PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 15. Hafta | Kasımpaşa 0-3 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 [2] 3 4 5

Cagdas Topal
07.12.2017, 13:44
Bilete 200 lira verebilirim arkadaşlar. Biletini satmayı düşünen varsa bana devredebilir mi? Özelden ulaşırsanız sevinirim çok önemli ...

Karadeniz6116
07.12.2017, 13:46
Uğur Durtaş
Hüseyin Göçek hem eyyamci bir hakem, hem de karakteri cidden sıkıntılı biri.
Kasimpasanin da çok canini yaktı.
Gsli bir eyyamci da bakalim bu maç kimi yakacak.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20171207/1c03504492834419ed5364fc56c06464.jpg

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

OzcanHan61
07.12.2017, 13:51
<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> @Uğur Durtaş (https://forum.bordomavi.net/member.php?u=6038) <!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->
Hüseyin Göçek hem eyyamci bir hakem, hem de karakteri cidden sıkıntılı biri.
Kasimpasanin da çok canini yaktı.
Gsli bir eyyamci da bakalim bu maç kimi yakacak.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20171207/1c03504492834419ed5364fc56c06464.jpg

Baska hakem kalmadi mi bu paslanmis ise yaramazi veriyorlar? Hayret birsey.

DEV-LAZ
07.12.2017, 14:06
Onur - Perreria -Durica - Hubocan - Mas - Okay - Kucka - Olcay - Yusuf - Castillo - Burak

Kasımpaşa maçında sahaya çıkmasını umduğum kadro....

Ancak, Rıza hoca N'Doye ve Mustafa Akbaş'la başlayacak gibi görünüyor...

Arda'
07.12.2017, 14:10
Rıza hoca Okayın sakat olduğunu söyledi Kasımpaşa maçında yok OKay. Onazi-Kucka olur orta saha.

Cagdas Topal
07.12.2017, 14:11
Rıza hoca Okayın sakat olduğunu söyledi Kasımpaşa maçında yok OKay. Onazi-Kucka olur orta saha.
Sezon başından beri beklediğimiz ikili ilk kez sahada olacak. Ama sürpriz olarak ben Onazi-Bero hamlesi de bekliyorum Rıza Hocadan.

Yiğit Gayretli
07.12.2017, 14:15
Sezon başından beri beklediğimiz ikili ilk kez sahada olacak. Ama sürpriz olarak ben Onazi-Bero hamlesi de bekliyorum Rıza Hocadan.
Kucka "oynarım" derse, Kucka oynar.

Karadeniz6116
07.12.2017, 14:24
Sezon başından beri beklediğimiz ikili ilk kez sahada olacak. Ama sürpriz olarak ben Onazi-Bero hamlesi de bekliyorum Rıza Hocadan.Ilk kez değil. Bjk deplasmaninda Onazi - Kucka oynadı.

İ. SARAL
07.12.2017, 14:28
http://www.footballuser.com/formations/2017/12/1645915_Trabzonspor.jpg

Kadro belli.

Cagdas Topal
07.12.2017, 14:40
Ilk kez değil. Bjk deplasmaninda Onazi - Kucka oynadı.

Düğünümün olduğu güne gelmişti heyecandan hatırlayamadım o günle ilgili tek hatırladığım Rodalleganın kaçırdığı gol :D

yasinylmz
07.12.2017, 15:37
Okay stoperde oynarken geriden iyi oyun kuruyorduk. Ayağa pasla çıkmayı becerebiliyorduk. Başakşehir ve Bjk deplasmanlarında dahi bunu çok iyi yaptık. Durica'nın kötü performansı bizi çok etkiledi o dönem. Hubocan gibi hızlı, atletik ve sert bir stoperle daha iyi uyum sağlayacağını düşünüyorum Okay'ın. Kendiside o dönem gerçek mevkimi buldum diye söylüyordu zaten. Hubocan ayrıca çok iyi bir süpürücü Okay'ın hantallığını kapatabilir. Okay ile oynarken Hubocan'ın atlet özelliğini de hesaba katarsak savunmamızı öne çıkartıp takım boyunu kısaltabilirz. Ben onazi - kucka ikilsinin okay - onazi ikilisinden daha iyi olacağını düşünüyorum. Denemek görmek lazım hem hubo - okayı hem de onazi -kucka ikilsini.

İsa Gündoğdu
07.12.2017, 15:48
edilebiliniyor

mac günü bayaga satis olacaktirda

bilet ilk alınırken
mesela 5 bilet seçtin direkt pasoligi olan birinin tc sini yazdığında bilet alıyorsun fakat sonradan transfer olmadı bjk maçında

oksoholu
07.12.2017, 15:48
14818
Ts passoligini iptal ettim alabildim şimdi bileti

Bende iki tane passolig var biri TS logolu diğeri federasyon logolu bu durumda bile mi TS logolu olanı iptal etmemiz gerekiyor o zaman bunları niye aldık bizimle alakası olmayan maçlara girmek için mi
ya bende ne soruyorum federasyonun başında bildiğin bir sığır var

Cagdas Topal
07.12.2017, 16:14
Bende iki tane passolig var biri TS logolu diğeri federasyon logolu bu durumda bile mi TS logolu olanı iptal etmemiz gerekiyor o zaman bunları niye aldık bizimle alakası olmayan maçlara girmek için mi

2 tane passolig alınabiliyor mu? Bu nasıl iştir ya :D

Enaldo61
07.12.2017, 16:49
Okay stoper değil olmaz da. Okay'ın stoper performansı iyi değildi, Durica kötü olmasına rağmen de. Şu an ideal ikili Hubocan-Akbaş görünüyor.

MİSSE_MİSSE
07.12.2017, 17:10
Okay stoperde oynarken geriden iyi oyun kuruyorduk. Ayağa pasla çıkmayı becerebiliyorduk. Başakşehir ve Bjk deplasmanlarında dahi bunu çok iyi yaptık. Durica'nın kötü performansı bizi çok etkiledi o dönem. Hubocan gibi hızlı, atletik ve sert bir stoperle daha iyi uyum sağlayacağını düşünüyorum Okay'ın. Kendiside o dönem gerçek mevkimi buldum diye söylüyordu zaten. Hubocan ayrıca çok iyi bir süpürücü Okay'ın hantallığını kapatabilir. Okay ile oynarken Hubocan'ın atlet özelliğini de hesaba katarsak savunmamızı öne çıkartıp takım boyunu kısaltabilirz. Ben onazi - kucka ikilsinin okay - onazi ikilisinden daha iyi olacağını düşünüyorum. Denemek görmek lazım hem hubo - okayı hem de onazi -kucka ikilsini.
Katılıyorum. Hatta şöyle bir kadro güzel olur.
Jp----okay----hubo----mas
-----kucka----sosa---bero
-----yusuf-----burak---abdüş

celaledtin
07.12.2017, 17:31
Okay diye isim mi olur arkadaş. Google da Okay yazıp görsellere baktım abuk subuk şeyler çıktı. Kesin nüfus memuru T harfini atlamıştır.

Yunus Danışmaz
07.12.2017, 17:44
Okay diye isim mi olur arkadaş. Google da Okay yazıp görsellere baktım abuk subuk şeyler çıktı. Kesin nüfus memuru T harfini atlamıştır.

Sizin isminiz de Celaledtin değildir inşallah. Çünkü doğrusu Celaleddin'dir. İnşalah nüfus memuru D yi T yapmamıştır.

selcuk
07.12.2017, 18:05

sanmam kardeside kutay

bayagi planlanmis gibi

Hakan
07.12.2017, 18:12
Yeni devşirilmiş haliyle Okay stoperde gayet iyi oynadı.

Nazim Can
07.12.2017, 18:48
Okayin top calmasi hava topu kapma falan iyi aslinda Hubocan Okay stoperde bir görmek lazim onazi kucka Sosa Önlerinde Olcay Abdülkadir Kanatlarda.

Uğur Kalyoncu
07.12.2017, 18:52
Ben bu ceza ve sakatliklara olumlu tarafindan bakiyorum..

Olcaycim cezalı oldu 5 te 4 yaptık..
Rodellega kırmızı gördü forvet hattında tek top tutacak Ndoyeyi kazandık.
Ugurcum sakatlandı Hubocani kazandık.
Durica sakatlandı ideal ikili Hubocan Akbasi izleyeceğiz.
Kucka ve Sosa takıma geri dönerken Okay sakatlandı.
Allah baska büyük sakatlık kaza bela vermesin var bu işte bir hayır.

Ömrüm Can SEZER
07.12.2017, 18:59
Evet kasımpaşa stadyumuna gidip bizzat sordum ts pason olduğu icin giremezsin dedi kasımpaşa pasosunu da çıkarmıştım ama ts yerine baska bir takim pasosu varsa onla girebilirsin demişti. Bende dün arayıp iptal ettirdim ts passoligini ama not olarak şunu söyledi bilet alırsın ama stadyumda sıkıntı olabilir giremeyebilirsin güvenlik kisitlamasi varsa dedi. Yani gitmek icin ts pasonu iptal ettirmen gerekiyor.

Karadeniz6116
07.12.2017, 19:18
___________________Onur_______________

Perreira____Hubocan____Akbaş____Mas

___________________Onazi______________

____________Kucka_______Yusuf________

Olcay___________________________Ndoye

___________________Burak______________

Kadro bu olacaktır. Ndoye mümkünse 90 dakika sol kanat olarak oynasın. Burak ile yer degistirmesinler maç içinde.
Kasimpasada Fener maçında cezalı olan ortasaha oyuncusu Sadiku bu hafta geri dönüyor. Mensah cezalı. Eksikliğini hissederler. Takımları ve oynadiklari oyun sistemi için çok önemli bir oyuncuydu. Büyük ihtimalle Neuymar oynayacak yerine. Uzaktan çekeceği şutlara dikkat edilmeli.
Eduok bizim stoperlere sıkıntı çıkarabilecek bir oyuncu. Cok hareketli. Akbaş insallah sacmalamaz bu maçta. Hakem Hüseyin Göçek rüzgardan yere yıkılan olsa penalti verebilecek tip.
Sol bekleri en zayif karinlari. Stoperleri forvetlerle temasli oynamayi sevmeyen profilde oyuncular. Burak bu maçta skor üretmede zorlanmaz.
Topu Antalya maçındaki gibi Pasaya birakirsak ( Özellikle ilk yarı ) sonu hüsranla biter bu maçın. Mümkün olduğu kadar top bizde kalmalı. Ve rakibi önde karşılamalıyız. Hataya zorlarsak skoru rahat alacağımız bir mac olur.
Bol gollü bir maç bekliyorum. Maçın sonucunu da Kucka'nin performansı belirler.
8 tane oyuncumuz kart sınırında.
Perreira , ( Uğur ), Akbaş, Yusuf, Olcay, Kucka, Bero ve Burak Yılmaz.
En az 2 ya da 3 tanesi kart cezasını temizlemeli.
Yedigimizden fazlasını atıp maçı kazanmalıyız. 3 puan alacağımızı düşünüyorum.

