PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 18. Hafta l A. Konyaspor 2-2 Trabzonspor l Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8

Reha Demirbaş
21.01.2018, 15:41
Oyuncu değişikliği değerlendirmesi yapacak olursak

Sosa'nın Yusuf ile değiştirilmesi son derece yanlıştı. Ki zaten Sosa oyuna girince ortalığı yırtmadı. (Yusuf bu konuda eleştirilirken.)

Bero ile Damdoy değişikliği ise oyun çözemeyecek iki oyuncunun birbirleriyle yer değiştirmesi oldu. Bero zaten çoğu maç denenmiş ve katkı alınamamış bir diğer oyuncu.

Son değişiklik olan Rodallega Onazi değişikliği ise çok geç kalınmış bir değişiklikti 10 kişi kalan rakibe karşı.

Hele hele ilk yarı oyunu çözemediğini gördükten sonra ikinci yarı direk Hugo'nun oyuna alınmaması ve rakibi tehdit eden oyuncu sayımızın arttırılmaması hocanın yaratıcılık sorununun olduğunu ve ezbere iş yaptığını gösteriyor.

merdeme
BU takımın ruhu, inancı, kazanmak için motivasyonu yok. Bu motivsyonu yönetim mi, hoca mı, taraftar mı verir bilmiyorum. Hepsinin etkisi olabilir. Ama takım inanmıyor. Abdülkadir ve Okay dışında hırslı kimse yok. Takımın abilerinin diğer futbolcuları inandırması lazım ama onlar da inanmıyor.

olcay_61
bu maaşların ödenmemeside takım içi sorun olabilir.rıza hoca nın keyfi devre arası hiç iyi değildi

bence sadece Rıza Hocanın maaşı ödenmiyor, başka bir açıklaması yok

autkusoytas
Onur u savunmak için söylemiyorum fakat top baraja da çarpıp hafif yön değiştirmiş. Onun dışında da başarılıydı bugün.

Arif Timurcioğlu
10 kisi kalmis takima korkak oynuyorsan kusura bakmada bu takimin hocasi olamazsin git 1. lige.

gancho61
21.01.2018, 15:42
yusuf yazıcının genc takımla 1-2ay gecırmesi lazım böyle rezalet futbol olamaz sosanın ölüsü yusufu 2'e katlar bu kadar netim!

İlyas Özdemir
artık kendimize iyi bir 1.kaleci bulmamız gerekiyor

serdaracıl
Abdülkadir için üzüldüm. Gerisi yalan

Arda'
Lige havlu attık bu maçla beraber farkında mısınız. Kazansak belki kör topal ilerleyecektik haftaya fb maçına şimdi adamlar son dk attığı golün moraliyle çıkacak bizimkiler de tam tersi aptal gibi yedikleri golün moral bozukluğuyla.

hos_cocuk61
Burak goller dışında çok kötüydü, gol vuruşu dışında bir özelliği kalmamış. Fizik çok kötü ikili mücadelelerde çok zayıf sezon başından beri böyle.

tamuğ yamtar
1-1 bitse daha az koyardi...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Manava61
21.01.2018, 15:43
Burak ın maç 0-0 ken kaçırdıgı saçmasapan gollerin özellikle de yedigimizden öncekinin maçın buralara gelmesinde de etkisi en az Onur kadar var

Erkan A.
riza kovulsun diyorsunuz rizayi kovacak yönetim yok ortada ?

konyaspor her mac böyle oynasa sampion olur alt siralardan gelerek karabüksporda bize karsi dünya sampionu gibi hirsli oynadi puan aldi sonrasi malum konyasporda göreceksiniz kolay kolay puan alamaz daha .....

antalya kampi baslayinca novak gelmeliydi ve bir golcü oyuncu mutlaka alinmaliydi buraka kiziyoruz ediyoruz ama golleri atiyor takimimizda baska hic bir golcü yok

1 puan konya degil biz kazandik daha cok maclar var uefa icin siralamaya bakmaliyiz artik sampionluk hevesinden vaz gecelim

Sadettin_
onur top falan cıkarmadı . o cıkardıgı toplar ıcın lendisine övgü beklıosa avucunu yalasın .
top cıkar dıye para ödüyoruz kendisine .
okay onundekı adama pas attı vauvvvv diye sasırıyormuyuz ? şaşırmıyoruz adamın işi o .
onur mac sonuna dek toplar çıkarmıs . banane ? yediğin gollere bak .
4 yıldır birşey oynadıgı yok bu adamın yok !!!
Çıkın deyın son 4 yıldır şu dönem hakan arıkanınn "yarısı" sevıyesınde form yakalayabıldı.
diyemezsiniz.

falcon_61
Top carpmis da kaleci yanilmismis, madem gozunuz var o topun carpi ca daha da Onura dogru yoneldigini gorun. Turkiyenin en dandik kalecilerini kadromizda tutuyoruz.Bunu bende başka gören birilerinin olması sevindirici.
Diğer tarafa gidiyordu onur. Top kendine geldi ona rağmen böyle

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

My
21.01.2018, 15:44
Şim di asıl soru şu: Rıza sahadan ders alıcak mı ?

yatmaztara
Aman bu yönetim bulmasın. Onur'u mumla aratır bize bunlar.

olcay_61
Lige havlu attık bu maçla beraber farkında mısınız. Kazansak belki kör topal ilerleyecektik haftaya fb maçına şimdi adamlar son dk attığı golün moraliyle çıkacak bizimkiler de tam tersi aptal gibi yedikleri golün moral bozukluğuyla.

o iş karabük maçıyla bitmişti zaten, küme düşen takıma karşı oyunu çözemeyen hoca illaki biyerde patlak verirdi

halilaziz61
Bu maçın tek sorumlusu rıza dur

En sevinelecek şey de aldığımız bir puan ve bir puanın alınmasında büyük emeği olan onurdur

Şimdi onurun anasına avradina küfür edenler gitsinler boklarinda bogulsunlar.

Bu takımın başına rizayi Ersunu hamiyi musllat Edip 3 yılını heba edenlerden hesap sorma vakti.

40 milyon avroluk transfer yapıp Almanya'dan hocaya 2 milyon verip getiremiyenlerden hesap sorma vakti

Onur Akyüz
Bu hocanın Trabzon’a dönmemesi lazım!

Lig 16.sı takımı 3 maçta yenemedin! Birinde 80dk 10 kişi oynadı yenemedin!

Her gün basın toplantısı yap, saçmasapan konuş! Taktiğin maktiğin olmasın!

Seni hoca diye oraya getirenin de senin de Allah müstehakını versin!

artvints
barajda sırtını dönen adam var hala. şu detaylara çalışın artık. sırta çarpan top kavis alır. çarpsın kafanıza ölmezsiniz.

Tahir61
21.01.2018, 15:45
kulüp içinde darbe yapıp yönetimi ele geçirebilecek bir kurum yok mu?

halilaziz61

Rıza Trabzon'a dön me me li

Bilal Karadeniz
Galatasarayda yapılan devrim aynı şekil Trabzonspor'da yapılmalıdır. Artık böyle rezillikler canimiz a tak etti Trabzonspor birilerinin oyun tahtası olmamalıdır. Her gelen bi havalarda egolarda yeter artık. Konyaspor ile 3 kere tam üc kere üstüste oynayıp galibiyet almayan adamı hoca diye Trabzona sokmam.

samway
Kucka sosa roda burak olcay volkan sen takımındaysa ne yapıcak edicek bu adamları oy-na-ta-cak-sın mecbursun cunku oynayanlar rezil yani bu adamları yöneteceksin yoksa sen ne diye hocasın senin yaptığını herkes yapar 10 kişi rakip 70 dk nasıl beklersin çift forveti nasıl dayanabiliyorsun nasıl hırslanmıyorsun nasıl el veriyor yüreğin 80. Dk ya kadar allah belanı versin senin

Alper Beyazay
Her maç sonrası gibi defol git Rıza. Haftaya yenilmeyi beklemeye gerek yok defol git

Full HD
21.01.2018, 15:46
Trabzonsporlu olmak bir eziyet.Her hafta hüsran ve cile!

61_Hasan_69
Bu golü Esteban yese burda ama avrat sövecek olanlar Onur yiyince yok kontrpiyede kalmış yok baraja çarpmış gibi bahaneler üretiyor

lazminator61
Abdü Sosa Burak konyaya karsi tek bisey yapabildi ve yapdida. yoksa biz daha cok 90 dakkika oynariz ama gol mol bulamayiz, 10 kisi kalip gol bulamiyorsan, tek forvet oyniyorsan, ohhhhoooo isimiz sor. Hayir anlamiyorum, neyi beklyion havadan Gol mi gelsin Rizaaaaaa

hos_cocuk61
Abdülkadir dışında hücumda pozisyon yaratacak oyuncu yok kanat forvet dediler hala o bölge Olcay , Ndoye, Bero gibi çapsızlara emanet. Orta saha Okay dışında çok zayıf. Öyle bir hava yaratıldı ki sanki bu takımın tek eksiği sol bek gibi. Halbuki öyle değil bu takımın orta sahası sorunlu kanatları sorunlu.

sametaydin
75 dakika 10 kişi kalan takıma oyun üstünlüğü sağlayamayan bir takımdan söz ediyoruz. Ben burda kenar yönetim ve sahadaki futbolculara suç buluyorum. Yani oyuncu değişiklikleri daha cesurca olmalıydı. Oyuna giren berodan hiç faydalanamadık diğerleri de iyi değildi ama bero gözükmedi bile. Kaleci onur 1 veya iki tane güzel top çıkardı ama yediği frikik golü faciaydı. Yani bu takımı bu hale getirmek için çok mu uğraştılar ben anlamadım gerçekten de.

7can61
21.01.2018, 15:47
barajda sırtını dönen adam var hala. şu detaylara çalışın artık. sırta çarpan top kavis alır. çarpsın kafanıza ölmezsiniz.

Futboldan anlamadıkları için bilmezler, tvden izleyince top iki direk arasından girince bağrırlar işte, ters ayakta kalan adam fizik kurallarını alt üst ederek belini kırarak o topu çıkarabilmeliydi. Evet haklılar.

olcay_61

tabiki alacak, bero forvete damdoy defansa

Bilal Karadeniz
Sürekli bi şikayet içindesin ama önce kendi hatalarını göreceksin al sol bek de geldi. Burak da geldi şimdi ne diyiceksin.

lazminator61
Bu golü Esteban yese burda ama avrat sövecek olanlar Onur yiyince yok kontrpiyede kalmış yok baraja çarpmış gibi bahaneler üretiyor

aynen öyle, Estebani hic sevmemde ama cok haklisin, simdiye kadar ama avrat söverdiler

Tansu Onur Erdoğan
Onura kufur ediliyosa garipsemeyin,bu kafalar efsane hamiye ,senola sovmus.
Onur kim oluyo.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arda'
Adamlar 80 dk 10 kişi oynadı ve şu leş takımı yenemedin. Ligin sonuncusuyla 16.sını 2 maçta da yenemiyosan bırak git abi böyle bişey olamaz.

odyseuys
onur kontrpiyede kalmış da olsa bu topu içeri almamalıydı. çok kötü bir zamanda çok kötü bir gol yedi. sahadaki rezilliği unuttuk, onur'u tartışıyoruz.

işin ilginci maç 1-1 bitmiş olsa "onur sayesinde bir puanı kurtardı" şeklinde onlarca mesaj olacaktı burada.

10 kişi takıma karşı galibiyeti haketmeyen bir oyun oynadık. bence beraberliği dahi haketmedik bugün. kaçan 2 puana üzülemiyorum bu nedenle.

hos_cocuk61
21.01.2018, 15:48

Ders alsaydı formsuz Yusuf'u çoktan kesip Sosa'yı oynatması lazımdı. Ondada klasik Hoca takıntıları var.

homosapiens
21.01.2018, 15:48
Bireysel olarak herkes eleştirilebilir fakat bu kayıp Onur'a Yusuf'a falan değil Hoca'ya yazar. Böyle aciz futbol oynanmaz. Rakiple üçüncü kez oynuyorsun ve on kişiye karşı baskı kuramıyorsun

Alper Beyazay
21.01.2018, 15:49
Futboldan anlamadıkları için bilmezler, tvden izleyince top iki direk arasından girince bağrırlar işte, ters ayakta kalan adam fizik kurallarını alt üst ederek belini kırarak o topu çıkarabilmeliydi. Evet haklılar.

