PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Serkan Balcı Trabzon'da mı??

U.Sadıkoğlu
31.12.2006, 22:27
Arkadaşlar demin bi forumda gördüm sizde böyle bir şey duydunuzmu?

Bordo-Mavililer, G.Saray'ın da almaya çalıştığı Fenerbahçeli genç yıldızı, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı devreye sokarak bitirdi. Karadeniz ekibi, Serkan Balcı'yı bonservisiyle almak isterken, Sarı-Lacivertliler kiralamayı düşünüyor. Albayrak ve Yıldırım'ın transferin şekli konusunda uzlaşmaya çalıştığı ifade edildi.

Erdoğan istedi Serkan Trabzon'a gitti

Bordo-Mavililer, G.Saray'ın da almaya çalıştığı Fenerbahçeli genç yıldızı, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı devreye sokarak bitirdi. Karadeniz ekibi, Serkan Balcı'yı bonservisiyle almak isterken, Sarı-Lacivertliler kiralamayı düşünüyor. Albayrak ve Yıldırım'ın transferin şekli konusunda uzlaşmaya çalıştığı ifade edildi..

Yıldırım vermemişti
Trabzonspor uzun zamadır peşinde koştuğu Fenerbahçeli Serkan Balcı'yı ilginç bir operasyonla bitirdi. Devre arasına girmeden 23 yaşındaki genç yıldızı Sarı-Lacivertliler'den isteyen ancak Başkan Aziz Yıldırım'ın ret cevabıyla eli boş dönen Bordo-Mavililer'in Başkanı Nuri Albayrak, sağ kanada ısrarla takviye isteyen Ziya Doğan'ın isteği üzerine Serkan için Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ı aradı.

İmzası bayram sonrası
F.Bahçeliliği'yle bilinen Erdoğan da arasının iyi olduğu Aziz Yıldırım'ı arayıp transfere izin verilmesini istedi. F.Bahçe Başkanı'nı ikna eden Erdoğan, daha sonra durumu Albayrak'a iletip pazarlığın yapılabileceğini söyledi. Trabzon'un bonservisiyle istediği genç oyuncu için Yıldırım, kiralama teklifinde bulundu. İki Başkan'ın transferin şeklini belirlemesi halinde Serkan, bayramdan sonra imzayı atacak.

G.Saray'ın ince planı
Bu arada G.Saray'ın da Serkan Balcı için deverede olduğu ve kendisini sezon sonu için iknaya çalıştığı bildirildi. Sarı-Kırmızılı yöneticilerin genç orta alan oyuncusuna, "Seni şimdi istersek Fener bizden dünyaları ister. Sabret sezon sonunda sözleşmen bittiğinde, seni alalım" dediği ancak Serkan'ın "Daha fazla oturmak istemiyorum. 2. yarı oynayabilmeliyim" dediği ifade edildi.

XXXXX

champions
31.12.2006, 22:31
ayman trabzonda mı risp trabzonda mı carlos alberto trabzonda mı arouca trabzonda mı brahim akın trabzonda mı süreeeer gider

Enes Berfin
31.12.2006, 22:34
Kardesim resmi birsey varmi? imza varmi tsli yöneticilerden kessin bir karar alindimi, ts.org sitesinde bu haber varmi?

Dur "ozaman bende ayman ts'ye transfer oldu" diye bir topic acayim.

Allah allaaahh...

Erdem Keser
31.12.2006, 22:39
insallah dogru degildir trabzon serkan balciya kalacak takim degilddir serkan balci trabzonu kurtaracak bir futbolcu degildir trabzonsporun boyle adamlara ihtiyaci yokturr

Semih Kırsüleymanoğlu
31.12.2006, 22:50
insallah dogru degildir trabzon serkan balciya kalacak takim degilddir serkan balci trabzonu kurtaracak bir futbolcu degildir trabzonsporun boyle adamlara ihtiyaci yokturr

dogru diyorsunda.. kurtarmasina gerek yok! güc katsin yeter!
ama ben alinmasina karsiyim. Musa onun ayni tipde futbolcudur

h@msi61
31.12.2006, 23:10
kardeşim daha oy hakkın bile yokken bu nasıl bir laftır Allah aşkına? sevsen de sevmesen de T.C. başbakanı hakkında böyle konuşmaya hakkın yoktur artı olarak henüz 15 yaşındasın, yazık...

Semih Kırsüleymanoğlu
31.12.2006, 23:19
kardeşim daha oy hakkın bile yokken bu nasıl bir laftır Allah aşkına? sevsen de sevmesen de T.C. başbakanı hakkında böyle konuşmaya hakkın yoktur artı olarak henüz 15 yaşındasın, yazık...

sana katiliryorum ama cahiligine birak!

