PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 17.Hafta l Kardemir Karabükspor 1-1 Trabzonspor l Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9

jairzinho
24.12.2017, 16:17
yeni nesil taraftar profili maalesef çok kötü aga.bu her takım içinde geçerli.nereden nereye geldiğini çabuk unutan ve günübirlik yaşayan bir profil maalesef.ben bmn yöneticisi olsam bunları atardım aga.eleman ömüre yazıcıya sallıyor.

-Samet
24.12.2017, 16:18
yorumlar hakketen ibretlik.bu taraftarla bir yol almak oldukça zor görünüyor.ersun kalsaydı muhtemelen küme düşme potasında olurduk.bu çok net.

katılıyorum aga. acımasız eleştiri klasik bizim taraftarda.

Fatih Çelik
İşte mesele de o düşünce her maç tutmayacaktı, hamleler gerekiyordu bu maç için oyundan çok düştük çünkü.

Biz puanı ilk dakikada verdik. Karabük kadar mücadele etmeyerek.

yorumsuz6117
Feneri yenmemiz lazım artık..

hos_cocuk61
Onazi, Olcay, Ndoye denen adamlar mümkünse bir daha ilk 11 yüzü görmesinler. Ayrıca Sosa kazanılmalı.

Sefaenes
24.12.2017, 16:19
Eee nolmuş 20 yaşındaysa? Mbappe kaç yaşında? O kadar para kazanıyorlar ve o şanlı formayı giyiyorlar bu mu yani?

Ne kadar maaş alıyorlarmış ya İstanbış Takım elinde bu oyuncular olsa bayram eder ama senin gibi sözde taraftar laylay yapar. 11 de oynamazın detsennanlarim pişmeleri daha gerek ama senin gibi taraftar onu bile karşı gelir. Ya srn futbol foröayı versek akbas dan daha beter oynarsın gelmiş burada kendim daha iyi oynardım diyor Fm anca oynarain

Oğuzhan Fidan
top son pozisyon girmemek için çaba gösterdi... çok garip pozisyon

OzcanHan61
ne oldu simdi 5 maclik serinin bir anlami kalmadi basak ve ya gs kazanirsa fark 7 puan oluyor. 1 tane de mac kaybettigmiz an yine 10 puan olacak ayni tas ayni hamam bu kaybedilen 2 puani cok arariz cok

İşte bu yüzden kafayı yiyorum abi. Herşey berbat oldu. Milletin derdi Abdulkadir’i savunmak olmuş benim psikolojime sahip kimse yok galiba.

Mesut
Şu maç kazanılmayacakta hangi maç kazanılacak Karabük eti budu ne Allah aşkına 8 hafta sonra puan alabilmiş bir takım motive olsa ne olmasa ne bizim aptallığımiz maç boyu neden rakibi boğmadın da son 5-6 dk. Lan bunu maç geneline yay bu maç değil de hangi maçı alacaksınız su puan tablosuna hiç mi bakmadınız maça çıkarken

-Samet
24.12.2017, 16:20
İşte bu yüzden kafayı yiyorum abi. Herşey berbat oldu. Milletin derdi Abdulkadir’i savunmak olmuş benim psikolojime sahip kimse yok galiba.

Biz de kafayı yiyoruz da bu maç üzerinden Abdülkadir'e vurmak çok anlamsız.

matalar
Onazi, Olcay, Ndoye denen adamlar mümkünse bir daha ilk 11 yüzü görmesinler. Ayrıca Sosa kazanılmalı.
Onazi mi
bence takımın en iyisiydi bugün

karayamayman
Son 10 dakika top oynadık. 80 dakika boşa geçirdik. Galibiyeti kesinlikle haketmedik.

Damdoy o kasar oynadı. Bir takibi falan çıkmaz mı? Copenhagen falan. Kalsa da kanatta kesinlikle oynatılmamalı bir daha.

Hubocan’a nazar değişmesin.

gurur6134
Golu bulduk yine bir sekilde ama cok acayip acemice bir gol yedik golde onur kadar akbas da hatali son dakika top girse enteresan bir sekilde maci da kazanabilirdik..onemli bir avantaj kaybettik lakin buna da sukur nerden nereye geldik..herkes su puan tablosuna eminim fit olurdu akhisar macinin ardindan..ikinci yari eksikler giderilir 2 takviye ile daha iyi bir takim izleriz..mutlaka kupaya onem verilmeli tam konsantrasyonla cikmaliyiz maca hedef bu sene ilk 4 ve turkiye kupasini almak olmali..

Enaldo61
Biz puanı ilk dakikada verdik. Karabük kadar mücadele etmeyerek.

Orası öyle, kolay lokma mı sandılar ne yaptılar nasılsa kazanırız moduna girmişler.

emrahtuna
24.12.2017, 16:21
ulan gelde yanma be.. son saniye direği mi dersin.. giden 2 puan mı dersin..moral bozukluğu mu dersin..oynanmayan top mu dersin..hepsinin toplamı üzücü oldu..

Oğuzhan Fidan
ortasahayı boşalttık çok ileri uç adamı çok fazlaydı

Oğuzhan
Ya arkadaşlar gerçekten hayret ediyorum. Takım 6 haftada hayal bile edemeyeceğimiz kadar puan toplamış, bir deplasmanda puan bırakmışız ki bütün takımlar puan bırakıyor yarıştaki. Takımı itin şeyine sokuyorsunuz. Gerçekten bu taraftar profili değişmedi, değişmeyecek. İstiyorsunuz ki ligde bir tek sizin tuttuğunuz takım herkesi yensin, diğer herkes puan kaybetsin. Hayal dünyasında yaşamayın bu takım bugün hayal bile edemeyeceğimiz bir konumda ilk yarıyı tamamlıyor. 14. mı 15. mi bitiririz diye hesap yapıyorduk Ersun'u gönderdiğimiz zamanlarda.

Lütfen yorum yaparken maçın gerginliğini kenara bırakıp birazcık realist yaklaşın olaylara. Trabzonspor şampiyon olamayacak belki ama zaten biz Ersun'u gönderirken çok daha azına razıydık bu sene için. Rıza bize bir tık fazlasını verdi geldikten sonra. Hep daha çoğunu istiyoruz, doyumsuzuz.

halilaziz61
Hoca bugun yusufun yerine sosayla baslamaliydi oyuna
Olcayin yerine roda girmeliydi
Hocada takimda kotu gunundeydi
Ligin son sirasindaki takima puan verdik
Karabuk bize bilenmis resmen sonraki mac 5 yerler rakipten
Poko macin adami
Son frikik tam sansizlik birazdan top sevecek
Sol acik ve stoper mutlak sart

Hoca haftalardır kötü
Geçen hafta son dakka rodeyi oyuna alan zihniyet maç kazanıldı diye göklere çıkarıldı
Ama bu gün patladı.
Adam akıllı adaletli davranmasını sürece hem futbolcular küser hem de kendi erkenden bavul toplar. Olan TS ye olur.

30 dakka sosa rode oynasa idi olay çok daha farklı olurdu.

Bize yabancı iyi bir hoca şart.

Seneye inşallah bu adamla devam etmeyiz

OzcanHan61
Ne kadar maaş alıyorlarmış ya İstanbış Takım elinde bu oyuncular olsa bayram eder ama senin gibi sözde taraftar laylay yapar. 11 de oynamazın detsennanlarim pişmeleri daha gerek ama senin gibi taraftar onu bile karşı gelir. Ya srn futbol foröayı versek akbas dan daha beter oynarsın gelmiş burada kendim daha iyi oynardım diyor Fm anca oynarain

Sefa bey. Ben her gün sabahın köründe kalkıyorum çalışıyorum okuyorum derken akşam karanlığında eve geliyorum ve her gün robot gibi aynı şekilde ilerliyor. Bu kardeşlerimiz ise profesyonel futbolcu tek işleri futbol ve geçim sıkıntıları yok. Bana saydırcan diye saçma saçma yorumlar yapıp elma ile armutu kıyaslama.

Yıldıray Emanet
Akbaşın o golü yedirceği bir kaç pozisyon öncesinden belliydi. Gene bir kafa topuydu yükselemedi bile elleriyle itmeye çalışıyo anca tam bir beyin mağduru

Enaldo61
24.12.2017, 16:22
Mas ve Damdoy gönderilmeli.

artvints
hep böyle direkten dönüyoruz işte ne yapalım. hadi ben maçı izlemedim fazla birşey hissetmedim ama büyük hayal kırıklığı yaşayan taraftarımıza geçmiş olsun diyorum. zaten bu oyunla gelmişti puanlar, bu oyunla da gitmiştir anladığıma göre. bu süreçte oyun olarak biraz gelişmemiz gerekiyordu.

ilelebeTS
Bireysel beceriyle bir yere kadar kazanıyorsun işte. Skor oyunu oynarsan bir yerde takılırsın illaki.

CEMEFKER
Yanlış yerden bakarsak yanlış tesbit yaparız...

Şu takım bjk den sonra ligin en ii ve geniş kadrosu.ne gs ne başakşehir hele ki fener...

Bjk nin doymuşluğunu,Avrupa maçlarını da koyarsak bu sezonun en büyük 1.lik adayı takım var elde...
Ama yönetecek teknik kadro yok

Bunu ilk gören de biz değiliz ki yılların Çalımbayı...

Antalya macerasının nasıl son bulduğu ortada.

Vural,Rıza,Aybaba..vb. hep " bize büyük takım verilmiyo,verilse bak neler olacak" tarzı ağlamaları yılların teranesi...
Al sana takım...hadi oynat...
Kısacası bu tür kritik virajlarda maçları alıp hava katacak sıradışı teknik adamlar bize lazım hele ki önü kesilmeye çalışılan bizim gibi "orta hedeflere yönlendirilmiş" takımlar için.

E6553 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ÖmürKaradeniz61
Saka gibisin asıl sen Trabzonsporu bırak bu çocuklar 20 yaşlarında
Ne diyorsunuz kardeşim siz 20 yaş az mı 20 yaşındaki adamların Trabzonspor’u sırtlayıp gitmesi lazım.Liverpoolda,Paris’te 20 yaşındaki adamlara mature muamelesi yapılıyor sizde böyle avutun kendinizi işte.

bilgehan83
Abdülkadir sosa yazıcı üçü birlikte oynayacak bu takımda.. Abdülkadir olmasa top yapamıyoruz Yusuf olmasa asist yapamıyoruz hadi forvetimiz Burak ama onun arkasındaki üçlü de sosa yazıcı abdüş olacak kucka okay da onun arkası sol stoper i alırsak onbirimiz netleşecek Olcay Akbaş durica ndoye volkan mutlaka gönderilmeli

El Cordobes
24.12.2017, 16:23
Yenilmemek de önemli. Ayakta kalan adamlar Okay ve Hubocan. Bir de girdikten sonra Sosa. Çünkü öyle bir Yusuf vardı ki neyse birşey demeyeyim. Yusuf ta en kızdığım nokta şu. Kardeşim 20 yaşındaşın ama 35 lik veteranlar gibi mücadelen var. Yalan presler, ortaya düşen toplara yalandan ayak uzatmalar, gereksiz fauller. O fizikle parçalaman lazım ortalığı. Şu Abdülkadir deki gözü karalık sende yok maalesef. Boştaki toplara karabüklü oyuncu ile Yusuf un karşılıklı koştuğu her durumda karabüklüler aldı topu. Biraz sert ol hem rakibe hem topa karşı.

Kornerlerde belliki Akbaşla yatabare eşleşmiş. Kornerlerin ikisinde kaçırdı ,yatabare malı atamadı. Üçüncüde yemedi. Hiçbir şey yapamıyorsan koşusunu engelle. Onur da da hata büyük tabi.

Sosa frikiğiyle o top gol olsaydı işin psikolojik tarafını düşünemiyorum. Hem Sosa yı tamamıyla kazanmıştık hem de şampiyonluk işi çok daha ciddi bi hal alacakti. Ama olsun kaybedilen birşey yok. İkinci yarı çok enteresan geçer.

Bi lafım da bein sports a. Bizlerden dünyanın abonelik parasını alıyorsunuz, izlettiğiniz yayına bak. Maç mı izliyoruz düğün kaseti mi belli değil. Güneşli bölümler yayın rezaleti. Elinizde milyonluk teçhizat var, resmen skandal.

Enaldo61
Hubocan'ın profesyonelliği ve mücadelesi harika gerçekten.

Mert Oğuzlu61
Sosa nın frikiği ve çizgi üzerinde dönen o top aslında 90 lı yıllardan sonraki tarihimizin özetiydi. Böyle gelmiş böyle gidecek, kabulleneceğiz yani yapacak bir şey yok. Bjk son saniye frikikleriyle veya şutlarıyla 2 yıl önce ayağa kalktı üst üste şampiyonluklar aldı, Sosa yı hatırlayın hep onun golleriyle oldu.

Sosa Bjk de olsa o top içeri girmişti, bizde dalga geçer gibi çizgi üstünde fizik kurallarına aykırı şekilde döndü durdu. Barış Başdaş da hayatında yapmadığı şekilde, ilk kez uyanık davrandı ve bizimkinden önce topa koşup uzaklaştırdı. Şans mı denir ne denir bilemem.

Not: Maçla ilgili yorumumu da yapayım, Olcay ve Yusuf... Ve Onur... Maçı katlettiler, bir çuval inciri berbat ettiler.

Giallorossi
Birmingham City'li kardeslerimiz Onazi'yi halen istiyorlarsa hemen satalim. Birde Damdoy'u bir takima verelim diyecemde, o verecegimiz takima yazik olur. Allah Damdoy gibi leş bir futbolcuyu düsmanima vermesin

Varlıbaş61
24.12.2017, 16:24
şampiyonluğun anahtarı : kucka - sosa - sol açık - sol bek ve stoper !

ensarusta
Bir tanede kritik mac kazanalim.en azindan son siradaki takima.hoca sinifta kaldi taktik teknik motivasyon acisindan.yanlis 11 yanlis degisikliklerle 1 puan hediye ettik rakibe.

Şanlı SanMarino
Trabzonspor'un "yalan" konuşan başkanı, mitomani bey tv'ye çıktığı her maç sonu aynı senaryo yaşanır. Buna şaşırmak manasız.

Rıza Çalımbay çapsız ve yetersiz bir antrenör. Aksini iddia edenle voleybol konuşurum. Başka da konuşmam.

Full HD
Yok abi biz şampiyon felan olamayız. Tüm hafta bu maça kenetlendim kafam ağrıyor üzüntüden bizim milletin derdi Abdulkadiri Yusufu savunmak olmuş. Abi resmen final maçıydı ve rakip Karabüktü ya vallahi yazık billahi yazık. Adamın biri gelmiş leş kargası diyor bana birisi gelmiş Abdulkadir 20 yaşında diyo yok abi bu futbol mentalitesiyle bi iş yapamayız biz.

Gercekler su ki Sikebahce cezasini cekmeden ve o kupa trabzona gelmeden bizler rahat edemeyecegiz.Adalet saglanmadan bu kirli lig hep bir cile olacak! Onun icin beni bu lig fazla etkilemiyor.Tek Ts maclarina bakar ve In Sha Allah Europa League de oynariz diye hayal kuruyorum.

Genc oyunculara gelince elestiri yapilsin ama onlara sahip de cikilsin ve sokaga atilmasin.Onlar bizim gelecegimiz ve gelir kaynagimiz!

halilaziz61
Ya arkadaşlar gerçekten hayret ediyorum. Takım 6 haftada hayal bile edemeyeceğimiz kadar puan toplamış, bir deplasmanda puan bırakmışız ki bütün takımlar puan bırakıyor yarıştaki. Takımı itin şeyine sokuyorsunuz. Gerçekten bu taraftar profili değişmedi, değişmeyecek. İstiyorsunuz ki ligde bir tek sizin tuttuğunuz takım herkesi yensin, diğer herkes puan kaybetsin. Hayal dünyasında yaşamayın bu takım bugün hayal bile edemeyeceğimiz bir konumda ilk yarıyı tamamlıyor. 14. mı 15. mi bitiririz diye hesap yapıyorduk Ersun'u gönderdiğimiz zamanlarda.

