PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 18. Hafta l A. Konyaspor 2-2 Trabzonspor l Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8]

Gürkan Asma
21.01.2018, 17:57
Kadro kötü diyorum kötü kurulmuş diyorum hala hoca hoca hemşerm 3 yıldır becerip şu takıma emre belezoglu gibi colman gibi selcuk gibi 1 tane oyun kurucu alamayanın visca gibi kanat forvet varken kucka gibi kazmaya 5 milyon basanlarındır suç bogandayı niye gönderdin diyorlar boganda varlığında ne bok yaptı ki oynasın.

Konya dan kötü dimi bu kadro, az bi saçmalamayın.

tonya55
onur sakat sakat oynuyorsun ameliyat ol.

alptug_kd
Ortaya bir isim atayım da konuşalım. İgor Tudor? :)

Erdal Hoş geçen Tv'de önermişti.

nakzo
21.01.2018, 18:01
Konya dan kötü dimi bu kadro, az bi saçmalamayın.

Hemserim konya senin rakibin mi eee basaksegirde seni yenemedi sen basaksehirden iyi takımmısın böyle düz mantık olur mu.

ilelebeTS
21.01.2018, 18:01
Rıza Çalımbay: '''Konyaspor ve bizim puana ihtiyacımız var. İki takımın da kazanması gerekiyordu. Biz istediğimiz pozisyonlara girdik. Hem bu maçta, hem de oynadığımız kupa maçının ikinci yarısında, üstünlüklerin hepsi bizdeydi. Ama değerlendiremedik. Her şeye rağmen oyunu kopardık aldık ama, futbolun içindeki şansızlık, kazanmak için ne gerekiyorsa yaptık 10 kişiye karşı oynamak her zaman kolay değil. İyi oyun disiplininin olmasını ister, onları yaptık ama değerlendiremedik"

Bu kafayla zaten kazanamayacağımız maç altın tepside önümüze sunuldu, rakip 75 dk'dan fazla 10 kişi oynadı. Becerip onu da kazanamadı. Yanal'ın masallarına benziyor bu anlattıkları. Bu palavralar baydı ve ben yemiyorum artık, yemek isteyen yiyebilir.

farozlufatih61
21.01.2018, 18:02
İyi bir teknik ekip bu takıma futbolu oynatır hemde en iyisinden çok kötü kadro diyenler neye göre kötü diyor onuda anlamış degilim illaki her takımda bir iniesta bir xavi olacak değil yahu tek libero ile oynasak bugünki oyundan daha kötümü oynardık...
Bize iyi bir teknik direktör lazım bir daha rıza ile maça çıkmaya tahammülüm yokkkkkkk....

memozcan
21.01.2018, 18:03
gece saat 23:00 gibi rıza hocadan basın toplantısı bekliyorum:) günde 3 öğün niyetine..

Onur Akyüz
21.01.2018, 18:03
Bu gidişle hepimiz sinir hastası olacağız.Olan yine bize oluyor.Kimsenin umrunda değil
Valla biletlerimi aldım şb maçına gidecektim.

Ben şimdi o maça nasıl gideyim? Tribünde sinir krizi geçirmek evde geçirmeye benzemez, bir de rakip şb.

nakzo
21.01.2018, 18:05
İyi bir teknik ekip bu takıma futbolu oynatır hemde en iyisinden çok kötü kadro diyenler neye göre kötü diyor onuda anlamış degilim illaki her takımda bir iniesta bir xavi olacak değil yahu tek libero ile oynasak bugünki oyundan daha kötümü oynardık...
Bize iyi bir teknik direktör lazım bir daha rıza ile maça çıkmaya tahammülüm yokkkkkkk....

Defansında akbaş ugur durica orta sahanda ndoye kucka onazi gibi kazmalar oynayabiliyorsa sen kötü degil berbat bir takımsın.

ilelebeTS
21.01.2018, 18:09
Rakip 10 kişi kaldı, biz yana-geriye pas yaparak oyunu soğutmaya başladık. Ulan sen değil rakip 10 kişi kaldı. Oyunu soğutacağına tempoyu artırsana. Deha da kenardan seyrediyor.

castillo61
21.01.2018, 18:10
Ersun Yanal 3. lig takımlarına rezil olup burada kadro kalitesiz diye savunulurken Avcı beklerde Ferhat Uğur önde Mehmet kazmasıyla Anadolu takımlarını 5'liyordu. Şimdi mevcut kadroyla daha ezici oynaması şaşırtıcı değil.

Bizim hocamız yok hocamız. Kadro eksik ama kalitesiz değil hele bugünki gibi 10 kişi kalmış sıradan bir takımı uzun toplar dışında tedirgin dahi edemeyecek kadar kalitesiz hiç değil.

farozlufatih61
21.01.2018, 18:12
Yusuf'u bitirecek bu kapasitesiz t.direktörler sosayı kulübeye mahkum etmek beyinsizliğin daniskası rodeyi 19.dakikada oyuna alsaydik bugün farklı bir galibiyetten bahsedecektik çapsız rıza sayesinde son sıradaki leş takımlar bize şampiyonluk adayı takım futbolu oynadilar çok yazık çok...

erenslash
21.01.2018, 18:12
yerlilrin iyisi doluda sayıları az dediğim gibi iyi bir yabancı hocayla işi çözeriz iyi de bir sol açık alırsak beş günde çözebilir bunu yönetim ama yapmayacaklar :)
Ersun Yanal 3. lig takımlarına rezil olup burada kadro kalitesiz diye savunulurken Avcı beklerde Ferhat Uğur önde Mehmet kazmasıyla Anadolu takımlarını 5'liyordu. Şimdi mevcut kadroyla daha ezici oynaması şaşırtıcı değil.

Bizim hocamız yok hocamız. Kadro eksik ama kalitesiz değil hele bugünki gibi 10 kişi kalmış sıradan bir takımı uzun toplar dışında tedirgin dahi edemeyecek kadar kalitesiz hiç değil.

memozcan
21.01.2018, 18:13
bir takım 10 kişi kalmış rakibe karşı da çift forvet oynayamayacaksa dükkanı kapatıp gidelim..

nakzo
21.01.2018, 18:18
Rakip 10 kişi kaldı, biz yana-geriye pas yaparak oyunu soğutmaya başladık. Ulan sen değil rakip 10 kişi kaldı. Oyunu soğutacağına tempoyu artırsana. Deha da kenardan seyrediyor.

Pas oyunu futbolu bilen, pas atmayı bilen, pası almayıda bilen,aralara kaçmayı verkaç yapmayı bilen adamlarla oynanır.Kuckayla onaziyle damdoyla okayla castilloyla pas oyunu olmaz.Bu takımın oynayabilecegi tek taktik kapanıp uzun oynamaktır zaten rızada bunu oynatıyor.Bask basaksehire 1 tane kotü transferi yok bursa basaksehirin pas organizasyonuna bakakaldı sadece.. abdullah avcıda sihirli degnek yok kadrosu cok iyi bizim takıma bugun gelsin sene sonu kovulur.

erenslash
21.01.2018, 18:19
bilici alalım bilici bize ingiltereden bir sol açık kapsın gelsin :)) şaka bir yana daha iyi hoca lazım :)))

bilicin iki tık üstü bir hoca lazım bize

David_LuiZ4 (https://forum.bordomavi.net/member.php/48572-David_LuiZ4) bro bize bildiğin ekibi iyi olan yabancı bir teknik adam şu anda kimleri önerebilirsin? kassak kimleri alabiliriz? atıyorum beş gün içinde Trabzona iyi bir yabancı hoca bir de sol açık getirebilecek bir hoca olduğunu düşün şu anda acil lazım kimleri alırız?çok kassak kim bize ilaç olur?

nakzo
21.01.2018, 18:21
Bir bize birde basaksehirin oyununa bak.

Envoyé de mon Redmi 4X en utilisant Tapatalk
Kadrolara da bir bak.....

tonya55
21.01.2018, 18:22
10 kisi konyayı yenemiyorsan ayıp derler.

farozlufatih61
21.01.2018, 18:23
Akbaş durica (burada duricayı) en çok eleştiren benim ndoye ve onaziden kurulu bir takım değiliz orta sahada okay-yusuf-sosa çok daha iyi onar kanat yok diyoruz tüm kanatları ya 18 dışı bırakıyor yada kulübeye mahkum ediyoruz çapsız t.direktörler sayesinde Allah aşkına göztepe kayseri v.s v.s takımlar bizden çokmu iyi bu sezon işte futbol budur bir maç oynadık mı? Yahu tesadüfende olsa bir hafta kötü takımda olsa iyi futbol oynar lakin t.direktör iyi olursa oynar bizim talihimiz kötü teknik direktörlerle paralel yürüyor...
Daha yazacak çok şey varda yazsak ne olacakki yanan içimizi soğutmazki...

ilelebeTS
21.01.2018, 18:24
Pas oyunu futbolu bilen, pas atmayı bilen, pası almayıda bilen,aralara kaçmayı verkaç yapmayı bilen adamlarla oynanır.Kuckayla onaziyle damdoyla okayla castilloyla pas oyunu olmaz.Bu takımın oynayabilecegi tek taktik kapanıp uzun oynamaktır zaten rızada bunu oynatıyor.Bask basaksehire 1 tane kotü transferi yok bursa basaksehirin pas organizasyonuna bakakaldı sadece.. abdullah avcıda sihirli degnek yok kadrosu cok iyi bizim takıma bugun gelsin sene sonu kovulur.
Ya bırak Allah aşkına konya ne kazmalarla pas oyunu oynayıp üçüncü oldu bu ligde. Sosa, Abdülkadir, Yusuf, Pereira, Olcay, Okay, Durica gibi pas oyununa rahatça adapte olabilecek oyuncular var. Oynamayı denedin mi olmaz diyorsun.

ccd6167
21.01.2018, 18:26
Normalde rakip 10 kişi iken hoca hoca olsa hugo yu hemen sürer oyuna..

cidden hocadan artık bir cacık olmaz.. sondan 3 . Takımı 3 maçta yenemiyorsun.. ligden düşmüş karabükü yenemiyorsun.. yazıklar olsun sana hoca...

Gürkan Asma
21.01.2018, 18:27
Hemserim konya senin rakibin mi eee basaksegirde seni yenemedi sen basaksehirden iyi takımmısın böyle düz mantık olur mu.

Evet başakşehir daha iyiydik ve 3 maçtır konyadan daha kötüyüz.

Şu maçın ardından sorun hoca değil de kadro diyorsan düz mantığın dibini sen yapmış oluyorsun.

David_LuiZ4
21.01.2018, 18:33
Onur yediği 2 golde de hatalı ve bu golleri vasat bir kaleci bile yemez...Hataların sebebi bellidir "2 tane kurtardım işimi yaptım bu kadar kâfi" psikolojisidir..Bu adamın aylar önce beinsportsa verdiği röportajdaki konuşmalarını "futboldan bezmiş" olarak nitelendirip eleştirmiştim çok değil geçenlerde futbolu erken bırakacağım diyerek bunu onayladı...Adam tükenmişlik sendromunda sezon sonu bu tip bitikleri takımda tutmayacaksın...

