PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Maçın Yıldızı | Trabzonspor - Antalyaspor

Berke6198
04.12.2017, 22:04
3 puanı 3 golle aldığımız maçın yıldızını seçiyoruz.

Benim oyum savunmadaki üstün başarısından dolayı Hubocan'a.

Fatih Çelik
04.12.2017, 22:06
Okay mı Hubocan mı ?

Artık Hubocan'a hakkını teslim edelim. Ola ki görürse mutlu olsun

omondoles
04.12.2017, 22:09
Burak 2 gol attı, 2 tane daha atabilirdi ama bence Okay’dı

Adem Akyüz'
04.12.2017, 22:15
1-0 iken kurtardığı pozisyon sebebiyle Onur diyorum. Zira o gol olsaydı bu başlık olmayabilirdi.

Tuğrul
04.12.2017, 22:19
Elbette skor yaptığı için Burak.

Fakat Okay-Yusuf'un toplu oyundaki rezilliğine rağmen sorumluluk alarak başa çıktığı için Onazi ön plana çıktı.

Zaten maçın kırılma anı olan 1. golün de asistini yaptı.

Maç 1-0 giderken Onur'ın Eto'o'nun vuruşundaki becerisini de gözardı etmeyelim.

Giallorossi
04.12.2017, 22:20
Burak ve Onur kritik hamleler yapti ama genel olarak takimin en iyisi Okay'di

Arda'
04.12.2017, 22:34
Transferin son günü stoper yok diye alıp Ersunun sol bek oynattığı adam. Yatacak yerin yok lan E.Y. iti.

gurur6134
04.12.2017, 22:39
Hubocan

Nazim Can
04.12.2017, 22:39
Hubocan ve Burak arasinda kaldim, Krala verdim, sirf su Olcaya ve Yaziciya gol attirmasi icin hak etti puani.

Mustafa YILMAZ
04.12.2017, 22:41
damdoy'a verdim oyumu farklı gözüktü bu maç gözüme sahanın her yerinde vardı her ne kadar ikili mücadelelerde zayıf kalsada. forvet,kanat,forvet arkası bir maçta hepsini yaşıyor adam ve hepsinde aynı özveri ile aynı katkıyı veriyor.

Yiğit Gayretli
04.12.2017, 22:56
Okay müthiş oynadı bugün. Onun direnci olmasa orta sahayı sorgusuz sualsiz teslim etmiştik...

Ayrıca maç boyu hatasız oynayan Hubocan ve durum 1-0 iken çok önemli bir kurtarış yapan Kaptan da maça önemli etki ettiler.

Kral da bildiğimiz gibi işte...

Gürkan Asma
04.12.2017, 23:31
Evet Okay iyiydi, hubocan iyiydi ancak bu maç oyum Krala. Burak ın sahadaki hırsı ve kaç haftadır attığı gollerle takımı ayakta tutması ve bugün yusuf u kazanmak için yaptığı asist müthişti.

Fatih Öztürk
04.12.2017, 23:40
Okay kardeşim benim.
Azmine, konsantrasyonuna, mücadele gücün ve arkadaşlarını oyuna sokmak için gösterdiğin gayrete hayranım. Ünal Karaman'dan sonra Trabzonspor kimliğini göğsüne taktın, uzun yıllar çıkarma.

Uğur Kalyoncu
04.12.2017, 23:44
Normalde beğenmiyorum ama bugün Onaziyi beğendim..Yusuf o golü atsa müthiş bir asist yapmış olacaktı.

Nazim Can
04.12.2017, 23:57
Mustafa Akbasa kim oy verdi ?

Tansu Onur Erdoğan
05.12.2017, 00:00
Burak

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Necmettin ALTUNTAŞ
05.12.2017, 00:07
Bence Okay...

Semih58
05.12.2017, 00:19
Abdülkadir, nerdeyse 10 dakika pas alamadığı halde oyuna küsmedi, bencil değildi pas verdi.Mücadele etti.Okay,Burak,Hubocan da iyiydi.

Aydın Tiryaki
05.12.2017, 01:06
Okay çok özür dilerim, Burak.