Lütfen yorum yaparken maçın gerginliğini kenara bırakıp birazcık realist yaklaşın olaylara. Trabzonspor şampiyon olamayacak belki ama zaten biz Ersun'u gönderirken çok daha azına razıydık bu sene için. Rıza bize bir tık fazlasını verdi geldikten sonra. Hep daha çoğunu istiyoruz, doyumsuzuz.

Ya kardeşim mesele kazanmak ya da kaybetmek değil.

Takım sacmalayinca taraftar kafayı yiyor haklı olarak

Rıza hoca taraftardan daha tepkisiz maç seyeretti
Son 20 yilin en alternatifli kadrosu bir adamın egosuna kurban ediliyor
Değişiklikler erkenden yapılsa 3-5 pozisyon bulup atamasak hatta yenilsek millet bu kadar kopurmezdi.

Sorun hocanın sacmalamasi

Taraftar artık bıktım sacmalayan adam görmek istemiyor

charizma61
acil damdoy mustafa akbaş onazi olcay yollanmalı mas iyi para verilirse satılsın yusuf 10 numara pozisyonu kaldıramıyor yetenek var ama adamın üstünde yük var besbelli sol açık iyi bir on numara ve stoper şart oğlu şart bence hatta mas ın yerinede adam lazım onazinin yerinede 5 transfer bence gerekli olan

trbzonsporlu
Yenilmemek de önemli. Ayakta kalan adamlar Okay ve Hubocan. Bir de girdikten sonra Sosa. Çünkü öyle bir Yusuf vardı ki neyse birşey demeyeyim. Yusuf ta en kızdığım nokta şu. Kardeşim 20 yaşındaşın ama 35 lik veteranlar gibi mücadelen var. Yalan presler, ortaya düşen toplara yalandan ayak uzatmalar, gereksiz fauller. O fizikle parçalaman lazım ortalığı. Şu Abdülkadir deki gözü karalık sende yok maalesef. Boştaki toplara karabüklü oyuncu ile Yusuf un karşılıklı koştuğu her durumda karabüklüler aldı topu. Biraz sert ol hem rakibe hem topa karşı.

Kornerlerde belliki Akbaşla yatabare eşleşmiş. Kornerlerin ikisinde kaçırdı ,yatabare malı atamadı. Üçüncüde yemedi. Hiçbir şey yapamıyorsan koşusunu engelle. Onur da da hata büyük tabi.

Sosa frikiğiyle o top gol olsaydı işin psikolojik tarafını düşünemiyorum. Hem Sosa yı tamamıyla kazanmıştık hem de şampiyonluk işi çok daha ciddi bi hal alacakti. Ama olsun kaybedilen birşey yok. İkinci yarı çok enteresan geçer.

Bi lafım da bein sports a. Bizlerden dünyanın abonelik parasını alıyorsunuz, izlettiğiniz yayına bak. Maç mı izliyoruz düğün kaseti mi belli değil. Güneşli bölümler yayın rezaleti. Elinizde milyonluk teçhizat var, resmen skandal.

aynen katılıyorum hepsine

Doğukan Uçan
24.12.2017, 16:25
2010 2011 yilinda trabzondaki eskisehir maciydi heralde ayni pozisyon olmustu

CEMEFKER
Bu arada şu ligin tepeye " oynamaya çalışan" takımları arasında bşk.şehir favorim, plase Terimli gs

Sefaenes
Sefa bey. Ben her gün sabahın köründe kalkıyorum çalışıyorum okuyorum derken akşam karanlığında eve geliyorum ve her gün robot gibi aynı şekilde ilerliyor. Bu kardeşlerimiz ise profesyonel futbolcu tek işleri futbol ve geçim sıkıntıları yok. Bana saydırcan diye saçma saçma yorumlar yapıp elma ile armutu kıyaslama.

Saçma yapan sen da in ve senin gibi sözde taraftar çocuklara diyorsun kiödefolun gidin diye sen kimsin ya sen defol gitsen. Abdulkadir asist yaptıran genç oyuncu hadi desen biraz yedek oynasınlar sana hak veririm Yusuf konusunda ama sen çocukları kovuyorsun .

Şanlı SanMarino
Trabzonspor Yusuf'u kazanıyor evet; ancak sezonu kaybediyor. Malesef saha içinde bir oyun kurucusu, öne top taşıyan oyuncusu olmadığı için puan kaybetti. Bunun bedeli ağır, çok ağır.

OzcanHan61
Biz de kafayı yiyoruz da bu maç üzerinden Abdülkadir'e vurmak çok anlamsız.

Tüm yorumlara bakın son aylarda Abdulkadir’e Yusuf’a bir olumsuz yorumum yok. Sırf onlar gelişsin katkı yapsın diye hepte savunucuları oldum. Ama abi resmen final maçı futbolculuğu geçtim bir Trabzonsporlu olarak insan bu maçta kendisini yırtar. Burak olmasa ve golleri sayesinde bu duruma gelmesek çok merak ederdim bizim taraftarın Abdulkadir ve Yusuf hakkındaki düşüncesini.

jairzinho
9 maç 6 galibiyet 2 beraberlik 1 mağlubiyet

rıza çalımbayın performansı.tek mağlubiyette geldiğinden 2 gün sonraki malatya deplasmanında.eleştirirken biraz insaflı ve aklı başında olmak lazım

Tahir61
Hocaya saygım sevgim var ama 2.yari sahada takım yok neyi bekliyorsun anlamak mümkün değil..

Yusuf Sosayi 60 ta yap.

Olcayi 2.yariya hiç çıkarma.

Yap hamleni kaybet önemli değil ama böyle aciz durma..

Çıldırmamak elde değil ya..

bizim hedefimiz şampiyonluksa adımız Trabzonsporsa değişiklikleri bu kadar geç yapmamalısın kimi oyuna alıp almamasından ziyade değişkilik dakikaları çok can sıkıcı

Mert Acar
Yok ya valla bize gülmek haram.Lanetliyiz.
Allahım bizi sınıyor Trabzonsporla başka açıklaması yok.

Semih58
24.12.2017, 16:26
Burak'a dayalı futbol ile biz çok yeniliriz. Burak kazanır, Trabzonspor kaybeder.

halilaziz61
Birmingham City'li kardeslerimiz Onazi'yi halen istiyorlarsa hemen satalim. Birde Damdoy'u bir takima verelim diyecemde, o verecegimiz takima yazik olur. Allah Damdoy gibi leş bir futbolcuyu düsmanima vermesin

Damdoyun kalmasi için rapor vermiş boyyuk rıza hoca

İki maç kazandırdı bir yıl saç yoldurmasi lazimmis

samway
Rıza hocanın en buyuk yanlışı oyuncu değişikliklerinden ziyade dakika başı oynamayan oyuncular hakkında konuşması sorun var deyip durması halbuki sorun çıkarmıyor dediğin damdoyun saha içindeki sorunları çok daha büyük çıkmazda ilk yarıda karabuk baktın seni çözmüş top yaptırmıyor başka birşey dene roda yı al çift forvet yap ne biliyim 3-5-2 ye dön ortasahayı ya da kalabalık tut yada uzun cıkmaya çalış yani 70 dk beklersen birşey değişmez bugune kadar kotu oynuyoduk bir şekilde burak kilidi açıyordu bugun açamadı 2. bir alternatifin olmayınca maç yine kaldı şansa o şans da bizde olmadığından hazin son yine ortaya çıktı keşke sosa nın vuruşu gol olsaydı da bu taraftar umutla girseydi yeni yıla ...

yavuzbaha
Rıza hoca efendi kişilikli ve iyi bir hoca ama Ndoye denilen kişi bal liginde zor top oynar,bu kişinin futbolcu olduğu bile tartışmaladır,bir takıma bir faydası varsa 9 zararı var.bunu göremeyen hocanın bir notunu kırarım ben.Ndoye ve de Olcay denen yetenek fakirinin hedefe giden takımda işi olamaz.Az önce bazı yorumcular Onazi ye saydırmış,yuh arkadaş ya nasıl futboldan anlamaktır bu,bugün maestro gibiydi,tamam eksikleri var ama ne arıyorsunuz yani...Bu arada İbanez Mas dan daha iyi ofansta

Sefer A.
Hoca saçmaladi, Damdoy degil Rodallega girmeliydi, sonra Sosa ile ayni anda Roda da girip 20dk oynamaliydi... Roda girince takim hareketlendi Abdülkadir de canlandi... bunun rakibin geri çekilmesiyle de ilgisi yok çünkü o kadar da çekilmediler son 5dk hâriç...
Sosa ümit verdi gibi, haydi Sosa uyan sampiyon yap bizi...

Inanmayan gölge etmesin, fbnin oynadigini görüyoruz, gsnin deplasmanda berbat oldugu da belli, bjk doymus ve sampiyonlar liginden dolayi kafalar baska yerlerde... haa lobi mobi düzen bizi sampiyonluktan eder diyen varsa tamam hiç îtiraz etmem, ama oyunu bahâne ederek bunu düsünenler saçmalamayi biraksin...

Fatih Öztürk
Kaleci Çağlar'ın totosunun yarı kısmına çarpsa top kaleye girecek milyonlarca taraftarımız bayram edecekti.
Ne totoymuş arkadaş.

Şanlı SanMarino
24.12.2017, 16:27
Şunu düşünün,

Milyonlarca Trabzonspor taraftarı bu maçı haketti. Yalan konuşan, samimiyetsiz Başkanı haketti mi?

Nasıl yönetiliyorsanız öyle netice alırsınız. Bu fazla, çok fazla. Normal şartlarda Karabük 4 tane atması gerekiyordu. Oyun olarak ezdi geçti.

Skordan endişe etmeyin oyundan edin.

Tahir61
2010 2011 yilinda trabzondaki eskisehir maciydi heralde ayni pozisyon olmustu

içerdeki eskişehir maçında jaja nın yarım volesi savunmanın bacakları arasında eriyip gitmişti o mu?

Fatih Çelik
Terim göztepeyi yener gs şampiyonluğu ilan eder. Adam'ın gelişi kabus gibi çöktü :)

Erkan A.
sosanin kulandigi frikik gercekten herkese katiliyorum bizim kaleye gelseydi hakemede carpar gol olurdu imkani yok o topu durduramazdik bizde bu sans yok malesef

yusuf yazici son maclarda sahada yok yusufu kurtarin bursaya atigi goldü o mactada sahada yoktu sosa artik oynamali öz evlat öz evlat diye diye sampionluktan olduk olacagiz sosa berbat oynasada tecrübesi yetiyor son saniyede atigi frikik herseyi gösteriyor sansizlik oldu gol olmadi yoksa yüzde yüz o top kaleyi girerdi ...

abdülkadiri begeniyorum cok savasiyor kosuyor teknigi iyi sonuc alacak yakinda her mac oynamali

dam doy artik gitmez göndermezler bizler elestiriyoruz bende hic begenmiyorum ama artik pes ediyorum damdoy kaptan olmali ayrica hocalikta yapmali baskanimizda olmali damdoya parada toplamaliyiz damdoy bize gercekleri gösteriyor futbol kosmadan oynanir diyor biz inanmadik o alistirdi artik damdoy pasa diyelim gercekten büyük oyuncu sadece sahada degil ............olcaya gelince olcaya cok üzüldüm instigram hesabinda kizinin dogum günü varmis cok üzülmüs büyük ihitmal izinde istemistir verilmemistir buna da darilmistir olcay herkes senin gibi sansli degil mubarek senin kontonda bankanda million eurolar var ben normal calisan bir insanim senin kadar param hic bir zaman olmayacak sansina dua edecegine darilmanin mantigini anlamadim ..umarim ben yaniliyorumdur yoksa sende devre arasinda böyle özel günlerde izin yapabilecegin bir takima git ...ben sinir oldum bügün lig sonuncusu bu ya onazi babaya ne diyelim hele dansa devam onazi helal olsun sanada titrek tek ayak onazi buldun paranin yolunu bu macin afi yok riza hoca adamsan bu takima izin vermesin eger büyük hocaysan bu mactan sonra izin verme bu takima yilbasinda bile verme parayi veren ben degilmiyim yemin ederim yilbasinda bile izin vermezdim yazik millionlarca taraftar var umutlu sekilde bekleyen tamam yenil ama oynayarak yenil .............

Full HD
Hocalarimiz niye iki forvet ile maca baslamaz? 4 4 2! Burak ve Roda mutlaka 90 dk beraer oynamali.

OzcanHan61
Saçma yapan sen da in ve senin gibi sözde taraftar çocuklara diyorsun kiödefolun gidin diye sen kimsin ya sen defol gitsen. Abdulkadir asist yaptıran genç oyuncu hadi desen biraz yedek oynasınlar sana hak veririm Yusuf konusunda ama sen çocukları kovuyorsun .
Defolup giderim sıkıntı yok abi. Sen Abdulu Yusufu izlemeye devam et, ben şampiyon Trabzonspor görmek istiyorum. O oynamış bu oynamış umrumda değil.

Sefaenes
Ne diyorsunuz kardeşim siz 20 yaş az mı 20 yaşındaki adamların Trabzonspor’u sırtlayıp gitmesi lazım.Liverpoolda,Paris’te 20 yaşındaki adamlara mature muamelesi yapılıyor sizde böyle avutun kendinizi işte.

Oradaki taraftarlar kendi oyuncular kötü oynadı mi oyuncusuna moral verir burada ise genç oyuncuların hatasını buldumu öldürmeye çalışır. Umarım istemese de 2 size Avrupaya gider Gökdeniz gibi

Semih58
Her şer de bir hayır vardır

Enaldo61
24.12.2017, 16:28
Hoca ders alsın bu maçtan, disiplin eksikliği en son tahammül edeceğim şeydir bir takımda.

hos_cocuk61
Olcay Çakır ve onun gibi kendini bilmezler yüzünden kötü oynayan Yusuf haftalardır sahada. Hoca Yusuf'u kesmeye kalksa bunlar akbaba gibi ortaya çıkıp "Yusuf neden kesildi " diye ortalığı yaygaraya verecekler. Burada Rıza'ya suç bulduğum kadar bu tiplere de suç buluyorum.

cubido
Geldiğinden bugüne hem gelişini hem de oynattığı futbolu çok eleştirdim Rıza Çalımbay'ın. Ersun-Rıza kıyaslaması yapanlara da hep "fikstürü göz ardı etmeyin aynı zorluk derecesinde maçlar değil oynadıkları rakipler "diyordum.
5 maç üst üste kazanınca "acaba Rıza Hoca'ya haksızlık mı yapıyorum " diye düşündüm az da olsa ama bu maç gördüm ki haksızlık falan yapmıyorum.
Benim fikrim , Rıza Çalımbay aynen Aykut Kocaman gibi büyük takım hocası değil, olamayacak da.
Hocalığın kalitesini belirleyen bir kaç şeyden ikisi , ilk 11 oyuncu seçimi ve maç esnasındaki oyuncu değişiklikleridir.
Oyuncu seçimi;Elinde alternatif kalmayıncaya kadar elimizdeki en iyi stoper olduğu görülen Hubocan'ı görememesi, Yusuf gibi sezon başından bugüne çok ama çok kötü oynayan oyuncuya sürekli şans verirken, almak için aylarca uğrattığımız ve tarihimizin en pahalı oyuncularından Sosa'ya hiç şans vermemesi. Bunlar yaptığı yanlış seçimler.
Maç esnasında oyuncu değişiklikleri; Burak gol atsa da çok ama çok kötü oynuyor bazen. Ona rağmen Rodallega'ya hiç şans vermemesi. (Ben Burak'ı oyundan çıkartabilecek cesareti olduğunu da düşünmüyorum. Çok disiplinli olduğu söylenen ve basın toplantılarında disiplin vurgusu yapan Rıza Hoca Burak sahada herkese bağırıp çağırırken ağzını açabiliyor mu?)
Yusuf ne kadar kötü oynarsa oynasın Sosa'yı oyuna almaması ya da geç alması vs. Maç esnasında da gerekli değişiklikleri yapabildiğimizi düşünmüyorum.
Oynadığımız oyuna gelince; tek oyun taktiğimiz Burak'a atılan uzun toplar. Oysa elimizde müthiş bir kadro var ve ligde en iyi pas oyunu oynayabilecek oyunculara sahibiz.
Abdülkadir'in asıl yeri orta sahanın ortası. Bu maçın sonlarında da o bölgeye geçtiğinde neler yapabildiğini gördük. Hem hücuma inanılmaz zenginlik katıyor, hem de yavaş olan orta saha ve stoper tandemimizin bu açığını kapatabilecek geri koşular yapabiliyor. Ayrıca ortasahada adam geçebilen bir adamımız oluyor o göbeğe geçtiğinde.
İşin özeti, bu takım iyi bir takım olacaksa;
1)Hubocan'ın yanına çok kaliteli bir stoper
2)Mas'ın yerine hücumda da varlık gösterebilecek en azından Pereira ayarında bir bek
3)Rıza hoca illa kanat forvet istiyorsa eldekilerden azaltma yapıp o bölgeye de Babel, Sow tarzı bir oyuncu.
Bunlar alınmalı.
Kaynak? Eğer Yusuf'a gerçekten 10 milyon Euro üzeri teklif varsa ben kesinlikle satarım. Yusuf büyük oyuncu olabilecek yeteneklerde bir oyuncu değil. Asıl geleceğimizi üzerine kuracağımız oyuncu Abdülkadir.
Bongonda, Mas, N'doye , Volkan gibi oyuncuları da satıp kadrodaki fazlalığı eritmeliyiz.
He Yusuf satılmadan biz gereken takviyeleri yapabiliyorsak tab bir sezon daha kalabilir.
Rıza Hoca'nın da bir büyük takım hocasına dönüşebilmesi için daha baskılı ve top bizdeyken pasa dayalı bir oyun oynatması lazım.
Bu oyun için de ne yapıp edip Sosa'yı kazanmalı Rıza Hoca.

