PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 11.Hafta | Kayserispor 0-0 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6

alper*
29.10.2017, 22:18
Değerli arkadaşlar, 10 yıldır ilk maç başlığım, üç puan bizim olsun.

DeAgLeMaNyAq
29.10.2017, 22:55
Malatya maçını öyle veya böyle kazanıp şu küme hattından iyice uzaklaşmalıydık. Şimdi Kayseri maçıyla bunu telafi etmek gerekiyor. Kayseri evinde çok baskılı oynuyor zaten 5 maçta 4 galibiyetleri var. Açıkçası beraberlik kötü sonuç olmaz. 11'in 8'i belli gibi. Hoca muhtemelen Durica'nın performansından memnun kalıp tandemi bozmayacak, hatta cezası biten Mas'ı da oynatmayabilir. Olcay'ın yerine muhtemelen Abdulkadir veya Castillo ile başlarız. Bero yerine de Sosa olabilir. Tabii burada hangi Sosa sorusu gündeme gelecektir...

Nazim Can
29.10.2017, 22:57
Mac saat kacta ?

Ahmet Taşçı
29.10.2017, 23:02
Aynı 11i sürerse işimiz zor. Allahtan Olcay kırmızı gördü savunmada Mas - Mustafa değişikliği ilerde de Castillo - Olcay değişikliki elzem.

Faruk BERBER
29.10.2017, 23:05
Orada olacağız :)

Hakan
29.10.2017, 23:17
Akbaş çok iyi iş çıkardı,kesmesi zor olur.

Ön tarafta Abdülkadir ve Sosa 11'e dönmeli.

ALDENİRO
29.10.2017, 23:19
Mac saat kacta ?

14.00

artvints
29.10.2017, 23:21
olcay yok castillo girsin yeterli. bir de bero yerine bongonda veya abdülkadir girebilir. sosa maçın gidişatına göre artık. gerekirse kontra atak oynanacak, bu maç kazanılacak. malatya maçında da benzer şekilde oynansa rahat galibiyet alırdık.

Timur Bey
29.10.2017, 23:21
Düzlüğe çıktık, ilk yarı sonuna kadar yedide yedi yapabilirsek en azından bu matem havası sona erer. Kayseri kardeş ayağına her zaman bize çelme takmış bir kulüp, dikkatli oynarsak yeneriz. İkinci yarı 12.lik ile 15. arasında oynayacak bir kulübe prim vermeyelim. Şu forumda Göztepe, Kayseri güzellemesi görmeyelim artık.

Kadroya gelirsek Castillo için biçilmiş bir kaftan oluştu. Göstersin kendini artık.

POYRAZ
29.10.2017, 23:26
Güzel bir oyun ile bu maci da kazanip seriye baglariz umarim.

memozcan
29.10.2017, 23:33
Akbaş çok iyi iş çıkardı,kesmesi zor olur.

Ön tarafta Abdülkadir ve Sosa 11'e dönmeli.
dürüst olmak gerekirse maçı izlemediğim için sağlıklı yorum yapamayacağım ama özetlere göre verdiğimiz iki pozisyonda da akbaş başrolde benim gördüğüm..

Sefa
29.10.2017, 23:34
Onur - Pereira - Uğur - Durica - Mas - Onazi - Okay - Sosa - Yusuf - Castillo - Burak/Rodallega/N'Doye

İ. SARAL
29.10.2017, 23:36
Sosa'ya guvenemiyorum.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artvints
29.10.2017, 23:38
................onur
pereira...uğur..durica...mas
............okay..onazi
.bongonda..yazıcı......castillo
...............ndoye

İ. SARAL
29.10.2017, 23:41
................onur
pereira...uğur..durica...mas
............okay..onazi
.bongonda..yazıcı......castillo
...............ndoyeBero'nun cezasi yoksa gider yine onu koyar. Diger kanada da Abdulkadir'i koyar.

Hakan
29.10.2017, 23:42
4 ay kafa yorup Okay-Onazi'ye geri dönmek de garip oldu.Uzun soluklu başarılı olmayacağına eminiz gerçi ama günü kurtarmaya devam.
Deniz sınırdaymış,umarım Fener'i takip etmenin faydaları devam eder.

Faruk BERBER
29.10.2017, 23:42
Kana Bıyık, Deniz Türüç, Ryan Mendes.

Bu 3 oyuncu epey formda rakipte. Galatasaray galibiyeti çok iyiydi, hoştu. Ama bağlanıp kalmamalıyız.

Rehavet yapmamalıyız. Sezon başından beri büyük maçlarda hep iyiydik zaten. İstikrar sorunumuzu aşmalıyız bu maçla.

DeAgLeMaNyAq
29.10.2017, 23:45
Onur - Pereira - Uğur - Durica - Mas - Onazi - Okay - Sosa - Yusuf - Castillo - Burak/Rodallega/N'Doye

Burak yok Rodallega da muhtemelen en az 2 maç ceza alacağından olmayacak...

Sefa
29.10.2017, 23:47
Burak yok Rodallega da muhtemelen en az 2 maç ceza alacağından olmayacak...

Bence de Roda olmayacak Burak'ı yetiştirirler diye düşünüyorum..

Murathan
29.10.2017, 23:50
14teki maçı kazanma olasılığımız yok.
muhtemelen farklı kaybedeceğiz.

DeAgLeMaNyAq
30.10.2017, 00:05
Bence de Roda olmayacak Burak'ı yetiştirirler diye düşünüyorum..

Hem Burak hem Hoca 3 hafta olmayacağını söyledi. Zaten milli ara giriyor. Lucescu da Burak'ı çağırmayacağını açıkladı. Osmanlı maçına kadar 20 gün ara var o zamana kadar arka adelesindeki sakatlığı düzelir ama kasığındaki ağrıların düzeleceğini sanmıyorum...

gurur6134
30.10.2017, 00:26
Sosa mucadele etmeyecekse kosmayacaksa bu takimda isi yok sadece onun degil kimsenin isi yok..durmak yok ayni hirsla mucadele gucuyle inancla devam edilmeli hala daha riskli bolgedeyiz..bugun hoca sosaya iyi bir ders vermistir pabucun o kadar ucuz olmadigini gostermistir akillanirsa kalir akillanmazsa zararin neresinden donersen kar..ust uste alinacak 2 3 mac bambaska havaya sokar bizi..

Doğukan Uçan
30.10.2017, 00:27
bütün sezona bedel bir maç yenersek uçar gideriz

bilgehan83
30.10.2017, 01:21
Onur/joa/uğur/akbaş/mas/okay/onazi/kucka/castillo/yazıcı/ndoye on birini görmek istediğim maç bence ilk onbirimiz böyle olmalı sezon sonuna kadar.. dirençli orta saha ve top tutan forvet ikinci yarı girecek theo/Abdülkadir/sosa (sonraki haftalar roda/olcay/bero/) çok iyi yerlere gelebiliriz ama önce kadro istikrarı şart...

tanjugunduz
30.10.2017, 01:31
dostlar defans ve ortashamiz kesinlikle belli.baska turlu olmuyor. okay onazi ikilisi mutlaka sahada olmali her mac gs maci gibi olmaz kapanan takımlar icin castillo ve abdulkadir oyunda olmali . yusufta fforvet arkasi oynar .

onur

perreia ugur durica mas ( akbas)

okay ( kucka ) onazi

abdulkadir( bogonda) yusuf castillo

ndoye

suanlik boyle olmali cezasi bitince rode olmali ileri ucta

Ersun yanal istifa

Ozan Yılmaz
30.10.2017, 02:07
Değerli arkadaşlar, 10 yıldır ilk maç başlığım, üç puan bizim olsun.Korkutucu :)

Şanlı SanMarino
30.10.2017, 02:10
Bir galibiyet daha nefes aldırır. Yoksa herhangi bir puan kaybında bu maçı kazanmanın hiç bir anlamı olmaz. Çok iyi motive olmak zorundayız.

DarkBlooD
30.10.2017, 02:29
Sıra sende gayseri, sevindir bizi, Rıza paşa...

Şanlı SanMarino
30.10.2017, 02:36
Olcay olmayacak, Rodallega yok, Burak yok, Kucka da sanmıyorum iyileşeceğini.

Onur
Pereira-Uğur-Akbaş-Mas
Okay-Onazi
Abdülkadir-Yusuf-Castillo
Damdoy

Böyle bir kadro çıkarabilir hoca. Bugünki formun yarısı bile Kayseri'yi sahadan siler.

Nazim Can
30.10.2017, 02:54
-------------------------------------Onur--------------------------------

Pereira----------------Ugur---------------------Durica-----------------Mas

---------------------------Kucka--------Onazi-----------------------------

-----Yusuf-----------------------Sosa-------------------------------Castillo

-------------------------Adamin Dibi No14----------------------------------

Bence bir kanatta Oyun kurucu diger kanatta sprinter biri olmali, zaten Yazici Pereiraya defansif anlamda yardimci olur, Mas da tam aksine Pereiraya göre daha defansif bir bek, Castillo da zaten Damdoyun indirdigi toplara yakin olmali.

erenslash
30.10.2017, 04:57
damdoyla zor ama belli olmaz hoca güven veriyor bakalım utandırmaz bizi beş kredisi var dedim birinci krediyi gs maçında aldı bile bu da iki olur tahminim

erenslash
30.10.2017, 04:58
disiplin motivasyon ile ilk devre bitene kadar tüm maçları almaları lazım ki saçma sapan farklı yenilgilerimizi unutulaım ersun zamanındaki gs maçı unutturdu ama telafi edilmesi gereken çok 3 puanlar var ki bu disiplini kaybetlezlerse oyuncular alırız rahat
Olcay olmayacak, Rodallega yok, Burak yok, Kucka da sanmıyorum iyileşeceğini.

Onur
Pereira-Uğur-Akbaş-Mas
Okay-Onazi
Abdülkadir-Yusuf-Castillo
Damdoy

Böyle bir kadro çıkarabilir hoca. Bugünki formun yarısı bile Kayseri'yi sahadan siler.

HOPA'LI TS'Lİ
30.10.2017, 08:03
Kazanıp milli maç arasına girersek dönüşte ideal kadro olacak ve Osmanlıyla başlayan yeni bir seri olur inşallah

celaledtin
30.10.2017, 09:16
Kayseri bizi üzmez.

Oğuz ZEYTİN
30.10.2017, 09:19
alper*

Kayserispor'a üye olmuş muydun Alper?

cebcare
30.10.2017, 09:22
Asıl sınav bu maç inşaAllah Malatya maçı gibi olmaz.

İ. SARAL
30.10.2017, 09:39
-------------------------------------Onur--------------------------------

Pereira----------------Ugur---------------------Durica-----------------Mas

---------------------------Kucka--------Onazi-----------------------------

-----Yusuf-----------------------Sosa-------------------------------Castillo

-------------------------Adamin Dibi No14----------------------------------

Bence bir kanatta Oyun kurucu diger kanatta sprinter biri olmali, zaten Yazici Pereiraya defansif anlamda yardimci olur, Mas da tam aksine Pereiraya göre daha defansif bir bek, Castillo da zaten Damdoyun indirdigi toplara yakin olmali.

Kucka yerine Okay oynar, bu kadro çıkar. Mas'ın durumu da garanti değil, Akbaş oynayabilir.

İ. SARAL
30.10.2017, 09:40
http://www.footballuser.com/formations/2017/10/1638163_Trabzonspor.jpg

Faik Yılmaz
30.10.2017, 09:47
Gs galibiyetinin anlamı olması için mutlaka 3 puan almamız gereken bir maç....

Kayseri çok güzel ve hızlı kontraya çıkıyor. Ağır olan defans bloğumuz için bu durum handikap ama orta sahayı güçledirir isek rakip hızlı çıkamaz.....

Okay-Onazi ikilisi Gs maçındaki gibi formda olur ise işimiz daha kolay olur diye düşünüyorum

Bayraktaroğlu
30.10.2017, 10:19
gol yemeden seri galibiyetler olsun lütfen artık bir hafta sevinip bir hafta üzülmekten sıkıldım. Trabzonspor gibi oynayalım

Enaldo61
30.10.2017, 10:22
Akbaş bekte Mas'tan iyi oynadı bence.

Ozan Kara
30.10.2017, 10:23
Sonunda Olcay'sız bir kadro.

HOPA'LI TS'Lİ
30.10.2017, 10:28
Akbaş bekte Mas'tan iyi oynadı bence.

Evet dün o da iyi performans sergiledi. Zaten çok iyi niyetli bir kardeşimiz

pReN@_61
30.10.2017, 10:28
Gs maçı kadar zor görünen bir maç.Başarılar takımımıza.

Enaldo61
30.10.2017, 10:30
Asıl zor olan bu galibiyet üstüne Kayseri'yi de yenmek.

oflubektas
30.10.2017, 10:47
Gs galibiyeti "oynanması gerektiği gibi" oynanarak kazanıldı. Bu maça aynı kadro ve taktikle çıkarsak yanılırız. Kaldı ki çok iyi ve üstün gözüktüğümüz gs maçında duran top haricinde organize atağımız YOK.

Rakipte Cape Verde adası eşrafından Ryan Mendes çok tehlikeli. Her iki kanatta da oynuyor ama genelde sol açık kullanıyorlar. Perreria ile baş başa kalırsa fena yapar, sağ açık oynayacak adam (Abdulkadir olacak gibi) mutlaka beke yardım etmeli ve bu herif takip edilmeli. Bu sebeple yine Bero'yla başlasa kızamam. Onazi-Okay'ı bozamasa da solda Olcay yerine büyük ihtimal Castillo oynar, ya da "oyun kurucu kanat" olarak Sosa'ya görev verilebilir. Bu hem Yusuf'u rahatlatır, hem de rakibi rahat çıkarmaz. Castillo kadar süratli olmasa da maça konsantre bir Sosa açıkta da iş yapar, tutmazsa ikinci devre Castillo sokulur. Allah için Dam Doye'un oyununu beğendim, ancak bu maçta Rodellega daha doğru bir tercih olur.

alper*
30.10.2017, 10:51
<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@alper* (https://forum.bordomavi.net/member.php?u=22669)<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->
Kayserispor'a üye olmuş muydun Alper?
Bir şey çıkmadı oradan. Ulaşamadım kimseye.

Mustafa ÖZDEMİR
30.10.2017, 10:53
Başarılar takım

İ. SARAL
30.10.2017, 11:10
Gs galibiyeti "oynanması gerektiği gibi" oynanarak kazanıldı. Bu maça aynı kadro ve taktikle çıkarsak yanılırız. Kaldı ki çok iyi ve üstün gözüktüğümüz gs maçında duran top haricinde organize atağımız YOK.

Rakipte Cape Verde adası eşrafından Ryan Mendes çok tehlikeli. Her iki kanatta da oynuyor ama genelde sol açık kullanıyorlar. Perreria ile baş başa kalırsa fena yapar, sağ açık oynayacak adam (Abdulkadir olacak gibi) mutlaka beke yardım etmeli ve bu herif takip edilmeli. Bu sebeple yine Bero'yla başlasa kızamam. Onazi-Okay'ı bozamasa da solda Olcay yerine büyük ihtimal Castillo oynar, ya da "oyun kurucu kanat" olarak Sosa'ya görev verilebilir. Bu hem Yusuf'u rahatlatır, hem de rakibi rahat çıkarmaz. Castillo kadar süratli olmasa da maça konsantre bir Sosa açıkta da iş yapar, tutmazsa ikinci devre Castillo sokulur. Allah için Dam Doye'un oyununu beğendim, ancak bu maçta Rodellega daha doğru bir tercih olur.