Sefer A.
05.12.2017, 01:53
Gral'a verdim oyu =) GGGral

ibrahim
05.12.2017, 02:11
Açıklamaları sinirden beyin hücrelerimi yaksa da sakat sakat oynayıp 1-1'i yemediği için Onur'a verdim oyumu.

Sefer A.
05.12.2017, 02:37
Açıklamaları sinirden beyin hücrelerimi yaksa da sakat sakat oynayıp 1-1'i yemediği için Onur'a verdim oyumu.
Hangi açiklamalari ? =)

ibrahim
05.12.2017, 03:37
Hangi açiklamalari ? =)
Önceki hafta yabancı sınırı ve genç oyuncularımızın satılmasına yönelik yaptığı açıklamalar.

Sefer A.
05.12.2017, 03:41
Önceki hafta yabancı sınırı ve genç oyuncularımızın satılmasına yönelik yaptığı açıklamalar.
Tahmin etmistim, ama acep karsilasma sonu konustu da haberim mi yok diye düsünmüstüm... o bahsettigin açiklamarda resmen miçmis kaptanimiz :)

zekeriyya
05.12.2017, 08:11
hubocan

zekeriyya
05.12.2017, 08:11
Gral'a verdim oyu =) GGGral
tamam reis öyle olsun

GGGral :)

İ. SARAL
05.12.2017, 09:53
Oyumu Okay'a verdim ama Hubocan da tam bir reyiz.

İlker Yazıcıoğlu
05.12.2017, 09:55
Okay da iyiydi ama kral tabi ki...

Bahadır Şimşek
05.12.2017, 10:01
Maçın başındaki hamleleri olmasa şu an bu başlık açılmış olmazdı. O yüzden ben de Hubocan diyorum.

İskender Çakmak
05.12.2017, 10:04
Hubocan rahat bir şekilde önde götürür diyordum kendi kendime.. Ama yanılmışım.

Teşekkürler arkadaşlar :)

Ozan Yılmaz
05.12.2017, 10:43
Tomas ve Okay'ın üstün gayretleri olmasa bu maçı zor alırdık, savunmada ve hava toplarında göz açtırmayan Tomas'a oyum.

İki oyuncuya da istekli ve hırs dolu mücadeleleri için teşekkürler.

selcuk
05.12.2017, 10:52
Mustafa Akbasa kim oy verdi ?

macin 3. yüksek puanini alan oyuncunun oy almasinda anormal bisey mi var?

cebcare
05.12.2017, 11:31
Hubocan inşaAllah bu istek ve arzuyla devam edersin aferin devam.

adiloş bebe
05.12.2017, 12:41
İki oy veremediğimiz için seçimimi Okaydan yana kullandım ama bence hem hubo hemde okay mükemmeldi

bordoylamavi
05.12.2017, 12:45
okay hubocan onazi iyiydi ama oyum burak yılmaz a

Şerafettin Kara
05.12.2017, 12:47
Hubocan net

Sefer A.
05.12.2017, 13:19
tamam reis öyle olsun

GGGral :)
DamDoy'dan baska birine "reis" demek yasaklanmali, en azindan bu forumda :p
Burak için "kral" da yasaklanmali, o bir Gral,, Gggggral :D
Hatta Gggıral

zekeriyya
05.12.2017, 14:08
Sefer Asan

damdoy ve reis :)

öyle olsun bakalım :)

OzcanHan61
05.12.2017, 14:13
Her türlü Burak derdim ama bu kez Okay. :)

emrahtuna
05.12.2017, 14:15
bende oyumu okaya verdim..çok iyi bi maç çıkardı..

Sefa Murat Dokuz
05.12.2017, 14:33
Maçın yıldızları: Burak ve Okay
Kırılma anı: Onur

Nazim Can
05.12.2017, 16:03
macin 3. yüksek puanini alan oyuncunun oy almasinda anormal bisey mi var?

Onurun kurtardigi pozisyonda adami kim kacirdi Mas mi ?

