PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Burak Yılmaz Kaza Yaptı | Resmî Hesaptan Açıklama Yayınlandı

Rıza ÇOLAK
10.12.2017, 12:49
Burak Yılmaz'ın Aracı, Takla Atarak Park Halindeki Cipe Çarptı

Trabzonsporlu futbolcu Burak Yılmaz, aracıyla sabah 5 sularında park halindeki cipe çarptı. Görgü tanığı, "Selçuk İnan'la Olcan Adın gelip Burak'ı götürdüler." dedi.

HABERİN DETAYI (https://www.sondakika.com/haber/haber-luks-arac-taklalar-atip-park-halindeki-cipe-carpti-10332851/)

Nerden çıktı bu şimdi her şey yolunda giderken...

------------------------------
Trabzonspor Kulübü: Futbolcumuz Burak Yılmaz, Kasımpaşa maçından sonra takıma verilen bir günlük izin nedeniyle İstanbul’da kalmış, dün gece aracıyla seyir halindeyken maddi hasarlı trafik kazası yaşamıştır. Sağlık durumu gayet iyi olan oyuncumuz Burak Yılmaz’a geçmiş olsun dileklerimizi iletir, kamuoyuna saygıyla duyururuz.

Site linki: http://www.trabzonspor.org.tr/tr/haberler/guncel-haberler/burak-yilmaz-ile-ilgili-aciklama-12-10-2017

Selçuk Aydın61
10.12.2017, 12:58
Umarım doğru deildir...
Burak 'ın durumu iyi olduğunu söylemiş görgü tanık ı ..

Rıza ÇOLAK
10.12.2017, 13:07
Şu Selcuk bi bırakmadı bu uşağın yakasını

yorumsuz6117
10.12.2017, 13:07
http://www.fanatik.com.tr/2017/12/10/flas-iddia-burak-yilmaz-in-araci-takla-atti-1336166

Hayatta kalması , bi tarafı kırılmaması büyük şans , Allah korumuş..

Fatih Özkan
10.12.2017, 13:09
Önemli birşeyi olmadığı söyleniyor.

gurur6134
10.12.2017, 13:10
Gecmis olsun diyelim ..

ilelebeTS
10.12.2017, 13:53
Geçmiş olsun. Araç burağın aracına benziyor.

selcuk
10.12.2017, 14:15
gecmis olsun

böyle seyler cabuk atlatilamaz, benzer bir kazayi istanbula 100 km kala yasamisdim
yaklasik 1 ay sürmüsdü kendime gelmem, fiziksel bisey olmamasina ragmen

mehmets61
10.12.2017, 14:18
Trabzonspor resmi sitesi açıklama yapmış durumu iyi diye.

SDinc
10.12.2017, 14:32
Acilen kulüp doktorlarından psikolojik destek alması lazım Burak'ın.
Yüksek hasarlı kazalar herhangi bir yaralanmaya sebebiyet vermese bile travma etkisi yaşatıyor , şu aralar zaten Burak'a bağlı olan takımımızın performansı,onun bu kaza sebebiyle oluşabilecek moral motivasyon düşüklüğüyle birlikte takımımıza yansıyabilir.

Ozan Yılmaz
10.12.2017, 14:40
Aracın şoförü Burak mıymış peki?

cyberentalpi
10.12.2017, 14:45
Acilen kulüp doktorlarından psikolojik destek alması lazım Burak'ın.
Yüksek hasarlı kazalar herhangi bir yaralanmaya sebebiyet vermese bile travma etkisi yaşatıyor , şu aralar zaten Burak'a bağlı olan takımımızın performansı,onun bu kaza sebebiyle oluşabilecek moral motivasyon düşüklüğüyle birlikte takımımıza yansıyabilir.

evet klubun acilen devreye girmesi gerekir. Geçmiş olsun Burak. Hani derlerya cana gelmemiş ona şükür demeli.

bilgehan83
10.12.2017, 15:05
maç sonrası hangi prof futbolcu sabah beşte ayakta olur, kulüp bir zahmet onu da söyleyip gerekli soruşturmalar sonunda cezai işlem uygulanacak desin. burası çatladıkkapıspor değil... muharrem usta uyuyor...

