PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hüseyin Türkmen

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

61_Hasan_69
17.11.2017, 15:22
Trabzonspor’un Antalya kampına davet ettiği stoper oyuncusu Hüseyin Türkmen Bordo Mavili kulübe 5 yıllığına imza atıyor.
Antalya kampında gösterdiği performans ile dikkatleri üzerine çeken Hüseyin Türkmen teknik direktör Rıza Çalımbay’ın beğenisini kazanmıştı.
Hızı ve yerinde müdehaleleri ile dikkat çeken Şampiyon Erdoğdu Anadolu Lisesi mezunu 1998 doğumlu oyuncu imza atması için kulübe çağrıldı.
Genç stopor burada kendisini 5 yıl Trabzonspor’a bağlayan sözleşmeye imza atacak.
Hüseyin'in bu imza ile birlikte stoper eksiği bulunan Bordo Mavililerin Osmanlıspor mücadelesinin 21 kişilik kadrosuna dahil edilmesi bekleniyor.
Öte yandan kampa katılan diğer stoper Furkan Yıldırım’ın da ilerleyen haftalarda profesyonel sözleşmeye imza atması bekleniyor.

Ozan Yılmaz
17.11.2017, 16:33
https://pbs.twimg.com/media/DO1eFgFX0AAz66w.png

https://pbs.twimg.com/media/DO1HsivW0AA3CPG.jpg

Şu defansa bir çare olması temennisiyle Hayırlı Olsun...

selcuk
17.11.2017, 17:18
hayirli olsun

diskus
17.11.2017, 23:24
Hayirli olsun.

Uğur Kalyoncu
18.11.2017, 13:24
Hayırlı olsun inşallah çok başarılı olur.

sasone
18.11.2017, 21:35
Hayırlı olsun,fizik güç birinci şart.

diskus
10.12.2017, 12:44
Bir tane hazirlik macindan sonra bizlerden kötü,birseye yaramaz Trabzonspor da oynayamaz damgasi yiyen genc bir arkadasimiz daha.Umarim bu forumdaki tüm bilir kisileri yaniltirsin.

selcuk
10.12.2017, 14:07
sanli genc, erzurum macinda hemen resmi mac sansini yakalayacak

İbrahim CİHAN
12.12.2017, 19:35
Ben beğendim. Kupa maçlarında oynaması, bu tempoda devam ederse kadroya alınması taraftarıyım. Maşallah.

artvints
12.12.2017, 19:37
Hazirlik maçinda uzun olana hüseyin kisa olana furkan demişti spiker tam tersiymiş.

TSemih61
12.12.2017, 19:42
Gelişime açık bir görüntü çizdi. Uzun top, dikine top denemeleri güzel, en azından kafasını kaldırıp oynuyor, görerek atıyor. Bir pozisyonda Hubocan ayağından hızlı çıkar diye uyardı. Güzel görüntü bence, lider karakterli stoperler yanındaki oyuncunun da gelişim hızını artırır. Semih-Ujfalusi gibi. Kendinden iyi oyuncuları ne kadar izler ve örnek alırsan o derece başarılı olursun. Yolu açık olsun diyelim.

selcuk
12.12.2017, 19:43
iydi, özellikle ilk yari hubocan ikili mücadeleyi kaybettiginde cesaretli rakibe girip topu alisi taktir edilesiydi, cogu oyuncu rakip ile geri kosup disari dogru yönlendirmeye calisirdi

fena degil

Mustafa YILMAZ
12.12.2017, 19:43
ilk müdahaleleri iyi sezgisi iyi fiziği iyi bence üstüne düşülmeli ben beğendim bu maçta iyi oynadı

Uğur Ö.
12.12.2017, 20:57
Dikine paslarda çok zayıf kaldı. Umarım geliştirir. Birkaç zamanlama hatası yaptı kafa toplarında. Yaşı 20 nekadar gelişir bilmiyorum ama en azından umut var.

ilelebeTS
12.12.2017, 21:51
Işık var. Çalışsın kendini geliştirsin, yerli stoper her zaman lazım.

OrkHun
13.12.2017, 08:41
bence vasat bir stoper olur en fazla. he elimizdekiler de nihayetinde vasat adamlar. uğur demriok kadar oynar 25 yaşına gelince hâlâ bu takımda olursa

Yiğit Gayretli
13.12.2017, 08:58
Belli başlı yetenekleri olduğu aşikar ama eksikleri çok. Kendini geliştirirse forma şansı olur... Bahtı açık olsun.

Uğur Kalyoncu
13.12.2017, 09:00
Top tekniği bakımından Duricadan sonra stoperler arasındaki en iyi isim muhtemelen..

Top kaleciye gelince sağa açılıp top istemesi güzel.. Stoperde bu özelliğe dikkat ederim.

Bir iki pozisyonda duruşu hoşuma gitmedi ama beklemek lazım olumsuz değil.

Kademe anlayışı,hava hakimiyeti bunlar zamanla göreceğimiz şeyler.

Bir de ileri oynamadı diyenler var ilerde hareketli bir oyun veya boşa çıkan biri mi vardı da çocuk oynamadı o noktada eleştirilecek bir şey yok..İleri sacmasapan top isteyenler Uğur ve Akbasi izlemeye devam etsinler..

Yolu açık olsun inşallah gerekli gelişimi gösterir ve kalıcı olur..

İ. SARAL
13.12.2017, 09:40
Ayakları iyi, kendine güveni var ama hava topları biraz zayıf gibi geldi.

alper*
13.12.2017, 10:56
Ben oyununu beğendim, inşallah başarılı olur. Yolu açık olsun.

Uğur Demircioğlu
13.12.2017, 18:03
Dünkü maçta gözüme takılan en çok takip ettiğim futbolcuydu. İnşallah bir Mustafa Akbaş, Mustafa Yumlu çıkmaz. Ama stili zaten iki oyuncuya da benzemiyor. Pasları isabetliydi. Soğukkanlıydı. Tabi rakip zayıftı. Bir ölçü olmayabilir. Umarım ligde bir maçta Durica'nın yanında izleme fırsatımız olur.

jairzinho
11.01.2018, 01:07
rıza hoca nın iyi futbolcu olacak dediği isimlerden biri.

alone_6161
11.01.2018, 09:44
20 yaşındaki arkadaşı daha yeni A takıma katıyorsak sistemde bir arıza var demektir. Potansiyel görüyorsanız 2-3 yıl önce A takıma almalısınız, potansiyel görmüyorsanız oynayacağı takımlara göndermelisiniz. Süre almayla gelişeceğini düşünüyorsanız 1. lige göndermeniz gerekli. 20 yaşına kadar klüpte saklamanın bir manası yok.

Hüseyin kardeşimiz inşallah çok başarılı olur ve en çok sıkıntı yaşadığımız mevkide iyi bir alternatif olur ama altyapıdaki zihniyet değişmeli artık.

TSemih61
12.01.2018, 17:36
En acilinden PTT'ye kiralanmalı. Kendini geliştirmeli potansiyeli var. Yarım dönem 1000 dakika oynasa kardır. PTT eskisi gibi kötü değil kalitesi baya arttı oyuncuların kendini geliştirme imkanı var.

Tuğrul
30.05.2018, 22:41
Altyapıda pas kabiliyeti/top hakimiyeti iyi olan oyuncuları stopere kaydırmak lazım.

Zannediyorum ki herkes ön tarafta oynamak istediğinden savunma bölgesinde oyuncu yetiştiremiyoruz.

Hüseyin içinde aynı şey söylemek lazım sahaiçinde çok acemi görüntü veriyor.

Kontrol/dripling/pas/hareketlilik yok hep öngörülebilir ve sade oynamaya çalışan kalas bir oyun profili var.

Bu anlamda Mustafa Akbaş'dan bile geri planda umarım oyun vizyonunu geliştirerek bu açığını kapatır ama zor gibi.

David_LuiZ4
30.05.2018, 22:57
Altyapıda pas kabiliyeti/top hakimiyeti iyi olan oyuncuları stopere kaydırmak lazım.

Zannediyorum ki herkes ön tarafta oynamak istediğinden savunma bölgesinde oyuncu yetiştiremiyoruz.

Hüseyin içinde aynı şey söylemek lazım sahaiçinde çok acemi görüntü veriyor.

Kontrol/dripling/pas/hareketlilik yok hep öngörülebilir ve sade oynamaya çalışan kalas bir oyun profili var.

Bu anlamda Mustafa Akbaş'dan bile geri planda umarım oyun vizyonunu geliştirerek bu açığını kapatır ama zor gibi.

Altyapıdaki cocukların içindeki cevheri çıkarabilecek donanımda hocaların olmazsa herkes tabiki önde oynamak isteyecektir...Mesele forvet olan bir çocuğu stopere çevirecek donanımda insan yönetimi konusunda bilgili bilimsel çalışan altyapı hocalarının olmamasından kaynaklanıyor çocuklardan değil..Sonucunda ne oluyor doğuştan yetenekli Abdüllkadir haricinde yarım yamalak adamlar A takıma geliyor...

selcuk
07.07.2018, 17:51
https://pbs.twimg.com/media/DhfjzECXUAAOwrh.jpg

61_Hasan_69
07.07.2018, 20:10

Helal olsun çok hoşuma gitti bu cevap

erenslash
08.07.2018, 13:05
bro güzel tespit nokta atışı canımı sıkan alt yapıda şöyle avrupadan kaliteli teknik altyapı hhocaları ve a takımı teknik ekibi alınmaması altyapıdaki oyuncuların a takımına gelirken ünal ve teknik ekibiyle çalışacak olmaları bu çok büyük bir handicap malesef
Altyapıdaki cocukların içindeki cevheri çıkarabilecek donanımda hocaların olmazsa herkes tabiki önde oynamak isteyecektir...Mesele forvet olan bir çocuğu stopere çevirecek donanımda insan yönetimi konusunda bilgili bilimsel çalışan altyapı hocalarının olmamasından kaynaklanıyor çocuklardan değil..Sonucunda ne oluyor doğuştan yetenekli Abdüllkadir haricinde yarım yamalak adamlar A takıma geliyor...

vetheksenol
08.07.2018, 14:42

Helal olsun sana.Harika cevap.Bu takımı sirtlayacak çocuklar böyle olmalı.İnşallah kaptanimiz olursun.Madem bu sene gençlere emanet bende kombine alacaĝim.Zaten en mutlu olduğum şey altyapıdaki gençleri izlemek.

