PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 17.Hafta l Kardemir Karabükspor 1-1 Trabzonspor l Maç Sonucu

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9

sametaydin
18.12.2017, 22:16
Karabük ligin son sırasında ama dişli takımmış bugünkü maçlarında çok disiplinli oynadılar defansta neredeyse hiç boşluk vermediler. Duran toptan yedikleri golle açılmak zorunda kaldılar. Ben tehlikeli takım olduklarını düşünüyorum en azından sahaya karakter koydular ve gol yememek için uğraştılar aynı zamanda kontra atakları da oldu. Kolay maç değil umarım takılmadan geçeriz. Bu maçı çözebilecek birçok oyuncumuz var.

tRaiNer
18.12.2017, 22:18
Galip gelmeliyiz...Hemde eze eze...
Eğer Şb maçında oynamayan oyuncularla ilgili söylentiler de gerçeklik payı varsa verilecek en güzel cevap ezerek maçı almaktır.

yattarahayranı
18.12.2017, 22:21
en tehlikeli maç

Karadeniz6116
18.12.2017, 22:23
https://twitter.com/futbolarena/status/942837307035537409
Emin olmadan yazmak istemedim. Ben de okumuştum Karabük medyasinda.
Bu 5 oyuncu alacakları ödenmediği için kulübü Fifaya sikayet etmekle tehdit etmişler ve bu maç kadroya sırf bu yüzden alınmamışlar.
Bakın hocası da açıklamış. Yeni yönetim geldi. Hafta içi ödeme yapılacaktır. Eski bakan destekli ( Mehmet Ali Şahin), eski bir yöneticiyi başkan yaptılar takıma.
Zor maç olacak.
Yeter ki bizi yenmek için çıksınlar sahaya. Beraberliğe yatmasınlar bu akşam ki gibi.
Cezalarını keseriz rahatça.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

batugol
18.12.2017, 22:29
1. takım ile 6. takım arasında puan farkı 3 ilginç bir lig oluyor

yorumsuz6117
18.12.2017, 22:35
2 takımın yarıştığı bir lig olacağına çok takımlı zirve yarışı bizim için her türlü daha iyi..

yorumsuz6117
18.12.2017, 22:38
http://tr.beinsports.com/haber/kadro-disi-degil-izin-verdik

Enes Başkaya60
18.12.2017, 22:47
Zor bir maç olacak gibi duruyor ama alacağız inşallah...

Ts_derya61
18.12.2017, 23:27
Puanlar birbirine çok yakın,zirve yarışında kazanmak zorunda olduğumuz bir maç.İnşallah kazanırız

TS-FAN
18.12.2017, 23:28
Uzun zamandır yazmadım..Bmn özlendi demektir burda olduğuma göre .. Yine heyecanlandırdı takım..Kazanacağız ,kazanmak zorundayız ¸ İyi forumlar

Karadeniz6116
18.12.2017, 23:46
Haftaya Konya-Fener macinda, Konyanin sinirda 6 adamı var.
Skubic, Ali Turan, Ömer Ali, Musa Araz, Fofana ve Ali Çamdalı.
3 tanesi bile cezali duruma düşse, bizim maçta büyük sıkıntı çekerler.
Erken ama nabalim yine zirve yarisina girdik öyle ya da böyle ☺
Sirf bu heyecanı bile tekrar bize hissettirdiği için Rıza hocama yürekten teşekkür ederim.

ilelebeTS
18.12.2017, 23:52
Bu sefer kazanırsak farkı iyice eritiriz. Diğer maçlara bakınca bu hafta birden fazla takım takılacak gibi.

Ogün YAZICI
18.12.2017, 23:52
Haftaya Konya-Fener macinda, Konyanin sinirda 6 adamı var.
Skubic, Ali Turan, Ömer Ali, Musa Araz, Fofana ve Ali Çamdalı.
3 tanesi bile cezali duruma düşse, bizim maçta büyük sıkıntı çekerler.
Erken ama nabalim yine zirve yarisina girdik öyle ya da böyle ☺
Sirf bu heyecanı bile tekrar bize hissettirdiği için Rıza hocama yürekten teşekkür ederim.

Sadece 3 oyuncu sınırda ;
Ömer Ali ,Bourabia,Fofana...

Bu arada Karabükspor o 5 oyuncuyu inşallah oynatır
Zira bugün çıkan kadroları bize daha zor bir 90 dakika yaşatır.Tamamı mücadele eden fizik gücü yüksek bir takım
11 kişi topun arkasına geçip kaptıkları toplarla fırsat kollayacaklar

Bu maç çok sıkıntı
1-0 inanılmaz iyi bir sonuç olur

Karadeniz6116
18.12.2017, 23:58
Sadece 3 oyuncu sınırda ;
Ömer Ali ,Bourabia,Fofana...

Bu arada Karabükspor o 5 oyuncuyu inşallah oynatır
Zira bugün çıkan kadroları bize daha zor bir 90 dakika yaşatır.Tamamı mücadele eden fizik gücü yüksek bir takım
11 kişi topun arkasına geçip kaptıkları toplarla fırsat kollayacaklar

Bu maç çok sıkıntı
1-0 inanılmaz iyi bir sonuç olurMackolikten aldim bilgiyi ben. Doğrudur. Orada ki kartlara kupa maçlarındaki kartlar da eklendiyse sayet, ki eklenmiştir. Bu 3 isim sınırda olabilir sadece.
Kilit isim Mehdi burada.
O kart görürse yeterli.
Karabük maçı bence de cok zor olacak.
Duran top çalışmak lazim bu hafta bol bol.
Yusuf gibi, Türkiye liginin en iyi korner kullanabilen bir adamı var elimizde ve yanlış bilmiyorsam, bu sezon kornerden golümüz yok.
Karabük adam paylaşımında sıkıntılı. Bu konuda bu hafta özel çalışma yapılmalı.

ensarusta
19.12.2017, 00:24
Anne baba surmeneli. Biz karabukte dogup buyuduk. Ikametimiz 10 senedir ankara. Bu sebeplerle karabukspora sempatimiz vardi. en azindan ligde kalmasini ister maclarini takip etmeye calisirdim. 2011 sezonunda arti fb macina cikardiklari kadro, bizim maca bilenmeleri sebebiyle karabukspor bizim icin bitmistir. Insallah kume duserler trabzon kumeye diye tribunlerden gelen sesi unutamiyorum.

Doğukan Uçan
19.12.2017, 00:33
Karabük şerefsizdir unutma unutturma 2012 yılında 2-1 yenildiğimiz maçta burak yılmaza kartopu atıp 90 dakika şikeci trabzon diye bağırmışlardı.

https://www.youtube.com/watch?v=Z6pL5KJ82KQ

Sefa Toyer
19.12.2017, 00:45
Çok rahat, eze eze geçeriz. Kral patlar.

Erkan A.
19.12.2017, 01:26
André Biyogo Pokohttps://www.transfermarkt.de/andre-biyogo-poko/profil/spieler/170767

sag bek de oynayabiliyormus gercekten cok güclü ve savasan oyuncu teknigide iyi poko gibi üc oyuncu daha olaydi sikecileri yenerlerdi

bu cocuk daha 24 yasinda bize faydali olurmu bilmem ilk defa izledim bügün cok iyi oynadi

karabüke gelince artik küme düsmüsler daha süpriz felanda olmaz bence net düstüler daha cok maclar oldugu halde kesin diyorum

burak iki gol atar bunlara abdulkadir de bos gecmez ilk yirmi dakikada 0-2 öne gececegimizi düsünüyorum sonrasi fark atariz mac sonuna kadar

selcuk
19.12.2017, 01:54
André Biyogo Poko

https://www.transfermarkt.de/andre-biyogo-poko/profil/spieler/170767

sag bek de oynayabiliyormus gercekten cok güclü ve savasan oyuncu teknigide iyi poko gibi üc oyuncu daha olaydi sikecileri yenerlerdi

bu cocuk daha 24 yasinda bize faydali olurmu bilmem ilk defa izledim bügün cok iyi oynadi

karabüke gelince artik küme düsmüsler daha süpriz felanda olmaz bence net düstüler daha cok maclar oldugu halde kesin diyorum

burak iki gol atar bunlara abdulkadir de bos gecmez ilk yirmi dakikada 0-2 öne gececegimizi düsünüyorum sonrasi fark atariz mac sonuna kadar

macta 3 aksiyonu var, geri kalan süre saklaniyor, her mac ayni

ise yaramaz

shootems
19.12.2017, 02:14
Karabük bomboş bir takım fenerbahçe yavaş oynadığı için 2 tane anca atabildi. Bizim pas trafiğimiz fenerbahceden daha iyi biraz hızlı oynarsak rahat 3 tane atarız zorlanmadan

Oğuzhan
19.12.2017, 02:18
André Biyogo Pokohttps://www.transfermarkt.de/andre-biyogo-poko/profil/spieler/170767

Ben bu oyuncuyu çok beğeniyorum. Daha önce 3-4 maçta daha izleme fırsatım oldu hep en göze çarpan oyuncu bu takımda. Mükemmel bir fizik gücü var, cüssesine rağmen baya süratli bir adam.

Fatih Öztürk
19.12.2017, 02:30
Karabük şerefsizdir unutma unutturma 2012 yılında 2-1 yenildiğimiz maçta burak yılmaza kartopu atıp 90 dakika şikeci trabzon diye bağırmışlardı.

https://www.youtube.com/watch?v=Z6pL5KJ82KQ

Ben bu maça istanbul'dan kalktım gittim biraderle, bilet bulamamıştık Karabük tarafından bilet aldık ayıp olmasın diye forma kaşkolumuzu montumuzun içine soktuk, Karabük tribünlerinde nerdeyse mavi kırmızı kadar sarı lacivert formalı piçler o kadar rahat küfrediyorlardı ki bir tanesi tam önümde fenerli it olduğumuz tribünün şeref tribünü tarafında Sadri başkana dönüp abartısız bir kaç dakika aralıksız ana avrat sövdü karabük'lüler çıtını çıkarmadı en son dayanamadım biradere dedim beni alırlarsa alsınlar şerefsizi tekmeyle tribünden aşağı attım biraz kargaşa çıktı ama olduğumuz tribünde daha çıt çıkmadı. Acımayacaksın s.... geçeceksin, 1-2 tanesi hariç anadolu kardeş mardeş hikaye bunların hepsi aynı bokun laciverdi.

Kadir
19.12.2017, 02:57
Burak Yılmaz içlerinden geçecek, bu tarz kendini bir bok sanan İstanbul köpeği kulüplere sağlam atlayacaksın ki seni unutmayacak. Karabükspor kulübünün PTT 1. Lig yolculuğuna büyük destek vermeliyiz [emoji16]

HOPA'LI TS'Lİ
19.12.2017, 07:54
Karabük bu maça ölüm kalım maçı olarak bakacaktır. 8 puanda ve son şansları bence
Bir kaza yaşamadan 31 puanla devreye umutla ve moralle girmeliyiz.
Kayseri ve Göztepe'yi altımıza alabilirdik, rakipleri direnemedi bu hafta
Neyse liderle 5 puan fark var ve 2011'den bu yana ilk kez bu kadar iddialı duruma geldik 17.hafta itibarıyla
Biz kendi maçlarımızı kazandığımız sürece sıkıntı yok
8.şampiyonluk hayal değil

Oruç
19.12.2017, 08:33
Skoru aldıktan sonra Burak ve Pereira'nın sarı kart görmesi lazım.

Yiğit Gayretli
19.12.2017, 08:42
Poko, sadece inandığı pozisyona koşan bir oyuncu. Seri fizik olarak fena değil. Zaman zaman bunun ekmeğini yiyor. Klasik bir Anadolu takımı topçusu. Geçelim...

Dün akşamki maça bakıyorum. Karabük 3-4 pozisyonda son pası, son dokunuşu yapmakta zorlandı. Acaba "izin" verilen Torje sahada olsa bir şey değişir miydi? Kafamda deli sorular!

Fatih Özkan
19.12.2017, 08:46
Şikecilerle olan maçlarını ilk gole kadar izledim. İlk yarıda Karabük'ün kaçırdığı 1-2 net pozisyon var. Gol olsaydı ne olurdu ? Bilemiyorum. Aslında Karabük'te bişe yok. Şikecilere karşı oynatmadıkları oyuncular bize karşı oynayacak mı bilemiyoruz.
Rahat bir maç olacağını düşünmüyorum. İlk yarı berabere biter bana kalırsa.
Allah utandırmasın.

erenslash
19.12.2017, 08:49
karabük fenere direnmedi ama bize direnir ama alırız

erenslash
19.12.2017, 08:49
iki sağlam takviye olursa ikincilik veya şampiyonluk hayal değil evet bu kadroyla olmaz ama devre arsındaki a kalite transferlere bakar iş
Karabük bu maça ölüm kalım maçı olarak bakacaktır. 8 puanda ve son şansları bence
Bir kaza yaşamadan 31 puanla devreye umutla ve moralle girmeliyiz.
Kayseri ve Göztepe'yi altımıza alabilirdik, rakipleri direnemedi bu hafta
Neyse liderle 5 puan fark var ve 2011'den bu yana ilk kez bu kadar iddialı duruma geldik 17.hafta itibarıyla
Biz kendi maçlarımızı kazandığımız sürece sıkıntı yok
8.şampiyonluk hayal değil

61_Hasan_69
19.12.2017, 09:31
Bu arada yanlış hatırlıyor olabilirim ama 2010-11 sezonunda Karabukspor-Fenerbahçe maçında Karabük tribünleri şampiyon Trabzon diye bagirmisti 61. dakika.

seçuk
19.12.2017, 09:43
Bence zor maç olacak. Kazanmamız şart ama zor. Puan kaybını aklıma dahi getirmek istemiyorum. Alırsak ilk2 inancım artacak. Alınan 5 galibiyetin anlamlanacagi kritik maç bu işte. Rakip asla basit değil. Ciddi bir şekilde çıkıp mücadele edilmeli 3 puan bu maçta çok şey..

cebcare
19.12.2017, 09:46
Karabük fenere karşı direndi ama gücü yetmedi Karabük aslında aldığı skorlar ve oynadığı futbol uyuşmuyor bir şansızlıkları var inşaAllah bu şansızlıkları bizim maçta da devam eder bizim açımızdan cidden çok zor maç.

Tatar Kemal
19.12.2017, 10:04
Rakibi ciddiye alırsak iyi bir skorla kazanabiliriz. Ama tabii hakem faktörü aleyhimize devreye girmiş bulunuyor. Büyük bir ihtimalle bu maçta hakem katliamına maruz kalacağız. Bir şekilde Trabzonsporu zirveden uzak tutmak isteyeceklerdir bunun en iyi yolu tabii ki hakemler. O sebeple zor bir maç bizi bekliyor.

ÖmürKaradeniz61
19.12.2017, 10:21
Şikecilerle olan maçlarını ilk gole kadar izledim. İlk yarıda Karabük'ün kaçırdığı 1-2 net pozisyon var. Gol olsaydı ne olurdu ? Bilemiyorum. Aslında Karabük'te bişe yok. Şikecilere karşı oynatmadıkları oyuncular bize karşı oynayacak mı bilemiyoruz.
Rahat bir maç olacağını düşünmüyorum. İlk yarı berabere biter bana kalırsa.
Allah utandırmasın.
Felaket tellallığı benim işim burda aslında ama ben aksine maçın rahat geçeceğini düşünüyorum.Eğer karabük fenere karşı as oyuncularını oynatsaydı fener onlara karşı daha kolay bir galibiyet alırdı.Oynamayan oyuncular büyük takımlara karşı hep daha iyi performans gösterir.

oflubektas
19.12.2017, 10:27
Maçın ön değerlendirmesini sonra yaparız ama yılın spor yazarı Atilla Türker'den bir başka menejer haberi. Mikrofonlarımız Karabük'te:

http://www.haberturk.com/yazarlar/atilla-turker/1754037-karabukte-karanlik-tablo

halilaziz61
19.12.2017, 10:28
Beklentiyi yukseltmiyorum
Biz TS yi kritik maçlarda hep puan kaybetmisizdir

thesiege61
19.12.2017, 10:30
2008-2009 sezonu 15. hafta itibariyle puan durumu (tff resmi sitesinden alınmıştır)

1.sivasspor 31puan
2.trabzonspor 31puan
3.galatasaray 30puan
4.fenerbahçe 29puan
5.ankaraspor 29puan
6.beşiktaş 28puan

sezon sonunda da hepimizin malumu beşiktaş şampiyon oldu. o sezon kendi evimizde kaybettiğimiz denizlispor ve konyaspor maçlarını hiç unutmam. Üstelik deplasmanda beşiktaş ile 1-1 beraber kalmış, yenilmemiştik.
beşiktaş hiç şampiyon atkım gibi oynamadan, rakiplerinin itelemesiyle sadece 71 puanla şampiyon olmuştu, 2010-2011 sezonlarında 82 puan aldığımızı unutmayalım.
sonuç olarak demem o ki, şampiyonluk kolay değil elbette ama öyle imkansız da değil, hele bir de wolfsburgun 2009 şampiyonluğuna bakarsanız 13.sıradan gelip bayern münihi geçip şampiyon olduğunu görürsünüz. anormal olmayan şartlarda şampiyonluğa oynamak hiç de zor değil..

Cafer Bulur
19.12.2017, 10:32
Beklentiyi yukseltmiyorum
Biz TS yi kritik maçlarda hep puan kaybetmisizdir

Yapma kardesim daha önce kazandigimiz 5 mac kritik degilmiydi?

Her mac kritik mactir bundan sonra karabük ü yenersek konya maci da kritik fener maci da kritik.

feneri yendik diyelim göztepe maci kritik olmayacak mi?

