PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 16. Hafta | Trabzonspor 1 - 0 Bursaspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6 7

Yıldıray Emanet
16.12.2017, 20:18
Maçın anahtarı Olcayda

Adem Akyüz'
Takımda gözle görülür bir gerginlik var. Hafta boyu verilen gaz yine ters etki yaptı.

CEMEFKER
Karambol takımıyız . Bu net. Rıza Hoca ile ikinci yarı değişiklilkeri ile sonuca gitmeyi marifet sayan, tek strateji takımıyız.

Kanat bindirmeleri, çift santrafor ile 5-10 dakikalık bir takımız. İkinci yarı 65'den sonra böyle bir oyun göreceğiz muhtemel.

Yanıltma beni Rıza Çalımbay.

BlackPanther
n doye ve kucka çok kötü bugün

Kucka nın neresi kötü? Yusuf Yazıcıyla karıştırmışsın olmayasın???

nakzo
Ndoye tam bir sefildir dünyanın en kötü forveti herif ayağında top tutamıyor.

Giallorossi
N'Doye - Rodallega degisikligi gelirse devre arasinda 3 gol farkla kazaniriz. N'Doye el freni demektir. Iki-üc hafta öncede öyleydi. Sadece Burakin her sutu gol olmasindan kaynakli birkac asist yapti, gol atti. Bombos bir oyuncudur

CaptanBarbosa
Bir tane organize atagimiz yok, oyun kurmasi gereken Okay 3 metrelik pasi atamiyor, Kucka bos geziyor, Yusuf yine en cabali olani

Gesendet von iPhone mit TapatalkVallahi sahada en yırtınan adam olarak Kucka'yı gördüm ben. En iyisi de oydu sahanın.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tanjugunduz
iste boyle kapanan takimlarla insan kendi orta sahasindan ileri cikislar verkaclar bekliyor sadece abdulkadir ve perreria nin kanat bindirmelerine kaliyoruz rakipte oraya biraz onlem.alinca oyun kilitleniyor yeri hem.iki kanadi hemde ortadan hucumu iyi yapmalıyız ki gol gelsin 2. yari erken bir hamle bekliyorum Riza hocamizdan

olcay_61
onazi ara pas denerdi bişeyler yapardı. kucka ve okay anca dolansın ortalıkta
ndoye da çıkmalı

serdaracıl
damdoy yerine kim girse faydalı olur, adam ayakta duramıyor.

Sosa

Umut Kanber
16.12.2017, 20:19
Sosa》yusuf
Castillo 》 ndoye

Takim zaten kafasi kesik tavuk gibi oynuyo bari tehlikeli ayaklar oyuna girse

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ogün'
Okay-Yusuf topu alıp önce bir dönmeye çalışıyor. Hele Okay adamın yüzü hep bizim kaleye dönük

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uğur Ö.
Yahu Abdülkadir olmasa ileriye ince pas verecek adam yok. Abdülkadir yüzünden sahadaki hiçbir topçuyu beğenmiyorum. İyice Messi efekti yapıyor artık takıma

Ahmet Taşçı
Damdoy çıkıp ya forvet ya da kanat alınmalı, Damdoy bugün çok kötü.

Emrah KabuL
Damdoy hiç bi şekilde işe yaramıyor..elde o kadar kanat varken ısrarla bu adamı kanat oynatıyoruz..hayır madem orada Burak'a yakın bir forvet oynatmak istiyorsun o zaman bu isim hugo olmalı.. 2.yarı Damdoy kesinlikle dışarı alınmalı..Yusuf'da yine kötü oyununa devam ediyor.

selcuk
Kucka denen Slovak fakirini uyarmaları lazım sen ne bok oynuyorsun da bizim Yusuf'a ayar vermeye kalkıyorsun lan

ne hemen abartiyorsunuz, sahada olur öyle seyler

DeAgLeMaNyAq
Bursa tamamen oyunu kilitlemeye yönelik bir maç oynuyor tek silahları duran top ve kontra. Bizim ise Burak'ı savunma arkasına kaçırma dışında hiçbir hücum planımız yok. Bu yüzden aşırı top kaybı yapıyoruz. Seyirci sayı olarak çok ama ne yazık ki takımı ateşleme konusunda eksik. Hoca'nın pek değişiklikle ikinci yarıya başlayacağını sanmıyorum ama gol gelmediği takdirde oyun çözülecekmiş gibi durmuyor...

Kayısıkentli
Damdoy ve Mas'ın tarafı o kadar yetersiz o kadar kötü ki adamlar önlem bile alma gereksinimi duymadılar. Sağ tarafa yığılmış bir oyun ve Burak'ı defans arkasına kaçırma planı ile galibiyet çok zor.

batugol
Bursa top oynamıyor bizi de oynatmiyor
Bir de yusuf a yapilanlar hiç hoşuma gitmiyor
Sinirlendim

Semih58
Burak goller atıyor, puanlar alıyoruz ama sırf Burak'a endeksli oynamak riskli.

Ahmet Kara
Ayrıca bu tribünün hali ne ? 30 bin değil sanki 5 bin kişi izliyor maçı. Pozisyonlara tepki verin bari.

Oruç
Sırf pozisyonda Burak var diye net penaltımızı vermedi. Böyle bir şey olmaz ya.

N'doye ve Kucka yerine Olcay ve Onazi ile alırız maçı.

yasinylmz
16.12.2017, 20:20
Okay kucka ikilisi ile olmayacagini biz biliyoruz riza hoca bilmiyor. Bu iki hantal orta saha iyubcusu ile cikarken neyi amacladi gercekten ama gercekten cok merak ediyoerum. Damdoy' dan kanat yaratma amacini zaten hic anlayabilmis degilim. O kadar yavas oynuyoruz ki... İsin kotu tarafi 45 dk lik direnc verdik bursaya.. ya birde oyuncu fazlaligindan dert yaniyor cikarttigi 11 e bak. İlk yarinin sorumlusu kesinlikle Riza hoca...

My
Yusuf kaç haftadır böyle yine ısrarla sahada. Adam bizi biz de adamı bitiriyoruz bakalım nerede patlak verecek. İnşallah taraftar saçmalamaz.

E. Okan Bülbül
Damdoy out Sosa in Yusuf Sosa değişmeli kanat oynar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Şanlı SanMarino
Kucka, Mas, Damdoy fena şekilde takımın oyununu bozuyor. Üçü birden çıksa düzelmeyebilir. Maalesef beklentilerin çok altında bir ilk yarı geçti.

Bana göre pozisyon %100 penaltıydı. Tartışılacak bir yanı yok. Suratına tükürmeden vermiyor demek ki emek hırsızı adi.