Yahu ne ters ayağı. Ben de bugüne kadar hep Onur'u savundum laf etmedim ama koyduğum topu adama çarpmadan önce köşeye gidiyordu çarpıp Onur'a doğru yöneldi top. Kaç kaleci böyle bir gol yer yeter artık vallahi ya

odyseuys
ayrıca memleketim konya'nın futbol takımının bize ters geldiği gerçeği de bir kez daha vücut bulmuş oldu.

doktor
Yazıklar olsun yönetime madem beceremiyosunuz niye yönetime aday oluyosunuz bence yönetimler artık ibra edilmemeli ulan millet hobi amaçlı yönetim oluyor nede olsa hepsi ibra ediliyor giren Trabzonspora giriyor

Mert Acar
Rakiple 3. maçın ve kazanamadın...Trabzonspora lekesiniz.10 kişi aciz rakibe baskı bile kuramadık.

Ömer Öztürk
Riza hoca gs yendigimizde en buyuk avantajim antalyayla gs karsi oyanamam demisti,3mac ust uste ayni takimla oynadi ustunluk kuramadi. Bence birdaha rakip izlemeye bile gitmesin

Rahmi Akkurt
21.01.2018, 15:50
Onurun yedigi gol rezillik.

Burakin golune nasil ofsayt vermedi enterasan ?

Burak karakterinin cezasini takima odetiyor.Net penaltimiz verilmedi.

My
Rıza Trabzon'a dön me me liGeçti artık bu saatten sonra başta ya vizyonuu konuşturup kurduğun takıma uygun kalibrede bir adam getirecektin ya da şimdi buna katlanacak Rıza'yı seçenler.

Tahir61
bir ay kamp yaptık aynı takımla üç maç yaptık saha içinde tek bir artı hareket, ilerleme yok

ilelebeTS
Rahat rahat 3-0 bitecek maç 2-2 bitti. Bunun nedeni ne korkak futbol anlayışıdır. Rakibin 10 kişi ayıptır ya.

Manava61
Futbol geçmişe baglı kalarak oynanılmaz.O kadar romantikleşceksek yattarayı filan da getirelim zamanında iyi oynuyordu.Onur da zamanında iyiydi.Teşekkür edilip plaket filan varsa verilip yollar ayrılmalı.

Soner Albayrak
Kendinize çok fazla yükleniyorsunuz. Bu takım zaten şampiyon olamayacaktı. Zaten bu maçta büyük ihtimal puan kaybı yaşayacaktık.

Zaten herkes o frikiğin gol olacağını hissetmiştir. Hocan da camian da futbolcun da yeteri kadar inanmıyor ve istemiyor çünkü.

falcon_61
Futboldan anlamadıkları için bilmezler, tvden izleyince top iki direk arasından girince bağrırlar işte, ters ayakta kalan adam fizik kurallarını alt üst ederek belini kırarak o topu çıkarabilmeliydi. Evet haklılar.Top zaten sola gidiyordu, sekince onurun daha da yanına geldi. Peki bu adam nasıl ters ayakta kalabiliyor söyleyeyim mi. Adam sola giden topu sağ tarafa giderek çıkarmaya çalışıyordu da ondan . Fizik kurallarını böyle alt üst etmeye çalışıyordu. Tekrarını izle de öyle yaz istersen

Tansu Onur Erdoğan
Uzulmeyin haftaya hasbelkader feneri yenersek . Buralar cicek olur :)

Turgay Atalay
He he futboldan anlamiyoruz, bence senin kalecin kalecilikten anlamiyor. Baraji yanlis kurdur, 35 metreden duz gelen hatta ustune dogru yamulan topa artistlik yap, topu bir de degil iki elinle avuclayip sepetine doldur, ondan sonra taraftar futboldan anlamiyor. Keske taraftarin anladigi kadar sahadaki gerzekler futboldan anlasa.

doktor
21.01.2018, 15:51
Ders alsaydı formsuz Yusuf'u çoktan kesip Sosa'yı oynatması lazımdı. Ondada klasik Hoca takıntıları var.

Bencede hayatta almaz haftaya yine Damdoyu izleriz sol ve sağ kanatta

Ahmet Faruk
Top oynamış olsak ve berabere kalsak diyeceğim ki “Olur, yol kazası. Haftaya olur.”. Ama yok. Geçen devre kazandığımız maçlarda bile top oynamıyorduk.
Şu adamı takıma hoca diye öneren de, ona inanıp getiren de Trabzonspor ile ilişkisini kessin bir zahmet.

El Cordobes
Korumayın kardeşim korumayın!!!

Onuru korumayın
Yusuf u korumayın
Burak ı korumayın
Hocayı korumayın
Adını saymadıklarım da dahil korumayın kimseyi yeter artık.
Burası Trabzonspor. Oynayabilen oynayacak, oynayamayan , yönetemeyen defolup gidecek.
Şu maçın izahı mı var Allah aşkına. Yok baraja çarpmış yok kıl yok tüy.
Yaşadığımız kepazelikler yetmedi mi? Allah bizim belamızı vermiş, bize bunları yaşatanların da belasını versin.

Alper Beyazay
Bizi sıradan bi anadolu kulübüne döndüren herkese yazıklar olsun. Sen de defol git Rıza. Gerekirse M.Usta sen de git. Kredi bitti artık

artvints

soluna niye hareketlendiğini hala anlamadım. top oraya gitmiyordu ki, yine sağına geliyordu. onur'un ne yaptığı belli değil.

halilaziz61
Burak in golü bana da ofsayt gibi geldi ama izlemek lazım bir daha
O pozisyonda penaltının p su yoktu sadece korner vardı
Savunma oyuncusu topa vuruyor

doktor
Çünkü bu adamlar Trabzonspordan korkmuyor çekinmiyor bizim gibi görmüyorlar

My
Sürekli bi şikayet içindesin ama önce kendi hatalarını göreceksin al sol bek de geldi. Burak da geldi şimdi ne diyiceksin.Geçen haftaki açıklamalara bak aynısını demezse dişimi kırarım. 2. yarı çok iyyidik bik bik bik...

B.AKDEMİR
Onur’a burada ana avrat küfür eden kişiler acilen forumdan uzaklaştırılsın.Eskiden bu forumda çol seviyeli yorumcular vardı.Yazmasak bile sıkı takip eder okurduk.Onur hata mı yaptı kızabilirsiniz ama bir “futbolsever ve taraftar” olarak 10 kişi kalmış takıma karşı maçı bu noktaya getirenlere kızmak gerekir. Bulsun başkan Onur’dan daha iyisini getirsin.Rakip takımın ya da diğer takımların kalecilei ile kıyaslamak çok büyük hata.Rakip takımın şikeci kalecisi bize gelince panter ama kalan 16 maçta kovanın önde gidenidir.Rodellega Sosa oyuna geç alındı.Taktik zaten yanlış. Allah yardımcımız olsun.

odyseuys
iyi futbol için devre arası kampı sonrası işaret eden hocaya sahadaki futbolun hesabını sormayacak yönetim, yönetme vasfını kaybetmiştir. yönetme vasfını kaybetmiş bir yönetim de hükümsüzdür.

M. Fatih ALEMDAR
Bir macta 90+6 da frikigimiz cizgi ustunde firildak gibi doner ve girmez
Hemen ertesi lig lacimizda 90+5 de 35 m den yavas vasat bir frikiten gol yeriz.

Sanirim suclu ne hoca,ne kaptan, ne oyuncular.

Tek suclu kaderimiz.

Bukadar gudubetsiz bir takim olamaz.

serdaracıl
21.01.2018, 15:52
Rıza hoca aman vazgeçme çift önliberodan. Rakip 10 kişi be

Hasan ZAİMOĞLU
öne geçtiğin maçı böyle aptal saptal bir golle vermek tam bizim takımımıza özgü bir iş. 2 haftada 3.maçında rakibine karşı pozisyon varyasyonları üretemeyen hoca ne kadar suçlu ise son golde topu içeri alan kişi de o derece suçludur. istersen 98 tane net pozisyon çıkart maç içinde ama böyle gol yersen kurtardıklarının bir önemi kalmaz. ne dersek diyelim kendi ayağımıza sıka sıka gidiyoruz. şu maçtan ders çıkartabilir miyiz bilinmez ama fenerbahçeyi kendi sahamızda yenersek o zaman yeniden ivme kazanırız yok puan kaybı olursa hedef medef kalmaz. (he zaten var mı bilmiyorum ama varsa diye düşünerek yazıyorum)

cebcare
futbol sansimizi veya sansizligimizi bippppp

Enes Ünal Kaya

3 maçtır Konya'yı yenemiyorsun . Sizce alacak mı :)

olcay_61
bundan hoca olsaydı 18. dakikada rodallegayı alırdı.

ne bir taktiği var ne de oyun okuması, karabük maçı ve konya maçları çapını belli etti

Yıldıray Emanet
Orkan oyuna girerken sizinde kalbinizde uyuşma gözünüzde seğirme başınızda zonklama oldu mu ?

lazminator61
21.01.2018, 15:53
Uzulmeyin haftaya hasbelkader feneri yenersek . Buralar cicek olur :)

bu oyunla yenemeyiz de oraya bosver. ben korkum fenere karsi oyuncular motive olup kazanirsa tam kücük ezik takim oluruz, tek büyüklere karsi iyi kötü normal takimlara karsi bos oynamamiz.

Mert Acar
Trabzon için denniz tükendi..

Ahmet Faruk

Öyle birisi olsaydı böyle bir oyun olmazdı sahada. Bu ilk defa oynadığımız bir “kötü oyun” değil. Adam geldiğinden beri kazandığımız maçlarda dahi oynadığımız oyun bu. Onur o topu çıkartsaydı kazanmış olacaktık mesela.

Tansu Onur Erdoğan
Estebanin yediginden daha kotu gol.yemedi.dağlın

Arda'
Ya Onura insanların kızma sebebi sürekli aynı şeyi yapıyor bi insan sürekli frikik golü yiyip kendini geliştirmez mi ya. Sneijder, Talisca, Torje, Sefa Yılmaz aklıma gelen frikikler hepsinde de aynı şeyi yapıyor. Kendini geliştir işte kardeşim yan toplarda ve frikiklerde iyi değilsin biraz üstüne git 30 yaşına geldin artık.

halilaziz61
Korumayın kardeşim korumayın!!!

Onuru korumayın
Yusuf u korumayın
Burak ı korumayın
Hocayı korumayın
Adını saymadıklarım da dahil korumayın kimseyi yeter artık.
Burası Trabzonspor. Oynayabilen oynayacak, oynayamayan , yönetemeyen defolup gidecek.
Şu maçın izahı mı var Allah aşkına. Yok baraja çarpmış yok kıl yok tüy.
Yaşadığımız kepazelikler yetmedi mi? Allah bizim belamızı vermiş, bize bunları yaşatanların da belasını versin.

Sorun şu ;
Onur golü yemese rızanın yaptıkları konusulmayacak vay ne buyuk hoca tantanasi dönecekti.
Onurun hata yapma hakkı var.
Rızanın da var ama onur bir hata yaptıysa bu maç rıza 9 Burak 6 hata yaptı.

Bu takıma hoca diye getirdikleri yetenek nitelik düşmanı adamlarla bu kadar
Bunu iyice anlamak lazim

Manava61
21.01.2018, 15:54
Orkan oyuna girerken sizinde kalbinizde uyuşma gözünüzde seğirme başınızda zonklama oldu mu ?
Frikik olunca dediklerin oldu

7can61
Yahu ne ters ayağı. Ben de bugüne kadar hep Onur'u savundum laf etmedim ama koyduğum topu adama çarpmadan önce köşeye gidiyordu çarpıp Onur'a doğru yöneldi top. Kaç kaleci böyle bir gol yer yeter artık vallahi ya

Kardeşim topun sola doğru gideceğini gören kaleci sola doğru yatıyor, yani sol bacağının üzerine doğru basıyor, sonra burak beye çarpan top ki barajda öyle durulmaz birden sağına yöneliyor ve güç ayağı terste olduğu için soluna güçlü yatamıyor. İnanmayanlar evde önce soluna yatsın sonra sağına doğrunzıplamaya çalışsın nçbaklaım olacakmmı

lazminator61
oldu abi, spiker tam besiktasdan bu sezon kiralandi dedi anda

hos_cocuk61
Onur’a burada ana avrat küfür eden kişiler acilen forumdan uzaklaştırılsın.Eskiden bu forumda çol seviyeli yorumcular vardı.Yazmasak bile sıkı takip eder okurduk.Onur hata mı yaptı kızabilirsiniz ama bir “futbolsever ve taraftar” olarak 10 kişi kalmış takıma karşı maçı bu noktaya getirenlere kızmak gerekir. Bulsun başkan Onur’dan daha iyisini getirsin.Rakip takımın ya da diğer takımların kalecilei ile kıyaslamak çok büyük hata.Rakip takımın şikeci kalecisi bize gelince panter ama kalan 16 maçta kovanın önde gidenidir.Rodellega Sosa oyuna geç alındı.Taktik zaten yanlış. Allah yardımcımız olsun.