Son söz; yıllardır burada Okay'ı savunuyorum. Bir çok "çok bilmiş" Okay'a söylemediğinizi bırakmadı. Bugün Okay'ın nasıl bir futbolcu olduğunu anlamışlardır diye umuyorum. Evet ağır bir oyuncu ama kesinlikle çok çok iyi bir futbolcu.
Umarım ligin ilerleyen dönemlerinde Okay-Sosa-Abdülkadir ortasahasını görebileceğimiz maçlar en azından anlar olur.

ANAOKULU TERK
dedik size her zaman en kötüsünü düşünün ,
hep en kötü senaryoya hazırlanın diye .

bak şimdi hepiniz (farkında olmasanız da ) şoktasınız .

hayal kurmayın dedik , kurdunuz .
olmaz birader , olamaz gardaşım , mümkün değil arkadaşım dedik , dinletemedik .
taktınız at gözlüklerini ,
yapmayın etmeyin diyenleri kaale bile almadınız .
al işte . al sana üç puan . al sana şampiyonluk .

hep kendi kafanıza göre bi dünya kurdunuz ,
kurduğunuz hayale de önce kendiniz inandınız .
bu takım kim ? başarı kim ? dediğimizde ,
benim gibi bir kaç kişiyi tu kaka ilan ettiniz .

sonrası malum .
hep acı , hep keder , hep üzüntü .
bıkmadan usanmadan aynı hataların tekrarı .

kusura bakmayın da ,
siz acı çekmekten , arabesk takılmaktan ,
kendi kabuğunuzda olmadık hayaller peşinde koşmaktan ,
zevk alıyorsunuz .

yoksa düştüğünüz durumun , başka bir izahı olamaz .

Karadeniz6116
Trabzonspor'un "yalan" konuşan başkanı, mitomani bey tv'ye çıktığı her maç sonu aynı senaryo yaşanır. Buna şaşırmak manasız.

Rıza Çalımbay çapsız ve yetersiz bir antrenör. Aksini iddia edenle voleybol konuşurum. Başka da konuşmam.Nankörlük etme. O adam gelmese simdi kümeye düşme potasında sürünüyordun.
Izledin mi Sosayi.
Otel parasini hesapladın mi ?
Eve çıkmış ama artık...
Ya havla vela kuvveta illa billahil aliyil azim..
Cidden forumda skor taraftarları yüzünden seviye iyice alçaldı.
Burak da kötüydü bugün.
Onazi de ikinci yarı kötüydü.
Yusuf maç boyu kötüydü.
Damdoy girdi, sıfır katki verdi.
Akbaş kornerde adamı bıraktı, golü yedirdi. Ama maç boyu gayet iyiydi.
Onur yan top zaafını yine gösterdi.
Belli ki takim 5 maçtır kazanmaya da güvenerek, nasılsa biz bu maçı alırız havasina girmiş.
Bugün maçın en iyisi Okay'di.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fatih Çelik
Karabük stadından tiksiniyorum ayrıca. Stat desen değil. Kamera açısı berbat.Zemini ayrı bir iğrenç. Sivas deplasmanı gibi iğrenç bir deplasman karabük.

Full HD
sosanin kulandigi frikik gercekten herkese katiliyorum bizim kaleye gelseydi hakemede carpar gol olurdu

Hhahahahahahaha

yorumsuz6117
Damdoy'un oyuna alınması gereksiz yanlış işti.. İlk değişiklik Yusuf - Sosa değişikliği erken yapılsaydı maçı kopartabilirdik..

Enes Başkaya60
Başakşehir maça golle başladı...

Kayısıkentli
24.12.2017, 16:29
Sol tarafı komple değiştirmemiz lazım devre arası. Sağ tarafı kapattılar mı 90 dk Burak'ı kaçırmaya çalışıyoruz. Damdoy, Olcay hiçbir faydaları yok Mas'ta bu şekilde oynayacaksa onun da gitmesi lazım.

emrahtuna
sosanın direkten dönen topu karabüke geçmeyen şansımızın özeti gibi..adamlar lig sonuncusu da olsa bize karşı barcelona..

ilelebeTS
Rıza hoca değişikliklerde hep geç kalıyordu ama oyuna giren isimler doğruydu. Bu sefer hem ndoye girmesi yanlış (çünkü rakip kaleye gidemiyorsun zaten) hem de çok geç kaldı. Kazanman lazım olan ve kötü olduğun maçta sen 60a kadar iki değişiklik yapman lazım.

yavuzbaha
24.12.2017, 16:30
Abdulkadirin ışığı çok kuvvetli,umarım üstüne koyarak gider ama yusufun raket gibi sol ayağı olsa da kız gibi futbol oynamayı bırakmazsa yıldız mıldız olamaz,Barış Memiş ten ders alsın

Enaldo61
Bence hedefi yine kupaya döndürelim biz.

trbzonsporlu
sol kanadimiza skorer bir oyuncu lazım. hazirandan beri visca yaza yaza bir hal oldum adam yılda 20 gole etki ediyor al işte şunu sol kanadımiza ilac olsun.

Şanlı SanMarino
Neden puan kaybettik!..

Sebebi çok açık. Oyun organizasyonumuz yoktu. Oyun kuramadık, ileri top götüremedik. Çift ön liberoda 80 dakika ısrar ettik. Oysa 30-45 arası tek önliberoya dönüp Onazi yerine oyuna Bero veya Sosa alınıp uzun oynanmalıydı.

Neden uzun?

Karabük takımı sahaya 3 önlibero ile çıktı. Defansif duyarlılık değil orta sahayı kilitlemek istediler, başardılar da. Orta alan bypass edilip uzun toplarla çıkılmalıydı.

Günün kaybedenleri;
Rıza
Olcay
Onazi
Damdoy

Full HD
Her şer de bir hayır vardır

Söz konusu TS olunca, bu sözün degeri kalmiyor. :D

tristram
her zaman demeye devam edecegim, bu takim ileride burak yilmaz denen futbol dusmani oldugu surece oyun moyun kuramaz..top tutma ozurlusu,bu macta orta sahaya gelerek oraninda bir sekilde duzenini bozdu.ben omru hayatimda takim oyununa bu kadar zarar veren bir forvet gormedim..
herkes ikinci yari damdoy'un girisine takmis durumda ama asil elestirilmesi gereken burak ve olcay neden ikinci yarinin basinda rodallega-sosa ikilisi ile degismedi..neden kimse burak cikmali diyemiyor, iste bu nedenden dolayi hicbir turk hoca bu adami cikartamiyor.karambolde atarsa kazaniyoruz atamazsa ya puan kaybi yada bin dereden su getirerek kazaniyoruz..
bu rodallega denen adam ersun'a ve riza hoca'ya ne yapti?bu adama karsi olan onyargi nasil kirilacak...burak sevimsizini gectim damdoy kutugu bile bir sekilde hocanin gozune girebilmisken bu adam idmanlarda ne yapiyorda bu ligde hic kullanmiyoruz..onunde oynayan burak,damdoy..ya bu ikisini cogaltsan roda'nin bir bacagi etmez..bu ikisine verilen sansin ucte birini roda'ya versek bu takimin gol atma sorunu ortadan kalkar..ayni seyi castillo'ya da yapiyoruz..olcay olcay dendi gorduk olcay'i..hayir castillo kotude olsa ileride bir sekilde tehlikeli olabiliyordu..olcay kotu oldugunda yedi ceddine sovduruyor.
ayrica bu takimda kimsenin kalitesinden suphe etmedigi,topla son derece iyi olan sosa,castillo,hugo uclusu her zaman 11 cikmali..yedek beklemesi gereken kisiler olcay,burak hatta bazen oyunda kaybolan yusuf..
ama bunu yapacak hoca var mi?yok..biz butun bunlari gormeyelim 60 dakika boyunca aldiklari butun toplari pic eden burak-olcay yerine damdoy'u onazi'yi tartisalim..
damdoy denen kutugu savunmak gibi bir niyetim yok hatta elimde olsa bugun sozlesmesini feshederim ama burak 11in vazgecilmezi oldugu surece bu takim herkesin kafasindaki oyunu oynayamaz.skor alinan maclarda oynanan oyunu kimse iplemedigi icin goze batmiyor ama allah kitap askina bu macta yaptiklarina bir bakin.19 yasindaki yusuf'a gelen elestirilerin ucte biri bu adama gelmiyor..
onun icin riza hoca'ya kizmiyorum..kendisi turk topcu saplantili vasat oglu vasat turk hocalardan..70 dakika kulubede sosa,rodallega hatta kadroda olsa castillo'yu bekletecek kadar suursuz bir hocayi elestirmeye gerek yok..
yine senenin firsatini kullanamadik yine kendi elimizle kendimizi yarisin disina ittik..

OzcanHan61
24.12.2017, 16:31
Allah razı olsun kardeşim. Bu ve bunun kafasındakiler yaş ile futbolcu olunduğunu sanıyor. Sanki 14 yaşındaymış gibi konuşuyorlar. O yüzden futbolumuz diğer ülkelerin gerisinde elalem yeteiştirir 18 yaşında görev verir. Evet eksikleri olur ama çocuk futbolcudur kendini geliştirir. Bizim abiler futbol ulemaları 20 yaşında diyor daha pişmed diyor. Sanırsın halı saha maçına çıkıyor adamlar. Koskoca Trabzonspor forması...

Şanlı SanMarino
24.12.2017, 16:31
Yusuf'u kazanıp sezonu kaybeden Trabzonspor..

Enaldo61
24.12.2017, 16:32
Bu Sosa madem oynayabilecek durumda neyi bekliyorsun kardeşim haftalardır Yazıcı'nın sahada dolaşmasını izlettin bize ya kahroluyorum hocaaa

Şanlı SanMarino
24.12.2017, 16:33
Mas'ı aramayacağız buna eminim. Fakat Trabzonspor'un oyun kurcusu kim?

Okay mı?

Onazi mi?

Hayalet gibi sahada gezen Yusuf mu?

Kim kardeşim kim? Oyun kurucusu olmayan takım nasıl 3 puan alsın? Aklınızı mı kaçırdınız? Koca camia aklını mı kaçırdı?

Fatih Çelik
Bir sezon daha bitti halbuki ne güzel kapatacaktık. Orta saha ve sol koridor bitik hiçbir yere varamayacağız görünen o.

Şanlı SanMarino
Sezon boyunca artık Damdoy'un girdiği oyun izlemek, çift önliberolu Trabzonspor görmek, bu kadar rezil senaryoyu yaşamak istemiyoruz!..

tRaiNer
Özel istatikçiler görevlendirip: "Futbol tarihinde kritik maçların hiçbirini kazanamayan tek takım olma" kategorisinden Guinness Rekorlar kitabına girmek için başvuru yapılırsa kitabın sayfalarında yer alacağımızı düşünüyorum.

Oruç
24.12.2017, 16:34

Sosa'yı kazanalım desek ona da bir iki kelam eder misin hocam ? Hazır flood'a başlamışsın.

charizma61
24.12.2017, 16:35
bize iyi bir on nunarada şart bence yusuf kaldıramıyor sosa her maç oynamaz ondan sonra sosayada sallarsınız bizim jajavari bir on numaraya ihtiyacımız var1, sol açık 2(şartoğlu şart) stoper3(hubocan orda tek başına) onazi yolla gitsin hiçbir katkısı yok onun yerine iyi bir orta saha 4 mas satılsın geriye dönüşleri sıfır 5

OzcanHan61
24.12.2017, 16:35

Onuda kazanamıyoruz. Tamam eyvallah geçen hafta maçı kurtardı ama yokları oynuyor tüm sezon. Ama olmaz Yusuf ve Abdulkadir’e birşey dersem düşman ilan edilirim çoğu kişi tarafından.

Enes Başkaya60
24.12.2017, 16:36
Bu maçta net sosa oynamaliydi hoca eliyle verdi maçı oynatmadın tmm ama ikinci yarı sosa ile baslamalıydı...

Şanlı SanMarino
Sosa'yı kazanalım desek ona da bir iki kelam eder misin hocam ? Hazır flood'a başlamışsın.
Yusuf veya Sosa veya Bero. Oruç kardeşim dikkatli izlediysen maçı 90 dakika boyunca oyun kurucusu olmayan bir takım izledik. E tamam da oyun kurmadan nasıl 3 puan alacaktık? Buna neden inandık?

Tüm forum üyelerine soruyorum. Hadi cevaplayın. Trabzonspor'un bugün oyun kurucusu kimdi?

-Samet
Tüm yorumlara bakın son aylarda Abdulkadir’e Yusuf’a bir olumsuz yorumum yok. Sırf onlar gelişsin katkı yapsın diye hepte savunucuları oldum. Ama abi resmen final maçı futbolculuğu geçtim bir Trabzonsporlu olarak insan bu maçta kendisini yırtar. Burak olmasa ve golleri sayesinde bu duruma gelmesek çok merak ederdim bizim taraftarın Abdulkadir ve Yusuf hakkındaki düşüncesini.

Abdülkadir'le ilgili kısma katılmıyorum bu maç için.İlerde topla oynayan , pozisyona girmemiz için sürekli çabalayan , golün asistini yapan isimdi.

Yusuf yokları oynadı zaten hoca da görüp oyundan aldı.Tam bir hayalet gibi oynadı.Ama bu sezon genelinde öyle bir havası var.Oyunun içinde çok yok.Ancak şunu da gözardı etmeyin son 15-20 dk. haricinde takımda doğru düzgün mücadele eden isim yoktu.Onazi biraz biraz , golü atan Burak mesela gol dışında hayalet gibi gezindi yine.Okay iyiydi biraz da o anlamda.

Ama Abdülkadir de Yusuf da rezil oynasa bu maçta yine de bu aşamada yerden yere vurmak da bu oyunculara karşı beklentiyi aşırı yükseltmek de hem bize şu an olduğu gibi hem de o oyunculara zarar verir.Verilen Avrupa örnekleri ve genç oyuncularla kıyaslayana kadar aşmamız gereken çok mesele var.Avrupa'da genç jenerasyonlar adından söz ettirirken son 5 yılda dönüp bakalım şu an bırakın Trabzonspor'u diğer takımlar kaç tane alt yapıdan futbolcu oynatıyor.Biraz Bursaspor başarılı işte bu konuda o kadar.Yoksa biz de biliyoruz Avrupa'da 20 yaşını aşan oyuncuya genç yetenek muamelesi yapılmadığını.Kendi gerçeklerimize dönelim onun için önce.