Diğer taraftan özellikle Abdülkadir gibi çizgiye inebilen bir oyuncu daha olsa maç çok farklı geçebilir. Ancak sol tarafta Mas ve önünde Damdoy seviye olarak alt lige yakın bir performans sergiliyor. Bursa 3'lü oynadığı için oyunu çizgiye indirdiğimiz an maç kopar. İkinci yarı tempo artmalı yoksa 3 puan zor.

ÖmürKaradeniz61
Yahu Kucka ne yapmış Yusufa.Adamların nabız patlaması var sinirler gergin olur öyle şeyler sanki tekme tokat ağzını kırdı.

Hakan
Bu maç özelinde ilaç belli,Castillo.Tutar tutmaz orası ayrı.

CaptanBarbosa
onazi ara pas denerdi bişeyler yapardı. kucka ve okay anca dolansın ortalıkta
ndoye da çıkmalıKucka çok fazla ara pası ve uzun pas attı burağa. Hepsinde ofsayta kaldı tabi.

olcay_61
ne hemen abartiyorsunuz, sahada olur öyle seyler

hatta iyi oldu biraz hırslansın

ilelebeTS
16.12.2017, 20:21
İkinci yarıya damdoy çıkıp hareketli biri girmeli. Castillo olabilir. 60'a kadar gol bulamazsak Sosa da girmeli.

nakzo
Ayrıca yusuf her hafta dahada kötü oynuyor hep kötü hep asağıya buna kim 20 milyon avro verecekse alnından öpüyorum.

Mesut
Yusuf Ndoye çok kötü çok
Kucka 'ya ne için kızıyorsunuz adam ısrarla diyor yuvarla vurayim diye Yusuf adamı iplemedi olayı büyütmeye gerek yok

batuhanTs
Kucka kotu diyen ya kotu niyetlidir ya da kör cahildir

artvints
maçı daha iyi kurgulamalıydı hoca, ikinci yarı girip oyunu değiştirecek abdülkadir de yok.

Yıldıray Emanet
Yusufu sol kanata atıp Burağın arkasına Rodallegayı koysun

Fatih Öztürk
Adam da anlam veremiyor bu kadar kotu bir oyuncu benden daha fazla sans bulur diye o yüzden sinirlenmis olabilir
Yusuf bir daire parasına oynayacak kötü bile olsa kesilemez, Kucka gibi Aytaç Kara kadar kapasitesi olmayan fakirlerin bu takımda yeri yok.

Abartmayın arkadaş ya,saha içinde olur bu şeyler,sanki tokat atmış gibi yaygara kopardınız.

Yusuf bu harekete aldırış ettiği için problem var öyle olur böyle şeyler deyipte geçiştirelemez.

Mustafa YILMAZ
kucka'nın yusuf'u itmesi ağır oldu bu konuda uyarılmalı.

damdoy olayında ısrar etmemeli artık rıza hoca sürdürülebilir bir olay değildi bu tamam ekmeğini yedik ama artık göze batıyor.

çizgiye inecek kanat oyuncuları ile oynamıyoruz sorunumuz bu. 3'lü stoper oynuyorsa karşı takım çizgiye inersin bu kadar basit.

bilgehan83
Onazi olmadığı için anlık hücum presimiz de olmadı şimdiye kadar onazi sakar ama önde iyi basıyor kucka yapamadı ilk yarı bunları ndoye: roda ndoye: Olcay ndoye: castillo değişikliği biri olmalı artık ama ben Burak roda değişikliği de bekliyorum 60 olmadan burak yine çok kötü

tanjugunduz
Kucka denen Slovak fakirini uyarmaları lazım sen ne bok oynuyorsun da bizim Yusuf'a ayar vermeye kalkıyorsun lan
surekli yerini kaybediyor ileri yardim.etmek.icin ileri gidiyor ama onunla paslasan yok pozisyon ölünce rakibe baskı yapıyor he diyeceksiniz adamin sucu ne ama rakiplbe calim atma becerisi dusuk oldugundan diger oyuncular ona etkili bolgelerdeyken pas atmamta isteksiz davraniyorlar.etkili bolgede sadece yusuf topla bulusuyor

Ogün'
Damdoy'un yerine kimse girmese bile bundan daha kötü olmaz

Enaldo61
16.12.2017, 20:22
Yalnız hoca Damdoy'u oyunda tutarsa çile sürer. Hamle yapması lazım.

Alper Beyazay
Yusuf-Sosa
N'Doye-Olcay veya Castillo
Kucka-Onazi
Değişiklikleri olursa bir şeyler olabilir.

Şerafettin Kara
Yusuf leş atıyor resmen

samway
Sosa ve olcay girmeli bence kısa verkaçlar ile oyunu açabiliriz

CİVELEK.61
Kuçkaya Acayip sinir oldum
Adam Hiçbir şey yapmadığı halde bile Duran top kullanmanın peşinde
Az önce Yusuf'un şutu direkten döndü
Çocuğu Utanmadan bir de itiyo
Sen kimsin yaa
Bu maça Okay ve kucka beraber başlamamaliydi
İki tane ofansif katkısı olmayan oyuncuyu orta sahaya koymak Bursaspor'dan çok korkmak demek
Çok korktuğumuz Bursaspor kalemize bile gelemedi
Hücum yapmayan dönen top almayan iki ön libero gereksizdi
onazinin pas tercihleri bazen hatalı olsa da orta sahaya getireceği hareketlilik Bursaspor karşısında orta sahaya tamamen hakim olmamızı sağlayacaktı
İnşallah 2. yarı oynar
Ndoye rodallega değişikliğini bekliyorum
Kucka onazi değişikliğini bekliyorum

Uğur Kalyoncu
Ndoye ısrarı yüzünden yine bir 45 dk yi çöpe attık..

Okay Uğur Mas bunlar Trabzonspor'un 11 topçusu OLAMAZ .

Kuckayi verilen 5 milyona çok yazık.

Neyse her şey bir yana bir şekilde kazanalim da haftamiz güzel geçsin ve umudumuz devam etsin.

olcay_61
Maçın anahtarı Olcayda

öyle bişey yok :D

şaka maka Ndoye yerine girebilir biraz hırs lazım

batuhanTs
Yusuf bir daire parasına oynayacak kötü bile olsa kesilemez, Kucka gibi Aytaç Kara kadar kapasitesi olmayan fakirlerin bu takımda yeri yok.

Yusuf bu harekete aldırış ettiği için problem var öyle olur böyle şeyler deyipte geçiştirelemez.

Kesilmiyorda zaten torpilli oldugu belli

~UniCef~
Hemen aglamaya baslamis Yusufcular. Pamuk prenses olmasin Yusuf. C.Ronaldonun yasadiklarina bakmasi lazim onu örnek almasi gerek. Kucka onu itelemis.. vay be..