Arkadaş bu forumda Admin üyeye sövdüğü, üyeye laf sokup hakaret ettiği yerde bunlardan adalet mi bekliyorsun?

bordoylamavi
skor normal. bi şansımızla alacaktık maçı o da olmadı. onur iki golü de izledi. ama asıl hatalı defanstı. adama ceza dışından plase yaptırıyorlar ilk golde. ikincide baraj 2 kişi daha olsa top baraja çarpacak yada direk onua gidecek. burak sırtını dönüp zıplamasa direk ona çarıpı geri geelcek top. ne diyim rezil bi maçtı bizim açımızdan

Muhammed Ayaz
Puan kaybında kesinlikle ve kesinlikle Onur'un payı büyük. Hocanın kararlari elbetteki tartışılabilir ancak her şeye rağmen 2 gol bulmuşsun ama gel gelelim malesef kalecimiz olmadığı için maç 2-2 bitiyor.

homosapiens
Yol yakınken Rıza yanlışından dönülsün. Zaman kaybının anlamı yok. 5 maç kazansan 6. maça acaba kazanır mıyız diye çıkıyoruz çünkü ortada futbol yok. Yok mu boşta bu oyunu bilen bi hoca.

Enes Ünal Kaya
Estebanin yediginden daha kotu gol.yemedi.dağlın

esteban ile Onur karşılaştırılamaz bile ama kaptanın artık bu tarz gol yememesi ve daha fazla hırslı olması lazım
içerde takımı ateşleyen kimse yok. gol yemeden kendine gelmiyor takım

lazminator61
21.01.2018, 15:55
Ya Onura insanların kızma sebebi sürekli aynı şeyi yapıyor bi insan sürekli frikik golü yiyip kendini geliştirmez mi ya. Sneijder, Talisca, Torje, E.Akbaba aklıma gelen frikikler hepsinde de aynı şeyi yapıyor. Kendini geliştir işte kardeşim yan toplarda ve frikiklerde iyi değilsin biraz üstüne git 30 yaşına geldin artık.
Sefa Yilmazi unutdun :D

Turgay Atalay
21.01.2018, 15:55

Daha 20.dakikada Rodayi almasi gerekirken almayan adam mi, korkakliktan ve adaletsiz yapisindan dolayi 55.dakikaya kadar Yusufu oynatip, ikinci yari direkt Sosa ile baslamayan adam mi, Roda yerine Bero'yu oyuna alan mi...Korkak riza nin bu takimda hoca olmasi basli basina bir hata, anlasa ne olur anlamasa ne.

CEMEFKER
21.01.2018, 15:56
Trabzonspor Trabzon' dan yönetilmedikçe...

Kravatlı vizyon sahiplerinden çok bi adım önünü görebilen, futboldan " az buçuk" anlayanlar gelmedikçe...

" rant" dan çok futbol ve Trabzon sevdalısı olanlar " alın teri" dökmedikçe..

" yapamazsak gideriz " yerine " hesabını veririz" diyenler gelmedikçe...

Ohh ne güzel; " yapamazsak gideriz!"

çok büyük lütuf çoook...ben de istiyom bundan az acılı olsun abi!

E6553 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Vkgz
çalımbay ve onur kıvrak yüzünden verilen 2 puan oldu. bu senede iptal hayırlı olsun 5.lik mücadelesi.

cyberentalpi
bundan hoca olsaydı 18. dakikada rodallegayı alırdı.

ne bir taktiği var ne de oyun okuması, karabük maçı ve konya maçları çapını belli etti

İşte olay budur. ilk değişikliği en fazla 30 da yapardı

Bilal Karadeniz
Kardeşim topun sola doğru gideceğini gören kaleci sola doğru yatıyor, yani sol bacağının üzerine doğru basıyor, sonra burak beye çarpan top ki barajda öyle durulmaz birden sağına yöneliyor ve güç ayağı terste olduğu için soluna güçlü yatamıyor. İnanmayanlar evde önce soluna yatsın sonra sağına doğrunzıplamaya çalışsın nçbaklaım olacakmmı

Onurun işi bu ben nie evde yatayim. Alanya'da oynayan eski topçu muz sefa çöpünden bile frikikten gol yedi koru körüne savunmayın ya yeter artık aslolan Trabzonspor dur.

chener
21.01.2018, 15:57
Maç biteli saat oldu, halen koltuktan kalkamadım.

odyseuys
en korktuğum konu takımın hedefsiz kalmış olması.

kupa gitti, lig mucizeye kaldı.

hoca, hedef sahibiyken bu denli dağınık, sorumsuz görüntü çizen takımın oyuncularını hedefsiz maçlarda nasıl konsantre edecek çok merak ediyorum.

elimizde çok kıymetli oyuncular var. bunları da kaybedersek uzun yıllar toparlanabileceğimizi zannetmiyorum.

Mert Acar
Bu takım ya lanetli yada dünyadaki imtihanımız..

halilaziz61
Geçti artık bu saatten sonra başta ya vizyonuu konuşturup kurduğun takıma uygun kalibrede bir adam getirecektin ya da şimdi buna katlanacak Rıza'yı seçenler.

Basiretli yönetim olsa bu sonuçtan sonra hoca ile yollar ayrılır
Çok sinirliyim

Arda'
Sefa Yilmazi unutdun :D

Sefa yerine Emre Akbaba yazmışım pardon o maçta Emre de gol atmıştı kafam karıştı.

ilelebeTS
Bugün Burak olmasa 10 kişi kalmış rakibe 2-0 kaybederdik. Burak'ı al dışarı bu takım gol atamaz. Bu mu taktik, bu mu futbol?

falcon_61
Kardeşim topun sola doğru gideceğini gören kaleci sola doğru yatıyor, yani sol bacağının üzerine doğru basıyor, sonra burak beye çarpan top ki barajda öyle durulmaz birden sağına yöneliyor ve güç ayağı terste olduğu için soluna güçlü yatamıyor. İnanmayanlar evde önce soluna yatsın sonra sağına doğrunzıplamaya çalışsın nçbaklaım olacakmmıAçıklamaların doğru da pozisyonla alakası yok. Topa vurulmadan sağa kendisi gitti . Kendi kendini ters ayakta bıraktı ki topun kendisine doğru sekmesine rağmen böyle oldu.

fadigaTS
21.01.2018, 15:58
Akıllı hamlelerle oyuna anında müdahale yapabilecek cesur bir hoca lazım.

Ekrem D.
21.01.2018, 15:58
Burak goller dışında çok kötüydü, gol vuruşu dışında bir özelliği kalmamış. Fizik çok kötü ikili mücadelelerde çok zayıf sezon başından beri böyle.

:D

7can61
21.01.2018, 15:59
Açıklamaların doğru da pozisyonla alakası yok. Topa vurulmadan sağa kendisi gitti . Kendi kendini ters ayakta bıraktı ki topun kendisine doğru sekmesine rağmen böyle oldu.

Ben öyle gördüm, tekrarına bakarım yine yazarım sen de öyle yap.

champions
Baştan başlayalım.
Bu kulübün bir başkanı ve yönetimi yok, kulüp yönetilmiyor.
Usta yönetmindeki 2 yıllık sıradanlaşmanın son ürünü Rıza Çalımbay.
Birbirinden kötü durumdaki takımları şans ve Burak faktörüyle yenince adamı bir şey sandılar.
Oysa takımın hali küme düşmüş Karabük ve düşme hattındaki Konya'ya karşı oynanan 3 maçta ortaya çıktı.
Zaten kadromuz yetersiz ve dengesiz, üzerine kötü bir hocayı koyunca ortaya çıkan görüntü bu oluyor.
Maçı Rıza ve Burak'a rağmen kazanıyorduk, bu sefer de Onur çıktı, eksiğimiz bir değil iki değil.
Haftaya Fb'yi yenemezsek-bu kafayla çok zor- sezon biter.
Geçmiş olsun.

Ertan OKUMUŞ
İlk kornerimiz 70.dk da 🤬başka kornerimiz oldumu sinirden unuttum vallahi

hos_cocuk61
Hani orta saha? Hani kanat forvet? Tek derdimiz sol bek miydi? Değildi ama böyle uyutulduk işte.

Onur Akyüz
21.01.2018, 16:00
Rakip 10 kişi kaldığı an Damdoy-Sosa yapacaktın Onazi-Roda yapacaktın.

Kabız herif ya maç boyu sana ettiğim bedduaları duysan Trabzon’a dönmezsin!

Golü yiyince de ağladım sinirden, Osmanlı maçında da öyle oldu, yaş ilerledikçe daha mı duygusal oluyoruz, yoksa bu hoca bozuntusuna olan sinirimizi çıkaramayınca mı böyle oldu!

Pühh sana hoca gibi, kabız herif!! Püüühh!

My
21.01.2018, 16:00
Basiretli yönetim olsa bu sonuçtan sonra hoca ile yollar ayrılır
Çok sinirliyimDüzgün bir yönetim olsa zaten baştan bu kadar risk alarak paralar harcayarak kurduğu takımın başına Rıza gibi çapsız bir adamı getirmezdi.

lazminator61
21.01.2018, 16:01
:D

Acaba kim iyidi ? Onuru mu :D

fadigaTS
21.01.2018, 16:01
Bu arada skor ne olursa olsun Abdülkadir kardeşim sana helal olsun.Yusuf yazıcı seni biraz örnek alsın.Eli belinde dolaşıyor sahada.Bu sezon soner aydoğdu seviyesinde oynuyor yusuf bey.

cyberentalpi
21.01.2018, 16:02
ayrıca memleketim konya'nın futbol takımının bize ters geldiği gerçeği de bir kez daha vücut bulmuş oldu.

benimde memleketim. Gerçi ben Akşehir'liyim. En Nefret ettiğim takımlardandır. Bilinlçli yükselttiği sertlikle bunu ispatlamış oldu.

Ters gelme felan yok ayrıca. Yahu 3 mac oynadın. Orta sahada baskıyı arttıracaksın. Saga sola topu dagıtacaksın. düzgün sut deneyip sekeni sokmaya calısacaksın.
Orta sahada baskı istiyorsan sosa yı alırsın. Sagda solda abdus ve perrira ile ortaya gideceksin. sosa burak yusuf okay gerekirse kucka ile sutlar deneyeceksin.

senin tek taktigin var. Burak a topu atın yapar birşiyler taktigi.

yahu dahası ilacımız buraksa ve bu adam sınırda ise ilk kupa macında neden yok. en cok orda ihtiyacımız var gol atamaya. Özetle Rıza asla ve asla buyuk camianın hocası olamaz

lazminator61
Maç biteli saat oldu, halen koltuktan kalkamadım.
olan bize oliyor zaten yegeeeen

fadigaTS
Rakip 10 kişi kaldığı an Damdoy-Sosa yapacaktın Onazi-Roda yapacaktın.

Kabız herif ya maç boyu sana ettiğim bedduaları duysan Trabzon’a dönmezsin!

Golü yiyince de ağladım sinirden, Osmanlı maçında da öyle oldu, yaş ilerledikçe daha mı duygusal oluyoruz, yoksa bu hoca bozuntusuna olan sinirimizi çıkaramayınca mı böyle oldu!

Pühh sana hoca gibi, kabız herif!! Püüühh!

Bu gidişle hepimiz sinir hastası olacağız.Olan yine bize oluyor.Kimsenin umrunda değil

halilaziz61
Ulan hala onurun yediği gole takılanlar var

Senin hoca diye koydugun adam 75 dakka 10 kişi oynayan takıma karşı bir organize atak gelistiremedi ve peşpeşe aynı takımla yaptığı 3 maçtan bir galibiyet çıkaramadı.

