PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSL 11.Hafta | Kayserispor 0-0 Trabzonspor | Maç Sonucu

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6

Oğuz ZEYTİN
01.11.2017, 20:19
*
utanmaz adam hıncal...
yerde yatan adama(ndiaye) olcayın*
itip,silkelemesine ayağa kalk tarzındaki hareketine
tekme tokat diyorsun,
feghouli nin olcaya vurmasına itme diyorsun.
yukarıda dedimya sen bir utanmazsın.
*
olcayın bişe yapmadım ayağa kalk hareketinin aynısını,
nddiaye atılmadan önce oyuncumuza yapmadımı hıncal
gözlerin kör müydü bu pozisyonu görmedin,
2 .golümüzden önce okayı tutan ileriye gitmesini engelleyen gs li oyuncuyu görmedin mi hıncal..
sen bunamış sahtekarın tekisin.
*
konuşacaksan,yazacaksan bero nun pozisyonunu konuş.eyvallah.

Abi Allah'tan yazıda üç defa Hıncal demişsiniz. Yoksa kendimden şüphelenmeye basliyordum. :)

Enaldo61
01.11.2017, 22:05
iddaa bizim şampiyonluğumuza 1'e 200 veriyormuş, oynamak lazım. Dursun bir kenarda :D

Bu arada nasıl oynanıyor bilmiyorum normal kuponlarda var mı bunun kodu?

Yasin Altuntas
02.11.2017, 00:04
Damdoy Sari-Kirmiziyi sever :-)

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Mehmet SELEN
02.11.2017, 01:56
Dün akşam sonucu 3-3 biten iki vasat takımın maçını izledim ortada futbol namına hiçbir şey yoktu...Şu fenerden Valbuena'yı çıkart maç kazanma şansları sıfır...Ne organize bir atak var ne bir baskı her takım bu feneri yenebilir o yüzden Kayseri'yi abartmayın...Göbeğinde Şamil denen pas özürlüsü bir adam oynuyor bu takımın...Kayseri takımına önde basarsan saçmalıyorlar geriye yaslanır topu verirsen direkt Deniz'e oynuyorlar ayağına hakim top tutan saklayan ne yaptığını bilen tek adamları o...Ortaları yani tekniği de iyi bir de sağ bekleri iyi bindiriyor herif aklı başında oynuyor...Geri kalanı vasat adamlardan oluşan bir takım...Bu haftaya kadar yendiği takımlar arasında ahım şahım bir takım yok 10 kişilik Karabük'e bile yenilmişler...

Tıpkı gs maçındaki gibi önde basarsak ve Deniz'i ikiye birle kapatırsak alırız bu maçı...Tabii maçlarımızın çoğunda durduk yere kırmızı görme penaltı yeme gibi talihsizlikler yaşamazsak...

Fazla bir şey istemiyoruz gs maçındaki istek ve önde basmak Rıza bunu dün akşam görmüştür bence...İrkildiğim tek bir şey var Volkan'ın oynama ihtimali...Hayattan soğuyorum bu ruhsuz herifi görünce...Adam Pereira taç kullanacak üstüne koşuyor kenarda ısınırken...Çevre kontrolü yok adamda sahada da böyle...Aman Rıza sakın ha sakın...

Şunu da ekliyim...Şu ligde 4 tane takım var gs bjk başakşehir ve biz...Bizim onlardan eksiğimiz belli bir sabit 11imiz olmaması Ersun gibi bir hoca müsveddesine takımı emanet etmek...

Yorumuna yüzde yüz katılıyorum.İdeal bir 11 yakalayabilirsek bu takım ilk 3 içine girmememesi için hiç bir neden yok.Gözünüzden kaçtı sanırım.Bu takımın hocasına ismi ile ile hitap etmek hiç hoş olmamış.

ucurum
02.11.2017, 06:56
Rıza Hoca her röportajında Volkan Şen demesi beni nasıl sinir ediyor anlatamam...

Isınamıyorum bir türlü adama.

Şanlı SanMarino
02.11.2017, 07:54
Onur
Pereira-Uğur-Akbaş-Mas
Okay-Onazi
Bero-Yusuf-Castillo
Damdoy

zekeriyya
02.11.2017, 08:10
hügo'ya ceza az olmuş . daha fazla olmalıydı . caner'e verilen de az olmuş .

öyle cezalar vereceksin ki , anasından emdiği süt burnundan gelsin .
düşene öyle bir vuracaksın ki , bir daha (bırak yapmayı ) ,
böyle şeyler düşünmeyi , aklına bile getirmesin .
avrupa'da böyle bu işler hacı . sert ve acımasız olacaksın .
avrupa'da cezayı cart diye yiyince , yapsana sıkıysa , bir daha ?
yapamazsın tabi . neden ?
çünkü , adamdan şırıngayla kan alırlar kan .
ayarı kaçanlara , öyle bi çakıyorlar ki , iki dakikada hizaya geliyon zaten .

efendim ,
caner pırlanta gibi çocuk . hügo'nın ise kariyerinde sadece bi kırmızı kart var .
iyi de bana ne ? bize ne ?
pırlanta gibi olunca , bi kırmızı kart olunca , madalya mı takıyorlar ?
pırlanta görmesek neyse diyeceğim de , caner'i kime , ne anlatıyorsunuz ?
bilmiyor muyuz biz malımızı ?
keza hügo !
eşşek kadar adamsın , nerdeyse torun torba sahibi olacaksın .
girdiğin , düştüğün pozisyona bak .
yarı beline gelmiş dangalakla , bir oluyorsun .
efendim ırkçı söylemde bulunmuş .
sana sahada kalıp , mücadele etmen için , gol atman için ödeme yapıyoruz .
keyfi hareketlerin için değil .
o sığır , sana bir şey söyledi diye , niye onun seviyesine iniyorsun ?
yaptığın hareketle , o maldan , ne farkın kaldı şimdi ?

gereksiz yere kırmızı yediğin çorum maçının hak edişi ne ise ,
o parayı hemen kulübe iade et . bu hatayı , anca öyle temizlersin .
aynı uygulamayı olcay öküzü ve sosa malı içinde yapmak lazım .
kulübün ceza yönetmeliği beni ilgilendirmez .

verin lan paraları !
kırmızı yiyerek , maaş mı alınır , anasını satayım !

( yine kızdırdınız beni )

ilginç ama iyi yorum :)

Enaldo61
02.11.2017, 11:26
Kucka için milli takım antrenörüyle görüşülüp takımda kalıp kampa katılmasına karar verilmiş. Güzel haber. Ancak yine de Milli takıma gidip görüşecekmiş adamlar inanmamış herhalde :D

Yiğit Gayretli
02.11.2017, 11:33
Hoca maçın ciddiyetinin farkında. Umarım oyuncular da aynı farkındalıkla sahaya çıkar.

Enaldo61
02.11.2017, 11:49
Rıza Hoca çalışıyor belli ki, umarım aynı şekilde devam eder.

Nihat Güneş
02.11.2017, 12:12
Valla Tr deki antrenorlerin Senol Hoca haric etleri butlari belli...Belki biraz da Abdullah Avci...Geri kalan Td ler arasindaki farki belirleyen is disiplinleri oyunculara olan yaklasimlari vs...Riza Hoca da bu konuda ilk siraya yerlesir.

Isine tutkuyla bagli...Mutevazi, hakemler konusunda bile cani cok yandiginda kendi takimininonce elestiren bir teknik adam...Insallah kendi de basarili olur takimimiz da.

Savasan bir Trabzonspor Kayseri 'yi yener...E savasacagimiza gore.

Uğur KÜÇÜK
02.11.2017, 13:10
https://youtu.be/v6ewU4arulE
Maçın hakemi hakiki cinconlu Özgür Yankaya olmuş.
Uyumaya devam et yönetim.
Maçtan sonra ciyak ciyak bağırırsın artık.
Bu hafta dograyacaklarini tahmin ediyordum bizi ama aleni şekilde bu Özgür Yankayayi maça vereceklerini tahmin etmemistim.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

special one
02.11.2017, 13:11
Maçın hakemleri

Özgür yankaya

Baki tuncay akkın
Erdinç sezertam

Serkan tokat

ALDENİRO
02.11.2017, 13:11
14.00 Kayserispor-Trabzonspor: Özgür Yankaya

ALDENİRO
02.11.2017, 13:13
Trabzonspor, Süper Lig'in 11. haftasında 4 Kasım Cumartesi günü deplasmanda Kayserispor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü.

Trabzonspor, Süper Lig'in 11. haftasında 4 Kasım Cumartesi günü deplasmanda Kayserispor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü.

Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde teknik direktör Rıza Çalımbay yönetiminde yapılan antrenmana, kondisyon salonunda çalışan Juraj Kucka, Tomas Hubocan ve Theo Bongonda katılmadı. Burak Yılmaz ise takımdan ayrı koşu yaptı.

Galatasaray maçında hafif bir sakatlık geçiren Ogenyi Onazi, takımla çalışmalara başladı.

Bordo-mavili oyuncular, yarım sahada çift kale maç oynadıktan sonra son bölümde şut çalışması gerçekleştirdi.

Trabzonspor, yarın sabah yapacağı antrenmanla hazırlıklarını tamamladıktan sonra 14.30'da uçakla Kayseri'ye gidecek.

Ahmet Taşçı
02.11.2017, 13:30
Her hafta hakem falan takımlı geçen hafta nedeniyle doğrayacak, yok eyyamcı, yok bilmem ne demekten bıkmadınız gitti bırakın şu paranoyaları bir kenara lig başladığından beri tüm maçları izledim,bırakın hakemlerin bizi doğramasını rakibi doğrayan futbolcularımız bile (Konya-Durica ve Gs - Bero) es geçtiler.Biz yeterki iyi oynamaya çalışalım kendimize bakalım, bahane üretmek tembellerin işidir.

Uğur KÜÇÜK
02.11.2017, 13:39
Her hafta hakem falan takımlı geçen hafta nedeniyle doğrayacak, yok eyyamcı, yok bilmem ne demekten bıkmadınız gitti bırakın şu paranoyaları bir kenara lig başladığından beri tüm maçları izledim,bırakın hakemlerin bizi doğramasını rakibi doğrayan futbolcularımız bile (Konya-Durica ve Gs - Bero) es geçtiler.Biz yeterki iyi oynamaya çalışalım kendimize bakalım, bahane üretmek tembellerin işidir.2 tane es gecilen pozisyonu yazmissin.
Guzel, hoş.
Aleyhimize verilen penaltilari da yaz.
Her maçta cikan sarı kartlari da yaz.
Bu ligin en eyyamci hakemlerinin tam esik atlayıp yukselecegimiz maclar olan Goztepe maçına - Serkan Cinar ve bu maça Özgür Yankaya verilmesini de yaz.
Öyle bir takımı alttan alttan doğradılar ki sesimizi bile cikaramadik takım kötü diye.
Yanılan biz olalım adam gibi maç yönetsin yine de.
Ama bu ligin en kötü ve en eyyamci hakemidir Özgür Yankaya.
Ve asiri fanatik cinconlu hakemin medya tarafindan cinconun dograndigi ( aslında öyle birsey yok ama sağlam algi yapildi, maçı tarafsız gözle izlemeyen herkes inandı buna ) maçtan sonra bizim ilk deplasman maçına verilmesi tesadüf filan olamaz.
Bile bile işgüzarlık yapiyorlar eyyamcilar.

