PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Zare Markovski (Baş Antrenör)

adiloş bebe
07.11.2017, 12:08
Başlığı açıyorum ama en yakın zamanda kapanmasını diliyorum.

Bu haftaya kadar sınıfta kalmış bir koç

Murat'
07.11.2017, 12:10
Oyuna kenardan müdahale edemeyen bir koçumuz var. Maçı bizim gibi o da seyrediyor.

cewat
07.11.2017, 12:34
Başlığı üstlerde görünce gönderilmiştir belki diye sevinçle geldim ama hayal kırıklığı yaşadım..

Basketbol'u bilmememe rağmen ben bile bu adamda hata görüyorsam kesinlikle gitmeli. Takım ivmeleniyor, Green hava yakalamış, 10 sayı fark var ve bir anda Deniz diye birini oyuna sokuyor ve adam herşeyi berbat ediyor. Hani kariyerli yada önceki maçlarında iyi oynadı filan desek oda yok. Sen idmanlarda bu oyuncuların kalitesini anlayıp ne durumlarda ve hangi pozisyonlarda takıma zarar verebileceğini anlamıyor musun yahu?

İnşAllah en kısa sürede gider..

alper*
07.11.2017, 12:36
İlk kez hemen kapanması niyetiyle açılan bir başlık gördüm :)

Yiğit Gayretli
07.11.2017, 14:07
Zare'rin neresinden dönsen kârdır diyerek selamlarımı iletiyorum...

Oğuz ZEYTİN
07.11.2017, 14:13
"Reggio Emilia,
Air Avellino (Dört sezon),
Virtus Bologna (İki sezon),
Milano (İlk Euroleague maçından iki gün önce görevine son verildi),
Scavolini Pesaro,
Reyer Umana Venezia
Juvecaserta (Altıncı hafta sonunda görevine son verildi) takımlarıyla Birinci Lig’de toplam on bir sezon mücadele etti.

Bu sürede çıktığı 302 maçta 125 galibiyet (41 %) alabilen Markovski sadece bir sezonda çalıştırdığı takımı play-offa taşıyabildi. Buna karşın Reggio Emilia ve Juvecaserta sezon sonunda bir alt lige düştü.

Play-off başarısı gösterdiği tek sezon, Virtus Bologna ile lig finali oynadığı 2006-2007’ydi. Bu sene aynı zamanda takımına İtalya Kupası finali ve FIBA Eurochallenge’da yarı final oynatmıştı.

2010-11’de Fransa’da çalışan Markovski, ülkenin en çok şampiyonluğu bulunan ikinci takımı Limoges küme düşerken engel olamamıştı.

Kariyerinin çeşitli dönemlerinde Makedonya, İsviçre, İtalya alt ligleri ve ülkemizde de görev yapan koç son olarak İtalya İkinci Ligi takımlarından Scafati’den altıncı hafta sonunda kovulmuştu. Zare Markovski, Air Avellino’yla 2008’de Euroleague tecrübesi de yaşamış ancak ilk tur grubundan çıkamamıştı"

Geldiği zaman bunu hazırlamıştım. Şu öz geçmişle Avrupa'nın en iyi ikinci liginde iş bulabilmesi takdire şayan.

Necmettin ALTUNTAŞ
07.11.2017, 14:47
Kovun bu adamı!Defolsun gitsin.
Sadece o değil,onu getirenleri de defedin gitsinler.
Hem de acilen.Yoksa adım adım kümeye gidiyoruz.

adiloş bebe
12.11.2017, 12:43
Trabzonspor Başantrenörü Zare Markovski "Takım olarak çok iyi çalıştık. Takımımdan ve oyuncularımdan çok memnunum. Galip gelmeyi çok istediğimiz bir maçtı. Galibiyet, Obekpa'nın olmadığı dönemde daha da önem kazandı. Emeği geçenlere teşekkür ederim" diye konuştu.

Travelair
12.11.2017, 12:53
Kovun bu adamı!Defolsun gitsin.
Sadece o değil,onu getirenleri de defedin gitsinler.
Hem de acilen.Yoksa adım adım kümeye gidiyoruz.
Sizce amatör şubeleri kapatanlar basketbol şubesine külfet olarak bakmıyorlar mıdır?

selcuk
12.11.2017, 18:59
Sizce amatör şubeleri kapatanlar basketbol şubesine külfet olarak bakmıyorlar mıdır?
basketbol subesi diye bisey yok, basketbol takimi bagimsiz bir kulüp.

spor kulübü ile resmi ve maddi sadece istratejik baglari olan bir kulüp

adiloş bebe
17.12.2017, 00:01
nihayet, yollar ayrıldı başlığı büyük bir zevkle kapatabilirsiniz.

Ozan Yılmaz
17.12.2017, 00:04
Berbat bir performans
Çok bile kaldı

champions
17.12.2017, 00:13
https://www.youtube.com/watch?v=zk5oVkAsaLM