PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 14. Hafta | Trabzonspor 3 - 0 Antalyaspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6

Timur Bey
24.11.2017, 15:54
Başlık için biraz erken olsa da Sivasspor maçını kazanırsak çıkış için iyi fırsat olacak bir maç. Antalyaspor'un bu sezon bir ileri iki geri gitmesi sebebiyle evimizde mutlak favori olmamız muhtemel. Ayrıca kulüp de erkenden biletleri satışa çıkartırsa iyi olur. Akşam maçı olması dolayısıyla hatrı sayılır bir seyirci Pazartesi gününe rağmen gelebilir. Başarılar Trabzonsporum.

HOPA'LI TS'Lİ
24.11.2017, 16:08
Sivas'ı yenersek bu maçı izlemek keyifli olur.
Yukarıya iyice tırmanma maçı olur.
Eto'o ve Nasri dışında korkulacak bir oyuncu yok.

Yiğit Gayretli
24.11.2017, 16:10
Sivas maçı bitene dek başlık kilit.

Mustafa ÖZDEMİR
26.11.2017, 15:51
Başarılar takım

HOPA'LI TS'Lİ
26.11.2017, 15:58
Bugünkü galibiyetten sonra bu maçın anlamı daha da arttı.
Seriye devam Trabzonspor'um

Numan Yerlikaya
26.11.2017, 15:59
Önümüzdeki 4 maçı kazanırsak şampiyonuzcular gelir birazdan. En büyük düşmanda onlar ya

smart
26.11.2017, 16:03
Çok zor maç

pReN@_61
26.11.2017, 16:07
Kilitli bi başlık vardı sanki.

Mert Acar
26.11.2017, 16:11
Hoca Antalyayı en yakından tanıyan isim.Zaaflarından yararlanmalı.
Zor maç olacak.

DeAgLeMaNyAq
26.11.2017, 16:18
Bu sezon ilk kez Pazartesi maçına çıkacağız. Haftanın başlamadan bitmemesi için galibiyet şart. Özellikle Kasımpaşa ve Bursa gibi iki çok zorlu maçın arefesinde içeride puan kaybı hedeflere sekte vurur. Deplasmanlardaki performansımız şampiyonluğa oynayacak seviyede olmasa da pek rezalet sayılmaz. İçerideki Akhisar ve Alanya maçlarında kaos yaşamasaydık şu an 25 puanla BJK'nin önünde lig üçüncüsüydük. Her ne kadar GS ve Osmanlı maçlarında bunu kırmış olsak da, yine de bir tedirginlik yok değil. Bu maç tamamen Rıza Hoca'nın elinde...

Doğukan Uçan
26.11.2017, 16:21
en az 35 bin kişi olmalı

My
26.11.2017, 16:27
Allahını seversen artık Abdülle Kucoyu oynat Rıza, Ersun diyr inim inim inlerken bir de senle uğraşmayalım.

Adem Akyüz'
26.11.2017, 16:30
Pazartesi maçı olması beni düşündürüyor. Yoksa direk galibiyet yazardım.

ilelebeTS
26.11.2017, 16:33
Üst sıralarla farkı eritmek açısından çok önemli maç. Bir şekilde kazanmamız lazım.

Tahir61
26.11.2017, 16:34
kadroyu bozmayalım ille bir şey yapılacaksa dam doy, yusuf'un yerine kaydırılıp abdül ile başlanabilir.

ya da damdoy yedeğe alınıp içerde oynadığımız bu maça abdül castillo kanatlarıyla başlanabilir mi bilmiyorum. fizik olarak rakibi karşılamada çok zayıf kalabiliriz.

bence kadroyla oynamanın lüzumu yok abdül'e daha fazla süre verilebilir sadece

nuri45
26.11.2017, 16:39
30 bin üzeri olmaz ise pazartesi gününden kaynakli olur

TrabzonVictory
26.11.2017, 16:41
Başarılar Trabzonspor InşaAllah bu maçı kazanırız...

pReN@_61
26.11.2017, 16:49
Maçın günü çok kötü ya..

Fatih Öztürk
26.11.2017, 16:53
Aynı kadroyla devam...

Oruç
26.11.2017, 17:02
Bir kere olsun derbi haftasında maç kazanalım artık. Lütfen.

gurur6134
26.11.2017, 17:04
Galibiyetlere devam insallah..

Necmettin ALTUNTAŞ
26.11.2017, 17:30
Seri gelmeli.Bu yüzden almamız lazım.

halilaziz61
26.11.2017, 17:31
Rıza hocanın iyi bir hoca olduğunu düşünmüyorum
Hele hafta içi benim olduğum yerde şike olmaz deyip FIFA sürecindeki bir davaya dair TS yi tohmet altında bırakması yenilir yutulur şey değildi.
Bunu da sineye sessiz sedasız çekti TS camiası
Bakın camia diyorum yönetim demiyorum
Eğer yönetim olsa bu açıklamadan hemen sonra bavulunu eline verip güle güle derdi.
Ama onu yapacak bir kişi bile yok
Maalesef Tslilik duruşu diye bir şey kalmamıştır
Tüm maçları kazansan ne yazar bundan sonra

Sivas maçını da balığına kazandık zaten. Rodellaga oynamadan bir kişi eksiğiz

Timur Bey
26.11.2017, 18:12
Konuları birleştirir misiniz Yiğit Gayretli?

https://forum.bordomavi.net/showthread.php/55111-TSL-14-Hafta-Trabzonspor-Antalyaspor-04-12-2017-Pazartesi-20-00

Yiğit Gayretli
26.11.2017, 18:20
Sivas galibiyetiyle birlikte şu maçı almak zorunluluk haline geldi...

Erkan A.
26.11.2017, 18:25
bügünkü galibiyet cok önemliydi artik antalya önümüzde engel olamaz bügün antalya sikecileri yensede bize sanslari olmaz

Doğukan Uçan
26.11.2017, 18:28
alacaz başka yolu yok

Faruk BERBER
26.11.2017, 18:48
Diego kart sınırında. Fenerbahçe karşısında bu akşam sarı kart görürse haftaya bize karşı yok.

DeAgLeMaNyAq
26.11.2017, 18:53
Rıza hocanın iyi bir hoca olduğunu düşünmüyorum
Hele hafta içi benim olduğum yerde şike olmaz deyip FIFA sürecindeki bir davaya dair TS yi tohmet altında bırakması yenilir yutulur şey değildi.
Bunu da sineye sessiz sedasız çekti TS camiası
Bakın camia diyorum yönetim demiyorum
Eğer yönetim olsa bu açıklamadan hemen sonra bavulunu eline verip güle güle derdi.
Ama onu yapacak bir kişi bile yok
Maalesef Tslilik duruşu diye bir şey kalmamıştır
Tüm maçları kazansan ne yazar bundan sonra

Bu konu basın toplantısındaki konuşmaları akabinde yeteri kadar konuşulduğundan, başlıkta tekrar gündeme taşımayı pek de istemiyorum. Tepkiniz asla haksız değil ama Mecnun başkanın sözüne güveniyorum diyen Hacıosmanoğlu'nu, FB'li oyuncular ve Aykut temiz iması yapan Şenol Güneş'i unutup Rıza Hoca'ya sarmak da çok adil değil. Rıza Hoca'nın şikeyle uzaktan yakından âlakası olmadığı herkesin malumu ama bu ondan habersiz işler dönmeyeceğini göstermiyor. Bu tarz bir yorum yapsaydı da, bu sefer yıllarca emek verdiği memleketinde hain damgası yiyip işleri başka noktaya taşıyacaktı. En doğrusu konuyu üstü kapalı geçiştirmeseydi. Orada hataya düştü...

sbay
26.11.2017, 19:08
Kucka kesin 11 de olmalı.Abdül sonradan girse de olur.

Cafer Bulur
26.11.2017, 19:17
Diego kart sınırında. Fenerbahçe karşısında bu akşam sarı kart görürse haftaya bize karşı yok.

Alirmiyiz bu maci da takimda isik var mi?

selcuk
26.11.2017, 19:22
ideal kadro

-----------------kaptan

joe---------hubo----durica-----mas

------------------okay

abdülkadir--yusuf-kuco----castillo

------------------kral

İskender Çakmak
26.11.2017, 19:28
Yeneceğiz bunları rahat olun.

alper*
26.11.2017, 19:29
Bu maçın net galibi Antalyaspor'dur.

trbzonsporlu
26.11.2017, 19:34
gs maçından sonra, en önemli avantajımız gs ile antalyanın başında maç oynamamdı diyen hocamız, cigerini bildiği eski takımına puan falan vermez. yeterki defansımız ozellikle durica bazen yaptığı gibi sacmalamasın.

Uğur Kalyoncu
26.11.2017, 20:17
Ayağa top yapan bu Antalya haftaya bizi çok zorlar.

Erdogan
26.11.2017, 20:24
Allah'ın izniyle Antalya maçı ile Akyazi siftahini yapıyorum.

hos_cocuk61
26.11.2017, 20:27
Her maçın kendi içinde farklı hikayesi var. Şöyle bir mantık futbolda yok. Beşiktaş Porto'yla berabere kaldı; Beşiktaş, Akhisar ve Malatya ile de berabere kaldı, o halde Malatya ve Akhisar'da portoyla berabere kalır. Böyle bir dünya yok. Bu maçın atmosferi ve motivasyonu çok farklı olacaktır. Kadroda ufak bir revizyon şart, Ndoye'nin dinlendirilmesi lazım.

Onur Erçetin
26.11.2017, 20:51
ideal kadro

-----------------kaptan

------------------okay

------------------kral
Hubocanı oraya yazarak çok doğru bir tespitte bulunmuşsun hocam ben de aynı şeyi düşünüyorum.Sivas maçında sağ stoper olarak izlediğim Hubocan fazlasıyla iyiydi.Ağır bir oyuncu kesinlikle değil.Seri hareket ediyor ve ikinci hamleyi yapabiliyor.Hubocanın kesinlikle sağ stoper olarak oynaması lazım.

Kucka konusunda da yüzde yüz katılıyorum.Kesinlikle oynaması lazım.Kuckanın arkasında Okay değil de Onazi olsa süpürücülük açısından daha mı iyi olur diye düşünmüyor değilim o konuda ben kararsızım.Kontra ataklarda Onazi rakibin tehlikeli ataklarını önlemek açısından daha iyi olabilir.Okay-Kucka ikilisi ilk haftalarda denenmişti ve çeşitli sıkıntılar olmuştu özellikle rakibi karşılama da çabukluk açısından problem yaşamıştık.

Abdülkadiri bence rakibin en dirençli olacağı ilk yarıda oynatıp yormamak lazım.İlk yarıda sağ kanatta Olcay ya da Beroyu kullanıp ikinci yarıda rakip de yorulmuşken Abdülkadiri oyuna sokarsak bence hem bizim için hem de Abdülkadir için daha iyi olur.İlk yarıda Antalya çok koşarak sert bir oyun ortaya koyacaktır.Abdülkadiri ilk yarı zorlu ikili mücadelelerin içinde boğmamak lazım.İkinci yarı daha rahat hareket edeceğini düşünüyorum.

Bunların dışında kadro için söyleyebileceğim birşey yok.

yatmaztara
26.11.2017, 21:23
Şikebahçe maçının ikinci yarısını izledim. Antalya'ya ne olmuş öyle ya. İnsan üzülüyor.

Faruk BERBER
26.11.2017, 21:27
Alirmiyiz bu maci da takimda isik var mi?

Abi Antalya takım olarak kötü. Bireysel tehlikeli oyuncuları olsa da komple takım olamadıkları için şansımız var. Kompakt takımlara karşı zorlanıyoruz, özellikle defansif zaafiyetlerimizle.

Ben zor da olsa almamız gerektiğini düşünüyorum içerde. Bugün yenemeyiz diyordum, oyun olarak da yenmeyi haketmedik zaten.

Doğukan Uçan
26.11.2017, 21:27
bu antalya nın trabzondan puan alması vanspor'un tekrar bizi yenmesi gibi bir şey

Berke6198
26.11.2017, 21:28
Antalyaspor'un girmeye çalıştığı atakların ismi-cismi, hiçbir şeyi yok. Demin biten maçı 90 dakika boyunca izledim. Ne yerden ne de havadan düzgün bir atak organizasyonları yok, bireysel olarak bir şeyler beklenen oyuncuların hepsi rezilleri oynuyor.

Bundan sonra oynayacağımız maçların hepsinde olduğu gibi bu maç da çok kritik olacak. Galibiyetler alıyoruz ancak bizim de oyunumuz hiç zevk vermiyor, bunu düzeltmek durumundayız.

Cafer Bulur
26.11.2017, 21:31
Abi Antalya takım olarak kötü. Bireysel tehlikeli oyuncuları olsa da komple takım olamadıkları için şansımız var. Kompakt takımlara karşı zorlanıyoruz, özellikle defansif zaafiyetlerimizle.

Ben zor da olsa almamız gerektiğini düşünüyorum içerde. Bugün yenemeyiz diyordum, oyun olarak da yenmeyi haketmedik zaten.

Antalya kötü gercekten bende izledim maci organize bir takim degiller.

Normal sartlarda zorlanmadan kazanmamiz kazim en kötü ihtimalle kazanmamiz lazim.

Kagit üstünde bu sezon en rahat maclarimizdan birisi olacak gibi ama insan güvenemiyor kötü tecrübeler yasadik bu sezon.

1-0 olsun bizim olsun diyorum umarim gol yemeden kazandigimiz bir mac olur bu sefer.

DeAgLeMaNyAq
26.11.2017, 21:32
Antalya'nın hem as hem yedek hücum hattı tamamen yetenekli oyunculardan kurulu. Hiç asker yok hepsi general bu yüzden takım olamadılar. Ha bu oyuncuların hepsinin tek başına maç kazandırma becerileri var. O yüzden maç günü performansı belirleyici olacak...

Doğukan Uçan
26.11.2017, 21:37
bu maçı taraftar almalı en az 25 30 bin kişi olmalı

Sefer A.
26.11.2017, 21:38
Antalya hocasi, ki hoca moca falan degil kendisi, çok geç yapti degisiklikleri... ALLAH belâsini versin bu fb gâlibiyetinin... biz sivas'i yenmeyi daha fazla hak ettik... ona göre de yorum yapin... fb bos takimin önde gideni, ama siralamadaki yerine bakin...

Doğukan Uçan
26.11.2017, 21:43
futbolculara 7-0 yenildiğimiz maçı izletsinler çok rahat ezeriz

İskender YILMAZ
26.11.2017, 21:44
Onur
JP - Hubo - Durica - Mas
Onazi - Kucka
Theo - N'Doye - Castillo
Burak

Esteban, Kamil, Akbaş, Okay, Bero, Yazıcı, Olcay, Abdüş, Volkan, Rodallega

Gürkan Asma
26.11.2017, 21:51
Pereira Tomas Durica Mas

Okay Kucka

Abdulkadir Damdoy Castillo

Burak

Yusuf ve Onazi yedek kalmalı.

Mehmet BAŞ
26.11.2017, 21:53
ideal kadro

-----------------kaptan

------------------okay

------------------kral

Bence de bu kadro ile çıkmamız lazım. Hatta bu kadro ile kazanırız diyorum. Net!

Gürkan Asma
26.11.2017, 21:57
Antalya daki oyuncuları en iyi Rıza hoca tanıyordur, bugünkü fb maçının son 40 dk sını izledim, tek olayları topu nasriye vermek o da etoo ya ulaştırmaya çalışıyor. Kitledin mi işi bitirirsin. Ayağa çok pas yapıyorlar ancak hep al-ver şeklinde, kilit pasları yok.

Mustafa YILMAZ
26.11.2017, 22:16
antalya yıldız diye oyuncuları doldurdu takıma sonuç hüsran daha kötü olacaklardır eğer kadro dengesini düzeltmezlerse ama bu tip takımlar bazı maçlarda esiyor inşallah bize denk gelmez.

son maçla oyuncular kaybolan özgüvenleri toparlamış olmalılar artık. bu maçı dolu tribünler önünde oynar ve kazanırsak sağlam moral olur.

kadro dengesi demişken bizde bu sorunu farklı açıdan yaşıyoruz devre arasına kadar kör topal gideceğiz artık

Doğukan Uçan
26.11.2017, 22:20
nasriyi bilmem ama eto yu kesin durdurmamız lazım 2 hafta önce konya-antalya maçında eto tek başına çıktı 1 puanı kurtardı

Cafer Bulur
26.11.2017, 22:33
nasriyi bilmem ama eto yu kesin durdurmamız lazım 2 hafta önce konya-antalya maçında eto tek başına çıktı 1 puanı kurtardı

Kadro yapalim))

Onur

Joao ugur durica mas

Onazi kucka

Olcay Yusuf Castillo

Burak.

Oruç
26.11.2017, 22:39
Cafer Bulur abi favori kim ?

memozcan
26.11.2017, 22:53
bu sene onazi-kucka ikilisi sadece bjk maçında oynamış.. bence artık zamanı geldi..

Cafer Bulur
26.11.2017, 22:58
Cafer Bulur abi favori kim ?

Tabiiki antalyaspor.

Etoo ve nasri gibi 2 dünya yildizina sahipler ve baslarinda leonardo gibi dünyaca ünlü bir teknik direktörü var.

Isimiz cok zor cook final gibi bir mac bizim icin!

Ahmet Kara
26.11.2017, 23:00
kucka, hubo ve abdülkadir formayı hakketti.

My
26.11.2017, 23:08
Belli ki Yusuf formunda değil. Israrla adamı hala sahaya sürüyoruz. Kötü oynadıkça da tepkiler tenkitler... adama da yazık bize de. Bazen yedeğe çekerek te adam kazanılır.

Faruk BERBER
26.11.2017, 23:14
Etoo ve nasri gibi 2 dünya yildizina sahipler ve baslarinda leonardo gibi dünyaca ünlü bir teknik direktörü var.

İroni olarak algıladım mesajı :)

Cafer Bulur
26.11.2017, 23:18
İroni olarak algıladım mesajı :)

Yani totem bozulmasin.))

trbzonsporlu
26.11.2017, 23:46
bu akşam daha dikkatli izledim antalyayı. fenere karşı neredeyse 4-2-4 gibi saçma oyuncu tercihleriyle oynadılar yetmedi etoo nasri deniz kadah oyundayken birde emre güralı oyuna aldı hepten orta sahayı boşalttı. sanki çok hücumcuyla sahada olduklarinda daha cok pozisyonamı girecekler nitekim ismailin hatası olmasa pozisyona giremeyeceklerdi. ilerideki 4 oyuncunun defansa katkisi sıfır ve nasri denen kamburları var. adam sahada resmen yürüdü. nasriyi oynatsalar dert oynatmasalar dert. defansın önünde oynayan charles cok faydalı oyuncu her tarafa yardıma koştu. etonun bireysel becerilerle attigi goller olmasa bu takım küme düşer.

savunmada saçmalamazsak antalya engelinide geçeriz.

exelans_25
26.11.2017, 23:58
Ah Ersun köpeği ah

Ibrahim Gaygusuz
26.11.2017, 23:59
Diego nun maci sari gormeden tamamlamasi bizim icin iyi oldu.

Burakin en az 1 golu var.

hofsaale
27.11.2017, 00:23
antalyaspor fizik olarak yerlerde...ezerek kosarak yenmeliyiz...
el kabir ne öyle..adamin 10 kilo fazlasi var..nasri yürüor...ne yaptiklari Belli degildi..

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk

Numan Yerlikaya
27.11.2017, 00:46
Antalya pas yapamıyor futbol oynayamıyor ama biz oynuyoruz sanki. Bizde yokları oynuyoruz 2 pas üst üste yapamadık

Sefer A.
27.11.2017, 01:02
puanlari toplayalim yeter.. yemisim futbolunu... fb ne oynuyor 5 pas yapti mi üst üste ? herifler balli malli kazaniyor tok yiyenler...
devre arasina kadar kayipsiz gidebiliriz, gitmemiz gerek...

Ogün YAZICI
27.11.2017, 01:39
Abdülkadir'in bu sezon beğeni topladığı 3 maçın 2'si sonrda oyuna dahil olduğu maçlar...
Zaten nicelik/nitelik oranının allak bullak olduğu bir bölgede oynuyor Olcay'ın da dönüşü ile sonradan girmesinde fayda var

Kucka'yı ilk kez bu kadar beğendim.O bugün oyunda olduğu sürede yaptığı işleri 90 dakika oynadığında bölüm bölüm istikrarsız yapıyor ve pozisyonunu kaybetmesine bağlı savunmada çatlaklara neden oluyordu.Bu performansını ilk 11 oynadığı maçta ne kadar sürdürür önemli olan bu.

Mevcut Trabzonspor kadrosunda Onazi varsa Onazi oynar.Onun bölgesi bir takımda atlanabilecek bir bölge değil ve ne Okay ne Kucka o bölgenin ihtiyaçlarını karşılayacak oyuncular olmadı.

Rıza Çalımbay'ın Burak-Ndoye stratejisi bazı kesimin tonlarca kanadın var forvetten kanat yaratıyorrsun gibi sığ düşüncesinden daha büyük bir hamle.Ndoye'nin üzerine çektiği savunma adamlarının boşluklarından Burak yararlanıyor.İç saha maçlarında bu ikili asla bozulmamalı ve bu ikili üzerinden takım oyunu geliştirilmeye devam etmeli.Dış saha maçlarında ise daha farklı bir taktik anlayış gereği birisi kesik yiyip ki Burak'ı kesecek yürek henüz bulunamadığından Ndoye kesilip Olcay tercih edilmeli.

Hubocan şükür dedirtti.Mas bence takımın en zayıf halkası.Takımda o kadar bol malzeme var ki konuşmak için Mas iyi kaynıyor arada

Antalya maçı 11'i

Onur
Perreira Hubocan Durica Akbaş
Onazi Kucka
Ndoye Yusuf Castillo
Burak

Gümüshane
27.11.2017, 01:40
Tabiiki antalyaspor.

Isimiz cok zor cook final gibi bir mac bizim icin!