Rodallega cezalı büyük ihtimalle.

Yiğit Gayretli
30.10.2017, 11:26
Bu maç için ideal kadro ideal oyuna göre şekillenecektir. O da şöyle olmalıdır;

-------------------------------Onur----------------------------

Pereira--------------Hubo-------------Durica-------------Mas

-----------------------------------------------------------------
---------------------Okay------------Onazi--------------------
Sosa/Abdüş------------------Yazıcı--------------------Castillo
-----------------------------N'Doye----------------------------

İ. SARAL
30.10.2017, 11:53
Bu maç için ideal kadro ideal oyuna göre şekillenecektir. O da şöyle olmalıdır;

-------------------------------Onur----------------------------

Pereira--------------Hubo-------------Durica-------------Mas

---------------------Okay------------Onazi--------------------
Sosa/Abdüş------------------Yazıcı--------------------Castillo
-----------------------------N'Doye----------------------------

Sosa inş. iyi döner. Ayrıca, frikikleri Sosa, diğer bütün duran topları Yusuf kullanmalı. Bu konu teknik heyet tarafından güzelce izah edilmeli.

HOPA'LI TS'Lİ
30.10.2017, 12:09
Sosa inş. iyi döner. Ayrıca, frikikleri Sosa, diğer bütün duran topları Yusuf kullanmalı. Bu konu teknik heyet tarafından güzelce izah edilmeli.

Çok doğru
Yusuf'un duran top ve kornerlerden kullandığı muz ortalar gol pozisyonu doğuruyor.
Bu takımın kanatlarında Castillo ve Abdüş oynamalıdır.
Onazi ilk 11 oynamalıdır.
Onazi-Okay performansı çok iyiydi.

oflubektas
30.10.2017, 12:47
Rodallega cezalı büyük ihtimalle.

Yerine adamın oynayacak diye nasıl da heyecan yapıyorsun :) Bu maça uymaz ama hadi oynasın bakalım.

Ayrıca Rodellega'nın olayında ağır tahrik var, 1 maç ceza yederli bence.

HOPA'LI TS'Lİ
30.10.2017, 12:54
Yerine adamın oynayacak diye nasıl da heyecan yapıyorsun :) Bu maça uymaz ama hadi oynasın bakalım.

Evet slow motion'da defalarca izledim. Pozisyon bitmiş, Çorum'lu çakal bir şeyler söylüyor ve boğazına doğru kafayı gösteriyor.

İ. SARAL
30.10.2017, 13:20

:D Formayı hak etti oynasın tabi. Kanatlara hızlı adam koyarsak bu maça da uyar.

Ogün YAZICI
30.10.2017, 13:47

Aynı kadroyu aynı alternatifleri yazmak için girmiştim.

Başarı için istikrar şartsa şu kadro geliştirilip üzerinde durulmalı.

Harika

Olcay Kucka Abdülkadir de rotasyonun diğer parçaları...
Rıza hocanın devre arası tasarruflarımız olacak dediği de Volkan Bongonda kiralık da Bero olur

Uğur Kalyoncu
30.10.2017, 14:10
Bu maçtaki en büyük avantajımız Olcayın cezalı olması..

Okay Onazi ile devam etmek lazım en azından zor gol yeriz..

İlla Sosa oynasın diye de bir isteğim yok.

İnşallah Abdulkadir Yazıcı Castillo hücum hattını bu maçta görürüz..

Castillo yu bir an önce işin içersine çekmek lazım..

İ. SARAL
30.10.2017, 14:15
http://www.footballuser.com/formations/2017/10/1638193_Trabzonspor.jpg

Mert Oğuzlu61
30.10.2017, 14:20
_____okay__onazi

__abdül__yusuf__castillo

_______Qarabela14

Dön dolaş yine Okay-Onazi-Yusuf üçlüsüne dönüş yaptık, bence orayı bir süre bozmayıp kanatları kurcalayalım. Cezalı Olcay yerine Castillo oynar, sağ tarafta Bero kulübeye geçsin. Oraya aday isimler Abdül ve Bongonda.

Kucka ile Sosa kulübede takılsınlar. Takım şu an 11. sırada, topa vurmak zor gelir zahmet olur oynamak istemezler.

Enaldo61
30.10.2017, 14:23
_____okay__onazi

__abdül__yusuf__castillo

_______Qarabela14

Dön dolaş yine Okay-Onazi-Yusuf üçlüsüne dönüş yaptık, bence orayı bir süre bozmayıp kanatları kurcalayalım. Cezalı Olcay yerine Castillo oynar, sağ tarafta Bero kulübeye geçsin. Oraya aday isimler Abdül ve Bongonda.

Kucka ile Sosa kulübede takılsınlar. Takım şu an 11. sırada, topa vurmak zor gelir zahmet olur oynamak istemezler.

Kesinlikle katılıyorum. Baktık tutmuyor Kucka'yı Sosa'yı sahaya sürersin maçı çevirirsin illa ki...

Fatih Öztürk
30.10.2017, 14:24
GS maçından çok daha zor olacak 3 ihtimalli maç.

alper*
30.10.2017, 14:25
Maça gidip tam yedek kulübelerinin olduğu sıraya oturacağım.

Benim yerim orası.

Adem Erdoğan
30.10.2017, 14:27
Bu maçta ortaya konacak güzel futbol ve çıkacak galibiyet bizi şampiyonluk adayı yapar, o derece önemli bir maç.

İ. SARAL
30.10.2017, 14:28
_____okay__onazi

__abdül__yusuf__castillo

_______Qarabela14

"Santrafordaki kim ulan" dedim bir an :D Yapmayın şöyle şeyler.

Karmam
30.10.2017, 14:59
sağ sol açık ve forveti bilmiyorum ama bu takımın ideal 11inin kalanı şöyledir:

onur
pereira uğur durica mas
onazi sosa
x yusuf x
x

kucka bence çok iyi oynuyordu sakatlanmadan önceki birkaç hafta ama onazi-sosa-yusuf daha önemli. akbaş arada bir göz boyuyor, tam bir saatli bomba. akhisar maçının baş sorumlusu. uğur-durica transfer yapılana kadar devam etmeli.

gurur6134
30.10.2017, 15:32
Saat 2 ye mac koyan zihniyetin..

Zurawski
30.10.2017, 15:33
Olcay ve Berodan bir maçta Abdülkadir Castillloya geçilmez ve Rıza hoca da geçmeyecektir. Olcayın yokluğunda Castillo oynar, ancak bero kalır diye düşünüyorum doğrusu da budur.

Onun dışında Mustafa/Durica Mas değişikliği de olacaktır. Duricanın artık dinlendirerek oynatılması taraftarıyım, zorluk derecesi yüksek maçlarda oynamalı diğer maçlarda Mustafa Hubocan daha iyi idare eder.

Hubocan kesinlikle bu takıma girecektir, eski maçlarına bakarak söylüyorum hızlı çevik tam ihtiyacımız olan tarzda bir stoper.

cewat
30.10.2017, 16:12
Şu maçı kazanacağımıza inanmamın en büyük sebebi Çorum Bld. maçı.. Evet Gs maçı değil, Çorum Bld. maçı yanlış okumadınız.

Çorum maçına takımı o kadar motive eden hoca bu maça da çok rahat motive edebilmeli diye düşünüyorum. Aksi takdirde Kayseri çok rahat puan alacaktır.. Zira Akhisar ve Malatya'dan daha iyi bir takım olduklarına inanıyorum ben şahsen.

Bu arada 2 mesaj üstteki arkadaşa katılıyorum. Büyük takım maçının 14:00'e koyulması saçmalık ötesidir. Ne kadar kötü gidiyor olsak da bizim taraftar sayımız bu ülkenin 4. sırasında, unutulmamalı..

Mehmet BAŞ
30.10.2017, 16:51
1. ONUR (GK)
2. PEREİRA
3. UĞUR
4. DURİCA
5. MUSTAFA
6. OKAY
7. ONAZİ
8. YUSUF
9. BERO (ABDÜLKADİR)
10. SOSA (CASTİLLO)
11. RODALLEGA (N'DOYE)

Galatasaray maçında cezalı oyuncumuz olmasaydı Rıza Hoca kazanan kadroyu bozmayacaktı.
Fakat Olcay'ın cezalı olacağı kesin olduğundan bu oyuncunun yerine SOSA'nın tercih edileceğini düşünüyorum.
Olcay'ın yerine CASTİLLO ve BONGONDA daha doğru tercih olacaktır fakat bu maçta SOSA'ya şans verileceğini hissediyorum.
BERO ise dirençli bir takım kurmak adına kesilmeyecektir. Bu oyuncu etkisiz olursa ikinci yarı ABDÜLKADİR girer diyorum.

Defansta PEREİRA, UĞUR, DURİCA, MUSTAFA dörtlüsü bu maçta da devam edecektir.
OKAY & ONAZİ ve YUSUF ise bu formları ile formayı kimseye vermezler. Yerleri garanti diyorum.
Forvette ise ceza almazsa RODALLEGA tercih edilmesi gereken ilk isim olmalıdır. N'Doye her ne kadar gol atsa da çok güçsüz!
Burak'ın olmadığı yerde Rodallega tartışmasız ilk tercihtir.

NOT: Sosa şayet oynarsa duran topların başına geçmekten vazgeçmelidir. Bu takımın duran toplarını tartışmasız Yusuf kullanmalıdır.

AYYILDIZ
30.10.2017, 17:04
Ilk yarı da kalan maçları alabiliriz. Kayseri maçında Olcay'ın olmaması avantaj. Aynı zamanda Rodellega'ya geri dönüyor. Bugün bakalım cezalı oyuncu olacak mı Kayseri'de.

Numan Yerlikaya
30.10.2017, 17:07
Artık fikstür kolay. Kazanmama lüksümüz yok. Castillo artık 11 e geçmeli yeter

HOPA'LI TS'Lİ
30.10.2017, 17:18
Saat 2 ye mac koyan zihniyetin..

Sıkıysa BJKİ FB ve GS'ye koysalar ya o saate
Hep ayrımcılık hep ayrımcılık

El Cordobes
30.10.2017, 17:24
bir haber sitesinde gördüm. Rıza Hoca bazı açıklamalar yapmış. Sosa nın hazır olmadığını bilseydim malatya maçında oynatmazdım, onu hazırlamaya çalışacağız demiş. yani muhtemelen bu hafta da sosa oynamaz. Rıza Hoca nın kafasındaki asıl takımı milli maç arasından sonra göreceğiz anlaşılan. takım zaten o arada büyük ihtimal kampa girecek.

selcuk
30.10.2017, 18:13
geri kalan fikstürümüz

https://i.hizliresim.com/kXOl8r.jpg

yariyi 33 puanlan bitirmek süpriz olmaz benim acimdan

özellikle riza hocanin bizim gibi yarali takimlari nasil pansuman ettigini son yillar sikca görmüsken bunu basarabilecegimize inaniyorum

Cafer Bulur
30.10.2017, 18:39
Ilk yarı da kalan maçları alabiliriz. Kayseri maçında Olcay'ın olmaması avantaj. Aynı zamanda Rodellega'ya geri dönüyor. Bugün bakalım cezalı oyuncu olacak mı Kayseri'de.

Rodallega en az 2 mac ceza alacak.

Kadro bence;

Onur
Pereira ugur durica mas
Okay onazi
Castillo Yusuf abdülkadir
Ndoye

seklinde olur.

Doğukan Uçan
30.10.2017, 18:43
kayseriyi yenersek sivasspor deplasmanı sezonun maçı olur

tanjugunduz
30.10.2017, 19:19
dostlar onumuzde guzel bir 7 hafta var riza hocanin istegi ve oyuncularimizin ozverisi ile neden olmasin diyorum zor iki mac var onlarda icerde ama diyeceksiniz kolay mac yok ama artik.sahadaki.oyuncular kalitelerini ortaya koymalilar .

Ersun yanal istifa

Samet Yildirim
30.10.2017, 19:55
gs macindaki anlayis ile kayseride olmaz cünkü rakip kapanacak sen oyunu forse etmek istiyorsan yetenekli oyunculara ihtiyacin var mücadeleci tipler daha az kullanilmali.

-------------------Onur--------------
Pereira-------Ugur------Durica----Mas-
--------------Okay---Onazi----------
---------Yusuf----Sosa--------Castillo
-----------------Ndoye-------------

-Yusuf daha cok iceri alip Pereira ileriye cikarmak lazim.
-Kucka hazir olsa keske, Onazi ile müthis bir ikili olur.
-Hubocan en hizli stoper oyuncumuz dolasiyla arkamiz daha fazla alan olacak bu macta Hubocan i hesap etmek lazim.

Enaldo61
30.10.2017, 19:56
Kalan haftalardan min. 5 galibiyet çıkarsak harika olur.

İbrahim CİHAN
30.10.2017, 20:00
------------------Onur---------------------
Pereira---Uğur-------Durica---------Mas
-----------Okay-----Onazi---------------
Abdülkadir-----Yusuf--------------Castillo
----------------N'doye--------------------

Ne olur şu kadro ile çıkalım artık hazır Olcay da cezalı. Castillo şu maçta 11 oynarsan sen de bir zahmet maçı aldır gel bir daha da o formayı bırakma.

Mustafa ÖZDEMİR
30.10.2017, 20:13
oranlar açıklansın bakarız

DeAgLeMaNyAq
30.10.2017, 20:19
Rıza Hoca'nın rakibin maçını stattan izliyor olması, işine verdiği önemi gösteriyor...

Mustafa YILMAZ
30.10.2017, 20:22
onur
pereira - uğur - durica - mas
okay-onazi
bero-sosa-yusuf
damdoy

böyle çıkacak rıza hoca. inşallah yanıltır benide castillo'yu kanatta oynatır yada bongonda'yı.

bordolu mavi
30.10.2017, 20:38
Hızır ırıza çalımbey geseye terso gelen bir teknik insan,
geseyi enterastik şekilde yeneriz dedim güldünüz.
amma ve de velakin maç aynen dediğim gibi oldu
öteki taraftan baktığımızda kayser maçı düşünülenin tersine
zorlukta olacak.
ırıza istikrarı olmayan devamsızlıktan sınıfta kalan bir
öğrenci misali zikzak lı yerine göre inişli çıkışlı
istatistiğini istifa ederek bitirir.
kayseri maçı bizim açımızdan zorluk derecesi yüksek ve 3
ihtimalli maç ama kazanmamız zor beraberlik iyi skor

bordolu mavi
30.10.2017, 20:40
bu arada kayser fenere attı
feneri yenerse durumlar değişir
takipte kalalım

bordolu mavi
30.10.2017, 20:46
fenerde attı kayser maçı alır mı bilinmez amma bizim maç zor olur

Semih58
30.10.2017, 21:14
İnşallah yeneriz

Gümüshane
30.10.2017, 21:23
Önemli olan kazanan takimi bozmamak!

ugur Demiroku nezaman dedanstan kestik ozaman basladi bu yenilgiler.