Biraz takima güvenelim iyi bir kadromuz var her maci kazanacak gücümüz var ama oynarsak en az rakip kadar istekli olursak.

Karadeniz6116
19.12.2017, 10:38
Bu sene Göztepe Kayseri ve Basaksehirin, büyüklerle oynadığı maçlar sampiyonu belirleyecek.
3 takimda sahamıza gelecek.
Hatta Fener ve Bjk bile sahamıza gelecek.
Gs deplasmanina gidicez bir tek.
Fikstürde feneri takip etmemiz kim ne derse desin, bizim icin avantaj.
Bu sene ilk 3 başarıdır benim için.
Ama bu yolun sonunda bir sampiyonluk hikayesi de yazılır mi ?
Zor ama asla imkansız değil.
Bu gözle konsantre olursak lige, takımı baskı altina almayız.

Cafer Bulur
19.12.2017, 10:54
Bu sene Göztepe Kayseri ve Basaksehirin, büyüklerle oynadığı maçlar sampiyonu belirleyecek.
3 takimda sahamıza gelecek.
Hatta Fener ve Bjk bile sahamıza gelecek.
Gs deplasmanina gidicez bir tek.
Fikstürde feneri takip etmemiz kim ne derse desin, bizim icin avantaj.
Bu sene ilk 3 başarıdır benim için.
Ama bu yolun sonunda bir sampiyonluk hikayesi de yazılır mi ?
Zor ama asla imkansız değil.
Bu gözle konsantre olursak lige, takımı baskı altina almayız.

Bu sene göztepe ve kayserinin yukarda olmasi bizim icin bir avantaj bu durum puan barajini asagiya cekecektir.

Hatta bursa nin yeniden cikisa gecip yukariya oynamasi lazim mesela hedefi olan bir bursa nin bjk ile kendi sahasindaki maci düsünsene.

Yani anadolu takimlarinin güclü zirvede olmasi bize rahatsizlik vermemeli aksine mutlu etmelidir.

Biz sadece kendi isimize bakmaliyiz sampiyonluk kelimesini cok fazla telaffuz etmeden sessiz ve derinden gitmeliyiz.

Sampiyon olacagim diyerek sampiyon olunmaz bursa nin 2010 sampiyonlugunu hatirlamak yeterli.

ccd6167
19.12.2017, 11:26
Maç maç gitmekte fayda var..

fakat fixtür beni çok heyecanlandırıyor..

zor deplasman gayse ilk hafta Konya.. belki bursa ama onlar sondan 2. Hafta

asıl en büyük avantaj ise sırasıyla fener ile göztepeyi alaşağı edebiliriz

Faik Yılmaz
19.12.2017, 11:29
Dünkü kadro pisliğinden sonra bunları yenmek farzı ayın oldu.....

Mümkünse fark ile mümkün değilse az fark ilede olur yeterki yenelim alt sıralara itelim bunları....

Faruk Türk
19.12.2017, 11:42
Vay.. forum nasil degismiss. pes pese maç alinca herkez farkli düsüncelere kapilmis.. bayadir girmemistim.. Riza hocanin ilk maçindan sonra forumu biraktim. Takima, oyunculara herkeze küfür atan laf atan futboldan anlamayan insanlar vardi.. Ah ahh.. simdi ise mutluluktan rahat rahat uyuyoruz. Nerden nereye geldik.

Insallah Karabükü yener, 2. yariya bambaska ve daha da istekli bir Trabzonsporla karsi karsiya kaliriz.

"abdülkadir oynayamaz ilk 11'de, yusuf ilk 11 olmamali fln" diyenler çoktu ilk baslarda.. simdi nerdesiniz, bu takimi bu 2 çocuk 2. yarida sirtlayacaktir. Tabiki Burak abileri de takimi öyle benimsediki, helal olsun.. (Futbolu çok iyi degil, ama yinede gol atiyor).. Takim bütünlesti ve gittikce daha iyi oynuyor.

Ah su Sosa keske adam olsada katki saglasa..

En büyük sorunumuz defans hatti.. Yine de Hubocana helal olsun, çok salladik, kizdik, ama son bi kaç maçta baya iyiydi.. Okay'da ilk baslardaki maçlarindan çok daha iyi durumda. Riza hocaya nazar degmesin umarim takimi böyle oynatmaya devam eder. En büyük hatasi, Rodallegaya yanlis yapmasi. Su adam Burak olmayinca en az onun kadar katki verebilen tek golcümüz.

Karabükü kazasiz belasiz yenersek eger, iste o zaman inanilmaz seyler olur.

Faruk Türk
19.12.2017, 11:49
iki sağlam takviye olursa ikincilik veya şampiyonluk hayal değil evet bu kadroyla olmaz ama devre arsındaki a kalite transferlere bakar iş
En büyük takviye Sosa olur zaten.. ama umudum yok.

Stoper olarak:
Kaan ayhani derhal alirim. Yazin bonservisi elinde olabilir, ama simdi ihtiyacimiz var. Siritmadan defansin her bölgesinde oynayabilen oyuncu. Genç ve yetenekli.. topu oyuna iyi sokabilen oyuncu.

Fatih Özkan
19.12.2017, 11:50
Maç maç gitmekte fayda var..

fakat fixtür beni çok heyecanlandırıyor..

zor deplasman gayse ilk hafta Konya.. belki bursa ama onlar sondan 2. Hafta

asıl en büyük avantaj ise sırasıyla fener ile göztepeyi alaşağı edebiliriz

Aynen öyle...
Belki de en umutlanmak istemeyen benim. Ama fikstüre, hele hele son haftalara bakınca ister istemez "Acaba?" diyorum.

reisoğlu61
19.12.2017, 12:24
Durica veya Akbas in durumlari nedir, malum Demirok galiba cezali bu macta.
olmadi Hüseyin Türkmen ilk onbir oynayabilir Hubocan in yaninda.

Gürkan Asma
19.12.2017, 12:28
Onur

Jp Hubo Akbaş Mas

Onazi Okay

Abdulkadir yusuf olcay

Burak

alper*
19.12.2017, 12:35
Bu maçı kazanmamız zor.

Uğur Ö.
19.12.2017, 12:57
Maçın ön değerlendirmesini sonra yaparız ama yılın spor yazarı Atilla Türker'den bir başka menejer haberi. Mikrofonlarımız Karabük'te:

http://www.haberturk.com/yazarlar/atilla-turker/1754037-karabukte-karanlik-tablo
Yazıklar olsun hakikatende. İşçinin emeğini yiyenler nasıl rahatça uyuyabiliyor

Faruk Türk
19.12.2017, 13:01
Onur

Jp Hubo Akbaş Mas

Onazi Okay

Abdulkadir yusuf olcay

Burak

Büyük ihtimal ilk 11 bu olur. Olcayin yerine damdoy oynayabilirde... Abdülkadir ve Yusuf banko görmek çok güzel birsey, sezon basinda, bunlar kaldiramaz baskiyi diyorlardi.. Yusuf kendini gelistiriyor, abdülkadir ise oyun zekasi ile, takima gün gittikce katki sagliyor.. Helal olsun ve nazar degmesin.
bence ilk 11 böyle de olabilir
Jp-hubo-Akbas--Mas
--------Okay---sosa....---
Abdülkadir---Damdoy---Yusuf
-------Burak---------------

Sosanin biseyler yapmasini istiyorum artik. Ona verdigimiz paralar haram olsun.. Belki diyorum, 2. yari, istekli oynar.. ne biliyim.. ümit var, az da olsa..

Insallah maçi 1-0 aliriz da rahat sekilde 2. yariya gireriz.

UĞUR DURTAŞ
19.12.2017, 13:07
gösterişten uzak,mütavazi,aklı başında rıza hocamız dün maçı canlı izledi(fb-karabük)
çok iyi yaptı,gerekli notlarını mutlaka almıştır.
karabük bu hafta yeni hocasını belirlemez,devre arasını bekleyecektir.
altyapı hocası fb maçında kadroya almadığı oyuncuları kadroya yine almayacaktır.
gelecek tepkilerden çekinecektir.
karabük puan cetvelinin dibinde olmasına aldanmamak gerekir,
önceki haftalardaki maçlarını izlediğimizde yenildiği maçlarda dahi rakibinden daha iyi oynadığını gördük.
bu maçımız gerçek anlamda çok önemli,futbolcularımızın iyi motive edilmesi şart.
adımıza alınacak 3 puan,ilk yarı itbariyle puan cetvelindeki tüm dengeleri alt üst edecektir.
bu hafta ciddi anlamda puan kayıpları olacak rakiplerimizin.ne yapıp ne edip 3 paun almalıyız.
*
konya-fb
gs-göztepe
kasımpaşa-başakşehir
sivas-bjk
*
kayseri rahat geçer malatyayı.

Karadeniz6116
19.12.2017, 13:08
https://twitter.com/TayfaORG/status/943060554129772544
https://twitter.com/TayfaORG/status/943062210246533120

Nazim Can
19.12.2017, 13:11
Ilk golü erken bulup rakibin defansif zaaflarindan faydalanmaliyiz, zaten yaptigimiz en iyi seyde bu, Damdoy yerine Olcayi bekliyorum, stoperde de Hubo-Akbas tandemi orta saha Okay-Onazi olur keske Sosa bir 30 dak falan oynayabilse.

Gürkan Asma
19.12.2017, 13:11
Büyük ihtimal ilk 11 bu olur. Olcayin yerine damdoy oynayabilirde... Abdülkadir ve Yusuf banko görmek çok güzel birsey, sezon basinda, bunlar kaldiramaz baskiyi diyorlardi.. Yusuf kendini gelistiriyor, abdülkadir ise oyun zekasi ile, takima gün gittikce katki sagliyor.. Helal olsun ve nazar degmesin.
bence ilk 11 böyle de olabilir
Jp-hubo-Akbas--Mas
--------Okay---sosa....---
Abdülkadir---Damdoy---Yusuf
-------Burak---------------

Sosanin biseyler yapmasini istiyorum artik. Ona verdigimiz paralar haram olsun.. Belki diyorum, 2. yari, istekli oynar.. ne biliyim.. ümit var, az da olsa..

Insallah maçi 1-0 aliriz da rahat sekilde 2. yariya gireriz.Aslında girip , gol asist skor yönelik bi katkı yapsa hem gönülleri kazanacak hemde kendi için iyi olacak. Ben sonradan girmesi taraftarıyım. 60 larda girebilir, kazanan düzeni bozmak yanlış olur.

TS61_NL
19.12.2017, 13:13
Bu maci alirsak varya.....sampiyonluk sarkilari soylemeye baslariz....2.yaridaki maclarimizin cogu full ceker, hele hele fb, bjk, basaksehir, goztepe ve Kayseri maclari....Bu hafta sonu ustumuzde olan en az 1 takim puan kaybedecek fakat digerlerininde maclari cok zor. Su mac var su mac....sampiyonluga bedel niteliginde. Haydi usaklar, bordo-mavi asiklar olarak her daim yaninizdayiz, sizler inanin lakin bizler her zaman inandik ve inanmaya devam edecegiz....

Fatih Özkan
19.12.2017, 13:13
Damdoy ilk 11'de olmayacaktır.

Murat Keçeci
19.12.2017, 13:14
Karabük deplasmanı bizim için her zaman zor olmuştur. Geçmişteki karnemizde pek iç açıcı değil farklı yenilgiler ve kötü futbollar akılda kalanlar o yüzden ligde son sırada olması bakış açımızı değiştirmemeli bu ligde kolay maç yok bu maça her maçtan daha fazla konsantre olmalıyız.

Son maçtaki performanslarına bakarsak dirençli bir takım görüntüsü verdiler hatta duran top golü olmasaydı puan almaları içten bile değildi.Bir değişim içindeler o yüzden kapalı kutu gibiler ne yapacakları belli olmaz o yüzden çok temkinli oynamalıyız.

Bizim açımızdan bakarsak oyuncularımızın özgüveni ve konsantrasyonu çok iyi durumda elimizde kaliteli oyuncular var pozisyon bulunca iyi işler yapabiliyoruz.Eksiklerimiz oyunu kontrol etmekte zorlanıyoruz orta göbekteki ikilimizin pas yönünün zayıf olması zaman zaman kontrolü kaybetmemize sebep oluyor.Bir diğer eksikliğimizde hücumda çoğalmakta zorlanıyoruz.Bu problemleri aşmak için tek çare pas yapabilmekten geçiyor.

Bu maçta Burakın bitiriciliğine çok ihtiyacımız olacak ayrıca yusuf ve Abdülkadirin performanslarıda maç sonucunda önemli etkenler olacak.Yusufun bu maçta da ön plana çıkması lazım ayrıca Abdülkadirin takım oyunundaki başarısını ceza sahasına daha fazla girerek gol vuruşlarıyla pekiştirmesi lazım biraz daha özgür oynamalı stoper ve beklerin arasına koşularda yapmalı.

Orta sahanın göbeğinde Okay ve onazi pas hatasını minimum seviyede tutmalı ayrıca takım halinde yardımlaşmalı orta sahayı rakibe hediye etmemeliyiz.Disiplinli oynayıp bize önemli bir eşik atlatacak olan bu 3 puanı almalıyız.30 puan barajını aşmak çok önemli.

Lige genel açıdan bakarsak 7 takım birbirine çok yakın durumda herkesin konsantrasyonu çok yüksek öne geçen takımlar kolay maç vermiyor fakat aşırı kazanma isteğine bağlı olarak takımlar üzerindeki baskı artmaya başladı bizim gibi başakşehır,gs,fb gibi takımlarda da bu durum görülüyor sadece bjk nın rahat görüntüsü devam ediyor.Bu baskıyı kaldırabilecek olan takımlar bu yarışta bir adım öne geçecek o yüzden takım kaptanlarımıza,teknik heyetimize ve taraftarımıza büyük sorumluluk düşüyor psikolojik açıdan kendimizi güçlü tutmalıyız.

oksoholu
19.12.2017, 13:26
Ilk golü erken bulup rakibin defansif zaaflarindan faydalanmaliyiz, zaten yaptigimiz en iyi seyde bu, Damdoy yerine Olcayi bekliyorum, stoperde de Hubo-Akbas tandemi orta saha Okay-Onazi olur keske Sosa bir 30 dak falan oynayabilse.
Bence tam Damdoyluk bir maç Karabük defansif oynayacak ve stoperleri de hiç fena değil orada top tutmak istiyorsak onun oynaması lazım Burak top tutamıyor orta sahada muhtemelen herkese pres uygulanacak

Faruk Türk
19.12.2017, 13:28
Aslında girip , gol asist skor yönelik bi katkı yapsa hem gönülleri kazanacak hemde kendi için iyi olacak. Ben sonradan girmesi taraftarıyım. 60 larda girebilir, kazanan düzeni bozmak yanlış olur.

Sorun 1-0 lik maçta 60dan sonra girip de oyunun içine etmesi.. bu bir risktir.. he tabi.. biraz kendine sekil verse, istese, zaten 60 da girip en az 1 assist yapar.. Takim su an oynuyor, oyun düzeni oturuyor yavas yavas.. Daha zaman gerekiyor, tam bir sistem olusmus degil, ama olabilir.

Faruk Türk
19.12.2017, 13:29
Bence tam Damdoyluk bir maç Karabük defansif oynayacak ve stoperleri de hiç fena değil orada top tutmak istiyorsak onun oynaması lazım Burak top tutamıyor orta sahada muhtemelen herkese pres uygulanacak
Katilirim. Bencede Damdoy oynayabilir aslinda..
---Okay---Yusuf---
abdülkadir--Damdoy--Olcay
----Burak--------
Bu sekilde de olabilir mesela.. damdoy' yusuf top toplayip ileri sürükler..

Gürkan Asma
19.12.2017, 13:33
Sorun 1-0 lik maçta 60dan sonra girip de oyunun içine etmesi.. bu bir risktir.. he tabi.. biraz kendine sekil verse, istese, zaten 60 da girip en az 1 assist yapar.. Takim su an oynuyor, oyun düzeni oturuyor yavas yavas.. Daha zaman gerekiyor, tam bir sistem olusmus degil, ama olabilir.

Sosa şuan fark yaratmıyor evet ancak bi takımın içine edecek bi oyun da oynamıyor, şu algıyı kafadan atmak lazım bi kere.

Faruk Türk
19.12.2017, 13:35
Sosa şuan fark yaratmıyor evet ancak bi takımın içine edecek bi oyun da oynamıyor, şu algıyı kafadan atmak lazım bi kere.

Kusura bakma ama bu benim görüsüm. oyuna girdigi maçlarda resmen performansi düsürdü, takim oyununu bozdu bence.. Ha düzelir mi? Tabiki düzelir, ama su an degil. Belki karabük maçiyla baslayabilir mesela diyorum zaten. yanlis anlama.

Full HD
19.12.2017, 13:42
Zor mac olacak! Yenmek zorundayiz.

ccd6167
19.12.2017, 13:58
Aynen öyle...
Belki de en umutlanmak istemeyen benim. Ama fikstüre, hele hele son haftalara bakınca ister istemez "Acaba?" diyorum.

Fener
başak
bjk

9 puan şart..

geçen sene bunları sahamızda yenerek gözdağı veremedik.. son 7 haftaya 3-4 puan geriden girsek bize şans getirir

Mehmet BAŞ
19.12.2017, 14:12
Vay.. forum nasil degismiss. pes pese maç alinca herkez farkli düsüncelere kapilmis.. bayadir girmemistim.. Riza hocanin ilk maçindan sonra forumu biraktim. Takima, oyunculara herkeze küfür atan laf atan futboldan anlamayan insanlar vardi.. Ah ahh.. simdi ise mutluluktan rahat rahat uyuyoruz. Nerden nereye geldik.

