PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 17.Hafta l Kardemir Karabükspor 1-1 Trabzonspor l Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9]

nakzo
24.12.2017, 18:04
Bu takıma bir orta saha şart oğlu şart. İstersen Okay - Onazi, istersen Kucka - Okay, istersen de Onazi - Kucka dene bir halt olmaz. Benim görüşüm, Matuidi tarzı orta sahaya direnç katacak ve arkadaşlarını rahatlatacak onların alanını kapatacak biri lazım. Bu orta saha yapısına Colman'da çare olmaz bence. Devre arası Onazi'yi iyi bir paraya iteleyip sağlam bir orta saha almak lazım.

Olay bu zaten

Adem Köse
24.12.2017, 18:06
çok kafamızı takmayalım çünkü rıza hoca 3-4 transfer yapmamız lazım demiş söylemesi iyi oldu maçtan sonra açıklama yapmış https://www.haberler.com/calimbay-mutlaka-3-4-transfer-yapmaliyiz-10382736-haberi/

Stoper sol bek sol acik 3 transfer... 4. Transferde ortasaha nin ortasi icin dedi galiba... Sanirim kadro siskinligi konusunda riza hocayi hep yanlis anladik. Belli bolgelerde ayni seviyede olan gereksiz siskinlikler var.

Aydın Tiryaki
24.12.2017, 18:08
Antalyaspor maçından önce önümüzeki 4 maçtan 10 puan çıkarırız demiştim. Ama puan kaybını Kasımpaşa deplasmanınsa yaşayacağımızı düşünmüştüm. Sonuç olarak 10 puan aldık. Kısa süre içerisinde zirveyle olan puan farkını bugün gs yenerse 6’ya indiriyoruz. Hiçbir şey değil 6 puan. Evet bugün maçı alsaydık süper olacaktı. Ama olmadı büyük takımlar puan kaybedebilir ama bunu alışkanlık haline getirmememiz gerek. Demek istediğim önümüzdeki maçta Konya yı yenmemiz lazım.4-5 maçta bir puan kaybı normaldir buna yapacak bir şey yok.

Çok fazla kararmış ense görüyorum ben burada hiç gerek yok. Şanssız bir son pozisyon yaşadık son dk da ama bunu bizim takım özeline indirgeyip ya biz hep şanssızız da dememek lazım. Akşam fener konya maçında direkten dönen top kalecinin kurtarışları bu şanssızlığı her takım yaşayabilir.

Maç için de şunu söyleyebilirim en iyi oyuncumuz Okay, en kötüsü Yusuf ve Olcay’dı. Maalesef her hafta yerinde sayan veya geriye giden bir Yusuf yazıcı izliyoruz her hafta. Tam tersine Abdülkadir ise her hafta üzerine koyuyor.

Şu da bir gerçek ki Karabükspor bizden daha motive çıkmıştı maça. Maçın hakkı beraberlikti ama son pozisyon da gol olsa hayır demezdik tabii ki :) .

Son olarak şampiyonluksa hedef Sosa bu takıma monte edilmeli. Ama 10 numaraya ama 8 numaraya. Bir şekilde kadroya girmeli.

Nazim Can
Stoper neysede Onazi gitmeden orta sahaya adam alinmaz, alinsada sacmalik olur, Mas giderse solbek alinir, Bongonda zaten gider devre arasi, yani transfer sayisi gidecek futbolculara bagli olur böylede olmasi lazim.

Manava61
Sampiyonluk baskisini yine kaldiramadik ve yine puan kaybi.Ikinci yari Sosanin gercek anlamda donmesi lazim.Koy sol kanata oynasin bir tane de hucumcu bek tamamdir.Stoper filan da geri kalan parayla alalim iyi bir sol bek cok rahat isimizi gorur

iso_4939
24.12.2017, 18:09
Bu hafta varya joker haftasıydı be.yazik karabüke kızmaya gerek yok ekstra köpek gibi koşmalarda normal sikebahceye
Yatmasıda ayrı bir yavsaklikti. her ne olursa olsun kazanmalıydık

erenslash
24.12.2017, 18:09
başkan transferde en az hareketlilik bizde olacak demiş ama rıza hoca aksini söylüyor bu şu demek iki adam kafadan alacağız başkan iyi sonuçlar istiyorsa hocayı dinlemek zorunda öyle dandik adamlarla olmaz bu iş.4 transfer çok o zaman gidecekler var transfer 3 tane yapabiliriz muhtemelen diyorum ikisi yüksek maliyetli adam olur birisi düşük olur yedeklik olur tahmin tabi. 4 demesini anlamadım ama herhalde ortasahayı işaret etti dediğin gibi .takımda ayrılık yaşanacak o zaman volkan gider,bongoda belirsiz mas kalır sanırım.
Stoper sol bek sol acik 3 transfer... 4. Transferde ortasaha nin ortasi icin dedi galiba... Sanirim kadro siskinligi konusunda riza hocayi hep yanlis anladik. Belli bolgelerde ayni seviyede olan gereksiz siskinlikler var.

Sefer A.
24.12.2017, 18:10
zâten öyle,, orta göbek ve kanat için diyordu bunu daha çok... ama yine de zirt pirt "siskinlik var mutsuz olan var" demesi sinir bozucuydu

sasone
24.12.2017, 18:14
Adami bu Kurtlar Vadisindeki rus Baron Alexander Ivanov mu ne vardi su teknede öldürülen ona benzettim :)

Bahsettiğin diziyi hiç izlemediğim için şahsa olan benzerliğini bilemiyeceğim ama enteresan bir tipi var,zeki birine benziyor.

samway
24.12.2017, 18:16
Alkışlarım bugün Okay a saolsun tek başına heryere yetişti teşekkürler

trbzonsporlu
24.12.2017, 18:21
bu kalecileride anlayamiyorum. yedigimiz golde yapılan orta kalecinin burnunun dibine düşüyor. yine konyada fenerin golunde yapilan orta kalecinin dibine düşüyor cıkıp almıyor. alamiyorsanda vur yumruğu kim yanaşabilir yanına. zaten altipastan az kaleciye dokunulsa hatta kaleci bile futbolcuya dokunsa kaleci lehine faul veriliyor.

halilaziz61
24.12.2017, 18:22
başkan transferde en az hareketlilik bizde olacak demiş ama rıza hoca aksini söylüyor bu şu demek iki adam kafadan alacağız başkan iyi sonuçlar istiyorsa hocayı dinlemek zorunda öyle dandik adamlarla olmaz bu iş.4 transfer çok o zaman gidecekler var transfer 3 tane yapabiliriz muhtemelen diyorum ikisi yüksek maliyetli adam olur birisi düşük olur yedeklik olur tahmin tabi. 4 demesini anlamadım ama herhalde ortasahayı işaret etti dediğin gibi .takımda ayrılık yaşanacak o zaman volkan gider,bongoda belirsiz mas kalır sanırım.

Hocaya sormak lazım elinde kaliteli oyuncu topluluğu var da sen ne yaptın diye ?

Korkarım rıza yönetimin başını yiyecek son halka olcak

Ertan OKUMUŞ
24.12.2017, 18:22
Mas Perreria nın yarısı kadar katkı verebilse ofansta inanın durumumuz çok çok farklı olabilirdi adam ofansta sıfır [emoji35]transferde öncelik bu mevki olmalı,koskoca bir devre sol kanadı nerdeyse hiç kullanamadık ☹️

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sefer A.
24.12.2017, 18:23
Okay iyiydi evet, son zamanlarda iyi, geçen hafta bu kadar iyi degildi...
Ya arada ileri çikiyor aynen devâm etmeli, ne zaman cezâ sahasina girse tehlike yaratiyor, bugün de gitseydi kafayla gol atardi sivas'taki gibi

ccd6167
24.12.2017, 18:24
Hoca takıma güvenemiyor bence

şampiyon olacaksak bitik bir karabük karşısında 2 santraforla başlarsın hocam.. adamlar zaten gelemiyor üzerne yetenekli adamları yok bizim hoca uyuyor..

abi 2 gram eğitim almamış hocalara uyuz oluyorum

Ahmet Hamza
24.12.2017, 18:24
Yusuf'un yerine Sosa oynamalı artık. Hoca anlamıştır umarım bunu. Yusuf'un top kontrol etmeye bile mecali yok, umarım toparlar ikinci devreye kadar. Geçen seneki Yusuf'u izlemek istiyoruz.

Sefer A.
24.12.2017, 18:26
bu kalecileride anlayamiyorum. yedigimiz golde yapılan orta kalecinin burnunun dibine düşüyor. yine konyada fenerin golunde yapilan orta kalecinin dibine düşüyor cıkıp almıyor. alamiyorsanda vur yumruğu kim yanaşabilir yanına. zaten altipastan az kaleciye dokunulsa hatta kaleci bile futbolcuya dokunsa kaleci lehine faul veriliyor.
Onur bu "avantaj"i kullanamayan ender kalecilerden... hele bizim hakemleri görünce her topa atlasa yeridir, ama yok karpuz bekler gibi bekliyor topu, böyle saçma sapan bir sey olamaz yaa.. Akbas da hatâli olabilir ama ya çik al ya da çizginde kal, çizginde kalsan top o zaman tam kucagina gelecek iste, rezillik yaa olamaz yaa... yemeseydik sonlarda atardik kazanirdik, belki attigimiz golün aynisi olmazdi ama öyle ama böyle atardik...

erenslash
24.12.2017, 18:26
bir şey olmaz belli bir dönem rıza bizi idare eder asıl sorun yönetimin bazı bölgeleri çözmesi lazım transfer lazım hocam taraftar biliyor sezon başında stoper belli bölgeler deidk dedik de dedik.castillo ile olmayacak bu iş sanırım elimizde kaliteli oyuncular var ama hepsi değil üzgünüm.şöyle ki bir kere stoper hattı göbek hattı berbat. forvetler gayet iyi sol açıkta babel tarzı bir oyuncumuz yok performans olarak sağ idare eder gene.şimdi genel kadro kalitesine bakarsan beck atak gücün zayıf daha doğrusu geri dörtlüde stoperlerin ikisi de iyi olmadığı için.... ayvalara geliyoruz. ortasaha ve forvetlerin kalitesiyle stoper kaliteleri arasında uçurum var böyle olunca atak gücü dengesiz oluyor savunma hattı düşük burada bir etken daha var ısırarak oynayan oyuncun yok çok atak olarak sol tarafa çalımlla giden çaprazlama emmeli gömmeli bir adam lazım bu yok bunlar bizi etkiler çünkü Türkiye ligi ingiltere ligi gibi kaliteli dğeil fizik gücü mahalle maçı gibi adama girme var o yüzden sağlam çalımla giden adamlar lazım şut atabilen kodumu oturtan bunların hocayla ilgisi yok sosa kilit çözer ama şans lazım bak gör sol açık olsun bir de a kalite stoper hoca sosayı hazırlasın neler oluyor ikinci devre kadro şişkinliği var ya hani bence rıza hoca gereksiz bir şişkinliği kast ediyor yani gereksiz kalitesiz oyuncular var diyor
Hocaya sormak lazım elinde kaliteli oyuncu topluluğu var da sen ne yaptın diye ?

Korkarım rıza yönetimin başını yiyecek son halka olcak

ccd6167
24.12.2017, 18:27
2 bekimiz de berbat... pereira oyun içinde var gibi ama maalesef skora hiç katkısı yok.. bekler en az 3 4 asist yapması şart.. 2011-2012 de ki kadroda bile caner - Gökhan gibi 2 bekimiz olsaydı yenilgisiz bile şampiyon olabilirdik..

normalde geri 4 lüye çok takılan biri değilim ama maalesef beklerimiz berbat

Ahmet Hamza
24.12.2017, 18:29
Yusuf'u, Abdülkerim'i ve diğerleri ni bitiren Burak bunu unutmayın.Arkadaşına pas atmayan Burak,Fatih Terim'in damadının arabasını da işin ne,bir sezon daha ziyan olacaksa Burak'ın ziyan olsun.Burak bu oyunu ile oynarsa Şb maçında 3 gol yeriz.

Ne alakası var bindiği arabayla? Arkadaşıdır almıştır arabasını. Fatih Terim'in damadının arabası olmasının önemi ne?
Yusuf'un performansının da Burak'la ilgili olduğunu düşünmüyorum. Sahada geziniyor bir tek sezon başından beri.

ccd6167
24.12.2017, 18:31
Yusuf'un yerine Sosa oynamalı artık. Hoca anlamıştır umarım bunu. Yusuf'un top kontrol etmeye bile mecali yok, umarım toparlar ikinci devreye kadar. Geçen seneki Yusuf'u izlemek istiyoruz.

Yusufu 2 . Kez izledim.. çok kötü oynadı. İlki bjk maçıydı çok iyidi..Bunda hocanın suçu çok.. rakibin 2 önliberosunun arasında kaybettirdi çocuğu.. dikkat edin saha içerisiNde hiçbiri organizasyon değişikliği yaptırmadı..

Sefer A.
24.12.2017, 18:33
Ne alakası var bindiği arabayla? Arkadaşıdır almıştır arabasını. Fatih Terim'in damadının arabası olmasının önemi ne?
Yusuf'un performansının da Burak'la ilgili olduğunu düşünmüyorum. Sahada geziniyor bir tek sezon başından beri.
Ya bir de çok bilgi kirliligi var yaa,, terim'in dâmadinin ortak oldugu galeriden almis arabayi, o sahsin arabasi degil yâni.... her yerde ve burda da yaygara koparildi, hâla bu yazdigim bilgiyi bilmeyenlerle doludur buralar.... bir haber sitesinde rastlamistim onlarin yalancisiyim tabi...
ha çok fark etmez ha galerinin ortagi ha kendi arabasi diyen olursa bir sey demem de, yanlis bilgi olmasin haksiz yere, millet saniyor ki gitti adamla bulustu arabami ver dedi adam da verdi, adam km terim'in dâmâdi.... milletin kafasinda kurdugu düsündügü sey bu... çok yanlis

halilaziz61
24.12.2017, 18:34
bir şey olmaz belli bir dönem rıza bizi idare eder asıl sorun yönetimin bazı bölgeleri çözmesi lazım transfer lazım hocam taraftar biliyor sezon başında stoper belli bölgeler deidk dedik de dedik.castillo ile olmayacak bu iş sanırım elimizde kaliteli oyuncular var ama hepsi değil üzgünüm.şöyle ki bir kere stoper hattı göbek hattı berbat. forvetler gayet iyi sol açıkta babel tarzı bir oyuncumuz yok performans olarak sağ idare eder gene.şimdi genel kadro kalitesine bakarsan beck atak gücün zayıf daha doğrusu geri dörtlüde stoperlerin ikisi de iyi olmadığı için.... ayvalara geliyoruz. ortasaha ve forvetlerin kalitesiyle stoper kaliteleri arasında uçurum var böyle olunca atak gücü dengesiz oluyor savunma hattı düşük burada bir etken daha var ısırarak oynayan oyuncun yok çok atak olarak sol tarafa çalımlla giden çaprazlama emmeli gömmeli bir adam lazım bu yok bunlar bizi etkiler çünkü Türkiye ligi ingiltere ligi gibi kaliteli dğeil fizik gücü mahalle maçı gibi adama girme var o yüzden sağlam çalımla giden adamlar lazım şut atabilen kodumu oturtan bunların hocayla ilgisi yok sosa kilit çözer ama şans lazım bak gör sol açık olsun bir de a kalite stoper hoca sosayı hazırlasın neler oluyor ikinci devre

Stoper alacaklar diye biliyorum
Castillo ile ben de olmayacağını biliyorum

Nas giderse yerine adam alinir iki transferle dönem kapatılır

Ancak hocaya şans verelim takımla çalışsın diye söylem geliştirenler 60 yaşındaki adamın oyun mantalitesini 15 günde değiştireceğini düşünüyor ya en komiği bu.

Bizim yıllardır en büyük sorunumuz kaliteli hoca
Şenol Güneş bile tartışılır ama bize son 15 yılda gelen bir kaliteli hoca soyleyin

jairzinho
24.12.2017, 18:35
gidecekler konusunda küçük çaplı bir operasyon bekliyorum.hem kadro şişkinliği azalacak hemde ekonomik yönden kar elde edilecek.tabi rıza hoca nın huzursuzluk istemiyorum demeside bu operasyonun bir nedeni.

Sefer A.
24.12.2017, 18:37
Yusufu 2 . Kez izledim.. çok kötü oynadı. İlki bjk maçıydı çok iyidi..Bunda hocanın suçu çok.. rakibin 2 önliberosunun arasında kaybettirdi çocuğu.. dikkat edin saha içerisiNde hiçbiri organizasyon değişikliği yaptırmadı..
2 libero arasi falan bunlar biraz ezber seyler, tifil diyebilecegimiz Abdülkadir oynasa 3'üyle de bas ederdi, sirf kivrakligi çabuklugu yeterdi...
onun için önemli olan hiz, kivraklik, çabukluk.. Yusuf saglam duruyor ama agir, yavas, dolayisiyla 1 kisi bile tutsa onu yine zorlaniyor Yusuf... yoksa degil 3 kisiyle skstirsinlar, senin yeteneginin yaninda çabuklugun hizin kivrakligin varsa yarar geçersin... Yusuf bu konuda pek gelisemeyecek gibi onun için isi zor, ama beynini daha iyi kullanmaya çalissa, bir M.Özil olmaya çalissa belki seviye atlayabilir...
Abdülkadir ise bambaska, tabi oyununa zenginlik çesitlik katmali, farkli seyler denemeli, az daha cesur olmali, ama su an bile gâyet iyi, aman aynen devam koçum benim

Hasan61
24.12.2017, 18:41
Burak'a bakın gol sevincine hazırlanıyor.

Bir kere şans bizden olsun be...

nakzo
24.12.2017, 18:41
Su basaksehir kadar olamıyoruz mevkisinin iyi adamlarını alıp adamını mevkisinde oynatırsan böyle zirvede olursun.