Yani biz bunu yapmaya biraz biraz başlamışken , bir iki isim düzenli forma şansı bulmuşken bu kadar acımasızca eleştirmek doğru değil.Ama bunun nedeni biraz da beklentiyle alakalı , kanatta Abdülkadir'i yedekleyebilecek doğru düzgün oyuncu yok ,Yusuf'un yerinde oynayabilecek Sosa son 20 dk. forma şansı bulabiliyor , dolayısıyla biz de beklentimizi çok yükseltiyoruz.

Bizim taraftarımız ve bizim lig için olması gereken bu genç oyuncularla tecrübeli oyuncuların rotasyonlu oynaması gerçeği.Böylece onları da bu kadar yıpratmamış oluruz.

CEMEFKER
24.12.2017, 16:37
Kasımpaşa- Başak maçını açıp izleyenler Rıza Çalımbay ın kıtlığını çok net görür...

80 dakika vasat, rakibi ile başbaşa oynamaya çalışan bir teknik adam ile daha ilk dakikada rakibini ezip geçen bir adam arasındaki fark çok net.

Emrah KabuL
Kayseri yenilmiş umrumda değil.. yahu şu maçı alsan fener ile aranda 2 puan kalacak.. fener'i Trabzon'da yenip öne geçme şansını yitirdik ki zirve yarışında çok önemliydi.

farozlufatih61
Bu maç ne Abdülkadire nede Yusufa yazılır bu maçın kaybedeni 2.sınıf takım t.direktörü Rıza Çalımbaydır...

ÖmürKaradeniz61
24.12.2017, 16:38
Bence Castillo-Sosa-Rodallega üçlüsü aynı anda sahada olmalı.Eğer organize bir takım olmak istiyorsak bu üçlü oynamalı.Bizim gol atmamız için saçmasapan işler olması gerekiyor yoksa gol atamıyoruz.Son kazandığımız maçlarda 1 tane organize gol var oda Beronun Kasımpaşaya attığı gol.Ya Burak enteresan birşeyler yapacak ya da Yusuf dışardan şut atacak birine çarpacak gol olacak.

Uğur Kalyoncu
bizim hedefimiz şampiyonluksa adımız Trabzonsporsa değişiklikleri bu kadar geç yapmamalısın kimi oyuna alıp almamasından ziyade değişkilik dakikaları çok can sıkıcı

Sorma hocam yemin ediyorum benim derdim o..

Yusuf yürüyor sahada çıkart hiç bekletme

Sosa demez mi sana kardeşim sen beni hazır değilim diye oynatmiyorsun ama bu adam yürüyor sahada diye..

Ayni şey Rodellega için de geçerli..Burakcim 80 dk yürüyor sahada..

Rıza hoca bugün sınıfta kaldı..

halilaziz61
Beklentiyi yukseltmiyorum
Biz TS yi kritik maçlarda hep puan kaybetmisizdir

Beklentiyi yukseltmeyelim dedim ama bu kadar sacamala ben de beklemiyordum

Erkan A.
Levent Açıkgöz karabüksporun suanki hocasi bu adam biri yönetimden bu adami susturmali artik mactan önce mactan sonra trabzonspor da kim gibi demecleri cildirtiyor beni kimse farkina varmiyormu

hos_cocuk61
24.12.2017, 16:39
Bir sezon daha bitti halbuki ne güzel kapatacaktık.

Biten ne? Arada 15 puan fark mı var. Daha önümüzde bir transfer dönemi ve 17 lig maçı var. Zirvedeki takımların hepsi bizim sahamıza gelecek.

ensarusta
Damdoyu bu takimda gormek istemiyorum
Olcay da hocanin teknik ekibine katilsin saha disinda daha faydali
Mas giderse uzulmem
Kanatlar calismiyor
Hem sag acik hem sol acik hem stoper mutlak sart
Abdulkadir 90 dakika topcusu degil
Al 60 dan sonra oyuna yorgun rakibe karsi farkini gostersin
Yusuf daha cok ekmek yemeli.sosa kazanilirsa maca sosayla basla yine 60 dan sonra al dinamik yusufu.
Rodaya yazik oluyor

Şanlı SanMarino
Onuda kazanamıyoruz. Tamam eyvallah geçen hafta maçı kurtardı ama yokları oynuyor tüm sezon. Ama olmaz Yusuf ve Abdulkadir’e birşey dersem düşman ilan edilirim çoğu kişi tarafından.
Düşmansın. Köyüne dön Avrupalı Türk :D

Özcan'ım, canım kardeşim. Sorun çok net ve ortada. Oyun kurucun yok, organizasyonun yok. 15-75 arası 60 dakika ligin en kötü takımına ezilmişsin. Deniz bitti.

Haa sorun ne Yusuf ne de Abdülkadir. Bu takımı kurarken ilk oyun kurucu alacak adamlar 2,5 sezondur sadece yalan konuştuğu için bu haldesin. Bakın net ifade edeyim 10 numara değil; OYUN KURUCU!

Takıma 4 önlibero alıp hiç oyun kurucu almazsan bu haline şükretmen gerekir.

toksoy61
puan farkı olarak baktığımızda kaybedilen hiçbir şey yok aslında. başakşehir i rakip saymıyorum. gs yenerse puan farkı 6 olur. buda 2 maça denk gelir. fb, bjk bunlarda geride şu anda. ama asıl sorun bjk-fb gibi top oynayamıyoruz. organizasyon bizde sıfır. üretkenlik sıfır. tek kozumuz burak yılmaz.

devre arası bunu aşmamız lazım sosa yı kazanmalıyız. ayrıca iyi bir stoper ile mas giderse yerine birini almalıyız.

sasone
Enseyi karartmayın,bunlar var,ders alıp yoluna bakacaksın,ne olursa olsun Sosa-Kucka sahada olmalı,en azından bunu kazandıysa Hoca,bizim için olumlu.Çok da strese girmeye gerek yok.

61_Hasan_69
Levent Açıkgöz karabüksporun suanki hocasi bu adam biri yönetimden bu adami susturmali artik mactan önce mactan sonra trabzonspor da kim gibi demecleri cildirtiyor beni kimse farkina varmiyormu

Ne dedi

Sefer A.
24.12.2017, 16:40
Abdülkadir ilk yari berbatti ama sonra düzeltti, iyi paslar atti, gol pasi da verdi, skinti yok....

Mas derhal gitmeli hemen simdi hemen, asil meselemiz bu olmali... yerine Ibanez geri gelsin daha faydali olur... böyle rezillik olmaz, herif satiyor mu bizi naabiyor bilerek mi yapiyor ????

basaksehir yensin, yenmesin diyenler gizli gsli herhalde, aksam gs yensin liderlige otursun iyice gaza gelsin 4 sallasin istiyorlar... basak yensin de gs çok morallenmesin, bizim kaybimiz bile gaza getirmistir cinconconu...

Oruç
Kasımpaşa- Başak maçını açıp izleyenler Rıza Çalımbay ın kıtlığını çok net görür...

80 dakika vasat, rakibi ile başbaşa oynamaya çalışan bir teknik adam ile daha ilk dakikada rakibini ezip geçen bir adam arasındaki fark çok net.

Böyle bir değerlendirme hocaya haksızlık. Başakşehir kaç senedir belirli oyuncularla ve tek bir hocayla çalışıyor. Trabzonspor takımının hocası 9 maçtır takımın başında. Aynı şartlar yok maalesef.

Şanlı SanMarino
Yusuf;

Forvet mi? İkinci forvet mi? Gizli forvet mi?

Hiç farketmez.

Okay-Onazi orta sahası ile 1 puan fazla, 100 maç yapsan yine fazla. Ancak mücadele edersin, oyun kuramazsın.

Kahrolsun çiftönlibero; yaşasın çift orta saha.

Full HD
24.12.2017, 16:41
Tüm forum üyelerine soruyorum. Hadi cevaplayın. Trabzonspor'un bugün oyun kurucusu kimdi?

Kucka!

trbzonsporlu
yemişim oyuncu kazanmayı. bjk 2 yıldır sampiyon olurken avrupada başarılı olup ismini herkese ezberletirken 1 tane bile alt yapidan oyuncu çıkardı mı oynattı mı?

abdulkadir bu formuyla oynamayi hakediyor. oynamalıdirda ama oynamasının nedeni abdulkadiri kazanmak değil pereira ile iyi ikili oyunlar kurması ve takimdaki tek adam eksilten oyuncu olmasidir. yani takima faaydasi oldugu icin abdulkadir oynamalidir.

yusuf yazıci ise bu formuyla oynamayi haketmiyor. nedeni formsuzluguyla takima zarar vermesidir.

tıpkı olcayda ndoyede formsuz olup takima katkisi olmadigindan oynamamasi gerektiği gibi. yok onu kazanmaliyiz yok bunu kazanmaliyiz hepi topu 17 maçımız kaldı zaten.

charizma61
Bu maç ne Abdülkadire nede Yusufa yazılır bu maçın kaybedeni 2.sınıf takım t.direktörü Rıza Çalımbaydır...
arkadaş nanakörlük etmeyin ersunla olsak daha mı iyiydfi adam nerden nereye taşıdı bizi sadece bu maçta hamleleri geç yaptı çünkü elindeki kadroda bu yapacaak bir şeyi yok

erenslash
24.12.2017, 16:42
Evet arkadaşlar rakiplerin bir kısmı puan kaybetti sen karabüğü yenemedin o zaman şampiyonluk olmaz evet bence Trabzonspor devre arası iyi transfer yapmassa babayı alır hemde iyisinden alır

castillo61
24.12.2017, 16:42
8 haftadır puan alamayan takım ya vallahi çıldıracağım

halilaziz61
24.12.2017, 16:43
Linç edilmeyeceksem seneye iyi bir yabancı hoca ile anlaşmamız gerektiğini düşünüyorum. Öyle ki şimdiden araştırmalara başlanmalı

Şanlı SanMarino
24.12.2017, 16:43
Mas için net yorumum; sakatlanmak istemiyor gibi. Zorlamıyor kendini. DK hedefi belirgin. Sanırım ligde son maçını oynadı. 2,5 milyon € HO.

Asla aramayacağız. Ziya ve Sakıb çok daha iyi ve katkı verici olur.

Ancak sorun Trabzonspor'un,

Kucka
Onazi
Okay
Batuhan
Bero

5 önliberosu olmasına rağmen hiç orta sahada oyun kurucusu yok. Bunların hepsi yaklaşık aynı tip kesici oyuncular.

Oyun kurucun kim? Mitomani başgan mı :D

charizma61
24.12.2017, 16:44
Yusuf;

Hiç farketmez.

Okay-Onazi orta sahası ile 1 puan fazla, 100 maç yapsan yine fazla. Ancak mücadele edersin, oyun kuramazsın.

aynen

Nazim Can
24.12.2017, 16:44

Wallaha bizim ligi tanimayan birini su maci izlettirsen Karabükde ilk 5 de sanar, bu kadar mücadeleye nasil 8 mac kaybettiler anlam vermek zor.

Şanlı SanMarino
24.12.2017, 16:45
Kucka!
Kucka
Onazi
Okay
Batuhan
Bero

Bu 5 oyuncu da defansif orta saha yani Türk futbolunun tabiri ile önlibero.

Bibras Natcho tarzı veya Selçuk tarzı bir oyun kurucu şart. İsimlere takılmayın sadece tarzı belirtiyorum.

Karşılama işi tamam. Kim oyun kuracak?

Erkan A.
Ne dedi
"Trabzonspor'a pozisyon vermedik ama attığımız gol sonrası basit bir gol yedik." bu aciklamasi biraz hafif gibi gelsede mactan öncede böyle tuhaf cümleler kuran bir adam sirf su adam yüzünden bir degil on sifir yeneriz insAllah demistim olmadi ...geleceksiniz medical parka trabzonspora pozisyon vermedik diyebilecekmisin ordada görecegiz seni

Berke6198
3 sayfada 20 entry girmek yerine 3 sayfalık fikrimizi 1 veya 2 entry ile aktarabilirsek hem "flood" yapmamış hem de forumda görüntü kirliliği yaratmamış oluruz. Teşekkürler.

erenslash
İşte Trabzonspor böyle salak salak işlerden puan kaybeder hehe ama rakiplerinin bir kısmı puan kaybederken sen bakarsın işin daha da kötüsü devre arası bizimkiler transferleri yapmasssa ikinci devre süprizlere hazır olalım kısacası şampiyonluğu geçtim ilk dörde de giremeyiz o eksikleri tamamlamassa başkan

Semih58
24.12.2017, 16:46
Yusuf'u, Abdülkerim'i ve diğerleri ni bitiren Burak bunu unutmayın.Arkadaşına pas atmayan Burak,Fatih Terim'in damadının arabasını da işin ne,bir sezon daha ziyan olacaksa Burak'ın ziyan olsun.Burak bu oyunu ile oynarsa Şb maçında 3 gol yeriz.

Nazim Can
Linç edilmeyeceksem seneye iyi bir yabancı hoca ile anlaşmamız gerektiğini düşünüyorum. Öyle ki şimdiden araştırmalara başlanmalı

Wallaha bende aynisini düsünüyorum ama Senol Hoca yada fit olurum, cünkü Baskanin iyi bir yabanci hoca getirebilecek gücü var mi orasini hic bilmiyorum, Riza hoca her ne kadar iyi niyetli olsada bu takimin potansiyelinin ya farkinda degil yada kendi seviyesi bu.

Full HD
Karşılama işi tamam. Kim oyun kuracak?

Nuri Sahin

eraytaskin61
Olcay’a tahammül edemiyorum.
Yusuf solda, sosa 10 numara başlasa daha verimli olurdu takım topada hakim olurduk

Oruç

Karabük, Alanya ve Akhisar için tek bir hedef maç var o da Trabzonspor maçı. Bizden puan alırlar sonra her gelene yenilirler. Neyse ki Karabük'ten kurtuluyoruz. Darısı diğer ikisinin başına.

Şanlı SanMarino
24.12.2017, 16:47
Takıma 5 önlibero alıp hiç oyun kurucu almayan büyük KADRO MÜHENDİSLERİ onlayn mı? Aa pardon şuanda hala yalan konuşuyorlar.

Bu akşam delillerle çok önemli bilgilendirmeler yapacağım.

Sonuçtan bağımsız. Maçtan önce demiştim.

charizma61
Mas için net yorumum; sakatlanmak istemiyor gibi. Zorlamıyor kendini. DK hedefi belirgin. Sanırım ligde son maçını oynadı. 2,5 milyon € HO.

Asla aramayacağız. Ziya ve Sakıb çok daha iyi ve katkı verici olur.

Ancak sorun Trabzonspor'un,

Kucka
Onazi
Okay
Batuhan
Bero

5 önliberosu olmasına rağmen hiç orta sahada oyun kurucusu yok. Bunların hepsi yaklaşık aynı tip kesici oyuncular.

Oyun kurucun kim? Mitomani başgan mı :D
ben lig başlayalı bunu diyorum ama dinleyen yok kucka top kesici onazi dağıtıcı bero ne yaptığı belli değil batuhan da sosanın iki versiyon altı okay yine idare eder şunların içinde bir tane dikine oynayabilen oyncu yok oyun kurucu yok bence okay hariç hepsi çöpün önde gideni

gurur6134

sonrası malum .

kusura bakmayın da ,
zevk alıyorsunuz .

