PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 14. Hafta | Trabzonspor 3 - 0 Antalyaspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6]

Nazim Can
04.12.2017, 22:12
Iyi oynamadığımızı kabul ediyorum. Ersun ile kazanırken de ben bunları söylüyordum. Ama takım dağılımıyor en önemlisi şimdilik bu benim için. Umarım yanlışlarımızı düzeltiriz.

Bazen Orta sahamiz dagiliyor ama En azindan geri dörtlüde direnc gösteriyoruz, bu arada nazar degmesin ama Hubocan, Can katti savunma hattina.

Oruç
04.12.2017, 22:12
2 puan kaybettiğimiz Kayseri takımı da lig 3.sü.

Anadolu takımlarının üstlerde olması iyi. İstanbul takımlarının bunlara puan vermesi daha olası hale gelir. Öbür türlü hiç kasmadan 3 puanı alıyorlar.

outlaws61
04.12.2017, 22:13
Hala Rıza Hoca'ya laf söyleyenler var.

Kardeşim adam daha yeni gelmiş takımın başına ilk defa 3/3 yapmış bu takım car car konuşmaktan başka bir şey yaptığınız yok.

Bu zamana kadar gelenlere salladınız durdunuz bari bu adamın yakasını bırakın.

Daha napsın bu takım için.

Yetenekleri sınırlı olabilir ama ben eminim ki Rıza Hoca gece gündüz bu takım için çalışıyodur.

Enaldo61
Hala Rıza Hoca'ya laf söyleyenler var.

Kardeşim adam daha yeni gelmiş takımın başına ilk defa 3/3 yapmış bu takım car car konuşmaktan başka bir şey yaptığınız yok.

Bu zamana kadar gelenlere salladınız durdunuz bari bu adamın yakasını bırakın.

Daha napsın bu takım için.

Yetenekleri sınırlı olabilir ama ben eminim ki Rıza Hoca gece gündüz bu takım için çalışıyodur.

Kesinlikle.

jairzinho
Yusuf olcay pas oyunu ile yükseldi. kaleye yakın oynadıkça etkili. Damdoy'un arkasında kalınca yine etkisiz kalıyor. Bir tercih yapmak zorunda hoca Yusufu bu şekilde geliştirmek imkansız.

aynen.yazıcıdan 8 numara yaratmak oldukça gereksiz.bu arada yazıcı zaten gelişmiş bir yetenek.geliştirmekten çok doğru yerde oynatılması lazım

Mert Oğuzlu61
04.12.2017, 22:14
Onur ve Burak... Varliklari bile yetiyor, cok ozel oyuncular. Okay da uzun bir sure sonra iyi oynadi. Castillo ve Yusuf icin mac oncesi patlasinlar artik dedim, yine olmadi.

Durica nin omzu kirilmis, sezon sonuna kadar idare eder emekli eder yollariz diyorduk ama daha erken gitti, uzuldum. Neyse ki devre arasina kadar Akbas var, idare eder.

ALDENİRO
04.12.2017, 22:15
ben olsam kasımpaşa maçında yusufu yedek oynatırım.

Hakan
Akbaş'a bir şey olursa Servet Çetin oynar artık.

Nazim Can
Durica'nın omzu kırılmış. Lanet olsun.

Durica'nın omzu kırılmış.
Ben inanmiyorum yalandir o kasten kendi kirmistir hastaneye giderken falan.

paspatojen
Oncelikle cok sukur bir galibiyet serisi yakaladik, inanilmaz mutluyum. Zirvedeki takimlardan deplasmanda puan alip evde GS'yi yenen bu takimin 22 puani olmasi inanin icimi acitiyor.
Maca gelirsek, konsantrasyonumuz cok dusuktu, futbolcular sarhos gibiydi, cok basit hata yaptik. Bunun yaninda Burak'in kanat forvet olarak basladigi duzende sol taraftan cok acik verdik. Hoca bunu gordu ve Burak'i ileri aldi, fakat defans ile hucum hatti arasindaki kopukluk bariz goze carpti. Orta sahayi tamamen rakibe verdik. Onazi'nin defans arkasina guzel pasi ve kralin kalitesini konusturdugu gol vurusu mucizeviydi, sapkadan tavsan cikarmadan da gol atma ihtimalimiz yoktu.
-Okay cok defansa gomuluyor, orta sahada hem hucum hem de defansta donen toplara katkisi malesef olmadi.
-Castillo topu ille de ayagina istiyor, defans arkasina kosmayi kafasindan silmis. Gecen hafta Burak'a attigi pasta da topu ayagina isteyip muazzam bir pas atti. O pas pozisyon hatasini unutturdu, hizli hucuma cikarken normal sartlarda topsuz kosusuna devam etmeliydi.
-Yusuf yazici bugun mac boyunca kendine rahat edecegi bir yer bulamadi, hocanin verdigi gorev yeri en cok Yusuf'un performasini etkiliyor.
-Burak = Kral. Alindiginda da soylemistim, artik gecen seneki gibi 15-20 sut cekip gol atamadigimiz maclar olmayacak diye.

Sonuc olarak berbat bir futbol harika bir sonuc. Hocanin orta alandaki kopukluga acil care bulmasi gerekiyor.

İ. SARAL
04.12.2017, 22:16
Kötü oyun falan umrumda degil, 3 puan alalım yeter.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Enaldo61
Durica'ya numara yapıyor diyen vardı bir de hayırlı oldu gibisinden bir yorum gördüm. Çok ayıp. Hiç hoş değil.

Enes Başkaya60
Takım yine öyle böyle kazandı Tebrikler Fırtınam...

Duricaya da geçmiş olsun kötü oldu...

Arda'
Bize futbolcuları geliştirebilecek bir hoca lazım...

Akla 1 kişi geliyor o zaman...

jairzinho
rıza hocanın en önemli özelliği takıma huzur getirmesidir.dürüst ve çalışkan biri.

Oruç
04.12.2017, 22:17
Maçı alan belki de Onur'du. Onur düşmanları ortada yok.

cyberentalpi
04.12.2017, 22:17
Kötü oynadık. pas hatası çok fazla yaptık ama defansımız patlayana kadar oynadı. oyuncular cat cut ettiler ama mucadele ettiler.

Burak gezinsede pas veremesede kral işte. atıyor atıyor.

kasımpasa iyi takım ama en etkili oyuncuları cezalı.

Enaldo61
04.12.2017, 22:18
Beyler isteyen istediği kadar eleştirsin ben vaktinde Thierry Henry hayranıydım Arsenal'de hiç maçını kaçırmazdım, futbol olarak Burak Yılmaz'la o kadar benziyorlar ki...

Alper Beyazay
04.12.2017, 22:18

Olur mu? Onların derdi Trabzonspor değil. Dertleri başka. Belli başlı kişiler var bakıyorum bir tane yorum yok sayfalardır.

ALDENİRO
04.12.2017, 22:19
kırık yokmuş

olcay_61
yusufu izlemeye gelen City scoutları inşallah Okayı not etmiştir :D

trbzonsporlu
iyi oyun beklemiyorumda bari top rakipteyken sağlam duralım boş alan bırakmayalım onada razıyım ama olmuyor, 1-0 önde iken bile yuzde yüzluk pozisyon verdik

okay canla başla mucadele etti arkadaşlarını bircok kez hadi hadi diyerek motive etmeye çalıştı, onurda osmanlı maçından sonra kurtardiği topla galibiyette onemli rol oynadı.

Ibrahim Gaygusuz
Kirik yokmus

Karadeniz6116
04.12.2017, 22:20
Maçı alan belki de Onur'du. Onur düşmanları ortada yok.1 maçta alsın hocam.
Yöneticisiniz milleti tahrik ediyorsunuz bir de burada ???
Ben de elestiriyorum Onuru ama formsuzlugu yüzünden.
Bugün maçı da kurtaran adamdı kisaca.
Biraz dikkatli, tahrikten uzak yazılar yazmaya dikkat edelim.
Iyice seviyeyi düşürmeyelim burada..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Enes Başkaya60
Şimdi de kırık yok diyorlar net bir bilgi gelir 1 saate...

Reha Demirbaş
Jan Durica'nın ilk kontrollerinde omzunda kırık tespit edilmedi. Detaylı MR çekilecek. (beIN Sports)

My
Dam Doy'un konuşmasına bayılıyorum ya :D

jairzinho
hubocan akbaş stoper ikilisi denenebilir

bu arada burak yılmaz beni oldukça şaşırttı gol rakamlarında.bu kadar beklemiyordum.

Enaldo61
04.12.2017, 22:21
OHHH çok şükür ya çok sevindim Savunma Bakanım benim.

Oruç
Okay ikili mücadelelerde vücudunu harika kullanıyor. Bu ligde fiziksel durum çok önemli. Okay bunun farkında. Topla oynarken biraz daha hızlı düşünebilirse daha iyi duruma gelecektir.

Nazim Can
Durica'nın omzu kırılmış. Lanet olsun.

Durica'nın omzu kırılmış.

Kirik yokmus

Son 3 Maci Hubocan-Akbas oynarlar artik, oynasinlarda, Durica artik ikinci yari yedek olmali, cok iyi 1 stoper lazim bize.

Enaldo61
Bu arada Alanya'da Kayserispor futbolcularına ekibine falan saldırı olmuş.

champions
04.12.2017, 22:22
Maçın yıldızı Okay, maçın en iyi hareketi Onazi'nin güme giden asistiydi. Bu galibiyetle alttan çok üste yakınız fakat üstümüzde 50 tane takım olduğu için kalan 3 maçtan en az 7 puan almamız gerekiyor. Maça gelirsek yine vasat bir oyunla, hocaya rağmen kazanılmış bir maç oldu. Şu Antalya'ya puan vermek için elimizden geleni yaptık, neyse ki adamların gol atacak halleri bile yoktu. Normalde yiyeceğimiz saçma pozisyon dışında bir de net pozisyonları var, neyse ki Onur hata yapmadı. Usta'da biraz akıl varsa devre arası Yusuf ve Castillo'yu satar ve yabancı hoca bakar. Burak kötü oynamaya, Rodallega şans bulamamaya devam ediyor. En etkili hücumcumuzun Ndoye olması hücumdaki vasatlığın bir göstergesi olsa gerek. Daha hiç verim alamadığımız yüksek maliyetli Sosa var. Volkan ve Bongonda'yı neden aldık bilen söylesin. Ön tarafın ciddi şekilde elden geçirilmesi gerekiyor. Umarım devre arası bununla ilgili bir planı vardır Usta'nın.

ALDENİRO
yüzde 46 ile oynamışız

carantinas
güzel galibiyet. iyi oynamadık ama yemezsen her zaman kazanabilirsin.

Karadeniz6116
04.12.2017, 22:23
Bugün Okay belki de Trabzonspor tarihindeki en iyi maçını oynadı.
Gerçekten maça o kadar inanmış ki..
Yüreğine sağlık genç adam..

Oruç
1 maçta alsın hocam.
Yöneticisiniz milleti tahrik ediyorsunuz bir de burada ???
Ben de elestiriyorum Onuru ama formsuzlugu yüzünden.
Bugün maçı da kurtaran adamdı kisaca.
Biraz dikkatli, tahrikten uzak yazılar yazmaya dikkat edelim.
Iyice seviyeyi düşürmeyelim burada..

Hayır kimseyi tahrik ettiğim yok. Trabzonspor futbolcusuna, kaptanına, hocasına, malzemecisine kimse düşmanlık etmesin istiyorum hepsi bu. Seviyeyi bu tarz şeyler yazan arkadaşlar düşürüyor maalesef. Eleştiriye evet, düşmanlığa hayır.

Tuğrul
yusufu izlemeye gelen City scoutları inşallah Okayı not etmiştir :D

Okay vasatın altında oynadı.

Niye bu kadar efsane yapıldığını da anlamadım. Sanırım ligtv yorumcusu taraftarımızı manipüle etti.

Halihazır Vainquer ve Charles de oyunu domine etti.

Okay'ın top hakimiyeti, takımı organize etmede becerisi olmayınca sadece bozmaya çalıştı.

Onur
04.12.2017, 22:24
Genelde böyle maçların kaybeden tarafı bizdik. Rakip 2 kez gelip 3 gol atıyordu.

Onur'u eleştirenler grubundan olarak maçın kırılma anı kurtardığı pozisyondu. Antalya geri dönebilirdi.

Burak büyük futbolcu. Adamın koşmaya hali yok, olmayan 2 pozisyonu gol yaptı. Parasının karşılığını veriyor.

Okay, Hubo ve Akbaş iyiydi. Hatta çok iyilerdi. İlerde basacak adamımızın olmamasının bunda rolü büyük.

Ne zaman medyada Yusuf'u izlemeye gelecekler haberi çıksa çocuk kötü oynuyor. Bu kadar etkilenmesi grlişimi açısından olumsuz. Yusuf gibi yetenekli bir oyuncunun karşı karşıya 2 tane kaçırmaya hakkı yok. Büyük olacaksan atacaksın.

Durica'ya çok çok fazla üzüldüm.

cebcare
04.12.2017, 22:24
Hubocan iyiydi masaAllah ama Yusuf kotuydu bir an once toparlamali hatta dinlendirilmeli.
Rıza hoca'nın tercihleri de yanlis takim top oynamiyor maalesef.

Kamil Çakmak
04.12.2017, 22:25
şimdi Ersun a bu kadar sabir gösterilmesini nasıl eleştirmem.

alptug_kd
04.12.2017, 22:25
Kasımpaşa deplasmanından 3 puanla dönersek Bursa maçında o stad full olur diyorum. Sizce?

Gürkan Asma
04.12.2017, 22:26
Allah tan Burak gibi golcümüz var

Enes Başkaya60
04.12.2017, 22:26
şimdi Ersun a bu kadar sabir gösterilmesini nasıl eleştirmem.