Ogün YAZICI
16.12.2017, 20:23
Rıza Çalımbay Ndoye'a resmen kontra atak yemeyelim bu yüzden seni sol kanatta oynatıyorum demiş elalem Ndoye'nin kanadı sıfır vs. diyor.
Birisi de dmiş ki tek hücum varyasyonu Burak'a uzun top atmak.E kardeşim böyle bir ilk yarı sonunda bile 44.dakikada takım arkadaşlarına yeterince uzun top atmıyorsunuz diye şikayette bulunuyor.
Yusuf ile Burak'ın uyumlu oynadığı 1 tane maç var mı Allah aşkına ?
Yusuf bitti bitti...Neden bittiğini herkes biliyor.aylar öncesinden Yusuf başlığına yazdım Yusuf'a yazık olacak diye.Adam kafa olarak rahat oynamıyor ki.

Onazi'nin yeri farklı Okay/Kucka'nın farklı diyoruz.
Koskoca 45 dakikayı heba ettik
Şimdi dakika 60'da bir penaltı verir aleyhine bir yerde fırsatını bulur 10 kşi bırakır yazık olur.
İsraf etme kardeşim baskıyı kur 30 dakikada bitirsene şu maçı
Al gülüm ver gülüm ağır tempoda maç oynuyorsun

Ndoye'yi bu şekilde oynatacaksan oynatma.Mas'ın kademesini bir zahmet Kucka ile Okay temizlesin.
Castillo gibi adamın var harcama yahu

Enaldo61
Tribünde sistemli şekilde çalınan davuldan da gına geldi, hasta mı bunu çalanlar bıktım valla.

CaptanBarbosa
Kucka kotu diyen ya kotu niyetlidir ya da kör cahildirAnlam veremedim insanlara bende. Farklı maçları izliyoruz galiba [emoji3] neyse savunmayacam artık adım kuckacıya çıkacak

nakzo
Castillo mutlaka oyuna girmeli ndoye yeteneksizi acil çıkmalı castillo sol tarafa bindireceği için göbekte açılacak ve burak ordan gol yapacaktır.

sasone

Futbol erkek oyunu kardeş,bu tür sertlikler,atışmalar olur,küsmek ne?
Yusuf o hareketten ne anlayıp da küsecek?

~UniCef~

Evet Kucka Aytac seviyesinde bir oyuncu. Tamam..

Sefer A.
Taraftar rezil,, yeni bir tezâhürat bulduk ya tamaaaamm ooohhh 90dk onu söyleriz.... vira senden de cacik olmaz... aptallar sizi...

Kuçka kendini ne saniyor la ?
Mas derhal gönderilmeli, gerekirse Bongonda oynasin onun yerine, Akbas zâten olur daha iyi oynar...
Burak saçmaliyor.. Damdoy tamam 45dk yeter bundan sonra Castillo ya da Olcay olabilir, tâze kan iyi gelebilir... Bongonda da olur da hoca almaz onu, Volkan bence skinti, belk Baris'i yer ama yine de belli olmaz, 70'de falan girebilir belki
Okay maalesef kötü, Onazi girse hayir demem...

Fatih Öztürk
surekli yerini kaybediyor ileri yardim.etmek.icin ileri gidiyor ama onunla paslasan yok pozisyon ölünce rakibe baskı yapıyor he diyeceksiniz adamin sucu ne ama rakiplbe calim atma becerisi dusuk oldugundan diger oyuncular ona etkili bolgelerdeyken pas atmamta isteksiz davraniyorlar.etkili bolgede sadece yusuf topla bulusuyor

Ya kardeşim iyide bunu yapma hakkına sahip mi oluyor kenarda hocası var sen ne oynuyorsun da adama salça oluyorsun derler adama

selcuk
hatta iyi oldu biraz hırslansın

yani

o andan sonra vites yükseltti zaten, geriden oyunu kurmaya geldigi icin önde göze batmadi henüz

kucka driblinge girmeli

ndoye cikmali, sosa yada rodallega girmeli

Ahmet Kara
16.12.2017, 20:24
Damdoy ve Okay dışarı. Olcay ve Onazi girmeli.

BlackPanther
Yusuf kaç haftadır böyle yine ısrarla sahada. Adam bizi biz de adamı bitiriyoruz bakalım nerede patlak verecek. İnşallah taraftar saçmalamaz.

Aynen Rıza Yusufu resmen harcıyor. Ama suç bu Yusufu yıldız yapan Trabzon basınıdır. Neymiş adam ingiltereye gidecekmiş. M City adamı transfer edecekmiş. Yakında benide başbakan yapar bu adamlar. Sadece palavracı. Yusuf da bu haberleri gerçek sanıp kendini dev aynasında gördü. Olacağı buydu. Adam sahada ölü gibi

tanjugunduz
Damdoy bu maçta kanat mi oynar.
Yusufun kafa gitmis. Psikolog sart bu çocuğa.
Sahada sanki alkollü gibi ne yaptığını kendi de bilmiyor..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
yusufa kizmayin ona rolu vereck olan hoca ve takim arkadaslari yusuf topla bulusunca abdulkadir ve burakan baska kipirdayan yok oda degisik paslar denemeye calisiyor olmayinca kotu oynamis gozukuyor . zaten en sevmedigim oyun sekli kendi takim.arkadasindan durarak top beklemek oyun ister istemez kisirlasiyor.

Şerafettin Kara
Kucka'ya kötü diyenler maç izlemesin

CEMEFKER
N'doye sahada olmasının tek ve en büyük nedeni fiziki mücadelesi ve gol vuruşlarındaki etkisi (N'doye Kopenhag-Danimarka takımında böyle tanındı)

N'doye bunu birçok kez yaptı mı ? Yaptı.

Fiziki olarak varını yoğunu ortaya koyduğu birçok maçı oldu mu ? Oldu.

Bir futbolcuda hem gol özelliği hem de günümüz futbolunda fizik üstünlüğü varsa sahada olur. Bu bu kadar net.

Ama bugünkü N'doye değil. Haftaya böyle oynamaya devam ederse sahada olursa eleştirilmeli tabi ki. (mübalağ sanatlarından örnekler verilecek kadar hakareti de hak etmiyor.neler var sahada onunla birlikte kötü oynayan)

Timur Mikhail
Sol kanat işlerse bursa nın dengesi bozulur castillo girmeli ama riza olcay i alir

champions
Bu takımda Onazi de Sosa da Bongonda da Rodallega da banko oynar. Yok adaletli forma dağıtımıymış falan, öyle bir şey yok.
Onca hızlı atak şansından neden biri bile pozisyona dönüşmedi?
Hocanın hücumdaki saçma tercihlerinden olmasın?
2. yarıya Sosa ve Bongonda ile başlamalıyız 60-70 arası da Roda girmeli.
Umarım hoca değişiklik konusunda farklı davranır bu kez.