Bu maçı onur yüzünden alamadık demeye kimsenin hakkı yoktur.
Onur sayesinde 1 puan kurtardık ve bu rezil hoca hala basimizda

Haftaya şikebahce 3 atar geçer olan bize olur

Sosa oynamaz rodellega oynamaz
Bongondayi gonderdin.

Bakın bu adamı anında gönderip gelecek maça altyapı hocası ile cikilmali ve şimdiden iyi yabancı bir hoca ile anlaşılmalı
Aklın yolu bir
Bu yeteneksiz 2. Lig hocasini başımıza getirenler aynı Ersunda olduğu gibi birinci dereceden sorumludur.

Taraftar olarak baskı kurup rizayi istifa ettirmeliyiz

Enes Başkaya60
Ah ah çekilecek çilemiz varmış maalesef...

falcon_61
Burak goller dışında çok kötüydü, gol vuruşu dışında bir özelliği kalmamış. Fizik çok kötü ikili mücadelelerde çok zayıf sezon başından beri böyle.Burak hep böyleydi. Önüne atacan, karşı karşıya kalacak atacak. Hava topu yok, teknik yok, pas yok, koşma yok, duvar olma yok. Yok oğlu yok ama gol atıyor. Nasıl oluyor ben de hala anlamış değilim. 30 gol atan Burak yerine, 15 gol atacak olan Rodayi tercih ederim. Diğer oyuncuları da oynatır en azından

lazminator61
21.01.2018, 16:03
Haftaya sikeciler bizi havaya atip top oynalar, hic cikmasak mi o maca ?

zaqua
Küçücük bir oğlum var.

Aldığım bütün takım eşyalarını atıyorum ve kendisini Trabzonsporlu yapmıyorum.

böyle çile çekilmez.

My
Baştan başlayalım.
Bu kulübün bir başkanı ve yönetimi yok, kulüp yönetilmiyor.
Usta yönetmindeki 2 yıllık sıradanlaşmanın son ürünü Rıza Çalımbay.
Birbirinden kötü durumdaki takımları şans ve Burak faktörüyle yenince adamı bir şey sandılar.
Oysa takımın hali küme düşmüş Karabük ve düşme hattındaki Konya'ya karşı oynanan 3 maçta ortaya çıktı.
Zaten kadromuz yetersiz ve dengesiz, üzerine kötü bir hocayı koyunca ortaya çıkan görüntü bu oluyor.
Maçı Rıza ve Burak'a rağmen kazanıyorduk, bu sefer de Onur çıktı, eksiğimiz bir değil iki değil.
Haftaya Fb'yi yenemezsek-bu kafayla çok zor- sezon biter.
Geçmiş olsun.Adamlar zaten baştan kadronun eksik ve dengesiz olduğunu kabul etmiyor ki onlara göre Usta tarihin en iyi kadrosunu kurmuş durumda :) yani havaya konuşuyorsun boşa uğraşma.

Sadettin_
feneri yeneriz haftaya içim rahat

cyberentalpi
21.01.2018, 16:04
Bu arada skor ne olursa olsun Abdülkadir kardeşim sana helal olsun.Yusuf yazıcı seni biraz örnek alsın.Eli belinde dolaşıyor sahada.Bu sezon soner aydoğdu seviyesinde oynuyor yusuf bey.

su an en degerli oyuncumuz abdus. Sonra da okay gelir. Yusufun gecen seneki hali ile bu seneki hali kıyaslanamaz. Bir kere çalışkan değil. Böyle olursa sonuda ona benzer. bir transfer yapar adam gibi. snra dolanır durur anadoluda. Bir ts macı bekler gol atayım diye

halilaziz61
Düzgün bir yönetim olsa zaten baştan bu kadar risk alarak paralar harcayarak kurduğu takımın başına Rıza gibi çapsız bir adamı getirmezdi.

Hay ağzına sağlık aynen öyle.
Niteliksizler guruhu

Enes Başkaya60
Sikebahce maçı şimdiden belli adamlar bizi yener ortalık karışır 5 maç ceza alırız en az hiç çıkmayalım bence maça...

odyseuys
21.01.2018, 16:05
benimde memleketim. Gerçi ben Akşehir'liyim. En Nefret ettiğim takımlardandır. Bilinlçli yükselttiği sertlikle bunu ispatlamış oldu.

Ters gelme felan yok ayrıca. Yahu 3 mac oynadın. Orta sahada baskıyı arttıracaksın. Saga sola topu dagıtacaksın. düzgün sut deneyip sekeni sokmaya calısacaksın.
Orta sahada baskı istiyorsan sosa yı alırsın. Sagda solda abdus ve perrira ile ortaya gideceksin. sosa burak yusuf okay gerekirse kucka ile sutlar deneyeceksin.

senin tek taktigin var. Burak a topu atın yapar birşiyler taktigi.

yahu dahası ilacımız buraksa ve bu adam sınırda ise ilk kupa macında neden yok. en cok orda ihtiyacımız var gol atamaya. Özetle Rıza asla ve asla buyuk camianın hocası olamaz

aynen katılıyorum hemşehrim. epeydir de yazıyorum takımın problemi teknik ekibin yetersizliği, taktik açıdan hiç bir planının olmaması, çalışılmış hiç bir hücum organizasyonunun olmaması diye.

şu konya takımına yıllardır üstünlük sağlayamamış olmamız da acı bir gerçek yalnız...

cyberentalpi
21.01.2018, 16:06
Ulan hala onurun yediği gole takılanlar var

Senin hoca diye koydugun adam 75 dakka 10 kişi oynayan takıma karşı bir organize atak gelistiremedi ve peşpeşe aynı takımla yaptığı 3 maçtan bir galibiyet çıkaramadı.

Bu maçı onur yüzünden alamadık demeye kimsenin hakkı yoktur.
Onur sayesinde 1 puan kurtardık ve bu rezil hoca hala basimizda

Haftaya şikebahce 3 atar geçer olan bize olur

Sosa oynamaz rodellega oynamaz
Bongondayi gonderdin.

Bakın bu adamı anında gönderip gelecek maça altyapı hocası ile cikilmali ve şimdiden iyi yabancı bir hoca ile anlaşılmalı
Aklın yolu bir
Bu yeteneksiz 2. Lig hocasini başımıza getirenler aynı Ersunda olduğu gibi birinci dereceden sorumludur.

Taraftar olarak baskı kurup rizayi istifa ettirmeliyiz

Zaen seri galibiyetleri de alt sıra takımlarında aldık. Efendi adam felan ama o kadar.

hos_cocuk61
21.01.2018, 16:06
feneri yeneriz haftaya içim rahat

Konya'yı 3 maçtır yenemiyoruz, küme düşen Karabük'e puan kaybettik. Feneri yensek ne olacak bir yerde tökezleyeceğiz. Düzgün bir transfer olsaydı belki zirveye oynardık ama oda yapılmadı. Hani dedik takım ite kalka gidiyor ses çıkarmayalım belki ikinci yarı kamp ve kalite transferlerle iyi olur ama hepsi yalan oldu.

Tahir61
21.01.2018, 16:07
şu kulübü usta dan kurtarmak için çalışan kimse yok mu?

yönetim hocayı göndersin değil kendileri de hocaları ile birlikte defolsun gitsinler

şimdi yarın bir sol açık alırlar

halilaziz61
21.01.2018, 16:08
Zaen seri galibiyetleri de alt sıra takımlarında aldık. Efendi adam felan ama o kadar.

Efendi olduğuna katılıyorum ama bize teknik direktör lazım efendi adam değil
Bu işi bilmiyor
Hiç bir zaman bilmedi

falcon_61
Adamlar zaten baştan kadronun eksik ve dengesiz olduğunu kabul etmiyor ki onlara göre Usta tarihin en iyi kadrosunu kurmuş durumda :) yani havaya konuşuyorsun boşa uğraşma.Bu takıma onazinin pas atani lazimken kuckaya bı ton para yatırıldı. Okayla aynı özellikte oyuncu. Sağ kanat adamdan gecilmezken 2 tane daha alındı. Sol kanat devsirmelerle idare edilmeye çalışıldı. Stoperler hariç kadro iyi bence ama dengesiz. Kadro mühendisliği diye bişey yok

Hasan ZAİMOĞLU
bu arada yediğimiz ilk gol öncesi bir gariplik yok mu ?

fadigaTS
Rıza hocam bu takıma kampta ne çalıştırdın? İleriye gideceğimize geriye gidiyoruz.Oyun planımız sadece bütün topları burak`a atmak mı? Her takıma karşı neden aynı taktikle oynuyoruz? Konyaya karşı bile niye rakibe önlem almak yerine kendi oyunumuzu oynayamıyoruz? Neden neden neden

hos_cocuk61
şu kulübü usta dan kurtarmak için çalışan kimse yok mu?

yönetim hocayı göndersin değil kendileri de hocaları ile birlikte defolsun gitsinler

şimdi yarın bir sol açık alırlar

Bu kulübün Usta'dan değil siyasetten kurtulması lazım, Usta gider yarın başka bir Usta gelir.

cyberentalpi
Konya'yı 3 maçtır yenemiyoruz, küme düşen Karabük'e puan kaybettik. Feneri yensek ne olacak bir yerde tökezleyeceğiz. Düzgün bir transfer olsaydı belki zirveye oynardık ama oda yapılmadı. Hani dedik takım ite kalka gidiyor ses çıkarmayalım belki ikinci yarı kamp ve kalite transferlerle iyi olur ama hepsi yalan oldu.

Novak fena transfer değil. Düzgün bir transferlede olmaz bu iş arkadaşım. Onu oynatacak hoca lazım

Turgay Atalay
21.01.2018, 16:09
Onurun gozuyle "sol"a kesildigi ve "sol"a gittigi gorulen top, "sag"daki Burakin kafasinin "sol"una carparak nasil yine de "sag"a gidiyor, aranizda fizikci varsa aciklasin. Ben bu noktoda bittim. Topun daha da sola gitmesi gerekmiyor mu bu durumda.

My
Mevzu transfer felan değil mevzu elimizdekilerden faydalanamıyoruz. Bu çapzıların eline her mevkinin 3 alternatifli 33 kişilik kadro versen kaç yazar heder eder dururlar şimdiye kadar yaptıkları gibi. Kimleri kimleri haracadılar hoca denen çapsızlar hala da haracamaya devam ediyorlar.

doktor
Pazar günümüzü hiç ettiniz ya yazıklar olsun başım ağrıyor yavvv. gelecek çok karanlık göremiyorum haftaya daha umutluyum diyemiyorum. Bu hocaya at gibi koşan adamlar alıcan topla ilişkisi hiç önemli değil yeterki enerji sarfetsinler ama işe dönüşmesinin önemi yok hava soğuk ya Ufo ile açık havayı ısıtmak gibi bişey . Hadi Sosa uyuz ve nazlı bi tip ama hocanın teknik oyuncuyu takıma monte etme ve oyuncu kazanma anlayışı ve yeteneği yok futbol anlayışı dar çünkü Ersunun başka versiyonu aynı yönetimin İhonun değişik versiyonu olduğu gibi

halilaziz61

Sorun transferde degil
Yedek kulübesinde oyuna müdahale için 70. Dakkayi bekleyen niteliksiz herifte

3 üst düzey transfer olsa da bir şey değişmeyecekti

Çünkü takımın başında iyi bir hoca yok!!!

hos_cocuk61
21.01.2018, 16:10
Novak fena transfer değil. Düzgün bir transferlede olmaz bu iş arkadaşım. Onu oynatacak hoca lazım

Ben 4,5 maç daha izleme taraftarıyım, ilk maç fena değildi.

lazminator61
yooook yaa yine baktim 30 metreden top normal kale geliyor onur iceri birakiyor, lütfen golü bidaha izleyin böyle bisey olmaaaaz!!

fadigaTS
Onurun gozuyle "sol"a kesildigi ve "sol"a gittigi gorulen top, "sag"daki Burakin kafasinin "sol"una carparak nasil yine de "sag"a gidiyor, aranizda fizikci varsa aciklasin. Ben bu noktoda bittim. Topun daha da sola gitmesi gerekmiyor mu bu durumda.

Rüzgar varsa yön değiştirmiş olabilir.