Sormak lazım kamil abi Hubocanı neden stoper oynatmadı diye adam gayet de başarılı stoperde Okayı oraya monte etmeye çalıştı şaka gibi aynen çok sabır ettik çok adam resmen takımı sabote etti ben buna inanıyorum...

Karadeniz6116
04.12.2017, 22:27
Hayır kimseyi tahrik ettiğim yok. Trabzonspor futbolcusuna, kaptanına, hocasına, malzemecisine kimse düşmanlık etmesin istiyorum hepsi bu. Seviyeyi bu tarz şeyler yazan arkadaşlar düşürüyor maalesef. Eleştiriye evet, düşmanlığa hayır.Sinirle, kızgınlıkla hepimiz bazen oyunculara kötü sözler ediyoruz da.
Onurun Trabzonsporlulugunu kimse tartışamaz.
Formsuzdu elestirilir tabii ama o kadar.
Bugun günün 3 tane iyi adami var benim gözümde.
Ilk Okay, ikinci tüm toplara vuran Hubocan, üçüncü de 1-0 iken golü kurtaran Onur.

Kötü oyun ve 3 puan için tabii ki mutlu olduk.
Ama bu kötü oyunu düzeltmek için uğraşmalıyız.
Bakalim Riza hoca ne diyecek ??

Timur Bey
Kötü oyuna rağmen kontrollü bir şekilde galibiyet almak oldukça güzel. İki iyi stopere daha iyi oluruz. Kucka takıma dönünce bu dağınık orta saha oyunu toparlanacaktır.

orhan42
Topu Antalya'ya verdik , maçı biz aldık :) Burak gerçekten büyük futbolcu , büyük golcü..3. gol tamamen onun eseri , üstüne bi de Yusuf'a attırmaya çalıştı helal-i hoş olsun ... Okay'a anlam veremiyorum , ya çok iyi ya çok kötü..Bu maçta bana göre mükemmeldi.Defans 2 açık verdi ama Onur birisini çok iyi çıkarttı.Kaptan form bulmaya başladı..Formsuzken eleştiriye evet ama resmen hakarete varacak derecede saldırılar oluyor.O bizim sembol ismimiz , her zaman bu takımda olacak , olmalı .. Üçte üç yapmak , galibiyete bir nevi alışmak çok güzel bir duygu , unutmuşuz. Herkes gibi ahh Alanya maçı diyorum.25 puan + kılpayı berabere bitirdiğimiz 2 maçtan birisini alsak şu an 27 puanla 3. olacaktık :(

olcay_61
Okay vasatın altında oynadı.

Niye bu kadar efsane yapıldığını da anlamadım. Sanırım ligtv yorumcusu taraftarımızı manipüle etti.

Halihazır Vainquer ve Charles de oyunu domine etti.

Okay'ın top hakimiyeti, takımı organize etmede becerisi olmayınca sadece bozmaya çalıştı.
bu maç iyiydi bence ligtv yorumcusunu falan bilmem. lig genelinde vasat olduğu için taliplisi varsa bu maç izlemişlerdir umarım

Ibrahim Gaygusuz
04.12.2017, 22:28
Ahhh Alanya maci ahh

Kendimede kiziyorum, Ersuna destek verenlerdendim ama simdi bakinca onun yaptigi ihanet gibi geliyor bana

jairzinho
04.12.2017, 22:28
bu arada önemli olan pozisyonun içinde olmak.zaten yetenekleri belli bir oyuncu yazıcı.haliyle gol kaçırsada bu artı hanesine yazılır scout lar tarafından.bugün kaçırır yarın atar.oyun içinde kaybolmuyor.bence mesut özil den artısı daha fazla golü düşünmesi pasörlüğü yanında.

abartmıyorum yazıcı şu anki futbol piyasasında değeri en az 50 milyon avrodur.

orhan42
04.12.2017, 22:29
Maçın yıldızı Okay, maçın en iyi hareketi Onazi'nin güme giden asistiydi. Bu galibiyetle alttan çok üste yakınız fakat üstümüzde 50 tane takım olduğu için kalan 3 maçtan en az 7 puan almamız gerekiyor. Maça gelirsek yine vasat bir oyunla, hocaya rağmen kazanılmış bir maç oldu. Şu Antalya'ya puan vermek için elimizden geleni yaptık, neyse ki adamların gol atacak halleri bile yoktu. Normalde yiyeceğimiz saçma pozisyon dışında bir de net pozisyonları var, neyse ki Onur hata yapmadı. Usta'da biraz akıl varsa devre arası Yusuf ve Castillo'yu satar ve yabancı hoca bakar. Burak kötü oynamaya, Rodallega şans bulamamaya devam ediyor. En etkili hücumcumuzun Ndoye olması hücumdaki vasatlığın bir göstergesi olsa gerek. Daha hiç verim alamadığımız yüksek maliyetli Sosa var. Volkan ve Bongonda'yı neden aldık bilen söylesin. Ön tarafın ciddi şekilde elden geçirilmesi gerekiyor. Umarım devre arası bununla ilgili bir planı vardır Usta'nın.
kardeşim şaka yapıyorsun değil mi ? Burak kötü oynadı derken neyi kastettiğini ben anlayamadım..Kötü oynuyor dediğin adam 111 maçta 12 golle oynuyor.

olcay_61
04.12.2017, 22:31
Ahhh Alanya maci ahh

Kendimede kiziyorum, Ersuna destek verenlerdendim ama simdi bakinca onun yaptigi ihanet gibi geliyor bana
şu kadronun başında sezon başı adam gibi bir hoca olsaydı çok başka yerlerdeydik şuan

olcay_61
04.12.2017, 22:32
forvet dedin mi gol atacak arkadaş, ben anlamam iyi oynamış kötü oynamış. gol atıyorsa iyidir

B.AKDEMİR
04.12.2017, 22:33
Maçta 1 tık daha iyi paslaşabilseydik fark atardık.Çok top kaybı yaşadık. Bazı maçları da böyle kazanacağız. İnşallah ilk yarıyı galibiyet serisi ile tamamlarız.Ligin ikinci yarısı zirveye yürüyeceğiz.

Sefer A.
04.12.2017, 22:34
Şu sitede iyi oyun isteyen Barcelona'yı tutsun/izlesin yorumunu da gördük ya artık futbol konuşmaya gerek yok. Puan tablosunu yorumlayıp geçelim. Sanırsın CL'de şampiyonluk istedik:ddd
Olsun salla renkdas, puanlari toplayalim yeter, rrroaaaddd oooolll :)

Nazim Can
04.12.2017, 22:34
Ahhh Alanya maci ahh

Ki Riza Hoca bile bence Vasat bir Hoca sadece biraz disiplin, kadroda da biraz adalet ve biraz da efendi bir adam oldugu icin Futbolcular bence saygi duyuyor, sirf ufak rütüslerle bile bizi nerden nereye getirdi, yoksa teknik taktik olarak birsey oynamiyor takim, bu Kadronun hakki kesinlikle bu degildir, su Bursa nin hocasi gibi antika bir hoca bile lig basindan basimizda olsa hersey cok daha farkli olurdu, seneye kesinlikle yabanci hoca ile calismaliyiz bu seneki hedef ilk 3 olmali.

My
04.12.2017, 22:35
Rıza Çalımbay: "Maçın ilk yarısı bizim için iyi değildi. Bir bocalama oldu, karışıklık oldu. İkinci yarı taktiği değiştirdik"

ccd6167
04.12.2017, 22:35
şu kadronun başında sezon başı adam gibi bir hoca olsaydı çok başka yerlerdeydik şuan

Hocam geçen sene bittiğinden beri burada yırtındım ben.. Ersun derhal kovulmalıydı..

bu takım 4 2 3 1 oynamaz dedim.,. Şu kadro 4 3 3 ü ligde en iyi oynayacak takım dedik..

yönetim inşallah en kısa zamanda ayrılır.. bu yönetimin yapcağı işler değil bunlar..

resmen hainlik yaptılar takıma

Nazim Can
04.12.2017, 22:36
Bu takima Sosa sart, takimda bir tane pasör oyuncu olmaz mi yahu, 90 dakika boyunca Yaziciya iyi oynamasi icin mevki aradik bulamadik onun yaninda 3 tane alda at pasi verildi neyse onuda beceremedi, bence bu takimin acilen 10 no ya Sosa yi yamamamiz lazim.

Ibrahim Gaygusuz
04.12.2017, 22:37
Ersunun 2 stoperi sakatlanip ciksaydi bu maci kaybetme sebebi olurdu.

Riza hoca oyle yapmiyor, cozum uretiyor.

Nazim Can
04.12.2017, 22:37
Ilk yari 20-37 dakika arasi resmen sahada yoktuk, Antalya üstümüzden silindir gibi gecti bunun özelestirisini Riza hoca kesinlikle yapmali, sadece savunma hatti mücadele verdi birde Okay.

David_LuiZ4
04.12.2017, 22:38
Akla 1 kişi geliyor o zaman...

Akla Şenol hoca geliyor aynen fakat şu durumda bjkdan ayrılması mümkün gözükmüyor...Bjk taraftarlarının çoğu tapıyor adama bırakmazlar...

Ama hayal edelim...Şu an bizde olsa Okay'dan Gerard Lampard Onazi'den Atiba Castillo'dan Babel Sosa'dan Pirlo Pereira'dan hücumcu bek yaratabilecek yetkinliğe sahip...Hocanın taktik idmanlarının çoğu nasıl paslaşılacağını nasıl yerleşim alacağını öğretici niteliktedir...Futbolcuların her biriyle özel ilgilenir...Doğru ve efektif pası atamazsan oyunu durdurur kendi gösterir oyuncunun hücumsal ufkunu açar...Şu anda bjk takımının 11indeki oyuncuların çoğu sonradan parlatılan adamlar...Hocaya yıldızlar kadrosu verilmedi yani...

Bu tip hoca bulmamız lazım...
Not:Bence sadece Mas'ı adam edemez...Bero'dan bile umudum var Senol hocayla :D

Karadeniz6116
04.12.2017, 22:38
https://twitter.com/muhammed61291/status/937766150900998149

At ulan at artık su golü de kendine gel diyor Yusufa [emoji3][emoji3]

Bilall61
04.12.2017, 22:42
Rıza Hoca oyundan ziyade skor istiyor.

Eğer birkaç maçtan kötü sonuç alsa Trabzonspor kariyeri tartışmaya açılacak.Kendini güvenceye almak istiyor.

Takımda değerlendirilecek bir oyum yoktu.

Arda'
04.12.2017, 22:43
Akla Şenol hoca geliyor aynen fakat şu durumda bjkdan ayrılması mümkün gözükmüyor...Bjk taraftarlarının çoğu tapıyor adama bırakmazlar...

Ama hayal edelim...Şu an bizde olsa Okay'dan Gerard Lampard Onazi'den Atiba Castillo'dan Babel Sosa'dan Pirlo Pereira'dan hücumcu bek yaratabilecek yetkinliğe sahip...Hocanın taktik idmanlarının çoğu nasıl paslaşılacağını nasıl yerleşim alacağını öğretici niteliktedir...Futbolcuların her biriyle özel ilgilenir...Doğru ve efektif pası atamazsan oyunu durdurur kendi gösterir oyuncunun hücumsal ufkunu açar...Şu anda bjk takımının 11indeki oyuncuların çoğu sonradan parlatılan adamlar...Hocaya yıldızlar kadrosu verilmedi yani...

Bu tip hoca bulmamız lazım...
Not:Bence sadece Mas'ı adam edemez...Bero'dan bile umudum var Senol hocayla :D

Elde tam ŞG'lik kadro var şaka maka baya genç potansiyelli adamlara sahibiz. Yusuf, Abdül, Bero, Castillo, Okay, Onazi gibi. Berodan Müller falan çıkarabilir şaka maka Onazi Atiba olur Abdülkadir Robben falan olur ŞG gelirse.

Oruç
forvet dedin mi gol atacak arkadaş, ben anlamam iyi oynamış kötü oynamış. gol atıyorsa iyidir

Kalecin iyiyse golcün iyiyse iş bitmiştir. Gerisi hava cıva. İki senedir Damdoy'a sövüyorduk gol atamıyor diye. Şimdi Burak şöyle Burak böyle. Garip şeyler bunlar.

Sefer A.
Onur ve Burak... Varliklari bile yetiyor, cok ozel oyuncular. Okay da uzun bir sure sonra iyi oynadi. Castillo ve Yusuf icin mac oncesi patlasinlar artik dedim, yine olmadi.

Durica nin omzu kirilmis, sezon sonuna kadar idare eder emekli eder yollariz diyorduk ama daha erken gitti, uzuldum. Neyse ki devre arasina kadar Akbas var, idare eder.
Ula o yazilari alintilayalim mi :D daha önce de yapmistin ayni çikislari, sanirim totem motem niyetine yapiyorsun :D
Yapma haole seyler :p

Tuğrul
04.12.2017, 22:44
Rıza Çalımbay: "Maçın ilk yarısı bizim için iyi değildi. Bir bocalama oldu, karışıklık oldu. İkinci yarı taktiği değiştirdik"
Önceki iki hafta olduğu gibi Burak pas alışverişinde yetersiz olduğu için sol kenarda yapamıyor.

Fakat hala ısrar ediyor. Orada olmadığını görünce de ilk 20 dakikadan sonra hemen santrafor'a kaydırıyor.

Taktik anlamında birşey olduğu yok çünkü o yeterlilikte bir hoca değil.

Sadece Ndoye sola, Burak santrafora geçti. Castillo-Abdülkadir değişikliği oldu.

Nazim Can
04.12.2017, 22:45
Elde tam ŞG'lik kadro var şaka maka baya genç potansiyelli adamlara sahibiz. Yusuf, Abdül, Bero, Castillo, Okay, Onazi gibi. Berodan Müller falan çıkarabilir şaka maka Onazi Atiba olur Abdülkadir Robben falan olur ŞG gelirse.
Wallaha ben bile Senol Günesi düsünmeye basladim, olurda bu sene sampiyon olamazlarsa Senol Hoca birakir bjk yi, ben Baskanin gidipde Elit bir yabanci hoca getirebilecegini pek sanmiyorum su anda Senol Hoca en mantiklisi gibi duruyor.