Doğukan Uçan
Kucka nın neresi kötü? Yusuf Yazıcıyla karıştırmışsın olmayasın???

kucka göztepe maçı hariç vasat

Uğur Ö.
Taraftarın ve hocanın maçın içinde olması gerekiyor.

Enes Başkaya60
Hoca hamle ile başlamalı ikinci yarı sol kanadı hiç kullanamıyoruz ndoye çıksın Castillo veya olcay girsin öyle olmalı da...

Karadeniz6116
Yusufspor degil bu takim Trabzonspor.
Nerenizle maçı izliyorsunuz.
Yusufun akrabasi bu kadar savunamaz be su haliyle.
Ndoye disari Castillo iceri.
Yusuf dışarı Olcay iceri.
Abdülkadir de göbeğe geçti mi maç döner.

sasone
16.12.2017, 20:25
Bu maçın açmak için topu ilerde tutacak,takımı yaklaştıracak adam lazım,Olcay ve Sosa bunu yapabilir,hayırlısı bakalım Hoca ne yapacak.

Bilall61
16.12.2017, 20:25
Burak tribünlere oynamaya başladı.

Alper Beyazay
16.12.2017, 20:26
Olcay için yaptığını düşünüyorum. Sürekli sürekli mobing yapıyor uşağa.

Neden Olcay için yapsın ki mevkileri farklı. Ayrıca bildiğim kadarıyla Yusuf ve Olcay'ın arası çok iyi.

batugol
Kucka gidip burak ı itsin ondan sonra gelsin yusuf u itsin
Kimsenin saha içinde takım arkadaşına böyle davranmaya hakkı yok

Semih58
Burak ,N'Doye yardım etmeli verkaça girmeli yoksa bu doldur boşalt bizi sıkıntıya sokar.

Fatih Öztürk
Futbol erkek oyunu kardeş,bu tür sertlikler,atışmalar olur,küsmek ne?
Yusuf o hareketten ne anlayıp da küsecek?

Birader Yusuf duygusal çocuk saha içinde bağırış çağırış olabilir ama böyle itmek kalkmak kimya bozar, zaten çocuk formsuz Kucka sen kimsinde racon kesiyorsun öyle ya

CaptanBarbosa
Yahu gidin tenis falan izleyin siz.
Sahada tek iyi Kuckaydı ilk yarı.
Topu aldığında olumlu kullanan dikine oynayan bi o vardı.

Enaldo61
Takım kötü değildi Burak'ın kaçtığı pozisyonlardan biri gol olabilirdi. Bursa kapanıyor. Kontralara dikkat etmek lazım 2. yarı.

Veysel
Volkan Şen hamlesi maçı kopartır

farozlufatih61
Sosa ve Rode girmeli.

Emrah KabuL
16.12.2017, 20:27
Valla Yusuf'u izlemeye artık tahammül edemiyorum ben..Kucka'nın hareketi pek hoş olmadı tabi abartılacak bir durumda yok ama Yusuf'un artık silkelenip kendine gelmesi lazım.

Sefaenes
Hemen aglamaya baslamis Yusufcular. Pamuk prenses olmasin Yusuf. C.Ronaldonun yasadiklarina bakmasi lazim onu örnek almasi gerek. Kucka onu itelemis.. vay be..

Ya sen nasıl taraftarsın aglıyan kim senin gibi taraftar yüzünden yıllarca Fatih tekke ve gökdeniz erken gitti bu takımda. Gökdeniz Trabzonspor da çoktan emekli yapmıştınız. Umarım Yusuf teklif alıp gider çocuk daha 20 yaşlarımda hata yapacak sana damdoy gibi çöpler az bile.

İ. SARAL
Yusuf ve Okay'ı beğenmeyenler bir hava alsın. Kucka denilen adam defanstan 1 top alamıyor, rakibin arkasında saklanıyor. İnsiyatif alma diye bir şey yok. Onun yerine Yusuf geliyor top almaya, sonra suçlu Yusuf oluyor. :D Burak ile Yusuf arasında negatif elektrik seziyorum, inş yanılıyorumdur. Kucka yerine Onazi veya Sosa girmeli.

ÖmürKaradeniz61
Bu Yusuf mu ingiltere liginde oynayacak yapmayın Allah aşkına.Bana soracak olursanız gitsin erdoğdusporda oynasın sertlik istemiyorsa.Ağlamayla bu işler olmaz adam senin dişlerini döker avrupada.

selcuk
Ya kardeşim iyide bunu yapma hakkına sahip mi oluyor kenarda hocası var sen ne oynuyorsun da adama salça oluyorsun derler adama

yav nedir bu her zaman oyuncu fisleme, birilerini kötüleme digerlerini yüceltmek icin

hepsi bizim ve hepsi önemli

beraber olamadik mi messi bile olsa bi ise yaramaz

oyuncularin arasinda olur bunlar, nabiz orada 180

Enes Başkaya60
Olcay Orta saha da ısınanlar arasında yok görecek gibi...

Ogün YAZICI
Bursa resmen hasta adam gibi sahada.
Üzerine gitsen delik deşik edersin
Çok yavaş top çeviriyoruz
Maça risk alarak başlamalıydık
90 dakikalık maçı 45 dakikaya indirdin
İşini şansa bıraktın

Fatih Öztürk
16.12.2017, 20:28
Evet Kucka Aytac seviyesinde bir oyuncu. Tamam..

O kadar bile değil

serdaracıl
İyi oynuyoruz. Fakat Sol tarafımız işlemiyor. Geçen hafta fener tek pozisyon bulamadı.cincon da zorla yendi bunları. Zorlanmamız normal

Yasin Altuntas
Volkan Şen hamlesi maçı kopartır

Bursa icin...

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

[KAPLAN]
Sosanın isteksiz oyunu çok riskli. Yusuf’un kötü denilen ve çıktığı maçlarda takımın daha da kötü oynadığı birçok maç oldu. Yusuf sorumluluk aldığı için kötü görünüyor. Takımda Yusuf Pereira Abdülkadir ve Burak dışında sorumluluk alan yok. Hocanın şu an işi zor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

CaptanBarbosa
Yusuf ve Okay'ı beğenmeyenler bir hava alsın. Kucka denilen adam defanstan 1 top alamıyor, rakibin arkasında saklanıyor. İnsiyatif alma diye bir şey yok. Onun yerine Yusuf geliyor top almaya, sonra suçlu Yusuf oluyor. :D Burak ile Yusuf arasında negatif elektrik seziyorum, inş yanılıyorumdur. Kucka yerine Onazi veya Sosa girmeli.Tövbe yarabbi ben başka maç mı izliyorum yaa bu nasıl yorumdur.

