PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Pazar Gecesi Trabzon'dan Ucak Dönüşleri Neden Maça Göre Ayarlanmaz?

oksoholu
31.10.2017, 11:53
Merhaba arkadaşlar
Çok fazla dillendirilmeyen bir konudan bahsetmek istiyorum Trabzon dışında yaşayanlar olarak rahat bir şekilde maçlara gidebilmemiz için uçak seferlerinin uygun olması gerekir
Pazar günü oynanacak bir maç için şehre her saatte inebilirsin ama asıl problem dönüş normal şartlarda 19:30 başlayan bir maç 21.15 de biter Trabzon'dan İstanbul'a son uçak 22:30 da arada 1 saat 15 dakika var ve stadın pozisyonunu düşünürseniz bir saat 15 dakikada oradan çıkıp havaalanına ulaşmak mümkün değil bir gün sonraya kalıyorsunuz ve 1 gün kaybediyorsunuz

Bu konuda çözümü olan var mı merak ettim

Oğuz ZEYTİN
31.10.2017, 12:25
Scheduling çalışan biri olarak şunu söyleyebilirim bir şehirdeki maça göre planlama yapacak firma hiç duymadım. Yolcu kapasitesinin analizini yaparken böyle bir kriter kullanmadım.

Önerinizi ulaşabildiğim kişilere ileteceğim.

oksoholu
31.10.2017, 13:11
Scheduling çalışan biri olarak şunu söyleyebilirim bir şehirdeki maça göre planlama yapacak firma hiç duymadım. Yolcu kapasitesinin analizini yaparken böyle bir kriter kullanmadım.

Önerinizi ulaşabildiğim kişilere ileteceğim.
Öncelikle teşekkür ediyorum ilginize

Aslında istediğimiz şey öyle abartılacak bir şey değil sadece Cumartesi ve Pazar günleri 22:30 olan son seferin 23:00 alınması böylece İstanbul ve civarında maçları takip etmek isteyenler günü birlik Trabzona gidip dönme imkanları olacak

Yiğit Gayretli
31.10.2017, 13:14
Başlık düzenlenmiş ve Ganita bölümüne taşınmıştır...

Oğuz ZEYTİN
31.10.2017, 13:17
Öncelikle teşekkür ediyorum ilginize

Aslında istediğimiz şey öyle abartılacak bir şey değil sadece Cumartesi ve Pazar günleri 22:30 olan son seferin 23:00 alınması böylece İstanbul ve civarında maçları takip etmek isteyenler günü birlik Trabzona gidip dönme imkanları olacak

Rica ederim ama talebiniz yalın bir konu değil. Birbirine bağlı bir zinciri etkileyecek.

Hafızam beni yanıltmıyorsa Fatih Özkan arkadaşımız da konuya hakim diye biliyorum, size yardımcı olabilir.

Fatih Özkan
31.10.2017, 16:31
Rica ederim ama talebiniz yalın bir konu değil. Birbirine bağlı bir zinciri etkileyecek.

Hafızam beni yanıltmıyorsa Fatih Özkan arkadaşımız da konuya hakim diye biliyorum, size yardımcı olabilir.

Yaz ve kış tarifelerine göre değişiklik gösteren bir konu bu aslında.
Misal 2 gündür kış tarifesinde bulunuyoruz ve İstanbul'a son uçak (Türk Hava Yolları) 23:25'te.
Fakat dediğim gibi yazın konu farklılık gösteriyor. Kulüp tarafından istek yapılır ve taraftar da gereken ilgiyi gösterirse, neden olmasın ?
GS maçı için ek sefer konulmuştu mesela.

Sefa Murat Dokuz
31.10.2017, 17:06
Kesinlikle 23:00 ve 23:30 uçakları olması lazım, pazar günü olan maçlara gidemiyoruz sırf bu yüzden izin felan olmazsa.

oksoholu
01.11.2017, 10:51
Yaz ve kış tarifelerine göre değişiklik gösteren bir konu bu aslında.
Misal 2 gündür kış tarifesinde bulunuyoruz ve İstanbul'a son uçak (Türk Hava Yolları) 23:25'te.
Fakat dediğim gibi yazın konu farklılık gösteriyor. Kulüp tarafından istek yapılır ve taraftar da gereken ilgiyi gösterirse, neden olmasın ?
GS maçı için ek sefer konulmuştu mesela.

Doğru diyorsun ben yeni fark ettim
Ben Kdz Ereğlisinden geldiğim için genelde Anadolu yakasındaki hava alanını kullanıyorum Avrupa yakasında 23:25 var
22:30 var Anadolu yakasında 23:00 a çekilirse bu bölge içinde uygun bir saat olur dönüş mümkün olur diğer koşulda gidişi de Avrupa'dan yapmak lazım