Arda'
24.12.2017, 18:42
Ben Yusufu ilk kez canlı izledim şansıma berbat oynadı. Forvet gibi oynadı sürekli ilerdeydi hiç top almadı geriden oyun kurmadı belki hoca istemiştir bilmiyorum ama 2. forvet gibiydi aldığı topları hep ezdi. Sosa girince geriden top alıp oyun kurmaya başladı takım kendine geldi. Rıza hoca Sosayı almak için gol yemeyi beklemedi bu arada adam oyuna tam girecekken korner oldu gol yedik şansızlık.

erenslash
24.12.2017, 18:44
kaliteli hocalar geldi ama iç dinamiklerimiz Trabzonspor medyası bizi yedi bitirdi.Taraftarımızın da bunda etkisi var özellikle Trabzonda yaşayanların.Sadece bu değil şampiyonlar ligi para demek yönetim bunu biliyor hedefin iki tane olacak şampiyonla rligi veya şampiyonluk vitrin yaparsın şimdi hoca seni bir yere kadar idare eder ben şunu düşündüm bizim en son ne zaman işimiz tam oldu? illa bir iki kritik bölge eksik olur herşeyi bizim yönetim yarım yapar.Ve işin dandik tarafı bizim yıllardır stoperimiz yok daha da feci olan bu.Trabzonsporun asıl gümbür gümbür karakterize futbolunu yansıtan bir kanadı da yok.lazım bunlar benc ebize gelen teknik adamlar kötü değildi tolunay,samet aybaba,shota lige göre iyi yanlış anlaşılmasın yabancı bazında gelmedi ama kabul asıl bizim yabancı sağlam teknik adam bulmamız lazım.Türkiye zor bir ülke şöyle hemen kovmak isterler barındırmazlar sistem çok iyi sanki futbolda da?milli takımdan belli dünyada örnek tek biziz sürekli kovarlar ne kadar ayıp başarı demek en üsttte olmak demek değil mühim olan avrupa bana göre beşiktaş şu anda çok başarılı bir takım ligden ötürü demiyorum şampiyonlar liginde büyük iş yaptılar helal olsun şenol hocasını yemesin beşiktaş veya Türk medyası insanımız tuhaf bizim hemen yollamaya bakarlar hastalık bu bipolar bir Türk futbolu var.Tranasferler önemli hocam hoca ile bir yere kadar olur yabancı hoca getir ünlü bir hoca sana ünlü transferler yaptırabilir bu da şampiyonluk veya şampiyıonlar ligi demek bizim hedefimiz avrupa olmalı avrupa olursa daha çok kaliteli topçu gelir devre arsında şampiyonlar ligine gideceğiz diye çıkılmalı transfer işine vizyon budur Türkiyte ligi değil sen şampiyonlar ligini hedefle Türkiye şampiyonluğu zaten gelirşampiyonluğu belirleyen a kalite transferşler ve mevcut kadronu korumandır ona buna satmamaktır kaliteli adamları elinde tutarsın iyi transferler yaparsın a kalite öyle gidip çöplük yaparsan sonra rızıa hoca veya başka hoca geldiğinde kadro geniş der çöp var kadroda der aslında bunu tam diyemez futbolcular üzülmesin diye
Stoper alacaklar diye biliyorum
Castillo ile ben de olmayacağını biliyorum

Nas giderse yerine adam alinir iki transferle dönem kapatılır

Ancak hocaya şans verelim takımla çalışsın diye söylem geliştirenler 60 yaşındaki adamın oyun mantalitesini 15 günde değiştireceğini düşünüyor ya en komiği bu.

Bizim yıllardır en büyük sorunumuz kaliteli hoca
Şenol Güneş bile tartışılır ama bize son 15 yılda gelen bir kaliteli hoca soyleyin

Arda'
24.12.2017, 18:50
Son saniyedeki frikiği videoya çektim girse süper olacaktı yav harbi efsane şanssızlık

https://twitter.com/AdolfStaIin/status/944915838087368704

erenslash
24.12.2017, 18:56
halilaziz61 bu arada teknik adam olarak son 10 yılda küsüratı da sayarsak yabancı teknik adamla çalışmamışız hep yerliyle gitmişiz aslında çok iyibir yabancı hoca getirmeliyiz bunu şundan söyledim iyi bir yabancı hocayla çalışırsak bize gelecek futbolcu kalitesi daha da yükselir bu da şampiyonluğu kolaylaştırabilir

OĞUZHAN061
24.12.2017, 19:07
Rıza Çalımbay'ın Yusuf inadı böylesine önemli maçta puan kaybettirdi.Ligin sonundaki takıma karşı 75.DK'ya kadar 2 ön libero ile oynuyorsun. 1-0 Geriye düşmüşüz oyuna Rodellega'yı bile almamışsın.Rıza Hoca Yusuf inadından vazgeçip Kucka-Okay-Sosa 3'lüsüne görev verirse bir yerlere kadar gideriz yoksa zor.Geçmiş olsun

orhan42
24.12.2017, 19:09
9 maçta 6 galibiyet 2 beraberlik ve 1 mağlubiyet alan hocayı hemen tartışmaya başladık ya helal olsun bize..5 haftadır sesini çıkartmayanlar , hoca gitsin türküsünü söylemeye başlamışlar bile..Bize her şey müstahak.Adam yarım sezonluk anlaştı , sezon sonu değerlendirme yaparsın , aceleniz nedir ?

Sefer A.
24.12.2017, 19:12
ersun pustuna o kadar sabredenler sabretmek isteyenler degildir umarim Riza hocayi göndermek isteyenler...

Karadeniz6116
24.12.2017, 19:23
Ben de beğenmem Riza hocayi ama suçu ona yüklemek bildiğin nankörlük.
Bu sezonu Rıza hocamızla bitireceğiz.
Zaten yönetim ne dediyse adama, maddi durum iyi olursa adam alicaz diyip duruyor.
Kısaca sesi de çıkmıyor. Ersun transfer gelmedi diye takimi sabote ediyordu.
Tamam taktiği sabit, tamam geç değişiklik yapti ama sahada en az 5 kisi bugun çok kötüydü.
Adamin elinde kanat mi var Damdoy, Olcay tercihini eleştirelim.
Sosa daha kendini yavas yavas buluyor. Niye Yusufu oynattin yine diye adami mi asalım ?
Stoperde sezon başından beri sefilleri oynayan Durica niye oynamadi diye mi eleştirelim.
Eldeki en kaliteli kanat oynayacak adam Abdülkadir ama onu da fiziği yüzünden eziyorlar sahada.
Transfer lazim ama yönetim de oyuncu satmadan adam almaz.
Sezon sonuna kadar hocaya sahip cik gerçek Trabzonsporlu.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cyberentalpi
24.12.2017, 19:28
İkinci yarı 40 puan alabilir miyiz?

ilk 7 mactan 15 puan alabilirsek son 10 mactan 24 - 27 alabiliriz.

nakzo
24.12.2017, 19:43
Rıza hocada suç yok kadro kurmayı zerre beceremeyen vede beceremeyecek olan baskandır kabahatli.

carolo
24.12.2017, 19:45
anlasildiki oyun kisirlastiginda bam gum orta saha mucadelesi oldugunda oyuna derhal Sosa alinmali
oyunu sakinlestirip topu yere indiriyor

Harun-61
24.12.2017, 19:46
Deli oldum abi deli !!!

Nadir Bekar
24.12.2017, 19:47
göztepe attı

Şanlı SanMarino
24.12.2017, 19:54
Oyun kurucun yok, olanı evirip oynatmıyorsun. Hala Rıza mıza demeye gerek yok.

Sorun kendini kadro mühendisi zanneden yalancılardır.

Allah Resulü der ki; "Bizi aldatan bizden değildir."

Gürkan Asma
24.12.2017, 20:01
2 pas yapamıyoruz ki umut edelim azcık.

Adem Akyüz'
24.12.2017, 20:02
İlk yarı kötü oynayan takım 2. yarı düzelir diye beklerken daha da kötü bir takım çıktı ortaya. Bunda gerekli değişiklikleri yapmayan Rıza Hoca'nın da payı var tabi. Yazık oldu giden 2 puana.

Furkan
24.12.2017, 20:02
Bu sezonun sonuna kadar hoca konuşmamamız gerekli, yıl bitsin sıralamamıza sahadaki oyuna bakar karar veririz. Suan sezon başındaki rezil durumdan ciktik. Eleştiri tabiki olacak ama hocayı göndermeyi lütfen gündemden çıkartın...

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mAz
24.12.2017, 20:06
Çok kötü oldu bu beraberlik, ancak moral bozmamak gerek ikinci yarının ilk maçı olan konya maçını kazanıp içerde şikecileri ezersek sorun yok bence. Desteğe devam.

Isko6161
24.12.2017, 20:11
Gitmiyor be abi.. Sosanin direkten donen topu gitmiyor gozumun onunden!!!

Gürkan Asma
24.12.2017, 20:12
Şu beyaz formadan nefret ediyorum. Şu formayla iyi oynadığımız maç yok.

erenslash
24.12.2017, 20:18
transfer konuşalım transfer devre arası başkana baskı yapmak lazım taraftar olarak stoper kanat diye başının etini yememiz lazım sanaldan ordan burdan farketmez eksiklerimizi tamamlamadan üst sıralarda olamayız

ikinci devre rahat maç izlememiz devre arasındaki alınacak iki kilit adama bakar burada böyle maçtan maça başımızın etini yeriz!!!

freedomforever
24.12.2017, 20:20
Abdulkadir ortasahada oyun kurucu rolunde oynayamaz mi? 60'a kadar oynasın yorulunca Yusuf veya Kucka girer duruma gore.

Okay-Abdus-Sosa

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

karayamayman
24.12.2017, 20:23
Kritik nokta Başkan’ın haftaiçi uzun bir süre sonra mülakat vermesi. Hemen vizyon zehirlenmesi kendini gösterdi. Twitter’ı bırakmıştı, bu televizyon işlerini de bıraksa güzel olacak.

Mehmet Cihan Kocaman
24.12.2017, 20:24
Topun direğe çarpıp girmeme şansızlığını geçtim. Sezon başından beri sürekli sakat ve cezalılardan çektik. Bu durum bizi çok etkiledi. Kucka olsa şu maçı alırdık. İkinci yarı hiç vakit kaybetmeden Sosa’yı ilk 11’e monte etmeliyiz. Yusuf ara sıra hamle oyuncusu olarak beklemeyi öğrensin.

memozcan
24.12.2017, 20:30
hoca maalesef bu seviyelerin hocası değil.. Rıza hoca ile şampiyonluk mücadelesi verebileceğimize inanan var mıdır?

Enes Başkaya60
24.12.2017, 20:34
Sosanın frikigi gol olsa şimdi kimbilir neler konuşacaktık elimizdeki fırsatı teptik maalesef kötü oldu hayırlısı ikinci yarı ilk 7-8 maçımız çok kritik çok puan kaybetmeden bu düzlüğü geçersek çok daha iyi şeyler konuşuruz inşallah...

2 stoper sağlam 1 tane de kanat forvet alırsak ikinci yarıya bomba gibi giriş yaparız diye düşünüyorum...

Adem Köse
24.12.2017, 20:34
Cok fazla karalar bağlamaya gerek yok. Zaten hersey ikinci yarinin ilk 7 haftasinda bizim icin netlesecek. Ilk 7 hafta 15 puan bizi sampiyon eder mi

Emrah KabuL
24.12.2017, 20:36
Onu bunu bilmem Sosa bu takıma bir şekilde monte edilmeli.. forvet arkası olarak tabi..

Okay-Kucka önlerinde de Sosa

M. Fatih ALEMDAR
24.12.2017, 20:36
Gencler yeter da
Daha 17 mac var
İnşallah hakkimizda hayirlisi olacak.

bahadır2561
24.12.2017, 20:37
Oyundan, mücadeleden memnun olan hocamıza Allah akıl fikir versin

tRaiNer
24.12.2017, 20:40
Rodallega'nın santradan vurduğu gol olsaydı, Sosa'nın firikiği gol olsaydı, Burak gelen ortaya daha düzgün vurup gol yapsaydı...

Halamın da bıyığı olsa amcam olurdu vs...

Geçelim bunları beyler boşuna kendimizi yoruyoruz. Seneye Tff 1.lig de mücadele edecek olan Karabük'e karşı varlık gösteremedik işte.

Önümüzde çok önemli bir kupa maçımız var hep beraber bu maça odaklanalım.

theo
24.12.2017, 20:42
Bırakalım da hocanın da puan kaybetme lüksü olsun bir.defaya mahsus... Dünyanın en iyi hocası olarak gösterilenler bile bir sezonda 1-2 maçı hata yaparak takımının puan kaybetmesine neden olabiliyor.

CEMEFKER
24.12.2017, 20:43
"...insaf..,Rıza Hoca daha yeni....,kaç maç oynadı ki..." bahanelerin boş olduğunu şu dakikalarda görüyoruz.

E6553 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

CEMEFKER
24.12.2017, 20:46
"O şöyle bu böyle...ama....insaf...git buradan...kimsin sen...provokatör...(en komiği)"

Gören gözüm ben.yaşım 42.

35 senelik futbol takipçisi.

Gürkan Asma
24.12.2017, 20:49
Bırakalım da hocanın da puan kaybetme lüksü olsun bir.defaya mahsus... Dünyanın en iyi hocası olarak gösterilenler bile bir sezonda 1-2 maçı hata yaparak takımının puan kaybetmesine neden olabiliyor.Sorun şu ki (kazandığımızda da aynı şeyi söylüyorduk) iyi futbolu geçtim normal de oynamıyoruz çok kötüyüz. Ve iyiye giden bi durum da yok. Kötü oynayalım da kazanalım olayı bi yere kadar.

erenslash
24.12.2017, 20:51
mesele hoca değil başkanın devre arası kritik adam alabilmesine bakar şampiyon olursun veya şampiyonlar ligine gidfersin asıl mesele başkanın veya yönetimin gerçek a aklite bir stoper ve solkanat alabilmesine bakar bunu yaparsın olur rıza hoca bu kadroyla şampiyon olamaz hiç bir hoca da olamaz.çok iyi yabancı hoca gelse ileride bize sağlam adamlar getirir şammpiyonluk hocayla olmuyor yöneitmin adam almasıyla oluyor biraz da.işin özeti hocaya kabahat bulmuyorum stoperin var mı? kanat oyuncun var mı? bu işler böyle diğer anadolu takımları veya başakşehir hedef büyütüyor transferd ebizde salak salak bakıyoruz ikinci devre ilk on hafa zor geçecek yönetimin son şansları olabilir başkanın kritik transferlere el atması gerekiyor atmassa şampiyonlar ligine de gidemeyiz şampiyon zaten olamayız
hoca maalesef bu seviyelerin hocası değil.. Rıza hoca ile şampiyonluk mücadelesi verebileceğimize inanan var mıdır?

CEMEFKER
24.12.2017, 20:53
Şu da ilginç olmaya başladı....Son 4-5 yıldır " istikrar" diye bi şey tutturduk gidiyoruz...

İstikrar mı...? EY aklıma geliyo ve korkuyorum...
Çalımbay bugün bitmiştir.bu kadar net.ne istikrarı...

İstikrar 2010-2011 sonrası "teknik direktörü" ile konuşulacak laftı....

" hazırcı" diye yedik adamı ki o zümre EY'i kadro mühendisi,portföy sahibi,futbolcu dostu,yetenek avcısı diye yutturmaya çalışılmıştı...

memozcan
24.12.2017, 21:01
mesele hoca değil başkanın devre arası kritik adam alabilmesine bakar şampiyon olursun veya şampiyonlar ligine gidfersin asıl mesele başkanın veya yönetimin gerçek a aklite bir stoper ve solkanat alabilmesine bakar bunu yaparsın olur rıza hoca bu kadroyla şampiyon olamaz hiç bir hoca da olamaz.çok iyi yabancı hoca gelse ileride bize sağlam adamlar getirir şammpiyonluk hocayla olmuyor yöneitmin adam almasıyla oluyor biraz da.işin özeti hocaya kabahat bulmuyorum stoperin var mı? kanat oyuncun var mı? bu işler böyle diğer anadolu takımları veya başakşehir hedef büyütüyor transferd ebizde salak salak bakıyoruz ikinci devre ilk on hafa zor geçecek yönetimin son şansları olabilir başkanın kritik transferlere el atması gerekiyor atmassa şampiyonlar ligine de gidemeyiz şampiyon zaten olamayız

kardeşim hoca zaten kadronun şişkin olduğundan bahsediyor.. bir de bu gün 3-4 transfer istemiş.. bu maçta bile ilk değişikliğini 60. dakikada yapan hocaya o kadar oyuncu alsan ne yapacak?

ÖmürKaradeniz61
24.12.2017, 21:02
Bu maçın kaybedilmesinin sebebi burda karabük hakkında barcelona muamelesi yapan taraftarlar ve aynı şekilde rakibi abarttıkça abartan rıza hocadır.Yahu tamam zor maç ama ligin dibine demir atmış gol atmaya utanan rakibine sen 2-3 tane sallayıp geçeceksin eğer zirve mücadelesinde olmak istiyorsan.Yok ben böyle iyiyim 5. olsam yeter diyorsan beraberlik yeterli itirazım yok.Yok karabük şöyle yok böyle diyerek kendimizi rezil ettik resmen başka açıklaması yok.Şu maça elindeki bütün hücumcu oyuncuları sürerek başlamaya cesaret edemiyorsan bırak bu işi.Ben rakibi ciddiye alma olayına inanmıyorum kardeşim,sen Trabzonsporsun ben bunu ezer geçerim diyeceksin.Yerli hocaların hepsi aynı rıza hocaya eto,welligton gibi senenin tüm maçlarında oynayabilecek adamları vereceksin rotasyon yapmak zorunda kalmayacak.Adamların huyu bu cahil ve çapsız elimizde Rodallega,Sosa var çok iyi oynaması gerek diye göndermeye çalışıyoruz akıla bak.Böyle rezil böyle aşağılık böyle mide bulandırıcı bir durum olabilir mi.Niye göndermeye çalışıyor çünkü kriz yönetme kapasitesi yok,ağırlık karizma kalite yok.Kimse hikaye anlatmasın rıza hocaya uygun kadro bizim soner,yumlu,özer gibi adamların olduğu kadroydu.Şampiyonluk olayına gelince ziganaya çıkın güzel bir et yiyin üstüne buz gibi dağ suyu için alın size şampiyonluk.Başakşehir 7 puan kaybedecek hadi diyelim kaybetti sen o zaman bütün maçları kazanacaksın demek yani hayal ürünü.

B.AKDEMİR
24.12.2017, 21:03
Rıza hoca beni umutlandırmıştı ama maç sonu kullandığı deplasmanda 1 puan iyidir ifadesi üzdü.Nereye geldiğinin farkında değil sanırım.Umarım devre arasında iyi bir ortam oluşur ve şampiyonluk yarışında üst sıralarda oluruz

erenslash
24.12.2017, 21:04
dostum şişkinlikten kastı gereksiz oyuncular var diyemiyor moral bozmasın diye :)) anladın mı biz şişkinliği başka algılıyoruz adam aslında gereksiz yararsız Trabzonspor kalitesind eolmayan oyuncular var diyor :)) anlasana üç dört transfer dediği stoper ,sol açık kanat ,bir de solbeck ,ortasahadır tahminim veya o konyada oynamış udineseli uşak var ya bosnalı o başkan seve seve stoper ve kanat alacak ve iki adam konya maçına yetişecek
kardeşim hoca zaten kadronun şişkin olduğundan bahsediyor.. bir de bu gün 3-4 transfer istemiş.. bu maçta bile ilk değişikliğini 60. dakikada yapan hocaya o kadar oyuncu alsan ne yapacak?

Berkan
Rıza hoca sene sonuna kadar kalsın. Transfere falan karışmasın hele yerli hiç aldırmasın.

Adamı tanımasak tamam devam edelim diyecezde çapı belli. Gereksiz misyon yuklemeye gerek yok

Emrah KabuL
Rıza hoca..
Beşiktaş,Kayseri ve Göztepe'ye 1 puan daha yaklaştık.. gözün aydın...
Hem 1 puanda iyidir zaten.. hele ki Karabük deplasmanında.