Uğur Kalyoncu
07.12.2017, 20:12
___________________Onur_______________

Perreira____Hubocan____Akbaş____Mas

___________________Onazi______________

____________Kucka_______Yusuf________

Olcay___________________________Ndoye

___________________Burak______________

Kadro bu olacaktır. Ndoye mümkünse 90 dakika sol kanat olarak oynasın. Burak ile yer degistirmesinler maç içinde.
Kasimpasada Fener maçında cezalı olan ortasaha oyuncusu Sadiku bu hafta geri dönüyor. Mensah cezalı. Eksikliğini hissederler. Takımları ve oynadiklari oyun sistemi için çok önemli bir oyuncuydu. Büyük ihtimalle Neuymar oynayacak yerine. Uzaktan çekeceği şutlara dikkat edilmeli.
Eduok bizim stoperlere sıkıntı çıkarabilecek bir oyuncu. Cok hareketli. Akbaş insallah sacmalamaz bu maçta. Hakem Hüseyin Göçek rüzgardan yere yıkılan olsa penalti verebilecek tip.
Sol bekleri en zayif karinlari. Stoperleri forvetlerle temasli oynamayi sevmeyen profilde oyuncular. Burak bu maçta skor üretmede zorlanmaz.
Topu Antalya maçındaki gibi Pasaya birakirsak ( Özellikle ilk yarı ) sonu hüsranla biter bu maçın. Mümkün olduğu kadar top bizde kalmalı. Ve rakibi önde karşılamalıyız. Hataya zorlarsak skoru rahat alacağımız bir mac olur.
Bol gollü bir maç bekliyorum. Maçın sonucunu da Kucka'nin performansı belirler.
8 tane oyuncumuz kart sınırında.
Perreira , ( Uğur ), Akbaş, Yusuf, Olcay, Kucka, Bero ve Burak Yılmaz.
En az 2 ya da 3 tanesi kart cezasını temizlemeli.
Yedigimizden fazlasını atıp maçı kazanmalıyız. 3 puan alacağımızı düşünüyorum.

2 3 tanesi kart cezasını temizlemeli derken haftaya Petrol ofisi ile oynamiyoruz hocam ligin iyi top oynayan takımlarından Bursa ile oynayacağız ve oldukça zor geçecek..O sebepten cezaları 2.yariya , sakatların iyileşmesine ve takviye gelene kadar örtelemeliyiz.

Mert Oğuzlu61
07.12.2017, 20:15
Ndoye ve Olcay ayni anda ilk 11 de olursa kabiz oluruz, Kasimpasa defansini bu oyuncularla acmak zor olur. Atletik oyunculari var, topu onlara birakirsak Fenerin rahat rahat yendigi takima puan birakiriz.

Sol kanatta Ndoye tercihi surdurulebilir bir sey vaad etmiyor. Maca gore tercih etmek lazim. Hoca illa onda israr ediyorsa o zaman Olcay dan vazgececek. Bu takim ikisini ayni anda kaldiramaz. Zaten kanatlarda boyle bir oyun sekli de olamaz, cok sacma olur.

Karadeniz6116
07.12.2017, 20:18
2 3 tanesi kart cezasını temizlemeli derken haftaya Petrol ofisi ile oynamiyoruz hocam ligin iyi top oynayan takımlarından Bursa ile oynayacağız ve oldukça zor geçecek..O sebepten cezaları 2.yariya , sakatların iyileşmesine ve takviye gelene kadar örtelemeliyiz.Her hafta 3 kişi cezasini temizlemeli.
Gecen haftada yazdim. Gecen hafta sinirda 6 kişi vardi, bu hafta 8 kisiye çıktı.
Bu hafta da temizlenmezse 10 kisiye çıkar o kart sinirindakiler...
2. Yari maçların cok mu kolay ?
Konya deplasmani, Fener maçları var ???
Burak yok, en az onun kadar golü koklayan ve formda Rodallega var.
Kucka oynamaz, Okay oynar.
Akbaş oynamaz, Uğur düz koşulara başladı o oynar.
Mantıklı düşününce cezali listesi su 3 haftada temizlenmeli...
Eldeki kadroda birbirine yakın cok adam var.
Eksikliği hissedilmez cok fazla.
Temizlik ilk yarı bitmeden şart..
Ki ilk yari sonunda 1 tane stoper hariç transfer yapılmaz bu takima.
Gidecekler var daha fazla.
Eldeki alternatifli kadro bir nebze de olsa azaltilacak.
Bongonda ve Volkan Sen ile kiralık olarak Beronun gönderilmesini istemiş hoca.
Bu açıdan düşününce anlarsınız siz de cezalar temizlenmeli mi örtelenmeli mi ?
Elinde 13 yabancı var. Göndermeden kimseyi alamazsın. Öyle 3-5 transfer beklemesin kimse.
1 ( stoper ) ya da belki kanat forvet ile 2 adam ( gönderecekleri yabancilara göre ) transfer edilir.

Uğur Kalyoncu
07.12.2017, 20:51
Her hafta 3 kişi cezasini temizlemeli.
Gecen haftada yazdim. Gecen hafta sinirda 6 kişi vardi, bu hafta 8 kisiye çıktı.
Bu hafta da temizlenmezse 10 kisiye çıkar o kart sinirindakiler...
2. Yari maçların cok mu kolay ?
Konya deplasmani, Fener maçları var ???
Burak yok, en az onun kadar golü koklayan ve formda Rodallega var.
Kucka oynamaz, Okay oynar.
Akbaş oynamaz, Uğur düz koşulara başladı o oynar.
Mantıklı düşününce cezali listesi su 3 haftada temizlenmeli...
Eldeki kadroda birbirine yakın cok adam var.
Eksikliği hissedilmez cok fazla.
Temizlik ilk yarı bitmeden şart..
Ki ilk yari sonunda 1 tane stoper hariç transfer yapılmaz bu takima.
Gidecekler var daha fazla.
Eldeki alternatifli kadro bir nebze de olsa azaltilacak.
Bongonda ve Volkan Sen ile kiralık olarak Beronun gönderilmesini istemiş hoca.
Bu açıdan düşününce anlarsınız siz de cezalar temizlenmeli mi örtelenmeli mi ?
Elinde 13 yabancı var. Göndermeden kimseyi alamazsın. Öyle 3-5 transfer beklemesin kimse.
1 ( stoper ) ya da belki kanat forvet ile 2 adam ( gönderecekleri yabancilara göre ) transfer edilir.

Hocam benim için şu 3 hafta aşırı derece de önemli ..Ligin kader maçlarını oynayacağız o sebepten olabildiğince tam kadro çıkmak isterim..

3 te 3 yapalım da cezalar 2.yariya kalsın devre arası sakatlar tam manasıyla iyileşir..Sosa ve Kucka iyice form tutar bunların yanında da 1 takviye gelirse cezalar da yavaş yavaş temizlenir sıkıntı olmaz.

Ayrıca hoca Beronun gitmesini istemez o durum muhtemelen hurafedir..

Karadeniz6116
07.12.2017, 20:58
Hocam benim için şu 3 hafta aşırı derece de önemli ..Ligin kader maçlarını oynayacağız o sebepten olabildiğince tam kadro çıkmak isterim..

3 te 3 yapalım da cezalar 2.yariya kalsın devre arası sakatlar tam manasıyla iyileşir..Sosa ve Kucka iyice form tutar bunların yanında da 1 takviye gelirse cezalar da yavaş yavaş temizlenir sıkıntı olmaz.

Ayrıca hoca Beronun gitmesini istemez o durum muhtemelen hurafedir..Basın da yazmaya başladı Bero konusunu. Oynayıp gelismesini istemiş, o bölgede cok adam olduğu için oynatamiyormus.
Ben de beğendiğini düşünüyorum Beroyu ama kiralık gönderme niyeti doğrudur.
Kalan 3 maç evet çok önemli ama 6 eksikle gsyi yendik.
Bu sene öyle bir kadro varki 18 tane ilk 11 adamimiz var. Cok mu üst düzey bu kadro diye sorarsan, bence tabii ki değil ama bir tanesi yerine diğeri oynayinca cok fazla sırıtmayan, birbirine yakın adamlar var.
Sosa ve Kucka zaten o forma ulaşması için oynamali.
Sakat ve cezali durumlarinda.
Illa kart göreceğiz.
Kart görmemek icin oynamaya baslarsak, o zaman mücadele olarak sahada futbolcular kendini rakipten sakinmaya başlar.
Benim düşüncem de bu yönde.
Senin aksine Bursa maçının, Karabük maçından daha kolay geçeceğini düşünüyorum.

Ufuk
07.12.2017, 21:50
Sarı kart cezalısı olsalar Erzurum deplasmanında mı cezalı olurlar yoksa Bursa maçından mı?

Erzurum ise komple temizlesinler zaten skoru aldık.

Karadeniz6116
07.12.2017, 21:59
Sarı kart cezalısı olsalar Erzurum deplasmanında mı cezalı olurlar yoksa Bursa maçından mı?

Erzurum ise komple temizlesinler zaten skoru aldık.Bursa maçında hocam.
Ligde görülen sari kartlar, kupaya yansımıyor.
Yani kırmızı kart hariç her halükarda cezasını önündeki ilk lig maçında cekiyorlar.
Bu arada öyle bir hal aldık ki 3 maçı da sürekli düşünüyoruz daha önümüzde Paşa maçı varken. Yarin da Bursadan Aziz Behic sikecilerle oynayacakları maçta kart sınırında.
Le Guenin sistemi için de Aziz Behic önemli.
Maçı izlerken aklınızda bulunsun.
Şöyle bir sarı görse hiç de fena olmaz.

Ufuk
07.12.2017, 22:02
Bursa maçında hocam.
Ligde görülen sari kartlar, kupaya yansımıyor.
Yani kırmızı kart hariç her halükarda cezasını önündeki ilk lig maçında cekiyorlar.
Bu arada öyle bir hal aldık ki 3 maçı da sürekli düşünüyoruz daha önümüzde Paşa maçı varken. Yarin da Bursadan Aziz Behic sikecilerle oynayacakları maçta kart sınırında.
Le Guenin sistemi için de Aziz Behic önemli.
Maçı izlerken aklınızda bulunsun.
Şöyle bir sarı görse hiç de fena olmaz.

Çift sarı görse? :D

Yapacak bişey yok bu maç dikkat etsinler o zaman Bursa çok iyi takım. Önce paşa maçına bakmak lazım ama doğru diyorsun.

Ne zaman sonraki maçaları hesaplasak patlıyoruz. Maç maç gidelim.