Rıza ÇOLAK
10.12.2017, 15:25
Araç Volkan Bahçekapılı nın şirketine aitmiş

HOPA'LI TS'Lİ
10.12.2017, 16:50
Yahu ne zaman işler iyi gitmeye başlasa bir aksilik çıkıyor.
Psikolojik destek verilmeli hızlı bir şekilde
Allah korumuş
Geçmiş olsun

Mehmet Cihan Kocaman
10.12.2017, 19:24
Nazar diyelim, geçmiş olsun diyelim.
Ama bir futbolcunun maçtan sonra sabaha karşı 5'te aracıyla 150 km civarı hız yaparak gitmesi bana normal gelmiyor.
Tamam bişey olmadı diye seviniyoruz ama Burak yüzde yüz hatalı ve sorumsuz davrandı.

selcuk
10.12.2017, 19:28
Nazar diyelim, geçmiş olsun diyelim.
Ama bir futbolcunun maçtan sonra sabaha karşı 5'te aracıyla 150 km civarı hız yaparak gitmesi bana normal gelmiyor.
Tamam bişey olmadı diye seviniyoruz ama Burak yüzde yüz hatalı ve sorumsuz davrandı.

150 kms le gitse su an asfalttan bir kepse ile kaziniyor olurdu

o hizdaki bir arabadan yerlen kontagi kaybettiyse yasayarak cikmak imkansiz

resimlere bakarsan gittigi hiz 50- 70kms, sanirim yavaslamadan dönmeye deneyince takla attilar

Mehmet Cihan Kocaman
10.12.2017, 20:22

resimlere bakarsan gittigi hiz 50- 70kms, sanirim yavaslamadan dönmeye deneyince takla attilar

Ben öyle duydum, ama 50-70 kadar az da değildir bence. Araba pert oldu, kullanılamaz halde. Şu araçtan canlı çıkması mucize zaten.

Erkan A.
10.12.2017, 20:23
gecmis olsun kral

selcuk
10.12.2017, 20:36
Ben öyle duydum, ama 50-70 kadar az da değildir bence. Araba pert oldu, kullanılamaz halde. Şu araçtan canlı çıkması mucize zaten.

ayni marka araba ile paul walker 140 kms len kazada ölmüsdü, takla atmadan

50-70 hergün gittigimiz icin insana yavas gelebilir, ama iste bu tür arabalarda sert direksiyon kirdinmi cabuk takla atiyorsun

150 ile takla atip canli cikani ben görmedim duymadim, yaris pistleri haric

erenslash
10.12.2017, 21:05
paul walker direkt ağaca çarpmşıtı aracı alev almış yanarak öldü üzücü bir ölümdü araç yanmadan ölmemiş aslında yani adam 150 ile sağ çıkacak araç yanmasa paul -un ölme sebebi yanması arabadan 150 ile bile sağ çıkabiliyorsun o kadar sağlam ama ağaca öyle bir ivmeyle çarpmışki araç yanmasa adam hayatta zaten otopside de yanarak ölüyor diyor depo full muhtemelen çünkü fizik kuralları gereği bir aracın yanması sonra patlaması zor bir olaydır yanıcı bir şeye çarpmadan depo fulle yakın araç alev alıyor bu tarz pahalı arabalar yanmadığı sürece yara almadan kurtulma şansın var tank gibi araba bunlar

only ts
10.12.2017, 21:11
Acayip komik yorum yapiyorsunuz, 70 kmh hizla ferrari berlinetta f12 ye takla attiracaknbir baba yigit dunyaya gelmemistir. Aracin turkiye fiyati yaklasik 1.5 milyon tl. Opel astra degil bu arac.
bu tur bir kaza bende yasadim nissan 370z ile, 150 ile savruldum ama takla atmadim. Burak Bu kaza oncesi temiz 200km/h gomuyordu...
Gecmis olsun Burak’a. Allah korumus