Sefer A.
08.07.2018, 15:29
ben bu konuyu gereksiz yere büyüttügünüzü düsünüyorum renkdaslar...
kitap okumasin demiyorum, ama kitapla da olacak sey degil futbol isi...
en çok kitap okuyanlardan Nuri Sahin, çok ahim sahim geçmisi yok, Dortmund'un sevilen çocugu olmasaydi çoktan Türkiye'ye gelmisti belki de...
bir de bakin bakalim gelecek vaad eden ya da orta yastaki yildiz avrupali topçulara, atiyorum OusmaneDembele ve Griezmann, bos vakitlerini fm oynamakla geçiriyorlar, ama nasil topçular ? baba topçular iste...
hee bunlarla oturup saglam sohbet edemezsin belki, o da belki, ama asil isleri topçuluk olan seyi çok iyi yapiyorlar, önemli olan da o...
bizde yok efendim besyö okuyor yok bilmem ne, gidin bakin bu avrupalilar'a, istisnâlar hâriç hiçbiri bu tarz seylerle ugrasmiyor... belki almanya'da durum farklidir...

bizde hep böyledir zâten, yillardir derim, kulüpteyken de bunu çok iyi anladim : profesyonel olacak yerde amatör, amatör olacak yerde fuzuli yere profesyonel... bizim vazgeçilmezimizdir bu...

he kitap okumasan bir sey beklemeyelim senden, o zaman Cafer falan da kitap okumuyorsa eyvah bosuna ümitleniyoruz, öyle mi ??

futbolcunun isi futboldur, futbol konusunda ne gibi seyler yaparak gelisebilir ona kafa yormalidir... kitap falan bunlar yan seyler, ek seyler...
"kitabi bos ver" demek hos olmamis, o ayri... ama verilen cevap bu kadar da ümitlendirmesin sizi, 2 maç oynar hatâ yapar, ortada ne kitap kalir ne bir sey... sonra baslariz hep berâber "yau tamam kitap iyi de biraz da idman yap" demeye

selcuk
08.07.2018, 15:46
ben bu konuyu gereksiz yere büyüttügünüzü düsünüyorum renkdaslar...
kitap okumasin demiyorum, ama kitapla da olacak sey degil futbol isi...
en çok kitap okuyanlardan Nuri Sahin, çok ahim sahim geçmisi yok, Dortmund'un sevilen çocugu olmasaydi çoktan Türkiye'ye gelmisti belki de...
bir de bakin bakalim gelecek vaad eden ya da orta yastaki yildiz avrupali topçulara, atiyorum OusmaneDembele ve Griezmann, bos vakitlerini fm oynamakla geçiriyorlar, ama nasil topçular ? baba topçular iste...
hee bunlarla oturup saglam sohbet edemezsin belki, o da belki, ama asil isleri topçuluk olan seyi çok iyi yapiyorlar, önemli olan da o...
bizde yok efendim besyö okuyor yok bilmem ne, gidin bakin bu avrupalilar'a, istisnâlar hâriç hiçbiri bu tarz seylerle ugrasmiyor... belki almanya'da durum farklidir...

bizde hep böyledir zâten, yillardir derim, kulüpteyken de bunu çok iyi anladim : profesyonel olacak yerde amatör, amatör olacak yerde fuzuli yere profesyonel... bizim vazgeçilmezimizdir bu...

he kitap okumasan bir sey beklemeyelim senden, o zaman Cafer falan da kitap okumuyorsa eyvah bosuna ümitleniyoruz, öyle mi ??

futbolcunun isi futboldur, futbol konusunda ne gibi seyler yaparak gelisebilir ona kafa yormalidir... kitap falan bunlar yan seyler, ek seyler...
"kitabi bos ver" demek hos olmamis, o ayri... ama verilen cevap bu kadar da ümitlendirmesin sizi, 2 maç oynar hatâ yapar, ortada ne kitap kalir ne bir sey... sonra baslariz hep berâber "yau tamam kitap iyi de biraz da idman yap" demeye
fifa oynamak modern futbol egitiminde artik önemli yer edindi, altyapi hocalari buna tactical simulation diyor. özellikle be a pro yu hergün ögrencilerine zorunlu oynatan akedemiler var

Sefer A.
08.07.2018, 16:25
fifa oynamak modern futbol egitiminde artik önemli yer edindi, altyapi hocalari buna tactical simulation diyor. özellikle be a pro yu hergün ögrencilerine zorunlu oynatan akedemiler var
yalniz ben football manager oyununu kast ettim =) he ama degisk bir bilgiymis bu, bilmiyordum fifa olayini

David_LuiZ4
08.07.2018, 20:28
bro güzel tespit nokta atışı canımı sıkan alt yapıda şöyle avrupadan kaliteli teknik altyapı hhocaları ve a takımı teknik ekibi alınmaması altyapıdaki oyuncuların a takımına gelirken ünal ve teknik ekibiyle çalışacak olmaları bu çok büyük bir handicap malesef

Dostum handikapları yaşamamamız için bir Futbol Akademisine ihtiyacımız var...Eskiden sağda solda gelecek vaad eden çocuklar tespit edildiğinde direkt Trabzon lisesine kaydedilirdi...Bu, işin, eskimiş ve yarım yamalak haliydi o devir geçti artık ciddi anlamda üniversite-akademi sistemine ihtiyacımız var...Sistemsizlikten yüzlerce heba edilen yetenek var şehirde...Ve bizim 30 yıllık vasat yöneticilerimizin bu havuzdan haberi bilgisi yok...

Kredi çekerek kulüp yönetmeyi yoldan çevirdiğin adam da yapar gel de gülme..

erenslash
09.07.2018, 16:26
Evet İstanbulda da bunu yapan bazı liseler vardı.Futbol Akademisi şahane olurdu çok doğru.Kredi çekerek kulübü bakkal bile yönetir.Çok haklısın.Ne olacak sence Ahmet Ağaoğlu da bunu yapamayacak o zaman ne kadar bekleriz bu tarz şeylerin olması için kim bilir...
Dostum handikapları yaşamamamız için bir Futbol Akademisine ihtiyacımız var...Eskiden sağda solda gelecek vaad eden çocuklar tespit edildiğinde direkt Trabzon lisesine kaydedilirdi...Bu, işin, eskimiş ve yarım yamalak haliydi o devir geçti artık ciddi anlamda üniversite-akademi sistemine ihtiyacımız var...Sistemsizlikten yüzlerce heba edilen yetenek var şehirde...Ve bizim 30 yıllık vasat yöneticilerimizin bu havuzdan haberi bilgisi yok...

Kredi çekerek kulüp yönetmeyi yoldan çevirdiğin adam da yapar gel de gülme..

ilelebeTS
09.07.2018, 23:36
Hüseyin'den umudum var. Çalışmaya devam etsin. Zaten çabuk bir oyuncu. Hava topları ve pozisyon bilgisini geliştirirse uzun yıllar stoperin en azından birini aramayız.

Saint Castillo
10.07.2018, 00:38
As stoper kimin geleceği netleşmemiş durumda, 3. stoper olacak performansı göstermeli, kendisine olan güvenini oyununa yansıtsın belki banko oyuncu bile olabilir.

David_LuiZ4
10.07.2018, 17:03
Evet İstanbulda da bunu yapan bazı liseler vardı.Futbol Akademisi şahane olurdu çok doğru.Kredi çekerek kulübü bakkal bile yönetir.Çok haklısın.Ne olacak sence Ahmet Ağaoğlu da bunu yapamayacak o zaman ne kadar bekleriz bu tarz şeylerin olması için kim bilir...

Trabzonspor ile ilgili hayalleri olan başkan bulursak o yapar...

erenslash
13.07.2018, 02:30
çok haklısın dostum. Umarım bulabiliriz
Trabzonspor ile ilgili hayalleri olan başkan bulursak o yapar...

David_LuiZ4
15.07.2018, 21:47
Hüseyin kardeşime tavsiyeler...

-Catenaccio savunma taktiği konusunda bilgi edin oku öğren ve idmanlarda uygula...

-Nesta Cannavaro Maldini Baresi gibi defansif adamların videolarını üst düzey turnuva maçlarını izle çalış pratikte idmanlarda uygula

-3 lü savunma oynayan takımları izle ve izlerken ortadaki sarkık stoperin kademe hamlelerini ezberle ki 4lü tandem oynadığında performansın yükselsin..

-Madem kitap okuma heveslisisin..Antrenörlüğü bırakmış ya da faal hocaların kitaplarını oku çevirt ki savunma futbolunda zeka isteyen bazı detayları nüansı kavrayıp uygulayasın...

İleride başka tavsiyelerimde olacak burayı okuyorsan yukarıda yazdıklarım için araştırıcı ol pratiğe dök...Bir futbol akademimiz veya elit iş bilen bilimsel çalışan dersleri videolu anlatıp uygulatan hoca tayfasının elinde olsan bunları buraya yazmazdık...Maalesef ki altyapımız eğitim donanım anlamında yerlerde sürünüyor...Biraz yeteneği olan sivriliyor...Sen de sivrilebilirsin o özgüven oynarken görülüyor sende...Sadece maç eksiğin ve tecrüben eksik...

artvints
15.07.2018, 22:44
Hüseyin kardeşime tavsiyeler...