Nazim Can
05.12.2017, 16:12
Gelecek macin yildizlarini simfiden yaziyorum 1 numara Onur 2 numara Okay 3 numara Akbas gerisi tirt.

selcuk
05.12.2017, 16:14
Onurun kurtardigi pozisyonda adami kim kacirdi Mas mi ?

90 dk bir pozisyonlan aciklanmiyor

5 calim yiyip 4 kez kademesi düsen onazinin 8 oy almasina 1 itiraz yokken akbasin bütün macta eto nun tek topu yüzünden 1 kez faka basmasi bu kadar sorun yaratiyorsa nasil bir ön yargi ile bakis aciniz oldugu ortada

Nazim Can
05.12.2017, 16:21
90 dk bir pozisyonlan aciklanmiyor

5 calim yiyip 4 kez kademesi düsen onazinin 8 oy almasina 1 itiraz yokken akbasin bütün macta eto nun tek topu yüzünden 1 kez faka basmasi bu kadar sorun yaratiyorsa nasil bir ön yargi ile bakis aciniz oldugu ortada

Hubocan niye son oynadigi 2.5 mactir böyle büyük bir hata yapmiyor ? Ikiyüzlülük yapiyorsun Onazi dün iki tane üst düzey asist yapti 1 gol oldu digeri olmadi aynisini Yazici, Ömür veya senin taptiklarindan biri yapsa buralari inletiyordun, Akbasin yaptigi hata macin kirilma aniydi o golü yesek o futbolla dün yenilirdikde, önce vicdan böyle büyük bir hataya ragmen macin 3. En iyi adami secilen otoriteyi ben tanimiyorum, adamci olma herkese adil davran inan daha mutlu olursun yoksa böyle kivirmak icin bin takla atarsin.

selcuk
05.12.2017, 16:29
Hubocan niye son oynadigi 2.5 mactir böyle büyük bir hata yapmiyor ? Ikiyüzlülük yapiyorsun Onazi dün iki tane üst düzey asist yapti 1 gol oldu digeri olmadi aynisini Yazici, Ömür veya senin taptiklarindan biri yapsa buralari inletiyordun, Akbasin yaptigi hata macin kirilma aniydi o golü yesek o futbolla dün yenilirdikde, önce vicdan böyle büyük bir hataya ragmen macin 3. En iyi adami secilen otoriteyi ben tanimiyorum, adamci olma herkese adil davran inan daha mutlu olursun yoksa böyle kivirmak icin bin takla atarsin.

agzini düzelt önce, ben Allahdan baskasina tapmam, herkesi kendine benzetme

huboya hakkini vermeyen mi var

onazinin yaptigi asisten birini akbas nasil hazirladiginin farkinda bile degilsindir

ne kivirdigim oldu senin gibiler gibi nede birisinin hakkini yedigim

bu benim takimim, herkese ayni yaklasirim, ama sizin gibilerin ihtirasli yaklasimlari oldugundan oyunculara bunu göemezsin

Nazim Can
05.12.2017, 16:37
agzini düzelt önce, ben Allahdan baskasina tapmam, herkesi kendine benzetme

huboya hakkini vermeyen mi var

onazinin yaptigi asisten birini akbas nasil hazirladiginin farkinda bile degilsindir

ne kivirdigim oldu senin gibiler gibi nede birisinin hakkini yedigim

bu benim takimim, herkese ayni yaklasirim, ama sizin gibilerin ihtirasli yaklasimlari oldugundan oyunculara bunu göemezsin

Kardesim ortada 3 tane gol varsa her gol icin birkac kisinin emegi gecmistir Akbas yapmadi etmedi onun payi yok mu dedim ben ? Macin en iyi 3. En cok oyu alan Adami ne lan, kafa mi buluyorsun benimle, o kadar oyuncu icinde Onur, Okay, Burak, Damdoy, Onazi bu adamlar dururken nasil Akbas 3. En cok oyu aliyor, utanmasan Akbasin yaptigi hata gol olmadi ne var ki bunda diyeceksin.