Insallah Karabükü yener, 2. yariya bambaska ve daha da istekli bir Trabzonsporla karsi karsiya kaliriz.

"abdülkadir oynayamaz ilk 11'de, yusuf ilk 11 olmamali fln" diyenler çoktu ilk baslarda.. simdi nerdesiniz, bu takimi bu 2 çocuk 2. yarida sirtlayacaktir. Tabiki Burak abileri de takimi öyle benimsediki, helal olsun.. (Futbolu çok iyi degil, ama yinede gol atiyor).. Takim bütünlesti ve gittikce daha iyi oynuyor.

Ah su Sosa keske adam olsada katki saglasa..

En büyük sorunumuz defans hatti.. Yine de Hubocana helal olsun, çok salladik, kizdik, ama son bi kaç maçta baya iyiydi.. Okay'da ilk baslardaki maçlarindan çok daha iyi durumda. Riza hocaya nazar degmesin umarim takimi böyle oynatmaya devam eder. En büyük hatasi, Rodallegaya yanlis yapmasi. Su adam Burak olmayinca en az onun kadar katki verebilen tek golcümüz.

Karabükü kazasiz belasiz yenersek eger, iste o zaman inanilmaz seyler olur.

Faruk kardeşim, çok uzaklara gitmene gerek yok.
Bursaspor maçının ilk yarısında dahi Yusuf'a saydıranlar vardı. Hunharca Yusuf'a geçiriyorlardı!
Yusuf'ta bir form düşüklüğü oldu mu? Oldu. Fakat bu çocuğa sahip çıkılması gerekirken yerden yere vurmak ayıp oldu.Olumsuz eleştiri konusunda sezon başına göre ciddi gelişim olsa da en ufak kötü gidişte pusuda bekleyenler var.
Geldiği ilk günden Rıza Hocaya muhalefet edeni gördüm. Başarılı olsa da Rıza'yı istemiyorum diyeni de gördüm.
Forumda olmasa da sosyal medyada ''Ersun'a kumpas kuruldu'' diyerek Rıza'ya mesafeli duranları dahi gördüm.
En anlayamadığım kesim de bunlar oldu. Gider ayak Trabzonspor'a son golünü atan E.Yanal'a kim neden arka çıkar?
Nasıl bir kafa ''Trabzonspor 34 yıldır şampiyon olamıyor'' diyen adama arka çıkar? Her neyse tip tip insan var işte!
Sonuç olarak dediğiniz gibi biraz daha iyi bir ortam oldu. Umarım daha da iyi bir hale gelir.

Oğuzhan Fidan
19.12.2017, 14:15
fener maçının bazı bölümlerini izledim gerçekten bu adamları bedavaya verdik yarısına yakını çöp inanılmaz kötü oynuyorlar kadro yapısımı desem teknik kadro işbilmezliğimi desem adamlar dökülüyor resmen. fenere karşı gol yedikten sonra teslim oldular

Mehmet BAŞ
19.12.2017, 14:18
Bence ilk 11 şu şekilde olur.

1. ONUR
2. PEREİRA
3. HUBOCAN
4. MUSTAFA (İyilişirse)
5. MAS
6. OKAY
7. ONAZİ
8. ABDÜLKADİR
9. OLCAY
10. YUSUF
11. BURAK

Benim beklediğim kadro budur.
N'Doye'un Kasımpaşa ve Bursaspor maçlarında etkisiz kaldığı için kesileceğini düşünüyorum.
Son iki maçta Olcay sonradan oyuna girerek etkili oldu. Bu maçta formayı alacaktır diye umuyorum.
Fakat olur da Rıza Hoca iki forvetli sisteminde ısrar ederse bu kez Rodellega'nın ilk 11 başlayacağını düşünüyorum.
Yine de en akıllı hamle Olcay ile başlamak olacaktır. Maçın gidişatına göre Rodellega'yı almakdaha sağlıklı olacaktır.
Açıkçası kimin oynadığı pek de umurumda değil. Yeter ki kazanalım! Başka bir şey istemiyorum.

srmnlii
19.12.2017, 15:19
Bu maçı almanın en büyük formülü, disiplin disiplin disiplin.. 90+ kaç dakikaysa artık düdüğe kadar disiplin.. Ve rıza hocaya bu konuda güveniyorum..

bkandil
19.12.2017, 15:19
Bu maç takımı revize etmeden önce atılacak son adım, çıkılacak son basamak. Sonrasında dinlenip, nefes alıp hedefe doğru yeniden yürümeye başlayacağız.

SALDIRAY
19.12.2017, 15:25
Bütün takım inansa bu sene şampiyonluk içten bile değil. Her şey bizim lehimize.

Şöyle bir bakın; sezon başı ilk 10 hafta falan en zor fikstür bizimdi. Tüm derbi sayılabilecek maçlardan puan aldık. Alanya,Akhisar, Malatya maçlarını zaten kazansak lider bizdik. Çok kötü geçti bu 3 maç. Göztepe bile var. En azından berabere olabilirdi. Basit puanlar verildi.
Fikstür rahatlayınca peşi sıra galibiyetler geliyor.

Devre arasına 6 puan daha alıp girdik mi her şey olabilir.

2. Devre ilk 10 hafta zorlu fikstürün en önemli maçlarını sahamızda oynayacağız. İlk yarı gibi puanlar almayı başarabilirsek kalan maçları final havasında oynarız.

Gs, Bjk nin daha çok tökezleyeceği maçlar olacak. Beni düşündüren sadece Başakşehir ve fener. Bunları yakalamakta zor değil. Biraz daha üzerine koyup oynamalıyız.

Devre arasına iyi bir stoper alıp gol sorununun kökten çözmemiz gerekiyor.

HOPA'LI TS'Lİ
19.12.2017, 15:56
gösterişten uzak,mütavazi,aklı başında rıza hocamız dün maçı canlı izledi(fb-karabük)
çok iyi yaptı,gerekli notlarını mutlaka almıştır.
karabük bu hafta yeni hocasını belirlemez,devre arasını bekleyecektir.
altyapı hocası fb maçında kadroya almadığı oyuncuları kadroya yine almayacaktır.
gelecek tepkilerden çekinecektir.
karabük puan cetvelinin dibinde olmasına aldanmamak gerekir,
önceki haftalardaki maçlarını izlediğimizde yenildiği maçlarda dahi rakibinden daha iyi oynadığını gördük.
bu maçımız gerçek anlamda çok önemli,futbolcularımızın iyi motive edilmesi şart.
adımıza alınacak 3 puan,ilk yarı itbariyle puan cetvelindeki tüm dengeleri alt üst edecektir.
bu hafta ciddi anlamda puan kayıpları olacak rakiplerimizin.ne yapıp ne edip 3 paun almalıyız.
*
konya-fb
gs-göztepe
kasımpaşa-başakşehir
sivas-bjk
*
kayseri rahat geçer malatyayı.

Konya ve Kasımpaşa geçen yılki güçlerinden uzak olsa da Sivas-BJK maçı dahil bu 3 maçta rakipler puan kaybedebilir.

Karabük kolay lokma değil. Ciddiye alınmalı

Önceki haftalarda iyi oynayıp gol atamama sonucu yenildiler hep

Dün Feneri de zorladılar ilk yarı

31 puan yapmak çok önemli

HOPA'LI TS'Lİ
19.12.2017, 16:48
Karabük (D) -3
Atiker Konya (D) -3

TS-FB maçına 34 puanla çıkarsa sezonun hatta son 7 yılın seyirci rekorunu kırarız.

TS şampiyonluk potasında ya keyfimiz yerinde çok şükür

Geçsin günler bir an önce, gelsin maçlar

Uğur Ö.
19.12.2017, 17:06
2011 senesindede Karabükle 17.hafta oynamıştık. Ve fenerlede 2.hafta :)

HOPA'LI TS'Lİ
19.12.2017, 17:08
2011 senesindede Karabükle 17.hafta oynamıştık. Ve fenerlede 2.hafta :)

Avni Aker'de 80. dakikadan sonra bulduğumuz gollerle 3-0
Deplasmandaki 34. hafta maçında da 0-4 yenmiştik.

Uğur Ö.
19.12.2017, 17:12
Avni Aker'de 80. dakikadan sonra bulduğumuz gollerle 3-0
Deplasmandaki 34. hafta maçında da 0-4 yenmiştik.

Yumlu kilidi açmıştı hey gidi :)

Karabük karşısında hep yaptığımız şey olan ilk yarı rölanti olayı bence riskli olacak. Hızlı oyuncuları var kaza bela atarlarsa çıkaramayız ikinci devre.

erenslash
19.12.2017, 17:31
alınsın ama as transfer olarak değil tabi sezon sonu bağlanacak şekilde alınsın devre arası baya üst düzey bir stoper almamız şart hani 5-6 milyon eruroluk bir stoper almalıyız tepe tepe kullanalım sosadan faydalanabilirsek iyi olurdu ama işte eşi bilmem ne trip tabi ki bu kadroyla şampiyonluk zor hatta ikincilik de.İki as takviye şart hani iş şeye döndü biraz yusuf vardı ya beşiktaşta alalım şampiyon olalım demiştik geçen senelerde almamıştık sonra başka bahara kaldı o durumu yaşıyor gibiyiz başkanın bir şekilde para bulması lazım yola baş koyduysa ben ikinciliğie de razıyım ama ikincilğin de birincilğinde yolu bu transferlerden geçiyor
En büyük takviye Sosa olur zaten.. ama umudum yok.

Stoper olarak:
Kaan ayhani derhal alirim. Yazin bonservisi elinde olabilir, ama simdi ihtiyacimiz var. Siritmadan defansin her bölgesinde oynayabilen oyuncu. Genç ve yetenekli.. topu oyuna iyi sokabilen oyuncu.

ilelebeTS
19.12.2017, 18:20
Hoca kanatta illa santrafor oynatacaksa Ndoye yerine Rodallega oynasın, çünkü sürekli ceza sahasına dalıyor. Çok fırsatçı, kesin gol atar. Fişi erken çekeriz.

Adem Erdoğan
19.12.2017, 19:04
Rodellega 11'e yazılacak ilk isim olmalı, adam oyunda kaldığı saniyeler içinde bile pozisyona girdi.

tRaiNer
19.12.2017, 19:13
Şaka gibi.

https://www.haber61.net/spor/karabukspor-da-celiski-baskan-dan-trabzonspor-sozleri-h310757.html

Eze eze yenmemiz gerekir diye boşuna söylemiyoruz.
Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu!
Trabzonspor'a bilenen takımın haline bir bak hele!
14866
Üstelik en önemli oyuncuları bir önceki maç kadroya alınmamış ve mağlup olmuşlar!
Bir de tüm Türkiye'ye bizi izledi çok iyi oynadık demiyor mu?...
Sen sabır ihsan eyle Ya Rab!

champions
19.12.2017, 19:14
-----Onazi---Kucka/Okay---
--Abdülkadir--Sosa--Olcay--
-----------Burak/Roda-------

Ogün'
19.12.2017, 19:49
Kucka cezalı

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

pReN@_61
19.12.2017, 20:40
Fb-Karabük maçını seyreden bir arkadaşım fenerin kötü oynadığını ve Karabük'ün ise rezil bir futbol ortaya koyduğunu söyleyince iştahım iyice kabardı.

Şöyle net bir skor olsak 0-3 gibi, tadından yenmez.

Başarılar takım !
:sevinç:

kayseriliyiz
19.12.2017, 23:54
En zor maçimiz olacak.
Ciddiye almazsak puan birakiriz.

Envoyé de mon Redmi 4X en utilisant Tapatalk

sason
20.12.2017, 00:06
Bayılıyorum şu lig sonuncusu geyiğine.Anlayın artık.Ligin sonuncusu ile 9. arasında pek bir fark yok.Arada sadece ufak nüanslar var.Şans, cezalar, bir kaç oyuncunun aksaması gibi.

Benim izlediğim Karabük özellikle gol yollarında beceriksizlik çeken sert bir takım.Bu yüzden kolay geçmez.

İbrahim CİHAN
20.12.2017, 00:07
Çok önemli bir maç yine. Devreye girerken son bir final. Ha gayret. Çok zor geçeceğini düşünüyorum. Inşallah kazanırız.

Murathan
20.12.2017, 00:15
Burak Rodallega Olcay Abdüş Sosa kim varsa oynatırım.
Çok kolay kopabilecek bir maç ancak büyük ihtimal puan kaybedeceğiz.

Berke6198
20.12.2017, 00:29
Ligde 16 maçta 8 puan toplayabilmiş bir takıma puan bırakacaksak bunun ötesi,berisi önemli değil. Şampiyonluk veya üst sıralardan zaten bahsetmeyelim. İlk haftalar olsa da puan kaybetsek belki bu anlaşılabilir bir şey olurdu ancak bunun artık kabul edilebilir bir yanı yok.

Ogün YAZICI
20.12.2017, 00:35
Ligin 9.haftası itibariyle Trabzonspor ile oynayan takım da acaba 9 maçta 9 puan toplayan takıma puan kaybedeceksek...li cümleler kuruyor muydu ?

Karabükspor bu sezon oyun ve pozisyon anlamında ezildiği 2 ya da 3 maç var mıdır sanmıyorum.
Ligde bulunduğu konum en aldatıcı takım
O 5 futbolcu oynamasa bile çok ters gelecekler
Çok fazla koşan mücadele eden ve bize ters gelen bir deplasman.

En az Sivas maçı kadar psikolojisi ağır en az Kayseri maçı kadar mücadelesi yoğun bir maç bizi bekliyor

Ben 4 hafta önce yazdığım mesajda en zor maçımız Karabük demiştim
Gelişen koşullar hiçbirşeyi değiştirmez.Çok zor maç

halilaziz61
20.12.2017, 00:53
Yapma kardesim daha önce kazandigimiz 5 mac kritik degilmiydi?

Her mac kritik mactir bundan sonra karabük ü yenersek konya maci da kritik fener maci da kritik.

feneri yendik diyelim göztepe maci kritik olmayacak mi?

Biraz takima güvenelim iyi bir kadromuz var her maci kazanacak gücümüz var ama oynarsak en az rakip kadar istekli olursak.

Abi ben dinamo Kiev, famagusta, sonra 2010-2011 de Ankaragücü ve Kayseri maçlarına şahit olduğumdan, bundan sonra basamak atlayacagimiz hiçbir maçı yeneriz diyemiyorum.
Takıma guvenmekle alakası yok abi.
Bu takım ben kendimi bildim bileli baskı kaldirabilen bir takım değil. Bundan sonra da olmayacak.
Şampiyonluk dönemlerini bilmem ama sordum büyüklerime medya baskısı taraftar baskısı yoktu derler amatör ruhla profesyonel işler yaptılar diye anlatırlar

Belki de o genetik koddandir bu takım tarihi boyunca bir kez bile profesyonelleşme yolunda tek bir adım atamamış hep eline yüzüne gözüne bulastirmistir.
Porto gibi profesyonel bir yapı beklemek utopyadir bu takım için.

Ts yi rahat bırakırsan olmayacak işler başarır ama TS den beklentin olursa asla ama asla o beklentiyi karşılayamaz.

Tarih tekerrürden ibarettir, şampiyonluk yılları darbe zamanları olup medyanın bu yöre üzerinde baskı oluşturmadığı döneme denk gelmektedir
Ve o baskı ne zaman oluşmuşsa 1996, 2004, 2011 TS gerekli profesyonel karakteri ne saha içinde ne de saha dışında ortaya koyamamistir.

Başınızı agrittim ama hadi ülke içinde şike yaptılar başarıya ulastirmadilar iki kez şampiyonlar ligi kapısından dönmek ne demek?
Sadece basiretsiz Atay yönetimi suçu mu yoksa bu takımın beklentiye cevap verememe alışkanlığı mı?

Velhasili kelam ben TS mi rahat bırakıyorum. Kazanırsa sevinirim kaybederse üzülürüm başka beklentim yok...

sason
20.12.2017, 01:49
Abi ben dinamo Kiev, famagusta, sonra 2010-2011 de Ankaragücü ve Kayseri maçlarına şahit olduğumdan, bundan sonra basamak atlayacagimiz hiçbir maçı yeneriz diyemiyorum.
Takıma guvenmekle alakası yok abi.
Bu takım ben kendimi bildim bileli baskı kaldirabilen bir takım değil. Bundan sonra da olmayacak.
Şampiyonluk dönemlerini bilmem ama sordum büyüklerime medya baskısı taraftar baskısı yoktu derler amatör ruhla profesyonel işler yaptılar diye anlatırlar

Belki de o genetik koddandir bu takım tarihi boyunca bir kez bile profesyonelleşme yolunda tek bir adım atamamış hep eline yüzüne gözüne bulastirmistir.
Porto gibi profesyonel bir yapı beklemek utopyadir bu takım için.

Ts yi rahat bırakırsan olmayacak işler başarır ama TS den beklentin olursa asla ama asla o beklentiyi karşılayamaz.

Tarih tekerrürden ibarettir, şampiyonluk yılları darbe zamanları olup medyanın bu yöre üzerinde baskı oluşturmadığı döneme denk gelmektedir
Ve o baskı ne zaman oluşmuşsa 1996, 2004, 2011 TS gerekli profesyonel karakteri ne saha içinde ne de saha dışında ortaya koyamamistir.

Başınızı agrittim ama hadi ülke içinde şike yaptılar başarıya ulastirmadilar iki kez şampiyonlar ligi kapısından dönmek ne demek?
Sadece basiretsiz Atay yönetimi suçu mu yoksa bu takımın beklentiye cevap verememe alışkanlığı mı?

Velhasili kelam ben TS mi rahat bırakıyorum. Kazanırsa sevinirim kaybederse üzülürüm başka beklentim yok...