4 5 haftadir benzer seyler yaziyorsun maci aldik mi ortalarda gozukmuyorsun yeni mac basligi acildiginda yine damlayip benzer seyler yazip tutmasini bekliyorsun aha bayram et 5 hafta sonunda tutturdun bravo huzurlu uyursun bu gece artik..su forumda sen ve senin gibi 3 4 kisi daha var yazdiklari birbirinin kopyasi olan artik herkes ezberledi isimlerinizi ..surekli ayni seylerle argumanlarla elestirecegine biraz da boyle elestirilerden nasiplensen fena olmaz diyorum ..bu arada herkes şok oldu falan sampiyonluk hayalleri kuruyordunuz ben demistim diyorsun ya valla kendi adima şok oldugum falan yok aksine ilk yari itibariyle hayal bile edemeyecegimiz bir yerdeyiz dibe vurmusken gelecek adina umutluyum zaten bu ligde bizi sampiyon yapmayacaklari belli bu sistemde futbol temizlenmeden 2011 kupasi gelmeden onun icin sampiyonluk naralari atmadim atmamda zirvede kalalim dibe vurmayalim dik duralim yeter..yorumlarini genelleme yapmadan yazarsin umarim bundan sonra..

champions
Müthiş bir fırsatın içine şahane bir şekilde s.çtık. Fena halde leş bir rakibe karşı hiçbir bölümde üstünlük kuramadan puan verdik. Bunun 2 sebebi var, 1-Kadromuzun vasatlığı 2- Hocanın vasatlığı

Ortasahamız çok ama çok kötü Okay Onazi Kucka vb. ile uzun vadede üstün oyun oynayamazsın. Kanatlara geliyorsun, Olcay kazmanın teki, bir hücumcunun en önemli özelliği mücadele etmesi olursa durum bu olur, diğer tarafta Abdülkadir, alması gereken epey yol var, forvet arkası Yusuf şut dışında hiçbir özelliği olmayan dümdüz bir oyuncu, E Burak kendi dünyasında takılıyor, felaket kötü, bütün bunların üzerine senin hocan kenardan futbolculukla alakası olmayan Ndoye'u sokuyor, Sosa ve Roda gibi isimleri ancak son 10-15 dk'da düşünüyor, bu şartlarda nasıl pozisyona girecek, nasıl gol atacak nasıl maç kazanacaksın? İşte şans yanında olunca, bir oyuncu çıkıp ekstra bir iş yapınca vb. kazanıyorsun, e bunlar olmayınca? Bugünkü gibi kazanamıyorsun.

İlk 11'e en az 3 transfer ve "biz zaten gol atarız" türünden akıl ve mantık dışı söylemleri olmayan iyi bir hoca ile düzelme şansımız var.

Erkan SÜNGER
24.12.2017, 16:48
Yusuf benim gözümde 8 numaradır. Abdulkadir e sallayanlarada sasiriyorum. 18 yasinda ne yapiyorlarmis bi anlatsinlar hele? Gayet yerinde oynadi asist yaptı. Bizim eksikligimiz DOS olmamasi. Bir DOS olsa koy yanina yaziciyi onune sosayi bak bakalim takim nasil top yapa yapa oynuyor. Eksik dizilislerle futbolcu yorumluyoruz bence genclere yazik ediyoruz.

halilaziz61
İşte Trabzonspor böyle salak salak işlerden puan kaybeder hehe ama rakiplerinin bir kısmı puan kaybederken sen bakarsın işin daha da kötüsü devre arası bizimkiler transferleri yapmasssa ikinci devre süprizlere hazır olalım kısacası şampiyonluğu geçtim ilk dörde de giremeyiz o eksikleri tamamlamassa başkan

Ben transfere ihtiyaç olduğunu düşünmüyorum mas gidecekse yerine adam alinir o kadar.

Elimizdekileri oynatmamaya yemin etmiş bir hoca var alıp yine oynatmsyacaksa bosverelik

ÖmürKaradeniz61
Şenol güneş sene sonunda beşiktaştan kesin olarak ayrılacak.Ya milli takıma gidecek ya da Trabzonsporda hocalık yapacak.

Full HD
Eski oyuncularimiz bize hep gol atiyor.Konya da var mi eski oyuncu?

Mesut
24.12.2017, 16:49
Şenol güneş sene sonunda beşiktaştan kesin olarak ayrılacak.Ya milli takıma gidecek ya da Trabzonsporda hocalık yapacak.

2+1 sözleşme yaptı fiko bırakmaz

Fatih Öztürk
Bu orta saha oyuncu özellikleriyle şampiyonluğa oynanmaz. Orta sahada istikrarı olan tek oyuncumuz Okay gerisi olsa da olur olmasa da oluru oynuyor.
Colman @ Selçuk ikilisini gibi oyuncuları yakalayana kadar ancak geçiçi heyecan yaşamaya devam ederiz.

cyberentalpi
Damdoyu bu takimda gormek istemiyorum
Olcay da hocanin teknik ekibine katilsin saha disinda daha faydali
Mas giderse uzulmem
Kanatlar calismiyor
Hem sag acik hem sol acik hem stoper mutlak sart
Abdulkadir 90 dakika topcusu degil
Al 60 dan sonra oyuna yorgun rakibe karsi farkini gostersin
Yusuf daha cok ekmek yemeli.sosa kazanilirsa maca sosayla basla yine 60 dan sonra al dinamik yusufu.
Rodaya yazik oluyor

Damdoy un yerine direk roda ile başlasak hatta maca olcay yerine roda ile çift forvet baslasak macı rahat alırdık
Burak yılmaz ın birebir becerisine ok. ama roda nında bir becerisi varki rakip defansta bosta kalan topları kaleye itmek. Bu konuda iddalıyım Turkiyedeki en iyi forvet.
Sosa kafa olarak saglam bir sosa çok şey katar elbette
ama kucka baska bir adam. top kapma yuzdemiz kucka ile tavan yapıyor ki bizim en artı yonumuz bu zaten. olcay ve mas kanadı ise hiç işlemiyor. masta olcayda sorunlu

yani su macı alsak zorlu maclar öncesi puan kaybetme luksümüz olurdu.

ALDENİRO
neyse olan oldu artık iş rıza hocada takımın güç toplaması lazım. çok iyi takımı hazırlamalı.

zaqua
24.12.2017, 16:50
Olcay, onazi, mas bu kalibrenin adamı değiller.

Abdülkadir risk almayacaksa al ver yapacaksa yedek beklemeli.

Yusuf'un kesik yemesi ve acil olarak psikolojik destek alması lazım.

N'doye fizik olarak bitik. İyi futbolcu, çok severim ama artık bitmiş.

Sosa devre arası sadece fizik çalışsın yeter

farozlufatih61
Koskoca 45 dakika hiçbir şey oynamamışsın Orta saha dökülüyorum bana bir çare diye bağırıyor sen kurtarıcı diye damdoy yetersizini sahaya sür yok aga yok bize rahat yok rakiplerin kaybetmiş oyuna baskılı başlayıp skor avantajını sağlamak yerine 1-0 olsun benim olsun mide bulandırıcı bir düşünce
Geçenlerde burada kısa bir soru şeklinde yorum okumuştum ÇEKİRGE kaç defa zıplar diye sanırım Rıza hoca cevabı bugün o soruyu soran renktaşa vermiştir...

jairzinho
Wallaha bizim ligi tanimayan birini su maci izlettirsen Karabükde ilk 5 de sanar, bu kadar mücadeleye nasil 8 mac kaybettiler anlam vermek zor.

son 2 haftada kadroyu değiştirdiler.fb ve bizim maçta.önceki maçlarda romenler oynuyordu genelde.en az ilk 11 de 6 oyuncuya yol verdiler.haliyle bu durum fb ve bizim maçta etkisini gösterdi karabük adına.tabi levent açıkgöz de iyi bir teknik adam olduğunu söylüyor uğur meleke.onunda etkisi var

Onur Erçetin
Yusuf;

Hiç farketmez.

Ortasahanın durumu,Yusufun bundan olumsuz etkilenişi çok net görülüyor ama bugün bunlar olmasa dahi kazanabilirdik.Sol kanatta topla direkt rakip kaleye gidebilecek,gole yakın bir kanat-forvet oyuncumuzun olmayışı bizi maçta en çok zorlayan etken oldu.

Yusufun markajdan kurtulamaması,arkadan destek alamadığı için dökülmesi ; Trabzonsporun işleyen tek kanadının sağ kanat olduğunu bilen Karabüksporun Pereira ve Abdülkadire karşı sert oynamaları , Sol kanattan etkili tek bir atak bile yapılamaması , Burak Yılmazın sahada gol için tek opsiyon olarak kalması bu maçın berabere bitmesinin nedenleri arasında yer aldı.

Akbaş her nekadar kritik müdaheleler yapsa da duran toplarda çok fazla adam kaçırdığı görüldü.Bu nedenle iyi bir sol stoper ihtiyacının da olduğu açık bir şekilde ortaya çıktı.

Ortasahada zaman zaman Yusuf ya da Sosa merkezde kullanılarak oyun kurma konusunda yaşadığımız sıkıntıya bir nebze çözüm bulunabilir ancak iyi bir sol bek ve skorer bir sol kanat alınmadığı taktirde sezonun ikinci yarısında oynayacağımız her maçta yoğun stres yaşayacağımızı ve puanlar kaybedeceğimizi rahatlıkla söyleyebilirim.

Bu maça özel yazıyoruz ama aslında daha önce ki maçlarda puan kayıpları yaşayabilirdik.Burakın ekstra golleriyle kazandığımız maçlar olmasaydı şuan daha geride de olabilirdik.Problemler ve getirilebilecek çözümler net bir şekilde ortada.Bu maç üzerinde çok fazla durup da psikolojik olarak kendimizi yormaya gerek yok daha önce kaybedebileceğin puanları bu maçta kaybettiğini düşünebilirsin.Sorunlara çareler üretmezsek sezonun ikinci yarısında da bu ve bundan önce ki zorlu maçların benzerlerini izlemeye devam ederiz.

Karadeniz6116
24.12.2017, 16:51
Karabük önde basarsa en az 7 gol atarız Allahu alem.
Bu maçta puan kaybi olursa, çok büyük hezimet yasatacak bu forum sana renktasim.
Bence sakin ol ve maç bitene kadar fazla konusma.
Nacizane tavsiyem sana.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiDemistik maç öncesi dimi !!!

Semih58
Kucka!
Oyun kurucu ve bozucu Burak'tı

cyberentalpi
Bir tane saglam defans
bir tane sol kanat

kesinlikle sart.

erenslash
düşünmüyorsan ikincilik şampiyonluk bekleme o zaman olur mu hocam? salak salak zayıf takımlardan gol yeriz ikinci devre ilk on hafta azımıza edilir başarıdan bahsetmeyelim o zaman bu stoperlerle ilk beşe gireriz veya altıya
Ben transfere ihtiyaç olduğunu düşünmüyorum mas gidecekse yerine adam alinir o kadar.

Elimizdekileri oynatmamaya yemin etmiş bir hoca var alıp yine oynatmsyacaksa bosverelik

Nazim Can
24.12.2017, 16:52
son 2 haftada kadroyu değiştirdiler.fb ve bizim maçta.önceki maçlarda romenler oynuyordu genelde.en az ilk 11 de 6 oyuncuya yol verdiler.haliyle bu durum fb ve bizim maçta etkisini gösterdi karabük adına.tabi levent açıkgöz de iyi bir teknik adam olduğunu söylüyor uğur meleke.onunda etkisi var

ak her ezilenin seyi biz bir kalkiyor zaten, adamlar ölümüne oynadi, hele o Baris Basdas ve Skulasonun hirsi neydi öyle.

Full HD
24.12.2017, 16:52
Oyun kurucu ve bozucu Burak'tı

Bence kucka idi.Maci iyi analiz et semih!

jairzinho
24.12.2017, 16:53
bu arada daha öncede yazmıştım.orta sahalarında poko gülselam ve skulason gibi 3 ön libero ile cedelleşmek zordu.teknik ayakların zorlanmasını doğal buluyorum bunlara karşı.

Fatih Çelik
2011-12 ile benzer bir sezon olacak öyle görünüyor.

61_Hasan_69
Burakta gol vuruşu dışında hiç bir futbolcu özelliği yok

nakzo
Kardeşim hala şampiyonluk hesabı yapan var 29 puanın var ikinci yarı 45 puan mı alacaksın Senin takımında oyun kurucu yok hani selcuk inan gibi colman gibi bir sisteminde olmuyor o yüzden sol kanadın yok yusufçuga bağladık balonu ucuyor ama hicbir fışkı oynadığı yok tek olumlu pası yok sol bekin yok iki ön liberondan onazi pas özürlüsü sen sampiyonluk yarışı dahi veremezsin.Hala çıkmış usta en iyi kadroyu kurduk diyor bu adam harbiden futbolun fsinden anlamıyor oyunu ön liberolar kurar takımı dağıtır yönlendirir 10 numaraya pozisyon verir bizde bunu kim yapacak ONAZİ de sen maç kazanacaksın sol bekin suanda ligdeki en kötü sol bek .Stoperin 1 tane var daha yok ne diyeyim fikstüründe zor .

Şanlı SanMarino
24.12.2017, 16:54
Beyler Trabzonspor bugün 1 puanı haketmedi. Kendinizi kandırmayın.

Oynayan ve giren oyuncuların katkılarına bakın. Netice gayet ortada. Sakinleşince maçı tekrar izleyin.

Ne mi oldu? Anlatayım;

Anlayın..

3 önlibero Ceyhun, Skolason ve Poko. Üçü de defansif orta saha. Orta alanı kilitleyen Karabük Trabzon'a oynatmama ve hızlı kontralarla gol aradı. Trabzon'un tek şansı vardı. Goldeki gibi uzun oynamak. Orta alanı bypass ederek forvetleri pozisyona sokmak. Tabiki bunu oyun kurucu yapacaktı. Ancak sahada bir oyun kurucu yoktu. İki önlibero Okay ve Onazi, birde ikinci forvet Yusuf vardı.

Tüm bunlara hocasının da başarısız ve basiretsizliği eklendi. Oyun olarak ezildi. Topu ezdi. Hatta 15-75 arası neredeyse pozisyon bile bulamadı. Karabük 6-7 net fırsatı harcadı. Ligin en kötü takımı, ligin sonuncusu Trabzon'u ezdi geçti.

Bunları kabullenin, bunlarla yüzleşin. Trabzonspor 7. ve hakettiği yer burası. Şampiyonluk hesabı falan ancak takıma 5 önlibero alıp oyun kurucusuz sezona giren mitomani hastası, camianın en şuursuz insanlarının işi.

Mesut
Onazi oyunun iki tarafında da oynuyor keza Okayda bugün sorunsuz oynayan iki futbolcuya sarmışsınız sorunu başka yerde arayın Yusuf uuuuzun zamandır kötü geçen hafta yine berbat oynadı ama güzel bir gol atınca bütün olumsuzluklar görünmez oldu Yusuf kazanılacak diye şu kadro heba edilmemeli Yusuf oynadıkça kazanılacak sananlar yanılıyor Yusuf oynadıkça eriyor dinlendirilmesi gerek

alper*
Kazanabilirdik ama olmadı.

Mert Acar
24.12.2017, 16:55
İyi yanından bakacak olursak bu duruma üzülecek seviyeye geldi takım..
5 maçtır kısmen kötü oyunlarımız vardı bi yerde patlayacağımız belliydi.Ders olur belki.
Kaybetmemek de iyidir.Tabiki çok önemli bir fırsatı teptik.Ama salmamak lazım.
Bakın 18. Haftada da öyle maçlar varki..Ligin artık her haftası fırsat.
Devre arası sağlam 2-3 nokta atışı,iyi bir mühendislikle yolumuza devam etmeliyiz.
İyi bir kadromuz var.

tturkmen
Damdoy un yerine direk roda ile başlasak hatta maca olcay yerine roda ile çift forvet baslasak macı rahat alırdık
Burak yılmaz ın birebir becerisine ok. ama roda nında bir becerisi varki rakip defansta bosta kalan topları kaleye itmek. Bu konuda iddalıyım Turkiyedeki en iyi forvet.
Sosa kafa olarak saglam bir sosa çok şey katar elbette
ama kucka baska bir adam. top kapma yuzdemiz kucka ile tavan yapıyor ki bizim en artı yonumuz bu zaten. olcay ve mas kanadı ise hiç işlemiyor. masta olcayda sorunlu

yani su macı alsak zorlu maclar öncesi puan kaybetme luksümüz olurdu.