Bilal Karadeniz
Gerçekten artık yorum yapmak istemiyoruz...! https://t.co/qCBF4Q2OUO

cubido
Ersun’dan nefret edenler Rıza geldiğinde sevinç çığlıkları atarken de söylemiştim.
Rıza Çalımbay’ı getirmek Usta yönetiminin vizyonsuzluğudur.
Rıza Ç tipik bir Anadolu takımı hocasıdır.
Şampiyonluk mücadelesi verebilecek bir takımı asla yönetemez. Öyle bir kapasitesi yok.
Fikstür avantajıyla topladı puanları. Bunu hep gözardı etti bir çok taraftarımız.
Kupa maçı solbeksizlikten şikayet efiyordu. Al sol bekli halini de görüyoruz.Üstelik 80dk 10 kişi oynayan takıma karşı.
Mazeret üreten adamdan bir halt olmaz.
Bugün de çıkar mazeret sıralar.
Maça gelince.
Maçın en iyisi son haftaların da en iyi oyuncusu Okay’dı.
75dk çok kötü oynayan Abdülkadir son 15dk çok iyiydi.
80dk rezalet oynayan Burak her zaman ki gibi gollei attı. Varlığı da dert yokşuğu da.
Onur çok iyi oynadığı bir maçta klasik serbest vuruş baraj kurulumu ve yer tutuş hatasıyla maçın içine etti.

Yusuf yerine Sosa oynamalı artık.
Novak’ı beğendim.
Ve RIZA İSTİFA...

Yavuz KÜÇÜK
Tam sinir krizi geçirip tımarhaneye yatmalık bir gün. Bu takımı tutmak intihar etmekle eşdeğer. Son dakikada 20 metreden serbest vuruş kullanırsın, top direğe çarpar kalecinin götüne başına çarpıp çizgide döner. 90'da öne geçersin, 90+4'te adamların yeni aldığı ve büyük ihtimal bir iki maç sonra sakatlanacak olan Orkan gelir 35 metreden serbest vuruş kullanır Burak'ın götüne başına çarpar Onur hata yapar golü yersin. 82 puan alırsın averajla ikinci olursun, şike yaptılar dersin kimseye derdini anlatamazsın sonra her şey ortaya çıkar yaptıkları her şey tescillenir ama yıllar geçer hakkını alamazsın. 3 (üç) maç oynuyorsun adamlarla kupadan eleniyorsun, 80 dakika 10 kişi oynuyorlar farka gideceğin maçlarda adam gibi top oynayamıyorsun. Stoper ve kanat lazım diye devre arasına giriyorsun. Sol bekini satıp sol bek alıyorsun plan yok program yok. Böyle iş bilmezlik, şanssızlık, cenabetlik olur mu ya?

falcon_61
21.01.2018, 16:11
Onurun gozuyle "sol"a kesildigi ve "sol"a gittigi gorulen top, "sag"daki Burakin kafasinin "sol"una carparak nasil yine de "sag"a gidiyor, aranizda fizikci varsa aciklasin. Ben bu noktoda bittim. Topun daha da sola gitmesi gerekmiyor mu bu durumda.Tsubasa'yi fazla izlemişler

Oğuzhan Fidan
o değilde konya taraftarı yerine koyun kendinizi mesela son dakikada orkan diye biri giriyo ve frikikten kimsenin ummadığı anda bir gol atıyo ve beraberlik. ne kadar mutlu olursunuz dimi. işte rakip takımların hepsi bizle karşılaşırken bu mutluluğu yaşıyolar hemen hepsi. tamamen bizim üzerimizdeki lanetin belirtisi bunlar. biz lanetliyiz.

yatmaztara
Son iki maçtır küme düşmemeye oynayan ekipleri yenemedik. Bundan daha çok sahada uyuşuk dolanmamız beni sinir ediyor. Topu hızlı gezdiremiyoruz.

Konya'yı da bu hale getirenler utanmalılar. Güzelim kulüp can çekişiyor. Belki bizden aldıkları bir puan onlara ilerisi içi moral olabilir.

Arda'
Bizim 2. gol de net ofsaytmış bu arada.

https://pbs.twimg.com/media/DUENoUXXkAAP-9z.jpg

Hasan ZAİMOĞLU
21.01.2018, 16:12
Haftaya sikeciler bizi havaya atip top oynalar, hic cikmasak mi o maca ?

aynı şeyler galatasaray ve beşiktaş maçın öncesinde de söylenmişti ama sonuçlar malum. bu düşünceden uzak durmamız gerek.

Oğuzhan Fidan
21.01.2018, 16:13
Tam sinir krizi geçirip tımarhaneye yatmalık bir gün. Bu takımı tutmak intihar etmekle eşdeğer. Son dakikada 20 metreden serbest vuruş kullanırsın, top direğe çarpar kalecinin götüne başına çarpıp çizgide döner. 90'da öne geçersin, 90+4'te adamların yeni aldığı ve büyük ihtimal bir iki maç sonra sakatlanacak olan Orkan gelir 35 metreden serbest vuruş kullanır Burak'ın götüne başına çarpar Onur hata yapar golü yersin. 82 puan alırsın averajla ikinci olursun, şike yaptılar dersin kimseye derdini anlatamazsın sonra her şey ortaya çıkar yaptıkları her şey tescillenir ama yıllar geçer hakkını alamazsın. 3 (üç) maç oynuyorsun adamlarla kupadan eleniyorsun, 80 dakika 10 kişi oynuyorlar farka gideceğin maçlarda adam gibi top oynayamıyorsun. Stoper ve kanat lazım diye devre arasına giriyorsun. Sol bekini satıp sol bek alıyorsun plan yok program yok. Böyle iş bilmezlik, şanssızlık, cenabetlik olur mu ya?

içimin yağları eridi içimden geçenler bunu stadın heryerinde bildiri gibi dağıtacaksın.

nakzo
21.01.2018, 16:14
Onu bunu bilmem onur maçı mahfetti kötü oynadık felan 67 topla oynamışız son dakika goluyle artık maçı almışsın yazıktır günahtır o golu yersen takımı bitirirsin.

kartal61
21.01.2018, 16:14
Yazıklar olsun hepsine
Su takımın başına adam gibi bir hoca bulamadılar.

fadigaTS
21.01.2018, 16:15
Son iki maçtır küme düşmemeye oynayan ekipleri yenemedik. Bundan daha çok sahada uyuşuk dolanmamız beni sinir ediyor. Topu hızlı gezdiremiyoruz.

Konya'yı da bu hale getirenler utanmalılar. Güzelim kulüp can çekişiyor. Belki bizden aldıkları bir puan onlara ilerisi içi moral olabilir.

Topu hızlı bir şekilde dolaştırmak için pas yapabilen adamları kenarda oturtmayacaksın.Sosa-Abdülkadir-Kucka-Okay bunlar oynamalı

ensarusta
21.01.2018, 16:16
Futbolculara hic bisey demeye hakkimiz yok. Su kadroyla bile 80 dakika 10 kisi oynayan konyaya oyun ustunlugu kuracak 11 dizilis taktik gelistiremiyorsan defol git. Riza hoca istifa. Geldiginden beri top oynatmadi bi kez bile takima.

Full HD
21.01.2018, 16:16
Bizde insaniz! Bize yazik degil mi arkadas?

farozlufatih61
21.01.2018, 16:17
Her zaman yanlış suçlu üzerinden eleştiri yapmak bu foruma özel olsa gerek Sanırsın ilk defa son dakikada frikik golü yedik yada frikikten gol yiyen kalecimiz olmamıştı bugüne kadar 18.nci dakikada 10 kişi kalmış bir rakibe B planı olmayan biri tarafından yönetilen bir takımız hedefi şaşırmayın hedef belli üst üstte 3 maç oynadığın leş bir takıma galibiyetin yoksa t.direktöründe sorun vardır kalecinde değil ilk defa evet ilk defa M.ustayı eleştireceğim medyanın bize kakaladığı 4.ncü sınıf rızayla beraber biran evvel gidersin İNŞAALLAH.

hos_cocuk61
21.01.2018, 16:18
Benim korkum gergin olan taraftar Fener maçıyla dahada gerginleşip kötü bir skorda sahaya girme eyleminde bulunacak. Sonra sil baştan.

brnclhn
beraberlikler artık koymuyo da böyle dar görüşlü hocalar hayat enerjimi alıyolar...lan deplasmanlarda bir puana oynattığını açık açık söylüyosun,çapını anladık da bari 10 kişi takıma yatma lan...dk.80de şerefsizsin dedim,2-1 öndeyken de dedim ve hep diyecem...çapını değiştirmediğin sürece rıza...

freedomforever
Okay-Abdulkadir
Yusuf-Sosa-Kanat FW(Olcay,Hugo)
Burak

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gurur6134
21.01.2018, 16:19
Onur karsi karsiya pozisyonlarda turkiyenin en iyi kalecilerinddn birsisi ayni sekilde ozellikle kaleyi cepheden goren sutlarda da turkiyenin en kotulerinden , bir degil 2 degil 3 degil bu o topu cikaracaksin onur iceriye degil disariya tokatlayacaksin 1 adim atsan zaten top kucaginda.top baraja carpiyor ancak oyle kaleciyi zorlayacak sekilde yonelmiyor uzerine dogru geliyor cikarman gerekiyordu onur yazik oldu..
Abdus sana helal olsun su takimda senin gibi 3 adam daha olsun yine şike yaptirir rakiplerine..

fadigaTS
21.01.2018, 16:20
Bundan sonraki ilk kural şu olmalı.İlk kontrolü zayıf ve 2 metreye pas atamayan kimse takıma transfer edilmemeli.Yıllardır aynı sorun.Bıktık usandık

Full HD
21.01.2018, 16:21

Ilahi adalet yani böyle bakarsak eyvallah cünkü konyanin hakki yenmis oldu.Bende gol oldugunda ofsayt dedim fakat biz o kadar temiz oldugumuz icin eyvallah diyebiliyoruz.Yüce Allahim diyorum sikeciler bu kadar hak yediklerine ragmen acaba onlara niye bir sey olmuyor diyorum, anlamiyorum... hayirlisi.

cubido
21.01.2018, 16:22
Bu arada ben Onur’un uzağı görmekşe ilgili problemi olduğunu ve bunun gizlendiğini tahmin ediyorum.
Refleksleri bu kadar iyi olan bir kalecinin uzaktan bu kadar gol yemesini başka türlü izahı edemiyorum.

Mehmet Sarigül
21.01.2018, 16:22
Açıklamaların doğru da pozisyonla alakası yok. Topa vurulmadan sağa kendisi gitti . Kendi kendini ters ayakta bıraktı ki topun kendisine doğru sekmesine rağmen böyle oldu.

25-30 metreden gelen bir top ve Onur kale cizgisinin
üstünde duruyor...
Bunu 1. acemi bir kaleci yapar...2. tedirgin (özgüveni az olan) bir kaleci yapar.
Bence Onur (bizim gibi) her serbest vuruş pozisyonda tedirgin...

Sadece 1m önde durmuş olsa, o topu hafif sekmesine ve yanliş adim atmasina rağmen çikarir!

farozlufatih61
21.01.2018, 16:23
Yahu adam onazi ve ndoye denen futbol fukarası adamlara onca dakika sabretti hatta izledi ilk çıkaracağı oyuncu Yusuf mu? Olmalıydı...

Mesut
21.01.2018, 16:25
Haftaya sikeciler maçını beklemeye gerek yok Rıza hoca şampiyonluk yarışında olacak takımın hocası değil o orta sıralarda düşük bütçeli takımlarda başarılı olur

ilelebeTS
21.01.2018, 16:26
Taktik dehamız, 10 kişi rakibe karşı Bero'yu oyuna aldığında gülme krizine girdim. Mesajı o an vermişti zaten: "Ey rakip! Sen 10 kişi olsan da 1 puana razıyım!".

fadigaTS
21.01.2018, 16:27
Bu arada ben Onur’un uzağı görmekşe ilgili problemi olduğunu ve bunun gizlendiğini tahmin ediyorum.
Refleksleri bu kadar iyi olan bir kalecinin uzaktan bu kadar gol yemesini başka türlü izahı edemiyorum.