Ezber bir klişe.96 da ne elimiz, ayağımız titredi.Baskın oynadık, futbol şansı yanımızda değildi.

2005'i çok hatırlamıyorum.Son anlarda potaya girmiştik.Fb deplasmanında hakem katliyamına uğradık.

2011 son 8 maç belki 1 beraberlik almışızdır.Baskının babası altında süper performans.

Baskı takımlara göre değil, kişilerden dolayı gösterir.Başta Td ,sonra oyunculara göre.Kendine , oyununa güvenemeyen takımlarda baskı olur.

Bir örnek vereyim.Yılını hatırlamıyorum ama Barca, Real ve sanırsam Atletico son 6 hafta neredeyse galibiyet alamadılar 3'ü birden.Hepsi haftalarca birbirlerine ikram ettiler şampiyonluğu.Yani o takımlar bunu yaşadıysa, düşün artık :)

derry61
20.12.2017, 02:00
Karabükspor, oynadığı maçlarda genelde hep iyi oynayan taraf oldu. Şu an düşme hattında yalnızlar. Muhtemelen bilmiş taraftarımız bu maçı çantada keklik görüyor. Adamlar tüm güçlerini bu maça verecekler fena mücadele edecekler kendi evlerindeler ben açıkçası puan kaybı bekliyorum. Her zaman belirtirim kader maçımızı düşme hattındaki takımlarla yapmak kesinlikle istemem. Bu maçı alırsak o zaman ilk 3 için umutlanabilirim.

Nazim Can
20.12.2017, 02:29
Kesinlikle korkuyorum bu mactan iyi oyun falan hikaye arada derede 1 tane atip kontraya oynamaliyiz maci sogutup belki sansimiz varsa 2. atip rahatlariz, bumac duran topdan gol bekliyorum.

cambaz_ts
20.12.2017, 02:40
şu an Karabük fb maçının tekrarını izliyorum...şayet yabancılar fb maçında old. gibi bizim maçtada olmazsa Karabük hücum anlamında çok sıkıntılılar. sadece poko nun ayağına bakıyorlar çabuk güçlü oyunuyla bizim ortasahayı da zorlayacaktır...Karabük kalecisi ve defansının bariz yan top zaafı var kaleci genelde boşa çıkıyor uzun takım olmasına karşı çoğu top da karambol oluşuyor. en önemli defansif zaafları sol kanat ibanez defansif olarak çok kötü ve fazlaca top kaybı yapıyor çıkarken abdüş arkadan destekli pereira ordan çok pozisyon bulabilirz..ayrıca dany nin saktlığında burak ı savunma rakası koşularıda 2 ağır stoperi çok zorlar. 1-0 olsun bizim olsun kafasında olmamız lazım havaya girmişken puan vermemliyiz bu maçtan 2 gün sonra tekrar deplasmana gidecek olmamız tff nin biz bakış açısını gösteriyor...kupadaki konya maçına en az 5-6 rotasyon gerekecek

halilaziz61
20.12.2017, 06:37
Ezber bir klişe.96 da ne elimiz, ayağımız titredi.Baskın oynadık, futbol şansı yanımızda değildi.

2005'i çok hatırlamıyorum.Son anlarda potaya girmiştik.Fb deplasmanında hakem katliyamına uğradık.

2011 son 8 maç belki 1 beraberlik almışızdır.Baskının babası altında süper performans.

Baskı takımlara göre değil, kişilerden dolayı gösterir.Başta Td ,sonra oyunculara göre.Kendine , oyununa güvenemeyen takımlarda baskı olur.

Bir örnek vereyim.Yılını hatırlamıyorum ama Barca, Real ve sanırsam Atletico son 6 hafta neredeyse galibiyet alamadılar 3'ü birden.Hepsi haftalarca birbirlerine ikram ettiler şampiyonluğu.Yani o takımlar bunu yaşadıysa, düşün artık :)

Yerinde bir cevap olmamış
Zira Şenol güneş 96'da 1-0 öne geçtikten sonra bile şuursuz bir baskı kurdugumuzu geri çekilip defans yapmak yerine farkı arttırmaya çalışmaya cabaladigimizi futbolculara kendini anlayamadığını ifade etmişti. Medyanın siyasilerin o sene oluşturduğu baskıyı anlatmaya gerek yok sanırım.

Bir beklenti içine sokmak eli ayağı titremek değil ki.
Gerektiği yerde gerekli manevrayi gerceklestirememek hem yönetimsel manada hem futbol manasında

İşte bunu TS tarihsel süreçte defalarca yaptı, yapacak bir forvet alınamadı diye bu takım 2 kez şampiyonlar ligi kapısından döndü.
Şaka gibi geliyor ama tarihi gerçek bu.
Be
Bu takım beklentiyi ve baskıyı kaldıracak şekilde yöneticisinden futbolcusuna dizayn edilmemiş.

Son örnek Başakşehir in su ana kadar başarılı olmasındaki ana faktör ne medya ne de taraftar baskısı hissetmemesi.
Gece gündüz konuşulan bir yere gelsin bakalım ne olacak.

Son söz taraftar olarak beklentiyi yukselttigimizde en fazla üzülen biz oluyoruz.
Final maçlarında su ana kadar sevindigimizi hatırlamıyorum. Kupa dakika fener maçı istisnadır

HOPA'LI TS'Lİ
20.12.2017, 07:41
Averajımızı düzeltelim bari bu maçta
2012'de Burak'a kar topu atıp şikeci Trabzon diye bağıran Karabük'ü ezelim

Ertan 51
20.12.2017, 08:09
<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@yazıcı (https://forum.bordomavi.net/member.php?u=39542)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> renktaşın üstteki mesajı içimden geçenlerin özeti olmuş,
gerçi aynı şekilde düşünenlerin sayısı az değil,

şikecilerle olan maçlarına baktım da o kesik yiyen 5 as oyuncu keşke bize karşı oynasalar dedim, farkmış,intikammış demeden çok tedbirli oynayıp buldun mu 1 tane atacaksın keyfine bakacaksın,yok gaza gelirsen bu maçtan puan kaybı sürpriz olmaz.

alperrr
20.12.2017, 08:23
Averajımızı düzeltelim bari bu maçta
2012'de Burak'a kar topu atıp şikeci Trabzon diye bağıran Karabük'ü ezelim

ya Hocam neyi artırıyon millet anlatıyo ya yukarıda..taş gibi takım var karşımızda..

fb maçında ilk yarıda iki kere kaleciyle karşı karşıya kalıyorlardı ve ilk yarı hiç pozisyon vermediler..
topun olduğu yere orta sahadan itibaren 3 kişi basıyorlar ve uzun toplarla ve boş alanlara oyuncu kaçırıyorlar..

ezmesekte 1-0 yensek olmazmı..

.................................

şu hamaset edebiyatınıda bıraksak bence..
bize tepki gösteriyorlarsa bizim büyüklüğümüzdendir..

sıradan işler bunlar çok takılmamak lazım..
herkesi bu konularda düşman görürsen karşındakini kendine denk görüyorsun demektir..
adamlar kendi takımları kazansın diye senin takımını kızdırmak için bazı söylemlerde bulunmuş olabilir..
eğer gerçekten büyüksen gül geç..
fenerlilere maçlarında neler dediklerini biliyormusun ..

HOPA'LI TS'Lİ
20.12.2017, 08:44
ya Hocam neyi artırıyon millet anlatıyo ya yukarıda..taş gibi takım var karşımızda..

fb maçında ilk yarıda iki kere kaleciyle karşı karşıya kalıyorlardı ve ilk yarı hiç pozisyon vermediler..
topun olduğu yere orta sahadan itibaren 3 kişi basıyorlar ve uzun toplarla ve boş alanlara oyuncu kaçırıyorlar..

ezmesekte 1-0 yensek olmazmı..

şu hamaset edebiyatınıda bıraksak bence..
bize tepki gösteriyorlarsa bizim büyüklüğümüzdendir..

sıradan işler bunlar çok takılmamak lazım..
herkesi bu konularda düşman görürsen karşındakini kendine denk görüyorsun demektir..
adamlar kendi takımları kazansın diye senin takımını kızdırmak için bazı söylemlerde bulunmuş olabilir..
eğer gerçekten büyüksen gül geç..
fenerlilere maçlarında neler dediklerini biliyormusun ..

Yaptığım yorumun hamasetle bir başka deyişle Karabük takımını küçümsemekle uzaktan yakından alakası yok. Kaldı ki dünkü Karabük yorumlarımı okusaydınız bu sayfalarda beni anlardınız. Karabük'ün geçmiş maçlarında da iyi oynayıp bol pozisyona girdiğini ama atamadığı için yenildiğini ve Pazar günü Feneri de özellikle ilk devre zorladığını yazmıştım.

Gönül her maç 1-0 olsun bizim olsun ister.

Benim vurgulamak istediğim daha 2 hafta önce eksi averajdaydık, averajı düzeltip sezon sonu rakiplerimizle averaj sıkıntısı yaşamama adına böyle gönlümden geçen bir arzuyu dile getirmekti.

Ha olmazsa üzülüp kendimizi paralamayacağız tabi ki

Umarım beni anlamışsınızdır.

Fatih Özkan
20.12.2017, 09:04
Mücadele gücü yüksek bir maç olacaktır.
Rode ile başlanmalı.

Enes Başkaya60
20.12.2017, 09:20
Onur

Pereira-Akbaş-Uğur-Mas

Okay-Onazi

Abdülkadir-Yusuf-Rodellega

Burak

İlk 11 bu şekilde olmalı Ndoyeyi kesecek hoca muhtemelen bende rode oynamalı veya Olcay...

Şanlı SanMarino
20.12.2017, 09:27
Uğur ve Kucka cezalı. Akbaş sakat.

Onur
Pereira-Hubocan-Durica(Hüseyin)-Mas
Okay-Onazi
Abdülkadir-Yusuf-Olcay
Burak

İlker Yazıcıoğlu
20.12.2017, 09:31
Lig sonuncusu ve 8 puanları var...

Mazerete gerek yok,yenmek zorundayız...

Enes Başkaya60
20.12.2017, 09:32
Uğur ve Kucka cezalı. Akbaş sakat.

Onur
Pereira-Hubocan-Durica(Hüseyin)-Mas
Okay-Onazi
Abdülkadir-Yusuf-Olcay
Burak

Akbaşın yetişme imkanı varmış ondan öyle yazdım...

Şanlı SanMarino
20.12.2017, 09:42
Akbaşın yetişme imkanı varmış ondan öyle yazdım...
Sana yazmadım. Genel olarak belirttim. Belki yetişebilir ancak muhtemelen Durica oynar.

Enes Başkaya60
20.12.2017, 09:59
Yunus Emre Sel: Trabzonspor Kulübü yaklaşık 70 milyon TL'yi bulan çok önemli bir borç yükünden kurtuldu. Muharrem Usta, Cumartesi günü Mali Genel Kurul'da açıklayacak.

Hadi bakalım...

Uğur Kalyoncu
20.12.2017, 10:01
3 atan 5 atan arkadaşlar az sakin.

Karabukun lig sonuncusu olmasi bir anlam ifade etmiyor zira biz de adam gibi top oynamiyoruz.

Adamlar tüm eksiklerine rağmen fb deplasmanında iyi kapandılar aynı şekilde sana kapansalar ne yapacaksın..

Trabzonspor şu haliyle kimle oynarsa oynasın rahat kazanamaz..

Ne zaman Okay ve Onazili düzen yerine tekrar Selçuk ve Colmanli düzene geçer Burak dışında skora direkt katkı sağlayacak adamı da buluruz o zaman bir nebze bahsedebiliriz.

Zor maç ben korkuyorum 1-0 olsun bizim olsun yoksa Allah muhafaza bizim puan kaybı rakiplerin kazanması durumunda önümüzdeki rakiplerle 6 7 belki 8 puanlık farklar oluşur ve su 5 haftanın maalesef bir anlamı kalmaz.

Önce Karabük sonra hesap kitap transfer..

Enes Başkaya60
20.12.2017, 10:01
Sana yazmadım. Genel olarak belirttim. Belki yetişebilir ancak muhtemelen Durica oynar.

Bana yazmadığını biliyorum hemen mesajın altına yakın yazınca öyle cevapladım....

Yenelim de kim oynarsa oynasin...

Yiğit Gayretli
20.12.2017, 10:05
artvints hocanın fikrini merak ediyorum.

Konya maçıyla birlikte kart sınırındakiler için dengeyi oturtamadım bir türlü. fb maçına sorunsuz çıkmak için ne yapmak gerekli. Çok fazla kart sınırında oyuncu var. Sadece Uğur ve Kuco kurtardı sanırım kendini.

tonya55
20.12.2017, 10:11
1,0 olsun bizim olsun.

oksoholu
20.12.2017, 10:13
Fb-Karabük maçını seyreden bir arkadaşım fenerin kötü oynadığını ve Karabük'ün ise rezil bir futbol ortaya koyduğunu söyleyince iştahım iyice kabardı.

Şöyle net bir skor olsak 0-3 gibi, tadından yenmez.

Başarılar takım !
:sevinç:

O arkadaşın maçı seyretmemiş
ben maçın ilk yarısını seyrettim o kadar eksik bir kadro ile oynamasına rağmen fener orta sahayı geçmekte zorlanıyordu hakem önüne gelen Karabüklü topçuya kart gösteriyordu şans eseri bir korner topunda gol olunca oyun koptu Karabük sağlam takım puan durumu aldatmasın sizi taş gibi takım 6 eksikle fenere kafa tuttular erken bir gol bulursak çözülürler yoksa oynadıkça açılan bir takım zor maç olacak

Yunus Emre Sel: Trabzonspor Kulübü yaklaşık 70 milyon TL'yi bulan çok önemli bir borç yükünden kurtuldu. Muharrem Usta, Cumartesi günü Mali Genel Kurul'da açıklayacak.

Hadi bakalım...

Sanırım Kartal da opetle ilgili olan sıkıntıyı çözmüşler

srmnlii
20.12.2017, 10:23
Onur
Pereira-hubocan-akbaş-mas
Okay-kucka
Abdülkadir-yusuf-burak
Roda
Buda benim aklımdaki kadro. Akbaş yada durica oynayamazsa okay sdobere geçer onazi kuçkanın yanına. Burakı sol kanatta bende yeterli görmüyorum ama oraya adam alınana kadar ondan iyisinide görmüyorum..

Yiğit Gayretli
20.12.2017, 10:24
O arkadaşın maçı seyretmemiş
ben maçın ilk yarısını seyrettim o kadar eksik bir kadro ile oynamasına rağmen fener orta sahayı geçmekte zorlanıyordu hakem önüne gelen Karabüklü topçuya kart gösteriyordu şans eseri bir korner topunda gol olunca oyun koptu Karabük sağlam takım puan durumu aldatmasın sizi taş gibi takım 6 eksikle fenere kafa tuttular erken bir gol bulursak çözülürler yoksa oynadıkça açılan bir takım zor maç olacak

Ben 90 dakika izledim. İki takım da kötüydü. Valbuena sakat ya da cezalı olsa fb gol atamazdı. Zaten maçın devre arasında "İkinci yarı Valbuena girer maçı alır" diye yazmıştım Twitter'da. fb bir iki topçusunun ayağına bakıyor. Ön tarafta ciddi bir yetenek eksiklikleri var. Öyle kolayına da kapanacak bir eksik değil. Bu yüzden şampiyon olmalarına imkan yok. Biz daha avantajlıyız. Yusuf, Burak, Abdüş, Roda... Devreye girmeleri durumunda Sosa, Castillo...

Karabük'ü de fb'yi de yenip geçmemiz gerekli. Doğru ve sabırlı işler yapalım yeter.

Onur
Pereira-hubocan-akbaş-mas
Okay-kucka
Abdülkadir-yusuf-burak
Roda
Buda benim aklımdaki kadro. Akbaş yada durica oynayamazsa okay sdobere geçer onazi kuçkanın yanına. Burakı sol kanatta bende yeterli görmüyorum ama oraya adam alınana kadar ondan iyisinide görmüyorum..
Akbaş'ın durumu belli değil. Kucka cezalı.

HOPA'LI TS'Lİ
20.12.2017, 10:38
Kolay maç olmayacak
31 puanla ligi bitirmek çok öenmli
Rakiplerin olası puan kayıpları ile sırlamamamız değişir
Devre arası nokta atışı stoper takviyesi ile şampiyonluk mücadelesi veririz

Şikebahçe, Göztepe, Beşiktaş, Başakşehir ve Kayseri bize gelecek.

OzcanHan61
20.12.2017, 10:39
Mental olarak cok önemli mac. 1-0 olsun bizim olsun, futbol ve skor umrumda degil. Alirsak zirvede kalir 1 ay takim ici dengelere konsantre oluruz. Transfer yapariz ve Riza hoca eminim takimi gelistirir, cünkü iyi motive oluruz zirve ile aramizda bulunan puan farkindan dolayi. Fakat puan kaybi yasarsak o motivasyonu yakalayamayiz. Cok iyi oynayip berabere kalmaktansa cok kötü oynayalim penaltidan buldugumuz gol ile 1-0 alalim. Yok oyuncularimiz hem oyun olarak döktürürüz hemde 3-0'i patlatir geceriz diyorlarsa, eyvallah. :)

reisoğlu61
20.12.2017, 10:52
kadro da Rodallega gibi bir oyuncun varsa ilk onbir de oynamasi sart. burak a göre degilde, rodallega ya göre ilk onbir olusturulmali. burak+rodallega Ileri ucta daha etkili olur

Doğukan Uçan
20.12.2017, 10:53
ligde en az kazandıgımız takımlardan birisi karabük adamlar bize ters geliyor öyle ya da böyle arkadaş. çok zor maç olacak berabere bitme ihtimali yüksek ihtimal.