ÖmürKaradeniz61
24.12.2017, 21:06
dostum şişkinlikten kastı gereksiz oyuncular var diyemiyor moral bozmasın diye :)) anladın mı biz şişkinliği başka algılıyoruz adam aslında gereksiz yararsız Trabzonspor kalitesind eolmayan oyuncular var diyor :)) anlasana

Trabzonsporun son yıllardaki en iyi kadrosu elinde,kimse bana işe yaramayan 1 tane oyuncu gösteremez.Beğenmediğimiz volkan bile bu takıma yararlı olur.

erenslash
24.12.2017, 21:08
sanmıyorum hoca salak mı? hocam kadron ortasaha olarak zengin duruyor asıl sorun geri dörtlüde bak ortasaha kalitemizle forvet kalitemiz kafakafaya di mi? peki sorarım kanat tarafı ve geri dörtlü aynı kalitede mi? değil uçurum var kimse şunu anlamıyor ortasaha ve forvet kalitemizde sıkıntı yok problem defans geri dörtlüde bu yüzden babayı alıyoruz ve taktik değişikliğine gidiyoruz yani şu defansın diğer bölgeler gibi kalitesi olmadığı için dengesizlik oluyor soltaraf da problemli iyi bir stoperin olsa karabük sana o kornerden attığı golü atar mı bok atar
Trabzonsporun son yıllardaki en iyi kadrosu elinde,kimse bana işe yaramayan 1 tane oyuncu gösteremez.Beğenmediğimiz volkan bile bu takıma yararlı olur.

ÖmürKaradeniz61
24.12.2017, 21:10
sanmıyorum hoca salak mı? hocam kadron ortasaha olarak zengin duruyor asıl sorun geri dörtlüde bak ortasaha kalitemizle forvet kalitemiz kafakafaya di mi? peki sorarım kanat tarafı ve geri dörtlü aynı kalitede mi? değil uçurum var kimse şunu anlalıyor ortasaha ve forvet kalitemizde sıkıntı yok problem defans geri dörtlüde bu yüzden babayı alıyoruz

Ne problemi varmış defansta Allah aşkına,son 3-4 maç toplasan 5 tane pozisyon vermedik.Karambole Hubocan diye bir adam çıktı aslan gibi oynuyor.

trbzonsporlu
24.12.2017, 21:16
büyük takımlar artık kendi evinde kolay kolay puan kaybetmiyorlar. burda belirleyici olan deplasman galibiyetleri olacak ki 9 maçta alınan sadece 2 galibiyetimiz hiçte iç acıcı değil.

Fatih Çelik
24.12.2017, 21:16
Ne problemi varmış defansta Allah aşkına,son 3-4 maç toplasan 5 tane pozisyon vermedik.Karambole Hubocan diye bir adam çıktı aslan gibi oynuyor.

E adam çıktı haşırt diye vurdu kafayi kornerden onu attirmasak zaten maçı aliyoruz. Savunma duran topta da iş yapmalı.

selcuk
24.12.2017, 21:18
büyük takımlar artık kendi evinde kolay kolay puan kaybetmiyorlar. burda belirleyici olan deplasman galibiyetleri olacak ki 9 maçta alınan sadece 2 galibiyetimiz hiçte iç acıcı değil.

tt arena disi bütün zor deplasmanlari geride biraktik

erenslash
24.12.2017, 21:19
hocam mas bu sene kötü ok kumaşı kötü adam değil bunu bi ryer yazalım. sağ beck bir tane var o da portekizli o da idare ediyor. göbek iki tane stoper lazım normalde senelerdir stoperimiz yok pozisyon vermemenin nedeni diğer adamların da genel oalrak defans yapması taktik değişikliği damdyoe adam tutuyor stoper gibi adam dengelesin diye geri dörtlü berbat olmasa bile vasat bak mas performans verse sol açığın durumunu kapatacak öyle olunca sol atak biri lazım şöyle düşün Trabzonspor kolay gol yiyen bir takım aslında bakma kasarak maç aldık bursa kasımpaşa maçı gitti geldi defansımız çok zayıf skorlar snei yanıltmasın iyi bir sol açığın olsa bir de iyi stoperin olsa karabük bugün kaç yerdi bilemiyorum

tRaiNer
24.12.2017, 21:20
Öfkelenmemek için yorum bile yazmıyorum ama bu adam insanı çileden çıkarıyor!

14903

Nazim Can
24.12.2017, 21:26
Şu da ilginç olmaya başladı....Son 4-5 yıldır " istikrar" diye bi şey tutturduk gidiyoruz...

İstikrar mı...? EY aklıma geliyo ve korkuyorum...
Çalımbay bugün bitmiştir.bu kadar net.ne istikrarı...

İstikrar 2010-2011 sonrası "teknik direktörü" ile konuşulacak laftı....

" hazırcı" diye yedik adamı ki o zümre EY'i kadro mühendisi,portföy sahibi,futbolcu dostu,yetenek avcısı diye yutturmaya çalışılmıştı...

Allahdan sen varsinda gelecegi görüp yol gösteriyorsun bize.

~UniCef~
24.12.2017, 21:29
Ne yamyam taraftarimiz varmis be. 5 mac üst üste kazandik. Sadece bir mac berabere oynadik diye hemen takim söyle kötü böyle kötü. Insan biraz sükrünü bilir.

bilgehan83
rıza hoca burağı 55 te oyundan alsın ya da arada yedek başlatsın ancak o zaman gözümde hoca olur. hubocan olmasa ve sakin oyunu tercih etmese zaten ersundan farkı yok.. hoca nasıl mı fark yaratır tamer tuna gibi oyuncusundan en üst seviyede verim alır.. roda theo sosa castillo bu adamlardan verim alamayan hoca moca değildir ersun itine bu yüzden kızdık kovduk şerefsizi rıca hocamız da korkmayacak pırsmayacak burakı kenara olcayı 21 dışına alabilecek şu maç özelinde ndoye yerine kamil ahmet i dahi alsa bu maç bizimdi. bero nun yedek kalmayacağı maçta bero yedek adamlar öküz gibi giriyor soksana beroyu damdoyla uğraşıyorsun.. theo gibi yetenekli adam varken ona izin vermek ne demek al karabüğe götür parasını kim veriyor bu topçunun olcay ve burak vitaminsizleriyle uğraşıyoruz.. bize jahoviç gibi ghilas gibi forvet lazım top saklayacak indirecek asist ara paası yapacak.. burak öyle kötü toplar atıyor ki arkadaşlarına sanki sadece kendisi gol atmak istiyor gibi başkan efendi tv lere çıkacağına gitsin bunları çözsün olcay ve burak uçakta poz vermesin...

Semih58
Futbolcular maaş alamıyorsa; yeni futbolcu alırsak denge bozulmazmı ?

robinhood61
inanamıyorum ya yenseydik üç sıra birden atlayıp 4. olacaktık ya. önümüzdeki üç takım da yenildi böyle şansın ben aliminyum, sinirden öliyüm

Doğukan Uçan
24.12.2017, 21:31
bizim tarihimizde boyle loserlikler cok var. vanssporu yensek sampiyon olacaz gittik yenildik adamlara en basit ornek. bunun gibi onlarca mac var

RepLay
24.12.2017, 21:32
Ulayn topçu bozuntulari ben bugün maç var diye gece zor uyudum sizin yaptiğiniza bak....

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ilelebeTS
24.12.2017, 21:33
E adam çıktı haşırt diye vurdu kafayi kornerden onu attirmasak zaten maçı aliyoruz. Savunma duran topta da iş yapmalı.
biz normalde kornerlerde ön tarafa santraforu koyuyoruz, bu sefer koymadık veya gelmedi. akbaş da 3-4 kere kaçırdığı tek gol atabilecek adam yatabare'yi yine kaçırınca onur da çıkmayınca golü yedik. normalde akbaş'ın almaması lazım, hubocan alsa kıpırdatmazdı onu. hocanın söylemesi lazımdı bunları. gitti iki maç izledi, biri kayseri biri karabük, ikisinden de puanı zor kurtardık. bir daha izlemesin totem yapsın.

Mert Acar
24.12.2017, 21:33
Ulan Sosa dağa taşa vursaydın be topu..Aklımdan çıkmıyor.

memozcan
24.12.2017, 21:42
biz normalde kornerlerde ön tarafa santraforu koyuyoruz, bu sefer koymadık veya gelmedi. akbaş da 3-4 kere kaçırdığı tek gol atabilecek adam yatabare'yi yine kaçırınca onur da çıkmayınca golü yedik. normalde akbaş'ın almaması lazım, hubocan alsa kıpırdatmazdı onu. hocanın söylemesi lazımdı bunları. gitti iki maç izledi, biri kayseri biri karabük, ikisinden de puanı zor kurtardık. bir daha izlemesin totem yapsın.
bir de bu durum var:)

Semih58
24.12.2017, 21:42
Arkadaşlar 5 haftadır kötü oynayıp yeniyorduk.Puan kaybetmek doğal fakat Burak gol atacak diye,emek sarf eden futbolcu arkadaşları ile Hoca'ya da yazık.Hoca Burak satılsın dese olmuyor,kalsın dese olmayacak.Ben Kırmızı kart görse dedim olmadı.İnsan biraz susar,Olcay'a pas atmadı,Yusuf'a pas atmadı,her top Burak'a gitmek zorunda değil.Kızdığımız bu,yoksa puan kaybı değil.Gelecekte de bunun devam etmesi.

memozcan
24.12.2017, 21:47
genel olarak hocaların ilk 11 tercihlerine saygı duyarım(kazanan takım bozulmaz ezikliği hariç) . bir hafta boyunca onların form durumunu en iyi takip eden kişi hocadır.. fakat oyuna müdahale edemeyişi beni çileden çıkarıyor..

skor beklediğin gibi değilse neden ilk yarı bitiminde oyuncu değiştirmezsin??

ÖmürKaradeniz61
24.12.2017, 21:48

Aynen öyle ya keşke dağa taşa vursaydı,yemin ediyorum gözlerimi kapatmaya korkuyorum gözümün önüne geliyor.

CEMEFKER
24.12.2017, 21:53
Allahdan sen varsinda gelecegi görüp yol gösteriyorsun bize.[emoji106]

PortoDeGalinhas
24.12.2017, 21:56
Ben bir deneye tabi tutulduğumuzu düşünüyorum artık ciddi ciddi. Futbolun kanser üzerine etkisini araştırıyorlar ve Trabzonspor da bizim imtihanımız. Artık o kadar alışmışız ki looser olmaya, şu maç öncesinde hepimiz puan kaybı yaşayacağımızı az çok biliyorduk. Yani hastalığa bağışıklık göstermeye başladık ama hala hastalığımız devam ediyor. çünkü kaybedeceğimizden emin olsakta üzülmekten alıkoyamıyoruz kendimizi.

Gürkan Asma
24.12.2017, 22:01
Niye hiçbir maça coşkulu, hırslı önde basarak başlayamıyoruz arkadaş. 60 70 dk uyuşuk uyuşuk oyna sonra yığıl rakip kalenin önüne.

El Cordobes
24.12.2017, 22:01
Rodallega nın bjk ye son dakikada kaçırdığı pozisyonda elimde bardağı duvara fırlatıp tuzla buz etmiştim. Bi hafta aklımdan çıkmamıştı o pozisyon. Gol olsaydı yapacaklarımın hayalini kurup durmuştum. Şimdi de Sosa nın frikiği. Çok da güzel vurmuş adam ama işte olmayınca olmuyor. Ulan inception da sürekli dönen topaç gibi döndü durdu da bi içeri girmedi o top.

ilelebeTS
24.12.2017, 22:04
Niye hiçbir maça coşkulu, hırslı önde basarak başlayamıyoruz arkadaş. 60 70 dk uyuşuk uyuşuk oyna sonra yığıl rakip kalenin önüne.

Taktiğimiz öyle. Halbuki ilk 30 dk bas önde 2-0 yap bitir maçı. Onu yapacak t.direktör nerde...

Gürkan Asma
24.12.2017, 22:05
Taktiğimiz öyle. Halbuki ilk 30 dk bas önde 2-0 yap bitir maçı. Onu yapacak t.direktör nerde...

Hangi deha böyle bi taktik bulmuş da diğer sivri zekalı da uyguluyor ya.

Semih58
24.12.2017, 22:06
Yabancıların yılbaşı tatili 24 Aralık 8 Ocak şimdi de bu motivasyonu sağlamak gerek.

Semih58
24.12.2017, 22:09
Bjk-Kayseri-Göztepe ile 1 puan farkımız var, dördüncü sayılırız da,Başak ile 7,GS ile 6 puan fark var.

Semih58
24.12.2017, 22:11
Takım ceza alanı önünde gelince şut çekmeli.

ilelebeTS
24.12.2017, 22:13
Hangi deha böyle bi taktik bulmuş da diğer sivri zekalı da uyguluyor ya.

Uyutma taktiği işte. 1-0'cıların kralı bulmuş. Etliye sütlüye karışma, 1 gol bulursan yat, gol yersen çevirmek için yırt bir yerlerini. Zaten özellikle deplasmanda ilk golü yedin demek ayvayı yedin demektir. Rakibin sana denk olsa uyut diyeceğim de, öylede değil.

Semih58
24.12.2017, 22:14
Trabzonspor büyüktür,zoru sever. Ben yine de Trabzonspor'a güveniyorum.

Semih58
24.12.2017, 22:22
Geçen sezon 17.Hafta sonunda 21 puan ile 12. sıradaymışız ve Başakşehir 39 puanla lidermiş, puan farkı 18 miş.

Gürkan Asma
24.12.2017, 22:23
İkinci yarı Konya maçını alırsak, içerde üst üste oynayacağımız şikebahçe ve göztepe maçları herşeyi belirler. Şikebahçe maçı ya sezonun sonu olur bizim için ya da yeni bi başlangıç :)

Fatih Öztürk
24.12.2017, 22:24
Okay varken gidip 14 milyon euroyu Kucka'ya gömecek yerde Selçuk ya da Colman gibi çift yönlü hareketli orta saha oyuncusu alınsaydı bugün belki de devreyi biz lider tamamlayacaktık.
Kadroyu hurala gürele acayip adamlarla doldurursan iyi futbolu mumla ararsın.
Rıza hocama güveniyorum, 1-2 rütuşla elbet görsel zevk verecek futbolu tattıracaktır bizlere.

Semih58
24.12.2017, 22:29
Şb maçı bizim için prestij maçı,yoksa şb maçından sonra 15 maçımız olacak.Bizi yenenleri tek tek yeneriz İnşallah.

Fatih Çelik
24.12.2017, 22:33

Bu dediğini Ersun yapıyordu. Tudor da... Sonrası malum

Semih58
24.12.2017, 22:33
Süper ligde fikstür avantajı yok.Her takım,her takımı her yerde yenebiliyor.

Özkan Şentürk
24.12.2017, 22:34
Okay varken gidip 14 milyon euroyu Kucka'ya gömecek yerde Selçuk ya da Colman gibi çift yönlü hareketli orta saha oyuncusu alınsaydı bugün belki de devreyi biz lider tamamlayacaktık.
Kadroyu hurala gürele acayip adamlarla doldurursan iyi futbolu mumla ararsın.
Rıza hocama güveniyorum, 1-2 rütuşla elbet görsel zevk verecek futbolu tattıracaktır bizlere.

Sezonu ersun la değil herhangi bir vasat td ile acsaydik zaten lider tamamlayacaktik.

Bu arada kucka alinirken onazi ingiltereye gitmek üzereydi. Sonradan yattı transferi.

Gürkan Asma
24.12.2017, 22:38
Bu dediğini Ersun yapıyordu. Tudor da... Sonrası malumHer maç için demiyorum ki, Karabük e karşı da oynayamayacak mıyızı bu oyunu ?

Şu kaleden niye pasla çıkamıyoruz adamlar ilerde basmıyorken bile. Eğer hocanın futbol anlayışı buysa, bıraksın hiç yormasın bizi.

ilelebeTS
24.12.2017, 22:47
Yediğimiz golün ortasını da Ibanez yaptı. Maaşının bir kısmını biz veriyoruz üstüne bir de galibiyet parası gitti iyi mi :)

Fatih Çelik
24.12.2017, 22:48
Her maç için demiyorum ki, Karabük e karşı da oynayamayacak mıyızı bu oyunu ?

Şu kaleden niye pasla çıkamıyoruz adamlar ilerde basmıyorken bile. Eğer hocanın futbol anlayışı buysa, bıraksın hiç yormasın bizi.

Oyuncularimiz çok statik dribbling adam gecme vücut çalımi veya dar alanda top yapma gibi meziyetleri yok geride yer alan oyuncularımzın. En kötüsü top kaybı korkusundan açık alanda hücum yönünü değistirmiyorlar. Bu mavta zaten yerlesik defans korkup hic denemedi oyuncular.Bekten oyun kuramiyoruz Perreria haricinde ki o da kuruyor denemez. Rıza Hoca'nin taktiği belli topu mümkün olduğunca uzun oyna rakip sahaya takımı yerlestir dönen toplar ve kontraları keserek pozisyon bul. Adamlar uzun oyuncularını kullanıp tüm topları karşıladilar ve kendi yarı alanlarına topun düşmesini engellediler. Seken toplari da itina ile topladilar. Takımı dar bir alana sıkıştırdılar. Faullerle üst üste taclarla oyunun hizlanmasini engellediler. Yerden kalkmadilar kaldirmadilar. Başta saydığım özelliklerimiz olmadığı için de hedeflerine ulaştılar. Trabzonspor'a karşı hızlı oynarsan tempo yaparsan gol yersin bunu cümle alem biliyor. O yüzden büyüklerle maçlarimizda kök söktürüyoruz.

Fatih Öztürk
24.12.2017, 22:53
Sezonu ersun la değil herhangi bir vasat td ile acsaydik zaten lider tamamlayacaktik.

Bu arada kucka alinirken onazi ingiltereye gitmek üzereydi. Sonradan yattı transferi.

Sorun Onazi'nin gitmesi değil Okay varken özellikleri aynı oyuncuyu takıma katmak. Okay Kucka ikilisi aynı özelliklere haiz olduğu için aynı anda sahada olduklarında ligin en kısır orta sahası oluyor. Kucka transfer edilirken Okay herhalde yedekte tutulur hesabı yapılmamıştır. Bize net bir şekilde topla ileri geri takımı yönlendirecek oyuncu lazımdı burda yapılan hata pahalıya maloldu.

Adem Köse
24.12.2017, 23:01
Her maç için demiyorum ki, Karabük e karşı da oynayamayacak mıyızı bu oyunu ?

Bu durumu ben de cok gözlemledim. Pasla cıkamamamızın nedeni hocadan daha cok takımımızdaki oyuncu karakterleri ile alaklı olduğunu düsünüyorum. Okay adamini gördü mü cok iyi dikine pas cıkarabiliyor. Keza onazi de öyle... Önde ki oyuncularimiz arkasi dönük top alıp sorumluluk almıyorlar. Topu alsalar bile önünü dönüp adam gecemiyorlar tekrar geriye... Hicbir seye gerek yok 2010 2011 deki jaja olsa ya da 2009 da alamadigimiz yusuf tek basına yeterdi. Yusuf Yazicinin oyunu o pozisyonu kaldiramiyor. Topu al kafani kaldir adam gec dripling yap ya da kilit pas yap birseyler yap

OFLU
24.12.2017, 23:03
Ersun zamanında da Rıza dönemi de koca 45 dakika hiç ediliyor, dikkat edin ilk yarıları hep israf ediyor takım

Uğur Kalyoncu
24.12.2017, 23:05
Kilit maçtı beceripte kazanamadık ..

Çıkan kadro tamam ama 2 yarıya Sosa ile baslasaydik kaybetseydik bir şey demezdim ama bu şekilde kızıyor insan.