Ahmet Taşçı
02.11.2017, 13:50
2 tane es gecilen pozisyonu yazmissin.
Guzel, hoş.
Aleyhimize verilen penaltilari da yaz.
Her maçta cikan sarı kartlari da yaz.
Bu ligin en eyyamci hakemlerinin tam esik atlayıp yukselecegimiz maclar olan Goztepe maçına - Serkan Cinar ve bu maça Özgür Yankaya verilmesini de yaz.
Öyle bir takımı alttan alttan doğradılar ki sesimizi bile cikaramadik takım kötü diye.
Yanılan biz olalım adam gibi maç yönetsin yine de.
Ama bu ligin en kötü ve en eyyamci hakemidir Özgür Yankaya.
Ve asiri fanatik cinconlu hakemin medya tarafindan cinconun dograndigi ( aslında öyle birsey yok ama sağlam algi yapildi, maçı tarafsız gözle izlemeyen herkes inandı buna ) maçtan sonra bizim ilk deplasman maçına verilmesi tesadüf filan olamaz.
Bile bile işgüzarlık yapiyorlar eyyamcilar.

Bugün Hangi takıma gidersen bunda 3 İstanbul takımı da dahil herkes kendisi aleyhine en az 5 kritik kararı çat diye önüne serer bu hakemlerin eyyamcı olduğunu göstermez, yetersiz olduğunu gösterir, hani diyorsun ya tam yükselcektik hakemler şöyle yaptı işte bu taraftar olmanın klasik bahanesi, Cüneyt Çakır Erkan Zenginin ortasında Denayer in eline çarpan pozisyonda veremedi fanatik Gs'li dediniz adam bu yıl derbide Gs'li doğradı :) Yani diyeceğim şu ki hakem kararı anlık bir şey kimse maçı kötü yönetmek istemez ben hakem olsam fanatik bir Ts taraftarı olarak gidip fener aleyhine hata mı yaparım, ya da Ts lehine mi çalarım sürekli böyle bir şey olur kardeşim.

Uğur KÜÇÜK
02.11.2017, 14:01
Bugün Hangi takıma gidersen bunda 3 İstanbul takımı da dahil herkes kendisi aleyhine en az 5 kritik kararı çat diye önüne serer bu hakemlerin eyyamcı olduğunu göstermez, yetersiz olduğunu gösterir, hani diyorsun ya tam yükselcektik hakemler şöyle yaptı işte bu taraftar olmanın klasik bahanesi, Cüneyt Çakır Erkan Zenginin ortasında Denayer in eline çarpan pozisyonda veremedi fanatik Gs'li dediniz adam bu yıl derbide Gs'li doğradı :) Yani diyeceğim şu ki hakem kararı anlık bir şey kimse maçı kötü yönetmek istemez ben hakem olsam fanatik bir Ts taraftarı olarak gidip fener aleyhine hata mı yaparım, ya da Ts lehine mi çalarım sürekli böyle bir şey olur kardeşim.Baya iyi niyetlisin hocam sen ☺
Neyse uzatmaya gerek yok bu hakem mevzusunu.

ÖmürKaradeniz61
02.11.2017, 14:05
Ben ırkçılık gibi olmasın birkaç birşey söylemek istiyorum siyahi oyuncu arkadaşlarımız hakkında.Kendilerine en ufak birşey söylendiği zaman ırkçılık diye ortalığı ayağa kaldırıyorlar ama gelgörki siyahiler beyazlardan daha egoist.Şimdi galatasaray maçında şu ndiaye denen serserinin yaptıklarından midem bulandı hertürlü pisliği,artistliği yaptı sahada.Mesela beyaz biri çıkıp birşey dese ona kıyamet kopar ama siyahiler dese ses etmeyin boşverin ırkçılık yapmayalım olur.Ben bu gibi artislerin ırkçılık arkasına sığınıp sahada istediklerini yapmasından nefret ediyorum,ırkçılık bahanesiyle siyahi oyuncuların bir tarafları kalktı fazlasıyla özellikle Türkiyede.

gerenimo
02.11.2017, 14:15
Ben ırkçılık gibi olmasın birkaç birşey söylemek istiyorum siyahi oyuncu arkadaşlarımız hakkında.Kendilerine en ufak birşey söylendiği zaman ırkçılık diye ortalığı ayağa kaldırıyorlar ama gelgörki siyahiler beyazlardan daha egoist.Şimdi galatasaray maçında şu ndiaye denen serserinin yaptıklarından midem bulandı hertürlü pisliği,artistliği yaptı sahada.Mesela beyaz biri çıkıp birşey dese ona kıyamet kopar ama siyahiler dese ses etmeyin boşverin ırkçılık yapmayalım olur.Ben bu gibi artislerin ırkçılık arkasına sığınıp sahada istediklerini yapmasından nefret ediyorum,ırkçılık bahanesiyle siyahi oyuncuların bir tarafları kalktı fazlasıyla özellikle Türkiyede.

ırkçılık gibi olmuş.

Mustafa YILMAZ
02.11.2017, 14:33

fatih altaylı; "Trabzonspor çok şımardı"
ömürkaradeniz61; siyahiler çok şımardı.

bak aynı maçtan bi kare ve bu siyahi değil http://img7.mynet.com/spr/article//2017/10/30/5000-640.jpg

egoistliğin rengi mi olur hocam ya sen gerçekten ırkçısın yada söylemek istediğini iyi anlatamadın ama bi ön yargın olduğu kesin.

special one
02.11.2017, 15:23
Kupada rakip erzurumspor

ÖmürKaradeniz61
02.11.2017, 15:26
fatih altaylı; "Trabzonspor çok şımardı"
ömürkaradeniz61; siyahiler çok şımardı.

bak aynı maçtan bi kare ve bu siyahi değil http://img7.mynet.com/spr/article//2017/10/30/5000-640.jpg

egoistliğin rengi mi olur hocam ya sen gerçekten ırkçısın yada söylemek istediğini iyi anlatamadın ama bi ön yargın olduğu kesin.

Söylemek istediğimi anlatamadım galiba,ben siyahi oyuncularımızın ırkçılık lafının arkasına sığınıp istediği gibi davrandıklarını ve bunun yanlış olduğunu belirtmek istedim.Yanlış birşey söylediysem affola.

Şanlı SanMarino
02.11.2017, 15:55
Operasyon hakemi Özgür Yankaya hayırlı olsun. gslilerin o kadar ağlaması boşuna değildi.

Ertan OKUMUŞ
02.11.2017, 15:57
Her hafta hakem falan takımlı geçen hafta nedeniyle doğrayacak, yok eyyamcı, yok bilmem ne demekten bıkmadınız gitti bırakın şu paranoyaları bir kenara lig başladığından beri tüm maçları izledim,bırakın hakemlerin bizi doğramasını rakibi doğrayan futbolcularımız bile (Konya-Durica ve Gs - Bero) es geçtiler.Biz yeterki iyi oynamaya çalışalım kendimize bakalım, bahane üretmek tembellerin işidir.
:alkış::alkış::alkış::alkış:

Enaldo61
02.11.2017, 16:48
Bu maçı kesin almamız lazım, öyle böyle değil hem de.

Hakem mevzularında şunu söyliyim, farkındaysanız gs bjk fb falan hakemlere sarmaya başladı halbuki kötü gidiyorlar, kötü oynuyorlar ve bunu örtbas etme peşindeler. Bunu yapan camialar kendilerine kötülük yapıyorlar, kendilerini kandırıyorlar. Son dönemde çok dikkatimi çekmeye başladı.

Biz de hakemlere sardığımız dönemlerde hep kötüydük, düzeltmek için bir şey yapmadık, sürekli veryansın ettik. Kısacası, takımın oynadığı futbola, hırsına, mücadelesine odaklanmak lazım. İnanılmaz ekstrem bir durum olmadığı sürece bunlarla uğraşmamak lazım.

Faruk BERBER
02.11.2017, 16:50

+1967.

Uğur KÜÇÜK
02.11.2017, 17:19
Olcay Sahan ve Feghouli de 3 maç ceza almış.
Üzüldüm desem yalan olur [emoji6]

Uğur KÜÇÜK
02.11.2017, 17:23
Yeri değil ama Özer Hurmaci ile ne davamız vardi ?
6 ay men edilmiş futboldan.
Olan Osmanliya oldu.
Edit gerekçe şuymuş.

Trabzonspor ile sözleşmesini haksız nedenden dolayı fesh eden Özer Hurmacı, futboldan 6 ay men edildi.

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20171102/59f6ef8abc1b6374984233567c4ea339.jpg

castillo61
02.11.2017, 17:25
Hakem konusunda aynı fikirdeyim. 15/16 sezonu burnumuzdan getirdiler son 2 sene ise hatalar oldu ama bilinçli şekilde biçmeye çalışan hakem hatırlamıyorum.

Bunda Bitnel'e düdük astırmamızın etkisi vardır büyük ihtimal.

Emre Çömez
02.11.2017, 17:25
Türkiye Futbol Federasyonu Uyuşmazlık Çözüm Kurulu'nun bugün aldığı karar ile, profesyonel futbolcu Özer Hurmacı’nın şirketimizle olan sözleşmesini haksız nedenle feshettiğine, futbolcu tarafından talep edilen 6,4 milyon TL fesih tazminatının reddine ve futbolcunun 6 ay süre ile tüm müsabakalardan men edilmesine karar vermiştir.

castillo61
02.11.2017, 17:35
Maça gelirsek klasik Rıza maçı tutmaya çalışacaktır. 2-1 1-0 alırsak ne ala ama beraberlik kokuyor.

Enaldo61
02.11.2017, 18:01
Özer men edilmiş vay be. Öyle TS'ye tazminat açamazsınız siz işte!

Enes Başkaya60
02.11.2017, 18:21
Futbolu bırakır işte karaktersiz herif...