Gürkan Asma
10.12.2017, 21:11
Instagramhttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20171210/b1f211144df2e1cb3f857db9dcdd64a2.jpg

brnclhn
10.12.2017, 22:24
Şu kazayı şöyle ne olduğu neden olduğu meçhul bir şekilde yusuf ya da a.kadir yapsaydı çoktan linçler başlamıştı,yok şımardı yok adam olmaz falan diye...Burak yapınca geçmiş olsun kral...tabii geçmiş olsun da burak yaptı diye böyle hataları örtülmemeli...olay yerinden niye gitti bakmak lazım,hele ki alkol varsa ceza es geçilmemeli...böyle sorumsuzluklarda çifte standart takımı geri götürür...

Nazim Can
10.12.2017, 22:33
Kazanin neresi hata oluyor ? Adi üstünde kaza, kafayi yemeye son gaz devam ediyoruz. Adam izinli gününde sana bana mi soracak saat kacta hangi hizla araba kullanacagini?

Zurawski
10.12.2017, 22:36
Şu kazayı şöyle ne olduğu neden olduğu meçhul bir şekilde yusuf ya da a.kadir yapsaydı çoktan linçler başlamıştı,yok şımardı yok adam olmaz falan diye...Burak yapınca geçmiş olsun kral...tabii geçmiş olsun da burak yaptı diye böyle hataları örtülmemeli...olay yerinden niye gitti bakmak lazım,hele ki alkol varsa ceza es geçilmemeli...böyle sorumsuzluklarda çifte standart takımı geri götürür...

Kesinlikle Allah korusun birisine bişey olsa ne olacaktı. Eğer alkollüyse ciddi yüksek bir ceza almalı ki ,diğerlerine de örnek olsun.

David_LuiZ4
10.12.2017, 22:46
Alkollü ise bunun adı "kaza" değildir...Alkollü araç kullanarak birinin ölümüne sebep olursan bu kaza olarak değerlendirilmez...Direkt katil damgası yer öyle cezalandırılırsın...

Dilerim alkollü değildir alkollüyse de ucuz atlatmış...

Enes Ünal Kaya
10.12.2017, 22:59
o arabanın hali nedir öyle ters takla atmış.. Büyük geçmiş olsun.

Hüseyin Çümen
11.12.2017, 15:29
Futbolcumuz sahip çıkmalıyız. Bu işte bileyler olduğu belli. Alkollü araç kullanımı aşırı hız vs. Ama bunları kanıtlayacak birley yok o yüzden bizde kurcalamadan sahip çıkalım adama. Sonuçta kendiside büyük bir şok yaşamıştır ve kulağı çekilecektir.

celaledtin
11.12.2017, 15:56
Futbolcumuz sahip çıkmalıyız. Bu işte bileyler olduğu belli. Alkollü araç kullanımı aşırı hız vs. Ama bunları kanıtlayacak birley yok o yüzden bizde kurcalamadan sahip çıkalım adama. Sonuçta kendiside büyük bir şok yaşamıştır ve kulağı çekilecektir.

Bak ne güzel sahip çıkmış yaşlı amcalar. Neredeyse burak 2011 de şike yapmıştı zaten diyecekler.

Ibrahim Ertürk†@ibrahimertuerk (https://twitter.com/ibrahimertuerk)<small class="time" style="color: rgb(101, 119, 134); font-size: 14px; margin-right: 5px; white-space: nowrap;"> 13 sa.13 saat önce (https://twitter.com/ibrahimertuerk/status/939930250607300608)</small>

Ibrahim Ertürk Retweetledi: Atilla Dilaver
Kokuşmuşluk boy aşmış!