Benim anlamadığım bu adamı putlaştıran tipler...Onur'dan daire tapusu mu alıyorsunuz lan nedir bu pespayelik askerlik emir erlik fan clublık? Hele birisi demez mi ters ayağında yakalandı napsın futboldan anlamıyorsunuz...O ikinci golü iki bacağı kesik adam çıkarır ters ayak nedir haberin var mı acaba senin...Sanki top yön değiştirip uzak köşeye gidiyor 2 metre yanına düşüyor kör müsün be futbol fukarası...Böyle tipler var işte forumda Rıza familyasından bilmez uydurur.

Efendim kaptandır şike duruşu vardır bizi satmamıştır bu masalları geçeceksiniz bu kulüpden para kazanan adam işini yapacak işini saha içindeki işini...Dünya'da konuşarak para kazanılan futbolcu yerine konan tek kulüp bu kulüptür...Bunun sebebi de o futbolcular değil bunların kıçını kaldıran üste para veren cahil taraftardır...

farozlufatih61
21.01.2018, 18:34
Biz maçlara t.direktörsüz çıksaydık bundan daha fazla puan toplar kupadada şuan var olurduk...

halilaziz61
21.01.2018, 18:36
Kadro kötü diyenlere zerre katılmıyorum.

Defansimiz biraz alternatifsiz olabilir ama bu takımda sosa ve rodellaga yedek, tarihi süreçte böylesine bu takım görmedi.
Kulübede bir tane kaliteli oyuncu yoktu.

Şimdi bu takımı oynatmayan yeteneksiz hocalar var.

Bu takım la liga da iyi, kaliteli birHocanın elinde ilk 5 e oynar
Bizde ortalama bir hocanın elinde ilk 3 e oynar o yüzden 15 yıldır takıma hoca getiremeyen basiretsiz yönetimleri sorgulamak laizm.

Transfer çözüm değil çözüm eldeki kadroyu yüksek verimle oynatacak hocadır

Ziya doğan, lazaroni, Hugo bross, halilhodzic, Şenol, samet Aybaba, hami, Ersun, MRA, Tolunay, Sadi, rıza ve aklıma gelmeyenler şunlardan sadece Şenola hoca diyebiliriz gerisi teknik direktör klasmanında bile degil.

Bu zulmü çekmek zorunda mıyız????

Ozan Kara
21.01.2018, 18:38
Arkadaşlar Sosa değişikliğini aşamıyorum ben. Bu adam 53'de girdi yani o geçen 8 dakika da hocanın kafasında ne değişti merak ediyorum.

erenslash
21.01.2018, 18:40
kaleci transferi şart. + baraj da hatalı yediğimiz golde.onur eski onur değil zaten bunu kabul ediyorum şahsım adına. ama yediğimiz goller de defans derinliğimiz de berbat.konyanın bizden yediği gol evlere şenlik zaten.bizimkine nazaran.tabi bu bir ölçü değil sen konyayı 10 kişi kalmışken yenemiyorsun. ve ısrarak oynamıyorsun.rızayla bu iş olmaz.gol yeme sıkıntımızı tek onura bağlayamıyorum overall olarak çok kolay gol yiyoruz.kaleciden önce defans bölgesi ve hoca transferi şart.ayrıca hakemin hubocan sarı kartı yanlıştı.ayar çekti bize.bu ayrı mesele.maç zevkliydi bazı bölümlerde.sonuca gidememiz tabi ki önce hocayla alakalı ve eksik bölgelerimizden kaynaklı.kaleciden önce bunlar daha önemli sorunlar.bunları burada konuştuk zaten çok maça özel konuşursak onur da hatalı ama onur kadar defans derinliğimiz de içler acısı.en büyük problemimiz içler acısı şenol ile abdullah avcı bize gelmeyeceğine göre rızaya sezon sonuna kadar katlanmak zorundayız ama hala şiansımız varsa iyi bir yabancı hoca alabilsek ve sol açığa adam alabilsek iyi olurdu.rızanın yanına yabancı liglerden işini bilen yabancı bir asistan manager alsak diyeceğim ama ...
Onur yediği 2 golde de hatalı ve bu golleri vasat bir kaleci bile yemez...Hataların sebebi bellidir "2 tane kurtardım işimi yaptım bu kadar kâfi" psikolojisidir..Bu adamın aylar önce beinsportsa verdiği röportajdaki konuşmalarını "futboldan bezmiş" olarak nitelendirip eleştirmiştim çok değil geçenlerde futbolu erken bırakacağım diyerek bunu onayladı...Adam tükenmişlik sendromunda sezon sonu bu tip bitikleri takımda tutmayacaksın...

Benim anlamadığım bu adamı putlaştıran tipler...Onur'dan daire tapusu mu alıyorsunuz lan nedir bu pespayelik askerlik emir erlik fan clublık? Hele birisi demez mi ters ayağında yakalandı napsın futboldan anlamıyorsunuz...O ikinci golü iki bacağı kesik adam çıkarır ters ayak nedir haberin var mı acaba senin...Sanki top yön değiştirip uzak köşeye gidiyor 2 metre yanına düşüyor kör müsün be futbol fukarası...Böyle tipler var işte forumda Rıza familyasından bilmez uydurur.

Efendim kaptandır şike duruşu vardır bizi satmamıştır bu masalları geçeceksiniz bu kulüpden para kazanan adam işini yapacak işini saha içindeki işini...Dünya'da konuşarak para kazanılan futbolcu yerine konan tek kulüp bu kulüptür...Bunun sebebi de o futbolcular değil bunların kıçını kaldıran üste para veren cahil taraftardır...

Faruk BERBER
21.01.2018, 18:41
Arkadaşlar Sosa değişikliğini aşamıyorum ben. Bu adam 53'de girdi yani o geçen 8 dakika da hocanın kafasında ne değişti merak ediyorum.

Golle başlarsak sokmayacaktı. Baktı değişen bir şey yok aldı oyuna.

Bence 2.devreye onunla başlamalıydı.

Enes Başkaya60
21.01.2018, 18:41
Aklıma geldikçe sinir oluyorum şu maça...

Ya adamlar 15.dakika da on kişi kalmış defanslarından oyuncu kaybetmişler çıkar onaziyi sok sosayı damdoyu çıkar sok rodeyi bu kadar zor mu be nasıl göremiyorsun maç içinde bunu be hocam Allah aşkına...

Yusuf tamam kötü ama her türlü tehditi var damdoyun neyi var vallaha eliyle puan hediye etti Konyaya yazık...

Onura gelecek olursak böyle goller yenir mi Allah aşkına ya saçma sapan goller yedin bizi bitirdin kötü oyun 3 puan olacaktı...

Sikebahce son dakika kazandı biz son dakika puan hediye ettik şaka gibi haftayaki maçın bütün hevesi kaçtı lanet olsun...

halilaziz61
21.01.2018, 18:42

Onur bu maçta 1 puanı kurtarmıştır

3 maç peşpeşe oynayıp hele son maçta 18.dakkadan itibaren 10 kişi oynayan rakibe 3 tane sallayamiyorsan bunda onurun zerre günahı yok...
Onur'a gelene kadar haftalardır ne kadro adetleri sağlayabilen ne de futbolun f sini oynatabilen rıza yeteneksizini konuşalım.

Elinden onurdan daha iyi kaleci varsa oynatirsin yok o zaman konuşmaya değmez.
Elinde ndoyeden daha iyisi varsa oynatacaksin ama sen ısrarla bu herifi oynatirsan ben art niyet ararım.
Sakatlıktan yeni çıkmış Burak in yerine Roda yi oynatacaksin yok hala Burak oynarsa art niyet ararım.

Yusuf formsuz ise sosayi oynatacaksin yok hala Yusuf oynuyorsa ben art niyet ararım.

Bir takım kaç haftadır bir milim ilerlemisse bu rıza yetenksizinin sucuudr .
Devre arasını bekleyin dedi bekledik. Artık gereğini yapsın istifa etsin. Sezon sonunu beklemesine gerek yok belki Avrupa kupasına katilacaz onun yüzünden katilamiyacagiz

nakzo
21.01.2018, 18:42
Ya bırak Allah aşkına konya ne kazmalarla pas oyunu oynayıp üçüncü oldu bu ligde. Sosa, Abdülkadir, Yusuf, Pereira, Olcay, Okay, Durica gibi pas oyununa rahatça adapte olabilecek oyuncular var. Oynamayı denedin mi olmaz diyorsun.
Ister şenolunuz gelsin ister morinho bu kadronun kodu bozuk. Futboldan zerre anlamayan ustanın menejerleri zengin ederek kurduğu hepsi birbirinin benzeri düz kabiliyetsiz oyunculardan kurulu berbat bir kadro.Bu kadrodan hicbir halt olmaz ha artık sıfırı tükettigimize göre efsane baskanımız usta ile çoban hacı bizi el ele iflas ettirdiğine göre bu kadroylada oynamaya mecbur oldugumuza göre 5 sene daha ilk 5 girebilecegimizi dusünmüyorum.

halilaziz61
21.01.2018, 18:45
Normalde rakip 10 kişi iken hoca hoca olsa hugo yu hemen sürer oyuna..

cidden hocadan artık bir cacık olmaz.. sondan 3 . Takımı 3 maçta yenemiyorsun.. ligden düşmüş karabükü yenemiyorsun.. yazıklar olsun sana hoca...

O normal futbolu bilen hocanın yapacağı iş.

Bizdeki çapsızların değil

ilelebeTS
21.01.2018, 18:45

Belki gol atarız diye bekledi, atsaydık Sosa'yı almayacaktı, Olcay veya Bero'yu alacaktı. Atamayınca mecbur kaldı.

David_LuiZ4
21.01.2018, 18:46
Onur bu maçta 1 puanı kurtarmıştır

3 maç peşpeşe oynayıp hele son maçta 18.dakkadan itibaren 10 kişi oynayan rakibe 3 tane sallayamiyorsan bunda onurun zerre günahı yok...
Onur'a gelene kadar haftalardır ne kadro adetleri sağlayabilen ne de futbolun f sini oynatabilen rıza yeteneksizini konuşalım.

Elinden onurdan daha iyi kaleci varsa oynatirsin yok o zaman konuşmaya değmez.
Elinde ndoyeden daha iyisi varsa oynatacaksin ama sen ısrarla bu herifi oynatirsan ben art niyet ararım.
Sakatlıktan yeni çıkmış Burak in yerine Roda yi oynatacaksin yok hala Burak oynarsa art niyet ararım.

Yusuf formsuz ise sosayi oynatacaksin yok hala Yusuf oynuyorsa ben art niyet ararım.

Bir takım kaç haftadır bir milim ilerlemisse bu rıza yetenksizinin sucuudr .
Devre arasını bekleyin dedi bekledik. Artık gereğini yapsın istifa etsin. Sezon sonunu beklemesine gerek yok belki Avrupa kupasına katilacaz onun yüzünden katilamiyacagiz

Dostum ben zaten haftalardır Rıza çapsızını eleştiriyorum eleştirmekten bıktım adamın adını klavyede yazarken geriliyorum bu maçtada onla ilgili yazacak çok şey var da kendime zarar uğraşamam başka maçlara bakıp zevk alıyorum sinirim geçiyor :D

DEV-LAZ
21.01.2018, 18:48
Maçı kazanmamak için ne gerekiyorsa yaptık.10 kişi kalan Konya'yı yenemezsen şampiyon olamazsın...

Novak ilk maçı olmasına rağmen iyi oynadı...