Ahmet Almacı
07.12.2017, 22:31
olasi bir kart sinirindaki oyuncunun kart gormesi ve macin durumuna gore kirmiziya cevirmeli riza hoca bunu umarim soyler oyunculara mac icinde cezasini kupada ceker

Sefer A.
07.12.2017, 22:55
olasi bir kart sinirindaki oyuncunun kart gormesi ve macin durumuna gore kirmiziya cevirmeli riza hoca bunu umarim soyler oyunculara mac icinde cezasini kupada ceker
Öyle oluyor mu ki ? eger öyleyse de çok saçma, ne bu yau sahtekarligin önünü açiyorlar.3... gerçi sanirim bunu daha önce kullanmistik biz, Corum öncesi

selcuk
07.12.2017, 23:02
Öyle oluyor mu ki ? eger öyleyse de çok saçma, ne bu yau sahtekarligin önünü açiyorlar.3... gerçi sanirim bunu daha önce kullanmistik biz, Corum öncesi

oluyorda sarilar silinmiyorki, gelen mac sari gördü mü yine cezali olacak

yani sonucta 1 mac icin 2 mac kacirmak daha sacma olur

Sefer A.
07.12.2017, 23:21
he iste var bir seyler sanirim... neyse çok mühim degil o kadar yau

TSLIEMRE
08.12.2017, 00:15
Kazanırsak cok mükemmel ötesi olur

İsa Gündoğdu
08.12.2017, 08:21
gittiğim hiçbir maçta yenilmedik
bu sefer kasımpaşa tarafından seyredeceğim nasip olursa
:cool:

saçma sapan gol yemezsek kazanırız

Yiğit Gayretli
08.12.2017, 08:32
Kasımpaşa 3-4 pasta kaleye inme işini bazen kusursuz yapıyor. Eğer savunma yerleşimini, tandem mesafesini, alan paylaşımını vs düzgün uygulayamazsak Onur'a çok çok çok fazla iş düşer bu maçta.

Presi doğru yapmamız şart. Topun gittiği yere değil, gitme ihtimali olan ya da gideceği yere baskı yapmalıyız.

ANAOKULU TERK
08.12.2017, 09:25
bu maçlarda , takımın ismi çok önemli .

mesela fener dediğin zaman , takımların dizleri titrer .
elleri ayaklarına dolaşır . yapacakları varsa da yapamaz .
gümbür gümbür akan takımlar , salak gibi kalakalır ortada .

ama trabzonspor dediğin zaman ,
hepsi aslan kesilir , kariyer maçı oynar .
bi taraflarını yırta yırta bi hal olurlar .
kazanınca sevinç gözyaşları döken bile vardır .

neden ?

çünkü seni kendine rakip görüyor arkadaşım !
gücünün yetebileceğini , diş geçirebileceğini zannediyor .
biraz palazlanınca seni küçümsemeye başlıyor .
bakıyor ki,
sahada bırak büyüklüğü , büyüklük kavramının altında ezilen , sıradanlaşmış bir takım var .
benim şu takımından ne eksiğim var ?
ben şu halimle bile ondan daha iyiyim . biraz zorlarsam yenebilirim .
diye kafada kurmaya başlıyor .

işte zihinlerdeki algı , ilk bu şekilde ortaya çıkıyor .

aslında bu düşünce , senin yüzünden filizleniyor .
yıllardır bir türlü doğru dürüst yönetemediğin kulüp yüzünden , bu düşünceler tomurcuklanıyor .

senin yüzünden dünkü yeni yetme ,
sana dişini gösterme ve hırlama cüreti buluyor .
hatta uygulamaya bile geçiyor .

sayenizde nice çakala madara ,
nice sofraya meze olduk !

forum aracılığıyla emeği geçenlere , bir kez daha teşekkür ediyorum .

not :

paşa kim arkadaşım ? büyüksen vurur geçersin . ben büyüğüm demek lafla olmuyor . icraatla oluyor .
şu elindeki kadroyla , hala kafanda acaba yenebilir miyim ? diye tereddütler oluyorsa , sen başlamadan bitmişsin be gülüm !

sen demek ki , başına gelenleri hak ediyorsun .

Ogün YAZICI
08.12.2017, 10:06
Bu maçta kadroya yazılacak ilk isim Castillo
Osmanlı maçından sonra oyuncuyu zirveye çıkaranlar Antalya maçından sonra biletini kesmiş
Gerçekten Trabzonspor taraftarı futbolu çok iyi biliyor
Olcay-Ndoye-Burak-Yusuf hücum dòrtlüsü kadrolar görüyorum şaka gibi
Kasımpaşa deplasmanında
Anlaşılan Burak ile arayı iyi tutan formayı kapacak
Burak ile kanka ayağı olmayan kesilecek

TSelif
08.12.2017, 10:18
Burak hakkında niye böyle bir kanı var. Bu durumu bi ben mi farketmiyorum acaba :rolleyes:

Karadeniz6116
08.12.2017, 10:26
Castillo bence de oynamali ama Burak maç içinde bağırdı , hoca da kesti gibi iddaalar sacma.
Adam Antalya maçında herkes gibi kötüydü.
Şöyle birsey var Castillo da.
Yattara gibi maç içinde uyuyor ama 1 fark var.
Yattara 10 dakikada sana maç aliyordu.
Maalesef Castillo 3 maç tahammül edersen sana 1 maç aliyor.
Birinin 10 dakika da yaptığı işi, diğeri 270 dakika da ancak yapıyor.
Bu takımın kaptana ihtiyacı vardi saha içinde.
Onur yapamıyordu bu işi.
Burak cuk diye oturdu oraya.
Futbol oynayan bilir, saha içinde hakli ya da haksız, bir futbolcu isyan ediyorsa bu iyidir.
Ki Castillo ve Burak'in arası gayet iyi.
Ki o macta Perreira ile de bir pozisyonda bağıra çağıra konuştu Burak.
Bu maçta hoca Olcayi oynatabilir ama Castillo oynarsa da sürpriz olmaz.
Ki Kasimpasanin en iyi tarafi Popov ve Trezegeutli sağ kanadı.
Yani bizim sol tarafimiz.
Ndoye ve Mas ile orasınin delik desik olma ihtimali de yüksek.
Rakibe göre kadro çıkacaksa ilk kesilmesi gereken bu maç Yusuf olmali.
Kanatlar Olcay ve Castillodan oluşmalı.

___________Onazi_______Kucka___________

Castillo__________Ndoye____________Olcay

_________________Burak__________________

Bana göre böyle olmalı kadro...

Doğukan Uçan
08.12.2017, 10:40
kral damdoy yine oynamalı şuan tr nin en formda forveti

ÖmürKaradeniz61
08.12.2017, 11:20
Eğer Damdoy ile Olcay aynı anda sahada olursa bu takımın gol atma şansı sadece Onazinin arkaya atacağı topları Burak ile buluşturmasıyla olabilir diğer türlü organize gol atma şansımız sıfır.Antalyanın hocası avrupadan gelme olduğu için açık futbol oynattı takımına eğer kapanan takım olsaydı sabaha kadar gol atamazdık.

Ertan OKUMUŞ
08.12.2017, 12:02
Eğer Damdoy ile Olcay aynı anda sahada olursa bu takımın gol atma şansı sadece Onazinin arkaya atacağı topları Burak ile buluşturmasıyla olabilir diğer türlü organize gol atma şansımız sıfır.Antalyanın hocası avrupadan gelme olduğu için açık futbol oynattı takımına eğer kapanan takım olsaydı sabaha kadar gol atamazdık.

Takımımızın gol atamama gibi bir derdi yok keza fener 30, gs 29 , biz 28 golle en çok gol atan 3.takımız şuan, bizim derdimiz yediklerimizle alakalı, 27
golle en çok gol yiyen 2. takımız ( gerçi bunun 10 tanesi akhisar-alanya maçlarında oldu)

ALDENİRO
08.12.2017, 13:27
Bu maçta kadroya yazılacak ilk isim Castillo
Osmanlı maçından sonra oyuncuyu zirveye çıkaranlar Antalya maçından sonra biletini kesmiş
Gerçekten Trabzonspor taraftarı futbolu çok iyi biliyor
Olcay-Ndoye-Burak-Yusuf hücum dòrtlüsü kadrolar görüyorum şaka gibi
Kasımpaşa deplasmanında
Anlaşılan Burak ile arayı iyi tutan formayı kapacak
Burak ile kanka ayağı olmayan kesilecek

castillo oynarsa yeniliriz

Enes Başkaya60
08.12.2017, 13:55
Rıza hocanın sosayı idmandan kovduğu haberlerinin doğruluk payı var mı??

selcuk
08.12.2017, 13:58

yok

yine halil sanli kusmus

Faruk BERBER
08.12.2017, 14:01

Tabi ki yok :)

Karadeniz6116
08.12.2017, 14:03
Yunus Emre Sel dun idmanın tamamını canli periscopedan yayinladim. Yok öyle birsey diyor.
Trabzonspor iste sirf bu yüzden yabancı sermayeye satilmali.
Böyle gerizekali, paralı kalem tutan köpeklere o zaman ekmek çıkmaz.
Kimse bu haberi yapan, bulunup, tesislere girişi bile yasaklanmalı..

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20171208/3d5c28b69573003f5c17b367d027a50d.jpg

ogeday6106
08.12.2017, 14:07
tarafsız pasoligle bilet alabildiniz mi arkadaşlar?

Yiğit Gayretli
08.12.2017, 14:15
Yunus Emre Sel dun idmanın tamamını canli periscopedan yayinladim. Yok öyle birsey diyor.

İlgili zevatın bu haberi yapmak için tesise girmesine gerek yok ki... Zaten mabadından uyduruyor.

Meslek örgütlerinin buna önlem alması gerek. Ayrıca yalan haber yazmanın kanundaki karşılığının ağır olması gerek... Adam yazıyor çiziyor, en fazla hakaret yiyor. Zaten surat kösele, karakter yalama olmuş. Koymuyor... Adam olana ağır söz gelecek şeyler söylüyoruz ama adam olana.

TSelif
08.12.2017, 14:19
Canı sıkıldıkça haber uyduruyor bu adam.
Aynı adam TRABZONSPOR , Bursa maçında şike yapmıştır diye haber yaptı.. O yüzden bunun yazdığı çizdiği hiç bir şey doğru değildir.

Karadeniz6116
08.12.2017, 14:20
Trabzonspor, Süper Lig'in 15. haftasında yarın deplasmanda Kasımpaşa ile yapacağı maç için İstanbul'a hareket etti.

Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde basına kapalı gerçekleştirilen antrenmanla hazırlıklarını tamamlayan bordo-mavililer, tarifeli uçakla İstanbul'a hareket etti.

Sakatlıkları devam eden Jan Durica, Okay Yokuşlu ve Uğur Demirok ile hasta olan kaleci Estebanın yanısıra bir sıkıntısı olmayan Bongonda da kafilede yer almadı.

Bordo-mavililerin Kasımpaşa maçına Onur Recep Kıvrak, Pereira, Mas, Hubocan, Mustafa Akbaş, Onazi, Kucka, Yusuf Yazıcı, Abdülkadir Ömür, Burak Yılmaz, N'Doye 11'i ile sahaya çıkması bekleniyor.

Karadeniz6116
08.12.2017, 14:37
İlgili zevatın bu haberi yapmak için tesise girmesine gerek yok ki... Zaten mabadından uyduruyor.