Trabzonspor evinde oynuyorsa favori trabzonspordur..insallah ironidir

Erkin
27.11.2017, 04:48
Hücumda organize olamayan şuursuz Şb, deplasmana uygun olarak iyi kapanıp ortada da Nasri'yi kilitledi. Nasri direk oyundan düştü, herif şişmiş gibi zaten. Eto'o iş yapmaya çalıştı ama bu çoğunlukla orta sahaya kadar gelip top kaparak ve al-ver yaparak takımı çıkarmaya çalışarak olabildi. Ayrıca kanat forvetler Maicon ve Deniz çokça çizgide kaldılar.

İleride şblilerin hatalarıyla birkaç net ve karambol pozisyona girmelerine rağmen çoğunlukla etkisiz ve pressizdiler. Zira şb çok kez rahatça çıktı. Ayrıca gol yedirerek boş adam Giuliano'yu kahraman eden Diego'nun, hamle hatalarını bizim maçta da tekrarlamasını dilerim. Antalya takımı, sanki yatanlar ve mücadele edenlerden oluşuyor, kimyasında sıkıntılar var. Umarım bizim maçta kral olacakları tutmaz.

HOPA'LI TS'Lİ
27.11.2017, 07:54
37 yaşında olmasına rağmen Samuel Eto'oya dikkat.
22 puan yaparak Kasımpaşa maçı öncesi iyi moral ve özgüven yakalamalıyız.
Kasımpaşa sahasında çok iştahlı oynuyor. Zor maç.
Hele şu Antalya'yı da bir geçelim de hayırlısıyla

Yiğit Gayretli
27.11.2017, 09:47
Hücumda organize olamayan şuursuz Şb, deplasmana uygun olarak iyi kapanıp ortada da Nasri'yi kilitledi. Nasri direk oyundan düştü, herif şişmiş gibi zaten. Eto'o iş yapmaya çalıştı ama bu çoğunlukla orta sahaya kadar gelip top kaparak ve al-ver yaparak takımı çıkarmaya çalışarak olabildi. Ayrıca kanat forvetler Maicon ve Deniz çokça çizgide kaldılar.

İleride şblilerin hatalarıyla birkaç net ve karambol pozisyona girmelerine rağmen çoğunlukla etkisiz ve pressizdiler. Zira şb çok kez rahatça çıktı. Ayrıca gol yedirerek boş adam Giuliano'yu kahraman eden Diego'nun, hamle hatalarını bizim maçta da tekrarlamasını dilerim. Antalya takımı, sanki yatanlar ve mücadele edenlerden oluşuyor, kimyasında sıkıntılar var. Umarım bizim maçta kral olacakları tutmaz.

Erkin, ligin en tırt takımlarından biri Antalya. Rahat geçeceğiz bu maçı. Seyirci sayısı da fena olmayacaktır muhtemelen... Taraftar baskısıyla da beraber alırız maçı.

Tek korkum önde oynamaya çalışırken yaptığımız anlamsız hatalar. O konuda da -mecburen de olsa- Hubocan'ın bu hafta 11 olacak olmasına güveniyorum. Süpürücü rolü üstlenecektir. Umarım Abdül de sahada olur.

Doğukan Uçan
27.11.2017, 09:54
Kadro yapalim))

Onur

Joao ugur durica mas

Onazi kucka

Olcay Yusuf Castillo

Burak.
abi güzel kadro bende böyle düşünüyorum n doye oynamamalı

Oğuz ZEYTİN
27.11.2017, 10:06
Defanstaki sakarlıkları bir kenara koyarsak, sezon başından beri orta sahanın yumuşaklığı veya dirençsizliğini eksik listesinin başına yazarım. Benim için çözüm, ortayı kalabalık tutmak. Belki o bölgenin en yeteneklisi değil ancak kesinlikle en istikrarlısı Okay, en atletiği Onazi ve en dinamiği Kucka'yı birlikte kullanmaya çalışmalıyız. N'Doye'yi top tutması ve pas yapması için sahaya atacağına, daha yaratıcı ve arkada topa sahip olacak bir fazla oyuncu denge adına fayda sağlayabilir. Hücumda zaten bir şekilde skor yapabilen üçlüleri oluşturabiliyoruz. Kısacası şöyle bir şablonu deneyebiliriz:

Okay---Onazi---Kucka

Ömür/Olcay ----- Castillo

------Burak/Rodallega/N'Doye---

halilaziz61
27.11.2017, 10:20
Bu konu basın toplantısındaki konuşmaları akabinde yeteri kadar konuşulduğundan, başlıkta tekrar gündeme taşımayı pek de istemiyorum. Tepkiniz asla haksız değil ama Mecnun başkanın sözüne güveniyorum diyen Hacıosmanoğlu'nu, FB'li oyuncular ve Aykut temiz iması yapan Şenol Güneş'i unutup Rıza Hoca'ya sarmak da çok adil değil. Rıza Hoca'nın şikeyle uzaktan yakından âlakası olmadığı herkesin malumu ama bu ondan habersiz işler dönmeyeceğini göstermiyor. Bu tarz bir yorum yapsaydı da, bu sefer yıllarca emek verdiği memleketinde hain damgası yiyip işleri başka noktaya taşıyacaktı. En doğrusu konuyu üstü kapalı geçiştirmeseydi. Orada hataya düştü...

Dediğiniz iki kişiyi de unutmuş değilim burda herkes Şenol güneş guzellemesi yaparken başımıza gelsin diye bas bas bağırırken ben ısrarla gelmesin diyordum. Dediğiniz kişiler zerre unutulmadı halı hazırda TS'de de görev yapmıyorlar.
Rıza hoca bu sözleri TS başındayken söyledi sanki futbolcularının ruhunu biliyormuş gibi, hiç yorum yapmamasi gereken bir konuda sunan ekmek yediği camiayi tohmet altında birakti.
Kalkıp su an iho ya sarmanin manası var mı?
Açıklamayı yapan Rıza bu sözleri o kadar kolay sindirdik ki, (yani sizin sozlerinizden bile bir sindirme altyapısı var) bu şike mücadelesinde başarısız olamamizin ana nedeni budur

selcuk
27.11.2017, 10:20
Defanstaki sakarlıkları bir kenara koyarsak, sezon başından beri orta sahanın yumuşaklığı veya dirençsizliğini eksik listesinin başına yazarım. Benim için çözüm, ortayı kalabalık tutmak. Belki o bölgenin en yeteneklisi değil ancak kesinlikle en istikrarlısı Okay, en atletiği Onazi ve en dinamiği Kucka'yı birlikte kullanmaya çalışmalıyız. N'Doye'yi top tutması ve pas yapması için sahaya atacağına, daha yaratıcı ve arkada topa sahip olacak bir fazla oyuncu denge adına fayda sağlayabilir. Hücumda zaten bir şekilde skor yapabilen üçlüleri oluşturabiliyoruz. Kısacası şöyle bir şablonu deneyebiliriz:

Okay---Onazi---Kucka

Ömür/Olcay ----- Castillo

------Burak/Rodallega/N'Doye---

eminim bunu e.y.de riza hocada sik sik düsünmüstür

bende cok düsündüm, hatta fifa da oynadim, cm de denedim

olan hep aynisi, takim pas yapamadigindan otomatik kontraya dönüyor, takimin boyu olaganüstü uzuyor ve merkez kalabalik olmasina ragmen oyundan düsüyor asiri genis alan yüzünden...

zor

önde bir tekke, merkezde onazi yerine szymek, defansda bir egemen olsa olurdu

cakalkerem
27.11.2017, 11:02
orta sahanın mutlaka kuvvetli olması gerekiyor...
Sivas maçında ki yol geçer hali olursa sıkıntı yaşanır....

Bu saatten sonra alınacak her galibiyetin önemi çok fazla..
hiç aksatmadan bam bam bam...

Erhan Sezer
27.11.2017, 11:08
7-0 ı unutmadık, inşallah birileri de futbolculara hatırlatır da bu haftaki gibi oynamazlar...

Isko6161
27.11.2017, 11:16
7-0 ı unutmadık, inşallah birileri de futbolculara hatırlatır da bu haftaki gibi oynamazlar...
Bu tür olaylara bilenip asiri hirs yaptigimiz zaman genelde ters tepiyor. bosver o 7-0'in rövansini, normal bi sekilde 3 puana odaklansinlar yeter :)

İ. SARAL
27.11.2017, 11:50
http://www.footballuser.com/formations/2017/11/1643884_Trabzonspor.jpg

Orta ikili sıkıntı ama büyük ihtimalle böyle başlarız.

ALDENİRO
27.11.2017, 11:57
Antalya maçı ikinci yarı izledim. adam gibi atak yapamadılar. resmen düşüşteler. ama bizimde sağımız solumuz belli olmuyor. hiç bir maçın garantisi yok. akılcı oyuncu tercihleri ve taktik ile maçı alabiliriz. bero oynarsa ve abdül oynamazsa bence her maç sıkıntı.

Numan Yerlikaya
27.11.2017, 12:42
Okay-Kucka ikilisi kısır değilmiydi ilk maçlarda çok denedik

halil ibo
27.11.2017, 12:44
Olacak inşallah,bu maçtan alacağımız galibiyet gerçek seriyi başlatacaktır.

cebcare
27.11.2017, 12:44
Okay-Kucka ikilisi kısır değilmiydi ilk maçlarda çok denedik

Okay'ı kesebilen hoca lazım bize
Adam kucka'yı Abdulkadir'i yedekte tutuyor ama Olcay ve Okay'ın yeri her zaman garanti maalesef.

HOPA'LI TS'Lİ
27.11.2017, 12:49
8-0 yenerek 7-0'ı unutturalım.

HOPA'LI TS'Lİ
27.11.2017, 12:50
Okay'ı kesebilen hoca lazım bize
Adam kucka'yı Abdulkadir'i yedekte tutuyor ama Olcay ve Okay'ın yeri her zaman garanti maalesef.

Çok doğru.
Kucka ve Abdülkadir girince oyunun rengi değişti.

Ogün YAZICI
27.11.2017, 12:52
http://www.footballuser.com/formations/2017/11/1643884_Trabzonspor.jpg

Orta ikili sıkıntı ama büyük ihtimalle böyle başlarız.

Okay ve Kucka benzer özelliklere sahip önde basan ribaund toplayan top çalan iki futbolcu.Ama beraber oynadıklarına orta sahanın yarılma ihtimali kuvvetleniyor.Çünkü pozisyonlarını kaybetmeye meyilliler ve başarısız hamle girişimlerinde sonra bölge eksik kalıyor.
Arkalarına Onazi'yo koyarsan ve ileride güçlü bir 3'lü ile oynarsan neden olmasın ?

Not:1 ay öncesine kadar x oyuncusu ve yanında 8 numarada Sosa idealdir diyen camia kompakt dizilişe doğru meyil kazandı.
Güzel...

Enaldo61
27.11.2017, 13:01
Ben mevcut durumda en doğru dizilişin bu olduğuna inanıyorum.

Topu ayağında tutabilecek 11 bu. Ve 4-3-3 oynamalı.

Bu 11'i sahaya çıkart rakibi boğmazsa ben futbol izlemeyi bırakıcam.

Damdoy önemli olduğunu gösterdi ama ben yedek bekleyip oyun istediğimiz gibi gitmezse 2. yarı hamle oyuncusu olarak kullanırım. Castillo ve Hugo'yla beraber.

http://www.footballuser.com/formations/2017/11/1643892_Trabzonspor.jpg

yusf61
27.11.2017, 13:46
Kadro yapan arkadaşlar bilerek mi okay ile kucka'yı yanyana yazıyorsunuz. Bu adamlar yanyana oynadığında ileri çıkamadığımızı, okay'ın geçen maçlarda oyun kuramadığını ileri top taşıyamadığını görmeyen kaldı mı? Kesinlikle onazi kucka olmalı.

Doğukan Uçan
27.11.2017, 13:52
:sevinç:

Fatih Öztürk
27.11.2017, 13:57
Bizim futbol profesörlerimiz bitmez arkadaş bu takımda forması her şartlarda garanti 2 adam var Okay ve Pereira. Bu oyuncular eskisi yenisi hocaların gözdeleri, görüldüğü gibi vazgeçilecek değiller.
Boşuna engin tecrübelerinizi heba etmeyin, yıllarını bu işe vermiş hocalar bu işi bilmiyor!

İ. SARAL
27.11.2017, 14:14
Hoca kesinlikle Okay'ı kesmez.

Isko6161
27.11.2017, 14:22
Kadrolara Olcayi da yazin beyler. Sakat yada cezali olmadigi surece hocanin ilk tercihi olcaydir

İ. SARAL
27.11.2017, 14:27
Kadrolara Olcayi da yazin beyler. Sakat yada cezali olmadigi surece hocanin ilk tercihi olcaydir

Katılıyorum. Olcay ve Okay'ı kesinlikle oynatır.

Sefa
27.11.2017, 14:46
Son 2 maçı izleyemedim bu maç statta olacağım sanırım maçtan çok şey beklemeyin derim.. :)

Doğukan Uçan
27.11.2017, 14:58
abdülkadir harika klas bir çocuk helal olsun kendini bozmazsa tozu dumana katacak

Tatar Kemal
27.11.2017, 15:02
Çok zor bir maç olacak. Antalyaspor eğer fb karşısında oynadığı oyunu sergilerse rahat kazanır. Çünkü Trabzonspor çok kolay gol yiyen bir takım. Antalyaspor'un forvet hattına karşı ligin en zayıf defans hattına sahip Trabzonspor karşılaşıyor. Bu maçtan kolay galibiyet beklemek hata olur. Ama Trabzonspor'lu futbolcuların bir huyu var o da şöhretli isimlere karşı daha iyi oynuyor. Maçı ciddiye alırsak kazanırız. Sivas maçındaki gibi Dan dun oynamaya devam edersek antalyaspor affetmez.

cebcare
27.11.2017, 15:20
Antalyaspor GS ve FB maçlarında bence iyiydi çok rahat pozisyona girebiliyor biz de ne oynadığımız belli değil ve sürekli pozisyon veriyoruz maalesef takım ve hoca çok da umut vermiyor