Uğur Kalyoncu
02.11.2017, 19:19

Sorma hocam görende ucani kaçanı yakalıyoruz da hakemler bizi doğrayarak sanir..Liderin 11 puan gerisindesin seni niye dograsinlar ..Alanya Akhisar maçı gözünüzün önünde şikayetçi olacak hiçbir şey yok.

selcuk
02.11.2017, 19:27
Futbolu bırakır işte karaktersiz herif...

okadar yasli degil, devam eder

Uğur KÜÇÜK
02.11.2017, 19:28
Burada bazi arkadaşların yazılanı anlama sorunu var herhalde.
Hakem bu hafta bizi bariz doğrayacak diye birsey yazmadim ben.
Ilk hakemi ben yazdığım için üstüme alınıyorum.
Medya tarafindan 1 haftadir Gs maçı hakemle kaybetti algisi yaratıldı ( Gerçek olmasa da durum bu , Tvlerde çokça yazıldı çizildi )
Nabti yönetim sustu.
Ve maça bu ligin en eyyamci ve en kötü ( futboldan gram anlamaz) hakemi olan Özgür Yankaya verildi.
Ve bu adam 1 hafta önce medyaya göre hakkını gasp ettiğimiz takim olan cinconun 1 numarali elemani.
2-3 sayfa geride videolari var takimi ile alakalı. Ve nette arastirirsaniz görürsünüz takimini.
Ve bu adamin hakem olduğu maçlarda cincon neredeyse hiç kaybetmemiş.
Acip googledan bakabilirsiniz.
2-3 yil önce bu adamin eyyamlari yüzünden Avni Akerde kafasını yaran da bizim taraftardi.
Yönetim de azıcık güç olsa bu hafta, bu maça, bu hakemi VERDIRTMEZ.
Cok iyi maç yönetir veya bizi doğrar davasi değil bu.
Cincon haksiz yere ağladı ve sana eyyamin kralını yapacak hakemi verdiler.
Olay bu.
Yazılanı anlayıp öyle yorum yapmak en mantiklisi.

Uğur KÜÇÜK
02.11.2017, 19:55
Tomas Hubocan, Theo Bongonda, Kucka ve Burak sakatliklarindan dolayı, Olcay ve Rodallega cezali olduğundan dolayı Kayseriye götürülmeyecekmiş.

Okay ve Uğur Demirok mevcut kadrodakilerden sarı kart sinirinda.

Kucka, Burak ve Olcayin da 3 sarı kartı var. Ilk oynayabilecekleri maçta onlar da sarı kart sınırında olacaklar.

Durica aman dikkat et. Özgür Yankaya denen hakem görmese bile ceza alanında bir Kayseriliyi yerde görürse aninda beyaz noktayı gösterir.

Sadece eyyam yaptığından da değil. Bizim aleyhimize çalınan Göztepe maçındaki Duricanin yaptırdığı penaltinin aynısını ( rakip forvetin üstünden topa vurmaya çalışıp, rakibe hafif temas olan pozisyon ) hemen çalar ve beyaz noktayi gösterir.

Aynı hareketi 3. Haftada Kayseri de oynanan Kayseri - Göztepe macinda da Kayseri lehine çaldı. Bu sene Kayserinin de tek bir maçını yönetti. O da bu maçtı. Kayseri lehine 2 penaltı çaldı ve maçı 1-0 kazandi Göztepe karşısında evinde Kayseri.

Zor maç.
İnşallah kazanırız.

Mustafa ÖZDEMİR
02.11.2017, 21:27
biletimizi aldık .yine düşeceğiz yollara senin için TRABZONUM

bkandil
02.11.2017, 22:24
Galatasaray maçının gazıyla Kayserispor maçına biletlerimizi aldık, yarın gece yollara düşeceğiz...

trbzonsporlu
03.11.2017, 00:08
aylardır deplasmanda galibiyetimiz yok. en son nisan ayında deplasmanda kazanmışız ve kendi sahasında ligin şuana kadarki en başarılı takımıyla oynayacağız. maçın saat 14.00 te oynanacak olması başka bir dezavantaj. rıza hocayla çıktıgımız 3 mactada kırmızı kart gördük. muhtemelen riza hoca olcay yerine castilloyu koyması dışında gs maçindaki kazanan kadroyu bozmaz. bero takimı eksik birakmaz umarım. rıza hocanın her ropörtajda gs maçından zor maç olacak demesi güzel.

beraberlik kokan bir maç. olurda kazanırsak fiksturde önümüz açık

ANAOKULU TERK
03.11.2017, 08:09
bu bongonda'da bi acayip arkadaş !

kime , ne trip yapıyon ?
iyi bi şey olsan , zaten değil vigo , la liga seni bırakmazdı .
demek ki sende bi sorun var .

hayır , atar yaptın da ne oldu ?
ben gidiyorum diyon da , kim alacak seni , şu performansınla ?
2-3 dakika slalom gibi garip bir şey yapıyon , sonra ?
sonrası yok . komple tırt . komple fason .
zırt pırt ayağındaki topu da kaptırıyon zaten .
ondan sonra , işin gücün yok , ha babam top kapmaya çalış .

ne güzel lan bu dünya !

hem volkan'dan biraz hallice ol , altıpasa kadar git ,
ama atamadan veya asist yapamadan geri dön ,
hem savunma yapma , kaptırdığın toplar ,
gerisin geri bize atak olarak geri dönsün .
hem de " beni oynatmıyorlar , canımı sıkmayın giderim ha !"
tripleri atıp , milletin kafasını ütüle .

sen kimsin hacı ? etin ne , budun ne ?

rıza senin için kafasında bitirmiş diyor .
o da anlamış demek ki , senden ne köy , ne de kasaba olmayacağını .

sen bilirsin gülüm ! kendi keyfin bilir !
neler gördü bu gözler ?
kimler geldi , kimler geçti , bu formanın altından ?
canımız burnumuzda zaten . bir de sana mı yalvaracağız ?

bak bizim canımızı sıkma , oynayacaksan oyna ,
yoksa hadi canım başka kapıya .
bebelerle , sabilerle , ana kuzularıyla ,
uğraşacak ne zamanımız , ne de gücümüz var .

oynayacaksan , oyna .
sabah sabah da , adamı hasta etme .

celaledtin
03.11.2017, 08:32
Bu sezonu pas geçip önümüzdeki sezona bakalım artık. Daha on hafta olmadan kalp krizi noktasına geldik.

HOPA'LI TS'Lİ
03.11.2017, 08:43
Yankaya Özgür umarım yan çizmez. Yönetimini hiç hazzetmediğim bir hakem

Üst üste 2 maç kazanma fırsatımızı bu sezon ilk kez kaçırmayalım.

HOPA'LI TS'Lİ
03.11.2017, 08:46
aylardır deplasmanda galibiyetimiz yok. en son nisan ayında deplasmanda kazanmışız ve kendi sahasında ligin şuana kadarki en başarılı takımıyla oynayacağız. maçın saat 14.00 te oynanacak olması başka bir dezavantaj. rıza hocayla çıktıgımız 3 mactada kırmızı kart gördük. muhtemelen riza hoca olcay yerine castilloyu koyması dışında gs maçindaki kazanan kadroyu bozmaz. bero takimı eksik birakmaz umarım. rıza hocanın her ropörtajda gs maçından zor maç olacak demesi güzel.

beraberlik kokan bir maç. olurda kazanırsak fiksturde önümüz açık

Rıza Hoca Castilloyu kullanamazsak kaleye inemeyiz dedi.
Castillo ve Abdülkadir bu takımın kanatları deyip duruyoruz.
Hocanın da bunu görmesi kısa sürdü, bu güzel.
Castillosuz ilk 11 olmamalı

Yiğit Gayretli
03.11.2017, 08:46
Kayseri'de herhangi bir eksik var mı acaba?

C.Guleryuz
03.11.2017, 09:04
Kadro çok umrumda değil, geçen maçtaki hırsımız ve arzumuz olsun yeter.
Bu maçta galip geleceğimizi düşünüyorum.
Başarılar Trabzon'um !

barisb
03.11.2017, 09:10
Kadro çok umrumda değil, geçen maçtaki hırsımız ve arzumuz olsun yeter.
Bu maçta galip geleceğimizi düşünüyorum.
Başarılar Trabzon'um !

Aynen, 3 puan kafi.

Enaldo61
03.11.2017, 09:19
Olcay'ın 3 maç cezalı olması ve Burak'ın bir süre oynamıcak olması beni memnun etti açıkçası. Onlar olmadan da bu takımın var olduğunu görmeleri lazımdı. Kendilerine çeki düzen verirler belki.

oguzkoc
03.11.2017, 09:31
olcay yerine abdülkadir ile başlayacaktır. Muhtemelen Bero da kesik yemez, ilk 11 başlar.

HOPA'LI TS'Lİ
03.11.2017, 09:53
Olcay'ın 3 maç cezalı olması ve Burak'ın bir süre oynamıcak olması beni memnun etti açıkçası. Onlar olmadan da bu takımın var olduğunu görmeleri lazımdı. Kendilerine çeki düzen verirler belki.

Olcay'a verilen 3 maç ceza doğru, son maçlarda çok agresif ve kontrolsüz işler yapıyor
Rodellaga'ya verilen 3 maç cezada, aleni tahrik ve hamle olduğundan 2 maç yeterliydi, 1 maç fazla verildi

Katılıyorum
Olcay'sız ve Burak'sız da kazanabileceğimizi geçen hafta gösterdik
Yeter ki büyük maçlarda gösterdiğimiz iyi oyun ve iştahı diğer maçlarda da gösterebilelim
Milli maç arasına 15 puanla girmek süper olur

Travelair
03.11.2017, 10:06
Ben Olcay kısmına katılmıyorum. Ndiaye yerdeyken Olcay'ın topa müdahalesi oluyor, Olcay'ın Ndiaye'ye vurduğu net değil ama Ndiaye'nin yerde dönüp durması abarttığının neti. Ordan bir sarı, adama sinirli bir şekilde gidiyor tepesine ama temas yok, dolayısı ile kart yok, ama oraya gelen Maicon ve Feghouli'nin Olcay'ın suratına net teması var. Kısaca Olcay'ın sarı kartta kalması haydi neyse de, diğer ikisinin kırmızı alması lazım. Bu yetmedi ikisine de kırmızı veriyorsun, yetmiyor temas etmeyenle surata vurana aynı cezayı veriyorsun. Neden? Biri gs biri TS diye mi? gs bağırıyor diye mi? Her ikisine de eşit ceza verince adaleti sağladık yutturmacasını daha ne kadar yutacağız?

Uğur KÜÇÜK
03.11.2017, 10:11
Kayseri'de herhangi bir eksik var mı acaba?Geçen sezonun yıldızı Varela sakat.
Baska bir eksikleri yok.

Ertan OKUMUŞ
03.11.2017, 10:13
Maç hakkında yorum yapmaktan ziyade biraz zoruma giden,inciten bir durum var ki ;
dikkat ediyorum takımımızın hocasından salt ismiyle bahsediyor bazı kardeşlerim (rıza gibi):( bu benim zoruma gidiyor,tahminim pek çok arkadaşın da hoşuna giden bir hitap şekli değil,hocamızın fazlasını hakettiğini düşünüyorum,lütfen biraz dikkat...

AdemS
03.11.2017, 10:32
Federasyon logolu passolig kartı alsam, misafir tribününden kart alabiliyor muyum? Yoksa sadece Kayseri tarafından mı alabiliriz?

Gökhan Balcı
03.11.2017, 10:40
Bero muhtemelen oynayacaktır ama Abdül oynayacaksa sola çekme hocam. Tahminim ilk yarı bero Abdül ikinci yarı castillo Abdül olarak çıkacak ama belli olmaz Bongonda ile de başlayabilir

Uğur KÜÇÜK
03.11.2017, 10:53
Bu takımın ilk geldiği 3 haftadaki performansi sergileyen Sosaya ihtiyacı var.
Kayseri duran toptan cok gol yiyor.
Değerlendirirsek bu zaaflarını maç kolaya döner bizim adımıza.
Hala cilingirimiz yok.
Yazıcı gercekten dünya çapında yıldız olacak ama şuan değil.
Hala topsuz oyunda kayboluyor belli sürelerde oyun içinde.
Hala son pas tercihlerinde geç kaliyor ve ilk golü düşünüyor. Attirmak hep 2. Planı.
Galatasaray maçında son 30 dakika Sosa oyuna girseydi Abdulkadir ile beraber.
Maç sonucu 3 - 0 ya da 4 - 0 olurdu.