Ibrahim Ertürk ekledi,
Atilla Dilaver @AtillaDilaver
Burak Yılmaz, Volkan Bahçekapılı'nın aracıyla kaza yapmış.Volkan kim?Fatih Terim'in damadı, Emre Belözoğlu'nun kuzeni, menajer.İlişkiler, ilişkiler...

Gürkan Asma
11.12.2017, 15:58
Ordan ayrılarak en iyisini yaptı, mevzu uzamadı. Herkes iyi, aynen devam.

cakalkerem
12.12.2017, 09:30
şu anda takımın gol yükünü çekiyor diye ses çıkartılmıyor..takım maçı oynamış...Trabzon'a dönmüş...
kral herhalde izinli eğlenmeye gitmiş onuda anlarım....ama büyük ihtimalle alkolluydu...yoksa o arabayı o hale getirmeyi başka türlü başaramaz...
Çok fazla dillendirilmedi...hatta görgü tanığı olmasa bile sıradan bir kaza denilip geçilecekti...
Bu kadar önemli zamanlarda bu kadar basit hatalar Burak'a yakışmadı

selcuk
12.12.2017, 09:47
şu anda takımın gol yükünü çekiyor diye ses çıkartılmıyor..takım maçı oynamış...Trabzon'a dönmüş...
kral herhalde izinli eğlenmeye gitmiş onuda anlarım....ama büyük ihtimalle alkolluydu...yoksa o arabayı o hale getirmeyi başka türlü başaramaz...
Çok fazla dillendirilmedi...hatta görgü tanığı olmasa bile sıradan bir kaza denilip geçilecekti...
Bu kadar önemli zamanlarda bu kadar basit hatalar Burak'a yakışmadı

alkollu olsa öylede böylede cikar

insan vucudu saatte en iyi ihtimallen 0,01promil alkol yakabiliyor, ifade verirken test edilmisdir

adiloş bebe
12.12.2017, 11:03
3 milyon tl zararı sigorta şirketi ödemeyecek alkol muayenesi yapmayıp kaza yerinden ayrıldığı için

OzcanHan61
12.12.2017, 11:56
Kaza geliyorum demez olur böyle seyler. Ama senin o saatte karaktersiz arkadaslarin ile birlikte gece alemlerde ne isin var sayin kral? Tamam kralsin golcüsün sirtliyorsun takimi ama biraz adam ol. Acaba alkollümüydü?

Harun-61
12.12.2017, 12:00
3 milyon tl zararı sigorta şirketi ödemeyecek alkol muayenesi yapmayıp kaza yerinden ayrıldığı için

cerez parasi... Kurban kesmeyi ihmal etmesin.

Travelair
12.12.2017, 12:42
Geçmiş olsun

salihismet
14.12.2017, 09:22
Burak Yılmaz yaptığı açıklamada kazadan sonra polise gidildiğini bilmiyordum dedi.
Zaten Türk futbolcular alkollü iken kaza yaptıklarında polise gidileceğini
bilmedikleri için yurt dışında başarılı olamıyorlar. Arda’nın Türkiye’ye kesin dönüş
yapmak için uğraşmasıda bunun içindir. Futbolcu yetiştirirken her şeyi öğrettikde
alkollü iken kaza yapınca nereye müracaat edeceğini öğretmedik,
yazık çok yazık.

celaledtin
14.12.2017, 16:58
Liseliler bilmez , yıllar önce gs li muhammet kaza yapmıştıda futbol hayatı bitmişti.

selcuk
14.12.2017, 17:01
Liseliler bilmez , yıllar önce gs li muhammet kaza yapmıştıda futbol hayatı bitmişti.

bizde aynisi gabrice oldu 2011 de

pazarkapılı
15.12.2017, 17:24
kendi basına gelmedikce hukuk anlasılmıyor insanlar tarafından....illa olmek, illa yaralanmak illa acı girmesi gerekmiyor evlere....en cok üzüldügüm sey, bu kadar potensiyeli olan bir ülkenin hala temel basit konularda cozum uretememesi....