Mert Oğuzlu61
Kazanmak cok guzel sey, ustteki 50 takimin 49 u da bizle beraber kazanmasa daha guzel olacak ama neyse, haftaya usttekiler birbirleriyle oynuyor. Kasimpasa macina daha istahli cikabiliriz.

Ayrica; takim bu kadar pas hatasi yaparak ne yapmak, nereye varmak istemektedir ?

olcay_61
Kalecin iyiyse golcün iyiyse iş bitmiştir. Gerisi hava cıva. İki senedir Damdoy'a sövüyorduk gol atamıyor diye. Şimdi Burak şöyle Burak böyle. Garip şeyler bunlar.
aynen valla zamanında Damdoy gol atmasa da çok iyi top indiriyor top dağıtıyor diyenler bugün 12 gol atmış Burak'a neler diyor :D

Nazim Can
04.12.2017, 22:47
son 3 macta Damdoy 2-3 gol daha atarsa devre arasi satabilirizde nerdeyse adam o kivama geldi:)

Mert Oğuzlu61
04.12.2017, 22:48
Ula o yazilari alintilayalim mi :D daha önce de yapmistin ayni çikislari, sanirim totem motem niyetine yapiyorsun :D
Yapma haole seyler :p

Takim neden seri galibiyete bagladi saniyorsunuz ? Specialimizi de mi kullanmayalim ? :D

Tuğrul
04.12.2017, 22:50
TS kadrosu futbolcuları doğru yerde, doğru pozisyonda oynatıldığında iyi olur.

Şenol Güneş bunu yapamaz. Daha çok BJK gibi kaliteli-hazır kadrolarda yahut beklentisi olmayan Bursaspor'da iş yapar.

Bero birkaç yıl sonra futbol piyasasından silinir. Böyle leş oyuncu görmedim.

Abdülkadir ise çabuk-süratli bir oyuncu değil. Onun rol modeli Modric. Bir an önce merkeze geçmeli.

David_LuiZ4

Tabi Abdüşle Yusuf'u saymadım...Yusuf'un başlığında kendisiyle ilgili düşüncelerimi yazdım...Çözümü de zeki bir hoca olmasıyla düzelir diye bağladım...Bugün gene anlamsız topuk pası verip topu rakibe attı...Iyi bir hoca o topuğu yedirir adama fırça manyağı yapar adamı...Oyun zekası var ama basit oynamayı bilmiyor stresli telaşlı...Rıza bu çocuğa bir şey veremez...Rıza hala sorunun sistemden taktikten kaynaklandığını zannediyor...Geçici çözüm adamı...Yine de devre arasını bekleyelim bakalım bizim bilmediğimiz ne katacak takıma...

Yavuz KÜÇÜK
Çok kötü oynadık ama kazanmamız harika oldu. Haftamız güzel geçecek çok şükür :)

Bilall61
04.12.2017, 22:51
Saha da futbol adına değerlendirilecek birşey yoktu.

Rıza Hoca oyundan ziyade sonuç almak istiyor.Bir,iki yenilgi alsa ismi tartışmaya açılacak.Amacı yerini sağlamlaştırmak.

My
04.12.2017, 22:53
Burak'ın hem oyununu hem de hal hareketlerini beğenmiyorum, takımı özellikle yaptığı el kol hareketleriyle bağırıp çağırmasıyla dağıtıyor/demoralize ediyor dicem de adam bildiğin leblebi gibi gol atıyor arkadaş :)

Fatih Çelik
04.12.2017, 22:53
Şimdi Şenor Reis gelmezse Rıza ile devam mı böyle giderse.

halilaziz61
04.12.2017, 22:55
Puan kaybederiz diyordum yanilttigin için teşekkürler Trabzonsporum

Ogün YAZICI
04.12.2017, 22:55
Durica'da ayrılmamış kırık olduğuna adım gibi eminim.Detaylı MR'da çıkacaktır.
Geçmiş olsun.3 hafta bir şekilde idare edilir.İkinci devre sağlam döner
Hubocan Reyiz var.

olcay_61
04.12.2017, 22:56
Durica'da ayrılmamış kırık olduğuna adım gibi eminim.Detaylı MR'da çıkacaktır.
Geçmiş olsun.3 hafta bir şekilde idare edilir.İkinci devre sağlam döner
Hubocan Reyiz var.

hastayım senin bu ekrandan teşhis koymalarına :D

Nazim Can
04.12.2017, 22:57
Şimdi Şenor Reis gelmezse Rıza ile devam mı böyle giderse.

Allah korusun, Riza hocadan olsa olsa stepne olur, baska birsey olmaz.

Selim MACİT
04.12.2017, 22:57
Takim neden seri galibiyete bagladi saniyorsunuz ? Specialimizi de mi kullanmayalim ? :D

Valla o mesajını okurken öyle kıl olmuştum ki ilk defa şu forumda ekran görüntüsü aldım ve seni bekliyordum kiii şu mesajınla üzdün [emoji23]

Tuğrul
04.12.2017, 22:58
Dominant bir takım olmamı, göze hoş gelen futbol oynamamız için reçeteyi veriyorum.

Yusuf 8 no oynamaktan hazzetmiyorsa kanat bölgesine atılmalı.

Sosa'da kanattan içeri hareket ederek takımın pas organizasyonuna level atlatır.

Abdülkadir dar alanda müthiş kıvrak, harika bir saha görüşüne sahip. Forvet arkası oynamalı.

Batuhan teknik kapasitesi ile beni etkiledi. Madem çift ön liberodan dönüş yok. Okay ön libero'ya geçerek önünü açmalı.

_____________________Onur____________________

Pereira_______Okay__________Hubocan_________Mas

Yusuf________Batuhan_______Onazi___________Sosa

_____________Abdülkadir______Burak______________

batugol
Özet görüntülere bakınca
Buradaji yorumlari okuyunca
böyle futbola böyle bir sonucu uzun yıllardır görmedim

Yıllar önce geyseli yusufun kötü bir maçtan sonra dedikleri aklıma geldi
"Allah'a şükür futbol tanrıları bizden yanaydı "

Karadeniz6116
Sezon sonuna kadar Riza gitmez.
Sezon sonu da olağan kurul toplantisinda kongre tarihinin Mayısa alınması görüşülecek ve büyük ihtimalle Araliktan Mayısa alinacak söylentileri var.
Mayısta yeni yönetim gelir ve Senolu ikna edebilirse Derin Trabzon.
Şenol Güneş gelir.
Bu sene sampiyon olamazlar ve yolları ayırır bjk ile.
Milli takım mi Trabzonspor mu ?
Onu zaman gösterir..

Enes Başkaya60
04.12.2017, 22:59
Büyük ihtimal ikinci yarı bir stoper alacağız o isim de bence büyük ihtimal Pazdan olacak...

Arda'
04.12.2017, 22:59
Pazartesi olmasına rağmen iyi taraftar vardı maçta kaç bin kişiydi tam bilmiyorum ama Avni Akerin konumu ve kapasitesi düşünülürse iyi taraftar gidiyor.

Nazim Can
04.12.2017, 23:01
Sezon sonu da olağan kurul toplantisinda kongre tarihinin Mayısa alınması görüşülecek ve büyük ihtimalle Araliktan Mayısa alinacak söylentileri var.

Şenol Güneş gelir.
Onu zaman gösterir..

Kadro iyi bence Trabzonspora gelmek ister, 2-3 takviye ile bjk ayarinda topta oynatir, kendime hayret ediyorum Senol hocanin gelmesini nasil istiyorum diye ama biliyorum ki Baskan Yabanci kaliteli birinin getirebilir mi bence Hayir yada cok cok cok zor.

Enaldo61
04.12.2017, 23:03
Sivas maçında Burak'a gol pasını kim atmıştı?

Enes Başkaya60
04.12.2017, 23:03

Castillo atmıştı kral...

Nazim Can
04.12.2017, 23:04

Castillo

Adem Köse
04.12.2017, 23:04
Şu ortasahaya sınıf atlatacak, topu gerektiğinde saklayacak, gerektiginde adam gecip dripling yapacak bir oyuncu bulamadik yaa... Okay cok geride Onazi savruk ve istikrarsiz. Yusufun da kötü oyunu eklenince işkence bi takım haline geliyoruz. Bence Yusuf forvete yakin hatta ikinci forvet gibi oynasin. Cezasahasi yayina gelince adamin etkisi artiyor. Tek forvet arkalarinda Yusuf ve Abdülkadir serbest oyun olan bir sistem üretmeliyiz. En cok ihtiyacimiz olan oyuncu tipi Ortasahada alip veren dikine oynayan top saklayan adam gecen bir oyuncu...

Enaldo61
04.12.2017, 23:05
Castillo atmıştı kral...

Castillo
Teşekkürler. Orda canlı izledim, bu maça da bakarsak Castillo şu an Bongonda'dan da geride 11 için. Hatta 2 maçtır izlediğim Castillo, Volkan Şen'den de kötüydü.

hos_cocuk61
04.12.2017, 23:06
Ulan Olcay Çakır her hafta senle stüdyoda toşak geçiyorlar. Senin yerine biz utanıyoruz. Şu adamın yerine adam gibi bir Trabzon yorumcusu bulamadılar hala.

halilaziz61
04.12.2017, 23:07
Şenol Güneş gelir.
Onu zaman gösterir..

Yönetim giderse yerine kim gelecek
İlk 3 olur ya da kupa alınırsa yönetim kalir, kalmalıdır da.

Yerine gelebilecek nitelikte başkan yok TS de. Adam baya yatırım yaptı .

Ancak yeni yıla kaliteli yabancı bir hoca ile başlanırsa TS uçabilir
Genç yetenekleri coşabilir

Oruç
04.12.2017, 23:08
Olcay Çakır-Erman Toroğlu ikilisi garip garip şeyler yapıyor. :)

champions
04.12.2017, 23:09
Şenol falan Allah korusun, bize yabancı lazım. Nice bu sezon kötü, Favre gelmez mi bize acaba?

Karadeniz6116
04.12.2017, 23:09
Yönetim giderse yerine kim gelecek
İlk 3 olur ya da kupa alınırsa yönetim kalir, kalmalıdır da.

Yerine gelebilecek nitelikte başkan yok TS de. Adam baya yatırım yaptı .

Ancak yeni yıla kaliteli yabancı bir hoca ile başlanırsa TS uçabilir
Genç yetenekleri coşabilirAynen duruma bağlı.
Başarı gelirse mevcut yönetim belki devam eder tabii ki de.
Ama illa ki bir aday hazirlaniyordur şuan başkanlığa.
Duyumum yok ama Derin Trabzon diye nitelendirdiğim tayfa yani eski futbolcular sürekli Istanbulda Senol Güneşle haftada 2 kez buluşup, uzun uzun dost sohbetleri yapiyorlar.
Görücez hep beraber.

kayseriliyiz
04.12.2017, 23:10
Riza hoca akilli isler yapiyor.
Su asamada oyun önemli degil skor üretmeliyiz.
3 puan almaliyiz oyun safa fiso ersunla bu takim onuda alamiyordu.
Adami rahat birakalim isini yapsin ki yapiyor ben inaniyorum çok çalisiyor.

Envoyé de mon Redmi 4X en utilisant Tapatalk

Enaldo61
O değil de ister misiniz bir Sivaslı bizi şampiyon yapsın, Rıza Hoca'yı çok hafife alıyorsunuz, bence gayet iyi gidiyor. Rıza Hoca'nın kariyer sıçramasını TS'deki başarısıyla yapmayacağı ne malum.

Ben artık ŞG'nin unutulması gerektiğini düşünüyorum, bjk'yle yaşadığı ve yaşayacağı başarılar sonrasında ulaşacağı doygunluktan sonra bize gelip aynı heyecanla başarı yakalacağına hiç inanmıyorum. Bence çok iyimsersiniz. Ki son döneminde çok saçmaladı bizdeyken.

CEMEFKER
Şimdi son 2 maça ve fikstür baktım ve ilk yarı sıralaması şöyle olur:
1- Başak>>>34 (1,3)
2-gs>>>32(3,0)
3-bjk>>>30(1,3)
4-fb>>>30(1,3)
5-Trabzon>>>28(3,3)
6-kayseri>>>27(1,0)
7-göztepe>>>27(0,3)
8-bursa>>>25(1,0)

3 takımı altımıza alırız..

(parantez içi muhtemel alınacak puanlar)

E6553 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

murat3861
04.12.2017, 23:11
Castillo diye hatırlıyorum

Oruç
04.12.2017, 23:14
Ersun Yanal zamanında iyi oynuyorduk maç kazanamıyorduk. Şimdi o zamanki gibi iyi oynamasak da galip geliyoruz. Bu sezon kupayı alıp ilk 3'e girmek lazım. Kadro kalitemiz bunu yapabilecek seviyede.

10-61
04.12.2017, 23:16
Ahhh Alanya maçı diyenleri görüyorum ,yapmayın etmeyin yahuuu,eğer o maçta rezil olmasaydık Ersun gitmezdi,o maç olmasaydı Akhisar maçı iş kazası olarak görülürdü,benim ah ettiğim maçlar malatya ve kayseri maçları.4 puan bizi gizli lider yapardı:)))

Mehmet Fatih Silik
04.12.2017, 23:17
Cok sükür 3 puan 3 golle geldi.
Bu seri ilk yari sonuna kadar devam etmeli. Iyi futbol arayanlari anlamiyorum.
Iyi futbol 3 puan getirmiyor her zaman. Bize her mac 3 puan lazim.
Macta canimi sikan 2 etken vardi.
1. hakem müsveddesi
2. cim

Gecen Osmanli macinda da söyledim bu cimde futbol oynamak puz pateni yapmaya benziyor.
Ya kramponlar uygunsuz ya da sulama yanlis yapiliyor.
Bir gün bir oyuncumuz sezonu kapatacak bu konuda da bakalim ne zaman. Umarim acil birseyler yapilir.