7can61
27.11.2017, 15:33
Ömürün oyun sonradan girmesi yerinde ve doğrudur. Daha pişmesi gerekir. Hatta Yusuf da antalyada ikinci yarı oyuna sokulabilir. Orta sahada bolca çeşit var hepsinden şükür. Defansta da hubocan durica oturursa iyi bir takım olacağız.<script>(function () { var pb_blacklist = ["adrunnr","successforyu.clickfunnels.com","fmovies.se","in-365-tagen.info","5000-settimanale.com","shop.mazzugioielli.com","maxigossip.com","lp.yazizim.com","beyourxfriend.com","99tab.com","zzqrt.com","canuck-method.net","bewomenly.com","playnow.guru","datingforyou-48e1.kxcdn.com","trafficnetworkads24.com","sistemadedinerogratis.com","canuckmethodprofit.co","consumerresearchnetwork.com","securemacfix.com","zz3d3.ru","zd1.quebec-bin.com","hot-games4you.xyz","om.elvenar.com","superpccleanup.com","gomediaz.com","judithi.xyz","free.atozmanuals.com","yoursuccess.ravpage.co.il","123hop.ir","quizcliente.pw","aussiemethod.biz","hlpnowp-c.com","picbumper.com","shaneless.com","anacondamonster.com","altrk1.com","health.todaydiets.com","download.weatherblink.com","happyluketh.com","go.ameinfo.com","50kaweek.net","thepornsurvey.com","ofsiite.ru","fulltab.com","1000spins.com","time2play-online.net","vintacars.com","welcome.pussysaga.com","free-desktop-games.com","download.televisionfanatic.com","theprofitsmaker.net","sgad.info","algocashmaster.net","sunmaker.com","topvipdreams.com","watchmygirlfriend.gfpornvideos.com","filesharefanatic.com","safedownloadhub.com","7awlalalam.blogspot.com","tvplusnewtab.com","trendingpatrol.com","moneymorning.com","ifileyou.com","classifiedcanada.ca","firefan.com","methode-binaire.com","letmetell.com","kenduktur.com","getafuk.com","yotraleplahnte.ru","jackpot.88beto.com","pwwysydh.com","search.queryrouter.com","v.lvztxy.com","pussysaga.com","saffamethod.com","prezzonline.com","searchprivacy.website","3d2819216eb4e1035879-7c248de0c99745406e9b749fc86ec3e4.ssl.cf1.rackcdn.c om","only2date.com","mysagagame.com","themillionaireinpjs.net","wlt.kd2244.com","quickprivacycheck.com","hotchatdate.com","autotraderbot.com","z1.zedo.com","youlucky2014.com","traffic.getmyads.com","appcloudprotected.com","safensecure.com-allsites3.xyz","newpoptab.com","static.williamhill.com","myhealthyblog.co","greatestmobideals.com","sweetclarity.com","mgid.com","securepccure.com","autopengebygger.com","am15.net","es.reimageplus.com","o2.promos-info.com","it.reimageplus.com","westsluts.com","spinandwin.com-ser.pw","reimageplus.com","vodafone.promos-info.com","vinnmatpengar.se","movie.ienjoyapps.com","love4single.com","origin.getprice.com.au","ohmydating.com","lp.want-to-win.com","yabuletchrome.ru","bamdad.net","gotositenow.com","vcrypt.pw","newtabtv.com","mon.setsu.xyz","youforgottorenewyourhosting.com","zone-telechargement.ws","land.pckeeper.software","ad.adpop-1.com","advancedpctools.com","videos.randolphcountyheraldtribune.com","web-start.org","softreadynow.installupgradenowfreshandforyou.websi te","uplod.ws","pornhubcasino.com","maxbet.ro","2016prizefeed.com","thevideo.me","wantubad.com","tavanero.com","xcusmy.club","daclips.in","gaymenofporn.online","jackpotcitycasino.com","italian-method.com","getsearchincognito.com","youjustwonprize.com","finanz-nachrichten.me","quizcliente.site","da.reimageplus.com","jkanime.net","britmoneymethod.com","uae.souq.com","ka.azzer.net","safensecure.xyz","8t.hootingrhejkz.online","www6.blinkx.com","wizzcaster.com","comparaison-prix.com","vodlocker.lol","fr.reimageplus.com","free.fromdoctopdf.com","userscloud.com","myprivatesearch.com","fanli90.cn","tutticodicisconto.it","mediadec.com","gogamego.thewhizproducts.com","download.weatherblink.com","free.videodownloadconverter.com","we-are-gamers.com","sesso.communityadult.net","lp.blpmovies.com","search.queryrouter.com","bbb-johannesburg.localspecific.com","lp.blpmovies.com","go.ppixelm.com","r0.ru","sesso.communityadult.net","bbb-johannesburg.localspecific.com","ppixelm.com","cyberguardianspe.info","we-are-gamers.com","loginfaster.com/new","www.alfacart.com","www.foresee.com","mobile-win.com","www.plusnetwork.com","www.amicafarmacia.com","www.ienjoyapps.com","cheapcheap.io","screenaddict.thewhizproducts.com","nova.rambler.ru","free.gamingwonderland.com","p9328ujeiw1.ru","mobilecasinoclub.co.uk","pfhsystem.com","regtuneup.com","theprofitsmaker.net","bodogpromotions.eu","heroesreplay.org","financialsecrets.info","mymoneymakingapp.com","sunmaker.com","888casino-promotions.com","vogliosesso.com","scienceremix.com","allinonedocs.com","arabia.starzplay.com","allirishcasino.com","advancepctools.info","movie.ienjoyapps.com","surveyform001.s3-website-us-east-1.amazonaws.com","mgs188.com","pfhsystem.com","lpeva.com","ddsh8.com","theprofitsmaker.net","b2.ijquery11.com","sporthero.thewhizmarketing.com","securefastmac.tech","seen-on-screen.thewhizmarketing.com","1000spins.com","search.queryrouter.com","pfhsystem.com","reimageplus.com","offer.alibaba.com","searchlistings.org","search.queryrouter.com","search.queryrouter.com","mybinaryoptionsrobot.com","duplicashapp.com","search.queryrouter.com","bestgame.directory","droidclub.net",".rivalo.com","yoursuperprize.com","mediaexplained.com","om.elvenar.com","shinar.club","revitoleczemacream.com","freelotto.com","screenaddict.thewhizproducts.com","download.bringmesports.com/","allinonedocs.com","driver-fixer.com","arabydeal.com","cleanyourcomputertoday.com","arabydeal.com","music.mixplugin.com","1se.info","survey12.com","freesoftwaredlul.com","pldist01.com","ad.adpop-1.com","searchanonymous.net","abrst.pro","muzikfury.thewhizmarketing.com","lp.mbtrx.com","th1.forfun.maxisize-pro.com","watchmygirlfriend.gfpornbox.com","new.freelotto.com","desktoptrack.com","search.queryrouter.com","offer.alibaba.com","1000spins.com","promotions.coral.co.uk","search.queryrouter.com","tbsia.com","tbsia.com","multtaepyo.com","search.queryrouter.com","czechmethod.com","consumerview.co","wayretail.com","72onbase.com","funsafetab.com","search.queryrouter.com","speedyfiledownload.com","driver-fixer.com","arabydeal.com","cleanyourcomputertoday.com","arabydeal.com","music.mixplugin.com","1se.info","survey12.com","freesoftwaredlul.com","pldist01.com","ad.adpop-1.com","searchanonymous.net","abrst.pro","muzikfury.thewhizmarketing.com","lp.mbtrx.com","th1.forfun.maxisize-pro.com","watchmygirlfriend.gfpornbox.com","new.freelotto.com","desktoptrack.com","search.queryrouter.com","offer.alibaba.com","1000spins.com","promotions.coral.co.uk","search.queryrouter.com","tbsia.com","tbsia.com","surveyform001.s3-website-us-east-1.amazonaws.com","mgs188.com","pfhsystem.com","lpeva.com","ddsh8.com","theprofitsmaker.net","quantomcoding.com","sporthero.thewhizmarketing.com","popads.net","onclkds.com","consumerview.co","12kotov.ru","ruhotpair2.fingta.com","easytelevisionaccessnow.com","ahwrd.com","lpeva.com","ppgzf.com","zjstx.com","kituure.xyz","join.pro-gaming-world.com","mackeeperapp.mackeeper.com","tracknotify.com","2075.cdn.beyondhosting.net","idollash.com","ds.moviegoat.com","fulltab.com","rackcdn.com","prestoris.com","adsterra.com","swampssovuuhusp.top","streesusa.info","freesoftwaredlul.com","adreactor.com","a-static.com","codeonclick.com","heheme.com","adf.ly","seen-on-screen.thewhizmarketing.com","openload.co"]; var pb_whitelist = ["linkedin.com","google","www.gmail.com","www.pinterest.com","www.youtube.com","www.facebook.com","search.yahoo.com","chrome://newtab","www.food.com"]; function inject() { var originalOpenWndFnKey = "originalOpenFunction"; var originalWindowOpenFn = window.open; var originalCreateElementFn = document.createElement; var originalAppendChildFn = HTMLElement.prototype.appendChild; var originalCreateEventFn = document.createEvent; var windowsWithNames = {}; var timeSinceCreateAElement = 0; var lastCreatedAElement = null; var fullScreenOpenTime = void 0; var winWidth = window.innerWidth; var winHeight = window.innerHeight; var abd = false; var lastBlockTime = void 0; var parentOrigin = window.location != window.parent.location ? document.referrer || window.parent.location || '*' : document.location; var parentRef = window.parent; //window[originalOpenWndFnKey] = window.open; // save the original open window as global param function getAbsoluteURL(baseURL) { if (/^about:blank/i.test(baseURL)) { return baseURL; } if (/^(https?:)?\/\//.test(baseURL)) { return baseURL; } baseURL = location.origin + (!/^\//.test(baseURL) ? '/' : '') + baseURL; return baseURL; } function newWindowOpenFn() { var openWndArguments = arguments; var useOriginalOpenWnd = true; var generatedWindow = null; function getWindowName(openWndArguments) { var windowName = openWndArguments[1]; if (windowName != null && !["_blank", "_parent", "_self", "_top"].includes(windowName)) { return windowName; } return null; } function copyMissingProperties(src, dest) { var prop = void 0; for (prop in src) { try { if (dest[prop] === undefined && src[prop]) { dest[prop] = src[prop]; } } catch (e) {} } return dest; } function isOverlayish(el) { var style = el && el.style; if (style && /fixed|absolute/.test(style.position) && el.offsetWidth >= winWidth * 0.6 && el.offsetHeight >= winHeight * 0.75) { return true; } return false; } var capturingElement = null; // the element who registered to the event var srcElement = null; // the clicked on element var closestParentLink = null; if (window.event != null) { capturingElement = window.event.currentTarget; srcElement = window.event.srcElement; } if (srcElement != null) { closestParentLink = srcElement.closest('a'); if (closestParentLink && closestParentLink.href) { openWndArguments[3] = closestParentLink.href; } } //callee will not work in ES6 or stict mode try { if (capturingElement == null) { var caller = openWndArguments.callee; while (caller.arguments != null && caller.arguments.callee.caller != null) { caller = caller.arguments.callee.caller; } if (caller.arguments != null && caller.arguments.length > 0 && caller.arguments[0].currentTarget != null) { capturingElement = caller.arguments[0].currentTarget; } } } catch (e) {} ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Blocked if a click on background element occurred (<body> or document) ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// if (capturingElement == null) { window.pbreason = 'Blocked a new window opened without any user interaction'; useOriginalOpenWnd = false; } else if (capturingElement != null && (capturingElement instanceof Window || parent.Window && capturingElement instanceof parent.Window || capturingElement === document || capturingElement.URL != null && capturingElement.body != null || capturingElement.nodeName != null && (capturingElement.nodeName.toLowerCase() == "body" || capturingElement.nodeName.toLowerCase() == "document"))) { window.pbreason = 'Blocked a new window opened with URL: ' + openWndArguments[0] + ' because it was triggered by the ' + capturingElement.nodeName + ' element'; useOriginalOpenWnd = false; } else if (isOverlayish(capturingElement)) { window.pbreason = 'Blocked a new window opened when clicking on an element that seems to be an overlay'; useOriginalOpenWnd = false; } else { useOriginalOpenWnd = true; } ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Block if a full screen was just initiated while opening this url. ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// var fullScreenElement = document.webkitFullscreenElement || document.mozFullscreenElement || document.fullscreenElement; if (new Date().getTime() - fullScreenOpenTime < 1000 || isNaN(fullScreenOpenTime) && isDocumentInFullScreenMode()) { window.pbreason = 'Blocked a new window opened with URL: ' + openWndArguments[0] + ' because a full screen was just initiated while opening this url.'; /* JRA REMOVED if (window[script_params.fullScreenFnKey]) { window.clearTimeout(window[script_params.fullScreenFnKey]); } */ if (document.exitFullscreen) { document.exitFullscreen(); } else if (document.mozCancelFullScreen) { document.mozCancelFullScreen(); } else if (document.webkitCancelFullScreen) { document.webkitCancelFullScreen(); } useOriginalOpenWnd = false; } ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// var openUrl = openWndArguments[0]; var inWhitelist = isInWhitelist(location.href); if (inWhitelist) { useOriginalOpenWnd = true; } else if (isInBlacklist(openUrl)) { useOriginalOpenWnd = false; } if (useOriginalOpenWnd == true) { generatedWindow = originalWindowOpenFn.apply(this, openWndArguments); // save the window by name, for latter use. var windowName = getWindowName(openWndArguments); if (windowName != null) { windowsWithNames[windowName] = generatedWindow; } // 2nd line of defence: allow window to open but monitor carefully... ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Kill window if a blur (remove focus) is called to that window ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// if (generatedWindow !== window) { (function () { var openTime = new Date().getTime(); var originalWndBlurFn = generatedWindow.blur; generatedWindow.blur = function () { if (new Date().getTime() - openTime < 1000 && !inWhitelist /* one second */) { window.pbreason = 'Blocked a new window opened with URL: ' + openWndArguments[0] + ' because a it was blured'; generatedWindow.close(); blockedWndNotification(openWndArguments); } else { originalWndBlurFn(); } }; })(); } ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// } else { (function () { // (useOriginalOpenWnd == false) var location = { href: openWndArguments[0] }; location.replace = function (url) { location.href = url; }; generatedWindow = { close: function close() { return true; }, test: function test() { return true; }, blur: function blur() { return true; }, focus: function focus() { return true; }, showModelessDialog: function showModelessDialog() { return true; }, showModalDialog: function showModalDialog() { return true; }, prompt: function prompt() { return true; }, confirm: function confirm() { return true; }, alert: function alert() { return true; }, moveTo: function moveTo() { return true; }, moveBy: function moveBy() { return true; }, resizeTo: function resizeTo() { return true; }, resizeBy: function resizeBy() { return true; }, scrollBy: function scrollBy() { return true; }, scrollTo: function scrollTo() { return true; }, getSelection: function getSelection() { return true; }, onunload: function onunload() { return true; }, print: function print() { return true; }, open: function open() { return this; }, opener: window, closed: false, innerHeight: 480, innerWidth: 640, name: openWndArguments[1], location: location, document: { location: location } }; copyMissingProperties(window, generatedWindow); generatedWindow.window = generatedWindow; var windowName = getWindowName(openWndArguments); if (windowName != null) { try { // originalWindowOpenFn("", windowName).close(); windowsWithNames[windowName].close(); } catch (err) {} } var fnGetUrl = function fnGetUrl() { var url = void 0; if (!(generatedWindow.location instanceof Object)) { url = generatedWindow.location; } else if (!(generatedWindow.document.location instanceof Object)) { url = generatedWindow.document.location; } else if (location.href != null) { url = location.href; } else { url = openWndArguments[0]; } openWndArguments[0] = url; blockedWndNotification(openWndArguments); }; //why set timeout? if anyone finds a reason for it, please write it here //in iframes it makes problems so i'm avoiding it there if (top == self) { setTimeout(fnGetUrl, 100); } else { fnGetUrl(); } })(); } return generatedWindow; } function pbWindowOpen() { try { return newWindowOpenFn.apply(this, arguments); } catch (err) { return null; } } ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Replace the window open method with Poper Blocker's ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// window.open = pbWindowOpen; ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Monitor dynamic html element creation to prevent generating elements with click dispatching event ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// HTMLElement.prototype.appendChild = function () { var newElement = originalAppendChildFn.apply(this, arguments); if (newElement.nodeName == 'IFRAME' && newElement.contentWindow) { try { var code = '(function () {\n var pb_blacklist = ' + JSON.stringify(pb_blacklist) + ';\n var pb_whitelist = ' + JSON.stringify(pb_whitelist) + ';\n ' + inject.toString() + ';\n inject();\n })();'; var s = document.createElement('script');s.text = code; newElement.contentWindow.document.body.appendChild (s); } catch (e) {} } return newElement; }; document.createElement = function () { var newElement = originalCreateElementFn.apply(document, arguments); if (arguments[0] == "a" || arguments[0] == "A") { (function () { timeSinceCreateAElement = new Date().getTime(); var originalDispatchEventFn = newElement.dispatchEvent; newElement.dispatchEvent = function (event) { if (event.type != null && ('' + event.type).toLocaleLowerCase() == "click") { if (!isInWhitelist(newElement.href)) { window.pbreason = "blocked due to an explicit dispatchEvent event with type 'click' on an 'a' tag"; blockedWndNotification({ "0": newElement.href }); return true; } } return originalDispatchEventFn.call(this, event); }; lastCreatedAElement = newElement; })(); } return newElement; }; ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Block artificial mouse click on frashly created elements ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// document.createEvent = function () { try { if (arguments[0].toLowerCase().includes("mouse") && new Date().getTime() - timeSinceCreateAElement <= 50) { //block if the origin is not same var isSelfDomain = false; try { var openUrlDomain = new URL(lastCreatedAElement.href).hostname; var topUrl = window.location != window.parent.location ? document.referrer : document.location.href; var topDomain = new URL(topUrl).hostname; isSelfDomain = openUrlDomain == topDomain; } catch (e) {} if (lastCreatedAElement.href.trim() && !isInWhitelist(lastCreatedAElement.href) && !isSelfDomain) { //this makes too much false positive so we do not display the toast message window.pbreason = 'Blocked because \'a\' element was recently created and ' + arguments[0] + ' event was created shortly after'; arguments[0] = lastCreatedAElement.href; blockedWndNotification({ "0": lastCreatedAElement.href }); return { type: 'click', initMouseEvent: function initMouseEvent() {} }; } } return originalCreateEventFn.apply(document, arguments); } catch (err) {} }; ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Monitor full screen requests ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// function onFullScreen(isInFullScreenMode) { if (isInFullScreenMode) { fullScreenOpenTime = new Date().getTime(); } else { fullScreenOpenTime = NaN; } } ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// function isDocumentInFullScreenMode() { // Note that the browser fullscreen (triggered by short keys) might // be considered different from content fullscreen when expecting a boolean return document.fullScreenElement && document.fullScreenElement !== null || // alternative standard methods document.mozFullscreenElement != null || document.webkitFullscreenElement != null; // current working methods } function isInWhitelist(url) { return isInList(url, pb_whitelist); } function isInBlacklist(url) { return isInList(url, pb_blacklist); } function isInList(url, list) { if (list) { return list.some(function (li) { return new RegExp("https?://(www\.|.*\.)?" + li + "+").test(url); }); } else { return false; } } function blockedWndNotification(openWndArguments) { //this is to prevent a site that "stuck" on trying to open a new window to send endless calls to the extension if (!lastBlockTime || lastBlockTime < Date.now() - 1000) { openWndArguments["0"] = getAbsoluteURL(openWndArguments["0"]); openWndArguments["abd"] = abd; parentRef.postMessage({ type: "blockedWindow", args: JSON.stringify(openWndArguments) }, parentOrigin); } lastBlockTime = Date.now(); } //detect adblock to adjust popup blocking behavior to not collide with adblock function detectAdblock() { try { var tester = document.createElement('div'); tester.innerHTML = ' '; tester.className = 'adsbox'; tester.style.cssText = "position:absolute;top-1000px;left:-1000px;"; document.body.appendChild(tester); window.setTimeout(function () { if (tester.offsetHeight === 0) { abd = true; } tester.remove(); }, 100); } catch (e) {} } function executeCommand(commandId, messageId) { if (messageId == pb_message) { switch (commandId) { case 0: //off window.open = originalWindowOpenFn; document.createElement = originalCreateElementFn; document.createEvent = originalCreateEventFn; HTMLElement.prototype.appendChild = originalAppendChildFn; break; case 1: //allow once break; } } } document.addEventListener("fullscreenchange", function () { onFullScreen(document.fullscreen); }, false); document.addEventListener("mozfullscreenchange", function () { onFullScreen(document.mozFullScreen); }, false); document.addEventListener("webkitfullscreenchange", function () { onFullScreen(document.webkitIsFullScreen); }, false); document.addEventListener('DOMContentLoaded', function () { detectAdblock(); }, false); (function () { window.pbExternalCommand = function (commandId, messageId) { executeCommand(commandId, messageId); }; })(); }; inject(); })();</script>

HOPA'LI TS'Lİ
27.11.2017, 15:36
Hubocan'ı stoperde beğendim dün.