Karadeniz6116
20.12.2017, 10:57
İddaa da hafta başı galibiyet oranımız 1.75 iken şimdi 1.90'a çıktı.
Çok zor maç olacak.
Bu seri başlarken, en zor maçımız Karabük olacak diye yazmıştım.
Kendi sahalarında, oynadıkları tüm maçlarda, oyun olarak rakiplerine en az 50 dakika baskı yapan takım Karabük.
Beceriksizlik ve kalite eksikliği yüzünden, gerçekten çok şansız galibiyetler aldılar.
Ligin son 8 hafta istatistiklerine bakın, olumlu anlamda olan tüm herseyde ( kaleyi bulan sut, ikili mücadele v.b ) ilk 3 takım içinde Karabük.
Maçın kilidi Ceyhun.
Bizim kiralik Aytaç bile onun yanında Speddy Gonzalez gibi hızlıdır. Sok presler ile top kullandirmaz ve ondan kaptigimiz toplarla hızlı hücumlara çıkarsak, maçı kazanırız.
Bu maçta puan kaybetmezsek, ilk devreyi liderden 4 puan geride bitireceğiz. Başakşehir bence Pasayi yenemeyecek.
Futbolcular insallah bu bilinçte olurlar.
Çok zor mac bizleri bekliyor. Maç günü de kar yagisi bekleniyormuş. 3 puan çok kıymetli olacak.
İnşallah kazanırız ama puan kaybi ihtimali ciddi manada var bu maçta.

Doğukan Uçan
20.12.2017, 11:09
İddaa da oranımız 1.90 yükselmiş evet şöyle de ilginç bir şey var 13 maçta 12 mağlubiyet alan karabük kenti trabzonspor karşılaşmasını çıkış maçı olarak görüyor ironiye gel.

44-61
20.12.2017, 11:11
Çok tehlikeli maç. Kaybedilmesi 3 puan dan daha büyük zarar verecektir. 1 -0 olsun bizim olsun.

Karadeniz6116
20.12.2017, 11:11
___________________Onur_______________

Perreira____Hubocan____Durica____Mas

___________________Okay_______________

____________Onazi_______Sosa_________

Abdülkadir_______________________Olcay

___________________Burak______________

Ben bu maçta ayağına hakim, top tutabilen Sosa ve Olcayi ilk 11 oynatırım. Yusuf ile bu maçta kilidi açamayız.
Sosa cok mu formda. Değil elbette fakat bu maçta bize lazım olan ayaklar onda. Bakalım hoca ne karar verecek ?

Şeref
20.12.2017, 11:21
ben sıkıcı bir maç bekliyorum. ancak duran topla gol atıp yenip geleceğiz. futbol şansı yanımızda olacaktır.

Enaldo61
20.12.2017, 11:24
Bu maçta puan kaybedersek lig bittiğinde ilk bu maçı konuşuruz nasıl kaybettik diye.

yasinylmz
20.12.2017, 11:44
Çok korkuyorum bu maçtan. Karabük'e karşı olan talihsizliğimizden dolayı mı, şike sürecinden dolayımı bilmiyorum ama sanki puan kaybı yaşayacakmışız gibi hissediyorum.. Kendi evlerinde öyle ya da böyle baskılı oynamaya çalışıyorlar. Fizik gücü yüksek bir takım Karabük. Pek iyi anılarımız yok Karabük deplasmanında... Çok kötü maçlar çıkartmıştık geçmişte bilmiyorum.... yolumuza taş koyacaklarmış gibi hissediyorum.. Daralıyorum, bunalıyorum bu maçı düşündükçe...

Doğukan Uçan
20.12.2017, 11:50
Karabük, Alanya, Akhisar

Bunlar bize her zaman çok ters geliyor ağır favori olduğumuz maçlarda bile yenildik. Bu maçta oynanacak futbolu felan kimse düşünmesin 0-1 kazanalım yeter.

artvints
20.12.2017, 12:27
<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@artvints (https://forum.bordomavi.net/member.php?u=43669)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> hocanın fikrini merak ediyorum.

Konya maçıyla birlikte kart sınırındakiler için dengeyi oturtamadım bir türlü. fb maçına sorunsuz çıkmak için ne yapmak gerekli. Çok fazla kart sınırında oyuncu var. Sadece Uğur ve Kuco kurtardı sanırım kendini.
bence bunun planı yapılamaz. oynanan maçtaki performanstan götürür. konya maçına eksik gitmek de sorun yaratır. en iyisi çok düşünmemek. atiba geçen sene 9, 10 maçı 3 sarı kartta geçti. mümkün olduğunca basit kart görmemeye çalışmaları yeterli. dikkat ettim eskisine göre daha az gereksiz faul yapıyoruz. baya takıma faul yapın deniyormuş demek ki, eski dönemde. hiç hoşuma gitmiyordu.

pereira dışında yerini dolduramayacağımız oyuncu yok. burak isterse kartsız 5, 6 maç geçebilir. en iyisi akışına bırakmak. eksik oyuncu takım içinde dikkati arttırır, rakipte rahatlamaya sebep olabilir. gs maçını çok eksikle aldığımızı unutmayalım. hatta ligteki en iyi maçımızı oynadık.

bir de bizim şu kolay maç rahat yeneriz deme lüksümüz yok. her maç zor geçiyor. bu kart işine fazla odaklanmak konsantrasyonu bozar diyeyim.

Cafer Bulur
20.12.2017, 12:39
bence bunun planı yapılamaz. oynanan maçtaki performanstan götürür. konya maçına eksik gitmek de sorun yaratır. en iyisi çok düşünmemek. atiba geçen sene 9, 10 maçı 3 sarı kartta geçti. mümkün olduğunca basit kart görmemeye çalışmaları yeterli. dikkat ettim eskisine göre daha az gereksiz faul yapıyoruz. baya takıma faul yapın deniyormuş demek ki, eski dönemde. hiç hoşuma gitmiyordu.

pereira dışında yerini dolduramayacağımız oyuncu yok. burak isterse kartsız 5, 6 maç geçebilir. en iyisi akışına bırakmak. eksik oyuncu takım içinde dikkati arttırır, rakipte rahatlamaya sebep olabilir. gs maçını çok eksikle aldığımızı unutmayalım. hatta ligteki en iyi maçımızı oynadık.

bir de bizim şu kolay maç rahat yeneriz deme lüksümüz yok. her maç zor geçiyor. bu kart işine fazla odaklanmak konsantrasyonu bozar diyeyim.

Mükemmel yorumlar renkdas tebrik ediyorum seni.

Akisina birakmak lazim ve dedigin gibi konya maci sb macindan önemsiz degil.

Önümüzdeki mac en önemli mac bu suurla oynamaya devam etmeliyiz.

Alp Yavuz 13
20.12.2017, 12:41
Neyse ki abdou razack traore sahip değiller :) net bir skor istiyorum bu takıma karşı. umarım öyle olur

Alp Yavuz 13
20.12.2017, 12:41
Kart sınırında olan futbolcular kimler?

HOPA'LI TS'Lİ
20.12.2017, 12:53
Kar yağacaksa bizim maçtan sonra yağsın
Bu maç gördüğüm kadarıyla ben dahil hepimizi korkutuyor.
5 maçlık seri bozulmaz inşallah
31 puanla bitirirsek liderle en fazla 4 puan farkla devreye gireriz gibi geliyor.

RAKİPLERİMİZİN BİRKAÇI BU HAFTA PUAN KAYBEDECEK.

Koray
20.12.2017, 13:02
Maça giden taraftarımız sadece takımı desteklesin.

Skor rahatlığını almadan Bize her yer Trabzon diye bile bağırılmamalı.

Kritik virajlardan geçiyoruz, adamlar zaten bitik böyle tahrik edici tezehüratlar yapmadan adamları uyandırmadan gaza getirmeden 3 puanı alıp dönelim.

Bu söylediğim tüm anadolu deplasmanları için geçerli.

Bu işleri artık taraftar olarak bırakmalıyız.

2010-2011'de eskişehir'de aynısını yaptık başımıza iş açtık, adamlar 90 dakika ateşli ateşli takımlarını destekledi, şimdi diyeceksiniz ki mamalanmışlardı o da var ama arkalarına taraftarı da alıp köpek gibi mücadele etmişlerdi.

Erkan A.
20.12.2017, 13:08
sikecilerle oynadiklari mactan sonra cok övgüler nasiahtlar almislardir sikecilerden önünüzdeki maci yenersiniz korkmayin gibi övgüler vaatler yapmislardir abileri böyle nasihat edince cilginlar gibi antroman ediyorlardir bize karsi deliler gibi savasacaklardir ? fakat bu bizim isimize gelecektir bu maci farkli kazanacagiz ..

sikecilerle karabükün macini izledim bende ceyhun gülselamin yildiz gibi oynadigi macta cok üzüldügüm konu biz bu sikecileri nasil yenemedik gercekten farkli yenebilecegimiz bir takim artik trabzonda yeneriz bunlari ....

Mehmet Cihan Kocaman
20.12.2017, 13:14
Bu kadar korkmayın ya. Biz Trabzonsporuz. Çok daha zor deplasmanlardan galip çıktık. Başakşehirin yenildiği Sivas deplasmanında kazandık. Kasımpaşa’ya 3 atıp geldik.

OzcanHan61
20.12.2017, 13:21
Bu kadar korkmayın ya. Biz Trabzonsporuz. Çok daha zor deplasmanlardan galip çıktık. Başakşehirin yenildiği Sivas deplasmanında kazandık. Kasımpaşa’ya 3 atıp geldik.
Son yillarda psikolojimiz o kadar bozulduki her maca süphe ile bakiyoruz. :)

HOPA'LI TS'Lİ
20.12.2017, 13:23
Son yillarda psikolojimiz o kadar bozulduki her maca süphe ile bakiyoruz. :)

Aynen öyle kardeşim :)

OzcanHan61
20.12.2017, 13:27
Aynen öyle kardeşim :)
Kupa maclari bile beni düsündürdü. Acaba elenirmiyiz diye düsündüm. :D

Erkan A.
20.12.2017, 13:43
avrupada mac saati erken saatlerde 12 .

bu mac pazar günü ve neden bu kadar erken saate alinmis ?? vatanimizda saat 14 diyor fakat buda erken degilmi ? bilmiyorum bu konuya elestiri geldimi forumda ..

beni rahatsiz eden durum büyük takim maclarini erken saatlerde oynamamali üc istanbul takiminin maclari hic 14 de denk geldimi ?

artvints
20.12.2017, 13:48
ibanez'in karşısında castillo ile başlayabiliriz. sonrasında abdülkadir girer. maç boyu etkili oluruz.

Karadeniz6116
20.12.2017, 13:51
Yaşanan yönetim krizinin ardından ligin dibine vuran Kardemir Karabükspor’da 6 aydır alacaklarını tahsil edemeyen futbolcular kazan kaldırdı. FANATİK’in ulaştığı bilgiye göre Ceyhun Gülselam, Andre Poko ve Torje alacaklarına karşılık sözleşmelerini feshedip sezonun ikinci yarısı için gelecek teklifleri değerlendirmeye başladılar. Özellikle orta saha oyuncuları Ceyhun Gülselam ve Poko’ya Süper Lig’den birçok teklif geldiği belirtilirken, Ziya Ünsal Başkanlığı’ndaki yeni yönetimin ise oyuncuların kalması için menajerlerini görüşmeye çağırdığı ifade edildi.

Torje’ye kapı açık

Sezon başında büyük umutlarla transfer edilen, ancak beklenen katkıyı vermeyen Gabriel Torje için ise yönetimin herhangi bir girişimde bulunmadığı gelen haberler arasında. Torje’nin devre arasında; eski takımı Akmakht Grozny’ye geri döneceği ifade edildi.

ilelebeTS
20.12.2017, 14:03
Kapanan bir rakip yerine saldıran bir rakibi tercih ederim. Kalecileri, yöneticileri konuşuyor ya bırakın gaza gelsinler. Kafa kafaya bir oyunda hiç şansları yok çünkü biz çok daha kaliteli kadroya sahibiz. Kapanan takımları açmakta zorlanıyoruz ama az alan bırakan takımları duman ederiz.

reisoğlu61
20.12.2017, 14:08

bu mac pazar günü ve neden bu kadar erken saate alinmis ?? vatanimizda saat 14 diyor fakat buda erken degilmi ? bilmiyorum bu konuya elestiri geldimi forumda ..

beni rahatsiz eden durum büyük takim maclarini erken saatlerde oynamamali üc istanbul takiminin maclari hic 14 de denk geldimi ?
dogrudur. ayni sikinti bendede var. gecen evse kahvalti basinda maci izlemek zorunda kaldik bizim usakla.

Yiğit Gayretli
20.12.2017, 14:15

fb bu riski aldı mesela. Çok farklı bir durumda değillerdi onlar da... Bu durumda mecburen Konya'dan bir sürpriz bekleyeceğiz...

artvints
20.12.2017, 14:26
fb bu riski aldı mesela. Çok farklı bir durumda değillerdi onlar da... Bu durumda mecburen Konya'dan bir sürpriz bekleyeceğiz...
onlar konya'yı ayarlamıştır.

Sefa Toyer
20.12.2017, 14:28
Yeter ki gol yemeyelim. Her türlü atar kazanırız.

Yusuf BALCI
20.12.2017, 14:37
https://www.transfermarkt.com.tr/super-lig/formtabelle/wettbewerb/TR1?saison_id=2017&min=10&max=17

son 7 maç performansı bu şekilde. bu maçı da alıp son 8 maçta 7 galibiyet 1 beraberlik ile kapatabilirsek devre arasına harika bir hava ile gireceğiz.

sason
20.12.2017, 14:40
Yerinde bir cevap olmamış
Zira Şenol güneş 96'da 1-0 öne geçtikten sonra bile şuursuz bir baskı kurdugumuzu geri çekilip defans yapmak yerine farkı arttırmaya çalışmaya cabaladigimizi futbolculara kendini anlayamadığını ifade etmişti. Medyanın siyasilerin o sene oluşturduğu baskıyı anlatmaya gerek yok sanırım.

Bir beklenti içine sokmak eli ayağı titremek değil ki.
Gerektiği yerde gerekli manevrayi gerceklestirememek hem yönetimsel manada hem futbol manasında

İşte bunu TS tarihsel süreçte defalarca yaptı, yapacak bir forvet alınamadı diye bu takım 2 kez şampiyonlar ligi kapısından döndü.
Şaka gibi geliyor ama tarihi gerçek bu.
Be
Bu takım beklentiyi ve baskıyı kaldıracak şekilde yöneticisinden futbolcusuna dizayn edilmemiş.

Son örnek Başakşehir in su ana kadar başarılı olmasındaki ana faktör ne medya ne de taraftar baskısı hissetmemesi.
Gece gündüz konuşulan bir yere gelsin bakalım ne olacak.

Son söz taraftar olarak beklentiyi yukselttigimizde en fazla üzülen biz oluyoruz.
Final maçlarında su ana kadar sevindigimizi hatırlamıyorum. Kupa dakika fener maçı istisnadır

Ben sizin gibi yorumlamıyorum.Bir maç sonucun gelmemesi baskıdan olduğu anlamına gelmez.96'da geriye yaslanıp yine yenilebilirdik.Bu seferde tersi yorum yapardınız.Baskıda hisseden zaten skordan korkarak geriye çekilir..Pozisyon verir.O maç ise verdiğimiz1,5 pozisyondan 2 gol yedik.Tonla pozisyonu harcadık.Harcamamızın nedeni de çoğu pozisyonun maalesef Orhan'ın ayağına gelmesiydi.Sota'ya gelse çoğunu yazardı.Birde Rüştü vardı tabiki.Sizinde örnek verdiğiniz gibi o maç her zamanki 1-0 da bile baskılı oynadık ki hep oynadığımız oyunu değiştirmedik, yani saçmalamadık.Ha Osman kendini çok kaptırmış olabilir belki :( Oyun planımız değişse geriye çekilip, pozisyonlar versek, hah işte onun nedeni baskıdır.Asıl o maçta baskıyı kaldıramayan Fb idi.2 yarı oyuna çıkarken hepsinin kafası yerde, ayakları titriyordu.Ama işte oyun bu.Nasıl ki biz kadıköy'de mucizevi berabere kalıp şampiyonluktan etmişsek, o maçta öyleydi.Top severse istediğin kadar baskı duy, duyma sonuç farklı olabiliyor.

Dediğim gibi baskı önce Td den başlar.Tudor mesela kaldıramadı.Bşehir'de baskı yok doğrusun.Baskı altında başta Avcı bu kadar başarılı olamaz gibi geliyor banada.Bu sezon çoğu maç rezalet oynuyorlar ama kimse bir şey demiyor..Mesela Fb baskının altından kalkamadı.Aykut istifa etti.Sonra zaten beklenti kalmadı, baskı kalktı.Şimdi daha rahat.Tabi lig sonlarında potada olursa yine baskı olacaktır.Ama sizin yanlışınız bizim puan kayıplarımızın nedeni baskı değil.Kötü kurgu.Şu anda da iyi oynamıyoruz, sadece sonuç alıyoruz.Puan kaybı olursa baskıdan değil, kötü oynadığımız için olur.Rıza Hocada da baskı yok.Dipte, hedefsizken geldi.Bu ilerde olmayacağını göstermez, olursa ne yapacağını göreceğiz.Belkide çok iyi kaldıracak.

Ama iyi oynarsan baskı duymazsın.Td o özgüveni oyuncuya aşılarsa, doğru motivasyon, iyi oyun baskı yaratmaz.