Maçı ortasahamız kaldırmadı. Forvetler bir durumumuz olmadı bugün çünkü şunu kaçırdık diyeceğimiz pozisyonumuz olmadı.

erenslash
Trabzonsporun hastalığı bu işte salak salak puan kaybeder. vanspor maceraları gibi....bu kadroyla şampiyonlar ligi de başarıdır kadrodan kastım iki eksik var bir tamamlarsalar devre arası iş tamamdır şampiyonlar ligi de başarıdır ama bu kadroyla da o da olmaz başkan devre arası adam almaz ise babayı alırız bu vizyonsuzlar kanat bir de stoper işini sezon başında çözemediler devre arası da çözemezlerse köftelere geliriz

sonrası malum .

kusura bakmayın da ,
zevk alıyorsunuz .

charizma61
Kardeşim hala şampiyonluk hesabı yapan var 29 puanın var ikinci yarı 45 puan mı alacaksın Senin takımında oyun kurucu yok hani selcuk inan gibi colman gibi bir sisteminde olmuyor o yüzden sol kanadın yok yusufçuga bağladık balonu ucuyor ama hicbir fışkı oynadığı yok tek olumlu pası yok sol bekin yok iki ön liberondan onazi pas özürlüsü sen sampiyonluk yarışı dahi veremezsin.Hala çıkmış usta en iyi kadroyu kurduk diyor bu adam harbiden futbolun fsinden anlamıyor oyunu ön liberolar kurar takımı dağıtır yönlendirir 10 numaraya pozisyon verir bizde bunu kim yapacak ONAZİ de sen maç kazanacaksın sol bekin suanda ligdeki en kötü sol bek .Stoperin 1 tane var daha yok ne diyeyim fikstüründe zor .

aynen

eraytaskin61
24.12.2017, 16:56
Burak geldiğinde 32 gol attığı sezon geldi aklıma ; burak gol atıyor, takım oyunu yok,hedef yok..
Umarım korktuğum başımıza gelmez.

Sefer A.
24.12.2017, 16:57
"Mas giderse" diye bir sey yok, gitmeli, gidecek, hem de dittir olup gidecek...

jairzinho
2-3 transfer ile rıza çalımbay bu puan ortalamasına devam ederse (ki bence edebilir pragmatik bir hocadır güzel oyun ikinci plandadır) ilk 2 hedefine ulaşmak işten bile olmaz

tabi rıza hoca nın her basın toplantısında söylediği şeyi es geçmemek lazım.o da oyuncuların maaşının ödenip ödenmemesi olayı.

yönetim bir sınav verecek.

Şanlı SanMarino
Mesela şunu düşünün ve sorgulayın.

Oyun kötü gidiyor. Çift önlibero var tutmaya çalışan tarafsın. Sonuncu ve kırılgan bir takımla oynuyorsun. Okay ve Onazi ligin altında bir form gösteriyor. Yusuf desen maalesef sahada değil. Ortada bir oyun kurucuya ihtiyacın var..

Hocan kimi aldı biliyor musun?

Sol açığa Damdoy'u.

O yüzden ezildin, iyi de oldu. Oh oldu sana papatya güzeli.

Hocan diyor ki; "kadro şişik."

Mitomani Başkanın diyor ki; "kadro şişik değil."

Hangisi doğru konuşuyor?

Kadro mühendisi mitomani mi?

Yoksa 30 yılını futbola veren başarısız antrenör mü?

alper*
Mas'ı satan şampiyonluğu satar.

hos_cocuk61
Bize rakibi ısıran, koşan, rakibi bozan, boş alanları iyi kapatan dirençli bir orta saha lazım Zokora, Mbia, Matuidi tarzi. Bu orta saha yapısıyla rakiplere üstünlük kolay kolay sağlayamayız. Karabük gibi ligin en vasat takımı bile elini kolunu sallaya sallaya orta sahayı geçiyor. Rakibi yıldırma pres hiç yok. Adamlara sen oynama imkanı verirsen en dandik takımda oynar.

Vkgz
24.12.2017, 16:58
bugün sosa olcay ve abdülkadir kötüydü erken hamlelerle maç çevrilebilirdi.

Şanlı SanMarino
24.12.2017, 16:59
Kazanabilirdik ama olmadı.

4 yiyebilirdik.

Lig sonuncusundan ligin en kötü takımı olarak 1 puan alabilmek büyük başarı.

Nazim Can
Bu arada önce Onurun sonra Akbasin goldeki hatasini da görmemezden gelmeyelim, Onur o topa cikabilirdi, yani cikmaliydida.

Ahmet Kara
Sosa'nın frikiğini daha da unutamam.

halilaziz61
düşünmüyorsan ikincilik şampiyonluk bekleme o zaman olur mu hocam? salak salak zayıf takımlardan gol yeriz ikinci devre ilk on hafta azımıza edilir başarıdan bahsetmeyelim o zaman bu stoperlerle ilk beşe gireriz veya altıya

Takımın kotu oyunun nedeni şu an stoperler değil
17 maçtır sosa ile rode yi takıma monte edemedik, bongondayi toplamda bir 90 dakka oynatamatik asıl problem bu.

İnsanlar bu maçta rode ve sosa oynasa maç farklı olurdu diyor boşuna demiyorlar
Bazı oyuncular formsuz ve hala oynuyor
Bütün mesele bence bu

Nazim Can
24.12.2017, 17:00
bugün sosa olcay ve abdülkadir kötüydü erken hamlelerle maç çevrilebilirdi.

Sosa niye kötüydü onu anlamadim?

Şanlı SanMarino
24.12.2017, 17:00
Dk 45 Olcay dışarı - Bero orta alana içeri

Dk 55 Onazi dışarı - Rodallega içeri

Dk 58 Yusuf dışarı - Sosa içeri

Trabzon 3 - Karabük 1

halilaziz61
24.12.2017, 17:01
Rıza hoca devre arasında gonderebildigi kadar oyuncu gönderecek ki taraftar niye bunu oynatmiyorsun diye kendisine kızmasın.
Yedek kulübesinde hamle oyuncusu iki kişi kalırsa yatıp kalkıp dua edelim

Mert Acar
En azından taraftar ve teknik heyetin ders çıkaracağı şeyler oldu.
Ndoye bu takımın kurtarıcısı filan olamaz.
Stoper ve solbek eksiği.Masla Akbaşla hedefe yürünmez...
Ve Sosa gerçeği..Bu adam kenara itilecek bir adam değil.
Yusuf ve Abdülede çok baskı yapıp,stres yüklememek lazım.Zaman zaman dinlenebilirler.

Nazim Can
17 maçtır sosa ile rode yi takıma monte edemedik, bongondayi toplamda bir 90 dakka oynatamatik asıl problem bu.

Bütün mesele bence bu
Yedigimiz golde Onur u gectim Akbas Yatabareyi kacirmasa belki bugün 3 puani kutluyorduk bize hava toplarinda üstün tas gibi bir stoper sart oglu sart.

jairzinho
24.12.2017, 17:02
9 maç 20 puan . puan ortalaması rıza çalımbayın 2.22

böyle devam ederse ikinci yarı 37 puan toplar.29+37 = 66 puan yapar.

buda ilk 2 için yeterli olacaktır.çünkü bu sezon oldukça düşük puanlar olacak zirvede.yıkıcı bir ikinci yarı bizleri bekliyor.

charizma61
onazi bero damdoy mustafa akbaş olcay mas castillo volkan(bence durabilir)bongonda(zaten gidici)acil şutlanmalı bu takımdan yerlerine
1ortasahaoyun kurucu
2önlibero
3sol açık
4stoper
5sol bek alınmalı yani 5 transfere ihtiyacımız var

alper*
İkinci yarı 40 puan alabilir miyiz?

Şanlı SanMarino
24.12.2017, 17:03
Neden puan kaybettik!..

Sebebi çok açık. Oyun organizasyonumuz yoktu. Oyun kuramadık, ileri top götüremedik. Çift ön liberoda 80 dakika ısrar ettik. Oysa 30-45 arası tek önliberoya dönüp Onazi yerine oyuna Bero veya Sosa alınıp uzun oynanmalıydı.

Neden uzun?

Karabük takımı sahaya 3 önlibero ile çıktı. Defansif duyarlılık değil orta sahayı kilitlemek istediler, başardılar da. Orta alan bypass edilip uzun toplarla çıkılmalıydı.

Günün kaybedenleri;
Rıza
Olcay
Onazi
Damdoy

Ek olarak hoca direkt futbol oynatmaya çalıştı. Ancak çizgiyi öne çekip çift santraforla farka gidebilirdi. Onazi ve Olcay gibi oyuncuların ne kadar takımdan kopuk olduğu ortaya çıktı.

Damdoy sezon arası gönderilmeli. İyiyken de demiştim. 21'de olmaması gerekiyor.

ilelebeTS
24.12.2017, 17:04
Direkten dönen topta 3 golcümüz de dalmalıydı topa. Rodallega hariç diğer ikisi yanlış pozisyondaydılar, dönen topu tahmin ve takip etmeliydiler.

Fatih Çelik
24.12.2017, 17:04
Rakipte yatabare varken keşke diğer stoperimiz Uğur veya Durica olsaydı.

Şanlı SanMarino
24.12.2017, 17:05
Oyun kurucunuz olmadığı için;

Bekleriniz öne çıkamıyor,

Tandem oyuncularınız ters ayak kalıyor,

Kesicileriniz gösterişsiz ve belirgin formsuz görünüyor,

Kanata topu yayamıyor ve öne taşıyamıyorsun.

Sayın kadro mühendisi mitomani bey 5 önlibero alıp hiç oyun kurucu almadığın da demiştik bunu.

ÖmürKaradeniz61
Bu yerli hocaların basiretsizliğine hastayım.Adamın derdine bak kadro şişikmiş daha ne arıyorsun be adam.Farklı farklı faydalan işte.City,chelsea gibi takımların elinde 3-4 tane kalite adam var her bölgede.Rıza Çalımbay kadro çok şişkin dediği anda ben sözleşmesini yırtar moloz çöplüğüne atardım.Elimizde Rodallega diye bir adam var,adam çok iyi golcü ama neymiş kadro şişkinliği yaptığı için huzursuzluk çıkarıyormuş adamı göndermek gerekliymiş.Böyle saçmasapan,içler acısı,amatör işler sadece bizde olur.

Berke6198
Rıza Çalımbay, her şeyin ötesinde maç boyunca Ogenyi Onazi'yi izlemeye nasıl katlandı bunu gerçekten merak ediyorum. Bu kadar fazla topu dürten, tek pastan haberi olmayan ve ayağına geleni rezalete çeviren başka bir futbolcu görmedim. Vallahi kalbime ağrılar girdi Onazi'yi izlerken, bir kaşık suda boğmak geliyor içimden kendisini.

Kucka'nın olmayışı orta sahanın yükünü tamamen Okay'a bıraktı, çocuk tek başına perişan etti kendini orta sahada. Poko'nun sertliğine Onazi yerine Bero ile cevap verilebilirdi.

Orta alandaki teknik kapasite eksikliği ön alandaki oyuncu anlaşmazlığı ve bireysel olarak düşüklükle birleşince ortaya organizasyon anlamında hiçbir şey veremeyen bir Trabzonspor çıktı. Olcay-Burak-Yusuf-Abdülkadir, çok fazla birbirlerine girdiler. 3-4 oyuncu 5m kareye sıkışıp kendine pozisyon üretmeye çalışıyor, akabinde bireysel beceriksizlikler ve birbirini bozan oyuncu topluluğu ortaya çıkıyor.

Defansif anlamdaki 3-4 haftalık çıkışımızın mimarı Hubocan'dır. Cepheden gelen ataklarda gösterdiği çeviklik ve oyun okuyuşuyla bizi çoğu maçta oyunda tutmayı başardı ve birçok kritik müdahalede bulundu. Ancak Mustafa Akbaş adlı oyuncumuzun futbolla ilişkisi sprint atmaktan ibaret olduğu için bugün birçok pozisyonda birebirdeki rakibi Yatabare'yi kaçırdı ve bunlardan en sonuncusunda kalemizde golü gördük maalesef. Devre arası acilen sapasağlam bir stoper almamız için ders niteliğinde bir maç yaşadık maalesef.

Hubocan'a da bir yere kadar misyon yükleyebilirsiniz, bizi cepheden gelen ataklardan kurtardı kurtarmasına da bu adam tek başına savunma yapmıyor. Maalesef kendisinin katkı vermesinin mümkün olmadığı bir anda diğer arkadaşlarının hatasından bir gol gördük kalemizde.

Ligin ikinci devresinde Sosa'nın 11'e dahil oluşu, Kucka'nın dönüşü, sağlam bir stoper takviyesi ve Mas giderse alacağımız yeni bir bek ile yolumuza çok daha sağlam devam edeceğimizi düşünüyorum. Bugünkü maç çok ama çok kritikti. Altlı üstlü bulunan bir sürü rakibimiz puan kaybetti, çok ama çok büyük bir şansı teptik, yazık oldu.

doktor
Maçı karabükte maratondan izledim malesef orta sahamız baskı altında pas olayını kaldıramıyor. Sosanın motive edilip takıma monte edilmesini çok istiyorum (keşke frikiği gol olsaydı). İnşallah devre arasından sonra kondüsyonunu artırırda ilk 11 e girer. Rıza hoca biraz daha üzerine düşmeli 11 için. Bide bir Babel almamız lazım sol tarafa

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Nazim Can

Akbas kötü oynadi diyemem, ama Akbasin müzminlesmis her mac yüzde yüz gollük bir hatasi oluyor artik rakibin bunu degerlendirip degerlendirememesi sansimiza.

TSLIEMRE
24.12.2017, 17:07
Bugün iyi değildik ama Burağın kaçırdığı net pozisyonlar var onlar gol olsaydı maçın kaderi değişebilirdi..Türkiye Kupasına odaklanmalıyız en kötü Final oynanmalı bu sene o heyecanı yaşamalıyız ve Kupayı alarak bu sezonu geçirmeliyiz

Gol Onur'un hatası..

Mert M.
Üzücü bir şekilde puan kaybettik. Hepimize geçmiş olsun. Devre arasına da girdik. Bakalım ne gibi gelişmeler yaşanacak?
Bu maçın sonucu bize bir çok mesaj verebilir; başkanından teknik direktörüne, taraftarından fanatiğine her birey kendisine özgü dersler çıkarabilir ve bence bu maç bize sezonun geri kalanı için "Fazla umutlanma koçum" dedirtmiştir.
Fazla üzülmemek için beklentiyi düşük tutmakta fayda var. Siz de öyle yapınız; öyle yapalım.

Enes Başkaya60
Pokoyu devre arasında takıma alabiliriz mas yerine...

Şanlı SanMarino
Hayır. Uğur-Hubocan iyi olurdu. Uğur cezalı; Durica-Hubocan iyi olurdu.

Büyük takım çizgi önde oynamalı ki alan daraltıp pozisyon zenginliği yaşasın.

Bir kesici,

Bir toparlayıcı.

Bugün yanlış tandem kurgusu iki toparlayıcı ile oynamak oldu.

-Samet
24.12.2017, 17:08

Nasıl ?

Faruk BERBER

Mas sol bek.

halilaziz61

Polo sol bek mi?

Sefer A.
24.12.2017, 17:10
Yau sürekli sampiyonluktan bahseden sendin âbi, sampiyon olmadan basarili degiliz diyen.. ve haklisin da, simdi ne oldu ??
hesap kitap yapmayacaksak birakalim bu isi...

dibine kadar inaniyorum, Konya engelini geçersek fbyi de yenersek bizi durdurmak hakemlere bilmem kimlere kalir...
hoca bugün sinir etti ama bu inatlarindan vazgeçip ders alacagina inaniyorum, inanmak istiyorum... kolay kolay Damdoy'u görmeyiz daha sahada, hele hele deplasmanlarda son 5dk bile sokmaz sanirim... Rodallega'yi iyi duruma getirmekten bahsetti geçende, demek ki deve arasi onu iyi hazirlayip ikinci devre süre verecek, en azindan yalan konusmuyorsa durum bu....

Mas gitmeli, yerine istediginizi alsinlar hiç fark etmez, Ibanez bile ondan iyidir...
bir de 1 stoper olabilir, sol açik çok gerekli degil Castillo bir sekilde adam olacak ya da Rodallega oynayacak ve etk yapacak, yapar... ama en önemlisi bizi 1 kisi eksik oynatan Mas'in yerine birinin gelmesi

Kahretsin kasimpasa atti,, ulan herkes gsye çalisiyor bu ne kokom is laaan

Enes Başkaya60
24.12.2017, 17:10
Mas sol bek.

Bir ara karabukde sağ bek sol bek de oynamıştı ve gayet iyi maçlar çıkarmıştı ondan söyledim...