-Catenaccio savunma taktiği konusunda bilgi edin oku öğren ve idmanlarda uygula...

-Nesta Cannavaro Maldini Baresi gibi defansif adamların videolarını üst düzey turnuva maçlarını izle çalış pratikte idmanlarda uygula

-3 lü savunma oynayan takımları izle ve izlerken ortadaki sarkık stoperin kademe hamlelerini ezberle ki 4lü tandem oynadığında performansın yükselsin..

-Madem kitap okuma heveslisisin..Antrenörlüğü bırakmış ya da faal hocaların kitaplarını oku çevirt ki savunma futbolunda zeka isteyen bazı detayları nüansı kavrayıp uygulayasın...

İleride başka tavsiyelerimde olacak burayı okuyorsan yukarıda yazdıklarım için araştırıcı ol pratiğe dök...Bir futbol akademimiz veya elit iş bilen bilimsel çalışan dersleri videolu anlatıp uygulatan hoca tayfasının elinde olsan bunları buraya yazmazdık...Maalesef ki altyapımız eğitim donanım anlamında yerlerde sürünüyor...Biraz yeteneği olan sivriliyor...Sen de sivrilebilirsin o özgüven oynarken görülüyor sende...Sadece maç eksiğin ve tecrüben eksik...

Çok çalış demek yerine insanı harekete geçirecek püf noktaları sòylemek çok daha iyidir. Günde 250 tane çok çalış mesajı alan bir futbolcu çalışmaktan soğur.

David_LuiZ4
15.07.2018, 23:04
Çok çalış demek yerine insanı harekete geçirecek püf noktaları sòylemek çok daha iyidir. Günde 250 tane çok çalış mesajı alan bir futbolcu çalışmaktan soğur.

Futbolcuyu papağanlaştırmamak lazım..Çalış çalış diyen çok ama NASIL çalışacaksın diyen yok...Metod meselesi..

Ozan Yılmaz
18.07.2018, 11:41
çok şanslısın vesselam bu şansı kullanabilmek de sana bağlı fakat unutma ki böyle bir piyango kolay kolay tekrarlanmaz ona göre değerlendir.

vetheksenol
24.07.2018, 14:12
Bu uşak oynamalı.Kendinden gayet emin ve ayağına hakim topu iyi kullanıyor.Aradığım stoper tipi.Oynadıkça çok daha iyi olacak.Akbaş dan daha iyi duruyor sahada

vetheksenol
30.07.2018, 09:28
Çok olgun futbol oynuyor helal olsun.En az Abdulkadir parmak kadar beğendim.Mustafa AKBAŞ'ın acemice hataları vardı.Hüseyin top gelmeden pası nereye vereceğini biliyordu.Ayağıda çok temiz.İspanyol stoperler gibi oynadı.

bordoylamavi
30.07.2018, 09:46
henüz yeterli değil ama ısrar edilmeli

Yiğit Gayretli
30.07.2018, 09:53
Yıldız olmasın. İşini yapan adam olsun, yeter.

Bir stoper eksik transfer edelim seneye mesela. Büyük kazanç olur.

İ. SARAL
30.07.2018, 10:13
Ben beğendim, inş üzerine koyarak devam eder.

mmert
25.08.2018, 14:49
Güçlenip biraz daha atletikleşse Chelsea’deki İvanovic tarzı bir oyuncu olabilir mi. Uzun boylu bek. Kamil Ahmet ya da Novak kadar oynayabilir. :)

bingolts
22.09.2018, 11:41
Forma verilmeli

İ. SARAL
22.09.2018, 22:06
Akbastan kötü oynama ihtimali yok.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bingolts
24.09.2018, 19:32
formayı istemeli

artvints
11.10.2018, 18:32
Takimin oyun tarzindan dolayi çok zorluk çekmeyebilir. Eksiklik olduğunda huseyin'e şans verilsin gorelim durumu.

Sefa
31.10.2018, 22:36
Maçı dikkatli izlemedim ama kimse oyununa dikkat etmemiş sanırım dikkat çekmemesi iyi bir şey mi bilmiyorum da kötü bir şey olmadığı kesin :)

Mesut
01.11.2018, 13:02
Bu çocuk olacak

Kadir
15.11.2018, 22:10
Ayağı düzgüne benziyor, kötü gelmedi bana oyunu. Umarım olur.

Emre Veli
25.11.2018, 12:26
O fizikle nasıl stoper oynuyor akıl alir gibi değil. Mümkün değil ya FB maçında forma teslim etmek.

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

diskus
25.11.2018, 18:10
Hadi hayirlisiyla.

Mehmet Fatih Yavuz
25.11.2018, 18:55
Allah yardımcın olsun. Haydi hayırlısı.

batuhanTs
25.11.2018, 19:00
Kim bu ya yeni mi cikti simdi

Uğur Ö.
25.11.2018, 20:03
Çok ama çok kötü. Kesinlikle yeterli değil azıcık futboldan anlıyorsam.

Vkgz
25.11.2018, 21:01
Neyse ki Fenerbahçe atak yapamadı ihtiyaç kalmadı şu an yetersiz

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hasan61
25.11.2018, 21:04
Çok iş düşmedi açıkçası ama golden önce oyuncuyu indirmesi lazımdı Perreira'nın yaptığı gibi. Çok da iş düşmedi açıkçası.

DeAgLeMaNyAq
25.11.2018, 21:39
11'de başladığı ilk lig maçının FB'ye karşı olması büyük bir handikaptı. Buna karşılık hakkını verdiğini düşünüyorum. Kritik bir hamlesi de vardı ama özellikle 1-0'dan sonra Toure ile bir süre bocaladılar. Her anlamda takımda lider bir savunmacıya ihtiyacımız var...

Ufuk
25.11.2018, 21:51
Alt yapıda hocalar pozisyon değişikliği için falan öneri vermiyor mu acaba? Batuhan mesela o boyla iyi bir stoper olabilirmiş. Hüseyin de tipinde teknik orta saha görüntüsü var.

Ozan Yılmaz
25.11.2018, 22:03
Bu çocuk varken Akbaş niye forma giyer ki zaten

David_LuiZ4
25.11.2018, 22:08
Soğukkanlılık ve özgüven açısından Akbaş'a bin basacak bir stoper Hüseyin...Maçtan önce fiziğini nasıl kullanacak diye şüphelendim ama beni yanılttı..Fiziğini kuvvetlendirirse taş gibi bir stoper kazanmış olacağız...

pReN@_61
25.11.2018, 22:09
Tebrikler...

Arif Timurcioğlu
25.11.2018, 22:50
Iyı oynamasına cok sevindim. Akbas defteri acilmamak uzere kapansin artik.

Oğuz B.
25.11.2018, 22:56
Stoper oynaması için çok da uzun olmasına gerek yok. Boy konusunda vurmadan efsane savunmacılara bir göz atmakta fayda var.

Cannavaro, Ramos, Puyol vb.

sasone
25.11.2018, 22:59
Bilmiyorum,biraz yavaş gibi geldi.Daha hızlı forvetler karşısında izlemek lazım ama sogukkanlı çocuk.
Bahtı açık olsun.

Ufuk
25.11.2018, 23:16
Stoper oynaması için çok da uzun olmasına gerek yok. Boy konusunda vurmadan efsane savunmacılara bir göz atmakta fayda var.

Cannavaro, Ramos, Puyol vb.Oyun aklı üst düzey olur oynar Mascherano Barcada stoper oynuyor ama bir tane daha stoper vardı alt yapıdan çıkıp gelen soyadı Yeşil, o da aynı bu fizik yapıdaydı. Merak ediyorum yönlendirme yapıyor mu hocalar.

Bizim alt yapıda hiç şöyle 195lik yok mu kule gibi stoper Atınç tarzı.

Oğuz B.
25.11.2018, 23:19
Ufuk

https://www.transfermarkt.com.tr/ayberk-kardas/profil/spieler/322602

artvints
25.11.2018, 23:27
Takimin pas oyununa daha yatkin ama zenci bir forvet yakalarsa fena yapar. daha hizli olsaydi keşke, biraz güçlenmesi gerek.

Ufuk
25.11.2018, 23:56
Ufuk

https://www.transfermarkt.com.tr/ayberk-kardas/profil/spieler/322602Izlemek lazım 20 yaşına gelmiş, hem bu fizik hem sol ayakli. Böyle biri de lazım.

Mert Acar
25.11.2018, 23:59
Yorum yapmak için çok erken..

İ. SARAL
26.11.2018, 00:32
Siritmadi işini yapti.

MİSSE_MİSSE
26.11.2018, 00:36
Tecrübesizliğine rağmen olgun oynayabilmesi çok olumlu. Takımda işi bilen stoper eksikliği hem şansı hem de şansızlığı olacak.

Ogün YAZICI
26.11.2018, 01:19
Bekledigimden çok iyiydi
Tebrikler

OrkHun
26.11.2018, 08:40
fena değildi. çizgiyi öne çıkarmayı başardılar. çift forvete karşı oynadıklarını düşünürsek iyiydi bence.

Sefa Murat Dokuz
26.11.2018, 10:03
1.golden önce faul yapması gerekirdi rakip baya hızlı gelmişti,
Birde ilk yarıda 17.dk da (16:21) bariz bir hatası var, Slimani'nin kafayla indirdiği bir top var geriden gelen adam şut attı. Yüksek top geliyor savunma arkasına Slimani'yi zaten Zargo bozuyuor ve Slimani bizim ceza sahasına girişin henüz ilk metresinde ordan kaleye kafa vuramaz zaten Zargo bozuyor en fazla kafayı alır "topu indireceği daha topa gidişinden belli" ama Hüseyin arkasında 1 fenerbahçeli ve geriden gelen varken pozisyon almak yerine Zargo'nun tuttuğu Slimani'ye doğru hareketlenip kendi bölgesini bomboş bırakıyor. Slimani topu indiriyor ve Valbuena dışarı vuruyor. (Pozisyonda geriden gelenelrde Valbuena'yı takip etmeyenlerinde elbet suçu var ama bu kadar basit bir pozisyon hatası yapmasını heyecanına veriyorum. Hırs ve heyecan bazen böyle hatalara neden olur. Benzer hatayı ilk yarıda bir kornerde yaptı.