Haftaya Hubocan oynamayacak... Uğur-Durica ikilisiyle fenerbahçe maçında defans çok zayıf kalır...

memozcan
21.01.2018, 18:48
arda turanı biz almış olsak damdoy reyizi kesebilir miydi acaba:)

halilaziz61
21.01.2018, 18:49
Dostum ben zaten haftalardır Rıza çapsızını eleştiriyorum eleştirmekten bıktım adamın adını klavyede yazarken geriliyorum bu maçtada onla ilgili yazacak çok şey var da kendime zarar uğraşamam başka maçlara bakıp zevk alıyorum sinirim geçiyor :D

Ben onu yapamıyorum.gunum mahfoldu.
Bu adam futboldan para kazanıyor ya en kötüsü de o.

Ulan matematik mantık bilmeyen insanlar teknik direktör olmamalı
Adam 2 kere 2 dört ederi bilmiyor bizim takımda hocalik yapıyor

castillo61
21.01.2018, 18:50
Pereira......xxxx

.....................xxxx

............Sosa.............xxxx
.....Abdülkadir
Pereira.........Yusuf(Bero)
........................Burak

Sosa sağ iç, Abdülkadir kağıt üstünde sağ açık ama sağ içe Sosa'ya yaklaşıyor. Ne oldu 2 tane ayağı pas yapan oyuncuyu yanaştırarak oyun kurmakta rahatlayacaksın. JP Abdülkadir'in boşalttığı alanı kullanıyor etti mi sana 3. isim. Yusuf gezici olarak ceza sahası çevresinde bu isimlere 4. pas opsiyonu. Bunu yazdığıma şaşırıyorum ama Bero'yu bile Yusuf yerine o bölgede yapacağı presle diğer 3 oyuncunun daha rahat hareket etmesini sağlamak için kullanabilirsin.

Tabii kağıda yazayım çıkın yapın olmaz, bunu antrenmanda saatlerce oyunculara yedireceksin.

Dolayısıyla bu takım pas oyunu oynar ama oynatanı bulacaksın.

Enes Başkaya60
21.01.2018, 18:54
Sikabahcede is yok aslında Guiliano da 1 ay sahalardan uzak kalacakmış valbuenayı kitlesen maçı alırsın ama o kafa bizde yok hoca da yok zaten o maçı alacak maalesef sikebahce maçı başlamadan bitti benim gözümde...

champions
21.01.2018, 18:56
arda turanı biz almış olsak damdoy reyizi kesebilir miydi acaba:)
"Ben olsam Arda'yı oynatmazdım"

:D:D:D

BlackPanther
21.01.2018, 19:00
Şu maçın skorunun hiç bir önemi yok. Oynanan oyunun izahı yok. 1-0'cı Rıza kovulmalıdır. Burayı Anadolu kulübü sandı herhalde.
Derhal kovulmalı

BlackPanther
21.01.2018, 19:06
Rıza çapsızın teki. İşi gücü bahane üretmek. Ben ara yı bekliyorum. Ara oldu ne değişti? Sende suç yok aslında. Seni hoca olarak bu kulübe getireni ve sana tahamül eden o yönetim ve başkana ancak küfür yemek yakışır. Bay kulak burun boğaz bağırsak doktoru.

serdaracıl
21.01.2018, 19:15
Arda bizde olsa 5 dakika sahada bökeler sonra dili dışarda eli belinde gezerdi. Sistem böyle bişey. Adama gol bile attırıyor

Enes Başkaya60
21.01.2018, 19:18
Bjkde kanat oyuncu var arkadaş bir açık Babel bir açık Quresma Sürekli kanatlara veriyorlar topu oyunu acıyorlar bizde de kanat yok ondan zaten pozisyon bulamıyoruz bizim kanat oyuncumuz geriden ileri çıkan pereira daha da yok..Orjinal bir kanat oyuncumuz yok maalesef...

ccd6167
21.01.2018, 19:20
Ya yemin ediyorum bıktım cahil hocalardan.. bu kadar basiretsiz insanlardan bıktım..

aq yok mu kendini geliştiren bir tane hoca.. ulan kafayı yicem valla..

nakzo
21.01.2018, 19:20
Bjkde kanat oyuncu var arkadaş bir açık Babel bir açık Quresma Sürekli kanatlara veriyorlar topu oyunu acıyorlar bizde de kanat yok ondan zaten pozisyon bulamıyoruz bizim kanat oyuncumuz geriden ileri çıkan pereira daha da yok..Orjinal bir kanat oyuncumuz yok maalesef...
Olurmu 5 milyon avro verdik biz kazma kuckaya neyimize gerek bizim iyi kanat oyuncusu ..

ccd6167
21.01.2018, 19:31
Gerzek bir hoca 2 günde bir konuşur bir boka yaramaz

gerzek bir başkan takım iyi gidince şakşak ortaya çıkar

ulan bu kadar aptal basiretsiz adamlar ancak biz toplarız

memozcan
21.01.2018, 19:35
maçta dikkatinizi çekti mi bilmem.. rakibin kullandığı bütün duran toplar tehlikeli oldu.. bizim kullandığımız sadece bir kornerde okay ile tehlikeli olduk..

rıza bır bır konuşacağına şu takıma azcık duran top çalıştırsın..

Travelair
21.01.2018, 19:37
Maçı izlemedim ama seyrettiğim yetiyor. Kupa maçını yarım saat seyrettim, sinirim tepeme çıktı.

Sorun ne? Sorun takımın, kulübün sahipsiz olması.

Takım yapılanması yanlış. Pas kalitesi vasatı aşamayan, ortak bir bilinçte buluşamayan, edilgen oyuncular topluluğu.
İdarelik bir hoca. Kendini tekrarladıkça etkisini kaybediyor
Başkan desen ortalarda yok. Yönetim desen öyle

Para desen? O hiç yok.

Bu koğuşun ağası kim? Başkan mı, Rıza mı, Burak mı, Volkan mı, Onur mu, Yusuf mu, Olcay mı, Kucka mı...

Herkes ayrı telden çalıyor. Takım uçuruma gidiyor. Birinin masaya yumruğunu vurması lazım. Bunu da kıvırmayan biri yapsın

İ. SARAL
21.01.2018, 19:41
Avcı trabzona gelir benceGelme ihtimali yok da hadi geldi diyelim ilk yapacagı iş Onur'u gondermek olur.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hos_cocuk61
21.01.2018, 19:42
maçta dikkatinizi çekti mi bilmem.. rakibin kullandığı bütün duran toplar tehlikeli oldu.. bizim kullandığımız sadece bir kornerde okay ile tehlikeli olduk..

rıza bır bır konuşacağına şu takıma azcık duran top çalıştırsın..

Sosa kullanmıştı o tehlikeli korneri. Sosa, maç oynaya oynaya ritmini yakalar ama bizimkiler nedense adamı yarım yamalak oynatıp bir şeyler yapmasını bekliyor. Dikkatimi çekiyor her maçta belli bir süre bocalıyor, yavaş yavaş ritmi yakaladığı an iyi şeyler yapıyor, bu sebepten çoğu maçta sahada olmalı.

Bilal Karadeniz
21.01.2018, 19:42
Aha bu şahısda Trabzonspor yöneticisi

Çok değerli Trabzonspor taraftarı;
Bu yönetim gitsin biz gelelim düşüncesinde olan kimi çevrelerin oyununa gelmeyin. Günü gelince gitmesini en iyi biz biliriz. Eksiklerimiz olmasına rağmen son dokuz hafta tablosu aşağıda.
Lütfen kaosa alet olmayınız.
��â¤ï¸ https://t.co/7cLAk9dIUZ

My
21.01.2018, 19:43
Maçı izlemedim ama seyrettiğim yetiyor. Kupa maçını yarım saat seyrettim, sinirim tepeme çıktı.

Takım yapılanması yanlış. Pas kalitesi vasatı aşamayan, ortak bir bilinçte buluşamayan, edilgen oyuncular topluluğu.

Para desen? O hiç yok.

Bu koğuşun ağası kim? Başkan mı, Rıza mı, Burak mı, Volkan mı, Onur mu, Yusuf mu, Olcay mı, Kucka mı...

Herkes ayrı telden çalıyor. Takım uçuruma gidiyor. Birinin masaya yumruğunu vurması lazım. Bunu da kıvırmayan biri yapsınSorunun temeli yönetimsel ama bizler ısrarla hala hoca değiştirip batık ekonomimizle transfer peşindeyiz. Sorun yönetilmekle ilgili derken dahi şu forumda tüyleri diken diken olan arkadaşlar var :)

Bilal Karadeniz
21.01.2018, 19:44
Galatasaray bile liderin bi puan gerisindeyken hem hoca değişikligine hemde başkan değişikliğine gitti ama bizimkiler o kadar gamsizki son 9 haftanın puan cetvelini gösterip gurur duyuyorlar. Ben böyle vaziyetin içine sokam

ilelebeTS
21.01.2018, 19:46
Aha bu şahısda Trabzonspor yöneticisi

Çok değerli Trabzonspor taraftarı;
Bu yönetim gitsin biz gelelim düşüncesinde olan kimi çevrelerin oyununa gelmeyin. Günü gelince gitmesini en iyi biz biliriz. Eksiklerimiz olmasına rağmen son dokuz hafta tablosu aşağıda.
Lütfen kaosa alet olmayınız.
��❤️ https://t.co/7cLAk9dIUZ

9 hafta önce başkaları vardı zaten, göreve 9 hafta önce gelmişler. :)

halilaziz61
21.01.2018, 20:02
Yönetim olsaydı bu maç sonunda bavulunu eline verip Trabzon'a bile dönmesine müsaade etmeyip hoca ile vedalasilirdi.

Tirubinde 10 yaşındaki çocuk ndoye bin miyadini doldurduğunu anlıyor rıza anlamıyor.

Kör gözlerin tamamı Burak in çok faydalı olmadığını görüyor rıza görmüyor

Bero nun maçı kurtarmak için bir alternatif olmadığını herkes biliyor ama rıza bilmiyor...

Bu adam kendini ne sanıyor.
Yemin ederim şu forumdan herhangi sağduyulu bir renkdasim su maça TD olarak çıksa maçı en az 2 farklı alirdi.

TS teknik direktörlerin kendi egosunu tatmin yeri haline gelmiş.

Tez zamanda gitmesi dileğiyle.

Ustanın yaptığı en büyük yanlış adam gibi bir hoca bulup getirmemesidir.

Yaptığı bu hata kredisini tamamen tuketmistir...

Togrul
21.01.2018, 20:07
Son bir senede iyi sonuçlar aldığımız maçların içinde çoğu zaman Yusuf faktörü vardır.
Yusuftakı düşüş takımı etkiliyor. Bu düşüşün nedenini bilen varmı acaba.
Bu normal bir durum değil.

Enes Başkaya60
21.01.2018, 20:09
Şu bjknin attığı gole bak abi ya böyle bir gol ne zaman atacağız acaba...

Tekke
21.01.2018, 20:20
Kadro kötü diyorum kötü kurulmuş diyorum hala hoca hoca hemşerm 3 yıldır becerip şu takıma emre belezoglu gibi colman gibi selcuk gibi 1 tane oyun kurucu alamayanın visca gibi kanat forvet varken kucka gibi kazmaya 5 milyon basanlarındır suç bogandayı niye gönderdin diyorlar boganda varlığında ne bok yaptı ki oynasın.

Her başarısızlığı hocaya bağlayanlara kaf anlatmak zor. Rıza ligin boltaki en iyisi, 2-3 yıl yapıpanmadan bir bok yapamaz.

Bu iş sadece hıca işi olsa herkes çözer.