Meslek örgütlerinin buna önlem alması gerek. Ayrıca yalan haber yazmanın kanundaki karşılığının ağır olması gerek... Adam yazıyor çiziyor, en fazla hakaret yiyor. Zaten surat kösele, karakter yalama olmuş. Koymuyor... Adam olana ağır söz gelecek şeyler söylüyoruz ama adam olana.Bu ve bunun gibi şahıslar, Muharrem Usta yönetimi değişsin diye şuan uğraşan, karalama propagandası yapan kişiler.
Yarin X kişi gelsin, çıkarları doğrultusunda onun için de aynı haberleri yapacaklarindan şüphem yok.
Genel olarak çoğunluk diyor ya Trabzon Istanbul'a taşınsın. İste o zaman bu zihniyet düzelir.
Hayir efendim.
Trabzonspor ne zaman bir yabancı sermayeye satılır ve ne zaman maddi olarak bu kan emicilere ekmek çıkmaz, işte o gün kurtulur böyle kalemini para için satan asalaklardan..
O zaman başarılı dönemler geri gelir..

ilelebeTS
08.12.2017, 14:43
Çalımbay geniş kadrodan yakınıyor da, her hafta 1-2 sakat veya cezalımız var. Kadro geniş olmasa oyuncu yok diye ağlardı. 4 oyuncu sakat ayrıca Bongonda da götürülmemiş maça. Bu kadrodan daha çok faydalanması lazım.

Gürkan Asma
08.12.2017, 14:44

Bir de özel haber damgası vurmuş aveller. Ne isim haberin sonunda ne bişey, ben böyle gereksiz medya görmedim, hazır şablonlardan site kuran adamlar oldu başımıza haberci

Karadeniz6116
08.12.2017, 14:59
Trabzonspor’un İstanbul kafilesinde Onur, Uğurcan, Arda, Perreira, Kamil Ahmet, Hubocan, Hüseyin Türkmen, Mas, Abdurrahim, Mustafa Akbaş, Batuhan, Onazi, Kucka, Sosa, Abdülkadir, Yusuf Yazıcı, Bero, Castillo, Olcay, Volkan Şen, N’doye, Burak, Rodallega olmak üzere toplam 23 oyuncu yer aldı.

theo
08.12.2017, 15:14
yarın için kasımpaşa tarafından bilet alan oldu mu?

tarafsızdan alabiliyoruz ama hangi kısımda toplanacağız?

Oğuz ZEYTİN
08.12.2017, 15:21
Trabzonspor’un İstanbul kafilesinde Onur, Uğurcan, Arda, Perreira, Kamil Ahmet, Hubocan, Hüseyin Türkmen, Mas, Abdurrahim, Mustafa Akbaş, Batuhan, Onazi, Kucka, Sosa, Abdülkadir, Yusuf Yazıcı, Bero, Castillo, Olcay, Volkan Şen, N’doye, Burak, Rodallega olmak üzere toplam 22 oyuncu yer aldı.

23 oyuncu var listede.

ogeday6106
08.12.2017, 15:25
ben alamadım tarafsız kartla siz alabildiniz mi?

artvints
08.12.2017, 15:26
ben volkan şen'i saymadım mesela 22 oluyor.

Yiğit Gayretli
08.12.2017, 15:26
23 oyuncu var listede.

Doğru. 23 kişi kadro. Birisi maç kadrosuna giremeyecek. Arda ya da Volkan'dan biri dışarıda kalır tahminen...

1)Onur
2)Uğurcan
3)Arda
4)Perreira
5)Kamil Ahmet
6)Hubocan
7)Hüseyin Türkmen
8)Mas
9)Abdurrahim
10)Mustafa Akbaş
11)Batuhan
12)Onazi
13)Kucka
14)Sosa
15)Abdülkadir
16)Yusuf Yazıcı
17)Bero
18)Castillo
19)Olcay
20)Volkan Şen
21)N’doye
22)Burak,
23)Rodallega

Karadeniz6116
08.12.2017, 15:28
Kopyala yapıştır ile haber sitesinden direk foruma gönderdim.
Evet 23 kişi var.
Kadro 21 kisi olacak, muhtemelen Arda ve 1 oyuncu kadro dışı kalır. Yani kulübede olmaz.

Ozan Yılmaz
08.12.2017, 15:29
Kasımpaşa maçıyla galibiyet serisini sürdürmek isteyen Trabzonspor'da teknik direktör Rıza Çalımbay sakat oyuncular dışında kadroyu bozmayı düşünmüyor.

Kalede Onur'la başlayacak olan tecrübeli teknik adam, savunma kurgusunu Pereira, Hubocan, Mustafa ve Mas'tan oluşturacak.

Savunmanın önünde Onazi'nin partnerinin sakatlığından dolayı forma giymeyecek olan Okay'ın yerine şans bulacak Kucka olacak.

Rıza Çalımbay'ın hücum kurgusunda ise ufak bir değişiklik yapması bekleniyor.

Antalyaspor mücadelesinde ilk yarı sonunda oyundan alınan Castillo yerine cezası biten Olcay forma giyecek. Hücum hattının diğer isimleri ise Yusuf Yazıcı ve Burak Yılmaz olacak.

Bordo mavili ekibin Kasımpaşa deplasmanında yine son haftalarda olduğu gibi N'Doye ile gol arayacak.

Maç içerisinde Burak Yılmaz'la Senegalli golcünün top Trabzonspor olduğu pozisyonlarda geçtiğimiz haftalarda olduğu gibi birlikte oynayacağı belirtildi.

Kaynak: beIN

Mesut
08.12.2017, 15:29
-----------------Onur-------------------
Pereria Hubo--Akbaş--Mas
-------------Kucka-Onazi--------
Olcay---------Ndoye-------Yazici
------------------Kral-------------

ttsfurkan
08.12.2017, 15:40
Rıza hoca büyük ihtimal olcayı oynatmak için castillo yu ilk 11 de başlatmayacak. İlla olcayı oynatacaksa keşke bu sezon Gs maçı hariç hep formsuz olan yusuf u kesip de oynatsa.
OLCAY - NDOYE - CASTİLLO önlerinde BURAK daha iyi olur ancak yusuf oynasın diye yine maç içinde sık sık pozisyonları değişen futbolcular ve orta sahaya yığılmış bir takım görürüz.
Artık sosa nın takıma monte edilip 10 numara pozisyonunda liderliği eline alması şart. Her şeye rağmen bu maçta da galibiyet alalım yeter.

Sefer A.
08.12.2017, 16:08
Bongonda ile ne derdi var hocanin yaa, genis kadroya bile almiyor... yazik yaa

Numan Yerlikaya
08.12.2017, 16:08
Bursa-Fener berabere Göztepe'de yenilir inşallah. Kayserinin de yenileceğini düşünüyorum

Yiğit Gayretli
08.12.2017, 16:15
Bongonda ile ne derdi var hocanin yaa, genis kadroya bile almiyor... yazik yaa

N'Doye da oynamadı, gıkı çıkmadı. Rodallega bile biraz mızmızlandı, sustu. Kucka, Sosa sürekli kesik yiyor. Onazi sezon başında hiç forma şansı bulamadı neredeyse.

Hiçbirinin doğru düzgün sesi çıkmadı, Bongonda küçük uşak gibi zırlıyor. Ben de oynamayı çok hak ettiğini düşünüyordum/düşünüyorum ama bu takındığı tavrı hoş görme sebebi olamaz. Ve bir futbolcu oynayamadığı için böyle davranırsa takımdan uzaklaşır/uzaklaştırılır. Doğal seleksiyon...

Stoper rotasyonunda Hüseyin'i tek yedek, santrafor rotasyonunda N'Doye'u as forvet yapan şans, Bongonda'ya da uğrardı. Beklemesini bilemedi.

samway
08.12.2017, 16:24
Bizim taraftan maça gitmeyip bilet satmak isteyen olursa bana ozelden ulaşabilir mi ?

yattarahayranı
08.12.2017, 16:28
yarın için kasımpaşa tarafından bilet alan oldu mu?

tarafsızdan alabiliyoruz ama hangi kısımda toplanacağız?

Aynen bende bunu merak ediyorum

ALDENİRO
08.12.2017, 16:30
maçın adamı kim olur acaba. bence buraaaak yılmaaaz.....

Yiğit Gayretli
08.12.2017, 16:35
Kasımpaşa stadı için tecrübesi olmayanlara ışık tutması açısından (doğma büyüme Kasımpaşalı biri olarak):

-Maratonun (açık tribün) deplasman tribününe yakın bölümünden, alt kısımlardan almak,
-Kapalı tribünün yüzünüzü sahaya döndüğünüzde solda kalan kalenin hizasındaki bölümden (şeref tribünü sağınızda kalır) almak,

mantıklı seçimlerdir diğer tribün ve bloklara göre.

Maratonla deplasman tribünü arasında kalan ve "kapalı kale arkası" olarak geçen kısımda Kasımpaşa'nın az sayıdaki taraftarları olur. Genelde 15-16 yaşındaki asabi ve heyecanlı gençlerdir bunlar. Yan yana bulunmaktan rahatsızlık duyabilirsiniz. Bahsettiğim tribünlerde nispeten daha sakin ve oturarak maç izlemeyi tercih eden daha yaşlı kişiler olur.

Ogün YAZICI
08.12.2017, 16:36
N'Doye da oynamadı, gıkı çıkmadı. Rodallega bile biraz mızmızlandı, sustu. Kucka, Sosa sürekli kesik yiyor. Onazi sezon başında hiç forma şansı bulamadı neredeyse.

Hiçbirinin doğru düzgün sesi çıkmadı, Bongonda küçük uşak gibi zırlıyor. Ben de oynamayı çok hak ettiğini düşünüyordum/düşünüyorum ama bu takındığı tavrı hoş görme sebebi olamaz. Ve bir futbolcu oynayamadığı için böyle davranırsa takımdan uzaklaşır/uzaklaştırılır. Doğal seleksiyon...

Stoper rotasyonunda Hüseyin'i tek yedek, santrafor rotasyonunda N'Doye'u as forvet yapan şans, Bongonda'ya da uğrardı. Beklemesini bilemedi.

Katılıyorum ve ekliyorum ;
Bazı arkadaşlar yeterli bulmasa da
Göztepe ve Konyaspor maçlarında takımda kreatif oyuncuların bulunmadığı ona en çok ihtiyacımız olduğu dönemde adam eksilmesen dikine oynamadan sürelerini çarçur etti
Göztepe maçında Abdüş 5 dakikada puan aldırıyordu.
Yani bu şanslar herkesten önce Bongonda'ya verildi aslında
Gerçekten yetersiz

Yiğit Gayretli
08.12.2017, 16:38
Katılıyorum ve ekliyorum ;
Bazı arkadaşlar yeterli bulmasa da
Göztepe ve Konyaspor maçlarında takımda kreatif oyuncuların bulunmadığı ona en çok ihtiyacımız olduğu dönemde adam eksilmesen dikine oynamadan sürelerini çarçur etti
Göztepe maçında Abdüş 5 dakikada puan aldırıyordu.
Yani bu şanslar herkesten önce Bongonda'ya verildi aslında
Gerçekten yetersiz

Yetenek eksiği yok Ogün. Ama Belçika milli takımından neden kesildiği ve Celta Vigo'dan İspanya içine neden transfer yapamadığı burada birkaç ay içerisinde yansıttığı mental sıkıntılarla gün gibi ortaya çıktı.

ilelebeTS
08.12.2017, 16:53
Kadro şişkin ve devre arası için kurban aranıyor. Bongonda da kiralık olması dolayısıyla birinci aday olarak belirlenmiş. Kupa maçında bile son 5 dk oyuna giriyorsa başka açıklaması olamaz bunun.

http://www.trabzonspor.org.tr/download/images/8_6417662236.jpg

Sosa da kovulunca çantasını hazırlamış :D

Berke6198
08.12.2017, 17:01
Kasımpaşa maçına deplasman biletleri tekrar satışa açıldı! Bitmeden alın!

