PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 16. Hafta | Trabzonspor 1 - 0 Bursaspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7

Timur Bey
08.12.2017, 21:59
Totem için şimdiden açalım. Yarın kazanırsak bu maçı da büyük olasılıkla kazanırız. Bursaspor'un sağ tarafı feci durumda.

Berke6198
08.12.2017, 22:03
Henüz oynanmamış bir Kasımpaşa maçımız var. Kasımpaşa maçı sonlanana kadar başlık kilit.

Faruk BERBER
09.12.2017, 16:45
Bir şekilde kazanmamız gereken bir maç daha.

Tribünlerin ilgisi önemli.

kamer
09.12.2017, 16:45
6-1

angraf
09.12.2017, 16:54
Yeneriz dün izlediğim Bursaspor da Batalla dışında Etkin hiçbir oyuncu yok

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DeAgLeMaNyAq
09.12.2017, 16:55
Maç günü ve saati ve gelen sonuçların da etkisiyle seyirci sayısı konusunda 30 bini bulabiliriz fakat sayıdan ziyade nitelik önemli. Bursa ile arayı açmak ve ikili averajda avantaj sağlamak adına da kritik bir maç. Diğer taraftan bu takım 2011'den sonra sadece 3 kez 4'er maçlık seri yapmıştı. İkisi geçen sezon, diğeri de 11-12 dönemindeydi. Bu sezon tekrar bunu yakaladık. Şimdi yıllardır başaramadığımız 5'te 5'i bulmamız lazım...

ilelebeTS
09.12.2017, 17:01
Taraftar önemli, takımı iyice havaya sokmak lazım.

nuri45
09.12.2017, 17:02
eger bu mac 30 bini gecmez ise taraftardan ümidi keselim. Yönetimde yarindan itibaren satisa cikarsin dicemde bizim seyirci kültürü hep son güne bilet isini birakiyor

artvints
09.12.2017, 17:08
İlk yari bitince zirveyle fark iki maçtan fazla olmamasi lazim. Gs ve başakşehir deplasmanda puan kaybedebilir. Fener iki maçi da alir gibi duruyor. Bjk'nin maclar daha zor.

Herşeye rağmen şu malatya maçi geri atti bizi. Çok rahat kazanabilirdik yanlis kadro çikmasa.

Ahmet Malkoçoğlu
09.12.2017, 17:13
Bizim işimizi görecek kaliteli oyuncularımız var. Kafa olarak burada olmadıkları için onlardan yararlanamıyoruz...

Rıza hocanın demeci

Doğukan Uçan
09.12.2017, 17:13
Cumartesi ?
19 30 ?

30 bini geçemezsek bu maç çok yazık gerçekten

Timur Bey
09.12.2017, 17:19
Aziz Behich de yokken büyük maçlarda tutukluk yaşayan Bursaspor'u rahat yenmemiz lazım.

artvints
09.12.2017, 17:21
eleştiriye devam, bizim takımın rahatlamış hali maç falan kazanamaz. bursa çok adamla savunma yapıyor. top ayağımızda diye iyi oynadığımızı zannedip gevşersek 1 gol yiyip yeniliriz. agresif oynayıp bekle stoper arasına adam sokmak gerekiyor.

......................onur
..pereira...hubocan...okay......mas
...............kucka...onazi
...abdülkadir.....bero.......castillo
.....................burak

trbzonsporlu
09.12.2017, 17:21
bursanın oyun stili topu rakibe verip kaptığı toplarlada batallanin ara paslariyla hizli hucumlarla golü bulmak. bizim takim bugün olduğu gibi stoperlerimize basmayan takimlara karşı daha başarılı olur.

Hakan
09.12.2017, 17:23
Yine üçlü oynayıp Yusuf Erdoğan'ı sola çekebilirler.
Aziz'in yedeği yok zaten.

İbrahim CİHAN
09.12.2017, 17:31
Çok önemli bir maç daha. Bundan sonraki her maç gibi. Kasımpaşa nin zorlu geçeceğini düşünüyordum neredeyse pozisyon vermedik. Bursa'da batalla fener maçında etkisiz elemandı. Bizim maçta şova kalkmazsa kembo yu da bir şekilde durdurduk mu Bursa maçını da galip bitirebiliriz. Çok dikkatli olmalıyız. Galip geleceğiz derken şok bir mağlubiyet de gelebilir. Ama bunu düşünmek bile istemiyorum, yeniden bir hava yakalamışken.

Mesut
09.12.2017, 17:32
Uğur döner takıma Hubocan ve Uğur oynar
------------------Onur--------------------
Pereria--Ugur--Hubo---Mas
------------Okay--Onazi-------
Abdulkadir-----Sosa----Olcay
---------------------Kral----------------
Yazıcı çok formsuz kazanalim derken kaybetmemek gerek

Adem Akyüz'
09.12.2017, 17:33
Maçın günü ve saati ideal. Takımın durumu da ortada. Rahat 30 binin üzerinde taraftar olacaktır.

alper*
09.12.2017, 17:34
40.000 kişi olursa maçı alırız.

hos_cocuk61
09.12.2017, 17:36
Bursaspor ortayı iyi kapatıyor, kanatlardan yada savunma arkası toplarla hücum etmeliyiz. 3 4 1 2 dizilişleri, sağ bekleri çok top kaptırıyor, genelde ortada bir yığılma var onun için kenarlara ağırlık verilmeli. Bu maçta bir penaltı kazanabiliriz, geri üçlünün üçüde tek hamleli oyuncu.

Mesut
Kembo sakat oynamayabilir bizim maçta

Arda'
Bursa kontra atak oynuyor topu rakibe verip hızlı çıkmaya çalışıyorlar. Geçen hafta konya maçında top maç boyu konyadaydı ama 3-0 Bursa kazandı dikkat etmemiz lazım. Stoperde Akbaş-Hubocan gibi hızlı oyuncular olursa kontralara karşı rahat oluruz.

Faruk BERBER
09.12.2017, 17:37
40.000 kişi olursa maçı alırız.

Matematiksel olarak olamıyor o kadar kişi :)

alper*
09.12.2017, 17:48
Yani tama yakın dolu olursa demek istiyorum =)

ALDENİRO
09.12.2017, 18:30
hadi hayırlısı yenersek karabükteyiz inşallah.

Mert Acar
09.12.2017, 18:36
Stoperde çok eksiğimiz var.Bakalım kim oynayacak.
Taraftarın ilgisi ve çoşkusu kaderimizi belirler bence.

Faruk BERBER
09.12.2017, 18:37
Stoperde çok eksiğimiz var.Bakalım kim oynayacak.
Taraftarın ilgisi ve çoşkusu kaderimizi belirler bence.

Akbaş iyileşmezse Okay-Hubocan olabilir.

selcuk
09.12.2017, 18:40
Akbaş iyileşmezse Okay-Hubocan olabilir.

baska secenek yok zaten akbas yetismezse

Faruk BERBER
09.12.2017, 18:41
baska secenek yok zaten akbas yetismezse

Batuhan var :), ya da Kucka'yı belki ısındırır o bölgeye ama çok düşük ihtimal bunlar dediğin gibi.

selcuk
09.12.2017, 18:45
Batuhan var :), ya da Kucka'yı belki ısındırır o bölgeye ama çok düşük ihtimal bunlar dediğin gibi.

batuu hic olmaz

kucka mecbur kalinca yaparda, okay bambaska seviye

ins. ztk da hubocani riske etmez hoca
furkan- hüseyin oynasin yine

yorumsuz6117
09.12.2017, 18:51
2 maçıda alırsak tekrar yarıştayız önce Bursa maçı , kadro bu olmalı..

--------------------Onur------------------------

Pereira------Hubocan------******-------Mas

-------------Kucka----------Okay--------------

Abdülkadir-------------------------------Olcay

--------------Burak-----Rodallega------------

Faruk BERBER
09.12.2017, 18:53
yorumsuz6117 Kucka-Okay olmuyor ya. Okay-Onazi olur, Kucka-Onazi olur. Ama Kucka-Okay olmasın.

Ayrıca Olcay'ı da hemen 11'e almaz bence. Sosa göstersin kendini idmanda. Yusuf'ta düşüş var. İçsahada dolu tribünlerde Sosa iş görür.

Erkan A.
09.12.2017, 18:59
Anlasildi yine yeniden bursa macina kadar stoper olayi ( Hizir idi yunus idi ) olayina dönecek :)

ilelebeTS
09.12.2017, 19:00
Akbaş oynamayacaksa şunu yapmak lazım:

Joao_Okay_Tomas_Mas
____Onazi_Kucka_
Ömür__Sosa__Fabi(xxx)
______Burak

artvints
09.12.2017, 19:04
Akbaş oynamayacaksa şunu yapmak lazım:

Joao_Okay_Tomas_Mas
____Onazi_Kucka_
Ömür__Sosa__Fabi(xxx)
______Burak
bence hubocan'ı sağ stoperden bozmamak lazım. o tarafta çok boşluklar oluyor. okay içeri doğru oyun kurar. zaten bursa'nın sağ tarafında adam yok.

pReN@_61
09.12.2017, 19:07
Abi bu maç vallahi de billahi de tillahi de TARAFTAR'ın maçı ya

ilelebeTS
09.12.2017, 19:09
bence hubocan'ı sağ stoperden bozmamak lazım. o tarafta çok boşluklar oluyor. okay içeri doğru oyun kurar. zaten bursa'nın sağ tarafında adam yok.
Okay sağ stoperde daha önce oynadı, sola koyup riske girmezdim ben. Hubocan'a sağ sol fark etmez bence, adam milli takımda sol bek oynuyor.

+ Onazi-Kucka var kapatırlar her yeri.

zaten kırık oynarlar, ister istemez.

şöyle:

____________Tomas
_____Okay___________Mas
_Joao

selcuk
09.12.2017, 19:16
Okay sağ stoperde daha önce oynadı, sola koyup riske girmezdim ben. Hubocan'a sağ sol fark etmez bence, adam milli takımda sol bek oynuyor.

hubo iki stoper pozisyonundada oynamisligi var, zaten sol ayagida fena sayilmaz, bu yönden sorun cikmaz

artvints
09.12.2017, 19:18

zaten kırık oynarlar, ister istemez.

şöyle:

____________Tomas
_____Okay___________Mas
_Joao
ikna oldum, performansı bozulursa diye korkuyorum biraz.

hos_cocuk61
09.12.2017, 19:23
Ne Kucka nede Onazi, bize sağlam rakibi ısıran ve yıldıran bir orta saha lazım. Son 4 maçında kanayan yarası hep orta sahaydı.

ÖmürKaradeniz61
09.12.2017, 19:54
Bence Rodallega nın yaptığı şu kalitede vuruşu Burak yapamaz.Burak teknik olarak şahsi fikrim Rodallega nın çok gerisinde ama adam bir şekilde atıyor gol.Burak nasıl bu kadar basit gol atıyor hayret ediyorum.

Semih58
09.12.2017, 19:58
Bize; rahat yeneriz mantığı yaramıyor,taraftar olarak stres yapıyor,tedbiri elden bırakıyoruz

selcuk
09.12.2017, 20:03
Bence Rodallega nın yaptığı şu kalitede vuruşu Burak yapamaz.Burak teknik olarak şahsi fikrim Rodallega nın çok gerisinde ama adam bir şekilde atıyor gol.Burak nasıl bu kadar basit gol atıyor hayret ediyorum.

evet haklisin, burak kaleciye nisanlamazdi, bir diregin dibine plase yuvarlardi

artvints
09.12.2017, 20:06
evet haklisin, burak kaleciye nisanlamazdi, bir diregin dibine plase yuvarlardiBurak tek vuruşlarda o kadar iyi değil bence kontrol edince iyi vuruyor.

İ. SARAL
09.12.2017, 20:21
Herkes Sosa'yı yazmış kadrosuna. Bu adama güvenmiyorum bir türlü.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yorumsuz6117
09.12.2017, 20:26
Kazandığımız maçların anlamı olması için bu maçı da kazanmamız gerekiyor sonraki maçıda.. Kazanırsak 2 maçı 2. yarı bizim için yeniden başlayacak..

artvints
09.12.2017, 20:28
Herkes Sosa'yı yazmış kadrosuna. Bu adama güvenmiyorum bir türlü.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiIbrahim tatlises canli performansta civitir nağmeli nağmeli şarki söylerdi ya ayni öyle futbol oynuyor. Taa gerilerden son pas atmaya çalişmalar, afrali tafrali paslar. Disiplinsizliģi hissediyor insan.

Timur Bey
09.12.2017, 20:31
Castillo'luk bir maça benziyor. Tekrar çıkış geçmesi için gayet elverişli bir maç. Barış Yardımcı'yı geçen sene stadın ilk maçından iyi tanır zaten değil mi Sefer Asan? :D

Hakan
09.12.2017, 20:32
Artık N'Doye'a eyvallah diyip yedeğe yollamak lazım.Hayır oynadığımız oyunun çift forvetle alakası olsa neyse.