Harun-61
26.11.2018, 12:30
Yumlu'da bir bjk maci öncesi vitrine cikmisti :)

Sonu onun gibi olmaz insa :)

Gökhan Uzun
26.11.2018, 13:41
Bu kardeşimizin ilk maçı arkadaşlar. Biraz anlayış gösterin. Bir stoper için maç tecrübesi ve psikolojik olgunluk hayati değer taşıyor, o yüzden daha çooooooook yolu var. İlk maçı öyle ya da böyle geçirdi. Vitrine çıkardık gerisi gelir umarım.

David_LuiZ4
26.11.2018, 17:39
Daha önce de yazdığım gibi fizik kuvvet çalışırsa taş gibi bir stoper olacağını düşünüyorum..Çünkü bir stoperde olması gereken özgüven ve soğuk kanlılık kendisinde mevcut..

Tuğrul
26.11.2018, 20:20
1.golden önce faul yapması gerekirdi rakip baya hızlı gelmişti,
Birde ilk yarıda 17.dk da (16:21) bariz bir hatası var, Slimani'nin kafayla indirdiği bir top var geriden gelen adam şut attı. Yüksek top geliyor savunma arkasına Slimani'yi zaten Zargo bozuyuor ve Slimani bizim ceza sahasına girişin henüz ilk metresinde ordan kaleye kafa vuramaz zaten Zargo bozuyor en fazla kafayı alır "topu indireceği daha topa gidişinden belli" ama Hüseyin arkasında 1 fenerbahçeli ve geriden gelen varken pozisyon almak yerine Zargo'nun tuttuğu Slimani'ye doğru hareketlenip kendi bölgesini bomboş bırakıyor. Slimani topu indiriyor ve Valbuena dışarı vuruyor. (Pozisyonda geriden gelenelrde Valbuena'yı takip etmeyenlerinde elbet suçu var ama bu kadar basit bir pozisyon hatası yapmasını heyecanına veriyorum. Hırs ve heyecan bazen böyle hatalara neden olur. Benzer hatayı ilk yarıda bir kornerde yaptı.
Pozisyon bilgisi yine de bir çaylağa göre fena değil.

Esas geliştirmesi gereken özellikleri topla yapabildikleri yani pas alışverişinde efektif olmak, topla mesafe katetmek ve hızlı düşünüp-uygulamaktır.

FB atmosferi yüksek maçtı belki de risk almadı öbür maçlarda onu daha iyi test edebiliriz.

Fakat şu an için Hosseini ve Zargo'nun gerisinde 3.stoper olarak kalacaktır.

Emre Veli
01.12.2018, 20:46
offf. muhteşem oynuyor.
gyan'a yaptığı müdahale efsane.

DeAgLeMaNyAq
01.12.2018, 21:06
Hava toplarındaki zaafımızı bir nebze giderdi. Tackling açısından dikkat çekici müdahaleler yapıyor. GS'de oynuyor olsa çoktan göklere çıkarılırdı...

omondoles
01.12.2018, 21:06
Çok beğendim. Basit ve temiz oynuyor

Oğuz B.
01.12.2018, 21:09
Allah nazarlardan korusun.

**
Aynen öyle. Penaltı canavarı kabaktan çok daha iyi.

Hava toplarındaki zaafımızı bir nebze giderdi. Tackling açısından dikkat çekici müdahaleler yapıyor. GS'de oynuyor olsa çoktan göklere çıkarılırdı...

Numan Yerlikaya
01.12.2018, 21:09
Çok iyiydi maşallah

Ozan Yılmaz
01.12.2018, 21:10
Çok iyi bir performans devammm...

sasone
01.12.2018, 21:13
Hızlanmalısın kardeşim,bir gün o tek hamleyle topa değil adama vurursan atılırsın,mümkün mertebe ayakta kal,yerden müdahale etme demiyorum onu en sona sakla.

Mesut
01.12.2018, 21:17
Çok iyiydi maşallah

Ogün YAZICI
01.12.2018, 21:20
Çok kritik müdahaleleri vardı

Ahmet Kara
01.12.2018, 21:21
fenerbahçe maçından sonra yorum yapmak istemedim ama bugün gördük ki bu çocuk olacak.

Mustafa YILMAZ
01.12.2018, 21:24
klasik yorum ama "oldum" demezsen iyi bir noktaya gelirsin.

müdahalelerin yerinde fm'deki sigorta defans

bingolts
01.12.2018, 21:24
Çok temiz oynuyorsun

trbzonsporlu
01.12.2018, 21:27
aynen böyle sogukkanlı heyecan yapmadan devam aslanim. gs yetenek fakiri ozanın çok ilerisindesin

serdaracıl
01.12.2018, 21:32
Garip bi tarzı var.

Kemal Öztel
01.12.2018, 21:34
aynen böyle sogukkanlı heyecan yapmadan devam aslanim. gs yetenek fakiri ozanın çok ilerisindesin

Katılıyorum, Ozan'a göre çok daha dengeli bir stoper

Mert Oğuzlu61
01.12.2018, 21:34
Muthis oynadi. Zamaninda hamleler yapiyor cok temiz alip bam güm degil pasla cikartiyor. Dengesi hosuma gidiyor.

Sefa
01.12.2018, 21:54
Boyu bir stopere göre kısa olsa da kafa toplarını hep aldı ayağı da düzgün Maşallah çok iyiydi bugün..

Oruç
01.12.2018, 21:55
Toure'den çok daha iyi.

odyseuys
01.12.2018, 22:12
son maçta pozisyon alma, rakibi karşılama gibi futbolun fundamental gereklilikleri noktasında da çok çok iyi sinyaller verdi.

her geçen gün gelişen bir oyuncu. umarım çok daha iyi yerlere gelir.

mevkisi gereği hatalarının sonuçları bazen tahammül edilemez seviyeye gelebilecektir. o zamanlarda arkasında durulacak kadar ışık verdiğini düşünüyorum. umarım böyle devam eder.

Mert Acar
01.12.2018, 23:10
Ünal hocanın dediği gibi Fatih o yaşlarda İstanbulu fethediyordu...Sakin. 2 maç oynadı sadece.
Çok çalışması lazım.Üstüne koyması lazım.Ayaklarının yere basması lazım.

İ. SARAL
01.12.2018, 23:20
Hay maşallah.

diskus
02.12.2018, 00:08
Üstüne koyarak devam etmen dilegiyle.

David_LuiZ4
02.12.2018, 00:10
Bir stoper için fazlasıyla soğuk kanlı ve sakin..Geçen hafta bir röportajını okudum..Şöyle diyor:"Fener maçında maçi bırakıp bi ara tribündeki tezahuratı söylemeye başladım içimden."

Bu demeç Hüseyin'in oynadığı oyundan zevk aldığını ve asla panik yapmadığını korkmadığını gösteriyor..Futbol korkakların oynayacağı bir oyun değil bravo sana Hüseyin...

Bu özgüvenle taş gibi bir stoper olacaksın biraz rakibi yıpratan forvetlere kural içinde dayak atabileceğin fiziğe kavuşman yeterli olacaktır...

Fatih Öztürk
02.12.2018, 00:11
Hemen kazandık, aha oldu demek için erken. Ayağı da temiz hava hakimiyeti de.

Tayfun
02.12.2018, 00:11
Bir pozisyonda Bilal'in ayağındaki topa ters ayakla kayarak çok temiz müdahele yaptı, baltalama girmedi adama.

Zeki futbolcu ama geliştirmesi gereken yönleri var.

Uğur Ö.
02.12.2018, 00:19
Kesinlikle soğukkanlı orasında sıkıntı yok ama poziyon bilgisini artık oynayarak mı öğrenecek yoksa Puyolun maçlarını izleyerek mi öğrenecek bilmiyorum ama kendini bu konuda geliştirmeli. Toure den daha zeki olduğu kesin.

Vkgz
02.12.2018, 00:22
Rakipler zayıftı ama güveni var. İzlemeye devam. Aferin.

esra61
02.12.2018, 00:23
Çok iyi bir maç çıkardı.Tebrikler,aynen devam...

Furkan Özdem
02.12.2018, 01:04
Maşallahı var. Hata yaptığı maç da olacak. Önemli olan kendini geliştirmesi ve bizim iyi maçında göklere çıkarıp ilk hatasında çöp muamelesi yapmamamız.

artvints
02.12.2018, 01:33
ilk oynadığı maçı hatırlıyorum. iki genç stoper oynamıştı, yanındaki furkan'la ismini karıştırmıştım. ufak tefek olmasına rağmen top oynamaya çalışması, dan dun vurmaması dikkatimi çekmişti. bu takıma uygun bir oyuncu. her maç biraz daha güçlenmiş olarak görürüz inşallah.

Beypba
02.12.2018, 13:36
Stoper için boy çok belirleyici bir şey değildir bence..

Puyol 1.79

Cannavaro 1.76

önemli olan zamanlama ve oyun görüşüdür..

Bu çocuğun ilginç seviyede bir oyun görüşü var..