Yunus Danışmaz
08.12.2017, 17:17

Bu da iş değil ama! Madem açacaksın zamanında aç. Burdan bir arkadaş Trabzonspor passoligini iptal etmişti sanırım , sırf maça gelebilmek için! Ayıptır yani!

TSemih61
08.12.2017, 17:23
Yav şaka gibi ama millet Okay'ın sakatlığını dert etmiş. Yav siz ciddi misiniz :D Sanki her maç delik deşik olan ortasahada Okay oynamıyormuş gibi yazıyorsunuz. :D Allah aşkına ne fark edecek?

Başakşehir Gökhan ve İrfan ortasaha ikilisiyle maçlara çıkıyor. Böylesine yumuşak bir takımla bile işi götürüyor iyi savunma yapıyor. Önlerinde de Mossora ve Frei var. Onlar da bir o kadar yumuşak savunma zaafiyeti olan futbolcular. Attamah bizim burun kıvırdığımız oyuncu, Epureanu idarelik bir stoper. Yani direk gövde kısmı zayıf adamların ama hiç de öyle bizim haftalardır olduğu gibi delik deşik olduklarını görmedim. Ne fazla pozisyon veriyorlar da hücum görevlerini aksatıyorlar, tüm oyuncular aktif oyun içinde bizdeki Mas, Okay ve stoperlerimiz gibi geri planda kalmıyorlar. Demek ki mesele oyuncular değil takım savunması. Mesele hoca. Mesele oyuncuların iyi niyeti, yok şuram ağrıyor oynamayım, yok şu adamı takip etmeyim, ilerde pas bekleyim, herkes bana oynasın tribinde değiller. Hepsi takım oyunu oynamaktan zevk alıyor. Bunu sağlayan Abdullah Avcı'dır şüphesiz ama oyuncu karakterleri de önemli husus. Adebayor bile takım için savaşıyor asla bireysel bir oyuncu değil. Bizde tam tersi. Karaktersiz oyuncular kendini kurtarmak için bütün topları Burak'a oynamaktan gocunmaz. Burak da doğru tercih yaptı, GS'de kimse ona gol attırmak için oynamaz futbolunu ama burada öyle değil, tüm oyuncular onun liderliğini kabul ediyor. Geçen maç olduğu gibi bazı oyunculara gol attırmaya çalışıp şovunu da yapıyor :D

Biz, Rıza galibiyet alıyor daha ne yapsın yav kafasındayız. Oyuncularla anlaşma, söz geçirme, motive etme maçlara hazırlama vs. kısaca adam yönetimi sıfır. Şuan işini kimlerle götürüyorsa onların huyuna gidiyor. Bu rezil oyuna itiraz etmeyen bir o kadar çapsız oyuncu da var takımda. Hepsi galibiyet geliyor bize dokunan yok kafasında. Bir tek Sosa Alanya maçı sonrası sesini çıkarmıştı, tabi bu takım da babasının takımı değil, onun da umurunda olmaz adam parasına bakar.

Bizde Sosa oynasa eyvah savunma yok takımda diyor bazı çok bilmişler. Neymiş yürüyormuş(Alakası yok tabii ki) :D Taraftar kafa olarak, vizyon olarak küçüldü gerçekten. Muharrem Usta sağ olsun 6-7 leri kabullendirdi bu taraftara, iyi bir teknik direktör ve iyi futbol beklemek neyimize?

ALDENİRO
08.12.2017, 17:24

tekrar satışa açıldı ne demek!!! birileri biletleri bloka etmiş satamayınca tekrar satışa mı çıkmış?? taraftar maymuna döndü. iyi dalga geçiyorlar...

Ogün'
08.12.2017, 17:46
Bilet almayı başardım oh be

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cagdas Topal
08.12.2017, 17:47
Biletler tekrar satışa çıktı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yattarahayranı
08.12.2017, 17:48
Bilet almayı başardım oh be

Ben bilet bulabilirsem pasolig alıcam aradım pasoyu yer Yok diyor çıldırcam

Karadeniz6116
08.12.2017, 17:55
Trabzonspor’un İstanbul kafilesinde Onur, Uğurcan, Arda, Perreira, Kamil Ahmet, Hubocan, Hüseyin Türkmen, Mas, Abdurrahim, Mustafa Akbaş, Batuhan, Onazi, Kucka, Sosa, Abdülkadir, Yusuf Yazıcı, Bero, Castillo, Olcay, Volkan Şen, N’doye, Burak, Rodallega olmak üzere toplam 23 oyuncu yer aldı.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiEdit...
Arda ve Abdürrahim de Trabzonda bırakılmış.
21 kişi gitmiş İstanbula.

Cagdas Topal
08.12.2017, 17:55
Bilet bende aldım hemde 2 tane :)

yattarahayranı
08.12.2017, 17:56
Bilet bende aldım hemde 2 tane :)

Saat kaçta aldınız ?

Ogün'
08.12.2017, 17:57
Şuan açılıyor yavaş yavaş

Ogün'
08.12.2017, 17:57
Ben de 2 tane aldım yenileyin sayfayı sürekli

cebcare
08.12.2017, 17:59
tarafsiz karti da acsalar biz de maci izlesek.

Yunus Danışmaz
08.12.2017, 17:59
Hala var bilet 10 tane falan :)

yattarahayranı
08.12.2017, 18:00
Ben de 2 tane aldım yenileyin sayfayı sürekli

Ben bulsam bilet paso alcam şimdi paso alıp biletsiz kalmak istemiyorum kadın da vana Yok diyo bilet 2 defa aradım

Yunus Danışmaz
08.12.2017, 18:04
Bir de maçtan önce toplanma yeri falan var mı? Kasımpaşa'da deplasman tribüne hiç girmedim ben.

selcuk
08.12.2017, 18:12
ne oldu, bütün stadyumumu doldurdunuz

tanjugunduz
08.12.2017, 18:18
dostlar ban yardımcı olun lütfen hala maça bilet alamadım hem TRABZONSPOR hemde Orduspor passoligim var kasımpaşa tarafına bilet alamıyorum yok mu bir çaresi

selcuk
08.12.2017, 18:21
dostlar ban yardımcı olun lütfen hala maça bilet alamadım hem TRABZONSPOR hemde Orduspor passoligim var kasımpaşa tarafına bilet alamıyorum yok mu bir çaresi

Trabzonspor kartini iptal ettirmelisin

bilet kalirsa o zaman alabilirsin

theo
08.12.2017, 18:21
misafir bileti tükenmiş.

maraton alıcam D kategorisinden. bir tek onda müsaitlik var.

maratondan alan var mı başka?

tanjugunduz
08.12.2017, 18:37
şimdi passoligi aradım cuma cuma ağzıma geleni söyledim . resmen insanları sahteciliğe teşvik ediyorlar neymiş efendim siz TRABZONSPOR kartına sahip olduğunuz için sistem izin vermiyor kartınızı iptal ettimeniz lazım diyor iyide yaptıkaları ANAYASA nın eşitlik aykısına aykırı, ayrıca derneklere serbestçe üye olma ilkesine de aykırı ben Orduspor kartımla maça girmek istiyorum diyorum hayır olmaz diyor üşenmsem mahkemeye vereceğim bunları birde diyorki kartınız iptal edip yenilerseniz sürekli 8 tl kurye bedeli ödersiniz diyor ayrıca şuan iptal etseniz bile sistemden hemen düşmüyor yine alamazsınız diyor dostlar bana bir çare

yattarahayranı
08.12.2017, 18:44
şimdi passoligi aradım cuma cuma ağzıma geleni söyledim . resmen insanları sahteciliğe teşvik ediyorlar neymiş efendim siz TRABZONSPOR kartına sahip olduğunuz için sistem izin vermiyor kartınızı iptal ettimeniz lazım diyor iyide yaptıkaları ANAYASA nın eşitlik aykısına aykırı, ayrıca derneklere serbestçe üye olma ilkesine de aykırı ben Orduspor kartımla maça girmek istiyorum diyorum hayır olmaz diyor üşenmsem mahkemeye vereceğim bunları birde diyorki kartınız iptal edip yenilerseniz sürekli 8 tl kurye bedeli ödersiniz diyor ayrıca şuan iptal etseniz bile sistemden hemen düşmüyor yine alamazsınız diyor dostlar bana bir çare
Yav abi Bende delirdim ya bi maça gitcez çektiğimiz sancılara bak madem passoligi getiriyorsun çok büyük miktarda para koparıyorsun bari hakkını ver kardeşim ya

champions
08.12.2017, 18:59
Her hafta birbirinden saçma oyunlar oynuyoruz. Ölü Antalya'ya karşı ilk pozisyonu 40. dk'da bulduk. Ön taraf Burak dahil berbattı, hocanın ne yaptığını bildiğinden emin değilim. Yine Ndoye ve Yusuf'u oynatır ve işi şansa bırakır büyük ihtimalle. Umarım şansa ihtiyaç duymadan kazanırız.

yorumsuz6117
08.12.2017, 20:49
Bursa'yı yeneriz ama bu maçı almamız düşük ihtimal..

tanjugunduz
08.12.2017, 21:09
dostlar bana bir fikir verin ben şimdi TRABZONSPOR passolig kartımı iptal edeyim mi yarıyıl tatiline gelen 3 maç var konya fb göztepe bu maçlara istanbuldan katılabilirim sizce başka takımın passolig kartıyla ev sahibi gibi bilet almam kolay olur mu ona göre iptal etmeyi düşünüyorum eğer olmuyorsa iptal etmeyeceğim.

Ahmet Kara
08.12.2017, 21:59
Önümüzde ki 3 maçın en zor olanı. Kazanacağımızı sanmıyorum. Zaten Rıza Hoca kanatları N'Doye , Olcay yaparsa banko yeniliriz.

Jackdaniels
08.12.2017, 22:00
Rıza hıcanın ndoye kumarı elinde patlayacakmış gibi hissediyorum bu maç umarım gerçek bir kanat oyuncusuyla oyuna başlar... Ayrıca bu öğlen 2 maçları nedir kardeşim yönetim ne iş yapıyor herkes gece maçı oynarken neden biz hep 2 de oynamak zorundayız kimsedende bir tepki bir isyan yok maşallah herkes memnun herhalde. Yönetim mutlaka bu işe el atmalı.

ilelebeTS
08.12.2017, 22:04
Kazanmamız lazım. Üst taraf yavaş yavaş ayrılacak gibi. O grupta kalmalıyız.