HOCA

OYUNCU

YARDIMCI ANTRENÖR

BAŞKAN

VİZYON

My
21.01.2018, 20:21
Atiker Konyaspor Trabzonspor maçında kalp krizi geçiren Şakir Aydın yaşamını yitirdi

Gergin geçen ve tribünlerde bir kavganın yaşandığı Atiker Konyaspor - Trabzonspor maçında yaşanan arbede sırasında kalp krizi geçiren ve hastaneye kaldırılan 58 yaşındaki Şakir Aydın'ın hayatını kaybettiği öğrenildi.

Spor Toto Süper Lig’in 18. haftasında Atiker Konyaspor ile Trabzonspor takımları Konya Büyükşehir Belediyesi Stadyumu’nda karşılaştı. Gergin geçen maçta tirbünlerde de tansiyon yükseldi ve yumruklaşmaya varan bir kavga yaşandı.

Maçta Konyaspor taraftarı 58 yaşındaki Şakir Aydın ise karşılaşma esnasında tribünlerde çıkan bu arbede sırasında kalp krizi geçirerek acilen hastaneye kaldırılmıştı. Aydın’ın hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirdiği öğrenildi.

cyberentalpi
21.01.2018, 20:24
Bir Konya analizi . Varın siz karar verin.
1. Kupa maçı: Ne yapmalısın. Gecen seneki kupa ve super kupa şampiyonuna gol atmalısın ki evine avantajlı donesin. Kim gol attı Konya ya. Burak. Sen ne yaptın. En önemli kupa maçında Burak ı kadroya almadın. Ki ilk yarıli macta maç kilit olmus Burak maçı almiş.

2. Hadi Kısır maç 1-0 yenildin. Artık gücünü göstermelisin. Sen ne yapıyorsun. 1-0 yenik duruma düşüyorsun. Hadi düştün artık 3 gol atacaksın. Ama kucka ndoye değişikligine gidiyorsun. Yahu zaten sorun rodaya top gelmemesinde. sosa yı alıp kilit açacağına. castillo yu alıp kanattan bindirecegine kuçka dan daha az yumusak ndoye alıyorsun. Risk almak yerine maçı şansa bile bırakmıyorsun

3.Lig macı. Artık kendine gelmen lazım. Konya belli. yine kapalı defansta sen gecemiyorsun. birde sansına 10 kişi kalmışlar. Yusuf tamam top yapamıyor ama şut felan çeker.
sen ne yaptın. 55 te yusuf -sosa değişikliği. Yusuf a tam yardımcı olup daha rahatlatacakken ve daha bastan sosa ile baslaman gerekirken sen manasız bir değişiklik yaptın. Yine top oynamaya basladın. rodallega yı al diye biz bittik bursa den son 10 dakikaya bıraktın. Ne zaman aldın yenik duruma düşünce.
dahası hala ndoye yu cıkardıktan sonra bero neden girdi anlamadık
Bero bir maca alınır ama galipken. Hem hucumu dusurmeyeyim hemde saglam oyuncum olsun diye. Ama ndoye kadar top yapamayan adamı alıp rodallega yı yine almadın

Hoca kusura bakma senden buyuk takım hocası olmaz. Sen rakip 10 kisi ile ya sosa ya roda yı alıp ndoye cıkarmalı idin.
3 konya maçında tek becerikli adamı Ömer ali olan bir takıma çara bulamadın. Tüm maçlarda korkaklığından ilk golu yedin.

bu kafa ile fb yi yenemezsin
göztepe ye yenilirsin
basaksehirden en az 3 fark yersin. Bjk ye yenilirsin. Kayseriye ezilirsin. Gs ye bile gucun yetmez

Yavuz KÜÇÜK
21.01.2018, 20:26
Aha bu şahısda Trabzonspor yöneticisi Çok değerli Trabzonspor taraftarı; Bu yönetim gitsin biz gelelim düşüncesinde olan kimi çevrelerin oyununa gelmeyin. Günü gelince gitmesini en iyi biz biliriz. Eksiklerimiz olmasına rağmen son dokuz hafta tablosu aşağıda. Lütfen kaosa alet olmayınız. ��❤️ https://t.co/7cLAk9dIUZ

Yemin ediyorum bunlar bizimle dalga geçiyor bu yazdığının başka bir açıklaması olamaz. Şeytan dürtüp duruyor beni kendimi zor tutuyorum.

Doğan Şahin
21.01.2018, 20:35
Maç yazım: https://www.bordomavi.net/index.php?page=ayrinti&hid=7550

Tekke
21.01.2018, 20:38

Para desen? O hiç yok.

Herkes ayrı telden çalıyor. Takım uçuruma gidiyor. Birinin masaya yumruğunu vurması lazım. Bunu da kıvırmayan biri yapsın
Özeti bu, sahipsiz, vizyonsuz, başsız...

Gurpas
21.01.2018, 20:52
Fener i yeneceğiz. Biraz sakin olun Konya iyi takım. Taraftarları bizden daha etkili stadı iyi doldurmuşlardı. Bence beraberlik iyi uzatmayın. Ersun dönemini hatırlayın rahatlarsınız.

Harun CAN
21.01.2018, 21:16
Su takimin en buyuk sorunu futbol zekasi dusuk oyunculardir. Onliberodaki iki adamimiz o kadar vasifsiz ki cok yavas top yapiyorlar ve bu tum takima sirayet ediyor. Okay Onazi ikilisi yerine Zokora.Colman.Mbia tarzi adamlardan ikisi olsa bu takim butun olumsuzlara ragmen cok daha iyi neticeler alir. Bu kadar yavas top oynayip bir de kanatsiz bir sekilde sadece gobekten hucum edersen bundan fazlasini beklemek hayal olur. O kadar imreniyorum ki araya adam kacirilan pozisyonlara, kanattan sifira inilip iceri kesilen ortalara. Defansta derinlik yok. Supurucu bir adam yok. Topun onune kendini atan yok. Bugun okayin hatasi ve devaminda da tum defansin sut atarken Milosevici izledigine sahit olduk. Rezalet! Abdulkadir haric hicbiri haketmiyor Trabzonsporu. Yusuf Burak Sosanin akli baska yerde. Onurun kafaya taktigi bazi seyler var. Takimda adalet yok. Rodalleganin oynamamasi ve buna karsin Ndoyenin bu kadar onemsenmesi herseyi acikliyor.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Semih58
21.01.2018, 21:18
Onur o gol yenmez be, futbolcu kardeşlerimizde bu sinir nedir, anlamadım.

Semih58
21.01.2018, 21:18
Abdülkadir'e helal olsun

Semih58
21.01.2018, 21:21
Bu penaltı atış şekli başımıza iş açmazsa iyi

Murat'
21.01.2018, 21:29
Kazanmayı hak etmemiştik zaten, o yüzden üzülmüyorum. Burak'ın attığı gol de çok net ofsayttı.

hofsaale
21.01.2018, 21:35
solbek solbek diye agladin riza hoca...al sana solbek...kamil en azindan bindiriyordu...bize solkanat lazimdi...ve iyi bir stoper

uzungöllü
21.01.2018, 22:16
Rıza hocanin dususu devam ediyor ve oyuna mudahaleleri yine yetersiz. Bu boyle devam etmez,edemez. Su macta 20. dakikada kirmizi goren rakibe karsi berbat oynayan doye yusuf oyundan alinmiyorsa zaten hoca kafadan maci kazanmaya odakli degildi anlami cikar bence.Burak macin basinda ki pozisyonlardan birini ,ki net pozisyonlari vardi, degerlendirse bu mac boyle olmazdi,cok rahat kazanirdik. Onur a gelincede rezil bir gol yedi,yakismadi ve maalesef son olmayacak. Nihayetinde ligin son iki takiina ust uste 4 puan gitti. Asil mesele ise kaybedilen puanlardan ziyade gelecege donuk olumsuz,umutsuz ve hevessiz oyun.

derry61
21.01.2018, 22:24
Rezil oynadık Rıza hocanın oyun tarzını hiç benimsemiyorum o ayrı da bana göre tek sorumlu Onur gitti son dakikada verdi 3 puanı.

Özkan Şentürk
21.01.2018, 22:29
Sosa Abdulkadir tiki takalarini görüp hâlâ daha "ama sosa oynamaay" diyen yoktur umarım. Adamın futbol zekası olarak yanına yaklaşan tek adam Abdulkadir olunca bu ele güne maskara oldu tabi. Ha hocamız da tabi kusura bakmasın ama en basit tabirle yetersiz ve kifayetsiz olunca bunlar oluyor.

Hedef medef kalmadı. futbol görmek istiyorsak sosa 8 , abduş 10 numara oynamalidir.

Ahmet Kara
21.01.2018, 22:36
Rıza hocam şaşırt bizi.
............okay
......sosa.......yusuf
.abdüş...burak......olcay

CİVELEK.61
21.01.2018, 22:39
Ersun Yanal'ın savunma konusunda ki beceriksizliği neyse
Rıza çalımbayın hücum ve kontratak konusunda ki beceriksizliği aşağı yukarı aynıdır.
Kimin oynadığı yada kimin oynamadığı çok önemli değil
Genel olarak alternatifli hücum yapmayı ve hücum bölgesindeki hareketliliği arttırmak ve çesitlendirmek için ilave hiç bir varyasyon yapıldığını göremedik henüz
Kasımpaşa maçı istisna Kasımpaşa maçında Burak alisilmiştan farklı oynamıştı.

Mehmet Fatih Yavuz
21.01.2018, 23:01
Rıza Çalımbay'ın yetersizliği zaten beklenen birşeydi. Onur'un bitmişliği de artık görülmesi gereken birşey. Yusuf'u da olduğundan büyüttük, çocuk boğuldu boğulacak.

Yıl sonuna kadar Rıza Hoca kalabilir, bilmem. Ama sene sonuna kesinlikle bir kaliteli yabancı lazım.
Onur'un yerine de bir kaleci şart.

Hak etmediğimiz bir maçtı.
Rıza Hoca yanlış başladı, yanlış değişiklikler yaptı, doğru yaptığı Sosa ve Rodallega müdahalesi ise çok geç oldu.
Bitik bir hoca, dengesiz bir kaleci-kaptan, ayrıca 2 gol atsa da para veriliyorsa kesinlikle elden çıkarılması gereken bir Burak!!!!

Burak benim için bu takımda en büyük çıban.

bingolts
21.01.2018, 23:16
Faulun yapıldığı yere bakın firikikin çekildiği yere bakın

Harun-61
21.01.2018, 23:18
Kazanmayı hak etmemiştik zaten, o yüzden üzülmüyorum. Burak'ın attığı gol de çok net ofsayttı.