Oruç
Verilmeyen penaltımız Yusuf-Kucka tartışması kadar konuşulmuyor. :)

Yahu olur öyle şeyler. Abartmanın alemi yok. Penaltımız verilmedi. İlla ki yüzüne mi tükürelim yani.

Arda'
Her maçın ilk yarısını çöpe atıyoruz yav ne bu böyle. Adamların kapanacağı belli her maç böyle oynuyor Bursa hiç mi çalışmadınız set oyununa.

Antonio
rodalega olcay girmeli.

ilelebeTS
Kucka-Yusuf pozisyonunda dil problemi olabilir. Harun 2 kişilik baraj kurunca Kucka zeki, kaleye vurmak istedi. Sonra barajı çoğalttılar.

Mehmet BAŞ
Şu Kucka'ya iyi diyen arkadaşlar yaptığı iyi şeyleri yazabilirler mi?
Kusura bakmayın ama Onazi oynadığında daha faydalı oluyor. İlk yarı boyunca Kucka'nın ne yaptığı belli değildi.
Ben beğenmedim. Bu Kucka kötü anlamına gelmiyor. Ama iyi olduğu anlamına da gelmiyor.
İlk yarıda Abdülkadir ve Pereira dışında geri kalan vasattı. Defans oyuncularına da iş düşmedi.

Mustafa YILMAZ
yusuf'a çok anlamsız yükleniliyor herif geçen sezon hep forvet arkası oynadı orda yıldızlaştı şimdi sistem farklı ve göbekte oynatılıyor oda adapte olmakta zorluk çekiyor ayrıca öyle kötü bir futbolda oynamıyor ha siz diyorsanız 2 gol 2 asist yapsın anca o zaman iyi sayılır o ayrı mevzu.

Şeref
bence abartmaya gerek yok. saha ıcınde olabılecek seyler. ıkıncı yarı alırız macı ınsallah. değişiklikler sonuç verecektir

Giallorossi
16.12.2017, 20:29
N'Doye yerine Rodallega da olabilir Olcay da olabilir. Yeter ki ikinci yariya degisiklikle cikalim. Baktin 55 dakikaya kadar hareket yok. Yusuf'u cikarip Rodallegayi alirsin 4.4.2 oynariz

eraytaskin61
Yusuf skora katkı yapamanın verdiği baskı ile oynuyor
Yanında olacağımıza hemen başlamız bizimkiler şaşırmadık..

Şanlı SanMarino
Bu arada Kucka'nın Yusuf'a veya herhangi bir oyuncumuza yaptığı hareket, davranış profesyonellik dışı. Rakibe yapsa sarıyı yiyeceği bir itme söz konusu. Dolayısı ile çok yadırgadım. Bu şekilde nasıl takım olunur?

Damdoy, Kucka dışarı..

Enaldo61
Volkan Şen, Bongonda, Olcay, Castillo. 4 tane kanat adamın yedek. 2. yarıya en az birini almadan başlarsan maçı zora sokarsın hocam.

Fatih Öztürk
yav nedir bu her zaman oyuncu fisleme, birilerini kötüleme digerlerini yüceltmek icin

hepsi bizim ve hepsi önemli

beraber olamadik mi messi bile olsa bi ise yaramaz

oyuncularin arasinda olur bunlar, nabiz orada 180

Benim için önemli olan Yusuf'tur Abdülkadir'dir, Okay'dır, Onur'dur, Pereira'dır, gerisi hikaye.

Antonio
onazi iyi kötü araya burağa oynardı. burağı hiç kullanamıyoruz.

katre-i.matem
16.12.2017, 20:30
Tek kanatla ucamayiz. Damdoyun kanadinda kose bayragini goremedik neredeyse. Oyunu cift yonlu oynayip rakibi hataya zorlamaliyiz.

~UniCef~
Ya sen nasıl taraftarsın aglıyan kim senin gibi taraftar yüzünden yıllarca Fatih tekke ve gökdeniz erken gitti bu takımda. Gökdeniz Trabzonspor da çoktan emekli yapmıştınız. Umarım Yusuf teklif alıp gider çocuk daha 20 yaşlarımda hata yapacak sana damdoy gibi çöpler az bile.

Galiba tam olarak anlatamadim. Kiz gibi oynamasinlar, duygusal olmasinlar. En kötü durumda dahi yüksek bir beyin gücüyle saha da olsunlar.

İ. SARAL
Kucka'nın ne işe yaradığını biri anlatabilir mi?

Mesut
Yusuf ve Okay'ı beğenmeyenler bir hava alsın. Kucka denilen adam defanstan 1 top alamıyor, rakibin arkasında saklanıyor. İnsiyatif alma diye bir şey yok. Onun yerine Yusuf geliyor top almaya, sonra suçlu Yusuf oluyor. :D Burak ile Yusuf arasında negatif elektrik seziyorum, inş yanılıyorumdur. Kucka yerine Onazi veya Sosa girmeli.

Abi sen Yusufsporlu olmuşsun kusura bakma bu maçta bana Yusuf'un beğeniyorum diyorsan bunu demek zorundayım Yusuf bizim için önemli tabi ki savunacağız ama sürekli hadi aslanım hadi koçum sen kralsin olmaz Barış Memiş vol 2 olur çok kötü oynuyor 3 haftadır

CİVELEK.61
Bence bu sezon karşılaştığımız en yumuşak rakip Bursaspor
Bu maçta takılırsa çok şeyi kaybederiz çok yazık olur
Bursaspor bu maçta bize çok basit hatalar yaparsak gol atar
Gerçekten çok yazık olur

BlackPanther
Yusuf Yazıcı ingiltere Premiere liginde top oynayacak öylemi? Adam hastanelik olur orada. Yusuf ancak Premier Lig futbolcularının kramponlarını temizler. Başka birşey yapamaz!!!

CaptanBarbosa
16.12.2017, 20:31
Şu Kucka'ya iyi diyen arkadaşlar yaptığı iyi şeyleri yazabilirler mi?
Kusura bakmayın ama Onazi oynadığında daha faydalı oluyor. İlk yarı boyunca Kucka'nın ne yaptığı belli değildi.
Ben beğenmedim. Bu Kucka kötü anlamına gelmiyor. Ama iyi olduğu anlamına da gelmiyor.
İlk yarıda Abdülkadir ve Pereira dışında geri kalan vasattı. Defans oyuncularına da iş düşmedi.Topu aldığında olumlu kullanıp dikine oynadı.
Bütün hava toplarını aldı neredeyse.
Burağa 2 ya da 3 ara pas attı. Bir de uzun pas attı. Burak ofsayta kalmasaydı hepsinde kral gibi asisti olacaktı.
Orta sahada direnç gösterip top oynatmaya çalışan sıkışıklığı açmaya çalışan nadir oyuncuydu.
Siz nasıl izlediniz maçı bilemem ama..