Ozan Yılmaz
05.01.2018, 14:57
https://www.youtube.com/watch?v=25sihHW17NU

selcuk
05.01.2018, 15:29
Acayip komik yorum yapiyorsunuz, 70 kmh hizla ferrari berlinetta f12 ye takla attiracaknbir baba yigit dunyaya gelmemistir. Aracin turkiye fiyati yaklasik 1.5 milyon tl. Opel astra degil bu arac.
bu tur bir kaza bende yasadim nissan 370z ile, 150 ile savruldum ama takla atmadim. Burak Bu kaza oncesi temiz 200km/h gomuyordu...
Gecmis olsun Burak’a. Allah korumus

günaydin, bak bakalim kac yüz gömüyormus

Aydın Danış
05.01.2018, 15:49
Benim gördüğüm yavaşlıyor ışıklar yüzünden ve sonra hızlanmaya çalışıyor.
Ferrari bu megane gibi 12 saniyede 100 km'yi görmüyor, hızlanmıyor 3.5 saniyede 100 km hızı gören araç bu, çok bariz belli hızını ayarlayamamış bir anda hızlanmış araç ve sonuç bu geçmiş olsun tekrarını yaşatmasın Allahım, Kral'a... Bunun gibi kazaların bir çok örneğini youtube'da bulabilirsiniz .

Arda'
05.01.2018, 15:54
Videonun 3.ve 4. saniyesi arasında bi kesik oluyor sol alttan bi araba çıkıyor hatta. O kesilen kısımda bişey mi oldu acaba.

Fatih Çelik
05.01.2018, 16:07
Çok geçmiş olsun. Ama şunu da demeden edemeyeceğim Burak'ın arabası bile penaltı almaya çalışıyor . O nasıl kaza yahu :)

castillo61
05.01.2018, 16:15
Uzun süre geçti Burak'a tekrar geçmiş olsun fakat olayın yaptırımsız kapanması yine bizim ülkenin hukukuna has bir durum. Zamanında Stoch da görgü tanıklarına göre alkollü üstünde sadece donuyla kaza yapmıştı konu yine aynı şekilde yaptırımsız kapatılmıştı.

selcuk
05.01.2018, 16:22
Çok geçmiş olsun. Ama şunu da demeden edemeyeceğim Burak'ın arabası bile penaltı almaya çalışıyor . O nasıl kaza yahu :)

cok basit, bu tür arabalarda en ufak baskiya motor cevap veriyor, virajdan sonra kral jipinde gaz verir gibi gaza yüklendi bunun etkisinde olusdu hersey

kazanin cok hizli sürüsde olusmadigini arabanin resimlerinde rahatca görebiliyorsun, arabanin sag tarafinda nerdeyse hasar yoktu, buda olusan enerjinin bütün bir taklaya bile yetmedigini gösteriyordu

ama arka sayfadaki arkdaslar fazla fast & furious izlediginden ferrariyi nisan ile kiyasa girimisdiler

standart acemi kazasi yapti kaptan
bu arabalar icin ferrari monza da özel hafta sonu kurslari veriyor, tavsiye ederim krala

M. Fatih ALEMDAR
05.01.2018, 17:05
Bu arac boyle yavas yavas giderken ne olduda bir anda manyadiki?:)

Fatih Öztürk
05.01.2018, 23:16

Haliyle kafalar güzel olunca :)
Tabi işin gırgırındayız ama alkollü araç kullanmak kendi canı bi kenara suçsuz insanların canına kastetmektir yani şerefsizliktir.