Yavuz KÜÇÜK
24.12.2017, 17:11
Daha kendime gelemedim. Sibobunu ...... topu başka zaman olsa göte başa çarpar kaleye girerdi!

Enes Başkaya60
24.12.2017, 17:12
Nasıl ?

Mas sol bek.

Polo sol bek mi?

Bir ara karabukde sağ bek sol bek de oynamıştı ve gayet iyi maçlar çıkarmıştı ondan söyledim...

Enaldo61
24.12.2017, 17:13
Kupaya yönelelim boşverin ligi bizde bu talihsizlik oldukça bir cacık beceremeyiz.

halilaziz61
24.12.2017, 17:14
Bu yerli hocaların basiretsizliğine hastayım.Adamın derdine bak kadro şişikmiş daha ne arıyorsun be adam.Farklı farklı faydalan işte.City,chelsea gibi takımların elinde 3-4 tane kalite adam var her bölgede.Rıza Çalımbay kadro çok şişkin dediği anda ben sözleşmesini yırtar moloz çöplüğüne atardım.Elimizde Rodallega diye bir adam var,adam çok iyi golcü ama neymiş kadro şişkinliği yaptığı için huzursuzluk çıkarıyormuş adamı göndermek gerekliymiş.Böyle saçmasapan,içler acısı,amatör işler sadece bizde olur.

Noktası virgülüne katılıyorum.

Böyle bir anlayış olabilir mi yıllardır yedek kulübesinde sakatlık ve kart cezalısı olduğunda ya da formsuzluk yaşandığında bir futbolcusu olmayan TS nin şu an 4 futbolcusu var ama beyefendi bunun sıkıntılı durum olduğunu söylüyor

Kusura bakma hocam ama Anadolu takımı çalıştırmaya devam etmen lazım.
Taraftar olarak bizler büyük düşünüyorsak sen daha büyük dusunmelisin.

Çare yabancı kaliteli hoca.
Bir de taktisyen olma şartı getiriyorum.
Öyle deli gibi takımı çalıştırandan ziyade taktisyen hoca lazim

ccd6167
24.12.2017, 17:14
Hoca dediğin bitik karbüğe çift santrafor çıkar.. dikine oynar döndürmez ilk yarı da koparır...

rızadan bu kadar işte..

champions
24.12.2017, 17:15
Burak'ın sözleşmesinde "oyundan çıkamaz" ve gol pozisyonlarında "pas veremez" maddeleri mi var? Hadi taraftardaki adamcılığı geçiyorum, sen bu takımın hocası olarak bu saçmalıkları görmüyor musun?

brnclhn
24.12.2017, 17:16
Şampiyonluk yolunda en önemli 2 takım puan kaybeder,sen lig sonuncusuna puan kaybedersen şampiyonluk niye olmuyor diye yakınmayacaksın...

Nazim Can
24.12.2017, 17:17
Burak'ın sözleşmesinde "oyundan çıkamaz" ve gol pozisyonlarında "pas veremez" maddeleri mi var? Hadi taraftardaki adamcılığı geçiyorum, sen bu takımın hocası olarak bu saçmalıkları görmüyor musun?
Bende golden hemen önceye kadar burama kadar geldiy eter be adam cik artik dedim ama herif cikti atti golü belki Buraki erken cikarsak daha iyi yonayip gol atamayacaktik, bu acidanda bakmak lazim konuya geldi mi affetmiyor herifcioglu.

halilaziz61
24.12.2017, 17:17

Burak'ın kulağını çekse ya da oyundan çıkarsa kaliteli hoca sınıfına girebilir ama cesaret kendsinde yok hiçbir zmaan da olmayacak

ÖmürKaradeniz61
24.12.2017, 17:18
Noktası virgülüne katılıyorum.

Böyle bir anlayış olabilir mi yıllardır yedek kulübesinde sakatlık ve kart cezalısı olduğunda ya da formsuzluk yaşandığında bir futbolcusu olmayan TS nin şu an 4 futbolcusu var ama beyefendi bunun sıkıntılı durum olduğunu söylüyor

Kusura bakma hocam ama Anadolu takımı çalıştırmaya devam etmen lazım.
Taraftar olarak bizler büyük düşünüyorsak sen daha büyük dusunmelisin.

Çare yabancı kaliteli hoca.
Bir de taktisyen olma şartı getiriyorum.
Öyle deli gibi takımı çalıştırandan ziyade taktisyen hoca lazim
Aynen öyle Conte,Spaletti,Simeone gibi zehir adamlar lazım.

10-61
24.12.2017, 17:19
2.yarıya Konya’nın sahasında başlıycaz sonra fb maçı,kaosa hazır olun.

Murathan
24.12.2017, 17:20
2 maç 6 puan bizi zirvede yine tutar.
konya deplasmanı mühim, fb maçında ise gerçekten çok eminim takımdan ve hocadan.
konyayı yenelim hayırlısıyla yürüyeceğiz inşallah.

Enes Başkaya60
24.12.2017, 17:21
2.yarıya Konya’nın sahasında başlıycaz sonra fb maçı,kaosa hazır olun.

Konyayı yenersek 2 hafta üst üste evimizde oynayacağız sikebahce ve Göztepe ikisini de yenebiliriz bence kaos felan olmaz sikabahce top mu oynuyor Allah aşkına...

halilaziz61
24.12.2017, 17:22
Yönetimin teknik direktör yanlışları
Sadi-hami-ersunyanal-rıza Çalımbay ve iddia ediyorum ki son olarak Şenol Güneş olacak.

Güneşi 6 ayda teneke bağlayarak göndermezse bu camia tarihi ile çelişir

Hoca konusunda yeni şeyler söylemek lazım

nuri45
24.12.2017, 17:23
Bu macin sonucuyula Konya maci daha cok önemli oldu. Olasi puan kaybinda yukardaki makas yine acilcak. Ceza sinirindaki oyuncularin durumlari devam ediyor ve sikecilerleki maca eksik kadro ile cikma durumuda olabilir. Cok önemli iki mac ciddi sinav olacak.

Enaldo61
Şenol Güneş yanlışına düşülmez umarım. Tutmayacak çünkü.

ilelebeTS
Maçta 1 kötü oynayanı tolere edebilirsin 2sini belki ama bizde en az 4 tane vardı. Dakika 45'te müdahalesini yapacaktı hoca, oyunu okuyamadı. Top yapamayan orta sahanın üstüne bir de ndoye'u aldı. papaz her zaman pilav yemez hoca. Sosa ve Rodallega ikilisini alsan en geç 60'ta, son 10 dk yaptığın baskıyı daha erken yapardın. Maçı da kazanırdın.

Şanlı SanMarino
24.12.2017, 17:24
Geçen hafta olan kadro sahada yine Karabük'te...
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20171224/e26a9f275dbc5089d6addb16f5d7530a.jpg

3 önliberolu şu takıma zor beraberliği kurtardık. Sorumlusu kim? Hoca mı yoksa bu takımı oyun kurucusuz oynatan kadro mühendisi mi?

Enaldo61
24.12.2017, 17:25
Alanyaspor takımı hem geçen sezon hem bu sezon bize karşı oynadığı maçlarda ilk devre 2. oyuncu değiştirdi. İlk maç 0-0 bitti. Bu sezonki maçı 3-0'dan 4-3 aldılar ben mi yanlış hatırlıyorum? Hocalık böyle yapılır işte, maçı seyrederek değil!!!!!

Şanlı SanMarino
24.12.2017, 17:25
14 maçta 14 gol atan golcüyü eleştirerek bir yere varamazsınız.

Bu takımı oyun kurucusuz oynatan adamlara yönelin.

Gurpas
24.12.2017, 17:26
Arkadaşlar puan kayıpları olacaktır mutlaka. Sosa nın pozisyonu gol olsa bunları belkide konuşmayacaktık. Şu taktik olaylarını fazla abartmadan pozitif enerjimizi yayalım camiaya.

Mehmet Cihan Kocaman
24.12.2017, 17:26
Bari Başakşehir ve Galatasaray da puan kaybetsin de geride kalmayalım.

Enes Başkaya60
24.12.2017, 17:27
14 maçta 14 gol atan golcüyü eleştirerek bir yere varamazsınız.

Bu takımı oyun kurucusuz oynatan adamlara yönelin.

Ya söyle o zaman kimi alalım oyun kuruculuga iyi bir Sosa yapar bu işi merak etme...

erenslash
24.12.2017, 17:30
hocam takımın senelerdir bir düzgün stoper hattı yok bu ayrı problem bu maça odaklı konuşmuyorum dünyanın sonu değil beraberlik elbet. ancak saçma sapan puanlar kaybedilebiliyor ligde yenen goller şu bu bazı etkenler elbet var. bizim genel problemlerimiz kanat ve stoper buy iki yere gerçekten iyi adam alırsak şampiyonlar ligine gider ikinci oluruz belki şampiyonluk da olabilir. mesele bu bu iki alanı çözülmesse saçma sapan goller yemeye devam ederiz. kadron geniş bak bu kadro dizilişi var ya tamamen stoper gücü eksikliği yüzünden diri adam yok bakıyor ndoye giriyor oyuna adam tutsun diye stoper açıkları kadro dizilişini etkiliyor anlatmaya çalıştığım bu.hani monte olmuyor dediğimiz sosa ayrı mevzu biliyorsun eşi meşi vesaire problem bu abdülkadiri bazen oyuna almıyordu hani neden?çünkü zayıf defansı abdülkadirin stoper açıkları dizilişi çok feci bir şekilde etkiliyor

Bütün mesele bence bu

nakzo
24.12.2017, 17:31
Yau sürekli sampiyonluktan bahseden sendin âbi, sampiyon olmadan basarili degiliz diyen.. ve haklisin da, simdi ne oldu ??
hesap kitap yapmayacaksak birakalim bu isi...

dibine kadar inaniyorum, Konya engelini geçersek fbyi de yenersek bizi durdurmak hakemlere bilmem kimlere kalir...
hoca bugün sinir etti ama bu inatlarindan vazgeçip ders alacagina inaniyorum, inanmak istiyorum... kolay kolay Damdoy'u görmeyiz daha sahada, hele hele deplasmanlarda son 5dk bile sokmaz sanirim... Rodallega'yi iyi duruma getirmekten bahsetti geçende, demek ki deve arasi onu iyi hazirlayip ikinci devre süre verecek, en azindan yalan konusmuyorsa durum bu....

Mas gitmeli, yerine istediginizi alsinlar hiç fark etmez, Ibanez bile ondan iyidir...
bir de 1 stoper olabilir, sol açik çok gerekli degil Castillo bir sekilde adam olacak ya da Rodallega oynayacak ve etk yapacak, yapar... ama en önemlisi bizi 1 kisi eksik oynatan Mas'in yerine birinin gelmesi

Kahretsin kasimpasa atti,, ulan herkes gsye çalisiyor bu ne kokom is laaan

Kardeşim ben şpiyonluğu deli gibi istiyorum aileme Allah sağlık versin birde Trabzonsporu birkerecik şampiyon göreyim başka hayattan bir beklentim.yok.AMAAAA sen takım kurarken 5 tane ön libero alıp ki hepsi birbirinin aynı şekilde pas özürlüsü ve oyun okuma da sıfır bir tane oyun kurucu almazsan bu gördüğümüz manzarayla karşı karşıyayız.Bu kadro çok yetersiz bir kadrodur tarihimizin en iyi kadrosu diyenlere çok gülüyorum.9 tane direk milli futbolcuyla oynuyorduk 90 lı yıllarda biz usta onları hiç seyretmedi heralde.İşin özü oyun kurucumuz olmadığı sürece kanat forvetimiz olmadığı sürece ve tartışmasız bir sol bekimiz olmadığı sürece şampiyonlul yarışı veremeyiz.

erenslash
24.12.2017, 17:32
işte bu haftalar önemli herkes kaybederken sen 3 puanı almalısın saçma sapan takımlara puan kaybet elbet karabük fenere çok direnmedi fenerde konyada puan bıraktı bizim iki kritik eksiğimiz var tamamlarsak devre arası çok şey değişir kadro dizilişimiz de değişir rode daha çok oynar
Bari Başakşehir ve Galatasaray da puan kaybetsin de geride kalmayalım.

erenslash
24.12.2017, 17:33
nakzo çok çok üst düzey bir stoper de lazım kanat forvetle bitmiyor

sasone
24.12.2017, 17:34
Bu Karabük ikinci yarı iç sahada kolay kolay maç vermez,çok kompakt oynuyor,geçen hafta da maçı hak ettiler ama hakem sağolsun,bir tane sağlam golcü alsınlar,ligde kalabilirler.
Bu yeni Levent isimli Hocaları bu işi biliyor,kafası çalışan bir tipe benziyor.

Enaldo61
24.12.2017, 17:35
Sosa kanat da oynardı gayet.

Nazim Can
24.12.2017, 17:37
Bu Karabük ikinci yarı iç sahada kolay kolay maç vermez,çok kompakt oynuyor,geçen hafta da maçı hak ettiler ama hakem sağolsun,bir tane sağlam golcü alsınlar,ligde kalabilirler.
Bu yeni Levent isimli Hocaları bu işi biliyor,kafası çalışan bir tipe benziyor.

Adami bu Kurtlar Vadisindeki rus Baron Alexander Ivanov mu ne vardi su teknede öldürülen ona benzettim :)

erenslash
sosa kahramandı az daha http://tr.beinsports.com/haber/dakika-904-nefeslerin-tutuldugu-an unutmamak lazım şans işte

nakzo
Ya söyle o zaman kimi alalım oyun kuruculuga iyi bir Sosa yapar bu işi merak etme...

Oyun kurucu takımı dağıtır oyunu sağa sola yönlendirir 10 numarayı pozisyona sokar sosa 10 numaradır araya oynar şut çeker faul aldırir vs.sosa oyun kurucu degil colman ,selcuk inan ,eskiden ünal smikowiyak bunlar oyun kurucuydu.

Şanlı SanMarino
24.12.2017, 17:38
Yapsa yapardı sen merak etme. O arkadaş oyun kurucu değil ofansif orta saha. Oyun önden değil geriden kurulur.

Oyun kurucu takımı dağıtır oyunu sağa sola yönlendirir 10 numarayı pozisyona sokar sosa 10 numaradır araya oynar şut çeker faul aldırir vs.sosa oyun kurucu degil colman ,selcuk inan ,eskiden ünal smikowiyak bunlar oyun kurucuydu.
Benden önce doğru yorumu yaptığın için teşekkür ederim.

Bunlar çok biliyor. Her ofansif oyuncuyu oyun kurucu zannedecek kadar çook hemde.

nakzo
24.12.2017, 17:40
Arkadaşlar puan kayıpları olacaktır mutlaka. Sosa nın pozisyonu gol olsa bunları belkide konuşmayacaktık. Şu taktik olaylarını fazla abartmadan pozitif enerjimizi yayalım camiaya.

Puan kaybedersin tabi ama oyun olarak kötü takım .ersun zamanında da sistem yoktu simdide sistem yok 2 kanadın çalışmıyor ben ışık göremiyorum.Sadece burağa uzun veya araya oynayarak maç kazanılmaz böyle bir sistem olmaz.

Arda'
24.12.2017, 17:41
Maçı statta izledim golü attığımız kalenin arkasında. Öncelikle şunu söyleyeyim maç kolay değildi Karabük takımı hayatının maçını oynadı. Yusuf oyundan çıkana kadar hiçbişey yapmadı aldığı her topu ezdi, Onazinin ne oynadığını anlamadık Poko ezdi resmen Onaziyi, Olcay çok kötüydü yine, Mas her zamanki gibi vasattı. Okay gerçekten çok iyi canlı izleyince tekrar anlıyosunuz adam tank gibi tek başına oynadı orta sahada, Sosa girdikten sonra maestro gibiydi takımı yönetti, Burak hakkında da bişeyler demek istiyorum, 2011 yılından belki de daha fazla istekli şampiyonluk için kendini parçalıyor adam takım arkadaşlarını motive ediyor sürekli sahada o kadar hırslı ki Karabük taraftarına güzel kapak yaptı kral.