Sefer A.
09.12.2017, 20:36
Castillo'luk bir maça benziyor. Tekrar çıkış geçmesi için gayet elverişli bir maç. Barış Yardımcı'yı geçen sene stadın ilk maçından iyi tanır zaten değil mi Sefer Asan? :D
ahahah GaziAntep'teydi evet, tanimalidir bence de :p iyi yakaladin :D

Timur Bey
09.12.2017, 20:38
ahahah GaziAntep'teydi evet, tanimalidir bence de :p iyi yakaladin :D
Zaten bu maçta da Castillo kendini gösteremezse hocanın da gözünden büyük ihtimalle düşer. Hep istediği topun ayağına gelip ileri taşıyacağı maç budur.

Karadeniz6116
09.12.2017, 20:50
Trabzonspor’un bugün oynadığı Kasımpaşa karşılaşmasının 62’nci dakikasında sakatlanarak oyundan çıkmak zorunda kalan Mustafa Akbaş’ın durumu belli oldu.

Akbaş’ın yapılan tetkikler sonucu kasığından sakatlandığı, yapılan ilk tetkiklerin olumlu olduğu öğrenildi. Mustafa Akbaş’ın yarın çekilecek MR sonucu durumunun netleşeceği belirtilirken durumun ciddi olmadığı tahmin ediliyor.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gurur6134
09.12.2017, 21:12
Mac gunu saati iyi takimin havasi da iyi 30 bin taraftar olur rahat..

orhan42
09.12.2017, 21:28
Kardeşim hala Burak'la uğraşıyorsunuz.Vuruş kalitesi yok da bilmem ne de.. Yapmayın allah peygamber aşkına..Sırf eleştiri yapmak için eleştiri yapıyorsunuz gibime geliyor.Sivas maçındaki vuruşunu , bu maçtaki direk dibine yaptığı vuruşu ki ikisinde de rakip sırtında veya yakınında kim yapabilir? 12 maçta 13 gol atmış bir forvet oyuncusunun size yaranabilmesi için her maç 3-4 gol atması mı gerekiyor ?

yorumsuz6117
09.12.2017, 21:31
Damdoy yedeğe Roda 11'e , taktik maktik yok bam bam bam..

Ufuk
09.12.2017, 21:33
Tam takım düzeldi askere gidiyoruz iyi mi?

Doğukan Uçan
09.12.2017, 21:42
ezecez başka çaresi yok

batugol
09.12.2017, 21:45
Biraz daha hızlı ve ayağa oynayabilsek kolay kolay puan kaybetmeyiz
Sosa gerçek kimliğini de bürünürse şb dahil 4 maçı kazanır
Ikıncı devre ilk 3 de yerimizi alırız

pReN@_61
09.12.2017, 21:48
Tam takım düzeldi askere gidiyoruz iyi mi?
Şansın yaver giderse Gazinodan bi ihtimal seyredersin :)
Şafak doğan güneş dediğinde Trabzon'umuz da iyi bir konumda olur inşallah :)
Hayırlı teskereler...

Ufuk
09.12.2017, 21:56
Şansın yaver giderse Gazinodan bi ihtimal seyredersin :)
Şafak doğan güneş dediğinde Trabzon'umuz da iyi bir konumda olur inşallah :)
Hayırlı teskereler...

Eyv teşekkür ederim. İnşallah.

Kastamonu rahat diyorlar bir şekilde izleriz elbet ama maç öncesi kadro yapma, maç sırasında yorumlar falan özleyeceğim.

Nazim Can
09.12.2017, 22:52
eleştiriye devam, bizim takımın rahatlamış hali maç falan kazanamaz. bursa çok adamla savunma yapıyor. top ayağımızda diye iyi oynadığımızı zannedip gevşersek 1 gol yiyip yeniliriz. agresif oynayıp bekle stoper arasına adam sokmak gerekiyor.

......................onur
..pereira...hubocan...okay......mas
...............kucka...onazi
...abdülkadir.....bero.......castillo
.....................burak

Sosa Olcay degisikligi benim kadrom Olcayin basit temiz isleri var tak tak 2 pasda ceza sahasina asist yolluyor hemde mücadeleci Haftaya oynarsa Olcayin golü var, Sosa da artik bir yerde ilk 11 monte edilmeli gerci bugün ki Bero yu da begendim ama Sosa her zaman ilk tercihim.

Nazim Can
09.12.2017, 22:54
Artık N'Doye'a eyvallah diyip yedeğe yollamak lazım.Hayır oynadığımız oyunun çift forvetle alakası olsa neyse.

+1967 orda Olcay oynamali Olcay Burak endeksli oynuyor Buraka ne kadar pas o kadar gol demek en kötü Castillo oynasin veya Rodellega.

Nazim Can
09.12.2017, 22:58
evet haklisin, burak kaleciye nisanlamazdi, bir diregin dibine plase yuvarlardi

+1967 Hugo nun golü yüzde 100 kaleci hatasi resmen üstüne gelen topu iceri aldi, aslinda kötü yere vurmus ama sert olunca Rambo afalladi.

Soner Albayrak
09.12.2017, 23:33
Bu futbolla bir yerde patlayacağız ama dur bakalım.

OrkHun
09.12.2017, 23:47
onur
j.p-tomas-akbaş(okay)-mas
onazi-kucka
abdül-olcay(hugo/damdoy)-bero
burak

paşa maçının son 20 dk'sındaki bero-olcay-abdül uyumunu beğendim ben.
hiçbiri ağır değil, dinamik pres gücü yüksek oyuncular ve ilk tercihleri kısa ayağa pas. hücum esnasında da boşa kaçan ver kaç yapan hareketli bir üçlü.
benim tercihim bu nedenle böyle.

ha illa second striker tarzı bir adam oynayacaksa bu ne yusuf ne de sosa'dır bence. damdoy oynayacaksa kanatta yaşam enerjimizi sömüreceğine burada oynayabilir, top indirir, saklar pas dağıtır falan. o da olmadı rodallega denenebilir. ama yusuf bu haliyle oynamamalı bence.

Courage
09.12.2017, 23:52
Bursaspor maçından aleyhimize bir sürpriz beklemiyorum. Batalla endeksli oynadıklarından iş onu kitleyip doğru dürüst bir pas trafiği kurarak Burak ve Abdülkadir'i topla buluşturmaya kalıyor. Maç içerisinde beklenmedik süprizlerin olma ihtimali harici 3 puan bizim olacak.

Taraftarımızın yoğun ilgisi de işimizi kolaylaştırır.

Başarılar!

selcuk
10.12.2017, 00:51
bursa 15 macta 75 sut izni vermis, yani ortalama 5 sut mac basi

bu 5 sutun 2sini burak atarsa bize yeter

ligde kalesine en cok sut izni veren takimi bu santrforlar ile yeneriz artik

harun normal performansinin üstüne cikmazsa farka gidebiliriz

İskender YILMAZ
10.12.2017, 01:02
Onur
JP - Tomas - Akbaş - Mas
Onazi - Kucka
Abdüş - Sosa - Olcay
Burak

Esteban, Kamil, Uğur, Okay, Bero, Yazıcı, Theo, Castillo, NDoye, Rodallega

Karadeniz6116
10.12.2017, 01:04
Kart sınırında tam tamına 9 futbolcumuz oldu...
Perreira
Uğur
Akbaş
Yusuf
Olcay
Onazi
Kucka
Bero
Burak

Az kaldı patlayacağız şu konuda da.
Taktik olarak sarı kart görüp su olay temizlenmeli.
Her hafta 1-2 kisi ekleniyor bu listeye..

Öngörü ama Fener maçı öncesi Konya deplasmaninda öyle bir hakem gelir ki, sikecilerle kendi sahamızda oynayacağımız müsabakaya sahaya çıkartacak 11 bırakmaz....

Faruk BERBER
10.12.2017, 01:05
Karadeniz6116 Bu hafta görsün birkaç tanesi nispeten kolay Karabük deplasmanı öncesi.

Yusuf, Onazi ve Burak mesela.

Karadeniz6116
10.12.2017, 01:09
Karadeniz6116 Bu hafta görsün birkaç tanesi nispeten kolay Karabük deplasmanı öncesi.

Yusuf, Onazi ve Burak mesela.Hazır eldeki oyuncular formda, yedekler bile şuan için iyi durumda.
Bence de aynısı yapılmalı.
Bu ligdeki hakemlere güvenim yok benim.

trbzonsporlu
10.12.2017, 01:18
takım hala çok kötü futbol oynuyor. sanki tek gol alternatifimiz rakip çıkarken kapilan toplar gibi oynuyoruz.
1. golde rakip cikarken ndoye topu kapti
2. golde yine rakip cikarken olcay topu kaptı ve rakibi eksik yakalayıp golleri attık.

savunmamızin biraz toparlandiği dogru fakat osmanlı, sivas ve kasimpaşa maclarinda onurun cikardigı yüzde yuz pozisyonlarda verdik rakiplere. hubocanin stoper oynadigı maclarda gol yemedik bu böyle devam eder umarim.

bir başka sıkıntımız kadro istikrarımız henüz yok. ligin en iyi top oynayan iki takimi bjk ve başaksehirin eksik ya da cezali yoksa kadrosunu sokaktaki futbolla ilgilenen herkes sayabilir. adamlarda kanatlarda kim oynayacak defansın önünde kim oynayacak net belli. bizde haftaya kanatlarda kim oynayacak mechul, defansın önü mechul, 10 numarada bile farklı birisi oynayabilir haftaya. puanları 3 er 3 er toplamamiz harika ama ikinci devre bu oyunun çok üzerine çıkmalıyız. yarın başakşehirle besiktaş puan kaybeder umarım. rakiplerin puan kaybı futbolcularımızı motive etmenin yanısıra bursa maçında seyirci sayımızı artıracaktır. sağlam bir stoperin zamanında alinmasi koşuluyla ben bu takıma güveniyorum. çünkü bjk haric en iyi yedek kulubesi bizde. potansiyel fazlasıyla mevcut.

Cafer Bulur
10.12.2017, 01:21

Yusuf, Onazi ve Burak mesela.

Karabük maci bursa macindan daha zor gececek.

Karabük deplasmanda cok kötü ama kendi evinde iyi oynuyor kayseriyi bile yendiler mesela.

Ligde kolay mac yokher maci kazanmak icin maksimum performans gerekiyor.

Karadeniz6116
10.12.2017, 01:30
Karabük maci bursa macindan daha zor gececek.

Karabük deplasmanda cok kötü ama kendi evinde iyi oynuyor kayseriyi bile yendiler mesela.

Ligde kolay mac yokher maci kazanmak icin maksimum performans gerekiyor.Karabük su 2 haftayı da puansız geçerse ki gayet olasılık dahilinde bu durum.
Ilk maç Konyada. Onlar da can çekişiyor.
Sonra yine deplasmanda sikecilerle oynuyorlar.
Hala yönetimleri de yok. Bir türlü kimse sahip çıkmıyor takıma.
İlk yarının da son maçına ( yani bizim maça ) 8 puanla girerlerse, ben de zor görüyordum sizin gibi Karabük deplasmanini ama maç gerçekten cok kolaya döner. Tabii ki mücadele edersek, iyi - kötü futbol oynamamizdan bağımsız.
Kısaca su 2 hafta Karabük, en az 3 puan alamazsa, güle oynaya kazanacağımızı düşünüyorum.
8 puanla ilk yariyi bitirip kumede kalan bir takim da hatırlamıyorum ben..

Cafer Bulur
10.12.2017, 01:38
Karabük su 2 haftayı da puansız geçerse ki gayet olasılık dahilinde bu durum.
Konyada can çekişiyor.
Maçta Konyada.
Sonra yine deplasmanda sikecilerle oynuyorlar.
Hala yönetim de seçilmedi.
Takıma kimse sahip çıkmıyor.
İlk yarının da son maçına ( yani bizim maça ) 8 puanla girerlerse, ben de zor görüyordum sizin gibi Karabük deplasmanini ama cok kolaya döner.
Kısaca su 2 hafta Karabük en az 3 puan alamazsa güle oynaya kazanırız.
8 puanla ilk yariyi bitirip kumede kalan bir takim hatırlamıyorum ben..

Ligde düsmemeye oynayan takimlar her zaman tehlikelidir bu her zaman böyle olmustur.

Karabük 8 puanda ama düsme hattinin üstündeki takiminda 12 puani var yani kaybedilmis hicbirsey yok onlar icin.

Karabük önümüzdeki 2 maci kaybetsede bize karsi can havliyle oynayacak buna hazirlikli olmaliyiz.