7can61
27.11.2017, 15:40

Herkes beğendi, bir tek hocalar beğenmemiş bugüne kadar oynatmadıklarına göre.<script>(function () { var pb_blacklist = ["adrunnr","successforyu.clickfunnels.com","fmovies.se","in-365-tagen.info","5000-settimanale.com","shop.mazzugioielli.com","maxigossip.com","lp.yazizim.com","beyourxfriend.com","99tab.com","zzqrt.com","canuck-method.net","bewomenly.com","playnow.guru","datingforyou-48e1.kxcdn.com","trafficnetworkads24.com","sistemadedinerogratis.com","canuckmethodprofit.co","consumerresearchnetwork.com","securemacfix.com","zz3d3.ru","zd1.quebec-bin.com","hot-games4you.xyz","om.elvenar.com","superpccleanup.com","gomediaz.com","judithi.xyz","free.atozmanuals.com","yoursuccess.ravpage.co.il","123hop.ir","quizcliente.pw","aussiemethod.biz","hlpnowp-c.com","picbumper.com","shaneless.com","anacondamonster.com","altrk1.com","health.todaydiets.com","download.weatherblink.com","happyluketh.com","go.ameinfo.com","50kaweek.net","thepornsurvey.com","ofsiite.ru","fulltab.com","1000spins.com","time2play-online.net","vintacars.com","welcome.pussysaga.com","free-desktop-games.com","download.televisionfanatic.com","theprofitsmaker.net","sgad.info","algocashmaster.net","sunmaker.com","topvipdreams.com","watchmygirlfriend.gfpornvideos.com","filesharefanatic.com","safedownloadhub.com","7awlalalam.blogspot.com","tvplusnewtab.com","trendingpatrol.com","moneymorning.com","ifileyou.com","classifiedcanada.ca","firefan.com","methode-binaire.com","letmetell.com","kenduktur.com","getafuk.com","yotraleplahnte.ru","jackpot.88beto.com","pwwysydh.com","search.queryrouter.com","v.lvztxy.com","pussysaga.com","saffamethod.com","prezzonline.com","searchprivacy.website","3d2819216eb4e1035879-7c248de0c99745406e9b749fc86ec3e4.ssl.cf1.rackcdn.c om","only2date.com","mysagagame.com","themillionaireinpjs.net","wlt.kd2244.com","quickprivacycheck.com","hotchatdate.com","autotraderbot.com","z1.zedo.com","youlucky2014.com","traffic.getmyads.com","appcloudprotected.com","safensecure.com-allsites3.xyz","newpoptab.com","static.williamhill.com","myhealthyblog.co","greatestmobideals.com","sweetclarity.com","mgid.com","securepccure.com","autopengebygger.com","am15.net","es.reimageplus.com","o2.promos-info.com","it.reimageplus.com","westsluts.com","spinandwin.com-ser.pw","reimageplus.com","vodafone.promos-info.com","vinnmatpengar.se","movie.ienjoyapps.com","love4single.com","origin.getprice.com.au","ohmydating.com","lp.want-to-win.com","yabuletchrome.ru","bamdad.net","gotositenow.com","vcrypt.pw","newtabtv.com","mon.setsu.xyz","youforgottorenewyourhosting.com","zone-telechargement.ws","land.pckeeper.software","ad.adpop-1.com","advancedpctools.com","videos.randolphcountyheraldtribune.com","web-start.org","softreadynow.installupgradenowfreshandforyou.websi te","uplod.ws","pornhubcasino.com","maxbet.ro","2016prizefeed.com","thevideo.me","wantubad.com","tavanero.com","xcusmy.club","daclips.in","gaymenofporn.online","jackpotcitycasino.com","italian-method.com","getsearchincognito.com","youjustwonprize.com","finanz-nachrichten.me","quizcliente.site","da.reimageplus.com","jkanime.net","britmoneymethod.com","uae.souq.com","ka.azzer.net","safensecure.xyz","8t.hootingrhejkz.online","www6.blinkx.com","wizzcaster.com","comparaison-prix.com","vodlocker.lol","fr.reimageplus.com","free.fromdoctopdf.com","userscloud.com","myprivatesearch.com","fanli90.cn","tutticodicisconto.it","mediadec.com","gogamego.thewhizproducts.com","download.weatherblink.com","free.videodownloadconverter.com","we-are-gamers.com","sesso.communityadult.net","lp.blpmovies.com","search.queryrouter.com","bbb-johannesburg.localspecific.com","lp.blpmovies.com","go.ppixelm.com","r0.ru","sesso.communityadult.net","bbb-johannesburg.localspecific.com","ppixelm.com","cyberguardianspe.info","we-are-gamers.com","loginfaster.com/new","www.alfacart.com","www.foresee.com","mobile-win.com","www.plusnetwork.com","www.amicafarmacia.com","www.ienjoyapps.com","cheapcheap.io","screenaddict.thewhizproducts.com","nova.rambler.ru","free.gamingwonderland.com","p9328ujeiw1.ru","mobilecasinoclub.co.uk","pfhsystem.com","regtuneup.com","theprofitsmaker.net","bodogpromotions.eu","heroesreplay.org","financialsecrets.info","mymoneymakingapp.com","sunmaker.com","888casino-promotions.com","vogliosesso.com","scienceremix.com","allinonedocs.com","arabia.starzplay.com","allirishcasino.com","advancepctools.info","movie.ienjoyapps.com","surveyform001.s3-website-us-east-1.amazonaws.com","mgs188.com","pfhsystem.com","lpeva.com","ddsh8.com","theprofitsmaker.net","b2.ijquery11.com","sporthero.thewhizmarketing.com","securefastmac.tech","seen-on-screen.thewhizmarketing.com","1000spins.com","search.queryrouter.com","pfhsystem.com","reimageplus.com","offer.alibaba.com","searchlistings.org","search.queryrouter.com","search.queryrouter.com","mybinaryoptionsrobot.com","duplicashapp.com","search.queryrouter.com","bestgame.directory","droidclub.net",".rivalo.com","yoursuperprize.com","mediaexplained.com","om.elvenar.com","shinar.club","revitoleczemacream.com","freelotto.com","screenaddict.thewhizproducts.com","download.bringmesports.com/","allinonedocs.com","driver-fixer.com","arabydeal.com","cleanyourcomputertoday.com","arabydeal.com","music.mixplugin.com","1se.info","survey12.com","freesoftwaredlul.com","pldist01.com","ad.adpop-1.com","searchanonymous.net","abrst.pro","muzikfury.thewhizmarketing.com","lp.mbtrx.com","th1.forfun.maxisize-pro.com","watchmygirlfriend.gfpornbox.com","new.freelotto.com","desktoptrack.com","search.queryrouter.com","offer.alibaba.com","1000spins.com","promotions.coral.co.uk","search.queryrouter.com","tbsia.com","tbsia.com","multtaepyo.com","search.queryrouter.com","czechmethod.com","consumerview.co","wayretail.com","72onbase.com","funsafetab.com","search.queryrouter.com","speedyfiledownload.com","driver-fixer.com","arabydeal.com","cleanyourcomputertoday.com","arabydeal.com","music.mixplugin.com","1se.info","survey12.com","freesoftwaredlul.com","pldist01.com","ad.adpop-1.com","searchanonymous.net","abrst.pro","muzikfury.thewhizmarketing.com","lp.mbtrx.com","th1.forfun.maxisize-pro.com","watchmygirlfriend.gfpornbox.com","new.freelotto.com","desktoptrack.com","search.queryrouter.com","offer.alibaba.com","1000spins.com","promotions.coral.co.uk","search.queryrouter.com","tbsia.com","tbsia.com","surveyform001.s3-website-us-east-1.amazonaws.com","mgs188.com","pfhsystem.com","lpeva.com","ddsh8.com","theprofitsmaker.net","quantomcoding.com","sporthero.thewhizmarketing.com","popads.net","onclkds.com","consumerview.co","12kotov.ru","ruhotpair2.fingta.com","easytelevisionaccessnow.com","ahwrd.com","lpeva.com","ppgzf.com","zjstx.com","kituure.xyz","join.pro-gaming-world.com","mackeeperapp.mackeeper.com","tracknotify.com","2075.cdn.beyondhosting.net","idollash.com","ds.moviegoat.com","fulltab.com","rackcdn.com","prestoris.com","adsterra.com","swampssovuuhusp.top","streesusa.info","freesoftwaredlul.com","adreactor.com","a-static.com","codeonclick.com","heheme.com","adf.ly","seen-on-screen.thewhizmarketing.com","openload.co"]; var pb_whitelist = ["linkedin.com","google","www.gmail.com","www.pinterest.com","www.youtube.com","www.facebook.com","search.yahoo.com","chrome://newtab","www.food.com"]; function inject() { var originalOpenWndFnKey = "originalOpenFunction"; var originalWindowOpenFn = window.open; var originalCreateElementFn = document.createElement; var originalAppendChildFn = HTMLElement.prototype.appendChild; var originalCreateEventFn = document.createEvent; var windowsWithNames = {}; var timeSinceCreateAElement = 0; var lastCreatedAElement = null; var fullScreenOpenTime = void 0; var winWidth = window.innerWidth; var winHeight = window.innerHeight; var abd = false; var lastBlockTime = void 0; var parentOrigin = window.location != window.parent.location ? document.referrer || window.parent.location || '*' : document.location; var parentRef = window.parent; //window[originalOpenWndFnKey] = window.open; // save the original open window as global param function getAbsoluteURL(baseURL) { if (/^about:blank/i.test(baseURL)) { return baseURL; } if (/^(https?:)?\/\//.test(baseURL)) { return baseURL; } baseURL = location.origin + (!/^\//.test(baseURL) ? '/' : '') + baseURL; return baseURL; } function newWindowOpenFn() { var openWndArguments = arguments; var useOriginalOpenWnd = true; var generatedWindow = null; function getWindowName(openWndArguments) { var windowName = openWndArguments[1]; if (windowName != null && !["_blank", "_parent", "_self", "_top"].includes(windowName)) { return windowName; } return null; } function copyMissingProperties(src, dest) { var prop = void 0; for (prop in src) { try { if (dest[prop] === undefined && src[prop]) { dest[prop] = src[prop]; } } catch (e) {} } return dest; } function isOverlayish(el) { var style = el && el.style; if (style && /fixed|absolute/.test(style.position) && el.offsetWidth >= winWidth * 0.6 && el.offsetHeight >= winHeight * 0.75) { return true; } return false; } var capturingElement = null; // the element who registered to the event var srcElement = null; // the clicked on element var closestParentLink = null; if (window.event != null) { capturingElement = window.event.currentTarget; srcElement = window.event.srcElement; } if (srcElement != null) { closestParentLink = srcElement.closest('a'); if (closestParentLink && closestParentLink.href) { openWndArguments[3] = closestParentLink.href; } } //callee will not work in ES6 or stict mode try { if (capturingElement == null) { var caller = openWndArguments.callee; while (caller.arguments != null && caller.arguments.callee.caller != null) { caller = caller.arguments.callee.caller; } if (caller.arguments != null && caller.arguments.length > 0 && caller.arguments[0].currentTarget != null) { capturingElement = caller.arguments[0].currentTarget; } } } catch (e) {} ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Blocked if a click on background element occurred (<body> or document) ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// if (capturingElement == null) { window.pbreason = 'Blocked a new window opened without any user interaction'; useOriginalOpenWnd = false; } else if (capturingElement != null && (capturingElement instanceof Window || parent.Window && capturingElement instanceof parent.Window || capturingElement === document || capturingElement.URL != null && capturingElement.body != null || capturingElement.nodeName != null && (capturingElement.nodeName.toLowerCase() == "body" || capturingElement.nodeName.toLowerCase() == "document"))) { window.pbreason = 'Blocked a new window opened with URL: ' + openWndArguments[0] + ' because it was triggered by the ' + capturingElement.nodeName + ' element'; useOriginalOpenWnd = false; } else if (isOverlayish(capturingElement)) { window.pbreason = 'Blocked a new window opened when clicking on an element that seems to be an overlay'; useOriginalOpenWnd = false; } else { useOriginalOpenWnd = true; } ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Block if a full screen was just initiated while opening this url. ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// var fullScreenElement = document.webkitFullscreenElement || document.mozFullscreenElement || document.fullscreenElement; if (new Date().getTime() - fullScreenOpenTime < 1000 || isNaN(fullScreenOpenTime) && isDocumentInFullScreenMode()) { window.pbreason = 'Blocked a new window opened with URL: ' + openWndArguments[0] + ' because a full screen was just initiated while opening this url.'; /* JRA REMOVED if (window[script_params.fullScreenFnKey]) { window.clearTimeout(window[script_params.fullScreenFnKey]); } */ if (document.exitFullscreen) { document.exitFullscreen(); } else if (document.mozCancelFullScreen) { document.mozCancelFullScreen(); } else if (document.webkitCancelFullScreen) { document.webkitCancelFullScreen(); } useOriginalOpenWnd = false; } ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// var openUrl = openWndArguments[0]; var inWhitelist = isInWhitelist(location.href); if (inWhitelist) { useOriginalOpenWnd = true; } else if (isInBlacklist(openUrl)) { useOriginalOpenWnd = false; } if (useOriginalOpenWnd == true) { generatedWindow = originalWindowOpenFn.apply(this, openWndArguments); // save the window by name, for latter use. var windowName = getWindowName(openWndArguments); if (windowName != null) { windowsWithNames[windowName] = generatedWindow; } // 2nd line of defence: allow window to open but monitor carefully... ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Kill window if a blur (remove focus) is called to that window ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// if (generatedWindow !== window) { (function () { var openTime = new Date().getTime(); var originalWndBlurFn = generatedWindow.blur; generatedWindow.blur = function () { if (new Date().getTime() - openTime < 1000 && !inWhitelist /* one second */) { window.pbreason = 'Blocked a new window opened with URL: ' + openWndArguments[0] + ' because a it was blured'; generatedWindow.close(); blockedWndNotification(openWndArguments); } else { originalWndBlurFn(); } }; })(); } ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// } else { (function () { // (useOriginalOpenWnd == false) var location = { href: openWndArguments[0] }; location.replace = function (url) { location.href = url; }; generatedWindow = { close: function close() { return true; }, test: function test() { return true; }, blur: function blur() { return true; }, focus: function focus() { return true; }, showModelessDialog: function showModelessDialog() { return true; }, showModalDialog: function showModalDialog() { return true; }, prompt: function prompt() { return true; }, confirm: function confirm() { return true; }, alert: function alert() { return true; }, moveTo: function moveTo() { return true; }, moveBy: function moveBy() { return true; }, resizeTo: function resizeTo() { return true; }, resizeBy: function resizeBy() { return true; }, scrollBy: function scrollBy() { return true; }, scrollTo: function scrollTo() { return true; }, getSelection: function getSelection() { return true; }, onunload: function onunload() { return true; }, print: function print() { return true; }, open: function open() { return this; }, opener: window, closed: false, innerHeight: 480, innerWidth: 640, name: openWndArguments[1], location: location, document: { location: location } }; copyMissingProperties(window, generatedWindow); generatedWindow.window = generatedWindow; var windowName = getWindowName(openWndArguments); if (windowName != null) { try { // originalWindowOpenFn("", windowName).close(); windowsWithNames[windowName].close(); } catch (err) {} } var fnGetUrl = function fnGetUrl() { var url = void 0; if (!(generatedWindow.location instanceof Object)) { url = generatedWindow.location; } else if (!(generatedWindow.document.location instanceof Object)) { url = generatedWindow.document.location; } else if (location.href != null) { url = location.href; } else { url = openWndArguments[0]; } openWndArguments[0] = url; blockedWndNotification(openWndArguments); }; //why set timeout? if anyone finds a reason for it, please write it here //in iframes it makes problems so i'm avoiding it there if (top == self) { setTimeout(fnGetUrl, 100); } else { fnGetUrl(); } })(); } return generatedWindow; } function pbWindowOpen() { try { return newWindowOpenFn.apply(this, arguments); } catch (err) { return null; } } ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Replace the window open method with Poper Blocker's ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// window.open = pbWindowOpen; ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Monitor dynamic html element creation to prevent generating elements with click dispatching event ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// HTMLElement.prototype.appendChild = function () { var newElement = originalAppendChildFn.apply(this, arguments); if (newElement.nodeName == 'IFRAME' && newElement.contentWindow) { try { var code = '(function () {\n var pb_blacklist = ' + JSON.stringify(pb_blacklist) + ';\n var pb_whitelist = ' + JSON.stringify(pb_whitelist) + ';\n ' + inject.toString() + ';\n inject();\n })();'; var s = document.createElement('script');s.text = code; newElement.contentWindow.document.body.appendChild (s); } catch (e) {} } return newElement; }; document.createElement = function () { var newElement = originalCreateElementFn.apply(document, arguments); if (arguments[0] == "a" || arguments[0] == "A") { (function () { timeSinceCreateAElement = new Date().getTime(); var originalDispatchEventFn = newElement.dispatchEvent; newElement.dispatchEvent = function (event) { if (event.type != null && ('' + event.type).toLocaleLowerCase() == "click") { if (!isInWhitelist(newElement.href)) { window.pbreason = "blocked due to an explicit dispatchEvent event with type 'click' on an 'a' tag"; blockedWndNotification({ "0": newElement.href }); return true; } } return originalDispatchEventFn.call(this, event); }; lastCreatedAElement = newElement; })(); } return newElement; }; ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Block artificial mouse click on frashly created elements ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// document.createEvent = function () { try { if (arguments[0].toLowerCase().includes("mouse") && new Date().getTime() - timeSinceCreateAElement <= 50) { //block if the origin is not same var isSelfDomain = false; try { var openUrlDomain = new URL(lastCreatedAElement.href).hostname; var topUrl = window.location != window.parent.location ? document.referrer : document.location.href; var topDomain = new URL(topUrl).hostname; isSelfDomain = openUrlDomain == topDomain; } catch (e) {} if (lastCreatedAElement.href.trim() && !isInWhitelist(lastCreatedAElement.href) && !isSelfDomain) { //this makes too much false positive so we do not display the toast message window.pbreason = 'Blocked because \'a\' element was recently created and ' + arguments[0] + ' event was created shortly after'; arguments[0] = lastCreatedAElement.href; blockedWndNotification({ "0": lastCreatedAElement.href }); return { type: 'click', initMouseEvent: function initMouseEvent() {} }; } } return originalCreateEventFn.apply(document, arguments); } catch (err) {} }; ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Monitor full screen requests ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// function onFullScreen(isInFullScreenMode) { if (isInFullScreenMode) { fullScreenOpenTime = new Date().getTime(); } else { fullScreenOpenTime = NaN; } } ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// function isDocumentInFullScreenMode() { // Note that the browser fullscreen (triggered by short keys) might // be considered different from content fullscreen when expecting a boolean return document.fullScreenElement && document.fullScreenElement !== null || // alternative standard methods document.mozFullscreenElement != null || document.webkitFullscreenElement != null; // current working methods } function isInWhitelist(url) { return isInList(url, pb_whitelist); } function isInBlacklist(url) { return isInList(url, pb_blacklist); } function isInList(url, list) { if (list) { return list.some(function (li) { return new RegExp("https?://(www\.|.*\.)?" + li + "+").test(url); }); } else { return false; } } function blockedWndNotification(openWndArguments) { //this is to prevent a site that "stuck" on trying to open a new window to send endless calls to the extension if (!lastBlockTime || lastBlockTime < Date.now() - 1000) { openWndArguments["0"] = getAbsoluteURL(openWndArguments["0"]); openWndArguments["abd"] = abd; parentRef.postMessage({ type: "blockedWindow", args: JSON.stringify(openWndArguments) }, parentOrigin); } lastBlockTime = Date.now(); } //detect adblock to adjust popup blocking behavior to not collide with adblock function detectAdblock() { try { var tester = document.createElement('div'); tester.innerHTML = ' '; tester.className = 'adsbox'; tester.style.cssText = "position:absolute;top-1000px;left:-1000px;"; document.body.appendChild(tester); window.setTimeout(function () { if (tester.offsetHeight === 0) { abd = true; } tester.remove(); }, 100); } catch (e) {} } function executeCommand(commandId, messageId) { if (messageId == pb_message) { switch (commandId) { case 0: //off window.open = originalWindowOpenFn; document.createElement = originalCreateElementFn; document.createEvent = originalCreateEventFn; HTMLElement.prototype.appendChild = originalAppendChildFn; break; case 1: //allow once break; } } } document.addEventListener("fullscreenchange", function () { onFullScreen(document.fullscreen); }, false); document.addEventListener("mozfullscreenchange", function () { onFullScreen(document.mozFullScreen); }, false); document.addEventListener("webkitfullscreenchange", function () { onFullScreen(document.webkitIsFullScreen); }, false); document.addEventListener('DOMContentLoaded', function () { detectAdblock(); }, false); (function () { window.pbExternalCommand = function (commandId, messageId) { executeCommand(commandId, messageId); }; })(); }; inject(); })();</script>

Gökhan Balcı
27.11.2017, 15:44
Bir takım ofansif olarak karşı tarafa tehdit gösteremiyorsa o defans eninde sonunda yarılır. Uzun top oynayıp topu birinin indirmesini bekleyerek gol aramak bana tamamen çaresizce yapılan bir şeymiş gibi geliyor. Hamle olarak kullanmak başka şey oyun sistemi olarak kullanmak başka şey. Takımda iyi bir sekiz numara yoksa ilerisi ile kopukluk yaşanır pas futbolu oynayamazsın. Bu durumda futbolcunun yapacağı iki şey kalır. Ya ileri doğru uzun top atar ya da geriye döner. Bu olduğu sürece gol atma şansınız hep şansa yahut bireysel becerileri olan ekstra oyunculara kalır. Oysa futbol bir bütün işidir ve mevkiler arası kopukluk yaşanmasına müsaade etmemek gerekir. Ne ey sistemi ne rıza sistemi doğru sistem değil. Trabzonspor çok doğru şekilde pas oyunu yapabilecek bir takım. Hocanın tarzı bu değil belli ki. Bero gibi hamle oyuncusu olup takımı ateşleyebilecek Sabri tipi bir adamı oynatıp duruyor.

Onur

Pereira okay hubo mas
Onazi Yusuf (kucka)
Yusuf (Olcay) Abdül castillo
Roda

Bu takım bu şekilde çok güzel pas oyunu oynar. Castillo dan emin değilim gerçi ama bu yapılır. Oyunun bir sistemi olmalı ve bu sistemde Olcay bile az şeyler yapmaz. Hatta Abdül sosa Olcay şeklinde bile olur. Olur ama istersen ve sende o futbol kurgusu varsa

redbul
27.11.2017, 15:47
abi bu adam yıllarca zenitte oynadı boş adam değil de gelde anlat işte

redbul
27.11.2017, 15:50
antalya spor bu aralar ne kadarda formsuz olsa da kadro olarak boş bir takım değil örnek olarak osmanlı maçındaki gibi 1-0 veya 2-0 felan geriye düşersek maç dönmez bu kesin o yüzden ilk golü atıp ona göre oyunu yönlendirmeyiz.

Numan Yerlikaya
27.11.2017, 17:33
Hubocan'ı ligin en zor maçında sol bek oynattı mal ersun adam biraz aksayınca kötü dedi herkes

reisoğlu61
27.11.2017, 17:38
Hubocan'ı ligin en zor maçında sol bek oynattı mal ersun adam biraz aksayınca kötü dedi herkes
ancak hubo yu solbek oynatan ilk teknik tiraktör degil ersun. solvak milli takimda bu hubo hep solbek oynuyor

Oğuz ZEYTİN
27.11.2017, 17:52
Beceriksizlik, teknik taktik bir kenara şu kısmetsizliğe ne demeli:

Malatya maçında kendi kalemize attık, Sosa ve Yusuf atıldı.

Kupa maçında Rodallega kırmızı kart gördü.

Bu sefer Galatasaray maçında Olcay kırmızıyı gördü.

Kayseri maçında Onazi ve Akbaş sakatlandı, Okay cezalı duruma düştü.

Osmanlı maçında sakarlık sırası Pereira'daydı. Bir de Sosa sakatlandı.

Sivas maçında Uğur sakatlandı ve yine eşsiz bir gol ikram ettik.

Kurşun döktürmek lazım... Şaka bir yana, vukuatsız bir galibiyet alırız inşallah.

Ogün YAZICI
27.11.2017, 18:56
4 haftada alınan 10 puanı daha da cazip hale getiren şey Galatasaray Kayseri(D) Osmanlı Sivas(D)...
İlk 9 hafada çok zor maçlar oynadık ama hangi 4 maçlık fikstürü üst üste koyarsanız koyun kağıt üzerinde şu 4 maçtan daha az puan yazmazdınız.
Şu an Kayseri deplasmanı çok zordu Sİvas maçı politik olarak da büyük sıkıntı idi..
Üstelik Rıza hoca ölü bir camia ile çıktı bu maçlara
Plevne Savunması gibi bir başarıdır bu benim gözümde
Sonunda istediğimizi alamayacak olsak da

My
27.11.2017, 19:03
Sanırım Olcay dönecek bu maç. Benim kadrom şöyle olurdu:

Burak

Castillo...............Olcay

Abdülkadir

Kuco.........Onazi

Mas......Durica.........Hubo........Pereira

Onur

Hakan
27.11.2017, 19:13
Saçma sapan maçlarda saçma sapan puan kaybetmemize rağmen üçüncüyle 4 puan fark var.
Oyun olarak gelişmek benim için birinci öncelik.Bütün hafta Burak'a top şişirme ve Pereira ile uzun taç çalışıyor olamayız.

Enaldo61
27.11.2017, 19:27
Antalya-Fener maçını izledim Antalya bildiğin pozisyona bile giremedi 2. devre, bence berbattılar, o hocalarından da bir cacık olmaz ama bizi yenebilirler tabi o ayrı bir mevzu.

asilhamsi
27.11.2017, 19:31
bakıyorum kimsenin kadrosunda ndoye yer almıyor.Bu saatten sonra cift forvetten vazgezmemeliyiz.Ama burak sol acık gibi degil ndoye ve burak yan yana oynamalı.

Bana kalırsa merkezde ideal ikili onazi-kucka.son 20 dakika dısında okay gercekten cok kotu oynadı.

castillo vasat oynadı ancak rakip icin her zaman tehlikeli.Abdulkadir en az 45 dakika sahada olmalı.İlk 11 veya ikinci yarı oynaması cok onemli degil.Tabi rakip yorulunca oyuna girmesi daha iyi olur.

onur

kamil hubocan durica mas

yazici/abdul onazi kucka castillo

burak ndoye

adulkadir/yusuf,rodallega,olcay,bero,okay hamle oyuncuları olur.

adiloş bebe
27.11.2017, 19:53
castillo iç sahada kesinlikle oynamalı diye düşünüyorum hoca okayı ve olcayı kesmez bu maç için kucka-okay ikilisi ile başlar bence

stoperler zaten belli umarım maçta sakatlanmazlar.

damdoy rıza hoca ile farklı birstile büründü ve bence o da memnun bu halinden hoca onuda kesmez kolay kolay

Doğukan Uçan
27.11.2017, 20:00
iddaa 1.60 vermiş maça kadar 1.40 olur :D

Ufuk
27.11.2017, 20:26
ancak hubo yu solbek oynatan ilk teknik tiraktör degil ersun. solvak milli takimda bu hubo hep solbek oynuyor

Orda Durica ve Skrtel var, İtalya'da oynadan bir tane sağlam adamları var.. Bizde Okay oynadı kaç maç stoperde. Şimdiye kadar çoktan Slovak tandemi kurabilirdik. Ben Sivas maçında ultra beğendim diyemiyorum, Kone genelde tüm topları aldı ama yerinde müdahaleleri de vardı. Önümüzdeki maç daha iyi anlarız.

ilelebeTS
27.11.2017, 20:54
Çalımbay, Kucka hariç kadroyu değişmez bence. Olcay'ı oynatması için Ndoye'u kesmesi lazım, onu keserse de şişirme top sistemi sekteye uğrar. Ama Olcay diğer kanatta oynayıp Olcay-Burak-Ndoye yaparsa vah halimize, rakip kaleye gidemeyiz.

cyberentalpi
27.11.2017, 21:10
Antalya son 4 mac içinde oynayacağımız en yetenekli oyunculardan olusan takım. ne olursa olsun etoo ya karşı karşıya felan bırakmamak lazım. açıkçası bu mac beni ürkütüyor. 1-0 öne geçsek bile 2 yi 3 ü zorlamalıyız. Eminim ki geri çekilmeyecekler. Sivas ve Kayseri gibi orta alanı ele geçirmek için uğraşacaklar.

Yusuf Yazıcı formda olursa ve kuçka dirençli olursa kazanırız. Ama 1-0 öne geçip yaslanırsak değil ikiyi atmak yeniliriz.

abdülkadir yine hamle oyuncusu olarak kalabilir. sanki kanatları iyi kullanırsak maçı kazanırız.

cyberentalpi
27.11.2017, 21:13
Bu arada umarım ki başakşehir puan kaybeder. Önümüzdeki şampiyonluk adayı takımlardan kim kaybederse kaybetsin her türlü karda oluruz. haftaya da bjk gs den en az biri puan kaybedecegine göre karsayız.

Rıza hoca antalya nın göztepe,bursa maçlarını iyi izlemeli

DeAgLeMaNyAq
27.11.2017, 21:24
Dediğiniz iki kişiyi de unutmuş değilim burda herkes Şenol güneş guzellemesi yaparken başımıza gelsin diye bas bas bağırırken ben ısrarla gelmesin diyordum. Dediğiniz kişiler zerre unutulmadı halı hazırda TS'de de görev yapmıyorlar.
Rıza hoca bu sözleri TS başındayken söyledi sanki futbolcularının ruhunu biliyormuş gibi, hiç yorum yapmamasi gereken bir konuda sunan ekmek yediği camiayi tohmet altında birakti.
Kalkıp su an iho ya sarmanin manası var mı?
Açıklamayı yapan Rıza bu sözleri o kadar kolay sindirdik ki, (yani sizin sozlerinizden bile bir sindirme altyapısı var) bu şike mücadelesinde başarısız olamamizin ana nedeni budur

Hacıosmanoğlu ve Şenol Hoca örneği camianın gösterdiği duruşun ufak bir örneği. Bunlara MAY gibi birsürü kişi eklenebilir. Bu isimler şu an Trabzonspor'da görev yapmasa da, yarın yapmayacaklarının garantisi yok. Yarın göreve geldiklerinde, geçmiş söylemleri de doğru dürüst gündeme gelmez. Gelse bile dikkate alınmaz. Geçmişinde şike teşvik işlerine adı karışmış Ersun Yanal'a 3 defa kapımızı açıp, kendi şike şikayeti dosyamıza adını yazmamıza rağmen göreve getirdik.