Semih58
04.12.2017, 23:18
Biz gelecek senenin planını seneye kadar çok yaparız.Şimdi önemli olan Kasımpaşa maçı.Şu dönemde Şenol Güneş gelsin mi,gelmesin mi kritiği çok yanlış.Önümüzde ki maçı yenmek önemli.

Sefer A.
04.12.2017, 23:20
Sibesiyal haaaa , aferum :D

Full HD
04.12.2017, 23:21
"Allah'a şükür futbol tanrıları bizden yanaydı "

Paradoxon/Paradoks!!!

murat3861
04.12.2017, 23:22
Ben Rıza hocayı başarılı buluyorum. böyle sonuçlar almaya devam ederse 5 yıllık sözleşme bile yapılmalı. kümeye giden takımı nereye getirdi. Başakşehir iyi mi oynuyor, ligde çok iyi oynayan takım yok zaten.

Semih58
04.12.2017, 23:23
Arkadaşlar Alanya, Akhisar maçını unutalım.
Önümüze bakalım.

Oruç
04.12.2017, 23:23
Trabzonspor taraftarı futboldan sonra doktorluğu da ögrenmiş. Adamlar 10-11 yıl falan boşuna okuyormuş meğerse.

orhan42
04.12.2017, 23:25
Trabzonspor taraftarı futboldan sonra doktorluğu da ögrenmiş. Adamlar 10-11 yıl falan boşuna okuyormuş meğerse.
Oruç kardeş arkadaşa gerekeni yapın bi zahmet.Adamın omuz kemiği kırılacak vaziyete gelmiş , beyim fikir "mastürbasyonu" yapıp kendini tatmin ediyor..

Erkan A.
04.12.2017, 23:31
3 puan önemli bunuda basardik tebrikler büyük trabzonsporum

sason
04.12.2017, 23:32
Şöyle sıralama yapılırsa

1-iyi oyun, iyi skor
2-kötü oyun, iyi skor
3-iyi oyun, kötü skor
4-kötü oyun, kötü skor.

Bence üçüncü kademeden , ikinci kademeye yükseldik.

Ortada bir başarı var yani :)

Herşey sırayla.Gayet iyi yolda Rıza Hoca

Gurpas
04.12.2017, 23:35
Çim de bir tuhaflık vardı sanki.

Fatih Öztürk
04.12.2017, 23:36
Kaptan ve arkadaşlarını tebrik ederim, ortaya iyi oyun koyulmasada mücadele ile gelen skor güzel.
Kalan 3 maçtan 7 puan alırsak ilk dört için 2.yarıya moralli gireriz. Okay, Pereira, Onur, Hubocan, Mas özel oynamaya devam ediyorlar.

hos_cocuk61
04.12.2017, 23:36
Şimdi Ersun'un nasıl bir madrabaz nasıl bir düzenbaz nasıl bir üç kağıtçı olduğunu anladınız mı? Hala gelişmekte olan bir takımdık, kimi kandırıyorsun ulan soytarı Ersun.

Ersun'a ve Ersun'u destekleyen tiplere öfkem hala dinmedi.

Varlıbaş61
04.12.2017, 23:38
burak yılmaz ilk yarı kime bağırdı tam çözemedim. yedek kulübesine mi ?

Gürkan Asma
04.12.2017, 23:41
Kucka yı ısındırma dahi ısındırmadı ikinci yarıda. Ben direk onazi kucka değişikliği bekledim. Baktım ısındırma dahi ısındırmıyor.

selcuk
04.12.2017, 23:45
burak yılmaz ilk yarı kime bağırdı tam çözemedim. yedek kulübesine mi ?

castillo

yusf61
04.12.2017, 23:46
Yazıları bir okudum, nedir bu Rıza düşmanlığı? Tamam iyi top oynamıyoruz rıza bunu programlarda kendi de ifade etti. Zamanı var dedi. Ama bizim için puan önemli. Top oynadıkta ne oldu? Forum'un bazı üyeleri 6-1 , 4-3 lük skorları özledi galiba.

Karadeniz6116
04.12.2017, 23:47
Dakika 70 filandi galiba.
Çoğu kisi kaçırdı galiba.
Oyun durduğu bir an, kameralar kulübeye döndüğü zaman Burak ile Riza Çalımbay konuşuyordu.
Dudak okumasindan anladigim kadarıyla Burak Riza Calimbaya hocam ilerde tek kaliyorum, az öne çıkar şu takımı gibi birseyler söylüyordu.
Farkeden oldu mu ?

Yıldıray Emanet
04.12.2017, 23:47
Beyler bırakın o girseydi bu çıksaydı o oynasaydı takım hep kazansında kim oynarsa oynasın :D

Tayfun Aydın
04.12.2017, 23:49
Berbat oynadık diyebilirim. Antalya dan Eto yu çıkar birazda Yekta küme düşerler kesin. Orta saha da inanılmaz tutukluk var. Son pası değil hazırlık aşamasındaki pası veremiyoruz. Onazi çok ekstra paslar verdi.

Burak gole kadar gelen bütün topları ezdi ama golcü olmak da bu. Eksik olan buydu.

Oyunun kötü olmasının tek sebebi bizim hayal ettiğimiz Sosa nın olmaması. Saha da geçen seneden farklı Kral ve Hubocan var sadece.

Hubocan la ilgili de Marsilya taraftarı neyini beğenmemiş diyecem adam Evra yı da gönderdiler.

Nazim Can
04.12.2017, 23:51
Berbat oynadık diyebilirim. Antalya dan Eto yu çıkar birazda Yekta küme düşerler kesin. Orta saha da inanılmaz tutukluk var. Son pası değil hazırlık aşamasındaki pası veremiyoruz. Onazi çok ekstra paslar verdi.

Burak gole kadar gelen bütün topları ezdi ama golcü olmak da bu. Eksik olan buydu.

Oyunun kötü olmasının tek sebebi bizim hayal ettiğimiz Sosa nın olmaması. Saha da geçen seneden farklı Kral ve Hubocan var sadece.

Hubocan la ilgili de Marsilya taraftarı neyini beğenmemiş diyecem adam Evra yı da gönderdiler.

Orda solbek oynuyordu, solbek performansi olarak begenmiyorlardi zaten, isin o tarafi degilde kendi istegiyle alinmasina ragmen bariz bir sekilde stoper problmei yasamamiza ragmen E.Y. denilne hain nedne bu adami 1 mac stoper mevkiinde oynatmadi aynisii gerci Riza Hoca icinde gecerli, Ugurun sakatligi olmasa belki bu adami devre arasi geri gönderecektik, böylwe rezillik olmaz bu adamlar, birde Sampiyon falan mi yapacaklarini saniyorlar bu takimi.

selcuk
04.12.2017, 23:53

evra taraftara tekme atti, taraftar gruplari bidaha bu stadyuma girerse ölüsü cikar dedi...

Sefer A.
04.12.2017, 23:54
evra olayini tekmesini falan geçin, berbat ötesi oynuyor artik, bildiginiz çöp olmus, Mas'tan bile kötü :)

My
04.12.2017, 23:55
Durum bu :D

https://pbs.twimg.com/media/DQOwVDJXcAE5uce.jpg

Nazim Can
04.12.2017, 23:56
Onurun cikardigi topta Akbas mi hata yapti orda orayi kacirdim tam olarak hatirlayamiyorumda?

Sefer A.
04.12.2017, 23:58
Okay bugün çok çok iyiydi,, MustafaAkbas da gâyet iyiydi, arada sakarlik sapsallik yapiyor tek skintisi o... onu da çözemedi gitti bir türlü

Tayfun Aydın
05.12.2017, 00:01
Şimdi yeri gelmişken bir dene arkadaş vardı. Ligin en kötü sağ beki bizde diye yazıyordu. Pereira gayet iyiydi bugün.

Onur a sallayan kimdi aynı kişimiydi hatırlamıyorum ama çıkardığı top ekstra. Üstüne vurdu falan diyenler olacaktır çok iyi kapattı açıyı.

Onur Burak tarzı adamlar zirveye oynarken farklı oynarlar.

Haftaya daha da farklı oynayacaz.

Karadeniz6116
05.12.2017, 00:05
Burak Yılmaz: “Olcay cezası nedeniyle üç haftadır yoktu. Çok da üzgündü. Olcay'ı görünce golü o atsın istedim. Bende atabilirdim ama Olcay atsın moral bulsun istedim."

Nazim Can
05.12.2017, 00:06
Burak Yılmaz: “Olcay cezası nedeniyle üç haftadır yoktu. Çok da üzgündü. Olcay'ı görünce golü o atsın istedim. Bende atabilirdim ama Olcay atsın moral bulsun istedim."

Adamin Dibi yaa:)

kayseriliyiz
05.12.2017, 00:07
Kalan tüm lig maçlarini kazanirsak elde edecegimiz puan 82.
Biz 12 haftada tüm kredimizi bitirdik malesef.
Gerçekci olalim ilk iki imkansiza yakin.
Hedef üçüncülük ve kupa olmali.
Bence 4üncü sirada bitiririz.

hos_cocuk61
05.12.2017, 00:09
Bugün Okay'ın hakkını yemeyelim, kaç haftadır berbattı ama bu maç tek başına orta sahada savaştı. Onazi ise gol pası dışında rezaletti. Yusuf haftalardır kötü, savunma ise biraz toparlandı 2 ağır oyuncu zırvasından kurtardık nihayet. Uğur - Durica ile çoğu maç bütün kepazelikleri, rezillikleri, acizlikleri yaşamıştık. Hubocan'ın savunmada süpürücü görevini üstlenmesi savunmayı toparladı. Hava toplarında da fena değil çıktığı çoğu topu aldı.

Devre arası transferleri merakla bekliyorum. İnşallah yerinde hamleler olur. Tek korkum Özkan Doğan denen kemirgen.

Tayfun Aydın
05.12.2017, 00:09

75 puan toplayan şampiyon olur.

2. yarı bütün rakiplerin sahana gelecek. gs hariç.

Şampiyonluk zor hem de çok.

ucurum
05.12.2017, 00:14
Ah Alanya
Ah Akhisar

Ölümüz 28 puan yapmıştı

30 29 28 ve en iyi fikstür

Ama hayaller gerçekler işte

hos_cocuk61
05.12.2017, 00:17
Ah Alanya
Ah Akhisar

Ölümüz 28 puan yapmıştı

Ben ah demiyorum. O maçları alsaydın Sahtekar Ersun hala görevdeydi, hala daha gelişmekte olan bir takımdık, hala daha güzel günler görecektik.

selcuk
05.12.2017, 00:17
Ah Alanya
Ah Akhisar

Ölümüz 28 puan yapmıştı

alanya tamamda, akhisarda neyin ahi

adamlar bizi sahaya gömdü, 1 gram sansimiz yoktu

bu sene cok mac ah vah kacirdik ama akhisar?

Ufuk
05.12.2017, 00:25

O pozisyon kırılma anıydı gerçekten. Akbaş'ın sanırım bir anlık dalgınlığı ile adam önüne aldı ve şutunu attı. Onur çok iyi çıkardı.

Şu diktiği topları da daha isabetli atmaya özen gösterirse iyi olacak. Ayağından geçirdiği operasyondan sonra (ki bir röportajda hala iki yırtığı olduğunu söyledi) yeterli gücü bulamıyor sanırım sürekli orta yuvarlakta kalıyor top. Sakatlığı ile alakalı bir durum ise takımın buna göre oynayıp geri oynamaması, mecbur kalıp oynadığında da geri gelip kaleciden top alması lazım.

artvints
05.12.2017, 00:28
TS kadrosu futbolcuları doğru yerde, doğru pozisyonda oynatıldığında iyi olur.

Şenol Güneş bunu yapamaz. Daha çok BJK gibi kaliteli-hazır kadrolarda yahut beklentisi olmayan Bursaspor'da iş yapar.

Bero birkaç yıl sonra futbol piyasasından silinir. Böyle leş oyuncu görmedim.

Abdülkadir ise çabuk-süratli bir oyuncu değil. Onun rol modeli Modric. Bir an önce merkeze geçmeli.Kesinlikle doğru değil. Bursaspor örneği bu tip yanliş söylemleri çoktan bitirmesi gerekiyordu. Yeni takim da yapti genç oyuncu da oynatti, iyi transfer de yapti, performans da yükseltti.

Ufuk
05.12.2017, 00:29
Okay bugün çok çok iyiydi,, MustafaAkbas da gâyet iyiydi, arada sakarlik sapsallik yapiyor tek skintisi o... onu da çözemedi gitti bir türlü

Akbaş'a tam bir şans vereyim diyorum amatör topçu kadar saçma hareket yapıp deli ediyor beni.

Hiç alakasız yerde Onur'un üstüne zıpladığı pozisyon neydi öyle ya hatırlayınca yine sinirlendim.

Karadeniz6116
05.12.2017, 00:30
Antalyaspor'da adam geçme/deneme sayıları;

William Vainqueur 10/10
Charles 4/4
Sakıb Aytaç 3/3
Yekta Kurtuluş 2/2

Maşallah.
Deneyen herkes geçmiş...

Tayfun Aydın
05.12.2017, 00:30
Maç bittiğinden beri puan durumunu ve fikstürü incelemedim. Zamanıdır. Bir Trabzonspor taraftarı klasiği:)

serdaracıl
05.12.2017, 00:32

Hocam o devirler geçti. O puanlar hayal artık. Ligde her takım diğerinden puan alabilir

halilaziz61
05.12.2017, 00:33
Son 3 maçı alırsak devreye liderle 4 puanlık farkla gireriz
Bunu yazın bir kenara
O zaman lig yeniden başlar
Yok 82 su yok 75 oturur sıfırdan başlıyor gibi maç yapmaya baslarsin.
Kendi göbeğini kendin kesersin

Tayfun Aydın
05.12.2017, 00:35
Haftaya üstümüzdeki 4 takım birbiriyle oyunuyor.