Timur Bey
08.12.2017, 22:12
N'doye'un pek bir şey yapamayacağını düşündüğüm maç. Nihayet Kucka-Onazi ikilisi de baştan sona izleme olanağına sahibiz. Ayrıca ucu bucağı olmayacak bir maç. Kasımpaşa da bizim gibi çok gol yiyen bir takım. Öne geçip ilk yarıyı önde kapatırsak farka da gidebiliriz, aynı şekilde beklemediğimiz bir sonuç da alabiliriz. Bu sebeple şu kadroyu daha münasip görüyorum mücadele bakımından:

Onur
Pereira Akbaş (ah ah) Hubocan Mas
Kucka Onazi
Olcay Yusuf Castillo
Burak

artvints
08.12.2017, 22:29
Bu 3 maçi almamiz gerekiyor tabi ama futbol oynamadan gitmez böyle. Özellikle takim pas kültürünü oturtmazsa en ufak baskida korkup rastgele uzun oynarsa bir yere varilamaz. Öyle haftalar gelip geçer.

Sivas macinda bir sahne hatirliyorum. Pereira ve abdülkadir 4 kişiye karşi top tutup pas yapmaya çalişiyor, diğer oyuncular uzaktan izliyorlar. Futbolcular hata yapacağiz diye futbol oynamayi birakiyorlar her sene, skora teslim oluyorlar.

Mehmet Cihan Kocaman
08.12.2017, 22:36
Bursa’yı bi şekilde yeneriz gibi gözüküyor, Aziz de cezalı üçlü savunma sistemleri çökecek. O yüzden bu maçı kesinlikle iyi atlatmalıyız. Açıkçası son üç maça yedi puan yazdım o yüzden bu maçta bir puana hayır demem.

Karadeniz6116
08.12.2017, 22:39
2-0 kazanacağımızı düşünüyorum.
Kasimpasanin beyni Mensah yok.
Trezegeuti tut maçı al.
En zor maçımız son maç Karabük.
Bu maçta puan kaybı benim adıma büyük sürpriz olur.

Sefer A.
08.12.2017, 22:48
Rıza hıcanın ndoye kumarı elinde patlayacakmış gibi hissediyorum bu maç umarım gerçek bir kanat oyuncusuyla oyuna başlar... Ayrıca bu öğlen 2 maçları nedir kardeşim yönetim ne iş yapıyor herkes gece maçı oynarken neden biz hep 2 de oynamak zorundayız kimsedende bir tepki bir isyan yok maşallah herkes memnun herhalde. Yönetim mutlaka bu işe el atmalı.
Kazanip da karsilasma sonu bir yöneticimiz açiklama yaparsa iyi olur : "12'de hatta 10'da hatta 8'de oynatsinlar, olmadi gece 3'te de oynatabilirler, yine çikariz oynariz kazaniriz, istedikleri kadar katakulli çevirsinler" ... ha iste bunu gerçeklestireceksin herkese atar yapacaksin... köpek herifler cücüslerin en erken oynadiklari karsilasma Tr saatiyle 16'dir 17'dir, bize habire saçma sapan saatler... yârin 16:30 karsilasmalari var, o saatte oynasak ne olurdu sanki, serefsizler yaa

2-0 kazanacağımızı düşünüyorum.
Kasimpasanin beyni Mensah yok.
Trezegeuti tut maçı al.
En zor maçımız son maç Karabük.
Bu maçta puan kaybı benim adıma büyük sürpriz olur.
Sanirim geçen sayfalarda yazmistiniz, "Trezeguet sag kanat" diye, kendisi genelde solda oynuyor

yorumsuz6117
08.12.2017, 22:56
Bursaspor fazlasıyla loser bi takım haftaya bunlara çakarız..

Semih58
08.12.2017, 23:23
Paso lig saçmalık.İsteyen istediği yerde maç seyretmeli, güvenlik personeli ve kameralar süs niyetine dikilmedi ya.

kayseriliyiz
09.12.2017, 01:00
Maçin önemi çok büyük.

Envoyé de mon Redmi 4X en utilisant Tapatalk

Murathan
09.12.2017, 02:12
Olcay ve Sosa oynamalı.
Yusuf Yazıcı oynamamalı.
İyi futbol için başta bunlar gerekli.

Yavuz KÜÇÜK
09.12.2017, 02:20
Maç saatini 14.00 yapanın ..............

Sefer A.
09.12.2017, 02:51
Olcay ve Sosa oynamalı.
Yusuf Yazıcı oynamamalı.
İyi futbol için başta bunlar gerekli.
Sen de kayiplara karistin bu aralar hee :)
Sosa hele bir yedek otursun, sonradan girip katki saglasin, sonra 11'e atariz onu...

Kadir
09.12.2017, 02:55
Maç saatini 14.00 yapanın ..............

Allah belasını versin [emoji16]

Sefer A.
09.12.2017, 08:06
la haydeee , kaguuuunnn

6Şafak Aydın1
09.12.2017, 10:02
gerginlikten dolayi futbolcu antrenör heyecan yapiyor fenere gün doguyor. bursada bizde bu yüzden feneri yenemiyoruz. o heyecan gerginlik oyuncuya sicriyor adam birak gol, goller atip mac kazanmayi iki pas yapamiyor örn bursali baris.

biz simdi bütün maclari alip fenere ayni sekilde maglup olmamamiz gerekiyor artik. baska nedenlerden dolayi kaybedelim kendi kendimizi maglup ediyoruz. rahat cikarsak sansimiz yükseliyor demekki fener macinda.

Doğukan Uçan
09.12.2017, 10:15
bursa akşam hiç bir şey yapmadı resmen hayal kırıklıgı

HOPA'LI TS'Lİ
09.12.2017, 10:25
Bu maçı kazanmamız lazım
Bursa çok kötü oynadı, şikebahçe ucuz penaltıyla 2.sıraya çıktı.
Fenerden kötü takım değiliz.
Adi Bursa şimdi bize asılır.

Doğukan Uçan
09.12.2017, 10:35
bursa hem galatasaraya hem fenere bedavadan maç verdi resmen. diğer maçlardaki futbolunu oynasa kazanırdı 2 maçta da favoriydi

Ömrüm Can SEZER
09.12.2017, 10:51
Kol saati ile girebiliyormuyuz maça

ysngmz
09.12.2017, 11:06
Yusuf dinlendirilmeli sosa ile başlayalım onazi kucka ikilisini izlemek heyecan verici

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Faruk BERBER
09.12.2017, 11:07
Kol saati ile girebiliyormuyuz maça

Girersin.

trbzonsporlu
09.12.2017, 11:34
forvet arkası oynayacaksa bencede sosa oynasın bugün. yok yine defansin önünde oynayacaksa kalsın yedekte daha iyi.

adiloş bebe
09.12.2017, 11:41
hiç maç havası yok, bu saatte maç koyarsan olacağı, bu izleyemeyeceğiz maçıda

tanjugunduz
09.12.2017, 11:41
dostlar maca bilet lazim nasil gidebilirim ts passoligini iptal etsem orduspor passoligimle hemen vilet alabilirmiyim

tanjugunduz
09.12.2017, 11:42
lutfen yardimci olun

abdllh.29
09.12.2017, 11:45
Maç saati konusunda ki tepkiyi yayıncı kurulusu arayarak göstermelisiniz. Bu düzenlemeyi onlar yapıyor talebin fazla olduğu İstanbul takımları maçlarını aksama az olanları gündüze kaydırıyor her hafta ararım BeIn sporu ama sadece benim tepkimle olacak şey değil toplu olarak tepki verirsek bir şeyler değişebilir.

Ömrüm Can SEZER
09.12.2017, 11:49
Abi ts pasoligini iptal ettim ben kasimpasa pasosu ile alabildim bileti orduspor la da alinir yani

tanjugunduz
09.12.2017, 11:50
omrum kardes hemen oluyor mu nereden iptal ettiniz

tanjugunduz
passoligi mi arayayim

Ömrüm Can SEZER
Evet arayarak iptal ettim musteri temsilcisini

Ömrüm Can SEZER
09.12.2017, 11:51
Kartım gözükmüyor passo mobilde

ANAOKULU TERK
09.12.2017, 12:02
1-castillo anca yedek olmalı . ne takıma faydası var . ne de kendisine .
başı kesilmiş tavuk gibi aynı . ne bok yediği belli değil .
kafasını cırtlak çingene kırmızısına boyayacağına ,
''ben nerede yanlış yapıyorum ?'' diye oturup düşünmeli .
ayrıca birileri bu arkadaşa ,
''olayın ne senin aslanım ? hangi kafayı yaşıyorsun ?, söyle de bilelim !'' diye sormalı .

2-bero kesinlikle ilk onbirde oynamalı . köpek gibi koşuyor namıssız. saksıyı çalıştırmasın , çok da önemli değil . yeter ki açık kapatsın . adam harbi manyak lan . durmadan koşuyor anasını satayım . ilginçtir , herifin el freni de yok . girdi mi adamın ayağını falan eline veriyor . bak bu güzel . ezeceksin ki , ezilmeyesin . asıl kadroda mutlaka yer açılmalı bu gözü dönmüşe . deli danalar gibi koşuşturmasını seviyorum ben bu manyağın .

3-paşa'da neymar mı , neumaymar mı , her ne boksa bi alman var . ha bu gavura dikkat etmek lazım . uçana kaçana vuruyor Allah'ın Saksonyalısı . başımıza iş açmadan , önlemini biri alsın . ben olsam bero manyağını , ona yapıştırır , arkasına da çirkef ikilimiz olcay ve pereyra'dan birini çakarım . takımı oynatan bu kımıl zararlısı . aman dikkat .

4-tirezege denilen canlıyı , bizim akbaş nefes aldırmazdı ama , maalesef bu maçta göbekte oynayacak . sol kanattaki mas , bu herife dikkat etsin . tek başına , kahraman olmak isteyebilir arkadaş . köşeden adamı kaçırırsa , slalomu iyi yapıyor bu eleman . yardıma mutlaka okay veya yazıcı gelmeli . yoksa var ya , elek oluruz , ben size söyleyeyim .

bak elin oğlu şansa bala , beleş meleş , puanları bir bir kapıyor .

peki sen ne yapıyorsun takım ?

sıradan mısın , yoksa ben de geliyorum diyebilecek misin ?

görelim bakalım , hünerlerinizi !

Mert Oğuzlu61
09.12.2017, 12:08
Solda Ndoye, sagda Olcay ile top kaybi bol, al-vere dayali kesik basli tavuk futbolunun oynandigi, rakibin muhtemelen sagdan soldan yardirdigi iğrenc bir 45 dk izleriz. Eger golu yemezsek 2. yari oyuncu degisiklikleriyle maci alma sansimiz olur. Yok eger devreye yenik girdiysek zor, cok zor.

Ndoye a bir sekilde yer actik, sol kanadi bombos birakmak pahasina katlaniyoruz, kazaniyor diye de hocaya laf etmiyoruz ama oynadigimiz futbol da ortada, az biraz disli takim karsimiza ciksa dagitir gecer. Bunun ustune Olcay i da ilk 11 baslatirsa neler olacagini az cok tahmin edebiliyorum.