Dediğim gibi kendine güvenmeyenler baskı hisseder.Bu da takım adı ile ilgili değil, şahıslar ile alakalı.

oksoholu
20.12.2017, 14:51
Yaşanan yönetim krizinin ardından ligin dibine vuran Kardemir Karabükspor’da 6 aydır alacaklarını tahsil edemeyen futbolcular kazan kaldırdı. FANATİK’in ulaştığı bilgiye göre Ceyhun Gülselam, Andre Poko ve Torje alacaklarına karşılık sözleşmelerini feshedip sezonun ikinci yarısı için gelecek teklifleri değerlendirmeye başladılar. Özellikle orta saha oyuncuları Ceyhun Gülselam ve Poko’ya Süper Lig’den birçok teklif geldiği belirtilirken, Ziya Ünsal Başkanlığı’ndaki yeni yönetimin ise oyuncuların kalması için menajerlerini görüşmeye çağırdığı ifade edildi.

Torje’ye kapı açık

Sezon başında büyük umutlarla transfer edilen, ancak beklenen katkıyı vermeyen Gabriel Torje için ise yönetimin herhangi bir girişimde bulunmadığı gelen haberler arasında. Torje’nin devre arasında; eski takımı Akmakht Grozny’ye geri döneceği ifade edildi.

Karabük güzel bir takım puan sıralamasında burada olması gerçekten ilginç defanslarında Barış orta sahada Poko Ceyhun Tanase çok kaliteli adamlar ilerde bizim Yttabare ve forvet arkası Torjeyi bizim takımda görmek isterdim dikine oynayan süratli bir topçu bir kalemde o takımdan 6 topçu saydım emin olun Konya ve Malatya dan sayamam çok dikkatli olmamız lazım bende maça gidiyorum 3-0 yenildiğimiz maçta da vardım Allahtan abdürrezzak yok kesin kaybederdik

oksoholu
20.12.2017, 14:54

:) Kasımpaşa ve ondan önce de Sivas başka da yok

HOPA'LI TS'Lİ
20.12.2017, 14:58

Cin Con daha ilk kez bu sezon gündüz maçı oynadı.

Hep bize yapıyorlar bu 14.00 tercihini

TFF+BEINSPORTS üç Bizans takımını koruyor her daim

Uğur Kalyoncu
20.12.2017, 16:17
Seleznyov veda mesajı yayınlamış bizim maçta yok.

Enaldo61
20.12.2017, 16:25
Kral ona atılan kartoplarını unutmamıştır. Hadi Kral vur geç.

Bu arada bu maç saatleri gündüz olunca ne oluyor tam olarak?

Şahin Yılmaz
20.12.2017, 16:50
Sevgili Dostlar,

Karabük e vurur geçeriz.

Şikebahçe final ve kırılma maçımız olacak.

Şikebahçe maçını alırsak son haftaya kalmadan şampiyonluğumuzu ilan ederiz.

Not: Bir şey içmedim kullanmadım. Pozitif enerji yayalım üstümüzde ki ölü toprağından kurtulalım. Küllerimizden yeniden doğup tüm kupalara ambargo koyalım.

Okuduğunuz için Teşekkürler.

pReN@_61
20.12.2017, 17:04
Sevgili Dostlar,

Karabük e vurur geçeriz.

Şikebahçe final ve kırılma maçımız olacak.

Şikebahçe maçını alırsak son haftaya kalmadan şampiyonluğumuzu ilan ederiz.

Not: Bir şey içmedim kullanmadım. Pozitif enerji yayalım üstümüzde ki ölü toprağından kurtulalım. Küllerimizden yeniden doğup tüm kupalara ambargo koyalım.

Okuduğunuz için Teşekkürler.
Dayı saygılar.

cyberentalpi
20.12.2017, 17:05
Emenike şike yapmış olabilir fakat Karabük o maçta şikecilere karşı bizim bile gösteremediğimiz direnci gösterdi. Yedikleri golde hata yapan Muhammet Özdin Trabzon alt yapısından çıkmış Trabzonlu ve Trabzonsporludur. Hayatının maçını oynamıştı hata yapana kadar.Maç sonunda en az bizim kadar üzüldüğünü bilirim.

ibrahim akın da Trabzon lu
aziz yalakası sinan enginde
şikeden sonra fb ye sponsor olan universal de.

emenikeyi 9 milyon a satmayı bildiler ama. bana mide bulandırıcı geliyor.

cyberentalpi
20.12.2017, 17:11
günahlarını almak istemiyorum ama fb macı oncesi takımın yuzde 75 olan oyuncuların oynamaması bana tuhaf gelir.
Bu karadeniz takımları Ts ye genelde bilenir. Samsun,Rize felan işte. Hatta sahalarında bizim aleyhimize ne varsa yaparlar.
başları sıkışınca kardeniz kardeşliği başlar işte

Hakan
20.12.2017, 17:17
Kenar bekleri çok zayıf.Castillo'ya süre verilmeli.

Ogün YAZICI
20.12.2017, 17:22
Maç günü Anadoluda yoğun kar var.Konya Sivas Karabük vs.
Beşiktaş ve fb cumartesi oynayarak etkilenmeyecek.büyük ihtimalle bu sorundan
Bizim iş sıkıntı
.

celaledtin
20.12.2017, 17:42
Sürekli orta sıralarda olmak bendeki maç seyretme hevesini kuruttu. Yani akhisarı geçsen nolur bursanın altında kalsan nolur. Şike sezonundan beri ilk üçe girdiğimizi hatırlamıyorum .

abdllh.29
20.12.2017, 17:50
Sürekli orta sıralarda olmak bendeki maç seyretme hevesini kuruttu. Yani akhisarı geçsen nolur bursanın altında kalsan nolur. Şike sezonundan beri ilk üçe girdiğimizi hatırlamıyorum .

2012 yılında 3. olduk galiba

UĞUR DURTAŞ
20.12.2017, 18:03
Uğur ve Kucka cezalı.Insallah stoperlerden biri yetişir.

Onur
Pereira Okay Hubocan Mas
Onazi Olcay
Abdülkadir Yusuf Rodallega
Burak.
*
Hakan bey;

rıza hocanın çıkaracağı kadro mu? yoksa sizin istediğiniz kadro dizilişi mi?

Hakan
20.12.2017, 18:20
*
Hakan bey;

rıza hocanın çıkaracağı kadro mu? yoksa sizin istediğiniz kadro dizilişi mi?

Rodallega benim isteğim.Durica yetişiyorsa oynar tabi.

artvints
20.12.2017, 18:22
durica sakatlıktan çıktığı gibi oynamasın. kamptan sonra oynaması daha iyi.

UĞUR DURTAŞ
20.12.2017, 18:22
ersun hoca gittikten sonra,
karabük maçı öncesi yapılmayan şeyler yapılmaya başlandı.
hoşuma gitmedi açıkcası yapılanlar.
*
başkan ersun hoca gittikten sonra, bugüne kadar hiç tv canlı yayınına katılmadı.(devre arasını bekleyebilirdi)
içimize oturan alanya maçından sonraki hafta içi ersun hoca eşliğinde antremanlar şen şakrak geçmişti,
adamlar 3-0 öndeyken 3-4 yeniliyorlar ne yüzle böyle gülerek antreman yapıyorlar diye düşünmüştüm.
bugün kü antreman karelerine baktım takım hemen hemen her karede gülerek çalışmış.(hayırlısı diyelim)
ilk defa rıza hoca takıma 2 gün izin verdi.niçin?(1 gün yeterdi rıza hoca)
ilk yarıyı 31 puanla ve kupa ayağının ilk maçında konya deplasmanından iyi bir skorla ayrılmış gibi davranılıyor.
belkide abartıyorum..yanılıyorumdur inşallah.
*
kesinlikle rıza hoca sol açığa ne ndoye ne de roda ile başlamalı.
karabük takımının defans oyuncusu barış fb maçından önce bir açıklama yaptı,
bence doğru bir tespitti.dedi ki
çok iyi oynuyoruz ama kazanamıyoruz,böyle oynamaya devam edersek bir takıma patlama yaparız diye...
lig sonuncusu olduğuna kesinlikle bakılmadan işi sıkı tutarak 3 puan alınmalıdır.
dediğim gibi bu takımda olcay ve castillo varken
sol kanatta ndoye,burak veya roda olmamalı diyorum.
*
onur
pereria-hubucan-durica-mas
kucka onazi
abdülkadir-yazıcı-olcay
roda

bu benim onbirim.
*
ama rıza hoca sahaya bu kadroyu sürecek.

onur
pereria-hubucan-durica-mas
okay-kucka
abdülkadir-yazıcı-ndoye
burak

UĞUR DURTAŞ
20.12.2017, 18:25
Rodallega benim isteğim.Durica yetişiyorsa oynar tabi.
*
şahsi düşüncem;

sol açıkta olcay ve castillo gibi uzman kişiler varken
belkide hayatında hiç bu kanatta oynamamış,
roda nın ne kadar verimli olacağı soru işareti
aynı dşüncelerim ndoye ve burak içinde geçerli
bu 3 oyuncunun yeri burası değil,verimli olamıyorlar
takımı bursa maçında da gördüğümüz gibi eksik oynatıyorlar.

artvints
20.12.2017, 18:27
..........................onur
.pereira.....hubocan...akbaş....mas
.................okay...onazi
...olcay.........yazıcı...........castillo
.................burak

tRaiNer
20.12.2017, 18:29
https://www.61saat.com/futbol/karabukspor-da-trabzonspor-maci-oncesi-flas-gelisme-ayrildi-h495505.html

Ahmet Almacı
20.12.2017, 18:42
Karabük kapanmadan ve kazanma hırsıyla oynarsa maçı alırız. Yok beraberliğe yatıp defans bölgesini kalabalık tutarsa kilidi açmakta sıkıntı yaşarız.
Ne Burak ne de Onur unutmamıştır karabük deplasmanını ve yaşanan olayları. Ona göre hazırlanırlar ve en az onlarda bizim kadar istiyor galibiyetle araya girmeyi.

Zor maç hem sahanın durumu ve mevsimsel şartlara binaen bedensel hem de fikstürdeki konum bakımıdan ruhsal..

Her şey bir yana lami cimi olmadan 3 puanı alıp gelmeli takım üstüne de on numara karşılama olsun Trabzon'da.

Uğur Kalyoncu
20.12.2017, 18:49
Abdülkadir varsa Abdulkadir oynar.

Ortada Okay ve Onazi gibi 2 defansif adam var ve bunların yanında da hatırı sayılır şekilde savunmaya yardım eden Yusuf var ise solda da Castillo oynar..

Abdulkadir Yusuf Castillo
Burak.

Bunu bı denemek lazım..

Castillonun eğer buraya takviye olmayacaksa özgüvenini kazanmasi lazım.

Ogün YAZICI
20.12.2017, 18:57
Okay-Onazi
Olcay Yusuf Castillo
Burak

Abdülkadir Bero Rodallega hamle oyuncuları.

Ama hoca Abdülkadir'le başlayacak
Abdülkadir en iyi maçlarını sonrada oyuna girdiğinde oynuyor
Bursa maçında da oyunun tamamen Abdülkadir tarafından oynanması onun meziyetleriyle alakalı değil sistemin ve sahadaki oyuncu yapısının gerektirdikleriyle alakalıydı.
Bursa maçında son 30 dakika girseçoğunu pozitif kullanacağı topları 90 dakikada çoğunu bodoslama ve acemice kaybetti

Castillo Olcay kanatları olsa ne olurdu acaba Bursa maçı ?
Bir oyuncuyu oynatmaya başlayıp diğerini değersizleştirmek kronik hastalık bizde

Castillo unutulacak adam değil

Şimdi yeni moda çıkmış ; Burak ve sol kanatta Rodallega...
Hadi oynat bakalım ne oluyor
Hadi böyle bir deplasmanda Masın önünde oynat bakalım ne oluyor
Trabzonda 80.dakikadan sonra sistem ve saha içi yerleşimlerinin sona erdiği maçlarda Burak-Hugo oynamaya benzemez

Karadeniz6116
20.12.2017, 19:47
ÖZEL // Karabükspor'da alacakları ödenmeyen Romen ofansif orta saha oyuncusu Gheorghe Grozav, ülkesinin Cluj takımıyla 4,5 yıllığına anlaştı.

Sezgin Öztürk
20.12.2017, 19:57
ibrahim akın da Trabzon lu
aziz yalakası sinan enginde
şikeden sonra fb ye sponsor olan universal de.

emenikeyi 9 milyon a satmayı bildiler ama. bana mide bulandırıcı geliyor.
Orada vurguladığım konu Trabzonsporlu olduğuydu.

Ahmet Hamza
20.12.2017, 20:16
Karabüklüler şu başlıktaki yazıları görse "vay be biz neymişiz" derler. Ligin sonuncusundan bu kadar korkulmaz. Başka hiçbir takımın taraftarında yok bu durum. Nasıl şampiyonluktan bahsedebiliyoruz anlamıyorum. Büyük travma yaşamış bu taraftar, çözülmesi gerek.

Karadeniz6116
20.12.2017, 20:25
Karabüklüler şu başlıktaki yazıları görse "vay be biz neymişiz" derler. Ligin sonuncusundan bu kadar korkulmaz. Başka hiçbir takımın taraftarında yok bu durum. Nasıl şampiyonluktan bahsedebiliyoruz anlamıyorum. Büyük travma yaşamış bu taraftar, çözülmesi gerek.Alakası yok ki.
Eskide kaldı o işler.
Ona 5, buna 6 atarız lafları.
Her takımda en az 2 tane maçı değiştirecek kalitede adam var.
Deplasmanda, puan olarak can çekişen bir takım ile oynayacağız.
Ve son hafta hakemleri herkes gördü.
Bunun adi psikolojik vaka değil, tedbirli konuşmak..
Ki herkesin de vurguladığı olay bu...

Ahmet Hamza
20.12.2017, 20:33
Alakası yok ki.
Eskide kaldı o işler.
Ona 5, buna 6 atarız lafları.
Her takımda en az 2 tane maçı değiştirecek kalitede adam var.
Deplasmanda, puan olarak can çekişen bir takım ile oynayacağız.
Ve son hafta hakemleri herkes gördü.
Bunun adi psikolojik vaka değil, tedbirli konuşmak..
Ki herkesin de vurguladığı olay bu...

5-6 atarız demiyorum. Nerdeyse herkes "puan kaybı olacak" diyor. Şampiyonluk iddiası olan takım yarım sezonda 8 puan toplamış bi takımdan korkamaz. Büyük takımsan hiç korkamazsın. Rakip takımın gol silahı burdan arkasına teneke bağlanıp gönderilen Yatabare, sol beki çöp muamelesi çekilen Ibanez. Yedekten oyuna İshak filan giriyor işte. Rakip görmememiz gereken bi takım var karşıda. Taraftar ise puan kaybını normalleştirmş bile.

Ogün YAZICI
20.12.2017, 20:49
5-6 atarız demiyorum. Nerdeyse herkes "puan kaybı olacak" diyor. Şampiyonluk iddiası olan takım yarım sezonda 8 puan toplamış bi takımdan korkamaz. Büyük takımsan hiç korkamazsın. Rakip takımın gol silahı burdan arkasına teneke bağlanıp gönderilen Yatabare, sol beki çöp muamelesi çekilen Ibanez. Yedekten oyuna İshak filan giriyor işte. Rakip görmememiz gereken bi takım var karşıda. Taraftar ise puan kaybını normalleştirmş bile.

Futbol öyle bir oyun değil işte.
Maç yüksek ihtimal lapa lapa kar üzerinde veya buz pistinde oynanacak
Poko skulason ceyhun gibi oyuncularla oynadıkları her takıma orta sahada fizik ve mücadele üstünlüğünü kurmuşlar
Kadıköy'de herkes fark beklerken 40 bin kişinin önünde pozisyon vermediler 45 dakika
Ve en önemli soru sen gerçekten ne oynuyorsun
Antalya maçı kasımpaşa maçı bursa maçı Sivas hangi maçı oynarak kolay kazandık.Hepsi diken üstündeydi.
Karabük'ü şu şekilde rahat geçebiliriz diyemiyorum ben
Umarım Burakı erken dakikalarda golle buluşturup topun arkasına geçeriz

Bu ligde herkes Allah'a emanet gidiyor.Herhangi bir müsabakada 1-0 öne geçen takım nimeti götürüyor
O golü yediğinizde alternatif bir planımız olduğunu bile sanmıyorum

Kimse korkmuyor.Herkes doğal olarak temkinli
Şu 8 puan muhabbeti de saçmalık.
Senin 9.haftada 9 puanın vardı.

o 8 puanlı Karabük'ün baz maç verileri ;

Karabükspor 0-1 Göztepe
Toplam şut 20-7
İsabetli şut 8-1

Karabükspor 0-1 Sivasspor
Toplam şut 10-5
İsabeetli şut 2-1

Karabükspor 2-4 Malatyaspor
Toplam şut 18-8
İsabetli şut 5-5

Karabükspor0 -1Beşiktaş
Toplam Şut 15-16
İsabetli şut 5-7

Karabükspor3-1Başakşehir
Toplam şut 12-6
İsabetli şut 3-2

Fenerbahçe 2-0 Karabükspor
Toplam şut 12-12
İsabetli şut 5-4

Bursaspor 2-1 Karabükspor
Toplam şut 12-16
İsabetli şut 5-5

Akhisar 2 -1 Karabükspor
Toplam şut 9-14
İsabetli şur 3-5

Şu istatistiklere bakarak diyebiliriz ki evet Onur tutarsa Burak atarsa kazanırız...Ama çantada keklik değil...