Bursa-şikeciler
Kayseri-bjk

İki maçı da evsahibi takımlar alabilir.

Bunun yanında başakşehir 2 haftadır kaybeden sivas a gidecek ama onların puan kaybedeceğini pek sanmıyorum. elle kolla bişeyler yaparlar maç erken biter geç biter ama başakşehir kaybetmez.

Sıralamada 8. ve ne olursa olsun çok darbe yemiş bir takımız. Rakipler bize karşı çok motive olup çıkmıyorlar. Kasımpaşa da aynısı olur.

Tayfun Aydın
05.12.2017, 00:36
Son 3 maçı alırsak devreye liderle 4 puanlık farkla gireriz
Bunu yazın bir kenara
O zaman lig yeniden başlar
Yok 82 su yok 75 oturur sıfırdan başlıyor gibi maç yapmaya baslarsin.
Kendi göbeğini kendin kesersin

Çok be kardeş. gs ve başakşehir in fikstürleri o kadar da zor değil. gs zaten alınacak maçları alıyor.

Arda'
05.12.2017, 00:49
Antalyaspor'da adam geçme/deneme sayıları;

William Vainqueur 10/10
Charles 4/4
Sakıb Aytaç 3/3
Yekta Kurtuluş 2/2

Maşallah.
Deneyen herkes geçmiş...

Onazi kadar kolay çalım yiyen orta saha yok dünyada

Karadeniz6116
05.12.2017, 00:51
Onazi kadar kolay çalım yiyen orta saha yok dünyadaKucka Okaya dönme zamani geldi bence de.

kayseriliyiz
05.12.2017, 01:01
75 puan toplayan şampiyon olur.

2. yarı bütün rakiplerin sahana gelecek. gs hariç.

Şampiyonluk zor hem de çok.Olmayacak is degil tabi ama imkansiza yakin.
Tek hata kredin bile yok o yüzden gerçekçi hedeflere yönelelim .
Bazen geriden gelmek o baskiyi hissetmemek en iyisi.
Biliyoruz ki beklendi bizde baski üretiyor ve saçmaliyoruz.
O yüzden sakin kalip maç maç ilerlemeliyiz.

Arda'
05.12.2017, 01:02
Yav ne şampiyonluğu ilk 4e girip kupayı alırsak öpüp başımıza koyalım.

Emrah KabuL
05.12.2017, 01:07
32'lik 3 forvetimizin attığı gol sayısı 25
Son yıllarda forvetlerimizin bu denli gol attığı görülmemiştir heralde..

Maşallah diyelim.

hos_cocuk61
05.12.2017, 01:44
Sahtekar Ersun'un bazı ihanetlerini aklımıza gelmişken yazalım: Okay'dan stoper yaratma sevdası... Stoperde Mustafa sevdası...Hubocan'a stoperde hiç şans vermemesi... Sakat Burak'ı inatla oynatması... Sol kanattaki Olcay hayranlığı...Formayı adaletsiz dağıtması...Kovulmak için takımı sabote etmek...paranın peşine düşmek...Sahtekarlık, üç kağıt, çakallık, sinsilik, pişkinlik, utanmaz arlanmazlık ve sayamadığım bir çok ihaneti. Bu adamın forumdaki başlıklarını silmeyen adminlerin bu adamdan pek farkı yok benim gözümde.

-Samet
05.12.2017, 01:50
Evet <!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@Mert Oğuzlu61 (https://forum.bordomavi.net/member.php?u=30538)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> <!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@Mert Oğuzlu61 (https://forum.bordomavi.net/member.php?u=30538)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->

ve tüm forum ahalisini göreve davet ediyorum , buyrun maçtan önceki alınmış screenshot'tır.

https://i.hizliresim.com/QpObq3.png (https://hizliresim.com/QpObq3)

Ayrıca aynı şahıs bakınız girmiş olduğu entry'i editlemiş olup şu hale getirmiştir :

-> https://forum.bordomavi.net/showthread.php/55111-TSL-14-Hafta-Trabzonspor-3-0-Antalyaspor-Ma%E7-Sonucu/page12?p=1920848639#post1920848639

artvints
05.12.2017, 01:54
Evet <!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@Mert Oğuzlu61 (https://forum.bordomavi.net/member.php?u=30538)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> <!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@Mert Oğuzlu61 (https://forum.bordomavi.net/member.php?u=30538)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->

ve tüm forum ahalisini göreve davet ediyorum , buyrun maçtan önceki alınmış screenshot'tır.

bu totem olmasa maç kaybedilirdi. :)

Sefer A.
05.12.2017, 01:55
Bugün Okay'ın hakkını yemeyelim, kaç haftadır berbattı ama bu maç tek başına orta sahada savaştı. Onazi ise gol pası dışında rezaletti. Yusuf haftalardır kötü, savunma ise biraz toparlandı 2 ağır oyuncu zırvasından kurtardık nihayet. Uğur - Durica ile çoğu maç bütün kepazelikleri, rezillikleri, acizlikleri yaşamıştık. Hubocan'ın savunmada süpürücü görevini üstlenmesi savunmayı toparladı. Hava toplarında da fena değil çıktığı çoğu topu aldı.

Devre arası transferleri merakla bekliyorum. İnşallah yerinde hamleler olur. Tek korkum Özkan Doğan denen kemirgen.
çok dogru yorum katiliyorum

-Samet
05.12.2017, 01:57
bu totem olmasa maç kaybedilirdi. :)

Ben anlamam yeri geldi mi delikanlı diye ortada gezmesini biliyor Karadeniz insanı , görelim delikanlılığı :)

Sefer A.
05.12.2017, 01:58
Akbaş'a tam bir şans vereyim diyorum amatör topçu kadar saçma hareket yapıp deli ediyor beni.

Hiç alakasız yerde Onur'un üstüne zıpladığı pozisyon neydi öyle ya hatırlayınca yine sinirlendim.
O gada hizli ki durduramadi gendisini daa :D Akbas iyidir iyi, 2 3 saglam müdahalesi oldu, rakibi yakaladi kayarak topa vurdu falan, bir de Mas'a bakiyorum rezziiilll...

hos_cocuk61
05.12.2017, 02:00
Yahu oda bir şey mi. Birde böyle kafalar var.

Bu maçın net galibi Antalyaspor'dur.

Bu maçı Antalyaspor 2-0 kazanır.

Kadroyu gördükten sonra yeni tahminim 0-4.

Şut bile çekeceğimize inanmıyorum.

Bu maç Antalyaspor'un olacak. Skor 1-4.

Emrah KabuL
05.12.2017, 02:01
O bildiğin troll diğeri de kendince totem yapıyor.. sonuçta ikisi de işe yaramaz cinsten.

Sefer A.
05.12.2017, 02:06
Mert 61 eyi usaktur raad piragun çecugi :D

Bu sene 65 puan ile bile sampiyon olunabilir hiç belli olmaz... 80 falan bana hikâye geliyor, 75 bile toplayamaz kimse bence...
Öyle olmasi için Kayseri Bursa Göztepe, bilhassa K ve B'nin ayaginin kaydirilmasi ve üst siralarin diger rakiplerinin hepsine yenilmeleri gerekiyor, hiç sanmam öyle olacagini... önümüzdeki hafta sonu görecegiz bakalim, bence bjk ve fb puan kaybedecektir...

Onur'un kurtarisi tamam iyi de, o top bacak arasindan geçseydi de Hubocan alirdi o topu, gol falan olmazdi, fazla sert/hizli gitmiyordu top

selcuk
05.12.2017, 02:08
Mert 61 eyi usaktur raad piragun çecugi :D

Bu sene 65 puan ile bile sampiyon olunabilir hiç belli olmaz... 80 falan bana hikâye geliyor, 75 bile toplayamaz kimse bence...
Öyle olmasi için Kayseri Bursa Göztepe, bilhassa K ve B'nin ayaginin kaydirilmasi ve üst siralarin diger rakiplerinin hepsine yenilmeleri gerekiyor, hiç sanmam öyle olacagini... önümüzdeki hafta sonu görecegiz bakalim, bence bjk ve fb puan kaybedecektir...

Onur'un kurtarisi tamam iyi de, o top bacak arasindan geçseydi de Hubocan alirdi o topu, gol falan olmazdi, fazla sert/hizli gitmiyordu top

bacak arasindan gitmiyordu, sol köseye direk dibine
bence zor alirdi

6Şafak Aydın1
05.12.2017, 02:34
rakibi üzerimize cekerek buraga gün doguyor alanlar o bicim, üstüne birde hamle olarak abdülkadir oh yaslan arkaya.

biz nasil kaybettiysek ey zamaninda antalya öyle kaybettik iyi futbol süper futbol sonuc hüsran.

söyle bir kac hafta hesap yapalim en azindan. ne o öyle erken kopmalar filan.

ucurum
05.12.2017, 07:41
alanya tamamda, akhisarda neyin ahi

adamlar bizi sahaya gömdü, 1 gram sansimiz yoktu

bu sene cok mac ah vah kacirdik ama akhisar?

Maçın içinden bahsetmiyorum selçuk, Akhisar içeride alınması gereken maçtı, yoksa evet ezdiler ayrı...

ucurum
05.12.2017, 07:42
Ben ah demiyorum. O maçları alsaydın Sahtekar Ersun hala görevdeydi, hala daha gelişmekte olan bir takımdık, hala daha güzel günler görecektik.

Olaya Ersun açısından bakmaya gerek yok, basit matematik 6 puan o kadar...

zahido
05.12.2017, 07:47
Castillo, Ndoye, Yusuf ve Burak'la başladığımız her maç takım savunmasında ciddi sıkıntılar yaşarız. Castillo ve Yusuf biraz dinlendirilmeli bana kalırsa.

Ligin en çok gol atan ve gol yiyen 3. takımıyız. Sıkıntımız bariz bir şekilde belli. Umarım bu sefer ıskalamayız.

oguzkoc
05.12.2017, 07:49
forumda bazı arkadaşlar var, mağlup olunca susmak bilmezler galip gelince kaybolurlar. Gene yoklar ortada. Hele bi arkadaş daha vardı her maçtan sonra en 4-5 mesaj Durica hain yazıp dururdu. O da gözükmüyor.

cakalkerem
05.12.2017, 08:13
oyun kötü skor iyi..

cakalkerem
05.12.2017, 08:17
dünkü maçta ;
maçın bence en iyisi okay en kötüsü de Yusuf'tu....Yusuf sanki form düşüklüğü yaşadı...
İlk 10 dakika en az 3-4 top kaybı yaptı....Devamında da toparlayamadı da neyse.. ama Okay çok iyi maşallahı var...
Çok koşuyor çok mücadele ediyor...

cakalkerem
05.12.2017, 08:18
bu arada orta sahamız diye birşey yok...
Olcay'ın dönmesi lazım...Castillo elindeki fırsatı kullanmadı...çok top ezdi durdu.....

Dunku maçta ikinci yarının başında Onur karşı karşıya topu çıkartmasaydı maçı kaybederdik biz..ne kadar geriye yaslandık

Faik Yılmaz
05.12.2017, 08:23
Son 5 maçta 4 galibiyet 1 beraberlik aldık......

En başarılı takımız puan olarak....

Futbol olarak çokta ileri düzeydedeğiliz ama bir şey var ki galibiyetin anahtarı o....

Mücadeleyi hiç bırakmıyoruz..... Galibiyeti istiyoruz.....Gattuso gibi hırsla rakibe saldırıyoruz.... Buda bize başarıyı getiriyor....

Moral ve üst sıralara yaklaşmak kadar maddi anlamda da bizi rahatlatacak bu galibiyetler....

4 galibiyet 1 beraberlikle süper lig başarı primi olarak 3 milyon doları cebimize indirdik....

Her zaman söylüyorum....

BORCUMUZU FUTBOLCU SATARAK DEĞİL İŞTE BÖYLE BAŞARI KAZANARAK ÖDEYELİM....

zekeriyya
05.12.2017, 08:25
fikstrü inceledim
hiç bir şey anlamadım sabah sabah ta anlamak istemedim :)
arkadaş ilk devre kalan 3 maçıda alalım
8 puanlık fark 4 e inecektir diye düşünüyorum
o zaman da ikinci devre yeniden ilk başlar

El Cordobes
05.12.2017, 09:01
tüm takıma tebrikler. Özellikle Okay ve Hubocan a ve tabii ki Kral. taraftara da ayrı tebrikler. beklediğimden fazla doldu stad.

Rıza Hoca yı net olarak değerlendirebilmek için takımı ikinci yarı görmek gerekiyor. başından beri düşüncem bu. o yüzden çok eleştirmek istemiyorum. ancak mevcut oyunun ve dizilişin ( en son hangisine karar verdi bilemiyorum) sürdürülebilir bir tarafı gözükmüyor. kanat forvete evrilemeyecek (sow gibi, kuyt gibi olmayan) çift santraforla 4-2-3-1 oynamaya çalışıyoruz. Burak ı kanada atamıyorsun verimsiz, Ndoye u kanada atamıyorsun verimsiz, 4-4-2 döneyim desen Yusuf u kanada atamıyorsun verimsiz. castillo da sıfır katkıyla oynadığı zaman üretkenliğin kalmadığı gibi takım defansı geri dörtlü ve Okay ın üzerine kalıyor. bu iş nasıl düzelir bilmiyorum ama alınan galibiyetlerin oynanan oyuna da bir katkısının olmasını bekliyordum. henüz onu göremedim. kötü oynuyoruz.

neyse en az kayıpla mümkünse kayıpsız devre arasına atalım kendimizi sonrasına bakarız.