Cafer Bulur
30.10.2017, 21:30
İnşallah yeneriz

Su anda kayseri macini izliyorum ve sunu görüyorum.

Kendi topunu oynarsan kayseriyi yenersin ama kayseriyi oynatirsan kaybedersin!

DeAgLeMaNyAq
30.10.2017, 21:56
Kayseri çok dişli rakip üstelik deplasmanda ve çok erken saatte oynayacağız. İşimiz zor...

Ufuk
30.10.2017, 21:56
Deniz baya iyi oynuyor. Mendes maç içinde ani parlamaları var. Akbaş error verir. Kana-bıyık hem güçlü hem hızlı hemde hamleleri yerinde, damdoy oynarsa ne olur bilemiyorum.

Gs maçındaki taktik ve oyun anlayışı ile Kayseri maçındaki aynı olmaz bence. Gs önde basan kendi oynamaya çalışan bir takımdı, Kayseri hızlı adamları ile direkt oynayan bi takım.

Güzel maç olacak bol gol çıkar.

Semih58
30.10.2017, 21:58
Kayseri'nin puan kaybetmesi Trabzonspor için iyi oldu.Haftaya kayseri'yi yenersek Kayseri düşüşe geçer.Bu bize avantaj sağlar

adiloş bebe
30.10.2017, 22:01
kayseri fb deplasmanında 3-1 den skoru 3-3 'e getirdi bu bile ne kadar ciddi bir rakip olduklarını gösteriyor işimiz zor

tRaiNer
30.10.2017, 22:05
Birileri; kardeşim, bacım tezahüratlarına yalamalarına girmezse maçı alırız.

lazminator61
30.10.2017, 22:07
kazanmak icin minimum 2 gol lazim, laki her mac gol yiyoruz :rolleyes:

yorumsuz6117
30.10.2017, 22:09
Kayseri baya baya sağlam takım kazanmamız zor..

Semih58
30.10.2017, 22:12
Umut Bulut'un umut olduğu yerde, Trabzonspor racon kesmeli.

tanjugunduz
30.10.2017, 22:14
bu kayseri bizi cok terletecek gibi canimizi disimize takarak oynamaliyiz yoksa yenemeyiz

Ersun yanal istifa

adiloş bebe
30.10.2017, 22:15
Deniz türüç iyi potansiyel gösteriyor

chener
30.10.2017, 22:23
son yıllarda ne kadar çok transfer yapmışız ki hangi takıma baksam 3-5 Trabzonspor'un kapısından geçmiş futbolcu var.Valla gına geldi artık.

İskender YILMAZ
30.10.2017, 22:23
Onur
Jp - Uğur - Durica - Akbaş
Okay - Onazi
Sosa - Yusuf - Castillo
N'Doye

Kucka hazır duruma gelirse Okay yerine 11'de olmalı. Gs maçındaki konsantrasyon ile kazanamayacağımız maç yok bu ligde.

serdaracıl
30.10.2017, 22:25
Onur
Jp - Uğur - Durica - Akbaş
Okay - Onazi
Sosa - Yusuf - Castillo
N'Doye

Kucka hazır duruma gelirse Okay yerine 11'de olmalı. Gs maçındaki konsantrasyon ile kazanamayacağımız maç yok bu ligde.

Benim kadrom da böyle. Abdülkadir yusuf veya sosa'yı yedekler. Yalnız çok zor maç olacak. Rakip çok dişli

Semih58
30.10.2017, 22:26
Kayserispor küme düşünce,isim değişikliği yapmıştı ve Kayseri Erciyesspor ,Kayserispor olmuştu.Bu Kayserispor mu,yoksa Kayseri Erciyesspor'mu ? şaka bir yana rakibimiz çok uyanık, dikkatli olmalıyız.eski başkanları mamur'da çok kibirliydi.

Doğukan Uçan
30.10.2017, 22:30
çok çok zor maç

Semih58
30.10.2017, 22:36
Kayserispor'dan Trabzonspor'a şike iması
Kayserispor Başkanı Recep Mamur ile Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu arasında medyaya yansıyan açıklamalara bir yenisi eklendi.Söz uçar,yazı kalır.Eski başkanların diyaloğu hiç iyi değildi.
Futbol sahada başlayıp,sahada bitmeli.

Ufuk
30.10.2017, 22:36
Kayseri, Osmanlı, Sivas, Antalya..

Gs maçı çıkış için biçilmiş kaftandı. Kayseri maçı ile devamı gelirse gerçekten seri yapma çıkışa geçme şansımız olur. Bunu sadece gs galibiyetine değil oyuna bakarak da söylüyorum.

ANAOKULU TERK
30.10.2017, 22:40
kayseri bu gazla , bize asla yenilmez .
yazın bunu bir kenara .
bir puanı alabiliyorsan , öp başına koy .

bu maçtan eğer , puan çıkarmak istiyorsak ,
savunmanın kitabını yazmamız lazım .

yoksa golü yediğin an , çıkartamazsın .

onun için ,

ezberi bozmalıyız ,
şaşırtmalıyız ,
sağ gösterip sol vurmalıyız .

aksi halde alabileceğimiz o 1 puanı da unutalım .

Ufuk
30.10.2017, 22:47
kayseri bu gazla , bize asla yenilmez .
yazın bunu bir kenara .
bir puanı alabiliyorsan , öp başına koy .

bu maçtan eğer , puan çıkarmak istiyorsak ,
savunmanın kitabını yazmamız lazım .

yoksa golü yediğin an , çıkartamazsın .

onun için ,

ezberi bozmalıyız ,
şaşırtmalıyız ,
sağ gösterip sol vurmalıyız .

aksi halde alabileceğimiz o 1 puanı da unutalım .

Gazın kralını dün biz almadık mı :)

Royal Heart
30.10.2017, 22:47
Teknik direktörün rakibi analiz için maçı yerinde izlemesi galibiyet için iyi bir işaret. Trabzonspor'un iyi bir futbolla kazanacağını ve mümkün olduğunca galip takım 11'ine yakın çıkılacağını düşünüyorum.

Onur, JP, Uğur, Durica, Mas(Mustafa), Okay, Onazi, Kucka(Bero), Yusuf, Abdülkadir(Castillo), N'doye.

İ. SARAL
30.10.2017, 22:52
Cezalı duruma düşen var mı kayseriden?

Semih58
30.10.2017, 22:54
Her şey senin için Trabzonspor

Tahir61
30.10.2017, 22:58
rıza çalımbay bu sezon antalyayla kayseriye karşı oynamış mıydı? :)

selcuk
30.10.2017, 23:00
Cezalı duruma düşen var mı kayseriden?

olsa ne olacak

deniz disi yerini dolduramayacaklari adamlari yok

adamlar takim halinde oynuyor

Tahir61
30.10.2017, 23:01
2-0 kybetmiş antalya birinci dakikada gol yemişler ve eto penaltı kaçırmış

serdaracıl
30.10.2017, 23:05
rıza çalımbay bu sezon antalyayla kayseriye karşı oynamış mıydı? :)

Dün bi tv'de konuşuluyordu. kayseriye yenildikten sonra gönderilmiş. Umarım intikamını alır

ccd6167
30.10.2017, 23:12
3.0 öndeysen 4 ü arayacaksın.. Bu köşede duracak artık..

Almamız şart.

Önde baskıya devam.. Hubocan durica yerine oynasın.

Her takıma bence farklı taktik ve sistemle..

Bazı arkadaşlar şuraya fikstür yazmasın mümkünse. Taraftar da haftaya kimle oynayacağız diye düşünmesin..
Maç maç gidelim..

-Samet
30.10.2017, 23:22
Şimdi dünkü oyunla ilgili ve sezonun geri kalanıyla ilgili kilit bir nokta var.

Bu da oyuncuların büyük maçlara nasıl hazırlandıkları ve maç konstantrasyonları ile ilgili.

Fenerbahçe , Beşiktaş ve dünkü Galatasaray maçına bakarsanız demek istediğimi anlayacaksınız.

Yoksa dünkü kadro oldukça defansif ve açıkçası golden çok oyunu önde tutup rakibi geride kalmaya zorlamaya yönelik bir dizilişti.Başarılı da oldu.

Bununla ilgili diğer bir nokta ise Rıza Hocanın etkisinin olup olmadığı.Yani Ersun Yanal'ın bu düşük motivasyon ve birliktelikten uzak bir görüntü sergilenmesinde etkisi var mıydı yok muydu zamanla anlaşılır.

Dolayısıyla Kayseri maçı özeline gelirsek aslına çok değişik bir takımla karşı karşıyayız.

Şöyle ki 3 farklı galibiyetten maçı kaybeden , 5 fark yiyen , ancak istediğinde ve takım savunmasını başardığında namağlup lideri de yenebilecek bir takımız.

Onun için 2 senedir olduğu gibi bu maçı kazanırız veya kaybederiz diyemiyorum.

Ancak iyi hazırlanıp basit oynadığımız , dirençli durduğumuz her maçta rakip bizden korkacaktır.

Nitekim özete baktım da Kayserisporun takım savunmasında ciddi zaafiyetler gözüküyor ve de adam paylaşımında.Tabi geri dönüş gayet iyiydi.

İnşallah bu maçı kazanır ve milli maç arasına öyle gireriz.

Benim dizilişim ise şöyle ;

-----------Onur-----------------------

Pereria--Uğur--Durica----Mas------

--------Kucka(Okay)---Onazi--------

Abdülkadir-----Yusuf(Sosa)-----Castillo

------------Ndoye(Burak)-------------

Hoca belli ki çalışkan presle ve yüksek tempoyla oynayan oyuncuları seviyor ki Bero da tam bu tanıma uygun.Belki Abdülkadir yerine Bero'yu görebiliriz.
Sosayı hazır görmezse ki Yusuf'un bu haftaki performansından dolayı bence oynatmayacak.
Rodallega oynar mı cezası bitti mi bilmiyorum , Burak da yetişmediğine göre Ndoye duvar olur orda yine :)

Çoğu kişi gibi ben de Kucka-Onazi ikilisinin artık sabitlenmesini istiyorum.

sason
30.10.2017, 23:34
Bugünkü Kayseri'yi hiç beğenmedim.Kolay goller yiyorlar.Attıkları gollerde duran top, rahatça önlem alınır şekilde.Umut'un attığı gol zaten hem defans hem kaleci hatası.Ama 0-0 ken iyide kapandılar.Öne geçersek pek geri dönüş yapabilecek takım değil.Fb yanıltmasın :) Bir Deniz var o da Fb gömülene kadar hiç bir şey yapmadı.Zaten ceza alanında gömülmezsen akan oyunda çoğalamıyorlar.

Duran toplardan açarız gibi görünüyor en kötü.Bakalım baskılı oynayabilecekmiyiz.Ben yenileceğimizi düşünmüyorum.Galibiyeti yakın görüyorum.

Oruç
30.10.2017, 23:45
Gs galibiyetinin anlam kazanması için bu maçı almamız şart. Ancak işimiz hiç de kolay değil. Yukarıya tırmanmak istiyorsak 3-4 maçlık galibiyet serisine ihtiyacımız var. Yoksa bir ileri iki geri gider dururuz bu sene.

hay1699
30.10.2017, 23:49
Takımın büyük maçlarda iyi oynaması motive olduğunda yapabileceklerini gösteriyor. Güvenin!

kayseriliyiz
30.10.2017, 23:53
gs maçindaki istek arzu olursa maçi alabiliriz.
Ama korkum su ki oyuncularimiz anadolu takimi gibi sadece büyük maçlara bileniyorlar.

Envoyé de mon Redmi 4X en utilisant Tapatalk

Ogün YAZICI
31.10.2017, 00:14
6 puan önümüzdeki lig 4.sü ile oynayacağız
Bu maçı seçmeme lüksü olmaz herhalde oyuncularımızın
Bence sezonun bizim adımıza adını koyacağımız maç

cyberentalpi
31.10.2017, 00:14
sikeciler gibi gol atma özürlüsü bir takım kayseriye 3 gol atarsa biz neden atmayalım. Yalnız roda oynamıyorsa hala forvetsiz oynayacagız.

Kayseri ye gol atarız. Mutlaka yan top yapmalıyız. Ve en az 2 yarı duvarı asmak için abdus yada castillo ya ihtiyacımız olcak
ve bol sut denemesi ki bu sene kotuyuz.

kayserinin espisi deniz ve orta. Şükür ki çok basarısız değiliz.
Bir gol atsak bile kayseri kolay defanstan vazgecmez.

Ayrıca okay ın iyi oynadıgı mac sonrası yedek kalması şık olmaz.

cyberentalpi
31.10.2017, 00:16
Şimdi dünkü oyunla ilgili ve sezonun geri kalanıyla ilgili kilit bir nokta var.

Bu da oyuncuların büyük maçlara nasıl hazırlandıkları ve maç konstantrasyonları ile ilgili.

Fenerbahçe , Beşiktaş ve dünkü Galatasaray maçına bakarsanız demek istediğimi anlayacaksınız.

Yoksa dünkü kadro oldukça defansif ve açıkçası golden çok oyunu önde tutup rakibi geride kalmaya zorlamaya yönelik bir dizilişti.Başarılı da oldu.

Bununla ilgili diğer bir nokta ise Rıza Hocanın etkisinin olup olmadığı.Yani Ersun Yanal'ın bu düşük motivasyon ve birliktelikten uzak bir görüntü sergilenmesinde etkisi var mıydı yok muydu zamanla anlaşılır.

Dolayısıyla Kayseri maçı özeline gelirsek aslına çok değişik bir takımla karşı karşıyayız.

Şöyle ki 3 farklı galibiyetten maçı kaybeden , 5 fark yiyen , ancak istediğinde ve takım savunmasını başardığında namağlup lideri de yenebilecek bir takımız.

Onun için 2 senedir olduğu gibi bu maçı kazanırız veya kaybederiz diyemiyorum.

Ancak iyi hazırlanıp basit oynadığımız , dirençli durduğumuz her maçta rakip bizden korkacaktır.

Nitekim özete baktım da Kayserisporun takım savunmasında ciddi zaafiyetler gözüküyor ve de adam paylaşımında.Tabi geri dönüş gayet iyiydi.

İnşallah bu maçı kazanır ve milli maç arasına öyle gireriz.