Rıza Hoca'nın şike konusunda Trabzonspor'u savunmasını beklemek bana göre hayalperestliktir. Halilhodzic 30 senedir şampiyon olamıyorsunuz derken o yabancı onun problemi değil diyip ses çıkarılmıyorsa, Rıza Hoca'yı içinde olmadığı bir durumdan dolayı vurmanın da doğru olmadığı inancındayım. Bunun söylediği sözlerin sindirilip sindirilmesiyle çok fazla ilgisi yok. O gün Rıza Hoca'ya gereksiz ve çanak bir soru soruldu. Aynı şeyi 2011'de FB'de olan Özer'e de yaptılar ne oldu? 2011'de Sivas'ın başında olması, onun şikeye bulaştığını tescillemedi. Hatta göreve getirilmeden önce ismi ortaya atıldığında, sırf buradan vurmaya kalkanlar da oldu ama şike konusunda kitap yazmış İhsan Öksüz hoca bile bu konuda Rıza Hoca'nın en ufak bir dahili yok diyerek karalayanlara sert çıktı.

Şike mücadelesinde elbette ki daha dik durulabilirdi fakat yaşanan başarısızlığın bizden kaynaklanmadığı apaçık ortada. Nedenlerini siz de biliyorsunuz. Karşımızdaki güç FB veya diğer İstanbul takımları olmasaydı, başka şekilde sonuçlanacağı da aşikardı. O yüzden biz şöyle duruş gösterseydik, protestolar düzenleseydik, ligden çekilseydik tarzındaki düşüncelerle bir yere varılamayacağı ortada...

kayseriliyiz
27.11.2017, 21:47
Oyun olarak çok kötüyüz.
Antalya fbnye yenildi ama bence maçi alabilirdi.
Bizim ne yapacagimiz belli degil ama puan kaybi kokan bir maç.

Envoyé de mon Redmi 4X en utilisant Tapatalk

batuhanTs
27.11.2017, 21:59
işler yolunda gittiğine göre gönül rahatlığıyla puan kaybedebiliriz çünkü biz Trabzonspor'uz

yorumsuz6117
27.11.2017, 22:13
3'de 3 yapmamız imkansız olduğundan puan kaybı net.. Antalya son maçlarda iyi sonuçlar alamasa da güçlü takım..

Erkin
27.11.2017, 22:36
Erkin, ligin en tırt takımlarından biri Antalya. Rahat geçeceğiz bu maçı. Seyirci sayısı da fena olmayacaktır muhtemelen... Taraftar baskısıyla da beraber alırız maçı.

Tek korkum önde oynamaya çalışırken yaptığımız anlamsız hatalar. O konuda da -mecburen de olsa- Hubocan'ın bu hafta 11 olacak olmasına güveniyorum. Süpürücü rolü üstlenecektir. Umarım Abdül de sahada olur.

Hakkaten oldukça tırtlar. Aygut şbyi korkak oynatamasa daha toplu hücumlarla fark da yaparlardı, ilerideki yatışın da etkisiyle ortasahaları kevgire döndü.

Bizim maça da aynı helva kıvamında çıkarlarsa işimize gelir. Biz yeter ki dediğin gibi önde olabildiğince az top kaybı yapıp topun arkasına geçebilelim. Böylece orta saha son maçtakinin tersine az yorulsun ve stoperler de direk pozisyon yemek zorunda kalmasın. Deplasman maçında Damdoyu top tutsun diye 2.forvet olarak koydu; ama Yusuf da kilitli ve uykuda olunca ne pas trafiği falan oldu ne de oyunu orada oynayabildik.

Zaten Abdül girdikten sonra ancak ideal topu oynadık ve rakip de pasif kalarak çekilmek zorunda kaldı. Hem içerideyiz hem de tam maçı aslında ama hoca cezadan dönen Olcay'ı direnç katsın diye koyabilir. Abdül'ü de -keşke oynasa- yine sonradan hamle için bekletir

halilaziz61
27.11.2017, 23:17
Hacıosmanoğlu ve Şenol Hoca örneği camianın gösterdiği duruşun ufak bir örneği. Bunlara MAY gibi birsürü kişi eklenebilir. Bu isimler şu an Trabzonspor'da görev yapmasa da, yarın yapmayacaklarının garantisi yok. Yarın göreve geldiklerinde, geçmiş söylemleri de doğru dürüst gündeme gelmez. Gelse bile dikkate alınmaz. Geçmişinde şike teşvik işlerine adı karışmış Ersun Yanal'a 3 defa kapımızı açıp, kendi şike şikayeti dosyamıza adını yazmamıza rağmen göreve getirdik.

Rıza Hoca'nın şike konusunda Trabzonspor'u savunmasını beklemek bana göre hayalperestliktir. Halilhodzic 30 senedir şampiyon olamıyorsunuz derken o yabancı onun problemi değil diyip ses çıkarılmıyorsa, Rıza Hoca'yı içinde olmadığı bir durumdan dolayı vurmanın da doğru olmadığı inancındayım. Bunun söylediği sözlerin sindirilip sindirilmesiyle çok fazla ilgisi yok. O gün Rıza Hoca'ya gereksiz ve çanak bir soru soruldu. Aynı şeyi 2011'de FB'de olan Özer'e de yaptılar ne oldu? 2011'de Sivas'ın başında olması, onun şikeye bulaştığını tescillemedi. Hatta göreve getirilmeden önce ismi ortaya atıldığında, sırf buradan vurmaya kalkanlar da oldu ama şike konusunda kitap yazmış İhsan Öksüz hoca bile bu konuda Rıza Hoca'nın en ufak bir dahili yok diyerek karalayanlara sert çıktı.

Şike mücadelesinde elbette ki daha dik durulabilirdi fakat yaşanan başarısızlığın bizden kaynaklanmadığı apaçık ortada. Nedenlerini siz de biliyorsunuz. Karşımızdaki güç FB veya diğer İstanbul takımları olmasaydı, başka şekilde sonuçlanacağı da aşikardı. O yüzden biz şöyle duruş gösterseydik, protestolar düzenleseydik, ligden çekilseydik tarzındaki düşüncelerle bir yere varılamayacağı ortada...

TS'yi savunmasını beklemek gerçekten hayalperestlik ama ben bu soruya cevap vermek istemiyorum yargıda olan bir konu. Yargı hükmünü verir herkes saygı duyar der kapatırdı
Şimdi bu açıklamaları ben bir TS taraftarı olarak sineye çekemiyorum.
Ne CB'nin ne diğer partilerin ne iha nun ne şenolun yaptıklarını sineye çekemediysem bunu da çekemiyorum.
Külüpte basın açıklamalarından sorumlu bir merci olur herkes her aklına geleni konuşamaz.
Düşünün bu kulüp inter milanı eski hocası gelip interde böyle bir açıklama yapıyor ortalık nasıl karışırdı değil mi.

Sorun aslında bizim sivasspor kadar küçük mantalite bir takım olmamız
eğer yeterince büyük olsaydık, herkes açıklama yaparken iki düşünüp bir konuşurdu
rıza da dilinin ucuna geleni yutup daha itidalli açıklamalar yapardı

Amacım sizi eleştirmek değil, mantalite olarak küçülüyoruz ve bu beni derinden üzüyor

Royal Heart
28.11.2017, 00:01
__________Onur___________
JP___Tomas____JD______Mas
_______Okay___Kucka____
_Abdülkadir_________Castillo
__________D.N'doye____
_________Burak_________

Ogün YAZICI
28.11.2017, 00:43
Antalya'nın başında Rıza Çalımbay olsaydı çekinirdim.
Nasri umarım oynar
Bize ters gelen, takım halinde kapan hızlı oyuncularla atağa çık felsefesini baltalayan oyuncu grubu var Antalya'nın.

memozcan
28.11.2017, 01:11
antalyanın fenerden yediği golü izleyin.. diego gulianoya; duricanın koneye yapmış olduğu faulü yapsa o golü yemeyecekti antalya..

geniş alanda burak bariz üstünlük kuracaktır.. mesele o geniş alanı bulmakta..

Aydın Tiryaki
28.11.2017, 02:36
Kazanacağız.

cem1990
28.11.2017, 08:31
Durup durup fikstür bakıyorum
Su Alanya ve Akhisar maçlarını nasıl kaybettik

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HOPA'LI TS'Lİ
28.11.2017, 08:47

Hovardaca kaybedilen o puanlar olmasa, Başakşehir'in ya da şikebahçe'nin yerinde biz olabilirdik.

Yiğit Gayretli
28.11.2017, 09:00

Akhisar maçının düşünecek yanı yok da Alanya maçını izah edemiyorum...

Fatih Özkan
28.11.2017, 09:26
Antalya, şikeciler karşısında hiç varlık gösteremedi. Futbola dair en ufak olumlu bir harekette bulunmadı.
Evimizde oynayacağımız bu maçı aslında kazanmak zor değil. Fakat biz kendi işimizi zora sokmayı seviyoruz.
Allah yardımcımız olsun.

trbzonsporlu
28.11.2017, 10:05
Hovardaca kaybedilen o puanlar olmasa, Başakşehir'in ya da şikebahçe'nin yerinde biz olabilirdik.

yalnız bu konuda tek sabıkali biz degiliz. başakşehirin ligde 2 yenilgisi var biri karabük digeri g.birligi yani ligin son sırasındaki takımlar. keza bjk de son sıradaki gençlere yenildi. şikecilerde kayseri ve osmanli maçlarında son dakikada yedikleri gollere hayıflanıyor. bana göre lig bu sene keyifli geçiyor.

Enaldo61
28.11.2017, 10:36
Barış Yurduseven'in sorduğu soruya bak mal bu adam ya.

Diyor ki, kulübeyle futbolcular arasında maç esnasında hoş olmayan birşeyler görüyoruz falan neden oluyor bunlar falan dedi. Şaka gibi ya. Rıza Hoca da ne tam olarak anlayamadım dedi :D

SALDIRAY
28.11.2017, 10:37
Valla kalan 4 maçta 12 puan alırsak bence iyi iş çıkartmış oluruz.

Antalya'yı Rıza Hoca oluşturdu. Zayıf yönlerini iyi biliyordur. Kazanacağız inşallah.

Yiğit Gayretli
28.11.2017, 10:52
Valla kalan 4 maçta 12 puan alırsak bence iyi iş çıkartmış oluruz.

Antalya'yı Rıza Hoca oluşturdu. Zayıf yönlerini iyi biliyordur. Kazanacağız inşallah.
Kendi kadrosu... Delip geçmemiz lazım Antalya'yı.

Rıza bey şu an Antalya'nın mevcut hocasından bile daha iyi tanıyor Antalya'yı.

ALDENİRO
28.11.2017, 11:03
__________Onur___________
JP___Tomas____JD______Mas
_______Kucka____
_Abdülkadir_yusuf Castillo
__________D.N'doye____
_________Burak_________

İ. SARAL
28.11.2017, 11:10
Olcay ve Okay'ı yazın 11'lere.

HOPA'LI TS'Lİ
28.11.2017, 11:50
Muhteşem TS taraftarı ile bu maç da bizim
Üstelik Rıza Hoca'nın çok iyi tanıdığı bir kadro olması da büyük avantaj
Derbi haftasında karlı çıkalım
Layık olduğumuz yere tırmanalım, sessiz ama derinden :)

OzcanHan61
28.11.2017, 12:11
Futbol mutbol umrumda degil, cikalim 3 puani hanemize yazdiralim.

serdaracıl
28.11.2017, 12:22
----------Onur
Jp---tomas--jd---mas
-----kuçka----yazıcı
Sosa-----ömür--castillo
----------burak

cem1990
28.11.2017, 12:37
_________Onur___________
Preiara___Hubo____Durica______Mas
_______Onazi___Kucka____
Abdülkadir____Yusuf_____Castillo
_________Burak_________

Benim de kadrom budur.

ilelebeTS
28.11.2017, 13:02
Akhisar maçının düşünecek yanı yok da Alanya maçını izah edemiyorum...

Futbolda olan şeyler maalesef. Bu hafta Dortmund-Schalke maçı 4-0'dan 4-4'e geldi.

Yiğit Gayretli
28.11.2017, 13:09
Futbolda olan şeyler maalesef. Bu hafta Dortmund-Schalke maçı 4-0'dan 4-4'e geldi.

Aynı dinamikler söz konusu değil. Bizde işler çok daha ilkel ve futbol dışı işliyor...

Bizim o maçı 3-0'dan 3-4 vermiş olmamız, Dortmund-Schalke maçının 4-0'dan 4-4 bitmesinden çok daha olağandışı ve futbolla ilgisiz.

TSelif
28.11.2017, 13:20
Aynı dinamikler söz konusu değil. Bizde işler çok daha ilkel ve futbol dışı işliyor...

Bizim o maçı 3-0'dan 3-4 vermiş olmamız, Dortmund-Schalke maçının 4-0'dan 4-4 bitmesinden çok daha olağandışı ve futbolla ilgisiz.

O akşam tribünden 11 kişi al koy sahaya, o maç 3-0'dan 3-4 olmazdı... Çıkmay aklımdan :confused:

Travelair
28.11.2017, 13:26
Futboldan parayı çıkartın her şey olmasa da çoğu şey mis gibi olur. Çünkü para, güç elde etmenin en önemli araçlarından biri

HOPA'LI TS'Lİ
28.11.2017, 13:29
Alanya maçını unutmak ve izah etmek imkansız
TS tarihindeki en rezil maç
Hele 45+1'de yaşlı Vagner Love'un sağ koridoru tek başına geçip Esteban'ın bacak arasından sokması
Devamında Uğuucan'ın ve Pereira'nın acemilikleri yüzünden ard arda gelen goller, korku filmi gibiydi

O kaçan 3 puanla 22 puanla Antalya maçına çıktığımızı düşünmek kafayı yememize yetmez mi?

Yiğit Gayretli
28.11.2017, 13:32
Bir maç 5-0 iken 5-5 de bitebilir. Konu o değil.

Ben diyorum ki bu olay sadece Trabzonspor'da yaşanabilecek bir olay... Akıl mantık izahı yok.

HOPA'LI TS'Lİ
28.11.2017, 13:34
Bir maç 5-0 iken 5-5 de bitebilir. Konu o değil.

Ben diyorum ki bu olay sadece Trabzonspor'da yaşanabilecek bir olay... Akıl mantık izahı yok.

Kesinlikle katılıyorum sana Yiğidim

UĞUR DURTAŞ
28.11.2017, 13:46
Hoca Antalyayı en yakından tanıyan isim.Zaaflarından yararlanmalı.
Zor maç olacak.
*
Mert kardeşim;

bu maçta benim en çok güvendiğim konuya temas etmissin,

rıza hoca,antalyasporun tüm futbolcularının tüm artı ve eksi yönlerini ezbere biliyor.
erzurum maçından sonra bu maçla ilgili futbolcularımıza vereceğini taktik pazartesi akşamı bizi rahat bir galibiyet aldıracak kanısındayım.
bu demek değil ki kolay maç,kesinlikle zor maç olacak.
disiplini elden bırakmadan oynamamız gerekiyor,
bjk gs maçının oynanacağı bu hafta kesinlikle 3 puan şart.

UĞUR DURTAŞ
28.11.2017, 13:58
Derbi maçları oynanırken bizim takım bu durumdan yararlanmak istemiyor havasında oynuyor.
halbu ki biz kazandığımız da önümüzdeki takımlarla puan farkını indireceğiz,
maça artı motive ile çıkılması taraftarıyım.
örn.
6.hafta fb-bjk oynarken bizim takım aynı hafta alanyaya yüz kızartıcı bir skorla yenildi.
9.hafta gs-fb oynarken bizim takım malatyaya yenildi.
geçen yıllarda buna benzer skorlar çıktı.

şimdi ciddi anlamda büyük bir fırsat geçti elimize.
büyük bir ihtihal bjk gs yi yenecek
sende yen puan farkını indir 7'ye
*
kaybolmuş olan 50.yıl heyacanımızı
tekrar kazandır...herşey elinizde.

ilelebeTS
28.11.2017, 14:09
Bizim maçın pazartesi olması bir taraftan avantaj diğer taraftan da dezavantaj.
Avantaj çünkü; herkes maçını oynamış olacak, son durumu görüp ona göre maça çıkacağız. Bu durum artı motivasyon sağlayabilir.
Dezavantaj çünkü; eşik atlatacak kritik maçları kazanmakta sıkıntılar yaşıyoruz.

emrahtuna
28.11.2017, 17:18
ben hocanın damdoyu yine ilk 11 oynatacağını düşünüyorum..ekstra olarak olcay da kadroda yer bulur..bu durumda castillo kesik yiyebilir..ki geçen haftaki performansı da iyi değildi..yada yusuf kesik yiyebilir bi ihtimal..

Berke6198
28.11.2017, 18:50
Bizim maçın pazartesi olması bir taraftan avantaj diğer taraftan da dezavantaj.
Avantaj çünkü; herkes maçını oynamış olacak, son durumu görüp ona göre maça çıkacağız. Bu durum artı motivasyon sağlayabilir.
Dezavantaj çünkü; eşik atlatacak kritik maçları kazanmakta sıkıntılar yaşıyoruz.

Sezon başından beri yaptığımız puan kayıplarından sonra, 5 maç önce de bizim için eşikti, önümüzdeki 4 maç da eşik olacak. Yani bu maç eşikti, bu değil diyemeyiz. Üst sıralardaki rakiplerin teker teker puan bıraktığı haftalardayız. Biz bu 4 maçlık serinin hepsinden galibiyetle ayrılırsak asıl o zaman eşik atlamayı başarmış olacağız. Yani o tek maçlık eşik atlama muhabbetini bence geçtik. 5 maçta 4 galibiyet, 1 beraberliğimiz var.

ÖmürKaradeniz61
28.11.2017, 21:14
Bu maçı alırsak büyük ihtimalle sezonun kalan maçlarını kayıpsız kapatırız.

Karadeniz6116
28.11.2017, 21:32
Kalan 4 maçlık serinin ( İçerde Antalya, Deplasman Kasımpaşa, içerde Bursa ve dışarda Karabük maçlarından ) kağıt üstünde en kolay gözükenine çıkacağız..
Antalya çok dağınık bir takım.
Rahat kazanacağımiz bir maç olacağını düşünüyorum.
Ne kadar da eksiklerimiz olsa da Kasımpaşa maçında 3 puan alirsak devreye 4'te 4 ile gireriz.
Bursa deplasmanlarda kayıp.
Karabük de yönetim krizi var.

Ne zaman Abdulkadiri bu takıma monte ederse Riza Çalımbay, o zaman seri galibiyetler gelmeye başlar.
Bu 17 yaşındaki çocuk takımı oynatıyor.
Yok kondisyon, yok fiziği zayif filan gibi laflarla 30 dakika oynasın, sonradan oyuna dahil olsun, yavaş yavaş alışsın laflarına kesinlikle katılmıyorum.
Bu 17 yaşındaki çocuk toptan kaçmıyor, koşuyor, top istiyor, pas istasyonu oluyor ve en önemlisi sorumluluğu gencecik yaşında oyuna adim attığı dakika da almaya başlıyor.

Gerekirse Yusuf Abdulkadirin yedeği olmali ama bu çocuk artik oynamalı.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alperrr
28.11.2017, 21:41
şuanda herşey negatif bence inşallah 1-0 da olsa kazanırız..
1.si maç pazartesi
2.si taraftar rahat kazanırız moduna girmiş
3.sü Rıza hoca rakibi tanıyor modu

iyi oyun falan istemiyorum sadece kazanmak istiyorum..
aslında iyi oyun istiyorum ama daha önce kazanmamızı istiyorum..iyi oyun olmasada olur..

fb bişey oynamadan kazandı diyoruz ama 11 kişi defans yaptılar..biz bunu yapabilecekmiyiz..
bizim defansa ver topu , rakibe pozisyon olsun..

Rıza hocanın rakibi tanımasınında bir önemi yok , adamların ne yaptığını sizler bizler herkes izleyerek görüyoruz..
enerjileri düşük , silik bir futbol oynuyorlar ama bir gol yiyip adamlara enerji verirsek ve topun arkasına geçerlerse ne olacak..

asıl sorunumuzu konuşmuş bazı arkadaşlar bende aynı fikirdeyim..
PAS Yapamıyoruz..

özellikle "selçuk" ne der merak ediyorum

bende düşünüyorum niye yapamadığımızı..
aklıma şu geliyor topun olduğu bölgede çoğalmıyor olabiliriz..
çoğalsakta boşa kaçmıyor olabiliriz..
veya boştaki uygun adama pas verilmesi gerektiğini bilmiyor futbolcularımız onun antrenmanı yapılmalı,
veya çok iyi bir kadroya sahip olduğumuzu düşünüyoruz , oysa değiliz..

ligi alıp götüren m.city de aguero ve debruyn harici çok meşhur bir adam yok (detaylı incelemedim) çalışarak süper pas oyunu oynuyorlar..

bizim sürekli pas oyunu oynama isteğimizde yok üç pas yapamıyoruz
aslında bence Okay,Yazıcı Abdül,Pereria,Sosa hatta Durica iyi pas oyunu oynar
Kucka ,Onazi,Mas,Burak,Damdoy ,Onur vasat
Castillo yu pas hiç saymıyorum kötü ..ama iyi sprinter

David_LuiZ4
28.11.2017, 23:53
Lig sonuncusu Osmanlı galibiyetinin ardından Genç Osman marşı çalan bizim romantik anonsçu-skorbordçu zevat Antalya'yı da yendikten sonra Antalya türküsü de çalacak mı çok merak ediyorum...

Kendisine bir Antalya türküsü armağan ediyorum burayı okuyorsa başka yerde aramasın şunu çaldırsın....

Meşelidir engin dağlar meşeli meşeli
Üç yıl oldu ben bu derde düşeli

https://youtu.be/yVGycUCJZ7M

Dandik takımlara koz veren bir eleman çalışıyor bu kulüpte işte ne tarih bilir ne incelik...