Arda'
02.12.2018, 13:46
Mental olarak sağlam gibi, zaten sürekli kitap okuduğunu söylüyor fotolar atıyor kitap okurken normal.

batuhan249
02.12.2018, 16:01
Maşallah diyelim nazar değmesin
İnsallah yeni bir stoper kazanıyoruz gibi
Aferin çaliş lütfen cok çaliş
Sen cin conlu okandan 1000 kat daha iyi stopersin
Eger terim okana güvenip forma veriyorsa
Sende bizim takımda formayı daha çok. Hakediyorsun

Isko6161
02.12.2018, 16:05
Kac aydir diyorum, Ğsde ozan kabak oynuyosa bizde Huseyin kardesimiz niye oynamaz diye. Cok sukur iki mactir yaniltmadi, boyle devam evlat

Ufuk
02.12.2018, 20:14
Kac aydir diyorum, Ğsde ozan kabak oynuyosa bizde Huseyin kardesimiz niye oynamaz diye. Cok sukur iki mactir yaniltmadi, boyle devam evlatOzan da maşallah tank gibi. Boy olarak 2-3 cm falan uzundur ama vücut yapısı Huseyinden çok üstün. Hüseyinin sezgileri ve konsantrasyonu iki maçta iyi gözüktü ama fiziğini mutlaka guclendirmeli.

Aydın Tiryaki
03.12.2018, 03:23
Fiziksel eksikliğini oyun zekası ve sezgileriyle kapatıyor. Çok da takılacak konu değil.

Böyle devam.

pReN@_61
03.12.2018, 11:37
Tebrik ederim

Faruk BERBER
03.12.2018, 13:12
Nazar değmesin, şımarma.

İ. SARAL
03.12.2018, 14:00
Nazar değmesin, şımarma.

Beğendin yani, hayret.

Faruk BERBER
03.12.2018, 14:05
Beğendin yani, hayret.

Gayet iyiydi, Akbaş'a katlanmaktansa her türlü Hüseyin Türkmen bence.

Ama yine de yazdığım gibi şımarmadan devam etmesi şart.

Mehmet Fatih Silik
03.12.2018, 14:09
Konya maci cok büyük referans olacaktir. Sana güveniyoruz!

Yiğit Gayretli
03.12.2018, 14:31
Kayseri maçında güven verdi.

Ama beni en çok etkileyen özelliği, yanında pas verecek arkadaşını bulamayınca çizgiye doğru(bakın çizgiye doğru yapması kritik) yerden dikine ve sert paslar çıkardı. Şu futbol aleminde en kıymetli şeylerden biri önde baskıyla top kapıp impact pass ile takımını atağa kaldıran stoperdir. Rezil oynadığın bir maçta tek pasta skoru buldurur adama. Oyunun hilesi gibi bir şey...

Bunların haricinde eksikleri çok tabi. Bazen uyuyor pozisyon içinde ama bunlar giderilebilecek sorunlar.

Bir de teknik-taktik olarak yeri olmayan ama psikolojik olarak önemli bulduğum bir yönünde bahsetmezsem olmaz... Gol attığımız anlar haricinde, kaşlar hep çatık. Surat hep asık. Rakibi yüzüne baktığında şefkat kırıntısı bile bulamıyor. 1,83 çocuk oluyor böyle 2 metre... Çok çalış Hüseyin, he bir de çok oku :)

Harun-61
04.12.2018, 11:19
MasaAllah deyip kacalim ;)

Vkgz
08.12.2018, 15:50
Konya maçı referans olabilir düşüncesindeyim. Konya hücum hattı iyi zira.

DeAgLeMaNyAq
08.12.2018, 17:58
Ligin tackling kralı...

Mesut
08.12.2018, 17:59
Maşallah sana maşallah

omondoles
08.12.2018, 18:03
Çok beğeniyorum. Aklı ile oynayan oyunculara bayılıyorum. Bam güm yok. Görerek oynuyor.

Adem Erdoğan
08.12.2018, 18:05
Maşallah.

Samet Berber
08.12.2018, 18:08
Bu yaşta bu soğukkanlılık, inanılmaz.

Manu61
Bu şekilde devam Hüseyin.

Oğuz B.
Allah nazarlardan saklasın. Sahada oyunuyla, duruşuyla armayı on numara temsil ediyor.

Bera B.
Low budget Medjani.

alone_6161
08.12.2018, 18:40
Maşallah. Hiç bozma kardeşim. Aynen devam.

artvints
08.12.2018, 18:41
ayakta kalmaya çalış ozan'ın yaptığı hataları yapma sen.

sasone
08.12.2018, 18:42
Soğuk kanlı ama rakibi kucağına alamıyor,bir stoper için büyük sıkıntı.Fizik olarak daha gelişim göstermeli.

Fatih Öztürk
08.12.2018, 18:42
Kaplan parçası...

redbul
08.12.2018, 18:45
bugünde çok başarılı oynadı müdaheleleri hep zamanında ve yerindetdi inşallah böyle devem eder

Nazim Can
08.12.2018, 19:21
Ömer Alinin pozisyonu nazar boncugu olsun, keske ordada yikilmasaydin.

nbay
08.12.2018, 19:32
Müdahaleleri çok iyi,en önemli özelliği de ayağı çok düzgün gerçekten. L

Mustafa YILMAZ
08.12.2018, 19:39
böyle devam et kardeşim çok iyi bir sırsat yakaladın sakın bozma istikrarı aksine üstüne ekle. devre arasına kadar böyle devam edersen sağlam bir stoper kazanmış oluruz

Tayfun
08.12.2018, 19:49
Oynadığı maçların hepsinde iyi oynadı, bozmadan devam etmesi lazım

Timur Mikhail
08.12.2018, 20:45
Çok daha önceden akbaşın yerine şans bulmalıydı, şuana kadar işini iyi kotardi güven veriyor ve meziyetli gözüküyor. Trabzonun çocukları hep yüreklidir ama meziyetli olanını o sahaya çıkaracaksın işte. Geliştir kendini ve böyle devam et aslan parçası.

İ. SARAL
08.12.2018, 20:49
Ligin tackling kralı...Aynen öyle. Çok muazzam oynuyor ya sürekli oynatilmali. Ayaklari da çok iyi,masallah.

Enaldo61
08.12.2018, 21:18
Anlatmaya gerek yok görüyorsunuz.

Ufuk
08.12.2018, 21:25
Fm profilinde zihinsel özellikleri 13-18 olarak belirledim. Fiziksele iyi çalışmak lazım.

Yiğit SARI
08.12.2018, 21:49
Ayağı yere çok sağlam basıyor ve o kadar güven veriyor ki... Üzerine koyarak ilerler umarım.

Yani gören kesinlikle daha 3 maçtır oynuyor falan demez.

Adem Akyüz'
08.12.2018, 22:56
Gs'nin penaltı bombacısı Ozan'a yapılan övgüleri görünce sana diyecek kelime bulamıyorum. Hiç bozmadan devam et.

Emre Veli
08.12.2018, 23:21
hiç böyle bir çıkış beklemiyordum kendisinden. acayip özgüvenli oynuyor. sahada, maç sonu konuşmalarında herhangi bir yerde hiç ezilip büzülmek yok, adam açık açık iyi oynuyorum diyor.

yerden çok hızlı ve hamleleri bir defans oyuncusuna göre farklı. değişik bir top kapma yöntemi var. rakip de beklemiyor bu tür hamleyi.

Arif Timurcioğlu
08.12.2018, 23:35
Allah'ım boyle devam etmesi dilegiyle.

Tuğrul
09.12.2018, 00:36
Beklentilerin bir hayli üstüne çıktı.

Geçtiğimiz sezon bunu kırıntısını hiç vermemişti. Top hakimiyeti, dripling becerisi çok zayıftı.

Şu an baktığımızda hiç sırıtmadığı gibi takımın dokunulmazlarından biri haline geldi.

En sevdiğim yönü sahaiçindeki hareketliliği, pas opsiyonu olabilmesi ve takıma mesafe artıracak dripling özelliğinin olması

Bu performansı onu uluslararası seviyede oyuncu yapar.

DeAgLeMaNyAq
09.12.2018, 00:58
Gs'nin penaltı bombacısı Ozan'a yapılan övgüleri görünce sana diyecek kelime bulamıyorum. Hiç bozmadan devam et.

Ozan fiziksel olarak Hüseyin'in önünde. Zaten o yaşta o fizik gücüne sahip olduğu için bir anda dikkatleri üzerine çekti...

Adem Akyüz'
09.12.2018, 01:04
Ozan fiziksel olarak Hüseyin'in önünde. Zaten o yaşta o fizik gücüne sahip olduğu için bir anda dikkatleri üzerine çekti...Fizik olarak daha iyi olduğu kesin ama çok dengesiz hamleleri var Ozan'ın. Hüseyin daha garanti müdahaleler yapıyor.

artvints
09.12.2018, 01:07
Ozan fiziksel olarak Hüseyin'in önünde. Zaten o yaşta o fizik gücüne sahip olduğu için bir anda dikkatleri üzerine çekti...

Ozan çok uzun zamandir bilinen ve beklenen oyuncu. Huseyin tesadufen çikti. Gs yine rezil hallerine dondu, cocuk kime mudahele edeceğini şaşiriyor, liderlik ediyor. Bizim takim butunluğumuz iyi derli toplu oynuyoruz, huseyin iyi zamanda oynadi yusuf gibi. Ugurcan'i düşünelim, beşer beşer yiyordu takim yüzünden şimdi rahat rahat oynuyor. Sonuç olarak ozan iyi oyuncu, gömmek doğru değil.

Vkgz
09.12.2018, 11:46
Bu maç iki kez adam kaçırdılar ilk yarı 2 0 geri dusebilirdik . Bu maç eksi puan

Samet Yildirim
09.12.2018, 12:40
Böyle devam.

ilelebeTS
09.12.2018, 15:14
Jahovic'in ikinci pozisyonunda güzel kesti ama ilk başta pas atılırken bir adım önde olsa rakibi ofsayta düşürebilirdi. Onun dışında çok iyi performans.

erenslash
09.12.2018, 16:29
sağlam stoper şart iyi bir yedek olur çok sağlam iki stoper almamız şart devre arası

Harvelli61
09.12.2018, 21:34
Maşallah devam böyle kardeşim.