Sefer A.
05.12.2017, 16:38
Sunu belirteyim, bir daha izledim Onur'un kurtardigini, Eto'o sanmistim ama sanirim Maicon vurmus orada... ve tekrar tekrar izledim, bence orada gol olma ihtimâli 1%'dir, Hubocan iskalasa ya da sapsallik yapsa belki gol olurdu yoksa mümkün degil gol olmasi, Hubocan uzaklastirirdi çok rahat bir sekilde...
Ayrica Onur'un çikip az daha faul yapip sari ya da kirmizi kart görebilecegi an var, orada da bence biraz hatâliydi, sansliydi

selcuk
05.12.2017, 16:46
Kardesim ortada 3 tane gol varsa her gol icin birkac kisinin emegi gecmistir Akbas yapmadi etmedi onun payi yok mu dedim ben ? Macin en iyi 3. En cok oyu alan Adami ne lan, kafa mi buluyorsun benimle, o kadar oyuncu icinde Onur, Okay, Burak, Damdoy, Onazi bu adamlar dururken nasil Akbas 3. En cok oyu aliyor, utanmasan Akbasin yaptigi hata gol olmadi ne var ki bunda diyeceksin.

oy aldi demedim 3. yüksek notu aldi

https://i.hizliresim.com/1GljAB.jpg

neden utaniyim, futbol hatalar oyunudur, samuel eto gibi adam akbasi 90 dk. da 1 kez avladigindan mi utanacam

Nazim Can
05.12.2017, 16:49
oy aldi demedim 3. yüksek notu aldi

https://i.hizliresim.com/1GljAB.jpg

neden utaniyim, futbol hatalar oyunudur, samuel eto gibi adam akbasi 90 dk. da 1 kez avladigindan mi utanacam

Ligin en berbat takimina karsi nerdeyse verdigimiz tek pozisyonda yüzde 1 milyon hatali olmasina ragmen aman ne var canim 90 dakikada 1 kez avlandi dedigin icin utan ayrica avlandigi adam Etoo degil Maicon du.

selcuk
05.12.2017, 16:52
Sunu belirteyim, bir daha izledim Onur'un kurtardigini, Eto'o sanmistim ama sanirim Maicon vurmus orada... ve tekrar tekrar izledim, bence orada gol olma ihtimâli 1%'dir, Hubocan iskalasa ya da sapsallik yapsa belki gol olurdu yoksa mümkün degil gol olmasi, Hubocan uzaklastirirdi çok rahat bir sekilde...
Ayrica Onur'un çikip az daha faul yapip sari ya da kirmizi kart görebilecegi an var, orada da bence biraz hatâliydi, sansliydi

eto tek paslan akbas ve masi oyundan düsürüyor, maicon tamamliyor

hubocan toptan hizli kosuyorsa cikarir o topu
onur kurtardiginda nerdeyse toplan ayni hizada

https://i.hizliresim.com/YO730A.jpg

Ligin en berbat takimina karsi nerdeyse verdigimiz tek pozisyonda yüzde 1 milyon hatali olmasina ragmen aman ne var canim 90 dakikada 1 kez avlandi dedigin icin utan ayrica avlandigi adam Etoo degil Maicon du.

iste futboldan bu cümlen kadar anliyorsun

Sefer A.
05.12.2017, 16:52
Kim verdi neye göre verdi bu notlari yau ? Akbas fenâ degildi evet ama Hubocan'dan fazla puan almasi saçma, mümkün degil :)
Rakipte en düsük puan Celustka'da, bence de kötüydü, bizim Olcay Cakir falan begendi onu hey gidi hey :D bir kere karsilasmayi sari kartsiz bitirmesi saçmalik rezillik...
Adamim Sakib'a verilen puan ne öyle, hiç de fenâ degildi, 6,5'luk falan oynadi... Mas'tan iyi adam Sakib, "Mas'i sat Sakib'i al" , düsünmeden uygularim bunu