Edgar Davids gibi gözlükle çıksın maça.Adam hem de iyi topçuydu :)

samway
21.01.2018, 16:28
Bassak sehır de napolyoni mahmut attamah eprianu falan oynuyor takır takır sistem var hoca bir takım için bence hersey biz adam deil hoca almalıyız bu kadar net

gurur6134
Ilahi adalet yani böyle bakarsak eyvallah cünkü konyanin hakki yenmis oldu.Bende gol oldugunda ofsayt dedim fakat biz o kadar temiz oldugumuz icin eyvallah diyebiliyoruz.Yüce Allahim diyorum sikeciler bu kadar hak yediklerine ragmen acaba onlara niye bir sey olmuyor diyorum, anlamiyorum... hayirlisi.

Arkadas ne hak yenmesi mac 0 0 giderken hakem yuzde yuz penaltiyi vermiyor o ne olacak verse mac o dakika kopacak.bu pozisyon ofsayt eyvallah da oyle kolay suzulebilenecek pozisyon degil cok hizli gelisti emin ol eyyamci hakem es gecmezdi yoksa bunuda gozunun onunde ki 2.penaltiyi bile 4.hakem veriyor var sen dusun..

CİVELEK.61
Arkdaslar
Bir takım düşünün ligin ilk yarısı hemen hemen her maçta gol atabilmiş yada atacağına kesin gözüyle bakılmış
Aynı takım ikinci yarı gol atmak konusunda çok kısır
Son dönemde üç kez karşılaştığımız Konyaspor takiminin en zayıf yeri olan ağır ve hamle becerisi olmayan defans göbeğindeki sorunu göremediğimiz gibi rakibin bir stoperide oyundan atılmış
Konya takımı üç maçta da hücum oyuncularımızı kantlara doğru uzaklaştırmak istemiş ve zayıf olan defans göbeğini bu şekilde korumuş
Bunu göremeyen bizim kenar yönetimde "hay hay efendim"dercesine bütün oyunu dahada fazla kanatlara yaymış
Rakip takım bizi kanatlara yönlendirerek set oyunu oynamamizi sağlayarak istediğigini aldığı gibi bizimde beklerimiz ve kanat oyuncularımız çizgide birbirini çalımlar olmuş
Ayrıca bizim bütün takıma dikine oynamak,önundeki boşluğu değerlendirip topla dikine ilerlemek (çalım atmaktan bahsetmiyorum yanlış anlamayın onu zaten yapmanın idam cezası var) :mad: yasaklanmış
Yani bu oyunculardaki özgüven kaybı ve bomboş sahada önü 1.,2. ve hatta 3. Bölgede bile boşken ilerlemekten korkan oyunculardaki değişim nedendir.

asilhamsi
21.01.2018, 16:29
Ağzına sağlık.
Hala ndoye sovuyorsunuz.Adami gidip sol kanat oynatiyor,yine de elinden geleni yapıyor,katki veriyor.

champions
21.01.2018, 16:30
Ersun'un ne olduğunu görmek için Akhisar'dan 6 yemeyi bekledik, Rıza'da bu hataya düşülmemeli. Haftaya Fb'yi şansla falan yeneriz, başımıza kalır yine. Bu adamla geçirdiğimiz her hafta gelecek sezondan yiyoruz. Acil yabancı bir hoca ile anlaşılmalı. Kadroda da 2-3 değişimle gelecek sezonun kadrosunu şimdiden kurmalıyız.

Full HD
21.01.2018, 16:30
Arkadas ne hak yenmesi mac 0 0 giderken hakem yuzde yuz penaltiyi vermiyor o ne olacak verse mac o dakika kopacak.bu pozisyon ofsayt eyvallah da oyle kolay suzulebilenecek pozisyon degil cok hizli gelisti emin ol eyyamci hakem es gecmezdi yoksa bunuda gozunun onunde ki 2.penaltiyi bile 4.hakem veriyor var sen dusun..

Demek istedigim biz haksiz yere gol atarsak bir yerden cikiyor ama sikecilere bir sey olmuyor.Anlam veremiyorum!

Mehmet Sarigül
21.01.2018, 16:31
Taktik dehamız, 10 kişi rakibe karşı Bero'yu oyuna aldığında gülme krizine girdim. Mesajı o an vermişti zaten: "Ey rakip! Sen 10 kişi olsan da 1 puana razıyım!".

Bero'yu sence neden oyuna aldi?

SüRMeNe_6161
21.01.2018, 16:31
61

hos_cocuk61
21.01.2018, 16:32
Sosa'nın bir türlü kazanılması lazım, ritmini yakalarsa hızlı bir kanat forvetle iş yapar savunma arkası paslarıyla. Bir kanat forvet birde orta saha alınmalı. Vitaminsiz Onazi ile bu iş yürümez. Takımda seviyesini tek artıran oyuncu Okay oldu, Okay'ın yanına bir adam lazım.

___________Transfer____Okay

_______________Sosa

Abdülkadir_____(Burak/Roda)______Hızlı/Skorer kanat forvet

şeklinde olmalı

artvints
21.01.2018, 16:32

ben onazi'ye dayanamadı zannetim gitti damdoy'u çıkardı.

Ertan OKUMUŞ
21.01.2018, 16:34
İlk kornerimiz 70.dk da 🤬başka kornerimiz oldumu sinirden unuttum vallahi

CİVELEK.61
21.01.2018, 16:36
Bir takım düşünün ki aşağı yukarı son 10 maçta da 90 dakikayı hiçte ekonomik kullanamamış.
Elinde mevcut olan hırsı ve azmi sadece son dakikalarda gösterebilmiş.
Maç 0-0 ken ağır ve risk almaktan uzak tavırların hepsi tüm oyuncu grubunda toplanmış.
Golü yiyince de telaşlı bir şekilde saldıran ve baskı kuran bir takım.
Aynı oyuncu grubuyla geçen yıl çok tempolu maçlar çıkartıp bu yıl kalecisinin bile maç 0-0 ken vakit çalmaya çalıştığı bir takım.

ilelebeTS
21.01.2018, 16:38

Gol atsın, attırsın diye almadığı kesin. Hücum pres yapsın diye almıştır.

Ertan OKUMUŞ
10 kişilik takım Orkan ı alıyor maça galibiyet istiyor,biz yenik duruma düşünce ya herro ya merro mantığıyla oyuncu sokuyoruz[emoji35]Konya ya teşekkür etmek lazım aslında ,sayelerinde takke düştü kel iyice göründü..☹️

lazminator61
Riza bikere daha yaziyorum
ilk on bir

----Onur-----

JP--Hubo--Durica--Novak

-----Okay------

Abdü--Sosa--Kucka--Roda

-----Burak-----

Mert Oğuzlu61
Ne olacaksa fener maçında olsun istedim, tamam mı devam mı maçı o maç olsun istedim çok mu şey istedim ? Kargalar Konya seyircisinden çok sevindi, kiraladıkları adam 1 gün sonra maça çıkıp orta sahadan frikik golüyle tüm umutlarımızı bitiriyor. Bu tip kaos maçlarının hep bize denk gelmesi artık çok sıktı, kaostan çıkamıyor oluşumuz tesadüf olamaz ve lanet falan olamaz, TS yönetilmiyor ''idare ediliyor'' tıpkı Nuri Albayrak döneminde olduğu gibi. Birebir aynı şeyleri yaşıyoruz. Ortada hedef yok, ne ekonomik anlamda ne de sportif anlamda hedef yok. Bu durum tamamen sahaya yansıyor.

BlackPanther
21.01.2018, 16:39
Rıza sadece bahane üreten ve çok konuşan biri. Büyük takım hocası asla olamaz

kaan61
21.01.2018, 16:41
Maçı haketmemiştik ama galibiyet çok yakındı. Bu kadar kötü oyuna rağmen hakemler hala bizim önümüzü kesme derdinde. Adamın eli 30 cm açık penaltıyı vermiyor. Kim uyardıysa karar değiştiriyor.

CİVELEK.61
21.01.2018, 16:41
Tek oyun planı defansın arkasına Burak Yılmaz'a havadan top atmak olan bir takım aynı şeyi yerden neden yapmaz.
Neden top Burak Yılmaz'a sadece yüzü kaleye dönükken verilir.
Aynı Burak Kasımpaşa maçında sırtı dönük ayağında top tutarak oynadı ve rakip defansı dağıttı.

My
21.01.2018, 16:42
Ersun'un ne olduğunu görmek için Akhisar'dan 6 yemeyi bekledik, Rıza'da bu hataya düşülmemeli. Haftaya Fb'yi şansla falan yeneriz, başımıza kalır yine. Bu adamla geçirdiğimiz her hafta gelecek sezondan yiyoruz. Acil yabancı bir hoca ile anlaşılmalı. Kadroda da 2-3 değişimle gelecek sezonun kadrosunu şimdiden kurmalıyız.Kim yapacak bunu bu yönetim mi :) 5. transfer sezonundalar yaprak gibiler rüzgar nerden eserse o tarafa uçuyorlar ne yapacaklarını bilseler çoktan yaparlardı :)

kartal61
21.01.2018, 16:43
Super ligde yerli hocalar arasında zaten bir döngü var.
Adam bir takımı çalıştırıyor kovuluncada başka takım buluyor zaten. Çalışıyım kendimi ispatlıyim diye bir düşünce yok. Nede olsa oda biliyor eski futbolcu Anadolu'daki bütün takımları gezer hoca olarak.
Riza da zaten tam bir Anadolu takımı hocasi
Allah rızası için şu takıma disiplinli, çalışkan, hedefleri olan yabancı bir hoca bulun

faysal
21.01.2018, 16:45
inşşş konya ve karabük küme düşer bunlar kadar antipatik takım görmedim ölümüne top oynuyolar neyin hırsıysa bu..karabük bizden bir puan almak için herşeyi yaptı dün gençlerden iki yedi umarım her ikiside düşer,

artvints
21.01.2018, 16:47
bütün maç yatmışsın, şans ayağına gelmiş maç dönmüş. iki dakika akıllı oynayacaksınız, tehlikli yerde faul yapıyorsunuz. ne desek boş, insan biraz hatalarından ders alır, ayıptır.

CİVELEK.61
21.01.2018, 16:47
Abdulkadir neden her maçta biz gol yiyene kadar özgüvensiz ve korkak bir oyunla topu hep yanındaki adamlara al ver yapiyorda aynı abdulkadirin içinden biz gol yiyince bir canavar çıkıyor.
Bu çocuğu kim kısıtlıyor kardeşim
Son maclarin son dakikalarında bariz belli olduki Abdulkadir risk alınca hem başarılı hemde daha fazla gelişim gösteriyor.

halilaziz61
21.01.2018, 16:48
Bu maçta bongonda n doye kalmasının yerine oynasa idi daha iyi olmaz mıydı

Ama hoca capsizi ndoye yi gönderdi yazıklar olsun.