Doğan BULAT
05.12.2017, 09:20
Nacizane futbolcular hakkındaki yorumlarım :D

Onur hatalı bir çıkış yaptı onun haricinde kurtardığı pozisyon ise kırılma anıydı. Geri pasları biraz daha ayağa oynayabilse süper olacak

Dünkü maçta bana göre maçın adamı Okay. Tek kelime ile mükemmeldii

Hubocan daha önce neden oynatılmadı bu adam inanamıyorum

Mustafa Akbaş bu kadar eleştiriyi haketmiyor bence elinden geleni yapıyor. En azından ağır değil

Pierra da inanılmaz ileri geri en çok koşan adamlardan biri. Sinirine hakim olsa çok daha iyi olur

Yusuf belki de en kötü maçını oynadı ama buna rağmen 3 net pozisyonu vardı. 1 tanesi gol olsa bu kadar göze batmazdı.

Castillo bu oyunuyla yedek takıma bile almam.

Abdükadir bu takımda olması gereken adamlardan biri. Castillo oynayacağına sonuna kadar Abdüş.

Önazi de bir düşüş var Top ona geldiğinde panik havası var sanki acilen toparlanmalı

Herkes Burak'a söylenmiş ama adam atıyor arkadaş. Kötü oynasın ama gol atsın ben razıyım

N Doye valla aslında ağır bir adam hız yok ama bazen çok faydalı işler yapıyor

Bu takım kalan maçları bir şekilde alsın ister iyi oyunla ister kötü oyunla.. Ama alsın. çok iyi oynayıp ta kzanamadığımız maç çok var sonra kaybettiğimiz puanlara kahroluyoruz. Kötü oyun da olsa 3 puan iyidir. İyi olacağız inşallah

Son sözüm taraftara.. Stada giden herkesin ayağına sağlık. Ama bazen varmısınız yokmusunuz belli değil. Biraz daha çoşku lütfen

Yiğit Gayretli
05.12.2017, 09:34
Şurada Yusuf için yazılanları okuyorum da inanılması güç gerçekten! Yahu takımın kurgusu RE ZA LET! Ne bekliyorsunuz bu çocuktan? Gol kaçırmış... Ee? Allah'tan stattakiler sizin gibi değildi. İki gol kaçırıp, üstüne korneri de auta vurunca ıslıklanır sandım ama alkışlandı... Hatayı yapmadan doğruyu öğrenemez kimse.

Aferim Yusuf. Devam oğlum!

TSelif
05.12.2017, 09:39
fikstrü inceledim
hiç bir şey anlamadım sabah sabah ta anlamak istemedim :)
arkadaş ilk devre kalan 3 maçıda alalım
8 puanlık fark 4 e inecektir diye düşünüyorum
o zaman da ikinci devre yeniden ilk başlar

febe, Başak ve Alanya maçlarını ömrüm boyunca unutmayacam :mad: (7 puan ulan 7)

Yiğit Gayretli
05.12.2017, 09:45

Ayrıca aynı şahıs bakınız girmiş olduğu entry'i editlemiş olup şu hale getirmiştir :

-> https://forum.bordomavi.net/showthread.php/55111-TSL-14-Hafta-Trabzonspor-3-0-Antalyaspor-Ma%E7-Sonucu/page12?p=1920848639#post1920848639

hHahahahhahahahha Meeeeeeeert! :D

Travelair
05.12.2017, 09:50
Şurada Yusuf için yazılanları okuyorum da inanılması güç gerçekten! Yahu takımın kurgusu RE ZA LET! Ne bekliyorsunuz bu çocuktan? Gol kaçırmış... Ee? Allah'tan stattakiler sizin gibi değildi. İki gol kaçırıp, üstüne korneri de auta vurunca ıslıklanır sandım ama alkışlandı... Hatayı yapmadan doğruyu öğrenemez kimse.

Aspor'daki yorumcu: Yusuf'un morali bozuktu. Demek tribünden tepki geldiyse...

OzcanHan61
05.12.2017, 09:59
Tesekkürler Riza hoca, tesekkürler takim. Okay'i cok begendim. Kral ise farkini tekrar ortaya koydu.

Bahadır Şimşek
05.12.2017, 10:04

Kuzen yazmıştır der geçer. Daha önce de çok gördük Mert'ten bu tür mesajlar. O yüzden takılmaya gerek yok.

Mert Acar
05.12.2017, 10:11
Kalan maçlarda puan almak önemli evet ama oyunumuzu da biraz geliştirmeliyiz.
Hoca kazanan kadroyuda bozmuyor ama Kucka,Abdül ve Rodanın daha fazla şans bulması gerekir bence.

oksoholu
05.12.2017, 10:12
Maçta Onazi ile Buraka saydırıyordum müthiş bir pas ve güzel bir gol geldi sorun çözüldü mü yenince her şey yoluna girer ama sorunlar hep devam eder
Burak bildiğiniz mahalle maçlarında bütün topların ona gitmesini isteyen haylaz bir çocuk vermesen topu alıp gidenlerden böyle adamlarla oynamak zordur sahada seni sinir eder bence Yusuf buna sahada sinir oldu Abdülkadir de onu görmüyor ikisinin yaptığı verkaç denemesini göz önüne alın Buraka bakmadılar bile zamanla ona karşı bir cephe oluşacak gol atabileceği yerde Olcaya asist yapması kendi grubunu kurma girişimi bu tipleri iyi tanırım bu çocuk başımıza bela olacak Oysa biraz kolektif oynasa takımda ona oynar
Rıza hoca bence bu durumun farkında nasıl bir önlem alacak merak ediyorum ben onun yerinde olsa Rodelekayı ikinci yarılar Burakın yerine oyuna alırdım topçuların ona vereceği tepkiye bakardım

Yiğit Gayretli
05.12.2017, 10:15
Kuzen yazmıştır der geçer. Daha önce de çok gördük Mert'ten bu tür mesajlar. O yüzden takılmaya gerek yok.

Dur mübarek eğleneceğiz iki dakika :)

trbzonsporlu
05.12.2017, 10:34

yusuf, o golleri maç berabere iken ya da yenik durumda olduğumuzda kaçırsaydıda görseydin o tribünleri. tasvip ettiğimden değil taraftarı bildiğimden yazdım bunu.

alper*
05.12.2017, 10:34
Şans Trabzonspor'un yanındaydı.

Kalan üç maçta en fazla 2 puan.

trbzonsporlu
05.12.2017, 10:39
daha öncede yazmıştım şuanki haliyle nasri falan boş oyuncular, venguer ve charles ten birisi oynamazsa o zaman rakip eksik sayarım. dün venguer muazzam oynadı. 10 adam geçme girişiminin tamamından başarılı olmuş istatistiklere göre buda okay hariç orta sahamızın gölge savunması yaptığının markaj yaparken fiziksel temaslardan kaçtığımızın en büyük göstergesi.

TSelif
05.12.2017, 10:44
Maçta Onazi ile Buraka saydırıyordum müthiş bir pas ve güzel bir gol geldi sorun çözüldü mü yenince her şey yoluna girer ama sorunlar hep devam eder
Burak bildiğiniz mahalle maçlarında bütün topların ona gitmesini isteyen haylaz bir çocuk vermesen topu alıp gidenlerden böyle adamlarla oynamak zordur sahada seni sinir eder bence Yusuf buna sahada sinir oldu Abdülkadir de onu görmüyor ikisinin yaptığı verkaç denemesini göz önüne alın Buraka bakmadılar bile zamanla ona karşı bir cephe oluşacak gol atabileceği yerde Olcaya asist yapması kendi grubunu kurma girişimi bu tipleri iyi tanırım bu çocuk başımıza bela olacak Oysa biraz kolektif oynasa takımda ona oynar
Rıza hoca bence bu durumun farkında nasıl bir önlem alacak merak ediyorum ben onun yerinde olsa Rodelekayı ikinci yarılar Burakın yerine oyuna alırdım topçuların ona vereceği tepkiye bakardım

Şu maçtan bu kadar alengelli işleri nereden buldun çıkardın pes doğrusu :D
Binlerce yorum okudum maç sonu ilk defa böylesini gördüm :rolleyes:

Yiğit Gayretli
05.12.2017, 10:49
yusuf, o golleri maç berabere iken ya da yenik durumda olduğumuzda kaçırsaydıda görseydin o tribünleri. tasvip ettiğimden değil taraftarı bildiğimden yazdım bunu.
Şu an önemli olan o desteği tribünden almış olması. Sonraki iç saha maçında bunun verdiği güvenle hareket edecektir.

selcuk
05.12.2017, 10:59

haha

bu iste yusuf ve abdülkadirin oyun görüsündeki üstünlügü

orada bütün defans senin gibi buraga konsantre oldu, bizim cocuklarda bunu kullanarak 3 defansin icinden 0 defansif aksiyonlan gecti

futbol adamlari buna "oyungörüsü" diyor

++++ pozisyon gelisiminde bile abdülkadirin capraz kosu yerine yusuf ve buragin arasina kosmasi ilk andan beri buragi hedef olarak kullanmak istediginin göstergesi

normalde oyuncular son vurus yapmak icin kosu yapar, abdülkadir resmen final pasi bana birak kosusu yapti

Ozan Yılmaz
05.12.2017, 11:01
neyse ki o yorumcuyu dinleme ızdırabından kurtulduk bu maç için, resmen adam insanı maçtan soğutuyordu.
bir daha gelmese bari

halilaziz61
05.12.2017, 12:05
Çok be kardeş. gs ve başakşehir in fikstürleri o kadar da zor değil. gs zaten alınacak maçları alıyor.

Abi 4 puanlık fark çok mu ki Başakşehir i yenemezmiyiz içerde
FB ve BJK maçlarından bir galibiyet bir beraberlik bizi potaya sokmaz mi?

Murat Keçeci
05.12.2017, 12:14
Bizim açımızdan net skorla kazanmak güzel oldu.3 puanın iyi futboldan daha önemli olduğu bir süreçteyiz iyi skorlar alıp iddialı konuma geldikçe iyi futbolda peşinden gelecektir.

Oyundan bahsedersek her zamanki sıkıntılarımız devam ediyor.Pas yapmakta zorlandığımız için oyun kontrolünü elde tutmakta zorlanıyoruz bu sebeble pas konusunda biraz düzgün takımlar bizi tedirgin ediyorlar her ne kadar net skorla kazanmış olsak da bizim için zor bir maç oldu bireysel oyuncu kalitemizle yine ön plana çıktık.

Takım halinde konsantrasyonumuz iyidi.Bu durum bireysel basit hataların önüne geçti.Hubocan savunmaya direnç kattı.Akbaş oyun bilgisi olarak biraz pasif kalsada mücadelesiyle bu durumun üstünü örtmeyi başardı.Onur iyi bir maç çıkardı.Beklerde geçer not aldılar.

Orta sahaya Okay mücadele anlamında büyük güç kattı.Onazi ise hücuma dönük selçuk-colman sitili pasıyla rakibi çözmemizde önemli iş başardı.Eksiklerden bahsedersek Okay ve onazi pas oyununda çok iyi değiller bu durumda iyi futbolun ortaya çıkmasını engelliyor.

Yusuf ilk yarı etkisiz kaldı ikinci yarıda ise zaman zaman iyi şeyler yaptı.Maçın en net pozisyonlarına o girdi.Maçta şut çekme konusunda ağır kaldı.Normalde şut kalitesi yüksek bir oyuncu burak ve Hugo dan sonra şut kalitesi olarak üçüncü sıraya yazacağım oyuncu Yusuftur.Bugün olmadı ama yarın yine goller bulacaktır çünkü akıllı ve yetenekli bir oyuncu.Abdülkadirle Yusuf pas konusunda iyi oyuncular isteyince çok güzel paslaşıyorlar ama biz takım halinde iyi pas yapamadığımız için onlarda takıma uyum sağlıyorlar.Avrupanın iyi pas yapan takımlarına al koy ikisini hiç sırıtmazlar o zincirin çok rahat parçası olurlar.

Forvet hattından bahsedersek Burak golcülük konusunda müthiş işler yapıyor.Ofsayt konusunda da kendini geliştirdi defans arasında önce paralel koşup sonra dikine koşarak çok akıllı işler yapıyor.Nazar değmez inşallah sakatlık yaşamazsa gol kralı rahat olur.Ndoye ise gol vuruşlarında biraz güçsüz kalıyor ama saha da futbolu bilerek oynayan oyun görüşü yüksek bir oyuncu.Hücum bölgesinde takıma en faydalı işleri kim yapıyor diye sorsalar ndoye derim.

Önümüzdeki maçlar için uyarılar yaparsak orta saha oyuncuları her maç biraz daha yıpranıyor önümüzdeki maçlarda orta sahaya daha fazla direnç kazandırmalıyız forvetler ve defans bölgesi orta sahaya daha fazla yardımcı olmalı açıklarda yardımcı olmalı,yusuf herkesten fazla yardımcı olmalı.

Güzel bir 3 puan oldu önümüzdeki maçtan alacağımız 3 puan bu galibiyeti daha anlamlı hale getirir çünkü önümüzdeki hafta üst gruptan bir çok takım puan kaybedecek.

Mert Oğuzlu61
05.12.2017, 12:20
ve tüm forum ahalisini göreve davet ediyorum

Dekontlar ekran goruntuleri hepsi sahte, hepsi montaj, hepsi kumpas. Bunlar hep Reza nin Ameriga nin Trampin uydurmalari. Milletimiz, forumumuz dis guclerin bu saldirilarina inanmaz. Ameriga ya hizmet etme eeeyyy Samet. :D

O bildiğin troll diğeri de kendince totem yapıyor.. sonuçta ikisi de işe yaramaz cinsten.