Karadeniz6116
10.12.2017, 01:46
Cafer Bulur
Katılıyorum düşüncenize ama mücadeleyi bırakmayız biz de artık. 2 maçta 6 puan almak da bir nebze futbolcuları taraftara karşı rahatlatacak.
Onlar da bunun bilincinde.
Kötü de oynasak, mücadeleyi bırakmaz artık bu takım.
Ilk Bursayi geçelim de kazasız belasız, Karabük maçını sonra konuşuruz hep beraber 1 hafta boyunca

Cafer Bulur
10.12.2017, 02:23
Cafer Bulur
Katılıyorum düşüncenize ama mücadeleyi bırakmayız biz de artık. 2 maçta 6 puan almak da bir nebze futbolcuları taraftara karşı rahatlatacak.
Onlar da bunun bilincinde.
Kötü de oynasak, mücadeleyi bırakmaz artık bu takım.
Ilk Bursayi geçelim de kazasız belasız, Karabük maçını sonra konuşuruz hep beraber 1 hafta boyunca

Katiliyorum bir de su var 4 hafta önce ilk yariyi 29 puanla kapatacagiz dense hickimse inanmazdi ama simdi dense ben dahil cogu kisiyi memnun etmez.

Ilk yariyi 31 puanla kapatmak zorundayiz kapatirsak ilk 3 icin iddiali oluruz.

yorumsuz6117
10.12.2017, 09:44
18'de 18 yaparsak 82 puan yapıyoruz.. :D

Doğukan Uçan
10.12.2017, 10:41
3-0

İsa Gündoğdu
10.12.2017, 10:52
maç çıkışı
trabzondan -sabiha ya 22.30 uçağına
yetişebilirmiyiz

selcuk
10.12.2017, 11:00
maç çıkışı
yetişebilirmiyiz

mümkün, ama dogru planlanmali

en önemlisi erken gelip araci cikisa yakin park edilmeli, sonra en gec bitis düdügünde cikacan, ve güney kale arkasi alt katta maci izlerseniz mümkün

tanjugunduz
10.12.2017, 11:04
dostlar ruyamda gordum rodellega bir takima fena patlayacak bu takim beden bursa olmasin riza hocam bizi bir sasirtsa da 90 dk rode yi oynatsa

tanjugunduz
10.12.2017, 11:16
bu ceza sinirindaki 9 futbolcu sistemli kart gormeliler ayni anda onazi ve kucka olmazsa yandi gulum keten helva. yine ayni sekilde burak ic saha macina denk gelecek sekilde kart gormeli ki o hafta rode oynasin

İsa Gündoğdu
10.12.2017, 11:21
mümkün, ama dogru planlanmali

en önemlisi erken gelip araci cikisa yakin park edilmeli, sonra en gec bitis düdügünde cikacan, ve güney kale arkasi alt katta maci izlerseniz mümkün

eyvallah hocam sağol

Karadeniz6116
10.12.2017, 11:40
Bursaspor’da Fenerbahçe maçında sakatlanan Jires Kembo Ekoko ligin ilk yarısında kalan 2 maçta da forma giyemeyecek.

Belinden sakatlanan Cristobal Jorquera ise büyük bir olasılıkla ameliyat olacak.
Agu da uzun süredir sakat, o da yetişmeyecek bizim maça.
Aziz Behic de cezalı.
Geliyor Yusuf Erdoğan ☺

Karadeniz6116
10.12.2017, 11:51
Bursaspor'un dünkü antrenmanı yaklaşık 1 saat 20 dakika sürdü. Isınma koşularıyla başlayan antrenman dar alanda yapılan kontrol pas oyunu ve çabukluk çalışmasıyla devam etti.

Yeşil beyazlı ekip daha sonra yarı sahada çift kale maç ve serbest çalışma yaptı. Fenerbahçe maçında forma giyen oyuncular ise antrenmanı düz koşu ile tamamladı.

İdmana damgasını vuran isim Yusuf Erdoğan oldu. Yarı sahada yapılan çift kale maçta attığı gollerle dikkat çeken Yusuf, Paul Le Guen'den alkış aldı.

6 aydır nişanlısıyla, Bursa - İnegöl arası mekik dokuyan Yusuf kardeşimiz, Trabzon maçı öncesi futbol oynamayı hatırlamış..

Saka yapmıyorum, oynarsa ciddi önlem alınmalı. Ne çektiysek, ne geldiyse başımıza böylelerinden geldi...

Uğur Kalyoncu
10.12.2017, 11:53
Bursaspor’da Fenerbahçe maçında sakatlanan Jires Kembo Ekoko ligin ilk yarısında kalan 2 maçta da forma giyemeyecek.

Belinden sakatlanan Cristobal Jorquera ise büyük bir olasılıkla ameliyat olacak.
Aziz Behic de cezalı.
Geliyor Yusuf Erdoğan ☺

Ekoko yerine Delarge
Jorguera yerine Faty
Behich yerine Yusuf

Oyunları olağanüstü şeklide aksamaz belki ama müdahale şansları azalır..Zaten kazanmamız şarttı bu ortamda hepten şart oldu.. İnşallah bilgiler doğrudur bu arada.

exelans_25
10.12.2017, 11:55
Şu maçı cok net kazanmamız lazim ya adamlarda Aziz Behich yok onun alternatifi sol bek Yusuf Erdoğan oynayacakmis kismen takımlarımdaki Batalla dan sonraki en yetenekli topcu Kembo da yok yerine Delarge oynar.Ama ersun serefsizi oyle bir tahribat yapti ki ezeriz geceriz diyemiyoruz 3 puan olsun da nasil olursa olsun

Karadeniz6116
10.12.2017, 11:58
Ekoko yerine Delarge
Jorguera yerine Fatura
Behich yerine Yusuf

Oyunları olağanüstü şeklide aksamaz belki ama müdahale şansları azalır..Zaman kazanmamız şarttı bu ortamda hepten şart oldu.. İnşallah bilgiler doğrudur bu arada.FutbolArena sitesinde var bilgi hocam.
Resmi aciklama yok tabii..
https://twitter.com/futbolarena/status/939775272349417472

sason
10.12.2017, 12:00
Birazcık yürek ve akılları olsa geriden oyun kuramayan Fener'i tarumar ederlerdi.Bize de korkak oynayacaklardır.Bütün planları kapalı savunmalarını açmak üzere yapmak lazım.

Bir puan garanti ama açabilir miyiz bilemiyorum.

Uğur Kalyoncu
10.12.2017, 12:04
FutbolArena sitesinde var bilgi hocam.
Resmi aciklama yok tabii..
https://twitter.com/futbolarena/status/939775272349417472

Eyvallah hocam.

HOPA'LI TS'Lİ
10.12.2017, 12:06
Akhisar 2-0 bitirince devreyi GS bu maçı çeviremez dedim.

2.devrenin başında ard arda gelen gollerle 2-2 olunca GS maçı alır dedim.

Adiler futbol oynamadan bize tesadüfen 6 attılar, ama o gün bugündür kazanamıyorlar.

GS 29 veya 30 puanda kalsa iyi olacaktı.

Neyse biz kendi maçlarımızı kazanarak ilk devreyi 31 puanla kapatabilirsek ve devre arası nokta atışı 2-3 takviye yapılırsa (özelikle stopere) yarış keyifli olur.

karayamayman
10.12.2017, 12:12
Seyircinin tek başına alması gereken bir maç...

Adem Akyüz'
10.12.2017, 12:17
Kart sınırında tam tamına 9 futbolcumuz oldu...
Perreira
Uğur
Akbaş
Yusuf
Olcay
Onazi
Kucka
Bero
Burak

Az kaldı patlayacağız şu konuda da.
Taktik olarak sarı kart görüp su olay temizlenmeli.
Her hafta 1-2 kisi ekleniyor bu listeye..

Öngörü ama Fener maçı öncesi Konya deplasmaninda öyle bir hakem gelir ki, sikecilerle kendi sahamızda oynayacağımız müsabakaya sahaya çıkartacak 11 bırakmaz....

Neredeyse bütün ilk 11 kart ceza sınırında :rolleyes:

Adem Akyüz'
10.12.2017, 12:20
maç çıkışı
yetişebilirmiyiz

Zor. Eğer özel araçla stada gidecekseniz daha zor çünkü maç sonu bir aracın stattan ayrılması 1 saati bulabiliyor yoğunluktan dolayı. Dolmuş vs. gibi araçlarla gidecekseniz de planınızı iyi yapmanız lazım.

Cafer Bulur
10.12.2017, 12:21

Aziz Behic de cezalı.
Geliyor Yusuf Erdoğan ☺

Yusuf tan cekinen taraftarimiz var sanirim bir saka bu.

Burnunun dogrusuna gidemeyen bur yusuftan mi cekiniyoruz yapmayin Allah askina yusuf tan cekiniyorsak bu isi birakalim.

Önceki haftalarin bir tik üstüne cikarsak bu mactan 3 puanla ayrilmamiz cok zor olmayacaktir.

Berke6198
10.12.2017, 12:27
Bursaspor Cuma günkü maçta, 33 bin seyircisi önünde hocalarının da başı çektiği korkak anlayış ile resmen tehlike yaratamadı Fenerbahçe kalesinde. Fenerbahçe de sabırlı bir şekilde defansta bekleyip "golümü atar, burdan giderim" mantalitesini uyguladı. O penaltı pozisyonu olmasa büyük ihtimalle 0-0 bitecekti tabii, bu da onların şansı oldu biraz.

Bursaspor, 3-5-2 denen kurguyu sadece kağıt üzerinde uyguluyor gibi görünüyor. Fizik ve mental olarak bitik bir Batalla merkezli oyun düsturu edinmişler kendilerine. Tek hücum varyasyonları Batalla'nın ileriye atması mümkün görülen uzun paslar ve birazcık süratli kanat oyuncularının etkinliği.

İlk 45 dakikası iki takım için de dengeli bir maç olacaktır. Bursaspor, Fenerbahçe maçındaki gibi bizi tartıp üstüne çekerek arka tarafta boşluklar bulmak isteyecektir. Rıza Çalımbay da Le Guen'in bu tarzına saldırgan bir oyunla cevap vermeyecektir. Aslında gönül ister ki takımımız yüksek tempoda ileride baskı uygulasın ancak Rıza Çalımbay'ın istediği temkinli oyun sonucunda skor alır durumdayız. Bir hoca da özellikle skor alırken kolay kolay yerleşik oyun anlayışından vazgeçmez.

Bu maçta Sosa'nın kupa performansına göre forma giyebileceğini düşünüyorum. Zira Yusuf Yazıcı'nın son haftalarda biraz durgun olduğu gözlemleniyor, dinlendirmek kendisi için de faydalı olacaktır. Mutlak olarak 3 puanı alıp Karabük deplasmanını daha kolay hale getirmeliyiz. Başarılar takım!

Karadeniz6116
10.12.2017, 12:27
Yusuf tan cekinen taraftarimiz var sanirim bir saka bu.

Burnunun dogrusuna gidemeyen bur yusuftan mi cekiniyoruz yapmayin Allah askina yusuf tan cekiniyorsak bu isi birakalim.

Önceki haftalarin bir tik üstüne cikarsak bu mactan 3 puanla ayrilmamiz cok zor olmayacaktir.Cekinme demeyelim hocam.
Bize karşı ölümüne oynayacak bir futbolcu diyelim.
Iyi kötü 1 milyon euro kazandirip gitti, ama bu maçta büyük ihtimalle Bursanin eksiklerinden dolayı da kendine ilk 11 de yer bulacak.
Bak Muhammed Demire, sezon boyu 1 golü yok. Bizim maçta hayatının son mücadelesini oynar gibi kendini parçaladı.
Bak eski oz evlatlara, hepsi bizim maçlarda canını dişine takarak oynuyor.
En basitinden Erzurum kupa maçını izlemişsinizdir.
Abdülkadir Özdemir vardi ya, hani bir zamanlar genç yetenek dediğimiz, cift yönlü ortasaha olarak çok şeyler beklediğimiz ☺
O bile kupa maçında canını dişine takarak oynadı.
Sırf bu sebeplerden önlem alınmalı.
İyi - kötü futbolcu olmasından ziyade bu parametrelere göre söyledim o lafı.

Cafer Bulur
10.12.2017, 12:43
Cekinme demeyelim hocam.
Bize karşı ölümüne oynayacak bir futbolcu diyelim.
Iyi kötü 1 milyon euro kazandirip gitti, ama bu maçta büyük ihtimalle Bursanin eksiklerinden dolayı da kendine ilk 11 de yer bulacak.
Bak Muhammed Demire, sezon boyu 1 golü yok. Bizim maçta hayatının son mücadelesini oynar gibi kendini parçaladı.
Bak eski oz evlatlara, hepsi bizim maçlarda canını dişine takarak oynuyor.
En basitinden Erzurum kupa maçını izlemişsinizdir.
Abdülkadir Özdemir vardi ya, hani bir zamanlar genç yetenek dediğimiz, cift yönlü ortasaha olarak çok şeyler beklediğimiz ☺
O bile kupa maçında canını dişine takarak oynadı.
Sırf bu sebeplerden önlem alınmalı.
İyi - kötü futbolcu olmasından ziyade bu parametrelere göre söyledim o lafı.

Eski oyuncularimizin bize karsi yildizlasmasi daha cok bizden kaynaklaniyor.

Mesela akhisar macinda biz sahada yoktuk ve dolayisiyla henrique ve kadir goller atti.

Eski oyuncularimiz bize karsi dogal olarak bileniyiorlar ama bizde onlarin isini kolaylastiriyoruz.

