passoligin internet servisini kullanirsaniz zahmetsiz maca gidersiniz

Varlıbaş61
19.01.2018, 00:31
hayden uşaklar sinerji yaratalim artık . galibiyet serimiz başlasın. 3'te 3 yapacağız Allah'ın izni ile ..

Murat Keçeci
19.01.2018, 10:49
Bütün konsantrasyonumuzu artık ligdeki maçlara yoğunlaştırmalıyız.

Karabük maçından beridir bir düşüş içinde olsak da biyerde tekrar çıkış başlatmamız lazım konya maçı da bu açıdan önemli bir maç olacak.Ligde 6-7 tane güçlü takım var onların arasına girmek kolay olmayacak fakat daha önce üst üste 5 maç nasıl kazandıysak tekrardan yine başabiliriz herşey moral motivasyon ve özgüvenle alakalı bi durum.

Bu sezon en fazla maç yaptığımız takım konyaspor oldu dolayısıyla rakibe karşı şöyle yapmalıyız falan demeye gerek yok çünkü oyuncular artık konyasporu ezberlemiş olması lazım.

Genel eksiklerimizden bahsedersek orta sahamızın göbeğini ne yazık kı beğenmiyorum benim pasa yönelik mantaliteme uygun değiller o yüzden her maç ilk eleştiriye ordan başlamak zorunda kalıyorum.Forvette de Hugo o mevkiyi yeterince dolduramıyor.Ndoye rakip stoperleri daha fazla zorluyor ama onunda gol vuruşları zayıf,en iyileri yine burak diyebilirim ama onunda pas yüzdesi zayıf.Orta sahada ikili mücadelede Okay başarılı iyi niyetli hücum çıkışları da var ama pas yüzdesi onunda düşük,Kucka da artık 30 yaş barajını geçmiş bir oyuncu dolayısıyla iniş çıkışları çok fazla,yusufun eksikliği ise yeterince hareketli değil, gol vuruşu olan bir oyuncu kendisini daha çok pozisyona sokacak hareketliliğe kavuşmalı.Abdülkadirin eksikliği ise kaleyi çok fazla düşünmüyor ayağa top konusunda çok başarılı ama savunmayı zorlayacak topsuz koşular yapmıyor.Orta saha oyuncularıyla daha fazla göz göze gelip ağır savunmalar arasına pas istemeli.

Yeni transferimizi değerlendirirsek defansif bir beke benziyor faydalı olur mu sorusuna gelirsek eğer söylendiği gibi skorer bir kanat alınacaksa o zaman novak transferi doğru bir transfer diyebilirim.Başarılı olur mu olmaz mı zaman gösterecek ama transfer mantalitemiz açısından doğru transfer hem yaşı güzel hemde futbol kültürü olan ülkelerden gelmesi bir başka artı.30 yaş üstü oyunculara çok bağlanmamak lazım elimizde kaç tane var görüyorsunuz hücuma dönük olanlardan bir tek buraktan verim alabiliyoruz hatta o bile tartışılır örneğin en önemli Konya maçında oda saha da olamadı.Kale bölgesi ve defans bölgesi yaşlı oyuncuyu idare edebilir ama orta saha ve forvet gibi yıpranmanın çok yüksek olduğu bölgeler bunu çok fazla kaldıramıyor.Hele ki bu takım büyük hedef koyan bir takım ise.

TS61_NL
19.01.2018, 11:33

Hollandadan ucak biletini hazirlayanlar oldukca fazla ve bu mac kapali gise oynar, bundan adim gibi eminim. Ha, stadin kapasitesi 41 kusur mu 38 kusur mu bende bilmiyorum ama 38 bin kisi rahat gider maca, hele hele gurbetcilerden giden hayli fazla olur, bu da benim on gorusum.

Enaldo61
19.01.2018, 11:34
Hadi 2 kupa maçında da yenemedik ama ligde de yenemezsek bırakalım gidelim artık bu işi.

Erdogan
19.01.2018, 11:44
Hollandadan ucak biletini hazirlayanlar oldukca fazla ve bu mac kapali gise oynar, bundan adim gibi eminim. Ha, stadin kapasitesi 41 kusur mu 38 kusur mu bende bilmiyorum ama 38 bin kisi rahat gider maca, hele hele gurbetcilerden giden hayli fazla olur, bu da benim on gorusum.

Biz de Almanyadan geleceğiz uçak biletlerimiz alınmış 6 kişiyiz. Maç biletlerini almada sorun yaşamayız inşallah. Pasoliglerimiz var.

İ. SARAL
19.01.2018, 11:50
0-0 veya 1-1.

abdllh.29
19.01.2018, 12:57
mac haftasi pazartesi

tabiiki yüksek talep olacak ama biletler tükenmez, öyle bir korkunuz olmasin, akyazida daha hic kapali gise oynamadik

tek sorun mac öncesi son 2 gün giselerde asiri sira oluyor

yani passoligin internet servisini kullanirsaniz zahmetsiz maca gidersiniz

fiyat hakkında bilginiz var mı?

selcuk
19.01.2018, 14:41
fiyat hakkında bilginiz var mı?

normalde büyük mac fiyatlari böyle

https://image.yenisafak.com/resim/imagecrop/2017/03/24/06/23/resized_19f61-48d15ec3trabzonsporbesiktasbiletleri.png

Numan Yerlikaya
19.01.2018, 14:52
Castillo'da yok Olcay'a kaldık mı şimdi tamamen. Bari Sosa oynasa kanatta

Emrah KabuL
19.01.2018, 14:55
Castillo olsa ne olacaktı ? Bugüne kadar ne verdi de endişe duyuyoruz ? 1 ay rahatız işte.