Bu macta da birtek Olcay yerine Castillo oynar. Akbaş yerine de bir ihtimal Mas kadroya girebilir.
Ceza alanında yapılan müdahalelere dikkat. Duran toplardan kolay gol yemezsek zor maçı kolaya çeviririz.
Bu maç ile beraber Damdoya yine iyi dileklerimizi sunmaya başlarız ☺

Ahmet Taşçı
03.11.2017, 10:58
Halis Özkanya ve Cüneyt Çakır'ın Avrupa maçındaki hatalarına bakın,kesin eyyam yaptılar yoksa Avrupada böyle yönetmiyorlar! :D

Uğur KÜÇÜK
03.11.2017, 11:16
Halis Özkanya ve Cüneyt Çakır'ın Avrupa maçındaki hatalarına bakın,kesin eyyam yaptılar yoksa Avrupada böyle yönetmiyorlar! :DHakemleri de koruyor bizim taraftar helal olsun.
O Cücü gözünün önündeki penaltıyı ( Denayerin elle oynamasini, bu sene olan pozisyon değil ) verememis bir hakemdir.
Maçın 82. Dakikasinda yerde yatan oyuncumuza gidip temasta bulunan Ndiayeyi atamamış adamdir. ( Olcayin Ndiayeye yaptığı hareketin aynisi )
Ve eyyamcinin kafaya dank etti. Maç 2-1 oldu ve cincon 1 gol atar belki diye korktu. Gitti sarı kart verilmeyecek pozisyonda Ndiayeyi attı.
Bunlar hem kötü hakem hem de rüzgara göre eyyamci adamlar.
Belki de Var sistemi hayata geçsin diye bunlar yapiliyor ama şu bir gerçek ki.
Bu ligde hakem ile kazandığımız 2 maç varsa, eyyamlariyla kaybettiğimiz 100lerce maç vardır.
Hadi takımı savunmayı anlarim da hakemleri de sıvamaya baslayanlari anlamıyorum.
4 yıl hakemlik yaptım lise yillarimda. Devam etmedim sonra şartlar gereği.
Kafalarından geçen şeyleri saha içinde okuyabiliyorum.
Ve emin ol Beronun pozisyonu görmedi Halis.
Görseydi korkmadan çıkarır verirdi kırmızıyı.
Türkiye liginde 2 tane iyi hakem var. Eyyam yapmamaya uğraşan. Degismezlerse de yollari açık olur.
Birisi Yaşar Kemal Uğurlu, bir diğeri de Ümit Öztürk.
Iyi hakem olup eyyamci olanlar ve olmaya baslayanlar da Firat Aydinus, Halil Umut Meler.
Diğerleri de sistemde rüzgar nereye doğru esiyorsa ona göre sartlanip sahaya cikanlardir.

Ahmet Taşçı
03.11.2017, 11:57
Hakemleri de koruyor bizim taraftar helal olsun.
O Cücü gözünün önündeki penaltıyı ( Denayerin elle oynamasini, bu sene olan pozisyon değil ) verememis bir hakemdir.
Maçın 82. Dakikasinda yerde yatan oyuncumuza gidip temasta bulunan Ndiayeyi atamamış adamdir. ( Olcayin Ndiayeye yaptığı hareketin aynisi )
Ve eyyamcinin kafaya dank etti. Maç 2-1 oldu ve cincon 1 gol atar belki diye korktu. Gitti sarı kart verilmeyecek pozisyonda Ndiayeyi attı.
Bunlar hem kötü hakem hem de rüzgara göre eyyamci adamlar.
Belki de Var sistemi hayata geçsin diye bunlar yapiliyor ama şu bir gerçek ki.
Bu ligde hakem ile kazandığımız 2 maç varsa, eyyamlariyla kaybettiğimiz 100lerce maç vardır.
Hadi takımı savunmayı anlarim da hakemleri de sıvamaya baslayanlari anlamıyorum.
4 yıl hakemlik yaptım lise yillarimda. Devam etmedim sonra şartlar gereği.
Kafalarından geçen şeyleri saha içinde okuyabiliyorum.
Ve emin ol Beronun pozisyonu görmedi Halis.
Görseydi korkmadan çıkarır verirdi kırmızıyı.
Türkiye liginde 2 tane iyi hakem var. Eyyam yapmamaya uğraşan. Degismezlerse de yollari açık olur.
Birisi Yaşar Kemal Uğurlu, bir diğeri de Ümit Öztürk.
Iyi hakem olup eyyamci olanlar ve olmaya baslayanlar da Firat Aydinus, Halil Umut Meler.
Diğerleri de sistemde rüzgar nereye doğru esiyorsa ona göre sartlanip sahaya cikanlardir.

Doğruları söylemek birileni savunmak değildir. Kaldı ki hakemlerle uğraşıp duran bu formda bir çok kişi var sözüm bir kişiye değil herkeseydi sürekli üzerinize alınmanızı anlamıyorum.Her başarısızlığı bir nedene bağlayan bir çok kişi var bu forumda kimileri hakeme kimileri siyasete kimileri bilmem neye, bunlar bana göre lafı güzaf bir gram fazlası değil.Dış etmenler zurnanın son deliği her şey olumlu iyi, düzgün takım süper olsun nedenler silsilesinin sonuncusu kadar ilerleyebilelim sonra ben de sizi desteklerim ama kardeşim ilk düğmeyi yanlış bağladık son iliğin ne suçu var...

alioglua
03.11.2017, 12:02
Onur

perreria ugur durica mas

Okay onazi

Sosa yusuf castillo

Ndoye

Uğur KÜÇÜK
03.11.2017, 12:08
Doğruları söylemek birileni savunmak değildir. Kaldı ki hakemlerle uğraşıp duran bu formda bir çok kişi var sözüm bir kişiye değil herkeseydi sürekli üzerinize alınmanızı anlamıyorum.Her başarısızlığı bir nedene bağlayan bir çok kişi var bu forumda kimileri hakeme kimileri siyasete kimileri bilmem neye, bunlar bana göre lafı güzaf bir gram fazlası değil.Dış etmenler zurnanın son deliği her şey olumlu iyi, düzgün takım süper olsun nedenler silsilesinin sonuncusu kadar ilerleyebilelim sonra ben de sizi desteklerim ama kardeşim ilk düğmeyi yanlış bağladık son iliğin ne suçu var...Ilk ben rahatsız oldum bu haftaki hakemden o yüzden üstüme aliniyorum galiba. Söylediklerinizin altina imzami atarım. Çünkü hepsi doğru şeyler.
Tek derdim yönetimin susması benim.
Öyle ya da böyle tahrik var. Rodallega 3 maç ceza aliyor. Bir kişi de oyuncuyu korumadi su süreçte. Ben de ırkçılık olayına inanmadim ama bir sor, araştır, git yayıncı kuruluştan ( Aspor ) görüntüleri al ve sonucuna göre ya oyuncuna para cezasi ver ya da oyuncun ile beraber takımını koru.
Sadece hakem mevzusu da değil. Hiçbir platformda hakkımız korunmuyor. Görünen durum bu.
Sahada ne kadar güçlü olursan ol, saha dışında da güçlü olman lazım bu yarışta.
Zaten bu sene artık hedef 2. Olup Sampiyonlar ligi vizesi almak olmalı. Rakibimiz de Basaksehir ve Besiktas olacak. Ama en başta bu takımın haklarını savunanlara da ihtiyacımiz var.
Ben Galatasarayin öyle ya da böyle sampiyon olacağını düşünüyorum.
Avrupada ilerleyen Bjk cok puan kaybeder. Basaksehirde de taraftar desteği yok. Bir yerde tökezler.
Aykut olduğu sürece de sikeciler ilk 2ye giremez.
Zor değil. Teknik heyet işini yapsin. Yonetim de dış platformda bu takımın hakkını korusun.

Ahmet Taşçı
03.11.2017, 12:15
Ilk ben rahatsız oldum bu haftaki hakemden o yüzden üstüme aliniyorum galiba. Söylediklerinizin altina imzami atarım. Çünkü hepsi doğru şeyler.
Tek derdim yönetimin susması benim.
Öyle ya da böyle tahrik var. Rodallega 3 maç ceza aliyor. Bir kişi de oyuncuyu korumadi su süreçte. Ben de ırkçılık olayına inanmadim ama bir sor, araştır, git yayıncı kuruluştan ( Aspor ) görüntüleri al ve sonucuna göre ya oyuncuna para cezasi ver ya da oyuncun ile beraber takımını koru.
Sadece hakem mevzusu da değil. Hiçbir platformda hakkımız korunmuyor. Görünen durum bu.
Sahada ne kadar güçlü olursan ol, saha dışında da güçlü olman lazım bu yarışta.
Zaten bu sene artık hedef 2. Olup Sampiyonlar ligi vizesi almak olmalı. Rakibimiz de Basaksehir ve Besiktas olacak. Ama en başta bu takımın haklarını savunanlara da ihtiyacımiz var.
Avrupada ilerleyen Bjk cok puan kaybeder. Basaksehirde de taraftar desteği yok. Bir yerde tökezler.
Aykut olduğu sürece de sikeciler ilk 2ye giremez.
Zor değil. Teknik heyet işini yapsin. Yonetim de dış platformda bu takımın hakkını korusun.

Haklısın da başta kendisi sonra sn. Yanal sonra da biz olmak üzere Başkan da çok yıprandı, sessizliğinin ana nedeni bu sanırım onun da kafasını toparlaması lazım. Milli maç herkese iyi gelecek inşallah.

Uğur KÜÇÜK
03.11.2017, 12:22
Haklısın da başta kendisi sonra sn. Yanal sonra da biz olmak üzere Başkan da çok yıprandı, sessizliğinin ana nedeni bu sanırım onun da kafasını toparlaması lazım. Milli maç herkese iyi gelecek inşallah.İnşallah. Yarın ki maçı kazanmak bu yüzden çok önemli. 3 puan ile çok sey kazanırız.

OzcanHan61
03.11.2017, 12:29
Saat 14'te mac mi olur arkadas? Vanspor - Usakspor maci mi bu? Resmen üni nedeniyle izleyemeyecegim maci, hay sizin yapacaginiz fikstüründe planlamaninda...

Uğur KÜÇÜK
03.11.2017, 13:41
Allah korusun Kayseri maçında kötü bir sonuç olur ve tribünler de bu yüzden boş kalır diye Osmanlı maçı biletleri satışa çıkarılmış [emoji6]
Ama galibiyet olursa Kayseri deplasmani stad dolar.
Bir bakıma da iyi birsey.https://uploads.tapatalk-cdn.com/20171103/8d77334310abe3c943dbfb98f5c2638f.jpg

Enes Başkaya60
03.11.2017, 13:47
Kayseri güçlü bir takım ama ne yapıp ne edip kötü de oynasak yenmemiz lazım hadi Fırtınam...