Benim dizilişim ise şöyle ;

-----------Onur-----------------------

Pereria--Uğur--Durica----Mas------

--------Kucka(Okay)---Onazi--------

Abdülkadir-----Yusuf(Sosa)-----Castillo

------------Ndoye(Burak)-------------

Hoca belli ki çalışkan presle ve yüksek tempoyla oynayan oyuncuları seviyor ki Bero da tam bu tanıma uygun.Belki Abdülkadir yerine Bero'yu görebiliriz.
Sosayı hazır görmezse ki Yusuf'un bu haftaki performansından dolayı bence oynatmayacak.
Rodallega oynar mı cezası bitti mi bilmiyorum , Burak da yetişmediğine göre Ndoye duvar olur orda yine :)

Çoğu kişi gibi ben de Kucka-Onazi ikilisinin artık sabitlenmesini istiyorum.

bero çok yetenekli değil ama güçlü kuvvetli bir adam. bazı maclardaki Ts ye geldiginden beri 2 kez gördüm macın yıldızı da olabliyor. Umarım o maclardan biri olur

Arda'
31.10.2017, 00:25
Onur
Pereira - Uğur - Durica - Akbaş
Abdül - Okay - Onazi - Bero
Yusuf
N'Doye

Kayseri hep kendi sağından geliyor Beronun solda olması daha iyi. Bero Okay ve Onazi'ye yakın 3lü gibi olur Abdül de Yusufla Damdoya yakın olur tamam.

ersn.alparslan
31.10.2017, 00:39
Kayserideki mendezin yapacaklari simdiden gozumde canlanmaya basladi

Muhammed Ayaz
31.10.2017, 00:55
Kazanan takım bozulmaz cümlesi saçmalıktır.
Her maç kendi içersinde farklı hikayeler barındırır.
Ve her hikayenin aktörü aynı olmaz .
Eğer aynı olursa yerimizde saymaya devam ederiz.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-Samet
31.10.2017, 01:09
Onur
Pereira - Uğur - Durica - Akbaş
Abdül - Okay - Onazi - Bero
Yusuf
N'Doye

Kayseri hep kendi sağından geliyor Beronun solda olması daha iyi. Bero Okay ve Onazi'ye yakın 3lü gibi olur Abdül de Yusufla Damdoya yakın olur tamam.

Bero aslında sahte forvet gibi.Sağda oynatıyoruz.Sol tarafta ters ayakla iyice kaybolur oyun içinde .

bero çok yetenekli değil ama güçlü kuvvetli bir adam. bazı maclardaki Ts ye geldiginden beri 2 kez gördüm macın yıldızı da olabliyor. Umarım o maclardan biri olur

Bence tam bir sistem oyuncusu , evet çok yetenekli değil ama ortasaha merkez , sağ açık nereye koyarsan mücadele eder ve çok da sırıtmaz.Asıl yeri bence forvet arkası sahte forvet gibi.Bero ceza sahasına ne kadar yakın olursa o kadar birebir , pas oyunu yapıp kaleyi deneyebilecek bir takım oyuncusu bana kalırsa.Tabi orda şu anda Yusuf ve Sosa var.

Numan Yerlikaya
31.10.2017, 01:10
Kayseri çok iyi takım Umut bile iyi oynadı fener maçında. Duran topları tehlikeli kanatlardan geliyorlar hep

Erkan A.
31.10.2017, 01:22
ah umut bulut ah bizde oynarken saclarimin yarisi dökülmüstü sinirden ....umut bulut kafayla gol atayim derken topukla gol atan oyuncu istemeyerek öyle böyle atiyor yeri geliyor bos kaleye gol atamiyordu umut bulutla onaziyi oynatirmaliyiz onazide yeri geliyor titrek ayaklarla ne yapmak istedigini kendiside anlamiyor ikisi birbirini tamamlar ......

maca gelince kayserisporu bügün bende izledim mactan önce iki takimin kardeslik durumlari olacak sevgi gösterileri olacaktir bu oyuna gelmeyelim kardes takim olabiliriz fakat biz büyüklügümüzü bilmeliyiz ve maci kazanmaliyiz kazanacagimizi tahmin ediyorum ........riza hoca sikecilerin stadina gitmis maci izlemis inancim daha cok oldu artik maci mutlaka alacagiz maca gitigi icin bu arada riza hocaya tekrar helal olsun diyorum .....

Fanatik34
31.10.2017, 01:24
.....................Onur.....................
Perreira...Ugur.........Durica.....Akbas
.............Onazi........Okay............
..Abdül............Sosa.........Yusuf....
....................NDoye....................

Iste galibiyet !

Cafer Bulur
31.10.2017, 04:37
.....................Onur.....................
Perreira...Ugur.........Durica.....Akbas
.............Onazi........Okay............
..Abdül............Sosa.........Yusuf....
....................NDoye....................

Iste galibiyet !

Yusuf kanatta olmaz cokca denendi ve olmadi sosa da kanatta oynayamaz.

Forvet arkasi ya yusuf olur ya da sosa olur su formuyls tabiiki yusuf olur.

Solbek de yeniden mas olur akbas a göre eli ayagi düzgün bir futbolcu ve bu sekilde gecen sezonki defansa dönülür.
Bence beroyu da kesmez sagda ya castillo ya da abdülkadir olur.

kaan61
31.10.2017, 08:18
Yahu çokmu zordu alanya ve malatya maçlarını kazanmak. Şimdi bambaşka yerlerde olurduk. İnsanın çıldırası geliyor. Umarım hatalardan ders çıkarmışızdır. Sinyaller iyi inşallah sonuda iyi olur.

ANAOKULU TERK
31.10.2017, 08:19
anti-ersuncu ve anti-onurcu tayfa olarak ,
ersun'a ve onur'a ağzıma geleni söyledim, söylüyorum .
sonuna kadar hak ettiler . ediyorlar .
ama bendeki ayarsız terazinin bir kefesini de ,
bu aralar gıcıklandığım , acayip ayar olduğum , kucka'yla doldurmazsam çatlarım .

kardeş !
koca slovak takımında senden başka sakatlanacak futbolcu mu kalmadı ?
ne oldu şimdi ? ne geçti eline ? başın göğe mi erdi ?
maçı alacağım diye , çift motoru çalıştırdın da ne oldu ?
al işte . armut gibi kaldın ortada .
sadece kendini değil bizi de dımdızlak bıraktın ortada .

zaten dünya kupasına gitmeyi başaramamışsın .
altı üstü , abidik gubidik bir maç .
ne demeye bi tarafını yırtıyon , bilmem ki !
türk milli takımı oyuncularını hiç mi seyretmiyorsun kardeşim ?
görmüyormusun maç seçen camızları ?
neden feyz almıyorsun , göbeğini kaşıyarak esneyen futbolculardan ?
yok mu senin kitabında yan gel yat osman taktiği ?
nasıl bir insansın oğlum sen ?
kıytırık bir maça bile , kendini yırtar gibi asılırsan , işimiz var seninle !

bir de gitmiş , körün taşı gibi , arka adaleyi sakatlamış .
arka adalenden başka , sakatlayacak yer mi bulamadın ?
en gıcık yer .

cins misin oğlum sen ? sayıyla mı veriyorlar sizi ?

oh be ! rahatladım . şimdi kayseri maçı için (bir otorite gibi ) analiz kasabilirim .

( evet . ben de cinsim . beni de sayıyla veriyorlar . bilmediğim bir şey söyle bana . )

HOPA'LI TS'Lİ
31.10.2017, 08:24
90+5'de santrasız gol ne güzel oldu. Beter olun sinsi Aykut ve emek hırsızları
Zor bir maç bizi bekliyor.
Yenersek ivme ve çıkış yakalarız.
Onazi reise güveniyorum :)

HOPA'LI TS'Lİ
31.10.2017, 08:25
Yahu çokmu zordu alanya ve malatya maçlarını kazanmak. Şimdi bambaşka yerlerde olurduk. İnsanın çıldırası geliyor. Umarım hatalardan ders çıkarmışızdır. Sinyaller iyi inşallah sonuda iyi olur.

Yanarım yanarım o 2 maça yanarım.
18 puan ne güzel olurdu

ogeday6106
31.10.2017, 09:04
onur
pereira uğur durica mas
okay onazi
bero yusuf castillo
n doye

HOPA'LI TS'Lİ
31.10.2017, 09:56
onur
pereira uğur durica mas
okay onazi
bero yusuf castillo
n doye

Bero-Abdülkadir değişikliği yapalım
Geri kalanlar iyi

İskender Çakmak
31.10.2017, 09:58
onur
pereira uğur durica mas
okay onazi
bero yusuf castillo
n doye
Bence bu maçlık da Mustafa Akbaş yazılabilir kadroya.
Bir adım hatası yüzünden ilk onbirden etmeyin adamı.
Ben gs maçında beğendim şahsen.

ALDENİRO
31.10.2017, 10:14
kayseri fb maçında ilk yarı iyi oynamadı. Rıza hoca kayseriyi iyi analiz ederse inşallah maç bizimdir.

İlker Yazıcıoğlu
31.10.2017, 10:16
Alırız...

İ. SARAL
31.10.2017, 10:18
Alırız...

Neyi? :D

İlker Yazıcıoğlu
31.10.2017, 10:20
Neyi? :D

Maçı,rahat ol:))

İ. SARAL
31.10.2017, 10:21
Kesinlikle kanatlarda aynı anda Abdülkadir ve Castillo oynatmaz hoca. İkisinden biri belki ikisi de yedek başlar. Bence şöyle yapacak;

http://www.footballuser.com/formations/2017/10/1638413_Trabzonspor.jpg

Bero'yu hayatta oynatmam ben.

İlker Yazıcıoğlu
31.10.2017, 10:22
Castillo oynamalı...

asilhamsi
31.10.2017, 10:50
yusuf ikinci devre sag kanatta muthiş işler yaptı.eger boyle oynayacaksa orada devam edebilir.Böylece ikinci forvete yer acılır.Roda bu macta da cezalı diye biliyorum.Roda donduksen sonra ndoye-roda cok etkili bir ikili olur.Ndoye top tutar,servis yapar,hava topu alır.Roda gol atar.

Bu mac icin kadrom

onur/esteban

pareira ugur durica mas

onazi okay yazici

abdulkadir ndoye castillo

İ. SARAL
31.10.2017, 11:06
yusuf ikinci devre sag kanatta muthiş işler yaptı.eger boyle oynayacaksa orada devam edebilir.Böylece ikinci forvete yer acılır.Roda bu macta da cezalı diye biliyorum.Roda donduksen sonra ndoye-roda cok etkili bir ikili olur.Ndoye top tutar,servis yapar,hava topu alır.Roda gol atar.

Bu mac icin kadrom

onur/esteban

pareira ugur durica mas

onazi okay yazici

Bence kanatları öyle kurmayacak hoca. Kesinlikle en az 1 tanesinde orta saha özellikli biri olur, Bero gibi. Veya Yazıcı'yı kanada koyup, Sosa'yı 10 numara yapar.

UĞUR DURTAŞ
31.10.2017, 11:10
Bende sizlerle aynı düşüncedeyim,ortak kanımız..
gs maçında alınan 3 puanın anlam kazanması için kayseriden mutlaka galibiyetle dönülmeli.
bjk de oynarken çok çalışkanlığından dolayı ATOM KARINCA lakabını alan Rıza hocamız,
inşallah bu çalışkalığını futbolcularımıza aşılıyacaktır,bu konuda gerçekten ümitliyim.
gs maçındaki kadroyu bozmayacaktır rıza hoca..
cezalı olcay yerine castillo değil abdülkadiri tercih edecektir.
dün akşam kayseriyi dikkatli izledim,çok diri,kuvvetli,ayağa pas yapan baskılı bir oyunları var
kendi sahalarında savaşan bir takım,
rıza hoca dün akşam istanbulda maçı canlı izledi(ersun hocada izliyordu!!)
gerekli notları aldığını ve ona göre takıma taktik vereceğini ve galibiyetle döneceğimizi düşünüyorum.
alınacak 3 puan süper olacaktır.
rıza hoca geldği günden bugüne kadar hafta sonu verilecek milli arayı çok önemsedi,
milli arada takımın tam tanıyacağını gerekli taktik antremanları yaparak
takıma daha hakim olacağından bahsediyor.
düşündüğü gibi olursa osmanlı maçı farklı,çok güzel bir atmosferde oynanır.

İ. SARAL
31.10.2017, 11:15
http://www.footballuser.com/formations/2017/10/1638415_Trabzonspor.jpg

Uğur Kalyoncu
31.10.2017, 11:15
Kesinlikle kanatlarda aynı anda Abdülkadir ve Castillo oynatmaz hoca. İkisinden biri belki ikisi de yedek başlar. Bence şöyle yapacak;

http://www.footballuser.com/formations/2017/10/1638413_Trabzonspor.jpg

Bero'yu hayatta oynatmam ben.

Abdülkadir veya Castillo dan biri muhakkak oynar..

İ. SARAL
31.10.2017, 11:16
Abdülkadir veya Castillo dan biri muhakkak oynar..

Bence de öyle olmalı, alttaki kadroda yazdım zaten :D Yukarıdaki kadro hocanın çıkaracağı kadro.

artvints
31.10.2017, 11:20
Bero zaman zaman sağbek gibi çizgi defans yapti. Pereira'nin bu yardimi almasi lazim yoksa sapitiyor.

Kayseri sol kanadimizi kullanmak isteyecektir. Tipki yusuf gibi deniz de sağ kanada gidip oradan rakibi zorluyor. Onazi'nin oraya yakin olmasi lazim.

Uğur KÜÇÜK
31.10.2017, 11:24
Bu hafta kadro yapmicam. Sosa için hazır değil daha. Kamp dönemi geçirmedi dedi Riza calimbay.
Kayseri maçından sonraki milli aradan sonra ilk 11 oynamaya başlar tahminim.
Orada hazir duruma getirmeye çalışır hoca.
Büyük ihtimalle Bero ve Yazıcı yine sahada olur.
3. Adam da ya Castillo ya da Abdülkadir olur.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oğuz ZEYTİN
31.10.2017, 11:28

Bu mac icin kadrom

onur/esteban

pareira ugur durica mas

onazi okay yazici

Villareal, Yusuf Yazıcı'yla benzer yeteneklere sahip Castillejo'yu böyle kanatta kullanıyor. Hem dripling yapıp topla oyun kurması için daha çok alan buluyor hem de orta veya verkaçla forveti besliyor.

Şanlı SanMarino
31.10.2017, 11:38
gs maçından daha zor bir maç. Beraberlik bile iyi netice.

10-61
31.10.2017, 11:45
Yanarım yanarım o 2 maça yanarım.
18 puan ne güzel olurdu

O kadar puanımız olsaydı Ersun gitmemiş olurdu[emoji14][emoji12]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

HOPA'LI TS'Lİ
31.10.2017, 12:03
O kadar puanımız olsaydı Ersun gitmemiş olurdu[emoji14][emoji12]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sen de haklısın :)
Zararın neresinden dönülse kardır.
Ah şu Gayseriyi de yenersek önümüz iyice açılacak inşallah
Hayde uşaklar, dik oynamaya devam

Uğur Kalyoncu
31.10.2017, 12:22
Bence de öyle olmalı, alttaki kadroda yazdım zaten :D Yukarıdaki kadro hocanın çıkaracağı kadro.

Zannetmiyorum hocanın o kadro ile çıkacağını bu sefer Castillo veya Abdulkadirden birini muhakkak oynayacaktır..Bana kalsa inşallah ikisini beraber oynatır.

HOPA'LI TS'Lİ
31.10.2017, 12:24
Zannetmiyorum hocanın o kadro ile çıkacağını bu sefer Castillo veya Abdulkadirden birini muhakkak oynayacaktır..Bana kalsa inşallah ikisini beraber oynatır.

KANATLARDA Castillo ve Abdüş oynarsa her maçı alırız.

Uğur Kalyoncu
31.10.2017, 12:28
KANATLARDA Castillo ve Abdüş oynarsa her maçı alırız.