Mesela bursa macinda yusufa bos alanlar birakirsak tabiiki gol atabilir ama kademeli savunursak alan birakmazsak hicbirsey yapamaz.

Yani sen ne kadar iyiysen rakip o derece kötüdür sen ne kadar kötüysen rakip de o kadar iyidir.

Dengeli furbol ile bursa macini da kayipsiz geceriz diye düsünüyorum.

lukesyon01
10.12.2017, 12:45
Paylaşım için teşekkürler.

Karadeniz6116
10.12.2017, 12:48
Burak Yılmaz, trafik kazası geçirdi! Burak Yılmaz'ın içinde bulunduğu aracın sabah saatlerinde kaza yaptığı iddia edildi.

Sarıyer'de sürücüsünün kontrolünden çıkan lüks araç taklalar atarak park halindeki cipe çarptı. Polis, kaza yerinde sürücüyü bulamadı. Sürücünün olay sonrası otomobili bırakarak kayıplara karıştığı öne sürüldü.

Kaza, 05.00 sıralarında Sarıyer'de meydana geldi. 34 ET 0056 plakalı lüks spor otomobil, ismi henüz belirlenemeyen sürücünün direksiyon kontrolünü yitirmesi sonucu kontrolden çıktı. Araç taklalar atarak yolun bitişiğindeki alanda park halinde bulunan cipe çarptı. Kazayı yara almadan atlattığı sanılan sürücü, iddiaya göre dakikalar sonra olay yerine gelen başka bir araca binip bölgeden uzaklaştı.

POLİS KAZA YERİNDE İNCELEME YAPTI

İhbar üzerine olay yerine polis ve itfaiye ekipleri sevk edildi. İtfaiye ekipleri her ters dönmüş haldeki lüks otomobil ile cipin içini kontrol etti. Ne polis ne de itfaiye, araçta ve çevrede sürücüyü bulamadı.

BURAK YILMAZ'I ALDILAR GÖTÜRDÜLER

Kazanın görgü tanığı Ahmet Güler, "Araç buradan geldi. Baktım araba takla atarak bariyerleri aştı. Cipe çarptı, ters döndü. İçindekinin Burak olduğunu da bilmiyordum. Koştum zaten kapıyı açtım çıktı. Ambulans ister misiniz ? diye sordum. 'Yok' dedi. Burak Yılmaz'dı. Daha sonra siyah bir minibüs geldi. Galiba Selçuk İnan'la, Olcan Adın da geldiler. Burak'ı aldılar, götürdüler. Durumu iyiydi. Herhangi bir şeyi yoktu. Selçuk İnanla birlikte bindi, minibüse gitti. Ben o sırada karşı yoldaydım" dedi.

Öte yandan kazadan yaklaşık 3 saat önce Burak Yılmaz'ın sosyal medyadan Selçuk İnan ve Olcan Adın'la çekilmiş bir fotoğraf paylaştığı görüldü.

Polis ekipleri, lüks aracın sürücüsüne ulaşmak için çalışma başlattı.

DHA

ALLAH KORUMUŞ CİDDEN..
ÇOK BÜYÜK GEÇMİŞ OLSUN.
TÜM AJANSLAR SON DAKİKA GEÇİYOR HABERİ...

İsa Gündoğdu
10.12.2017, 12:59
belki o değildir :U
ya da alkol muayenesinden mi kaçtı acep

alper*
10.12.2017, 13:09
Bu maçta Bursaspor'un atacağı en az iki gole kaç golle karşılık verebiliriz?

Bursaspor net olarak bu maçın favorisidir.

Arif Timurcioğlu
10.12.2017, 13:29

Bursaspor net olarak bu maçın favorisidir. Ironi yapiyorlarsa affola ama her mac soyle bir felaket tellali cikar.

Numan Yerlikaya
10.12.2017, 13:30

Bursaspor net olarak bu maçın favorisidir.

Senin totemler de son haftalarda iyi tutuyor :D

alper*
10.12.2017, 13:47
Totem değil de, futboldan zerre kadar anlamadığımın göstergesi sanırım tutmayan tahminlerim.

Ama bu hafta başka :D

artvints
10.12.2017, 13:51
aziz behic ve kembo yok en güçlü tarafları. sağ kanatları pek iyi değil zaten. delarge ve yusuf oynar heralde, ya da sinan da oynayabilir yusuf'un yerine. iyice defansa gömülürlerse işimiz zorlaşabilir. golü gecikmesin. son olarak bizim takımımız rahat maç kazanamaz.

Cafer Bulur
10.12.2017, 13:57
aziz behic ve kembo yok en güçlü tarafları. sağ kanatları pek iyi değil zaten. delarge ve yusuf oynar heralde, ya da sinan da oynayabilir yusuf'un yerine. iyice defansa gömülürlerse işimiz zorlaşabilir. golü gecikmesin. son olarak bizim takımımız rahat maç kazanamaz.

Gol geciksede sabirli oynamak zorundayiz mac 90 dakika kontrollü oynamaliyiz.

Her an gol atabilecek bir potansiyel var takimda bunu iyi kullanmaliyiz.

1-0 olsun bizim olsun fazlasina gerek yok takim savunmasi da rayina oturdu sayilir.

Numan Yerlikaya
10.12.2017, 14:00
https://www.youtube.com/watch?v=zUHJB4U4wok

6:40 dan sonra izleyelim Abdülkadir 20 saniyede 2 kere gol pozisyonuna sokuyor takımı
Çekim yeri hoşuma gtiiği için canlı izliyormuş havası verdi :)

Doğukan Uçan
10.12.2017, 14:09
çok gol olacak gibi sanki

trbzonsporlu
10.12.2017, 14:47
taraftar sayısı az olsa bile taraftar sürekli maçı yaşamalı sahadaki olaylara anlık tepki gösterip etki etmeli.

bursa fb maçı, stat tamamen dolu. taraftar, müthiş atkı şov yapıyor, maç öncesi kareografiler falan müthiş ama sahaya, rakibe, hakeme etkileri sıfır, resmen sıfır. hakem penaltıyı veriyor taraftar hala atkı şov yapıyor. oyuncuları yere düşüyor taraftar hala atkı şov yapıyor, oyuncu yere düştüğü an o stat uğultudan yıkılmalı hakem ne yapacağını şaşırmalı tıpkı dünkü gs akhisar maçı gibi. bizim taraftar sadece gs maçının bir bölümünde bu işi çok iyi yaparak sahaya ve hakeme etki etti. önce 2 farklı üstünlüğü yakalayalım ondan sonra Trabzonum benim biricik sevgilim şarkıları zaten söylenir. sahaya etki etme işini maalesef en iyi yapan fener taraftarı hele derbilerde maçı hakem değil fener seyircisi yönetiyor.

trbzonsporlu
10.12.2017, 14:58
bu maç taraftar sayısı olarak 30 bine yaklaşmamız lazım. kale arkaları ve maraton görsellik açısından full olmalı. yeni yapılan stadyumların kapasitelerinde bir sıkıntı mı var nedir? bursa-fb maçında biletler günler öncesinden bitti dendi, stada bakıyorsun her taraf dolu, yayıncı kuruluşun açıkladığı rakam 33 bin küsur. 43 bin küsurluk statda 10 bin kişi yok, neredeyse 1 tribünün komple boş olmasına denk geliyor, neredeydi statta bu boşluk. bir önceki bjk-gs maçındada aynı durum söz konusuydu o maçta merdiven boşlukları, misafir tribünleri falan full dolu olmasına rağmen kapasiteyle açıklanan rakam arasında baya fark vardı, keza geçen yıl bizim gs ve bjk maçlarında tüm biletler bitmiş olmasına rağmen yaklaşık 6 bin kişilik fark oluşmuştu. localar, basın, protokol v.s ile bu fark kapanmaz.

Mehmet Cihan Kocaman
10.12.2017, 15:52
Olcay takım için çok önemli bir oyuncu bence. Oyuna girdikten sonra rahat rahat pas yaptık. Onun olmadığı maçlarda uzun top oynuyoruz hep.
Bu arada Olcay-Abdülkadir-Pereira üçlüsünün aralarındaki uyum çok iyi değil mi ya. 2. ve 3. goller bu üçlü sayesinde geldi.

Devre arasında Rodallega gidecek, çok mutsuz diye haberler vardı. Levent Tüzemen maçtan bir gün önce Rıza Hoca ile konuşmuş Rodallega'nın çok önemli olduğunu ve gitmeyeceğini söylemiş Rıza hoca.

Sefer A.
10.12.2017, 16:13
Aynen, hocamiz "Rodallega'dan aslâ vazgeçmem" demis

yorumsuz6117
10.12.2017, 16:21
Aynen, hocamiz "Rodallega'dan aslâ vazgeçmem" demis
O zaman Bursa'ya karşı Damdoy'un yerine oynatsın bizde bu söze inanalım..

TS61_NL
10.12.2017, 16:33
03.10.2017,*16:27#74

TS61_NL*

Bu maci alacagimizi dusunuyor, devreye girildigindede en fazla liderin 5 puan gerisinde olacagimizi tahmin ediyorum. Bu gerceklesirse ligin 2.yarisi herseye gebe demektir ve gereksizce kaybettigimiz puanlari bir hayli arayacagiz anlamina gelecektir. Bu arada ana sayfadaki puan tablosuna baktim ve hata yapildigini fark ettim: biz Genclerbirligini 2-1 degil 3-1 ile gecmistik akabinde gol averajimiz 15-15 degil 16-15dir ve 10.sirada degil 9.sirada olmamiz gerekmektedir. Ilgilenen arkadaslara duyurulur.

Yukarda Akhisar macindan onceki yorumum. Akhisar macinda gumledigimi kabul ediyorum sanirim kimse boyle bir skor beklemiyordu. Ersun Yanal basta olsa su anki konumdada olmazdik buyuk ihtimalle fakat kadromuz gercekten kotu degil ve gozumde bjkden sonra en genis kadrosuna sahibiz. Kalan 2 maci alip, zirve ile yukarda belirttigim puan farkina indirebilirsek 2.yari bir cok seye gebe gibi duruyor

TSemih61
10.12.2017, 16:35
Agu'nun sakatlanışı Bursa'yı çok etkiledi. Barış Yardımcı'nın karşısına Castillo'yu koyarsak bu maç bizimdir. Onun üzerine oynamak lazım. Tabii Castillo da geçen seneki gibi oynayacak, vurdumduymaz hareketleri beni de sinir ediyor ama bir şekilde onu kazanmalıyız, iki hoca da iyi niyetli yaklaşmadı Castillo'ya. İkisi de yetenek düşmanı olduğu için adamı futbola küstürdü. Sosa'nın da derhal kadroya monte edilmesi lazım. Herkesten çok efor sarf ediyor maçlarda.

Not: Agu niye önemliydi Bursa için diye soracak olursanız, hem hücum hem savunma bağlantısını sağlıyordu. Diğer oyuncuları da rahatlatıyordu. Şimdi 3'lü stoper ile oynuyorlar. Efektif hücumları bozuldu keza savunmaları da öyle. Fener maçında direnmelerine bakmayın, atmosferin getirdiği bir şeydi o. İlk zamanlardaki gibi iyi oynamıyorlar.

Diğer taraftan bakacak olursak biz de pres yapan veya mücadeleden kaçınmayan takımlara karşı rezalet futbolumuz yüzünden zorlanıyoruz. Bknz: Malatya ve Kayseri. Kasımpaşa maçının üzerine biraz daha koyarsak evimizde oynamanın verdiği avantajla bu maçı rahat alırız ama dediğim gibi Sosa ve Castillo gibi yetenekli oyuncuların oynaması lazım. Bir de Abdül tabi.

Aşağı yukarı şöyle bir kadro:

_____________Onur_____________
Pereira___Okay____Hubocan____Mas
_________Kucka____Onazi________
Abdül_________Sosa________Castillo(Olcay)
_____________Burak_____________

kayseriliyiz
10.12.2017, 16:36
Çok zor maç bursa bazi hatalarimizi affetmez.
Puan kaybi yasariz.

Envoyé de mon Redmi 4X en utilisant Tapatalk

samway
10.12.2017, 16:42
Arkadaslar bursa kapanan bir takım gol atmaları zor sadece 1 gol bulalım fark olur

selcuk
10.12.2017, 16:52
Arkadaslar bursa kapanan bir takım gol atmaları zor sadece 1 gol bulalım fark olur

evet ama bunu beceremiyorlar

ligde kalesine en cok sut cektiren kulüp bursa

AYYILDIZ
10.12.2017, 17:32
Başakşehir'in bu hafta olası puan kaybı,bjk-kayseri maçı olması bu maçı çok önemli hale getiriyor. Ilk yarı 2-2 yaparsak devreye şampiyonluk iddiası ile gireriz.

Mert Zaman
10.12.2017, 17:42
https://twitter.com/AhmetAliOrdu/status/939481979824766976

emrahtuna
10.12.2017, 17:47
takım silkinip kendine geldi..hırslandı bi ruh geldi..kazanma alışkanlığı edindi.. he herşey güllük gülistanlık mı değil tabi..ama bunlar hep iyiye işaret..