Uğur KÜÇÜK
03.11.2017, 15:21
Bordo-mavililer Teknik Direktör Rıza Çalımbay yönetiminde Mehmet Ali Yılmaz Tesislerinde, yaptığı son çalışmanın ardından özel uçak ile saat 14.30'da Kayseri'ye hareket etti.

Trabzonspor'da sakatlıkları bulunan Burak Yılmaz, Kucka ve Bongonda dışında kırmızı kart cezalıları Rodallega ve Olcay Şahan kafilede yer almadı. Bordo-mavili kafileyi Kayseri'ye hareket etmeden önce az sayıda taraftar uğurladı.

Uğur KÜÇÜK
03.11.2017, 15:27
Rodalleganin cezasi 2 maça indirildi.

Enes Başkaya60
03.11.2017, 15:53
İyi haftaya Ndoye-Rode ikilisi ile başlanılabilinir...

Arda'
03.11.2017, 15:55
Bongonda'ya noldu

emrahtuna
03.11.2017, 16:18
Benim kadrom da şöyle ki
onur
pereira-uğur-durica-mas
okay-onazi
castillo-yusuf yazıcı-abüdlkadir
ndoye

Enaldo61
03.11.2017, 16:25
Uğur Demirok, Yusuf Yazıcı, Okay Yokuşlu milli takıma çağrılmış.

Enes Başkaya60
03.11.2017, 16:27
Uğur DEMİROK kardeşimizi de çağırmışlar hayırdır inşallah...

selcuk
03.11.2017, 16:27
Bongonda'ya noldu

bisey oldugu yok

ispanyol basinina göre 15 mac oynarsa mecburen almaliyiz

ondan oynatmakdan uzak duruluyor sanirim
kis arasinda geri yollanirsada sasirmam

Uğur KÜÇÜK
03.11.2017, 16:35
Uğur DEMİROK kardeşimizi de çağırmışlar hayırdır inşallah...Milli takimda kafa golü atacak stoper yok.
Moral olur, iyi olmuş.
Kaleci Okan Kocuk çağrılmış.
Istanbulsporda kiralik oynuyor. Bursasporun futbolcusu.
Takip etmek lazim.
Bursanin kaleci yetistirme ekibini gözlemlemek lazim.
Tum kalecileri iyi adamlarin.
2. Kalecisi de Ümit milli takımın as kalecisi Muhammed.

HOPA'LI TS'Lİ
Rodalleganin cezasi 2 maça indirildi.

Olması gereken oldu.
Çorumlu tahrik edene de ceza verselerdi, yakışan buydu

Pshycologist41
Trabzonspor'un en dandik maci bile olsa bu saate veremezsin. Basimizda gercekten bir baskan olsa bunu yapamazlar. Cuma 20 00 yap 14 00 nedir?

ANAOKULU TERK
03.11.2017, 16:40
kucka 2 gündür iyiymiş . adele yırtığı düzelmiş . kulüp doktoru öyle diyor .

ama eklemeyi de ihmal etmiyor .
kucka , milli maç haftasında , çağrıldığı slovak milli takımına gidecek .
hazır görülürse ,(1 aydır sakatlık ayağına piyasada olmayan ) bizim eleman ,
oradaki milli maçta oynayacak .
hem de öyle bir denk gelmiş ki , arkadaş tam da milli maç arası ,
zart diye iyileşiyor , ne hikmetse .

nasıl ? mükemmel değil mi ?

keriz yerine konmak bu olsa gerek .
veya sazan muamelesine maruz kalmak .

sen sesini soluğunu çıkarmazsan ,
bu gebeşler , daha çok ensene vurup , lokmanı alırlar ağzından .
dişlerini gösterip , hırlamazsan , hatta ısırmazsan ,
yarın bir gün bu embesiller gelir , altındaki donu bile çeker alır altından .

ha böyle devam edin !

Uğur KÜÇÜK
03.11.2017, 16:46
ANAOKULU TERK
Kuckayi istese bu hafta alirdi kadroya Riza hoca.
Hatta zorlasa Gs maçına da yetişirdi.
Ama adam hazir olmayan, sahada %100'ünü veremeyecek adamları oynatmiyor.
Ve de haksız sayılmaz. Malatya maçında ağzı yandı sütten. Yoğurdu da üfleyerek yiyor şimdi.
Zaten milli takım hocasını arayıp Kuckanin affını istemiş hoca.
Slovakya hocasi da prosedür gereği buraya gelip kontrolden geçtikten sonra izin verebiliriz demiş.
Dünyanın neresine gidersen git bu normal birseydir.
Sosa da bu yüzden kesik yedi.
Tamamen hazır olmadığı için oynamıyor.
Milli aradan sonra kadromuz netlesir kısaca.
Isyan edilecek 1 olay yok burada.
Elemelerde ilk maçta sakatlandi adam ve gruptan çıkma ihtimalleri olan hayati önemli (onlar için) 2. maçta kadroda yer almadı zaten.
İyi güzel seylere deginiyorsun çoğu kez de, bazen de baya içi boş yazılar yazıyorsun. Kusura bakma.

Uğur KÜÇÜK
03.11.2017, 17:10
Olması gereken oldu.
Çorumlu tahrik edene de ceza verselerdi, yakışan buyduAynen abi. Iyi oldu. Riza Calimbay Buraki tam hazir olmadan oynatmaz.
Ben Burakin Osmanli maçında da oynatilacagini düşünmüyorum.
Hocanin konuşmalarından bunu anladım.
Osmanlı ile ic sahada oynayacağımız maçta Rodallega bize lazımdı.

SALDIRAY
03.11.2017, 17:25
Gs maçından sonra hocaya güvenim tam. Bu zorlu maçı da kazanırsak devre arasına kadar kayıpsız gider bu takım.

Oğuz ZEYTİN
03.11.2017, 17:50
Geçen haftaki kadrodan Akbaş - Mas ve Olcay - Abdülkadir değişikliği bekliyorum. Orta saha için Sosa ve hücum için Castillo'yu hamle amaçlı bekletebilir hoca.

Ufuk
03.11.2017, 18:51
Bende Mas-Akbaş, Castillo-Olcay değişikliği bekliyorum hocadan son kadroya göre.

Soner Albayrak
03.11.2017, 18:55
Son sezonlar Kayseri kötü olduğu için bir şekilde galip geliyorduk orada. Ama bu sezon önceki sezonlara nazaran daha iyiler. Bakalım nolacak.

Mehmet BAŞ
03.11.2017, 20:10
1. ONUR (GK)
2. PEREİRA
3. UĞUR
4. DURİCA
5. MUSTAFA
6. OKAY
7. ONAZİ
8. YUSUF
9. BERO (ABDÜLKADİR)
10. SOSA (CASTİLLO)
11. RODALLEGA (N'DOYE)

Galatasaray maçında cezalı oyuncumuz olmasaydı Rıza Hoca kazanan kadroyu bozmayacaktı.
Fakat Olcay'ın cezalı olacağı kesin olduğundan bu oyuncunun yerine SOSA'nın tercih edileceğini düşünüyorum.
Olcay'ın yerine CASTİLLO ve BONGONDA daha doğru tercih olacaktır fakat bu maçta SOSA'ya şans verileceğini hissediyorum.
BERO ise dirençli bir takım kurmak adına kesilmeyecektir. Bu oyuncu etkisiz olursa ikinci yarı ABDÜLKADİR girer diyorum.

Defansta PEREİRA, UĞUR, DURİCA, MUSTAFA dörtlüsü bu maçta da devam edecektir.
OKAY & ONAZİ ve YUSUF ise bu formları ile formayı kimseye vermezler. Yerleri garanti diyorum.
Forvette ise ceza almazsa RODALLEGA tercih edilmesi gereken ilk isim olmalıdır. N'Doye her ne kadar gol atsa da çok güçsüz!
Burak'ın olmadığı yerde Rodallega tartışmasız ilk tercihtir.

NOT: Sosa şayet oynarsa duran topların başına geçmekten vazgeçmelidir. Bu takımın duran toplarını tartışmasız Yusuf kullanmalıdır.

Galatasaray maçından sonra yukarıdaki yorumu yapmıştım.
Hafta içerisinde Rıza Hocanın yaptığı açıklamaları gördükten sonra Bero'nun kesinlikle oynayacağını söyleyebiliriz.
Öyle görünüyor ki Rıza Hoca, Bero'nun iki yönlü mücadeleci oyununu oldukça beğenmiş! Bu çocuğa şans verilsin.
Yukarıdaki yorumda belirttiğim gibi Bero'nun olası kötü oyununda Abdülkadir hazır kıta kenarda bekletilecektir.
Olcay'ın yerine Bongonda, Castillo ve Sosa'nın oynaması gerektiğini hissiyat olarak da Sosa'ya şans verilebileceğini söylemiştim.
Rıza Hoca açıklamalarında Sosa'nın henüz hazır olmadığını üzerine basa basa belirtti. O nedenle Sosa oynamaz diyorum.
Bu durum ve vaziyette forma Castillo'nun gibi görünüyor. Umarım iyi bir performans sergiler de yüzümüz güler.
Rıza Hocanın bir uyarısını da unutmamak lazım. Castillo'nun topsuz oyunda da bir şeyler yapması gerektiğini düşünüyor.
Açık konuşmak gerekirse Castillo konusunda hemen hepimizin en büyük eleştirisi topsuz oyun kısmı idi sanırım.
Sonuç olarak kim oynarsa oynasın yarın kazanır ve yolumuza devam edersek çok güzel olacak.

Mustafa ÖZDEMİR
03.11.2017, 21:33
Fuar alanındayız birazdan yola çıkacağız

Berke6198
03.11.2017, 21:42
Mas'ı yetersiz bir bek olarak görsem de Mustafa Akbaş'tan kötü bir oyuncu tercihi mümkün olamaz. Hücumsal anlamda katkısı yok, defansif anlamda ise katkısı olmadığı gibi alıp götürüyor.

"Kazanan kadro bozulmaz" fikrinden vaz mı geçsek acaba Rıza Hoca'm ?

arsinli_akrep61
03.11.2017, 21:45
0-2 alıcaz insallah

Enes Başkaya60
03.11.2017, 21:52
Golü atan kazanır maçlarından inşallah biz atariz...

Cafer Bulur
03.11.2017, 22:15
Mas'ı yetersiz bir bek olarak görsem de Mustafa Akbaş'tan kötü bir oyuncu tercihi mümkün olamaz. Hücumsal anlamda katkısı yok, defansif anlamda ise katkısı olmadığı gibi alıp götürüyor.

"Kazanan kadro bozulmaz" fikrinden vaz mı geçsek acaba Rıza Hoca'm ?

Aynen vazgecmeli her oyuncuyu hazir tutmak ve faydalanmak gerekiyor.
Onur
Pereira ugur durica mas
Onazi okay
Castillo yusuf bero
Ndoye

Doğukan Uçan
03.11.2017, 22:46
sezonun en önemli maçına çıkacağız.

tonya55
03.11.2017, 22:54
haydi artık seri baslatalım.

alper*
03.11.2017, 23:30
Skor: 1-2.