Karadeniz6116
Kucka-Yusuf olayi dil sorunu büyük ihtimalle.
Olay normal ama bu Yusuf bu gidişle 2 yil sonra Akhisarda oynar.
Bu maç ile Avrupa defteri kapanır.
Bunu satabilen menajerin ellerinden öpülür.

ozzy!
Olcay lazım.

Şerafettin Kara

Adam maçın Abdülkadir ile birlikte en iyi oynayanı bu nasıl değerlendirme yahu

Fatih Öztürk

Refakatçi. Bomboş adam, yemin ederim büyük kazık.

selcuk
Benim için önemli olan Yusuf'tur Abdülkadir'dir, Okay'dır, Onur'dur, Pereira'dır, gerisi hikaye.

tek önemli sey takimdir

Enaldo61
Yusuf Yazıcı ingiltere Premiere liginde top oynayacak öylemi? Adam hastanelik olur orada. Yusuf ancak Premier Lig futbolcularının kramponlarını temizler. Başka birşey yapamaz!!!
Bu nasıl yorum yahu. Yusuf'un oynama ihtimali var, oynarsa da sen de anca burdan kötülersin :)

olcay_61

otorite konuştu, hadi dağılın şimdi :)

Bilal Karadeniz
16.12.2017, 20:32
Sahada kız gibi top oynayan futbolcuyu uyarcaksin tabi biz hali saha da kendimizden geçiyoruz orda 33 bin kişinin karşısında oynuyorlar. Ingiltere transfer olucam hayali kuruyorsa oyuna adapte olucak.

katre-i.matem
Oyun aklimiz cok dusuk ikiye bir denemiyoruz. Sol tarafa olcay damdoy degisikligi gonlumden gecen. Damdoy reis tehdit olusturmuyor ceza sahasina tobe etmis zaten

Emrah KabuL
Kucka'nın ne işe yaradığını biri anlatabilir mi?Sen önce bir damdoyun ne işe yaradığını söylesen ? Maaşını 800 e indirip devam etsin dimi ? Kucka hiç sırıtmıyor şu an sahada yanında Okay ile anca bu kadar olur.

İ. SARAL
Abi sen Yusufsporlu olmuşsun kusura bakma bu maçta bana Yusuf'un beğeniyorum diyorsan bunu demek zorundayım Yusuf bizim için önemli tabi ki savunacağız ama sürekli hadi aslanım hadi koçum sen kralsin olmaz Barış Memiş vol 2 olur çok kötü oynuyor 3 haftadır

Kötü de değil, diğer oyuncular gibi vasat o da ama herkes ona saldırıyor dikkat edersen. Adam geri geliyor, ileri gidiyor, hep sorumluluk alıyor e dolayısıyla hata da yapıyor. Kucka 1 tane top almadı, geziniyor sahada. İnsiyatif almayınca ben de oynarım o kadar.

Uğur Kalyoncu

Koşuyor ve sahada yakışıklı topçu sayımızı artırıyor onun dışında bir fonksiyon görmedik.

BlackPanther

Yusuf Yazıcı adamı kötü yönde etkiliyor. Yusufun alköllü olmasından dolayı Kucka alkol kokusundan kaçıyor.

Mehmet BAŞ
Yahu gidin tenis falan izleyin siz.
Sahada tek iyi Kuckaydı ilk yarı.
Topu aldığında olumlu kullanan dikine oynayan bi o vardı.

Bence bu yazında anlattığın isim Abdülkadir :o

Ahmet Kara
Tek taktiğimiz Burak'ı savunmanın arkasına kaçırmak. Aldığımız şansa galibiyetler bazı şeyleri ört bas etti.

CİVELEK.61
Bursa resmen hasta adam gibi sahada.
Üzerine gitsen delik deşik edersin
Çok yavaş top çeviriyoruz
Maça risk alarak başlamalıydık
90 dakikalık maçı 45 dakikaya indirdin
İşini şansa bıraktın

��������

Şanlı SanMarino
6'lık yenilgilerin malum ve tek sebebi bu;

https://twitter.com/maslamas11/status/942083577654673408

tanjugunduz
herkes burada yaziyor sosa girisn diye ama.ben guvenemiyorum.sabote edecekmis gibi geliyor ..her hafta yablis dizilisle baslayip sonra aaa surasi eksikmis aaa burasi olmamis diye au girsin bu girsin diyoruz yahu bir kerede dogru 11 le baslasak disimi kiracagim . hadi damdoy hocanin gozune giriyor ama.ortsaha okay kucka olmaz ya okay onazi ya kucka onazi olur okay ile kuvkanayni tipte oyuncular bunu belkide 4-5 mac yazdim . ama iste hoca inat mesela rodenin sucu ne madem castillo olcay bongonda ya guvenmiyorsun bari rode ile.basla solda neyse sinirlenmek yok yenecegiz İNSALLAH.

My
Şimdi hepimiz N'Doye Yusuf diyoruz ya ikinci yarıya gol atarlarsalar şaşırmayalım :)

Varlıbaş61
16.12.2017, 20:33
canlı olarak izlemeye istinaden söylüyorum, kucka nasıl kötü oynuyor dersiniz ya?

damdoy hala oyunda ha ha ha ha ha ha ha ha !!

İ. SARAL
Sen önce bir damdoyun ne işe yaradığını söylesen ? Maaşını 800 e indirip devam etsin dimi ? Kucka hiç sırıtmıyor şu an sahada yanında Okay ile anca bu kadar olur.

Damdoy'u gidip sola koyarsan bu kadar olur tabi. Ben 2. veya 3. santrafor olarak kalsın diyorum. Kucka topçu ise Okay Messi, bu kadar net.

Yıldıray Emanet
Elinde bi dünya kanat oyuncusu varken Damdoy kanatta oynuyosa biz nabalım

Şanlı SanMarino
O kadar eleştirdik Sosa'yı bunun binde birini yapmadı. Yazık..

homosapiens
Pereira-Ömür dışında hücum planımız yok. Yusuf önceki maçlara göre daha diri ama etkisiz. Bursa iyi kapanıyor. Beraberlikle yenilginin farkı yok, kazanmamız lazım.

memmedaga
4-5 maçtır oynadığımız kadro,dizilis vs hic birşey anlamadım.aslında attığımız gollerin çoğu bireysel beceri,bana göre bi takımın iki kanadi da işleyecek

Ogün'
16.12.2017, 20:34
Hahahaha aynen devam kaybederiz bu maçı

İ. SARAL
Sahada iki tane iyi var Hubo ve Abdül. Diğerleri vasat.

batuhanTs
Tövbe yarabbi ben başka maç mı izliyorum yaa bu nasıl yorumdur.