Aynen yensen ne olacak.
Takımda ruh yok. Azim yok.

alikk
21.01.2018, 23:23
Böyle hocaya böyle sonuç! Kaleci hatası olur futbolda var bunlar sene başından beri muslera volkan da neler yedi onur da zaten ivme kaybediyor belli ama bu sünepe futbol nedir akıl alacak gibi değil. Rakip 70 dakika 10 kişi ve hocamızın icat ettiği değişiklik n doye yerine bero! Zaten 10 kişiye üstünlük kuramamanın nedeni n doye un oyunun hiçbir yerinde olamaması bazen geride denk gelirse kademeye giriyor top ayağına gelirse çabucak akıllı bi pas atma derdinde çünkü süremiyor topu. Yapılacak iş en başından belli devreden sonra sosa n doye değişikliği yusuf kanata 60-65 arası golü bulamazsan rodellega yusuf değişikliği öne geçince son dakikalarda onazi kucka en kötü kanata olcay arkadaş bero nedir yahu ne top tutabilir ne pas atabilir ilerde basar onunda maç başına ıskalanan 1 kırmızısı var nerdeyse. Değişikliği gördüm tv yi kırasım geldi yeminle..

serdaracıl
21.01.2018, 23:43

Aynen. Sahada bunları görecek, itiraz edecek adam yok. Buz gibi penaltı oldu, abdülkadirden başka kimse itiraz etmiyor

erenslash
22.01.2018, 00:29
teknik ekip yetersiz oyuncuları iyi çalıştırsalar rıza hoca bir şey yapmasa bile galip geliriz. :)) yani rızanın çalıştığı ekip sıkıntılı hoca da oyunu göremiyor tam yapacak bi rşey yok keşke yardımcısı iyi bir yabancı biri olsa neyse artık yapacak bir şey yok çekeceğiz sıkıntımızı

fener sg başak bjj maçlarında galibiyet bekliyoruz en azından büyük maçları alıp egomuzu tatmin etsin bu maçlarda yenilirsek ersun bile kendisinden iyi diyeceğim aynen öyle

Enes Başkaya60
22.01.2018, 02:19
Ulan sabahın köründe işe gideceğim aklımdan çıkmıyor ula 1-2 bitseydi ne vardı rahat rahat uyusaydik ne bu bizdeki basiretsizlik 90 da öne geç 3 dakika sonra saçma sapan gol ye ulan onur 40 metreden gol mü yenir abi ya baraj kurdurmasan bile atamazdı herif Buraga çarptı gol oldu ama onu her türlü çıkartmalıydın Onur...

HOPA'LI TS'Lİ
22.01.2018, 07:25
Prestij için şikecileri evire çevire yenmeliyiz.
4.olup Avrupa'ya gitmek dışında yapabileceğimiz fazla bir şey yok gözüküyor.

HOPA'LI TS'Lİ
22.01.2018, 07:44
Karabük ve Konya'da bırakılan 4 puan
Konya'da bırakılan kupa ve Avrupa bileti

Fenerbahçe maçı çok kritik
95'de gol atan ve gol yiyen 2 takımın maçı

Dün Onur KIVRAK yıktı hayallerimizi
2.golümüz ofsayt
Verilmeyen 1 penaltımız var (Mustafa ÇULCU penaltı dedi TRTSPOR'da. Rakip Burak'ın 2 ayağının arasına çelmeyi koyuyor dedi. Net dedi)
Ofsayt olmayıp ofsayt ile kesilen pozisyonumuz var.
Burak'ın atamadığı net goller var.

75 dak. 10 kişi oynayan takıma eziliyorsan hangi hedeften bahsedelim?

Lige, Haftaya ve Hayata yine moralsiz başladık.

Bitmek bilmeyen çile

cakalkerem
22.01.2018, 08:58
top oynamadık..
bu takım devre arası ne yapmış..
sosa'ya verilen paraya yazık...
rodellegayı hala yedek bırakan rızahoca'ya en demeli..
ve hakem son dakikada verilen komik faul ve kırmızı kart...
eh be onur bunuda tutamayacaksan daha ne işin var kalede

cakalkerem
22.01.2018, 08:59
bu haftada futbol bitmiştir benim için...

İskender Çakmak
22.01.2018, 09:25
En çok dokunan da sıradanlaşmamız.

Sanırım buna da alışmaya başladık. :(

Enes Başkaya60
22.01.2018, 09:26
Basiretsizlik var okunduk mu üflendik mi anlamıyorum cidden sıradanlaştık...

TSelif
22.01.2018, 09:27
Kafa olarak çok küçüldük sanırım. Hala TRABZONSPOR'un sermayesinden yiyoruz..

Tekke
22.01.2018, 09:37
Karabük ve Konya'da bırakılan 4 puan
Konya'da bırakılan kupa ve Avrupa bileti

Fenerbahçe maçı çok kritik
95'de gol atan ve gol yiyen 2 takımın maçı o

Dün Onur KIVRAK yıktı hayallerimizi
2.golümüz ofsayt
Verilmeyen 1 penaltımız var (Mustafa ÇULCU penaltı dedi TRTSPOR'da. Rakip Burak'ın 2 ayağının arasına çelmeyi koyuyor dedi. Net dedi)
Ofsayt olmayıp ofsayt ile kesilen pozisyonumuz var.
Burak'ın atamadığı net goller var.

75 dak. 10 kişi oynayan takıma eziliyorsan hangi hedeften bahsedelim?

Lige, Haftaya ve Hayata yine moralsiz başladık.

Bitmek bilmeyen çile

Burak o gollerin hepsini atardı, mesaj vermek için TÜM TAKIM ADINA gezerek oynadı ona rağmen 2 gol attı

http://m.ensonhaber.com/burak-yilmaz-remy-gelirse-ben-giderim-2018-01-22.html

Faik Yılmaz
22.01.2018, 09:40
Dün Trabzon'da pazar günü ve hava çok güzeldi.....

Normal şartlar altında sokakların tıklım tıklım dolu olması gerekiyordu ama sokaklar boştu.....

Çünkü maç vardı.

Maç yayını yapılan her yer tıka basa dolu idi..... Maç yayını yapılan her yerde Onlarca yüzlerce insan vardı maçı izleyen....

İnsanlar umutla bekliyordu bu hafta yenelim önümüzdeki Fenerbahçe maçına bakalım diye....

Yenildk....

Yazık oldu umutla bekleyen umutları Karadeniz'e dökülen bu insanlara.....

CEMEFKER
22.01.2018, 09:51
Maçın kazananı "Dürüstlük" tü.

Amatör kalıp profesyonel iş anlayışı. "Herşeyi" profesyonel yapmaya kalkarsanız, beceremeyip bir tarafınız ( "....") eksik kalır sırıtabilirsiniz.

Dünki maç belki de futbolda "Dürüstlük" ün vicdanı etkileyebileceğini gördük.

Dürüstlük'den asıl manayı " işini iyi yapan,kaliteli,ahlak" manası çıkarabiliriz.

Evet tüm bu sözleri hak eden tabi ki Abdülkadir Ömür.

Dürüstlüğü hakemleri dahi etkiledi.Sonuçta futbolu hala hakemler insanlar yönetiyor. Ya onu da içine virüs girmiş ( renk ayırımı yapan,yanlış kodlanmış pc) sızılmış bilgisayar sistemleri, video hakem yönetseydi. ( gelecekteki sıkıntılar) [emoji16]

Özetle dün " çocuktan al haberi" karşısında yüzü kızaran bir hakem vardı.

E6553 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

UĞUR DURTAŞ
22.01.2018, 09:58
Dünkü oyun ve skor beni aynı;
alanya ya karşı 3-0 öndeyken kaybedilen ile akhisar dan 6 gol yediğimiz maçlar kadar etkilemiştir.

*adı sanı duyulmamış başakşehir dünya devinden arda'yı alıyor,
biz sahada ndoye ve beroyla oynuyoruz

*emre denen çirkef 37-38 yaşında basmadık yer bırakmıyor,
hırsıyla takımını ateşliyor,pres yapıyor,nokta atış paslar veriyor...

Bizim Burak efendi ne yapıyor,2 gol atıyor diyebilirsiniz 2 gol atan adam eleştirilir mi
ben eleştiriyorum en ağır şekilde...
bu kadar bir oyuncu laubali,sulu oynar mı kardeşim;
% 60,%70,%80,%90 değil,
senin ayarında bir golcü,
bir maçta % 100 5 tane gol pozisyonuna giriyorsa
tamamını atmalıdır.o kadar.
alt liglerden bütün forvetleri getir,burak kadar basit ofsayta düşmezler,
dikkat et biraz kardeşim,adam her pozisyonda ofsayta düşer mi ya dalga mı geçiyorsun.
siz hiç burak kardeşimi pres yaparken gördünüz mü?
kalecinin hızlı oynaması için taciz ettiğini gördünüz mü?
rakip defansın rahat paslaşmasını engelleyici hareket ettiğini gördünüz mü?
arkadaşlar diyebilirsiniz bize gol atsın bunları yapmasın diye belki,
burak 32 yaşında dediğim gibi anormal para kazanıyorsa koşacak,pres yapacak,basit ofsaytlara düşmeyecek ve gol atacak.
kendisini TRABZONSPOR'umuzun üzerinde görüyor tarzında oynuyor ve konuşuyor.hoş değil.
frikik pozisyonunda burak hatalıydı,yerinde kalsa,yerinde sırtını dönse top ondan dönecek,
duricanın önüne geçiyor bulunduğu alanı boşaltıyor.

*Gelelim Rıza hocamıza;
iyi bir maç oldu diyor,rıza hocam aklımızla dalga geçme lütfen
her türlü riski aldık diyor,hocam açıklamalarınla adamı deli ediyorsun,
nerde risk aldın hocam?başka maç mı izledik,
riski alan konya takımıydı.biz değil
üstün oynayan taraf bizdik diyorsun,hocam allahını seviyorsan açıklamalarına dikkat et,komik durumlara düşüyorsun,
üstün oynayan takım konyaspor dur.gerçekçi olalım.
adamlar 75.dak 10 kşi oynadı,10 kişiyle ilk golü onlar attı,üzerine bir gol daha attı,
ve sen üstün olan tarf bizdik diyorsun,hocam gerçekten açıklamalarına dikkat et,
adamlar 10 kişi 2 gol attı,bizim kadar % 100 3 tane pozisyona girdiler yazıklar olsun sana rıza hoca,
gerçekçi açıklamalar yapsan öpüp başıma koyacağım.

iddaa ediyorum ligimizin en ağır oyuncusu,en yeteneksiz oyuncusu sıralamasına girer
kimler ndoye ve bero
hocam bu oyuncularda ne görüyorsunda bunları oynatıyorsun,ndoye denen yeteneksize 72.dak nasıl dayandın,
hocam takımı eksik oynattığını görmedin mi,bero yu aldın ne yaptı hocam?
bu oyunculara kızdığım için yazmıyorum,
ndoye oynadığo pozisyonda,ahmeti oynat,natuhanı oynat,kuckayı oynat beğenmediğimiz olcayı oynat,sosayı otnat
ndoye dan daha verimli olur rıza hoca.
tekrar ediyorum şu ndoye ve bero sevdandan vazgeç.

buradan salı veya çarşamba günü yazdım,
yazıcı yı deplasmanlarda oynatma,şehrimizdeki maçlarda oynat diye
yazıcı deplasmanlarda çok ama çok etkisiz oynuyor.
rıza hoca dün;45.dak.da
yazıcı ve ndoye alıp,yerlerine sosa ve kucka veya olcayı alsaydın,bu maçı daha rahat bir hale getirebilirdik.
çok geç kalıyorsun rısa hoca oyuncu değişikliklerine ve yanlış isimleri alıyorsun

*Cumartesi fb ,dün başakşehir ve bjk maçlarını izledim
içim yanıyor,adamlar öyle bir tempo yükseltiyor ki rakip ne yapacağını şaşırıyor,
konya 10 kişi kalmış 5 dak.olsa bizim tempo yaptığımızı ,pres yaptığımızı gördünüz mü?
rıza hoca hikaye anlatmaya devam ediyor....

yine bu maçları izlemişsinizdir,
adamlar atak yaptıklarında rakip ceza sahası etrafında ve içinde
onazi,okay,ndoye,yazıcı novak,pereira vs pozisyununda oynayan rakip oyuncular
(Talissa,arda,adrina,emre,viska massoro,babel,oğuzhan,atibaimehmettopal,josep,cane r,gökhan vs vs vs)
rakip ceza sahasında topla buluşuyorlar ve gol atıyorlar,her pozisyonun içindeler kısaca,

ben özellikle onazi ve okayın pozisyonlara bu kadar uzak olmasına bir anlam veremiyorum.

dediğim gibi alanya ve akhisar maçları kadar dünkü oyun ve skor beni çok etkiledi.
pazar günü trabzondayım kızımla birlikte
inşallah gülen taraf oluruz.