Berke6198
24.12.2017, 23:11
Pasla çıkamamamızın en büyük nedeni oyun kurma görevini Okay Yokuşlu'nun üstlenişi. Okay Onazi'ye göre çok daha fazla hareketsiz bir oyuncu ve istasyon olmayı mümkün değil beceremez. Stoperler ve bekler topu ayaklarına aldığında yarım saat etraflarını izliyorlar çünkü oyunu göbekten kurmak istediklerinde koskoca bir boşluk beliriyor orada. Onazi adlı kişi de Okay'a göre daha hızlı olmasına rağmen tam bir top kullanma özürlüsü. Hal böyle olunca iki merkez orta sahamız da pasifize oluyor oyun kurulma evresinde. Bundan dolayı Yusuf Yazıcı ve Burak Yılmaz çok daha fazla geriye yaklaşmaya çalışıyor maç içinde.

0-0 devam eden maçta, pas örgüsünde bu denli başarısız olduğumuz net bir şekilde gözlemleniyorken, Okay-Yazıcı önlerinde Sosa üçlüsüne dönülmesini bekledim açıkçası. Bu işler biraz da kumar oynamaya bağlı. 0-0 giderken bu hamleyi yapar, defansif gücünü düşürürsün ve golü bulabilirsin. Fakat golü yiyebilirsin de. Nitekim bu hamleyi inatla gerçekleştirmemişken yedin golü. Çok da geç yedin, telafisi mümkün olmadı.

Futbolda işler her zaman istediğin gibi gitmez, bazen ilk 11'inden istediğin verimi alamaz ve maç devam ederken başka bir rota hazırlamak ve bunu olabildiğince hızlı oyuncu grubuna aktarmak zorunda kalırsın. Sen Trabzonsporsun, zirveye yaklaşman gerektiği için 70 dakika rakibinin hamlesini bekleyemezsin kendi kozunu kullanmak için. Mesela ikinci yarıya hemen Olcay-Rodallega ve Onazi-Sosa değişiklikleri ile başlasaydık 5 mi yerdik ? Bence hayır. Hatta maçı 3'e ve 4'e bile götürebilirdik.

Hocanın bazı oyuncuları 70+ dakika bekleyişinden dolayı kendimi hırpaladım adeta. Hele Onazi'nin şu maçta 90 dakikayı tamamlayabilmesi, tamamen mucize!

ilelebeTS
24.12.2017, 23:21
Pasla çıkamamızın nedeni sadece futbolcu özellikleriyle alakalı değil. Biz pas yapmayı bilmiyoruz. Pas yapacaksan boşa çıkacaksın top isteyeceksin. Boşa çıkan adam olmazsa pas da yapamazsın pasla da çıkamazsın. Başakşehir'deki her futbolcu yapıyor bunu mesela. Mahmut denen adam Okay'dan daha mı iyi oyuncu.

nakzo
24.12.2017, 23:21
Geçen sezon 17.Hafta sonunda 21 puan ile 12. sıradaymışız ve Başakşehir 39 puanla lidermiş, puan farkı 18 miş.

Sene sonunda da 22 puan fark yedin ne degisti bu sebe 10 puan yersin.

mehmet__tc
24.12.2017, 23:25
Burak kendi takımdan üstün fln görüyor diyoruz adamın hareketleri baskısı gol atınca alıp santral Koşusu fln. Adam şampiyonluğa oynayacak psikolojide.. geriye dönüp aldığı her topu yiyor orası ayrı
Rıza nin ileride top tutmak için damdoy u alması yerine bero yu alsa aynı işi yapardı. Asıl hamlesi rodallega olmalıydı
biz de nevsehirde günlerdir bu maçı iple çektik.olmadı. ama düşünün Kasımpaşa maçınin 89.dakikası 1 0 ken rakip karşı karşıya kaçırdı Antalya 1 0 ken rakip karşı karşıya kaçırdı. Bu maçta da bizim başımıza geldi.
acaba diyorum hubocan i Ersun. Stoper deneseydi sene başı da song gibi bir stoper transferi yapmış olsaydı gene başarısız olur muydu.
bir de artık kucka savrulan fln diyorduk artık demeyeceğim adam savaşçı. Kesinlikle direkt 11 e yazılacak. Onazi ye kiziyorsunuz ayağına top gelince heyecanlanmayan nadir adamlardan bizim takımda. .castillo diyorum tam onluk maçlar kaçıyor

farozlufatih61
24.12.2017, 23:25
Koskoca 17 maç oynadık hiçmi 1 maç denk gelmez iyi futbol ve rahat bir sonuç hep diken üstünde hop oturup hop kalktık bize rahat yok anlaşıldı anlaşıldıda bir türlü bunu t.direktörler anlayamadı ona yanarım....
Kurtarıcı diye oyuna sürdüğün adama bir bak demezlermi rıza hoca Damdoy.....
Topu ileri taşıma kapasitesi Koca bir 0 3 metreye pas atma kabiliyeti 0 dahi değil gol pozisyonu hazırlama yada son vuruş tekniği eksi bilmem kaç güçsüz ağır v.s v.s deli olacağım yaaaaa bu fırsatı yakalamışız ve yine basit hatalardan ötürü kullanamıyoruz korkum oki fırsatları elimizin tersiyle ittirdiğimiz gibi 2 maç üst üste kendi sahamızda oynadığımız ve kazandığımızda pek yoktur 2. Yarının 2 ve 3.ncü haftalarıda önlem alınmazsa çokta iç açıcı geçmeyecek gibi duruyor....

Doğan BULAT
24.12.2017, 23:27
Ulan karabük dilerim Allah'tan son maç küme de kalma mücadelesi verirsinde seni bi daha kümeye düşürürüz inşallah...

Yok arkadaş şampiyonluk hayal bize.. Şu maçı alıp şampiyon olacağımızı bilsek yine de alamayız. Böyle bir kısmet var bizde

Çıldırmamak içten değil tüm rakiblerin puan kaybetmis sen de kaybediyorsun.. Yazıklar olsun.. Eminim son dk ka onlar o frikiği atsa onurun sırtına çarpar direğie çarpar içeri girer top. Bize gelince girmiyor arkadaş

nakzo
24.12.2017, 23:27
Benim zoruma giden 3.sıraya ulaşmak için bir tarafımızı yırtıyoruz kötü konya bile 3. Olabiliyor biz 5 senedir 3.dahi olamıyoruz.3.4.olmak için 700 milyon borç yapmaya gerek varmı bu nasıl bir beyinsizliktir nasıl bir aymazlıktır nasıl bir ihanettir.Tamam gs nin 1.5 milyar borcu var tamam bjk nin 2 milyar borcu varda hemşerim herifler çatır çatır şampiyon oluyor.Bize 3. olabilmek sanki şampiyonluk hedefi gibi.

mehmet__tc
24.12.2017, 23:28
Oyuncularimiz boşa kaçmiyor sorumluluk az aliyor. .
akbas da çok gayretli.hızlı flan ama her kornerde yatabare yi kaçırdı kaç kere

nakzo
24.12.2017, 23:30
Ulan karabük dilerim Allah'tan son maç küme de kalma mücadelesi verirsinde seni bi daha kümeye düşürürüz inşallah...

Yok arkadaş şampiyonluk hayal bize.. Şu maçı alıp şampiyon olacağımızı bilsek yine de alamayız. Böyle bir kısmet var bizde

Çıldırmamak içten değil tüm rakiblerin puan kaybetmis sen de kaybediyorsun.. Yazıklar olsun.. Eminim son dk ka onlar o frikiği atsa onurun sırtına çarpar direğie çarpar içeri girer top. Bize gelince girmiyor arkadaş

Top oynamıyorsun ki sana şans gelsin 8 puanlı osuruktan karabuge karşı organize ilk atağın burağın vurdugu 2. yarıdaki kafa rezalettttttt.Hedefi olan her takım karabugu yener biz akhisar gibi mahalle takımından 6 tane yiyip şampiyonluk hayali kuran bir camiayız.

Doğan BULAT
24.12.2017, 23:31
Ha birde birilerinin Abdülkadir'e her pozisyonda Burak'a vermek zorunda olmadığını söylesin. Buldun mu vur kaleye Abdüş..

erenslash
24.12.2017, 23:34
şutları kumaşında iyi olan kucka,sosa,yusuf bu üçünü hocanın iyi kullanması lazım

Fatih Öztürk
24.12.2017, 23:37
Pasla çıkamamızın nedeni sadece futbolcu özellikleriyle alakalı değil. Biz pas yapmayı bilmiyoruz. Pas yapacaksan boşa çıkacaksın top isteyeceksin. Boşa çıkan adam olmazsa pas da yapamazsın pasla da çıkamazsın. Başakşehir'deki her futbolcu yapıyor bunu mesela. Mahmut denen adam Okay'dan daha mı iyi oyuncu.

Mahmut son derece basit oynuyor, önünde Emre pijiyle birbirini tamamlıyor, Mossoro sürekli yardıma geliyor keza Adebayor adam yiyen cinsten inanılmaz katkı sağlıyor orta sahaya kısacası onlar bir takım hüviyetinde.
Bizde yıllardır Okay'ın önüne sürüyle adam deniyoruz, iyi bir istikrarlı üçlü oluşturamadık buna paralel pas bağlantılarımız kötü ve Damdoy dışında orta sahayı rahatlatan hücum oyuncumuz yok.

sasone
24.12.2017, 23:40
Ne yamyam taraftarimiz varmis be. 5 mac üst üste kazandik. Sadece bir mac berabere oynadik diye hemen takim söyle kötü böyle kötü. Insan biraz sükrünü bilir.
Yamyamlık değil ki bu,takımın top oynamadığını,defansı ile ayakta kaldığını,dışarda sıkıntının sürdüğünü söylüyorduk,bugün de gerçekleşti.
Normalde lig sonuncusu takımı abondane etmemiz gerekirken,açık konuşalım son 10 dakika hariç bir şey üretemedik.

Gürkan Asma
24.12.2017, 23:45
Pasla çıkamamamızın en büyük nedeni oyun kurma görevini Okay Yokuşlu'nun üstlenişi. Okay Onazi'ye göre çok daha fazla hareketsiz bir oyuncu ve istasyon olmayı mümkün değil beceremez. Stoperler ve bekler topu ayaklarına aldığında yarım saat etraflarını izliyorlar çünkü oyunu göbekten kurmak istediklerinde koskoca bir boşluk beliriyor orada. Onazi adlı kişi de Okay'a göre daha hızlı olmasına rağmen tam bir top kullanma özürlüsü. Hal böyle olunca iki merkez orta sahamız da pasifize oluyor oyun kurulma evresinde. Bundan dolayı Yusuf Yazıcı ve Burak Yılmaz çok daha fazla geriye yaklaşmaya çalışıyor maç içinde.

0-0 devam eden maçta, pas örgüsünde bu denli başarısız olduğumuz net bir şekilde gözlemleniyorken, Okay-Yazıcı önlerinde Sosa üçlüsüne dönülmesini bekledim açıkçası. Bu işler biraz da kumar oynamaya bağlı. 0-0 giderken bu hamleyi yapar, defansif gücünü düşürürsün ve golü bulabilirsin. Fakat golü yiyebilirsin de. Nitekim bu hamleyi inatla gerçekleştirmemişken yedin golü. Çok da geç yedin, telafisi mümkün olmadı.

Futbolda işler her zaman istediğin gibi gitmez, bazen ilk 11'inden istediğin verimi alamaz ve maç devam ederken başka bir rota hazırlamak ve bunu olabildiğince hızlı oyuncu grubuna aktarmak zorunda kalırsın. Sen Trabzonsporsun, zirveye yaklaşman gerektiği için 70 dakika rakibinin hamlesini bekleyemezsin kendi kozunu kullanmak için. Mesela ikinci yarıya hemen Olcay-Rodallega ve Onazi-Sosa değişiklikleri ile başlasaydık 5 mi yerdik ? Bence hayır. Hatta maçı 3'e ve 4'e bile götürebilirdik.

Hocanın bazı oyuncuları 70+ dakika bekleyişinden dolayı kendimi hırpaladım adeta. Hele Onazi'nin şu maçta 90 dakikayı tamamlayabilmesi, tamamen mucize!

Öncelikle bize topu oyuna sokabilecek bi stoper lazım, ve orta sahayı da :

okay(kuco) - yeni transfer
sosa

Yeni transfer olmazsa

Okay - Kuco

Sosa

Yapmamız lazım(mecbur). Sosa muhakkak olmalı, gerekirse geri gelip top da yapabilir bugün yaptığı gibi. Yusuf sonradan girerek hem dinamizm katar, hem de daha çok skor üretir inanıyorum.

Kısacası kaleden pasla çıkmamız gerek ki güzel oyun oynamak adına bişeyler yapalım.

Arda'
24.12.2017, 23:57
Şu an takımda Burak kadar şampiyonluğa inanan başka adam yok canlı izleyince anlıyorsunuz.

cyberentalpi
25.12.2017, 00:04
hala sinirim gecmedi. ne güzel 31 puanla 4.cu olarak moralle yarılamış olacaktık. şimdi tekrar liderle fark 7 oldu. Valla 1 puan kazandık bırakın galip gelmeyi.4
Evet Rıza Hoca ya tesekkur ediyorum. gerçekten oluyu diriltti ama kafasını biraz orta sahadan hucuma çıkmaya da yorması gerek.
Sorunlar
1- Defansımız az gol yesede son maclarda basaksehir şikeciler bjk gibi dişli takımlarsa sos veriyoruz.
2- onazi iyi top alıyor ama pas veremiyor. kucka sanki daha savasci.
3- Okayın önünde bir turlü adam gibi top dagıtamıyoruz. Ya sosa yada sosayı gonderip iyi bir top dağıtıcı bulmalıyız. okay tamam. diğeri
4- Burak gol kralı olsun ama her topu kaleye burak gondermek zorunda degil. Rodallega gibi defans hatasını affetmeyen bir adamı kullnamalıyız.
5- Olcay da mas taa sol kanadı götüremiyor. Zamanında Abdullah ın tek basına yaptığını ikisi birlikte yapamıyor. sag kanatta abdüs ve perreira iyi.
6- Yusuf pas oyununun kurucusu olamayacak belli ki ama parcası olmalı

yani defans 1 sol kanat kesin 2 ustune bence genc bir forvet. ndoye ile sampiyon felan olmayız iyi adam ayrı konu

cyberentalpi
25.12.2017, 00:15
Birde son 8 macın 20 puan almıs olabiliriz ama macları sayayım
1- Gs macında iyi oynadık. Ki Gs nin ne oldugunu millet bizim macla anladı
2- Kayseride yoktuk ama yenilmedik. ama kayseri bize top oynatması
3-Osmanlı ve Sivas ı iyi oynamadan kazandık. birinde gaza gelip oynadık 2-0 geriye dusup oynadık.rakip zayıftı. diğerinde acıkcası golu bulduk ama iyi oynamadık
4-Antalya kolay gol yiyen bir takım. Çok iyi değildik. İyi olsak 5-6 atmalı idik
5- Kasımpasayı iyi yakaladık ama çokta iyi değildik. yinede öne gectik rahat oldu. Ama en onemli oyuncuları cezalı idi.
6- Bursa macında Bursa dan iyi idik. Haha ddedim böyle oynasak. golu attık yattık. sonra Bursa geldi.
7- En az Bursa kadar oynarız dediğimiz zayıf takım karabük karsısında bence kötü oynadık hatta rezil. 1 puan iyi sanki. Gol yemesek atacagımız yoktu.

Kısaca Rıza hoca kotu oynuyor genelde. ama kazanabiliyor.

Ersun zamanında bazı maclarda gercekten tamam bu takım demiştik. Özellikle Basaksehir macı. Ama o macıda ersun un skor koruma hevesi biraz da sanssızlıkla berabere bitirdik

şimdi ilk 7 hafta çok zor maclarımız var. Ve eger boyle oynarsak basaksehir den fark bile yeriz. şikecilerin macında panik olursak yeniliriz. Bjk bayern macından sonra bizimle. Adam gibi oynasınlar hele yan toplarla bizi duman ederler.

Eger sampiyonluk istiyorsak bu 3 mactan 7 puan çıkarmalıyız. goztepe konya gencler ve alanyayı zaten yenmeliyiz.

Ozan Yılmaz
25.12.2017, 00:16
Bir Poko siliyor bizi sahadan nereye daha kazanıcan böyle maçları

asilhamsi
25.12.2017, 00:26
devre araı onazi,mas,yazici karsılıgı saglam bir bonservis alsak

volkan,bongonda,akbası gondersek.

bir stoper
bir sokrer kanat
bir 8 numara
bir sol bek

sampiyonluga son ana kadar oynarız.Bu arada pokoyu cok begenen biri olarak bugun de tek basına bizim ortasahayı sindirdi.

asilhamsi
25.12.2017, 00:27
-------------onur------------

jp-----****-----hubocan------sakıp

-------okay------******-----------

*****---------sosa----------castillo

----------burak/roda------------------

İbrahim CİHAN
25.12.2017, 00:28
Ah ahh şu günü 4. bitirip bu kötü futbola rağmen hayallere dalmak vardı. Cok uzak değildi. Tamam kötü oynadik ama o top kaleye girmeliydi. Ilginç bir şekilde olduğu yerde döndü sadece.

asilhamsi
25.12.2017, 00:33
eger kanat alınmayacaksa

sosa--okay--kucka

abdus---------yusuf/castillo

-------burak----------------

ile devam etmeliyiz.

asilhamsi
25.12.2017, 00:35
------------onur---------------

-----hubo---durica---transfer---

jp----kuco----okay---sosa----***

--------burak-----roda------------

yada boyle yapalım.

samway
25.12.2017, 00:38
Size net özeti söyliyim mi ? Bir takım pres yapmazsa maç falan kazanamaz bana top takipteyken pres yapan tek ismi soyleyin ? Bir tek yusuf (oda yokları oynadı) okayı saymıyorum çocuk zaten her yerdeydi diğerleri top rakipteyken izliyor yalandan iki depar atıyor adamla korakor omzu koyan basan ısıran yok . Sonuc kacınılmaz oluyor hayır mas madem gidecek bu acıklamayı yapıyosun bu adamdan hayır gelır mı ne diye 11 de ya da gıdecekler varsa koyma kadroya yedeğe bile bu nasıl mantık ? Bide olcay kafa olarak bitmiş sahada hırs falan eser kalmamış yani bizim ruhumuz yine kaybolmuş

Sefer A.
25.12.2017, 00:54
Şu an takımda Burak kadar şampiyonluğa inanan başka adam yok canlı izleyince anlıyorsunuz.
O da inandigi gibi oynasin biraz, ne o öyle hiç bakmadan laylaylom paslar, abuk subuk hareketler, saçma sapan tercihler... öyle paslar atiyor ki yâni takim arkadasi hareketlenmemis ama hareketlense bile almasi mümkün olmayan toplar, bilerek yapsa bu kadar yapamaz yâni o derece, kaç haftadir da böyle yeter daa... bir de illâ kaleye vuracak, oysa dün de bir ara Yusuf'a bi tiklasa ilk yarida, 0-1 öne geçecegiz, yok vuracak, vurdu savunmaya çarpti köse vurusu kazandik aman ne güzel