Karadeniz6116
20.12.2017, 21:05
Karabükspor‘da Yevghen Seleznov‘un sözleşmesi feshedildi. Ahmet Şahin kadro dışı. Gheorghe Grozav, Cristian Tanase, Paul Papp ve Gabriel Torje’de transfer görüşmeleri yapmaları için 5 Ocak'a kadar izinli.

Adamlara o kadar şike iması filan yapıldı ama son durum bu.
Fener maçında kadroya alinmayan 5 adamdan Selezynov ile yollar ayrıldı.
Diğer 4 adam da 5 Ocak'a kadar izinli.
Büyük ihtimalle de devre arası maddi sıkıntıları yüzünden satacaklar bu adamları.
Bugün idmana da çıkmamış yukardaki isimler. Teyitli bilgi.
Yani o 5 oyuncu bizim maçta da kadroda yok.
Ceyhun ve Poko da ayrilmak istediklerini bugün Karabük yönetimine bildirmişler. 6 aydır hiçbir futbolcusu maaş filan alamıyor Karabük'ün.
Çok değişik maç olacak bu hafta.

Bu arada haberi BeinSports da girmiş. Selezynov ile yollar ayrıldı haberinin en alt paragrafında.

Karadeniz6116
20.12.2017, 21:14
Kardemir Karabükspor, Süper Lig'de ilk yarının son haftasında 24 Aralık Pazar günü sahasında Trabzonspor ile yapacağı maçın hazırlıklarına başladı.

Hasan Doğan Tesislerinde antrenör Levent Açıkgöz yönetiminde yapılan idmana futbolcular, ısınma hareketleriyle başladı.

Kondisyon ağırlıklı geçen idman, yarım sahada çift kale maçla son buldu.

İdmana, sakatlığı bulunan Dany Nounkeu ve kadro dışı kalan kaleci Ahmet Şahin ile izinli olan Gheorghe Teodor Grozav, Gabriel Torje, Cristian Tanase ve Paul Papp katılmadı.

Antrenör Açıkgöz, gazetecilere yaptığı açıklamada, Ligin 16. haftasında deplasmanda oynadıkları Fenerbahçe maçında futbolcuların yüreklerini ortaya koyduğunu, şansız bir şekilde yenildiklerini söyledi.

Futbolcuların yürekli oynamalarının taraftara ve Karabük kamuoyuna bir çağrı olduğunun altını çizen Açıkgöz, hafta sonu oynayacakları Trabzonspor maçında tribünlerin dolması gerektiğini anlattı.

Trabzonspor maçında hep birlikte mücadele vereceklerini belirten Açıkgöz, "İnşallah gülen taraf, devreye moralli giren taraf biz oluruz. Trabzonspor'un mevcut çıkışını biliyoruz ama bizi ilgilendiren bir durum değil. Hep önümüze bakacağız.'' diye konuştu.

Ajansspor

Hasan Habip Özbay
20.12.2017, 21:15
Karabük için son şans ikinci yarıya ümitli girmek için gerçek bir savaş olacak geçen hafta Bursadan Trabzona gittmbursaspor maçına bu haftada Karabük e gidiyorum ama karabük tarafndan bilet aldık malum bilet bitti bu maç bizim içinde çok ama çok önemli aırsak ki zorda olsa Burak ile alacağız iknci yarı müthişolacak ve 33. haftada bursamızda ŞAMPİYONLUK maçına çıkacağız

selcuk
20.12.2017, 21:32
Karabükspor:

------------------------Çağlar
Osman---------- Gaman-- Barış---- İbanez -
Skulason --Ceyhun ---- İlhan ---Poko--- Serdar -
--------------------Yatabare

Trabzonspor:

------------------------------Onur

Pereira ------------Hubocan ---Durica---------- Mas

------------------------- Okay-- Onazi

Abülkadir -----------------Yusuf ----------------Olcay

-----------------------------Burak

Not: Uğur Demirok ve Juraj Kucka cezalı, Hasan Batuhan Artarslan sakat.

Aydın Tiryaki
20.12.2017, 23:02
Kırılma maçı muhabbetini hiç sevmiyorum aslında çünkü her maça final gözüyle her maça önemli maç gözüyle bakmışımdır. Ama bu maçın şöyle bir özel yanı var. Bu hafta rakiplerimizin hepsinin puan kaybetme ihtimali var.

Göztepe Gs maçında en az birisi belki de ikisi de kaybedecek. Sivas zor deplsaman soğuk hava şartları Bjk puan kaybedebilir. Konya her ne kadar düşüşte gibi gözükse de kendi sahasında güçlü bir ekip. Liderle aramızdaki puan farkının 3'e düşmesinin olası olduğu bir haftadan bahsediyoruz.

İkinci yarı deplasmanlarımızın çoğu kolay rakipler. Ben nedense bu sezondan çok ama çok ümitliyim. Bakıcaz :) .

Kadir Aydın
20.12.2017, 23:17
Garantisi yok, hala bu maci kesin aliriz diyemiyoruz.

Faruk BERBER
20.12.2017, 23:21
Garantisi yok, hala bu maci kesin aliriz diyemiyoruz.

Hiçbir maçın garantisi yok ki. Böyle olduğunu bilmek de bir erdem.

Yoksa aşırı rehavet oluyor.

Her maç zor, her maça aşırı konsantre olmak gerek bu saatten sonra. Son haftalarda gelen başarılı sonuçlar bizde rehavet yaratmamalı.

Yasin Altuntas
20.12.2017, 23:46
Karabükspor:

------------------------Çağlar
Osman---------- Gaman-- Barış---- İbanez -
Skulason --Ceyhun ---- İlhan ---Poko--- Serdar -
--------------------Yatabare

Trabzonspor:

------------------------------Onur

Pereira ------------Hubocan ---Durica---------- Mas

------------------------- Okay-- Onazi

Abülkadir -----------------Yusuf ----------------Olcay

-----------------------------Burak

Not: Uğur Demirok ve Juraj Kucka cezalı, Hasan Batuhan Artarslan sakat.

Bende bu onbiri bekliyorum, ama Olcay ile ofansif anlamda cok kisir kaliriz diye endiseleniyorum. Yine Yusuf ve Burak‘in Ayagina bakacagiz.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

ÖmürKaradeniz61
21.12.2017, 00:01
Eğer fener maçına kadar puan kaybetmezsek,feneri yenip liderle farkı 1 puana indiririz.

Sefer A.
21.12.2017, 00:48
fbye kadar puan kaybetmezsek, fbyi de yenersek, ne 1 puani ne farki.. 1. oluruz 2-3 puan da fark atariz...

Topçularimizin önünde 6 ay var, sikacaklar dislerini, geleni geçeni öyle böyle yenecekler, sampiyonlugu bize getirecekler.... yönetim de gerekeni yapacak, takima prim mrim ne varsa verecek...

Ahmet Almacı
21.12.2017, 00:59
Bu sene ligde 20 galibiyet alan şampiyon olur.
gs-10
bşkşehir-10
f*ener-9
bjk-8
biz-8

Onun içindir ki her maç çok değerli bu 3lüyle oynayacağımız maçların önemi ve boyutu ne denli büyükse karabük maçı da diğer 3 takımın bu haftaki oynayacakları zor karşılaşmalardan dolayı önemi büyük.

Bir alman atasözü der ki "güçsüzü en güçsüz anında silkmelisin"

Karadeniz6116
21.12.2017, 01:03
Iddaa da galibiyet oranimiz 1.90'dan 1.70'e düştü an itibariyle.
Gün içinde Karabük'te yasanan maddi sıkıntılar da etkilidir bunda.
5 oyuncu da kesin olarak bizim maçta olmayacak.
Maç gününe kadar da oran düşecek gibi gözüküyor.
Kazanacağız insallah.

Timur Bey
21.12.2017, 01:19
Şampiyonluk düşüncesini taşımak için erken bence, Başakşehir maçının sonunda nereye oynayacağımızı az çok görürüz. O yüzden Karabük maçı da dahil ikinci yarıdaki ilk beş maçı da hesaba katarsak bu altı maçlık periyottan en az 14 puan çıkarmalıyız zirve için.

Bu maça gelirsek mevcut krizleri devam eden Karabük'ün beş as futbolcusu eğer yönetimleri bize karşı onur mücadelesi düşünüp büyük bir çabayla futbolcuları oynatacak duruma getirmezse söz konusu futbolcular oynamayacak. Bu da demek oluyor ki şartlar bizim lehimize gelişiyor fakat bu deplasmanda yıllardır kazanamamızın getirdiği olumsuz fikre kapılıp fırsatları değerlendiremezsek yine bizi kontra sürprizler bekleyebilir. Aksine ilk yarıyı önde kapatırsak da çok rahat alırız bu maçı.

Mert'
21.12.2017, 01:24
Lütfen alalım bu maçı. Nefret ettiğim ender takımlardan biri bu Karabük.

PortoDeGalinhas
21.12.2017, 02:42
Iddaa da galibiyet oranimiz 1.90'dan 1.70'e düştü an itibariyle.
Gün içinde Karabük'te yasanan maddi sıkıntılar da etkilidir bunda.
5 oyuncu da kesin olarak bizim maçta olmayacak.
Maç gününe kadar da oran düşecek gibi gözüküyor.
Kazanacağız insallah.

iddaa çok oynamam ama oranları ve istatistiki verileri sıkı takip eden birisi olarak şunu söyleyebilirim ki iddaa bu maçta bize 1.70 oran veriyorsa bu maçın haftanın tuzağı olduğunu düşünüyorum. çünkü futbolu fazla takip etmeyen kişiler dört bir koldan yüklenecekler Trabzonspora, iddaa da bir güzel o paraları cebe indirecek. gerçekten şu iddaa oranlarından sonra bu maçtan çok tırsıyorum, muhtemelen günün en fazla iddaa oynanan maçı olacak ve bahis şikesi kurbanı olacağız.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Karmam
21.12.2017, 02:46
baya iyi oynadı fener maçında karabük. ben dağılmış bir takım bekliyordum da hiç öyle bir şey yok. fener duran toptan atmasaydı baya da zorlayacak gibilerdi. maç da öğlen 2'de, puan kaybı olursa şaşırmam çok sakat maç.

HOPA'LI TS'Lİ
21.12.2017, 07:36
Başkan'ın TRTSPOR'da dün akşam yaptığı konuşmadaki şu sözleri geleceğimize dair umutlarımı hayli artırdı.

Rıza hoca ile görüştük ve devre arası transfer planlamamızı yaptık. 2 veya 3 takviye yapabiliriz. Bazı oyuncularla yolları ayırabiliriz. 2 durum için de isimler belli.

Hadi hayırlısı

Yiğit Gayretli
21.12.2017, 08:47
Karabük'ün kalecisi Çağlar fena kaleci değil ama biraz hantal izlenimi verdi bana. Burak'ın en büyük meziyetini konuşturup, ayak dibine bir plase bırakması kilidi açmak için yeterli olacaktır.

Doğukan Uçan
21.12.2017, 10:48
1-0 olsun bizim olsun

OzcanHan61
21.12.2017, 10:54
Her hafta yasiyoruz galiba bu durumu. Simdide Ibanez - Ceyhun - Yatabare. Lig bize gelip giden oyuncular ile kayniyor arkadas. :)

TSelif
21.12.2017, 11:03
Rıza hoca farkında herşeyin. 1-0 olacak bizim olacak inşaALLAH. :)

Oğuz ZEYTİN
21.12.2017, 11:18
Karabük'ün kalecisi Çağlar fena kaleci değil ama biraz hantal izlenimi verdi bana. Burak'ın en büyük meziyetini konuşturup, ayak dibine bir plase bırakması kilidi açmak için yeterli olacaktır.

Sezon başında bize gelme durumu vardı o çocuğun.

Turgay Atalay
21.12.2017, 11:29
Seleznov sözleşme feshedilmiş, Ahmet Şahin kadro dışı, Dany sakat, diğer dör yabancı da 5 ocağa kadar izinliymiş.

oksoholu
21.12.2017, 11:34
-------------------ONUR--------------------
PERERA------OKAY------HUBOCAN---MAS
----------------- ONAZİ---------------------
ABDÜLKADİR------YUSUF---------CASTİLLO
-----RODELEKA-----BURAK------------------

Bence kadro böyle olmalı ondan kork bundan kork nereye kadar sonuna kadar dik oynamak lazım

Travelair
21.12.2017, 11:56
Tecrübeme göre en zor sınavımız Karabükspor maçı olacak. Çünkü herkes Trabzonspor'un başarısından bahsetmeye başladı, hakemler görmemeye başladı. Bazılarında bir uyuzluk hali başladı. Takım da tatil öncesi bunlarla beraber gevşerse - ki geçmişte hep böyle oldu, umarım olmaz - işimiz çok zor

emrahtuna
21.12.2017, 12:07
devre arasına moralli girip ikinci devre hesap kitap yapmak için kesinlikle kazanmamız gereken bi maç..burağın bu maç gol atacağını düşünüyorum..inşallah kazanır 6 da 6 yla yolumuza devam ederiz..

Tahir61
21.12.2017, 12:08
Her hafta yasiyoruz galiba bu durumu. Simdide Ibanez - Ceyhun - Yatabare. Lig bize gelip giden oyuncular ile kayniyor arkadas. :)

bir de ishak doğan olması lazım :)

nalagasıvar
21.12.2017, 12:13
top oynuo mu o yav ...

OzcanHan61
21.12.2017, 12:18
bir de ishak doğan olması lazım :)
Dogru, o'da var. :D

Isko6161
21.12.2017, 12:26
Macin hakemi Halil Umut Meler

Doğukan Uçan
21.12.2017, 12:31
Sene sonu 75 puanla şampiyon, Fenerbahçe nin de 73 puanla ikinci olduğu bir lig olacak. 2010 2011 den sonra ikinci kez ellerinden şampiyonluğu alacaz.

Yıldıray Emanet
21.12.2017, 12:42
58.00 orandan Trabzonsporumuzun şampiyonluğunu değerlendirin GELİYORUZ

samet aslan
21.12.2017, 12:42
Hakem Halil Umut Meler olmuş sevdiğim iyi bir hakem

Karadeniz6116
21.12.2017, 12:45
Halil Umut Meler, bu sezon sadece bir maçımızı yönetti ve o maçı kaybettik. Rıza Hoca'nın ilk maçı olan Yeni Malatyaspor maçını yönetmişti.
Sosa ve Yusuf Yazıcı'nın kırmızı kart gördüğü ve 9 kişiyle tamamladığımız müsabaka.

Yeni Malatyaspor 1-0 Trabzonspor

Geçen hafta bizi doğrayan Halis Özkahya'ya, bu hafta maç verilmemiş. İsabet olmuş. Demek ki biraz da olsa gücümüz varmış hala Tff üzerinde.

Maçları abuk sabuk faul kararlarıyla çok durduruyor Halil Umut Meler. Ilk başlarda cok iyi yönetimleri vardı ama son dönem de beğendiğim bir hakem değil.

HOPA'LI TS'Lİ
21.12.2017, 12:45
8. şampiyonluk yolunda yen geç Trabzonspor'umuz

HOPA'LI TS'Lİ
21.12.2017, 12:47
Halil Umut Meler, bu sezon sadece bir maçımızı yönetti ve o maçı kaybettik. Rıza Hoca'nın ilk maçı olan Yeni Malatyaspor maçını yönetmişti.
Sosa ve Yusuf Yazıcı'nın kırmızı kart gördüğü ve 9 kişiyle tamamladığımız müsabaka.

Yeni Malatyaspor 1-0 Trabzonspor

Geçen hafta bizi doğrayan Halis Özkahya'ya, bu hafta maç verilmemiş. İsabet olmuş. Demek ki biraz da olsa gücümüz varmış hala. Tff üzerinde.

Maçları çok durduruyor Halil Umut Meler. Ilk başlarda cok iyi yönetimleri vardı ama son dönem de beğendiğim bir hakem değil.

Deniz Ateş BİTNEL denen herife de yıllardır maç verilmiyor
GS-TS maçında bizi doğramıştı
Halis de geçen hafta en az 2 net penaltımızı vermedi
TS ile uğraşmanın hesabını verecekler böyle işte

Ogün YAZICI
21.12.2017, 12:50
Halil Umut Meler psikolojik olarak isteyeceğimiz hakem.
Adam tetikçi ve artniyetli ise işler değişir o ayrı

Travelair
21.12.2017, 12:52
Örnek gösterilen hakem kim? Cüneyt Çakır. Ligde doğrayan kim? Cüneyt Çakır. Alabilir misin FIFA kokartını? Nasıl aldı FIFA kokartını?

alperrr
21.12.2017, 13:03
Futbol öyle bir oyun değil işte.
Maç yüksek ihtimal lapa lapa kar üzerinde veya buz pistinde oynanacak
Poko skulason ceyhun gibi oyuncularla oynadıkları her takıma orta sahada fizik ve mücadele üstünlüğünü kurmuşlar
Kadıköy'de herkes fark beklerken 40 bin kişinin önünde pozisyon vermediler 45 dakika
Ve en önemli soru sen gerçekten ne oynuyorsun
Antalya maçı kasımpaşa maçı bursa maçı Sivas hangi maçı oynarak kolay kazandık.Hepsi diken üstündeydi.
Karabük'ü şu şekilde rahat geçebiliriz diyemiyorum ben
Umarım Burakı erken dakikalarda golle buluşturup topun arkasına geçeriz

Bu ligde herkes Allah'a emanet gidiyor.Herhangi bir müsabakada 1-0 öne geçen takım nimeti götürüyor
O golü yediğinizde alternatif bir planımız olduğunu bile sanmıyorum

Kimse korkmuyor.Herkes doğal olarak temkinli
Şu 8 puan muhabbeti de saçmalık.
Senin 9.haftada 9 puanın vardı.

o 8 puanlı Karabük'ün baz maç verileri ;

Karabükspor 0-1 Göztepe
Toplam şut 20-7
İsabetli şut 8-1

Karabükspor 0-1 Sivasspor
Toplam şut 10-5
İsabeetli şut 2-1

Karabükspor 2-4 Malatyaspor
Toplam şut 18-8
İsabetli şut 5-5

Karabükspor0 -1Beşiktaş
Toplam Şut 15-16
İsabetli şut 5-7

Karabükspor3-1Başakşehir
Toplam şut 12-6
İsabetli şut 3-2

Fenerbahçe 2-0 Karabükspor
Toplam şut 12-12
İsabetli şut 5-4

Bursaspor 2-1 Karabükspor
Toplam şut 12-16
İsabetli şut 5-5

Akhisar 2 -1 Karabükspor
Toplam şut 9-14
İsabetli şur 3-5

Şu istatistiklere bakarak diyebiliriz ki evet Onur tutarsa Burak atarsa kazanırız...Ama çantada keklik değil...

bir olay bundam daha güzel açıklanamaz..

bide hiç anlamadığım bişey..
yıllardır rakibi küçümseyerek 3 atarız 5 atarız diyenleri gördüm forumda..
sonuç ne oldu ,sonuç hüsran..

temkinli ,ciddi ve akıllı taraftarın gözünü seveyim..

ya bide maçtan önce şöyle yaparız böyle yaparız demenin hava atmanın ne faydası varki , maçı kazan , bas havanı..