O adamda kafa yok yusuf erdogan gidince beyni daha da bulandi

My
Müdahale yok takıma :) Rıza inşallah haklı çıkarsın

Erkan SÜNGER
Neden Olcay için yapsın ki mevkileri farklı. Ayrıca bildiğim kadarıyla Yusuf ve Olcay'ın arası çok iyi.

Yusuf oyundan ciktiginda taktik gereği olcay sola girip ndoye burak arkasina geciyor.

Uğur Kalyoncu
16.12.2017, 20:35
Değişiklik yok hocam tebrik ediyorum..

Ndoye ne oynuyor yapma Allah aşkına.

Fatih Öztürk
16.12.2017, 20:36
Rıza hoca işini bilir, kazanacaz.

CaptanBarbosa
16.12.2017, 20:36
O adamda kafa yok yusuf erdogan gidince beyni daha da bulandi[emoji23][emoji23]

Sefaenes
16.12.2017, 20:37
Galiba tam olarak anlatamadim. Kiz gibi oynamasinlar, duygusal olmasinlar. En kötü durumda dahi yüksek bir beyin gücüyle saha da olsunlar.

Pardon sana patladım tamam Yusuf haftalarca kötü o zaman hoca onu yedeğe çekip eski formuna kavuşturmalı. Bizim kimi taraftarlar acımasızca eleştiriyor bunları geçmişte Fatih tekme ve gökdenizde yapmiştik

ilelebeTS
Uzun oyuncularımız var sahada, duran topları daha iyi değerlendirmemiz lazım.

Antonio
ndoye çıksın rodanın en az bir golü var. stressiz oynasak rahat alırız maçı.

sasone
Mas şu maçlarda yaptığın saçma sapan pas hataları yüzünden bu kaçıncı atak?

CEMEFKER
16.12.2017, 20:38
Rıza Çalımbay'ın Trabzonsporu'nda "sağdan soldan bindiren, deli saçması, 96 model" bir takımı hiç bir zaman görmicez sahada. Zaten böyle bir futbol kalmadı.

Aksine temkinli oynayan , maçın kritik dakikalarında 5-10 dakikada fişi çekmeye çalışan bir model olacak sahada. Bunu bugüne kadar gösterdi. En azından ben Rıza Çalımbay'ı böyle tanıdım bizdeki 1,5 ay içerisinde.

Yusuf Attı ve kendine geldi.

Ne gol.

Giallorossi
16.12.2017, 20:39
HuboCANDIR

odyseuys
bu gol kucka'ya ...

Fatih Öztürk
Yusuf aslansın aslan

Turgay Atalay
Muhtesem

artvints
ismail saraaallllllllll :D

Hakan
Yusuf kapağı taktı koçum benim :D

My
Şimdi hepimiz N'Doye Yusuf diyoruz ya ikinci yarıya gol atarlarsalar şaşırmayalım :)Hahahahaaa demedim mi :D

Enes Başkaya60
Yusuf bee koçum astı astı...

trbzonsporlu
yusuffffff

Arif Timurcioğlu
Yusuf kötü oynuyor alın yusufu dışarı!

yasinylmz
Yusuf dusmanlarini ezecegiz !!!! Haha

batugol
Yusuf u manevi oğlum yaptım

sasone
16.12.2017, 20:40
Helal be Yusuf.

Uğur Ö.
Yuhhhh

Mustafa YILMAZ
alın lan size yusuf işte !!!

ilelebeTS
işte bu be!

Giallorossi
20 > 25 milyon euro upgrade :D

Sefaenes
Yusuf attı

Veysel
Koçum benim

artvints
siyah krampondan sert şut çıkacağını hissediyordum da dillendiremedim :D

Enaldo61
Yazıcı düşman kuvvetlere cevabını verdi :D

Ogün'
Daha kesilmez ayvayı yedik [emoji3] Yeter ki atsın kardeşim biz kötü oynasın istemiyoruz herhalde

Yiğit Gayretli
Yusuuuuuuuuuufffff. ALLAHIM BU NASIL BİR GOL

Fatih Öztürk
Benim öz evladım koçum

olcay_61
krampon temizleyenler izlesin :D

M. Fatih ALEMDAR
Gooolllll

İ. SARAL
Bu gol, oyuncusunu sahiplenmeyen, kıskanç, futbol bilgisi zayıf, iyi gün taraftarına gelsin. Böyle bir kapak ben görmedim.

Erkan SÜNGER
Allahim sana sukurler olsun. Yusuf u yedirmem. Senin Allahina kurban koçum benim.

My
Daha Dam Doy atacak :D :D :D

Isko6161
Yusuuuuuuuuuuuuuuffffffffffff senin toshaklarini yiyimm lan cocukkkkk

Şanlı SanMarino
Gel yine itsene ulan it!!!!!!!

Goooooollllllll.

nuri45
16.12.2017, 20:41
ggggggggggggggggggggoooooooooooooooooooooooooollll llllllllllllllllllllllllll

yuuuuuuuuuuuuuusssssssssssssssssssssuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuffffffffffffffffffffffffff

Reha Demirbaş
Efsaneydi.

serdaracıl
Allah ne verdiyse vurmuş

Mehmet BAŞ
Ahhhaahhaaaaa Yusuf'a saydıran arkadaşları öne alalım :D

İ. SARAL
ismail saraaallllllllll :D

Nasıl kapak? :D

ilelebeTS
1. sınıf gol

ozzy!
Bazılarına güzel kapak yaptı Yusuf.

bilgehan83
Yusuf yazıcı king demiştim adam demiştim alınız efendim

adiloş bebe
yusuf ve kucka olayını neden milli dava boyutlarına getiriyor bizim taraftarımız anlamış değilim. Bakın burada bile nasıl bir gerginlik ortamı oluştu kuckacılar yusufçular diye, düşünün birde saha içinde nasıl bir boyuta varır bu önemsiz gelişme.

Enes Başkaya60
Kucka cezalı duruma düştü...

ceday99
bu gol kucka'ya ...
bu gol Yusuf çöp diyen ve devre arası göndermek isteyenlere ...

tanjugunduz
etkili bolgede topla bulusan yusuf kendisinden beklenini yapti ve doksana asti topu aslanim.benim

İ. SARAL
16.12.2017, 20:42
Çıkar şunu kırmızı görecek.

Şanlı SanMarino
Adalet böyle bişey işte. Haftaya yok Kucka.

Fatih Çelik
Yine düştük öz evladın eline. Mehmet Ekici'ye bağladı bu da Allah'tan gol oldu. Kucka keşke Yusuf'a kafa göz girseydi. Tabi birinin de Kucka'ya dalması lazım.