Ryan Mendes, dk. 24'.

Onazi, dk. 43' ve Yusuf dk. 89'.

Okay dakika 75'te kırmızı kart görecek.

Samet Yildirim
03.11.2017, 23:31
Gecen hafta ilk plan mücadele üzerine bir mac oynandi ama bu tip maclar futbol oynayarak kazanilir yani topla daha fazla is yapabilen oyuncular.

-----------Onur---------
Joa----Ugur---Durica---Mas
-------Okay---Onazi-------
Bero------Yusuf----Castillo
-----------Dame--------

Mustafa Akbas topla cok cok kötü Mas kesinlikle oynatirdim. Okay ve Onazi bu macta daha cok zorlanacaklar topu al-ver-yönlendir-ara pasi vb gibi islere girmeleri gerekiyor özellikle Okay bu tip konularda cok pas hatasi yapiyor mutlaka Kucka yi oraya monte etmek lazim.

Uğur KÜÇÜK
03.11.2017, 23:32
Hafta içi hoca Mas'a antremanlardan sonra yarım saat orta yapmayı çalıştırmış.
Akbaş yerine Mas oynayacak diye düşünüyorum ben de.

Uğur KÜÇÜK
03.11.2017, 23:43
https://twitter.com/futbolarena/status/926544612508012544
Kayseri taraftari da oyuncularına moral vermek için tesislere çıkarma yapmış.
Zor maç olacak.

Ahmet T.
04.11.2017, 00:14
Vizem nedeniyle izleyemeyeceğim. İnşallah güzel bir galibiyet alırız..

Courage
04.11.2017, 00:41
gs maçından zor olacağı kesin. Hem oyun hem puan olarak beklentileri daha düşük tutmanın yararlı olacağını düşünüyorum. Puan olarak beklentiyi düşük tutalım derken 1 puana razıyız anlamında demiyorum ama ''yaz ordan 3 puan'' lık maç değil. Gerçi bu sene hangi takıma karşı bu kafa konforu ile çıkabilme lüksümüz var ki?

Olcayın yokluğu şayet Castillo ile doldurulursa tam zamanıdır diyorum artık şans verilirse maça damga vuracak oyunu ortaya koymalı Kolombiyalı.

Başarılar Trabzonum.

Arda'
04.11.2017, 00:55
Beraberlik iyi sonuç olur ama ben yenileceğimizi düşünüyorum.

Adem Akyüz'
04.11.2017, 01:59
En kötü zamanlarımızda bile Kayseri'yi yenmiştik. Yarın da sahadan galibiyetle ayrılırız umarım.

Oğuzhan
04.11.2017, 02:31
Yarın kazanırsak ligin ilk yarısını iyi bir konumda bitirebiliriz. Ah vah etmeye doyamadık, Yeni Malatyaspor'u yenseydik yarınki maçla birlikte üst sıralar için çok iddialı olabilirdik.

Şanlı SanMarino
04.11.2017, 08:23
gs maçından zor olacağı kesin. Hem oyun hem puan olarak beklentileri daha düşük tutmanın yararlı olacağını düşünüyorum. Puan olarak beklentiyi düşük tutalım derken 1 puana razıyız anlamında demiyorum ama ''yaz ordan 3 puan'' lık maç değil. Gerçi bu sene hangi takıma karşı bu kafa konforu ile çıkabilme lüksümüz var ki?

Olcayın yokluğu şayet Castillo ile doldurulursa tam zamanıdır diyorum artık şans verilirse maça damga vuracak oyunu ortaya koymalı Kolombiyalı.

Başarılar Trabzonum.
Bu konuda herkes hemfikir. Demek ki "tarihin en iyi kadrosu" söylemi koca bir balon.

Çok iyi hatırlıyorum. İho 27 transfer yaptığı dönem de aynı etiket konuşuluyordu. Kadroyu nasıl dağıtacağımızı bilemedik, birçoğundan da kurtulamadık uzunca bir süre.

Zor bir deplasman maçı olacak. Umarım oyuncular sorumluluk alarak Malatya ve gs maçındaki gibi mücadele eder ve netice alır. Yoksa lig bizim için bitmez.

kaan61
04.11.2017, 09:03
2010 / 2011 Bursa deplasmanındaki gibi bir jaja çıkar iş biter inşallah.

Bayraktaroğlu
04.11.2017, 09:44
başarılar Trabzonspor

Samet GÜVEN
04.11.2017, 09:47
Hoca taktik idmanda Castillo-Akbaş denemiş. Demek 11 de olacaklar. Castillodan vazgeçebilir gibi geliyor bana. Çünkü ndoye a bişey olması durumunda hocanın uç adamı castillo. Gs maçında santrafora sokmuştu onu. Castillo nun diri kalmasını tercih edip orada abdülkadiri oynatabilir.

Ahmet Kara
04.11.2017, 10:22
Yeniliriz.

Semih AYDIN
04.11.2017, 10:34
Saldır Trabzon’um

ucurum
04.11.2017, 10:50
Genel olarak; çok önemli maç, final maçı, Galatasaray maçını almamızın bir anlamı olması için Kayseri'yi yenmemiz gibi bir bakış açısı var.

Çünkü duygusal taraftarımız zannediyor ki geriye kalan bütün maçları alacağız 33 puan olacağız, ikinci devre fener başakşehir bjk hepsi evde onları da lopur lopur yenip manyak süper oha bir destansı yere geleceğiz...

Uyanın arkadaşlar...

Kayseri'yi yenmemizin ya da Kayseri'ye yenilmemizin hiç bir anlamı yok.

Trabzonspor'un kupadan başka hedefi de yok.

O yüzden Kayseri'nin sahasında oynan bu maçta Kayseri'nin konsantresine bakar bu maç...

Kayseri mükemmel bir takım değil, hatta biz kadro olarak onların çok üstündeyiz.

Ancak onların bir odağı var. Onlar bizim gibi 3-0'dan 3-4 yenilen Akhisar'dan 6 yiyen bir takım değil. Onlar yukarıları hedefleyen mütevazı bir şekilde işlerini yapan bir takım.

Eğer normal hallerindeyseler bizi "rahat" yenerler.

Eğer kötü bir gündelerse biz de "aşırı" konsantre ile onları yeneriz.

Akhisar değil Alanya maçından beridir söylediğim şeyi tekrar etmek istiyorum.

Güzel Trabzonum

Sen bu maçı alsan neeeeee almasan ne!

oksoholu
04.11.2017, 11:18
MRA zamanında bir kadromuz vardı topyekûn defans yapıyorduk arada bir pozisyon bulursak atıyorduk yada beraberlik çıkıyordu ne zaman dişimize göre bir takım bulsak oynamaya çalışıyorduk ve yeniliyorduk
bu günkü kadro öyle bir kadro değil hem savunacak bir kadromuz var hem de oynayabilecek iş futbolcularda bitiyor tek sorunumuz oyun disiplini yoksa bu takım ligin en iyi takımlarından biri büyük maçları elimizden kaçırdık fark atacağımız maçlarda fark yedik bunun başka bir açıklaması yok

Emre Veli
04.11.2017, 11:24
Saat 2'de mi[emoji30] mümkün değil kazanmak, gündüz maçı kazanamayiz ki biz...

tanjugunduz
04.11.2017, 11:33
castillo varsa castillo oynar arkadas bizi ileriye tasiyan nwdir oyunculardan abdulkadir ve castilloyu sarip sarmalarim ben TD olsam . ikisinide koy arkasindaki beklere de gorevini ver maci rahat rahat izle ama nerde boyle hocalar . yok rakibe önlem yok topu tuttuk yok top bizde kalmaliydi hepsi hikaye .

neyse gerilmeyeyim yine kardes kayseriyi yenip onumuze bakmaliyiz

Ersun yanal istifa

hyasin61
04.11.2017, 11:33
Gs galibiyetinin oyuncular uzerinde biraktigi etki ile rahat kazanacagimizi dusunuyorum

Uğur KÜÇÜK
04.11.2017, 11:50
Geçen hafta da resmi site Damdoy ve Onaziyi paylaşmıştı.
Bu haftada Okay ve Mas var ekranlarda.
Coruma 6 attığımız beyaz forma uğur getirsin ve maçı kazanalım.
Bu hafta her antreman sonrası yarım saat sadece orta yapma çalışması yapti Emmanuel Mas.
Bugün oynar bence.https://uploads.tapatalk-cdn.com/20171104/03287f6d0fecee323f98e3b698bc2d3c.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20171104/7d0c8f7bed73bb6fd6fa75796ac47e24.jpg

Ahmet Taşçı
04.11.2017, 12:06
Kalbimden geçen galibiyet lakin kalbime doğan beraberlik hayırlısı bakalım.

freedomforever
04.11.2017, 12:12
Ruyamda 5-3 gerideymisiz, 5-5 yaptik. Vakit vardi macin bitmesine. Sonra ben kafamda 6-5 biz kazanmisiz gibi ruyaya sinyal attim. Bakalim 😅

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uğur KÜÇÜK
04.11.2017, 12:14
Benim de icime 2-0 kazanacağımiz doğuyor.
Goller de Uğur Demirok'un kafa vuruşu ve Castillodan gelecek.

Uğur KÜÇÜK
04.11.2017, 12:18
İddaa'da en çok oynanan 7 takım ;

➔ Fenerbahçe
➔ Bayern Münih
➔ Antalyaspor
➔ Liverpool
➔ RB Leipzig
➔ Atletico
➔ Monaco

İçiniz rahatlasın. Bahis çetelerinden de patlamayız bu maç. Gelecek o galibiyet [emoji6]

Uğur KÜÇÜK
04.11.2017, 12:21
Tahkim Kurulu, Trabzonsporlu Olcay Şahan'a verilen 3 maçlık cezayı onadı. Erteleme talebini reddetti.

Ne güzel. 3 hafta Olcay diye bir sıkıntımız olmayacak [emoji6]

Mustafa ÖZDEMİR
04.11.2017, 12:21
Edit

champions
04.11.2017, 12:35
Hücumda sorunlu bir takımız. Üzerine Burak ve Roda yok.Bence en iyi kanat oyuncumuz Bongonda yok. Sosa oynar mı oynarsa ne verir belirsiz. Castillo en son ne zaman 90 dk oynadı hatırlamıyorum. Abdülkadir'in zamana ihtiyacı var. Yusuf geçen hafta fena değildi ama özellikle deplasman maçlarında pek ideal bir seçim gibi durmuyor.Olcay'dan kurtulsak da Bero tehlikesi sürüyor. Geçen haftaki savunmayı muhakkak korumamız lazım, üzerine hücumda en az 1-2 seviye yukarı çıkmalıyız. Kazanırsak Osmanlı maçında düzlüğe çıkma şansımız olur, umarım saçmalamayız.