Tolunay Abdioğlu
09.12.2018, 23:11
Oynadığı ilk hazırlık maçında kendini belli ediyordu. Böyle devam kardeşim.

Onur Akyüz
10.12.2018, 03:41
Müthiş atletik bir oyuncu. Konsantrasyonu da üst seviyede.

Çok iyi bir kazanç oldu Hüseyin.

BERBATOV61
10.12.2018, 09:53
iyi stoper ama bence iranlı çocuk şuan için daha iyi zargo bu 3lü içinde en insanı korkutan aman aman bir hata yapmasın denilen isim. Hüseyin ile hüseyni biraz fantazi olacağı için bence zargonun yerine bir song lazımki bu iki genç stoper gelişimini tamamlayabilsin

Yiğit Gayretli
10.12.2018, 13:37
Hüseyin oyun tarzı olarak zor bulunan bir stoper. Kademesi kuvvetli, süratli, atletik, ayağı çok düzgün ve kafası zehir gibi çalışıyor (bu bence kitap okumanın etkisi).

Şimdi amma da abarttın diyenler olacak ama ben oyun stilini Cannavaro'ya benzetiyorum.

Harun-61
10.12.2018, 13:58
Cannavaro benzetmesi harika tam uygun.

emrahtuna
10.12.2018, 16:30
maşallah subhanallah...

Gürkan Asma
10.12.2018, 19:36
Ben izleyemedim tabi ama babam Kemal Serdar a benzettim Hüseyin i diyor :) Kemal abiyi çok iyi tanırım ama futbolculuğuna yetişemedik tabi :D

A.Hilal Çakıroğlu
10.12.2018, 21:08
Sezon açılışında izlediğimde çok beğenmiştim. Ünal hocanın şans vermesine çok sevindim. İnşallah daha da iyi olacak.

malig
11.12.2018, 05:00
Bence gelişimini sürdürebilirse Baresi-Cannavaro karışımı bir stoper olabilir...

Enaldo61
11.12.2018, 14:19
Sessiz ve derinden geliyor. Sezon başı falan stoper yok stoper alınsın diyenler çoktu, ben de Hüseyin Türkmen'i de sayıyordum var diye, gösterdi kendini böyle devam eder inşallah.

Onur Erçetin
11.12.2018, 14:39
Fiziksel açıdan güçlendikçe ikili mücadelelerde daha da iyi olacaktır.Çok çalışmalı.

Oğuz B.
11.12.2018, 19:57
https://pbs.twimg.com/media/Dt6lHCZX4AE4xzQ.jpg

oflubektas
12.12.2018, 10:55
Resmen takımın IQ ortalamasını yükseltti. Bunun yerli bir stoperden, hatta "yerlinin yerlisi" bir Sidober'den gelmesi de ayrı bir gurur kaynağı.

Yukarıda da yazan arkadaşlar olmuş, kademe bilgisi de olmasına rağmen arada yerini kaybettiği oluyor. Şimdilik tecrübe eksiği ve "nazarlık" diyelim. Yalnız ikinci kez Jahoviç'i kaçırdıktan sonra arkadan kayarak yaptığı riskli müdahalesi mükemmeldi. Yeteneksiz ama çok zeki forvet Jahovic, o müdahale sonrası Hüseyin'i ilk tebrik eden isimdi.

Ben izleyemedim tabi ama babam Kemal Serdar a benzettim Hüseyin i diyor :) Kemal abiyi çok iyi tanırım ama futbolculuğuna yetişemedik tabi :D

Eskiden Kemal'in boyunu 1.95 falan zannediyordum, 1.77 olduğunu forumda öğrendim :) Hava toplarında o kadar iyiydi, ileri çıktığında topukla ve rövaşata ile golleri bile vardı ama yerden çok sıkıntılıydı Kemal Serdar. Bir de o zamanın stoperleriyle alan savunması falan yapamazdın. Tanıdığını söylüyorsun, görürsen saygı ve selamlarımızı ilet lütfen. Nice tekmeye attığı kafaları (kesinlikle mecaz değil), nice şuta siper oluşunu unutmuş değiliz.

İlker Yazıcıoğlu
12.12.2018, 11:28
Oynadığı oyunu ve kendine güvenini,sakinliğini geçtim, Trabzon orjinli olup da konuşmayı becerebilen, düzgün diksiyonlu, lafı ebeleyip gevelemeyen bir futbolcumuz oldu sonunda...

En son kim vardı hatırlamıyorum bile...

Faruk BERBER
12.12.2018, 13:56
Defansif açıdan son yıllarda alttan gelen her anlamda en değerli oyuncu.

Umarım nazar değmez, çalışmaya devam eder.

vetheksenol
13.12.2018, 16:53
Sessiz ve derinden geliyor. Sezon başı falan stoper yok stoper alınsın diyenler çoktu, ben de Hüseyin Türkmen'i de sayıyordum var diye, gösterdi kendini böyle devam eder inşallah.

Bende şunu söyleyim.Sene başından beri Hüseyin in oynamasını bekliyordum.Futbol oynamış olanlar bir futbolcunun topa dokunuşundan bile az çok o futbolcuya not verir.Hüseyin gibi ayağına hakim bir stoper gerçekten çok zor buluruz.Hatta abartı olmasın teknik olarak Yusuf yazcı dan bile daha dengeli.Direk ayağa yerden sert paslar atabiliyor.Şu an için çok fazla girmiyor bu işlere ilerde defanstan oyunu kuran oyuncu olacak bence.Onazi kurabiliyorsa Hüseyin bunu ikiye katlar.Bu şekilde oyunumuzda rahatlar ofansif oyuncularımız ileriyi boğar.Daha tehlikeli ataklar yapabiliriz.

Emre Veli
14.12.2018, 01:07
Oynadığı oyunu ve kendine güvenini,sakinliğini geçtim, Trabzon orjinli olup da konuşmayı becerebilen, düzgün diksiyonlu, lafı ebeleyip gevelemeyen bir futbolcumuz oldu sonunda...

sevmesek de zeki'nin diksiyonu ve konuşma tarzı iyidir. :D

yusuf arada ağzı bizim orala kaysa da bu konuda gayet iyi. abdülkadir de bu konuda kötü sayılmaz.

Vkgz
16.12.2018, 21:13
Tebrikler . İyiydin.

Faruk BERBER
16.12.2018, 21:47
Yine iyiydin kardeşim, bozmadan devam.

artvints
16.12.2018, 22:06
Yazık oldu emeğine.

Ahmet Kara
16.12.2018, 22:07
ilk yarıda ki lens'in pozisyonunda çok iyidi. hızlı bir stoper kazandık.

Furkan Özdem
16.12.2018, 22:10
Aynen devam Allah nazardan saklasın.

serdaracıl
16.12.2018, 22:40
Çok iyiydi

İ. SARAL
16.12.2018, 22:41
Helalll.

DeAgLeMaNyAq
16.12.2018, 22:58
Zaman zaman rakibini kaçırsa da bilhassa Lens'le yaptığı mücadelerde oldukça başarılıydı. Yaşına ve tecrübesizliğine karşı korkmadan geriden oyun kurmaya çalışması da önemli bir artı...

artvints
17.12.2018, 00:47
Lens çocuğa vuruyor yere düşüyor faul alıyor, hakem otomatiğe bağlamış zaten. pozisyon falan incelemeyi bırakmış direk bjk lehine açlıyor düdüğü. Ufak ufak harcadı çocukların emeğini

Harun-61
17.12.2018, 00:54
Gökhan Gönül'den o kafa topunu almaliydin be Hüseyin.

Canin sagolsun. Böyle devam.

Samet Yildirim
17.12.2018, 01:34
Zaman zaman baskı altında topla hata yaptı ama normaldir. Genel olarak çok iyi oynuyor. Daha çok çalışıp daha iyi olacak inşallah.

İ. SARAL
17.12.2018, 09:42
Çok beğeniyorum, maşallah.

OrkHun
17.12.2018, 10:30
lens'i yakaladığı pozsiyonda hızlı olduğunu tescilledi. ama önceki maçalrdaki gibi ayağa pasla çıkaramadı takımı. pres yediğinde panik yaptı. gerçi sosa ve onazi'nin top almak için boşa çıkmaması ve onazi'nin topu her alışında panik yapıp saçmalaması da pas tercihini kısıtladı hüseyin'in. neyse artık..

pReN@_61
17.12.2018, 11:41
Buz adam.

Jackdaniels
17.12.2018, 11:54
Şu Gs'nin uydurduğu Ozan Kabakmı ne senin sağ bacağın etmez kardeşim böyle devam et mutlaka hatalar yapacaksın önemli olan kendini geliştirmen başarılar.

Courage
17.12.2018, 12:07
Ligue1 görmüş ekürin senin açığını kapatıp öğretici olması gerekirken tam tersi bir durum söz konusu, net.

Doğruları hatalarından çok , yine iyi bir maç çıkardı. Tebrik ederim.

Mustafa YILMAZ
17.12.2018, 12:22
olacaksın. bu takımın ve milli takım 1 numaralı stoperi.

yeter ki kendini geliştirmek için çabala, sürekli çalış.

riv riv riv
17.12.2018, 12:25
Çok iyisin Hüseyin.
Muazzam hızlısın, akıllısın, boyun kısa olmasına rağmen pozisyon becerinden ötürü kafa toplarını da alıyorsun.
Öneri olarak güçlenmen gerekir diyebilirim ama hızını kaybetmeden.

Adem Akyüz'
17.12.2018, 12:57
Oynadığı ilk 3 maçta çok pozisyon vermediğiniz ya da çok baskı yemediğimiz için performansı hakkında bu maç çol belirleyici oldu. Yoğun baskı karşısında son dakikadaki hatayı yaptı ama genel olarak iyiydi. Şanssızlığı yaptığı hata (O kafayı vurdurmayacak) maalesef 2 puana mãl oldu.

emrahtuna
17.12.2018, 13:43
olsun gayet iyiydi yine..maşallah diyelim biz yine..