Fatih Özkan
22.01.2018, 10:13
Kafa olarak çok küçüldük sanırım. Hala TRABZONSPOR'un sermayesinden yiyoruz..

En çok üzüldüğüm, dert ettiğim nokta da bu.
Cepten yiye yiye bu hale geldik.

Fatih Özkan
22.01.2018, 10:19
Aynen. Sahada bunları görecek, itiraz edecek adam yok. Buz gibi penaltı oldu, abdülkadirden başka kimse itiraz etmiyor

Tüm hararetli pozisyonlarda, pozisyonun içindeki adamımız tek kalıyor. Diğerleri uzaktan izliyor.
Çok yazık.

Tayfun
22.01.2018, 10:42
3 maçta da konyaspor'u yenemiyorsun. Rezillik.

Murat Keçeci
22.01.2018, 10:53
Konya deplasmanı her zaman zor geçmiştir bu maçta yine öyle oldu.Rakip eksik kalınca maçta bir adım öne geçsek de bunu sahaya yansıtamadık.Hücumsal anlamda eksiklerimiz çok fazla,pas kalitemiz düşük olduğu için organize hücum yapmakta zorlanıyoruz ama bu maçı bu eksiklikten dolayı kaybetmedik.Deplasmanda atılan iki gol kazanmak için yeterli bir sayıdır kazanamıyorsan hatta son dakikalarda attığın galibiyet golünü koruyamıyorsan asıl sıkıntı buradadır.

Burak bence görevini yaptı her yaptığı vuruş gol olacak diye birşey yok.Akan oyunda eksikleri var tabi ki ama kimse dört dörtlük değildir.Takım olmayı başarmak birbirinin eksikliği gidermek demektir burak nasıl ki skor üreterek skora katkı vermeyen oyuncuların eksikliğini kapatıyorsa, diğer oyuncularda onun eksiklerini kapatmalıdır.

Şuan görünen vasat futbolumuz pas kalitesi düşük oyuncularımızın fazla olmasından kaynaklanıyor bu oyuncuları ancak zaman için de eriterek çözüm bulabiliriz.Hangi hoca gelirse gelsin daha fazla fark yaratamaz.2-3 yıldır idmanlarda bizden daha fazla pas çalışması yapan bir takım yoktur ama gelişemiyoruz çünkü 25-35 yaşındaki oyuncuları pas konusunda geliştiremezsin Futbolcularda ki bu eksiklik okul çağında düzeltilebilecek bir durum.Bizim yapacağımız kesin çözüm zaman içinde planlı bir şekilde kadrodaki bu oyuncuları eritmek olmalıdır.

Tekrar maça dönersem tam maçı kazandık derken Onur kafamızdan aşağı kaynar suyu boşalttı.Onura söyleyebileceğim tek şey sen bu değilsin.

İlerisi için birşeyler söylemek gerekirse hedefimiz üst grubun içinde kalmak idi ve biz bu maçta berabere kalsak da hala üst grubun içindeyiz yani kaybedilmiş hiçbirşey yok önümüzde üst üste iki iç saha maçı var bu maçları alırsak ligde yine güzel bir konuma gelebiliriz.

Harun-61
22.01.2018, 11:23
Özeti tekrar acip izledim. Gercekten inanilmaz. 1 kisi bile itiraz etmemis.
Gerci Onur ordan da yerdi herhalde.

trbzonsporlu
22.01.2018, 11:25
rıza hocanın 10 kişiye karşı oynamak zordur demecine uyuz oldum. sanki konya 11 kişiyken şiir gibi top oynuyorduk. düzenlediğin her basın toplantısında malatya maçında 10 kişi kalmandan bahseden sen değilmisin. 10 kişi konya değilde biz kalsaydık ne olurdu acaba? konya bize karşı zorlanırmıydı, PSG bile dün gece 10 kişi kaldıktan sonra sahasından çıkamadı ve ve kimilerine göre fransa liginin gelmiş geçmiş en iyi takımı yenildi dün gece. neresinden tutarsan elinde kalan bir açıklama. risk konusunada girmiyorum bero ile risk almış hocamız ilk değişikliğinide 55 te yapmış. bero demişken bero, castillo, ramil, suk ve ibanezi aynı transfer döneminde bu takıma kazandırmayı başaran kimse, scout ekibiyse bu ekibin, kişilerse o kişilerin, derhal kulüple ilişkisi kesilmeli. aldıkları adamların hepsimi karavana olur.

rıza hocam ilk önce milli ara dedin durdun ama gördük ki milli aradan sonra oyun olarak geriye gittik çekirge misali maçları kazanıyoruz dedik, sonra devre arası kampı dedin durdun yine gördük ki bu kamptan sonrada takım geriye gitmeye devam etmiş artık savunmada yapamaz hale gelmişiz, abdulkadir hariç tüm oyuncuların performansı düşmüş, uefanın gelecek vaadeden 50 futbolcu listesinde yer alan yazıcı normal sıradan bir oyuncu haline gelmiş, kucka 2 metre ilerisine pas atamaz hale gelmiş, herkesin çok beğendiği hubocan bile bu meşhur devre arası kampından sonra son iki maçtır görüyoruz ki marsilya günlerine geri dönmüş. ligin en çok hava topu kazanan takımı olmamıza rağmen 1 tane kornerden gol atamamışız. hava topu kazanmada sıkıntı yoksa gol atmada sıkıntı varsa demekki korner organizasyonları iyi çalışılmıyor demektir. say say bitmiyor bitmez. son olarak; küstürdüğün, basın toplantılarında taraftarın önüne attığın, 1 gün geç kaldığı için takımada arkadaşlarınada ihanet etti dediğin, konya kupa maçından sonraki basın toplantısında gole ihtiyacımız vardı o yüzden onu oyuna almadım diye enteresan bir açıklama yaptığın oyuncunun sahada kaldığı süredeki oyun zekasını görebildin mi acaba rıza hoca.

resmen dün sarı kartı göster bana diyerek cezalı duruma düşen hubocan içinde takıma ve arkadaşlarına ihanet etti demeci verecekmisin acaba rıza hoca,

abdulkadir çamura düşmüş altın gibi parladı dün maçta, hep böyle devam edip bonservis rekorlarını altüst eder umarım. takımda beni heyecanlandıran tek gerçek abdulkadir. gerisi zaten emekli ordusu gibi. birazda okay var işte gelecek beklediğim.

trbzonsporlu
22.01.2018, 11:46
şike yılından beri kazanamadığımız karabük ve konya deplasmanlarından yine kazanamadık. bu arada Muharrem Usta, tv ye yeniden çıktıktan sonra 4. maç oldu hala kazanamıyoruz.

UĞUR DURTAŞ
22.01.2018, 12:33
Haftaya pazar günü gençler-konya maçına gidip gençleri desteklemek istiyordum.
o gün trabzon da olacağımdan dolayı gidemeyeceğim.

garip tir bize karşı inanılmaz bir hırsla mücadele ediyorlar.

inşallah konya lig sonu bir alt lige düşer.

UĞUR DURTAŞ
22.01.2018, 12:55
Hırsımı alamıyorum...rıza hoca,

biz barcelona değiliz,real madrid de değiliz bayern münih hiç değiliz
sende bunların hocası değilsin rıza hoca,

bunların hocaları bile maç içerisinde bazen futbolcuları kadar efor sarfediyor,
hata yapanı,yanlış yerde duranı,koşmayanı,adamını tutmayanı,kaçaranı yeri geliyor
el kol hareketleriyle bağırarak uyarıyor.

rıza hocaya dikkat edin,elini kotunun veya pantolonun cebine sokuyor
sakin sakin maç izliyor,
ben evde tv karşısında pres yapın,basın,coşkulu oynayın
baskı kurun ilerde çoğalın,sağdan soldan bindirin diye içim içimi yiyor
oturduğum yerde duramıyor,

zannedersin takım tıkır tıkır oynuyor
rıza hocada takıma diyecek bir şey bulamıyor eller cepte maçı izliyor.

rıza hocam sizin yerinizde ben olayım,
kenardaki heyacanımla takımı takır takır oynatırdım,
abdülkadir dışında ki tüm oyunculara heyecan katardım,
o kadar vurdum duymaz maçı izliyor ve yönetiyorsun ki
formsuzluğunı,
ndoye 72.dak.katlanarak kanıtlıyorsun,sağlamasını beroyu onuya alarak sağlamlaştırıyorsun.

benim anlayışımda kenarda ki hocalar ve yardımcıları
futbolcu kadar terlemelidir.

delfino
22.01.2018, 13:21
Hırsımı alamıyorum...rıza hoca,

biz barcelona değiliz,real madrid de değiliz bayern münih hiç değiliz
sende bunların hocası değilsin rıza hoca,

bunların hocaları bile maç içerisinde bazen futbolcuları kadar efor sarfediyor,
hata yapanı,yanlış yerde duranı,koşmayanı,adamını tutmayanı,kaçaranı yeri geliyor
el kol hareketleriyle bağırarak uyarıyor.

rıza hocaya dikkat edin,elini kotunun veya pantolonun cebine sokuyor
sakin sakin maç izliyor,
ben evde tv karşısında pres yapın,basın,coşkulu oynayın
baskı kurun ilerde çoğalın,sağdan soldan bindirin diye içim içimi yiyor
oturduğum yerde duramıyor,

zannedersin takım tıkır tıkır oynuyor
rıza hocada takıma diyecek bir şey bulamıyor eller cepte maçı izliyor.

rıza hocam sizin yerinizde ben olayım,
kenardaki heyacanımla takımı takır takır oynatırdım,
abdülkadir dışında ki tüm oyunculara heyecan katardım,
o kadar vurdum duymaz maçı izliyor ve yönetiyorsun ki
formsuzluğunı,
ndoye 72.dak.katlanarak kanıtlıyorsun,sağlamasını beroyu onuya alarak sağlamlaştırıyorsun.

benim anlayışımda kenarda ki hocalar ve yardımcıları
futbolcu kadar terlemelidir.

Çok doğru tespit rıza hocanın hırsı hiç yok beşiktaşın başında olsaydı aynı durumda olurmuydu çok merak ediyorum az buçuk tanıyoruz en azından dışarıdan daha aktif bir hoca görüntüsü vardı bize gelenlerin hepsi mi bozuluyor arkadaş elleri ceplerinde maç izliyorlar bize bizi tanıyan ve kendi içimizden biri lazım hami olmadı peki bu isim kim olacak bilmiyorum gözle görülür iyi bir yerli antrenör de göremiyorum maalesef Allah yardımcımız olsun sabır etmek lazım başakşehire imreniyorum okadar oyuncusu var kimse gıkını çıkartmadan yedekliği sorun etmiyor bizde ise durum ortada herşeyimiz problem arkadaş ..