Kamil Çakmak
06.01.2018, 13:36

Göründü ağır çekimle yayınlanmış olabilir.

selcuk
06.01.2018, 16:33
Göründü ağır çekimle yayınlanmış olabilir.

trafik lambasi ve fren isiklarin hizindan hersey ortada

Bu görüntülere göre alkollü araç kullanıyor,ben öyle algıladım,sarhoş sürüşü bu.

hahaha

araba sürüsünden anliyorsunuz demek

polis olun bari

sasone
06.01.2018, 16:50
Bu görüntülere göre alkollü araç kullanıyor,ben öyle algıladım,sarhoş sürüşü bu.

sasone
07.01.2018, 16:10
trafik lambasi ve fren isiklarin hizindan hersey ortada

hahaha

araba sürüsünden anliyorsunuz demek

polis olun bari

Polis olmaya gerek yok kardeş,göz var izan var,alkollü araç kullanımın gösteren video izle sen de fark edersin,direksiyon hakimiyeti yok,yolun ortasından,şerit çizgilerinin üzerinde zig zag yaparak gitmiş.

Alkollü olmasa neden başkalarını çağırsın,polisi bekler veya taksiye atlar hastaneye kontrole giderdi,normal olan bu değil mi?
Neden kaçsın,trafik kazası yapmak hayatın bir gerçeği.

selcuk
07.01.2018, 16:24
Polis olmaya gerek yok kardeş,göz var izan var,alkollü araç kullanımın gösteren video izle sen de fark edersin,direksiyon hakimiyeti yok,yolun ortasından,şerit çizgilerinin üzerinde zig zag yaparak gitmiş.

Alkollü olmasa neden başkalarını çağırsın,polisi bekler veya taksiye atlar hastaneye kontrole giderdi,normal olan bu değil mi?
Neden kaçsın,trafik kazası yapmak hayatın bir gerçeği.

kacsa ne yazar
alkol kaninda buharlasti mi?

bu tür araba sürdün mü farki anlarsin

sasone
07.01.2018, 16:29
kacsa ne yazar
alkol kaninda buharlasti mi?

bu tür araba sürdün mü farki anlarsin

Kim kontrole götürdü?Burak'a soruşturma bile açılmadı,o da çıktı ben olay yerinden ayrılmanın suç olduğunu bilmiyordum diye cahilce laf etti,kanından alkol kaybolmadı ama kimse de o testi yapmadı,ünlü olmanın ve Trabzonspor futbolcusu olmanın kıyağı yani.

O tarz bir araba alıyorsan ne şekil kullanacağını da bilirsin Selçuk.İlk defa kullanmıyorlar.

selcuk
07.01.2018, 16:47
Kim kontrole götürdü?Burak'a soruşturma bile açılmadı,o da çıktı ben olay yerinden ayrılmanın suç olduğunu bilmiyordum diye cahilce laf etti,kanından alkol kaybolmadı ama kimse de o testi yapmadı,ünlü olmanın ve Trabzonspor futbolcusu olmanın kıyağı yani.

O tarz bir araba alıyorsan ne şekil kullanacağını da bilirsin Selçuk.İlk defa kullanmıyorlar.

ben o kotrolün es gecildigini düsünmüyorum, ama gecildiyse orada kalsaydi da gecilirdi

bilseler her ay biyerde bir futbolcunun bir supercar i parcaladigini okumayiz

özellikle vidalin capilmis ferrari koleksiyonu oldu

sasone
07.01.2018, 16:56
ben o kotrolün es gecildigini düsünmüyorum, ama gecildiyse orada kalsaydi da gecilirdi

bilseler her ay biyerde bir futbolcunun bir supercar i parcaladigini okumayiz

özellikle vidalin capilmis ferrari koleksiyonu oldu

Anlaşamayacağız Selçuk,gecenin 3'ünde o şekil bir eğlence mekanından çıkıyorsun,Burak'a sorabilsek keşke,off record söylese.

Doğukan Uçan
13.01.2018, 17:37
bu videodan çıkardığım 2 sonuç var; birincisi alkol, ikincisi burak yılmaz araba kullanmayı bilmiyor.