Tayfun
17.12.2018, 14:06
ilk yarıda ki lens'in pozisyonunda çok iyidi. hızlı bir stoper kazandık.

Aynen iyi yakaladı onu o pozisyonda, ardından çalım da yemedi .

Artı olarak yazıldı hanesine, aferin

Ufuk
18.12.2018, 10:00
Hüseyin iyi çalışmış belli. Kendini güzel yetiştirmiş. Tecrübesi yok hata yapması normal ama yanında oynayan Toureden pek farkı yok. Oynadıkça o eksikliği de giderir. Boyu az daha uzun olsa çok daha iyi olacaktı ama Nathan Ake Premier Ligde benzer boyda hava toplarında canavar gibi, kolay kolay yıkılmiyor. Hüseyin bu eksikliğini çalışarak giderebilir umarım.

Hollanda da ne stoper yetiştirdi be.. Van Dijk gibi bir savunma tanrısı var. De Ligt geldi. De Vrij var. Ake hemen arkalarında. Insan icleniyor.

Kadir
18.12.2018, 11:37
Gs’li Ozan’dan zerre eksiği yok. İyi bir stoper kazandık, yolu açık olsun!

Faruk BERBER
18.12.2018, 11:39

Hava topu eksik, o eksiği de nasıl giderir bilmiyorum. Yerden iyi.

Gökhan Uzun
21.12.2018, 09:31

Ozan fiziksel olarak Hüseyin'in önünde, Hüseyin ise ayaklarına daha hakim ve daha soğukkanlı.

Adem Erdoğan
21.12.2018, 13:05
Fizik olarak Ozan'dan geride olabilir ama, birebirde Ozan tam bir canlı bomba, Hüseyin çok soğukkanlı.

Yiğit Gayretli
21.12.2018, 13:39
Gökhan Gönül'den o kafa topunu almaliydin be Hüseyin.

Canin sagolsun. Böyle devam.
Gökhan o pozisyonda Hüseyin'e göre avantajlıydı. Tecrübesiz olduğu için bozamadı orada Gökhan'ı. Arkasında kaldı.

Ozan fiziksel olarak Hüseyin'in önünde, Hüseyin ise ayaklarına daha hakim ve daha soğukkanlı.

İşte o yüzden Hüseyin kendini geliştirirse Man. City'de pas oyununa katılır, Ozan da Atleti'de hava topu savuşturur.

Mustafa YILMAZ
23.12.2018, 18:06
tahminimden çok daha iyi olacaksın.

özellikle topa müdahalelerin şahane nazar değmesin.

hız dersen var, teknik var o zaman daha çok çalışman lazım ki sıradan bir oyuncu olarak kalma

Uğur Ö.
23.12.2018, 18:17
Ben mi yanlış maç seyrettim anlamadım. Aşırı kötüydü. Bir stoper ne kadar kötü olabilirse okadar kötüydü. Ne kafa topu alabildi ne adamınların dönmesini engelleyebildi.

Güçlü forvetlere karşı hiçbir zaman oynamamalı bu fizikle. Başakşehir maçında Adebayor sırtına alır götürür.

Allah aşkına güçlen bir stoper için aşırı güçsüzsün.

Royal Heart
23.12.2018, 18:25
Fiziği ve oynadığı mevki itibarı ile kendini hep güçlü tutmalı, konsantrasyonunu ve çabukluğunu hiç kaybetmemeli. İyi gidiyor, çalışmaya devam.

DeAgLeMaNyAq
23.12.2018, 18:33
Ben de oynadığı en vasat maç olduğunu düşünüyorum. Müdahalelerde yetersiz kaldı ve kolay adam kaçırdı. Bunda tek başına Hüseyin'in mi payı var yoksa asıl partneri Toure'nin yerine Hosseini'nin oynaması bunu zaman gösterecek. Her halukarda bu takıma tecrübeli bir stoper şart. Ligin ikinci yarısında Balıkesir maçında bir kaza yaşamazsak minimum 21 maçımız var. Ve bu 21 maç 3 stoperle geçmez. Hatta Hosseini'nin Asya kupası sebebiyle 1-3 maç kaçırma ihtimali de var. Şimdi kalkıp Batuhan 4.stoper olabilir denilebilir fakat o boyuna rağmen hava topu alamayan birinin Süper Lig'de stoper olma şansı yok...

pReN@_61
23.12.2018, 19:41
Buz adamın nazarlık maçı üstüne gitmeyin uşaklar :)
Ayağına sağlık bilader...

Jackdaniels
24.12.2018, 02:00
Şu adamı Ozan bombasıyla kıyaslıyosunuz ya bişey demiyorum Ozan Hüseyinin sağ bacağı etmez.

sifuni
24.12.2018, 04:40
Maşallah nazar değmesin çok iyi oynadı. İnşallah kendini gelişime açık tutar başladığı seviyede kalmaz.

Adem Akyüz'
24.12.2018, 07:52
Şişirilen tüm toplara Rizesporlular vurdu kafayı. Kucka girdikten sonra bu biraz dengelendi ama stoperler bu konuda çok etkisiz kaldı.

Yiğit Gayretli
24.12.2018, 08:33
Maç 2-0 iken çıkar diye bıraktığın bir yan topa Rize'nin stoperi vurdu ama Uğurcan direk dibinde tuttu topu. Maç içindeki tek hatan buydu. Aferim sana uşak!

bordoylamavi
24.12.2018, 08:48
hava toplarında biraz etkisiz ama ben çok beğeniyorum oyununu kendini daha da geliştirecek gibi

OrkHun
24.12.2018, 09:30
0-0 iken macid'in muriqi'nin omuz atmasıyla çocuk gibi savrulduğu bir pozisyon varı, çok hızlı yetişti yine o pozisyonda.

bence dün asıl rezil olan macid'di. onun açıklarını kapatmaya çalıştı çok sefer. ha muriqi gibi "zebellah" kategorisinden adamlara fiziksel üstünlük kurması şu anda mümkün değil. bunu bekleyen haksızlık eder. ancak hızı ve çevikliği ile kapatabilir o eksikliğini, omuz atmaz ama yanından sıyrılıp önüne geçer, kenardan ayağını sokar vs.
cannavaro reyiz de öyleydi..

Yiğit Gayretli
24.12.2018, 09:41
0-0 iken macid'in muriqi'nin omuz atmasıyla çocuk gibi savrulduğu bir pozisyon varı, çok hızlı yetişti yine o pozisyonda.

bence dün asıl rezil olan macid'di. onun açıklarını kapatmaya çalıştı çok sefer. ha muriqi gibi "zebellah" kategorisinden adamlara fiziksel üstünlük kurması şu anda mümkün değil. bunu bekleyen haksızlık eder. ancak hızı ve çevikliği ile kapatabilir o eksikliğini, omuz atmaz ama yanından sıyrılıp önüne geçer, kenardan ayağını sokar vs.
cannavaro reyiz de öyleydi..

Muriqi gibi zebellahlara ligde üstünlük kurabilen stoper sayısı 2-3 zaten. Bizim Hüseyin'in nadir bulunan özelliklerinden faydalanmamız lazım.

Hüseyin gibi hızlı stoperler sayesinde takımlar oyunu daha önde ve daha güvenli oynar. Üstelik sadece hızlı değil, ayağı da temiz. Oyun görüşü de gayet iyi.

Santraforuna, yerden 30 metre tek pasla top çıkarabilen stoper candır.

Fatih Öztürk
24.12.2018, 09:53
Kaplan kardeşim benim, zamanlamaları harika.

Rahmetli Samet Türkmen renkdaşımızla bi akrabalığı olabilir mi?

alper*
24.12.2018, 10:08
Adam çok hızlı :cool:

Harun-61
24.12.2018, 12:22
Kafa toplarinda kendini gelistirirse cok önemli yerlere gelebilir bu net!

Lig'de bu kadar hizli kac tane stoper var ?

Kemal Öztel
24.12.2018, 12:30
Boyu 2-3 cm daha uzar bence daha 20 yaşında. Hava toplarını geliştirir, hızını da kaybetmezse sağlam bir stoper olacak. Bu maç çok kaydı düştü ama nazar olsun..

Oğuz B.
26.12.2018, 12:38
Bu arada;

4 numarayı seçmesi bence çok güzel hareket. 90+'lı saçma bir numara da alabilirdi.

Kale için 1
Defans için: 2-3-4-6
Orta saha: 5-8
İlerisi için: 7-9-10-11 bunlar özel numaralar.

Seneye Uğurcan 1. Yusuf 10.

Çok daha güzel olur.

İ. SARAL
26.12.2018, 13:00
Bu arada;

4 numarayı seçmesi bence çok güzel hareket. 90+'lı saçma bir numara da alabilirdi.

Kale için 1
Defans için: 2-3-4-6
Orta saha: 5-8
İlerisi için: 7-9-10-11 bunlar özel numaralar.

Seneye Uğurcan 1. Yusuf 10.

Çok daha güzel olur.

Katılıyorum.

srmnlii
26.12.2018, 22:38
önlibero olmaz mı bu kardeşimizden.? çok hızlı, ayağı-pasları iyi, ikili mücadelelerde sağlamlığıda iyi dedik mi... sanki bi denenebilir.?

Uğur KÜÇÜK
26.12.2018, 22:53
önlibero olmaz mı bu kardeşimizden.? çok hızlı, ayağı-pasları iyi, ikili mücadelelerde sağlamlığıda iyi dedik mi... sanki bi denenebilir.?En buyuk artısi hızı.
Savunma arkasina atilan toplarda, rakip forveti yakalayip, inanilmaz temiz mudahaleleri var.
Huseyin şuan Unal hocanin 1 numarali stoperi.
Yeni transfer de gelse, ilk 11 oynayacak kadar kaliteli adam da olsa, yanindaki partneri banko Hüseyin olur.