Yıldıray Emanet
04.11.2017, 12:46
Sosa oynasın isterim

tanjugunduz
04.11.2017, 12:54
sosa ya gerek yok yusuf yeterli mutlaka sahada kanat oyuncularımız olmali yoksa oyunumuz cok kısırlasıyor

Ersun yanal istifa

Enes Başkaya60
04.11.2017, 12:56
Kadro belli olmadı mı??

zafercalikoglu
04.11.2017, 12:57
Değerli arkadaşlar, 10 yıldır ilk maç başlığım, üç puan bizim olsun.

yenersek bundan sonra sen aç dostum tüm başlıkları

İsa Gündoğdu
04.11.2017, 12:57
her maç final havasında geçmeli son maçımız gibi oynanmalı.
bu maçı kazanamazsak gs galibiyetinin bir anlamı kalmıyor

zafercalikoglu
04.11.2017, 12:58
2010 / 2011 Bursa deplasmanındaki gibi bir jaja çıkar iş biter inşallah.

sanırım çıkar bugün

Uğur KÜÇÜK
04.11.2017, 13:00
Mas yedeklerde.
Kalan beklenen kadro.https://uploads.tapatalk-cdn.com/20171104/90ae320d294e99a00270900d2d0a085f.jpg

Emre Veli
04.11.2017, 13:01
damdoy ara pası bero golü görüyorum ahahahahah. hayırlısı, castillo inşallah kahçup etmez.

acan61
04.11.2017, 13:01
Evet castillo için yeter kırmızı kart toplandı oynayabilir

artvints
04.11.2017, 13:02
pereira ve yusuf dışında geçen sene deplasmanda gs maçına çıkan kadro. iki transfer dönemi geçti üstünden.

Yiğit Gayretli
04.11.2017, 13:02
Mas ve Abdüş de 11 olabilirdi ama ilk hamle Abdüş olacaktır muhtemelen.

Ogün YAZICI
04.11.2017, 13:03
Mas yedeklerde.
Kalan beklenen kadro.https://uploads.tapatalk-cdn.com/20171104/90ae320d294e99a00270900d2d0a085f.jpg

Tam 1 yıl önce Türk Telekom Arena'da Gs'i 1-0 yenen kadrodan sadece Mehmet Ekici-Yusuf Yazıcı Zeki Yavru-Perrira farklı
Kısıtlı bütçeyle takım kuran Nevzat Aydın'a selam olsun

Enes Başkaya60
04.11.2017, 13:05
Nevzat Aydın Başkan Trabzonspor Şampiyon inşallah...

Bu arada Beronun kesin kırmızısı var bugün...

Uğur KÜÇÜK
04.11.2017, 13:05
Mas kondisyonu iyi olmadi mi gercekten sahada hiç çekilmiyor.
Hoca demek ki kondisyonunu yeterli görmemiş.
Ama Akbaş korkutuyor beni.
Karşısında Mendes oynayacak.
Insallah abuk sabuk fauller yapmaz.

C.Guleryuz
04.11.2017, 13:06
Castillo umarım kötü bir oyun sergilemez. Haftalardır tüm taraftarlar ismini sayıklıyoruz, utandırmasın bizi.

sakosako
04.11.2017, 13:08
maç ilk yarı dengede gider ikinci yarı abdüş bero değişikliği maçı getirir 2-1 veya 3-1 kazanırız

champions
04.11.2017, 13:09
Ndoye ve Bero ile hücumda eksiğiz. Umarım Castillo ve Yusuf iyi oynar. Daha da önemlisi Okay-Onazi'nin göstereceği performans. Bero-Abdülkadir, Yusuf-Sosa değişiklikleri bekliyorum.

Uğur KÜÇÜK
04.11.2017, 13:10
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20171104/66d013a78a1b06b33d04d216312fc337.jpg

Gecen haftaki kadrodan defansta eski Shaktarli Kucker ( 34 yaşında ) ve Güray oynamıyor.

Stoperleri canlı bomba.
Ah ah Rodallega.
Bu maç tam senlikti.

Zurawski
04.11.2017, 13:13
İki yıldır Beronun oynadığı bütün maçları kontrol ettim. En son kendisinin oynayıp da 2 veya daha fazla farkla kaybettiğimiz maç geçen senin başında deplasmanda 4-0 kaybettiğimiz Karabük maçı. Beroyu ben de beğenmiyorum ama bu istatistik bile defansif anlamda takıma bişeyler kattığını gösteriyor.

kaan61
04.11.2017, 13:13
Nevzat Aydın Başkan Trabzonspor Şampiyon inşallah...

Bu arada Beronun kesin kırmızısı var bugün...

İnşallah uyarı yapılmıştır. Çok dikkat etmeli

psikopat_hamsi
04.11.2017, 13:14
Duruma göre Onazi-Sosa, Bero-Abdülkadir degişikliği bekliyorum. Daha doğrusu ilk 11 beklentim o yöndeydi.

exelans_25
04.11.2017, 13:15
Mas ne yapti da oynatilmiyor

Enes Başkaya60
04.11.2017, 13:15
İnşallah uyarı yapılmıştır. Çok dikkat etmeli

Rıza hoca uyarısını yapmıştır abi inşallah yoksa cidden çok dengesiz giriyor toplara bazen...

Enes Başkaya60
04.11.2017, 13:17
Mas ne yapti da oynatilmiyor

Geçen haftaki defansif dörtlüyü bozmak istememiş olabilir...

Hakan
04.11.2017, 13:17
Abdülkadir,Sosa,Volkan.Bunca eksiğe rağmen muhtemel değişikliklerimiz.
10 maçta 12 puan,of ki ne of.

Samet GÜVEN
04.11.2017, 13:18
Kayseri de disiplinli oyunu tercih ederse, pozisyonsuz boş bir savaş mücadelesinden öteye geçmeyecek gibi maç bir süre. Gol istediğimizde hocanın tercihleri çok önemli olacak. Onazi hızı ve kesiciliği nedeniyle kesinlikle çıkmamalı. Okay-Sosa olacaktır gibi.

Castillo da silik başlarsa zaten ikinci yarı oyundan düşüyor. Tek alternatif Abdüş kalıyor. Başka da varyete yok sanki zaten.

Enes Başkaya60
04.11.2017, 13:18
Abdülkadir,Sosa,Volkan.Bunca eksiğe rağmen muhtemel değişikliklerimiz.
10 maçta 12 puan,of ki ne of.

Hiç sorma Hakan kardeşim off ki ne offff....

emrahtuna
04.11.2017, 13:24
mas ve abdülkadir olabilir demiştim almamış hoca..ama castillo 11 e dönüş yaptı vermez inşallah formayı..

Adem Akyüz'
04.11.2017, 13:25
Bero yerine Abdülkadir olaydı keşke.

Soner Albayrak
04.11.2017, 13:25
Ersun bu camiayı ve takımı küçümsedi;angarya olarak gördü. Bunun sonucunda işini ciddiye almadı, gevşek davrandı.

Rahatlık yüzünden kafasındaki oyuna göre oyuncular aldırmadı. Sonuç olarak, lige havlu attık ve puan durumuna hiçbirimizin bakası gelmiyor.

Ulan şerefsiz haketmediğin her kuruş haram olsun.

emrahtuna
04.11.2017, 13:30
maçın püf noktası olarak kırmızı kart görüp görmememiz olarak görüyorum. görürsek iş sıkıntıya girer..

Ahmet Taşçı
04.11.2017, 13:31
Hoca dediğin böyle olur, yeneriz veya yeniliriz bilemem ama geçen hafta dediği her şeyi yapan ve kazanan adamlar yine 11'de,bu şu demek oluyor kendini gösteren alır formayı, Castillo da kafayı çalıştırıp varını yoğunu ortaya koysun kessin Olcayı o da değişilmez olsun, yok öyle benim geçmişim ve bonservisim daha iyi deyip otururdu yerden niye oynamıyorum diye isyan etmek, bugünkü 11 oyuncuların hocanın adaletine olan inancını ve çalışma azmini katmerlemesi adına ümit verici, bu anlamda (kazanırız veya kaybederiz) taktire şayan.

Soner Albayrak
04.11.2017, 13:35
Bongonda devre arası gider.

Sakatmış, pardon.

Uğur KÜÇÜK
04.11.2017, 13:38
maçın püf noktası olarak kırmızı kart görüp görmememiz olarak görüyorum. görürsek iş sıkıntıya girer..Basın öyle bir gazladı ki Bero çok dikkatli olmalı.
Hicbir zaman iyi işler yapacağına inanmadım ama bu maç bizi eksik birakabilir.
Insallah uyarılmıştır özel olarak teknik kadro tarafından.

Karmam
akbaş gizli bela. akhisar maçından sonra bir daha benim bu adama futbolcu demem mümkün değil. mas da iyi değil ama iyi olmamak var, her dakika gol yedirebilecek bir saatli bomba olmak var. umarım devre arasında gider. hubocan'ın da kira sözleşmesi feshedilmeli çünkü belli ki iyi düzeyde değil.

pereira (kamil) transfer (uğur) transfer (durica) transfer (mas)

başarı istiyorsak bu 3 transfer yapılmalı.

Enes Başkaya60
Beronun yerine Abdülkadir girer....

İlk yarı maçı 0-0 da tutarsak bir ihtimal maçı alabiliriz karambole bir golle ama gol felan yersek çok zor olur çıkarmamız...

Numan Yerlikaya
04.11.2017, 13:45
Bero çok yeteneksiz topçu onun gibi türk topçu çok var

Mehmet Fatih Silik
04.11.2017, 13:45
Bu LigTV niye hala kanali acmadi yahu...sinir oldum

Arda'
04.11.2017, 13:48
Bizim sol kanat otoban olur bu maçta.

Oruç
04.11.2017, 13:48
Bero yerine Abdülkadir olaydı keşke.

İkinci yarı hamle oyuncusu olarak girecektir. Bero savunmaya yardımcı oluyor diye oynatıyor onu hoca. Seviyor Bero'yu. :)

sbay
04.11.2017, 13:50
Stad da bizim marş çalıyor.

Hakan
Onazi'nin Deniz'in savunmasında Akbaş'a yardım etmesi lazım.Sola çekip içe yönelirse sıkıntı.

Gürkan Asma
Kardeşlik muhabbetini niye bu kadar abartıyoruz arkadaş ya, biz dar sokaklarında çalıyor stadyumda.

Ahmet Taşçı
04.11.2017, 13:52
Bizim sol kanat otoban olur bu maçta.

Mas'ın savunma yönü, yer tutuşu, rakip karşılaması ters kademesi falan Mustafa'dan çık daha iyi inşallah Castillo geri gelişlrri yapabilir yoksa haklı çıkacaksınız, zira geçen hafta Olcay gibi defansa gelen adam varken bile feghuli atılana kadar bayağı tehdit etti orayı, hocanın biraz da şansı varsa Mustafa sakatlanır Mas girer :) Bakıp görcez.