Ozan Yılmaz
19.01.2018, 14:58
Castillo'da yok Olcay'a kaldık mı şimdi tamamen. Bari Sosa oynasa kanatta
Castillo olsa bile 11 başlatmıyorlar ki adamı, geri düşünce son 15 dakika kapanan rakibe karşı al adamı sonra taraftarın önüne yem atar gibi maçı çevirmesini bekle, hocalar bu adamdan yararlan(a)madı veya istemedi anlaşılır gibi bir durum değil.

El Cordobes
19.01.2018, 15:18
Onur

Jp. Hubo. Durica. Kamil

Okay. Kucka

Abdülkadir. Sosa. Yusuf

Burak

Böyle çıkarız gibime geliyor. Hoca da formsuz Olcay ı oynatmaktansa dışardan sıkça gelen Sosa ısrarını göz ardı etmez diye düşünüyorum. Forvet arkası üçlüde nasıl bir rol ve mevki paylaşımı olur orası muamma.

İ. SARAL
19.01.2018, 16:14
%100 kadro bu olur, o kadar eminim. Maalesef hocalar takıntılarından kolay vazgeçemiyorlar. Uğur oynamasın başka bir şey istemiyorum, adam tam bomba.

http://www.footballuser.com/formations/2018/01/1656203_Trabzonspor.jpg

ALDENİRO
19.01.2018, 16:59
%100 kadro bu olur, o kadar eminim. Maalesef hocalar takıntılarından kolay vazgeçemiyorlar. Uğur oynamasın başka bir şey istemiyorum, adam tam bomba.

http://www.footballuser.com/formations/2018/01/1656203_Trabzonspor.jpg

bu kadroyla maçı alamayız.kucka yerine iyi konsantre olmuş sosa mutlaka oynamalı. novak yetişmezse hubocan stopere, kamil sol bek. maalesef olcay yerine birini bulamıyorum.

cebcare
19.01.2018, 17:24
Rıza Hoca bu maça bence bu kadroyla çıkar
----------------Onur-----------------
JP-----HUBOCAN-DURİCA----NOVAK
ABDULKADİR----OKAY---ONAZİ-----NDOYE
----------YUSUF--------------------------
---------BURAK-------------

tristram
19.01.2018, 17:40
Castillo olsa bile 11 başlatmıyorlar ki adamı, geri düşünce son 15 dakika kapanan rakibe karşı al adamı sonra taraftarın önüne yem atar gibi maçı çevirmesini bekle, hocalar bu adamdan yararlan(a)madı veya istemedi anlaşılır gibi bir durum değil.
bunu gorememek icin kor olmak gerekiyor..bu sezon 3 lig macina(kayseri,sivas,osmanlı) ilk 11 cikti adam ikisinde asist yapti(osmanli ve sivas).bide bizim golculerin atamadiklari var.misal bjk macinda son saniye roda'nin atamadigi top gibi..kotu oynadigi kayseri macinda son 5 dakika haric zaten karsi kaleye gitmemistik..o macta iyi oynayan yoktu.
castillo'nun rodallega'nin kendilerini gostermeleri icin toplamda 10 dakikalari oluyor ve bu sirada gelen 2 maksimum 3 topu dogru kullanamayinca futbolculara sovuluyor..
bu adamdan ne ersun ne riza faydalanabildi..halbuki abdulkadirle beraber yardira yardira gidebilen tek topcumuz..

İ. SARAL
19.01.2018, 18:57
Rıza Hoca bu maça bence bu kadroyla çıkar
----------------Onur-----------------
JP-----HUBOCAN-DURİCA----NOVAK
ABDULKADİR----OKAY---ONAZİ-----NDOYE
----------YUSUF--------------------------
---------BURAK-------------Bu takim iyi ama hoca gidip Ugur la Kucka yi koyacak sonrasi hüsran.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Soner Albayrak
19.01.2018, 19:03
Yaz bir puan kaybı daha.

oksoholu
19.01.2018, 19:13
Risk almak lazım risksiz futbol seyretmeğe değmez bir şey MRA zamanında oynadığımız bir futbol vardı defans yapıyorduk 35 yıldır futbol izlerim Trabzonspordan nefret edecek konuma gelmiştim savunma futbolu bize göre değil sağlamcı hocalarla anca orta sıralarda mücadele edersin birde Ziya vardı dimi Böyle bir takımla 6 yeriz diyecekler canınız cehenneme top oynasınlar 7 yiyelim

Mustafa YILMAZ
19.01.2018, 19:31
madem öyle kanatsız çıkalım.

yusuf ve sosa hücumdayken arada kanatlarıda kullanabilir. abdüş hem sosa hemde yusuf ile çok rahat pas organizasyonları yapabilir ayrıca burak için hızlı geçişleride üretebilir. onazi ve okay'ın beklere yapacağı yardımda önemli. yusuf ikinci forvet gibi oynar defans için orta sahaya yardımıda olur zaten o enerjisini yansıtıyor hep ama orta sahayı geçmesin mümkünse boşa harcamasın enerjisini asıl işi ilerde yapmalı.

http://www.footballuser.com/formations/2018/01/1656246_Trabzonspor.jpg

Emrah KabuL
19.01.2018, 19:34
Novak'ın Fener maçında kesinlikle sahada olması lazım.. o yüzden bu maçta da az çok süre bulmalı.

Uğur Kalyoncu
19.01.2018, 19:37
Onur
Perreira Hubocan Durica Novak
Okay Kucka
Abdul Yazıcı Olcay
Burak.

Durica iyilesirse o oynar.

Olcaydan vazgeçme ihtimali hiç yok..

İnşallah gol yemeyiz ve Sosa da erken girer.