Mustafa YILMAZ
24.12.2017, 17:41
takım kötü oynadı ama karabükte çok ekstra oynadı.

burak kötü oynuyor gol atıyor eyvallah ama aşırı hırsı zarar verebilecek düzeye geldi yusuf ve abdüş hatta olcay bile her topu burak'a atma zorunluluğu hissediyor sanki, bencillik kıvamına gelmeden çözülmeli.

stoperde akbaş-hubo iyi oldu sanki.

sosa'nın şutu bizim kalemizde olsaydı kaleciye çarpıp girerdi ama biz attığımız için kaldı öyle bir nefeste içesim geldi o an sigarayı.

özellikle yusuf ve olcay çok kötü oynadı

nakzo
24.12.2017, 17:42
Su takıma iyi bir colman ah ahhhh

brnclhn
24.12.2017, 17:44
Rızaya kızmayacaktım,geç oyuncu değişikliği falan hadi neyse dedik...ama Allah aşkına yaptığı açıklamada deplasmanda alınan bir puan iyidir ne demek??bu mu senin çapın lig sonuncusundan bir puan süper yaa!!! Sonra biz de beklioruz ki maçı kazanalım

Sefer A.
24.12.2017, 17:45
Kardeşim ben şpiyonluğu deli gibi istiyorum aileme Allah sağlık versin birde Trabzonsporu birkerecik şampiyon göreyim başka hayattan bir beklentim.yok.AMAAAA sen takım kurarken 5 tane ön libero alıp ki hepsi birbirinin aynı şekilde pas özürlüsü ve oyun okuma da sıfır bir tane oyun kurucu almazsan bu gördüğümüz manzarayla karşı karşıyayız.Bu kadro çok yetersiz bir kadrodur tarihimizin en iyi kadrosu diyenlere çok gülüyorum.9 tane direk milli futbolcuyla oynuyorduk 90 lı yıllarda biz usta onları hiç seyretmedi heralde.İşin özü oyun kurucumuz olmadığı sürece kanat forvetimiz olmadığı sürece ve tartışmasız bir sol bekimiz olmadığı sürece şampiyonlul yarışı veremeyiz.
Tamam haklisin ama o kadar da kötü takim yok elimizde, gerçekten 2 ya da 3 yeni topçu takimi ligin açik ara en iyi takimi yapabilir... haydi bjk sâsâli isimler aldi onu geçmek zor gibi ama yine de öyle... orta göbekleri bu sene kötü, oguzhan 5 para etmiyor atiba bitmis, geçen sene 15 versen alamazdin....

Mas kesin gitmeli, bir de stoper aldik mi tamamdir... hoca yanlislari düzeltecektir bence, ersun kadar inatçi degildir, o kadar manyak ve hâin degildir...
Baskana çok is düsüyor, bilmeli ki bu takimi bu sene sampiyon yapip seneye sampiyonlar liginde oynatirsa, bu taraftar epey bir süre boyunca doymus olur, o zaman istedigi gibi borcu azaltir oyuncu satar hedef bile küçültebilir, kimse sesini çikarmaz...
Sampiyonlugu erteleye erteleye borç da artti, taraftarin yâni bizlerin de sabri kalmadi...
Borç morç ffp hikâye arkadas, ffp bitti ztn, bas parayi al topçulari,, Mas'i sat, Onazi bile satilabilir ya da Castillo...
Hocanin maaslar hakkinda zirt pirt konusmasi sinir bozucu, yok maaslar ödenmiyorsa transfer yapmam, bir sorun mu var anlamadim ki...

Kaç kere devre arasi yapilmasi gereken ama yapilmayan takviyeler yüzünden sampiyonluk elimizden kaçti, 2000'li yillarda 2-3 kez oldu bu, yine mi aynisi olsun ?? olmamali arkadas,, bas parayi bitir isi...

Konya'yi git yen, sonra fbyi de yen içerde, sonra tekrar içerdesin Göztepe'yle oynayacaksin onu da yen, çek fisi bitir isi, ondan sonra seni durdurabilirlerse durdursunlar...

Ben en kötü durumumuzda bile 2.lige inaniyordum, bir tek gs puan kaybetmeyecek gibi durdugu için ve fark fazla oldugu için sampiyonluk zor geliyordu ama bjkden basaktan 7-8p gerideyken "ilk 5 hayal" yorumlarini okumak sinir bozucuydu, saçmaliktan baska bir sey degildi,, 5.yle 4p var millet burda "Bursa Kayseri Göztepe üstümüzde bitirir" yazip durdu...
Simdi bu kadar yakinken ilk siralara, "ilk 4 iyidir" denir mi ? gadromuz yedersiz olsa da a2 ile çiksak da sampiyonluga inancim tam, en kötünün kötüsü 2.liktir bu sene, 3.lük vallâhi basari degil billâhi degil.. hele hele fikstür avantajimiz varken... zâten ha 3. oldun ha 4. ha 5., avrupa ligine gidiyorsun hepsi ayni, kupayi al eleme yapma ligde 6.ol daha iyi.. maddî açidan kaybin olur belki sâdece...
Diger takimlarin hele hele cücüslerin durumu bilmem neleri beni ilgilendirmez, bu takim ya sampiyon olacak ya 2.olacak, olmali, gerisi tiri viri, 3.lügü basari sayan kim varsa çok çok yanlis düsünüyor

nakzo
24.12.2017, 17:46
nakzo çok çok üst düzey bir stoper de lazım kanat forvetle bitmiyor

SEVGİLİ USTA Dogrudur paramızı çarcur ettigi için bu saydıklarımız olmayacak tabi biz oyun kurucu olarak BÜYÜK YETENEK ONAZİYİ SEYREDECEĞİZ.

B.AKDEMİR
24.12.2017, 17:47
Çok bilinçsiz bir oyun vardı topu topu 8 puanı olan bir takıma puan kaybettik.Rodellega oyuna geç girdi.İlk yarı sonunda müdahale edilmesi gerekiyordu.Bu tip maçları alamazsak zirveye ulaşamayız.Rıza hocaya ilk eleştirim de bu olsun.

farozlufatih61
24.12.2017, 17:47
Bu takımın sadece iyi bir sol beke ihtiyacı var ofansif yönüde iyi olan bir sol bek Abdullah tarzı baskada hicbir mevkiye ihtiyacı yok ha birde FUTBOL'un 90 dklık mücadelede 3 puan sistemine inşaa edildiğini bilen teknik kapasitesi yüksek hocaya antrenman hocalığı ve futbolculuğu ile Şampiyonluk Mücadelesi verilmez...

erenslash
24.12.2017, 17:48
çok kafamızı takmayalım çünkü rıza hoca 3-4 transfer yapmamız lazım demiş söylemesi iyi oldu maçtan sonra açıklama yapmış https://www.haberler.com/calimbay-mutlaka-3-4-transfer-yapmaliyiz-10382736-haberi/
SEVGİLİ USTA Dogrudur paramızı çarcur ettigi için bu saydıklarımız olmayacak tabi biz oyun kurucu olarak BÜYÜK YETENEK ONAZİYİ SEYREDECEĞİZ.

serdaracıl
24.12.2017, 17:50
İkinci yarı sosa ve rode sahada olmalıydı. Domdoy değişikliği herşeyi bitirdi. Kuçka'nın yokluğu bizi çok etkiledi. Önazi topu dürttü durdu

hos_cocuk61
24.12.2017, 17:50
Su takıma iyi bir colman ah ahhhh

Bu takıma bir orta saha şart oğlu şart. İstersen Okay - Onazi, istersen Kucka - Okay, istersen de Onazi - Kucka dene bir halt olmaz. Benim görüşüm, Matuidi tarzı orta sahaya direnç katacak ve arkadaşlarını rahatlatacak onların alanını kapatacak biri lazım. Bu orta saha yapısına Colman'da çare olmaz bence. Devre arası Onazi'yi iyi bir paraya iteleyip sağlam bir orta saha almak lazım.

Karadeniz6116
24.12.2017, 17:51
Ilk önce skor taraftarlari oyuncuları eleştirmekten vazgeçsin.
5 haftadır oynadığımız futbolla bir maçta puan kaybedeceğimiz belliydi.
Yusuf sadece bu maç değil, Gs maçı haric formsuz.
Abdulkadiri rakipler kitliyor. Bazi maçlarda yedekten de oyuna girebilir artık.
Akbaş kornerde yaptığı hata hariç, maçın en iyilerindendi.
Onazi ilk yarı idare etse de ikinci yarı berbattı.
Burak diğer maçlara nazaran 60-75 arası hariç takıma ayak uydurdu aslında pas istasyonu olarak. Ama gol atamadı. Ilk yarı kaçırdığı net gol pozisyonu onu da olumsuz etkiledi. Takım bugün oynamadı ki Burak bozsun. Bu maçta kaçırdığı goller yüzünden eleştiriliyor.
Onur maçı maalesef yaptığı hata ile verdi. Altipasa düşmüş top, orada çıkıp alacaksın. Stoperimizden ziyade orada hatanin aslan payi Onurda.

Ama bugün bu futbolu hepimiz bekliyorduk.
Riza hocayı beğenmem ama yorumlara bakiyorum da biz adam olmayız. Sana bu heyecani öyle ya da böyle yaşatan hoca bu adam. Sezon sonuna kadar bekleyelim, olmazsa zaten sözleşmesi bitiyor hocanın. Gider.
Hep dedim.
Bu sene hedef ilk 3 olmalı.
Siz de artık bunu anlayın.
Bu takıma 1 tane sol kanat forvet ( Babel ), bir tane de lider stoper ( Pepe ) tarzı adam alınmadan sampiyon filan olamayız.
En son parantezim Okaya.
Gun geçtikçe takımın ortasaha lideri görevine bürünüyor. Bugun de cok iyiydi. Böyle devam et...

Uzun lafın kısası, bu sene sonu ilk 3 büyük başarıdır.
Siz de buna alıştırın kendinizi.
Ve günlük performanslari elestirelim ama oyuncuları yerin dibine sokmayalım.
Bugün hoca bazi oyuncular istediğimizi veremedi dedi mac sonu.
Bir tanesi oynattığı Olcay, bir tanesi Yusuf, bir tanesi de güvendiği Damdoy.
Hoca da farkinda.
Hele bir devre arası kampı geçirsin.
Sonra elestiririz bu kötü oyun devam ederse..

Sefer A.
24.12.2017, 17:52
selcuk âbi sen veri meri paylasma daha ha, Onazi = Poko x3 çikar sanirim, ama gerçekte olan Poko = Onazi x5

ayaklari ayni seklde dengesiz, ama Poko eziyor geçiyor ve hücumda da katiliyor çalim da atabiliyor, Onazi tam rezil... satilsa kimse üzülmez... takimda da öyle kankasi yok, kimse üzülmez giderse...

iyi bir sol bek, ya savunmasi çok iyi olan ya da hücuma çikan bir bek bizim seviyeyi epey yukari tasir... Akbas iyi ama evet maalesef 1-2 hatâ yapiyor ve bunlar genelde önemli hatâlar oluyor, sinir bozucu... sidober gerekli...
bu ikisini alirsak, sol açigi içerden çözeriz skinti olmaz... Mas gitmeli, resmen takimi sabote mabote artik ne derseniz deyin, onu ediyor

selcuk
24.12.2017, 17:54
<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@selcuk (https://forum.bordomavi.net/member.php?u=347)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> âbi sen veri meri paylasma daha ha, Onazi = Poko x3 çikar sanirim, ama gerçekte olan Poko = Onazi x5

ayaklari ayni seklde dengesiz, ama Poko eziyor geçiyor ve hücumda da katiliyor çalim da atabiliyor, Onazi tam rezil... satilsa kimse üzülmez... takimda da öyle kankasi yok, kimse üzülmez giderse...

iyi bir sol bek, ya savunmasi çok iyi olan ya da hücuma çikan bir bek bizim seviyeyi epey yukari tasir... Akbas iyi ama evet maalesef 1-2 hatâ yapiyor ve bunlar genelde önemli hatâlar oluyor, sinir bozucu... sidober gerekli...
bu ikisini alirsak, sol açigi içerden çözeriz skinti olmaz... Mas gitmeli, resmen takimi sabote mabote artik ne derseniz deyin, onu ediyor

alaksi ne

ikisindende bisey olmaz

yerinde olsam önce bir onazinin basliginin son sayfalarini okurdum

Enes Başkaya60
24.12.2017, 17:55
Yapsa yapardı sen merak etme. O arkadaş oyun kurucu değil ofansif orta saha. Oyun önden değil geriden kurulur.

Benden önce doğru yorumu yaptığın için teşekkür ederim.

Bunlar çok biliyor. Her ofansif oyuncuyu oyun kurucu zannedecek kadar çook hemde.

Örnek ver alalım örnek ahkam kesip durma iyi görmeye çalış bazen hep eleştiri yapma...

Enes Başkaya60
24.12.2017, 17:57
Rızaya kızmayacaktım,geç oyuncu değişikliği falan hadi neyse dedik...ama Allah aşkına yaptığı açıklamada deplasmanda alınan bir puan iyidir ne demek??bu mu senin çapın lig sonuncusundan bir puan süper yaa!!! Sonra biz de beklioruz ki maçı kazanalım

Cidden deplasmanda 1 puan iyidir mi dedi o zaman ikinci yarı direk gönderilsin gerek yok küçük düşünen insanlara anadolu takımı zihniyeti maalesef...

erenslash
24.12.2017, 17:57
Onazi iyi adam biz faydalanamıyoruz :) ver başahşehire onaziyi bak nasıl top oynuyor orada kadromuz ortasahada geniş aslında bizim sıkıntımız kanat castillodan verim alamıyoruz geri stoperler çok kötü şöyle söyleyeyim kalite quality bazında bakarsak 4 defans bölgesi ortasaha ve forvet kalite dengesinin gerisinde kalıyor böyle olunca balans olmuyor bu da takımın kalite oyun etkisini overall olarak düşürüyor tam oyuncularından faydalanamıyorsun çünkü defans güven vermiyor

hakkaten düşünün geri dörtlü takımın en zayıf bölgesi

şöyle düşünün bir kadron var bölgelerin belli ortasahan iyi forvetin iyi ama geri dörtlünün kalitesi ortasaha ve forvet kalitesiyle aynı değil ne olur?

dengesizlik olur bu da taktik oyuncu değişikliğini etkiler mesele bu

Sefer A.
24.12.2017, 18:00
alaksi ne

ikisindende bisey olmaz

yerinde olsam önce bir onazinin basliginin son sayfalarini okurdum
Dogrudur ama Poko Onazi'yi ezer geçer, ki Poko'yi Matuidi vâri kullanabiliriz aslinda, Onazi'den faydali olur...
Futbolcu basliklarina neredeyse hiç bakmam, aslinda arada bakmak gerek...

Enaldo61
24.12.2017, 18:01
Bizim sorunumuz belli oyuncular birbirine yakın oynayıp alan daraltmıyorlar. Öyle olunca orta sahaya kimi koysan kötü dersin.

trbzonsporlu
24.12.2017, 18:02

bu açıklamayı resmi siteden okuyunca bende boşa üzülüyormuşum baksana adam memnunmuş dedim kendi kendime.

erenslash
24.12.2017, 18:02
arkadaşlar akbaş iyi miyi değil yeteneksiz bir oyuncu mecbur oynatıyoruz açık var diye o da bu kadar oluyor bunlar Trabzonspor topçusu olamaz geri dörtlümüz özellikle stoper göbek bölgemiz berbat böyle olunca senin güzelim sosalı onazili ortasahandan verim alamassın çünkü stoperlerin kazma ve quality kat sayısı düşük

Enaldo61
24.12.2017, 18:03
Michel Preud'homme'u getireydik.

Sefer A.
24.12.2017, 18:04
ya da su olabilir, tam hücumcu bir bek alinir, orta göbege de cigersiz ve her deligi kapatan yeri geldi mi sol bekin açigini kapatan biri alinir isler düzelir...

mâliyet açisindan bakiyorum bir yandan, stoper ve sol bek ikilisi alinirsa daha ucuza olur bence... sol açik meselesine pek girmiyorum çünkü istedigimiz tarzda biri için en az bir 5 vermek gerek, kirâlik derseniz o da olmaz kaliteli çikmaz falan.... skinti

orta göbek de pahali olabilir ama, ucuza da Poko tarzi biri bulunabilir...