Yaw senin kasintin hala gecmedi mi kac yil oldu mevzu neydi onu bile unuttum hala laf atma pesindesin. Tamam cok istekliysen ise yarar uyelik kriterlerini yerine getir seni tutan yok ama ayip oluyor. Bizi mi kopariyosun anlamadim ki.

Ozan Yılmaz
05.12.2017, 12:33
Dekontlar ekran goruntuleri hepsi sahte, hepsi montaj, hepsi kumpas. Bunlar hep Reza nin Ameriga nin Trampin uydurmalari. Milletimiz, forumumuz dis guclerin bu saldirilarina inanmaz. Ameriga ya hizmet etme eeeyyy Samet. :D
Yaw senin kasintin hala gecmedi mi kac yil oldu mevzu neydi onu bile unuttum hala laf atma pesindesin. Tamam cok istekliysen ise yarar uyelik kriterlerini yerine getir seni tutan yok ama ayip oluyor. Bizi mi kopariyosun anlamadim ki.

Forumu bırakmana gerek yok,

Kalpli, çiçekli, böcekli, pembe tişört giyip, kafanda huni elinde silindir bir foto bırak buraya artık,

Bak Taksim'e gidip düüt düüt demene de gerek yok, 61 tur atmana da :D

Hadi bakalım o kadar meydan okumuşsun, bu kadarını da yaparsın artık :)

Mert Oğuzlu61
05.12.2017, 12:36

Sizi mi kiracagim, o zaman "aykırı" teknigi artik sonlandiriyorum daha yapmayacagim. Ise yarama orani %90 olsa da daha kullanmayacagim, takim icin iyi oluyor ama biizleeeeeerrr milletin onunde dis guclerin saldirilarina maruz kaliyoruz.

Milletimiz ne derse o, yok size daha aykiri totem motem. Kasimpasa maci oncesi ozel mesajlarla gelmeyin bana :)))

Edit: Hava ne gada guzel yaaa :) Kazanmak guzel sey.

Yiğit Gayretli
05.12.2017, 13:07
Sizi mi kiracagim, o zaman "aykırı" teknigi artik sonlandiriyorum daha yapmayacagim. Ise yarama orani %90 olsa da daha kullanmayacagim, takim icin iyi oluyor ama biizleeeeeerrr milletin onunde dis guclerin saldirilarina maruz kaliyoruz.

Milletimiz ne derse o, yok size daha aykiri totem motem. Kasimpasa maci oncesi ozel mesajlarla gelmeyin bana :)))

Kasımpaşa maçındaki olası bir ters skoru senden bilirim ona göre :D

selcuk
05.12.2017, 13:22

yapma bunu

haftalardir oh shit pandasina hasretiz...

Faik Yılmaz
05.12.2017, 13:28
Burak'ın sürekli top istediğinden yakınmış bazı dostlar.....

Gol atmak amacımız ise topu sürekli forvetteki arkadaş ile buluşturmak gerekmiyor mu ?

Atağa çıkarken topu Hubocan'a geri mi yollayalım anlamadım ?

Burak şu anda yerli olarak hatta bana göre ligimizin en kaliteli ve bitirici forvetdidir....

Ve sürekli topu istemesi Bence şikayet değil gurur nedeni olmalıdır.....

Mert Oğuzlu61
05.12.2017, 13:48
Kasımpaşa maçındaki olası bir ters skoru senden bilirim ona göre :D

yapma bunu

haftalardir oh shit pandasina hasretiz...

Haydaaa yapsak suc yapmasak suc :))) Yapip takim kazaninca da sevinmek yerine milletimiz buyuk pencereden degil kucucuk pencereden bakip dis guclerin algi calismalariyla bizlere saldiriyor. Bunlaaar; Ts mac kazanmasin, yine garip goller yiyelim, yine sac bas yolalim isteyen kisilerdir. Sizleri kiniyorum.

Ben de ise yarar daha bir suru teknik var, gecen sezon uyguluyordum bilen bilir. Aykiri totemi artik kullanmayacagim cunku camiamiz, kendi ic dinamiklerimiz bizlere saldiriyor. Diger tekniklerimizi uygulariz ama biraz ara veriyorum. Kasimpasa macinda yok totem motem, siz istediniz ama ben inaniyorum ki Kasimpasa yi da yenecegiz. Sorun yok korkuya panige gerek yok, kazanacagiz :D

zekeriyya
05.12.2017, 14:07
TSelif ELif abla saygılar ;

bu sezonun sonunda umarım pişmanlıkların en büyüğünü yaşamayız.
sanki o bahsettiğin maçlar için çoook ahlar çoook keşkeler çekeceğiz

Murat Engin Akyüz
05.12.2017, 14:43
Maçla ilgili uzun uzun analizler yapmayacağım. Yalnızca canımı sıkan durum şu idi; takımın rakibi, top onlardayken rahatsız etmemesi.

Özellikle ilk yarıda gerçekten gözlerime inanamadım. Emin olun Osmanlı maçındaki kadar dahi ileride bassak 7-0'ı unutturacak bir skor elde edebilecekken maçın sonlarına doğru skoru koparmayı başarabildik. Bunun sebebi neydi, neden bu kadar rolanti oynandı bu kadar kritik bir maçta bilemiyorum. Bugün ciddi anlamda güçlü ya da motive bir rakiple oynasaydık ve biz de aynı oyunu oynasaydık skor nasıl olurdu bilemiyorum. Bunun özgüven ve rehavet ile bir ilgisi var mı yoksa "saha zemini nedeniyle sürekli kayan oyuncular" sakatlık endişesiyle mi çok fazla efor sarfetmediler? Sorun her ne ise umarım dün akşama has bir şeydir, rakibi bu kadar rahat oynatmak doğru değil.

Ayrıca Yusuf Yazıcı için bir kaç şey söylemek istiyorum. Kendisi genç ve inanılmaz yetenekli, potansiyelli bir oyuncu malumumuz. Burada ilk kötü oynadığı maçtan sonra "5m€ varsa hemen satılsın" diyenlere inat savundum kendisini ve savunacağım da. Ancak savunamayacağım ve dün gördüğüm bir şey var. Kötü oynayabilirsin; ancak asla "isteksiz ve mücadeleden uzak" oynayamazsın. geçen hafta verdiği bir röportajda "ben tribünlerden geldim" demişti. Eğer tribünlerden geldi isen sevgili Yusuf, terinin son damlasına kadar o sahaya çıkıp o formanın hakkını vermelisin. Umarım bu anlamda silkinir ve kendine gelirsin.

artvints
05.12.2017, 15:28
çok dengesiz bir fikstür var. bir taraf karlı bir taraf günlük güneşlik. gs mesela kayseri'yle ilk maçı oynamanın avantajı ve bizim üç puan aldığımız bu takımların daha kötü halleriyle(antalya hariç) oynayarak fikstürden çok iyi yararlandı. derbilerde ise bu avantaj terse döndü çünkü rakipler maçlara son şans gibi baktı. gs de bunu kaldıracak seviyede takım olmadığını gösterdi.

mesela başakşehir fener ve bizi bir hafta sonradan takip ediyor, çok büyük avantaj. rakipleri tanımaya yardımcı oluyor. rakiplerin bu maçlardan sonra konsantrasyonu düşüyor.

biz fener'i takip ediyoruz kart bakımından avantajlı ama bir hafta önce yapamadıklarını daha iyi anlayıp iyi konsantre olabiliyorlar özellikle içeride oynuyorlarsa.

kısacası karışık fikstürü denememiz lazım.

selcuk
05.12.2017, 15:44
çok dengesiz bir fikstür var. bir taraf karlı bir taraf günlük güneşlik. gs mesela kayseri'yle ilk maçı oynamanın avantajı ve bizim üç puan aldığımız bu takımların daha kötü halleriyle(antalya hariç) oynayarak fikstürden çok iyi yararlandı. derbilerde ise bu avantaj terse döndü çünkü rakipler maçlara son şans gibi baktı. gs de bunu kaldıracak seviyede takım olmadığını gösterdi.

mesela başakşehir fener ve bizi bir hafta sonradan takip ediyor, çok büyük avantaj. rakipleri tanımaya yardımcı oluyor. rakiplerin bu maçlardan sonra konsantrasyonu düşüyor.

biz fener'i takip ediyoruz kart bakımından avantajlı ama bir hafta önce yapamadıklarını daha iyi anlayıp iyi konsantre olabiliyorlar özellikle içeride oynuyorlarsa.

kısacası karışık fikstürü denememiz lazım.

bizim ve sikecilerin en büyük sorunu takip edilen konya ve karabük

sikecilerin üzerine gelen cogu takim seri ile geliyor, onlardanda puan alinca kendine güven patlamasi yasiyorlar

bu sezon nerdeyse adam gibi dayak yiyip karsimiza cikan takim cikmadi antalya disi

tarihimizde bu kadar dezavantaj yaratan fikstürümüz olmamisdir

karabükü anlarimda konya neden böyle kötü gider

TSemih61
05.12.2017, 15:51
İyi futbol bekleyenleri eleştirenler, sadece kazanalım yeter diyenler herhalde sadece maç sonuçlarına bakıyorlar, maç filan izlemiyorlar. Çünkü insanın bu maçlardan zevk alması için mazoşist olması lazım. Futbolun görsel bir şölen, bir şov olduğunu unuttu galiba insanlar.

Mourinho bile eleştiriliyor kazanmasına rağmen, hem de bazı oyuncuları gerçekten o takımın seviyesinin altında. Bizim ise iyi futbol oynamak için yeterince iyi oyuncumuz olduğu halde kazanan haklıdır deniyor. Büyük bir şaka galiba bu.

Bu takım GS maçı hariç top oynamadı. Haftalardır iğrenç bir futbol var sahada. Oyuncular rakibe pres yapmaktan aciz, PTT seviyesinde futbol oynuyor ama kazanıyoruz diye görmezden gelelim öyle mi?

Siz niye decoder'e neden para veriyorsunuz, niye forma alıyorsunuz niye maça gidiyorsunuz yahu? Sahada ne mücadele görüyorsun ne iyi oyun. Futbolun bir eğlence olduğunu hatırlamak lazım.

Artık yavaş yavaş çoğu kişinin maçları izlemediğini, sadece özetlere bakıp maçkolikten sonuç takip ettiğini düşünmeye başladım. Bu gidişle Trabzonspor orta sıra takımı haline gelecek, insanlar da bundan memnun görünüyor.

Sefer A.
05.12.2017, 16:43
Buraya da yazayim

Bir daha izledim Onur'un kurtardigini, Eto'o sanmistim ama sanirim Maicon vurmus orada... ve tekrar tekrar izledim, bence orada gol olma ihtimâli 1%'di, Hubocan iskalasa ya da sapsallik yapsa belki gol olurdu yoksa mümkün degil gol olmasi, Hubocan uzaklastirirdi çok rahat bir sekilde...
Ayrica Onur'un çikip az daha faul yapip sari ya da kirmizi kart görebilecegi an var, orada da bence biraz hatâliydi, sansliydi

Sefer A.
05.12.2017, 16:48
TSemih61
Simdilik böyle idâre ediyoruz... he sene sonuna kadar hedefe bu sekilde ulasirsak yine hayir demem... iyi oynayip saçma sapan sonuçlar saçma siralamalarda bitirmekten bikmadin mi sen meselâ ?? Yeter daa, ilk 3 ilk 2 olsun artik, kötü mötü oyunla olsa da önemli degil...
Câmianin âcilen ihtiyaci nedir ? iyi oyun mu, yoksa basari mi ? cevap 161% basari... begenmedigimiz oyun bunu bize yasatirsa sorun yok...
Hee "simdiden uyaralim" diyorsaniz tamam, ama hoca da "devre arasina kadar kayipsiz gidelim oyun yavas yavas düzelecek" gibisinden konusuyor, az bekleyelim bakalim yau, son 3 karsilasmada mükemmel futbol oynayip puan toplayamasak ne fuskiye yarar ?? 15 puan geriye düseriz otururuz asagi, iyi oyun var diye de kendimizi tatmin ederiz yalandan yere... sonra 2 kazaniriz "haydi seri yapalim yakalayalim" deriz geçen seneki gibi, sonra ortalik karisirir sürekli kazanamayiz hoop 6. bitiririz kupayi da alamazsak haydi geçmis olsun yine her sey sil bastan......

castillo61
05.12.2017, 16:59
Olsun salla renkdas, puanlari toplayalim yeter, rrroaaaddd oooolll :)

Puanlar iyi hoş da deplasmanı geçtim en azından içerdeki maçlarda daha belirgin bir oyun olsa devre arası kanat forvet ve stoperle birşeyler olacak ama insanı hiç heveslendirmiyorlar.

O değil bu Kurban reis ne yapmaya çalışıyor? Gerçi adamın sezon içinde santraforunu satıp takımı bozdular ama Gökdeniz'i son senesinde küme düşürürse ayıptır:)))

Sefer A.
05.12.2017, 17:07
Puanlar iyi hoş da deplasmanı geçtim en azından içerdeki maçlarda daha belirgin bir oyun olsa devre arası kanat forvet ve stoperle birşeyler olacak ama insanı hiç heveslendirmiyorlar.