Okay Onazi
Abdülkadir Yazıcı Castillo

Bu düzen değişmesin devam etsin ligi ilk 3 te kesin bitiririz.

alper*
31.10.2017, 12:42
Biletler satışa çıkmadı sanırım.

ucurum
31.10.2017, 12:49
Bütün maçları alıp ilk yarıyı 33 puanla bitirsen neeee bitirmesen ne

Niye bu kadar umutlusunuz?

Hayır ne olacak yani en fazla dördüncü üçüncü olursun

Şampiyonlar ligini göremeyecek bu kadro para akmayacak

Kimin umurunda!

HOPA'LI TS'Lİ
31.10.2017, 12:51
Okay Onazi

Bu düzen değişmesin devam etsin ligi ilk 3 te kesin bitiririz.

Aynı kanaatteyim.

Uğur KÜÇÜK
31.10.2017, 13:04
Okay Onazi

Bu düzen değişmesin devam etsin ligi ilk 3 te kesin bitiririz._______Kucka_____Onazi_____

Yazici_____Sosa______Castillo

Form durumlarını üst seviyeye cekince bu ortasaha bize sampiyonluk getirir.
Katilmiyorum yorumunuza.
1 maçla Okaya bahari getirttiniz.
Abdülkadir bu sene fizik olarak iyice güçlenmeli ve her maç 30-40 dakika süre alarak gelecek seneye hazırlanmalı.
Yazıcı ve Sosa maç içinde dönüşümlü olarak sağ kanat ve 10 numarada rakiplerini şaşırtır. Ve her ikisi de o mevkilerde oynayabilir.
Bu kadrodaki oyuncular sahada %70 performans göstersin, karşısında duracak rakip yok.
Okay bu hafta oynarsa yine günah keçisi olacak. Galatasaray ortasahada Okaya basmadi. Bu hafta Kayseri yine adim attirmayacak.
Muhakkak ama muhakkak Kuckayi Okayin yerine monte etmeliyiz.
Okaydan cok iyi bir yedek olur.
Bu konuda da fikrim hic değişmeyecek.
Ama bu adamlar performansinin en az %70'i ile oynamali.

bariskaratas
31.10.2017, 13:28
Yusuf kanatta olmaz cokca denendi ve olmadi sosa da kanatta oynayamaz.

Forvet arkasi ya yusuf olur ya da sosa olur su formuyls tabiiki yusuf olur.

Solbek de yeniden mas olur akbas a göre eli ayagi düzgün bir futbolcu ve bu sekilde gecen sezonki defansa dönülür.
Bence beroyu da kesmez sagda ya castillo ya da abdülkadir olur.

Sosa sağ açık olur. bjk de öyle oynadı

selcuk
31.10.2017, 13:51
Sosa sağ açık olur. bjk de öyle oynadı

aynen öyle

hatta kariyerinde en iyi istatistikleri kanatta yakaladi

ama iste kanatta abdülkadir vs... oldugundan zor

trbzonsporlu
31.10.2017, 13:52
rıza hocanın rakibimizin maçını fener stadından canlı izlemesi mutlu etti beni.

kayserili oyuncular dünkü maçta devamlı olarak sağ kenardan orta denemelerinde bulundu. sol bekimize ve bu ortaların genelde düştüğü yer itibariyle sağ bekimize çok iş düşecek.(ortaları genelde rakibin sağ bek tarafina yapiyorlar)

fener maçinda son dakika goluyle berabere kalmaları bence bizim icin iyi oldu yenilseydiler bizimkiler rakibi daha az ciddiye alabilirlerdi.

uzun zaman oldu deplasmanda kazanamıyoruz. daha oncede yazdım defansımızı orta sahaya çikardigimizda geniş alanda stoperlerimizin yetersizligi ortaya cikiyor. istanbul takimlarina karşi yenilmeyip zayif takimlara karşı yenilmemizin en büyük nedeni bu bana göre. kayseri macındada stoperlerimiz arkada geniş alan birakacak oyun sistemimiz olmazsa ve kırmiz kart görmezsek maçı alırız.

olcayın cezalı olacak olması bence bizim icin avantaj son haftalarda iyice formsuzlaşmıştı. beroda kadroda olmamalı faul yapmaktan başka bir işe yaradığını düşünmüyorum

Uğur Kalyoncu
31.10.2017, 14:03
_______Kucka_____Onazi_____

Yazici_____Sosa______Castillo

Form durumlarını üst seviyeye cekince bu ortasaha bize sampiyonluk getirir.
Katilmiyorum yorumunuza.
1 maçla Okaya bahari getirttiniz.
Abdülkadir bu sene fizik olarak iyice güçlenmeli ve her maç 30-40 dakika süre alarak gelecek seneye hazırlanmalı.
Yazıcı ve Sosa maç içinde dönüşümlü olarak sağ kanat ve 10 numarada rakiplerini şaşırtır. Ve her ikisi de o mevkilerde oynayabilir.
Bu kadrodaki oyuncular sahada %70 performans göstersin, karşısında duracak rakip yok.
Okay bu hafta oynarsa yine günah keçisi olacak. Galatasaray ortasahada Okaya basmadi. Bu hafta Kayseri yine adim attirmayacak.
Muhakkak ama muhakkak Kuckayi Okayin yerine monte etmeliyiz.
Okaydan cok iyi bir yedek olur.
Bu konuda da fikrim hic değişmeyecek.
Ama bu adamlar performansinin en az %70'i ile oynamali.

Ben ne Okayi ne Onaziyi beğeniyorum ama devamlılıktan yana olduğum için bunlar oynasın diyorum.

Kucka oynayinca takım savunmasında sıkıntılar oluyor..Bunlarla beraber en azından az pozisyon veriyoruz..Bunlarla maçı tutarsın gerekirse hamlelerini sonra yaparsın.

Abdulkadir Beşiktaş deplasmanında 75 dk sahanın en iyisiydi böyle bir yeteneği 30-40 dk ile sınırlandırmak hiç mantıklı değil..

Bu orta saha şampiyonluk getirir diye de bir şey yok..Biz hala liderin 11 puan gerisindeyiz..

Sosa konusunda da öyle illa oynasın diye aman aman bir isteğim yok.

Benim ideal hücum hattını Abdulkadir Yazıcı Castillo..

ucurum
31.10.2017, 14:04
Rıza Hocanın Sosaya hazır değil demesi
Yok çağ dışı futbol oynatması
Yok şusu busu inanın zerre kadar umurumda değil

AMA SEN VOLKAN ŞEN'E TEK BAŞINA TAKIM DERSEN

Karşında beni bulursun

Yazıcı ile Abdül topçu ise

Volkan Şen'den top toplayıcı bile olmaz

Uğur KÜÇÜK
31.10.2017, 14:10
Ben ne Okayi ne Onaziyi beğeniyorum ama devamlılıktan yana olduğum için bunlar oynasın diyorum.

Kucka oynayinca takım savunmasında sıkıntılar oluyor..Bunlarla beraber en azından az pozisyon veriyoruz..Bunlarla maçı tutarsın gerekirse hamlelerini sonra yaparsın.

Abdulkadir Beşiktaş deplasmanında 75 dk sahanın en iyisiydi böyle bir yeteneği 30-40 dk ile sınırlandırmak hiç mantıklı değil..

Bu orta saha şampiyonluk getirir diye de bir şey yok..Biz hala liderin 11 puan gerisindeyiz..

Sosa konusunda da öyle illa oynasın diye aman aman bir isteğim yok.

Benim ideal hücum hattını Abdulkadir Yazıcı Castillo..Bu sene için konusmuyorum zaten.
Bu sene bitti bana göre şampiyonluk olayi bizim için.
Oturtmamiz gereken ideal kadro bu olmalı.
Abdülkadir Türk futbolunun son 20 yılındaki en önemli yetenek. Ama zamanı var daha.
Unutulmasin daha bu çocuk çok uzun yıllar bize hizmet edecek.
Kucka cok kaliteli bir futbolcu.
Bu hafta oynarsa herkes görecek.

ilelebeTS
31.10.2017, 14:23
Bu maç kırılma maçlarından biri, 1-0 olsun bizim olsun türünde bir maç. Üç puan bize yukarı doğru ivme kazandıracaktır. Sol tarafta aksayan Olcay'ın olmayışı hayrımıza olacaktır.

Doğan BULAT
31.10.2017, 14:29
Gs maçından sonra bu maç çok daha önemli bence.. Bu maçı alırsak çok şey değişir Olumlu yönde.. Kaldı ki Gs maçındaki galibniyetin bir anlamı olması adına en öndemli maçımız bu maç.. Yenersek o gazla gideriz

oksoholu
31.10.2017, 14:30
Eğri oturup doğru konuşalım biz bu altılıya göre takım kurmamız gerekiyor geriye 3 lü defans mı kurulur bilemem ama Castilloyu forvetin yanına koymak lazım böylece orta saha hem savaşır hem de oyun kurar

--------Kucka---Okay--------

Yusuf-----Sosa---Abdülkadir

-------------Castillo---------------

Onur: Kaptan bence miadını doldurdu hiç güven vermiyor yan topları kötü bile diyemiyorum çıkmaya korkuyor iyi bir kaleci almak şart
Stoper : Klasik savaşan ve topu oyuna sokabilen stoperler bulmak lazım çok ekstra şeyler aramamak lazım belkide 3-5-2 oynayabilecek bir uçlü kurulmalı eldeki stoperlerden Akbaş hariç hepsi yollansın
Forvet : Ndoyu kimse beğenmiyor ama sırtı dönük oynayabilen orta sahaya yardım edebilecek özellikleri olan bir forvet bence kalabilir
Rodeleka castillo ile oynatılabilir iyi bir golcü
Burak hemen yollansın sadece kendine oynayan ve yanındakini takımını asla düşünmeyen bir karakter kurtulmak lazım hem de bir an önce

Arda'
31.10.2017, 14:39
Bongonda oynadığı maçlarda bence kötü oynamadı neden hiç düşünülmüyor sol ayaklı hızlı sol kanat var elde kullanmıyoruz.

İ. SARAL
31.10.2017, 15:16
Eğri oturup doğru konuşalım biz bu altılıya göre takım kurmamız gerekiyor geriye 3 lü defans mı kurulur bilemem ama Castilloyu forvetin yanına koymak lazım böylece orta saha hem savaşır hem de oyun kurar

--------Kucka---Okay--------

Yusuf-----Sosa---Abdülkadir

-------------Castillo---------------

Onur: Kaptan bence miadını doldurdu hiç güven vermiyor yan topları kötü bile diyemiyorum çıkmaya korkuyor iyi bir kaleci almak şart
Stoper : Klasik savaşan ve topu oyuna sokabilen stoperler bulmak lazım çok ekstra şeyler aramamak lazım belkide 3-5-2 oynayabilecek bir uçlü kurulmalı eldeki stoperlerden Akbaş hariç hepsi yollansın
Forvet : Ndoyu kimse beğenmiyor ama sırtı dönük oynayabilen orta sahaya yardım edebilecek özellikleri olan bir forvet bence kalabilir
Rodeleka castillo ile oynatılabilir iyi bir golcü
Burak hemen yollansın sadece kendine oynayan ve yanındakini takımını asla düşünmeyen bir karakter kurtulmak lazım hem de bir an önce

Castillo ileride hiç top tutamayacağı için sürekli baskı yer bu kadro.

BayzanTs61
31.10.2017, 15:28
Kayserispor - Trabzonspor - 3 Puan
Trabzonspor - Osmanlispor - 3 Puan
Sivasspor - Trabzonspor - 3 Puan
Trabzonspor - Antalyaspor - 3 Puan
Kasimpasa - Trabzonspor - 3 Puan
Trabzonspor - Bursaspor - 3 Puan
Karabukspor - Trabzonspor - 3 Puan

Yanarim Göztepe , Alanya , Akhisar , Malatya maclarina!

33 Puan bizi ilk yari sonunda en fazla dorduncu yapar. Ersun Yanal Trabzonsporu bu sezon yakmistir ! Bu takim ilk iki icinde olacak potansiyele sahip idi. Bu yilki hedef artik Turkiye Kupasi olmali ! 50 yili kupasiz kapatmak Trabzonspora yakismaz, Turkiye kupasini kazanip direk avrupa ligi gruplarina katilmamiz lazim. Gelecek sezona Super Kupayi kazanarak baslayip yolumuza devam etmeliyiz.

katre-i.matem
31.10.2017, 15:44
Rode beyefendi hazretleri 3 maç ceza almış. Burak ın yokluğunda oynamamayı tercih eden varlığında da tavır yapmasın bir zahmet.

My
31.10.2017, 15:59
Hocam Allahını seversen saçmalama ve de şu maçı al zaten herkes arkanda durur. Yapı olarak ta bizim camiaya hitap ediyorsun. Aman gözünü seveyim. Yoksa şu güzelim gs maçını heba etmiş olucaz.

Uğur KÜÇÜK
31.10.2017, 15:59
Rodallegaya ağır para cezasi verilmeli. Ne olursa olsun.
Tahkim ile 2 maça düşer o ceza.
Ama ırkçılık olayı filan hikaye galiba.
Bir de maç zamanı da yazdim burada.
Neymiş Corumlu kışkırtmış.
Selam olsun para cezasi verilmesi gerekir diye bas bas bagirdigimda karşı çıkanlara ?
Şimdi bakalım ne yapıcaz.
Kayseri ve Osmanlı maçında ne Burak var Ne Rodallega.
Bugün Riza Calimbay aciklama yapmış.
Kucka bu hafta da zor diye.
Burak tamamen iyileşmeden oynatmayacağız diye.
Damdoy iyidir de Kayseri maçıyla başlarız saç baş yolmaya...

Yiğit Gayretli
31.10.2017, 16:04
Rodallega'nın yaptığının mantıklı açıklaması yok ama 3 maç nedir? Ayıp vallahi...

Soner Albayrak
31.10.2017, 16:08
Ben hala Alanya ve Akhisar maçlarını aşamıyorum.

special one
31.10.2017, 16:30
Kayseri emre bol yüzünden fener maçına ekstra motive çıktı

Erol bedir maç öncesi emre bol un konuşmalarını futbolculara izletti :)

Yiğit Gayretli
31.10.2017, 16:34
Şu maça umutlu bakmak istemiyorum. Akhisar'dan 6, Alanya'dan 4 yiyen takıma güvenemiyorum...

Tek isteğim kazanmak. Kazanıp milli maç arasına üst üste iki galibiyetle girmek ama o zaman da ona üzüleceğim. Tam tempo tutturmuşken ara gelmiş olacak hem de koca bir hiç için!

ANAOKULU TERK
31.10.2017, 16:42
- deplasmanda köpek gibi koşan futbolcuya ihtiyaç olur .
bu futbolcu bero'dur . çöz ipini , beygir gibi koşturup dursun. işi ne ?

- küfürleri dolaplara , tozlu raflara kaldırmayın hemen .
takım tam hazır oluncaya kadar. , o orijinal küfürlere , bu maçta tekrardan ihtiyacınız olabilir .

- rıza , trt'ye verdiği röportajda(sosa ve kucka sorusuna ) kim hazırsa o oynar derdi .
isimler önemli değil dedi . ve bunu futbolcuların yüzüne söyledim dedi .
rıza dediğini yapar , yapacaktır .