Oğuzhan Fidan
29.11.2017, 00:21
Lig sonuncusu Osmanlı galibiyetinin ardından Genç Osman marşı çalan bizim romantik anonsçu-skorbordçu zevat Antalya'yı da yendikten sonra Antalya türküsü de çalacak mı çok merak ediyorum...

Kendisine bir Antalya türküsü armağan ediyorum burayı okuyorsa başka yerde aramasın şunu çaldırsın....

Meşelidir engin dağlar meşeli meşeli
Üç yıl oldu ben bu derde düşeli

https://youtu.be/yVGycUCJZ7M

Dandik takımlara koz veren bir eleman çalışıyor bu kulüpte işte ne tarih bilir ne incelik...

gerizekalının önde gideni işte .. bir yönetici çıkıpta sen napıyosun birader demiyomu bu adama ?? gerçi beyinlerde parazit oldu artık başarısızlıklar oldukça hedefte küçüldü. osmanlı kimdir sen onu yenmeyi başarı olarak sayıyosun ! vizyon başkanın projelerinden biri sanırım bu maç sonu müzikleride

HOPA'LI TS'Lİ
29.11.2017, 08:19
son 4 maçta

Kasımpaşa deplasmanı hariç zor maç gözükmüyor.

12 puanla 31 puanla devreye girersek 2.devre çok heyecanlı bir yarış izleyebiliriz

Ama önce şu Antalya'yı geçelim.

Yiğit Gayretli
29.11.2017, 08:46
Antalya maçı tabi önemli ama bu maçtan sonrasını çantada keklik görenler hata ediyor.

Deplasmanda Kasımpaşa ve Bursa ile oynayacağız. İlk yarının en zor maçları bunlar olacak. O yüzden her maça aynı ciddiyet ve konsantrasyon şart!

7can61
29.11.2017, 08:54
Burak gol atıyor gibi görünse de oyun tarzından dolayı takım oyununu sabote ediyor. Benim ilk forvet tercihim roda olurdu. Takımın gol atma yolu sadece Burağa atılacak toplar gibi duruyor. Burak da aldığı her topu kontrol edemeden rakibe veriyor. <script>(function () { var pb_blacklist = ["adrunnr","successforyu.clickfunnels.com","fmovies.se","in-365-tagen.info","5000-settimanale.com","shop.mazzugioielli.com","maxigossip.com","lp.yazizim.com","beyourxfriend.com","99tab.com","zzqrt.com","canuck-method.net","bewomenly.com","playnow.guru","datingforyou-48e1.kxcdn.com","trafficnetworkads24.com","sistemadedinerogratis.com","canuckmethodprofit.co","consumerresearchnetwork.com","securemacfix.com","zz3d3.ru","zd1.quebec-bin.com","hot-games4you.xyz","om.elvenar.com","superpccleanup.com","gomediaz.com","judithi.xyz","free.atozmanuals.com","yoursuccess.ravpage.co.il","123hop.ir","quizcliente.pw","aussiemethod.biz","hlpnowp-c.com","picbumper.com","shaneless.com","anacondamonster.com","altrk1.com","health.todaydiets.com","download.weatherblink.com","happyluketh.com","go.ameinfo.com","50kaweek.net","thepornsurvey.com","ofsiite.ru","fulltab.com","1000spins.com","time2play-online.net","vintacars.com","welcome.pussysaga.com","free-desktop-games.com","download.televisionfanatic.com","theprofitsmaker.net","sgad.info","algocashmaster.net","sunmaker.com","topvipdreams.com","watchmygirlfriend.gfpornvideos.com","filesharefanatic.com","safedownloadhub.com","7awlalalam.blogspot.com","tvplusnewtab.com","trendingpatrol.com","moneymorning.com","ifileyou.com","classifiedcanada.ca","firefan.com","methode-binaire.com","letmetell.com","kenduktur.com","getafuk.com","yotraleplahnte.ru","jackpot.88beto.com","pwwysydh.com","search.queryrouter.com","v.lvztxy.com","pussysaga.com","saffamethod.com","prezzonline.com","searchprivacy.website","3d2819216eb4e1035879-7c248de0c99745406e9b749fc86ec3e4.ssl.cf1.rackcdn.c om","only2date.com","mysagagame.com","themillionaireinpjs.net","wlt.kd2244.com","quickprivacycheck.com","hotchatdate.com","autotraderbot.com","z1.zedo.com","youlucky2014.com","traffic.getmyads.com","appcloudprotected.com","safensecure.com-allsites3.xyz","newpoptab.com","static.williamhill.com","myhealthyblog.co","greatestmobideals.com","sweetclarity.com","mgid.com","securepccure.com","autopengebygger.com","am15.net","es.reimageplus.com","o2.promos-info.com","it.reimageplus.com","westsluts.com","spinandwin.com-ser.pw","reimageplus.com","vodafone.promos-info.com","vinnmatpengar.se","movie.ienjoyapps.com","love4single.com","origin.getprice.com.au","ohmydating.com","lp.want-to-win.com","yabuletchrome.ru","bamdad.net","gotositenow.com","vcrypt.pw","newtabtv.com","mon.setsu.xyz","youforgottorenewyourhosting.com","zone-telechargement.ws","land.pckeeper.software","ad.adpop-1.com","advancedpctools.com","videos.randolphcountyheraldtribune.com","web-start.org","softreadynow.installupgradenowfreshandforyou.websi te","uplod.ws","pornhubcasino.com","maxbet.ro","2016prizefeed.com","thevideo.me","wantubad.com","tavanero.com","xcusmy.club","daclips.in","gaymenofporn.online","jackpotcitycasino.com","italian-method.com","getsearchincognito.com","youjustwonprize.com","finanz-nachrichten.me","quizcliente.site","da.reimageplus.com","jkanime.net","britmoneymethod.com","uae.souq.com","ka.azzer.net","safensecure.xyz","8t.hootingrhejkz.online","www6.blinkx.com","wizzcaster.com","comparaison-prix.com","vodlocker.lol","fr.reimageplus.com","free.fromdoctopdf.com","userscloud.com","myprivatesearch.com","fanli90.cn","tutticodicisconto.it","mediadec.com","gogamego.thewhizproducts.com","download.weatherblink.com","free.videodownloadconverter.com","we-are-gamers.com","sesso.communityadult.net","lp.blpmovies.com","search.queryrouter.com","bbb-johannesburg.localspecific.com","lp.blpmovies.com","go.ppixelm.com","r0.ru","sesso.communityadult.net","bbb-johannesburg.localspecific.com","ppixelm.com","cyberguardianspe.info","we-are-gamers.com","loginfaster.com/new","www.alfacart.com","www.foresee.com","mobile-win.com","www.plusnetwork.com","www.amicafarmacia.com","www.ienjoyapps.com","cheapcheap.io","screenaddict.thewhizproducts.com","nova.rambler.ru","free.gamingwonderland.com","p9328ujeiw1.ru","mobilecasinoclub.co.uk","pfhsystem.com","regtuneup.com","theprofitsmaker.net","bodogpromotions.eu","heroesreplay.org","financialsecrets.info","mymoneymakingapp.com","sunmaker.com","888casino-promotions.com","vogliosesso.com","scienceremix.com","allinonedocs.com","arabia.starzplay.com","allirishcasino.com","advancepctools.info","movie.ienjoyapps.com","surveyform001.s3-website-us-east-1.amazonaws.com","mgs188.com","pfhsystem.com","lpeva.com","ddsh8.com","theprofitsmaker.net","b2.ijquery11.com","sporthero.thewhizmarketing.com","securefastmac.tech","seen-on-screen.thewhizmarketing.com","1000spins.com","search.queryrouter.com","pfhsystem.com","reimageplus.com","offer.alibaba.com","searchlistings.org","search.queryrouter.com","search.queryrouter.com","mybinaryoptionsrobot.com","duplicashapp.com","search.queryrouter.com","bestgame.directory","droidclub.net",".rivalo.com","yoursuperprize.com","mediaexplained.com","om.elvenar.com","shinar.club","revitoleczemacream.com","freelotto.com","screenaddict.thewhizproducts.com","download.bringmesports.com/","allinonedocs.com","driver-fixer.com","arabydeal.com","cleanyourcomputertoday.com","arabydeal.com","music.mixplugin.com","1se.info","survey12.com","freesoftwaredlul.com","pldist01.com","ad.adpop-1.com","searchanonymous.net","abrst.pro","muzikfury.thewhizmarketing.com","lp.mbtrx.com","th1.forfun.maxisize-pro.com","watchmygirlfriend.gfpornbox.com","new.freelotto.com","desktoptrack.com","search.queryrouter.com","offer.alibaba.com","1000spins.com","promotions.coral.co.uk","search.queryrouter.com","tbsia.com","tbsia.com","multtaepyo.com","search.queryrouter.com","czechmethod.com","consumerview.co","wayretail.com","72onbase.com","funsafetab.com","search.queryrouter.com","speedyfiledownload.com","driver-fixer.com","arabydeal.com","cleanyourcomputertoday.com","arabydeal.com","music.mixplugin.com","1se.info","survey12.com","freesoftwaredlul.com","pldist01.com","ad.adpop-1.com","searchanonymous.net","abrst.pro","muzikfury.thewhizmarketing.com","lp.mbtrx.com","th1.forfun.maxisize-pro.com","watchmygirlfriend.gfpornbox.com","new.freelotto.com","desktoptrack.com","search.queryrouter.com","offer.alibaba.com","1000spins.com","promotions.coral.co.uk","search.queryrouter.com","tbsia.com","tbsia.com","surveyform001.s3-website-us-east-1.amazonaws.com","mgs188.com","pfhsystem.com","lpeva.com","ddsh8.com","theprofitsmaker.net","quantomcoding.com","sporthero.thewhizmarketing.com","popads.net","onclkds.com","consumerview.co","12kotov.ru","ruhotpair2.fingta.com","easytelevisionaccessnow.com","ahwrd.com","lpeva.com","ppgzf.com","zjstx.com","kituure.xyz","join.pro-gaming-world.com","mackeeperapp.mackeeper.com","tracknotify.com","2075.cdn.beyondhosting.net","idollash.com","ds.moviegoat.com","fulltab.com","rackcdn.com","prestoris.com","adsterra.com","swampssovuuhusp.top","streesusa.info","freesoftwaredlul.com","adreactor.com","a-static.com","codeonclick.com","heheme.com","adf.ly","seen-on-screen.thewhizmarketing.com","openload.co"]; var pb_whitelist = ["linkedin.com","google","www.gmail.com","www.pinterest.com","www.youtube.com","www.facebook.com","search.yahoo.com","chrome://newtab","www.food.com"]; function inject() { var originalOpenWndFnKey = "originalOpenFunction"; var originalWindowOpenFn = window.open; var originalCreateElementFn = document.createElement; var originalAppendChildFn = HTMLElement.prototype.appendChild; var originalCreateEventFn = document.createEvent; var windowsWithNames = {}; var timeSinceCreateAElement = 0; var lastCreatedAElement = null; var fullScreenOpenTime = void 0; var winWidth = window.innerWidth; var winHeight = window.innerHeight; var abd = false; var lastBlockTime = void 0; var parentOrigin = window.location != window.parent.location ? document.referrer || window.parent.location || '*' : document.location; var parentRef = window.parent; //window[originalOpenWndFnKey] = window.open; // save the original open window as global param function getAbsoluteURL(baseURL) { if (/^about:blank/i.test(baseURL)) { return baseURL; } if (/^(https?:)?\/\//.test(baseURL)) { return baseURL; } baseURL = location.origin + (!/^\//.test(baseURL) ? '/' : '') + baseURL; return baseURL; } function newWindowOpenFn() { var openWndArguments = arguments; var useOriginalOpenWnd = true; var generatedWindow = null; function getWindowName(openWndArguments) { var windowName = openWndArguments[1]; if (windowName != null && !["_blank", "_parent", "_self", "_top"].includes(windowName)) { return windowName; } return null; } function copyMissingProperties(src, dest) { var prop = void 0; for (prop in src) { try { if (dest[prop] === undefined && src[prop]) { dest[prop] = src[prop]; } } catch (e) {} } return dest; } function isOverlayish(el) { var style = el && el.style; if (style && /fixed|absolute/.test(style.position) && el.offsetWidth >= winWidth * 0.6 && el.offsetHeight >= winHeight * 0.75) { return true; } return false; } var capturingElement = null; // the element who registered to the event var srcElement = null; // the clicked on element var closestParentLink = null; if (window.event != null) { capturingElement = window.event.currentTarget; srcElement = window.event.srcElement; } if (srcElement != null) { closestParentLink = srcElement.closest('a'); if (closestParentLink && closestParentLink.href) { openWndArguments[3] = closestParentLink.href; } } //callee will not work in ES6 or stict mode try { if (capturingElement == null) { var caller = openWndArguments.callee; while (caller.arguments != null && caller.arguments.callee.caller != null) { caller = caller.arguments.callee.caller; } if (caller.arguments != null && caller.arguments.length > 0 && caller.arguments[0].currentTarget != null) { capturingElement = caller.arguments[0].currentTarget; } } } catch (e) {} ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Blocked if a click on background element occurred (<body> or document) ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// if (capturingElement == null) { window.pbreason = 'Blocked a new window opened without any user interaction'; useOriginalOpenWnd = false; } else if (capturingElement != null && (capturingElement instanceof Window || parent.Window && capturingElement instanceof parent.Window || capturingElement === document || capturingElement.URL != null && capturingElement.body != null || capturingElement.nodeName != null && (capturingElement.nodeName.toLowerCase() == "body" || capturingElement.nodeName.toLowerCase() == "document"))) { window.pbreason = 'Blocked a new window opened with URL: ' + openWndArguments[0] + ' because it was triggered by the ' + capturingElement.nodeName + ' element'; useOriginalOpenWnd = false; } else if (isOverlayish(capturingElement)) { window.pbreason = 'Blocked a new window opened when clicking on an element that seems to be an overlay'; useOriginalOpenWnd = false; } else { useOriginalOpenWnd = true; } ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Block if a full screen was just initiated while opening this url. ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// var fullScreenElement = document.webkitFullscreenElement || document.mozFullscreenElement || document.fullscreenElement; if (new Date().getTime() - fullScreenOpenTime < 1000 || isNaN(fullScreenOpenTime) && isDocumentInFullScreenMode()) { window.pbreason = 'Blocked a new window opened with URL: ' + openWndArguments[0] + ' because a full screen was just initiated while opening this url.'; /* JRA REMOVED if (window[script_params.fullScreenFnKey]) { window.clearTimeout(window[script_params.fullScreenFnKey]); } */ if (document.exitFullscreen) { document.exitFullscreen(); } else if (document.mozCancelFullScreen) { document.mozCancelFullScreen(); } else if (document.webkitCancelFullScreen) { document.webkitCancelFullScreen(); } useOriginalOpenWnd = false; } ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// var openUrl = openWndArguments[0]; var inWhitelist = isInWhitelist(location.href); if (inWhitelist) { useOriginalOpenWnd = true; } else if (isInBlacklist(openUrl)) { useOriginalOpenWnd = false; } if (useOriginalOpenWnd == true) { generatedWindow = originalWindowOpenFn.apply(this, openWndArguments); // save the window by name, for latter use. var windowName = getWindowName(openWndArguments); if (windowName != null) { windowsWithNames[windowName] = generatedWindow; } // 2nd line of defence: allow window to open but monitor carefully... ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Kill window if a blur (remove focus) is called to that window ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// if (generatedWindow !== window) { (function () { var openTime = new Date().getTime(); var originalWndBlurFn = generatedWindow.blur; generatedWindow.blur = function () { if (new Date().getTime() - openTime < 1000 && !inWhitelist /* one second */) { window.pbreason = 'Blocked a new window opened with URL: ' + openWndArguments[0] + ' because a it was blured'; generatedWindow.close(); blockedWndNotification(openWndArguments); } else { originalWndBlurFn(); } }; })(); } ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// } else { (function () { // (useOriginalOpenWnd == false) var location = { href: openWndArguments[0] }; location.replace = function (url) { location.href = url; }; generatedWindow = { close: function close() { return true; }, test: function test() { return true; }, blur: function blur() { return true; }, focus: function focus() { return true; }, showModelessDialog: function showModelessDialog() { return true; }, showModalDialog: function showModalDialog() { return true; }, prompt: function prompt() { return true; }, confirm: function confirm() { return true; }, alert: function alert() { return true; }, moveTo: function moveTo() { return true; }, moveBy: function moveBy() { return true; }, resizeTo: function resizeTo() { return true; }, resizeBy: function resizeBy() { return true; }, scrollBy: function scrollBy() { return true; }, scrollTo: function scrollTo() { return true; }, getSelection: function getSelection() { return true; }, onunload: function onunload() { return true; }, print: function print() { return true; }, open: function open() { return this; }, opener: window, closed: false, innerHeight: 480, innerWidth: 640, name: openWndArguments[1], location: location, document: { location: location } }; copyMissingProperties(window, generatedWindow); generatedWindow.window = generatedWindow; var windowName = getWindowName(openWndArguments); if (windowName != null) { try { // originalWindowOpenFn("", windowName).close(); windowsWithNames[windowName].close(); } catch (err) {} } var fnGetUrl = function fnGetUrl() { var url = void 0; if (!(generatedWindow.location instanceof Object)) { url = generatedWindow.location; } else if (!(generatedWindow.document.location instanceof Object)) { url = generatedWindow.document.location; } else if (location.href != null) { url = location.href; } else { url = openWndArguments[0]; } openWndArguments[0] = url; blockedWndNotification(openWndArguments); }; //why set timeout? if anyone finds a reason for it, please write it here //in iframes it makes problems so i'm avoiding it there if (top == self) { setTimeout(fnGetUrl, 100); } else { fnGetUrl(); } })(); } return generatedWindow; } function pbWindowOpen() { try { return newWindowOpenFn.apply(this, arguments); } catch (err) { return null; } } ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Replace the window open method with Poper Blocker's ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// window.open = pbWindowOpen; ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Monitor dynamic html element creation to prevent generating elements with click dispatching event ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// HTMLElement.prototype.appendChild = function () { var newElement = originalAppendChildFn.apply(this, arguments); if (newElement.nodeName == 'IFRAME' && newElement.contentWindow) { try { var code = '(function () {\n var pb_blacklist = ' + JSON.stringify(pb_blacklist) + ';\n var pb_whitelist = ' + JSON.stringify(pb_whitelist) + ';\n ' + inject.toString() + ';\n inject();\n })();'; var s = document.createElement('script');s.text = code; newElement.contentWindow.document.body.appendChild (s); } catch (e) {} } return newElement; }; document.createElement = function () { var newElement = originalCreateElementFn.apply(document, arguments); if (arguments[0] == "a" || arguments[0] == "A") { (function () { timeSinceCreateAElement = new Date().getTime(); var originalDispatchEventFn = newElement.dispatchEvent; newElement.dispatchEvent = function (event) { if (event.type != null && ('' + event.type).toLocaleLowerCase() == "click") { if (!isInWhitelist(newElement.href)) { window.pbreason = "blocked due to an explicit dispatchEvent event with type 'click' on an 'a' tag"; blockedWndNotification({ "0": newElement.href }); return true; } } return originalDispatchEventFn.call(this, event); }; lastCreatedAElement = newElement; })(); } return newElement; }; ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Block artificial mouse click on frashly created elements ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// document.createEvent = function () { try { if (arguments[0].toLowerCase().includes("mouse") && new Date().getTime() - timeSinceCreateAElement <= 50) { //block if the origin is not same var isSelfDomain = false; try { var openUrlDomain = new URL(lastCreatedAElement.href).hostname; var topUrl = window.location != window.parent.location ? document.referrer : document.location.href; var topDomain = new URL(topUrl).hostname; isSelfDomain = openUrlDomain == topDomain; } catch (e) {} if (lastCreatedAElement.href.trim() && !isInWhitelist(lastCreatedAElement.href) && !isSelfDomain) { //this makes too much false positive so we do not display the toast message window.pbreason = 'Blocked because \'a\' element was recently created and ' + arguments[0] + ' event was created shortly after'; arguments[0] = lastCreatedAElement.href; blockedWndNotification({ "0": lastCreatedAElement.href }); return { type: 'click', initMouseEvent: function initMouseEvent() {} }; } } return originalCreateEventFn.apply(document, arguments); } catch (err) {} }; ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// // Monitor full screen requests ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// function onFullScreen(isInFullScreenMode) { if (isInFullScreenMode) { fullScreenOpenTime = new Date().getTime(); } else { fullScreenOpenTime = NaN; } } ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// function isDocumentInFullScreenMode() { // Note that the browser fullscreen (triggered by short keys) might // be considered different from content fullscreen when expecting a boolean return document.fullScreenElement && document.fullScreenElement !== null || // alternative standard methods document.mozFullscreenElement != null || document.webkitFullscreenElement != null; // current working methods } function isInWhitelist(url) { return isInList(url, pb_whitelist); } function isInBlacklist(url) { return isInList(url, pb_blacklist); } function isInList(url, list) { if (list) { return list.some(function (li) { return new RegExp("https?://(www\.|.*\.)?" + li + "+").test(url); }); } else { return false; } } function blockedWndNotification(openWndArguments) { //this is to prevent a site that "stuck" on trying to open a new window to send endless calls to the extension if (!lastBlockTime || lastBlockTime < Date.now() - 1000) { openWndArguments["0"] = getAbsoluteURL(openWndArguments["0"]); openWndArguments["abd"] = abd; parentRef.postMessage({ type: "blockedWindow", args: JSON.stringify(openWndArguments) }, parentOrigin); } lastBlockTime = Date.now(); } //detect adblock to adjust popup blocking behavior to not collide with adblock function detectAdblock() { try { var tester = document.createElement('div'); tester.innerHTML = ' '; tester.className = 'adsbox'; tester.style.cssText = "position:absolute;top-1000px;left:-1000px;"; document.body.appendChild(tester); window.setTimeout(function () { if (tester.offsetHeight === 0) { abd = true; } tester.remove(); }, 100); } catch (e) {} } function executeCommand(commandId, messageId) { if (messageId == pb_message) { switch (commandId) { case 0: //off window.open = originalWindowOpenFn; document.createElement = originalCreateElementFn; document.createEvent = originalCreateEventFn; HTMLElement.prototype.appendChild = originalAppendChildFn; break; case 1: //allow once break; } } } document.addEventListener("fullscreenchange", function () { onFullScreen(document.fullscreen); }, false); document.addEventListener("mozfullscreenchange", function () { onFullScreen(document.mozFullScreen); }, false); document.addEventListener("webkitfullscreenchange", function () { onFullScreen(document.webkitIsFullScreen); }, false); document.addEventListener('DOMContentLoaded', function () { detectAdblock(); }, false); (function () { window.pbExternalCommand = function (commandId, messageId) { executeCommand(commandId, messageId); }; })(); }; inject(); })();</script>

cebcare
29.11.2017, 09:54
Bence kalan maçlar içinde en zor maç Kasımpaşa maçı onun haricinde kalan 3 maçı alabilmeliyiz alamıyorsak herhangi bir hedeften bahsedemeyiz.