Mustafa YILMAZ
04.11.2017, 13:53
hemen hemen beklenen kadro.

zor maç olacak beraberlik daha önde gibi duruyor ama castillo ve yusuf'un performansı değiştirebilir bunu

odyseuys
04.11.2017, 13:54
90 dakikaya yayabileceğimiz bir oyun anlayışı ve tempo düzeyi ile oynamamız gerekiyor. bu zaaflı, eksik kadro yersiz coşkuyla motive edildiğinde kayseri takımına ve ligdeki diğer takımlara çok gol pozisyonu verecektir maalesef. pas yüzdemizi sezon ortalamamızın (78 %) üzerine çıkarmamız, herşeyden önce sakin oynamamız gerekiyor.

takımımıza başarılar.

My
04.11.2017, 13:54
Bero ve Akbaş sıkıntı duruyor.

Castillo da umarım soldadır.

Hadi bakalım inşallah iyi bir sonuç alırız. gs maçının heba olmaması için buna ihtiyacımız var.

Ogün YAZICI
04.11.2017, 13:56
Biraz uzun vadeli düşünen herkes bu kardeşilk muhabbetinin b.ka saracağını görüyor
Şampiyonluğa ya da İstanbul takımlarının zoruna gidecek bir hedefe oynadığımızda Kayseri-Trabzon maçları bize zehir olur
Stadlarında marşımız çalıyor şaka giibi

Ozan Kara
04.11.2017, 13:58
Puan kaybı muhtemel. :D

Full HD
04.11.2017, 14:00
Maca bakiyorum ama gene hüsran olacak herhalde offfofffff.

Pshycologist41
04.11.2017, 14:00
Bero ufurse kart gorur. Zaten dengesiz 10 kisi kalma ihtimalimiz yuksek

Mert Zaman
04.11.2017, 14:02
Bero ve akbaş bomba

Mert Zaman
04.11.2017, 14:02
Vira bismillah....

Hakan
04.11.2017, 14:03
Bu sarı kart ama,ilk dakikada olmasının bir önemi yok.

selcuk
U21 takımımız, ligin 11. haftasında, deplasmanda karşılaştığı Kayserispor’u 3-0 mağlup etti. Takımımızın gollerini, Doğukan Öksüz, Furkan Karahan ve Ebrar Cumhur kaydetti.

Numan Yerlikaya
Hızlı başladık

Full HD
04.11.2017, 14:04
Sert oynuyorlar ve cok hizli cikiyorlar.

Arda'
04.11.2017, 14:09
Castillonun Atila Turanı patates etmesi lazım

Full HD
04.11.2017, 14:09
Adamlar cok diri!

İ. SARAL
04.11.2017, 14:10
Bero ile Castillo yer değiştirmeli.

Mert Zaman
04.11.2017, 14:11
maşallah durica

sasone
04.11.2017, 14:11
Topa hakim olamıyoruz.

Full HD
04.11.2017, 14:12
Sacmalamaya basladilar.

İ. SARAL
Badji tam çöp oraya baski yapip kapnaliyiz.

My
Kale duvarı gibi valla Durica :)

Arda'
04.11.2017, 14:15
Sol kanat otoban olur demiştm maçtan önce Castillo'nun orada oynayacağını düşündüğümden ama sağ kanat otoban oldu Mendes fena geliyor sol bekleriyle

artvints
04.11.2017, 14:17
orta sahanın değişken yapısıymış!

PEREKLİ
Pereira oyundan kopmaya basladı hakemle didişiyor attıracak kendisini

carantinas
zor maç oluyor ama ben bu dengede giden bir maçta yaratıcı oyuncularımızla bir anda skora gidebileceğimizi düşünüyorum hadi bakalım.

savas avci
04.11.2017, 14:18
Bu kadro anca duran toptan gol bulur o da sansli ise

Mert Zaman
Castillo gerçekten formsuz abdüş daha mantıklı olabilirdi

Ahmet Taşçı
Castillo başladı 1

İ. SARAL
Niye yer degistirmiyor bunlar?

Numan Yerlikaya
Yedeklere kaldı işimiz

My
04.11.2017, 14:19
Castillo hala maça başlayamadı.

Hakan
Domdom topu kontrol edene kadar iki kişi basıyor.

Ogün YAZICI
Şu stadı ve zeminini hiç beğenmiyorum

sasone
Çok yanlış oynuyoruz ama Kayseri'nin kalitesi yetmediği için cezalandıramıyorlar,topa hakim olsak Kayseri'nin defans arkası bizi bekliyor.

savas avci
04.11.2017, 14:20
Şu kadroda varlık içinde yokluk cekiyoruz

Arda'
İleri attığımız toplar duvara çarpıyor sanki N'Doye bugün kötü. Castillo da sağda saçmalıyor

champions
Hücum berbat yine, Bero ve Yusuf yerine Abdülkadir ve Sosa girmeli, Castillo sola geçmeli. Şu Ndoyedan da kurtulsak artık.

Sefaenes
Abdulkadir in 11 olmamasına Rıza ya çok kızıyorum

Mert Zaman
04.11.2017, 14:21
Ama kabul etmek lazım Kayseri cidden iyi top oynuyor

Full HD
04.11.2017, 14:22
Adamlar bizden bir gömlek üstün.Yahu gecen senenin Kayserisi ne güzel oynuyor?

Gümüshane
04.11.2017, 14:23
Bizim takım kadar sacma bi takım yok.. müthiş saçmalıyolar laubaliler.. bu ne ya bu ne biicm top anlayışı ya.. gs yi yen kayseriye yenil..

smart
Ya bari bu sezon bir kere 3'te 3 yapalım. Kayseri maçları da hep bi tuhaf geçiyor nedense

Ogün YAZICI
Çok zor maç
Bir şekilde golü bulsan nasıl koruyacaksın

Uğur KÜÇÜK
04.11.2017, 14:24
Gercek Onazi Okay ve Yusuf üçlüsü.
Maçı kaybederiz.

Nihat Güneş
Bu Bero kutugunun defansa yardim ediyor efsanesinin de sacmaligini bu mac gormussunuzdur....Soldan kademelere hep Onazi giriyor adamin hayati kaydi...Bero anca delina gibi kossun . Ne yaptigini bir turlu anlayamadik.

Murat'
Orta sahamız rezil.

Ahmet Taşçı
04.11.2017, 14:25
Kart doğru.

Turgay Atalay
Bero Ndoye ve Castillo nun futbolunun toplami siradan bir futbolcunun futboluna bile esdeger degil.Tam anlamiyla igrencler.

smart
Deniz Türüç'ü Volkan Şen'e kaç kere tercih ederdim acaba

artvints
04.11.2017, 14:26
deplasmanda kanatlar top tutacak, hocaların bunu anlamaması tuhaf.

Full HD
Atacaklar aga bunu bilmemize ragmen hic bir sey yapamiyoruz ve bu adama koyuyor off.

Arda'
Kayseri kazanır takım leş bugün öne geçsek bile kazanamayız bu maçı

Numan Yerlikaya
Damdoy gerçekten inanılmaz derece de kötü bir oyuncu

Pshycologist41
Geriden oyun kurmayi bilmiyorsan mahkum olursun bu kadar basit. Basaksehir kadar olamiyoruz. Adamlar 90. dakikada bile defanstan oyun kurarak ataga cikiyor. Bize bak sisir ileri kayseri gelsin 25 dakika olmus ayni terane.

tanjugunduz
bero nun tehdit etme olayi 0 oyunda yok resmen

Ersun yanal istifa

Ahmet Taşçı
Castillo ve Bero bölge değişsiznler, oyun kısırlaştı.

Full HD
04.11.2017, 14:27
Galatasaraya döndük sutumuz yok dogru düzgün.

Giallorossi
Adamlar resmen tek kale oynuyor

Mert Zaman
Sheydaev olsaydı bari damdoy çok ağır kalıyor galatasaray maçına göre hiç yok ortalıkta

carantinas
Bu maçta uğurun kenarlara uzun topları dikkatmi çekti top kontrolü ve isabetli pas yapbilse attığı oyuncular buralardan ekmek çıkacak bize.

Furkan
Top tutamıyoruz ayağımızda, özellikle orta sahamız oyunu yonlendiremiyor. Ndoye da ılerde etkısiz kalıyor tek başına...

Mert Zaman
04.11.2017, 14:28
içinden geç dedik te yanlış anladın reyiz

Full HD
04.11.2017, 14:28
Top kaybina bak inanilir gibi degil.

Ogün YAZICI
04.11.2017, 14:29
Castillo'ya futbolu unutturduk
Özelliklerini körelttik resmen
Adam Yusuf Erdoğan olmuş 2 ayda

Ahmet Faruk
Kadro çok yanlış bence. Ama hadi tercihtir diyelim. Oyuncuların yerleri hepten yanlış. Onazi orta sahanın ortası gibi oynuyor. Geride değil. Madem orda oynatacaksın Sosa’yı koy oraya. Bero sol açıkta kaybolmuş. Castillo da sağ tarafta öyle. Geçen hafta da Abdulkadiri sol tarafa alıp hiç etti.

Mert Zaman
hele şükür beee

Tolga Han
bu takım adam olmaz istikrar denen olay bizden çok uzak resmen eziliyoruz.

Ahmet Taşçı
Hoca beni duydu kanatları değişti :)

sasort
04.11.2017, 14:30
Burak yedekler de mi

İsa Gündoğdu
uzun taç dan gol oldu mu şimdiye kadar merak ediyorum

Pshycologist41
Bero kasiniyor.

sasone
Futbolcu kalitesi ile alakası yok,bu tamamen Rıza Hoca'nın mantalitesi ile alakalı,Hocalık kafası bir noktadan sonra çözüm bulamıyor.

Full HD
04.11.2017, 14:31
Bero = Kasap

tanjugunduz
bero hic yok oyunda yedeklerde kim.var girebilecek

Ersun yanal istifa

Ahmet Taşçı
Şimdi de Akbaşın kanadı otoban olur :)

My
Sosa sağa Castillo sola olabilir.

Abdülkadir sağa Castillo sola olabilir.

Bir şekilde kanatları işletmemiz gerekiyor.

Hakan
Ama Damdoy duvar oluyor yav.

batuhanTs
04.11.2017, 14:32
Okay ve yusufa gosterilen müsamaha hangi adama gösterildi 1 mac varlar 4 mac yoklar ikisininde capi hamle oyuncusundan öteye gidemez

smart
04.11.2017, 14:32
Bero çık Sosa gir

Giallorossi
04.11.2017, 14:33
Ama Damdoy duvar oluyor yav.

Oluyor iste. Top duvara carpar gibi Kayserili oyunculara gidiyor

safa77
Yok ya bizim topçular maç seçiyorlar gerçekten. fb bjk gs başakşehir maçları tek iyi oynadığımız maçlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mert Zaman
Deli dana ya ver önüne topa vuracam diye 2 kişi sakatlasın rahat

Sefaenes
bizim Türk hocalari o kadar dahi ki adam sol da oynuyorsa inatla sag da oynadiyor. Her oyuncu yerinde oynasin elinde yetenekli genc varsa korkmadan oynat Abdulkadir her mac 11 oynamali . Bi Riza onu harcamak icin elinden geleni yapiyor. Allah dan Gs yendik Damdoy simdi berbat futbolunla 5 mac oynar

Gürkan Asma
Hiçbi etkinliğimiz yok, gidişat kötü hamle lazım.