Hüseyin Çümen
31.12.2006, 23:19
bence ii olur sağ tarafta dinamo gibi çocuk istanbul artığı lafları geçmee başlar birazdan ama böle artığa can feda bi oyuncu ya ihtiyacımız varsa o istanbul taımında die almayalım die bi düşünce kabul edilir cinsten değil sağ taraftan kolay kolay kimse gelemez üstümüze artık inşallah doru dur alalım

TURHAN
31.12.2006, 23:38
Musa büyük klasında bir oyuncu, çok klas yani.

Taner Gündoğdu
31.12.2006, 23:55
fenerbahçeli "genç yıldız" mı? sekanın ne gençliği kaldı ne yıldızlığı. genç yıldız olsa zaten fener niye yollasın?

tsmaniac
01.01.2007, 00:01

hey gidi heyy size bu gafayla herşey müstahak ne diyim başka çok yazık ayrıca ya ya ya şa şa şa böyük başkan nöri çok yaşa

SiNo
01.01.2007, 00:03
beyler ağır olun biraz
çocuk dediğiniz çocuk yapıyor haberiniz olsun ;)

oflu_61 işini bilir.

SiNo
01.01.2007, 00:03
ayrıca yazıyı okurken şunu dikkat e alınız

Arkadaşlar demin bi forumda gördüm sizde böyle bir şey duydunuzmu?

Erdem Keser
01.01.2007, 00:06
ben istanbulda yedek kalan bi adamin bize kurtarici die alinmasini hazmedemiyorum boyle bir dusunceyle biz daha cok bekleriz

Onur
01.01.2007, 00:20
sana katiliryorum ama cahiligine birak!

tmm beyler hata yapmış olabilir. ama ona doğruyu gösterin cahil veya yazık demekle hatasını düzeltemez heralde...

uğur biraz tikat uşağım :)

Abdallı61
01.01.2007, 00:23
:mad:babasının hayrı içinmi yapıyo peki yoksa hemşehrilerini çok sevdiğindenmi?

Onur
01.01.2007, 00:25
beyler ağır olun biraz
çocuk dediğiniz çocuk yapıyor haberiniz olsun ;)

oflu_61 işini bilir.

uğur kendi düşüncesini sölemiş. Hoşunuza gitsede gitmese de onun düşüncesi böyle her şeyi yaşa bağlararak kimse bi yere varamaz. Sonuçta bu ülkenin geleceği uğur veya onun gibiler.
bu arada oy hakkı olanların da ne ... yediğini biliyoruz.

saygılar... ;)

BDiler61
01.01.2007, 00:41
ben serkanın kötü oyuncu olduğundan kadrayo giremediğine inanmıyorum zico tamamen takmıştı ona bence gelirse faydalı olabilir

@FLU
01.01.2007, 00:48

anti tayyip anti istanbul anti haluk ulusoy anti ergün gürsoy ve onun gibiler

h@msi61
01.01.2007, 01:09
anti tayyip anti istanbul anti haluk ulusoy anti ergün gürsoy ve onun gibiler

Trabzonspor forumunda siyasetin ne işi var anlamış değilim... asıl anti sizin gibiler, her hareketine siyaseti bulaştıranlar....

SiNo
01.01.2007, 01:22
hamsi ne etmeye çalışıyorsun

Erdem Keser
01.01.2007, 01:24
la bosverin tayyipi kim oluyoda bu forumda o adami tartisiyoruz biz kendimize bakalim

h@msi61
01.01.2007, 01:25
hamsi ne etmeye çalışıyorsun

kardeş tek amacım görüşler ne olursa olsun spora bulaştırmamak. burda her düşünceden insan var, başkalarının düşüncesine saygılı olmak gerekiyor....
çıkıp birinin anti tayyip, anti baykal, anti bilmemne yazması beni son derece rahatsız ediyor...

SiNo
01.01.2007, 01:27
tmm offluya yüklenmeyin konu tamamen alıntı ayrıca siyaset olayı burada olmamalı tmm tayyip uyuz ama büyütmemek gerek

h@msi61
01.01.2007, 01:28
tmm offluya yüklenmeyin konu tamamen alıntı ayrıca siyaset olayı burada olmamalı tmm tayyip uyuz ama büyütmemek gerek

kardeş siyaset olmasın diyorsun hala yorum yapıyorsun. of of...

Misina
01.01.2007, 01:28
gelmesin tayyip aldırdıysa hiç gelmesin ne çekiyosak tayyipten çekiyoruz

murat
01.01.2007, 01:36
baslik acarken daha dikkatli olalim, bu konunun konusuldugu cok baslik mevcut zaten. Varsayimlar uzerine baslik acmiyalim lutfen.