Sefaenes
Yusuf severler dernegi için bu haftaki bahane olustu ama kucka yusuf u ittirdi o yuzden kötü oynadi iyisiniz gene

Gol sevinmemişindir şimdi

Numan Yerlikaya
Damdoyu oynatana sövmek lazım

BlackPanther
Ndoye defooool gıt ulan küfür mü edeceğim defol

tanjugunduz
kucka cok agesif kirmizi gorecek bu gidisle

trbzonsporlu
16.12.2017, 20:43
damdoy derhal çıkmalı

Enes Başkaya60
Damdoyu cikart lütfen hocam...

Full HD
Maca bakmiyorum ama gol olunca oturma odasina kosayim dedim gole bakayim dedim ve kosarken kaydim.Fena düstüm dostlar! Hay ben bu isin.... haha

odyseuys
yusuf yaz bir tane daha kardeşim. bazılarının kaşıntısı geçmemiş belli ki...

sasone
Ya basit bir top kaybı nelere mal oluyor,kaybetmeyin şu topu yahu,takım dengesiz yakalanıyor.

Giallorossi
Güzel oldu bu sari kart Karabük macinda ceker cezasini. Kucka her daim lazim bu takima

kayseriliyiz
Defanstaki dizilim sorunlu

Envoyé de mon Redmi 4X en utilisant Tapatalk

champions
Bursa iyice açılacak. Bongonda'nın tam zamanı. Olmadı Castillo girsin bari.

Numan Yerlikaya
Damdoy bi git ya bi git

Ahmet Kara
Çıkart artık N'Doye'u. Yeter da yeter. Nasıl dayanıyorsun bu adama.

Mehmet Fatih Silik
16.12.2017, 20:44
Hoca çıkar şu N'Doye'i ALLAH rızası için !!!!

Enes Başkaya60
Sonunda Olcay in Damdoy out...

Fatih Çelik
Mikro milliyetçiler bayram ediyor :) İyi yere Tezgah açtın Yusuf bey.

CEMEFKER
Yusuf Yazıcı'ın sayfasına birşeyler yazmıştım haftaiçi . Mancester City'i 18 milyon pounda ile teklife geliyor diye. Yaklaşık 100 milyon lira eder reklamı ile birlikte.

Yusuf da bu kumaşın olduğu ortada. Yeter ki rahat bırakılsın. (Kucka ve benzerlerinin, çevresinin, ailesinin, şehrin "bir abilik yapması lazım)

BlackPanther
hemen çık Ndoye hemen çıkkkk

İ. SARAL
16.12.2017, 20:45
Kucka çıkmalı ya.

BlackPanther
16.12.2017, 20:45
kuckayı gördünüz mü??? Kucka işte bu

Karadeniz6116
16.12.2017, 20:46
Iste risk al sut cek Yusuf.
Bizim senden beklediğimiz bu..

BlackPanther
ya sen nerenle izliyorsun? Atağı görmedin az önce?

batuhanTs
Gol sevinmemişindir şimdi

Yoo niye sevinmiyeyim ki gol atmasi kotu oynadigi gerçeğini degisirmez

My
Ulan neler yapıyoruz ya biz böyle :D :D :D

Giallorossi
16.12.2017, 20:47
Kucka adamim nasil kapti topu

artvints
o değil de mas niye çoştu anlamadım. :D

Emrah KabuL
Işte bu ya kötü oynayanı çıkaracaksın..
Yusuf'un golü muazzamdı ama gole kadar da çok kötüydü ha bu tür goller atacaksa o futboluna da razıyım.

adiloş bebe
Sanırım dünyada bir tek bizim kulübümüzde olur ufacık bir itme hareketi yüzünden bir sözleşmesini feshetmediği kaldı bazı arkadaşların. Devre arası sarışıp öpüşmüşler ne gerek var saçma polemiklere

CEMEFKER
Şu ligde bir fb bir de bursa yı yendiğimizde aldığım zevki (afedersiniz) hiç birşeyden almıyorum.
Böyle bitmeli. kutsal bir cumartesi gecesi olmalı.

Saturday Night Show başlamalı.

sasone
Ah ulan ne gol olacaktı şansa bala.

tanjugunduz
o degilde dostlar bir suru kart sinirinda oyuncumuz vardi eger dk 85 lerde ondeysek taktiksel kart mi gorsek yada kim.gormeli karabuk deplasmaninda

trbzonsporlu
damdoy cikinca nasil fark oldu hemen. haftaya ama yine 11 de cikar damdoy

Ahmet Kara
Burada ki taraftarın çoğu kafayı yemiş. Yusuf , kucka ikisi de iyi oynuyor.

Fatih Çelik
Bu gol, oyuncusunu sahiplenmeyen, kıskanç, futbol bilgisi zayıf, iyi gün taraftarına gelsin. Böyle bir kapak ben görmedim.

Sana prim verdi ya ona yanıyorum ben. :)

Kayısıkentli
16.12.2017, 20:48
damdoy çıkınca sol taraf çoştu

İ. SARAL
Yahu çıkar şunu.

tanjugunduz
olcay sol kanadi otoban etti 5 dk da

Giallorossi
N'Doye ciktigi saniyeden itibaren soldan geliyoruz :D El freni Damdoy lütfen bir daha forma yüzü görmesin

ilelebeTS
net penaltı

Reha Demirbaş
Net penaltı. Algıdan dolayı vermedi.

odyseuys
yahu şuna penaltı vermemek art niyetten başka birşey değil. nasıl bir şerefsizliktir bu?

sasone
Net penaltı,öyle dengesiz müdahale olmaz.

Enaldo61
ŞErefsiz Burak'a önyargılı çıkmış maça. Köpek.

Turgay Atalay
16.12.2017, 20:49
Hakem Allah bin belani versin colugundan cocugundan yedi sulalenden ciksin hakkimiz

batuhanTs
Faul yoktu yazik oldu kucka sahanin en iyisi cok acik penalitiyi da vermedi

Ahmet Kara
Hakem sen orospu çocuğusun. Kimse kusura bakmasın.

artvints
onazi lazım kucka okay ağır kalıyorlar.

Enes Başkaya60
Net penaltı Hoca senin Allah belanı versin...

CEMEFKER
Tepeye oynadığımız zamanlarda böylesi "adil kararları " da beklememek lazım sarı gömlekliden . Şöyle 10 ve gerisindeki sıralamalarda gırla penaltı çıkmıştı Burak gibi birine hem de.
Yanlış maç renkdaşlar !

Sefaenes
Su pos fenere olsa pen bize geldi mi 3 pen biri veriliyor

Hakan
Çok net penaltı.

tanjugunduz
16.12.2017, 20:50
penalti

Giallorossi
16.12.2017, 20:50