Emrah KabuL
09.12.2017, 12:16
Damdoy deplasmanda olmuyor.. umarım Rıza hoca oynatmaz artık.

tanjugunduz
09.12.2017, 12:21
Kartım gözükmüyor passo mobilde
logo kisitlamasi var kasimpasa haruc diger logolu kartlar ile olmuyor mus lanet olsun bunlara

Enaldo61
09.12.2017, 12:24
Bu maçı almamız çok önemli.

toksoy61
09.12.2017, 12:31
ilk 4 içinde kalmak istiyorsak maç kaybetmemeliyiz. liderle 8, diğerleriyle 7-4 er puan farkın var. puan farkının açılması ilk yarı bitmeden ligte amaçsız kalmamız, tek hedef Türkiye kupası anlamı taşır. ne şekilde olursa olsun kazanmamız lazım.

ama oynanan kötü futbol bu maç için pekte umut vermiyor. her an dağılacak gibi bir durumumuz var. okay-durica eksikliği ise büyük dezavantaj

Enaldo61
09.12.2017, 12:50
11'e bakılırsa Rıza Hoca adil sayılabilecek bir kadro kurmuş. Yazıcı'nın düzelmesi lazım yoksa çok zorlanıyoruz.

samway
09.12.2017, 12:52
Kimse bu saatten sonra passolıg ı nı ıptal ettirmesin sistemde tc nizden Trabzonspor lu olduğunuz çıkıyor bilet alamazsınız aldanızda giremezsiniz bilginize

Faruk BERBER
09.12.2017, 12:53
Onur, Pereira, Hubocan, Mustafa Akbaş, Mas, Onazi, Kucka, Yusuf Yazıcı, Abdülkadir, Burak Yılmaz, N'Doye

Kadro gayet iyi görünüyor. Sosa'yı arıyor gözlerim ama şuanki Sosa'nın oynayamıyor oluşunu garipsemiyorum.

Kasımpaşa'da kaleci Ramazan hariç yerli yok. Kaptan Veysel neden yok acaba ?

TSLIEMRE
Üst sıralarda olursak maçlarımızda böyle erken saatlerde olmaz..Umarım bu maçı kazanırız ve iddialı konuma geçeriz bu maç cok önemli kazanmak zorundayız

ilelebeTS
En azından müdahale şansı olan bir kadro çıkmış. Zorda kalırsan 1-2 değişiklikle oyunun şekli değişebilir.

Numan Yerlikaya
09.12.2017, 12:54
Yusuf Yazıcı 1 maç dinlenebilirdi gerçekten hiç iyi değil

61_Hasan_69
09.12.2017, 12:56
Hoca isme forma vermiyor en azından bunu gördük

odyseuys
09.12.2017, 12:57
abdülkadir 11de castillo kesilmiş. ndoye -burak aynen devam. merkezde okay'ın yokluğunda kucka tercih edilmiş.

11 farklı da olsa oyun anlayışı 3 haftadır kazananla aynı. castillo'nun yokluğunda kanat oyunu anlamında klasik çizgi oyuncusundan çok ters ayaklı, içe kat eden bir oyuncu olan abdülkadir'in ortasaha oyununa da katkı vereceğini düşünüyorum. ancak kötü de oynasa adam eksiltebilen ve kontra tehdidi olan castillo'nun varlığı rakip takımların özellikle beklerin risk almasını da kısmen engelliyordu. bu anlamda maçın muhtemel gidişatı ile ilgili farklı senaryolar ortaya çıkabilir.

takımımıza başarılar.

selcuk
09.12.2017, 12:59
yeahh abdülkadir ilk 11de

omerounun üzerine üzerine oynamasi gerek

carantinas
09.12.2017, 13:01
Kadro güzel ama Okay neden yok arkadaşlar cezalı ya da sakat mı kaçırmışım o noktayı.

Hakan
09.12.2017, 13:01
Bence hem Uğur hem de Durica'nın sakatlanmasıyla ideal stoper ikilisini bulduk.Allah'ın hikmeti.
Bugün de inşallah Onazi yere sağlam basar,Kucka onun arkasını Okay kadar toplamaz.

Enaldo61
09.12.2017, 13:05
Eğer Yazıcı ilk devre etkisiz olursa bence 2. devreye başlamadan değişmeli hoca. Geçen maç sabretti ama böyle olmaz.

nuri45
09.12.2017, 13:05
Kadro güzel ama Okay neden yok arkadaşlar cezalı ya da sakat mı kaçırmışım o noktayı.

kadroda yok sakat

champions
09.12.2017, 13:06
Yine kötü ve dengesiz kadro. İlk yarıda gol yemezsek iyidir. Sosa ve Rodallega şans bulmalı.

Emrah KabuL
09.12.2017, 13:07
Abdüş'ün 11'de olması çok iyi.Her ne kadar zorunlu olsa da Kucka'nın da olması güzel..
Damdoy yerine kanat oyuncusu oynatsak daha iyiydi.. deplasmanda malesef işe yaramıyor Damdoy.. umarım katkı yapar.
Maça gelirsek kesinlikle kazanmamız lazım.

Ogün YAZICI
09.12.2017, 13:07
Yusuf Abdülkadir Burak Ndoye
Sosa Castillo Olcay Rodallega

Hangisi daha ideal ?

Çekinmeyin ya Ndoye yı da kesin Olcay 'ı atın içeri
Yaşasın yerli malı

selcuk
09.12.2017, 13:08
Eğer Yazıcı ilk devre etkisiz olursa bence 2. devreye başlamadan değişmeli hoca. Geçen maç sabretti ama böyle olmaz.

neyin sabretmesi, gecen mac 2. yari daha ne yapmaliydi

2 golüde hazirladi, 2 tanede kacirmisdi
daha ne yapacakti...

Emrah KabuL
09.12.2017, 13:09
Yedeklerde Kamil Ahmet hariç savunma oyuncusu yok.. ki o da sağ bek.

Umarım bu bölgede oyuncu değişikliliği zorunda kalmayız.

redbul
09.12.2017, 13:10
bence yusuf son haftalar çok formsuz bu maçta yedek başlamalıydı onun dışında damdoy da yedek başlayabilirdi kadro aşağı yukarı dengeli sayılır.

61_Hasan_69
09.12.2017, 13:11
neyin sabretmesi, gecen mac 2. yari daha ne yapmaliydi

2 golüde hazirladi, 2 tanede kacirmisdi
daha ne yapacakti...

Yav tamam bizde Yusufu seviyoruz ama geçen maç cok kötüydü yapmayın etmeyin. Özellikle siz ayni şeyi Onurdada yapiyosunuz

melihergun
Ben bu kadrodan nedense umitliyim ve 3 gol ustu diyorum

-Samet
Okay sakat mı ?

Edit : sakatmış.

artvints
09.12.2017, 13:12
aslında 4 3 1 2 kadrosu bu, kanatları bir forvet ve bir orta saha kapatıyor. abdülkadir bu kaymaları yapacak kadar akıllı. yusuf'un performansını da artıracaktır. hiçbir maçta garanti bir galibiyet beklemiyorum, anlara bağlı. öyle bir futbol oynayamıyoruz.

ayrıca hava toplarında zorlanacağız, bütün kritik hamleleri okay yapıyordu.

Tahir61
09.12.2017, 13:12
Eğer alırsak haftayaki Bursa maçı 2011 deki Burak in atıp kazandığı maç o havada bir maç olur
Hadi çocuklar alın şu maçı

Hakan
09.12.2017, 13:13
Yusuf Erdoğan'ın kurtarıcı olduğu günlerden şu yedek kulübesine.

odyseuys
09.12.2017, 13:15
uğur'un sakatlanmasıyla ideal stoper ikilimizi zorunlulukla da olsa bulabilmişken durica'nın sakatlığı kötü oldu doğrusu. slovak tandem çok başarılı maçlar çıkarmıştı oysa. akbaş'a futbol şansı diliyorum. umarım durica'yı aratmaz.

selcuk
09.12.2017, 13:17
Yav tamam bizde Yusufu seviyoruz ama geçen maç cok kötüydü yapmayın etmeyin. Özellikle siz ayni şeyi Onurdada yapiyosunuz

ilk yari

2. yari gayet iydi, bir ofansif ortasaha daha ne yapmaliydi?

-Samet
09.12.2017, 13:17
Korkum o ki , Kasımpaşa'da hızlı oyuncular var.Takım olarak oynamasalar da dönem dönem bu hızlı oyuncuların etkisiyle atak yapacaklardır.

Hani böyle bizim ortasahadan kaptırıp cezas sahası içlerine kadar giriyorlar ya , ondan korkuyorum.Bileğine kuvvet Kucka.

Enaldo61
09.12.2017, 13:18
Kadro iyi beyler, beğenmeyen takip etmiyordur takımı. Ben bir tek Yazıcı tercihinden yana değildim ama Sosa'nın yeni dönmesi ve formsuz olmasına bakarsak şu an normal. Ama eğer Sosa bir çıkış yapıp vazgeçilmez olursa orta sahada işler değişebilir. Bu maçta da büyük ihtimal Sosa oyuna girecektir.

61_Hasan_69
09.12.2017, 13:18
ilk yari

2. yari gayet iydi, bir ofansif ortasaha daha ne yapmaliydi?

Yusuf'un o maçta yapamadıklarını yapmalıydı

Emre Veli
09.12.2017, 13:19
Okay ile ilgili soru işaretleri, eleştirileri sona erdirecek maç olacak. Sonunda Kucka-Onaziyi birlikte izleyeceğiz.

Ahmet Faruk
09.12.2017, 13:22
Okay’ın olmadığı maçlarda hava toplarında hep kötü durumda oluyoruz.

Enaldo61
09.12.2017, 13:22
Yusuf Yazıcı koşmaktan çok, topla oynamayı öğrenmeli diye düşünüyorum. O mevkinin oyuncusu daha yaratıcı olmalı.

melihergun
09.12.2017, 13:23
Yaklasik 5 senedir yedigimiz klasik kontralari kasimpasa iyi yapiyor tek korku bu

Alper Beyazay
Çıkabilecek en iy kadro çıkmış. Yusuf geçen hafta gibi kötü oynarsa Sosa'yı alır bu hafta. O da kendine gelsin artık.

Yıldıray Emanet
Okayın yokluğu defansif anlamda etkiler

Mert Oğuzlu61
09.12.2017, 13:24
Fenerin hucumcularina pres yapmadan maci bitiren, Guliano takozuna bile 10 metreden fazla yaklasmayan Kasimpasa bakalim bize karsi nasil oynayacak. Bunu da merak ediyorum.

Gürkan Asma
Abdulkadir in fotosu yerine Rahim dursun dönüyo devamlı ligtv de. Tam bi avel bunlar.

Fatih Özkan
Yusuf Yazıcı koşmaktan çok, topla oynamayı öğrenmeli diye düşünüyorum. O mevkinin oyuncusu daha yaratıcı olmalı.