- içimden bir his , ziya hoca dönemine yakın bir performansla ligi tamamlayacağımızı söylüyor .
yani dışarda (galibiyetten çok ) beraberliğin fazla olduğu , ama içerde galibiyetin fazla olduğu bir dönem .
ama benim için farketmez . savunma futbolu hayranı biri olarak , benim için her yol roma'ya çıkar .
yeter ki gol yenmesin , yeter ki yenilmesin .

- durica , acayip fırça yemiş bana kalırsa . veya bizim bir iki psikopat taraftar da herifi , sosyal medya üzerinden tehditde etmiş olabilirler . işe yaramış mı peki ? yaramış . yaramış . artık fırçayı atan kim , dm'den ana avrat söven birileri var mı , onu bilemiyorum . ama "nush" işe yaramıyorsa , bazen (bi doz) kötek bünyeye iyi gelebiliyor . kendimden biliyorum .

- Allah'ını kitabını seven şu tezahüratlara bi el atsın .
mesela ,
" seviyoruz seni , canı gönülden " derken canı gönül ne demek ,
" lay lay lay lay lay , oooooooooo trabzon " derken ,
lay lay lay ne ? anasını satayım . bıyıklı , sakallı , torun torba sahibi abilerin ağzına hiç yakışıyor mu ?
memati , polat alemdar kılıklı abiler gelmişler tribüne , ağızlarda bu nakarat .
görüntü ve ses , birbirinin tamamen tersi .
ayağında rugan , ağzında sakız . oluyor mu yani ?
ayrıca "ooooooo trabzon " derken , oooooooooo'dan kasıt ne ?
verilmek istenen alt mesaj ne ?
elin avrupalısı söylüyor diye , senin de aynısını yapman mı gerekir ?

tribündesiniz madem ,
ağır başlı , oturaklı , anlamlı , güzel şeyler üretin de ,
şu yazdıklarım gibi , kulak zehirlenmesine maruz kalmayalım .

special one
31.10.2017, 16:43

33 Puan bizi ilk yari sonunda en fazla dorduncu yapar. Ersun Yanal Trabzonsporu bu sezon yakmistir ! Bu takim ilk iki icinde olacak potansiyele sahip idi. Bu yilki hedef artik Turkiye Kupasi olmali ! 50 yili kupasiz kapatmak Trabzonspora yakismaz, Turkiye kupasini kazanip direk avrupa ligi gruplarina katilmamiz lazim. Gelecek sezona Super Kupayi kazanarak baslayip yolumuza devam etmeliyiz.
Umudunuzu kaybetmemeniz gerçekten tebrik edilecek bir durum

Biz 33 puan yapalım

4. lüğe ağzımı açmam ben :)

liderle en fazla 5 puan olur yada olmaz

Cafer Bulur
31.10.2017, 16:48
Şu maça umutlu bakmak istemiyorum. Akhisar'dan 6, Alanya'dan 4 yiyen takıma güvenemiyorum...

Tek isteğim kazanmak. Kazanıp milli maç arasına üst üste iki galibiyetle girmek ama o zaman da ona üzüleceğim. Tam tempo tutturmuşken ara gelmiş olacak hem de koca bir hiç için!
Yeterki bu maci kazanalim milli ara ilac olur.

Riza hocada milli arayi dört gözle bekliyor zaten ben inaniyorumki milli aradan daha güclü bir sekilde cikacagiz.

Bu macin cok zor gececegi net belli galibiyet süper olur ama iyi bir futbolla beraberlikde kötü bir sonuc olmaz.

Kendi evinde 5 mactan 13 puan almis bir takimla oynayacagiz bizde deplasmanda siftah yapmis degiliz ama neden olmasin gs macindaki istek olursa kazanmamizda sürpriz olmaz

emrahtuna
31.10.2017, 16:55
gs maçını kazanmanın anlamı olması için ve aynı zamanda bu yarışın içine bir şekilde bende dahil olucam diyebilmek adına çok çok önemli bir maç olacak..takım sahaya bunların bilincinde olarak sahaya çıkarsa kazanacağımızı umuyorum..

ÖmürKaradeniz61
31.10.2017, 16:57
Ligin ilk yarısında 33 puan almak demek şampiyonluğa oynamak demek çünkü lider en fazla 37-40 puanla ilk yarıyı bitirir.Benim için gs maçı ölçü değil çünkü Trabzonsporun mevcut kadrosu büyük maçları iyi oynamaya zaten müsaitti.Ersun kazanamamak için elinden geleni yapmasına rağmen bu takım büyük maç kaybetmedi.Asıl maç bu haftaki Kayseri maçı eğerki 0-2,0-3 gibi skorlarla ezerek yenersek o zaman gerçekten birşeyler değişmiş diyebiliriz.

Yunus Danışmaz
31.10.2017, 16:57
Ne zaman hangi maça 3 puan yazarsak; hangi maça bir gazla gitsek hüsran oluyor. O yüzden ben de bir beklenti içine girmek istemiyorum. Milli ara öncesi futbol oynamadan da galibiyet iyidir.

Oğuz ZEYTİN
31.10.2017, 17:01
Sadece oyuncuların değil biz taraftarların da öz güveni zedelendi. Buna karşın, "öldük bittik" dediğimiz şu dönemde bile tribünler dolu. Yavaş yavaş toparlayacağız.

Şimdi... Severiz böyle Kayserispor gibi takımları. Hocası zıplıyor hopluyor diye, sempatik geliyor millete. Kasımpaşa ve dünkü maçı uzatmada attıkları gollerle berabere bitirdiler. Bir maçı daha son dakikalarda kurtarmışlardı. Tabloda yukarıda olsalar da eksikleri çok. Savunmaları çok hata yapıyor. Umut, Deniz, Güray, Mendes dörtlüsüyle oynamazlar herhalde. Dünkü rakipleri bunu değerlendiremedi.

Sefa Murat Dokuz
31.10.2017, 17:10
Kayserispor'un orta sahası berbat. Şu Mendes ve Türüç hariç sorun çıkarabilecek oyuncuları da bence yok. Rıza korkmaz ve Bero değilde Castillo Abdülkadir kanatları ile başlarsa çok rahat kazanırız.

Edit: Oyumu beraberliğe verdim, Bero'nun ilk 11'de olacağını diğer kanada da Sosa'yı koyacağını düşünüyorum çünkü.

nakzo
31.10.2017, 17:20

33 puan yapabilecegimizi zannetmiyorum ha olduda yaptık rıza hoca bizi 2.yapar sene sonu. o puanı yapabilirsek ki çok puan kaybettik benim sene başı hedefim 35 puan ilk yarı 38 puan 2. Yarı 73 puanla şampiyonlar ligiydi ama çok geride kaldık bence hala oynayacağımız takımlar zor akhisarla malatyayı yenseydik olay çok farklı olacaktı.

nakzo
31.10.2017, 17:22
Pres yapmalıyız sert mucadeleci bozmaya oynamalıyız.mutlaka 1 tane atarız 1-0 oynamalıyız hucum oynarsak kaybederiz.

~UniCef~
31.10.2017, 18:24
Saedce bir mac gol yemeden bitirelim.

Ogün YAZICI
31.10.2017, 18:39
Kalan 7 maclik fiksturumuzun geride bıraktığımız 7 maclik fikstürden kolay olduğunu düşünmüyorum...
İcerde Gençlerbirligi Alanya Akhisar dışarıda Malatya kadar rahat bir macimiz yok
Vallahi sefayı Ersun çekti cefası sana kaldı Rıza hoca...

Nihat Güneş
31.10.2017, 19:26
Bi taraftan fiziksel direnc anlaminda Bero en azindan biraz sure alsin diyorum ama, adamin ayari yok...Kontrolsuz guc. Her an atilma ihtimali var.

Abdulkadir solda olmaz olmuyor, ya gobekte oynayacak ki gobek icin fizik hazir degil, ya da sagda. Dolaysiyla sola Catillo kaliyor. Sosa hazir oldugunda olay degisebilir tabi.

Oğuzhan Fidan
31.10.2017, 19:28
gs maçından daha önemli bir maç rahat çıkarsak rahat kazanırız ama saçma sapan işler yaparsak yine mağlubiyet kaçınılmaz.. rıza hocanın iyi analiz edeceğini düşünüyorum

hos_cocuk61
31.10.2017, 19:57
Kayseriyi büyütmeye gerek yok. Tek çekindiğim adam Ryan Mendes, oda ikili sıkıştırmalarda genelde etkisiz kalıyor. Orta sahları hataya meyilli, özellikle Stephane Badji bu adamın üzerine oynamamız lazım. Bu takımı uzun toplarla açamayız hava toplarında etkinler. Bu maç uzun top yerine daha yerden oynayacak adamlar tercih edilmeli özellikle Castillo Abdülkadir bu maçta oynamalı.

Faruk BERBER
31.10.2017, 20:15
hos_cocuk61 Takımın en efektif oyuncusunu yazmamışsın ---> Deniz Türüç. Onun üzerinden kuruluyor oyun.

Badji ve Kana Bıyık da formda oyuncular.

Uğur KÜÇÜK
31.10.2017, 20:23
Kayseri iyi takım.
Takım oyunu olarak mükemmele yakın bir ekip.
Kalecilerinden tut, en uçtaki oyuncusuna kadar ortalama oyuncular ama ekip olarak her maç iyi işler yapiyorlar.
Mendes ve Deniz Turuc en kaliteli isimleri. Ve formdalar.
Galibiyet için ekstra oyun lazım.
Eldekilerle de zor bu iş. ( Eksikler, sakatlar ve cezalilar )
3 puan için en az onlar kadar mücadele etmeliyiz.

alper*
31.10.2017, 20:24
1-2. Kazanırız.

hos_cocuk61
31.10.2017, 20:28
hos_cocuk61 Takımın en efektif oyuncusunu yazmamışsın ---> Deniz Türüç. Onun üzerinden kuruluyor oyun.

Badji ve Kana Bıyık da formda oyuncular.

Her oyuncunun artı ve eksileri vardır. Sen sprinter bir oyuncuya boş alan bırakır, karşısına da yavaş bir adam koyarsan şov yapar. Gerekli önlemleri alırsan her oyuncuyu etkisizleştirebilirsin. Haa sen kimseye önlem almam dersen en dandik oyuncu bile çıkar şov yapar. Mesela Gs'li oyuncularda formdaydı, ama gördük ki iyi analiz edilmiş ve hepsi etkisiz hale getirilmiş. Badji ya da Kana Bıyık'ın formda olmaları beni ilgilendirmez, Rıza hocayı da pek ilgilendireceğini sanmıyorum eksikleri üzerine gidilirse patatese dönerler. Eksikleri üzerine gitmez, Kana Bıyık'a devamlı top şişirinsen Kana Bıyık olur sana Nesta.

tRaiNer
31.10.2017, 20:45
Birkaç kere söyleyip irrite etmek istemiyorum ancak son kez yinelemekte fayda var:

Maçın anlam ve önemini bir kenara bırakıp, 'kardeşlik nidaları' ile maça başlanırsa hüsran yaşanması muhtemel bir maç.

Trabzonspor'un her şartta önceliği galip gelmektir. Maçı aldıktan sonra isteyen istediği kadar kardeşlik seramonisi yapabilir.

David_LuiZ4
31.10.2017, 20:47
Dün akşam sonucu 3-3 biten iki vasat takımın maçını izledim ortada futbol namına hiçbir şey yoktu...Şu fenerden Valbuena'yı çıkart maç kazanma şansları sıfır...Ne organize bir atak var ne bir baskı her takım bu feneri yenebilir o yüzden Kayseri'yi abartmayın...Göbeğinde Şamil denen pas özürlüsü bir adam oynuyor bu takımın...Kayseri takımına önde basarsan saçmalıyorlar geriye yaslanır topu verirsen direkt Deniz'e oynuyorlar ayağına hakim top tutan saklayan ne yaptığını bilen tek adamları o...Ortaları yani tekniği de iyi bir de sağ bekleri iyi bindiriyor herif aklı başında oynuyor...Geri kalanı vasat adamlardan oluşan bir takım...Bu haftaya kadar yendiği takımlar arasında ahım şahım bir takım yok 10 kişilik Karabük'e bile yenilmişler...

Tıpkı gs maçındaki gibi önde basarsak ve Deniz'i ikiye birle kapatırsak alırız bu maçı...Tabii maçlarımızın çoğunda durduk yere kırmızı görme penaltı yeme gibi talihsizlikler yaşamazsak...

Fazla bir şey istemiyoruz gs maçındaki istek ve önde basmak Rıza bunu dün akşam görmüştür bence...İrkildiğim tek bir şey var Volkan'ın oynama ihtimali...Hayattan soğuyorum bu ruhsuz herifi görünce...Adam Pereira taç kullanacak üstüne koşuyor kenarda ısınırken...Çevre kontrolü yok adamda sahada da böyle...Aman Rıza sakın ha sakın...

Şunu da ekliyim...Şu ligde 4 tane takım var gs bjk başakşehir ve biz...Bizim onlardan eksiğimiz belli bir sabit 11imiz olmaması Ersun gibi bir hoca müsveddesine takımı emanet etmek...

nuri45
31.10.2017, 21:00
Bence GS macindaki gibi oynayip kendi alanlarinda basip oyun kurmalarini engellememiz lazim. Sanirsam Denizi ya Bero yada Onazi ile kitlemek isteyecek hoca

Faruk BERBER
31.10.2017, 21:06
Her oyuncunun artı ve eksileri vardır. Sen sprinter bir oyuncuya boş alan bırakır, karşısına da yavaş bir adam koyarsan şov yapar. Gerekli önlemleri alırsan her oyuncuyu etkisizleştirebilirsin. Haa sen kimseye önlem almam dersen en dandik oyuncu bile çıkar şov yapar. Mesela Gs'li oyuncularda formdaydı, ama gördük ki iyi analiz edilmiş ve hepsi etkisiz hale getirilmiş. Badji ya da Kana Bıyık'ın formda olmaları beni ilgilendirmez, Rıza hocayı da pek ilgilendireceğini sanmıyorum eksikleri üzerine gidilirse patatese dönerler. Eksikleri üzerine gitmez, Kana Bıyık'a devamlı top şişirinsen Kana Bıyık olur sana Nesta.

Çok güzel mesaj olmuş. Teşekkür ederim :)

Uğur KÜÇÜK
31.10.2017, 21:10
Cok çabuk gaza gelmeler yine baş gosteriyor hepimizde.
Gs 3 haftadir rezalet oynuyordu ve biz de iyi bir oyun anlayışıyla kazandik.
Konyada Gomisle kazandilar. Orda da olağanüstü hareketleriyle gol atıp maçı aldi takımı adina.
Kayseri dünkü Gsden daha dirençli ve çok daha rahat bizi rahatsiz edecek takim.
Onur formsuz. Bana güven vermiyor.
Umut karsisinda 2 ağır adam Durica ve Uğur ile işimiz zor.
Okay her maç böyle oynamaz.
Ciddiyetsizlik ve idmanda sanki şampiyon olmuşuz gibi verilen destek ters tepicek.
Kayseri aldığı 1 puanla bizim maça 10 haftanin sultanı misali asılacak.
Ortalama üstü hocaları var.
Isler kötü giderse oyunda yaptigi mudahaleler fena değil.
Risk almayi seven, Istanbulda forvetini ciftleyecek kadar cesur bir adam.
Cantada keklik bakanlar üzülür bu maça.