HOPA'LI TS'Lİ
22.01.2018, 13:24
Hala şoku, hayal kırıklığını, üzüntüyü ve bunların yarattığı agresifliği üzerimden atamadım.

Ulan artık iyi oyundan ziyade 3 puanın önemli olduğu haftalara girmişken, son saniyede gol yemek nedir arkadaşlar?

Karabük ve Konya gibi takımları yenemiyorsak biz nasıl başarılı olacağız?

Kazanılmış maçı verdik

Samsunlu Şerefsiz Kalkavan penaltımızı bile 12 sn. sonra verdi, neredeyse gol yiyorduk

Samsunlular bizi sevmez zaten

Burak'a yapılan ilk hareket de penaltı

Burak ve Abdüş'teki hırs niye diğerlerinde yok

Tüm hevesim kırıldı

Maça gitmeyi düşünüyordum, ama vazgeçtim

Her maç sinir, stres, göğsüm ağrıyor
Yeter artık

muratt
22.01.2018, 13:31
3 maçtır Konya'ya karşı bir taktik üretemeyen Rıza Hoca'yı mı eleştirelim...
Kendisine hiç yakışmayan goller kaçıran Burak mı ?
Anlamsızca yediği frikik gollerine bir yenisini daha ekleyen Onur mu ?

Yoksa Rıza Hoca'dan taktiksel deha bekleyen, Burak'tan bitiricilik bekleyen ve Onur'dan gelişim göstermesini bekleyen taraftar olarak bizler mi suçluyuz ? Olmayacak beklenti içine girdiğimiz için suçlu biziz sanırım...

Hani bir söz vardır ya, atanın ile tutanın iyi olacak. Burak atamadı, Onur yedi ve sonuç ortada. Yani bize 3 puanı getirecek adamlar, bizi 3 puandan eden adamlar oldular.

Hani derler ya teknik direktörün takıma etkisi azdır diye. Bence bu büyük palavra, iyi teknik direktör takımın çehresini komple değiştirebilir. Ama Rıza Hoca gibi hocalar için bu söz doğru işte, ne değiştirdi takımda, biraz agresiflik dışında hiçbirşey. Bu mu peki şampiyonluk hedefi olan takımın ihtiyacı ? Rıza Hoca Antalya'da, Sivas'ta, Eskişehir'de ne yaptıysa burada da aynısını yapıyor. Neden kimse hoca burası Trabzon demiyor. Desek ne olacak, hocanın kariyeri belli, futbol felsefesi belli.

Devrenin sonunda da yazmıştım buralarda. Kimse 5-6 maç seri oldu diye gaza gelmesin, zaten kolay bir periyottu bu demiştim. Rıza Hoca'yla bizim olabileceğimiz maksimum lig 5.liğidir. Boşuna beklentiye girip de hayal kırıklığına uğramayın derim ben.

asilhamsi
22.01.2018, 14:28
hoca elindeki malzemeyi kullanamıyor.
İşlerin kotu gittiğinin farkında ama bir kez dahi olsa farklı birsey denemiyor.
Tekrar ediyorum ndoye oynuyorsa sol kanat değil burak ile cift forvet oynar.
En azından 3 lu oynamayı dene.Ne bileyim baska bir sey dene.Surekli burak ı defans arkasına kacırarak gol atmaya calısıyorsun.
Baska bir tane dahi hucum seti yok takımın.Ayıptır gunahtır.volkan ve bongonda bir kez dahi oynatılmadan gonderildi,gidip santrafor adamı kanatta oynatıyorsun.

HOPA'LI TS'Lİ
22.01.2018, 15:59
Hafta içi kupadan elenmenin şokunu atlatamadan ikinci bir şoka girdik dün

Dünkü maç beni sadece futboldan değil yaşamdan soğuttu

Rakipler kazanırken biz 3 puanı son saniyede verdik, nasıl kahrolmam, nasıl yanmam

FB galibiyeti üzerimizdeki ölü toprağını ve Karabük maçından bu yana yaşadığımız travmayı bitirmesi açısından harika olur ama zor

Bu arada TS'nin tek dostu TS'dir. Karabük adisi ve Konya bize karşı k.çlarını yırttılar. Oh olsun Gençler çaktı Karabük'e. Bu hafta da Konya'ya vururlar inşallah

Dün Ali TURAN'ın ölümüne, vahşice yaptığı faulde Abdüş'ün sakatlanmaması mucize. Ahlaksız bi de ne yaptım der gibiydi hakeme. Aslında 2 kırmızı imkanı olsa bile verilirdi o harekete

halilaziz61
22.01.2018, 16:16
Hala istifa ettirilmeyen bir Rıza var takımın başında
Umutsuzum

Haftaya hükmen mağlubiyet 5 maç seyircisiz oynama
Şimdiden hayırlı olsun :((((

halilaziz61
22.01.2018, 16:17
hoca elindeki malzemeyi kullanamıyor.
İşlerin kotu gittiğinin farkında ama bir kez dahi olsa farklı birsey denemiyor.
Tekrar ediyorum ndoye oynuyorsa sol kanat değil burak ile cift forvet oynar.
En azından 3 lu oynamayı dene.Ne bileyim baska bir sey dene.Surekli burak ı defans arkasına kacırarak gol atmaya calısıyorsun.
Baska bir tane dahi hucum seti yok takımın.Ayıptır gunahtır.volkan ve bongonda bir kez dahi oynatılmadan gonderildi,gidip santrafor adamı kanatta oynatıyorsun.

Çünkü teknik direktör olarak adamın kalibresi bu.

Sormak lazım hangi mantıkla bu adamı takıma hoca yaptınız ???

halilaziz61
22.01.2018, 16:38
Hala olayın ciddiyetinde değiliz, biz son 3 maçı Real Madrid ile oynamadık
Ligin sondan ikincisi bir takımla oynadık ve bir kez bile galip gelemedik

Hala hocanın gönderilmesi için ne bekleniyor???

Gurpas
22.01.2018, 18:22
Rıza diyor ki Yusuf u ve Sosa yı aynı anda oynatamam. Be adam al Yusuf u sol açığa N doye nin oynadığı rolü üstlensin bak nasıl oynuyormuş ikisi bir arada.

emrahtuna
22.01.2018, 18:25
ikinci yarı bizim için iyi başlamadı..konya ya 3 maçta da üstünlük sağlayamadık..halbuki hiçte bişeyleri yok ama anlayamadım neden oynayamıyoruz bu takıma karşı..maçın özelinde kötü tarafları hepimiz gördük izaha gerek yok..abdülkadir ve okay ayakta kalanen etkili oyuncularımız oldu..inşallah diğerleride kendini bir an önce toparlar..

olcay_61
22.01.2018, 18:28
Rıza diyor ki Yusuf u ve Sosa yı aynı anda oynatamam. Be adam al Yusuf u sol açığa N doye nin oynadığı rolü üstlensin bak nasıl oynuyormuş ikisi bir arada.

Pozisyon olarak aynı mevkinin oyuncusuymuş sosa ve Yusuf. Gel görki forvet olan Damdoy forvet ve kale dışında heryerde oynatılıyor. Hocanın herşeyi çelişki yumağı

alperrr
22.01.2018, 19:37
Hala şoku, hayal kırıklığını, üzüntüyü ve bunların yarattığı agresifliği üzerimden atamadım.

Ulan artık iyi oyundan ziyade 3 puanın önemli olduğu haftalara girmişken, son saniyede gol yemek nedir arkadaşlar?

Karabük ve Konya gibi takımları yenemiyorsak biz nasıl başarılı olacağız?

Kazanılmış maçı verdik

Samsunlu Şerefsiz Kalkavan penaltımızı bile 12 sn. sonra verdi, neredeyse gol yiyorduk

Samsunlular bizi sevmez zaten

Burak'a yapılan ilk hareket de penaltı

Burak ve Abdüş'teki hırs niye diğerlerinde yok

Tüm hevesim kırıldı

Maça gitmeyi düşünüyordum, ama vazgeçtim

Her maç sinir, stres, göğsüm ağrıyor
Yeter artık

Ya abicim yanlış anlamada..

belki hatırlamazsın karabük maçı öncesi 3 atalım 5 atalım demiştin..
bende böyle söylemlere gerek yok demiştim..

bu zihniyete girdiğimiz anda tepetaklak oluyoruz..
her maç zordur..
her rakip değerlidir..
her maç 1-0 olsun bizim olsun..

senide artık sağlamcı söylemlerde görelim..
zevkimizi maçtan sonra yapalım..
garantici olalım..

My
22.01.2018, 19:42
Rıza diyor ki Yusuf u ve Sosa yı aynı anda oynatamam. Be adam al Yusuf u sol açığa N doye nin oynadığı rolü üstlensin bak nasıl oynuyormuş ikisi bir arada.Adam zaten sol açık oynuyorda altyapıda öyle ahmakça işler yapılıyor ki insan kafayı yiyor.

nakzo
22.01.2018, 20:05
Hala istifa ettirilmeyen bir Rıza var takımın başında
Umutsuzum

Haftaya hükmen mağlubiyet 5 maç seyircisiz oynama
Şimdiden hayırlı olsun :((((

Rıza istifa edince kucka ile onazi pas yapmayımı öğrenecek ,yosa akbaş ve ugur evrimmi gecirecek veya onur bu saçma salak golleri sürekli yeme alışkanlığından vazmı geçecek, sosa kafasına taş düşüp ayıp oluyor azcık oynasam mı diyecek ,yusufcuk havalardan yere inecek mi.Bu takım kuruluşu itibariyle çok yanlış ve olmayacak oyunculardan kuruludur.Bu takımın sorunu saçma kadro yapılanmasıdır.

orhan42
22.01.2018, 20:08
Kötü oynadık , 10 kişil,ik takımı yenemedik..Hakem penaltımızı vermedi..Rıza hoca oyunu okuyamadı..Evet hepsine eyvallah.benim anlayamadım şeylerden birisi şu..Biz bu Konyaspor'a ve oyuncularına ne yaptık..4 maç oynadık hepsinde hır gür..Adamlar sanki final maçı gibi agresif bir tavırla oynadılar..Bu neyin hırsı..Tribündeki şerefsiz hemşehrilerim , bu takım ve kulüp size ne yaptı ..Sizi küme düşerken görmek en büyük isteklerimden birisi bu sezon..

nakzo
22.01.2018, 20:10
Bu takıma sene başında alınacaktı 1.stoper,2 başakşehirden visca,3 osmanlıdan ndiaye,4.burak 5.Malatyaspordan azubuike. .İş işten geçmiştir.

robinhood61
22.01.2018, 20:35
Galatasaray başkan ve hoca değiştirdi çatır çatır yeniyor herkesi, biz hala başarısız bir yönetimle yola devam ediyoruz, teknik direktör desen amatör lig seviyesinde. Bu kafayla başarı gelmez. Bu maçta şunu farkettim son dakika golü yiyince herkesle asabi asabi konuşmaya başladım. Trabzonspor hayatımıza sıçmaya devam ediyor ancak futbolcular milyonlara doymuyor umrunda mı aq, umrunda olsa götlerini yırtarak koşar mücadele ederler.