Bu adam Trabzon'a donmemeli

lazminator61
21.01.2018, 16:48
Abdulkadir neden her maçta biz gol yiyene kadar özgüvensiz ve korkak bir oyunla topu hep yanındaki adamlara al ver yapiyorda aynı abdulkadirin içinden biz gol yiyince bir canavar çıkıyor.
Bu çocuğu kim kısıtlıyor kardeşim
Son maclarin son dakikalarında bariz belli olduki Abdulkadir risk alınca hem başarılı hemde daha fazla gelişim gösteriyor.
bende fark ettim geri düsdümüz anda birden aciliyor abdü, oynamaya basliyor.

lazminator61
21.01.2018, 16:49
bütün maç yatmışsın, şans ayağına gelmiş maç dönmüş. iki dakika akıllı oynayacaksınız, tehlikli yerde faul yapıyorsunuz. ne desek boş, insan biraz hatalarından ders alır, ayıptır.
tehlikeli yer degil ki ?? ordan vursun orkan 100 kere belki bi defa gol olur, tabi onur kalede olmasa

halilaziz61
21.01.2018, 16:49
Riza bikere daha yaziyorum
ilk on bir

----Onur-----

JP--Hubo--Durica--Novak

-----Okay------

Abdü--Sosa--Kucka--Roda

-----Burak-----

Bence rizasiz bir kadro kurabilirsek pek çok sorun cozulecek

erenslash
21.01.2018, 16:50
ersunun fikstürünu kaldıramaz bu bu şu demek

rıza da ersun da bu kadroyla iş yapamıyor yaramaz ve daha da önemlisi ekipde de iş yok.takımı iyi çalıştıramıyorlar .stratejileri yok

ekipten kastım yardımcılar çalıştırıcılar ve çalışma yöntemleri

faysal
onurda bence form düşüklüğü var yediği gol ametör yemez.

brnclhn
sövüyoruz sövüyoruz ama sonra düşünüyorum da rıza gitse başkan gitse oyuncular barcadan gelse bu takımda bi eziklik,loser lık var o çözülemez...bizim takımın bir mucizeye ihtiyacı var...bilmiorum nasıl olur ama bu şanssızlık,bu uyuzluk,bu beceriksizlik hiçbir şekilde çözülemez gibi geliyo bana...Allah bize son 20 senedir bunu reva görüyo yapacak bişe yok...şampiyon olduğumuz sene bile sevinemedik...

halilaziz61
21.01.2018, 16:51

Ben de öyle görmüştüm yanilmamisim

Maçın hakkı beraberlikti zaten

arsinli_akrep61
21.01.2018, 16:51
#TSTaraftarıKongreİstiyor destek verin lütfen Twitter dan

CİVELEK.61
21.01.2018, 16:54
Yahu koskoca Trabzonspor da topa vurmayı bilen adam neden yok.
Neden pasın şiddetini ayarlayabilen adam yok
Gol atsın diye forvet oyuncusuna verilen pası oyuncu neden taç cizgisinde zor kontrol edebilir.
Eskiden en basit Anadolu takımı bile 9 kişiyle defans yapip
İki kişiyle kontratak yapabiliyorduda biz neden kontratak yapmayı beceremiyoruz

hos_cocuk61
Konya'yı 3 maç üst üste yenememek Antalya'dan 7 yemek gibi bir his. Arada hiç bir fark yok.

erenslash
müdafa da problem.baraj problemli top baraja çarpıyor barajı daha iyi kurabilirdik.
onurda bence form düşüklüğü var yediği gol ametör yemez.

alptug_kd
21.01.2018, 16:55
Taktik yok. At Burak'a o da gol atsın. Yok ya!

Şu takıma taktik bilen adam gibi bir hoca bulun. Kanat, bek transferi falan hikaye.

CİVELEK.61
21.01.2018, 16:56
Pabuç pahalı olunca maçın gideceğini anlayan oyuncular
Bu tempoyu neden 90 dakikaya yayamıyor

Enaldo61
21.01.2018, 16:56
Hala burda maç taktik falan mı konuşuyorsunuz ya lig bitti atın çöpe sezonu, seneye de bi cacık olmaz hiçbir zaman bir cacık olmaz bu takımdan.

My
21.01.2018, 16:57
18 Ocak 2018 Perşembe Günü Rıza Çalımbay: "Ziraat Türkiye Kupası'nı müzesine getirmiş, sıradan olmayan bir takımla karşılaştık. İşimizin kolay olmadığını biliyorduk. Hiçbir zaman ilk maçta çıkardığım kadrodan dolayı pişman değilim."

Puan tablosu : Lig 17.si Konya Spor Puan:16

Bu adam TS hocası ha :)

18 Ocak 2018 Perşembe Günü Rıza Çalımbay: "Tek üzüldüğüm şey hemen olumsuz hava estiriliyor. Bu iyi bir şey değil. Böyle olumsuz hava estireceğimize takıma oyunculara, destek verelim. Artık insanları eleştirmek yerine tam destek zamanıdır." :)

halilaziz61
21.01.2018, 16:58
Basiretli yönetim istiyorum 3 maçta lig sonuncusu bir takımı yenemeyen
18. Dakikadan beri 10 kişi kalmış rakibe karşı bir organize atak geliştiremeyen hocayı anında şutlayacak yönetim

Çok mu şey istiyorum???

Veysel
21.01.2018, 16:58
#TSTaraftarıKongreİstiyor destek verin lütfen Twitter dan

boş işler kusura bakma da

kimse twitter'da yazıyor diye kongreye gitmez

Ahmet Kara
21.01.2018, 16:59
Şu maçın skorunun hiç bir önemi yok. Oynanan oyunun izahı yok. 1-0'cı Rıza kovulmalıdır. Burayı Anadolu kulübü sandı herhalde.

Enaldo61
21.01.2018, 16:59
Basiretli yönetim istiyorum 3 maçta li sonuncusu bir takımı yemeyen
18. Dakikadan beri 10 kişi kalmış rakibe karşı bir organize atak gelistiremeyen hocayı anında sutlayacak yönetim

Çok mu şey istiyorum???
Ya hocayı niye şutlasınlar bütün başarısızlığın sebebi yönetim zaten kendilerinin gitmesi lazım.

champions
21.01.2018, 17:00
Rakibin 18. dk'da stoperini kaybediyor, hücum güçleri zaten kısıtlı.
Senin kanatların yok, forvet arkan sıkıntılı fakat kulübende gayet iyi bir forvet var.
Burak da kötü gününde ve kaçırıyorken Roda'yı ilk yarıda oyuna soksan ne kaybedersin?
İlk yarıda hamle yapmıyorsun, adamlar 25 dk stopersiz oynuyor, gol atamadığın için Konya'ya umut veriyorsun.
2. yarı yine değişiklik yapmıyorsun.
Ne zaman ki Konya tehlikeli geliyor, g.t korkusuyla Sosa'yı oyuna sokuyorsun.
Hemen peşinden Roda girmeliyken futbolculuğu şüpheli Bero'yu sokuyorsun.
Ne zaman ki golü yiyorsun o zaman Roda oyunda, dk 80!!!
Bu adam hoca değil!

halilaziz61
21.01.2018, 17:02
Ya hocayı niye şutlasınlar bütün başarısızlığın sebebi yönetim zaten kendilerinin gitmesi lazım.

Yonetimin başarısı yüzde 50 bana göre
İyi transferler yaptı ama Ersun ama rıza ama hami bütün yaptıklarını silip süpürdü

Yönetim gitse yerine getirebilecegin daha iyisi yok.

Burda yönetim istifa diyenlerin kim başkan olsuna verecek hiçbir cevabı yok

İşin kötü yanı başkanlığa talip olan bir Allahın kulu da yok çünkü borc bir milyara dayandı

Kısaca yönetim yaptığı hoca tercihleri ile kendi ayağına sıktı
, Hami yerine getirilecek ortalama bir yabancı hoca su an bizi zirveye oynatıyor olurdu.

RepLay
21.01.2018, 17:04
Adama bak 10 kişiyi yenmek zormuş.... ya senim gibi hocanin ben yenmek için ne yaptin

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

farozlufatih61
21.01.2018, 17:09
10 kişlik takımı 2 maç 11 kişi oynadıkları maçlarda yenmişmiki rıza denen vasıfsız

tanjugunduz
21.01.2018, 17:10
tek taktiği burağa defans arkasına uzun top atmak olan , kornerden gol atamayan , 4 kanat oyuncusu varken damdoyu kanat oynattığını zanneden , 28 dk 10 kişi kalan rakibe hamle dahi yapamayan aynı rakiple arka arkaya 3 maç yapip rakibi analiz etmeyen bir takim bırakın şampiyon olmayı ilk 5 e dahi giremez.

kayseriliyiz
21.01.2018, 17:11
Hafta sonumuz yine haram oldu sagolun takim.

Envoyé de mon Redmi 4X en utilisant Tapatalk

Onur Akyüz
21.01.2018, 17:12
Adam Damdoy’u çıkardı Bero’yu aldı ya.

Rezil ettin kendini, kabız herif!

Kaç haftadır bu takımın başındasın bari Abdül’e serbestlik verseydin, kafana göre oyna deseydin! Çocuk her topu pas atmak zorunda hissediyor. Gördüğün yerden vur, kendini pas atmak zorunda hissetme deseydin! Golü yiyince kendi kendine insiyatif alıyor çocuk, elindeki bu cevheri bile kullanamıyorsun!

Pühh sana hoca bozuntusu!

Sosa’yla, Nasri’yle, Kucka’yla zıtlaşınca, basın toplantılarında bunlara laf sokunca kendini mi tatmin etmiş oluyorsun?

Enes Başkaya60
21.01.2018, 17:15
Hoca eliyle verdi maçı başka açıklaması yok bunun kanatsız oynuyorsun be hocam bongonda neden gönderildi kanat oyuncusu bu adam yazık vallaha haram ettiler bize hafta sonunu...

yusf61
21.01.2018, 17:17
Rıza geldiğinde güveniyordum. Çünkü zaman istedi. Özellikle devre arası kampında takım olacağız demişti. Şimdi geldiğinden beri aylar geçti. Ligin en kötü takımının bile sistemi var bizim yok. Rakibe göre oynuyoruz desek o da yok. Konya'yı tebrik etmek lazım. 10 kişi kalıp bu kadar hırslı oynamaları, önde oynama, maç kazanma arzuları takdire şayandı.

Dün cenk tosun yüzünden everton maçını izledim ve şu ana kadar sistem olmayan ayağa top yapamayan 2 takım gördüm biri everton biri biz. Maçı almak istemeyen rıza vardı. Rode'yi kenarda bekletmek tam bir facia. Biz fb maçında rode'yi almadı diye ersun'a fuzuli sövdük rıza'da aynı kafa. Haftaya sosa rode yine yedek oturursa şaşırmam. Haftalardır diyorum bizim ihtiyacımız olan adam poko idi. Göztepe aldı. Onazi bu sene bir gs maçında vardı. Kesinlikle abdülkadir gibi çabuk adamın ayağa iyi top yapan adamın göbekte oynaması şart. Atağa çıkamıyoruz. Herkes hantal orta saha'da.

Bu arada parantez açıyorum ( yusuf'un babası olsam evde sağlam döverdim). Bu kadar düşüş havalanmadan gelir. Acayip havalandı ama bunu RIZA BEY göremiyor.

CİVELEK.61
21.01.2018, 17:19
Yusuf yazıcı benim görüşüm öyle abartıldığı gibi geleceği çok parlak bir oyuncu değil.
Abdulkadirin üzerinde şiddetle durulmalı ve özgüven aşılanmalıdır.
Sorumluluk alma ve final hareketlerindeki yetersizliği giderilirse Abdulkadir büyük oyuncu olur lakin takımdaki abilerdenmidir nedendir bilmiyorum var olan potansiyelini kullanmaya çekinir gibi bir hali var.
Topu kaptirirsam ölürüm der gibi bir hali var.
Geriye düştüğümüzdede olması gereken oluyor ve bu sefer abdulkadirde görmek istediklerimizi görebiliyoruz.
Birisinin ona istersen takıma gol yedir ama kendinden taviz verme çık topunu oyna kimseyi dinleme trabzonsporluluğunu dinle demesi gerekiyor

kayseriliyiz
21.01.2018, 17:20
Bir bize birde basaksehirin oyununa bak.

Envoyé de mon Redmi 4X en utilisant Tapatalk

Mehmet Fatih Silik
21.01.2018, 17:23
Üç kere üst üste aynı takıma karşı oynuyorsun ve hiçbir şekilde taktik anlamda oyuna yön veremiyorsun.
Sana üç maçta da gol lazımdı ama sen hem çıkardığın ilk 11 ile hem de oyuncu değişiklikleriyle bir plaının olmadığını gösteriyorsun. Sana sorduklarında ise topu taca atıyorsun.
Bu en basit tabirle beceriksizliktir.

artvints
21.01.2018, 17:24
Yusuf yazıcı benim görüşüm öyle abartıldığı gibi geleceği çok parlak bir oyuncu değil.
Abdulkadirin üzerinde şiddetle durulmalı ve özgüven aşılanmalıdır.
Sorumluluk alma ve final hareketlerindeki yetersizliği giderilirse Abdulkadir büyük oyuncu olur lakin takımdaki abilerdenmidir nedendir bilmiyorum var olan potansiyelini kullanmaya çekinir gibi bir hali var.
Topu kaptirirsam ölürüm der gibi bir hali var.
Geriye düştüğümüzdede olması gereken oluyor ve bu sefer abdulkadirde görmek istediklerimizi görebiliyoruz.
Birisinin ona istersen takıma gol yedir ama kendinden taviz verme çık topunu oyna kimseyi dinleme trabzonsporluluğunu dinle demesi gerekiyor
abdülkadir'in oyun karakteri bu. 16 yaşındayken uefa özelliklerini satır satır yazmıştı. öyle her topta final pasını düşünmez basit oynar, ihtiyaç olduğunda da tempo yükseltir. zaten bütün maçı yüksek viteste oynayamaz.

biraz da takımın pas yapıp önde basması lazım gibi abdülkadir oyunu hızlandırsın. böyle geride bekleyen bir takımla kesik kesik oynanır ancak.