Uğur Ö.
10.12.2017, 18:02
Her mevkide alternatif var. Burak olmasa bile Rodellaga gayet iş görür. Rıza hoca risksiz oyun oynatarak iyi yapıyor. Nasıl olsa gol bulacağız maksat gol yememek. Takımda zaten sonuca gidebilecek yetenekler var.

memozcan
10.12.2017, 18:03
umarım hoca kazanan takım bozulmaz gibi klasik anadolu takımı hocası mahiyetinde düşünmüyordur.. takım kasımpaşa maçında onurun becerisi daha doğrusu rakibin berecisizliği sayesinde üç puanı aldı.. takımın arka tarafı nispeten fena değil ama ön tarafı evlere şenlik.. yusuf ve damdoyun kesinlikle dinlendirilmesi lazım.. olcay girince pas yapıp topu ayağımızda tutmaya başladık mesela... sosa ve castillo da bir şekilde rotasyona dahil edilmeli..

Doğukan Uçan
10.12.2017, 18:09
sivas ilk defa işe yara haydi

emrahtuna
10.12.2017, 18:31
sivas başakşehiri yendi bu çok iyi oldu

Doğukan Uçan
10.12.2017, 18:32
lig karıştı ben kaç hafta önce dedim daha çok şey olacak diye

cyberentalpi
10.12.2017, 18:32

Bursa Fener e karşı hiç bir şiy oynamadı. topu zaten tutan bir takım degil hic tutmadılar. Biz öyle yada böyle gol atan takımız. İlk golu yine atarsak gol yemeyiz

aziz behic hem gol atan biri. hemde en önemli defansı. kembo neden oynamıyor. oynamıyorsa bizim için super

Faruk BERBER
10.12.2017, 18:33
Bursa Fener e karşı hiç bir şiy oynamadı. topu zaten tutan bir takım degil hic tutmadılar. Biz öyle yada böyle gol atan takımız. İlk golu yine atarsak gol yemeyiz

aziz behic hem gol atan biri. hemde en önemli defansı. kembo neden oynamıyor. oynamıyorsa bizim için super

Kembo olayı belli değil, sakat olduğu söyleniyor.

Full HD
10.12.2017, 18:44
Yenmek zorundayiz.Cok zor bir mac olacak! Orta Saha ve Defans cok dikkatli olmali.Orta saha otoban olursa e ozaman gecmis olsun.

Yavuz KÜÇÜK
10.12.2017, 18:51
Bu kadar beklemiyordum iyi toparladık :)

Mehmet Cihan Kocaman
10.12.2017, 18:52
9. haftada Başakşehir ile 10, Galatasaray ile 13 puan fark vardı aramızda.
An itibariyle Başakşehir ile 5, Galatasaray ile 7 puan fark kaldı.

Semih58
10.12.2017, 18:53
Bu hafta çok mutluyum.İnşallah böyle devam ederiz.

ilelebeTS
10.12.2017, 18:57
9. haftada Başakşehir ile 10, Galatasaray ile 13 puan fark vardı aramızda.
An itibariyle Başakşehir ile 5, Galatasaray ile 7 puan fark kaldı.
9. hafta gs ile 14 başak ile 8, bjk-fb ile de 6 puan

ama 11. hafta dediğin gibi

Mehmet Cihan Kocaman
10.12.2017, 19:07
9. hafta gs ile 14 başak ile 8, bjk-fb ile de 6 puan

ama 11. hafta dediğin gibi

Doğru haklısın, haftalar karıştı :)
Rakiplerin puan kaybı yaşaması hala muhtemel.
Az sonra Kayseri-Beşiktaş maçı var, beraberlik çok iyi sonuç olur.

Yeni Malatya - Galatasaray
Galatasaray - Göztepe

Başakşehir - Antalyaspor
Kasımpaşa - Başakşehir

Beşiktaş - Osmanlı
Sivasspor - Beşiktaş

Fenerbahçe - Karabük
Konya - Fenerbahçe

Özellikle Başakşehir ve Galatasaray'ın puan kaybetme ihtimali çok fazla. Fener'in Konya, Beşiktaş'ın da Kayseri ve Sivas deplasmanları zor.

bariscira
10.12.2017, 19:17
Uçak ve maç biletleri alındı. Hafta sonu Trabzondayım.:)
:sevinç:

cambaz_ts
10.12.2017, 19:22
bursa aziz behich cezalı kembo sakat ve muhtemelen oynamayacak başka isim jorquera sakatlandı ameliyat olacak ilk yarıyı kapadı...bursa hocası fb maçındaki oyundan memnunmuş bu da bizim maçta da aynı şekilde kapanacağını gösterir. otobüs çeken bir takıma karşı kucka nın şutları sosa nın top hakimiyeti ve yaratıcılığı abdüş ün dar alandaki etkinliği işimizi kolaylaştır...ayrıca solda rodellaga olabilir çünkü bursa da barış o kanatta etkisiz ve hücum katkısı yok kadar az...

onur -jp-hubo-akbaş-mas-onazi(okay sakat değilse)-kucka-sosa-abdüş-rodellaga-burak biizm için ideal olur..

Doğukan Uçan
10.12.2017, 19:58
bursa, fener maçındaki gibi oynarsa banko yeneriz

Erkan A.
10.12.2017, 20:26
kayseri ne güzel besiktasi yeniyordu umut bulutun yaptigi hareket penalti degildi bence rakip oyuncuyu görmemis resmen bence penalti degildi ..

berabere kalsalar veya kayseri kazansa bizim icin daha iyi tabiki

CEMEFKER
10.12.2017, 20:50
Bu ve bundan sonraki/ önceki maçları,Türk futbolunu 3 Temmuz 2011 sonrası hep gözle izledim ve izlemeye devam edşcem...şirazeden çıkmamamın, destek noktası hayat ve siyaset tecrübem ve aşağıdaki satırlardaki tespitler ve bunu teyit eden günümüz futbol yönetimi,siyasetinin benzer uygulamaları veya uygulamamaları.
Ben de sinirleniyorum ama aklıma aşağıdaki tespitler aklıma gelip rahatlıyorum...

...“Az gelişmiş”, daha doğrusu “gelişmesi engellenmiş ülkeler”in halkları, kendilerini oyalayacak, “onur”larını okşayacak, “coşku”larını kamçılayacak, “sevinç ve mutluluğa” yol açacak “başarı”lara ihtiyaç hissederler... Sevinmeye, mutlu olmaya, bağırmaya ve sokaklara taşmaya mecbur ve hatta mahkûmdurlar!..
çünkü, bunalmışlardır!.. çünkü “aşağılık kompleksi” içinde kıvranmaktadırlar!..
Bu bunalımı aşmanın ve kompleksi yenmenin tek yolu, “bağırmak”tır!.. çünkü insanlar, bağırarak boşalırlar!..
Yoksa, patlarlar!..

DİKTATöR FRANKO’NUN 3 F’Sİ!
Bilirsiniz, İspanyol diktatör General Francisco Franco’ya şöyle bir soru sormuşlar:
“Yahu ülkenin yapısı bozuk!.. Ekonomi kötü, halk perişan!.. Herkes adaletsizlikten yakınıyor... Ama, hiç isyan yok!.. Bunu nasıl sağlıyorsun?”
İspanyol diktatör şu cevabı vermiş:
“Bunu 3 F ile sağlıyorum... Yani Franko, Futbol ve Fiesta ile... Onları yüz binlik beşiklerde uyutuyorum!”
Diktatör Franko’nun “yüz binlik beşik” olarak nitelendirdiği yerler, “stadyum”lardı.

( kaynak>>>http://www.mescere.net/forum/index.php?topic=14730.0;wap2)

E6553 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

El Cordobes
10.12.2017, 20:57
bu maçta taraftarın stadı doldurması çok önemli. sanırım artık futbol baronları tarafından tehlike olarak görülmeye başlanmışızdır. şimdilik tarla ektirecek kadar değil ama önlem almak isteyeceklerdir. dünkü ve bugünkü hakem performanslarını görünce haftaya ilk dakikadan itibaren hakemi de baskı altına almalıyız. kayseri maçını izlerken harbiden sinirleniyorum, hakemin tavırlarında takıma göre ayrım bile deli ediyor beni. united-city maçını açtım, adamlar futbol izletiyor tiyatro değil.

sasort
10.12.2017, 21:15
Lan ersun iflahımızı kesmişsin de haberimiz olmamış alanya ve akhisar maçında 3 puan alaymışız şu anda farklı konusuyorduk

Cafer Bulur
10.12.2017, 21:22
Lan ersun iflahımızı kesmişsin de haberimiz olmamış alanya ve akhisar maçında 3 puan alaymışız şu anda farklı konusuyorduk

O maclari almis olsaydik basimizda halen ersun yalan vardi ve biz bu puanlari toplayamazdik.

Onu gectim akhisara 6-1 degil 3-1 yenilmis olsaydik basimizda halen ersun yalan vardi.

hasannuhoglu
10.12.2017, 21:26
Bursa maçı içerde olmasına rağmen çok çok zor maç.. çünkü bursa organize bir takım oyunu sergiliyor. Ama eksikleri çok önemli ve bence bu yüzden maçı kazanmamız ağır basıyor.. Son iki maçı alıcaz başka yolu yok

Mert Zaman
10.12.2017, 21:31
Çok zor maç fakat kazanmamız lazım

zafercalikoglu
10.12.2017, 21:34
ligin ilk yarısını kayıpsız bitireceğiz inşallah ve ikinci yarı ,şampiyonluğa oynayacağız , ilk 10 hafta kümenin üstünde kalan takım,ilk yarı biterken liderle arasında az bir fark kalıyorsa ,bu takımda iş var demektir.
ah ulan gelde yanma gereksiz puan kayıplarına ,neyse zararın neresinden dönersek iyidir, Bursa ve karabuk maçını kjazandığımızda ilk yarıyı ilk 4 de bitiriririz,

trbzonsporlu
10.12.2017, 21:35
bu hafta dev bir adım atmış olduk. deplasmanda maç kazanmak inanilmaz zorlaştı. bu macıda alıp yine rakiplerin puan kayıplarını bekleyecez

Ahmet Taşçı
10.12.2017, 21:39
İlk devrenin en kritik maçına bu hafta çıkıyoruz bu maçı bir şekilde almalıyız, Karabük maçını formamız kazanır yeter ki bu hafta kazanalım. Bu arada Defans oyuncularından naber? Mustafa ve Hubocan yetişiyor mu bilen var mı?

sason
10.12.2017, 21:41
Yalnız bu Sivas deplasmanından kimse canlı çıkamaz artık.Şike hariç tabiki.

Mehmet Cihan Kocaman
10.12.2017, 21:44
Kayseri - Beşiktaş maçı berabere bitti. Güzel :)

srmnlii
10.12.2017, 21:50
Gs 36 bşk 34 şikeciler 33 biz 31 bjk 31 ile ikinci yarıya başlarsak şampiyonluk hesapları yapılır arkadaş :)

zafercalikoglu
10.12.2017, 21:59
fener ve Trabzon ilk yarıyı puan kaybetmeden tamamlar,demedi denmeyin ,ikinciş yarıya başlarken liderle aramızda en fazla 5 puan olur,

Doğukan Uçan
10.12.2017, 22:05
bence trabzonspor ve fenerbahçe aralarında oynacağı maça kadar puan kaybetmeyecek o maçta yılın maçı olur her anlamıyla

Ufuk
10.12.2017, 22:11
Bursa maçı ters maç. İnş kazanırızz

Doğukan Uçan
10.12.2017, 22:17
Beşiktaş Trabzonspor maçında talisca'nın KUCKA'ya yaptığı hareket de kırmızı değilmiydi

Uğur Kalyoncu
10.12.2017, 22:36
Çok çok çok önemli maç..

Kesinlikle ama kesinlikle stat full çekmeli..

Allah yardımcımız olsun inşallah kazaniriz.

Gurpas
10.12.2017, 22:37
Ne güzel bir hafta. Her maç zor. Bu sene lig gayet zevkli...

Erkan A.
10.12.2017, 22:47
riza hoca önemli aciklamalar yapmis DHA ya " önümüzdeki iki maci alirsak almayada mecburuz o zaman devre arasinda iki transferle zirveye oynariz "

riza hocanin ben gelmesini hic istemiyordum benim gibi düsünenleri utandirdigi icin tebrik ediyorum gercekten büyük hocaymis helal olsun sana riza hoca

Cafer Bulur
10.12.2017, 22:59
bence trabzonspor ve fenerbahçe aralarında oynacağı maça kadar puan kaybetmeyecek o maçta yılın maçı olur her anlamıyla

Icimden bir ses yarista gs ve bjk ile safdisi kalacak ve biz sb ile yarisacagiz gibime geliyor.

Hayirlisi...

Tayfun Aydın
10.12.2017, 23:16
Icimden bir ses yarista gs ve bjk ile safdisi kalacak ve biz sb ile yarisacagiz gibime geliyor.

Hayirlisi...