OzcanHan61
21.12.2017, 13:09
bir olay bundam daha güzel açıklanamaz..

temkinli ,ciddi ve akıllı taraftarın gözünü seveyim..

ya bide maçtan önce şöyle yaparız böyle yaparız demenin hava atmanın ne faydası varki , maçı kazan , bas havanı..

Katiliyorum. Aklima milli maclari sunan spikerler geldi. :D Veriyorlardi gazi ve sonu hüsran.

celaledtin
21.12.2017, 13:20

5 ten aşşa atarsak bırakırım Trabzonsporu

artvints
21.12.2017, 13:32
halil umut meler acemi bir hakem, eline düdük vermek tehlikeli. ne yapacağı belli olmaz.

alper*
21.12.2017, 13:36
Şampiyonluk sayacı açalım mı :)

Cafer Bulur
21.12.2017, 14:14
5 ten aşşa atarsak bırakırım Trabzonsporu

Herkes en zor macimiz kasimpasa veya bursa derken ben en zoru karabük olacak dedim ve halen daha ayni fikirdeyim.

1-0 olsun bizim olsun karabük asla kücümsenecek bir rakip degil.

Karabük ün kayseri ve basaksehiri yenmesi rakibin ne kadar güclü oldugunu ortaya koyuyor.

Hele rakibi kücümseme gafletine düsersek hayal kirikligi kacinilmaz olacaktir.

Bu mac son 5 macin en zoru aman dikkat diyorum...

Hami_41
21.12.2017, 14:15
Ben 8 puanla son sirada olmasina bakmıyorum zaten son sırada ki takimlara verdiğimiz puanlarla sampiyonluklardan olduk bu zamana kadar vanspor konya diyarbakir vb.
Bu macta Karabük un elini zayiflatan durum takımın yarısına 5 ocaka kadar izin vermis adamlar selezynov takımdan ayrildi geriye yatabare ceyhun ibanez ishak kaldi :)

jairzinho
21.12.2017, 14:21
oldukça zor bir maç.teknik adamları levent açıkgöz oldukça iyi bir teknik adam.karabükspor için dönüm maçlarından biri.

bizim içinde öyle.zirve için alınacak 3 puan ligin ikinci yarısına çok katkıda bulunacaktır moral motivasyon olarak.

böyle dönüm maçları genelde oldukça zor geçiyor.karabükspor çok koşacaktır bu maçta.

bu arada beraberlik iki takımada yaramaz bir sonuç olur

trbzonsporlu
21.12.2017, 14:26

bana göre bu yanlış mantık. teneke bağlayıp gönderdiğimiz oyunculardan (yumlu, caner, soner, kadir, henrike, fatih) daha yeni yarım düzine gol yedik. ayrıca bu beğenmediğimiz oyuncu topluluğu sadece bizi yenmedi feneri de yendi, bjk ile deplasmanda berabere kaldı, hakem olmasa gs yede deplasmanda yenilmezdiler. bu ligde kolay maç yok. en zor maç ilk oynayacağımız maçtır ve en zor maçımız şuanda karabük maçıdır. maaşını alamadığından takımdan ayrılmak isteyen oyuncular bu maçta varını yoğunu ortaya koyup transfer yapmaya çalışacaklardır. zaten yıllardır yenemiyoruz bu takımı. geçen yılda bizim maçta şartlar aleyhine gelişti karabükün, seyircisiz oynama cezaları vardı ve maçta sadece bizim seyirci vardı, yine yeneriz falanlar havada uçuşurken farklı mağlup olduk karabüke.

rehavete düşmek yok, ilk düdükle birlikte sağlam motivasyonla oynayıp son düdüğe kadar mücadele etmeliyiz.

samet aslan
21.12.2017, 14:29
Evet beyler son haftalarda olduğu gibi yine yeniden ''mutlak'' kazanmak zorunda olduğumuz bir maça çıkacağız :D

Mehmet Cihan Kocaman
21.12.2017, 14:35
İkinci yarının başındaki fikstür zor. Fenerbahçe, Göztepe, Başakşehir ve Beşiktaş maçları var içerde peş peşe.
Ama aynı şey Fenerbahçe için de geçerli. Onlar da peş peşe bu maçları deplasmanda oynayacaklar, Göztepe hariç. Bunu çok iyi kullanıp ikinci yarıda Feneri yarışın dışına itmeliyiz.

UĞUR DURTAŞ
21.12.2017, 14:35
(H) HALİL UMUT MELER (https://forum.bordomavi.net/Default.aspx?pageID=72&hakemID=21156)
(Y) KEREM ERSOY (https://forum.bordomavi.net/Default.aspx?pageID=72&hakemID=20596)
(Y) VOLKAN AHMET NARİNÇ (https://forum.bordomavi.net/Default.aspx?pageID=72&hakemID=18552)
(D) SUAT ARSLANBOĞA (https://forum.bordomavi.net/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19445)

jairzinho
21.12.2017, 14:38
skulason - poko ve gülselam orta saha üçlüsü ile oynuyorlar.yani 3 dm bunlar.

sağbekleri osman çelik te dm aslında. ibanez kanadından gelecekler muhtemelen.

haliyle orta sahada okay ve kucka ikilisi yalnız bırakılmamalı.sol açıkta damdoy yerine daha mücadelesi olcay oynamalı.sağda zaten ömür mücadele ediyor.yazıcıda gayet iyi pres yapıyor.haliyle 5 li şekilde(kucka okay olcay yazıcı ömür) orta sahada kör dövüşüne hazırlıklı olmakta fayda var

emrahtuna
21.12.2017, 14:40
ulan ersun..milyon tane taraftar senin ibneliğin yüzünden hayıflanıyor..sen şimdi kimbilir ne işler peşindesin..Allah ından bul ahlaksız herif..

Cafer Bulur
21.12.2017, 14:42
Tecrübeme göre en zor sınavımız Karabükspor maçı olacak. Çünkü herkes Trabzonspor'un başarısından bahsetmeye başladı, hakemler görmemeye başladı. Bazılarında bir uyuzluk hali başladı. Takım da tatil öncesi bunlarla beraber gevşerse - ki geçmişte hep böyle oldu, umarım olmaz - işimiz çok zor

Aynen öyle akin.

Bu maci kazanmak icin erken gol veya goller bulup rakibin direncini kirmak zorundayiz.

Rölanti futbol bu macta is yapmayacaktir sahaya agirligimizi koyup kazanmak zorundayiz.

Yiğit Gayretli
21.12.2017, 14:47
Sezon başında bize gelme durumu vardı o çocuğun.
Yaşını bilmiyorum ama potansiyeli var gibi. Bu sezon sadece fb maçında izledim...

ceday99
21.12.2017, 14:53
bu sırada, çekirge kaç kere zıplıyordu yaa :confused:

Numan Yerlikaya
21.12.2017, 14:58
Güzel futbolla yenelim şunları artık ufaktan da olsa top oynamaya başlayalım

Gökhan Balcı
21.12.2017, 15:25
Takımda rıza hoca var. Disiplinsizlik rehavet olmaz. Basar geçeriz. Bana kalırsa en rahat maçımız olacak.

farozlufatih61
21.12.2017, 15:50
Halil umut meler iyi bir hakem eyyamcı değildir...

celaledtin
21.12.2017, 15:56
İkinci yarının başındaki fikstür zor. Fenerbahçe, Göztepe, Başakşehir ve Beşiktaş maçları var içerde peş peşe.
Ama aynı şey Fenerbahçe için de geçerli. Onlar da peş peşe bu maçları deplasmanda oynayacaklar, Göztepe hariç. Bunu çok iyi kullanıp ikinci yarıda Feneri yarışın dışına itmeliyiz.
Nasıl iticez anlamadım. Fenerle tek bir maçımız var sonuçta. Ayrıca önümüzdeki diğer beş takım bize yol mu verecek sanki.

Koray
21.12.2017, 15:58
Halis Özkahya şerefsizine maç verilmemesi güzel.

Bursa maçında kazaren gol yeseydik ne olacaktı.

Bize yanlış yapan Deniz Ateş Bitnel gibi bedelini ödemeli.

Mehmet Cihan Kocaman
21.12.2017, 16:17
Nasıl iticez anlamadım. Fenerle tek bir maçımız var sonuçta. Ayrıca önümüzdeki diğer beş takım bize yol mu verecek sanki.

Galatasaray hariç herkes birbiriyle oynayacak ilk haftalarda. Biz en avantajlı tarafız çünkü hepsiyle içerde oynayacaz. Fener ne Başakşehiri ne de Beşiktaş’ı dışarda yenemez. Eğer berabere kalabilirse en çok bizim işimize gelir.

champions
21.12.2017, 16:21
Şu "en zor maçımız" ve "kritik maç kazanamıyoruz" klişeleri bi bitsin artık.

HOPA'LI TS'Lİ
21.12.2017, 16:43

Fenerin son 5 maçta kazandığına takılmayın.
Kayseri ve Göztepe bile ondan daha iyi oynuyor
Valbuena ilk yarı oynamadı, zorlandılar
Zirvede bizi en çok zorlayacak olanlar BJK ve Başakşehir

HOPA'LI TS'Lİ
21.12.2017, 16:45
Karabük ve Konya deplasmanlarından 6 PUAN
ŞİKEBAHÇE galibiyeti

Bizi müthiş bir havaya sokar ve İÇERİDEKİ Göztepe, Başakşehir ve Beşiktaş maçları şampiyonluk için çok kritik olur.

ANAOKULU TERK
21.12.2017, 16:53
başkan devre arasında çok az transfer yapacağız dedi .
bu da bu sezon (gerçek anlamda) şampiyonluk istemiyoruz anlamına gelir .
parasızlık , borç batağında yaşam savaşı vermek ,
hem de camianın umutlarını taze tutmak , işte böyle bir şey .
(işkembe-i kübra'dan ) fazla sallamadan ,
acı gerçeklerle bir an evvel yüzleşmek gerekir .

hepimiz biliyoruz ki , bu gelir gider dengesini yönetmek için ,
kasaya para girmesi gerek .
senin aldığın iki tane atkıyla , aldığın 3 tane kombine ,
olsa olsa futbolculara ancak çerez parası olur .

büyük para girişi olmalı ki , hedefler revize edilsin .
kasa her zaman kazanmalı ki , can alıcı hamleler yapılabilsin .
kulüp olarak da giderlerin gelirlerinden fazla ise ,
devranı döndürmek için ,
futbolcu satışından başka bir çaren yok arkadaşım !
başkan dün akşam (yazıcı ve apo , hatta okay özelinde ) tam da bunu söylemek istedi .

kısaca para yok birader ! kasa tam takır , kuru bakır .

borç dağları aştığı için , (mecburen) bunun bir diyeti olacak .
bu diyeti de (kısa vadede) ancak futbolcu satışıyla ödeyebilirsin .
derdimiz elemanları satıp , hedefleri küçültmek değil .
ben de kalsınlar isterim ama ,
altında ezildiğin mali yük , seni ister istemez bu seçime zorluyor .
anlatmak istediğimizle , (ısrarla) anlamak istemediğiniz durum bu .

bu sene sonu , bu iki çocuktan (en az ) birisi , yuvadan uçar aga !
uçmak zorunda . hatta zorla uçurttururlar .
aynı parasızlıktan kebap yiyemeyip , seyrederek yutkunmak gibi .
(acayip pis acıktım anasını satayım . cepte para olaydı iyiydi .)

konudan ayrı olarak şu da var .
hepimiz biliyoruz ki ne şu andaki kadro ile ,
ne de arada yapılacak bir veya iki transfer ile şampiyonluğu falan kovalayamayız .
(takviye olsa bile ) bu kadro , ancak avrupa kupaları için mücadeleye yeter .
çünkü takımın kimyası , ultra lüks hedefler için yeterli bile değil .
alınan sonuçlar kimseyi havalara falan sokmasın .
oyun namına , rakibe hükmetme namına , düştüğü yerden kalkma namına ,
bu takımın daha kırk fırın ekmek yemesi gerekir ki ,
bu da pat diye olacak bir şey değil .
savruk ve düzensiz futbolu hala iliklerimize kadar hissederken ,
bazı bölgelerde (takviye yapılsa bile ) maçı bir yerden alıp ,
bir yere getirebilecek alternatif yedeğimiz bile kısıtlıyken ,
sürdürebilir başarı beklemek , fazla hayalcilik oluyor .

gerçi kurduğumuz bütün hayaller ,
ikinci yarı ikinci hafta , hem de kendi evimizde ,
aykut komutasındaki şikeciler tarafından ,
bir daha kurulmamak üzere , başlamadan bitirilecekken ,
biz de boş boş konuşuyoruz .

yapacak bir şey yok .
aç karnına kafa , ancak bu kadar basıyor .
gerçi tok karnına da fazla bir şey çıkmıyor ama ,
idare ediverin işte !

(hele de açken ) köyün delisini fazla taşlamayın .
yoksa kafanıza taşı yersiniz şerefsizim !

acıktım ulan !

hay1699
21.12.2017, 17:09
Anaokullu arkadaş tam bir heves katili :) İki hayal kuracağız bi dur arkadaş..

TSelif
21.12.2017, 17:15

Böyle itecez.:yumruk: ( renkleri sarı lacı olarak hayal et :D )

Sefa Toyer
21.12.2017, 17:20
Anaokullu arkadaş tam bir heves katili :) İki hayal kuracağız bi dur arkadaş..
Hala engellemediniz mi? :)

Karadeniz6116
21.12.2017, 17:21
SON DAKİKA - Tahkim Kurulu, Özer Hurmacı'nın 6 ay futboldan men cezası için yapılan itirazı kabul etti ve ceza kaldırıldı.

[emoji419] Trabzonspor, Özer Hurmacı'nın haklı sözleşme feshi nedeniyle futbolcuya 1 milyon euro ödeme yapacak.

Ulan saka gibi.
Gitti 1 milyon euro ...
Hacıosmanoğlu yatacak yerin yok senin.
Temizle, temizle bitmedi Sefa, Ishak, Deniz gibi çöplerinin parası...

Ogün'
21.12.2017, 17:42
Özer olayı resmen saçmalık. Ulan nasıl bir olay oldu da 1.5 ay sonra tam tersi bir karar çıkıyor. Bizimle uğraşıyorlar yine Başkan da dün diyalog filan diyordu bunlar adalet ve vicdan duygusu körelmiş fanatikler bunlarla diyalog yoluyla anlaşılmaz.

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

UĞUR DURTAŞ
21.12.2017, 17:52
Halil umut meler iyi bir hakem eyyamcı değildir...
*
Malatya maçında orta sahadaki faulden dolayı ikinci sarıdan sosayı attı.
bu maçta lehimize kararlar verecek,telafi edecek aklınca...
yani eyyamcılığa devam edecek.

Fatih Öztürk
21.12.2017, 17:58
*
Malatya maçında orta sahadaki faulden dolayı ikinci sarıdan sosayı attı.
bu maçta lehimize kararlar verecek,telafi edecek aklınca...
yani eyyamcılığa devam edecek.

O pozisyon belki sarı kartlık değil di ama o lakayitlikle adama dokunmak afedersin kaşarlanmak sarı kartı gerektirir. Bir insanın işine saygısı yoksa daha önemlisi işinden dolayı beklentiye giren milyonlarca karşılıksız sevenin hatrı yok sayılırsa bu kulüpte 2 dakika bile bekletmeye hakkı yok kapı önüne koyacaksın. Umarım 1 dakika bile forma şansı görmez defolur gider.

Yıldıray Emanet
21.12.2017, 18:20
Tahkim Kurulu, Özer Hurmacı'nın 6 ay oynamama cezasını kaldırdı.
Ayrıca Trabzonspor, Özer'in haklı sözleşme feshi nedeniyle futbolcuya yaklaşık 1 milyon euroluk ödeme yapacak.

??????????????

Arda'
21.12.2017, 18:48
Özer olayı tam komedi ulan bu ülkenin bütün mahkemeleri mi bize düşman

Mehmet Cihan Kocaman
21.12.2017, 18:55
Başladılar yine...

Abdullah Altıntaş
21.12.2017, 18:57
Şike davası ile ilgili avrupada çıkan haberler sonrasında bu haber,hakemlerde iyice işin içine girecek Allah bu düzenin belasını versin