Gökhan Balcı
25.12.2017, 01:15
hep söylediğim şey 8 numara eksiğiydi ve bugün iyice patlak verdi sonunda. orta sahan kendi kendine top yapamazsa o yusufun anası ağlar burak geri dönmeye çalışır ve sen organize çıkamazsın. bu yüzden diyorum abdül 8 numara oynamalı.

onur
pereria hubo transfer transfer

okay abdül

yusuf sosa castillo( transfer )
burak

yahut yusuf ve sosayı forvet arkası gibi kullanıp burak ve rodalı 4-2-2-2 oynamalıyız.
takımda pas yapabilen epey adam varken biz sürekli allaha emanet oynuyoruz. iyi oyun diye tutturan insanlar eleştiriliyor yeter ki kazanalım deniyor ama bahsedilen iyi oyun zaten barca seviyesi değil organize futbol isteği. dolayısıyla bunu yapamadığında sonuç da alamayacağın zamanlar olacak. ve biz bugün bunu ligin dibindeki takımla tatmış olduk. rıza hocaya saygı duyuyorum bence iyi bir hoca yalnız şu bilinmeli ki takım atamadıkça defansı eninde sonunda bir hata yapacaktır. yani maça direkt olarak çift forvetle başlayıp skoru yakaladıktan sonra kontraya dönmek de bir tercihtir. ama hoca sürekli önce oyunu tutayım diye düşünüyor. bunda yanlış bir şey görmüyorum ama hocam organize olmadığımız için golü zor buluyoruz. buna muhakkak bir çözüm bulması gerekiyor

Arda'
25.12.2017, 01:18
O da inandigi gibi oynasin biraz, ne o öyle hiç bakmadan laylaylom paslar, abuk subuk hareketler, saçma sapan tercihler... öyle paslar atiyor ki yâni takim arkadasi hareketlenmemis ama hareketlense bile almasi mümkün olmayan toplar, bilerek yapsa bu kadar yapamaz yâni o derece, kaç haftadir da böyle yeter daa... bir de illâ kaleye vuracak, oysa dün de bir ara Yusuf'a bi tiklasa ilk yarida, 0-1 öne geçecegiz, yok vuracak, vurdu savunmaya çarpti köse vurusu kazandik aman ne güzel

Abi bugün Onaziyi Olcayı Yusufu falan izledim sinir krizleri geçiriyodum yav Buraka acıdım bi ara adam top istiyo önüne atamıyo hiçbiri kendini parçalıyor adam etrafına dizmişler yeteneksiz sürüsünü Abdülkadir hariç kimse Burakın dilinden anlamıyor Olcay hele delirtti beni. Sosa girdikten sonra toparladık biraz Rodallega da girince rakip sahaya yıktık zaten oyunu. Ama takımda sistem falan yok sıfır yani tek taktik Burakı arkaya kaçırmak.

trbzonsporlu
25.12.2017, 01:26
şu sosayı ne zaman 90 dakika forvet arkası göreceğiz. yazıcı çikip sosa girince forvet arkası oynamaya basladi ve takımim oyunu inanilmaz değişti, hemen golude bulduk sonra hoca rodellegayi alinca sosa yine defansin önune geçti okayla beraber. adam sadece 5 dakika forvet arkasi oynadi ve bu adam icin bjkliler halen daha talisca gitsin sosa gelsin diyorlar bu adami kullanamiyoruz biz maalesef. sosa gibi adamın defansın önunde ne işi var.

erenslash
25.12.2017, 01:36
doğru takviye olsa çok mu imkansız puan farkını kapatmak fikstürü bir görelim şöyle dostlar

18. Hafta: Atiker Konyaspor - Trabzonspor (21 Ocak 2018)
19. Hafta: Trabzonspor - Fenerbahçe (28 Ocak 2018)
20. Hafta: Trabzonspor - Göztepe (4 Şubat 2018)
21. Hafta: Gençlerbirliği - Trabzonspor (11 Şubat 2018)
22. Hafta: Trabzonspor - Medipol Başakşehir (18 Şubat 2018)
23. Hafta: Aytemiz Alanyaspor - Trabzonspor (25 Şubat 2018)
24. Hafta: Trabzonspor - Beşiktaş (https://www.cnnturk.com/besiktas) (4 Mart 2018)
25. Hafta: Akhisar Belediyespor - Trabzonspor (11 Mart 2018)
26. Hafta: Trabzonspor - Yeni Malatyaspor (18 Mart 2018)
27. Hafta: Galatasaray - Trabzonspor (1 Nisan 2018)
28. Hafta: Trabzonspor - Kayserispor (8 Nisan 2018)
29. Hafta: Osmanlıspor - Trabzonspor (15 Nisan 2018)
30. Hafta: Trabzonspor - Sivasspor (22 Nisan 2018)
31. Hafta: Antalyaspor - Trabzonspor (29 Nisan 2018)
32. Hafta: Trabzonspor - Kasımpaşa (6 Mayıs 2018)
33. Hafta: Bursaspor - Trabzonspor (13 Mayıs 2018)
34. Hafta: Trabzonspor - Kardemir Karabükspor (20 Mayıs 2018)

Ogün YAZICI
25.12.2017, 01:59
Herşeyde hayır var arkadaşlar
Bugün şunu gördükki ıkına ıkına şampiyonluk mücadelesi veremezsin
Sosa Castillo Rodallega bu adamları takıma monte etmeden futbol adına doğrulardan kaçamazsın
Bugün ilk yarıda Onazi Okay parreira hubocan akbaş'ın kazanarak çıktığı topları olumlu kullanan bir hücum hattı olsaydı 5 falan olurdu maç
Bu takım şampiyonluğa oynayacaksa Sosa liderliğinde oynayacak

artvints
25.12.2017, 02:13
düşündüğüm kadar kötü bir maç başlangıcı olmamış. bir sürü boşluk oluşmuş kullanabileceğimiz ama özellikle atletizm eksikliği ve tecrübesizlikten dolayı gol veya net pozisyon çıkmamış. özellikle olcay çok ağır kalmış ve tekrardan etkili bir kanat oyuncusu eksikliğimizi göstermiş. onazi enerjik ama tekniği eksik kalıyor. yusuf da hareketli başlamış ama fizik gücünde sorun var.

abdülkadir'i beklememiz gerekiyor. şuan bu yaşta liglerde oynayan bir oyuncu yok. çok büyük tecrübeler kazanıyor. allah sakatlık vermesin, sağlıklı bir şekilde fiziği gelişsin. 20'li yaşlara gelince rakiplerine fark atmış olacak. bugün oynatmanın karşılığını alacağız zaten hak ederek oynuyor. tabi takımda devamlılık lazım o günlere kadar. biraz da yükü paylaşacak adam lazım. olcay saçma sapan gezmiş sahada. rakip sahada kalmak için tüm yük abdülkadir'in üzerinde, bu hissediliyor.

sol tarafı komple değiştirip sağ taraf gibi aktif kullanmamız gerekiyor. burak o zaman çok dolaşmak zorunda kalmaz önde bekler. sosa ve yusuf'u daha fazla rotasyona sokarsak merkezde iki önlibero ile oynayarak irade edebiliriz bu sene. akbaş ile de ilk plan olmaz. ne yapacağı belli değil.

stoper solbek ve sol açık gerekiyor yani.

Kadir Aydın
25.12.2017, 02:21
Takimda cok bos beles adam var, tuttunuz bu takimla sampiyonluk hayali kurdunuz. Sene sonu 4-8 arasi bir yere parkederiz.

Yavuz KÜÇÜK
25.12.2017, 03:21
Hay direğinin de topunun da bozuk zemininin de...

~UniCef~
25.12.2017, 04:55
Yamyamlık değil ki bu,takımın top oynamadığını,defansı ile ayakta kaldığını,dışarda sıkıntının sürdüğünü söylüyorduk,bugün de gerçekleşti.
Normalde lig sonuncusu takımı abondane etmemiz gerekirken,açık konuşalım son 10 dakika hariç bir şey üretemedik.

Size katiliyorum. Ama böyle maclarda puan kaybetdigimiz cok oldu. Dogrusunu söylemek gerekirse kazandigimiz büün maclarin ilk yarisinda kötü oynadigimizi ama ikinci yarisinda iyi oynadigimizi düsünüyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
25.12.2017, 07:41
Gitti canım 2 puan
4.bitirip psikolojik özgüven, moral, umutlar tavan yapacakken
5 maç öncesindeki buhrana geri döndük
GS ve Başakşehir maçları hariç diğer puan kayıplarını bekliyordum
8 maçtır yenilen takım dün bizden daha çok istedi kazanmayı
Hala şoktayım, çok üzgünüm
Bu kötü durumda işe geldim.
Yaktın beni Trabzonspor
Bu maç korkutuyor dedik, kötü oynansa da kazanılmalı dedik
Maalesef....

Kalecimize yabancı cisim atmamanın ve maç başlar başlamaz gösterilen öfkenin izahı nedir anlamadım
Düşün ulan acıyan ne olsun
Son saniyede bizde şans olsa kalecinin sırtına çarparak içeri düşecek top hız kesiyor
Hay ben böyle şansın
30 puanlı 3 puanlı takımı geçip 4.lük güzel olurdu
Tüm hevesim kırıldı

Kalecimize yabancı cisim atmanın ve maç başlar başlamaz gösterilen öfkenin izahı nedir anlamadım
Düşün ulan acıyan ne olsun
Son saniyede bizde şans olsa kalecinin sırtına çarparak içeri düşecek top hız kesiyor
Hay ben böyle şansın
30 puanlı 3 puanlı takımı geçip 4.lük güzel olurdu
Tüm hevesim kırıldı

Mert Acar
25.12.2017, 07:49
İnşallah güzel kapatırız devreyi.
Psikolojik olarak üst levela atlama maçı.Kolay olarak görünmesin.Kritik.

Maç öncesi yazmıştım.Maalasef eşiği atlayamadık.Şampiyonluktan daha çok ilk 3 hedefi daha makul artık.Bu maçı kazansak farklı şeyler konuşurduk.

HOPA'LI TS'Lİ
25.12.2017, 07:56
Maç öncesi yazmıştım.Maalaswf eşiği atlayamadık.Şampiyonluktan daha çok ilk 3 hedefi daha makul artık.Bu maçı kazansak farklı şeyler konuşurduk.

Kupa şampiyonluğu ve ilk 3 makul olur bu saatten sonra

HOPA'LI TS'Lİ
25.12.2017, 08:00
Burak YILMAZ
14 MAÇ 14 GOL
Onun kadar hırslı olsa diğerleri
İlk devrenin tesellisi

oguzkoc
25.12.2017, 08:28
Burak'a yapılan eleştirileri anlayamıyorum ben. Hala daha oyun içindeki olumsuz hareketleri göze batıyor birilerinin.
Bir şeyi anlamak istemiyoruz; "bu adamın işi gol atmak."
Adam golünü atıyor, işini yapıyor. Sanki 15-20 pozisyona giriyoruz da Burak'ı eleştiriyoruz. Her maç en fazla 4-5 net gol pozisyonuyla maçları bitiriyoruz zaten. Burak da az girilen gol pozisyonlarını bir şekilde sonuca ulaştırıyor.

Gol atma becerisini de geçtim adam sahadaki kaptanımız. Onur'un verdiğinden daha fazla etki veriyor. Frikik öncesi açın tekrar izleyin Sosa'ya vermeye çalıştığı motivasyonu ve gol sonrası santraya koşuşunu...

Bu senenin en iyi transferi Burak Yılmaz'dır. Boş yere eleştiri yapmayalım. Burak Yılmaz sizin hayalinizdeki futbolu oynayabiliyor olsaydı zaten Avrupada çok iyi takımlarda olurdu, bizde değil.

umutberna
25.12.2017, 08:38
1 hafta önce bu Karabük fenerden de puan alabilirdi, bunu unutmayalım.
Maçta agresif ve gergin bir ortam yaratmak için çok çabaladılar , maçın başından itibaren gerginlik sahaya hakimdi.
2. yarı muhtemelen bu tarz daha fazla maçımız olacak , bu nedenle böyle bir maçı ilk yarıda yaşamamız iyi oldu.
Yusuf'un etkisiz kaldığını düşünüyorum aynı şekilde Onazi'de , Kucka olsaydı daha farklı olabilirdi.
Fakat ben yinede kilidin Sosa'da olduğunu düşündüm, ilk yarı bittiğinde Sosa oyuna girmezse skoru değiştiremiyeceğimizi düşündüm.
Bu tarz maçlara alışık bir oyuncu, sahada sakin ve soğukkanlı takımı yönlendirebilecek tek oyuncu.
Tam oyuna girmeden gol yedik, bu şansızlıktı sonrasında olanları biliyoruz.
Daha erken oyuna alınabilirdi diye düşünüyorum , onun dışında böyle bir maçta 1 puan kayıp değil zira maçı kaybediyorduk ama 3 puan tabiki çok moral verirdi.

İlker Yazıcıoğlu
25.12.2017, 09:09
Sağlık olsun tamam da bu maçı almalıydık...

Üzerimizdeki 4 takım da puan kaybetmiş...
Bu tarz fırsatları değerlendirememe de üstümüze yok...

İş dönüyor,dolaşıyor aynı muhabbete geliyor...

Devre arası acil 2 stoper şart şart şart...

Gol atıyoruz bir şekilde ama defans hattından kaynaklanan kaçıncı gol bu hatırlamıyorum artık...

halilaziz61
25.12.2017, 09:16
halilaziz61 bu arada teknik adam olarak son 10 yılda küsüratı da sayarsak yabancı teknik adamla çalışmamışız hep yerliyle gitmişiz aslında çok iyibir yabancı hoca getirmeliyiz bunu şundan söyledim iyi bir yabancı hocayla çalışırsak bize gelecek futbolcu kalitesi daha da yükselir bu da şampiyonluğu kolaylaştırabilir

Yıllardır ben de bunu diyorum
Ama yabancı bizde başarılı olmuyor diye bir klişe tutturmuşlar, her zaman bunu söyleyip duruyorlar.

Ben TS nin bir sistem futbolu oynadığını çok nadir gördüm. Biri 2011 sezonu idi.

Emin olun buna binaen Şenol Güneş i bir daha takım başına getirecekler ve sonuç yine hüsran olacak.

Yeni şeyler söylemek lazım...

İlker Yazıcıoğlu
25.12.2017, 09:54
Fırsat maçlarını hep tepmişizdir, bu doğru...

Ama takımda kendine güven yok...

Çok kötü başlayan sezonda, bir anda iddialı konuma gelince, bunun verdiği stresi kaldıramadı futbolcular...

Bir de üstteki takımlar puan kaybedince, 1 maçta gelecek olan dördüncülük şansını da ellerinin tersiyle itmiş oldular...

Bunlar hep kafaya oynamamanın getirmiş olduğu stres ve iş başa düşünce bir türlü yerine gelemeyen öz güven...

Neyse,artık önümüzdeki maçlara bakacağız ama devre arası çok önemli...
Borç morç önemli değil, bu takıma stoper şart oğlu şart...

Bu fırsatı tepmek son 5 yılın en büyük salaklığı olur...

Yönetim ve Rıza hoca, umarım bunun farkındalardır...

iso_4939
25.12.2017, 10:00
Yenildiğimiz takımlara bakarmisin akhisar.alanya.malatya.karabuk

erenslash
25.12.2017, 10:17
haklısın revizyon lazım .herkes kendine göre haklı aslında. kadromuzun çoğu çöplük hoca lazım kadro lazım lazım lazım tabi başarıya da açız ya hani takım olarak sürekli taraftar olarak aynı şeyleri söylüyoruz çünkü Trabzonspor değişmiyor ve söylediğimiz aynı şeyler yüzünden Trabzonspor başarısız oluyor malesef bakalım neler olacak pozitif enerjili de olmaya çalışıyoruz neler olacak göreceğiz şenol hoca gelmesin bu kadroyla olmaz zaten beşiktaş gibi kadron olur hem ligi hem avrupayı sallarsın bizim güzel kadromuz olsa iyi bir hoca ile götürürüz işimizi hersene çektiğimiz sıkıntı futbolcu kalitemiz iyi değil bu yüzden derken genel topçu kalitemiz yanlış anlaşılmasın
Yıllardır ben de bunu diyorum
Ama yabancı bizde başarılı olmuyor diye bir klişe tutturmuşlar, her zaman bunu söyleyip duruyorlar.

Ben TS nin bir sistem futbolu oynadığını çok nadir gördüm. Biri 2011 sezonu idi.

Emin olun buna binaen Şenol Güneş i bir daha takım başına getirecekler ve sonuç yine hüsran olacak.

Yeni şeyler söylemek lazım...