~UniCef~
31.10.2017, 21:20
Takim`da cok büyük bir potansiyel var, ama bir türlü kendine gelemedi takim. Bunun en önemli nedeni bence orta saha ikilimiz bir türlü belirlenmemesi. Okay-Onazi,Kucka-Onazi,Kucka-Soza,Kucka-Okay arti Yusuf. Daha surda 10 mac oynamamisiz ama maci yönetecek bölgede elli degisiklik yapmisiz. Stoperlere hic deginmek istemiyorum. Volkan Sen transferi tam bir fiyasko. Ama takim özgüvenini bir yakalasa arkasi gelir diye düsünüyorum.

Erol Koç
31.10.2017, 21:50
Misafir tribün kapasitesi kaç bilen varmı.

gurur6134
31.10.2017, 22:45
Tam oynayacagin zaman yaktin kendini de bizide roda karar agir olabilir ama yine de profesyonelce davranip o firsati vermeyecektin kimseye..

Şanlı SanMarino
31.10.2017, 22:59
Mendes'e dikkat. Can yakabilir.

alper*
31.10.2017, 23:14
Arkadaşlar selamlar, bir konuda size danışmak istiyorum.

Kayserispor kombine bileti aldım. Ancak passoligim yok. Sadece başvuru yaptım bugun o kadar. Başvurum tamamlandı sanırım.

Elimde kombine kart da yok. Bu kartı nereden alabilirim?

Sadece kombine ile girebilir miyim maça? Ve passo diye bir uygulama var. Onunla maça girebilir miyim bunların hiçbiri olmadan.

Simdiden tesekkür ederim.

Herkese selamlar tekrar.

Vkgz
31.10.2017, 23:49
kayseri 10 numara takım favori kayseri

Ogün YAZICI
01.11.2017, 01:58
Kaderin cilvesi midir bilinmez ;
Geçen sezon Gs maçı Asist Bero Gol Damdoy
Kayseri maçı Asist Damdoy gol Bero

Ve bu sene unutulup giden bu iki oyuncu bu iki maç oncesi sahne alıyor...

HOPA'LI TS'Lİ
01.11.2017, 08:07
kayseri 10 numara takım favori kayseri

TS bu maçı alır
Anlamsız penaltı ve kırmızı kart yaptırmazsa tabi

ANAOKULU TERK
01.11.2017, 08:27
hügo'ya ceza az olmuş . daha fazla olmalıydı . caner'e verilen de az olmuş .

öyle cezalar vereceksin ki , anasından emdiği süt burnundan gelsin .
düşene öyle bir vuracaksın ki , bir daha (bırak yapmayı ) ,
böyle şeyler düşünmeyi , aklına bile getirmesin .
avrupa'da böyle bu işler hacı . sert ve acımasız olacaksın .
avrupa'da cezayı cart diye yiyince , yapsana sıkıysa , bir daha ?
yapamazsın tabi . neden ?
çünkü , adamdan şırıngayla kan alırlar kan .
ayarı kaçanlara , öyle bi çakıyorlar ki , iki dakikada hizaya geliyon zaten .

efendim ,
caner pırlanta gibi çocuk . hügo'nın ise kariyerinde sadece bi kırmızı kart var .
iyi de bana ne ? bize ne ?
pırlanta gibi olunca , bi kırmızı kart olunca , madalya mı takıyorlar ?
pırlanta görmesek neyse diyeceğim de , caner'i kime , ne anlatıyorsunuz ?
bilmiyor muyuz biz malımızı ?
keza hügo !
eşşek kadar adamsın , nerdeyse torun torba sahibi olacaksın .
girdiğin , düştüğün pozisyona bak .
yarı beline gelmiş dangalakla , bir oluyorsun .
efendim ırkçı söylemde bulunmuş .
sana sahada kalıp , mücadele etmen için , gol atman için ödeme yapıyoruz .
keyfi hareketlerin için değil .
o sığır , sana bir şey söyledi diye , niye onun seviyesine iniyorsun ?
yaptığın hareketle , o maldan , ne farkın kaldı şimdi ?

gereksiz yere kırmızı yediğin çorum maçının hak edişi ne ise ,
o parayı hemen kulübe iade et . bu hatayı , anca öyle temizlersin .
aynı uygulamayı olcay öküzü ve sosa malı içinde yapmak lazım .
kulübün ceza yönetmeliği beni ilgilendirmez .

verin lan paraları !
kırmızı yiyerek , maaş mı alınır , anasını satayım !

( yine kızdırdınız beni )

Yiğit Gayretli
01.11.2017, 08:36
Misafir tribün kapasitesi kaç bilen varmı.

32.864x0,05=1643

Pazartesi akşamı maça ara ara bakma fırsatım oldu. Kayseri'nin orta saha kurgusu rezalet ötesi. Biraz baskıya benzer bir şey gördüklerinde irmik helvası gibi dağılıyorlar. Hele o Badji denen yetenek fukarası yok mu! İnatla her topu da onun ayağına bırakıyorlar. 5 dakika izledim, 5 pas hatası yaptı. Badji'nin üstüne oynarsak 15 dakikada 0-3 olur maç... Yancısı Şamil'in de ondan aşağı kalır yanı yok...

ALDENİRO
01.11.2017, 09:16
1-2. Kazanırız.

inşallah

Yiğit Gayretli
01.11.2017, 09:26
Dün akşam sonucu 3-3 biten iki vasat takımın maçını izledim ortada futbol namına hiçbir şey yoktu...Şu fenerden Valbuena'yı çıkart maç kazanma şansları sıfır...Ne organize bir atak var ne bir baskı her takım bu feneri yenebilir o yüzden Kayseri'yi abartmayın...Göbeğinde Şamil denen pas özürlüsü bir adam oynuyor bu takımın...Kayseri takımına önde basarsan saçmalıyorlar geriye yaslanır topu verirsen direkt Deniz'e oynuyorlar ayağına hakim top tutan saklayan ne yaptığını bilen tek adamları o...Ortaları yani tekniği de iyi bir de sağ bekleri iyi bindiriyor herif aklı başında oynuyor...Geri kalanı vasat adamlardan oluşan bir takım...Bu haftaya kadar yendiği takımlar arasında ahım şahım bir takım yok 10 kişilik Karabük'e bile yenilmişler...

Tıpkı gs maçındaki gibi önde basarsak ve Deniz'i ikiye birle kapatırsak alırız bu maçı...Tabii maçlarımızın çoğunda durduk yere kırmızı görme penaltı yeme gibi talihsizlikler yaşamazsak...

Fazla bir şey istemiyoruz gs maçındaki istek ve önde basmak Rıza bunu dün akşam görmüştür bence...İrkildiğim tek bir şey var Volkan'ın oynama ihtimali...Hayattan soğuyorum bu ruhsuz herifi görünce...Adam Pereira taç kullanacak üstüne koşuyor kenarda ısınırken...Çevre kontrolü yok adamda sahada da böyle...Aman Rıza sakın ha sakın...

Şunu da ekliyim...Şu ligde 4 tane takım var gs bjk başakşehir ve biz...Bizim onlardan eksiğimiz belli bir sabit 11imiz olmaması Ersun gibi bir hoca müsveddesine takımı emanet etmek...
Şunu maçı izlerken gördüm ben de... Kanım dondu!

Adamın oynamadığı hali bile zarar.

BySeHzAdE
01.11.2017, 09:30
kayseri kimdir Allah aşkına bizim takım yeter ki istesin inansın savaşsın her türlü yeneriz kayseriyi.

Şanlı SanMarino
01.11.2017, 09:39
kayseri kimdir Allah aşkına bizim takım yeter ki istesin inansın savaşsın her türlü yeneriz kayseriyi.
Göztepe kimdir?
Alanya kimdir?
Akhisar kimdir?
Malatya kimdir?

Hepsi eze eze yendi. Kayseri maçı o yüzden gs maçından daha önemli ve kritik.

Şanlı SanMarino
01.11.2017, 09:43
hügo'ya ceza az olmuş . daha fazla olmalıydı . caner'e verilen de az olmuş .

öyle cezalar vereceksin ki , anasından emdiği süt burnundan gelsin .
düşene öyle bir vuracaksın ki , bir daha (bırak yapmayı ) ,
böyle şeyler düşünmeyi , aklına bile getirmesin .
avrupa'da böyle bu işler hacı . sert ve acımasız olacaksın .
avrupa'da cezayı cart diye yiyince , yapsana sıkıysa , bir daha ?
yapamazsın tabi . neden ?
çünkü , adamdan şırıngayla kan alırlar kan .
ayarı kaçanlara , öyle bi çakıyorlar ki , iki dakikada hizaya geliyon zaten .

efendim ,
caner pırlanta gibi çocuk . hügo'nın ise kariyerinde sadece bi kırmızı kart var .
iyi de bana ne ? bize ne ?
pırlanta gibi olunca , bi kırmızı kart olunca , madalya mı takıyorlar ?
pırlanta görmesek neyse diyeceğim de , caner'i kime , ne anlatıyorsunuz ?
bilmiyor muyuz biz malımızı ?
keza hügo !
eşşek kadar adamsın , nerdeyse torun torba sahibi olacaksın .
girdiğin , düştüğün pozisyona bak .
yarı beline gelmiş dangalakla , bir oluyorsun .
efendim ırkçı söylemde bulunmuş .
sana sahada kalıp , mücadele etmen için , gol atman için ödeme yapıyoruz .
keyfi hareketlerin için değil .
o sığır , sana bir şey söyledi diye , niye onun seviyesine iniyorsun ?
yaptığın hareketle , o maldan , ne farkın kaldı şimdi ?

gereksiz yere kırmızı yediğin çorum maçının hak edişi ne ise ,
o parayı hemen kulübe iade et . bu hatayı , anca öyle temizlersin .
aynı uygulamayı olcay öküzü ve sosa malı içinde yapmak lazım .
kulübün ceza yönetmeliği beni ilgilendirmez .

verin lan paraları !
kırmızı yiyerek , maaş mı alınır , anasını satayım !

( yine kızdırdınız beni )

Verin lan paraları. Kırmızı yiyerek maaş mı alınır?

Süper gerçekten :)

%100 katılıyorum.

trbzonsporlu
01.11.2017, 10:12
şimdi gazetelere bakıyorumda hep manşetlerde rıza hocadan sihirli dokunuş, arıza giderildi gibi başlıklarla bu galibiyetimiz baya bir abartılmış, bunlar takımımız için çok sakıncalı şeyler. oysa bizim topu rakibe verdiğimiz oyunda zaten bir sıkıntımız yoktu bunu ersun hoca zamanındada gayet iyi oynuyorduk (örneğin diğer istanbul takımları ile yaptığımız maçlar) önemli olan hücum yapacağımız stoperlerimizin orta çizgiye yanaşacağı maçlar ben asıl bu maçları merak ediyorum. örneğin osmanlı maçı buna örnek olacaktır.

birde ne yaparsan yap istersen borcu sıfırla futbolda en önemli şeyin skor olduğunu bu hafta birkez daha görmüş olduk. öne geçtikten sonra oyuna necipi alan şenol hoca kahraman yine öne geçince oyuna mehmet topalı alan aykut hoca futbol fukarası neden çünkü necip oyuna girdikten sonra bjk gol yemedi oysa iki hocanında oyuna müdahale mantığı aynıydı skoru korumak. (şenol hocayla aykutu kıyaslamıyorum oyuna müdahale açısından yazdım bu kıyası yoksa aykutun özellikle hücumsal sistemi tam fukara hakikaten)
yine bizim maçı kazanamayıp gs maçında aynı oyunu oynasaydık sihirli dokunuş manşetleri sosa nerede abdulkadir nerede manşetlerine dönerdi. gs lige şuanki zor fikstürle başlasaydı avrupa ligi faciasından sonra muhtemel puan kayıplarından sonra zaten sneider olayından dolayı yönetimle kavgalı taraftar yüzünden ne tudor kalırdı ne yönetim ama skorlar iyi olunca sneiderde, uefa faciasıda unutuldu maçta passolig yakan taraftarlarıda geri döndü. o yüzden takımın ve şehrin bu olumlu havasının bozulmaması adına mutlak 3 puanla hocanın çok vurguladığı milli takım arasına girmeliyiz.

ALDENİRO
01.11.2017, 10:27
bugüne kadar yapılan Rıza hocanın demeçlerinden anladığım şudur ki:

1. bazı oyuncular hazır değiller.(sosa falan)
2. takımın zamana ihtiyacı var.
3. çok çalışmamız lazım.

yani diyor ki: ersun hiçbir bok yapmamış, ne oyunculara kondisyon yüklemiş nede adam gibi antreman yaptırmış.

bir haftadır takımın başında muhtemelen adam gibi antreman yaptırmış ki gs maçında iyi oynadık.

ben inanıyorum ki; RIZA HOCA İŞİNİ CİDDİYE ALAN BİR HOCA VE EĞER KAYSERİ MAÇINI KAYIPSIZ KAPATIRSAK; milli maç arasında kondisyonu yüksek bir takım oluruz ve artık zor olan maçları bile rahat alabiliriz diye düşünüyorum.

Yiğit Gayretli
01.11.2017, 10:33
bugüne kadar yapılan Rıza hocanın demeçlerinden anladığım şudur ki:

1. bazı oyuncular hazır değiller.(sosa falan)
2. takımın zamana ihtiyacı var.
3. çok çalışmamız lazım.

yani diyor ki: ersun hiçbir bok yapmamış, ne oyunculara kondisyon yüklemiş nede adam gibi antreman yaptırmış.

bir haftadır takımın başında muhtemelen adam gibi antreman yaptırmış ki gs maçında iyi oynadık.

ben inanıyorum ki; RIZA HOCA İŞİNİ CİDDİYE ALAN BİR HOCA VE EĞER KAYSERİ MAÇINI KAYIPSIZ KAPATIRSAK; milli maç arasında kondisyonu yüksek bir takım oluruz ve artık zor olan maçları bile rahat alabiliriz diye düşünüyorum.

Rıza bey, geldiğinden bu yana üstü kapalı veya dolaylı şekilde Ersun'a çok giydirdi...

Harun CAN
01.11.2017, 10:52
Dün akşam Roma Chelsea maçında Florenzi, Hazard gibi bir adamı sahadan sildiyse bizim milyon euroluk topçular da bi zahmet Mendes, Deniz vs. yi silsinler sahadan..

Travelair
01.11.2017, 11:02
Rıza bey, geldiğinden bu yana üstü kapalı veya dolaylı şekilde Ersun'a çok giydirdi...
Öyle bir amacının olduğunu sanmıyorum. Takımın ve camianın motivasyonunu arttırma üzerine konuşmalar yapıyor. Ama öyle yapıyorsa da has ediyor :) Az bile diyor, yeni öğrendim Fransızlar'ın bir sözü varmış, kedi kedidir diye. Önceki hoca o kadar kötü işler yaptı ki nerdeyse ne dese yerini buluyor

Yiğit Gayretli
01.11.2017, 11:07
Öyle bir amacının olduğunu sanmıyorum. Takımın ve camianın motivasyonunu arttırma üzerine konuşmalar yapıyor. Ama öyle yapıyorsa da has ediyor :) Az bile diyor, yeni öğrendim Fransızlar'ın bir sözü varmış, kedi kedidir diye. Önceki hoca o kadar kötü işler yaptı ki nerdeyse ne dese yerini buluyor
Ben de giydirme amaçlı yaptığını düşünmüyorum da doğruları söylemesi yeterli oldu. Başka biri Ersun'u korumak pahasına daha yuvarlak konuşabilirdi.