Biz yarışta kalacaksak ne bjk en gs ne de fb kopsun. Bakın şuan bile birbileriyle uğraşmaktan gözleri bizi görmüyor. Böyle iyi. febeş maçına kadar puan kaybetmeden gidip o hafta bunları akyazıay gömmeliyiz.

diplomat61
10.12.2017, 23:38
ya akyazının tam koltuk planı neden yok? aldığım koltuğun nereye isabet ettiğini neden göremiyoruz... sadece blok ları goruyoruz detay yok

yigits
10.12.2017, 23:54
ya akyazının tam koltuk planı neden yok? aldığım koltuğun nereye isabet ettiğini neden göremiyoruz... sadece blok ları goruyoruz detay yok

Bilet alımını telefondan yapıyorsanız koltuk seçemezsiniz. Onun için bilgisayardan giriş yaparak koltuk seçimini gerçekleştirebilirsiniz.

Aydın Tiryaki
10.12.2017, 23:56

Mobil uygulamadan alıyorsanız öyle gözükmesi normal. İstediğiniz yerden bileti alabilmek için pc’den girip almalısınız.

4 kişi İstanbul’dan gidiyoruz maça. Stat bu maçta en az 32 bin olur. Bu maçı taraftar alacak :) .

ersn.alparslan
11.12.2017, 00:02
Bursa berbat bir takim cok degil biraz iyi oynasak en az 3 atariz bunlara

Berke6198
11.12.2017, 00:05
Mobil uygulamadan alıyorsanız öyle gözükmesi normal. İstediğiniz yerden bileti alabilmek için pc’den girip almalısınız.

4 kişi İstanbul’dan gidiyoruz maça. Stat bu maçta en az 32 bin olur. Bu maçı taraftar alacak :) .

Heyt be hızına yetişemiyoruz gardaşım :)

adiloş bebe
11.12.2017, 00:09
Bu maçta tek korkum le guen elindeki kısıtlı kadroyu iyi kullanıyor bursanın bu seneki en büyük şansı
ciddiyeti elden bırakmadan oynayalım

artvints
11.12.2017, 00:12
Burak'a özel birşey yapmak lazim, klüp veya taraftar. Zaten o gazla alir maçi.

selcuk
11.12.2017, 00:13
kaza ile her sey soru isaretine döndü

ins. kral oynayacak durumda olur

Sadettin_
11.12.2017, 00:20
şaka maka akhisarda tarıhı fark yemesek .
3-0 lık macta da 4 gol yemeyi becermesek . 31 puanla gs nın 1 puan gerisinde lig ikincisiymişiz şuan .

taha küçük
11.12.2017, 00:41
Takım nedense çok iyi oynamasa da maça çıkarken ben bu maçı kazanırım havası veriyor bu çok önemli bu hava ile ben önümüzdeki 2 maçı da kazanacağımızı düşünüyorum ikinci devre zor fikstür var bakalım ne olacak.

Doğukan Uçan
11.12.2017, 01:02

Hayirlisi...

bana da öyle geliyor bjk ve gs deplasmanda hiç yoklar. 25.haftaya kadar her şey netleşir büyük ihtimal

Aydın Tiryaki
11.12.2017, 01:05
Heyt be hızına yetişemiyoruz gardaşım :)

Ayıpsın kanka :) . Senin yerine de bağırırım :dvl: .

derry61
11.12.2017, 02:31
Fazla havalara uçmadan düzgün ilerleyelim. Hedefimiz kesinlikle ilk 4 olmalı. Takımı baskı altına alıp hayal kırıklığına uğramaya gerek yok. Şampiyonluk çok ütopik şu durumda. Karabük ve Konya deplasmanlarını sıralamaya göre hiç değerlendirmeyin. Bize karşı varlarını yoklarını ortaya koyacaklar küme düşme hattındalar. Keşke bu takımlarla oynayacağımıza Göztepe ve Kayseri gibi takımlarla oynasaydık derim. 3te 3 yaparsak o gazla içerde Fenerbahçe'yi yenersek işte o zaman şampiyonluk lafları dillerde dolaşmalıdır. Ersun Yanal denen adamı vaktinde kovaydık şimdi şampiyonluk hedefimiz yüksek ihtimal olabilirdi.

Neyse bu maça gelince bana göre Bursa çok kötü bir takım dolu tribünler önünde mutlaka kazanamamız gerekiyor. Açıkçası takıma da güvenemiyorum bakalım ne olacak ? Bu arada Şenol Güneş Kayseri ve Göztepe de şampiyonluğa oynuyor dedi. Bizim adımızı anmadı adam bu takımların adı anılıyorsa bizim de anılmamız lazımdı.

HOPA'LI TS'Lİ
11.12.2017, 08:12
GS da puan kaybetse şahane olacaktı ama buna da şükür
yarışın içindeyiz
Son 2 maçı almalıyız
Bursa az gol yiyor, kalecisi iyi
Taraftarla kazanalım, coşalım koşalım zirveye adım adım

bkandil
11.12.2017, 08:33
Bu maçı da alarak kıvılcımı biraz daha canlandırmalıyız...

Yiğit Gayretli
11.12.2017, 09:09
Her maçtan önce gelip "bu maç çok kritik" diyoruz. Her maç kritik.

Bundan sonra kritik olmayan bir maç yok. Öyle puan kayıpları yaptık ki beraberliği bile tolere edebilecek durumumuz yok.

Bursa'nın eksikleri var. Aziz Behic ve Kembo yok sanırım. Batalla'yı da Onazi ile kitlersek rahatça alırız maçı...

Doğukan Uçan
11.12.2017, 09:10
o kadar maç kazandık ama halen daha 30 puan bile yapamadık

Fatih Özkan
11.12.2017, 09:10
Bursa'nın şikeciler ile maçını izledim. Futbola dair hiçbir şey ortaya koyamadılar. Resmen rakip kaleye gitmemek için ellerinden geleni yaptılar. Rezillikti kısacası.
Bizim maçta da o şekilde performans sergilerlerse kazanmak pek de zor olmayacaktır.

Her maçtan önce gelip "bu maç çok kritik" diyoruz. Her maç kritik.

Bundan sonra kritik olmayan bir maç yok. Öyle puan kayıpları yaptık ki beraberliği bile tolere edebilecek durumumuz yok.

Bursa'nın eksikleri var. Aziz Behic ve Kembo yok sanırım. Batalla'yı da Onazi ile kitlersek rahatça alırız maçı...

Varsa yoksa Batalla zaten. Başka elle tutulur yanları yok.

celaledtin
11.12.2017, 09:23
Kolay maç olacak. Yedeklerle çıksak bile yeneriz.

İ. SARAL
11.12.2017, 09:30
Aman arkadaşlar hemen herkes çok kolay maç olacak falan yazmış. Çok zor maç, dikkatli olmalıyız.

Yiğit Gayretli
11.12.2017, 09:31
Bursa'nın şikeciler ile maçını izledim. Futbola dair hiçbir şey ortaya koyamadılar. Resmen rakip kaleye gitmemek için ellerinden geleni yaptılar. Rezillikti kısacası.
Bizim maçta da o şekilde performans sergilerlerse kazanmak pek de zor olmayacaktır.

Evet Fatih. Ama mevcut sistemleri için en kritik iki adamları yok.

Le Guen bir sürpriz yapıp farklı bir sistemle çıkabilir mi diye düşünmeden edemiyorum.

merdeme
11.12.2017, 10:07
Rakiplerin kalan maçları da kolay. Kalan 2 maçı da kazanarak farkın açılmasına engel olmalıyız. Basit puan kayıpları olmasaydı, -çok tatmin etmeyen oyuna rağmen- başka şeyler konuşuyor olacaktık.

iso_4939
11.12.2017, 10:15
Zor maç olacak

iso_4939
11.12.2017, 10:17
o kadar maç kazandık ama halen daha 30 puan bile yapamadık

Burdan ersun yalana selamlarımızı firlatiyoruz

ALDENİRO
11.12.2017, 10:17

Antalya fb maçında aynı şekilde Antalya bu durumdaydı. antalyada bi şey yok kolay yeneriz diyordum. yendik ama bizden daha iyi oynadılar. demek istiyorum ki bizim için en kötü takımla oynamak bile işkence oluyor. her maçı ciddiye almamız lazım.

rıza hoca istatistiklere baktığımızda başarılı ama maalesef iyi oyun yok. böyle nereye kadar gider bilinmez.

oyuna direkt katkıda bulanan 3-4 oyuncumuz var. iyi oyun için bunlarla diğer oyuncuları iyi entegre etmek lazım. bu da TD nin işi.

bu taraftar galibiyetin yanında iyi oyunu hakkediyor.

abdllh.29
11.12.2017, 10:21
Antalya fb maçında aynı şekilde Antalya bu durumdaydı. antalyada bi şey yok kolay yeneriz diyordum. yendik ama bizden daha iyi oynadılar. demek istiyorum ki bizim için en kötü takımla oynamak bile işkence oluyor. her maçı ciddiye almamız lazım.

rıza hoca istatistiklere baktığımızda başarılı ama maalesef iyi oyun yok. böyle nereye kadar gider bilinmez.

oyuna direkt katkıda bulanan 3-4 oyuncumuz var. iyi oyun için bunlarla diğer oyuncuları iyi entegre etmek lazım. bu da TD nin işi.

bu taraftar galibiyetin yanında iyi oyunu hakkediyor.

fener bizden daha derli toplu duruyor defansta buda rakibin iyi olmadığı havasını veriyor bize bu şekilde düşünürsek yanılırız

Doğan BULAT
11.12.2017, 10:24
Seyircinin tek başına alması gereken bir maç...

Seyirci alamaz bu maçı.. Taraftar olması lazım :D

Doğan BULAT
11.12.2017, 10:28

1 hafta önce de Fener Kasımpaşa maçına bakmıştım .. O maçta da Kasımpaşa özellikle ilk yarıda orta sahayı bile geçmemişti. Bize gelince millet aslan kesiliyor. Millet Feneri gözünde büyütüp nasılsa alamayız diye maça çıkıp haftaya Trabzon'dan puan alırım mantığıyla haraket ediyor heralde

Yiğit Gayretli
11.12.2017, 10:28
fener bizden daha derli toplu duruyor defansta buda rakibin iyi olmadığı havasını veriyor bize bu şekilde düşünürsek yanılırız

Bence savunma yerleşimi konusunda önemli mesafe katetti takım. Yeterli mi? Hayır tabi ki... Ama Ersun Yanal, hatta ve hatta Rıza Çalımbay'ın ilk 2-3 maçına göre kıyaslanamaz derecede iyiyiz.

Malatya maçında yapılan acemilikleri getir gözünün önüne. Hakeza Osmanlı maçında da inanılmaz amatörlükler yaptık. Kargaşa ve kaos hakimdi. Şimdi o görüntü netleşmeye başladı. Bloklar ve tandem içi içe geçmiyor. Defans dörtlüsü, önündeki orta saha tandemiyle ceza sahası içini ve önünü daha iyi paylaşıyor. Bir kere gerçekten önde basıyoruz. Takım yaslandığını hissettiği anda Onazi, Okay, Kucka, Yusuf, Bero, Abdüş gibi oyuncular rakibe kalecisinden itibaren pres uygulamaya başlıyor. Bazen bu hırs öyle hal alıyor ki Burak dahi şok preslere katılıyor...

Devre arasında toplu kurgu adına da gelişmeler olacaktır. Bu konuda Rıza hocaya çok güvenmesem de mevcut oyuncu grubu yetenek olarak buna çok müsait. Yeter ki kadro istikrarı yakalansın.

adiloş bebe
11.12.2017, 10:35
orta alanda ve savunmada ciddi bir alan daraltma sıkıntımız var. Rakip çok rahat paslarla topu ceza sahamızın yakınına sokuyor. Son iki üç hafta hubonun başarılı müdaheleleri olmasa daha farklı bir senaryoyla karşılaşıyor olabilirdik.

Rakip bursanın net bir golcüsünün olmaması işimize gelir. Stancu bursanın beklediğini yapacak yetenekte biri değil
Bursaspor aslında geçen sene küme düşmekten son hafta kurtulan takımının üzerine çok iyi bir kadro kuramadı ama başlarında çok beğendiğim bir hoca var "le guen" sahada oyuncular mücadele ederken kenardada rıza hoca müthiş bir taktik savaşı vermeli le guenle.

Takımımıza başarılar diliyorum ve 3 puan temennimi iletiyorum. Ayrıca damdoy yerine castillo oynarsa daha iyi olur diye düşünüyorum.

TSelif
11.12.2017, 10:56
Seyirci alamaz bu maçı.. Taraftar olması lazım :D

gs maçındaki tribünü yapabilirsek ( herkes birlikte hareket etti) alırız.. Liderlere büyük iş düşüyor.

umitçebi
11.12.2017, 11:01
Yorumları okuyunca çok şaşırıyorum gerçekten..