Benim de düşüncem bu yönde.
Daha çok istemeli. Hareketli olmalı bana kalırsa.

Adem Akyüz'
09.12.2017, 13:25
Herkes kadroyu beğenmişse puan kaybı yakındır [emoji4][emoji4]

Fatih Özkan
09.12.2017, 13:25
Herkes kadroyu beğenmişse puan kaybı yakındır [emoji4][emoji4]

İyi yerden yakaladın Adem. :)

6Şafak Aydın1
09.12.2017, 13:26
futbol oynariz biraz kucka abdülkadir varsa topla oynariz ama netice ne olur bilemem, iyi oyun iyi skor olsun.

selcuk
09.12.2017, 13:26
Yaklasik 5 senedir yedigimiz klasik kontralari kasimpasa iyi yapiyor tek korku bu

ilk kez hubocan ve akbas gibi atletik stoperler ile oynayacagiz

onazi yine gelen gidenden calim yemezse rakibi cikarmayiz kontra ataga

Mehmet Cihan Kocaman
09.12.2017, 13:27
Neredeyse her hafta olduğu gibi sakatlıktan dolayı zorunlu değişiklik yapmazsak skoru değiştirebilecek Sosa, Olcay ve Rodallega gibi isimler var kulübede.

6Şafak Aydın1
09.12.2017, 13:28
bu arada mierzejewski yazmis bir kac tane diyor sydney fc

Yıldıray Emanet
09.12.2017, 13:29
bu arada mierzejewski yazmis bir kac tane diyor sydney fc

Geçen sezon Holosko ve Bobo gol krallığına oynuyodu o ligde :D

ilelebeTS
09.12.2017, 13:29
Sol açıkta sıkıntı yaşamazsak iyi olur. Çünkü ne Burak ne Ndoye orada olmuyor. Defansif zaaf yaşıyoruz.

melihergun
09.12.2017, 13:30
ilk kez hubocan ve akbas gibi atletik stoperler ile oynayacagiz

onazi yine gelen gidenden calim yemezse rakibi cikarmayiz kontra atagaBen de akbas ve onazi den korkuyorum ne yapicagi belli olmuyor pek

Yıldıray Emanet
09.12.2017, 13:31
Kasımpaşanın kalecisi haric diğer 10 futbolcusu yabancı :D

mmert
09.12.2017, 13:32
Umarım Abdülkadir'i salt "geri koşsun, castillo geri koşmuyodu" mantığıyla oynatmaz. Oyun aklını Abdülkadir üzerinden tasarlamak oyuna hükmetmek açısından daha mantıklı olur. Tabi hocanın niyeti de önemli umarım "SAHAYA SÜRDÜĞÜ KADROYLA ÇELİŞMEZ".

selcuk
09.12.2017, 13:32
Ben de akbas ve onazi den korkuyorum ne yapicagi belli olmuyor pek

evet bir endise var ama vasat performanlarini sergileseler rahat geceriz rakibi

Yiğit Gayretli
09.12.2017, 13:33
Şu kadro büyük çoğunluğun mutabık olduğu bir kadro. Bakalım neler yapabileceğiz...

selcuk
09.12.2017, 13:37
Şu kadro büyük çoğunluğun mutabık olduğu bir kadro. Bakalım neler yapabileceğiz...

ndoye yerine castillo olsa tadindan yenmezdi

Soner Albayrak
Okay'ı çoğu taraftar beğenmiyor ama ikili mücadelelerde rakip oyuncuları Okay kadar zorlayabilen bir oyuncu daha yok takımda. Çoğu zaman rakip atakları seyrediyor, bu da eksi yönü.

homosapiens
En kotusu stoperlerden birinin sakatlanmasi olur. Batuhan'in stoper oynamisligi var midir ki

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6Şafak Aydın1
09.12.2017, 13:39
pijamalarla mac izleyecegiz birde tsi 12 filan olsa bari

trbzonsporlu
09.12.2017, 13:39
bu takımda en çok güvendiğim nokta, saha içinde sürekli top kaybetmesine ragmen burakın bitiriciliği

Gümüshane
09.12.2017, 13:41
Artik ndoye yerine diye bi cümle duymak istemiyorum.. su adama yaptiginiz haksizlik gercekten kötü..

Doğukan Uçan
09.12.2017, 13:42
saldır fırtına

David_LuiZ4
Onazi-Kucka ikilisi ne yapacağı belli olmayan bir ikili...Mecburiyetten bir araya geldiler dilerim rakip göbeği fazla zorlamaz...

Burak sol kenarda tutulacaksa Trezeguet Mas'ı perişan edebilir Celustka'ya benzemez o adam...

Yine bir şekilde maçı alacağımızı düşünüyorum...Normalde şu Kasımpaşa'yı eze eze yenmemiz lazım...

Not: Bir adam Yusuf'u savunmak için geçen hafta iki golü hazırladı asist yaptı minvalinde bir şeyler geveliyorsa kesinlikle futbolda "asist" kavramını bilmiyor demektir ciddiye almayın...Son bombası da Akbaş atletikmiş :D

selcuk
yusuf tt olmus

süpriz olan %95 twit olumlu

ucurum
09.12.2017, 13:45
Abdülkadire hitler bıyığının yakışacağını düşünen bir tek ben mi varım?

emrahtuna
09.12.2017, 13:49
haydi fırtına güldür yüzümüzü haftasonumuz güzel geçsin..

Gürkan Asma
09.12.2017, 13:49
Kasımpaşa nın ilk 11 inde bi kalecisi türk heralde yanlış görmediysem.

6Şafak Aydın1
09.12.2017, 13:53
illa hamdi aslan anlatacak yani gidip yugoslav kanalindan izleyecegim nerdeyse

David_LuiZ4
Sosa'nın yüzü gülüyor.

Kadir
Batuhan esniyor [emoji16] adam yeni uyanmış [emoji3]

gurur6134
Cikabilecek en iyi 11 bence bakalim futbol olumlu olacak mi

tanjugunduz
09.12.2017, 13:54
volkan sen nasil.yedek olur mumkunse terketsin sehri

ALDENİRO
09.12.2017, 13:55
maçı izleyemiyorum..gool olunca haber verirmisiniz

tanjugunduz
09.12.2017, 13:56
ndoye yerine castillo olsa tadindan yenmezdi
bende oyle dusunuyordum.ancak castilloda zerre akil yok o yuzden pes ettim olcay da kopuk kopuk bu kadroya sadece hugo girebilir bire kucka okay biribirinin yedegi olur en idela kadro bu sekildd.oluyor bence

Hakan
09.12.2017, 13:57
Kasımpaşa maça atletle çıkmış.

Kadir
Bu nasıl bir aptallıktır? İstiklal marşı bitmeden slogan atmak nedir? Beyin firarda

Faruk BERBER
Kasımpaşa nın ilk 11 inde bi kalecisi türk heralde yanlış görmediysem.

Aynen, ben de yazdım az önce bunu ;)

tanjugunduz
09.12.2017, 13:58
ben onaziden yana eminim o.ne zaman oynasa ortasahamizi rahatlatiyor tek dez avantaj akbas ve mas benim.baska cekincem yok birde takim.psikolojisi bazen mactan kopuyor tum takim

David_LuiZ4
09.12.2017, 14:00
Trezeguet listede sağda gözuküyor solda oynuyor.

Nazim Can
09.12.2017, 14:01
Yazici yerine Sosa oynamaliydi, Riza hoca yanlis yapiyor.

Gürkan Asma
09.12.2017, 14:03
Castillo olsa almıştı o topu :D

Full HD
09.12.2017, 14:03
Kasimpasa cok diri bir takim.

artvints
09.12.2017, 14:06
hubocan pepe gibi bacaklarını geniş açarak koşuyor, iyi bir tarz.

Hakan
09.12.2017, 14:06
Abdülkadir ilk sarıyı aldırdı.

David_LuiZ4
09.12.2017, 14:07
Yusuf vursun çekil Burak.

sasone
09.12.2017, 14:07
Çok güzel vurdu,helal olsun.

Hakan
09.12.2017, 14:09
Bu Trezeguet neyin kafasını yaşıyor yav.

serdaracıl
09.12.2017, 14:11
Takım barcelona gibi pas yapıyor ama türkiyede güzel futbol cezasız kalmaz

-Samet
09.12.2017, 14:12
Ulan Pes 13 gibi içinden geçmeye başladılar yine.

artvints
09.12.2017, 14:12
onazi'nin pasa bak, bir tane ara pas attı diye şişirir durur şimdi.

Gümüshane
09.12.2017, 14:13
Ya bu adamlar kolay futbol neden oynamıyor

Gürkan Asma
09.12.2017, 14:15
onazi'nin pasa bak, bir tane ara pas attı diye şişirir durur şimdi.10 tane şişirir 1 tanesi tutunca "oovovovovo Onazi daha naapsınn" :D

Full HD
09.12.2017, 14:15
Onur niye oraya atarsin topu?

sasone
09.12.2017, 14:16
Atamıyon şu poku,ayağa pas ver işte.

artvints
09.12.2017, 14:18
pas kalitesi 0

Gümüshane
09.12.2017, 14:18
Pas dahi atamıyoruz

Gürkan Asma
09.12.2017, 14:20
Onur yeter da bi kere de bize at şu topu ya.

Full HD
09.12.2017, 14:21
Helal onur!

Gümüshane
09.12.2017, 14:21
Ya burak bi git ya.. senin orta sahada ne işin var? Pas veremiosun daha hep hatalı

Sefaenes
09.12.2017, 14:23
cok pas hatasi yapiliyor sanki futbola yeni baslamis gibiler

6Şafak Aydın1
oha barcelonaylami oynuyoruz kasimpasaylami anlamadim

-Samet
Çok hızlı çıkıyorlar.Onazi-Kucka ikilisi maçı tamamlarsa iyidir.Mecbur faulle durduracaklar.

Ufuk
Onur dikemiyor ise söylersin beklere top almaya gelirler. Hoca neden ısrar ediyor anlamıyorum. Öyle Koller gibi bi adamımız da yok ki uzun oynatsın.

sasone
09.12.2017, 14:24
Oyun planımız yok arkadaş ya,kimin ne yaptığını futbolcular bile bilmiyor.Tamamen tesadüflere dayalı hücum tarzı ile yürüyoruz.

6Şafak Aydın1
09.12.2017, 14:25
her seye düdük caliyor ama bizim isimize geliyor rakip daha iyi oynuyor bizde biraz eh iste

bilgehan83
09.12.2017, 14:26
Yine bomboş ilk yarı ilerde top tutamayan forvetler

Gürkan Asma
Şişirme şu topu onazi yeter ya

Hakan
Onazi sen uzun oynama abi boşver.

Emre Veli
09.12.2017, 14:27
Ndoye Olcay degisikligini arzuluyorum.

Vkgz
09.12.2017, 14:28
yusuf abdulkadir burak ndoye 4lüsü verimsiz ve pas hatası çok bugün

sasone
09.12.2017, 14:28
Çok basit top kayıpları yapıyoruz,bu kadar aptalca top kaybedilmez.