My
21.01.2018, 17:24
Geçen haftaki açıklamalara bak aynısını demezse dişimi kırarım. 2. yarı çok iyyidik bik bik bik...

Rıza Çalımbay: '''Konyaspor ve bizim puana ihtiyacımız var. İki takımın da kazanması gerekiyordu. Biz istediğimiz pozisyonlara girdik. Hem bu maçta, hem de oynadığımız kupa maçının ikinci yarısında, üstünlüklerin hepsi bizdeydi. Ama değerlendiremedik. Her şeye rağmen oyunu kopardık aldık ama, futbolun içindeki şansızlık, kazanmak için ne gerekiyorsa yaptık 10 kişiye karşı oynamak her zaman kolay değil. İyi oyun disiplininin olmasını ister, onları yaptık ama değerlendiremedik"

halilaziz61
21.01.2018, 17:27
Rıza Çalımbay: '''Konyaspor ve bizim puana ihtiyacımız var. İki takımın da kazanması gerekiyordu. Biz istediğimiz pozisyonlara girdik. Hem bu maçta, hem de oynadığımız kupa maçının ikinci yarısında, üstünlüklerin hepsi bizdeydi. Ama değerlendiremedik. Her şeye rağmen oyunu kopardık aldık ama, futbolun içindeki şansızlık, kazanmak için ne gerekiyorsa yaptık 10 kişiye karşı oynamak her zaman kolay değil. İyi oyun disiplininin olmasını ister, onları yaptık ama değerlendiremedik"

Şu açıklamayı yapmak için insan biraz utanır be

hos_cocuk61
21.01.2018, 17:27
Siyasetten uzak bir yönetim, hedefleri olan bir hoca ve amatör ruhla oynayan oyuncular topluluğu. Kulübün kurtuluşu budur.

Ahmet Kara
21.01.2018, 17:28

Tipik anadolu takım hocası açıklamaları.

serdaracıl
21.01.2018, 17:29
Abdullah avcı'yı alabiliriz. Adamın farklı bi anlayışı var. Kendşsini sevmem ama farklı bi tarzı var

Fatih Çelik
21.01.2018, 17:29
Abdullah avcı'yı alabiliriz. Adamın farklı bi anlayışı var. Kendşsini sevmem ama farklı bi tarzı var

Başakşehir'i bırakıp bu belalı yere gelir mi? Bir el yağda biri balda baskı yok,borç yok.

serdaracıl
21.01.2018, 17:30

10 kişiye karşı oynamak kolay değil. Ahhh ah

safa77
21.01.2018, 17:30

Adam bize gelirmi sence kurmuş sistemini maddi manevi problemsiz bir takımdan kaosa hemde ?

Enes Başkaya60
21.01.2018, 17:31

Top oynatıyor adam belli bir sistemi var cidden bizim hiçbir oyun sistemimiz yok gelmez keşke gelse ama başakşehir kolay kolay bırakmaz kendisinin de gelmek isteyeceğini hiç düşünmüyorum...

serdaracıl
21.01.2018, 17:31
Avcı trabzona gelir bence

serdaracıl
21.01.2018, 17:32
Avcı'nın ekibi de çok iyi. Biz kötü yönetiliyoruz. Hem hoca, hem yönetim...

champions
21.01.2018, 17:33

Şampiyonluğa oynayan bir takımı bırakıp 5.liğe oynayan bir takıma gelmesi için aptal olması lazım.

CİVELEK.61
Defansın arkasına atılan uzun topla burağı buluşturmaktan başka bir çaremiz yoksa o zaman teknik direktorede gerek yok.Cunku bunu biz yıllardır biliyoruz.
Bu taktik burağı gol kralı trabzonuda 10. Yapar
Bura

Fatih Çelik
Avcı'nın ekibi de çok iyi.

Adam lig lideri kulübü Arda'yı alabiliyor kalkıp buraya gelecek yapma gözünü seveyim. Tolga Zengin isteğim bile daha makul .

erenslash
21.01.2018, 17:35
bakınız tekrar ediyorum Trabzonsporun ne zaman iyi bir yabancı hocası oldu hep yerliden gittik. :))

yerli hocalarla olmaz bu iş dostlar

CEMEFKER
21.01.2018, 17:36
Avcı bize gelirse kariyerinden taviz verir...

Adam ilkeli,hedefleri olan biri...ii bi takım ve yönetimle çalışıyo...Bize gelip napacak...?

İBB gibi geleceğin klubünde başarılara koşmak varken bizde neden yıllarını heba etsin...

Para mı?

Avcı ama Ödül Avcısı değil!

alptug_kd
21.01.2018, 17:39
bakınız tekrar ediyorum Trabzonsporun ne zaman iyi bir yabancı hocası oldu hep yerliden gittik. :))

yerli hocalarla olmaz bu iş dostlar

Doğru ama yerli dediğimiz de sadece Şenol Güneş :) Son dönemde takımı iyi çalıştıran, iyi oynatan başka bir hoca hatırlamıyorum. Şöyle 2000'leri bir düşünelim kim var Şenol Hoca dışında yerli ya da yabancı?

CİVELEK.61
21.01.2018, 17:42
Kaç haftadır set oyunu izlemekten bıktım
Artık topun geriye yada yana doğru hangi oyuncuya atilabileceğini ezberledim.
Türkiye'de defans oyuncularının en mutlu olduğu maçlar ts maçları maalesef.
Hücum oyuncularını kenara doğru yonlendirdinmi işin bitiyo zaten
Orta saha ve hücum oyuncuları da Trabzonspor takimina biraz baskı yapınca bütün toplar havadan şişirilmeye başlıyor ve bu bahsettiğim defans oyuncuları zevkten dört köşe
Zaten Trabzon'da şut,arapasi,etkili sert ortalar,yerden ayağa hızlı oyun gibi caydırıcı özellikler olmadığı yada yasaklandığı için bu konuyu da dert etmeye gerek kalmıyor.
Allah adama "Trabzonspor'a karşı oynayan defans oyuncusu"şansı versin.

erenslash
21.01.2018, 17:42
başakşehirin hocası bize gelse şampiyon yapar bence :) ama gelmez şenol boşta değil işte ama bu takıma gelmezdim ben Şnol hoca yerind eolsam :))) takım ve Trabzon şehiri hocayı haketmiyor çünkü.bize şu anda yabancı bişr hoca lazım ya da sezon sonuna kadar rızayla takılacağız ki şenolun durumu belli değil.yabancı iyi bir hoca bulmamız şart.
Doğru ama yerli dediğimiz de sadece Şenol Güneş :) Son dönemde takımı iyi çalıştıran, iyi oynatan başka bir hoca hatırlamıyorum. Şöyle 2000'leri bir düşünelim kim var Şenol Hoca dışında yerli ya da yabancı?

hyasin61
21.01.2018, 17:43
Arda muthis gol atti.Basaksehir hem yonetim hem teknik anlamda iyi bir yapiya sahip

serdaracıl
21.01.2018, 17:44
Adam lig lideri kulübü Arda'yı alabiliyor kalkıp buraya gelecek yapma gözünü seveyim. Tolga Zengin isteğim bile daha makul .

Başaklehir bu sene şampiyon olabilir. Önümüzdeki bikaç yıl da öyle. Ama heepsi o kadar. Avcı gelsin gerçek bi kulübü şampiyon yapsın

serdaracıl
21.01.2018, 17:46
Avcı bize gelirse kariyerinden taviz verir...

Adam ilkeli,hedefleri olan biri...ii bi takım ve yönetimle çalışıyo...Bize gelip napacak...?

İBB gibi geleceğin klubünde başarılara koşmak varken bizde neden yıllarını heba etsin...

Para mı?

Avcı ama Ödül Avcısı değil!

Hocam ibb'de gelecek falan yok. Damat gider iş biter

nakzo
21.01.2018, 17:47
Kadro kötü diyorum kötü kurulmuş diyorum hala hoca hoca hemşerm 3 yıldır becerip şu takıma emre belezoglu gibi colman gibi selcuk gibi 1 tane oyun kurucu alamayanın visca gibi kanat forvet varken kucka gibi kazmaya 5 milyon basanlarındır suç bogandayı niye gönderdin diyorlar boganda varlığında ne bok yaptı ki oynasın.

alptug_kd
21.01.2018, 17:48
başakşehirin hocası bize gelse şampiyon yapar bence :) ama gelmez şenol boşta değil işte ama bu takıma gelmezdim ben Şnol hoca yerind eolsam :))) takım ve Trabzon şehiri hocayı haketmiyor çünkü.bize şu anda yabancı bişr hoca lazım ya da sezon sonuna kadar rızayla takılacağız ki şenolun durumu belli değil.yabancı iyi bir hoca bulmamız şart.
Bjk şampiyon olamazsa Şenol hocayı alma şansımız olabilir. Ancak bu karar bu sezonu Rıza ile tamamlayıp çöpe atmak anlamına gelir.

Yada da söylediğin gibi yabancı bir hoca ile şu anda anlaşmalı ve bu sezon en azından Avrupa'ya katılmak hedeflenmeli.

Bence yönetim ilk seçeneği düşünecek. Başta yönetim gitmeli ya neyse.

alptug_kd
21.01.2018, 17:50
Kadro kötü diyorum kötü kurulmuş diyorum hala hoca hoca hemşerm 3 yıldır becerip şu takıma emre belezoglu gibi colman gibi selcuk gibi 1 tane oyun kurucu alamayanın visca gibi kanat forvet varken kucka gibi kazmaya 5 milyon basanlarındır suç bogandayı niye gönderdin diyorlar boganda varlığında ne bok yaptı ki oynasın.

Haklı olduğunuz taraflar var ama hoca meselesini yabana atmayın derim. Bahsettiğiniz Colman, Selçuk ya da Emre bu takımda olsa Rıza yedeğe koyabilirdi. Ya da oynatır savunmada kalın ileri çıkmayın derdi. Sorun bu.

erenslash
21.01.2018, 17:50
bu sezon çöp oldu zaten.bulabilirseler bence iyi bir teknik adamla sol açık alıp ikisi paket şeklinde yapalım hoca öğrencisini kapsın şeklinde iki transfer yapalım devre arsı kapanmadan.ya da sezon sonuna kadar rızaya katlanacağız ki şenolun bjk de kalma ihtimali de var.yönetimle işimiz zor.hedef avrupaysa yabancı bir hoca bulunmalı aniden yoksa işimiz zor.yönetim başta kalmak istiyorsa iyi bir teknik adamla yanında sol açık öğrencisini kapıp gelen bir adam olsun derim beş günde çözerler hoca işini .yeter ki istesin yönetim kim var iyi bir teknik adam boşta :))bildiği olan varsa yeşillendirsin
Bjk şampiyon olamazsa Şenol hocayı alma şansımız olabilir. Ancak bu karar bu sezonu Rıza ile tamamlayıp çöpe atmak anlamına gelir.

Yada da söylediğin gibi yabancı bir hoca ile şu anda anlaşmalı ve bu sezon en azından Avrupa'ya katılmak hedeflenmeli.

Bence yönetim ilk seçeneği düşünecek. Başta yönetim gitmeli ya neyse.

nakzo
21.01.2018, 17:52
Tarihimizin en iyi kadrosu diyen futboldan zerre anlamayan usta efendi bir orta alan duşünün kucka 2 metreye top atamıyor onazi 2 metreye pas atamıyor castillo denen kanat eskiden çalım atıp kaptırıyordu simdi çalım atmayı dahi unutmuş defansta akbas ugur ve durica denen 3 futbol katili 1 tek hubocan var elde forvette begenmediginiz burak oynamasa tek gol atamazsın bak iste tarihimizin en iyi kadrosu bu rezalettttt.

memozcan
21.01.2018, 17:54
zaten rıza hocayla şampiyon olma gibi bir ihtimalimiz yoktu .. o yüzden çok da şey etmemek lazım..!!

şu anda takımın başına avrupadan sistem sahibi bir hoca getirmek şarttır.. bu sene bitti seneyi de çöpe atmamak için şimdiden hocamızı bulmamız lazım..