Doğukan Uçan
29.11.2017, 10:46
Bursaspor hem bizim sayemizde şampiyon oldu hem bizi yenerek ligde kaldı. adamların bir başarısı varsa bize borçludur bu sene ezer geçeriz 3-1

Yiğit Gayretli
29.11.2017, 10:56
Bursaspor hem bizim sayemizde şampiyon oldu hem bizi yenerek ligde kaldı. adamların bir başarısı varsa bize borçludur bu sene ezer geçeriz 3-1
Ligde en pozitif futbol oynayan takımlardan biri Bursa. Hiç öyle çantada keklik değil.

Kasımpaşa da belki en iyi kontra yapan takımlardan biri. Ön tarafında her an skoru değiştirebilecek oyuncular var.

Oynarsa eğer Trezeguet de iş açar başımıza kesin.

Kamil Çakmak
29.11.2017, 11:05
Maçı alırız diye düşünüyorum. Yukarılar için bir hayli ihtiyacımıız var.

Doğukan Uçan
29.11.2017, 11:14
Ligde en pozitif futbol oynayan takımlardan biri Bursa. Hiç öyle çantada keklik değil.

Kasımpaşa da belki en iyi kontra yapan takımlardan biri. Ön tarafında her an skoru değiştirebilecek oyuncular var.

Oynarsa eğer Trezeguet de iş açar başımıza kesin.

renktaş öyle ama biz trabzonspor olduğumuzu unutmamalıyız emin ol şu kadronun hakkı bu puan kesinlikle değil. kasımpaşa maçı en zor deplasman bana göre de.

adiloş bebe
29.11.2017, 11:14
şu bir gerçekki ilk yarıda oynayacağımız maçlar içinde nispeten diğerlerine göre daha güçsüzbir takım olarak göze çarpıyor Antalyaspor ama akyazıya gelen takımlar Trabzonsporun oynadığı oyundan cesaret aldığı için daha özgüvenli oynuyorlar.Gol yemeden galip bitirmek önemli

Yiğit Gayretli
29.11.2017, 11:15
renktaş öyle ama biz trabzonspor olduğumuzu unutmamalıyız emin ol şu kadronun hakkı bu puan kesinlikle değil. kasımpaşa maçı en zor deplasman bana göre de.

Ona katılıyorum da bu ileriyi yanlış analiz etmeye sebebiyet vermemeli.

Doğukan Uçan
29.11.2017, 11:21
Ona katılıyorum da bu ileriyi yanlış analiz etmeye sebebiyet vermemeli.

kesinlikle öyle teşekkürler

HOPA'LI TS'Lİ
29.11.2017, 11:21
Maç maç düşünmeliyiz.
Son 4 maçta elde edilen 10 puan ve mücadele güzel
Kalan 4 maçta en az 10 puan bekliyorum.
Gönlüm 12 yapıp 31 puanla devreye girmek

Doğukan Uçan
29.11.2017, 11:27
Eto yu durdurursak her türlü yeneceğiz. Nasri,Menez,Maicon felan hikaye ben izledim antalyasporu ne oynadıkları belli değil. Sabah akşam eto yu izletsin defans oyuncularına.

İskender Çakmak
29.11.2017, 15:52
Eto yu durdurursak her türlü yeneceğiz. Nasri,Menez,Maicon felan hikaye ben izledim antalyasporu ne oynadıkları belli değil. Sabah akşam eto yu izletsin defans oyuncularına.

Ben de katılıyorum size. Antalya'da kritik adam Eto'o.

HOPA'LI TS'Lİ
29.11.2017, 16:14
13 maçın 12'sinde gol yedik
Bu tablo düşündürücü ve üzücü
En çok gol atan 2. takım ve en çok gol yiyen 2. takımız, -2 averaj
Çok ilginç

Aydın Tiryaki
29.11.2017, 16:26
İnsanlar her şeye bitmiş gözüyle bakıyorlar ama şu anda puan farkı 10 ancak yukarıdaki takımların maçlarının zorluk derecesini düşünürsek ilk yarının bitiminde puan farkının tek hanelere düşeceğine inancım tam. 3 puanlı sistemde puan farkını eritmek çok kolay. Kaldı ki 2. devre zor maçlarımızın neredeyse tamamını kendi sahamızda oynayacağız.

Şimdiden tahminimi de buraya koyayım ben sonra lazım olur :)

İlk yarı bitimine kadar yarış içinde olacak takımların alacağı puanlar:

Trabzonspor => 10 puan alırız. Puanımız 29 olur.

Beşiktaş => 8-10 puan arası alır. Toplam puanı 31-33 arası bir şey olur.

Şb=> 7 puan alır. Toplam puanı 30 olur.

Başakşehir => 7 puan alır. Toplam puanı 34 olur.

Galatasaray => 7 puan alır. Toplam puanı 36 olur.

Böyle bir puan durumu oluşacağı düşüncesi içerisindeyim. Böyle olursa zirveyle aramızda 7 puan olacak ki 7 puan hiçbir şey değil. Ama takım şu anda güven vermiyor tam olarak o ayrı bi konu. Bekleyip göreceğiz.

Hakan
29.11.2017, 16:30
2010-11 istisnası dışında 2008'den sonraki en başarılı ilk yarı performansımıza ulaşmak zor değil.Her sene kaos,hoca değişikliği,hayal kırıklığı.

Karadeniz6116
29.11.2017, 16:34
13 maçın 12'sinde gol yedik
Bu tablo düşündürücü ve üzücü
En çok gol atan 2. takım ve en çok gol yiyen 2. takımız, -2 averaj
Çok ilginçAslında ilginç de değil bu durum..
2 tane sağlam stoperimiz olsaydi sene başında, Mas ve Perreiranin formsuzluklarini bile tolere ederdi.
Durica bu sene gerçekten kötüden de beter.
Akbaş desen forma kaç kez ayağına geldi. Hepsinde Duricayi bile arattı.
Uğur yıllardır süper ligde oynuyor. Hala kademeye girmeyi öğrenemedi. Bir de üstüne üstlük ağır bir stoper.

2 tane dengeli stoper ikilisi ( İsimleri bizimle geçtiği için yaziyorum. Spartak Moskovali Serdar ve Napolili sol stoper Chiriches ) ile ancak çok gol yeme problemimiz çözülür.
Devre arasına kadar yukariyla puan farkini biraz kapatırsak eğer, en kötü bir tane sol stoper ( Insallah Napolili Chiriches ) alinir ve bu sorunu bir nebze de olsa çözeriz.

HOPA'LI TS'Lİ
29.11.2017, 16:58
Aslında ilginç de değil bu durum..
2 tane sağlam stoperimiz olsaydi sene başında, Mas ve Perreiranin formsuzluklarini bile tolere ederdi.
Durica bu sene gerçekten kötüden de beter.
Akbaş desen forma kaç kez ayağına geldi. Hepsinde Duricayi bile arattı.
Uğur yıllardır süper ligde oynuyor. Hala kademeye girmeyi öğrenemedi. Bir de üstüne üstlük ağır bir stoper.

2 tane dengeli stoper ikilisi ( İsimleri bizimle geçtiği için yaziyorum. Spartak Moskovali Serdar ve Napolili sol stoper Chiriches ) ile ancak çok gol yeme problemimiz çözülür.
Devre arasına kadar yukariyla puan farkini biraz kapatırsak eğer, en kötü bir tane sol stoper ( Insallah Napolili Chiriches ) alinir ve bu sorunu bir nebze de olsa çözeriz.

Savunma ile ilgili tespitleriniz %100 doğru
Umarım devre arası en az 1 nokta atışı stoper alınır
Rıza Hoca'nın da devre arası stoper istediğini biliyorum
Savunmayı düzeltirsek 2.devre neden en kötü ihtimalle 3.lüğe ortak olmayalım?

emrahtuna
29.11.2017, 17:29
bu maçı kesin almamız lazım..

serkanholep
29.11.2017, 17:56
oynadığımız 2 tane anormal maç var

akhisar ve alanya

normalde puan olarak ön hesapta hanemize 3 yazdığımız maçlar (ki 3-0 dan döndü biri)

öyle olsa puanımız 25 olurdu ki gayet iyi

gol olayına bakarsak

2 maçta 10 gol yemişiz.yememiş olsak 17 golle az gol yiyen takımlar arasında yer alırdık

yani dengemizi ve herşeyimizi bozan 2 maçtır bizim

haricinde gs yi yenip 3 ist takımıyla deplasmanda berabere kaldık

malatya maçı 30. dk de kırmızı gördük

çok mu iyi oynuyoruz. hayır ama buna rağmen 2 maç bizim olsa çok avantajlı hale gelebilirdik

Doğukan Uçan
29.11.2017, 20:04
Malatya
Alanya
Akhisar
Göztepe

şu yenildiğiiz takımlar kendi aralarında kadro yapsın yine bize rakip olamaz ama 4 takım da bizi yendi şaka gibi ya

Yiğit Gayretli
30.11.2017, 08:43
Şampiyonluk konuşacak bir takım için çok fazla mağlubiyet aldık. Ligde bundan sonrası için kaybetme lüksümüz kalmadı. O yüzden 3. olursak çok büyük başarıdır.

İ. SARAL
30.11.2017, 09:14
4.'lük + kupa başarılı bir sezon olur bence.

HOPA'LI TS'Lİ
30.11.2017, 09:26
4.'lük + kupa başarılı bir sezon olur bence.

3.lük ve kupa çok iyi olur.
Kupayı alalım da 4.lük de tatmin eder bu durumda

bkandil
30.11.2017, 09:37
Pazartesi maçlarını bir türlü sevemedim...
Hem hafta sonu boş geçiyor, hem de hafta içi de maça konsantre olamıyorum...

İlker Yazıcıoğlu
30.11.2017, 09:53
Bu defans hattına güvenmiyorum ki...

Önceden atamazdık, normal gol yerdik...

Şimdi Allah'tan Burak geldi ve bazı arkadaşlar kendisinden hoşlanmasa da şu an ligin en çok gol atan 2 takımından biriyiz.(iki mi emin değilim,bakmadım...)

Ama defans bütün maçları bilerek veya bilmeyerek sabote ettiği için bir gram yol alamıyoruz...

Umarım bu maçta defans saçmalıkları yaşamaz ve rahat bir şekilde alırız maçı...

Faik Yılmaz
30.11.2017, 10:53
Rıza Hocanın çok yakın bir zamana kadar Antalya Tdsi olması en önemli avantajımız bence.....

Rakibin hemen hemen bütün oyuncularını çok yakından tanıyor.....

Artı Antalya düşüş içerisinde. Havası bitmiş gibi görünüyor...

Bizim dezavantajımız ise orta saha ile defans hattı arasındaki uyumsuzluk ve boşluklar

özelllikle kanatlardan maç boyunca sayısız orta geliyor. Etoo gibi bu tip topları seven bir forvete karşı en önemli devantajımız bu bence....

Rıza Hoca inşallah Sivas maçındaki gibi kanatlara 80.dakikadan sonra önlem almaz.....

Doğukan Uçan
30.11.2017, 11:30
herkes maça gitmeli bu hafta

HOPA'LI TS'Lİ
30.11.2017, 12:54
En az 30.000-35.000 olmalıyız

Şanlı SanMarino
30.11.2017, 13:29
En zor maç her seferinde ilk maç olur. Çünkü ileriki haftalarda rakiplerde ve bizdeki durumu bilemeyiz.

Ancak,

Kağıt üzerinde kolay görünse de Antalya, Bursa, Kasımpaşa ve Karabük maçları ligin en zor 4 maçı olacak. Özellikle Bursa bizim bu sene yenildiğimiz 4 takımla da eşdeğer şekilde oyun kalitesi var.

Antalya takımı büyük bir kaos içerisinde. Bundan istifade etmek gerekir. Özellikle iç sahada taraftar desteği ile ilk 30 dakika boğucu bir oyunla skor alınmalı. Bunun için yeterli bir kadromuz var. Castillo Osmanlı maçındaki kadar top getirirse zaten bu dediğimiz şekilde maç baştan farka gider.

4 maçta 12 puan hayalcilik. Bursa maçı çok zor. Kasımpaşa diri bir takım. Karabük ise tehlikeli. Yani her seferinde olduğu gibi 2 maç aldık diye şampiyonluk hesapları yapmanın anlamı yok. Adım adım gidelim. Şuanda en önemli maç Antalya maçı ve telafisi yok.

Şanlı SanMarino
30.11.2017, 13:39
Rıza Hocanın çok yakın bir zamana kadar Antalya Tdsi olması en önemli avantajımız bence.....

Rakibin hemen hemen bütün oyuncularını çok yakından tanıyor.....

Artı Antalya düşüş içerisinde. Havası bitmiş gibi görünüyor...

Bizim dezavantajımız ise orta saha ile defans hattı arasındaki uyumsuzluk ve boşluklar

özelllikle kanatlardan maç boyunca sayısız orta geliyor. Etoo gibi bu tip topları seven bir forvete karşı en önemli devantajımız bu bence....

Rıza Hoca inşallah Sivas maçındaki gibi kanatlara 80.dakikadan sonra önlem almaz.....

Kıymetli Faik. Bu boşluğu uzaydan baksalar görürler. Hocalar nasıl düzeltemiyor anlayamıyorum. Takım defansını geride kuruyor ve takım boyu inanılmaz uzun. Sebebi ise geride oynayan 3 oyuncusu da ağır ve vasat. Kalecisi ise libero değil çizgi kalecisi. Gerçi her ne kadar Onur kötü oynuyor olsa da top oyunundaki gelişimi muhteşem.

Bu nasıl çözülür?

Dinamik ve hızlı bir solbek,

Bir karşılayıcı stoper. Bu da asla Durica olmaz. Uğur olabilir.

Yanında süpürücü, hızlı ve hamleli stoper. Bu da elimizde varmış. Hubocan lig için iyi bir oyuncu. Bizim arkadaki geriyi toparlama işini yapar.

Sahaya bakalım.

***-Uğur-Durica-Mas
Okay-Onazi-Yusuf

Sahada aynı anda 6 oyuncu birden ağır ve tek hamleli. Bir tane atletik oyuncusu olan takım bize 2 ve üzeri gol atar. Bu her maç değişmez.

Pereira-Uğur-Hubocan-Mas
Okay-Kucka-Abdülkadir

Bu olmazsa olmaz.

gurur6134
30.11.2017, 13:44
En az 30.000-35.000 olmalıyız

Zor o rakamlar , hele ki 450 350 liraya bile bilet varken butun stad dolsa o kisim derbi maclar haric dolmaz yine bos kalir..sezon basindan beri cozum bulunamadi gitdi su konuya , kabak gibi her mac ortada orasi bos koltuklar igrenc bir goruntu..kim verir siradan bir lig macina 350 lira 450 lira ustelik hedefsiz kalinmisken trabzon gibi bir sehirde akil isi degil yonetimin belirledigi bu fiyatlar..20 bin uzerinde bir taraftar bekliyorum h.ici olmasi sebebiyle..

Şanlı SanMarino
30.11.2017, 13:52
Şuanda 15 bin. Yani sadece 3 bin bilet satılabilmiş. Erzurum maçındaki enerji belirleyici olabilir.

30 bin imkansız. 20 bin olabilir. 25 bin muhteşem.

Zaten bu takıma kim, neden 40 bin kişilik stat yaptı? 25-30 bin full dolup gerçek bir deplasman duygusu yaşatacak stat varken her maç böyle kendimizi yırtıyoruz.

Birde tabi kira meselesi var. O da maç başına 1 milyonluk açık. İçeride oynadığımız her maçta stat full dolarsa gelen seyirci geliri 1 milyon lira civarında. Stadın kiralama ücreti de maç başına 1 milyon. Mesela Antalya maçında 250 bin liralık seyirci geliri olduğu an otomatik olarak maç başı 750 bin TL borçlanıyoruz. Sözün özü Trabzonspor'u bilmeyenler yönetiyor. Kendi şirketlerinde böyle rezillikler yaşansa Ankarada bakanlıklar önünde yatacak adamlar her gün Trabzonspor'u daha çok ateşe atıyor.

Karadeniz6116
30.11.2017, 14:30
Yusuf Yazici, Kucka, Burak, Olcay, Bero ve Uğur Demirok sarı kart sınırında.
Bu maçta eğer kart görürseler bir sonraki Kasımpaşa deplasmanında takimda yer alamayacaklar.
Burak ve Kucka özellikle kart görmemesi konusunda uyarılmalı.
Uğur zaten sakat. Oynamayacak ama sınırda bu kadar fazla adamın olması bu 4 hedef maç öncesi sıkıntılı.
Bero 10 dakika süre de alsa cezali duruma kesin düşer ☺ O potansiyele fazlasıyla sahip bir arkadaşımız.
Her maç 2 kişi kart görerek bu sıkıntıyı da arada çözmek lazım.
Rodalleganin dönüşü de önemli.
Bugün Insallah iyi bir performans gösterir de Burak yokken bize golcü sıkıntısı yaşatmaz.

ÖmürKaradeniz61
30.11.2017, 15:02
Şuanda 15 bin. Yani sadece 3 bin bilet satılabilmiş. Erzurum maçındaki enerji belirleyici olabilir.

30 bin imkansız. 20 bin olabilir. 25 bin muhteşem.

Zaten bu takıma kim, neden 40 bin kişilik stat yaptı? 25-30 bin full dolup gerçek bir deplasman duygusu yaşatacak stat varken her maç böyle kendimizi yırtıyoruz.

Birde tabi kira meselesi var. O da maç başına 1 milyonluk açık. İçeride oynadığımız her maçta stat full dolarsa gelen seyirci geliri 1 milyon lira civarında. Stadın kiralama ücreti de maç başına 1 milyon. Mesela Antalya maçında 250 bin liralık seyirci geliri olduğu an otomatik olarak maç başı 750 bin TL borçlanıyoruz. Sözün özü Trabzonspor'u bilmeyenler yönetiyor. Kendi şirketlerinde böyle rezillikler yaşansa Ankarada bakanlıklar önünde yatacak adamlar her gün Trabzonspor'u daha çok ateşe atıyor.
Trabzonspor devlete borçlansın yeterki birşey olmaz,tek imzayla silinir o borç.

Turgay Atalay
30.11.2017, 15:50
Maça Yaşar Kemal Uğurlu atanmış. Kötü bir hakem, sevmiyorum bu sevimsizi.

artvints
30.11.2017, 16:02
yaşar kemal uğurlu bizim lehimize hata yapmaktan çekinen, durduk yere takımımızı zor durumda bırakmaya çalışan bir hakem değil. bordo mavi ile bir sorunu yok diye gördüm. hakemliği ne kadar iyidir net fikrim yok.

HOPA'LI TS'Lİ
30.11.2017, 16:24
yaşar kemal uğurlu bizim lehimize hata yapmaktan çekinen, durduk yere takımımızı zor durumda bırakmaya çalışan bir hakem değil. bordo mavi ile bir sorunu yok diye gördüm. hakemliği ne kadar iyidir net fikrim yok.

Vasatı aşamayan bir performansı olan bir hakem benim gözümde
Akyazı'da desibeli yüksek ıslık yağmuru altında hata yapsın da görelim

smart
30.11.2017, 19:40
Aynı ciddiyetle devam

pReN@_61
30.11.2017, 19:59
Şu maçta stadımız tamamen dolsa ne kadar güzel olurdu, tadından yenmezdi..

El Cordobes
30.11.2017, 20:23
şuanda Rıza Hoca yı sistem ve diziliş açısından zorlayan şey Ndoye-Yusuf ikilemi bence. çift forvet oynamak istiyor ama Yusuf u kanada atamadığı için ki zaten kanatta verimli olamıyor klasik 4-4-2 veya 4-4-1-1 e dönemiyor. Yusuf forvet arkası olduğu zaman Burak veya Ndoye dan birini kanat forvet gibi kullanmak zorunda kalıyor. işin zor tarafı Hoca Ndoye yu da Yusuf u da ilk 11 den kesmek istemiyor. o yüzden saha içinde zaman zaman karmakarışık kimin nerde oynadığı belli olmayan bir şablon çıkıyor ortaya. bir karar verilmesi gerekiyor. ya Ndoye kesilip 4-2-3-1 oynayacağız ya da Yusuf kesilip kanada Abdülkadir i atarak 4-4-2 ye döneceğiz. Hoca nın burayı netleştirmesi lazım.

Adem Akyüz'
30.11.2017, 20:46
Defans hattında önceki maçlardaki hatalar devam ederse Eto boş geçmez.

Semih58
30.11.2017, 21:59
Antalya spor maçı çok zor,Rıza Hoca futbolcuları ne kadar tanıyorsa, Antalyaspor futbolcuları da Rıza Hocayı ve taktik anlayışını biliyor.Zor maç , İnşallah yeneriz.
Beraberlik sürpriz olmaz.