Sefer A.
05.12.2017, 16:55
âbi o açi yaniltiyor biraz, ki bence yine de alir o topu, niye ? çünkü bir ayrinti daha var o da topu Hubocan'a dogru gitmesi, öyle sag diregin dibine falan gitmiyor öyle olsa tamam Hubocan'in isi zor... o ânin yakin çekim tekrârini izleyince daha iyi anlasiliyor bence

artvints
05.12.2017, 16:56
akbaş'ın hata yaptığı pozisyonda yine onazi'nin amaçsızca dolaştığını görebiliriz. sivas maçı da dahil çevresindeki rakip oyuncular derin pasları alıp pozisyonda girdi. mas da aynı hatayı yapıyor öne çıkıp geç kalıyor. akbaş maicon'un öne hamlesine cevap veriyor dönüşte hata yapıyor. zaten böyle rakip karşılanmaz iki katmanlı bir savunma dizilimi olur, hızlı hücum değil birşey değil. üç oyuncunun direncine kalmış bir savunma yaptık maç boyu.

yerleşik savunmada telaşından dolayı hata yapar akbaş. erken hamleler yapabilir. birebir savunmada daha iyi. o yüzden solbeke koyuyor hocalar.

selcuk
05.12.2017, 16:58
âbi o açi yaniltiyor biraz, ki bence yine de alir o topu, niye ? çünkü bir ayrinti daha var o da topu Hubocan'a dogru gitmesi, öyle sag diregin dibine falan gitmiyor öyle olsa tamam Hubocan'in isi zor... o ânin yakin çekim tekrârini izleyince daha iyi anlasiliyor bence

sol diregin dibine gidiyor zaten, hubocanin tarafina

bunu demek zor, bence alamaz sence alir

Nazim Can
05.12.2017, 16:58
eto tek paslan akbas ve masi oyundan düsürüyor, maicon tamamliyor

hubocan toptan hizli kosuyorsa cikarir o topu
onur kurtardiginda nerdeyse toplan ayni hizada

https://i.hizliresim.com/YO730A.jpg

iste futboldan bu cümlen kadar anliyorsun

Evet ben bu kadar anliyorum ayip degil sonucta benim profesyonel meslegim degil ben bu kadar anliyorum bunu da utanmadan söylüyorum :) ama evet Akbas macin en kritik bireysel hatasini yapti diyemeyecek kadar kör artniyetli ve yalaka hatta ikiyüzlü degilim ayrica o koydugun semadaki puanlarda ayni sana benziyor.

Turgay Atalay
05.12.2017, 17:01
Bence Okay.

Sefer A.
05.12.2017, 17:03
akbaş'ın hata yaptığı pozisyonda yine onazi'nin amaçsızca dolaştığını görebiliriz. sivas maçı da dahil çevresindeki rakip oyuncular derin pasları alıp pozisyonda girdi. mas da aynı hatayı yapıyor öne çıkıp geç kalıyor. akbaş maicon'un öne hamlesine cevap veriyor dönüşte hata yapıyor. zaten böyle rakip karşılanmaz iki katmanlı bir savunma dizilimi olur, hızlı hücum değil birşey değil. üç oyuncunun direncine kalmış bir savunma yaptık maç boyu.

yerleşik savunmada telaşından dolayı hata yapar akbaş. erken hamleler yapabilir. birebir savunmada daha iyi. o yüzden solbeke koyuyor hocalar.
Onazi iyi isler yapiyor ama o "iyi"lerin hâricinde tam bir fâcia, felâket :D berbat yau

sol diregin dibine gidiyor zaten, hubocanin tarafina

bunu demek zor, bence alamaz sence alir
Oraya gitse de alir Hubocan iyi yer tutmus bence, Hubco her topu aldigi gibi onu da alir :)

selcuk
05.12.2017, 17:06
Onazi iyi isler yapiyor ama o "iyi"lerin hâricinde tam bir fâcia, felâket :D berbat yau

Oraya gitse de alir Hubocan iyi yer tutmus bence, Hubco her topu aldigi gibi onu da alir :)

ins. böyle devam eder, bize zenitteki huboyu izletir

cok iyi bir cv si var, böyle devam ederse piyango gibi bisey olacak

pReN@_61
05.12.2017, 18:50
Fiziken dökülse de Burak Yılmaz

Ertan OKUMUŞ
08.12.2017, 11:26
1.Hubocan 2.Burak

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi