PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Nostaljik Sohbetler | Konuğumuz Olcay Çakır | 03.11.2017 Cuma 22.00-01.00

Doğan Şahin
03.11.2017, 13:08
Arkadaşlar,

Herkesin malum olduğu üzere günümüzde zaman çok kıymetli. Herkes aynı anda çevrimiçi olamadığından forum ortamında sohbetler de bölünmekte.

Foruma hareket kazandırmak ve aramıza yeni katılan arkadaşlar ile eski forum müdavimlerini bir araya getirmek üzere Cuma günleri 22.00-01.00 saatleri arasında eski üyelerimiz birer ikişer çeşitli başlıklarda aktif bir şekilde sohbetlere dahil olacaklar demiştik. Bu başlıkta kendilerine sorular sorabileceğimiz gibi, geçmiş günleri de yad edebileceğiz.

Bu çerçevede 03.11.2017 Cuma günü 22.00'de BordoMavi.Net müdavimlerinden Olcay Çakır bizimle birlikte olacak.

Şimdiden çay/kahve hazırlıklarına başlayın... Cuma geceleri uzun olacak...

14727

Cengiz Çubukcu
03.11.2017, 17:18
sabırsızlıkla bekliyoruz :)

Doğan Şahin
03.11.2017, 17:56
Soruları burada alabiliriz?

a f s
03.11.2017, 18:22
Benim sorum bildiği yerlerden: Bizimle bir haftasonu maça gelir mi?

alper*
03.11.2017, 18:35
Trabzonspor'u en iyi temsil ettiğine inandığım yorumcu; tarzı, üslubu ve duruşu açısından.

Benim evde bir maçtan sonra yüz ifadem nasılsa, onu da ekranda öyle görüyorum. Bu yüzden kendisini seviyorum.

Doğan Şahin
03.11.2017, 20:15
Hocam öz evlatlar arasında ayrım yapılmaz ama futbol olarak en beğendiğin öz evlat hangisi?
Altyapıda gözüne kestirdiğin, bu çocuk adam olur dediğin öz evlat var mıdır?

Yiğit Gayretli
03.11.2017, 20:25
Yusuf ve Abdülkadir gibi gençlerin parlar parlamaz pazarlanmaya çalışılması hakkında düşünce nedir? Trabzonspor kültürüyle uyuşuyor mu?

Şanlı SanMarino
03.11.2017, 20:40
Mourinho mu Olcay Çakır mı? Ateyizler açıklasın.

M. Fatih ALEMDAR
03.11.2017, 21:01
Olcay hocam.
“ sizce bu şike davasında sonumuz ne olur? Medya aleminin icindesiniz. Hemde tamamen siyasetin en orta noktasinda olan bir kanalda. Medya dan bu dava icin dusunce nedir? Unutuldumu tamamen yoksa halen daha umut varmi? RTE istemedigi surece hicbir netice alinamayacagi belli olmasina ragmen,umitlenmemiz cokmu gereksiz olur sizce. Hakkimiz yendi ve uzerine su icmemiz isteniyor bizden, hemde devletin en tepesinden. Sizce, fifa dan bizim adimiza olumlu bir karar cikarmi ve bu karar sizce nezaman aciklanir?”
Tesekkurler.

Gökhan Balcı
03.11.2017, 21:20
Olcay abi Trabzonspor birçok yetenekli oyuncu yetiştirmesine rağmen birçoğundan maksimum verim alamıyor. Fatih gökdeniz Yusuf Abdülkadir gibi oyuncular elbette kolay kolay yetişmez ama işin hangi kısmında problem var ki diğer oyuncular çok geçmeden sönüyor. Şehir mi arkadaş çevresi mi yoksa kulübün veya hocanın yetersizliği mi? Ben genel kültür olarak insanımızın yeterince iyi yetiştirilemediğine inanıyorum. Bir futbolcu yalnızca iyi ayak becerisi ile iyi futbolcu olabilir mi? Neler düşünüyorsun merak ediyorum.

Ufuk
03.11.2017, 21:29
Bonservis sıkıntı olmasa, sıfırdan bir kadro kursa Trabzonspor için hangi dizilişi ve felsefeyi tercih eder? Hayalindeki Trabzonspor ne oynuyor?

Cengiz Çubukcu
03.11.2017, 21:37
Gazete mi? Tv mi?:)

Mert Oğuzlu61
03.11.2017, 21:54
Yusuf ve Abdül e ''Totti ve De Rossi olun'' demek yerine ''Levanteli Enes Ünal olun'' diyerek küçük takım olduğumuzu kabullenmiş olmuyor muyuz ? Olcay Çakır ın bu konuyla alakalı yorumunu okumak isterdim. Bana göre çok ciddi ve hassas bir konu.

Bu konuda çok katı düşüncelerim var, İstanbul medyası bize Altınordu, Bursa muamelesi çekiyor, benim taraftarım da bir güzel yiyor. Tekke yi Gökdeniz i sat, Marcelinho yu G.Ünal ı al. Sonuç ? Bu takım 2008 de altın tepside şampiyonluk verdi, o süreç Albayrak döneminde Tekke nin satışıyla başladı ve bedeli çok ağır oldu. O zaman altın yumurtlayan tavukları kestik, aradan 10 sene geçti 2 yıldız daha çıktı hadi yine satalım. Takım 10 senelik 10 numarasını sağ kanadını bulmuş, etraflarında kur takımı 2 sene sonrası için hedef belirle ama yok, satacağız. Satmazsak olmaz, oyuncular gelişemez, bataruk iflas ederuk..!

Doğan Şahin
03.11.2017, 21:55
BMN ile ilk tanışmana ne ya da kim neden oldu, ilk tanıştığın kişi, katıldığın ilk organizasyon ve en unutamadığın organizasyon :)

zekeriyya
03.11.2017, 21:56
Benim sorum ;
ustad bizim ile aylık Kocaeli cay muhabbetine katılabilir mi
cok güzel bir esnaf cay ocağınız var zamanı da istediğiniz gibi ayarlayabiliriz
saygilar

Mehmet SELEN
03.11.2017, 21:56
Olcay Bey,başarılarının devamını diliyorum.Ara sırada da olsa forumda yazılarını bekliyoruz.Buraları öksüz bırakma....

OLCAY ÇAKIR
03.11.2017, 21:57
Merhaba Canlar:)

OLCAY ÇAKIR
03.11.2017, 21:59
Yayınım olmadığı bir maç söz:)

Benim sorum bildiği yerlerden: Bizimle bir haftasonu maça gelir mi?

Doğan Şahin
03.11.2017, 21:59
Hoş geldin :)

Uğur KÜÇÜK
03.11.2017, 22:00
Olcay bey hoşgeldiniz.
Bu Yusuf ve Abdulkadiri Avrupaya pazarlama işine neden ses çıkar mıyorsunuz ekranlarda ?
Yillar boyu Fatih ve Gokdenizin yerini dolduramamış takımız biz ?
Ve bu çocukların misyonu bu takımı sampiyon yapmak olmalı.
Haksız miyim ?

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

OLCAY ÇAKIR
03.11.2017, 22:00
Öz evlatlarımı birbirinden ayıramam Doğan...
Ama bir farkındalık oluştu ve ben misyonumu tamamladım sanıyorum.

Hocam öz evlatlar arasında ayrım yapılmaz ama futbol olarak en beğendiğin öz evlat hangisi?
Altyapıda gözüne kestirdiğin, bu çocuk adam olur dediğin öz evlat var mıdır?

zekeriyya
03.11.2017, 22:02
Merhaba Canlar:)

Merhaba Üstad
hosgeldin

OLCAY ÇAKIR
03.11.2017, 22:02
Yayınları takip etmeye devam Uğur, zamanı gelince sözümüz olacak, beklemedeyim.

Olcay bey hoşgeldiniz.
Bu Yusuf ve Abdulkadiri Avrupaya pazarlama işine neden ses çıkar mıyorsunuz ekranlarda ?
Yillar boyu Fatih ve Gokdenizin yerini dolduramamış takımız biz ?
Haksız miyim ?

Cengiz Çubukcu
03.11.2017, 22:03
Abi hoşgeldin :)

Doğan Şahin
03.11.2017, 22:04
Öz evlatlarımı birbirinden ayıramam Doğan...
Ama bir farkındalık oluştu ve ben misyonumu tamamladım sanıyorum.

Öz evlatlarla şampiyonluk gelince eski nesillerde olduğu gibi yeni nesiller de bunun tadını alacak ve kendileri öz evlatlara sahip çıkacaklar diye düşünüyorum...

OLCAY ÇAKIR
03.11.2017, 22:06
Yiğit, bu çocukları sattırmayız, gücümüz yeter mi bilemem ama benim durumumbu.

Yusuf ve Abdülkadir gibi gençlerin parlar parlamaz pazarlanmaya çalışılması hakkında düşünce nedir? Trabzonspor kültürüyle uyuşuyor mu?

Doğan Şahin
03.11.2017, 22:07
Bülent abi sen de hoş geldin :)

Cengiz Çubukcu
03.11.2017, 22:08
Yönetim senin için hayal kırıklığı oldu mu?

OLCAY ÇAKIR
FIFA boyutu bence umut verici, bekleyelim bakalım.
Olcay hocam.
“ sizce bu şike davasında sonumuz ne olur? Medya aleminin icindesiniz. Hemde tamamen siyasetin en orta noktasinda olan bir kanalda. Medya dan bu dava icin dusunce nedir? Unutuldumu tamamen yoksa halen daha umut varmi? RTE istemedigi surece hicbir netice alinamayacagi belli olmasina ragmen,umitlenmemiz cokmu gereksiz olur sizce. Hakkimiz yendi ve uzerine su icmemiz isteniyor bizden, hemde devletin en tepesinden. Sizce, fifa dan bizim adimiza olumlu bir karar cikarmi ve bu karar sizce nezaman aciklanir?”
Tesekkurler.

My
Ooo hocam hoş geldiniz :) Özlettiniz kendinizi buralarda :)

OLCAY ÇAKIR
03.11.2017, 22:09
Yönetimlerden çok büyük beklentilerim yok artık...
Borçlanmasınlar, doğru transfer ve alt yapı...
Uzun mevzu Cengizim:)

Yönetim senin için hayal kırıklığı oldu mu?

My
03.11.2017, 22:10
Biraz zor bir soru sorayım ben :)

Şike davasında mevcut yönetimin tutumunu nasıl buluyorsunuz?

Ve

Halit Şahin'den bir yayınızda bahsdebilir misiniz (bu daha çok rica oldu :) )

OLCAY ÇAKIR
Toplu bir H O Ş B U L D U K

zekeriyya
Bülent Şirin Üstadimiz sizlerde hoşgeldiniz

OLCAY ÇAKIR
Şike davası mecrasında yürüyor... Allah bu işin ucundan tutan herkese kolaylık versin...

Biraz zor bir soru sorayım ben :)

Şike davasında mevcut yönetimin tutumunu nasıl buluyorsunuz?

Ve

Halit Şahin'den bir yayınızda bahsdebilir misiniz (bu daha çok rica oldu :) )

Bülent Şirin
03.11.2017, 22:11
Bülent abi sen de hoş geldin :)

Hoşbulduk. "Kambersiz düğün olmaz" dedik, geldik. :)

OLCAY ÇAKIR
03.11.2017, 22:13
Para ve şöhreti yönetmek zor iş... Trabzon'da daha da zor olabilir...
Çocuklar kırılma aşamasında, umarım aileleri ve arkadaşları onlara yardımcı olur...
Akıllı menajer, doğru hocalar ve takım arkadaşları, abileri falan önemli.

Olcay abi Trabzonspor birçok yetenekli oyuncu yetiştirmesine rağmen birçoğundan maksimum verim alamıyor. Fatih gökdeniz Yusuf Abdülkadir gibi oyuncular elbette kolay kolay yetişmez ama işin hangi kısmında problem var ki diğer oyuncular çok geçmeden sönüyor. Şehir mi arkadaş çevresi mi yoksa kulübün veya hocanın yetersizliği mi? Ben genel kültür olarak insanımızın yeterince iyi yetiştirilemediğine inanıyorum. Bir futbolcu yalnızca iyi ayak becerisi ile iyi futbolcu olabilir mi? Neler düşünüyorsun merak ediyorum.

Doğan Şahin
03.11.2017, 22:14
Başlıkta aktif 48 misafir üye var, soru sormak istemez misiniz arkadaşlar, giriş yapsanıza :)

mehmet5061
03.11.2017, 22:15
Nerde yanlis yapiliyor. Bu kadro ile basarili olunmamasi normal mi

Cengiz Çubukcu
Gelecek on senede nasıl bir trabzonspor olacak sence ?

OLCAY ÇAKIR
Hoşgeldin abi...
Hoşbulduk. "Kambersiz düğün olmaz" dedik, geldik. :)

OLCAY ÇAKIR
03.11.2017, 22:18
Futbolun cazibesi yüksek, kopamıyoruz, Trabzonspor sevdamız,ondan zaten kopmak mümkün değil... Haliyle biz gene aynı biz, TS yine aynı TS olur...Hani deniyor ya; şampiyon olsun diye sevmedik... O hesap...
Satılan kulüpler, batan kulüpler,düşen büyükler olacaktır 10 yıl içinde...
Biz yine şarkılarımızı söylüyor olalım inşallah.

Gelecek on senede nasıl bir trabzonspor olacak sence ?

Bülent Şirin
03.11.2017, 22:19
Hoşgeldin abi...

Hoşbulduk Olcay. Kolay gelsin. :)

Mehmet SELEN
03.11.2017, 22:19
Olcay Bey Kulüp yönetimine (Başkanlık dahil) girmeyi düşünüyor musunuz?

Cafer Bulur
03.11.2017, 22:21
Hoşgeldin abi...

Selamünaleyküm Olcay abi hosgeldin.

Sence Trabzonspor sezon sonunda nerde olur ilk 3 te olurmuyuz?

OLCAY ÇAKIR
03.11.2017, 22:22
:) Şu aşamada olduğum yerden katkı vermem daha doğru sanırım.
Aralıkta divan üyesi oluyorum.
Şimdilik bu kadar
Bir de benim projeler taraftara sarmay pek! :))

Olcay Bey Kulüp yönetimine (Başkanlık dahil) girmeyi düşünüyor musunuz?

OLCAY ÇAKIR
03.11.2017, 22:23
Yarın yerimizle ilgili önemli maçımız var, yarın belli olur...
Kazanırsak yürür gideriz...

Selamünaleyküm Olcay abi hosgeldin.

Sence Trabzonspor sezon sonunda nerde olur ilk 3 te olurmuyuz?

Cafer Bulur
03.11.2017, 22:25
Yarın yerimizle ilgili önemli maçımız var, yarın belli olur...
Kazanırsak yürür gideriz...

Aynen öyle abi insallah kazaniriz.

Sence bu macin saatinin 14 olmasi takimi etkilemez mi bu konuda yönetim neden pasif kaliyor bir bilgin var mi?

OLCAY ÇAKIR
03.11.2017, 22:26
Eski teknik adamın yanlışları, yönetimin de yanlışlara değil, yanlışı yapana değil, yanlışı söyleyenlere tavır alması...Çok şey var...Şu da var,
iyi oyuncularla takım olamadığında iflas edersin. Direkten döndük... Yani umarım dnmüşüzdür.

Uğur KÜÇÜK
03.11.2017, 22:26
Riza Çalımbay ile başarı gelirse seneye de hocamız olur mu ve kalan yöneticiler içinde bir catlak ses var mi ?
Kisaca Derin Trabzonun yeni bir adayı allayip pullayıp karşımıza çıkarma çalışmaları başladı mi ☺ ?

Bülent Şirin
03.11.2017, 22:27
Edit...

cewat
03.11.2017, 22:27
Olcay abi hoş geldiniz.

Rıza hoca ile ilgili kısa olmayan bir değerlendirme alabilir miyim?

Özellikle başarıya gidebilecek bir potansiyeli var mıdır?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bülent Şirin
03.11.2017, 22:28
:) Şu aşamada olduğum yerden katkı vermem daha doğru sanırım.
Aralıkta divan üyesi oluyorum.
Şimdilik bu kadar
Bir de benim projeler taraftara sarmay pek! :))

Belki sarıyordur da saranların sesi çıkmıyordur. Türkiye'nin en önemli gerçeklerinden biri "Sessiz çoğunluk" olgusudur. :)

OLCAY ÇAKIR
03.11.2017, 22:28
Çalışma olduğu bilgisi var... Bu büyüklüğün gereği, derinlikle ilgisi yok.
Derinlik konusunda Hacısalihoğlu Divanda güzel şeyler söyledi...
Artık kalmadı, profil değişti bence...
Rıza hoca başarılı bitirirse sözleşme uzatılmalı...

Riza Çalımbay ile başarı gelirse seneye de hocamız olur mu ve kalan yöneticiler içinde bir catlak ses var mi ?
Kisaca Derin Trabzonun yeni bir adayı allayip pullayıp karşımıza çıkarma çalışmaları başladı mi ☺ ?

OLCAY ÇAKIR
03.11.2017, 22:30
Ben hocaya inanıyorum...
Başarıya gidecek inancı da var, potansiyeli de...
Mütevazı...
Ben severim mütevazi adamları...
(kısa yazalım, yormayalım aarkadaşları)

Olcay abi hoş geldiniz.

Rıza hoca ile ilgili kısa olmayan bir değerlendirme alabilir miyim?

Özellikle başarıya gidebilecek bir potansiyeli var mıdır?

OLCAY ÇAKIR
03.11.2017, 22:31
Eyvallah başkanım.)

Belki sarıyordur da saranların sesi çıkmıyordur. Türkiye'nin en önemli gerçeklerinden biri "Sessiz çoğunluk" olgusudur. :)

cewat
03.11.2017, 22:34
Ben hocaya inanıyorum...
Başarıya gidecek inancı da var, potansiyeli de...
Mütevazı...
Ben severim mütevazi adamları...
(kısa yazalım, yormayalım aarkadaşları)

Sağolun abi cevabını için.

O zaman sizi de yormadan en merak ettiğim soruyu sorayım.

Malum alttan harika bir jenerasyon geliyor bir çoğumuza göre. Rıza hocanın altyapı hocaları ile koordinasyonu nasıl? Altyapı hocaları yeterli ve deneyimli mi? Gelecek olan gençleri Abdülkadir ve Yazıcı gibi parlatacak yapıya sahip miyiz? Yoksa bu iki cevher sadece Allah vergisi yetenekle mi bu kadar yükseldi?

Biraz uzattım ama bu konuyu çok önemsiyorum abi kusura bakmayın. Benim için yıldız transferi değil de, yetiştirip parlatmak çok çok daha büyük bir zevk.

a f s
03.11.2017, 22:35
Tv, gazete, Twitter, Periscope derken tekrar forumda nostalji yapmak saray mi?

Şaka bir yana bütün platformları pozitif kullandığın ve güleryüzlülüğün ile kalbimizdesin bilesin.

OLCAY ÇAKIR
03.11.2017, 22:37
Alt yapılar üretiyor dedim...
Sorun üst yapılardaydı çünkü...

Yusuf'u zorla oynattık, Abdülkadir'i öyle hakeza...

Yusuf'un hikayesi ibretlik mesela...
Cafer Tosun konusu daha çok yeni ona bakalım...

Cafer(ailesi) onu demiş, yönetim bunu demiş...
Eeee...
Oyuncu dışarıda kalmış...

Kime faydası vardı bu ayrı gayrılığın?

Düşünün sosyal medya olmasa o konu da "kayıp" olarak tarihte yerini alacaktı...

Sosyal medyanın olmadığı dönemlerde ne oyuncular kaybetmişizdir, kısır çekişmelerle ve uzlaşı bilmez yapımızla...

Ahmet Hamza
03.11.2017, 22:38
Olcay Abi, Ersun hoca yönetiminde aldığımız dengesiz sonuçlar sence Rıza hoca ile de devam eder mi? Bir hafta İstanbul'da rakibine sahayı dar eden takım ertesi hafta evinde fark yer mi yine?

OLCAY ÇAKIR
03.11.2017, 22:40
Eyvallah Afs.. Sarmaz olur mu...
Burada doğduk... Büyüdük, serpildik...
Millet yönetici, başkan vs oluyor, şu forumlarda öğrendiğimiz, tecrübe ettiğimzi şeyleri zerre bilmiyor...
Biz hep diri ve hazır olduk...
İyi ki BMN ile hayatım kesişti... Hepimiz için bu böyle bence... Kabul eden eder, etmeyen etmez!

Tv, gazete, Twitter, Periscope derken tekrar forumda nostalji yapmak saray mi?

Şaka bir yana bütün platformları pozitif kullandığın ve güleryüzlülüğün ile kalbimizdesin bilesin.

Doğan Şahin
03.11.2017, 22:40
Özer Hurmacı'nın cezası hakkında var mı duyumlar

OLCAY ÇAKIR
03.11.2017, 22:42
Sanmam... Rıza hoca bizim beğenmeyeceğimiz oyuncu tercihleri yapacaktır ama bunun ligin gerçeklerine uygun kadrolarla kazanmaya odaklı olduğunu, kazanmanın yerini de hiçbir şeyin dolduramayacağını hepimizin idrak etmesi gerekiyor.

Olcay Abi, Ersun hoca yönetiminde aldığımız dengesiz sonuçlar sence Rıza hoca ile de devam eder mi? Bir hafta İstanbul'da rakibine sahayı dar eden takım ertesi hafta evinde fark yer mi yine?

Uğur KÜÇÜK
03.11.2017, 22:42
Ersun Yanal döneminde özellikle Durica'nin ( isim de verdim, kusura bakmayin, kimsenin günahını almak istemem, ama düpedüz ve açık görünen maçları oldu ) oyun formatindan ( genis alanda oynadığımız için rakiple birebir kalmasi ve aşırı efor sarfetmesi ) ve yaninda oynayan orjin stoper olmayan adamlardan rahatsiz olduğu için yaptığı hareketlerin, masum hatalar olduğuna inaniyor musunuz ?
Ve basında Ersun Yanal'in Duricanin sözleşmesinin uzatılmamasını yönetimden istediği çokça kez yazdı.
Ve Slovakya kampının başlarında Bero ve Kucka ile yaptığı basin toplantısında Durica, sözleşmesinin şakayla karışık olsa da 1 yıl daha uzatılmasını istedi.
Acaba bilerek ve isteyerek bazı isimler tarafından sabote mi edildi Ersun Yanal ?
Ve bu hale düşmemizin tek suçlusu sizce Ersun Yanal mi ?
Biraz zor soru sordum ama cevap verip vermemek insafina kaldı abi ☺

cewat
03.11.2017, 22:43
O zaman biz halen o eski haldeyiz bir değişiklik yok. Altyapıda inanılmaz yetenekler var ve sürekli Türk futboluna hediye ediliyor bu oyuncular. Ancak %99’una doğru eğitim ve sistem yüklemesi yapılmadığı için hep vizyonu düşük yerlerde kalıp yükselemeyecekler.

Örneğin müthiş yetenek olan Abdulkadir Parmak ve Yüksel Şişman gibi.

Cafer konusu çok doğru ve şükür ki çözüldü. Oda bütün engellere rağmen bir fırsatını bulup yükselecektir eminin. O yeteneğe dibine kadar sahip.

selcuk
03.11.2017, 22:43
Alt yapılar üretiyor dedim...
Sorun üst yapılardaydı çünkü...

Yusuf'u zorla oynattık, Abdülkadir'i öyle hakeza...

Yusuf'un hikayesi ibretlik mesela...
Cafer Tosun konusu daha çok yeni ona bakalım...

Cafer(ailesi) onu demiş, yönetim bunu demiş...
Eeee...
Oyuncu dışarıda kalmış...

Kime faydası vardı bu ayrı gayrılığın?

Düşünün sosyal medya olmasa o konu da "kayıp" olarak tarihte yerini alacaktı...

Sosyal medyanın olmadığı dönemlerde ne oyuncular kaybetmişizdir, kısır çekişmelerle ve uzlaşı bilmez yapımızla...
disiplin olarak cafere faydasi olmusdur. zamaninda yusuf yazicida bir dönem kadro disi kalmisdi.

yaptiklari hatalarin hesabini ödeyince daha cabuk ögreniyorlar

sonucta 16 yasinda 100tl kazanan cocuga sinirlarini gösterebilmek bence büyük kazanc, sizce degil mi?

OLCAY ÇAKIR
03.11.2017, 22:44
Valla mevzuya uzaktım... Hukuk kararını vermiş, yapacak bişi yok...

Özer Hurmacı'nın cezası hakkında var mı duyumlar

a f s
03.11.2017, 22:46
Forum bize demokrasiyi, birbirini anlamayı, saygı duymayı dostluğu öğretti.

Birbirimizi okuyarak anlamayı deniyoruz burada.

Söz uçar yazı kalır demiş atalar. Bu sohbetteki değerli görüşlerini de derleyip haber yapmalı arkadaşlar.

İyi ki Trabzonspor var, iyi ki BMN var, iyi ki siz varsınız, var olun.

Oğuzhan
03.11.2017, 22:50
Olcay abi benim sorum takımla ilgili olmayacak, arkadaşlar sorulacak her şeyi soruyorlar.

BMN'den köşe yazarlığına uzanan süreçten bahsedebilir misiniz biraz. İletişim fakültesi mezunu olarak bu hikayeyi merak ediyorum. Ben de spor yazarlığı yapmak istiyorum, belki bu hikayeden kendime dersler çıkarırım. Saygılar :)

OLCAY ÇAKIR
03.11.2017, 22:52
Gündüz 2 de maç olmaz... TS gündüz 14.00 da maç oynamamalı...

Kulüp bi'şey demedi... Herhalde sorun olarak görmediler.

Bazen herşeye bizim "basın sözcüsü" gibi cevap vermemizi isteyen arkadaşlar oluyor. Sevdikleri ve önemsedikleri için elbette...
Lakin sonra "rol çalıyoruz" duygusuyla bize içten içe hiddet belki de nefret oluşuyor...
Bunu hissediyorum arkadaşlar.
Ben bana ait her platformda konuşur, yazarım ama sınırlarımı da bilirim ve belirlerim.