O değil bu Kurban reis ne yapmaya çalışıyor? Gerçi adamın sezon içinde santraforunu satıp takımı bozdular ama Gökdeniz'i son senesinde küme düşürürse ayıptır:)))
Simdilik idâre edelim bakalim, puanlar gelsin hele, yoksa katiliyorum içerde en azindan biraz daha cosku biraz daha "patron benim" havasiyla oynamamiz gerek...
Kurban reisi degistirecem, zâten artik yeni gerçek reis Gurban hoca, 1 harf fark var zâten skinti yok :D
Ligden düsmezler ama rezil durumdalar, ayrica golcüleri Jonatas'i diyorsun sanirim, tamam da Azmoun falan var onu da adam akilli oynatmiyor, Gökdeniz'i de bir bakiyorsun 90dk oynatiyor, sonra kadroda yok, sonra yedek ve sonlara dogru giriyor, sonra 45dk oynuyor 2.yari çikiyor falan... Kurban hoca degisk bir adam yau... ama biz Gurban hocaya göz dikelim simdiden

TSemih61
05.12.2017, 17:20
<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@TSemih61 (https://forum.bordomavi.net/member.php?u=40365)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->
Simdilik böyle idâre ediyoruz... he sene sonuna kadar hedefe bu sekilde ulasirsak yine hayir demem... iyi oynayip saçma sapan sonuçlar saçma siralamalarda bitirmekten bikmadin mi sen meselâ ?? Yeter daa, ilk 3 ilk 2 olsun artik, kötü mötü oyunla olsa da önemli degil...
Câmianin âcilen ihtiyaci nedir ? iyi oyun mu, yoksa basari mi ? cevap 161% basari... begenmedigimiz oyun bunu bize yasatirsa sorun yok...
Hee "simdiden uyaralim" diyorsaniz tamam, ama hoca da "devre arasina kadar kayipsiz gidelim oyun yavas yavas düzelecek" gibisinden konusuyor, az bekleyelim bakalim yau, son 3 karsilasmada mükemmel futbol oynayip puan toplayamasak ne fuskiye yarar ?? 15 puan geriye düseriz otururuz asagi, iyi oyun var diye de kendimizi tatmin ederiz yalandan yere... sonra 2 kazaniriz "haydi seri yapalim yakalayalim" deriz geçen seneki gibi, sonra ortalik karisirir sürekli kazanamayiz hoop 6. bitiririz kupayi da alamazsak haydi geçmis olsun yine her sey sil bastan......
Hocam benim kötü oynayıp kazanmakla sorunum yok ki. Zaten büyük takım dediğin arada öyle kazanacak. Fener mesela hep böyledir. Ben deli gibi top oynayalım da demiyorum, her hafta üzerine koya koya gitsek ve göze hoş gelen bir futbol olmasa bile en azından fazla batmayacak şekilde oynasak yeter diyorum. Takımda ilerleme yok, sadece şans ile götürüyuruz işi. Osmanlı, Antalya vs. ligin en zayıf takımları. Azıcık dişli rakiplere karşı kazanamayacak bu takım(kazanamadı da zaten) o zaman da övülecek mi acaba Rıza Hoca. Aynı şekilde Burak da öyle, 3-4 maç gol atamadı sonra sakatım deyip kenara çekildi. Bunları görmezden gelip övgüler dizmek tam bizim taraftarlık iş.

Gs maçındaki oyun şablonunu devam ettirse zerre eleştirmezdim Rıza Hoca'yı ama şuan takımın puanları toplaması tamamen "suni". Takım üzerinde kontrolü yok, oyunculara bir şey kattığı da yok. Hani ERsun döneminden farklı olarak oyuncular mücadele ediyor desem onunla avunacağım ama o da yok. E hadi bari doğru kadroyu çıkar da bir şeyler deniyo diyelim o bile yok. Niye destekleyim o zaman Rıza Hoca'yı? Ne vaad ediyor takıma? Önce milli takım arasına ihtiyacım var dedi sonra da devre arasında düzelteceğim dedi. Hep öteliyor. Galibiyetlerden güç alarak yalan söylemeye devam ediyor.

Yanlışları şimdiden eleştireceksin ve önlem alacaksın ki ileride sıkıntı ile karşılaşmayalım ama bizim camia 2-3 tane zayıf takıma karşı alınmış galibiyetle oyunculara ve hocaya toz kondurmuyor. o kadar toz pembe bir tablo yok ortada.

castillo61
05.12.2017, 17:24
Simdilik idâre edelim bakalim, puanlar gelsin hele, yoksa katiliyorum içerde en azindan biraz daha cosku biraz daha "patron benim" havasiyla oynamamiz gerek...
Kurban reisi degistirecem, zâten artik yeni gerçek reis Gurban hoca, 1 harf fark var zâten skinti yok :D
Ligden düsmezler ama rezil durumdalar, ayrica golcüleri Jonatas'i diyorsun sanirim, tamam da Azmoun falan var onu da adam akilli oynatmiyor, Gökdeniz'i de bir bakiyorsun 90dk oynatiyor, sonra kadroda yok, sonra yedek ve sonlara dogru giriyor, sonra 45dk oynuyor 2.yari çikiyor falan... Kurban hoca degisk bir adam yau... ama biz Gurban hocaya göz dikelim simdiden
Bazı yerlerde Berdiyev'e de Gurban diyolar hiçbir şey olmaz:)))
Gurbanov'u pek takip etmedim ama adından bahsettirmeye başladı, gelsin başlasın kaybedecek birşeyimiz yok. Bence de düşmezler işin latifesi olsun diye yazdım hatta 1-2 yıla yine çeki düzen verir takıma ama dediğin gibi enteresan adam.

Sefer A.
05.12.2017, 18:15
TSemih61
Kismen katiliyorum ama meselâ "mücâdele de yok" kismina katilmiyorum, o konuda gelisme var, ayrica savunmanin genelinde de (ama az ama çok) gelisme var bence :)
O kadar toz pembe degil her sey evet dogru... Riza hocada hafif "yalan" mi desem "abarti" mi desem ne desem bilmem ama skinti var biraz evet... Sosa için "geçen sene hiç oynamadi" deyip durdu bir ara, oysa çok fazla olmasa da oynadi adam, 19 karsilasmada mi ne süre almis, ama parça parça ama degil... "hiç oynamadi" demek de ne demek... arada saçmaliyor... kötü oynuyoruz "çok iyi oynadik diyor"... dün ilk yari için "hiç iyi degildik" falan dedi, sasirdim, ama dogrusunu dedi... 2.yari için fenâ olmayan oyunumuzu yine abartti tabi... bu konularda ben de buraya yazmamis olsam da içimden epey elestiriyorum, gicik ediyor adami... neyse ki dahaden "çok bassitt goller yiyoruz" demedi :D

Ama bence gsye karsi oynadigimiz gibi oynatmaya çalisiyor takimi da, da iste, oyuncular ayni sekilde "motive" olmuyorlar, bundan dolayi pek iyi oynamiyoruz... taraftarin coskusu da buna etki ediyor... gsye karsi olan taraftar dün aksam olsaydi, ayni sekilde oynardik 4-2 gibi bir sonuçla kazanirdik daha fazla firsat bulup atardik ama bosluk birakip gol de yerdik, bence...

castillo61
Simdilik Riza hoca ile devam :D ama ileride kesinlikle düsünülmesi gereken birisi, hem yakisir hem iyi de olur, fbye gsye bjkye falan kaptirmayalim...

pReN@_61
05.12.2017, 18:45
Futbol zevk vermedi, kazanmak güzel tebrikler.

Uğur Kalyoncu
05.12.2017, 18:55
TSemih61

Kardeşim eleştirilerinin tamamına katılıyorum.
Hakikaten top falan oynadığımız yok.
Maçları izlerken hem oyun hem de tercihler için üstümü başımı yırtma noktasına geliyorum.
Ama şu aşamada Rizadan beklentimiz nedir.
Mesala ben en baştan beri kanatlarda Abdülkadir ve Castillo yu oynatım.. Castilloya bakıyoruz durum ortada .
Sosa vurdumduymaz Kucka tam ikna edemedi orada en doğru tercih yine Okay ve Onaziye donmekti adam da onu yaptı.
Sol beki Maş göbek oyuncuları da Okay ve Onazi olan takımın oyuna hükmetme oyunu geniş alanda oynama ihtimali yok.
Ben de çok eleştiriyorum bir şey katmadiginin da farkındayım ama ne yapmalı Rıza tercih noktasında ne bekliyorsun mesala.

TSemih61
05.12.2017, 20:00
<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@TSemih61 (https://forum.bordomavi.net/member.php?u=40365)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->

Maçları izlerken hem oyun hem de tercihler için üstümü başımı yırtma noktasına geliyorum.
Mesala ben en baştan beri kanatlarda Abdülkadir ve Castillo yu oynatım.. Castilloya bakıyoruz durum ortada .
Sosa vurdumduymaz Kucka tam ikna edemedi orada en doğru tercih yine Okay ve Onaziye donmekti adam da onu yaptı.
Sol beki Maş göbek oyuncuları da Okay ve Onazi olan takımın oyuna hükmetme oyunu geniş alanda oynama ihtimali yok.
Ben de çok eleştiriyorum bir şey katmadiginin da farkındayım ama ne yapmalı Rıza tercih noktasında ne bekliyorsun mesala.
Hocam kadroyu çok da değersizleştirmeye gerek yok, evet birçok oyuncu problemli ama onları oynatmak çok da zor değil. Kabul ediyorum, Onazi ve Okay 1 maç oynayıp 5 maç yatıyorlar. Keza Mas'ın varlığı ile yokluğu belli değil ama bu takım bu kadar da kötü değildi. Bu takımda sürdürülebilir bir yapının inşa edilmesi için uğraşılmıyor hiç. Sonuç yine hüsran olacak. Günü kurtarmaya çalışıyoruz ama zor maçlarda yine puan alamayacak takım 5-8 arası gidip geliriz ancak.

Rıza Hoca'dan tercih noktasında hiçbir şey beklemiyorum çünkü beklentimizin olacağı kalibrede bir hoca değil. Tamamen şans ile götürüyor işi. Hala Damdoy ile Burak'ta ısrar edeceğim diyor, bu da demek oluyor ki Sosa'yı monte etmeye çalışmayacak, takım yine rezalet oynayacak. Adamın taktik anlayışı yok, klasik Mesut Bakkal, Mehmet Özdilek gibi günü kurtaran hoca tipi. Trabzonspor bu kadar düştü mü yani? Sürekli oyuncular için çelişkili konuşuyor, hep ileri tarihe iteliyor yok kadroyu tanısaydım şu maça böyle çıkmazdım yok milli takım arasında düzeleceğiz her şey çok iyi olacak vs. vs. Şimdi de devre arası çok iyi olacağız diyor. İşi gücü yalan sıkmak. Şu oyuncu 60 dk oynar şu bu kadar oynar. Saçma sapan işler. 60 dakika oynayamayacak adama 90 dakika sabrediyor ama.

İşin kolayını bulmuşlar at suçu futbolcuya. Yok yığılma varmış futbolcular mutsuzmuş. E senin görevin ne? Oyuncuları motive etmek değil mi? Bu takım sadece 15 kişiden mi oluşuyor diğer oyunculara niye çöp muamelesi yapıyorsun. Kadro tercihlerinin hepsi yanlış oyuncularla diyaloğu iyi değil. Abdülkadir'i bile atıyor öylesine sahaya sırf taraftar istiyor diye. Adamı sol bek sağ bek gibi oynatıyor her maçta. Her oyuncu düşüşe geçti, kendilerini saldılar, pas yapabileceklerine dair güvenleri kalmadı, belli bir taktiği oynabileceklerine dair özgüvenleri yok oldu adamların. Tek yaptıkları at topu Burak'a belki kurtarır bizi. Yazıcı vs. ne oynadığı belli değil. Bunlar hep Rıza'nın suçu. Castillo bu kadar kötü müydü? Adamı Ersun ile bitirdiler. İşte oyuncuları bu durumdan normalde hoca çıkarır ama bizimkisi tam tersini yapıyor. Bongonda ve Castillo bu takımın asıl kanatlarıdır aslında ama adamlar şuan çöp durumda.

Neyse Rıza Hoca hakkında bu kadar yazılacak bir hoca değil, iyi bir yönetim olsa devre arası kral bi yabancı hoca getirmişti.

memmedaga
05.12.2017, 20:07
orta da enteresan bir durum var çok sağlam olduğunu yeni anladığımız stoperi sadece bir kere bekte oynatan ersun yalanı

hangi hoca gelirse gelsin kendini solbekte stoper de bulan akbaş,çakma solbek şaşkın stoper akbaşın Mas'ı kesebilmesi enterasan bir durum.

acaba Hubo en az 5 maça daha stoper olarak çıkmış olsaydı puan durumu ne olurdu özellikle hava/yan toplardan yediğimiz basit goller aklıma geldikçe...

Gürkan Asma
05.12.2017, 20:26

Onazi nasıl ikna ediyor da Kucka edemiyor onu anlamıyorum bende. Kucka fizik olarak Onazinin 2 katı güçlü, skora katkısı daha fazla ve top çalma ve adam geçme de çok daha iyi. Bi Gs maçında oynadı herif herkesi mest etmiş demek ki. Dün Antalya maçında çalım manyağı yaptılar adamı, kaptırdığı toplar da cabası.

sasone
05.12.2017, 21:34
Taraftarlarımıza bir kez daha teşekkür etmek boynumun borcu,gerçekten dün hiç beklemediğim bir yoğunluk vardı,hatta açılış maçından daha kalabalık geldi bana.
Hepsine teker teker teşekkür ederim,Trabzon'da olmayıp da her iç saha maçında stadın dolması için dua eden insanları mutlu ediyorsunuz.

-Samet
05.12.2017, 22:27

Ben anlamam müdür , forumu bırakmak zorunda değilsin ama Taksim turunda herkes hemfikir.
Ayrıca moderatörlerden ayrıntılı rapor isteyeceğim mesajın değiştirilmeden önceki haliyle ilgili :)

guci 29
05.12.2017, 22:33
Yedek kulübemizde altı tane kanat oyuncusu var. Bir sporcu olarak söylüyorum ki; artık iyi oyun da istemiyorum malesef, kazanın yeter. İlk sıraları zorlayalım.

Tayfun Aydın
10.12.2017, 08:35
Abi 4 puanlık fark çok mu ki Başakşehir i yenemezmiyiz içerde
FB ve BJK maçlarından bir galibiyet bir beraberlik bizi potaya sokmaz mi?

Yeni gördüm kardeşim. Çaktırma totem yapıyorum:)