Travelair
22.01.2018, 21:01
Atiker Konyaspor’un kulüp başkan yardımcısı Ahmet Baydar, şöyle devam etti:

"Bir düdükle çocukların emekleri heba oluyor, büyük vebal alıyorsunuz. Sezon başından beri tam bir komedi yaşıyoruz. İlk yarıda sayısız maçta hakemlerin skora direkt etki eden kararları yüzünden puan kaybettik. VAR sistemi hayata geçirilmiş olsaydı bugün sıralamada ilk 10’un içinde yer alacaktık. Trabzonspor maçlarında ligde Traore’nin ayağı kırıldı hakem sarı kartla geçiştirdi, kupada Vedat Bora’yı hastanelik ettiler hakem yine sarı kartla geçiştirdi. Ama bu pozisyonların onda biri bir hareket direkt kırmızı kartla cezalandırıldı. Yetmedi ilk yarı iki net ofsayt pozisyonu es geçildi, rakip takım oyuncuları yüzde yüz gol pozisyonuna girdi. Yani biz ilk yarıyı bu hatalar zinciri yüzünden 2-0 geride kapatabilirdik. Yediğimiz golde de ofsayt görmezden gelindi ve maalesef 2-1 mağlup duruma düştük. İkili mücadelelerin büyük çoğunluğunda yanlış düdükler çalındı. Kısacası 10 kişiyle Trabzonspor karşısında destan yazan futbolcularımızın sonuna kadar hak ettiği üç puanı, Mete Kalkavan ile yardımcılarının berbat ve basiretsiz yönetimi nedeniyle elimizden alındı."

http://www.fanatik.com.tr/2018/01/21/konyaspor-un-hakem-tepkisi-1344392

Birincisi, bizim maçlarımızı öne çıkarıp Trabzonspor'u hedef göstermesi çok yanlış
İkincisi, Konyaspor'un ilk golü öncesi Novak başından darbe alıyor. Hakemin, oyuncu başından darbe aldığı için kesinlikle oyunu durdurması lazım ama durdurmuyor ve hemen akabinde yapılan atakla gol yiyoruz. Buna ne demeli?

PortoDeGalinhas
22.01.2018, 22:02
Onur u gerçekten seviyorum ama son zamanlarda ciddi bir performans düşüşü yaşıyor ve bu şekilde takıma faydası olacağını düşünmüyorum. Hani stoperinin biri kötü olur, orta sahada bir oyuncun kötü olur, ya da forvetlerinin biri formsuz olur, bunların bir şekilde telafisi olur. Ama kalecinin kötü olmasının hiç bir telafisi olmuyor maalesef ve takımın da modunu inanılmaz düşürüyor. Biraz önce biten gs maçını muslera resmen tek başına aldı. kayseri 45 dakika boyunca sağdan soldan ortadan her yerden yüklendi ama adam tek bir hata yapmadı, bunun yanında çok net 3-4 pozisyon çıkardı. ve muslera 1 sezon da en azından 7-8 maçı böyle tek başına alıyor. Onur şu performansı ile bizi her sezona -10, -15 puanla başlatır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

serkanholep
22.01.2018, 22:25
oyuncularımızın bir çoğunu ibb, gs,bjk,fb ye koysak çatır çatır oynarlar. hatta çoğu ilk 11 lerde oynardı

bizdeki asıl problem kadro mühendisliğidir

yazıcı,sosa,okay,kucka,onazi orta alan için çok

bir takımda ortasahada savaşçı koşan bir oyuncu olmalı. pas yüzdesi de orta düzeyde olması iyi olur. yaşı hiç önemli değil

bizde bu görevi yapabilecek sadece onazi var ama saydığım özellikler çok düşük. pas, savaşma gibi

okay,kucka aynı

sosa ve yusuf aynı ya da yusuf yanlış yerde oynatılıyor.

kanat oyuncumuz var ama orta alan tam olmadığı için kullanamıyoruz

yusuf için bir yol çizilmeli

10 numara mı kanat mı merkez orta saha mı

profosyonel yardım alınmalı

bana göre kant oynaması çok zor çünkü patlama gücü ve hız yok

halilaziz61
23.01.2018, 00:15
Rıza istifa edince kucka ile onazi pas yapmayımı öğrenecek ,yosa akbaş ve ugur evrimmi gecirecek veya onur bu saçma salak golleri sürekli yeme alışkanlığından vazmı geçecek, sosa kafasına taş düşüp ayıp oluyor azcık oynasam mı diyecek ,yusufcuk havalardan yere inecek mi.Bu takım kuruluşu itibariyle çok yanlış ve olmayacak oyunculardan kuruludur.Bu takımın sorunu saçma kadro yapılanmasıdır.

Kucka ve onazi iyi oyuncular ama senin hocanin yegane taktiği şişirme toplarla Burak beyi kaçırmak olunca pas yapmıyor görünüyor.
Yıllar önce szymek i futboldan soğutan ziya doğan taktiği gibi...

Pas yapmasını istiyorsan pas futbolu taktiği vereceksin.
O kalibrede hocan olmadığı için topu şişir atarsa bir gol yat üstüne yoksa beraberliğe oyna taktiği ile oynarsin

Rıza nin savunulacak zerre şeyi kalmadı

Kendimizi kandırmaya devam edelim.

Bu takıma adam akıllı hoca lazım

Yerli olmamali

ctopal89
23.01.2018, 08:13
Burak ' ın 2. golünde sevinçten kalbim duracakken Onur denen kalecinin yaptığına bak. Artık yerine iyi bir kaleci alınmalı bir insan 10 yıldır kendini geliştiremez mi yahu?

HOPA'LI TS'Lİ
23.01.2018, 08:34
Kötü oynadık , 10 kişil,ik takımı yenemedik..Hakem penaltımızı vermedi..Rıza hoca oyunu okuyamadı..Evet hepsine eyvallah.benim anlayamadım şeylerden birisi şu..Biz bu Konyaspor'a ve oyuncularına ne yaptık..4 maç oynadık hepsinde hır gür..Adamlar sanki final maçı gibi agresif bir tavırla oynadılar..Bu neyin hırsı..Tribündeki şerefsiz hemşehrilerim , bu takım ve kulüp size ne yaptı ..Sizi küme düşerken görmek en büyük isteklerimden birisi bu sezon..

Burak maç sonunda çok güzel konuştu, şöyle ki;

Konya bizim için çok özel bir şehir, burayı seviyoruz.
Ancak bu şehrin taraftarları da bu şehre yakışır davransınlar.

Konya başkanının açıklamaları da dehşet.
Ulan küme düşeceğiniz günü de görürüz inşallah
Son dönemde bu Anadolu takımı müsveddelerinin camiamıza olan hırsı, agresifliği ve nefretini anlayamıyorum
TS size ne yaptı köpekler, benim asabımı zıplatmayın.
Karabük taraftarı da salyalı köpek gibi bize karşı bilenmişti.
Sizler geçicisiniz bu ligde ezikoğlu ezikler, biz kalıcıyız.

HOPA'LI TS'Lİ
23.01.2018, 08:37
Atiker Konyaspor’un kulüp başkan yardımcısı Ahmet Baydar, şöyle devam etti:

"Bir düdükle çocukların emekleri heba oluyor, büyük vebal alıyorsunuz. Sezon başından beri tam bir komedi yaşıyoruz. İlk yarıda sayısız maçta hakemlerin skora direkt etki eden kararları yüzünden puan kaybettik. VAR sistemi hayata geçirilmiş olsaydı bugün sıralamada ilk 10’un içinde yer alacaktık. Trabzonspor maçlarında ligde Traore’nin ayağı kırıldı hakem sarı kartla geçiştirdi, kupada Vedat Bora’yı hastanelik ettiler hakem yine sarı kartla geçiştirdi. Ama bu pozisyonların onda biri bir hareket direkt kırmızı kartla cezalandırıldı. Yetmedi ilk yarı iki net ofsayt pozisyonu es geçildi, rakip takım oyuncuları yüzde yüz gol pozisyonuna girdi. Yani biz ilk yarıyı bu hatalar zinciri yüzünden 2-0 geride kapatabilirdik. Yediğimiz golde de ofsayt görmezden gelindi ve maalesef 2-1 mağlup duruma düştük. İkili mücadelelerin büyük çoğunluğunda yanlış düdükler çalındı. Kısacası 10 kişiyle Trabzonspor karşısında destan yazan futbolcularımızın sonuna kadar hak ettiği üç puanı, Mete Kalkavan ile yardımcılarının berbat ve basiretsiz yönetimi nedeniyle elimizden alındı."

http://www.fanatik.com.tr/2018/01/21/konyaspor-un-hakem-tepkisi-1344392

Birincisi, bizim maçlarımızı öne çıkarıp Trabzonspor'u hedef göstermesi çok yanlış
İkincisi, Konyaspor'un ilk golü öncesi Novak başından darbe alıyor. Hakemin, oyuncu başından darbe aldığı için kesinlikle oyunu durdurması lazım ama durdurmuyor ve hemen akabinde yapılan atakla gol yiyoruz. Buna ne demeli?

Hep kendine yontmuş hakem kararlarını ezik herif
Bi de bizim üstümüzden hak savunması yapması ayıp

Faik Yılmaz
23.01.2018, 09:36
Trabzonspor'a düşmanlık eden her Anadolu Takımı soluğu en az 1 alt ligde almıştır......

Eskişehir , Sivas , Van , Rize , Gaziantep , Balıkesir.....

Sayısız örneği vardr.....

Siz kendi işinize bakın Konyalılar.... Yoksa sizde şampiyonluğa oynarsınız önümüzdeki yıl

ama Ptt 1.ligde......

HOPA'LI TS'Lİ
23.01.2018, 10:07
Trabzonspor'a düşmanlık eden her Anadolu Takımı soluğu en az 1 alt ligde almıştır......

Eskişehir , Sivas , Van , Rize , Gaziantep , Balıkesir.....

Sayısız örneği vardr.....

Siz kendi işinize bakın Konyalılar.... Yoksa sizde şampiyonluğa oynarsınız önümüzdeki yıl

ama Ptt 1.ligde......

SAMSUNSPOR, KOCAELİSPOR, SAKARYASPOR taraftarlarını da ekleyelim bunlara

memozcan
23.01.2018, 19:37
konya ve karabük deplasmanı.. en nefret ettiğim iki deplasmandı..daha da bariz oldu.. işallah düşerler de biz de kurtuluruz..

bir de sivas deplasmanı var tabi..

Onur Akyüz
24.01.2018, 00:03
Adamlar 90 dk 18 yaşındaki Abdülkadir’i yuhaladı ya zihniyetini sevdiklerim!

Demek ki bu çocuğun bacakları kırılsa, o eski kaşar ali turan kırmızı yemese hoşlarına gidecekti.

Fatih Özkan
24.01.2018, 09:38
Adamlar 90 dk 18 yaşındaki Abdülkadir’i yuhaladı ya zihniyetini sevdiklerim!

Demek ki bu çocuğun bacakları kırılsa, o eski kaşar ali turan kırmızı yemese hoşlarına gidecekti.

Ali Turan'ın Twitter hesabına girip, yapılan yorumlara bir bakın lütfen.
Sinirlerinize hakim olmak zor olacak.

cakalkerem
24.01.2018, 10:27
Onur formsuz mu acaba?
Çok kötü gol yedi...

HOPA'LI TS'Lİ
24.01.2018, 13:38
Onur formsuz mu acaba?
Çok kötü gol yedi...

Uzaktan ve frikik golleri yiyor bir süredir, onun tecrübesi ve klasına yakışmayan goller