Mesela, Olcay Şahan bir haftadır linç ediliyor değil mi?
Dursun Özbek gibi naif, kibar biri bile hakkında konuştu diye hatırlıyorum.
Peki muhatabı kulüp ve yönetim ve başkan nerede?

Bekledim, tık yok!

Doğan Şahin
03.11.2017, 22:53
Olcay abi benim sorum takımla ilgili olmayacak, arkadaşlar sorulacak her şeyi soruyorlar.

BMN'den köşe yazarlığına uzanan süreçten bahsedebilir misiniz biraz. İletişim fakültesi mezunu olarak bu hikayeyi merak ediyorum. Ben de spor yazarlığı yapmak istiyorum, belki bu hikayeden kendime dersler çıkarırım. Saygılar :)

Oğuzhan BMN için yazarak başlayabilirsin :)

zekeriyya
03.11.2017, 22:54
OLCAY ÇAKIR
hocam arada kaynamasın

Benim sorum ;
ustad bizim ile aylık Kocaeli cay muhabbetine katılabilir mi
cok güzel bir esnaf cay ocağınız var zamanı da istediğiniz gibi ayarlayabiliriz
saygilar

İ. SARAL
Oflu musun abi? Biraz mikro milliyetçilik yapalım :)

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

OLCAY ÇAKIR
Umarım hayal ettiğin yere, yerlere ulaşırsın...
Yazmak için daha çok okuma yapman gereken yaşlardasın..
Ben çok farklı bir meslektenim aslında...
Bazen kısmet...
Bazen çok istemek...
Ama her daim hazır olmak...
Şimdilik bu kadar :)

OLCAY ÇAKIR
03.11.2017, 22:55
Araklı.
Sürmene kök.
Of'ta da akrabalarım var...

Oflu musun abi? Biraz mikro milliyetçilik yapalım :)

OLCAY ÇAKIR
03.11.2017, 22:55
Söz, geleceğim...

<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@OLCAY ÇAKIR (https://forum.bordomavi.net/member.php?u=12234)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->
hocam arada kaynamasın

OLCAY ÇAKIR
03.11.2017, 22:58
OXXO reklamlarına dalıp soru sormayı ihmal etmeyelim :)))

İ. SARAL
03.11.2017, 22:59
Sosa ve Kucka transferi için ne düşünüyorsun? Gerek var mıydı?

Doğan Şahin
03.11.2017, 22:59
BMN ile ilk tanışmana ne ya da kim neden oldu, ilk tanıştığın kişi, katıldığın ilk organizasyon ve en unutamadığın organizasyon :)

Bunu da atlamayalım :)

OLCAY ÇAKIR
03.11.2017, 23:00
Olmadığı tecrübe edildi... Sosa daha da gereksiz oldu... Yaşı ve aile durumuyla ilgili mevzular can sıktı...
Hayırlısıyla gitse diyorum mesela:)

Sosa ve Kucka transferi için ne düşünüyorsun? Gerek var mıydı?

Uğur KÜÇÜK
03.11.2017, 23:01
Ersun Yanal döneminde özellikle Durica'nin ( isim de verdim, kusura bakmayin, kimsenin günahını almak istemem, ama düpedüz ve açık görünen maçları oldu ) oyun formatindan ( genis alanda oynadığımız için rakiple birebir kalmasi ve aşırı efor sarfetmesi ) ve yaninda oynayan orjin stoper olmayan adamlardan rahatsiz olduğu için yaptığı hareketlerin, masum hatalar olduğuna inaniyor musunuz ?
Ve basında Ersun Yanal'in Duricanin sözleşmesinin uzatılmamasını yönetimden istediği çokça kez yazdı.
Ve Slovakya kampının başlarında Bero ve Kucka ile yaptığı basin toplantısında Durica, sözleşmesinin şakayla karışık olsa da 1 yıl daha uzatılmasını istedi.
Acaba bilerek ve isteyerek bazı isimler tarafından sabote mi edildi Ersun Yanal ?
Ve bu hale düşmemizin tek suçlusu sizce Ersun Yanal mi ?
Biraz zor soru sordum ama cevap verip vermemek insafina kaldı abi ☺

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildiBu mesajı görmedin abi herhalde.
Ya da bu topa girmek istemiyor musun ☺ ?

zekeriyya
Üstad benim çocuk soruyor;
TS Club ürünlerine çözüm bulacak birileri var mı?

Onur Tan
Herkese iyi akşamlar, Olcay abi hoşgelmişin. Hazır sözler alınmaya başlanmış ben de istiyorum bir tane, Emir abiyle Beşikdüzü'ne geldiğinizde bize de bekliyorum. Hoş bunu Emir abiye söylesem de olur ama hazır seni canlı yayında bulmuşken :)

Bülent Şirin
Geniş geniş sorular, geniş geniş cevaplar. Ne kadar güzel… Kahrolsun 140 karakter prangası… :D

HIZIR_IR
Merhbalar Olcay Abi. Size şöyle bir şey sormak istiyorum: Şike davasında dik duran nadir isimlerden ikisi ile aynı kanaldasınız. Kemal Belgin ve Erman Toroğlu. Bu iki ismin arkası çok mu sağlam? Herkes konuşmaktan kaçarken Kemal Belgin ve Erman Toroğlu'nun korkusuz olmalarını ne ile açıklayabiliriz? Yukarıdan ve Fener yönetiminden 2010-2011 şike davası için bu iki isme ve Sizin Şahsınıza baskı oluyor mu?

OLCAY ÇAKIR
03.11.2017, 23:03
Çocukluk arkadaşım bana bir yazı attı... Link beni BMNye attı... Okudum çok etkilendim... Yazı ile birlikte, aradığım platform burası dedim...
Üye oldum, yazmaya başladım, ana sayfaya yaz dedi dostlar, yazdım... Sonra bir gün Hakan Kulaçoğlu "bir yerlerde yazmalısın artık" diye mesaj attı...Müthiş heyecanlandım...Dostlarla değerlendirme yaptık... Yerelde değil ulusalda olursa tamam diyelim dedik... Sağ olsun Hakan abi Fotomaç ile görüştü ve başladım...
Başa dönelim...
Arkadaşımın bana attığı o yazı Hakan Kulaçoğlu imzalıydı...

Bunu da atlamayalım :)

zekeriyya
03.11.2017, 23:04
aramıza hoşgeldin Mehmet ;
ne güzel bu vesile ile bizimlesin :)

OLCAY ÇAKIR
03.11.2017, 23:05
Herhangi bir baskı yok, yönlendirme yok.. Hür irade...

Merhbalar Olcay Abi. Size şöyle bir şey sormak istiyorum: Şike davasında dik duran nadir isimlerden ikisi ile aynı kanaldasınız. Kemal Belgin ve Erman Toroğlu. Bu iki ismin arkası çok mu sağlam? Herkes konuşmaktan kaçarken Kemal Belgin ve Erman Toroğlu'nun korkusuz olmalarını ne ile açıklayabiliriz? Yukarıdan ve Fener yönetiminden 2010-2011 şike davası için bu iki isme ve Sizin Şahsınıza baskı oluyor mu?

OLCAY ÇAKIR
03.11.2017, 23:05
Hakikaten abi...

Geniş geniş sorular, geniş geniş cevaplar. Ne kadar güzel… Kahrolsun 140 karakter prangası… :D

HIZIR_IR
03.11.2017, 23:06
Herhangi bir baskı yok, yönlendirme yok.. Hür irade...

Cevap için teşekkürler Abi.

OLCAY ÇAKIR
03.11.2017, 23:06
:) İnşallah Onur...

Herkese iyi akşamlar, Olcay abi hoşgelmişin. Hazır sözler alınmaya başlanmış ben de istiyorum bir tane, Emir abiyle Beşikdüzü'ne geldiğinizde bize de bekliyorum. Hoş bunu Emir abiye söylesem de olur ama hazır seni canlı yayında bulmuşken :)

Oğuzhan
03.11.2017, 23:07
Oğuzhan BMN için yazarak başlayabilirsin :)

Uygun görülürsem zevkle yazarım Doğan abi, saygılar :)

Cengiz Çubukcu
Çocukluk arkadaşım bana bir yazı attı... Link beni BMNye attı... Okudum çok etkilendim... Yazı ile birlikte, aradığım platform burası dedim...
Üye oldum, yazmaya başladım, ana sayfaya yaz dedi dostlar, yazdım... Sonra bir gün Hakan Kulaçoğlu "bir yerlerde yazmalısın artık" diye mesaj attı...Müthiş heyecanlandım...Dostlarla değerlendirme yaptık... Yerelde değil ulusalda olursa tamam diyelim dedik... Sağ olsun Hakan abi Fotomaç ile görüştü ve başladım...
Başa dönelim...

Ve bugün o hakan kulaçoğlu abimiz kustu galiba camiaya, görüşüyor musunuz ?

Cengiz Çubukcu
Uygun görülürsem zevkle yazarım Doğan abi, saygılar :)

Ama önce tanışalım

Doğan Şahin
03.11.2017, 23:08
Başa dönelim...

Yıllar sonra da olsa; pozitif düşünce ile Hakan beyi çağırmışsın sanki :)

OLCAY ÇAKIR
03.11.2017, 23:08
Duyumlar üzerinden bir değerlendirme özellikle bu tip konularda sakıncalı...
Oyuncularda kabahatlidir köt gidişatta... O ayrı tabii...

Bu mesajı görmedin abi herhalde.
Ya da bu topa girmek istemiyor musun ☺ ?

İ. SARAL
03.11.2017, 23:09
Olmadığı tecrübe edildi... Sosa daha da gereksiz oldu... Yaşı ve aile durumuyla ilgili mevzular can sıktı...
Hayırlısıyla gitse diyorum mesela:)Son 4-5 senedir "İstanbul tarzı" transfer yapıyoruz ve neredeyse tamamı başarısız oldu. Taraftarın hala bu tarz transfer istemesini neye bağlıyorsun abi? Ne zaman akillaniriz, kayyum gelince mi?

zekeriyya
Bülent Şirin OLCAY ÇAKIR

forum bir kütüphane ne watsap ne tivit nede vs. burada herşey kayıtlı , kaybolmuyor

OLCAY ÇAKIR
Kendini geri çekti, uzaktan izliyordur...
Epeydir ihmal ediyorum, yarın bi arayayım....

Ve bugün o hakan kulaçoğlu abimiz kustu galiba camiaya, görüşüyor musunuz ?

Uğur KÜÇÜK
03.11.2017, 23:11
Ümitlerini kırmak istemem abi ama Sosa için başkanın hafta içi çarşamba günü Haber61'e verdiği röportajı okumuştum.
Kariyeri ve kalitesi belli. Şuan daha tam olarak hazır değil ama bize çok büyük katkıları olacak diye ☺
Ve Sosanin Milanla sözleşmesi bu sene bitiyor. İmkanı yok gibi birşey göndermemizin.
Ffp yüzünden kiralık + zorunlu satın alma opsiyonu var sanki bu adamın.
Ilk 3 maç iyiydi adam, ümidini kaybetme abi.
Bakarsin Riza Çalımbay'in eli değer ve her maç sonu övgüler dizeriz.
Ki Antalya'ya bile Sosa'yi istediğini söyledi bu hafta içi Rıza Çalımbay.

OLCAY ÇAKIR
03.11.2017, 23:11
Paralarımızı yarıştırıyoruz, Türk futbolu bu durumda...
Onlara benzemeye başladıkça açıldık...
Ne benzedik, ne de öz kalabildik.
Son 4-5 senedir "İstanbul tarzı" transfer yapıyoruz ve neredeyse tamamı başarısız oldu. Taraftarın hala bu tarz transfer istemesini neye bağlıyorsun abi? Ne zaman akillaniriz, kayyum gelince mi?

Oğuzhan
03.11.2017, 23:13
Ama önce tanışalım

Olur abi İstanbul'da yaşıyorum uygun olduğunuz bir zamanda tanışmayı çok isterim :)

zekeriyya
03.11.2017, 23:13
20.08.2009, 15:56
yazar Olcay Çakır
Nedense,bugün birşeyler yazmak geldi içimden..

Avrupa kupalarında yıllardır yokmuşuz meğer,onu farkettim..

Bugün Avrupalı olacağız yıllar sonra...

Herhalde o yüzden heyecanlıyım..

Bugün,geçen yılın kazanımlarından birini yaşayacağız.
Sadece bir tanesini..

Geçen yıl,hocasını değiştiren,futbolcusunu küstürenler olarak, o son ana kadar kovalayan takımın eserini kutlayacağız.

O beğenmediğimiz,sürekli eleştirdiğimiz kadronun eseriyle övüneceğiz belkide.

Bugün güzel bir gün.
Sonuda öyle bitecek inşallah.

Sonuç her ne olursa olsun ben mutlu olacağım orası kesin.
Sonuç her ne olursa olsun,''bunun birde rövanşı var yahu'' diyeceğim..

Trabzonspor'lu olmakla birkez daha farklı olduğumu hissedeceğim bu akşam.
Sıradan olmadığımızı,Avrupalı olduğumuzu cümle alemin gözüne gözüne sokacağımız bir akşam olacak bu akşam.

Yenilsende,yensende..
Asıl bu akşam daha anlamlı olacak benim için.

Bu yıl,önümüzdeki yılın geçen yılı değilmi zaten?
Bu yıl,bu kadronun bizi yine avrupa arenasına ve daha bir tecrübeli taşıyacağını ümit ediyorum,biliyorum.

Başarı sürekli yukarda olmaktır benim gözümde.
Yukarıda olan başarılıdır.

Bu gece Avrupalıyız tekrardan...

Şehrime gelmiş Fransızları seviyorum bugün.
Onları uzaktan takip eden Fransızlarıda ilginçtir seviyorum bu akşam.

Avrupa maçları başkadır.

Avrupa Avrupa duy sesimizi tezahüratını duyar gibiyim ilk golden sonra...

Avrupa medeniyetmidir tartışma konusu olabilir ama Avrupa futbol konusunda hedeftir,birçok konuda olduğu gibi.

Geçen yılın kadrosunu,bu şartları bize sağlayanlarını teker teker alınlarından öpüyorum..

Bugün güzel bir gün.

Bugün yıllar sonra bizler Avrupa'da,Avrupalıyız...

Onlara öğretecek çok şeyimiz var,tıpkı eskiden olduğu gibi...

Çok uzattım..

Evet,kazanmak..

Biz geçen yıl KAZANMIŞIZ meğersem..

Saygıyla..

üstad yazı bir yerden tanıdık geldimi
sorum ; ne zaman avrupa maçları heyecandıracak bizi

OLCAY ÇAKIR
03.11.2017, 23:18
Güzel yazmış kerata! :)

20.08.2009, 15:56
yazar Olcay Çakır
Nedense,bugün birşeyler yazmak geldi içimden..

Avrupa kupalarında yıllardır yokmuşuz meğer,onu farkettim..

Herhalde o yüzden heyecanlıyım..

Bugün,geçen yılın kazanımlarından birini yaşayacağız.
Sadece bir tanesini..

Geçen yıl,hocasını değiştiren,futbolcusunu küstürenler olarak, o son ana kadar kovalayan takımın eserini kutlayacağız.

O beğenmediğimiz,sürekli eleştirdiğimiz kadronun eseriyle övüneceğiz belkide.

Bugün güzel bir gün.
Sonuda öyle bitecek inşallah.

Sonuç her ne olursa olsun ben mutlu olacağım orası kesin.
Sonuç her ne olursa olsun,''bunun birde rövanşı var yahu'' diyeceğim..

Trabzonspor'lu olmakla birkez daha farklı olduğumu hissedeceğim bu akşam.
Sıradan olmadığımızı,Avrupalı olduğumuzu cümle alemin gözüne gözüne sokacağımız bir akşam olacak bu akşam.

Yenilsende,yensende..
Asıl bu akşam daha anlamlı olacak benim için.

Bu yıl,önümüzdeki yılın geçen yılı değilmi zaten?
Bu yıl,bu kadronun bizi yine avrupa arenasına ve daha bir tecrübeli taşıyacağını ümit ediyorum,biliyorum.

Başarı sürekli yukarda olmaktır benim gözümde.
Yukarıda olan başarılıdır.

Bu gece Avrupalıyız tekrardan...

Şehrime gelmiş Fransızları seviyorum bugün.
Onları uzaktan takip eden Fransızlarıda ilginçtir seviyorum bu akşam.

Avrupa maçları başkadır.

Avrupa Avrupa duy sesimizi tezahüratını duyar gibiyim ilk golden sonra...

Avrupa medeniyetmidir tartışma konusu olabilir ama Avrupa futbol konusunda hedeftir,birçok konuda olduğu gibi.

Geçen yılın kadrosunu,bu şartları bize sağlayanlarını teker teker alınlarından öpüyorum..

Bugün güzel bir gün.

Bugün yıllar sonra bizler Avrupa'da,Avrupalıyız...

Onlara öğretecek çok şeyimiz var,tıpkı eskiden olduğu gibi...

Çok uzattım..

Evet,kazanmak..

Biz geçen yıl KAZANMIŞIZ meğersem..

Saygıyla..

üstad yazı bir yerden tanıdık geldimi
sorum ; ne zaman avrupa maçları heyecandıracak bizi

İ. SARAL
03.11.2017, 23:19
Bütün oyuncuların oynayabilecek durumda olduğunu varsayarak bir 11 yap da gorelim abi :D

alper*
Olcay Bey, öncelikle hoşgeldiniz. =)

Ben Rıza Çalımbay ile Ziya Doğan arasında benzerlik olduğunu düşünüyorum.

Bence Rıza Hoca da kupa getirecek.

Ne dersiniz?

Selamlar.

Doğan Şahin
Ooof of. Avrupa deplasmanlarını özlettiler.
Bu sene gider miyiz Avrupa'ya?

OLCAY ÇAKIR
03.11.2017, 23:20
Kadroyu medya kuruyor derler, işim olmaz:)

Bütün oyuncuların oynayabilecek durumda olduğunu varsayarak bir 11 yap da gorelim abi :D

İ. SARAL
Bu sene gider miyiz Avrupa'ya?Sezonu erken açmak zorunda kalıyorlarmış, yazık çocuklara.

OLCAY ÇAKIR
Sanki...
hem kupadan hem ligden iki hakla:)

Bu sene gider miyiz Avrupa'ya?

Doğan Şahin
03.11.2017, 23:21
Olur abi İstanbul'da yaşıyorum uygun olduğunuz bir zamanda tanışmayı çok isterim :)

Oğuzhan özelden semt ve telefon bilgilerini paylaşabilir misin?
Bir organizasyonumuza katılırsan tanışalım mutlaka.

İ. SARAL
03.11.2017, 23:21
Kadroyu medya kuruyor derler, işim olmaz:)"İşte Rıza Hocanın akıl hocası" manşetinde yer alırsın abi fena mı? :)

hasannuhoglu
03.11.2017, 23:24
Olcay abi merhaba,hoşgeldin öncelikle..

Rıza hoca kadroya çok geniş vurgusunu ısrarla yapıyor. Devre arasında futbolcu gönderilir mi kadrodan?

OLCAY ÇAKIR
03.11.2017, 23:25
Yarın çok zor bir maç olacak mesela...
Tek güvendiğim Rıza hocanın katı, tavizsiz, disiplinli oyun anlayışı...
Hoca bu güveni verdi...
Ha kaybedersin... Futbolda bu var..
Ama kazanırız diyorum...