UĞUR DURTAŞ
25.12.2017, 10:21
örünen köy klavuz istemez.
Perşembe günü puan kaybının geleceğini belirttim.
be kardeşim...
bjk yenilmiş,fb berabere kalmış,allah tan daha ne istersiniz.
alın size fırsat,
siz ne yapıyorsunuz hubocan ve akbaş'ın savaşmasıyla bu iş olmaz.
ilk yarı finalinin böyle olmaması gerekir di
galibiyetle taçlandırılmalıydı ilk yarının son maçı,

başkan usta 6 hafta öncesine kadar köşe buçak kaçıyordu..
5 galibiyet aldık hemen şımarmaya başladı.(trt canlı yayına çıktı)
belirttim ilk yarı sonunda çıkacaktı,karabük maçı öncesi çıkmayacaktı
ne oldu takımı olumsuz etkiledi.
rıza hoca bu hafta gevşedi ne yaptı takıma 2 gün izin verdi.(vermiyecekti 1 gün yeterliydi)
bu haretleri gören futbolcu mücadele etmez,savaşmazlar..
galibiyetin ne anlama geldiğini düşünemezler.
düşünemedikleri için zaten dünkü rezil oyun ortaya çıktı.

onur kardeşim golde hatalıydın,
her hafta yazacağım,şu eksikliğini gideremiyor sun bir türlü,
bir gün öyle bir maçta canımızı yakacaksın ki merakla bekliyorum.
geri paslarındaki acemice,sağlıksız vuruşların çok kötü
müsait durumda geri pası veriliyor vurduğun topların yarısı orta sahayı geçmeden taça veya yine orta sahayı geçmeden rakibe
şu konuya çalış onur kardeşim,
vurduğun bir topta rakip sahayı geçsin
her maçta aynı hata her maçta aynı hata

dün gs-göztepe maçını izledim,
okay ve onazi pozisyonunda oynayan gs li ndiye fernando
her topu alışlarında fişek gibi önlerindeki boş alanı depar atarak geçiyorlar
takım arkadaşlarını ileriye hızlı taşıyorlar,
bizim okay ve onazi ne yapıyor
dikkat edin önleri boş olsa da
duruyorlar,sağa bakıyorlar sola bakıyorlar
geriye bakıyorlar vs vs
ölme eşşeğim ölme
kardeşim birazcık hızlı olun da
geriliyoruz.
ikinci yarı burada oynayan oyuncularla olmazzzzz.

canımız ciğerimiz olabilirsin,
bu demek değil ki sahada hiç bir şey yapmadan 75 dakika sahada kalacaksın
rıza hoca niçin takımı 75 dakika eksik oynattın,açıklamasını yaparmısın?

olcay efendi ne ayaksın,
gs maçından sonra lk defa ilk 11 de şans buldun ama şansını iyi kullanamadın,
sende yazıcı gibi çıkana kadar takımı eksik oynattın,

çoğunluk kral diyo,burak diyo
ben o kadar savunanlardan değilim burak ı
dün ne yaptı
durmadan seyircimizi gaza getiriyor,
bağırın alkış yapın diye
görende zanneder ki burak
mücadele ediyor,savaşıyor,pres yapıyor
adam kovalıyor,bencillik yapmayıp müsait durumdaki arkadaşına pasveriyor
arkadaşlar abartmıyorum,topu kaybediyor 1 metre önündeki rakibe baskı yapmıyor
(gs li gomisin nasıl pres yaptığını adam kovaladığını görüyordur mutlaka)
burak 1 değil 2 veya 3 gol atsa da
maç içerisindeki vurdum duymazlığından hazetmiyorum.
dün soldan içeri giriyor
sağında 3 tane oyuncumuz var pas vermiyor.
bencillik yapma burak,takım oyuncusu ol lafa gelince takım kazansın gol atmasamda olur dersiniz ama,
gol pozisyonuna girince de pas vermessiniz.

rıza hoca şu ndoye sevdan dan vazgeç artık.
sıkılmaya başladım.
kaanı gibi ,ağır bir oyuncu futbol zekasınında yeterli olduğunu düşünmüyorum.
bir pozisyonda sağ da abdülkadir boşta soldan uzun pas atması gerekirken
ndoye ne yapıyor? rakibe bacak arası yapmaya çalıyor.
ndoye olmazzzzz.

rıza hoca roda gerçeğini gör artık

dün skor 1-1 ken roda girdi,
çıkan oyuncu burak olmalıydı,
ileriye topu kim getirecek
ndoye sahada burak sahada roda sahada
böyle olmaz hoca paniklemiş gördüm sizi
karabük orta sahayı eline geçirmiş,sen ortadan oyuncu çıkarıyorsun olmadı rıza hoca olmadı,
orta saha elimizde olur oyunu rakip sahaya yıkarsın anlarım o zaman oyuncu değişikliğini
ama bunu anlamadım,yakıştıramadım rıza hoca

lig sonuncusu takım karabük
6 oyuncusu kadro dışı
kalecisi 3 kalecileri
bir tane kaleyi bulan top gol oldu.
bir tane şut çekemedik şu acemi kaleciye
(burak'ın frikiği ve abdülkadirin pozisyonundaki toplar basit toplardı kalecinin yakaladığı ve ayağıyla çıkardığı)

karabük takımı çantada keklik görüldü.
bedeli ağır oldu
ne vardı yenseydiniz,puanımız 31 olacaktı.
4.sıraya çıkacaktık.
futbol şakaya gelmez
laubaliliğe hiç gelmez
bunu sizin daha iyi bilmeniz gerekir
okay,onazi,yazıcı burak onur ndoye ...
3-0 dan maç kaybeden siz,kendi sahamızda 6 yiyen siz
eeeee buna rağmen karabük takımını küçük görmenin anlamı neydii.

tek suçlu futbolcular değil,
başta usta ve rıza hoca diyorum.

ikici yarı tepeye oynayacaksa takım,
rıza hoca tabiriyle alınacak oyuncu mevcut oyunculardan kat kat daha iyi olmalılar sözünden gidersek
direk ama direk oynayıp takıma inanılmaz derecede katkı yapacak
3 tane oyuncu alınması şart
stoper
sol bek
orta saha

**
perşembe günü buradan yazdığım yazı.

**
ersun hoca gittikten sonra,
karabük maçı öncesi yapılmayan şeyler yapılmaya başlandı.
hoşuma gitmedi açıkcası yapılanlar.
*
başkan ersun hoca gittikten sonra, bugüne kadar hiç tv canlı yayınına katılmadı.(devre arasını bekleyebilirdi)
içimize oturan alanya maçından sonraki hafta içi ersun hoca eşliğinde antremanlar şen şakrak geçmişti,
adamlar 3-0 öndeyken 3-4 yeniliyorlar ne yüzle böyle gülerek antreman yapıyorlar diye düşünmüştüm.
bugün kü antreman karelerine baktım takım hemen hemen her karede gülerek çalışmış.(hayırlısı diyelim)
ilk defa rıza hoca takıma 2 gün izin verdi.niçin?(1 gün yeterdi rıza hoca)
ilk yarıyı 31 puanla ve kupa ayağının ilk maçında konya deplasmanından iyi bir skorla ayrılmış gibi davranılıyor.
belkide abartıyorum..yanılıyorumdur inşallah.
*
kesinlikle rıza hoca sol açığa ne ndoye ne de roda ile başlamalı.
karabük takımının defans oyuncusu barış fb maçından önce bir açıklama yaptı,
bence doğru bir tespitti.dedi ki
çok iyi oynuyoruz ama kazanamıyoruz,böyle oynamaya devam edersek bir takıma patlama yaparız diye...
lig sonuncusu olduğuna kesinlikle bakılmadan işi sıkı tutarak 3 puan alınmalıdır.
dediğim gibi bu takımda olcay ve castillo varken
sol kanatta ndoye,burak veya roda olmamalı diyorum.

oksoholu
25.12.2017, 10:32
Dün maçı canlı izledim

Ligin altına demir atmış ve canını dişine takmış bir takım ve biz bunları nasılsa yeneriz rehavetinde bir takımın maçı oldu
Orta sahada oyunu tutabildiğimiz pozisyonlarda gol girişimlerimiz oldu ama oyunun genelinde takımda orta sahada oyun mu kuralım yoksa ilerde her pozisyonda çıkışa hazır Burak'a mı oynayalım problemimiz var bu Burakın sorunu mu takımın sorunumu bilmiyorum ama mutlaka çözülmesi gerekiyor Her an patlamaya hazır bir pompa gibi ofsayt çizgisi üzerinde bir ileri bir geri koşan Burak takımın oyun ritmini bozduğu kesin ayrıca gereksiz kendini yere atması rakip tribünlerde çok antipatik bir durum yaratıyor Buna rağmen oyuna konsantre olan tek adam da Burak bu bir gerçek

* Hepimizin hem fikir olduğu takıma bir stoper lazım fikri devam ediyor Hubocanın özverisine Mustafanın inanılmaz mücadelesine rağmen bu çocuklara yazık olacak benim naçizane fikrim dünkü maçta canlı seyrettim uzun zamandır da takip ediyorum Karabük deki Barış çok iyi bir stoper hiç düşünülmeden alınabilecek biri
* Sol tarafa Mas ın yerine bir adam şart oğlu şart bu adamın bir talibi varsa hemen yollayın hiç bir extra yanı olmayan dümdüz bir adam oyunu okuyamıyor İbanez bile ondan iyi bir bek olmuş Alınabilirse GS ya giden Karbükün eski solbeki Latovleviçi bize ilaç olur
* Sağ tarafı Abülkadire verdik bence bu çocuk forvet arkası oynaması lazım cok iyi paslar atıyor kanat adamı hızlı olacak Yattara tarzı bir adam lazım sol taraf da bence Castillo bizim işimizi görür Olcayı göndersinler ayakları oynamayınca başka yerleri oynuyor
*Sosa bizim yeni transferimiz olur ne yaptığını bilen oyunu okuyabilen bir adam devre arası iyi bir yükleme ile takıma döner Yusufa formanın bu kadar ucuz olmadığı gösterilmeli dün izlediğim Yusuf yerde seken topa bile müdahale etmiyor kaybettiği her toptan sonra vücut diliyle kahretsinleri seyretmek değil kaybettiği topun beşinden koşmasını bekliyoruz

Bir itiraf; ben devre aralarında yöneticilerin soyunma odasına gidip oyuncuları pohpohladığını düşünürdüm hadi aslanlarım yapabilirsiniz biraz daha gayret vs. dünkü maçta bizimkiler koridorlarda tespihle tur atıyorlardı benden daha fazla stresleri vardı o hallerini çekmek istemedim bu ara stoper arıyorsunuz alsanıza Barışı taş gibi adam lafını da söyledim dümdük yüzlerine

İ. SARAL
25.12.2017, 10:40
Defanstan topu alıp, oyunu kuracak 1 tane adamımız yok, bu yüzden güzel oyun olmuyor. Stoperlerin Uğur hariç hemen hepsi ayaklarına hakim ama topu verecek adam bulamıyorlar. Okay ve Kucka bu özellikte değiller. Onazi biraz yatkın ama onun da pas kalitesi düşük. Bu işi en iyi yapacak adamımız Sosa ama o bölgede oynayınca defansif zaaf yaşıyoruz. Onazi satılıp o bölgeye Bourceanu'nun 1 tık üstü bir adam bulmamız şart.

erenslash
25.12.2017, 10:59
oyunun kaderini değiştirebilecek kaç oyuncumuz var?ortasahada?ya da herhangi bölümde burak kucka sosa harici?

hadi Yusuf arada sahneye çıkar kabul genç çocuk

şampiyonluk veya şampiyonlar ligine gitme yolu diye hedefin olsa kaç tane böyle oyuncun var ?

Murat Keçeci
25.12.2017, 11:00
Elimize geçen fırsatı değerlendiremediğimiz bir maç oldu.Rakip geçen hafta ki dirençli futbolunu bizim maça da yansıttı.

Maçın analizini yaparsak disiplin ve takım savunması açısından fena görüntü vermedik.Bu maçta ki problemimiz hücum alanında istediklerimizi yapamamak oldu.Pas hatalarımız çok fazlaydı.

Oyun anlayışımız burak iğne deliğinden topları geçirsin diğer 10 oyuncuda savunma yapsın maç kazanalım şekline döndü bu doğru bir anlayış değil birşeyler başarmak istiyorsak herkesin skora katkı vermesi gerekiyor.Bu maçta Burakın golü biraz gecikince diğer oyuncuların anlık konsantrasyon kaybı ile ilk golü biz yedik.Sonrasında da maçı zora soktuk.

Ligin ilk yarısını karmaşık duygular içerisinde sonuçlandırdık lige büyük umutla girip sonra diplerde dolaştık sonrada iyi bir çıkışla düzlüğe çıktık ama şampiyonluk yarışı yapmak için daha fazlası gerekir bu işler sadece burakla olmaz en az bir iki tane daha skorer oyuncunun ona destek olması gerekiyor örneğin orta sahada onazi,okay,Kucka,bero, sosa,yusuf kanatlarda olcay,castillo ve Abdülkadirin çok daha skorer kimliğe bürünmeleri gerekiyor sezon 2,3 gol asistle bitmez.

Son dakikada maçı belkide kazanabilirdik o topun kalecinin sırtına vurup sanki çamura saplanmış gibi kale çizgisinin önünde durması belkide takdiri ilahidir belkide oynadığımız futbolun karşılığı 29 puandan fazlası değildi o yüzden o top girmedi içeri.Dolayısıyla öncelikle futbolumuzu geliştirmemiz gerekiyor ligin ikinci yarısı 30 puan barajının üstüne çıkmak için çok daha fazla çaba sarfetmeliyiz ilk yarıda yaptığımız hatalardan ders alıp daha fazla üstüne koymalıyız kadro kalitemizin potansiyelini iyi futbolla birleştirip zirveye doğru inatla devam etmeliyiz.Ligin ikinci yarısı her türlü sürprize gebe moral motivasyonumuzu hep yüksek tutup yolumuza devam etmeliyiz.

Transfer konusundaki yol haritamız için tek şartım 30 yaş üstü oyuncular olmaması çünkü elimizde yeterince bu şartlarda oyuncu var kadronun yaş ortalamasını dengede tutmalıyız.

tristram
25.12.2017, 11:01
kac kez canli izledim oyle bir sey yok..kendini herkesten ustun goren, son vuruslar haricinde ne pas yapabilir,ne top tutabilir,ne topla gidebilir,kendisine pas atilmayinca bencilliginden,terbiyesizliginden takim arkadaslarina fircalayan,kufurler eden adam sampiyonluga inansa ne olur..
kimse toz kondurmuyor ama 11'de burak degil rodallega oynasa bu takim daha derli toplu oynar.

7can61
25.12.2017, 11:20
Her zaman söyledim yine söylerim burak oyun tarzı nedeniyle takımı sabote ediyor. İsterse 40 gol atsın şampiyon edemez bizi.

Doğukan Uçan
25.12.2017, 11:26
kaldi 17 mac

en az 14 15 galibiyet cikaramazsak sampiyonlugu unutsun herkes

Koray
25.12.2017, 11:51
Kendimi bildim bileli aynı terane.

Bir hafta boyunca kafamda rakiplerin maçını analiz edip puan tablosunda hesap kitap yaptım.

Rakiplerin bir bir puan kaybettiği haftalarda biz de takılıyoruz elimizdeki fırsatı değerlendiremiyoruz, bu yüzden Karabük maçından korkuyordum korktuğum başıma geldi.

İkinci yarıya Konya deplasmanıyla başlıyoruz orada da işimiz zor.

Konya, fb, Göztepe.

Bir mucize gerçekleşir 9 puan çıkarırsak tekrar hayal kurmaya başlarız

Ozan Yılmaz
25.12.2017, 13:00
https://pbs.twimg.com/media/DR3mindWAAAiwZC.jpg

Hayaller - Hayatlar

Bize olunca girmez o top içeri, bilardo topunun masada dönmesi gibi döner durur :(

UĞUR DURTAŞ
25.12.2017, 13:10
Arda' Nickli Üyeden Alıntı https://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost-right.png (https://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1920863023#post1920863023)Şu an takımda Burak kadar şampiyonluğa inanan başka adam yok canlı izleyince anlıyorsunuz.
**
<!-- END TEMPLATE: bbcode_quote -->kac kez canli izledim oyle bir sey yok..kendini herkesten ustun goren, son vuruslar haricinde ne pas yapabilir,ne top tutabilir,ne topla gidebilir,kendisine pas atilmayinca bencilliginden,terbiyesizliginden takim arkadaslarina fircalayan,kufurler eden adam sampiyonluga inansa ne olur..
kimse toz kondurmuyor ama 11'de burak degil rodallega oynasa bu takim daha derli toplu oynar.

**
şampiyonluğa inanan futbolcu;
bedava penaltı alacam diye kendine yere atmaz,
(bu ucuz hareketlerinden dolayı gerçeklerini bile vermiyor hakemler.)
çok basit top kayıpları yapmaz,yapsa dahi hemen topun peşinden koşmalıdır,
şampiyonluğa inanan futbolcu bencil olmaz,(sağında 3 oyuncumuz boşta ama vermiyor)
rakip defans orta çizgide rakip kaleciye en yakın isim burak (kardeşim ondan sonra her pozisyonda ofsayt pozisyonundasın)
dün ne yaptı boşkaleye golün dışında hiç bir şey yapmadı
dolandı durdu sahada
yürüyerek top oynanmazzzz
kendisini yüksekte görüyor,
hiç bir pozisyonda rakibe baskı yapmadı,rakip kovalamadı
ohh ne güzel bir dünya
böyle bir şey yok,
dün iki defa kafasına nokta orta yapıldı,sonuç?
yok
kameralara şow yapıyor taraftara dönerek hareketlenin bağırın alkışlayın demek
şampiyonluğa inanmak demek mi?çok merak ediyorum.
sahada pereira gibi hubocan gibi,yeteneği tartışılır ama akbaş gibi savaşırsan
şampiyonluğa inanmışlığını o zaman anlarım.
burak bu vurdumduymazlığı ile beni inandıramaz.
arkadaşımın dediği gibi
her zamanda aynı şeyi savunuyorum,
14 gol atsada roda önceliğimdir.

Özkan Şentürk
25.12.2017, 13:12
Her zaman söyledim yine söylerim burak oyun tarzı nedeniyle takımı sabote ediyor. İsterse 40 gol atsın şampiyon edemez bizi.

Bu konuda bir kaç kelam da ben edeyim.

Birincisi, Burak asli görevi olan gol atma işini süper yapıyor ve rakip defans için tam bir korkulu rüya. Bugün ligde gomis ile beraber en korkulan oyuncu bence.

şu pas isteme olayıne gelince, basketbol üzerinde bir örnek vermek istiyorum:

Zamanında Michael Jordan Bulls'dayken ve dünyanın en iyi oyuncusuyken bir maçta müsait olduğu halde takım arkadaşı ( şimdiki Goldan state'in hocası Steve Kerr) kendisine pas vermemiş.

Sonra maç sonu sormuşlar bu steve kerr'e, lan olum Jordan boş durumdaydı neden pas vermedin diye. Cevap olarak Kerr: "Eğer her pozisyonda Jordan'a pas verirsek Coachımız Phil Jackson bizi öldürür. Kendime güvendim ve şutu attım" demiş.

Tabi şimdi Phil jackson ile Rıza hocayı bir tutamayız ama hocanın karşısına alıp Burak'a şampiyonluk mu istiyorsun gol krallığı mı diye sorması lazım. Özellikle Yusuf ve Abdülkadir ve hatta olcay Burak'tan çok etkileniyorlar.

doktor
25.12.2017, 13:27

Sorma çok şanssızız be gol olsa maçıda, Sosayıda kazanırdık benimde aklımdan çıkmıyor habire izliyorum

doktor
25.12.2017, 13:28
https://pbs.twimg.com/media/DR3mindWAAAiwZC.jpg

Hayaller - Hayatlar

Bize olunca girmez o top içeri, bilardo topunun masada dönmesi gibi döner durur :(

Kalecinin sırtına öarpan top nasıl içeri girmez gol olmazda fırıldak gibi vallaha olmayınca olmuyor

Arda'
25.12.2017, 13:36
Takımın şampiyonluk yarışı baskısını geçtim şampiyonluk yarışı dedikodularını bile kaldıramadığını gösterdi bu maç. Artık hedef ilk 4 ve kupa olmalı. Konya, fb ve Göztepe maçlarında 3te 3 yaparsak işler değişir ama sanmıyorum olacağını.

Sefer A.
25.12.2017, 13:39
Abi bugün Onaziyi Olcayı Yusufu falan izledim sinir krizleri geçiriyodum yav Buraka acıdım bi ara adam top istiyo önüne atamıyo hiçbiri kendini parçalıyor adam etrafına dizmişler yeteneksiz sürüsünü Abdülkadir hariç kimse Burakın dilinden anlamıyor Olcay hele delirtti beni. Sosa girdikten sonra toparladık biraz Rodallega da girince rakip sahaya yıktık zaten oyunu. Ama takımda sistem falan yok sıfır yani tek taktik Burakı arkaya kaçırmak.
Bir yandan dogru da, Burak da bâzen öyle tercih hatâlari ve laubali sekilde pas atiyor ki adami deli ediyor deli... yoksa hirs mirs var adamda evet yalan yok...

Tekrar izledim karsilasmayi, bence hiç de kötü baslamamisiz, Yazici çok istekli basladi, geçen haftalara kiyasla epey basti rakbe, ama topla çok az bulustu.... yazik oldu, Roda Sosa erken girse dagilirdi rakip...