Vay be ıyı iş çıkadardık...Ah be Ersun..Bu takımda iş varmış..Kmenın ustundekı takım şimdi burdaysa ıyı takımmış demekki vs vs

Yahu bu takımın ıyı takım oldugunu bız 8.haftada soyledık.Akhısar dan 6 yedıkten sonar kalktım Malatya deplasmanına gıttım ama orda da ınancım tamdı..Sıralamadakı yere değil liderle arandakı puan farkına bakıp her maçı fınal maı olarak group kazandın mı buraya gelecegını bılıyorsun zaten..

Leş fb ve gs nın deplasmanda bıtık bjk nın şu başakşehırın şampıyon olabılecegıne! ınanıp ! da bu trabzonspora ınanamamak futbol bılgısınden uzak olmak demektır.Hepsını evlerınde evıre çevıre oynadık ama ersun hocanın 60 dan sonrakı oyuna mudahale edememsı yuzunden mahvolduk..berabere kaldık..Rıza hoca bu maçla ve yaptığı değişiklerle guvenımı tam olarak kazandı..Allah ın ıznıyle bu takım fb maçına kadar 3 de 3 yapıp sonra fb ye futbol ve atmosfer anlamında cehennemı yaşatıp eze e yendık mı sonra tum turkıye zaten bızı konuşmaya başlar

Faruk BERBER
11.12.2017, 11:10
14825

2002 yılında Denizlispor Lyon’u elemişti. Denizlispor’un başında Rıza Çalımbay, Lyon Teknik Direktörü Paul Le Guen. Bu hafta tekrar rakipler.

Umarım kazanan yine Rıza hocam olur ;)

Yiğit Gayretli
11.12.2017, 11:13
Vay be! "Rival" diyebilir miyiz Hoca? :) Faruk BERBER

abdllh.29
11.12.2017, 11:14
Bence savunma yerleşimi konusunda önemli mesafe katetti takım. Yeterli mi? Hayır tabi ki... Ama Ersun Yanal, hatta ve hatta Rıza Çalımbay'ın ilk 2-3 maçına göre kıyaslanamaz derecede iyiyiz.

Malatya maçında yapılan acemilikleri getir gözünün önüne. Hakeza Osmanlı maçında da inanılmaz amatörlükler yaptık. Kargaşa ve kaos hakimdi. Şimdi o görüntü netleşmeye başladı. Bloklar ve tandem içi içe geçmiyor. Defans dörtlüsü, önündeki orta saha tandemiyle ceza sahası içini ve önünü daha iyi paylaşıyor. Bir kere gerçekten önde basıyoruz. Takım yaslandığını hissettiği anda Onazi, Okay, Kucka, Yusuf, Bero, Abdüş gibi oyuncular rakibe kalecisinden itibaren pres uygulamaya başlıyor. Bazen bu hırs öyle hal alıyor ki Burak dahi şok preslere katılıyor...

Devre arasında toplu kurgu adına da gelişmeler olacaktır. Bu konuda Rıza hocaya çok güvenmesem de mevcut oyuncu grubu yetenek olarak buna çok müsait. Yeter ki kadro istikrarı yakalansın.
Yanlış anlaşıldım anlatmak istediğim fenerle oynayan rakibin bizi yanıltması ne Antalya nede Kasımpaşa fb ye oynadıkları gibi bize oynamıyorlar. fenere karşı önce beraberlik mantığıyla oynuyorlar.

Yiğit Gayretli
11.12.2017, 11:15
Yanlış anlaşıldım anlatmak istediğim fenerle oynayan rakibin bizi yanıltması ne Antalya nede Kasımpaşa fb ye oynadıkları gibi bize oynamıyorlar. fenere karşı önce beraberlik mantığıyla oynuyorlar.

Ben okuyunca "fb'nin katı savunması sebebiyle fark görünüyor" gibi algıladım. Eyvallah.

Faruk BERBER
11.12.2017, 11:16
Vay be! "Rival" diyebilir miyiz Hoca? :) Faruk BERBER

Diyelim reis, o zaman favori Le Guen'di ama Rıza hocam kazandı.

Şimdi favori bizimkisi bakalım.

oksoholu
11.12.2017, 11:28
Aslında takımımızda çok fazla değişen bir şey yok

Uğur Durica tandemi akbaş Hubocana döndü bu ikilinin diğerlerinden tecrübe eksikliği varsa da genç olmaları hasebiyle hızlı hareket edebiliyorlar bunların arkasına sarkmak o kadar kolay değil bizim kaybettiğimiz maçlar genelde stoperlerin hatasından kaynaklanıyordu Alanya maçını düşünsenize adam yürüyerek gidip gol attı
Biraz da kendimizi eleştirelim Mustafa Akbaşı Ersun mecbur kalmadıkça oynatamıyordu seyirci tepkisinden ilerde Damdoyu da kullanmak istiyordu yine seyirci inanılmaz baskılar yapıyordu şu forumda bile Damdoyu savunamayacak hale geldik şimdi ise baş tacı iki futbolcu da sahada başka değişen bir şey yok
belki Ersunun futbolcu diyalogu eleştirilebilir ama sahada çok fazla değişen bir şey göremedim hatta daha durağan oynamaya başladık neyse hala oturmayan yerler var örneğin orta saha hala çok değişken forvet gol atıyor ama inanılmaz şartlarda Burakın her vurduğu gol oluyor ama oyunda hiç yok hatta bozuyor bile diyebilirim

Enes Başkaya60
11.12.2017, 11:39
Akbaş maça yetisemezse muhtemelen

Onur

Pereira-Hubocan-Okay-Mas

Onazi-Kucka

Abdülkadir-Olcay-Ndoye

Burak

ilk 11 ile sahaya çıkarız gibi...

10-61
11.12.2017, 11:41
Kolay maç olacak. Yedeklerle çıksak bile yeneriz.

Abartmasak?!!

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Faruk BERBER
11.12.2017, 11:42
Enes Başkaya60 Gayet iyi ilk 11, ben Sosa'yı araya bir yere sıkıştırmayı düşünürdüm sadece ek olarak.

SALDIRAY
11.12.2017, 11:44
Takım 6 maçta 5 galibiyet 1 beraberlik almış. İyi sonuç bol taraftar getiriyor ise bu maça fulle yakın olmalı stad.

Kayseri ve Göztepe zorlu maçları var. Olası galibiyet bizi ilk 5 içine alır ve psikolojik baskı da ortadan kalkar.

Son iki senenin şampiyonu ile aramızda sadece 2 puan var. Şampiyonluk zor olabilir ama bu takımın bu seneki yeri ilk 3'tür. Bunu başaracak oyuncu kadromuz var. Allah utandırmasın.

Altın değerinde bir 3 puan. Haydi fırtınam devam!!

cebcare
11.12.2017, 11:46
Kaımpaşa maçındaki kadrodan ndoye yerine Olcay veya Castilo Yusuf yerine de Sosa oynarsa çok iyi olurdu.

Enes Başkaya60
11.12.2017, 11:47
Aslında takımımızda çok fazla değişen bir şey yok

Uğur Durica tandemi akbaş Hubocana döndü bu ikilinin diğerlerinden tecrübe eksikliği varsa da genç olmaları hasebiyle hızlı hareket edebiliyorlar bunların arkasına sarkmak o kadar kolay değil bizim kaybettiğimiz maçlar genelde stoperlerin hatasından kaynaklanıyordu Alanya maçını düşünsenize adam yürüyerek gidip gol attı
Biraz da kendimizi eleştirelim Mustafa Akbaşı Ersun mecbur kalmadıkça oynatamıyordu seyirci tepkisinden ilerde Damdoyu da kullanmak istiyordu yine seyirci inanılmaz baskılar yapıyordu şu forumda bile Damdoyu savunamayacak hale geldik şimdi ise baş tacı iki futbolcu da sahada başka değişen bir şey yok
belki Ersunun futbolcu diyalogu eleştirilebilir ama sahada çok fazla değişen bir şey göremedim hatta daha durağan oynamaya başladık neyse hala oturmayan yerler var örneğin orta saha hala çok değişken forvet gol atıyor ama inanılmaz şartlarda Burakın her vurduğu gol oluyor ama oyunda hiç yok hatta bozuyor bile diyebilirim

Haklısın bizim Uğur-Durica veya okay oynadığı zaman uğur yerine orta saha ile defans arasında inanılmaz kopukluk olduğu için rahat geçiyorlardı orta sahayı defans adamlarımız da çok ağır olduğu için çok rahat gol yiyorduk arkaya adam çok rahat sarkıyordu şimdi ise hubocan-Akbaş tandemi hızlı olduğundan kolay kolay rakipler sarkamiyor arka tarafa ama hala çok büyük boşluklar verebiliyoruz orta saha da buna bir türlü bir çözüm bulamadık ilerde başımıza yine bela açabilir diye düşünüyorum önlem alınmalı bu işe bir çözüm bulunmalı...

Enes Başkaya60
11.12.2017, 11:49
Enes Başkaya60 Gayet iyi ilk 11, ben Sosa'yı araya bir yere sıkıştırmayı düşünürdüm sadece ek olarak.
Faruk BERBER hocam aslında aklımı okudun sosayı ortaya yazacaktım ama riza hoca bence oynatmayacak yine sosayı şu an fiziksel olarak yeterli görmüyor ama iyi bir Sosa olsa Olcay yerine Sosayı yazardım :cool:

trbzonsporlu
11.12.2017, 11:50
skor olarak çok iyiyiz ama oyun olarak çok gerilerdeyiz. gazete manşetlerinde takım göklere çıkarılıyor. oysa gs maçının bir bölümü hariç hiç bir maçta rakibe üstünlük kuramadık.

aynı geçen yılın ikinci devresindeki takıma benzetiyorum şuanki takımı. o takımda iyi oynamadığı bursa, kasımpaşa, osmanlı, akhisar, rize gibi takımları yenerek skor olarak çok iyi işler yapmıştı.

Rıza hocanın mazereti var adam güzel oyundan çok biran önce kötü tabloyu düzeltmek istiyorki bundada haklı. ikinci devre kampından sonra umarım güzel oyunla rakipleri deviririz.

son olarak mustafa denizlinin bir lafı vardır şampiyonluk için 2.2 puan ortalaması civarı puan ortalaması lazımdır. daha çok 3 puana ve seri galibiyetlere ihtiyacımız var. Ah durica ah yaktın takımı.

Şahinoğlu
11.12.2017, 12:01
Burak bu hafta ilk 11 başlayamaz bence Burak'ın yaptığı kazanın benzerini ben yapmıştım emniyet kemeri sağolsun hayatımı kurtardı ama o hızla seni tutuyor sıcağı sıcağına anlaşılmıyor ama sonradan vücudunuz kötek yemiş gibi ağrıyor tabi ben ağrı kesici filan almadım vardır erkenden ağrıları kesen ilaçlar ama sonradan oyuna gireceğini düşüyorum Burak'ın.

HOPA'LI TS'Lİ
11.12.2017, 12:10
Bu maçı GS maçındaki o müthiş ıslık gösterisini yapan vefakar ve cefakar taraftarımız alacak.

HOPA'LI TS'Lİ
11.12.2017, 12:11
31 puanla ilk devreyi bitirip devre arası 2 nokta atışı takviyeyle neden zirveye oynamayalım?

Harun-61
11.12.2017, 12:36
O stad dolmali arkadas, dolmali !!!

Harun-61
11.12.2017, 12:43
O stad dolmali arkadas, dolmali !!!

Yazici'nin yerine Sosa oynamali diyorum.

HOPA'LI TS'Lİ
11.12.2017, 12:50
Yazici'nin yerine Sosa oynamali diyorum.

Çok çok doğru

Ozan Gözaçan
11.12.2017, 13:12
yazıcının sezonun ilk yarısını artık kapatması gerektiğini düşnüyorum yedek olarak 2 maçı tamamlamalı belki sonradan da oyuna gire bilir. ama bana kalsa ben erken kampa sokardım o çocuğu .
sosa da aynı şekilde bence şimdiden 15 günlük bir kondisyon çalışmasına alınmalı ve takımla kampda kondisyon eksiği olmadan çalışmalara başlamalı ...

bursa maçı zor geçecek .. açıkcası beraberlik kokuyor bana ...

ilelebeTS
11.12.2017, 13:13
Ligde kolay maç yok. Rakibi küçümsediğimiz an hayal kırıklığına uğrarız. Şiir gibi futbol oynasak tamam diyeceğim de hep bireysel beceri ile nereye kadar.
Yarınki kupa maçında Sosa'yı hazırlaması lazım hocanın. Son iki maç çok önemli, devreye 31 puanla girmek bir çok şeyi değiştirir. Sosa belki bir işe yarar, iki maçtan birini aldırsa yeter. Geri gönderemiyorsak bu adamdan faydalanacağız mecbur. Zirve yarışı çoğu futbolcumuzu motive edecektir, gerisi hocanın işi.

Mehmet Cihan Kocaman
11.12.2017, 13:17
Yusuf sonradan girmeli. Sonradan girdiği tek maç Beşiktaş maçıydı galiba ve girip epey katkı vermişti iki tane pozisyona girmişti.