Ki hakediyor da.
Nazar değmesin.

Onliberoya adam alacaklar.
Mecbur.
Takim icinden çözülecek bir bölge değil orasi.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

worldmaster
26.12.2018, 23:27
Gelistir kendini kardes. Potansiyeline bu guzel teknigine yazik etme lutfen. Yeteneklisin,soguk kanlisin, hizlisin, gayet tekniksin.

Yapman gereken tek sey kaldi. Calış, gelistir kendini salma lutfen.

srmnlii
26.12.2018, 23:40
En buyuk artısi hızı.
Savunma arkasina atilan toplarda, rakip forveti yakalayip, inanilmaz temiz mudahaleleri var.
Huseyin şuan Unal hocanin 1 numarali stoperi.
Yeni transfer de gelse, ilk 11 oynayacak kadar kaliteli adam da olsa, yanindaki partneri banko Hüseyin olur.

Ki hakediyor da.
Nazar değmesin.

Onliberoya adam alacaklar.
Mecbur.
Takim icinden çözülecek bir bölge değil orasi.

yeri stoper ve önliberoya muhakkak trasfer gerekli bu konularda hem fikiriz ama ya dedikleri gibi transfer yapmazlarsa.? o bölgede batuhanın,muratın yada ne bileyim bi nefesle yerlerde sürünecek gençlerin olduğunu düşünmek bile içimi karartıyor. gençlerimizde yetenek var bunu kimse inkar etmiyor ama ortasaha özellikle önlibero bölgesi sadece yetenekle olmaz, çok daha farklı özellikler ister o bölge..

Mehmet Fatih Silik
27.12.2018, 16:39
Viking misin kardes bu ne sogukkanlilik :)

Faruk BERBER
27.12.2018, 16:56
Geçen gün instagrama kitap okuduğunu gösteren bir fotoğraf atmış. Altına elemanın biri, kitap okuma git çalış vs. tarzı bir şey yazmış.

Ne salak insanlar var.

Sefer A.
28.12.2018, 05:39
bi de evlenecek, usaga bak bee :))

Yiğit Gayretli
28.12.2018, 08:40
Geçen gün instagrama kitap okuduğunu gösteren bir fotoğraf atmış. Altına elemanın biri, kitap okuma git çalış vs. tarzı bir şey yazmış.

Ne salak insanlar var.

Onu sezon başı kampında atmıştı hocam :)

Hüseyin kardeşimin cevabı da gayet güzel...

İ. SARAL
28.12.2018, 09:12

Ahhh ahhh Faruk BERBER de bu canavar için neler söylüyordu neler. :D

Faruk BERBER
28.12.2018, 10:00

Cevabı neydi ? Ben geçen gün gördüm de mevzu yeni sandım :)

Uğur KÜÇÜK
28.12.2018, 10:02
Cevabı neydi ? Ben geçen gün gördüm de mevzu yeni sandım :)Eğer kitap okumazsam, benden hiçbir şey beklemeyin gibi birseydi.
Ben de hatırlıyorum.

Oğuz ZEYTİN
28.12.2018, 10:29
On maç oynadı oynamadı, hemen şişirmek veya bitirmek olmaz. Yazın hazırlık maçında yaptığı çok basit hatalardan dolayı hiç beğenmemiştim. Ancak son bir ayda iyi bir performans gösterdi. İşte bu nokta, kritik: Gelişimi nereye gidecek? Artıları ve eksilerini doğru tespit edip, ona göre çalışmalı. Mesela herkesin üzerinde birleştiği çabukluk konusu büyük avantajı. Onu yitirmeden, teknik ve fizik eksiklerini nasıl giderebilir?

Yumlu'nun, Caner'in, Akbaş'ın, Zeki'nin, Yusuf Erdoğan'ın, Fatih Öztürk'ün ilk dönem maçlarında neler, aradan süre geçtikten sonra neler yazıldığını biliyoruz. Mesele var olan potansiyeli doğru işlemek. Önceki hatalar tekrar etmez inşallah. Bunlar Uğurcan, Abdülkadir ve Yazıcı için de geçerli.

Ozan Yılmaz
28.12.2018, 10:29

Bahsi geçen olay

bordoylamavi
04.01.2019, 13:38
kumaşı iyi yetenekli bence

vetheksenol
04.01.2019, 17:27
kumaşı iyi yetenekli bence

Ben bu çocukta gördüğüm en güzel şey karekterinin gücü.Bu takımda gördüğüm en yürekli,kazanma karekterine sahip çocuk bu çocuk.

Saint Castillo
05.01.2019, 23:35
Her antreman fotoğrafında Ekubanla mücadele içinde.

Alphan Altun
09.01.2019, 21:41
Adam zeka küpü maşallah.

Sezon başı kampta bir röportaj vermiş.Daha adını kimse duymamışken. Muhabire diyor ki:'' Trabzonspor'un içinde bulunduğu durum ortada, formaya talibim.'' Ne yapıyorsun diye soruyor muhabir. '' 1 hafta ara verip kişisel çalışmalarıma başladım, kampa hazır geldim'' diyor.

Oha lan. Çocuktaki hırsa, iradeye, öngörüye bak.Biz de diyoruz ki bu çocuk, ne çocuğu adam adam bu adam nasıl bu kadar soğukkanlı ne yaptığını bilerek oynayabiliyor.Meğer adamın vizyonu harbiden vizyon.Koy Merkez Bankası'na çıkar bir iki kitap okur, piyasa araştırması yapar sonra yıl sonu kur beklentilerini yayınlar. İlmek ilmek Trabzonspor kariyerini kafasına işlemiş. Berbat bir maçta berbat bir anda oyuna girmesine rağmen adeta tilki gibi kovaladığı formayı cuk diye geçirdi sırtına ve takımın banko stoperi oldu. Herkes 2 stoper lazım derken şimdi Hüseyin'in yanına stoper diyor. Fener'e karşı oynadı, hadi Fener dandik(Fener'e her sene dandik diyoruz ama hep yeniliyoruz.) birbirinden çetin maçlarda oynadı, Vodafone Park'a çıktı gram sırıtmadı.

Bravo Hüseyin Türkmen. Öğün,çalış,güven.

umutberna
09.01.2019, 22:47
Hüseyini bende çok beğeniyorum
Fizik olarak gsda şişirilen ozan daha iyi gözüküyor fakat oyun zekası pozisyon alma ve zamanlamaları çok başarılı.
toure ve hosseini ile bu seneyi götürebiliriz birde altyapıdan bir oyuncu gelirse transfere gerek yok (muhtemelen yerli oyuncu ihtimali olmadığından takımı daha fazla yabancıyla doldurmaya gerek yok )

artvints
09.01.2019, 23:00
Çok hızlı gelişti. Sene başındaki hazırlık maçlarını hatırlıyorum. Potansiyel vardı ama fizik olarak zayıftı ve yeterince hızlı değildi.

Uğur sağ stoperde öyle beklerdi. hüseyin oyunun içinde. Keşke arkasını toplayacak tecrübeli onlibero ve stoperle oynasa. Oyun tarzından dolayı yerini kaybedebiliyor ve hava toplarında sorun yaşıyor, yardım alması lazım.

Saint Castillo
09.01.2019, 23:36
Çok hızlı gelişti. Sene başındaki hazırlık maçlarını hatırlıyorum. Potansiyel vardı ama fizik olarak zayıftı ve yeterince hızlı değildi.

Uğur sağ stoperde öyle beklerdi. hüseyin oyunun içinde. Keşke arkasını toplayacak tecrübeli onlibero ve stoperle oynasa. Oyun tarzından dolayı yerini kakaybedebiliyor ve hava toplarında sorun yaşıyor, yardım alması lazım.
Bu stoper planında olup da aynı dertten muzdarip bir çok tecrübeli-tecrübesiz stoper izlenmiştir. Hüseyin bunların içinde yeteneğiyle aşırı göze çarpanlardan değil ancak hızıyla, oyun görüşüyle ve top tekniğiyle eksiklerini telafi etme konusunda en iyilerinden.
Doğal stoper görünümü yok, esas mevkisi de sağbek imiş ama her anlamda oyunun içinde bir oyuncu.

pReN@_61
10.01.2019, 00:36
Buz adam.

jairzinho
10.01.2019, 00:44
süper ligin en iyi 3 stoperinden biri an itibariyle.

ön liberosuz ve hücum futbolu oynadığımız için değeri oldukça fazla yani büyük takım stoperi.net

oflubektas
10.01.2019, 12:41

Hiç yoktu. Atay Aktuğ'un gençliğine falan gitmen lazım :)

Yiğit Gayretli
10.01.2019, 14:13
Ben en çok yüz ifadesinden memnunum. Maç içinde hiç gülmüyor. Rakip santrafora hep sevecek gibi bakıyor :)

Mustafa YILMAZ
10.01.2019, 17:45
Adam zeka küpü maşallah.

Sezon başı kampta bir röportaj vermiş.Daha adını kimse duymamışken. Muhabire diyor ki:'' Trabzonspor'un içinde bulunduğu durum ortada, formaya talibim.'' Ne yapıyorsun diye soruyor muhabir. '' 1 hafta ara verip kişisel çalışmalarıma başladım, kampa hazır geldim'' diyor
.

Akıllı adamın hali başka oluyor. temelinde karakterse harcı kitap okuma alışkanlığıdir.

Ben en çok yüz ifadesinden memnunum. Maç içinde hiç gülmüyor. Rakip santrafora hep sevecek gibi bakıyor :)

İlk izlediğimde dediğim ilk bu oldu. stoper dediğin çatık kaslı olacak,sert adam görüntüsünü verecek rakibe bu herif tam öyle