Canimi sikan Riza hocanin açiklamalari, yok 1p iyidir falan, ama bir yandan da 1-2 transfer söyleminden 3-4'e çikmasi iyi gibi, bakalim ne olur, demek ki en az 2 olur herhalde =)

Sosa'yi devreye sokmak gerek evet, adam akilli oynarsa 3 maç alsa tamamdir

Tekke
25.12.2017, 13:51
Takımın şampiyonluk yarışı baskısını geçtim şampiyonluk yarışı dedikodularını bile kaldıramadığını gösterdi bu maç. Artık hedef ilk 4 ve kupa olmalı. Konya, fb ve Göztepe maçlarında 3te 3 yaparsak işler değişir ama sanmıyorum olacağını.

Tebrikler kardeşim, şimdi bakıyordum yorumlara, ne kadar güzel özetlemişsin. Bu baskıyı kaldırmak için, en az 3-4 ay lider olmak-değmek gerekli, ucundan yakşalınca gazlarlarsa sonuncuya gol atamazsın, şimdi FB de de başladı o sendrom.

Hedef Kupa ve ilk 3 olmalı mesela, hatta dediğin gibi, ilk 3 maç 7 puan ve hedef ilk 4 gibi, mikro hedefler ve pirimler...

yusf61
25.12.2017, 13:54
Arkadaş tamam biz top oynamıyoruz anladım ama şu yattabare ,ibanez ,ceyhun falan fener maçında kendilerini bu kadar yırtmıyorlardır. Artık şu süper lig e adam kiralarken bizim maçlarda oynayamaz maddesi konulamıyor mu? her sene aynı olay. bize aslan kesiliyor herkes. gabric ten beri sinirim şu işe.

Tekke
25.12.2017, 13:55
Burak YILMAZ
14 MAÇ 14 GOL
Onun kadar hırslı olsa diğerleri
İlk devrenin tesellisi

Buraka tek laf eden Trabzonlu olamaz, ben tek hepiniz bir Onur hariç diyor bu rakamlar, Onur ve Burak tabiiki herkesin üstünde olacak.

Hayatında futbol oynamamış adamlar anlayamaz, her maç takımı kurtarırsan, sitemlerin ağır gelebilir bilmeyene...

Bu takıma BİR STOPER VE BİR OYUN KURUCU ŞART

BUnlar olursa ilk 3 olabilir...

cebcare
25.12.2017, 14:08
Arkadaş tamam biz top oynamıyoruz anladım ama şu yattabare ,ibanez ,ceyhun falan fener maçında kendilerini bu kadar yırtmıyorlardır. Artık şu süper lig e adam kiralarken bizim maçlarda oynayamaz maddesi konulamıyor mu? her sene aynı olay. bize aslan kesiliyor herkes. gabric ten beri sinirim şu işe.

her transfer dönemi bir tomar adam alıp bir o kadarını da yollarsan olacağı bu
hala daha transfer transfer diye yanıp tutuşan taraftarlarımız var maalesef.

Oğuz ZEYTİN
25.12.2017, 14:50
Sağlık olsun. Ne kazanmıştık ki her şeyi yerle bir ediyoruz? Dokuzuncu hafta on üçüncüydük. Önümüzdeki takımlarla aramızda toplam 70 puan vardı. Bugün ise 20 puan.

Ligin yarısında bir top çizgide kaldı diye şampiyonluk gitti demem. Daha ligin yarısı gelmeden "Yandık, bittik, final maçı, kaybedersek gittik" de demedim. Trabzonspor 2012'den sonra kendisini ilk defa yarışın içine attı. Futbolcular baskıyı kaldıramadı demiş dostlar, öyle bir baskı varsa önce taraftar olarak biz kaldırabildik mi?

PEREKLİ
25.12.2017, 14:50
hesapta yoktu...trabzonspor 5 maç üst üste galibiyet alıyor.
Ya rakibi karabükspor?
Nerede ise havlu attı atacak lige.
Derken birden yelkenleri doldurdu rüzgar ile. çıktı trabzonspor karşısına.
Oyuna koydu ağırlığını.
Tüm umutlarını bu maçın sonucu ile tazelemek istedi.
"olur mu olur" neden olmasın beklentisi ile. Ya bordo-mavili ekip?
Siz deyin rakibini çantada keklik gördü. Ben diyeyim maça aşırı motivasyon ile başladı.
"niyet halis akıbet hayır" derler ya.
Bana göre yoktu niyette ihlas.
Tereddütlerle dolu bir niyetle başladı maça. Olmak veya olmamak.
Puan tablosuna bakıyorsunuz.
Eğer maçı alsa liderler diye bir kavram nerede ise 3 (üç) puanların arkasına saklanmış olacaktı.
Ama olmadı? Her zaman ki trabzonspor'un derdi bu. Liderler, rakipler puan kaptırınca sanki mecburlar onlar da puan kaptıracaklar.

umutlandırmadı bile
beş maçlık galibiyet serisi güme gitti.
Yazık oldu bence.. Fırtına kazansaydı ikinci yarıya bir hışımla bir azimle yine "şampiyonluk" hülyaları ve iddiası ile başlayacaktı ama… olmadı.
Bu maçta galibiyet niyeti ile sahaya çıktılar ama ne beklersiniz ki?
Trabzonspor'da bırakın futbol adına bir hareket, galibiyeti umutlandıracak bir pozisyonu dahi olmadı.
Orta saha ise bu maçta yok oğlu yoktu. Rıza hoca tüm müdahalelere rağmen takım koyamadı bir türlü oyuna ağırlığını.
Kimi aldı ise boş çekti.
Bu maçın geçen maçlara benzememesinin bir sebebi aranır mı?
Acaba diyorum var mı takımda motivasyonu boşa alacak bir neden veya yakıt zaafı mı ola?
Bu maçın rıza hoca tarafından çok iyi sorgulanması gerekir.
öyle ya ikinci yarının havası bu sonuçl bir nebze gaz kesti.
Keşke devam etse idi diyoruz ama olmadı.
O zaman rıza çalımbay hocanın bu zor kurtulan bir puanlık maçın analizini hem teknik hem de başka faktörler açısında iyi irdelemesini ve sorgulamasını umarız.
. (https://www.fotomac.com.tr/yazarlar/necmi_perekli/2017/12/25/hesapta-yoktu)

necmi perekli

erenslash
25.12.2017, 14:55
bunu yaşamış insanım koyar mı karabük? anladınız di mi? bizim hastalığımız ama o zaman kadro kadroydu ruh vardı

https://www.youtube.com/watch?v=jmlcTI0SgRQ

İskender YILMAZ
25.12.2017, 14:59
Maçın 90 dakikasını izleyebileceğim bir link var mı arkadaşlar?

Mehdi
25.12.2017, 15:02

Ne deniyon İsko ölümsüzlüğün sırrını mı buldun?

selcuk
25.12.2017, 15:03

kendine iskence etme derim

mackeyfi.org yayinliyor genellikle, daha yüklendi mi bilmiyorum

HOPA'LI TS'Lİ
25.12.2017, 15:21
Kalecinin sırtına öarpan top nasıl içeri girmez gol olmazda fırıldak gibi vallaha olmayınca olmuyor

Hala aklım almıyor.
Üstelik o topa defans oyuncusu vurup uzaklaştırıyor. Kalecinin kafasını üzerinden geçiyor. İkisinde de top içeri girmek istemedi.
Abdüş'ün Kayseri maçının son saniyesinde vurduğu şutun gol almasına nasıl kendimi hazırladıysam
Dün de Sosa'nın santrası olmayacak frikikinden gol olacak diye ayağa fırlamaya kendimi hazırlamıştım.

Dün rakipten çok isteseydik kazanırdık.
İlk yarı agresif seyircinin de etkisiyle baskı yedik.
Sen Trabzonspor'sun, yeneceksin
Beni kahreden 8 maçtır yenilen takıma puan verdik ve o 2 puan çok çok önemliydi

İskender YILMAZ
25.12.2017, 15:28
Ne deniyon İsko ölümsüzlüğün sırrını mı buldun?

https://forum.bordomavi.net/images/smilies/biggrin.png Abi intihar haramdı, biz de alternatif yöntemler deniyoruz biliyorsun...

İsmail Sezgin
25.12.2017, 15:59
Bu maçların 90 dakikası biryere düşüyor mu?

Yiğit Gayretli
25.12.2017, 16:14
Sevgili dostlar...

Başlığa bekleriz...

https://forum.bordomavi.net/showthread.php/55179-De%C4%9Fi%C5%9Fime-Haz%C4%B1r-m%C4%B1s%C4%B1n%C4%B1z

zafercalikoglu
25.12.2017, 16:21

takım ilk 3 hedefliyorsa kusura bakmasın öyle gol yenmez, 3.lig takımı bile bu kadar basit gol yemiyor, şu da bir gerçek karabuk haketti puanı ,macı 2-3 bile taşıyabilirlerdi, son dakika da kaçan gol ise şunu der ,Ey Trabzon oyna birazdaha iyi oyna Dik Oyna ,yoksa orda dönüp dururum,

ikinici yarı ilk 5 hafta 10-12 puan toplarsak yarışın içindeyiz,

redbul
25.12.2017, 16:29
bu maçta görüldüki takke düştü kel göründü peş peşe kazandığımız 5 maçın tamamında da takım top oynamadı ve kırlma anları bize döndü ve kazandık dün ilk golü yiyince ligin sonuncu takımı olan ve peş peşe 8 defa yenilen karabükspor takımını yenemedik aslında konuşacak fazlada bişey yok .

UĞUR DURTAŞ
25.12.2017, 17:07
90+4 sosa frikik
direkten dönen top kaleci çağların sırtına çarpıyor içeriye girmiyor.
çağlar topun nerde olduğu görmüyor,
karabük stoperi barış koşuyor topu uzaklaştırıyor.
hemen hemen herkes şanssızlıktan bahsediyor,top niçin içeriye girmedi diye
belki gözden kaçırmış olabilir,yazılmış olabilir.
profosyonel oyuncu akıllı olacak,zeki olacak
burak gibi top içeriye girdi diye hakeme saldırmıyacak..
burak efendinin yapacağı şey şu olmalıydı
sosa topun arkasındayken şunu düşünecek,
top direkten dönerse veya kaleciden dönerse ihtimalini göz önünde bulundurarak depar atarak olay yerine gitmek olacaktı.
yokkk burak efendi bunu düşünemiyor,ne düşünüyor hakemi kandıra bilirmiyimi düşünüyor.
sadece buraka demiyorum bunu sosa topun maçındayken o civardaki oyuncularımıza diyorum.
bizlerin ekrandan izlerken gibi onlarda pozisyonu sahada izledi.
izlmeyen biri vardı oda barış tı.

artvints
25.12.2017, 17:23
ligde konya maçını alırsak çok önemi kalmaz bu puan kaybının. üzerimizde seri baskısı oluşmadan az hasarla fener maçına ulaşmış oluruz. orada da dananın kuyruğu kopar artık.

Adem Erdoğan
25.12.2017, 17:37
Takım taraftar kadar ciddiye almamış rakibi sanırım.

Bir de Yusuf oynamayınca ne kendisi ne de takım çekiliyor.

Sefer A.
25.12.2017, 17:49
Yenseydik 8 geliyor 8
Kazanamadik 8. olacaz 8.

Taraftarlarimizin kafa yapisi buna yakin.. böyle saçmalik görmedim...

Enaldo61
25.12.2017, 17:50
Hala moralim bozuk ya çok kızgınım hocaya da takıma da. Hala daha bu formanın değerini kavrayamamış futbolcular var takımda. Bugün övdüğümüz futbolcular yarın kendilerini Konyaspor'da Rizespor'da bulabilir ama bunun farkında değiller.

alperrr
25.12.2017, 18:00

Bu konuda bir kaç kelam da ben edeyim.

Birincisi, Burak asli görevi olan gol atma işini süper yapıyor ve rakip defans için tam bir korkulu rüya. Bugün ligde gomis ile beraber en korkulan oyuncu bence.

şu pas isteme olayıne gelince, basketbol üzerinde bir örnek vermek istiyorum:

Zamanında Michael Jordan Bulls'dayken ve dünyanın en iyi oyuncusuyken bir maçta müsait olduğu halde takım arkadaşı ( şimdiki Goldan state'in hocası Steve Kerr) kendisine pas vermemiş.

Sonra maç sonu sormuşlar bu steve kerr'e, lan olum Jordan boş durumdaydı neden pas vermedin diye. Cevap olarak Kerr: "Eğer her pozisyonda Jordan'a pas verirsek Coachımız Phil Jackson bizi öldürür. Kendime güvendim ve şutu attım" demiş.

Tabi şimdi Phil jackson ile Rıza hocayı bir tutamayız ama hocanın karşısına alıp Burak'a şampiyonluk mu istiyorsun gol krallığı mı diye sorması lazım. Özellikle Yusuf ve Abdülkadir ve hatta olcay Burak'tan çok etkileniyorlar.

kendisini bize ispat etmesine , paralar gibi hareketler yapmasına gerek yok..
etrafındaki oyuncularıda baskı altına alıyor..
daha olgun bir görüntü sergilemeli..
bu konuda Adebayoru örnek görüyorum ben..
daha sempatik daha pozitif olursa hem kendisine hem yanındakilere hemde takıma daha faydalı olur..

Özkan Şentürk ün haklı yorumunu kulüpte bir profesyonelin farkedip Rıza Hocanın ve dolayısıyla oyuncunun uygun bir dille uyarılması gerekir..

alperrr
25.12.2017, 18:07

3 te 3 ü niye bu kadar hızlı yapıyoruz..

önce Konyasporu yensek olmaz mı..

UĞUR DURTAŞ
25.12.2017, 18:23
[
başkanın karabük maçındaki konuşmalarını eleştirdim.
karabük maçı öncesi kaygılarımı yazdım.perşembe günü
Zeki uzundurukanın bugün kü yazısı
Konuşursanız böyle olur!<!-- header1.END -->Trabzonspor, art arda aldığı seri galibiyetlerin ardından bir anda kendisini şampiyonluk potasında görünce; belli ki erken havaya girmiş. Yöneticilerin hafta içinde 'Şampiyonluk yarışında biz de varız...' söylemleri takımın havasını bozmuş.
Yahu bir susun, durun hemen konuşmayın!
Takımı da Rıza hocayıda rahat bırakın, neden iddialı konuşup,takımı gerip, strese sokuyorsunuz!
Bu gerginliği, stresi, erken havaya bürünmüşlüğü Kardemir Karabükspor maçında fazlasıyla gösterdi Trabzonspor.
Futbolda başarı kenetlenmeyle ve ekip bütünleşmesiyle geliyor. Ama yöneticiler şunu bekliyor; takım seri galibiyetler alsın da çıkıp konuşalım, havamızı atalım, kendi reklamımızı yapalım. Peki beğendiniz mi yaptığınızı!
Siz yönetim olarak, yönetin ama konuşmayın, bırakın Rıza hoca konuşsun.
Kötü bir Trabzonspor izledik dün.
Düşük motivasyonla sahaya çıktı bordo-mavililer. Orta alanda bir türlü oyun üstünlüğünü ele geçiremeyen Fırtına, Burak Yılmaz'ı bir türlü topla buluşturamadı ilk yarıda.
Olcay Şahan ve Yusuf Yazıcı,bu sezonki en vasat futbolunu ortayakoydu. Karabükspor'un hocasıLevent Açıkgöz'ü de tebrik etmemizlazım. Bu kadar eksiği olan takımınamüthiş hırs aşılamış, Trabzonspor'uiyi analiz etmiş ve etkilibir futbol oynattı Karabükspor'a.

Topun da canı varmış!
İki eski Trabzonsporlu oyuncunun ortak yapımı golü (İbanez korner, Yatabare gol) bordo-mavili takımı kendine getirdi.
Burak Yılmaz ile beraberlik golü geldi ama 3 puanı getirecek sayıyı bulamadı Trabzonspor.
Sosa'nın son saniyedeki serbest vuruşunda 'topun da bir canının olduğunu' hep birlikte gördük. Kaleci Çağlar'ı geçen top, sırtına da çarpıyor Çağlar'ın. Ama çizgi üzerinde kendi ekseninde en az 20 kez dönerek duruyor top.
Yani Çağlar'ın sırtında adeta bir mıknatıs varmış gibi topu çekti ve çizgiyi geçmesine engel oldu sanki...
Fizik kurallarına aykırı bir durum izledik bu pozisyonda. Olmayınca olmuyor işte...
Çağlar'ı da tüm Karabüksporlufutbolcuları da ortaya koyduklarıcansiperane futbol nedeniyle alkışlamakgerek.
Trabzonspor, erken havaya girmenin ve yöneticilerinin iddialı söylemlerinin faturasını 2 puan kaybederek ödedi. Büyük fırsat kaçırdı Trabzonspor...
Futbolcular da yöneticiler de bu maçtan ders çıkarsınlar...

QUOTE=UĞUR DURTAŞ;1920859462]ersun hoca gittikten sonra,
karabük maçı öncesi yapılmayan şeyler yapılmaya başlandı.
hoşuma gitmedi açıkcası yapılanlar.
*
başkan ersun hoca gittikten sonra, bugüne kadar hiç tv canlı yayınına katılmadı.(devre arasını bekleyebilirdi)
içimize oturan alanya maçından sonraki hafta içi ersun hoca eşliğinde antremanlar şen şakrak geçmişti,
adamlar 3-0 öndeyken 3-4 yeniliyorlar ne yüzle böyle gülerek antreman yapıyorlar diye düşünmüştüm.
bugün kü antreman karelerine baktım takım hemen hemen her karede gülerek çalışmış.(hayırlısı diyelim)
ilk defa rıza hoca takıma 2 gün izin verdi.niçin?(1 gün yeterdi rıza hoca)
ilk yarıyı 31 puanla ve kupa ayağının ilk maçında konya deplasmanından iyi bir skorla ayrılmış gibi davranılıyor.
belkide abartıyorum..yanılıyorumdur inşallah.
*
kesinlikle rıza hoca sol açığa ne ndoye ne de roda ile başlamalı.
karabük takımının defans oyuncusu barış fb maçından önce bir açıklama yaptı,
bence doğru bir tespitti.dedi ki
çok iyi oynuyoruz ama kazanamıyoruz,böyle oynamaya devam edersek bir takıma patlama yaparız diye...
lig sonuncusu olduğuna kesinlikle bakılmadan işi sıkı tutarak 3 puan alınmalıdır.
dediğim gibi bu takımda olcay ve castillo varken
sol kanatta ndoye,burak veya roda olmamalı diyorum.
*

ilelebeTS
25.12.2017, 18:40
Her şeye rağmen bu puan kaybının telafisi var. Devre arası iyi çalışıp ikinci devreye fırtına gibi girmeliyiz.

katre-i.matem
25.12.2017, 21:52
90+4 sosa frikik
top direkten dönerse veya kaleciden dönerse ihtimalini göz önünde bulundurarak depar atarak olay yerine gitmek olacaktı.
yokkk burak efendi bunu düşünemiyor,ne düşünüyor hakemi kandıra bilirmiyimi düşünüyor.
sadece buraka demiyorum bunu sosa topun maçındayken o civardaki oyuncularımıza diyorum.
izlmeyen biri vardı oda barış tı.Pozisyonu bir daha izlersen "Burak efendi " den daha cok belki de "Sosa efendi" ye kizarsin. Ezbere elestiri kotu bir aliskanlik

Gürkan Asma
25.12.2017, 22:34
90+4 sosa frikik
izlmeyen biri vardı oda barış tı.
Pozisyonu dikkatli izleseydiniz Burak'ın ne kadar kurnaz olduğunu görürdünüz :) Sosa Burak'a çıkarsa şuan galibiyete seviniyorduk belki de. Tabi Sosa niye vurdu demek de haksızlık olur, çok iyi kullanıyor frikikleri.