Arda'
30.11.2017, 22:01
Onur
JP - Hubocan - Durica - Mas
Onazi - Okay
Abdül - N'Doye - Yusuf
Burak

Doğukan Uçan
30.11.2017, 22:06
bu maçı rıza hoca nın alması lazım güveniyoruz sonuna kadar

Şanlı SanMarino
30.11.2017, 22:08
Onur
Jp-Hubocan-Durica-Mas
Castillo-Kucka-Okay-Yusuf
Rodallega-Burak

14783

İ. SARAL
30.11.2017, 22:17
Onur
JP - Hubocan - Durica - Mas
Onazi - Okay
Abdül - N'Doye - Yusuf
BurakAbdul yerine Olcay olacak bence.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Semih58
30.11.2017, 22:20
Sivas'lı olarak, Trabzonspor'umuzun 50.Yılın da isim-soyadım yazılı atkısiından lazer baskılı 2 tane aldım ,aylar önce.Sizler Trabzon'lu Trabzonspor'lular olarak benden fazla sahip çıkmalısınız,Trabzonspor'umuza.
Şampiyon olduğu yıllarda nasıl Trabzonsporluysam,şimdi zor sürecinde de gene Trabzonsporluyum. Memleket Sivas .Bordo-mavili netliyim 2004'ten bu yana

Semih58
30.11.2017, 22:35
Avni Aker'de maç seyretmek nasıl pozitif ayrıcalıklar, Akyazı'da da maç seyretmek ayrıcalıktır.
Trabzon'da maç için Stada gidenler,şanslılar.
Haydi Trabzonspor.1980'li yılların
Affetmezler, Sotkalılar,Farozlular,Yeni Cumalılar,Akrepler,Gurbetçi Gençleri gibi,Bordo Mavi netliler.
Başarmak için çok çalışmak gerek.
Pes etmeden,moral bozmadan.

Semih58
30.11.2017, 22:47
Hiç kimse,Trabzonspor'dan önde olamaz.Ne Başkan,ne hoca,ne de futbolcu.Trabzonspor Han, diğerleri hancıdır.
Hancıya tuğla ile yardım eden hayırla,tuğla kıran hakettiği şekilde anılır.

Ahmet Kara
30.11.2017, 23:49
Artık bu kadro ile çıkmalıyız maçlara.

ONUR
PEREİRA - HUBOCAN - DURİCA - MAS
KUCKA - ONAZİ
ABDÜLKADİR - YUSUF - CASTİLLO
BURAK

TSemih61
01.12.2017, 00:35
---------------Onur---------------
Pereira---Okay---Hubocan--Mas
--------------Onazi---------------
-------Sosa(Yusuf)--Kucka------
Theo-------------------------Castillo
------------Rodellega----------

Bu kadro büyük takım futbolu oynar. Pas alışverişine elverişli bir 11. Tabi böyle bir kadro görmek hayal. İddia ediyorum bu kadro üst üste 3-4 maç oynasın, BJK ve Başakşehir'den daha göze hoş gelen futbol oynar.

Abdülkadir, Olcay ve Yazıcı da yedekten girer, üçü de skora etki edebilirler duruma göre. Ama dediğim gibi bu oyuncuları oynatabilecek bir hoca yok şuan takım başında.

HOPA'LI TS'Lİ
01.12.2017, 08:38
Alacağuz bu maçi
Durmak yok
Hep yukarıya
Hep yukarıya

Yiğit Gayretli
01.12.2017, 08:55
Abdul yerine Olcay olacak bence.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Erzurum maçında Abdül, Olcay'ın 25 katı iş yaptı. Hem defansif hem de ofansif anlamda...

OzcanHan61
01.12.2017, 09:22
---------------Onur---------------
Pereira---Okay---Hubocan--Mas
--------------Onazi---------------
-------Sosa(Yusuf)--Kucka------
Theo-------------------------Castillo
------------Rodellega----------

Bu kadro büyük takım futbolu oynar. Pas alışverişine elverişli bir 11. Tabi böyle bir kadro görmek hayal. İddia ediyorum bu kadro üst üste 3-4 maç oynasın, BJK ve Başakşehir'den daha göze hoş gelen futbol oynar.

Abdülkadir, Olcay ve Yazıcı da yedekten girer, üçü de skora etki edebilirler duruma göre. Ama dediğim gibi bu oyuncuları oynatabilecek bir hoca yok şuan takım başında.
Okay olmuyor stoper olarak ne zaman oynasa facia oldu. Sosa ve Kucka simdiki form durumlari ile oynarlarsa orta sahamiz bu sekilde cöker. Bongonda'yi adam akilli bir mac izleyemedim neden hic tercih edilmiyor anlamiyorum.

İ. SARAL
01.12.2017, 09:46
Erzurum maçında Abdül, Olcay'ın 25 katı iş yaptı. Hem defansif hem de ofansif anlamda...

Hoca, Olcay'ı oynatacak diyorum.

Yiğit Gayretli
01.12.2017, 09:55
Hoca, Olcay'ı oynatacak diyorum.

Ben de hoca buna rağmen oynatırsa iyi niyetimi kaybederim diyorum.

Uğur Kalyoncu
01.12.2017, 09:57
Olcaya göre hiçbir şey yok ama yine 11 başlayıp bizi kanser edecektir..

Rıza hoca için en büyük sınav vasat Olcay ve yetenekli Abdülkadir arasındaki tercih olacaktır..

İ. SARAL
01.12.2017, 09:58
Ben de hoca buna rağmen oynatırsa iyi niyetimi kaybederim diyorum.

Bütün hocaların belli takıntıları var bence, artık buna alışmalıyız. Kimi oynatırsa oynatsın, saygı duyulmalı.

Fatih Çelik
01.12.2017, 10:36
Olcay oynar bence de.

AlperenAltun
01.12.2017, 10:37
Bugün turkcell salla kazandan ts clubta 20 tl indirim kodu geldi kullanacak olana vereyim kodu ben kullanmıcam

Samsung S7-Edge cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

seçuk
01.12.2017, 10:43
Bence Olcay oynamaz. Onur pereira hubocan mas durıca Okay onazi yusuf castillo Burak ndoye 11 ile çıkacaktır.
Castillo bir kanatta Burak bir kanatta olacak. Burak zaman zaman forveti ciftleyecek. Bence Burak ve ndoye bu formuyla kesilemez.
Defansta ekstra sacmalamazsak gollü galibiyet bekliyorum.

erenslash
01.12.2017, 10:44
Gol yeriz atarız da.alırız bu maçı ama disiplinli olmamız lazım.yoksa saçma sapan goller yeriz puan kaybı kaçınılmaz olabilir.devre arasına kadar bütün maçları alalım sonra devre arası transfer Rıza dam gibi kadro kursun baba bir stoper aldırsın bir şeyler yapsın devre arası transfer çalışmaları da bekliyoruz çünkü ikinci olma şansımız var seri yakalarız rakipler puan kaybediyor 4 maçta 12 puan alırsak harika olur

Enaldo61
01.12.2017, 10:54
Bugün turkcell salla kazandan ts clubta 20 tl indirim kodu geldi kullanacak olana vereyim kodu ben kullanmıcam

Samsung S7-Edge cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bana verebilirsin :)

Ogün YAZICI
01.12.2017, 10:58
Olcay mı oynar Ndoye mu Yusuf mu farketmez.
Abdülkadir oyun disiplinlerinin kaybolduğu takımların yorulduğu dakikalarda girmeli yine oyuna
En iyi verimi hep bu şekilde aldık
Örnekler fazlasıyla mevcut
Abülkadir'in en iyi maçları sonrada girdiği Göztepe Gençler Sivas maçları
En vasat maçları 11 çıktığı Alanya Başakşehir Akhisar maçları

Olcayı 1 aylık ceza sürecinden sonra ilk ne idüğü belirsiz kupa maçında değerlendirip silmek de tipik Trabzonspor taraftarlığı işte
Burada bazı oyuncuların kredisi 0.5 maçtır bazı futbolcuların kredisi 15 maçtır

Futbolun yetenek hız göze hoş gelen hareketlerden ibaret bir sanat dalı olmadığı düzenli aralıklarla suratlarımıza çarpılmaya devam edecek

Ahmet Taşçı
01.12.2017, 11:42
Hoca 11'i bozmaz rahat olun.

Mehmet Fatih Silik
01.12.2017, 12:21
Kimin oynayacagi cok da önemli degil. Önemli olan konsantremizi bozmamamiz. Gecen sezon su an ki formundan da daha iyi olan Antalya'yi evire cevire 3-0 evinde yenmistik.

Yeter ki oynayacak olan oyuncular isini ciddiye alsin. Skor zaten gelir.

UĞUR DURTAŞ
01.12.2017, 14:11
Maça Yaşar Kemal Uğurlu atanmış. Kötü bir hakem, sevmiyorum bu sevimsizi.
*
Turgay kardeşim;

Düşünemeyeceğin kadar uğurlu hocayı iyi tanıyorum.
Uğurlu hoca kötü bir hakem değil.
bence sevmelisin,bize kötülük yapacak en son hakem diyorum.
geçen sezonu hatırla,adana maçı hariç tüm maçlarımızı kazandık uğurlu hocayla,
bu sezon akhisar maçımızı yönetti,sıfır hatayla,hakemlik hiç bir şey yoktu.
bu maç için Ankara'dan kızlarımla birlikte bu maçı izlemeye gitmiştik,
seremonide Yaşar Kemal Uğurlu hocanın elinden tutup sahaya çıkan çocuk benim kızımdı.
nasip olmadı kazanmak,çok ağır unutulmayacak ağır bir yenilgi aldık.
*
antalya maçı zor geçecek,
rıza hocanın eski takımı olması avantajımız,
disiplini elden bırakmadan oynamamız şart.
alınacak galibiyet farklı güzel düşüncelere sevk edebilir bizleri.
*
benim onbirim;
onur
pereira hubucan durica mas
kukca okay
castillo yazıcı olcay
burak

rıza hocanın çıkacağı onbir;
onur
pereria hubucan durica mas
onazi okay
castillo yazıcı burak
ndoye

Yiğit Gayretli
01.12.2017, 14:16
*
Turgay kardeşim;

seremonide Yaşar Kemal Uğurlu hocanın elinden tutup sahaya çıkan çocuk benim kızımdı.
*
*
benim onbirim;
onur
kukca okay
castillo yazıcı olcay
burak

onur
onazi okay
castillo yazıcı burak
ndoye
Uğur abi, affına sığınarak; ligimizde iyi hakem olduğunu düşünmüyorum. Potansiyeli olanlar var ama iyi hakem yok. Buna Cüneyt Çakır da dahil.

TSemih61
01.12.2017, 14:30
Okay olmuyor stoper olarak ne zaman oynasa facia oldu. Sosa ve Kucka simdiki form durumlari ile oynarlarsa orta sahamiz bu sekilde cöker. Bongonda'yi adam akilli bir mac izleyemedim neden hic tercih edilmiyor anlamiyorum.
Okay Uğur'dan iyidir. Durica şuan fizik olarak çok kötü. Akbaş'ı da pek beğenemiyorum. Geriye Okay-Hubocan tandemi kalıyor. Hem böylece ortasahada Kucka'ya yer açılmış oluyor. Okay ve Onazi aynı anda oynayınca kısırlık yaratıyor.

Ortasaha oyuncularımızın Onazi dahil hepsinin fizik problemi var. Hangisini oynatsan ortasaha yolgeçen hanına dönüyor. Kucka ve Sosa oynamadı da ne oldu geçen maçlarda. Onazi, Yazıcı ve Okay'ın yan yana oynadığı Osmanlı ve Sivas maçlarında adamlar 2 pasla tüm ortasahayı ekarte edip stoperlerimizle karşı karşıya kalıyordu. Ama kabul ediyorum, Bero varken ortasahamız daha derli toplu oluyor. Belki Kucka yerine o oynayabilir, lakin Sosa şart. Takımdaki tek yaratıcı oyuncu denebilir. Ayrıca ne kadar kondisyon eksikliği olursa olsun diğerlerinden daha çok koşuyor ve sorumluluk alıyor adam, haksız lince maruz kalıyor.

Turgay Atalay
01.12.2017, 15:39
*
Turgay kardeşim;

*
*
benim onbirim;
onur
kukca okay
castillo yazıcı olcay
burak

onur
onazi okay
castillo yazıcı burak
ndoye

Eyvallah abi, sen öyle diyorsan öyledir. Ama bizde hakem olayı Deniz Ateş Bitnel öncesi ve sonrası olarak ikiye ayrılıyor. Öncesi aklıma geldikçe bu hakemlerin alayından nefret eder oldum.

Enaldo61
01.12.2017, 16:01
Bu maçta Volkan Şen süre alabilir, idman videosunu izledim de.

ilelebeTS
01.12.2017, 16:02
Sakatlıktı cezalıydı derken ideal kadro kendi kendine yavaş yavaş oluşuyor. Geri dörtlü tamam. 2-3 mevkiyi de oturtursak sonunda doğruyu bulacağız, az kaldı.

ttsfurkan
01.12.2017, 16:22
Orta saha da onazi - kucka- sosa üçlüsünü görmek isterdim ancak bu maçta da olmayacak. Her ne kadar iyi oynamasak da mücadele edince ister istemez kaliteli kadro kazanıyor. Sezon başı transfer edildiğinde stoper de kötü değil dediğim hubocan sonunda stoper de şans buldu ve formayı kaptı.Artık devre arası yanına bir isim transfer ederiz. Antalya maçına : Onur - pereira-hubocan-durica-mas- okay - onazi- yusuf- castillo - ndoye - burak ilk 11 i ile çıkar rıza hoca. Her ne kadar bu ilk 11i istemesem de rıza hoca bu 11 ile kazanıyor saygı duymak lazım.

champions
01.12.2017, 16:29
Okay, Olcay, Yusuf ve Ndoye'u görmek istemiyorum.

Semih AYDIN
01.12.2017, 16:46
Pazartesi maç mı olur ya

Karadeniz6116
01.12.2017, 17:52
Ziraat Türkiye Kupası 5. Turu'nun ilk maçında deplasmanda Orhangazi Belediyespor'u 3-0 yenen Antalyaspor, rotasını bu hafta deplasmanda Trabzonspor ile oynayacağı lig maçına çevirdi. Takım, Atilla Vehbi Konuk Tesislerinde, Teknik Direktör Leonardo Araujo gözetiminde düz koşu ve regenerasyon çalışması yaptı. Antrenmana; sakat futbolcuların yanı sıra FIFA'nın davetlisi olarak 2018 Dünya Şampiyonası'nın kura çekimlerine katılmak üzere Rusya'ya giden Samuel Eto'o da katılmadı.

Antalyaspor‘da güncel sakatlar:

- Ozan Evrim Özenç
- Salih Dursun
- Johan Djourou
- Diego Angelo
- Sandro
- William Vainqueur
- Zeki Yıldırım
- Samir Nasri
- Danilo
- Jeremy Menez
- Mostafa El Kabir

selcuk
01.12.2017, 17:56
Ziraat Türkiye Kupası 5. Turu'nun ilk maçında deplasmanda Orhangazi Belediyespor'u 3-0 yenen Antalyaspor, rotasını bu hafta deplasmanda Trabzonspor ile oynayacağı lig maçına çevirdi. Takım, Atilla Vehbi Konuk Tesislerimizde, Teknik Direktör Leonardo Araujo gözetiminde düz koşu ve regenerasyon çalışması yaptı. Antrenmana; sakat futbolcuların yanı sıra FIFA'nın davetlisi olarak 2018 Dünya Şampiyonası'nın kura çekimlerine katılmak üzere Rusya'ya giden Samuel Eto'o da katılmadı.

Antalyaspor‘da güncel sakatlar:

- Ozan Evrim Özenç
- Salih Dursun
- Johan Djourou
- Diego Angelo
- Sandro
- William Vainqueur
- Zeki Yıldırım
- Samir Nasri
- Danilo
- Jeremy Menez
- Mostafa El Kabir

diego sakat olmasin

son mac efsaneydi, sikecilerden para alsa okadar rahat gol atmalarina izin vermezdi

bu mac hami hoca dönemindeki macin rövansi olabilir

bilet satisi rezil olmasaydi garanti olurdu

https://pbs.twimg.com/media/DP-CoHUXUAAjM0_.jpg

Karadeniz6116
01.12.2017, 18:01
diego sakat olmasin

son mac efsaneydi, sikecilerden para alsa okadar rahat gol atmalarina izin vermezdi

bu mac hami hoca dönemindeki macin rövansi olabilir

bilet satisi rezil olmasaydi garanti olurdu

https://pbs.twimg.com/media/DP-CoHUXUAAjM0_.jpgBen de aynı şekilde düşünüyorum. Antalya bu halde devam ederse kümeye de düşer.
İşleri zor. Bildiğin tatil beldesinde takılan bir kulüp kıvamına geldiler.
İyi kötü Riza hoca topluyordu biraz.
Leonardo da hoca filan değil.
O da cok sallamiyor gibi bu durumu.
Yönetimleri karışık.
Ayin 7'sinde kongreleri var.
Hepsi salla başını, al maaşını modundalar.
Basit hatalar yapmazsak rahat bir galibiyet alırız gibi.
Puan kaybı çok büyük sürpriz olur bence de.

selcuk
01.12.2017, 18:03
yukardaki eksikleri gördükten sonra bu maca böyle cikardim

--------------------onur

---hubocan------durica-------mas--

perreira----------okay-----------bero

--------abdülkadir----yusuf

---------------hugo-burak

gerenimo
01.12.2017, 18:35
Okay, Olcay, Yusuf ve Ndoye'u görmek istemiyorum.

rıza hocaya haber verin. belki duymamıştır oynatır falan.

Karadeniz6116
01.12.2017, 18:54
https://twitter.com/frtina1967com/status/936621512769056769
Dün Erzurum maçı başlığında defansa yardım etmiyor denilen Abdulkadire bir bakalim hep beraber.
Bu çocuk mücevher gibi değerli.
Allah sakatlık vermesin ve uzun yıllar bu formayla büyük başarılara koşsun.
Ic sahada ve bu kadar karışık Antalya karşısında muhakkak ilk 11 oynamali...

Mehmet Cihan Kocaman
01.12.2017, 19:29
Antalyaspor’un sakat listesi doğru mu? Djorou, Nasri, El Kabir, Danilo, Veinqeure, Diego, Salih vs. sakatsa rahat bir galibiyet olur.

Karadeniz6116
01.12.2017, 19:45
Antalyaspor’un sakat listesi doğru mu? Djorou, Nasri, El Kabir, Danilo, Veinqeure, Diego, Salih vs. sakatsa rahat bir galibiyet olur.Bugun antremana cikmayanlar.
Nasri, Vainquer, Diego ve El Kabir uzun süreli sakatlik değil ama son kupa maçinda Vainquer sakatlik yaşayıp maçtan çıktı.
Diğer oyuncular uzun süreden beri sakat.
Büyük ihtimalle bu listedeki çoğu topçu oynamaz.
Etoo bile antremana çıkmayıp, Dünya kupası grupları kura çekimine gitmiş.
Bizim maça iyi hazirlanmadiklari belli.

selcuk
01.12.2017, 19:48
Antalyaspor’un sakat listesi doğru mu? Djorou, Nasri, El Kabir, Danilo, Veinqeure, Diego, Salih vs. sakatsa rahat bir galibiyet olur.

dogruda, maca 72 saatten fazla var

tabi bu sadece fiziki sorun degil, mentalde sorun var

nasri fifaya dava acacak süre kadar maas almamis, yani oyuncularin takimin basinda yönetim, kasasinda para olmadigi bu dönemde maca ne derece konsantre olabilirler

bu arada nasriyi kapmak büyük is olur

fifa kurallarina göre antalya ile kontrati oldugu sürece yeni takimininda aldigi maasi antalya tamamlamaya mecbur

bu ne demek

nasriyi aldik, antalyada kontrati olan 2,5 yillik kontrat verdik. yilda bir milyon € anlasdiysak antalya devam 3,5 milyon€ oyuncuya mahkum

hee niye bizi secsin, ispanyaya gitse simdi yine ayni parayi kazanacak

cok basit, yüksek imza parasi verecegiz

adiloş bebe
01.12.2017, 21:04
antalya son fb maçında fizik olarak çok kötüydü özellikle el kabir, nasri gibi isimler hiç etkili olamadı.

Biz ne yapmalıyız peki savunma ve orta saha direncini sıkı tutarsak antalyaya puan kaybedeceğimizi düşünmüyorum.

Mehmet Cihan Kocaman
01.12.2017, 22:24
dogruda, maca 72 saatten fazla var

tabi bu sadece fiziki sorun degil, mentalde sorun var

nasri fifaya dava acacak süre kadar maas almamis, yani oyuncularin takimin basinda yönetim, kasasinda para olmadigi bu dönemde maca ne derece konsantre olabilirler

bu arada nasriyi kapmak büyük is olur

fifa kurallarina göre antalya ile kontrati oldugu sürece yeni takimininda aldigi maasi antalya tamamlamaya mecbur

bu ne demek

nasriyi aldik, antalyada kontrati olan 2,5 yillik kontrat verdik. yilda bir milyon € anlasdiysak antalya devam 3,5 milyon€ oyuncuya mahkum

hee niye bizi secsin, ispanyaya gitse simdi yine ayni parayi kazanacak

cok basit, yüksek imza parasi verecegiz
Nasri çok iyi olur bence de. Kasımpaşa’dan sonra evrim geçiren Babel’i gördükten sonra hiçbir futbolcudan ümidimi kesmem artık. Bu arada kanatlarda Castillo, Olcay ve oraya kaydırılan Abdülkadir gibi oyuncuları olan bir takımın Bongonda gibi bir oyuncuyu kullanmamasını aklım almıyor. Alaves maçını hatırlıyorum da, biraz üzerinde durulsa ve şans verilse Abdülkadir gibi heyecan verir bize. Ve üç sene sonra çok iyi paraya satılır.

Şanlı SanMarino
01.12.2017, 22:59
Satılan bilet sayısı 4 bin civarında. Seyirci ilgisi çok az. 3 günde en az 8 bin daha bilet satmamız lazım. Boş statta puan beklemek; lüzumsuz beklenti.

Kulüp bu anlamda farkındalık oluşturmalı ve dikkat çekmeli.

Doğukan Uçan
02.12.2017, 09:05
antalya yıldız oyuncuları göndermezse kesin küme düşer