AYYILDIZ
11.12.2017, 14:21
Çok kritik bir maç yenersek ilk 7 sırayı ayırmış oluruz maç fazlasıyla cts akşam 4.oluruz. Bursa ve Karabük maçları ligin 2.yarısı için büyük ölçü olacak.

Enes Başkaya60
11.12.2017, 14:24
Gruptan namağlup lider çıkıp Bayern Münih ile eşleşmek sekistasa şimdiden geçmiş olsun :D

umitçebi
11.12.2017, 15:04
Orda yenılmesı ımkansız real madrıd vardı o da Ronaldo nedenı ıle

Bayern munıh ı ıyı konsantre olursalar yenmemelerı ıçın bır neden yok

Ahmet Taşçı
11.12.2017, 15:13
Hala Sosa diyenler var Sosa'yı oynayacağıma Metin Şentürk 'ü koyarım o oynar...

Ahmet Taşçı
11.12.2017, 15:23
Sosa hakkında burda yazılacak tek şey Sosa 'dan en az maddi manevi zararla nasıl kurtuluruz onun sorusudur.

Karadeniz6116
11.12.2017, 15:28

Aziz Behic de cezalı.
Geliyor Yusuf Erdoğan ☺

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi8 Aralık 2017 Cuma günü evimizde Fenerbahçe ile oynadığımız Süper Lig 15.hafta maçında sakatlanarak oyundan çıkan Cristobal Jorquera ve Jires Kembo’nun MR’ı Acıbadem Bursa Hastanesi’nde çekildi.

Acıbadem Bursa Hastanesi'nde yapılan kontroller ve çekilen MR sonucuna göre Cristobal Jorquera’da bel fıtığı tespit edildi. Jorquera, Şili’de yapılacak ameliyat ve rehabilitasyon sürecinin ardından Bursa’ya dönecek ve tekrar kontrolleri yapılacak.

Jires Kembo’nun ise sağ arka adalesinde 2.derece yırtık tespit edildi. Jires Kembo ligin ilk devresinde oynanacak müsabakalarda forma giyemeyecek.

Kaynak:Bursaspor.org.tr

Doğukan Uçan
11.12.2017, 15:31
yusuf erdoğan kesin gol atar yazın bir kenara :D

David_LuiZ4
11.12.2017, 15:35
Sosa her maçta mutlaka oynamalı...

Gurpas
11.12.2017, 16:27
Gruptan namağlup lider çıkıp Bayern Münih ile eşleşmek sekistasa şimdiden geçmiş olsun :D

Yeri değil ama aynen. Sekiztaş ı 4 x 4 lük yapar Bayern :D

Arda'
11.12.2017, 16:30
Şu kalan 2 maçı da kazanıp 2. devreye en iyi şekilde hazırlanalım. fb, göztepe, başakşehir, bjk, kayseri ile içerde oynayacağız bu takımlar şu an tepedekiler. gs deplasmanı var biraz sıkıntı onu da kaybedeceğimizi sanmıyorum arenada genel olarak kaybetmiyoruz zaten.

katre-i.matem
11.12.2017, 16:32
Aziz Behich cezalı, Cristobal Jorquera ve Jires Kembo sakat. Önemli eksikleri var bursanın fırsata cevırmek gerekir.

https://www.bursaspor.org.tr/bs//haber?id=23288/11/12/2017/jorquera_ve_jiresin_saglik_durumu_hakkinda

selcuk
11.12.2017, 16:33
Aziz Behich cezalı, Cristobal Jorquera ve Jires Kembo sakat. Önemli eksikleri var bursanın fırsata cevırmek gerekir.

https://www.bursaspor.org.tr/bs//haber?id=23288/11/12/2017/jorquera_ve_jiresin_saglik_durumu_hakkinda

bizimde var

Faruk BERBER
11.12.2017, 16:41

Sefer Asan :)

ttsfurkan
11.12.2017, 16:51
Takımın öz güveni her geçen hafta artıyor. Zirveye de yaklaşıyoruz. İyi bir futbol oynamasak da takım mücadele edip oyunu tuttuğunda kaliteli ayaklarıyla gol bulabiliyor. Devre arasına kadar yine bu anlayışla devam edip kalan 2 maçı da kazanırsak gayet iyi bir nokta ilk yarıyı tamamlarız. 2. devre yapılacak stoper transferi ve sosanın takıma katılması ile başka şeyler konuşuyor olabiliriz. Maç maç bakıp sahada mücadele etmeye devam.

İlker Yazıcıoğlu
11.12.2017, 16:58
İyi futbol istemiyorum,isteyeni de anlamıyorum....

Artık prestij kaybı yaşayan bir Trabzpnspor izlemek istemiyorum, galip gelelim,puanlar alalım ve artık şampiyonluğu oynayalım...

Ertan OKUMUŞ
11.12.2017, 17:13
neden acaba; bilmediğim için soruyorum

Mehmet Cihan Kocaman
11.12.2017, 17:18
Kembo yerine Delarge, Aziz Behich yerine Yusuf Erdoğan, Jorquera yerine de Ricardo Faty oynar büyük ihtimal. Önemli eksikleri var ama yerlerine koyacak önemli adamları da var. Herşeyden önemlisi çok kısıtlı imkanlara rağmen çok iyi işler çıkaran, sistemi olan bir hocaları var.

İki hafta önce Konya deplasmanında çok kötü oynayarak Konya'nın savunma zaaflarından yararlanıp 3-0 kazanmışlardı. Yine iyi oynamadıkları Karabük maçını da 2-1 kazanmışlardı. Kesinlikle hafife almamalıyız.

Faruk BERBER
11.12.2017, 17:19
neden acaba; bilmediğim için soruyorum

Güvenlik sebebiyle abi. 41.461 kişilik deniyor stada da alabildiği max 35-36.000 falan bence.

Mehmet Cihan Kocaman Faty oynarsa beklenenden rahat kazanırız :)

Mustafa YILMAZ
11.12.2017, 17:47
aziz çok önemli eksik bursa için.

tepe ile makası kapatmışken bir daha açmamalıyız o yüzden şu son iki maçı berbat oynasak bile alalım yarım sıfır olsun bizim olsun.

ikinci yarı kötü oyunuda konuşuruz

Sefer A.
11.12.2017, 17:48
Sefer Asan :)
Geçmis olsun diyelim, ama bizim için iyi haber gibi... bakalim ne olacak, sapkadan tavsan çikarmasinlar simdi... YusufE oynar belâ olur bize falan

Artık prestij kaybı yaşayan bir Trabzpnspor izlemek istemiyorum, galip gelelim,puanlar alalım ve artık şampiyonluğu oynayalım...
Kesinlikle... 161%

trbzonsporlu
11.12.2017, 18:06
c.tesi gecesi maç fazlasıylada olsa bjkyide altımıza alıp 4. cü oluruz.

umarım gs, malatyada puan kaybeder ve liderle aramizdaki fark 5 e iner. bjk ve fener bu hafta rahat kazanırlar. onlarlada farkı son hafta kapatırız. devre sonu
gs 36
mbş 34
fb 33
bjk 31
biz 31
ks 31
bana göre iyidir.

selcuk
11.12.2017, 18:06
Geçmis olsun diyelim, ama bizim için iyi haber gibi... bakalim ne olacak, sapkadan tavsan çikarmasinlar simdi... YusufE oynar belâ olur bize falan

Kesinlikle... 161%

yusuf sakat degilmi?

Fatih Çelik
11.12.2017, 18:16
Haftaya

Damdoy yerine Roda
Yusuf yerine Olcay oynayacak diye düşünüyorum.

Mehmet Cihan Kocaman
11.12.2017, 18:17
Güvenlik sebebiyle abi. 41.461 kişilik deniyor stada da alabildiği max 35-36.000 falan bence.

<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@Mehmet Cihan Kocaman (https://forum.bordomavi.net/member.php?u=42446)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> Faty oynarsa beklenenden rahat kazanırız :)

Öyle ama Bursasporlu arkadaşlarım da Aziz’in gol attığına bakmayın hiç iyi bi sol bek değil diyorlar. Nedense kimse memnun değil Aziz Behich’ten :)

Berke6198
11.12.2017, 18:44

Yalnız İlker abi, resmen iyi futbol oynuyoruz. Sanırım, herkesin iyi futboldan kastı topun maç boyu bizde kalması ve devamlı olarak rakip kalede bulunarak maçları 3-4 golle bitirmemiz.

Bilmem farkında mıyız ama takım özellikle 2 maçtır müthiş kompakt bir görüntü ortaya çıkarıyor. Buna kimse kötü futbol diyemez çünkü Ersun Yanal'la hatlar arasının 70 metreye çıktığı ve bundan dolayı kevgire döndüğümüz günlerden sonra ilk önce defansif anlayışı oturtmaya çalışıyor Rıza Çalımbay.

Bunda da başarılı bir süreç seyrettiğini söyleyebiliriz. Mustafa-Hubocan ideal ikili oldu gibi. Devre arası solak ve hızlı bir stoper alınmalı tabii, o çok başka bir konu ancak defansif açıdan gösterdiğimiz başarı rakiplerimizi sadece 1-2 pozisyona sokuyor 2 maçtır.

Bu işin hücum ayağı da elbet rayına oturacaktır. Bu konuya özellikle devre arasındaki zaman diliminde çalışacağını düşünüyorum Rıza Hoca ve ekibinin. İnşallah oyunun bizde kalışı ve dar alandaki paslaşmaların kalitesi anlamında gelişim gösteririz. Bu durumda oyunu hem defansif hem de ofansif olarak mükemmel oynayan bir Trabzonspor çıkacaktır ortaya, eminim.

selcuk
11.12.2017, 18:48
Öyle ama Bursasporlu arkadaşlarım da Aziz’in gol attığına bakmayın hiç iyi bi sol bek değil diyorlar. Nedense kimse memnun değil Aziz Behich’ten :)

le guen daha hic behichi sol beke koymadi
3 lü defans oynuyorlar, behich sol kanat oynuyor, bunun farkinda mi o arkadaslarin?

Gürkan Asma
11.12.2017, 18:50
yusuf sakat degilmi?

Fener maçında yedeklerdeydi oyuna girmedi ama sanırım

erenslash
11.12.2017, 18:51
Transferi halledersek devre arası rakipleri yeneriz . sorun eksik bölgelerin tamamlanması son iki maçı alırız bir şekilde 6 puan cepte diyebilirim.Disiplinden kopmazlar zaten.şimdi bir şekilde fbyi kolluyorlar bu açık penaltılar şu bu olsun ama biz buna değil işimize bakacağız eksikleirmizi giderirsek ikinci ikincilik garanti şampiyonluk konuşmak için çok çok erken bence altı puanı alırız rakiplerin son iki hafta paun kaybetmesini bekleyeceğiz son iki hafta maçları kolay fbnin ve diğer takımların ikinci devre çok önemli sen altı puanı cebine koy transferini yap arkana yaslan çünkü rakiplerde devre arası bi rkısmı transfer yapacaktır diye düşünüyorum buna göre önlem almalı öyle basit transferlerle olmaz bu iş
Şu kalan 2 maçı da kazanıp 2. devreye en iyi şekilde hazırlanalım. fb, göztepe, başakşehir, bjk, kayseri ile içerde oynayacağız bu takımlar şu an tepedekiler. gs deplasmanı var biraz sıkıntı onu da kaybedeceğimizi sanmıyorum arenada genel olarak kaybetmiyoruz zaten.

Oruç
11.12.2017, 18:58
No32 oynarsa bizi boş geçmez. :)

6Şafak Aydın1
11.12.2017, 19:02
beroyu sal batallanin üstüne bak ne oluyor bursa

Enaldo61
11.12.2017, 19:11
Stat full dolunca 35 bin civarı oluyor. Artık 40 bin muhabbeti bitmeli bence.

tristram
11.12.2017, 19:13
son sikecilerle olan maclarinda bursa bekledigimden cok cok daha kotuydu..batalla bilmiyorum diger maclarda nasil oynuyor ama sikecilerin macinda eski batalla'dan eser yoktu,yada sikeciler adami iyi kitledi.kisaca febe karsisinda resmen ezildiler,ileri dahi cikamadilar.her ne kadar cok gol atsakta bizimde oynadigimiz oyun pek birseye benzemiyor onun icin kesin yeneriz demek zor ama bursa eski bursa degil.o oyun yapisiyla en fazla berabere biter,bursa otesini goremez.normal sartlarda hafta sonu izledigim bursayi cok rahat gecmemiz gerekiyor.

Mehmet Cihan Kocaman
11.12.2017, 19:17
le guen daha hic behichi sol beke koymadi
3 lü defans oynuyorlar, behich sol kanat oynuyor, bunun farkinda mi o arkadaslarin?

Bekten kasıtları bu zaten, her maçı izleyen fanatik adamlar bunlar. Son haftalarda attığı gollerden başka yaptığı bişey yok diyorlar. Valla ben Mas’ın yedeği olarak gelsin isterdim açıkçası.

tRaiNer
11.12.2017, 19:23
An itibariyle iyi ve göze hoş gelen futbola değil, gönlü hoş eden 3 puanlara ihtiyacımız var.