Sinan G.
25.12.2017, 22:38
şu maçı geçmişte bırakalım artık malum geçmişe takılı kalmayı seviyoruz
kendimizi önümüzdeki maçlara odaklayalım belki de bu beraberlik önümüzdeki "daha" önemli olan maçlar için yüksek konsantrasyonla çıkmamızı sağlayacak.

lizarazu
25.12.2017, 23:21
2011 sezonunda 1 maç bittikten sonra diğer haftaya kadar sürekli diğer haftaki maçı düşünerek geçiriyordum. O zamandan bu zamana ilk kez Karabükspor maçı bende aynı duyguları oluşturdu. 1 hafta boyunca maçı düşündüm, puan durumuna baktım, fikstürü inceledim. Hem 3 puanı bekliyordum hem de olası bir puan kaybı ihtimalini hep aklımda tutuyordum. Ne zaman şampiyonluğa heves etsek kırılma maçlarını hep kaybettiğimiz için hep bir korku vardı içimde. Sonra Karabüksporun puan durumundaki haline bakıp tekrar ümitleniyordum ama maalesef olmadı.
Muharrem Usta takım biraz canlanmaya başlasa aynı bizim gibi konuşmaya başlıyor ve ne zaman konuşsa puan kaybediyoruz ve yine öyle oldu. Tabi ki konuştuğu için değil ama takımı baskı altına alıyor beklide. Umarım bundan sonra karışmaz.
Yusuf Yazıcı, çok yetenekli bir oyuncu ve oyun görüşü çok iyi. Ama bu yıl kötü giden bir şeyler var. Biraz da mutsuz görüyorum Yusuf’u. Bunda tabiî ki Burak’ın azarlamaları, Kucka’nın çekil şurdan be itişi, popularitesinin biraz azalması, transfer dedikoduları gibi faktörler var bence.
Burak Yılmaz. Çok iyi bir golcü, kral. Hırslı ve istekli.Kendini çok geliştirmiş, son vuruşları daha iyi olmuş, beklenmedik anda sahneye çıkıyor ama sanki Yusuf’la aralarında bir soğukluk hissediyorum. Yusuf’un çok duygusal olmasından kaynaklanıyor olabilir bu durum. Karabük maçının ilk pozisyonunda oldukça boş durumdaydı Yusuf… Ama Burak topu kendi kullanmayı tercih etti. Yusuf’u sevmiyor diyemem ama sanki önemsemiyor gibi. Belki de golcü egoistliğidir.Ama o pası atsa Yusuf’ta golü atardı. Karabük açılacak ve Burak beklide hattrick yapacaktı.Birde şu duran topları Yusuf’a, Abdülkadir’e, Sosa’ya bırak be arkadaş…
Yenilen gol… Onur’un ve Mustafa Akbaş’ın hatası var golde. Onur çıkıp almalıydı topu yada Akbaş vurdurmamalıydı. Adam paylaşımında kimin adamıydı bilmiyorum ama yenilen gol Trabzonspor’a yakışmadı. Üstelik bizdeyken 2 adım öteye kaplumbağa hızında giden Yatabare ve Yedek kulübesinin demirbaşı İbanez ortaklığı olması insanı daha da üzüyor.
Damdoy. Son maçlarda bize faydası oldu ama kontratı bitmek üzere artık gitmeli.Rıza Hocayı severim ama Damdoy’u sadece doldur boşalt anlarında kullansa yeterli. Bu sezon sözleşme yenilemek büyük hata olur.
Hubocan. Stoperde müthiş işler yapıyor. İlk maçında sol bekti sanırım. Çok kötü bir performans sergilemişti. Foruma bişey yazmamıştım ama bunu nerden bulmuşlar diye baya kendi kendime söylenmiştim. Stoperdeki performansı iyi.Tabi takımın sisteminin de bu performansta payı var. Rıza Çalımbay’ın oyunu beğenilmese de mecbur kalmadıkça defansı Ersun zamanındaki gibi dağıtmıyor, zor durumda bırakmıyor.
Sosa… Ücretine çok kızdım. Oyununa da çok kızdım.Ama yapılan anlaşma göndermeye pek fırsat vermiyor sanırım. Oyun görüşü çok kuvvetli ayağına hakim ama çook rahat, sanki misafir sanatçı gibi. Defansta bir pozisyonda geri pas yapıp az daha golü yediriyordu. Serbest vuruşunun direkten dönmesi çok kötü oldu. O gol belki de Sosa’yı da takımın içine katacaktı olmadı. Gönderilmeyecekse ikinci yarı yükleme yapılıp biraz da kendi gayret ederse bu takım 60 puan yapar zaten onun da 10 puanlık ekstra bir katkısı olursa hem kendi aldığı ücretin hakkını verir hem de takımı şampiyon yapıp kariyerini zirve de bitirir, omuzlarda taşınır. Ama böyle devam edip takım kötü de giderse en fazla parayı aldığı için en çok eleştirilecek kişi olur. Maliyeti Burak’tan bile fazla ama hala gereken katkıyı vermedi.
Pereira bu yaşına rağmen bindirmeleri çok iyi yapıyor. İlk haftalardaki huysuzluğu gitmiş. Demek ki takım başarılı olmayınca o da sinirleniyor. Bosingwa’da bir ara böyle takıma sinirlenip rakibe tekmeyi basmıştı. Pereirada işler iyi gitmeyince çirkefleşiyor ama ben çok beğeniyorum.
Onazi ve Okayı bu maç beğendim. Onazi yalnız topu kapmada iyi ama top kontrolünde ciddi sorunları var. Topu sürmede falan değil ayağına gelen topu istop etme konusunda. Bir ön libero asla 2 metre topu ayağından açarak kontrol yapmamalı.
Rodallega maalesef takımda Burak olmasının şanssızlığını yaşıyor. Çok iyi son vuruşları var. Duracağı yeri biliyor, kafa vuruşları iyi ama maalesef Burakla aynı tipte oyuncu olduğu için Rıza Hoca tercih etmiyor. Rıza Hoca böyle bir şey demedi ama ben bundan kaynaklandığını düşünüyorum. Takım hep kazanmak zorunda olduğu için çift forvete dönme riskini alamıyor hoca. Burak’ı da çıkarma konusunda risk almıyor. Burak her an gol atabilir ve takımda bir ağırlığı var. Rodallega’da kupa maçındaki yaptığıyla kendi ayağına sıktı. Bu yüzden Rodallega gereken süreyi alamıyor.
Abdülkadir’e diyecek bir şey yok, gayet iyi oynuyor.Oyunumuz biraz daha olgunlaştığında sürekli al verler, ara pasları, inisiyatif almasıyla daha da yıldızı parlayabilir. Taraftarımız sabırlı olmalı.Yusuf eleştirilmeye başlandı ona da aynısı yapılmamalı.
Mas ilk geldiğinde daha iyiydi şimdilik idare ediyor.
Olcay hırslı ve ortalamanın biraz üzerinde bir oyuncu ama ilk geldiğindeki heyecanı kalmadı. Sonradan girerek değerlendirilebilir. En fazla 45 dakika değerlendirilmeli.
Karabük maçında Olcay çıktıktan sonra Rodallega veya Bero girebilirdi, Castillo girebilirdi.Sosa daha önce girebilirdi. Ama hoca Damdoyu tercih etti. Burda hoca yanlış tercih yapmış olabilir ama beraberliği buna bağlayamayız. Takımda bir tedirginlik vardı bu da oyuna yansıdı. Bireysel hatalar ve pas tercihleri duran top tercihleri de doğru kullanılmayınca bir de Karabüksporun ekstra bilenmesi olunca bu sonuç çıktı.Ben şampiyonluk hayali kuruyordum ama bu maçtaki puan kaybından sonra ikinciliğe razıyım. 70 puanında şampiyonluk için yeterli olduğunu düşünüyorum. Oyuncularda guruplaşma, küsme, paralarını alamama gibi durumlar olmazsa ben kadroya ve Rıza hocaya güveniyorum. Öyle 5. Likten yukarısını göremeyiz diyen arkadaşlar kadar karamsar değilim.

CİVELEK.61
26.12.2017, 00:48
Konyasporun Aykut kocaman döneminden beri alışılagelmis bi pas oyunu var
Bunu bu sezon Avrupa kupasindada biraz gösterdiler
Bu bizim çokta aleyhimize olan bir durum değil zira top yere indiğinde kadromuz itibariyle genelde çok atletik ve hava hakimiyeti olan değilde daha ziyade teknik kapasitesi ağır basan bir kadromuz var.
Bu maçta konyanin pas temposunu bozarsak pas yollarını kapatirsak,ilk paslarla ikinci paslarla önde kısa süreli bile olsa baskı yapabilirsek,,rakibin ilk ve ikinci topları havadan şişirmesini saglarsak ki deplasmanlarda bunu yapmak çok zordur.
İstediğimizi alırız diyebiliriz.
Özetle Karabük takımının bize yaptığını Konya'ya yapmamız ve hücumda pozisyon anlamında savurgan davranmamamız gerekiyor.
Şahsi kanaatim,kadro buna en uygun oyuncularla şekillendirilmeli,şu adam kupada bu adam ligde oynar gibi kalıplara bağlı kalınmadan sahaya bi onbir sürülmelidir.

pReN@_61
26.12.2017, 11:02
Fırsat kaçtı, sağlık olsun

Doğukan Uçan
26.12.2017, 11:44
Neyse sağlık olsun şu karabükspor ptt ye gitse bir an önce

Berke6198
26.12.2017, 14:00
Bu yerli hocaların basiretsizliğine hastayım.Adamın derdine bak kadro şişikmiş daha ne arıyorsun be adam.Farklı farklı faydalan işte.City,chelsea gibi takımların elinde 3-4 tane kalite adam var her bölgede.Rıza Çalımbay kadro çok şişkin dediği anda ben sözleşmesini yırtar moloz çöplüğüne atardım.Elimizde Rodallega diye bir adam var,adam çok iyi golcü ama neymiş kadro şişkinliği yaptığı için huzursuzluk çıkarıyormuş adamı göndermek gerekliymiş.Böyle saçmasapan,içler acısı,amatör işler sadece bizde olur.

Öncelikle, kıyasınızı yanlış yerden yaptığınızı düşünüyorum. İngiltere takımları 1 haftada 3-4 farklı yerel kupa maçı oynuyorlar, dolayısıyla zaten her bölgede en az 4 farklı alternatifleri olması gerekiyor. Ayrıca buna Avrupa kupaları da eklenince 5 farklı kulvarda yarışmaları gibi bir durum ortaya çıkıyor.

Rodallega gitmeli veya kalmalı dedi mi bunu bilmiyorum, böyle bir şey dediyse hata yapmıştır çünkü Rodallega'nın varlığı kadro şişikliği değil, elindeki kartların güçlü oluşudur. Böyle bir cümle kurduysa Rıza hoca durumu yanlış değerlendiriyor demektir.

Bu iki söylemim dışında, Rıza hocanın bu konu üzerinden değinmek istediği noktaysa, kadro çok fazla aynı bölgede alternatif olduğu. Mesela kadromuzdaki bu alternatif bolluğunu sol bekte, sağ bekte veya stoper bölgesinde yaşamıyoruz maalesef. Genel olarak orta saha-kanat yığılması var kadroda. Kendisinin de şikayet ettiği konu bu. 11 oyuncularının 2-3 oyuncuyla yedeklenmesi güzel bir şey olsa da bu ancak dengeli bir dağılımla değerlenir.

HOPA'LI TS'Lİ
26.12.2017, 14:40
Benim aklım 89'da Burak'ın kafayla kaçırdığı gol ile son saniyede kaleciye çarpıp fizik kurallarına aykırı biçimde içeri girmeyen topta kaldı.
Ulan 4.lüğü çok gördünüz bize be
Şampiyonluk hayallerimizi bu yıl da bitirdiniz
O 2 puanı çok ararız çok
İlk golü biz atsak rakip tarumar olacakken yenik duruma düştük, hatta Yatabare daha iyi vursa 2-0 oluyordu.
YAKTIN CİĞERİMİ TRABZONSPOR

Neyse sağlık olsun şu karabükspor ptt ye gitse bir an önce

Bizim maça kalmadan düşecekler.
Bizim maçla kalacaklarsa ne tatlı olur can çekişe çekişe düşmeleri
2011'in teşvikçisi Emenike adisi oynamamıştı
Düşün ulan layık olduğunuz çukura

Gürkan Asma
26.12.2017, 15:12
Benim aklım 89'da Burak'ın kafayla kaçırdığı gol ile son saniyede kaleciye çarpıp fizik kurallarına aykırı biçimde içeri girmeyen topta kaldı.
Ulan 4.lüğü çok gördünüz bize be
Şampiyonluk hayallerimizi bu yıl da bitirdiniz
O 2 puanı çok ararız çok
İlk golü biz atsak rakip tarumar olacakken yenik duruma düştük, hatta Yatabare daha iyi vursa 2-0 oluyordu.
YAKTIN CİĞERİMİ TRABZONSPOR

Bizim maça kalmadan düşecekler.
Bizim maçla kalacaklarsa ne tatlı olur can çekişe çekişe düşmeleri
2011'in teşvikçisi Emenike adisi oynamamıştı
Düşün ulan layık olduğunuz çukura
Bu kadar umutsuzluğa gerek yok, ikinci yarının ilk 3 maçı bizi tekrar potaya sokabilir.

HOPA'LI TS'Lİ
26.12.2017, 16:18
Bu kadar umutsuzluğa gerek yok, ikinci yarının ilk 3 maçı bizi tekrar potaya sokabilir.

Evet
İlk 3 maçta 9 puan gelirse neden olmasın?

kartal61
26.12.2017, 16:38
Guzel futbol oynamıyorduk bır sekılde takılacagımız bellıydı o da bu maca nasıp oldu.
Şampıyonluk soylemlerı takımı strese soktu kısmına ben katılmıyorum.Bu futbolcular profosyonel.Kusura bakmasınlarda aşsınlar boyle konuları.
Trabzonspor sampıyonluk için oynar.Ne stresı ne baskısı yasıyorsunuz

HOPA'LI TS'Lİ
26.12.2017, 17:11
Guzel futbol oynamıyorduk bır sekılde takılacagımız bellıydı o da bu maca nasıp oldu.
Şampıyonluk soylemlerı takımı strese soktu kısmına ben katılmıyorum.Bu futbolcular profosyonel.Kusura bakmasınlarda aşsınlar boyle konuları.
Trabzonspor sampıyonluk için oynar.Ne stresı ne baskısı yasıyorsunuz

Hay ağzına sağlık kardeşim
Trabzonspor süper lige çıktığı ve 2.yılından itibaren yani 1978-84 arası 6 yılda 5 şampiyonluk 1 ikincilik kazandığında baskı mı vardı, stres mi vardı?
Kadro iyiydi, özgüveni, morali, inancı vardı, önüne geleni eziyordu
O zamanlarda da konuşulan hep şampiyonluktu

zekeriyya
26.12.2017, 17:17
lizarazu
dostum güzel yazı
lakin okurken yoruldum
satır başı ve
kurguların/tespitlerin arasında boşluk bırakırsan daha mükemmel okuma olur (bizim için)

alperrr
26.12.2017, 21:34
Evet
İlk 3 maçta 9 puan gelirse neden olmasın?

ya sayın Hocam daha önce defalarca denedik şu 3 maç 5 maç mevzularını..
tabii size komik gelebilir , sahaya çıkıp biz oynamıyoruz ama lütfen..

1 aylığına bakış açınızı bi değiştirin (tabii karar sizin-karışamam)
eğer tutmazsa yine eski bakış açınıza dönün..

benim düşüncem şu maçlara tek tek bakalım..

mesela Konyasporu yenebilirsek daha pozitif konuşuruz vs gibi..

ne biliyim bu 3 maçta 9 puan deyince bana gerçekçi gelmiyor..yani 7 puan alsak çok kötümü olur..6 puan alsak ligden hemen koparmıyız..

bu 3 maç içinde Konyaspor en kolay hedef gibi duruyor , biz motivasyonu hemen fbye yapınca puan kaybı yaşıyoruz..onun için tek tek baksak diyorum,rica ediyorum ,saygılar..

Varlıbaş61
26.12.2017, 22:27
sosa'nin vuruşunu izlerken dedim ki yanımdaki arkadaşa; bu şut gol olursa şampiyonluk hayırlı olsun. direkten dönünce bu seneyi de unutabiliriz dedim maalesef :(

Ahmet Kuru
26.12.2017, 22:42
Bizim başkan eline ne zaman mikrofon alsa iyi giden herşey kötüye gidiyor. Ne var bu mikrofonda yada ekranda bilmiyorum 6-1 yenilirken ,3-0 dan maçı verirekn tribünde bile olamayan yönetim seri galibiyetlerden sonra her yerde boy gösteriyorlar. Bu iyi günde ortalığa çıkmalar hoş değil. Az konuş öz konuş ki herkes işini yapsın.
Bu maç bize gösterdi ki iyi futbol oynamadan her maçı kazanamazsın.
İyi oynayıp kaybetsen bile, iyi oynaya oynaya kazanmayıda öğrenirsin.
Velhasıl kelam iyi futbol oynamıyoruz. İnşallah ikinci yarı değişir

Enaldo61
27.12.2017, 00:03
Karabük pfdk'ya sevk edildi mi?

Rıza ÇOLAK
27.12.2017, 02:35
Lanet olası karabokspor... topuda kendi gibi

HOPA'LI TS'Lİ
27.12.2017, 08:06
sosa'nin vuruşunu izlerken dedim ki yanımdaki arkadaşa; bu şut gol olursa şampiyonluk hayırlı olsun. direkten dönünce bu seneyi de unutabiliriz dedim maalesef :(

O topun direkten dönüp kalecinin sırtında erimesi hepimizi kahretti.
İçeri girmemesi mucize

Harun-61
27.12.2017, 11:32
Gecen sezon Rodallega'nin bjk macinda cektigu sut ve topun direkten dönmesinden sonra hersey kötüye gitmisti.

Umarim bu sefer aksi olur...

emrahtuna
27.12.2017, 12:19
sosa nın vurduğu top hala dönüyor ya :)

pReN@_61
27.12.2017, 12:37
Adamın sırtına çarpıp sabitlenen top.
:S

HOPA'LI TS'Lİ
27.12.2017, 13:19
Adamın sırtına çarpıp sabitlenen top.
:S

kalecinin sırtında mıknatıs var gibi hala aklım almıyor
içeri düşse evi yıkacaktım gooollll diye
hala şoktayım
ancak 89'da Burak'ın kafası nasıl gol olmadı ona da yanıyorum

pReN@_61
27.12.2017, 15:42
kalecinin sırtında mıknatıs var gibi hala aklım almıyor
içeri düşse evi yıkacaktım gooollll diye
hala şoktayım
ancak 89'da Burak'ın kafası nasıl gol olmadı ona da yanıyorum
Abi o ofsayt değil miydi ?

kadirgazioglu
27.12.2017, 17:33
şunun bu başlık için son mesaj olması naçizane önerim : ) (şapkasının altından kıs kıs güler...)
14937