OLCAY ÇAKIR
03.11.2017, 23:26
İnşallah Kaya...
Teşekkür ederim nazik davetiniz için...

Hoşgeldin Olcay abi...

Her şeye rağmen forum kültürü devam ediyor. Randevusuz, her an forumlarda karşılaşmak dileğiyle...

OLCAY ÇAKIR
03.11.2017, 23:27
İnşallah... Ağırlıklardan kurtulmak şart...

Olcay abi merhaba,hoşgeldin öncelikle..

Rıza hoca kadroya çok geniş vurgusunu ısrarla yapıyor. Devre arasında futbolcu gönderilir mi kadrodan?

Uğur KÜÇÜK
03.11.2017, 23:29
Mehmet Yılmaz ile aynı kanalda bir süre çalıştığınız için bizden iyi tanıdığını düşünüyorum abi.
Trabzonspor sevgisinden zaten şüphemiz yok.
Sence teknik heyette olmasinin bize ne gibi faydaları olur ?

OLCAY ÇAKIR
03.11.2017, 23:30
Kapatalım dostlar:)

Doğan Şahin
03.11.2017, 23:30
Öz evlat gençlerden var mı kulağına çalınan, şu oyuncudan adam olur diye...

OLCAY ÇAKIR
03.11.2017, 23:32
Pozitif bir kardeşimiz. İletişimi iyi... Hocalık değil abilik, şehirle, oyuncularla bağ görevi üstlenecek...
Mehmet Yılmaz ile aynı kanalda bir süre çalıştığınız için bizden iyi tanıdığını düşünüyorum abi.
Trabzonspor sevgisinden zaten şüphemiz yok.
Sence teknik heyette olmasinin bize ne gibi faydaları olur ?

Doğan Şahin
03.11.2017, 23:33
Kapatalım dostlar:)

Bunu daha sık tekrarlayalım. Özlemişiz :)
Teşekkürler sabırlı cevapların için...

Cengiz Çubukcu
03.11.2017, 23:33
Teşekkürler abi :)

cewat
03.11.2017, 23:34
Teşekkürler abi. Sizi burada görmek gurur veriyor bizlere.
Arayı açmayın.

Gürkan Asma
Soruldu mu bilmiyorum abi ancak özellikle gs maçından sonra medyada maçın kaybedilme sebebini hakeme yükleyip maçın sonucuna tesir etmiş gibi bi algı oluşturulmasına kulüpten neden bi cevap gelmedi. Üstelik lehimize yapılan ciddi hakem hatalarına rağmen.

hasannuhoglu
Abi teşekkürler katılımın için..En yakın zamanda görüşmek dileğiyle diyorum.. Allah'a emanet ol

OLCAY ÇAKIR
Hepimizin bildiği isimler haricinde bildiğim yok.
Sadi hoca olsa ondan bilgi alırdım ama artık yok:)
Yeri gelmişken;
Trabzon dışındaki mesela İstanbul'daki futbol okullarında çok yetenekli çocuklar var...
Umarım izleyen bir departman vardır...

Öz evlat gençlerden var mı kulağına çalınan, şu oyuncudan adam olur diye...

Uğur KÜÇÜK
03.11.2017, 23:35
Pozitif bir kardeşimiz. İletişimi iyi... Hocalık değil abilik, şehirle, oyuncularla bağ görevi üstlenecek...Teşekkürler cevaplarin için abi. Hemseriyiz de. Ben de Arakliliyim.
Ulusal kanalda bizi temsil eden en belirgin kişisin.
Ara ara da olsa bu sohbetleri de esirgeme.
Yarın kazanmak ümidiyle.
Iyi akşamlar ☺

HIZIR_IR
03.11.2017, 23:36
Bitti mi şimdi?

OLCAY ÇAKIR
03.11.2017, 23:38
Nazik davetiniz için sonsuz teşekkürler...

Aynı gole sevinip, üzülen insanlarız...

Budur bizi farklı kılan...

Hepinize saygı ve sevgilerimle...

Tekrar görüşmek dileğiyle...

Cengiz Çubukcu
03.11.2017, 23:38
Bu sohbetin uğurlu geleceğini yarın kazanacağımızı duşunuyorum

Doğan Şahin
03.11.2017, 23:40
Arkadaşlar ilerleyen günlerde, haftalarda tekrarını yaparız...
Sorular burada biriksin, cevabı bir şekilde verilir
Herkese hayırlı akşamlar

sasone
03.11.2017, 23:44
Kaçırdık muhabbeti,ben gerçekten 46 yaşında mısınız diye soracaktım,maşallah hiç göstermiyor.

Travelair
04.11.2017, 16:24
Tahmin ettiğim gibi bir sohbet olmuş

Ertan 51
08.11.2017, 15:17
Eyvallah Afs.. Sarmaz olur mu...
Burada doğduk... Büyüdük, serpildik...
Millet yönetici, başkan vs oluyor, şu forumlarda öğrendiğimiz, tecrübe ettiğimzi şeyleri zerre bilmiyor...
Biz hep diri ve hazır olduk...
İyi ki BMN ile hayatım kesişti... Hepimiz için bu böyle bence... Kabul eden eder, etmeyen etmez!
Olcayım güzel adamsın vesselam :alkış:

Ben yetişemedim soru sormadım da helallik almaya geldim :)

Baba senin sırtından hava atıyorum haberin olsun,
tv deki Olcay Çakır benim arkadaşım olur diyorum,
inanmıyorlar,
olur mu ara da bir tel den görüşürüz diyorum (yalan,bayadır görüşemez olduk :( )
şaşırıyorlar,
sonra veriyorum ayarı :)

Bu ara da çok ta güzel sorular gelmiş ama ulusal basın olunca cevapları çek sündür yaparlar diye olsa gerek biraz yüzeysel geçmişsin gibi :U
olsun seni tekrar aramızda görmek sevindirici,
selametle güzel insan.

oflubektas
08.11.2017, 16:22
Ben de soramadım ama bir ara okuyabileceğini düşünüyorum. Bizim hukukta "şekil esası boğar" diye bir ilke var. Olcay hocanın şekline laf yok :) Konuşma üsturuplu, Türkçe ve diksiyon gayet iyi ama sürekli bir "aman fincancı katırlarını ürkütmeyelim" durumu var. Hep tedbirli, hep orta yolcu. Belli ki spor medyasında olay aşağıdaki gibi cereyan ediyor (hatta tam Trabzonspor'dan bahis açılırken mevzu kapanıyor,bire bir yansıtılmış :) )

DlPNeTGuKS4

Doğan Şahin
12.11.2017, 00:49
Tekrar katılınca buradan devam ederiz, sorular havada kalmaz...