Kaybetmeyeceğimizi düşünüyorum.
Beraberlik ihtimali yüksek ama konsantrasyon ve GS motivasyonu ile kazanmak zor değil...

Haydi hayırlısı...

İkisi de sarı-kırmızı :)

ccd6167
01.11.2017, 12:00
Maç kaybettikten sonra 2 3 izin veriyordu ersun takıma..

HOPA'LI TS'Lİ
01.11.2017, 12:03
Ersun adisi yüzünden çok puan kaybettik, kredimiz kalmadı, hatta borçlandık :)

Yen geç de 15 gün daha yüzümüz gülsün efsanemiz

Senin yerin daima ilk 4 içidir.

Enes Başkaya60
01.11.2017, 12:07
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Trabzonsporlu Yusuf Yazıcı'nın Hayranı Çıktı - http://www.sondakika.com/haber/haber-cumhurbaskani-erdogan-trabzonsporlu-yusuf-yazici-10194694

HOPA'LI TS'Lİ
01.11.2017, 12:27
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Trabzonsporlu Yusuf Yazıcı'nın Hayranı Çıktı - http://www.sondakika.com/haber/haber-cumhurbaskani-erdogan-trabzonsporlu-yusuf-yazici-10194694

Bu camiadan uzak dursun.
Kupamızı versin

Ogün YAZICI
01.11.2017, 12:35
Ersun takım idaresi ve oyun içi taktik anlamda takımı alaşağı etti ama şu konuda Rıza hocayı eleştireceğim
Kondüsyonu olmayan takım Galatasaray'ı 90 dakika dili dışarıda bırakabilir miydi ya da Malatya macinda 60 dakika 10 kisi oynayıp oyunun icinde kalabilir miydi ?

artvints
01.11.2017, 13:04
Ersun takım idaresi ve oyun içi taktik anlamda takımı alaşağı etti ama şu konuda Rıza hocayı eleştireceğim
Kondüsyonu olmayan takım Galatasaray'ı 90 dakika dili dışarıda bırakabilir miydi ya da Malatya macinda 60 dakika 10 kisi oynayıp oyunun icinde kalabilir miydi ?
oynamayan oyuncular bırakmış dedi. zaten oyuncu seçiminde büyük bir farklılık yok, hemen hemen aynı oyuncular oynuyor. rıza hoca geçen sene oynadığımız sisteme döndü. ersun topa sahip olup oynamak istedi bu sene, ama oyuncular ayak uydurmadı. demek ki etraflıca düşünmemiş, oyuncuları inandıramamış, doğru oyuncuları yan yana getirememiş. herşey elindeydi, pas futbolu oynayacaksa ona göre defans ve kanatlar almalıydı. gevşekliği yüzünden takım havlu attı.

Berke6198
01.11.2017, 13:05
Kayserispor'da hücumda hızlı geçiş yapabilecek Mendes gibi bir silah var. Stoperlerindeki Kana-Bıyık'ın da ayakları kötü değil. Bero'nun orta sahadaki dinamizmi ve Pereira'ya yapacağı defansif katkı kritik olacaktır. Abdulkadir de aldığı toplarla hızlı hücumlar yakalamamıza vesile olacaktır. Bero'nun gereğinden fazla uyguladığı sertliği azaltması gerekiyor acilen. Her maçta kırmızı yiyecek kadar sert oynuyor.

Maçı kafamda oynadığımda şu kadroyu galibiyete yakın görüyorum:
http://www.footballuser.com/formations/2017/11/1638702_Trabzonspor.jpg

HOPA'LI TS'Lİ
01.11.2017, 13:09
Takımda 3 oyuncu 1 hafta içinde doğrudan kırmızı kart gördü.
Öfke kontrolü için yardım alınabilir bir uzmandan, terapi iyi gelecektir.

oflubektas
01.11.2017, 14:34
Takımda 3 oyuncu 1 hafta içinde doğrudan kırmızı kart gördü.
Öfke kontrolü için yardım alınabilir bir uzmandan, terapi iyi gelecektir.

Sahasında son iki maçta 10 gol yiyen takımın da "öfke kontrolü" olmayıversin hocam :) Merak etmeyin, Perreira dışında çirkef adamımız yok, üst üste 3-4 galibiyet alırsak hepsi dünya beyefendisi olur.

katre-i.matem
01.11.2017, 15:39
Rıza Hoca tercihini hiç beğenmesem de yaptıklarını takdir ediyorum. Sahip olduğu şansın farkında ve işini ciddiye alıyor. fb - Kayseri maçını izlemeye gitmesi maç öncesi taktik antrenmanı yapmayan bir takım için çağ atlamaktır. İnşallah bu sene ki ilk deplasman galibiyetimizi de bu maçla alır ve milli araya morali gireriz.

Murat Keçeci
01.11.2017, 15:40
Bu sezon ligde dirençli takım sayısı bayağı arttı geçen sezon var olan başakşehır e bu yıl bursa,kayseri,göztepe gibi takımlarda eklendi dolayısıyla ligde puan paylaşımları daha dengeli olacaktır.

Kayseri deplasmanı da bu açıdan her takımın puan kaybedebileceği bir deplasman haline geldi.Dolayısıyla zor bir maç bizi bekliyor.Kazanmak için yine disiplinli oynamak şart.Hücum anlamında burak olsa güzel olurdu bu maç daha çok onun tarzına uygun bir maç olacaktı ama ndoye da arkasında oynayan hücum elemanlarının verimini iki katına çıkartması bakımından önemli bir oyuncu.

Ersun hoca zamanında bu sezon ilk onbirde başladığımız 30 yaş altı oyuncu sayısı 2-3 ü geçmiyordu bu durum direnci düşük bir takım ortaya çıkarıyordu şimdi Rıza hoca bu sayıyı 6-7 lere çıkarttı dolayısıyla daha dirençli lig ortalaması için iyi sayılacak bir duruma geldik tabi bu durumun getirdiği problemler de var örneğin gol pozisyonuna girme konusunda biraz daha zorlanmaya başladık.Bu problemin üstünü örtebilmek için hücum oyuncularımız burak,Hugo, ndoye, castillo, yusuf,olcay,bongonda ve Abdülkadirin normal kapasitelerinin üstüne çıkması gerekiyor çünkü orta göbeği Okay ve onazi den kurup daha dinamik hale getirdiysek de bu kez isabetli pas sayısı,isabetli pas yüzdesi ve kilit pas bakımından da aşağıya çektik o yüzden hücum oyuncularımız biraz daha zorlanacak bu eksikliği kapatacak olan şey hücum oyuncularımızın bireysel becerisi olacak.

Semih58
01.11.2017, 15:57
Ersun'a söylenecek en güzel şarkı-Trabzonspor

Aldırma Deli Gönlüm

Her gün bir şey daha biter
Giderek acı vermez biten şeyler
Kayıtsız bir razı oluş başlar
Sıradan izler bırakır en tutkulu aşklar
Aldırma deli gönlüm
Giden gitsin
Sen şarkılar söyle içinden boş ver
Yalanlarla yasaklarla
Yazılır hesabına günah günler
Bitmez bu son pişmanlıklar ah
Soluyor birer birer içimizdeki güller

ALDENİRO
01.11.2017, 15:59
"İki Kardeş Kulübün Puan Mücadelesi Nefes Kesecek"

Cumartesi saat 14.00’ te oynayacağımız Trabzonspor maçı; ilk yarıda hedeflediğimiz puanlara ulaşabilmemiz açısından çok çok önemli bir müsabakadır.İlk 9 maçta gösterdiğimiz performansın ve 10.maçta İstanbul'da Fenerbahçe ile berabere kalarak aldığımız 1 puanın önem kazanması için hafta sonu oynayacağımız Trabzonspor'dan mutlaka 3 puan almamız gerekmektedir.Kendi saha ve taraftarımız önünde oynayacağımız bu maç milli maç arasından önce son maç olacak ve liglere 1 hafta ara verilecektir.Bu araya girmeden önce ,bu maçı kazandığımız takdirde;

KAYSERİSPOR hem moral-motivasyon hem de sportif anlamda daha üst seviyelere çıkmış olacak ve bu durum sezon hedeflerimizi belirlemek içinde belirleyici olacaktır.

Bu maçın başka bir özelliği ise;

Bilindiği gibi Trabzonspor ile Kayserispor hem taraftar hem de yönetimler açısından "KARDEŞ KULÜP" özelliğindedirler. Kayserispor olarak liglerde oynayan tüm kulüplerle gönül kardeşliğimiz olmasına rağmen Trabzonsporla adı konulmuş bir dostluğumuz mevcuttur.

Bu nedenle;

Trabzonspor kulübü yönetim ve taraftarının makul her türlü talebi tarafımızca karşılanacak olup,misafirlerimiz hafta sonu en güzel şekilde ağırlanacaktır.

Ancak;

Yönetim ve taraftarlarımız arasındaki bu güzel ve örnek dostluk-kardeşlik duygusu sahada oynanacak maçı etkilemeyecek ve her iki takımda maçı kazanmak için mücadele edeceklerdir.Fair-play çerçevesinde geçeceğine inandığımız müsabakada kazanan takımın KAYSERİSPOR’UMUZ olacağına inanıyor,bu konuda teknik heyetimize,oyuncu kadromuza ve kendi takımımızı son düdüğe kadar en üst düzeyde destekleyecek olan rekor sayıdaki "BÜYÜK TARAFTARIMIZA" güveniyorum.

Sevgi ve Saygılarımla.....

Dr.Erol BEDİR

KAYSERİSPOR BAŞKANI

Yiğit Gayretli
01.11.2017, 15:59
Takım dinamizmini yaş ile ilişkilendirenler görüyorum birkaç gündür; katılmıyorum. Bu tamamen oyun yapısı ve psikolojik durumla ilintilidir. Bir takım çok atletik olmadan da dinamik olabilir. Doğru kayar, doğru yerleşir ve pozisyon alır. Doğru yere koşar...

Salt olarak dinamizm; etkili ve bilinçli devinimdir. Yoksa 120 km koşan bir takım 10 gol yiyebilir.

ALDENİRO
01.11.2017, 16:15
Kayserisporumuz Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu 11. haftasında Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has Stadyumu'nda Trabzonspor' u ağırlayacak. 04.11.2017 Cumartesi günü Saat 14:00' da oynanacak karşılaşmanın biletleri Passolig tarafından yarın saat 10:00' da satışa sunulacaktır.

Batı Alt – Batı Balkon: 30 TL

Doğu Alt Üst: 20 TL

Kuzey Alt - Üst: 10 TL

Güney Alt: 10 TL

Misafir: 10 TL

Yiğit Gayretli
01.11.2017, 16:18
Kayserispor stadın tamamını satışa açsa keşke. Hem atmosfer güzel olur hem de kendileri kazanır.

Mert Oğuzlu61
01.11.2017, 16:51
http://www.sabah.com.tr/yazarlar/uluc/2017/10/31/olcay-ve-super-sahtekrlar-ligi

Hıncal Uluç un baştan sona hakaret dolu yazısıyla ilgili herhangi bir işlem yapılmayacak mı ? Takıma, Rıza ya, hakeme ve Olcay a ettiği iğrenç lafları geçtim adam gaza gelip spor bakanına da vurmuş. Şu yazıyı ulusal basında insanlara nasıl okutuyorlar yaw gel beni dava et dercesine yazı.

TS divan kurulunda ''Turkuvaz grubu olmasa, sizi boğarlardı boğarlar!'' diye masayı yumruklayarak önündeki yöneticilere bağıran Sadık Albayrak abimiz aklıma geldi. Hıncal a ve bu yazıyı yayınlatanlara da acaba bağırır mı ?

Oğuz ZEYTİN
01.11.2017, 17:10
Hem nefret söyleminde bulunuyor hem de hedef gösteriyor. Fakat akıl sağlığı yerinde olmadığı hepimizin malumu. Bu nedenle, ömrünün son deminde kendisiyle uğraşmıyoruz.

UĞUR DURTAŞ
01.11.2017, 17:43
Hem nefret söyleminde bulunuyor hem de hedef gösteriyor. Fakat akıl sağlığı yerinde olmadığı hepimizin malumu. Bu nedenle, ömrünün son deminde kendisiyle uğraşmıyoruz.
*
utanmaz adam hıncal...
yerde yatan adama(ndiaye) olcayın*
itip,silkelemesine ayağa kalk tarzındaki hareketine
tekme tokat diyorsun,
feghouli nin olcaya vurmasına itme diyorsun.
yukarıda dedimya sen bir utanmazsın.
*
olcayın bişe yapmadım ayağa kalk hareketinin aynısını,
nddiaye atılmadan önce oyuncumuza yapmadımı hıncal
gözlerin kör müydü bu pozisyonu görmedin,
2 .golümüzden önce okayı tutan ileriye gitmesini engelleyen gs li oyuncuyu görmedin mi hıncal..
sen bunamış sahtekarın tekisin.
*
konuşacaksan,yazacaksan bero nun pozisyonunu konuş.eyvallah.

Uğur KÜÇÜK
01.11.2017, 19:07
Mas antreman bitiminde tek başına yarım saat orta çalışması yapmış.
Güzel hareket bunlar.
Tebrikler Riza hoca.
Hiç ümidim yoktu ama bu takım çalışmaya başladı sayende.https://uploads.tapatalk-cdn.com/20171101/1065d146d8891b83bbf62ee8821769a9.jpg

Fatih Çelik
01.11.2017, 19:25
http://www.sabah.com.tr/yazarlar/uluc/2017/10/31/olcay-ve-super-sahtekrlar-ligi

Hıncal Uluç un baştan sona hakaret dolu yazısıyla ilgili herhangi bir işlem yapılmayacak mı ? Takıma, Rıza ya, hakeme ve Olcay a ettiği iğrenç lafları geçtim adam gaza gelip spor bakanına da vurmuş. Şu yazıyı ulusal basında insanlara nasıl okutuyorlar yaw gel beni dava et dercesine yazı.

TS divan kurulunda ''Turkuvaz grubu olmasa, sizi boğarlardı boğarlar!'' diye masayı yumruklayarak önündeki yöneticilere bağıran Sadık Albayrak abimiz aklıma geldi. Hıncal a ve bu yazıyı yayınlatanlara da acaba bağırır mı ?

İsminin gereğini yerine getirmiş...

Cafer Bulur
01.11.2017, 20:08
Kaybetmeyeceğimizi düşünüyorum.
Beraberlik ihtimali yüksek ama konsantrasyon ve GS motivasyonu ile kazanmak zor değil...

Haydi hayırlısı...

Takimda ve hocada su an bir bahar havasi var.

Bunun sürmesi icib bu mactan puan veya puanlar almamiz gerekiyor.

Zor olacak belli ama gs macinin moraliyle kazanmaya daha yakiniz.